PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52

R.min
12-08-2016, 02:53
اقا این طرح شباهنگ که نوشته 99 درصد رایگان مثلا برای 3 گیگ دانلود حساب میشه 30 مگ ؟ . کسی این سرویس شباهنگ و داره که شبانش مطلع باشه چجوریه ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

1to1
12-08-2016, 08:39
اقا این طرح شباهنگ که نوشته 99 درصد رایگان مثلا برای 3 گیگ دانلود حساب میشه 30 مگ ؟ . کسی این سرویس شباهنگ و داره که شبانش مطلع باشه چجوریه ؟

هرچقدر دانلود/آپلود کنی در بازه 3 تا 9 صبح 1 درصدش از ترافیکت کم میشه 99 درصدش حساب نمیشه

R.min
12-08-2016, 09:40
هرچقدر دانلود/آپلود کنی در بازه 3 تا 9 صبح 1 درصدش از ترافیکت کم میشه 99 درصدش حساب نمیشه
به صرفه است برای 3 گیگ دانلود میشه 30 مگ اگه این سرویس باشه هنوز اسیاتک و جم میکنم میام مخابرات قیمتهاش بهتره

1to1
12-08-2016, 14:36
به صرفه است برای 3 گیگ دانلود میشه 30 مگ اگه این سرویس باشه هنوز اسیاتک و جم میکنم میام مخابرات قیمتهاش بهتره

قیمتی بدش نیست فقط مخابرات مشکلات خودشو داره مثلا کیفیت پایین پشتیبانی و مواردی که داخل همین تاپیک میتونی بخونی
در ضمن حتما رو 10 مگ نمی بندن هرچی حال بکنن بستگی به مرکز مخابراتی شما داره
از من 3 مگ بود بعدش کردن 6 بعد مدتی شد 10 بعدش باز 6 الانم باز 10 !
یهو وسط کارم تغییر پیدا کردی تعجب نکن

R.min
12-08-2016, 15:50
قیمتی بدش نیست فقط مخابرات مشکلات خودشو داره مثلا کیفیت پایین پشتیبانی و مواردی که داخل همین تاپیک میتونی بخونی
در ضمن حتما رو 10 مگ نمی بندن هرچی حال بکنن بستگی به مرکز مخابراتی شما داره
از من 3 مگ بود بعدش کردن 6 بعد مدتی شد 10 بعدش باز 6 الانم باز 10 !
یهو وسط کارم تغییر پیدا کردی تعجب نکن
سرعت شبانه چجوریه ؟

1to1
12-08-2016, 17:15
سرعت شبانه چجوریه ؟

هیچ فرقی با سرعت روز نداره

8286
13-08-2016, 18:17
سلام خسته نباشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسته شارژ دلچسب چیه اضافه کرده ؟

یعنی مثلا 100 گیگ در 3 ماه فرصت داریم مصرف کنیم قیمت 80 ؟

مثلا اگر 1 ماهه مصرفش کنیم میتونیم مجدد بخریم همین طرحو یا باید تا آخر مثلا 3 ماه صبر کنیم بعد مجدد میتونیم بخریم ؟

سلام، شارژ مازاد است دیگه و ربطی به طرح ندارد، هر وقت خریدی، یک دقیقه بعدش هم میتونی باز بخری (منتها از زمان خرید هر صد گیگ سه ماه وقتی داری تا مصرف کنی).

veyron
15-08-2016, 21:06
من بدبخت آرزو به دلم موند بازی آنلاین بازی کنم با این پینگ خراب مخارات

xomax
15-08-2016, 21:25

از سرویس های کاهش پینگ یا افزایش سرعت دانلود استفاده کنید. روی کیفیت و پینگ مخابرات به هیچ وجه حساب باز نکنید

aminjpo
15-08-2016, 21:26
دوستان این طرح ها جدید چطوره

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

ESPSV
16-08-2016, 19:35
درود
کسی طرح یوتانت ثبت نام و دریافت کرده ؟

darksider
16-08-2016, 19:51
درود
کسی طرح یوتانت ثبت نام و دریافت کرده ؟
یوتا نت و فقط تو محدوده 4 باغ بالا میدن قیمتشم مشخص نیست تو سایت منم پرسیدم کسی اینجا جوابمو نداد

ESPSV
16-08-2016, 21:26
یوتا نت و فقط تو محدوده 4 باغ بالا میدن قیمتشم مشخص نیست تو سایت منم پرسیدم کسی اینجا جوابمو نداد

درود و تشکر
خیابان توحید هم جدیدا اضافه شده
ولی من فکر نکنم این طرح اجرایی و عملی باشه به این زودیها
الان منطقه ما هم زده تحت پوشش درحالیکه ما اصلا فیبر نیستیم
هیچی از این طرح مشخص نیست ... مثل بقیه مسائل

darksider
16-08-2016, 21:28
درود و تشکر
اگه به فیبر بودنه که منطقه ما اولین منطقه اصفهانه که کامل زیرساختش فیبر نوریه
شهرک ولی عصر مخابرات استقلال
اما این طرح اینجا نیست
و فکر هم میکنم قیمتش بالای ماهی 100 تومن باشه

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

8286
16-08-2016, 22:01
درود و تشکر

با این سرعتی که مخابرات میگه ارائه میده، یعنی تا خود مجتمع باید فیبر بکشن یا همون fttb، چون سیم مسی فک نکنم در شرایط ایده آل بیش از بیست و سه چهار مگ جواب بده.

aminhitman
19-08-2016, 23:36
ببینید دوست عزیز من بازی رینبو 6 رو با پینگ متغیر بین 150 تا 200 به صورت نرم و روون بازی میکنم شما چه بازی انجام میدید؟ تو کانتر هم کانتر CS Go از سرور های گیم نیکو ک مال خود مخابراته استفاده کنید خیلی پینگتون اونجا کمه بازی DotA2 هم با پینگ زیر 200 نرم و بدون تاخیر میتونین بازی کنین اما اگه پینگتون خیلی بالاست از کاهش پینگ استفاده کنید ولی از سرویس افزایش سرعت دانلود استفاده نکنین چون هیچ تاثیری روی isp مخابرات نداره برای کسی موثره ک سرعتش از طرف isp محدود شده باشه (چیزی ک تو سایت خودشون هم نوشته) و خب خوش بختانه مخابرات سرعت رو روی محدوده خاصی محدود نکرده مثلا ب من ک طرح حرفه ای دارم‌گفته از ۲مگ تا ۱۰ ۱۲ مگ و واقعا هم همینه و اون سرویس هم بیش از ۱۲‌مگ ب من سرعت نمیده
امیدوارم مفید بوده باشه
یاحق

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

aminhitman
19-08-2016, 23:37
ببینید دوست عزیز من بازی رینبو 6 رو با پینگ متغیر بین 150 تا 200 به صورت نرم و روون بازی میکنم شما چه بازی انجام میدید؟ تو کانتر هم کانتر CS Go از سرور های گیم نیکو ک مال خود مخابراته استفاده کنید خیلی پینگتون اونجا کمه بازی DotA2 هم با پینگ زیر 200 نرم و بدون تاخیر میتونین بازی کنین اما اگه پینگتون خیلی بالاست از کاهش پینگ استفاده کنید
من بازی های معروف و پر‌ پلیر رو مثال زدم

ولی از سرویس افزایش سرعت دانلود استفاده نکنین چون هیچ تاثیری روی isp مخابرات نداره برای کسی موثره ک سرعتش از طرف isp محدود شده باشه (چیزی ک تو سایت خودشون هم نوشته) و خب خوش بختانه مخابرات سرعت رو روی محدوده خاصی محدود نکرده مثلا ب من ک طرح حرفه ای دارم‌گفته از ۲مگ تا ۱۰ ۱۲ مگ و واقعا هم همینه و اون سرویس هم بیش از ۱۲‌مگ ب من سرعت نمیده
امیدوارم مفید بوده باشه
یاحق

william sanchez
22-08-2016, 08:43
سلام دوستان یه سوال!
شما هم با آپلود سنتر ترین بیت مشکل دارید یا فقط از منه چون دیشب زدم رو دانلود لینکای دانلود هم همگی مستقیم بود ولی کلا تا 307 مگ بیشتر دانلود نمیکرد یعنی هر کدوم رو دو ساعت و خوردی طولش میداد!

william sanchez
22-08-2016, 11:53
سلام دوستان یه سوال!
شما هم با آپلود سنتر ترین بیت مشکل دارید یا فقط از منه چون دیشب زدم رو دانلود لینکای دانلود هم همگی مستقیم بود ولی کلا تا 307 مگ بیشتر دانلود نمیکرد یعنی هر کدوم رو دو ساعت و خوردی طولش میداد!

shah994
23-08-2016, 15:16
چند وقت بود مخابرات هر گيت ١٢٨٠ مگ حساب ميكرد ولي امروز كه حجم خريدم ١٠٢٤ مگ حساب كرد! ارزوني اينترنت تاثيري انگار نداشت براي ما!

aminhitman
23-08-2016, 15:26
چند وقت بود مخابرات هر گيت ١٢٨٠ مگ حساب ميكرد ولي امروز كه حجم خريدم ١٠٢٤ مگ حساب كرد! ارزوني اينترنت تاثيري انگار نداشت براي ما!
شما چه طرحی هستی؟؟
والا من ک طرح حرفه ای ام هنوز همچنان ۱۲۸۰ مگ میگیرم حتی بیشتر گاهی

M.Sadegh.M
23-08-2016, 15:49

شما چه طرحی هستی؟؟
والا من ک طرح حرفه ای ام هنوز همچنان ۱۲۸۰ مگ میگیرم حتی بیشتر گاهی

مخابرات از 1 شهریور اومده و مانند سایر شرکت ها آپلود را رایگان کرده.

من قبلا ازشون شکایت کرده بودم که چرا مثل بقیه اپلود را رایگان حساب نمی کنید گفتند مصوبه سازمان تنظیم دو حالت داره؛ یا آپلود باید رایگان باشه یا به ازای ترافیکی که میخرید 25% بیشتر بگیرید( تبدیل 1024 به 1280).
فکر کنم الان که آپلود رایگان شده اومدن و اون 25% را حذف کردند.

aminhitman
23-08-2016, 15:54
مخابرات از 1 شهریور اومده و مانند سایر شرکت ها آپلود را رایگان کرده.

من قبلا ازشون شکایت کرده بودم که چرا مثل بقیه اپلود را رایگان حساب نمی کنید گفتند مصوبه سازمان تنظیم دو حالت داره؛ یا آپلود باید رایگان باشه یا به ازای ترافیکی که میخرید 25% بیشتر بگیرید( تبدیل 1024 به 1280).
فکر کنم الان که آپلود رایگان شده اومدن و اون 25% را حذف کردند.
عجب !!
ولی من موافق نیستم با این حرکت شما با نهایت سرعت ۲۰۰ ۳۰۰ کیلوبایت بر ثانیه سرعت آپ داری در صورتی‌ ک سرعت دانلودت خیلی بالاتره و کلا معمولا کاربران خانگی اکثرا دانلود بالایی دارن تا آپلود پس‌ صرف با زمانیه ک ۲۵ در صد بیشتر بگیریم مگه چقد داده اپ میکنین شما؟
ایا کسی هست که بیاد ۲ گیگ فیلم رو با نت خودش اپ کنه رو سایت؟ کسی ک اپلودر هستش معمولا VPS سرور مجازی شخصی میگیره نه با نت خونشون !!

M.Sadegh.M
23-08-2016, 16:04
عجب !!
ولی من موافق نیستم با این حرکت شما با نهایت سرعت ۲۰۰ ۳۰۰ کیلوبایت بر ثانیه سرعت آپ داری در صورتی‌ ک سرعت دانلودت خیلی بالاتره و کلا معمولا کاربران خانگی اکثرا دانلود بالایی دارن تا آپلود پس‌ صرف با زمانیه ک ۲۵ در صد بیشتر بگیریم مگه چقد داده اپ میکنین شما؟
ایا کسی هست که بیاد ۲ گیگ فیلم رو با نت خودش اپ کنه رو سایت؟ کسی ک اپلودر هستش معمولا VPS سرور مجازی شخصی میگیره نه با نت خونشون !!

والا کاری از دست ما برنمیاد، تصمیمی هستند که اونها گرفتند و الان هم اجرایی شده :n03:

وگرنه معلومه صرفه به حالت قبل بود، 4 گیگ بخری 5 گیگ بگیری، من برا این ازشون شکایت کرده بودم که این قانونا نمیدونستم. اونم نه الان شاید یکسال پیش.

shah994
23-08-2016, 16:33
دوستان ميگم بيايم همگي درخواست بديم به مخابرات كه براي طرح بي نهايت يه حالت ريموت دانلود مثل شاتل لند بزاره! احتمالش زياده قبول كنن اگه تعداد زيادي از كاربرا اين درخواست بدن!

aminhitman
23-08-2016, 16:35
دوستان ميگم بيايم همگي درخواست بديم به مخابرات كه براي طرح بي نهايت يه حالت ريموت دانلود مثل شاتل لند بزاره! احتمالش زياده قبول كنن اگه تعداد زيادي از كاربرا اين درخواست بدن!
ریموت دانلود چیه؟
شاتل لند هم مثه همین بینهایت مخابراته؟ میزاره از یه سایت مشخص یا بهتر بگم یه سرور مشخص یه مقدار مشخص دانلود کنی بدون کسر از ترافیک؟؟

shah994
23-08-2016, 16:42
ریموت دانلود چیه؟
شاتل لند هم مثه همین بینهایت مخابراته؟ میزاره از یه سایت مشخص یا بهتر بگم یه سرور مشخص یه مقدار مشخص دانلود کنی بدون کسر از ترافیک؟؟

يعني يه فضايي مجازي به شما اختصاص بدن و شما فايل هايي كه ميخواي را بهش انتقال بدي! شاتل لند به اين صورت كه شاتل به شما ١٠٠ گيگ فضا اختصاص ميده و بعد شما فايل هايي كه ميخواي را از طريق لينكش به اون فضا انتقال ميدي(ريموت دانلود) بعد از اونجا تو سيستم خودت دانلود ميكني! اگه اكانتش بخري بله انگار از ترافيكت كم نميكنه ولي خب بايد حتما از خود شاتل سرويس داشته باشي

aminhitman
23-08-2016, 16:45
يعني يه فضايي مجازي به شما اختصاص بدن و شما فايل هايي كه ميخواي را بهش انتقال بدي! شاتل لند به اين صورت كه شاتل به شما ١٠٠ گيگ فضا اختصاص ميده و بعد شما فايل هايي كه ميخواي را از طريق لينكش به اون فضا انتقال ميدي(ريموت دانلود) بعد از اونجا تو سيستم خودت دانلود ميكني! اگه اكانتش بخري بله انگار از ترافيكت كم نميكنه ولي خب بايد حتما از خود شاتل سرويس داشته باشي
پس با این حساب شما تمام فایل هایی که لینک‌مستقیم دارند رو میتونی رایگان دانلود کنی درست‌میگم؟؟ چون انتقال میدی به فضات بعد پاکش میکنی جاش باز‌میشه
یا اینکه اون مقدار فضا رو که بت میده ریموت دانلود میزنه از مقدار اون فضا کم میکنه و غیر قابل بازگشته ؟

shah994
23-08-2016, 16:51
پس با این حساب شما تمام فایل هایی که لینک‌مستقیم دارند رو میتونی رایگان دانلود کنی درست‌میگم؟؟ چون انتقال میدی به فضات بعد پاکش میکنی جاش باز‌میشه
یا اینکه اون مقدار فضا رو که بت میده ریموت دانلود میزنه از مقدار اون فضا کم میکنه و غیر قابل بازگشته ؟

اينا را بهتره برين تو تاپيك خودش بپرسين ولي تا اونجا كه درباره شاتل لند فهميدم اگه فايل ها را پاك كني فضات باز ميشه

علی 254
27-08-2016, 17:29
رایگان شدن آپلود خیلی عالی شد

ghoz123
29-08-2016, 10:59
تو سایت مخابرات برای طرح یک ماه حرفه ای ها نوشته مبلغ 16000تومن باید به صورت پیش پرداخت داده بشه.حالا سوالم اینه که برای تمدید ماههای بعد چکار باید کرد؟هرماه باید رفت مخابرات و هزینه را بدیم؟و سوالم اخرم این که از بین طرحهای حرفه ای ها و طرحهای شباهنگ که تو سایت هست( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](siteid=53&pageid=5718 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کدوم بهتر و به صرفه تره؟خواهشا اگه کسی میدون جواب بده

aminhitman
29-08-2016, 12:15
تو سایت مخابرات برای طرح یک ماه حرفه ای ها نوشته مبلغ 16000تومن باید به صورت پیش پرداخت داده بشه.حالا سوالم اینه که برای تمدید ماههای بعد چکار باید کرد؟هرماه باید رفت مخابرات و هزینه را بدیم؟و سوالم اخرم این که از بین طرحهای حرفه ای ها و طرحهای شباهنگ که تو سایت هست( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](siteid=53&pageid=5718 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کدوم بهتر و به صرفه تره؟خواهشا اگه کسی میدون جواب بده
شما یکبار میخری با حضوری یا اینترنتی
دفعات بعد هر موقع خواستی میری توسایت تمدید آنلاین میکنی
من حرفه ای هادارم و همینو بت پیشنهاد میکنم

2_ahmadzadeh
29-08-2016, 14:54
دوستانی که مودم تی پی لینک دارن لطفا برای کانفیگ مودم راهنمایی کنند.اسکرین شات هم بذارید چه بهتر.
مرسی

darksider
29-08-2016, 20:47
طرح یوتا نت قیمتش 599000 تومان هستش که به نظر من نمیصرفه
1 ساله است 3 ماه استفاده از طرح بی نهایت داره
و بسته های تمدیدیش قیمت خوبی دارن اما اون قیمت اولیش واقعا بالاس

ghoz123
30-08-2016, 08:46
شما یکبار میخری با حضوری یا اینترنتی
دفعات بعد هر موقع خواستی میری توسایت تمدید آنلاین میکنی
من حرفه ای هادارم و همینو بت پیشنهاد میکنم

ممنون از لطفتون.چهار تا حرفه ای است .به نظرت کدوم بهتره؟و اونی که نوشته 12 ماه 24 گیگ اگه زودتر حجم تمام بشه چکار باید کرد؟

2_ahmadzadeh
30-08-2016, 23:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به پشتیبانی میگم کارشناس بفرستید مشکل افت سرعت دارم.بیاد چک کنه اگه از سره خط خوبه که یه فکری برای سیم کشی بکنم میگه سرعتتون خوبه و ما گفتیم از 2 تا 10 مگ.حتما نباید 10 باشه.
بعره کلی حرف زدن درخواستمو ثبت کرد قراره فردا بیاد.واسه ماهایی که دانلود شبانه میخوایم و باید مخابرات بگیریم فیبر باشه خطمون بهتره.
تازه تلفنو الان کشیدم وگرنه همین پهنای باندم نصف میشه اونجوری

aminhitman
01-09-2016, 14:47
ممنون از لطفتون.چهار تا حرفه ای است .به نظرت کدوم بهتره؟و اونی که نوشته 12 ماه 24 گیگ اگه زودتر حجم تمام بشه چکار باید کرد؟
نگران حجم نباش هر‌موقع تموم شد از تو کارتت میتونی بازم بخری
اونش دیگه بستگی ب شما داره اگه میخوای تا یه سال راحت باشی ۱۲ ماهه بگیر اما هزینش زیاد میشه من خودم یکماهه گرفتم که خورد خورد هزینه رو بدم تا یکسال رو یکجا بدم

Alinda
02-09-2016, 13:55
با سلام
چند تا سوال در رابطه با اینترنت Adsl داشتم.
انگار چند وقتیه اینترنت مخابرات به جای شارژ ماهیانه یک گیگ شده حدودا دو گیگ و خب قیمتشم تغییر کرده . مشکل من دقیقا اینه که همیشه قبضای اینترنت ما خیلی زیادتر از چیزیه که مصرف کردیم میاد نمیدونم چرا اینجوریه اگر کسی اطلاعات کامل در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
باتشکر

8286
02-09-2016, 20:28
با سلام
چند تا سوال در رابطه با اینترنت Adsl داشتم.
انگار چند وقتیه اینترنت مخابرات به جای شارژ ماهیانه یک گیگ شده حدودا دو گیگ و خب قیمتشم تغییر کرده . مشکل من دقیقا اینه که همیشه قبضای اینترنت ما خیلی زیادتر از چیزیه که مصرف کردیم میاد نمیدونم چرا اینجوریه اگر کسی اطلاعات کامل در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
باتشکر

با تغییری که توی طرح زرین دادن، صد در صد به نفع شماست که طرح را تغییر بدین به شباهنگ سه گیگ پس پرداخت یک ماهه که قیمتش هم 7500 تومان است. خوبی اش نسبت به طرح زرین اینکه خود به خود اگر شارژت تموم شد، شارژ نمیخوره و شبانه هم 80 درصد تخفیف داره. برای تغییر طرح هم نیازی به رفتن به مخابرات ندارید در سامانه پلوتون در عرض چند ثانیه انجام می شود.

Alinda
02-09-2016, 21:52
با تغییری که توی طرح زرین دادن، صد در صد به نفع شماست که طرح را تغییر بدین به شباهنگ سه گیگ پس پرداخت یک ماهه که قیمتش هم 7500 تومان است. خوبی اش نسبت به طرح زرین اینکه خود به خود اگر شارژت تموم شد، شارژ نمیخوره و شبانه هم 80 درصد تخفیف داره. برای تغییر طرح هم نیازی به رفتن به مخابرات ندارید در سامانه پلوتون در عرض چند ثانیه انجام می شود.

اگر این شباهنگ که شما میگید این طور باشه خیلی خوبه میشه بگید دقیقا کدوم قسمت باید رفت؟

benyamin14
03-09-2016, 03:10
دوستان من الان طرح فرنو دارم و یک سری سوال دارم از طرح حرفه ای:
1:اگر طرح 3 ماه حرفه ای را بخرم که 12 گیگ هست و 12 گیگ را توی یک ماه تموم کنم،میتونم برای ماه بعدم دوباره این طرح بخرم یا اینکه حتما باید گیگ اضافه بخرم؟!
2:سوال دومم اینکه ایا طرح حرفه ای شبانه اش افت سرعت داره یا با همون سرعت معمول دانلود میکنه؟
3:برای اتصال به طرح شبانه بعد از ساعت 3 باید مودم را خاموش و روشن کرد؟

مرسی

amir raya
03-09-2016, 09:40
دوستان من الان طرح فرنو دارم و یک سری سوال دارم از طرح حرفه ای:
1:اگر طرح 3 ماه حرفه ای را بخرم که 12 گیگ هست و 12 گیگ را توی یک ماه تموم کنم،میتونم برای ماه بعدم دوباره این طرح بخرم یا اینکه حتما باید گیگ اضافه بخرم؟!
2:سوال دومم اینکه ایا طرح حرفه ای شبانه اش افت سرعت داره یا با همون سرعت معمول دانلود میکنه؟
3:برای اتصال به طرح شبانه بعد از ساعت 3 باید مودم را خاموش و روشن کرد؟

مرسی
سلام. من طرح فرنو نداشتم . ولی برای طرح حرفه ایش شبانش افت سرعت نداره. نیازی هم خاموش و روشن کردن مودم نیست.

benyamin14
03-09-2016, 10:44
سلام. من طرح فرنو نداشتم . ولی برای طرح حرفه ایش شبانش افت سرعت نداره. نیازی هم خاموش و روشن کردن مودم نیست.
مرسی از پاسخت فرنو طرح رایگان شبانه نداره،الان طرح حرفه ای ها که 99 درصد تخفیف شبانه داره هر چقدر بگیری یا اینکه مثل شاتل جریمه میکنه؟مثلا قاعدتا هر 100 گیگ که بگیریم باید 1 گیگ کم کنه،میشه 100 گیگ باهاش دان کرد یا اینکه بازی در میاره؟

ESPSV
03-09-2016, 10:49
اگر این شباهنگ که شما میگید این طور باشه خیلی خوبه میشه بگید دقیقا کدوم قسمت باید رفت؟

جهت تغییر طرح پس پرداخت به پیش پرداخت باید مخابرات برید و در پنل امکان تعویض نیست
اول هم باید از قسمت رزرو طرحی را که میخواهید انتخاب و پرداخت کنید و با مراجعه به مخابرات
درخواست لغو سرویس زرین و جایگزینی طرح جدید را بدید

Behrouz_se60
03-09-2016, 19:22
من هر وقت به سرور بازی WoW وصل بشوم بعد از چند مدتی چراغ ADSL خاموش و بعد روشن می شود.علتتش چیه ؟ اگر وب گردی کنم هیچ وقت قطع نمی شود!

8286
03-09-2016, 22:28

وارد پنل کاربری پلوتون خودتون میشید
انتخاب منوی سرویس ها ==> مشخصات سرویس
انتخاب طرح زرین فعلی (دایره ای شکل در وسط صفحه باز شده است)
بعد یه صفحه میاره که جزییات سرویس و حجم مصرفی شماست، سه دکمه پایین صفحه است. شما "تمدید اعتبار" را انتخاب کنید
بعد یه پنجره باز میشه بالاش نوشته "انتخاب نوع تعرفه" شما "تعرفه جدید" انتخاب کنید.
بعد از منوی کشویی تعرفه دیگر "طرح شباهنگ اینترنت پس پرداخت ماهیانه 3 گیگ" را انتخاب کنید.
محاسبه هزینه تمدید اعتبار را بزنید
در پنجره جدید در جعبه "حجم پلکانی شارژ مازاد" عدد 1 را بزنید. و پایین صفحه ثبت هزینه محاسبه شده را بزنید
بعد هم "محاسبه هزینه تمدید اعتبار"
و پایان ماراتون تغییر طرح / فقط حواس تون باشه که این تغییر طرح در ابتدای ماه بعدی اعمال میشود.
موفق باشید.

ghoz123
04-09-2016, 08:27
نگران حجم نباش هر‌موقع تموم شد از تو کارتت میتونی بازم بخری
اونش دیگه بستگی ب شما داره اگه میخوای تا یه سال راحت باشی ۱۲ ماهه بگیر اما هزینش زیاد میشه من خودم یکماهه گرفتم که خورد خورد هزینه رو بدم تا یکسال رو یکجا بدم

12 ماه بخرم فکر کنم به صرفه تر باشه .چون هر ماه 8500 در میاد.درسته؟

amir raya
04-09-2016, 09:07
مرسی از پاسخت فرنو طرح رایگان شبانه نداره،الان طرح حرفه ای ها که 99 درصد تخفیف شبانه داره هر چقدر بگیری یا اینکه مثل شاتل جریمه میکنه؟مثلا قاعدتا هر 100 گیگ که بگیریم باید 1 گیگ کم کنه،میشه 100 گیگ باهاش دان کرد یا اینکه بازی در میاره؟
والا خود مخابرات هیچی نگفته در این مورد. ولی روی مصرف منصفانه کاربراشون احتمالا حساب باز کردن که شبا تقریبا افت سرعتی نیست. مثلا من با سرعت 1 مگابایت این ماه کلا دوشب 24 گیگ دانلود کردم دیگه ام نکردم. محدود نشدم ولی نمیگم اصلا این اتفاق نمیفته. توی تعرفه شون زدن سرعت تا 10 مگابیت بخاطر همین سرعتت یهو کمترم شد دستشون بازه. میگن ما هیچ سرعتی تضمین ندادیم.

Alinda
04-09-2016, 22:48
وارد پنل کاربری پلوتون خودتون میشید
انتخاب منوی سرویس ها ==> مشخصات سرویس
انتخاب طرح زرین فعلی (دایره ای شکل در وسط صفحه باز شده است)
بعد یه صفحه میاره که جزییات سرویس و حجم مصرفی شماست، سه دکمه پایین صفحه است. شما "تمدید اعتبار" را انتخاب کنید
بعد یه پنجره باز میشه بالاش نوشته "انتخاب نوع تعرفه" شما "تعرفه جدید" انتخاب کنید.
بعد از منوی کشویی تعرفه دیگر "طرح شباهنگ اینترنت پس پرداخت ماهیانه 3 گیگ" را انتخاب کنید.
محاسبه هزینه تمدید اعتبار را بزنید
در پنجره جدید در جعبه "حجم پلکانی شارژ مازاد" عدد 1 را بزنید. و پایین صفحه ثبت هزینه محاسبه شده را بزنید
بعد هم "محاسبه هزینه تمدید اعتبار"
و پایان ماراتون تغییر طرح / فقط حواس تون باشه که این تغییر طرح در ابتدای ماه بعدی اعمال میشود.
موفق باشید.

با سلام
خب من همه مراحل رو رفتم الان یک گیگ با قیمت 32155 ریال توی قسمت پرداخت ها و شارژها اومده نه سه گیگ ! چه جوریه؟
ویه سوال دیگه این مبلغ توی همین ماه به قبض اضافه میشه دیگه درسته ؟

8286
04-09-2016, 23:09
با سلام
خب من همه مراحل رو رفتم الان یک گیگ با قیمت 32155 ریال توی قسمت پرداخت ها و شارژها اومده نه سه گیگ ! چه جوریه؟
ویه سوال دیگه این مبلغ توی همین ماه به قبض اضافه میشه دیگه درسته ؟

سلام
پررنگ که نوشتم که از ابتدای ماه بعد شباهنگ شما شروع میشه و سه گیگ اول ماه بعد یعنی یک مهر میخوره براتون. تو قبض دوره بعد انجام میشه. (نگران نباشید مخابرات به موقعش پول را میگیره خخ)
اگه مراحل را درست انجام داده باشید که به نظر درست انجام دادید. اسم طرح شما توی مشخصات به شباهنگ تغییر کرده و نگران نباشید.

jafarijavad7
05-09-2016, 11:08
اقا من می خوام طرحمو تغییر بدم ولی وقتی تو سایت قسمت تعرفه جدید، منوی لیست تعرفه ها برای من طرح های دیگه رو نمیاره همون طرح خودم که طرح کمپین هست رو میاره چجوری باید عوضش کنه کسی میدونه؟

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

8286
05-09-2016, 19:37
اقا من می خوام طرحمو تغییر بدم ولی وقتی تو سایت قسمت تعرفه جدید، منوی لیست تعرفه ها برای من طرح های دیگه رو نمیاره همون طرح خودم که طرح کمپین هست رو میاره چجوری باید عوضش کنه کسی میدونه؟

سلام، تا آنجایی که من فهمیدم امکان تبدیل همه طرح ها به یکدیگر از طریق پلوتون وجود ندارد (مثلا طرح زرین را فقط میتوان با طرح شباهنگ سه گیگ ماهیانه پس پرداخت عوض کرد و برعکس در پلوتون). منتها اگه خیلی طرح دیگه را پسندیدید! از منوی رزرو برید و طرح جدید را ثبت نام کنید. (اول شماره مشتری را از بالای صفحه پنل کاربری باید یادداشت کنید).
چند تا عیب داره این روش:
1- دوباره از مخابرات میان که تحویل بدن طرح جدید را
2- اگر طرحی که الان دارید روی قبض باشه، مجبورید بعد از اینکه طرح جدید را ثبت نام کردید و تحویل گرفتید، طرح قبلی را حضوری برید و انصراف بدین. البته اجبار نیست و مخابرات هم با کمال میل استقبال میکنه که شما پول دو طرح را همزمان بدین :n02:
اگر طرح کی الان دارید طرح اعتباری و پیش پرداخت باشه لازم نیست برید انصراف بدین اصلا.

11_delaram
06-09-2016, 09:01
دوستان کسی جدیدا نرفته طرح کمپین تمدید کنه؟ تمدید کردن نکردن؟
من چند روز دیگه باید تمدید کنم میترسم برم :n30::n30:

pars207
06-09-2016, 16:54
رایگان شدن آپلود خیلی عالی شد
کی گفته رایگان شده؟

pars207
06-09-2016, 16:59
چرا گیگ را ارزون نمیکنن؟
ایدی وزیرو کسی داره؟رایزنی کنیم

علی 254
06-09-2016, 17:13
کی گفته رایگان شده؟

می تونین تست کنید ؛ ضمن اینکه خود مخابرات تو سایتش اعلام کرده

darksider
07-09-2016, 00:43
چرا امروز اینترنت اینجوری شده؟ الانم که کلا قطعه پشتیبانی هم برمیداره قطع میکنه

rasoul74
07-09-2016, 02:54
کی گفته رایگان شده؟ خود مخابرات گفته

ESPSV
07-09-2016, 06:33
اینترنت من هم قطع هست و سایت مخابرات هم کلا خرابه

darksider
07-09-2016, 09:29
دیشب کلا یوزر پس اینترنت و مودم نمیشناخت صبح که پاشدم درست شده بود

pco
07-09-2016, 12:33
سلام

دوستان من طرح شباهنگ 6 ماهه 24 گیگ گرفتم که شبانش باید 99% تخفیف داشته باشه ولی دیشب دیدم 80% تخفیف داده به جای 99%
امروز زنگ زدم 2020 و بهشون گفتم بعد یه جور عجیب قریب و حرفه ای منو پیچوندن...
کس دیگه ای این مشکل رو داره ؟
من 2 روزه این سرویسو گرفتم...

veyron
07-09-2016, 13:44
دوستان من دیشب ساعت 4 صبح دانلود گزاشتم گرفتم خوابیدم و سیستم تنظیم بود ساعت 6:45 AM خاموش بشه حدود 1 گیگ هم شارژ داشتم

حالا امزور از صبح قطع بود الان درست شده و رفتم تو سامانه و دیدم شارژدائمی شده 25 گیگ ومنفی هم نیست و توی پرداخت ها هم چیزی قید نشده ، حالا من میترسم یه موقع شاید کامپیوتر روشن بوده دانلود کرده تا سر ظهر و این 25 گیگ یهو منفی بشه

قبض تلفن رو پرداخت نکردم تلفنم قطعه اما اینترنت وصله

کسی اینجوری شده واسش؟

قبلا هم طرح 1 مگ داشتم تلفن قطع که شد شارژم شد 18 گیگ بعد از پرداخت قبض 0 کردنش

به نظر میاد ترفد جذب کردن مشتری هست

اينترنت کمپين تابستان-پاييز93پس پرداخت باسرعت2048K

meysam2578
07-09-2016, 19:07
سلام . دوستان من سرعتم خیلی بد شده و قطعی هم زیاد دارم . برا شما هم همین مشکل بوجود اومده ؟ سرعت دانلودم رو 800 بود . الان اومده زیر 100 و سایت های داخلی رو هم زوری باز میکنه . پشتیبانی هم که چرت و پرت میگه . هی ریست میکنن . اما بی فایدس .

veyron
07-09-2016, 19:44
سلام . دوستان من سرعتم خیلی بد شده و قطعی هم زیاد دارم . برا شما هم همین مشکل بوجود اومده ؟ سرعت دانلودم رو 800 بود . الان اومده زیر 100 و سایت های داخلی رو هم زوری باز میکنه . پشتیبانی هم که چرت و پرت میگه . هی ریست میکنن . اما بی فایدس .

اره داداش تا ساعت 1 بعد از ظهر قطع بود وقتی هم وصل شد اینجوری

سیگنال و نیوز خط هم مشکلی نداره و مثل همیشه هست اما 1 ثانیه به 1 ثانیه قطعو وصل میشه

darksider
07-09-2016, 20:11
همه اینا از دیشب شروع شد کلا سیستمشون ریخت بهم دیشب جوری که مودم حتی یوزر پس و نمیشناخت
امروزم که کلا صبح تا غروب خط تلفن بوق نداشت و قطع بود

ESPSV
07-09-2016, 20:25
من هم پارس دارم هم مخابرات
هر دو داغونن از صبح
الان با رایتل کار میکنم چون پارس دیگه قابل استفاده نبود

Black Mamba
07-09-2016, 23:36
از ما هم حدود 24 ساعته که قطعه . ولی تلفنمون کار میکنه و سالمه

8286
08-09-2016, 02:13
سلام

دوستان من طرح شباهنگ 6 ماهه 24 گیگ گرفتم که شبانش باید 99% تخفیف داشته باشه ولی دیشب دیدم 80% تخفیف داده به جای 99%
امروز زنگ زدم 2020 و بهشون گفتم بعد یه جور عجیب قریب و حرفه ای منو پیچوندن...
کس دیگه ای این مشکل رو داره ؟
من 2 روزه این سرویسو گرفتم...

سلام
با توجه به صفحه طرحهای مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، طرح شش ماهه 24 گیگ شباهنگ با مبلغ 76 هزارتومان (بدون 9 درصد مالیات) دارای 99 درصد تخفیف شبانه است. فقط طرح شباهنگ سه گیگ ماهیانه روی قبض دارای 80 درصد تخفیف شبانه است و حرف شما صحیح است.

mamad24
09-09-2016, 23:57
اینترنت من که دوباره شروع کرده به قطع و وصل شدن چاره کار هم فقط خاموش روشن کردن مودمه.

i!i!i!
12-09-2016, 13:29
دوستان کسی اطلاعی در مورد بسته های دلچسب داره یا استفاده کرده ؟ مثلا الان 3 ماه 100 گیگ رو زده 80ت در صورتی که بخوایم به صورت عادی تهیه کنیم میشه 165ت که دوبرابره !

به غیر از اون انتقال حجم به دوره بعدی که شامل حالت معمولی میشه تفاوتی با هم دارن ؟ و اینکه بسته دلچسب تو ساعات شبانه 99% حساب میشه یا خیر ؟

zxzxcvcv
12-09-2016, 16:22
دوستان کسی اطلاعی در مورد بسته های دلچسب داره یا استفاده کرده ؟ مثلا الان 3 ماه 100 گیگ رو زده 80ت در صورتی که بخوایم به صورت عادی تهیه کنیم میشه 165ت که دوبرابره !

به غیر از اون انتقال حجم به دوره بعدی که شامل حالت معمولی میشه تفاوتی با هم دارن ؟ و اینکه بسته دلچسب تو ساعات شبانه 99% حساب میشه یا خیر ؟
توی شبانه قابل استفاده استفاده است. به جز مدت زمانی که میشه ازش استفاده کرد فرقی نداره با حجمی که به صورت عادی خریداری کنی نداره

jafarijavad7
12-09-2016, 20:33
سلام من یک روزه یه طرح جدید ثبت نام از طریق سایت ثبت نام کردم چقد طول میکشه تا فعال بشه؟ خودشون گفتن یه دوروز دیگه زنگ میزنیم یوزر پسورد رو بهت میدیم بعد این طرح قبلی رو چجوری باید غیر فعالش کرد چون خودش اتوماتیک هرماه شارژ میشد و هزینش میرفت رو قبض، یه قسمتی هست تو سایت به نامغیر فعال کردن موقت سرویس ایا اونو بزنم طرح غیر فعال نمیشه ودیگه اتوماتیک شارژ نمیشه؟

علی 254
13-09-2016, 03:29
توی شبانه قابل استفاده استفاده است. به جز مدت زمانی که میشه ازش استفاده کرد فرقی نداره با حجمی که به صورت عادی خریداری کنی نداره

من که نفهمیدم ؛ بالاخره با حالت عادی که شارژ می کنیم تفاوت داره یا نداره؟

Shahin031
13-09-2016, 17:35
من که نفهمیدم ؛ بالاخره با حالت عادی که شارژ می کنیم تفاوت داره یا نداره؟

تنها تفاوت مدت زمان مصرفش هست که مثلا بسته یه ماهشو ظرف 30 روز مصرف نکنید میسوزه

8286
13-09-2016, 18:45
سلام من یک روزه یه طرح جدید ثبت نام از طریق سایت ثبت نام کردم چقد طول میکشه تا فعال بشه؟ خودشون گفتن یه دوروز دیگه زنگ میزنیم یوزر پسورد رو بهت میدیم بعد این طرح قبلی رو چجوری باید غیر فعالش کرد چون خودش اتوماتیک هرماه شارژ میشد و هزینش میرفت رو قبض، یه قسمتی هست تو سایت به نامغیر فعال کردن موقت سرویس ایا اونو بزنم طرح غیر فعال نمیشه ودیگه اتوماتیک شارژ نمیشه؟

سلام
انصراف از طرح های شرکت مخابرات حضوری در مرکز تلفن شماست. اون دکمه ای هم که می گی فقط اینترنت را قطع می کنه ولی همچنان روی قبض برای شما هزینه میاد (تنها وقتی که به درد می خوره وقتی است که شاید بخواهید برای امتحانات فرزندان دلبندتان به اینترنت دسترسی نداشته باشند و به درس بچسبند) و تازه اگر غیرفعال کردن موقت را زدی و از پنل امدی بیرون اینترنتت قطع میشه و باید بری یه جایی که اینترنت هست دوباره این دکمه را بزنی که وصل شه.

benyamin14
14-09-2016, 22:05
سلام دوستان
من میخوام طرح شباهنگ با 99 درصد تخفیف شبانه بگیرم ولی یه سری سوال دارم:
1:واسه وارد شدن به طرح شبانه باید مودم خاموش و روشن کنم؟!
2:من دانلودم زیاده اگر شبی مثلا 20 گیگ دانلود منم جریمه میشم؟
3:سرعت شبانه چطوری؟مثل روزانه است؟
ممنون میشم کمکم کنید.

veyron
16-09-2016, 00:13
سلام دوستان
من میخوام طرح شباهنگ با 99 درصد تخفیف شبانه بگیرم ولی یه سری سوال دارم:
1:واسه وارد شدن به طرح شبانه باید مودم خاموش و روشن کنم؟!
2:من دانلودم زیاده اگر شبی مثلا 20 گیگ دانلود منم جریمه میشم؟
3:سرعت شبانه چطوری؟مثل روزانه است؟
ممنون میشم کمکم کنید.

من شبانه 100% رایگان دارم از قدیم مودم لازم نیست خاموش روشن کنی مثلا اگه از 1 تا 7 هست بزار 1:10 تا 6:50

جریمه دانلود نداره هرچی خواستی دانلود کن

سرعت شبانه با روز یکیه

william sanchez
16-09-2016, 00:17
من شبانه 100% رایگان دارم از قدیم مودم لازم نیست خاموش روشن کنی مثلا اگه از 1 تا 7 هست بزار 1:10 تا 6:50

سرعت شبانه با روز یکیه
شما چه طرحی برداشتید که 100 رایگانه شبانه ش ؟

benyamin14
16-09-2016, 13:01

سرعت شبانه با روز یکیه

دمت گرم دادا از پاسخت.

jafarijavad7
16-09-2016, 15:03
این اینترنت چرا اینقدر مصرفش بالاست؟؟؟

i!i!i!
17-09-2016, 11:50
دوستان تفاوت شباهنگ یا حرفه ای تو چیه ؟

meysam2578
17-09-2016, 12:00
والا من طرح شباهنگ دارم . ماهیانه 3 گیگ میده به قیمت 8100 تومن . از ساعت 3 تا 9 صبح هم تخفیف 80 درصد داره .
طرح حرفه ای 99 درصد تخفیفه . ولی فکر کنم ماهیانه مبلغ بیشتری باید پرداخت بشه . کمترینش فکر کنم ماهی 17000 تومن باشه .

benyamin14
17-09-2016, 13:51

شباهنگ و حرفه ای جفتشون 99 درصد تخفیف شبانه داره منتهی حرفه ای 2 تا 7 یعنی 5 ساعت ولی شباهنگ 3 تا 9 یعنی 6 ساعت.

Behrouz_se60
17-09-2016, 20:24
کسی مشکل قطعی مکرر اینترنت داره ؟ چراغ ADSL مدام خاموش و روشن میشه.

meysam2578
18-09-2016, 08:11
شباهنگ و حرفه ای جفتشون 99 درصد تخفیف شبانه داره منتهی حرفه ای 2 تا 7 یعنی 5 ساعت ولی شباهنگ 3 تا 9 یعنی 6 ساعت.
اگه طرح شباهنگ پیش پرداخت داشته باشین تخفیف 99 درصد داره . اگه پس پرداخت تخفیف 80 درصد .

meysam2578
18-09-2016, 08:14
کسی مشکل قطعی مکرر اینترنت داره ؟ چراغ ADSL مدام خاموش و روشن میشه.
نه . من مشکلی ندارم . احتمالا پورت شما مشکل داره . از مخابرات باید پورت را جابه جا کنن .

veyron
18-09-2016, 10:24
دوستان تو سیتی سنتر مخابرات یه غرفه زده

منم دیدم طرحم آخراشه گفتم برم ببینم طرح تمدید میکنن یا نه ،
بعد که زد تو سیستم طرح اومد بهم گفت طرحت قدیمیه دیگه تمدید نمیکنن ! :n04:
طرحم اینه

نام تعرفه : اينترنت کمپين تابستان - پاييز 93 3G-2048K - با2Gماهيانه رايگان

شبانه 1 تا 7 داره 100% رایگان

2020 هم زنگ زدم همینو کفتن
گفت مرکز هم بری همینو بهت میگن :n34:

طرح شباهنگ اگه بگیرم 1 ساله 150 تومن ، بعد هر گیگ اضافی همون 3 تومن باید بخرم؟ طرح دلچست براش فعاله؟

mrmmnb
18-09-2016, 15:26
دوستان تو سیتی سنتر مخابرات یه غرفه زده

منم دیدم طرحم آخراشه گفتم برم ببینم طرح تمدید میکنن یا نه ،
بعد که زد تو سیستم طرح اومد بهم گفت طرحت قدیمیه دیگه تمدید نمیکنن ! :n04:
طرحم اینه

نام تعرفه : اينترنت کمپين تابستان - پاييز 93 3G-2048K - با2Gماهيانه رايگان

شبانه 1 تا 7 داره 100% رایگان

2020 هم زنگ زدم همینو کفتن
گفت مرکز هم بری همینو بهت میگن :n34:

طرح شباهنگ اگه بگیرم 1 ساله 150 تومن ، بعد هر گیگ اضافی همون 3 تومن باید بخرم؟ طرح دلچست براش فعاله؟

چه خبر بدی!!!
منم طرح فردا روز اخرشه و قصدم بود صبح برم تمدید (همین طرح شما رو دارم)
با این حساب تمدید نخواهند کرد
باد برم سراغ طرح جایگزین که هیچکدومش به درد نمیخوره و فقط همون طرح حرفه ای هست که 99 درصد رایگان داره
حالمون گرفته شد
من تازه این طرح رو هم برا محل کارم خریده بودم و هم خونه که فردا جفتش به پایان میرسه
یه چیزی هست کلا خیلی وقته دانلود شبانه نداشتم ولی از نظر روانی همیشه خیالم راحت بود هر وقت بخوام دانلود کنم شبانه دارم از الان به بعد دیگه این حس تموم میشه!!!(امشب شب اخره!!)

veyron
19-09-2016, 15:50
چه خبر بدی!!!
باد برم سراغ طرح جایگزین که هیچکدومش به درد نمیخوره و فقط همون طرح حرفه ای هست که 99 درصد رایگان داره
حالمون گرفته شد
من تازه این طرح رو هم برا محل کارم خریده بودم و هم خونه که فردا جفتش به پایان میرسه
یه چیزی هست کلا خیلی وقته دانلود شبانه نداشتم ولی از نظر روانی همیشه خیالم راحت بود هر وقت بخوام دانلود کنم شبانه دارم از الان به بعد دیگه این حس تموم میشه!!!(امشب شب اخره!!)

جالبه نا محدود هم نمیدن خط هم DLC هست انحصاری مخابرات یعنی آدم باید بره بمیره دیگه با این وضعیت !

به یارو میگم 100% رایگان میخوام میگه 1% که چیزی نیست ، بهش میگم اگه چیزی نمیبود که 99% نمیزاشتن که

شبی 23 گیگ دانلود میکردما :n34:

جالبه اینا هجمی واسشون حساب نمیشه فکر کنم

یعنی پورت رو با یه سرعت مشخص برای یه مدت کرایه میکنن بعد تقسیمش میکنن میدن به شرکت ها اونا هم باز تقسیم میکنن بین ملت ،
ساعت 1 تا 7 کی آخه بیداره که بخواد استفاده کنه ! بزارید ما دانلودمونو کنیم عجبا !
زنگ زدم آسیاتک میگم طرح نامحدود 2 مگ رو میخوام که سایتتون زده ماهی 40 هزار تومن بهم میگه اون مال تهرانه ما همونو میدیم ماهی 435 هزار تومن !!!!!! خودشم میخندید:n03:

حالا شما برو مرکز حضوری ، منم میرم شاید تمدید کردن اینا که خدا هم از کاراشون سر در نمیاره

meysam2578
19-09-2016, 21:08
جالبه نا محدود هم نمیدن خط هم DLC هست انحصاری مخابرات یعنی آدم باید بره بمیره دیگه با این وضعیت !

به یارو میگم 100% رایگان میخوام میگه 1% که چیزی نیست ، بهش میگم اگه چیزی نمیبود که 99% نمیزاشتن که

یعنی پورت رو با یه سرعت مشخص برای یه مدت کرایه میکنن بعد تقسیمش میکنن میدن به شرکت ها اونا هم باز تقسیم میکنن بین ملت ،
ساعت 1 تا 7 کی آخه بیداره که بخواد استفاده کنه ! بزارید ما دانلودمونو کنیم عجبا !
زنگ زدم آسیاتک میگم طرح نامحدود 2 مگ رو میخوام که سایتتون زده ماهی 40 هزار تومن بهم میگه اون مال تهرانه ما همونو میدیم ماهی 435 هزار تومن !!!!!! خودشم میخندید:n03:

حالا شما برو مرکز حضوری ، منم میرم شاید تمدید کردن اینا که خدا هم از کاراشون سر در نمیاره

ای بابا . برید یه طرح شباهنگ یا حرفه ای بگیرید و استفاده کنید . اینقدر سخت نگیرید . از اینترنت لذت ببرید . از زندگی لذت ببرید . البته مقصر این شرکت ها هستن . الان در کشورهای غربی اینترنت نامحدود با سرعت عالی . ولی اینجا 90 درصد وقت ما صرف درگیری با شرکت هاست . در واقع هیچوقت نمیتونیم طعم یه اینترنت خوب رو یچشیم .

darksider
20-09-2016, 17:44

شما زیادی داری سخت میگیری
اگه شبی100 گیگ دانلود کنی فقط 1گیگ از حجمت میره
الان بهترین سرعت دالود رو اینترنت شباهنگ و حرفه ای داره البته اگه سهیل رو حساب نکنی چون اون 16مگ سرعتش و یوتانت که50 مگ هست فعلا فقط2خیابون ساپورت داره و البته نامحدود نیست شبانه هم نداره

8286
20-09-2016, 18:32

سلام، به نظر من هم شما خیلی داری سخت میگیرین و الکی ذهن خودتون را مشغول کردین، واقعا یک درصد که چیزی نیست (باز هم به نظر من). هر 1000 گیگ رایگان بگیری میشه ده گیگ. اصلا قابل چشم پوشی است. جالبه که میگین شبی 23 گیگ دانلود میکردین و باز هم ناراضی! (این دیگه بی انصافی است که واسه یک درصد همه چی را بگین بده) من قبلا شاتل و صبانت داشتم. اگر چند روز دانلود شبانه رایگان میکردم (اون هم شبی نهایت هفت هشت گیگ) بعد سرعت را در وقت شبانه رایگان خیلی خیلی کم می کردن که واقعا اعصاب خوردی بود. (به ویژه شاتل :n34:اینجور بود)
:n12::n12::n12:مخابرات به خاطر شبانه رایگان بدون کاهش سرعتت و بالاترین سرعتت متشکرم :n12::n12::n12: (اگر چشم نزنم :n02:)

meysam2578
20-09-2016, 20:08
سلام، به نظر من هم شما خیلی داری سخت میگیرین و الکی ذهن خودتون را مشغول کردین، واقعا یک درصد که چیزی نیست (باز هم به نظر من). هر 1000 گیگ رایگان بگیری میشه ده گیگ. اصلا قابل چشم پوشی است. جالبه که میگین شبی 23 گیگ دانلود میکردین و باز هم ناراضی! (این دیگه بی انصافی است که واسه یک درصد همه چی را بگین بده) من قبلا شاتل و صبانت داشتم. اگر چند روز دانلود شبانه رایگان میکردم (اون هم شبی نهایت هفت هشت گیگ) بعد سرعت را در وقت شبانه رایگان خیلی خیلی کم می کردن که واقعا اعصاب خوردی بود. (به ویژه شاتل :n34:اینجور بود)
:n12::n12::n12:مخابرات به خاطر شبانه رایگان بدون کاهش سرعتت و بالاترین سرعتت متشکرم :n12::n12::n12: (اگر چشم نزنم :n02:)

دقیقا درست میگی دوست عزیز . الان مخابرات نسبت به شرکت های خصوصی واقعا عالیه . شبانه رایگان . بدون کاهش سرعت . بدون محدودیت حجم . حالا واقعا دیگه بی انصافیه که بخوایم از یه سری مسائل جزئی ایراد بگیریم . همین ایرادهای الکی باعث میشه مخابرات یه وقت لج کنه و مثل شرکت های خصوصی محدودیت حجم بزاره . خدای نکرده ! :n02::n27:
البته به نظر من بعضی کاربرا زیادی حساس هستن و ذهن خودشون رو به قول شما خیلی در گیر کردن . من خودم یه طرح شباهنگ 80 درصد تخفیف دارم . هر چند شب یکبار یه فیلمی نرم افزاری چیزی دانلود میکنم و حالشو میبرم . (البته فیلم های سینمایی و کارتون منظورمه )در ماه هم شاید دانلود رایگانم 10 گیگ نشه . اونم به زور
بیایید مخابرات را دوست بداریم . مخابرات مال ماست :n02::n02:

veyron
22-09-2016, 06:57
آقا این اگزابایت جریانش چیه؟

من از غرفه سیتی سنتر پرسیدم همینو بهم گفته بود 1 مگ 25 تومن 2 مگ 40 تومن ، گفت 2 مگ 25 گیگ دانلود منصفانه داره بعد محدود میشه گفت بچه های خودمون واسه خونه گرفتن 1 مگ بود بعد از 17 گیگ دانلود سرعت شده 128 کیلو بایت اما کمتر نمیشه که همون 1 به 8 منظورش بوده

اون روز کارت ملی نبود باهام اما روز بعدش رفتم بگیرم بهم گفتن همکارمون اشتباه کرده همچین طرحی نیست

اما من میرم توی سامانه هستش موقع سفارش انتخابش که میکنم دکمه جمع کل و پرداختو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته

این مصوبه 237 همون قانون مجلس هست که شرکت ها باید حتما طرح نامحدود ارائه بدند ، اما مخابرات فقط عکسو از قرار معلوم گزاشته ، من نا محدود میخوام :n36: 4 نفر تو خونه دارن از وای فای میخورن ور شکست شدم :n41:

veyron
22-09-2016, 07:15
بعد از کمی جستجو

مثل اینکه نامحدود نیست همون 25 گیگ در ماه هست بعدش باید حجم بخری که همون هم فعلا نیست

ما که آخر نفهمیدیم

استفاده از کلمه غیر حجمی برای بسیاری ناشناخته است چرا به جای آن از حجم نامحدود استفاده نشده است؟

کلمه غیر حجمی تنها یک اسم است. در دنیا سرویس با حجم نامحدود وجود دارد اما برای آن سرویس نامحدود هم حدی گذاشته می‌شود تا امکان سوءاستفاده کاربران از میزان پهنای باند گرفته شود به این کار«سقف مصرف منصفانه» گفته می‌شود. یعنی با اینکه نامحدود است ولی سقف هم دارد. اما زمانی که ما از لفظ تعیین سقف برای اینترنت نامحدود استفاده کردیم بسیاری از رسانه‌ها به ما انتقاد کردند که اگر نامحدود است چرا برای آن سقف می‌گذارید بنابراین ما برای اینکه در این زمینه اشتباهی به وجود نیاید به جای کلمه نامحدود از لفظ غیر حجمی استفاده کرده‌ایم. در واقع ما هم براساس حساب و کتاب در دنیا عمل کرده‌ایم یعنی حجم میزان استفاده کاربران را نمی‌شماریم اما اگر از یک سقفی عبور کنند میزان حجم‌شان محاسبه می‌شود.

دوستان تا وقتی به همینی که داریم قانع باشیم به چیز بهتری هم نمیرسیم ، یادتونه تا همین 2 سال پیش شبانه رایگان نبود چقدر حرص میخوردیم؟ من خودم هر موقع از پیش ساختمون مخابرات رد میشدم میرفتم نیم ساعت باهاشون بحث میکردم

هر 2 روز یک بار هم زنگ میزدم 2020 میگفتم شبانه رایگان یا نامحدود کی میزارید ، چند بار هم دوستان رفتند چند نفری حضوری اعتراض کردن میتونید صفحیهای قدیمی همین فروم رو ببینید

حتی یکی از کارکنانشون به قول خودش خود جوش اومده بود اینجا پیام میداد اینقدر که ما اعتراض کرده بودم

همین کارا باعث شد تنوع طرح ها زیاد شه ، اما حالا دوباره داره پس رفت میکنه

من خودم کارم جوریه دانلود زیاد میکنم فایل های سنگین طراحی قطعات با حجم بالا و فیلمو سریالو نر افزارو غیره و غیره

ماهی 100 تا 150 پول اینترنت میدم در حالی که دوستم تهران دار 2 مگ نامحدود میگیره ماهی 40 تومن از آسیاتک آپلودش هم رایگانه بعد از اعمال قانون مصرف منصفانه هم سرعتش میشه 256 کیلو بایت که راضیم هست ،

اگه خط رو DLC و انحصاری میکنین باید نامحدود هم بدین پس

ما از تهرانیا آخه چیمون کمتره مگه؟؟؟

scar_h
22-09-2016, 10:51
بعد از کمی جستجو

مثل اینکه نامحدود نیست همون 25 گیگ در ماه هست بعدش باید حجم بخری که همون هم فعلا نیست

ما که آخر نفهمیدیم

استفاده از کلمه غیر حجمی برای بسیاری ناشناخته است چرا به جای آن از حجم نامحدود استفاده نشده است؟

کلمه غیر حجمی تنها یک اسم است. در دنیا سرویس با حجم نامحدود وجود دارد اما برای آن سرویس نامحدود هم حدی گذاشته می‌شود تا امکان سوءاستفاده کاربران از میزان پهنای باند گرفته شود به این کار«سقف مصرف منصفانه» گفته می‌شود. یعنی با اینکه نامحدود است ولی سقف هم دارد. اما زمانی که ما از لفظ تعیین سقف برای اینترنت نامحدود استفاده کردیم بسیاری از رسانه‌ها به ما انتقاد کردند که اگر نامحدود است چرا برای آن سقف می‌گذارید بنابراین ما برای اینکه در این زمینه اشتباهی به وجود نیاید به جای کلمه نامحدود از لفظ غیر حجمی استفاده کرده‌ایم. در واقع ما هم براساس حساب و کتاب در دنیا عمل کرده‌ایم یعنی حجم میزان استفاده کاربران را نمی‌شماریم اما اگر از یک سقفی عبور کنند میزان حجم‌شان محاسبه می‌شود.

دوستان تا وقتی به همینی که داریم قانع باشیم به چیز بهتری هم نمیرسیم ، یادتونه تا همین 2 سال پیش شبانه رایگان نبود چقدر حرص میخوردیم؟ من خودم هر موقع از پیش ساختمون مخابرات رد میشدم میرفتم نیم ساعت باهاشون بحث میکردم

هر 2 روز یک بار هم زنگ میزدم 2020 میگفتم شبانه رایگان یا نامحدود کی میزارید ، چند بار هم دوستان رفتند چند نفری حضوری اعتراض کردن میتونید صفحیهای قدیمی همین فروم رو ببینید

حتی یکی از کارکنانشون به قول خودش خود جوش اومده بود اینجا پیام میداد اینقدر که ما اعتراض کرده بودم

همین کارا باعث شد تنوع طرح ها زیاد شه ، اما حالا دوباره داره پس رفت میکنه

من خودم کارم جوریه دانلود زیاد میکنم فایل های سنگین طراحی قطعات با حجم بالا و فیلمو سریالو نر افزارو غیره و غیره

ماهی 100 تا 150 پول اینترنت میدم در حالی که دوستم تهران دار 2 مگ نامحدود میگیره ماهی 40 تومن از آسیاتک آپلودش هم رایگانه بعد از اعمال قانون مصرف منصفانه هم سرعتش میشه 256 کیلو بایت که راضیم هست ،

اگه خط رو DLC و انحصاری میکنین باید نامحدود هم بدین پس

ما از تهرانیا آخه چیمون کمتره مگه؟؟؟
سلان
داداش همه اینا درسته
مشکل اینه که صدای امثال من و شما به جایی نمیرسه
من شمال از شاتل سرویس دارم ماهی 25 تومن شبی حداقل 10 گیگ میتونم از شبانه دانلود کنم.به قدری که فایل واسه دانلود کم میارم
اما اصفهان چی؟
مجبورا از مخابرات سرویس دارم هیچ دانلودیم نمیکنم یعنی نمیرسه به دانلود.در حد ی دیوار و تلگرام و اینا هر دوماه 50 میاد رو قبض.بدون هیچ مصرفی و الکی الکی
ولی چیکار میتونم یا میتونیم بکنیم؟
فوقش میگن نمیخای کنسل کن.ملتم که ماشالله تشنه نگه داشتن.ارزوشونه این پولو بدن و نت داشته باشن
(خود من یکسال تو نوبت بودم)
خلاصه زوره و هیچ کاریشم نمیشه کرد.پس الکی اعصاب خودتو خورد نکن

Sent from my LG-K500 using Tapatalk

11_delaram
22-09-2016, 22:07
چه خبر بدی!!!
حالمون گرفته شد

منم طرحم هفت مهر تمام میشه ... طرحم کمپین تابستان و پاییز... یعنی تمدید نمیکنن ؟؟؟؟؟؟؟
من بقیه طرح هاشون دوست ندارم مخصوصا طرح های که پیش پرداختند

mehdi speed 700
24-09-2016, 01:11
من 6 ساله مخابرات نت میگیرم.این کیفیت سرویس و این سرعت و این تنوع انتخاب واقعا بی سابقه بوده چه توی سرویسای مخابرات چه سرویس های شرکت های دیگه.
نمیدونم چرا یه سری ها ناراضی ان ولی مخابرات از نظر من الان بهترین سرویس دهنده نت توی ایران من با طرح حرفه ای شبی 18 گیگ رایگان دارم میگیرم که البته با این حجم من فوقش ماهی 30 گیگ دانلود داشته باشم یه پند تا قسمت سریال یه چند تا فیلم و اهنگ همین اونم میزارم تو صف idm لپ تاپ رو میزارم استندبای خودش روی ساعت روشن میشه دنلود میکنه بعدم خودش خاموش میکنه.
حالا یه سریا میگن کی 2 شب بیدار میشه بزنه دانلود خندم میگیره:n08::n13:

scar_h
24-09-2016, 02:10
من 6 ساله مخابرات نت میگیرم.این کیفیت سرویس و این سرعت و این تنوع انتخاب واقعا بی سابقه بوده چه توی سرویسای مخابرات چه سرویس های شرکت های دیگه.
نمیدونم چرا یه سری ها ناراضی ان ولی مخابرات از نظر من الان بهترین سرویس دهنده نت توی ایران من با طرح حرفه ای شبی 18 گیگ رایگان دارم میگیرم که البته با این حجم من فوقش ماهی 30 گیگ دانلود داشته باشم یه پند تا قسمت سریال یه چند تا فیلم و اهنگ همین اونم میزارم تو صف idm لپ تاپ رو میزارم استندبای خودش روی ساعت روشن میشه دنلود میکنه بعدم خودش خاموش میکنه.
دادا منم طرح زرین دارم میخام عوضش کنم ی طرح شبانه دار بگیرم ماهیانه
به نظرت چی بگیرم؟ شباهنگ.حرفه ای ها یا چیز دیگه؟

Shahin031
24-09-2016, 21:31

از نظر سرعت و عدم محدودیت فعلا که مخابرات خوبه
فقط در مورد ساعت شبانه مشکل اینه همه لینکا مستقیم نیستن که با idm ‌دانلود کنیم واسه همین ساعت 2 دیروقت هست

fastfind
25-09-2016, 19:18
سلام. سرعت تک کانکشن مخابرات توی روز خوبه؟ مثلا خطی که روی 8 مگ بسته میشه , تک کاننکشن اروپا چند میده؟

scar_h
27-09-2016, 23:53
سلام
دوستان بهترین طرحی که شبانه رایگان داشته باشه و سرعتش خوب چیه؟

aminhitman
27-09-2016, 23:56
سلام
دوستان بهترین طرحی که شبانه رایگان داشته باشه و سرعتش خوب چیه؟

طرح‌حرفه ای بهترین طرح که بنده هم بسیار راضی ام به غیر از زود تموم شدن شارژها ک اون تو همه طرح ها صادقه

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

scar_h
28-09-2016, 00:00
طرح‌حرفه ای بهترین طرح که بنده هم بسیار راضی ام به غیر از زود تموم شدن شارژها ک اون تو همه طرح ها صادقه

والله این موردو شما بگو کی ازش راضیه؟
به 195 هم اعتراض کردم
میگم ی دیوار و 4تا پیام هر 2 ماه 15 گیگ مصرف میشه؟
میگه مصرف کردی..اما چیکار میتونیم بکنیم؟
مجبوریم و زوره

aminhitman
28-09-2016, 00:06
والله این موردو شما بگو کی ازش راضیه؟
به 195 هم اعتراض کردم
میگم ی دیوار و 4تا پیام هر 2 ماه 15 گیگ مصرف میشه؟
میگه مصرف کردی..اما چیکار میتونیم بکنیم؟
مجبوریم و زوره

چه اعتراضی داش زنگ زدم میگم من اپلود رایگان نمیخوام همون ۱۲۸۰‌مگ رو بدید بم به جای ۱۰۲۴ از زمانی ک شدم ۱۰۲۴ مصرفم دوبرابر شده‌میگه همینه ک هست تصمیم از بالا اومده ناراحتی شرکت رو عوض کن

veyron
28-09-2016, 00:13

توی اصفهان اره اما با تهران قابل مقایسه نیست ، اونجا زیر بار نمیرن

king 2009
28-09-2016, 10:07
سلام همگی.

منم طرح تابستان 93 داشتم تا الان تمدید کرده بودم،‌امسال خواستم تمدید کنم گفتن نمیشه، بعد کلی اصرار طرف گفت برو من میپرسم از مرکز اگه اوکی شد برات تمدید میکنم که بعد چند روز گفت نه! کلا نمیشه دیگه اون رو تمدید کنی.

خیلی طرح خوبی بود. من اینقدر دیگه باهاش دانلود شبانه داشتم دیگه هارد خالی برام نمونده!‌ این اواخر دیگه دانلودم نمیکردم چیزی. ولی خب حس اینکه نامحدود بود خوب بود. این حس رو نسبت به حرفه ای ندارم، یعنی همون ۱ درصد هم یه مقدار بار روانی داره. مخالفم با اینکه میگین باید قانع باشیم همین حرفه ای هم خوبه... طرح بدی نیست، خوبه ولی مشکل اونجاست که کل قضیه باید خیلی بهتر باشه، متاسفانه تویه این کشور هم حرف نزنی فکر میکنن احمقی و پس فردا همین طرح هم نداریم دیگه.

دوستان حالا بازم اگه پیشنهادی دارید بگید، طرحی که شبانه رایگان داشته باشه، اگه از سایر اپراتور ها هم باشه مشکلی نیست.

scar_h
28-09-2016, 12:34
سلام همگی.

منم طرح تابستان 93 داشتم تا الان تمدید کرده بودم،‌امسال خواستم تمدید کنم گفتن نمیشه، بعد کلی اصرار طرف گفت برو من میپرسم از مرکز اگه اوکی شد برات تمدید میکنم که بعد چند روز گفت نه! کلا نمیشه دیگه اون رو تمدید کنی.

خیلی طرح خوبی بود. من اینقدر دیگه باهاش دانلود شبانه داشتم دیگه هارد خالی برام نمونده!‌ این اواخر دیگه دانلودم نمیکردم چیزی. ولی خب حس اینکه نامحدود بود خوب بود. این حس رو نسبت به حرفه ای ندارم، یعنی همون ۱ درصد هم یه مقدار بار روانی داره. مخالفم با اینکه میگین باید قانع باشیم همین حرفه ای هم خوبه... طرح بدی نیست، خوبه ولی مشکل اونجاست که کل قضیه باید خیلی بهتر باشه، متاسفانه تویه این کشور هم حرف نزنی فکر میکنن احمقی و پس فردا همین طرح هم نداریم دیگه.

دوستان حالا بازم اگه پیشنهادی دارید بگید، طرحی که شبانه رایگان داشته باشه، اگه از سایر اپراتور ها هم باشه مشکلی نیست.
دادا اگه از اپراتور دیگه میتونی بگیری چرا مخابرات موندی؟
من جای دیگه شاتل داشتم.عالیییی بود.شبانه عالی.سرعت رو 800 900 ولی حیف ک اینجا نمیتونم و مجبورم...

mehdi speed 700
28-09-2016, 15:41
از نظر سرعت و عدم محدودیت فعلا که مخابرات خوبه
فقط در مورد ساعت شبانه مشکل اینه همه لینکا مستقیم نیستن که با idm ‌دانلود کنیم واسه همین ساعت 2 دیروقت هست

خوب اون دیگه بستگی به استفاده شخصی داره شما اکانت تاینی مووی که بگیری از نظر فیلم و سریال اوکی میشی برنامه و بازی هم که سایت لینک مستقیم رایگان زیاده ولی خوب بعضیا دانلوداشون از سایتا های اپلود و این چیزاست که خوب اره مشکل توی دانلود به وجود میاره:n13:

mehdi speed 700
28-09-2016, 15:46
دادا منم طرح زرین دارم میخام عوضش کنم ی طرح شبانه دار بگیرم ماهیانه
به نظرت چی بگیرم؟ شباهنگ.حرفه ای ها یا چیز دیگه؟

سرعتای شباهنگ و حرفه ای یکیه فقط میزان حجم و زمان رایگانش فرق داره شما مصرف سالیانتو ببین ساعتی هم که برات دانلود رایگانش راحت تره و میزان پولی که میخوای بدی رو در نظر بگیر دیگه این یه چیز شخصیه من خودم حرفه ای 1 ساله 24 گیگ دارم 115 تومن با مالیاتش شد اکثر دانلودامم با همینه البته زرینم فعاله که هر موقع پول نداشتم رو قبض شارژ نت بگیرم:n02::n10:
ولی خوب تازیگا زرین شده ماهی 2 گیگ که زیاده کنار 2 گیگی که از حرفه ای واسم میمونه واس همین میخوام زرین ر قطع کنم حرفه ای رو دوباره تمدید کنم گیگشم دیگه انلاین با کارت میخرم:n41:

mehdi speed 700
28-09-2016, 15:47
توی اصفهان اره اما با تهران قابل مقایسه نیست ، اونجا زیر بار نمیرن

خوب اینجا تاپیک اصف.من نت تهران رو والله تجربه نداشتم.:n39:

veyron
28-09-2016, 21:29
سلام همگی.

داداش منم مشکلم همینه

منتظر بودم مخابرات نامحدود بده اما بر عکس دیدن ابا از آسیاب افتاده ورداشتن بدترش کردن

من شبی 21 گیگ دانلود میکردم سرعت 1150 kb حالا رفتم طرح تابستان با طعم زهر مار گرفتم نوشته بود 1 مگ Up to 4 mg منم فکر کردم منظورش ظرفیت خط هست بعد گرفتم دیدم 128 فیکس هست سرعت زنگ هم زدم گفت همینه سرعتش منظورمون این بود که اگه یه موقع شلوغ نبود باز میکنیم تا 4 مگ الان دانلود شبانه 4 ساعت 1800 مگ دانلود میکنه به پول برق و سرو صدای کامپیوتر نمی ارزه.....

گفتم میخوام عوض کنم به شباهنگ یا حرفه ای گفت پولتونو بر نمیگردونیم

قبلا روی قبض میومد وقتی انصراف میدادی اگه همون موقع طرح جدید ثبت نام میکردی دیگه پول ماهای بعدی طرح قبلیو نمیخواست بدی

king 2009
29-09-2016, 13:40
دادا اگه از اپراتور دیگه میتونی بگیری چرا مخابرات موندی؟
من جای دیگه شاتل داشتم.عالیییی بود.شبانه عالی.سرعت رو 800 900 ولی حیف ک اینجا نمیتونم و مجبورم...

شاتل رو نگاه کردم، اینقدرا خوب نبود، قیمتش که بیشتر بود، سرعت اسمیش هم که کمتر بود.
من طرح دو مگ داشتم، خطم روی ۱۰ مگ بسته بودن خیلی ریلکس با ۱ ۱.۵ میگرفت. الانم طرح حرفه ای به نظر بهتره.

veyron
29-09-2016, 14:04
طرح کمپین تابستان نگیرید سرعتش همونیه که میدن اون Up to 4 ,...... دروغ هست من 1 ساله گرفتم up to 4mg اما توی همه ساعتی تست کردم 128 کیلو بایت بود

پولم ریختم دور الانم حرفه ای ها ثبت نام کردم منتظرم پسورد بهم بدن

meysam2578
29-09-2016, 20:28
EDITED edited edited

aliartshow
02-10-2016, 18:17
سلام دوستان گرامی...بعد از برداشته شدن شبانه از های وب, می خوام از مخابرات سرویس بگیرم. بررسی کردم برای شبانه سرویس حرفه ای و جشنواره تابستان موجوده که جشنواره تابستان شبانش کاملا رایگان هست ولی سرعت محدودتره گویی...من نهایت شبی 4 گیگ هم بتونم بگیرم برام کافیه...طبق تجربه کیفیت طرح تابستون جوابگو هست یا باید برم سمت حرفه ای?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

aminhitman
02-10-2016, 20:07
سلام دوستان گرامی...بعد از برداشته شدن شبانه از های وب, می خوام از مخابرات سرویس بگیرم. بررسی کردم برای شبانه سرویس حرفه ای و جشنواره تابستان موجوده که جشنواره تابستان شبانش کاملا رایگان هست ولی سرعت محدودتره گویی...من نهایت شبی 4 گیگ هم بتونم بگیرم برام کافیه...طبق تجربه کیفیت طرح تابستون جوابگو هست یا باید برم سمت حرفه ای?

اگه با ۴ گیگ کارت راه میوفته که تابستان خوبه برات اوکیه
اما اگه بیش از این میخوای حرفه ای ها خوبه
فقط خدا کنه این طرح حرفه ای ها برداشته نشه

aliartshow
02-10-2016, 22:51
اگه با ۴ گیگ کارت راه میوفته که تابستان خوبه برات اوکیه
اما اگه بیش از این میخوای حرفه ای ها خوبه
فقط خدا کنه این طرح حرفه ای ها برداشته نشه

از لحاظ سرعت باز کردن وب و کارای روتین و پینگ چطوره?

fastfind
02-10-2016, 23:17
سلام. لطفا بگید چطوری میشه بسته های ترافیکی کوتاه مدت رو (مثل همون فشفشه)
رو خرید و فعال کرد؟ توی پنل من میگردم نیست؟ یا برای من نیست؟
فقط شارژ به صورت پلکانی هست!! اون بسته های کوتاه مدت فوتون کجای پنله؟

skeptic
03-10-2016, 13:11
به نظر من دیگه مخابرات اصلا ارزش نداره
من یه ماهی میشه از 4Gایرانسل استفاده میکنم خیلیم راضیم قبلا مخابرات داشتم از ساعت 12ظهر تا 12 شب سایتم به زور باز میکرد .
دانلود زیادم داشته باشم از بسته ساعتی استفاده میکنم که راحت تو سه ساعت 40تا45گیگ دانلود میکنم بسته 6تا12ظهرم داره که اونم عالیه
همیشه هم سرعتم بالاس از قطعیه مخابراتم خبری نیست واقعا قطع شدن مکررش رو اعصاب بود
البته منطقه ما خوبه پوشش ایرانسل اونا که خوب نیست بهشون حق میدم مخابرات باشن ولی بقیه واقعا نمیدونم چرا هنوزم از مخابرات سرویس میگیرن !!!

aminhitman
03-10-2016, 20:34
سلام. لطفا بگید چطوری میشه بسته های ترافیکی کوتاه مدت رو (مثل همون فشفشه)
رو خرید و فعال کرد؟ توی پنل من میگردم نیست؟ یا برای من نیست؟
فقط شارژ به صورت پلکانی هست!! اون بسته های کوتاه مدت فوتون کجای پنله؟
موقع تمدید شارژ بزن رو محاسبه هزینه بعد اونجا دوتا فیلد هست نوشته بسته های شارژ دلچسب

aminhitman
03-10-2016, 20:36
از لحاظ سرعت باز کردن وب و کارای روتین و پینگ چطوره?

والا پیج باز کردن که سرعتی نمیخواد پینگ هم که مخابرات برای من حداقل پینگش تو ساعات اوج‌مصرف رو ۲۰۰ و ساعات افت مصرف راحت ۱۰۰ رو میده البته این اعداد رو من تو بازی میگم مگرنه با دستور Ping 4.2.2.4 بیش از این حرفاس

meysam2578
03-10-2016, 22:51

سرعت 8 مگابیت - سرور لس آنجلس

.................................................. ......................................

سرور تهران

این سرعت منه . الان 5 ساله مخابراتم و خیلی راضی ام .

mamad24
05-10-2016, 01:05
دوستان قضیه تمدید طرح کمپین کلآ دیگه منتفی شد؟؟؟ الان من طرح کمپینم 9/10 تموم میشه نمیشه کاری کرد ماه اخرش دیگه شارژ نشه مثلآ قبل اینکه برج 9 شروع بشه انصراف بدم؟؟؟ الان طرح حرفه ای بردارم چند روز طول میکشه یوزر پس بدن؟؟؟

alish7777
05-10-2016, 22:14
سلام دوستان،میخواستم ببینم تنظیمات internet protocol version 4 برای اینترنت مخابرات اصفهان چی هستش؟

laser1
06-10-2016, 01:27
دوستان از دقایقی پیش برای اولین بار سرعت رو از 10 مگ به 16مگ ارتقا دادن

veyron
06-10-2016, 03:51
دوستان قضیه تمدید طرح کمپین کلآ دیگه منتفی شد؟؟؟ الان من طرح کمپینم 9/10 تموم میشه نمیشه کاری کرد ماه اخرش دیگه شارژ نشه مثلآ قبل اینکه برج 9 شروع بشه انصراف بدم؟؟؟ الان طرح حرفه ای بردارم چند روز طول میکشه یوزر پس بدن؟؟؟

آره تمدید نمیکنن ماله چند سال پیشه طرحت؟

فکر نکنم بتونی انصراف بدی قبلا من یبار پرسیدم گفتن اگه بخوای طرحتو تعویض میکنیم ، 2020 سوال کن اگه درست جوابتو ندادن اینقدر زنگ بزن تا اپراتور مرد جوابتو بده خانوماشون متاسفانه اطلاعاتشون کمه

veyron
06-10-2016, 03:58
دوستان از دقایقی پیش برای اولین بار سرعت رو از 10 مگ به 16مگ ارتقا دادن

سلام کمپین تابستان رو میگید دیگه؟ 256؟

veyron
06-10-2016, 04:00
سلام دوستان،میخواستم ببینم تنظیمات internet protocol version 4 برای اینترنت مخابرات اصفهان چی هستش؟

تنظیم لازم نیست روی حالت پیش فرض
obtain dns & ip automaticly

VPI 0
VCI 35

laser1
06-10-2016, 10:03
سلام کمپین تابستان رو میگید دیگه؟ 256؟

سرعت رو توی مودم میدیدم قبلا روی 1024 بسته بودن از همین دیشب هم طرح زرین هم حرفه ای به 16382
ارتقا پیدا کرده سرعت آپلود هم 2 برابر شده

veyron
06-10-2016, 18:22
کدومشو شما نگاه کردی شاید max rate رو دیدی مودمت برندش چیه؟ بعضی ها هر دوشو نشون نمیده
این مال منه

سرعت دانلود و آپلود = Data rate

max rate نهایت سرعتی هست میتونی بگیری (بعد از اعمال شدن Attenuation) اما خب بسته به سرویس مخابرات سرعت رو محدود میکنه

تست سرعت من با سرور اصفهان

OWNLOAD

8.55Mb/s

UPLOAD

0.81Mb/s

mamad24
06-10-2016, 18:50
آره تمدید نمیکنن ماله چند سال پیشه طرحت؟

فکر نکنم بتونی انصراف بدی قبلا من یبار پرسیدم گفتن اگه بخوای طرحتو تعویض میکنیم ، 2020 سوال کن اگه درست جوابتو ندادن اینقدر زنگ بزن تا اپراتور مرد جوابتو بده خانوماشون متاسفانه اطلاعاتشون کمه

ماله دو سال پیشه طرحم قبلآ هم یه بار تمدیدش کردم. شما حضوری رفتی باسه تمدید؟؟

veyron
06-10-2016, 18:55
ماله دو سال پیشه طرحم قبلآ هم یه بار تمدیدش کردم. شما حضوری رفتی باسه تمدید؟؟

من تو غرفه سیتی سنتر صحبت کردم 2020 هم زنگ زدم گفتن تمدید نمیکنیم اما مرکز نرفتم

کمپین تابستان نگیر که پشیمون میشی همون حرفهای ها بهتره باز

mamad24
06-10-2016, 21:31
من تو غرفه سیتی سنتر صحبت کردم 2020 هم زنگ زدم گفتن تمدید نمیکنیم اما مرکز نرفتم

کمپین تابستان نگیر که پشیمون میشی همون حرفهای ها بهتره باز

شما که حرفه ای برداشتید چند روز طول کشید یوزر پس بدن بعدش باسه یوزر پس باید حضوری بریم؟؟؟ و اینکه مثل طرح کمپین تو طرح حرفه ای هر گیگ که بخری 256 مگ هم مازاد میدن؟؟؟

seventh7
07-10-2016, 16:27
با سلام
دوستان در حال حاضر بنده طرح طرح کمپين تابستان - پاييز93 ا و 5G+2G با سرعت 1 مگ دارم خطم هم DLC شهرک ولیعصر مرکز استقلال هستش
اول میخواستم بدونم نهایت سرعت چقدر به بنده میتونند بدند(یکیار اشتباهی خطم را رو تا 9 مگ بستند ولی در حد چند ساعت:n03:)
و اینکه بنده به خاطر سرعت میخواستم طرح عوض بکنم ممکنه سرعتم تغییر چندانی نکنه و مخایرات بگه گفتیم تا 10مگ ولی مثلا در حد 2 مگ بدند بخصوص چون dlc هستش
واینکه طرح اول اذر تمام میشه ایا نمیشه همین الان طرح را تغییر داد
و در اخر اینکه طرح بلند مدت بگیرم یا یک ماهه بعدا ارتقا بدم((میترسم طرح حرفه ای حذف بشود))

magnolia2016
07-10-2016, 23:34
سلام .... دوستان در مورد افزایش ارتقاء سرعت از 10 مگ به 16 خبر دادن....
می خواستم بدونم ماها که سیستم قدیمی فیبر نوری هستیم و همیشه سرعت دانلودمون زیر 200 kb هستش چی کار باید بکنیم.....یعنی این که می شنوم بعضی ها با نت مخابرات تو اصفهان دارن شبی 10 گیگ دانلود می کنن داغ دلم تازه می شه که چرا ما باید همچین داستانی داشته باشیم و جالب تر از اون مخابرات تنها گزینه برای اینترنت پر سرعت ما حساب بشه....:n28:

bornamilad
08-10-2016, 12:56
می خواستم بدونم ماها که سیستم قدیمی فیبر نوری هستیم و همیشه سرعت دانلودمون زیر 200 kb هستش چی کار باید بکنیم.....یعنی این که می شنوم بعضی ها با نت مخابرات تو اصفهان دارن شبی 10 گیگ دانلود می کنن داغ دلم تازه می شه که چرا ما باید همچین داستانی داشته باشیم و جالب تر از اون مخابرات تنها گزینه برای اینترنت پر سرعت ما حساب بشه....:n28:
متاسفانه من و شما همدردیم!من هم مشترک شهرک میلاد شاهینشهر هستم .مخابرات فقط به نقاط خاصی توجه می کنه از جمله چهارباغ و خیابون توحید و افتخار میکنه که طرح یوتانت رو راه اندازی کرده ولی کمترین توجهی به بقیه مشترکین من جمله اون هایی که خط dlc دارن نمی کنه.بارها به مهندس کشایی ایمیل فرستادم ولی جوابی نگرفتم شما هم امتحان کنین ولی اگه راه بهتری به نظرتون میرسه بگین چون واقعا تبعیضه! Keshaei@tce.ir
Keshaei@tce.ir

aminhitman
09-10-2016, 08:54
کدومشو شما نگاه کردی شاید max rate رو دیدی مودمت برندش چیه؟ بعضی ها هر دوشو نشون نمیده
این مال منه

max rate نهایت سرعتی هست میتونی بگیری (بعد از اعمال شدن Attenuation) اما خب بسته به سرویس مخابرات سرعت رو محدود میکنه

OWNLOAD

8.55Mb/s

UPLOAD

0.81Mb/s

شما چه طرحی هستی؟ که مکس ریت روی ۱۷ هزار بت‌ میده ! ایول
ب من رو ۱۰ هزار میده

aminhitman
09-10-2016, 08:56
این مال منه

OWNLOAD

8.55Mb/s

UPLOAD

0.81Mb/s

ب من رو ۱۰ هزار میده با طرح حرفه ای

aminhitman
09-10-2016, 09:00
با سلام
دوستان در حال حاضر بنده طرح طرح کمپين تابستان - پاييز93 ا و 5G+2G با سرعت 1 مگ دارم خطم هم DLC شهرک ولیعصر مرکز استقلال هستش
اول میخواستم بدونم نهایت سرعت چقدر به بنده میتونند بدند(یکیار اشتباهی خطم را رو تا 9 مگ بستند ولی در حد چند ساعت:n03:)
و اینکه بنده به خاطر سرعت میخواستم طرح عوض بکنم ممکنه سرعتم تغییر چندانی نکنه و مخایرات بگه گفتیم تا 10مگ ولی مثلا در حد 2 مگ بدند بخصوص چون dlc هستش
و در اخر اینکه طرح بلند مدت بگیرم یا یک ماهه بعدا ارتقا بدم((میترسم طرح حرفه ای حذف بشود))
اولا ک شما تو تنظیمات مودم مکس ریت رو ک ببینی نهایت سرعتت مشخصه
دوما که سرعت های مخابرات معمولا ثابت نیست نوسان داره دیدی که خودشونم نوشتن سرعت سرویس مذکور حداکثر مثلا ۱۰ مگابیت است
این یعنی چی؟ یعنی از ۲ مگابیت تا ۱۰ مگابیت متغییره یعنی شما اگه با ۲۰۰ کیلوبایت دانلود میکنی طبق قرارداد حق اعتراض نداری مگر اینکه سرعتت بیاد پایین تر
مورد سوم رو من خودمم نگرانشم که حرفه ای ها حذف بشه برای همینم شبا دانلود رو بستم بش تا میتونم دانلود میکنم

seventh7
09-10-2016, 16:40
Attainable Rate (Kbps):

down10820 up1021

rate(kbps): down10056 up1021
snr: 109 124 !!!!!
با اطلاعات بالا و این تفاسیر طرح حرفه ای بگیرم تا 10 مگ را باید بدهند هر چند dlc هستم؟!

کسی در مورد طرح کمپین تابستان نظری نداره ((با بسته های حجمی به نظر به صرفه میاد بخصوص 100 گیگ))اگر تا سرعت 3 مگ هم باز کنند من راضی هستم
نمیدونم چرا طرح حرفه ای تا 10 باز هست ولی برای طرح کمپین حاضر نیستند تا همون 4 مگ هم به گفته دوستان باز کنند(شبانه اش هم که محدودتره)!!

meysam2578
12-10-2016, 20:39
سلام . آقا سامانه پلوتون برا شما هم مشکل پیدا کرده ؟؟ من از ظهر تا حالا نمیتونم حجمم رو ببینم . کلا گزینه های شارژ و دیدن حجم پاک شده از سایت .

jafarijavad7
12-10-2016, 23:07
من حجمم خیلی زود تموم میشه مثلا هر یک گیگ در عرض یه روز تموم میشه چیکار کنم؟ مصرف انچنانی هم ندارم طرح حرفه ای 4 گیگ

scar_h
13-10-2016, 01:59
من حجمم خیلی زود تموم میشه مثلا هر یک گیگ در عرض یه روز تموم میشه چیکار کنم؟ مصرف انچنانی هم ندارم طرح حرفه ای 4 گیگ

سلام
کار خاصی نمیتونی بکنی..من خیلی پیگیرش بودم حتی به 195 هم شکایت کردم ولی کاری نکردن...

mrmmnb
13-10-2016, 09:21
سلام
دوستان من چند تا طرح روی چند تا خط دارم و گاهی جابجا استفاده میکنم
مثلا یه طرح برا محل کارم دارم گاهی تو خونه استفاده میکنم
قبلا طرح تابستان برا محل کار داشتم که تموم شد و تمدید نکردن منم حرفه ای 52 گیگ خریدم مشکلی که داره فقط این طرح رو میشه روی همون خط استفاده کرد در صورتی که بقیه طرح هایی که دارم میشه روی خط های دیگه استفاده کرد فقط این یکی اینجوری هست
کسی میدونه داستان چیه؟
چرا این یکی طرح اینجوری هست (دقیقا این مورد که شبانه داره این مشکل رو داره!!) حتی اون طرح تابستان که داشتم میشد روی خط دیگه باهاش کانکت شد
کسی راه حلی داره؟(حتی خود همون مودم رو تست کردم که از لحاظ مک یکی باشه ولی بازم کار نکرد)
با تشکر

meysam2578
13-10-2016, 11:41

ویندوز 10 داری یا سون ؟؟ اگه ویندوز 10 داشته باشی به خاطر آپدیت اتوماتیکه احتمالا . باید آپدیت اتوماتیک خاموش بشه .
آنتی ویروس آپدیت شده هم همیشه داشته باش . رمز دسترسی به سرویس و همینطور رمز وای فای رو تغییر بده .

aminhitman
13-10-2016, 11:46

چن تا راهکار بت میگم اما صد در صد عملی نیست در نهایت این نت مخابرات خیلی تند تند تموم میشه اینم فقط مشکل تو نیست مشکل من و خیلی های دیگه هم‌ هست و کاری ازمون بر نمیاد
۱. برنامه BWmeter رو نصب کن و به system دسترسی اینترنت رو قطع کن
با همین برنامه میتونی سرویس هارو هم از اینترنت قطع کنی
۲. اپدیت اتومات رو خاموش کن تو هر ویندوزی ک هستی (روشش راحته تو گوگل بزنی ریخته)
۳. رو مودمت مک فیلتر بزار (اینم روشش تو گوگل هست بسته به مدل مودمت)
۳.با خود ۲۰۲۰ هم تماس بگیری ریز مصرفت رو بت میگه ی موقع میبینی از مودمت دارن استفاده میکنن بدون اینکه تو بدونی
موفق باشی...

skeptic
14-10-2016, 14:49
سلام
دوستان یه سوال داشتم هر کی میدونه لطفا راهنمایی کنه !!
من طرح ارمغان داشتم الان ۱۰ گیگ هنوز داره میخواستم طرح حرفه ایی بردارم که از دانلود شبانش استفاده کنم
میخواستم بدونم میتونم هم زمان دوتا طرح داشته باشم ؟

mrmmnb
14-10-2016, 18:33
سلام
من طرح ارمغان داشتم الان ۱۰ گیگ هنوز داره میخواستم طرح حرفه ایی بردارم که از دانلود شبانش استفاده کنم
سلام
اره هر چی طرح بخوای میتونی همزمان داشته باشی و هر وقت خواستی از هر کدوم استفاده کنی یوزر و پسوردش رو توی مودمت ست کن

laser1
14-10-2016, 18:40
با سلام

من هم ولی عصرم
برو همون مرکز استقلال یه طرحیه به اسم حرفه ای بگو اون رو برات فعال کنند
یوزر پس اینترنت هم ازشون بگیر که شارژش کنی
سرعتش روی 10مگه
1.2دانلود میده شبانه هم داره

laser1
14-10-2016, 18:43

دادا این عکسی بچه ها گذاشتن نگاه کن
نوشته max rate
برای فیبر نوری این رقم بالاس حدود 20000 و البته کانکشن روی 10000 یا 16000 بسته میشه
و شبانه بالای 20 گیگ دانلود میده
شما اول سیمکشی داخل خونه رو چک کن ببین نویز داره یا نه

laser1
14-10-2016, 18:47
سلام

من 2تا طرح دارم
انگار تا 5 تا هم میدن
برو مرکز مخابرات برات فعال کنند.

skeptic
14-10-2016, 19:50
من 2تا طرح دارم
انگار تا 5 تا هم میدن
برو مرکز مخابرات برات فعال کنند.
من الان طرح یه ماهه حرفه ایی خریدم از سایت نام کاربری و پسورد همونه که موقع ثبت نام وارد کردی هست؟ یا میفرستن پسوردو ؟

mehdi speed 700
14-10-2016, 21:32
ب من رو ۱۰ هزار میده

داداش مکس یعنی چیزی که میشه روی خط سرویس داد مال من 20 مگه ولی شما باید ببینی دیتا ریتت چنده اون سرعتیه که مخابرات واس شما بسته که دانلود کنی
کاشکی سرعت اپلود رو هم بالا میبردن مثلا من مکث ریت اپلودم روی 950 کیلوبیته ولی واسم روی 512 کلیوبیت بستن که یعنی اپلودم 50 کیلوبایته که اگه بالاتر بود بهتر بود:n31:
ولی جدا از همه اینا فوق لعادس سرویس مخابرات شبی 18 گیگ رایگان (1 درصدش کم میشه رایگانه دیگه:n02:)

veyron
15-10-2016, 07:26
Attainable Rate (Kbps):

down10820 up1021

rate(kbps): down10056 up1021
snr: 109 124 !!!!!
با اطلاعات بالا و این تفاسیر طرح حرفه ای بگیرم تا 10 مگ را باید بدهند هر چند dlc هستم؟!

کسی در مورد طرح کمپین تابستان نظری نداره ((با بسته های حجمی به نظر به صرفه میاد بخصوص 100 گیگ))اگر تا سرعت 3 مگ هم باز کنند من راضی هستم
نمیدونم چرا طرح حرفه ای تا 10 باز هست ولی برای طرح کمپین حاضر نیستند تا همون 4 مگ هم به گفته دوستان باز کنند(شبانه اش هم که محدودتره)!!

طرح کمپین تابستان من خریدم چند هفته هست استفاده میکنم سرعت 128 بالاتر نمیره همیشه همون 1 مگ هست یعنی اون 4 مگ دروغه

شما میتونی یه عکس از status خط ار توی مودم بزاری؟ مطمعنی snr 109 هست؟ خیلی خوبه شاید نزدیک مرکز هستی

الان سریع ترین طرح همون حرفه ای و شباهنگ هست که تا 10 مگ بازه اکثر خط ها هم کشش 10 مگ رو دارن دیگه فکر کنم اما 10 مگ بیشتر برات باز نمیکنن

بسته های زمان دار هم روی همه طرح های جدید فعال میشه تا اونجا که من میدونم

veyron
15-10-2016, 07:37
دوستانی که مشکل تمام شدن سریع شارژ دارن نرم افزار مانیتور کردن اینترنت هم برای ویندوز هست هم اندروید روی گوشی و کامپیوتراتون نصب کنید
خیلی وقت ها طرح های سرعت بالا که دارید متوجه نمیشید اما زیاد دانلود میکنید

من خودم 2 تا طرح دارم 1 مگ و 10 مگ با 1 مگ چون سرعت کمه حوصلم نیشه کارای فرعی کنم فقط کارای مهممو انجام میدم

اما 10 مگ چون سرعت بالاس هر چی به چشمم میخوره باز میکنم نگاه میکنم یهو میبینی 700 مگ صبح تا بعد از ظهر مصرف میکنم

مصرف 5 یا 6 گیگ در روز خیلی عادی هست اما توی ایران هنوز اینترنت عقب افتاده هست کشورای دیگه ملت فیلمو سریال آنلاین میبینن :n41:

این گجت خیلی ساده و با نصب اسون برای ویندوز 7 هست مصرفتون رو بهتون میگه

اگر ویندوز 7 ندارید BWMeter

این یکم پیشرفته تر هست اما خیلی پیچیده نیست

meysam2578
15-10-2016, 12:02
دوستانی که مشکل تمام شدن سریع شارژ دارن نرم افزار مانیتور کردن اینترنت هم برای ویندوز هست هم اندروید روی گوشی و کامپیوتراتون نصب کنید
خیلی وقت ها طرح های سرعت بالا که دارید متوجه نمیشید اما زیاد دانلود میکنید

من خودم 2 تا طرح دارم 1 مگ و 10 مگ با 1 مگ چون سرعت کمه حوصلم نیشه کارای فرعی کنم فقط کارای مهممو انجام میدم

اما 10 مگ چون سرعت بالاس هر چی به چشمم میخوره باز میکنم نگاه میکنم یهو میبینی 700 مگ صبح تا بعد از ظهر مصرف میکنم

مصرف 5 یا 6 گیگ در روز خیلی عادی هست اما توی ایران هنوز اینترنت عقب افتاده هست کشورای دیگه ملت فیلمو سریال آنلاین میبینن :n41:

این گجت خیلی ساده و با نصب اسون برای ویندوز 7 هست مصرفتون رو بهتون میگه

اگر ویندوز 7 ندارید BWMeter

این یکم پیشرفته تر هست اما خیلی پیچیده نیست
بله دقیقا درست میگید و حرفتون کاملا قابل قبوله . در ایران قیمت اینترنت بالاس و حجم محدوده . و کاربرا هنوز به سبک ده_ پونزده سال پیش دارن به اینترنت نگاه میکنن . اون سال ها 1 گیگ حجم خیلی زیاد بود . برا یک ماه هم زیاد بود و تازه اضافه هم میومد . چون صفحات وب خیلی ساده تر و کم حجم تر بود . اما امروزه صفحات وب پر زرق و برق و پر از عکس و فیلم شده . و دو سه تا صفحه باز کردن شاید حدود 10 مگ از حجم رو کم کنه . اما خب متاسفانه ما همیشه چند پله از دنیا عقب بودیم . و مسوولین ارتباطات هنوز نگاه سنتی و قدیمی به اینترنت دارن . یه جورایی پیرمردی فکر میکنن !! و نمیدونن که دنیا تحولات اساسی کرده . اینه که کاربرا همیشه از حجم خوری شکایت دارن . بابا جون دنیا عوض شده . سال 2016 هم داره تموم میشه . ویندوز 10 یکسال و نیم از عمرش داره میگذره ! الان در کشورهای دنیا اینترنت حجمی مفهمی نداره . اینترنت نامحدود میدن با سرعت بالا . حالا هر چی میخوان مصرف کنن . اما در کشور ما ایرانسل هنوز داره بسته 500 مگابایتی میده !!! :n08:

mrmmnb
15-10-2016, 15:26
سلام
دوستان من چند تا طرح روی چند تا خط دارم و گاهی جابجا استفاده میکنم
مثلا یه طرح برا محل کارم دارم گاهی تو خونه استفاده میکنم
قبلا طرح تابستان برا محل کار داشتم که تموم شد و تمدید نکردن منم حرفه ای 52 گیگ خریدم مشکلی که داره فقط این طرح رو میشه روی همون خط استفاده کرد در صورتی که بقیه طرح هایی که دارم میشه روی خط های دیگه استفاده کرد فقط این یکی اینجوری هست
کسی میدونه داستان چیه؟
چرا این یکی طرح اینجوری هست (دقیقا این مورد که شبانه داره این مشکل رو داره!!) حتی اون طرح تابستان که داشتم میشد روی خط دیگه باهاش کانکت شد
کسی راه حلی داره؟(حتی خود همون مودم رو تست کردم که از لحاظ مک یکی باشه ولی بازم کار نکرد)
با تشکر

سلام
کسی نظری نداره؟

من امروز با 2020 تماس گرفتم گفتن جدید اینکار رو کردن که کسی نیتونه با یوزر کسی دیگه وصل بشه اما جالب اینجاست فقط این یکی طرح حرفه ای اینجوری هست
من دو تا طرح دیگه داره (ضیافت و تابستان با طعم بد!!) اونا رو میشه روی خط های دیگه کاکنت کرد اما این حرفه ای فقط روی خط خودش میشه بهش هم میگم پس چرا اونا اینجوری نیست طرف مثل همیشه اطلاعات نداشته میگه نمیشه همه اینجوری شدن دیگه موندم چی بهش بگم
البته برا خط رو ریست کرد و درست شد اما بعدش روی اون خط اصلی کاکنت نمیشد و مجبور شدم دوباره از اون خط اصلی درخواست ریست بدم تا کاکنت بشه
کلا کار مضخرفی هست کردن و معلوم هم نیست بر چه مبنایی طراحی کردن
اگه بر حسب مک مودم باشه باید همون مودم روی اون یکی خط کار کنه اگرم مثلا برا حسب خود شماره تلفن هست که نباید با یه ریست از طرف اونا درست بشه ضمن اینکه چطوری هست فقط برا این یکی طرح این کار رو کردن

اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راه حل بده
با تشکر

=======ویرایش
الان تست کردم فهمیدم چیکار کردن
شما یوزر سرویست رو روی هر خطی برای اولین بار ست کنی فقط با همون خط میتونی وصل بشی
حالا این وسط چی رو ریست میکنن که میشه با یه خط دیگه وصل شد نمیدونم
چون یوزر خط خودم رو گذاشتم روی یه خط دیگه بعد بهش زنگ زدم نمیدونم چیکار کرد که با اون یکی خط وصل شد ولی مشکلی که وجود داره این هست که دیگه نمیشه با خط قبلی وصل شد و دوباره باید زنگ بزنی برات درست کنن
ضمن اینکه بعضی اپراتور ها میگن غیر قانونی هست و این کار رو نمیکنن بعضی دیگه برات انجام میدن!!!
کار من یکی پیچ خورد همیشه یوزر های مختلف رو با توجه به نوع کاربریم روی خط های مختلف وصل میشدم الان دیگه نمیشه در بهترین حالت اگه اپراتور عشقش بکشه این کار رو بکنه باید زنگ بزنم کلی وقت منتظر بمونم

veyron
15-10-2016, 17:52
سلام
کسی نظری نداره؟
بمونم

حقیقتش من خودم تا بحال امتحان نکردم

فقط یک بار که خونه جا به جا شد از خط خونه جدید به طرح اینترنتم وصل شدم که واسم جالب بود

یه نکته دیگه اینکه سرعت خونه قبلی 2 مگ بود و خونه جدید 8.7 مگ طرح هم همون طرح بود

بعد که درخواست انتقال طرحو دادم چند روز قطع شد بعد وصلش کردن ، میخواستم هزینه ها روی خط خونه جدید بیاد

veyron
15-10-2016, 17:56
دوستان اون بسته هایی که زمانش ذکر نشده همون دلچست هست؟ قیمت ها با بسته های شارژ دلچسب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فرق داره زمانی هم واسش نزدن مراقب باشید نخرید بعد 1 ماه بسوزه فردا صبح اگه یادم بود زنگ میزنم 2020 الان صف داره

skeptic
15-10-2016, 21:16
سلام
اره هر چی طرح بخوای میتونی همزمان داشته باشی و هر وقت خواستی از هر کدوم استفاده کنی یوزر و پسوردش رو توی مودمت ست کن
من یه طرح حرفه ایی دیروز خریدم تازه امروز زنگ زدن که فردا میان واسه وصل کردن
من پسوردو دارم کسی میدونه چجوری خودم میتونم فعال کنم که امشب دانلود کنم ؟
لطفا کمکم کنید مودمم D-linkهست الانم طرح ارمغان رو مودمم فعاله میخوام کناره هم فعال باشه.

skeptic
15-10-2016, 22:32
کسی نیست کمک کنه !!!

mrmmnb
16-10-2016, 05:45
من یه طرح حرفه ایی دیروز خریدم تازه امروز زنگ زدن که فردا میان واسه وصل کردن
من پسوردو دارم کسی میدونه چجوری خودم میتونم فعال کنم که امشب دانلود کنم ؟
لطفا کمکم کنید مودمم D-linkهست الانم طرح ارمغان رو مودمم فعاله میخوام کناره هم فعال باشه.
یه سرچ بزن اموزش ست کردن یوزر توی مودم خودت رو پیدا کن (هر مودمی یه شکلی هست هر چند اگه یکم کار کرده باشی میتونی خودت پیدا کنی)
ضمنا اگه از توی پنل هنوز فعال نیست نمیتونی تا خودشون فعال کن

skeptic
16-10-2016, 09:49
یه سرچ بزن اموزش ست کردن یوزر توی مودم خودت رو پیدا کن (هر مودمی یه شکلی هست هر چند اگه یکم کار کرده باشی میتونی خودت پیدا کنی)
ضمنا اگه از توی پنل هنوز فعال نیست نمیتونی تا خودشون فعال کن
تو اینترنت چیزی در مورد اینکه دوتا یوزر رو با هم ست کنیم روی مودم توضیح داده نشده !!! تو پنلم فعالم شده .

laser1
16-10-2016, 12:15
من الان طرح یه ماهه حرفه ایی خریدم از سایت نام کاربری و پسورد همونه که موقع ثبت نام وارد کردی هست؟ یا میفرستن پسوردو ؟

زنگ بزن 2020
با شماره ملی که ثبت نام کردی برات فعال میکنن
پسورد هم بهت میده

skeptic
16-10-2016, 15:43
زنگ بزن 2020
با شماره ملی که ثبت نام کردی برات فعال میکنن
پسورد هم بهت میده
قبل خرید میگن دوتا طرح هم زمان میتونی داشته باشی امروز که اومده واسه تنظیم مودم میگه طرح ارمغان با طرح حرفه ایی را نمیشه هم زمان داشته باشی اینم از ترفند جدیدشون !!

M.Sadegh.M
16-10-2016, 16:13
دوستان اون بسته هایی که زمانش ذکر نشده همون دلچست هست؟ قیمت ها با بسته های شارژ دلچسب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فرق داره زمانی هم واسش نزدن مراقب باشید نخرید بعد 1 ماه بسوزه فردا صبح اگه یادم بود زنگ میزنم 2020 الان صف داره

سلام
این طرح ها کجاست؟
من داخل پنل کاربریم چک کردم این طرح ها نیست برا خرید؟
فقط همون دلچسب ها هست.
من طرح حرفه ای 6 ماه دارم.

سپاس :n16:

mrmmnb
16-10-2016, 21:22
قبل خرید میگن دوتا طرح هم زمان میتونی داشته باشی امروز که اومده واسه تنظیم مودم میگه طرح ارمغان با طرح حرفه ایی را نمیشه هم زمان داشته باشی اینم از ترفند جدیدشون !!

سلام
منظورت از همزان چی هست؟
اگه منظورت این هست که همزان استفاده کنی خوب این که نمیشه
چیزی که بچه های اینجا استفاده میکنن(اونایی که دو یا چند تا طرح دارن) این هست که یه تایمی رو از ه طرح استفاده میکنن یه تایم دیگه رو از طرح دیگه
برا استفاده هم باید یوزر و پسورد طرح مورد نظرت رو دستی توی مودم وارد کنی (هر بار که میخوای طرحت رو عوض کنی باید وارد مودم بشی و همین کار رو انجام بدی مگر اینکه مودم رو بزاری بریج و توی ویندوز کانکشن بسازی که اونم مشکلات خاص خودش رو داره مثلا وای فای مودم رو از دست میدی)

seventh7
16-10-2016, 22:27
طرح کمپین تابستان من خریدم چند هفته هست استفاده میکنم سرعت 128 بالاتر نمیره همیشه همون 1 مگ هست یعنی اون 4 مگ دروغه

شما میتونی یه عکس از status خط ار توی مودم بزاری؟ مطمعنی snr 109 هست؟ خیلی خوبه شاید نزدیک مرکز هستی

الان سریع ترین طرح همون حرفه ای و شباهنگ هست که تا 10 مگ بازه اکثر خط ها هم کشش 10 مگ رو دارن دیگه فکر کنم اما 10 مگ بیشتر برات باز نمیکنن

10.9 نه 109 اگر 109 بود که:n02:
فروم اجازه نمایش عکس نداد

بسته های حجمی تخفیف دار فقط روی طرح تابستان فعال میشه!؟
پس بیخیال طرح تابستان بشیم((برای مصرف روزانه بالا خوب بود حیف سرعتش محدوده))

alireza1307
17-10-2016, 00:49

منم طرح تابستان فعال کردم گول 16مگ رو خوردم حالا واقعا پشیمونم از منم همیشه سرعت روی یک مگه

veyron
17-10-2016, 21:57
سلام
این طرح ها کجاست؟
من داخل پنل کاربریم چک کردم این طرح ها نیست برا خرید؟
فقط همون دلچسب ها هست.
من طرح حرفه ای 6 ماه دارم.

سپاس :n16:

طرح رو تازه گرفتی؟ یه زنگ بزن به 2020

من طرح 2 سال پیش داشتم روش فعال نمیشد واسه طرح های جدیده

veyron
17-10-2016, 22:29
10.9 نه 109 اگر 109 بود که:n02:
فروم اجازه نمایش عکس نداد

بسته های حجمی تخفیف دار فقط روی طرح تابستان فعال میشه!؟
پس بیخیال طرح تابستان بشیم((برای مصرف روزانه بالا خوب بود حیف سرعتش محدوده))

10 خیلی کمه احتمال دیسکانکت و بی ثباتی داره اینجوری
پریز های فرعی تلفن اتاقای دیگه و جاهایی که استفاده نمیکنی رو از سیم اصلی جدا کن احتمالا بهتر میشه

منم طرح تابستان فعال کردم گول 16مگ رو خوردم حالا واقعا پشیمونم از منم همیشه سرعت روی یک مگه

منم up to 4mg دارم همیشه 1مگ هست کلا کلاه سر همه گزاشتن

طرح تابستان نخرید !

من هم حرفه ای ها دارم هم اينترنت خوب با طعم تابستان وضعیت بسته ها به این شکل هست

Reza_kd
21-10-2016, 10:55
سلام. من الان دو تا طرح دارم، زرین و حرفه ای های ۱ ماهه که هر ماه باید تمدیدش کنم.
الان می خوام زرین رو کلا جمعش کنم.
حرفه ای یکماهه رو با حرفه ای ۳ماهه عوض کنم و شارژ دلچسب سه ماهه هم بخرم، یعنی در مجموع ۵۸ گیگ طرح حرفه ای با دانلود شبانه رایگان به قیمت ۱۲۰ هزار تومن برای ۳ماه داشته باشم. به عبارتی هر گیگ حدود ۲ هزار تومن واسم میوفته شبانه هم که رایگانه.
حالا به نظر شما این دو تا کار رو انجام بدم؟ اصلا می شه واسه حرفه ای شارژ دلچسب خرید؟

Sent from my E6633 using Tapatalk

Vahid7767
21-10-2016, 14:18
سلام دوستان
این فیبر نوری رو نمیشه یه جوری ازدستش خلاص بشیم و از شاتل سرویس بگیریم؟
تو یه گروه یکی بهم اینجوری گفت.این حرف درسته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

veyron
21-10-2016, 18:36
سلام. من الان دو تا طرح دارم، زرین و حرفه ای های ۱ ماهه که هر ماه باید تمدیدش کنم.
الان می خوام زرین رو کلا جمعش کنم.
حرفه ای یکماهه رو با حرفه ای ۳ماهه عوض کنم و شارژ دلچسب سه ماهه هم بخرم، یعنی در مجموع ۵۸ گیگ طرح حرفه ای با دانلود شبانه رایگان به قیمت ۱۲۰ هزار تومن برای ۳ماه داشته باشم. به عبارتی هر گیگ حدود ۲ هزار تومن واسم میوفته شبانه هم که رایگانه.
حالا به نظر شما این دو تا کار رو انجام بدم؟ اصلا می شه واسه حرفه ای شارژ دلچسب خرید؟

Sent from my E6633 using Tapatalk

یک پست قبل از پستتون توی عکس اول بسته های شارژ حرفه ای هارو میتونید ببینید

veyron
21-10-2016, 18:49
سلام دوستان
این فیبر نوری رو نمیشه یه جوری ازدستش خلاص بشیم و از شاتل سرویس بگیریم؟
تو یه گروه یکی بهم اینجوری گفت.این حرف درسته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من دقیق نمیدونم اما اینجور که من فهمیدم سر کافوی اصلی محله شما مخابرات باید یک سری سخت افزار نصب کنه تا شرکت های دیگه بتونن روی خط adsl بدن که اینکارو نمیکنه و نمیدونم چه جوری به ما اینترنت میدن ، اون سخت افزار یا مربوط به DLC هست که شرکتای خصوصی مشکل دارن یا فیبر نوری که اون فیبر نوری که اینا میگن فقط تا کافو میاد بعد از اونجا تا خونه مردم باز میشه همون مسی یه همچین چیزی رو یکی از اوپراتورای شاتل هم بهم گفت اما مبهم توضیح داد فکر کنم با DLC مشکل دارن که سیستم تقویت سیگنال هست (همون جعبه آهنی کوچیک سبزا)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g/220px-Telstra_roadside_cabinet_housing_a_RIM_and_CMUX.jp g
کلا زیر ساخت قدیمی و جدید با هم قاطی پاتی شده دستاگاه هاشونم قدیمی و جدید هست قدیما آلمانی و اروپایی بود کلا بود حالا دیگه از دم چینی شده بعد اینارو خلاصه یه جوری به هم خوروندن ه

بازم میگم من تخصصی ندارم تو این زمینه باید یکی رو گیر بیاری رشتشو خونده باشه

مخابرات یک سری مناطق رو انحصار میکنه که شرکت های خصوصی توان رقابت نداشته باشن اگه جایی رو نخواد که بده نمیده

اما من نشنیدم عوض کنن واسه کسی ، قدیما مثل اینکه یکی از دوستان درخواست داده بود پیگیر شده بود واسش سیم مسی کشیده بودن اما یادم نیست شرایطش چی بوده فکر کنم مشکلش با DLC بود اون ، باید بری دنبالش ببینی حق مشتریو اینا توی قسمت فناوری ارتباطات چی به چی هست بعد بری دنبالش تا دیگه مخشونو بخوری

کلا قوانین واسه مخابرات صدق نمیکنه ، مجلش مصوبه داد که باید همه جا adsl نا محدود با قیمت 25 هزار واسه سرعت 1 مگ ارائه بدن اما قانونو دور زدن الان همونو میدن به نام طرح غیر حجمی اما 17 گیگ دانلود کردی دیگه قطع میشه :n08:

seventh7
23-10-2016, 15:49
سلام

این بسته های کوتاه مدت فوتون روی طرح حرفه ای فعال نمیشه؟!!

ترافیک رایگانی هم که مخابرات قبلا می داد برداشته شده((شده اپلود رایگان!!))

SHAHAB-P30
24-10-2016, 09:06
سلام دوستان ما تازه جامونو عوض کردیم اومدیم توی مرکز ردانی پور
جای قبلی که بودم تقریبا از سرویس حرفه ای راضی بودم میخواستم ببینم این مرکز هم وضعش خوبه؟ قبلا با سرعت 500 دانلود داشتم الان موندم از مخابرات بگیرم یا نه

Vahid7767
24-10-2016, 09:09
سلام دوستان ما تازه جامونو عوض کردیم اومدیم توی مرکز ردانی پور
جای قبلی که بودم تقریبا از سرویس حرفه ای راضی بودم میخواستم ببینم این مرکز هم وضعش خوبه؟ قبلا با سرعت 500 دانلود داشتم الان موندم از مخابرات بگیرم یا نه
منم تو همین مرکز مخابراتی هستم به من که گفتن پورت خالی نداریم :/ شاتل و ... هم نمیتونم سرویس بگیرم چون خطمون فیبرنوریه :|

SHAHAB-P30
24-10-2016, 09:38
منم تو همین مرکز مخابراتی هستم به من که گفتن پورت خالی نداریم :/ شاتل و ... هم نمیتونم سرویس بگیرم چون خطمون فیبرنوریه :|

یهو پیش شماره ها وضعیتش فرق داره. ما 265 هستیم
اخه تو پلوتون میزنه امکانش هست

Vahid7767
24-10-2016, 10:06
یهو پیش شماره ها وضعیتش فرق داره. ما 265 هستیم
اخه تو پلوتون میزنه امکانش هست
اره از ما 267
تو این قسمت امکان سنجی میشه کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شماره مشتری رو چی باید زد؟

SHAHAB-P30
24-10-2016, 11:03
اول باید ثبت نام کنید تا شماره مشتری بده بهتون

darksider
25-10-2016, 23:34
دوستان کسی هست از مخابرات استقلال باشه و به خصوص شهرک ولیعصر و از 2 روز پیش تا الان مشکل داشته باشه اینترنتش؟
من شدیدا ناپایدار شده اینترنت برام
dns مخابرات هر 5 دقیقه میسوزه و دوباره ست میشه که باعث میشه سرعت نت در حد دیال اپ پایین اومده باشه
سرعت بتز کردن صفحات از دیال اپ هم کمتره و بیشتر وقتا اصلا چیزی باز نمیکنه و پیغام cannot find server... میاد
از دوستان اگه کسی اینجوری شده بگه
پشتیبانی هم که شوت تشریف دارن کلا میگه هیچ مشکلی توی منطقه شما وجود نداره

mahdi//
26-10-2016, 10:14
من که تا یکسال پیش از شاتل اینترنت میگرفتم که نهایت سرعتش 2 مگابیت بود اما با فیبرنوری کردن خطمون مجبورشدم که از مخابرات اینترنت بگیرم که خیلی هم بد نبود وسرعتم تا 10 مگابیت بالا رفت و خیلی بهتراز شاتل شد...:n02::n02:

Vahid7767
26-10-2016, 11:19
من که تا یکسال پیش از شاتل اینترنت میگرفتم که نهایت سرعتش 2 مگابیت بود اما با فیبرنوری کردن خطمون مجبورشدم که از مخابرات اینترنت بگیرم که خیلی هم بد نبود وسرعتم تا 10 مگابیت بالا رفت و خیلی بهتراز شاتل شد...:n02::n02:
چه طرحی میگیری؟حجم دزدی نمیکنه مخابرات؟

Sent from my SM- N930F using Tapatalk

mahdi//
27-10-2016, 16:22
چه طرحی میگیری؟حجم دزدی نمیکنه مخابرات؟

Sent from my SM- N930F using Tapatalk

از طرح زرین استفاده میکنم...
راستش در مورد دزدی حجم بعضی از دوستان گله دارند اما من به شخصه چیزی ندیدم!!

seventh7
27-10-2016, 16:47
دوستان کسی هست از مخابرات استقلال باشه و به خصوص شهرک ولیعصر و از 2 روز پیش تا الان مشکل داشته باشه اینترنتش؟
dns مخابرات هر 5 دقیقه میسوزه و دوباره ست میشه که باعث میشه سرعت نت در حد دیال اپ پایین اومده باشه
سرعت بتز کردن صفحات از دیال اپ هم کمتره و بیشتر وقتا اصلا چیزی باز نمیکنه و پیغام cannot find server... میاد

دو روز بیشتره
البته برای من کند نیست یا صفحه را باز میکنه یا یه مدت هیچی باز نمیکنه و همه صفخات در حالت Loading میمونند(( واین سیکل ادامه دارد....))

Y@var
27-10-2016, 18:09
سلام دوستان
مخابرات هدیه ای واسه سرشماری در نظر نگرفته؟

Alinda
28-10-2016, 18:52
با سلام
من از اول مهر طرح اینترنت زرین رو به طرح شباهنگ تغییر دادم یکی از بچه های همین سایت میگفت که فرقش اینه که سه گیگه و دیگه خود به خود شارژ نمیشه.
این که خود به خود شارژ نمیشه خیلی خوبه. ولی امروز که 2000 زنگ زد دیدم اینترنت روی قبض تلفن اومده 14 هزار تومن! من تعجب میکنم چرا در حالی که بدهی برج هفت فقط 8 هزار تومنه!(قیمت طرح شباهنگ)
دوستان میدونید چرا اینجوریه از کجا من میتونم پیگیری کنم؟
با تشکر

scar_h
29-10-2016, 00:44
با سلام
من از اول مهر طرح اینترنت زرین رو به طرح شباهنگ تغییر دادم یکی از بچه های همین سایت میگفت که فرقش اینه که سه گیگه و دیگه خود به خود شارژ نمیشه.
این که خود به خود شارژ نمیشه خیلی خوبه. ولی امروز که 2000 زنگ زد دیدم اینترنت روی قبض تلفن اومده 14 هزار تومن! من تعجب میکنم چرا در حالی که بدهی برج هفت فقط 8 هزار تومنه!(قیمت طرح شباهنگ)
دوستان میدونید چرا اینجوریه از کجا من میتونم پیگیری کنم؟
با تشکر
سلام
تغییر دادی دلیل نمیشه هزینشو ندی
زرین ماهی 2 گیگ اتومات شارژ میشه که چه استفاده بکنی چه نکنی باید بدی.اگه میخای کنسلش کنی باید حضورا بری مرکز...

Alinda
30-10-2016, 21:27
الان که فکرمیکنم 8 تومن با 6 تومن میشه 14 تومن ولی مقدار بدهی رو فقط زده 8 هزار تومن برای هر ماه نه 14 تومن و مقدار حجمشم فقط 3 گیگه نه 5 گیگ!!!!
جلل الخالق چه کارا این مخابرات میکنه!!!!

veyron
30-10-2016, 22:22

منم همین مشکلو دارم من سپاهان شهر هستم ، چند دقیقه یبار کلا قطع میشه مثل اینکه سیمو جدا کنی دوباره وصل کنی ، وقتی هم که وصله پینگش خرابه ، کلا ثبات نداره ، جند وقت یبار مخابرات اینجوری میکنه که به اینترنت خوب عادت نکنیم پر رو بشیم :n08:

darksider
31-10-2016, 02:25
منم همین مشکلو دارم من سپاهان شهر هستم ، چند دقیقه یبار کلا قطع میشه مثل اینکه سیمو جدا کنی دوباره وصل کنی ، وقتی هم که وصله پینگش خرابه ، کلا ثبات نداره ، جند وقت یبار مخابرات اینجوری میکنه که به اینترنت خوب عادت نکنیم پر رو بشیم :n08:

از صبح حدودای ساعت 11 این وضعیت برقراره تا طرفای 12:30 شب که درست میشه و عادی میشه میره دوباره تا فرداش الان تقریبا 1 هفتست من گیر این اینترنتم و پشتیبانی هم گردن نمیگیره که dns شون مشکل داره

toufan
01-11-2016, 05:08
آپلود کامل مجانیه؟ یعنی هرچی خواستیم میشه آپ کرد؟ :n27::n17::n13:

ESPSV
01-11-2016, 06:50
آپلود کامل مجانیه؟ یعنی هرچی خواستیم میشه آپ کرد؟ :n27::n17::n13:

آپلود رایگان هست
ولی برای هر آپلودی دانلودی هم هست

skeptic
03-11-2016, 02:31
مخابرات کسایی که دانلود شبانه زیاد مصرف کنن را محدود میکنه ؟؟ من حدوده ۵۰گیگ دانلود کردم اما امشب کاملا سرعتم اومده پایین
شبهای قبل سرعتم ۹مگابیت بود امشب زیره ۲ مگابیت !!

laser1
10-11-2016, 18:54
مخابرات کسایی که دانلود شبانه زیاد مصرف کنن را محدود میکنه ؟؟ من حدوده ۵۰گیگ دانلود کردم اما امشب کاملا سرعتم اومده پایین

مخابرات بی صاحاب تره این حرفاس
هرچقدر میخوای دانلود کنی تا دانلودات تموم شه
سرعتش بعضی وقت ها میاد پایین مشکل خط تلفنه معمولا فردا درست میشه

veyron
11-11-2016, 14:53
دوستان کسی غرفه مخابرات تو نمایشگاه پل شهرستان رفته؟

این نامحدودها از اون نامحدودهای محدوده یا از اون نامحدودهای نامحدود؟ البته قیمتاش بالاست سرعت ها هم کمه ویدیو به زور باز میشه با این سرعت :n15:

mahdi//
11-11-2016, 15:19
طرح بینهایت هم تا یک هفته رایگان شده!!!البته فقط از سه سایت نیکو...

darksider
11-11-2016, 20:01
دوستان کسی غرفه مخابرات تو نمایشگاه پل شهرستان رفته؟

این نامحدودها از اون نامحدودهای محدوده یا از اون نامحدودهای نامحدود؟ البته قیمتاش بالاست سرعت ها هم کمه ویدیو به زور باز میشه با این سرعت :n15:

من دیشب رفتم و به جز این بیسته های ویژه نمایشگاه چیز خاصی نداره
طرح های جدیدشون گول زنندس
اما همشون up to 10 mb/s هستند سعنی همیشه 10 مگ سرعتشون نیست

darksider
11-11-2016, 20:22
و باز داستان افتضاح شدن اینترنت مخابرات
اینبار دیگه پیشرفت کرده بدون تغییر ای پی هیچ چیز تاکید میکنم هیچ چیز باز نمیشه
و کلا dns مخابرات بی مصرف شده و میسوزه

pars207
12-11-2016, 18:16
شبانه ندارن؟
جزییات را ننوشتن

Vahid7767
12-11-2016, 20:58
سیم کارت رایگان هم میدن؟

darksider
12-11-2016, 22:17
یه سیمکارت میدن که معمولیه و یو سیم نیست و بابت فعال شدنش 4500 میگیرن و به اسم مجانی میدن
شبانه رایگان یا با تخفیف هم هیچکدوم طرح های جدیدشون نداره

pars207
12-11-2016, 23:23
یه سیمکارت میدن که معمولیه و یو سیم نیست و بابت فعال شدنش 4500 میگیرن و به اسم مجانی میدن
شبانه رایگان یا با تخفیف هم هیچکدوم طرح های جدیدشون نداره
من طرح کمپین پاییز دارم ماهی 5 گیگ 16500
دوهفته دیگه تموم میشه قرار داد
بنظرت چی بگیرم؟

veyron
13-11-2016, 23:45
من طرح کمپین پاییز دارم ماهی 5 گیگ 16500
دوهفته دیگه تموم میشه قرار داد
بنظرت چی بگیرم؟

اگه دانلود داری مجبوری حرفه ای ها بگیری طرح دیگه ای نیست

اگه نه یه طرحی بردار که بسته های حجمی رو که مد نظرت هست روش فعال بشه

از 2020 بپرسی احتمالا میدونن کدوم بسته مال کدوم طرحه اما 100% مطمعن نیستم

pars207
13-11-2016, 23:57

اگه نه یه طرحی بردار که بسته های حجمی رو که مد نظرت هست روش فعال بشه

از 2020 بپرسی احتمالا میدونن کدوم بسته مال کدوم طرحه اما 100% مطمعن نیستم
دانلود نه زیاد ندارم
طرح وفاداری ۳ ساله مدنظرمه
اگه بعد نمایشگاه هم بدن

پ.ن:طرح بیست پلاس که مال دانلود رایگان از فایل نیکو بود ظرفیتش تکمیل شد دیگه هرکی بزنه پیغام میده که محدودیت داریم!

PLAΨMID
14-11-2016, 13:01

این حرفه ای ها هم ما رو از کار و زندگی انداخته . واسه دانلود یه نرم افزار "رزتا استون" مجبور شدم تا ساعت 2 بیدار بمونم . صبحش هر کاری کردم نتونستم بلند شم برم دانشگاه !!!!
یه مدت چند روزه اگه دانلود داشته باشی کلا ریتم زندگی میریزه بهم .
کاش میشد از شر این شرکت مخابرات خلاص شد .

9 مگا بیـــــــــــــــــــــت ؟؟؟؟:n04: بابا سرعت دانلود من بالاتر از 230 کیلوبیت نمیره !!!!! خدا لعنتشون کنه . از جفتمون هم یه جور پول میگیرن :n08:

M3HD!
14-11-2016, 13:37
این حرفه ای ها هم ما رو از کار و زندگی انداخته . واسه دانلود یه نرم افزار "رزتا استون" مجبور شدم تا ساعت 2 بیدار بمونم . صبحش هر کاری کردم نتونستم بلند شم برم دانشگاه !!!!
یه مدت چند روزه اگه دانلود داشته باشی کلا ریتم زندگی میریزه بهم .
کاش میشد از شر این شرکت مخابرات خلاص شد .

9 مگا بیـــــــــــــــــــــت ؟؟؟؟:n04: بابا سرعت دانلود من بالاتر از 230 کیلوبیت نمیره !!!!! خدا لعنتشون کنه . از جفتمون هم یه جور پول میگیرن :n08:
منظورتون ۲۳۰ کیلوبایته دیگه !!!
منم شبانم سرعتم ۱.۲۰مگابایته !! که میشه همون ۹ مگابیت !!!
ولی به این نتیجه رسیدم که محدود نمیکنن چون فردا شب سرعتم باز خوب شد [emoji16]

PLAΨMID
15-11-2016, 03:00
منظورتون ۲۳۰ کیلوبایته دیگه !!!

[emoji16]
بله ، اشتباه لپی بود:n02: ولی هر جور حساب کنی بازم خیلی کمه !!!!
یه فیلم 700 مگی تقریبا 50 دقیقه طول میکشه تا دانلود شه . اگه افت سرعت و قطعی ها رو حساب نکنیم .

scar_h
16-11-2016, 08:11
سلام
اقا این 2 گیگ اینترنت سرشماری رو چجوری باید از مخابرات بگیرم؟؟؟
اصن وقت داره؟

فرستاده شده از LG-K500ِ من با Tapatalk

allric
17-11-2016, 10:05
سلام
اقا این 2 گیگ اینترنت سرشماری رو چجوری باید از مخابرات بگیرم؟؟؟
اصن وقت داره؟

من دو هفته پیش برام اومد تو حساب الان هم فقط 350 مگش مونده حسابی باهاش حال کردم اگه اطلاعات فرمی که مخابرات داده بود درست وارد کرده باشید قاعدتا اتوماتیک براتون شارژ میشه

allric
17-11-2016, 11:07
من یه مشکلی با فعال کردن طرح بینهایت مخابرات دارم همین 20 پلاس... سرویس یکماهه گرفتم برای امتحان نام کاربری و رمز روی موبایل اومد تو قسمت خدمات کاربری هم سرویس ارزش افزوده فعال شد مودم رو بردم مخابرات تنظیمات انجام داد اما وقتی به خط خونه وصل کردم از سایت فایل نیکو نتونستم دانلود رایگان انجام بدم ارور کانکشن تایم اوت می زد دوباره مودم بردم مخابرات اونجا با مودم از سایت فایل نیکو به طرح بینهایت وصل شد مطمئن شدم بخاطر مودم نیست با 2020 تماس گرفتم گفتند مشکل از مخابرات منطقه اس کارشناس می فرستن فکر می کنید مشکل از کجاس؟ از داخل تنظیمات مودم pvc اینترنت مخابراتم غیر فعال کردم و فقط pvc طرح بینهایت فعال گذاشتم اما چراغ اینترنت مودم خاموش شد و فقط چراغ adsl روشنه:n35:

scar_h
17-11-2016, 13:30
من دو هفته پیش برام اومد تو حساب الان هم فقط 350 مگش مونده حسابی باهاش حال کردم اگه اطلاعات فرمی که مخابرات داده بود درست وارد کرده باشید قاعدتا اتوماتیک براتون شارژ میشه
والله ما هیچی پر نکردیم.یعنی دیگه نمیشه؟؟
با کد آماری مون نمیشه؟

perspoliss
17-11-2016, 13:59
سلام به دوستان عزیز ...میگم شبانه مخابرات تا چند گیگ دانلود مجاز است؟۵ گیگ یا ۶ یا بیشتر؟طرحم هم حرفه ای ها بدوم مودم یک ماهه چهار گیگ...:n13:

allric
17-11-2016, 14:06
والله ما هیچی پر نکردیم.یعنی دیگه نمیشه؟؟
با کد آماری مون نمیشه؟

آره باید فرم پر می کردی وقتش تموم شد این هم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d7BJaw/closedform

scar_h
18-11-2016, 23:12
آره باید فرم پر می کردی وقتش تموم شد این هم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d7BJaw/closedform
ای بابا...
داغ دلمو تازه کردی
دمت گرم

r_pro
19-11-2016, 01:43
سلام دوستان. کسی اطلاع داره Ip address یا server name مخابرات چیه؟
من دو تا طرح مخابراتو دارم که خوب هر کدوم یوزر و پسورد جدا داره. من می خوام با لپ تاپ از طریق وایرلس به هر دوتاش دسترسی داشته باشم. تو قسمت ساخت وی پی ان ip address میخواد که نمیدونم چی باید بزنم 192.168.1.2 و چند تا دیگم زدم فایده نداشت. ممنون میشم اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید

laser1
19-11-2016, 18:26
سلام دوستان. کسی اطلاع داره Ip address یا server name مخابرات چیه؟
من دو تا طرح مخابراتو دارم که خوب هر کدوم یوزر و پسورد جدا داره. من می خوام با لپ تاپ از طریق وایرلس به هر دوتاش دسترسی داشته باشم. تو قسمت ساخت وی پی ان ip address میخواد که نمیدونم چی باید بزنم 192.168.1.2 و چند تا دیگم زدم فایده نداشت. ممنون میشم اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید

باید وی پی ان رو بزاری روی ppoe و یوزر پسورد بزنی

meysam2578
19-11-2016, 20:22
ای بابا...
داغ دلمو تازه کردی
دمت گرم
باید فرم پر میکردی . من 2 گیگ هدیه رو گرفتم سه چهار روز پیش شارژ شد . زنگ بزن 2020 ببین میشه کاری کرد برات .

PLAΨMID
20-11-2016, 01:04
الان 5 روزه که نت ما در منطقه جابر انصاری قطع شده . وقتی تماس می گیریم به پشتیبانی ، میگن از خود مخابرات قطعه . پس این پشتیبانی چیکاره ست ؟:n13: فقط اونجا نشستن که بگن مودمو خاموش روشن کن ؟؟؟:n34: توی ماه رمضان هم دو هفته قطع شد . خیلی راحت بدون اطلاع قبلی چند روز قطع می کنن و اصلا فکر نمیکنن ماها که دانشجوی دکترا هستیم باید چه خاکی سرمون بریزیم .
دوستان ، کسی شرکت خاصی برای جایگزینی با نت مخابرات سراغ نداره ؟ خطوط ما فیبر نوری هستش . وایمکس چطوره ؟ به خدا دیگه عاجز شدم .

ESPSV
20-11-2016, 08:26
الان 5 روزه که نت ما در منطقه جابر انصاری قطع شده . وقتی تماس می گیریم به پشتیبانی ، میگن از خود مخابرات قطعه . پس این پشتیبانی چیکاره ست ؟:n13: فقط اونجا نشستن که بگن مودمو خاموش روشن کن ؟؟؟:n34: توی ماه رمضان هم دو هفته قطع شد . خیلی راحت بدون اطلاع قبلی چند روز قطع می کنن و اصلا فکر نمیکنن ماها که دانشجوی دکترا هستیم باید چه خاکی سرمون بریزیم .
دوستان ، کسی شرکت خاصی برای جایگزینی با نت مخابرات سراغ نداره ؟ خطوط ما فیبر نوری هستش . وایمکس چطوره ؟ به خدا دیگه عاجز شدم .

به هیچ وجهی سراغ وایمکس نرید
دورانش تمام شده هست
یا یه مودم 4جی خوب بگیرید از ایرانسل استفاده کنین
یا TD-LTE که قابل حمل هستتن هر دو هر جا تشریف ببرید میتونید استفاده کنین
اولی جایگزین مناسبی برای ADSL نیست ولی دومی خوبه

M3HD!
20-11-2016, 10:23
به هیچ وجهی سراغ وایمکس نرید
دورانش تمام شده هست
یا یه مودم 4جی خوب بگیرید از ایرانسل استفاده کنین
یا TD-LTE که قابل حمل هستتن هر دو هر جا تشریف ببرید میتونید استفاده کنین
اولی جایگزین مناسبی برای ADSL نیست ولی دومی خوبه
td-lte من دارم به هیچ عنوان خوب نیست
به نظرم بهترین گزینه یه مودم 4G بگیر خیلیم عالی . td lte هنوز نه پایداری داره نه بسته های خوبی کلا به صرفه نیست

ESPSV
20-11-2016, 17:16
td-lte من دارم به هیچ عنوان خوب نیست
به نظرم بهترین گزینه یه مودم 4G بگیر خیلیم عالی . td lte هنوز نه پایداری داره نه بسته های خوبی کلا به صرفه نیست

درود
4 جی هم نسبی هست ... ممکنه امروز خوب باشه فردا پهنای باند مورد داشته باشه یا دکل شلوغ بشه
به نظر من برای یه اینترنت پایدار همان ADSL را استفاده کنید و سعی کنین اشکال را درست کنین که قطع نشین
نویز روی خط نیست ؟ SNR مودم چند هست ؟
مراجعه حضوری به مخابرات هم بد نیست بنده کسی را میشناسم که خطش مثل شما فیبر بود
تلفنش ایراد پیدا کرده بود و نمیتونست تماس بگیره ولی اینترنت داشت !!! ... چند مرتبه حضوری رفت و اومد تا مشکل حل شد.
تلفنی پیشتیبانی کاری نمیکنه . اگر هم کسیو دارید مودم 4 جی بگیرید تست کنین بعدا بخرید که نزدیک 400 هزینه اضافه نکنین
حتما هم مودم دسکتاپ بگیرید اگر جای ثابت میخواهید استفاده کنین .. 4 جی ایرانسل خوب هست

PLAΨMID
20-11-2016, 21:20
با تشکر . . . .
4g ایرانسل عالیه . تست کردم . مشکلش اینه که یخورده گرونه . هزینه اش تقریبا دو برابر adsl هستش . ولی سرعتش محشر بود . حال کردم .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امروز دوباره نت وصل شد .

veyron
22-11-2016, 23:06
پینگ خرایه بازی آنلاین نمیشه کرد و الان بیشتر از 1 هفته است که ثبات اصلا نداره ، اینترنت فقط دانلود نیست به خدا

منطقه سپاهان شهر

veyron
22-11-2016, 23:22
*پست اضافی*

scar_h
23-11-2016, 10:41
باید فرم پر میکردی . من 2 گیگ هدیه رو گرفتم سه چهار روز پیش شارژ شد . زنگ بزن 2020 ببین میشه کاری کرد برات .
زنگ زدم گفت نمیشه

Behrouz_se60
24-11-2016, 19:10
من مودم نو خریدم TPlink 8166 چون موقع کانکگت مرتب خطای
Remote Access error 651 - The modem (or other connecting device) has reported an error.
میداد.برای همین مودم نو خریدم.تنها راه حل اینه باید ده بار کانکت بزنم تا وصل یشه.این اشکال از خرابی پورت مخابرات هست ؟ حتی ویندوز نو هم نصب کردم رفتم اون ویندوز 7.باز هم همین اررور میدهد.

ESPSV
24-11-2016, 19:37
من مودم نو خریدم TPlink 8166 چون موقع کانکگت مرتب خطای
Remote Access error 651 - The modem (or other connecting device) has reported an error.
میداد.برای همین مودم نو خریدم.تنها راه حل اینه باید ده بار کانکت بزنم تا وصل یشه.این اشکال از خرابی پورت مخابرات هست ؟ حتی ویندوز نو هم نصب کردم رفتم اون ویندوز 7.باز هم همین اررور میدهد.

درود
از من هم همینطور شده (البته چند روزی هست) که شاید 20 دقیقه توی کانکت میمونه تا وصل بشه
ولی قبلا اینطور نبود و اشکال از محابرات هست
شما روی PPPoE وصل میشید ؟ یا با کانکشن ویندوزی ؟ که ظاهرا از کانکشن دستی استفاده میکنین که خطا میگیرید
بهتر هست روی حالت PPPoE متصل بشید .

تماس گرفتم با مخابرات گفت فعلا اختلال شبکه داریم .

Behrouz_se60
24-11-2016, 19:39
من از فرمان Rasdial برای کانکشن استفاده می کنم.از PPPoE هم اصلا استفاده نمیکنم.مودم روی حالت Bridge هست.

ESPSV
24-11-2016, 19:51
من از فرمان Rasdial برای کانکشن استفاده می کنم.از PPPoE هم اصلا استفاده نمیکنم.مودم روی حالت Bridge هست.

درود
بهتر هست از PPPoE استفاده کنین که وقتی با موبایل یا لپتاپ هم متصل میشید
اینترنت داشته باشید . خطا هم نمیگیرید . وقتی متصل شد دیگه اون مشکل دیر کانکت شدن پیش نمیاد
و کانکت میمونه

Behzadmb
25-11-2016, 23:33
دوستان من مدت یک هفته است به شدت با افزایش پینگ مواجه بودم
پینگم از 120 رفته بالای 170 ، که بعضا به 300 هم میرسه.

فقط من این مشکل را دارم یا سراسری هست درست میشه ؟

veyron
27-11-2016, 16:08
دوستان من مدت یک هفته است به شدت با افزایش پینگ مواجه بودم
پینگم از 120 رفته بالای 170 ، که بعضا به 300 هم میرسه.

فقط من این مشکل را دارم یا سراسری هست درست میشه ؟

منم همین مشکلو دارم پینگم با آلمان حدود 100 تا 120 بود اما یه مدته شبا خراب میشه

Behrouz_se60
29-11-2016, 18:32
فکر کنم اینترنت خوابیده!!!

veyron
29-11-2016, 18:34
پینگ امروز

Behzadmb
29-11-2016, 19:00
اقا امشب چرا نت داغونه ؟برا همه همینه ؟ یا ما فقط مشکل داریم ؟

M3HD!
29-11-2016, 19:19
اصلا یه صفحه را هم باز نمیکنه کلا نت ترکیده امشب !!

Behzadmb
29-11-2016, 20:14
اقا این طرح اینترنت که ویژه نمایشگاه بود
مثلا 500 گیگ میداد ...
اینا رو برداشتن ؟
تموم شد مهلتش دیگه ؟

darksider
30-11-2016, 03:02
اقا این طرح اینترنت که ویژه نمایشگاه بود
مثلا 500 گیگ میداد ...
اینا رو برداشتن ؟
تموم شد مهلتش دیگه ؟

بله 500 گیگ 350000هومان فقط مخصوص نمایشگاه بود

mohamad skystar
07-12-2016, 00:13
اینترنت مخابرات اصفهان در حالت کلی در نوع خودش افتضاح هست امشب دیگه بدتر
داغون ترین اینترنت دنیا برای مخابرات اصفهان
در اسرع وقت انصراف میدم
دریغ از ذره ای سرعت

allric
07-12-2016, 08:31
اینترنت مخابرات اصفهان در حالت کلی در نوع خودش افتضاح هست امشب دیگه بدتر
داغون ترین اینترنت دنیا برای مخابرات اصفهان
در اسرع وقت انصراف میدم
دریغ از ذره ای سرعت
سلام من خودم به شخصه قبل از اینکه مشترک اینترنت مخابرات بشم مشترک آسیاتک و شاتل بودم باید بگم سرعت اینترنت مخابرات خیلی بهتر از این دو تا بود این تجربه شخصی منه

scar_h
07-12-2016, 14:38
دیشب خیلی جالب بود...
پیج به هیچ عنوان باز نمیکرد
دانلودم نمیشد بکنی
تنها چیزی که متصل بود تلگرام بود
لینک فایلمو داشتم ،مینداختم تو تلگرام دانلود میکردم[emoji23] [emoji23]

لعنت به اینترنت اجباری...

mohamad skystar
07-12-2016, 21:27
من پارسال خط خونمون PCM بود
اینترنتم از مخابراته میخوام بدونم آیا میشه انصراف بدم و برم از شرکت دیگه ای اینترنت بگیرم ؟
خطهایی که قبلا PCM بودن رو شرکت خصوصی میتونه رانژه کنه ؟

saadat68
08-12-2016, 00:16
سلام
من 40 گیگ ترافیک اعتباری داشتم که امروز تاریخ اعتبارش تموم شد
دیگه بر نمی گرده ؟ خوردن رفت ؟:n04:

مخابرات اصفهان

mehdi speed 700
08-12-2016, 02:06
سلام
من 40 گیگ ترافیک اعتباری داشتم که امروز تاریخ اعتبارش تموم شد
دیگه بر نمی گرده ؟ خوردن رفت ؟:n04:

مخابرات اصفهان

دقیقا باید مدت رو تمدید میکردی وقتی روز تموم شه گیگا میسوزه ولی اگه روز تمدید میکردی نمیوسخت:n02:

saadat68
08-12-2016, 04:15
دقیقا باید مدت رو تمدید میکردی وقتی روز تموم شه گیگا میسوزه ولی اگه روز تمدید میکردی نمیوسخت:n02:
یعنی اگر یه گیگ شارژ میکردم تمدید میشد همه اش ؟ دیگه نمیشه کاری کرد برگرده ؟

allric
08-12-2016, 08:49
یعنی اگر یه گیگ شارژ میکردم تمدید میشد همه اش ؟ دیگه نمیشه کاری کرد برگرده ؟

بلند شو برو مخابرات شاید یه کاری برات کردند دست خودشونه

veyron
08-12-2016, 12:20
چند وقته اصلا نمیشه بازی انلاین کرد ، پینگ مثل نوار قلب میمونه هم بالاست هم نوسان داره هم تند تند قطعو وصل میشه

ghoz123
08-12-2016, 14:41
من قبلا از یوزر و پسورد اینترنت خط تلفن دیگم روی این خطم استفاده میکردم.اما ظاهرا دیگه نمیشه اینکارا کرد.از شماهم اینطور شده؟