PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52

yuzarsiff
11-09-2015, 10:40
منم با اين سامانه شون مشكل دارم .. از ديروز ميخوام وارد شم طرحم رو تمديد كنم وارد نميشه ! كلا هر كسي اين پلوتو رو طراحي كرده مخ برنامه نويسي بوده واقعا شاهكار كرده ! :|

ahashahin
11-09-2015, 10:46
ناچارا از مخابرات نت تهیه کردم دیروز رفتم مخابرات و گفت حله و وصل میشه دیگه . ولی الان اصلا وصل نمیشه پشتیبانی هم میگه دسترسی به بعضی سایت ها غیر ممکنه و خدانگهدار :n38: باو اصن از من وصل نشده که بخواد بره تو سایت ها :n02:

خلاصه دستمون به جایی بند نیست سامانه هم که همش لود میشه فقط . کسی میدونه قطعی های مخابرات چقدر طول میکشه ؟ از دیروز صبح تا الان قطعه ...؟

asgharpalang
11-09-2015, 11:11
درود.

اول از همه دو تا تذکر دوستانه که امیدوارم رعایت کنید، لطفا از زدن پست های پشت سر هم خودداری کنید، دکمه ی ویرایش رو برای همین گذاشتند + الفاظی مثل حالیتون میشه و ... به کار بردنش درست نیست.

اما در مورد پستتون (یا بهتر بگم پست هاتون) همونطور که از قبل هم قابل حدس بود، شما به خاطر نارضایتی هایی که داری، بیشتر حرفهاتون از سر همون نارضایتی و بدون مدرک خاصی، صرفا یه سری تئوری بعضا توطئه :دی هست اگر نه این حرف ها نیست، مثلا در مورد همین دانلود، سیستم من 99 درصد مواقع یک سره دانلود هست، دانلود هم شبی 15 یا 17 گیگ بوده حداقل توی شب ها، چند ماهی هم هست که سرویس دارم و هیچ مشکلی از این بابت نبوده.

پ.ن: در مورد قطعی هم من تا ساعت 3 و نیم بیدار بودم، قطع بود هنوز؛ دیگه الان بیدار شدم :دی که دیدم وصل شده، گویا از صحبت دوستان اینطور که مشخصه ساعت 5 وصل شده.

درود !

(1) داداش من اون حالیتون میشه رو برای صمیمیت بیشتر گفتم اگه دقت کنی پست تهدید آمیزی نبود.
(2) عزیزم طوطعه دیگه چیه این تجربه چندین ساله خودمه تو چن تا شهر مختلف حتی ... اگه دقت کنی آمار قعطی های مخابرات خیلی زیاده ...
حالا گیرم که قظیه یک ماه اشتباهه ولی کلا مخابرات خیلی اذیت میکنه !
(3) دیگه همه که قبول داریم پنل مخابرات هم زشته هم بعضی وقتا قعطی داره ... حالا تازه یه سری تغیرات توش دادن ولی خیلی خیلی هنوزم غیر زیباست !
و همچنین همه هم قبول داریم سامنه 2020 خیلی ناکار آمده !
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اون قظیه 1 ماه رو من میتونم با اوردن شاهد عینی در همین انجمن یا از فوامیل اثبات نمایمـ
هم خودشونو میارم هم پستاشونو کپی میکنم !
من نگفتم همه جا و همه کس ولی نصف یا بیشتر از نصف ...
آمار دقیق ندارم داداش

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اضافه میگنمـ که فقط مخابرات نیست ... بقیه ی isp ها حتی ممکنه از مخابرات هم بدتر باشن

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد پست پشت سر هم :
اون پست اصلا موضوعش فرق میکرد ...
آدم میخاد وبلاگ بنویسه میاد هر چی میخاد بزاره رو تو یه پست میزاره ؟ ؟؟
اون پست طنز و همچنین ابراز همدردی با دوستمون بود که به دلیل اسپم + پست پشت سر هم ! پاک گردید .
که من به این میگم خوشحال کردن دل دوستمون + طنز ! نه اسپم + پست پشت سر هم !

و لینک زیر رو مشاهده کنید ناظر انجمن دو پست تکراری و پشت سر هم گذاشه که نه اسپم محسوب شده نه پست پشت سر هم و نه حتی پاک شده !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداش خودتون مشاهده بکنین !

پس در اینجا میتونیم بگیم یا مخبر خاطر منو خیلی میخاد !!! :n12:
یا اینکه پارتی بازی صورت گرفته ! :n28:
یا اینکه یه کسی این وسط نا کار آمده ! :n15:

asgharpalang
11-09-2015, 11:55
ناچارا از مخابرات نت تهیه کردم دیروز رفتم مخابرات و گفت حله و وصل میشه دیگه . ولی الان اصلا وصل نمیشه پشتیبانی هم میگه دسترسی به بعضی سایت ها غیر ممکنه و خدانگهدار :n38: باو اصن از من وصل نشده که بخواد بره تو سایت ها :n02:

خلاصه دستمون به جایی بند نیست سامانه هم که همش لود میشه فقط . کسی میدونه قطعی های مخابرات چقدر طول میکشه ؟ از دیروز صبح تا الان قطعه ...؟
نه داداش فعلا که قطع نیست :) به سلامتی
فقط تو صفحه باز کردن یکمی مشکل دارم دیگه هیچی
امروز کلا روز آرومو خوبیه !
---------------------------------
ولی آره این مشکلا مثل طوفان میمونی هی جابه جامیشه
الان منطقه شماست خدا میدونه کی به ما میرسه :n27:

laser1
11-09-2015, 13:30
دوباره قطع شد
مودم رو که خاموش روشن کنی معمولا دیگه بالا نمیاد اگر شانس بیاری روزی 1 ساعت اکانتینگشون کار بده و متصل بشی دیگه نباید قطع کنی
عجب غلطی کردیم مخابرات گرفتیم خیلی افتضاحه شانس بیاری روزی 2 ساعت وصله بعدش قطعه

asgharpalang
11-09-2015, 14:25
دوباره قطع شد
مودم رو که خاموش روشن کنی معمولا دیگه بالا نمیاد اگر شانس بیاری روزی 1 ساعت اکانتینگشون کار بده و متصل بشی دیگه نباید قطع کنی
عجب غلطی کردیم مخابرات گرفتیم خیلی افتضاحه شانس بیاری روزی 2 ساعت وصله بعدش قطعه

داداش من نمیگم مخابرات از شرکت های دیگه بد تره
شرکت های دیگه ممکنه از مخابراتم بد تر باشن
من فقط تجربه خودمو گفتم...:n39:
-------------------------------------------------------------
آره مودمو که خاموش کنی به دلیل پر بودن فضا دیگه جا نیست که بیای بالا بر همین قعط میمونی مخصوصا تو روزای شولوغ
الان همه ی آی پی ها پره شما تو روز های خلوط و مواقع خلوط نت مودمتو خاموش کن
چاره ای نیست باید خودتو وفق بدی :n20:

nini bad
11-09-2015, 14:30
دوستانی که مشکل دارند فقط اگر موردی هست از کاهش سرعت قطعی پیاپی را با مدرک از جمله عکس اسپید تست وضعیت اتصال های مودم و اسم مرکز مخابراتی قرار بدهند ...

asgharpalang
11-09-2015, 17:09
دوستانی که مشکل دارند فقط اگر موردی هست از کاهش سرعت قطعی پیاپی را با مدرک از جمله عکس اسپید تست وضعیت اتصال های مودم و اسم مرکز مخابراتی قرار بدهند ...

دوست عزیز اینجا یه انجمن آزاد هست و همه ی دوستان حق دارن نظرشونو درباره ی پست مربوطه با آزادی بدن
و تشخیص بد بودن یک پست و حذف آن با ناظرین و مدیران و مخبر گرامی هست !
شما سعی نکنین برای این پست قانونی وضع کنین ... با تشکر

صحبت دوستان خودش مدرک محسوب میشه وقتی جمیع افراد ب یک نظر برسن معلومه که اون نظر درسته ...

(2) هر وقت شما تونستی از قعطی نت عکس بگیری
یا وقتی نت قعطه بری تو سایت تست سرعت اون موقع ما هم میتونیمـ
واقعا میشه؟!!! عایاااااااا ؟!!! :n04:

(3) شایدم جملتون امری نبود من بد فهمیدم ؟! اگه امری نبودو خواهشی بود شرمنده من عذر میخام ! + چشم حتما !
پ.ن: گفتن یک لطفا بد نیست !
تفاوت رو ببین :
فقط با لباس آبی بیا پیشمـ !
لطفا با لباس آبی بیا پیشمـ !
یا بهتر :
دوستانی که مشکل دارند لطفا اگر موردی هست از کاهش سرعت قطعی پیاپی را با مدرک از جمله عکس اسپید تست وضعیت اتصال های مودم و اسم مرکز مخابراتی قرار بدهند ...
-------------------------------------------

نه داداش فعلا که قطع نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به سلامتی
الان منطقه شماست خدا میدونه کی به ما میرسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ههههههههههههههههههه گفتم مثل طوفان میمونه از ساعت 10 تا 4 --- 6 ساعت بعد طوفان به مارسید :n19:
هر وقت مشکلی داشتی بگو من برا 6 ساعت بعد آمادگی داشته باشمـ :n20:

+ امروز جمعه
ساعت 3:50 دقیقه منطقه شاهین شهر اینترنت به مدت 1 یا 2 ساعت قطع شد
پنل کاربری هم از 4 ساعت قبل مشکل داشت
به 2020 هم که زدم فرمودن مشکل سراسری هست ...

-----------------------------------------

از نظر من این قعطی ها کاملا از پیش تعیین شدست مثل قعطی های ادارهی برق
فقط فرقش با اداره برق اینکه اداره برق
وقتی میخان سیماشون رو چک یا دستگاهاشونو درست کنن قبلش تو سایتشون اعلام میکنن که فلان منطقه قراره برق قطع بشه
ولی این isp ها چون فکر میکنن اینترنت چیز مهمی نیست بدون اطلاع قبلی قطع میکنن و اسمش رو میزارن مشکل سراسری !!!
آخه 3 روزی 1 بار مشکل سراسری که عادی نیست ؟ بالاخره باید دلیل داشته باشه ؟ نداشته باشه ؟ ؟ ؟ نباید مشکل سراسری بالاخره درست بشه ؟!
شما با این موضوع موافقین ؟
نظر شما چیه ؟!

ahashahin
11-09-2015, 21:05
نه داداش فعلا که قطع نیست :) به سلامتی
الان منطقه شماست خدا میدونه کی به ما میرسه :n27:

همین الان مجدد فعال شد برام با کلی دردسری که داشتم ...
ولی متاسفانه مشکل سامانه حل نشده پشتیبانی هم میگه درست میشه صبرکن :n19:

فعلا خدا رحم کرده :n31:

asgharpalang
11-09-2015, 21:13
همین الان مجدد فعال شد برام با کلی دردسری که داشتم ...
ولی متاسفانه مشکل سامانه حل نشده پشتیبانی هم میگه درست میشه صبرکن :n19:

فعلا خدا رحم کرده :n31:

داداش سامانه برای من حدود 5 ساعت مشکل داشت بعد درست شد
نتم تموم شده بود رفتم 1 گیگ خریدم
ایشالا دیگه خراب نمیشه :n39:
موفق باشی :n40:

esfahanweb
11-09-2015, 22:08
از دیشب تا بحال مخابرات اصفهان توانسته است رکورد بدترین روش سرویس دهی را جابجا کند:

1- بیش از 8 ساعت قطعی بخاطر مشکل دائمی و همیشگی ، سرکار مستطاب نرم افزار پلوتو

2- بیش از 12 ساعت مشکل عدم اتصال بخاطر مشکلات همزمان در کمبود IPv4 و نرم افزار پلوتو

جالبتر اینجاست که اینقدر این نرم افزار پلوتو (که بصورت روال عادی برنامه خراب است) اینترنت مخابرات را به افتضاح کشانده که حتی توهم توطئه هم برای کاربران ایجاد شده!!!
حقیقت هم این است که در هر شرکت دیگری تا بحال 10 باره این نرم افزار را عوض کرده بودند ولی مخابرات اصفهان......

راستی جناب asgharpalang شما تصادفاً خوزستانی نیستید؟؟

asgharpalang
11-09-2015, 22:30
از دیشب تا بحال مخابرات اصفهان توانسته است رکورد بدترین روش سرویس دهی را جابجا کند:

2- بیش از 12 ساعت مشکل عدم اتصال بخاطر مشکلات همزمان در کمبود IPv4 و نرم افزار پلوتو

جالبتر اینجاست که اینقدر این نرم افزار پلوتو (که بصورت روال عادی برنامه خراب است) اینترنت مخابرات را به افتضاح کشانده که حتی توهم توطئه هم برای کاربران ایجاد شده!!!
حقیقت هم این است که در هر شرکت دیگری تا بحال 10 باره این نرم افزار را عوض کرده بودند ولی مخابرات اصفهان......

راستی جناب @asgharpalang ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما تصادفاً خوزستانی نیستید؟؟

نه دادش من خوزستانی نیستم
اینجا خوزستانی زیاد داره ولی ما خوزستانی نیستیم ... !

راستی شما اگه از اداره مخاابراتی ینی نماینده ای چیزی ؟
میخاستم باهاتون یه مصاحبه ( مکاتبه ) کوچیک داشته باشم تا تمام ابهامات بر داشته بشه
مرسی
موفق باشین

esfahanweb
11-09-2015, 23:05
خیر جناب اصغرپلنگ
بنده هیچ ارتباطی با مخابرات اصفهان اعم از کارمندی،پیمانکاری و یا نمایندگی ندارم.
به شایعات توجه نکنید

نه دادش من خوزستانی نیستم
اینجا خوزستانی زیاد داره ولی ما خوزستانی نیستیم ... !

راستی شما اگه از اداره مخاابراتی ینی نماینده ای چیزی ؟
میخاستم باهاتون یه مصاحبه ( مکاتبه ) کوچیک داشته باشم تا تمام ابهامات بر داشته بشه
مرسی
موفق باشین

asgharpalang
11-09-2015, 23:49
خیر جناب اصغرپلنگ
بنده هیچ ارتباطی با مخابرات اصفهان اعم از کارمندی،پیمانکاری و یا نمایندگی ندارم.
به شایعات توجه نکنید

هیچی پس ما تازه میخاستیم حساب بکشیم ازتون :n24:
نشد دیگه :n28:
بله من هم که تایید 100% نکردم همش در حد نظریه بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی داداش ! مرسی بابت اطلاعات بالا ! :n39:

اسمم هم علیرضاس !!! :n23:

ARMANSTNT
11-09-2015, 23:55
سلام دوستان سایت شارز بالا نمیاد چکار کنم
217.219.5.9
خواهشن راهنمای کنید
meshkiposh2200
12-09-2015, 00:29

اصولن مخابرات روزهای تعطیل مثه جمعه ها یا نت ش خرابه یا سامانه از کار میوفته اگه دو روز تعطیلی پشت سر هم باشه باید انتظار این قطعی ها و ار کار افتادن سامانه را داشته باشیم

- - - Updated - - -

اصولن مخابرات روزهای تعطیل مثه جمعه ها یا نت ش خرابه یا سامانه از کار میوفته اگه دو روز تعطیلی پشت سر هم باشه باید انتظار این قطعی ها و ار کار افتادن سامانه را داشته باشیم

Black Mamba
12-09-2015, 00:43
ببخشید دوستان من طرح کمپین پاییزی دارم و تا حدود یک ماه پیش سرعتش حدود 350 کیلو بایت نیست . اما از یک ماه پیش تا الان شده 250 کیلو بایت . میخواستم ببینم فقط من این مشکل رو دارم یا مشکل همه است ؟

mohsen19x
12-09-2015, 01:07
ببخشید دوستان من طرح کمپین پاییزی دارم و تا حدود یک ماه پیش سرعتش حدود 350 کیلو بایت نیست . اما از یک ماه پیش تا الان شده 250 کیلو بایت . میخواستم ببینم فقط من این مشکل رو دارم یا مشکل همه است ؟

من هم 250 هست در بعضی ساعات ...... مابقی ساعات هم زیر 80 !!!

- - - Updated - - -

من هم 250 هست در بعضی ساعات ...... مابقی ساعات هم زیر 80 !!!

omniahd
12-09-2015, 03:40
نت 10 مگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

asgharpalang
12-09-2015, 08:09
نه دوستان سرعت من هیچ مشکلی نداره و راحت 600 کیلوبایت بر سانیه رو دانلود میکنه کم کم به جز بعضی روز ها که سرعت به 200 میرسه ولی بعد درست میشه ...
مشکل من 4 چیزه :
1- قعطی و وصلی های مکرر حتی ممکنه 2 بار در 1 روز
2-طراحی فجیح سامانه و کمبود سرویس های متنوع
3-مشکل وصل شدن به سامانه
4-متخصص نبودن پاسخگو های 2020 (نا کار آمد)

laser1
12-09-2015, 11:06

راستی جناب @asgharpalang ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما تصادفاً خوزستانی نیستید؟؟

مشکل آی پی نیست چون این آی پی هارو به اشتراک میزارند من قبلا وایرلس داشتم بعضی اوقات متوجه میشدم به تمام کاربر هایی که الآن وصلند داره یه آی پی میده پس با اشتراک گذاری آی پی مشکل کمبود آی پی حل میشه

مشکل سیستم اکانتینگشونه که روزی چند ساعت الی 24ساعت!!!! :n19:قطعه
من دیروز وصل شدم دیگه مودمو خاموش نکردم احتمال میدم با خاموش کردن مودم دیگه وصل نشه

esfahanweb
12-09-2015, 13:19
بنا بر مصوبه سازمان تنظیم مقررات اشتراک گذاری IP برای کلیه سرویس دهندگان ADSL ممنوع است
شرکت مخابرات استان اصفهان هم تاکنون همچین کاری نکرده است

مشکل آی پی نیست چون این آی پی هارو به اشتراک میزارند من قبلا وایرلس داشتم بعضی اوقات متوجه میشدم به تمام کاربر هایی که الآن وصلند داره یه آی پی میده پس با اشتراک گذاری آی پی مشکل کمبود آی پی حل میشه

مشکل سیستم اکانتینگشونه که روزی چند ساعت الی 24ساعت!!!! :n19:قطعه
من دیروز وصل شدم دیگه مودمو خاموش نکردم احتمال میدم با خاموش کردن مودم دیگه وصل نشه

- - - Updated - - -

asgharpalang
12-09-2015, 14:06
من که یه آی پی خوب بهم افتاده همه چیش عالیه :n09:
فقط ظهرا یکم اذیت میکنه ولی در کل اوکیه :n20:
دیگه عمرن خاموش کنم مودمو :n31:
مگه این که مخابرات بفهمه خودش ریسیت بزنه رو ختم :n28: ((شوخی - طوطعه نیست :n04:))
یا اینکه نت قطع بشه !!! :mellow:

mohandes
12-09-2015, 17:05
با اعصاب خُرد از سرویس مزخرف مخابرات تاپیک رو باز کردم اما پستهای اصغرپلنگ روحیه‌مو عوض کرد :) دمت گرم علیرضا جان :)

Behrouz_se60
13-09-2015, 00:38
تمامی تست فقط یک بار تست شدن یعنی چند بار نزدم.حواستون باشه.سرعت 10 مگ حرفه ای ساعت 1 نصف شب.

سرور لاس وگاس ( احتمالا بیشتر اجازه نمیده) :

رنج آی پی : 5.220

laser1
13-09-2015, 03:06
بچه ها برای دانلود شبانه احتیاجی به خاموش روشن کردن مودم که نیست؟
از ساعت 2(طرح حرفه ای) میره روی 99% تخفیف دیگه؟

omniahd
13-09-2015, 05:05
10 مگ

omniahd
13-09-2015, 05:07
بچه ها برای دانلود شبانه احتیاجی به خاموش روشن کردن مودم که نیست؟
از ساعت 2(طرح حرفه ای) میره روی 99% تخفیف دیگه؟

تا اونجایی که من تست کردم فرقی نداره که که خاموش کنی یانه
در هر حالت یه مقدار کم میکنه. پس نیازی نیست خاموش کنید

meysam2578
13-09-2015, 09:24
سلام . آقا از دیروز تا حالا سایت 2020 اصلا برا من باز نمیشه . میخوام حجمم رو ببینم اما نمیشه . چکار کنم؟ واسه شما هم همچین مشکلی داره ؟

asgharpalang
13-09-2015, 09:42
سلام . آقا از دیروز تا حالا سایت 2020 اصلا برا من باز نمیشه . میخوام حجمم رو ببینم اما نمیشه . چکار کنم؟ واسه شما هم همچین مشکلی داره ؟

دوست عزیز این رو تو قسمتی که آدرس سایت میزنی بزن ببین میاد یا نه : 217.219.5.9
مال من که مشکلی نداره :n20:
چشم نخوره الهی :n39:
من برم اسفند دود کنم :n19:
موفق باشی :n16:

meysam2578
13-09-2015, 10:18
دوست عزیز این رو تو قسمتی که آدرس سایت میزنی بزن ببین میاد یا نه : 217.219.5.9
مال من که مشکلی نداره :n20:
چشم نخوره الهی :n39:
من برم اسفند دود کنم :n19:
زدم . اما نیومد . چکار کنم ؟؟؟ زنگ بزنم پشتیبانی ؟؟

toufan
13-09-2015, 10:21
زدم . اما نیومد . چکار کنم ؟؟؟ زنگ بزنم پشتیبانی ؟؟

واسه منم باز نمیشه زرین شهرم

meysam2578
13-09-2015, 10:42
واسه منم باز نمیشه زرین شهرم
مشکل سراسریه . زنگ زدم پشتیبانی . طبق معمول سایتشون مشکل داره . گوگل و مایکروسافت باید بیان از اینا یاد بگیرن !!
یه کم فکر کنید گوگل و یاهو و جیمیل دست مخابرات ایران بود . چه فاجعه ی جهانی رخ میداد :n09::n09::n09::n09:

asgharpalang
13-09-2015, 10:51
هههههههههههههههههه :n08:
همین الان چک کردم دیدم مشکل داره :n19:
پری شبم مشکل داشت ولی بعد از 6 ساعت درس شد (درس نمیدونم پری شب بود یا دیشب . دیگه از بس زیاد شده این مشکلات آمارش از دستم در رفته ) :n06:
نذاشتن عذای قبلیه تموم شه این جدیده اومد :n20:
آخه مخابرات جون حالا ما هم که هیچی نگیم ! ناموسا خودت خجالت نمیکشی ؟! :n24::n04:

laser1
13-09-2015, 11:56
تا اونجایی که من تست کردم فرقی نداره که که خاموش کنی یانه
در هر حالت یه مقدار کم میکنه. پس نیازی نیست خاموش کنید

حساب کردی ببینی واقعا همون 99% تخفیف رو واقعا حساب میکنه؟

asgharpalang
13-09-2015, 12:48

نه دیگه مخابرات هر کار بکنه دزدی نمیکه اینو مطمین باش ! :n41:
البته با این قعطی ها زمان دزدی که میکنه :n24: ( پس حرفمو پس میگیرم :13::n04: )
فقط دانلودتو از 2:10 شروع کن 6:50 هم تمومش کن که یوقت اشتباه نشه ! :n19:
دیگه احتیاط ضرر نداره ! :n39:
------------------------------------------------------------
+
از امضای آقای اصفهان وب ایده گرفتمـ
با اجازه کپی :n01:

zxzxcvcv
13-09-2015, 12:54
راستی قبلا مخابرات میخاسته 50% سهمشو بفروشه ولی پشیمون شده ! :n41:

فروخت به سپاه
قرار بود فروخته بشه به شرکت پیشگامان که در لحظات آخر فروختنش به سپاه!

ahashahin
13-09-2015, 14:04
دیشب یه غلطی کردم زنگ زدم گفتم سامانه مشکل داره :n31: الان نتمم قطع شد :n10:

2020 زنگ میزنم ولی یه 20 ثانیه بوق نمیزنه و بعد قطع میشه :n27: همانند سابق نت رایتل در وضعیت ثابتی قرار داره اونم نابود نشه سرود ملی عنایت بفرمایید :n19:

meysam2578
13-09-2015, 15:10
دیگه شورشو در اوردن . از دیشب تا حالا نمیتونم وارد 2020 بشم . ااز دیشب تا حالا سایت 2020 قطعه :n24::n24::n24::n24::n24:

asgharpalang
13-09-2015, 15:21
دیگه شورشو در اوردن . از دیشب تا حالا نمیتونم وارد 2020 بشم . ااز دیشب تا حالا سایت 2020 قطعه :n24::n24::n24::n24::n24:

فقط انتظار ... ! :n41:

asgharpalang
13-09-2015, 15:39
دوستان من بیشتر صفحه ها رو که میخام باز کنم باید 5 6 بار ریفلش بزنمـ تا باز شه ! :n38:
کی میدونه مشکل از چیه؟! :n41:

laser1
13-09-2015, 16:35
دوستان من بیشتر صفحه ها رو که میخام باز کنم باید 5 6 بار ریفلش بزنمـ تا باز شه ! :n38:
که میدونه مشکل از چیه؟! :n41:

مال من بیشتر وقت ها همینجوره وی پی ان میزنم بهتر میشه

بچه ها محدودیتی برای شبانه وجود نداره؟
اگر چند ماهه استفاده میکنید تجربه کردید
مصرف عادلانه و اینها ندارند؟
مثلا 50گیگ که دانلود کنی سرعتت رو محدود کنند

asgharpalang
13-09-2015, 17:06
مال من بیشتر وقت ها همینجوره وی پی ان میزنم بهتر میشه

بچه ها محدودیتی برای شبانه وجود نداره؟
اگر چند ماهه استفاده میکنید تجربه کردید
مصرف عادلانه و اینها ندارند؟
مثلا 50گیگ که دانلود کنی سرعتت رو محدود کنند

نه من خودم 1 ماه 70 گیگ تو 14 روز مصرف کردم :n19:
روز 15 و 16 دیدم شبانه قعط شده :n23:
بعد روز های بعد چک کردم ببینم محدود کردن یا نه ؟! :n41:
دیدم مشکل سراسریه ! :n20:
----------------------------------------------
+
دیگه هم دانلود نمیکنم چون وقتی 70 گیگ دانلود کنی به هر چی خاستی رسیدی :n06:
از اون موقع تا حالا (1 ماه ) هیچی دانلود نکردمـ :n09:
فقط بازی آنلاینو فیلم هایی که از قبل رو سیستم بوده و موزیکو اینا ! :n01:

ARMANSTNT
13-09-2015, 17:44
بچه ها چرا سایت شارز باز نمیشه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

esfahanweb
13-09-2015, 18:11
آخـرین خبــر
نرم افزار و صفحه پلوتو تا صبح سه شنبه در حال آپدیت است ، بنابراین امکان دسترسی به پنل کاربری تا آن زمان وجود ندارد

asgharpalang
13-09-2015, 18:25
بچه ها چرا سایت شارز باز نمیشه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

به یکی دیگه از بچه ها هم گفته بودمـ :
فقط انتظار ... ! :n41:
الان معلومـ شد تا صبح سه شنبه انتظار !!! :n20:
من حواسمـ باشه تا اون موقع تموم نکنم نتو :n19:
--------------
+
یه بار دیگه !
با اجازه امضا کپی بر داری شد :n16::n20:

mehdi speed 700
13-09-2015, 20:06
نه من خودم 1 ماه 70 گیگ تو 14 روز مصرف کردم :n19:
روز 15 و 16 دیدم شبانه قعط شده :n23:
بعد روز های بعد چک کردم ببینم محدود کردن یا نه ؟! :n41:
دیدم مشکل سراسریه ! :n20:
----------------------------------------------
+
دیگه هم دانلود نمیکنم چون وقتی 70 گیگ دانلود کنی به هر چی خاستی رسیدی :n06:
از اون موقع تا حالا (1 ماه ) هیچی دانلود نکردمـ :n09:
فقط بازی آنلاینو فیلم هایی که از قبل رو سیستم بوده و موزیکو اینا ! :n01:

منم اوایل تابستون میخواستم بزنمفایل های مورد نیازم به دانلود دیدم شدم 10 مگ 55 گیگ فیلم و سریال مورد نیازمو گرفتم از اول تابستون تا حالام دیگه مصرف شبانه نداشتم.ولی خداییش یه سریا من موندم چجوری با نت 10 مگ هر شب تو دانلود رایگانن فایلاشون تموم نمیشه:n13::n23:

meysam2578
13-09-2015, 20:26
بچه ها داستان این آپدیت پلوتو چیه ؟ :n13::n13::n13::n13::n13:

omniahd
13-09-2015, 20:40

حساب کردم در هر دو حالت بیشتر از 99درصد کم میکنه
مثلا باید واسه هر 1گیگ 10 مگ کم کنه ولی 14 یا 15 مگ کم میکنه

laser1
14-09-2015, 00:13

میشه 98.5%:n02:

- - - Updated - - -

منم اوایل تابستون میخواستم بزنمفایل های مورد نیازم به دانلود دیدم شدم 10 مگ 55 گیگ فیلم و سریال مورد نیازمو گرفتم از اول تابستون تا حالام دیگه مصرف شبانه نداشتم.ولی خداییش یه سریا من موندم چجوری با نت 10 مگ هر شب تو دانلود رایگانن فایلاشون تموم نمیشه:n13::n23:

من یه مدت با شبانه ایرانسل که نامحدود میداد حدود 500گیگ دانلود کردم :n20:
دیگه تموم شد نمیدونستم چی دانلود کنم الآن هم بیشتر برای آپدیت های ps4 میخوام

esfahanweb
14-09-2015, 04:09
تست سرعت سرویس حرفه ای-ساعت رایگان شبانه

سرور اصفهان

سرور تهران

سرور پاریس

asgharpalang
14-09-2015, 06:24

آره به خدا ! منم همینطورم دیگه الان موندم چی دانلود کنم هرچی میگردم یافت نمیشه :n19:
مگه این که 3 هفته ای یه بار یه فیلم مطرح و قشنگ میاد اونو دانلود کنم دیگه هیچی :n20:

شاید شما آپلود رو حساب نکردی :n38:

من یه مدت با شبانه ایرانسل که نامحدود میداد حدود 500گیگ دانلود کردم :n20:
دیگه تموم شد نمیدونستم چی دانلود کنم الآن هم بیشتر برای آپدیت های ps4 میخوام

داداش شما چه ذهن بازو گستره ی نیاز پهناوری داشتی :n04:
من اگه اینجوری بودم تا حالا به یه جایی رسیده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+ هاردم 256 گیگه :n28::n15:

تست سرعت سرویس حرفه ای-ساعت رایگان شبانه

سرور پاریس
آخه پاریس 127 پینگ ؟ مگه فیلم هندیه :n19:
اگه فیلم هندیه چه فیلم هندی با حالیه :n20:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در امید و آرزوی روزی که مخابرات برای یک بار هم که شده مشکل نداشته باشد ! :n27:
همگی موفق باشین :n16:

esfahanweb
14-09-2015, 06:54
بزرگوار فکر میکنم اسپیدتست یکی از معتبرترین سایتهای سنجش سرعت و کیفیت اینترنت است و نتایجش هم بر روی خود وب سایتش قرار میگرد
پس نتایجش به هیچ عنوان قابل تغییر و جعل نیست

بکار بردن کلماتی مثل فیلم هندی(!!!!) فقط و فقط باعث سوء تفاهم برای دیگران می شود
یک تست دیگر هم همین الان گرفتم که نتیجه قبلی را کاملاً تأیید می کند

IP هم از رنج 5.219

آخه پاریس 127 پینگ ؟ مگه فیلم هندیه :n19:
اگه فیلم هندیه چه فیلم هندی با حالیه :n20:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در امید و آرزوی روزی که مخابرات برای یک بار هم که شده مشکل نداشته باشد ! :n27:
همگی موفق باشین :n16:

laser1
14-09-2015, 11:36
بچه ها امروز ظهر دوباره قطع شده ؟

mohamad skystar
14-09-2015, 12:26
من خطم PCM بود رفتم درخواست دادم این PCM رو قطع کنن
تا بتونم اینترنت بگیرم.
میخواستم اینترنت شرکتی بگیرم اما مخابرات نامرد
گفت تا یکسال حتما باید از ما سرویس بگیری بعد از یکسال میتونی قطع کنی
و شرکتی بگیری
و این اوج بی انصافی و نامردی مخابرات اصفهان رو به خودم
و جامعه تبریک میگم

laser1
14-09-2015, 12:43
نه داداش مال من قعطی نداره ولی تایم اوت میده پینگ میگیرمـ :n28:
تو بازی آنلاین خیلی اذیت میکنه :n34:
عکسشم حال ندارم برم برنامه اسکیرین شات نصب کنم :n41:

5 مگ آپ تو 8 مگ

رنج IP : 78.39
دانلود : 4.32
آپلود : 0.42

تایم اوت تا دلت بخاد ! مشکل من همه چیز هست به جز سرعت دانلود :n41:

من دیشب وصل بود ولی امروز دیدم قطعه وصل هم نمیشه
دوستان بقیه مشکل ندارید؟
وصله؟

pharm
14-09-2015, 12:59
این 99 درصد رو درست حساب میکنه ولی مثلا 200 مگ بعضی اوقات مصرف میکنی حدود 800 مگ برات حساب میکنه اونم نه درجا به مرور ازت کم میکنه که CIA هم متوجه نمیشه بسیار حرفه ای دزدی میکنه شما نگران نباش

77832
14-09-2015, 13:00
دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز نمیشه، از کجا مقدار ترافیکم رو ببینم خبرم؟:n23:

asgharpalang
14-09-2015, 13:10

جون من این خبرو بخونین :n04:
شما اول بیا نتتو درست کن بعد بیا فکر کسب کار های دیگه پول پارو کردن بیشتر باش ! :n38:
دیدن خوب مردم ساده لوحی گیرشون اومده میخان هم با اینترنت داغون پول در بیارن هم کسب و کار جدید راه بندازن !
خو آدمیزاد اول بیا نتتو درست کن بعد فکر گسترش باش :n15:
میگه 2 ملیونو 300 هزار نفر مشتری ... خودشم داره میگه دیگه ... :n04:
خیالشون تخته هیچ فکریم برای بهبود اوضاع نمیکنن ... :n41:
ببین چقد دزدی کردن پول رو پول گذاشتن که فیلشون یاد هندستون کرده :n08: ( فکر سرمایه گذاری افتادن )
دشمن درونو بیرون دیگه چن منه دیگه ؟ شما خودت هم دشمن درون محسوب میشی هم بیرون هم وسط ! :n08:
با این مدریت عالیت در امر بهبود کیفت خدمات رسانی به مردم ! :n15:

pharm
14-09-2015, 13:19
جالب اینحاست 3 روزه قطعه این پلوتو .....

esfahanweb
14-09-2015, 13:56
کافر همه را به کیش خود پندارد ، چون خودتان به دروغ و دغل و جعل اطلاعات عادت کردید دیگران را هم اینجوری می بینید ، البته فراموش کرده اند که طبقه ماده 6 قانون جرایم رایانه ای اینکارشان جرم است و زندان دارد
فعلاً این نوشته ادیت شد چون مدیران در حال رسیدگی به موضوع هستند

omniahd
14-09-2015, 14:02
[QUOTE=asgharpalang;8709109]:n19:
:n20:

دمت گرم داداش یعنی بنظرت ما اینقدر داغونیم که ندونیم باید جمع آپلود و دانلود رو با هم حساب کنیم؟

asgharpalang
14-09-2015, 14:09
[QUOTE=asgharpalang;8709109]:n19:
:n20:

دمت گرم داداش یعنی بنظرت ما اینقدر داغونیم که ندونیم باید جمع آپلود و دانلود رو با هم حساب کنیم؟

نه داداش این چه حرفیه :n41:
ما هم که گفتیم شاید ! :n39:
تازه من که هنوز شما رو نمیشناسم که نظری بدم که داغون هستی یا نه :n20:
ولی ایشالا آشنا میشیم :n40:

mahdi//
14-09-2015, 14:15
سلام
چرا چند روزیه سایت سرویس دهی به مشتریان باز نمی شه:n41:

asgharpalang
14-09-2015, 14:20
سلام
چرا چند روزیه سایت سرویس دهی به مشتریان باز نمی شه:n41:

پستای قبلیو بخون داداش :n04:
البته اگه چیزیم ازشون باقی مونده باشه :n15:
این مخبر جون رحم نمیکنه همه رو میزنه از دم حذف میکنه :n08:

mohandes
14-09-2015, 14:22
من خطم PCM بود رفتم درخواست دادم این PCM رو قطع کنن
تا بتونم اینترنت بگیرم.
میخواستم اینترنت شرکتی بگیرم اما مخابرات نامرد
گفت تا یکسال حتما باید از ما سرویس بگیری بعد از یکسال میتونی قطع کنی
و شرکتی بگیری
و این اوج بی انصافی و نامردی مخابرات اصفهان رو به خودم
و جامعه تبریک میگم
اخوی حتما حتما به این لینک شکایت کن و بخش مشخصات هم با مشخصات و شماره تلفن و ... درست پر کن :

چون اولا به موبایل مسیج میزنن ، ثانیا به همون شماره موبایل زنگ میزنن برای پیگیری .
با گله کردن در انجمن و ... کاری از پیش نمیره. این لینک هم حداقلش اینه که پیگیری میکنند و یک جایی هست که شکایت کنی و لیست شکایتهایی که از مخابرات میشه افزایش پیدا میکنه و فردا روز نمیتونن ادعا کنن شکایت ازمون کمه و این نشون میده مردم از سرویسمون راضی هستند !!!

mohandes
14-09-2015, 14:23
این پلوتون مزخرفشون هم خرابه . بر پدر و مادر کسی که حق و مال مردم رو میخوره و ازشم طلبکاره لعنت . ان شاء الله ...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Armin.Computer
14-09-2015, 14:25
سلام
دوستان متاسفانه شاهد افزایش پست های خلاف قوانین انجمن و انواع بی احترامی ها در این تاپیک شده ایم
برای آخرین بار تذکر می دم
در صورتی که پست های خلاف قوانین انجمن ارسال بشه مجبوریم که برخورد کنیم
اگر فکر می کنید شخصی خلاف قوانین انجمن فعالیت می کنه کافیست که فقط گزارش تخلف رد کنید و در صورتی که انتقادی هم نسبت به تیم مدیریت انجمن دارید از پیام خصوصی یا انجمن مربوطه استفاده کنید
امیدوارم دیگر شاهد اینگونه مسائل در انجمن نباشیم
با تشکر

asgharpalang
14-09-2015, 14:58
یه سوال : ( موافق قوانین انجمن (!) )
آقای esfahanweb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من یه بار از شما پرسیدمـ که آیا با مخابرات ارتباط کاریی دارین ؟! گفتین نه !
فقط میخاستم بدونمـ شما چرا این همه از مخابرات طرفداری میکنین ؟! میشه لطفا برای کاربرا شرح بدین ؟!
شاید اگر ما مخالفان همـ با این همه قعطی ها و تایم اوت ها و خرابی های سامانه و شیوه پاسخگوییه پاسخگو های 2020 و و و ... دلیل هایی که شما رو قانع کرده بشنویمـ
ما همـ قانع بشیمـ ؟! و این شکایت ها همـ برای همیشه تمومـ بشه ؟! ( حتما باید دلیل هایی وجود داشته باشه )
قضاوت با کاربر ها (!)

esfahanweb
14-09-2015, 15:34
اول که من تأکید میکنم بسیاری از مبحث این فروم ربطی به من ندارد و ناشی از تغییرات مداوم در کیفیت سرویس شرکت مخابرات است

دوم که باز هم تأکید میکنم من هیچ رابطه کاری با مخابرات ندارم ، هیچکدام از اقوام و بستگانم هم در مخابرات کار نمی کنند

سوم مشکل بعضی کاربران (که البته از نظر من چند عددشان مولتی یوزر هستند) این است که من حقیقت را میگویم نه آنچیزی که آنها دوست دارند

چهارم ، من از مخابرات هیچ حمایتی نمیکنم وقتی متنی مثل متن زیر می نویسم ، ولی وقتی مخابرات سرویس روزانه و شبانه اش یکسان است و مثل بعضی
شرکتهای سرویس شبانه را محدود نکرده است نمی توانم دروغ بگویم

پنجم و از همه مهمتر ، به همه کسانی که مثل ایشان فکر میکنند پیشنهاد میکنم صفحات 383 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و 384 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])همین تاپیک را مطالعه بفرمایند تا متوجه بشوند اولین کسی که با کارمندان مخابرات بخاطر نرم افزار پلوتو جر و بحث کرد چه کسی بود ، این صفحات موارد زیادی را شفاف سازی میکند

امیدوارم با این توضیحات دیگر سوالی وجود نداشته باشد

یه سوال : ( موافق قوانین انجمن )
آقای esfahanweb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من یه بار از شما پرسیدمـ که آیا با مخابرات ارتباط کاریی دارین ؟! گفتین نه !
فقط میخاستم بدونمـ شما چرا این همه از مخابرات طرفداری میکنین ؟! میشه لطفا برای کاربرا شرح بدین ؟!
شاید اگر ما مخالفان همـ با این همه قعطی ها و تایم اوت ها و خرابی های سامانه و شیوه پاسخگوییه پاسخگو های 2020 و و و ... دلیل هایی که شما رو قانع کرده بشنویمـ
ما همـ قانع بشیمـ ؟! و این شکایت ها همـ برای همیشه تمومـ بشه ؟! ( حتما باید دلیل هایی وجود داشته باشه )

esfahanweb
14-09-2015, 15:38
به هم هم پیشنهاد میکنم صفحات 383 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و 384 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])همین تاپیک را مطالعه بفرمایند تا ببینند چه کسی برای اولین بار با عوامل مخابرات در این تاپیک مناظره کرده است.

asgharpalang
14-09-2015, 15:42
اول که من تأکید میکنم بسیاری از مبحث این فروم ربطی به من ندارد و ناشی از تغییرات مداوم در کیفیت سرویس شرکت مخابرات است

دوم که باز هم تأکید میکنم من هیچ رابطه کاری با مخابرات ندارم ، هیچکدام از اقوام و بستگانم هم در مخابرات کار نمی کنند

سوم مشکل بعضی کاربران (که البته از نظر من چند عددشان مولتی یوزر هستند) این است که من حقیقت را میگویم نه آنچیزی که آنها دوست دارند

چهارم ، من از مخابرات هیچ حمایتی نمیکنم وقتی متنی مثل متن زیر می نویسم ، ولی وقتی مخابرات سرویس روزانه و شبانه اش یکسان است و مثل بعضی
شرکتهای سرویس شبانه را محدود نکرده است نمی توانم دروغ بگویم

اسخش بسیار ساده است ، اگر به نوشته های 2-3 سال پیش من توجه کنید متوجه میشوید که بنده از اون موقع با عزیزان مخابرات در همین فروم درباره نرم افزار پلوت جر و بحث داشتیم

به نظرمـ دلیل هاتون کافی نیست و مشکل مخابرات فقط مشکل مخابرات همین نرم افزار پلوتو نیست که شما هی بهش تاکید میکنید
آمار قعطی های مخابرات دیگه از حد حساب کردن در رفته ...
و همچینین شما در شرایطی که همه تایم اوت دارن یا پینگشون 250 به بالاس میاین اسپید تست هایی میزارین که پینگ 127 دارن با حد اکسر سرعت دانلود 10 مگ که همون 10 مگابایت هست
و به نوعی میخاین جو رو آروم کنید و با کسی که با این اسپید تست های شما مخالفت میکنه ( و نه این که بخاد جعل کنه بلکه میخاد به شیوه ی فان از این کار شما انتقاد کنه و یا حتی از مخابرات ! ) به بحونه ی جعل بودنش مخالفت شدید و حتی تحدید به زندانش میکنین ... و همینطور گزارش خلافی تعدادی از پست ها رو میدین که آبروی خودتون حفظ بشه ...
که البته اگه همه ی کاربران این سایت اسپید تستاشونو بزارن هیچ کودوم سرعت اسپید تستشون به سرعت واقعیشون نمیرسه و همچنین پینگ پاریسشون شاید در معدود تست هایی به این پینگ برسه...

کافر همه را به کیش خود پندارد ، چون خودتان به دروغ و دغل و جعل اطلاعات عادت کردید دیگران را هم اینجوری می بینید ، البته فراموش کرده اند که طبقه ماده 6 قانون جرایم رایانه ای اینکارشان جرم است و زندان دارد
فعلاً این نوشته ادیت شد چون مدیران در حال رسیدگی به موضوع هستند

((اون قسمتی هم که ادیت شد خودم میگم : - من دیگه دست از گزارش خلافی بر میدارم و خودم وارد عمل میشم و از راه دیگه ای برخورد میکنم ( تحدید به زندان)
همچنین قبلش هم گفتین : خسته شدم از دست این همه یوزر های فیک و بعضا تکراری )) ( دقیق دقیقش یادم نیست )

---------

دیگه صحبتی ندارم و در این بحث هم شرکت نمیکنمـ
مگر در مواقعی که بخام گزارش خرابی یا خبری بدم
موفق باشین...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگر هم واقعا میخاین واقع بینانه و بی طرف کار کنین ( صفحات اشاره شده ) و دست از گذاشتن خبر های خوش بینانه و اسپید تست های امید وار کننده و مخالفت با شاکیان از مخابرات بردارین و به جاش حمایتشون کنین و حقیقتو بگین ...
از اون زمان تا حالا خیلی وقته که گذشته زمان همه چیزو تغییر میده ...

meysam2578
14-09-2015, 16:50
آقا این پلوتو کی قراره درست بشه ؟؟؟؟ کی جوابگویه ؟؟؟ :n34::n34::n34::n34:

meysam2578
14-09-2015, 16:57
وضعیت قطعی ها هم واقعا افتضاح شده . همش اینترنت قطعه .

nini bad
14-09-2015, 17:01

همانطور که دوست عزیز esfahanweb در صقخات قبلی گفتند تا روز سه شنبه صبح مشکل وجود دارد....

asgharpalang
14-09-2015, 17:10
داداش من این پلوتو رو 3 نفر قبل شما پرسیدن جواب اولیو آقای esfahanweb وب داد ( دستش درد نکنه ) :n40:
شما سعی کن زیاد عصبانی نشی برا ما هم مشکل داره ولی دیگه خودمونو وفق دادیم :n39::n16:

asgharpalang
14-09-2015, 17:12
همه شرکت های خصوصی وقتی مشکلاتی اینجوری براشون پیش میاد از قبل اطلاع رسانی میکنن . اما مخابرات هیچوقت اطلاع رسانی دقیقی نداشته . فقط جواب های سر بالا میدن . چطوره کمپین تحریم مخابرات راه بندازیم ؟؟

ایول ایول منمـ همین تو ذهنم بود ... همین تو ذهنم بود ...
خیلی خیلی خوش حالم میبینم که هنوز عده ای پیدا میشه که با من هم نظرن ...
فقط نمیخاستم ضایع بشمـ !
ولی گفتمـ بزار یه بار دیگه قطع بشه اون موقع
بزار بیشتر صبر کنیم ...
شاید بعد این آپدیت درست شد ... :n41:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امیدوارم بعد این آپدیت اگه بازم مشکلی پیش اومد مدیریت محترم اجازه ی ایجاد تایپک برای کمپین تحریم رو بدن ! شاید مسولین به فکری افتادن ... شاید تونستیم موفق بشیم ... تیری در تاریکی ...
اون جا همه چیو توضیح میدیم ...
Lets see What Happen !!!:n16:

esfahanweb
14-09-2015, 17:41
من در کل پیشنهاد میکنم فعلاً PPPoE را روی مودم بگذارید و مودم را هم خاموش نکنید ، این بهترین کاری است که در حال حاضر و با وضعیت فعلی مخابرات میشود انجام داد

mohandes
14-09-2015, 19:28
بچه ها شماها میتونید بدون چیز شکن وارد انجمن (پی سی ورد) بشید ؟
من نمیتونم :) همین الانم امتحان کردم و نشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لذت باز نشدن هیچ سایتی را با فیلترنت مخابرات تجربه کنید :))))))

meysam2578
14-09-2015, 19:39
الان من بدون چیز شکن وارد شدم . واسه من فعلا که مشکلی نداره . مخابرات ایران است دیگر . گاهی دوست دارد خودش را هم فیلتر کند . :n02::n02:

asgharpalang
14-09-2015, 21:04
داداش من همون مشکل باز نشدن سایت هاست منم این مشکلو دارم متاسفانه ...
شما 5 6 بار که تند تند اینتر کنی و ریفلش بزنی اون موقع باز میشه
میشه هم از هیتلر شکم (!) استفاده کنی :n41:

esfahanweb
15-09-2015, 04:55
صفحه پلوتو باز میشود ولی منوهای گزارشگیری حذف شده است!!!!!

meysam2578
15-09-2015, 09:09
خیلی از منوهای پلوتو حذف شده . مثل ریز کارکرد و تغییر رمز عبورها . شارژ هم خواستم انجام بدم اما نشد . خطا داد . انگار هنوز کار داره .

meysam2578
15-09-2015, 09:22
متاسفانه پلوتون هنوزم به شدت قطعی و خرابی داره . چند دقیقه درست میشه . اما دوباره خراب میشه . بعد از سه روز من نمیدونم پس اینا داشتن چکار میکردن !!

vahid javani
15-09-2015, 13:26
سلام دوستان
به من گفتن:

با سلام و احترام مشترك از طرح زرين استفاده مي نمايد و تهعد شركت مخابرات براي سرعت اين سرويس تا 128 كيلو بيت (16 كيلو بايت) مي باشد.

لینک قراردادی که این مورد داخلش ذکر شده رو کسی می دونه از کجا میشه پیدا کرد؟؟

Shahin031
15-09-2015, 14:58
بعد از اپدیت پلوتو حدود 1 گیگ از حجمم کم شده
باز هم دزدی...

asgharpalang
15-09-2015, 15:09
بعد از اپدیت پلوتو حدود 1 گیگ از حجمم کم شده
باز هم دزدی...

بابا خوب شاید استفاده کردی؟!
من خبر ندارمـ
ولی خو دیگه از حق نگذریم اینقد پشت سر مخابرات حرف زدیم خد مخابراتم دیگه تعجب کرده والا !!!
-مخابرات : هان ؟! واقعا ؟! من این کار هارم کردم ؟! :n04: ایول من کیم دیگه ! :n20:
+ البته شایدم واقعا کم شده :n41:
من که کلا 900 مگابایت داشتم هنوزم تموم نشده ++++++++ :n19:
البته دوبار از صبح تا حالا قعطی و وصلی در حد 1 دقیقه داشتمـ که یکیش دقیقا الان که دارم پست میذارم رخ داد ! ( اینجایی که مثبت میزارم - قبل شکلکه :n38: )

11_delaram
15-09-2015, 16:47
بچه ها کسی میدونه تمدید طرح ها چطوره ؟!
من طرح کمپین تابستانی بودم تا مهر ماه قرار داد یکساله تمام میشه ، میتونم دوباره این طرح بگیرم؟:n41::n41::n41:
بعد من از ساعت1 تا ساعت7 صبح دانل.د رایگان داشتم الان چطوری میشه؟!:n13::n13::n13::n13:

asgharpalang
15-09-2015, 17:47
بچه ها کسی میدونه تمدید طرح ها چطوره ؟!
من طرح کمپین تابستانی بودم تا مهر ماه قرار داد یکساله تمام میشه ، میتونم دوباره این طرح بگیرم؟:n41::n41::n41:
بعد من از ساعت1 تا ساعت7 صبح دانل.د رایگان داشتم الان چطوری میشه؟!:n13::n13::n13::n13:

سلامـ داداش از لینک زیر اول برو تعرفه هارو ببین :
قسمت : طرح حرفه ای ها و طرح شباهنگ
هر کودومو که خاستی انتخاب کن و بعد اگه یوزر و رمز عبورت یادته برو تو سامانه یکیشو بخر
اگه هم یادت نیست خودتو به زحمت ننداز برو مخابراتتون ( همونجایی که نت خریدی ) بگو این سرویسو میخام خودشون برات تمدید میکنن
هیچ فرقی نداره فقط یه پول تاکسی برات میوفته یه 2 تومنم پول ثبت نام !

پیش پرداخت
12 ماه
52 گیگ
99 درصد تخفیف
3 بامداد الی 9 صبح
1500000
طرح شباهنگ

پیش پرداخت
12 ماه

24 گیگ

99 درصد تخفیف

2 بامداد الی 7 صبح
1020000
طرح حرفه ای ها

اینمـ 2 نوع سرویس 12 ماهش

11_delaram
15-09-2015, 17:55
ممنون دوستم ولی خودم طرح ها و تعرفه هاش دیدم ...
اما از طرحی که خودم استفاده میکنم خوشم میاد دوست دارم همون تمدید کنم ...قبلا طرح جشنواره نوروزی بودم بعد ک خواستم تمدیدش کنم گفت میشه جشنواره را تمدید کنی و یا میتوی بیای ی طرح جدید برداری ک رفتم طرح کمپین گرفتم
الان سوالم اینه : باز مینونم خود طرحم تمدید کنم یا باید حتما یکی از این طرح جدیدا را انتخاب کنم ؟!:n13::n13:
امیدوارم منظورم درست رسونده باشم :n18:

mohsen19x
15-09-2015, 18:03
ممنون دوستم ولی خودم طرح ها و تعرفه هاش دیدم ...
اما از طرحی که خودم استفاده میکنم خوشم میاد دوست دارم همون تمدید کنم ...قبلا طرح جشنواره نوروزی بودم بعد ک خواستم تمدیدش کنم گفت میشه جشنواره را تمدید کنی و یا میتوی بیای ی طرح جدید برداری ک رفتم طرح کمپین گرفتم
الان سوالم اینه : باز مینونم خود طرحم تمدید کنم یا باید حتما یکی از این طرح جدیدا را انتخاب کنم ؟!:n13::n13:
امیدوارم منظورم درست رسونده باشم :n18:

با داشتن کپی کارت ملی به یک از مراکز بروید و درخواست تمدید طرح را بدهید

11_delaram
15-09-2015, 18:05
با داشتن کپی کارت ملی به یک از مراکز بروید و درخواست تمدید طرح را بدهید

ممنون از راهنمایی:n16:

Shahin031
15-09-2015, 20:04
بابا خوب شاید استفاده کردی؟!
من خبر ندارمـ
ولی خو دیگه از حق نگذریم اینقد پشت سر مخابرات حرف زدیم خد مخابراتم دیگه تعجب کرده والا !!!
-مخابرات : هان ؟! واقعا ؟! من این کار هارم کردم ؟! :n04: ایول من کیم دیگه ! :n20:
+ البته شایدم واقعا کم شده :n41:
من که کلا 900 مگابایت داشتم هنوزم تموم نشده ++++++++ :n19:
البته دوبار از صبح تا حالا قعطی و وصلی در حد 1 دقیقه داشتمـ که یکیش دقیقا الان که دارم پست میذارم رخ داد ! ( اینجایی که مثبت میزارم - قبل شکلکه :n38: )

نه داداش من حواسم به مصرف نتم هست
البته میدونم دوستان مخابراتی اینو به اپدیت و... ربط میدن اما در واقع هیچ مصرفی نبوده جز حجم خوری مخابرات

ahashahin
15-09-2015, 21:23
اقا من طرح نامحدود رو ثبت نام کردم ولی طبق آموزشی که دادن میرم جلو ولی اتفاقی نمی افته و نمیشه دانلود کرد :n13:

قبلا 1818 که زنگ میزدم میگفت سرویس نمیدیم ولی الان بدون مشکل ثبت نام کردم . یکی یه راهنمایی بکنه . مودمم tp-link هست

ahashahin
15-09-2015, 22:19
زنگ زدم پشتیبانی وصل شد ولی الان دوباره قطع شده کلا سرکاریه نه ؟ :n31:

mohandes
15-09-2015, 22:34
زنگ زدم پشتیبانی وصل شد ولی الان دوباره قطع شده کلا سرکاریه نه ؟ :n31:
خب بازم زنگ بزن عزیزم . اتفاقا شبها اپراتوراشون کاربلدترن ! (قبلا که اینطوری بود!)
توی روز این دخترای فیس و افاده ای بیسواد که چارتا چیز یادشون دادنو میذارن پشت دخل که فقط بلدن سر بدوونن !!

ahashahin
15-09-2015, 23:06
خب بازم زنگ بزن عزیزم . اتفاقا شبها اپراتوراشون کاربلدترن ! (قبلا که اینطوری بود!)
توی روز این دخترای فیس و افاده ای بیسواد که چارتا چیز یادشون دادنو میذارن پشت دخل که فقط بلدن سر بدوونن !!

اینو موافقم هر بار که مرد بوده پشتیبانی خوب جواب دادن دختراشون زیاد وارد نیستن . دوباره زنگیدم اوکی شد الان ولی هی میخوان پشتیبان بفرستن سر محل تا پول بگیرنا :n31: 20 دفه گفت بفرستیم پشتیبان به محل :n09:

asgharpalang
16-09-2015, 06:52

اینو کاملا قبول دارمـ
البته مرداهمـ 50 درصدشون خوبن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meysam2578
16-09-2015, 09:11
ساعت 10:10 صبح . سایت پلوتون دوباره به طور کامل از دسترس خارج شده !!! :n05:

pharm
16-09-2015, 09:27
خدا صد رحمت بکنه به این کاهش پینگا گرچه اکثرا این کاهش پینگ ها هم دزد هستن ولی پینگ رو خوب میارن پایین یعنی شما کافیه یه سرور خارجی تو csgo برید بدونه کاهش پینگ دیگه از choke ده درصد بگیر تا loose حدود 20 درصد و پینگی که از 350 میره 600 یا حتی 900 یعنی اصلا یه وضعیه 30 تا تیر ak میزنی رو یارو همه بش میخوره ثبت نمیشه تو netcode راحت بر میگرده میزنه

FLiKS3R
16-09-2015, 10:30
ساعت 10:10 صبح . سایت پلوتون دوباره به طور کامل از دسترس خارج شده !!! :n05:
تایید میشه.
من 3 روزه اینترنت ندارم. دست کم 100 بار امتحان کردم تو ساعت های مختلف ولی هنوز نتونستم ترافیک خریداری کنم. پشتیبانی هم زحمت کشیدن گفتن یه مقدار قطع و وصلی داره ولی مشکل خاصی نداره!

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ali65509
16-09-2015, 11:06
دوستان خط من رو روی 5 مگ بستن .تا 8 مگ جا داره. کجا باید درخواست افزایش داد؟

meysam2578
16-09-2015, 12:04
قطعی سایت پلوتون به بیش از سه چهار ساعت رسیده . هرکس فن بیان قوی داره و زورش میرسه زنگ بزنه بگه آخه این چه وضعشه . من خودم زنگ زدم .

laser1
16-09-2015, 14:20
دوستان خط من رو روی 5 مگ بستن .تا 8 مگ جا داره. کجا باید درخواست افزایش داد؟

چند روز پیش ها تلفن خونه قطع شد
چند ساعت یعد وصل شد
از اون روز به بعد روی 10مگ کانکشن من گیر کرده پایین هم نمیاد
شب ها با سرعت 1.1مگ دانلود میکنه
امیدوارم تو ای ضمینه قططعی نداشته باشه در آینده

ali65509
16-09-2015, 14:48
چند روز پیش ها تلفن خونه قطع شد
چند ساعت یعد وصل شد
از اون روز به بعد روی 10مگ کانکشن من گیر کرده پایین هم نمیاد
شب ها با سرعت 1.1مگ دانلود میکنه
امیدوارم تو ای ضمینه قططعی نداشته باشه در آینده

مگه نگفتن رو حداکثر 10 مگ میبندن والا خط من میکشه الان snr روی 12.5 .به پشتیبانی که زنگ می زنم اولا اصلا هیچی بارشون نیس ثانیا بعدش میگن دست ما نیس!!؟

laser1
17-09-2015, 14:38
مگه نگفتن رو حداکثر 10 مگ میبندن والا خط من میکشه الان snr روی 12.5 .به پشتیبانی که زنگ می زنم اولا اصلا هیچی بارشون نیس ثانیا بعدش میگن دست ما نیس!!؟

اتفاقا مال من هم هم 12 13 بود بعد که تلفن قطع شد دوباره وصل شد رفته روی 30 دیگه سرعت پایین نمیاد
پس این snr ربط به خط تلفن داره

حالا بیا یه کاری کن به Max Rate نگاه بکن این بعضی وقت ها میره بالای 10000
هر وقت مقدارش زیاد شد مودم رو ری استارت کن بعدش کانکشن 10مگ متصل میشه دیگه قطعش نکن تو کل روز و شب روی 10 مگ میمونه
من بعضی وقت ها چند روزه مودمو خاموش روشن نکردم چون روی 10مگ بمونه

nini bad
17-09-2015, 17:59
دوستان عزیز دقت کنید اگر قرار باشه بی احترامی کنید یا مداوم یک سری از دوستان اسپم ارسال کنند این تاپیک بسته میشه مدیرت چندین بار اخطار داده لطفا رعایت کنید.

ahashahin
17-09-2015, 18:08
اقا ول کنید این حرفارو ....

یه سوالی داشتم مخابرات آپلودش رایگان حساب میشه ؟ آخه همه جا رایگانه !

zxzxcvcv
17-09-2015, 19:00
اقا ول کنید این حرفارو ....

یه سوالی داشتم مخابرات آپلودش رایگان حساب میشه ؟ آخه همه جا رایگانه !
نه خیر رایگان نیست !

pharm
18-09-2015, 09:21
اتفاقا مال من هم هم 12 13 بود بعد که تلفن قطع شد دوباره وصل شد رفته روی 30 دیگه سرعت پایین نمیاد
پس این snr ربط به خط تلفن داره

حالا بیا یه کاری کن به Max Rate نگاه بکن این بعضی وقت ها میره بالای 10000
هر وقت مقدارش زیاد شد مودم رو ری استارت کن بعدش کانکشن 10مگ متصل میشه دیگه قطعش نکن تو کل روز و شب روی 10 مگ میمونه
من بعضی وقت ها چند روزه مودمو خاموش روشن نکردم چون روی 10مگ بمونه

من خطم تا 15 مگ میکشه ولی اصلا تاحالا نرفته رو 10 مگ ثابت رو 5 مگ وایسیده چه کنم؟

laser1
18-09-2015, 18:53
من خطم تا 15 مگ میکشه ولی اصلا تاحالا نرفته رو 10 مگ ثابت رو 5 مگ وایسیده چه کنم؟

Max Rate
این زیاد میشه یا نه
این سرعتیه که از لحاظ تئوری زیرساخت اتصال میتونه بهت بده اگه این بالا نره مال خط تلفنه کاریش نمیشه کرد

toufan
19-09-2015, 02:05
آقا بنده کمپین تابستان پاییزه دارم پارسال بهمن ماه گرفتم یکساله. تا دو روز پیش سرعت رو 5000 کیلو بیت بسته شده بود اما از دیشب رفت رو 10230 کیلوبیت. الان یک مگ بر ثانیه سرعت دانلودم هستش. زرین شهر. میخوام بدونم این مورد میمونه یا موقتیه. آخه لامصب یک ربع یه گیگ رو دان میکنه و شش ساعت رایگان شب میشه 24 گیگ. کم نیست.

zxzxcvcv
19-09-2015, 02:55
آقا بنده کمپین تابستان پاییزه دارم پارسال بهمن ماه گرفتم یکساله. تا دو روز پیش سرعت رو 5000 کیلو بیت بسته شده بود اما از دیشب رفت رو 10230 کیلوبیت. الان یک مگ بر ثانیه سرعت دانلودم هستش. زرین شهر. میخوام بدونم این مورد میمونه یا موقتیه. آخه لامصب یک ربع یه گیگ رو دان میکنه و شش ساعت رایگان شب میشه 24 گیگ. کم نیست.
شما فرض کن موقتیه و تا میتونی ازش لذت ببر
من هم زرین شهرم و همین سرویس رو دارم ولی سرعتم 3 مگه.پیش شماره ی شما چنده؟

esfahanweb
19-09-2015, 15:03
از امروز علاوه بر نشانی قبلی سامانه پلوتو می توانید از وب سرویس جدید آن به نشانی روبرو هم استفاده کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

laser1
20-09-2015, 13:56
شما فرض کن موقتیه و تا میتونی ازش لذت ببر
من هم زرین شهرم و همین سرویس رو دارم ولی سرعتم 3 مگه.پیش شماره ی شما چنده؟

این بیشتر ربط به خط تلفنتون داره
ما هم یک روز خط تلفنمون قطع شد و بعد از اینکه وصل شد سرعت اتصال رفت روی 10مگ

navid_fo
20-09-2015, 14:11
سلام
تا میتونی استفاده کن
البته بعد یه حجم دانلود شبانه به احتمال زییاد بن خواهید شد
:n03::n27:

esfahanweb
20-09-2015, 16:13
معلوم نیست این شایعات بی اساس و کذب از کجا می آید،:n13::n13: اگر قرار به بن شدن بود تا الان من باید هزار بار رانژه ام از مخابرات جمع شده بود.

ماه پیش من بیش از 200 گیگ دانلود شبانه داشتم و مخابرات هم هیچ ایرادی به من نگرفت

سلام
تا میتونی استفاده کن
البته بعد یه حجم دانلود شبانه به احتمال زییاد بن خواهید شد
:n03::n27:

mohsen19x
20-09-2015, 16:13

بعد دوباره برگشت به حالت سابق ؟؟؟

- - - Updated - - -

navid_fo
20-09-2015, 17:28
معلوم نیست این شایعات بی اساس و کذب از کجا می آید،:n13::n13: اگر قرار به بن شدن بود تا الان من باید هزار بار رانژه ام از مخابرات جمع شده بود.

ماه پیش من بیش از 200 گیگ دانلود شبانه داشتم و مخابرات هم هیچ ایرادی به من نگرفت
بازم خوش به حالت بیشتر
سمته ما مخابراتش تنها کارش مخابره نکردن اینترنت به سمت منه:n27:

asgharpalang
20-09-2015, 19:59

اینی که اینترنت شما خوبه دلیل نمیشه که اینترنت همه خوب باشه
و اینیم که اینتنت بنده بده بازم دلیل نمیشه که اینترنت همه بد باشه !
و در جواب دوستمون نوید هم بگم که من تنها چیز خوبی که از مخابرات دیدم شبانه رایگانشه و مقدار دانلودی که هر شب میتونی بکنی
و مگه آدم چقدر دانلود نیاز داره ! من یه ماه 80 گیگ دانلود کردم دیگه هم الان 2 ماهه که از شبانه استفاده نکردم شایدم بیشتر !
و خوب بودن اینترنت فقط به شبانه رایگان داشتنش نیست
من همیشه یا پاینگم بالاس یا تایم اوت زیاده و یا بعضی روز ها قعطی وصلی یا همش باهم !

mamad24
20-09-2015, 22:17
دوستان یه سوال
برای هر شماره باید یه حساب کاربری و پنل جدا داشت؟؟؟ من دو تاخط دارم میخواستم بدونم میشه با همین پنل فعلی باسه اون یکی خطمم یه طرح بردارم یا نه. البته امتحان کردم نشد.

laser1
21-09-2015, 01:23

- - - Updated - - -

از روزی که به نظر می رسید خط تلفن بعد از اون قطعی بهبود پیدا کرده توی مودم کانکشن اتصال من همیشه 24 مگابیته یعنی ماکس adsl2 plus
ولی سرعت روی 10 مگ بسته شده
و دیگه از اون روز پایین نیومد
هر چقدر هم شبانه دانلود میکنی واقعا هیچی نمیگن
یعنی مخابرات یه مقداری بی مدیریت تر از اینه که یه نفر بیاد بررسی کنه اون هایی که زیاد دانلود میکنند رو محدود کنه کاری به کاری کسی نداره

mrmmnb
21-09-2015, 05:50
دوستان یه سوال
برای هر شماره باید یه حساب کاربری و پنل جدا داشت؟؟؟ من دو تاخط دارم میخواستم بدونم میشه با همین پنل فعلی باسه اون یکی خطمم یه طرح بردارم یا نه. البته امتحان کردم نشد.

اتفاقا نمیشه برا هر شماره یه حساب جدا داشت مگر اینکه با یه کد ملی دیگه یه ثبت نام جدید انجام بدید و گرنه اگه در قسمت رزرو شماره ملی و شماره مشتری فعلیتون رو که از تو پنلتون هم قابل رویت هست بدید انوقت هر تلفنی وارد کنید به همین پنل اضافه میشه

mohandes
21-09-2015, 12:02
دوستان حسابشون رو چک کنند و ببینن این دزدها چقدر ازشون دزدیدن ؟
بنده در دو ماه گذشته هر ماه حدود ۳۰ گیگ مصرفم بوده . آنوقت الان که به پنل جدید سر زدم دیدم زده تنها در پنج روز گذشته ۱۷ گیگ مصرف کردم . یعنی با این حساب در یک ماه مصرفم میشه ۸۵ گیگ !!!
در صورتیکه مصرفم کاملا مشابه ماههای گذشته بوده ............

اگر آمار مصرف گذشته تون رو دارید حتما چک کنید و ببینید چقدر ازتون دزدیدن ........

EmpireWorld
21-09-2015, 14:13
بنده در دو ماه گذشته هر ماه حدود ۳۰ گیگ مصرفم بوده . آنوقت الان که به پنل جدید سر زدم دیدم زده تنها در پنج روز گذشته ۱۷ گیگ مصرف کردم . یعنی با این حساب در یک ماه مصرفم میشه ۸۵ گیگ !!!

اگر آمار مصرف گذشته تون رو دارید حتما چک کنید و ببینید چقدر ازتون دزدیدن ........

برای من که همیشه درست بوده
الانم دوباره چک کردم درست بود
احتمالا یه سری برنامه روی سیستمت دارن از نتت استفاده میکنن و شما هم فک کردی اینا دزدی میکنن
اول از همه یه فایروال نصب کن و بعدم یکی از برنامه ها که سرعت نت و حجم مصرفی رو نشون میده
بعدشم اینا اگه بخوان دزدی کنن نمیان یهو 30 گیگو بکنن 85 گیگ. چون اینطوری هر آدم ابلهی هم میتونه بفهمه که رفته پاچه ش

Shahin031
21-09-2015, 14:43

خداوکیلی پنل اینا مشکل داره
از بعد اپدیتش داره همینطور حجم منو میخوره
دو روز نبودم برداشته 500 مگ کم کرده همه چی رو هم(وای فای،نرم افزار،اپدیت و...)چک کردم:n35:

toufan
21-09-2015, 23:26
تکلیف مایی که رایگان شبانه داریم با عقب اومدن ساعت چیه؟؟؟ از کی شروع میشه ساعت رایگان؟؟؟
مال من 1 شب تا 7 صبح هستش اما الان که یکساعت کشیده شده عقب با ساعت جدید باید پیش رفت یا نه؟

- - - Updated - - -

تکلیف مایی که رایگان شبانه داریم با عقب اومدن ساعت چیه؟؟؟ از کی شروع میشه ساعت رایگان؟؟؟
مال من 1 شب تا 7 صبح هستش اما الان که یکساعت کشیده شده عقب با ساعت جدید باید پیش رفت یا نه؟

navid_fo
21-09-2015, 23:28

- - - Updated - - -

سلام
یه 40 مگ دانلود کن متوجه میشی مودمو خاموش روشن کن
میبینی رایگانه یا خیر

meysam2578
21-09-2015, 23:28
دو روز نبودم برداشته 500 مگ کم کرده همه چی رو هم(وای فای،نرم افزار،اپدیت و...)چک کردم:n35:
از من که کم نشده و حجمم همون حجم قبلیه . از وقتی هم که سامانه پلوتو آپدیت شده مصرف حجمم خیلی بهتر شده و مثل قبل زود ترافیکم تموم نمیشه . خلاصه من راضی هستم . :n20::n20:

meysam2578
21-09-2015, 23:37

دوست عزیز ما هم نسبت به مخابرات انتقاداتی داریم . اما دیگه نمیشه بدون دلیل اون ها رو دزد خطاب کنیم . آخه چجوری میان یه دفعه از تو این همه شارژ بدزدن . این که میگی دزد هستن رو میتونی ثابت بکنی ؟؟ از کجا معلوم شاید سیستمت ویروسی باشه یا نرم افزاری داری که خیلی حجمت رو خورده یا زیاد از قند شکن استفاده میکنی . یکی از دلائل مصرف بالای ترافیک همین قند شکن ها هستن . من که حجمم هیچ تغییری نکرده و همون قبلیه . تازه مصرفم بهتر هم شده و کمتر حجم کم میشه .

mohandes
22-09-2015, 00:48
دوست عزیز ما هم نسبت به مخابرات انتقاداتی داریم . اما دیگه نمیشه بدون دلیل اون ها رو دزد خطاب کنیم . آخه چجوری میان یه دفعه از تو این همه شارژ بدزدن . این که میگی دزد هستن رو میتونی ثابت بکنی ؟؟ از کجا معلوم شاید سیستمت ویروسی باشه یا نرم افزاری داری که خیلی حجمت رو خورده یا زیاد از قند شکن استفاده میکنی . یکی از دلائل مصرف بالای ترافیک همین قند شکن ها هستن . من که حجمم هیچ تغییری نکرده و همون قبلیه . تازه مصرفم بهتر هم شده و کمتر حجم کم میشه .
مثل اینکه شما متخصص امر هستی . خب با این حساب بفرما ببینم علت تخصصی افزایش کنتور اندازی مخابرات با افزایش استفاده از بت شکن چی میتونه باشه ؟

ضمنا سیستم من هیچ مشکلی نداره . فهمیدن دزدی اینها هم هوش سرشار و نصب نرم افزار کنتور انداز و ... نمیخواد .

دو ماه گذشته مصرف من در یک ماه سی گیگ بوده ، اما تنها در هفتهٔ اول ماه سوم ، مصرفم رو زده ۱۷ گیگ . این چیزی جز دزدی رو نشون نمیده .

و محض اطلاع در این دو سه سالهٔ اخیر همیشه و در تمام لحظاتی که از اینترنت مخابرات استفاده کردم ، به بت شکن وصل بودم . چون بدون وصل شدن به اون حتی سایتهای ایرانی هم نمیشه باز کرد .

و محض اطلاع شما که مطمئنم دلیل و توجیه تخصصی برای این مصرف زیاد نمیتونی بیاری ، اگر قرار بر افزایش کنتور اندازی با افزایش استفاده از بت شکن بود ، باید در تمام ماههای گذشته این اتفاق می افتاد .

و باز جهت اطلاعت ، در صفحات قبل هم یکی دو تا از دوستان با همین حجم دزدی بی شرمانه تر از همیشه مواجه شدند .

Shahin031
22-09-2015, 04:30
از من که کم نشده و حجمم همون حجم قبلیه . از وقتی هم که سامانه پلوتو آپدیت شده مصرف حجمم خیلی بهتر شده و مثل قبل زود ترافیکم تموم نمیشه . خلاصه من راضی هستم . :n20::n20:

خوشبحالت من که دیگه تنها راهم اینه مودمو خاموش کنم کلا رها کنم نتو:n30:

asgharpalang
22-09-2015, 16:22
از منم 500 مگ کم شده فک کنم هزینه آپدیت کردن پلوتو بوده :n04:

Farhad 8904
22-09-2015, 16:22
سلام
دوستان من دیروز از طریق 2020 درخواست سرویس دادم اما امروز پشیمون شدم رفتم مرکز ردانی پور فرم انصراف پر کردم.
حالا میخواستم بدونم خطو رانژه می کنند یا نه؟ چون اپراتور که میگفت معلوم نیست ، درخواست رفته باشه واسه مرکز میره تو لیست رانژه !!!!

asgharpalang
22-09-2015, 16:24
سلام
دوستان من دیروز از طریق 2020 درخواست سرویس دادم اما امروز پشیمون شدم رفتم مرکز ردانی پور فرم انصراف پر کردم.
حالا میخواستم بدونم خطو رانژه می کنند یا نه؟ چون اپراتور که میگفت معلوم نیست ، درخواست رفته باشه واسه مرکز میره تو لیست رانژه !!!!

تازه گیرت آوردن
مگه بی کارن ولت کنن ؟! :n20:
فعلا باید زجر بکشی ... :n19:

Y@var
22-09-2015, 19:38
سلام دوستان
از کجا میتونم بفهمم ظرفیت خط و مودمم حداکثر چقدره تا وقتی واسه اعتراض به سرعت زنگ زدم بهشون بتونم بگم که خطم ظرفیت داره و شما سرعت رو بالا نمیبرین؟
با تشکر

Farhad 8904
22-09-2015, 19:44
سلام دوستان
از کجا میتونم بفهمم ظرفیت خط و مودمم حداکثر چقدره تا وقتی واسه اعتراض به سرعت زنگ زدم بهشون بتونم بگم که خطم ظرفیت داره و شما سرعت رو بالا نمیبرین؟
با تشکر

سلام
مدل مودمتون چیه؟

mamad24
23-09-2015, 02:22
دوستان کسی راه حلی سراغ داره تا بشه مشکل نبود پرت خالی هنگام ثبت نام رو هر چه سریعتر حل کرد ؟؟؟:n37:

Y@var
23-09-2015, 13:00
سلام
مدل مودمتون چیه؟

matrix
مشخصات رو بلدم پیدا کنم مثلا snr و بقیه. واسه ی تشخیص سرعت چه اطلاعاتی نیازه تا بزارم؟
پیشاپیش ممنون:n16:

Farhad 8904
23-09-2015, 15:44
matrix
مشخصات رو بلدم پیدا کنم مثلا snr و بقیه. واسه ی تشخیص سرعت چه اطلاعاتی نیازه تا بزارم؟
پیشاپیش ممنون:n16:

اطلاعاتی مثل:

SNR Margin
Line Attenuation
Data Rate
Max Rate

Farhad 8904
23-09-2015, 20:20
دوستان پلوتون برای شما راحت بازمیشه؟
اینجا بعد 1 مین بازمیشه بعدشم تو 10 ثانیه اگه کارتو انجام ندی میره بیرون.

- - - Updated - - -

Y@var
24-09-2015, 00:25
اطلاعاتی مثل:

SNR Margin
Line Attenuation
Data Rate
Max Rate

snr margin 15/2147483647

Attenuation 26/19

*اون دو مورد هم جایی نبود و فقط این پایینی بود و دیگر هیچ
اینم سرعتی که منو روش بستن
Speed (down/up) 4092 / 509 Kbps

..
سامانه واسه منم همین مشکلات رو داره

Farhad 8904
24-09-2015, 00:30
snr margin 15/2147483647

Attenuation 26/19

*اون دو مورد هم جایی نبود و فقط این پایینی بود و دیگر هیچ
اینم سرعتی که منو روش بستن
Speed (down/up) 4092 / 509 Kbps

..
سامانه واسه منم همین مشکلات رو داره

خطتون که مشخصه روی 4 مگابیت بسته شده نویزش هم نرماله اما در این اطلاعاتی که گذاشید مشخص نیست خط حداکثر چقدر ساپورت میکنه.
لطفا یک عکس از این اعداد بگذارید.

ARMANSTNT
24-09-2015, 02:03
بسلام دوستان ساینت شارز یعنی اومدن درست کنن خرابش کردن که خیلی طول میکشه باز کنه :n38:

meysam2578
24-09-2015, 10:23
سلام
خخخخخخخخخخ .... ورودت رو به جمع بدبخت ها تبریک میگم . چون از وقتی درخواست انصراف میدی تا بیان رسیدگی کنن دقیقا 1 ماه طول میکشه . چون یکی از دوستان من که انصراف داد 1 ماه طول کشید تا جمع آوری کنن براش . البته شاید تو که هنوز خطت رانژه نشده اصلا کلا دیگه رانژه نکنش . فقط بشین دعا کن . :n10::n10::n02::n02::n02:

meysam2578
24-09-2015, 10:27

- - - Updated - - -

دیروز به سختی باز میشد . الانم که دیگه کلا باز نمیشه .

pharm
24-09-2015, 17:44
یعنی هر چی فحشه میخوام به این دزد ها بدم میخوام زنگ بزنم بشون فحش ناموسی بدم دیگه طاقت ندارم ترافیک من شده -1900 بعد این پلوتو باز نمیشه یه بار باز میشه قطع میشه .................

omniahd
24-09-2015, 18:36
من اولین نتی که داشتم مبین نت بود.. یادمه تو تایپیکش خیلی ها میگفتن حجم دزدی میکنه ولی واسه من دقیق بود همیشه
الانم که مخابرات دارم دارم میبینم دوستانی رو که همچنان از دزدی مخابرات ناله میکنن... و باز هم مخابرات واسه من دقیق هستش حجمی که مصرف میکنم. البته به جز شبانه که بیشتر از99درصد کم میکنه. مثلا 98 در صد کم میکنه بجاش(جدیدا امتحان نکردم ببینم درست شده یانه)
حالا من چیکار میکردم که درست بود؟؟؟
بعد از نصب ویندوز اولین کارم غیر فعال کردن آپدیت های ویندوز بود(حتی الان که ویندوز 10 دارم و نمیشه آپدیت خودکارش رو غیر فعال کرد من به روش دور زدن غیر فعالش کردم!)
دومین کارم نصب یه اسمارت سکوریتی نود 32 بود که وارد تنظیمات فایر والش میشدم و فایر وال رو از حالت اتوماتیک به حالت دستی تغییر میدادم.. اینجوری هیچ برنامه ای بدون اجازه من حق استفاده از اینترنت رو نداشت. حتی برنامه هایی که نمیشد دیدشون.
سومین کار نصب برنامه نتورکس بود که حجم مصرفی رو دقیق نشونم میده با جزییات کامل.
کسایی که این مشکل و دارن این کارا رو انجام بدن به احتمال زیاد مشکلشون حل شه
البته من نمیخام به شعور کسی توهین کنم.. میدونم بعضیا هستن که خودشون زرنگ تر از من هستن و اقدامات لازم رو انجام دادن و ممکنه واقعا دزدی در کار باشه
در نهایت هدفم کمک به دوستان بوده و نه چیز دیگه. لطفا بد نگید در جواب پستم چون وقت گذاشتم برای نوشتن این مطالب و اینکه خودم شخصا اونقدری که این سه ماه تابستون نت مخابرا حرصم داد هیچ چیز دیگه ای حرصم نداد
موفق باشید

meysam2578
24-09-2015, 20:15
زنگ زدم از پشتیبانی خرابی پلوتون رو پرسیدم . گفت که داره آپدیت میشه . یعنی این مخابرات چقدر به فکر ماس . خدا سایه مخابرات رو از سر ما کم نکنه . 4 روز سایتشون خراب بود گفتن دارن آپدیت میکنن . الانم دوباره دارن آپدیت میکنن . وای خدا این مخابرات چقدر آپدیت و به روزه . فقط نمیدونم این آپدیت ها چند سال دیگه طول میکشه !! :n02::n02:

meysam2578
24-09-2015, 20:22
یعنی هر چی فحشه میخوام به این دزد ها بدم میخوام زنگ بزنم بشون فحش ناموسی بدم دیگه طاقت ندارم ترافیک من شده -1900 بعد این پلوتو باز نمیشه یه بار باز میشه قطع میشه .................
سایت پلوتون مدت هاست داره آپدیت میشه . به قول خودشون . فقط نمیدونم این چه آپدیتیه که دهن ما رو سرویس کرده . هر دفعه میخوام حجمم رو ببینم خرابه .

k1ozil
24-09-2015, 20:31
دوستان برا بلاک کردن دسترسی نرم افزار ها به نت نرم افزار GlassWire خیلی خیلی خوبه

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Milad.n1
24-09-2015, 23:36
سلام دوستان
من قبلا انترنت مخابرات اصفهان داشتم (طرح زرین استان اصفهان ) چون پینگ جالبی نداشت صبا گرفتم که اون افتضاح هست یعنی سگش به مخابرات میرزه
خواستم به دوستان بگم که کسانی که اینترنت مخابرات اصفهان دارند میتونن تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با هزینه 8000 هزار تومان ثبط نام کنند با این کار میتونن به صورت نامحدود به مدت یک ماه از محتویات این سایت استفده کنند و هر چقدر که میخوان دانلود کنن من خودم چند ماه داشتم خیلی سایت خوبی و به روز ترین بازی ها و فیلم هارا قرار میداد از جمله بازی gtav که هیچ سایتی برای دانلود نزاشته بود سرعت دانلود هم دقیقا 260 کیلو بایت بود نه کم میشد نه زیاد که به نسبت مبلغی که میدی خیلی میصرفه که به تازگی متوجه شدم میخوان سرعت را تا 400 کیلو بایت افزایش بدن بعلاوه با پرداخت همون 8 تومن میتونین از سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که سایت بازی انلاین هست و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که سایت پخش فیلم هست به رایگان و بدون محاصبه ترافیک استفاده کنید ..
که این به نظر من بهترین طرح تشویقاتی برای مشتریان هست که شرکت های اینترنتی برای مشترکینشون تا به حال گذاشتن
خودتون سایتا را ببینید متوجه میشید
من الان بسیار پشیمون هستم که چرا صبا گرفتم

toufan
25-09-2015, 07:02
سلام دوستان
من قبلا انترنت مخابرات اصفهان داشتم (طرح زرین استان اصفهان ) چون پینگ جالبی نداشت صبا گرفتم که اون افتضاح هست یعنی سگش به مخابرات میرزه
خواستم به دوستان بگم که کسانی که اینترنت مخابرات اصفهان دارند میتونن تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با هزینه 8000 هزار تومان ثبط نام کنند با این کار میتونن به صورت نامحدود به مدت یک ماه از محتویات این سایت استفده کنند و هر چقدر که میخوان دانلود کنن من خودم چند ماه داشتم خیلی سایت خوبی و به روز ترین بازی ها و فیلم هارا قرار میداد از جمله بازی gtav که هیچ سایتی برای دانلود نزاشته بود سرعت دانلود هم دقیقا 260 کیلو بایت بود نه کم میشد نه زیاد که به نسبت مبلغی که میدی خیلی میصرفه که به تازگی متوجه شدم میخوان سرعت را تا 400 کیلو بایت افزایش بدن بعلاوه با پرداخت همون 8 تومن میتونین از سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که سایت بازی انلاین هست و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که سایت پخش فیلم هست به رایگان و بدون محاصبه ترافیک استفاده کنید ..
که این به نظر من بهترین طرح تشویقاتی برای مشتریان هست که شرکت های اینترنتی برای مشترکینشون تا به حال گذاشتن

مسخره ترین طرحی که میشه برای ادمهای ساده مثل شما بزارن و شما بیای با آب و تاب تبلیغش کنی.

- - - Updated - - -

سلام دوستان

مسخره ترین طرحی که میشه برای ادمهای ساده مثل شما بزارن و شما بیای با آب و تاب تبلیغش کنی.

meysam2578
25-09-2015, 10:47
بچه ها کسی خبر نداره داستان این پلوتون چیه ؟؟ الان سه روزه نتونستم برم داخل سایت

Milad.n1
25-09-2015, 11:50

- - - Updated - - -

عزیز من میشه بگی کجاش مسخره هست؟
ادم باید یه حرفا با مدرک بزنه مردم دارن برای یه همچین سرویسی حداقل 40 تومن در ماه میدن که تازه با محدودیت دانلود همراه هست!!
شما که دستد به این طرح نیمیرسه و امتحان نکردی لطفا بی دلیل نظر نده اگه هم دلیلی داری بگو تا من جواب بدم.
اگه دلیل داری بگو وگرنه همه میفهمن که نظرت مسخره هست نه این طرح!!
درزمن من به هیچ وجه تبلیغ نکردم چون برام سودی نداره فقط خواستم به کسانی که نمی دونند اطلاع رسانی کنم.

-

mamad24
25-09-2015, 15:18
بی زحمت یکی شرکت های زیر مجموعه مخابرات که میتونه رو خطوط dlc هم سرویس بده نام ببره تا من که دنبال پرت خالی میگردم شاید مشکلم حل بشه.:n16:

Farhad 8904
25-09-2015, 16:24
بی زحمت یکی شرکت های زیر مجموعه مخابرات که میتونه رو خطوط dlc هم سرویس بده نام ببره تا من که دنبال پرت خالی میگردم شاید مشکلم حل بشه.:n16:

آریافون و شبکیه.

- - - Updated - - -

آریافون و شبکیه.

mamad24
25-09-2015, 16:36
آریافون و شبکیه.

- - - Updated - - -

آریافون و شبکیه.

با تشکر اطلاع دارید کدومشون بهترن؟؟

Farhad 8904
25-09-2015, 16:45
با تشکر اطلاع دارید کدومشون بهترن؟؟

من از شبکیه استفاده نکردم نمیدونم چطوریه اما آریافون چند ماه پیش تست کردم بد نبود پینگ اروپا بین 120 تا 160 بود و سرعت هم اکثرا بین 3 تا 4.5 مگابیت. البته هر مرکز مخابراتی ممکنه فرق داشته باشه.

ariobarzan2
25-09-2015, 16:55
این پلوتو که هنوز خرابه بچه ها شما هم مشکل دارید من میخوام شارژ کنم حالا چیتال تنم؟:n13:

mamad24
25-09-2015, 17:05
پلوتو باسه من خراب نیست فقط سرعتش خیلی اومده پایین

mamad24
25-09-2015, 17:38
اقا یه سوال. در صورتی که خطمون رانژه مخابرات نباشه این شرکت های زیر مجموعه مخابرات مثل اریا فون و شبکیه میتونن رو خط dlc بهمون سرویس بدن ؟؟؟؟؟:n13:

FLiKS3R
25-09-2015, 18:02
این پلوتو که هنوز خرابه بچه ها شما هم مشکل دارید من میخوام شارژ کنم حالا چیتال تنم؟:n13:
منم همین مشکل رو دارم الان

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

nini bad
25-09-2015, 19:35
ادم باید یه حرفا با مدرک بزنه مردم دارن برای یه همچین سرویسی حداقل 40 تومن در ماه میدن که تازه با محدودیت دانلود همراه هست!!
شما که دستد به این طرح نیمیرسه و امتحان نکردی لطفا بی دلیل نظر نده اگه هم دلیلی داری بگو تا من جواب بدم.
درزمن من به هیچ وجه تبلیغ نکردم چون برام سودی نداره فقط خواستم به کسانی که نمی دونند اطلاع رسانی کنم.

-

بله طرح خوبی هست اما نه برای همه افراد ...
چنین سرویس ارزش افزوده ایی وجود نداره که هزینش حداقل ۴۰ هزار تومان باشه!!!

nimah32
25-09-2015, 20:35
ای بابا چرا درست نمیشه این پلوتو میخوایم شارژ کنیم خیر سرمون

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Milad.n1
25-09-2015, 21:18
بله طرح خوبی هست اما نه برای همه افراد ...
چنین سرویس ارزش افزوده ایی وجود نداره که هزینش حداقل ۴۰ هزار تومان باشه!!!
ببینید من منظورم در مقایسه با طرح های نامحدود شرکت ها بود برای مثال سرویس نامحدود شاتل با سرعت 260 کیلو بایت 43 هزار تومن هست که نامحدود واقعی هم نیست!!
تنها محدودیتی که این سرویس ارزش افزوده داره اینه که فقط از مطالب خوده سایت میتونی دانلود رایگان داشته باشی که البته مطالب خیلی کاملی داره.

toufan
26-09-2015, 02:23

-

اینترنت اسمش روشه. ولی این طرح به شدت محدوده. من میخوام آنتی ویروسم رو آپدیت آنلاین کنم میشه با این طرح؟؟؟ من میخوام فیلم های روز رو با بالاترین کیفیت دانلود کنم میشه با این طرح؟؟؟
من میخوام مطالب تخصصی برای رشته دانشگاهیم بگیرم . مقاله های معتبر از سایت های مرجع علمی بگیرم میشه با این طرح؟؟؟ من بازی زیاد نمیکنم و فیلم و سریال ایرانی هم دوست ندارم. نرم افزارم که پک لرد رو بگیرم واسه یکسالم کافیه. به نظر شما این طرح گول زننده و محدود چه مزیتی داره؟؟؟ اینترانت هیچ وقت خوب نبوده. تو اینترنت چیزی رو که میخوام دنبالش میگردم پیدا میکنم. ولی این طرح میگه چیزی که من گذاشتم رو باید بگیری . حق انتخابی وجود نداره.
پاینده باشی

- - - Updated - - -

-

اینترنت اسمش روشه. ولی این طرح به شدت محدوده. من میخوام آنتی ویروسم رو آپدیت آنلاین کنم میشه با این طرح؟؟؟ من میخوام فیلم های روز رو با بالاترین کیفیت دانلود کنم میشه با این طرح؟؟؟
من میخوام مطالب تخصصی برای رشته دانشگاهیم بگیرم . مقاله های معتبر از سایت های مرجع علمی بگیرم میشه با این طرح؟؟؟ من بازی زیاد نمیکنم و فیلم و سریال ایرانی هم دوست ندارم. نرم افزارم که پک لرد رو بگیرم واسه یکسالم کافیه. به نظر شما این طرح گول زننده و محدود چه مزیتی داره؟؟؟ اینترانت هیچ وقت خوب نبوده. تو اینترنت چیزی رو که میخوام دنبالش میگردم پیدا میکنم. ولی این طرح میگه چیزی که من گذاشتم رو باید بگیری . حق انتخابی وجود نداره.
پاینده باشی

meysam2578
26-09-2015, 09:19
یعنی خداوکیلی کسی پیدا نمیشه زنگ بزنه به اینا بگه آخه این چه وضعشه ؟؟؟؟ الان 4 روزه پلوتون خرابه . من خودم 4 بار زنگ زدم . اما جواب مشخصی نمیدن . من بهشون گفتم اگه این وضعیت ادامه پیدا کنه من از نت مخابرات انصراف میدم. شما هم زنگ بزنید و همین تهدید رو بکنید . بالاخره یه فکری به حالش میکنن . :n34::n34::n34::n34:

Farhad 8904
26-09-2015, 09:55
یعنی خداوکیلی کسی پیدا نمیشه زنگ بزنه به اینا بگه آخه این چه وضعشه ؟؟؟؟ الان 4 روزه پلوتون خرابه . من خودم 4 بار زنگ زدم . اما جواب مشخصی نمیدن . من بهشون گفتم اگه این وضعیت ادامه پیدا کنه من از نت مخابرات انصراف میدم. شما هم زنگ بزنید و همین تهدید رو بکنید . بالاخره یه فکری به حالش میکنن . :n34::n34::n34::n34:

از دست 2020 هرچی شکایت کنیم هیچ کاری بر نمیاد اینا سیستم خودشون هم مشکل داره و قطع میشه همش توی این چند روزه مشکل کلیه. از هرجا شکایت بشه نتیجه ای نداره.

Farhad 8904
26-09-2015, 10:30
دوستانی که میخواستید شارژ کنید فعلا مثل اینکه پلوتون درست شده. شارژ کنید تا دوباره قطعش نکردند.

meysam2578
26-09-2015, 10:40
دوستانی که میخواستید شارژ کنید فعلا مثل اینکه پلوتون درست شده. شارژ کنید تا دوباره قطعش نکردند.
از اطلاع رسانیت ممنونم . بله مثل اینکه درست شده . پیام بالایی رو که نوشتم دقیقا چند ثانیه قبلش زنگ زده بودم به 2020 . و خلاصه خیلی جدی باهاشون جر و بحث کردم . بهشون گفتم که آمار دارم که خیلی ها میخوان انصراف بدن . چون هیچ شرکت خصوصی چنین توهینی به کاربراش نمیکنه . و این چنین خرابی هایی رو از قبل اطلاع میده و سریعا برطرفش میکنه .
امیدوارم که دیگه خراب نشه . و حرف زدنام نتیجه داده باشه .

mahdi//
26-09-2015, 16:48
سلام به همگی
میشه بگید برای انصراف ار طرح بی نهایت باید به مراکز بریم یا با زنگ زدن هم می شه اقدام کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

mahdi//
26-09-2015, 16:49
سلام به همگی
میشه بگید برای انصراف ار طرح بی نهایت باید به مراکز بریم یا با زنگ زدن هم می شه اقدام کرد:n13:
ممنون

Milad.n1
26-09-2015, 16:55
سلام به همگی
میشه بگید برای انصراف ار طرح بی نهایت باید به مراکز بریم یا با زنگ زدن هم می شه اقدام کرد:n13:
ممنون

میتونی بری مخابرات بگی برات قطع کنن یا میتونی صبر کنی زمانش تموم بهشه دیگه تمدید نکنی طرح بینهایتا فقط خودت باید تمدید کنی خودکار تمدید نمیشه

MeHrDaD-91
26-09-2015, 21:09
سلام برا ارتقا سرویس باید چکار کنم.
رمز ورود به پنل رو هم ندارم هرچی هم زنگ می زنم پشتیبانی یوزر و پسورد نمیده صاحب قبلی سرویس هم نمیدونم کجاست!!!

laser1
27-09-2015, 02:33
سلام برا ارتقا سرویس باید چکار کنم.
رمز ورود به پنل رو هم ندارم هرچی هم زنگ می زنم پشتیبانی یوزر و پسورد نمیده صاحب قبلی سرویس هم نمیدونم کجاست!!!

با کارت ملی خودت بلند شو برو مخابرات یه طرح به اسم خودت بگیر خطت هم که رانژه است مشکلی نیست

mykamran
27-09-2015, 12:39
سلام دوستان خواستم راه کاری بدید تا هرچه زودتر خط را تخلیه کنم رفتم میگن ۷ تا ۱۰ روز طول میکشه. رفتم و در خواست تخلیه را پر کردم.اما چی کار کنم زودتر خالی شه؟

k1ozil
27-09-2015, 13:12
سلام دوستان خواستم راه کاری بدید تا هرچه زودتر خط را تخلیه کنم رفتم میگن ۷ تا ۱۰ روز طول میکشه. رفتم و در خواست تخلیه را پر کردم.اما چی کار کنم زودتر خالی شه؟
شکایت تو سامانه 195 و بازرسی مخابرات

MeHrDaD-91
27-09-2015, 14:30
چرا اپلیکیشن اینستاگرام باز نمی شه ولی خود سایت باز می شه؟
کسی می دونه علتش چیه؟

saegheh67
27-09-2015, 18:14
مشکل از دی ان اس هست دی ان اس 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 را اضافه کنید اپ اینستاگرام براحتی باز میشود

8286
27-09-2015, 19:26
شکایت تو سامانه 195 و بازرسی مخابرات

فک کنم برای روند اداری، اگر هم شکایت کنند، ده روز طول میکشه که به مخابرات برسه و اونا جواب بدند! فک کنم بهترین راه در این گونه موارد در همه جا پیدا کردن بند پ است.

meysam2578
27-09-2015, 20:25
فک کنم برای روند اداری، اگر هم شکایت کنند، ده روز طول میکشه که به مخابرات برسه و اونا جواب بدند! فک کنم بهترین راه در این گونه موارد در همه جا پیدا کردن بند پ است.
بازم خوبه به تو گفتن 7 تا 10 روز . یکی از دوستانم انصراف داد دقیقا 1 ماه طول کشید تا خط رو تخلیه کنن . حالا شانس بیاری به قول خودشون عمل کنن و سر 7 روز برات تخلیه کنن که خوبه . اینا کاراشون معلوم نیست . شاید تا 20 روز هم طول بکشه . چون در خواست انصراف اول میره اصفهان و بعد از اینکه از مخابرات اصفهان اوکی دادن . جوابش رو برای مرکز مخابراتی شما ارسال میکنن. بعدش تخلیه میکنن .

MeHrDaD-91
27-09-2015, 23:12
شبانه رایگان هم داره مخابرات؟؟

laser1
28-09-2015, 00:04
شبانه رایگان هم داره مخابرات؟؟

مخابرات فقط شبانه رایگانش به درد میخوره سرعت بالایی هم داره برا من 1مگ دانلود میکنه
البته رایگان نیست 99% تخفیفه

MeHrDaD-91
28-09-2015, 14:28
خب از چه ساعتی شروع می شه؟

در ضمن طریقه ست کردن dns بر روی مودم به چه صورت هست؟؟ ( برا باز کردن برنامه اینستاگرام رو گوشی و pc به راحتی سایتش باز می شه ولی رو گوشی نه)
روی pc رو بلدم dns ست کنم ولی روی گوشی چنین امکانی نیست پس باید روی مودم ست کنم.

saegheh67
28-09-2015, 18:38
روی گوشی هم براحتی دی ان اس رو میتونید اضافه کنید چه گوشی اندروید چه اپل فرقی نداره کافیه به روی مودمی که متصل هستید در تنظیمات وایفای تاچ کنید و با وارد شدن به قسمت وارد کردن ایپی استاتیک دی ان اس را وارد کنید

fbkzz
28-09-2015, 21:06
من الان دو ماه پیش رفتم برای ثبت نام گفتن پر شده پورت ها باید توی صف باشید تا شاید یکی انصراف بده یا اگه اگه اگه شد پورت اضافه کنیم
ما هم فرم پرم کردیم و گذشت تا چهارشنبه هفته پیش زنگ زدن
گفتن رانژه شده خطتتون و کی بیایم برای نصب؟
منم گفتم خودم بلدم و نیاز نیست شما بیاید :n19:
گفتن باشه شنبه برید مخابرات یوزر پسورد بگیرید
من دیروز رفتم یوزر پسورد به هزار زحمت گرفتم :n28:
امروز از صبح تا حالا صد بار کانفیک کردم ولی نت نمیومد فقط چراغ dlc چشمک میزد واقعا رو مخ بود میگفتم وای مودم خرابه وای فلان شده :n10:
بعدا زنگ زدم 2020 یه چشمم هم به مودم بود دیدم یه صدایی سوت مانند ضریف توی تلفن اومد وقتی به 2020 زنگ زدم
بعدا دیدم چراغ اینترنت فعال شد گفتم ایول من بلدم :n02: درست انجام دادم :n31:
همون موقعه تلفن قطع کردم دیدم باز چراغ اینترنت رفت و دوباره شد همونطوری مثل قبل :n38:
قیافه منم اینطوری شده بود :n38: شکه بودم
باز زنگیدم به 2020 دوباره اون صدا اومد و اینترنت فعال شد :n27:
پشتیبانی گرفتم گفتم اقا وقتی خط تلفن اشغال باشه اینترنت دارم ولی وقتی اشغال نیست و کسی استفاده نمیکنه از تلفن اینترنت ندارم :n04:
یارو پشتیبانی اول متوحه نشد کلا گیج بود :n13:
بعد به هزار زحمت فهمید گفت صبر کنید چک کنم :|
بعد یک دقیقه گفت درخواست دادم تا 48 ساعت دیگه رسیدگی میشه
قیافه من اون موقعه :n28:
کلا خورد تو ذوقم
الانم با وایمکس انلاینم خدا روشکر وایمکس دارم و دارم از شرش راحت میشم
حالا یه سوال داشتم دوستان کسی مشکل من را داشته یا نه؟
اصلا الان هم تعجب کردم اصلا نمیدونم چطوری متن نوشتم حواسم فقط به مخابرات و کاراشونه که معلوم نیست کیا را میزارن پشت سیستما این مشکل ها پیش میاد :n04:

MeHrDaD-91
28-09-2015, 21:10
از طریق پنل چجوری می تونم سرویس رو ارتقا بدم
بهترین سرویسی که سرعتش بالا باشه رو می خوام.
راهنماییم کنید.

fbkzz
28-09-2015, 21:19
از طریق پنل چجوری می تونم سرویس رو ارتقا بدم
بهترین سرویسی که سرعتش بالا باشه رو می خوام.
راهنماییم کنید.

در قسمت رزو و با شماره مشتری خودتون که بالای پنل نوشته
بهترین طرح در حال حاظر طرح شباهنگ و حرفه ای ها هستش

MeHrDaD-91
28-09-2015, 22:10
در قسمت رزو و با شماره مشتری خودتون که بالای پنل نوشته
بهترین طرح در حال حاظر طرح شباهنگ و حرفه ای ها هستش

مرسی از جوابت فقط چجوری می تونم این طرح فعلیم رو ( زرین) رو لغو کنم که طرح جدید فعال بشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این طرح هایی هست که برام آورد

fbkzz
28-09-2015, 22:50
مرسی از جوابت فقط چجوری می تونم این طرح فعلیم رو ( زرین) رو لغو کنم که طرح جدید فعال بشه؟

این طرح هایی هست که برام آورد

عزیز شما طرح جدید سفارش بده جایگزین طرح زرین میشه منم فعلا در حال حاظر طرح زرین دارم و گذاشتم کارای مشکل خطم برطرف بشه که حدود فردا پس فردا حله بعدا طرحمو عوض کنم :n10:

esfahanweb
29-09-2015, 14:42
این مشکل هیچ ارتباطی با مخابرات ندارد ، پریز تلفن شما یا دو شاخه تبدیل سیم تلفن شما محافظ ضد شوک دارد برای همین فقط اوقاتی که با تلفن صحبت می کنید اجازه میدهد که مودم ADSL وصل شود
یک سیم تلفن مجزا برای مودم ADSL بکشید تا مشکل حل بشود

من الان دو ماه پیش رفتم برای ثبت نام گفتن پر شده پورت ها باید توی صف باشید تا شاید یکی انصراف بده یا اگه اگه اگه شد پورت اضافه کنیم
ما هم فرم پرم کردیم و گذشت تا چهارشنبه هفته پیش زنگ زدن
گفتن رانژه شده خطتتون و کی بیایم برای نصب؟
منم گفتم خودم بلدم و نیاز نیست شما بیاید :n19:
گفتن باشه شنبه برید مخابرات یوزر پسورد بگیرید
من دیروز رفتم یوزر پسورد به هزار زحمت گرفتم :n28:
امروز از صبح تا حالا صد بار کانفیک کردم ولی نت نمیومد فقط چراغ dlc چشمک میزد واقعا رو مخ بود میگفتم وای مودم خرابه وای فلان شده :n10:
بعدا زنگ زدم 2020 یه چشمم هم به مودم بود دیدم یه صدایی سوت مانند ضریف توی تلفن اومد وقتی به 2020 زنگ زدم
بعدا دیدم چراغ اینترنت فعال شد گفتم ایول من بلدم :n02: درست انجام دادم :n31:
همون موقعه تلفن قطع کردم دیدم باز چراغ اینترنت رفت و دوباره شد همونطوری مثل قبل :n38:
قیافه منم اینطوری شده بود :n38: شکه بودم
باز زنگیدم به 2020 دوباره اون صدا اومد و اینترنت فعال شد :n27:
پشتیبانی گرفتم گفتم اقا وقتی خط تلفن اشغال باشه اینترنت دارم ولی وقتی اشغال نیست و کسی استفاده نمیکنه از تلفن اینترنت ندارم :n04:
یارو پشتیبانی اول متوحه نشد کلا گیج بود :n13:
بعد به هزار زحمت فهمید گفت صبر کنید چک کنم :|
بعد یک دقیقه گفت درخواست دادم تا 48 ساعت دیگه رسیدگی میشه
قیافه من اون موقعه :n28:
کلا خورد تو ذوقم
الانم با وایمکس انلاینم خدا روشکر وایمکس دارم و دارم از شرش راحت میشم
حالا یه سوال داشتم دوستان کسی مشکل من را داشته یا نه؟
اصلا الان هم تعجب کردم اصلا نمیدونم چطوری متن نوشتم حواسم فقط به مخابرات و کاراشونه که معلوم نیست کیا را میزارن پشت سیستما این مشکل ها پیش میاد :n04:

fbkzz
29-09-2015, 21:44
این مشکل هیچ ارتباطی با مخابرات ندارد ، پریز تلفن شما یا دو شاخه تبدیل سیم تلفن شما محافظ ضد شوک دارد برای همین فقط اوقاتی که با تلفن صحبت می کنید اجازه میدهد که مودم ADSL وصل شود

اهان دوشاخه تلفن ما روش زده ضدبرق
باید اینا عوضش کنم؟ یکی باید بخرم ضدبرق نباشه درسته؟ اخه مخابرات زنگ زد چیزی درباره این موضوع نگفت

- - - Updated - - -

باید اینا عوضش کنم؟ یکی باید بخرم ضدبرق نباشه درسته؟ اخه مخابرات زنگ زد چیزی درباره این موضوع نگفت

esfahanweb
30-09-2015, 00:37
دقیقاًً همین کار را باید بکنید

MeHrDaD-91
30-09-2015, 01:32
من طرح اعتباری حرفه ای ها شباهنگ رو خریدم ولی تو پنلم که می رم طرح زرین فعال هست ولی اون طرح که خریدم فعال نیست روی وصل سرویس هم که میزنم پیغام موفقیت آمیز رو میگه ولی باز هم زرین فعاله مشکل از چیه؟؟

laser1
30-09-2015, 02:26
من طرح اعتباری حرفه ای ها شباهنگ رو خریدم ولی تو پنلم که می رم طرح زرین فعال هست ولی اون طرح که خریدم فعال نیست روی وصل سرویس هم که میزنم پیغام موفقیت آمیز رو میگه ولی باز هم زرین فعاله مشکل از چیه؟؟

تماس بگیر پشتیبانی بگو فعالش کنید
احتمالا باید بری مخابرات با کارت ملی اونجا برات فعالش میکنن من اینجوری بود

MeHrDaD-91
30-09-2015, 13:57
خیلی این مخابرات افتضاح هست برای ی طرح فعال کردن می گه باید بری مخابرات این چه وضعشه دیگه، این فیبر نوری هم که تو انحصار خودشون گرفتن نمیزارن هیچ شرکت دیگه ای خدمات ارائه بده
خب این چه وضعشه؟؟؟؟؟؟

ARMANSTNT
30-09-2015, 17:13
باز پلوتون بسته شد چرا نمیزاره شاز کنیم کسی این مشلو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امکان ارتباط با پایگاه داده نیست. لطفا در زمان دیگری اقدام به ورود به سامانه کنید

meysam2578
01-10-2015, 01:26
باز پلوتون بسته شد چرا نمیزاره شاز کنیم کسی این مشلو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امکان ارتباط با پایگاه داده نیست. لطفا در زمان دیگری اقدام به ورود به سامانه کنید

آره از دیروز تا حالا مجددا پلوتون خراب شده . دو سه روز بود که درست شده بود اما دوباره خراب شد . اینا کلا انگار حالشون خوب نیست . چند روز رفته بود رو سیستم جدید و سایت پلوتون کاملا عوض شده بود . بعد از سه روز خرابی و قطعی دوباره برگشت روی همون طرح قدیمی . که از دو روز پیش مجددا قطع شد . الان ساعت 1 شبه و مجددا سایت رفته روی طرح جدید . اما متاسفانه همچنان قطعه و وارد نمیشه . منکه از بس زنگ زدم خسته شدم . زنگ بزنید و اعتراض کنید . اینا دیگه شورشو در اوردن .

Shahin031
01-10-2015, 01:29
آشغال ترین پنل همین پلوتو هست که حاضرن هفت روز هفته قطع باشه اما پنل جدید نخرن!

meysam2578
01-10-2015, 01:34
آشغال ترین پنل همین پلوتو هست که حاضرن هفت روز هفته قطع باشه اما پنل جدید نخرن!
الان درست شده . اما مجددا برگشت روی طرح قدیمیش . اگه کلا این مخابرات بیخیال پلوتون بشه خیلی خویه . کاش سایتشون رو عوض کنن . سایت پلوتون شدیدا مشکل حجم خوری داره .

mnnejati
01-10-2015, 10:55
سایت پلوتون مدت هاست داره آپدیت میشه . به قول خودشون . فقط نمیدونم این چه آپدیتیه که دهن ما رو سرویس کرده . هر دفعه میخوام حجمم رو ببینم خرابه .

منم یک هفته است که می خوام ببینم چقدر دیگه حجم دارد، اما این سایت کوفتیشون یا باز نمیشه یا بعد از بازشدن یک پیام مسخره میده و میپره بیرون. والا این مخابرات شاهکار کرده با این سامانه سرویس دهیش. واقعا سرویس می کنه.

mnnejati
01-10-2015, 11:06
این سایت اینترنت مخابرات اصفهان را باید بهش جایزه بدن.
والا اگه یک بچه 8 ساله هم این سایتو درست کرده بود، بهتر از این پلوتون مزخرف می بود.
من نمیدونم آیا یک سایت درست و حسابی زدن برای جناب مخابرات اینقدر مشکله ؟؟؟!!!! الان شرکتهای دیگه حتی میزان حجم باقیمانده را بصورت پیامک هم میدن.
اینکه وقت ملت برای یک چک کردن حجم تلف بشه و اعصاب و روانت داغون، والا اینم حق الناسه.

توی گوگل هم که سرچ می کنم چندتا آدرس براش پیدا میشه و نمیدونم کدومش اصلیه مثلا:

واقعا ... برسر مخابرات

meysam2578
01-10-2015, 11:55
آقا زنگ زدم پشتیبانی . گفتم چرا پلوتون خرابه . بدبخت پشتیبانش یه دختره ای بود . با غم و اندوه گفت نمیدونم .:n08:
بدبخت از بس زنگ زده بودن بهش خسته شده بود . گفتم اصلا بیخیال پلوتون بشین . عین بچه ها گفت باشه حتما . رسیدگی میکنیم .:n28::n28::n28: بچه ها نظرتون چیه من برم از صبانت یا آسیا تک اینترنت بگیرم . حداقل میدونم دیگه از دست پلوتون راحت میشم . قبلا یکسال مشترک صبانت بودم . دریغ از لحظه ای خراب شدن پنل کاربریش . خداوکیلی حتی یکبار هم خرابی پنل نداشت . قطعی هاش به ندرت و در حد 10 دقیقه . آقا ما که رفتیم صبانت . امروز فرداس که برم مخابرات واسه انصراف .

- - - Updated - - -

آقا زنگ زدم پشتیبانی . گفتم چرا پلوتون خرابه . بدبخت پشتیبانش یه دختره ای بود . با غم و اندوه گفت نمیدونم .:n08:
بدبخت از بس زنگ زده بودن بهش خسته شده بود . گفتم اصلا بیخیال پلوتون بشین . عین بچه ها گفت باشه حتما . رسیدگی میکنیم .:n28::n28::n28: بچه ها نظرتون چیه من برم از صبانت یا آسیا تک اینترنت بگیرم . حداقل میدونم دیگه از دست پلوتون راحت میشم . قبلا یکسال مشترک صبانت بودم . دریغ از لحظه ای خراب شدن پنل کاربریش . خداوکیلی حتی یکبار هم خرابی پنل نداشت . قطعی هاش به ندرت و در حد 10 دقیقه . آقا ما که رفتیم صبانت . امروز فرداس که برم مخابرات واسه انصراف .

meysam2578
01-10-2015, 12:00
والا اگه یک بچه 8 ساله هم این سایتو درست کرده بود، بهتر از این پلوتون مزخرف می بود.
من نمیدونم آیا یک سایت درست و حسابی زدن برای جناب مخابرات اینقدر مشکله ؟؟؟!!!! الان شرکتهای دیگه حتی میزان حجم باقیمانده را بصورت پیامک هم میدن.
اینکه وقت ملت برای یک چک کردن حجم تلف بشه و اعصاب و روانت داغون، والا اینم حق الناسه.

واقعا ... برسر مخابرات
من خودم قبلا صبانت بودم . حتی یکبار برای نمونه هم پنل کاربری خراب نشد !

8286
01-10-2015, 12:11
به نظر شما وقتی سرعت 128 حدود 130کیلو بایت باشه اونوقت 256 چقدر میشه؟

معمولا همه شرکتها برای اینکه مصرف مشتری هاشون بیشتر شه و مشتری از سرعت هم راضی باشه، تعرفه های با سرعت 128 کیلوبیت را تا یک مگابیت و بیشتر باز میکنند. بنابراین اینکه فکر کنی 128 گرفتم تا 130 کیلو بایت جواب داد، پس 256 بیشتر است کاملا اشتباه است. چون احتمالا در یک سطح سرعت را باز گذاشتند. البته دقیقتر را باید از کسی که سرعت 256 داره بپرسی.

8286
01-10-2015, 12:19

واقعا ... برسر مخابرات

من هم از شاتل و صبانت داشتم، قطعی پنل یادم نمیاد. بعضی اوقات از عقل علمایی که توی مخابرات حکمفرمانی میکنند در تعجبم. آخه عزیز من مشتری برات مهم نیست، قبول باشه. ولی پنلت خراب باشه ملت نمیتونند طرحشون را تمدید یا گیگ بخرند ضررش به خودت میرسه.
در ضمن آدرس اصلی 217.219.5.9 است.

meysam2578
01-10-2015, 12:24
معمولا همه شرکتها برای اینکه مصرف مشتری هاشون بیشتر شه و مشتری از سرعت هم راضی باشه، تعرفه های با سرعت 128 کیلوبیت را تا یک مگابیت و بیشتر باز میکنند. بنابراین اینکه فکر کنی 128 گرفتم تا 130 کیلو بایت جواب داد، پس 256 بیشتر است کاملا اشتباه است. چون احتمالا در یک سطح سرعت را باز گذاشتند. البته دقیقتر را باید از کسی که سرعت 256 داره بپرسی.
وقتی سرعت دانلود شما 130 کیلوبایت باشه یعنی اینکه پهنای باند رو برای شما تا 1 مگابیت باز گذاشتن . در واقع سرعت 128 به صورت اسمیه اما در واقع پهنای باند 1 مگابیته . اگه پهنای باند 128 واقعی بود اون موقع سرعت دانلود 30 الی 40 کیلوبایت بیشتر نبود . برای سرعت 256 هم پهنای باند رو تا 2 مگابیت باز میذارن . که سرعت دانلودی بین 230 الی 270 کیلوبایت بر ثانیه رو میده .

meysam2578
01-10-2015, 12:30
من هم از شاتل و صبانت داشتم، قطعی پنل یادم نمیاد. بعضی اوقات از عقل علمایی که توی مخابرات حکمفرمانی میکنند در تعجبم. آخه عزیز من مشتری برات مهم نیست، قبول باشه. ولی پنلت خراب باشه ملت نمیتونند طرحشون را تمدید یا گیگ بخرند ضررش به خودت میرسه.
در ضمن آدرس اصلی 217.219.5.9 است.
این آدرس روهم امتحان کردم بازم وارد نشد . چیزی که خیلی اعصاب خورد کنه اینکه چند دقیقه میره روی حالت قدیمی سایت و چند دقیقه مجددا بر میگرده روی حالت جدیدش . اصلا هم که وارد نمیشه . واقعا نمیدونم تصمیم مخابرات چیه در مورد پلوتون . هیچ شرکتی در این حد به شعور مشتری هاش توهین نمیکنه .

yuzarsiff
01-10-2015, 13:58
از دیروز تا حالا می خوام تمدید اعتبار کنم پدرم در اومد همش میگه امکان برقراری ارتباط وجود ندارد یا اصن به درگاه بانک وصل نمیشه .. امروز شانسی بعد چندین بار تلاش تونستم طرحمو تمدید کنم !
واقعا نمیدونم کی این سامانه رو طراحی کرده .. واقعا باید تاسف خورد به حال مخابرات یک استان ! که توانایی طراحی یه سامانه ی درست و حسابی رو نداره !
الان می خوام حجمم رو چک کنم میپره بیرون از سایتش...

fbkzz
01-10-2015, 15:17
اقا من یه سوال دارم من طرحم زرینه
الان میخوام حرفه ای ها بگیرم اگه از قسمت رزو برم و پرداخت کنم اوکی میشه همه چی
یا باز باید یه سر برم مخابرات؟:n35:

Behrouz_se60
01-10-2015, 16:33
دوستان پلوتون به طور کامل عوض شده.طرح جدید!این دفعه زیباتر از قبلی هست.اما نمیدونم آیا سیستم جدید نصب کردن یا نه نمیدونم.ببینید فقط HTML ، CSS عوض کردن و جاوا اسکریپت همینطور.حالا قسمت مهم اینکه آیا سروس کد برنامه رو تغییر دادند که بتوان بهبودی رو مشاهده کرد.

mahdi//
01-10-2015, 16:45
والا من قبلن شاتل داشتم و یکبار هم سایتشون خراب نشد اما سرعتش روی 4 مگ ثابت بود
اما درسته که مخابرات سرعت بالاتری داره اما این سایتشون اعصاب آدم رو خورد می کنه.
الان هم که برای من مثل آش کشک خاله میمونه:n31: چون خطمون فیبر نوریه و فقط از مخابرات میتونم سرویس بگیرم:n27:

meysam2578
01-10-2015, 17:50
دوستان پلوتون به طور کامل عوض شده.طرح جدید!این دفعه زیباتر از قبلی هست.اما نمیدونم آیا سیستم جدید نصب کردن یا نه نمیدونم.ببینید فقط HTML ، CSS عوض کردن و جاوا اسکریپت همینطور.حالا قسمت مهم اینکه آیا سروس کد برنامه رو تغییر دادند که بتوان بهبودی رو مشاهده کرد.
ای بابا . تازه فهمیدی پلوتون به طور کامل عوض شده؟؟ الان رفته روی طرح جدیدش . اما وارد سایت نمیشه . بعضی وقتا قاطی میکنه دوباره برمیگرده روی همون طرح قدیمیش . الانم که مطلقا وارد سایت نمیشه . :n34::n34: آقا من شنبه میخوام برم واسه انصراف . این پلوتون دیوونه کرده منو . میخوام از صبانت سرویس بگیرم . کسی میدونه صبانت یا شرکت های خصوصی تا چه حدی پهنای باند میدن؟؟

mnnejati
01-10-2015, 18:15

آیا آدرسه این طرح جدید که میگید با قبلی فرق داره چون من از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد میشم و هیچ چیزی فرق نکرده و همون وبلاگ قدیمی مهدکودک مخابرات بالا میاد!!!

mnnejati
01-10-2015, 18:21
همیشه میگن وقتی یک چیزی را بلد نیستی بپرس. این همه شرکت اینترنتی سایتاشون سریع و بدون قطعی و معطلی داره کار میکنه، خب جناب مخابرات اصفهان، از اونا بپرس کی براشون سایتو طراحی کرده و خلاص.

8286
01-10-2015, 18:35
یک چیز جالب در مورد این موجود عجیب الخلقه پلوتون هست. :n19: من بعضی وقتا که میخام گیگ بخرم یا طرح تمدید کنم باز نمیشه یا اگه باز شه مینویسه که امکان برقراری ارتباط نیست.:n34: بعد به دوستم که یک منطقه دیگه شهر است زنگ میزنم اون راحت باز میشه و برام تمدید میکنه :n20: و گاهی وقتا برعکس اینکار را من برای اون انجام میدم. این حتی برای وقتی که هنوز اینترنتم هم وصل است وجود داره. خلاصه مطلب اگر دوستی دارید میتونید از اون هم بپرسید که اون هم این مشکل را داره یا نه.:n02: مثلا الان من هیچ مشکلی توی این یک هفته نداشتم در حالی که یک سری از بچه ها انگار این مشکل را داشتند. :n07:

Behrouz_se60
01-10-2015, 22:13
آیا آدرسه این طرح جدید که میگید با قبلی فرق داره چون من از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد میشم و هیچ چیزی فرق نکرده و همون وبلاگ قدیمی مهدکودک مخابرات بالا میاد!!!

نه ماله من سریع میاد بالا و جدید هست.اون قدیمی نیست.ولی شانس آوردم که شارژ کردم.داشتم پول بانک ملت میریختم برای 2 گیگ شارژ.نزدیک بود بپره.

javad_2012
01-10-2015, 23:22
دوستان 1 سوال :

برای اصفهان بهترین رقیب برای مخابرات کدوم شرکنه ؟؟؟

* و اگه 1 روز بخوایم از شرکت دیگه ای سرویس بگیریم...کار خاصی باید انجام بدیم ؟؟؟ روند کلیش چطوریه ؟؟؟

meysam2578
02-10-2015, 00:33
شما به آدرس data.tce.ir برو و از گزینه ثبت نام و تمدید اعتبار که به رنگ نارنجی هست و در قسمت پایین صفحه هم هست روی اون گلیک کن و وارد پلوتون میشی . باید طرح جدیدش برات بیاد . برای من که جدید شده . در ضمن مشکل قطعی سایت پلوتون هم برطرف شده .

meysam2578
02-10-2015, 00:53
دوستان 1 سوال :

برای اصفهان بهترین رقیب برای مخابرات کدوم شرکنه ؟؟؟

* و اگه 1 روز بخوایم از شرکت دیگه ای سرویس بگیریم...کار خاصی باید انجام بدیم ؟؟؟ روند کلیش چطوریه ؟؟؟

اگه بخوای از شرکت دیگه ای اینترنت بگیری اولا باید بری مخابرات منطقه خودتون و فرم انصراف رو پر کنی . البته باید مالک خط باشی یا اینکه حتما مالک خط همراهت باشه و باهات بیاد مخابرات و فرم رو امضا کنه . بعدش فکر کنم تا 1 هفته الی 10 روز یا شایدم بیشتر !!!!! (چون هیچ حساب و کتابی نداره کاراشون ) طول میکشه تا خط رو تخلیه کنن . بعدش میتونی از یه شرکت دیگه درخواست سرویس کنی . از من میشنوی همین مخابرات بمون . من خودم قصد انصراف داشتم اما وقتی قیمت ها و سرعت مخابرات رو با سایر شرکت ها مقایسه کردم دیدم که مخابرات حداقل یک سرو گردن از همه اون شرکت ها بالاتره . هم سرعت بهتری داره و هم قیمت مناسب تری . من میخواستم برم از شرکت صبانت اینترنت بگیرم . بهم گفتن که برای شما سرویس 128 کیلو بایت خانگی رو داریم . که تا 1 مگابیت پهنای باند بهتون میدیم . 3 ماهه , 3 گیگ میتونی بخری به قسمت 20 هزار تومن . میشه گیگابایتی حدود 7 هزار تومن !!!!!!!!!! هر گیگابایت حجم اضافه قیمتش میشه 3900 تومن . حالا همین شرکت رو با مخابرات مقایسه کن . مخابرات حداقل 5 مگابیت داره پهنای باند میده . قیمت هر گیگ 3800 تومن و شبانه رایگان هم داره . از بین شرکت های اینترنتی اینجوری که شنیدم شاتل سرعت خوبی داره . اما امتحانش نکردم . ولی خب خودم یکسال مشترک صبانت بودم . اما مخابرات رو به همه اینا ترجیح میدم . شما البته میتونی بری شرکت های دیگه رو هم امتحان کنی اما به نظر من مخابرات بهتر از همه اونهاست .

meysam2578
02-10-2015, 01:00
همیشه میگن وقتی یک چیزی را بلد نیستی بپرس. این همه شرکت اینترنتی سایتاشون سریع و بدون قطعی و معطلی داره کار میکنه، خب جناب مخابرات اصفهان، از اونا بپرس کی براشون سایتو طراحی کرده و خلاص.
مشکل قطعی سایت پلوتون به طور کامل برطرف شده . الان وارد شدم عالی بود . مثل برق و باد باز کرد .

MeHrDaD-91
02-10-2015, 11:02
سلام
دوباره پلوتون قطع شده دیشب خیلی خوب بود ولی باز به مشکل خورده

دوستان فرق ترافیک دائمی باقی مانده با ترافیک اعتباری باقی مانده چی هست؟؟؟

8286
02-10-2015, 11:33
سلام

ترافیک دائمی تا آخر طرح باقی می ماند (مثل ترافیک مازاد خریداری شده) ولی ترافیک اعتباری بعد از مدتی اگر مصرف نکنی میسوزه مثلا طرح زرین گیگ اول ماه اعتباری است و فک کنم بعد تقریبا یک ماه میسوزه ولی توی طرح زرین اگه گیگ مازاد بخرید تا وقتی که طرح را دارید و انصراف ندین این گیگ میمونه اگه مصرف نکنید.

meysam2578
02-10-2015, 11:39
سلام

من همین الان رفتم تو سایت پلوتون بدون مشکل باز شد . سرعتشم خیلی خوب شده . شاید منطقه شما هنوز مشکل داره . ترافیک اعتباری باقیمانده همون میزان ترافیکیه که خود مخابرات اتوماتیک سر ماه برات شارژ میکنه و مهلتش هم 40 روزه هست . ترافیک دائمی هم حجمیه که خودت دستی شارژ میکنی و مهلت استفادش هم نامحدوده .

MeHrDaD-91
02-10-2015, 11:47
دیشب تو ساعت رایگان حدود 4 گیگ دانلود کردم خیلی خوبه اگه همیشه اینطوری باشه.
فقط این مخابرات چیزی به نام محدودیت به خاطر دانلود که نداره؟؟

hidden2255
02-10-2015, 14:41
سلام
طرح الان من كمپين تابستانه هستش و تا ١ ماه ديگه بيشتر اعتبار زماني نداره
از اونجايي كه اين طرح ديگه توي طرحهاي مخابرات نيست آيا ميشه دوباره تمديدش كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

meysam2578
02-10-2015, 15:12
خب. خدا رو شکر پلوتون دوباره خراب شد . از دیشب تا حالا نگران بودم که چرا قطع نمیشه . دیگه دلم داشت شور میزد . :n02::n02::n02:

mnnejati
02-10-2015, 15:47
آخه این چه وضعشه

10 روزه می خوام ببینم چقدر ترافیک اعتباری دارم تا قبل از سوخته شدن بتونم مصرفشون کنم. امروز هم 10 مهر آخرین مهلته و هنوز موفق به دیدن حجم باقیمانده نشده ام. واقعا لعنت به این آلِ مخابرات.

meysam2578
02-10-2015, 16:02
آخه این چه وضعشه

10 روزه می خوام ببینم چقدر ترافیک اعتباری دارم تا قبل از سوخته شدن بتونم مصرفشون کنم. امروز هم 10 مهر آخرین مهلته و هنوز موفق به دیدن حجم باقیمانده نشده ام. واقعا لعنت به این آلِ مخابرات.
دیشب خوب بود . امروز صبح تا ظهر هم خوب شده بود . اما دوباره قطع شد . حالا کی دیگه وصل بشه خدا میدونه . من دست کم 6 بار زنگ زدم به 2020 . اما جواب مشخصی نمیدن . اگه مردم زنگ میزدن و صداشون در می اومد اینا این کارا رو نمیکردن . مشکل ما همینه . هر بلایی سرمون اوردن ساکت موندیم . اینم نتیجه در ضمن اون آل مخابرات رو خوب اومدی :n08::n08:

meysam2578
02-10-2015, 19:00
مثل اینکه مشکل پلوتون برطرف شده

meysam2578
02-10-2015, 19:20
مثل اینکه مشکل پلوتون برطرف شده

hidden2255
03-10-2015, 01:04
سلام
طرح الان من كمپين تابستانه هستش و تا ١ ماه ديگه بيشتر اعتبار زماني نداره
از اونجايي كه اين طرح ديگه توي طرحهاي مخابرات نيست آيا ميشه دوباره تمديدش كرد؟

ميشه اگه كسي اطلاعاتي داره بگه !

mrmmnb
03-10-2015, 06:05

من رفتم مخابرات و همون قسمتی که برا ثبت نام adsl بود به مسئولش گفتم شماره ام رو نوشت گفت تمدید میشه ظهر که چک کردم دیدم تاریخش یکسال اضافه شده
فقط تنها فرقی که با اولش داشت این بود که اون بار بهم مودم دادن ولی الان دیگه مودم رو نداشت چون تمدید بود و بقیه شرایط همون هست
حالا برا خودم سوال هست اونایی که به جای مودم حجم اضافه رو گرفتم الان بعد از تمدید اون حجم رو بهشون میدن یا نه
دوستانی که طرح رو به شکل حجم اضافه گرفتن اگه اطلاعاتی دارن ممنون میشم بگن یا حداقل بگن اون 2 گیگ حجم اضافه ماهانه با اون حجم اصلی با هم یه بار شارژ میشن یا نه جدا جدا اضافه میشن
با تشکر

- - - Updated - - -

من رفتم مخابرات و همون قسمتی که برا ثبت نام adsl بود به مسئولش گفتم شماره ام رو نوشت گفت تمدید میشه ظهر که چک کردم دیدم تاریخش یکسال اضافه شده
فقط تنها فرقی که با اولش داشت این بود که اون بار بهم مودم دادن ولی الان دیگه مودم رو نداشت چون تمدید بود و بقیه شرایط همون هست
حالا برا خودم سوال هست اونایی که به جای مودم حجم اضافه رو گرفتم الان بعد از تمدید اون حجم رو بهشون میدن یا نه
دوستانی که طرح رو به شکل حجم اضافه گرفتن اگه اطلاعاتی دارن ممنون میشم بگن یا حداقل بگن اون 2 گیگ حجم اضافه ماهانه با اون حجم اصلی با هم یه بار شارژ میشن یا نه جدا جدا اضافه میشن
با تشکر

meysam2578
03-10-2015, 10:30
میشه یه نفر لطف کنه و یه تست سرعت برام بذاره . طرح زرین باشه .

mahdi//
03-10-2015, 16:22
تست سرعت طرح زرین

meysam2578
03-10-2015, 19:45
تست سرعت طرح زرین
برادر کدوم منطقه مخابراتی هستی ؟؟؟؟؟ سرعت خوبی دادن بهت . چرا مال من اینقدر نیست ؟؟ تو لیست تعرفه که نگاه کردم سرعت طرح زرین رو رسوندن به 10 مگ . ولی برا من روی همون 5 مگ مونده . :n13::n13::n28::n28::n28:

meysam2578
03-10-2015, 19:51
اینم تست سرعت من طرح زرین . البته جدیدا مینویسه طرح های پس پرداخت ! منم 10 مگ میخوام :n28::n28: ....

meysam2578
04-10-2015, 11:58
آقا من دوروزه سایت پلوتون برام راحت باز میشه . دیگه خراب نیست . نمیدونم چرا اینجوری شده . اصلا هم دیگه قطع نشده . شما هم همچین مووشکلی دارین ؟؟؟؟؟؟:n02::n02::n02::n02::n19::n19::n19:

mahdi//
04-10-2015, 12:41
توی خیابان حسین آباد هستم.
فکر میکنم اینترنتم از مخابرات مرکز استقلال باشه.

ARMANSTNT
05-10-2015, 15:18
پلوتون دهنمو سرویس کرد کی درست میشه :n34::n34::n34:

meysam2578
05-10-2015, 20:20
پلوتون قطعی و خرابی واقعا زیاد داره . اما من الان امتحان کردم مشکلی نداشت . برای من صبح تا ظهر خراب بود . از ظهر تا الان خیلی خوب شده . تا میتونین زنگ بزنید 2020 و اعتراض کنید . من شاید حداقل 10 بار زنگ زدم .

- - - Updated - - -

پلوتون قطعی و خرابی واقعا زیاد داره . اما من الان امتحان کردم مشکلی نداشت . برای من صبح تا ظهر خراب بود . از ظهر تا الان خیلی خوب شده . تا میتونین زنگ بزنید 2020 و اعتراض کنید . من شاید حداقل 10 بار زنگ زدم .

laser1
05-10-2015, 21:24
توی خیابان حسین آباد هستم.
فکر میکنم اینترنتم از مخابرات مرکز استقلال باشه.

مرکز استقلال سرعتش فعلا که بالاس
از نظر کیفیت و سرعت و دانلود شبانه توی ایران بهتز از این پیدا نمیکنید
ولی اکانتینگش قطعی زیاد داره باعث میشه وصل نشده سیستم پلوتو هم بیشتر وقت ها درست نیست نمیشه شارژ کرد

دوستان یه سوال
من طرح حرفه ای گرفتم سر ماه خودش شارژ میشه یا باید شارژش بکنم خودم و انلاین پرداخت بکنم؟

Shahin031
06-10-2015, 00:39
دوستان یه سوال
من طرح حرفه ای گرفتم سر ماه خودش شارژ میشه یا باید شارژش بکنم خودم و انلاین پرداخت بکنم؟

سلام
خودتون باید سر تاریخ آنلاین شارژش کنید وگرنه موقتا قطع میشه

vahid javani
06-10-2015, 10:23
تا میتونین زنگ بزنید 2020 و اعتراض کنید . من شاید حداقل 10 بار زنگ زدم .
۲۰۲۰ هیچ فایده ای نداره، فقط وقتتو رو تلف می کنید.
فقط شکایت تو سازمان تنظیم مقررات:

mrmmnb
06-10-2015, 13:45
سلام
دیشب و احتمالا پریشب هر چی شبانه دانلود کردم از ترافیک کسر شده!!
من دو تا کمپین دارم و یه حرفه ای هر سه تاش اینجوری شده زنگ زدم اولش خبر نداشتن الان که خط سوم رو هم چک کردم زنگ زدم بگم خودشون گفتن داریم چک میکنیم یه سری کمپین ها اینجوری شدن(در صورتی که طرح حرفه ای هم اینجوری شده)
برید حسابتون رو چک کنید!!
با تشکر

- - - Updated - - -

سلام
دیشب و احتمالا پریشب هر چی شبانه دانلود کردم از ترافیک کسر شده!!
من دو تا کمپین دارم و یه حرفه ای هر سه تاش اینجوری شده زنگ زدم اولش خبر نداشتن الان که خط سوم رو هم چک کردم زنگ زدم بگم خودشون گفتن داریم چک میکنیم یه سری کمپین ها اینجوری شدن(در صورتی که طرح حرفه ای هم اینجوری شده)
برید حسابتون رو چک کنید!!
با تشکر

fbkzz
06-10-2015, 22:02

سرعت من طرح زرین خوبه؟

meysam2578
07-10-2015, 01:05

سرعت من طرح زرین خوبه؟
کدوم منطقه مخابراتی هستی ؟؟ من منطقه نجف آباد (ویلاشهر) هستم . هنوز سرعتم همون 5 مگه . زیادش نکردن .

- - - Updated - - -

سرعت من طرح زرین خوبه؟
کدوم منطقه مخابراتی هستی ؟؟ من منطقه نجف آباد (ویلاشهر) هستم . هنوز سرعتم همون 5 مگه . زیادش نکردن .

Farhad 8904
07-10-2015, 11:27
تست سرعت طرح حرفه ای مرکز ولیعصر
در 24 ساعت سرعت همینه

eonomia
07-10-2015, 16:36
مخابرات شورشو درآورده دیگه ، هر 2 روز یه بار برای من ترافیک منفی میزنه ، دوستان کسی صبانت استفاده کرده؟؟ خوبه برم بگیرم و اینکه کلاً کسی اینترنت خوب جایی سراغ نداره بریم بگیریم ، واقعاً از دست مخابرات و پلوتون و همه چیزش خسته شدم دانلود رایگانشم نخواستیم ، فقط اینترنت خوب و بدون قطعی و مشکلم آرزوست.... :n34::n34::n34::n34::n34::n34: