PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52

mrmmnb
22-08-2015, 07:50
اگه دو مگ ها رو هم مجدد زیاد کن خوبه الان مشکلی ک برا ما دو مگ ها وجود داره اینه هست که نمیتونیم اعتراش کنیم حالا بماند اونایی که 10 مگ هم دارن وقتی اعتراض کن معلوم نیست کسی پاسخگو باشه
عادت کرده بودیم به سرعت 380 عادت کرده بودیم!!!!

king 2009
22-08-2015, 10:18
سلام من طرح کمپین تابستان پایین 93 رو داشتم. الان نگاه کردم دیدم این طرح دیگه وجود نداره.

بخاطر شبانه رایگانی که داره میخوام یه ساله دیگه تمدید کنم.

راهی داره؟ یا باید کلا بیخیال بشم؟ اگه راهی نداره مخابرات واقعا طرحی که شبانه رایگان داشته باشه نداره؟

نبود کسی ؟؟؟؟

Y@var
22-08-2015, 10:21
سلام به همه . یه خبر خوب . :n19::n19::n20::n20:سرعت من از دیروز تا حالا برگشته روی 5 مگابیت . طرح زرین هم دارم . از دیروز اصلا افت سرعت نداشتم . فکر کنم داره کم کم درست میشه . دوستان چک کنن نتیجه ی سرعتشون رو بگن .

سلام

من که هنوز دو مگه/ شما شکایت هم کردین یا خودبخود درست شد؟

ESPSV
22-08-2015, 10:55
سرویس من حرفه ای 10 مگ
سرعت همچنان روی 2 هست چه سرور داخلی چه خارجی
زنگ زدم پشتیبانی میگه ما اصلا روحمونم خبر نداره و تا 10 مگ بازه سرویس شما
کلا انکار کرد

لطفا شکایت کنید تا شاید درست بشه

mohsen19x
22-08-2015, 11:46
سلام به همه . یه خبر خوب . :n19::n19::n20::n20:سرعت من از دیروز تا حالا برگشته روی 5 مگابیت . طرح زرین هم دارم . از دیروز اصلا افت سرعت نداشتم . فکر کنم داره کم کم درست میشه . دوستان چک کنن نتیجه ی سرعتشون رو بگن .

لطف کن یک تست سرعت بزار

meysam2578
22-08-2015, 12:26
سلام

من که هنوز دو مگه/ شما شکایت هم کردین یا خودبخود درست شد؟
نه . شکایتی نکردم . از دیروز تا حالا سرعتم خود به خود برگشت به حالت قبل . سرعتم زیر 2 مگابیت بود . اما الان حدود 5 مگابیت شده .

meysam2578
22-08-2015, 12:32
اینم جدیدترین تست سرعت من از طرح زرین . تاریخ 31 مرداد . ساعت 1:30 ظهر . خوشبختانه به حالت قبل برگشته . امیدوارم از همه درست بشه . ولی این افت سرعت موقتی هست. برا همه درست میشه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

qwertyuz
22-08-2015, 12:33
دوستان توجه کنید برخی موارد پهنای باند بالای 5 مگ هست ولی سرعت دانلود بالای 250 نیست.پس نشون میده سرعت شما روی 2 مگ بسته شده.

ESPSV
22-08-2015, 13:22
درود
تست سرور داخلی گذاشنید ... تست خارجی هم همینه ؟ تست داخلی به من نظر مهم نیست

اینم جدیدترین تست سرعت من از طرح زرین . تاریخ 31 مرداد . ساعت 1:30 ظهر . خوشبختانه به حالت قبل برگشته . امیدوارم از همه درست بشه . ولی این افت سرعت موقتی هست. برا همه درست میشه .

- - - Updated - - -

درود

zxzxcvcv
22-08-2015, 14:53
امروز برای من سرعت بدتر شده

M.Sadegh.M
22-08-2015, 15:09
دوستان سلام

بعد از اینکه دوستان اعلام کردند که یکسری شون مشکل سرعتشون حل شده من یک بررسی کردم.
متوجه شدم رنج آیپی های 37.255 و 254 مشکل سرعت دو مگ را دارند.

و اگر از رنج 78.39 و 5.221 متصل بشید وضعیت مثله سابق هست.

ویرایش: الان که دوباره بررسی کردم انگار اون دو آیپی هم مشکل نداره و مشکلش برای من رفع شده.

سپاس :n16:

esfahanweb
22-08-2015, 15:15
دو روز ما مسافرت بودیم ببینید با این سرعت اینترنت چکار کردید :n02::n02:
سرور داخلی

سرور خارجی

سرور خارجی

IP هم از رنج 37.255

vahid javani
22-08-2015, 15:50
امروز برای من سرعت بدتر شده

ببخشید شما هم خطتون dlc هست؟

mohsen19x
22-08-2015, 15:57
برای من همون 2 مگ هست

ESPSV
22-08-2015, 15:59
بصورت حرفه ای بصورت افتضاح

8286
22-08-2015, 17:06
سلام من طرح کمپین تابستان پایین 93 رو داشتم. الان نگاه کردم دیدم این طرح دیگه وجود نداره.

بخاطر شبانه رایگانی که داره میخوام یه ساله دیگه تمدید کنم.

راهی داره؟ یا باید کلا بیخیال بشم؟ اگه راهی نداره مخابرات واقعا طرحی که شبانه رایگان داشته باشه نداره؟

سلام
یک سال طرح شما که تمام شد، باید به صورت حضوری با کارت شناسایی برید یکی از چهار مرکز پاسخگویی و به صورت کتبی درخواست تمدید بدین، همون لحظه یک سال دیگه با همان شرایط قبلی تمدید میکنند.
مرکز خرازی - مرکز 22 بهمن - مرکز استقلال - مرکز خاتم

Y@var
22-08-2015, 17:31
سلام دوستان

من که سرعتم به همون 4 مگ قبلیم برگشت.

سرور داخلی

سرور خارجی

جالبه میگن خطم کشش 4 مگ بیشتر نداره در حالی که با همین خط تونستیم از های وب پهنای باند 8 مگ بگیریم! واسه همین کل منطقمون رو روی 4 مگ بستن! به نظرتون فایده ای داره بازم شکایت کنیم و قضیه های وب رو بهشون بگیم یا اینکه خودشون میدونن و این کار بی فایدس؟

موفق یاشید:n16:

zxzxcvcv
22-08-2015, 17:37
ببخشید شما هم خطتون dlc هست؟
نخیر سیم مسی هستش

سرعت من هم به حالت قبل برگشت

mohsen19x
22-08-2015, 17:39
سلام دوستان

من که سرعتم به همون 4 مگ قبلیم برگشت.

سرور داخلی

سرور خارجی

جالبه میگن خطم کشش 4 مگ بیشتر نداره در حالی که با همین خط تونستیم از های وب پهنای باند 8 مگ بگیریم! واسه همین کل منطقمون رو روی 4 مگ بستن! به نظرتون فایده ای داره بازم شکایت کنیم و قضیه های وب رو بهشون بگیم یا اینکه خودشون میدونن و این کار بی فایدس؟

موفق یاشید:n16:

الان سرعت دانلودت چنده ؟؟؟طرح کمپین 2مگ ؟؟ ..... نه فایده نداره ...... کسی نیست که واقعا پیگیری کنه

Y@var
22-08-2015, 17:47
الان سرعت دانلودت چنده ؟؟؟طرح کمپین 2مگ ؟؟ ..... نه فایده نداره ...... کسی نیست که واقعا پیگیری کنه

نه طرح حرفه ای

سرعت دانلودم 470 کلوبایت بر ثانیس تقریبا

vahid javani
22-08-2015, 18:03
دوستان تازگیا دقت کردید خیلی زود حجم تموم میشه؟ من همیشه دقیقا حساب می کردم با netstate. ولی الان متوجه شدم در هر یک دقیقه حدود ۱۲۰ کیلوبایت (که در یک روز که مودم روشن باشه می شه ۱۷۲ مگابایت) از شارژ من کم می شه.
شما همچین مشکلی ندارید؟
در ضمن مودم من وای فای نداره و همه اتصالات رو قطع کرده بودم...

meysam2578
22-08-2015, 18:09
درود

- - - Updated - - -

درود
اینم تست سرور خارجی : مشکل سرعت من حل شد و سرعت من به حالت قبل برگشت . مملکت جهان سومی که میگن ما هستیماااا . بعد سال ها نشستیم داریم سر سرعت اینترنت بحث میکنیم . ناسا داره فضاهای بین کیهانی رو کشف میکنه .

Shahin031
22-08-2015, 18:38
سرعت من 2 مگ هم نیست

ESPSV
22-08-2015, 18:41
سرعت من درست و مثل قبل شد
فکر کنم شکایت جواب داد !!

EmpireWorld
22-08-2015, 18:47
wow
از منم مثه قبل شد :n09:
فک کنم به خاطر نمایشگاه بود
از امشب بریم بترکونیمشون :n02:

yuzarsiff
22-08-2015, 20:59
دوستان من تازه مشترک مخابرات شدم اگه لطف کنید به سوالات من جواب بدید :
- من خطم dlc هست و الان سرعت دانلودم ب حدود 250 میرسه و البته متغیره .. اینکه میگن خطوط dlc بیشتر از 2 مگ رو ساپورت نمی کنه حقیقت داره و آیا راهی هست که بشه بالاتر برام ببندن ؟

- من طرح حرفه ای انتخاب کردم که نوشته بود 3 تا 7 صبح 99 درصد رایگان خواستم ببینم این نحوه ی محاسبه ش دقیق هست ؟ یعنی من اگه شبی 2 گیگ دانلود کنم به ازای هر شب فقط 20 مگ از حجمم کم میشه ؟

- بین مودم TP link و D link کدومش بهتره برای خرید ؟

ممنون میشم جواب بدید :n16:

mrmmnb
22-08-2015, 21:29
از بین دوستانی که سرعتشون مثل قبل شده کسی بوده طرح کمپین دو مگ داشته باشه؟
برا من که فرقی نکرده
با تشکر

mrmmnb
22-08-2015, 21:34
دوستان من تازه مشترک مخابرات شدم اگه لطف کنید به سوالات من جواب بدید :
- من خطم dlc هست و الان سرعت دانلودم ب حدود 250 میرسه و البته متغیره .. اینکه میگن خطوط dlc بیشتر از 2 مگ رو ساپورت نمی کنه حقیقت داره و آیا راهی هست که بشه بالاتر برام ببندن ؟

- من طرح حرفه ای انتخاب کردم که نوشته بود 3 تا 7 صبح 99 درصد رایگان خواستم ببینم این نحوه ی محاسبه ش دقیق هست ؟ یعنی من اگه شبی 2 گیگ دانلود کنم به ازای هر شب فقط 20 مگ از حجمم کم میشه ؟

- بین مودم TP link و D link کدومش بهتره برای خرید ؟

ممنون میشم جواب بدید :n16:
جدیدا از dlcها رو هم بیشتر دو مگ میدادن حالا نمیدونم برا همه بود یا نه ولی اکثر بچه ها رو شامل میشد اما کلا یه چهار پنج روزه کلا برا همه رو اورده بودن روی دو مگ که ظاهرا اونایی که طرح حرفه ای دارن رو برگردوندن به سابق
والا همینجوری که میگی کحاسبه میشه ولی کلا مخابرات شارژ خور خوبی داره اگه میخواس بتونی مچشون رو بگیری حتما اول و اخر تایم شبانه مودم رو ریست کن هر روز هم از تو پنل گزارش بگیر ببین سرت کلاه نزارن
خیلی تفاوت ندارن جفتش چینی اشغال هست کلا به ما جنس خوب نیومده حالا اگرم بری یه برند خوب بخری با وسایل اینا که همش چینی هست سازگار نیست

mostafa akbari
22-08-2015, 21:38
طرح حرفه ای من هم سرعتش مثل قبل شده
دوستانی که زرین داشتند سرعتتون چنده الان؟

mehdi speed 700
22-08-2015, 22:06
خطم dlc
این تستم مال سرویس حرفه ای 10 مگ هست
طرح زرین دارم ولی بعدا تست میگیرم میزارم
خط روی 10 مگ بسته شده این چند روزم روی 2 مگ بودم ولی انگار درست شده.انشالله شبانه هم همینجور باشه:n02:
سرور اصفهان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرور تهران

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرور خارجی

سرور خارجی متغیره با دانلود منیجر روی 10 ولی با اسپید تست هی فرق میکنه:n27:

mohsen19x
22-08-2015, 22:09

zxzxcvcv
22-08-2015, 23:01
از بین دوستانی که سرعتشون مثل قبل شده کسی بوده طرح کمپین دو مگ داشته باشه؟
برا من که فرقی نکرده
با تشکر
کمپین 2 مگ:
قبلا روی 2 مگ محدود شده بود

yuzarsiff
22-08-2015, 23:12
جدیدا از dlcها رو هم بیشتر دو مگ میدادن حالا نمیدونم برا همه بود یا نه ولی اکثر بچه ها رو شامل میشد اما کلا یه چهار پنج روزه کلا برا همه رو اورده بودن روی دو مگ که ظاهرا اونایی که طرح حرفه ای دارن رو برگردوندن به سابق
والا همینجوری که میگی کحاسبه میشه ولی کلا مخابرات شارژ خور خوبی داره اگه میخواس بتونی مچشون رو بگیری حتما اول و اخر تایم شبانه مودم رو ریست کن هر روز هم از تو پنل گزارش بگیر ببین سرت کلاه نزارن
خیلی تفاوت ندارن جفتش چینی اشغال هست کلا به ما جنس خوب نیومده حالا اگرم بری یه برند خوب بخری با وسایل اینا که همش چینی هست سازگار نیست

والا منم تو این فروم قبلا خونده بودم که حتی 5 مگ هم دادن روی خط dlc
جالبه که من downstream مودمم بالا 4 مگ هست اما در حد 1 مگ 2 مگ بهم دانلود میده !
حالا نمی دونم پیگیری کنم فایده ای داره یا خیر

yuzarsiff
22-08-2015, 23:13
خطم dlc
این تستم مال سرویس حرفه ای 10 مگ هست
طرح زرین دارم ولی بعدا تست میگیرم میزارم
خط روی 10 مگ بسته شده این چند روزم روی 2 مگ بودم ولی انگار درست شده.انشالله شبانه هم همینجور باشه:n02:
سرور اصفهان
سرور تهران

سرور خارجی

سرور خارجی متغیره با دانلود منیجر روی 10 ولی با اسپید تست هی فرق میکنه:n27:

دوست عزیز شما که dlc هستید مثل بنده چطور روی 10 مگ هست ؟!
کار خاصی انجام دادید ؟

linuxx2011
22-08-2015, 23:24
سلام دو سه روزه مخابرات گرفتم افتضاحه اصلا خیلی سایتا رو که باز نمیکنه و حتی به کنسولمم که میخوایم ساین این کنم ارور کانکشن میده کسی میدونه باید چیکار کنم؟ مرسی

mohsen19x
22-08-2015, 23:25
کمپین 2 مگ:
قبلا روی 2 مگ محدود شده بود

دانلود بهتون چند میده ؟؟؟

zxzxcvcv
23-08-2015, 01:02
دانلود بهتون چند میده ؟؟؟
320 کیلوبایت

mehdi speed 700
23-08-2015, 01:21
کار خاصی انجام دادید ؟
خودشون فعال کردن.محابرات کلا مریضه یکی و واسش باز میکنه یکی هم باز نمیکنه
خدارو شکر شبانه هم درست شد
فعلا خدارو شکر عالیه

omniahd
23-08-2015, 02:42
ازمنم درست شد سرعت
اما وضعیت شبانم همچنان مزخرفه
اینم تست
نمیدنم چه کنم

omniahd
23-08-2015, 05:45
الان متوجه شدم فقط از سایت سافت 98 سرعت خوب بود. در حد 5 مگ
ولی با تمام سایتای دیگه که امتحان کردم رو 2 مگ قفله و بالاتر نمیره
یعنی کشک

mohsen19x
23-08-2015, 08:35
افتضاح افتضاح افتضاح تر سرعت شبانه باز هم ترکید .... همه چیز قبل 2 خوبه ...بعد 2 نابود میشه سرعت دانلود 20 KB

meysam2578
23-08-2015, 08:57
طرح حرفه ای من هم سرعتش مثل قبل شده
دوستانی که زرین داشتند سرعتتون چنده الان؟
سلام - من طرح زرین دارم . هم از سرور داخلی و هم از سرور خارجی تست کردم سرعتم روی 5 مگابیته . یکی دو صفحه قبل تست سرعتم رو هم گذاشتم . الان چه از سایت های خارجی و چه از سایت های داخلی سرعت دانلودم روی 600 الی 700 کیلوبایت بر ثانیه هستش . مخابرات مچکریم :n19::n19::n19::n20::n20::n20::n20::n05::n05::n05:

mahdi//
23-08-2015, 10:45
سرعت منم که طرح زرین دارم زیاد شده قبلا که 2 مگابیتم نمی شد!!

wea
23-08-2015, 11:26
سلام
من طرح زرین دارم. مارک مودم وایرلسم espod ه. من همه اتصالات را قطع کردم و فقط با موبایل به اینترنت وصل می شم و رمز مودم را هم عوض کردم و یه رمز خیلی قوی گذاشته ام.اخیرا ترافیک مصرفی را که با نرم افزار callistics محاسبه کردم حدود ۳۰۰ مگ بود در حالیکه در پنل مخابرات ۱۱۵۰ مگ از ترافیکم کم شده. به نظرم ۲ احتمال مطرحه: یا مودم ترافیک حروم می کنه یا اینکه مخابرات داره رسالت حقیقیش را که همانا دزدی است به نحو احسن انجام می ده. نظرتون؟

Sent from my LG-P880 using Tapatalk

EmpireWorld
23-08-2015, 11:41
سرعت خوب بود ولی یه مشکلی داشت و اونم این که هر چند ثانیه یه بار سرعت 0 میشد
نمیدونم اینم ترفند خودشونه که به خاطر فشار رو شبکه ست. چون وقتی اینطوری میشه تا IDM بخواد دوباره همه کانکشن هاشو فعال کنه طول میکشه و همین سیکل هی ادامه پیدا میکنه
کسی از دوستان این مشکل رو نداشت؟
اینطوری اصن نمیشه دانلود کرد

Y@var
23-08-2015, 12:04
سلام،دوستان بنده با های وب اینترنت هشت مگ گرفتم ولی مخابرات میگه کشش خطتون فقط چهار مگ هستش به نطرتون پیگیری فایده داره؟ چطوری میتونم این مشکل رو پیگیری کنم تا مخابرات هم حداقل یکی دو مگ سرعت رو بالا ببره.؟
پیشاپیش ممنون:n16:

POP_0098
23-08-2015, 14:22
جریانبه این شکل هست

یک اپراتوربرای فیبر نوری داره راه اندازی میشه

و اینترانت کشوری هم داره راه اندازی میشه

فیلترینگ جدید هم راه اندازی داره میشه

تو نت هم بگردید وبسایت هایی امدن تبدیل اینترانت به اینترنت را راه اندازی کردن

مخابراتبه خاطر این که پولی به جیب بزنه اول

پول به شرکت زیر ساخت نداده

دوم پول من شما را داده به سهام دار هاش به جای سود

سوم حالا سرعت ها را محدود کرده که کاربران یکسان سازی بشه سرعت

خوب معلومه کسی که حرفه ای ها برداشته بود شبها دانلود روز را راحت انجام میده

اونایی که مرکز اونها شلوغ هست و تو شبها مشکل دارند مشکل از طرف مخابرات نیست مشکل از تعداد زیاد کاربران و پهنای باند کم هست

راهش چیه اول این که شکایت میکنید باید کاری بکنید که شرکت هایی دیگه هم بتونند روی خطوط فیبر خدمات بدن

چرا چون این جوری بازار از دست مخابرات در میاد و قیمت ها شکسته میشه

و خدمات رقابتی میشه نه انحصاری دست مخابرات

شرکت های دیگه مجموعه همه طرح هاشون بسیار زیاد تر هست نه مثل مخابرات که محدود هست

تو شرکت های دیگه خودتون دید برای طرح اقتصادی داره نامحدود داره پر مصرف داره

اینجا مخابارت کم مصرف پر مصرف همه را تو یک پکیج بفروش میرسونه

حساب کنید کسی که مصرقش کمه با اون که زیاده همه یک پهنای باند دارند که میشه این که ما مثلا کار داریم پهنای باند کم میاریم

اون هم که کم مصرف کم میاره

چون تعداد کارابران محدود نشده مثلا روی این تعداد باید پهنای باند جدید خریداری بشه تا جا داره میفروشنند

هر چی بیشتر میفروشند سرعت من شما کمک کمتر میشه پینک میره بالا قطعی زیاد میشه

هر چیزی روشی داره ولی تو اینترنت ایران دزدی سازماندهی شده هست و باید مقابله بشه با این دزدها مدرن

mohsen19x
23-08-2015, 17:15
جریانبه این شکل هست

اونایی که مرکز اونها شلوغ هست و تو شبها مشکل دارند مشکل از طرف مخابرات نیست مشکل از تعداد زیاد کاربران و پهنای باند کم هست

راهش چیه اول این که شکایت میکنید باید کاری بکنید که شرکت هایی دیگه هم بتونند روی خطوط فیبر خدمات بدن

شرکت های دیگه مجموعه همه طرح هاشون بسیار زیاد تر هست نه مثل مخابرات که محدود هست

حساب کنید کسی که مصرقش کمه با اون که زیاده همه یک پهنای باند دارند که میشه این که ما مثلا کار داریم پهنای باند کم میاریم

چون تعداد کارابران محدود نشده مثلا روی این تعداد باید پهنای باند جدید خریداری بشه تا جا داره میفروشنند

هر چیزی روشی داره ولی تو اینترنت ایران دزدی سازماندهی شده هست و باید مقابله بشه با این دزدها مدرن

پهنای باندو موافقم

mohandes
23-08-2015, 17:59
سرعت خوب بود ولی یه مشکلی داشت و اونم این که هر چند ثانیه یه بار سرعت 0 میشد
نمیدونم اینم ترفند خودشونه که به خاطر فشار رو شبکه ست. چون وقتی اینطوری میشه تا IDM بخواد دوباره همه کانکشن هاشو فعال کنه طول میکشه و همین سیکل هی ادامه پیدا میکنه
کسی از دوستان این مشکل رو نداشت؟
اینطوری اصن نمیشه دانلود کرد
این موضوع دو مزیت برای مخابرات داره !
یکی اینکه جلوی بازی آنلاین رو میگیره و مدام یوزر رو از بازی مربوطه پرت میکنه بیرون .
دیگه اینکه جلوی دانلود از لینکهایی که رسیوم ساپورت نیستن رو میگیره که شامل لینکهای بسیاری میشه .

اون اولیه مهمتر از دومیه ! چون برای دومی راه حل وجود داره اما اولی خیر :(

mohandes
23-08-2015, 18:08
جریانبه این شکل هست

ما از همون روز اول که adsl اومد تو اصفهان و بدلیل dlc کردن خطمون از طرف مخابرات ، نتونستیم adsl بگیریم و حتی خود مخابرات هم بهمون این سرویسو نمیداد ، به هر جا تونستیم شکایت کردیم ! از بازرسی خود مخابرات بگیر تا سازمالن بازرسی کل کشور . اما از اونجا که اغلب مردم دست روی دست میذارن و نشستند مشکلات خودبخود حل بشه و اکثرشون این موضوعات رو پیگیری نکرده و شکایت نمیکنند ، مطمئنم من یکی از معدود کسایی بودم که شکایت کردم . (اگر نگم تنها کشسی بودم که توی این شهر شکایت کردم!!) در محلهٔ خودمون که شک ندارم تنها شاکی ای بودم که به سازمانهای مربوطه شکایت کردم ...

در هر صورت تا جایی که میدونم سایر شرکتها رغبتی به ارائهٔ سرویس روی dlc ها ندارند چون هم باید تجهیزات مخصوص این خطوط رو بخرند هم باید یک هزینهٔ اضافی به مخابرات بدهند که در این صورت نمیتونن قیمت رقابتی به مشتری ارائه کنند و قیمتشون از مخابرات بیشتر میشه . (البته هر دو از سابق در ذهنمه و مطمئن نیستم!)
به نظر میاد مخابرات همون روزی که داشت یک سری محلات رو dlc میکرد ، این آینده نگری رو کرده بوده که باعث ایجاد بازار انحصاری برای خود دزدش میشه !!!

mohandes
23-08-2015, 18:10
کار خاصی انجام دادید ؟
از بنده هم dlc هست و سرعت طرح زرینم رو تا ۱۰ مگ زیادش کردند . البته تا قبل از این قضیهٔ کاهش سرعتها! چند وقتیه که زرین رو تست نکردم .
کار خاصی هم انجام ندادم ، خودشون زیاد کردن .

mohandes
23-08-2015, 18:39
واقعا موندم این چه مشکلیه و چطوری ایجاد میشه ؟
وقتی که به وی چ ان وصل میشم مشکلی وجود نداره و هر چه زمان هم بگذره ، همه چیز بدون مشکل کار میکنه .
اما کافیه شروع کنم به انجام بازی shadowgun . یکی دو دقیقه نگذشته انگار مخابرات فهمیده باشه دارم بازی میکنم !!! پینگ میپکه و از بازی پرت میشم بیرون . اما تا قبلش پینگ مشکل خاصی نداشته !!!!! اینو ببینید :

time=173 ms, average=173 ms
time=866 ms, average=404 ms
time=171 ms, average=346 ms
time=176 ms, average=312 ms
time=178 ms, average=289 ms
time=180 ms, average=274 ms
connection timed out
connection timed out
connection timed out
connection timed out
time=186 ms, average=263 ms
time=185 ms, average=254 ms
time=276 ms, average=256 ms
time=179 ms, average=257 ms
time=190 ms, average=258 ms
connection timed out
time=1174 ms, average=289 ms
time=177 ms, average=290 ms
time=172 ms, average=289 ms
time=244 ms, average=296 ms
connection timed out
connection timed out
connection timed out
time=1211 ms, average=399 ms
time=188 ms, average=399 ms
time=179 ms, average=399 ms

واقعا این چطوری ممکنه ؟ چرا فقط موقع بازی این مشکل پیش میاد ؟؟؟؟! با انواع و اقسام بهترین وی چی ان های دنیا هم تست کردم و همین آش بود و همین کاسه

8286
23-08-2015, 19:35
سلام دو سه روزه مخابرات گرفتم افتضاحه اصلا خیلی سایتا رو که باز نمیکنه و حتی به کنسولمم که میخوایم ساین این کنم ارور کانکشن میده کسی میدونه باید چیکار کنم؟ مرسی

سلام، این چیزی که میگین یک چیز عادیه توی اینترنت مخابرات! به صورت دستی چند تا DNS روی کامپیوترتون ست کنید درست میشه. اگه مشکل سرعت دانلود ندارید مشکل حادی نیست چون همونجور که گفتم با ست کردن DNS دستی این مشکل قابل حل است.

mehdi speed 700
23-08-2015, 20:55
طرح زرین رو 5 مگ بستن قبلا واسم 10 مگ بود
حرفه ای هم 10 مگ بستن:n02:

linuxx2011
23-08-2015, 22:03
سلام، این چیزی که میگین یک چیز عادیه توی اینترنت مخابرات! به صورت دستی چند تا DNS روی کامپیوترتون ست کنید درست میشه. اگه مشکل سرعت دانلود ندارید مشکل حادی نیست چون همونجور که گفتم با ست کردن DNS دستی این مشکل قابل حل است.
dns چی ست کنم؟
چه آی پی و پورتی؟
فک کنم اینو باید رو کنسول ست کنم اگه اشتباه نکنم.

omniahd
24-08-2015, 02:45

سلام
منم شبا که رایگان میشه پینگم میره رو 600 به بالا اینم تنظیماتی که گفتی فایده داره؟ اگر آره یه لطفی بکن بگو چی کار کنم چون سر درنمیارم
مودمم تی پی لینک 8151 هست فکر کنم! مرسی

esfahanweb
24-08-2015, 03:39
تست سرعت سرویس 10 مگ حرفه ای ساعت رایگان شبانه

سرور داخلی-تهران

سرور خارجی-پاریس

qwertyuz
24-08-2015, 13:19
دوستان من قطعی زیاد دارم.به نظرتون چه کار کنم.
زنگ زدم پشتیبانی میگه دانلودت درسته.اما آپلودت کمه.
مودم زمان زیادی روی حالت چشمک زن هست.

- - - Updated - - -

دوستان من قطعی زیاد دارم.به نظرتون چه کار کنم.
زنگ زدم پشتیبانی میگه دانلودت درسته.اما آپلودت کمه.
مودم زمان زیادی روی حالت چشمک زن هست.

mehdi speed 700
24-08-2015, 14:48

سرور داخلی-تهران

سرور خارجی-پاریس

چجوریه وقتی وضع نت مخابرات بد میشه شما نیستی وقتی خوب میشه میای :n02::n10:
ناقلا یه چیزی وسطه هااااا:n09::n10::n07:
خدارو شکر دوباره خوب شده:n20:
ولی وقته بد میشه هم بیا کاریت نداریم:n08:با هم تبادل نظر میکنیم:n06::n13::n18:

- - - Updated - - -

سرور داخلی-تهران

سرور خارجی-پاریس

چجوریه وقتی وضع نت مخابرات بد میشه شما نیستی وقتی خوب میشه میای :n02::n10:
ناقلا یه چیزی وسطه هااااا:n09::n10::n07:
خدارو شکر دوباره خوب شده:n20:
ولی وقته بد میشه هم بیا کاریت نداریم:n08:با هم تبادل نظر میکنیم:n06::n13::n18:

omniahd
24-08-2015, 18:55
فقط دوستان وقت کردین بگین من چطور و چه dns رو وارد تنظیمات کنم تا پینگ شبانم خوب شه؟

الان چندین ماهه که خودش اتوماتیک به این dns وصله
37.255.176.33
بالای چند ماهه به این فقط وصل میشه
من اگر پینگم درست شه سرعت شبانم هم خوب میشه
zxzxcvcv
24-08-2015, 19:53
فقط دوستان وقت کردین بگین من چطور و چه dns رو وارد تنظیمات کنم تا پینگ شبانم خوب شه؟

37.255.176.33
با تغییر dns پینگت تغییری نمیکنه دوست عزیز

farzad_angel
24-08-2015, 21:10
از ما که هنوز کلی قطعی داره شبها هم سرعت دانلود بالا 40 نمیره روزها هم که همش قطع و و صل میشه خدا را شکر از بعضی دوستان مثل اینکه درست شده :n35:

EmpireWorld
24-08-2015, 22:55

37.255.176.33
دوست عزیز باید از قسمت IPv4 توی تنظیمات شبکه کامپیوترت DNS دستی ست کنی
آموزشش توی نت بسیار زیاده و تصویری هم هست. همین متنی که من گفتم رو سرچ کن پیدا میکنی
DNS هایی هم که خودم ست کردم این هاست :
4.2.2.4 و 8.8.8.8

omniahd
24-08-2015, 23:04
دوست عزیز باید از قسمت IPv4 توی تنظیمات شبکه کامپیوترت DNS دستی ست کنی
آموزشش توی نت بسیار زیاده و تصویری هم هست. همین متنی که من گفتم رو سرچ کن پیدا میکنی
DNS هایی هم که خودم ست کردم این هاست :
4.2.2.4 و 8.8.8.8

الان عکس ویندوزمو میزارم ببینید درسته؟ مرسی

omniahd
24-08-2015, 23:06

- - - Updated - - -

همینجوری کافیه؟

zxzxcvcv
24-08-2015, 23:37

- - - Updated - - -

همینجوری کافیه؟
بله همینطوری کافیه.البته همونطور که گفتم روی پینگ تاثیری نمیزاره
به نظر من شما از این dns ها استفاده کن:
208.67.222.222
208.67.220.220

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

همینجوری کافیه؟
بله همینطوری کافیه.البته همونطور که گفتم روی پینگ تاثیری نمیزاره
به نظر من شما از این dns ها استفاده کن:
208.67.222.222
208.67.220.220

omniahd
24-08-2015, 23:53
شب همشو امتحان میکنم شاید شبانم خوب شد
راستی نیاز به ریست ویندوز و این حرفا نداره؟

EmpireWorld
25-08-2015, 00:08
شب همشو امتحان میکنم شاید شبانم خوب شد
راستی نیاز به ریست ویندوز و این حرفا نداره؟

آره همینطور که انجام دادی درسته
برای اعمال شدنش هم بهتره که ریست کنی

pershianix
25-08-2015, 00:13
منم طرح کمپین تابستون بودم با سرعت دو مگابیت. چند وقتی میشه سرعت دانلودم از 240 الی 250 کیلوبایت، بیشتر نمیشه. همه جای دنیا روز به روز بهتر میشه، اینجا روز به روز بدتر...

Shahin031
25-08-2015, 02:05

omniahd
25-08-2015, 04:45
10 مگ

mohamad skystar
25-08-2015, 10:03
سرویس شباهنگ
یکساله 52 گیگ
سرعت سرویس و سرعت دانلودش چند مگابایت هست؟

king2010
25-08-2015, 10:47
از ما که هنوز کلی قطعی داره شبها هم سرعت دانلود بالا 40 نمیره روزها هم که همش قطع و و صل میشه خدا را شکر از بعضی دوستان مثل اینکه درست شده :n35:

من هم دقیقاً همین وضعیت رو دارم :n03:
طرح حرفه ای ها هستم که باید سرعت 10Mb باشه ولی سرعت دانلود به 100Kb هم نمیرسه
با پشتیبانی هم تماس گرفتم میگه پهنای باند پر شده و باید صبر کنید :41:

mohsen19x
25-08-2015, 11:10
سرویس شباهنگ
یکساله 52 گیگ
سرعت سرویس و سرعت دانلودش چند مگابایت هست؟

بستگی به منطقه اتون بین 2 نا 10 مگ شیر میشه براتون

pershianix
25-08-2015, 14:01
از ماست که بر ماست. قبلا طرح کمپین، خوب بود. منتها مخابراتی ها دیدند اینطوری نمیتونن جیب مردم رو درست حسابی بچاپن. گفتن چیکار کنیم چیکار نکنیم، اومدن طرح حرفه ای ها زدن که بتونن به صورت حرفه ای تری جیب مردم رو بچاپن!!!!!

توی کمپین، من ماهیانه 7 گیگابایت حق مصرف داشتم و شبانه هم رایگان بود. به عبارتی، در طی قرارداد یک ساله (که تازه پس پرداخت هم بود) بنده 84 گیگ حق استفاده داشتم + شبانه ی رایگان.

الان توی طرح حرفه ای ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط 24 گیگ حق استفاده دارم و شبانه هم رایگان نیست. بین 90 تا 99 درصد بسته به اینکه مودم گرفته باشیم یا نه.

همه جای دنیا روز به روز بهتر میشه جز این خراب شده. من که راضی نیستم. انشالا این پولا یه جا تلافی میشه. شاید زناتون تلافی کنن!

k1ozil
25-08-2015, 14:16
اقا قصد دخالت ندارم ولی شما اصفهان چی میکشین از دست مخابرات
واقعا وضعتون داغونه

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

mostafa akbari
25-08-2015, 14:50
الان توی طرح حرفه ای ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط 24 گیگ حق استفاده دارم و شبانه هم رایگان نیست. بین 90 تا 99 درصد بسته به اینکه مودم گرفته باشیم یا نه.

24 گیگ تموم شد میشه دوباره گیگ گرفت من تو دو ماه تموم شد دوباره شارژ کردم.
میتونید یک گیگ شارژ کنید شبانه 100 گیگ دانلود کنید دوباره شارژ کنید محدودیتی نداره

bornamilad
25-08-2015, 15:29
جالب اینجاست که حالا بعد از مدتها که یادشون افتاده مشترکین خطوط dlc هم حق استفاده از پهنای باند بالاتر دارن و بعضی رو روی 5مگ و بعضی رو روی 10 مگ بسته ن بعضی خطوط dlc کماکان فراموش شده هستند از جمله خطوط dlc شهرک میلاد شاهینشهر:n35:

eightskh
25-08-2015, 16:21
خبرگزاري آريا-همزمان با استانهاي تهران و مشهد ، هاب ماهواره اي ايران (هما) در اصفهان راه اندازي شد.
به گزارش خبرگزاري آريا، در اين طرح مخابراتي که به صورت ويدئو کنفرانس و با حضور وزير ارتباطات افتتاح شد ، آقاي واعظي گفت: با راه اندازي اين هاب ماهواره اي در استان اصفهان زيرساخت توسعه دولت الکترونيک فراهم خواهد شد.
وي افزود : طرحهاي مخابراتي که در سفر به استان اصفهان قول اجراي آن را داده بود به زودي اجرايي شود .
استاندار اصفهان هم با اشاره به رتبه نخست شرکت مخابرات استان اصفهان در کشور گفت : براي توسعه دولت الکترونيک نيازمند همکاري مسوولان کشوري در استان اصفهان هستيم.
زرگرپور گفت : افتتاح هاب ماهواره اي ايران در اصفهان اين امکان را مي دهد که در تمام استان خدمات الکترونيکي ارائه شود.
مديرکل ارتباطات زير ساخت استان اصفهان نيز در اين آئين گفت : با راه اندازي اين هاب ماهواره اي امکان انتقال داده هاي مخابراتي از طريق ماهواره فراهم شد.
آقاي محمد خاني گفت : طرح هاب ماهواره‌اي داراي سه ايستگاه در بوم هن ، همدان و اصفهان است که تجهيزات اين ايستگاه‌ها قابليت ارائه سرويس‌هاي صوت ، ديتا و انتقال ترافيک تا 1500پايانه ماهواره‌اي را دارند.
وي افزود : ارائه سرويس به پايانه‌هاي متحرک و هدف‌هاي متحرک مانند قطار ، هواپيما و کشتي‌ها ، تأمين ارتباط نقاط صعب‌العبور جزاير ، سکوهاي نفتي و انتقال ترافيک اپراتورهاي موبايل به نقاط مختلف از جمله کاربردهاي هاب ماهواره‌اي است.

eightskh
25-08-2015, 16:24
همزمان با هفته دولت؛افتتاح ۵ پروژه مخابراتی اصفهانمدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان گفت: ۵۱۵ پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر۳۵۶ هزار و ۷۹۳ میلیون ریال در هفته دولت به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش مفتاح، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با بیان این مطلب اظهار داشت: این پروژه ها مشتمل بر ۸۸ پروژه‌ اجرای ترانسمیشن در شهرستان‌های نایین، مبارکه، چادگان، شهرضا، شاهین شهر و میمه، کاشان، اصفهان، نطنز، تیران و کرون، فلاورجان، سمیرم، نجف‌آباد، فریدن، آران و بیدگل و مراکز تابعه استان است.
وی افزود: همچنین پروژه‌های نصب و راه‌اندازی تجهیزات نیرو، تغذیه نیرو، ظرفیت‌سازی پورت دیتا در مراکز، توسعه دیتا، توسعه access و EDGE شبکه، توسعه سوییچ کارین و EWSD و ZTE، توسعه کافوی نوری و تأسیس تجهیزات اکسس GPON در شهرستان های مختلف و شهرستان اصفهان به بهره برداری خواهد رسید.
مدیرعامل شرکت مخابرات اصفهان تصریح کرد: پروژه‌های اجرای سایت BTS، افزایش TRX سایت BTS، اجرای NODEB سایت BTS و اجرای دکل و تغذیه نیروی سایت BTS در سطح استان نیز افتتاح می‌شود.
وی در ادامه پروژه اجرای طرح فیبر نوری ارتباطی، طرح کانالسازی و کافو و همچنین اجرای طرح تقویت آبونه کافو، توسعه شبکه کابل، جابجایی و جایگزینی کابل و تقویت شبکه کابل را از دیگر طرح های قابل افتتاح برشمرد.

منبع: مهر

nini bad
25-08-2015, 16:34
بچه های عزیز این دوست خوبمون esfahanweb را اینقدر اذیت نکنید ایشون هم یک شهروند معمولی هست !با گارد گرفتن و حمله به ایشون یا هر شخص دیگری چیزی به کیفیت سرویس های شما اضافه نمیشه با این روش فقط جو این تاپیک به سمت دیگه ایی میره پس بهتره به یکدیگر احترام بذاریم...

Shahin031
25-08-2015, 16:48
اقا با شکایتم فایده نداشته تا حالا واسه من،چیکارکنیم با این دزدا؟؟

Armin.Computer
25-08-2015, 17:08
سلام
لطفا این بحث رو تمام کنید
با تشکر

pershianix
25-08-2015, 19:52
24 گیگ تموم شد میشه دوباره گیگ گرفت من تو دو ماه تموم شد دوباره شارژ کردم.
میتونید یک گیگ شارژ کنید شبانه 100 گیگ دانلود کنید دوباره شارژ کنید محدودیتی نداره

معلومه که میشه!! منظورم اینه که حجم اولیه رو شدیدا کم کردند.

FLiKS3R
25-08-2015, 20:25
سرعت من هم بعد از چند روز که خیلی بد بود مجددا خوب شد.

سرور اصفهان

سرور زوریخ آلمان
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

meysam2578
26-08-2015, 07:37
شارژ من خیلی زیاد کم میشه و زود تموم میشه . آپدیت های اتوماتیک رو خاموش کردم و آنتی ویروس هم دارم . برای شما هم این مشکل وجود داره ؟ مودم tp link هم دارم .

- - - Updated - - -

شارژ من خیلی زیاد کم میشه و زود تموم میشه . آپدیت های اتوماتیک رو خاموش کردم و آنتی ویروس هم دارم . برای شما هم این مشکل وجود داره ؟ مودم tp link هم دارم .

mahdi//
26-08-2015, 11:23
باورم نمیشه دوباره سرعت قبلیم برگشت:n04::n04:

mohandes
26-08-2015, 20:50
معجزه شده !!! بعد از ماهها (و شاید سالها!) تونستم shadowgun رو بدون شوخی شهرستانی و کلک رشتی و آزارتیزار بازی کنم !!!! نه فقط با adsl مخابرات ، که حتی با 3g ایرانسل !!!!! دنیا داره تموم میشه به نظرتون ؟

nini bad
26-08-2015, 23:21
معجزه شده !!! بعد از ماهها (و شاید سالها!) تونستم shadowgun رو بدون شوخی شهرستانی و کلک رشتی و آزارتیزار بازی کنم !!!! نه فقط با adsl مخابرات ، که حتی با 3g ایرانسل !!!!! دنیا داره تموم میشه به نظرتون ؟

جالبه وقتی یک سری محدودیت گذاشته میشه بعد به دلایلی و چند ساعتی امکان بازی کردن انلاین بوجود میاد چقدر یک سری از دوستان خوشحال می شوند بابت چیزی که حقشون هست و ازشون گرفته شده پارسال همین موقع هیچ کسی با هیچ سروی مشکلی برای انلاین بازی کردن نداشت اما بعد از فیلترینگ هوشمند و محدودیت های udp وضعیت کاملا محدود شد الان latency لایو با اینترنت مخابرات ۴۰۰ هست یعنی فاجعه !!!

king2010
26-08-2015, 23:47
باورم نمیشه دوباره سرعت قبلیم برگشت:n04::n04:

زیاد خوشحال نشو مقطعیه :n39:

omniahd
27-08-2015, 04:20
سه شبه سرعت نتم فاجعه شده. دانلود که هیچ همین سایتم با بدبختی باز میکنه
هر شب داره بدتر میشه. حتی نمیشه تست سرعت بگیرم
کاش همون دو مگ بود ولی واقعا دو مگ بود.....

mohsen19x
27-08-2015, 09:53

از من هم دیشب فاجعه بود سرعت با سرور 4upload رو 90KB بود

- - - Updated - - -

از من هم دیشب فاجعه بود سرعت با سرور 4upload رو 90KB بود

Hosein13781378
27-08-2015, 15:26
دوستان سلام
می تونید بگید طرح برنا شبا سرعت دانلود چنده؟ با IDM
بعد 2 تا 7 هرچی دانلود کنی از ترافیکت کم میشه ولی 80% اش حساب نمیشه یا
2 تا 7 کم نمیشه ولی هر گیگی دانلود کنی قیمتش جمعا 80% کم میشه؟
فوریه متشکر

سلام دوست عزیز سرعتش همون سرعتی هست که داری و تخفیف 80%به این معنا نیست که از هزینه گیگ کم بشه به این معنی هست که از مقدار دانلودی که داری می تونی به این مقدار تخفیف بگیری.به عنوان مثال مثلا اگر شما یک گیگابیات حجم دارین که معادله 1024 مگ هست اگر در بین ساعات تخیفیف 100 مگابایت دانلود داشتی تنها 20 مگابایت مصرف کرده اید یعنی به جای 100 مگ 20 مگ مصرف شده و 80 مگ ذخیره کرده اید و حجم شما به 1004 مگابایت کاهش پیدا می کنه. و به همین نسبت اگر 200 مگ دانلود کنید یعنی 40 مگ مصرف کرده اید و 160 مگ ذخیره می کنید که این باعث میشود که شارژ شما دیر تر تمام بشه و هزینه ی کمتری در پیش داشته باشید.
توصیه می کنم اگه بخواید بیشترین بهره رو از تخفیف هاتون بگیرید و البته اگه دانلود سنگین دارید بهتره در این ساعات تخفیف به دانلود بپردازید."""""""در ضمن اگه سوالی در این باره داشتید با این آدرس در میان بگذارید(h.yazdani1378@gmail.com)"""""""""""

mohandes
27-08-2015, 16:10
جالبه وقتی یک سری محدودیت گذاشته میشه بعد به دلایلی و چند ساعتی امکان بازی کردن انلاین بوجود میاد چقدر یک سری از دوستان خوشحال می شوند بابت چیزی که حقشون هست و ازشون گرفته شده پارسال همین موقع هیچ کسی با هیچ سروی مشکلی برای انلاین بازی کردن نداشت اما بعد از فیلترینگ هوشمند و محدودیت های udp وضعیت کاملا محدود شد الان latency لایو با اینترنت مخابرات ۴۰۰ هست یعنی فاجعه !!!
چه ربطی داره ؟؟؟؟ مگه ابراز تعجب مساویه با خوشحالی ؟؟؟!
بنده هم حافظه‌م ضعیف نیست و خوب یادمه همین بازی رو قبلا که سرعتشون یک مگ بود با یک وی چی ان داغون راحت تر از این چند ماهه یا چند ساله بازی میکردم .
اما خربزه آبه ! نقدا ما داریم از بازیمون لذت میبریم تا دوباره داغونش نکردن !

yuzarsiff
28-08-2015, 21:54
سلام دوستان وقت بخیر
من ی مودم tp link قدیمی (سیاه رنگ بدون wifi ) داشتم که عوضش کردم و ی tp link تک آنتنه چهار پورته خریدم ... مشکلم اینه که این مودم جدید هر باری که روشن می کنم خیلی دیر وصل میشه یعنی ممکنه 3 4 دقیقه طول بکشه در حالی که قبلی نهایتا 30 ثانیه طول می کشید ( در حالت pppoe )
خواستم ببینم ممکنه مشکل از مودم باشه ؟

king2010
29-08-2015, 00:04
دوستان اکثره سایت ها چند روزه واسه من باز نمیشه :n03:
شما هم همین مشکل رو دارید ؟!

ARMANSTNT
29-08-2015, 00:11
سلام دوستان برای وصل شدن شبانه طرح حرفه ای از ساعت 2تا 7 ایا باید متل قبل...قبل از ساعت 2 مودم دیسکانکت کرد و بعد از 2 دوباره کانکت کرد تا شبانه وصل بشه؟یا اگر در طول روز مودم روشن باشه و اصلا خاموش نکنم شبانه ساعت 2 به صورت اتوماتیک وصل میشه؟؟؟
FLiKS3R
29-08-2015, 00:19
سلام دوستان برای وصل شدن شبانه طرح حرفه ای از ساعت 2تا 7 ایا باید متل قبل...قبل از ساعت 2 مودم دیسکانکت کرد و بعد از 2 دوباره کانکت کرد تا شبانه وصل بشه؟یا اگر در طول روز مودم روشن باشه و اصلا خاموش نکنم شبانه ساعت 2 به صورت اتوماتیک وصل میشه؟؟؟
نه دوست عزیز نیازی به دیسکانکت و کانکت نیست. خودش از ساعت 2 با تخفیف حساب میکنه.

Shahin031
29-08-2015, 00:45
دوستان اکثره سایت ها چند روزه واسه من باز نمیشه :n03:
شما هم همین مشکل رو دارید ؟!

احیانا با رنج آی پی 5.219 این مشکل رو ندارید؟

mohandes
29-08-2015, 10:10
این مخابراتی چی ها نشستن توی تاپیک هر وقت ما چیزی نثارشون کردیم ریپورت کنن :)))) ببین پول حروم چه میکنه ! جای اینکه سرویسشون رو درست کنن ، جیره خور اجیر میکنن تا فحشایی که میخورند رو سانسور کنن :)))

پ.ن : دو روزه وی چی ان هام وضعیت درست درمونی ندارن و متعاقبا آنلاین گیمینگ هم نشدنی شده ! از اون بدتر ، قبلا فقط وقتی بازی میکردم بعد از چند دقیقه وی چی ان از کار می افتاد ، الان همینطوری وبگردی هم که میکنم بعد از یه ربع نیم ساعت وی چی ان به ملکوت میره و تا مجددا کانکتش نکنم درست نمیشه . داستانیه

king2010
29-08-2015, 10:10
احیانا با رنج آی پی 5.219 این مشکل رو ندارید؟

بله درسته رنج آی پیم همینه
ولی هرچی مودم رو خاموش روشن می کنم باز هم رنج آی پی همینه و تغییر نمیکنه

king2010
29-08-2015, 10:28
دوستانی که مشکل سرعت و باز نشدن سایت ها و ... دارن با دست روی دست گذاشتن چیزی درست نمیشه
الان بیشتر از 10 روزه وضعیت واقعا افتضاح شده و پشتیبانی مخابرات هم جواب قانع کننده نمیده
تنها راه پیگیری اینه که میتونین برید توی سامانه 195 شکایت کنید و مشکلات خودتون را کامل بنویسید
دوستان چند دقیقه بیشتر وقت نمیگیره ولی مطمئن باشید پیگیری میشه و تاثیر داره

هرکس شکایت کرد نتیجه را اینجا گذارش بده

Farhad 8904
29-08-2015, 11:03
سلام دوستان پیش شماره من 229 هست مرکز ولیعصر ، با هر شرکتی تماس میگیرم میگن هیچ ISP مرکز ولیعصر پورت آزاد نداره.
میخواستم بدونم از خود مخابرات هم نمیشه سرویس گرفت؟

esfahanweb
29-08-2015, 13:21
ممکن است پیش شماره شما DLC باشد و فقط مخابرات سرویس بدهد

سلام دوستان پیش شماره من 229 هست مرکز ولیعصر ، با هر شرکتی تماس میگیرم میگن هیچ ISP مرکز ولیعصر پورت آزاد نداره.

- - - Updated - - -

Farhad 8904
29-08-2015, 13:43

- - - Updated - - -

DLC نیست تو سایت خود شاتل و صبانت و ... زده ساپورت میشه تماس هم که میگیرم میگن پورت خالی نیست و اکثر شرکت ها توی ولیعصر توقف فروش سرویس دارند.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

DLC نیست تو سایت خود شاتل و صبانت و ... زده ساپورت میشه تماس هم که میگیرم میگن پورت خالی نیست و اکثر شرکت ها توی ولیعصر توقف فروش سرویس دارند.

esfahanweb
29-08-2015, 13:54

- - - Updated - - -

یعنی همه شرکتها با هم توی ولیعصر پورت پر کردند؟؟!!!
مگه میشه؟؟مگه داریم؟؟

آسیاتک را چک کردید؟؟

اینکه امروز فروم متن نوشته را دوبار دوبار پست میکند بدجور ناجور است

esfahanweb
29-08-2015, 13:58
مدیران به این مشکل فروم رسیدگی کنند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Armin.Computer
Milad4171

Farhad 8904
29-08-2015, 14:10
مگه میشه؟؟مگه داریم؟؟

آسیاتک را چک کردید؟؟

بله چک کردم اونم گفت پورت خالی نیست.
پارس آنلاین تماس گرفتم میگه پورت خالی داریم اما محدود.
اطلاعی از کیفیت پارس آنلاین ندارم که چطوریه.
شما اطلاعی دارید؟

- - - Updated - - -

مگه میشه؟؟مگه داریم؟؟

آسیاتک را چک کردید؟؟

شما اطلاعی دارید؟

esfahanweb
29-08-2015, 16:12
شما اطلاعی دارید؟

- - - Updated - - -

من پارس آنلاین نداشتم ، طبعاً نمی توانم نظری دربارش بدهم

mohandes
29-08-2015, 23:37
شما اطلاعی دارید؟

- - - Updated - - -

شما اطلاعی دارید؟

عزیز من شما مگه نمیگی پورتای همه شرکتا پر شده ؟ خب همین پارس آنلاین رو بچسب که خربزه آبه ! بگو رانژه کنن ، یه سرویس یک ماهه ازشون بگیر ، راضی نبودی از رانژه درش بیار ! یه وقت دیدی نجنبی همینم میپره !
این مخابراتم آش دهنسوزی نیست . یه نگاهی به باقی صفحات بندازی گوشی میاد دستت . البته بسیاری فحشها به مخابراتی چی ها توسط مدیریت پاک شده وگرنه خیلی بیشتر گوشی میومد دستت :)
ما هم که میبینی از مخابرات سرویس میگیریم مجبوریم ! میفهمی ؟ مجبوریم :|

- - - Updated - - -

شما اطلاعی دارید؟

- - - Updated - - -

شما اطلاعی دارید؟

عزیز من شما مگه نمیگی پورتای همه شرکتا پر شده ؟ خب همین پارس آنلاین رو بچسب که خربزه آبه ! بگو رانژه کنن ، یه سرویس یک ماهه ازشون بگیر ، راضی نبودی از رانژه درش بیار ! یه وقت دیدی نجنبی همینم میپره !
این مخابراتم آش دهنسوزی نیست . یه نگاهی به باقی صفحات بندازی گوشی میاد دستت . البته بسیاری فحشها به مخابراتی چی ها توسط مدیریت پاک شده وگرنه خیلی بیشتر گوشی میومد دستت :)
ما هم که میبینی از مخابرات سرویس میگیریم مجبوریم ! میفهمی ؟ مجبوریم :|

Behrouz_se60
30-08-2015, 09:23
آقا این رنج آی پی 5.220 البته پینگ بهتری نسیت به 37.255 و 37.254 داره ولی قطعی زیادی داره و مرتب ارتباط بازی با سرور قطع میشه.علت دقیق چیه ؟ حالا ربط این UDP با بازی های آنلاین چیه ؟

mohsen19x
30-08-2015, 12:31
سلام..... کسی این مشکل را اخیر نداره ..... وقتی دارم دانلود میکنم برای چند لحظه سرعت متوقف میشه و بعد مجدد شروع میشه به دانلود ...قطع نمیشه .... مثلا سرعت 250 میاد روی 40 (برای 1 تا 3 ثانیه ) بعد دوباره میره بالا و تکرار میشه ..... کسی نداره این مشکلو؟؟؟

mohandes
30-08-2015, 16:12
آقا این رنج آی پی 5.220 البته پینگ بهتری نسیت به 37.255 و 37.254 داره ولی قطعی زیادی داره و مرتب ارتباط بازی با سرور قطع میشه.علت دقیق چیه ؟ حالا ربط این UDP با بازی های آنلاین چیه ؟
در مورد ربط وی چی ان با قطع ارتباط بازی با سرور سوال بنده هم هست . اما در مورد udp بنده از پروتکل tcp استفاذه میکنم و اون هم همین مشکل رو داره . و حتی مشکل من خیلی کلافه کننده تر و عجیب تره . به این شکل که وقتی چند دقیقه بازی آنلاین انجام میدم کلا وی چی ان از کار میفته مگه اینکه دیسکانت و دوباره کانکتش کنم !!!!!

omniahd
31-08-2015, 01:33
سلام..... کسی این مشکل را اخیر نداره ..... وقتی دارم دانلود میکنم برای چند لحظه سرعت متوقف میشه و بعد مجدد شروع میشه به دانلود ...قطع نمیشه .... مثلا سرعت 250 میاد روی 40 (برای 1 تا 3 ثانیه ) بعد دوباره میره بالا و تکرار میشه ..... کسی نداره این مشکلو؟؟؟

من یکی دوبار مشکل شبیه این برام پیش اومد اما با خاموش و روشن کردن مودم و تغییر آی پی حل شد

esfahanweb
31-08-2015, 06:39
تست سرعت سرویس 10 مگ حرفه ای
ساعات رایگان شبانه
سرور تهران

سرور فرانکفورت

پس از ساعت رایگان
سرور پاریس

mohandes
31-08-2015, 13:36
دوستانی که مشکل سرعت و باز نشدن سایت ها و ... دارن با دست روی دست گذاشتن چیزی درست نمیشه
الان بیشتر از 10 روزه وضعیت واقعا افتضاح شده و پشتیبانی مخابرات هم جواب قانع کننده نمیده
تنها راه پیگیری اینه که میتونین برید توی سامانه 195 شکایت کنید و مشکلات خودتون را کامل بنویسید
دوستان چند دقیقه بیشتر وقت نمیگیره ولی مطمئن باشید پیگیری میشه و تاثیر داره

هرکس شکایت کرد نتیجه را اینجا گذارش بده
دوستان این لینکه واقعا جواب میده ! حداقلش اینه که شکایت رو پیگیری میکنه هر چند پروسه‌اش زیاد جالب نیست . چون شما شکایت میکنید و اینها شکایت رو ارائه میکنند به شرکت مربوطه و نمایندهٔ اون با شما تماس میگیره و ممکنه فقط توجیه کنه و کار خاصی انجام نده . بنده دو سه روز پیش در مورد عدم دریافت تریجی ایرانسل در منزلم شکایت کردم . امروز خانمی از ایرانسل تهران تماس گرفت و هفت دقیقه توضیح داد اما تنها حرف ایشون این بود که ایرانسل داره تلاشش رو میکنه پوشش رو گسترده کنه و باید صبر کنید ! اما بنده دوباره به همین لینک بالا مسیج میدهم و به همسایه ها هم لینکش رو میدم تا اونها هم شکایت کنند بلکه ایرانسل به خودش بجنبه و پشت گوش نندازه :) البته این بار از همراه اول هم شکایت خواهم کرد :) خیلی خوبه . میشینی تو خونه‌ت شکایت میکنی و پیگیری میکنن :)) حتی به نتیجه هم نرسی باز دلت کمی خوشه :)))

شماها هم هر کدوم مشکل اینترنتی و مخابرانتی دارید و پول ۱۰ مگ به مخابرات دادید و داره بهتون سرعت کمتر میده و یا پینگ بالا و ... به همین لینک برید و شکایت کنید .

Klaymen2
31-08-2015, 14:13
سلام به همه دوستان
من قصد دارم از مخابرات سرویس بگیرم می خواستم بدون فرق بین این دو تا سرویس چیه؟

در قسمت طزح اینترنت اعتباری حرفه ای ها - شباهنگ (بدون مودم) :

اینترنت پیش پرداخت طرح شباهنگ 3 ماهه - 12G

و

اینترنت اعتباری 3 ماهه 8 گیگ مخصوص حرفه ای ها 93 - بدون مودم و IVR

البته به غیر از حجم که یکی 8 هست و یکی 12 تفاوت دیگه ای هم دارند؟

در کل فرق بین طرح شباهنگ با طرح حرفه ای ها چیه؟

mohandes
31-08-2015, 14:44
وضعیت پینگ ما با وی چی ان :

time=935 ms, average=935 ms
time=1017 ms, average=976 ms
time=940 ms, average=964 ms
time=549 ms, average=860 ms
time=730 ms, average=834 ms
time=659 ms, average=805 ms
time=812 ms, average=806 ms
time=1046 ms, average=836 ms
time=456 ms, average=793 ms
time=927 ms, average=807 ms

:))))))

آقا حتما سرویس مخابرات رو بگیرید . خیلی خداس . اصلا یه وضعی :)))

esfahanweb
31-08-2015, 15:09
از نظر بعضی کاربرا نشستن در خانه و شکایت از اپراتورهای مختلف نتیجه بخش و مسیر پیشرفت است ، البته در عالم واقع هیچگاه یک اپراتور (چه موبایل ، چه تلفن ثابت و ADSL ) برنامه های گسترش و ارتقاء تجهیزات فنی اش را بخاطر شکایت مشترکین تغییر نمی دهد.

و صد البته قطعاً اینگونه شکایتها کمکی به بهبود روابط مابین شرکت ارتباطات زیرساخت و مخابرات ایران و پرداخت بدهی مخابرات ایران به زیرساخت نمی کند

ولی شکایت کردن هم قطعاً و مسلماً حق همه مشترکین است

mohsen19x
31-08-2015, 16:15
سلام به همه دوستان

و

دوست عزیز تفاوتی ندارند و سرعت هردو یکی می باشد. شباهنگ چند وقت پیش همزمان در نمایشگاه مخابرات فروخته میشد.شما اول یک سرویس یک ماه بگیر راضی بودی بعدا سرویس های یکساله با تخفیف بیشتر و مودم رایگان هم ارایه میدن

Klaymen2
31-08-2015, 17:03
دوست عزیز تفاوتی ندارند و سرعت هردو یکی می باشد. شباهنگ چند وقت پیش همزمان در نمایشگاه مخابرات فروخته میشد.شما اول یک سرویس یک ماه بگیر راضی بودی بعدا سرویس های یکساله با تخفیف بیشتر و مودم رایگان هم ارایه میدن

ممنون از راهنمایتون.

esfahanweb
31-08-2015, 17:27
چند تفاوت عمده مابین طرح حرفه ای و شباهنگ وجود دارد
اولی و به نظر من مهمتر از همه میزان و زمان ساعات رایگان شبانه است ، طرح حرفه ای ساعت رایگان شبانه اش از ساعت 2 بامداد است تا 7 صبح یعنی 5 ساعت ، در حالیکه طرح شباهنگ از 3 صبح است تا 9 صبح یعنی 6 ساعت (یک ساعت بیشتر از طرح حرفه ای)

دومین تفاوت در هزینه گیگ اولیه است ، در طرح شباهنگ 6 ماهه با 24 گیگ شارژ اولیه ( با احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده ) هر گیگ 3451 تومان قیمت دارد

اما در طرح حرفه ای 6 ماهه با 14 گیگ شارژ اولیه ( با احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده ) هر گیگ 4593 تومان قیمت دارد

در سرعت هم سرویس شباهنگ و هم سرعت سرویس حرفه ای تا 10 مگ است و از این نظر تفاوتی ندارند

در نتیجه سرویس شباهنگ هم از نظر سرعت و هم از نظر ساعت رایگان شبانه بر سرویس حرفه ای برتری دارد

سلام به همه دوستان

و

برای بار چندم خواهش میکنم اگر اطلاعات کاملی ندارید لطفاً راهنمایی غلط نفرمایید

mohsen19x
31-08-2015, 17:33
اولی و به نظر من مهمتر از همه میزان و زمان ساعات رایگان شبانه است ، طرح حرفه ای ساعت رایگان شبانه اش از ساعت 2 بامداد است تا 7 صبح یعنی 5 ساعت ، در حالیکه طرح شباهنگ از 3 صبح است تا 9 صبح یعنی 6 ساعت (یک ساعت بیشتر از طرح حرفه ای)

دومین تفاوت در هزینه گیگ اولیه است ، در طرح شباهنگ 6 ماهه با 24 گیگ شارژ اولیه ( با احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده ) هر گیگ 3451 تومان قیمت دارد

اما در طرح حرفه ای 6 ماهه با 14 گیگ شارژ اولیه ( با احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده ) هر گیگ 4593 تومان قیمت دارد

در سرعت هم سرویس شباهنگ و هم سرعت سرویس حرفه ای تا 10 مگ است و از این نظر تفاوتی ندارند

در نتیجه سرویس شباهنگ هم از نظر سرعت و هم از نظر ساعت رایگان شبانه بر سرویس حرفه ای برتری دارد

یقینا وقتی این فرد وقتی میگه این طرح با شباهنگ با x گیگ با طرح حرف هایی با y گیگ چه تفاوتی دارد منظور ش قیمت و مقدار گیگ نیست چون خود فرد متوجه این تفاوت ها می باشد ..... مشکل شما اینه که این فروم و سایت را ملک و سایت شخصی میدانید و فکر میکنید همه ابله و نادان هستند و شما دانای کل .........

در ضمن من به ایشون گفتم سرعت برابری داره و اطلاعات غلطی به کسی نداده ام و اینجا یک فروم آزاد برای بحث و نبادل نظر میباشد و ایشون هم در پایان تشکر کرده اند واگر سوالی داشتند دوباره میپرسیدند . شماهم میتوانید نظر خود را به ایشون بگید نه اینکه برای رسید به اهداف نامشخصتون کاربری به دادن اطلاعات غلط متهم کنید ....

شما بهتراست من بعد وقتی وارد این فروم میشوید چوب و چماق خود را بگذارید و بعد وارد شوید گویا با تمام کاربران مشکل دارید . و بهتر است رفتار خودتان را اصلاح کنید

M.Sadegh.M
31-08-2015, 18:36

سلام

به نظرتون وقتی سرویس شباهنگ اینقدر برتری محسوس داره ، چرا هنوز سرویس حرفه ای هم ارائه میدن؟
چون عقل سلیم میگه اون سرویس کامل به صرفه تر هست اون وقت این وسط تکلیف سرویس حرفه ای چی میشه؟
به نظرتون عجیب نیست؟

Klaymen2
31-08-2015, 20:11

تشکر از توضیحات کامل شما.

king2010
31-08-2015, 22:41
از نظر بعضی کاربرا نشستن در خانه و شکایت از اپراتورهای مختلف نتیجه بخش و مسیر پیشرفت است ، البته در عالم واقع هیچگاه یک اپراتور (چه موبایل ، چه تلفن ثابت و ADSL ) برنامه های گسترش و ارتقاء تجهیزات فنی اش را بخاطر شکایت مشترکین تغییر نمی دهد.

و صد البته قطعاً اینگونه شکایتها کمکی به بهبود روابط مابین شرکت ارتباطات زیرساخت و مخابرات ایران و پرداخت بدهی مخابرات ایران به زیرساخت نمی کند

ولی شکایت کردن هم قطعاً و مسلماً حق همه مشترکین است

ببخشید دوست عزیز پس به نظر شما باید چیکار کرد ؟!!! دست روی دست گذاشت و آه ناله کرد ؟!!!
این سامانه 195 مربوط به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هست و مخابرات و کلیه شرکت های اینترنتی و غیره زیر مجموعه و تحت نظارت این سازمان هستند. وقتی با رجوع و شکایت به شرکت مربوطه جواب درستی نمیشنوی و نتیجه ای نمیگیری تنها راه شکایت کردن به ی سازمان نظارتی هست.

omniahd
01-09-2015, 05:04
جالبه هرچی مودم و خاموش روشن میکنم از روی این آی پی 5.219.205.189 تغییر نمیکنه
هیچوقت اینجوری نبوده
آی پی مزخرفی هم هست. سرعت دانلود 60 کیلو

ESPSV
01-09-2015, 07:00
سلام
من طرح حرفه ای 1 ساله دارم
میتونم شباهنگ هم داشته باشم همزمان ؟

زنگ زدم پشتیبانی انگار داشتم به زبان مالاگایی حرف میزدم نمیفهمید
من چی میگم .

ali65509
01-09-2015, 09:37
سلام.عزیزان کسی این تعرفه های مخابراتو داره لینکش برا من باز نمیشه.

esfahanweb
01-09-2015, 09:57
هدف مخابرات از طرح شباهنگ جذب مشترکین دیگر شرکتهای ارائه کننده سرویس ADSL است و نه کاربران خودش

در ضمن اینکه شرکتی در یک زمان با ارائه طرح جدید طرح قدیمی را حذف کند و مشترکین را مجبور به استفاده از طرح جدید بکند خلاف مقررات سازمان تنظیم است

سلام

به نظرتون وقتی سرویس شباهنگ اینقدر برتری محسوس داره ، چرا هنوز سرویس حرفه ای هم ارائه میدن؟
چون عقل سلیم میگه اون سرویس کامل به صرفه تر هست اون وقت این وسط تکلیف سرویس حرفه ای چی میشه؟
به نظرتون عجیب نیست؟

اگر منظورتان فعالسازی دو سرویس بر روی یک شماره تلفن است جواب شما مثبت است ، در حال حاضر هر مشترک مخابرات اصفهان می تواند تا 5 سرویس را بر روی یک شماره تلفن فعال کند
ولی اگر منظورتان استفاده همزمان از دو سرویس بر روی یک مودم است باید توجه کنید که حداکثر سرعتی که در این حالت خواهید داشت به 10 مگ محدود خواهد بود

سلام

من چی میگم .

تشریف ببرید به این آدرس : bit.ly/ADSLTCE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.عزیزان کسی این تعرفه های مخابراتو داره لینکش برا من باز نمیشه.

ESPSV
01-09-2015, 10:12
هدف مخابرات از طرح شباهنگ جذب مشترکین دیگر شرکتهای ارائه کننده سرویس ADSL است و نه کاربران خودش

در ضمن اینکه شرکتی در یک زمان با ارائه طرح جدید طرح قدیمی را حذف کند و مشترکین را مجبور به استفاده از طرح جدید بکند خلاف مقررات سازمان تنظیم است

اگر منظورتان فعالسازی دو سرویس بر روی یک شماره تلفن است جواب شما مثبت است ، در حال حاضر هر مشترک مخابرات اصفهان می تواند تا 5 سرویس را بر روی یک شماره تلفن فعال کند
ولی اگر منظورتان استفاده همزمان از دو سرویس بر روی یک مودم است باید توجه کنید که حداکثر سرعتی که در این حالت خواهید داشت به 10 مگ محدود خواهد بود

تشریف ببرید به این آدرس : bit.ly/ADSLTCE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام و تشکر
چطوری میتونم دو سرویس حرفه ای و شباهنگ همزمان داشته باشم ؟ روی یه خط منظورم هست
که تا ساعت 9 از شباهنگ استفاده کنم و بعدش مثلا از حرفه ای . الان حرفه ای دارم.
زنگ زدم پشتیبانی کلا چیزی نمیدونستن ...گفت برو رزو کن ... در قسمت رزرو که میرم
و شباهنگ بدون مودم را انتخاب میکنم میگه سرویس روی خط شما فعال هست و نمیتونید ادامه بدید

esfahanweb
01-09-2015, 10:34
قاعدتاً نباید چنین مشکلی داشته باشید ، خود من روی یک خط هم سرویس حرفه ای دارم و هم شباهنگ ، شباهنگ را هم آنلاین رزرو کردم
کدام شهر و کدام مرکز هستید ، ممکن است مخابرات برای مرکز شما محدودیت خاصی گذاشته باشد ، از مخابرات بعید نیست

سلام و تشکر
چطوری میتونم دو سرویس حرفه ای و شباهنگ همزمان داشته باشم ؟ روی یه خط منظورم هست
که تا ساعت 9 از شباهنگ استفاده کنم و بعدش مثلا از حرفه ای . الان حرفه ای دارم.
زنگ زدم پشتیبانی کلا چیزی نمیدونستن ...گفت برو رزو کن ... در قسمت رزرو که میرم
و شباهنگ بدون مودم را انتخاب میکنم میگه سرویس روی خط شما فعال هست و نمیتونید ادامه بدید

ESPSV
01-09-2015, 10:36
من به عنوان برادر کوچیک همه
خواهشمندم بیاین به هم کمک کنیم و مشکلی از همدیگه رو حل کنیم
هیچ کسی اینجا جر برای راهنمایی و کمک همشهریهاش نمیاد
میدونیم مشکلات زیاده و حل شدنی هم نیست چون کار از پایه خرابه
ولی همین که مشکل کوچیکی رو بتونیم کمک کنیم حل بشه گام بزرگی برداشتیم

با تشکر:n16:

ESPSV
01-09-2015, 10:39
قاعدتاً نباید چنین مشکلی داشته باشید ، خود من روی یک خط هم سرویس حرفه ای دارم و هم شباهنگ ، شباهنگ را هم آنلاین رزرو کردم
کدام شهر و کدام مرکز هستید ، ممکن است مخابرات برای مرکز شما محدودیت خاصی گذاشته باشد ، از مخابرات بعید نیست

درود
من اصفهان هستم و مرکز شهید قندی
رزرو را که میرم جلو اینو میگه
در حال حاضر حساب فعالی با این شماره برای سرویس انتخاب شده وجود دارد. امکان ادامه ثبت نام وجود ندارد.

جالبه که طرح زرین رو که مثلا انتخاب میکنم فعال میشه و میشه ثبت نام کرد ولی شباهنگ رو نمیذاره
مربوط به این نمیشه که سرویس فعلیم حرفه ای هست و این فکر میکنه من همین سرویسو مخوام دوباره بگیرم ؟
چون در قسمت رزرو حرفه های وشباهنگ رو در یک دسته قرار داده

nini bad
01-09-2015, 11:45
درود
در حال حاضر حساب فعالی با این شماره برای سرویس انتخاب شده وجود دارد. امکان ادامه ثبت نام وجود ندارد.

جالبه که طرح زرین رو که مثلا انتخاب میکنم فعال میشه و میشه ثبت نام کرد ولی شباهنگ رو نمیذاره
مربوط به این نمیشه که سرویس فعلیم حرفه ای هست و این فکر میکنه من همین سرویسو مخوام دوباره بگیرم ؟

شما وارد پنل کاربریتون بشید در قسمت تمدید اعتبار تعرفه جدید را انتخاب کنید و در قسمت بعدی نوع تعرفه ---» و در پایان روی محاسبه هزینه تمدید اعتبار

ESPSV
01-09-2015, 11:54
شما وارد پنل کاربریتون بشید در قسمت پرداخت ها تعرفه جدید را انتخاب کنید و در قسمت بعدی نوع تعرفه ---» و در پایان روی محاسبه هزینه تمدید اعتبار

درود
بنده هنوز زحمتی که شما برای من کشیدید رو فراموش نکردم
و ممنون بابت پاسخ شما
اگه تعرفه جدید رو بزنم طرح 1 ساله حرفه ای کنسل نمیشه یا جاگزین بشه؟
و برای استفاده از 2 سرویس همزمان 2 یوزر پسورد مختلف باید داشته باشم ؟
مثلا ساعت 8 صبح بخوام استفاده کنم از کدام سرویس کم میکنه ؟
من یکم گیج شدم

از قسمت تمدید سرویس باید برم و بعد تعرفه جدید رو انتخاب کنم ؟
چون در قسمت پرداختها تعرفه جدید نیست
از قسمت رزرو که نباید برم ؟
من از قسمت سرویسها--> سرویس فعلیم رو که حرفه ای هست انتخاب میکنم
و بعد تمدید اعتبار و تعرفه جدید رو میتونم بزنم ولی میترسم جایگزین طرح فعلی بشه
و یکسالم سوخت بشه
یکدنیا تشکر

nini bad
01-09-2015, 12:18
درود
بنده هنوز زحمتی که شما برای من کشیدید رو فراموش نکردم
و ممنون بابت پاسخ شما
اگه تعرفه جدید رو بزنم طرح 1 ساله حرفه ای کنسل نمیشه یا جاگزین بشه؟
و برای استفاده از 2 سرویس همزمان 2 یوزر پسورد مختلف باید داشته باشم ؟
مثلا ساعت 8 صبح بخوام استفاده کنم از کدام سرویس کم میکنه ؟
من یکم گیج شدم

از قسمت تمدید سرویس باید برم و بعد تعرفه جدید رو انتخاب کنم ؟
چون در قسمت پرداختها تعرفه جدید نیست
یکدنیا تشکر

درود دوست عزیز
من کار خاصی انجام ندارم وظیفه بود ...
من الان طرح سه ماهه شباهنگ را ثبت کردم هنوز اسم تعرفه ام حرفه ایی ها هست اما وقتی روش کلیک میکنم در اسم تعرفه سه ماهه شباهنگ هست... یعنی جایگزین طرح قبلی شده.
اینجا اگر دو یوزر و پسورد جداگانه میخواهید باید از روشی قبلی که درخواست دادید و نتیجه نگرفتید استفاده کنید...
من در حال حاضر برای دو طرحی در پنلم هست یوزر و پسورد جداگانه دارم.
بله تعرفه جدید را انتخاب کنید
ببخشید منظورم قسمت تمدید اعتبار بود

esfahanweb
01-09-2015, 12:20
با این روش و در این حالت سرویس قبلی ایشان حذف میشود و این سرویس جدید جایگزین آن میشود ، البته دقیقاً نمیدانم چه اتفاقی برای گیگهایی که قبلاً خرید کرده اند می افتد چون هرگز چنین کاری را پیشنهاد نمیکنم مگر آنکه سرویس فرد به پایان رسیده باشد

شما وارد پنل کاربریتون بشید در قسمت پرداخت ها تعرفه جدید را انتخاب کنید و در قسمت بعدی نوع تعرفه ---» و در پایان روی محاسبه هزینه تمدید اعتبار

ESPSV
01-09-2015, 12:21
درود دوست عزیز
من کار خاصی انجام ندارم وظیفه بود ...
من الان طرح سه ماهه شباهنگ را ثبت کردم هنوز اسم تعرفه ام حرفه ایی ها هست اما وقتی روش کلیک میکنم در اسم تعرفه سه ماهه شباهنگ هست... یعنی جایگزین طرح قبلی شده.
اینجا اگر دو یوزر و پسورد جداگانه میخواهید باید از روشی قبلی که درخواست دادید و نتیجه نگرفتید استفاده کنید...
من در حال حاضر برای دو طرحی در پنلم هست یوزر و پسورد جداگانه دارم.
بله تعرفه جدید را انتخاب کنید
ببخشید منظورم قسمت تمدید اعتبار بود

درود و تشکر
پس اگر شباهنگ را از پنل کاربری انتخاب کنم جایگزین قبلی میشه
و کل پرداختی که برای یکساله حرفه ای داشتم از بین میره ؟

من باز از قسمت رزرو تست کردم
همه سرویسها رو میذاره بگیرم بجز همین که میخوام
حتی شباهنگ با مودم رو میتونم بگیرم ولی بدون مودم رو نه
چون دقیقا سرویس قعلیم هم حرفه ای بدون مودم هست فکر میکنه داری سرویس
تکراری درخواست میدی
نتیجه این میشه که سرویسی که داری رو نمیذاره دوباره بگیری
اشتباهشون اینه که طرح شباهنگ و حرفه ای رو در یک دسته بندی قرار دادند

nini bad
01-09-2015, 12:30
با این روش و در این حالت سرویس قبلی ایشان حذف میشود و این سرویس جدید جایگزین آن میشود ، البته دقیقاً نمیدانم چه اتفاقی برای گیگهایی که قبلاً خرید کرده اند می افتد چون هرگز چنین کاری را پیشنهاد نمیکنم مگر آنکه سرویس فرد به پایان رسیده باشد

من اول در قسمت تمدید اعتبار حجم پلکانی را ۱گیگ زدم و هزینه اعتبار سه ماه را صفر و بعد از پرداخت ترافیک دائمی باقی مانده از طرح قبلی انتقال پیدا کرد و اسم تعرفه تغییر کرد... البته انجام اینکار برای دوستانی که ترافیک بالا دارند قدرت ریسک میخواد.

esfahanweb
01-09-2015, 12:51
در ابتدا درخواست این دوست عزیزمان این بود که همزمان دو سرویس داشته باشند

همانطور هم که خودشان گفتند الان چون تعاریف گروه سرویس حرفه ای و شباهنگ در یک گروه است اجازه فعالسازی سرویس توسط پلوتو داده نمی شود

الان شما دو راه حل دارید
1- مراجعه حضوری بکنید به مرکز تلفن آقابابایی ، ابتدای خیابان 22 بهمن و همانجا درخواست سرویس بکنید و پرداخت را همانجا با POS انجام بدهید، سرویس هم در همان لحظه فعال میشود.

2- برای یک خط تلفن دیگر (خانه و یا محل کار) سرویس شباهنگ را آنلاین سفارش بدهید ولی بر روی همین مودمتان استفاده بفرمایید.

سلام

من چی میگم .

درود

من اول در قسمت تمدید اعتبار حجم پلکانی را ۱گیگ زدم و هزینه اعتبار سه ماه را صفر و بعد از پرداخت ترافیک دائمی باقی مانده از طرح قبلی انتقال پیدا کرد و اسم تعرفه تغییر کرد... البته انجام اینکار برای دوستانی که ترافیک بالا دارند قدرت ریسک میخواد.

nini bad
01-09-2015, 13:28

ali65509
01-09-2015, 14:13
دلیلی داره که می خواهید دو تا سرویس همزمان روی یک خط داشته باشید؟خوب بزارید حرفه ای تموم شه بعدش......

mohandes
01-09-2015, 14:50
راستی دوستان دیروز فرصت نشد به ۱۹۵ زنگ بزنم ، امروز خودشون تماس گرفتند و پیگیری کردند ! (غیر از خود ایرانسل که کارمندش قبلا تماس گرفته بود .)
البته اپراتور ۱۹۵ گفت در صورت شکایت مجدد باز هم شکایت رو ارجاع میدهند به ایرانسل و باز همان جواب ر و خواهم گرفت .

اما گفت در مورد مشکلاتی مثل کم فروشی و ... خودشون پیگیری میکنند . پس حتما هر شکایتی از مخابرات دارید در لینکی که دادم طرح کنید . مشخصات درست هم بنویسید چون پیگیری میکنند و تماس میگیرند . بلافاصله پس از ثبت شکایت یک مسیج به شماره موبایلی که ثبت کردید هم ارسال میشه :)

و در نهایت بنده باز هم کوتاه نخواهم آمد و همسایه ها رو ترغیب به شکایت میکنم .

شما هم اگر مشکلی هست که در محله تون شایع هست ، حتما لینک مذکور رو در اختیار همسایه هاتون هم قرار دهید (در صورت مشترک اینترنت مخابرات بودن!) تا اونها هم شکایت کنند . مشکلات بدون پیگیری مجدانه خودمان حل نخواهند شد ...

esfahanweb
01-09-2015, 16:32
خبر آمد خبری در راه است
فکر نمیکنم توضیحات بیشتری لازم باشد

omniahd
01-09-2015, 18:15
کسی نیست کمک کنه؟ من آی پیم از 5.219 تغییر نمیکنه.
میخام بیاد رو 37.55
خاموش روشن کردن مودم دردی رو دوا نمیکنه جدیدا!
خیلی آی پی بدیه

esfahanweb
01-09-2015, 18:27
کدام شهر و کدام مرکز هستید؟؟ مودمتان چه مدلی؟؟

میخام بیاد رو 37.55
خیلی آی پی بدیه

- - - Updated - - -

میخام بیاد رو 37.55
خیلی آی پی بدیه

omniahd
01-09-2015, 18:42

سلام
بهارستان
مرکز استقلال
مودم تی پی لینک 8151

esfahanweb
01-09-2015, 18:51
اگر تا ساعت 9 امشب به من وقت بدهید که برسم خانه ، از خانه راهنماییتون میکنم

سلام
بهارستان
مرکز استقلال
مودم تی پی لینک 8151

king2010
01-09-2015, 18:54
راستی دوستان دیروز فرصت نشد به ۱۹۵ زنگ بزنم ، امروز خودشون تماس گرفتند و پیگیری کردند ! (غیر از خود ایرانسل که کارمندش قبلا تماس گرفته بود .)
البته اپراتور ۱۹۵ گفت در صورت شکایت مجدد باز هم شکایت رو ارجاع میدهند به ایرانسل و باز همان جواب ر و خواهم گرفت .

اما گفت در مورد مشکلاتی مثل کم فروشی و ... خودشون پیگیری میکنند . پس حتما هر شکایتی از مخابرات دارید در لینکی که دادم طرح کنید . مشخصات درست هم بنویسید چون پیگیری میکنند و تماس میگیرند . بلافاصله پس از ثبت شکایت یک مسیج به شماره موبایلی که ثبت کردید هم ارسال میشه :)

و در نهایت بنده باز هم کوتاه نخواهم آمد و همسایه ها رو ترغیب به شکایت میکنم .

شما هم اگر مشکلی هست که در محله تون شایع هست ، حتما لینک مذکور رو در اختیار همسایه هاتون هم قرار دهید (در صورت مشترک اینترنت مخابرات بودن!) تا اونها هم شکایت کنند . مشکلات بدون پیگیری مجدانه خودمان حل نخواهند شد ...

دوست عزیز ممنون از شما که نتیجه شکایت خودتون را گزارش کردید
بله تا زمانی که مشکل شما برطرف بشه یا با دلیل فنی و قانع کننده شما توجیه بشید و رضایت بدید رسیدگی میشه و در هر مرحله سامانه 195 به جد پیگیر احقاق حقوق و رضایت شما خواهد بود
من هم از مخابرات به علت کم فروشی شکایت کردم و انصافا پیگیری 195 خیلی خوب بود و مشکل من برطرف شد

لینک سامانه برای دوستانی که میخوان شکایت کنن:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VAHID
01-09-2015, 19:08
هر کسی ازادانه حق داره پست بده ولی طبق قوانین بخش !

اینجا محل کل کل یا درگیری و کی بیشتر میفهمه یا کمتر نیست

تاپیک ایجاد شده برای راهنمایی بهتر کاربرین,سوالات,مشکلات پیرامون سرویس دهنده

پس نظم تاپیک رو دوستان رعایت کنید و این صحبت های حاشیه ای رو هم پایان دهید

ادامه این روند باعث برخورد با کاربرین خاطی میشه//

مدیر خود باشیم...

omniahd
02-09-2015, 02:36
اینترنت 10 مگ مخابرات استان اصفهان!

Behrouz_se60
02-09-2015, 11:21
امروز اینترنت به فنا رفت! دیگه سایت خارجی باز نمیشه.هر کاری میکنم ارور میده.فقط سایتهای ایرانی باز میشن.بعضی از سایتهای ایرانی که روی سرور خارجی هست بالا نمیان.داداشم که شیراز زندگی میکنه میگفت زنگ زده به شاتل که چرا اینطوری شده بهش میگن مشکلی نیست!

Behrouz_se60
02-09-2015, 11:28
میخام بیاد رو 37.55
خیلی آی پی بدیه

شما باید مودم رو روی bridge بذارین بعد تو ویندوز بتونین PPPoe بسازین.یعنی برین تو مرورگر IE بعد ، از منوی تب
Tools==> Internet Option ===> Connections ==> ADD
بزنید و مراحلشو دنبال کنید.بگم گزینه ADD VPN نزنید.بعد تموم شد این کانکشن بذارین تو دسکتاب یعنی Create shortcut انجام بدین و بعد ده بار قطع و وصل کنید.اینطوری جواب میده.منم همین کار رو میکنم البته یک وقفه بین قطع و وصل بذارین مثلا 5 تا 10 ثانیه صبر کنید.رنج آی پی من 37.255 که خیلی بد شده ، 37.254 ، 5.220 هست.یک زمانی 5.221 گرفتم ولی دیگه اصلا وصل نمیشه به اون آی پی

bornamilad
02-09-2015, 11:31
امروز اینترنت به فنا رفت! دیگه سایت خارجی باز نمیشه.هر کاری میکنم ارور میده.فقط سایتهای ایرانی باز میشن.بعضی از سایتهای ایرانی که روی سرور خارجی هست بالا نمیان.داداشم که شیراز زندگی میکنه میگفت زنگ زده به شاتل که چرا اینطوری شده بهش میگن مشکلی نیست!
آقا دو روز ه اینترنت من هم نصف سایتا رو باز نمیکنه!!!چرا انقد داغونه؟؟؟حتی بعضی ف ..ی ..ل تر شکنا هم وصل نمیشن!!1کلافه شدم

mohandes
02-09-2015, 13:45
کجای کاری ؟! من یکی دو ساله خیلی وقتا سایتای دارای دامین .ir هم نمیتونم باز کنم :))) دویست تومن پول دادم وی چی ان نسبتا امن از یک شرکت خارجی خریدم که دیگه محتاج وی چی انهای مجانی (که معلوم نیست اطلاعات ما دست کی میفته) هم نباشم :)

ESPSV
02-09-2015, 14:42
برای من هم با پارس آنلاین هم سایتهای ir باز نمیشه
فاید با فیل کش برم تا سایت داخلی باز بشه
دیگه اینم از اون معجزه های اینترنت ایرانه که سایت داخلی
هم باز نمیشه

mohandes
02-09-2015, 14:46
شما باید مودم رو روی bridge بذارین بعد تو ویندوز بتونین PPPoe بسازین.یعنی برین تو مرورگر IE بعد ، از منوی تب
Tools==> Internet Option ===> Connections ==> ADD
بزنید و مراحلشو دنبال کنید.بگم گزینه ADD VPN نزنید.بعد تموم شد این کانکشن بذارین تو دسکتاب یعنی Create shortcut انجام بدین و بعد ده بار قطع و وصل کنید.اینطوری جواب میده.منم همین کار رو میکنم البته یک وقفه بین قطع و وصل بذارین مثلا 5 تا 10 ثانیه صبر کنید.رنج آی پی من 37.255 که خیلی بد شده ، 37.254 ، 5.220 هست.یک زمانی 5.221 گرفتم ولی دیگه اصلا وصل نمیشه به اون آی پی

اخوی واسه دیوایس اندرویدی راه چاره ای نداری؟
الان که این دوستمون از این رِنج آی پی گفت دیدم منم مشمول همین رَنج شدم :)

چند روزی میشه که وی چی انها هم داغون کردند (قبلا گفته بودم!) و الان دیگه حتی کلی طول میکشه تا وی چی ان کانکت بشه !!!! خاموش روشن کردن مودم هم جواب نمیده [emoji14]

bornamilad
02-09-2015, 16:26
دوست عزیز مخابراتیمون راه حلی ندارن واسه حل این مشکل؟؟:n23:سایتای خارجی که هیچ سایتای داخلی هم به زور باز میشن!!!!

M.Sadegh.M
02-09-2015, 19:37
ESPSV@

سلام
میگم این قسمت رزرو کجاست که من هم چک کنم میتونم رزرو کنم یا نه؟
داخل پنل گشتم نتونستم پیدا کنم.

سپاس:n16:

mohsen19x
02-09-2015, 19:43
@ESPSV

سلام
میگم این قسمت رزرو کجاست که من هم چک کنم میتونم رزرو کنم یا نه؟
داخل پنل گشتم نتونستم پیدا کنم.

سپاس:n16:

بفرما دوست عزیز

M.Sadegh.M
02-09-2015, 19:49
بفرما دوست عزیز

سپاس
این شماره مشتری چی هست؟
من نتونستم وارد بشم.

mohsen19x
02-09-2015, 19:55
سپاس
این شماره مشتری چی هست؟
من نتونستم وارد بشم.

وقتی با نام کاربری و پسورد وارد پنل شدید .... مطابق با عکس

M.Sadegh.M
02-09-2015, 20:01
من هم امتحان کردم ، اجازه رزرو نمیده.

سپاس از شما که راهنمایی کردید.:n16:

ESPSV
02-09-2015, 20:10
بفرما دوست عزیز

درود و تشکر
اجازه رزرو نمیده و میگه در حال حاضر همچین سرویسی رو خط فعال هست

mohsen19x
02-09-2015, 20:19
درود و تشکر
اجازه رزرو نمیده و میگه در حال حاضر همچین سرویسی رو خط فعال هست

درسته ...چون برای هر دو طرح یک user name میدهد .(بر خلاف کمپین )

Behrouz_se60
03-09-2015, 01:52
اخوی واسه دیوایس اندرویدی راه چاره ای نداری؟
الان که این دوستمون از این رِنج آی پی گفت دیدم منم مشمول همین رَنج شدم :)

چند روزی میشه که وی چی انها هم داغون کردند (قبلا گفته بودم!) و الان دیگه حتی کلی طول میکشه تا وی چی ان کانکت بشه !!!! خاموش روشن کردن مودم هم جواب نمیده [emoji14]

والا من هیچ وقت واسه آندروید کار نمیکنم فقط و فقط پی سی!
پی چی ان هم اصلا کانکت نمیشه همه مرورگر رفتم ولی الان فعلان داغونه.خب وقتی سایت ایرانی باز نمیشه چطوری بریم این پی چی ان؟

ESPSV
03-09-2015, 11:55
هیچ سایتی درست باز نمیشه صبح تا حالا
همه dns ی هم ست کردم فایده نداره
فیل کش هم کار نمیده
کلا قطع و وصل بودنش یکی شده
حتی سایتهای داخلی هم باز نمیشه

مخابرات یعنی افتضاح ... یعنی هر روز بدتر از دیروز

king2010
03-09-2015, 12:45
هیچ سایتی درست باز نمیشه صبح تا حالا
همه dns ی هم ست کردم فایده نداره
فیل کش هم کار نمیده
کلا قطع و وصل بودنش یکی شده
حتی سایتهای داخلی هم باز نمیشه

مخابرات یعنی افتضاح ... یعنی هر روز بدتر از دیروز

منم چند وقته همین مشکل را دارم
رنج آی پی تون چنده ؟ 5.219 ؟

ESPSV
03-09-2015, 13:29
منم چند وقته همین مشکل را دارم
رنج آی پی تون چنده ؟ 5.219 ؟

درود
رنچ آی پی من بیشتر 37.254 هست و بعضی مواقع 255
ولی کلا داغونه این مخابرات

nini bad
03-09-2015, 14:05
نمیدونم این اختلال ها چه زمانی قراره تمام بشه هر روز یک داستان جدیدی داریم خدا را شکر من یک سرویس دیگه دارم دوستانی که فقط مخابرات سرویس دارند واقعا خدا صبر بده بهتون...

mohandes
03-09-2015, 14:12
والا من هیچ وقت واسه آندروید کار نمیکنم فقط و فقط پی سی!
پی چی ان هم اصلا کانکت نمیشه همه مرورگر رفتم ولی الان فعلان داغونه.خب وقتی سایت ایرانی باز نمیشه چطوری بریم این پی چی ان؟
پی چی ان من هر چند الان پینگش داغون شده و خیلی هم دیر کانکت میشه ، اما حداقل کانکت میشه ..
خدا لعنت کنه هر کی باعث و بانی این وضعیت فی.لتر.ینگ.ه احمقانه‌س . احتمالا نرم افزار جدید از چین یا روسیه وارد کردن . شایدم خودشون نشستن یه چیزی مثل همین پلوتوی مزخرفشون واسه فیلترینگ نوشتن که این وضعیت رو درست کرده !

mrmmnb
03-09-2015, 14:45
درود
رنچ آی پی من بیشتر 37.254 هست و بعضی مواقع 255
ولی کلا داغونه این مخابرات
سلام
دقیقا منم توی همین رنج هستم و گاهی اوقات به ندرت میره 255 هر کاری میکنم هم رنج عوض نمیشه(20 روز گذشته رو هم چک کردم لامصب همین رنج هست و ندرت رفته 255 ولی قبلا اینجوری نبود و هر بار رنج های مختلف میداد)
جالب اینکه بعضی ای پی های این رنج دیگه وحشتانک داغون هستن حتی بعضی سایتای فارسی مثل سافت 98 یا وین فون رو باز نمیکنه و باید ای پی عوض کنم یا یه ای پی بهتر گیر بیاد (بماند که اون بهتر خودش چی هست)

دوستان یه سوال مودم قبلی که من داشتم (لینکسیس) وارد پنل مودم که میشدم دو تا گزینه کانکت و دیسکانکت داشت راحت به وسیله همون ای پی عوض میکردم اما الان مودم ایسوس گرفتم همچین گزینه نداره ایا راه کوتاهتری به جز خاموش و روشن کردن مودم توی ایسیو ها سراغ دارید؟ یکی دو مدل دیگه هم دیدم این گزینه کانکت و دیسکانکت رو دارن ولی شانس ما این ایسوس نداره

M.Sadegh.M
03-09-2015, 15:04
سلام
دقیقا منم توی همین رنج هستم و گاهی اوقات به ندرت میره 255 هر کاری میکنم هم رنج عوض نمیشه(20 روز گذشته رو هم چک کردم لامصب همین رنج هست و ندرت رفته 255 ولی قبلا اینجوری نبود و هر بار رنج های مختلف میداد)
جالب اینکه بعضی ای پی های این رنج دیگه وحشتانک داغون هستن حتی بعضی سایتای فارسی مثل سافت 98 یا وین فون رو باز نمیکنه و باید ای پی عوض کنم یا یه ای پی بهتر گیر بیاد (بماند که اون بهتر خودش چی هست)

دوستان یه سوال مودم قبلی که من داشتم (لینکسیس) وارد پنل مودم که میشدم دو تا گزینه کانکت و دیسکانکت داشت راحت به وسیله همون ای پی عوض میکردم اما الان مودم ایسوس گرفتم همچین گزینه نداره ایا راه کوتاهتری به جز خاموش و روشن کردن مودم توی ایسیو ها سراغ دارید؟ یکی دو مدل دیگه هم دیدم این گزینه کانکت و دیسکانکت رو دارن ولی شانس ما این ایسوس نداره

لازم نیست مودما خاموش روشن کنید.
من نمیدونم مودم ایسوس این قابلیت را داره یا نه ولی شما میتونید کابل تلفن را چند ثانیه از پشت مودم خارج کنید دوباره بزنید جا من خودم همین کارا میکنم.

ESPSV
03-09-2015, 15:30
سلام

درود
در مودم asus شما میتونید روی قسمت wan برید و یکبار از اون پایین روی apply کلیک کنین
مدل مودم من n12u_c1 هست و اینکار رو میکنم و چراغ لینک روشن میمونه و اینترنت قطع و وصل میشه
دیگه نمیره از اول لینک رو وصل کنه که طول بکشه
ولی بازم فایده نداره من بارها شده روی 255 هستم بعد میام میبینم خودش شده 254

mohandes
03-09-2015, 17:35
بدون وی چی ان که سایتهای مجاز هم باز نمیکنه ، با وی چی ان هم وضعیت پینگ به این صورت در میاد :

time=1018 ms, average=1018 ms
time=1028 ms, average=1023 ms
time=343 ms, average=796 ms
time=287 ms, average=669 ms
time=666 ms, average=668 ms
time=1022 ms, average=727 ms
time=1009 ms, average=767 ms
time=613 ms, average=748 ms
time=730 ms, average=746 ms
time=650 ms, average=736 ms
time=344 ms, average=669 ms
time=1023 ms, average=668 ms
time=628 ms, average=697 ms
time=962 ms, average=764 ms
time=1023 ms, average=800 ms

:D

FLiKS3R
03-09-2015, 19:06
سلام

من هم مودم ایسوس دارم، برای connect و disconnect کردن وارد پنل که میشم رو قسمت internet status که کلیک میکنم یه جدول میاد سمت راست صفحه که دکمه pause داره که همون disconnect هست و بعدش تبدیل میشه به renew که همون connect.

ESPSV
03-09-2015, 19:17
من هم مودم ایسوس دارم، برای connect و disconnect کردن وارد پنل که میشم رو قسمت internet status که کلیک میکنم یه جدول میاد سمت راست صفحه که دکمه pause داره که همون disconnect هست و بعدش تبدیل میشه به renew که همون connect.

درود
مودم من ایسوس هست اون جدول میاد ولی دکمه pause نداره اصلا
مدل شما چی هست ؟

پینگ من الان خوب شد و گوگل شده 110 میلی ثانیه

Reza_kd
03-09-2015, 19:42
سلام
من 3 روز پیش طرح حرفه ای ها یک ماهه را فعال کردم. طرح زرین را هم خیلی وقته که دارم. امروز از مخابرات زنگ زدن واسه وصل کردن حرفه ای ها. ولی بم گفتن نمی تونی همزمان 2 تا طرح با یک مودم داشته باشی. می خواستم بدونم واقعا اینطوریه؟ یه چیز دیگه اینکه گفت واسه تنظیمات مودم و اینا 19 هزار تومن هزینش می شه و از اونجایی که من طرح یکماهه انتخاب کردم اگه خواستم که باز تمدیدش کنم باید هر ماه به هر ماه اینا بیان واسم مودم را کانفیگ کنن؟

mohsen19x
03-09-2015, 19:51
سلام
من 3 روز پیش طرح حرفه ای ها یک ماهه را فعال کردم. طرح زرین را هم خیلی وقته که دارم. امروز از مخابرات زنگ زدن واسه وصل کردن حرفه ای ها. ولی بم گفتن نمی تونی همزمان 2 تا طرح با یک مودم داشته باشی. می خواستم بدونم واقعا اینطوریه؟ یه چیز دیگه اینکه گفت واسه تنظیمات مودم و اینا 19 هزار تومن هزینش می شه و از اونجایی که من طرح یکماهه انتخاب کردم اگه خواستم که باز تمدیدش کنم باید هر ماه به هر ماه اینا بیان واسم مودم را کانفیگ کنن؟

سلام..... اصلا اینگونه نیست ...بگوید حضوری خودتون پسورد و پوزر را دریافت می کنید (تا 19 هزار تومان از شما نگیرند ) ..... و احتیاجی هم به کانفیگ نیست فقط باید یوزر و پسورد طرح حرفه ایی را جایگزین طرح زرین کنید .....

Reza_kd
03-09-2015, 21:18
می شه همزمان دو تا طرح رو یدونه مودم داشت؟

ESPSV
03-09-2015, 21:20
می شه همزمان دو تا طرح رو یدونه مودم داشت؟

بله دوست عزیز

mrmmnb
04-09-2015, 22:28
لازم نیست مودما خاموش روشن کنید.
من نمیدونم مودم ایسوس این قابلیت را داره یا نه ولی شما میتونید کابل تلفن را چند ثانیه از پشت مودم خارج کنید دوباره بزنید جا من خودم همین کارا میکنم.

سلام
ایده جالبی بود تا حالا به ذهن خودم نرسیده بود خیلی سریع و به دردسر

درود
در مودم asus شما میتونید روی قسمت wan برید و یکبار از اون پایین روی apply کلیک کنین
مدل مودم من n12u_c1 هست و اینکار رو میکنم و چراغ لینک روشن میمونه و اینترنت قطع و وصل میشه
دیگه نمیره از اول لینک رو وصل کنه که طول بکشه
ولی بازم فایده نداره من بارها شده روی 255 هستم بعد میام میبینم خودش شده 254

ممنون
منم دقیقا همین مدل رو دارم الان نگاه کردم داره این قسمت رو
میرم چک میکنم ببینم چطوری هست

درود
مودم من ایسوس هست اون جدول میاد ولی دکمه pause نداره اصلا
مدل شما چی هست ؟

پینگ من الان خوب شد و گوگل شده 110 میلی ثانیه

منم این گزینه pause رو پیدا نکردم

laser1
05-09-2015, 00:00
دوستان من چندو روزیه که از مخابرات گرفتم مرکز استقلال
پورتش رو روی 2 مگ بستند و سرعت از 250 بیشتر نمیشه
ولی طرح آزاد یعنی هرچقدر حجم بگیری استفاده میکنی

حالا این طرح شباهنگ یا حرفه ای که شبانه هم داره سرعتش فرق میکنه؟ شنیدم از یه مغازه ای توی محله که میگفت روی 5مگه سرعتش
شبانه این طرح ها خوبه؟

omniahd
05-09-2015, 02:55
سلام
هرکس میخاد مثل من ساعت 4 صبح 200 مگ دانلود کنه و یک ساعت و نیم منتظر بمونه تا این 200مگ دانلودش تمام بشه حتما بره اینترنت 10 مگ مخارات بگیره!
ازما گفتن بود!!!

ESPSV
05-09-2015, 06:25
درود
روی مخابرات از فیل کشی میشه استفاده کرد ؟
از من هیچ کدوم کار نمیکنه
ولی روی پارس همش کار میکنه
یعنی کلا مخابرات پوت 80 رو فقط باز گذاشته انگار :n13:

nini bad
05-09-2015, 08:55
درود
روی مخابرات از فیل کشی میشه استفاده کرد ؟
از من هیچ کدوم کار نمیکنه
ولی روی پارس همش کار میکنه
یعنی کلا مخابرات پوت 80 رو فقط باز گذاشته انگار :n13:

درود
سه روزی هست یک سری اختلال ها وجود داره و اصلا هیچگونه چیز شکنی متصل نمیشود.

mrmmnb
05-09-2015, 10:23
برا من l2tp کار میکنه البته رو کامیپوتر تست نکردم رو گوشی استفاده میکنم
چون حجمی هست به درد کامیپوتر نمیخوره و فقط تو گوشی ازش استفاده میکنم
البته الان تست کردم روی کامپیوتر وصل نشد ولی توی همین لحظه روی گوشی وصل شد!!!(قبلا روی کامیپوتر هم وصل میشد الان اینجوری شده!!)

i!i!i!
05-09-2015, 14:39
این طرح شباهنگ جدیده یا همون طرح حرفه ای هاست ؟ تو سایت ساعت شبانه رایگانش رو 3 تا 9 صبح زده

mohsen19x
05-09-2015, 14:53
این طرح شباهنگ جدیده یا همون طرح حرفه ای هاست ؟ تو سایت ساعت شبانه رایگانش رو 3 تا 9 صبح زده
از لحاظ سرعت و درصد تخفیف همان هست.

esfahanweb
05-09-2015, 15:25

!!!!!!!!!!

از لحاظ سرعت و درصد تخفیف همان هست.

mohsen19x
05-09-2015, 18:02
!!!!!!!!!!

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mamad24
05-09-2015, 20:01
دوستانی که مشکل فیل کش دارن میتونن از فری گیت و هات اسپاد شیلد استفاده کنن که فعلآ مشکلی نداره.

yuzarsiff
05-09-2015, 21:10
دوستان ی سوال
من طرحم حرفه ای 1 ماهه 4 گیگ هست
من وارد پنل کاربریم که میشم برای چک کردم حجم باقی مانده دو مورد بهم نشون میده :

ترافیک دائمی باقی مانده (MB):

1347

ترافیک اعتباری باقی مانده (MB):

0

دائمی و اعتباریش رو متوجه نمیشم ؟!

mamad24
06-09-2015, 14:20
دوستان ی سوال
من طرحم حرفه ای 1 ماهه 4 گیگ هست
من وارد پنل کاربریم که میشم برای چک کردم حجم باقی مانده دو مورد بهم نشون میده :

ترافیک دائمی باقی مانده (MB):
1347

ترافیک اعتباری باقی مانده (MB):
0

دائمی و اعتباریش رو متوجه نمیشم ؟!

ترافیک دائمی همونه که جدا شارژ میکنیم و مدتش نامحدوده ترافیک اعتباری هم همون 4 گیگ میباشد یا به عبارتی همون ترافیکی که اول هر ماه بعد از شارژ سرویس بهمون میدن مدتشم وقتی روش کلیک کنی مینویسه. از من که طرح حرفه ای نیست مدتش 45 روزه طرح حرفه ای رو اطلاعی ندارم.

Farhad 8904
06-09-2015, 16:57
سلام
دوستان کسی میدونه اگر خط رانژه شده باشه اما مودم لینک نداشته باشه مشکل از کجاست؟؟
سیم کشی مشکلی نداره تست سر خط هم انجام دادم اما فرقی نکرد.
فقط در حد چند ثانیه لینک ADSL روی مودم روشن و خاموش میشه و بعد قطع میشه.

esfahanweb
06-09-2015, 20:24
یا خط اصلاً رانژه نشده یا پورتتان در مرکز خراب است ، تماس بگیرید با 2020 برای بررسی موضوع

سلام
دوستان کسی میدونه اگر خط رانژه شده باشه اما مودم لینک نداشته باشه مشکل از کجاست؟؟
سیم کشی مشکلی نداره تست سر خط هم انجام دادم اما فرقی نکرد.
فقط در حد چند ثانیه لینک ADSL روی مودم روشن و خاموش میشه و بعد قطع میشه.

qwertyuz
07-09-2015, 12:37
با سلام بر دوستان.
من نمی تونم وارد سامانه پلوتون بشم.بقیه دوستانم همین مشکل را دارن؟

- - - Updated - - -

با سلام بر دوستان.
من نمی تونم وارد سامانه پلوتون بشم.بقیه دوستانم همین مشکل را دارن؟

taoren
07-09-2015, 14:17
سلام ، یکی از آشناهامون داره به امید خدا میره اصفهان. میخواستم دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن که از کجا سرویس بگیرن بهتره

شمارشم 0313 - 6332466
به محلش میگن دنارد فکر کنم یا یه همچین چیزی

ESPSV
07-09-2015, 15:48
قرار بوده 10 مگ باشه

mrmmnb
07-09-2015, 19:11
سلام
بچه ها الان یه ای پی عجیب بهم داده!!
2.183.148.123
کسی داشته تا حالا؟؟

- - - Updated - - -

سلام
2.183.148.123
کسی داشته تا حالا؟؟

FLiKS3R
07-09-2015, 23:57
سلام
2.183.148.123
کسی داشته تا حالا؟؟

- - - Updated - - -

سلام
2.183.148.123
کسی داشته تا حالا؟؟
سلام. به من که تا حالا این رنج آی پی رو نداده. ولی مدتیه آی پی هایی که به من میده با 5.219 شروع میشه و به سختی میشه با قطع و وصل کردن از یه رنج دیگه آی پی گرفت. اغلب همینه

Shahin031
08-09-2015, 02:07
سلام
2.183.148.123
کسی داشته تا حالا؟؟

سلام
من چندسری این رنج 2.183 رو داشتم مشکلم این بود با سرور بعضی مسنجرا مثل تلگرام کانکت نمیشد

omniahd
08-09-2015, 21:24
منم با آی پی 5.219 به بعضی مسنجرا کانکت نمیشم و مجبورم از دیتای ایرانسل استفاده کنم
رو همین آی پی هم قفل کرده خداروشکر!!!

laser1
09-09-2015, 01:21
این پشتیبان های مخابرات که سوادشون در حد ننجون خدا بیامرز منه
دوستان من حجم 1گیگ که گرفته بودم تموم شد
بعدش نوشت که به صورت خودکار تمدید شده
تمدید اعتبار خودکار(شبانه)
حالا نمیدونم این شبانه که جلوش نوشته یعنی چه
حجم باقی مونده هم تو پنل خودشون میزنه 900مگ ولی بعد از اینکه کانکت میشی اینترنت نداره
پینگ هم نمیده 8.8.8.8 که میگیری میزنه destination not reachable

تو پنل خود مودم هم میزنه که کانکت شده
ولی اینترنت نداری میدونید مشکلش چیه؟

esfahanweb
09-09-2015, 05:27
تست سرویس حرفه ای

toufan
09-09-2015, 05:58
این پشتیبان های مخابرات که سوادشون در حد ننجون خدا بیامرز منه
دوستان من حجم 1گیگ که گرفته بودم تموم شد
بعدش نوشت که به صورت خودکار تمدید شده
تمدید اعتبار خودکار(شبانه)
حالا نمیدونم این شبانه که جلوش نوشته یعنی چه
حجم باقی مونده هم تو پنل خودشون میزنه 900مگ ولی بعد از اینکه کانکت میشی اینترنت نداره
پینگ هم نمیده 8.8.8.8 که میگیری میزنه destination not reachable

تو پنل خود مودم هم میزنه که کانکت شده
ولی اینترنت نداری میدونید مشکلش چیه؟

مودم رو ریست کن.

nini bad
09-09-2015, 12:19
تست سرویس حرفه ای

اینطور که از اسپید تست مشخص هست پورت شما روی ۱۲
...بسته شده

esfahanweb
09-09-2015, 13:04
خیر ، روی 16 مگ بسته شده است :n02:

که از اسپید تست مشخص هست پورت شما روی ۱۲ مگ
بسته شده...

- - - Updated - - -

mohsen19x
09-09-2015, 14:07
سرعت 10 مگ ...رنج 37.254

ramin123789
09-09-2015, 14:18
سرعت 10 مگ ...رنج 37.254

چرا اینقدر کمه 10مگت؟؟؟
همیشه اینجوریه؟؟

esfahanweb
09-09-2015, 14:52
با سرور اصفهان و پینگ 413 میلی ثانیه!!!! :n02::n02:
خوشبختانه این تست خیلی چیزها را نشان میدهد:n02::n02:

سرعت 10 مگ ...رنج 37.254

M.Sadegh.M
09-09-2015, 15:14
خیر ، روی 16 مگ بسته شده است :n02:

- - - Updated - - -

چجوری براتون رو 16 مگ بستند؟

mohsen19x
09-09-2015, 18:29
چرا اینقدر کمه 10مگت؟؟؟
همیشه اینجوریه؟؟

اکثر مواقع که نه ؛ ولی بهترین حالت بیشتر از 800 نمیشه و 80 درصد مواقع بین 60 تا 480 متغییر می باشد .

mohsen19x
09-09-2015, 18:54
با سرور اصفهان و پینگ 413 میلی ثانیه!!!! :n02::n02:
خوشبختانه این تست خیلی چیزها را نشان میدهد:n02::n02:

بله ؛ دقیقا .. با شما هم عقیده هستم :n01:

esfahanweb
09-09-2015, 19:10
من نه سرویس خاصی خریدم نه درخواستی دادم ، پریروز صبح حدود ساعت 9 دیدم لینک ADSL پرید ، چند بار مودم را خاموش روشن کردم درست نشد
اول صبح هم بود و کار داشتم ،مودم را روشن گذاشتم و رفتم سرکار ، از محل کارم زنگ زدم 2020 و پشتیبانی گفت مشکلی نداره و الان مودمت وصله
شب هم خسته بودم زیاد دقت نکردم ، دیروز صبح که بلند شدم دیدم از حجم معمول دانلود شبانه حدود 2 گیگ بیشتر دانلود کردم اول فکر کردم IDM زودتر دانلود را شروع کرده
بعد که دیدم همه چیز درسته رفتم روی ADSL و دیدم که 16 مگ سینک شده ، البته از دیشب که مدام مودم را چک میکنم بعضی اوقات 14 و یا 15 مگ هم میشود
مرکز ولی عصر اصفهان هم هستم
امیدوارم دوباره بیخبر برش نگردوند روی 10 مگ

چجوری براتون رو 16 مگ بستند؟

eightskh
09-09-2015, 19:15
من نه سرویس خاصی خریدم نه درخواستی دادم ، پریروز صبح حدود ساعت 9 دیدم لینک ADSL پرید ، چند بار مودم را خاموش روشن کردم درست نشد
اول صبح هم بود و کار داشتم ،مودم را روشن گذاشتم و رفتم سرکار ، از محل کارم زنگ زدم 2020 و پشتیبانی گفت مشکلی نداره و الان مودمت وصله
شب هم خسته بودم زیاد دقت نکردم ، دیروز صبح که بلند شدم دیدم از حجم معمول دانلود شبانه حدود 2 گیگ بیشتر دانلود کردم اول فکر کردم IDM زودتر دانلود را شروع کرده
بعد که دیدم همه چیز درسته رفتم روی ADSL و دیدم که 16 مگ سینک شده ، البته از دیشب که مدام مودم را چک میکنم بعضی اوقات 14 و یا 15 مگ هم میشود
مرکز ولی عصر اصفهان هم هستم
امیدوارم دوباره بیخبر برش نگردوند روی 10 مگ
بعضی isp ها هم مانند شاتل روی 15 مگابیت بسته اند.

laser1
09-09-2015, 21:01
بیشتر وقت ها سرعت روی 2مگ میبندند ولی الآن سرعت تقریبا روی 8مگه و تا1مگابایت دانلود میده

omniahd
10-09-2015, 01:43
تست نت 10 مگ

ramin123789
10-09-2015, 01:54
تست نت 10 مگ

خوبه دیگه.ازین بیشتر؟:n19:

omniahd
10-09-2015, 02:17
خوبه دیگه.ازین بیشتر؟:n19:

آره بخدا راست میگی
من بیشتر نگران اینم ایناکه بیشتر سرعت و دادن به من یه وقت در حق بقیه بی انصافی و بی عدالتی نشه؟؟؟!!!

esfahanweb
10-09-2015, 02:35
سرویس حرفه ای 10 مگ
تست همین الان

omniahd
10-09-2015, 03:02
سرویس حرفه ای 10 مگ
تست همین الان

شرکت مخابرات وظیفه داره به همه کاربراش سرعتی رو بده که شما دارید
ولی این چیزی که ما حس میکنیم اینه که تعداد محدودی این سرعت شما رو دارن(حداقل تو این تایپیک اینجوریه)
پس نتیجه میگیریم که مخابرات داره خیلی خیلی خیلی بد عمل میکنه به وعده ها و اون نیازهای ابتدایی که ما براش پول دادیم
و اینکه در مورد شما فقط یک نظر میشه داد و اونم اینه که دوست عزیز خوشبحالتون که اون چیزی رو دارید که باید داشته باشید و حقتون هست و بخارش پول داید
و برعکسش واسه ماها که وضعیتمون نتمون خراب بوده و هست و احتمالا خواهد بود
و متاسفم به خاطر اینکه وضعیتمون جوری بوده و هست که واسه ی داشتن چیزای مسخره ای که نیازهای ابتدایی هر فردی واسه زندگی توی مملکتش هست (از جمله همین نت) باید هفت خان رستم رو رد کنیم و سه چهارم عمرمون رو بگذرونیم تا شاید بتونیم به بعضیاش دست پیدا کنیم:n28::n28::n28:
شاد باشی دوست عزیز:n16:

esfahanweb
10-09-2015, 03:16
قطعاً و یقیناً وظیفه مخابرات این است که سرویسی که به مشترکینش میدهد برای تمامی آنها با یک سطح و با کیفیت مطلوب باشد
اما گویا در حال حاضر از اینکار عاجز است

به جهت حل مشکل شما دوست و سرور گرامی پیشنهاد میکنم PPPoE مودمتان را آنقدر قطع و وصل کنید تا IP از رنج 37.254 و یا 37.255 بگیرید
قطعاً مشکل پهنای باندتان با این IP حل خواهد شد

موفق و پیروز باشید

شرکت مخابرات وظیفه داره به همه کاربراش سرعتی رو بده که شما دارید
ولی این چیزی که ما حس میکنیم اینه که تعداد محدودی این سرعت شما رو دارن(حداقل تو این تایپیک اینجوریه)
پس نتیجه میگیریم که مخابرات داره خیلی خیلی خیلی بد عمل میکنه به وعده ها و اون نیازهای ابتدایی که ما براش پول دادیم
و اینکه در مورد شما فقط یک نظر میشه داد و اونم اینه که دوست عزیز خوشبحالتون که اون چیزی رو دارید که باید داشته باشید و حقتون هست و بخارش پول داید
و برعکسش واسه ماها که وضعیتمون نتمون خراب بوده و هست و احتمالا خواهد بود
و متاسفم به خاطر اینکه وضعیتمون جوری بوده و هست که واسه ی داشتن چیزای مسخره ای که نیازهای ابتدایی هر فردی واسه زندگی توی مملکتش هست (از جمله همین نت) باید هفت خان رستم رو رد کنیم و سه چهارم عمرمون رو بگذرونیم تا شاید بتونیم به بعضیاش دست پیدا کنیم:n28::n28::n28:
شاد باشی دوست عزیز:n16:

zxzxcvcv
10-09-2015, 06:46
نمیدونم کامپیوتر من مشکل پیدا کرده یا این فیلم جدید مخابراته
دیشب توی دانلود شبانه اینترنت بعد از 1 گیگ دانلود خود به خود قطع میشد
طرح کمپین 2 مگ.
بقیه دوستان مشکلی نداشتن ؟

mohsen19x
10-09-2015, 06:54
نمیدونم کامپیوتر من مشکل پیدا کرده یا این فیلم جدید مخابراته
دیشب توی دانلود شبانه اینترنت بعد از 1 گیگ دانلود خود به خود قطع میشد
طرح کمپین 2 مگ.
بقیه دوستان مشکلی نداشتن ؟

حقیقتا من دانلودم به 1 گیگ نمیرسه با این سرعت !!!

asgharpalang
10-09-2015, 07:15
توجه توجه

کسانی که میخان نت بخرن حتما بخونن :
1 - اینترنت مخابرات اصفهان عالیه چه از نظر پینگ چه از نظر سرعت شاید میشه گفت بهترین نت ایرانه ولی ... فقط برای یک ماه اول :n09:
بعد از یک ماه نت شما به طرز فجیهیییی نابود میشه ! پینگ بالااااا قعطی و وصلی های مکرر تایم اوت و باز نکردن بعضی سایت ها و سرعت دانلود کمی کاهش پیدا میکنه
و همچنین قعطی در دانلود شبانه

2- وقتی زنگ میزنی پشتیبانی جوابی که میگیری اینه ؟ : مشکل در شبکست تا 5 ساعت دیگه درست میشه بعد که درست شد فرداش باز قطع میشه
باز زنگ میزنی میگه مشکل در شبکست ... :|
بعد میگی خانوم آقا این نت ماه اول چرا اینقد عالی بود چرا الان خرابه میگی این استراتژی مخابراته ؟ میگه نه اینا همش شایعاتههههه کی گفته به کسی این چیزا رو نگین
با کلی زنگ زدن میگن بیا یه چن تا DNS بزن تو نتت شاید بهتر شد ؟! میگی آخه چراااا؟ چرا DNS نیازه ؟ اصلا مگه عالی نبود ؟ ؟ ؟ چرا اینجوری شده ؟ ؟ ؟ میگی خرابی برا 1 روز 2 روز نه 2 ماه آخه که
تازه DNS هم که میزنی درست نمیشه

3- من الان 3.5 ماهه مخابراتو دارم و تجربه کردم که میگم چن تا دیگه از دوستامم همین تجربه رو داشتن که میگم
به نظر من فقط برای 1 ماه این نت رو بخرین و بعد بندازینش دور

omniahd
10-09-2015, 11:28
توجه توجه

کسانی که میخان نت بخرن حتما بخونن :
1 - اینترنت مخابرات اصفهان عالیه چه از نظر پینگ چه از نظر سرعت شاید میشه گفت بهترین نت ایرانه ولی ... فقط برای یک ماه اول :n09:
بعد از یک ماه نت شما به طرز فجیهیییی نابود میشه ! پینگ بالااااا قعطی و وصلی های مکرر تایم اوت و باز نکردن بعضی سایت ها و سرعت دانلود کمی کاهش پیدا میکنه
و همچنین قعطی در دانلود شبانه

2- وقتی زنگ میزنی پشتیبانی جوابی که میگیری اینه ؟ : مشکل در شبکست تا 5 ساعت دیگه درست میشه بعد که درست شد فرداش باز قطع میشه
باز زنگ میزنی میگه مشکل در شبکست ... :|
بعد میگی خانوم آقا این نت ماه اول چرا اینقد عالی بود چرا الان خرابه میگی این استراتژی مخابراته ؟ میگه نه اینا همش شایعاتههههه کی گفته به کسی این چیزا رو نگین
با کلی زنگ زدن میگن بیا یه چن تا DNS بزن تو نتت شاید بهتر شد ؟! میگی آخه چراااا؟ چرا DNS نیازه ؟ اصلا مگه عالی نبود ؟ ؟ ؟ چرا اینجوری شده ؟ ؟ ؟ میگی خرابی برا 1 روز 2 روز نه 2 ماه آخه که
تازه DNS هم که میزنی درست نمیشه

3- من الان 3.5 ماهه مخابراتو دارم و تجربه کردم که میگم چن تا دیگه از دوستامم همین تجربه رو داشتن که میگم
به نظر من فقط برای 1 ماه این نت رو بخرین و بعد بندازینش دور

یاد ماه اول خودم افتادم
همه چیز عالی
دانلود شبانه با سرعت 950 تا
پینگ 35
بعد از یک ماه ورق برگشت و همه چیز نابود شد
البته سرعتم رو کلا بعد از یک ماه نصف کردن و کم کم مشکلات بیشتر شد

asgharpalang
10-09-2015, 11:59
یاد ماه اول خودم افتادم
همه چیز عالی
دانلود شبانه با سرعت 950 تا
پینگ 35
بعد از یک ماه ورق برگشت و همه چیز نابود شد
البته سرعتم رو کلا بعد از یک ماه نصف کردن و کم کم مشکلات بیشتر شد

ابولا ابولا درست مثل خودمی داداش ...
مطمینم اونایی هم که الان دارن تعریف میکنن بعد یک ماه میان اینجا و هرچی از دهنشون در میاد به مخابرات میگن
البته سرویس های دیگه هم باور کن کم و ببیش مشکلاتی دارن ولی من تست نکردم من فقط تجربه خودم از مخابراتو گفتم

ramin123789
10-09-2015, 12:06
ابولا ابولا درست مثل خودمی داداش ...
مطمینم اونایی هم که الان دارن تعریف میکنن بعد یک ماه میان اینجا و هرچی از دهنشون در میاد به مخابرات میگن
البته سرویس های دیگه هم باور کن کم و ببیش مشکلاتی دارن ولی من تست نکردم من فقط تجربه خودم از مخابراتو گفتم

الان من ماه دومم هست مخابرات دارم هیچ فرقی نکرده با ماه پیش
کمپیندارم سرعت 130 شبی 2گیگ راحت میگیرم

laser1
10-09-2015, 12:08
حقیقتا من دانلودم به 1 گیگ نمیرسه با این سرعت !!!

شما پینگت به سرور ایران بالاس
اگه با کابل وصلی کابلت مشکل داره
یا اگه با وای فای وصلی درست آنتن نمیده و مشکل داری
و اگه هیچ کدوم این ها نیست قطعا خط تلفنت نویز داره یا سیم کشی داخل خونه ایراد داره

asgharpalang
10-09-2015, 12:24
الان من ماه دومم هست مخابرات دارم هیچ فرقی نکرده با ماه پیش
کمپیندارم سرعت 130 شبی 2گیگ راحت میگیرم

مخابرات دوست داره :)
ایشالا هر وقت خراب شد یه پیقام خصوصی بده تو آمارم ثبتش کنم
فک کنم رکورد شیکوندی
بعدم همه چیز سرعت دانلود نیست
سرعت آپلود + پینگ + سرعت باز کردن صفحه هم مهمه

ramin123789
10-09-2015, 12:37
مخابرات دوست داره :)
ایشالا هر وقت خراب شد یه پیقام خصوصی بده تو آمارم ثبتش کنم
فک کنم رکورد شیکوندی
بعدم همه چیز سرعت دانلود نیست
سرعت آپلود + پینگ + سرعت باز کردن صفحه هم مهمه

صفحه خوب باز میکنه مشکلی نیست.پینگ هم داخلی 50حداکثر .
تا ابد هم خراب نخواهد شد تا بعضیا بسوزند.خخخخخخ:n19:

mohsen19x
10-09-2015, 12:44
شما پینگت به سرور ایران بالاس
اگه با کابل وصلی کابلت مشکل داره
یا اگه با وای فای وصلی درست آنتن نمیده و مشکل داری
و اگه هیچ کدوم این ها نیست قطعا خط تلفنت نویز داره یا سیم کشی داخل خونه ایراد داره

ممنون دوست عزیز ... تمام موارد قبلا چک شده ... از دو نوع سیم کابل استفاده شده ...حتی چندین نمونه سیم تلفن از پریز تا مودم تست شده (البته این مواردی بوده که درصد احتمالش را صفر میدونستم و لی از سر کنجکاوی و جای هیچ شکی باقی نماند این کار ها را انجام دادم ....) و مهمتر از همه نویز خط من 5 هست و SNR آن هم 30 هست ...که باعث نویز نمیشه ..

asgharpalang
10-09-2015, 12:52
صفحه خوب باز میکنه مشکلی نیست.پینگ هم داخلی 50حداکثر .
تا ابد هم خراب نخواهد شد تا بعضیا بسوزند.خخخخخخ:n19:

داداش پینگ داخلی 50 یکی از گند ترین پینگ ها برای بازی آنلاینه میتونی بپرسی !
داخلی من 30 هست پینگ خارجیم 230 اون موقع آتیش میگیرم تو بازی اون موقت تو داری میگی 50 ؟ :[

ramin123789
10-09-2015, 12:57
داداش پینگ داخلی 50 یکی از گند ترین پینگ ها برای بازی آنلاینه میتونی بپرسی !
داخلی من 30 هست پینگ خارجیم 230 اون موقع آتیش میگیرم تو بازی اون موقت تو داری میگی 50 ؟ :[

من اصلا بازی آنلاین نمیکنم.
خطم نویز داره وگرنه 10مگابیت سرعت داشتم. الان رو 3مگ بستن.
سرعت دانلود 350حدودا هست.
وو اینکه مخابرات بهترین isp ایران هست.:n20:

asgharpalang
10-09-2015, 13:04
قطعاً و یقیناً وظیفه مخابرات این است که سرویسی که به مشترکینش میدهد برای تمامی آنها با یک سطح و با کیفیت مطلوب باشد
اما گویا در حال حاضر از اینکار عاجز است

به جهت حل مشکل شما دوست و سرور گرامی پیشنهاد میکنم PPPoE مودمتان را آنقدر قطع و وصل کنید تا IP از رنج 37.254 و یا 37.255 بگیرید
قطعاً مشکل پهنای باندتان با این IP حل خواهد شد

موفق و پیروز باشید

آقای esfahanweb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما این قضیه 1 ماهه رو تایید میکنید ؟! معلومه که نه ؟! پس ولش

شما نمیخاد بر این باشید که سرویس همه رو یکسان کنید به جاش بیاید مشکل همه رو اینجوری حل کنید

1- سرویس مخصوص دانلودر ها | سرعت دانلود: بالا | سرعت آپلود : متوسط | پینگ : ضعیف
2-سرویس مخصوص آپلودر ها | سرعت دانلود :متوسط یا کم | سرعت آپلود: بالا | پینگ : ضعیف
3-سرویس مخصوص گیمر های آنلاین | سرعت دانلود: متوسط یا کم | سرعت آپلود: متوسط | پینگ : بسیار عالی

Lord Farshad
10-09-2015, 23:31
آقا این حرف ها و تئوری های توطئه چیه الکی میریزید که نمیدونم یک ماه اول خوبه و بعدش داغون میکنند!؟ والا ما که چند ماهه داریم، به جز چند هفته پیش که همه مشکل داشتند و با کاهش سرعت روبرو بودند، مشکلی نداشته.

حتی قطعی مخابرات هم برای من از پارس آنلاین کمتره و به جز امشب که از یه 2 ساعت پیش اینترنت قطع شده، خدا رو شکر قطعی هم نداشتم. فعلا به وای فای همسایه وصل شدم :دی اولش فکر کردم شاید مشکل از من یا نهایت مرکز شهید قندی باشه ولی به این 2020 هم میزنگی اشغال میزنه اصلا، احتمالا الان قطعی داره مخابرات.

ramin123789
10-09-2015, 23:53
آقا این حرف ها و تئوری های توطئه چیه الکی میریزید که نمیدونم یک ماه اول خوبه و بعدش داغون میکنند!؟ والا ما که چند ماهه داریم، به جز چند هفته پیش که همه مشکل داشتند و با کاهش سرعت روبرو بودند، مشکلی نداشته.

حتی قطعی مخابرات هم برای من از پارس آنلاین کمتره و به جز امشب که از یه 2 ساعت پیش اینترنت قطع شده، خدا رو شکر قطعی هم نداشتم. فعلا به وای فای همسایه وصل شدم :دی اولش فکر کردم شاید مشکل از من یا نهایت مرکز شهید قندی باشه ولی به این 2020 هم میزنگی اشغال میزنه اصلا، احتمالا الان قطعی داره مخابرات.

بله حرف شما کاملا صحیحه.بعضی ها نمیخواهند باور کنند مخابرات بهترین isp هست.

meshkiposh2200
11-09-2015, 00:47
سلام سرویس من از اول شب تا هالا وصل نمیشه زنگ هم میزنم عصن نمیزاره به اپراتور وصل شم و یه پیغام خودکار گذاشتند که اختلال سراسری هستش البته میگه باز کردن سایت نه قطعی کامل .واقعن سراسریه ؟(الان هم با ایرانسل پست میزارم)

Lord Farshad
11-09-2015, 00:49
سلام سرویس من از اول شب تا هالا وصل نمیشه زنگ هم میزنم عصن نمیزاره به اپراتور وصل شم و یه پیغام خودکار گذاشتند که اختلال سراسری هستش البته میگه باز کردن سایت نه قطعی کامل .واقعن سراسریه ؟(الان هم با ایرانسل پست میزارم)

آره، توی پست قبلیمم گفتم، مثل اینکه مشکل دارند فعلا و نت قطع هستش. منم از نت همسایه وصل شدم :دی از این شرکتاست که روی مخابرات سرویس میدند (آریافون) ولی وصله.

mohsen19x
11-09-2015, 01:17
از من که وصل هست و مشکلی هم ندارم.... البته یک ماه پیش این اتفاق افتاد برام روزانه 10 - 12 ساعت نتم قطع بود 4-5 روز هم اینطوری بود

laser1
11-09-2015, 01:37
اینترنت مخابرات رو نصفه روش حساب کنید
یعنی آپتایمش تقریبا 50%
نیمی از مواقع متصل نمیشه یا اینترنت نداری
الآن هم جزء اون مقاطع قطعیه
اون هایی هم که وصل بودن مشکل نداره اکانتینگشون قطعه نمیتونی وصل بشی

omniahd
11-09-2015, 05:30
اینترنت من قطع شد تا ساعت 5 صبح که داشتم فیلم می دیدم که متوجه شدم نتم وصل شده
الانم جاتون خالی دارم با سرعت 900کیلو بایت دانلود میکنم
اما چه فایده که از فردا آش همون آش و کاسه ....

ویرایش!
همین الان سرعت داره میره رو به پایین! شد 650

asgharpalang
11-09-2015, 07:14

شما 1 ماه شبی 10 گیگ شبانه رایگان دانلود کنید اون موقع حالیتون میشه :)

مخابرات : شبانه رایگان دانلود میکنی ها ؟ ؟؟ :n24:

من: ببخشید غلط کردمـ دیگه این کارو نمی کنم :n03:

مخابرات :نه نمیشه باید مجازات شی حالا نشونت میدم :n23:

من : :n04:

-------------------------------------
دومن در همه ی مناطق نیست شاید در بیشتر مناطق یا نصف مناطق باشه

asgharpalang
11-09-2015, 07:22
دومن من از این پاسخگویای 2020 انتقاد یا حتی شکایت دارم

به خدا پاسخگو های 118 بیشتر از اینترنت سر در میارن

اینا بشون میگی مشکل دارم 4 تا جواب بیشتر بلد نیست :

1- هیتلر شکم استفاده میکنی ؟ (1) آره : بورو اونجا تیک اونو بردار (2) نه : خو پس هیچی
2- مشکل سراسری آقای محترم درست میشه
3-من یه ریسیت رو خطتون زدم نیم ساعت دیگه روشن کنید درست میشه .
4- من : درست نشد با اون بالایی ها ! مخابرات : DNS ست هست ؟
(1) نه : خو ست کن (2) آره : خو پاکش کن ست نباشه .

---------------------
به خدا دیگه الان منم کارشناس شدم اینقده زنگ زدم :n06::n26:
برم کسب درآمد کنم ؟ :n19:

vahid javani
11-09-2015, 08:38
آقا کسی می تونه وارد پنل بشه؟ همش میگه:
در حال حاضر ارتباط شما با سرویس دهنده برقرار نیست. با کلیک بر روی دکمه تائید، سامانه بصورت خودکار بروزرسانی خواهد شد. در صورتی که این پیغام تکرار شد از صحت ارتباط خود با سرویس دهنده اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که از این ارتباط اطمینان دارید با زدن کلید Ctrl+F5 اقدام به بروزرسانی سامانه نمایید.

با آدرس:

asgharpalang
11-09-2015, 09:29
آره داداش منم همین مشکلو دارم :)
مخابرات I LOVE YOU :n34:

vahid javani
11-09-2015, 09:31
از تصویر پروفایلت معلومه اینقد دم پنل منتظر موندین پیر شدین ... :n19:
خدا صبر بده .. خدا صبر بده ... :n20:

این اینترنت پیرمون کرد، دیشب فکر می کردم شارژم تموم شده هی شارژ کردم! بعدشم نمی گفت شارژ شد آخرش یا نه. خدا به خیر بگزرونه...

Lord Farshad
11-09-2015, 10:36
درود.

شما 1 ماه شبی 10 گیگ شبانه رایگان دانلود کنید اون موقع حالیتون میشه :)

اول از همه دو تا تذکر دوستانه که امیدوارم رعایت کنید، لطفا از زدن پست های پشت سر هم خودداری کنید، دکمه ی ویرایش رو برای همین گذاشتند + الفاظی مثل حالیتون میشه و ... به کار بردنش درست نیست.

اما در مورد پستتون (یا بهتر بگم پست هاتون) همونطور که از قبل هم قابل حدس بود، شما به خاطر نارضایتی هایی که داری، بیشتر حرفهاتون از سر همون نارضایتی و بدون مدرک خاصی، صرفا یه سری تئوری بعضا توطئه :دی هست اگر نه این حرف ها نیست، مثلا در مورد همین دانلود، سیستم من 99 درصد مواقع یک سره دانلود هست، دانلود هم شبی 15 یا 17 گیگ بوده حداقل توی شب ها، چند ماهی هم هست که سرویس دارم و هیچ مشکلی از این بابت نبوده.

پ.ن: در مورد قطعی هم من تا ساعت 3 و نیم بیدار بودم، قطع بود هنوز؛ دیگه الان بیدار شدم :دی که دیدم وصل شده، گویا از صحبت دوستان اینطور که مشخصه ساعت 5 وصل شده.