PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

nini bad
14-04-2015, 10:31
شرکت مخابرات ملزم به ارائه امکانات پایه و زیرساختی به عرضه کنندگان خدمات ICT شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرکت مخابرات ایران امکانات و زیرساخت هایی از قبیل کابل مسی و فیبر نوری را به صورت انحصاری در اختیار دارد که از جمله نیازهای اساسی برخی از شرکت های حوزه ICT به ویژه ارائه دهندگان اینترنت و اپراتورهای تلفن همراه به شمار می روند.
اما شرکت های مذکور برای استفاده از این امکانات در سال های گذشته با مشکلات بسیاری روبرو بودند که بهانه خوبی برای عدم توسعه برخی از خدمات و افزایش کیفیت سرویس های ارائه دهندگان اینترنت هستند.
وزارت ارتباطات دولت یازدهم در همان ماه های ابتدایی به عهده گرفتن مسئولیت، مشکل بوجود آمده بین شرکت ها و مخابرات را که دودش در چشم کاربران می رود، درک کرد و بر آن شد که راه حلی برای رفع این ایراد بزرگ بیاندیشد.
امروز خبری از سوی رگولاتوری اعلام گردید که نشان دهنده پیدا شدن روزنه های امید برای رفع این مشکل و بهبود خدمات ارائه شده به کاربران است. رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: در اصلاح پروانه شرکت مخابرات ایران یک ماده ۱۲ بندی پیش‌ بینی شده که در اختیار گذاشتن امکانات پایه‌ ای و زیرساخت‌ های دسترسی را به دیگر ارائه‌ کنندگان خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات دارای مجوز، الزامی کرده است.

علی اصغر عمیدیان گفت: براساس این ماده، شرکت مخابرات ایران موظف است خدمات و امکانات پایه‌ ای مانند فضای پسیو (فضای نصب تجهیزات غیرفعال)، برق، زوج سیم مسی، داکت و کانال را در چارچوب مقررات و تعرفه‌ های مصوب ارائه کند.
وی افزود: سایر امکاناتی که در هر زمان به عنوان مصادیق خدمات پایه‌ای از سوی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اعلام شود و یا برای ارائه سرویس از سوی شرکت های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در شبکه مورد نیاز باشد نیز از مصادیق دیگر ماده پیش‌ بینی شده در الحاقیه پروانه شرکت مخابرات ایران است.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: براساس ماده دو الحاقیه پروانه، در مواردی که به تشخیص کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای ارائه خدمات توسط سایر دارندگان پروانه، الزاماً نیاز به استفاده از فضای اکتیو باشد، شرکت مخابرات ایران موظف است مطابق با تصمیم کمیسیون اقدام کند.
عمیدیان تاکید کرد: اگر سایر ارائه‌کنندگان خدمات، برای استفاده از سیم مسی در سمت مشترک، نسبت به نصب کافو اقدام کنند، شرکت مخابرات ایران الزام دارد امکان اتصال با کافوی نوری خود را به نحوی فراهم کند که دسترسی به ‌سیم مسی را برای وی امکان‌پذیر سازد.
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در باره تعرفه‌ های خدمات ارائه شده از سوی شرکت مخابرات ایران گفت: شرکت مخابرات ایران باید طی شش ماهه اول سال ۹۴، پیشنهادات لازم درباره مقررات و تعرفه‌ های مورد نیاز برای خدمات مشمول ماده دو الحاقیه پروانه را به رگولاتوری اعلام کند که درصورت عدم اعلام در بازه زمانی مشخص شده، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در این مورد اقدام خواهد کرد.
او اضافه کرد: در استفاده از امکانات پیش‌ بینی شده در این ماده از پروانه شرکت مخابرات، سهم دارنده پروانه از بازار، مورد توجه قرار می گیرد و در صورتی که براساس تصمیم کمیسیون در مورد خدماتی، برای دارنده پروانه سهم بازار تعیین شود، ملزم به رعایت آن است.

mrmmnb
14-04-2015, 14:19
سلام
خبر بالا اگه اجرایی بشه تازه برا ما مصداق ضرب مثل «تا گوساله گاو شود دل صاحبش آب شود» میشه
دیگه چه برسه که من چشمم اب نمخوره انجام بشه اگرم بشه خود اون شرکت ها بدتر از مخابرات هستن
کلا چیزی توی ایران به اسم رقابت وجود نداره که مثلا بگیم اینا بیان بهتر میشه تجربه نشان داده همگی با هم میشن و بیشتر مشترک رو تحت فشار قرار میدن
با تشکر

pharm
14-04-2015, 16:41
یه هفتست بانک ملت درگاهش قطعه نمیشه شارژ خرید..........
شارژ خوری هم میکنه برا شما؟؟
من نمیدونم چجوری اینقدر زود تموم میشه فک کنم ساعت های 3 به بعد که ملت خوابن طرح شبانه رو بر میدارن .......یه وضعیه....

POP_0098
14-04-2015, 19:58
شارژ خوریش به این شکل نیست که تو بعضی ساعت ها شارژ بخوره

این شکلیه اقا من همه جا ویندوز را بستیم انتن وای فاری را بستیم مودم را هر چی روشن میکنیم شروع به چشمک زدن میکنه تو فایروال هم هر چی نگاه میکنم میبینم هیچ چیزی دسترسی به اینترنت نداره

ولی داره اینترنت چشمک میزنه انگار مثل وقتی هست که زیر دانلوده

خلاصه من که بعد این همه سال با اینترنت چی داره میشه تو بعضی وقتها

من شارژ 700 مگی را تو یک صبح تا ظهر از دست دادم به این خشگلی بدون این که کاری بتونم بکنم

i!i!i!
15-04-2015, 01:12
درگاه بانک ملت هنوز هم خرابه ؟ الان تکلیف من نوعی که شارژم تموم شده چیه ؟

sa@te
15-04-2015, 01:41
پورت من روی ۵ مگ بسته شده بود ! ۲ روزه بردنش رو ۲مگ !!!!!!!!

sa@te
15-04-2015, 01:44
به کی باید بگم مشکلمو ؟؟؟

بابا خط من ۵ ماه بود روی ۵مگ بود !!!!‌ یهو کردنش ۲ مگ !‌مگه میشه آخه ؟؟؟ این چه وضعیه !‌ عجبا !!!!

hossein_0907
15-04-2015, 02:29
خب بعد از 2 روز که اینترنت نداشتم (به خاطر مشکل عدم اتصال به بانک اومدم )

مشکل پکت لاس رو که همچنان حل نکرده اند گند جدید زده اند
همتون میدونید که دو روزه پلوتون مشکل داره و به درگاه بانک ملت متصل نمیشه !!!!! زنگ میزنیم بشون میگیم ما الان چیکار کنیم با کمال پررووووووییییییییی (مث بعضیا) میگن برین حضوری مرکز تلفن نزدیک خونتون شارژ کنید !!!!!

جالبه حدود 1 ماهی هم میشه که اگه شارژت تموم بشه دیگه پلوتون هم باز نمیشه برات !!!! این یعنی اوج حماقت یک شرکت !!!!!

دلیل اینکه پلوتون هم عوض نمیکنند کاملا معلومه . این سامانه پلوتون خیلی راحت میزان حجم مصرفیتون رو بیش از اون اندازه ای که مصرف کرده اید ثبت میکنه و این حجم خوری ها هم که اکثرا با مخابرات بش برخورد میکنید به دلیل این سامانه درجه یکشونه !!!!

mrmmnb
15-04-2015, 09:17
اقا نمیشه یه جوری یه شکایت دسته جمعی بزنیم ؟
البته کجاش رو نمیدونم ولی به خودشون بگیم فایده نداره مثلا اگه بشه شکایت دسته جمعی رو توی سامانه 195 ثبت کرد خوبه ولی بعید میدونم
کسی پیشنهادی داره؟

meysam2578
15-04-2015, 09:23
آره هنوز خرابه...شما از سایت 2020 شارژ کن و گزینه پرداخت توسط قبض تلفن رو انتخاب کن تا از طریق قبض پرداخت کنی. یا میتونی زنگ بزنی 2020 خودشونم برات هر چقدر بخوای شارژ میکنن و بعدا روی قبض تلفن پرداخت میکنی. حتما نیازی به بانک ملت نیست.

meysam2578
15-04-2015, 09:25
آره هنوز خرابه...شما از سایت 2020 شارژ کن و گزینه پرداخت توسط قبض تلفن رو انتخاب کن تا از طریق قبض پرداخت کنی. یا میتونی زنگ بزنی 2020 خودشونم برات هر چقدر بخوای شارژ میکنن و بعدا روی قبض تلفن پرداخت میکنی. حتما نیازی به بانک ملت نیست.

meysam2578
15-04-2015, 09:28
به کی باید بگم مشکلمو ؟؟؟

بابا خط من ۵ ماه بود روی ۵مگ بود !!!!‌ یهو کردنش ۲ مگ !‌مگه میشه آخه ؟؟؟ این چه وضعیه !‌ عجبا !!!!
سلام..چند روز صبر کن احتمالا خودش درست میشه. منم سرعتم 5 مگه..بعضی وقتا پیش اومده که روی 1 مگ هم حتی افت پیدا کرده. اما خودش درست شده. شاید هم روی خط تلفنت نویز وجود داره.

hossein_0907
15-04-2015, 10:38

دوست من فقط طرح زرین و کمپین رو میشه از طریق قبض هم پرداخت کرد و طرح حرفه ای ها فقط به صورت نقدی پرداخت میشه

sa@te
15-04-2015, 11:21
سلام..چند روز صبر کن احتمالا خودش درست میشه. منم سرعتم 5 مگه..بعضی وقتا پیش اومده که روی 1 مگ هم حتی افت پیدا کرده. اما خودش درست شده. شاید هم روی خط تلفنت نویز وجود داره.

فعلا که زنگ میزنم 2020 میگه نمیدونم چی چیو و اینا ! روی پیغام گیر که عذر خواهی کرده و گفته داریم درستش میکنیم ... فعلا نمیشه با پشتیبانی تماس حاصل کرد

nini bad
15-04-2015, 15:08
تمام اختلال های اخیر مربوط به فیلترینگ هوشمند است برای همین پشتیبانی ها پاسخگو نیستند...امیدوارم تمام این مشگلات که مربوط به زیرساخت هست کاملا برطرف بشه.

mostafa akbari
15-04-2015, 15:41
سامانه درست شد الان میتونید شارژ کنید

sa@te
15-04-2015, 17:03
اینکه خط من روی 5مگ بوده ، الان اومده روی 2 مگ ! ممکنه دیگه برنگردونند ؟باید چیکار کنم؟

sa@te
15-04-2015, 17:08
تماس گرفتم ، گفتند داریم تغییر سرور میدیم ، تا یکی دو روز آینده همه چیز درست میشه

mohsen19x
15-04-2015, 17:08
اینکه خط من روی 5مگ بوده ، الان اومده روی 2 مگ ! ممکنه دیگه برنگردونند ؟باید چیکار کنم؟

طرحت 10 مگ هست یا کمپین داری ؟؟؟؟

سرعتت دانلودت چند بوده ؟؟؟؟

sa@te
15-04-2015, 17:09
طرحت 10 مگ هست یا کمپین داری ؟؟؟؟

سرعتت دانلودت چند بوده ؟؟؟؟

طرح 10 مگ داشتم که روی 5مگ بسته شده بود ، سرعت دانلودم بیت 450 تا 510 بود . الان سرعت دانلودم روی 150 رفته

sky1sky
15-04-2015, 17:53
اقا نمیشه یه جوری یه شکایت دسته جمعی بزنیم ؟
البته کجاش رو نمیدونم ولی به خودشون بگیم فایده نداره مثلا اگه بشه شکایت دسته جمعی رو توی سامانه 195 ثبت کرد خوبه ولی بعید میدونم
کسی پیشنهادی داره؟
واسه شکایت دسته جمعی مثلا می تونین چن نفری که قرار گذاشتین شکایت در سامانه 195 جداگانه انجام بدین بعد از اتمام کار، یک کدومتون یک شکایت دیگه در سامانه 195 ثبت کنه و این دفعه کلیه شماره های رهیگیری سایر افراد یا کلبه شماره نامه شکایت هایی که هر کدوم رو ثبت کردین رو توی یک شکایت بنویسن تا بشه شکایت دسته جمعی

sa@te
16-04-2015, 10:03
دوستان من زنگ زدم ۲۰۲۰ میگم من طرحی که از اول گرفته بودم باید روی ۱۰ مگ میبستن اما روی ۵ بستن ! حالا هم اوردینش روی ۲مگ (طرح ولادت تا ولایت)
و ۴-۵ روز هست که سرعت مارو اوردین پایین ! سرعت دانلود من از ۴۷۰ اومده روی ۱۲۰ !!!!!!!! با کمال پررویی میگه همینه که هست ! فعلا ۲مگ میدیم بهتون :n04:

میگم اصلا دلیلش چی بوده سرعت مارو کم کردین ؟ میگه نمیدونم ولی مخابرات فعلا ۲مگ میده !!!!!!!!

ظاهرا هم فقط من این مشکل را پیدا کردم اینجا

sa@te
16-04-2015, 10:08
دوستان خواهشا یکی کمک کنه به من که باید چیکار کنم ! سرعتم که اومده پایین هیچ پینگمم رفته بالا ! یه بازی نمیتونم بکنم از بس لگ دارم

Lord Farshad
16-04-2015, 19:01
آری، دیروز این درگاه رو درست کردند، یه 6 گیگ علی الحسال شارژ کردم.

شانسم گفت دیروز صبح نرفتم و تنبلی گفت بذارش واسه امروز :دی که دیروز درست شد و امروز صبح گیگ خریدم، گفتم بذار راحت باشیم، یه مراجعه حضوری و بانک و ... از سرمون باز شد.

omniahd
16-04-2015, 19:24
دوستان من زنگ زدم ۲۰۲۰ میگم من طرحی که از اول گرفته بودم باید روی ۱۰ مگ میبستن اما روی ۵ بستن ! حالا هم اوردینش روی ۲مگ (طرح ولادت تا ولایت)
و ۴-۵ روز هست که سرعت مارو اوردین پایین ! سرعت دانلود من از ۴۷۰ اومده روی ۱۲۰ !!!!!!!! با کمال پررویی میگه همینه که هست ! فعلا ۲مگ میدیم بهتون :n04:

میگم اصلا دلیلش چی بوده سرعت مارو کم کردین ؟ میگه نمیدونم ولی مخابرات فعلا ۲مگ میده !!!!!!!!

ظاهرا هم فقط من این مشکل را پیدا کردم اینجا

منم اوایل سرعتم 10 مگ بود بعد کردنش 5 مگ. زنگم که زدم میگن مگه ما بیکاریم سرعتتون رو کم کنیم؟مشکل از طرف خودتونه!
الانم دیگه سرعت 10 مگ روحش شاده و یادش گرامی.

POP_0098
17-04-2015, 01:11
این سرعت را محدود کردن به دو مگ برای اینه که این طرح بی نهایت

که طرح مسخره ای هست را بفروشند

میدونید چرا

خوب اولین دلیل سرعت بالا بدون باید تو شب شما را با همان سرعت پشتیبانی کنند خوب کسی تو شب بتونه راحت رایگان دانلود کنه همه دانلود هاش را میزاره برای شب و روز کم ترین دانلود را انجام میده

دوم این که دو وب سایت که خود مخابرات راه اندازی کرده که فقط با طرح بی نهایت اصفهان دارند کار میکنند چرا باید همین دوتا سایت باشه برای این که

سه چهار گروه تو اینترنت ایران داریم

اول دانلود نرم افزار میکنند و بازی

دوم دانلود فیلم سریال

سوم گیم انلاین

چهارم وب گردی ...

حالا به جز دو تا دسته که مخابرات میتونه بدون مشکل قانونی کاربران زیادی را بکشونه روی با امکانات مثل همین طرح بی نهایت چه کاریه

حجم اینترنت بخره یک اینترانت راه اندازی میکنه و یک هزینه جدا از مشکرین میگیره مثل همین ۸۰۰۰ هزار تومان و راه وب سایتی میزنه که تو هر برج بجای درج تبلغات یک نوع مشتریک vip بدست میاره

اگر خیلی مخابرات به فکر مردم بود طرح اینترنت نامحدود را دوباره قرار میداد تا همه برند اون را تهیه کنند

اینا هم زور زدن های اخر مخابرات هست با امدن اینترنت های پرسرعت موبایل 3g و 4g کسی برای وب گردی نمیاد adsl بگیره

و برای دانلود هم اینجوری که بوش میاد اینترانت بیاد از این وب سایت های دولتی مثل قارچ سبز میشه زود میاد بیرون

که با اینترانت کار میکنه

sa@te
17-04-2015, 02:25
دوباره با پشتیبانی تماس گرفتم یه اقایی گفت، ما سرعت هیچکس را كم نكردیم. زیرساخت مخابرات به كل تغییر كرده كه علت این قطع ی اخیر همین بود. و برنامه و امكانات قراره از روز یك شنبه راه اندازی بشه، شما تا دوشنبه،سه شنبه صبر كن،اگه مشكلت درست نشد تماس بگیر ما درخواست میدیم سرعتتون را برگردونن

meysam2578
17-04-2015, 11:57
دوباره با پشتیبانی تماس گرفتم یه اقایی گفت، ما سرعت هیچکس را كم نكردیم. زیرساخت مخابرات به كل تغییر كرده كه علت این قطع ی اخیر همین بود. و برنامه و امكانات قراره از روز یك شنبه راه اندازی بشه، شما تا دوشنبه،سه شنبه صبر كن،اگه مشكلت درست نشد تماس بگیر ما درخواست میدیم سرعتتون را برگردونن
دیروزم بهت گفتم یه کم صبر کن درست میشه. اگه نشد مراجعه کن. چون منم حدود ده روز سرعت دانلودم از KB/S 90 بالاتر نمیرفت (بازم خوبه برا تو 200 هستش!!)و خیلی قطعی داشتم. حضوری رفتم پیش رییس مخابرات منطقه خودمون. که بهم گفتن کلا مشکل سراسریه. الانم سرعت دانلودم حدود 600 شده. اگه از شما درست نشد اون موقع حتما و صد در صد اقدام کن. چون طبق گفته خود مخابرات طرح زرین دارای پهنای باند 5 مگه. و نباید کمتر بهت بدن.

zxzxcvcv
17-04-2015, 12:10
نمیدونم این چیزی که من میخوام بگم ربطی به مشکل شما داره یا نه ولی
چند روز پیش پورت خط من تعویض شد به خاطر اینکه با پورت قبلی نمیتونستم به طرح بینهایت وصل شم.وقتی که پورت عوض شده بود Downstream خط برگشته بود به 3 مگ.برای همین رفتم مخابرات و بهشون گفتم که الان سرعت خط من 3 مگه و من طرح 10 مگ دارم.اون ها هم گفتند که Downstream رو میزارن روی 10 مگ.چند روز گذشت ولی سرعت من تغییر نکرد برای همین دوباره رفتم مخابرات و به مسئولش گفتم.اون هم گفت که در حال حاضر نمیشه سرعت هارو تغییر داد باید صبر کنید تا از اصفهان یک چیزی باز بشه(این جاشو درست یادم نیست)
شاید اون آقایی که به شما اینطوری گفته درست گفته

sa@te
17-04-2015, 13:23
خیلی ممنون از دوستان ٬ باشه من تا ۳ شنبه صبر میکنم درست نشد میرم پیگیری میکنم

mehdi speed 700
17-04-2015, 14:47
چقدر حرص میخورین بابا من یه عمره نت مخارات دارم یعنی مجبورم
خطم فیبر نوریه
طرح جدیدشونم خوبه اتفاقا شبانه رو یگانش چون من نمیتونم 220 بیشتر سرعت دانلود داشته باشم همون 220 رو میده
ماهی یک بارم یه چی شبا میزنم دانلود
اولین خط adsl فاز دو بهارستان رو من گرفتم از 7 سال پیش تا حالا 220 بالاتر نرفته :n08:
خدارو شکر این چند وقت شبانه رایگانم میدن
فقط یه مشکلی که هست از عصر تا ساعت 1 شب پنیگش میپوکه نمیشه بازی کرد:n28::n34:

javad75
17-04-2015, 21:05
من 1M طرح تابستان دارم قبلن سرعتش خیلی خوب بود ۱-۲ ماهی هست که سرعت دانلودش ۳۰-۴۰ KB شده!!!! از همه اینجوری شده؟ یا فقظ واسه من؟؟ جریان چیه؟؟؟ شکایت کنم،فایده داره؟؟

CmanDesign
17-04-2015, 22:34
این سرعت را محدود کردن به دو مگ برای اینه که این طرح بی نهایت

که طرح مسخره ای هست را بفروشند

میدونید چرا

خوب اولین دلیل سرعت بالا بدون باید تو شب شما را با همان سرعت پشتیبانی کنند خوب کسی تو شب بتونه راحت رایگان دانلود کنه همه دانلود هاش را میزاره برای شب و روز کم ترین دانلود را انجام میده

دوم این که دو وب سایت که خود مخابرات راه اندازی کرده که فقط با طرح بی نهایت اصفهان دارند کار میکنند چرا باید همین دوتا سایت باشه برای این که

سه چهار گروه تو اینترنت ایران داریم

اول دانلود نرم افزار میکنند و بازی

دوم دانلود فیلم سریال

سوم گیم انلاین

چهارم وب گردی ...

حالا به جز دو تا دسته که مخابرات میتونه بدون مشکل قانونی کاربران زیادی را بکشونه روی با امکانات مثل همین طرح بی نهایت چه کاریه

حجم اینترنت بخره یک اینترانت راه اندازی میکنه و یک هزینه جدا از مشکرین میگیره مثل همین ۸۰۰۰ هزار تومان و راه وب سایتی میزنه که تو هر برج بجای درج تبلغات یک نوع مشتریک vip بدست میاره

اگر خیلی مخابرات به فکر مردم بود طرح اینترنت نامحدود را دوباره قرار میداد تا همه برند اون را تهیه کنند

اینا هم زور زدن های اخر مخابرات هست با امدن اینترنت های پرسرعت موبایل 3g و 4g کسی برای وب گردی نمیاد adsl بگیره

و برای دانلود هم اینجوری که بوش میاد اینترانت بیاد از این وب سایت های دولتی مثل قارچ سبز میشه زود میاد بیرون

که با اینترانت کار میکنه

بنده به شخصه برای شما و امثالتون متاسفم . همین رو میتونم بگم فقط .
مشکل فعلی سرعت اینترنت مخابرات از طرف شرکت ارتباطات زیر ساخت هست و ربطی به طرح بی نهایت نداره ، توضیحات شما هم نوعی توهمات هست و صرفا کاربردش برای خودتون هست .

موفق باشید .

mykamran
17-04-2015, 23:09
من 1M طرح تابستان دارم قبلن سرعتش خیلی خوب بود ۱-۲ ماهی هست که سرعت دانلودش ۳۰-۴۰ KB شده!!!! از همه اینجوری شده؟ یا فقظ واسه من؟؟ جریان چیه؟؟؟ شکایت کنم،فایده داره؟؟
شما صفحات قبل را ببین میبینی چه گندی زدن.کلا اینترنت را نابود کردن.
چند روز دیگه فتوا ميدن اینترنت حرامه.

javad75
18-04-2015, 09:47
خدا لعنتشون کنه،عمرون پا اینترنت رفت، بدبختی اینه که از جای دیگه هم نمیتونم سرویس بگیرم.

با یکی از provider های adsl شهرمون (گلپایگان) صحبت کردم، میگفت از لحاظ فنی میتونیم روی خط تلفن شما adsl بدیم ولی مخابرات اجازه نمیده!،باید نامه بگیری از مخابرات!!!

hasanscofield
18-04-2015, 10:20
با سلام
خواستم از دوستان و اساتید سوال کنم ایا کسی با این مشکل در طرح بی نهایت فایل نیکو برخورده یا نه
من چهار روزی میشه که ثبت نام کردم و تنظیمات مودم رو که میخوام انجام بدم متاسفانه اخرین مرحله اجازه نمیده که ای پی رو ست کنم و یه همیچین اروری بهم میده کسی میدونه مشکل از کجاست
اینم تصاویر تنظیمات و ارور مربوطه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zxzxcvcv
18-04-2015, 11:45
با سلام
خواستم از دوستان و اساتید سوال کنم ایا کسی با این مشکل در طرح بی نهایت فایل نیکو برخورده یا نه
من چهار روزی میشه که ثبت نام کردم و تنظیمات مودم رو که میخوام انجام بدم متاسفانه اخرین مرحله اجازه نمیده که ای پی رو ست کنم و یه همیچین اروری بهم میده کسی میدونه مشکل از کجاست

شما اصلا نتونستی به این طرح وصل بشی ؟
من هم مشکل شمارو داشتم.مخابرات پورت خط منو عوض کرد مشکلم حل شد.
شما مودم رو خونه روشن بزار و برو مخابرات بگو مودم رو کانفیگ کردم ولی روی vpi/vci 5/51 آی پی نمیگیره.خودشون میتونن چک بکنن که از این vpi/vci ترافیک رد میشه یا نه
فقط باید بری پیش مسول اصلی پشتیبانی نرو

new2012user
18-04-2015, 12:49
با سلام

مشکل از سمت شما نیست از مخابراته
برای منم بعد دو هفته خود به خود درست شد
البته خیلی پیگیر بودم و هر روز تو پشتیبانی آنلاینشون پیگیر میشدم

mykamran
18-04-2015, 14:01
سلام عزیز مگه پشتیبانی آنلاین داره؟!!!
لینک میدی؟

ashnab
18-04-2015, 14:07
مشکل از مودم شماست بسیاری از مودم ها قابلیت همزمان اتصال به دو ppoe را ندارند لطفا مودمی تهیه کنید که این قابلیت را داشنه باشد

new2012user
18-04-2015, 15:29
لینک میدی؟

قدیم تو این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داشت الان دیگه نداره

linuxx2011
18-04-2015, 18:05
سلام:آقا خواهشا یکی بگه این طرح کمپین بهار تا بهار آیا ارزش سفارش داره؟
شبانه هاش سرعت دانلوداش اسمیه؟
ممنون

CmanDesign
18-04-2015, 21:57

با سلام ، متاسفانه الان در حال حاضر بخش پشتیبانی آنلاین دیگه بر روی سایت VAS نیست و شما برای پیگیری مشکلاتتون حتما باید با سامانه 2020 تماس بگیرید . اما در مورد مشکلتون شما اکانتتون آپ نشده که میتونه به دلایل زیر باشه .

1 - شما یوزر و پسوردتون رو اشتباه وارد کرده باشید .
2 - در مرکز مخابراتی شما PVC های 5/51 تعریف نشده باشد .
3 - مشکلی در BRAS مخابراتی شما باشد .

مورد 1 ، در بسیاری از کاربران اتفاق افتاده ، پیشنهاد میکنم رمز اکانت رو تغییر بدید ( از طریق سامانه پلوتون ) و یه چیزی مثل abcd که اعداد داخلش نباشه بزارید و تست کنید .
مورد 2 ، اگر مودمتون اجازه بده ، میتونید بجای 5/51 همون 0/35 رو وارد کنید ( اگر اجازه بده ، یه احتمال هست )
مورد 3 ، باید با 2020 تماس بگیرید و مشکلتون رو توضیح بدید .

در نهایت مشکلی از سمت مودم شما نیست ، البته من فکر میکنم شما از کاربران شهرستان باشید ، اگر شهرستانتون رو لطف کنید بگید کجاست میتونم بگم الان مشکلی در اون مراکز داریم یا خیر . موفق باشید .

linuxx2011
18-04-2015, 22:35
سلام:آقا خواهشا یکی بگه این طرح کمپین بهار تا بهار آیا ارزش سفارش داره؟
شبانه هاش سرعت دانلوداش اسمیه؟
ممنون

کسی نمیدونه؟

Mr. M.S.R
18-04-2015, 23:21
پنل بزرگوار پلوتون برای شما باز می شود؟
اینترنت من شارژ تمام کرده پنل هم کلا باز نمی شود!‌ :|
حتی با 4g ایرانسل هم باز نمی شود. + سرعت 4g واقعا بالا است من الان یک تست زدم ۲ مگ دانلود می دهد!‌ :))

Lord Farshad
18-04-2015, 23:37
پنل بزرگوار پلوتون برای شما باز می شود؟
اینترنت من شارژ تمام کرده پنل هم کلا باز نمی شود!‌ :|
حتی با 4g ایرانسل هم باز نمی شود. + سرعت 4g واقعا بالا است من الان یک تست زدم ۲ مگ دانلود می دهد!‌ :)

برات تست کردم، جواب خیر است :دی در حال حاضر باز نمیشه پنل.

new2012user
19-04-2015, 10:23
لینک میدی؟
این دوستمون اشتباهی منو نقل قول کردن

با سلام ، متاسفانه الان در حال حاضر بخش پشتیبانی آنلاین دیگه بر روی سایت VAS نیست و شما برای پیگیری مشکلاتتون حتما باید با سامانه 2020 تماس بگیرید . اما در مورد مشکلتون شما اکانتتون آپ نشده که میتونه به دلایل زیر باشه .

مورد 1 ، در بسیاری از کاربران اتفاق افتاده ، پیشنهاد میکنم رمز اکانت رو تغییر بدید ( از طریق سامانه پلوتون ) و یه چیزی مثل abcd که اعداد داخلش نباشه بزارید و تست کنید .
مورد 2 ، اگر مودمتون اجازه بده ، میتونید بجای 5/51 همون 0/35 رو وارد کنید ( اگر اجازه بده ، یه احتمال هست )

در نهایت مشکلی از سمت مودم شما نیست ، البته من فکر میکنم شما از کاربران شهرستان باشید ، اگر شهرستانتون رو لطف کنید بگید کجاست میتونم بگم الان مشکلی در اون مراکز داریم یا خیر . موفق باشید .

pedramsr
19-04-2015, 12:29
دوستان دیگه اینجوری فایده نداره بایین بریم یه شکایتی چیزی بکنیم خیلی دزدن ، الکی میگن از زیرساخته پس چرا شرکتهای دیگه اینجوری نیست هر روز میگن فردا پسفردا درست میشه مگه قرار نبود یکشنبه درست شه بدتر هم شده .

mykamran
19-04-2015, 16:38
دوستان دیگه اینجوری فایده نداره بایین بریم یه شکایتی چیزی بکنیم خیلی دزدن ، الکی میگن از زیرساخته پس چرا شرکتهای دیگه اینجوری نیست هر روز میگن فردا پسفردا درست میشه مگه قرار نبود یکشنبه درست شه بدتر هم شده .
دقیقا درست میگی

javad75
19-04-2015, 17:51
اگه یه mirror ابونتو راه بندازن من حتما طرح بینهایت را فعال میکنم

Mr. M.S.R
19-04-2015, 18:49

ایده خوبی است!

nexusss
19-04-2015, 19:31
سلام
من طرح بینهایت خریداری کردم ولی هنوز کانکت نشدم
به ۲۰۲۰ هم زنگ زدم ولی مث همیشه بیسوادن میگن از تنظیمات منم مطمعنم تنطیماتما درست انجام دادم…
حالا باید پیکار کنم ؟

pedramsr
19-04-2015, 19:33
یه سایتی بود که میشد اونجا از سرویس دهنده خاتی شکایت کرد نمیدونید چی بود ؟

mohsen19x
19-04-2015, 21:16
این طرح بی نهایت برای خطوط DLC جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sa@te
19-04-2015, 21:18
امروز یکشنبه ! همچنان سرعت دانلود من روی 120 ! و طرح 5 مگ من به 2 مگ کاهش یافته !!!

هنوز که هنوزه درست نشده ! تا پس فردا صبر میکنم

ESPSV
19-04-2015, 21:25
طرح مافوق حرفه ای 10 مگ

CmanDesign
19-04-2015, 21:30
این کار امکان پذیر نیست متاسفانه دوست عزیز . امیدواریم بتونیم با افزایش محتوا و سرویس ها ، بیشتر در خدمت شما باشیم .

sa@te
19-04-2015, 21:53
یکی بگه من دردمو به کی بگم ؟ تورا جون عزیزتون بگین چه کنم با این اوضاع !!! :n34:

بابا به خدا من همش بد مخابرات را نمیگم ! یه کاره خوب هم بکنه کلی هم طرفداریشو میکنم پرچمش هم میبرم بالا ! ولی د لامصبا یه کاری بکنین که بشه دفاع کرد ازش ! همش افت همش پسرفت

Lord Farshad
20-04-2015, 00:08
طرح مافوق حرفه ای 10 مگ

اوایل شب وضع خراب بود، یعنی میشد قشنگ پینگ بالا، کندی در باز کردن صفحات و تایم اوت رو با تموم وجود حس کرد :دی اعصاب من یکی که خورد شده بود ولی وضع اونقدرا هم مثل شما داغون نبود برای من، این تست همین الان :

nini bad
20-04-2015, 12:06
دوستانی که از این طرح بی نهایت استفاده میکنند لطفا نظر خودشان را هم بیان کنند... مخابرات برای سرویس های خودش تلفنی تبلیغ نکرد که برای این سرویس اینجوری تبلیغ کرد.

hasanscofield
20-04-2015, 13:41

مرسی هم از شما هم از سایر دوستان که راهنمایی کردن ما شهرستان نجف آباد هستیم البته رمز رو مطمئنم درست وارد کردم امروز رفتم مخابرات خبر دادم گفتن چک میکنن

zxzxcvcv
20-04-2015, 14:40
دوستانی که از این طرح بی نهایت استفاده میکنند لطفا نظر خودشان را هم بیان کنند... مخابرات برای سرویس های خودش تلفنی تبلیغ نکرد که برای این سرویس اینجوری تبلیغ کرد.
من چند وقتیه استفاده میکنم.به نظر من سرویس خوبیه!به سایتشون هم میرسند و فکر کنم هر روز هم مطلب جدید میزارند روی سایت.
سرعت طرح بی نهایت هم توی منطقه ی ما محدودیت نداره.من با همون 10 مگ دانلود میکنم همیشه.من که راضیم ولی خوب اگر میشد یکم تنوع بیشتری بدن توی فایل هاشون بهتر میشد.
در مورد سرویس گیمش هم بگم که هنوز وقت نشده تست کنم.یعنی حدود 1 هفتست که من نمیتونم وصل بشم به سرور کانتر با طرح بینهایت وگرنه تست میکردم.مثل اینکه قرار گذشتند هر روز ساعت 5 توی سرور کانتر جمع بشن کاربرا برای بازی.اگر شد تست میکنم
در کل به نظر من میارزه 8 هزارتومن بدی برای این سرویس

sa@te
20-04-2015, 18:52
من فردا دارم میرم ردانی پور ! این چه وعضشه ! زنگ زدم به یارو میگم اقا مشکل من حل نشده ! میگه شما خطتتون از 2 مگ تا 10 مگ بازه ! تازه این سرعتی هم که دارین از سرتون زیاده !

Lord Farshad
20-04-2015, 19:01
من فردا دارم میرم ردانی پور ! این چه وعضشه ! زنگ زدم به یارو میگم اقا مشکل من حل نشده ! میگه شما خطتتون از 2 مگ تا 10 مگ بازه ! تازه این سرعتی هم که دارین از سرتون زیاده !

مطابق با این تصویری که قرار دادی، شما خط ات روی 2 مگ بسته شده :

ضمنا پروفایلت از همون اول G.dmt بود؟ هیچ وقت ADSL+2 نبودی؟

مارک مودت رو توی اینترنت سرچ بزن و ببین میتونی بذاریش روی ADSL+2 (تجربه ای خودم در این زمینه ندارم اصلا ولی گویا میشه توی برخی مودم ها Modulation رو انتخاب کرد).

sa@te
20-04-2015, 19:10
داداش من مشکلم یه چیز دیگه است ! شما چی میگی !

Lord Farshad
20-04-2015, 19:19
داداش من مشکلم یه چیز دیگه است ! شما چی میگی !

بیا و کمک کن :دی

دارم میگم قبلا که 5 مگ بود خط ات روی ADSL+2 بود یا روی همین G.dmt !؟ گفتم یه تست بزن ببین توی اون حالتم فرقی میکنه یا نه (چیزی که کاربرای این فروم گه گاه بهش اشاره کردند :دی). کمک کردن به ما نیامده است :دی .

شما برو همون ردانی پور دعوا تا برات درست کنند.

javad75
20-04-2015, 20:04

کسی میتونه بگه خط من رو چند مگ بسته شده؟؟

از کجا معلومه؟؟

vissoto
20-04-2015, 20:12

از کجا معلومه؟؟

سلام

خط شما بر 3 مگ بسته شده است .

Lord Farshad
20-04-2015, 20:13

از کجا معلومه؟؟

خط شما دانلودش روی 3 مگ و آپلودش روی 512 کیلو (508) بسته شد. از قسمت Date Rate میتونی ببینی همیشه.

اون خط پایینش هم حداکثر مقادیری هستش که خط میکشه (مثلا اگر روزی سرویس 20 مگ بدند، با این شرایط و با این تنظیمات حال حاضر و ... شما خط ات وضعیتش خوبه و کشش اش رو داره که خب البته روی این مورد زیاد حساب باز نکن و توجه نکن).

مهم همون قسمت Date Rate هستش که وضعیت الان سرویست هست، روی 3 مگ بسته شده.

پی نوشت: شرمنده، همزمان شد با پست بالا.

new2012user
20-04-2015, 22:31
من چند وقتیه استفاده میکنم.به نظر من سرویس خوبیه!به سایتشون هم میرسند و فکر کنم هر روز هم مطلب جدید میزارند روی سایت.
سرعت طرح بی نهایت هم توی منطقه ی ما محدودیت نداره.من با همون 10 مگ دانلود میکنم همیشه.من که راضیم ولی خوب اگر میشد یکم تنوع بیشتری بدن توی فایل هاشون بهتر میشد.
در مورد سرویس گیمش هم بگم که هنوز وقت نشده تست کنم.یعنی حدود 1 هفتست که من نمیتونم وصل بشم به سرور کانتر با طرح بینهایت وگرنه تست میکردم.مثل اینکه قرار گذشتند هر روز ساعت 5 توی سرور کانتر جمع بشن کاربرا برای بازی.اگر شد تست میکنم
در کل به نظر من میارزه 8 هزارتومن بدی برای این سرویس

جدی بدون محدودیت سرعت دانلود میکنی؟:n04:
مطمئنی طرح بینهایته و از ترافیکت کم نمیشه؟

new2012user
20-04-2015, 22:43
این کار امکان پذیر نیست متاسفانه دوست عزیز . امیدواریم بتونیم با افزایش محتوا و سرویس ها ، بیشتر در خدمت شما باشیم .

سلام
آیا امکان راه اندازی لیچر تورنت بر روی این طرح هست؟
اینجوری آهنگ ها ، مراسم ها و فیلمای سینمایی خارجی رو که نمیتونید روی سایت قرار بدید خودمون لیچ میکنیم.
میتونید محدودیت ترافیک هم بزارید مثلا فایل بالاتر از 2 گیگ قابل لیچ نباشه

چند تا پیشنهاد دیگه هم داشتم:
امکان تماشای شبکه های تلویزیون ایران به رایگان
دسترسی به آرشیو صدا و سیما و دانلود سریالهای پخش شده از تلویزیون
دسترسی به بعضی سایتهای پرکاربر مثل آپارات به رایگان

یه مساله دیگه ای هم که هست گویا سایتتون از نظر سئو ایراد داره
با توجه به سیستم وردپرس که گوگل خیلی دوسش داره :دی
هر سایت دیگه ای با این حجم آپدیت و برنامه ها و بازیهای خوبی که میزارید بود الان اومده بود زیر 1000 ایران

قالبتون هم حرف نداره

یه آیکنی در مطالب هست که علامت طرح بینهایته میزنه همه لینکها بی نهایت شدند
چرا کار نمیکنه؟
اینجوری خیلی بهتره تا اینکه برای هر لینک کاربر به یک صفحه مجزا هدایت شه

البته همین که این سرویس و طرح رو راه انداختید تشکر میکنم ازتون و قدردان هستیم
مطالب رو به عنوان پیشنهاد عرض کردم

toufan
21-04-2015, 00:23
این دو تا سایت واسه من باز نمیشه با عوض کردن دی ان اسم فایده نداشت ببینید واسه شما باز میشه؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Lord Farshad
21-04-2015, 00:32
این دو تا سایت واسه من باز نمیشه با عوض کردن دی ان اسم فایده نداشت ببینید واسه شما باز میشه؟؟؟

مشکلی ندارند دادا، باز میشه :n01:.

zxzxcvcv
21-04-2015, 12:37
جدی بدون محدودیت سرعت دانلود میکنی؟:n04:
مطمئنی طرح بینهایته و از ترافیکت کم نمیشه؟
آره.این عکس ماله همین الانه با IDM.البته الان خطم روی 3 مگ بسته شده.دلیلش هم گفتم.توی شهرستان ما محدودیت سرعت روی هیچ طرحی اجرا نمیشه

اون بالا هم آی پی سرورشون رو زدم چون اگر فقط به طرح بینهایت وصل بشی نمیتونه به Dns وصل بشه و آی پی سرور رو پیدا کنه

omniahd
21-04-2015, 19:32

واسه منم باز نمیشه عزیز

rookie
21-04-2015, 23:38
من طرح بدون مودم را ثبت نام کردم اما سرعت واقعا افتضاحه در ضمن برخلاف چیزی که داخل سایتشون گفتن سرعتش 2M هست نه 10M.

البته سرعت دانلود من با دانلود منجیر تقریبا متوسط 40KB/s میشه. بقیه دوستان هم به همین شکله یا اینکه مشکل از منه؟

Lord Farshad
22-04-2015, 00:17
من طرح بدون مودم را ثبت نام کردم اما سرعت واقعا افتضاحه در ضمن برخلاف چیزی که داخل سایتشون گفتن سرعتش 2M هست نه 10M.

البته سرعت دانلود من با دانلود منجیر تقریبا متوسط 40KB/s میشه. بقیه دوستان هم به همین شکله یا اینکه مشکل از منه؟

نه دادا ، شما اگر سرویس حرفه ای گرفته، خط ات باید روی 10 مگ باشه نه 2 مگ.

یه سوال، خط ات فیبر نوری هست؟

k1ozil
22-04-2015, 00:32
پاک شود.......

sa@te
22-04-2015, 00:48
شما جمش کنی سنگین تره
جدی 10 مگ سرعت دانلود 40 کیلو؟؟؟؟؟
حالا راه حل: 5 6 تا شکایت پشت سر هم تو سامانه 195 و بازرسی مخابرات کن.تو چندتاش مشکل ربط بده به سرویس دهنده چندتاش هم بگو مشکل از مخابرات شهرتونه.من خودم سرویسم مشکل داشت همین کار کاردم 2 روز بعدش خوب شد.البته اول از راه دوستانه وارد شو اگه جواب سر بالا دادن هر جا رسیدی ازشون شکایت کن.

برای شکایت تو سامانه 195 باید چیکار کرد ؟ تماس گرفتی شما ؟ یا ایمیل زدی ؟

Lord Farshad
22-04-2015, 02:31
شما جمش کنی سنگین تره
جدی 10 مگ سرعت دانلود 40 کیلو؟؟؟؟؟
حالا راه حل: 5 6 تا شکایت پشت سر هم تو سامانه 195 و بازرسی مخابرات کن.تو چندتاش مشکل ربط بده به سرویس دهنده چندتاش هم بگو مشکل از مخابرات شهرتونه.من خودم سرویسم مشکل داشت همین کار کاردم 2 روز بعدش خوب شد.البته اول از راه دوستانه وارد شو اگه جواب سر بالا دادن هر جا رسیدی ازشون شکایت کن.

عزیز شما باز نا آشنا به موارد مخابرات اصفهان و ... ، شروع کردی به پست دادن :n27: .

==============

آقا یه سوال، من ماهانه سرویس گرفتم، کسی از بچه ها این تجربه ی انتقال حجم مازاد خریداری شده به ماه بعد رو داره؟

منظورم از اون 4 گیگ خود سرویس نیست، اون که هیچی :دی اون حجم اضافه ای که خریداری میکنیم، به ماه بعد منتقل میشه؟ توی پارس که میشد، میخوام ببینم مخابرات (مخابرات اصفهان :دی) هم طبیعتا اینچنین هستش یا نه؟

Mr.Aras
22-04-2015, 10:49
...

آقا یه سوال، من ماهانه سرویس گرفتم، کسی از بچه ها این تجربه ی انتقال حجم مازاد خریداری شده به ماه بعد رو داره؟

منظورم از اون 4 گیگ خود سرویس نیست، اون که هیچی :دی اون حجم اضافه ای که خریداری میکنیم، به ماه بعد منتقل میشه؟ توی پارس که میشد، میخوام ببینم مخابرات (مخابرات اصفهان :دی) هم طبیعتا اینچنین هستش یا نه؟

منتقل میشه، محدودیت زمانی هم نداره.

Lord Farshad
22-04-2015, 14:45
عزیز هیچا از قوانین ننوشته من اینجا نمیتونم پست بدم
راهنماییش کردم شما خودت با سرعت 10 مگ 40 کیلو سرعت بگیری چکار میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ مخابرات که مسلمن جوابت نمیده میگه مشکل از خودتونه.وخوب تنها راه شکایت هست کرمانو اصفهان هم نداره.

شما دفعه ی اولت نیست که برای افزایش پست به جای نقل قول چند گانه از پشت سر هم استفاده میکنی و همینطور توی تاپیک هایی که نمیتونی و نمیدونی در مورد سرویسش، پست میزنی.

هیچ کجای قوانین ننوشته که کی کجا میتونه پست بزنه و این درسته، ولی باید این رو هم بدونی (چون فقط سابقه ات توی همین تاپیک اصفهان نشون میده) :

وقتی شما از اکانتینگ مخابرات یک شهر دیگه، وضعیت فیبر نوری اون شهر و فیبر ها رو روی 2 مگ میبندند، وضعیت سرویس ها و طرح های اون شهر، الان خوبند یا بد، قطع هست یا وصل هست اینترنت مخابرات اصفهان، مرکز مخابراتی یا شهر های اطراف وضعیتش چطوره، مشکلاتش چیه و ... میای و همینطوری پست میزنی، این کارت درست نیست.

این نکته رو قبلا هم بهت گفته بودم عزیز و الان بار آخری هست که میگم، وقتی هیچ چیزی از وضعیت نت یک شهر نمیدونی، لطفا با هدف افزایش پست، بی جهت اسپم نفرست.

esfahanweb
22-04-2015, 15:00
شما دفعه ی اولت نیست که برای افزایش پست به جای نقل قول چند گانه از پشت سر هم استفاده میکنی و همینطور توی تاپیک هایی که نمیتونی و نمیدونی در مورد سرویسش، پست میزنی.

هیچ کجای قوانین ننوشته که کی کجا میتونه پست بزنه و این درسته، ولی باید این رو هم بدونی (چون فقط سابقه ات توی همین تاپیک اصفهان نشون میده) :

وقتی شما از اکانتینگ مخابرات یک شهر دیگه، وضعیت فیبر نوری اون شهر و فیبر ها رو روی 2 مگ میبندند، وضعیت سرویس ها و طرح های اون شهر، الان خوبند یا بد، قطع هست یا وصل هست اینترنت مخابرات اصفهان، مرکز مخابراتی یا شهر های اطراف وضعیتش چطوره، مشکلاتش چیه و ... میای و همینطوری پست میزنی، این کارت درست نیست.

این نکته رو قبلا هم بهت گفته بودم عزیز و الان بار آخری هست که میگم، وقتی هیچ چیزی از وضعیت نت یک شهر نمیدونی، لطفا با هدف افزایش پست، بی جهت اسپم نفرست.

ایشان بار اولش نیست که اینکار را می کند ، بار آخرش هم نخواهد بود ، کلاً در اظهار نظر در مواردی که اطلاعی درباره اش ندارند استاد هستند ، دفعه قبل هم که بنده بهشان تذکر دادم اهمیتی ندادند

فقط و فقط جهت اطلاع شما استاد بزرگوار ، از 24 ساعت پیش کاربرانی که از محدوده IP های 5.219.0.0-5.219.63.255 استفاده میکردند دچار مشکل کندی یا قطعی سرعت بودند
هنوز هم این مشکل در بعضی مناطق وجود دارد و در دست بررسی است

عزیز هیچا از قوانین ننوشته من اینجا نمیتونم پست بدم
راهنماییش کردم شما خودت با سرعت 10 مگ 40 کیلو سرعت بگیری چکار میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ مخابرات که مسلمن جوابت نمیده میگه مشکل از خودتونه.وخوب تنها راه شکایت هست کرمانو اصفهان هم نداره.

Lord Farshad
22-04-2015, 15:07
ایشان بار اولش نیست که اینکار را می کند ، بار آخرش هم نخواهد بود ، کلاً در اظهار نظر در مواردی که اطلاعی درباره اش ندارند استاد هستند ، دفعه قبل هم که بنده بهشان تذکر دادم اهمیتی ندادند

فقط و فقط جهت اطلاع شما استاد بزرگوار ، از 24 ساعت پیش کاربرانی که از محدوده IP های 5.219.0.0-5.219.63.255 استفاده میکردند دچار مشکل کندی یا قطعی سرعت بودند
هنوز هم این مشکل در بعضی مناطق وجود دارد و در دست بررسی است

من آخرین تذکرم رو به عنوان یه دوست و کاربر بهشون دادم، سری بعد باهاشون برخورد میشه.

============

اوکی دادا. ممنون، من هنوزم روی 37.254 هستم :دی و مشکل افت سرعت دانلود نداشتم (پینگ و ... چرا ولی سرعت دانلود، نه).

یه پرسش ضمنا، خبری از اون طرح 20 مگ (که گفته بودین اردیبهشت) دارین؟ همچین چیزی توی برنامه هستش کلا یا که متوقف شده؟

k1ozil
22-04-2015, 15:18
من آخرین تذکرم رو به عنوان یه دوست و کاربر بهشون دادم، سری بعد باهاشون برخورد میشه.

============

اوکی دادا. ممنون، من هنوزم روی 37.254 هستم :دی و مشکل افت سرعت دانلود نداشتم (پینگ و ... چرا ولی سرعت دانلود، نه).

یه پرسش ضمنا، خبری از اون طرح 20 مگ (که گفته بودین اردیبهشت) دارین؟ همچین چیزی توی برنامه هستش کلا یا که متوقف شده؟
عزیز امیدو.رم پستم حذف نشه.
اولن بنده برای افزایش پست هیچوقت پست الکی ندادم چون هیچ سودی برام نداره چه 4000 تا پست بدم چه 400 تا.
دومن من معذرت میخوام اگه باعث ناراحتی دو دست عزیزمون شدم
سومن دیگه قول میدم تو تاپیکتون پست نزنم
چهارمن هرچی گفتم با توجه به تجربم تو اینترنت بوده و هر کی مشکلی مثل من داشته رو سعی کردم راهنماییش کنم.
و دراخر در مورد اقای اصفهان وب هم .........

esfahanweb
22-04-2015, 15:22
طرح 20 مگ قطعاًً اجرا می شود چون طرح شرکت مخابرات ایران است و شرکتهای مخابرات استانی ملزم به اجرایش هستند زمان شروع طرح هم حدود 27 اردیبهشت خواهد بود ، البته احتمال زیاد این سرویس شبانه رایگان به صورت فعلی نخواهد داشت.

خبر بسیار خوبی هم که الان میتوانم اعلام کنم این است که انشاءالله از اواسط خردادماه شرکت مخابرات استان اصفهان ارائه سرویس اینترنت بصورت Wi-Fi (وایرلس) را آغاز خواهد کرد و مشترکین ADSL شرکت مخابرات استان با همان اکانت ADSL می توانند در محود مراکز منتخب بصورت Wi-Fi از اینترنت استفاده بفرمایند:n02: :n02:

============

*سینا*
22-04-2015, 15:36
طرح 20 مگ قطعاًً اجرا می شود چون طرح شرکت مخابرات ایران است و شرکتهای مخابرات استانی ملزم به اجرایش هستند زمان شروع طرح هم حدود 27 اردیبهشت خواهد بود ، البته احتمال زیاد این سرویس شبانه رایگان به صورت فعلی نخواهد داشت.

خبر بسیار خوبی هم که الان میتوانم اعلام کنم این است که انشاءالله از اواسط خردادماه شرکت مخابرات استان اصفهان ارائه سرویس اینترنت بصورت Wi-Fi (وایرلس) را آغاز خواهد کرد و مشترکین ADSL شرکت مخابرات استان با همان اکانت ADSL می توانند در محود مراکز منتخب بصورت Wi-Fi از اینترنت استفاده بفرمایند:n02: :n02:

سلام
در مسکن مهر فولادشهر مخابرات اصفهان داره wifi ارائه میکنه. :n01:

Lord Farshad
22-04-2015, 15:42

یه سوال دیگه، با توجه به اینکه سرویس 20 مگ، شبانه ای مثل حرفه ای نخواهد داشت (قابل حدس و منطقی هم هستش)، اگر اون سرویس ارائه بشه، برنامه ای برای حذف یا تغییر سرویس حرفه ای هست؟ من الان تازه اومدم مخابرات و ماه به ماه سرویس رو میگیرم، گفتم صبر کنم برای 20 مگ ببینم چطوریه طرحش ولی اگر بنا هست برای حذف مثلا سرویس حرفه ای، حداقل بریم و همین حرفه ای رو چند ماهه سفارش بدیم.

خبر خیلی خیلی خوبیه، ان شاء الله همیشه خوش خبر باشی :n19: .

esfahanweb
22-04-2015, 15:52
ابتدا قرار بود اونجا سرویس FTTx (فیبرنوری تا خانه) اجرا بشود ، بعد تبدیل شد به Wi-Fi
از آنجور اتفاقاتی که فقط در مخابرات اصفهان می افتد :n02:

سلام
در مسکن مهر فولادشهر مخابرات اصفهان داره wifi ارائه میکنه. :n01:

شما یا هر مشترک دیگر هر سرویسی که از مخابرات بخرید تا روز آخری که سرویس شما زمان دارد مشخصاتش تغییر نخواهد کرد ، اگر سرویس شما شبانه رایگان داشته باشد تا هر زمانی که سرویس شما زمان داشته باشد شبانه رایگان فعال خواهد بود
در مورد اینکه سرویس حرفه ای هم به اشخاص و هم به شرکتها فروخته بشود تا الان تصمیمی گرفته نشده است ولی برای مقابله با PAP ها احتمال زیاد محدودیتی برای خرید توسط اشخاص(مشترکین حقیقی) نخواهد بود
من خودم سرویس حرفه ای ام را بصورت 6 ماه خریداری کردم چون آن زمان (زمستان 93) ممکن بود فروش این سرویس را بخاطر عدم افزایش پهنای باند اینترنت استان از سمت شرکت ارتباطات زیرساخت متوقف کنند و فقط به کاربران فعلی سرویس بدهند.

یه سوال دیگه، با توجه به اینکه سرویس 20 مگ، شبانه ای مثل حرفه ای نخواهد داشت (قابل حدس و منطقی هم هستش)، اگر اون سرویس ارائه بشه، برنامه ای برای حذف یا تغییر سرویس حرفه ای هست؟ من الان تازه اومدم مخابرات و ماه به ماه سرویس رو میگیرم، گفتم صبر کنم برای 20 مگ ببینم چطوریه طرحش ولی اگر بنا هست برای حذف مثلا سرویس حرفه ای، حداقل بریم و همین حرفه ای رو چند ماهه سفارش بدیم.

خبر خیلی خیلی خوبیه، ان شاء الله همیشه خوش خبر باشی :n19: .

Lord Farshad
22-04-2015, 16:10
شما یا هر مشترک دیگر هر سرویسی که از مخابرات بخرید تا روز آخری که سرویس شما زمان دارد مشخصاتش تغییر نخواهد کرد ، اگر سرویس شما شبانه رایگان داشته باشد تا هر زمانی که سرویس شما زمان داشته باشد شبانه رایگان فعال خواهد بود
در مورد اینکه سرویس حرفه ای هم به اشخاص و هم به شرکتها فروخته بشود تا الان تصمیمی گرفته نشده است ولی برای مقابله با PAP ها احتمال زیاد محدودیتی برای خرید توسط اشخاص(مشترکین حقیقی) نخواهد بود
من خودم سرویس حرفه ای ام را بصورت 6 ماه خریداری کردم چون آن زمان (زمستان 93) ممکن بود فروش این سرویس را بخاطر عدم افزایش پهنای باند اینترنت استان از سمت شرکت ارتباطات زیرساخت متوقف کنند و فقط به کاربران فعلی سرویس بدهند.

پس احتمالش هست وقتی سرویس 20 مگ راه بیافته، بگند مشترک جدید برای حرفه ای نباشه و قدیمی ها فقط که خب چون طبیعتا وقتی من ماه به ماه سرویس میگیرم، اینطوری به مشکل بر بخورم. یه جورایی میخواستم تا این طرح 20 مگ رو ندیدم، چند ماهه نگیرم ولی میترسم اون طوری طرح حرفه ای کلا حذف بشه و از اینجا رونده و از اونجا مونده بشیم :n27: :دی .

هزینه ی 6 تا 1 ماه، حدود 40 تومن گرون تر از یه 6 ماهه میشه ولی حجمش اونطوری میشه 24 گیگ و 6 ماهه 14 گیگ حجم داره، برای همین نهایتا تقریبا یکی هست و مشکلی با 60 تومنش هم نیست و الان هم رفتم توی پنل، تمدید اشتراک الان فقط 1 ماهه هست، ولی گویا خدا رو شکر میشه اینترنتی هم خرید، توی سفارش جدید که میزنم، همین طرح حرفه ای بی مودم رو فقط برام میاره ولی چند ماهه هم هستش.

M.Sadegh.M
22-04-2015, 19:52
پس احتمالش هست وقتی سرویس 20 مگ راه بیافته، بگند مشترک جدید برای حرفه ای نباشه و قدیمی ها فقط که خب چون طبیعتا وقتی من ماه به ماه سرویس میگیرم، اینطوری به مشکل بر بخورم. یه جورایی میخواستم تا این طرح 20 مگ رو ندیدم، چند ماهه نگیرم ولی میترسم اون طوری طرح حرفه ای کلا حذف بشه و از اینجا رونده و از اونجا مونده بشیم :n27: :دی .

هزینه ی 6 تا 1 ماه، حدود 40 تومن گرون تر از یه 6 ماهه میشه ولی حجمش اونطوری میشه 24 گیگ و 6 ماهه 14 گیگ حجم داره، برای همین نهایتا تقریبا یکی هست و مشکلی با 60 تومنش هم نیست و الان هم رفتم توی پنل، تمدید اشتراک الان فقط 1 ماهه هست، ولی گویا خدا رو شکر میشه اینترنتی هم خرید، توی سفارش جدید که میزنم، همین طرح حرفه ای بی مودم رو فقط برام میاره ولی چند ماهه هم هستش.

ای وای ، همون که میترسیدم داره اتفاق میافته . . .:n04:
آقایِ esfahanweb جدی میگید یعنی ممکنِ ارائه سرویس حرفه ای کنسل بشه.
خداییش اینکارا نکنید آخه چه کاری هست ، اگه خبر جدی هست بگید حداقل چند ماهِ تمدید کنیم بی اینترنت نمونیم.

خوب سرویسِ 20 مگ ارائه بشه اولا اکثر خطوط کشش ندارند خطشون رویِ این میزان بسته بشه ، بعدم مخابرات همین الان اکثریت کاربراش 10 مگ نیستند که میخواهد 20 مگ بده ، مگه از اینکارایِ دهن پر کن باشه.
حداقل اگه ارائه شد سرویسِ حرفه ای کنسل نشه.

mykamran
22-04-2015, 20:25
ای وای ، همون که میترسیدم داره اتفاق میافته . . .:n04:
آقایِ esfahanweb جدی میگید یعنی ممکنِ ارائه سرویس حرفه ای کنسل بشه.
خداییش اینکارا نکنید آخه چه کاری هست ، اگه خبر جدی هست بگید حداقل چند ماهِ تمدید کنیم بی اینترنت نمونیم.

خوب سرویسِ 20 مگ ارائه بشه اولا اکثر خطوط کشش ندارند خطشون رویِ این میزان بسته بشه ، بعدم مخابرات همین الان اکثریت کاربراش 10 مگ نیستند که میخواهد 20 مگ بده ، مگه از اینکارایِ دهن پر کن باشه.
حداقل اگه ارائه شد سرویسِ حرفه ای کنسل نشه.
تایید میشه. الان 80 درصد کاربرا خطشون رو 10 نیست اینجوری مشتریاش قطعا از دست میرن.کلا ملت فقط به خاطر دانلود شبانه میان طرف مخابرات.
اگه چیزیم بزنند لااقل هدفمند باشه.
مثال ؛زنگ زدم پشتیبانی 2020 میگم سلام چرا خط من که حتی 20 مگم راحت میکشه بستن رو 5 میگه 2-10 مگ شانسیه دیگه.خوب ملت پول میدی شانسی دربیاد(مگه تخم مرغ شانسیه)تازه اگه دیگه خطط بکشه نبندن برات دیگه خیلی زورت میاد. الان من حدود 9 ماه کاربر مخابرات هستم و همش گفتن ارجاع میدیم تا درست بشه و...ولی نکردن.
حالا اگه این طرح بخواد اینجوري بشه اصلا ندن خیلی خیلی بهتره.

Lord Farshad
22-04-2015, 20:44
آقا صحبتی فعلا از حذف طرح نشده که :دی گویا سوء تفاهم شده :دی من خواستم آینده نگری داشته باشم :دی.

دوستمون گفت که مخابرات هر طرحی بگیرید، تا روز آخر سرویستون حتی اگر اون طرح حذف هم بشه، موظف هست به شما سرویس رو ارائه بده.

==============

این 20 مگ هم گویا یه طرح کلی هست و میتونید توی تاپیک شهر های دیگه هم آثارش رو ببینید. ارتقا که مورد بدی نیست، سرویستون هم که حذف نمیشه، دیگه جبهه گیری نمیخواد :دی.

M.Sadegh.M
23-04-2015, 01:04
آقا صحبتی فعلا از حذف طرح نشده که :دی گویا سوء تفاهم شده :دی من خواستم آینده نگری داشته باشم :دی.
ما هم خواستیم آینده نگری کنیم.
دوستمون گفت که مخابرات هر طرحی بگیرید، تا روز آخر سرویستون حتی اگر اون طرح حذف هم بشه، موظف هست به شما سرویس رو ارائه بده.
اینکه معلوم هست میگم خدایی نکرده حذف نشه یک وقت.
==============

این 20 مگ هم گویا یه طرح کلی هست و میتونید توی تاپیک شهر های دیگه هم آثارش رو ببینید. ارتقا که مورد بدی نیست، سرویستون هم که حذف نمیشه، دیگه جبهه گیری نمیخواد :دی.

چاکریم ما ، آره ارتقا خوبِ ما هم مشکلی نداریم ان شالله خیرِ

toufan
23-04-2015, 01:18
بچه ها این سایت دانلودها واسه شما باز میشه؟؟؟

meysam2578
23-04-2015, 13:08
بچه ها این سایت دانلودها واسه شما باز میشه؟؟؟
من الان تست کردم. برا منم باز نشد . مشکل داره

M.Sadegh.M
24-04-2015, 13:51
دوستان ک ر ی و برایِ شما کار میکنه؟

Lord Farshad
24-04-2015, 15:01

آره دادا، مشکلی نداره :n06:.

ARMANSTN
25-04-2015, 00:21
سلام دوستان سایت سافت98 برای شما باز میکنه من اینترنتم داقون شده قبلا سرعت دانلودم روی 1.2 مگابایت بود الان شده صفر :n13:

meysam2578
25-04-2015, 08:33
سلام دوستان سایت سافت98 برای شما باز میکنه من اینترنتم داقون شده قبلا سرعت دانلودم روی 1.2 مگابایت بود الان شده صفر :n13:
برامن باز شد. مشکلی نداره. در ضمن منظورت داغونه دیگه نه !!!(داقون!!)

ARMANSTN
25-04-2015, 08:53
پس چرا برای من اینجوری شده خیلی از سایتها دیگه باز نمیکنه مشکل از کجاست:n34:

Lord Farshad
25-04-2015, 11:17

نام کاربری جدید مبارک دادا :دی

من یه آپدیتی به این پست بدم :

از دیروز صبح که ک ر ی و وصل کردم، هیچ مشکلی نداشت تا دیشب ساعت 10 برای یه کاری یه دقیقه قطعش کردم (خودم کردم که لعنت بر شیلترینگ باد :دی) و بعد از اون دیگه هر قدر وصل شدم، مثل اون مشکلات اوایل فاز جدید توی چند ماه پیش، دیگه صفحه باز نکرد که نکرد :دی.

یه خاموش روشن هم به مودم زدم که از 37.254 رفتم به 37.255 که فرقی هم نکرد.

برای رفع این مشکل از ف ر ی گ ی ت استفاده کردم (جالب بود سرعتش بد نبود) تا دیشب ساعت 3 و نیم تست کردم که ک ر ی و اوکی شده بود باز، الانم درست و اوکی هستش و با اون وصلم.

ARMANSTN
25-04-2015, 11:56
دوستان ایا امکانش هست از مخابرات بخواهیم که مثلا کلا خط اینترنت خودم از روی سرورهای خودشن از نو ریستارت کنن کلا تنظیمات شبکه برای من ریخته به هم خیلی از سایتها cannot find server میده مودم هم ریست کردم درست نشد مشکل از شبکس به نظرتون چکار باید بکنم

sa@te
25-04-2015, 19:56
من رفتن مخابرات کتبی نامه نوشتم ! برای اینکه خطم روی 5مگ بوده الان اومده روی 2 مگ (سرعت دانلود 120) ! 100 بار با پشتیبانی تماس گرفتم
2 تا درخواست دادم سامانه 195 ! هنوز که هنوزه مشکل من درست نشده ! دوستان کسی میتونه کاری کنه ؟

M.Sadegh.M
25-04-2015, 21:30
نام کاربری جدید مبارک دادا :دی

من یه آپدیتی به این پست بدم :

از دیروز صبح که ک ر ی و وصل کردم، هیچ مشکلی نداشت تا دیشب ساعت 10 برای یه کاری یه دقیقه قطعش کردم (خودم کردم که لعنت بر شیلترینگ باد :دی) و بعد از اون دیگه هر قدر وصل شدم، مثل اون مشکلات اوایل فاز جدید توی چند ماه پیش، دیگه صفحه باز نکرد که نکرد :دی.

یه خاموش روشن هم به مودم زدم که از 37.254 رفتم به 37.255 که فرقی هم نکرد.

برای رفع این مشکل از ف ر ی گ ی ت استفاده کردم (جالب بود سرعتش بد نبود) تا دیشب ساعت 3 و نیم تست کردم که ک ر ی و اوکی شده بود باز، الانم درست و اوکی هستش و با اون وصلم.

ممنون لطف دارید.:n10:
شما خودتم عوض کردی ما یادمون رفت تبریک بگیم :n31:
من جمعه صبح مشکل پیدا کردم ، به پشتیبانی سرویس قندونم هم ایمیل زدم تایید کرد مشکل سراسری هست.
ولی شب تست کردم مشکلی نداشت.
الانم اوکی هست.

ممنون

ARMANSTN
25-04-2015, 21:46
دوستان چند روزی هست برای من خیلی از سایتها باز نمیکنه چکار کنم به مخابرات چی باید بگم.2020 هم که هیچی حالیش نیست :n28:

pb2005
26-04-2015, 00:28
با عرض سلام خدمت اساتید محترم

من خیلی وقت هست می خوام طرح بی نهایت شرکت مخابرات را فعال کنم ولی مشکلی که دارم تنظیمات مخصوص مودم من در قسمت آموزش سایت VAS قرار نداره.

بنظرتون از چه طریقی می تونم تنظیمات رو بگیرم(از طریق فرم تماس با ما سایت مشکل رو مطرح کردم ولی جوابی بهم ندادن)

مدل مودمم : Asus DSL-N10

با تشکر

ESPSV
26-04-2015, 06:44
دوستان چند روزی هست برای من خیلی از سایتها باز نمیکنه چکار کنم به مخابرات چی باید بگم.2020 هم که هیچی حالیش نیست :n28:

DNS رو عوض کردید ؟ کلا انتظار یه اینترنت خوب را از مخابرات نداشته باشید

ARMANSTN
26-04-2015, 09:54
DNS رو عوض کردید ؟ کلا انتظار یه اینترنت خوب را از مخابرات نداشته باشید
kنه اصلا کارش نکردم خودش یکدفعه اینجوری شد و خیلی از سایتها دیگه باز نمیکنه کار باید بکنم

mykamran
26-04-2015, 11:48
kنه اصلا کارش نکردم خودش یکدفعه اینجوری شد و خیلی از سایتها دیگه باز نمیکنه کار باید بکنم
منظورش اینه dns دستی بده.

ESPSV
26-04-2015, 12:54

شما DNS دستی بدید و تست کنین باید وضعیت بهتر بشه

ARMANSTN
26-04-2015, 16:27
شما DNS دستی بدید و تست کنین باید وضعیت بهتر بشه
چطوری dns دستی بدم
توی قسمت زیر چی بزنم

ESPSV
26-04-2015, 16:41
چطوری dns دستی بدم
توی قسمت زیر چی بزنم

میتونین هم در تنظیمات کارت شبکه یا همون Local Area Connection
و یا در قسمت تنظیمات مودم اینکارو انجام بدید که من دومی رو توصیه میکنم
وارد تنظیمات مودم بشید که اکثرا باید آی پی 192.168.1.1 یا 192.168.0.1
رو در مرورگر بزنید و یوزر و پسورد دیفالت رو بزنید که اکثرا admin هست
و DNS رو پید کنید و دستی بدید که میتونید 2 تا دی ان اس بدید
چندتا DNS هم براتون میذارم امتحان بفرمایید
8.8.8.8
208.67.222.220
4.2.2.4

ARMANSTN
26-04-2015, 16:46
میتونین هم در تنظیمات کارت شبکه یا همون Local Area Connection
و یا در قسمت تنظیمات مودم اینکارو انجام بدید که من دومی رو توصیه میکنم
وارد تنظیمات مودم بشید که اکثرا باید آی پی 192.168.1.1 یا 192.168.0.1
رو در مرورگر بزنید و یوزر و پسورد دیفالت رو بزنید که اکثرا admin هست
و DNS رو پید کنید و دستی بدید که میتونید 2 تا دی ان اس بدید
چندتا DNS هم براتون میذارم امتحان بفرمایید
8.8.8.8
208.67.222.220
4.2.2.4
alternate چی بزارم

mykamran
26-04-2015, 18:47
alternate چی بزارم
یکیش را بزار بالایی یکی هم بزار پایینی یا همون که گفتی.

roohroba
26-04-2015, 19:07
دوستان من امروز ثبت نام کردم از طریق اینترنت برای طرح حرفه ای یک ماهه، زمان شروع سرویس را امروز زده و تاریخ پایان را دقیقا یک ماه بعد!! چقدر طول میکشه سرویس من راه اندازی بشه؟ اگه 10 -12 روز طول بکشه که نصف زمان من از دست میره که!

mhkh
26-04-2015, 19:14
خوب برای همینه که میکن مخابرات دزده دیگه [ QUOTE=roohroba;8610504]دوستان من امروز ثبت نام کردم از طریق اینترنت برای طرح حرفه ای یک ماهه، زمان شروع سرویس را امروز زده و تاریخ پایان را دقیقا یک ماه بعد!! چقدر طول میکشه سرویس من راه اندازی بشه؟ اگه 10 -12 روز طول بکشه که نصف زمان من از دست میره که![/QUOTE]

Lord Farshad
26-04-2015, 22:09
دوستان من امروز ثبت نام کردم از طریق اینترنت برای طرح حرفه ای یک ماهه، زمان شروع سرویس را امروز زده و تاریخ پایان را دقیقا یک ماه بعد!! چقدر طول میکشه سرویس من راه اندازی بشه؟ اگه 10 -12 روز طول بکشه که نصف زمان من از دست میره که!

نگران نباش دادا، برای منم همینطوری بود ولی وقتی سرویس رو فعال کردند، رفتم توی پنل دیدم که تاریخ به روز شده و از روز فعال سازی حساب کرده.

rhdan
26-04-2015, 22:15
کسی اینجا هست از تاینی موویز بتونه دانلود کنه؟ وی آی پی یعنی داشته باشه. الان ده روزه نمیشه از تاینی دانلود کرد فقط با چیز پی ان میشه

toufan
27-04-2015, 00:12
شرمنده کسی اینجا میتونه از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنه؟؟؟ پدرم در اومده . باز میشه ولی دانلود نمیشه.:grrr::grrr::sq_10:

Lord Farshad
27-04-2015, 00:29
کسی اینجا هست از تاینی موویز بتونه دانلود کنه؟ وی آی پی یعنی داشته باشه. الان ده روزه نمیشه از تاینی دانلود کرد فقط با چیز پی ان میشه

آخرین دانلود من از این سایت، پریشب بود، بی هیچ مشکلی بدون نیاز به قیلتر شکن تونستم دانلود کنم.

شرمنده کسی اینجا میتونه از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنه؟؟؟ پدرم در اومده . باز میشه ولیدانلود نمیشه.:grrr::grrr::sq_10:

فکر میکنم مشکل از سایت خودشون و بی ارتباط با مخابرات باشه.

rhdan
27-04-2015, 07:46
آخرین دانلود من از این سایت، پریشب بود، بی هیچ مشکلی بدون نیاز به قیلتر شکن تونستم دانلود کنم.

فکر میکنم مشکل از سایت خودشون و بی ارتباط با مخابرات باشه.
عجب. من تا هفت روز قبل شبی ده گیگ راحت ازش دانلود داشتم ولی بعدش به مشکل خورد. صفحه دانلود میاد تو idm ولی همینطور بی حرکت می مونه. نه دانلودی نه پیغامی نه چیزی.

bahram360
27-04-2015, 08:42
سلام
الان یک هفته ای میشه که اینترنت مخابرات با بازی clash of clans مشکل پیدا کرده و زمانی که وارد بازی میشم نت ضعیف است یعنی به نت وصل نیست باید چند بار بازیو ببندمو دوباره اجرا کنم یا وایفای گوشیو یبار قطع و وصل کنم تا مشکل حل بشه.
حتی dns مودم را هم روی dns گوگل تنظیم کردم. بازم مشکل دارم.
خواهشا دوستان لطفا بگید چکار کنم با این وضعیت چون خیلی ضروریه.
سپاسگذارم.

nini bad
27-04-2015, 10:04
دوستان عزیز لطفا دیگر پست هایی مثل فلان سایت چرا باز نمیشه چرا من نمیتونم دانلود کنم را ارسال نکنید...
یک سری اختلال ها وجود داشته که برطرف شده و دیگر موارد اصلا مربوط به مخابرات نمیشود با تغییرات DNS مشکل باز نشدن صفحات را برطرف کنید...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lord Farshad
27-04-2015, 11:57
عجب. من تا هفت روز قبل شبی ده گیگ راحت ازش دانلود داشتم ولی بعدش به مشکل خورد. صفحه دانلود میاد تو idm ولی همینطور بی حرکت می مونه. نه دانلودی نه پیغامی نه چیزی.

دیشب که شما گفتی، یه تست زدم :دی.

خیلی جالب بود، یه سری فایل ها (و یا حتی کیفیت ها) بدون مشکل دانلود میشدند و یه چند مورد هم دیدم که باید با ک ر ی و وصل میشدم تا بتونه IDM لینک دانلود رو بگیره (سایز و ... مشخص بشه) ولی دانلود نکردم بعدش چون نیازی نداشتم. حالا اگر شد امشب یه تستی میزنم.

دوستان عزیز لطفا دیگر پست هایی مثل فلان سایت چرا باز نمیشه چرا من نمیتونم دانلود کنم را ارسال نکنید...
یک سری اختلال ها وجود داشته که برطرف شده و دیگر موارد اصلا مربوط به مخابرات نمیشود با تغییرات DNS مشکل باز نشدن صفحات را برطرف کنید...

اینکه کاربرها مشکلاتشون رو بگند یا نه، در حیطه ی من و شما نیست (پس لطفا در موردش به هیچ وجه حکم ندید) چون تا زمانی که پستشون خلاف قوانین نباشه، آزادند مشکلشون رو بگند تا بقیه هم از تجربیاتشون بگند و همینطور بهم دیگه کمک کنند تا مشکل رفع بشه و اگر هم پستشون مشکل دار باشه که خب بهش رسیدگی میشه.

مشکلات هم بر طرف نشده و هست، تا اونجایی که خود من هم باهاشون روبرو شدم و 99% درصد هم تا اون چیزی که من دیدم، مشکلات بهشون میخوره از DNS باشه. اینطور که مشخصه، DNS مخابرات شوربختانه زیاد تعریفی نداره.

*سینا*
27-04-2015, 13:26
مشکلات فرق داره تا گلایه کردن از فلان سایت چرا باز نمیشه .
بحث در مورد سوالات تکرای هست و موضوعی که در هر صفحه چندین بار تکرار میشه. افراردی هم هستند که بدون پست زدن مشکلات خودشان را پیدا کنند پس قرار نیست ۱۰۰ تا صفحه را مررور کنند تا به اون جوابی که میخوان نرسند.

یک نفر بود تا زمانی که کسی حرف از مشکل و بد بدون کیفیت مخابرات میزد طوری به اون شخص حمله میکرد که صبح نشده طرف پورت خودش را تخلیه میکرد حالا کاسه داغ تر از اش شده.

سلام
عرض به حضورتون که متاسفانه این اختلال دیشب وجود داشته و مربوط به dns نبود
یه سری از آی پی ها با وجود اینکه پینگ داشتن اما هیچ ارتباطی به اون سمت برقرار نمیشد
نمونش سرور آسیا2 سایت 4upld که دوستان هم خیلی گلایه داشتن.
پیشنهاد میکنم پست اول تاپیک رو در مورد جایگزینی dns های مخابرات ویرایش کنید که کاربرانی که به تازگی به جمع این تاپیک میپیوند بتونن راهنمایی بشن و سوالات تکراری نپرسن:n01:

esfahanweb
27-04-2015, 13:49
عزیزانی که با مشکل باز نشدن وب سایتها روبرو هستند اگر IP آنها از محدوده IP های 5.219.0.0-5.219.63.255 نیست می توانند با ثبت DNS های قسمتی از مشکلاتشان را حل بکنند.
DNS ها به ترتیب کیفیت مرتب شده اند ، سرورهایشان داخل ایران است ولی بستر ارتباطیشان از شبکه مخابرات مستقل است

1-194.225.115.10
2-194.225.71.9
3-194.225.62.66
4-194.225.62.80

rhdan
27-04-2015, 13:53
سلام
الان یک هفته ای میشه که اینترنت مخابرات با بازی clash of clans مشکل پیدا کرده و زمانی که وارد بازی میشم نت ضعیف است یعنی به نت وصل نیست باید چند بار بازیو ببندمو دوباره اجرا کنم یا وایفای گوشیو یبار قطع و وصل کنم تا مشکل حل بشه.
حتی dns مودم را هم روی dns گوگل تنظیم کردم. بازم مشکل دارم.
خواهشا دوستان لطفا بگید چکار کنم با این وضعیت چون خیلی ضروریه.
سپاسگذارم.
اینو که از اخر اسفند مشکل دارم منم. ولی خوب می سازیم صدامون در نیاد [emoji3] اصلا این شکلک وای فای واسم جزو بازی شده.

شما صاحب p30world هستی؟ مدیرشی وکیلشی؟
قابل توجهتون اینجا جایی ست که بهش می گویند فروم. یا تالار گفتگو به فارسی. هرکسی می تونه عضو بشه و در مورد موضوع مورد نظر و مرتبط با فروم تاپیک زده و دیگران در تاپیک مربوطه به بحث ایشون ملحق شوند.
برای اطلاعات بیشتر به ویکی پدیا و جستجوی گوگل مراجعه نمایید.

دیشب که شما گفتی، یه تست زدم :دی.

خیلی جالب بود، یه سری فایل ها (و یا حتی کیفیت ها) بدون مشکل دانلود میشدند و یه چند مورد هم دیدم که باید با ک ر ی و وصل میشدم تا بتونه IDM لینک دانلود رو بگیره (سایز و ... مشخص بشه) ولی دانلود نکردم بعدش چون نیازی نداشتم. حالا اگر شد امشب یه تستی میزنم.

اینکه کاربرها مشکلاتشون رو بگند یا نه، در حیطه ی من و شما نیست (پس لطفا در موردش به هیچ وجه حکم ندید) چون تا زمانی که پستشون خلاف قوانین نباشه، آزادند مشکلشون رو بگند تا بقیه هم از تجربیاتشون بگند و همینطور بهم دیگه کمک کنند تا مشکل رفع بشه و اگر هم پستشون مشکل دار باشه که خب بهش رسیدگی میشه.

مشکلات هم بر طرف نشده و هست، تا اونجایی که خود من هم باهاشون روبرو شدم و 99% درصد هم تا اون چیزی که من دیدم، مشکلات بهشون میخوره از DNS باشه. اینطور که مشخصه، DNS مخابرات شوربختانه زیاد تعریفی نداره.
من حدود ده تا لینک تست کردم که مشکل داره.

مشکلات فرق داره تا گلایه کردن از فلان سایت چرا باز نمیشه .
بحث در مورد سوالات تکرای هست و موضوعی که در هر صفحه چندین بار تکرار میشه. افراردی هم هستند که بدون پست زدن مشکلات خودشان را پیدا کنند پس قرار نیست ۱۰۰ تا صفحه را مررور کنند تا به اون جوابی که میخوان نرسند.

یک نفر بود تا زمانی که کسی حرف از مشکل و بد بدون کیفیت مخابرات میزد طوری به اون شخص حمله میکرد که صبح نشده طرف پورت خودش را تخلیه میکرد حالا کاسه داغ تر از اش شده.

بازم به ویکی پدیا مراجعه کنید.

سلام
یه سری از آی پی ها با وجود اینکه پینگ داشتن اما هیچ ارتباطی به اون سمت برقرار نمیشد
پیشنهاد میکنم پست اول تاپیک رو در مورد جایگزینی dns های مخابرات ویرایش کنید که کاربرانی که به تازگی به جمع این تاپیک میپیوند بتونن راهنمایی بشن و سوالات تکراری نپرسن:n01:
خدا رحممون کنه[emoji33]
امید وارم این نت درست بشه بلاخره. قبل عید خوب بود خداوکیلی. بدون مشکل نبود ولی قابل تحمل بود.

nini bad
27-04-2015, 14:26
سلام

تمام این اختلال ها مربوط به فیلترینگ هوشمند است و تمامش بر میگرده به زیر ساخت من دیشب مشکل باز نکردن صفحات را با پارس انلاین و های وب هم داشتم....
حتما دوست عزیز صفحه اول به روز رسانی میشه ممنونم از شما.

rhdan
27-04-2015, 14:33
عزیزانی که با مشکل باز نشدن وب سایتها روبرو هستند اگر IP آنها از محدوده IP های 5.219.0.0-5.219.63.255 نیست می توانند با ثبت DNS های قسمتی از مشکلاتشان را حل بکنند.
DNS ها به ترتیب کیفیت مرتب شده اند ، سرورهایشان داخل ایران است ولی بستر ارتباطیشان از شبکه مخابرات مستقل است
داداش، من که الان از داخل این رنجم تکلیفم چه میشه؟ بایستی اینقدر مودم خاموش روشن کنم آی پی از این رنج خارج شه؟ ( اینطوری یه نفر ادم باید استخدام کنه! )

esfahanweb
27-04-2015, 14:48
والا راه حل را خودتان فرمودید ، من امروز صبح خودم 5-6 بار PPPOE مودم را قطع و وصل کردم تا از رنج دیگری IP بگیرم

داداش، من که الان از داخل این رنجم تکلیفم چه میشه؟ بایستی اینقدر مودم خاموش روشن کنم آی پی از این رنج خارج شه؟ ( اینطوری یه نفر ادم باید استخدام کنه! )

zxzxcvcv
27-04-2015, 15:36
دوستان یه خواهش داشتم ازتون
اگر براتون ممکنه برید به این سایت:
پایین صفحه یک ویدئو هست که مستقیم از یوتوب لود میشه و برای من بدون فیلتر شکن باز میشه(اسم ویدئو هم اینه:Icona Pop - I Love It)
لطفا ببینید برای شما هم باز میشه ؟ممنون:n16:

ESPSV
27-04-2015, 15:44
پایین صفحه یک ویدئو هست که مستقیم از یوتوب لود میشه و برای من بدون فیلتر شکن باز میشه(اسم ویدئو هم اینه:Icona Pop - I Love It)

برای بنده بدون فیل کش باز شد

mykamran
27-04-2015, 15:49
دوستان یه سوال.
راهی برای تغییر رنج ip بدون خاموش کردن مودم نیست؟

esfahanweb
27-04-2015, 15:50
بدون هیچگونه فیل* شکنی باز شد

ESPSV
27-04-2015, 15:59
دوستان یه سوال.
راهی برای تغییر رنج ip بدون خاموش کردن مودم نیست؟

بعضی از مودمها میتونین از تنظیمات مودم که وارد میشید قطع و وصل سریع انجام بدید
و در کمتر از چند ثانیه اینکار انجام میشه که نیازی به خاموش روشن شدن مودم و صبر کردن نداره
مودم TP-LINK 8968 که من دارم دهها مرتبه اینکار رو در کمترین زمان انجام میده بدون اینکه چراغ لینک خاموش بشه

FLiKS3R
27-04-2015, 17:23
بعضی از مودمها میتونین از تنظیمات مودم که وارد میشید قطع و وصل سریع انجام بدید
و در کمتر از چند ثانیه اینکار انجام میشه که نیازی به خاموش روشن شدن مودم و صبر کردن نداره
مودم TP-LINK 8968 که من دارم دهها مرتبه اینکار رو در کمترین زمان انجام میده بدون اینکه چراغ لینک خاموش بشه
آره دقیقا. توی مودم های Asus هم میدونم یه بخشی هست که کلا وضعیت اینترنت رو نشون میده و آدرسIP و DNS و ... که از اونجا با Pause و Renew کردن میتونین یه آدرس IP جدید بگیرین بدون نیاز به ریبوت مودم.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

omniahd
27-04-2015, 19:12
دوستان تو مودمای تی پی لینک چطور میشه بدون خاموش و روشن کردن مودم آی پی عوض کرد ؟
من همشو گشتم و قطع و وصل پیدا نکردم توش
مدل 8151n

bahram360
27-04-2015, 19:31
اینو که از اخر اسفند مشکل دارم منم. ولی خوب می سازیم صدامون در نیاد [emoji3] اصلا این شکلک وای فای واسم جزو بازی شده.

ببخشید اگه پست اسپم میزارم ولی حرف دلمو میخام بزنم.
آخه مگه ما مشتریشون نیستیم مگه خدا رو خوش میاد که اینجوری حقمون پامال بشه.[emoji35] [emoji35]
بابا اینا نمیدونند که من به خاطر نت مزخرف مخابرات تو کلن وار نمیتونم ستاره بگیرم و از کلن منو میندازن بیرون و کلی هم باهاشون...........میدم روئسای کلن فکر میکنن من عمدی اینکارو میکنم.[emoji35] [emoji35]
مخابرات نمیدونه که من کلی پول دادم جم برا بیلدر خریدم[emoji35] [emoji35]
بخدا اگه تو شهرم جز مخابرات سرویس دهنده دیگری بهم نت میداد دیگه قید نت مخابراتو برای همیشه میزدم.[emoji35] [emoji35]

roohroba
27-04-2015, 19:34
دوستان شماها که برای adsl ثبت نام کردید آیا بهتون گفتند باید مدارک شناسایی تون را ببرید مرکز مخابراتی؟ قبض تلفن هم میخواد؟

Lord Farshad
27-04-2015, 20:40
دوستان شماها که برای adsl ثبت نام کردید آیا بهتون گفتند باید مدارک شناسایی تون را ببرید مرکز مخابراتی؟ قبض تلفن هم میخواد؟

آری - نه

:دی

rhdan
28-04-2015, 07:02
آقا دمت گرم. بلاخره بعد دو هفته دیشب دانلود داشتم. تاینی هم ازش دانلود شد! عحب ایراد عجیبی داره. یه لینک وقتی رنج آپی 5 هست تماما پکت لاست میشه وقتی رنج 37 نه! خواهشن اگر کسی دسترسی داره به افرادی که مسیولیت روتینگ ها دارن بگید.

POP_0098
28-04-2015, 16:06
دقت کرده باشید یک هفته میشه که وب سایت ها باز نمیشند یا خیلی خیلی دیر باز میشه

اینترنت مخابرات داره میره روی بستر اینترنت داخلی

برای همین فاصله ما با مرکز دیتا سنترها داره دورتر میشه برای همین این تداخل ها داره ایجاد میشه

مثلا با سایت جی تی متریکس که برای تست لود سایت هست تست می کنم تو یک دقیقه یک سایت را عالی بالا میاره وبع ددو دقیقه زمان میبره

باید بیشتر صبر کنید تا درست بشه یک ماهی

SuperSt@r
28-04-2015, 20:57
سلام
دوستان اهل استان اصفهان کسی از فراتاز نت گرفته؟ راضی هستید؟ میخوام شاتلمو بدم و فراتاز بگیرم! نظرتون چیه؟

nini bad
28-04-2015, 22:17
سلام
دوستان اهل استان اصفهان کسی از فراتاز نت گرفته؟ راضی هستید؟ میخوام شاتلمو بدم و فراتاز بگیرم! نظرتون چیه؟

دوست عزیز این مورد را باید در تاپیک اینترنت اصفهان مطرح کنید.

sa@te
30-04-2015, 01:13
بعد از پیگیری های متعدد ! جوابی که به کاهش سرعت من دادند :

با سلام واحترام تعهد شركت مخابرات سرعت سرويس تا 10 مگابيت ميباشد.(نه الزاما 10)اين سرعت كاملا وابسته به كيفيت خط ميباشد وسرعت 10مگابيت در بهترين حالت ممكن (از جمله كيفيت عالي خط،فاصله نزديك تا مركز مخابراتي،بستر مناسب ومواردي از اين قبيل)اتفاق مي افتد.همچنين لازم به توضيح است طبق مصوبات سازمان تنظيم مقررات (ضريب اشتراك يك به هشت موضوع مصوبه جلسه 152كمسيون تنظيم مقررات و ارتباطات)ضريب يه اشتراك گذاري در زمانهاي پر ترافيك نيز وجود دارد.هرچند كه تلاش شركت مخابرات بر اين است كه كيفيت وضريب به اشتراك گذاري سرويس كاربران به مراتب بهتر از الزامات قانوني باشد.

sa@te
30-04-2015, 01:33
دوستان الان کدوم سرویس مخابرات هست که سرعت پاییه ۳مگ به بالا بده ؟

sa@te
30-04-2015, 01:42
طرح ولایت تا ولادت یعنی قرار بر این بوده سرعت تا ۱۰ مگ باز باشه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من که صدام به جایی نمیرسه و نرسید! فقط شماها بدونید که حلالشون نمیکنم .

nini bad
30-04-2015, 11:33
بعد از پیگیری های متعدد ! جوابی که به کاهش سرعت من دادند :

با سلام واحترام تعهد شركت مخابرات سرعت سرويس تا 10 مگابيت ميباشد.(نه الزاما 10)اين سرعت كاملا وابسته به كيفيت خط ميباشد وسرعت 10مگابيت در بهترين حالت ممكن (از جمله كيفيت عالي خط،فاصله نزديك تا مركز مخابراتي،بستر مناسب ومواردي از اين قبيل)اتفاق مي افتد.همچنين لازم به توضيح است طبق مصوبات سازمان تنظيم مقررات (ضريب اشتراك يك به هشت موضوع مصوبه جلسه 152كمسيون تنظيم مقررات و ارتباطات)ضريب يه اشتراك گذاري در زمانهاي پر ترافيك نيز وجود دارد.هرچند كه تلاش شركت مخابرات بر اين است كه كيفيت وضريب به اشتراك گذاري سرويس كاربران به مراتب بهتر از الزامات قانوني باشد.

درود بر شما دوست عزیز...
در مورد افزایش پورت باید بگم که اصلا مخابرات با درخواست شخصی چنین کاری را انجام نمیدهد حتی با مراجعه حضوری و نامه نگاری جواب های سر بالا و غیر منطقی به شما میدهند...
تنها راه برای شما از طریق پ.خ ارسال میشود.

sa@te
30-04-2015, 11:45
ممنون دوست عزیز،ببینم میشه یه نفر كمكم كنه..

*سینا*
30-04-2015, 12:14
درود بر شما دوست عزیز...
در مورد افزایش پورت باید بگم که اصلا مخابرات با درخواست شخصی چنین کاری را انجام نمیدهد حتی با مراجعه حضوری و نامه نگاری جواب های سر بالا و غیر منطقی به شما میدهند...
تنها راه برای شما از طریق پ.خ ارسال میشود.

سلام
برای بنده هم ارسال میفرمایید این راه رو لطفا:n01:

meysam2578
30-04-2015, 12:45
ممنون دوست عزیز،ببینم میشه یه نفر كمكم كنه..
الان شما همین سرعتم که داری مگه بده؟؟؟ خیلی کارای روزانه رو به راحتی میتونی انجام بدی. واقعا میخوای چکار کنی بیشتر از این؟؟

nini bad
30-04-2015, 13:13
الان شما همین سرعتم که داری مگه بده؟؟؟ خیلی کارای روزانه رو به راحتی میتونی انجام بدی. واقعا میخوای چکار کنی بیشتر از این؟؟

دوست عزیز پورت این اقا روی ۱۰مگ بسته شده بود و الان به ۲مگ کاهش پیدا کرده اینکه بیشتر از این را میخواد چیکار کنه به خود اون شخص بر میگرده...

amir raya
30-04-2015, 16:04
یعنی عاضق پشتیبانی مخابراتم.
من میخوام طرح بی نهایت رو فعال کنم میزنه
برای شما هیچ شماره مشتری ثبت نشده است. جهت راهنمایی بیشتر، با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
پشتیبانی هم حرف مفت میزنه.

CppBuilder2006
01-05-2015, 23:20
سلام
ترافیک اعتباری من دیروز منفی 3 بود اما امروز مثبت 1 شده. موضوع چیه؟ برای چی این ناپایداری وجود داره؟

mohsen_91
02-05-2015, 09:33
سلام
ترافیک اعتباری من دیروز منفی 3 بود اما امروز مثبت 1 شده. موضوع چیه؟ برای چی این ناپایداری وجود داره؟

طرح زرین داری؟ شارژ خوری میکنن در حد لالیگا! تا حالا واسه من ...و1300mb ,-360mb- شارژ منفی خورده به جان خودم راس میگم... بعد شبانه هم واسه خودش شارژ کرده تا منفیه بره! رفتم مخابرات میگه مصرف خودت بوده! میگم آخه بی انصاف سیستم پلوتون تا شارژ میرسه به 6- اینترنت رو قطع میکنه! دادوبیداد که تو خودت مصرف کردی اومدی یقه مارو گرفتی.. خلاصه همین اواخر یه 2 گیگ ازم کم کردن(چرا؟) دستم به هیچ جا بند نبود و سر جمع تا امروز نزدیک به 20.000 تومن ازم پول زور گرفتن:n03:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.Sadegh.M
02-05-2015, 10:24
دوستان سایتِ زیر براتون بدون قندون باز میشه؟

zxzxcvcv
02-05-2015, 11:56
دوستان سایتِ زیر براتون بدون قندون باز میشه؟

باز میشه ولی آهنگ هاش لود نمیشه

javad75
02-05-2015, 18:34
والا من دیگه دارم دیوووونه میشم، ۳-۴ ماهه که سرعت دانلودم از ۳۰-۴۰ کیلوبایت بالاتر نمیره!!

خطم فیبرنوری هست و روی ۳ مگ هم بسته شده، طرحی هم که دارم طرح تابستان قردادی ۱مگ هست ولی بالاتر از ۳۰-۴۰ کیلوبایت نمیره

تنها سایتی که با سرعت بالا دانلود میکنه ازش همین فایل نیکو هست که اونم بین ۱۰۰ الی ۱۸۰ کیلوبایت میرسه

fastfind
04-05-2015, 14:03
سلام. عزیزان برای شما هم اینترنت مخابرات قطعی های لحظه ایی داره؟
با قند ش..ک...ن ها از هر نوعی که استفاده میکنی هر چند دقیقه به کل قطع میشه و دوباره شروع میکنه به تبادل...
اوضاع وب گردی خیلی خرابه... دانلود باز بد نیست ولی وبگردی حتی بدون قند ش..ک..ن هم زیاد جالب نیست...

sa@te
04-05-2015, 21:40
چرا نت اینطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچ سایتی باز نمیشه !

sa@te
05-05-2015, 00:33
دوستان مخابرات الان طرحی داره شبانه رایگان بده + سرعت ۲مگ ؟ (مثل عید تا عید)

meysam2578
05-05-2015, 10:32
سلام. عزیزان برای شما هم اینترنت مخابرات قطعی های لحظه ایی داره؟
با قند ش..ک...ن ها از هر نوعی که استفاده میکنی هر چند دقیقه به کل قطع میشه و دوباره شروع میکنه به تبادل...
اوضاع وب گردی خیلی خرابه... دانلود باز بد نیست ولی وبگردی حتی بدون قند ش..ک..ن هم زیاد جالب نیست...
ُسلام...نه برا من که سرعت خیلی خوبه. وب گردی هم مشکلی ندارم. خیلی به ندرت فقط در حد دو سه دقیقه قطع میشه اما دوباره وصل میشه. اونم هر چند روز یکبار. در کل واسه من که خوبه.

nini bad
05-05-2015, 10:57
ُسلام...نه برا من که سرعت خیلی خوبه. وب گردی هم مشکلی ندارم. خیلی به ندرت فقط در حد دو سه دقیقه قطع میشه اما دوباره وصل میشه. اونم هر چند روز یکبار. در کل واسه من که خوبه.

منظور این دوست ما از قطع شدن لحظه ایی یعنی دیتا داری ولی هیچ ارسال و دریافتی انجام نمیشه... نه قطع شدن کلی اینترنت

meysam2578
06-05-2015, 12:20
منظور این دوست ما از قطع شدن لحظه ایی یعنی دیتا داری ولی هیچ ارسال و دریافتی انجام نمیشه... نه قطع شدن کلی اینترنت
بله..جناب آقای مهندس منظور منم همینه . که چنین مشکلی ندارم و یا خیلی به ندرت.

image369
07-05-2015, 16:24
از هر 3 تا سایت 2 تاش باز نمیشه:n34:
چه وضعشه !!
اینطوریشا ندیده بودیم

Shahin031
07-05-2015, 19:57
دوستان اگر کسی حط تلفنش رانژه مخابرات نباشه میتونه مستقیم طرح حرفه ای هارو ثبت نام کنه بدون ثبت نام طرح زرین؟
اگر شدنیه لطفا روش کار رو بگین ضروریه

sa@te
08-05-2015, 01:06
طرح بهار تا بهار را میشه هنوزم خریداری کرد ؟

image369
08-05-2015, 11:53
دوستان اگر کسی حط تلفنش رانژه مخابرات نباشه میتونه مستقیم طرح حرفه ای هارو ثبت نام کنه بدون ثبت نام طرح زرین؟
اگر شدنیه لطفا روش کار رو بگین ضروریه

بله امکانش هست
در سایت مخابرات هنگام رزرو سرویس میپرسه چه سرویسی میخوای. هر سرویسی مدنظرته همون را انتخاب کن!

Shahin031
08-05-2015, 19:32
بله امکانش هست
در سایت مخابرات هنگام رزرو سرویس میپرسه چه سرویسی میخوای. هر سرویسی مدنظرته همون را انتخاب کن!

ممنون.اونوقت چون ثبت نام از طریق تلفن نیست پیگیری میکنن خودشون خط رو رانژه کنن؟
امکانش نیست از طریق مخابرات ثبت نام کرد حرفه ای هارو؟یادمه قبلا با دیال اپ یا نت گوشی وارد سامانه میشدی بعد از چند لحظه ارتباط رو قطع میکرد

sa@te
08-05-2015, 23:44
مرسی از دوستان که به سوال من جواب میدن:n08:

toufan
09-05-2015, 00:53
مرسی از دوستان که به سوال من جواب میدن:n08:
فکر کنم بشه چون خواهرزادم چند روز پیش گرفت. تقریبا 5 روز پش

mnnejati
09-05-2015, 17:02
مخابرات اصفهان دیگه شورشو درآورده.
99 درصد صفحات باز نمیشند حتی سایتای داخلی مثل دانشگاه، بانک !!!!
وقتی هم به پشتیبانی زنگ می زنی چرت و پرت تحویلت می دن.
باید واقعا یک کاری کرد چون اینا واقعا مردم را ... فرض کردند.

mnnejati
09-05-2015, 17:09
مخابرات اصفهان واقعا بدترین خدمات اینترنت کشور را ارائه میده
همه کلان شهرهای دیگه طرحهای نامحدود دارند اونم با نصف قیمت شرکتهای خصوصی اصفهان اونوقت مخابرات اصفهان طرحهای مضحکی مانند طرح بینهایت داره و تازه بهش افتخار هم میکنه!!!

hidden2255
09-05-2015, 17:14
ديشب بعد از دو سه هفته سرعت دانلود خوب شد
كاش همينطور بمونه

mykamran
09-05-2015, 17:28
مخابرات اصفهان دیگه شورشو درآورده.
99 درصد صفحات باز نمیشند حتی سایتای داخلی مثل دانشگاه، بانک !!!!
وقتی هم به پشتیبانی زنگ می زنی چرت و پرت تحویلت می دن.
باید واقعا یک کاری کرد چون اینا واقعا مردم را ... فرض کردند.
فکر کنم مشکل dns داری.البته شاید حالا dns را عوض کن ببین درست میشه.
مخابرات dns هاش تعطیله.

مخابرات اصفهان واقعا بدترین خدمات اینترنت کشور را ارائه میده
همه کلان شهرهای دیگه طرحهای نامحدود دارند اونم با نصف قیمت شرکتهای خصوصی اصفهان اونوقت مخابرات اصفهان طرحهای مضحکی مانند طرح بینهایت داره و تازه بهش افتخار هم میکنه!!!

mnnejati
09-05-2015, 22:39
فکر کنم مشکل dns داری.البته شاید حالا dns را عوض کن ببین درست میشه.
مخابرات dns هاش تعطیله.

من dns را هم عوض کردم اما فرقی نکرد. البته dns را از 2020 گرفتم بصورت (8.8.8.8) و دومی هم (4.2.2.4)
اگر راهکار دیگری وجود دارد راهنمایی کنید.

M.Sadegh.M
09-05-2015, 23:35
سلام دوستانِ عزیز
ک ر ی و برایِ شما کار میکنه؟
برا من وصل میشه بعد 20 ثانیه خودش قطع میشه ، تو اون 20 ثانیه هم هیچ سایتی باز نمیکنه.

ممنون:n16:

Shahin031
10-05-2015, 00:22
سلام دوستانِ عزیز
برا من وصل میشه بعد 20 ثانیه خودش قطع میشه ، تو اون 20 ثانیه هم هیچ سایتی باز نمیکنه.

برای منم امروز دقیقا همینطور بود

zxzxcvcv
10-05-2015, 12:41
سلام دوستانِ عزیز

برای منم همینطوره

ESPSV
10-05-2015, 16:56
سلام دوستانِ عزیز

این سرویس و سیسکو محدودیت و اختلال روشون هست

nini bad
13-05-2015, 10:25
سرویس ها کاملا افتضاح شده اصلا نمیشه انلاین بازی کرد در ساعت شبانه از سرور های مایکروسافت و کسپر دانلود نمیشه NAT کلا بسته شده باید گفت اینترانت بجای اینترنت....

zxzxcvcv
13-05-2015, 10:34
دیروز اینترنت کل شهر ما کامل قطع بود امروزم که وصل شده وضعیت خوب نیست

sa@te
13-05-2015, 20:36
کریو و وی پی ان پی در پی قطع و وصل میشه ! سرعت من هم کا اوردن پایین ! پینگ که روی ۴۰۰ هست

sa@te
14-05-2015, 18:50
سرعت دانلود من رو کم کردن به جهنم ، باید سرعت دانلودم روی 28 کیلوبایت در ثانیه باشه ، اوکی چشم هرچی اونا گفتن اصا ! خوبه ؟

قطعی دارم ؟ چشمم کور ! اصلا همه مشکلات از من ! لامصبا مشکل پینگ بالا هم ماله منه ؟!!!! اونو که دیگه موظف هستین درستش کنید ! :n34:

پینگ من بالا 300 هس! اصلا نمیشه یه بازی انجام داد !

mykamran
15-05-2015, 11:47
قی لترینگ هوشمند مزخرف را راه اندازی کردن اینترنت من هم نابود شده.
از اون بدتر بیشتر سایتها را قیلتر کردن.
نظارت ندارن این شاسکول ها.الکی هی سایت میبندن

Behrouz_se60
15-05-2015, 17:18
وقتی من آدرس پی سی ورلد میزنم حدود 30 ثانیه طول می کشه تا اولین داده بگیره.یعنی تو این مدت تا 30 ثانیه معلوم نیست دنبال چی میگرده یا منتظر چی هست.خب وقتی سرور داخل کشور هست چرا تعلل ؟ نمیدونم درخواست من برای رفتن به سایت پس سی ورلد باید اینقدر طول بکشه.وقتی اولین درخواست انجام شد از اون موقع به بعد خیلی سریع میتونم به تمامی صفحات دلخواه پی سی ورلد برم و لحظه ای مکث نمی کنه.این تاثیر ماله سرور مخابراته یا سامانه فیلترینک هوشمند ؟

fafool70
15-05-2015, 17:58
وقتی من آدرس پی سی ورلد میزنم حدود 30 ثانیه طول می کشه تا اولین داده بگیره.یعنی تو این مدت تا 30 ثانیه معلوم نیست دنبال چی میگرده یا منتظر چی هست.خب وقتی سرور داخل کشور هست چرا تعلل ؟ نمیدونم درخواست من برای رفتن به سایت پس سی ورلد باید اینقدر طول بکشه.وقتی اولین درخواست انجام شد از اون موقع به بعد خیلی سریع میتونم به تمامی صفحات دلخواه پی سی ورلد برم و لحظه ای مکث نمی کنه.این تاثیر ماله سرور مخابراته یا سامانه فیلترینک هوشمند ؟

منم که وایمکس دارم تو خوزستان یک ماه دقیقه این مشکل رو دارم و خود کارشناس ایرانسل زنگ زد گفت به خدا خودمون هم نمیدونیم مشکل از کجاست . منم گفتم ..لیترینگ هوشمنده . هیچی دیگه ! جالب اینجاست سایت های داخلم مشکل هست . واقعا مسخره است دیگه این همه اختلال توی اینترنت پول حرومشون بشه

zxzxcvcv
15-05-2015, 20:07
خدا رو شکر این فیلترینگ هوشمند به اینجا نرسید فعلا.
دوستان اگر خواستید ویدئو های یوتوب رو بدون فیل تر ببینید برید به این سایت و video id ویدئوی که میخواید ببینید رو وارد کنید تا بدون فیلتر بهتون نمایش بده
ویدئو هم از خود سرور یوتوب براتون لود میشه:
ویدئو آی دی هم این قسمت قرمزه

meysam2578
16-05-2015, 10:37
اوضاع اینترنت مخابرات اصفهان چند روزه که واقعا فاجعه بار شده. نه سایت ها باز میشن. بعضی سایت ها باز میشن ..بعضی ها باز نمیشن. خیلی قطعی داره. خلاصه دهن مردم رو سرویس کرده این مخابرات. معلوم نیست دارن چکار میکنن

mykamran
16-05-2015, 19:11
اوضاع اینترنت مخابرات اصفهان چند روزه که واقعا فاجعه بار شده. نه سایت ها باز میشن. بعضی سایت ها باز میشن ..بعضی ها باز نمیشن. خیلی قطعی داره. خلاصه دهن مردم رو سرویس کرده این مخابرات. معلوم نیست دارن چکار میکنن
دقیقا حرف من را زدی.

mohandes
17-05-2015, 22:29
دوستان الان به صرفه ترین سرویس برای کسی که مصرفش بالاس چیه ؟

من هنوز دارم از زرین استفاده می‌کنم و هر دوره قبض تلفن (دو ماه) به جز بیست گیگ شارژ روی قبض (دو تا خط رانژه دارم و متعاقبا دو اکانت) ، حدود بیست گیگ هم با کارت میخرم . یعنی هر ماه دارم حدود ۷۰ تومن خرج این اینترنت مزخرفشون می‌کنم .

با این حساب پیشنهادتون چیه ؟ مدتهاست تاپیک رو پیگیری نکردم . الان هم ۱۰-۱۲ صفحهٔ آخرو خوندم اما به نتیجه ای نرسیدم .

[ضمنا محلهٔ ما فقط مخابرات adsl میده (بلای فیبر نوری!) و آریانت هم داره وایرلس میده اما نمیدونم سرویسش چطوره .]

FLiKS3R
18-05-2015, 00:12

من هنوز دارم از زرین استفاده می‌کنم و هر دوره قبض تلفن (دو ماه) به جز بیست گیگ شارژ روی قبض (دو تا خط رانژه دارم و متعاقبا دو اکانت) ، حدود بیست گیگ هم با کارت میخرم . یعنی هر ماه دارم حدود ۷۰ تومن خرج این اینترنت مزخرفشون می‌کنم .

با این حساب پیشنهادتون چیه ؟ مدتهاست تاپیک رو پیگیری نکردم . الان هم ۱۰-۱۲ صفحهٔ آخرو خوندم اما به نتیجه ای نرسیدم .

[ضمنا محلهٔ ما فقط مخابرات adsl میده (بلای فیبر نوری!) و آریانت هم داره وایرلس میده اما نمیدونم سرویسش چطوره .]
اگه دانلوداتون رو میتونین شب انجام بدین، طرحی که شبانه رایگان داشته باشه هم داره مخابرات. طرح حرفه ای ها شبانه داره.

nod33
18-05-2015, 01:47
سلام

دوستان این Isp واسه بازی انلاین چطوره وضعیت پینگش ؟

فولادشهر اصفهان هستم .

toufan
18-05-2015, 03:14

برای کسی که مصرفش بالاس مثل خودم زرین بدترین انتخابه. یه طرحی بردار که شبانه رایگان داشته باشه. بنده شبی 8 گیگ دانلود دارم با طرح کمپین تابستان پاییزه که خیلی واسم خوب بوده.

nini bad
18-05-2015, 07:50
سلام

دوستان این Isp واسه بازی انلاین چطوره وضعیت پینگش ؟

فولادشهر اصفهان هستم .
برای بازی انلاین کاملا افتضاح هست با محدود شدن پورت های UDP کلا بازی انلاین هیچ تعریفی ندارد.

sa@te
18-05-2015, 16:34
برای کسی که مصرفش بالاس مثل خودم زرین بدترین انتخابه. یه طرحی بردار که شبانه رایگان داشته باشه. بنده شبی 8 گیگ دانلود دارم با طرح کمپین تابستان پاییزه که خیلی واسم خوب بوده.

طرح تابستان پاییزه نداره که ! از طرح های موجود پیشنهاد بدید

sa@te
18-05-2015, 16:35
دوستان عزیز قرار نیست مخابرات طرح جدید بذاره ؟!!! خسته شدیم دیگه کی طرح میذاره

باید برای تابستون چند تا طرح وحشی بذاره تا استفاده کنیم

toufan
19-05-2015, 00:18
طرح تابستان پاییزه نداره که ! از طرح های موجود پیشنهاد بدید

دقیق نمیدونم . شاید طرح بهار تا بهار خوب باشه. بقیه دوستان میتونند به شما کمک کنند.

mykamran
19-05-2015, 10:44
این اینترنت گند زده شده بهش.
امروز برای یه آشنا ها طرح زرین گرفتم اصلا هیچ سایتی باز نمیشه.همه سایتها فیلتر بود.دیگه کم مونده بود سایت رهبری را هم فیلتر کنند.
ای خدا ازتون نگذره گند زدن به اینترنت.

mona rad
19-05-2015, 11:23
سلام. برا اینکه شارژ بخوام بکنم از طریق تلفن نمیشه وارد سامانه هم ک میشم از قسمت دسترسی سریع
برا اینکه محصول خودمو انتخاب کنم قسمت انتخاب کنید هیچ گزینه ای نیست...
من چیو انتخاب کنم؟؟؟ بگید من چ جوری شارژ کنم؟

meysam2578
19-05-2015, 12:15
سلام. برا اینکه شارژ بخوام بکنم از طریق تلفن نمیشه وارد سامانه هم ک میشم از قسمت دسترسی سریع
برا اینکه محصول خودمو انتخاب کنم قسمت انتخاب کنید هیچ گزینه ای نیست...
من چیو انتخاب کنم؟؟؟ بگید من چ جوری شارژ کنم؟
سلام اگه از طرح زرین استفاده میکنی که وارد سامانه بشو و برو به مشخصات سرویس. بعدش روی طرح زرین کلیک کن بعدش گوشه سمت چپ گزینه تمدید اعتبار را باید ببینی. روش کلیک کن و شارژ کن. یا زنگ بزن 2020 بعدش کلید شماره 4 تلفن رو بزن. بعدش هم فکر کنم کلید شماره یک تلفن رو که بزنی امکان شارژ بهت میده. یا زنگ بزن به 2020 یه گزینه برای ارتباط با پشتیبانه. خودش برات هر چقدر بخوای شارژ میکنه.

mona rad
19-05-2015, 14:27
وارد سامانه میشم مشخصات سرویس میزنم میگه حساب تعریف شده ای برای شما وجود ندارد؟ من طرح ذرین دارم از طریق 2020 و شماره 4 هم شارژ نمیشه
چیکارکنمممممم؟؟؟؟؟؟

zxzxcvcv
19-05-2015, 14:35
وارد سامانه میشم مشخصات سرویس میزنم میگه حساب تعریف شده ای برای شما وجود ندارد؟ من طرح ذرین دارم از طریق 2020 و شماره 4 هم شارژ نمیشه
چیکارکنمممممم؟؟؟؟؟؟
اگه اینطوریه حضوری باید بری مخابرات اینترنتی نمیشه کاری کرد

mnnejati
19-05-2015, 23:08
این اینترنت گند زده شده بهش.
امروز برای یه آشنا ها طرح زرین گرفتم اصلا هیچ سایتی باز نمیشه.همه سایتها فیلتر بود.دیگه کم مونده بود سایت رهبری را هم فیلتر کنند.
ای خدا ازتون نگذره گند زدن به اینترنت.
واقعا خدا ازشون نگذره که پول را داری میدی، اینقدر هم باید اعصابت داغون شه

mnnejati
19-05-2015, 23:17
دوستانی که مثل من مشکل بازشدن صفحات را دارن به نظرم باید مدام زنگ بزنند پشتیبانی و اعتراض کنند تا بالاخره یک اتفاقی بیافته. آخه این نمیشه که مدام تبلیغ پهنای باند بالا کنند اونوقت برای بازشدن یک صفحه تا مرز سکته بری. این واقعا توهین به شعور مردمه.

sa@te
20-05-2015, 00:52
اینترنت مخابرات استان اصفهان بر پایه ی اینترنت بر بستر فیبر نوری (اون زمان هایی که هنوز هیچ شرکتی فیبر نوری نمیداد ) شکل گرفت و یا میشه گفت یکی از دلایل اصلیش این بوده

و بعد این همه سال ٬ سرعت فیبر نوری ها با سرعت ۱۰۰ کیلوبات بر ثانیه ٬ و بقیه ی مردم ۱مگ بر ثانیه

و بعد تازه پز میدند که ما شبی ۸-۱۰ گیگ هم دانلود داریم :n27:

meysam2578
20-05-2015, 10:44
چیکارکنمممممم؟؟؟؟؟؟
همونطور که دوسنمون zxzxcvcv گفتن یا حضوری به مخابرات مراجعه کن یا زنگ بزن به 2020 گزینه ارتباط با پشتیبان رو انتخاب کن. قضیه رو به پشتیبان بگو خودشون برات OK میکنن.

pb2005
20-05-2015, 16:13
با عرض سلام خدمت دوستان

قرار داد طرح یکساله حرفه ای های من تا چند روز دیگه تموم میشه

بنظرتون همین طرح رو دوباره تمدید کنم یا طرح جدید تری هم وجود داره ؟؟؟

با تشکر

pb2005
20-05-2015, 16:13
با عرض سلام خدمت دوستان

با تشکر

mnnejati
20-05-2015, 20:13
یکی از موارد شلختگی مخابرات، تلفن گویا 2020 است که بعد از 10 دقیقه سخنرانی میگه شماره 3 را برای پشتیبانی باید بزنی درحالیکه باید عدد 33 را بزنی!!! تا وصل بشه وگرنه از اول شروع به سخنرانی می کنه. حالا ببین ما کجاییم!!!

mnnejati
20-05-2015, 20:23
اینکه تعرفه های اینترنت مخابرات برای تهران و اصفهان فرق میکنه واقعا از عجایب است. نمی دونم آیا اینترنت توی تهران تولید میشه یا حرکت دیتا توی کابلهای مخابرات تهران راحتتر انجام میشه که ارزونتر از اصفهان میدن؟!! تازه طرح نامحدود هم دارن

SHAHAB-P30
20-05-2015, 20:40
بچه ها من روی pppoe مودمم را ست میکنم اینترنت ندارم ولی روی bridge میذارم و کانکت میشم وصل میشه مشکل از کجاست ؟

mykamran
20-05-2015, 21:40
بچه ها من روی pppoe مودمم را ست میکنم اینترنت ندارم ولی روی bridge میذارم و کانکت میشم وصل میشه مشکل از کجاست ؟
از مودمته. یه ریست کن بعد تست کن.

hichkas62
20-05-2015, 22:45
سلام
کسی از دوستان در اصفهان اینترنت آسیاتک و ایران گیت را امتحان کرده است یا نه؟

image369
21-05-2015, 18:35
گَندِش بزنم
افتضاح ترین isp که بعد 7 -8 adsl داشتن دیدم همین مخابراته
همچیش اشغاله

یک دوره از عمرمون را با دایل اپ زندگی کردیم و حرص خوردم حداقلش این بود سایتها بعد یه مدت باز میشد
همجا حداقل موقع ثبت نام وپول گرفتن راحته اینا با سامانه پولوتو باید هفت خان را رد کنی
به حجم خوری isp ها اعتقادی نداشتم از وقتی از مخابرات اینترنت گرفتم تازه میفهمم حجم خوری یعنی چی :n29:

تا حالا اینقد پای اینترنت برای باز کردن صفحات با اعصاب روانم بازی نشده بود:n34:

تخلیه میکنم میرم یه جا دیگه یکم ارامش پیدا کنم:n33:

8286
22-05-2015, 06:27
گَندِش بزنم
افتضاح ترین isp که بعد 7 -8 adsl داشتن دیدم همین مخابراته
همچیش اشغاله

یک دوره از عمرمون را با دایل اپ زندگی کردیم و حرص خوردم حداقلش این بود سایتها بعد یه مدت باز میشد
همجا حداقل موقع ثبت نام وپول گرفتن راحته اینا با سامانه پولوتو باید هفت خان را رد کنی
به حجم خوری isp ها اعتقادی نداشتم از وقتی از مخابرات اینترنت گرفتم تازه میفهمم حجم خوری یعنی چی :n29:

تا حالا اینقد پای اینترنت برای باز کردن صفحات با اعصاب روانم بازی نشده بود:n34:

تخلیه میکنم میرم یه جا دیگه یکم ارامش پیدا کنم:n33:

مخابرات DNS هاش مشکل داره، خودت به صورت دستی تنظیم کن، حداقل مشکل باز نکردن صفحه هات رفع میشه. :n19:

8286
22-05-2015, 06:32
دوستانی که مثل من مشکل بازشدن صفحات را دارن به نظرم باید مدام زنگ بزنند پشتیبانی و اعتراض کنند تا بالاخره یک اتفاقی بیافته. آخه این نمیشه که مدام تبلیغ پهنای باند بالا کنند اونوقت برای بازشدن یک صفحه تا مرز سکته بری. این واقعا توهین به شعور مردمه.

مخابرات مشکل DNS داره، فک نکنم با زنگ زدن هم درست بشه، من پیشنهاد میکنم که چند تا DNS خودتون به صورت دستی روی سیستمتون ست کنید که لااقل اعصابتون داغون نشه. بعد به 2020 هم زنگ بزنید که به طور کلی درستش کنند. آخه همه بلد نیستند و نمیدونند که این کار را باید انجام بدهند.

8286
22-05-2015, 06:37
با عرض سلام خدمت دوستان

با تشکر

توی سایتشون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که طرح جدیدی وجود نداره فقط طرح زرین و حرفه ای ها وجود داره، تا یک دو هفته پیش یک طرح به اسم بهار تا بهار داشتند که نیست دیگه انگار. با تجربه ای که من توی خوندن این تاپیک دارم اگه یک چیزی خوب داره کار میکنه و راضی هستی ازش دستش نزن که ممکن خراب شه :n31:

8286
22-05-2015, 06:45

اگه مصرفت را میتونی توی شب ها ساعت 2 تا 7 صبح انجام بدی، منطقیه طرح حرفه ای ها را بگیری که شبانه اش تخفیف 90 و 99 درصدی دارد و اگه مصرف شما توی روز هست یک طرح هست به اسم حجم انبوه که توی سایتشون زده که ارزونترینشون ماهیانه سرعت 2 مگ 50 گیگ قیمتش 72000 تومان است (ده گیگ بیشتر از 40 گیگ که شما 70 تومان میدی!) . همه طرحهاشون را توی این صفحه زدند. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8286
22-05-2015, 07:07
یک خبر از سایت باشگاه خبرنگاران توی اواخر بهمن 93، خبر جدیدتر هم توی اردیبهشت 94 بود ولی این یکی آمار جالبی داخلش بود.
به منظور استفاده تمام مشترکان از اینترنت پر سرعت مخابرات و کاهش کندی سرعت اینترنت محدودیت‌هایی برای اینترنت نامحدود مخابرات گذاشته می‌شود.
رضا خلیلی معاون فنی و مهندسی شرکت مخابرات استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، ..... متاسفانه بالای 80درصد مشترکان نامحدود هستند و در صورتی که تنها 20درصد از آن‌ها دائم دانلود نامحدود داشته باشند این فضا برای بقیه محدود می‌شود.

دوستان درست میگن، چرا توی تهران اینترنت نامحدود هست، تازه خودشون میگن 80 درصد افراد نامحدود دارند ولی توی اصفهان نامحدود وجود نداره؟؟؟؟؟ :n14: اگه نامحدود داشتیم لااقل استرس اتمام شارژ نداشتیم :n02:

mnnejati
22-05-2015, 13:22
یک خبر از سایت باشگاه خبرنگاران توی اواخر بهمن 93، خبر جدیدتر هم توی اردیبهشت 94 بود ولی این یکی آمار جالبی داخلش بود.
به منظور استفاده تمام مشترکان از اینترنت پر سرعت مخابرات و کاهش کندی سرعت اینترنت محدودیت‌هایی برای اینترنت نامحدود مخابرات گذاشته می‌شود.
رضا خلیلی معاون فنی و مهندسی شرکت مخابرات استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، ..... متاسفانه بالای 80درصد مشترکان نامحدود هستند و در صورتی که تنها 20درصد از آن‌ها دائم دانلود نامحدود داشته باشند این فضا برای بقیه محدود می‌شود.

دوستان درست میگن، چرا توی تهران اینترنت نامحدود هست، تازه خودشون میگن 80 درصد افراد نامحدود دارند ولی توی اصفهان نامحدود وجود نداره؟؟؟؟؟ :n14: اگه نامحدود داشتیم لااقل استرس اتمام شارژ نداشتیم :n02:

من نمیدونم این آمارهای عجیب و غریب و راه حل های عجیب تر از اون را از کجاشون در میارن:n13:

mnnejati
22-05-2015, 13:26
مخابرات مشکل DNS داره، فک نکنم با زنگ زدن هم درست بشه، من پیشنهاد میکنم که چند تا DNS خودتون به صورت دستی روی سیستمتون ست کنید که لااقل اعصابتون داغون نشه. بعد به 2020 هم زنگ بزنید که به طور کلی درستش کنند. آخه همه بلد نیستند و نمیدونند که این کار را باید انجام بدهند.

من DNS را هم عوض کردم اما وقتی که سایت بسیار دیر لود میشه و یا بطور ناقص و درهم برهم بالا میاد و وقتی همون سایت (حتی سایت داخلی) را راحت با ف ی ل ت ر ش ک ن می تونی باز کنی همه اینها نشان میدهند که مشکل از جای دیگری است.

MeHrDaD-91
22-05-2015, 23:02
خیلی بده که تو منطقت فقط مخابرات سرویس می ده اون هم مدام قطع هست ماشالله پر نویز هم هست خط

mostafa akbari
24-05-2015, 15:37
مشکل از تداخل مک آدرس مودم توی شبکه هست.
مدل و مک آدرس فعلی مودم و شماره تلفنی که باهاش adsl گرفتید را برام پخ کنید تا چک کنم.

vahid javani
25-05-2015, 22:49
سلام دوستان
این خروجی mtr سایت varzesh3 هست
میشه خواهشا یکی به من بگه چرا اینطوریه؟؟ چرا واسه هر هاپ چندین تا آی پی هست؟؟ چرا هر آی پی چندین بار تکرار شده؟؟ الان این پکت چی سرش اومده؟؟ (سرعت اینترنتم هم افتضاحه!)

POP_0098
25-05-2015, 23:35
zمن یک هفته پیش از بس زنگ زدم 2020 شماره دیتا را دادند

زنگ زدم گفت به دوستش که کش را یک دقیقه بر دار

اقا کش دیتا را خالی کرد کل اینترنت سرعتش مثل نور بالا رفت

این شماره دیتا هست

32655051

من یک نفره فایده نداره زنگ میزنم هر کسی مشکل داره باید به هر جا به جز 2020 هم زنگ بزنه تا مشکل درست بشه

اینترنت نامحدود تو تهران میدند تو اصفهان نه تعرفه ها تو اصفهان فرق داره با بیشتر جا ها

سرعت نا برابر هست و اونایی که مثل من هستند طرح حرفه ها برداشتند فیبر نوری هستند 2 مگ هستند

و دیگران با این طرح با خط تلفن قدیمی مسی 10 مگ دارند نا برابری هست

برای این که درست بشه اینترنت باید همه به هر جایی که مربوط به مخابرات و اینترنتش میشه زنگ بزنید تا متوجه بشند ما مشکل داریم و رضایت نداریم

این خرابی ها که رسیدگی نمیشه میشه یک دلیل دیگه هم داشته باشه

اون اینه دارند این طرح زیر را آماده میکنند برای فروش

حالا هر چی ما گیر و دگیر مخابارت باشیم واونا این طرح بهار تا بهار را بکنند تو پاچه ملت

باید رسیدگی نشه تا یک قرار داد جدید بسته بشه تا اون طرح فروش کنه بند خدا شرکت مخابرات که نباید کم پول در بیاره

ما باید هر چی میتونیم پول بدیم به این شرکت اونا وظیفه دارند جیب ما را جارو کنند

لینک طرح بهار تا بهار

جالبه دیگه طرح نامحدود نمیدند
همش شده طرح حجمی با نام ها زیاد مثلا

کمپین تابستانی
کمپین نورزی
بهار تا بهار
تابستان تا تابستان

مشترکین که طرح یک ساله باید قرار داد ببندند خدا به دادشون برسه

FLiKS3R
25-05-2015, 23:57
من یک هفته پیش از بس زنگ زدم 2020 شماره دیتا را دادند

زنگ زدم گفت به دوستش که کش را یک دقیقه بر دار

اقا کش دیتا را خالی کرد کل اینترنت سرعتش مثل نور بالا رفت

این شماره دیتا هست

32655051

من یک نفره فایده نداره زنگ میزنم هر کسی مشکل داره باید به هر جا به جز 2020 هم زنگ بزنه تا مشکل درست بشه

اینترنت نامحدود تو تهران میدند تو اصفهان نه تعرفه ها تو اصفهان فرق داره با بیشتر جا ها

سرعت نا برابر هست و اونایی که مثل من هستند طرح حرفه ها برداشتند فیبر نوری هستند 2 مگ هستند

و دیگران با این طرح با خط تلفن قدیمی مسی 10 مگ دارند نا برابری هست

برای این که درست بشه اینترنت باید همه به هر جایی که مربوط به مخابرات و اینترنتش میشه زنگ بزنید تا متوجه بشند ما مشکل داریم و رضایت نداریم

من که هرچی پرس و جو و پیگیری کردم میگن رو فیبر نوری 2 مگابیت بیشتر نمیشه ارایه داد. جمله خنده داریه که رو سیم مسی 10 مگابیت میدن رو فیبر 2 مگ. ولی خب چی بگه آدم ...

mykamran
27-05-2015, 11:34
من که هرچی پرس و جو و پیگیری کردم میگن رو فیبر نوری 2 مگابیت بیشتر نمیشه ارایه داد. جمله خنده داریه که رو سیم مسی 10 مگابیت میدن رو فیبر 2 مگ. ولی خب چی بگه آدم ...
نه عزیز یکی از بچه ها رو 5 بستن همش اینترنتش میپره. چرا؟ چون تجهیزات این نوع سیم را ندارن کلا خرج هم نمیکنن تو این زمینه چرا؟ چون حرام است[emoji1] [emoji1] [emoji1]
دور شوخی درباره رفيقم راست گفتم.

nini bad
27-05-2015, 13:38
نه عزیز یکی از بچه ها رو 5 بستن همش اینترنتش میپره. چرا؟ چون تجهیزات این نوع سیم را ندارن کلا خرج هم نمیکنن تو این زمینه چرا؟ چون حرام است[emoji1] [emoji1] [emoji1]
دور شوخی درباره رفيقم راست گفتم.

دوست عزیز من خودم فیبر نوری هستم پورتم هم روی ۱۰ مگ هست... بچه های این تاپیک هم اطلاع دارند این حرف شما اصلا منطقی نیست.
الان اهواز اسیاتک روی فیبر سرویس میده تا ۱۵ مگ هم پورت بازه

mykamran
27-05-2015, 17:49
دوست عزیز من خودم فیبر نوری هستم پورتم هم روی ۱۰ مگ هست... بچه های این تاپیک هم اطلاع دارند این حرف شما اصلا منطقی نیست.
الان اهواز اسیاتک روی فیبر سرویس میده تا ۱۵ مگ هم پورت بازه
شاید تو منطقه شما باشه امکاناتش اینجا نیست.
یه جور محکم میگی انگار داریم یه جا زندگی میکنیم که زیرساختش در جه یکه.(ایرانه ها) افغانی ها زیر ساختشون از ما بهتره.
دادا اینجا ایرانه.
اونجا شانسیه و شانس شما خوب بوده.

zxzxcvcv
27-05-2015, 18:41
دوستان این بحثا بی فایدست.اگر مخابرات میتونه سرعت بیشتر ارائه بده پس اعتراض شما توی این انجمن به هیچ جایی نمیرسه.
کاربرایی که میان این تاپیک رو میبینن عین شما کاربرای مخابرات هستن.رئیس مخابرات که نمیاد اینجا سر بزنه ببینه ملت دارن اعتراض میکنن و اقدامی کنه که مشکلات حل بشه!
اگر اعتراضی دارید برید مخابرات شکایت کنید یا برید تو سایت تنظیم مقررات شکایت کنید.
اینجا اعتراض کردن مشکل کسی رو حل نمی کنه.دیگه خود دانید

mansoor 7
27-05-2015, 23:44
دوستان سرویسایی با حجم انبوه 2مگ ماهی 50 گیگ مثلا. شبانه رایگان دارن. این سرویسا؟

nini bad
28-05-2015, 00:28
دوستان سرویسایی با حجم انبوه 2مگ ماهی 50 گیگ مثلا. شبانه رایگان دارن. این سرویسا؟

درود بر شما
این طرح جایگزین سرویس های نامحدود شده و شامل شبانه رایگان نمیشود...

rhdan
28-05-2015, 18:03
بعد عیدی هزاران مشکل داشت و داره نت! همشم دی ان اس. یه دی ان اس خوب پیدا می کنیم ست می کنیم سه روز دیگه اونم دیگه جواب نمی ده!

meysam2578
28-05-2015, 23:34
سلام....چند روزه که بعد از چند دقیقه کار کردن با اینترنت یکدفعه چراغ ADSL و اینترنت خاموش میشه و بعد از چند ثانیه چراغ ADSL شروع به چشمک زدن میکنه و ثابت میشه ! و بعد از چند دقیقه چراغ اینترنت هم روشن میشه. و این قضیه مجددا تکرار میشه. دوستانی که از اینترنت مخابرات اصفهان استفاده میکنن چنین مشکلی دارن؟؟؟؟ از دست مخابرات به کدوم صحرا و بیابون من سر بذارم ؟؟؟؟:V20::V20::V20::V18::V18:

zxzxcvcv
29-05-2015, 00:23
سلام....چند روزه که بعد از چند دقیقه کار کردن با اینترنت یکدفعه چراغ ADSL و اینترنت خاموش میشه و بعد از چند ثانیه چراغ ADSL شروع به چشمک زدن میکنه و ثابت میشه ! و بعد از چند دقیقه چراغ اینترنت هم روشن میشه. و این قضیه مجددا تکرار میشه. دوستانی که از اینترنت مخابرات اصفهان استفاده میکنن چنین مشکلی دارن؟؟؟؟ از دست مخابرات به کدوم صحرا و بیابون من سر بذارم ؟؟؟؟:V20::V20::V20::V18::V18:
احتمال 99 % خطت نویز داره.مودم رو ببر سر خط چک کن ببین بازم مشکل باقیه یا نه؟

asiatechgil
29-05-2015, 03:43
شاید تو منطقه شما باشه امکاناتش اینجا نیست.
یه جور محکم میگی انگار داریم یه جا زندگی میکنیم که زیرساختش در جه یکه.(ایرانه ها) افغانی ها زیر ساختشون از ما بهتره.
دادا اینجا ایرانه.
اونجا شانسیه و شانس شما خوب بوده.

چنین چیزی درست نیست ، فیبر نوری به تدریج داره جایگزین میشه ، دیگه به صرفه نیست الان بیان سیم مسی جدید کار بزارن

فیبر هم ارزون تره هم پیشرفته تر

اصلا پروژه ftth که در حال توسعه هست و در 10 سال آینده برای کاربران ارائه میشه بر همین زمینه تاکید داره که هر ایرانی پهنای باند 20 تا 100 مگابیت اختصاصی (نه اینترنت شیرینگ که به 10000 نفر این پهنای باند رو میدن میدن) با هزینه بسیار پایین در منزل روی خطوط فیبر نوری داشته باشه

خطوط مسی با توجه به نویز و دوری از مرکز نمیتونه بیشتر از 25 مگابیت رو پوشش بده ولی فیبر به راحتی تا 100 مگابیت هم پوشش میده

mykamran
29-05-2015, 09:36
چنین چیزی درست نیست ، فیبر نوری به تدریج داره جایگزین میشه ، دیگه به صرفه نیست الان بیان سیم مسی جدید کار بزارن

اصلا پروژه ftth که در حال توسعه هست و در 10 سال آینده برای کاربران ارائه میشه بر همین زمینه تاکید داره که هر ایرانی پهنای باند 20 تا 100 مگابیت اختصاصی (نه اینترنت شیرینگ که به 10000 نفر این پهنای باند رو میدن میدن) با هزینه بسیار پایین در منزل روی خطوط فیبر نوری داشته باشه

خطوط مسی با توجه به نویز و دوری از مرکز نمیتونه بیشتر از 25 مگابیت رو پوشش بده ولی فیبر به راحتی تا 100 مگابیت هم پوشش میده

خودت داری میگی 10 سال دیگه.
هنوز پس را نیفتاده.

asiatechgil
29-05-2015, 09:54
خودت داری میگی 10 سال دیگه.
هنوز پس را نیفتاده.

منظورم این بود که اون پروژه ا 10 سال دیگه قراره راه بیافته ، فیبر نوری ظرفیت خیلی بیشتر از خطوط مسی هست

یک احتمال هم اینه که مرکز مخابراتی 2 مگ پهنای باند داره و در کل سرویس بیشتر از 2 مگ نمیتونه ثبت نام نمیکنه ، دلیل بر این نمیشه که فیبر نوری نتونه بیشتر از 2 مگ ساپورت کنه

ESPSV
29-05-2015, 15:29
دوست عزیز ما که از خدامونه
ولی همین الان هم سر افزایش پهنای باند وزیر ارتباطات سرش به خطره و چند بار اخطار گرفته
شما میگی سرعت 100 مگابیت اختصاصی بدن دست مردم ؟
تا همین چند روز پیش بیشتر از 128 غیر مجاز بود ... نسل سوم موابل رو خلاف شرع میدونن ....

mrmmnb
29-05-2015, 16:59
سلام
دوستان کسی اینجا سیسکو استفاده میکنه؟
نمیدونم چه مشکلی داره که برای بار اول وصل میشه اما قطع که میکنم دیگه وصل نمیشه تا زمانی که ویندوز رو ریست کنم بعد از قطع کردن یه علامت تعجب زرد هم میاد روی ایکن شبکه که در مواقع عادی که اون علامن باشه اینترنت قطع هست ولی بعد از این اتفاق اینترنت وصل هست!
پیغام هایی هم که میده اینا هست:(دو تا پیغام میده)
---------------------------
Cisco AnyConnect
AnyConnect was not able to establish a connection to the specified secure gateway. Please try connecting again.
OK

Cisco AnyConnect
An unknown termination error has occurred in the client service.
OK
ممنون میشم اگه کسی راهی بلده بگه
فعلا هر وقت قطع کنم بخوام مجدد وصل بشم باید ریست کنم!
با تشکر

POP_0098
29-05-2015, 21:52
نه این که اینترنت ما با کیفیت بوده حالا برای اپ های مثل وایبر و ... مخابرات و ایرانسل و همراه اول تو فکر محدود سازی هستند

کاهش درآمد پيامک مسئولان را به فکر قانونمند کردن پيام رسان ها انداخته است.

حالا این قانونمند کردن پيام رسان ها یعنی چی

خوب ما و هیچ کسی دوست نداره وقتی رایگان هست ‍پول بی خود هزینه کنه چند وقت دیگه استفاده زا اپ ها مجاز غیر مجاز میشه مثل استفاده از ف ی ل تر شکن که جرم شده و ما مجرم شدیم

mykamran
29-05-2015, 22:30
نه این که اینترنت ما با کیفیت بوده حالا برای اپ های مثل وایبر و ... مخابرات و ایرانسل و همراه اول تو فکر محدود سازی هستند

کاهش درآمد پيامک مسئولان را به فکر قانونمند کردن پيام رسان ها انداخته است.

حالا این قانونمند کردن پيام رسان ها یعنی چی

خوب ما و هیچ کسی دوست نداره وقتی رایگان هست ‍پول بی خود هزینه کنه چند وقت دیگه استفاده زا اپ ها مجاز غیر مجاز میشه مثل استفاده از ف ی ل تر شکن که جرم شده و ما مجرم شدیم
اینا فقط میخوان دز دی کنن و.... دیگه رایج شده تو ایران.
یکی از بچه ها اونوره میگه ایران به مملکت دزدها معروفه.
نیست؟!!!

یکی نیست بگه من دوست دارم برم جهنم به شما چه؟کلا هر کار کنی ایران ایرانه.
آشغالترین اینترنت را گرونتر از همه جا میدن بعد ته هیلی کیفیتش بالاست پارازیت و فیلتر و هزار بامبول هم در میارن.

mohandes
30-05-2015, 02:22
اگه دانلوداتون رو میتونین شب انجام بدین، طرحی که شبانه رایگان داشته باشه هم داره مخابرات. طرح حرفه ای ها شبانه داره.

اهل دانلود شبانه نیستم . میخوام در طول روز استفاده کنم .
یک سرویس دیگه هم این دزدا گذاشتن به اسم حجم انبوه !! (این اسم های دهن پرکن رو از تو خیک ننه‌شون در میارن؟!)
ارزون ترینش ، ۷۸ هزار تومن واسه ۵۰ گیگ در یک ماه هست . (بدون مالیات ، میشه ۷۰ تومن!)
یه دو دو تا چارتا کردم دیدم الان با این زرین کوفتی دارم حدود ۱۴۰ تومن هر دو ماه میریزم تو حلقوم این دزدا . اونم واسه ۳۵ گیگ !!!!! خیلی نامردیه ..
حالا این سرویس جدید گردنه گیرها رو بگیرم ، بیست تومن بیشتر بهشون باج میدم ، اما عوضش ۶۵ گیگ بیشتر در اختیارم قرار میگیره . (در دو ماه)

بماند که خیلی بعیده بتونم در هر ماه ۵۰ گیگ مصرف کنم و احتمالا کلی‌ش می‌مونه و بازم میره در خیک لایتناهی این دزدها .. اما چارهٔ دیگه ای نیست ...

mohandes
30-05-2015, 02:31
حالا دو سه تا سوال دیگه از دوستان :

۱- اگر فردا زنگ بزنم ۲۰۲۰ برای دریافت سرویس حجم انبوه!!! چقدر طول میکشه راه اندازی بشه ؟ (رفتم از سایت پلوتون ثبت نام کنم ، اما اصلا قسمتی نداشت که نوع سرویس انتخاب کنم!!)
همین چند روزه راه میفته یا باید وایسم تا سر ماه برسه ؟

۲- اگه همین چند روزه راه اندازی بشه ، مهلت مصرف ۵۰ گیگش تا یک ماه بعد هست یا تا پایان همین ماه ؟

۳- این سرویس (حجم انبوه!!!) ، زمان استفاده از شارژ ماهانه‌ش فقط در همون مهلت شارژ هست ؟ مثلا اگه یک ماهه بگیرم و بعدش تمدیدش کنم ، فقط در همون یک ماه میتونم از ۵۰ گیگش استفاده کنم یا در ماه‌های بعدی هم که تمدید میکنم ، حجم مربوطه قابل استفاده‌س ؟ الان زرین ، اون قدری که خودکار شارژ شده رو میزنه دائمی . (یک گیگ در ماه!!) این ۵۰ گیگ هم دائمی به حساب میاد یا میسوزه سر ماه ؟

POP_0098
30-05-2015, 17:33
سه هفنه هست من مشکلی دارم شما هم تست کنید ببنید همچین جیزی دیدید

بعضی سایت ها را میخوایندباز کنید باز نمیشه نه این که فیلتر باشه نه خود اینترنت مشکل داره و تو مرورگر

The connection was reset

مینوسه و مثلا باید چند بار 5 یا 10 بار رفرش کنم تا همون سایت باز بشه

شما چنین مشکلی مشاهده نکردید

دی ان اس هم هر چی بوده دادم بازم مشکل داره و تایم اوت ندارم سرعتم هم کم نشده برای دانلود فقط برای

دانلود از بعضی از سایت ها مثل تاینی مووی و ایران فیلم تداخل داره و برای بعضی سایت ها نرم افزار هم نمیشه دانلود کرد

و صفحه ها را که در بالا گفتم باز نمیکنه

یک خر تو خر تمام تو اینترنت مرکز من سپاهان شهر هست شاید این مرکز مشکل داره خودم دیگه انتظار این جوری بودن اینترنت را نداشتم

mykamran
30-05-2015, 21:17
سه هفنه هست من مشکلی دارم شما هم تست کنید ببنید همچین جیزی دیدید

بعضی سایت ها را میخوایندباز کنید باز نمیشه نه این که فیلتر باشه نه خود اینترنت مشکل داره و تو مرورگر

The connection was reset

مینوسه و مثلا باید چند بار 5 یا 10 بار رفرش کنم تا همون سایت باز بشه

شما چنین مشکلی مشاهده نکردید

دی ان اس هم هر چی بوده دادم بازم مشکل داره و تایم اوت ندارم سرعتم هم کم نشده برای دانلود فقط برای

دانلود از بعضی از سایت ها مثل تاینی مووی و ایران فیلم تداخل داره و برای بعضی سایت ها نرم افزار هم نمیشه دانلود کرد

و صفحه ها را که در بالا گفتم باز نمیکنه

یک خر تو خر تمام تو اینترنت مرکز من سپاهان شهر هست شاید این مرکز مشکل داره خودم دیگه انتظار این جوری بودن اینترنت را نداشتم
من چند ماه این مشکل را دارم.

asiatechgil
31-05-2015, 04:27
دوست عزیز ما که از خدامونه
ولی همین الان هم سر افزایش پهنای باند وزیر ارتباطات سرش به خطره و چند بار اخطار گرفته
شما میگی سرعت 100 مگابیت اختصاصی بدن دست مردم ؟
تا همین چند روز پیش بیشتر از 128 غیر مجاز بود ... نسل سوم موابل رو خلاف شرع میدونن ....

این یک طرح بوده و قرار بوده در 10 سال عملی بشه ، اینکه بشه یا نه مشخص نیست ولی بعید میدونم حداقل تا قرن بعدی ما به اینجا برسیم

شما ایرانیان . نت را در گوگل جستجو کنید توضیحاتش میاد ، اصل پروژه FTTH این بوده که فیبر نوری به منازل هر ایرانی برسه با حداقل 20 مگابیت پهنای باند و تا 100 مگابیت در صورت نیاز با هزینه پایین

sa@te
31-05-2015, 12:16
این خبر قدیمیه ولی خالی از لطف نیست !

البته خبر کاملا خوشحال کننده ای هست

پایان دوره انحصار اپراتور اتصال فیبر نوری منازل در سال 95