PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

shamsoddin
08-03-2015, 19:54
دوستان متخصص adsl میشه راهنمایی کنید من چی بگیرم. شاتل و صبانت که همه میگن نخر ، آسیا تک بهتره یا مخابرات؟؟
اسیا تک میگه یک و نیم ماه تو نوبت باید وایسی ( مرکز امام خمینی) ، مخابرات چجوریاست؟ سریع میدن؟

omniahd
08-03-2015, 20:11
دوستان دوستم طرح زرین داشت من الان براش حرفه ای گرفتم الان داره فقط از حرفه ای استفاده میکنه. یادش رفت زرین رو کنسل کنه صبح ک رفت مخابرات. حالا میخاد بدونه بااینکه دیگه استفاده نمیکنه ازش باز ماهانه رو قبض هزینه داره یا نه؟ اگر هزینه نمیاد رو قبض که نره کنسلش کنه این همه راه
فقط سریع جواب بدید منتظره جواب الان!
مررررررسی

zxzxcvcv
08-03-2015, 20:46
دوستان دوستم طرح زرین داشت من الان براش حرفه ای گرفتم الان داره فقط از حرفه ای استفاده میکنه. یادش رفت زرین رو کنسل کنه صبح ک رفت مخابرات. حالا میخاد بدونه بااینکه دیگه استفاده نمیکنه ازش باز ماهانه رو قبض هزینه داره یا نه؟ اگر هزینه نمیاد رو قبض که نره کنسلش کنه این همه راه
فقط سریع جواب بدید منتظره جواب الان!
مررررررسی
وقتی کنسل بشه هزینه ای دیگه نمیاد.
فقط بهش بگو یک کپی کارت ملی ببره داره میره مخابرات!

ESPSV
08-03-2015, 23:20
دوست عزیز ممنون از پاسختون، ولی فایده ای نداشت، آپدیتی هم نیست

ارادت
بصورت دستی کانال وای فای رو تعیین کنین و تست بفرمایید
مثلا بذارید روی کانال 7 و ...

Shahin031
08-03-2015, 23:41
10مگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ESPSV
09-03-2015, 23:41
سرویس 10 مگ یا همون 0.5 مگ خودمون
امشب عالی شده چون اسپید تست باز شد حداقل

e_georgia
10-03-2015, 14:42
من 10 مگ ثبت نام کردم سرعت دانلودم الان 260-270 کیلوبایته :n03: از همه همینجوره یا فقط من ؟؟ از کجا می تونم بفهمم خطم روی چند بسته شده الان داخل تنظیمات مودم قسمت Downstream Speed زده 2482 ؟؟ مگه 10 مگ نیست ؟؟ باید زنگ بزنم ببرنش بالا ؟؟ شبا سرعتش کم نمیشه ؟؟

nini bad
10-03-2015, 16:07
من 10 مگ ثبت نام کردم سرعت دانلودم الان 260-270 کیلوبایته :n03: از همه همینجوره یا فقط من ؟؟ از کجا می تونم بفهمم خطم روی چند بسته شده الان داخل تنظیمات مودم قسمت Downstream Speed زده 2482 ؟؟ مگه 10 مگ نیست ؟؟ باید زنگ بزنم ببرنش بالا ؟؟ شبا سرعتش کم نمیشه ؟؟

اگر خط شما DLC باشه بیشتر از 2مگ نمیبندن...سرعت روزانه و شبانه فرقی نداره.تماس هم بگیرید پورت شما افزایش پیدا نمیکنه. 10مگ برای خطوط غیر از DLC هست که در بهترین شرایط روی 5مگ بسته میشود.

e_georgia
10-03-2015, 18:56
اگر خط شما DLC باشه بیشتر از 2مگ نمیبندن...سرعت روزانه و شبانه فرقی نداره.تماس هم بگیرید پورت شما افزایش پیدا نمیکنه. 10مگ برای خطوط غیر از DLC هست که در بهترین شرایط روی 5مگ بسته میشود.

از کجا میشه فهمید خط dlc هستش ؟

Jeenas
10-03-2015, 21:04
من حرفه ای گرفتم اما سرعتم از 200 بالا تر نمیره اصن بزور به 200 میرسه

Upstream Speed
508 kbps

Downstream Speed
اوضا چجوریه ؟
1655 kbps

omniahd
10-03-2015, 21:28
دوستان شما تو تنظیمات مودمتون MTU رو رو چندگذاشتین؟
از من بصورت پیش فرض مودم رو 1480 هست. اما عدد درستشو میخام. میگن رو سرعتو اینا تاثیر داره.
کسی میتوته کمک کنه؟
مرسی

vahid javani
10-03-2015, 23:39
سلام دوستان
مشکل packet loss من دوباره خیلی بد جور شد!
الان کسی می تونه از گوگل پینگ بگیره و ببینه چند درصد packet loss داره؟ (ping google.com)
اگه packet loss داشتید لطفا تو سایت cra شکایت کنید، یه دست صدا نداره!

amir raya
11-03-2015, 00:22
توی قسمت سرویسای من یه گزینه اضافه شده طرح برگردان. زیر شاخشم نوشته طرح برگردان شماره سرویس - پورت. چیه این؟؟؟ روی نویز خطمم تاثیر نزاشته.

nini bad
11-03-2015, 12:37
از کجا میشه فهمید خط dlc هستش ؟
زنگ بزند مرکز مخابراتی منطقه ...

من حرفه ای گرفتم اما سرعتم از 200 بالا تر نمیره اصن بزور به 200 میرسه

Upstream Speed
508 kbps

Downstream Speed
اوضا چجوریه ؟
1655 kbps

احتمال زیاد وضعیت خط شما مناسب نیست که پورت شما روی 1.6 مگ بسته شده و انتظار سرعت بالاتر نباید داشته باشید.

iman2025
11-03-2015, 14:02
با سلام

دوستان از اونجایی که مدت 1سال و 6ماه هست مشترک مخابرات هستم و در این مدت عذاب الهی رو تجربه کردم با این سرویس دهنده
خیلی تحقیقات و بررسی کردم در مورد مخابرات که اومده تو بازار و داره بات شرکت های خصوصی رقابت می کنه
نتیجه تحقیقات به شدت جالبه و پیشنهاد می کنم اگر مشترک مخابرات هستید حتما مطالعه کنید تا ببینید چه اتفاقی در حال انجامه!!

1-در ارتباط با نوع پورت ها و این که اکثرا دارای قطعی و افت سرعت هستند بخونید:
طبق تحقیقاتی که به صورت تجربی و عملی به دست آوردم حدود 25درصد مشترکین مخابرات در ابتدای دوره سرویس خودشون دچار قطعی های مکرر هستند به نحوی که هر 60 ثانیه یکبار یک قطعی دارند و این روند در برخی از ساعات روز کاهش پیدا می کنه.علاوه بر این 98% مشترکین مخابرات در کلان شهرها دچار افت سرعت شدید در اکثر روزهای دوره اشتراک خود هستند و به طور میانگین در طول یک اشتراک سه ماهه شاید فقط 25روز سرعت بالا و معمولی باشد!!!! اما علت چیست؟
مخابرات که امروزه با افتخار فراوان در حال فروش سرویس پر سرعت اینترنت هست پورت های خودش رو به گفته یکی از کارمندان بخش MDF (این بخش مربوط به پورت هاست) از کشور افغانستان خریده!!!که گویا افغانستان هم 10سال پیش این پورت ها را به صورت دست دوم و از رده خارج از کشور دیگری خریداری کرده بود و کشوری که به افغانستان پورت ها رو فروخته بوده به دلیل قدیمی شدن این پورت ها و مشکلات زیادشون اونها رو غیر کارآمد معرفی کرده اما بازهم افغانستان خریداری کرده و 10سال بعد هم ایران فسیل شده این پورت ها رو با افتخار خریده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! همین عال شده باعث قطعی ها و افت سرعت ها و سوختن پورت های کاربران به نحوی که بنده خودم از ابتدای اشتراک تا به حال 3بار پورتم رو عوض کردم!!!!

2-در ارتباط با پشتیبانی و اطلاعات فنی کلی دست اندرکاران اینترنت پر سرعت مخابرات:
مخابرات به صورت واقعی پشتیبانی نداره! کافیه شما در یکی از کلان شهرها مشترک مخابرات باشید و تماس بگیرید بگید افت سرعت یا قطعی دارید در جواب بدون استثناء می فرمایند:مشکل دخلی ساختمان هست کلی تلفن ها و دستگاه ها رو از پریز بکشید اگر بازم درست نشد برین سرخط اونجا هم درست نبود با ما تماس بگیرید!!!!!!!! حالا چون من آشنا شدم به این روش وقتی زنگ میزنم میگم الان سرخط تلفن چک کردم مشکل پابرجاست و تنها کاری که می کنند فقط بلدن پورت رو ریست بدن!!!!!!!!!!!!! هیچ چیز دیگه ای بهشون آموزش داده نشده!!!!
حالا میگیم پشتیبانی به صورت عمومی یک بخشیه که کم بهش توجه میشه اما جالبتر از اون بشنوید از مسئولین فنی اینترنت پر سرعت مخابرات که حتی معنی SNR Margin و Line Attenuation رو نمی دونند!!! این دو مقدار در مودم مشترک دو تا از مهمترین رکن های اساسی در تنظیم اینترنت یک منطقه مخابراتی و رفع مشکل هست که کارشناسان و مهندسین بخش اینترنت پر سرعت مخابرات اطلاعی از این دو رقم ندارد!!!

3-نزدیک به 98درصد آی پی های مخابرات در لیست سیاه قرار دارند:
جذاب ترین تیتر فکر می کنم این باشه و این مورد هست که شما رو به دردسر میندازه!!! به توجه به دانش فنی بالای کارشناسان مخابرات 98درصد آی پی های این سرویس دهنده در لیست سیاه جهانی قرار دارند که این بدین معناست که شما اجازه فعالیت کامل از طرف برخی سایت ها و به خصوص سایت های ارتباطی مثل یاهو ندارید!!!این همون عامل مشکل نرسیدن پیغام های یاهو وقتی طرف تو لیست شما نیست به شمار میره ضمن این که ممکنه باعث بشه گاهی ایمیل های شما ارسال نشه یا به اسپم دوستانتون بره برای نمونه به آی پی های زیر و علت انتقال به لیست سیاه یک نگاهی بندازید:
Whoer.net - find out IP address: Check IP address information or hostname information ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Whoer.net - find out IP address: Check IP address information or hostname information ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و هزاران هزار آی پی دیگه از مخابرات که 98درصد اونها در لیست سیاه هستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و این مورد بدون شک برای افرادی که از اینترنت استفاده حرفه ای می کنند مشکل ساز خواهد شد!!!!

4-عدم توانایی مدیریت و برقراری امنیت در سرویس:
این مورد هم خیلی جالبه و همه هکرها تا به حال ازش استفاده کردند!! مخابرات ضعف های امنیتی بیشماری داره که از این ضعف ها به روش های زیر میشه استفاده کرد:

اگر اینترنت شما 128 کیلوبایت در ثانیه باشه می تونید به راحتی از بانک اطلاعاتی مخابرات اطلاعات یک اینترنت 2مگابایت برای خودتون بردارید و با نام کاربری و رمز عبورش متصل بشید هیچ کسی هم متوجه این کار شما نمیشه حتی صاحب اصلی خطی که دارید ازش اشتفاده می کنید!!!!!!!!!!!!
ضعف قبلی به یک دلیل امکان عملی شدن داره اون هم این که اینترنت مخابرات دو کاربره است!!! شما می تونید کار قبلی رو انجام بدید یا این که اگر هکر نیستید با یکی از دوستان خودتون برید یک اینترنت مخابرات 2مگابایت شریکی بخرید و دو نفره از اون استفاده کنید فقط کافیه نفر دوم یک خط رانژه شده از مخابرات داشته باشه که اون هم هزینش با طرح های جدید مخابرات ماهی 5هزار تومان هست! به راحتی تمام از یک اینترنت 2مگابایت دو نفره استفاده کنید هیچ کسی متوجه نخواهد شد و هیچ افت سرعتی هم به دلیل استفاده دو نفره وجود نداره!!!!!!!!!!!!
کار یکم که از مرز عادی عبور می کنه به هکرهایی میرسه که به اطلاعات اکانت های پرسرعت بسنده نمی کنند و میرن سراغ روترهای اصلی مخابرات (به دلایلی توضیح در مورد این بند مقدور نمی باشد)

در انتها هم جالبه اینو بدونید بعد از این که به این موارد رسیدم بعد از یک سال و خورده ای حالا قصد دارم اینترنتم رو از شرکت های خصوص بگیرم و طی تماسی که با پشتیبانی داشتم گفتن بخشنامه جدیدی هست که مشترکین مخابرات باید بمونند!!!!!!!!!!!! پشتیبان بنده خدا نمی تونست راحت حرف بزنه پرسیدم جریان از چه قرار هست و سوال پیچش کردم گفتن مخابرات به این راحتی ها پورت هایی که مال خودش باشن رو تخلیه نمی کنه و .....

در مجموع این مطلب رو گذاشتم تا عزیزانی که از مخابرات سرویس دارند یا عزیزانی که قصد دریافت سرویس از مخابرات دارند بیشتر دقت کنند تا خدایی نکرده از اقدام خودشون پشیمون نشن و یک پولی رو تو جوی آب نریزن

موفق باشد

amir raya
11-03-2015, 16:19
سلام دوستان
مشکل packet loss من دوباره خیلی بد جور شد!
الان کسی می تونه از گوگل پینگ بگیره و ببینه چند درصد packet loss داره؟ (ping google.com)
اگه packet loss داشتید لطفا تو سایت cra شکایت کنید، یه دست صدا نداره!
0 درصده برای من!!

Shahin031
11-03-2015, 17:14
2-در ارتباط با پشتیبانی و اطلاعات فنی کلی دست اندرکاران اینترنت پر سرعت مخابرات:
مخابرات به صورت واقعی پشتیبانی نداره! کافیه شما در یکی از کلان شهرها مشترک مخابرات باشید و تماس بگیرید بگید افت سرعت یا قطعی دارید در جواب بدون استثناء می فرمایند:مشکل دخلی ساختمان هست کلی تلفن ها و دستگاه ها رو از پریز بکشید اگر بازم درست نشد برین سرخط اونجا هم درست نبود با ما تماس بگیرید!!!!!!!! حالا چون من آشنا شدم به این روش وقتی زنگ میزنم میگم الان سرخط تلفن چک کردم مشکل پابرجاست و تنها کاری که می کنند فقط بلدن پورت رو ریست بدن!!!!!!!!!!!!! هیچ چیز دیگه ای بهشون آموزش داده نشده!!!!
حالا میگیم پشتیبانی به صورت عمومی یک بخشیه که کم بهش توجه میشه اما جالبتر از اون بشنوید از مسئولین فنی اینترنت پر سرعت مخابرات که حتی معنی SNR Margin و Line Attenuation رو نمی دونند!!! این دو مقدار در مودم مشترک دو تا از مهمترین رکن های اساسی در تنظیم اینترنت یک منطقه مخابراتی و رفع مشکل هست که کارشناسان و مهندسین بخش اینترنت پر سرعت مخابرات اطلاعی از این دو رقم ندارد!!!

تمام حرفای شما درسته به خصوص که من این قسمتو بارها تجربه کردم
یبار نشد ما با پشتییان تماس بگیریم طرف نگه برو سرخطو این حرفا
یبارم یکی از مرکز مخابراتی اومده بود که خیر سرش مسئول adsl بود بهش میگم حاجی snr خط من چنده ( مودمم نشون نمیده) میگه چی هست؟

mykamran
11-03-2015, 17:39
واقعا درسته این دوستمون iman همش را درست گفت.یعنی کارشناس پشت خط مخابرات = ربات.
نه حرف جدیدی، نه ابتکار تو راه حل،اصلا تعطیلا البته اینا در کل هیچ کارن مخابرات ایران از پایه خرابه.

esfahanweb
12-03-2015, 10:05
این جناب استانداردهای چرت و پرت گویی را چندین پله بالا بردند ، خرید پورت از افغانستان!!!!! خوبی؟؟ افغانستان کجاش+ADSL2 داشته یا دارد؟؟
چقدر آدم باید بی سواد و بی اطلاع باشد که چنین جفنگیاتی را بهم ببافد!!!

با سلام

دوستان از اونجایی که مدت 1سال و 6ماه هست مشترک مخابرات هستم و در این مدت عذاب الهی رو تجربه کردم با این سرویس دهنده
خیلی تحقیقات و بررسی کردم در مورد مخابرات که اومده تو بازار و داره بات شرکت های خصوصی رقابت می کنه
نتیجه تحقیقات به شدت جالبه و پیشنهاد می کنم اگر مشترک مخابرات هستید حتما مطالعه کنید تا ببینید چه اتفاقی در حال انجامه!!

طبق تحقیقاتی که به صورت تجربی و عملی به دست آوردم حدود 25درصد مشترکین مخابرات در ابتدای دوره سرویس خودشون دچار قطعی های مکرر هستند به نحوی که هر 60 ثانیه یکبار یک قطعی دارند و این روند در برخی از ساعات روز کاهش پیدا می کنه.علاوه بر این 98% مشترکین مخابرات در کلان شهرها دچار افت سرعت شدید در اکثر روزهای دوره اشتراک خود هستند و به طور میانگین در طول یک اشتراک سه ماهه شاید فقط 25روز سرعت بالا و معمولی باشد!!!! اما علت چیست؟
مخابرات که امروزه با افتخار فراوان در حال فروش سرویس پر سرعت اینترنت هست پورت های خودش رو به گفته یکی از کارمندان بخش MDF (این بخش مربوط به پورت هاست) از کشور افغانستان خریده!!!که گویا افغانستان هم 10سال پیش این پورت ها را به صورت دست دوم و از رده خارج از کشور دیگری خریداری کرده بود و کشوری که به افغانستان پورت ها رو فروخته بوده به دلیل قدیمی شدن این پورت ها و مشکلات زیادشون اونها رو غیر کارآمد معرفی کرده اما بازهم افغانستان خریداری کرده و 10سال بعد هم ایران فسیل شده این پورت ها رو با افتخار خریده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! همین عال شده باعث قطعی ها و افت سرعت ها و سوختن پورت های کاربران به نحوی که بنده خودم از ابتدای اشتراک تا به حال 3بار پورتم رو عوض کردم!!!!

جذاب ترین تیتر فکر می کنم این باشه و این مورد هست که شما رو به دردسر میندازه!!! به توجه به دانش فنی بالای کارشناسان مخابرات 98درصد آی پی های این سرویس دهنده در لیست سیاه جهانی قرار دارند که این بدین معناست که شما اجازه فعالیت کامل از طرف برخی سایت ها و به خصوص سایت های ارتباطی مثل یاهو ندارید!!!این همون عامل مشکل نرسیدن پیغام های یاهو وقتی طرف تو لیست شما نیست به شمار میره ضمن این که ممکنه باعث بشه گاهی ایمیل های شما ارسال نشه یا به اسپم دوستانتون بره برای نمونه به آی پی های زیر و علت انتقال به لیست سیاه یک نگاهی بندازید:
و هزاران هزار آی پی دیگه از مخابرات که 98درصد اونها در لیست سیاه هستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و این مورد بدون شک برای افرادی که از اینترنت استفاده حرفه ای می کنند مشکل ساز خواهد شد!!!!

این مورد هم خیلی جالبه و همه هکرها تا به حال ازش استفاده کردند!! مخابرات ضعف های امنیتی بیشماری داره که از این ضعف ها به روش های زیر میشه استفاده کرد:

اگر اینترنت شما 128 کیلوبایت در ثانیه باشه می تونید به راحتی از بانک اطلاعاتی مخابرات اطلاعات یک اینترنت 2مگابایت برای خودتون بردارید و با نام کاربری و رمز عبورش متصل بشید هیچ کسی هم متوجه این کار شما نمیشه حتی صاحب اصلی خطی که دارید ازش اشتفاده می کنید!!!!!!!!!!!!
ضعف قبلی به یک دلیل امکان عملی شدن داره اون هم این که اینترنت مخابرات دو کاربره است!!! شما می تونید کار قبلی رو انجام بدید یا این که اگر هکر نیستید با یکی از دوستان خودتون برید یک اینترنت مخابرات 2مگابایت شریکی بخرید و دو نفره از اون استفاده کنید فقط کافیه نفر دوم یک خط رانژه شده از مخابرات داشته باشه که اون هم هزینش با طرح های جدید مخابرات ماهی 5هزار تومان هست! به راحتی تمام از یک اینترنت 2مگابایت دو نفره استفاده کنید هیچ کسی متوجه نخواهد شد و هیچ افت سرعتی هم به دلیل استفاده دو نفره وجود نداره!!!!!!!!!!!!
کار یکم که از مرز عادی عبور می کنه به هکرهایی میرسه که به اطلاعات اکانت های پرسرعت بسنده نمی کنند و میرن سراغ روترهای اصلی مخابرات (به دلایلی توضیح در مورد این بند مقدور نمی باشد)

در انتها هم جالبه اینو بدونید بعد از این که به این موارد رسیدم بعد از یک سال و خورده ای حالا قصد دارم اینترنتم رو از شرکت های خصوص بگیرم و طی تماسی که با پشتیبانی داشتم گفتن بخشنامه جدیدی هست که مشترکین مخابرات باید بمونند!!!!!!!!!!!! پشتیبان بنده خدا نمی تونست راحت حرف بزنه پرسیدم جریان از چه قرار هست و سوال پیچش کردم گفتن مخابرات به این راحتی ها پورت هایی که مال خودش باشن رو تخلیه نمی کنه و .....

در مجموع این مطلب رو گذاشتم تا عزیزانی که از مخابرات سرویس دارند یا عزیزانی که قصد دریافت سرویس از مخابرات دارند بیشتر دقت کنند تا خدایی نکرده از اقدام خودشون پشیمون نشن و یک پولی رو تو جوی آب نریزن

موفق باشد

-MAXIMUS-
12-03-2015, 13:38

من با این قسمت صحبت اون دوستمون موافقم ولی در مورد بقیه صحبتهاشون من اون مشکلات رو نداشتم با اینتنرت مخابرات
وقتی زنگ میزنیم 2020 حالا هر مشکلی که میخواد باشه فقط یه چیز میگن مودموتو ریست کن یا مودمتو خاموش روشن کن!
من یه مشکلی داشتم که چندین بار زنگ زدم 2020 فقط میگفتن مودمتو ریست کن درست میشه بهش گفتم بابا سوخت این مودم از بس ریست کردم یه هفتس همینو میگین البته از شانس ما فقط کارمون به خانومها تو بخش پشتیبانیشون میافتاد.یه بار یه اقایی جواب داد قشنگ مشکل ما رو پیگیری کرد

---------------
دوستان من اگر بخوام طرح مخصوص حرفه اییها که شبانه داره رو بگیرم باید حتما طرح زرینو انصراف بدم؟
نمیشه هم طرح زرین رو داشته باشم و هم طرح حرفه ایی رو ممنون میشم راهنماییم کنید

nini bad
12-03-2015, 14:00
واقعا درسته این دوستمون iman همش را درست گفت.یعنی کارشناس پشت خط مخابرات = ربات.
نه حرف جدیدی، نه ابتکار تو راه حل،اصلا تعطیلا البته اینا در کل هیچ کارن مخابرات ایران از پایه خرابه.

تمام حرفای شما درسته به خصوص که من این قسمتو بارها تجربه کردم
یبار نشد ما با پشتییان تماس بگیریم طرف نگه برو سرخطو این حرفا
یبارم یکی از مرکز مخابراتی اومده بود که خیر سرش مسئول adsl بود بهش میگم حاجی snr خط من چنده ( مودمم نشون نمیده) میگه چی هست؟

با سلام

موفق باشد

0 درصده برای من!!

در مورد این موضوعات در گذشته بحث شده و فایده ایی ندارد ...
این نکته را هم بگم قبل از تایید مطلب یا سخنی در موردش تحقیق کنید... همین کشور های همسایه STM1 و تحهیزات را از خود ایران خریداری میکنند...

---------------
دوستان من اگر بخوام طرح مخصوص حرفه اییها که شبانه داره رو بگیرم باید حتما طرح زرینو انصراف بدم؟

شما میتوانید همزمان چند طرح فعال در پنل خود داشته باشید...

mykamran
12-03-2015, 15:04
این جناب استانداردهای چرت و پرت گویی را چندین پله بالا بردند ، خرید پورت از افغانستان!!!!! خوبی؟؟ افغانستان کجاش+ADSL2 داشته یا دارد؟؟
چقدر آدم باید بی سواد و بی اطلاع باشد که چنین جفنگیاتی را بهم ببافد!!!
عزیز الان بنده شاهین شهر کل بچه ها از این مخابرات گرفتن هی 10 دقیقه به 10 دقیقه قطع میشه اینترنت.
الان زنگ میزنم میگه مشکل نیس الان ريست میکنم برات،میگم حلش کن میگه مشکلی نداری.از خودم در نمیارم الان چند مورد شماره بدم زنگ بزنی بگن این مشکل را دارن.کجاش غلطه؟!!!

mohsen19x
13-03-2015, 01:11
یعنی آشغالتر از این مخابرات پیدا نمیشه سرعت دانلود به زور 50 میشه قبلا لا اقل شبانه خوب بود الا 24 ساعته افتضاح در افتضاحست ..... سرویس 10 مگ .... سرویس 2مگ کمپین .... حالا دوست دارم یکی بیاد بگه نه اینطور نیست

esfahanweb
13-03-2015, 02:17
سرویس ده مگ حرفه ای-ساعت رایگان شبانه
سرور مادرید -اسپانیا

roohroba
13-03-2015, 07:13
وضعیت تورنت در اینترنت مخابرات چه جوریه؟ میشه استفاده کرد؟

toufan
13-03-2015, 09:24
وضعیت تورنت در اینترنت مخابرات چه جوریه؟ میشه استفاده کرد؟
برای من سید بالا باشه میترکونه شما رو نمیدونم.

psp2004
13-03-2015, 12:24
با نام خدا و سلام

دوستان این طرح کوثر چطوریه سرعتش؟؟؟
من مرکز خاتم الانبیا هستم
الان پارس آنلاین 2 مگ دارم سرعتم رو 200 کیلو

میخوام بدونم اگه طرح کوثر بهتره مهاجرت کنم
راستی قیمت هر گیگ چقدره ؟؟ بسته های 10 گیگی و غیره نداره !؟؟

psp2004
13-03-2015, 12:46
با نام خدا و سلام

دوستان این طرح کوثر چطوریه سرعتش؟؟؟
من مرکز خاتم الانبیا هستم
الان پارس آنلاین 2 مگ دارم سرعتم رو 200 کیلو

میخوام بدونم اگه طرح کوثر بهتره مهاجرت کنم
راستی قیمت هر گیگ چقدره ؟؟ بسته های 10 گیگی و غیره نداره !؟؟

amir raya
13-03-2015, 14:24
یعنی آشغالتر از این مخابرات پیدا نمیشه سرعت دانلود به زور 50 میشه قبلا لا اقل شبانه خوب بود الا 24 ساعته افتضاح در افتضاحست ..... سرویس 10 مگ .... سرویس 2مگ کمپین .... حالا دوست دارم یکی بیاد بگه نه اینطور نیست
داداش واقعا اینطوری نیست برای من. من مشترک قدیمی مخابرات نیستم شاید شما درست میگید . ولی تو این 1 ماه و نیمی که داشتم بهترین شبانه و کمترین حجم دزدی رو (بین پیشگامان ، های وب ، شاتل و صبانت) داشته. سرعت روزانه هم که یه چیز عادیه اخیرا همه isp ها سرعت رو باز میزارن تا حجم تموم بشه. (وگرنه از سرعت روزانشم تعریف میکردم.) . من فقط وضعیت خطم داغونه تا 5 میکشه. اکثرا هم رو همین بستنش. اگه یکم افت کنه مودمو ریست میکنم درست میشه!

meysam2578
13-03-2015, 15:35
سلام به همگی..من از اینترنت مخابرات اصفهان, منطقه ویلاشهر نجف آباد استفاده میکنم. دو سال و نیمه که از مخابرات اینترنت میگیرم و هیچ مشکلی نداشتم. سرعتش توپ. اما تقریبا یه هفتس که هر 5 دقیقه یه بار اینترنت قطع و دچار اختلالات شدید میشه. اما چراغ ADSL و Internet مودم روشنه و مشکلی نداره. فقط هیچ سایتی باز نمیشه. خود مخابرات که میگه مشکل از خودتونه.کسی از اصفهانی ها این مشکل رو داره. به نظرتون چه کار باید کرد؟ اعصابم خورد شده.:n03:

meysam2578
13-03-2015, 15:36
سلام به همگی..من از اینترنت مخابرات اصفهان, منطقه ویلاشهر نجف آباد استفاده میکنم. دو سال و نیمه که از مخابرات اینترنت میگیرم و هیچ مشکلی نداشتم. سرعتش توپ. اما تقریبا یه هفتس که هر 5 دقیقه یه بار اینترنت قطع و دچار اختلالات شدید میشه. اما چراغ ADSL و Internet مودم روشنه و مشکلی نداره. فقط هیچ سایتی باز نمیشه. خود مخابرات که میگه مشکل از خودتونه.کسی از اصفهانی ها این مشکل رو داره. به نظرتون چه کار باید کرد؟ اعصابم خورد شده

ESPSV
13-03-2015, 17:10
سلام به همگی..من از اینترنت مخابرات اصفهان, منطقه ویلاشهر نجف آباد استفاده میکنم. دو سال و نیمه که از مخابرات اینترنت میگیرم و هیچ مشکلی نداشتم. سرعتش توپ. اما تقریبا یه هفتس که هر 5 دقیقه یه بار اینترنت قطع و دچار اختلالات شدید میشه. اما چراغ ADSL و Internet مودم روشنه و مشکلی نداره. فقط هیچ سایتی باز نمیشه. خود مخابرات که میگه مشکل از خودتونه.کسی از اصفهانی ها این مشکل رو داره. به نظرتون چه کار باید کرد؟ اعصابم خورد شده

دوست عزیز شما 1 هفته هست مشکل دارید
بنده از وقتی از مخابرات سرویس گرفتم مشکل دارم
مخابرات افتضاحه سرویسش

البته بجر برای 1 نفر در این انجمن برای همه داغونه زیاد انتظار از این اینترنت نداشته باشید

amir raya
13-03-2015, 18:11
منم یه مدتیه اینطوری میشه گاهی اوقات. گاهیم قطعی نیست ولی سرعتم خیلی میاد پایین که با ریست درست میشه. شاید بعد از عید درست شد. ولی فکر کنم شبانه این نوساناتو نداره. چون من هرچی میزارم واسه دانلود نه نمیگه.

mohsen19x
14-03-2015, 15:12

pars207
14-03-2015, 17:47
دوستان امکان انتقال طرح از یک خط به خط دیگه وجود داره؟؟؟

zxzxcvcv
14-03-2015, 22:07
دوستان الان میتونید وارد پنلتون تو پلوتو بشید؟من هر چی میزنم میگه نام کاربری یا رمز عبور اشباهه.رمزم که کسی نداشته که عوض کنه.مشکل از سیستمشونه؟

1376MAXIMUM
14-03-2015, 22:37
اره من رفتم و مشکلی نداشت

اقا یه چند روزیه پهنای باند کامل میگیریم کیف میده دانلود ۱۰ مگ رو کامل میگیرم عالیه قشنگ یه انیمشن کوتاه رو تو ۱-۲ دقیقه میگیرم خیلی خوبه

meysam2578
15-03-2015, 09:16
آره...من رفتم مشکلی نداشت

meysamghaderi
15-03-2015, 21:12
سلام دوستان...
رفقا برا نوروز چه شرکتهایی تعرفه جدید و با صرفه زدند؟؟!!
من الان از شبکیه استفاده میکنم...خوبیش اینه که شبانه رایگان داره...وگر نه خیلی تعرفه هاش گرونه...
کلا چی پیشنهاد میکنید؟؟ از چه شرکتی؟

nini bad
15-03-2015, 22:50

sa@te
16-03-2015, 09:17
پینگ ها چرا انقدر بالاست؟ صبح ها خوبه، عصر میره رو 500
عجبا! لعنتیا پینگ هارو درست كنید یا خط مارو از فیبر دربیارید

sa@te
16-03-2015, 09:17

ESPSV
16-03-2015, 09:27

دوست عزیز
ما هم که فیبر نیستیم همینه پینگمون
برای من از 8 به بعد حتی گوگل 1 ریپلای هم نمیده بازم خوبه از شما تایمت میره بالا

*سینا*
16-03-2015, 14:22
سلام
کسی از دوستان شماره مسئولین بخش dslam رو داره تماس بگیریم واسه افزایش ریت خط؟

nini bad
16-03-2015, 22:45
سلام
کسی از دوستان شماره مسئولین بخش dslam رو داره تماس بگیریم واسه افزایش ریت خط؟
کسی هم داشته باشه اصلا این کار را برای شما انجام نمیدهند...

*سینا*
16-03-2015, 23:03
کسی هم داشته باشه اصلا این کار را برای شما انجام نمیدهند...

قبلا یکبار انجام دادن برامون آخه
منتها الان جواب نمیدن تلفن رو
فکر کنم تغییر کرده شمارشون

e_georgia
17-03-2015, 11:07
من تازه گرفتم اما نمی دونم برای خرید ترافیک باید چکار کنم ؟ :n13:داخل سایتش هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم

new2012user
17-03-2015, 15:38
//////////////////////////حذف شود///////////////////////////////////

new2012user
17-03-2015, 15:39
دوستان مخابرات عید چیزی عیدی میده؟

Mr. M.S.R
17-03-2015, 19:42
دوستان مخابرات عید چیزی عیدی میده؟

دلت خوشه ها! عامو یک دستی به سروگوش این پنل بکشن که چیزی ازمون اضافه نگیره ما راضی تریم!

خوب توی چند وقت اخیر یک سری کار انجام دادم برای این نت داغون خونه. سیم تلفن را از دم تابلو مخابرات عوض کردم به صورت یک تکه کابل تلفن 2 روج قرار دادم. کیفیت خط واقعا بالا رفت. snr رسید به سقف! :)) الان خط امده روی 10 مگ سرعت دانلود هم خیلی خوب شده اما ! اما روی پیج باز کردن هیچ تاثیری نداشته! :|
(یک تست دیگر هم انجام دادم 2 تا خط که ای دی اس ال داشتن را از این کابل عبور دادم هر کدوم از زوج های تلفن را از یکی انخاب کردم. (فقط برای تست! ) snr نصف شد! فقط می خواستم ببینم چقدر اثر داره! یکی از خط ها امده روی 8 مگ ان یکی هم روی 10 مگ موند اما snr یکی رسیده به 10 ان یکی هم 9 قبلا روی 23 و 25 بود! )

SHAHAB-P30
18-03-2015, 08:17
سلام دوستان این سرویس شبانه مگه 99 درصد تخفیف نداره ؟ پس چرا برای من 4 درصد حجم استفاده شده برام محاسبه شده ؟:n13:

shitan
18-03-2015, 08:37
سلام
من دو هفته است که این طرح بهار تا بهار را فعال کردم اما هیچکس با من تماس نمیگیره تا وصلش کنه قبلا می رفتم مخابرات شهرمون و وصلش می کردن ولی حالا افتاده دست یه شرکت خصوصی تو اصفهان که اونم عین خیالش نیست به 2020 هم که زنگ می زنم میگه خودشون باهاتون تماس میگیرن من نمیتونم فعالش کنم شما شماره ای از کسی سراق ندارید که بتونه کار ما را راه بندازه. سرعت اینترنتم که یک ماهه افتضاهه بین ساعت 12 تا 10 صبح بد نیست اونم تقریبا 50 کیلوبایت بیشتر نمیشه بقیه روزم 10 کیلو نمیرسه اینو به کی بگم دیگه شورشو در اوردن.

nini bad
18-03-2015, 11:52
سلام دوستان این سرویس شبانه مگه 99 درصد تخفیف نداره ؟ پس چرا برای من 4 درصد حجم استفاده شده برام محاسبه شده ؟:n13:
پنل مخابرات هنوزم مشکل داره 4درصد خوبه دیشب 3گیگ از ترافیک من کم کرد و اصلا رایگانی وجود نداشت!!!

shitan
19-03-2015, 10:50
سلام
من دو هفته است که این طرح بهار تا بهار را فعال کردم اما هیچکس با من تماس نمیگیره تا وصلش کنه قبلا می رفتم مخابرات شهرمون و وصلش می کردن ولی حالا افتاده دست یه شرکت خصوصی تو اصفهان که اونم عین خیالش نیست به 2020 هم که زنگ می زنم میگه خودشون باهاتون تماس میگیرن من نمیتونم فعالش کنم شما شماره ای از کسی سراق ندارید که بتونه کار ما را راه بندازه. سرعت اینترنتم که یک ماهه افتضاهه بین ساعت 12 تا 10 صبح بد نیست اونم تقریبا 50 کیلوبایت بیشتر نمیشه بقیه روزم 10 کیلو نمیرسه اینو به کی بگم دیگه شورشو در اوردن.

یعنی هیچ کس نمی دونه چقر طول می کشه تا یه طرح را وصل کنن؟

shitan
19-03-2015, 10:50
سلام

mykamran
19-03-2015, 13:16
والا من طرح حرفه ای دارم سه ساعت نشد برام وصلش کردن.

mohsen19x
19-03-2015, 13:21

10 تا 14 روز

8286
19-03-2015, 15:27
من با این قسمت صحبت اون دوستمون موافقم ولی در مورد بقیه صحبتهاشون من اون مشکلات رو نداشتم با اینتنرت مخابرات
وقتی زنگ میزنیم 2020 حالا هر مشکلی که میخواد باشه فقط یه چیز میگن مودموتو ریست کن یا مودمتو خاموش روشن کن!
من یه مشکلی داشتم که چندین بار زنگ زدم 2020 فقط میگفتن مودمتو ریست کن درست میشه بهش گفتم بابا سوخت این مودم از بس ریست کردم یه هفتس همینو میگین البته از شانس ما فقط کارمون به خانومها تو بخش پشتیبانیشون میافتاد.یه بار یه اقایی جواب داد قشنگ مشکل ما رو پیگیری کرد

---------------

سلام، میشه چند طرح را با هم داشته باشید از سایت خود مخابرات:

8286
19-03-2015, 15:54
با سلام

موفق باشد

با سلام خدمت دوست عزیز، به دقت متن شما را خوندم، با قسمتی از حرف هاتون موافقم ولی بعضی از قسمت هاش به شعور خواننده توهین شده!

توی خود ایران ده یازده ساله که adsl اومده، بعد ده یازده سال پیش تو افغانستان پورت adsl خریدند؟؟؟؟؟ یعنی اونم در اواخر دوره طالبان. واقعا که چه تحلیلی با حالی داشتید. کلی خندیدم. (:n19:)

اطلاعات فنی پشتیبانهاشون بدک نیست. ولی قبول دارم که پشتیبانی ضعیف است (:n24: باید تنبیهشون کرد :n02:) اما نه تا این حد که شما میگین که snr یا میرایی خط را نمیدونند چیه، اتفاقا برای قطعی من زنگ زدم گفتند snr خط شما خوب نیست و برای همین قطعی دارید و درستش کردند و الان قطعی ندارم.

اطلاعاتی در این مورد ندارم. ولی تا حالا نشده که پیامهای من توی یاهو نروند.

اطلاعاتی در این مورد ندارم.

عیب ما اینکه یک چیزی را سیاه سیاه، یا سفید سفید می بینیم. مشکل اینترنت ما زیر ساختیه، حالا چه از مخابرات، چه از صبانت، چه از شاتل و .... بگیرید. من امتحان کردم از هر سه داشتم. به نظرم هر چند تایی که من داشتم خیلی تفاوتی با هم نداشتند به جز اینکه اون چند تا شرکت پشتیبانی بهتر داشتند و اونم احتمالا به خاطر تعداد مشترک نسبت به مخابراته.
کلام آخر، تنوع چیزه خوبیه (:n33:)، خیلی به حرف این و اون که میگه خیلی خیلی فلان شرکت خوبه یا خیلی افتضاحه توجه نکنید، اگه از اینترنتی که الان دارید ناراضی هستید و امکان تغییر شرکت را دارید انجام بدین و امتحان کنید. من مدتها از یکی شرکتها داشتم (غیر مخابرات) و اوایل خوب بود ولی بعد از همه نظر (سرعت، شبانه رایگان را برداشت، هزینه) بد شد (:n34:) ولی یک سال و نیم از بس که میگفتند این شرکت تازه خوبشونه و مخابرات خیلی داغونه عوضش نکردم. الان شش ماهیه که از مخابرات گرفتم از همه نظر از شرکت قبلی بهتره (البته به جز چند مورد که با پشتیبانی کار داشتم و صف انتظارش بالاست). اما اگر اینجا هم مشکل ایجاد بشه و ناراضی بشم یک مدت بهشون مهلت میدم (به قولی ضرب العجل:n07:) اگه خوب نشد از یک شرکت دیگه میگیرم. دیگه خودتون میدونید.

77832
19-03-2015, 23:47
دوستان یه سوال ؟؟؟
الان من طرح حرفه ای رو دارم و خطم روی 10 مگ بسته شده و واسه طرح بهاره سرعت 2 مگ رزرو کردم و منتظرم زنگ بزنن وصلش کنم
حالا اگه همزمان این دوتا طرحو داشته باشم، خطمو رو چند میبندن؟ 10 رو کم میکنن ایا؟ اصلا میشه واسه هر طرح یه سرعت جدا داشته باشم؟

zxzxcvcv
20-03-2015, 00:30
دوستان یه سوال ؟؟؟
الان من طرح حرفه ای رو دارم و خطم روی 10 مگ بسته شده و واسه طرح بهاره سرعت 2 مگ رزرو کردم و منتظرم زنگ بزنن وصلش کنم
حالا اگه همزمان این دوتا طرحو داشته باشم، خطمو رو چند میبندن؟ 10 رو کم میکنن ایا؟ اصلا میشه واسه هر طرح یه سرعت جدا داشته باشم؟
من هم حرفه ای دارم و کمپین 2 مگ.سرعت من رو کم نکردند روی همون 10 مگه.
البته ممکنه سرعت طرح بهاره ای که ثبت نام کردی رو از طریق اکانتینگ سرعتش رو محدود کنند.

8286
20-03-2015, 06:51
دوستان من طرح بینهایت دارم

قبلا وقتی ترافیکم تموم میشد میتونستم به سامانه پلوتو وصل بشم و شارژ بخرم

ولی الان ترافیکم تموم میشه هیچ سایتی بالا نمیاد
نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه 2020.tce.ir

اگه هم بالا بیاد فقط خود سامانه بالا میاد و درگاه بانک ملتش بالا نمیاد
گویا درگاه بانک ملت رو به اینترانت اضافه نکردن

خواستم ببینم شما هم این مشکل رو دارید؟
هر موقع ترافیکم تموم میشه باید زنگ بزنم به یکی که اینترنت داره برام ترافیک بخره اینجوری که نمیشه:n27:

من هم این مشکل را داشتم یک نفر راهنماییم کرد درست شد. آدرس زیر را توی DNS هات اضافه کن 192.168.112.10
مسیرش توی ویندوز 8
Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center\Change Adapter Setting
روی کانکشنی که فعال و ازش استفاده میکنی کلیک راست کن، property و بعد internet protocol version 4 را انتخاب کن و در قسمت dns این ای پی را وارد کن
اولی (preferred dns server) را توصیه میکنم 4.2.2.4
بزنی و بعدی را (alternate dns server) مقدار 192.168.112.10 بگذار
و یا اینکه فقط هر بار که این مشکل داری 192.168.112.10را واردکن و بعدپاکش کن.

mar11
20-03-2015, 10:45
دوستان منم حدود یک ماهه از مخلبرات نت گرفتم طرخ خرفه ای اما حدود ۲ هفته است که پنل مخابذات برام باز نمیشه و همه دوستام که شبانه میذارن برای دانلود شبی ۵-۶ گیگ دانلود میکنن اما من خداکثر شبی ۱/۵ گیگ دانلود میکنم
کسی میدونه چه جوری میتونم خودم این مشکلات را حل کنم؟

77832
20-03-2015, 17:31
اقا ما این طرح بینهایت رو فعال کردیم ولی سرعت دانلود زیر 300 هست و بالاتر نمیره.روالش همینه ؟ نمیشه یکاریش کرد بره بالا؟
درصورتی که در دانلود از لینک معمولی 800 تا سرعت دارم

zxzxcvcv
20-03-2015, 19:48
اقا ما این طرح بینهایت رو فعال کردیم ولی سرعت دانلود زیر 300 هست و بالاتر نمیره.روالش همینه ؟ نمیشه یکاریش کرد بره بالا؟
درصورتی که در دانلود از لینک معمولی 800 تا سرعت دارم
مسئولش چند وقت پیش اومده بود توی همین تاپیک و میگفت که سرعت محدوده روی 2 مگابیت(250 کیلوبایت)
کاری برای بالا بردن سرعت نمیشه کرد.

mohsen19x
21-03-2015, 01:18
سرعت شبانه طرح کمپین را کم کردند ؟؟؟؟

toufan
21-03-2015, 02:40
سال نو همتون مبارک
راستی مایی که شبانه 1 تا 7 داریم. فردا شب که ساعت بره جلو چطوری میشه؟؟؟ یعنی 12 شب یک دفعه میشه 1 و شبانه هم از 1 تا 7 هستش. فرداشب نزارم واسه دانلود یه دفعه ترافیکم پرواز کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

ariobarzan2
21-03-2015, 18:57
سلام به همه دوستان و همشهریای عزیزم سال نوتون هم مبارک امیدوارم غم نبینید در سال جدید
من یکی از درایوای نوت بوکم پر شد بعد از چند روز دانلود شبانه دیگه دان نمیکنم خیلی وقته یعنی پیرمردم شدیم دیگه حس دان نیست جوونی کجایی که یادت بخیر:n02::n35:
ولی دیشب موقع بارون خیلی سرعت نوسان داشت البته تو ساعات غیر رایگان

ariobarzan2
21-03-2015, 18:58
سال نو همتون مبارک
راستی مایی که شبانه 1 تا 7 داریم. فردا شب که ساعت بره جلو چطوری میشه؟؟؟ یعنی 12 شب یک دفعه میشه 1 و شبانه هم از 1 تا 7 هستش. فرداشب نزارم واسه دانلود یه دفعه ترافیکم پرواز کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
بهترین راهش اینه که با ساعت خود پنل پلوتو مخابرات چک کنید

zxzxcvcv
21-03-2015, 20:25
دوستان وضعیت سرعتتون چطوره ؟نسبت به قبل بهتر شده ؟ی اسپید تست بزارید لطفا
وضعیت من که خوبه:
اینبار رنج آی پی آریافون اومد برام

mrmmnb
21-03-2015, 22:41
سلام
دوستان اگه کسی با شبکه اشنایی داره یه راهنمایی بکنه:
من کامیپوترم دو تا کارت شبکه داره یکیش رو وصل کردم به مودم وای فایم که به اینترنت وصل هست
حالا میخوام مودم دومی رو که لینکسیس 120n هست وصل کنم به کارت شبکه دومی به این صورت که اینترنت کامیپوتر بره داخلش و به صورت وای فای شیر کنه (یا از پورت lan هاش استفاده کنم)
نمیدونم قسمت دوم رو چطوری تنظیم کنم (نه کارت شبکه دوم رو و نه مودم رو مثلا مودم رو روی چه حالتی بزارم و ...)
ضمنا قصدم این هست که اینترنت رو به صورت قند شکن دار ببرم روی مودم لینکسیس تا از وای فای اون استفاده کنم و گرنه مودم اول خودش وای فای داره
با تشکر

sa@te
21-03-2015, 22:41
هیچکس قطع و وصلی نداره ؟!!!

بابا من ۲ روزه همش هی قطع میشه وصل میشه !

ینی واقعا هیچکس مشکلو نداره ؟:n41::n41::n41:

mykamran
22-03-2015, 00:17
هیچکس قطع و وصلی نداره ؟!!!

بابا من ۲ روزه همش هی قطع میشه وصل میشه !

ینی واقعا هیچکس مشکلو نداره ؟:n41::n41::n41:
شاهین شهر همش همه قطع و وصلی دارن.الان 5. تا فامیلام با خودم همین مشکل را داریم.زیاد غصه نخور مخابراته زورت بش نمیرسه.

zxzxcvcv
22-03-2015, 01:30
سلام
من کامیپوترم دو تا کارت شبکه داره یکیش رو وصل کردم به مودم وای فایم که به اینترنت وصل هست
حالا میخوام مودم دومی رو که لینکسیس 120n هست وصل کنم به کارت شبکه دومی به این صورت که اینترنت کامیپوتر بره داخلش و به صورت وای فای شیر کنه (یا از پورت lan هاش استفاده کنم)
نمیدونم قسمت دوم رو چطوری تنظیم کنم (نه کارت شبکه دوم رو و نه مودم رو مثلا مودم رو روی چه حالتی بزارم و ...)
ضمنا قصدم این هست که اینترنت رو به صورت قند شکن دار ببرم روی مودم لینکسیس تا از وای فای اون استفاده کنم و گرنه مودم اول خودش وای فای داره
با تشکر
:n13:
من فکر میکنم بستگی به نوع فیلطر شکن داره.باید کاری کنی که ویندوز فیلطر شکنت رو به عنوان یک کارت شبکه بشناسه(به صورت مجازی) بعدش هم اون کارت شبکه مجازی رو از طریق sharing ویندوز و کارت شبکه ی دوم خودت با مودمت share کنی.
فکر کنم ope n v pn یک کارت شبکه ی مجازی برای خودش تعریف میکنه.مطمئن نیستم.ولی شاید بشه با share کردن اون به اینترنت بدون فیلطر دسترسی پیدا کرد
این vp n های داخلی هم که کار فیلطر شکن رو هم انجام میدن رو هم امتحان کن.(اگر خواستی لینک یکیشون رو پخ کنم برات)

mrmmnb
22-03-2015, 10:22
:n13:
من فکر میکنم بستگی به نوع فیلطر شکن داره.باید کاری کنی که ویندوز فیلطر شکنت رو به عنوان یک کارت شبکه بشناسه(به صورت مجازی) بعدش هم اون کارت شبکه مجازی رو از طریق sharing ویندوز و کارت شبکه ی دوم خودت با مودمت share کنی.
فکر کنم ope n v pn یک کارت شبکه ی مجازی برای خودش تعریف میکنه.مطمئن نیستم.ولی شاید بشه با share کردن اون به اینترنت بدون فیلطر دسترسی پیدا کرد
این vp n های داخلی هم که کار فیلطر شکن رو هم انجام میدن رو هم امتحان کن.(اگر خواستی لینک یکیشون رو پخ کنم برات)

سلام
من فعلا تو مرحله اولش موندم یعنی اصلا فعلا بیخیال قند شکن هنوز نتونستم کاری کنم که اینترنت رو روی مودم دومی داشته باشم نمیدونم مودم دومی رو روی چه حالتی تنظیم کنم!
ولی در مورد شکن اون چند تایی که خودم قبلا استفاده میکردم همگیشون کارت شبکه مجازی ساختن ولی فعلا گفتم که کجا گیر کردم

nini bad
22-03-2015, 11:09
سلام
من فعلا تو مرحله اولش موندم یعنی اصلا فعلا بیخیال قند شکن هنوز نتونستم کاری کنم که اینترنت رو روی مودم دومی داشته باشم نمیدونم مودم دومی رو روی چه حالتی تنظیم کنم!
ولی در مورد شکن اون چند تایی که خودم قبلا استفاده میکردم همگیشون کارت شبکه مجازی ساختن ولی فعلا گفتم که کجا گیر کردم

سلام
با تشکر

درود بر شما...
اصولا برای این کار از مودمی استفاده میشه که Dual Wan داشته باشه...
بهتره مودم اول را به مودم دوم متصل کنید و در قسمت تنظیمات مودم دوم DHCP server را غیر فعال کنید در این حالت شما از مودم اول اینترنت دارید در صورتی که ارتباط قطع بشه و IP نداشته باشید بعد از یک یا دو دقیقه مودم دوم به سیستم وصل میشه فقط تنها ایراد اینه برای استفاده از طریق وایرلس باید حتما یوز و پسور پنل مودم را وارد کنید...

*سینا*
22-03-2015, 11:15
سلام
با تشکر

سلام
پ.خ رو چک بفرمایید

zxzxcvcv
22-03-2015, 18:04
سلام
خوب برو توی تنظیمات کارت شبکه ی دومی یه قسمتی داره به اسم sharing.اونجا کارت شبکه ی اولی رو انتخاب کن ببین درست میشه؟

77832
22-03-2015, 18:41
دوستان چند روزه نمیتونم وارد پنل مخابرات شم
روی ورود ک میزنم اتفاقی نمیفته.با مرورگرهای دیگه هم امتحان کردم نشد
کسی راه حلی داره؟

nini bad
22-03-2015, 19:25
دوستان چند روزه نمیتونم وارد پنل مخابرات شم
روی ورود ک میزنم اتفاقی نمیفته.با مرورگرهای دیگه هم امتحان کردم نشد
کسی راه حلی داره؟
من هم الان امتحان کردم نشد گاهی اوقات این مشکلات پیش میاد اما با ISP دیگه ایی تست کردم وارد پنل شد ...

new2012user
22-03-2015, 22:20
دوستان دانلود شبانه به ساعت قدیمه یا جدید؟

ESPSV
22-03-2015, 22:30
10 مگ ...بدون شرح

nini bad
22-03-2015, 22:41
دوستان دانلود شبانه به ساعت قدیمه یا جدید؟
ساعت پنل...(ساعت جدید)

aminjpo
22-03-2015, 22:47
دوستان عموی بنده کویت هستند این طرح ارزش افزوده همه جای دنیا هست البته نه به این شکلی که برادرا گذاشتن!
توی دنیا اینجوریه که سرویس دهنده اینترنت میره با سایتعهای مطرح توی هر حوضه ای قرارداد می بنده و با کش کردن محتویاط شامل فایلهای اون سایت جهت جلوگیری از هدر رفتن پهنای باند میاد مشستریاش رو سوق می ده
مثلا اگر ویندوز ۸.۱ با حجم ۴ گیگ روی از سایت طرف قرارداد میاد میزاره توی سرور خودش که اگر کاربر خاست این فایل رو دانلود کنه با سرعت بسیار زیاد و بدون اتصال به اینترنت دانلود کنه
مثال
گوشی شما و لپتاپ هردو به یه مودم که متصل به اینترنت هست رو فرض کنید مثلا برنامه زاپیا میاد بینه این دو دستگکاه با واسطه مودم امکان برقراری انتقال می ده
اما توی مثلا کویت سرعت دانلود ۴ مگ هست و سرعت از این سایتها حدود ۱۰ مگ!

new2012user
22-03-2015, 23:47
دوستان عموی بنده کویت هستند این طرح ارزش افزوده همه جای دنیا هست البته نه به این شکلی که برادرا گذاشتن!
توی دنیا اینجوریه که سرویس دهنده اینترنت میره با سایتعهای مطرح توی هر حوضه ای قرارداد می بنده و با کش کردن محتویاط شامل فایلهای اون سایت جهت جلوگیری از هدر رفتن پهنای باند میاد مشستریاش رو سوق می ده
مثلا اگر ویندوز ۸.۱ با حجم ۴ گیگ روی از سایت طرف قرارداد میاد میزاره توی سرور خودش که اگر کاربر خاست این فایل رو دانلود کنه با سرعت بسیار زیاد و بدون اتصال به اینترنت دانلود کنه
مثال
گوشی شما و لپتاپ هردو به یه مودم که متصل به اینترنت هست رو فرض کنید مثلا برنامه زاپیا میاد بینه این دو دستگکاه با واسطه مودم امکان برقراری انتقال می ده
اما توی مثلا کویت سرعت دانلود ۴ مگ هست و سرعت از این سایتها حدود ۱۰ مگ!

آره اینجور بود که خیلی عالی بود
با چند تا سایت دانلود معروف
سایت آپارات
سایت صدا و سیما برای مشاهده انلاین شبکه های تلویزیونی
سایت آپلود سنتر و لیچر
و....
قرارداد میبستن خیلی بهتر بود تا اینکه بیان خودشون سایت جدا بزنن و کلی هم دردسر بکشن

mohsen19x
23-03-2015, 00:37
من که سرعت شبانه ام فوق العاده افتضاح هست ... باید برم تو کار شکایت سرعتم از سرور ایران حداکثر 40 کیلو بایته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

esfahanweb
23-03-2015, 06:54
سرویس حرفه ای 10 مگ

سرور تهران

سرور پاریس

سرور مونترال کانادا

mohsen19x
23-03-2015, 09:47
سرویس ما فوق حرفه ایی 10 مگابیت بر ثانیه

esfahanweb
23-03-2015, 13:21
"آیا می خواهید پیغام هایی که به دوست دخترتان میزنید خصوصی بمانند؟؟":n09:
جدی میگه؟؟ شوخی میکنه؟؟:n02::n02::n02:

خیلی پست خنده داری بود ، خیلی خندیدم

esfahanweb
23-03-2015, 13:22

mohsen19x
23-03-2015, 16:05

شما نشان دادید واقعا مصداق کامل یک کارمند مخابرات هستید ... به همه چیز میخندید و سخره میگیرید حق مردم را نادیده میگیرید !!!!!!!!!!!

راستی الان بیش از 2 ساعت شده که تست از سرعت حرفه ایی تون نگذاشته اید!!!

hossein_0907
23-03-2015, 17:13
این آقا که هنوز اینجاس و میاد میگه مخابر ات عالیه

ساعت 7 و 8 صبح اومده تست گذاشته میگه به به مخابرات عالیه !!!!

محض اطلاع همه حدود 2 هفته که مدارس و دانشگاه ها تعطیل شده و حجم استفاده از نت بالا رفته بگم که تو این 2 هفته از ساعت 10 شب تا 4 صبح حدود 30 40 درصد پکت لاس داریم و پینگ سرورهای هم حدود 200 الی 300 میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیگه من یکی 2 ماهه نمیام از وضعیت داغون مخابرات تست بذارم فک نکنید خوب شده. همون گندی هست که بود. این وسط یه 2 هفته از 24 بهمن تا 7 8 اسفند خوب بود ولی کلا از اواخر آذر تا حالا گند بوده گند.

اینترنت مخابرات فقط و فقط برای کسایی که دانلود شبانه میخوان خوبه که اونم خیلی وقتا سرعتش کم میشه ولی باز بهتره بقیه شرکتاس دانلود شبانش.

اگه میدونید که دانلود شبانه کمی دارید اصلا سمت مخابرات نیاید که افتضاحه افتضاحه. گول تستای این آقا هم نخورید چون اگه 20 30 صفحه آخر تاپیک رو بحونید متوجه میشید کاملا خودجوش فقط این آقا از مخابرات راضیه و اصلا هم کاره ای نیست تو مخابرات

zxzxcvcv
23-03-2015, 18:21

محض اطلاع همه حدود 2 هفته که مدارس و دانشگاه ها تعطیل شده و حجم استفاده از نت بالا رفته بگم که تو این 2 هفته از ساعت 10 شب تا 4 صبح حدود 30 40 درصد پکت لاس داریم و پینگ سرورهای هم حدود 200 الی 300 میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیگه من یکی 2 ماهه نمیام از وضعیت داغون مخابرات تست بذارم فک نکنید خوب شده. همون گندی هست که بود. این وسط یه 2 هفته از 24 بهمن تا 7 8 اسفند خوب بود ولی کلا از اواخر آذر تا حالا گند بوده گند.

اینترنت مخابرات فقط و فقط برای کسایی که دانلود شبانه میخوان خوبه که اونم خیلی وقتا سرعتش کم میشه ولی باز بهتره بقیه شرکتاس دانلود شبانش.

اگه میدونید که دانلود شبانه کمی دارید اصلا سمت مخابرات نیاید که افتضاحه افتضاحه. گول تستای این آقا هم نخورید چون اگه 20 30 صفحه آخر تاپیک رو بحونید متوجه میشید کاملا خودجوش فقط این آقا از مخابرات راضیه و اصلا هم کاره ای نیست تو مخابرات
من نمیخوام از کسی دفاع کنم ولی وضعیت من هم خوبه
البته پکت لاس دارم حدود 10 درصد بعضی وقت ها ولی سرعت و تک کانکشن نسبت به 2 ماه قبل بهتر شده

*سینا*
23-03-2015, 18:32
البته پکت لاس دارم حدود 10 درصد بعضی وقت ها ولی سرعت و تک کانکشن نسبت به 2 ماه قبل بهتر شده

سلام
رنج آی پی تون چنده؟

zxzxcvcv
23-03-2015, 18:52
سلام
رنج آی پی تون چنده؟
37.255.232

*سینا*
23-03-2015, 19:01
37.255.232

این رنج فعلا حالش خوبه
اما رنج 185 بدجوری رو اعصابه :n02:

zxzxcvcv
23-03-2015, 19:20
این رنج فعلا حالش خوبه
اما رنج 185 بدجوری رو اعصابه :n02:
آره ولی پینگ 37.255 بد شده نسبت به قبل.کلا پینگ همه رنج ها داغون شده.دیشب 217.219 رو تست کردم اون پینگش بد نبود 170 بود

hossein_0907
23-03-2015, 19:26

سرعت دانلود که منم گفتم خوبه ولی شما میگین بعضی وقت ها 10 درصد پکت لاس دارین همین هم نباس باشه. کلا وضعیت مطلوب برا پکت لاس حداکثر 5 درصده
وضعیت پینگ هم که افتضاح شده

*سینا*
23-03-2015, 19:31
آره ولی پینگ 37.255 بد شده نسبت به قبل.کلا پینگ همه رنج ها داغون شده.دیشب 217.219 رو تست کردم اون پینگش بد نبود 170 بود

حالا جالب اینکه من اصلا آی پیم تغییر نمیکنه و همون طور ثابت میمونه
راهی دوستان نمیدونن که بشه این آی پی رو تغییرش داد؟:n01:

zxzxcvcv
23-03-2015, 19:49
حالا جالب اینکه من اصلا آی پیم تغییر نمیکنه و همون طور ثابت میمونه
راهی دوستان نمیدونن که بشه این آی پی رو تغییرش داد؟:n01:
آی پیت کلا تغییر نمیکنه ؟ الان امروز همون آی پیه دیروزت رو داری ؟
والا من وقتی بخوام آی پیم تغییر کنه 5 دقیقه مودم رو خاموش میکنم و بعدش روشن میکنم.همیشه اینطوری آی پیم تغییر میکنه

*سینا*
23-03-2015, 19:51
والا من وقتی بخوام آی پیم تغییر کنه 5 دقیقه مودم رو خاموش میکنم و بعدش روشن میکنم.همیشه اینطوری آی پیم تغییر میکنه

آره کلا تغییر نمیکه
الان 3 روزه آی پیم همینه :n09:
185.79.157.32
برم 5 دقیقه خاموشش بزارم ببینم فرجی میشه یا نه

*سینا*
23-03-2015, 20:13

خدا خیرت بده رفیق:n12:
عوض شد بالاخره :n02:
فکر کنم همون 5 دقیقه کار رو انجام داد
هر کاری که فکرش رو بکنی کردم تا این آی پی تغییر کنه اما نکرد

esfahanweb
23-03-2015, 21:33
دقیقاً وقت خوبی تست گرفتم چون جزو ساعت رایگان شبانه است و ساعت پیک دانلودها

احتمال زیاد شما از افرادی هستید که اگر توی جاده ماشینتان پنچر بشود انتظار دارید همه ماشینهای دیگر در آن جاده هم پنچر بشوند:n02::n02:

کسی هم لازم نیست گول بخورد همه کسانیکه سرویس مخابرات با دانلود رایگان شبانه دارند لذت استفاده از دانلود رایگان شبانه را می برند

عقل سلیم هم حکم می کند که اگر بقول خودتان از سرویس افتضاح مخابرات ناراضی هستید تشریف ببرید سراغ یک سرویس دهنده دیگر که افتضاح نباشد

new2012user
23-03-2015, 22:26
دوستان تو بازی آنلاین تا 4-5 دقیقه همه چی خوبه
بعد یهو لگ میزنه و میپره بیرون

برای سرورهای خارج این مشکل چند وقتیه برای من وجود داره
پینگ رو چک میکنم تغییری نکرده فکر کنم اشکال از Packet loss باشه

zxzxcvcv
23-03-2015, 22:41
دوستان تو بازی آنلاین تا 4-5 دقیقه همه چی خوبه
بعد یهو لگ میزنه و میپره بیرون

برای سرورهای خارج این مشکل چند وقتیه برای من وجود داره
پینگ رو چک میکنم تغییری نکرده فکر کنم اشکال از Packet loss باشه
شاید از طرف زیر ساخت دارن یه بلایی سر پروتکل udp میارن دوباره.قبلا هم اینطور شده بود علتش هم همین کرم هایی بود که روی udp میریختن.آخرش هم انقدر اعتراض کردن ملت تا درست شد
من که امروز یه ساعت آنلاین بازی میکردم مشکلی نبود.احتمال اون مسیر اینترنتی که شما دارید این تغییرات اعمال شده

mrmmnb
23-03-2015, 22:55
آره کلا تغییر نمیکه
الان 3 روزه آی پیم همینه :n09:
185.79.157.32
برم 5 دقیقه خاموشش بزارم ببینم فرجی میشه یا نه

سلام
مگه چیکار میکردی که ip پیت تغییر نمیکرد؟
من به جای اینکه مودم رو خاموش و روشن بکنم(حالا جدایی از اون 5 دقیقه همین خاموش و روشن کردن هم حدود 1.5 دقیقه زمان میبره) میرم داخل مودم تیکه گزینه WAN connection رو بر میدارم و submit اینجوری قطع میشه دوباره تیک رو میزنم و اینترنت وصل میشه اینجوری در هر بار ای پیم تغییر میکنه
این تقریبا سریعترین روشی هست که ای پی عوض میکنم هر دفعه این کار رو میکنم تا یه رنج خوب بهم بیافته
ولی یادمه یه زمانی کانکشنی بودم(بریج رو میگم) خیلی بد ای پی عوض میشد مثلا دیسکانکت و بعد کانکت میزدم بیشتر مواقع عوض نمیشد برا خودم خیلی عجیب بود ولی الان شکرخدا این مشکل رو ندارم بریج هم ندارم ببینم اون مشکل هنوز هست یا نه

*سینا*
23-03-2015, 23:02
سلام
مگه چیکار میکردی که ip پیت تغییر نمیکرد؟
من به جای اینکه مودم رو خاموش و روشن بکنم(حالا جدایی از اون 5 دقیقه همین خاموش و روشن کردن هم حدود 1.5 دقیقه زمان میبره) میرم داخل مودم تیکه گزینه WAN connection رو بر میدارم و submit اینجوری قطع میشه دوباره تیک رو میزنم و اینترنت وصل میشه اینجوری در هر بار ای پیم تغییر میکنه
این تقریبا سریعترین روشی هست که ای پی عوض میکنم هر دفعه این کار رو میکنم تا یه رنج خوب بهم بیافته
ولی یادمه یه زمانی کانکشنی بودم(بریج رو میگم) خیلی بد ای پی عوض میشد مثلا دیسکانکت و بعد کانکت میزدم بیشتر مواقع عوض نمیشد برا خودم خیلی عجیب بود ولی الان شکرخدا این مشکل رو ندارم بریج هم ندارم ببینم اون مشکل هنوز هست یا نه

تمام کارا از جمله همین خاموش روشن کردن مودم
منتها فرصت بهش نمیدادم
در جا روشنش میکردم مجدد
احتمالا مشکل همین بوده
چون الان که با قطع و وصل کردن pppoe هم به مدت 5 دقیقه مشکل تغییر آی پی حل میشه

hossein_0907
23-03-2015, 23:29
احتمال زیاد شما از افرادی هستید که اگر توی جاده ماشینتان پنچر بشود انتظار دارید همه ماشینهای دیگر در آن جاده هم پنچر بشوند

فک کنم اکثر افراد این تاپیک با مخابرات مشکل دارند و تعداد کسانی که راضین ازش خیلی کمتر از ناراضی ها باشه !!!!

کسی هم لازم نیست گول بخورد همه کسانیکه سرویس مخابرات با دانلود رایگان شبانه دارند لذت استفاده از دانلود رایگان شبانه را می برند

مث اینکه خودتون هم قبول دارید مخابرات فقط به درد دانلود شبانه رایگان میخوره
من هم گفتم تو 2 تا پست قبلیم که تنها مزیت مخابرات شبانه رایگانش هست. همین و بس.

عقل سلیم هم حکم می کند که اگر بقول خودتان از سرویس افتضاح مخابرات ناراضی هستید تشریف ببرید سراغ یک سرویس دهنده دیگر که افتضاح نباشد

اینش به خودم مربوطه که برم یا نرم ولی فقط برای اثبات افقتضاح بودن یک شرکت همین بس که شما و پشتیبانی های دیگه راحت به مشترک میگین برن و این یعنی انقد دزدی کرده مخابران و انقد مشترک داره که از دست دادن تعداد معدودی مشترک براش مهم نباشه در صورتی که اکثر شرکت های دیگه خیلی سعی میکنند مشترکشون رو نگه دارند.

1376MAXIMUM
23-03-2015, 23:51
منم با سرور های داخیلی خیلی خوبه خارجی تست نگرفتم بگم خوبه یا نه
فقط با بعضی سایت ها مشکل داره که مجبور میشم چند بار بزنم لود شه تا لود کنه پیج رو

esfahanweb
24-03-2015, 02:16
فک کنم اکثر افراد این تاپیک با مخابرات مشکل دارند و تعداد کسانی که راضین ازش خیلی کمتر از ناراضی ها باشه !!!!
اکثر افراد؟؟!! این صفت "اکثر افراد" را از کجا آوردید؟؟ تمام کسانیکه در این تاپیک مطلب نوشته اند(چه مثبت و چه منفی) به 1000 نفر هم نمی رسند ، این حداکثر 1000 نفر چند درصد مشترکین مخابرات می شوند؟؟ برای مخابراتی با بیش از 250،000 هزار کاربر شما چطور به صفت "اکثر افراد" رسیدید؟؟

مث اینکه خودتون هم قبول دارید مخابرات فقط به درد دانلود شبانه رایگان میخوره
من هم گفتم تو 2 تا پست قبلیم که تنها مزیت مخابرات شبانه رایگانش هست. همین و بس.
مخابرات فقط یکی از مزایایش دانلود رایگان شبانه اس ، چیزیکه خیلی از شرکتهای دیگر PAP حداقل در اصفهان ندارند ، اگر شما متوجه یکی بودن پهنای باند روزانه و شبانه مخابرات و عدم وجود محدودیت در سرعت چه در شب و چه در روز نمی شوید تقصیر مخابرات نیست

اینش به خودم مربوطه که برم یا نرم ولی فقط برای اثبات افقتضاح بودن یک شرکت همین بس که شما و پشتیبانی های دیگه راحت به مشترک میگین برن و این یعنی انقد دزدی کرده مخابران و انقد مشترک داره که از دست دادن تعداد معدودی مشترک براش مهم نباشه در صورتی که اکثر شرکت های دیگه خیلی سعی میکنند مشترکشون رو نگه دارند.
مسلماً قرار نیست ما اینجا بشینیم تا مرتب غرغرهای یکنفر را بشنویم یا به شعورمان توهین بشود، اگر شما با لفظ "شما و پشتیبانی های دیگه راحت به مشترک میگین برن" برخورد میکنید دو حالت بیشتر ندارد حالت اول فکر می کنید کسانیکه اینجا هستند یا پشتیبان مخابرات هستند یا سرویسشان بد است و وضعیتشان مثل شماست ، حالت دوم این است که سرویستان خوب است ولی دوست دارید بگویید نیست
در هر صورت عقل سلیم می گوید که پول نباید بابت چیز بد داد ، هیچکسی دوباره به رستورانی که غذای بد یا سرد برایش سرو کرده است برنمی گردد.

soroosh_cz
24-03-2015, 02:50
اکثر افراد؟؟!! این صفت "اکثر افراد" را از کجا آوردید؟؟ تمام کسانیکه در این تاپیک مطلب نوشته اند(چه مثبت و چه منفی) به 1000 نفر هم نمی رسند ، این حداکثر 1000 نفر چند درصد مشترکین مخابرات می شوند؟؟ برای مخابراتی با بیش از 250،000 هزار کاربر شما چطور به صفت "اکثر افراد" رسیدید؟؟

مخابرات فقط یکی از مزایایش دانلود رایگان شبانه اس ، چیزیکه خیلی از شرکتهای دیگر PAP حداقل در اصفهان ندارند ، اگر شما متوجه یکی بودن پهنای باند روزانه و شبانه مخابرات و عدم وجود محدودیت در سرعت چه در شب و چه در روز نمی شوید تقصیر مخابرات نیست

مسلماً قرار نیست ما اینجا بشینیم تا مرتب غرغرهای یکنفر را بشنویم یا به شعورمان توهین بشود، اگر شما با لفظ "شما و پشتیبانی های دیگه راحت به مشترک میگین برن" برخورد میکنید دو حالت بیشتر ندارد حالت اول فکر می کنید کسانیکه اینجا هستند یا پشتیبان مخابرات هستند یا سرویسشان بد است و وضعیتشان مثل شماست ، حالت دوم این است که سرویستان خوب است ولی دوست دارید بگویید نیست
در هر صورت عقل سلیم می گوید که پول نباید بابت چیز بد داد ، هیچکسی دوباره به رستورانی که غذای بد یا سرد برایش سرو کرده است برنمی گردد.

دوست عزیز، حالا جدا که من مال این استان نیستم ولی واقعا اون استدلال اولتون خنده داره.

یعنی تمام کسایی که P30World رو نمیشناسن از نت مخابرات راضی هستن؟ :n09: شاید باور نکنید ولی اگر کسی ناراضی نیست توی عموم مردم، سه حالت داره براش:
1) واقعا نتش عالیه، که خیلی کم هست شاید 10%
2) اصلا نمیدونه اینترنت و کامپیوتر چیه، فقط ماهی n تومن پول میده بره فیس و واتس و .. چک کنه... همونایی که حتی بلد نیستن قندشکن دانلود کنن. شاید 40%
3) فکر میکنه همین که نتش دو تا صفحه ی فزرتی باز کنه، مخابرات بش لطف کرده و اصلا از پینگ، پکت لاس، کیفیت خط، محدودیت و ... خبر نداره... شاید 50%

خیلی ها رو میشناسم، تا وقتی که نتش 2 روز کامل قطع نباشه، اصلا اعتراضی نمیکنه، قربون صدقه شرکت ارائه دهنده هم میره که میتونه مثلا بره فیس :n09:

وگرنه اونهایی که می فهمن مجبورن چ چیزی رو از بین بد و بدتر انتخاب کنن، همه ناراضی هستن :n35:

مخابرات در بعضی استان ها فقط دو چیز خوب داره:
1) دانلود شبانه
2) پینگ نسبتا پایین(این مخصوص بعضی استان هاس)

بقیه ی خوبی هاش فقط برای تهرانی های عزیزه که خونشون از ما رنگین تره... 512 نامحدود بشون میدن 24 تومن ... :n34:

در مورد آخر هم، حتی در کتاب احکام هم آمده، وقتی داری میمیری، میتونی در حد نمردن، چیز حرام بخوری...
مثالش میشه نت ایران، وقتی مجبوریم، از بین بد و بدتر، یک گزینه رو مجبوریم انتخاب کنیم...

1376MAXIMUM
24-03-2015, 02:51
ای خدا این بحث دوباره شروع شد
اقا مسلما هیچ شرکتی نمیتونه تموم کاربر هاش رو راضی کنه تو هر منطقه ای بسته به شرایطی که تو اون منطقه هست فرق میکنه یکی کیفیتش خوب میشه یکی بد حالا از هر چی هست مخابرات تو اون مناطق مشکل داره باید رسیدگی بکنه

hossein_0907
24-03-2015, 02:53

فک کنم خوابت میاد. چشاتو باز کن گفتم اکثر افراد این تاپیک.
در ضمن خیلی از مردم عادی که مشترک مخابرات هستند نمیفهمند یه سری مشکلاتی که دارند مربوط به همین پکت لاسه. همین 2 ماه پیش که خیلی سر این ممشکل زنگ میزدم به مخابرات ، پشتیباناتون میگفتن خیلی دیگه از مشترکین میگن تو چت با اسکایپ صدا قطع و وصل میشه ، تصویر میپره . خب اینا یعنی چی یعنی پکت لاس که اونا نمیفهمند یه مشکل بزرگ از سمت مخابراته.

بازم میگم اکثر مشترکین این تاپیک از وضعیت من مخابرات در کل راضی نیستند و فقط و فقط از سرعت دانلود شبانش راضین. تو این حرفم 1 درصد هم شک ندارم چون خودم چندماهه پیگیر این تاپیکم.

مخابرات فقط یکی از مزایایش دانلود رایگان شبانه اس

تنها مزیتش

آقای توسلی هم چندوقت پیش گفته بودند شما به احتمال خیلی زیاد یکی از کارمندای مخابرات هستید.(با توجه به یک سری اطلاعات کاملی که داشتید)

hossein_0907
24-03-2015, 03:03
اینی هم که من این مدت موندم مخابرات و نرفتم یک شرکت دیگه وعده وعیدهای مزخرف یه سری افراد تو مخابرات بود که گفتن صد در صد مشکلات تا اوسط اسفند حل میشه ولی نشد.

همین آقای توسلی گفته بودند تا اوخر بهمن مشکلات حل میشه ولی نشد که نشد !!!!!!!!!!!!!!!!

در پایان باز میگم چون 90 درصد مشترکین مخابرات نمیدونند پکت لاس چی هست و فقط میخوان یه اینترنت داشته باشند که باش برن تو نت بچرخن و یه سری هم به لاین و وایبر و ... بزنند ، مخابرات حالا حالا ها برای حل این مشکل هیچ قدمی برنمیداره و این یعنی اوج دزدیه یک شرکت.

در ضمن مشکل قندشکن هم هست که اونم بخوام بگم یه داستان دیگه شروع میشه

omniahd
24-03-2015, 03:34
اقا این دوستمون راست میگه. منم اینترنتم فقط ساعات رایگانش که دانلود میکنم خوبه. اونم به صورت چند لینک همزمان!
که خدا رو شکر امشبم اصلا سایت باز نمیکنه همش لودینگ میده . با ای پی 37
قطع و وصلی و کیفت بد مکالمه با وایبر هم ک بماند

esfahanweb
24-03-2015, 08:29
من هیچ جا نگفتم کسانیکه P30World را نمی شناسند از سرویس مخابرات راضی هستند، مطلب من را دوباره بخوانید، گفتم کسانیکه در این تاپیک مطلب نوشته اند حداکثر 1000 نفر هستند و اگر همه هم ناراضی باشند حتی نیم درصد کاربران مخابرات هم نمی شوند
در استان اصفهان هم تعداد PAPهای فعال زیاد است از پارس آنلاین و شاتل گرفته تا پیشگامان ، مسلماً اگر هر کسی ببیند سرویس شرکت دیگری بهتر است سریع سرویسش را از مخابرات قطع می کند و خطش را متقل می کند به سرویس دهنده بهتر.

دوست عزیز، حالا جدا که من مال این استان نیستم ولی واقعا اون استدلال اولتون خنده داره.

یعنی تمام کسایی که P30World رو نمیشناسن از نت مخابرات راضی هستن؟ :n09: شاید باور نکنید ولی اگر کسی ناراضی نیست توی عموم مردم، سه حالت داره براش:
1) واقعا نتش عالیه، که خیلی کم هست شاید 10%
2) اصلا نمیدونه اینترنت و کامپیوتر چیه، فقط ماهی n تومن پول میده بره فیس و واتس و .. چک کنه... همونایی که حتی بلد نیستن قندشکن دانلود کنن. شاید 40%
3) فکر میکنه همین که نتش دو تا صفحه ی فزرتی باز کنه، مخابرات بش لطف کرده و اصلا از پینگ، پکت لاس، کیفیت خط، محدودیت و ... خبر نداره... شاید 50%

از همه نمی شود انتظار داشت که در تشخیص اینترنت خوب متخصص و حرفه ای باشند همانطور که از همه نمی توان انتظار داشت که مکانیک ماشین خودشان باشند.
اطلاعاتتان بروز نیست ، سرویسهای نامحدود تهران جمع آوری شد و دیگر تمدید نمی شود

خیلی ها رو میشناسم، تا وقتی که نتش 2 روز کامل قطع نباشه، اصلا اعتراضی نمیکنه، قربون صدقه شرکت ارائه دهنده هم میره که میتونه مثلا بره فیس :n09:

وگرنه اونهایی که می فهمن مجبورن چ چیزی رو از بین بد و بدتر انتخاب کنن، همه ناراضی هستن :n35:

مخابرات در بعضی استان ها فقط دو چیز خوب داره:
1) دانلود شبانه
2) پینگ نسبتا پایین(این مخصوص بعضی استان هاس)

بقیه ی خوبی هاش فقط برای تهرانی های عزیزه که خونشون از ما رنگین تره... 512 نامحدود بشون میدن 24 تومن ... :n34:

اصفهان در اکثر نقاطش 3g یا 4g راه اندازی شده است هم همراه اول و هم ایرانسل ، در چنین شرایطی کسی نیاز به استفاده از اینترنت بد و خوردن چیز حرام ندارد

در مورد آخر هم، حتی در کتاب احکام هم آمده، وقتی داری میمیری، میتونی در حد نمردن، چیز حرام بخوری...
مثالش میشه نت ایران، وقتی مجبوریم، از بین بد و بدتر، یک گزینه رو مجبوریم انتخاب کنیم...

بنده هم گفتم همه کاربران این تاپیک 1000 نفر نمی شوند، و این هزار نفر اگر همه هم واقعاً ناراضی باشند نیم درصد کاربران مخابرات هم نمی شوند حالا شما چشماتون را باز کنید
مشکل پهنای باند اینترنت استان اصفهان و همینطور فیلترینگ ربطی به مخابرات استان اصفهان ندارد ، مشکل از شرکت ارتباطات زیرساخت است

فک کنم خوابت میاد. چشاتو باز کن گفتم اکثر افراد این تاپیک.
در ضمن خیلی از مردم عادی که مشترک مخابرات هستند نمیفهمند یه سری مشکلاتی که دارند مربوط به همین پکت لاسه. همین 2 ماه پیش که خیلی سر این ممشکل زنگ میزدم به مخابرات ، پشتیباناتون میگفتن خیلی دیگه از مشترکین میگن تو چت با اسکایپ صدا قطع و وصل میشه ، تصویر میپره . خب اینا یعنی چی یعنی پکت لاس که اونا نمیفهمند یه مشکل بزرگ از سمت مخابراته.

اگر آقای توسلی همچین صحبتی کرده باشند خیلی اشتباه کرده اند

آقای توسلی هم چندوقت پیش گفته بودند شما به احتمال خیلی زیاد یکی از کارمندای مخابرات هستید.(با توجه به یک سری اطلاعات کاملی که داشتید)

mrmmnb
24-03-2015, 09:09
دوستان واقعا بیکارید که جواب این اقا رو میدید
کسایی که چند ماه باشه پیگیر این تایپیک باشن میفهمن چی میگم بحث با ایشون مثل آب توی هاون کوبیدن هست بیخود اعصاب خودتون رو خورد نکنید کسی که ذره ای از امار نمیدونه چه بحثی هست باهاش میکنید
توی این پست اخر چند تا حرف زد که همش چرت هست ولی نمیخوام جواب بدم شما هم خواهشا جوابش رو ندید اصولا اینجور مواقع شروع میکنه به تست سرعت گرفتن و رو اعصاب همه راه میره و تایپیک رو منحرف میکنه
با تشکر
=============
ویرایش:
سوال خودم رو یادم رفت بپرسم
دوستان توی این چند وقت از چه رنج ای پی هایی راضی بودید؟(هر کسی امارش رو داره به ترتیب اولویت بگه)
با تشکر

*سینا*
24-03-2015, 10:03
کسایی که چند ماه باشه پیگیر این تایپیک باشن میفهمن چی میگم بحث با ایشون مثل آب توی هاون کوبیدن هست بیخود اعصاب خودتون رو خورد نکنید کسی که ذره ای از امار نمیدونه چه بحثی هست باهاش میکنید
توی این پست اخر چند تا حرف زد که همش چرت هست ولی نمیخوام جواب بدم شما هم خواهشا جوابش رو ندید اصولا اینجور مواقع شروع میکنه به تست سرعت گرفتن و رو اعصاب همه راه میره و تایپیک رو منحرف میکنه
با تشکر
=============
ویرایش:
دوستان توی این چند وقت از چه رنج ای پی هایی راضی بودید؟(هر کسی امارش رو داره به ترتیب اولویت بگه)
با تشکر

من از 5.221 راضی بودم توی چند شب اخیر البته

esfahanweb
24-03-2015, 10:36
چون قافیه تنگ آید شاعر به جفنگ آید،حالا حکایت ایشان است که چون جوابی ندارد توهین میکند

جالب اینجاست که خودش هم رسماٌ اعتراف میکند که تست سرعتهای من روی اعصابش است ، یعنی از گفتن حقیقت توسط من ناراحت و عصبی میشود

احتمالاً اگر می توانست میگفت سایت speedtest را فیلتر کنند :n02::n02:

با تشکر
=============
ویرایش:
با تشکر

mohsen19x
24-03-2015, 11:00
با تشکر
=============
ویرایش:
با تشکر

شب ها اکثر 5.221

روز ها 37.254

شبها از 11 تا 7 صبح افت سرعت شدید دارم ... چند لحظه سرعت رو 300 هست بعد میاد روی 50 کیلو بایت ثابت میشه !!

new2012user
24-03-2015, 11:35
اصفهان وب جان مخابرات خطوط فیبر رو از انحصار خودش در بیاره
محدودیت هایی هم که برای isp های دیگه ایجاد کرده رو از بین ببره
اونوقت ببین کی میمونه !!!

مورد بعدی اینکه اینجا یه جامعه الگو هست نیازی نیست همه مشترکین مخابرات اینجا عضو باشن
به قول معروف مشت نمونه خرواره!!

خیلی از مشترکین هم اصلا از اینترنت چیزی نمیدونن
اینو من تو یه صبح تا ظهری که توی مخابرات 22 بهمن نشسته بودم فهمیدم!!
برای یه کانفیگ مودم که چهارتا دونه next باید بزنی رفته بودن خونش 20 تومن ازش گرفته بودن!
اصلا نمیدونه پینگ چیه ، واحد سرعت اینترنت چیه ، ip چیه ، دانلود شبانه چیه؟!!
طبیعتا کلاه گذاشتن سر اینجور مشترکایی آسون تر هم هست!

zxzxcvcv
24-03-2015, 16:47
با تشکر
=============
ویرایش:
با تشکر
من به ترتیب از 37.255
5.221
185
راضی بودم.البته چند روزیه 5.221 سرعتش برای من خیلی بد شده ولی قبل سال از همشون بهتر بود

آقای اصفهان وب این طرح بینهایت من آخرش درست نشدا.لطفا به اون دوستتون آقای Cman بگید.نه پشتیبانی آنلاینش کاری کرد برای من نه خود مخابرات

esfahanweb
24-03-2015, 17:13
من هیچوقت از پشتیبانی بد و ناجور مخابرات دفاع نکردم ، متأسفانه شرکتهای پیمانکار پشتیبانی ADSL مخابرات خیلی بد نیرو گرفتند و خیلی بدتر پشتیبانی میکنند.

همانطور که قبلاً هم گفتم همه نمی توانند متخصص اینترنت و ADSL باشند همانطور که همه نمی توانند مکانیک ماشین خودشان باشند

ولی شرکتهای پیمانکار پشتیبانی ADSL نگاه فقط و فقط مالی به مشترکین دارند و فقط میخواهند جیب خودشان را پر کنند کسی هم توی مخابرات به عملکرد این شرکتها نظارت نمی کند.

اصفهان وب جان مخابرات خطوط فیبر رو از انحصار خودش در بیاره
محدودیت هایی هم که برای isp های دیگه ایجاد کرده رو از بین ببره
اونوقت ببین کی میمونه !!!

مورد بعدی اینکه اینجا یه جامعه الگو هست نیازی نیست همه مشترکین مخابرات اینجا عضو باشن
به قول معروف مشت نمونه خرواره!!

خیلی از مشترکین هم اصلا از اینترنت چیزی نمیدونن
اینو من تو یه صبح تا ظهری که توی مخابرات 22 بهمن نشسته بودم فهمیدم!!
برای یه کانفیگ مودم که چهارتا دونه next باید بزنی رفته بودن خونش 20 تومن ازش گرفته بودن!
اصلا نمیدونه پینگ چیه ، واحد سرعت اینترنت چیه ، ip چیه ، دانلود شبانه چیه؟!!
طبیعتا کلاه گذاشتن سر اینجور مشترکایی آسون تر هم هست!

nini bad
24-03-2015, 19:15
سرویس حرفه ایی ها 5 مگ...

1376MAXIMUM
24-03-2015, 19:19
من هیچوقت از پشتیبانی بد و ناجور مخابرات دفاع نکردم ، متأسفانه شرکتهای پیمانکار پشتیبانی ADSL مخابرات خیلی بد نیرو گرفتند و خیلی بدتر پشتیبانی میکنند.

همانطور که قبلاً هم گفتم همه نمی توانند متخصص اینترنت و ADSL باشند همانطور که همه نمی توانند مکانیک ماشین خودشان باشند

ولی شرکتهای پیمانکار پشتیبانی ADSL نگاه فقط و فقط مالی به مشترکین دارند و فقط میخواهند جیب خودشان را پر کنند کسی هم توی مخابرات به عملکرد این شرکتها نظارت نمی کند.
قربون ادم چیز فهم خودت گفتی
پس مخابرات داره کم کاری میکنه که نظارت نمیکنه البته پشتیبانی مخابرات باز بقیه شرکت ها خیلی بهتره ولی بازم یه خورده راه داره که بره
در مورد کیفیت اقا وقتی بزرگ یک جمع ادم ضعیفی باشه بقیه که زیر دستن دیگه هیچی اونا رو باید انداخت دور دقیقا تو شرکت ها هم همینه وقتی کله گندهه داره ضعیف عمل میکنه نوسان حسابی داره درحت ۸ مگابیت خوب معلومه یکی حجم میدزده یکی کلاه میزاره یکی میزنه زیر قرارداد مثل صبانت یکی همش قطع هست یکی گرون میفروشه خوب همینه وقتی مثلا الگو و پیشرو و بزرگ ترین شرکت این طوری باشه بقیه ازشون اتنضاری نیست من خودم ۸ مگابیت نوسان سرعت رو داشتم الکی نمیگم دوستاد دیگه هم داشتن حالا شما نداری یا نداشتی شانست خوب بوده یا هم از جایی حمایت میشی

meysam2578
25-03-2015, 13:13
من دو سال و نیمه که از مخابرات اصفهان دارم اینترنت میگیرم . تو این دو سه سال مطلقا مشکل خاصی نداشتم. اوایل سرعت دانلود از سایت های چه ایرانی و چه خارجی زیر 250 کیلوبایت یر ثانیه پایین تر نمیومد. الانم که تقریبا سه ماهه که مخابرات پهنای باند رو دو برابر کرده و سرعت دانلودم 580 کیلو بایت بر ثانیه هستش. خداییش راضی هستم. قطعی نداشتم اگه هم بوده سریعا برطرف شده. قیمتش هم که تقریبا مناسبه.گیگابایتی 3500 تومن..کجا همچین پهنای باندی با این قیمت میدن ؟

bornamilad
25-03-2015, 16:23
عزیز الان بنده شاهین شهر کل بچه ها از این مخابرات گرفتن هی 10 دقیقه به 10 دقیقه قطع میشه اینترنت.
الان زنگ میزنم میگه مشکل نیس الان ريست میکنم برات،میگم حلش کن میگه مشکلی نداری.از خودم در نمیارم الان چند مورد شماره بدم زنگ بزنی بگن این مشکل را دارن.کجاش غلطه؟!!!
سلام دوست عزیز من هم سک سال پیش مشکل شما رو داشتم و چند روز رفتم مخابرات پیش مهندس ممبینی .دست آخر برای مخابرات اصفهان نامه نوشتن جهت تعویض پورت و بعد از یک هفته مشکلم حل شد

Behrouz_se60
25-03-2015, 20:02
دقیقاً وقت خوبی تست گرفتم چون جزو ساعت رایگان شبانه است و ساعت پیک دانلودها

احتمال زیاد شما از افرادی هستید که اگر توی جاده ماشینتان پنچر بشود انتظار دارید همه ماشینهای دیگر در آن جاده هم پنچر بشوند:n02::n02:

عزیز من مخابرات این خط رو برداشته !!!! من چطوری برم سرویس دهنده دیگه ؟ فقط می مونه وایمکس که واسه بازی آنلاین خوب نیست.پیش شماره تلفن من 3786 هست.هیج جا اینو نمیدن به من.نگویید که از شرکتهای طرف قرارداد که اونم کیفیتشون مثل مخابرات هست.

zxzxcvcv
25-03-2015, 22:06
اینترنت من از ساعت 6 تاحالا قطع بود.بقیه مشکلی نداشتن ؟

Behrouz_se60
25-03-2015, 22:11
تا الان نه.شاید به روتری که وصل هستین قطع شده یا اینکه مودم تو ویندوز شما گیر کرده که یک جورایی تنها با حذف درایور و نصب مجدد جواب میده.برای من همین مورد اتفاق افتاد.

nini bad
25-03-2015, 22:56
مشکلی نبوده امروز فقط بعد از ظهر سرویس فوق العاده عالی بود هم ثبات داشتم هم پینگ خارجی پایین اومده بود...

*سینا*
25-03-2015, 23:05

از زرین شهر به سمت غرب به نظر میرسه قطع بوده کلا
فولادشهر قطعی نداشته

zxzxcvcv
25-03-2015, 23:15
مشکلی نبوده امروز فقط بعد از ظهر سرویس فوق العاده عالی بود هم ثبات داشتم هم پینگ خارجی پایین اومده بود...
با چه رنج آی پی ؟

meysam2578
25-03-2015, 23:15
من ویلاشهر(نجف آباد) هستم..کلا امروز مشکلی نداشتم. سرعت خیلی خوب. فقط قبل عید , به مدت یک هفته همش قطع و وصل میشد که کلا برطرف شد.

nini bad
25-03-2015, 23:53
با چه رنج آی پی ؟
37.255
پینگ 8.8.8.8 بین 65تا 73 بود در صورتی که هیچ وقت در ساعت 16تا 19 به این صورت نبوده.

omniahd
26-03-2015, 00:02

از منم دو ساعتی قطع بود. شایدم بیشتر،نمیدنم
بهارستان مرکز استقلال

M.Sadegh.M
26-03-2015, 00:03
سلام
من سپاهانشهر ، امشب قطعی داشتم حدود ساعت 9 بود من روشن کردم مودم را وصل نشد حالا نمیدونم از چند قطع بوده.

سپاس

zxzxcvcv
26-03-2015, 00:14
این وضعیت منه الان :n03:

ESPSV
26-03-2015, 07:15
37.255
پینگ 8.8.8.8 بین 65تا 73 بود در صورتی که هیچ وقت در ساعت 16تا 19 به این صورت نبوده.

درود
من فکر کنم علت اینکه سرویس مخابرات در این روزها بهتر شده
علتش تعطیلات هست که پهنای باند ازاد شده ...
باید دید بعد از تعطیلات چی میشه که من یقین دارم به روزهای افتضاحش بر میگرده

پینگ 8.8.8.8 هم برای من زیر 170 نمیاد

esfahanweb
26-03-2015, 12:11
تست سرعت سرویس حرفه ای 10 مگ- ساعت 12:50

سرور تهران

سرور پاریس

سرور هالیفاکس-کانادا

1376MAXIMUM
26-03-2015, 12:30
یه چند روزه تو اوج مصرف اونم به اندازه یه خاموش روشن کردن مودم اونم فقط ۳-۴ بار قطع میشم یعنی کلا تو روز فوقش ۲ دقیقه تو اوج مصرف فقط سرعت حالا بدم نیست ولی پینگ بالا هست سرعت سرور خارجی هم خوب نیست تقریبا ۱ سوم چیزی که باید باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mykamran
26-03-2015, 21:27
37.255
آقا این رنج ip از کجا بفهمم تغییر میکنه؟

nini bad
27-03-2015, 00:31
آقا این رنج ip از کجا بفهمم تغییر میکنه؟
راحت ترین راه اینه که در سایت اسپید تست ثبت نام کنید بعد در سربرگ سِتینگ رنج ای پی شما را نمایش میدهد.

sevendl
27-03-2015, 16:52
سلام
الان دو ماهی هست که اینترنت من مرتب قطعی داره و چراغ ADSL مودم مثلا دو ثانیه روشنه بعد یه 10 ثانیه خاموش میشه بعد چشمک زن میشه و تکرار میشه.
موقع اتصال اینطوری میمونه :
به نظرتون مشکل از مودم هست یا اینترنت مخابرات؟
از خطم نیست چون رفتم اداره مخابرات محل و چک کردن گقتن مشکلی از طرف اونا نیست.

mykamran
27-03-2015, 18:16
سلام
الان دو ماهی هست که اینترنت من مرتب قطعی داره و چراغ ADSL مودم مثلا دو ثانیه روشنه بعد یه 10 ثانیه خاموش میشه بعد چشمک زن میشه و تکرار میشه.
90 درصد از مخابرات هست

1376MAXIMUM
27-03-2015, 19:04
اقا داغونه امروز حسابی همش دیر میره پیام ها دیر میاد والا صفحه ها هم که لود نمیشه گند زدن واقعا

Behrouz_se60
27-03-2015, 23:33
سلام

یک بار با مودم یک نفر دیگه تست کن.یک بار درایور کارت شبکه رو مجددا uninstall بعد نصب کن.اگر مودمت وای فای داره و با موبایل میتونی باهاش به اینترنت وصل بشی اونم امتحان کن یعنی مودم رو تنظم کن که به اینترنت وصل بشه و با موبالت هم چک کن.ببین علت چی بوده.یک مورد دیگه اگر صدای خش میشنوی خطت مشکل داره.
برو بتو پنل ببین نو.یز داره یا نهواونجا میتونه قدرت نویز بر روی خط نشون بده.یک مورد دیگه هم من برخورد کردم اسپلایتر Splitter هم خراب بود و من عوض کردم درست شد.اونم چک کن.

meysam2578
28-03-2015, 09:55
من از دیروز(صبح جمعه) تا الان شدیدا اینترنتم دچار اختلال شده. از مخابرات منطقه نجف آباد اینترنت میگیرم...تقریبا هر پنج دقیقه چراغ ADSL مودمم خاموش میشه و بعد دوباره شروع به چشمک زدن میکنه....حتی چند بار تلفن خونمون قطع شد. خط تلفن خونمون شدیدا خش خش میکنه...جالبه که تلفن خونمون خود به خود زنگ میخوره..اما هیچ کس پشت خط نیست.:n13:
دیگه مخابرات شورشو در آورده.

zxzxcvcv
28-03-2015, 19:21
من از دیروز(صبح جمعه) تا الان شدیدا اینترنتم دچار اختلال شده. از مخابرات منطقه نجف آباد اینترنت میگیرم...تقریبا هر پنج دقیقه چراغ ADSL مودمم خاموش میشه و بعد دوباره شروع به چشمک زدن میکنه....حتی چند بار تلفن خونمون قطع شد. خط تلفن خونمون شدیدا خش خش میکنه...جالبه که تلفن خونمون خود به خود زنگ میخوره..اما هیچ کس پشت خط نیست.:n13:
دیگه مخابرات شورشو در آورده.
برو تو مودم ببین وضعیت snr چطوره؟

sevendl
29-03-2015, 08:43
برو تو مودم ببین وضعیت snr چطوره؟

سلام

برای منم که مشکل ایشون رو دارم snr زده 14 و راستی الان که دیدم سرعتم رو هم زده 480 !!!! یعنی زیر 1 مگ. سرعت من روی 10 مگ بود بعد شد 5 الان 480 یعنی چی!
میتونه از خرابی اسپیلیتر باشه؟
اخه من یه اسپیلیتر پشت تلفن زدم و یکی پشت مودم چون اینترنتو از سیم تلفن داخل اتاق جدا گرفتم.
---------------
راستی و مرتب هم تغییر میکنه مثلا الان سرعتم شده 36 !!!!

Line Attenuation

:

49.4
36.2

zxzxcvcv
29-03-2015, 18:39
سلام

برای منم که مشکل ایشون رو دارم snr زده 14 و راستی الان که دیدم سرعتم رو هم زده 480 !!!! یعنی زیر 1 مگ. سرعت من روی 10 مگ بود بعد شد 5 الان 480 یعنی چی!
میتونه از خرابی اسپیلیتر باشه؟
اخه من یه اسپیلیتر پشت تلفن زدم و یکی پشت مودم چون اینترنتو از سیم تلفن داخل اتاق جدا گرفتم.
---------------
راستی و مرتب هم تغییر میکنه مثلا الان سرعتم شده 36 !!!!

Line Attenuation

:

49.4
36.2

این
Line Attenuation که گذاشتی خیلی بده.برو مودم رو مستقیم بزن به سرخط تلفن ببین پایین تر نمیاد ؟احتمالا یا مشکل از اسپلیتره یا از خود مخابرات.من یادمه وقتی داشتن طرح همکد سازی رو اجرا میکردن خط من هم اینطوری شد و سرعتش اومد زیر 1 مگ

sevendl
29-03-2015, 22:53
این
Line Attenuation که گذاشتی خیلی بده.برو مودم رو مستقیم بزن به سرخط تلفن ببین پایین تر نمیاد ؟احتمالا یا مشکل از اسپلیتره یا از خود مخابرات.من یادمه وقتی داشتن طرح همکد سازی رو اجرا میکردن خط من هم اینطوری شد و سرعتش اومد زیر 1 مگ

یعنی اسپیلیتر پشت مودم رو باید عوض کنم یا پشت تلفن؟
اصلا هر دوش اسپیلیتر میخواد؟
اخه اینترنتو از سیم داخل اتاق گرفتم و از تلفن نگرفتم.

zxzxcvcv
29-03-2015, 23:03
یعنی اسپیلیتر پشت مودم رو باید عوض کنم یا پشت تلفن؟
اصلا هر دوش اسپیلیتر میخواد؟
اخه اینترنتو از سیم داخل اتاق گرفتم و از تلفن نگرفتم.
توی این وضعیتی که شما توضیح دادی اصلا اسپلیتر نمیخواد.یعنی استفاده ازش هیچ تغییری ایجاد نمیکنه.
خط تلفن قبل از این که وارد اتاق شما بشه به تلفن وصل میشه ؟ (از نظر مکانی میگم یعنی سیم تلفن اول وصل میشه به تلفن بعدش میاد توی اتاق شما توی سیمکشی ؟)اگه آره باید شما یه اسپلیتر به تلفن وصل کنی و یکسرش رو بفرستی برای اتاق خودت و سر دیگه اش رو به تلفن وصل کنی تا نویز دریافتی کمتر شه.
شما اول برو سر خط تست کن ببین اصلا نویزش بهتر میشه خط ؟

Behrouz_se60
30-03-2015, 11:08
کسی میدونه دقیقا چرا رنج 254 در مقایسه با 255 خیلی لگ بدی داره ؟ تفاوت بزرگ چی هست.میشه فنی پیچیده توضیح بدین.خودم متوجه میشم.مفصل باشه طوری نیست.

meysam2578
30-03-2015, 18:31
سلام....یه سوال داشتم....دو سه روز پیش هوا بارونی شد تلفن خونمون همش خش خش میکرد و اینترنتم هم افت سرعت پیدا کرد...هوا که خوب شد همه چیز درست شد..تا اینکه امروز مجددا هوا بارونی شد.....دوباره خش خش تلفن شروع شد و الانم کلا تلفن خونمون قطع شده...یعنی کلا دستگاه تلفن خاموش شده....سرعت اینترنتم هم کم شده..توی تنظیمات مودم که میرم SNR رو زده 8 , یعنی نویز خطم خیلی زیاده...قبلا SNR روی 28 یا 29 بود...به نظرتون اومدن بارون چه ربطی به این مشکلات داره...از مخابراته؟؟ خونمون هم جنوبیه و هیچکدوم از کابل های مخابراتی هم در معرض آب و نور شدید خورشید و اینا نیست. خواهشا جوابمو سریع بدین ممنون

Moayeri1372
30-03-2015, 22:23
سلام دوستان خسته نباشید

یکی از آشناهام از اصفهان اومده میخواد واسش سرویس بگیریم.معمولا نام کاربری چی هست؟

مخابرات استان ما نام کاربری رو همون شماره تلفن میزارن بدون 0.اصفهان چجوریه؟

zxzxcvcv
30-03-2015, 22:53
سلام دوستان خسته نباشید

یکی از آشناهام از اصفهان اومده میخواد واسش سرویس بگیریم.معمولا نام کاربری چی هست؟

مخابرات استان ما نام کاربری رو همون شماره تلفن میزارن بدون 0.اصفهان چجوریه؟
کدشهر + شماره تلفن + یک عدد که بستگی به نوع سرویس داره
مثال:
311222334410
البته این نام کاربری adsl هست

Ali_Best
31-03-2015, 20:00
سلام دوستان

از سرویس های نت مخابرات اصفهان راضی هستید؟

من سرعت حدود 512 تا 1 مگ بخوام قیمت چند در میاد؟
و آیا طرحی که دانلود رایگان شبانه داشته باشه داره؟
قراردادها چطوریه؟ مثلا 6 ماهه یه ساله هست؟

نسبت به شرکت های دیگه چجوریه؟

linuxx2011
31-03-2015, 20:30
سلام این طرح بهار تا بهار آیا خوبه سرعتش؟؟
و اینکه سرعت دانلود شبانه هاش تا چقدر هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.

sevendl
01-04-2015, 14:57
توی این وضعیتی که شما توضیح دادی اصلا اسپلیتر نمیخواد.یعنی استفاده ازش هیچ تغییری ایجاد نمیکنه.
خط تلفن قبل از این که وارد اتاق شما بشه به تلفن وصل میشه ؟ (از نظر مکانی میگم یعنی سیم تلفن اول وصل میشه به تلفن بعدش میاد توی اتاق شما توی سیمکشی ؟)اگه آره باید شما یه اسپلیتر به تلفن وصل کنی و یکسرش رو بفرستی برای اتاق خودت و سر دیگه اش رو به تلفن وصل کنی تا نویز دریافتی کمتر شه.
شما اول برو سر خط تست کن ببین اصلا نویزش بهتر میشه خط ؟

سلام
رفتم سر خط تست کردم و اونجا هم همین مشکل خاموش روشن شدن چراغ adsl بود و چک هم کردم نویزش کم نشد.اسپیلیتر هم عوض کردم فرقی نکرد.مودم رو هم بردم با یه اسپیلیتر به تلقن وصل کردم یعنی هر دو از یه پریز تلفن بازم فرقی نکرد!

k1ozil
01-04-2015, 18:43
دوستان یه مشکل اعصاب خرد کن با مودم 2730 سفید.
خوب اینجوریه من وقتی پی پی تی پی با پی سی وصل میشم مشکلی نداره
ولی وقتی با وایرلس وصل میشم دقیق سر 5 دقیقه ارتباط قطع نمیشه ولی رسیو نداره
خیلی رو مخه برا دان میخام با گوشی و استفاده از اکانت idownload.
ممنون میشم کمک کنید.

zxzxcvcv
01-04-2015, 19:36
سلام
رفتم سر خط تست کردم و اونجا هم همین مشکل خاموش روشن شدن چراغ adsl بود و چک هم کردم نویزش کم نشد.اسپیلیتر هم عوض کردم فرقی نکرد.مودم رو هم بردم با یه اسپیلیتر به تلقن وصل کردم یعنی هر دو از یه پریز تلفن بازم فرقی نکرد!
پس مشکل از مخابراته.زنگ بزن به 2020 و مشکل رو بهشون بگو.برات اعلام خرابی می کنند شاید اون موقع به مشکلت رسیدگی بشه.

meysam2578
01-04-2015, 19:50
سلام....من از اینترنت مخابرات اصفهان منطقه نجف آباد(ویلاشهر) استفاده میکنم. الان سه ساله که از مخابرات اینترنت میگیرم..و خداییش توی این سه سال تقریبا هیچ گونه مشکلی نداشتم...از سرعتش واقعا راضی هستم. من از طرح زرین استفاده میکنم که گیگابایتی 3500 تومنه. سرعتش فوق العاده خوبه برا من. پهنای باندم رو که از سایت speed test نگاه کردم 5 مگابایت بر ثانیه بود. سرعت دانلودم زیر 570 کیلو بایت بر ثانیه نمیاد..قطعی به ندرت اتفاق می افته .در ضمن اونجور که شنیدم خودت میتونی سرعت تا 10 مگابایت بر ثانیه رو هم درخواست بدی. شنیدم یه طرحی هم داره به نام طرح کمپین که ماهی 23 تومنه و شبانه هم داره..دوستم میگفت سرعت شبانه هم اصلا افت سرعت نداره.و خیلی راضی بود. پشتیبانی خوبی هم داره که با تماس با 2020 از منزل به راحتی به مشکل آدم رسیدگی میکنن. خلاصه این تجربه من در سه سال استفاده از اینترنت مخابرات بود. و خیلی هم راضی هستم. حالا شما ببین منطقه خودتون اوضاعش چجوریه. شاید منطقه ما سرعتش اینقدر خوبه. در ضمن من نه برا مخابرات کار میکنم و نه ارتباطی با مخابرات دارم. و اینها تجربه سه سال استفاده از نت مخابرات بوده. تصمیم با خودت.به نظر من که مخابرات حداقل یه سر و گردن از تمام شرکت ها بالاتره.

meysam2578
01-04-2015, 19:54
سلام دوستان

از سرویس های نت مخابرات اصفهان راضی هستید؟

من سرعت حدود 512 تا 1 مگ بخوام قیمت چند در میاد؟
و آیا طرحی که دانلود رایگان شبانه داشته باشه داره؟
قراردادها چطوریه؟ مثلا 6 ماهه یه ساله هست؟

نسبت به شرکت های دیگه چجوریه؟
سلام....من از اینترنت مخابرات اصفهان منطقه نجف آباد(ویلاشهر) استفاده میکنم. الان سه ساله که از مخابرات اینترنت میگیرم..و خداییش توی این سه سال تقریبا هیچ گونه مشکلی نداشتم...از سرعتش واقعا راضی هستم. من از طرح زرین استفاده میکنم که گیگابایتی 3500 تومنه. سرعتش فوق العاده خوبه برا من. پهنای باندم رو که از سایت speed test نگاه کردم 5 مگابایت بر ثانیه بود. سرعت دانلودم زیر 570 کیلو بایت بر ثانیه نمیاد..قطعی به ندرت اتفاق می افته .در ضمن اونجور که شنیدم خودت میتونی سرعت تا 10 مگابایت بر ثانیه رو هم درخواست بدی. شنیدم یه طرحی هم داره به نام طرح کمپین که ماهی 23 تومنه و شبانه هم داره..دوستم میگفت سرعت شبانه هم اصلا افت سرعت نداره.و خیلی راضی بود. پشتیبانی خوبی هم داره که با تماس با 2020 از منزل به راحتی به مشکل آدم رسیدگی میکنن. خلاصه این تجربه من در سه سال استفاده از اینترنت مخابرات بود. و خیلی هم راضی هستم. حالا شما ببین منطقه خودتون اوضاعش چجوریه. شاید منطقه ما سرعتش اینقدر خوبه. در ضمن من نه برا مخابرات کار میکنم و نه ارتباطی با مخابرات دارم. و اینها تجربه سه سال استفاده از نت مخابرات بوده. تصمیم با خودت.به نظر من که مخابرات حداقل یه سر و گردن از تمام شرکت ها بالاتره.

sevendl
01-04-2015, 19:55
پس مشکل از مخابراته.زنگ بزن به 2020 و مشکل رو بهشون بگو.برات اعلام خرابی می کنند شاید اون موقع به مشکلت رسیدگی بشه.

من تا خود مخابرات رفتم خطمو امتحان کرد و گفت اینجا مشکلی نداره.

nini bad
01-04-2015, 19:59
دوستان یه مشکل اعصاب خرد کن با مودم 2730 سفید.
خوب اینجوریه من وقتی پی پی تی پی با پی سی وصل میشم مشکلی نداره
ولی وقتی با وایرلس وصل میشم دقیق سر 5 دقیقه ارتباط قطع نمیشه ولی رسیو نداره
خیلی رو مخه برا دان میخام با گوشی و استفاده از اکانت idownload.
ممنون میشم کمک کنید.
دوست عزیز تا امروز نزدیک 5 مودم 2730 دستم بوده یا مشکل وایرلس داشتند یا هر پنج دقیقه لینک میپرید و آپدیت فریمور هم حل نشد سری جدید این مشکل را نداره چون سخت افزاری هست کاری نمیشه کرد...اگر گارانتی داره حتما برای تعویض ارسال کن...

k1ozil
01-04-2015, 20:02
دوست عزیز تا امروز نزدیک 5 مودم 2730 دستم بوده یا مشکل وایرلس داشتند یا هر پنج دقیقه لینک میپرید و آپدیت فریمور هم حل نشد سری جدید این مشکل را نداره چون سخت افزاری هست کاری نمیشه کرد...اگر گارانتی داره حتما برای تعویض ارسال کن...

مشکل رو اتصال pptp هست با l2tp مشکل نداره ولی الجی تو اپدیت جدیدش برا جی 2 با l2tp مشکل داره.الان این یعنی کیش مات.(هیچ کار نمیشه کرد)

nini bad
01-04-2015, 23:51
مشکل رو اتصال pptp هست با l2tp مشکل نداره ولی الجی تو اپدیت جدیدش برا جی 2 با l2tp مشکل داره.الان این یعنی کیش مات.(هیچ کار نمیشه کرد)
من منظورت را اشتباه فهمیدم معذرت میخوام... آپدیت گوشیت چی هست که pptp مشکل داره؟ الان از یکی از دوستان پرسیدم مشکلی نداشته با pptp ...

k1ozil
02-04-2015, 01:57
من منظورت را اشتباه فهمیدم معذرت میخوام... آپدیت گوشیت چی هست که pptp مشکل داره؟ الان از یکی از دوستان پرسیدم مشکلی نداشته با pptp ...
داداش نسخه اندروید 5 موقعی رو l2tp میزنی گوشی خود به خود ریبوت میشه با pptp مشکل نداره یه باگه.از اونطرف همونجور که گفتم مودم با pptp مشکل داره.

ESPSV
02-04-2015, 10:17
داداش نسخه اندروید 5 موقعی رو l2tp میزنی گوشی خود به خود ریبوت میشه با pptp مشکل نداره یه باگه.از اونطرف همونجور که گفتم مودم با pptp مشکل داره.

روی اندروید 4 هم همینطور بود و ریست میشد

77832
02-04-2015, 11:09
دوستان من طرح بهاره دوهفته پیش رزرو کردم زنگ زدن گفتن بیا یوزر پس بگیر
حالا سوالم اینه نمیشه از تو پنل یوزر پس رو عوض کنم؟ حتما باید پاشم برم مخابرات؟

nini bad
02-04-2015, 11:13
دوستان من طرح بهاره دوهفته پیش رزرو کردم زنگ زدن گفتن بیا یوزر پس بگیر
حالا سوالم اینه نمیشه از تو پنل یوزر پس رو عوض کنم؟ حتما باید پاشم برم مخابرات؟
قبلا این امکان بود ولی در حال حاضر نمیشه باید با کارت ملی حضوری مراجعه کنید.

nini bad
02-04-2015, 11:22
من نسخه 5 استفاده نکردم اما چون با هر دو پروتکل تونل میزنم با 4.4 مشکلی ندارم متاسفانه مودم شما امکان مستقیم سِت کردن وی پی ان را نداره اگر برای ------ میخواهید راه آسان تری هم وجود داره...
چون موضوع به تاپیک مربوط نیست اگر سوالی دیگری بود خصوصی ارسال کنید.

linuxx2011
02-04-2015, 11:58
سلام این طرح بهار تا بهار آیا خوبه سرعتش؟؟
و اینکه سرعت دانلود شبانه هاش تا چقدر هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.
کسی نمیدونه؟؟؟؟؟.....

nini bad
02-04-2015, 14:15
کسی نمیدونه؟؟؟؟؟.....

سرویس های مخابرات سرعت شبانه و روزانه تفاوتی نداره ... بر اساس تعرفه انتخاب شده همان اندازه هم سرعت دریافت میکنید مثلا سرویس شما 2مگ هست با IDM حدود 220 تا 240 میتوانید دانلود کنید.

linuxx2011
02-04-2015, 18:00
سرویس های مخابرات سرعت شبانه و روزانه تفاوتی نداره ... بر اساس تعرفه انتخاب شده همان اندازه هم سرعت دریافت میکنید مثلا سرویس شما 2مگ هست با IDM حدود 220 تا 240 میتوانید دانلود کنید.

پس این سرویسی که بعضی ها میگن شبانش تا 10 مگ هم میشه دانلود کرد چی هست؟

ebrahimjan
02-04-2015, 18:27
دوستان من سرعت 128 مخابرات اصفهان رو دارم پینگ گرفتم ببینید سرعتم چطوره؟

k1ozil
02-04-2015, 20:56
پاک شود............................

k1ozil
02-04-2015, 21:01
من نسخه 5 استفاده نکردم اما چون با هر دو پروتکل تونل میزنم با 4.4 مشکلی ندارم متاسفانه مودم شما امکان مستقیم سِت کردن وی پی ان را نداره اگر برای ------ میخواهید راه آسان تری هم وجود داره...
چون موضوع به تاپیک مربوط نیست اگر سوالی دیگری بود خصوصی ارسال کنید.
داداش اون روشو پخ کن .همون راه اسون

zxzxcvcv
02-04-2015, 21:59
دوستان من الان خواستم به اینترنت وصل بشم کانکشن ویندوز رو باز کردم و متصل شدم دیدم این آی پی رو داده به من:
10.138.6.134
هیچ سایتی رو هم باز نمی کرد همش یه صفحه میومد به اسم پورتال پیکربندی خودکار
بهش میخورد که یک پنل جدید برای دیدن حجم و این چیزا باشه.من یوزر نیم پسوردی که با اون به پلوتو وصل میشدم رو زدم قبول نکرد.
بعدش یک بار دیسکانکت شدم و دوباره وصل شدم درست شد.
معلوم نیست دارن چیکار میکنن.:n36:

nini bad
02-04-2015, 22:29
دوستان من الان خواستم به اینترنت وصل بشم کانکشن ویندوز رو باز کردم و متصل شدم دیدم این آی پی رو داده به من:
10.138.6.134
هیچ سایتی رو هم باز نمی کرد همش یه صفحه میومد به اسم پورتال پیکربندی خودکار
بهش میخورد که یک پنل جدید برای دیدن حجم و این چیزا باشه.من یوزر نیم پسوردی که با اون به پلوتو وصل میشدم رو زدم قبول نکرد.
بعدش یک بار دیسکانکت شدم و دوباره وصل شدم درست شد.
معلوم نیست دارن چیکار میکنن.:n36:
من دو شب پیش حدود 4 ساعت فقط اینترانت داشتم سرور های خارجی اصلا باز نمیشد فقط داخلی چندین بار هم ریستارت کردم هیج اتفاق خاصی رخ نداد...

linuxx2011
03-04-2015, 19:11
پس این سرویسی که بعضی ها میگن شبانش تا 10 مگ هم میشه دانلود کرد چی هست؟

یعنی کسی نمیدونه؟؟؟....

nini bad
03-04-2015, 19:36
یعنی کسی نمیدونه؟؟؟....
شبانه 10مگ دورانش تمام شده الان مخابرات پورت مشترکین جدید را روی 5مگ و خطوط DLC روی 2مگ میبنده...

Mr. M.S.R
04-04-2015, 00:11
سلام
قبلا گفته شده بود مخابرات خودش زمانی که وارد شبانه میشه اتوماتیک مطابق تعرفه شبانه حساب می کنه اما من حس می کنم بعضی وقت ها این کار به درستی انجام نمی شود!‌ من چند شب مودم را سر ساعت ۲:۲ ریبوت کردم و نتیجه ی بهتری گرفتم توی پنل اعدادی که نشون می دهد دقیق تر می شود. و دقیق ۱٪ ترافیک مصرفی را حساب می کنه اما بدون ریبوت تا ۴ و حتی بعضی مواقع ۵٪ حساب می کرد.
این رنج ای پی ها هم داستانی شده من ۲ تا خط دارم با تعرفه ۱۰مگ. کیفیت خط ها هم خیلی عالی است اما با بعضی از رنج ای پی ها بیش از ۵۰۰ کیلوبایت دانلود نمی دهد!‌ :(

saeid127
04-04-2015, 12:08
دوستان اگر میخواید سرعت دانلود بهتری در طول شب داشته باشید از سرورهای ایرانی استفاده کنید. خودم سرعت 1500 kb/s رو تجربه کردم. :n01:

mykamran
04-04-2015, 17:46
دوستان اگر میخواید سرعت دانلود بهتری در طول شب داشته باشید از سرورهای ایرانی استفاده کنید. خودم سرعت 1500 kb/s رو تجربه کردم. :n01:
شما وقتی شیر آب تا یه مقدار برات بازه چجوری بیشتر استفاده میکنی.عمرا شاید پرت شما رو بیشتر از 10 بستن ولی محاله با دانلود از یه سرور بهتر بخواهد سرعتتون بیشتر بشه فقط از طریق مخابرات سرعت قابل تغییره والا از من تا الان 1 رقم بیشتر از 560 کیلو بایت نشده.

saeid127
04-04-2015, 18:10
شما وقتی شیر آب تا یه مقدار برات بازه چجوری بیشتر استفاده میکنی.عمرا شاید پرت شما رو بیشتر از 10 بستن ولی محاله با دانلود از یه سرور بهتر بخواهد سرعتتون بیشتر بشه فقط از طریق مخابرات سرعت قابل تغییره والا از من تا الان 1 رقم بیشتر از 560 کیلو بایت نشده.

فرق میکنه دادش. سرورهای ایران ترافیک داخلی حساب میشه و مسلما سرعتش بالاتره!(من از 4upld میگیرم).حالا شما میتونی باور کتی یا باور نکنی منم اسراری ندارم. فقط توصیه کردم :n09:

k1ozil
04-04-2015, 18:23
فرق میکنه دادش. سرورهای ایران ترافیک داخلی حساب میشه و مسلما سرعتش بالاتره!(من از 4upld میگیرم).حالا شما میتونی باور کتی یا باور نکنی منم اسراری ندارم. فقط توصیه کردم :n09:

عزیز یه عکس از وضعیت خط بزار.

Shahin031
04-04-2015, 21:24
راهی نیست محدودیت پورتی که مخابرات برای k*erio گذاشته رو دور زد؟
شما با چی اف بی رو باز میکنید؟برای من هیچ جوره باز نمیشه

ESPSV
04-04-2015, 22:43
همانطور که پیشبینی میشد بعد از تعطیلات مجددا پهنای باند تعطیل شد
و همون افتضاحی که بود ...
اینم سرویس 10 مگ

esfahanweb
05-04-2015, 00:57
تست سرعت سرویس 10 مگ حرفه ای - ساعت رایگان شبانه

سرور تهران

سرور پاریس

سرور مونترال-کانادا

zxzxcvcv
05-04-2015, 01:46
دوستان من امروز زفته بودم مخابرات برای پیگیری وضعیت این طرح بینهایتم
از مسئولش در مورد سرعت های پایین و پکت لاس و اینا پرسیدم و اون گفت که مثل اینکه دوباره یکی از خطوط فیبر نوری مخابرات با زیر ساخت دچار مشکل شده و گفت که تا حداکثر 1 هفته دیگه درست میشه.

esfhost
05-04-2015, 11:13
دوستان مخابرات سرویس نامحدود ارائه می دهد؟ قیمتاشم بگین با تشکر

nini bad
05-04-2015, 11:51
دوستان مخابرات سرویس نامحدود ارائه می دهد؟ قیمتاشم بگین با تشکر
مخابرات اصفهان سرویس نامحدود نداره.

Black Mamba
05-04-2015, 17:26
ببخشید دوستان من طرح کمپین پاییز دارم . مخابرات هر ماه 4 گیگ شارژ به صورت خودکار اضافه می کنه و سی هزار تومان به قبض اضافه می کنه . باید چیکار کنم که این کارو نکنه ؟

nini bad
05-04-2015, 20:40
ببخشید دوستان من طرح کمپین پاییز دارم . مخابرات هر ماه 4 گیگ شارژ به صورت خودکار اضافه می کنه و سی هزار تومان به قبض اضافه می کنه . باید چیکار کنم که این کارو نکنه ؟
طرح شما روش پرداخت بر روی قبض تلفن است در صورتی که نیاز ندارید باید این طرح را با مراجعه به مراکز مخابراتی موجود در سایت حذف کنید... در صورتی هم که میخواهید مبلغ بر روی قبض لحاظ نشه میتوانید به صورت اینترنتی پرداخت کنید.
فکر کنم طرح شما 8گیگ 30هزارتومان باشه...

77832
06-04-2015, 16:38
یعنی تو روح این پنل مزخرف مخابرات!
یک ماهه نمیتونم واردش بشم
زنگ بزنم چارتا فحششون بدم یکم دلم خنک شه

mykamran
06-04-2015, 21:42
عادت میکنی

ESPSV
06-04-2015, 22:12

دوست عزیز برای من باز میشه و مشکلی نداره

meysam2578
07-04-2015, 10:14
برا منم مشکلی نداره..الان امتحان کردم..به راحتی باز شد...شما یه بار مرورگرتو پاک کن از اول نصب کن.اگه نشد مودمت رو ریست کن دوباره کانفیگ کن. برا منم یه بار همینجوری شد که با نصب مجدد مرورگر و همینطور کانفیگ دوباره مودم مشکل حل شد.

zxzxcvcv
07-04-2015, 13:49
دوستان این طرح جدید مخابرات رو دیدید که اومده ؟ اينترانت شرکت فن آوران اطلاعات پيشخوان ايرانيان
2 گیگ اینترانت 17 هزارتومن ! (18 و 500 با مالیات) چه خبره مگه 17 هزار تومن برای 2 گیگ!
البته این 17 هزار تومن برای یکساله ممکنه هزینه ی گیگ اضافه اش کمتر از اینها باشه.
مخابرات یه همچین طرحی داره برای دفاتر پیشخوان که البته اون نامحدوده و فکر کنم ماهیانه 20 تومنه

Lord Farshad
08-04-2015, 12:45
درود بر دادا های خودم :دی .

دوستانی که مخابرات دارند، ممنون میشم اگر به این سوالات پاسخ بدند :

1. من الان هم سرویس 10 مگ مخابرات رو مد نظر دارم برای خرید، منطقه ی مخابراتیمون هم شهید قندی هستش، سرعت دانلود تک کانکشن چقدر هست؟ منظورم از تک کانکشن، سرعت دانلود توی نرم افزار ها مثل مارکت های گوشی ها، به روز رسانی ویندوز و گوشی ها و یا دانلود با مرورگر هست نه با IDM.

ممنون میشم از دوستان اگر اسکرین شات از سرعت دانلودشون با مارکت ها و یا دانلود با دانلود منیجر خود مرورگر ها مثل فایرفاکس و کروم (پیش فرضشون) رو قرار بدند، لطف میکنید (از سرور های داخلی نباشه).

2. سرعت دانلود با استفاده از شیلتر شکن ها چطور هست؟ مثلا من دائم برام کریو وصل هست و توی این پارس آفلاین سرعت دانلود چه با کریو و چه بی کریو، یکی هست. حالا شما با فیلتر شکن بخواین دانلود کنید، با افت سرعت مواجه هستید؟ اگر آره، در چه حد؟

3. وضعیت ویدئو استریم ها چطوره؟ (ویدئوهای یوتیوب رو میشه راحت و سریع دید؟ این مورد فکر کنم برگرده به مورد 1 و 2 که پرسیدم و اگر اونا خوب باشه، اینم نباید مشکلی باشه).

4. سرعت باز کردن صفحات چطوره؟ ممنون میشم اگر تجربه ی خودتون از سرعت باز کردن صفحات به ویژه با شیلتر شکن در ساعات عادی و همینطور در ساعات رایگان رو بگید. چقدر با کندی روبرو هستید؟

5. وضعیت قطع بودن سرویس چطوره؟ کم؟ زیاد؟ کلا اگر توضیح بدید این رو هم، خوبه.

ممنون میشم اگر پاسخ این سوال ها رو دوستان لطف کنید و بهم بگید. شاد و پیروز و سربلند باشید.

zxzxcvcv
08-04-2015, 17:49
سرعت دانلود تک کانکشن چقدر هست؟

تک کانکشن بین ساعات 1 طهر تا حدود 2 شب برای من حدود 60 کیلوبایته البته با نوسان و افت سرعت خیلی زیاد
این هم یک تست تک کانکشن:
البته در ساعات رایگان وضعیت بهتر میشه

2. سرعت دانلود با استفاده از شیلتر شکن ها چطور هست؟ مثلا من دائم برام کریو وصل هست و توی این پارس آفلاین سرعت دانلود چه با کریو و چه بی کریو، یکی هست. حالا شما با فیلتر شکن بخواین دانلود کنید، با افت سرعت مواجه هستید؟ اگر آره، در چه حد؟

من از freegate استفاده میکنم که سرعتش بد نیست.موقع دانلود با فری گیت سرعت چیزی حدود 120 تا 300 کیلوبایت سرعت دارم.البته این رو هم بگم که این سرعت هم خیلی نوسان داره
سرعتش از حالت بدون فیلتر شکن بهتره ! سایت هارو هم بهتر باز میکنه

3. وضعیت ویدئو استریم ها چطوره؟ (ویدئوهای یوتیوب رو میشه راحت و سریع دید؟ این مورد فکر کنم برگرده به مورد 1 و 2 که پرسیدم و اگر اونا خوب باشه، اینم نباید مشکلی باشه).

من معمولا میتونم ویدئوهای 360p رو بدون قطعی ببینم (با همون فریگیت) ولی کلا وضعیت یوتوب خیلی بد نیست.
ولی خوب سایت های دیگه وضعیت خیلی بدی دارند برای من

4. سرعت باز کردن صفحات چطوره؟ ممنون میشم اگر تجربه ی خودتون از سرعت باز کردن صفحات به ویژه با شیلتر شکن در ساعات عادی و همینطور در ساعات رایگان رو بگید. چقدر با کندی روبرو هستید؟

صفحه باز کردن خیلی بد نیست.البته بعضی وقت ها هم سایت های داخلی رو هم نمیشه بدون فیلترشکن باز کرد.وبگردیش با فیلتر شکن خوبه

5. وضعیت قطع بودن سرویس چطوره؟ کم؟ زیاد؟ کلا اگر توضیح بدید این رو هم، خوبه.

من در ماه حدود 10 - 15 بار قطعی دارم بیشتر اونها هم 10 دقیقه بیشتر طول نمیشکند ولی خوب همون ها خیلی عذاب آورند بخصوص برای بازی آنلاین

omniahd
08-04-2015, 19:07
البته بعضی وقت ها هم سایت های داخلی رو هم نمیشه بدون فیلترشکن باز کرد.وبگردیش با فیلتر شکن خوبه

شدیدا تاکیید میشه
من 80 درصد سایتایی رو که باز میکنم بدون فیلتر شکن باز نمیکه یا خیلی دیر و با چند بار رفرش بازمیکنه. 1 ماهی هست اینجوری شده برام.
چرا اینجوریه دوستان؟
واسه دانلود شبانه هم باید حداقل 7 تا دانلود همزمان بزنم تا سرعت 550 رو بهم بده. یک ماه اول رو خیلی بهم حال داد. سرعت دانلود 950 و همه چیزشمم عالی بود.بعد که اومدم 6 ماهشو گرفتم این بلارو سرم اوردن.
امیدی نیست............

Lord Farshad
08-04-2015, 21:21
تک کانکشن بین ساعات 1 طهر تا حدود 2 شب برای من حدود 60 کیلوبایته البته با نوسان و افت سرعت خیلی زیاد
این هم یک تست تک کانکشن:
البته در ساعات رایگان وضعیت بهتر میشه

ممنون از پاسخت عزیز، همه چیزش پس تا حدودی میشه گفت بد نیست (چون شما از فری گیت استفاده میکنی و من کریو، طبیعتا کریو بهتر هست) ولی این تک کانکشن شدید رفت روی مخم، ای کاش این مشکل تک کانکشن رو نداشت، همین فردا میرفتم سر وقتش.

k1ozil
08-04-2015, 21:39
ممنون از پاسخت عزیز، همه چیزش پس تا حدودی میشه گفت بد نیست (چون شما از فری گیت استفاده میکنی و من کریو، طبیعتا کریو بهتر هست) ولی این تک کانکشن شدید رفت روی مخم، ای کاش این مشکل تک کانکشن رو نداشت، همین فردا میرفتم سر وقتش.

عزیز مخابرات اصفهان نمیدونم ولی کرمان فری گیت بهتر از کریو چون پورت udp رو انگل کاریش میکنن.

Lord Farshad
09-04-2015, 00:17
همسایه ی طبقه ی بالای ما از آریافون اینترنت داره، با وای فای بهش وصل شدم و الان یک ساعته سایت speedtest رو درست بالا نمیاره تا تست بگیرم حتی و ... ؛ در صورتیکه پارس خودم بی هیچ مشکلی داره کار میده!

این یکم بدجوری آدمو توی انتخاب مخابرات مردد میکنه :n27: اونم برای من که دائم به اینترنت وصلم و کارم با اینترنته.

M.Sadegh.M
09-04-2015, 01:31
همسایه ی طبقه ی بالای ما از آریافون اینترنت داره، با وای فای بهش وصل شدم و الان یک ساعته سایت speedtest رو درست بالا نمیاره تا تست بگیرم حتی و ... ؛ در صورتیکه پارس خودم بی هیچ مشکلی داره کار میده!

این یکم بدجوری آدمو توی انتخاب مخابرات مردد میکنه :n27: اونم برای من که دائم به اینترنت وصلم و کارم با اینترنته.

دوستِ عزیز مخابرات هم مثلِ اکثرِ شرکت های دیگه منطقه به منطقه فرق داره ، قطعا تستی که با سرویس همسایه تون انجام دادید معتبر تره.
تو مخابرات حتی رو رنج IP ای هم که میگیرید تفاوت سرعت و کیفیت وجود داره چه برسه مرکز مخابراتی به مرکز مخابراتی
فکر کنم مرکزتون را قندی گفتید که فکر کنم تو این مرکز کیفیت زیاد جالب نیست بازم از دوستانی که این مرکز هستند سوال کنید.

اینم تست برایِ شما با رنج 5.220

همین تست با رنج 37.255

رنج 5.221

با همین رنج مجدد و تست دانلود خالی
اینم اسپید تست با همون رنج 5.221

اینم IDM

یک چند وقتی بود رادیو جوان بدون قندون باز نمیشد ولی الان مجدد باز میشه و مشکلی نداره من الان یکی از ویدئوهاش را راحت با کیفیت 1080p استریم کردم.
الان یوتیوب را هم چک کردم من گذاشتم رو Auto و خودش الان با کیفیت 360p راحت استریم کرد.

البته این تست ها برای الانِ که شب هست و ساعات رایگان ، در مورد روزانه اطلاعی ندارم.
آخه کدوم عاقلی روزانه با کیفیت 1080p ویدئو می بینه.:n08:

zxzxcvcv
09-04-2015, 07:37

دیگه بالاخره هر چیزی بدیه خودش رو داره.مثلا پارس شبانه نداره ولی مخابرات شبانه داره.
اگر قصد تعویض آی اس پی شما بخاطر شبانست بهترین جا همین مخابراته.شبانش وضعیت خیلی خوبه.مثلا تک کانکشن من توی ساعات شبانه روی یک مگابایته
ولی خوب روزانش تعریفی نداره

mohsen19x
09-04-2015, 10:40
سرعت تک کانکشن من از ساعت 9 شب تا 7 صبح روی 50KB هست چندین لینک همزمان سرعت حداکثر 200KB ..... سرویس 10 مگ ...من الله توفیق

mohsen19x
09-04-2015, 10:43
دوستان سلام.
برای شکایت از کیفیت بد سرویس مخابرات سریعترین و بهترین مرجع رسیدگی کننده کدام است ؟؟؟

Babak_King
09-04-2015, 11:02
سلام ... دوستان اینترنت پس پرداخت 1 ساله از مخابرات دارم ... هر دوماهی قبضش میاد ... یه سوال دارم دوماهو میشه دوماه بعد پرداخت یا قطع میشه ؟ یا مثلن 6 ماه ؟

mohsen19x
09-04-2015, 11:07
سلام ... دوستان اینترنت پس پرداخت 1 ساله از مخابرات دارم ... هر دوماهی قبضش میاد ... یه سوال دارم دوماهو میشه دوماه بعد پرداخت یا قطع میشه ؟ یا مثلن 6 ماه ؟

در صورت عدم پرداخت فقط تلفن قطع میشه ... که در انصورت هم باز از اینترنت میشه استفاده کرد..... ولی اینترنت قطع نمیکنن تا 1 سال تمام شود

Babak_King
09-04-2015, 11:20
در صورت عدم پرداخت فقط تلفن قطع میشه ... که در انصورت هم باز از اینترنت میشه استفاده کرد..... ولی اینترنت قطع نمیکنن تا 1 سال تمام شود

داداش مرسی ... بعد یه سال باز نپردازیم غیر از نهایتن جمع کردن خط تلفن دیگه چکار ممکنه انجام بدن برای وصول وجه ؟ آیا راهی دارن ؟:n13:

Lord Farshad
09-04-2015, 12:20
امروز یه کاری داشتم آخر خاقانی و نمیدونم چرا به سرم زد برم و سفارش بدم! میدونم اشتباه کردم :n27: .

طرف گفت نیازی نیست از پارس آنلاین درخواست تخلیه بدی، خودمون رو سرشونیم :n02: منم گفتم یه بازی دو سر برد هست خب، حداقل الان الاف تخلیه نمیشم، همینو میگیرم و از شبانه استفاده میکنم، بعدش خدا بزرگه. پارس با این قانون 1/3 رو مخ بود، ماهی 70 ، 80 تومن پول میدم ولی الان یه سری فیلم و ویندوز دارم برای دانلود و نمیصرفید دیگه.

میدونم اشتباه کردم، چون من کارم و همه چیزم به اینترنت هستش و فیلتر شکن هم باید دائم وصل باشه، الان پارس شب و روز با فیلتر شکن وصل و در حالت تک کانکشن از سرور خارجی عینا همون سرعت 1 مگابایت بر ثانیه رو میده بهم ولی جو گرفتمون امروز :n27: :n02: .

خلاصه خودم اونجا بودم، زنگ زدم به دوستم و اینترنتی برام ثبت نام کرد، ببینیم کی این سرویس رو وصل میکنند و چی از آب در میاد.

خدا کنه از نظر قطعی و بعد کار با فیلتر شکن و تک کانکشن به ویژه توی شب ها اذیت و دیوانمون نکنه :n27:.

mohsen19x
09-04-2015, 12:24
داداش مرسی ... بعد یه سال باز نپردازیم غیر از نهایتن جمع کردن خط تلفن دیگه چکار ممکنه انجام بدن برای وصول وجه ؟ آیا راهی دارن ؟:n13:

عملا که کاری نمیتونن بکن شما را ...فقط تمام خط های تلفن دایمی و ثابت شما که بنام خود شما باشد قطع می کنند

mohsen19x
09-04-2015, 12:26
امروز یه کاری داشتم آخر خاقانی و نمیدونم چرا به سرم زد برم و سفارش بدم! میدونم اشتباه کردم :n27: .

طرف گفت نیازی نیست از پارس آنلاین درخواست تخلیه بدی، خودمون رو سرشونیم :n02: منم گفتم یه بازی دو سر برد هست خب، حداقل الان الاف تخلیه نمیشم، همینو میگیرم و از شبانه استفاده میکنم، بعدش خدا بزرگه. پارس با این قانون 1/3 رو مخ بود، ماهی 70 ، 80 تومن پول میدم ولی الان یه سری فیلم و ویندوز دارم برای دانلود و نمیصرفید دیگه.

میدونم اشتباه کردم، چون من کارم و همه چیزم به اینترنت هستش و فیلتر شکن هم باید دائم وصل باشه، الان پارس شب و روز با فیلتر شکن وصل و در حالت تک کانکشن از سرور خارجی عینا همون سرعت 1 مگابایت بر ثانیه رو میده بهم ولی جو گرفتمون امروز :n27: :n02: .

خلاصه خودم اونجا بودم، زنگ زدم به دوستم و اینترنتی برام ثبت نام کرد، ببینیم کی این سرویس رو وصل میکنند و چی از آب در میاد.

خدا کنه از نظر قطعی و بعد کار با فیلتر شکن و تک کانکشن به ویژه توی شب ها اذیت و دیوانمون نکنه :n27:.

کلا نمیگیم اینترنتش بد هست ...شانسی هست من کمپین 2 مگ پارسال داشتم سرعتم 380 کیلوبایت تمام ساعات بود قطعی هم نداشتم...... ولی با گرفتن طرح کمپین 2 مگ امسال و10 مگ حرفه ایی سرعتم بالای 50 هم نیرسه شبا ..... کلا بستگی به شانست داره

M.Sadegh.M
09-04-2015, 14:00

من ک ر ی و وصل میکنم خیلی سرعت افت پیدا نمیکنه قابلِ لمس نیست.
امیدوارم شانستون خوب باشه آخه بیشتر دوستان تو این تاپیک ناراضی هستند انگار . . .
مخابرات حالت وسط نداره یا خوبِ کلا یا رو مخِ
اگه خوب باشه همه چیزش اوکی هست از تک کانکشن بگیر تا شبانه و همه چیز ولی وای به وقتی که بد باشه . . .
چه سرویسی ثبتِ نام کردید امیدوارم چند ماهِ نباشه من خودم حرفه ای هستم که فقط یک ماهِ میگیرم ، به نظرم بهترین سرویسشون همین حرفه ای یک ماهِ هست.

منم خودم مشترک پارس بودم به محضِ اینکه قرار شد 1/3 بشه همون روز رفتم تخلیه کردم بنده خدا خانومِ که نتونست راضی کنه من را بعدم رئیسشون اومد هرچی اصرار کرد گفت اینقدر بهت ترافیک میدیم فلان بهمان گفتم شبانه رایگان کامل میخوام نمیدید تخلبه کنید برم ، بعدم تخلیه کردم اومدم مخابرات تا الان که پشیمون نشدم ، نسبتا هم راضی ام.

دانلود شبانه که واقعا عالیِ خیلی بهتر از پارس اگه بخوام تایمِ رایگان را کامل دانلود کنم میتونم حدود 15 تا 17 گیگ بگیرم ولی اکثرِ شبا که سیستم بیکارِ

Lord Farshad
09-04-2015, 14:32
عزیز مخابرات اصفهان نمیدونم ولی کرمان فری گیت بهتر از کریو چون پورت udp رو انگل کاریش میکنن.

دوست گرامی یه صحبتی رو هم به عنوان کاربر ( نه ناظر ) خدمتتون عرض میکنم، پاسخ گویی شما قابل تقدیر ولی این کاری که کلا عادت به انجامش دارید رو دست بکشید ازش، تاپیک مخابرات اصفهان هستش و نه کرمان پس لطفا با پست های بیهوده که ثمری نخواهند داشت، اینجا نه خودتون و نه کاربرها رو اذیت نکنید. ADSL یه شرکت نیست که حرفتون حداقل کمی منطقی جلوه کنه (چون این کار رو همیشه انجام میدید)، مخابرات اصفهان و تهران و کرمان و ... سوای همدیگه هستند، پس لطفا پاسخ گویی و بحث رو به همین عزیزان اصفهانی بذارید، همونطوری که ما نمیاییم و توی مخابرات کرمان وقتی ازش سرویسی نداریم و آشنایی نداریم، صحبتی انجام بدیم.

این یه صحبت دوستانه بود تا جلوی کاری که مکررا دارید به اشتباه انجام میدید، گرفته بشه.

من ک ر ی و وصل میکنم خیلی سرعت افت پیدا نمیکنه قابلِ لمس نیست.
امیدوارم شانستون خوب باشه آخه بیشتر دوستان تو این تاپیک ناراضی هستند انگار . . .
مخابرات حالت وسط نداره یا خوبِ کلا یا رو مخِ
اگه خوب باشه همه چیزش اوکی هست از تک کانکشن بگیر تا شبانه و همه چیز ولی وای به وقتی که بد باشه . . .
چه سرویسی ثبتِ نام کردید امیدوارم چند ماهِ نباشه من خودم حرفه ای هستم که فقط یک ماهِ میگیرم ، به نظرم بهترین سرویسشون همین حرفه ای یک ماهِ هست.

منم خودم مشترک پارس بودم به محضِ اینکه قرار شد 1/3 بشه همون روز رفتم تخلیه کردم بنده خدا خانومِ که نتونست راضی کنه من را بعدم رئیسشون اومد هرچی اصرار کرد گفت اینقدر بهت ترافیک میدیم فلان بهمان گفتم شبانه رایگان کامل میخوام نمیدید تخلبه کنید برم ، بعدم تخلیه کردم اومدم مخابرات تا الان که پشیمون نشدم ، نسبتا هم راضی ام.

دانلود شبانه که واقعا عالیِ خیلی بهتر از پارس اگه بخوام تایمِ رایگان را کامل دانلود کنم میتونم حدود 15 تا 17 گیگ بگیرم ولی اکثرِ شبا که سیستم بیکارِ

من قطعی و بعد کار با فیلتر شکن و تک کانکشن به ویژه از صبح ساعت 10 تا 3 شب برام مهم هست، چون کارم و درآمدم با اینترنته، این مورد که سرعت پایدار توی باز کردن صفحات وب داشته باشم برام مهمه؛ اگر خدا کنه و از این منظر خوب باشه، یقینا اون 80 تومنی که ماهانه خرج پارس میکردم، با خوشحالی تمام خرج مخابرات میکنم به خاطر سرویس خوبی که داشته باشه.

والا دیدم بچه های اینجا از اینترنت چند ماهه بد میگند، منم به دوستم گفتم حرفه ای یک ماهه ی بی مودم برام ثبت نام کنه (فکر هم میکنم در حال حاظر این بهترین سرویس مخابرات باشه).

pharm
09-04-2015, 14:47
دوستان من قبلنا پینگم از سرور های خارجی مثله 4.2.2.4 اصلا بالاتر 130 نمیرفت الان خیلی داغون شده ولی سرعتش عالیه شبانش هم عالیه پینگ داخلی هم بالا رفته

M.Sadegh.M
09-04-2015, 14:54
من قطعی و بعد کار با فیلتر شکن و تک کانکشن به ویژه از صبح ساعت 10 تا 3 شب برام مهم هست، چون کارم و درآمدم با اینترنته، این مورد که سرعت پایدار توی باز کردن صفحات وب داشته باشم برام مهمه؛ اگر خدا کنه و از این منظر خوب باشه، یقینا اون 80 تومنی که ماهانه خرج پارس میکردم، با خوشحالی تمام خرج مخابرات میکنم به خاطر سرویس خوبی که داشته باشه.

والا دیدم بچه های اینجا از اینترنت چند ماهه بد میگند، منم به دوستم گفتم حرفه ای یک ماهه ی بی مودم برام ثبت نام کنه (فکر هم میکنم در حال حاظر این بهترین سرویس مخابرات باشه).
قطعی و پایداری برای من وضعیتش خیلی بد نیست ، قطعی زیاد نداشتم ، تا الان هم اگر موردی بوده کلی بوده و سرویس اکثر بچه ها قطع شده.
من 80% تو این زمینه راضی ام.
پایداری کلی وضعیتش بد نیست ولی سرعت تک کانکشن و سرعت دانلود شدید به مرکزِ مخابراتیتون و حجمِ مشترکی که داره بر میگرده.
مخابرات اغلب حدود ساعت 5 تا 10 و 11 شب که اوجِ ترافیک هست پینگ وحشتناک میره بالا ، من مشکلاتی که دوستان دارند را ندارم که مثلا بدون قندون صفحه باز نشه ، حتما وقتی اومدید مخابرات DNS تون را عوض کنید چون اکثر مشکلات دوستان به دلیلِ این هست که بچه ها از DNS خودِ مخابرات استفاده می کنند که چند باری گفته شده اصلا خوب نیست.
در حالِ حاظر ک ر ی و بدون مشکل برا من وصل میشه این دو تا تست زیر هم با کریو هست با رنج 5.220 که فکر کنم رنج خوبی نیست.

Lord Farshad
09-04-2015, 15:20
قطعی و پایداری برای من وضعیتش خیلی بد نیست ، قطعی زیاد نداشتم ، تا الان هم اگر موردی بوده کلی بوده و سرویس اکثر بچه ها قطع شده.
من 80% تو این زمینه راضی ام.
پایداری کلی وضعیتش بد نیست ولی سرعت تک کانکشن و سرعت دانلود شدید به مرکزِ مخابراتیتون و حجمِ مشترکی که داره بر میگرده.
مخابرات اغلب حدود ساعت 5 تا 10 و 11 شب که اوجِ ترافیک هست پینگ وحشتناک میره بالا ، من مشکلاتی که دوستان دارند را ندارم که مثلا بدون قندون صفحه باز نشه ، حتما وقتی اومدید مخابرات DNS تون را عوض کنید چون اکثر مشکلات دوستان به دلیلِ این هست که بچه ها از DNS خودِ مخابرات استفاده می کنند که چند باری گفته شده اصلا خوب نیست.
در حالِ حاظر ک ر ی و بدون مشکل برا من وصل میشه این دو تا تست زیر هم با کریو هست با رنج 5.220 که فکر کنم رنج خوبی نیست.

الان دوباره کریو واسه من (پارس آنلاین) به مشکل کندی سرعت خورد از شانس ولی یه تست گرفتم :

ممنون دادا بابت تست ها، وضعیت پس بدی نمیزنه (هر چند از مقایسه با همین تست بالا با وضعیت کند شده ی پارس هم مشخصه پایین تره) اما موردی که من رو بیشتر میترسونه، همین مرکز مخابراتی هستش :n27: تا جایی که دنبال کردم این تاپیک رو و دیشبم به آریافون طبقه ی بالا وصل شدم، مخابرات وضعیتش توی شهید قندی فکر نکنم زیاد مساعد باشه :n27: خیر سرش این شهید قندی یعنی به مناطقی از اصفهان سرویس میده که اسما بالا شهرند! ولی تنها چیزی که داره، شلوغیه! یه تخلیه یا رانژه رو با سلام و صلوات 10 روزه انجام میدند.

mrmmnb
09-04-2015, 15:54
اینکه دوستان میگن منطقه با منطقه فرق داره بهتره اینطوری گفته بشه "خط با خط فرق میکنه" دو تا خط دارم تو محل کارم یکیش افتضاح و غیر قابل تحمل هست اون یکی معمولی
ولی یه چیزی هست به نظر من از نظر دانلود شبانه راضیت میکنه یعنی توی این مورد مخابرات تک هست
بقیه موارد دیگه شانسی هست حتی ممکنه مثلا با طرح فعلی وضعیت خوب باشه ولی بعدا اشتراک رو عوض کنی و یه طرح جدید بگیری دچار مشکل بشی (البته این مورد رو خیلی کم دیدم و خودم حدس این هست قرار بوده وضعیت خراب بشه و حالا شانسی این دو مورد هم زمان شده)
به نظر من شما که اینقدر برات کیفیت خط مهم هست باید روی یه خط دیگه مخابرات رو میگرفتی و دو تا رو کنار هم میداشتی(نهایت هزینش خرید یه خط ثابت بود که حدود 50 تومن خرج داشت تازه اگه یه خط داشته باشید و گرنه که هیچ هزینه ای نداشت به جز اشتراک حتی رانژه و ...)
الان تنها چیزی که به ذهنم میرسه خرید این اکانت های کاهش پینگ هست که خوب هزینش بالا هست من از یه جا اکانت تست گرفتم هم کاهش پینگ بود و هم قند شکن تست گرفتم کیف کردم از کیفیتش ولی خوب حجمی بود و نمیصرفید نامحدود رو هم ماهی 10 میداد که بازم برا من که کار خاصی نمیکنم گرون هست(شما در نهایت اگه راضی نبودید باید همین کار رو بکنید با توجه به هزینه های قبلی که میدادید بازم با خرید این اکانت کمتر هزینه کردید)
با تشکر

M.Sadegh.M
09-04-2015, 16:26
الان دوباره کریو واسه من (پارس آنلاین) به مشکل کندی سرعت خورد از شانس ولی یه تست گرفتم :

ممنون دادا بابت تست ها، وضعیت پس بدی نمیزنه (هر چند از مقایسه با همین تست بالا با وضعیت کند شده ی پارس هم مشخصه پایین تره) اما موردی که من رو بیشتر میترسونه، همین مرکز مخابراتی هستش :n27: تا جایی که دنبال کردم این تاپیک رو و دیشبم به آریافون طبقه ی بالا وصل شدم، مخابرات وضعیتش توی شهید قندی فکر نکنم زیاد مساعد باشه :n27: خیر سرش این شهید قندی یعنی به مناطقی از اصفهان سرویس میده که اسما بالا شهرند! ولی تنها چیزی که داره، شلوغیه! یه تخلیه یا رانژه رو با سلام و صلوات 10 روزه انجام میدند.

انگار تستی که گذاشتم کژتابی داشته :

با ک ر ی و :

بی ک ر ی و :

می بینی که کلاً منطقی نداره ولی ک ر ی و در حالِ حاضر هیچ افتِ سرعتی ایجاد نمی کنه.
ولی در مقایسه با پارس فقط مشخصه که کمتر هست ولی در حدی نیست که آزار بده و راحت میشه ویدئو دید.

امیدوارم توضیحاتی که دادم کامل متوجه شده باشید.

k1ozil
09-04-2015, 16:32
اینکه دوستان میگن منطقه با منطقه فرق داره بهتره اینطوری گفته بشه "خط با خط فرق میکنه" دو تا خط دارم تو محل کارم یکیش افتضاح و غیر قابل تحمل هست اون یکی معمولی
ولی یه چیزی هست به نظر من از نظر دانلود شبانه راضیت میکنه یعنی توی این مورد مخابرات تک هست
بقیه موارد دیگه شانسی هست حتی ممکنه مثلا با طرح فعلی وضعیت خوب باشه ولی بعدا اشتراک رو عوض کنی و یه طرح جدید بگیری دچار مشکل بشی (البته این مورد رو خیلی کم دیدم و خودم حدس این هست قرار بوده وضعیت خراب بشه و حالا شانسی این دو مورد هم زمان شده)
به نظر من شما که اینقدر برات کیفیت خط مهم هست باید روی یه خط دیگه مخابرات رو میگرفتی و دو تا رو کنار هم میداشتی(نهایت هزینش خرید یه خط ثابت بود که حدود 50 تومن خرج داشت تازه اگه یه خط داشته باشید و گرنه که هیچ هزینه ای نداشت به جز اشتراک حتی رانژه و ...)
الان تنها چیزی که به ذهنم میرسه خرید این اکانت های کاهش پینگ هست که خوب هزینش بالا هست من از یه جا اکانت تست گرفتم هم کاهش پینگ بود و هم قند شکن تست گرفتم کیف کردم از کیفیتش ولی خوب حجمی بود و نمیصرفید نامحدود رو هم ماهی 10 میداد که بازم برا من که کار خاصی نمیکنم گرون هست(شما در نهایت اگه راضی نبودید باید همین کار رو بکنید با توجه به هزینه های قبلی که میدادید بازم با خرید این اکانت کمتر هزینه کردید)
با تشکر
عزیز میشه بگی کجا این سرویس رو میدن من میخام بخرم ترجیحا پخ اش کن.

Lord Farshad
09-04-2015, 16:51
با تشکر

جدا؟ میخوای یه خط جدید سفارش بدی میشه 50 تومن؟ خب 50 تومن ور این خرجایی که من برای اینترنت میکنم، چیزی نیست. اینو برای بعدها در نظرش میگیرم. ولی خب بی استفاده هم میشه خطه برام (اینکه مرکز قندی اینهمه توی رانژه و ... طول میده، این آدمو اذیت میکنه).

میدونی، الان بیشتر مخابراته برام مثل یه هندونه ی در بسته است، ایشالا حالا وصل بشه و استفاده کنم، اون موقع هستش که میتونم نظر بدم. اگر دیدیم وضع خیلی خراب بود، از این سرویس ها میگیریم نهایتا.

انگار تستی که گذاشتم کژتابی داشته :

با ک ر ی و :

بی ک ر ی و :

می بینی که کلاً منطقی نداره ولی ک ر ی و در حالِ حاضر هیچ افتِ سرعتی ایجاد نمی کنه.
ولی در مقایسه با پارس فقط مشخصه که کمتر هست ولی در حدی نیست که آزار بده و راحت میشه ویدئو دید.

امیدوارم توضیحاتی که دادم کامل متوجه شده باشید.

اینم یه تست دیگه با پارس و ک ری و :

من سر و کارم کارم با اجنبی هاست، این قیلتر شکن ک ریو باید دائم وصل باشه :دی اینکه با کریو بهتر از بی کریو شده برای من مزیته :دی ایشالا وصل بشه تا ببینیم چی میشه.

خدا کنه فقط این برادران قندی خط رو روی 10 مگ ببندند (3627 که فیبر نوری نیست و مشکلی از این بابت نداره).

دو مورد رو هم الان، قبل از اینکه سرویسم وصل بشه بگم:

در مورد سرویس مخابرات، دیدی که من نسبت بهش از روی صحبت ها و ... همه جا داشتم، یه دید سیاه سیاه هستش که به نظرم وخامت اوضاع به اونقدری که من از روی حرف ها دید بد ساختم براش، نیست.

mrmmnb
09-04-2015, 17:12
جدا؟ میخوای یه خط جدید سفارش بدی میشه 50 تومن؟ خب 50 تومن ور این خرجایی که من برای اینترنت میکنم، چیزی نیست. اینو برای بعدها در نظرش میگیرم. ولی خب بی استفاده هم میشه خطه برام (اینکه مرکز قندی اینهمه توی رانژه و ... طول میده، این آدمو اذیت میکنه).

میدونی، الان بیشتر مخابراته برام مثل یه هندونه ی در بسته است، ایشالا حالا وصل بشه و استفاده کنم، اون موقع هستش که میتونم نظر بدم. اگر دیدیم وضع خیلی خراب بود، از این سرویس ها میگیریم نهایتا.

دقیقا درست میفرمایید مخابرات نه برای شما برای همه مثل یه هندونه در بسته هست باید بگیری ببینی چطوری هست
در مورد سرویس هم اره منظور منم برا موقعی بود که خطت اوضاعش خراب بود یکی تهیه کنی چون خوبی که داره هم کاهش پینگ هست و هم قند شکن
خط تلفن هم اخرین بار که پرسیدم 52.5 بود الان فکر نکنم گرون شده باشه شما اگه قبلش میگرفتی دیگه رانژه isp قبلی رو از دست نمیدادی ولی الان دیگه مجدد باید برا رانژه پول بدی(فکر کنم فقط مخابرات رانژه رو پول نمیگره بقیه جاها تا یادمه 15 تا 20 تومن میگیرن)
با تشکر

Lord Farshad
09-04-2015, 17:22
دقیقا درست میفرمایید مخابرات نه برای شما برای همه مثل یه هندونه در بسته هست باید بگیری ببینی چطوری هست
در مورد سرویس هم اره منظور منم برا موقعی بود که خطت اوضاعش خراب بود یکی تهیه کنی چون خوبی که داره هم کاهش پینگ هست و هم قند شکن
خط تلفن هم اخرین بار که پرسیدم 52.5 بود الان فکر نکنم گرون شده باشه شما اگه قبلش میگرفتی دیگه رانژه isp قبلی رو از دست نمیدادی ولی الان دیگه مجدد باید برا رانژه پول بدی(فکر کنم فقط مخابرات رانژه رو پول نمیگره بقیه جاها تا یادمه 15 تا 20 تومن میگیرن)
با تشکر

حقیقتش تو فکر خط جدید نبودم، در صورتی که گزینه ی بدی نبود هر چند ایشالا این هندونه ی ما سرخ و شیرین باشه :دی

رانژه جدیدا (چند سالیه بعد این تغییرات) شده 5 تومن و یه نصب و راه اندازی هست (9 و پونصد) که یه سری جاها میخواند زوری بگیرند که خب اگر حالیشون کنی حالیته :دی همون 5 رانژه رو میگیرند ولی درست میگی دادا، من امروز فقط پول سرویس رو به دوستم گفتم و پرداخت کرد، دیگه هزینه ای از بابت رانژه نگرفتند.

ولی یه خوبی شد این برام حداقل، اینکه نیازی به تخلیه (اونم با این مکافات بازی های قندی) نشد دیگه، این پارس الان وصله تا زمانی که مخابرات خط رو رانژه کنه.

mohsen19x
09-04-2015, 17:36
مثلا بعضی دوستان سرعت نت در روز براشون مشکل داره .....ولی برای من در ساعات شبانه سرعت خیلی افت پیدا میکنه !!!1

mohsen19x
09-04-2015, 17:39
خدا کنه فقط این برادران قندی خط رو روی 10 مگ ببندند (3627 که فیبر نوری نیست و مشکلی از این بابت نداره).

دو مورد رو هم الان، قبل از اینکه سرویسم وصل بشه بگم:

در مورد سرویس مخابرات، دیدی که من نسبت بهش از روی صحبت ها و ... همه جا داشتم، یه دید سیاه سیاه هستش که به نظرم وخامت اوضاع به اونقدری که من از روی حرف ها دید بد ساختم براش، نیست.

کلا خط شما اگر فیبر هم باشه 10 مگ که هیچ حتی میتونند بالاتر هم ببندند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

omniahd
10-04-2015, 05:27
سلام
اینجا اصفهانه
الان ساعت 6 صبحه
اینم تست سرعت اینترنت 10 مگ و حرفه ای منه

عاشقتم مخابرات!

mykamran
10-04-2015, 11:48
سلام
اینجا اصفهانه
الان ساعت 6 صبحه
اینم تست سرعت اینترنت 10 مگ و حرفه ای منه

عاشقتم مخابرات!
[emoji1] [emoji2] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Mr. M.S.R
10-04-2015, 13:21
سلام
در مورد خرید خط جدید:
مراحل: مراجعه به سایت مخابرات یا دفتر خدمات ارتباطی برای ثبت درخواست استعلام. حدود یک هفته بعد مراجعه برای دریافت نتیجه . اگر نتیجه مثبت بود دریافت فیش بانکی و مراجعه به بانک ملت و پرداخت مبلغ و مراجعه به دفتر و تحویل فیش و پرکردن فرم های مربوطه. بعد از چند روز زنگ می زنن و رنگ سیم ها در تابلو مخابرات را اعلام می کنند.
مدارک مورد نیاز : دقیق یادم نیست فکر کنم ۲ تا کپی کارت ملی + کد پستی محل + ادرس دقیق + اگر شماره تلفن در ان محل دارید شماره ان تلفن.
هزینه : من از طریق دفتر خدمات ارتباطی اقدام کردم حدود ۵۵ تومن هزینه شد.
مورد مهم: من حدود ۲۰ خط تلفن در مناطق مختلف را بررسی کردم بیشتر ان ها نویز بالایی داشتن و به تبع ان سرعت پایین. اما زمانی که از سر تابلو مخابرات خط مورد نظر را پیدا کنید و از سیم کشی های بعدی جدا کنید کیفیت خط واقعا خوب می شود!‌ فکر کنم به دلیل کیفیت نامناسب سیم های بعدی و سیم کشی درون ساختمان و تابلو های بعدی در مسیر باشه.
راه حل پیشنهادی:
اگر سررشته ای از سیم کشی مخابرات و ساختمان ندارید یک فرد کار بلد را پیدا کنید تا بررسی کنه امکان عوض کردن سیم وجود داره یا نه! مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد : قطع سیم همسایه ها + عدم امکان عبور سیم از لوله خرتومی ها به دلیل عدم استفاده از لوله خرتومی در تمام طول مسیر :n04: + و ... کلا اگر می بینید سیم کشی محل داغونه دردسر بی خود درست نکنید و بچه بازی در نیارید که کلا سیم کشی نابود بشه! :n02:
موارد مورد نیاز: کابل تلفن + فنر + سیم چین + چسب برق + پیج گوشتی + تلفن ساده برای پیدا کردن خط در تابلو مخابرات (فکر کنم این کار مشکل قانونی داشته باشه پس هواستون باشه!‌ :n24: ) + مودم برای تست نویز
کابل پیشنهادی : کابل تلفن ۲ زوج افشار خراسان.(2زوج = امکان عبور ۲ خط تلفن ) (می توانید از چهار راه فلسطین بعد از بریانی ریحون فروشگاه فجر این کابل را تهیه کنید. قیمت زیاد بالایی نداره پس بهتره بیشتر از نیاز تهیه کنید که مجبور نشوید کابل را تیکه کنید و به هم وصل کنید و نویز ایجاد کنید. )
1. اول خط تلفن را در تابلو مخابرات پیدا کنید . (تابلو مخابرات منظور همون تابلو کوچک که روی دیوار قرار دارد و سیم از مخابرات امده داخل این تابلو بعد از تقسیم شدن رفته به تابلو داخل مجتمع .)
2. خط را از سیم کشی داخلی جدا کنید و با یک مودم تست کنید نویز خط کمتر شده یا نه!‌ اگر خیلی بهتر شده ارزش تعویض کابل را دارد!
توجه : هیچگاه دو سر سیم تلفن را به هم وصل نکنید!‌ فیوز خط در مخابرات می سوزه و باید منتظر تعویض ان بمانید حتی برای چیدن کابل تک تک رشته ها را قطع کنید.
ولتاژ عبوری از سیم در هنگام زنگ خوردن تلفن بالا است پس احتیاط کنید!
3. کابل را عبور دهید تا از محل تابلو تا اولین پریز تلفن داخل خانه کابل به صورت یک تکه امتداد داشته باشد.
4. کابل را به پریز اول وصل کنید و کابل قبلی را قطع کنید.
۵. کابل را به تقسیم مخابرات وصل کنید.
۶. از پریز داخل منزل وصل بودن شماره و کیفیت و نویز ای دی اس ال را چک کنید!
موفق باشید!

نمی دانم این کار از لحاظ قانونی چه حکمی داره پس عواقب ان فقط بر عهده خوده شما است!
این فقط یک اموزش سیم کشی است و خراب کاری و وجود مشکل در مراحل انجام و اموزش فقط بر عهده خواننده است!‌
نویسنده هیچ ارتباط قانونی با این اموزش ندارد!

meysam2578
10-04-2015, 13:46
سلام به همه...سه چهار روزه وقتی مودم رو روشن میکنم حدود 4 یا پنج دقیقه طول میکشه تا چراغ internet روشن بشه و بتونم برم تو اینترنت...اما چراغ adsl بدون مشکل سریعا روشن میشه...قبلا به محض اینکه چراغ adsl روشن میشد,, سریعا چراغ اینترنت هم روشن میشد و وارد اینترنت میشدم...اما الان چهار یا پنج دقیقه طول میکشه..مودم رو ریست کردم ..درست نشد...SNR برای خطم 28.1 هستش که نشون میده وضعیت خطم خوبه...به نظرتون مشکل از مودمه؟؟؟ وقتی از کارت شبکه گزینه اشکال یابی یا trouble shoot رو میزنم میگه DNS موجود نیس. ممنون میشم جواب بدین.

*سینا*
10-04-2015, 21:58
سلام
دو سه روز هست که سرعتم به نسبت قبل خوب شده
تست همزمان دو خط 5 و ده مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nini bad
10-04-2015, 23:04
سلام به همه...سه چهار روزه وقتی مودم رو روشن میکنم حدود 4 یا پنج دقیقه طول میکشه تا چراغ internet روشن بشه و بتونم برم تو اینترنت...اما چراغ adsl بدون مشکل سریعا روشن میشه...قبلا به محض اینکه چراغ adsl روشن میشد,, سریعا چراغ اینترنت هم روشن میشد و وارد اینترنت میشدم...اما الان چهار یا پنج دقیقه طول میکشه..مودم رو ریست کردم ..درست نشد...SNR برای خطم 28.1 هستش که نشون میده وضعیت خطم خوبه...به نظرتون مشکل از مودمه؟؟؟ وقتی از کارت شبکه گزینه اشکال یابی یا trouble shoot رو میزنم میگه DNS موجود نیس. ممنون میشم جواب بدین.

درود بر شما ...

مشکل از مخابرات هست بنده هم چند روی میشه این مشکل را دارم وضعیت خط هم عالیه یک سری از دوستان هم که سوال کردم چنین مشکلی را داشتند که اخیرا اتفاق افتاده بیشتر هم روی خطوط DLC است...

Lord Farshad
11-04-2015, 19:40
ای خدا بگم چیکار نکنه این قندی رو :n27: :n02:

خط رو امروز رانژه ی مخابرات کردند، ولی گویا هنوز توی سیستمشون نزدند که رانژه شده، زنگ زدم 2020 و میگم رانژه شده، میگه ما نمیتونیم کاری کنیم چون هنوز نزده، ارجاع میدم پیگیری کنند، آخر وقت خودم پا شدم رفتم مرکز استقلال، میگه هنوز تو سیستم نزده رانژه شده، میگم خانم امروز که تلفن قطع شد، همون موقع لینک پارس پرید و چند دقیقه بعدم لینک اومد و تلفن وصل شد، چک کردم و دیدم رانژه کردند، حتی داون استریم رو هم دیدم روی 10240 بستند، میگه خب باید فردا بیای، میگم من خب نمیتونم بی اینترنت باشم امروز :دی یوزر و پس رو هم که خودم چون اینترنتی ثبت نام کردم، دارم، اینم مدارک، گردن خود من :دی وصلش کن، میگه من صفحه رو نگه میدارم، تا همکارم بیاد و ببینیم اینطور مواقع فعال میکنند اینترنت رو یا نه (الان نیستش)، گفتم اوکی پس یادت نره ها، گفت نه، بهش میگم.

حالا طرف آخر این نت رو فعال نکرد، هیچی دیگه، خط رانژه است و آماده، اون از اونا که نزدند تو سیستم و اونم از اینا که میگم بابا نت خودمه، فعالش کن گردن خود من، دارم میبینم رانژه شده، آخر فعال نکردند. خو امشب ما بی نت شدیم :دی :n15: الان با وایرلس طبقه بالا وصل شدم :n06:.

اینم تست اینترنتشون :دی (آریافون) :

ولی خو اگر بی اینترنتی یکم اعصابمون رو بابت خوابیدن کارمون شدید خورد کرد :دی از یه طرفم باعث شد امروز یه خواب دلچسب بعد مدت ها برم :دی.

Lord Farshad
12-04-2015, 11:19
یا الله :دی

M.Sadegh.M
12-04-2015, 14:46
یا الله :دی

من الله توفیق ، ماذا فاذا؟:n08:
خوبِ حال میده؟صبر کن عصر بشه اونموقع مشخص میشه.:n31:
قندون چی خوب کار میده ، شانس آوردی انگار 10مگ بستند برات.
هر دفعه تست میگذاری رنجِ IP را هم بگو.
بیشتر چه رنج هایی گیرت میاد؟
پکت لاست داری؟

Behrouz_se60
12-04-2015, 19:46
آقا یک مسئله مهم هست که زمان تاخیر هم خیلی بالاست.وقتی متن تو نوار آادرس تایپ کنم تا گوگل برام سرچ کنه یک تاخیر هست .فوری نمیاد.خیلی طول میکشه.تمام مرورگر امتحان کردم.واسه همتتون همین طوره ؟

Lord Farshad
12-04-2015, 20:11
آقا دانلود شبانه 2 تا 7 هستش ؟

من الله توفیق ، ماذا فاذا؟:n08:
خوبِ حال میده؟صبر کن عصر بشه اونموقع مشخص میشه.:n31:
قندون چی خوب کار میده ، شانس آوردی انگار 10مگ بستند برات.
هر دفعه تست میگذاری رنجِ IP را هم بگو.
بیشتر چه رنج هایی گیرت میاد؟
پکت لاست داری؟

فازا هذا فعلا خوبا :دی باید بعدا را دیدا :دی.

شوربختانه پدیده ی منحوس پکت های گمشده را هم مشاهده فرموده ایم :n27:.

آی پی که فعلا همون 37.254 که صبح داد داره یه سره کار میکنه :دی اینم از الان :

کریو ظهر یکم اذیت میکرد (کلا وبگردی مطابق انتظارم از پارس ضعیف تره ولی فکر میکردم حاد باشه که نبوده تا الان، تک کانکشن هم حتی خوب بود عصر) و الان کریو هم مشکلی نداره، این دانلود از سرور خارجی با کریو در همین لحظه :

خدا کنه وضعیت همینطور بمونه، من کاملا راضی خواهم بود.

omniahd
12-04-2015, 21:35
آقا یک مسئله مهم هست که زمان تاخیر هم خیلی بالاست.وقتی متن تو نوار آادرس تایپ کنم تا گوگل برام سرچ کنه یک تاخیر هست .فوری نمیاد.خیلی طول میکشه.تمام مرورگر امتحان کردم.واسه همتتون همین طوره ؟

واسه منم همین طوره. با فری گیت خوب میشه!
من یه افزونه افزایش سرعت رو فایرفاکسم نصب کردم الان حس میکنم بهتر شده. ضرر که نداره

*سینا*
12-04-2015, 21:36
از صبح تا حالا نمیشه شارژ انجام داد
میگه اتصال به درگاه دچار مشکل هست!!!
درگاه جایگزین هم ندارن!

meysam2578
13-04-2015, 10:17
من که از دیروز تا حالا هرچی میخوام شارژ کنم میگه امکان اتصال به درگاه بانک ملت وجود نداره. شما هم چنین مشکلی دارید؟؟

Lord Farshad
13-04-2015, 11:17
از صبح تا حالا نمیشه شارژ انجام داد
میگه اتصال به درگاه دچار مشکل هست!!!
درگاه جایگزین هم ندارن!

من که از دیروز تا حالا هرچی میخوام شارژ کنم میگه امکان اتصال به درگاه بانک ملت وجود نداره. شما هم چنین مشکلی دارید؟؟

الان یه تست زدم براتون، از منم همین مشکل رو داشت.

mykamran
13-04-2015, 11:53
الان یه تست زدم براتون، از منم همین مشکل رو داشت.
آره خاک تو سرا انگار بانک قعطیه فقط یه ملت دارن.بابا با چندتا بانک دیگه قرار داد ببند.
یعنی حالم از این طرز فکرشون به هم میخوره

*سینا*
13-04-2015, 13:24
درگاه ملت مشکلی نداره
اتصال این سامانه مشکل داره!!!
دوستان برای شارژ فقط میتونن حضوری مراجعه کنن به مرکز مخابراتیشون
بعد از ثبت سفارش مبلغ روی فیش بانکی بهتون داده میشه و مراجعه میکنید بانک ملت تا واریز کنید و فیش رو مجدد برمیگردونید به مرکز تا وصل کنن براتون

zxzxcvcv
13-04-2015, 16:34
سلام دوستان
دیروز عصر وسط بازی بودم که یک دفعه ای اینترنت قطع شد.رفتم تو مودم دیدم Snr اومده روی 6 و rate هم اومده روی 988 ! :n03:
رفتم سر خط اسپلیتر رو در آوردم و مستقیم زدم به خط که باز هم وضعیت همینطور بود.
حالا به نظرتون چیکار کنم ؟ به کجا زنگ بزنم یا مراجعه کنم برای حلش ؟ممنون

meysam2578
13-04-2015, 18:12
مال منم چند روزی این مشکل رو داشت...snr برای خطم روی 8 بود..سرعت دانلودم بیشتر از 80 یا 90 نمیشد...که به خاطر نویز زیاده. حتی تلفن خونمون هم قطع شده بود. رفتم مخابرات و بهشون گفتم که تلفنمون قطعه.از طرف مخابرات اومدن و مشکل به خاطر جعبه تقسیم دم در بود. یارو جعبه رو باز کرد و سیم ها رو دستکاری کرد. تلفنمون وصل شد و SNR اومد روی 30 .. سرعت دانلودم هم رفت رو حدود 600. شاید هم مشکل شما برای کل منطقه و مرکز مخابراتی شما اتفاق افتاده. از همسایه یا دوست و آشنا سوال کن که اونا هم این مشکل رو دارن یا نه؟؟

POP_0098
14-04-2015, 08:50
چند روزه مسخره بازی شده خوب شد من طرح زیرین را کنار حرفه ای ها گرفتم

این سامانه مشکل داره نه درگاه

چون بانک که سر جاشه و کل ایران دارند خرید میکنند از بانک ملت

این همه ساتی فیلم سریال هست بیشتر هم از درگاه ملت استفاده میکنند

این سامانه پلوتون هست که مشکل داره همیشه هم خراب میشه شارژ میخوره و خراب هست

زنگ زدید بگید این سامانه را بردارند مثل همه شرکت های دیگه یک سیستیم دیگه جایگزین کنند