PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

maziarb
14-12-2010, 12:50
فکر نکنم بشه . برای اطلاعات بیشتر پی ام رو چک کنید .
private message واسم نیامده!

mohandes
14-12-2010, 15:26
private message واسم نیامده!

به اشتباه برای کاربری که بعد از شما پست گذاشته بود پی ام فرستادم ! همین الان یکی دیگه فرستادم :20:

armdvd
14-12-2010, 15:47
سرعت دانلود سرویس 128 شاتل چند روزه که روی 250 کیلوبایت بر ثانیه است
پس برتری مخابرات الان چیه؟
خداییش

maziarb
14-12-2010, 16:04
.................

FLiKS3R
14-12-2010, 16:34
تو این مرکز ما مشکلی نداریم شما واسه بازی آن لاین مشکل پینگ تایم دارید؟

بازی آنلاین که تقریبا نمیتونم انجام بدم ...
پینگ خیلی بالاست
ولی در کل ، مثلا برای Remote Desktop ، خیلی کند کار میکنه .. !
اینم 1 نمونه از تست :
کلا پکت هایی که واسه تست ارسال شد برنگشت !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roteal2007
14-12-2010, 16:36
برادرا شما چرا لحنتون اینقدر تنده؟ هر چیزی ممکن هست که واسش مشکل پیش بیاد حتی همین سایت...
خب چند روز قطع شده که نباید بیای اینجا سر فحش و بکشی به پرووایدر....یکیم صبر کن درست میشه....
من که خطم 1 هفته 2 هفته قطع میشد هیچی نمیگم اونوقت شما....
یکم به لحنتون توی پستاتون دقت کنید ....
وقتی از توی سایت نمیتونید برید به حساب کاربریتون از طریق این آدرس میتونید برید:

maziarb
14-12-2010, 18:38
...................

shitan
14-12-2010, 19:12
برادرا شما چرا لحنتون اینقدر تنده؟ هر چیزی ممکن هست که واسش مشکل پیش بیاد حتی همین سایت...
خب چند روز قطع شده که نباید بیای اینجا سر فحش و بکشی به پرووایدر....یکیم صبر کن درست میشه....

وقتی اکانتینگ به هم میریزه ای پی سرور جواب نمیده.

roteal2007
14-12-2010, 20:31
وقتی اکانتینگ به هم میریزه ای پی سرور جواب نمیده.

من يه مدت که نميتونستم از سايت برم اين صفحه رو سيو کردم ميرفت.

adsl2+
14-12-2010, 20:45

برادر من حرف شما متینه ولی ببین برخورد خود بچه های مخابرات چه قدر درسته؟!! شما یه سر به این فروم بزن
[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/URL]
و ببین این آقای حمید چی می گه! اینجا ما هستیم که مظلوم واقع شدیم و یه پست مخابراتیا خوردیم . الان اکثر شرکتا سرعت 128 شون بالاتر از 128 داره سرویس می ده. اما این مخابرات فقط بلد بگه شما پول 128 می دین و باید از ما ممنونم باشید که سرعتتون بالاتره!! باید ببخشید که اینو می گما ولی سرویشون بخوره تو سرشون. اگه مردند خط های فیبرو از انحصار خودشون در بیارن تا ببینیم بازم جرات می کنن این جوری حرف بزنن و طلبکار باشن از مشترک!!

armdvd
15-12-2010, 00:03
والا گیج کننده است
همه جای دنیا حق با مشتریه ولی توی ایران برعکسه
البت توی ایران همه چیز برعکسه

maziarb
15-12-2010, 00:09
من یکی که الان عزا گرفتم نه واسه امام :20: بخاطر اینکه یک ساعت دیگه اینترنت فلج میشه! من شبانه رایگان نمیخوام ، به کی بگم؟

دوستانی که از اینترنت مخابرات استفاده میکنن، انتظار نداشته باشین شبانه رایگان با سرعت 1024 یا 2048 داشته باشین.
فراموش نکنین شما پول 128 دارین میدین! یعنی همون روزشم باید با 16 کیلو دانلود کنین.. جه برسه به شب!
بد عادت نشین

آدم به این پر رویی ندیدم

armdvd
15-12-2010, 00:14
من یکی که الان عزا گرفتم نه واسه امام :20: بخاطر اینکه یک ساعت دیگه اینترنت فلج میشه! من شبانه رایگان نمیخوام ، به کی بگم؟

دوستانی که از اینترنت مخابرات استفاده میکنن، انتظار نداشته باشین شبانه رایگان با سرعت 1024 یا 2048 داشته باشین.
فراموش نکنین شما پول 128 دارین میدین! یعنی همون روزشم باید با 16 کیلو دانلود کنین.. جه برسه به شب!
بد عادت نشین

آدم به این پر رویی ندیدم

این پر رو نیست بی شخصیته
حس میکنه حالا شیر اینترنت ما دستشه و میتونه حی شل و سفتش کنه خداست
اینا فکر کردن کی هستند
چقدر ما بدبختیم که گیر همچین افراز زبون نفهمی شدیم
یه ضرب المثل معروف هست
این صندلی به هیچ کس وفا نکرده

به شماها هم وفا نخواهد کرد انشالا زنده باشیم و ببینیم

adsl2+
15-12-2010, 00:25
این پر رو نیست بی شخصیته
حس میکنه حالا شیر اینترنت ما دستشه و میتونه حی شل و سفتش کنه خداست
اینا فکر کردن کی هستند
چقدر ما بدبختیم که گیر همچین افراز زبون نفهمی شدیم
یه ضرب المثل معروف هست
این صندلی به هیچ کس وفا نکرده

به شماها هم وفا نخواهد کرد انشالا زنده باشیم و ببینیم

آمین :20:

maziarb
15-12-2010, 00:53
5 دقیقه دیگه adsl فلج میشه، از فردا تا آخر هفته هم که حتماً بیمارستان میمونه:2:
حداقل سرعت رو بذارن روی 30 که توی صفحه باز کردن فرقی نکنه،امروز اول صبح گوگل رو به زور باز میکرد:41:

maziarb
15-12-2010, 01:06
سرعت اومد پایین گوگل رو تو نیم ساعت باز میکنه

armdvd
15-12-2010, 01:13
خدا پدر مادر این ایرانسل را بیامرزه
ببین چقدر پرسنلش خوب باهات حرف میزنند
اگه بزنی تو گوش پرسنلشون میگند اون طرف هم بزن و تشکر هم ازت میکنند
ولی مخابرات داره به ما چَک میزنه

shitan
15-12-2010, 08:29
شما مطمئنید دیشب سرعت پایین بوده.از شانس بد دیشب یکی سیستم را خاموش کرده.
ولی من توی 47 دقیقه 100 مگ دانلود داشتم که میشه 32 ؟؟

roteal2007
15-12-2010, 10:08
شما مطمئنید دیشب سرعت پایین بوده.از شانس بد دیشب یکی سیستم را خاموش کرده.
ولی من توی 47 دقیقه 100 مگ دانلود داشتم که میشه 32 ؟؟

والا من يکى که 5:40 بيدار شدم ديدم 20 min ديگه تمومه اصلان تست نکردم.

Ebrahim67
15-12-2010, 10:10
من دیشب حدود یک ساعت بودم، سرعت همون 16- بود.

Ebrahim67
15-12-2010, 10:28
اولا که من خانومم!دوم اینکه سرویس نا محدود شرایط خاص خودشا داره ،که اگه قرار بشه سرعت بالا با ترافیک نامحدود بیاد اولین کاری که انجام میشه بستن این سرعت ارایه شده روی 128 یعنی همون هزینه ای که پرداخت میکنید !همه این شرایط به مرور زمان اجرا میشه.

ببنید اینکه همه ی مشترکین افت سرعت در شب احساس میکنند دلیلش اینکه در طول روز سرعت 8 برابر قرار داد مخابرات با مشترک و در شب پهنای باند روی 128 است یعنی همان سرعتی که مبلغشا به مخابرات پرداخت میکنید.

خانم شفیعیان، این دوتا جمله رو شما گفتین. درسته؟

یه باره دیگه در مورد سرویس ها پرسیدم، اما فکر کنم ندیدین.

خب چرا سرویس ها متنوع نمی شه (مثل همه ی آی اس پی های دیگه)

شما فقط بحث مالی رو مقایسه می کنین. نه اینکه بقیه شرکت ها تنوع سرویس دارن و شبانه بهتری رو دارن.

آیا سرویس بهتر و حالا به طبع با هزینه ی بالاتری ارائه شده و بدون متقاضی مونده که دائم ما باید بحث قیمت رو بشنویم؟!

این بحثی که در مورد قیمت مطرح می شه زمانی قابل طرحه که حداقل سه تا سریس با سه تا سرعت متنوع وجود داشته باشه.یعنی اینکه کاربر حق انتخاب داشته باشه.

شما از ما می خواین تند نریم یا جبهه گیری نکنیم، ما هم می تونیم از شما بخوایم یکم منصفانه تر به قضیه نگاه بکنید؟

سمیرا شفیعیان
15-12-2010, 10:32
خدا پدر مادر این ایرانسل را بیامرزه
ببین چقدر پرسنلش خوب باهات حرف میزنند
اگه بزنی تو گوش پرسنلشون میگند اون طرف هم بزن و تشکر هم ازت میکنند
ولی مخابرات داره به ما چَک میزنه
همچین خبری هم نیست که شما میگید خیلی دارید کم لطفی میکنید شما ها که پشت تلفن هرگونه برخوردی دارید کی تا حالا به شما بی احترامی کرده!! با انصاف باشید.

سمیرا شفیعیان
15-12-2010, 10:47
خانم شفیعیان، این دوتا جمله رو شما گفتین. درسته؟

یه باره دیگه در مورد سرویس ها پرسیدم، اما فکر کنم ندیدین.

خب چرا سرویس ها متنوع نمی شه (مثل همه ی آی اس پی های دیگه)

شما فقط بحث مالی رو مقایسه می کنین. نه اینکه بقیه شرکت ها تنوع سرویس دارن و شبانه بهتری رو دارن.

آیا سرویس بهتر و حالا به طبع با هزینه ی بالاتری ارائه شده و بدون متقاضی مونده که دائم ما باید بحث قیمت رو بشنویم؟!

این بحثی که در مورد قیمت مطرح می شه زمانی قابل طرحه که حداقل سه تا سریس با سه تا سرعت متنوع وجود داشته باشه.یعنی اینکه کاربر حق انتخاب داشته باشه.

شما از ما می خواین تند نریم یا جبهه گیری نکنیم، ما هم می تونیم از شما بخوایم یکم منصفانه تر به قضیه نگاه بکنید؟
سرویس دهی روی خطوط dlc حدود یکساله که آغاز شده و مشکلات خاص خودشا داره خط های معمولی 8 سال پیش سرویسش آغاز شده و مسلما دیگه مشکلاتش حل شده ، تا موقعی سرویس کاملا ایده ال نشده برای مشترک به صرفه است که کمترین قیمت ممکنه را بپردازه ! به زودی سرویس های مختلف ارایه میشه مرکز داره سعی میکنه تا شما از ما راضی باشید.

Ebrahim67
15-12-2010, 10:58
نه، الآن هم حرف بر این نیست که ناراضی هستیم.

به هر حال سرعت خوبی رو داریم توی روز.اما خب مشکلاتی هم هست که نمی شه ازش گذشت.

در مورد شرکتایی که اشاره کردین، این نکته هم هست که اون شرکت ها با علم و سخت افزار سال 1381 کارشون رو شروع کردن که قطعا خیلی کمتر از علم و امکانات سخت افزاری سال 1388 در زمینه ارائه سرویس هست.

اونم توی ایرانی که بیشتر رشد اینترنتش توی همین 7-8 سال به وجود اومده.

حالا یه سوال.

وقتی سرویس ها متنوع ارائه بشن، شبانه هاش هم متناسب با سرعت روزانه ست؟

یعنی مثلا اگر سرویس 512 کیلوبیتی یا یک مگابیتی ارائه بشه، سرعت شبانش هم همین حدوده یا بازم همون 16- هست؟

armdvd
15-12-2010, 11:13
همچین خبری هم نیست که شما میگید خیلی دارید کم لطفی میکنید شما ها که پشت تلفن هرگونه برخوردی دارید کی تا حالا به شما بی احترامی کرده!! با انصاف باشید.

بله
من هم گفتم که شما هم تلفنی و هم حضوری و هم در اینجا خیلی محترمانه برخورد میکنید
منظورم آقایونی هستند که تو خرازی هستند

سمیرا شفیعیان
15-12-2010, 11:20
بله
من هم گفتم که شما هم تلفنی و هم حضوری و هم در اینجا خیلی محترمانه برخورد میکنید
منظورم آقایونی هستند که تو خرازی هستند
این لینک هم تو انجمن دیگه صرفا واسه اطلاع رسانی بوده ،نه اینکه شما حقی ندارید!

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

نه، الآن هم حرف بر این نیست که ناراضی هستیم.

به هر حال سرعت خوبی رو داریم توی روز.اما خب مشکلاتی هم هست که نمی شه ازش گذشت.

در مورد شرکتایی که اشاره کردین، این نکته هم هست که اون شرکت ها با علم و سخت افزار سال 1381 کارشون رو شروع کردن که قطعا خیلی کمتر از علم و امکانات سخت افزاری سال 1388 در زمینه ارائه سرویس هست.

اونم توی ایرانی که بیشتر رشد اینترنتش توی همین 7-8 سال به وجود اومده.

حالا یه سوال.

وقتی سرویس ها متنوع ارائه بشن، شبانه هاش هم متناسب با سرعت روزانه ست؟

یعنی مثلا اگر سرویس 512 کیلوبیتی یا یک مگابیتی ارائه بشه، سرعت شبانش هم همین حدوده یا بازم همون 16- هست؟

به زودی ارایه میشه .

adsl2+
15-12-2010, 11:35
سرویس دهی روی خطوط dlc حدود یکساله که آغاز شده و مشکلات خاص خودشا داره خط های معمولی 8 سال پیش سرویسش آغاز شده و مسلما دیگه مشکلاتش حل شده ، تا موقعی سرویس کاملا ایده ال نشده برای مشترک به صرفه است که کمترین قیمت ممکنه را بپردازه ! به زودی سرویس های مختلف ارایه میشه مرکز داره سعی میکنه تا شما از ما راضی باشید.
چرا هی بهونه میارین که خطوط فیبر مشکلات خاص خودشو داره و ما به مرور زمان این مشکل هارو حل می کنیم!!
به خدا قسم اگه شرکت ها حق رقابت با مخابراتو داشتن هیچ وقت جرات نمی کردین این قدر چرت و پرت تحویل مردم بدین!

در ضمن اینجا اگه چیزی به کسی یا مخابرات گفته می شه منظور شخص شما نیست بلکه منظور اون جوجه آقایون تازه از تخم در اومده هستن که افسار یه شهر افتاده دستشونو فکر کردن همه کاره مخابراتنو نمی دونن امکان داره یه روزی خودشونم با تیپایی بندازنشون بیرون

adsl2+
15-12-2010, 12:16
[QUOTE=سمیرا شفیعیان;5699193]این لینک هم تو انجمن دیگه صرفا واسه اطلاع رسانی بوده ،نه اینکه شما حقی ندارید!

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

خانم شفیعیان اگه یه کم دقت کنین می بینین که همکار شما منظورش این بوده که : خفه شین بشینین سر جاتون، همینم از سرتون زیاده!!
البته دوستان محترم ببخشید من این جوری گفتما، آخه خانم محترم این کجاش اطلاع رسانیه؟!!!!!!
به هر حال هرچی باشه شمام همکار اوشونینو باید ازش دفاع کنین.

Aless
15-12-2010, 16:28
دوستان چرا اینطوری برخورد میکنید؟!
سرعت روزانتون از همه شرکت ها بیشتره.هزینه هر گیگ حجم از همه شرکت ها ارزون تره.مقدار حجم در هر ماه از همه شرکت ها بیشتره.
فقط میمونه سرعت شبانه که هنوز 2 هفته است ارائه شده و مشکلات خودش را داره و به زودی حل میشه.تازه سرعت شبانه ما فقط از شاتل کمتره بقیه شرکت ها سرعت شبانشون حدود 20 تا 30 کیلوبایت بر ثانیه است که اختلاف ناچیزه.
من واقعا در عجبم از برخوردتون!
یه مقدار ارامش داشته باشید تا وضعیت درست بشه.
موفق باشید.

Ebrahim67
15-12-2010, 16:41
درست می گی، گاهی یکم تند می رن بچه ها.

من به شخصه درخواستم فقط تنوع سرویس هاست. حالا هزینه ش هر چقدر هم که تغییر بکنه چندان مهم نیست.

در مورد شبانه هم، الآن شرکت هایی رو داریم که شبانه رو متناسب با سرعت روزانه می دن.

نمونش هم نداگستر که سرویس های 1 مگابیتش در حالی که معادل 128 کیلوبایت می شه، اما دارن شبانه رو بالای 180 به کاربرهاشون می دن.

به خاطر همینم می گم سرویس ها متنوع باشه که دیگه بحثی در مورد سرویس 128 کیلوبیتی و 1 مگابیتی (چه توی سرعت روزانه و چه شبانه) نباشه.

همیشه نباید خودمون رو با ضعیف ترین ها بسنجیم.

به هر حال الان مخابرات از همه لحاظ قدرت بیشتری رو نسبت به بقیه شرکت ها داره.

adsl2+
15-12-2010, 16:43
سرعت روزانتون از همه شرکت ها بیشتره.هزینه هر گیگ حجم از همه شرکت ها ارزون تره.مقدار حجم در هر ماه از همه شرکت ها بیشتره.
فقط میمونه سرعت شبانه که هنوز 2 هفته است ارائه شده و مشکلات خودش را داره و به زودی حل میشه.تازه سرعت شبانه ما فقط از شاتل کمتره بقیه شرکت ها سرعت شبانشون حدود 20 تا 30 کیلوبایت بر ثانیه است که اختلاف ناچیزه.
موفق باشید.
دوست عزیز کی گفته مخابرات ارزون ترین و بهترین سرویسو می ده؟!!!!
به نظر شما سرویس مخابرات به صرفه تره یا سرویسی که یکی از دوستان گفت داشته و با دادن 7 هزار تومان بیشتر با سرعت 512 نامحدود دانلود می کرده و در ماه بالای 50 گیگ مصرف داشته؟!!! تازه این قدرهم منت سرش نبوده و مثل این مخابراتیام این قدر سرکوفت نمی زنن به مشترکینشون!
در ضمن به گفته خودشون قراره سرعت هارو تفکیک کنن و دیگه از این خبرا نیست که سرعت 128 بالای 100 کیلو دانلود بده.
برادر من سنگ این مخابراتیارو به سینه نزن که به وقتش حق هممونو می زارن کف دستمون! در ضمن یه نگاهیم به برخورد بد خودشون بنداز و ببین چه جوری به مشترکینشون توهین می کنن

roteal2007
15-12-2010, 16:43
موفق باشید.

این حرف من هم بود و گفته بودمش.
دوستان به نظرتون این سیستم اگ چی رو مشخص میکنه؟
یکی داره از adsl استفاده میکنه؟
من تو خونه مودم وایرلس دارم و مک فیلتر علاوه بر پسورد روی وایرلس ست کردم اما نمیدونم این چیه؟؟؟؟

Aless
15-12-2010, 16:53
کسی وی پی ا ن رایگان داره؟ممنونم.

shitan
15-12-2010, 16:57
این حرف من هم بود و گفته بودمش.
دوستان به نظرتون این سیستم اگ چی رو مشخص میکنه؟
یکی داره از adsl استفاده میکنه؟
من تو خونه مودم وایرلس دارم و مک فیلتر علاوه بر پسورد روی وایرلس ست کردم اما نمیدونم این چیه؟؟؟؟

مک ادرس عوض شده وسیستم اجازه دسترسی نمیده.یکی ازاون لگهایی که وصل شده را نگاه کن.ببی مک چی بوده؟

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

وی پی ان نامحدود قیمتی نداره هر سه ماه 5000 تومن اگه می خوای من سراغ دارم بخر.

reb
15-12-2010, 17:04
آی خوشم میاد که کسی دستکاری کرده باشدش :31:
خوب مومن مقدس اگه مک فیلتر رو فعال کردی پس چرا دیگه کد گذاری کردی؟فکر کردی که دوبله حفاظت میشه؟
اتفاقا اگه کسی دنبال این چیزا باشه این سیستمی که پیاده کردی وسوسش میکنه که وقت بذاره براش کسی هم بلد نباشه یا دنبالش نباشه که براش فرقی نمیکنه تو چیکار کردی.

roteal2007
15-12-2010, 17:23
مک ادرس عوض شده وسیستم اجازه دسترسی نمیده.یکی ازاون لگهایی که وصل شده را نگاه کن.ببی مک چی بوده؟

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

وی پی ان نامحدود قیمتی نداره هر سه ماه 5000 تومن اگه می خوای من سراغ دارم بخر.
اونی که کاکت شده رو چک کردم مک آدرس مودم خودم بوده و درسته.
اما اینو نمیدونم چطوریه....

پ.خ چک شود.

آی خوشم میاد که کسی دستکاری کرده باشدش :31:
خوب مومن مقدس اگه مک فیلتر رو فعال کردی پس چرا دیگه کد گذاری کردی؟فکر کردی که دوبله حفاظت میشه؟
اتفاقا اگه کسی دنبال این چیزا باشه این سیستمی که پیاده کردی وسوسش میکنه که وقت بذاره براش کسی هم بلد نباشه یا دنبالش نباشه که براش فرقی نمیکنه تو چیکار کردی.

برادر رب به خون ما تشنه ای؟ (شوخی) والا با isp مطرح کردم اونم گفت که مک فیلتر واست گذاشتم.
والا از ترس سرعت بالا و محدود اینکار رو کردم وگرنه اگه نامحدود بود که ولش میکردم هر کی خواست استفاده کنه.... خب برم عکسو پاک کنم:31:

shitan
15-12-2010, 17:27

پ.خ چک شود.

برادر رب به خون ما تشنه ای؟ (شوخی) والا با isp مطرح کردم اونم گفت که مک فیلتر واست گذاشتم.
والا از ترس سرعت بالا و محدود اینکار رو کردم وگرنه اگه نامحدود بود که ولش میکردم هر کی خواست استفاده کنه.... خب برم عکسو پاک کنم:31:

اگه مک فرق می کنه و شما مشکلی در اتصال نداری یه نفر رمز اکانتت را دراورده وسعی در استفاده داره پسورد اکانتت و همچنین پسورد خود مودم را برا احتیاط عوض کن.

reb
15-12-2010, 17:29

پ.خ چک شود.

اتفاقا من همینکار رو کردم ولی دیدم سرعت خودم وحشتناک میاد پایین چون همسایه ها ظاهرا مثل خودم مصرفشون بالا بود و به باز کردن صفحات اینترنتی اکتفا نمیکردن منهم کد گذاری کردم ولی وقتهایی که مصرف ندارم بازش میذارم تا ملت استفاده کنند.

roteal2007
15-12-2010, 17:33
اگه مک فرق می کنه و شما مشکلی در اتصال نداری یه نفر رمز اکانتت را دراورده وسعی در استفاده داره پسورد اکانتت و همچنین پسورد خود مودم را برا احتیاط عوض کن.

ip مودم که کمپلت عوض شده.
رمزشم همینطور....حالا نمیدونم چی کارش کنم.

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

اتفاقا من همینکار رو کردم ولی دیدم سرعت خودم وحشتناک میاد پایین چون همسایه ها ظاهرا مثل خودم مصرفشون بالا بود و به باز کردن صفحات اینترنتی اکتفا نمیکردن منهم کد گذاری کردم ولی وقتهایی که مصرف ندارم بازش میذارم تا ملت استفاده کنند.

مرامتو عشق است.....حالا به نظرت مشکلی داره سرویس من؟
این مکی که توی عکس هست هیچوقت نتونسته کانکت بشه....

reb
15-12-2010, 17:33
:31::31::31:ایول باور کن اگه فقط یکیش بود این اتفاق نمی افتاد ولی الان باید مودم رو ریست کنی از پشت.

shitan
15-12-2010, 17:36

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

مرامتو عشق است.....حالا به نظرت مشکلی داره سرویس من؟

مودم را ریست و دوباره کانفیگ کنید.اگه مودموتون وایرلسه احتمالا پس را از مودم در اورده و احتیاج به بررسی ویندوز ندارید.می تونید مک را هم برای بررسی به مخابرات بدید
مک را به راحتی میشه به مک شما تغییر داد و وصل شد .حتما رمزهاتون را عوض کنید.

roteal2007
15-12-2010, 17:51
نظرتون در باره این crc که توی خط آخریه چیه؟

reb
15-12-2010, 19:24
برادر مودمت چیه؟ زیزی گولو یا تی پی الکی؟
فکر کنم مال اروره

roteal2007
15-12-2010, 19:28
برادر مودمت چیه؟ زیزی گولو یا تی پی الکی؟
فکر کنم مال اروره

:31: TP-LINK W8101G
جدیدان اومده...راستی مودم رو ئوباره کانفیگور و تموم پسوردا و IP ها عوض شدند.

reb
15-12-2010, 19:46

من مال یکی از همسایه ها رو که تی پی الکی داشت دیدم ولی اون خط آخر رو نداره CRC
البته مدلش جدید نیست.

roteal2007
15-12-2010, 19:49

من مال یکی از همسایه ها رو که تی پی الکی داشت دیدم ولی اون خط آخر رو نداره CRC
البته مدلش جدید نیست.

منم منظورم از جدید این بود که جدیدان اینطوری شده....دقیقا از وقتی که فریم ور ADSL عوض شده...

shitan
15-12-2010, 20:25
:31: TP-LINK W8101G
جدیدان اومده...راستی مودم رو ئوباره کانفیگور و تموم پسوردا و IP ها عوض شدند.

سلام رمز دیفالت این مدل چنده؟

roteal2007
15-12-2010, 20:27
سلام رمز دیفالت این مدل چنده؟

یوزر و پس هر دو : admin

sei_pm
16-12-2010, 19:38
ip

شما اخیرا مودم رو از حالت pppoe روی بریج یا برعکس نبردی؟

roteal2007
17-12-2010, 00:19
شما اخیرا مودم رو از حالت pppoe روی بریج یا برعکس نبردی؟

3ماهى ميشه رو اتوماتيک هست و خاموش نشده

adsl2+
17-12-2010, 00:22
دوستان کسی الان اینترنتش مشکل نداره؟ از من اکثر صفحه ها باز نمی شه، اوناییم که باز میشه چند دقیقه طول می کشه تا باز بشه!:19:

maziarb
17-12-2010, 01:34
واسه من مشکلی نداشته، سرعت دانلود 1~2 کیلوبایت بیشتر شده:31:

دیشب 12~13 بود امشب 14~16

اگه سرعت دان خوبه اما page نه dns دیگه امتحان کن

opendns: 208.67.222.222
208.67.220.220
google: 8.8.8.8

shitan
17-12-2010, 08:13
دوستان کسی الان اینترنتش مشکل نداره؟ از من اکثر صفحه ها باز نمی شه، اوناییم که باز میشه چند دقیقه طول می کشه تا باز بشه!:19:

من فقط با p30world.com مشکل دارم

r0ss0neri
17-12-2010, 11:27
جدا اینا سرعتشون رو 256 کنن فک کنم از الان خیلی بهتر باشه :دی دیشب من اومدم مث نینا ها 7-8 تا صفحه پشت سر هم باز کنم دیدم داره جون میکنه واقعا اذاب کشیدم ! یا حداقلش شبانش زوری نباشه :دی

Aless
17-12-2010, 14:20
بله
شب ها انجمن خودمون را بد باز میکنه.نمیدونم چرا؟!

adsl2+
17-12-2010, 14:23
کم کم اینترنت خیلی توپشون داره بادش خالی می شه!!!:31:

armdvd
17-12-2010, 16:18
سلام دوستان
کسی که دیگه جوابگو نیست
چرا مشتری باید اذیت بشه خدا میدونه

morteza1221
17-12-2010, 18:40
قیل و قال المخابراتیون :
"ای کسانی که اشتراک از مخابرات دارید این اکانت از سر شما هم زیاد است "
:31::27:

maziarb
17-12-2010, 18:47
نگاه کنید به وضعیت کسانی که خطشون فیبرنوری نیست و از شرکتهایی که نام نمیارم با سرعت 270 در روز:19: اشتراک دارن الان چقدر اوضاشون خوبه ، ساعت 1 با سرعت 16 کی دانلود میکنه؟ بعضی شبا سرعتشون حداقل 60-70:41:

c++

adsl2+
17-12-2010, 19:09
برادر کفر نگو، مگر از سرویس مخابرات بهتر هم پیدا می شود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعضی از دوستان هر چی این مخابراتیا می گن رو باور می کنن، البته حق هم دارن چون اطلاعی ندارن بقیه شرکتا چه جوری دارن سرویس می دن به مشترکینشون.
شیطونه میگه بابامو مجبور کنم خونمونو عوض کنه و بریم یه جا که خطمون فیبر نباشه!!!! هر چند خط بی گناه ما حدود یک سال پیش فیبر نبود ولی به لطف این دوستان مخابراتی عذاب مخابرات بر خطوط ما نازل شد و خط بیچاره اجبارا فیبر شد و ما هم اجبارا مشترک مخابرات شدیم!!!!! و این است پایان یک داستان غم انگیز خط تلفن:41:

morteza1221
17-12-2010, 20:08
من نظرم این هست بریم با کمربندهای انفجاری کل مخابرات رو به صورت انتحاری نابود کنیم و بر گردیم . :31:
چرا اینقدر حرص می خورین ؟
مگه مشکلات دیگمون با حرص خوردن درست شدن که این یکی درست بشه !! :41:

Aless
17-12-2010, 20:14
بله حرص خوردن فایده نداره!
ولی اگه مخابرات منفجر بشه دوستانی که توی اون منطقه تلفن دارند تا سالها به مشکل بر میخورند که خوب نیست!!!
باید کار دیگری کرد.باید فکر کرد!

adsl2+
17-12-2010, 20:24
آره حرص خوردن فایده ای نداره اما اگه بی خیالم نشون بدیم یا تو روشون بخندیم از اینیم که هستن پرو تر می شن و فکر می کنن خودشون و اینترنتشون تحوه ایند!!
خدایاااااااااااااااااااا چی کار کنیممممممم؟ کمکککککککک

راستی دوستان کسی می دونه وایمکس ایرانسل چه جوریه ،آ یا قابلیت جا به جایی هم داره یا نه؟ اگه فایده ای داره تا برم سراغ وایمکس:41:

worldsat
17-12-2010, 20:44
مارو باش که 2 هفته پیش چقدر نقشه کشیدیم برای استفاده از این اینترنت شبانه
کلی لینک واسه دانلود آماده کرده بودم ولی حیف !!!! خیالی بیش نبود

armdvd
17-12-2010, 20:53
دوستان یه کاری
ساعت 1 همه با هم جمع میشیم و توموم این کیوسک هایی که مال فیبر نوری هست رو منفجر میکنیم!!!!!!!

اگه وجود دارید بزارید بقیه شرکتا رو فیبر نوری ای دی اس ال بدند

اگه بدند مخابرات باید بره پشه بکشه

adsl2+
17-12-2010, 21:13
دوستان یه کاری
ساعت 1 همه با هم جمع میشیم و توموم این کیوسک هایی که مال فیبر نوری هست رو منفجر میکنیم!!!!!!!

اگه وجود دارید بزارید بقیه شرکتا رو فیبر نوری ای دی اس ال بدند

اگه بدند مخابرات باید بره پشه بکشه

آخه برادر من مگر شما نمی دانید که غیر از مخابرات تنها کسی که توانایی دادن اینترنت روی خطوط فیبر رو دارد فقط خدااستو ولا غیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا خودت به فریادمون برس

mohandes
17-12-2010, 22:39
من به شخصه درخواستم فقط تنوع سرویس هاست. حالا هزینه ش هر چقدر هم که تغییر بکنه چندان مهم نیست.

یعنی بگن واسه 512 دانلود نامحدود ماهی 40 تومن بده حاضرید این هزینه رو پرداخت کنید ؟!

من از همین که دانلود شبانه راه افتاد فعلا راضی هستم . هر چند سرعت دانلودش 16 کیلوبایته . بازم کاچی بعض هیچی . امیدوارم در آینده بهتر بشه (چشمم آب نمیخوره! )
اما اون یک گیگ رو مخابرات خورد و یک آب خنک هم روش ... همون موقع که خانم شفیعیان گفت باهات تماس میگیریم مطمئن بودم این یک گیگ رفت که رفت (همون یک گیگی که بعد از ساعت 1 دانلود کردم اما از حسابم کم شد ... ) . فعلا در این چند شب به اندازهء اون یک گیگ دانلود کردم .

اما یک دغ و دلی از مخابرات دارم که هیچ وقت برطرف نمیشه . اونم کشیدن فیبرنوری به کافوی مخابراتی محلمونه . همه جای دنیا فیبر نوری میکشن و سرعت میره بالا اما توی این خراب شده فیبر نوری شده عذاب جون و آینهء دق مردم محله های مورد عنایت قرار گرفته . همین نوری کردن سیستم مخابرات محلهء ما باعث شد تا چندین سال بعد از ارائهء ADSL توی این خرابشده ، ما بهره ای ازش نبریم . عذاب تحمل دایال آپ ، وقتی که خیلی جاهای شهر داشت ADSL ارائه میشد ، همین جور رو دلمون مونده . البته این کوچکترین عقده ای ایه که توی این خراب شده به دلمون مونده . خیلی چیزا بوده و هست که بسیار مهم تر از این سرعت اینترنتن (اصلا سرعت اینترنت جلوشون هیچه ... ) اما چون مدیرای انجمن با دیدن حرفای سیاسی کهیر میزنن نمیشه ازشون صحبتی به میان اورد ...

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

دوستان ، پینگ رو سیاحت کنید ... :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی حیف نون ...

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

نیست خیلی عتیقس ، هر بار تست میگیرم بهترم میشه !!!!!!!!!!! :

mohandes
17-12-2010, 22:45
پینگ رو با سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تست کردم نتیجه بهتر شد ! شاید چون سروری که باهاش تست میکرد عوض کرد ! :

بله ! بخاطر تغییر سرور بود ! یا همون سرور کویت تست کردم نتیجه شد همون عتیقهء قبلی ... :

پ.ن : پشتیبانی فنی شرکت فن آوا توی فروم پرشین تولز لینک قیمتاشونو گذاشته بود منم رفتم یه سرکی کشیدم ! سرعت 128 تا 512 (نتمیدونم این چه معنی میده ! ) با دانلود نامحدود برای یک ماه میشه : 229,000
با چیزی که توی تاپیک مربوطش خوندم سرعت بیشتر روی 20 کیلوبایت فیکس بوده و از این کمتر نمیشده . با این حساب اگه کسی 24 ساعت مشغول دانلود باشه (بدون لحظه ای توقف! ) در طی یک ماه میتونه حدود 52 گیگ دانلود کنه . حالا شما نمیخواد 24 ساعت در نظر بگیرید ! حتی اگر نصف این هم دانلود داشته باشید (من باشم همون 24 ساعت و 30 روز برام درسته! ) ، طی یک ماه میتونید حدود 26 گیگ دانلود کنید . اونوقت برای دانلود 4 گیگ فایل در ماه ، مخابرات 10 هزار تومن پول میگیره . حالا میخواد سرعت 128 کیلوبیت باشه یا 10 میلیون مگابیت . حجم دانلود 4 گیگابایته ... اگر قیمت 4 گیگ در ماه مخابرات رو 10 هزار تومن فرض کنیم (کمی بالاتره! ) میمونه 12900 . این رو که تقسیم بر 2560 (قیمت هر گیگ ) کنیم میشه حدود 5 گیگ . با اون 4 گیگ میشه 9 گیگ . حال 9 گیگ کجا و 26 گیگ در 15 روز و 52 گیگ در 30 روز کجا ...

به نظرتون بخندیم یا گریه کنیم . البته من وقتی به بعضی چیزا و زجرایی که برخی افراد دارن میکشن فکر میکنم (سیاسیه ! جیزه ! نباید گفت ... سردر انجمنم که زده وارد بحث سیاسی بشید = پخ پخ ... یعنی تف ... ) به این چیزا میخندم . فقط امیدوارم در آینده شرکت های دیگر هم بیان و توی محله های دارای فیبر نوری ( و متعاقبا روی تجهیزات DLC ) سرویس ارائه بدن تا با رقابتی شدن سرویس ها ، کمی مخابرات از لفت و لیسش کم کنه ...

morteza1221
17-12-2010, 23:10
خانم شفیعیان
من تا چند روز دیگه با لشکری انبوه شما و مخابراتتونو نابود خواهم کرد
:21:
مگر دستم بهتون نرسه !!!!
اینم پینگ منه

mohandes
17-12-2010, 23:18
خانم شفیعیان
مگر دستم بهتون نرسه !!!!

اون بنده خدا یک کارمنده و دستور و سیاست های مدیران شرکت رو اجرا میکنه . چرا میخوای ایشونو نابود کنی ؟! :31:

Ebrahim67
17-12-2010, 23:20
یعنی بگن واسه 512 دانلود نامحدود ماهی 40 تومن بده حاضرید این هزینه رو پرداخت کنید ؟!

آره خب. معلومه که حاضرم.

من همین الآنم دارم نزدیک 12 گیگ توی ماه شارژ می گیرم، یعنی حدود 30 تومن. خب اونجوری 10 تومن بیشتر می دم و دیگه نگرانی هم ندارم بابت حجم.

البته به نظر من که امکان نداره 512 نامحدود رو ماهیانه کمتر از 80 تومن بدن.

mohandes
17-12-2010, 23:22
خانم شفیعیان
مگر دستم بهتون نرسه !!!!
اینم پینگ منه

:31: شما وضعت خیلی خوبه ! پکت لاس دارید ... این از پینگ بالا بدتره . از همون پشتیبانی یه پیگیری بکنید ببینید علت این مشکل چیه ؟ پکت لاس باعث میشه وقتی فایل زیپ دانلود میکنی ، فایل خراب دانلود بشه . فکر کن یه فایل مثلا 500 مگابایتی دانلود کنی و وقتی میخوای اکسترکتش کنی ببینی خرابه . چه حالی به آدم دست میده ؟! حتما این موردو پیگیری و نتیجه هم اگه شد همین جا اعلام کنید .

FLiKS3R
18-12-2010, 00:20
منم پکت لاس دارم
یعنی کلا هیچ کدوم از پکت هایی که به سرور فرستاده شد ، برنگشت !
همینجا هم مطرح کردم ، خانم شفیعیان گفتند نه ، مشکلی نیست !!!!

Aless
18-12-2010, 00:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چطوره؟

maziarb
18-12-2010, 00:38
خبر از مخابرات:
بنابه شکایاتی از طرف مشترین عزیز داشتیم سرعت شبانه را روی 2 مگ و سرعت روزانه را روی 4مگ بستیم ، به امید رضایت شما کاربران عزیز
شرکت مخابرات اصفهان و حومه

شوخی بود ، خبر کذبه

Aless
18-12-2010, 00:40
وای اگه واقعیت داشت!
من دچار کم خوابی میشدم! مگه مرض داشتم روزها بشینم پا نت. نصف شب میومدم!
فردا بازم زنگ بزنیم یکم اصرار کنیم شاید درست شه!
خدایا...

Aless
18-12-2010, 00:59
دوستان یه سوال دارم از همه بیاید و پاسخ بدید:

در ماه چند گیگ دانلود دارید؟ چی دانلود میکنید؟

اولیش هم خودم جواب میدم
حدود 8یا7 گیگ
و فیلم های جدید(تا میشه ترسناک و هیجانی و اکشن)
سریال(طنز و ترسناک)
نرم افزار

mohandes
18-12-2010, 01:06

چطوره؟

تعریفی نیست . همون مشکل پکت لاس رو مثل دیگر دوستان ، شما هم دارید . همتون زنگ بزنید پشتیبانی پیگیری کنن . مثل اینکه این مشکل فراگیره !!! انقدر زنگ کششون کنید تا یه فکری بکنن !

maziarb
18-12-2010, 01:35
.........Zzzz

armdvd
18-12-2010, 09:38
ساعت 9.37

بچه ها مخابرات سرعت روزانه اش رو کشیده پایین
الان من دارم با سرعت 17 دانلود میکنم و از حسابم هم کم میشه

shitan
18-12-2010, 09:42
شما ها هیچ کدوم مشکل پکت لاست ندارین(با توجه به عکسهای گذاشته شده) .دیگه سر هر چیزی نمی خواد به مخابرات گیر بدین.
برای تست پکت لاست اولا احتیاج به برنامه جاواست .دوما باید از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید .سوما فایروال باید غیر فعال باشد.

armdvd
18-12-2010, 09:48
دوستان سرعت شما هم بده؟

Ebrahim67
18-12-2010, 10:53
من سرعتم مشکل نداره.

البته صبح که بیدار شدم، پایین بود.

یه بار مودم رو خاموش روشن کردم، خوب شد.

اولیش هم خودم جواب میدم
حدود 8یا7 گیگ
سریال(طنز و ترسناک)
نرم افزار

من حدود 12 گیگ.
بیشتر نرم افزار و موزیک ویدئو دانلود می کنم.
آپلود هم نسبتا زیاد دارم.

خدا رو شکر فیلم و سریال بین نیستم، وگرنه اوضاعم خیلی بد می شد دیگه :46:

armdvd
18-12-2010, 11:19
به سلامتی مخابرات فعلا تلفن رو برنمیداره

ehsan_
19-12-2010, 15:06
سلام
دوستان آخر اینترنت شبانه چی شد؟
استفاده می کنید؟
راضی هستید؟
ارزش داره شب بیدارشم بزنم دانلود تا صبح؟

ehsan_
19-12-2010, 15:22
راستی اینترنت نا محدود هم میده مخابرات ؟
ماهی چند؟

shitan
19-12-2010, 15:34
سلام
دوستان آخر اینترنت شبانه چی شد؟
استفاده می کنید؟
راضی هستید؟
ارزش داره شب بیدارشم بزنم دانلود تا صبح؟

فقط همون یه نوع سرویس را میدند .میگند می خوان سرویسها را متنوع کنند تا حالا که خبری نبوده.
من که هر شب 270 مگ دانلود دارم.که کلا بخوای در ماه حساب کنی میشه 8 گیگ به قیمت خود مخابرات 20 تومن.:13:
واسه چی می خوای بیدار بمونی سیستم را رو اتوماتیک تنظیم کن.

alliniran
19-12-2010, 16:52
سلام
منم میخوام از سرویس مخابرات بر روی خطوط dls استفاده کنم چند تا سوال داشتم
1.مودم این نوع سرویس با سرویس adsl معمولی فرق میکنه؟
2.الان خود مخابرات چه مودمی را توصیه میکنه و قیمتش چنده؟
3.بهترین مودم وایرلس که با این سیستم مچ باشه و خود مودم هم خوب باشه تا قیمت 100 معرفی کنید
4.برد مودم های وایرلس دار چقدره و برد مارکهای مختلف با هم فرق میکنه؟
ممنون از همگی

shitan
19-12-2010, 17:19
سلام
3.بهترین مودم وایرلس که با این سیستم مچ باشه و خود مودم هم خوب باشه تا قیمت 100 معرفی کنید
ممنون از همگی

مودمش مثل مودمهای دیگست.-2فرقی نمیکنه هر مودمی می خوای خودت بگیر.

alliniran
19-12-2010, 19:44
مودمش مثل مودمهای دیگست.-2فرقی نمیکنه هر مودمی می خوای خودت بگیر.
تا 100 مودم چی خوبه بگیرم؟

morteza1221
19-12-2010, 20:08
تا 100 مودم چی خوبه بگیرم؟

مودمی که خود مخابرات میده w8901g هستش که تو بازار فکر میکنم 45 تومنه و مخابرات برات 50 فاکتور میکنه :14:
بردش هم تقریبا خوبه من خونمون 3 طبقه است وسط بستم و تو کل خونه آنتنش پره !! :10:

نوشته شده توسط Aless

اولیش هم خودم جواب میدم
حدود 8یا7 گیگ
سریال(طنز و ترسناک)
نرم افزار

من دانلودم فقط موزیک و نرم افزاره ! یعنی وقت برای دانلود ندارم
اگر هم دانلود کردم وقت نمی کنم ببینم . چون هم مشغله کاری دارم هم دانشگاه
ماه گذشته حدود 700 مگ از حجمم سوخت :41::37:

سمیرا شفیعیان
19-12-2010, 20:15
من نظرم این هست بریم با کمربندهای انفجاری کل مخابرات رو به صورت انتحاری نابود کنیم و بر گردیم . :31:
چرا اینقدر حرص می خورین ؟
مگه مشکلات دیگمون با حرص خوردن درست شدن که این یکی درست بشه !! :41:
میخاند ما شهید بشیم!:41:

سمیرا شفیعیان
19-12-2010, 20:22
اون بنده خدا یک کارمنده و دستور و سیاست های مدیران شرکت رو اجرا میکنه . چرا میخوای ایشونو نابود کنی ؟! :31:
من چندروزی نبودم ولی مثل اینکه پیداست خیلی باید مواظب خودم باشم! صبر کنید فعلا که سرویس بدون وقفه داره ارایه میشه سرعت شبانه رایگان میمونه که زمان احتیاج داره.

سمیرا شفیعیان
19-12-2010, 20:30
سلام
ممنون از همگی
مخابرات در ابتدای کار مشترک را برای خرید مودم آزاد می گذاشت ولی تنها کسی که ضرر میکرد خود مشترک بود پس اجازه بدید خود مخابرات مودم بیاره!

Aless
19-12-2010, 20:52
سلام خانم شفیعیان
چه بلایی سر اینترنت دارید میارید؟
سرعت روزانه امده پایین.شبانه را هم که مدت هاست ...
خبرهاییه؟!
نکنه مثل اینترنت شبانه قصد سورپرایز و غافل گیری و بیچاره کردن مارا دارید؟!

سمیرا شفیعیان
19-12-2010, 21:18
سلام خانم شفیعیان
چه بلایی سر اینترنت دارید میارید؟
سرعت روزانه امده پایین.شبانه را هم که مدت هاست ...
خبرهاییه؟!
نکنه مثل اینترنت شبانه قصد سورپرایز و غافل گیری و بیچاره کردن مارا دارید؟!
نه خبره خاصی نیست 2روزه گذشته افت سرعت کلی بوده.

adsl2+
19-12-2010, 21:29
آره خب. معلومه که حاضرم.

من همین الآنم دارم نزدیک 12 گیگ توی ماه شارژ می گیرم، یعنی حدود 30 تومن. خب اونجوری 10 تومن بیشتر می دم و دیگه نگرانی هم ندارم بابت حجم.

البته به نظر من که امکان نداره 512 نامحدود رو ماهیانه کمتر از 80 تومن بدن.
دوست عزیز چرا حاضری همچین پول زوری رو به مخابراتیا بدی وقتی داریم می بینیم شرکتی مثل همین فن آوا داره سرویس نامحدود با قیمت مناسب می ده. مخابرات که ادعا داره ما سرویس حجمی ارزون داریم می دیم! بی خود می کنه سرویس نامحدود 40-50 هزار تومانی بده!!!
ما نباید اجازه بدیم هر بازی ای که می خواند سرمون در بیارن

adsl2+
19-12-2010, 21:50
نه خبره خاصی نیست 2روزه گذشته افت سرعت کلی بوده.
خانم شفیعیان لطفا دروغ نگین، من از چند تا دوستام که از شرکتا سرویس داشتن پرسیدم مشکل کندی نداشتن. شما فکر کردن با خر طرفین؟!!! البته دور از جون دوستان عزیز، امید وارم خدا مارو از دست مخابرات و اینترنت اجباریشون نجات بده که اگه مجبور نبودم صد سال سیاهم ازتون اینترنت نمی گرفتم

roteal2007
19-12-2010, 22:20
خانم شفیعیان لطفا دروغ نگین، من از چند تا دوستام که از شرکتا سرویس داشتن پرسیدم مشکل کندی نداشتن. شما فکر کردن با خر طرفین؟!!! البته دور از جون دوستان عزیز، امید وارم خدا مارو از دست مخابرات و اینترنت اجباریشون نجات بده که اگه مجبور نبودم صد سال سیاهم ازتون اینترنت نمی گرفتم

فکر کنم بايد دست به کار بشم و تک تک گذارش خلافى رد کنم.
على رغم تذکر هنوز شاهد خوب حرف زدن ببخشيد بد حرف زدن و استفاده از کلمات غير عرف و توهين هستيم.
از من که هيچ مشکلى نداره سرويسم.

Ebrahim67
19-12-2010, 22:25
دوست عزیز چرا حاضری همچین پول زوری رو به مخابراتیا بدی وقتی داریم می بینیم شرکتی مثل همین فن آوا داره سرویس نامحدود با قیمت مناسب می ده. مخابرات که ادعا داره ما سرویس حجمی ارزون داریم می دیم! بی خود می کنه سرویس نامحدود 40-50 هزار تومانی بده!!!
ما نباید اجازه بدیم هر بازی ای که می خواند سرمون در بیارن

من قیمت های فن اوا رو ندیدم، اما خب قبلا سرعت 512 به بالای شرکت های دیگه رو که داشتم، بالاتر از 40-50 بود.

فعلا که با توجه به خط، امکان انتخاب سرویس دهنده رو نداریم، به توجه به سرویس دهنده هم امکان انتخاب سرویس بر اساس حجم خاصی رو نداریم.

امیدوارم هم سرویس دهنده های خطوطمون متنوع بشن، هم سرویس هایی که مخابرات ارائه می ده.

adsl2+
20-12-2010, 00:01
فکر کنم بايد دست به کار بشم و تک تک گذارش خلافى رد کنم.
على رغم تذکر هنوز شاهد خوب حرف زدن ببخشيد بد حرف زدن و استفاده از کلمات غير عرف و توهين هستيم.
از من که هيچ مشکلى نداره سرويسم.
دوست عزیز من نمی دونم چرا سنگ اینارو به سینه می زنی ولی وقتی دارم به عینه می بینم که دروغ می گن انتظار داری هیچی نگم و بگیم شما درست می گید و از سرویس شما بهترم وجود نداره؟!!!
امید وارم همیشه راضی باشید ولی من یکی شخصا با مخابرات و اینترنتش مشکل دارم چون جوابگوی کار من نیست

shitan
20-12-2010, 08:32
سلام
کسی اینجا هست که دو مک مجاز برای وصل شدن داشته باشه.اگه زنگ بزنم پشتیبانی می شه کاری کرد؟

maziarb
20-12-2010, 13:24
من هم وقتي ديدم با مودم جديد كانكت نميشه، تماس گرفتم بهشون گفتم، و گفت : مك رو پاك ميكنم ، مودم رو وصل كن، فكر نميكنم چندتا مك همزمان قبول كنه؟ چرا اينكارو ميخواي بكني؟ 2تا مودم؟

maziarb
20-12-2010, 13:53
سلام خانم شفيعيان ميتونيد به درجات بالاتر مخبرات بگيد سرعت رو بالاتر هم ببرن يعني روزها حدقل 180 چون شركتايي اين سرعت رو ميدن اما مخابرات كه منبع اصلي اينترنت هستش پايينتره، چون اون موقع واسه بعضي كارها مثل ديدن فيلمهاي با كيفيت youtube عالي ميشه و بعضي كارهاي تحت مرورگر ديگر، دانلود مشكلي نداره اما گفتم مخصوصا video online

shitan
20-12-2010, 13:53
من هم وقتي ديدم با مودم جديد كانكت نميشه، تماس گرفتم بهشون گفتم، و گفت : مك رو پاك ميكنم ، مودم رو وصل كن، فكر نميكنم چندتا مك همزمان قبول كنه؟ چرا اينكارو ميخواي بكني؟ 2تا مودم؟

نه یکی مال کارت شبکه که الان وصله.دیگری هم برای مودم .می خوام مودم یکسره وصل بشه .ولی نمی خوام هر دفعه زنگ بزنم پشتیبانی که مک را عوض کنند

Danial_4139
20-12-2010, 13:55

با این جور حرف زدن نه مشکل شما حل میشه نه مشکل ما ، آروم ترم میشه حرف زد .

این سرویس نا محدود فن آوا که قیمتش مناسبه کدومشه ؟

ارزون ترینش که 128 هست ماهی 101,000 تومان هزینه داره و باید خدمتتون بگم که صبح تا شب سرعتش از 20 کیلوبایت بیشتر نمیشه !!!

256 هم قیمتش 201,000 هست ، 512 قیمتش 359,000 و 1028 هم 600,000 تومان هزینه داره حالا از نظر شما این به صرفه هست دیگه ؟

maziarb
20-12-2010, 13:59
من كه سر در نميارم يعني چي ؟ اما اگه مشكلتون مشكل چند نفر ديگه هم باشه بايد راه حل داشته باشه، اگه واسم توضيح بدي كه چه كار ميكني ممنون ميشم، آخه adsl كه فقط توي يه مودم ميره!

shitan
20-12-2010, 15:44
من كه سر در نميارم يعني چي ؟ اما اگه مشكلتون مشكل چند نفر ديگه هم باشه بايد راه حل داشته باشه، اگه واسم توضيح بدي كه چه كار ميكني ممنون ميشم، آخه adsl كه فقط توي يه مودم ميره!

من الان به صورت bridge وصلم .الان می خوام مودم را به صورت pppoe قرار بدم .که چون مک مودم به جای کارت شبکه فرستاده میشه نمی تونم وصل شم.حالا برای بعد اگه بخوام دوباره به صورت bridge وصل شم نمی خوام دوباره به مخابرات زنگ بزنم.در اصل می خوام هم مک کارت شبکه وهم مک مودم را ثبت کنند تا هر وقت خواستم بین هر کدوم سوئیچ کنم.

MAHDI_SOS
20-12-2010, 16:06
با سلام
من اکو 512 دارم و شب ها به مدت یک هفته است از 30بالاتر نمی رود ولی روز ها عالی است آیا برای بقیه هم همین طور است شاتل

armdvd
20-12-2010, 17:05
با سلام
من اکو 512 دارم و شب ها به مدت یک هفته است از 30بالاتر نمی رود ولی روز ها عالی است آیا برای بقیه هم همین طور است شاتل

برادر بهت اشتباه آدرس دادند :31:
دنده عقب میری میرسی به سرويس اينترنت پرسرعت
بعد چارا دومی میری سمت چپ تو خیابونه Shatel ADSL / شركت شاتل

سمیرا شفیعیان
20-12-2010, 18:18
نه یکی مال کارت شبکه که الان وصله.دیگری هم برای مودم .می خوام مودم یکسره وصل بشه .ولی نمی خوام هر دفعه زنگ بزنم پشتیبانی که مک را عوض کنند
زنگ بزنید واستون فعال میکنیم هم کارت شبکه را هم مودما.

sei_pm
20-12-2010, 21:49

میشه به ما هم یاد بدید چجوری کمربند رو منفجر کنیم که سالم برگردیم؟:46:

من الان به صورت bridge وصلم .الان می خوام مودم را به صورت pppoe قرار بدم .که چون مک مودم به جای کارت شبکه فرستاده میشه نمی تونم وصل شم.حالا برای بعد اگه بخوام دوباره به صورت bridge وصل شم نمی خوام دوباره به مخابرات زنگ بزنم.در اصل می خوام هم مک کارت شبکه وهم مک مودم را ثبت کنند تا هر وقت خواستم بین هر کدوم سوئیچ کنم.

شما می تونید مک مودم رو به مک کارت شبکه تغییر بدید که دیگه نیازی به تماس با مخابرات برای تغییر مک نباشه.

shitan
20-12-2010, 22:24
میشه به ما هم یاد بدید چجوری کمربند رو منفجر کنیم که سالم برگردیم؟:46:

شما می تونید مک مودم رو به مک کارت شبکه تغییر بدید که دیگه نیازی به تماس با مخابرات برای تغییر مک نباشه.

سعی کردم اما مودم یه همچین چیزی نداشت شما راه خاصی بلدید.؟
من ازifconfig eth0 down hw mac address استفاده کردم ولی مودم هنگ می کنه

adsl2+
20-12-2010, 22:41
با این جور حرف زدن نه مشکل شما حل میشه نه مشکل ما ، آروم ترم میشه حرف زد .

این سرویس نا محدود فن آوا که قیمتش مناسبه کدومشه ؟

ارزون ترینش که 128 هست ماهی 101,000 تومان هزینه داره و باید خدمتتون بگم که صبح تا شب سرعتش از 20 کیلوبایت بیشتر نمیشه !!!

256 هم قیمتش 201,000 هست ، 512 قیمتش 359,000 و 1028 هم 600,000 تومان هزینه داره حالا از نظر شما این به صرفه هست دیگه ؟
دانیال خان عزیز هزینه هایی که شما داری می گی ماله سرویس های اختصاصی شونه، شما به جدول بالایش که سرویس های خلیج فارس نگاه کن تا قیمتاشو ببینی، هر چند فایده ای هم نداره دیدن یا ندیدنش، چون در هر حال مشترک مخابراتیمو نمی تونیم از سرویسه دیگه ای استفاده کنیم ولی واسه اون دوستی که گفت حاضره 40 -50 هزار تومان واسه نامحدود پول بده بد نیست یه نگاهی به این تعرفه ها بندازه تا بدونه که نباید حاضر باشه همچین پولی واسه سرویس نامحدود داد!!

yuzarsiff
21-12-2010, 20:52
سلام دوستان
دیدید هیچ کاری به نتیجه نرسید .. تنها یه چاره برامون مونده اونم سوختن و ساختن .. تازه اینطوری که دارم احساس می کنم سرعت اینترنت روزانه هم دستکاری شده!
من که به هیچ وجه ذره ای از اینترنت شبانه استفاده نکردم .. به نظرم ارزشش رو نداره
فکر کنم حداکثر تا سقف 300 مگ بشه دان کرد درسته ؟! اگه کمتر یا بیشتره بگین ..
در ضمن نوسان سرعت دانلود درست شد ؟ !

Aless
21-12-2010, 22:29
سلام
نهایتا 280 مگ میشه دان کرد.نوسانش کمتر شده و لی قطعی های برنامه ریزی شده همچنان ادامه دارد.
منم فکر میکردم 250 مگ هرروز رایگان یعنی حدود 500 یا 600 تومن ارزشش را نداره ولی بعدا حساب کردم توی 30 روز میشه خیلی ولی یعد از اعلام طرح هدفمند کردن یارانه ها وقتی شب ها سیستمم روشنه دچار عذاب وجدان میشم و نمیزارم دانلود.

sei_pm
22-12-2010, 00:19
سعی کردم اما مودم یه همچین چیزی نداشت شما راه خاصی بلدید.؟
من ازifconfig eth0 down hw mac address استفاده کردم ولی مودم هنگ می کنه

مودمتون چیه؟ باید دنبال قسمت Mac Clone باشید.

r0ss0neri
22-12-2010, 19:43
جدا منم از همون اول اینطوری بودم واسه همین نوتبوک یا گوش که برق کمتری مصرف میکنه پیشنهاد میکنم :دی

میتونید گوشی هاتون رو ببرید مسجد شارژ کنید !@!@! لول ! (شوخی :دی)

morteza1221
22-12-2010, 19:59
جدا منم از همون اول اینطوری بودم واسه همین نوتبوک یا گوش که برق کمتری مصرف میکنه پیشنهاد میکنم :دی

میتونید گوشی هاتون رو ببرید مسجد شارژ کنید !@!@! لول ! (شوخی :دی)

اتفاقا برادران اخوی قرار است که اعتکاف را سالی 365 روز اعلام نمایند تا علاوه بر اجر اخروی اجر پس اندازی نیز داشته باشد :27:
ما نیز به آنها خواهیم پیوست:7::1:

armdvd
23-12-2010, 00:18
ما که تا میریم تو دانشگاه همه پریز برق ها یا به موبایل وصله یا به لپ تاپ
دم پریز برقا چند نفر هم تو صف اند :31:

shitan
23-12-2010, 08:49
سلام .شما که از کانکشن pppoe در خود مودم استفاده می کنید تنظیم خاصی روی ویندوز انجام می دید.من دیروز فعالش کردم اکثر سایتا را باز نمی کنه مگه ایکه از فیلتر شکن استفاده کنم دانلود منیجر هم کار نمی کنه

armdvd
23-12-2010, 13:12
دوستان شما هم سرعتتون پایینه؟

maziarb
23-12-2010, 15:04
تمام پهنای باند رو به شرکتای خصوصی میده و مشترکین خودش رو حساب نمیکنه، مدیر مرکز نشسته روی صندلی و شیر فلکه رو سفت وشل میکنه، شبا هم که کلا شیر رو میبنده فقط از نشتی که داره یه ذره میاد بیرون، نمیدونم چرا واسه شب یوز و پسورد جداگانه نمیذارن؟!

roteal2007
23-12-2010, 15:06

نه برادر از ما که مثل فرفره تنده...!

armdvd
23-12-2010, 15:53
از من دانلودم رو 8 شده(روز)

roteal2007
23-12-2010, 15:55
از من دانلودم رو 8 شده(روز)

اووففف چخبره زنگ بزن پشتیبانی

adsl2+
23-12-2010, 17:03
گوش شیطون کر فعلا که سرعت درسته

morteza1221
23-12-2010, 19:04
سرعت روزانه من هم مثل قبله !! روی 120 - 130

armdvd
23-12-2010, 19:49
گوش شیطون لال من در بهترین شرایط 12 :41:

roteal2007
23-12-2010, 20:06
گوش شیطون لال من در بهترین شرایط 12 :41:

به پشتیبانی تماس گرفتی؟

armdvd
23-12-2010, 21:47
نچ
پشتیبای گوشی رو برنمیداشت
به خدا کلی دانلود داشتیما
اه

armdvd
24-12-2010, 19:31
سرعتم افتضاحه
از جون من چی میخواند
ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا

shitan
24-12-2010, 19:37
سرعتم افتضاحه
از جون من چی میخواند
ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا

مال من که مشکلی نداره

ehsan_
24-12-2010, 22:00
سلام
از اینترنت شبانه چه خبر؟
سرعنش چجوری هاست؟

Danial_4139
24-12-2010, 22:27
سرعتم افتضاحه
از جون من چی میخواند

مال منم روز 140 هست شبا هم 15-16 کیلوبایته .

سلام
از اینترنت شبانه چه خبر؟
سرعنش چجوری هاست؟

مزخرف ، 15 کیلوبایت البته با یکم بالا پایین :13:

maziarb
24-12-2010, 22:48
...............

ehsan_
24-12-2010, 23:34
lما که بعد از کنکور نقل مکان می کنیم

البته فکر نکنم 128 که به اندازه یک مگ سرعت دانلود داشته باشه جایی گیرم بیا درسته ؟

worldsat
25-12-2010, 09:39
lما که بعد از کنکور نقل مکان می کنیم

البته فکر نکنم 128 که به اندازه یک مگ سرعت دانلود داشته باشه جایی گیرم بیا درسته ؟

تقریبا اکثر شرکت ها سرویس 128 رو یک مگ سرعت میدند مثل نداگستر یا پارس آنلاین

ehsan_
25-12-2010, 10:03
تقریبا اکثر شرکت ها سرویس 128 رو یک مگ سرعت میدند مثل نداگستر یا پارس آنلاین

واقعا ؟
منو بگو فکر می کردم مخابرات داره می ترکونه ولی نگو که .....:41:

اگه همه 128 رو 1مگ سرعت دانلود میدن پس مثلا 512 رو باید 4 مگ سرعت دانلود بدن...میدن ؟؟:20:

morteza1221
25-12-2010, 17:49
با سلام خدمت خانم شفیعیان
من دیروز اعتبارم تمام شد و همان موقع نیاز شدید پیدا کردم و رفتم تو سایت و شارژ کردم :41:
نگو که 15 دقیقه مونده بود تا پایان زمان و من 4 گیگ شارژ گرفتم :18: و این در حالی است که نیازی به این همه نداشتم
بعد از 15 دقیقه دیدم قطع شد و تازه اون موقع بود که فهمیدم چه اشتباهی کردم
حالا میشه کاریش کرد ؟؟؟
مثلا برای ماه آینده از آن استفاده کرد ؟؟؟
 اشتراک من 1 ماهه است و حالا در قسمت اعتبار ذخیره نوشته 76,600 unit

armdvd
25-12-2010, 18:16
شما زنگ بزن به پشتیبانی

Danial_4139
25-12-2010, 21:23
زنگ بزن پشتیبانی مثل اینکه برای یک بار اشتباه درستش میکنن .

maziarb
25-12-2010, 22:50
واقعا ؟

اگه همه 128 رو 1مگ سرعت دانلود میدن پس مثلا 512 رو باید 4 مگ سرعت دانلود بدن...میدن ؟؟:20:

نه 512 رو 4 مگ نمیدن، الان 1مگ سرعت معمولیه! ولی فرقشون بیشتر توی شبانش، یجا هم یه نفر گفت 128پارس انلاین سرعتش 130kB اما 256 سرعت 180,!!?
اما قیمت مخابرات از همشون پایینتره!

r0ss0neri
26-12-2010, 09:53
سلام

میگم از بین بچه ها از دیروز تا حالا کسی سرعتش داغون نیست ؟!

دیشب که اصلا انگار کانکت نبود ! نتونستم یک میل چک کنم !!!

الانم سرعتش با دایل آپ فرق نداره !

؟!

adsl2+
26-12-2010, 19:05
واقعا ؟

شرکتایی که سرعت 128 شون 100 کیلو دانلود می ده سرعت 512 شونم همونقدر دانلود می ده چون پهنای باندو واسه همه یه جور باز می زارن فقط این وسط سر اونایی که سرعت بالاتر می گیرن کلاه می ره چون پول بیشتری می دن ولی سرعتشون با کسی که 128 گرفته یکیه. من یکی از دوستام دقیقا همین کلاه سرش دفت ، از پارس آنلاین سرعت 512 گرفته بود بعد که دید سرعت 128 هم داره 100 کیلو دانلود می ده تغییر سرعت داد به 128 ولی سرعتش همونجوری که وقتی 512 داشت بود :46:

mansourfcb
26-12-2010, 22:10
من الان دارم از نداگستر استفاده میکنم ولی تا چند روز دیگه اشتراکم تموم میشه و باید تمدید کنم.

میخواستم ببینم با صرفه است بیخیال نداگستر بشم و برم سراغ مخابرات یا نه ؟

shitan
26-12-2010, 22:20
من الان دارم از نداگستر استفاده میکنم ولی تا چند روز دیگه اشتراکم تموم میشه و باید تمدید کنم.

میخواستم ببینم با صرفه است بیخیال نداگستر بشم و برم سراغ مخابرات یا نه ؟

مخابرات فقط رو فیبر سرویس میده .در ضمن شرکتها به خاطر شبانشون به صرفه تره

Aless
27-12-2010, 00:25
سرعت را امروز اورده بودند روی 880kb/s

ehsan_
27-12-2010, 12:42
بابا شما نمی دونید به خاطر هدف مندی ها سرعت اینترنت در بعضی شهرها کم و زیاد میشه(با نظر شهردار)
چند روز صبر کنید درست میشه

حالا یک خبر جالب
من رفتم مخابرات که شارژ کنم خلاصه شارژ کردم و این سوالهایی که اینجا مطرح میشه رو هم پرسیدم

اول از خانومه پرسیدم اینترنت شبانتون درست نمیشه..با جدیت گفت درست ؟ اینترنت رایگان همینه دیگه :20:
من هم گفتم دیال آپ که سنگین تره:31:...اون لبخند ملیحی زد گفت نه درست نمیشه همونطوری می مونه

پرسیدم سرعتهای بیشترتون رو کی میارین توی خدمات مثل 256 و....جواب داد فعلا فقط 128 داریم

با لحن خاصی گفتم منظورتون از فعلا تا کی هست ؟:5:

دوباره لبخند ملیح تری زد و در همون حال گفت قرار بود توی نمایشگاه از سرعتهای بیشتر پرده برداری کنیم که بعد از تصمیماتی قرار شد مشترکین رو سوپرایز کنیم و بجاش انترنت شبانه رایگان رو گذاشتیم:27:

البته این جملاتی که گفت جای فعل و فاعل و مفعولش اکثرا جا به جا بود:39::39::16:

Aless
27-12-2010, 14:41
شما باید به صورت ملیح لبخند میزدی و میومدی بیرون!
برای شارژ چرا رفته بودی اونجا؟ اینترنتی شارژ میکردی!

morteza1221
27-12-2010, 17:56
سرعت را امروز اورده بودند روی 880kb/s

:18::18: 880 kb/s ؟؟؟؟؟
جدا خوش بحالتون بابا مال من وقتی میرسه به 140 انقدر از خود بی خود می شم که تصمیم به ازدواج می گیرم :36:
من در مورد شارژی که به اشتباه گرفته بودم و در پستهای قبلی دربارش گفتم به پشتیبانی زنگ زدم ، در پاسخ چیزی را شنیدم که در تمام ادارات دیگه هم به همین منوال است و مصداق بارز " آب رفته به جوی باز نمی گردد " بود
شما ها مواظب باشید که مثل من این اشتباه رو انجام ندین :9:
این خانم شفیعیان هم که حالا که بهش احتیاج پیدا کردیم ناپدید شده متاسفانه :23:

worldsat
27-12-2010, 18:09
خوشبختانه سرویس شبانه از روزانه جدا شد. الان مسیجش برام اومد

اینم مشخصاتش:

user:tce.ir
pass:adsl

shitan
27-12-2010, 18:37

اینم مشخصاتش:

تو سایت که چیزی نزده

Danial_4139
27-12-2010, 20:37
یه پیام هم برای من اومد ولی معلوم نیست چی فرستاندن همش U و @ توشته .

U@U@U@U@U@U@U@U@ ...

حالا برای تغییر User و Pass باید چی کنیم ؟

از داخل مودم تغییر بدیم ؟

Aless
27-12-2010, 21:06
پیامک؟! قضیه اش چیه؟
قراره چه بلایی سرمون بیاد؟!

Danial_4139
27-12-2010, 21:59
بلا که نیست یه جورایی رفع بلاست ، اینجور که معلومه میشه از شر این طرح رایگان مزخرف دایال آپی راحت شد !

adsl2+
27-12-2010, 23:03

اینم مشخصاتش:

پس چرا واسه ما اس ام اس نیومد؟!!
این قدر منتظر شبانه رایگان بودیم ، از وقتی آوردن کاری کردن که آرزو کنیم شبانه رایگان نباشه یا بتونیم از اکانت پولی خودمون استفاده کنیم!
جداً که دستشون درد نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19:

FLiKS3R
28-12-2010, 00:10
خدا رو شکررررررررررررررررررررررر ررر
بالاخره جدا شد
الان خیلی بیشتر از روزی که متوجه شدم شبانه رایگان شده ، خوشحالم ...

r0ss0neri
28-12-2010, 15:45
2 روز قطع بودیم گفتیم انقلابی در راه است ولی ... :دی

Aless
28-12-2010, 16:46
من نمیتونم یه سری از سایت ها را باز کنم.چرا؟
از جمله سایت مخابرات تا حجمم را چک کنم!
شما هم همینطورید؟!

چرا کلا اینطوری شده.دانلود میره تا 175 و بر میگرده رو صفر! از شما هم همینطوره؟

کسی از خانم شفیعیان خبری نداره؟ نگرانشون هستیم!

morteza1221
28-12-2010, 19:32
نگران نباش عزیزم این سکوت هم بی حکمت نیست :5: احتمالا قراره پدرمونو در بیارن
برای من هم اس ام اس نیومده :37:
البته برای من شبانه مهم نیست میخواد رایگان باشه میخواد اکانتی باشه ، کلا من نه شبها حال اینو دارم که بیدار بمونم نه صرف میکنه بزارم با این سرعتها دانلود بشه هزینه اش از اینکه برم مثلا فیلم بخرم بیشتره !!

Ebrahim67
28-12-2010, 20:12
شما هم همینطورید؟!

برای منم دیشب همینجور شده بود. بعضی سایتا باز نمی شد. البته بیشتر سایتایی که باز نمی شدن، سرورشون تو ایران بود.
در مورد سرعت هم که دوباره آره. من یا افت و خیز داشتم، یا سرعت می شد نزدیک 30 !
خانم شفیعیان هم این هفته باهاشون حرف زدم، خوب بودن!

adsl2+
28-12-2010, 20:14
شما هم همینطورید؟!

من خیلی وقت این مشکلو دارم که دانلودم می ره بالا و یه دفعه صفر می شه ولی هیچ وقت واسه این قضیه به پشتیبانی زنگ نزدم چون اینا فقط کار خراب کنن نه کار راه بنداز!

jahandownload
29-12-2010, 00:15
سلام دوستان یک سوال داشتم میخواستم ببینم اینترنت مخابرات بهرته یا اینایی که شرکتهایی مثل شاتل و نداگستر ارائه می کنند ممنون

armdvd
29-12-2010, 13:19
من با خانم شفیعیان صحبت کردم
گفتند شبانه رایگان مثل قبل اتوماتیکه

adsl2+
29-12-2010, 19:11
سلام دوستان یک سوال داشتم میخواستم ببینم اینترنت مخابرات بهرته یا اینایی که شرکتهایی مثل شاتل و نداگستر ارائه می کنند ممنون
دوست عزیز اول اینکه که مخابرات فعلا فقط روی خط های فیبر سرویس می ده و مشترکینش اجبارین! اگه خطت فیبر نیست چه بخوای چه نخوای از مخابرات نمی تونی سرویس بگیری که این به نفعته چون این امکان واست هست که از هر شرکتی می خوای سرویس بگیری و هر مدل سرویسی که بخوای می تونی داشته باشی مثلا اگه سرویس نامحدود بخوای فن آوا سرویس خوبی داره در صورتی که مخابرات اصلا سرویس نامحدود نداره. سرعت روزانه مخابرات بد نیست در حال حاضر 100 کیلو دانلود می ده اما شبانش افتضاحه! اگه مصرفت بالا باشه سرویسشون اصلا به صرفه نیست

maziarb
30-12-2010, 13:24
یه پیام هم برای من اومد ولی معلوم نیست چی فرستاندن همش U و @ توشته .

U@U@U@U@U@U@U@U@ ...

حالا برای تغییر User و Pass باید چی کنیم ؟

از داخل مودم تغییر بدیم ؟

راحتترش اینه که مودم رو روی خالت bridge بذاری و user&pass رو توی connection وارد کنی

worldsat
30-12-2010, 19:56
از دوستان کسی توی این 2-3 شبه از شبانه استفاده کرده؟
اگه کسی استفاده کرده لطفا بگه از اکانته خودش استفاده کرده یا از اکانت جدید مخابرات
اخه می خوام امشب بزارم برا دانلود، منتهی نمیدونم از یوزر و پسورد جدیدی که چند روز پیش برام مسیج کردند میشه استفاده کرد یا نه؟

armdvd
31-12-2010, 01:03
به والله من نفهمیدم چرا ساعت 1 شب پنل adsl از کار میوفته
این کارشون نقص فنیه نامردی!!!!!!!!!

worldsat
31-12-2010, 11:06
دیشب کامپیوتر تنظیم کردم برا شبانه که دانلود را اتوماتیک انجام بده و خاموش بشه، صبح بلند شدم دیدم هیچ دانلودی انجام نشده بعد متوجه شدم که اصلا دیشب ارتباطم قطع شده و تا همین چند دقیقه پیش هم اینترنتم از طرف مخابرات قطع بود الان 2 دقیقه س که وصل شده
دیشب بیخودی این همه برق مصرف شد با این وضعیت یارانه ها :41:

morteza1221
31-12-2010, 11:16
اینترنت من هم قطع بود و 3 دقیقه پیش وصل شد !!
پشتیبانی هم که از صبح اشغال بود ! البته این جور وقتا به طور خارق العاده ای خطوط تلفن اشغال می باشند :devil:
بقیه در چه حالی بودید ؟؟؟

armdvd
31-12-2010, 12:38
منم همینطور
ساعت 2 قطع شد
اینا دارند اذیت میکنندا

Aless
31-12-2010, 20:34
دیشب از منم قطع بود!

maziarb
01-01-2011, 10:43
من چند روزه اصفهان نیستم، شبانه اکانتش جدا شده؟

armdvd
01-01-2011, 15:08
خیر جدا نشده

morteza1221
01-01-2011, 19:11
خوب به سلامتی این تاپیک هم داره به خواب زمستانی میره !!!

adsl2+
01-01-2011, 21:41
خوب به سلامتی این تاپیک هم داره به خواب زمستانی میره !!!
دوستان بیدار شین، نگذارین مخابراتیا به ما بخندند،
چرا ما نباید حقمونو ازشون بگیریممممم:19:

Aless
01-01-2011, 22:59
خب باشه!
من بیدار شدم.حالا چیکار کنیم؟
اون بنده خدا را که اونقدر باهاش بد حرف زدید که دیگه نمیاد توی تاپیک.
اگه بریم داد و بیداد کنیم همینم قطعش میکنند.
باید فکر کرد و بعد عمل کرد!

armdvd
02-01-2011, 00:37
بله
من میگم فعلا یکم بیخیال این بحث بشیم

خب دوستان تعریف کنید
خوبید؟ خوشید ؟ هوا سرد شده ها

ayatejonoon
02-01-2011, 04:05
شب پنجشنبه و شب جمعه اینترنت ما قطع بود از 12-12:30. این خط شبانه واقعا افتضاحه... معمولا آرزو می کنم کاش با همون سرعت سابق و همون هزینه ی سابق می شد شب ها رفت توی اینترنت.
سرعت دانلود: متغیر بین 6-15 کیلو.

worldsat
02-01-2011, 09:32
من که دیشب از ساعت 1 تا 6 فقط 97 مگ دانلود داشتم :41:

maziarb
02-01-2011, 10:43
این که شب رو به حالت قبل برگردونن که کار سختی نیستش، چرا اینکارو نمیکنن؟ آخه ساعت از 1که گذشت کاری نمیشه کرد! حتی browse هم به سختی انجام میشه!

maleki reza
02-01-2011, 20:48
سلام به اساتید محترم . من چند روزیه دچار یه مشکل در اتصال به اینترنت شده ام اول این که من از شرکت ندا گستر اشتراک گرفته ام( 128 بیت ) برای اتصال باید چندین مرتبه سعی کنم تا متصل بشم نمی دونم مشکل مال شرکت یا ایراد از جای دیگس من نرم افزار یا سخت افزار جدیدی نصب نکرده ام و فکر می کنم سرعت در دانلود خیلی پایین اومده آیا کسه دیگه ای دچار همچین مشکلی شده؟ چه راه حلی پیشنهاد می کنید. من در پوشش منطقه مخابرتی استقلال هستم. باتشکر.

PLAΨMID
03-01-2011, 12:49
سلام دوستان . . .
من چند وقته میخوام ADSL بگیرم ولی چون خطوط ما فیبر نوری هست امکان پذیر نشد . تا اونجا که تازگیها فهمیدم ، میشه از خود مخابرات اشتراک گرفت . رفتم تو سایتش و قیمت رو زده ماهی ده هزار تومن و 4 گیگ ترافیک و ده هزار تومن هزینه اتصال .
خواستم ببینم هزینه اتصالش واقعا همینه ؟ به نظر زیادی ارزون میاد . . . .
و از دوستانی که دارن میخواستم بپرسم از نظر سرعت و کیفیت راضی هستین ؟
با تشکر . . . .

Ebrahim67
03-01-2011, 13:55
سلام.

آره عزیز، هزینه ش همینه.

سرعتش هم توی روز خوبه. یعنی از 130 تا 170 کیلوبایت بر ثانیه دانلود داری. (من تقریبا یک ساله که استفاده می کنم، سرعتم همیشه همین حدود بوده)

اما خب اگر این چند صفحه ی قبل رو خونده باشی، همه ی گلایه ها از شبانه ست.

یعنی از ساعت 1 تا 6 صبح، به خاطر رایگان شدن ترافیک، سرعت فوق العاده پایین میاد و استفاده از اینترنت واقعا مشکل می شه.

اگر که 1 تا 6 صبح نیازی به اینترنت نداشته باشی و همین 4 گیگ در ماه برات کافی باشه، سرویس خیلی خوبیه.

ضمنا هزینه ی هر گیگابایت اضافه هم 2500 تومن هست.

maziarb
03-01-2011, 19:43
خداییش از وقتی شبانه رایگان شده ما سود کردیم یا ضرر؟ نظر بدهید،. توی تاپیکهای دیگه مپلا شاتل اگه 3 ذقیقه سرعتشون 5 کیلوبایت کم بشه خودشونو خفه ....ط

PLAΨMID
03-01-2011, 21:43
اگر که 1 تا 6 صبح نیازی به اینترنت نداشته باشی و همین 4 گیگ در ماه برات کافی باشه، سرویس خیلی خوبیه.
ضمنا هزینه ی هر گیگابایت اضافه هم 2500 تومن هست.
هر گیگ 2500 تقریبا نصف قیمت شاتل هست . . . . تازه شاتل 3 گیگ ترافیک میده . . .:5:
راستش من هیچ رقمه از شبانه استفاده نمیکنم . پس احتمالا برم بگیرم . . .
با تشکر . :40:

خداییش از وقتی شبانه رایگان شده ما سود کردیم یا ضرر؟ نظر بدهید،. توی تاپیکهای دیگه مپلا شاتل اگه 3 ذقیقه سرعتشون 5 کیلوبایت کم بشه خودشونو خفه ....ط
تو سایت مخابرات نظرسنجی گذاشتن . . . میتونید برین رای بدین غیر فعالش کنن . . . .:11:

Ebrahim67
03-01-2011, 22:18
نظرسنجی جالبی نیست.

این خیلی بده که چیزی رو که خیلی از کاربرها منتظرش هستن با کیفیت پایین ارائه می کنن، تا جایی که کاربر به نبودش راضی بشه.

بعد با استناد به نظرسنجی می تونن بگن که خودتون خواستید اینجوری باشه (چه فعال ، چه غیر فعال)

بهتره مثل خیلی شرکت های دیگه، یوزر و پسورد شبانه رو جدا بکنن تا برای کاربر حق انتخاب وجود داشته باشه.

worldsat
03-01-2011, 22:31
البته برای شبانه یوزر وپسورد جداگانه گذاشتن .حتی من از چند شب پیش ازش استفاده کردم و راحت هم جواب داد اما نمی دونم حالا که یوزر و پس جدا درست کردند چرا نمیاند سرعت شبانه اکانت های کاربرات را به حالت قبل برگردونند

Danial_4139
03-01-2011, 22:36
دوستان در حال حاظر شبانه رایگانه یا پولی ؟

منظورم با یوزر و پسورد اصلی هست .

adsl2+
03-01-2011, 22:56
[QUOTE=dada1580;5743349]هر گیگ 2500 تقریبا نصف قیمت شاتل هست . . . . تازه شاتل 3 گیگ ترافیک میده . . .:5:
راستش من هیچ رقمه از شبانه استفاده نمیکنم . پس احتمالا برم بگیرم . . .
با تشکر . :40:

امیدوارم اگه راضیت می کنه بتونی بگیری، آخه مخابرات اکثر مرکزاش پورتاش پره و از کسایی که می خوان سرویس بگیرن هزینه هارو تمام کمال ازشون می گیرن و می گن هر وقت نوبتتون شد باهاتون تماس می گیریم در صورتی که شاید حتی بیشتر از یک سالم تو نوبت باشی و نوبتت نشه! امیدوارم به این مشکل نخوری

clickestan
04-01-2011, 01:40
هیچ راهی وجود نداره که اگه خطمون فیبر نوری هست از مخابرات adsl نگیریم؟
نه اینکه نخوام بگیرم
از خدامه ولی دو ماه ثبت نام کردم گفتن خبرت میکنیم تا حالا خبری نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخه مرتیکه ها یکی نیست بگه وقتی نمیتونید ارائه بدید چرا انحصاری میکنید که منه اینترنت محتاج دستم تو حنا گیر کنه!

armdvd
04-01-2011, 22:58
آقایون این بحثا رو ول کنید

maziarb
05-01-2011, 15:49
یکی از دوستان پرسیده بود چطوری مخابرات میتونن ببینن ما توی چه ساتی میریم که من واسشون عکسش رو میذارم:

گزارش سایتهای بازدید شده گذشته کاربر

عکسهای بیشتر از برنامه ibs هم اینجا هست:!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

لیست سایتهای پر بیینده

maziarb
05-01-2011, 17:53
...........................

Danial_4139
05-01-2011, 18:59
یکی از دوستان پرسیده بود چطوری مخابرات میتونن ببینن ما توی چه ساتی میریم که من واسشون عکسش رو میذارم:

گزارش سایتهای بازدید شده گذشته کاربر

عکسهای بیشتر از برنامه ibs هم اینجا هست:!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

لیست سایتهای پر بیینده

این به چه دردی میخوره ؟

از وی P ان هم استفاده کنیم بازم این مشخصات رو دارن ؟

armdvd
05-01-2011, 20:58
حالا هی بیاند تو تلویزیون بگند وااااااااااای تو آمریکا دولت میدونه ملت چه سایت هایی میرند و فلان و اونا چقدر بدند
خودمونا ببینید

worldsat
05-01-2011, 23:09
این به چه دردی میخوره ؟

از وی P ان هم استفاده کنیم بازم این مشخصات رو دارن ؟

نه ،از وی پی ان دیگه نمی تونند بفهمند که از چه سایتهایی بازدید کردین

Danial_4139
06-01-2011, 03:32
تا قبل از این واسه خیلی از سایت ها که حتی فیلتر هم نبودن V پی N استفاده میکردم ، اگر میدونستم همچین چیزی هست دیگه بی V پی N نمیومدم :41:

shab_2008
06-01-2011, 09:59
سلام برو بچز

آقا این مخابرات هم خودشو مسخره کرده با این ADSL ش !!!

10 روزه اومدن برای من وصل کردن وبه قول خودشون اینترنت رو فعال کردن ولی میگن فعلا مشکل لینک داره خطتون!!

این مشکل لینک چیه که بعد 10 روز هنوز حل نشده خدا میدونه!!!

اگه ازشون بپرسی لینک معنیش چیه اصلا نمیدونن و فقط همینطور تا زنگ میزنیم به این پشتیبانی به درد نخورشون میگن در حال حل مشکل لینکتون هستیم!!

از دوستان کسی اطلاع داره که این مشکل لینک که اینا میگن چیه و آیا خیلی طول میکشه که حل بشه!!؟

ممنون

armdvd
06-01-2011, 10:41
شما 10 روز مشکل داری
به من زنگ زدند گفتند ای دی اس التون وصل شده ، دیدم وصل نیست
بعد 3 ماه ای دی اس الم وصل شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shab_2008
06-01-2011, 11:09
یا علی !!!:31:

اگه اینجور باشه میرم قرداد رو فسخ میکنم و یه شکایت درست و حسابی ازشون میکنم!

چون توی برگه قرداد ذکر شده حداکثر تا 10 روز ADSL فعال میشه!

فعال شدن هم به این معنیه که ما بتونیم به اینترنت وصل بشیم!

maziarb
06-01-2011, 12:36
Link همان چراغ adsl هستش که وقتی روشن بماند یعنی ارتباط برقراره و اگه چشمک بزنه یعنی لینک قطعه هنوز خط رانژه نشده.

morteza1221
06-01-2011, 17:12
شما 10 روز مشکل داری
به من زنگ زدند گفتند ای دی اس التون وصل شده ، دیدم وصل نیست
بعد 3 ماه ای دی اس الم وصل شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس دمشون گرم برای من که کلا 1 هفته بیشتر طول نکشید از تقاضا تا وصل کردن :5::20:
راستی اوضاع شبانه چجوری شده الان ؟؟ سرعت روی چنده ؟ برای وصل شدن هنوز نیاز به یوزر و پس جداگانه نشده ؟

worldsat
07-01-2011, 11:15
شبانه هم هیچ فرقی نکرده.شبی حدود 250 مگ بیشتر نمیشه دانلود کرد

sei_pm
07-01-2011, 19:58
نه ،از وی پی ان دیگه نمی تونند بفهمند که از چه سایتهایی بازدید کردین

فروشندگان v p n هم می تونند این کار رو بکنند حتی بعضی هاشون ibs رو سرورشون نصب می کنند.

silvermehran
07-01-2011, 20:19
سلام دوستان...
میگم این رمز عبور رو از کجا باید گرفت که بتونیم تو سایت لوگین کنیم؟؟
از اونجاس که میتونیم وضعیت اکانتمون(مقدار باقیماندهو...) رو ببینیم دیگه؟

ممنون

worldsat
07-01-2011, 20:41
فروشندگان v p n هم می تونند این کار رو بکنند حتی بعضی هاشون ibs رو سرورشون نصب می کنند.
منظور من شرکت های ارائه دهنده اینترنت بود واگرنه که حرف شما درسته.فروشندگان v.p.n هم می تونند بفهمند که وارد چه سایتی شدیم

r0ss0neri
07-01-2011, 22:58
منظور من شرکت های ارائه دهنده اینترنت بود واگرنه که حرف شما درسته.فروشندگان v.p.n هم می تونند بفهمند که وارد چه سایتی شدیم
دقیقا میفهمند و واسه همین اصلا وی فلان ان نگیرید ! اونم ایرانیش ! ممکنه زیر نظر یک ارگان دولتی باشه و در کل اطلاعاتتون میتونه دزدی بشه !
بهترین غیلتر کش هم tor هست ! و امن ترین ! حتی بهتر از v پی ان ! سرعت بالایی نداره ولی با پروتکل ssl هم سازگاره میشه تو face b و ... ساین شد ...

armdvd
08-01-2011, 01:00
وی فلان پی نت اینا را ول کنید
این که اطلاعات که ما رد و بدل میکنیم کف دست اونهاست شکی نیست برادرا
نمیشه هم که بهشون حرفی زد

yuzarsiff
08-01-2011, 12:37
سلام دوستان
میگم شما از 4.2.2.4 که پینگ می گیرید تایم رو چقدر نشون می ده ؟ .. از من خیلی متغیر شده و سرعت پیجم هم یه ذره اومده پایین .. نرمالش بین چقدر تا چقدر می تونه باشه؟ یه بار زنگ زدم پشتیبانی یکیشون گفت تا 500 نرماله یه بار دیگه یکی گفت تا 700 نرماله !!!

maziarb
08-01-2011, 13:06
تو نت پیدا کردم downstream رو دارید؟

yuzarsiff
08-01-2011, 13:35
الان upstream من 512 و downstream من 2048 .. اینطور که به نظر میاد مال من خیلی پایینه!

maziarb
08-01-2011, 15:53
سلام دوستان
میگم شما از 4.2.2.4 که پینگ می گیرید تایم رو چقدر نشون می ده ؟

واسه من minimum=533ms maximum=569 Average=553ms

maziarb
08-01-2011, 17:39
..............................

maziarb
08-01-2011, 17:46
..............

maziarb
09-01-2011, 00:58
...................

morteza1221
10-01-2011, 16:23
دوستان من چند روز بود با هیچ مرورگری نمی تونستم ای ن صفحه رو باز کنم !! علتش چی بوده ؟؟؟
کس دیگه ای هم این مشکل رو داشته یا نه ؟

Danial_4139
10-01-2011, 18:40
منم همین مشکل رو داشتم ، نمیدونم چرا مخابرات با بعضی از فرام ها مشکل داره و تو بعضی ساعت از دسترس خارج میشن !

غیر از این ساعت 2 شب به بعد هم باز نمیشه برای من .

reb
10-01-2011, 22:59
برادران ایمانی و اصفهانی:
من فردا میام مملکت شما و میخوام از اینترنت سپاه صحابه اشتراک بگیرم واسه یکی از دوستان .
مطابق تماس برقرار شده اگر کد اصفهان 311 باشه 3 رقم مخابراتی محل مزبور میشه 682 و اگه اشتباه نکنم مرکز بهارستان میشه.
سایت اطلاع رسانی اگه درست بگه 4 گیگ 128 رو میده ماهی 10220 تومن حالا شبانه رو ننوشته از کی مجانیه ولی مهم نیست چون رفیقم دانلود نداره و همین 4 زیاد هم میاد ولی مودم رو ننوشته که خودش چی میده و چند کسی میدونه؟
تشکرات عدیده

Danial_4139
11-01-2011, 00:27
برادران ایمانی و اصفهانی:
من فردا میام مملکت شما و میخوام از اینترنت سپاه صحابه اشتراک بگیرم واسه یکی از دوستان .
مطابق تماس برقرار شده اگر کد اصفهان 311 باشه 3 رقم مخابراتی محل مزبور میشه 682 و اگه اشتباه نکنم مرکز بهارستان میشه.
سایت اطلاع رسانی اگه درست بگه 4 گیگ 128 رو میده ماهی 10220 تومن حالا شبانه رو ننوشته از کی مجانیه ولی مهم نیست چون رفیقم دانلود نداره و همین 4 زیاد هم میاد ولی مودم رو ننوشته که خودش چی میده و چند کسی میدونه؟
تشکرات عدیده

TP-Link میدن البته اگر چیزی نگین یه مدل آشغالی دارن که فقط پورت LAN داره اسمش تا الان نشنیدم و یادمم نیست چی بود ، پس حتما بگید TP-Link میخوام !

وایرلس هم بخواین چند مدل قیمت بتون میگن خودتو انتخاب میکنید .

راستی قیمتشون هم خوب بود برای من 8811 رو آوردن 24 تومان ، یادمه تو بازار 26 تومان بود .

reb
11-01-2011, 01:05
البته من با اکسس پوینت میخوام تی پی الکی هم خوبه راستی قیمتا با تهران فرقی داره؟ یعنی 4- 5 تومن موردی نداره بیشتر باشه بنظرم سری از رده خارج شده g چند ماه پیش 60تا 65 بود.

kiyani_behzad
11-01-2011, 19:59
سلام
کسی مشکل دیسکانکت شدن سر ساعت 1 شب و 8 صبح رو نداره؟
من هربار سر ساعت 1 باید مودم رو خاموش روشن بکنم دوباره ساعت 8 صبح هم همینجور
از وقتی شبانه گذاشتن اینجوری شده
وضعیت ADSL من 4-5 سال پیش خیلی بهتر از الان بود، هر سال افت کیفیت و پشتیبانی بدتر از سال قبل

Danial_4139
11-01-2011, 20:16
سلام
کسی مشکل دیسکانکت شدن سر ساعت 1 شب و 8 صبح رو نداره؟
من هربار سر ساعت 1 باید مودم رو خاموش روشن بکنم دوباره ساعت 8 صبح هم همینجور
از وقتی شبانه گذاشتن اینجوری شده
وضعیت ADSL من 4-5 سال پیش خیلی بهتر از الان بود، هر سال افت کیفیت و پشتیبانی بدتر از سال قبل

سر ساعت 1:03 بامداد دیسکانکت میشه و میره رو اکانت شبانه و راس ساعت 6:00 صبح هم دوباره دیسکانکت و میاد رو اکانت روزانه ، برای من که بعد از DC شدن خودش کانکت میشه .

shab_2008
11-01-2011, 22:37
سلام

دوستان سرعت دانلود شبانه چنده؟

ممنون

Aless
11-01-2011, 22:46
128kilo bit/secend=16kilo byte/secend

kiyani_behzad
11-01-2011, 23:31
سر ساعت 1:03 بامداد دیسکانکت میشه و میره رو اکانت شبانه و راس ساعت 6:00 صبح هم دوباره دیسکانکت و میاد رو اکانت روزانه ، برای من که بعد از DC شدن خودش کانکت میشه .
برای شما مودم به صورت PPPOE کانفیگ هست؟
مودم من کانکت نمیکنه در صورتی که روی نت قبلی اگر زمانی دیسکانکت میشد خودش کانکت میشد ولی روی این سرویس اینجوری نیست و باید مودم رو خاموش روشن بکنم

mohamad skystar
11-01-2011, 23:38
من که از شاتل اشتراک گرفتم مشکلی ندارم مودم Wireless TP-LINK دارم عالیه.

Danial_4139
13-01-2011, 02:48
مودم من کانکت نمیکنه در صورتی که روی نت قبلی اگر زمانی دیسکانکت میشد خودش کانکت میشد ولی روی این سرویس اینجوری نیست و باید مودم رو خاموش روشن بکنم

بله مودم رو PPPOE تنظیم شده .

roteal2007
13-01-2011, 10:39

شما زنگ بزن پشتیبانی بگو اکانتت رو واست ریست کنن

maziarb
13-01-2011, 13:48
سرعت من چند روزه

Danial_4139
14-01-2011, 02:01
خدا رو شکر دانلود آفلاین هست اگرنه با این سرعت آدم پیر میشه :13:

تفاوت سرعت و حال میکنن :21:

ehsanre
14-01-2011, 02:01
سلام دوستان شبانه هنوز با یوزرنیم tce.ir هست یا خودش از ساعت 1 میوفته رو شبانه؟

worldsat
14-01-2011, 11:15
خدا رو شکر دانلود آفلاین هست اگرنه با این سرعت آدم پیر میشه :13:

تفاوت سرعت و حال میکنن :21:

یادش بخیر یه زمانی ما هم آفلاین کار بودیم .شب میزاشتیم برا دانلود آفلاین، صبح کلی فیلم دانلود کرده بودیم.باید کم کم برم تو فکرش

---------- Post added at 11:15 AM ---------- Previous post was at 11:14 AM ----------

سلام دوستان شبانه هنوز با یوزرنیم tce.ir هست یا خودش از ساعت 1 میوفته رو شبانه؟

از هر دو حالت میتونید استفاده کنید

ehsanre
14-01-2011, 19:02
چرا دکمه تشکر نصب نکردند:13:

از هر دو حالت میتونید استفاده کنید

ممنون آخه دیشب با tce.ir وصل نشد پس بذارم خودش ساعت 1 وصل بشه.

r0ss0neri
14-01-2011, 21:28
من بخوام شبانشو دستی کنم باید چیکار کتم ؟! :دی

reb
15-01-2011, 16:29
نامردا من اومدم ولایتتون یه شیر پاک خورده نیومد استقبالم مگه نشنیدین که گفته اند: اکرم الضیف ولو کان فاسقا ؟
واسه همین از مخابرات نگرفتم از شاتل گرفتم.

r0ss0neri
16-01-2011, 02:43
نامردا من اومدم ولایتتون یه شیر پاک خورده نیومد استقبالم مگه نشنیدین که گفته اند: اکرم الضیف ولو کان فاسقا ؟
واسه همین از مخابرات نگرفتم از شاتل گرفتم.
خوب کاری کردی :دی برو حال شبانشو ببر :دی

adsl2+
16-01-2011, 22:02
دوستان کسی احساس نمی کنه گیگش زود تموم می شه؟ من این ماه اصلا مصرف نداشتم ولی سریع شارژم تموم شد!!:41:

maziarb
16-01-2011, 22:18
منم پریشب ساعت 11 یک گیگ شارژ کردم بعدازظهر فرداش تمام شد درحالی که قریب به یقین حداکثر کمتر 400مگ استفاده کردم!
اما چه کنیم؟ خیلی مطمین هم نیستم اما آخه یه ذره مشکوک میزنه، حیف که دیگه مصرف و ترافیک از دستم در رفته:31:، از پول خورد و خوراکم هم میزنم تا..:5:

maziarb
16-01-2011, 22:25
سلام العلیکم و رحمته ا... و برکاته

عذر میطلبم بابت وقتی که از شما میگیرم، مطلب مهمی بود که به اختصار در ذیل عنوان شده، بسمه تعالی
عزیزان آیا شما در رابطه با موضوع مقداراعتبار فعلی و موضوع دیگری با عنوان مقداراعتبار ذخیره که در قیمت control panelصلوات ذکر شده( بسم ا...) اطلاع دارید؟؟ لطفاً مراتب را از طریق همین موضوع با بنده در جریان بگذارید و یا به صندوق پست الکترونیک با آدرس salavat2011@yahoo.com در جریان بگذارید، مخلص شما حاج آقا یارپناهی

Danial_4139
16-01-2011, 23:33
ورحمت الله و برکاتو ... الله اکبر الله اکبر ..

برادر سوال خود را واضح تر بیان کرده تا مراجع محترم آیات اعظام جواب شرعی را هر چه بهتر تفسیر و بیان نمایند .

صدق الله علی العظيم :goatee:

adsl2+
16-01-2011, 23:37
منم پریشب ساعت 11 یک گیگ شارژ کردم بعدازظهر فرداش تمام شد درحالی که قریب به یقین حداکثر کمتر 400مگ استفاده کردم!
اما چه کنیم؟ خیلی مطمین هم نیستم اما آخه یه ذره مشکوک میزنه، حیف که دیگه مصرف و ترافیک از دستم در رفته:31:، از پول خورد و خوراکم هم میزنم تا..:5:
شنیده بودم نداگستر گیگ دزدی می کنه ولی فکر نمی کردم اینام همون کارو بکنند! الهی حرومشون باشه، من مطمئنم که دارن گیگ دزدی می کنند. شارژم که تموم شد شک کردم، بعد که گیگ اضافه خریدم مطمئن شدم که دارن این کارو می کنن، چون من شب شارژ کردمو هیچیم دانلود نداشتم فردا ظهر دیدم 1000 تومن واسم مونده بازم کاری نکردم تا ببینم بازم از شارژم کم می شه یا نه، فرداش دیدم 100 تومان بیشتر واسم نمونده! عوضیا:41:

r0ss0neri
16-01-2011, 23:46
شنیده بودم نداگستر گیگ دزدی می کنه ولی فکر نمی کردم اینام همون کارو بکنند! الهی حرومشون باشه، من مطمئنم که دارن گیگ دزدی می کنند. شارژم که تموم شد شک کردم، بعد که گیگ اضافه خریدم مطمئن شدم که دارن این کارو می کنن، چون من شب شارژ کردمو هیچیم دانلود نداشتم فردا ظهر دیدم 1000 تومن واسم مونده بازم کاری نکردم تا ببینم بازم از شارژم کم می شه یا نه، فرداش دیدم 100 تومان بیشتر واسم نمونده! عوضیا:41:
خو ایییییی که نمیشه آقا ! :دی به نظر من اشتباه میکنید :دی
با DU Meter کنترل کنید !

Danial_4139
17-01-2011, 19:00

عذر میطلبم بابت وقتی که از شما میگیرم، مطلب مهمی بود که به اختصار در ذیل عنوان شده، بسمه تعالی
عزیزان آیا شما در رابطه با موضوع مقداراعتبار فعلی و موضوع دیگری با عنوان مقداراعتبار ذخیره که در قیمت control panelصلوات ذکر شده( بسم ا...) اطلاع دارید؟؟ لطفاً مراتب را از طریق همین موضوع با بنده در جریان بگذارید و یا به صندوق پست الکترونیک با آدرس salavat2011@yahoo.com در جریان بگذارید، مخلص شما حاج آقا یارپناهی

متوجه شدم ، برو تو سایت 311 بعد مشترکین مخابرات بعدش برو تو قسمت گذارش اتصالات اونجا میتونی بفهمی جریان مثلا از ابتدای کانکت تا زمان دیسکانکت ببین چقدر حجم مصرف کردی .

برای من که تا حالا پیش نیموده ولی احتمالا شاید مال آنتی ویروس یا یه نرم افزار دیگه مثل آکروبات یا ... باشه که آبدیت میشن و شارژ کم میکنن .

morteza1221
18-01-2011, 15:28

یا الله .. بفرما حاج آقا ... نه اونجا بده بفرمائین بالا مجلس ...
حاج آقا مسئلهٌ خدا کی این جوانان منحرف را به راه راست هدایتشان می فرماید ؟ .... صلوات

wwwatiw
18-01-2011, 15:37
براي منم دقيقا همين اتفاقا افتاده . دوره پيش 3 ماه شارژ كردم و 2 ماه و 27 روز بعدش وقتي دريافت و ارسال داده ها رو جمع كردم شد ده و نيم گيگ در حالي كه باقيمانده اعتبارم صفر بود .

r0ss0neri
18-01-2011, 18:28
کسی توصیح نمیده چه شکلی شبا میشه از سرعت و اکانت محدود روزانه بهره برد ؟!

Danial_4139
18-01-2011, 19:25
سرعت روزانه من وحشتناک پایینه الان دیدم به جای کویت وصل شدم به یه قبرستون تو روسیه :blink:

roteal2007
18-01-2011, 19:42
سرعت روزانه من وحشتناک پایینه الان دیدم به جای کویت وصل شدم به یه قبرستون تو روسیه :blink:

از من همه چی آرومه