PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

rasoul74
18-01-2015, 15:33
کدام مرکز مخابراتی و کدام پیش شماره هستید؟؟

فکر کنم مرکز چمران باشیم مرکزمون توی 24 متری دومه پیش شماره 566

esfahanweb
18-01-2015, 15:39

مرکز شما که همان چمران است ، اولاً به این صحبتها که اگر پارتی و آشنا داشته باشید پورت میدهند توجه نکنید سیستم رزرو و تخصیص پورت مخابرات کلاً از روی پلوتو هست و
هیچکس دسترسی بیشتر از آنچه روی پلوتو می بینید ندارد ، یکسری پورتهای رزرو برای پورت خراب هم هست که به هیچکس نمی دهند
شما صبح سه شنبه اول وقت(ساعت 7:30 تا 8) روی رزرو پلوتو امتحان کنید انشاءالله جواب می گیرید و پورت رزرو می کنید

farshad0123
18-01-2015, 15:56
تا آنجا که من میدانم این مورد ربطی به ساعت خاصی ندارد ، شما در هر ساعتی بیشتر از 15 دقیقه از اینترنت استفاده نکنید و کانکشن شما idle باشد قطع می شوید

در حالی که دارم دانلود میکنم یدفعه سر ساعت مشخصی لینک میپره
من میگم شاید با BRAS یا روتر تنظیم کردن که سر فلان ساعت لینک بپره چون از صبح تا شب مودم روشنه و لینک نمیپره

esfahanweb
18-01-2015, 16:36
کدام مرکز هستید شما؟؟

در حالی که دارم دانلود میکنم یدفعه سر ساعت مشخصی لینک میپره
من میگم شاید با BRAS یا روتر تنظیم کردن که سر فلان ساعت لینک بپره چون از صبح تا شب مودم روشنه و لینک نمیپره

farshad0123
18-01-2015, 16:45
کدام مرکز هستید شما؟؟

من مخابرات استان خوزستان هستم

omniahd
18-01-2015, 16:47
یه سوال دیگه
من وارد قسمت رزرو و امکان سنجی که میشم بعد هر کدوم از طرح های کمپین پاییز و تابستان و میزنم میگه پیش شماره وارد شده معتبر نیست اما وقتی که طرح های اعتباری مخصوص حرفه ای ها رو باهمون شماره و پیش شماره که میزدم میزنم میگه شمارتون اوکی هست و چراغ سبز میده!
حالا من واسه اینکه طرح یک ماهه کمپین تابستان و پاییز با سرعت دو مگ و انتخاب کنم باید چیکار کنم؟
لطفا راهنمایی.....
راستی طرح اعتباری حرفه ای هم یک ماهش رایگانه شباش؟ میترسم کمپین نشه اونوقت مجبورم برم سمت این

esfahanweb
18-01-2015, 16:49
آها ، من اطلاعی از تنظیمات BRAS آنها ندارم ، بطور معمول اینجور شیطنتها را روی BRAS می کنند ، از نظر من هم کار شایسته ای نیست
مشترک را نباید سر دانلود شبانه اذیت کرد

من مخابرات استان خوزستان هستم

farshad0123
18-01-2015, 17:00
آها ، من اطلاعی از تنظیمات BRAS آنها ندارم ، بطور معمول اینجور شیطنتها را روی BRAS می کنند ، از نظر من هم کار شایسته ای نیست
مشترک را نباید سر دانلود شبانه اذیت کرد

والا چی بگم دلمون خونه از دست اینا
تازه این هیچه اومدن گروه گروهمون کردن برا هر گروه 2یا 3رنج ipگذاشتن بخاطر همین روزا پینگ میشه 800ms شبا هم فقط رو یه رنج ip بخاطر همین اگر شبا لینک بپره همه میفتن رو یه ipکه بخاطر تراکم زیاد جمعیت رو یه ipسرعت و پینگ میره رو هوا من شبا ipعوض نمیکردم و از این طریق دورشون میزدم ولی این 3روزه تنظیم کردن که تو ساعات رایگان لینک بپره:n21:
در صورتی که اینقدر پهنای باندشون خوبه که قبلا که ipها رو محدود نکرده بودن سرویس 10مگ میگرفتم سرعت شبانش بدون دانلود منیجر 1.2مگابایت بود پینگش هم 130بود
نمیدونم این کار چه سودی واسشون داره

esfahanweb
18-01-2015, 17:08
امکان دارد موقع تعریف کردن سرویس کمپین این سرویس را برای پیش شماره های خاصی فعال نکرده باشند
سرویسها همه مشخصاتش در ماهانه و چند ماهه یکی است : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سوال دیگه
من وارد قسمت رزرو و امکان سنجی که میشم بعد هر کدوم از طرح های کمپین پاییز و تابستان و میزنم میگه پیش شماره وارد شده معتبر نیست اما وقتی که طرح های اعتباری مخصوص حرفه ای ها رو باهمون شماره و پیش شماره که میزدم میزنم میگه شمارتون اوکی هست و چراغ سبز میده!
حالا من واسه اینکه طرح یک ماهه کمپین تابستان و پاییز با سرعت دو مگ و انتخاب کنم باید چیکار کنم؟
لطفا راهنمایی.....
راستی طرح اعتباری حرفه ای هم یک ماهش رایگانه شباش؟ میترسم کمپین نشه اونوقت مجبورم برم سمت این

rasoul74
18-01-2015, 17:30
مرکز شما که همان چمران است ، اولاً به این صحبتها که اگر پارتی و آشنا داشته باشید پورت میدهند توجه نکنید سیستم رزرو و تخصیص پورت مخابرات کلاً از روی پلوتو هست و
هیچکس دسترسی بیشتر از آنچه روی پلوتو می بینید ندارد ، یکسری پورتهای رزرو برای پورت خراب هم هست که به هیچکس نمی دهند
شما صبح سه شنبه اول وقت(ساعت 7:30 تا 8) روی رزرو پلوتو امتحان کنید انشاءالله جواب می گیرید و پورت رزرو می کنید

من شماره مشتری رو از کجا بیارم حالا

esfahanweb
18-01-2015, 18:45
من شماره مشتری رو از کجا بیارم حالا

وقتی در پلوتو ثبت نام کنید خود پلوتو به شما شماره مشتری میدهد، تا الان توی پلوتو ثبت نام کرده اید؟
لینک پلوتو : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen19x
18-01-2015, 19:21

یکی از دوستان بنده خطش فیبر نوری بود و 2سال پیگر بود برای اینترنت که طبق معمول هرچه به مخابرات میرفت میگفتن پورت خالی برای dlc موجود نیست .... تا از قضا یکروز برادر دوست ما که در بانک کارمیکنه یکی از مشتریانش کارکنان زحمت کش مخابرات بوده .... و خلاصه با هم دوست میشن و کمتر از 24 ساعت بهشون پورت خالی ارایه می دند( سرعت 600 KB) در منطقه که 2 سال پورت خالی نداشته !!!!!

البته در سیستم جدید صبح های زود پخت می کنند و پورت میدهند !!!!1

omniahd
18-01-2015, 19:55
امکان دارد موقع تعریف کردن سرویس کمپین این سرویس را برای پیش شماره های خاصی فعال نکرده باشند
سرویسها همه مشخصاتش در ماهانه و چند ماهه یکی است : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی نمیتونم این سرویس و انتخاب کنم؟ هیچ راهی نداره؟

esfahanweb
18-01-2015, 20:05
صبح زنگ بزنید با اپراتور 2020 صحبت کنید ، شاید تیکت زدند که این سرویس برای پیش شماره شما باز بشود

یعنی نمیتونم این سرویس و انتخاب کنم؟ هیچ راهی نداره؟

omniahd
18-01-2015, 20:15
الان تو این لینکی تعرفه ها که بهم دادی کمپین و زده بود فقط واسه یکساله شبانه داره
نمیدونم چیکار کنم؟
باید اول بایک ماهه تست کنم شبانشو بعد برم یکساله بگیرم
تازه قیمتای طرح کمپین و نزده بود. اسم از یه جدول اورد اما نبود

rasoul74
18-01-2015, 20:22
وقتی در پلوتو ثبت نام کنید خود پلوتو به شما شماره مشتری میدهد، تا الان توی پلوتو ثبت نام کرده اید؟
لینک پلوتو : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حدود دو سال پیش ثبت نام کردم توی سامانه وشماره مشتری رو داده حالا نمیدونم چیه وندارم میشد کاریش کرد وفهمید

vahid javani
18-01-2015, 20:29
هی خداااااا پس روتر 217.219.0.115 کی می خواد درست بشه؟!!
به ۲۰۲۰ زنگیدم...
توی cra شکایت ثبت کردم...
توی پلوتو شکایت ثبت کردم...

esfahanweb
18-01-2015, 21:50
همه کمپینهای مخابرات یکساله است ولی پرداختها بصورت ماهانه انجام می شود

الان تو این لینکی تعرفه ها که بهم دادی کمپین و زده بود فقط واسه یکساله شبانه داره
نمیدونم چیکار کنم؟
باید اول بایک ماهه تست کنم شبانشو بعد برم یکساله بگیرم
تازه قیمتای طرح کمپین و نزده بود. اسم از یه جدول اورد اما نبود

esfahanweb
18-01-2015, 21:53
از روی همان شماره تلفنی که برایش در پلوتو ثبت نام سرویس کرده اید به 2020 زنگ بزنید ، قبلاً در صورت تماس از روی شماره سرویس پسورد را تلفنی به مشترک میدادند
پسورد را اگر بگیرید وارد پنل پلوتو می شوید و شماره مشتری داخلش هست

حدود دو سال پیش ثبت نام کردم توی سامانه وشماره مشتری رو داده حالا نمیدونم چیه وندارم میشد کاریش کرد وفهمید

esfahanweb
18-01-2015, 21:55
کار بسیار خوبی کردید که به سازمان تنظیم مقررات شکایت کردید ، از خود پنل شکایات سازمان تنظیم مقررات پیگیری بفرمایید

هی خداااااا پس روتر 217.219.0.115 کی می خواد درست بشه؟!!
به ۲۰۲۰ زنگیدم...
توی cra شکایت ثبت کردم...
توی پلوتو شکایت ثبت کردم...

rasoul74
18-01-2015, 22:22
از روی همان شماره تلفنی که برایش در پلوتو ثبت نام سرویس کرده اید به 2020 زنگ بزنید ، قبلاً در صورت تماس از روی شماره سرویس پسورد را تلفنی به مشترک میدادند
پسورد را اگر بگیرید وارد پنل پلوتو می شوید و شماره مشتری داخلش هست

شماره مشتری حل شد انوقت رزوز فردا صبح کنم برا پورت چه قدر معمولا طول میکشد تا یه پورت جدید بهم بدن ممنون

esfahanweb
19-01-2015, 01:47
شماره مشتری حل شد انوقت رزوز فردا صبح کنم برا پورت چه قدر معمولا طول میکشد تا یه پورت جدید بهم بدن ممنون

رزرو همان پورت جدید است ، اگر فردا صبح پورت رزرو کنید پورت برای رانژه ارسال می شود و 3-2 روز بعد رانژه انجام می شود

hossein_0907
19-01-2015, 03:07
تست پکت لاس همین الان !!!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esfahanweb
19-01-2015, 04:39
تست ارتباط تا سرور آپارات
ساعت 4:30 بامداد

rasoul74
19-01-2015, 07:55
رزرو همان پورت جدید است ، اگر فردا صبح پورت رزرو کنید پورت برای رانژه ارسال می شود و 3-2 روز بعد رانژه انجام می شود

همون پیامی که دو سال پیش داد الانم داد هیچ منبع ازادی برای شماره شما وجود ندارد

esfahanweb
19-01-2015, 07:58
امروز دوشنبه است ، من عرض کردم سه شنبه

همون پیامی که دو سال پیش داد الانم داد هیچ منبع ازادی برای شماره شما وجود ندارد

rasoul74
19-01-2015, 09:32
امروز دوشنبه است ، من عرض کردم سه شنبه

باشد چشم اما دوباره این پیام رو نده

esfahanweb
19-01-2015, 11:21
باشد چشم اما دوباره این پیام رو نده

والا من برای یکی از همکارام پیگیری کردم پیمانکارش میگفت امروز پورتها را آزمایش و تحویل میدهد من به شما گفتم فردا

rasoul74
19-01-2015, 12:26
والا من برای یکی از همکارام پیگیری کردم پیمانکارش میگفت امروز پورتها را آزمایش و تحویل میدهد من به شما گفتم فردا

برای همه پیش شماره ها هست چون پورت ها هم متاسفانه محدوده شرمنده اینقدر سوال میپرسم

esfahanweb
19-01-2015, 17:27
برای همه پیش شماره ها هست چون پورت ها هم متاسفانه محدوده شرمنده اینقدر سوال میپرسم

متأسفانه خبر خوبی نیست ، قرار بود امروز صبح یکسری پورت جدید برای یکسری از مراکز در پلوتو تعریف بشود گویا موقع اضافه کردن پورتهای جدید به پلوتو مشکل پیش آمده و
چند ساعتی پلوتو قطع بوده است ، بعد از ظهر هم گویا باز امتحان کردند که باز پلوتو دچار مشکل شده است
به من گفتند که برای اضافه کردن پورت به تمام مراکز در پلوتو مشکل است و تا زمانیکه شرکت پشتیبان پلوتو مشکل را حل نکند هیچ پورتی به هیچ مرکزی اضافه نخواهد شد
باز کار ما به این پلوتو گیر کرد و خراب شد :n35:

rasoul74
19-01-2015, 17:48
متأسفانه خبر خوبی نیست ، قرار بود امروز صبح یکسری پورت جدید برای یکسری از مراکز در پلوتو تعریف بشود گویا موقع اضافه کردن پورتهای جدید به پلوتو مشکل پیش آمده و
چند ساعتی پلوتو قطع بوده است ، بعد از ظهر هم گویا باز امتحان کردند که باز پلوتو دچار مشکل شده است
به من گفتند که برای اضافه کردن پورت به تمام مراکز در پلوتو مشکل است و تا زمانیکه شرکت پشتیبان پلوتو مشکل را حل نکند هیچ پورتی به هیچ مرکزی اضافه نخواهد شد

چه قدر بد شانسیم پس فردا صبح نمیتونم رزرو پورت کنیم حالا تا کی باید صبر کرد تا پورت اضافه کنند

Shahin031
19-01-2015, 18:12

قصد ندارن این پلوتون رو بذارن کنار؟آخه به چیه این دل خوش کردن که هم واسه مشتری هم فروشنده مشکل سازه

hossein_0907
19-01-2015, 20:37
تست ارتباط تا سرور آپارات
ساعت 4:30 بامداد

شما هم که رو لینک بین 10.143 و 217.219 ساعت 4.30 صبح 5 درصد پکت لاس دارید و ومطمئنم تو پیک مصرف مثل 1 ساعت اول تایم شبانه یا 6 تا 1 شب حدود 15 درصد پکت لاس داشته باشید.

تست پکت لاس آپارات ساعت 9.30 امشب

esfahanweb
19-01-2015, 22:00
مشکل متأسفانه اینجاست که شما در برابر صحبتهای من گارد گرفتید یعنی اگر الان بگویم شب است شما می گویید نخیر روز است :n01:
این تست هم خدمت شما تا سرور آپارات در ساعت 21:45

آیا شما مشکلی می بینید؟

شما هم که رو لینک بین 10.143 و 217.219 ساعت 4.30 صبح 5 درصد پکت لاس دارید و ومطمئنم تو پیک مصرف مثل 1 ساعت اول تایم شبانه یا 6 تا 1 شب حدود 15 درصد پکت لاس داشته باشید.

تست پکت لاس آپارات ساعت 9.30 امشب

infernal704
19-01-2015, 22:42
چه قدر بد شانسیم پس فردا صبح نمیتونم رزرو پورت کنیم حالا تا کی باید صبر کرد تا پورت اضافه کنند
منم چند سال بود میخاستم رزرو کنم پورت نبود دو ماه پیش پورت اضافه شد دقیقا همون موقع این پلوتو خراب شد . منم تلفنی رزرو کردم زنگ زدم 2020 با همون شماره ای که میخاستم خطش رانژه بشه . اول شماره شناسنامه میخاد بعد شماره موبایل برا تماس بعد شماره کارت و رمز دوم میگیره پول از حسابت کم میکنه و سرویس برات رزرو میشه ( زنگ بزن 2020 برو قسمت ثبت نام مرحله به مرحله همشو توضیح میده )

hossein_0907
19-01-2015, 22:44
مشکل متأسفانه اینجاست که شما در برابر صحبتهای من گارد گرفتید یعنی اگر الان بگویم شب است شما می گویید نخیر روز است :n01:

خوش به حال شما که مشکل پکت لاس نداری .جدا میگم.

مشکل من اینه که 1.5 ماهه این مشکلو دارم و واقعا اعصابم خرد و داغون شده چرا مخابرات مشکلمو درست نمیکنه.
شما خودتون 100 درصد میدونید که پکت لاس روی خیلی از نیازهای اینترنتی اثر میگذاره و به نظر من بدترین مشکل همین پکت لاسه.

اینم تست یه سرور همین الان :

خداییش شما بودید 25 درصد پکت لاس اعصابتونو خرد نمیکرد ؟؟

من واقعا وقتی به این فکر میکنم که شرکتای دیگه با همه بدیاشون به مشکل کاربراشون اهمیت میدن ولی مخابرات انگار نه انگار که ما هم مشترکشون هستیم واقعا ناراحت میشم و اعصابم خرد میشه!!!!

خدا شاهده 1 ماه و نیمه من این مشکلو دارم و فقط فقط از ساعت 5 تا 9 صبح و 12 تا 14 و 16 تا 18 مشکل پکت لاس ندارم. یعنی 24 ساعت شبانه روز فقط 8 ساعت اینترنت با کیفیت خوب دارم که از این 8 ساهت فقط 2 ساعتش خونه هستم !!!!!!!

pharm
19-01-2015, 23:51
دوستان من طرح حرفه ای بدون مودم با شبانه 99% تخفیف رو گرفتم سرعتم 250 هست!
خطم رو ببینید

esfahanweb
19-01-2015, 23:59
با این اطلاعات چیزی نمی شود گفت ، از DSL speed Status عکس بگذارید
کدام مرکز مخابراتی هستید و کدام شهر؟؟

خطم رو ببینید

arashtn
20-01-2015, 11:48
سلام بچه من سوال دارم
وایمکس داشتم حالا دیدم شبانه مخابرات رایگان شده میخوام بیام سمت مخابرات
منطقه ما هم فقط مخایرات ساپورت میکنه
بنظرتون چطوره؟؟قطعی داره؟سرعت اینا ...
اصفهان هستم:n16:
خیلی ممنون

esfahanweb
20-01-2015, 13:00
سلام بچه من سوال دارم
وایمکس داشتم حالا دیدم شبانه مخابرات رایگان شده میخوام بیام سمت مخابرات
منطقه ما هم فقط مخایرات ساپورت میکنه
بنظرتون چطوره؟؟قطعی داره؟سرعت اینا ...
اصفهان هستم:n16:
خیلی ممنون

ADSL چیزی نیست که بشود گفت قطعاً خوب است و یا قطعاً بد است ، چون به کیفیت سیم تلفن شما مربوط است ، شما برای امتحان یک سرویس یک ماه زرین بگیرید و تست بکنید اگر خوب بود تبدیلش کنید به کمپین یا طرح حرفه ای ، زرین هزینه زیادی هم ندارد

rasoul74
20-01-2015, 13:17
منم چند سال بود میخاستم رزرو کنم پورت نبود دو ماه پیش پورت اضافه شد دقیقا همون موقع این پلوتو خراب شد . منم تلفنی رزرو کردم زنگ زدم 2020 با همون شماره ای که میخاستم خطش رانژه بشه . اول شماره شناسنامه میخاد بعد شماره موبایل برا تماس بعد شماره کارت و رمز دوم میگیره پول از حسابت کم میکنه و سرویس برات رزرو میشه ( زنگ بزن 2020 برو قسمت ثبت نام مرحله به مرحله همشو توضیح میده )

عزیز زنگ زدم میگد به دلایل فنی ارایه سروس در مکان مورد نظر فراهم نیست

1376MAXIMUM
20-01-2015, 14:03
اقا من ثبت نام کردم شرکت قبلی هم رانژه رو قطع کرده پنج شنبه تا الان نه زنگ زدن نه خبری شد از سرویس ما به خدا علف سبز شد علفش درخت شد درختش میوه داد میوه اش رو استفاده کردیم تموم شد منتظریم پس بدیم پا درخته چال کنیم کود شه برای دور بعدی که میوه میده
کاری میشه کرد من زود تر کارم تموم شه استخون درد گرفتم از بی اینترنتی

nini bad
20-01-2015, 14:48
اقا من ثبت نام کردم شرکت قبلی هم رانژه رو قطع کرده پنج شنبه تا الان نه زنگ زدن نه خبری شد از سرویس ما به خدا علف سبز شد علفش درخت شد درختش میوه داد میوه اش رو استفاده کردیم تموم شد منتظریم پس بدیم پا درخته چال کنیم کود شه برای دور بعدی که میوه میده
کاری میشه کرد من زود تر کارم تموم شه استخون درد گرفتم از بی اینترنتی
مودم و متصل کن به لاین ببین خط رانژه مخابرات شده یا نه...

zxzxcvcv
20-01-2015, 15:20
خطم رو ببینید
وضعیت خطت خیلی خوبه.مطمئن شو که خطت فیبر نوری نیست و اگر نبود زنگ بزن به پشتیبانی بگو که طرح 10 مگ رو گرفتم ولی داون استریم خطم رو بستن روی 2 مگ.یا خودت حضوری پاشو برو مرکز مخابراتیت و مشکل رو بهشون بگو

rasoul74
20-01-2015, 15:35
کسی اخرش جواب درستی بهمون نداد درخواست شماره تلفن هم بدم فایده ندارد از نظرتون

1376MAXIMUM
20-01-2015, 16:32
مودم و متصل کن به لاین ببین خط رانژه مخابرات شده یا نه...
من الان فقط چراغ. ای دی اس ال رو دارم

zxzxcvcv
20-01-2015, 16:37
من الان فقط چراغ. ای دی اس ال رو دارم
خطت رانژه شده پس.باید همونطور که دوستان گفتند با کپی کارت ملی ثبت نام کننده بری مرکز مخابراتیتون و یوزر پس رو بگیری

1376MAXIMUM
20-01-2015, 17:03
خطت رانژه شده پس.باید همونطور که دوستان گفتند با کپی کارت ملی ثبت نام کننده بری مرکز مخابراتیتون و یوزر پس رو بگیری
اقا اگر به پشتیبانی زنگ بزنم بگم یوزر و پسم رو برام بخونه این کار رو انجام میدن؟

esfahanweb
20-01-2015, 17:39
اقا اگر به پشتیبانی زنگ بزنم بگم یوزر و پسم رو برام بخونه این کار رو انجام میدن؟

خیر ، باید حضوری با کپی کارت ملی احراز هویت بشوید

i!i!i!
20-01-2015, 19:02
دوستان من جدیدا از مخابرات سرویس گرفت و حتی مدارک هم بهشون دادم و به گفته ی خودشون الان وصله ، ولی چراغ دی اس ال مودم روشن نمیشه در حالی وقتی مودم وصله خط نویز داره ، سیم کشی هم مشکلی نداره چون از قبلا چند تا شرکت سرویس داشتم ؛ به نظرتون مشکل از چیه ؟ راهی جز وصل کردن یه سر خط نیست ؟ دسترسی به سرخط ندارم متاسفانه

arashtn
20-01-2015, 20:30
چقدر مسخره زنگ زدم میگه پورت خالی ندارید ما امار محله رو داریم افراد زیادی ندارن
میگفت شاید سهمیه اونجا کمه!!!!:n21:

infernal704
20-01-2015, 20:32
عزیز زنگ زدم میگد به دلایل فنی ارایه سروس در مکان مورد نظر فراهم نیست

پس واسه منطقه شما پورت ندارن و هنوز پورت اضافه نشده منم قبلا که زنگ میزدم و پورت برا منطقه ما نداشتن همینو میگفت . هر وقت پورت اضافه کنن هم میشه از پلوتو رزرو کرد هم میشه تلفنی رزرو کرد .

rasoul74
20-01-2015, 20:53
پس واسه منطقه شما پورت ندارن و هنوز پورت اضافه نشده منم قبلا که زنگ میزدم و پورت برا منطقه ما نداشتن همینو میگفت . هر وقت پورت اضافه کنن هم میشه از پلوتو رزرو کرد هم میشه تلفنی رزرو کرد .

تمام سعیم اینه که یه پارتی پیدا کنم تایه پورت برام جور کند وایمکسم امشب قرارداش تموم میشد به خاطر گرون بودن سرویسشم نمیخوام دوباره فعال کنم

nini bad
20-01-2015, 21:09
دوستان عزیز من امروز سه پیش شماره مختلف از مرکز مخابراتی استقلال و فیض برای ADSL ثبت نام کردم اما متاسفانه پورت خالی وجود نداشت یا مشکل از پلوتو یا مخابرات پورت خالی نداره که التبه یکم غیر طبیعی هست پس چند روز اینده را صبر کنید شرایط بهتر میشود.

pharm
20-01-2015, 21:40
با این اطلاعات چیزی نمی شود گفت ، از DSL speed Status عکس بگذارید
کدام مرکز مخابراتی هستید و کدام شهر؟؟

کاشان مرکز مطهری

M.Sadegh.M
20-01-2015, 21:57
دوستان سلام
رادیو جوان برایِ شما باز میشه بدون قندون؟
تا چند روزِ پیش مشکل نبود ولی الان من بدون قندون برام باز نمیشه.
البته من چند روز فقط میرم رو رنج آی پی 5

لطفا چک کنید برا شما باز میشه یا فیلتر شده؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

esfahanweb
20-01-2015, 22:05
جهت یادآوری مجدد

zxzxcvcv
20-01-2015, 22:08
دوستان سلام

برای من که باز نمیشه
رنج آی پیه 37.255

esfahanweb
20-01-2015, 22:31
قیلتر شده است

دوستان سلام

nini bad
20-01-2015, 22:45
دوستان سلام

برای من مشکلی نیست حتی یو توب را هم باز میکنه فقط روی پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ESPSV
20-01-2015, 23:16
اینم تست پینگ داخلی ....

Pinging tabnak.ir [94.182.146.59] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=31ms TTL=49
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=30ms TTL=49
Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=36ms TTL=49
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for 94.182.146.59:
Packets: Sent = 17, Received = 11, Lost = 6 (35% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 30ms, Maximum = 36ms, Average = 31ms

M.Sadegh.M
20-01-2015, 23:21
برای من که باز نمیشه
رنج آی پیه 37.255

قیلتر شده است

بابا چرا فیلتر کردن ، این سایت برا من خیلی مهم بود.
با قندون نمیشه راحت کلیپ دید بی قندون من راحت کلیپاشا استریم می کردم نت وصل بودم رادیو آهنگ گوش میدادم.

برای من مشکلی نیست حتی یو توب را هم باز میکنه فقط روی پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم امتحان کردم به سایت معظم پیوندها میره.

pharm
21-01-2015, 00:01
برا من رو 5 مگ بستن :!

zxzxcvcv
21-01-2015, 00:12
برا من رو 5 مگ بستن :!
به 195 شکایت کن.
در ضمن مود مودم روی بزار روی ADSL2+ تا خطت 10 مگ رو بکشه الان فکر کنم روی Gdmt عه؟

pharm
21-01-2015, 15:35
به 195 شکایت کن.
در ضمن مود مودم روی بزار روی ADSL2+ تا خطت 10 مگ رو بکشه الان فکر کنم روی Gdmt عه؟

نه من تا 15 مگ هم میکشه بزارم رو ADSL 2 plus بعد من قبلا صبانت داشتم بهشون گفتم خطمو ازاد کنن سرویس 8 مگ از سرعت 400 رفت 900 فکر کنم باید به اینا هم بگم خط رو ازاد کنن

amir raya
21-01-2015, 15:41
کسی مرکز شهید قندی هست اینجا؟؟ خیلی طولش میدن واسه جمع و رانژه. سری قبل مراجعه مکرر حضوریم تاثیر نداشت در حدی که دفتر تهران صبانتم میدونس این مرکز اینطوریه. چجوری میشه شکایت کرد بهشون فشار آورد؟؟

pharm
21-01-2015, 15:42
نه من تا 15 مگ هم میکشه بزارم رو ADSL 2 plus بعد من قبلا صبانت داشتم بهشون گفتم خطمو ازاد کنن سرویس 8 مگ از سرعت 400 رفت 900 فکر کنم باید به اینا هم بگم خط رو ازاد کنن

الان زنگ زدم گفتن باید 10 مگ real بخری؟؟؟؟؟

zxzxcvcv
21-01-2015, 16:22
به صبانت که دیگه کاری نداری وقتی با یوزر نیم پسورد مخابرات وصل شدی.
اول زنگ بزن 2020 به پشتیبانش بگو که سرویس 10 مگ دارم و روی 5 مگ بستن خطو .اگر اون کاری برات انحام نداد برو مرکز مخابراتیت و اونجا هم همین رو بگو.اگر اونجا هم کاری برات انجام ندادن برو توی این سایت و یک شکایت ثبت کن و وضعیت رو براشون توضیح بده:

ESPSV
21-01-2015, 16:27
کسی مرکز شهید قندی هست اینجا؟؟ خیلی طولش میدن واسه جمع و رانژه. سری قبل مراجعه مکرر حضوریم تاثیر نداشت در حدی که دفتر تهران صبانتم میدونس این مرکز اینطوریه. چجوری میشه شکایت کرد بهشون فشار آورد؟؟

من مرکز قندی هستم
8 روز طول کشید تا رانژه کردن...کلا مرکز قندی خیل اوضاعش خرابه

pb2005
21-01-2015, 17:02
اینم تست سرعت اینترنت 10 مگ مخابرات یهوووییی(دیگه روم نشد از سرور خارجی تست بگیرم)

یکی از دوستان از اینترنت مخابرات خیلی دفاع میکرد بیشترین نوسان رو در سرعت اینترنت مخابرات داره مخابرات فقط به درد دانلود شبانه میخوره و بس
صبح تا 1 مگ سرعت میده الان میشه زیر 100 کیلو شکایت کردم به 2020 زنگ زدم سه ماه میگن فقط مشکل فنی داریم
می خوام ببینم کی قرار این مشکل حل بش؟؟؟

اینم وضعیت خطم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pb2005
21-01-2015, 17:03
اینم تست سرعت اینترنت 10 مگ مخابرات یهوووییی(دیگه روم نشد از سرور خارجی تست بگیرم)

یکی از دوستان از اینترنت مخابرات خیلی دفاع میکرد بیشترین نوسان رو در سرعت اینترنت مخابرات داره مخابرات فقط به درد دانلود شبانه میخوره و بس
صبح تا 1 مگ سرعت میده الان میشه زیر 100 کیلو شکایت کردم به 2020 زنگ زدم سه ماه میگن فقط مشکل فنی داریم

اینم وضعیت خطم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

esfahanweb
21-01-2015, 17:46
گویا این داستان " چون من مشکل دارم پس کل مخابرات مشکل دارد" تمامی ندارد!!!!
و گویا تنها حقی که اینجا به رسمیت شناخته میشود "حق بد گفتن از سرویس مخابرات" است!!!!!!

اینم وضعیت خطم:

nini bad
21-01-2015, 18:10

اینم وضعیت خطم:

دوست عزیز پیگر باش امیدارم مشکلت حل بشه به حاشیه ها و صحبت های بی ارزش افراد هم توجه نکن... اگر مشکلت حل نشد به 195 شکایت کن.
وضعیت خط منم عالیه، متاسفانه پهنای باند کم هست اپارتمان ما حدود 24 مشترک مخابرات داره که وضعیت همشون افتضاح هست.

esfahanweb
21-01-2015, 18:16
فقط جهت ثبت در تاریخچه فروم که چه افرادی چه توهینهایی به من نکردند و طلبکار هم هستند:n21:
البته این افراد همه جور مدعی ، به ادعای خودشان اطلاعات کاملی هم از پهنای باند مخابرات هم دارند!!!! :n31:

دوست عزیز پیگر باش امیدارم مشکلت حل بشه به حاشیه ها و صحبت های بی ارزش افراد هم توجه نکن... اگر مشکلت حل نشد به 195 شکایت کن.
وضعیت خط منم عالیه، متاسفانه پهنای باند کم هست اپارتمان ما حدود 24 مشترک مخابرات داره که وضعیت همشون افتضاح هست.

ESPSV
21-01-2015, 18:19
فقط جهت ثبت در تاریخچه فروم که چه افرادی چه توهینهایی به من نکردند و طلبکار هم هستند:n21:
البته این افراد همه جور مدعی ، به ادعای خودشان اطلاعات کاملی هم از پهنای باند مخابرات هم دارند!!!! :n31:

دوست عزیز تستی که بنده گذاشتم از سرویس 10 مگ رو دیدید ؟ وقتی پینگ سرور داخلی اینه دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه
نظر شما چیه راجع به سرویس مخابرات بنده ؟ ساعت 9 شب هم تست گرفتم

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Minimum = 30ms, Maximum = 36ms, Average = 31m

esfahanweb
21-01-2015, 18:27
بنده قبلاً در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کیفیت وضعیت ارتباطیم تا سرور آپارات را با عکس نشان دادم که نشان میدهد هیچ مشکلی وجود ندارد ، تست گرفتن از IP یک سرویس دهنده دیگر مثل شاتل هم بخاطر اینکه ممکن است آن سرویس دهنده دچار مشکلات ارتباطی باشد قطعاً اشتباه است

دوست عزیز تستی که بنده گذاشتم از سرویس 10 مگ رو دیدید ؟ وقتی پینگ سرور داخلی اینه دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه
نظر شما چیه راجع به سرویس مخابرات بنده ؟ ساعت 9 شب هم تست گرفتم

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Minimum = 30ms, Maximum = 36ms, Average = 31m

meshkiposh2200
21-01-2015, 19:44
درود.
کسی میتونه عکس زیر را واسه من توضیح بده
اول اون 500 تومان اولیه
دوم اینکه جمع کل را زده 14 هزار بعد زده 15 هزار و خورده ایی

mrmmnb
21-01-2015, 19:59
ببینید طرح شما ماهی 14 تومن هست( دو مگ با سه گیگ ترافیک) حالا مخابرات اومده برا خودش تخیلی اینجوری فاکتور کرده اخه یکی نیست بهشون بگه هزینه ترافیک با حجم ترافیک دقیقا چه فرقی دارن!! میتونست مثلا باید بگه حق اشتراک یک ماهه x ریال و ترافیک یکماه هم y ریال ولی بان این شکل فاکتور کردن پی ببر کیا اونجا هستن اون پنلش هم که بماند چه چیز افتضاحی هست
اما چرا اون 14 شده 15 خورده ای به خاطر مالیات بر ارزش افزوده هست که 8 درصد میباشد شما 14 رو در 1.08 ضرب کنی به اون عدد میرسی
با تشکر

esfahanweb
21-01-2015, 20:00
خیلی ساده است این تفاوت مبلغ که 11،200 می باشد 8 درصد مالیات بر ارزش افزوده است که به فاکتور اضافه شده است

درود.
کسی میتونه عکس زیر را واسه من توضیح بده
اول اون 500 تومان اولیه
دوم اینکه جمع کل را زده 14 هزار بعد زده 15 هزار و خورده ایی

nini bad
21-01-2015, 20:29
من اسمی از شما آوردم؟ من صحبت های شما را نقل کردم؟ من اگر بخوام در مورد شخص خاصی صحبت کنم قدرتش و دارم اسم اون شخص را بیارم... نه شما فقط اطلاعات کافی از پهنای باند دارید ... مسولین اداره دیتا هم اینقدر من من نمیکنه که شما شبانه روز میکنید...اقای توسلی واسه اینجا کافی بود تا اومدی جو و خراب کردی میخوای کارت و درست انجام بدی دنبال حاشیه نباش لطفا... سعی کن با افراد اینجا دوست باشی اینجوری مشکلی واسه هیچ کسی پیش نمیاد.

amir raya
21-01-2015, 22:02
من مرکز قندی هستم
8 روز طول کشید تا رانژه کردن...کلا مرکز قندی خیل اوضاعش خرابه
این خوبه. من میخواستم از های وب جمع کنم برم صبانت جمع و رانژه یه ماه و خورده ای طول کشید. این دفعه اگه اینطوری شد میخوام شکایت کنم. نمیدونی کجا باید برم؟؟

farshad0123
21-01-2015, 22:06
این خوبه. من میخواستم از های وب جمع کنم برم صبانت جمع و رانژه یه ماه و خورده ای طول کشید. این دفعه اگه اینطوری شد میخوام شکایت کنم. نمیدونی کجا باید برم؟؟

اداره تنظیم مقررات

arashtn
21-01-2015, 22:24
اقا یه دوستان من میخواد انصراف بده بعد پورت هم پره که من درخواست بدم واسه وصل کردن
چطور میشه این انصراف بده و من بجاش بگیرم؟؟

smoke-master
21-01-2015, 22:30
با سلام
بنده در منطقه هوایی شهید بابایی ساکن هستم . از طرح حرفه ای adsl مخابرات استفاده می کنم اوایل همه چی خوب بود ولی یه 20 روزی می شه که پکت لاست پیدا کردم و پهنای باندم از 10 mb به 5 mb تقلیل پیدا کرده اینطوری بهتون بگم که کلا تعطیل شده یساط گیم شبکه ما(جالبه که سرور گیم داخلیه ). سرعت داغون dns هم که حتما باید رو گوگل باشه والا باز نمیشه پیجا پشتیبانی هم که زنگ می زنم هیچ حوابی ندارن بدن واقعا افتضاح کار می کنن من اگه مجبور نبودم هرگز از مخابرات سرویس نمی گرفتم خلاصه خیلی عصبانیم کاش می شد دو تا ..... بگزریم اقا کسی نیس بتونه یه کمکی به ما بکنه ؟ اشنایی نمیدونم نجربه ای چیزی ...

zxzxcvcv
21-01-2015, 23:10
با سلام
بنده در منطقه هوایی شهید بابایی ساکن هستم . از طرح حرفه ای adsl مخابرات استفاده می کنم اوایل همه چی خوب بود ولی یه 20 روزی می شه که پکت لاست پیدا کردم و پهنای باندم از 10 mb به 5 mb تقلیل پیدا کرده اینطوری بهتون بگم که کلا تعطیل شده یساط گیم شبکه ما(جالبه که سرور گیم داخلیه ). سرعت داغون dns هم که حتما باید رو گوگل باشه والا باز نمیشه پیجا پشتیبانی هم که زنگ می زنم هیچ حوابی ندارن بدن واقعا افتضاح کار می کنن من اگه مجبور نبودم هرگز از مخابرات سرویس نمی گرفتم خلاصه خیلی عصبانیم کاش می شد دو تا ..... بگزریم اقا کسی نیس بتونه یه کمکی به ما بکنه ؟ اشنایی نمیدونم نجربه ای چیزی ...
کاری از دست کابرا بر نمیاد جز اعتراض.کلا مخابرات هر سال همین موقع افتضاح میشه پارسال پینگش از سرور های داخلی رفت بالا حالا پکت لاست پیدا کرده.
شما اگر کارت خیلی گیره و نمیتونی تحمل کنی تا درست شه بهتره بری سرویس وایرلس بگیری.وگرنه که فکر نمیکنم تا عید مشکل درست شه
پارسال هم 3 4 ماه پینگ رفت بالا ولی به عید که رسید وضعیتش عالی شد!یعنی سرعت کامل بود و پینگ هم پایین بود و پکت لاستی هم نبود.یادش بخیر

smoke-master
21-01-2015, 23:24
اصن یه وضع عجیبیه به هیچ عنوان نمیشه سر از کار این جماعت در اورد مثلا سر همین پهنای باند من خودمو کشتم که از 5 mb بکننش 10 mb موفق نشدم ولی بعد یه ماه درست شد ولی باز دوباره شد 5 ! هیییییییییییییییییییییییی یی روزگاررررررررر اصن صاب نداره اصن:n37:

*سینا*
22-01-2015, 00:19
همچنان وضعیت پینگ داخلی اسف بار اما پینگ از سرورهای خارج از کشور عالی.....
ناچار هستم تا کریو وصل کنم تا بتونم سرور ایران رو باز کنم!!!!

esfahanweb
22-01-2015, 01:03
الان سرعت را هم با سرور خارجی و هم با دخلی تست کردم نتیجه این بود
سرور داخلی اصفهان

سرور خارجی ایروان

در مورد مشکل باز کردن سایتهای داخلی هم چون روترهای ارتباطات داخل کشور در اختیار ارتباطات زیر ساخت است باید مشکل از آن سمت باشد
هرچند که بنده هفته گذشته چنین مشکلی داشتم و با تعویض DNS مشکلم تا حد زیادی حل شد

farshad0123
22-01-2015, 01:08
الان سرعت را هم با سرور خارجی و هم با دخلی تست کردم نتیجه این بود
سرور داخلی اصفهان

سرور خارجی ایروان

در مورد مشکل باز کردن سایتهای داخلی هم چون روترهای ارتباطات داخل کشور در اختیار ارتباطات زیر ساخت است باید مشکل از آن سمت باشد
هرچند که بنده هفته گذشته چنین مشکلی داشتم و با تعویض DNS مشکلم تا حد زیادی حل شد

اینطور که به نظر میرسه خط شما رو روی 10240 گذاشتن باید حداقل رو 11600 بزارن که 10 مگو کامل بگیرید

farshad0123
22-01-2015, 01:18
اقا یه دوستان من میخواد انصراف بده بعد پورت هم پره که من درخواست بدم واسه وصل کردن
چطور میشه این انصراف بده و من بجاش بگیرم؟؟

درخواست جابجایی adsl از مبدا(خط تلفن دوستتون) به مقصد (خط تلفن خودتون)

csssaeed
22-01-2015, 07:16
دوستان این طرح زرین یا طرح کوثر که مخابرات گذاشته و شبانه رو با 99 درصد تخفیف حساب میکنه جچوریه؟ یعنی شبا هر 100 گیگابایت دانلود فقط 1 گیگ حساب میشه؟
و شبا سرعت این طرحا رو روی چند محدود کردن؟
من تو شهرستانم و سرعتم در روز حدود 350 کیلوبایته به نظرتون طرح زرین رو بگیرم یا نه؟

ARMANSTN
22-01-2015, 08:53
سلام دوستان برای یک خط جدید شاهین شهر خواستم ثبت نام کنم میزنه منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد. به نظرتون چکار باید بکنم مخابرات کاری میتونه بکنه:n25:

omniahd
22-01-2015, 10:44
سلام دوستان برای یک خط جدید شاهین شهر خواستم ثبت نام کنم میزنه منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد. به نظرتون چکار باید بکنم مخابرات کاری میتونه بکنه:n25:
سلام واسه منم دو سال این پیامو میداد رفتم مخابرات پرسیدم گفت از لحاظ سخت افزاری مشکل داره و مخابرات باید هزینه کنه واسه حل این مشکل
بعد دوسال یا بیشتر تازه چندروز پیش درستش کردن محله ی ما رو!
البته ما حدود 40تا امضا جمع کردیم مبنا بر درخواست ای دی اس ال وبه مخابرات محل دادیم که شاید فرجی بشه که ظاهرا شد!

omniahd
22-01-2015, 10:51
دوستان من یه طرح یک ماهه ثبت نام کردم حالا منتظر رانژه شدن هستم. گفتن واسه تنظیمات باهاتون تماس میگیریم اما من مودم ندارم و میخام وقتی رانژه شد چند ساعت مودم دوستمو قرض کنم که اگه سرعت خوب بود بعدش برم مودم بخرم. حالا اگه اینا واسه وصل کردنشو تنظیمات تماس گرفتن چی بگم؟ خودم میتونم بعدا تنظیماتشو با کمک شما انجام بدم یا نه؟ تاحالا ای دی اس ال نداشتم، وایمکس داشتم که اونم دست دو خریدم خودشم فعال بود و اماده استفاده.
ممنون میشم راهنماییم کنید

pb2005
22-01-2015, 10:56

اینترنت 10 مگ مخصوص حرفه ای ها.

خداییش خوبه مخصوص حرفه ای هاست وگرنه قرار بود چجوری باشه بنظرتون؟؟

zxzxcvcv
22-01-2015, 11:57

رنج آی پی :185.79.159

nini bad
22-01-2015, 12:17
دوستانی که انلاین بازی می کنند (البته مخابرات قبلا برای این کار عالی بود) متوجه شدید اصلا نمیشه به سرور های خارجی وصل شد مخصوصا easo جدیدا پیغام میده سرویس دهنده اجازه دسترسی NAT را به شما نمیده!!! با هر isp دیگه ایی بگید امتحان کردم فقط با مخابرات مشکل داشت! حدود یک ماه هست وضعیت به این شکل هست.

pb2005
22-01-2015, 12:35
دوستانی که انلاین بازی می کنند (البته مخابرات قبلا برای این کار عالی بود) متوجه شدید اصلا نمیشه به سرور های خارجی وصل شد مخصوصا easo جدیدا پیغام میده سرویس دهنده اجازه دسترسی NAT را به شما نمیده!!! با هر isp دیگه ایی بگید امتحان کردم فقط با مخابرات مشکل داشت! حدود یک ماه هست وضعیت به این شکل هست.

دوست عزیز این سرویس ما پینگ داخلش 130 میلی ثانیه است حالا اگه بخوایم پینگ روی سرور خارجی بگیریم که هیچ
با این اوضاع پینگ توقع داری بتونیم بازی کنیم
من خودم کلش آف کلنز بازی میکنم باورت میشه قطعی من با نسل دوم ایرانسل کمتر از سرویس 10 مگ حرفه ای های شرکت مخابرات واقعا خنده داره

zxzxcvcv
22-01-2015, 12:57
من دیروز یه دست دوتا 2 بازی کردم مشکلی نبود خداروشکر.هنوز پینگ برای من خوبه .130 با سرور های اروپایی
شما تریس بگیر ببین از کدوم مسیر رد مشیه نتت ؟شاید میخوان کم کم فیلترینگ هوشمند رو اینجا هم پیاده کنند!
**
الان تست کردم هم یوتوب بدون فیلتر شکن باز میشه هم رادیو جوان
رنج آی پی 185

csssaeed
22-01-2015, 13:37
دوستان این طرح زرین یا طرح کوثر که مخابرات گذاشته و شبانه رو با 99 درصد تخفیف حساب میکنه جچوریه؟ یعنی شبا هر 100 گیگابایت دانلود فقط 1 گیگ حساب میشه؟و شبا سرعت این طرحا رو روی چند محدود کردن؟من تو شهرستانم و سرعتم در روز حدود 350 کیلوبایته به نظرتون طرح زرین رو بگیرم یا نه؟کسی نبود جواب ما رو بده؟ الان شما دوستان از چه سرویسی استفاده میکنید و شبا چجوریه؟

nini bad
22-01-2015, 13:52
دوست عزیز این سرویس ما پینگ داخلش 130 میلی ثانیه است حالا اگه بخوایم پینگ روی سرور خارجی بگیریم که هیچ
با این اوضاع پینگ توقع داری بتونیم بازی کنیم
من خودم کلش آف کلنز بازی میکنم باورت میشه قطعی من با نسل دوم ایرانسل کمتر از سرویس 10 مگ حرفه ای های شرکت مخابرات واقعا خنده داره
پینگ خارجی من بد نیست فقط تا قبل 12 ظهر و ساعت 4تا6 بعد از ظهر...

من دیروز یه دست دوتا 2 بازی کردم مشکلی نبود خداروشکر.هنوز پینگ برای من خوبه .130 با سرور های اروپایی
شما تریس بگیر ببین از کدوم مسیر رد مشیه نتت ؟شاید میخوان کم کم فیلترینگ هوشمند رو اینجا هم پیاده کنند!
**
رنج آی پی 185

فعلا دسترسی به پی سی ندارم تریس بگیرم... من بیشتر بچه هایی که نت مخابرات را داشتند گفتم تست کردن همین مشکل بود جالب اینجاست اگر مثلا پلیری را جست و جو کنیم فقط گیمیر های ایرانی پیدا میکنه!!!

pb2005
22-01-2015, 15:34
**
رنج آی پی 185
دوست عزیز
چجوری میتونم تریس بگیرم؟

Behrouz_se60
22-01-2015, 15:48
مثلا:

tracert -d [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته باید بری command Dos واسه اینکار برو Start menu بعد run بعد cmd در آخر فرمان بالا تایپ کن.حالا آدرس هم عوض کن با آدرسی که بخواهی

Behrouz_se60
22-01-2015, 15:54
همین الان :

خب پس آدرس 10.143.255.202 مشکل داره.آی پی من 5.220 زمان اتصال

ARMANSTNT
22-01-2015, 15:58

سلام واسه منم دو سال این پیامو میداد رفتم مخابرات پرسیدم گفت از لحاظ سخت افزاری مشکل داره و مخابرات باید هزینه کنه واسه حل این مشکل
بعد دوسال یا بیشتر تازه چندروز پیش درستش کردن محله ی ما رو!
البته ما حدود 40تا امضا جمع کردیم مبنا بر درخواست ای دی اس ال وبه مخابرات محل دادیم که شاید فرجی بشه که ظاهرا شد!

ممنون دوست عزیز اخه قبلا نمیزد
منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد
الان اینجوری شده.برای خونه خودم مشکلی ندارم طرح 10 مگ دارم ولی برادرم نمیتونه بگیره قبلا ابن پیام براش نمیداد الان بعد از گذشت چند سال میخواد برای خونش adsl بگیره این پیام میده :n31:

hossein_0907
22-01-2015, 16:00
همین الان :

خب پس آدرس 10.143.255.202 مشکل داره.آی پی من 5.220 زمان اتصال

سلام دوست عزیز

شما کدوم منطقه اصفهان هستید ؟

دقیقا مشکل پکت لاس من هم روی لینک بین این روتر و روتر بعدیش هست.

Behrouz_se60
22-01-2015, 16:35
باغ دریاچه.مابین خ خاقانی و ترمینال زاینده رود.پیش شماره تلفن 3786 هست.از مرک استقلال.البته اول واگذاری اینترنت دنبال یک ADSL می گشتم که آدرس زیر پیدا کردم.

پیشماره 786 تو مرکز مخابرات استقلال هست.

یادم میاد اول واگذاری اینترنت رفته بودم اونحا مرکزش .پیش یک کارشناس فنی ، که تو پورت مخابراتی کار میکرد ، رفته بودم که چرا بهم اینترنت نمیدن بعد یارو رفت فهرست مشترک تلفن ، اسم صاحب خط گفت که به نام مادرم هست منم مطمئن شدم که ماله مرکز استقلال هست.

hossein_0907
22-01-2015, 16:53
آقای اصفهان وب تحویل بگیر
دستمون بهروز ساکن خود شهر اصفهانه و ایشون هم مسیرشون از 202. رد شده.

nini bad
22-01-2015, 16:57
باغ دریاچه.مابین خ خاقانی و ترمینال زاینده رود.پیش شماره تلفن 3786 هست.از مرک استقلال.البته اول واگذاری اینترنت دنبال یک ADSL می گشتم که آدرس زیر پیدا کردم.

پیشماره 786 تو مرکز مخابرات استقلال هست.

یادم میاد اول واگذاری اینترنت رفته بودم اونحا مرکزش .پیش یک کارشناس فنی ، که تو پورت مخابراتی کار میکرد ، رفته بودم که چرا بهم اینترنت نمیدن بعد یارو رفت فهرست مشترک تلفن ، اسم صاحب خط گفت که به نام مادرم هست منم مطمئن شدم که ماله مرکز استقلال هست.
بله دوست عزیز پیش شماره شما برای مرکز استقلال هست خطتون هم از نوع DLC است احتمالا پورت روی 3مگ بسته شده...

pb2005
22-01-2015, 17:38
مثلا:

tracert -d [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته باید بری command Dos واسه اینکار برو Start menu بعد run بعد cmd در آخر فرمان بالا تایپ کن.حالا آدرس هم عوض کن با آدرسی که بخواهی

دوستان عزیز اینم نتیجه Trace

مسیر منم از روتر 202 میگذره

رنج آی پی من :37.254

کسی میتونه کمکم کنه که مشکل افزایش پینگم بخاطر چیه ؟؟

دستور مشاهده پکت لاست رو هم اگه زحمتی نیست بگین تا مقدار پکت لاست رو هم بتونم ببینم
ممنون

zxzxcvcv
22-01-2015, 18:09
دوستان عزیز اینم نتیجه Trace

مسیر منم از روتر 202 میگذره

رنج آی پی من :37.254

کسی میتونه کمکم کنه که مشکل افزایش پینگم بخاطر چیه ؟؟

دستور مشاهده پکت لاست رو هم اگه زحمتی نیست بگین تا مقدار پکت لاست رو هم بتونم ببینم
ممنون
مسیر نته شما هنده که پینگش بالاست و بدر نمیخوره!
pathping -n google.com
یا برای سایت های داخلی :
pathping -n tabnak.ir

csssaeed
22-01-2015, 19:02
دوستان این طرح زرین یا طرح کوثر که مخابرات گذاشته و شبانه رو با 99 درصد تخفیف حساب میکنه جچوریه؟ یعنی شبا هر 100 گیگابایت دانلود فقط 1 گیگ حساب میشه؟
و شبا سرعت این طرحا رو روی چند محدود کردن؟
من تو شهرستانم و سرعتم در روز حدود 350 کیلوبایته به نظرتون طرح زرین رو بگیرم یا نه؟
اینجا کسی از مخابرات اصفهان سرویس نمیگیره که جواب ما رو بده؟

mrmmnb
22-01-2015, 19:41
طرح زرین که شبانش 99 درصد نیست 30 درصد هست
طرح حرفه ای ها دو تا زیر مجموعه داره که یکیش 90 درصد هست یکیش 99 درصد
طرح پاییزه هم کلا شبانش رایگان هست
===========
اما در مورد سرعت به دو عامل بستگی داره یکی نوع خطتت یکی شانست
اگه خطتت فیبر باشه نهایت خطتت رو روی 3 مگ میبندن حالا هر طرحی برداری یعنی 10 مگ هم بگیری 3 مگ بیشتر نمیدن مگر اینکه پیگیر باشی و بری شکایت کنی شاید شاید 5 رو بهت بدن خلاصه پیگیری و پارتی کلفت میخواد
ولی اگه فیبر نباشی اصولا اینجوری طرح ها رو میبندن:
زرین 3 تا 5 مگ
پاییزه 3 مگ (البته بستگی داره کدوم طرح رو برداری ولی مثلا طرح 2 مگ رو تا 3 مگ باز میزارن)
حرفه ای رو میبندن روی 10 مگ اگرم نبندن با یکم پیگیری برات روی 10 مگ میارن (مگر اینکه خیلی بدشانس باشی)
=============
در مورد سرعت شبانه هم کلا از این نظر مخابرات خیلی خوبه و محدود نمیکنه یعنی سرعتی که تو روز داری شب هم داری
============
در مورد 99 درصد هم اره اگه طرحی بگیری که اینجوری باشه اگه 100 گیگ دانلود کنی 1 گیگ ترافیک کم میکنه البته بهتره اینجوری بگم اگه 100 گیگ ترافیک مصرف کنی 1 گیگ از ترافیکت کم میکنه(چون ترافیک هم شامل اپلود هست و هم دانلود)

omniahd
22-01-2015, 20:25
دوستان اگه وقت کردین جواب سوال منم که تو صفحات قبل زدم رو جواب بدین. در مورد راه اندازیش بود

بینهایت سپاس

Behrouz_se60
22-01-2015, 20:30
یک نرم افزار پیدا کردم که خیلی عالی هست :

این مشابه تریس روت هست ولی به صورت آنلاین نشون میدهو از همه مهمتر نتایج بسیار سریع هستن

این نرم افزار اینطور که شنیدم میتونین مسیر داده ها را ردیابی کنید این آدرس از کدوم مسیر بین اللملی میره.

omniahd
22-01-2015, 20:32
دوستان اگه وقت کردین جواب سوال منم که تو صفحات قبل زدم رو جواب بدین. در مورد راه اندازیش بود

بینهایت سپاس

zxzxcvcv
22-01-2015, 20:39
دوستان من یه طرح یک ماهه ثبت نام کردم حالا منتظر رانژه شدن هستم. گفتن واسه تنظیمات باهاتون تماس میگیریم اما من مودم ندارم و میخام وقتی رانژه شد چند ساعت مودم دوستمو قرض کنم که اگه سرعت خوب بود بعدش برم مودم بخرم. حالا اگه اینا واسه وصل کردنشو تنظیمات تماس گرفتن چی بگم؟ خودم میتونم بعدا تنظیماتشو با کمک شما انجام بدم یا نه؟ تاحالا ای دی اس ال نداشتم، وایمکس داشتم که اونم دست دو خریدم خودشم فعال بود و اماده استفاده.
شما بهشون بگو لازم نیست برای تنظیم بیاید خودم بلدم کانفیگ کنم.احتمال زیاد چند تا بهونه میارن که مثلا اگر سرویست خراب شد دیگه به ما ربطی نداره و اینا.شما فقط ازشون یوزر نیم و پسورد رو بگیر.شما فعلا یوزر نیم پسورد رو بگیر کانفیگش هم ما کمک میکنیم

Behrouz_se60
22-01-2015, 20:43

تنطیمات وایمکس فرق می کنه اصلا نمیشه با adsl کار کرد از دوستت قرض بگیر.تنظیمات ساده ای داره.اگر یارو از مخابرات اومد بهش بگو که آیا ساخت کانشکشن pppeo کار میکنه یا نه.یعنی مودم به صورت بریدج (Bridge) باشه و کار کرد ، برسین به مرحله دوم که مودم اتوماتیک وصل بشه.چون نمیدونم اگر با کانشکن pppoe ساختی که میاد از مک آدرس ، Lan کامپیوترت یک اسکرین شات میگیره که در این صورت اتصال فقط با خود کامپیوترت امکان پذیره.باید اول با کانشکن pppoe وصل بشی تا مطمئن بشی که مخابرات مک آدرس ذخیره نکنه.
یک بار من مودم داشتم و مودم عوض کردم اصلا وصل نمیشد رفتم مخابرات درخواست ریست مک آدرس دادم.اگر گفت ذخیره نمیکنه خیالت راحت میتونی هر مودمی که داری به اینترنت وصل بشی

ESPSV
22-01-2015, 22:23
سرویس فوق حرفه ای 10 مگ
منتظر 20 مگ هستیم !
آی پی از رنج 37.255 هست .
اینترنت 3G همراه اول از این بهتره

Machid
22-01-2015, 22:35
سرویس 10 مگ دزدخانه

*سینا*
22-01-2015, 23:07
سلام
طبق اخبار به دست اومده دیتای اصفهان در حال عملیات برگردان هستن.
حالا این کار چه تاثیری روی عملکرد وضعیت اینترنت ما خواهد داشت خدا عالمه!!!
امیدوارم بهبودی حاصل بشه....

پ.ن. همچنان وضعیت داخلی اسف بار و وضعیت خارجی خوب رو به عالی!!!

pb2005
23-01-2015, 00:24
مسیر نته شما هنده که پینگش بالاست و بدر نمیخوره!
pathping -n google.com
یا برای سایت های داخلی :
pathping -n tabnak.ir

دوست عزیز ممنون بخاطر پاسخگوییتون

راهی هست که بشه اتصال به نت رو تغییر داد که پینگ بهتری داشته باشم؟؟

pb2005
23-01-2015, 00:30
سرویس فوق حرفه ای 10 مگ
منتظر 20 مگ هستیم !
آی پی از رنج 37.255 هست .
اینترنت 3G همراه اول از این بهتره

سرویس 10 مگ دزدخانه

این دوستمون که از اینترنت مخابرات نهایت دفاع رو میکرد کجاست ؟؟

مشخص شد که مشکل من تنها نیست و خیلی از دوستان مشکل دارن.

سرویس 10 مگ مخابرات مخصوص حرفه ای ها

رنج آی پی : 37.255

زنگ زدم پشتیبانی 2020 میگم افت سرعت و پینگ خیلی شدید میگن مشکل فنی داریم و معلوم نیست تا کی حل خواهد شد.

i!i!i!
23-01-2015, 01:00
امروز صبح اینترنت من وصل شد و تو اون مدتی که تستش کردم مشکلی نداشت ( البته پکت لاست داشت و اصلا نمی شد انلاین بازی کرد ) خط هم روی 10 مگ بسته شده بود و سرعت بد نبود ، ولی الان که نگاه کردم خط رو 2 مگ بسته شده و سرعت و پینگ هم افتضاح ، حالا نمیدونم مشکل از طرف مخابراته یا من ؟ البته صبح اس ان آر خط رو 20 و خورده ای بود الان اومده رو 9:n04: دیگه اینجوریش ُ ندیده بودم

hossein_0907
23-01-2015, 03:01
نه دوستان عزیز کلا حرفه این آقا اینه که چون نت من خوبه و من پکت لاس ندارم در نتیجه مخابرات اصفهان خوبه و پکت لاس نداره
خدا روشکر امروز چندتا دیگه از دوستان اومدن و گفتن مشکل پکت لاس و سرعت دارن.

esfahanweb
23-01-2015, 07:31
من دیشب دسترسی به نت نداشتم ولی گویا با توجه به دیگر نوشته ها دیشب مشکلات زیادی وجود داشته ولی الان که من تست میکنم سرعتم مشکلی ندارد
IP هم از 5.220

با IP از 37.255

king 2009
23-01-2015, 11:31
سلام دوستان.

برای حل مشکل قطعی های مکرر راه حلی پیدا کردین؟

مشکل از دی ان اس مضخرف مخابراته. من خودم چند تا دی ان اس تست کردم، ماله گوگل از همه بهتر جواب داد، خواستم تجربیات شما رو هم در این زمینه بدونم.

esfahanweb
23-01-2015, 13:35
این مشکل از طرف فیلترینگ است ؛ گاهی اوقات سرورهای فیلترینگ حتی DNS های گوگل را هم آلوده می کنند
من تا الان راه حلی برایش پیدا نکردم بجز استفاده از DNS های گمنام level3
مشخص نیست کی بروند سراغ این دوتا

سلام دوستان.

برای حل مشکل قطعی های مکرر راه حلی پیدا کردین؟

مشکل از دی ان اس مضخرف مخابراته. من خودم چند تا دی ان اس تست کردم، ماله گوگل از همه بهتر جواب داد، خواستم تجربیات شما رو هم در این زمینه بدونم.

pb2005
23-01-2015, 13:39
این مشکل از طرف فیلترینگ است ؛ گاهی اوقات سرورهای فیلترینگ حتی DNS های گوگل را هم آلوده می کنند
من تا الان راه حلی برایش پیدا نکردم بجز استفاده از DNS های گمنام level3
مشخص نیست کی بروند سراغ این دوتا

جناب esfahan web
این dns هارو به کارت شبکه سیستم وارد میکنید یا در تنظیمات wan مودم dns رو بصورت دستی میدین؟

esfahanweb
23-01-2015, 13:52
من همیشه DNS را به مودم میدهم

جناب esfahan web
این dns هارو به کارت شبکه سیستم وارد میکنید یا در تنظیمات wan مودم dns رو بصورت دستی میدین؟

pb2005
23-01-2015, 15:47
با سلام خدمت دوستان عزیز
از حدود یک هفته پیش تا الان قطعی نت من فوق العاده زیاد شد و افت سرعت هم خیلی شدید حدود دو سه ساعت در روز قطع
می خواستم ببینم بقیه دوستان هم این مشکل رو دارن؟

yunes-ir
23-01-2015, 17:19
سلام دوستان چند سوال دارم لطفا هر کی می دونه جواب بده..

اول اینکه خط ما فیبر نوری هست حدود 4 تا 5 سال مشترک مخابرات هستم تا چند ماه پیش پورتم مثل بقیه فیبر نوری ها روی 2 مگ بسته شده بود ولی بعدش 5 مگ بستند ولی از اون موقع تا به حال من که توی این چند سال اصلا قطعی نداشتم قطعی پیدا کردم روزی چندین بار به صورت چند دقیقه ای چراغ دیتا و چراغ Adsl خاموش میشه( مثل حالت ریست شدن مودم) و چند دقیقه بعد دوباره وصل میشه این اتفاق در روز بعضی مواقع هر چند ساعت یکبار می افته و رو به به شب بیشتر میشه ولی بعضی از روز ها اصلا خوبه و قطعی نیست!! به 2020 که زنگ می زنم می گه از سیم کشی داخلی نویز دارید ولی اصلا nsr خوبه و مثل قبل 35 و 24 هست و نویز ندارم..

سوال دومم اینکه من اوایل که طرح اعتباری حرفه ای اومده بود یه سه ماه گرفتم و دیگه تمدید نکردم تا چند هفته پیش می خواستم تمدید کنم گزینه تمدیدش بی رنگ بود و نمی شد تمدید کرد زنگ زدم 2020 گفت باید از اول از قسمت رزو ثبت نام کنی..من هم همین کار کردم و بعد از پرداخت انلاین پیام داد ""پرداخت شما انجام شد ولی به دلیل مشکل فنی ادامه عملیات ناموفق صورت گرفت و 2020 زنگ بزنید و یه کد رهگیری داد"" خلاصه ما چند هفته پیگر کاراش شدیم و چند بار مخابرات ردانی پور رفتم پرینت حسابم را بردم اونجا گفتن درست میشه ولی خبری نشد من هم دیگه قیدش زدم و پولم را خردند رفت..و از نوع رفتم حضوری مخابرات منطقه خودمون با با فیش و واریز به بانک برام دیروز یه سه ماه تمدید کرد..تا دیشب که سرعت شبانه دیدم حداکثر 200 کیلوبایت بود وخیلی نوسان دارم در حالی سرعت روزانه روی 5 مگ بود ...دیگه اعصاب برام نمونده...

حالا دوستانی که شبانه رایگان حرفه ای دارند مگه سرعت روزانه و شبانه یکی نبود؟؟ دیشب اینطور بوده یا همیشه همینطوره؟؟؟

pb2005
23-01-2015, 18:36
تست سرعت اینترنت 10 مگ مخابرات طرح مخصوص حرفه ای ها

همین الان مودم رو خاموش ، روشن کردم قبل از خاموش کردن تست سرعت و پینگ خیلی افتضاح بود ولی بعد از روشن کردن مجدد رنج آی پی از 37.255 به 5.221 تغییر کرد که هم وضعیت پینگ و هم سرعت عالی شد.

مسیر 5.221 مال کجاست ؟؟؟

Mr.Aras
24-01-2015, 09:50
با سلام خدمت دوستان عزیز
از حدود یک هفته پیش تا الان قطعی نت من فوق العاده زیاد شد و افت سرعت هم خیلی شدید حدود دو سه ساعت در روز قطع
می خواستم ببینم بقیه دوستان هم این مشکل رو دارن؟
بله، یک هفته ای هست که اینترنت من هم خود بخود چندبار در روز قطع و دوباره وصل میشه

csssaeed
24-01-2015, 11:19
دوستان مقدار vci و vpi چند هستش؟

pb2005
24-01-2015, 11:21
دوستان مقدار vci و vpi چند هستش؟
Vpi = 0

Vci = 35

csssaeed
24-01-2015, 11:38
برا سرویسهای کوتاه مدت مخصوص حرفه ای ها که شبانه رایگان داره یوزر و پسوورد جداس یا همونه و خودش از 2 شب با تخفیف 99 درصد حساب میکنه؟

pb2005
24-01-2015, 11:41
برا سرویسهای کوتاه مدت مخصوص حرفه ای ها که شبانه رایگان داره یوزر و پسوورد جداس یا همونه و خودش از 2 شب با تخفیف 99 درصد حساب میکنه؟
یوزرنیم و پسورد جدا نیست و در ساعت دو تا هفت با نود و نه درصد تخفیف حساب میکنه

omniahd
24-01-2015, 14:02
دوستان بامن تماس گرفتن که ادرستون رو بدین تا بیایم کارای نصبشو بکنیم منم گفتم فقط یوزر پس میخام گفتند کارت ملی رو ببربد مرکز استقلال تا بهتون یوزر بدن. حالا چندتا سوال

مدارک ثبت نامو به اسم خودم زدم اما شماره کارت ملی مادرمو زدم همون اول کار. حالا کارت ملی مادرو خودم ببرم مشکلی پیش نمیاد؟
و اینکه بعد از گرفتن یوزر پس میتونم به نت وصل شم؟
وسوم اینکه من ادرس استقلال رو بلد نیستم، بیزحمت یکی ادرسشو از سمت دروازه شیراز که مخام برم و برام بفرسته.+ ساعت کاری اونجا. من بهارستانم
تشکر پیشاپیش

bahram360
24-01-2015, 15:30
با سلام
دوستان من یه مدتی بود برای اینکه dns مخابرات خراب شده بود از dns گوگل در تنظیمات مودم استفاده میکردم.مودم هم گاهی اوقات قاطی میکرد و چند ساعتی نت قطع میشد.و گاهی اوقات هم موقعی که روشنش میکردم علامت e دور میومد.
حالا گذاشتم روی dns مخابرات مشکلی که نیست؟
شنیدم dns مخابرات ترافیک بیشتری مصرف میکند.آیا واقعیت دارد؟
مشکل dns مخابرات آیا به تازگی رفع شده؟

ارسال شده از LG-D724 با استفاده از تپاتالک 2

ratler
24-01-2015, 16:15
از دروازه شیراز مستقیم میای تا 4 راه مفتح اتوبان بصورت روگذر زیر گذر قبل از چراغ قرمز میپیچی سمت راست حدود 15 متر
تا 1.5 بعدظهر هستند
حدود 10متر قبل پیچ بانک سینا هست

erfandlx
24-01-2015, 21:40
مخابرات اصفهان سرویس حرفه ای 10 مگابیت

zxzxcvcv
24-01-2015, 21:51

از یه سرور توی اصفهان تست بگیر

pb2005
25-01-2015, 00:14

ی عکس از صفحه وضعیت مودمت بذار لطفا
تا جایی که من اطلاع دارم dslam اپلود بیش از یک مگ رو نمیتونه بده خیلی برام جالب این تست

POP_0098
25-01-2015, 00:18
من از بس زنگ زدم ۲۰۲۰ خسته شدم سرعت دانلود مثل قبله ولی این سرعت باز کردن پیج هست که خیلی امده پایین من ۳۰ ثانیه زمان میبره وب سایت ها که سرور اونها تو ایران هست را باز کنم و برایو ب سایت ها خارچ ایران راحت تر هست ولی ادم یاد ۱۰ سال قبل میافته دآیل اپ شده

از شما هم همینچوریه ؟؟؟؟

من فیبر نوری هستم سرعتم همان دو مگ هست ولی مشکل روی باز کردن صفحه لود صفحه ها هست

pb2005
25-01-2015, 00:21
من از بس زنگ زدم ۲۰۲۰ خسته شدم سرعت دانلود مثل قبله ولی این سرعت باز کردن پیج هست که خیلی امده پایین من ۳۰ ثانیه زمان میبره وب سایت ها که سرور اونها تو ایران هست را باز کنم و برایو ب سایت ها خارچ ایران راحت تر هست ولی ادم یاد ۱۰ سال قبل میافته دآیل اپ شده

از شما هم همینچوریه ؟؟؟؟

من فیبر نوری هستم سرعتم همان دو مگ هست ولی مشکل روی باز کردن صفحه لود صفحه ها هست
دقیقا منم مشکل شما رو دارم من خطم تا 10 مگ بازه سرعت پینگ بطور خیلی بدی بالا رفته الان 130 میلی ثانیه یا سرور های داخلی
به 2020 هم زنگ زدم فایده ای نداره کلا پشتیبانشون چیزی نمیدونه که بخواد کمک کنه

farshad0123
25-01-2015, 00:30
از یه سرور توی اصفهان تست بگیر

نمیشه آخه اسپوفر فقط سرور تهران و کرج داره اصلا شدنی نیست با اصفهان:n09:
اولا:اگر خط تلفنی خیلی کیفیتش خوب باشه فوقش تا آپلود 2500بکشه با مدولاسیون Annex M اینی که تو عکسه حداقل آپلودش 3500باید باشه که غیر ممکنه
ثانیا:با دان استریم 10240اصلا نمیشه سرعت9.37مگابیت گرفت

nini bad
25-01-2015, 00:31
بیشتر مشکلات اخیر اصفهان از جمله Packet loss افزایش پینگ و ناپایداری لینک بر میگرده به اختلال های فیلترینگ هوشمند که البته تا اوایل اسفند ادامه دار خواهد بود.

POP_0098
25-01-2015, 01:06
نمیدونم پول میدیم این چیز که اسمش اینترنت هست را میخریم که راحت باشیم من کارم با اینترنت هست قبلا طرح نامحدود داد گرفتم سرعت پایین می آمد حالا دیگه همان طرح را نمیدند به اجبار چون خطم فیبر نوری هست مخابرات هستم

بعضی از دوستان اون رگ اصفهانی دارند و ول کن این ارزانی مخابرات نیستند ازش رضایت دارند اخه معلومه خطشون فیبر نیست تا ۱۰ مگ باز هست من که فیبر هستم ۲ ساله گیز مخابرات افتادم از بس زنگ زدم همه مشناسند

تو عراق داعش از اینترنت برای همه کاری استفاده میکنه ما توا یران میخوایم یکم تفریح کنیم و اگر بشه بزارند پولی در بیاریم اینجوری میکنند

نمیدونم این پشتیبانی که فقط میتونه مک را ریست کنه به چه درد ما میخوره اگر هر مشکلی پیش بیاد اپل میگه مشکل از کاربر ما مشکلی نداریم

من امروز تست کردم خط رایتیل که گرفتم یک کارت ملی تو سایت رایتیل به جای کارت دانشجویی آپلود کرذه بودم

سرعتش تا ۲ مگ باز شده و سرعت وب گردی گوشیم از اینترنت طرح حرفه ای ها مخابرات از زمین تا اسمان فرق داره

اگر حجمش ارزان تر در می امد همان رایتیل میخریم حجم ها را استفاده میکردم همه جا هم دنبالم بود

انگار تا دو سه هفته اینترنت اینجوری هست تا فکر کنم ۲۲ بهمن دست آورد سانسوریگ جدید ار شاید پرده برداری کنند

ما را از شر علم تکنولوژی همه علوم اخ توف خارجی و چنگ استکبار و این اینترنت شیطانی نجات داده و به راه مستقیم هدایت کنند تا ما توبه کنیم دست از مسخره بازی برداریم و به غار های خود در کناره کوه صفحه بر گریدم مثل ادم زندگی کنیم

و بهشت ار از خود محروم نکرده و در دام این استکبار نیفتیم

csssaeed
25-01-2015, 11:20
دوستان من دیشب موقع دانلود شبانه وقتی با قند شکن وصل میشدم سرعتم بالای 900 کیلوبایت بود ولی بدون قند شکن دور و بر 450 تا 500 کیلوبایت.به نظر شما دلیل اصلیش چیه؟ به آی پی ربط داره یا DNS یا چیز دیگه؟

bahram360
25-01-2015, 12:00
با سلام
دوستان من یه مدتی بود برای اینکه dns مخابرات خراب شده بود از dns گوگل در تنظیمات مودم استفاده میکردم.مودم هم گاهی اوقات قاطی میکرد و چند ساعتی نت قطع میشد.و گاهی اوقات هم موقعی که روشنش میکردم علامت e دور میومد.
حالا گذاشتم روی dns مخابرات مشکلی که نیست؟
شنیدم dns مخابرات ترافیک بیشتری مصرف میکند.آیا واقعیت دارد؟
مشکل dns مخابرات آیا به تازگی رفع شده؟

کسی به سوال ما جواب نمیده

nini bad
25-01-2015, 12:27
کسی به سوال ما جواب نمیده

فعلا DNS مخابرات مشکل داره DNS بهتری هم وجود نداره که استفاده کنید... باید تا بهتر شدن وضعیت صبر کنید.

1376MAXIMUM
25-01-2015, 12:37
منم اومدم وصل شد اینم اولین تستم از اینترنت مخابرات مرکز شهید قندی یه سوال هم دارم کجا میتونم ببینم چقدر حجم دارم و .... هر چی زدم دیدم میگه یوزر و پس غلطه گفتم نکنه اشتباه میرم این طوری میشه

nini bad
25-01-2015, 13:17
منم اومدم وصل شد اینم اولین تستم از اینترنت مخابرات مرکز شهید قندی یه سوال هم دارم کجا میتونم ببینم چقدر حجم دارم و .... هر چی زدم دیدم میگه یوزر و پس غلطه گفتم نکنه اشتباه میرم این طوری میشه

یوزر پسورد ورود به سامانه را از 2020 بگیرید.

k1ozil
25-01-2015, 14:51
دوستان میشه روی خود مودم وی پی ان l2tp یا pptp ست کرد؟ مودم هم 2730u

zxzxcvcv
25-01-2015, 15:28
نمیشه آخه اسپوفر فقط سرور تهران و کرج داره اصلا شدنی نیست با اصفهان:n09:
اولا:اگر خط تلفنی خیلی کیفیتش خوب باشه فوقش تا آپلود 2500بکشه با مدولاسیون Annex M اینی که تو عکسه حداقل آپلودش 3500باید باشه که غیر ممکنه
ثانیا:با دان استریم 10240اصلا نمیشه سرعت9.37مگابیت گرفت
نه اتفاقا همه ی سرور ها رو داره.
دلیل اینکه بهش گفتم با یک سرور توی اصفهان بگیره اینه که بعضی سرور ها که تو تهران هستند سرعت رو الکی بیشتر نشون میدن.فایل اسپید تستشون سایزش کمه برای همین یهو سرعت تا 12 مگ هم میره بعضی وقت ها با این سرور ها.قبلا یه سرور بود از homatelecom که اینطوری بود

1376MAXIMUM
25-01-2015, 15:40
ظهر ها همیشه سرعت میاد پایین؟

ESPSV
25-01-2015, 16:19
ظهر ها همیشه سرعت میاد پایین؟

دوست عزیز
منم شهید قندی هستم (البته مرکزش) . شما بی زحمت ساعت 9 شب به بعد
یه تست بکنین . برای من داغون میشه. پینگ نزدیک 450 با سرعت دانلود حدودا 200
بله . سرعت همیشه میاد پایین که بجز برای یک نفر برای بقیه داغونه

pb2005
25-01-2015, 16:23
دوست عزیز
مشکل افت سرعت و افزایش پینگ کلا خیلی عادی شده و منم این مشکل رو دارم کلا از صبح تا حدود 12 اینترنت خوبه و مشکلی نیست بعدش دیگه اعصاب خورد کن میشه
به پشتیبانی هم که زنگ میزنم بهم میگه قطعی ارتباط دارین پسورد دسترسی به سرویس رو عوض کنید و دوباره مودم رو کانفیگ کنید [emoji23]

1376MAXIMUM
25-01-2015, 17:40
دوست عزیز
چشم ساعت ۹ به بعد هم یک تست میگیرم
پینگ منم بالا بود حدود۴۰۰ و سرعت دانلود هم میاد رو ۳۷۰ ظهر ولی اون تستی که گذاشتم اون اول خیلی خوب بود و نوسان هم حدود ۱۰-۲۰ کیلو بود
اینم وضعیت الانم
بد نیست فکر کنم حدود ۲-۳ ساعت افت سرعت هست درسته؟

ESPSV
25-01-2015, 17:54
پینگ منم بالا بود حدود۴۰۰ و سرعت دانلود هم میاد رو ۳۷۰ ظهر ولی اون تستی که گذاشتم اون اول خیلی خوب بود و نوسان هم حدود ۱۰-۲۰ کیلو بود
اینم وضعیت الانم

درود
از ظهر به بعد شروع میکنه افت کردن
شما هم تست از سرور خارجی بگیرین مثل انگلستان
سرور داخلی سرعتش بالا باشه ارزشی نداره
نهایت افت عصر به بعد هست که دیگه سایتم برای من بزور باز میکنه

pb2005
25-01-2015, 17:56
اینم وضعیت الانم
اگه امکانش هست برات ی عکس از صفحه استاتوس مودمت بذار
ممنون

1376MAXIMUM
25-01-2015, 18:29
اگه امکانش هست برات ی عکس از صفحه استاتوس مودمت بذار
ممنون
اقا تست سرعت داخلی اینه خارجی دیگه روم نشد بگیرم
اینم استاتوس مودم
ولی در کمال کندی برای اینترنت گردی خوبه دانلود داشته باشیم بیچاره ایم
پشتیبانی هم گفت که مال ساعت اوج مصرفه برای همین این طوری میشه بعد اول خواست دست به سرمون کنه نشد گفت حالا خطتون رو ریست میکنم ببینید بهتر میشه یا نه(اخرش کرده نه؟) گفت بین ۱۰ تا ۲ مگ هست

pb2005
25-01-2015, 23:04
اقا تست سرعت داخلی اینه خارجی دیگه روم نشد بگیرم
اینم استاتوس مودم
ولی در کمال کندی برای اینترنت گردی خوبه دانلود داشته باشیم بیچاره ایم
پشتیبانی هم گفت که مال ساعت اوج مصرفه برای همین این طوری میشه بعد اول خواست دست به سرمون کنه نشد گفت حالا خطتون رو ریست میکنم ببینید بهتر میشه یا نه(اخرش کرده نه؟) گفت بین ۱۰ تا ۲ مگ هست

خیلی برام تست سرعتت جالبه آپلود خطت روی 512 بسته شده ولی سرعت آپلودی که تست گرفتی 1 مگابیت!!!

کسی از دوستان دلیلش رو میدونه چرا این اتفاق میوفته؟؟؟؟؟

pb2005
25-01-2015, 23:06
سرویس 10 مگ افتضاح شرکت مخابرات

واقعا کاش میتونستم ISP رو تغییر بدم

خطم تا ده مگ بازه ولی جز دو یا سه ساعت صبح بقیه ساعت ها یا قطع یا پینگ و سرعت افتضاح!!

tavassoli.farfani
26-01-2015, 12:08
سلام خدمت همه
بعد از یه ماه غیبت دوباره اومدم
اما خب،پیاماتون را خوندم
مخابرات این چند وقته خیلی مشکل داشت من قبول دارم
البته خب دارن کارای زیرساختی انجام میدن که به بهبود شبکه خیلی کمک میکنه
در مورد اون روتر که دوستان گفتند بگم
اگه من به قطعیت گفتم روتر مرزیه اشتباه کردم
دوستون آقای esfahanweb حرف درستی زدن،ما مکان دقیق روترها را نمیدونیم منم از روی تریس گفتم که احتمالا مرزیه
دوستان اینم بگم که تو پشتیبانی ما دسترسی به هیچی نداریم و همه حرفایی که میزنیم از روی تجربه هستش
پشتیبانی هم ان شاالله بهتر میشه،افزایش نیرو داشتیم،زمان انتظار خیلی کمتر میشه و ان شاالله پاسخگویی بهتر میشه
در مورد آقای esfahanweb بگم که از روی نوشته هاشون و مکان تست هاشون بگم که بله ایشون مخابراتی هستند و یه واحد جدید تو مخابرات راه اندازی شده که ایشون تو اون واحد مشغولن و تقریبا در همه ی امور اینترنت مخابرات دستی دارند و چرا کتمان میکنند نمیدونم
من به عنوان یه پاسخگو از این نوع سرویس دهی از همتون معذرت خواهی میکنم.
متاسفانه هیچ کاری از دستم بر نمیاد که براتون انجام بدم ولی اگه پیشنهادی یا انتقادی دارید تا جایی که بتونم فقط خودما تو اون مورد خاص با نظر شما هماهنگ میکنم و به دوستان دیگم هم نظر شما را انتقال میدم

من در مورد اون روتر هم به واحدهای مربوطه ارجاع دادم ولی چرا تغییری داده نشده را نمیدونم

دوستان یه خواهش هم ازتون دارم
لطفا وقتی حضوری مراجعه میکنید نگید توسلی تو فروم اینترنتی اینا گفته،دلیلش که واضحه و نیازی به گفتن من نیست
بازم تشکر از نظرهاتون

pb2005
26-01-2015, 12:13
سلام خدمت همه
اما خب،پیاماتون را خوندم
دوستون آقای esfahanweb حرف درستی زدن،ما مکان دقیق روترها را نمیدونیم منم از روی تریس گفتم که احتمالا مرزیه
دوستان اینم بگم که تو پشتیبانی ما دسترسی به هیچی نداریم و همه حرفایی که میزنیم از روی تجربه هستش
پشتیبانی هم ان شاالله بهتر میشه،افزایش نیرو داشتیم،زمان انتظار خیلی کمتر میشه و ان شاالله پاسخگویی بهتر میشه
در مورد آقای esfahanweb بگم که از روی نوشته هاشون و مکان تست هاشون بگم که بله ایشون مخابراتی هستند و یه واحد جدید تو مخابرات راه اندازی شده که ایشون تو اون واحد مشغولن و تقریبا در همه ی امور اینترنت مخابرات دستی دارند و چرا کتمان میکنند نمیدونم
متاسفانه هیچ کاری از دستم بر نمیاد که براتون انجام بدم ولی اگه پیشنهادی یا انتقادی دارید تا جایی که بتونم فقط خودما تو اون مورد خاص با نظر شما هماهنگ میکنم و به دوستان دیگم هم نظر شما را انتقال میدم

من در مورد اون روتر هم به واحدهای مربوطه ارجاع دادم ولی چرا تغییری داده نشده را نمیدونم

لطفا وقتی حضوری مراجعه میکنید نگید توسلی تو فروم اینترنتی اینا گفته،دلیلش که واضحه و نیازی به گفتن من نیست
بازم تشکر از نظرهاتون
جناب توسلی ممنون از پاسخگویی شما

فقط ی سوال این مشکلات مشخص نیست تا کی ادامه داره؟

tavassoli.farfani
26-01-2015, 12:19
جناب توسلی ممنون از پاسخگویی شما

فقط ی سوال این مشکلات مشخص نیست تا کی ادامه داره؟
متاسفانه همونجوری که گفتم ما هیچ اطلاعی نداریم
ولی اینقدر بگم که مسوولین مشکلات را میدونند و سعی دارند مشکلاتا هر چه سریعتر برطرف کنند.
خریدهای جدیدی هم از تجهیزات داشتند که هم مشکلات کلی را حل میکنه و هم مشکلات مربوط به حطوط فیبر نوری را حل میکنه
نمونش را مشترکین مرکز استقلال میتونند متوجه بشند
اگه ریت خط رو چک کنند میبینند که تغییراتی ایجاد شده

omniahd
26-01-2015, 12:42
من رفتم مرکز استقلال یوزر پس بهم دادن
مودمم تا یک ساعت دیگه ممکنه برسه. بلد نیستم راه اندازی کنمش یکی بهم توضیح میده بصورت مبتدیانه؟
راستی من به خانمه گفتم خطم فیبر نوری رو چند بستینش؟ گفت تمام فیبرا رو یک مگه و بیشتر نمیشه؟ طرحم ده مگه حالا این راست میگه؟ من میخام حداقل دو مگ باشه.

nini bad
26-01-2015, 12:47
من رفتم مرکز استقلال یوزر پس بهم دادن
مودمم تا یک ساعت دیگه ممکنه برسه. بلد نیستم راه اندازی کنمش یکی بهم توضیح میده بصورت مبتدیانه؟
راستی من به خانمه گفتم خطم فیبر نوری رو چند بستینش؟ گفت تمام فیبرا رو یک مگه و بیشتر نمیشه؟ طرحم ده مگه حالا این راست میگه؟ من میخام حداقل دو مگ باشه.

مودم را همان شخصی که میاره بگو برات کانفیگ کنه کاره خودت را راحت کن...
اون خانم اشتباه گفته پورت فیبر نوری تا 2مگ بسته میشه شاید...

omniahd
26-01-2015, 12:50
مودم را همان شخصی که میاره بگو برات کانفیگ کنه کاره خودت را راحت کن...
اون خانم اشتباه گفته پورت فیبر نوری تا 2مگ بسته میشه شاید...

کسی نمیاره خودم میرم بیارم
کسی هم نزدیکم نیست بلد باشه!

1376MAXIMUM
26-01-2015, 12:54
سلام خدمت همه
اما خب،پیاماتون را خوندم

بازم تشکر از نظرهاتون
این افت سرعت شبانه و تو اوج مصرف رو هم فکری براش کردن؟ خیلی بده یه اپ دیت۳۰ مگی از بازار میخواستم بکنم ۴ بار قطع شد بعد ولش کردم تا صبح ساعت ۵-۶ زدم انجام شد

tavassoli.farfani
26-01-2015, 13:02
این افت سرعت شبانه و تو اوج مصرف رو هم فکری براش کردن؟ خیلی بده یه اپ دیت۳۰ مگی از بازار میخواستم بکنم ۴ بار قطع شد بعد ولش کردم تا صبح ساعت ۵-۶ زدم انجام شد
بله اینا مطمعنم
دارن پهنای باند اضافه میکنند
اگه از زیر ساخت مشکل حل نشد از شرکت های پپ دیگه میگیرند

nini bad
26-01-2015, 13:33
کسی نمیاره خودم میرم بیارم
کسی هم نزدیکم نیست بلد باشه!
پس هر وقت مودم گرفتید بگو بچه ها اینجا کمک میکنند...

zxzxcvcv
26-01-2015, 14:40
خیلی برام تست سرعتت جالبه آپلود خطت روی 512 بسته شده ولی سرعت آپلودی که تست گرفتی 1 مگابیت!!!

کسی از دوستان دلیلش رو میدونه چرا این اتفاق میوفته؟؟؟؟؟
با وایفای اگر اسپید تست بگیری با گوشی سرعت آپلود رو بالاتر نشون میده
اینم تست سرعت من.سرعت آپلود خیلی افت کرده!

PLAΨMID
26-01-2015, 17:53
سلام دوستان
من امروز طرح حرفه ایها رو فعال کردم
ولی الان 2 تا طرح دارم .
زرین و حرفه ای ها .
چطور مطمئن شم فقط از طرح حرفه ای ها استفاده میشه ؟
میخوام زرین غیر فعال شه .
با تشکر . . .

pb2005
26-01-2015, 17:57
سلام دوستان
من امروز طرح حرفه ایها رو فعال کردم
ولی الان 2 تا طرح دارم .
زرین و حرفه ای ها .
چطور مطمئن شم فقط از طرح حرفه ای ها استفاده میشه ؟
میخوام زرین غیر فعال شه .
با تشکر . . .
خب طرح جدید حرفه ای ها که فعال کردی یوزرنیم و پسوردت فرق میکنه که باید مودم رو با یوزرنیم و پسورد طرح حرفه ای ها کانفیگ کنی
برای غیر فعال کردن زرین ها باید بریم مخابرات منطقتون و فرم پر کنی تا برات غیرفعال کنن

PLAΨMID
26-01-2015, 18:12
خب طرح جدید حرفه ای ها که فعال کردی یوزرنیم و پسوردت فرق میکنه که باید مودم رو با یوزرنیم و پسورد طرح حرفه ای ها کانفیگ کنی
برای غیر فعال کردن زرین ها باید بریم مخابرات منطقتون و فرم پر کنی تا برات غیرفعال کنن

ممنون .
سایت مودمم رو نمیدونم بدبختانه !!!!

1376MAXIMUM
26-01-2015, 18:21
ممنون .
سایت مودمم رو نمیدونم بدبختانه !!!!
۱۹۲.۱۶۸.۱.۱
رو بزن بعد ازت یوزر و پس میخواهد معمولا جفتش ادمین هست

hossein_0907
26-01-2015, 18:56
آقای توسلی خواهشا اگه میتونید این مشکل پکت لاس را با جدیت بیشتر پیگیری کنید آخه الان تفریبا این مشکل فقط ساعت 5 تا 8 صبح برای من وجود نداره و حدود 2 ماهی هم میشه این مشکل سرجای خودش هست. شرکتای دیگه یه مشکل کلی که داشته باشند تهایتا تا 2 3 هفته حل میشه.
نمونش همین شاتل که تو هفته گذشته تو مرکز بزرگمهر مشکل پینگ پیدا کرده بود و گفتند نهایتا تا 5 و 6 بهمن حل میشه که اینجور که دوستم میگفت حل شده است !!!!

infernal704
26-01-2015, 20:19
بله اینا مطمعنم
دارن پهنای باند اضافه میکنند
اگه از زیر ساخت مشکل حل نشد از شرکت های پپ دیگه میگیرند

ببخشید اگه سوالم تکراریه . اما وضعیت این خطوط فیبر نوری کی تغییر میکنه ؟؟؟ خیلی بی انصافیه مایی که خطمون فیبر نوریه داریم اندازه بقیه هزینه میکنیم اما بقیه 10 مگ دارن کسایی که فیبر نوری دارن 2 مگ !!!

1376MAXIMUM
26-01-2015, 20:25
ببخشید اگه سوالم تکراریه . اما وضعیت این خطوط فیبر نوری کی تغییر میکنه ؟؟؟ خیلی بی انصافیه مایی که خطمون فیبر نوریه داریم اندازه بقیه هزینه میکنیم اما بقیه 10 مگ دارن کسایی که فیبر نوری دارن 2 مگ !!!
من ۱۰ مگ دارم برو تست هایی که گرفتم رو ببین هیچ فرقی با ۲ مگ نداره تازه کم تر هم هست فقط صبح های زود و تو ساعت های اداری که بچه ها مدرسه هستن و همه سرکار و .... به حدود ۹ مگ میرسه اما درست میگید باید تغییر کنه وضعیت در حق شما بی انصافی میشه

i!i!i!
26-01-2015, 21:09
دوستان دیتا ریت خود به خود میتونه نسبت به کیفیت خط تغییر کنه ؟ من خطم یکی دو روز اولی که نتم وصل شد رو 10 مگ بود و ریت دانلود تا 1مگابایت هم میرفت ولی الان دیتا ریت خطم اومده رو 2 مگ و پشتیبانی میگه نسبت به اس ان آر خط پایین و بالا میره ؛ قبلا با ای اس پی های دیگه مشکلی نداشتم و تا 16 مگ هم خط میکشید ولی الان با مخابرات اس ان آر خط نصف شده

omniahd
26-01-2015, 21:44
دوستان کمک
من تازه یه مودم تی پی لینک کارکرده خریدم اومدم زدم به خط دیدم بدون هیچ یوزری وصل شد اما سرعتش رو 40 کیلوبایت بود ، رفتم تو تنظیمات مودم دیدم یوزر پس صاحب قبلیش روش بود منم اومدم مال خودمو واردش کردم بعد خاموش روشنش که کردم دیگه چراغ اینترنتش روشن نمیشه. چیکار کنم یکی یادم بده!
راستی من طرحم ده مگ خطم فیبر نوری پس چرا سرعتش بین 20 تا 40 کیلو بایت بود؟ اینجوری باشه که هیچی اصلا. ممکنه بخاطر اینکه یوزر خودم نبود باشه؟
من الان باوایمکس ان هستم و منتظر محبت دوستان

pb2005
26-01-2015, 21:51
دوستان دیتا ریت خود به خود میتونه نسبت به کیفیت خط تغییر کنه ؟ من خطم یکی دو روز اولی که نتم وصل شد رو 10 مگ بود و ریت دانلود تا 1مگابایت هم میرفت ولی الان دیتا ریت خطم اومده رو 2 مگ و پشتیبانی میگه نسبت به اس ان آر خط پایین و بالا میره ؛ قبلا با ای اس پی های دیگه مشکلی نداشتم و تا 16 مگ هم خط میکشید ولی الان با مخابرات اس ان آر خط نصف شده
بله دوست عزیز دیتا ریت نسبت به snr تغییر میکنه
اگه میتونی ی عکس از استاتوس مودمت بذار تا دقیق تر بهت بگم

pb2005
26-01-2015, 21:53
دوستان کمک
من تازه یه مودم تی پی لینک کارکرده خریدم اومدم زدم به خط دیدم بدون هیچ یوزری وصل شد اما سرعتش رو 40 کیلوبایت بود ، رفتم تو تنظیمات مودم دیدم یوزر پس صاحب قبلیش روش بود منم اومدم مال خودمو واردش کردم بعد خاموش روشنش که کردم دیگه چراغ اینترنتش روشن نمیشه. چیکار کنم یکی یادم بده!
راستی من طرحم ده مگ خطم فیبر نوری پس چرا سرعتش بین 20 تا 40 کیلو بایت بود؟ اینجوری باشه که هیچی اصلا. ممکنه بخاطر اینکه یوزر خودم نبود باشه؟
من الان باوایمکس ان هستم و منتظر محبت دوستان
یوزرنیم و پسورد رو درست وارد کردی دوست عزیز؟
سرعت خیلی افتضاح من خطم رو ده مگ بستس ولی الان صد کیلو دانلود بیشتر ندارم
شما خطت فیبر فکر نمیکنم بتونن رو ده مگ ببندن فکر کنم دو یا سه مگ بسته بشه

omniahd
26-01-2015, 21:56
یوزرنیم و پسورد رو درست وارد کردی دوست عزیز؟
سرعت خیلی افتضاح من خطم رو ده مگ بستس ولی الان صد کیلو دانلود بیشتر ندارم
شما خطت فیبر فکر نمیکنم بتونن رو ده مگ ببندن فکر کنم دو یا سه مگ بسته بشه

بابا بخدا من به دو مگ راضیم اما این 20 کیلو بود.
اره درسته ، دوبارم زدم اما چراغش روشن نمیشه. مودمو یه بار ریست کنم با پشتش؟

pb2005
26-01-2015, 21:58
بابا بخدا من به دو مگ راضیم اما این 20 کیلو بود.
اره درسته ، دوبارم زدم اما چراغش روشن نمیشه. مودمو یه بار ریست کنم با پشتش؟
اگه میتونی ی عکس از صفحه تنظیمات بذار ببینم دیگه موردی نداره
Vpi و vci رو درست وارد کردی

omniahd
26-01-2015, 22:00
اگه میتونی ی عکس از صفحه تنظیمات بذار ببینم دیگه موردی نداره
Vpi و vci رو درست وارد کردی

اینایی که گفتیرو نمیدونم. الان اپلود میکنم

i!i!i!
26-01-2015, 22:11
بله دوست عزیز دیتا ریت نسبت به snr تغییر میکنه
اگه میتونی ی عکس از استاتوس مودمت بذار تا دقیق تر بهت بگم

نمیدونستم خودکار تغییر میکنه ، ای اس پی های قبلی وقتی میخواستم سرعتم رو رو یه مقدار دیگه ای بذارن پشتیبانی با آزمون و خطا به اون مقدار میرسید ، مثلا 10 جواب نمیداد میذاشت رو 4 ؛ اتوماتیک تغییر نمیکرد (البته رو یه خط دیگه که اس ان آر حدود 8 داشت)
همونطور که مشخصه عکس اول واسه اون یکی دو روزه اوله و عکس دومی وضعیت کنونی ، تا حالا سابقه نداشته کیفیت خط اینقدر پایین بیاد

omniahd
26-01-2015, 22:13
اینم 7تا عکس

tavassoli.farfani
26-01-2015, 22:15
ببینید زمان گفتن تو مخابرات دروغ محظه
هر کی زمان گفت دروغ گو هست.
اما مخابرات الان اکثر فکرش روی فیبره چون تا چند وقت دیگه خیلی جاهای دیگه هم فیبر میشه و اگه فکر نکنند مشکل ساز میشه

omniahd
26-01-2015, 22:27
اقایون کمک من 4 چشمی منتظر راهنمایی دوستان هستم!

pb2005
26-01-2015, 22:28
اینم 7تا عکس

شما برو داخل interface setup
سر برگ internet رو باز کن
قسمت virtual circuit ، رو روی PVC2 بذار و ی عکس برام بگیر تا بقیش رو بگم بهت

omniahd
26-01-2015, 22:37
تو دوتا عکس جاش کردم
بفرمایید

pb2005
26-01-2015, 22:42
[QUOTE=omniahd;8529508]تو دوتا عکس جاش کردم
بفرمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE

تنظیماتت کاملا درست و هیچ مشکلی نداره

فقط دقت کن پسورد رو درست وارد کرده باشی

اگه بازم دیدی نشد مودم رو از قسمت maintenance میتونی factory reset کنی

این کارو بکن و بگووو تا برای کانفیگش کمکت کنم که از اول کانفیگ کنی

شما که نت وایمکس داری نرم افزار TEAm viewer رو نصب کنم تا خودم برات کانفیگ کنم

omniahd
26-01-2015, 22:50
داداش یه نگاه به این عکس بنداز ببین درسته همیه چی؟
صبح یوزرمو از استقلال گرفتم

pb2005
26-01-2015, 22:51
داداش یه نگاه به این عکس بنداز ببین درسته همیه چی؟
صبح یوزرمو از استقلال گرفتم

دوست عزیز سرویست رو هنوز برات فعال نکردن

وقتی اون تیک قرمز ،سبز شد تازه سرویس فعال میشه عزیز

ی گزینه وصل سرویس اون پایین داری با اون امتحان کن ببین وصل میشه یا نه

omniahd
26-01-2015, 22:54
ای بابا مودموریست کردم که!
دلیلش چیه پس چرا زنگ زدن گفتن بیا یوزر بگیر؟
چیکار کنم؟

pb2005
26-01-2015, 22:56
ای بابا مودموریست کردم که!
دلیلش چیه پس چرا زنگ زدن گفتن بیا یوزر بگیر؟
چیکار کنم؟

عیب نداره شما وایمکس داری اول با اون گزینه وصل سرویس که در سمت چپ سامانه کاربری هست ببین وصل میشه یا نه؟؟؟

مودم رو من کمکت میکنم کانفیگ میکنیم دوباره مشکلی نداره

omniahd
26-01-2015, 23:06
سایت سامانه باز نمیشه که وصل سریع و بزنم اما قبلا با وایمکس وارد میشدم زدم روش بازم نشد
شرمنده درگیر من شدی داداش

omniahd
26-01-2015, 23:09
الان باز باوایمکس واردش شدم زدم روش گفت باموفقیت انجام شد اما اتفاقی نیفتاد منم زدم رو انصراف تاپنجرش بره. هنوز مثلثه

pb2005
26-01-2015, 23:10
سایت سامانه باز نمیشه که وصل سریع و بزنم اما قبلا با وایمکس وارد میشدم زدم روش بازم نشد
شرمنده درگیر من شدی داداش

اگه بت زدن اون گزینه وصل نتونستی وصل کنی تنها راهش اینه به پشتیبانی زنگ بزن که البته فکر کنم باید بری مرکز استقلاا تا کارت حل بشه

مودم رو خواستی دوباره کانفیگ کنی بگووو تا کمکت کنم

دشمنت شرمنده

omniahd
26-01-2015, 23:15
حتما مزاحمت میشم. خیلی کمک کردی

omniahd
26-01-2015, 23:37
این مشکل هیچی حالا یه مشکل جدید
وقتی مودم به خط وصله اصلا نمیشه باتلفن حرف بزنی همش نویزه و صدای خش خش و برفکی تو همون لحظه چراغ اتصال مودم به خط هم خاموش میشه.
بدبخت شدم اره؟

pb2005
26-01-2015, 23:42
این مشکل هیچی حالا یه مشکل جدید
وقتی مودم به خط وصله اصلا نمیشه باتلفن حرف بزنی همش نویزه و صدای خش خش و برفکی تو همون لحظه چراغ اتصال مودم به خط هم خاموش میشه.
بدبخت شدم اره؟

نه داداش این مشکل اصلا موضوع مهمی نیست و بخاطر نبودن اسپیلیتر (نویز گیر جدا کننده سیکنال صدا از دیتا )سر راه تلفن

اگه ی اسپیلتر جدا داری سر راه تلفنت بذار وگرنه اسپیلیتر رو از سر راه مودم باز کن و سر راه تلفن بذار مشکلت حل میشه

فقط حتما بعدا برای مودمت هم ی اسپیلیتر بخر

omniahd
26-01-2015, 23:54
ایول ایول نصب کردم رو تلفن درست شد
خیلی خیلی ترسیدم
گفتن براتون فعال نکردن و دوباره باید برید استقلال
خدایی این همه راه و از بهارستان با اتوبوس و بدبختی چرا باید دوباره برم

pb2005
26-01-2015, 23:59
ایول ایول نصب کردم رو تلفن درست شد
خیلی خیلی ترسیدم
گفتن براتون فعال نکردن و دوباره باید برید استقلال
خدایی این همه راه و از بهارستان با اتوبوس و بدبختی چرا باید دوباره برم

ولی داداش سعی کن ی اسپیلیتر برای مودمت بخری که احیانا نویز خطتت بالا نره

راستی نویز خطت هم چک کن که مشکلی نداشته باشه

چاره ای نیست باید بری دیگه انشالله فردا درست میشه صبح برو که بتونی توی صبح و ظهر که سرعت خوبه استفاده کنی بعد از ظهرها و شب ها سرعت داغون میشه

omniahd
27-01-2015, 00:02
من فقط واسه دانلود شبانه گرفتمش. یعنی شبانه پر؟ بابا مبین نت که اینقد داغونه شبانش با روزاش یکیه برامن. تازه سرویسم 128 اما در عمل یک مگه!

pb2005
27-01-2015, 00:05
من فقط واسه دانلود شبانه گرفتمش. یعنی شبانه پر؟ بابا مبین نت که اینقد داغونه شبانش با روزاش یکیه برامن. تازه سرویسم 128 اما در عمل یک مگه!

نه عزیزم شبانش خوبه من سه شب پیش از ساعت 2 تا 7 حدود 17 گیگ دانلود کردم بدون هیچ مشکلی

شب و بعد از ظهر که میگم منظورم تا حدود ساعت دوازده یا یک که مردم از نت استفاده میکنن

از الان اروم اروم خوب میشه

البته بستگی به مرکز مخابراتی و شلوغی و خلوتی مرکز هم داره

اینم تست سرعت همین الان.

omniahd
27-01-2015, 00:12
ایول . رفیق یک دنیا ممنون، شادمون کردی.
بریم اسلیپ کنیم که فردا باید بریم دنبال کاراش. تو امتحانات دانشگاهم هست پسفردا امتحانه!

شب بخیر مای فرند.

1376MAXIMUM
27-01-2015, 00:13
امشب من سرعتم ساعت هایی که افت داشت کم بود نسبت به دیروز دیروز عصر به بعد خیلی بد شد امشب خیلی هم بد نبود و ساعتی که اعصاب خورد کن باشه نداشتم ساعت حدود ۱۰ که تست گرفتم پهنای باند کامل داشتم

pb2005
27-01-2015, 00:15
امشب من سرعتم ساعت هایی که افت داشت کم بود نسبت به دیروز دیروز عصر به بعد خیلی بد شد امشب خیلی هم بد نبود و ساعتی که اعصاب خورد کن باشه نداشتم ساعت حدود ۱۰ که تست گرفتم پهنای باند کامل داشتم

دقیقا منم مثل شما بودم نت امشب خیلی بهتر از دیشب بود

وای دیشب کلا یاد دایال آپ افتاده بودم هر سایتی می خواستم باز کنم نمیشد ولی خداروشکر امشب بهتر بود امید وارم همینجور بهتر بودنش ادامه داشته باشه

csssaeed
27-01-2015, 06:17
دوستان من شبا وقتی با مودم وایرلس وصل میشم سرعتم به حداکثر نمیرسه اما با مودم معمولی حداکثر میشه.هر دو مودم هم tp-link هستن.وقتی با مودم وایرلس وصل میشم اگه از قند شکن استفاده کنم سرعت حداکثره.به نظرتون ایراد کار کجاست؟

در ضمن مطمئنم خودم تنها دارم از وایرلس استفاده میکنم و کسی ازم دزدی نمیکنه.

pb2005
27-01-2015, 22:00
سلام به همه دوستان

امشب وضع نت شما چطوره؟

نت من که امروز پنج شش ساعتی قطع بود و الانم خیلی داغون اوضاع

ESPSV
27-01-2015, 22:51
برای من که امشب مثل همیشه داغونه
حتی سایت اسپید تست باز نمیشه که تست بگیرم
تایم اوت زیاد با پینگ بالای 450
افتضاح تر از اینترنت مخابرات ندیدم تا الان
سرعت دانلودم از سایتهای داخای بزور به 250 میرسه
سرویس 10 مگ فوق حرفه ای !!

pb2005
27-01-2015, 22:53
برای من که امشب مثل همیشه داغونه
حتی سایت اسپید تست باز نمیشه که تست بگیرم
تایم اوت زیاد با پینگ بالای 450
افتضاح تر از اینترنت مخابرات ندیدم تا الان
سرعت دانلودم از سایتهای داخای بزور به 250 میرسه
سرویس 10 مگ فوق حرفه ای !!
شما هم مثل من صبح تا حدود ساعت دوازده و یک خوبه ولی بعدش داغون میشه؟

1376MAXIMUM
27-01-2015, 22:54
من بدک نیست تست نگرفتم ولی مشکلی نداشتم البته یه سایت خارجی بود یه خورده طول کشید تا باز شد صبح عالی بود قشنگ تو ۱۵ دقیقه ۸۵۰ مگ دانلود داشتم تقریبا ثانیه ای یک مگ میگرفتم کلی خر کیف شدم تاحالا اینترنت با این سرعت نداشتم تو تایم رایگان از این به بعد نتیجه گرفتم که صبح ها زود بیدار شم حدود ۶ تا هم روز طولانی تری داشته باشم و هم این که به کار های بیشتری برسم و هم این که اینترنت وحشی استفاده کنم واقعا وحشی اون موقع معنی داد برام امشب ۵ گیگ دانلود دارم که از سرور های خارجی هست تقریبا همش ببینم چطور عمل میکنه امید وارم که خوب باشه ببینم میتونه اپن سوزه رو بگیره یک شبه یا نه یه خورده هم داخلیه ۵۰۰ مگه از دانلود ها یعنی امیدوار باشم؟ ایا مخابرات از این ازمون سر بلند بیرون میاد؟ برای دیدن ادامه ی برنامه شمارا به دیدن قسمت بعدی در صبح ساعت ۶ دعوت میکنم

pb2005
27-01-2015, 22:56
من بدک نیست تست نگرفتم ولی مشکلی نداشتم البته یه سایت خارجی بود یه خورده طول کشید تا باز شد صبح عالی بود قشنگ تو ۱۵ دقیقه ۸۵۰ مگ دانلود داشتم تقریبا ثانیه ای یک مگ میگرفتم کلی خر کیف شدم تاحالا اینترنت با این سرعت نداشتم تو تایم رایگان از این به بعد نتیجه گرفتم که صبح ها زود بیدار شم حدود ۶ تا هم روز طولانی تری داشته باشم و هم این که به کار های بیشتری برسم و هم این که اینترنت وحشی استفاده کنم واقعا وحشی اون موقع معنی داد برام امشب ۵ گیگ دانلود دارم که از سرور های خارجی هست تقریبا همش ببینم چطور عمل میکنه امید وارم که خوب باشه ببینم میتونه اپن سوزه رو بگیره یک شبه یا نه یه خورده هم داخلیه ۵۰۰ مگه از دانلود ها یعنی امیدوار باشم؟ ایا مخابرات از این ازمون سر بلند بیرون میاد؟ برای دیدن ادامه ی برنامه شمارا به دیدن قسمت بعدی در صبح ساعت ۶ دعوت میکنم
اصلا نگران نباش مخابرات در ازمون شبانه برنده اول و جای نگرانی نیست من چهار شب پیش 17 گیگ دانلود کردم و هیچ مشکلی نبود ولی از بعد از ظهر به بعد تا ساعات شبانه خیلی داغون و غیر قابل تحمل میشه

ESPSV
27-01-2015, 23:02
شما هم مثل من صبح تا حدود ساعت دوازده و یک خوبه ولی بعدش داغون میشه؟

دقیقا مثل شما
تا ظهر عالیه بعد داغون میشه
الان هم همش تایم اوت دارم و سایتها هم بزور باز میشن

pb2005
27-01-2015, 23:15
دقیقا مثل شما
تا ظهر عالیه بعد داغون میشه
الان هم همش تایم اوت دارم و سایتها هم بزور باز میشن
دقیقا منم همینطور اوضام
نیم ساعت می خوام ی ایمیل از طریق جیمیل بفرستم نمیتونم سایت جیمیل رو باز کنم

1376MAXIMUM
27-01-2015, 23:21
دقیقا منم همینطور اوضام
نیم ساعت می خوام ی ایمیل از طریق جیمیل بفرستم نمیتونم سایت جیمیل رو باز کنم
چطوری تایم اوت ها رو تست میکنید دستورش رو میشه برام بزارید
من فقط از روی اینترنت اسپید تست فقط میتونم تست بگیرم و بلدم

pb2005
27-01-2015, 23:32
ی اتفاق جالب

دوستان الان بخاطر خراب بودن سرعت و پینگ مودم رو ی بار خاموش روشن کردم و رنج آی پی من از 37.254 به 5.221 تغییر کرد و همه مشکلات حل شد

اسپید تست که گرفتن آی پی رو بجای شرکت مخابرات اصفهان ، گسترش ارتباطات مبنا میشناسه

اینم تست اسپید همین الان

دوستان راهی سراغ دارن که همیشه بجای استفاده از شرکت مخابرات از شرکت گسترش ارتباط مبنا استفاده کنیم؟؟؟

thisisatest
28-01-2015, 01:45
آقا ماهم مشکل داریم شدید! تا حدود ساعت 11 صبح خیلی عالیه همه چی ولی هرچی رو به شب میریم سرعت بدتر میشه! به خدا قسم دم گریم اعصابمو خورد کردن! آدم به کار واجبشم نمیرسه اینجوری!!!
شرکت بهتری سراغ دارید تو اصفهان؟ یا راهی که بشه درستش کرد این وضعیتو؟!

ARMANSTNT
28-01-2015, 02:27
سلام دوستان چرا امشب سرعت دانلود طرح حرفه ای داغون شده همش بالای 1 مگابایت بود الان به زور به 200 کیلوبایت میرسه کسی همچین مشکلی داره :n14:

omniahd
28-01-2015, 03:31
منم نتم امروز وصل شد. تاظهر سرعتم به 800 کیلوبایت هم رسید اما الان بین صد تا دویست متغیره.
اولین شب استفادم با تلخی شروع شد!
ممکنه همیشه همینجوری باشه؟ من مشترک جدیدم و بی خبر

toufan
28-01-2015, 05:53
منم نتم امروز وصل شد. تاظهر سرعتم به 800 کیلوبایت هم رسید اما الان بین صد تا دویست متغیره.
اولین شب استفادم با تلخی شروع شد!
ممکنه همیشه همینجوری باشه؟ من مشترک جدیدم و بی خبر

نه همیشه اینجوری نیست. شما برای دانلود شبانه یه بار مودم رو ریست کن و دوباره امتحان کن.

1376MAXIMUM
28-01-2015, 06:36
تموم دانلود ها فیل شده بود تموم فایل در یافتی صفر بود یعنی قطع بوده الان دستی زدم سرور خارجی سرعتش ۲۰ کیلو بر ثانیه هست داخلی بالای یک مگ

ESPSV
28-01-2015, 09:08
چطوری تایم اوت ها رو تست میکنید دستورش رو میشه برام بزارید
من فقط از روی اینترنت اسپید تست فقط میتونم تست بگیرم و بلدم

درود
دکمه start ویندوز رو بزنین و در قسمت search دستور cmd رو تایپ کنین و Enter بزنین
وارد محیط داس که شدید دستور ping google.com -t رو بزنین و بهتون زمان پاسخ و تایم اوت و ... رو میده
همون دستور رو میتونین مستقیم در قسمت search هم بزنین

esfahanweb
28-01-2015, 09:57
2-3 روز است که نوسان سرعت شدید دارم بعض اوقات خیلی خوب است مابین 6 تا 8 مگ و بعضی اوقات بشدت بد است مابین 512 تا 2 مگ

Aless
28-01-2015, 14:13
دوستان این طرح بی نهایت چیه؟
به نظرتون خوبه؟

pb2005
28-01-2015, 14:39
دوستان این طرح بی نهایت چیه؟
به نظرتون خوبه؟
طرح بی نهایت با ماهیانه فکر کنم 8000 تومن فقز میتونی از سایت های گیم و فایل نیکو هر چی دوسداری دانلود و بازی کنی

POP_0098
28-01-2015, 15:07
من میگم چیه
این طرح همان طرح اینترنت ملی هست

چرا چون اینترنت اختراع امریکا هست و باید برای تهیه ترافیک اینترنت هر کشوری و سازمانی به امریکا به خاطر حق اختراع اینترنت پول پرداخت کنند

حالا یک کشوری مثل ایران داره بعد این همه سال طرحی با قیمت 8 هزار تومان میده معلوم هست که طرح داخل کشور هست و در مسیر اینترانت هست نه اینترنت

مثلا شما با استفاده از مشخصات که تو مثال زیر امده به اینترنت مخابرات متصل نمیشید

و به جاش به اینترانیت متصل شده و شبگه داخلی هست

هم خوبه هم بد

فقط به درد کسانی میخوره که مثلا گیم 50 گیگی میخواند بگیرند اگر این سایت های طرف قرار داد این بازی ها را پوشش بدند میخوره وگرنه ندند شما نمیتونید دانلود کنید

وب استی شبه دولتی مثل
سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
که یکی از طراحان این شبکه و فیلترینگ جدید هست چندین سال پیش هم طرح اینترنت دایل اپ را راه اندازی کرده بود رایگان

حالا دارند همان طرح های قدیمی که بتونند کنترل شده باشه مثلا اینترنت را اجرا میکنند

این طرح به درد کودکان میخوره چون اینترنت نیست شبکه داخلیه همین

1376MAXIMUM
28-01-2015, 16:00
2-3 روز است که نوسان سرعت شدید دارم بعض اوقات خیلی خوب است مابین 6 تا 8 مگ و بعضی اوقات بشدت بد است مابین 512 تا 2 مگ
چه جالب شما هم تجربه ما رو تجربه کردید
دیشب به شدت عصبانی شدم که دیدم همه دانلود هام فیل شده و بعد هم سرور خارجی نمیتونم استفاده کنم اینترانته یا اینترنت کدومش؟ تا من تکلیفم مشخص بشه

pb2005
28-01-2015, 17:28
اینم تست سرعت من همین الان

رنج آی پی : 5.221

از دیشب که روی این رنج آی پی نرفتم هیچ مشکلی ندارم و همه چی عالیه

pb2005
28-01-2015, 17:29
اینم تست سرعت من همین الان

رنج آی پی : 5.221

از دیشب که روی این رنج آی پی نرفتم هیچ مشکلی ندارم و همه چی عالیه

new2012user
29-01-2015, 09:06
دوستان کاری میشه کرد که اینترنت خودش هی قطع و وصل شه تا رنج ip خوبه بیاد دیگه وصل بمونه؟
الان بیشتر از 10 بار دستی قطع و وصل کنی رنج ip خوبه باز شاید نیاد و کلا طاقت فرساست اینکار

pb2005
29-01-2015, 09:17
دوستان کاری میشه کرد که اینترنت خودش هی قطع و وصل شه تا رنج ip خوبه بیاد دیگه وصل بمونه؟
الان بیشتر از 10 بار دستی قطع و وصل کنی رنج ip خوبه باز شاید نیاد و کلا طاقت فرساست اینکار
نه بابا راهی نداره وگرنه من این کارو میکردم
اصلا وقتی رنج آی پی میره روی 37.254 نت غیر قابل تحمل میشه
جالب اینجاست فکر کنم حدود بیست ساعت یکبار کانکشن ی ریست از طرف مخابرات میخوره که آی پی عوض بشه من دو شب پیش رفتم روی رنج 5.221 ولی دیروز خود به خود کانکشن ریست شده بود و رفته بود روی 37.254

new2012user
29-01-2015, 12:06
سلام مجدد
من این طرح اینترنت بی نهایت رو ثبت نام کردم
در مرحله آخر تنظیمات مودم با خطای زیر مواجه میشم :

Static Route Add Error

Configure route for address = 172.19.20.0 and subnet mask = 255.255.255.0 failed. Status: 1

کسی میدونه چکار باید کنم؟

1376MAXIMUM
29-01-2015, 13:24
چرا اینقدر سرعت سرور های خارجی بده اصلا نمیشه دانلود کرد ولی داخلی ها عالیه البته اونم تو بعضی ساعت ها

pb2005
29-01-2015, 13:36
چرا اینقدر سرعت سرور های خارجی بده اصلا نمیشه دانلود کرد ولی داخلی ها عالیه البته اونم تو بعضی ساعت ها
سرعت دانلود من صبح ها تا حدود ساعت دوازده یک خیلی خوبه ولی بعدش تا دوازده شب دیگه افتضاح و قابل تحمل نیست

1376MAXIMUM
29-01-2015, 14:34
سرعت دانلود من صبح ها تا حدود ساعت دوازده یک خیلی خوبه ولی بعدش تا دوازده شب دیگه افتضاح و قابل تحمل نیست
من همیشه مشکل هست حداقل تو این دو روز که بوده

PLAΨMID
29-01-2015, 14:57
سلام
انگار طرح بینهایت رو گذاشتن
تا ما حرفه ایها رو فعال کردیم بینهایت گذاشتن . عجب شانسی .

zxzxcvcv
29-01-2015, 15:07
سلام
انگار طرح بینهایت رو گذاشتن
تا ما حرفه ایها رو فعال کردیم بینهایت گذاشتن . عجب شانسی .
با این طرح "بی نهایت" فقط میشه از سایت fileniko.com دانلود کرد

ESPSV
29-01-2015, 22:26
محض رضای خدا یه ریپلای هم نمیده دلمون خوش بشه
اینم تست سرویس ماوراء 10 مگ فوق حرفه ای

Pinging google.com [173.194.122.0] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

بالاخره پینگ داد بعد از دقایقی

Pinging google.com [173.194.122.3] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=386ms TTL=40
Request timed out.
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=379ms TTL=40
Request timed out.
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=382ms TTL=40
Request timed out.
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=378ms TTL=40
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=389ms TTL=40
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=376ms TTL=40
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=377ms TTL=40
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=383ms TTL=40

بدون شرح آی پی رنج
37.255

zxzxcvcv
29-01-2015, 22:43
محض رضای خدا یه ریپلای هم نمیده دلمون خوش بشه
اینم تست سرویس ماوراء 10 مگ فوق حرفه ای

Pinging google.com [173.194.122.0] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

بالاخره پینگ داد بعد از دقایقی

Pinging google.com [173.194.122.3] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=386ms TTL=40
Request timed out.
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=379ms TTL=40
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=378ms TTL=40
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=389ms TTL=40
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=376ms TTL=40
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=377ms TTL=40
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 173.194.122.3: bytes=32 time=383ms TTL=40

بدون شرح آی پی رنج
37.255
C:\Users\M>ping 173.194.122.0

Pinging 173.194.122.0 with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.122.0: bytes=32 time=120ms TTL=46

Ping statistics for 173.194.122.0:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Minimum = 120ms, Maximum = 120ms, Average = 120ms
رنج آی پی 37.255
ولی خوب سرعتم با شما یکیه

esfahanweb
30-01-2015, 03:02
سرویس 10 مگ حرفه ای مخابرات
IP از رنج 5.220

IP از رنج 37.255

pb2005
30-01-2015, 04:55
سرویس 10 مگ حرفه ای مخابرات
IP از رنج 5.220

IP از رنج 37.255
جناب اصفهان وب
منم وقتی رنج آی پی روی 5.221 قرار میگیره خیلی سرعت و کیفیت عالی میشه
می خواستم ببینم راهی هست که بعد از هر بار قطع و اتصال مجدد رنج آی پی همین 5.221 بمونه؟

zxzxcvcv
30-01-2015, 05:01
تست ساعت 5 صبح
آی پی 37.255

Behrouz_se60
30-01-2015, 05:41
من با بریدج میرم و یک کانکشن تو ویندوز ساختم که شاید 20 بار قطع و وصل می کنم تا به رنج 255 برسم.این 254 نمیدونم چشه ؟؟؟ شاید روتر اون سرعتش پایینه یا سرعت پاسحگویی پایین هست یا هر کوفت زهرماری که این رنج 254 داره.علتش نمیدونم چرا 255 اینقدر عالی است که پینگ بسیار پایین داره.واسه بازی آنلاین خوبه