PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

mamad24
06-01-2015, 14:50
زمان ترافیک اعتباری طرح پاییزه 45 روزه یا 60 روز؟؟؟ تو پنل زده 45 روز ولی من 2 گیگ داشتم که تاریخش دیروز به سر رسید و باید میسوخت که هنوز این اتفاق نیوفتاده

mohsen19x
06-01-2015, 15:48
حذ ف شود .........

Behrouz_se60
06-01-2015, 21:33
آقا ما آخرش نفهمیدیم این ترافیک واقعی دانلودمون چقدره مثلا من مقدار دانلود شبانم بر اساس پلوتو شده 11 گیگ روی نرم افزار net speed monitor زده بود 8 گیگ ولی حجمی که روی هارد دیدم دانلود شده 10.4 گیگ بود حالا کدومش درسته؟:n36:

این فایلی تو هارد هست فقط دانلود هست.وقتی شما یک فایل 10.5 گیگ دانلود کردین در پلوتون فقط 10.5 نشون نمیده بلکه شامل آپلود هست.احتمالا عدد پلوتون نزدیک به میزان کل ترافیک شبانه بوده.حالا اگر تو برنامه گزارش مقدار 8 گیگ نشون میده این خطای تنظیم هست باید تنظیماتش چک کنید.چون شمال فایلی که دانلود کردین 10.5 بوده پس باید در برنامه نت اسپید نزدیک 11 گیگ نشون بده.

victor203
07-01-2015, 00:17
دوستان برای ثبت نام حضوری طرح حرفه ای ها چه مدارکی لازمه؟ خط به نام بابامه
من خطم رانژه شبکیه هست (ریسلر مخابراته) که همون رانژه مخابراته اما میگند پورت منطقه جی پر شده راهی هست که شبکیه رو به مخابرات تیدیل کنم؟

tavassoli.farfani
07-01-2015, 06:50
آقای توسلی مشکل پکت لاست را اکثر مشترکین طرح حرفه ای ها دارند و من متوجه شدم بیشترین درصد پکت لاست روی لینک بین روتر 10.143.255.202 و روتر بعدیش اتفاق میفته که اثبات این حرفم رو توی
پست 9127 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اورده ام. حالا اگه میشه شما این مشکل را به کسانی که میتونن برای حلش کاری بکنن اطلاع بدین چون من خودم با یکی از پشتیبانی ها گفتم و به نتیجه نرسیده فعلا.

با تشکر
سلام

مشکل شما را من به واحد ارزیابی ارجاع دادم
این آی پی مربوط به روترهای مرزی هستش
مشکل پکت لاست تا زمانی که پهنای باندهای جدید به شبکه اضافه نشه وجود داره و نمیشه کاریش کرد.

البته طی این چند روزه پهنای باند کمی افزایش پیدا کرد ولی هنوز در حد انتظار نیست
ان شاالله بهتر میشه

zxzxcvcv
07-01-2015, 10:21
سلام

مشکل پکت لاست تا زمانی که پهنای باندهای جدید به شبکه اضافه نشه وجود داره و نمیشه کاریش کرد.

ان شاالله بهتر میشه
شما مطمئنی این آی پی ماله روتر های مرزیه ؟چون این روتر بعدش وصل میشه به آی پی های 217.219 که مال خوده مخابراته

Behrouz_se60
07-01-2015, 10:23
سلام

ان شاالله بهتر میشه

منظور از روتر مرزی چیه ؟ یعنی خروجی کشور می گید یا خروجی استان یا به عبارت بهتر خروجی ماقبل کشور ( یعنی عهنوز به مرز کشور نرسیده و لی در خروجی استان تهران) ؟
تا الان می دونم حداکثر پهنای باند در روتر 10 گیگابیت هست.نمیدونم که حداکثر پهنای باند در روتر چقدر هست که بتونه مثلا یک آی پی میاد ولی پهنای باند مثلا 100 گیگابیت هست. اون وقت باید چندین روتر بزارن حالا چطوری میشه محدودیت برطرف کرد ؟

ویرایش جدید : این لینک خوندم تا الان نرمال 40 گیگابیت بر ثانیه هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esfahanweb
07-01-2015, 10:35
منظور از روتر مرزی چیه ؟ یعنی خروجی کشور می گید یا خروجی استان یا به عبارت بهتر خروجی ماقبل کشور ( یعنی عهنوز به مرز کشور نرسیده و لی در خروجی استان تهران) ؟
تا الان می دونم حداکثر پهنای باند در روتر 10 گیگابیت هست.نمیدونم که حداکثر پهنای باند در روتر چقدر هست که بتونه مثلا یک آی پی میاد ولی پهنای باند مثلا 100 گیگابیت هست. اون وقت باید چندین روتر بزارن حالا چطوری میشه محدودیت برطرف کرد ؟

ویرایش جدید : این لینک خوندم تا الان نرمال 40 گیگابیت بر ثانیه هست.

این روتری که الان مشکل رویش وجود دارد روتر مابین دیتای اصفهان و شرکت ارتباطات زیر ساخت اصفهان است ، الان در ساعات خاصی مشکل پهنای باند وجود دارد و وقتی این روتر می خواهد پهنای باند داخل استان را به روتر زیر ساخت انتقال دهد مقداری پکت لاست در داخل شبکه ایجاد می کند چون پهنای باند زیرساخت کمتر از پهنای باند داخل استان است.
قرار بود دو STM1 ( هر STM1 ظرفیت 155 مگ) از یک شرکت خصوصی اضافه شود تا این مشکلات حل شود ، گویا فقط یک STM1 اضافه شده است ، IP هایی هم که از رنج 5 می بینید متعلق به این شرکت است

nini bad
07-01-2015, 13:25
امروز از مخابرات تماس گرفتند که قراره پورت من و عوض کنند بعد از حدود چند دقیقه این کار انجام شد SNR دانلود به 49رسید و اپلود به 42 یعنی وضعیت لاین خیلی عالی شده در مورد پهنای باند هم سوال پرسیدم که گفتند در اواخر بهمن ماه قراره پهنای باند اضافه بشه و در سال جدید بیشتر مشکلات حل میشه.

frozen01
07-01-2015, 16:49
کلاه برداری سرور های کاهش پینگ

دوستان جدیدا سرور های کاهش پینگ حجم هایی مثل 2 گیگ رو زدند 4 تومان.

خوب در این مورد که من تحقیق کردم متوجه شدم شارژ برای شما 2 گیگ هست ولی در هنگام کم کردن از شما به صورت 2 برابر شاید هم بیشتر کم میکنه و مشتری اصلا متوجه نمیشه.

پس دوستان گول تبلیغات رو نخورید.

و به این افراد اصلا اعتماد نکنید این شیوه فقط برای بازدید بیشتر سایت هست و عملا کلاه برداری هست

personal
07-01-2015, 18:10
سلام بر دوستان گرامی ... من از مخابرات سرویس ندارم اما میخواستم بدونم اینکه adsl من هر چند یبار حتی به مدت طولانی انگار قطع میشه مشکل از کجاست ؟ مشکل از خطه یا سرویس دهنده ؟ چون قبلا این مشکلو نداشتم ... بعد چطور میتونم وضعیت خطم رو بفهمم ؟ شما مخابرات رو بمن پیشنهاد میدین ؟ ببخشید کمی مبتدیم:n02:

1376MAXIMUM
07-01-2015, 22:05
یه سوال مخارات یه داستانی با حجم ها داره چیه داستانش این جور که فهمیدم هرماه حجم مشخصی داریم که تو اون ماه حتما باید مصرف بشه درسته ؟

hossein_0907
07-01-2015, 22:07
این روتری که الان مشکل رویش وجود دارد روتر مابین دیتای اصفهان و شرکت ارتباطات زیر ساخت اصفهان است ، الان در ساعات خاصی مشکل پهنای باند وجود دارد و وقتی این روتر می خواهد پهنای باند داخل استان را به روتر زیر ساخت انتقال دهد مقداری پکت لاست در داخل شبکه ایجاد می کند چون پهنای باند زیرساخت کمتر از پهنای باند داخل استان است.

حرفتون رو به این شکل ویرایش میکنم تا برای بقیه مساله روشنتر بشه :

این روتری که الان مشکل رویش وجود دارد روتر مابین دیتای اصفهان و شرکت ارتباطات زیر ساخت اصفهان است ، الان در ساعات خاصی مشکل پهنای باند وجود
ندارد
و وقتی این روتر می خواهد پهنای باند داخل استان را به روتر زیر ساخت انتقال دهد
حدود 20 الی 30 درصد
پکت لاست در داخل شبکه ایجاد می کند چون پهنای باند زیرساخت کمتر از پهنای باند داخل استان است.

Mr. M.S.R
07-01-2015, 22:15
سلام
اینترنت من کلا قطع شده هیچ کدام از اکانت های من کانکت نمی شود!‌
۲۰۲۰ هم یا اشغاله بعد از ۱ ساعت هم اگر وصل بشه یک پیام گذاشته و یعد هم قطع می کنه تماس را!
من دوباره مجبور شدم وایمکس را شارژ کنم!

esfahanweb
07-01-2015, 22:52
سلام
۲۰۲۰ هم یا اشغاله بعد از ۱ ساعت هم اگر وصل بشه یک پیام گذاشته و یعد هم قطع می کنه تماس را!

متأسفانه دوباره پلوتو مشکل پیدا کرده است ، من هم چند ساعتی قطع بودم

hosein002
07-01-2015, 22:53
از من هم یا کانکت نمیشه یااگه وصل بشه رحمت به دیال اپ

nini bad
07-01-2015, 22:56
سلام
سرویس منم دو ساعت پیش قطع شد ... بحای وایمکس یه نانو وایرلس بگیر شبانه را بذار مخابرات استفاده کن وایرلس و بذار برای وب گردی روزانه...

Mr. M.S.R
07-01-2015, 23:07
سرویس منم دو ساعت پیش قطع شد ... بحای وایمکس یه نانو وایرلس بگیر شبانه را بذار مخابرات استفاده کن وایرلس و بذار برای وب گردی روزانه...

والا داستان من شده داستان کوزه گره!‌ شرکت داریم در زمینه شبکه و اینترنت وایرلس و شبکه وایرلس و ...
تجهیزات وایرلس و کابل دارم اما حس وصل کردنش برای خودم را ندارم!‌ :))

tavassoli.farfani
07-01-2015, 23:10
سلام
دوستان با عرض معذرت فراوان بعد از یه قطعی تقریبا طولانی مشکل برطرف شد.

در مورد اون روتر مورد نظر هم بگم که ظاهرا قراره عوض بشه البته کی قراره را نمیدونم

alemoazezo
07-01-2015, 23:21
سلام دوستان ، یکی از آشنایان در اصفهان از من درخواست راهنمایی برای خرید adsl کرده
میخواستم بدونم مخابرات اصفهان سرویسی داره که دانلود شبانه هم داشته باشه؟ و اگه داره از چند تا چنده؟
ممنون

tavassoli.farfani
07-01-2015, 23:22
سلام دوستان ، یکی از آشنایان در اصفهان از من درخواست راهنمایی برای خرید adsl کرده
میخواستم بدونم مخابرات اصفهان سرویسی داره که دانلود شبانه هم داشته باشه؟ و اگه داره از چند تا چنده؟
ممنون

سلام
بله داره
کمپین پاییزه از ساعت 1 تا 7 کاملا رایگانه
سرعت دانلود هم یک،دو و پنج مگ داره

esfahanweb
08-01-2015, 09:25
وضعیت سرعت سرویس حرفه ای 10 مگ - الان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم همینطور بمونه و دوباره مثل دیشب قطعی نداشته باشه

toofan111
08-01-2015, 12:04
شناسه سرویس اگر ساکن اصفهان باشید:
10+شماره تلفن+031
اگر شهرستان هستید شماره تلفن منزلتان با کد 031 و یک ده آخرش اضافه کنید

داداش دمت کرم.مرسی

hosein002
08-01-2015, 12:17
با سلام
سرعت دانلود من همیشه خوبه ولی 90درصد سایتها رو به سختی باز میکنه مشکل چیه؟

mohsen19x
08-01-2015, 12:18
برای دریافت مودم حضوری هم میشه رفت تحویل گرفت ؟؟؟؟؟؟؟؟

*سینا*
08-01-2015, 13:55
خدای من دارم خواب میبینم؟؟؟؟

tavassoli.farfani
08-01-2015, 14:11
خواب نیست
من چندین بار همینجا گفتم که تا آخر سال خیلی بهتر میشه.
شاید در ابتدا نوسان زیاد داشته باشه ولی خیلی بهتر میشه.

*سینا*
08-01-2015, 14:32
خواب نیست
من چندین بار همینجا گفتم که تا آخر سال خیلی بهتر میشه.
شاید در ابتدا نوسان زیاد داشته باشه ولی خیلی بهتر میشه.

امیدوارم بازم این طوری بشه
چون 5 دقیقه نشد به روال قبلش برگشت :n02:

zxzxcvcv
08-01-2015, 14:53
:n04:
با چه رنج آی پی همچین پینگی گرفتی ؟
راستی تازگیا پینگت با آی پی های مخابرات انقدر اومده پایین یا خیلی وقته اینطوریه ؟(منظورم آی پی های اینترانته)

pb2005
08-01-2015, 15:11
با عرض سلام دوستان
می خواستم بدونم سرعت آپلود شما در سرویس 10 مگ چقدره؟
داخل تنظیمات مودم مقدار Downstream رو ی 10240 و مشکلی نیست ولی مقدار upstream رو روی 509kbps بستن که در حالت خوب میشه 64 کیلوبایت در ثانیه.
می خواستم بدونم چجوری میتونم سرعت آپلود رو افزیش بدم خیلی نیازم به آپلود بالاست حداقل 1mbps بشه
خیلی ممنون

zxzxcvcv
08-01-2015, 15:21
با عرض سلام دوستان
داخل تنظیمات مودم مقدار Downstream رو ی 10240 و مشکلی نیست ولی مقدار upstream رو روی 509kbps بستن که در حالت خوب میشه 64 کیلوبایت در ثانیه.
می خواستم بدونم چجوری میتونم سرعت آپلود رو افزیش بدم خیلی نیازم به آپلود بالاست حداقل 1mbps بشه
خیلی ممنون
آپلود همه ی مشترکین روی 512 کیلوبیت بسته میشه.اگر برید به مرکز مخابراتیتون و درخواست بدید ممکنه آپلود رو بالاتر ببندند(من که هر کاری کردم نبستن)

esfahanweb
08-01-2015, 15:31

این پینگ تایمی که شما داشتید فیک و مجازی بوده ، مخابرات این امکان را روی کش سرورش دارد که همچین چیزی را بصورت مجازی بازسازی کند

با عرض سلام دوستان
خیلی ممنون

سرعت آپلود برای سرویسهای +ADSL2 در بهترین حالت 768 کیلو بیت است، در وضعیت شما بیشتر کردن پهنای باند آپلود چندان فرقی نمی کند
برای بیشتر کردن پهنای باند آپلود هم فقط و فقط به درخواستهای رسمی شرکتها ترتیب اثر می دهند

pb2005
08-01-2015, 15:42
سرعت آپلود برای سرویسهای +ADSL2 در بهترین حالت 768 کیلو بیت است، در وضعیت شما بیشتر کردن پهنای باند آپلود چندان فرقی نمی کند
برای بیشتر کردن پهنای باند آپلود هم فقط و فقط به درخواستهای رسمی شرکتها ترتیب اثر می دهند

اوایل که سرویس 10 مگ رو گرفته بودم (حدود دو ماه اول ) مقدار آپلود رو 1 مگ بسته شده بود و حدودا 100 کیلوبایت سرعت اپلود بود ولی بعد از اون سرعت آپلود رو کاهش دادن

esfahanweb
08-01-2015, 16:10
اوایل که سرویس 10 مگ رو گرفته بودم (حدود دو ماه اول ) مقدار آپلود رو 1 مگ بسته شده بود و حدودا 100 کیلوبایت سرعت اپلود بود ولی بعد از اون سرعت آپلود رو کاهش دادن

حتی اگر درخواست از طریق شرکت رسمی داشته باشید دردسر دارد ، نامه باید بزنید به امور مشترکین ، امور مشترکین نامه را ارجاع بدهد به OMC ، OMC ارجاع بدهد به مسئولش ، مسئولش حوصله داشته باشد پروفایل شما را در DSLAM جدا کند و دوباره برای شما جدا پروفایل را کانفیگ کند
خیلی دردسر دارد ، خیلی

*سینا*
08-01-2015, 16:23
:n04:
با چه رنج آی پی همچین پینگی گرفتی ؟
راستی تازگیا پینگت با آی پی های مخابرات انقدر اومده پایین یا خیلی وقته اینطوریه ؟(منظورم آی پی های اینترانته)

والا چند دقیقه بیشتر اینطور نبود
فرصت نشد آی پی رو ببینیم
الان مثل قبل شده روی 130 تا 150 میلی ثانیه میگرده

این پینگ تایمی که شما داشتید فیک و مجازی بوده ، مخابرات این امکان را روی کش سرورش دارد که همچین چیزی را بصورت مجازی بازسازی کند

احتمالا همین طوره چون چند دقیقه بیشتر اینطوری نبود

nini bad
08-01-2015, 16:25
افزایش پورت حتی تغییر پروفایل در مخابرات یک موضوع غیر ممکن هست چون اگر درخواست شما به مسول DSLAM هم برسه بازم حوصله این کار را ندارند و خیلی راحت از این موضوع میگذرد مخصوصا وقتی یک مشترک معمولی باشد اما اگر نامه و درخواست شرکتی باشه بهتر عمل میکنند تیر امسال بود یک پروفایل جدید برای من در نظر گرفتند که آپلود 1مگ بود با این که SNR هم خوب بود اما خیلی نوسان داشت...در کل اپلود بالا میخوای فقط ضریب اشتراک 1به1 برای شما مناسب است.

ghoz123
09-01-2015, 00:06
چندروز پیش طرح کمپن 2 مگ را فعال کردم .مشکلم اینکه تو خونه خودمون که بهارستانه سرعتم با دانلود منیجر خیلی که خوب بشه از 200 کیلو بیشتر نمیشه اما وقتی مودما میبرم زرین شهر خونه اقوام با همین اکانت تا 320 کیلو هم میشه دانلود کرد.به نظرتون مشکل از کجاست؟

ghoz123
09-01-2015, 01:41
امروز از مخابرات تماس گرفتند که قراره پورت من و عوض کنند بعد از حدود چند دقیقه این کار انجام شد SNR دانلود به 49رسید و اپلود به 42 یعنی وضعیت لاین خیلی عالی شده در مورد پهنای باند هم سوال پرسیدم که گفتند در اواخر بهمن ماه قراره پهنای باند اضافه بشه و در سال جدید بیشتر مشکلات حل میشه.

لطف میکنید بفرمایید چطور و از چه طریق پیگیر شدید که درستش کردن؟

Shahin031
09-01-2015, 03:44
ip: 217.219.5.242
سرویس 10 مگ

Black Mamba
09-01-2015, 03:57
یکی از بچه ها خواهش یه توضیحی بده که سرعت این طرح پاییزه چجوریه ؟ سرعت دانلود شبانه خوبه یا نه ؟ مرسی .

esfahanweb
09-01-2015, 05:19
تست سرعت سرویس شبانه طرح حرفه ای 10مگ
مرکز ولیعصر - IP از رنج 37.254

pb2005
09-01-2015, 12:01
افزایش پورت حتی تغییر پروفایل در مخابرات یک موضوع غیر ممکن هست چون اگر درخواست شما به مسول DSLAM هم برسه بازم حوصله این کار را ندارند و خیلی راحت از این موضوع میگذرد مخصوصا وقتی یک مشترک معمولی باشد اما اگر نامه و درخواست شرکتی باشه بهتر عمل میکنند تیر امسال بود یک پروفایل جدید برای من در نظر گرفتند که آپلود 1مگ بود با این که SNR هم خوب بود اما خیلی نوسان داشت...در کل اپلود بالا میخوای فقط ضریب اشتراک 1به1 برای شما مناسب است.
دوست عزیز
شرکت مخابرات سرویسی داره که آپلودش بالاتر از 512 کیلوبیت باشه یا سرویسی که به قول شما ضریب اشتراک 1 به 1 داشته باشه
به سرعت آپلود بالا خیلی نیاز دارم
اگه راه حلی برای افزایش سرعت آپلود داری لطفا راهنماییم کن
ممنون

pb2005
09-01-2015, 12:09
اینم تست سرعت من از سرویس 10 مگ مخابرات
با آپلود مشکل دارم بدجور
کاش آپلودش رو تا 1 مگابیت باز میکردن.

nini bad
09-01-2015, 12:22
دوست عزیز
شرکت مخابرات سرویسی داره که آپلودش بالاتر از 512 کیلوبیت باشه یا سرویسی که به قول شما ضریب اشتراک 1 به 1 داشته باشه
به سرعت آپلود بالا خیلی نیاز دارم
اگه راه حلی برای افزایش سرعت آپلود داری لطفا راهنماییم کن
ممنون
درود ...
مخابرات چنین سرویسی نداره ضریب اشتراک 1به1 شامل سرویس های وایرلس میشود که چنین سرعت آپلودی دارد.

لطف میکنید بفرمایید چطور و از چه طریق پیگیر شدید که درستش کردن؟

دوست عزیز من از طریق 135 شکایت کردم ...

pb2005
09-01-2015, 15:28
درود ...
مخابرات چنین سرویسی نداره ضریب اشتراک 1به1 شامل سرویس های وایرلس میشود که چنین سرعت آپلودی دارد.

میشه بفرمایید شما سرویس وایرلس خودتون رو از چه شرکتی دارین
این واقعا همون سرویسی که من می خوام
و چقدر ماهیانه هزینه اشتراک میدین و هزینه نصب اولیش چقدره؟
ممنون
واقعا تست سرعتتون هیجان انگیز بود

Behrouz_se60
09-01-2015, 23:18
ده بار اکانت وصل کردم به زور یکی از 8 تا اکانت وصل شد تا اینکه اینترنت ببینم!! جمعا بعد از نیم ساعت وصل شد. این چه سرویسی هست ؟ مگر سرور توانش نداره ؟ تا چند یوزر هم زمان میتونه پاسخگو باشه که بتونه باهم وصل بشن ؟

ویرایش جدید :
متوجه شدم پلوتو از کار افتاده است.یکی از دلایل مهم میتواند عدم کنترل بر روی حجم اصلاعات باشد.وقتی برنامه به خوبی نوشته نشوند که بار پردازش زیادی بر سرور ایجاد می کنند و یا حجم اطلاعات زیاد باعث می شود که فریز شود و یا وجود یک سری متغیر کنترل نشده که باعث می شود یک حلقه بی نهایت ایجاد شود اینا رو باید به برنامه نویس گوشزد کرد.این پلوتو مطمئن وقتی حجم اطلاعات کم باشد پاسخگو خواهد بود ولی برای حجم زیاد و یا تعداد زیاد کاربر طراحی نشده.ولی اگر خوب باشد یک دلیل بر بی توجهی مخابرات برای ارتقاء سخت افزار جهت بر آورد کردن حداقل قدرت پردازش برای اطلاعات هست.

pharm
10-01-2015, 00:06
اینم تست سرعت من از سرویس 10 مگ مخابرات
با آپلود مشکل دارم بدجور
کاش آپلودش رو تا 1 مگابیت باز میکردن.

عجب کیفی میکنی با این سرعت شبا
ا

Shahin031
10-01-2015, 00:19
من که فقط اسم نتم 10 مگه...خیلی که خوب بشه نهایتا میشه 3 مگ ولی هزینه 10 مگ رو میدم
دزدی اشکار تر از اینم هست مگه؟

Black Mamba
10-01-2015, 02:23
ببخشید دوستان من از طرح کمپین نوروزی استفاده می کنم ( همون طرحی که دوسال پیش راه اندازی شد و سرعتش 1 مگ بود ) . این طرح شبانه رایگان از 1 تا 7 داره و تو طول این دوسال هم هیچ مشکلی نبوده از این بابت . اما حدودا یه ماهی میشه که یه مقداری از شارژ من در حین دانلود شبانه مصرف میشه . مقدارش واسه یه شب زیاد نیست ولی در طول یه ماه خیلی میشه . کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

esfahanweb
10-01-2015, 12:30
پلوتو واقعاًً از حد گذرانده ، الان برای 2 ساعت قطع بود ،خیلی مسخره شده

ده بار اکانت وصل کردم به زور یکی از 8 تا اکانت وصل شد تا اینکه اینترنت ببینم!! جمعا بعد از نیم ساعت وصل شد. این چه سرویسی هست ؟ مگر سرور توانش نداره ؟ تا چند یوزر هم زمان میتونه پاسخگو باشه که بتونه باهم وصل بشن ؟

ویرایش جدید :
متوجه شدم پلوتو از کار افتاده است.یکی از دلایل مهم میتواند عدم کنترل بر روی حجم اصلاعات باشد.وقتی برنامه به خوبی نوشته نشوند که بار پردازش زیادی بر سرور ایجاد می کنند و یا حجم اطلاعات زیاد باعث می شود که فریز شود و یا وجود یک سری متغیر کنترل نشده که باعث می شود یک حلقه بی نهایت ایجاد شود اینا رو باید به برنامه نویس گوشزد کرد.این پلوتو مطمئن وقتی حجم اطلاعات کم باشد پاسخگو خواهد بود ولی برای حجم زیاد و یا تعداد زیاد کاربر طراحی نشده.ولی اگر خوب باشد یک دلیل بر بی توجهی مخابرات برای ارتقاء سخت افزار جهت بر آورد کردن حداقل قدرت پردازش برای اطلاعات هست.

ARMANSTNT
10-01-2015, 18:16
سلام دوستان دیشب من از ساعت 2 تا 7 صبح 10 گیگ دانلود کردم ولی کل 10 گیگ از شارزم کم کرده بود طرحم هم طرح حرفه ای بدون مودم 99 درصد تخفیف داره.چرا اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟

:n04::n04::n04:

Behrouz_se60
10-01-2015, 18:30
سلام دوستان دیشب من از ساعت 2 تا 7 صبح 10 گیگ دانلود کردم ولی کل 10 گیگ از شارزم کم کرده بود طرحم هم طرح حرفه ای بدون مودم 99 درصد تخفیف داره.چرا اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟

:n04::n04::n04:

سریع زنگ بزن یا به اپراتور مراجعه کن و بهشون بگو که اینطوری شده.باید رایگان باشه

nini bad
10-01-2015, 18:56
زنگ بزن پشتیبانی بگو اگه نتیجه نداد 195 شکایت کن اگر گفتند حضوری برو فلان مخابرات درخواست بده اصلا قبول نکن من چند روز پیش به 195 شکایت کردم امروز زنگ زدند گفتند اگر مشکلتون حل نشده بگید تا شکایت شما را ارجا بدم به مراجع قضایی!!! امسال من 214هزارتومان از طریق همین سامانه شکایت از مخابرات پس گرفتم سر محاسبات اشتباه پلوتو...

ARMANSTNT
10-01-2015, 19:16
زنگ بزن پشتیبانی بگو اگه نتیجه نداد 135 شکایت کن اگر گفتند حضوری برو فلان مخابرات درخواست بده اصلا قبول نکن من چند روز پیش به 135 شکایت کردم امروز زنگ زدند گفتند اگر مشکلتون حل نشده بگید تا شکایت شما را ارجا بدم به مراجع قضایی!!! امسال من 214هزارتومان از طریق همین سامانه شکایت از مخابرات پس گرفتم سر محاسبات اشتباه پلوتو...
ممنون اینجا شکایت کنم

nini bad
10-01-2015, 19:29
ممنون اینجا شکایت کنم
اشتباه تایپی شد منظورم سامانه 195 بود...

mohsen19x
10-01-2015, 22:53
منم دیشب 3 گیگ دانلود کردم ... 3گیگ از حجمم کم شده .... باید چکار کرد؟؟؟

Shahin031
10-01-2015, 23:39
منم دیشب 3 گیگ دانلود کردم ... 3گیگ از حجمم کم شده .... باید چکار کرد؟؟؟

همون کاری که دوستمون nini bad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتن رو انجام بدید...اصلا هم کوتاه نیاید تا این دزدیا کمتر بشه

============================

کسی از فن اوا سرویس داشته؟در مورد کیفیتش میخواستم بدونم تاپیک خودش آپ نمیشه

Black Mamba
11-01-2015, 00:22
ببخشید دوستان من هرچی می خوام طرح کمپین پاییزه رو رزرو کنم اون قسمتی که می نویسه شماره تلفن رو بنویسید ، هر چی شماره رو می نویسم می گه شماره موجود نمی باشد . شماره رو درست وارد می کنم و هم با پیش شماره 311 و هم 313 امتحان کردم ولی فایده نداره . کسی می دونه مشکل از کجاست ؟

veyron
11-01-2015, 00:56
دیشب 1 گیگ شارژ کردم ساعت 1:10 تا 6:45 دانلود کرد مثل همیشه اما شارژ پرید... کسه دیگه هم استفاده نمیکنه همش دست خودمه :n04:

zxzxcvcv
11-01-2015, 01:16
والا منم دیشب دانلود شبانه داشتم ولی چیزی کم نکرده.2 گیگ شارژ داشتم صبح هم همون 2 گیگ بود
طرح کمپین 2 مگ

mohsen19x
11-01-2015, 01:33
همون کاری که دوستمون nini bad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتن رو انجام بدید...اصلا هم کوتاه نیاید تا این دزدیا کمتر بشه

من که به هیچ وجه کوتاه نمیام دنبال هم چین چیزی هم بودم ............... زنگ زدن برای مودم رایگان میگن فقط خود ما براتون میاوریم 7000 ت هم میگیریم ... خودتون هم نمیتونید بیاید بگیرید !!!!!....

Black Mamba
11-01-2015, 03:07
ببخشید دوستان من هرچی می خوام طرح کمپین پاییزه رو رزرو کنم اون قسمتی که می نویسه شماره تلفن رو بنویسید ، هر چی شماره رو می نویسم می گه شماره موجود نمی باشد . شماره رو درست وارد می کنم و هم با پیش شماره 311 و هم 313 امتحان کردم ولی فایده نداره . کسی می دونه مشکل از کجاست ؟

کسی از دوستان همچین مشکلی نداشته تاحالا ؟

esfahanweb
11-01-2015, 05:14

فعلاً پلوتو و وب سرویس پلوتو که از طریق آن ثبت نام انجام می شود مشکل دارد ، مشخص هم نیست چه زمانی حل می شود

siavashshahin
11-01-2015, 06:25
سلام دوستان
می خوام اینترنت مخابرات بگیرم. کدوم طرح را باید بگیرم.همون که زده طرح کوثر؟سرعت چطوریه توی مخابرات؟

ghoz123
11-01-2015, 09:41
چندروز پیش طرح کمپن 2 مگ را فعال کردم .مشکلم اینکه تو خونه خودمون که بهارستانه سرعتم با دانلود منیجر خیلی که خوب بشه از 200 کیلو بیشتر نمیشه اما وقتی مودما میبرم زرین شهر خونه اقوام با همین اکانت تا 320 کیلو هم میشه دانلود کرد.به نظرتون مشکل از کجاست؟

تا حالا هر چی سوال پرسیدم کسی جواب نداده لطفا اگه اطلاعی دارید دریغ نکنید

ghoz123
11-01-2015, 09:51

فکرنکنم خط نویز داشته باشه

1376MAXIMUM
11-01-2015, 09:52
خوب جوابش معلومه بستگی به مرکز مخابراتی داره و وضعیت خط یه جا ممکنه تا ۳۲۰ بره یک جا هم ۲۰۰ مثلا ممکنه من با سرویس شما سرعتم بیشتر از ۱۵۰ نشه چون مرکز ما بزرگه و مشترک هاش زیاده باعث میشه که پهنای باند کمتری نسبت به مرکز شما داشته باشم فاصله از مرکز مخابراتی و خیلی چیز های دیگه تاثیر میزاره به نظر من حتی دمای هوا هم تاثیر میزاره جون با تغییر دما مقاومت کابل تغییر میکنه و زمانی حتی یک درجه هم به چشم میاد که طول کابل زیاد باشه
سوال شما اساسش مشکل داره و ازمایشی هم که کردید مشکل داره دلیلی وجود نداره که یک سرویس تو دوتا مکان مختلف یک سرعت به شما بده

zxzxcvcv
11-01-2015, 17:46
دوست عزیز زرین شهر مخابرات خط ها رو روی 3 مگ میبنده برای همین سرعت دانلودش میشه 320 کیلوبایت.
شما اگر خطت فیبر نوری باشه مخابرات روی 2 مگ میبنده سرعت از 220 تا بیشتر نمیشه

amir raya
11-01-2015, 18:21
سلام دوستان
کدوم تعرفه ، شبانه رایگانم داره؟؟؟

mohsen19x
11-01-2015, 19:17
مودم هاییی که جدیدا مخابرات میدن چی هست مدل ش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zxzxcvcv
11-01-2015, 19:47
مودم هاییی که جدیدا مخابرات میدن چی هست مدل ش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Huawei HG532e
من این مودم رو گرفتم

Behrouz_se60
11-01-2015, 20:21
آقایون چک کنید که آیا شارژ شما پریده ؟ من دیشب اینترنت چک کردم 720 مگ بود بعد برنامه Du meter بهم گفت از دیشب تا الان 100 مگ مصرف کردم بعد قطع شد تا داداشم بهم گفت که -520 بود یعنی برام منفی زده و واسه من شارژ خرید.نمیدونم چرا پرید ؟؟ یعنی یک گیگ خورده و رفت!

mohsen19x
11-01-2015, 20:43
آقایون چک کنید که آیا شارژ شما پریده ؟ من دیشب اینترنت چک کردم 720 مگ بود بعد برنامه Du meter بهم گفت از دیشب تا الان 100 مگ مصرف کردم بعد قطع شد تا داداشم بهم گفت که -520 بود یعنی برام منفی زده و واسه من شارژ خرید.نمیدونم چرا پرید ؟؟ یعنی یک گیگ خورده و رفت!

بله برای من 1700 منفی زده ... ولی امروز صفر شده بود ...در کل 800 مگ پریده .....

sevendl
11-01-2015, 21:22
سلام

یعنی الان دانلود شبانه مشکل داره فعلا دانلود شبانه نکنیم؟

mohsen19x
11-01-2015, 21:23
Huawei HG532e
من این مودم رو گرفتم

خودتون رفتید گرفتین یا اومدن به زور تحویل دادن و رفتند ؟؟؟

zxzxcvcv
11-01-2015, 23:22
خودتون رفتید گرفتین یا اومدن به زور تحویل دادن و رفتند ؟؟؟
خودم گرفتم با یک کپی کارت ملی.
خودشون هم پیشنهاد میدادن که برای نصب بیان که من گفتم نه خودم بلدم.

**
دیشب هم 1 گیگ شبانه از من کم کرده ولی چون توی حسابم 2 گیگ داشتم منفی نخورده.
یعنی 1 گیگ پر هیچ کاریشم نمیشه کرد !
الان داشتم پنل رو چک کردم نوشته بود که من توی این 2 روز 1 گیگ مصرف داشتم (به همراه آپلود)
آخرین باری هم که حسابو چک کرد پریروز بود که 2 گیگ داشم.الان هم 200 مگ ته حساب مونده !
موندم این 800 مگ چطور شده.ماشالا چه قدر پیشرفته است این پلوتو تازه امکان بازاریابیم بهش اضافه کردن :n08:

Behrouz_se60
11-01-2015, 23:50
دیگه دهن برنامه نویس پلوتون صاف شد!

Shahin031
12-01-2015, 00:27
یعنی این پلوتون آشغال ترین پنلی هست که این چندسال تو نت دیدم!

nini bad
12-01-2015, 00:34
امروز به صورت اتفاق با یک نفر آشنا شدم در مخابرات اصفهان یک سری سوال پرسیدم جالب ترین حرفش این بود که قراره مخابرات سرویس های 15 و 20 مگ را واگذار کنه اگه برنامه ریزی درست باشه آخر اسفند در غیر اینصورت اردیبهشت سال 94 البته گفت برنامه ویژه ایی هم برای دی ال سی ها داره... امیدوارم همینطور باشه.

mohsen19x
12-01-2015, 01:18
خودم گرفتم با یک کپی کارت ملی.
خودشون هم پیشنهاد میدادن که برای نصب بیان که من گفتم نه خودم بلدم.

:n08:

رفتید از کدام مرکز گرفتید ؟؟؟؟ مودم پلمپ بود؟؟؟

ARMANSTNT
12-01-2015, 02:22
سلام دوستان
کدوم تعرفه ، شبانه رایگانم داره؟؟؟

toufan
12-01-2015, 02:46
امروز به صورت اتفاق با یک نفر آشنا شدم در مخابرات اصفهان یک سری سوال پرسیدم جالب ترین حرفش این بود که قراره مخابرات سرویس های 15 و 20 مگ را واگذار کنه اگه برنامه ریزی درست باشه آخر اسفند در غیر اینصورت اردیبهشت سال 94 البته گفت برنامه ویژه ایی هم برای دی ال سی ها داره... امیدوارم همینطور باشه.
میخواستی در مورد نامحدود سوآل کنی ببینیم سال آینده میاد یا نه؟؟

zxzxcvcv
12-01-2015, 04:13
رفتید از کدام مرکز گرفتید ؟؟؟؟ مودم پلمپ بود؟؟؟
والا من شهرستانم.مرکز شهید ملکی شهرمون
بله پلمپ بود

amir raya
12-01-2015, 14:28
این اینترنت حرفه ای که زده شبانه 99 درصد تخفیف چجوریه؟؟؟ واقعا یعنی اگه 1000 تومن دان کنم فقط 10 تومن میدم؟؟
با توجه به سرعتش که نوشته تا 10 مگ ، اینو بگیرم بهتره یا سرویسای پاییزشو؟؟

1376MAXIMUM
12-01-2015, 15:44
این اینترنت حرفه ای که زده شبانه 99 درصد تخفیف چجوریه؟؟؟ واقعا یعنی اگه 1000 تومن دان کنم فقط 10 تومن میدم؟؟
سرعت شما حتما ۱۰ مگ نیست اون ها تا ۱۰ مگ باز میزارن حالا شما هرچی میتونی استفاده کن

amir raya
12-01-2015, 15:59
سرعت شما حتما ۱۰ مگ نیست اون ها تا ۱۰ مگ باز میزارن حالا شما هرچی میتونی استفاده کن
خب حالا باز از 2 مگ بیشتره. کلا کدوم بهتره؟؟؟ 99 درصد تخفیف دیگه صیغه ایه؟؟؟

sevendl
12-01-2015, 17:57
نگفتید تو این 2 روز اخیر کسی دانلود شبانه داشته؟
مشکلی نبوده تو کم کردن حجم؟

ARMANSTNT
12-01-2015, 18:40

عزیز به مبلغ نیست من این طرح دارم با سرعت 1.2 مگابایت هم دانلود میکنم تخفیف یعنی اگر مثلا در ساعات مشخص شده 2 تا 7 صبح 10 گیگابایت استفاده کنی 100 مگابایت از حسابت کم میشه.سرعتم به خط شما بستگی داره از 2 تا 10 مگابیت متغیر برای دوستان
فقط هر وقت خواستی از شبانه استفاده کنی بزار 5 تا 10 دقیقه بگذره از 2 بعد استفاده کن برای وصل شدن به شبانه هم باید مودم یه خاموش و روشن بکنی

ARMANSTNT
12-01-2015, 18:42

چرا برای من یک شب 10 گیگ کم کرد.شانس اوردم بیشتر نزاشته بودم برای دانلود از 2 تا 7 حدودا 17 گیگ برای من دانلود میشه کرد.
شکایت کردم درحال بررسی ولی دیشب استفاده کردم همون 1 درصد کم کرد

zxzxcvcv
12-01-2015, 18:43
دیشب مشکلی نبود

amir raya
12-01-2015, 21:04
عزیز به مبلغ نیست من این طرح دارم با سرعت 1.2 مگابایت هم دانلود میکنم تخفیف یعنی اگر مثلا در ساعات مشخص شده 2 تا 7 صبح 10 گیگابایت استفاده کنی 100 مگابایت از حسابت کم میشه.سرعتم به خط شما بستگی داره از 2 تا 10 مگابیت متغیر برای دوستان
فقط هر وقت خواستی از شبانه استفاده کنی بزار 5 تا 10 دقیقه بگذره از 2 بعد استفاده کن برای وصل شدن به شبانه هم باید مودم یه خاموش و روشن بکنی
خب همین دیگه منظورم بود. این که خیلی خوبهههه!!!! الان موندم اینو بگیرم یا سرویس پاییزه با شبانه اریگان یا فن آوا حجمی 512 با شبانه رایگان.
مرکز من (شهید قندی) سری قبل برای جمع آوری و رانژه خیلی اذیت کرد (یه ماه بیشتر طول کشید تازه اونم با مراجعه حضوری) . شنیدم سرویسای مخابراتو زود رانژه میکنند آره؟؟

nini bad
12-01-2015, 22:13
خب همین دیگه منظورم بود. این که خیلی خوبهههه!!!! الان موندم اینو بگیرم یا سرویس پاییزه با شبانه اریگان یا فن آوا حجمی 512 با شبانه رایگان.
مرکز من (شهید قندی) سری قبل برای جمع آوری و رانژه خیلی اذیت کرد (یه ماه بیشتر طول کشید تازه اونم با مراجعه حضوری) . شنیدم سرویسای مخابراتو زود رانژه میکنند آره؟؟
از زمان ثبت درخواست برای سرویس 24 ساعت بعد خط شما رانژه میشه و برای دریافت زودتر سرویس میتوانید با کپی کارت ملی و اصل در صورتی که خط به نام شما باشد به مراکز مخابراتی موجود در سایت مراجعه کنید.

Black Mamba
13-01-2015, 14:07
ببخشید دوستان من الان طرح پاییزه رو ثبت نام کردم و در پنل اومده ولی نوشته غیر فعاله . چند روز طول میکشه تا فعال بشه ؟ آیا کار خاصی باید انجام بدیم واسه فعال شدندش ؟

linuxx2011
13-01-2015, 17:38
سلام:
Dns مخابرات چنده؟
ممنون

ARMANSTNT
13-01-2015, 20:22

اول ببین خطت چی هست؟اگه تا 10 مگ ساپورت میکنه یکساله حرفه ای بگیر که سرعتت دانلودت هم بالا باشه.
اگر هم که خطتت فیبرنوری اگه اشتباه نکنم تا دو مگ بیشتر نمیدین همون پاییزه بگیر.چون اگه فیبر نوری باشه و اون حرفه یکساله ثبت نام کنی به هیچ عنوان سرعت بالاتر از 2 تا 3 مگابیت نمیدن.
در کل بستگی به خطتت داره

zxzxcvcv
13-01-2015, 21:59
سلام:
Dns مخابرات چنده؟
ممنون

37.255.176.33

192.168.112.10

DNS های مخابرات بدرد نمیخوره.در ضمن هیچکدوم هم پینگ نمیده

aminjpo
13-01-2015, 22:05
اقای اصفهان عامل مخابرات برو به ریست بگو خودتی!

Black Mamba
14-01-2015, 01:30
از من حدود یه ماهه که داره از شارژم کم می کنه هنگام دانلود شبانه . هر چی هم زنگ می زنی می گی که می گن پیگیری می کنیم . کسی از بچه ها حضوری نرفته اونجا ببینه حرف حساب این آقایون چیه ؟

pb2005
14-01-2015, 02:04
اینم از تست سرعت سرویس 10 مگ شرکت مخابرات در ساعات رایگان شبانه
(ساعت 2 بامداد )

ESPSV
14-01-2015, 07:44
درود
همچنان مشکل روی 10 مگ بستن سرویس حرفه ای روی خطوط معمولی هست (خط فیبر نباشه) ؟
یعنی اگر روی 5 ببندن و خط بکشه تا 10 ... راهی نیست درخواست بدیم ببریم روی 10 ؟
esfahanweb
14-01-2015, 11:15
سرویس حرفه ای 10 مگ
ایروان

پاریس

فرانکفورت

rasoul74
14-01-2015, 12:41
سلام دوستان خطمون مشکل داشت ورفتم به خدمات امور مشترکین برای دریافت اینترنت میگند پورت خالی نداریم اصلا و مشکل از مکان تونه گیج شدم به خدا یعنی نمیشد برای دریافت اینترنت رانژه کنیم خط رو

esfahanweb
14-01-2015, 16:35
سلام دوستان خطمون مشکل داشت ورفتم به خدمات امور مشترکین برای دریافت اینترنت میگند پورت خالی نداریم اصلا و مشکل از مکان تونه گیج شدم به خدا یعنی نمیشد برای دریافت اینترنت رانژه کنیم خط رو

وقتی امور مشترکین گفته است نمی شود پس نمی شود
طبق روال عادی برنامه اگر یک مقداری صبر کنید یکنفر می آید و به شما سرویس وایرلس پیشنهاد می کند :n02:

nini bad
14-01-2015, 16:39
وقتی امور مشترکین گفته است نمی شود پس نمی شود
طبق روال عادی برنامه اگر یک مقداری صبر کنید یکنفر می آید و به شما سرویس وایرلس پیشنهاد می کند :n02:
روال عادی اینه که اگر 100نفر مشکل داشته باشند یک نفر هست که 24ساعته شبانه روز تست بذاره بگه همه چی خوبه...

nini bad
14-01-2015, 16:49
حذف شود...

k1ozil
14-01-2015, 17:24
روال عادی اینه که اگر 100نفر مشکل داشته باشند یک نفر هست که 24ساعته شبانه روز تست بذاره بگه همه چی خوبه...
جواب دندان شکنی بود خوشمان امد:12:

rasoul74
14-01-2015, 18:13
یعنی هیچ کاری نمیتونم بکنم تا adsl بگیرم به خدا از وایمکس خسته شدم دیگه

Machid
14-01-2015, 18:32
esfahanweb ظاهرا دستکشاش آهنیه

esfahanweb
14-01-2015, 18:48

شما ناراحت نشوید ، همه میدانند که این تستها جعلی است و با کلک درست شده ، اسپید تست هم با مخابرات اصفهان دستش توی یک کاسه است
شما به فروش سرویس وایرلس ادامه بدهید

esfahanweb
14-01-2015, 18:51
حذف شود...

عادت ندارم مسائل را به مدیریت بکشم ولی این مورد را چون از حد خودتان عبور کردید با اسکرین شات به مدیریت فروم ریپورت کردم

k1ozil
14-01-2015, 18:55
esfahanweb ظاهرا دستکشاش آهنیه
ابریشم .........

esfahanweb
14-01-2015, 19:02
آتش نگرفته ولی دود بلند شده :n02:
یک ضرب المثل هندی

nini bad
14-01-2015, 19:08
عادت ندارم مسائل را به مدیریت بکشم ولی این مورد را چون از حد خودتان عبور کردید با اسکرین شات به مدیریت فروم ریپورت کردم
از خداوند برای شما ارزوی سلامتی دارم فکر نمیکردم علاقه شدیدی دارید به پست های حذف شود ... فقط نتیجه نگرفتید پاسخگو باشید حتما.

mohsen19x
14-01-2015, 19:09
کلا نمیدونم مشکل از منه یا مخابرات .... طرح10 مگ

k1ozil
14-01-2015, 19:11
آتش نگرفته ولی دود بلند شده :n02:
یک ضرب المثل هندی
دود از کله مون بلند شده با این حرفایی که شما میزنی شما کل تاپیک ها رو بگرد یکی در مورد مخابرات خوب نگفته و شما تنها کسی هستی که داری انقدر از مخابرات تعریف میکنی عقل حکم میکنه ادم تو شک بیافته :n13:

farshad0123
14-01-2015, 19:11
مخابرات اصفهان انگار خیلی وضعش خوبه تو کشور رتبه ی دوم آورده

k1ozil
14-01-2015, 19:13
مخابرات اصفهان انگار خیلی وضعش خوبه تو کشور رتبه ی دوم آورده

فرشاد شما دل به این رتبه بندی ها نبد همشون الکیه تا اونجایی که معلومه تو تاپیکها مخابرات تبریز از همه بهتره بعدش مخابرات همین خوزستان و کرمان که حداقل شبانه خوبی دارن.

esfahanweb
14-01-2015, 19:20

مشخص است که مشکل از گیرنده است نه از فرستنده

mohsen19x
14-01-2015, 19:24
مشخص است که مشکل از گیرنده است نه از فرستنده

نویز خط شما الان رو چنده ؟؟؟/ به نظرتون علت این تفاوت چی هست ؟

k1ozil
14-01-2015, 19:24

مشکل کاملا از سمت مخابراته.شما ببین خطت نویز داره یانه؟؟ اگه کل دان استریم رو میگیره مشکل 20000000 درصد مال مخابراته البته فقط از شما اینجوری نیست از هر 1000 نفر 990 همینجورین.

k1ozil
14-01-2015, 19:25
نویز خط شما الان رو چنده ؟؟؟/ به نظرتون علت این تفاوت چی هست ؟
داداش یه عکس از صفحه status مودم بزار

pb2005
14-01-2015, 19:59
فرشاد شما دل به این رتبه بندی ها نبد همشون الکیه تا اونجایی که معلومه تو تاپیکها مخابرات تبریز از همه بهتره بعدش مخابرات همین خوزستان و کرمان که حداقل شبانه خوبی دارن.
دوست عزیز خوشبختانه مخابرات اصفهان شبانه فوق العاده ای داره من خودم سرویس 10 مگ رو دارم و تست اسپید رو دیشب گذاشتم (سه صفحه قبل)
دیشب هم حدود 17 گیگ دانلود داشتم
ولی متاسفانه بعد از ظهر ها افت سرعت و پینک بسیار زیاد
همچنین من با سرعت آپلود هم مشکل دارم و روی 512 کیلو بیت بسته شده که برام کم ولی طبق صحبت هایی که با دوستان در همین انجمن داشتم راه چاره ای وجود نداره.

k1ozil
14-01-2015, 20:18
دوست عزیز خوشبختانه مخابرات اصفهان شبانه فوق العاده ای داره من خودم سرویس 10 مگ رو دارم و تست اسپید رو دیشب گذاشتم (سه صفحه قبل)
دیشب هم حدود 17 گیگ دانلود داشتم
ولی متاسفانه بعد از ظهر ها افت سرعت و پینک بسیار زیاد
همچنین من با سرعت آپلود هم مشکل دارم و روی 512 کیلو بیت بسته شده که برام کم ولی طبق صحبت هایی که با دوستان در همین انجمن داشتم راه چاره ای وجود نداره.
داداش لذت ببری یادی هم از ما بکن.البته منم با 1 مگ مخابرات کرمان شبی 4-5 گیگ دارد.

zxzxcvcv
14-01-2015, 20:22
جهت اطلاع دوستان : سرعت طرح کمپین 2 مگ که قبلا زوی 3 مگ لیمیت شده بود دوباره بدون محدودیت شده.
اگر خط روی 10 مگ بسته شده باشه میتونید 22 گیگ شبانه دانلود کنید

esfahanweb
14-01-2015, 20:25
اینکه شما از کرمان دارید نظر فنی می دهید که مشکل مشترکین مخابرات استان اصفهان از کجاست واقعاً خنده داره :n02: :n02:

مشکل کاملا از سمت مخابراته.شما ببین خطت نویز داره یانه؟؟ اگه کل دان استریم رو میگیره مشکل 20000000 درصد مال مخابراته البته فقط از شما اینجوری نیست از هر 1000 نفر 990 همینجورین.

داداش لذت ببری یادی هم از ما بکن.البته منم با 1 مگ مخابرات کرمان شبی 4-5 گیگ دارد.

esfahanweb
14-01-2015, 20:26
شاهد از غیب رسید

جهت اطلاع دوستان : سرعت طرح کمپین 2 مگ که قبلا زوی 3 مگ لیمیت شده بود دوباره بدون محدودیت شده.

mohsen19x
14-01-2015, 20:37

تایید نمیشه ...... هم الان چک سرعت همان 370 لیمیت بود

zxzxcvcv
14-01-2015, 20:38
شاهد از غیب رسید
لطفا از پست های من در رسیدن به اهدافتون استفاده نکنید جناب esfahanweb :n18:

تایید نمیشه ...... هم الان چک سرعت همان 370 لیمیت بود
راستش الان من طرح کمپینم شارژش تموم شد.ولی تا ساعت 5 عصر که تست کردم سرعت من روی 1 مگابایت بود(فقط از سرور های خارجی البته ! سرور های داخلی پوکیده بودند!)
دیشب هم سرعت همینطور بود

esfahanweb
14-01-2015, 21:21
ببخشید اهداف بنده چیه؟؟ شما با گفتن واقعیات مشکل دارید؟؟

لطفا از پست های من در رسیدن به اهدافتون استفاده نکنید جناب esfahanweb :n18:

راستش الان من طرح کمپینم شارژش تموم شد.ولی تا ساعت 5 عصر که تست کردم سرعت من روی 1 مگابایت بود(فقط از سرور های خارجی البته ! سرور های داخلی پوکیده بودند!)
دیشب هم سرعت همینطور بود

hossein_0907
14-01-2015, 23:02
واقعا مثل اینکه قرار نیست مشکل PACKET LOST را درست کنند !!!!!!

سرعت دانلود بخوره تو سرشون کثافت های گوساله 1 ماهه پدرم در اومده از بس با دلیل و مدرک میگم پکت لاس داریم انگار نه انگاه دزدای بی پدر مادر

1376MAXIMUM
14-01-2015, 23:23
ببخشید اهداف بنده چیه؟؟ شما با گفتن واقعیات مشکل دارید؟؟
حقیقت هم اگر خیلی بگیم و درست هم بگیم و ... اگر خیلی بگیم یا جای درست نگیم نتیجه عکس میده مثلا تو تاپیک خوب بچه های دیگه مشکل دارن شما همه رو ربط میدی به خودشون بدون این که بررسی کنید واقعا ببینید که چرا این جوری شده شما داری تعصبی رفتار میکنی خوب بقیه هم مثل شما رفتن سرویس خریدن و مشکلاتی داشته اومدن و بیان کردن ولی شما همه رو میگید ما خودتونه مشکل شاید مرکزی که شما هستید خوب عمل میکنه ولی مال یکی دیگه نه ضعف داره قبول کنید دارید تند روی میکنید و تعصبی قضاوت میکنید

k1ozil
14-01-2015, 23:27
اینکه شما از کرمان دارید نظر فنی می دهید که مشکل مشترکین مخابرات استان اصفهان از کجاست واقعاً خنده داره :n02: :n02:
داداش کاری ندارم ولی خیلی از بچهای تاپیک در مورد کیفیت اینترنت مخابرات با من هم عقیدن و ترجیح میدم حرف نزنم .در ضمن مخابرات کرمان هم تقریبا مثل اصفهان و سامانه های یکسان استفاده میکنن و به هم شبیه اند و من فقط برای دان شبانست که روی مخابرات موندم

zxzxcvcv
15-01-2015, 02:18
سرعت هنوزم بالاست
طرح کمپین 2 مگ

ARMANSTNT
15-01-2015, 03:22
سرعت هنوزم بالاست
طرح کمپین 2 مگ

یعنی با این طرح 2 مگ داری سرعت دانلود طرح 10 مگ میگیری دانلود شبانه هم کاملا رایگان از 1 تا 7 برای شما؟
من خطم رویه 10 مگ بسته شده طذح 10 مگ حرفه ای هم دارم 2 تا 7 دانلود میکنم با 99 درصد تخفیف.به نظرت اگه این طرح ثبت نام کنم مثل شما روی 10 مگ که خطم بسته شده میمونه؟

esfahanweb
15-01-2015, 03:28
من هیچ تعصبی نشان ندادم ، توی همین فروم آقایی هست که مرتب به مخابرات فحاشی می کند که چرا سرعت من 10 مگ نیست ، بعد مشخص شد اصلاً سرعت DSL خطش روی 2 مگ بسته شده!!!!
اینجا یک مشکل و توهمی ایجاد شده که اینجا اگر فحش بدهیم به مخابرات خوب است یا تخلیه روحی می شویم ، والا با فحاشی کردن مشکل هیچ کسی حل نشده ، هر کس با مشکلش منطقی برخورد کند می تواند مشکل را حل کند ،بارها و بارها و بارها این را گفتم ولی گویا گوش شنوایی نیست

حقیقت هم اگر خیلی بگیم و درست هم بگیم و ... اگر خیلی بگیم یا جای درست نگیم نتیجه عکس میده مثلا تو تاپیک خوب بچه های دیگه مشکل دارن شما همه رو ربط میدی به خودشون بدون این که بررسی کنید واقعا ببینید که چرا این جوری شده شما داری تعصبی رفتار میکنی خوب بقیه هم مثل شما رفتن سرویس خریدن و مشکلاتی داشته اومدن و بیان کردن ولی شما همه رو میگید ما خودتونه مشکل شاید مرکزی که شما هستید خوب عمل میکنه ولی مال یکی دیگه نه ضعف داره قبول کنید دارید تند روی میکنید و تعصبی قضاوت میکنید

esfahanweb
15-01-2015, 03:38
این توجیهات مضحکی که می آورید هیچکدامش دلیل برای اینکه برای مخابرات اصفهان از کرمان نسخه بپیچید نمی شود
درباره ادبتان و توهینهایی که به من کردید اصلاًً صحبت نمی کنم ولی واقعاً نمی دانم چه فکری کردید که از کرمان تشریف آوردید توی فروم مخابرات اصفهان و برای همه مشکلات مخابرات را مقصر دونستید!!!!

داداش کاری ندارم ولی خیلی از بچهای تاپیک در مورد کیفیت اینترنت مخابرات با من هم عقیدن و ترجیح میدم حرف نزنم .در ضمن مخابرات کرمان هم تقریبا مثل اصفهان و سامانه های یکسان استفاده میکنن و به هم شبیه اند و من فقط برای دان شبانست که روی مخابرات موندم

esfahanweb
15-01-2015, 03:42
سرویس حرفه ای 10 مگ ، ساعت شبانه رایگان
مرکز ولی عصر - IP از رنج 37.255

ایروان

انگلستان

فرانکفورت

پاریس

zxzxcvcv
15-01-2015, 10:39
یعنی با این طرح 2 مگ داری سرعت دانلود طرح 10 مگ میگیری دانلود شبانه هم کاملا رایگان از 1 تا 7 برای شما؟
من خطم رویه 10 مگ بسته شده طذح 10 مگ حرفه ای هم دارم 2 تا 7 دانلود میکنم با 99 درصد تخفیف.به نظرت اگه این طرح ثبت نام کنم مثل شما روی 10 مگ که خطم بسته شده میمونه؟
قبلا سرعتش رو محدود کرده بودند.بعید نیست چند روز دیگه هم محدود نکنند.کلا ریسکه نیا.چون اگه خواستی از این طرح انصراف بدی باید جریمه بدی

mohsen19x
15-01-2015, 14:49
قبلا سرعتش رو محدود کرده بودند.بعید نیست چند روز دیگه هم محدود نکنند.کلا ریسکه نیا.چون اگه خواستی از این طرح انصراف بدی باید جریمه بدی

من هم 2 مگ دارم و 10 مگ ...سرعت طرح 2 مگ محدود هست

zxzxcvcv
15-01-2015, 15:36
من هم 2 مگ دارم و 10 مگ ...سرعت طرح 2 مگ محدود هست
پریروز که سرعت من رفت بالا اینترنت کل شهر ما قطع بود از ساعت 5 عصر تا 12:30 شب.شاید به این ربطی داشته باشه.
طرح شما کمپین پاییزه است یا تابستانه ؟از من پاییزست

esfahanweb
15-01-2015, 16:29
پریروز که سرعت من رفت بالا اینترنت کل شهر ما قطع بود از ساعت 5 عصر تا 12:30 شب.شاید به این ربطی داشته باشه.

من خیلی سربسته یکسری اطلاعات به شما میدهم
در شبکه مخابرات اصفهان کنترل پهنای باند و تخصیص IP به مشترکین بر عده یک ابزاری است به نام BRAS
گویا بخاطر مشکلاتی که بوجود آمده BRAS منطقه شما را دوباره کانفیگ کرده اند و در این کانفیگ جدید فراموش کرده اند که لاین کنترل پهنای باند را اضافه کنند
شما تا شنبه صبح(شاید هم بیشتر) وقت دارید که از این پهنای باند استفاده کنید
ولی اگر سرویس 10 مگ حرفه ای بگیرید هیچوقت پهنای باندتان محدود نمی شود

دو تا خبر را هم اضافه کنم
1- بزودی پهنای باند مشترکین طرح حرفه ای تا 20 مگ (بصورت آزمایشی) باز خواهد شد:n02:
2- بزودی امکان اضافه کردن مشترکین زیرمجموعه و کسب درآمد از محل فروش زیرمجموعه ای در سرویسهای مخابرات اضافه خواهد شد:n02:

Black Mamba
15-01-2015, 16:45
سلام دوستان . بنده از طریق پنل طرح کمپین پاییزی رو فعال کردم و الان در پنلم اومده ولی هنوز غیرفعاله . می خواستم بدونم چند روز طول میکشه تا فعال بشه و آیا باید برای فعال شدن کار خاصی انجام بدم یا خیر ؟ ممنون .

zxzxcvcv
15-01-2015, 16:54
در شبکه مخابرات اصفهان کنترل پهنای باند و تخصیص IP به مشترکین بر عده یک ابزاری است به نام BRAS
گویا بخاطر مشکلاتی که بوجود آمده BRAS منطقه شما را دوباره کانفیگ کرده اند و در این کانفیگ جدید فراموش کرده اند که لاین کنترل پهنای باند را اضافه کنند

1- بزودی پهنای باند مشترکین طرح حرفه ای تا 20 مگ (بصورت آزمایشی) باز خواهد شد:n02:
2- بزودی امکان اضافه کردن مشترکین زیرمجموعه و کسب درآمد از محل فروش زیرمجموعه ای در سرویسهای مخابرات اضافه خواهد شد:n02:
سرویس حرفه هم توی پنل دارم ولی غیر فعاله تمدید نمی کنم.
والا همین الانش هم مخابرات میخواد خط رو ببنده روی 10 مگ کلی اذیت میکنه ! بعد یه چیزه دیگه این مسئولین که از این فکر ها میکنن فکر پهنای باندی هم که باید اضافه کنند تا سرعت از اینی هم که هست بدتر نشه رو هم میکنند آیا ؟
شاید یادشون رفته سرعت طرح کمپین رو کم کنند شما اگر با مسئولینش آشنا هستی بهشون خبر نده ما حالمون رو بکنیم :n02:

1376MAXIMUM
15-01-2015, 16:55
من حرفه ای ها بدون مودم ثبت نام کردم امروز چقدر طول میکشه برام وصل کنن

ESPSV
15-01-2015, 18:54
درود
راستش رئیس مخابرات استقلال رو بنده رفتم که سرویس رو درخواست بدم روی 10 ببندن
اصلا متوجه نمیشد من چی میگم ... میگفت این تا 10 بازه .. کسی سرویس رو روی سرعتی نمیبنده
خودش میره بالا ... هر چی بهش گفتم روی 5 بستین و خط من تا 18 مگ میکشه و مشکلی ندارم
اصلا درکی از بسته شدن سرعت مودم نداشت ...
کاش میشد این مشکل رو حل کرد که وقتی زنگ میزنی پشتیبانی میگی سرویس 10 مگ گرفتم
سرویس رو روی 2 بستین لااقل بفهمن چی میگیم ...
بالاخره سرویس بنده رفت روی 10 مگ با کمک یک دوست
اینم تست سرویس 10 مگ ... 20 مگ پیش کش

farshad0123
15-01-2015, 19:02
درود
اصلا متوجه نمیشد من چی میگم ... میگفت این تا 10 بازه .. کسی سرویس رو روی سرعتی نمیبنده
خودش میره بالا ... هر چی بهش گفتم روی 5 بستین و خط من تا 18 مگ میکشه و مشکلی ندارم

گسترش ارتباطات کلا سرعت خوبی نداره ipعوض کن تا یه information technology خوب گیرت بیاد

esfahanweb
15-01-2015, 19:14
شما رفتید سراغ فردی که اصلاًً اطلاع و ارتباطی با این موضوع ندارد ، رییس مرکز چه ربطی دارد به ADSL؟؟ :n02:
خوبه نرفتید سراغ مسئول تلفنهای همگانی استان :n02: :n02:
اینکه پروفایل DSL خط شما روی چند بسته شده را فقط امور مشترکین می داند و می تواند تغییر بدهد
سرعت هم الان برای من این است

درود

ESPSV
15-01-2015, 19:30
اول رفتم سراغ مسئول دی اس ال ... دید متوجه نمیشه من چی میگم رفت رئیس رو آورد
اونم نمی فهمید من چی میگم ... پیشتیبانی هم که فقط بلد بگه مودم رو خاموش روشن کن

شما میدونین اگه کسی خطش روی 2 بسته شده باشه و سرویس 10 مگ گرفته
و خطش هم فیبر نباشه و نویز نداشته باشه ... چیکار باید بکنه که روی 10 بسته بشه ؟

اینم بعد از عوض شدن آی پی

شما رفتید سراغ فردی که اصلاًً اطلاع و ارتباطی با این موضوع ندارد ، رییس مرکز چه ربطی دارد به ADSL؟؟ :n02:
خوبه نرفتید سراغ مسئول تلفنهای همگانی استان :n02: :n02:
اینکه پروفایل DSL خط شما روی چند بسته شده را فقط امور مشترکین می داند و می تواند تغییر بدهد
سرعت هم الان برای من این است

mohsen19x
15-01-2015, 19:33

طرح کمپین تابستان و پاییز 2 مگ

esfahanweb
15-01-2015, 19:44
اول رفتم سراغ مسئول دی اس ال ... دید متوجه نمیشه من چی میگم رفت رئیس رو آورد
اونم نمی فهمید من چی میگم ... پیشتیبانی هم که فقط بلد بگه مودم رو خاموش روشن کن

شما میدونین اگه کسی خطش روی 2 بسته شده باشه و سرویس 10 مگ گرفته
و خطش هم فیبر نباشه و نویز نداشته باشه ... چیکار باید بکنه که روی 10 بسته بشه ؟

اینم بعد از عوض شدن آی پی

باید به بخش ADSL مرکز ردانی پور مراجعه کنید ، درخواست کتبی برای افزایش سرعت DSL بدهید
در درخواست حتماً قید کنید که مرکز استقلال مشکل بنده را حل نکرد کپی کارت ملی صاحب خط هم حتماً همراهتون باشد
ولی بهتر است قبلش یک تماسی با 2020 بگیرید و یکبار دیگر مشکل را برایشون توضیح بدهید

1376MAXIMUM
15-01-2015, 22:49
باید به بخش ADSL مرکز ردانی پور مراجعه کنید ، درخواست کتبی برای افزایش سرعت DSL بدهید
در درخواست حتماً قید کنید که مرکز استقلال مشکل بنده را حل نکرد کپی کارت ملی صاحب خط هم حتماً همراهتون باشد
ولی بهتر است قبلش یک تماسی با 2020 بگیرید و یکبار دیگر مشکل را برایشون توضیح بدهید
حالا درست شد
دمت گرم
چقدر طول میکشه وخابرات رانژه کنه خط رو؟ من امروز درخواست دادم و ثبت شد و پولش رو هم دادم
حرفه ای ها بدوم مودم گرفتم ببینم چطوره؟

esfahanweb
15-01-2015, 23:32
حالا درست شد
دمت گرم
چقدر طول میکشه وخابرات رانژه کنه خط رو؟ من امروز درخواست دادم و ثبت شد و پولش رو هم دادم
حرفه ای ها بدوم مودم گرفتم ببینم چطوره؟

کدام مرکز مخابراتی هستید؟؟
داخل شهر اصفهان حداکثر سه روز کاری(بدون پنجشنبه و جمعه) طول میکشد تا خط رانژه شود
ولی برای فعال شدن اکانت حتماً باید با اصل و کپی کارت ملی به باجه ADSL مراجعه کنید

1376MAXIMUM
15-01-2015, 23:43
داخل شهر اصفهان حداکثر سه روز کاری(بدون پنجشنبه و جمعه) طول میکشد تا خط رانژه شود
ولی برای فعال شدن اکانت حتماً باید با اصل و کپی کارت ملی به باجه ADSL مراجعه کنید
شهید قندی
یعنی خودشون فعال نمیکنن راهی نداره که نریم اونجا چون خودم نمیتونم مادرم که خط به اسمش بود و به اسم اون هم ثبت نام کردم نمیتونه بره
کسه دیگه ای میتونه ببره مدارک رو؟
ادرسش رو لطف میکنید؟

esfahanweb
15-01-2015, 23:59
شهید قندی
یعنی خودشون فعال نمیکنن راهی نداره که نریم اونجا چون خودم نمیتونم مادرم که خط به اسمش بود و به اسم اون هم ثبت نام کردم نمیتونه بره
کسه دیگه ای میتونه ببره مدارک رو؟
ادرسش رو لطف میکنید؟

در مرحله اول نباید به نام ایشان ثبت نام می کردید چون هربار که به پشتیبانی زنگ بزنید چون مالک خط و سرویس خانم است و شما آقا هستید داستان می شود
زمان ثبت نام شماره موبایل دادید؟؟اگر دادید بگذارید خودشان با شما تماس بگیرند و بگویند چه وقت برای تحویل مدارک بروید
روال قبلی این بوده که کاربران محدوده شما باید به مرکز بهارستان مراجعه کنند ولی فکر کنم این روال تغییر پیدا کرده است
فعلاً یک کپی از کارت ملی مادرتان و خودتان و صفحه اول شناسنامه خودتان حاضر کنید تا هر وقت زنگ زدند بتوانید سریع براشون ببرید

Black Mamba
16-01-2015, 00:32
سلام دوستان . بنده از طریق پنل طرح کمپین پاییزی رو فعال کردم و الان در پنلم اومده ولی هنوز غیرفعاله . می خواستم بدونم چند روز طول میکشه تا فعال بشه و آیا باید برای فعال شدن کار خاصی انجام بدم یا خیر ؟ ممنون .

اگه یکی از دوستان جواب این سوال رو بده ممنون میشم .

nini bad
16-01-2015, 00:49
اگه یکی از دوستان جواب این سوال رو بده ممنون میشم .
درود دوست عزیز...
وقتی یک طرح به پنل اضافه میکنی با اولین باری که یوزر و پسورد جدید را به مودم میدی وضعیت حساب شما هم فعال میشه...کلا در چند صورت غیر فعال میشه یا زمانی که انتهای اعتبار ماهیانه تمام شده باشه...یا زمان انقضای حساب تعرفه ی شما...
------------------------------

جالبه ترول مخابرات نداشتیم که اونم اضافه شده البته از نوع .........

Black Mamba
16-01-2015, 01:01
درود دوست عزیز...
وقتی یک طرح به پنل اضافه میکنی با اولین باری که یوزر و پسورد جدید را به مودم میدی وضعیت حساب شما هم فعال میشه...کلا در چند صورت غیر فعال میشه یا زمانی که انتهای اعتبار ماهیانه تمام شده باشه...یا زمان انقضای حساب تعرفه ی شما...

ممنون از پاسخت دوست عزیز . ولی من وقتی یوزر و پس ورد طرح جدید رو به مودم میدم ، اینترنت وصل نمیشه . طرح های دیگه پنل که الان وصل هستن توی پنل جلوشون یه تیک سبز زده ولی این طرح رو جلوش یه تابلوی اخطار گذاشته . الان هم دو روزه که ثبت نام کردم . هیچ کدوم از دو مشکلی که شما گفتی رو هم ندارم . نمی دونی مشکل از کجاست ؟

hossein_0907
16-01-2015, 01:34
18 درصد پکت لاست !!!!!
اینترنت مخابرات اصفهان مشکلی نداره !!!! میخواد طرح 20 مگ بده واای خدا چه سرعتی !!!!!!!
20 مگ بخوره تو سرشون الاغای احمق پکت لاس رو درست کنند

اینم تست سرعت طرح 10 مگ !!!!

حواستون باشه گوله تستای این بابا رو نخورید

esfahanweb
16-01-2015, 01:55
ممنون از پاسخت دوست عزیز . ولی من وقتی یوزر و پس ورد طرح جدید رو به مودم میدم ، اینترنت وصل نمیشه . طرح های دیگه پنل که الان وصل هستن توی پنل جلوشون یه تیک سبز زده ولی این طرح رو جلوش یه تابلوی اخطار گذاشته . الان هم دو روزه که ثبت نام کردم . هیچ کدوم از دو مشکلی که شما گفتی رو هم ندارم . نمی دونی مشکل از کجاست ؟

تماس بگیرید با 2020 ، باید کپی کارت ملی بدهید تا طرح را برای شما فعال کنند

esfahanweb
16-01-2015, 02:05
اولاً پکت لاست نه پکت لاس:n02:
دوماً مشکل شما را باید دیتا زیرساخت حل کند که نمی کند
سوماً این هم تست سرعت بنده همین الان در مرکز مخابراتی ولیعصر اصفهان
IP از رنج 37.255

چهارماً شما ده صفحه هم فحش بدهید مشکلت حل نمی شود ، بجای فحاشی کردن زنگ بزنید دیتای اصفهان پیگیر حل مشکلتان بشوید

18 درصد پکت لاست !!!!!
اینترنت مخابرات اصفهان مشکلی نداره !!!! میخواد طرح 20 مگ بده واای خدا چه سرعتی !!!!!!!
20 مگ بخوره تو سرشون الاغای احمق پکت لاس رو درست کنند

اینم تست سرعت طرح 10 مگ !!!!

حواستون باشه گوله تستای این بابا رو نخورید

Black Mamba
16-01-2015, 03:35
تماس بگیرید با 2020 ، باید کپی کارت ملی بدهید تا طرح را برای شما فعال کنند

دفعه پیش کپی کارت ملی دادم . همون دفعه کافی نبود ؟

hossein_0907
16-01-2015, 05:05
اولاً پکت لاست نه پکت لاس
:n02:

دوماً مشکل شما را باید دیتا زیرساخت حل کند که نمی کند
سوماً این هم تست سرعت بنده همین الان در مرکز مخابراتی ولیعصر اصفهان
IP از رنج 37.255

درستش پکت لاسه نه پکت لاست ولی از بس بعضیا مث تو گفتن پکت لاست همه هم میگن پکت لاست و خودم هم گاها این اشتباهو میکنم !!!
تو گوگل یه سرچ بزن اگه بلدی تا بفهمی چی میگم
سایت pingtest هم بهتر از تو بلده و تو تستای اون سایت هم مینویسه packet loss نه packet lost !!!!
البته لاست هم درسته در صورتی که packet رو جمع ببندیم یعنی packets lost که میشه پکت های از دست رفته
پس درستش هم packet loss هست و هم packets lost

البته این عکس مربوط به سرویس من نیست !!!!

دوما به همه جا زنگ زدم یه مشت آدم بی سواد نشستن اونجا و 1 ماهه مشکلمو گفتم هی میگن تا 2 3 روز دیگه ولی هیچ کاری نمیکنن چون عثلشون نمیکشه باید چیکار کنند
سوما اومدم یه چیزی بت بگم دیدم اصلا ارزش نداری بات بحث کنم

esfahanweb
16-01-2015, 08:10
درستش پکت لاسه نه پکت لاست ولی از بس بعضیا مث تو گفتن پکت لاست همه هم میگن پکت لاست و خودم هم گاها این اشتباهو میکنم !!!
تو گوگل یه سرچ بزن اگه بلدی تا بفهمی چی میگم
سایت pingtest هم بهتر از تو بلده و تو تستای اون سایت هم مینویسه packet loss نه packet lost !!!!
البته لاست هم درسته در صورتی که packet رو جمع ببندیم یعنی packets lost که میشه پکت های از دست رفته
پس درستش هم packet loss هست و هم packets lost

البته این عکس مربوط به سرویس من نیست !!!!

دوما به همه جا زنگ زدم یه مشت آدم بی سواد نشستن اونجا و 1 ماهه مشکلمو گفتم هی میگن تا 2 3 روز دیگه ولی هیچ کاری نمیکنن چون عثلشون نمیکشه باید چیکار کنند
سوما اومدم یه چیزی بت بگم دیدم اصلا ارزش نداری بات بحث کنم

خوبه که خودتان پستت را ادیت کردید وگفتید اگر جمع ببندید درست است !!! حالا نمی خواهم مسئله را باز کنم که توی شبکه ما پکت(ها) داریم نه پکت
و اما درباره مشکل شما ، اینکه شما گوش نمی کنی به حرفی که من میزنم باعث می شود که مشکلت ادامه پیدا کند و بعد باز بیایی اینجا فحاشی کنی
من به شما گفتم زنگ بزن دیتای اصفهان

چهارماً شما ده صفحه هم فحش بدهید مشکلت حل نمی شود ، بجای فحاشی کردن زنگ بزنید دیتای اصفهان پیگیر حل مشکلتان بشوید

شما میگی یک مشت بی سواد نشستن اونجا!!!!!!

بزرگوار هرجای مخابرات بی سواد داشته باشه دیتا نداره شما میتوانی یک ایمیل بزنی به data at Tce.ir مشکلت را بگویی یا

مستقیم زنگ بزنی به مهندس شاه میرزایی 32235777 ، مشکلت را خیلی مودبانه توضیح بدهید تا ایشان راهنمایت بکند

من شماره مستقیم دیتا را بهت نمی دهم چون میترسم اونجا هم زنگ بزنی و فحاشی کنی یا اصلاً بچه های دیتا تحویلت نگیرند

من راهنمایت کردم برای حل مشکلت باز هم میتونی بیایی اینجا به من و مخابرات و دیتا و هواشناسی و فرمانداری و استانداری فحاشی کنی ولی مشکلی ازت حل نخواهد شد
راه حلت همان است که بالا گفتم

esfahanweb
16-01-2015, 08:15
دفعه پیش کپی کارت ملی دادم . همون دفعه کافی نبود ؟

والا من 5 خط تلفن ثبت نام کردم برای هر 5تاش از من کپی کارت ملی و تعهد جداگانه گرفتند ،
عیناً همین کار را برای هربار فعال کردن سرویس ADSL برای من کردند و برای هربار از من کپی کارت ملی گرفتند
اگر گفته بودید کدام مرکز مخابراتی هستید شماره تماس مرکز ADSL را بهت میدادم که با مسئولش تلفنی صحبت کنید

hossein_0907
16-01-2015, 13:15
مستقیم زنگ بزنی به مهندس شاه میرزایی 32235777 ، مشکلت را خیلی مودبانه توضیح بدهید تا ایشان راهنمایت بکند

من شماره مستقیم دیتا را بهت نمی دهم چون میترسم اونجا هم زنگ بزنی و فحاشی کنی یا اصلاً بچه های دیتا تحویلت نگیرند

من هیچ وقت طی تماس هایی که باشون داشتم اینجوری باهلشون صحبت نکردم و اینجا هم وقتی خیلی اعصابم خرد میشه میام اینطوری صحبت میکنم
به خدا من حدود 10 بار بیشتر باشون تماس گرفتم و دقیقا به پشتیبانی ها گفتم مشکل از کجاست و بیشترین درصد packet loss مربوط به لینک بین روتر 202. و روتر بعدیش میشه و اونا هم ip روتر رو نوشتند و گفتند ما به مرکز data مشکلتون رو میگیم تا حل کنند و حتما درست میشه ولی 2 هفته هست از قولشون گذشته و درست نشده که نشده!!!!!!!!!!!

در ضمن اینا قبول نمیکنند که مشکل را تقریبا اکثر منطقه آزادی و سپاهانشهر دارند چون تو مردم عادی خیلی کم پیش بیاد کسی بفهمه مشکل پکت لاس چی هست !!!
خود پشتیبانی گفت خیلی ها زنگ زدن و میگن تو چت چرا صدا قطع و وصل میشه !!!!

یک کلام مخابرات هیچ ارزشی برای مشترکینش قائل نیست چون انقدر مشترکینش زیاد شده که حذف یه درصدی از اونا براش مهم نباشه و این منا خیلی اذیت میکنه !!!!!

*سینا*
16-01-2015, 13:31
من هیچ وقت طی تماس هایی که باشون داشتم اینجوری باهلشون صحبت نکردم و اینجا هم وقتی خیلی اعصابم خرد میشه میام اینطوری صحبت میکنم
به خدا من حدود 10 بار بیشتر باشون تماس گرفتم و دقیقا به پشتیبانی ها گفتم مشکل از کجاست و بیشترین درصد packet loss مربوط به لینک بین روتر 202. و روتر بعدیش میشه و اونا هم ip روتر رو نوشتند و گفتند ما به مرکز data مشکلتون رو میگیم تا حل کنند و حتما درست میشه ولی 2 هفته هست از قولشون گذشته و درست نشده که نشده!!!!!!!!!!!

در ضمن اینا قبول نمیکنند که مشکل را تقریبا اکثر منطقه آزادی و سپاهانشهر دارند چون تو مردم عادی خیلی کم پیش بیاد کسی بفهمه مشکل پکت لاس چی هست !!!

یک کلام مخابرات هیچ ارزشی برای مشترکینش قائل نیست چون انقدر مشترکینش زیاد شده که حذف یه درصدی از اونا براش مهم نباشه و این منا خیلی اذیت میکنه !!!!!

سلام
یه نکته بگم خدمتتون
من پکت لاستم خیلی کم شده
نمیگم مثل قبل شده اما لااقل میتونم سایت ها رو باز کنم
امیدوارم هرچه سریعتر به روال قبل برگرده
پ.ن.
حدود 2000 پورت چدید تو فولادشهر نصب شده شما خودتون حساب کنید میزان پهنای باند لارم رو ....

nini bad
16-01-2015, 17:17

عزیزم شما نه اصلا آدم بی ادبی نیستی و نه از جملات بدی استفاده نمیکنی فقط اجازه نده یک سری افراد به شخصیت شما توهین کنند و مثل یک بچه 4ساله با شما رفتار کنند بعضی ها دَم از ادب میزنند اما خودشون شعور مخاطب و زیر سوال میبرند...
بعضی اوقات هم حق داری عصبانی بشی یک سری افراد که واقعا جایگاهی که دارند در حد و اندازه تجربیاتشون نیست اون اشخاصی هم که لایق اون جایگاه هستند جای دیگری قرار دارند...

esfahanweb
16-01-2015, 18:03
تست سرعت سرویس حرفه ای 10 مگ

hossein_0907
16-01-2015, 18:16

کاملا مشهوده مشکل پهنای باند !!!!!

esfahanweb
16-01-2015, 18:54
عزیر دل برادر مشکل شما بین مخابرات شهرستانت و مخابرات اصفهان است نه پهنای بند اینترنت
زمانیکه با سرور اصفهان تست میگذاری که دیگه از گیت وی اینترنت رد نمی شوید !!
این هم اثباتش

کاملا مشهوده مشکل پهنای باند !!!!!

vahid javani
16-01-2015, 18:58
سلام دوستان
در مورد مشکل packet loss کسی تو سایت سازمان تنظیم مقررات شکایت ثبت کرده؟
من یه بار مشکل snr migration داشتم، یه شکایت ثبت نام کردم بعد اینقدر بهم زنگ زدند و سوال کردند که درست شده یا نه تا آخرش درست شد.
میشه خواهش کنم واسه این مشکل هم این کار رو بکنید؟ حتی اگه فکر می کنید هیچ فایده ای نداره!
اگه همه شکایت بزنیم مجبور میشه درستش کنه
این هم لینکش:

Black Mamba
16-01-2015, 19:03
والا من 5 خط تلفن ثبت نام کردم برای هر 5تاش از من کپی کارت ملی و تعهد جداگانه گرفتند ،
عیناً همین کار را برای هربار فعال کردن سرویس ADSL برای من کردند و برای هربار از من کپی کارت ملی گرفتند
اگر گفته بودید کدام مرکز مخابراتی هستید شماره تماس مرکز ADSL را بهت میدادم که با مسئولش تلفنی صحبت کنید

نزدیک ترین مرکز مخابراتی که به خونه ما نزدیک بزرگمهره .

من واسه همین خط تلفن کپی کارت ملی دادم و طرح جدید رو هم رو همین خط ثبت نام کردم .

hossein_0907
16-01-2015, 19:09
عزیر دل برادر مشکل شما بین مخابرات شهرستانت و مخابرات اصفهان است نه پهنای بند اینترنت
زمانیکه با سرور اصفهان تست میگذاری که دیگه از گیت وی اینترنت رد نمی شوید !!

من اصلا سرعت دانلود زیاد برام مهم نیست و بیشتریم مشکلم پکت لاسه که اونم کاملا توضیح دادم فقط برای سرورهای خارج از اصفهان که مسیر اونها از روتر 10.143.255.202 عبور میکنه وجود داره !!!!

نکنه لینک ارتباطی بین 10.143.255.202 و روتر بعدیش هم مربوط میشه به مخابرات سپاهانشهر و اصفهان !!!!!!!

esfahanweb
16-01-2015, 19:20
نزدیک ترین مرکز مخابراتی که به خونه ما نزدیک بزرگمهره .

من واسه همین خط تلفن کپی کارت ملی دادم و طرح جدید رو هم رو همین خط ثبت نام کردم .

فردا صبح زنگ بزنید به این شماره : 32660023 ، بگید با باجه ADSL کار دارید
بهتر است زود زنگ بزنید(قبل از 9) چون شنبه است و سرشان زود شلوغ می شود.

esfahanweb
16-01-2015, 19:28
من اصلا سرعت دانلود زیاد برام مهم نیست و بیشتریم مشکلم پکت لاسه که اونم کاملا توضیح دادم فقط برای سرورهای خارج از اصفهان که مسیر اونها از روتر 10.143.255.202 عبور میکنه وجود داره !!!!

نکنه لینک ارتباطی بین 10.143.255.202 و روتر بعدیش هم مربوط میشه به مخابرات سپاهانشهر و اصفهان !!!!!!!

همه روترهایی که IP ها آنها با 10.143.255 شروع می شود داخل استان اصفهان است ، روتر 217.219.0.215 هم متعلق به دیتای اصفهان است
الان متوجه توپولوژی شبکه شدید؟؟

*سینا*
16-01-2015, 19:34

دوست عزیز یه تست پینگ کامل (-t) از این آی پی بزارید اگر فرصت دارید لطفا
107.6.142.100

hossein_0907
16-01-2015, 19:34
همه روترهایی که IP ها آنها با 10.143.255 شروع می شود داخل استان اصفهان است ، روتر 217.219.0.215 هم متعلق به دیتای اصفهان است
الان متوجه توپولوژی شبکه شدید؟؟

واقعا خسته نباشی اینو خودم هم میدنستم حالا که چی ؟؟؟

hossein_0907
16-01-2015, 19:39
107.6.142.100

بفرما . 22 درصد پکت لاس =))))

esfahanweb
16-01-2015, 19:40
لطفاً یکدور جملات خودتان را دوباره بخوانید

واقعا خسته نباشی اینو خودم هم میدنستم حالا که چی ؟؟؟

esfahanweb
16-01-2015, 19:43
107.6.142.100

آقا اجازه هست یک مقداری از این فیلمهاتون دانلود کنیم؟؟ :n02:

hossein_0907
16-01-2015, 20:05

این 2 تا رو نگاه کن

من طبق صحبت خود شما میگم این روتر 10.143.255.202 پهنای باند داخل استان رو به زیرساخت تحویل میده یهنی کل پکتهایی که برای سرورهای خارج از استان باید ارسال بشه باید از این روتر عبور کنه.

حالا نمیدونم کجای پستهای قبلیه من تناقض داره !!!!!

esfahanweb
16-01-2015, 20:15

این 2 تا رو نگاه کن

من طبق صحبت خود شما میگم این روتر 10.143.255.202 پهنای باند داخل استان رو به زیرساخت تحویل میده یهنی کل پکتهایی که برای سرورهای خارج از استان باید ارسال بشه باید از این روتر عبور کنه.

حالا نمیدونم کجای پستهای قبلیه من تناقض داره !!!!!

خیر ، "کل کل پکتهایی که برای سرورهای خارج از استان باید ارسال بشه باید از این روتر عبور نمی کند "
این فقط روتر شهرستان شما است فقط شهرستان شما نه کل استان :n01:

hossein_0907
16-01-2015, 20:20
خود شما تو پست 9258 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتی :

الان میگی نه!!!!!

zxzxcvcv
16-01-2015, 22:30
:n02:

خیر ، "کل کل پکتهایی که برای سرورهای خارج از استان باید ارسال بشه باید از این روتر عبور نمی کند "
این فقط روتر شهرستان شما است فقط شهرستان شما نه کل استان :n01:
فکر کنم شاید کل شهرستان ها از این روتر استفاده کنند.توی tracert های من هم این روتر هست
خداروشکر من خیلی پکت لاست ندارم.این هم تست های من:

توی عکس pathping یه مقدار پکت لاست هست ولی ماله آی پیه قبل همین روتره
البته مشکل سرعت با سرور های داخلی و خارجی برای من هم وجود داره.ولی باسرور های اصفهان سرعت خوبه

*سینا*
16-01-2015, 22:38
بفرما . 22 درصد پکت لاس =))))

خیلی جالبه
میدونید چیه جریان
من از تمام سرور های داخل کشور پکت لاست دارم
به همین میزانی که شما الان پکت لاست دارید
اما از 8.8.8.8 و سرور خودم و چند تا سرور دیگه پکت لاست ندارم و سرعتم خوبه!!!
انگار مسیر ارتباطی به سمت سرور های داخلی کشور ( که اکثرا تو تهران هستن ) مشکل داره اما به سمت این چند تا آی پی که ذکر کردم مشکلی نداره!

مشکلی نیست منتها ممکنه کامل نشده باشه فیلم ها ( فایل ها تورنت هستند و در حال لیچ )
و ممکنه یهو پاک بشن.
تو برنامم هست که لینکا رو آپلود کنم تو سایتی جایی:n01:

zxzxcvcv
16-01-2015, 22:41
خیلی جالبه
میدونید چیه جریان
من از تمام سرور های داخل کشور پکت لاست دارم
به همین میزانی که شما الان پکت لاست دارید
اما از 8.8.8.8 و سرور خودم و چند تا سرور دیگه پکت لاست ندارم و سرعتم خوبه!!!
انگار مسیر ارتباطی به سمت سرور های داخلی کشور ( که اکثرا تو تهران هستن ) مشکل داره اما به سمت این چند تا آی پی که ذکر کردم مشکلی نداره!
آره مثل اینکه پهنای باند داخلی رو از زیر ساخت خریدن که مشکل داره.ولی پهنای باند خارجی از یه شرکت خصوصیه

*سینا*
16-01-2015, 22:43
آره مثل اینکه پهنای باند داخلی رو از زیر ساخت خریدن که مشکل داره.ولی پهنای باند خارجی از یه شرکت خصوصیه

یه بار استادم میگفت مسیر ارتباطی مخابرات اصفهان از سمت تهران عبور نمیکنه و بعضی اوقات به سمت شیراز هدایت میشه.
حالا نمی دونم در حال حاضر هم صدق میکنه یا نه ( با توجه به اینکه شبکه قیلترینگ یکپارجه شده و ... )

zxzxcvcv
16-01-2015, 22:52
یه بار استادم میگفت مسیر ارتباطی مخابرات اصفهان از سمت تهران عبور نمیکنه و بعضی اوقات به سمت شیراز هدایت میشه.
حالا نمی دونم در حال حاضر هم صدق میکنه یا نه ( با توجه به اینکه شبکه قیلترینگ یکپارجه شده و ... )
منم نمیدونم والا.فقط تنها تفاوتی که بین مسیر با خارج و داخل من متوجه شدم اینه که مسیر داخل از 2 تا روتر با رنج آی پیه 217.219 رد میشه که اولیش احتمالا داخل اصفهانه و دومیش هم زده پروفیل ساوه !
ولی مسیر خارج بعد از اون روتر 10.143.255.202 از یک آی پیه اینترانت رد میشه و آی پیه بعدیش هم پینگ نمیده و به صورت ستاره توی تریس میاد.بعد از اون هم وصل میشه به روتر های یک شرکت خصوصی و بعد از اون هم به مسیر آذربایجان یا ایتالیا وصل میشه(البته من وضعیت رنج آی پیه 37.255 رو میگم)

*سینا*
16-01-2015, 22:56
منم نمیدونم والا.فقط تنها تفاوتی که بین مسیر با خارج و داخل من متوجه شدم اینه که مسیر داخل از 2 تا روتر با رنج آی پیه 217.219 رد میشه که اولیش احتمالا داخل اصفهانه و دومیش هم زده پروفیل ساوه !
ولی مسیر خارج بعد از اون روتر 10.143.255.202 از یک آی پیه اینترانت رد میشه و آی پیه بعدیش هم پینگ نمیده و به صورت ستاره توی تریس میاد.بعد از اون هم وصل میشه به روتر های یک شرکت خصوصی و بعد از اون هم به مسیر آذربایجان یا ایتالیا وصل میشه(البته من وضعیت رنج آی پیه 37.255 رو میگم)

فقط خدا کنه درست بشه این وضعیت

hossein_0907
16-01-2015, 23:45
هنوزم میگی روتر 10.143.255.202 مربوط به شهرستانه منه شهرستان من نه کل استان :n02::n02::n02:

شک نکنید تمام پکتهایی ارسالی برای خارج از استان از این روتر رد می شود

esfahanweb
17-01-2015, 01:28
هنوزم میگی روتر 10.143.255.202 مربوط به شهرستانه منه شهرستان من نه کل استان :n02::n02::n02:

شک نکنید تمام پکتهایی ارسالی برای خارج از استان از این روتر رد می شود

بله هنوز میگم ، به یک دلیل ساده و منطقی
شما بفرمایید این روتری که میفرمایید "10.143.255.202" توی این عکس کجاست؟؟

حالا متوجه اشتباهت شدی؟؟

hossein_0907
17-01-2015, 01:41
بله هنوز میگم ، به یک دلیل ساده و منطقی
شما بفرمایید این روتری که میفرمایید "10.143.255.202" توی این عکس کجاست؟؟

نه حرف من نه حرف شما
آقای توسلی تو مخابرات هستن
ایشون تو پست 9255 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اینو گفتند :

خود شما هم تو پست 9258 گفتید

روتر مابین دیتای اصفهان و شرکت ارتباطات زیر ساخت اصفهان است

اگه منظورتون از شهرستان ، اصفهان باشه پس دوستمون سینا که ساکنه فولاد شهره توی تست هاش نباید اثری از این روتر باشه درسته ؟

esfahanweb
17-01-2015, 03:54
منظور من روتر 217.210.0.115 بود نه این روتر که شما رویش زوم کردید دست از این لجبازی بیفایده بردارید ، این روتر هیچ ربطی به ترافیک کل استان ندارد

نه حرف من نه حرف شما
آقای توسلی تو مخابرات هستن
ایشون تو پست 9255 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اینو گفتند :

خود شما هم تو پست 9258 گفتید

اگه منظورتون از شهرستان ، اصفهان باشه پس دوستمون سینا که ساکنه فولاد شهره توی تست هاش نباید اثری از این روتر باشه درسته ؟

hossein_0907
17-01-2015, 05:22
منظور من روتر 217.210.0.115 بود نه این روتر که شما رویش زوم کردید دست از این لجبازی بیفایده بردارید ، این روتر هیچ ربطی به ترافیک کل استان ندارد

من و آقای توسلی تو صفحه 926 داریم درباره 202. صحبت میکنیم و شما هم اومدی اون حرف رو زدی الان میگی منظورم روتر 217.210.0.115 بود !!!!!

آقای توسلی کارمند مخابراته و بهتر از شما میدونن چی به چیه البته اگه کارمند مخابرات نباشی :))))

آقای توسلی هم گفتند این روتر جزئ روتر های مرزی هست و فک نکنم روتر مربطو به یک شهرستان خاص جزء روترهای مرزی حساب بشه!!!!!!

zxzxcvcv
17-01-2015, 05:27
من و آقای توسلی تو صفحه 926 داریم درباره 202. صحبت میکنیم و شما هم اومدی اون حرف رو زدی الان میگی منظورم روتر 217.210.0.115 بود !!!!!

آقای توسلی کارمند مخابراته و بهتر از شما میدونن چی به چیه البته اگه کارمند مخابرات نباشی :))))

آقای توسلی هم گفتند این روتر جزئ روتر های مرزی هست و فک نکنم روتر مربطو به یک شهرستان خاص جزء روترهای مرزی حساب بشه!!!!!!
من فکر کنم روتر های این رنج آی پی 10.143.255 مربوط میشن به انتقال پهنای باند مخابرات به شرکت های pap.
چون توی اون عکسی هم که آقای esfahanweb گذاشته این آی پی هست : 10.143.255.206

esfahanweb
17-01-2015, 09:57
جداً متأسفم براتون یا این لجبازی بیهوده ، وقتی حرفی میزنم بر اساس واقعیات است نه مثل شما بر اساس لجبازی
هم جناب توسلی اشتباه کردند و هم جنابعالی ولی حاضر نیستید قبول کنید
اگر حرف شما درست بود باید مشترکین شهر اصفهان هم از این روتر رد میشدند که نمی شوند ، پس حرف شما اشتباه است و بحث تمام است

mrmmnb
17-01-2015, 10:24
اقا امروز گوگل و یاهو خطای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میدن برا کس دیگه هم اینطوری هست؟
با HTTP برم مشکلی به وجود میاد؟
الان میخوام برم میل مشکل دارم!
=================
جناب esfahanweb خواشمند است دست از سر این تایپیک هم بردارید روی اعصاب همه دارید راه میرید هیچ مشکلی هم حل نکردید باز اقای توسلی بعضی مشکلات رو قبول دارن و میگن کاری دستشون نیست ولی شما کلا منکر وجود مشکل حاد هستید در صورتیکه همه اینترنت مخابرات اصفهان مشکل هست
مگه اینترنت فقط تست سرعت هست که شما میزارید؟؟؟
نود درصد بچه های اینجا مشکلشون بیشتر چیزی غیر از سرعت هست
دوستم 512 داره باهاش کار میکردم عین هلو بود راحت میشد پخش انلاین ویدیو داشت اما ما سرعتون تا سه مگ باز هست سرعت دانلود هم بالای 300 هست ولی بال بال میزنیم یه صفحه باز بشه دیگه دیدن ویدیو پیش کش
از اون طرف هم اتفاقات عجیب و غریب هم زیاد اتفاق میافته
موفق باشید

esfahanweb
17-01-2015, 11:46
لازم است شما هم مطلع باشید که پستهای شما و غرغرهاتون هم روی اعصاب بنده است :n09:

در کل اگر جنابعالی تستی برای کیفیت شبکه اینترنت بغیر از اسپید تست دارید لطفاً معرفی کنید تا دیگران هم استفاده بکنند

این هم که می فرمایید کل اینترنت مخابرات اصفهان هم مشکل است خیلی خیلی خنده دار بود :n02:

امیدوارم یاد بگیرید بجای غرغر کردن و متهم کردن دیگران یک کار مثبت و سازنده بکنید ، بنده در جای خودش دیگران را راهنمایی میکنم البته اگر توجه بکنند که معمولاً نمی کنند

یک تا اسپید تست هم میگذارم تا فضا به واقعیت نزدیکتر بشود

پاریس

اقا امروز گوگل و یاهو خطای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میدن برا کس دیگه هم اینطوری هست؟
=================
جناب esfahanweb خواشمند است دست از سر این تایپیک هم بردارید روی اعصاب همه دارید راه میرید هیچ مشکلی هم حل نکردید باز اقای توسلی بعضی مشکلات رو قبول دارن و میگن کاری دستشون نیست ولی شما کلا منکر وجود مشکل حاد هستید در صورتیکه همه اینترنت مخابرات اصفهان مشکل هست
مگه اینترنت فقط تست سرعت هست که شما میزارید؟؟؟
نود درصد بچه های اینجا مشکلشون بیشتر چیزی غیر از سرعت هست
دوستم 512 داره باهاش کار میکردم عین هلو بود راحت میشد پخش انلاین ویدیو داشت اما ما سرعتون تا سه مگ باز هست سرعت دانلود هم بالای 300 هست ولی بال بال میزنیم یه صفحه باز بشه دیگه دیدن ویدیو پیش کش
از اون طرف هم اتفاقات عجیب و غریب هم زیاد اتفاق میافته
موفق باشید

nini bad
17-01-2015, 12:07
لازم است شما هم مطلع باشید که پستهای شما و غرغرهاتون هم روی اعصاب بنده است :n09:

در کل اگر جنابعالی تستی برای کیفیت شبکه اینترنت بغیر از اسپید تست دارید لطفاً معرفی کنید تا دیگران هم استفاده بکنند

این هم که می فرمایید کل اینترنت مخابرات اصفهان هم مشکل است خیلی خیلی خنده دار بود :n02:

امیدوارم یاد بگیرید بجای غرغر کردن و متهم کردن دیگران یک کار مثبت و سازنده بکنید ، بنده در جای خودش دیگران را راهنمایی میکنم البته اگر توجه بکنند که معمولاً نمی کنند

یک تا اسپید تست هم میگذارم تا فضا به واقعیت نزدیکتر بشود

پاریس
شما لطف برو تاپیک مربوطه 24ساعته اسپید تست قراره بده کسی هم کاری به شما نداره...شما کلا ثبات اخلاقی نداری اینقدر عصبی هستی که با 90درصد بچه های این تاپیک مشکل داری شما از اون دسته ادم هایی هستی که میگه 100کوچکتر از 1 هست ... کسی هم از شما درخواست نکرده بیای اینجا و غرغرهای افراد را بخوانی سازنده نیستی حداقل فنگ ننداز و شبانه روز به فکر تخریب جو تاپیک و کاربرها نباش... اگر منطقی بودی و یک کاربر با فرهنگ شک نکن تمام این بچه ها نظرت را تایید میکردند و میگفتم شما درست میگی نه برعکس...بجای اینکه شبانه روز انگشتت را بگیری سمت دیگران ببین خودت کجا هستی...

mrmmnb
17-01-2015, 12:32
اقا کسی به شما گفته اینجا تست سرعت بذار؟؟؟
این تایپیک برا این هست که بچه ها سوالات و مشکلاتشون رو بگن و اگه کسی تونست حل کنه
خدا رو شکر شما که مشکلی نداری
تا حالا هم ندیدم مشکل کسی رو حل کنی هر کسی مشکلی گفت سریع اسپید تست میزارید میگید همه چیز عالی هست خوب همه چیز عالی هست دیگه گفتن نداره خوش به حالت که همه چیزت عالی هست!!!
یعنی الان پسن قبلی من که جواب دادی من چی گفته بودم که اسپید تست گذاشتی؟عشق گذاشتن تست سرعت داری؟
یعنی خدایش شدی اسپم این تایپیک هر موقع تایپیک یه چند صفحه یه دفعه میره جلو ادم میاد صفحات رو میخونه میبینه شما داری روی اعصاب یکی از کاربرا راه رفتی
جون هر کی دوست داری این تایپیک رو بیخیال شو

hossein_0907
17-01-2015, 12:36
جداً متأسفم براتون یا این لجبازی بیهوده ، وقتی حرفی میزنم بر اساس واقعیات است نه مثل شما بر اساس لجبازی

شما که به قول خودت کارمند مخابرات نیستی پس ما حرفتو قبول نداریم و نمیدونم یه شخصی مه کارمند مخابرات نیست چجوری با این قاطعیت حرف میزنه !!!
منم برای شما متاسفم که ابنجوری سنگ مخابراتو به سینه میزنی در حالی که هیچ کاره اید توش (طبق گفته خودتون)!!!!

هم جناب توسلی اشتباه کردند و هم جنابعالی ولی حاضر نیستید قبول کنید

آقای توسلی کارمند مخابراته و فک کنم ایشون بهتر از شما بدونه این روتر مال کجا هست

اگر حرف شما درست بود باید مشترکین شهر اصفهان هم از این روتر رد میشدند که نمی شوند ، پس حرف شما اشتباه است و بحث تمام است

آفا سینا اگه میشه شما که ساکنه فولاد شهری یه tracert یا pathping از چندتا سرور خارج از استان بذارید ببینیم این روتر 202. در مسیر شما هم قرار داره یا نه
دوستان دیگه ای هم که ساکن شهرستان های دیگه استان هستند خواهشا بیان تست tracert و pathping را برا چندتا سرور خارج از استان بذارند تا ببینیم نتیجه چی میگه !!!!

mrmmnb
17-01-2015, 12:43
کسی این مشکل رو نداره:

البته تست کردم مشکل فقط توی کروم و IE بود ولی فایر فاکس مشکل نداشت!!
توی محل کارم اینجوری شده کار خاصی هم انجام ندادم 5 شنبه اخر وقت که میرفتم همه چیز اوکی بود الان امروز اول وقت اینجوری شده

mrmmnb
17-01-2015, 12:45
آفا سینا اگه میشه شما که ساکنه فولاد شهری یه tracert یا pathping از چندتا سرور خارج از استان بذارید ببینیم این روتر 202. در مسیر شما هم قرار داره یا نه
دوستان دیگه ای هم که ساکن شهرستان های دیگه استان هستند خواهشا بیان تست tracert و pathping را برا چندتا سرور خارج از استان بذارند تا ببینیم نتیجه چی میگه !!!!

من کاشان هستم ادرس یا ای پی بدید تست بزارم

hossein_0907
17-01-2015, 12:52
من کاشان هستم ادرس یا ای پی بدید تست بزارم

شما دستور pathping رو بزنید و چون کامل شدن این دستور یه 4 5 دقیقه زمان میبره از همون قسمت اولش که روترهای موجود در مسیر رو مشخص میکنه عکس بگیرید و اینجا بذارید. ممنون

pathping aparat.com -n
pathping google.com -n
pathping 10.201.59.36 -n

خیلی ممنون

*سینا*
17-01-2015, 13:44
سلام
خدمت شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hossein_0907
17-01-2015, 13:50
سینا جان خیلی خیلی ممنون X

آقای اصفهان وب تست دوستمون سینا رو نگاه کن !!!!!
ساکن فولادشهرن و مسیرشون به سرور آپارات از 10.143.255.202 که شما میگید مال شهرستانه اصفهانه رد شده !!!!!!!

اینطور که از این قسمت حرف شما معلومه شما انگار میگی این روتر مخصوصه سپاهانشهره که دیگه واقعا خنده داره !!!!

k1ozil
17-01-2015, 15:16

ساکن فولادشهرن و مسیرشون به سرور آپارات از 10.143.255.202 که شما میگید مال شهرستانه اصفهانه رد شده !!!!!!!

اینطور که از این قسمت حرف شما معلومه شما انگار میگی این روتر مخصوصه سپاهانشهره که دیگه واقعا خنده داره !!!!
داداش من کاری ندارم اقای اصفهان وب کلا منطقی کار نمیکنه همش مگیه مشکل از شماست مخابرات هم بهترین isp جهانه که هیچ مشکل نداره در حالی که کاملا مشکل از مخابرات هست و دقیقا همون روتز مشکل داره در حالی که حتی اقای توسلی هم تایید کردن.الان میاد میگه اون روتر مال کوچه شماست.:n02:من که شک ندارم مدیر بازاریابی مخابراته:n09:

esfahanweb
17-01-2015, 15:17
اینکه فردی معلوم الحالی مثل شما که هر روز بدنبال فروختن سرویس وایرلس در این تاپیک است بخواهد بنده را از نظر اخلاقی چکاپ کند هم مضحک است و هم تهوع آور

این هم که شما دوست دارید سرویس مخابرات را تخریب کنید تا سرویس وایرلس بجایش بفروشید اظهر من الشمس است پس وقتم را برای صحبتهای مضحک شما تلف نمیکنم

در کل معتقدم انسانهایی که بجای حل کردن مشکلشان فقط غرغر می کنند و فحاشی می کنند انسانهای ضعیفی هستند حتی اگر اعضا خانواده ام باشند
انسان اگر مشکلی دارد باید تلاش بکند و مشکلش را حل بکند ؛ خودم هم در حال حاضر جایی هستم که فقط و فقط سرعت اینترنتش آرزوی شماست

شما لطف برو تاپیک مربوطه 24ساعته اسپید تست قراره بده کسی هم کاری به شما نداره...شما کلا ثبات اخلاقی نداری اینقدر عصبی هستی که با 90درصد بچه های این تاپیک مشکل داری شما از اون دسته ادم هایی هستی که میگه 100کوچکتر از 1 هست ... کسی هم از شما درخواست نکرده بیای اینجا و غرغرهای افراد را بخوانی سازنده نیستی حداقل فنگ ننداز و شبانه روز به فکر تخریب جو تاپیک و کاربرها نباش... اگر منطقی بودی و یک کاربر با فرهنگ شک نکن تمام این بچه ها نظرت را تایید میکردند و میگفتم شما درست میگی نه برعکس...بجای اینکه شبانه روز انگشتت را بگیری سمت دیگران ببین خودت کجا هستی...

اینکه شما تشریف می آورید و به من توهین می کند و می گویید "کسی به شما گفته اینجا تست سرعت بذار؟" نشانه مشکل شما با آزادی بیان است ، امیدوارم یکروز با کلاشینکف سراغم نیایی که چون توی تاپیک مخابرات اصفهان نظرت با من فرق میکرد باید بکشمت ، چون افرادی با تفکر شما فکر می کنند فقط و فقط هم عقیده ها با آنها حق زندگی و صحبت دارند

بنده به حرف شما و امثال شما اینجا نیامده ام که به حرف شما و امثال شما از اینجا بروم ، در خدمت شما هم هستم

خیلی قبلتر از شما و امثال شما در این تاپیک می نوشتم و انشاءالله خواهم نوشت ، شما هم اگر فکر می کنید نوشته های من ایرادی دارد می توانید به مدیریت گزارش کنید

برای خیلی از افراد این فروم هم راهنمایی کردم که اگر اجرا کرده باشند مشکلشان حل شده است الزامی هم ندارم که اینکار را بکنم چون کارمند مخابرات نیستم

اقا کسی به شما گفته اینجا تست سرعت بذار؟؟؟
این تایپیک برا این هست که بچه ها سوالات و مشکلاتشون رو بگن و اگه کسی تونست حل کنه
خدا رو شکر شما که مشکلی نداری
تا حالا هم ندیدم مشکل کسی رو حل کنی هر کسی مشکلی گفت سریع اسپید تست میزارید میگید همه چیز عالی هست خوب همه چیز عالی هست دیگه گفتن نداره خوش به حالت که همه چیزت عالی هست!!!
یعنی الان پسن قبلی من که جواب دادی من چی گفته بودم که اسپید تست گذاشتی؟عشق گذاشتن تست سرعت داری؟
یعنی خدایش شدی اسپم این تایپیک هر موقع تایپیک یه چند صفحه یه دفعه میره جلو ادم میاد صفحات رو میخونه میبینه شما داری روی اعصاب یکی از کاربرا راه رفتی
جون هر کی دوست داری این تایپیک رو بیخیال شو

شما گویا مشکل پکت لاستت حل شده!!
اما اینکه می فرمایید من گفتم این روتر "10.143.255.202" مال شهرستان اصفهانه!!! من کجا چنین حرفی زدم؟؟ شما خوبی؟؟ عکسی که من گذاشتم را اصلاً دیدید؟
یکی از روترهای شهر اصفهان 10.143.255.206 است ، این روتری هم که شما بهش گیر دادی و با لجبازی کودکانه میخواهی اثبات کنید کل ترافیک استان(!!!!) ازش رد می شود فقط و فقط یک روتر مخابرات شهرستان است و نه شهر اصفهان
اگر هم شهامتش را دارید لطفاً تماس بگیرید با دیتای اصفهان و بپرسید این روتر 10.143.255.202 مال کجاست ، بعد شهامتش را داشته باش و جواب را اینجا بگو
باز هم اگر روی این قضیه اصرار بکنید فقط و فقط برخورد کودکانه را با موضوع نشان می دهید ، اینکه شما چی درباره این 10.143.255.202 فکر می کنید نه جایش را در واقعیت عوض می کند و نه وظیفه ای که در شبکه دارد

hossein_0907
17-01-2015, 15:43
شما گویا مشکل پکت لاستت حل شده!!
اما اینکه می فرمایید من گفتم این روتر "10.143.255.202" مال شهرستان اصفهانه!!! من کجا چنین حرفی زدم؟؟ شما خوبی؟؟ عکسی که من گذاشتم را اصلاً دیدید؟
یکی از روترهای شهر اصفهان 10.143.255.206 است ، این روتری هم که شما بهش گیر دادی و با لجبازی کودکانه میخواهی اثبات کنید کل ترافیک استان(!!!!) ازش رد می شود فقط و فقط یک روتر مخابرات شهرستان است و نه شهر اصفهان
اگر هم شهامتش را دارید لطفاً تماس بگیرید با دیتای اصفهان و بپرسید این روتر 10.143.255.202 مال کجاست ، بعد شهامتش را داشته باش و جواب را اینجا بگو
باز هم اگر روی این قضیه اصرار بکنید فقط و فقط برخورد کودکانه را با موضوع نشان می دهید ، اینکه شما چی درباره این 10.143.255.202 فکر می کنید نه جایش را در واقعیت عوض می کند و نه وظیفه ای که در شبکه دارد

مشکل پکت لاسه من به خودم مربوطه و به مخابرات نه به تو که هیچ کاره ای و هیچ کاری بلد نیستی جز طرفداری از مخابرات و اگه واقعا تو مخابرات هستی که دیگه بدتر چون هیچ گامی برای حل این مشکل برنداشته ای !!!!

شما اول بگو منظورت از شهرستان چیه ؟؟؟ اگه منظورت اصفهان نیست پس سپاهانشهره منظورت ؟؟؟!!!!
اگه منظورت سپاهانشهره پس تستای آقا سینا که ساکن فولاد شهره و از این روتر رد شده چی میگه ؟؟؟؟؟؟

اگه من با لجبازی کودکانه میخوام ثابت کنم این روتر مربوط به استانه شما با لجبازیه احمقانه و کاملا احمقانه میخوای بگی این روتر ماله سپاهانشهره و مخابرات اصفهان مشکلی نداره

اصرار من برای اینکه بگم این روتر مال استانه نه سپاهانشهر اینه که مشکل پکت لاس مربوط به لینک بین این روتر و روتر بعدیش میشه و اول باید مکان این روتر مشخص بشه که کجاس که شما میخوای بگی این روتر ماله سپاهانشهره و در نتیجه فقط مشکل از سپاهانشهره نه کل شهر یا استان اصفهان

همین الانم تست پکت لاس رو دوباره میذارم فقط و فقط برای آگهی بقیه کاربران

15 درصد از پکت لاس مربوط به لینک بین این روتر و روتر بعدیش میشه !!!!!

hossein_0907
17-01-2015, 16:00
ودم هم در حال حاضر جایی هستم که فقط و فقط سرعت اینترنتش آرزوی شماست

این تیکه حرفت خیلی جالبه و من یاد بچه 5 6 ساله ها میندازه

منم یه ماشین کنترلی دارم انقد خوبه =))))))

nini bad
17-01-2015, 16:20
دوستان عزیز و قدیمی تاپیک لطفا جواب این شخص را ندید فقط و فقط قصد برهم زدن آرامش و منحرف کردن موضوع تاپیک را دارد ...

esfahanweb
17-01-2015, 16:40
من برای آخرین بار سعی میکنم به شما کمک کنم تا مشکلت حل بشود
1- بزرگوار این که این روتر توی فلان اتاق است یا توی فلان راک است یا توی فلان مرکز است مشکل شما نیست اینکه چرا مابین این روتر و روتر بعدی پکت لاست وجود دارد مشکل شماست

2- شما باید زنگ بزنید و نه به پشتیبانی بلکه به جایی که قبلاً گفتم ، تا زمانیکه صدای اعتراض مشترک بلند نشود هیچکس حتی بالاترین مدیر هم کاری نمی کند

3- طبق اصول وضوابط پــدافند غیر عامل هیچ فردی در مخابرات ایران حق ندارد مکان فیزیکی دقیق تجهیزات زیرساختی را به افراد خارج از سازمان بگویید ، اصرار شما هم بر اینکه مکان فیزیکی این روتر را بدانید کار اشتباهی است ، اگر قرار بود هرکسی مکان فیزیکی تجهیزات زیرساختی را بداند که سنگ روی سنگ بند نمی شد ،بیشتر از این هم قضیه را باز نمی کنم

4- بله ، منظور من از شهرستان شهرهایی بغیر از مرکز استان یعنی خود شهر اصفهان است ، در شبکه مخابرات هم ممکن است یک یا چند شهرستان را از روی یک روتر عبور بدهند

5- دعوا هم نداریم ، فکر میکنی با فحش دادن به من و مخابرات مشکل پکت لاست حل می شود؟؟؟ ده صفحه فحش بده ، اگر حل شد من هم میروم یک تاپیک میزنم و توش به اوباما فحش میدهم شاید دلار ارزان شد :n09:

مشکل پکت لاسه من به خودم مربوطه و به مخابرات نه به تو که هیچ کاره ای و هیچ کاری بلد نیستی جز طرفداری از مخابرات و اگه واقعا تو مخابرات هستی که دیگه بدتر چون هیچ گامی برای حل این مشکل برنداشته ای !!!!

شما اول بگو منظورت از شهرستان چیه ؟؟؟ اگه منظورت اصفهان نیست پس سپاهانشهره منظورت ؟؟؟!!!!
اگه منظورت سپاهانشهره پس تستای آقا سینا که ساکن فولاد شهره و از این روتر رد شده چی میگه ؟؟؟؟؟؟

اگه من با لجبازی کودکانه میخوام ثابت کنم این روتر مربوط به استانه شما با لجبازیه احمقانه و کاملا احمقانه میخوای بگی این روتر ماله سپاهانشهره و مخابرات اصفهان مشکلی نداره

اصرار من برای اینکه بگم این روتر مال استانه نه سپاهانشهر اینه که مشکل پکت لاس مربوط به لینک بین این روتر و روتر بعدیش میشه و اول باید مکان این روتر مشخص بشه که کجاس که شما میخوای بگی این روتر ماله سپاهانشهره و در نتیجه فقط مشکل از سپاهانشهره نه کل شهر یا استان اصفهان

همین الانم تست پکت لاس رو دوباره میذارم فقط و فقط برای آگهی بقیه کاربران

15 درصد از پکت لاس مربوط به لینک بین این روتر و روتر بعدیش میشه !!!!!

کاملاً موافقم ، چرا وسط پستهای مربوط به فروش سرویس وایرلس و افشای چهره پنهان و کندسرعت مخابرات یکنفر اسپید تست از مخابرات بگذارد، خیلی کار زشت وبدی است نباید مزاحم کسب دیگران شد:n02: :n02: :n02:

دوستان عزیز و قدیمی تاپیک لطفا جواب این شخص را ندید فقط و فقط قصد برهم زدن آرامش و منحرف کردن موضوع تاپیک را دارد ...

k1ozil
17-01-2015, 17:19
چرا به ایشون تهمت میزنی ایشون فقط گفتن سرویس وایرلس گرفتن و خیلی کیفیتش خوبه که عموما سرویسهای وایرلس کیفیت عالی دارن و پینگشون هم فوق العادست.شما رو مخی که داری از مخابرات طرفداری میکنی در حالی که 90 درصد دارن می نالن و همش هم میگی مشکل از شماست.شما از کجا میدونی مشکل از اوناست شاید فقط سرویس شما خوب باشه دلیل نمیشه که از بقیه هم خوب باشه.راستی چند حقوق میگیری؟؟؟؟؟

کاملاً موافقم ، چرا وسط پستهای مربوط به فروش سرویس وایرلس و افشای چهره پنهان و کندسرعت مخابرات یکنفر اسپید تست از مخابرات بگذارد، خیلی کار زشت وبدی است نباید مزاحم کسب دیگران شد:n02: :n02: :n02:[/QUOTE]

esfahanweb
17-01-2015, 17:22
باز شما از کرمان آمدی اینجا؟؟؟خوبی؟؟ باز دوباره نمیخوای نسخه بپیچی؟؟

چرا به ایشون تهمت میزنی ایشون فقط گفتن سرویس وایرلس گرفتن و خیلی کیفیتش خوبه که عموما سرویسهای وایرلس کیفیت عالی دارن و پینگشون هم فوق العادست.شما رو مخی که داری از مخابرات طرفداری میکنی در حالی که 90 درصد دارن می نالن و همش هم میگی مشکل از شماست.شما از کجا میدونی مشکل از اوناست شاید فقط سرویس شما خوب باشه دلیل نمیشه که از بقیه هم خوب باشه.راستی چند حقوق میگیری؟؟؟؟؟

کاملاً موافقم ، چرا وسط پستهای مربوط به فروش سرویس وایرلس و افشای چهره پنهان و کندسرعت مخابرات یکنفر اسپید تست از مخابرات بگذارد، خیلی کار زشت وبدی است نباید مزاحم کسب دیگران شد:n02: :n02: :n02:]

k1ozil
17-01-2015, 17:33
باز شما از کرمان آمدی اینجا؟؟؟خوبی؟؟ باز دوباره نمیخوای نسخه بپیچی؟؟

]
اره اومدم.ممنون.داداش شما داری کاملا مخالف با اون چیزی که بچه های اینجا میگن حرف میزنی و میخوای بگی مخابرات هیچ مشکل نداره.ولی نمیدونم چرا همه می نالن و فقط از شما خوبه.
و یه سوال مخابرات هیچ مشکلی نداره و مشکل از طرف مشترکین درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(ح ما جواب بدین)

esfahanweb
17-01-2015, 17:56
اره اومدم.ممنون.داداش شما داری کاملا مخالف با اون چیزی که بچه های اینجا میگن حرف میزنی و میخوای بگی مخابرات هیچ مشکل نداره.ولی نمیدونم چرا همه می نالن و فقط از شما خوبه.
و یه سوال مخابرات هیچ مشکلی نداره و مشکل از طرف مشترکین درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(ح ما جواب بدین)

مخابرات استان اصفهان 280،000 مشترک دارد ، تعداد معترضین اینجا حداکثر چقدر است 10 نفر؟ 100 نفر؟؟ 1000نفر؟؟
از نظر مدیریتی حتی اگر 5000 نفر هم ناراضی باشند باز هم کیفیت سرویس عالی برآورد میشود

Mr. M.S.R
17-01-2015, 19:59
هیچ کسی مجبور نیست این پست را بخواند! فقط در جهت ارام کردن جو تاپیک!!

تا ان جایی که من اطلاع دارم هدف انجمن ها تبادل نظر است نه اجبار دیگران به هم عقیده شدن.

من خودم با سرویس ای دی اس ال مخابرات واقعا مشکل دارم. با مخابرات کار کردم و با روند انجام کار در مخابرات اصفهان اشنایی دارم. با شرکتی همکاری می کنم که توی زمینه ارائه وایرلس به شرکت ها و مجموعه ها فعالیت داره . خودم هم با اجازتون مهندس کامپیوتر هستم بیشتر در زمینه شبکه و برنامه نویسه فعالیت دارم. هیچ وقت کاری که کامل بلد نباشه و ندانم ایا توانایی انجامش را دارم با نه انجام نمی دهم.
این همه حرف بی ربط را گفتم که فقط مقدمه ای باشه برای این موضوع: هر کسی ازاده بیاد از مشکلات و خوبی های سرویس مخابرات بگه. اما این که با طرفداری مشکوک و دعوا کردن و توهین به دیگر کاربران بخواهید روند این کار را به هم بریزید خیلی جالب نیست.
اخه برادر من شما از سرویس راضی هستی اوکی دستش درد نکنه چرا هر بار میایی 4 5 تا تست اسپید می گذاری؟ برای شما فقط سرعت اهمیت داره؟ همان طور که خودتون اطلاع دارید کیفیت اینترنت فقط سرعت نیست! من خودم از سرعت اینترنت مخابرات راضی هستم. اما فقط برای دانلود شبانه از ان استفاده می کنم.
اخه این که یک نفر از استان دیگر امده در تاپیک شرکت کرده خلاف قوانین انجمن است؟‌ خیر!! شما حق ندارید کلانتر بازی در بیارید!
از لحاظ اماری نه راضی بودن شما دلیل خوب بودن سرویس مخابرات می شه نا بی اطلاعی مشترکان دیگر از سرویس با کیفیت! نه ناراضی بودن درصدی ار کاربران این سایت از سرویس های مخابرات دلیل بد بودن ان!
شما مدام میای امار و اطلاعات از مخابرات می گذاری بعد میای میگی هیچ ارتباطی با مخابرات نداری! خوب اگر واقعا هدف کمک کردن است یا بی خیال خاص بودن بشد و اگر اطلاعاتی دارید که ممکنه به درد مشترکین بخوره در یک یا چند پست به اشتراک بگذارید یا مثل ان اقایی که گویا از پشتیبان های مخابرات هستن و دارن واقعا کمک می کنند وارد میدان بشوید و کمک کنید!

خوب بریم سراغ هم عقیده های خودم:
بابا دعوا نداریم که من خودم اعصابم داغونه از این اینترنت داغون! وقت نکردم خودم برم انتن بزنم روی پشت بام از اینترنتی که پولش را دادم و شب ها استفاده نمی شود استفاده کنم! کارمند های شرکت هم از بس ازشون کار کشیدم اصلا دلم نمی یاد خارج ساعات اداری بکشونموش برای نصب انتن منزل!
اخه اینترنت وایرلس به درد هر کسی نمی خوره برای همه تجویز می کنید! اصلا برای یک سری افراد توجیه مالی نداره برای یک سری افراد هم اصلا نمی دونند اینترنت خوب یعنی چی! فکر می کنن این که یک صفحه باید ۲ ۳ بار رفرش بشه تا باز بشه جزو طراحی اینترنت و مرورگر ها است!
(اگر اینترنت بالای ۱۰ مگ اختصاصی نیاز داشتید یا مشتری پیدا کردی خبرم کن تلفن تماش شرکت را بدهم برای خرید!‌ :دی چی کار کنم شرکت خرج داره!‌ )
پیشنهاد می کنم در پست های بعدی فقط مشکلات را بگید تاپیک را به چت روم تبدیل نکنید! چون هم باعث شلوغی تاپیک می شود هم باعت منحرف شدن مبحث و جلو گیری از به نتیجه رسیدن!
بازم هم پیشنهاد می کنم اگر مشکلی دارید قبل یا بعد از عنوان کردن مشکل در همون پست کلا ان مشکل و نتایج ان را توضیح بدید مثلا پکت لاس چیه؟ چرا بده؟ چه مشکلاتی ایجاد می کنه؟ از کجا بفهمم این مورد در اینترنت من وجود دارده و ...!‌ می دونم خیلی کار زیاد می شه . خود من وقت این کار را ندارم. :( اما باعث می شود افرادی که زیاد وارد نیستن هم بفهمن این مشکل را دارن و خود ان ها هم به وجود این مشکل اعتراض کنند!!! :دی

در هر صورت قصد توهین و ... نداشتم فقط می خواستم این جو بد که توی این تاپیک ایجاد شده درست بشه!‌ ممکنه یکم بی مورد انتقاد کرده باشم اما خوب جملات را تا اخر بخونید اخر جملات اهمیتشون بیشتره!!‌

+ املا من زیاد جالب نیست اگر غلط املایی دیدید بگید اصلاح کنم!
ESPSV
17-01-2015, 20:23
درود
نظر شخصی بنده که هیچ کاره هم هستم اینه که
این انجمن در راستای اطلاع رسانی و کمک به حل کردن مشکل همدیگه ایجاد شده
ما کنار هم هستیم و اعتراضی هم که میکنیم با این که میدونیم نه مشکلمون حل میشه
نه گوش شنوایی برای مشکلمون پیدا میشه بازم سعی میکنیم راه حل بدیم و کمک کنیم
به نظر حقیر همه دوستان دست از زیر سوال بردن همدیگه برداریم و بیاییم با همدلی
و همبستگی اگر هم اعتراضی داریم پشت هم باشیم و اعتراض کنیم ...
اگه کسی اینترنتش خوبه دلیل نمیشه از بقیه خوب باشه و بر عکس .
همین که بتونیم کمک حال همدیگه باشیم و همدیگه رو درک کنیم به نظر من مرهمی است
بر این آشفته بازار اینترنت ایران .
یکدنیا سپاس:n16:

k1ozil
17-01-2015, 20:26

تا ان جایی که من اطلاع دارم هدف انجمن ها تبادل نظر است نه اجبار دیگران به هم عقیده شدن.

من خودم با سرویس ای دی اس ال مخابرات واقعا مشکل دارم. با مخابرات کار کردم و با روند انجام کار در مخابرات اصفهان اشنایی دارم. با شرکتی همکاری می کنم که توی زمینه ارائه وایرلس به شرکت ها و مجموعه ها فعالیت داره . خودم هم با اجازتون مهندس کامپیوتر هستم بیشتر در زمینه شبکه و برنامه نویسه فعالیت دارم. هیچ وقت کاری که کامل بلد نباشه و ندانم ایا توانایی انجامش را دارم با نه انجام نمی دهم.
این همه حرف بی ربط را گفتم که فقط مقدمه ای باشه برای این موضوع: هر کسی ازاده بیاد از مشکلات و خوبی های سرویس مخابرات بگه. اما این که با طرفداری مشکوک و دعوا کردن و توهین به دیگر کاربران بخواهید روند این کار را به هم بریزید خیلی جالب نیست.
اخه برادر من شما از سرویس راضی هستی اوکی دستش درد نکنه چرا هر بار میایی 4 5 تا تست اسپید می گذاری؟ برای شما فقط سرعت اهمیت داره؟ همان طور که خودتون اطلاع دارید کیفیت اینترنت فقط سرعت نیست! من خودم از سرعت اینترنت مخابرات راضی هستم. اما فقط برای دانلود شبانه از ان استفاده می کنم.
اخه این که یک نفر از استان دیگر امده در تاپیک شرکت کرده خلاف قوانین انجمن است؟‌ خیر!! شما حق ندارید کلانتر بازی در بیارید!
از لحاظ اماری نه راضی بودن شما دلیل خوب بودن سرویس مخابرات می شه نا بی اطلاعی مشترکان دیگر از سرویس با کیفیت! نه ناراضی بودن درصدی ار کاربران این سایت از سرویس های مخابرات دلیل بد بودن ان!
شما مدام میای امار و اطلاعات از مخابرات می گذاری بعد میای میگی هیچ ارتباطی با مخابرات نداری! خوب اگر واقعا هدف کمک کردن است یا بی خیال خاص بودن بشد و اگر اطلاعاتی دارید که ممکنه به درد مشترکین بخوره در یک یا چند پست به اشتراک بگذارید یا مثل ان اقایی که گویا از پشتیبان های مخابرات هستن و دارن واقعا کمک می کنند وارد میدان بشوید و کمک کنید!

بابا دعوا نداریم که من خودم اعصابم داغونه از این اینترنت داغون! وقت نکردم خودم برم انتن بزنم روی پشت بام از اینترنتی که پولش را دادم و شب ها استفاده نمی شود استفاده کنم! کارمند های شرکت هم از بس ازشون کار کشیدم اصلا دلم نمی یاد خارج ساعات اداری بکشونموش برای نصب انتن منزل!
اخه اینترنت وایرلس به درد هر کسی نمی خوره برای همه تجویز می کنید! اصلا برای یک سری افراد توجیه مالی نداره برای یک سری افراد هم اصلا نمی دونند اینترنت خوب یعنی چی! فکر می کنن این که یک صفحه باید ۲ ۳ بار رفرش بشه تا باز بشه جزو طراحی اینترنت و مرورگر ها است!
(اگر اینترنت بالای ۱۰ مگ اختصاصی نیاز داشتید یا مشتری پیدا کردی خبرم کن تلفن تماش شرکت را بدهم برای خرید!‌ :دی چی کار کنم شرکت خرج داره!‌ )
پیشنهاد می کنم در پست های بعدی فقط مشکلات را بگید تاپیک را به چت روم تبدیل نکنید! چون هم باعث شلوغی تاپیک می شود هم باعت منحرف شدن مبحث و جلو گیری از به نتیجه رسیدن!
بازم هم پیشنهاد می کنم اگر مشکلی دارید قبل یا بعد از عنوان کردن مشکل در همون پست کلا ان مشکل و نتایج ان را توضیح بدید مثلا پکت لاس چیه؟ چرا بده؟ چه مشکلاتی ایجاد می کنه؟ از کجا بفهمم این مورد در اینترنت من وجود دارده و ...!‌ می دونم خیلی کار زیاد می شه . خود من وقت این کار را ندارم. :( اما باعث می شود افرادی که زیاد وارد نیستن هم بفهمن این مشکل را دارن و خود ان ها هم به وجود این مشکل اعتراض کنند!!! :دی

در هر صورت قصد توهین و ... نداشتم فقط می خواستم این جو بد که توی این تاپیک ایجاد شده درست بشه!‌ ممکنه یکم بی مورد انتقاد کرده باشم اما خوب جملات را تا اخر بخونید اخر جملات اهمیتشون بیشتره!!‌

داداش حرف حق من کاملا موافقم کاملا صحیح امیدوارم که رعایت بشه داداش اصفهان وب اولا امیدوارم از سرویست لذت ببری دوما از دوستان استدعا دارم هر کاری برای حل مشکل از دستشون برمیاد بکنن حالا اگه کارمند مخابرات هم باشی بلاخره یه شغله شریفه گناهم نیست امیدوارم تو این تاپیک حداقل دوستان خالصانه به هم کمک کنن اقای اصفهان وب و سایر دوستان اگه از هر کدوم از حرفام ناراحت شدین معذرت می خوام کلا نباید جو تاپیک خراب شه امیدوارم با هم مشکلات رو حل کنیم.ممنون از همه

nini bad
17-01-2015, 20:33

دوست عزیز ممنونم از نوشته های زیبای شما...تا همین یک ماه پیش در این تاپیک نه به کسی بی احترامی شده بود و نه بحث به موضوعات بی ارزش کشیده شده بود...
شخصی که قبل ورود یک سرویس کاملا بی ارزش به اسم مخابرات تبلیغات راه می اندازد از تمام جزییات مخابرات افراد خبر دارد اما به دروغ کاربرها را گمراه میکند که نه کارمند مخابرات است نه شرکت ایکس وقتی ادم صادق نیست قطعا کاربرهای دیگر هم هیچ حس خوبی به اون شخص ندارد...وقتی چندین بار به بنده تهمت میزند و حاضر نیست پاسخگو باشد قطعا برای کمک اینجا نیامده...
در مورد سرویس وایرلس بگم همه دوستان میدانند من چند ماه تمام isp های وایرلس اصفهان تست کردم تا جایگزین مخابرات کنم باید هم وقتی یک نفر اسم اپلود بالا و کیفیت مناسب میخواد پیشنهاد بدهم نه اینکه فخر فروشی کنم بگم من جایی هستم که خیلی از شما ها آرزوتونه...
امیدوارم دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه...کسی اینجا نیاز به ترول مخابرات نداره.

esfahanweb
17-01-2015, 21:08
ضمن احترام کامل به صحبتهای جناب Mr. M.S.R
بنده هیچ پاسخی به پستهای و صحبتهای بعدی نخواهم داد فقط و فقط بعضی صحبتها را بولد میکنم که مشخص شد چه کسانی در حال توهین کردن و مسموم کرد فضا هستند

دوست عزیز ممنونم از نوشته های زیبای شما...تا همین یک ماه پیش در این تاپیک نه به کسی بی احترامی شده بود و نه بحث به موضوعات بی ارزش کشیده شده بود...
شخصی که قبل ورود یک سرویس کاملا بی ارزش به اسم مخابرات تبلیغات راه می اندازد از تمام جزییات مخابرات افراد خبر دارد اما به دروغ کاربرها را گمراه میکند که نه کارمند مخابرات است نه شرکت ایکس وقتی ادم صادق نیست قطعا کاربرهای دیگر هم هیچ حس خوبی به اون شخص ندارد...وقتی چندین بار به بنده تهمت میزند و حاضر نیست پاسخگو باشد قطعا برای کمک اینجا نیامده...
در مورد سرویس وایرلس بگم همه دوستان میدانند من چند ماه تمام isp های وایرلس اصفهان تست کردم تا جایگزین مخابرات کنم باید هم وقتی یک نفر اسم اپلود بالا و کیفیت مناسب میخواد پیشنهاد بدهم نه اینکه فخر فروشی کنم بگم من جایی هستم که خیلی از شما ها آرزوتونه...
امیدوارم دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه...کسی اینجا نیاز به ترول مخابرات نداره.

mrmmnb
17-01-2015, 21:38
سلام
دوستان چرا تست من اینجوری میشه؟
(البته بگم الان نیم ساعت هت پای کامیپوتر هستم چند بار نت قطع و وصل شد ولی طول مدتی که تست رو انجام داد اینترنت قطع نشد و البته بعد از اون هم فعلا که قطع نشده!!

M.Sadegh.M
17-01-2015, 22:25
سلام دوستان عزیز

خواهش می کنم اگه با هم بحث می کنید احترام همدیگر را رعایت کنید.
فروم محلی برای تبادل نظر هست ، سعی کنیم نظرمون هرچی هست فقط بازگو کنیم اگه نظرمون درست باشه خوانندگان می پذیرند.
الکی برای اثبات به هم دیگر از بحث مفید به سمتِ جدلِ بی حاصل نریم.
همونطور که همه گفتند اگر یکی سرویسش خوبِ دلیل نیست که همه همونطور باشند و اگه یکی سرویسش بده دلیلی بر بد بودن کلِ مخابرات نیست.
اما مشت نمونه خروار هست.

بنده خودم با ارفاق دوماه میشه مشترک مخابرات شدم.(10 بهمن میشه دو ماه)
زمانی که میخواستم از پارس بیام مخابرات خیلی خیلی ناراحت بودم زیرا اونقدری که از مخابرات بد شنیده بودم از هیچ جای دیگه بد نشنیده بودم.
و اینم بگم انتخاب آخرم مخابرات بود و چون هیچ شرکتی نبود که شبانه رایگان داشته باشه(پارس و شاتل صبانت هیچ ، فن آوا هم تو منطقه ما نیست.)
در نهایت با اکراه تمام رفتم مخابرات گرفتم.

در طولِ این یک ماه و اندی جز همون یک قطعی سراسری و اون روزی که بعد ازظهر وضع اون قدرداغون بود که انجمن به زور باز میشد مشکلِ کلی دیگه نبود.

جملاتی که در زیر میگم صرفاً تجربیات بنده و نظرات شخصی هست ، دلیلی نداره درست باشه.
مخابرات به نظرم از هر نظر برای دانلود عالی هست به خصوص دانلود شبانه و من مشکلی از نظر سرعت دانلود احساس نکردم.
ولی مشکلی که مخابرات داره همون طور که اکثر بچه ها روش اتفاق نظر دارند عدم ثبات و پینگ و پکت لاست و تایم اوت هست به خصوص در زمان اوج ترافیک.
مثلاً در طولِ چند هفته اول از ساعت حدود 6 تا 10 یا 11 شب واقعا وضع بد بود و پینگ خیلی بالا میرفت.
چند هفته بعد وضع بهتر شد یعنی تاخیری حس نمیشد ولی مجدداً تو این دو هفته بعدازظهر ها وضع بد میشه.(یک ایمیل به سختی میشه چک کرد.)

در نهایت اگر مخابرات بتونه خودش را به ثبات برسونه و در زمانِ اوج هم کیفیت مناسبی داشته باشه سرویس دهنده خوبی است ، البته فارغ از پشتیبانی که کلاً وضعیت جالبی نداره و خیلی با حالت نرمال فاصله داره.
و اینم بگم مخابرات اصلاً به اون بدی که شنیده بودم نیست و در حالِ حاضر من از این شرکت رضایت 60% دارم زیرا نیازهام که وبگردی و دانلود شبانه(میانگین شبی 1 گیگ) بوده را برطرف کرده و مشکلِ خاصی جز همون که گفتم احساس نکردم.

موفق باشید.
شرمنده طولانی شد.:n16:

rhdan
17-01-2015, 22:35
سلام دوستان عزیز

خواهش می کنم اگه با هم بحث می کنید احترام همدیگر را رعایت کنید.
فروم محلی برای تبادل نظر هست ، سعی کنیم نظرمون هرچی هست فقط بازگو کنیم اگه نظرمون درست باشه خوانندگان می پذیرند.
الکی برای اثبات به هم دیگر از بحث مفید به سمتِ جدلِ بی حاصل نریم.
همونطور که همه گفتند اگر یکی سرویسش خوبِ دلیل نیست که همه همونطور باشند و اگه یکی سرویسش بده دلیلی بر بد بودن کلِ مخابرات نیست.
اما مشت نمونه خروار هست.

بنده خودم با ارفاق دوماه میشه مشترک مخابرات شدم.(10 بهمن میشه دو ماه)
زمانی که میخواستم از پارس بیام مخابرات خیلی خیلی ناراحت بودم زیرا اونقدری که از مخابرات بد شنیده بودم از هیچ جای دیگه بد نشنیده بودم.
و اینم بگم انتخاب آخرم مخابرات بود و چون هیچ شرکتی نبود که شبانه رایگان داشته باشه(پارس و شاتل صبانت هیچ ، فن آوا هم تو منطقه ما نیست.)
در نهایت با اکراه تمام رفتم مخابرات گرفتم.

در طولِ این یک ماه و اندی جز همون یک قطعی سراسری و اون روزی که بعد ازظهر وضع اون قدرداغون بود که انجمن به زور باز میشد مشکلِ کلی دیگه نبود.

جملاتی که در زیر میگم صرفاً تجربیات بنده و نظرات شخصی هست ، دلیلی نداره درست باشه.
مخابرات به نظرم از هر نظر برای دانلود عالی هست به خصوص دانلود شبانه و من مشکلی از نظر سرعت دانلود احساس نکردم.
ولی مشکلی که مخابرات داره همون طور که اکثر بچه ها روش اتفاق نظر دارند عدم ثبات و پینگ و پکت لاست و تایم اوت هست به خصوص در زمان اوج ترافیک.
مثلاً در طولِ چند هفته اول از ساعت حدود 6 تا 10 یا 11 شب واقعا وضع بد بود و پینگ خیلی بالا میرفت.
چند هفته بعد وضع بهتر شد یعنی تاخیری حس نمیشد ولی مجدداً تو این دو هفته بعدازظهر ها وضع بد میشه.(یک ایمیل به سختی میشه چک کرد.)

در نهایت اگر مخابرات بتونه خودش را به ثبات برسونه و در زمانِ اوج هم کیفیت مناسبی داشته باشه سرویس دهنده خوبی است ، البته فارغ از پشتیبانی که کلاً وضعیت جالبی نداره و خیلی با حالت نرمال فاصله داره.
و اینم بگم مخابرات اصلاً به اون بدی که شنیده بودم نیست و در حالِ حاضر من از این شرکت رضایت 60% دارم زیرا نیازهام که وبگردی و دانلود شبانه(میانگین شبی 1 گیگ) بوده را برطرف کرده و مشکلِ خاصی جز همون که گفتم احساس نکردم.

موفق باشید.
شرمنده طولانی شد.:n16:
منم دقیقا وضعیت شما دارم و از پارس اومدم. ولی پارس تخلیه نکردم. رو خط دیگه نت مخابرات گرفتم. دیدم میشه پایبند مخابرات بود درخواست تخلیه پارس دادم. تموم نکات ضعف و قوت که گفتی قبول دارم. من نمره 80 می دم یعنی همون 80 درصد رضایت.

hossein_0907
17-01-2015, 22:51
دوستان چرا تست من اینجوری میشه؟

سلام

وجود ستاره در دستورات pathping و trcert هم میتونه نشاندهنده ی request time out باشه و هم اینکه در اون روتری که علامت * جلوش میاد برای اینکه ip ش معاون نشه ، پروتکل icmp رو بستند یا محدود کردند.

تو دستور pathping اگر روتری در وسط مسیر هر 3 بسته ارسالی رو drop کنه دیگه سراغ روتر بعدی نمیره و شروع میکنه میزان پکت لاس تا اون روتر را اندازه بگیره

ولی دستور tracert اگر روتر یا روترهایی این وسط هر 3 بسته رو drop کنه (3 عدد *) با اضافه کردن 1 واحد به ttl بسته بعث میشه بسته به روتر بعدی برسه و در نتیجه مسیر کامل مبذا تا مقصد رو با این دستور میشه فهمید که البته گفتم ممکنه بعضی از این روتر ها برای مشخص نشدن ip شون پروتکا icmp رو بسته باشند که باعث میشه علامت * بوجود بیاد.

پ.ن: توضیحاتم کمی ناقص و ایتداییه چون توضیح کاملش یکم مفصل میشه

شما این دفعه دستور tracert رو برای اون سایت ها امتحان کنید ببینیم این روتر بین مبدا تا مقصد وجود داره یا نه.
برای اینکه سرعت trace هم بیشتر بشه با سوئیچ d- از دستور استفاده کنید به این شکل :

خیلی ممنون

mrmmnb
17-01-2015, 23:09
وضعیت تست من داغونه؟

hossein_0907
17-01-2015, 23:19
وضعیت تست من داغونه؟

خیلی ممنون بابت تستی که گذاشتید
روی اون روتری که تو گام 5 قرار داره احتمالا icmp ر و بستند چون تو هر 3 تا تست ip شو نشون نداده. وضعیت تستتون هم زیاد بد نیست و دقیقتر میخواین متوجه بشید یه ping بزنید بعد از 1 دقه stop کنید ببینید چند درصد پکت لاس داشتید.

توی تست های شما نشون میده از روتر 202. بسته ها رد نمیشه و این روتر در مسیر شما قرار نداره.

esfahanweb
18-01-2015, 03:34
چه جالب!!!

خیلی ممنون بابت تستی که گذاشتید
روی اون روتری که تو گام 5 قرار داره احتمالا icmp ر و بستند چون تو هر 3 تا تست ip شو نشون نداده. وضعیت تستتون هم زیاد بد نیست و دقیقتر میخواین متوجه بشید یه ping بزنید بعد از 1 دقه stop کنید ببینید چند درصد پکت لاس داشتید.

توی تست های شما نشون میده از روتر 202. بسته ها رد نمیشه و این روتر در مسیر شما قرار نداره.

hossein_0907
18-01-2015, 03:56
چه جالب!!!

میدونه فرق من و شما چیه ؟؟؟
من شهامتش رو دارم و گفتم تست کاشان از این روتر عبور نمیکنه ولی شما اول اومدی گفتی ماله سپاهانشهره بعد که سینا تست گذاشت گفتی ماله چندتا شهرستانه و اینطوری حرفتو تصحیح کردی:

4- بله ، منظور من از شهرستان شهرهایی بغیر از مرکز استان یعنی خود شهر اصفهان است ، در شبکه مخابرات هم ممکن است یک یا چند شهرستان را از روی یک روتر عبور بدهند

حرفمو اینطوری تصحیح میکنم :

امسیر ارتباطی اکثر مشترکین مخابرات استان به خارج از استان از این روتر رد میشه یا حداقلش اینه که مسیر ارتباطی مشترکین جنوب شهر اصفهان(مثلا کوی امام جعفر صادق) و جنوب استان از این روتر عبور میکنه

farshad0123
18-01-2015, 04:17
دوستان مخابرات ما یه ترفندی پیاده کرده که تو ساعات رایگان سر ساعت مشخصی مثلا ساعت 2:30 یا 3:00 لینک میپره کسی میدونه از چه طریقی چنین کاری رو انجام میده؟

esfahanweb
18-01-2015, 04:54
لطف کنید بگویید من کجا دقیقاً گفتم "این روتر سپاهان شهر است" ؟؟

این شهامتتان هم باز یک گام به پیش است

میدونه فرق من و شما چیه ؟؟؟
من شهامتش رو دارم و گفتم تست کاشان از این روتر عبور نمیکنه ولی شما اول اومدی گفتی ماله سپاهانشهره بعد که سینا تست گذاشت گفتی ماله چندتا شهرستانه و اینطوری حرفتو تصحیح کردی:

حرفمو اینطوری تصحیح میکنم :

امسیر ارتباطی اکثر مشترکین مخابرات استان به خارج از استان از این روتر رد میشه یا حداقلش اینه که مسیر ارتباطی مشترکین جنوب شهر اصفهان(مثلا کوی امام جعفر صادق) و جنوب استان از این روتر عبور میکنه

esfahanweb
18-01-2015, 04:56
تا آنجا که من میدانم این مورد ربطی به ساعت خاصی ندارد ، شما در هر ساعتی بیشتر از 15 دقیقه از اینترنت استفاده نکنید و کانکشن شما idle باشد قطع می شوید

دوستان مخابرات ما یه ترفندی پیاده کرده که تو ساعات رایگان سر ساعت مشخصی مثلا ساعت 2:30 یا 3:00 لینک میپره کسی میدونه از چه طریقی چنین کاری رو انجام میده؟

vahid javani
18-01-2015, 11:00
چرا بعضی ها بالای ۲۰ درصد packet loss دارند ولی بعضی ها ندارند؟ مگه همه از یه ISP نیستیم؟؟

omniahd
18-01-2015, 12:00
دوستان سلام
بعد از سه سال معجزه شده و به خط من که فیبر نوری بود مخابرات سرویس میده! البته این جور که از مخابرات پرسیدم گفتن از شرکتای دیگه هم میتونید بگیرید!!!
ولی مخابرات میخام
من مهم ترین چیز دانلود شبانه ست برام و سرعت دو مگ کافیه برام!
میخام اول برا تست سرویس یک ماهه بگیرم بعد خوب بود یکسالش کنم
حالا سوال اینه که طرح تابستون و پاییز که رایگان داره ، سرویس یک ماهش هم رایگان داره که بگیرم تست کنم؟ لطفا راهنمایی کنید تا زودتر از مبین نت راحت شم.

esfahanweb
18-01-2015, 12:25
دوستان سلام
بعد از سه سال معجزه شده و به خط من که فیبر نوری بود مخابرات سرویس میده! البته این جور که از مخابرات پرسیدم گفتن از شرکتای دیگه هم میتونید بگیرید!!!
ولی مخابرات میخام
من مهم ترین چیز دانلود شبانه ست برام و سرعت دو مگ کافیه برام!
میخام اول برا تست سرویس یک ماهه بگیرم بعد خوب بود یکسالش کنم
حالا سوال اینه که طرح تابستون و پاییز که رایگان داره ، سرویس یک ماهش هم رایگان داره که بگیرم تست کنم؟ لطفا راهنمایی کنید تا زودتر از مبین نت راحت شم.

بله ، سرویس یک ماه اش هم رایگان دارد

SHAHAB-P30
18-01-2015, 13:03
سلام من سرویس حرفه ی رو خریدم ولی از توی پلوتون غیر فعاله هنوز روی وصل سرویس کلیک میکنم میزنه وصل شد ولی بازم وصل نیست . چقدر بعد از خریدش فعال میشه ؟

باید برم مرکز مخابراتی ؟

nini bad
18-01-2015, 13:14
سلام من سرویس حرفه ی رو خریدم ولی از توی پلوتون غیر فعاله هنوز روی وصل سرویس کلیک میکنم میزنه وصل شد ولی بازم وصل نیست . چقدر بعد از خریدش فعال میشه ؟

باید برم مرکز مخابراتی ؟
درود بر شما...
اگر مدارک را تحویل داده باشید سرویس شما وصل میشود در غیر اینصورت باید با کپی کارت ملی ثبت نام کنند به مراکز مخابراتی مراجعه و درخواست فعالسازی و پسورد جدید کنید.

SHAHAB-P30
18-01-2015, 13:19
درود بر شما...
اگر مدارک را تحویل داده باشید سرویس شما وصل میشود در غیر اینصورت باید با کپی کارت ملی ثبت نام کنند به مراکز مخابراتی مراجعه و درخواست فعالسازی و پسورد جدید کنید.

قبلش سرویس زرین داشتم . الان این سرویس رو هم اضافه کردم بازم باید کپی کارت ملی رو ببرم ؟

nini bad
18-01-2015, 13:22
قبلش سرویس زرین داشتم . الان این سرویس رو هم اضافه کردم بازم باید کپی کارت ملی رو ببرم ؟
بله دوست عزیز... قبلا با اضافه کردن یک طرح جدید به پنل نیازی به کپی کارت ملی برای فعالسازی نبود اما الان لازم هست...

rasoul74
18-01-2015, 13:23
پورت خالی در محله ما پره راهی ندارد تا پورت خالی گرفت از مخابرات حالم بهم میخورد از وایمکس ترو به خدا کمک کنید

SHAHAB-P30
18-01-2015, 13:32
بله دوست عزیز... قبلا با اضافه کردن یک طرح جدید به پنل نیازی به کپی کارت ملی برای فعالسازی نبود اما الان لازم هست...

کدوم مرکز باید برم ؟ مرکز خودمون یا مرکز خرازی توی جمهوری

hossein_0907
18-01-2015, 14:11
لطف کنید بگویید من کجا دقیقاً گفتم "این روتر سپاهان شهر است" ؟؟

توی پست 9432:

این فقط روتر شهرستان شما است فقط شهرستان شما نه کل استان

فقط شهرستان شما فقط شهرستان شما یعنی فقط سپاهانشهر !!!

nini bad
18-01-2015, 14:17
کدوم مرکز باید برم ؟ مرکز خودمون یا مرکز خرازی توی جمهوری
مرکز اسقلال واقع در ابتداي بلوار کشاورز
مرکز شهيد خرازي واقع در در وازه تهران ابتداي خيابان فروغي 
مرکز رداني پور واقع در خيابان بزرگمهر ابتداي خيابان 22 بهمن
مرکز خاتم النبيا واقع در خيابان رباط دوم

esfahanweb
18-01-2015, 14:54
خیلی خوب است که اطلاعاتتان را بروز کرده اید تا بقیه را اشتباه راهنمایی نکنید

درود دوست عزیز...

mohsen19x
18-01-2015, 14:59
پورت خالی در محله ما پره راهی ندارد تا پورت خالی گرفت از مخابرات حالم بهم میخورد از وایمکس ترو به خدا کمک کنید

آگر آشنا داشته باشی تو 24 ساعت بهت پورت میدن .....

nini bad
18-01-2015, 15:00
خیلی خوب است که اطلاعاتتان را بروز کرده اید تا بقیه را اشتباه راهنمایی نکنید
اطلاعات غلط نبود قبلا به همین شکل عمل میکردند...شما لطفا در مورد پست های من صحبت نکنید.

esfahanweb
18-01-2015, 15:01
همانطوری که قبلاض گفتم این روتر شهرستان است و اصلاً ترافیک کل استان از آن رد نمی شود
ولی الان کاملاً مشخص شد شما در یک برداشت اشتباه از واژه "شهرستان" هستید ،
در تعاریف مخابراتی بر اساس مسیرهای ارتباطات راه دور شهرستان تعریف می شود و نه بر اساس تقسیمات کشوری
یعنی اگر چند شهرستان در یک مسیر فیبر نوری یا رادیو مایکروویو باشند به آنها "شهرستان" گفته می شود حالا اینکه از نظر تقسیمات کشوری به آنها یک شهرستان یا چند شهرستان گفته می شود ارتباطی با تقسیم بندیهای مخابراتی ندارد
برای مثال الان یکی از شهرستانهای اصفهان که فاصله زیادی از خود شهر اصفهان دارد بخاطر مسیر عبور خاصی فیبر نوری روترش در یکی از مراکز شهر اصفهان قرار دارد و جزو شهر اصفهان محسوب می شود
الان فکر کنم توضیحاتم کامل بود

توی پست 9432:

فقط شهرستان شما فقط شهرستان شما یعنی فقط سپاهانشهر !!!

esfahanweb
18-01-2015, 15:04
خوب است که راهنمایی ها همیشه بر اساس اطلاعات و روشهایی باشد که حداقل سه ماه است تغییر کرده است

esfahanweb
18-01-2015, 15:14
کدام مرکز مخابراتی و کدام پیش شماره هستید؟؟

nini bad
18-01-2015, 15:28
بله کارمند مخابرات حدود یک ماه پیش بنده یک طرح به پنل اضافه کردم و بدون نیاز به کارت ملی و مراجعه به مراکز مخابراتی از طرح خودم استفاده میکنم...زمان رانژه خط هم متفاوته حدود سه هفته پیش برای یک نفر سرویس ثبت نام کردم روز بعد خط رانژه شده...