PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

ARMANSTNT
24-12-2014, 19:55
..... بله درسته

:n08::n08::n08:
واقعا اگه کسی ثبت نام بکنه کلاه رفته سرش :weird:

aminjpo
24-12-2014, 20:08
به درد نیمخوره؟؟
شما وقتی می توانید هر بازی که بخواهید را بکنید و نزدیک به 500 گیگ نرم افزار را بدون محدودیت دانلود کنید به این می گویید بدردنخور!!!
واقعاً شنیدن چنین حرفهایی باعث تأسف است
دوست عزیز من همه پستهای شما رو خوندم و مطمن شدم شما عامل مخابرات هستید

mrmmnb
24-12-2014, 20:37
این سرویس جدید بیشتر تبلیغ هست برای سایت فایل نیکو چون یوزر های زیاد میشن و سایت معروف(من تا حالا اسمش رو نشنیده بودم)
بعد حالا به جای اینکه اول رایگان بزاره اومدن ماهی 8 تومن براش گذاشتن من موندم این چی داره که ماهی 8 تومن براش بدن
باز یه لچری چیزی میداشت که میشد از سروهای خارجی انتقال داد بهش و دانلود کرد یه چیزی ولی با شرایط کنونی مفتش هم ارزش وقت تلف کردن نداره
ما رو باش صبح که خبرش رو گذاشتن توی این تایپیک خوشحال شدیم و گفتیم چه عجب مخابرات اصفهان هم میخواد طرح نامحدود بزاره فقط پیش خودم میگفتم ایشاا... تعرفه هاش هم خوب باشه ولی ... (چه فکر کردیم چی شد!)

nini bad
24-12-2014, 21:16
بیشتر یک تبلیغ بود تا طرح البته ربطی به طرح های مخابرات نداره ... این دوست عزیزمون هم از نوع صحبت و پست هاشون در گذشته میشد فهمید که یک جایگاهی در مخابرات یا همین سایت فایل نیکو دارد ... در هر صورت برای افراد مبتدی و کسانی که تازه اینترنت راه اندازی کردند میتونه جالب باشه ...

CmanDesign
24-12-2014, 22:30
یه سوالی من دارم ، الان چرا کسی که 8 تومن اینجا میده کلاه سرش رفته ؟ ماهی 8 تومن که هزینه ی 2 گیگ ترافیکه . این سایت فایل نیکو و گیم نیکو هم محتوای خوبی دارند ، حد انتظاراتتون در چه حدیه ؟ 8 هزارتومن اینترنت نامحدود ؟

mrmmnb
24-12-2014, 22:45
ببینید کاربرایی که از اینترنت مخابرات استفاده میکنن اکثرشون افراد عادی هستن انقدر عادی که اصلا خبری از این طرح ندارن اصلا سایت مخابرات نمیرن که بخوان خبر دار بشن سایت برن و متوجه هم بشن انقدر استفاده ازش دنگ و فنگ داره که نگو چند تا از دوستای خود من یه ترافیک تموم میشه به من زنگ میزنن دیگه حساب کن این کانفبگ مودم میخواد!!!!
میمونه کاربرای حرفه ای که تعدادشون هم خیلی کمتر از اون عده بالایی هست به نظرتون این سایت چی داره که یه کاربر حرفه ای رو به سمت خودش بکشه؟ اصلا کاری به هزینش ندارم اصلا فکر کن مفتی هست!!
صرف اینکه ترافیک رایگان باشه طرف میاد تو این سایت مگه این سایت چی داره فوقش هر محتوایی داشته باشه(تازه اگه به روز باشه) همه رو میتونه توی بازه دانلود رایگانش استفاده کنه من هر چی نگاه کدم اصلا چیز جالبی نداشت
کوچکترین کاری که میتونن انجام بدن تا موفق بشن این هست که سایت فضا بده به هر کس و بتونه فایل توی فضای خودش لچ کنه(از سرور های خارجی و داخلی) و بعدش دانلود کنه
به نظر من تنها راهی که میتونه این سایت رو موفق کنه همین هست و گرنه محکوم به شکست هست
========
راستی یه سوال سرعتی که میده چقدره؟ بستگی داره به سرعت یوزر یا تا اخر شیرش باز هست؟

CmanDesign
24-12-2014, 23:51
ببینید کاربرایی که از اینترنت مخابرات استفاده میکنن اکثرشون افراد عادی هستن انقدر عادی که اصلا خبری از این طرح ندارن اصلا سایت مخابرات نمیرن که بخوان خبر دار بشن سایت برن و متوجه هم بشن انقدر استفاده ازش دنگ و فنگ داره که نگو چند تا از دوستای خود من یه ترافیک تموم میشه به من زنگ میزنن دیگه حساب کن این کانفبگ مودم میخواد!!!!
میمونه کاربرای حرفه ای که تعدادشون هم خیلی کمتر از اون عده بالایی هست به نظرتون این سایت چی داره که یه کاربر حرفه ای رو به سمت خودش بکشه؟ اصلا کاری به هزینش ندارم اصلا فکر کن مفتی هست!!
صرف اینکه ترافیک رایگان باشه طرف میاد تو این سایت مگه این سایت چی داره فوقش هر محتوایی داشته باشه(تازه اگه به روز باشه) همه رو میتونه توی بازه دانلود رایگانش استفاده کنه من هر چی نگاه کدم اصلا چیز جالبی نداشت
کوچکترین کاری که میتونن انجام بدن تا موفق بشن این هست که سایت فضا بده به هر کس و بتونه فایل توی فضای خودش لچ کنه(از سرور های خارجی و داخلی) و بعدش دانلود کنه
به نظر من تنها راهی که میتونه این سایت رو موفق کنه همین هست و گرنه محکوم به شکست هست
========
راستی یه سوال سرعتی که میده چقدره؟ بستگی داره به سرعت یوزر یا تا اخر شیرش باز هست؟
من نمیدونم با چه دیدی به قضیه نگاه میکنید ، یا اینکه دنبال چی توی این سایته میگشتید . تقریبا اکثر نرم افزار هایی که افراد متعدد نیاز دارند رو داره و الانم هم که هی ریفرش بکنید میبینید که داره تند تند آپدیت میشه . داره روش کار میشه مشخصا !!
در مورد کانفیگ مودم تا حدی موافقم ، ولی خب یه باره و اینطوری که شما میگی " انقدر دنگ و فنگ" نداره ! زحمتشم دقیقا عین را انداختن اینترنت هست ، چیز اضافه ای نداره ، دقیقا یه PVC جدید تعریف میشه با یورز و پس جدید . ( البته یه چیز جالب اینکه میتونی از رفیقات هزینه نصب بگیری براشون را بندازی :دی )
بعد اینکه حالا کاربرای حرفه ای ، کاربرای حرفه ای دنبال چین ؟ چجوری دسته بندی کردی کاربر های حرفه ای و غیر حرفه ای رو ؟ آدم های حرفه ای مثلا آب نمیخورن :دی ؟ این گیم نیکو ــه که حالا شاید شما فکر کنی برای ترافیکش نیست ، ولی برای پینگ 20 میلی ثانیه ، گیمر ها خیلی ترغیب میشن . من به شخصه خودم چون گیمرم ، پینگ برام خیلی مهمه توی بازی . و فایل نیکو هم که یه سایت دانلوده دیگه ، مثل همون سافت 98 و سافت گذر که میگی . ( البته سافت گذر که نسبت به سایت های دیگه محتوای خاصی نداره . فقط محتوا هایی که داره رو خوب ارائه میده . )
من فکر میکنم شما توی نظراتت بیشتر دنبال خواسته هات هستی تا اینکه این طرح رو نقد بکنی رفیق . مثلا اینجا که میگی " لیچر " بزاره مخابرات . من یه سوالی دارم :دی . مخابرات احمقه به نظرت ؟ :دی گیگی 3 تومن داره میفروشه بعد لیچر بزاره که مفتی دانلود کنیم ؟ :D .
در کل من به شخصه فکر میکنم این سرویس استارت خوبی برای رایگان شدن اینترنت داخلی هست و باید شدیدا حمایت بشه ، چون توی این گیر و دار اینترنت های بی کیفیت و گرون شرکت های اینترنتی . الان مخابرات داره کار های جدیدی میکنه و مسلما اگر موفق نشه کلا این مسیر کور میشه . به علاوه 8000 تومن پول یه ویندوزه که آدم در مغازه بخره ، توی این سایت آخرین ورژن هاشو من دیدم گذاشتن ..
بعد اینکه خداوکیلی اینترنت شبانه شرکت ها ، حتی همین مخابرات شبی 1 -2 گیگ دانلود میکنه . با این سرویس میشه 24 ساعته زد دانلود !! تازه اینکه میگی شبانه ، خب آدم مثلا یه دانلود معمولی داره و واجب ، نمیتونه که بزاره شب دانلود کنه که . این سرویس بخصوص چون روی PVC جدید تعریف میشه ، حتی اگر اینترنت عادی هم حجمش تموم بشه مثلا ، آدم میتونه مثلا حداقل یه فیلمی آهنگی بازیی چیزی دانلود کنه .. برای خانواده هایی که مثلا اقتصادی کار میکنند و میخوان هزینه ی اینترنتشون رو بیارن پایین واقعا طرح خوبی هست . من فکر میکنم شما یه مقداری کم لطفی میکنی راجع به این طرح .. ظاهر جدید فایل نیکو رو هم که ببینید مشخصه که روی این سایت دارن وقت میزارن . من فکر میکنم اینطور درست نیست که شما حالا از مخابرات خوشت نمیاد یا هر چی ، یه جوری این طرح رو بکوبی . من خودم خیلی از وضع و اوضاع اینترنت مملکت راضی نیستم ، ولی خب یه حرکت های یکم خوب هم که میشه آدم باید حمایت کنه ! نه اینکه وایسه عقب و فقط بتوپه ..

دوست دارم پاسختون رو منطقی و خارج از تعصب بدونم حداقل برای خودم . اینجا که دعوا باهم نداریم ^_^ :D

hossein_0907
25-12-2014, 00:18
آقای اصفهان وب بهتره بجای اینکه هی سرویس جدید اضافه کنید و تبلیغ کنید و به مشترکین مخابرات اضافه کنید یه فکری به حال مشکلات کاربراتون بکنید
به خدا از بس مشترکا مخابرات را با این تبلیغا مفتتون زیاد کردید گند زده شده به کیفیت اینرنت بقیه مشترکین

یه فکری به حال اینترنت سپاهانشهر بکنید که از 7 صبح تا 3.5 شب حدود 40-20 درصد packet loss داره به این مشکل رسیدگی کنید به جا این همه تبلیغ چرت
طرح مامحدود مخابرات .. مژده مژده
جمش کنید تو رو خدا با این نت آشغالتون

esfahanweb
25-12-2014, 01:08
بیشتر یک تبلیغ بود تا طرح البته ربطی به طرح های مخابرات نداره ... این دوست عزیزمون هم از نوع صحبت و پست هاشون در گذشته میشد فهمید که یک جایگاهی در مخابرات یا همین سایت فایل نیکو دارد ... در هر صورت برای افراد مبتدی و کسانی که تازه اینترنت راه اندازی کردند میتونه جالب باشه ...

منفی بافی ، منفی بافی و تهمت های فضایی ، بنده نه جایگاهی در مخابرات دارم و نه در سایت فایل نیکو منفعتی دارم ولی طبق معمول فرهنگ ایرانی تهمت زدن
اولین برخورد در برابر چیزی است که بدون دلیل میخواهیم خرابش کنیم
خدمت شما هم عرض میکنم که اگر سرویسی مثل این "طرح بی نهایت" در کشور وجود دارد خدمت کاربران فروم معرفی کنید تا استفاده کنند
و اگر وجود ندارد(که ندارد) چطور به خودتان اجازه میدهید که به این سرویس بدون هیچ دلیل حمله کنید؟؟

:n08::n08::n08:
واقعا اگه کسی ثبت نام بکنه کلاه رفته سرش :weird:

منفی بافی و حرفهای بی ربط ، شما بفرمایید کدام سرویس داخلی چنین قابلیتی دارد تا کاربران فروم از آن استفاده بکنند و کلاه سرشان نرود

دوست عزیز من همه پستهای شما رو خوندم و مطمن شدم شما عامل مخابرات هستید

بله ، بله ، صد در صد ، شما بفرمایید در کجا عامل مخابرات هستم تا از فردا بروم همانجا، یکوقت اخراجم نکنند:n02:

esfahanweb
25-12-2014, 01:14
آقای اصفهان وب بهتره بجای اینکه هی سرویس جدید اضافه کنید و تبلیغ کنید و به مشترکین مخابرات اضافه کنید یه فکری به حال مشکلات کاربراتون بکنید
به خدا از بس مشترکا مخابرات را با این تبلیغا مفتتون زیاد کردید گند زده شده به کیفیت اینرنت بقیه مشترکین

یه فکری به حال اینترنت سپاهانشهر بکنید که از 7 صبح تا 3.5 شب حدود 40-20 درصد packet loss داره به این مشکل رسیدگی کنید به جا این همه تبلیغ چرت
طرح مامحدود مخابرات .. مژده مژده
جمش کنید تو رو خدا با این نت آشغالتون

این مواردی که فرمودید چه ربطی به بنده دارد؟؟ مگر بنده کارمند یا فروشنده مخابرات هستم؟؟
اگر هم دچار این توهم هستید که با توهین کردن به بنده مشکلاتتون حل میشود از توهم در بیارمتون که دو سال پیش هم کارمندهای مخابرات اینجا کلی برای پرم افزار پلوتو به من توهین کردند ولی در نهایت آبروی خودشان با پلوتو رفت
اگر مشکلی دارید با امور مشترکین صحبت کنید تا حل شود ، توهین کردن به دیگران کار آدمهای کوچک است

mrmmnb
25-12-2014, 01:17
جناب esfahanweb من کاری ندارم از مسولین مخابرت هستید یا نه ولی همین که این طرح رو خبر داشتید و حتی قبلا هم اعلام کرده بودید بچه ها حدث زدن توی مخابرات هستید که اگه باشید هم اشکالی به شما وارد نیست
ولی صحبت من این هست من 8 تومن بدم برا این طرح چی عایدم میشه؟؟
اگه دانلودر باشم که خودتون میدونید این سایت که هیچی سایت های خیلی حرفه ای هم جوابگوی یه دانلودر نیست و باید همزمان چند تا سایت رو رصد کنه
اگه کاربر حرفه باشم که کارم دانلود های معمولی باشه مگه چقدر چیزی میخواهیم دانلود کنیم که شبانه یا تایم رایگان کم بیاد؟(حداقلش اون 8 تومن رو باهاش ترافیک میخرم وب گردی میکنم)
کاربران معمولی رو هم که گفتم اصلا سر در گم میشن با این شکل طرح دادن
و کماکان این سوالم هست که سرعت دانلود چقدره برا اعضا ایا همون سرعت خودشون هست یا سرعت تا یه حدی برا اعضا باز هست؟

esfahanweb
25-12-2014, 01:18
متأسفانه دردآور اینجاست که اینجا حتی یکنفر حاضر نشده است اول سرویس را امتحان کند و بعد انتقاد کند، همه بدون تست سرویس به این نتیجه رسیده اند که بدرد نمی خورد :n04:
حکایت بعضی افراد اینجا حکایت آن بچه است که شب قهر کرده بود و گفته بود شام نیمخورد ، برایش شام کشیده بودند و گذاشته بودند کنار ، زیر چشمی به غذا نگاه کرد و گفت "من که شام نیمخورم ولی اینی که برای من کشیده اید کمه ، بیشتر بکشید":n02::n02::n02:

nini bad
25-12-2014, 01:24
منفی بافی ، منفی بافی و تهمت های فضایی ، بنده نه جایگاهی در مخابرات دارم و نه در سایت فایل نیکو منفعتی دارم ولی طبق معمول فرهنگ ایرانی تهمت زدن
اولین برخورد در برابر چیزی است که بدون دلیل میخواهیم خرابش کنیم
خدمت شما هم عرض میکنم که اگر سرویسی مثل این "طرح بی نهایت" در کشور وجود دارد خدمت کاربران فروم معرفی کنید تا استفاده کنند
و اگر وجود ندارد(که ندارد) چطور به خودتان اجازه میدهید که به این سرویس بدون هیچ دلیل حمله کنید؟؟

منفی بافی و حرفهای بی ربط ، شما بفرمایید کدام سرویس داخلی چنین قابلیتی دارد تا کاربران فروم از آن استفاده بکنند و کلاه سرشان نرود

بله ، بله ، صد در صد ، شما بفرمایید در کجا عامل مخابرات هستم تا از فردا بروم همانجا، یکوقت اخراجم نکنند:n02:
دوست عزیز کسی به شما تهمت نزد اگر من جواب کاربر های زیادی را میدهم و خیلی ها پیام میدهند که شما کارمند مخابرات هستید من هم یک کلمه جواب میدهم خیر چون یک حدس و گمانی بیش نیست و نه به من بی احترامی شده و نه به شخصی نمیدونم چرا شما اینقدر این موضوع را برای خودتان بزرگ کردید... از سایت و طرحی که معرفی کردید سپاسگذارم اما به نظر من اصلا مورد استفاده نیست هیچکدام از دوستان حمله نکردند فقط نظرات خودشان را مطرح کردند همیشه انتقاد منطقی باعث پیشرفت میشه...

esfahanweb
25-12-2014, 01:28
جناب esfahanweb من کاری ندارم از مسولین مخابرت هستید یا نه ولی همین که این طرح رو خبر داشتید و حتی قبلا هم اعلام کرده بودید بچه ها حدث زدن توی مخابرات هستید که اگه باشید هم اشکالی به شما وارد نیست
ولی صحبت من این هست من 8 تومن بدم برا این طرح چی عایدم میشه؟؟
اگه دانلودر باشم که خودتون میدونید این سایت که هیچی سایت های خیلی حرفه ای هم جوابگوی یه دانلودر نیست و باید همزمان چند تا سایت رو رصد کنه
اگه کاربر حرفه باشم که کارم دانلود های معمولی باشه مگه چقدر چیزی میخواهیم دانلود کنیم که شبانه یا تایم رایگان کم بیاد؟(حداقلش اون 8 تومن رو باهاش ترافیک میخرم وب گردی میکنم)
کاربران معمولی رو هم که گفتم اصلا سر در گم میشن با این شکل طرح دادن
و کماکان این سوالم هست که سرعت دانلود چقدره برا اعضا ایا همون سرعت خودشون هست یا سرعت تا یه حدی برا اعضا باز هست؟

چه عجب که حاضر شدید بحق منطقی بفرمایید
1- شما هشت تومان پرداخت میکنید که منابع و بازیهای مشخصی را بصورت نامحدود دانلود کنید ، ممکن است بفرمایید خودم شبانه دانلود میکنم، عملاً هر سرویس دهنده رسمی نمی تواند خیلی از فایلهای فیلم ها ، سریالها و بازیهای خاص را بخاطر مشکلات فرهنگی برای دانلود بگذارد ، حالا شما به این نیمه خالی لیوان نگاه میکنید و می گویید چرا اینها را ندارید ، من به عوض شما به نیمه پر لیوان نگاه میکنم و میگویم چه خوب که اینها را دارید
برای یک مثال همین امروز یکی از پستهای فایل نیکو بازی "Dead Space" با حجم 11 گیگ بود ، مسلم است که دانلود کردن این فایل با این سرویس بی نهایت بصرفه است

2- شبانه رایگان طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات باید محدود شود ، این یک واقعیت است که تاکنون شرکت مخابرات ایران و زیر مجموعه های استانیش در برابر این اقدام مقاومت کرده اند و دیر یا زود مجبورند که در برابر "سازمان تنظیم مقررات" تسلیم شوند ، آنروز ارزش این سرویس بیشتر نمایان می شود

3- سرعت دانلود در حال حاضر برای کلیه کاربران 2 مگابیت در کل ساعات روز است ، طبق پیش بینی ها در صورت افزایش نیاز و تعداد کاربران ، بسته به ظرفیتهای زیرساختی هر مرکز این سرعت افزایش پیدا می کند

esfahanweb
25-12-2014, 01:41
دوست عزیز کسی به شما تهمت نزد اگر من جواب کاربر های زیادی را میدهم و خیلی ها پیام میدهند که شما کارمند مخابرات هستید من هم یک کلمه جواب میدهم خیر چون یک حدس و گمانی بیش نیست و نه به من بی احترامی شده و نه به شخصی نمیدونم چرا شما اینقدر این موضوع را برای خودتان بزرگ کردید... از سایت و طرحی که معرفی کردید سپاسگذارم اما به نظر من اصلا مورد استفاده نیست هیچکدام از دوستان حمله نکردند فقط نظرات خودشان را مطرح کردند همیشه انتقاد منطقی باعث پیشرفت میشه...

به نظر شما انتقاد منطقی بدون استفاده از سرویس معنایی دارید؟؟ آیا من می توانم از مزه غذایی ایراد بگیرم بدون اینکه آن غذا را بخورم؟؟

mrmmnb
25-12-2014, 01:47
من نمیه خالی رو نگاه کردم چون نیمه پر لیاون من توی دانلود شابنه هست
من اکثر اوقات شبا چون چیزی برا دانلود ندارم کامپیوتر رو خاموش میکنم در صورتی که تا صبح اگه بزارم دانلود چیزی حدود 6 گیگ دانلود میشه که با توجه به اینکه دو تا خط هست میشه 12 گیگ
این سایت در نگاه اول خیلی چیزی نداره که کاربر رو بکشه طرف خودش(همین بازی رو من توی یک با جفت خطم میتونم بگیریم!)
درسته این سرویس اگه یه زمانی شبانه حذف بشه ارزشمند میشه ولی فعلا که چنین اتفاقی نیافتاده و در حال حاضر موفق نیست
سرعت دانلودش هم نمیگم کمه ولی من خودم سرعتم 3 هست خیلی ها هم 5 یا 10 مگ پس عملا سرعشتون کمتر هست در صورتی که از سایتهای رایگام میتونن با حداکثر سرعتون دانلود کنن
=============
شما فقط چسبیدی به ترافیک رایگانش و به قول خودتون فقط یه نیمه لیوان رو نگاه میکنید ولی یه نگاه و مقایسه با سایت دیگه بکنید ببینید چی داره
کماکان روی حرفم هستم این سرویس با شرایط کنونی محکوم به شکست هست
ضمنا حداقل اول میزاشتید رایگان باشه یکم یوزر جمع کنید بعد پولیش میکردید!!!
موفق باشید

mrmmnb
25-12-2014, 01:51
به نظر شما انتقاد منطقی بدون استفاده از سرویس معنایی دارید؟؟ آیا من می توانم از مزه غذایی ایراد بگیرم بدون اینکه آن غذا را بخورم؟؟

یعنی واقعا به نظر شما همیشه باید یه چیزی تست کرد تا انتقاد کرد؟ گاهی اوقات یه چیزایی انقدر واضح هست که نیاز به تست نداره
در مورد مثالتون شاید اون غذا مسموم باشه من باید بخورم تا متوجه بشم؟؟
برای انجام بعضی کارها تفکر هم خوبه
در مورد این سرویس یه مقایسه همه چیز رو روشن میکنه

hossein_0907
25-12-2014, 03:11
عزیز من ، من هیچ توهینی به شخصیت حقیقی شما نکردم و همه افعالم را جمع بستم و منظورم مخابراته !!!!!

یه با دیگه متن منو بخونید و متوجه میشید منظور از تبلیغ چرت و بقیه چیزایی که میگم مخابراته !!!!!

esfahanweb
25-12-2014, 03:26
من نمیه خالی رو نگاه کردم چون نیمه پر لیاون من توی دانلود شابنه هست
من اکثر اوقات شبا چون چیزی برا دانلود ندارم کامپیوتر رو خاموش میکنم در صورتی که تا صبح اگه بزارم دانلود چیزی حدود 6 گیگ دانلود میشه که با توجه به اینکه دو تا خط هست میشه 12 گیگ
این سایت در نگاه اول خیلی چیزی نداره که کاربر رو بکشه طرف خودش(همین بازی رو من توی یک با جفت خطم میتونم بگیریم!)
درسته این سرویس اگه یه زمانی شبانه حذف بشه ارزشمند میشه ولی فعلا که چنین اتفاقی نیافتاده و در حال حاضر موفق نیست
سرعت دانلودش هم نمیگم کمه ولی من خودم سرعتم 3 هست خیلی ها هم 5 یا 10 مگ پس عملا سرعشتون کمتر هست در صورتی که از سایتهای رایگام میتونن با حداکثر سرعتون دانلود کنن
=============
شما فقط چسبیدی به ترافیک رایگانش و به قول خودتون فقط یه نیمه لیوان رو نگاه میکنید ولی یه نگاه و مقایسه با سایت دیگه بکنید ببینید چی داره
کماکان روی حرفم هستم این سرویس با شرایط کنونی محکوم به شکست هست
ضمنا حداقل اول میزاشتید رایگان باشه یکم یوزر جمع کنید بعد پولیش میکردید!!!
موفق باشید

مشکل دقیقاً همینجاست که شما مرتب می گویید "اگر چیزی بخواهم شب دانلود میکنم"!!!
واقعیت این است که اکثر افراد اگر نرم افزاری را برای کار امروز احتیاج داشته باشید نمی توانند تا فردا صبح برای تمام شدن دانلودش صبر کنند
سرویسی می تواند موفق باشد که 24 ساعته، 7 روز هفته و 365 روز سال در دسترس باشد

یعنی واقعا به نظر شما همیشه باید یه چیزی تست کرد تا انتقاد کرد؟ گاهی اوقات یه چیزایی انقدر واضح هست که نیاز به تست نداره
در مورد مثالتون شاید اون غذا مسموم باشه من باید بخورم تا متوجه بشم؟؟
برای انجام بعضی کارها تفکر هم خوبه
در مورد این سرویس یه مقایسه همه چیز رو روشن میکنه

مغلطه نفرمایید بزرگوار ، شما که علم غیب ندارید که بدانید غذایی مسموم است یا خیر ، اول باید آزمایش کنید و بعد بگویید مسموم است یا خیر

mrmmnb
25-12-2014, 09:02
من نمیدونم با چه دیدی به قضیه نگاه میکنید ، یا اینکه دنبال چی توی این سایته میگشتید . تقریبا اکثر نرم افزار هایی که افراد متعدد نیاز دارند رو داره و الانم هم که هی ریفرش بکنید میبینید که داره تند تند آپدیت میشه . داره روش کار میشه مشخصا !!
در مورد کانفیگ مودم تا حدی موافقم ، ولی خب یه باره و اینطوری که شما میگی " انقدر دنگ و فنگ" نداره ! زحمتشم دقیقا عین را انداختن اینترنت هست ، چیز اضافه ای نداره ، دقیقا یه PVC جدید تعریف میشه با یورز و پس جدید . ( البته یه چیز جالب اینکه میتونی از رفیقات هزینه نصب بگیری براشون را بندازی :دی )
بعد اینکه حالا کاربرای حرفه ای ، کاربرای حرفه ای دنبال چین ؟ چجوری دسته بندی کردی کاربر های حرفه ای و غیر حرفه ای رو ؟ آدم های حرفه ای مثلا آب نمیخورن :دی ؟ این گیم نیکو ــه که حالا شاید شما فکر کنی برای ترافیکش نیست ، ولی برای پینگ 20 میلی ثانیه ، گیمر ها خیلی ترغیب میشن . من به شخصه خودم چون گیمرم ، پینگ برام خیلی مهمه توی بازی . و فایل نیکو هم که یه سایت دانلوده دیگه ، مثل همون سافت 98 و سافت گذر که میگی . ( البته سافت گذر که نسبت به سایت های دیگه محتوای خاصی نداره . فقط محتوا هایی که داره رو خوب ارائه میده . )
من فکر میکنم شما توی نظراتت بیشتر دنبال خواسته هات هستی تا اینکه این طرح رو نقد بکنی رفیق . مثلا اینجا که میگی " لیچر " بزاره مخابرات . من یه سوالی دارم :دی . مخابرات احمقه به نظرت ؟ :دی گیگی 3 تومن داره میفروشه بعد لیچر بزاره که مفتی دانلود کنیم ؟ :D .
در کل من به شخصه فکر میکنم این سرویس استارت خوبی برای رایگان شدن اینترنت داخلی هست و باید شدیدا حمایت بشه ، چون توی این گیر و دار اینترنت های بی کیفیت و گرون شرکت های اینترنتی . الان مخابرات داره کار های جدیدی میکنه و مسلما اگر موفق نشه کلا این مسیر کور میشه . به علاوه 8000 تومن پول یه ویندوزه که آدم در مغازه بخره ، توی این سایت آخرین ورژن هاشو من دیدم گذاشتن ..
بعد اینکه خداوکیلی اینترنت شبانه شرکت ها ، حتی همین مخابرات شبی 1 -2 گیگ دانلود میکنه . با این سرویس میشه 24 ساعته زد دانلود !! تازه اینکه میگی شبانه ، خب آدم مثلا یه دانلود معمولی داره و واجب ، نمیتونه که بزاره شب دانلود کنه که . این سرویس بخصوص چون روی PVC جدید تعریف میشه ، حتی اگر اینترنت عادی هم حجمش تموم بشه مثلا ، آدم میتونه مثلا حداقل یه فیلمی آهنگی بازیی چیزی دانلود کنه .. برای خانواده هایی که مثلا اقتصادی کار میکنند و میخوان هزینه ی اینترنتشون رو بیارن پایین واقعا طرح خوبی هست . من فکر میکنم شما یه مقداری کم لطفی میکنی راجع به این طرح .. ظاهر جدید فایل نیکو رو هم که ببینید مشخصه که روی این سایت دارن وقت میزارن . من فکر میکنم اینطور درست نیست که شما حالا از مخابرات خوشت نمیاد یا هر چی ، یه جوری این طرح رو بکوبی . من خودم خیلی از وضع و اوضاع اینترنت مملکت راضی نیستم ، ولی خب یه حرکت های یکم خوب هم که میشه آدم باید حمایت کنه ! نه اینکه وایسه عقب و فقط بتوپه ..

دوست دارم پاسختون رو منطقی و خارج از تعصب بدونم حداقل برای خودم . اینجا که دعوا باهم نداریم ^_^ :D

مشکل دقیقاً همینجاست که شما مرتب می گویید "اگر چیزی بخواهم شب دانلود میکنم"!!!
واقعیت این است که اکثر افراد اگر نرم افزاری را برای کار امروز احتیاج داشته باشید نمی توانند تا فردا صبح برای تمام شدن دانلودش صبر کنند
سرویسی می تواند موفق باشد که 24 ساعته، 7 روز هفته و 365 روز سال در دسترس باشد

مغلطه نفرمایید بزرگوار ، شما که علم غیب ندارید که بدانید غذایی مسموم است یا خیر ، اول باید آزمایش کنید و بعد بگویید مسموم است یا خیر

من خیلی نمیخوام بحث رو کشش بدم ولی حاضرم شرط ببندم این سرویس با این شرایط کنونی موفق نخواهد شد
مشکل شما این هست که دیدتون روی کاربرای مخابرات این هست که اینرتنت گرفتن برا دانلود!!
شما کل این صفحات رو بگرد ببین چند مورد داریم که برا دانلود گلایه کنن تازه اینایی که اینجا هستن کاربرایی هستن که تقریبا با اینتر آشنا هستن و میان توی وب
شاید باور نکنی ولی به عنوان مثال دو تا از دوستای خود من اینترنت گرفتن فقط برا شبکه های اجتماعی موبایلشون! یکیشون اصلا کامییوتر نداره یکیش هم اصلا وصل نیست به کامیپوتر
به نظر من دیدتون اشتباه هست
گذر زمان همه چیز رو مشخص خواهد کرد
ضمنا شما مثلا میگید طرف ماهی 8 تومن بده تا اگه یه چیزی خواست سریع دانلود کنه (این بر میگرده به همون دید اشتباهاتون) ولی از کجا معلوم همون محتوایی که بخواد این سایت داشته باشه؟
ضمنا این مقایسه هاتون اشتباه مثلا یعنی چی 8 تومن پول یه ویندوز در مغازه هست؟؟؟؟
و در اخر به نظر شما یه اینترانت داخلی (اینترانت) ماهی چقدر ارزش داره که ادم براش بده؟ یعنی ارزشش بیشتر از ماهی 8 تومن هست؟ تازه من به شخصه اگه جایی باشه که اینترانت رو ماهی 8 تومن هم بده شاید نگیرم چون عملا هزینه اضافه هست و کمبودی ندارم از طرفی بخوام اینترانت بگیرم که از اینترنت استفاده نکنم (مثلا هزینه هام کم بشه) بازم به درد نمیوره چون با اینترانت خالی اکثر کاراهم لنگ میمونه
موفق باشید

ARMANSTNT
25-12-2014, 10:54
خواهشن راهنمای کنید
من دو طرح 2 مگابیت تابستانه و 10 مگابیت حرف ای یکساله دارم بر روی یک خط
چطور میتونیم از این دو طرح به طور همزمان استفاده کنم.دو مودم wifi دارم.برای دو سیستم جدا میخوام وصل کنم ولی هر وقت مودم یک روشنه مودم دوم به هیچ عنوان وصل نمیشه.مگر اینکه اولی خاموش کنم تا دومی وصل بشه.چکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

مشترکین گرامی امکان برقراری همزمان چند محصول متنوع سرویس ADSL برروی خط تلفن شما فراهم گردید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس اینی که اینجا گفتن مضخرفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

k1ozil
25-12-2014, 10:58
خواهشن راهنمای کنید
چطور میتونیم از این دو طرح به طور همزمان استفاده کنم.دو مودم wifi دارم.برای دو سیستم جدا میخوام وصل کنم ولی هر وقت مودم یک روشنه مودم دوم به هیچ عنوان وصل نمیشه.مگر اینکه اولی خاموش کنم تا دومی وصل بشه.چکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

k1ozil
25-12-2014, 11:00
دوستان این سامانه پلوتون امروز برا من 1 گیگ شارز کرده اتومات در حالی که من نه رو قبض خریدم و نه با درگاه بانک تو قسمت پرداختها و شارزها هم نیست یعنی رو قبض نمیاد؟؟؟؟

nini bad
25-12-2014, 11:19
دوستان این سامانه پلوتون امروز برا من 1 گیگ شارز کرده اتومات در حالی که من نه رو قبض خریدم و نه با درگاه بانک تو قسمت پرداختها و شارزها هم نیست یعنی رو قبض نمیاد؟؟؟؟
درود بر شما...
اگر فاکتور در قسمت پرداخت ها صادر نشده باشد روی قبض هزینه ایی نمیاد.

خواهشن راهنمای کنید

مشترکین گرامی امکان برقراری همزمان چند محصول متنوع سرویس ADSL برروی خط تلفن شما فراهم گردید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پس اینی که اینجا گفتن مضخرفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز همانطور که در سایت گفته شده امکان استفاده از چند طرح وجود دارد یعنی در 24ساعت شما میتوانید هر کدام از طرح های خود مثلا زرین یا کمپین و... را به صورت جداگانه استفاده کنید امکان استفاده دو مودم روی یک خط وجود ندارد.

ramingsm
25-12-2014, 12:59
دوستان این یوزر و پسی که مخابرات داده برا نت من اینقدر سادس که هر بچه ای میتونه بدستش بیاره چاره چیه؟قفل مکم که ندارن ماشالا که یوزر و پسورد رو مودم دیگه ای کار نکنه کجا باید عوضش کرد؟

esfahanweb
25-12-2014, 13:00
دوستان این یوزر و پسی که مخابرات داده برا نت من اینقدر سادس که هر بچه ای میتونه بدستش بیاره چاره چیه؟قفل مکم که ندارن ماشالا که یوزر و پسورد رو مودم دیگه ای کار نکنه کجا باید عوضش کرد؟

داخل پنل پلوتو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ramingsm
25-12-2014, 13:08
داخل پنل پلوتو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ببینم مگه یوزر و پسورد پنل همون یوزر و پسورد نت نیست؟میزنم میگه اشتباهه
یه سری از دوستام میگن مخابرات حجم دزدی داره درسته این؟

esfahanweb
25-12-2014, 13:10
من خیلی نمیخوام بحث رو کشش بدم ولی حاضرم شرط ببندم این سرویس با این شرایط کنونی موفق نخواهد شد
مشکل شما این هست که دیدتون روی کاربرای مخابرات این هست که اینرتنت گرفتن برا دانلود!!
شما کل این صفحات رو بگرد ببین چند مورد داریم که برا دانلود گلایه کنن تازه اینایی که اینجا هستن کاربرایی هستن که تقریبا با اینتر آشنا هستن و میان توی وب
شاید باور نکنی ولی به عنوان مثال دو تا از دوستای خود من اینترنت گرفتن فقط برا شبکه های اجتماعی موبایلشون! یکیشون اصلا کامییوتر نداره یکیش هم اصلا وصل نیست به کامیپوتر
به نظر من دیدتون اشتباه هست
گذر زمان همه چیز رو مشخص خواهد کرد
ضمنا شما مثلا میگید طرف ماهی 8 تومن بده تا اگه یه چیزی خواست سریع دانلود کنه (این بر میگرده به همون دید اشتباهاتون) ولی از کجا معلوم همون محتوایی که بخواد این سایت داشته باشه؟
ضمنا این مقایسه هاتون اشتباه مثلا یعنی چی 8 تومن پول یه ویندوز در مغازه هست؟؟؟؟
و در اخر به نظر شما یه اینترانت داخلی (اینترانت) ماهی چقدر ارزش داره که ادم براش بده؟ یعنی ارزشش بیشتر از ماهی 8 تومن هست؟ تازه من به شخصه اگه جایی باشه که اینترانت رو ماهی 8 تومن هم بده شاید نگیرم چون عملا هزینه اضافه هست و کمبودی ندارم از طرفی بخوام اینترانت بگیرم که از اینترنت استفاده نکنم (مثلا هزینه هام کم بشه) بازم به درد نمیوره چون با اینترانت خالی اکثر کاراهم لنگ میمونه
موفق باشید
مغلطه ، مغلطه و فقط مغلطه
1- اشکال شما اینجاست که بخودتان اجازه میدهید بدون داشتن اطلاعات میدانی قضاوت کنید ، شما می فرمایید که "مشکل شما این هست که دیدتون روی کاربرای مخابرات این هست که اینرتنت گرفتن برا دانلود" ، دقیقاً بنده مطمئن هستم که بسیاری از مشترکین مخابرات این سرویس را برای دانلود بخصوص دانلودهای حجیم و شبانه گرفته اند، این موارد بر اساس اطلاعات و مشاهدات میدانی مخابرات هم تأیید شده است، پس ادعای شما مبنی بر اینکه مشترکین مخابرات هدف دانلود ندارند %100 رد می شود

2- اصولاً کاربران اینترنت همراه و موبایل ارتباطی با این تاپیک ندارند،منظور شما از مطرح کردن این موضوع فقط مغلطه است

3- مغلطه فرموده اید که "از کجا معلوم همون محتوایی که بخواد این سایت داشته باشه؟" بنده هم خدمتان عرض میکنم که "از کجا معلوم که همان محتوایی که بخواهد در این سایت وجود نداشته باشه؟" ؛ می بینید ، فقط سعی کرده اید مغلطه کنید و با یکسری پیشفرضهای غلط ادعاهای اشتباه خودتان را اثبات کنید

4- این سرویس روزبه روز پیشرفت میکند و مشترکین خودش را جذب خواهد کرد ، همینطور سرویسهای جدیدی به سرویسهای ارزش افزوده مخابرات اضافه خواهد شد، و در پایان اولین دوره شش ماهه خواهید دید که این سرویس موفق است یا خیر

esfahanweb
25-12-2014, 13:15
ببینم مگه یوزر و پسورد پنل همون یوزر و پسورد نت نیست؟میزنم میگه اشتباهه
یه سری از دوستام میگن مخابرات حجم دزدی داره درسته این؟

شما یک یورز و پسورد پنل دارید و یا یوزر و پسورد سرویس ، این دوتا با هم متفاوت هستند
متأسفانه نرم افزار پلوتو مخابرات دچار خطای سیستم است ، گروهی به این می گویند حجم دزدی ولی واقعیت این است که همه نرم افزارها خطای سیستمی محاسبه دارند
ولی درصد خطای سیستمی پلوتو متأسفانه از استانداردهای رایج بالاتر است ، قطعاً هم مخابرات نیازی به حجم دزدی از کاربرانش ندارد ولی مشکل پلوتو را نتوانسته اند تا الان حل کنند

nini bad
25-12-2014, 13:33
دوستان عزیز بهتره این بحث را تمام کنید من خودم این سایت مورد نظر را بررسی کردم در حال حاضر کامل نیست و ارشیو جامعی ندارد در صورتی که در دنیای امروز همه دنبال دانلود مباحث مختلفی هستند تا دانلود یک نرم افزار خاص یا کاربردی... امیدوار در آینده این سایت با دید متفاوت نسبت به کاربرها و نیازهایشان پیشرفت کند.

esfahanweb
25-12-2014, 13:38
دوستان عزیز بهتره این بحث را تمام کنید من خودم این سایت مورد نظر را بررسی کردم در حال حاضر کامل نیست و ارشیو جامعی ندارد در صورتی که در دنیای امروز همه دنبال دانلود مباحث مختلفی هستند تا دانلود یک نرم افزار خاص یا کاربردی... امیدوار در آینده این سایت با دید متفاوت نسبت به کاربرها و نیازهایشان پیشرفت کند.

شرمنده ام ، من به هیچ عنوان برای نوشتن مطالبم در این فروم مصلحت اندیشی نمی کنم ، همانقدر که شما حق دارید به این سرویس حمله کنید بنده هم حق دارم دفاع کنم
به این می گویند "آزادی بیان"
خیلی از مباحث مختلفی که شما مبهم به آن اشاره می کنید همانند فیلمها و سریالها برای سایتهایی که فعالیت رسمی دارند غیر مجاز است

nini bad
25-12-2014, 14:02
شرمنده ام ، من به هیچ عنوان برای نوشتن مطالبم در این فروم مصلحت اندیشی نمی کنم ، همانقدر که شما حق دارید به این سرویس حمله کنید بنده هم حق دارم دفاع کنم
به این می گویند "آزادی بیان"
خیلی از مباحث مختلفی که شما مبهم به آن اشاره می کنید همانند فیلمها و سریالها برای سایتهایی که فعالیت رسمی دارند غیر مجاز است
من منظورم شما نبودید دوستان دیگر بود که متوجه شدند چون موضوع این بحث با موضوع تاپیک در یک راستا و هدف نیست... شما حق دارید از هر چیزی که دوست دارید دفاع کنید اما در جایگاه خودش قاضی هم برای پاسخگویی زمان در اختیار ان فرد قرار میدهد ... یک نکته را عرض کنم هر شخصی برای هر کاری حتی ایجاد شغل یا ایده جدید اول بازار و شرایط حاکم را مورد بررسی قرار میدهد و ایده خودش را عملی میکند همیشه در مورد بهترین ایده هم منتقدین هایی هستند اما وقتی کاری با برنامه ریزی انجام بشه نیازی نیست واسه نقد یک نفر چندین ساعت وقت گذاشته بشه تا طرف مقابل و قانع کنیم شما اشتباه میگید اگر همه جای کار درست باشد هم ما مشتری خودمان را داریم هم از نقد ها در راستای پیشرفت استفاده میکنیم... نکته اخر اینکه در مورد کاستی های محتوای سایت نظری ندادم فقط گفتم با شرایط حاضر کاربر ها هیچ واکنش مثبتی به این ایده نشان نمیدهند و فقط در اینده و شرایط پیش رو شاید مورد استقبال قرار بگیرد.
برای شما کاربر سایت فایل نیکو! آرزوی موفقیت میکنم.

esfahanweb
25-12-2014, 14:48
در حقیقت مشاهده بعضی نوتهای قبلی شما مشخص می کند که اصولاً معتقد هستید که اینترنت مخابرات مشکلدار است

اینجوری که مشخص هست انگار محدودیت سرعت گذاشتند سرعت با IDM دیگه از 100KB بیشتر نمیره ای پی ها هم ثابت شده دوستان عزیز اگر امکان هست tracet بگیرن اینجا قرار بدهند.

IP ثابت!!!!! جداً!!!!

درود بر شما دوست عزیز ...
البته من به یک سری دوستان گفتم در کمتر از 24 ساعت سرویس دادند دلیل بر کیفیت عالی نیست ...
سرویس های مخابرات فقط برای دانلود شبانه(از سرور های داخلی) مناسب است برای وب گردی و استفاده در طول روز اعصاب شما را خرد میکند...
از نرم افزار OpenDns یا DNSbenchmark استفاده کنید...

جداً مخابرات اعصاب خرد میکند آن هم برای وب گردی و استفاده در طول روز؟؟
مخابرات استان اصفهان؟؟
انشاءالله به مروز زمان مشخص می شود که چه کسی اشتباه میکرده است
برای شما هم آرزوی موفقی میکنم

MAHDI_SOS
25-12-2014, 16:49
سلام
من امروز در نمایشگاه بودم مخابرات طرح به نام حرفه ای، 29 گیگ، یک ساله ارائه می کرد
می خواستم بدانم سرعت دانلود شبانه اش چه قدر است
من هر شب نیاز به 1 الی 1.5 گیگ دانلود رایگان دارم، آیا این طرح تامین می شود؟؟

esfahanweb
25-12-2014, 17:26
سلام
من امروز در نمایشگاه بودم مخابرات طرح به نام حرفه ای، 29 گیگ، یک ساله ارائه می کرد
می خواستم بدانم سرعت دانلود شبانه اش چه قدر است
من هر شب نیاز به 1 الی 1.5 گیگ دانلود رایگان دارم، آیا این طرح تامین می شود؟؟

هر سرعتی که برای روزانه انتخاب کردید همان سرعت را در شبانه خواهید داشت

MAHDI_SOS
25-12-2014, 18:59
هر سرعتی که برای روزانه انتخاب کردید همان سرعت را در شبانه خواهید داشت

در نمایشگاه گفتند تا 10 مگ روی خطت باز است
حالا کسی هست که در طرح حرفه ای با سرعت 10 مگ شرکت داشته و یا نه؟
من خیلی برایم سرعت دانلود شبانه رایگان مهم است حدس می زنید سرعت دانلود شبانه رایگان حدود چند باشد؟

esfahanweb
25-12-2014, 19:08
در نمایشگاه گفتند تا 10 مگ روی خطت باز است
حالا کسی هست که در طرح حرفه ای با سرعت 10 مگ شرکت داشته و یا نه؟
من خیلی برایم سرعت دانلود شبانه رایگان مهم است حدس می زنید سرعت دانلود شبانه حدود چند باشد؟

خود بنده طرح حرفه ای دارم و کیفیت خط تلفنم هم اجازه میدهد که سرعت 10 مگ را استفاده کنم سرعت در روز و شب زیاد تفاوتی ندارد ، همانطور که تست سرعتم را اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گذاشتم
مسئله اساسی کیفیت خط فیزیکی تلفن شما است که روی چه سرعتی بتواند سینک بشود

Mr. M.S.R
25-12-2014, 22:56
در مورد طرح جدید:
طرح خوبیه بلخره یک ادم پیدا شده طرحی بده که برای یک سری از کاربران مفید باشد! اما توجه کنید اگر می خواهند واقعا به فکر درامد زایی و حفظ رضایت مشترک ها باشند باید به درخواست دیگر کاربران هم توجه کنند!
اگر ان سایت که راه اندازی کرده اند برای دانلود فایل به روز شود یا با یکی از سایت های معروف مثل پی سی دانلود یا همین پی سی ورلد هماهنگ کنند برای ایجاد سرور موازی در مخابرات اصفهان خیلی بهتر می شود و می توانند برای یک سری از افراد واقعا مفید باشد!

اما از این مورد نباید گذشت همه افراد دوست ندارند از این سایت ها استفاده کنند ممکن است اصلا برای دانلود فایل برنامه و فیلم به اینترنت نیایند!!
من به شخصه در ماه حدود ۲۰ گیگ اینترنت مصرف می کنم. اگر سیستمی برای تعمییر به منزل بیاورم این رقم به ۳۰ بعضی مواقع به ۴۰ گیگ می رسد!‌ این حجم ها اصلا صرف دانلود برنامه ها ویندوزی و فیلم نمی شود!‌ در ماه گذشته ۱۵۰ هزار تومان خرج خرید گیگ از مخابرات کردم اگر کیفیت مناسبی ارایه می شود مشکلی نبود اما پینگ بالا و سرعت لود پایین صفحات قطعی لحظه ای ارتباط و پکت لاست بالا و بسته شدن مداوم ای پی سرور های من توسط مخابرات و عدم دانش کافی پشتیبان ها و نقص در مهندسی نرم افزاری پلوتون و نقص در پیاده سازی پلوتون* از مشکلاتی است که کار با این اینترنت را سخت می کند!
*(سیستمی که ورودش به مخابرات با بحث و ماجرا همراه بوده بهتر از این نمی شود!‌ )

بیایید دروغ نگوییم و طرف داری بی جا نکنیم! تحمل واقعیت راحت تر می شود اگر به ان شاخ و برگ ندهیم!

hossein_0907
26-12-2014, 02:21
الان اکثرا دارن میگن مخابرات برای وبگردی در طول روز اعصاب خرد کنه و وافعیت هم همینه
مخابرات یعنی : packet loss ، مشکل با وی پی ان و کریو و چندتا مشکل دیگه
مخابرات فقط و فقط برای دانلود از سرورهای داخلی خوبه
همین و بس

آقای اصفهان وب شما هم که میگید سرعت دانلود را در طول روز محدود نمیکنه اشتباه میگید چون برای من به شخصه محدود میشه سرعت
من طرح حرفه ای ها دارم و خطم روی 10 مگ هست
اوایل این طرح سرعت تا 1.1 مگابایت میرفت هم روز و هم شب ولی الان 2 هفته هست کلا سرعت این طرح رو محدود کردند.
حالا چرا میگم محدود کردند چون دقیقا تو این 2 هفته از سایت فایل نیکو با همون سرعت 1.1 مگابیت دانلود میکنه !!!!

کاش هیچ وقت طرفداری الکی و با تعصب نکنیم !!!!!

mohsen19x
26-12-2014, 02:28
خود بنده طرح حرفه ای دارم و کیفیت خط تلفنم هم اجازه میدهد که سرعت 10 مگ را استفاده کنم سرعت در روز و شب زیاد تفاوتی ندارد ، همانطور که تست سرعتم را اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گذاشتم
مسئله اساسی کیفیت خط فیزیکی تلفن شما است که روی چه سرعتی بتواند سینک بشود

من خودم چند سال از مخابرات سرویس دارم ..باید بگم پشتیبانی مخابرات بک سری آدم بی اطلاع از نت هستند .....در خصوص سرویس 10 مگ که میگن خط تا 10 مگ بازه ..... آخه مگه شیر آبخوری هست که باز باشه یکم شعور به مخاطب هم بزارید خوب هست ......در خصوص سرویس مخابرات باید بگم تا 12 ظهر سرعت عالی و از 12 تا 3 و 4 شب سرعت حداکثر 100 KB حالا چه میخواد خطت رو 10 مگ باشه یا 3 مگ باشه با DLC باشه ...یا DLC نباشه .....خط تلفن بتونه کیفیت را سینک کنه ....خط تلفن نتونه کیفیت را سینک کنه ..... نویز داشته باشی ..نویز نداشته باشی ....همینه .......... یک سری افراد جدید الورد هم میخوان تبلیغ مخابرات رو بکنن و بگن آره ما خیلی خفنیم اما نمیدونن که تو اون مدرسه ایی که درس میخوندد ما مدیر مدرسه بودیم

esfahanweb
26-12-2014, 04:11
در مورد طرح جدید:
طرح خوبیه بلخره یک ادم پیدا شده طرحی بده که برای یک سری از کاربران مفید باشد! اما توجه کنید اگر می خواهند واقعا به فکر درامد زایی و حفظ رضایت مشترک ها باشند باید به درخواست دیگر کاربران هم توجه کنند!
اگر ان سایت که راه اندازی کرده اند برای دانلود فایل به روز شود یا با یکی از سایت های معروف مثل پی سی دانلود یا همین پی سی ورلد هماهنگ کنند برای ایجاد سرور موازی در مخابرات اصفهان خیلی بهتر می شود و می توانند برای یک سری از افراد واقعا مفید باشد!

اما از این مورد نباید گذشت همه افراد دوست ندارند از این سایت ها استفاده کنند ممکن است اصلا برای دانلود فایل برنامه و فیلم به اینترنت نیایند!!
من به شخصه در ماه حدود ۲۰ گیگ اینترنت مصرف می کنم. اگر سیستمی برای تعمییر به منزل بیاورم این رقم به ۳۰ بعضی مواقع به ۴۰ گیگ می رسد!‌ این حجم ها اصلا صرف دانلود برنامه ها ویندوزی و فیلم نمی شود!‌ در ماه گذشته ۱۵۰ هزار تومان خرج خرید گیگ از مخابرات کردم اگر کیفیت مناسبی ارایه می شود مشکلی نبود اما پینگ بالا و سرعت لود پایین صفحات قطعی لحظه ای ارتباط و پکت لاست بالا و بسته شدن مداوم ای پی سرور های من توسط مخابرات و عدم دانش کافی پشتیبان ها و نقص در مهندسی نرم افزاری پلوتون و نقص در پیاده سازی پلوتون* از مشکلاتی است که کار با این اینترنت را سخت می کند!
*(سیستمی که ورودش به مخابرات با بحث و ماجرا همراه بوده بهتر از این نمی شود!‌ )

بیایید دروغ نگوییم و طرف داری بی جا نکنیم! تحمل واقعیت راحت تر می شود اگر به ان شاخ و برگ ندهیم!

بنده با حداقل %90 صحبتهای شما موافقم ، مشکلات پشتیبانی در مخابرات بسیار زیاد است ، 2-3 سال پیش که در همین فروم وهمین تاپیک درباره کیفیت بد پلوتو صحبت میکردم مدام یکی از عوامل پلوتو به من حمله میکرد ولی الان معلوم نیست کجا تشریف دارد که این دسته گلش را تحویل بگیرد

من خودم چند سال از مخابرات سرویس دارم ..باید بگم پشتیبانی مخابرات بک سری آدم بی اطلاع از نت هستند .....در خصوص سرویس 10 مگ که میگن خط تا 10 مگ بازه ..... آخه مگه شیر آبخوری هست که باز باشه یکم شعور به مخاطب هم بزارید خوب هست ......در خصوص سرویس مخابرات باید بگم تا 12 ظهر سرعت عالی و از 12 تا 3 و 4 شب سرعت حداکثر 100 KB حالا چه میخواد خطت رو 10 مگ باشه یا 3 مگ باشه با DLC باشه ...یا DLC نباشه .....خط تلفن بتونه کیفیت را سینک کنه ....خط تلفن نتونه کیفیت را سینک کنه ..... نویز داشته باشی ..نویز نداشته باشی ....همینه .......... یک سری افراد جدید الورد هم میخوان تبلیغ مخابرات رو بکنن و بگن آره ما خیلی خفنیم اما نمیدونن که تو اون مدرسه ایی که درس میخوندد ما مدیر مدرسه بودیم

من نمی دانم شما با این ادبیات مبتذل میخواهید به کجا برسید ، بد نیست یک نگاهی به تاریخ عضویت بنده و پستهای بنده بکنید و یک مقداری ادبیات خودتان را اصلاح کنید
درباره کیفیت سرویس مخابرات ، شاید روزهایی بد باشد ولی نباید بخاطر بعضی روزها در کل روزها دروغ گفت ، من همین الان هم با سرور داخلی و هم با سرور خارجی تست
کردم و نتیجه این شد

هر دو سرور یک سرعت مابین 8.5 تا 9 مگ را نشان میدهند ، پس بزرگوارانی که ادعای مدیر مدرسه بودن میکنند باید توجه داشته باشند که مشکلات ADSL شان حداقل در حال حاضر ربطی به پهنای باند ندارد و باید روی خط ADSL خودشان به دنبال حل مشکل باشند

hossein_0907
26-12-2014, 04:59
شما میای عکس میذاری میگی مشکل نداره منم همین الان تست گرفتم
توجه کنید تا همین 3 هفته پیش سرعت من تا 1.1 مگابایت بود ولی الان که میگم مشکل پهنا باند داره شما قبول نمیکنید !!!!
خود پشتیبانی مخابرات قبول کرده سپساهانشهر مشکل داره!!!! ولی هیچ کاری نمیکنند براش !!!!

حالا بازم بگید مشکل پهنای باند نداره مخابرات عالیه !!!!!
سروریسم حرفه ای هاست خطم تا 10 مگ بازه snr هم مشکل داشت از طرف مخابرات ولی 2 هفته پیش با تعویض پورت درست شد و خطم هیچ مشکلی نداره !!!!
فقط نمیدونم چرا سرعتم اینه !!!!!!!

MAHDI_SOS
26-12-2014, 06:47
سلام
آیا کسی غیر از آقای اصفان وب از عملکرد مخابرات راضی هست؟؟
در ضمن حدود سرعت دالود شبانه از سرورهای خارجی چند است؟

esfahanweb
26-12-2014, 07:21
شما میای عکس میذاری میگی مشکل نداره منم همین الان تست گرفتم
توجه کنید تا همین 3 هفته پیش سرعت من تا 1.1 مگابایت بود ولی الان که میگم مشکل پهنا باند داره شما قبول نمیکنید !!!!
خود پشتیبانی مخابرات قبول کرده سپساهانشهر مشکل داره!!!! ولی هیچ کاری نمیکنند براش !!!!

حالا بازم بگید مشکل پهنای باند نداره مخابرات عالیه !!!!!
سروریسم حرفه ای هاست خطم تا 10 مگ بازه snr هم مشکل داشت از طرف مخابرات ولی 2 هفته پیش با تعویض پورت درست شد و خطم هیچ مشکلی نداره !!!!
فقط نمیدونم چرا سرعتم اینه !!!!!!!

من عکس نگذاشتم ، من تست پهنای باند گذاشتم
الان این تست پهنای باند من ثابت میکند مخابرات مشکل پهنای باند اینترنت ندارد، تستهایی که شما گذاشته اید ثابت میکند که در مرکز شما در سپاهانشهر تا روتر دیتای اصفهان
مشکل ترانزیت و انتقال پهنای باند وجود دارد ، خودتان هم تأیید کرده اید که تا 3 هفته پیش سرعت خوبی دریافت میکرده اید
لطفاً مرکز مخابراتی خودتان را هم بفرمایید تا شنبه یک سوالی درباره مشکل شما از مهندس بنی طبا بپرسم

zxzxcvcv
26-12-2014, 13:58
بنده با حداقل %90 صحبتهای شما موافقم ، مشکلات پشتیبانی در مخابرات بسیار زیاد است ، 2-3 سال پیش که در همین فروم وهمین تاپیک درباره کیفیت بد پلوتو صحبت میکردم مدام یکی از عوامل پلوتو به من حمله میکرد ولی الان معلوم نیست کجا تشریف دارد که این دسته گلش را تحویل بگیرد

من نمی دانم شما با این ادبیات مبتذل میخواهید به کجا برسید ، بد نیست یک نگاهی به تاریخ عضویت بنده و پستهای بنده بکنید و یک مقداری ادبیات خودتان را اصلاح کنید
درباره کیفیت سرویس مخابرات ، شاید روزهایی بد باشد ولی نباید بخاطر بعضی روزها در کل روزها دروغ گفت ، من همین الان هم با سرور داخلی و هم با سرور خارجی تست
کردم و نتیجه این شد

هر دو سرور یک سرعت مابین 8.5 تا 9 مگ را نشان میدهند ، پس بزرگوارانی که ادعای مدیر مدرسه بودن میکنند باید توجه داشته باشند که مشکلات ADSL شان حداقل در حال حاضر ربطی به پهنای باند ندارد و باید روی خط ADSL خودشان به دنبال حل مشکل باشند
دوست عزیز شما ساعت 4 صبح این تست رو گرفتید و انتظار دارید سرعتتون پایین باشه ؟منم ساعت 4 صبح سرعت تک کانکشنم از 1 مگابایت پایین نمیاد!
شما ساعت 6 عصر از سرور خارجی تست بزار اگر این سرعتو داشتی بعد بیا بگو که مخابرات مشکل پهنای باند نداره!

CmanDesign
26-12-2014, 14:07
دوست عزیز شما ساعت 4 صبح این تست رو گرفتید و انتظار دارید سرعتتون پایین باشه ؟منم ساعت 4 صبح سرعت تک کانکشنم از 1 مگابایت پایین نمیاد!
شما ساعت 6 عصر از سرور خارجی تست بزار اگر این سرعتو داشتی بعد بیا بگو که مخابرات مشکل پهنای باند نداره!

شما تکلیف خودتو مشخص کن :دی ، پیک مصرف توی تایم شبانه هست که همه دانلود میکنند ..

zxzxcvcv
26-12-2014, 14:11
شما تکلیف خودتو مشخص کن :دی ، پیک مصرف توی تایم شبانه هست که همه دانلود میکنند ..
پیک مصرف ؟:n02:
برای بقیه ی آی اس پی ها آره.ولی نه مخابرات اصفهان که همه طرح زرین دارن

esfahanweb
26-12-2014, 14:20
پیک مصرف ؟:n02:
برای بقیه ی آی اس پی ها آره.ولی نه مخابرات اصفهان که همه طرح زرین دارن

بزرگوار ، مغلطه نفرمایید ، شما پیک مصرف را در ساعت رایگان شبانه باید در نظر بگیرید
این که همه طرح زرین دارند مغلطه است

zxzxcvcv
26-12-2014, 14:24
بزرگوار ، مغلطه نفرمایید ، شما پیک مصرف را در ساعت رایگان شبانه باید در نظر بگیرید
این که همه طرح زرین دارند مغلطه است
دوست عزیز شما هم هی بگو مغلطه نفرمایید!
این یک چیز مشخصیه.وقتی من توی ساعات روزانه سرعتم از 100 کیلوبایت بیشتر نمیشه ولی ساعت 4 صبح سرعتم میشه 1 مگابایت معنیش چیه ؟
لابد ساعت 4 صبح مخابرات در راستای جلب رضایت مشترکین پهنای باند اضافه میکنه!

hossein_0907
26-12-2014, 14:24
من عکس نگذاشتم ، من تست پهنای باند گذاشتم
الان این تست پهنای باند من ثابت میکند مخابرات مشکل پهنای باند اینترنت ندارد، تستهایی که شما گذاشته اید ثابت میکند که در مرکز شما در سپاهانشهر تا روتر دیتای اصفهان
مشکل ترانزیت و انتقال پهنای باند وجود دارد ، خودتان هم تأیید کرده اید که تا 3 هفته پیش سرعت خوبی دریافت میکرده اید
لطفاً مرکز مخابراتی خودتان را هم بفرمایید تا شنبه یک سوالی درباره مشکل شما از مهندس بنی طبا بپرسم

من مرکز سپاهانشهر هستم
3 شب پیش هم با یکی از پشتیبانی ها تماس گرفتم و کاملا براشون توضیح دادم و ایشون هم برام یه اعلام خرابی پر کردند و گفتند شنبه رسیدگی میشه
حالا بذار ببینم فردا رسیدگی میشه یا نه !!!

الان وضعیت اینترنت من دقیقا اینجوریه
9 صبح تا 6 عصر حدود 20 درصد packet loss
6 عصر تا 1 شب حدود 40-30 درصد packet loss
1 شب تا 2 شب حدود 10 درصد packet loss
دوباره 2 شب که شبانه رایگان میشه تا حدود 5 صبح 30 درصد packet loss

5 صبح تا 9 صبح حدود 0 درصد packet loss

نتیجه : در 24 ساعت من فقط 4 ساعت اینترنت با کیفیت خوب و قابل قبول از مخابرات دریلفت میکنم !!!!!

تمامی این تایم ها رو هم خودم و برادرم دقیقا طی 1 هفته تست کردیم

esfahanweb
26-12-2014, 14:29
دوست عزیز شما هم هی بگو مغلطه نفرمایید!
این یک چیز مشخصیه.وقتی من توی ساعات روزانه سرعتم از 100 کیلوبایت بیشتر نمیشه ولی ساعت 4 صبح سرعتم میشه 1 مگابایت معنیش چیه ؟
لابد ساعت 4 صبح مخابرات در راستای جلب رضایت مشترکین پهنای باند اضافه میکنه!

اول پس شما قبول دارید که در ساعت 4 صبح که ساعت رایگان شبانه است سرعت 1 مگابایت دارید
دوم شما تعریف ساعت روزانه برایتان از چه ساعتی تا چه ساعتی است؟

zxzxcvcv
26-12-2014, 14:40
اول پس شما قبول دارید که در ساعت 4 صبح که ساعت رایگان شبانه است سرعت 1 مگابایت دارید
دوم شما تعریف ساعت روزانه برایتان از چه ساعتی تا چه ساعتی است؟
من توی اولین پستم که پست شما رو نقل قول کرده بود هم گفتم که ساعت 4 سرعت خوبه .پس بله قبول دارم
ساعات روزانه کل ساعاتی که شبانه حساب نمیشه است.تعریف ساده

mohsen19x
26-12-2014, 15:04

کردم و نتیجه این شد

بزرگوارنی که ادعای پدربزرگ بودن و پیر سایت را نمایند باید عرض کردم بنده روی 4 سیستم مختلف از 4 جایی اصفهان سرعت 10 مگ را تست کردم ولی یکی از یکی افتضاح تر .... و کسانی که سنگ مخابرات را به سینه میزنند بهتر است بروند مشکلات ADSL را حل کنند ( دیگه خیلی کلیشه ایی شده که بگین مشکلات از خط و نویز و مودم و سیم کشی و بقال سر کوچه و ..... هست . فقط یکم به شعور مخاطب احترام بزارید کافیه !)

esfahanweb
26-12-2014, 17:15
بزرگوارنی که ادعای پدربزرگ بودن و پیر سایت را نمایند باید عرض کردم بنده روی 4 سیستم مختلف از 4 جایی اصفهان سرعت 10 مگ را تست کردم ولی یکی از یکی افتضاح تر .... و کسانی که سنگ مخابرات را به سینه میزنند بهتر است بروند مشکلات ADSL را حل کنند ( دیگه خیلی کلیشه ایی شده که بگین مشکلات از خط و نویز و مودم و سیم کشی و بقال سر کوچه و ..... هست . فقط یکم به شعور مخاطب احترام بزارید کافیه !)

من سنگ مخابرات را به سینه نمیزنم ،من فقط حقایق را میگم ، تست پهنای باندی هم که گذاشتم هم سند صحبتهایم است اگر مخاطبش درکش را داشته باشد
شما هم لطفاً اگر اینقدر از اینترنت مخابرات ناراضی هستید می توانید خیلی راحت از شرکت دیگری اینترنت بگیرید لازم هم نیست خودتان را اینقدر اذیت کنید و در 4 جا تست بگیرید!!!

zxzxcvcv
26-12-2014, 17:46
من سنگ مخابرات را به سینه نمیزنم ،من فقط حقایق را میگم ، تست پهنای باندی هم که گذاشتم هم سند صحبتهایم است اگر مخاطبش درکش را داشته باشد
شما هم لطفاً اگر اینقدر از اینترنت مخابرات ناراضی هستید می توانید خیلی راحت از شرکت دیگری اینترنت بگیرید لازم هم نیست خودتان را اینقدر اذیت کنید و در 4 جا تست بگیرید!!!
شما اگه راست میگی یه اسپیدتست از یه سرور خارجی بزار الان.(ماله همین الان باشه)

esfahanweb
26-12-2014, 18:20

بفرمایید ، خدمت شما
الان حتماً میخواهید بگویید چرا ده مگ نیست و دو مگ است؟؟

esfahanweb
26-12-2014, 18:21

بفرمایید ، خدمت شما

zxzxcvcv
26-12-2014, 18:27
بفرمایید ، خدمت شما
الان خودت از مقایسه این تست با تستی که ساعت 4 انجام دادی چه نتیجه ای میگیری؟

esfahanweb
26-12-2014, 18:55
الان خودت از مقایسه این تست با تستی که ساعت 4 انجام دادی چه نتیجه ای میگیری؟

من هر لظه تست پهنای باند نمیگیرم ، ولی یک لحظه مثل تست قبلی می شود و یک لحظه مثل این تست

نتایجی که می شود گرفت این است که مخابرات پهنای باندی مابین 2 تا 10 مگ را روی سرویس ADSL باز گذاشته ، ممکن است در یک لحظه سرعت 2مگ باشد
چند دقیقه بعد 4.8 مگ و چند دقیقه بعد 8 مگ
این هم بخاطر این است که در واقع این سرویس اشتراکی است و نه پهنای باند اختصاصی و من و دیگر مشترکین مخابرات قیمت سرویس اشتراکی را میدهیم
شما صحبتهای من را قبول ندارید؟؟

1376MAXIMUM
26-12-2014, 18:55
بفرمایید ، خدمت شما
یاعلی اجب پینگی این طوری که ادم خودش پاشه بره اطلاعات رو بده خیلی زود تر میرسه فکر کنم صفحه باز کردن هم زحمت داشته باشه چه برسه به دانلود و بازی و...

esfahanweb
26-12-2014, 19:04
یاعلی اجب پینگی این طوری که ادم خودش پاشه بره اطلاعات رو بده خیلی زود تر میرسه فکر کنم صفحه باز کردن هم زحمت داشته باشه چه برسه به دانلود و بازی و...
خیلی جالب است که تا همین چند ماه پیش شرکتهایی مثل پیشگامان و شاتل سرویس 2 مگ میفروختند و 512 تحویل می دادند و الان که مخابرات این چنین سرویس می دهد امثال شما به مضحکه می گیرند
بد نیست مثل من چند سالی از شاتل استفاده کنید تا قدر این سرعت را بیشتر بدانید

zxzxcvcv
26-12-2014, 19:53
من هر لظه تست پهنای باند نمیگیرم ، ولی یک لحظه مثل تست قبلی می شود و یک لحظه مثل این تست

نتایجی که می شود گرفت این است که مخابرات پهنای باندی مابین 2 تا 10 مگ را روی سرویس ADSL باز گذاشته ، ممکن است در یک لحظه سرعت 2مگ باشد
چند دقیقه بعد 4.8 مگ و چند دقیقه بعد 8 مگ
این هم بخاطر این است که در واقع این سرویس اشتراکی است و نه پهنای باند اختصاصی و من و دیگر مشترکین مخابرات قیمت سرویس اشتراکی را میدهیم
شما صحبتهای من را قبول ندارید؟؟
ببین دوست عزیز اولا شما رفتی از ارمنستان تست گذاشتی که همین بقله ایرانه.شا برو از فرانکفورت تست بزار
دوما اینکه میگی: "من هر لظه تست پهنای باند نمیگیرم ، ولی یک لحظه مثل تست قبلی می شود و یک لحظه مثل این تست"این دلیلش چیه به جز کمبود پهنای باند ؟
این تست منه از ارمنستان شما ببین:
سرعت بعد از ساعت 12 میشه این.هیچ بالا پایینی هم نداره وضعیت همینطوره تا ساعت 3 و 4 که خلوت میشه و ملت میرن میخوابن و سرعت میره روی همون 8 مگی که باید بره
این هم تست از تهران
حتی وضعیت سرور های داخلی هم داغونه!
و این هم تست از اصفهان.سرعت همونیه که باید باشه

همونطور که میبینی مخابرات مشکل پهنای باند داره.لطفا ندونسته نیا بگو که مخابرات خوبه و عالیه و همیشه خوبه و شما ها قدر نمیدونید و و و...
در ضمن مشکل از لینک شهر ما به اصفهان نیست چون سرعت با اصفهان خوبه
حالا شما چرا سرعتت بهتر از منه ؟چون که آی پیه شما از یه رنج دیگه است برای همین پینگ ها و سرعت تفاوت داره چون روتینگشون فرق داره شانس شما اون آی پی رنجی که شما الان بهش متصلی سرعتش خوبه.ولی این دلیل نمیشه که بقیه هم وضعیتشون این باشه.

mohsen19x
26-12-2014, 19:55

قربون آدم چیز فهم ..... من میخوام از دست مخابرات راحت شم اونا نمیزارن د آخه خودت که بهتر میدونی عزیز دل ... با این مسخره بازی هایی که در آوردن خطوط DLC و فیبر نوری مگه میزارین شرکت های دیگه نفس بکشن ..البته سیاست کاری هست بیشتر!!!!! حرف از درک مخاطب زدید یادم افتاد به زمانی که از آسیاتک نت داشتم وقتی صفحه عکس گوگل را برای سرچ عکس میزدم تا صفحه 4 عکسا سریع باز میشد که دغدغده من باز شدن سرع عکس ها و از دست رفتن حجمم بود!!!!!!!! نه مثل مخابرات که حالا یکی بود یکی نبود 4 تا عکس برات باز میکنه

اینم تست پهنای باندی هم که گذاشتم هم سند صحبتهایم است اگر مخاطبش درکش را داشته باشد. سرویس 10 مگ ساعت 19:50 روز جمعه مورخ 93/10/05

1376MAXIMUM
26-12-2014, 20:12
خیلی جالب است که تا همین چند ماه پیش شرکتهایی مثل پیشگامان و شاتل سرویس 2 مگ میفروختند و 512 تحویل می دادند و الان که مخابرات این چنین سرویس می دهد امثال شما به مضحکه می گیرند
بد نیست مثل من چند سالی از شاتل استفاده کنید تا قدر این سرعت را بیشتر بدانید
من خودم از صبانت دارم ولی از وقتی شبانه رو حذف کرد میخواهم بیام مخابرات ولی خوب پینگ خیلی بالا هست ۳۰۰ میلی خیلیه من الان فکر کنم ۱۸ هست اگر اشتباه نکنم یا نه ۳۰ رو که مطمئنم هست ۱ دهم مخابراته
شما تو کدوم مرکزی؟ کسی شهید قندی داره تست بزاره من تصمیم بگیرم بیام یا نه ؟ یه چیزی بگه ببینیم خوبه یا نه

nini bad
26-12-2014, 22:28
مخابرات کمبود پهنای باند داره مخصوصا از سرور های خارجی این حرف را آخرین باری که به 135 شکایت کردم مسولین مخابرات گفتند که یک سری افراد حاضر نیستند برای این موضوع هزینه کنند... واقعا این مورد جای بحث نداره اصل با کیفیت بودن سرویس را از عملکرد روی سرور های خارجی میشه فهمید داخلی که همش شبکه ملی هیچ جای کمبود سرعت وجود نداره...

MAHDI_SOS
26-12-2014, 22:51
سلام
کسی در حوالی فیض هست که تست سرعت به خصوص شبانه برای من بگذارد
تا ببینم ارزش دارد بیایم مخابرات و یا نه
با تشکر

nini bad
26-12-2014, 23:34
صرفا جهت اطلاع...

سرویس مخابرات نیست...

CmanDesign
27-12-2014, 00:25
برای تست سرعت دانلود ، پیشنهاد میکنم از این لینک استفاده کنید که ما اکثرا روی سرور هامون باهاش تست میگیریم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zxzxcvcv
27-12-2014, 00:47
برای تست سرعت دانلود ، پیشنهاد میکنم از این لینک استفاده کنید که ما اکثرا روی سرور هامون باهاش تست میگیریم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این لینک رو مخابرات cache کزده روی سرور های خودش.همیشه سرعتش بالاست.

POP_0098
27-12-2014, 01:12
با این فایل که شما دادید هم تست کردم سرعت همان هست که همیشه بوده

چه جوری بگم اینترنت اصفهان فرق داره

تو همین انجمن من از بچه تهران هاااااااااااا
پرسیدم گفتند اینترنت نامحدود دارند هنوز ثبت نام میکنند

حالا شما گیر سرعت هستید

ما تو اصفهان اینترنت توم فرق داره

1 ما نباید نامحدود دداشته باشیم

2 ما با این که فیبر نوری هستیم نباید 2 مگ واقعی داشته باشیم من خودم هر طرحی مخابرات داه تا 10 مگ را برداشتم

این فیبر نوری را گیر دادن میگنند نمیشه ادم خندش مگیره اخه فیبر نوری را بین دو مرکز مخابراتی میکشند تا سرعت پایین نیاد و افت نکنه

حالا همه جه حای دنیا فیبر میشه بالا میره ما محدود شدیم مرکز من سپاهان شهر هست

هیچ محدودیتی روی فیبر نوری نیست

چرا چون من یک دوست دارم تو شهرک ولی عصر که قبلا اینترنت نداشت و نمیدادن بهش حالا بعد گرفت کیفیتش خراب بود حالا همون دوستم سرعتش با این که فیبر هست تا 5 مگ بالا رفته ولی من که دو سال هست مجبورم از مخابرات بردام

هنوز 1 نیم مگ هستم

دومین چیزی که تو مخابرات اصفهان دیده میشه

تست های فیلترینگ بوده هر طرحی جدید میخواند اجرا بشه روی اصفهان تست میشه نمیدنم ولی میشه

چند روز پیش داشتند با دستکاری api های گوگل ور میرفتند که قسمت مترجم گوگل و گوگل مپ کلا دیگه باز نمیشد

بیشتر زیر دامنه های گوگل و وب سایت های بزرگ داره فیلتر میشه و یا محدود میشه

حالا تو چهارمین هفته وارد شدیم که سرعت دانلود همه مثل قبل هست ولی سرعت پیج باز کردن کند شده و رسیده به 18 تا 50 کیلو بایت

با این سایت تست کنید

در بعضی زمان ها و مرکز های مخابراتی ممکن هست تا 250 کیلو بالا بره ولی مثل قبل نیست

قبلا تا یک مگ را راحت رد میکرد

حالا برای من که دو مگ هستم فقط میشه این

مخابرات خوب که نیست بی خودی ترین خدمات را میده

اگر میتونید از جای دیگه بگرید بگرید ولی مخابرات نکرید

چون سامانه یا همان پنل مدریت مخابرات همیشه خرابه و حجم کاربران را میخوره این پنل اول نبود و یک پنل خارجی نصب بود هیچیشنبود

کرم که داشت مخابرات بدزده رفت پنل ایرانی نصب کرده که حجمش از بس زیاده و سنگین با ای دی اس ال فقط میشه لودش کرد و سرعت اینترنت پایین تر نمیتونه لودش کنه

پشتیبانی 2020 هم فقط حق ریست کردن مک را دارند

مثلا مشکل کم شدن سرعت داشتید یا هر مشکلی فقط کافیه بگید مکم را ریست کن اونم میکنه

همین هیچ کار دیگه ای نمیکنند

اگر هم یک نفر بخواد بیاد مشکل شما برطرف کنه از یک کامپتوری کم سواد درخواست میده از مغازش بیاد بیرون بیاد تو خانه شما و یک کانفیگ مودم را تست کنه و مودم را ببره سر خط

بعد بگه نمیتونه کاری کنه

اگر شرکت خصوصی باشه اینجوری نیست راحت این که شما را از دست بده و درآمدش کم بشه زود رسیدگی میکنی

و یا خدماتش به اندازه مخابرات نیست که دستگاه ها و افراد همیشه درگیر خرابی یک مرکز باشند

ترافیک کم بیاره سرعت کم بشه

نهایتش اینه طرح هاش را گران میکنه همین
چیزیه که تو این 14 ساله تو ایران

تا 6 ماه دیگه وضعیت اینترنت ایران خراب تر هم میشه تا فیلترینگ کامل بشه

Machid
27-12-2014, 01:22
یکی از یکی دزد تر مخابرات هم سردسته ی همه ی دزد ها . منم سرعت 5 مگ رو گرفتم از مخابرات . تا ظهر همه چی خوبه اما از ظهر به بعد سرعت به 40 میرسه پینگ داغون میشه و کلا افتضاح میشه
10 بار زنگ زدم پشتیانی همشون فقط یه مشت چرت تحویل آدم میدن جز 1 نفر که حرف درست زد و گفت آقا همینه که هست ناراضی هستی بیا انصراف بده و منم فردا دارم میرم انصراف بدم

nini bad
27-12-2014, 01:44
سرویس خوب و با کیفیت لازم دارید اگر بودجه شما میرسه سراغ وایرلس بروید... این نکته را بگم اصفهان کلا وضعیت تمام ISP ها بهم ریخته سرویس هایی که ضریب اشتراک 1به8 دارند سرور های خارجی محدود شده ... دست به دست دادن پروژه شبکه ملی و فیلترینگ هوشمند در یک سال و پشت سر هم کار و خراب تر کرده... خطوط DLC در حال حاضر تا 50مگ را ساپورت میکنه در صورتی که اگر فیبر نوری تا درب منزل کشیده شود این عدد افزایش پیدا میکند... ولی بخاطره کیفیت بالا این خطوط بلکه با داشتن تجهیزات و بستر مناسب امکان افزایش ریت پورت وجود دارد...

sa@te
27-12-2014, 02:14

سلام
دوستان سرعت نت من را روی چند بستن ؟ و اینکه Downstream line rate
چیه ؟

sa@te
27-12-2014, 02:20
من سرعت دانلودم روی ۱۲۰ بود ٬ بعد خود به خود اومد روی ۲۲۰ . الان ۱ هفته هست که سرعت دانلودم روی ۴۰۰ هست . بدون اینکه کاری کنم .

با اینکه اصلا دلخوشی ندارم و از مخابرات که الان حدود ‍۷-۸ ساله که با فیبر نوری کردن خطوط از اینترنت پرسرعت مارو محروم کرده بود ! اما الان جدا دستش درد نکنه . ایشاال... باز سرعت را بالاتر ببرن

nini bad
27-12-2014, 02:21

سلام
دوستان سرعت نت من را روی چند بستن ؟ و اینکه Downstream line rate
چیه ؟
درود بر شما...
پورت شما تا 5مگ بسته شده ... مودم هم پیغام خطا داده که یا از خط یا از DSLAM...
چرا DSL Modulation روی G.DMT هست خودت گذاشتی یا بوده؟

nini bad
27-12-2014, 02:33
من سرعت دانلودم روی ۱۲۰ بود ٬ بعد خود به خود اومد روی ۲۲۰ . الان ۱ هفته هست که سرعت دانلودم روی ۴۰۰ هست . بدون اینکه کاری کنم .

با اینکه اصلا دلخوشی ندارم و از مخابرات که الان حدود ‍۷-۸ ساله که با فیبر نوری کردن خطوط از اینترنت پرسرعت مارو محروم کرده بود ! اما الان جدا دستش درد نکنه . ایشاال... باز سرعت را بالاتر ببرن
از مخابرات شکایت کرده بودی به 135؟
اینکه شما دی ال سی هستی و پورت شما خودجوش افزایش دادن خیلی خوبه ... میشه مرکز مخابراتی خودت را برام پ.خ کنی.

sa@te
27-12-2014, 03:12
از مخابرات شکایت کرده بودی به 135؟
اینکه شما دی ال سی هستی و پورت شما خودجوش افزایش دادن خیلی خوبه ... میشه مرکز مخابراتی خودت را برام پ.خ کنی.

از کجا فهمیدین خطا داره مودم ؟ G.DMT چی هست ؟ :n39: من خودم مودم را کانفیگ کردم ولی تاحالا مشکل نداشتم . جی دی ام تی هم نمیدونم چیه

ایشال.. سرعتم را ببرن روی ۸مگ

نه من کاری نکردم خود به خود زیاد شده سرعت. ۲-۳ بر میخواستم برم مخابرات ولی حسش نبود ! :n35:

sa@te
27-12-2014, 03:15
اینم از سرعت دانلود امشبم

Machid
27-12-2014, 10:08
شما ساعت 6 بعد از ظهر هم همین سرعت رو داری ؟

nini bad
27-12-2014, 11:59
از کجا فهمیدین خطا داره مودم ؟ G.DMT چی هست ؟ :n39: من خودم مودم را کانفیگ کردم ولی تاحالا مشکل نداشتم . جی دی ام تی هم نمیدونم چیه

ایشال.. سرعتم را ببرن روی ۸مگ

نه من کاری نکردم خود به خود زیاد شده سرعت. ۲-۳ بر میخواستم برم مخابرات ولی حسش نبود ! :n35:
CRC مقدار ارور هایی هست که مودم باهاش مواجه میشه در حالت استاندارد این عدد باید صفر باشه...توضیح بخوام بدم خیلی طولانی میشه فقط چون DLC هستی باید روی ADSL2+ باشه اگر خط شما نویز زیاد داره بذار روی همینی که هست باشه.

esfahanweb
27-12-2014, 12:14
کل یوم بعضی ها باید غرغر کنند اگر صبح تست پهنای بند بگذاری میگن ظهر بگیر ، اگر ظهر بگیری میگند عصر بگیر ، اگر عصر بگیری میگند شب بگیر:n10::n10:!!!!

متأسفانه نگاهشون این است که اگر من یا مرکز مخابراتی من مشکل دارد پس کل مخابرات استان مشکل دارد!!!:n02:

ببین دوست عزیز اولا شما رفتی از ارمنستان تست گذاشتی که همین بقله ایرانه.شا برو از فرانکفورت تست بزار
دوما اینکه میگی: "من هر لظه تست پهنای باند نمیگیرم ، ولی یک لحظه مثل تست قبلی می شود و یک لحظه مثل این تست"این دلیلش چیه به جز کمبود پهنای باند ؟
این تست منه از ارمنستان شما ببین:
همونطور که میبینی مخابرات مشکل پهنای باند داره.لطفا ندونسته نیا بگو که مخابرات خوبه و عالیه و همیشه خوبه و شما ها قدر نمیدونید و و و...
در ضمن مشکل از لینک شهر ما به اصفهان نیست چون سرعت با اصفهان خوبه
حالا شما چرا سرعتت بهتر از منه ؟چون که آی پیه شما از یه رنج دیگه است برای همین پینگ ها و سرعت تفاوت داره چون روتینگشون فرق داره شانس شما اون آی پی رنجی که شما الان بهش متصلی سرعتش خوبه.ولی این دلیل نمیشه که بقیه هم وضعیتشون این باشه.

من چیزی که می بینم این است که شما مشکل پهنای باند خودت را تعمیم میدهی به کل سرویس مخابرات ، وقتی هم من تست میگذارم بهانه جویی میکنی که چرا رفتی از ارمنستان گرفتی ، برو از فرانکفورت بگیر!!!
رنج تمام ADSL مخابرات دینامیک هست یعنی هر بار که کانکشن PPPoE می زنید از یک رنج متفاوت به شما IP می دهد پس من IP هم مثل شما هستم ، اینجا را از نظر فنی اشتباه گفتید
اینکه شما اصرار دارید به من بگویی تو نمیدونی و فقط ما میدونم خیلی مبتذل است ، من وقتی تست پهنای بند میگذارم و یا دیگران تست دانلود شبانه میگذارند شما باید متوجه بشوی که این مشکل در کل مخابرات نیست بلکه در بخشی است که شما هستید ولی بشدت اصرار دارید که مشکات خودتان را تعمیم بدهید به کل مخابرات
وقتی کسی هم مثل ایشان از سرویسش عکس میگذارد سعی میکنید که بهانه بگیرید

واقعیت این است که شما با وجودیکه پول سرویس ADSL اشتراکی را می دهید انتظار دریافت پهنای باند اختصاصی را دارید و این غلط است ، قرار نیست سرویس شما در تمام طول روز و هر ساعتی 5 یا 10 مگ باشد ، این قاعده سرویس اشتراکی است

zxzxcvcv
27-12-2014, 12:53
من چیزی که می بینم این است که شما مشکل پهنای باند خودت را تعمیم میدهی به کل سرویس مخابرات ، وقتی هم من تست میگذارم بهانه جویی میکنی که چرا رفتی از ارمنستان گرفتی ، برو از فرانکفورت بگیر!!!
رنج تمام ADSL مخابرات دینامیک هست یعنی هر بار که کانکشن PPPoE می زنید از یک رنج متفاوت به شما IP می دهد پس من IP هم مثل شما هستم ، اینجا را از نظر فنی اشتباه گفتید
اینکه شما اصرار دارید به من بگویی تو نمیدونی و فقط ما میدونم خیلی مبتذل است ، من وقتی تست پهنای بند میگذارم و یا دیگران تست دانلود شبانه میگذارند شما باید متوجه بشوی که این مشکل در کل مخابرات نیست بلکه در بخشی است که شما هستید ولی بشدت اصرار دارید که مشکات خودتان را تعمیم بدهید به کل مخابرات

فعلا که فقط شما هستی که میگی مشکل پهنای باند ندارم.
در مورد آی پی هم مخابرات چندین رنج آی پی داره.
37.254
و
37.255
و چند تای دیگه
شما روی رنج 37.254 هستی احتمالا و من روی رنج 37.255
رنج 37.254 چندین گیت وی داره که روتینگ های مختلفی دارن.ولی رنج 37.255 یک گیت وی داره و 2 مسیر مشخص
"من وقتی تست پهنای بند میگذارم و یا دیگران تست دانلود شبانه میگذارند شما باید متوجه بشوی که این مشکل در کل مخابرات..."
من هیچ وقت نگفتم که ساعات شبانه مشکل داره.لطفا دقت کن !
شما همین تستی که گذاشتی نصف تست شبانته.بعد دوباره میای میگی مخابرات مشکل پهنای باند نداره!
اصلا ولش کن بحث کردن با شما بی فایدس

mrmmnb
27-12-2014, 12:57

سلام
شما خطتون فیبره؟
چه طرحی دارید؟
اگه میشه بگید کدوم مرکز مخابراتی هستید و چه شهری
با تشکر

sa@te
27-12-2014, 12:58
:n02:

واقعیت این است که شما با وجودیکه پول سرویس ADSL اشتراکی را می دهید انتظار دریافت پهنای باند اختصاصی را دارید و این غلط است ، قرار نیست سرویس شما در تمام طول روز و هر ساعتی 5 یا 10 مگ باشد ، این قاعده سرویس اشتراکی است

چی میگی شما ؟ :n13: من کی گفتم چیچی فیلان و بیسار ! من فقط گفتم سرعتم رفته بالا ! سرویس اشتراکی و اینا کدوم صیغه ای هست هیچ انتظاری هم ندارم همین که سرعت دانلودم از 100 اومده روی 400-500 خیلی هم خوشحالم . همینو بس

sa@te
27-12-2014, 13:02
سلام
شما خطتون فیبره؟
چه طرحی دارید؟
اگه میشه بگید کدوم مرکز مخابراتی هستید و چه شهری
با تشکر

درود برشما
بله خط من فیبر نوری یا همون DLC هست

من 2 تا طرح دارم از مخابرات که هردو سرعتم را روی 5مگ ظاهرا بستا ! قبلا روی 2 مگ بود . طرح پلکانی دارم

nini bad
27-12-2014, 13:22
این ماه فقط برای شبانه سرویس مخابرات را فعال کردم اما متاسفانه 24ساعت همین وضعیت هست نکته جالب توجه اینه که با دانلود منیجر دانلود از پی سی دانلود سرعت بیشتر از 40KB.s نمیشه...

esfahanweb
27-12-2014, 16:34
چی میگی شما ؟ :n13: من کی گفتم چیچی فیلان و بیسار ! من فقط گفتم سرعتم رفته بالا ! سرویس اشتراکی و اینا کدوم صیغه ای هست هیچ انتظاری هم ندارم همین که سرعت دانلودم از 100 اومده روی 400-500 خیلی هم خوشحالم . همینو بس

مخاطب این پست من شما نبودید ، فقط به سرعت شما اشاره کردم

esfahanweb
27-12-2014, 16:35
جهت اطلاع کلیه بزرگواران
1- سرویس ADSL مخابرات استان اصفهان یک سرویس اشتراکی است؛ به این معنا که پهنای باند سرویس مابین چند کاربر به اشتراک گذاشته می شود

2- بنا بر مصوبه شماره 152 سازمان تنظیم مقررات و ارتباط رادیویی ، حداکثر تعداد کاربرانی که برای یک سرویس اشتراک گذاری می شوند 8 عدد است به این معنی که پهنای باند در جهت کاهش قیمت برای کاربران بصورت 1به 8 تقسیم می شود

3- باز هم بنا بر مصوبه شماره 152 سازمان تنظیم مقررات و ارتباط رادیویی ، ارايه کننده خدمات بايد حداقل یک هشتم نرخ بيت خط را براي مشترکين خود تضمين کند

4- طبق اطلاعات خود سایت مخابرات استان اصفهان "حداکثر سرعت طرح زرین حداکثر 5mb/s خواهد بود" همچنین "حداکثر سرعت طرح حرفه ای حداکثر 10mb/s خواهد بود"

***نتیجه گیری***
مشترکین محترم ADSL مخابرات استان اصفهان باید توجه داشته باشند که یک سرویس اشتراکی خریداری کرده اند بنا بر مصوبه سازمان تنظیم مقررات پهنای باند این نوع سرویسها مابین حداکثر 8 کاربر قابل تقسیم است ، پس نوسان سرعت به شرطی که حداقل آن معادل و یا بیشتر از 1/8 پهنای باند اسمی سرویس نباشد قانونی و بر اساس مصوبه شماره 152 سازمان تنظیم مقررات و ارتباط رادیویی است.

طبق توضیحات بالا هیچکدام از مشترکین محترم ADSL مخابرات استان اصفهان نباید انتظار داشته باشند که در تمام طول شبانه روز سرعت اسمی سرویس خود را در اختیار باشند ، در صورتی که چنین تصوری دارند اصولاً باید سرویس پهنای باند اختصاصی خرید بفرمایند و نه سرویس ADSL اشتراکی ، دقیقاً همینجاست که بعضی کاربران با مغلطه سعی می کنند اینطور وانمود کنند که مخابرات متعهد شده است که در تمام طول شبانه روز به آنان سرویس 5 یا 10 مگا بیت ارائه نمایند این کاربران عمداً یا سهواً توجهی به کلمه "تا حداکثر" در توضیحات سرویسهای مخابرات نمی کنند و سپس مدعی دزدی هم می شوند درحالیکه همه چیز ناشی از عدم اطلاع و یا عدم توجه به کلمات فارسی است.

مشخصاً در مورد صحبتهای جناب zxzxcvcv باید خدمتشان عرض کنم
1- بنده در طول شبانه روز هم از IP های 254 دریافت میکنم و هم 255

2- همین امروز مرکز مخابراتی بنده برای 2 ساعت مشکل داشت ، در همانزمان دوست دیگرم در مرکز مخابراتی قندی با بهترین کیفیت مشغول دانلود بود

3- اینکه سرویس ADSL مخابرات در طول شب سرعت بهتری دارد حسن است و نه عیب چرا که سرویس در ساعات شبانه رایگان است و در نتیجه مشترکین استفاده و دانلود بهتری در ساعات رایگان دارند

4- مجدداً یادآوری میکنم که هیچ اصراری برای مشترکینی که با ADSL مخابرات مشکلات واقعی یا کاذب دارند برای ادامه استفاده وجود ندارد ، این عزیزان می توانند خطشان را ظرف حداکثر 72 ساعت از زمان درخواست تخلیه کنند و از شرکتهای دیگر PAP که فکر می کنند بهتر است استفاده کنند ، با این کار کمک بزرگی به صف متقاضیانی می کنند که منتظر خالی شدن پورت سرویس ADSL مخابرات هستند می کنند و خودشان را هم از اذیت شدن راحت می کنند.

فعلا که فقط شما هستی که میگی مشکل پهنای باند ندارم.
در مورد آی پی هم مخابرات چندین رنج آی پی داره.
37.254
و
37.255
و چند تای دیگه
شما روی رنج 37.254 هستی احتمالا و من روی رنج 37.255
رنج 37.254 چندین گیت وی داره که روتینگ های مختلفی دارن.ولی رنج 37.255 یک گیت وی داره و 2 مسیر مشخص
"من وقتی تست پهنای بند میگذارم و یا دیگران تست دانلود شبانه میگذارند شما باید متوجه بشوی که این مشکل در کل مخابرات..."
من هیچ وقت نگفتم که ساعات شبانه مشکل داره.لطفا دقت کن !
شما همین تستی که گذاشتی نصف تست شبانته.بعد دوباره میای میگی مخابرات مشکل پهنای باند نداره!
اصلا ولش کن بحث کردن با شما بی فایدس

nini bad
27-12-2014, 16:56
مخاطب های خاص تاپیک مخابرات لطفا این بحث را ادامه ندید...

tavassoli.farfani
27-12-2014, 17:04
با سلام خدمت دوستان عزیز

بحث شما تقریبا بی فایده است
مشکل پهنای باند واقعا تو کل کشور هستش و این بحث کردن نداره
ولی بین سرویس دهنده هایی که الان هستند که من خودم چندین نوع سرویس از سرویس دهنده های مختلف را چک کردم مخابرات واقعا سرویسش بهتر از همه بوده
البته نظر من اینه
نظر دوستان دیگر هم محترمه

zxzxcvcv
27-12-2014, 19:58
والا ایشون نفهمیده من اصلا چی میگم
من میگم مخابرات مشکل پهنای باند داره ایشون در جواب میگه که "سرویس مخابرات اشتراکی است و بین چندین کاربر اشتراک گداری می شود."
من نمیدونم کی گفتم مخابرات باید در طول روز هم سرعت اسمی بده ؟اگر کسی دیده لطفا بگه!
چون دوستان میگن بحثو ادامه نمیدم.اگرچه کلا بحث با ایشون بی فایدست!

esfahanweb
27-12-2014, 20:53
جالب اینجاست که مشترکین پهنای باند اختصاصی مخابرات مثل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که 100 مگ پهنای باند از مخابرات دارند با 7-8 هزار دانشجو و کارمند که از اینترنت استفاده می کنند نمی گویند که مخابرات مشکل پهنای باند دارد ولی کسانیکه یک سرویس ADSL دارند میگویند مخابرات مشکل پهنای باند دارد :n02::n02:

*سینا*
27-12-2014, 20:57
سلام
دوست عزیز من یه عرضی داشتم خدمتتون
در مورد سرویس اشتراکی حرف شما درست
میشه بفرمایید چرا اینقدر سرویس ما در ساعات خاصی پکت لاست داره؟؟ ( ساعت خاص = غیر از ساعت 3 صبح تا 10 صبح و بعضی از تایم های روزانه )
هم شامل مسیر داخل کشور میشه و هم مسیر خارج از کشور

zxzxcvcv
27-12-2014, 21:43
جالب اینجاست که مشترکین پهنای باند اختصاصی مخابرات مثل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که 100 مگ پهنای باند از مخابرات دارند با 7-8 هزار دانشجو و کارمند که از اینترنت استفاده می کنند نمی گویند که مخابرات مشکل پهنای باند دارد ولی کسانیکه یک سرویس ADSL دارند میگویند مخابرات مشکل پهنای باند دارد :n02::n02:
چه قدر جالب واقعا!:n08:
الان شما به من میگی مغلطه نکن ؟خودت به جای 7-8 هزار دانشجو داری حرف میزنی الان!

esfahanweb
27-12-2014, 22:21
سلام
دوست عزیز من یه عرضی داشتم خدمتتون
در مورد سرویس اشتراکی حرف شما درست
میشه بفرمایید چرا اینقدر سرویس ما در ساعات خاصی پکت لاست داره؟؟ ( ساعت خاص = غیر از ساعت 3 صبح تا 10 صبح و بعضی از تایم های روزانه )
هم شامل مسیر داخل کشور میشه و هم مسیر خارج از کشور

بالاخره یک سوال درست و اساسی
من علم زیادی از شبکه ندارم ،اگر شما هر زمانی در هر شبکه ای دچار پکت لاست شدید برای پیدا کردن دقیق مشکل باید از دستور pathping استفاده کنید

به این صورت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

زمانیکه این دستور را داخل کامند پرامپت می زنید هیچ صفحه ای باز نباشد ، این دستور به تمام روترهای سر راه یک سری پکت میفرستند و با ارزیابی پکتهایی که باز می گردد و نمی گردد محاسبه دقیقی از اینکه پکت لاست از کدام روتر ناشی می شود را به شما نشان میدهد
اگر نتیجه این دستور را اینجا قرار بدهد آنوقت میتوانم بگویم که کدام روتر در مسیر شما دچار مشکل است تا برای حل مشکلش با پشتیبانی تماس بگیرید

esfahanweb
27-12-2014, 22:27
چه قدر جالب واقعا!:n08:
الان شما به من میگی مغلطه نکن ؟خودت به جای 7-8 هزار دانشجو داری حرف میزنی الان!

بنده چون امروز با مسئول فنآوری اطلاعات علوم پزشکی صحبت کردم و از اینترنت مخابرات راضی بودند این موضوع را گفتم
قطعاً اگر کسی از آن 7-8 هزار دانشجو مشکلی با کیفیت اینترنت داشت مسئول رسیدگی به آن همین شخص بود

*سینا*
27-12-2014, 22:38
بالاخره یک سوال درست و اساسی
من علم زیادی از شبکه ندارم ،اگر شما هر زمانی در هر شبکه ای دچار پکت لاست شدید برای پیدا کردن دقیق مشکل باید از دستور pathping استفاده کنید

به این صورت

زمانیکه این دستور را داخل کامند پرامپت می زنید هیچ صفحه ای باز نباشد ، این دستور به تمام روترهای سر راه یک سری پکت میفرستند و با ارزیابی پکتهایی که باز می گردد و نمی گردد محاسبه دقیقی از اینکه پکت لاست از کدام روتر ناشی می شود را به شما نشان میدهد
اگر نتیجه این دستور را اینجا قرار بدهد آنوقت میتوانم بگویم که کدام روتر در مسیر شما دچار مشکل است تا برای حل مشکلش با پشتیبانی تماس بگیرید

خوب من نتیجه رو میدم خدمتتون بررسی بفرمایید
اما یه نکته ای بگم خدمتتون
هر موقع وضعیت پینگ ما اوکی بود سرعتمون هم درسته و برعکس.
بحثم هم اصلا اشتراک و نوع سرویس و .... نیست.
بعضی وقت ها به حدی پکت لاست داریم که من دسترسی به سرورهای داخل ایران هم ندارم.

esfahanweb
27-12-2014, 23:03
خوب من نتیجه رو میدم خدمتتون بررسی بفرمایید
اما یه نکته ای بگم خدمتتون
هر موقع وضعیت پینگ ما اوکی بود سرعتمون هم درسته و برعکس.
بحثم هم اصلا اشتراک و نوع سرویس و .... نیست.
بعضی وقت ها به حدی پکت لاست داریم که من دسترسی به سرورهای داخل ایران هم ندارم.

شما مشکلتان در ارتباط با 12000 Core Router خود مخابرات استان است ، احتمال زیاد ارتباط زیرساختی از شهرتان شما تا دیتای اصفهان پر شده است

Shahin031
28-12-2014, 02:30
بدون شرح...

nini bad
28-12-2014, 02:42
بدون شرح...

جزئیات را هم قرار میدادی سرور اصفهان؟
تست مال همین الانه؟

Shahin031
28-12-2014, 03:10
داداش جدیدا اینجوری نشون میده،اره مال همین الان از اصفهان

*سینا*
28-12-2014, 08:28
شما مشکلتان در ارتباط با 12000 Core Router خود مخابرات استان است ، احتمال زیاد ارتباط زیرساختی از شهرتان شما تا دیتای اصفهان پر شده است

با حرفتون موافق نیستم
چون همون لحظه تست سرعت از سرورهای داخل استان اصفهان مثل آسمان فراز و آریا گستر اسپادانا حداکثر رو بهم میده اما بقیه سرورها خیر...

esfahanweb
28-12-2014, 09:22
با حرفتون موافق نیستم
چون همون لحظه تست سرعت از سرورهای داخل استان اصفهان مثل آسمان فراز و آریا گستر اسپادانا حداکثر رو بهم میده اما بقیه سرورها خیر...

ممکن است من هم اشتباه کنم (نعوذبالله معصوم که نیستم) ولی اطلاع دقیق دارم که این دو شرکت ارتباطشان با مخابرات روی اینترانت است و نه اینترنت و ترافیک سمت مخابرات را از روی اینترانت انتقال میدهند و نه از روی اینترنت و عملاً ارتباطشان قبل از این روتر است نه بعد از این روتر
اگر به این تریسرتی که من گرفتم نگاه کنید می بینید که من برای رسیدن به آسمان فراز اصلاً از روتر 115 عبور نکردم بلکه از لایه اینترانت رسیدم

من الان چند تا تست پهنای باند هم گرفتم

سرور ایروان

سرور استانبول - ترکیه

سرور آلمان

در کل الان برای من تستها خیلی خوب است

esfahanweb
28-12-2014, 09:26
این هم یک سرور آلمان دیگر در فرانکفورت

*سینا*
28-12-2014, 10:03
ممکن است من هم اشتباه کنم (نعوذبالله معصوم که نیستم) ولی اطلاع دقیق دارم که این دو شرکت ارتباطشان با مخابرات روی اینترانت است و نه اینترنت و ترافیک سمت مخابرات را از روی اینترانت انتقال میدهند و نه از روی اینترنت و عملاً ارتباطشان قبل از این روتر است نه بعد از این روتر
اگر به این تریسرتی که من گرفتم نگاه کنید می بینید که من برای رسیدن به آسمان فراز اصلاً از روتر 115 عبور نکردم بلکه از لایه اینترانت رسیدم

من الان چند تا تست پهنای باند هم گرفتم

سرور ایروان

سرور استانبول - ترکیه

سرور آلمان

در کل الان برای من تستها خیلی خوب است

بله عرض کردم در بعضی از ساعات خیلی خوبه و مثل قبل کار میده
اون ساعاتی که مشکل هست خیلی وضعیت اسفبار میشه.
در مورد ارتباط این بسترها مسلما اینترانت هستش چون ما از سرورهامون در حالت اینترانت هم دسترسی داریم.
منتها قبلا هم همین مشکل رو آسیاتک داشت و با تغییر بستر ارتباطی به ptmp مشکل رو جل کردن ( روی فیبر )
حالا طبق تریس قبلی که من گذاشتم اگر این روتر در مسیر ارتباطی مثلا استان اصفهان به خارج از استان باشه حرف من صدق میکنه.
با این حال من پیشنهاد میکنم اگر دسترسی به دوستان بالادست مخابرات دارید و یا امکان بررسی دارید این قضیه پکت لاست به خارج استان رو بررسی کامل تری بفرمایید( از دید کاربر و نه کارشناس مخابرات )
تا هم مشکل من و هم مشکل دوستانی که از سرعت پایین گله مند هستند حل بشه به امید خدا:n01:

ARMANSTNT
28-12-2014, 12:55
10 مگابیت حرفه ای یکساله بدون مودم

ESPSV
28-12-2014, 13:42
10 مگ حرفه ای ... بدون شرح
مرکز قندی

*سینا*
28-12-2014, 14:47
نمیدونم من توهم زدم یا پینگ خیلی خوب شده :n02:

nini bad
28-12-2014, 15:19
امروز به صورت اتفاقی خیلی خوب شده مخصوصا پینگ سرور های خارجی...

zxzxcvcv
28-12-2014, 17:27
مسیر عمان پینگ 8.8.8.8 اش همین قدره.
شما آی پیت رو چک کن رنجش تغییر کرده فکر کنم.217 یا 185 شده

*سینا*
28-12-2014, 17:31
مسیر عمان پینگ 8.8.8.8 اش همین قدره.
شما آی پیت رو چک کن رنجش تغییر کرده فکر کنم.217 یا 185 شده

اگر اشتباه نکنم دیشب آخرین تغییرش بود
109 بود شروعش

esfahanweb
28-12-2014, 17:41
سرویس حرفه ای 10 مگ
برای من پینگ بالا رفته ولی پهنای بند خیلی خوب است

M.Sadegh.M
28-12-2014, 17:45
سلام
من سرویسم 10دی تموم میشه.
طرحِ حرفه ای
اگه قبلِ این تاریخ تمدید کنم ، سرویس فعلی میسوزه و اون سرویس جایگزین میشه یا نه قرارداد جدید رزرو میمونه؟
کلاً امروز که 7 هست و سه روز دیگه 10 بهتر هست کی تمدید کنم که به مشکلِ قطعی نخورم و برای سرویسِ فعلیم هم مشکلی پیش نیاد.

چون این اولین باره میخوام سرویس مخابراتم را تمدید کنم.
پارس تمدید که میکردی رزرو میموند و تا قرارداد قبلی تموم میشد قرارداد رزرو اتوماتیک فعال میشد.
اینجا هم اینطوری هست؟

esfahanweb
28-12-2014, 19:18
سلام
من سرویسم 10دی تموم میشه.
طرحِ حرفه ای
اگه قبلِ این تاریخ تمدید کنم ، سرویس فعلی میسوزه و اون سرویس جایگزین میشه یا نه قرارداد جدید رزرو میمونه؟
کلاً امروز که 7 هست و سه روز دیگه 10 بهتر هست کی تمدید کنم که به مشکلِ قطعی نخورم و برای سرویسِ فعلیم هم مشکلی پیش نیاد.

چون این اولین باره میخوام سرویس مخابراتم را تمدید کنم.
پارس تمدید که میکردی رزرو میموند و تا قرارداد قبلی تموم میشد قرارداد رزرو اتوماتیک فعال میشد.
اینجا هم اینطوری هست؟

شما اگر در پلوتو از منو "دسترسی سریع" یا "مشخصات سرویس" اکانت سرویس فعلیت را تمدید کنید زمان و حجم به اکانت فعلیت اضافه خواهد شد و چیزی از حجمی که تا قبل از شارژ داشتی را از دست نخواهید داد
راهنمای تصویری تمدید را از اینجا بگیرید : bit.ly/TCERENEW ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsen19x
29-12-2014, 00:23
حذف شود....

esfahanweb
29-12-2014, 02:05
سرویس حرفه ای - ساعت شبانه
سرور ایروان

سرور آلمان

aligh2
29-12-2014, 03:03
سلام
ميشه طرح پاييزه 2 مگ رو با طرح حرفه اي عوض كرد سرعتش كمه.:n14:
و اگه گزينه قطع موقت رو بزنم باز بايد پول پرداخت؟بعد پول ماه بعد خودكار مياد رو قبض يا جدا دوباره بايد شارژ كرد(يك ساله پاييزه دو مگابيت)
ممنونم:n12:

*سینا*
29-12-2014, 09:46
دیشب متاسفانه تا ساعت 3.30 دقیقه وضعیت پینگ خراب بود و به طبع اون سرعت هم پایین اومد متاسفانه.
پ.ن. تا ساعت 12 که بررسی کردم همه چیز خوب بوده

zxzxcvcv
29-12-2014, 10:18
دیشب متاسفانه تا ساعت 3.30 دقیقه وضعیت پینگ خراب بود و به طبع اون سرعت هم پایین اومد متاسفانه.
پ.ن. تا ساعت 12 که بررسی کردم همه چیز خوب بوده
وضعیت پینگ رو نمیدونم ولی سرعت من که خوب بود
چند وقته اپلیکیشن یوتوب توی اندروید بدون فیلتر شکن و با سرعت خوب ویدئو ها رو میاره. بقیه دوستان هم تست کنن ببینن برای بقیه هم اینطوریه؟

*سینا*
29-12-2014, 10:25
وضعیت پینگ رو نمیدونم ولی سرعت من که خوب بود
چند وقته اپلیکیشن یوتوب توی اندروید بدون فیلتر شکن و با سرعت خوب ویدئو ها رو میاره. بقیه دوستان هم تست کنن ببینن برای بقیه هم اینطوریه؟

من دیشب چندین مرتبه pppoe رو قطغ کردم منتها آی پی تغییر نکرد اینم واسم جالب بود.
پ.ن. اپلیکشن یوتیوب هم نداشتم تست کنم:n01:

zxzxcvcv
29-12-2014, 11:05
من دیشب چندین مرتبه pppoe رو قطغ کردم منتها آی پی تغییر نکرد اینم واسم جالب بود.
پ.ن. اپلیکشن یوتیوب هم نداشتم تست کنم:n01:
من روی رونج 37.255 بودم.الان که خوب فکر میکنم یه اسپید تست گرفتم توی موبایل سرعتش 3 مگ بود تا Yerevan پینگ هم خوب بود.
پینگ داخلیت هم مشکل داشت ؟

*سینا*
29-12-2014, 11:12
من روی رونج 37.255 بودم.الان که خوب فکر میکنم یه اسپید تست گرفتم توی موبایل سرعتش 3 مگ بود تا Yerevan پینگ هم خوب بود.
پینگ داخلیت هم مشکل داشت ؟

منم روی همین رنج بودم منتها آی پیم 238 انتهاش بود و اصلا تغییر نمیکرد.
وقتی مشکل پکت لاست داشته باشم هم داخلی مشکل داره و هم خارجی.

zxzxcvcv
29-12-2014, 11:14
منم روی همین رنج بودم منتها آی پیم 238 انتهاش بود و اصلا تغییر نمیکرد.
وقتی مشکل پکت لاست داشته باشم هم داخلی مشکل داره و هم خارجی.
معلوم نیست دارن چیکار میکنن.پریشب هم پینگ من رفته بود بالا با داخل 600 شده بود

nini bad
29-12-2014, 12:14
دیشب کلا سرویس من قطع بود امروز هم همینطور منطقه ما انگار سرویس مخابرات قطع شده هر وقت اومدیم تعریف کنیم همین شده... تازه در اقدامی خود جوش پورت من از سه مگ به 2 مگ کاهش پیدا کرده معلوم نیست چکار میکنند...وقتی هم زنگ میزنم پشنیبانی انگار زنگ زدم زندان دستگرد بپرسم وضعیت شهر چطوره بنده خدا ها را گذاشتند اونجا نه اطلاع دارند از چیزی نه میتونند هم کمک کنند درخواست خرابی هم که حرفش و نزن هنوز 3درخواست قبلی من و پیگیری نکردن...

tavassoli.farfani
29-12-2014, 12:20
دیشب کلا سرویس من قطع بود امروز هم همینطور منطقه ما انگار سرویس مخابرات قطع شده هر وقت اومدیم تعریف کنیم همین شده... تازه در اقدامی خود جوش پورت من از سه مگ به 2 مگ کاهش پیدا کرده معلوم نیست چکار میکنند...وقتی هم زنگ میزنم پشنیبانی انگار زنگ زدم زندان دستگرد بپرسم وضعیت شهر چطوره بنده خدا ها را گذاشتند اونجا نه اطلاع دارند از چیزی نه میتونند هم کمک کنند درخواست خرابی هم که حرفش و نزن هنوز 3درخواست قبلی من و پیگیری نکردن...
[emoji1]
خداییش مثال جالبی زدید
واقعا خندیدم

mamad24
29-12-2014, 15:09
سلام
ميشه طرح پاييزه 2 مگ رو با طرح حرفه اي عوض كرد سرعتش كمه.:n14:
و اگه گزينه قطع موقت رو بزنم باز بايد پول پرداخت؟بعد پول ماه بعد خودكار مياد رو قبض يا جدا دوباره بايد شارژ كرد(يك ساله پاييزه دو مگابيت)
ممنونم:n12:

سلام. نمیشه عوض کرد باید انصراف + جریمه بدی. طرح پاییزه سر برج شارژ میشه و پولش میره رو قبض قطع موقت رو هم بزنی بازم سر برج شارژ میشه.

hossein_0907
29-12-2014, 20:27
سلام
دیدم هر چی میگیم مخابرات packet lost داره قبول نمیکینید چندتا عکس میذارم که همین الان گرفتم.
1: varzesh3

2: aparat

3: google

4: یک سرور گیم داخلی

همونطور که تو 4 تا عکس میبینید بیشترین درصد packet lost مربوط به لینک بین روتر 10.143.255.202 و روتر بعدیش میشه.

این مشکل فقط و فقط تو 24 ساعت از ساعت 5 صبح تا 8.5 صبح وجود نداره

من 2 هفتش دارم با مخابرات حرف میزنم اینا تازه دیروز پاشدند اومدند مرکز سپاهانشهر میگن ما از مرکز داریم تست میکنیم مشکلی نداره
بش گفتم چه ip رو داری تست میکنی گفت یکی از سرورامون تو خود اصفهان !!!!!!
واقعا خسته نباشد
من میگم با سرورهایی که بیرون از اصفهانه مشکل داریم اینا میان یه سرور تو خود اصفهان رو تست میکنن که مسیرش اصلا از این روتر عبور نمیکنه

هر 4 تا ip که تستشو گذاشتم براتون ساعت 5 صبح هم میذارم تا ببینید 0میشه packet lost

حالا این مشکل را کی باید حل کنه نمیدونم !!!!!!!!

POP_0098
29-12-2014, 23:38
کل یوم بعضی ها باید غرغر کنند اگر صبح تست پهنای بند بگذاری میگن ظهر بگیر ، اگر ظهر بگیری میگند عصر بگیر ، اگر عصر بگیری میگند شب بگیر:n10::n10:!!!!

متأسفانه نگاهشون این است که اگر من یا مرکز مخابراتی من مشکل دارد پس کل مخابرات استان مشکل دارد!!!:n02:

هیچ حرفت درست نیست

اونای که سرعتشون بالا هست فقط و فقط به خاطر خط انها هست که فیبر نوری نیست

من همین طرح خودم را دادم به یکی از دوستان که تو خیابان ارتش هست

سرعت دانلود اون با اکانت من رسید به ۱۲۰۰ کیلو چون و فقط فقط خطش کابل مسی هست

ما که فیبر هستیم سرعتمون بهترین حالت برای دانلود همان ۲۰۰ کیلو هست و بیشتر نمیشه جز در حالتی که مشتریکن کم باشند تو اون ساعت که نهایتش میرسه به ۲۲۰ کیلو دیگه بالاتر نمیره که نمیره

mohsen19x
30-12-2014, 00:11
سلام..... کسی میدونه جریمه کنسل کردن طرح یکساله کمپین چی هست ؟؟؟؟

esfahanweb
30-12-2014, 00:30
امروز همه چیز بهم ریخته بود بعضی اوقات پینگ خیلی افتضاح بود و بعضی اوقات نرمال میشد
الان همه چیز به حالت نرمال برگشته

شما عملاً صحبتهای بنده را تأیید کرده اید ، آزمایشی که شما انجام داده اید و اکانتتان را با خط دسوتتان تست کرده اید نشان می دهد که مخابرات در آن زمان مشکل پهنای باند نداشته است.
محدودیت سرعت خطوط DLC هم ناشی از قدیمی بودن DSLAM هایی است که برای این خطوط استفاده شده است و تا زمانی که تعویض نشوند حل نخواهد شد.

هیچ حرفت درست نیست

اونای که سرعتشون بالا هست فقط و فقط به خاطر خط انها هست که فیبر نوری نیست

من همین طرح خودم را دادم به یکی از دوستان که تو خیابان ارتش هست

سرعت دانلود اون با اکانت من رسید به ۱۲۰۰ کیلو چون و فقط فقط خطش کابل مسی هست

ما که فیبر هستیم سرعتمون بهترین حالت برای دانلود همان ۲۰۰ کیلو هست و بیشتر نمیشه جز در حالتی که مشتریکن کم باشند تو اون ساعت که نهایتش میرسه به ۲۲۰ کیلو دیگه بالاتر نمیره که نمیره

mamad24
30-12-2014, 01:06
سلام..... کسی میدونه جریمه کنسل کردن طرح یکساله کمپین چی هست ؟؟؟؟

سلام. یکی تو همین انجمن کنسل کرده بود گفت 30 تومن جریمه داده. ولی خوب شاید بستگی به یه چیزایی هم داشته باشه و کم و بیش بشه.

hidden2255
30-12-2014, 01:20
من خط فيبر نوري دارم طرح كمپين ٢ مگ
حدود يك ماهي بود كه سرعتم افزايش پيدا كرده بود روي ٣٨٠
اما يكي دو شبي هست برگشته به همون ٢٣٠

Sent from my iPhone using Tapatalk

aligh2
30-12-2014, 02:10
سلام. نمیشه عوض کرد باید انصراف + جریمه بدی. طرح پاییزه سر برج شارژ میشه و پولش میره رو قبض قطع موقت رو هم بزنی بازم سر برج شارژ میشه.

سلام و ممنون
من كه نميخام از يه شركت ديگه بگيرم چرا جريمه ميخام يه طرح ديگه بگيرم سرعت دانلودشون افتضاحه.

جريمه چقدر هست ؟:n34:

hossein_0907
30-12-2014, 02:18
امروز همه چیز بهم ریخته بود بعضی اوقات پینگ خیلی افتضاح بود و بعضی اوقات نرمال میشد

من 1ماهه packet lost دارم و الان که اومدم با مدرک حرف میزنم میگی امروز مشکل داشت !!!!!
واقعا نمیخوای قبول کنی مشکل داره ؟
از این به بعد من هر روز میام این تستا میذارم ببینم بعد میخوای چجوری سنگ مخابراتو به سینه بزنی !!!!
واقعا آدم اعصابش خرد میشه از دست بعضیا @@@@ !!!!!

mamad24
30-12-2014, 02:26
سلام و ممنون
من كه نميخام از يه شركت ديگه بگيرم چرا جريمه ميخام يه طرح ديگه بگيرم سرعت دانلودشون افتضاحه.

جريمه چقدر هست ؟:n34:
یکی که تازه ثبت نا کرده بود و انصراف داده بود میگفت 30 تومن داده حالا شما برید حضوری بهتون میگن دقیقآ چه قد میشه جریمش. البته ناگفته نماند اگه فیبر نوری هستید هر طرحی بردارید بیشترین سرعتی که بهتون میده 2 مگ هست (حالا چی بشه به بعضی ها بیشتر بده)

EmpireWorld
30-12-2014, 15:47
چرا امروز نت اینطوری شده؟
10 بار رفرش زدم آخرشم نتونست درست سایتو باز کنه
خیلی داغون شده

ratler
30-12-2014, 15:49
با درود

esfahanweb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرامی شما تو کدوم مرکز مخابراتی هستید

ratler
30-12-2014, 15:50
از کجا باید فهمید خط فیبر یا مسی

zxzxcvcv
30-12-2014, 15:53
چرا امروز نت اینطوری شده؟
10 بار رفرش زدم آخرشم نتونست درست سایتو باز کنه
خیلی داغون شده
آره امروز افتضاحه وضعیت سرعت دانلود هم زیر 10 کیلوبایت

ariobarzan2
30-12-2014, 18:28
از کجا باید فهمید خط فیبر یا مسی
از مرکز مخابراتیتون سوال کنید

rhdan
30-12-2014, 19:55
دو سه روزه اوضاع خیلی افتضاحه

ARMANSTNT
30-12-2014, 20:55
سلام دوستان مشکل سرعت از کجاست چرا اینجوری شده وحشتانک سرعت دانلود اومده پایین دیشب با سرعت 1.1mb دانلود میکردم الان به زور روی 20kb میاد :n34:

new2012user
30-12-2014, 21:08
دوستان چه خبر شده؟
دو سه شب بود شبانه داغون شده بود دانلود شبانه اصلا نداشتیم. امروز تو روزم صفحات به زور باز میشه
مودم چند بار ریست کردم لپتاپو زدم تو دیوار الان اومدم تو تاپیک نگو مشکل همه هست:n34:
جالبه دو سه تا سایت خاص که اسم نمیارم خیلی خوب باز میشه ولی باقی سایتا صفحه همش ناقص لود میشه
دانلود هم که کلا بیخیال انگار رو 20 کیلوبایت بستن!
حالا اینترنت ملیه چه صیغه ایه نمیدونم...
:n34:خوب از شرکتای دیگه مشتری دزدی کردن حالا که خرشون از پل گذشته دارن نشون میدن چه گ*هی هستن:n34:

ariobarzan2
30-12-2014, 21:33
دانلود شبانه منم دیشب همه لینکارو ارور داده بود

esfahanweb
30-12-2014, 21:34
اینقدر گفتید پکت لاست ، پکت لاست ، که آتشش دامن من را هم گرفت ، الان خیلی شیک %35 پکت لاست دارم و اینترنتم هم بزور به یک مگ میرسد

Behrouz_se60
30-12-2014, 21:43
دیروز و امروز خیلی داغون هست.من الان تو آی پی 37.255 هستم واسه بازی Rift که پینگ 140 تا 210 میده ولی در غیر آی پی 37.255 پینگ خیلی بد میشه تا 2100 میره. والا من میخوام تخصصی بدونم این آی پی یا روتر لعنتی که باعث شده پینگ بیاد پایین ماله تهران هست یا اینکه مسیر آی پی 255 دقیقا از کدوم مسیر میره که پینگ خوبی داره.بیشتر فنی توضیح بدین.من یک بتچ فایل ساختم که خودش اتوماتیک میزنه و اگر رنج آی پی 37.255 پیدا کرد.عملیات رو خاتمه کنه در غیر صورت قطع و مجددا وصل بشه.شاید فکر کنم برای هر بار بین 1 تا 30 بار اتصال داشته ام.

یک چیز هست دوستان باید بدونن.مخابران پهنای باند محدود داره مثلا فرض کن پنج تا STM داره ( هر کدوم 155 مگابیت ) حالا سوال اینه آیا این شامل پهنای باند داخلی میشه یا نه ؟ مثلا اگر جواب مثبت است ، در این صورت میشه گفت مخابرات پهنای باند کمی برای این تعداد کاربران دارد.اگر شامل پهنای باند داخلی نمیشود در این صورت پهنای باند در داخل نباید کمبودی احساس شود.پس با توجه به شکایت برخی از کاربران مبنی بر کمبود پهنای باند در مخابرات چند فرضیه مطرح میشه :
1) تعداد کابران در پیک برخی ساعات زیاد هست با فرض بر اینکه تمامی پهنای باند صرف خرج اتصال به سرور خارجی شده است.دلیلی برای بیان شکایت وجود ندارد وقتی مخابرات نمیتواند پهنای باند بیشتری بدهد.الان روز به روز بر تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود که این مقدار به نظرم وحشتناک هست !!!! یک روز میرفتم مخابرات فرم درخواست وصل اینترنت میدادن حالا فکر کن یک روز رفتم اونجا و چند ماه بعد ، کلا چند نفر درخواست دادن!
2) مشکلات فنی در ساختار شبکه مخابرات با این فرض اینه تعداد کاربران در حد معقول که پهنای باند مخابرات جوابگو هست.
3) مشکلاتی که اصلا به مخابرات ارتباطی ندارند و باید به عوامل خارجی در داخل گیر داد! مثلا روتری که عامل کاهش کیفیت اینترنت در خارج از استان اصفهان هست.

*سینا*
30-12-2014, 21:45
اینقدر گفتید پکت لاست ، پکت لاست ، که آتشش دامن من را هم گرفت ، الان خیلی شیک %35 پکت لاست دارم و اینترنتم هم بزور به یک مگ میرسد

سلام
خوب من پیش بینی یه همچین روزی رو میکردم :n02:
دوست عزیز من از شما خواهش دارم اگر دسترسی به مقامات بالایی قسمت دیتا مخابرات دارید این مشکلات رو به گوششون برسونید
چون حرف ما کاربران که خریدار نداره و نهایتش اپراتور 2020 با ما ابزار همدردی میکنه و والسلام...

esfahanweb
30-12-2014, 22:15
سلام
خوب من پیش بینی یه همچین روزی رو میکردم :n02:
دوست عزیز من از شما خواهش دارم اگر دسترسی به مقامات بالایی قسمت دیتا مخابرات دارید این مشکلات رو به گوششون برسونید
چون حرف ما کاربران که خریدار نداره و نهایتش اپراتور 2020 با ما ابزار همدردی میکنه و والسلام...

از صبح مدیریت دیتا استان در جریان کامل مشکل هستند
متأسفانه مشکل فعلی خارج از کنترل و اختیارات مخابرات استان است
الان باید وضعیت کمی بهتر شده باشد

Shahin031
30-12-2014, 22:19
اوضاع اصلا خوب نیست...خیلی تلاش کنم نهایتا میتونم سایتارو ناقص لود کنم ولی دانلود نه

zxzxcvcv
30-12-2014, 22:49
دیروز و امروز خیلی داغون هست.من الان تو آی پی 37.255 هستم واسه بازی Rift که پینگ 140 تا 210 میده ولی در غیر آی پی 37.255 پینگ خیلی بد میشه تا 2100 میره. والا من میخوام تخصصی بدونم این آی پی یا روتر لعنتی که باعث شده پینگ بیاد پایین ماله تهران هست یا اینکه مسیر آی پی 255 دقیقا از کدوم مسیر میره که پینگ خوبی داره.بیشتر فنی توضیح بدین.من یک بتچ فایل ساختم که خودش اتوماتیک میزنه و اگر رنج آی پی 37.255 پیدا کرد.عملیات رو خاتمه کنه در غیر صورت قطع و مجددا وصل بشه.شاید فکر کنم برای هر بار بین 1 تا 30 بار اتصال داشته ام.

یک چیز هست دوستان باید بدونن.مخابران پهنای باند محدود داره مثلا فرض کن پنج تا STM داره ( هر کدوم 155 مگابیت ) حالا سوال اینه آیا این شامل پهنای باند داخلی میشه یا نه ؟ مثلا اگر جواب مثبت است ، در این صورت میشه گفت مخابرات پهنای باند کمی برای این تعداد کاربران دارد.اگر شامل پهنای باند داخلی نمیشود در این صورت پهنای باند در داخل نباید کمبودی احساس شود.پس با توجه به شکایت برخی از کاربران مبنی بر کمبود پهنای باند در مخابرات چند فرضیه مطرح میشه :
1) تعداد کابران در پیک برخی ساعات زیاد هست با فرض بر اینکه تمامی پهنای باند صرف خرج اتصال به سرور خارجی شده است.دلیلی برای بیان شکایت وجود ندارد وقتی مخابرات نمیتواند پهنای باند بیشتری بدهد.الان روز به روز بر تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود که این مقدار به نظرم وحشتناک هست !!!! یک روز میرفتم مخابرات فرم درخواست وصل اینترنت میدادن حالا فکر کن یک روز رفتم اونجا و چند ماه بعد ، کلا چند نفر درخواست دادن!
2) مشکلات فنی در ساختار شبکه مخابرات با این فرض اینه تعداد کاربران در حد معقول که پهنای باند مخابرات جوابگو هست.
3) مشکلاتی که اصلا به مخابرات ارتباطی ندارند و باید به عوامل خارجی در داخل گیر داد! مثلا روتری که عامل کاهش کیفیت اینترنت در خارج از استان اصفهان هست.
آی پیه 37.255 مسیر های مختلفی داره مثل گرجستان ، ایتالیا، ترکیه
ولی بیشتر ترافیکش روی مسیر گرجستانه.

*سینا*
30-12-2014, 22:49
از صبح مدیریت دیتا استان در جریان کامل مشکل هستند
متأسفانه مشکل فعلی خارج از کنترل و اختیارات مخابرات استان است
الان باید وضعیت کمی بهتر شده باشد

متاسفانه 10 دقیقه بیشتر درست نبود
بعد دوباره به روال سابق برگشت.
امیدوارم دوستان بالا همکاری کنن و مشکل رو به صورت کامل حل کنن.

*سینا*
30-12-2014, 22:51
آی پیه 37.255 مسیر های مختلفی داره مثل گرجستان ، ایتالیا، ترکیه
ولی بیشتر ترافیکش روی مسیر گرجستانه.

البته یه نکته بگم
تو این چند روزه مسیرهای ارتباطی مرتبط تغییر میکنن حتی بدون تغییر آی پی

zxzxcvcv
30-12-2014, 22:56
البته یه نکته بگم
تو این چند روزه مسیرهای ارتباطی مرتبط تغییر میکنن حتی بدون تغییر آی پی
آره ولی مسیره جدیدی اضافه نشده فعلا همون مسیر هاییه که گفتم.از تابستون تا حالا هم همینطوره
دوستان اگر یادتون باشه پارسال همین موقع ها بود که پینگ مخابرات افتضاح شد و رفت بالای 200 با سرور های داخلی.
انگار این بلا هر سال سر ما باید بیاد :n27:

*سینا*
30-12-2014, 23:02
آره ولی مسیره جدیدی اضافه نشده فعلا همون مسیر هاییه که گفتم.از تابستون تا حالا هم همینطوره
دوستان اگر یادتون باشه پارسال همین موقع ها بود که پینگ مخابرات افتضاح شد و رفت بالای 200 با سرور های داخلی.
انگار این بلا هر سال سر ما باید بیاد :n27:

درسته.
منم منظورم همین بود که هی مرتب سوییچ میشه به چه دلیلی نمیدونم!
وضعیت پینگ داخلی در حال حاضر :
پ.ن. اون دوتا TTL expire جیه جریانش؟ کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟
خدا صبرم بده :n02:

Armin.Computer
30-12-2014, 23:41
سلام دوستان
برای پست اول تاپیک دنبال مطلب می گردیم
اگر کسی می تونه کمک کنه به من پیام خصوصی بده
ممنون

esfahanweb
31-12-2014, 08:02
الان وضعیت خوب شده ، امیدوارم مثل دیشب موقتی نباشد
ایروان عمان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترکیه لوکزامبورگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pharm
31-12-2014, 14:01
دوستان اینجا همه وضعیت شبانشون خوبه؟ امکان داره مخابرات هم محدودیت ایجاد کنه؟

hidden2255
31-12-2014, 14:03
دوستان اینجا همه وضعیت شبانشون خوبه؟ امکان داره مخابرات هم محدودیت ایجاد کنه؟

هميشه خوب بوده و سابقه نداره كه محدود كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

POP_0098
31-12-2014, 17:14
برای من بازرسی مخابارت این ایمیل را در ‍اسخ من جواب داده

درخواست کننده گرامی، ----------------

پاسخ به درخواست شما به شرح زیر می باشد:

با سلام

عطف به درخواست جنابعالی در خصوص امکان افزایش سرعت سرویس ADSL و برقراری طرح نامحدود جهت تلفن ------------------- به اطلاع می رساند:

طبق مصوبات شرکت مخابرات ایران واگذاری سرویس اینترنت نا محدود متوقف شده است لذا جنابعالی می بایست از سرویس با حجم انبوه استفاده نمایند . همچنین در مورد امکان ارتقاء سرویس مشترکین بستر فیبر نوری، طبق گزارشات واصله از سوی کارشناسان پیگیری های لازم جهت ارتقاء این مشترکین در حال انجام می باشد .

با احترام
دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات
شرکت مخابرات ایران

حالا یکی اگر بتونید تو ایران ‍یدا کنید با این گردن گلفت های مخابرات سر شاخ بشه که نیست

اخه بگو اقای عزیز تو برای خودتطرح را برمداری و به جاش طرح گران تر میزاری

تکلیف مردم چیه که باید بی خودی حجم بخرند اخه ادم اونجاش میسوزه تو خارج کشور طرح حجمی نیست و تو این مملکت حجم جدا سرعت جدا ای ‍ی جدا مودم بی خودی رو طرح میدن هر شرکت قطعی همیشه فی ل ت یر همه چیز جز جستجوی گوگل برای دکور

من که میرم با دی وی بی اینترنت این عربا را -- میکنم نه فیلتر داره نه سرعت کم نه محدودیت بعد تو اون دنیا باهاش یک جوری کنار میام دزدی در راه اینترنت

گران تر میه مثلا اول مخابرات هر گیگ را میداد ۱۵۰۰ بعد شد ۱۶۰۰ بعد شد ۲۰۰۰ و بعد شد ۲۵۰۰ حالا شده ۲۳۶۰۰ و طرح ‍پلکانی که نهایت دزدی هست

مثلا نوشته از ۴۰ گیگ بخرید هر گیگ باید ۱۶۰۰ محاسبه بشه ولی قیمت با مالیات در میاد ۹۸ هزار تومتن

اگر حجمی ۲۰۰۰ تومان هم حساب بشه باید بشه ۴۰ گیگ ۸۰ تومان نه دیگه ۹۸ تومان اینا اینقدر دزدی میکنند تا جایی حالا پیش رتند اینترنت ایران گران ترین اینترنت دنیا هست و تا جایی پیش میرند که دیگه بگیم اینترنت مال از ما بهترون هست

zxzxcvcv
01-01-2015, 16:30

esfahanweb
01-01-2015, 20:37
سرویس حرفه ای 10 مگ
ایروان

*سینا*
01-01-2015, 20:54
سلام
کسی از دوستان هست که سرعت خطتشو بالاتر از ده مگ بسته باشن براش؟
حالا با بند پ یا هر چیز دیگه :n02:

esfahanweb
02-01-2015, 08:27
سرویس حرفه ای 10 مگ

ghoz123
02-01-2015, 12:06
چند روز پیش طرح کمپین تابستانه را میخواستم ثبت نام کنم اشتباها طرح زرینا ثبت نام کردم بعد رفتم مخابرات و فرم انصرافا پر کردم و یه فرم دیگه هم برای ثبت نام طرح کمپین پر کردم. سوال هم کرد که مودم رایگان میخوای گفتم بله.حالا تو سامانه هر دو طرحا فعال کردن و زنگ هم برای دریافت مودم نزدن به نظرتون چکار کنم؟

zxzxcvcv
02-01-2015, 13:23
چند روز پیش طرح کمپین تابستانه را میخواستم ثبت نام کنم اشتباها طرح زرینا ثبت نام کردم بعد رفتم مخابرات و فرم انصرافا پر کردم و یه فرم دیگه هم برای ثبت نام طرح کمپین پر کردم. سوال هم کرد که مودم رایگان میخوای گفتم بله.حالا تو سامانه هر دو طرحا فعال کردن و زنگ هم برای دریافت مودم نزدن به نظرتون چکار کنم؟
معمولا یکم طول میکشه که طرح های انصرفی از پنل حذف شن.(برای من 15 روز طول کشید)
ولی اگر طرح زرینتون فعاله و شارژ خرده پولش روی قبض میاد پس بهتر 900 - 950 مگشو مصرف کنیدو 50 مگ رو بزارید باشه تا اتوماتیک شارژ نکنه.
در مورد طرح کمپین هم میتونید حضوری مراجعه کنید و بپرسید.فقط یک کپی کارت ملی همراهتون باشه

toofan111
02-01-2015, 13:51
سلام دوستان.
من تازه نت مخابراتو ثبت نام کردم.هرچی میخوام وارد شم رمزو قبول نمیکنه.بعد رفتم برا بازیابی رمز شناسه سرویس میخواد.شناسه سرویس دیگه چیه؟
با تشکر

esfahanweb
02-01-2015, 13:53
سلام دوستان.
من تازه نت مخابراتو ثبت نام کردم.هرچی میخوام وارد شم رمزو قبول نمیکنه.بعد رفتم برا بازیابی رمز شناسه سرویس میخواد.شناسه سرویس دیگه چیه؟
با تشکر
شناسه سرویس اگر ساکن اصفهان باشید:
10+شماره تلفن+031
اگر شهرستان هستید شماره تلفن منزلتان با کد 031 و یک ده آخرش اضافه کنید

Shahin031
02-01-2015, 14:52
سرویس مثلا 10 مگ...
شبانش افتضاح تره

mohsen19x
02-01-2015, 15:14
من به یک مشکل برخورده ام .....

سال پیش طرح کمپین ثبت نام کردم 1 ساله ...اما مخابرات بجای 12 ماه ...13 ماه برام شارژ کرده ...به نظرتون چکار باید کرد ؟؟؟قابل برگشت هست یا نه

Shahin031
02-01-2015, 15:26
دوستان کسی مشکل کاهش سرعت شدید نداره؟شبانتون چطوره؟

Machid
02-01-2015, 17:02
دوستان کسی مشکب کاهش سرعت شدید نداره؟شبانتون چطوره؟

مشکل سرعت ؟ شبا ؟ کلا افتضاحه کلا مزخرفه شبا که دیگه هیچی ، امیدوارم تقاص این دزدی رو ببینن

zxzxcvcv
02-01-2015, 18:12
دوستان کسی مشکب کاهش سرعت شدید نداره؟شبانتون چطوره؟
والا ساعات شبانه سرعت برای من بهتره نسبت به روزانه.با IDM و 32 کانکشن سرعت به زور کامل میشه (تا ساعت 3 اینطوریه آخر هفته ها مثل پنجشنبه و جمعه)
تو طول هفته شبانه خوبه.عالی نیست که مثلا با تک کانکشن سرعت کاملو بگیری ولی بدم نیست.
روزانه ام که افتضاحه!

Machid
02-01-2015, 18:19
دوستان همه به 135 زنگ بزنن و شکایت کنن . یه نفر باید یه کاری بکنه بالاخره تا کی مارو احمق فرض میکنن ؟ نامه ای چیزی به وزیر ارتباطات باید بدیم یه کاری باید کرد بالاخره

EmpireWorld
02-01-2015, 18:36
دوستان همه گفتید سرعت شبانه کمه و افتضاحه ولی نگفتید چقدره؟
شبانه حدودا چقدر بهتون سرعت میده و چقدر میتونید دانلود کنید؟

zxzxcvcv
02-01-2015, 18:39
دوستان همه گفتید سرعت شبانه کمه و افتضاحه ولی نگفتید چقدره؟
شبانه حدودا چقدر بهتون سرعت میده و چقدر میتونید دانلود کنید؟
طرح حرقه (10 مگ):1 مگابایت بر ثانیه که میشه 18 گیگ از سرور های داخلی دانلود کرد یا 10 - 15 گیگ از سرور های خارجی
طرح کمپین 2 مگ:370 کیلوبایت که میشه تقریبا 7.5 گیگ دانلود کرد باهاش

esfahanweb
02-01-2015, 18:49
سرویس حرفه ای 10 مگ

Amin_0913
02-01-2015, 19:09
طرح حرقه (10 مگ):1 مگابایت بر ثانیه که میشه 18 گیگ از سرور های داخلی دانلود کرد یا 10 - 15 گیگ از سرور های خارجی

ما که تا حالا نتونستیم به این عدد برسیم چه داخل چه خارج
بعد الان یک هفتست تمام لینکها ارور میده و نمیشه دانلود کرد
مثل اینکه ساعات رایگان قطعی زیاد داره

zxzxcvcv
02-01-2015, 19:16
ما که تا حالا نتونستیم به این عدد برسیم چه داخل چه خارج
بعد الان یک هفتست تمام لینکها ارور میده و نمیشه دانلود کرد
مثل اینکه ساعات رایگان قطعی زیاد داره
نمیدونم والا برای من که اینطوره.البته من شهرستانم

mohsen19x
02-01-2015, 20:36
سرویس 10 مگ

*سینا*
02-01-2015, 21:12
سرویس 10 مگ
سرور اصفهان

سرور در جای جای ایران

esfahanweb
02-01-2015, 22:44
تست سروی 10 مگ همین الان
سرور داخلی-تهران

سرور خارجی-ایروان

*سینا*
02-01-2015, 22:50
تست سروی 10 مگ همین الان
سرور داخلی-تهران

سرور خارجی-ایروان

شما یا مسیر ارتباطیتون خیلی با ما فرق داره یا اینکه کلا با بچه های بالا در ارتباط هستید:n01:

EmpireWorld
02-01-2015, 22:53
والله من که اگه 250 تا شبانه روی کمپین بهم بده خدا رو شکر میکنم
برای ثبت نام کمپین هنوزم میشه افدام کرد؟

esfahanweb
02-01-2015, 22:59
شما یا مسیر ارتباطیتون خیلی با ما فرق داره یا اینکه کلا با بچه های بالا در ارتباط هستید:n01:
مسیر من با دیگر مشترکین در اصفهان هیچ فرقی نمی کند ، بچه های بالا را هم اصلاً نمی شناسم

EmpireWorld
03-01-2015, 00:45
مسیر من با دیگر مشترکین در اصفهان هیچ فرقی نمی کند ، بچه های بالا را هم اصلاً نمی شناسم

شما توی کدوم محدوده شهر هستید؟
اسم مرکز مخابرات منطقه تون چیه؟

pharm
03-01-2015, 00:47
دوستان میشه رزرو کرد وقتی جا باز شد ثبت نام کنیم؟

hossein_0907
03-01-2015, 02:25
طرح 10 مگ سرور داخلی تهران!!!!

هی نیا اینجا برا ما سرعت بذار که بگی مثلا سرعت درسته
تو کل اعضا انگار فقط سرعت تو درسته !!!!

esfahanweb
03-01-2015, 02:29
شما توی کدوم محدوده شهر هستید؟
اسم مرکز مخابرات منطقه تون چیه؟
صبح فروغی هستم ، شب ولیعصر

طرح 10 مگ سرور داخلی تهران!!!!

هی نیا اینجا برا ما سرعت بذار که بگی مثلا سرعت درسته
تو کل اعضا انگار فقط سرعت تو درسته !!!!
مراقب نوع و ادبیات حرف زدنتان باشید ، صبر من هم حدی دارد
بقیه هم گفته اند سرعتشان چطور است ، شما گویا فقط خودت را می بینی

hossein_0907
03-01-2015, 03:35
صبح فروغی هستم ، شب ولیعصر

مراقب نوع و ادبیات حرف زدنتان باشید ، صبر من هم حدی دارد
بقیه هم گفته اند سرعتشان چطور است ، شما گویا فقط خودت را می بینی

تو همین چندصفحه اخیر من و سینا و mohsen19x و shahin031 و zxzxcvcv تست سرعتامونا گذاشتیم و دیدید که مشکل داشت و فقط مال شما درست بود :)))) عجیبه ها !!!! میگه مال خودتو فقط میبینی !!!!
سرعت دانلود هم درست باشه بزرگترین مشکل که همون packet loss هست همچنان سرجاشه و احمق های مخابرات هیچ تلاشی برای رفع این مشکل نمیکنند و نخواهند کرد

من که 2 تا خط دارم و یکیشو دارم تخلیه میکنم از یه شرکت دیگه بگیرم و و یکیشو نگه میدارم ببینم این مخابرات دزززززززززززززد بالاخره کیفیت اینترنتشو درست میکنه یا نه!!!!

کلا اینترنت خودش درسته میگه مخابرات عالیه بعد اینترنت من و چندنفر دیگه که مشکل داره رو نمیبینه و نمیخواد قبول کنه مشکل نداره !!!!! البته حق داری ما هم برای یه شرکت کار میکردیم سنگشو به سینه میزدیم . lol

*سینا*
03-01-2015, 08:07

سلام
ببینید دوست من شما مرتب دارید تست میزارید که سرعتتون درسته و مشکلی نداره.
اما همون موقع ما تست سرعت میزاریم و میبینید که وضعمون چطوره.
غیر از این دو حالتی که عرض کردم مورد دیگه ای نمی تونه باشه.
پ.ن. بعضی وقت ها با قطع و وصل مجدد pppoe و تغییر آی پی یکم بهبود پیدا میکنه وضع اما ثابت نیست.
امروز میخوام با دیتای اصفهان و هرجا که میدونم تماس بگیرم و پیگیری کنم
واقعا کلافه شدیم:n30:

ESPSV
03-01-2015, 08:30
شما کدام مرکز مخابراتی هستید ؟ چون کسی بجز شما فکر نکنم همچین سرویسی داشته باشه ؟
مال من هم 10 مگه شبها بزور یه صفحه رو هم باز میکنه سرعتم هم با دانلود منیجر بیشستر از 200 نمیشه

تست سروی 10 مگ همین الان
سرور داخلی-تهران

سرور خارجی-ایروان

pars207
03-01-2015, 09:41
دوستان من مودم مخابرات را گرفتم
ولی نمیتونم یک مودم دیگه را رو خطم کانفیک کنم
مشکل چیه؟
ممکنه مودم را روی خط قفل کرده باشند؟

k1ozil
03-01-2015, 10:19
مشکل چیه؟
بله به احتمال زیاد مک مودم رو قفل کردن فک کنم زنگ بزنین 2020 میتونن براتون صفرش کنن.

esfahanweb
03-01-2015, 11:23
این حرفهای شما گویا ادامه دارد و تا من برخورد نکنم گویا مشکل شما حل نمی شود

1- برای چندمین بار بنده کارمند مخابرات نیستم، هیچگونه ارتباط استخدامی مابین بنده و مخابرات استان اصفهان وجود ندارد

2- مخابرات استان اصفهان بیش از 150،000 مشترک دارد اینکه معدود نفراتی مثل شما بخواهند مشکلات خودشان را به کل سرویس مخابرات تعمیم بدهند قطعاً امکان ناپذیر است

3- جهت اطلاع خودتان فقط نوشته یکی از کسانی که نام بردید را اینجا میگذارم

4- اگر شما و یا دیگر بزرگواران مشکل دارید راه حلش صحبت با پشتیبانی 2020 است و نه فحاشی و تهمت زدن ، این کارهایی که میکنید طبق مرامنامه همین انجمن قابل پیگیری قضایی است.

5- بارها پیش آمده که کیفیت سرویس مخابرات من بد شده و من هم گفتم ، مثل همین الان که سرعتم این است

امیدوارم از تهمت پراکنی دست بردارید و به دنبال حل مشکلتان از طریق منطقی باشید ، اگر مشکلتان حل نشد ، آنوقت هم می توانید از سرویس دهنده دیگری سرویس بگیرید

تو همین چندصفحه اخیر من و سینا و mohsen19x و shahin031 و zxzxcvcv تست سرعتامونا گذاشتیم و دیدید که مشکل داشت و فقط مال شما درست بود :)))) عجیبه ها !!!! میگه مال خودتو فقط میبینی !!!!
سرعت دانلود هم درست باشه بزرگترین مشکل که همون packet loss هست همچنان سرجاشه و احمق های مخابرات هیچ تلاشی برای رفع این مشکل نمیکنند و نخواهند کرد

من که 2 تا خط دارم و یکیشو دارم تخلیه میکنم از یه شرکت دیگه بگیرم و و یکیشو نگه میدارم ببینم این مخابرات دزززززززززززززد بالاخره کیفیت اینترنتشو درست میکنه یا نه!!!!

کلا اینترنت خودش درسته میگه مخابرات عالیه بعد اینترنت من و چندنفر دیگه که مشکل داره رو نمیبینه و نمیخواد قبول کنه مشکل نداره !!!!! البته حق داری ما هم برای یه شرکت کار میکردیم سنگشو به سینه میزدیم . lol

*سینا*
03-01-2015, 11:34

1- برای چندمین بار بنده کارمند مخابرات نیستم، هیچگونه ارتباط استخدامی مابین بنده و مخابرات استان اصفهان وجود ندارد

2- مخابرات استان اصفهان بیش از 150،000 مشترک دارد اینکه معدود نفراتی مثل شما بخواهند مشکلات خودشان را به کل سرویس مخابرات تعمیم بدهند قطعاً امکان ناپذیر است

3- جهت اطلاع خودتان فقط نوشته یکی از کسانی که نام بردید را اینجا میگذارم

4- اگر شما و یا دیگر بزرگواران مشکل دارید راه حلش صحبت با پشتیبانی 2020 است و نه فحاشی و تهمت زدن ، این کارهایی که میکنید طبق مرامنامه همین انجمن قابل پیگیری قضایی است.

5- بارها پیش آمده که کیفیت سرویس مخابرات من بد شده و من هم گفتم ، مثل همین الان که سرعتم این است

امیدوارم از تهمت پراکنی دست بردارید و به دنبال حل مشکلتان از طریق منطقی باشید ، اگر مشکلتان حل نشد ، آنوقت هم می توانید از سرویس دهنده دیگری سرویس بگیرید

من دقیقا نمیدونم صحبتم کجاش بد بوده اینجوری شما جبهه گرفتید؟
من میگم شما یا مسیرتون فرق داره یا با بچه های بالا در ارتباط هستید که امکان تغییر BGP رو دارن.
با این حال اگر فکر میکنید صحبت های من تهمته یا توهینه من دیگه صحبتی با شما ندارم و قضاوت رو به عهده دوستان میزارم.....

k1ozil
03-01-2015, 11:42
خودتون رو عصبانی نکنین مخابرات 80 درصد کاربراش ناراضین تو کل کشور من خودم کرمان فقط به خاطر اینکه دانلود شبانه رو محدود نمیکنه گرفتم.وگرنه مخابرات خیلی نوسان داره.

esfahanweb
03-01-2015, 11:45
من دقیقا نمیدونم صحبتم کجاش بد بوده اینجوری شما جبهه گرفتید؟
من میگم شما یا مسیرتون فرق داره یا با بچه های بالا در ارتباط هستید که امکان تغییر BGP رو دارن.
با این حال اگر فکر میکنید صحبت های من تهمته یا توهینه من دیگه صحبتی با شما ندارم و قضاوت رو به عهده دوستان میزارم.....

فکر میکنم کاملاً مشخص است که روی صحبت من با آقای hossein_0907 است نه با جنابعالی
در ضمن هیچکسی نمی تواند مسیر BGP را برای یکنفر یا یک IP عوض کند
اصولاً از نظر فنی فقط می شود مسیر BGP را برای یک 24/ یا 256 IP عوض کرد که آن هم در مخابرات امکان ندارد چون IP ها را بصورت گروهی BGP کرده است

*سینا*
03-01-2015, 11:50
فمر میکنم کاملاً مشخص است که روی صحبت من با آقای hossein_0907 است نه با جنابعالی

این دو قسمت به نظر میرسه به صحبت های من هم مربوط میشه.

با این حال بحث اینجا فایده ای نداره و به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم حتما با 2020 و اگر شماره ای دیگری دارن تماس بگیرن و مشکل پکت لاست رو اطلاع بدن
پ.ن. در مورد سرعت اگر بحث کنید فایده ای نخواهد داشت این موضوع رو حتما در نظر داشته باشید....

zxzxcvcv
03-01-2015, 12:48
مخابرات استان اصفهان بیش از 150،000 مشترک دارد اینکه معدود نفراتی مثل شما بخواهند مشکلات خودشان را به کل سرویس مخابرات تعمیم بدهند قطعاً امکان ناپذیر است

دوست عزیز شما داری مغلطه می کنی ! شما از کجا میدونی این همه مشترک مشکل ندارن ؟ثانیا شما بدون مدرک یا سندی میای میگی که مشکل از سمت شماست نه مخابرات
شما از کجا میدونی مشکلات از طرف ماست ؟چرا شما اینهمه از مخابرات طرفداری بیجا و بیهوده میکنی ؟
مسئولین مخابرات خودشون قبول دارن این مشکلات رو بعد شما میای میگی که مشکلی نداره مخابرات ؟ واقعا که!

sa@te
03-01-2015, 13:14
مخابرات اوايل افتضاح به معناي واقعي بود، هم بشتيباني هم سرويس، واي به روزي كه يه مشكل داشتي بايد 1 ساعت انتظار ميكشيدي تا يكي جواب بده يا اخر سر قطع ميشد. با افزايش كارمندان و جو رقابتي باعث شد مخابرات به فكر سلطه اينترنت بيوفته و بجاي اينكه حق امتياز بده به ساير شركت ها خودش سود ببره. تا حدي موفق بود، اوايل كسي اينترنت مخابرات را نميشناخت، بعضا افرادي مثل ما كه مجبوري به خاطر خطوط فيبر نوري سرويس داشته باشيم از روي اجبار مجبور بوديم از مخابرات سرويس تهييه كنيم، مخابرات با كاهش قيمت ها و تعرفه ترافيك اضافه و همجنين افزايش سرعت باعث تعطيلي خيلي از شركت ها شد. مخابرات كلا به خاطر دولتي بودنش نتونست اعتماد جلب كنه و در كل فعلا واقعا افتضاح سرويس هاش اما اينو ميدونم مخابرات نسبت به مخابرات 2-3 سال قبل خيلي بيشرفت داشته

new2012user
03-01-2015, 13:56
داداش
esfahanweb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من از مخابرات ناراضیم
دلیل نمیشه شما به هر کی اینجا ناراضی هست تهمت بزنی بگی داره تبلیغ منفی میکنه
پس میخوای بیاییم همه به به و چه چه کنیم؟
پس به ما هم حق بده به شما بگیم پول میگیری میایی اینجا تبلیغ مثبت میکنی!
چه معنی میده میگی اگه ناراضی هستید برید شرکت دیگه ...هری....؟
اصلا به شما چه ربطی داره ؟این تاپیک مخصوص نقد و بررسی هست وگرنه اگه به تبلیغ باشه که تو خود سایت مخابرات از همه سرویساش تعریف کرده!
مخابرات از ما پول یه سرویس رو دریافت میکنه و اون رو ارایه نمیده.... ما حق داریم پیگیر باشیم و شکایت کنیم
اصلا بخوایم هم بریم کجا رو داریم بریم؟ مگه با این وضعیت انحصاری که برای dlc درست کرده میشه جا دیگه رفت؟

پس احترام خودتون رو نگه دارید.....وگرنه من شما رو به عنوان نماینده مخابرات میشناسم و اونچه شایسته مخابرات هست رو اینجا به شما میگم!!!!

esfahanweb
03-01-2015, 14:22
در جواب ایشان

دوست عزیز شما داری مغلطه می کنی ! شما از کجا میدونی این همه مشترک مشکل ندارن ؟ثانیا شما بدون مدرک یا سندی میای میگی که مشکل از سمت شماست نه مخابرات
شما از کجا میدونی مشکلات از طرف ماست ؟چرا شما اینهمه از مخابرات طرفداری بیجا و بیهوده میکنی ؟
مسئولین مخابرات خودشون قبول دارن این مشکلات رو بعد شما میای میگی که مشکلی نداره مخابرات ؟ واقعا که!

بنده نگفتم مشکل ندارد بلکه گفتم :

من از مخابرات طرفداری بیجا و بیهوده نکردم من فقط تست سرعتم را گذاشتم که برای بعضی بزرگواران عجیب آمد ، نتیجه این شد که من چون این کیفیت سرویس را دارم پس کارمند مخابراتم!!!! اگر کارمند مخابراتم چرا تا چند وقت پیش مشترک شاتل بودم؟؟ اصلاً نوشته هایم در تاپیک شاتل را دیدید؟؟

نتیجه اعتراضهای من و دیگر کاربران درباره کیفیت شاتل چی شد؟؟ واکنش شاتل که یک شرکت خصوصی هم بود چه بود؟؟ هیچی ، عملاً برایشان مهم نبودیم ، من هم خطم را تخلیه کردم و از مخابرات گرفتم ، اگر مخابرات هم روزی بد بشود خطم را از مخابرات تخلیه میکنم و از یک شرکت دیگر میگیرم ولی مرتب غرغر نمیکنم ، از کلمات رکیک استفاده نمی کنم و منتظر این هم نخواهم بود که کیفیت سرویس دیگران هم مثل من باشد

همین الان کیفیت سرویس من این است ، باید دروغ بگویم؟؟ باید بگویم کیفیت سرویس من بد است؟؟ مسلماً خیر

حالا در جواب ایشان

داداش
esfahanweb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من از مخابرات ناراضیم
دلیل نمیشه شما به هر کی اینجا ناراضی هست تهمت بزنی بگی داره تبلیغ منفی میکنه
پس میخوای بیاییم همه به به و چه چه کنیم؟
پس به ما هم حق بده به شما بگیم پول میگیری میایی اینجا تبلیغ مثبت میکنی!
چه معنی میده میگی اگه ناراضی هستید برید شرکت دیگه ...هری....؟
اصلا به شما چه ربطی داره ؟این تاپیک مخصوص نقد و بررسی هست وگرنه اگه به تبلیغ باشه که تو خود سایت مخابرات از همه سرویساش تعریف کرده!
مخابرات از ما پول یه سرویس رو دریافت میکنه و اون رو ارایه نمیده.... ما حق داریم پیگیر باشیم و شکایت کنیم
اصلا بخوایم هم بریم کجا رو داریم بریم؟ مگه با این وضعیت انحصاری که برای dlc درست کرده میشه جا دیگه رفت؟

پس احترام خودتون رو نگه دارید.....وگرنه من شما رو به عنوان نماینده مخابرات میشناسم و اونچه شایسته مخابرات هست رو اینجا به شما میگم!!!!

من کیفیت سرویسم این است که می بینید، دروغ هم نمی توانم بگویم که شما راضی باشد ، شما هم مختارید که بنده را کارمند مخابرات، شهرداری ، استانداری یا هرجای دیگری بدانید و این تصورات شما به من هیچ ربطی نخواهد داشت ، توهین هم بکنید کیفیت سرویس من همین است ، عوض نخواهد شد فقط نشان میدهد که شما بجای تلاش در جهت حل مشکل خودتان ، به دیگران تهمت می زنید.

اگر از هر شرکت PAP ناراضی هستید ، مسلماً راه حلش غرغر کردن نیست ، اگر پشتیبانی اش مشکل شما را حل نمی کند یا نمی تواند حل کند یا بلد نیست حل کند یا سواد ندارد بخاطر شما تغییر نمی کند ، باید شرکتتان را عوض کنید ، این یک واقعیت است ، بقیه پاسخ شما را هم در بالا دادم

zxzxcvcv
03-01-2015, 14:40
من از مخابرات طرفداری بیجا و بیهوده نکردم من فقط تست سرعتم را گذاشتم که برای بعضی بزرگواران عجیب آمد ، نتیجه این شد که من چون این کیفیت سرویس را دارم پس کارمند مخابراتم!!!! اگر کارمند مخابراتم چرا تا چند وقت پیش مشترک شاتل بودم؟؟ اصلاً نوشته هایم در تاپیک شاتل را دیدید؟؟

نتیجه اعتراضهای من و دیگر کاربران درباره کیفیت شاتل چی شد؟؟ واکنش شاتل که یک شرکت خصوصی هم بود چه بود؟؟ هیچی ، عملاً برایشان مهم نبودیم ، من هم خطم را تخلیه کردم و از مخابرات گرفتم ، اگر مخابرات هم روزی بد بشود خطم را از مخابرات تخلیه میکنم و از یک شرکت دیگر میگیرم ولی مرتب غرغر نمیکنم ، از کلمات رکیک استفاده نمی کنم و منتظر این هم نخواهم بود که کیفیت سرویس دیگران هم مثل من باشد

اگر روی صحبت شما در این پست با من بود باید بگم که من نگفتم شما کارمند مخابراتی
حالا چون شما مشکلی نداری دلیل نمیشه سرویس بقیه هم مثل شما باشه.
در ضمن این حرفتون که اعتراض نکنید واقعا زشته.ما به عنوان مشتریان مخابرات حق اعتراض به اون رو باید داشته باشیم.اگر انتقاد و اعتراض نکنیم که مخابرات هر کاری دلش خواست میتونه با سرویس ها انحام بده.مثلا سرویس 2 مگ 5 گیگ رو 500 مگ شارژ کنه.این میشه کم فروشی
در حال حاضر هم مخابرات هر روز داره کاربر جدید اضافه میکنه بدون این که پهنای باند جدید اضافه کنه.در آخر هم پهنای باندی که به هر مشترک باید برسه به صورت قانونی، به هیچ مشترکی نمیرسه
این هم یک نوع کم فروشیه.درسته ایران پهنای باند محدودی داره ولی این دلیل نمیشه که شرکت ها کاربر جدید اضافه کنند و بگن که نمیتونیم پهنای باند اضافه کنیم چون ایران پهنای باند نداره

اکثر افرد این تاپیک همم اکثر راه های اعتراض رو امتحان کردن.شکایت به 195 اعتراض به پشتیبانی شکایت به بازرسی مخابرات و...
تنها راه دیگه ای که باقی مونده مطلع کردن بقیه مردم از کاری که مخابرات داره میکنه است که ما هم اینحا همین کارو میکنیم

esfahanweb
03-01-2015, 15:15
اگر روی صحبت شما در این پست با من بود باید بگم که من نگفتم شما کارمند مخابراتی
حالا چون شما مشکلی نداری دلیل نمیشه سرویس بقیه هم مثل شما باشه.
در ضمن این حرفتون که اعتراض نکنید واقعا زشته.ما به عنوان مشتریان مخابرات حق اعتراض به اون رو باید داشته باشیم.اگر انتقاد و اعتراض نکنیم که مخابرات هر کاری دلش خواست میتونه با سرویس ها انحام بده.مثلا سرویس 2 مگ 5 گیگ رو 500 مگ شارژ کنه.این میشه کم فروشی
در حال حاضر هم مخابرات هر روز داره کاربر جدید اضافه میکنه بدون این که پهنای باند جدید اضافه کنه.در آخر هم پهنای باندی که به هر مشترک باید برسه به صورت قانونی، به هیچ مشترکی نمیرسه
این هم یک نوع کم فروشیه.درسته ایران پهنای باند محدودی داره ولی این دلیل نمیشه که شرکت ها کاربر جدید اضافه کنند و بگن که نمیتونیم پهنای باند اضافه کنیم چون ایران پهنای باند نداره

اکثر افرد این تاپیک همم اکثر راه های اعتراض رو امتحان کردن.شکایت به 195 اعتراض به پشتیبانی شکایت به بازرسی مخابرات و...
تنها راه دیگه ای که باقی مونده مطلع کردن بقیه مردم از کاری که مخابرات داره میکنه است که ما هم اینحا همین کارو میکنیم

من کجا گفتم که اعتراض نکنید؟؟؟ اعتراض کردن حق شهروندی شماست
گفتم اگر اعتراض جواب نمی دهد خطتان را تخلیه کنید و از یک شرکت دیگر بگیرید
این هم سند

اگر از هر شرکت PAP ناراضی هستید ، مسلماً راه حلش غرغر کردن نیست ، اگر پشتیبانی اش مشکل شما را حل نمی کند یا نمی تواند حل کند یا بلد نیست حل کند یا سواد ندارد بخاطر شما تغییر نمی کند ، باید شرکتتان را عوض کنید ، این یک واقعیت است

zxzxcvcv
03-01-2015, 15:23
اگر از هر شرکت PAP ناراضی هستید ، مسلماً راه حلش غرغر کردن نیست ، اگر پشتیبانی اش مشکل شما را حل نمی کند یا نمی تواند حل کند یا بلد نیست حل کند یا سواد ندارد بخاطر شما تغییر نمی کند ، باید شرکتتان را عوض کنید ، این یک واقعیت است
من نمیدونم معنی این حرف شما غیر از اینکه اعتراض نکنید و اگر راضی نیستید از جای دیگه سرویس بگیرید چیه
در ضمن در شهر ما فقط مخابرات و شاتل سرویس دهی می کنند که میشه انتخاب بین بد و بدتر
خیلی دیگه از کاربران هم خطشون فیبر نوریه و غیر از مخابرات از جای دیگه نمیتونن سرویس بگیرن

pars207
03-01-2015, 15:24
دوستان خواهشا بحث را تموم کنید

Mr.Aras
03-01-2015, 15:28
من کجا گفتم که اعتراض نکنید؟؟؟ اعتراض کردن حق شهروندی شماست
گفتم اگر اعتراض جواب نمی دهد خطتان را تخلیه کنید و از یک شرکت دیگر بگیرید
این هم سند
به خدا عقلمون میرسه، شعورمون میرسه. ولی شما تنت به صابون خطوط dlc نخورده که هی میگی خطتتون را تخلیه کنید. پریروز چند ساعت غیر از یاهو و گوگل جایی را باز نمیکرد. دیوونم کرد ولی مجبور تحمل کند چون راه دیگه ای ندارم.

lotus65
03-01-2015, 15:31
حذف شود لطفا

esfahanweb
03-01-2015, 15:40
به خدا عقلمون میرسه، شعورمون میرسه. ولی شما تنت به صابون خطوط dlc نخورده که هی میگی خطتتون را تخلیه کنید. پریروز چند ساعت غیر از یاهو و گوگل جایی را باز نمیکرد. دیوونم کرد ولی مجبور تحمل کند چون راه دیگه ای ندارم.

عزیز ، بزرگوار ، گرامی ، مگر خودآزاری دارید یا پول زیادی دارید که پای همچین سرویسی می دهید، 3g بگیرید که از این بهتر است
من خودم منزل برادرم DLC ولی عصر است ، یک مدت مخابرات داشت خیلی بد بود ، بعد خودم خیلی شیک رفتم یک مبین نت برایش خریدم :n02:
هم خودش راحت شد هم من ، چون هر وقت خراب میشد زنگ میزد به من که بیا مودمم خراب شده درستش کن :n03:

k1ozil
03-01-2015, 15:47
عزیز ، بزرگوار ، گرامی ، مگر خودآزاری دارید یا پول زیادی دارید که پای همچین سرویسی می دهید، 3g بگیرید که از این بهتر است
من خودم منزل برادرم DLC ولی عصر است ، یک مدت مخابرات داشت خیلی بد بود ، بعد خودم خیلی شیک رفتم یک مبین نت برایش خریدم :n02:
هم خودش راحت شد هم من ، چون هر وقت خراب میشد زنگ میزد به من که بیا مودمم خراب شده درستش کن :n03:
داغون تر از مخابرات مبین نت.تازه هزینه اش هم خیلی بیشتره.

mohsen19x
03-01-2015, 15:56
مشکل چیه؟

مودم هدیه را چند روز بعد از وصل شدن سرویس بهتون دادن ؟؟؟؟ من 5 روز گذشته خبری نشده ...

pars207
03-01-2015, 16:13
مودم هدیه را چند روز بعد از وصل شدن سرویس بهتون دادن ؟؟؟؟ من 5 روز گذشته خبری نشده ...

بله مودم رایگان سه هفته طول کشید چون کلا یادشون رفته بود اینگار. میگفتن مودم تموم کردیم!!!
البته من سه روز بعد از ثبت نام رفتم رمز را گرفتم مودم خودما کانفیک و استفاده کردم
برا نصبش هم یه پیک اومد 7 تومن گرفت نصب کرد

nini bad
03-01-2015, 16:21
روز به روز داره به کاربر های دی ال سی اضافه میشه روز به روز داره به مشترکین مخابرات اضافه میشه اما اصلا به فکر پهنای باند نیستند چند نفر می دونند همچین تاپیکی وجود داره ؟ چند نفر راه های شکایت کردن را بلد هستند که از قول تمام مشترکین مخابرات حرف میزنید وقتی یک نفر میاد اینجا از وضعیتش میگه دلیل نمشیه به شخصیت و شعورش توهین کنید...چند ماه پیش را یادشون نمیاد که سر همین داستان منفی خوردن حساب ها مخابرات چه پولی به جیب زد و با یک دلیل احمقانه همه چیز فراموش شد...اگه مخابرات به فکر مشترکین بود یک دستی روی پنل میکشید نوع تبلیغات نوع سرویس دهی را تغییر میداد با تحت فشار گذاشتن شرکت های خصوصی و تفکرات ده سال قبل که نگاه گسترده ایی نسبت به جیب مردم داره پیش میره و قطعا هیچ اتفاق مثبتی رخ نمیده.

esfahanweb
03-01-2015, 17:35
روز به روز داره به کاربر های دی ال سی اضافه میشه روز به روز داره به مشترکین مخابرات اضافه میشه اما اصلا به فکر پهنای باند نیستند چند نفر می دونند همچین تاپیکی وجود داره ؟ چند نفر راه های شکایت کردن را بلد هستند که از قول تمام مشترکین مخابرات حرف میزنید وقتی یک نفر میاد اینجا از وضعیتش میگه دلیل نمشیه به شخصیت و شعورش توهین کنید...چند ماه پیش را یادشون نمیاد که سر همین داستان منفی خوردن حساب ها مخابرات چه پولی به جیب زد و با یک دلیل احمقانه همه چیز فراموش شد...اگه مخابرات به فکر مشترکین بود یک دستی روی پنل میکشید نوع تبلیغات نوع سرویس دهی را تغییر میداد با تحت فشار گذاشتن شرکت های خصوصی و تفکرات ده سال قبل که نگاه گسترده ایی نسبت به جیب مردم داره پیش میره و قطعا هیچ اتفاق مثبتی رخ نمیده.

امکانش هست بفرمایید اون زمانیکه ما داشتیم بخاطر ورود همین پلوتو به مخابرات اعتراض می کردیم و دلیل می آوردیم که مشکل محاسباتی دارد و عوامل مخابرات با نام رسمی به من حمله می کردند شما کجا تشریف داشتید ؟؟

pharm
03-01-2015, 17:43
دوستان میخوام رزرو کنم میگه منبع برای شما موجود نیست یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟

nini bad
03-01-2015, 17:49
امکانش هست بفرمایید اون زمانیکه ما داشتیم بخاطر ورود همین پلوتو به مخابرات اعتراض می کردیم و دلیل می آوردیم که مشکل محاسباتی دارد و عوامل مخابرات با نام رسمی به من حمله می کردند شما کجا تشریف داشتید ؟؟
اون عواملی که حمله کردند به شما یا هر شخص دیگری همان افرادی بودند که راه پلوتو را به مخابرات باز کردند...
منظورت از شما کجا تشریف داشتید را نفهمیدم؟

esfahanweb
03-01-2015, 17:50
دوستان میخوام رزرو کنم میگه منبع برای شما موجود نیست یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی در آن مرکز پورت آزاد وجود ندارد

1376MAXIMUM
03-01-2015, 18:03
شبانه هنوز هست؟ من میخواهم بیام سرویسم امروز تموم شده
حداکثر سرعت خونگی چقدره؟

hossein_0907
03-01-2015, 20:25

من انواع و اقسام راه های شکایت را انجام دادم ولی هیچ کدوم به نتیجه نرسید و نخواهد رسید

طی این 1 ماه حدود 5 گزارش خرابی برا من پر کرده اند و هر دفعه که زنگ میزنیم میگه گزارش قبلیتون به نتیجه نرسیده و جوابی براش نیومده !!!!
ببین شاید من از همه کارابرای این انجمن برای رفه این مشکل پیگیرتر بودم تا جایی که یکی از مسئولینشون اومد و از مرکز سپاهانشهر تست کردند و توضیح مفقصلش رو تو پست 9127 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دادم که چقدر راحت با تست یه سرور داخل اصفهان میخواست منو قانع کنه که مشکلی نداره !!!!

یک کلام : مخابرات هیچ وقت به مشکلات اینترنت مشترکینش گوش نمیده و اونا رو برطرف نمیکنه چون زورش زیاده و چندتا مشترکش کم بشن اصلا براش مهم نیست

Mr.Aras
03-01-2015, 22:06
دقیقا چون پول زیادی ندارم وایمکس را کنار گذاشتم. ۴ سال از سر اجبار، هم از مبین نت و هم از ایرانسل استفاده کردم. مبین نت گیگی ۱۲ تومان ایرانسل گیگی ۸ تومان. کجاش به صرفه است؟ برای همینه که کچلی مخابرات را گذاشتم کم آوازش. ولی این منافی این نیست که از بدی سرویسش نگم.

ariobarzan2
03-01-2015, 23:50
بهترین تستی که تا الان گرفتم البته با موبایل

tavassoli.farfani
04-01-2015, 01:39
سلام دوستان
انگاری بحث خیلی داغه
ببینید دوستان من نمیخوام بخاطر اینکه فقط پشتیبانم تو مخابرات فاز طرفداری از مخابرات داشته باشم.

من از سال 89 مشترک adsl مخابرات بودم.
واقعا تا الان که این متن را دارم براتون مینویسم از سرویسم رازی بودم.
مشکل افت سرعت مربوط به مخابرات نیست.مشکل از کمبود پهنای باند تهران به سمت اصفهانه.اینا از شنیده هام میگم... ظاهرا پهنای باند خطوط از سمت تهران به اصفهان تکمیل شده و میخواند چیکار بکنند را اصلا نمیدونم.
از صحت این کمبود هم مطمعن نیستم چون از خطوط انتقال پهنای باند و ظرفیتشون اطلاعی ندارم.

مشکل پکت لاست من نداشتم ولی مشترکین تماس میگیرند و اطلاع میدن که پکت لاست داریم و خب جوابی که میگیرند را هم همتون میدونید.
مشکل باز نشدن پیج مربوط به dns های مخابراته.این هم ظاهرا مشکل داره که اطلاع دادیم و جواب دادند که مشکلی نداره.

این که آقای esfahan-web سرعتشون اینقدر خوبه فقط مربوط به ایشون نیست و داریم مشترک هایی که خودشون در مورد سرعتشون حرف میزنن و اعلام میکنند سرعت خوبه.

اینم بگم که من این آقا را نمیشناسم ولی از حرف هاش میشه برداشت کرد که مخابراتیه و تو قسمتی از واحد های مربوط به اینترنته،حالا خودشون تکذیب میکنند من قبول میکنم حرفشونا.

یه نکته هم بگم که زیاد به پشتیبانی گیر ندید . دسترسی هایی که اونور ما داریم را اگه به شما هم بدن فک نکنم کار زیادی از دستتون بر بیاد.اینکه ما سواد نداریم نظر لطفه دوستانه.

در مورد پهنای باند فیبر نوری و کیفیت خطوط مخابرات هم همونطور که قبلا هم گفته بودم یه تحول احتمالا خیلی بزرگ تو شبکه مخابرات داریم. تا اوایل سال آینده خیلی بهتر خواهد شد.

راستی آقای esfahan -web مدرسه که نیومدی اینقدر لفظ قلم حرفیزنی. راحت باش عزیزم،اینجا بچه ها همه خودمونی هستند....

سرتون را درد آوردم
والسلام[emoji16]

tavassoli.farfani
04-01-2015, 01:49
اینم از تست سرعت طرح زرین
البته من مشکل سیم کشی دارم و حال و حوصله برطرف کردن مشکلم را ندارم چون از ورودی تستش کردم تا پنج مگ با بود
مرکز کلانی هستم و سیم مسی

Shahin031
04-01-2015, 01:59
اقای توسلی با توجه به اینکه مخابرات استان مشکل پهنای باند داره چرا ثبت نام سرویس جدید رو موقتا متوقف نمیکنن؟

nini bad
04-01-2015, 02:07
این دوست عزیز که فرمودید از اطلاع رسانی اون سرویس جدید که ربطی به مخابرات نداشت از اسم یوزر و حتی نوع صحبت های بعدی ایشون میشد فهمید در یک قسمتی از مخابرات هستند حالا به گفته خودشون نه...اما اگر اینجور بود که تعامل بهتر و دوستانه تری با بچه ها این تاپیک بر قرار میکردند... حرف های اقای توسلی در مورد پشتیبانی هم تایید میشه...

M.Sadegh.M
04-01-2015, 02:25
شبانه رایگان

zxzxcvcv
04-01-2015, 03:14
تست سرعت شبانه:

کمپین 2 مگ:

10 مگ:

toufan
04-01-2015, 04:31
چرا سر ماه شارژ نشد؟ الان دو هفته س منتظرم ده گیگ ماهانه شارژ بشه اما نمیشه
اینطوری که باید 13 ماه پول بدم برای قرارداد 12 ماهه. به این چی میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

esfahanweb
04-01-2015, 04:51
سرویس حرفه ای 10 مگ - ساعت شبانه

tavassoli.farfani
04-01-2015, 09:01
اقای توسلی با توجه به اینکه مخابرات استان مشکل پهنای باند داره چرا ثبت نام سرویس جدید رو موقتا متوقف نمیکنن؟
من نگفتم فقط مخابرات مشکل داره.
همونطور که شما میگید مخابرات مشکل داره تو قسمت پشتیبانی هم انواع مشترکین که از سرویس دهنده های مختلف سرویس دارند ابراز کمبود پهنای باند میکنند.

مخابرات اگه بخواد ثبت نام را متوقف کنه خب صرفه اقتصادیش را داره در نظر میگیره و مسلما توقف ثبت نام براش خیلی ضرر داره

ghoz123
04-01-2015, 10:43
بله مودم رایگان سه هفته طول کشید چون کلا یادشون رفته بود اینگار. میگفتن مودم تموم کردیم!!!
البته من سه روز بعد از ثبت نام رفتم رمز را گرفتم مودم خودما کانفیک و استفاده کردم
برا نصبش هم یه پیک اومد 7 تومن گرفت نصب کرد
از کجا پرسیدید که گفتند تموم کردیم؟منم ثبت نام کردم اما مودما ندادند.به کجا مراجعه کنم؟

esfahanweb
04-01-2015, 10:59
تست سرعت سرویس حرفه ای 10 مگ -ساعت 10:55
ایروان -ارمنستان

آلمان

M.Sadegh.M
04-01-2015, 13:16
سلام به همه
امروز از یک رنج جدید IP وصل شدم.
از سمتِ یزد
مسیرش هم برای 8.8.8.8 از عمان بود.

zxzxcvcv
04-01-2015, 14:12
چرا سر ماه شارژ نشد؟ الان دو هفته س منتظرم ده گیگ ماهانه شارژ بشه اما نمیشه
اینطوری که باید 13 ماه پول بدم برای قرارداد 12 ماهه. به این چی میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ماهه اول 40 روزطول میکشه تا شارژ بشه.بعد از 40 روز هم یا وسط ماه براتون شارژ میکنن یا اول ماه
شما برو توی پنل ببین توی قسمت شارژ ها شارژ نخرده برات؟برای من که همیشه عصر ها شارژ میشه

hossein_0907
04-01-2015, 14:36
مشکل پکت لاست من نداشتم ولی مشترکین تماس میگیرند و اطلاع میدن که پکت لاست داریم و خب جوابی که میگیرند را هم همتون میدونید.

آقای توسلی مشکل پکت لاست را اکثر مشترکین طرح حرفه ای ها دارند و من متوجه شدم بیشترین درصد پکت لاست روی لینک بین روتر 10.143.255.202 و روتر بعدیش اتفاق میفته که اثبات این حرفم رو توی
پست 9127 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اورده ام. حالا اگه میشه شما این مشکل را به کسانی که میتونن برای حلش کاری بکنن اطلاع بدین چون من خودم با یکی از پشتیبانی ها گفتم و به نتیجه نرسیده فعلا.

با تشکر

Behrouz_se60
04-01-2015, 18:41
این آی پی 10.143.255.202 تا 10.143.255.206 ماله کجاست ؟ این همون خروجی مرز کشور هست ؟
آدرس جدید گرفتم از 5 شروع شده البته یک خورده از 37.254 بهتر هست واسه بازی انلاین و نکنه این همون آی پی هست ؟

toufan
05-01-2015, 01:10
ماهه اول 40 روزطول میکشه تا شارژ بشه.بعد از 40 روز هم یا وسط ماه براتون شارژ میکنن یا اول ماه
شما برو توی پنل ببین توی قسمت شارژ ها شارژ نخرده برات؟برای من که همیشه عصر ها شارژ میشه
40 روز؟؟ دیشب 1 گیگ شارژ کردم 3888 تومن
چرا اینقدر دیر. حالا این 1 گیگ تموم بشه باید یه هفته دیگه صبر کنم؟؟؟
میشه تماس گرفت و اعتراضی چیزی کرد؟؟

zxzxcvcv
05-01-2015, 01:49
40 روز؟؟ دیشب 1 گیگ شارژ کردم 3888 تومن
چرا اینقدر دیر. حالا این 1 گیگ تموم بشه باید یه هفته دیگه صبر کنم؟؟؟
میشه تماس گرفت و اعتراضی چیزی کرد؟؟
اعتراض که میشه کرد ولی کاری برات انجام نمیدن.
حساب شما احتمالا 1 بهمن شارژ شه !حالا من مطمئن نیستم زنگ بزن بپرس

toufan
05-01-2015, 02:55
اعتراض که میشه کرد ولی کاری برات انجام نمیدن.
حساب شما احتمالا 1 بهمن شارژ شه !حالا من مطمئن نیستم زنگ بزن بپرس
حساب من 14 آذر که ثبت نام کردم 16 آذر راه افتاده و باید ماهی یک بار شارژ بشه اما نشده
آقای توسلی اگر پست منو میبینید بگید باید چکار کنم؟

mrmmnb
05-01-2015, 07:11
برا منم اینجوری شد تازه دو تا حساب بود جفتش اینجوری شد ماه اول باید شارژ میخورد ولی نخورد منم شارژم تموم شد مجدد یه گیگ خریدم و ماه بعد هم شارژ شد
این رو مطمئن نیستم ولی برا یوزرهایی که اینجوری میشن(اتوماتیک شارژ نمیشه) تا اقدام به خرید شارژ دستی نکنید حساب شارژ اتوماتیک نمیخوره
البته این باگ (اگه اینجوری باشه که گفتم) به نفع کاربر هست چون ماه اول شارژ نمیشه حسابش و پول هم نمیده فوقش ترافیک کم اوردی میخری 3 گیگ رو بخری ارزونتر پات میبافته تا اینکه سه گیگ ماهانه شارز کنن برات تازه این که خودت بخری میره تو قسمت ترافیک دائمیت و محدودیت استفاده نداره

esfahanweb
05-01-2015, 08:25
تست سرعت سرویس زرین

ghoz123
05-01-2015, 11:26
از کجا پرسیدید که گفتند تموم کردیم؟منم ثبت نام کردم اما مودما ندادند.به کجا مراجعه کنم؟
اقا لطف میکنید جواب بدید

nini bad
05-01-2015, 12:52
سرویس 5مگ دی ال سی

esfahanweb
05-01-2015, 14:44
باز هم پنل پلوتو باز نمی شود :n08:

1376MAXIMUM
05-01-2015, 15:21
اقا من تازه دارم میام مخابرات سرویس هاش رو نمیشناسم چه سرویسی بگیرم؟( شبانه برام مهمه)
نامحدود هم هست؟
حجم و سرعت سرویس رو چجوری مشخص میکنیم خودمون موقع خرید یا خودشون یه سرویسی میزنن برامون اخه یکی از فامیلا مون یکی از اشناهاش تو مخابرات براش خرید میگفت من مشخص نکردم وقتی وصل کردن دیدم پهنای باندم اینقدره

esfahanweb
05-01-2015, 20:23
اقا من تازه دارم میام مخابرات سرویس هاش رو نمیشناسم چه سرویسی بگیرم؟( شبانه برام مهمه)
نامحدود هم هست؟
حجم و سرعت سرویس رو چجوری مشخص میکنیم خودمون موقع خرید یا خودشون یه سرویسی میزنن برامون اخه یکی از فامیلا مون یکی از اشناهاش تو مخابرات براش خرید میگفت من مشخص نکردم وقتی وصل کردن دیدم پهنای باندم اینقدره

سلام
اطلاعات سرویسهای قابل ارائه مخابرات اصفهان را از اینجا ببینید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مخابرات خیلی وقت است که سرویس نامحدود ارائه نمی کند ولی اگر سرویس حرفه ای بگیرید چون ساعت 2 تا 7 صبحش رایگان است و سرعتش تا 10 مگ میرسد به نامحدود نزدیک است

esfahanweb
05-01-2015, 20:23
نامحدود هم هست؟

سلام
اطلاعات سرویسهای قابل ارائه مخابرات اصفهان را از اینجا ببینید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مخابرات خیلی وقت است که سرویس نامحدود ارائه نمی کند ولی اگر سرویس حرفه ای بگیرید چون ساعت 2 تا 7 صبحش رایگان است و سرعتش تا 10 مگ میرسد به نامحدود نزدیک است

Shahin031
05-01-2015, 22:23

esfahanweb
06-01-2015, 07:07
تست سرعت سرویس حرفه ای 10 مگ

ariobarzan2
06-01-2015, 14:15
آقا ما آخرش نفهمیدیم این ترافیک واقعی دانلودمون چقدره مثلا من مقدار دانلود شبانم بر اساس پلوتو شده 11 گیگ روی نرم افزار net speed monitor زده بود 8 گیگ ولی حجمی که روی هارد دیدم دانلود شده 10.4 گیگ بود حالا کدومش درسته؟:n36: