PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

tavassoli.farfani
06-10-2014, 13:20
سلام

مشکل بریج برطرف شده یا هنوز خیر ؟
خیلی بهتر شده ولی هنوز به صورت کامل رفع نشده تو بعضی از مناطق بعضی وقت ها مشکل گزارش میشه

Sent from my HTC One

zxzxcvcv
06-10-2014, 15:11
دوستان کسی اینجا پارس آنلاین نداره ؟
سرعت روزانش + تک کانکشن رو اعلام کنه لطفا

k1ozil
06-10-2014, 15:26
دوستان کسی اینجا پارس آنلاین نداره ؟
سرعت روزانش + تک کانکشن رو اعلام کنه لطفا

داداش پارس حالی به حالیه من الان یه خطم پارسه یه بار تست تک کانکشن 7 مگ میده یه بار 40 کیلوبیت.

meshkiposh2200
06-10-2014, 23:47
اقای اپراتور میشه بگید چرا سرویس من حدود یک هفته س از ساعت 7 تا 11 شب قطعه.توی این ساعات به 2020 هم نمیتونم زنگ بزنم میگه باید 25 دقیقه در انتظار باشید که معمولا بعد از حدود 10 دقیقه کلا تماس میپره اگه تماس برقرار هم بشه میگند مشکل ار مخابراته و در صدد رفع هستیم.مخابرات امیر کبیر

toufan
07-10-2014, 01:26
با درود بنده طرح کمپین پاییزه از پارسال دارم . آیا امکان تمدیدش هست؟؟؟ این طرح انبوه رو یکم بیشتر باز میکنید؟؟؟ 50 گیگ ماهانه چقدر قیمتشه؟؟؟

qwertym
07-10-2014, 06:39
خیلی بهتر شده ولی هنوز به صورت کامل رفع نشده تو بعضی از مناطق بعضی وقت ها مشکل گزارش میشه

Sent from my HTC One

متاسفانه مشکل برای من هنوز باقیه و رفع نشده به نظرتون تا آخر هفته مشکل اتصال بصورت بریج بطور کامل رفع میشه؟؟

tavassoli.farfani
07-10-2014, 06:46
با درود بنده طرح کمپین پاییزه از پارسال دارم . آیا امکان تمدیدش هست؟؟؟ این طرح انبوه رو یکم بیشتر باز میکنید؟؟؟ 50 گیگ ماهانه چقدر قیمتشه؟؟؟
بجز طرح نا محدود بقیه طرح ها امکان تمدید دارند
قیمت ها رگ هم تو سایت ببینید

Sent from my HTC One

k1ozil
07-10-2014, 13:14
دوستان بعد از اینکه شارزشون تموم میشه ببینن میتونن از س.ا.فت 98 یا ورزش 3 پینگ بگیرن؟؟؟؟؟؟

nini bad
07-10-2014, 13:32
دوستان بعد از اینکه شارزشون تموم میشه ببینن میتونن از س.ا.فت 98 یا ورزش 3 پینگ بگیرن؟؟؟؟؟؟

نه دوست عزیز این امکان وجود ندارد...

veyron
07-10-2014, 17:47
سلام من سرویس 2 مگ با 3 گیگ همراه 2 گیگ رایگان 1 ساله رو گرفتم الان میخوام ببینم اون 5 گیگ رو مثل همه جا هر ماه میدن یا هر دوره 2 ماهه میدن؟ اینقدر کلاه سرم رفته دیگه تعجب نمیکنم اگه 2 ماه یبار بدن

پ.ن : مودم روی بریج تنظیم باشه اینترنت pc وصله وای فای هم وصله کانکت هم میشه و با موبایل آنتن هم پر هست اما سرعت 0 هست و به هیچی وصل نمیشه مثل حالتی که قطع باشه، کسی راه حلی داره؟

mrmmnb
07-10-2014, 19:53
فکر کنم هر ماه 5 گیگ بدن (قاعده بر این بوده)
توی حالت بریج وای فای وجود نداره! درسته وصل میشه به وای فای (چون روشنه) ولی اینترنت توی مودم وجود نداره که شیر بکنه شما اگه با کابل هم توی حالت بریج وصل بشی به مودم(کامیپوتر دوم رو میگم) توی شبکه هستی و میتونی اون یکی کامپیوتر رو ببینی (اگه تنظیمات درست باشه) ولی اینترنت نداری چون اینترنت رو اون کامپیوتر اول از طریق کانکشن گرفته
تنها راهش همون حالت pppoe هست (البته شاید هم راه غیر معمول داشته باشه که من بلد نیستن ولی بعید میدونم بشه کاری کرد)

veyron
08-10-2014, 01:52
فکر کنم هر ماه 5 گیگ بدن (قاعده بر این بوده)
توی حالت بریج وای فای وجود نداره! درسته وصل میشه به وای فای (چون روشنه) ولی اینترنت توی مودم وجود نداره که شیر بکنه شما اگه با کابل هم توی حالت بریج وصل بشی به مودم(کامیپوتر دوم رو میگم) توی شبکه هستی و میتونی اون یکی کامپیوتر رو ببینی (اگه تنظیمات درست باشه) ولی اینترنت نداری چون اینترنت رو اون کامپیوتر اول از طریق کانکشن گرفته
تنها راهش همون حالت pppoe هست (البته شاید هم راه غیر معمول داشته باشه که من بلد نیستن ولی بعید میدونم بشه کاری کرد)

مرسی بابت اطلاعات:n16: حالا ایندفه سرعت هی 0 میشه هر 10 ثانیه یک بار :n21: بزور همین سایت روهم باز کرد

mehdi speed 700
08-10-2014, 03:33
سلهم دوستان میخوام برم تا قبل از اتمام طرح ولایت تا ولادت یه یه ساله با 99 درصد تخفیفشو بگیرم میخوام بدونم واسه دانلود شبانش نیازی به تغییر یوزر پسورد هست یا خودکار خودش حجم و کم نمیکنه؟
سرعت دانلودش توی فیبر نوری هنوزم 220 بالا تر نمیره یعنی با این که 10 مگ هست چون خط ما فیبر نوریه محدودیت تا سرعت 220 وجود داره؟

mrmmnb
08-10-2014, 06:18
مرسی بابت اطلاعات:n16: حالا ایندفه سرعت هی 0 میشه هر 10 ثانیه یک بار :n21: بزور همین سایت روهم باز کرد

خواهش مکینم
الان روی حالت pppoe هستی و اینجوری میشه؟ اگه اره از درستی تنظیمات اطمینان داری؟ قبلا هم همچین مشکلی داشتی؟ مارک و مدل مودمت چی هست؟
این مورد دلایل مختلف میتونه داشته باشه باید شرح بدی که قبلا مشکترک مخابرات بودی یا نه اگه راه قبلا این مشکل بوده یا نه از ورودی خونه چک کردی یا نه و .......

سلهم دوستان میخوام برم تا قبل از اتمام طرح ولایت تا ولادت یه یه ساله با 99 درصد تخفیفشو بگیرم میخوام بدونم واسه دانلود شبانش نیازی به تغییر یوزر پسورد هست یا خودکار خودش حجم و کم نمیکنه؟
سرعت دانلودش توی فیبر نوری هنوزم 220 بالا تر نمیره یعنی با این که 10 مگ هست چون خط ما فیبر نوریه محدودیت تا سرعت 220 وجود داره؟

الان متوجه نشدم چه طرحی هستی اگه اون یکی طرحی هستی که شبانش 90 درصد هست و الان میخوای 99 درصدش رو بگیری اره باید یوزرو پس رو عوض کنی و گرنه از اون یکی طرحت استفاده میکنه
کلا توی مخابرات اصفهان میتونی چند تا طرح رو ثبت نام کنی و هر وقت با یوزر و پسورد هر کدوم وصل باشی از همون استفاده میشه و ترافیکت تابع قوانین همون طرحی که متصل هستی هست(مثلا شبانه رایگان و ..)
در مورد سرعت روی فیبر ظاهرا هنوز همینجوری هست و البته خیلی دوندگی کنی شاید یکم بالاتر رو بهت بدن

Mr.Aras
08-10-2014, 08:54
از پریشب اینترنتم قطعه، دیروز صبح زنگ زدم گفته مشکل از شبکه اون منطقه است. عصر زنگ زدم یه آدم نادونی بدون اینکه چک بکنه میگه تنظیمات مودمت پاک شده دوباره کانفیگ کن. دوباره زنگ زدم یکی دیگه اول گفته نه مشکل نداره بعد میگه نه هنوز مشکل مودم مخابرات حل نشده، من الان چکار کنم؟ برم یقه کیو بگیرم؟ آقای توسلی شما که از ۲۰۲۰ دفاع میکنید الان این همکارای شما چه کمک یا کاری برای حل مشکل من انجام میدن؟

tavassoli.farfani
08-10-2014, 10:37
از پریشب اینترنتم قطعه، دیروز صبح زنگ زدم گفته مشکل از شبکه اون منطقه است. عصر زنگ زدم یه آدم نادونی بدون اینکه چک بکنه میگه تنظیمات مودمت پاک شده دوباره کانفیگ کن. دوباره زنگ زدم یکی دیگه اول گفته نه مشکل نداره بعد میگه نه هنوز مشکل مودم مخابرات حل نشده، من الان چکار کنم؟ برم یقه کیو بگیرم؟ آقای توسلی شما که از ۲۰۲۰ دفاع میکنید الان این همکارای شما چه کمک یا کاری برای حل مشکل من انجام میدن؟
کدوم منطقه هستید
پیش شمارتون چنده
?

Sent from my HTC One

nini bad
08-10-2014, 12:26

درود بر شما ...
بنده و خیلی از دوستان هم این مشکل را دارند حدود یک هفته ایی بود که بیشتر مشترکین لینک نداشتند حالا هم که وصل شده سرویس ها کاملا افتضاح شده اول فقط مربوط میشد به مرکز مخابراتی استقلال اما در حال حاضر مراکز مخابراتی دیگر هم اضافه شدند...

Mr.Aras
08-10-2014, 13:48
کدوم منطقه هستید
پیش شمارتون چنده
?

Sent from my HTC One
مرکز ردانی پور، 3274 .
امروز حدودای ساعت 10 مشکل حل شد.

tavassoli.farfani
08-10-2014, 14:13
مرکز ردانی پور، 3274 .
امروز حدودای ساعت 10 مشکل حل شد.
بله 274 از پریشب مشکل داشت فک کنم 2741 و2745 مشکل داشت

Sent from my HTC One

mehdispeed700
08-10-2014, 14:18
نه من زرین معمولی دارم میخوام طرح ولادت تا ولایت با 99 درصد تخفیف بگیرم میخوام بدونم واسه استفاده از شبانه رایگان باید یوزر پس رو عوض کرد یا با همین یوزری پس که واسه استفاده این طرح میدن میشه شبا هم دانلود کرد و از حجم طرحم کم نیشه؟

mehdi speed 700
08-10-2014, 14:24
خواهش مکینم
الان روی حالت pppoe هستی و اینجوری میشه؟ اگه اره از درستی تنظیمات اطمینان داری؟ قبلا هم همچین مشکلی داشتی؟ مارک و مدل مودمت چی هست؟
این مورد دلایل مختلف میتونه داشته باشه باید شرح بدی که قبلا مشکترک مخابرات بودی یا نه اگه راه قبلا این مشکل بوده یا نه از ورودی خونه چک کردی یا نه و .......

الان متوجه نشدم چه طرحی هستی اگه اون یکی طرحی هستی که شبانش 90 درصد هست و الان میخوای 99 درصدش رو بگیری اره باید یوزرو پس رو عوض کنی و گرنه از اون یکی طرحت استفاده میکنه
کلا توی مخابرات اصفهان میتونی چند تا طرح رو ثبت نام کنی و هر وقت با یوزر و پسورد هر کدوم وصل باشی از همون استفاده میشه و ترافیکت تابع قوانین همون طرحی که متصل هستی هست(مثلا شبانه رایگان و ..)
در مورد سرعت روی فیبر ظاهرا هنوز همینجوری هست و البته خیلی دوندگی کنی شاید یکم بالاتر رو بهت بدن
میخوام کلا طرحم رو عوض کنم و از طرح ولادت تا ولایت با 99 درصد تخفیف شبانه استفاده کنم.فقط میخوام بدونم دوستانی که این طرح رو دارن واسه استفاده از شبانه رایگان باید مودم رو بریج کنن و یوزر پس رو عوض کنن یا با همون یوزر پسوردی که واسه همین طرح ولادت تا ولایت میدن میشه شبا هم دانلود کرد و از حجم طرح کم نشه؟
الان هم زرین دارم ولی میخوام به جای ازین طرح استفاده کنم سرعتش تا 10 مگ میره (خط ما فیبر نوریه)؟

mrmmnb
08-10-2014, 15:06
میخوام کلا طرحم رو عوض کنم و از طرح ولادت تا ولایت با 99 درصد تخفیف شبانه استفاده کنم.فقط میخوام بدونم دوستانی که این طرح رو دارن واسه استفاده از شبانه رایگان باید مودم رو بریج کنن و یوزر پس رو عوض کنن یا با همون یوزر پسوردی که واسه همین طرح ولادت تا ولایت میدن میشه شبا هم دانلود کرد و از حجم طرح کم نشه؟
الان هم زرین دارم ولی میخوام به جای ازین طرح استفاده کنم سرعتش تا 10 مگ میره (خط ما فیبر نوریه)؟

شبانه و روزانه یوزر و پسوردش فرق نمیکنه همینکه وارد ساعات شبانه بشید مشمول تخفیف میشید
در مورد سرعت باید بگم روی فیبر نهایت 2 تا 3 مگ باز میکنن ولی شده بعضی ها رو که خیلی پیگیر بودن و شکایت کردن تا 5 مگ یا حتی بیشتر هم باز کردن ولی شما روی 2 تا 3 مگ بیشتر حساب باز نکن مگر اینکه پیگیری کنی که البته ممکنه جواب هم نده

ESPSV
08-10-2014, 15:32
سرویس 10 مگ
دانلود از سایتهای ایرانی سرعت روی 65 کیوبایته
اسپید تست باز نمیشه که تست بذارم

zxzxcvcv
08-10-2014, 15:59
این وضعیت منه از سرور داخلی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و این هم سرور خارجی:

k1ozil
08-10-2014, 15:59
دوستان کسی نمیدونه من موقعی که کابل لن رو میزنم دان استریم اتومات کاهش پیدا میکنه:n13:(یکی با گوشیه مال وقتیه کا کابل لن رو نزدم یکی هم مال وقتیه که کابل لن رو زدم )

new2012user
08-10-2014, 21:50
دوستان کسی نمیدونه تکلیف این افرادی که خطوط dlc دارن چیه؟
مسخرش رو درآوردن
این فامیله ما 3 ساله الاف این مخابرات شده
خط رو انحصاری کردن نه میشه از جای دیگه بگیرن نه خودشون سرویس ارایه میدن

وایمکس هم که سرعتش داغونه دیگه و هزینه هاش خیلی گرونه

نمیشه به این مسخره بازی مخابرات پایان داد؟

*سینا*
08-10-2014, 23:49
دوستان کسی نمیدونه من موقعی که کابل لن رو میزنم دان استریم اتومات کاهش پیدا میکنه:n13:(یکی با گوشیه مال وقتیه کا کابل لن رو نزدم یکی هم مال وقتیه که کابل لن رو زدم )

سلام
هیچ ارتباطی ندارن این دو مورد با هم
یعنی منطقی نیست اصلا اینکه با کابل وصل بشه دان استریم کم بشه
با توجه به snr کم شما متغییر بودن دان استریم طبیعی هستش
اما تغییرش با اتصال کابل و عدم استفاده از کابل اصلا منطقی نیست

Mr.Aras
10-10-2014, 10:31
یعنی بی ثبات تراز این مخابرات من ندیدم دوباره امروز پا شدم میبینم اینترنت قطعه یعنی خدا نکنه کارت به اینترنت وابسته باشه اینطوری دیوونه میشی. دیگه حوصله جوابای سربالای ۲۰۲۰ را هم ندارم.

Shahin031
10-10-2014, 20:29
بزرگترین مشکلی که دارم فعلا همین مسئله شارژ خوری مخابراته...حدود دوسال پیش با اینکه بیشتر با نت کار میکردم اما دیرتر شارژ تموم میشد
اون طرحایی هم که شبانه رایگان داره ساعت 2 هست که دیره بقیه isp ها هم یکی از یکی بدتر

k1ozil
10-10-2014, 21:57
بزرگترین مشکلی که دارم فعلا همین مسئله شارژ خوری مخابراته...حدود دوسال پیش با اینکه بیشتر با نت کار میکردم اما دیرتر شارژ تموم میشد
اون طرحایی هم که شبانه رایگان داره ساعت 2 هست که دیره بقیه isp ها هم یکی از یکی بدتر
داداش تنها مزیت مخابرات شبانش هست نه چون سرعتش زیاده بلکه چون محدود نمیکنه فقط همین.

hossein_0907
11-10-2014, 01:53
سلام دوستان
من میخوام طرح ولادت تا ولایت را ثبت نام کنم و خطم هم معمولیه و میخواستم بدونم حدودا سرعت دانلودش چقدره؟ (سپاهانشهر)
با تشکر

hossein_0907
11-10-2014, 02:01
سلام دوستان
من میخوام طرح ولادت تا ولایت را ثبت نام کنم و خطم هم معمولیه و میخواستم بدونم حدودا سرعت دانلودش چقدره؟ (سپاهانشهر)
با تشکر

fastfind
11-10-2014, 23:01
سلام. از شاتل بخوام بیام اینترنت مخابرات بگیرم لازمه قبلی (شاتل) رو تخلیه کنم؟
یا فقط داخل سامانه تلفنی 2020 ثبت نام کنم , خود مخابرات رانژه شرکت قبل رو برمیداره؟

tavassoli.farfani
11-10-2014, 23:19
سلام. از شاتل بخوام بیام اینترنت مخابرات بگیرم لازمه قبلی (شاتل) رو تخلیه کنم؟
یا فقط داخل سامانه تلفنی 2020 ثبت نام کنم , خود مخابرات رانژه شرکت قبل رو برمیداره؟
فقط ثبت نام کافیه
خود مخابرات رانژه میکنه

Sent from my HTC One

891191
12-10-2014, 08:23
با سلام خدمتان دوستان عزیز.من یه طرح تابستونه 1 مگ با 5 گیگ ترافیک و 2 گیگ هدیه گرفتم.یه سوال مگه این طرح شبانه رایگان نداره؟اگه داره پس چرا من دیشب ساعت 3 زدم دانلود الان که رفتم تو سایت پلوتون میبینم که حدود 600 مگ از ترافیکم کم شده؟چرا؟باید چیکار کنم؟:n03::n03::n03:

nini bad
13-10-2014, 00:23
امروز یک اتفاق جالب افتاد طرح عید ولادت تا ....... من حدود 820 مگ ترافیک داشت چون بزودی قصد خداحافظی با مخابرات را دارم قرار شد این ترافیک باقیمانده را مصرف کنم از طریق کنسول بازی یک حجم 600 مگابایتی را برای دانلود قرار دادم بعد از گذشت یک ساعت حجم من تمام شد از طریق کنسول قسمت پهنای باند مصرف شده را مشاهده کردم در طول این یک ساعت فقط 362 مگابایت مصرف شده بود !!!! در صورتی که حجم ترافیک من بیشتر بود در شرایطی این اتفاق افتاد که هیچ گجت و دستگاهی به مودم متصل نبوده است !!!! اگر جمله یا اسمی برای این اتفاق پیدا کردید حتما بیان کنید !!

Mr. M.S.R
13-10-2014, 00:25
سلام
من این طرح ولایت بدون مودم ۱ ماهه را از طریق سایت ثیت نام کردم. (برای تست) فعلا ۲ مگ نامحدود دارم . در پنل گذینه مربوط به این سرویس اضافه شده اما در مقابل وضعیت سرویس علامت اخطار هست روی ان که میرم نوسته تاریخ اشتراک تمام شده یا اشتراک غیرفعال است!
برا فعال شدن چه کاری باید انجام بدهم؟؟
ممنون

Mr. M.S.R
13-10-2014, 11:48
تماس گرفتم ۲۰۲۰ میگویند باید رانژه بشه!!! من که نفهمیدم منظورشون چیه!‌ خط من همین الان هم رانژه هست! ۲ مگ نا محدود دارم!‌!
اگر از دوستان کسی بتواند کمکی کنه ممنون میشوم.
سلام
من این طرح ولایت بدون مودم ۱ ماهه را از طریق سایت ثیت نام کردم. (برای تست) فعلا ۲ مگ نامحدود دارم . در پنل گذینه مربوط به این سرویس اضافه شده اما در مقابل وضعیت سرویس علامت اخطار هست روی ان که میرم نوسته تاریخ اشتراک تمام شده یا اشتراک غیرفعال است!
برا فعال شدن چه کاری باید انجام بدهم؟؟
ممنون

voldemorti
13-10-2014, 12:04
سلام.
یکی از دوستان بی زحمت لینک سرویس ها و قیمت ها را بذاره.

nini bad
13-10-2014, 12:11
تماس گرفتم ۲۰۲۰ میگویند باید رانژه بشه!!! من که نفهمیدم منظورشون چیه!‌ خط من همین الان هم رانژه هست! ۲ مگ نا محدود دارم!‌!
درود بر شما ...
دوست عزیز این مشکلات طبیعی است چون بی برنامگی در مخابرات به صورت وحشتناکی به چشم میخورد پیشنهاد میشه فردا با کپی کارت ملی به مراکز مخابراتی ( موجود در سایت) مراجعه کنید و درخواست یوز و پسورد جدید بکنید.

891191
13-10-2014, 12:43
اقا کسی نیسیت جواب بده

891191
13-10-2014, 12:44
با سلام خدمتان دوستان عزیز.من یه طرح تابستونه 1 مگ با 5 گیگ ترافیک و 2 گیگ هدیه گرفتم.یه سوال مگه این طرح شبانه رایگان نداره؟اگه داره پس چرا من دیشب ساعت 3 زدم دانلود الان که رفتم تو سایت پلوتون میبینم که حدود 600 مگ از ترافیکم کم شده؟چرا؟باید چیکار کنم؟:n03::n03::n03:

nini bad
13-10-2014, 12:56
اقا کسی نیسیت جواب بده

درود بر شما ...
این مشکلی نیست که من و دوستان دیگر حل کنیم بهترین راه مراجعه به مرکز ردانی و پیگیری به صورت حضوری است.

mrmmnb
13-10-2014, 16:08

من دقیق یادم نیست این طرح شبانه داشت یا نه ولی قاعده کلیش این بود که مبلغش ماهانه طرح باید از 14 بیشتر باشه اگه الان مبلغ بیشتر هست پس باید شبانه داشته باشه و اگه کسر شده پیگیری کن حالا که به نتیجه برسی رو خدا میدونه چون کسی نیست که درست جوابگو باشه ولی شما پیگیریت رو انجام بده

leo.unique
13-10-2014, 16:33

ESPSV
13-10-2014, 16:57
سرویس 10 مگ
بدون شرح

Shahin031
14-10-2014, 02:31
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده که از دیروز تلفن خونه قطع شد(از وقتی شماره ها عوض شده این چند مدت یبار پیش میاد) نتمم دچار قطعی شده و زنگ زدم 2020 گفت از اتصالیه سیماست ولی ما تغییری توی سیم ندادیم
مرکز مخابراتیم که برم بهم میگن مال مودمته:n27: راه حلی چیزی ندارید؟

nini bad
14-10-2014, 21:00
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده که از دیروز تلفن خونه قطع شد(از وقتی شماره ها عوض شده این چند مدت یبار پیش میاد) نتمم دچار قطعی شده و زنگ زدم 2020 گفت از اتصالیه سیماست ولی ما تغییری توی سیم ندادیم
مرکز مخابراتیم که برم بهم میگن مال مودمته:n27: راه حلی چیزی ندارید؟

درود بر شما ...
به حرف های بی ارزش پشتیبانی توجه نکنید... بنده هم سه هفته است مشکل شما را دارم هر چند ثانیه یا هر ساعت سرویس و حتی تلفن به طور کل قطع میشود ...

Shahin031
14-10-2014, 22:54
درود بر شما ...
به حرف های بی ارزش پشتیبانی توجه نکنید... بنده هم سه هفته است مشکل شما را دارم هر چند ثانیه یا هر ساعت سرویس و حتی تلفن به طور کل قطع میشود ...

تشکر از پاسختون
هنوز راه حلی پیدا نکردید؟

nini bad
14-10-2014, 23:21
تشکر از پاسختون
هنوز راه حلی پیدا نکردید؟

راه حلی نیست مشکل از مخابرات است مثلا صبح ها و بعد از ظهر ها تلفن تمام واحد های ما و همسایگان اطراف حدود 1الی 2 ساعت قطع میشود. برای پیگیری این موضوع به 2 مرکز مخابراتی مراجعه کردم جواب های قانع کننده ایی دریافت نکردم اما تایید کردند که مشکل وجود دارد و فعلا ادامه خواهد داشت.

tavassoli.farfani
14-10-2014, 23:54
درود بر شما ...
متاسفم از نظر شما
جواب این دوستمون کاملا واضحه

Sent from my HTC One

nini bad
15-10-2014, 00:11
متاسفم از نظر شما
جواب این دوستمون کاملا واضحه

Sent from my HTC One

آقای توسلی منظور من از پشتیبانی شما به شخصه نبودید پس دلیلی نداره تاسف بخورید و به دل بگیرید سطح پایین بودن کیفیت پشتیبانی مخابرات یک واقعیت است...
جای خوشحالی و امیدواری که افراد با تجربه ایی مثل شما هنوز در پشتیبانی وجود دارند.

mrmmnb
15-10-2014, 18:45
آقای توسلی قبول کنید که پشتبانی مخابرات واقعا افتضاح هست وقتی هم گفته میشه پشتبانی کل مجموعه هست حالا شاید یه چند تایی هم باشن که باسواد باشن ولی دیگه توی این همه ادم گم میشن ضمنا چون سیستم خراب هست کاری از دست همون چند که باسواد هم هستن بر نمیاد
یکی مشکل بی برنامه و افتضاح بودن پشتیبانی هست یه مورد بدتر اینکه این خانم هایی که توی پشتیبانی هستن اکثرشون سواد این کار رو ندارن یعنی یه مورد فنی (تازه نه خیلی فنی و پیچیده) ازشون بپرسی هنگ میکنن
حداقل مخابرات یه کلاس برا اینا بزاره و سطح علمیشون رو توی این زمینه بالا ببره گاهی اوقات حرفایی میزنن که هیچ ربطی به مشکل مورد نظر نداره
البته چند بار تا حالا شبا زنگ زدم اقا جواب داده که بار فنیش خیلی خوب بوده ولی کار خاصی از دستش بر نیومده که بر میگرده به همون مورد اول که سیستم پشتیانی هم بی برنامه و افتضاح هست و یه ادم فنی هم کاری از دستش بر نمیاد
موفق باشی

Shahin031
15-10-2014, 23:44
توی پشتیبانیه مخابرات که خانم ها اصلا هیچ دانش فنی ای ندارن و بهم ثابت شدست اقایون هم فقط بعضی موارد از نظر فنی خوبن اما خب در کل میانگین بگیریم میبینیم که پشتیبانی ضعیف هست و به قول دوستان منظور یه نفر نیست

tavassoli.farfani
16-10-2014, 00:58
دوستان ببینید من کار ندارم که خانوم یا آقا تو پشتیبانی چیکار میکنند اصلا هم.از مخابرات طرفداری نمیکنم چون قبلا هم گفتم من عمرا تو قسمت پشتیبانی مخابرات بمونم ولی افرادی که اونجا هستن از لحاظ درسی که مهم نیست چون حداقل لیسانس را دیگه همه دارند ولی از لحاظ عملی واقعا عالی هستند،البته حرف شما درسته که خانوم ها دانش کمتری دارند چون از لحاظ عملی کمتر کار کردند.
نمیخوام تعریفی از خودم باشه،من تو آقایون ضعیفتر از همه ولی من که کم کار کردم تو زمینه Adsl حداقل یک سال سابقه تو نصب داشتم تو دو تا از مرکزای پر خرابی و قدیمی اصفهان، که خب من تخصصم این نبود من کارم شبکه های وایرلس بود و برای پر کردن وقتم میرفتم نصب.
بعدش هم بگم که علت پشتیبانی ضعیف مطمئنا بر میگرده به سیستم ضعیف و بدتر از اون مقدار زمانیه که هر کارشناس پشتیبانی پاسخگویی میکنه.بهتره جبهه گیری نکنید چون مطمئنم شماها هم که اونجا باشید شاید خیلی که بتونید خوب پاسخ بدید 10 روز باشه که اونم بعیده.
من به نظر همه شما احترام میزارم ولی بهتره قبل از پیش داوری و حتی داوری تو یه زمینه یکم در موردش تحقیق کنیم،بحثم هم فقط تو زمینه پشتیبانی مخابرات نیست،تو هر زمینه ای باید اینجوری باشه
ببخشید سرتون را درد آوردم

Sent from my HTC One

Mr.Aras
16-10-2014, 01:01
البته تجربه ها متفاوته و من تا حالا به مشکل تکنیکی خاصی بر نخوردم که در مورد سوادشون نظر بدم و تجربه‌ای هم از پشتیبانی سایر شرکت‌های ADSL ندارم ولی در مقایسه با پشتیبانی وایمکس ایرانسل که 4 سال بود باهاشون درتماس بودم عرض میکنم، از دید من پشتیبانی مخابرات دست کم دو نقص بزرگ داره. اول این که لحن گفتار و برخورد اپراتورها محترمانه نیست، توی این 6 -7 دفعه ای که باهاشون صحبت کردم تنها یکی از این اپراتورهای خانم بود که خیلی محترمانه جواب میداد. این حس به آدم منتقل میشد که طرف اونجا نشسته تا مشکلت را برطرف کنه دلم میخواست امکان تشکر بود تا از این اپراتور تشکر کنم. اما از اون طرف قبلا هم اینو گفتم اما دوباره میگم، صبح با پشتیبانی صحبت کرده بودم گفته بود شبکه منطقه ما مشکل داره، عصر زنگ زدم میگم پس مشکل منطقه ما حل نشده؟ طرف (آقا بود) میگه مشکل حل شده. میگم پس چرا من وصل نمیشم میگه کانفیگ مودمت پاک شده دوباره کانفیگ کن (این که با شعور آدم بازی کنن از همه بدتره) منم دیدم چرند میگه گفتم باشه دست شما درد نکنه قطع کردم، دوباره زنگ زدم تا با یه اپراتور دیگه صحبت کنم این چک کرده میگه نه مشکل منطقه شما هنوز حل نشده (مشکل قابل درک و تحمله ولی جواب سر بالا نه). اما نقص دوم اینه که یا پشتیبانی پروسه مشخصی برای پیگیری مشکلات نداره یا اگر داره دست کم چنین چیزی به مشترک منتقل نمیشه. مشترک احساس میکنه به حال خودش رها شده تا شاید دست قضا و تقدیر مشکلش را برطرف بکنه درحالی که تو ایرانسل اگر پشتیبان نمیتونست مشکلت را حل بکنه یه درخواست به واحد مربوطه (مالی یا فنی) ارسال میکرد و یه شماره پیگیری میداد. که نیاز نبود هردفعه که با پشتیبانی تماس میگیری قصه حسین کرد را براش تعریف کنی تنها میگفتی نتیجه این درخواست چی شد؟ حتی چندبار که مشکل فنی داشتم از خود بخش فنی باهام تماس گرفتن و پیگیر مساله و حلش شدن. بماند که یه بار نفهمیدن مشکل چیه و اشکال را انداختن گردن مودم که داستانش خارج از حوصله اینجاست.
خیلی طولانی شد ببخشید.

Mr. M.S.R
16-10-2014, 02:28
سلام
طرح ولایت تا غدیر ثبت نام کرده بودم. تا الان ۵۰۰ مگ مصرف کردم و امدم نتیجه را این جا به اشتراک بگذارم!
در یک کلام قیمت فریبنده کیفیت فوق افتضاح! سرعت گفتن گویا از ۲ تا ۱۰ (نه) بسته می شه!‌ برای من بیشتر از ۶۰۰ کیلوبایت دانلود نداد! معلوم نیست چقدر اورسل کردن یا تنظیماتشون به چه صورته که پینگ و سرعت بازکردن صفحات افتضاحهْْ!‌ از ای دی اس ال که بری سراغ وایمکس کاهش سرعت را حس می کنی توی این طرح به نظر من کاهش سرعت بازکردن صفحات ۳ برابر افتضاح تر از وایمکس است!
شبانه هم که نگو سرعت دانلود امده روی ۱۰۰ پینگ رفته روی ۵۰۰ !!
خبر ندارید برای کنسل کردن این طرح نیاز به مراجعه حضوریه یا چون پیش پرداخته نیاز به مراجعه نیست؟
اگر همان ۲ مگ (۱.۵ مگ ) را تمدید کنن بازم خوبه نصبت به این طرح با کیفیت افتضاح! واقعا به مرگ گرفتن تا ادم به تب و ابولا راضی بشه!

amir.baran
16-10-2014, 09:53
سلام
من طرح ولادت تا ولایت درخواست دادم فعال شد ولی سرعتم بیشتر از 220 نمیره خطم 2 مگ بسته (فیبر نوری) چیکار کنم که سرعت خطم رو افزایش بدن؟ راه حلی هست تا بتونم سرعت بالاتری داشته باشم؟

mrkh47
16-10-2014, 18:39
من از اردیبهشت تا حالا از طرح ولایت استفاده میکنم ، البته طرح زرین رو هم دارم ، همون اول که ثبت نام کرده بودم با مرکز dslam اصفهان تماس گرفتم و پورت من رو روی 10 مگ بست ، سرعت دانلودم با idm چه در روز چه در شب 1.15 MBps میشه ، دیشب از 2:05 تا 6:50 ، 17.8 GB دانلود کردم .
مثل اینکه بعضی از دوستان با dslam تماس گرفتن ولی به نتیجه ای نرسیدن ، جدیدا 2020 درخواست افزایش پورت رو میگیره ولی این که روی چند ببندند خدا داند .

سرور داخلی :

سرور خارجی :

nini bad
16-10-2014, 20:02
سلام
من طرح ولادت تا ولایت درخواست دادم فعال شد ولی سرعتم بیشتر از 220 نمیره خطم 2 مگ بسته (فیبر نوری) چیکار کنم که سرعت خطم رو افزایش بدن؟ راه حلی هست تا بتونم سرعت بالاتری داشته باشم؟

درود بر شما...
مراجعه کنید مرکز مخابراتی ردانی درخواست خودتان را به صورت کتی مطرح کنید تا بررسی شود.

Mr. M.S.R
16-10-2014, 20:24
از ما را از اول روی ۵ بستن!
طرح ولایت ۱۰ مگ!
طرح نامحدود ۲ مگ!

من از اردیبهشت تا حالا از طرح ولایت استفاده میکنم ، البته طرح زرین رو هم دارم ، همون اول که ثبت نام کرده بودم با مرکز dslam اصفهان تماس گرفتم و پورت من رو روی 10 مگ بست ، سرعت دانلودم با idm چه در روز چه در شب 1.15 MBps میشه ، دیشب از 2:05 تا 6:50 ، 17.8 GB دانلود کردم .
مثل اینکه بعضی از دوستان با dslam تماس گرفتن ولی به نتیجه ای نرسیدن ، جدیدا 2020 درخواست افزایش پورت رو میگیره ولی این که روی چند ببندند خدا داند .

سرور داخلی :

سرور خارجی :

sa@te
18-10-2014, 00:29
من طرحم ۱۰ مگ هست

خطمم فیبر نوری

هنوز بیشتر از ۲مگ روی فیبر نوری نمیدن ؟ یا میدن جدیدا ؟

nini bad
18-10-2014, 13:22
من طرحم ۱۰ مگ هست

خطمم فیبر نوری

هنوز بیشتر از ۲مگ روی فیبر نوری نمیدن ؟ یا میدن جدیدا ؟

درود بر شما ...
در صفحه قبل هم گفتم خیر ... فقط در صورت احتیاج باید در مرکز مخابراتی ردانی پور درخواست خودتان را به صورت کتبی ارائه کنید.

Amin_0913
18-10-2014, 19:33
اقا ما بخوایم خطمون رو مگ ببندند چیکار باید بکنیم؟
طرح ولادت تا ولادت دارم

farshad0123
18-10-2014, 23:31
از دوستان کسی از تجهیزاتی که برا نصب adsl تو مرکز مخابراتی روی خط تلفن نصب میشه اطلاع داره؟
من خط تلفنم یدفعه نویز شدیدی میفته روش مشخص شده از تجهیزات adsl هست که رو خط تلفن نصب شده حالا من خواستم درخواست تعویض پورت بدم ولی میخوام مطمئن بشم که قطعه دیگه ای توی مرکز مخابراتی یا حتی شرکت ارائه دهنده adsl هم هست که امکان خراب بودنش وجود داشته باشه؟

nini bad
19-10-2014, 22:36
از دوستان کسی از تجهیزاتی که برا نصب adsl تو مرکز مخابراتی روی خط تلفن نصب میشه اطلاع داره؟
من خط تلفنم یدفعه نویز شدیدی میفته روش مشخص شده از تجهیزات adsl هست که رو خط تلفن نصب شده حالا من خواستم درخواست تعویض پورت بدم ولی میخوام مطمئن بشم که قطعه دیگه ای توی مرکز مخابراتی یا حتی شرکت ارائه دهنده adsl هم هست که امکان خراب بودنش وجود داشته باشه؟

درود بر شما ...

طبق اطلاعاتی که دارم یک سری از کاربر های مخابرات درچار تغییراتی شدن از جمله خودم پورت من به طور کامل عوض شده در حال حاضر SNR بین 30 تا 14 نوسان دارد در صورتی که در گذشته SNR 41 بود قطعی به شدت زیاد شده حتی در هتگام استفاده از تلفن مکالمات هم قطع میشود...

sa@te
20-10-2014, 11:03
من مركز مخابراتي ام خرازي هست، براي 10 مك بايد برم رداني بور؟ (فيبر نوري هست خطم) .
بعد درخواست بدم، نميكن بهم كه بيشتر از 2 نميديمو كي كفته و ال وبل! ؟
متن درخواستم جي باشه؟ سرعت كم و دانشجو و اين حرفا؟

Behrouz_se60
20-10-2014, 13:32
ببینید اگر طرحی در اینترنت خرید کردید باید حتما برای دریافت یوزر و پسورد به مخابرات مراجعه کنید.می گویند رانژه منظورشون همین هست واگر یک باسواد نمی گوید رانژه.باید تو موقع ثبت نام نهایی یک پیغام نشون بده که مراحل ثبت نام به اتمام رسیده و برای فعال سازی ( یعنی دریافت یوزر و کلمه رمز ) باید به شعب مخابراتی مراجعه کنند اما برنامه نویسان بیکار هستن نمیان این مورد درست کنن.

punishamir
20-10-2014, 14:01
درود بر شما ...

طبق اطلاعاتی که دارم یک سری از کاربر های مخابرات درچار تغییراتی شدن از جمله خودم پورت من به طور کامل عوض شده در حال حاضر SNR بین 30 تا 14 نوسان دارد در صورتی که در گذشته SNR 41 بود قطعی به شدت زیاد شده حتی در هتگام استفاده از تلفن مکالمات هم قطع میشود...

با سلام

خط من هم همین مشکل رو داره دو هفته پیش snr رو 40 بود اما الان بین 11 و 12 متقیر شده اصن یه وضی!

حالا این مشکل حل شدنی هست؟ یا باید بسوزیم و بسازیم؟

nini bad
20-10-2014, 14:36
من مركز مخابراتي ام خرازي هست، براي 10 مك بايد برم رداني بور؟ (فيبر نوري هست خطم) .
بعد درخواست بدم، نميكن بهم كه بيشتر از 2 نميديمو كي كفته و ال وبل! ؟
متن درخواستم جي باشه؟ سرعت كم و دانشجو و اين حرفا؟

درود بر شما ...
همه درخواست ها در مرکز ردانی پور داده میشود من خودم استقلال هستم ...
اگر دانشچو باشید درخواست شما تایید میشود.
در متن هم تاکید کنید چون دانشجو هستید و بر اساس انجام پروژه های دانشجویی نیاز به سرعت بالاتر و افزایش پورت دارید تاکید هم کن که در منطقه شما امکان دسترسی به هیچ سرویسی به جز ADSL مخابرات ندارید.

با سلام

خط من هم همین مشکل رو داره دو هفته پیش snr رو 40 بود اما الان بین 11 و 12 متقیر شده اصن یه وضی!

حالا این مشکل حل شدنی هست؟ یا باید بسوزیم و بسازیم؟

درود بر شما ...
فعلا مشخص نیست در حال حاضر بدتر هم میشود.... به قول خود مسولین در حال بروزرسانی و بهبود کیفیت خطوط هستند.

new2012user
20-10-2014, 18:49
سلام دوستان
طرح عید تا عید تموم شده؟
طرحی هست که مثل اون سرعتش تا 10 مگ باشه و شبانش 99 درصد تخفیف داشته باشه؟
یه طرح اعتباری دیدم انگار 90 درصد شبانش تخفیف داره

tavassoli.farfani
21-10-2014, 00:36
سلام دوستان
طرح عید تا عید تموم شده؟
طرحی هست که مثل اون سرعتش تا 10 مگ باشه و شبانش 99 درصد تخفیف داشته باشه؟
یه طرح اعتباری دیدم انگار 90 درصد شبانش تخفیف داره
نه هنوز تموم نشده
تمدیدش کردند
میتونید از سایت یا با مراجعه حضوری ثبت نام کنید.

Sent from my HTC One

tavassoli.farfani
21-10-2014, 19:35
با سلام خدمت دوستان
طرح کمپین پاییزه همانند کمپین تابستانه شروع شد.
میتونید از طریق سایت مخابرات تعرفه ها را ببینید

Sent from my HTC One

zxzxcvcv
21-10-2014, 19:51
آقا من طرح پاییزه ی 1 مگ با مودم رایگان ثبت نام کردم.
برای فعال سازیش باید حضوری مراجعه کنم مخابرات ؟ اگه آره مدارک چی میخواد همون کپی کارت ملی ؟واینکه صاحب خط که پدرمه باید بره یا اینکه من هم میتونم برم؟
و یک سوال دیگه :n02:
شبانه هم داره این طرح؟

nini bad
21-10-2014, 20:31
مخابرات اصلا معلوم نیست چه کار میکنه امروز وضعیت خطم را بررسی میکردم که متوجه شدم پورتم روی 15 مگ بسته شده !!! احتمالا بخاطر شکایت های پیاپی هست.

zxzxcvcv
21-10-2014, 20:38
مخابرات اصلا معلوم نیست چه کار میکنه امروز وضعیت خطم را بررسی میکردم که متوجه شدم پورتم روی 15 مگ بسته شده !!! احتمالا بخاطر شکایت های پیاپی هست.
سرعت دانلودت تغییری نکرده ؟

nini bad
21-10-2014, 20:47
سرعت دانلودت تغییری نکرده ؟

در حال حاضر از طرح 1 مگ استفاده میکنم مشخص نیست باید طرح عید تا عید را فعال کنم تا تغییرات مشخص شود.

tavassoli.farfani
21-10-2014, 22:20
آقا من طرح پاییزه ی 1 مگ با مودم رایگان ثبت نام کردم.
برای فعال سازیش باید حضوری مراجعه کنم مخابرات ؟ اگه آره مدارک چی میخواد همون کپی کارت ملی ؟واینکه صاحب خط که پدرمه باید بره یا اینکه من هم میتونم برم؟
و یک سوال دیگه :n02:
شبانه هم داره این طرح؟
باید حضوری مراجعه کنید
کپی کفایت میکنه
بعضی طرح ها شبانه رایگان داره همش نداره
طرح هایی که قیمتش بالای 14تومن هست رایگانه

Sent from my HTC One

meshkiposh2200
22-10-2014, 01:23
با سلام خدمت دوستان
طرح کمپین پاییزه همانند کمپین تابستانه شروع شد.
میتونید از طریق سایت مخابرات تعرفه ها را ببینید

Sent from my HTC One

درود.لینک میدین.من پیدا نکردم
و دوم اینکه طرح کمپین نوروزیی من یک ماه دیگه تموم میشه.خود به خود تمدید میشه؟باید حضوری برم تمدید کنم یا اصلا دیگه این طرح نیست و باید طرح جدید بگیرم

project xvi
22-10-2014, 12:03
اقای توسلی سلام از مسئول مخابرات در مورد تمدید طرح ولادت پرسیدم گفت بعد از 1 سال هم میشه تمدید کرد.قربونت ی امار دقیق بگیر واسه ما.مرسی

project xvi
22-10-2014, 12:07
اقای توسلی سلام از مسئول مخابرات در مورد تمدید طرح ولادت پرسیدم گفت بعد از 1 سال باز هم میشه تمدید کرد ولی شما گفتید هنوز مشخص نیست بشه تمدید کرد.قربونت ی امار دقیق بگیر واسه ما.مرسی

tavassoli.farfani
22-10-2014, 12:29
اقای توسلی سلام از مسئول مخابرات در مورد تمدید طرح ولادت پرسیدم گفت بعد از 1 سال باز هم میشه تمدید کرد ولی شما گفتید هنوز مشخص نیست بشه تمدید کرد.قربونت ی امار دقیق بگیر واسه ما.مرسی
پرسیدن نداره شما مطمئن نباشید.
چون برا طرح پاییزه نامحدود سال قبل هم همین حرف رو زده بودند ولی تمدیدش نکردند.

Sent from my HTC One

0913275
22-10-2014, 15:46
سلام دستگاه ر ی س ی و ر من از اینترنت برای وصل شدن به سرور کانالای ک ا ر ت ی یا همون اکانت ج ی ش ی ر استفاده می کنه با isp قبلی هیچ مشکلی نداشت و به راحتی به سرور وصل می شد اما از وقتی از اینترنت مخابرات استفاده می کنم یا اصلا وصل نمیشه ویا به زحمت وصل میشه سرور هم انتی ف ی ل ت ر هست در صورت امکان راهنمایی فرمایید مشکل از کجاست وایا می توان انرا برطرف نمود

zxzxcvcv
22-10-2014, 15:55
سلام من امروز رفتم مرکز مخابراتی با مسئولش که صحبت میکردم گفت که ممکنه تا 2 هفته ی دیگه طرح نامحدود هم به کمپین پاییزه اضافه بشه.دوستانی که قصد خرید دارند 2 هفته دیگه هم صبر کنید شاید مخابرات نامحدود هم ارائه داد

Mr. M.S.R
23-10-2014, 20:58
سلام
من حدود ۳ سال یا ۴ سال است که خطم رانژه مخابراته. رشته خودم هم کامپیوتره و الان ۱۸ ساله دارم با کامپیوتر کار می کنم. بیشتر از ۱۶ سال هم هست پام به نت باز شده. کلا با شبکه و کامپیوتر زندگی کردم!‌ :))
امروز رفتم مخابرات اول خیابان ۲۲ بهمن برای ارایه درخواست ارتقای پورت به ۱۰ مگ.
خلاصه:
گفت همینه که هست!‌ اگر فیبر باشی مجبوری از مخابرات بگیری!‌گفتم فیبر نیستم اما فقط مخابرات روی ان پیش شماره من سرورس میده !‌ یک طوری گفت امکان نداره که انگار من گفتم الان شبه!‌ کلا برگه کتبی که نوشته بودم را گرفت انداخت رومیزش!‌ البته امیدوارم قبل از این که بندازتش سطل اشغال از پشت برگه به عنوان چرک نویس استفاده کنه!
شرح کامل:
امروز که رفتم مخابرات با یک اقای محترم اخمالو روبرو شدم. بلانصبت فکر کردم کسی ان جا فوت کرده این قدر ناراحته و اعصاب نداره. یک طوری برخورد کرد که انگار هیچ تمایلی به کار در ان جا نداشته و به زور نشوندنش پشت ان میز. به هر حال تا حدودی نمونه یک کارمند واقعی بود این فرد!‌ قصد توهین ندارم اما خوب واقعا رفتارش نامناسب بود یا حداقل من این طور حس کردم.
به ایشون گفتم من طرح ۱۰ مگ ثبت نام کردم اما رانژه خط من روی ۵ مگ محدود شده!‌ دقیقا ۵ مگ ! فرمودند: گفتیم تا ۱۰ مگ دلیل نمی شه ۱۰ مگ به دست شما برسه!‌!! گفتم قبول اما شما نباید محدود کنید باید تا ۱۰ باز باشه که باعث شد یک لحظه فکر کنه و شماره تلفن را بپرسه. در همین حال در مورد طرح نامحدود ازشون سوال کردم که گفت اصلا تمدید نمی شود. در حالی که همکارشون در مخابرات فروغی گفته بود تمدید می شود!‌!
یکم با کامپیوتروشون کار کردند و به چشمام خیره شدن!!‌ کلا من نفهمیدم داشت نتیجه بررسی شماره من و طرح ۱۰ مگ چی شد!‌ بهشون گفتم من می خوام تقاضای رفع محدودیت خطم را به صورت کتبی بنویسم. با مکث کمی یک برگه a4 را به یک برگه a5 تبدیل کرد و به من داد ازشون سوال کردم متن خاصی برای این مورد ندارید گفتا نه !‌ منم از خودم نوشتم که با توجه به محدودیت که از سوی مخابرات اعمال شده مجبور به استفاده از خدمات ۲۰۲۰ (مخابرات ) برای adsl هستم و برای استفاده از طرح ۱۰ مگ تقاضای رفع محدودیت سرعت رانژه و ارتقای downstream و upstream به ۱۰ مگ را دارم. امضا و شماره تلفن و تاریخ و شماره کارت ملی هم نوشتم.
برگه را که بهشون تحویل دادم متن را نگاهی کردن و گفتن مگه خطتون فیبره ؟ گفتم نه!‌گفتن پس می تونی از بقیه شرکت ها سرویس بگیرید. من هم در جواب گفتم من ۱ سال تلاش کردم و از طرف همه شرکت ها برای رانژه خط اقدام کردم هیچ کدام پیش شماره من را نتوانستند رانژه کنند!‌ ایشون بازم یک طوری جواب دادن انگار من دروغ می گویم! برگه را انداخت روی میز و کلا دوبازه جوابی ندادن پرسیدم کار دیگری باید انجام بدهم فرمودند نه!‌ خداحافظی کردم و تمام!‌

کمک : ایا کسی می تواند کمک کنه به هر روشی ( اشنا و دوست در مخابرات یا راه حل دیگری و ... ) این خط من واقعا روی ۱۰ مگ رانژه بشه؟ طرح نامحدود که تمدید نمی شه!‌ پینگ این طرح ۱۰ مگ که خوب نیست حداقل دلمون به سرعت این طرح خوش باشه!

ehsan_
23-10-2014, 21:55
چندتا DNS خوب که هم پینگش پایین باشه هم باهاش سایتای خارجی رو سریع باز کنه معرفی کنید
درضمن DNS پیشفرض مخابرات اصفهان چنده مقایسه کنم با DNS گوگل و... ؟؟؟؟؟

bahram360
23-10-2014, 22:01
سلام
ميگم چرا اینترنت مخابرات اینجوریه
من نت 3 مگ دارم نميدونم چرا بعضی سایت هایی که فیلتر نیستند را باز نمیکنه.و من مجبورم از چیز شکن استفاده کنم.

Sent from my D2105 using Tapatalk 2

mykamran
23-10-2014, 22:03
سلام دستگاه ر ی س ی و ر من از اینترنت برای وصل شدن به سرور کانالای ک ا ر ت ی یا همون اکانت ج ی ش ی ر استفاده می کنه با isp قبلی هیچ مشکلی نداشت و به راحتی به سرور وصل می شد اما از وقتی از اینترنت مخابرات استفاده می کنم یا اصلا وصل نمیشه ویا به زحمت وصل میشه سرور هم انتی ف ی ل ت ر هست در صورت امکان راهنمایی فرمایید مشکل از کجاست وایا می توان انرا برطرف نمود

نه مشکل منم همینه

ehsan_
23-10-2014, 22:13

سلام
من نت 3 مگ دارم نميدونم چرا بعضی سایت هایی که فیلتر نیستند را باز نمیکنه.و من مجبورم از چیز شکن استفاده کنم.

نه مشکل منم همینه

DNS تون رو توی تنظیمات مودم تغییر بدین احتمالا حل میشه
به صورت دستی توی تنظیمات مودم 8.8.8.8 و 8.8.4.4 رو مثلا قرار بدین

------------------

tavassoli.farfani
23-10-2014, 22:28

------------------

نه مشکل منم همینه

سلام

چندتا DNS خوب که هم پینگش پایین باشه هم باهاش سایتای خارجی رو سریع باز کنه معرفی کنید
درضمن DNS پیشفرض مخابرات اصفهان چنده مقایسه کنم با DNS گوگل و... ؟؟؟؟؟
ظاهرا dns server های مخابرات مشکل داره
اما از free dns استفاده کنید عالیه ،من خودم تست کردم
208.67.222.222
208.67.220.220

Sent from my HTC One

tavassoli.farfani
23-10-2014, 22:30
سلام
من حدود ۳ سال یا ۴ سال است که خطم رانژه مخابراته. رشته خودم هم کامپیوتره و الان ۱۸ ساله دارم با کامپیوتر کار می کنم. بیشتر از ۱۶ سال هم هست پام به نت باز شده. کلا با شبکه و کامپیوتر زندگی کردم!‌ :))
امروز رفتم مخابرات اول خیابان ۲۲ بهمن برای ارایه درخواست ارتقای پورت به ۱۰ مگ.
خلاصه:
گفت همینه که هست!‌ اگر فیبر باشی مجبوری از مخابرات بگیری!‌گفتم فیبر نیستم اما فقط مخابرات روی ان پیش شماره من سرورس میده !‌ یک طوری گفت امکان نداره که انگار من گفتم الان شبه!‌ کلا برگه کتبی که نوشته بودم را گرفت انداخت رومیزش!‌ البته امیدوارم قبل از این که بندازتش سطل اشغال از پشت برگه به عنوان چرک نویس استفاده کنه!
شرح کامل:
امروز که رفتم مخابرات با یک اقای محترم اخمالو روبرو شدم. بلانصبت فکر کردم کسی ان جا فوت کرده این قدر ناراحته و اعصاب نداره. یک طوری برخورد کرد که انگار هیچ تمایلی به کار در ان جا نداشته و به زور نشوندنش پشت ان میز. به هر حال تا حدودی نمونه یک کارمند واقعی بود این فرد!‌ قصد توهین ندارم اما خوب واقعا رفتارش نامناسب بود یا حداقل من این طور حس کردم.
به ایشون گفتم من طرح ۱۰ مگ ثبت نام کردم اما رانژه خط من روی ۵ مگ محدود شده!‌ دقیقا ۵ مگ ! فرمودند: گفتیم تا ۱۰ مگ دلیل نمی شه ۱۰ مگ به دست شما برسه!‌!! گفتم قبول اما شما نباید محدود کنید باید تا ۱۰ باز باشه که باعث شد یک لحظه فکر کنه و شماره تلفن را بپرسه. در همین حال در مورد طرح نامحدود ازشون سوال کردم که گفت اصلا تمدید نمی شود. در حالی که همکارشون در مخابرات فروغی گفته بود تمدید می شود!‌!
یکم با کامپیوتروشون کار کردند و به چشمام خیره شدن!!‌ کلا من نفهمیدم داشت نتیجه بررسی شماره من و طرح ۱۰ مگ چی شد!‌ بهشون گفتم من می خوام تقاضای رفع محدودیت خطم را به صورت کتبی بنویسم. با مکث کمی یک برگه a4 را به یک برگه a5 تبدیل کرد و به من داد ازشون سوال کردم متن خاصی برای این مورد ندارید گفتا نه !‌ منم از خودم نوشتم که با توجه به محدودیت که از سوی مخابرات اعمال شده مجبور به استفاده از خدمات ۲۰۲۰ (مخابرات ) برای adsl هستم و برای استفاده از طرح ۱۰ مگ تقاضای رفع محدودیت سرعت رانژه و ارتقای downstream و upstream به ۱۰ مگ را دارم. امضا و شماره تلفن و تاریخ و شماره کارت ملی هم نوشتم.
برگه را که بهشون تحویل دادم متن را نگاهی کردن و گفتن مگه خطتون فیبره ؟ گفتم نه!‌گفتن پس می تونی از بقیه شرکت ها سرویس بگیرید. من هم در جواب گفتم من ۱ سال تلاش کردم و از طرف همه شرکت ها برای رانژه خط اقدام کردم هیچ کدام پیش شماره من را نتوانستند رانژه کنند!‌ ایشون بازم یک طوری جواب دادن انگار من دروغ می گویم! برگه را انداخت روی میز و کلا دوبازه جوابی ندادن پرسیدم کار دیگری باید انجام بدهم فرمودند نه!‌ خداحافظی کردم و تمام!‌

کمک : ایا کسی می تواند کمک کنه به هر روشی ( اشنا و دوست در مخابرات یا راه حل دیگری و ... ) این خط من واقعا روی ۱۰ مگ رانژه بشه؟ طرح نامحدود که تمدید نمی شه!‌ پینگ این طرح ۱۰ مگ که خوب نیست حداقل دلمون به سرعت این طرح خوش باشه!
شمارتون را خصوصی بفرستید من ارجاع میدم مشکلتون حل بشه

Sent from my HTC One

ehsan_
24-10-2014, 13:35
کسی نمی دونه DNS پیشفرض مخابرات اصفهان چند هست ؟

0913275
24-10-2014, 14:14

------------------
سلام دوستان لطفا نحوه ست کردن dns را در مودم تی پی لینک توضیح دهید و در دستگاه ر ی س یی و ر من امکان ست کردن dns وجود دارد ایا از ان طریق نمی توان dns را ست کرد؟

binaafarin
24-10-2014, 14:21
ببخشید من یک سوال داشتم اقای توسلی و سایر دوستان
من از بندرعباسم و میخوام اینترنت 5 مگ مخابرات رو بگیرم الان پارس انلاین هستم واصلا راضی نیستم تست سرعتم توی امضام هست میخواستم ببینم
این 5مگ نت چقدر سرعت دانلود میده؟؟ من شیانه برام مهم نیست بنظرتون حجم 5 مگ ماهیانه کفایت میکنه؟ وبگردی معمولی و دانلود اهنگ روزانه 30مگ طرححها هم فقط یک ساله میده کیفیت اینترنت چطوره نسیت به پارس انلاین قطعی واینا نداره؟
بعد توی 5 نگ خطو رو چند میندن؟ 10مگ ببندن امکانش هست؟
برای 5 مگ احتیاجی به مدرک خاصی داره؟

Shahin031
24-10-2014, 14:33
دوستان کسی DNS بدردبخور نداره که سرعتشم خوب باشه؟

zxzxcvcv
24-10-2014, 14:50
دوستان کسی DNS بدردبخور نداره که سرعتشم خوب باشه؟
208.67.222.222
208.67.220.220

Shahin031
24-10-2014, 14:54
208.67.222.222
208.67.220.220

دادا اینو دارم ولی سرعتش کمه

sajjadiii
24-10-2014, 14:55
سلام دوستان من یه سوال داشتم.من طرح تابستانه 2مگ 3گیگ با 2گیگ ماهیانه رایگان رو گرفتم.از تاریخ 26 شهریور هم فعال شده.ولی تا امروز که بیشتر از یک ماه میگذره هنوز شارج خودکار نشده.کسی میدونه مشکل چیه؟

vmostofi001
24-10-2014, 15:39
سرعت رو زیاد نمیشه با dns عوض کردن بهتر کرد.

zxzxcvcv
24-10-2014, 15:55
سلام دوستان لطفا نحوه ست کردن dns را در مودم تی پی لینک توضیح دهید و در دستگاه ر ی س یی و ر من امکان ست کردن dns وجود دارد ایا از ان طریق نمی توان dns را ست کرد؟
اول برو به این آدرس:
یعد برو به این قسمت:
Interface Setup > Lan
پایین صفحه dns relay رو بزار Use user discovered dns only
بعد پایینش 2 تا dns وارد کن. بعد دکمه ی save رو بزن

ehsan_
24-10-2014, 16:50
dns سرعت دانلود رو زیاد تغییر نمیده بیشتر توی باز کردن صفحات تاثیر داره
اینم بد نیست 8.8.8.8 و 8.8.4.4

ehsan_
24-10-2014, 16:53

اول برو به این آدرس:
یعد برو به این قسمت:
Interface Setup > Lan

طیق روشی که ایشون گفتن پیش برید
چون dns رو روی مودم ست می کنید دیگه نمی خواد روی دستگاه هم ستش کنید و اتومات ست میشه اما برای اطمینان می تونین دقیقا همون dns هایی که توی مودم قرار دادین رو دستی توی دستگاهم قراربدین

----------------------
DNS پیشفرض مخابرات واقعا کسی نمی دونه چند هست ؟

zxzxcvcv
24-10-2014, 17:18
طیق روشی که ایشون گفتن پیش برید
چون dns رو روی مودم ست می کنید دیگه نمی خواد روی دستگاه هم ستش کنید و اتومات ست میشه اما برای اطمینان می تونین دقیقا همون dns هایی که توی مودم قرار دادین رو دستی توی دستگاهم قراربدین

----------------------
DNS پیشفرض مخابرات واقعا کسی نمی دونه چند هست ؟
37.255.176.33
192.168.112.10

Shahin031
24-10-2014, 19:18
سرعت رو زیاد نمیشه با dns عوض کردن بهتر کرد.

درسته اما منظور من انتخاب بهترین dns بود،یه نرم افزارم توی یکی تاپیک ها بود که مناسب ترین dns رو پیدا میکرد.بازم ممنون

seventh7
24-10-2014, 20:35
باسلام

دوستان من سال پیش طرح پاییزی 1 مگ با 4 گیگ ترافیک را ثبت نام کردم

حالا میخواستم بدونم این طرح 99 درصد رایگان شبانه با 5 گیگ بهتره یا همون طرح خودم را تمدید کنم

و یک سوال دیگه((خطم DLC هستش))
قبلا خط بنده روی 2 مگ بسته شده بود و SNR رویه 30 بود تقریبا
ودر حال حاضر تقریبا روی 10 مگ بسته شده ولی SNR شده 10
سرعت هم تفاوتی نکرده و میانگین رویه 160 هستش
قضیه چیه:n27:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون

0913275
24-10-2014, 20:40
اول برو به این آدرس:
یعد برو به این قسمت:
Interface Setup > Lan
بعد باید مودمو خاموش روشن کنم یا نیاز نیست؟

hossein_0907
24-10-2014, 21:13
سلام
آقای توسلی شما نمیدونید این مخابرات چه گندی زده که snr همه مشترکین پایین اومده ؟؟؟؟؟
من قبلا snr ام عالی بود و روی 30~35 بود ولی الان افتضاح شده و حدود 15 شده !!!!! پینگ هم داغون شده !!!!

zxzxcvcv
24-10-2014, 21:18
بعد باید مودمو خاموش روشن کنم یا نیاز نیست؟
برای اینکه مطمئن شی یه بار خاموش روشن کن

hossein_0907
24-10-2014, 21:26
یه سوال دیگه :

من طرح ولادت تا ولایت ثبت نام کرده ام و به دلیل اینکگه خابرات اصفهان همه کاراش اینترنتیه !!!!!! فردا باید برم user و pass طرح رو حضوری !!!!! بگیرم.
اگه پورتم رو روی 5 مگ بسته بودند به کی باید بگم درستش کنه ؟؟؟ اصلا درست میکنند یا نه ؟؟؟
یه چیز دیگه » من الان طرح کمپین پاییزه 92 رو دارم به مدت 1 سال و تاریخ اعتبارش هم تا آذر هست و میگن برای انصرافش باید جریمه بدید و من تصمیم گرفتم ماه آبان هر دو طرح را داشته باشم. حالا میخواستم بدونم میشه برای آذر طرح کمپینم تمدید نشه؟(یعنی اعتبار کمپینم به جای 2 آذر تا 31 آبان باشه)

با تشکر

bahram360
24-10-2014, 22:42
اول برو به این آدرس:
یعد برو به این قسمت:
Interface Setup > Lan

من dns مودمم را تغییر دادم وحالا میخوام عوضش کنم
دیگه عوض نمیشه و حتی رو حالت auto قرار نمیگیره
کمک.....:n04:

bahram360
24-10-2014, 23:18
من dns مودمم را تغییر دادم وحالا میخوام عوضش کنم
دیگه عوض نمیشه و حتی رو حالت auto قرار نمیگیره
کمک.....:n04:

با مرورگر waterfox مشکلم حل شد
به خاطر مرورگر کروم لعنتی بود.خاک بر سر گوگل کنم با این مرورگرش.
نمیدونید چقدر اذیت شدم:n14:

ehsan_
25-10-2014, 14:56
37.255.176.33
192.168.112.10
اینها که اصلا پینگ نمیدن ! میگه host is ofline !
dns مخابرات باید حدود 50 تا پینگ بده

mehrdadzareh
25-10-2014, 16:29
سلام دوستان شاعت شبانه 99 درصد رایگان مخابرات طبق همون تابستونه(2 تا 7) یا با توجه به عقب کشیدن ساعت الان از یک تا 6 ریگان هست؟

tavassoli.farfani
25-10-2014, 18:23
سلام دوستان شاعت شبانه 99 درصد رایگان مخابرات طبق همون تابستونه(2 تا 7) یا با توجه به عقب کشیدن ساعت الان از یک تا 6 ریگان هست؟
طبق ساعت رسمی محاسبه محاسبه میشه

Sent from my HTC One

zxzxcvcv
25-10-2014, 18:46
اینها که اصلا پینگ نمیدن ! میگه host is ofline !
dns مخابرات باید حدود 50 تا پینگ بده
به خاطر حفظ امنیت پینگش رو بستن!

Mr. M.S.R
26-10-2014, 20:36
سلام
امروز از مخابرات زنگ زدن. نمی دونم از کدوم قسمت بودن. فرمودند:
به دلیل مشکل در سیم مخابرات محل ما نمی تونن data rate را بالا ببرن. و اگر data rate بالا بره باعث کم شدن snr می شه! من اطلاع دقیقی از صحت این موضوع ندارم ایا این مورد واقعیت داره؟

tik.tak32
26-10-2014, 22:10
سلام.
تو ساعت رایگان چند گیگ میشه دانلود کرد؟

sa@te
27-10-2014, 00:41
یه سوال دیگه :

من طرح ولادت تا ولایت ثبت نام کرده ام و به دلیل اینکگه خابرات اصفهان همه کاراش اینترنتیه !!!!!! فردا باید برم user و pass طرح رو حضوری !!!!! بگیرم.
اگه پورتم رو روی 5 مگ بسته بودند به کی باید بگم درستش کنه ؟؟؟ اصلا درست میکنند یا نه ؟؟؟
یه چیز دیگه » من الان طرح کمپین پاییزه 92 رو دارم به مدت 1 سال و تاریخ اعتبارش هم تا آذر هست و میگن برای انصرافش باید جریمه بدید و من تصمیم گرفتم ماه آبان هر دو طرح را داشته باشم. حالا میخواستم بدونم میشه برای آذر طرح کمپینم تمدید نشه؟(یعنی اعتبار کمپینم به جای 2 آذر تا 31 آبان باشه)

با تشکر

لازم نیست داداش بری مخابرات برای یوزر و پسورد

کافیه بری وارد پنلت توی مخابرات بشی
اونجا سرویس ها را بزنی - یوزرت همونجا هست ! روش که بزنی- بعد پایینش نوشته عوض کردن رمز عبور ! خودت رمز عبور خودتو بزن ! دیگه هم مخابرت رفتن نمیخواد

sa@te
27-10-2014, 00:47
دوستان پشت صحنه میگن کار یاد ملت نده ! چشم :n02:

hossein_0907
27-10-2014, 01:08
لازم نیست داداش بری مخابرات برای یوزر و پسورد

کافیه بری وارد پنلت توی مخابرات بشی
اونجا سرویس ها را بزنی - یوزرت همونجا هست ! روش که بزنی- بعد پایینش نوشته عوض کردن رمز عبور ! خودت رمز عبور خودتو بزن ! دیگه هم مخابرت رفتن نمیخواد

سلام دوست عزیز

راستش این گزینه را خودم هم دیده بودم ولی امتحانش نکردم و فکگر میکردم کار نمیده چون آخه موقع ثبت نام خودش pass سرویس را میگرفت ازمون و سرویس بعد از دو روز که فعال شده فکر کردم این هم مثل موقع ثبت نام یه چیز الکگیه و اصلا امتحانش نکردم =)))

با این همه خیلی ممنون دوست من ولی امروز رفتم و پسور را گرفتم و اومدم سرویسرا رو مودمگ ست کردم و در عین ناباوری دیدم سرویسم رو 5 مگ بسته شده در حالی که باید رو 10 بسته بشه !!!!!
جالبه هر چگی هم به مسئولین مرکگز استقلال میگفتم که شما باید خط را تا 10 باز بذارید زیر بار نمیرفتن و میگفتن در صورت باز بودن پهنا تا 10 میره و من هی میگفتم وقتی شما رو 5 محدود کردی محاله تا 10 بره و زیر بار نمیرفتن !!!

حالا میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که این مشکل را داشته باشه و درستش کرده باشه ؟؟؟؟

k1ozil
27-10-2014, 16:34
سلام خدمت اقای توسلی.اول از همه بگم من از مخابرات کرمانم دوستم تا 15 شهریور سرویس داشته امروز میخاست تمدید کنه (کلا مخابرات ما پورتا رو جمع نمیکنه) بعد امروز که میخاست تمدید کنه اینو برای نوشته بود این یعنی خطش از رانزه در اومده؟؟؟؟ (چون از ما هم مثل شما پلوتون هست پرسیدم)

PLAΨMID
27-10-2014, 17:01
یعنی واقعا این مخابرات شورشو درآورده . مرتب قطعی میده .سرعت رو هم که در حد لاکپشت پایین آورده . تازه مشکلاتی عجیب و غریبی هم واسم درست کرده .
یه مدت طولانی بود که به انجمن ها دسترسی نداشتم . یعنی آدرس رو که میزدم روی conneting و یا waiting قفل میکرد و هر چقدر هم که ریفرش می کردی فایده نداشت . با "هیتلر باز کن " به راحتی انجمن رو باز میکرد !!ابتدا فکر میکردم مشکل از پی سی ورلد باشه ولی به تدریجا مشکل خیلی شدیدتر شد تا اونجا که تقریبا از هر ده تا سایتی که میزدم( حتی مجاز) 9 تاش باز نمیشد . آرزوم شده بود یه بار صفحه " پیوندها " رو ببینم .
بعد فکر کردم مشکل از ویروسه . با هزار بدبختی کل هارد رو فرمت کردم ولی همون دیشب متوجه شدم که هیچی عوض نشده .
دیگه کاملا یقین دارم مشکل از مخابراته . با این قیمت سرسام آورش با اون سرعت مسخره و پاسخگویی در حد صــــــــفر . . .
دیگه چاره ای واسم نمونده . تصمیم گرفتم قطعش کنم و از یه راه دیگه وصل بشم به نت . با توجه به اینکه خط تلفن ما فیبر نوری هست ، کسی از دوستان پیشنهادی داره ؟ رایتل چطوره ؟ وای مکس ؟
با تشکر . . . . .

اینم اینترنت ما :

DivXviDvD
27-10-2014, 18:43
سلام
عذر میخوام این ساعت سامانه پلوتون رو چطوری میشه تصحیح کرد من با پشتیبانی تماس گرفتم برای اختلاف 20 دقیقه ایش با ساعت ایران، گفتن ارجاع میدن درست میشه الان ساعت روی 6:10 مونده و تغییر نمیکنه

tavassoli.farfani
27-10-2014, 19:34
سلام خدمت اقای توسلی.اول از همه بگم من از مخابرات کرمانم دوستم تا 15 شهریور سرویس داشته امروز میخاست تمدید کنه (کلا مخابرات ما پورتا رو جمع نمیکنه) بعد امروز که میخاست تمدید کنه اینو برای نوشته بود این یعنی خطش از رانزه در اومده؟؟؟؟ (چون از ما هم مثل شما پلوتون هست پرسیدم)
با 2020 تماس بگیرید سوال کنید از تو سامانه نمیشه متوجه شد

یعنی واقعا این مخابرات شورشو درآورده . مرتب قطعی میده .سرعت رو هم که در حد لاکپشت پایین آورده . تازه مشکلاتی عجیب و غریبی هم واسم درست کرده .
یه مدت طولانی بود که به انجمن ها دسترسی نداشتم . یعنی آدرس رو که میزدم روی conneting و یا waiting قفل میکرد و هر چقدر هم که ریفرش می کردی فایده نداشت . با "هیتلر باز کن " به راحتی انجمن رو باز میکرد !!ابتدا فکر میکردم مشکل از پی سی ورلد باشه ولی به تدریجا مشکل خیلی شدیدتر شد تا اونجا که تقریبا از هر ده تا سایتی که میزدم( حتی مجاز) 9 تاش باز نمیشد . آرزوم شده بود یه بار صفحه " پیوندها " رو ببینم .
بعد فکر کردم مشکل از ویروسه . با هزار بدبختی کل هارد رو فرمت کردم ولی همون دیشب متوجه شدم که هیچی عوض نشده .
دیگه کاملا یقین دارم مشکل از مخابراته . با این قیمت سرسام آورش با اون سرعت مسخره و پاسخگویی در حد صــــــــفر . . .
دیگه چاره ای واسم نمونده . تصمیم گرفتم قطعش کنم و از یه راه دیگه وصل بشم به نت . با توجه به اینکه خط تلفن ما فیبر نوری هست ، کسی از دوستان پیشنهادی داره ؟ رایتل چطوره ؟ وای مکس ؟
با تشکر . . . . .

اینم اینترنت ما :
به سیستمتون دی ان اس بدید
دی ان اس سرور مخابرات مشکل داره
چندین بار اعلام کردیم ظاهرا کسی پاسخگو نیست

Sent from my HTC One

nini bad
27-10-2014, 20:13
با تشکر . . . . .

اینم اینترنت ما :

درود بر شما ...
اگر هزینه زیاد برای شما مهم نیست پیشنهاد میکنم از وایرلس استفاده کنید... وایمکس یک فناوری سوخته به حساب می آید و ارزش ندارد... استفاده از 3G هم برای دانلود پیشنهاد نمیشود.

PLAΨMID
27-10-2014, 20:32
درود بر شما ...
اگر هزینه زیاد برای شما مهم نیست پیشنهاد میکنم از وایرلس استفاده کنید... وایمکس یک فناوری سوخته به حساب می آید و ارزش ندارد... استفاده از 3G هم برای دانلود پیشنهاد نمیشود.

سلام
دقیقا متوجه منظورتون نشدم . وایرلس ؟ چه جور وایرلسی ؟

به سیستمتون دی ان اس بدید

Sent from my HTC One
سلام
میشه بیشتر توضیح بفرمایید ؟

mykamran
27-10-2014, 20:35
سلام دوست عزیز

راستش این گزینه را خودم هم دیده بودم ولی امتحانش نکردم و فکگر میکردم کار نمیده چون آخه موقع ثبت نام خودش pass سرویس را میگرفت ازمون و سرویس بعد از دو روز که فعال شده فکر کردم این هم مثل موقع ثبت نام یه چیز الکگیه و اصلا امتحانش نکردم =)))

با این همه خیلی ممنون دوست من ولی امروز رفتم و پسور را گرفتم و اومدم سرویسرا رو مودمگ ست کردم و در عین ناباوری دیدم سرویسم رو 5 مگ بسته شده در حالی که باید رو 10 بسته بشه !!!!!
جالبه هر چگی هم به مسئولین مرکگز استقلال میگفتم که شما باید خط را تا 10 باز بذارید زیر بار نمیرفتن و میگفتن در صورت باز بودن پهنا تا 10 میره و من هی میگفتم وقتی شما رو 5 محدود کردی محاله تا 10 بره و زیر بار نمیرفتن !!!

حالا میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که این مشکل را داشته باشه و درستش کرده باشه ؟؟؟؟

دقیقا به منم همین ج را دادن

k1ozil
27-10-2014, 20:38
دوستان چه جوری میشه تو مودم 2730u سفید دی ان اس ست کرد؟؟؟؟ ایا تاثیری داره؟؟؟؟؟(پینگم خیلی نوسان داره در حدی که یه بار پینگ 4.2.2.4 زیر 100 و گاهی بالای 500 هست)

nini bad
27-10-2014, 21:17
سلام

استفاده از اینترنت بی سیم (وایرلس) آنتن وایرلس بر روی پشت بام نصب میشود و شما سرویس مورد نظر را به صورت بی سیم از ISP دریافت میکنید.

PLAΨMID
27-10-2014, 21:24
استفاده از اینترنت بی سیم (وایرلس) آنتن وایرلس بر روی پشت بام نصب میشود و شما سرویس مورد نظر را به صورت بی سیم از ISP دریافت میکنید.

اینکار قانونی هست ؟

ESPSV
27-10-2014, 21:24

درود
وایرلس خوب اصفهان چه شرکتی پیشنهاد میدید ؟
قیمت ها چطور هست ؟

nini bad
27-10-2014, 21:33
اینکار قانونی هست ؟

بله دوست عزیز چرا قانونی نیاشد... ارائه سرویس اینترنت به روش های مختلقی انجام میشود از جمله به صورت بی سیم ...

nini bad
27-10-2014, 21:38
درود
وایرلس خوب اصفهان چه شرکتی پیشنهاد میدید ؟
قیمت ها چطور هست ؟

درود بر شما...
بر اساس تحقیق های فراوان و مختلف از ISP های موجود شرکت عرش رایان را پیشنهاد میکنم که به تازگی خود بنده با این شرکت قرارداد امضا کردم. قیمت سرویس های بیسیم قطعا گران است ولی در مقایسه با کیفیت بالا همچنین مقایسه با شهر های تهران این شرکت قیمت های مناسبی دارد.

tavassoli.farfani
28-10-2014, 01:21
سلام

سلام
میشه بیشتر توضیح بفرمایید ؟
شما روی آیکون شبکه راست کلیک کنید(وایرلس یا کابل) بعد گزینه پروپرتیس را بزنید.بعد از اون از گزینه هایی که توی صفحه تیک خورده روی internet protocol version 4 دابل کلیک کنید و دن ان اس ست کنید
من با این دو تا دی ان اس خیلی خوب جواب گرفتم
208.67.222.222
208.67.220.220
یا
8.8.8.8
8.8.4.4
غیر از اینها هم بازم هست که من تستشون نکردم،میتونید توی گوگل سرچ کنید

Sent from my HTC One

new2012user
28-10-2014, 10:45
برای dns این برنامه رو نصب کنید خودش بهترین Dns ها رو شناسایی و ست میکنه

zxzxcvcv
28-10-2014, 18:34

وضعیت اینترنت دو روزه بدجوری داغونه.الان هم یه آی پی غیر از مخابرات داده به من. 46.143.221.1

SuperSt@r
29-10-2014, 19:00
سلام
دوستان نظرتون در مورد اشنای اول یا همون 2020 چیه؟ من شاتل دارم میخوام دو مگ 1 ساله بگیرم ب نظرتون می ارزه؟ راضی هستید؟

zxzxcvcv
29-10-2014, 19:06
سلام
دوستان نظرتون در مورد اشنای اول یا همون 2020 چیه؟ من شاتل دارم میخوام دو مگ 1 ساله بگیرم ب نظرتون می ارزه؟ راضی هستید؟
دانلود از سرور داخلی خوبه.2 مگ رو احتمالا 3 مگ میبندن برات یا 5 مگ که سرعت دانلودت میشه 320 یا 650
وضعیت سرور خارجی خیلی خرابه پینگ هم بعضی جاها خیلی بالاست

SuperSt@r
29-10-2014, 19:17
ممنون از جوابتون
دانلود شبانه 1 تا 7 هست یا 2 تا 7 ؟ سرعت دانلود شبانه چنده؟
طرح های 5 مگ و 10 مگ دانلوود شبانه ندارن؟
قیمتایی ک تو سایت زده مثلا 2 مگ 3 گیگ 14 تومن!!! اینا مالیاتم بهش اضافه میشه؟

zxzxcvcv
29-10-2014, 19:26
ممنون از جوابتون
دانلود شبانه 1 تا 7 هست یا 2 تا 7 ؟ سرعت دانلود شبانه چنده؟
طرح های 5 مگ و 10 مگ دانلوود شبانه ندارن؟
قیمتایی ک تو سایت زده مثلا 2 مگ 3 گیگ 14 تومن!!! اینا مالیاتم بهش اضافه میشه؟
2 تا 7.سرعت روزانه و شبانش فرقی نداره.
5 مگش فکر نکنم داشته باشه ولی میتونی طرح ولادت تا ولایتو بگیری که سرعتش 10 مگه و شبانش 99 در صد رایگان حساب میشه (طرح با مودمش 90 درصد تخفیف داره)
طرح های بالاتر از 16 تومن شبانه داره.ببین تو سایت 2 تا قیمت داره یکی پایین اون جدوله که مشخصات طرحو نوشته و یکی هم پایین تر که با مالیات قیمت رو نوشته

Mr.Aras
29-10-2014, 19:51
2 تا 7.سرعت روزانه و شبانش فرقی نداره.
5 مگش فکر نکنم داشته باشه ولی میتونی طرح ولادت تا ولایتو بگیری که سرعتش 10 مگه و شبانش 99 در صد رایگان حساب میشه (طرح با مودمش 90 درصد تخفیف داره)
طرح های بالاتر از 16 تومن شبانه داره.ببین تو سایت 2 تا قیمت داره یکی پایین اون جدوله که مشخصات طرحو نوشته و یکی هم پایین تر که با مالیات قیمت رو نوشته
شبانه
طرح زرین از ۲ تا ۶
کمپین از ۱ تا ۷ و
عید تا عید از ۲ تا ۷

SuperSt@r
29-10-2014, 19:57
ممنونم

حالا کدوم طرحاش بیشتر می ارزه؟ این طرح ولایت سرعت دانلودش چقده؟
من خودم مودم دارم ، مودمی ک میدن قیمتش حدودا چنده اگه بخوایم بفروشیم!!!

nini bad
29-10-2014, 20:33
دوستان عزیز که میخواهند در حال حاضر سرویس های مخابرات را ثبت نام کنند اصلا به این موضوع اطمینان نداشته باشند که خط آنها بالای 2 مگ بسته شود حتی اگر طرح های شما بالای 2 مگ باشد ... من به شخصه در هفته گذشته برای 7 نفر سرویس مخابرات ثبت نام کردم متاسفانه پورت هیچ کدام از آنها بالای 2 مگ بسته نشده حتی با مراجعات حضوری و غیر حضوری اتفاقی خاصی رخ نداده است.

SuperSt@r
29-10-2014, 20:34
دوستان عزیز که میخواهند در حال حاضر سرویس های مخابرات را ثبت نام کنند اصلا به این موضوع اطمینان نداشته باشند که خط آنها بالای 2 مگ بسته شود حتی اگر طرح های شما بالای 2 مگ باشد ... من به شخصه در هفته گذشته برای 7 نفر سرویس مخابرات ثبت نام کردم متاسفانه پورت هیچ کدام از آنها بالای 2 مگ بسته نشده حتی با مراجعات حضوری و غیر حضوری اتفاقی خاصی رخ نداده است.

خب یعنی چی؟ این ک اسمش کلاهبرداری میشه!!! پول همون سرویس رو میدن ولی 2 مگ بسته میشه؟

nini bad
29-10-2014, 20:43
خب یعنی چی؟ این ک اسمش کلاهبرداری میشه!!! پول همون سرویس رو میدن ولی 2 مگ بسته میشه؟

... نه دوست عزیز این که نوع حمایت از حقوق مصرف کننده است !!!!! شاید شانس یک نفر بگه مثلا خط روی 5 مگ بسته شود... کلا در مخابرات هیچ چیزی مشخص نیست ...

SuperSt@r
29-10-2014, 20:55
... نه دوست عزیز این که نوع حمایت از حقوق مصرف کننده است !!!!! شاید شانس یک نفر بگه مثلا خط روی 5 مگ بسته شود... کلا در مخابرات هیچ چیزی مشخص نیست ...

خب دوباره میگم یعنی همون هزینه رو بده ولی روی دو مگه بسته بشه؟ خب با این وضع چرا بریم 10 مگ مثلا بگیریم همون دو مگ رو میگیریم !!!

zxzxcvcv
29-10-2014, 20:57
والا شهر ما که همه رو روی 3 مگ میبندن.حالا طرح زرین باشه ، کمپین باشه ...

شبانه
طرح زرین از ۲ تا ۶
کمپین از ۱ تا ۷ و
عید تا عید از ۲ تا ۷
واقعا کمپین 1 تا 7 ئه ؟ مطمئنی ؟

SuperSt@r
29-10-2014, 21:03
اقا اینو فراموش کردید جواب بدید !!!

ممنونم

حالا کدوم طرحاش بیشتر می ارزه؟ این طرح ولایت سرعت دانلودش چقده؟
من خودم مودم دارم ، مودمی ک میدن قیمتش حدودا چنده اگه بخوایم بفروشیم!!!

nini bad
29-10-2014, 21:07
خب دوباره میگم یعنی همون هزینه رو بده ولی روی دو مگه بسته بشه؟ خب با این وضع چرا بریم 10 مگ مثلا بگیریم همون دو مگ رو میگیریم !!!

بله دوست عزیز ... من پیشنهاد میکنم اصلا از مخابرات سرویس نگیرید.

SuperSt@r
29-10-2014, 21:15
بله دوست عزیز ... من پیشنهاد میکنم اصلا از مخابرات سرویس نگیرید.

ممنون از نظرتون
دوساله شاتل دارم و 3 ماه 3 ماه تمدید میکنم. الان 1 مگ 8 گیگ سه ماهه شاتل دارم حدود 51 هزارتومن هر سه ماه میدم سرعت دانلود صبح ها و در خلوتی 280 و همین حدوده و شبونه اش سرعتش خیلی کمتر میشه ، بازم نمی ارزه از مخابرات بگیرم؟
شما این مواردی ک میگید تو خود شهر اصفهان هست؟ من تو استان هستم و از خود شهر اصفهان نیستم اخه!!!

Mr.Aras
29-10-2014, 21:34
والا شهر ما که همه رو روی 3 مگ میبندن.حالا طرح زرین باشه ، کمپین باشه ...

واقعا کمپین 1 تا 7 ئه ؟ مطمئنی ؟
بله جزییات طرح ها اینجا هست

nini bad
29-10-2014, 22:05
ممنون از نظرتون
دوساله شاتل دارم و 3 ماه 3 ماه تمدید میکنم. الان 1 مگ 8 گیگ سه ماهه شاتل دارم حدود 51 هزارتومن هر سه ماه میدم سرعت دانلود صبح ها و در خلوتی 280 و همین حدوده و شبونه اش سرعتش خیلی کمتر میشه ، بازم نمی ارزه از مخابرات بگیرم؟
شما این مواردی ک میگید تو خود شهر اصفهان هست؟ من تو استان هستم و از خود شهر اصفهان نیستم اخه!!!

بله این موارد در خود شهر اصفهان است... شما اگر امکان هست از آسیاتک یا پارس آنلاین سرویس بگیرید... چون من خودم 3 سال مشترک مخابرات هستم و این ماه آخرم به حساب میاد چون واقعا روز به روز وضعیت افتضاح میشود...

zxzxcvcv
29-10-2014, 22:17
ممنون از نظرتون
مخابرات تو شهرستانها یکم وضعش بهتره.نظره منو میخوای یک سرویس 1 ماهه بگیر اگر راضی نبودی جمع کن از جای دیگه ای بگیر

bornamilad
29-10-2014, 22:19
دوستان سلام.دو روزه سرعت افتضاح شده!از من که همیشه روی 230 بود الان اومده روی 170 !!!خطم فیبرنوریه!!!واقعا دستشون درد نکنه بجای اینکه سرعت رو ببرن بالاتر کمتر میکنن!!سرعت شما این دو روزه تغییری نکرده؟

zxzxcvcv
29-10-2014, 22:20
دوستان سلام.دو روزه سرعت افتضاح شده!از من که همیشه روی 230 بود الان اومده روی 170 !!!خطم فیبرنوریه!!!واقعا دستشون درد نکنه بجای اینکه سرعت رو ببرن بالاتر کمتر میکنن!!سرعت شما این دو روزه تغییری نکرده؟
سرعته منم خیلی پایینه (سیم مسی)

image369
30-10-2014, 10:04
سلام خدمت دوستان :n16:

من خطم فیبر نوریه . آیا مخابرات امکان سرویس دهی روی فیبر نوری را داره ؟

مخابرات مثل سایر isp ها سایتی ، چیزی نداه بتونیم بفهمیم امکان سرویس دهی روی خط ما وجود داره ؟

fastfind
30-10-2014, 11:39
عزیزان میشه به ارائه سرویسهای نامحدود تا 1 ماه آینده امید داشت یا نه, اصلا ممکن نیست نامحدود بدهند؟

nini bad
30-10-2014, 11:47

مخابرات مثل سایر isp ها سایتی ، چیزی نداه بتونیم بفهمیم امکان سرویس دهی روی خط ما وجود داره ؟

درود بر شما ...
در حال حاضر فقط مخابرات به خطوط فیبر نوری سرویس میدهد...

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zxzxcvcv
30-10-2014, 12:19
عزیزان میشه به ارائه سرویسهای نامحدود تا 1 ماه آینده امید داشت یا نه, اصلا ممکن نیست نامحدود بدهند؟
من دیروز دوباره رفته بودم مرکز مخابراتی.مسئولش میگفت که تو آخرین جلسه ای که با مسئولین adsl استان داشته گفته بودن که ممکنه نامحدود هم بدن ولی گفت چون تا الان نامحدود رو اضافه نکردن احتمالش کمه که بعدا اضافه کنند

fastfind
30-10-2014, 13:18
من دیروز دوباره رفته بودم مرکز مخابراتی.مسئولش میگفت که تو آخرین جلسه ای که با مسئولین adsl استان داشته گفته بودن که ممکنه نامحدود هم بدن ولی گفت چون تا الان نامحدود رو اضافه نکردن احتمالش کمه که بعدا اضافه کنند

ممنون عزیز. ای کاش نامحدود میذاشتند. الان من سرویس حرفه ایی ها گرفتم دلم به سرعت بالا و شبانه خوش باشه ولی متاسفانه
خطم رو 3 مگ بستند. هر دری هم زدم برام افزایش ندادند. شهر ما هم اصلا به راحتی سرویسهای سرعت بالا نمیدن.
باز گفتم نامحدود اگر میذاشتند یک مگ نامحدود میگرفتم باهاش دانلود میکردم... که این هم طبق صحبت شما احتمالش کمه ...
:(

علی 254
30-10-2014, 17:31

برید به سایت مخابرات و در قسمت رزرو ، اگر گفت هیج منبع آزادی برای شماره شما نیست ، یعنی پورت خالی واسه واگذاری ندارن ولی اگر آشنا داشته باشی احتمالا بتونی بگیری

image369
31-10-2014, 02:00
سامانه ثبت نام مخابرات چرا اینطوریه :n21:

برای اینکه ببینم روی خطم سرویس میده باید ثبت نام کنم ! تا وضعیت تاهلم میپرسه :n13:
چند سال پیش برای اینکه ببینم روی خطم سرویس میدن در سامانشون ثبت نام کردم . امروز برای ثبت نام مجدد اقدام کردم نام کاربریم را دیگه قبول نمیکنه برای اینکه پسورد نام کاربریم را هم بازیابی کنه شماره مشتری و شناسه سرویس میخواد که نمی دونم چیه و از کجا باید بیارم:n28:

image369
01-11-2014, 06:30
دوستان زمانی که شماره تلفن را برا ثبت نام وارد میکنم میگه ((منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد)) یعنی چی؟؟؟
کلاً روی خطم اینترنت نمی دن یا ظرفیت مرکز پر شده ؟؟و چه طور میشه رزرو کرد که پس از خالی شدن پورت به ما واگذار بشه ؟؟
:n16:

shayan0o21
01-11-2014, 06:51
دوستان زمانی که شماره تلفن را برا ثبت نام وارد میکنم میگه ((منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد)) یعنی چی؟؟؟
کلاً روی خطم اینترنت نمی دن یا ظرفیت مرکز پر شده ؟؟و چه طور میشه رزرو کرد که پس از خالی شدن پورت به ما واگذار بشه ؟؟

سایت مخابرات تمام استان ها مشکل داره
شما برای اطمینان حتما برید مرکز تون بپرسید :n12:

zxzxcvcv
01-11-2014, 15:22
دوستان پینگ شما مشکلی نداره امروز ؟
پینگ داخلی من پکیده با آی پی های خود مخابرات هم پینگم بالای صده

*سینا*
01-11-2014, 16:45
دوستان پینگ شما مشکلی نداره امروز ؟
پینگ داخلی من پکیده با آی پی های خود مخابرات هم پینگم بالای صده
سلام
پینگ من خوبه
اما سرعت داغونه

dell90
01-11-2014, 17:13
سرویس 512 نامحدود چند هست .

bornamilad
01-11-2014, 19:33
امشب اینترنت فراعالیه!!!!!مدام قطع و وصل میشه!وقتی هم وصل میشه پینگ مدام تایم اوت میده و سرعت زیر 50کیلوبایت!!!یک هفته س اینطوریه!قبل از اون پینگ عالی سرعت همیشه ثابت روی 235 و بدون قطعی!

tavassoli.farfani
01-11-2014, 19:43
امشب اینترنت فراعالیه!!!!!مدام قطع و وصل میشه!وقتی هم وصل میشه پینگ مدام تایم اوت میده و سرعت زیر 50کیلوبایت!!!یک هفته س اینطوریه!قبل از اون پینگ عالی سرعت همیشه ثابت روی 235 و بدون قطعی!
کجا
?

Sent from my HTC One

bornamilad
01-11-2014, 23:08
شاهین شهرم!بعضی از ساعات ایناتفاق می افته!اسمشم اینه فیبرنوریه!

ARMANSTNT
02-11-2014, 02:16
سلام دوستان طرح پاییزه کدامشون شبانه رایگان داره :n13:

zxzxcvcv
02-11-2014, 15:15
سلام دوستان طرح پاییزه کدامشون شبانه رایگان داره :n13:
طرح های بالای 16 تومن

اینم وضعیت من

k1ozil
02-11-2014, 15:19
طرح های بالای 16 تومن

اینم وضعیت من

سرویست 10 هست؟

zxzxcvcv
02-11-2014, 15:20
سرویست 10 هست؟
آره 10 مگه

*سینا*
02-11-2014, 15:51
طرح های بالای 16 تومن

اینم وضعیت من

سلام
قطعا از مرکز خودتون این مشکل هست
پینگ من از آی پی اول 35 میلی ثانیه هست
پ.ن. سرعت همچنان داغونه!!!
پ.ن.2. آی پی مودمتون رو به چیزی غیر از اینی که هست تغییر بدید ( به همراه رنج LAN )

zxzxcvcv
02-11-2014, 15:54
سلام
قطعا از مرکز خودتون این مشکل هست
پینگ من از آی پی اول 35 میلی ثانیه هست
پ.ن. سرعت همچنان داغونه!!!
پ.ن.2. آی پی مودمتون رو به چیزی غیر از اینی که هست تغییر بدید ( به همراه رنج LAN )
نه مثل اینکه دارن یه تغییراتی انجام میدن.الان پینگ خوب شد.
ولی سرعت دیگه مثل سابق نیست.الان با سرور های توی اصفهان هم دیگه سرعت 8 مگابیتو نمیده.روی 7 مگ نوسان داره

*سینا*
02-11-2014, 16:04
نه مثل اینکه دارن یه تغییراتی انجام میدن.الان پینگ خوب شد.
ولی سرعت دیگه مثل سابق نیست.الان با سرور های توی اصفهان هم دیگه سرعت 8 مگابیتو نمیده.روی 7 مگ نوسان داره

بازم خوبه که خوب شده
سرعت داخلی من هنوز 8 هست
اما باز کردن پیج + سرعت سرور خارجی داغونه!!!

Mr. M.S.R
04-11-2014, 20:00
سلام
به نظر شما قسمت گزارش اتصالات مشکلی نداره؟ فبلا درست بود انگار جدیدا مک ادرس را درست نشون نمی دهد!‌ کلا گویا ۱۰ روز را هم بیشتر ذخیره نمی کند!‌ یا حداقل نمایش نمی دهد.

Behrouz_se60
05-11-2014, 18:17
پرتال مخابرات الان بالا نمیاد.در این 12 روز من اصفهان نبودم.حالا میخوام طرح حرفه ای رو تمدید کنم اعصاب منو خرد کرده

zxzxcvcv
05-11-2014, 20:06
سرعت افتضـــــاحه امروز وصل شدن به اینترنت هم یک ساعت طول میکشه معلوم نیست دارن چیکار میکنن.سرعت با سرور های داخلی هم نصف شده....
من الان طرح 10 مگ دارم باید سرعتم این باشه ؟
مثل اینکه باید تو سایت تنظیم مقررات شکایت کنیم دوباره.البته اونها هم کاری نمیکنن...

پرتال مخابرات الان بالا نمیاد.در این 12 روز من اصفهان نبودم.حالا میخوام طرح حرفه ای رو تمدید کنم اعصاب منو خرد کرده

اگه منظورت پلوتوئه که برای من باز میشه

nini bad
05-11-2014, 20:53
سرعت افتضـــــاحه امروز وصل شدن به اینترنت هم یک ساعت طول میکشه معلوم نیست دارن چیکار میکنن.سرعت با سرور های داخلی هم نصف شده....
من الان طرح 10 مگ دارم باید سرعتم این باشه ؟
مثل اینکه باید تو سایت تنظیم مقررات شکایت کنیم دوباره.البته اونها هم کاری نمیکنن...

اگه منظورت پلوتوئه که برای من باز میشه

وضعیت کاملا داغون شده سرعت از 20 کیلیوبایت بیشتر نمیره... بخاطره این اتفاقات اخیر در اصفهان هر وسیله ارتباطی هم درچار قطعی یا افت سرعت شده...

victor203
06-11-2014, 02:59
اقا این قضیه کم شدن گاه و بیگاه حجم ها تو مخابرات درست شد؟؟؟کسی مشکلی داره باهاش؟؟؟
سرعت دانلود شبانه به 100 میرسه؟؟
مهمتر از همه برای اتصاال به اینترنت شبانه از همون کانکشن روزانه استفاده میکنید یا یوزر و \سورد مخصوص داره؟؟؟
ممنون

fastfind
06-11-2014, 10:02
فکر نمیکردم محدودیت اینترنت مخابرات روی سرورهای خارجی از جمله سرورهای بازی اروپایی یا ف.ـیـ.لـ.ر شـ.ک.ـن
تا این حد باشه. پورت ما رو که زیاد نکردن همون سه مگه. پینگ ایران هم که بالای 50 و 60 ـه. پینگ خارجیش خدایی به طور عددی پایینه ولی
تو بازی مثل فیفا لگ داره چه ایرانی چه اروپایی. در کل اکانتهای رفع محدودیت هم که بسیار بد کار میکنه.
ما قید این 4~5 گیگ شبانه رایگانش رو میزنیم و تخلیه ش میکنیم. بازم شکر خدا که رانژه و اینهاش رایگان بود.
برای پشتیبانی مخابرات هم حرفی نزنم بهتره. ؛) ggbb

new2012user
06-11-2014, 15:30
سلام
این سامانه پلوتون چش شده؟
برای من دو سه روزی هست بالا نمیاد
مگه آدرسش این نیست؟
از طریق خود سایت مخابرات هم میرم بالا نمیاد

mamad24
06-11-2014, 16:21
سلام دوستان من dlc یه طرح کمپین 1 مگ ماهانه 4 گیگ با شبانه رایگان ماهی 17500 دارم. چند روز دیگه میخام برم باسه یه سال دیگه تمدیدش کنم. چند ماهی نبودم از طرح های جدیدم هیچی اطلاعات ندارم. به نظرتون همین کمپینو یه سال دیگه تمدیدش کنم یا برم یه طرح دیگه بردارم؟؟؟

Mr.Aras
06-11-2014, 17:16
سلام
این سامانه پلوتون چش شده؟
برای من دو سه روزی هست بالا نمیاد
مگه آدرسش این نیست؟
از طریق خود سایت مخابرات هم میرم بالا نمیاد
برای من هم باز نمیشه.

zxzxcvcv
06-11-2014, 17:17
سامانه برای منم باز نمیشه

tavassoli.farfani
06-11-2014, 18:23
برای من هم باز نمیشه.

سامانه برای منم باز نمیشه
دوستان عزیز متاسفانه سامانه مشکل داره و فعلا قطعه

Sent from my HTC One

md32
06-11-2014, 20:32
سلام دوستان
1- چطور میشه در طرح ها ثبت نام کرد؟
2- برای استفاده از طرح ها یوزر و پسورد جدید نیاز است یا نه و اگر هست چطور باید دریافت کرد (حضوری یا ...)؟

*سینا*
06-11-2014, 23:45
سلام
متاسفانه دیشب حدود ساعت 7 تا 9 شب pppoe ما قطع بود.
طبق تماس با 2020 اعلام کردن کل شهرستان لنجان مشکل داره و در حال پیگیری هستند.
بعد از وصل شدن متاسفانه پینگ داخلی قاط زده و پینگ از سرورهای داخلی که حدود 50 میلی ثانیه بود گاهی تا 120 میرسه و بعضی اوقات تایم اوت میشه.
طبعا سرعت هم کاهش بسیار زیادی داشته ...
کسی از دوستان این مشکل رو داره احیانا یا فقط مربوط به شهرستان لنجان میشه؟

hossein_0907
07-11-2014, 02:53
دوستانی که قصد تمدید یا ثبت نام سرویس های مخابرات اصفهان را دارند دست نگه دارند

ping مخابرات افتضاح افتضاح شده !!!! ترافیک دزدیش هم کاملا مشهوده !!!

بشون زنگ میزنیم میگیم پینگ بالا رفته سرعت افتضاح شده میگه پهنای بندتون را بیاریم پایین خوب میشه !!!!! میگم چطور قبلش مشکلی نبود الان نمیخواید قبول کنید مشکل از خود مخابراته میگید پهانی باند رو پایین بیاریم !!!

snr من و چگندتا دیگه دوستام رو 30 بود و حدود 3 هفتس اومده رو 10 و میدونم با کاهش پهنای باند snr بالا میره ولی مطمئنم مشکل از حود پورت های مخابراته که snr اکثر مشترکین پایین اومده و خطم هم از سر ورودیش تست کردم و snr تغییری نکرد که نشان دهنده ی عدم وجود نویز در سیم کشی داخلیه و هر چی اینا را به پشتیبانی نفهمشون میگم زیر بار نمیرن !!!!!

خلاصه جدی جدی میگم فعلا ping مخابرات که یه زمانی بهترین بود شده آشغالترین !!!!!
انواع و اقسام dns server ها هم تست کردم و همون آشغالی هست که بود !!!!!

گول سرعت دانلود مخابرات را نخورید که با هزارتا کلک و دزدیه دیگه این سرعت دانلود را زهرتون میکنه

mrkh47
07-11-2014, 11:08
از دیروز snr من هم مدام تغییر میکنه ، قبلا از 140 پایین نمیومد و تا 18 مگ رو ساپورت میکرد ، ولی الان روی 70 - 80 تغیر میکنه ، بیشتر از 8 مگ هم بهم نمیده

zxzxcvcv
07-11-2014, 12:53
SNR من اوکیه روی 16 ئه.
دوستانه اصفهانی میشه یه تریس از 4.2.2.4 بگیرید لطفا؟
اینم سرعت از سرور اصفهان:

*سینا*
07-11-2014, 13:02
snr من هم مثل قبل هست
سرعت من ...

*سینا*
07-11-2014, 13:03
SNR من اوکیه روی 16 ئه.
دوستانه اصفهانی میشه یه تریس از 4.2.2.4 بگیرید لطفا؟
اینم سرعت از سرور اصفهان:

من توی سایت اسپید تست سرور خود مخابرات رو ندارم...
چطوری میادش؟:n02:

mykamran
07-11-2014, 13:05
از منم سرعت داغون شده.اینم از این....این دیگه مرکز اینترنت ایران بود.

zxzxcvcv
07-11-2014, 13:05
من توی سایت اسپید تست سرور خود مخابرات رو ندارم...
چطوری میادش؟:n02:
سرور خود مخابرات نیست که.سرور آریافونه (آریا گستر اسپادانا)
از شرکت هاییه که با رانژه مخابرات سرویس میده

*سینا*
07-11-2014, 13:06
سرور خود مخابرات نیست که.سرور آریافونه (آریا گستر اسپادانا)
از شرکت هاییه که با رانژه مخابرات سرویس میده

درسته حق با شماست
اصلا عکس خودم رو ندیدم :n08::n08:

B.i.r.i.y.a
07-11-2014, 13:53
منم 3 روز پیش 3 ماهه گرفتم طرح ولادت تا ولایت (یا بقول سایت مخابرات ، طرح حرفه ای ها).
اولا که همه جا تبلیغ کردن که روی 10 مگ میبندن، اما درحالی که خط تا حدودا 20 مگ رو هم جواب میده ولی نامردا خط رو روی 2 مگ بستن که تازه با پیگیری های خودم به زور روی 3 مگ بستنش.
خلاصه الان بشدت پشیمونم. چون 100 بار باید یه صفحه رو Refresh کنم تا Load بشه :n27:

اگه از بچه های شاهینشهر کسی اینجا هست لطفا یه راهنمایی کنه اینجا کدوم شرکت بهتره؟ از پارس آنلاین بگیرم؟

mykamran
07-11-2014, 16:41
منم 3 روز پیش 3 ماهه گرفتم طرح ولادت تا ولایت (یا بقول سایت مخابرات ، طرح حرفه ای ها).
اولا که همه جا تبلیغ کردن که روی 10 مگ میبندن، اما درحالی که خط تا حدودا 20 مگ رو هم جواب میده ولی نامردا خط رو روی 2 مگ بستن که تازه با پیگیری های خودم به زور روی 3 مگ بستنش.
خلاصه الان بشدت پشیمونم. چون 100 بار باید یه صفحه رو Refresh کنم تا Load بشه :n27:

اگه از بچه های شاهینشهر کسی اینجا هست لطفا یه راهنمایی کنه اینجا کدوم شرکت بهتره؟ از پارس آنلاین بگیرم؟

منم همین مشکل را دارم refresh.فکر کردمpc خراب شده نگو از شمام اینجوره.
من به شما hiweb و آسیاتک پیشنهاد میدم.
طرف پارس و شاتل و صبا نرو ميگي 1000 رحمت به مخابرات.

mostafamz2010
07-11-2014, 17:52
دوستانی که مخابرات نامحدود 512 یا 1 مگ دارند سرعتش چجوریه ؟
سرعت 1 مگ نامحدود از 128 کیلوبایت کمتر نمیشه ؟
و اینکه حداقل تبادل و این حرفارو نداره ؟ یعنی بعد از یه مقدار دانلود سرعت رو به شدت پایین نمیاره ؟
من الان آسیاتک 2 مگ دارم ماهی 10 گیگ و دانلود شبانه از 2 تا 8 صبح با سرعت 120 حدود 2 گیگ و خورده ای دانلود میشه و روزا هم سرعتش بالاس حدودا 400 تا 500
ولی قیمتش برام زیاده ماهی 45 تومن میدم و دانلود شبانه هم برام سخته(میخوام نامحدود باشه با سرعت حداقل 100 کیلوبایت)و یا اگه محدود هست سرعت شبانه خوب باشه
در ضمن کسانی که مخابرات دارن میگن سرعت لود صفحات خیلی پایین هست درسته ؟
لطفا راهنمایی کنین
چه سرویسی رو پیشنهاد میدین ؟

zxzxcvcv
07-11-2014, 18:17
دوستانی که مخابرات نامحدود 512 یا 1 مگ دارند سرعتش چجوریه ؟
سرعت 1 مگ نامحدود از 128 کیلوبایت کمتر نمیشه ؟
و اینکه حداقل تبادل و این حرفارو نداره ؟ یعنی بعد از یه مقدار دانلود سرعت رو به شدت پایین نمیاره ؟
من الان آسیاتک 2 مگ دارم ماهی 10 گیگ و دانلود شبانه از 2 تا 8 صبح با سرعت 120 حدود 2 گیگ و خورده ای دانلود میشه و روزا هم سرعتش بالاس حدودا 400 تا 500
ولی قیمتش برام زیاده ماهی 45 تومن میدم و دانلود شبانه هم برام سخته(میخوام نامحدود باشه با سرعت حداقل 100 کیلوبایت)و یا اگه محدود هست سرعت شبانه خوب باشه
در ضمن کسانی که مخابرات دارن میگن سرعت لود صفحات خیلی پایین هست درسته ؟
لطفا راهنمایی کنین
چه سرویسی رو پیشنهاد میدین ؟

مخابرات اصفهان نامحدود نداره

mamad24
07-11-2014, 18:41
جهان سی ام جاییست که مجبوری سایت های غیر فیلتر رو هم با فیل کش وا کنی:n02:

mohammad20ali20
07-11-2014, 19:00
جهان سی ام جاییست که مجبوری سایت های غیر فیلتر رو هم با فیل کش وا کنی:n02:

یکی بیاد بگه اخه چرا سایت دانشگاه یا حتی نهاد های دولتی با دامنه های داخلی هم با فیلتر شکن باز میشه اما به طور معمول باز نمیشه
یکی بیاد شفاف سازی کنه :n13:

mrkh47
07-11-2014, 21:14
Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=229ms TTL=48
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=227ms TTL=48

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 227ms, Maximum = 229ms, Average = 228ms

tavassoli.farfani
07-11-2014, 21:21
یکی بیاد بگه اخه چرا سایت دانشگاه یا حتی نهاد های دولتی با دامنه های داخلی هم با فیلتر شکن باز میشه اما به طور معمول باز نمیشه
یکی بیاد شفاف سازی کنه :n13:
Dns Server هاتون را عوض کنید

Sent from my HTC One

k1ozil
07-11-2014, 21:27
دوستان کسی میدون ارور 0x8007274c در کانکشن sstp برای چیه؟

mostafamz2010
08-11-2014, 00:41
مخابرات اصفهان نامحدود نداره

خب اشکال نداره :n02:
سرویس 1 مگ یا 2 مگ محدود ماهی 5 گیگ چطوره ؟
سرعتش چنده در روز ؟
و اینکه دانلود شبانه ساعت چند تا چند هست و سرعت 1 مگ یا 2 مگ شبانه چنده ؟
دوستانی که سرویس 1 یا 2 مگ دارن راهنمایی کنن

victor203
08-11-2014, 00:56
خب اشکال نداره :n02:
سرویس 1 مگ یا 2 مگ محدود ماهی 5 گیگ چطوره ؟
سرعتش چنده در روز ؟
و اینکه دانلود شبانه ساعت چند تا چند هست و سرعت 1 مگ یا 2 مگ شبانه چنده ؟
دوستانی که سرویس 1 یا 2 مگ دارن راهنمایی کنن
منم مشکل شما رو دارم میخام از این صبای .... شده خلاص شم ولی نمیدونم کجا برم که فردا صداش در نیاد :n29:
من چند روزه دارم درمورد شبکیه تحقیق میکنم مثل اینکه ایترنت شو از مخابرات میگیره اما پشتیبانیشون خوبه و مثل اون بی در و پیکر نیست ولی در مورد سرعت شبانه چیزی دستگیرم نشد .... کسی چیزی میدونه؟؟؟

mostafamz2010
08-11-2014, 01:01
منم مشکل شما رو دارم میخام از این صبای .... شده خلاص شم ولی نمیدونم کجا برم که فردا صداش در نیاد :n29:
من چند روزه دارم درمورد شبکیه تحقیق میکنم مثل اینکه ایترنت شو از مخابرات میگیره اما پشتیبانیشون خوبه و مثل اون بی در و پیکر نیست ولی در مورد سرعت شبانه چیزی دستگیرم نشد .... کسی چیزی میدونه؟؟؟

داداش تهش اینه که همه شرکتا مزخرفن
من الان آسیاتک دارم فقط به سرویسایی که 10 گیگ به بالا ترافیک در ماه دارن دانلود شبانه میده
بقیه سرویسا یا شبانه نیم بها کم میکنه یا مسخره بازی از 2 تا 5 نیم بها و از 5 تا 8 رایگان
خیلی مسخرش کردن خداوکیلی
منم دارم ماهی 45 تومن میدم و برام زیاده و دانلود شبانه ام از 2 تا 8 شده قبلا از 1 شروع میشد و دارن کم کم دانلود شبانه رو حذف میکنن کلا
عوض اینکه وضعیت بهتر بشه هر سال بدتر و بدتر میشه :n29:

حالا نمیدونم مخابرات دانلود شبانه برای سرویسای محدود میده یا نه ؟ اگه داره سرعتش برای سرویس 1 یا 2 مگ چنده ؟
دوستانی که دارن لطفا بگن
البته هرکسی رو میبینم از مخابرات ناراضیه و کلا پشتیبانی نمیکنن و جواب مشتری رو نمیدن

victor203
08-11-2014, 01:13
اره داداش حرفت حقه ...
خدایی 45 تومن برا یکماه خیلی زیاده
مخابرات این لینک تعرفه هاشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط منم هرجا پرسیدم میگند مخابرات حجم دزدی داره و زیادی کم میکنه ..... بین زمین و هوا موندم

mostafamz2010
08-11-2014, 01:33
اره داداش حرفت حقه ...
خدایی 45 تومن برا یکماه خیلی زیاده
مخابرات این لینک تعرفه هاشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط منم هرجا پرسیدم میگند مخابرات حجم دزدی داره و زیادی کم میکنه ..... بین زمین و هوا موندم
تازه آسیاتک سرویسای بالای حجم 10 گیگ هم ساعت دانلود شبانش از 1 تا 8 بود الان از 2 تا 8 شده
کم کم دارن شورشو در میارن :47: :sq_10:
منکه حتما isp رو عوض میکنم و احتمال زیاد مخابرات میگیرم البته به شرط اینکه دانلود شبانه از 1 تا 7 که نوشته سرعتش خوب باشه و بعد یه مدت که دانلود میکنی سرعت خیلی کم نشه ! :n29:
حجم دزدی هم خدارو شکر من نداشتم. شرکت های پارس و پیشگامان و آسیاتک بودم هیچکدوم حجم دزدی نکردن ازم ولی مخابرات رو نمیدونم چجوریه
منتظر میمونیم دوستانی که سرویس از مخابرات دارن راهنمایی کنن :n12:

meshkiposh2200
08-11-2014, 02:11
سلام
سرعتهای زیر را بهمون میدند یا تقسیم به 8 میشه.(مثال سرویس من الان 1024 هستش ولی 128 بهم میده)

و سرویس من یک ماه دیگه تموم میشه زودتر برم سرویس جدید بگیرم که مشکلی نداره یا حتمن باید تا اخرین روز صبر کنم

mamad24
08-11-2014, 02:41
شبانه مخابرات خوبه من کمپین 1 مگ دارم سرعت دانلودم رو 200 شبا هم تغییر نمیکنه فقط شنیدم اونایی که سرعت خیلی بالا دارن رو شبانشون رو با سرعت روزانه نمیدن

mostafamz2010
08-11-2014, 03:53
شبانه مخابرات خوبه من کمپین 1 مگ دارم سرعت دانلودم رو 200 شبا هم تغییر نمیکنه فقط شنیدم اونایی که سرعت خیلی بالا دارن رو شبانشون رو با سرعت روزانه نمیدن
دوست عزیز سرویس 1 مگ کمپین تو لیست تعرفه ها نیست لطفا بگین جوریه
حجم و قیمتش رو بگین بی زحمت :n01:
و اینکه دانلود شبانه از ساعت 1 تا 7 هست ؟
قطعی کم داره یا زیاد؟
شما یک ماهه گرفتی یا بیشتر ؟ مثه اینکه نوشته برای سرویسای 6 ماهه و 1 ساله شبانه رایگان هست

zxzxcvcv
08-11-2014, 06:21
قطعی کم داره یا زیاد؟
شما یک ماهه گرفتی یا بیشتر ؟ مثه اینکه نوشته برای سرویسای 6 ماهه و 1 ساله شبانه رایگان هست
1 مگ فکر کنم شبانه نداره.شما باید 2 مگ 5 گیگ رو بگیری که یکم گرونتره ولی شبانه داره.
این سرعت شبانه منه:

ولی روزانش همونطور که صفحات قبل گذاشتم افتضاحه.یه وبگردی ساده هم نمیشه کرد.
پس اگر میخواید بیاید مخابرات به این چیزاش هم فکر کنید و بعد بیاید چون این چیزاش خیلی اذیت میکنه

mykamran
08-11-2014, 10:34
امروز زنگ زدم 2020 ميگم چجوری شارژ بخرم برا سرویسم؟ بعد بلد نیست بعد 3 دقیقه ميگه سایت خرابه لطفا بعدا تماس بگیرید. حالا من تو سامانه هستما ميگه خرابه.بعد این سایت چیه به خدا به زور شارژش کردم به زور پیچدس خوب یه جا بزن افزایش شارژ به جای اینکه طرف 5-6 مرحله بره تا پیداش کنه.
بابا لااقل به کارمنداتون یکم چیز یاد بدید.
لااقل چهارتا باسواد استخدام کنید.
این سومین باره تماس میگیرم بلد نیستند جواب بدن. جالبه همشونم خانم بودن.

mostafamz2010
08-11-2014, 11:33
1 مگ فکر کنم شبانه نداره.شما باید 2 مگ 5 گیگ رو بگیری که یکم گرونتره ولی شبانه داره.
این سرعت شبانه منه:

ولی روزانش همونطور که صفحات قبل گذاشتم افتضاحه.یه وبگردی ساده هم نمیشه کرد.
پس اگر میخواید بیاید مخابرات به این چیزاش هم فکر کنید و بعد بیاید چون این چیزاش خیلی اذیت میکنه

شما 2 مگ داری ؟
یعنی با سرویس 2 مگ نمیشه وب گردی کرد ؟ :n29:
سرعت دانلود شبانه از 1 تا 7 چنده ؟ یعنی چند گیگ میشه دانلود کرد؟

nini bad
08-11-2014, 14:40
درود بر همگی ...
دوستان عزیزی که میخواهند از سرویس های مخابرات استفاده کنند پیشنهاد میکنم به سراغ شرکت های خصوصی بروید چون اصلا نمیشه اطمینان داد کیفیت سرویس شما چگونه است از شروع سال جدید بی کیفیتی و بی ثباتی بیداد میکند امکان دانلود از سرور های خارجی اصلا وجود نداره امکان وبگردی از سایت های خارجی فقط از طریق و پی ان های شرکت های خصوصی امکان پذیر است با تغییرات DNS هم به نتیجه مطلوب نمی رسید.

mamad24
08-11-2014, 15:04
قطعی کم داره یا زیاد؟

سلام طرح کمپین من مال پارساله یه ساله هم هست. الان اونایی که شبانه داره طرح ولادت و ولایت که تو سایتش زده. من الان تو پنل تو لیست تعرفه ها طرح کمپین تابستانه-پاییزی رو هم دیدم ولی تو خود سایتش اصلآ در موردش توضیحی نداده که چجوریه شبانه داره یا نه. کلآ چیزی که تو مخابرات ازار دهندس خر تو خریه بیش از اندازشه. مثل ادم نمیتونه اینترنت بده. حتمآ باید شونصدتا طرح مسخره بسازه. ولی یه نکته رو بگم اگه خط شما دی ال سی هست در بهترین حالت بیشتر از 2 مگ نمیدن. اگه دی ال سی نباشه که بسته به منطقتون سرعت بالا میدن تا 10 مگ. در مورد شبانه مخابرات سخت گیر نیست شیر شبانه رو باز گذاشته طبق تست اون دوست بالایی که فکر کنم طرح ولادت داره سرعت شبانش رو 8 مگ. تقریبآ 1 مگابایت بر ثانیه دانلود داره. قطعی و کرم ریختن چون من سرعتم زیاد بالا نیست مال من که نداره ولی مال این دوستمون پست های خیلی خیلی قبلش رو یادمه میگفت کرم میریزه با سرور خارجی مشکل داره و سرعتش میاد پایین و از این جور حرفا که نمیدونم موقت بوده یا هنوزم هست... روزانه و وبگردی هم که بیشتر اوقات باید یه سایت چند بار رفریش کنی تا باز شه اگه هم باز نشد مجبوری با فیل کش بازش کنی با اینکه اصلآ فیلتر نیست.

mamad24
08-11-2014, 15:16
دوست عزیز nini bad یادمه من شما پارسال با هم همزمان کمپین گرفتیم هنوزم همون طرحو داری یا عوضش کردی؟؟؟؟ موندم برم تمدید کنم یا یکی دیگه بردارم

nini bad
08-11-2014, 15:35
دوست عزیز nini bad یادمه من شما پارسال با هم همزمان کمپین گرفتیم هنوزم همون طرحو داری یا عوضش کردی؟؟؟؟ موندم برم تمدید کنم یا یکی دیگه بردارم

بله دوست عزیز با هم کمپین را گرفتیم نه هنوز هست یک ماه دیگر تمام میشه ... مهم اینه که این طرح را تمدید میکنند یا نه ... من که خودم با یک شرکت شرکت برای اینترنت وایرلس قرارداد بستم.

mamad24
08-11-2014, 15:48
بله دوست عزیز با هم کمپین را گرفتیم نه هنوز هست یک ماه دیگر تمام میشه ... مهم اینه که این طرح را تمدید میکنند یا نه ... من که خودم با یک شرکت شرکت برای اینترنت وایرلس قرارداد بستم.

چند نفرو قبلآ دیدم که رفتن تمدید کردن ولی کمپینای الان ارزونتره فقط معلوم نیست شبانه رایگان یا مودم رایگان داره یا نه. اقا من که تبریک میگم از شر این مخابرات خلاص شدی:n02:

nini bad
08-11-2014, 15:56
چند نفرو قبلآ دیدم که رفتن تمدید کردن ولی کمپینای الان ارزونتره فقط معلوم نیست شبانه رایگان یا مودم رایگان داره یا نه. اقا من که تبریک میگم از شر این مخابرات خلاص شدی:n02:

به نظرم اگه برات مشکلی نیست و نیازی به شبانه رایگان نداری شما هم برو سراغ وایرلس قیمت تعرفه هاش هم مناسب هست... در غیر این صورت طرح کمپین جدید را ثبت نام کن شبانه رایگان هم داره... فقط طرح یک ساله با مودم رایگان نگیر شاید اتقاقاتی افتاد خواستی برگردی مجبور نباشید جریمه هم پرداخت کنید.

M.Sadegh.M
08-11-2014, 16:20
دوستان کسی از سپاهانشهر هست؟
وضعیت چطوره؟

ΩΩΩ
08-11-2014, 17:06
مشکل باز نشدن بیشتر سایتها با اینترنت مخابرات نمیخواد حل بشه:n27:

mamad24
08-11-2014, 17:17
به نظرم اگه برات مشکلی نیست و نیازی به شبانه رایگان نداری شما هم برو سراغ وایرلس قیمت تعرفه هاش هم مناسب هست... در غیر این صورت طرح کمپین جدید را ثبت نام کن شبانه رایگان هم داره... فقط طرح یک ساله با مودم رایگان نگیر شاید اتقاقاتی افتاد خواستی برگردی مجبور نباشید جریمه هم پرداخت کنید.

مطمئنی کمپین های جدید شبانه رایگان داره؟؟اخه هیچ توضیحی در موردش تو سایت مخابرات موجود نیست فقط تو قسمت رزرو پنل که رفتم از کمپینا فقط 1 مگش رو میتونم ثبت کنم که اونم دو مدل داره که هر دوش هم 12 ماهه هست:n13:

nini bad
08-11-2014, 18:30
مطمئنی کمپین های جدید شبانه رایگان داره؟؟اخه هیچ توضیحی در موردش تو سایت مخابرات موجود نیست فقط تو قسمت رزرو پنل که رفتم از کمپینا فقط 1 مگش رو میتونم ثبت کنم که اونم دو مدل داره که هر دوش هم 12 ماهه هست:n13:

بله فقط تا طرح 2 مگ شبانه رایگان وجود دارد ... توضیحات در سمت چب سایت هست روی عکس باید کلیک کنید.... طرح های بالای 2 مگ همش یک ساله هست به اجبار طرح های یکساله را میخواهند به مردم بندازند ...

nini bad
08-11-2014, 18:33
مشکل باز نشدن بیشتر سایتها با اینترنت مخابرات نمیخواد حل بشه:n27:

به احتمال فراوان سال 94 حل خواهد شد...

mamad24
08-11-2014, 19:06
بله فقط تا طرح 2 مگ شبانه رایگان وجود دارد ... توضیحات در سمت چب سایت هست روی عکس باید کلیک کنید.... طرح های بالای 2 مگ همش یک ساله هست به اجبار طرح های یکساله را میخواهند به مردم بندازند ...

طبق این تعرفه ها: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طرح 1 مگ 5 گیگ شبانه و مودم رایگان داره. من چون خطم دی ال سی هستش فقط کمپین 1 مگ رو میتونم رزرو کنم و باقی ها رو ارور میده. وقتی روی 1 مگ کلیک میکنم 2 تا تعرفه داره. 1مگ 3 گیگ و 1 مگ 5 گیگ با 2 گیگ ماهیانه مجانی. خوب چون منم شبانه میخام فقط برام 1 مگ 5 گیگ باقی میمونه که اونم مدتش 12 ماهه. فقط الان چند تا سوال برام باقی میمونه. هزینش روی قبض میاد؟؟؟ ماهی 5 گیگ بهمون میده یا 5 گیگ میده باسه یه سال؟؟؟ و اخرش اینکه تو لیست تعرفه ها نوشته در صورت درخواست مشترک بجا مودم 2 گیگ حجم اضافه ماهانه میدیم. ولی اسم تعرفه رو موقع رزرو نوشته 1 مگ 5 گیگ با 2 گیگ ماهیانه مجانی این یعنی که مخابرات بی خیال مودم شده و فقط بجاش حجم مجانی میده؟؟؟:n13:

mostafamz2010
08-11-2014, 20:16
اگه توی روز نمیشه وب گردی کرد و سایت باز نمیشه اصلا طرفش نمیام :n01: تاحالا کسیو ندیدم از مخابرات راضی بوده باشه :n11:

mostafamz2010
08-11-2014, 20:39
آقا کسی دیگه سرویس 2 مگ مخابرات نداره ؟ سرعت دانلود روزانه و شبانه چنده ؟ :n15:

Mr.Aras
08-11-2014, 21:38
آقا کسی دیگه سرویس 2 مگ مخابرات نداره ؟ سرعت دانلود روزانه و شبانه چنده ؟ :n15:
من ۲ مگ دارم ولی خطم فیبرنوریه، روز و شب حدود ۱.۵ مگ هست

mostafamz2010
08-11-2014, 21:46

:n04: !!!!!!! :n04:

من خطم فیبر نوری نیست و میخوام مخابرات 2 مگ بگیرم
به نظرت خوبه ؟ سرعت بازکردن صفحات چطوره ؟ پینگ ؟
من میخوام دانلود شبانه از 250 کمتر نشه

Mr.Aras
08-11-2014, 21:57

من مجبورم تحمل کنم، چون گزینه دیگه ای ندارم. قبل از این همین ۲مگ را روی وایمکس داشتم دست کم ۱۵ تومن هزینه بیشتر میدادم. فعلا بزرگترین مشکل من همین باز کردن صفحه است که سه بار باز نمیکنه یه بار باز میکنه اینش روی اعصابه.

mostafamz2010
08-11-2014, 22:04
من مجبورم تحمل کنم، چون گزینه دیگه ای ندارم. قبل از این همین ۲مگ را روی وایمکس داشتم دست کم ۱۵ تومن هزینه بیشتر میدادم. فعلا بزرگترین مشکل من همین باز کردن صفحه است که سه بار باز نمیکنه یه بار باز میکنه اینش روی اعصابه.

فکرکنم سرعت مخابرات روی خط فیبر نوری بهتره
مثلا من الان خطم معمولیه و نویز داره واسه همین مشکل دارم و اگه سرعت هم بالا بره کیفیت خط اجازه نمیده
خونه جدید میریم نمیدونم خطش چجوری باشه اگه فیبر نوری بود که مجبورم مخابرات بگیرم اگه نبود به نظرتون چه سرویسی بگیرم ؟
اینطور که شما میگی وبگردی خیلی سخته و واقعا اعصاب آدم خورد میشه با مخابرات :n03:

zxzxcvcv
08-11-2014, 22:06

من میخوام دانلود شبانه از 250 کمتر نشه
منظورش 1.5 مگابیته فکر کنم :n02:

شما 2 مگ داری ؟
یعنی با سرویس 2 مگ نمیشه وب گردی کرد ؟ :n29:
سرعت دانلود شبانه از 1 تا 7 چنده ؟ یعنی چند گیگ میشه دانلود کرد؟
بله من 2 مگ کمپین هم دارم.سرعت شبانش بستگی به این داره که خطتون رو روی چند میببندن.احتمالا 2 مگابیت یا 3 مگابیت که میشه 256 یا 340 کیلوبایت
کلا با هیچ کدوم از سرویس های مخابرات نمیشه وب گردی کرد

zxzxcvcv
08-11-2014, 22:15
اینم وضعیت الان :n08:

Mr.Aras
08-11-2014, 22:17
منظورش 1.5 مگابیته فکر کنم :n02:

بله من 2 مگ کمپین هم دارم.سرعت شبانش بستگی به این داره که خطتون رو روی چند میببندن.احتمالا 2 مگابیت یا 3 مگابیت که میشه 256 یا 340 کیلوبایت
کلا با هیچ کدوم از سرویس های مخابرات نمیشه وب گردی کرد
بله ۱.۵مگابیت هستش. یعنی در حدود ۲۰۰ کیلو بایت.

فکرکنم سرعت مخابرات روی خط فیبر نوری بهتره
مثلا من الان خطم معمولیه و نویز داره واسه همین مشکل دارم و اگه سرعت هم بالا بره کیفیت خط اجازه نمیده
خونه جدید میریم نمیدونم خطش چجوری باشه اگه فیبر نوری بود که مجبورم مخابرات بگیرم اگه نبود به نظرتون چه سرویسی بگیرم ؟
اینطور که شما میگی وبگردی خیلی سخته و واقعا اعصاب آدم خورد میشه با مخابرات :n03:
من دو محل بودم هردوجاش فیبرنوری بود محل اول سرعتی که توی مودم میزد تا 21 مگابیت بود اینجایی هم که الان هستم سرعت را تا ۲۸ مگابیت میزنه ولی چه فایده پورت روی ۲ مگابیت بسته شده.

mostafamz2010
08-11-2014, 22:21
اینم وضعیت الان :n08:

:n08:

آقا خیلی ممنون :n12: من مخابرات نمیام :n02:

Mr.Aras
08-11-2014, 22:26
... حذف شود

PLAΨMID
08-11-2014, 22:34

والا خطوط ما هم فیبر نوریه ، اشتراکمون 512 ، سرعت دانلود 100 کیلوبیت بر ثانیه !!!
نمیدونم ، این سرعتای نجومی که شما میگین جزو توهمات ماست !!!!

*سینا*
08-11-2014, 22:40
سرعت داخلی در حال حاضر

mrmmnb
08-11-2014, 22:58
دوستان دو روزه اصلا وب گردی برام فاجعه شده شماها از چه راهکاری استفاده میکنید؟
اصلا یه سری سایتا برام باز نمیشن داره اشکم در میاد به خدا!!!!

zxzxcvcv
08-11-2014, 23:02
اینم داخلیه من

الان طرح کمپین 2 مگ من از تو پنلم حذف شده:n13: برای کسه دیگه ای این اتفاق نیفتاده ؟

Mr.Aras
08-11-2014, 23:10
اینم تست داخلی

nini bad
08-11-2014, 23:32
طبق این تعرفه ها: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طرح 1 مگ 5 گیگ شبانه و مودم رایگان داره. من چون خطم دی ال سی هستش فقط کمپین 1 مگ رو میتونم رزرو کنم و باقی ها رو ارور میده. وقتی روی 1 مگ کلیک میکنم 2 تا تعرفه داره. 1مگ 3 گیگ و 1 مگ 5 گیگ با 2 گیگ ماهیانه مجانی. خوب چون منم شبانه میخام فقط برام 1 مگ 5 گیگ باقی میمونه که اونم مدتش 12 ماهه. فقط الان چند تا سوال برام باقی میمونه. هزینش روی قبض میاد؟؟؟ ماهی 5 گیگ بهمون میده یا 5 گیگ میده باسه یه سال؟؟؟ و اخرش اینکه تو لیست تعرفه ها نوشته در صورت درخواست مشترک بجا مودم 2 گیگ حجم اضافه ماهانه میدیم. ولی اسم تعرفه رو موقع رزرو نوشته 1 مگ 5 گیگ با 2 گیگ ماهیانه مجانی این یعنی که مخابرات بی خیال مودم شده و فقط بجاش حجم مجانی میده؟؟؟:n13:

احتمالا امکان پرداخت به صورت اینترنتی باشد... ماهیانه 5 گیگ ... منم الان چک کردم اصلا طرح مودم دار برای من نیاورد احتمالا بیخیال مودم شده یا فقط برای مشترکین جدید است... به نظر من اصلا مودم های هوواوی مخابرات ارزش ندارد و نکته مهم این که پول این مودم ها در طول سال از مشترک دریافت میشود اصلا رایگان نیست.

PLAΨMID
09-11-2014, 01:01
اینم از ما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این دقیقا یعنی چی ؟ سرعت ما که خیلی پایین تر از این حرفاست !!!

nini bad
09-11-2014, 01:25
اینم از ما :

این دقیقا یعنی چی ؟ سرعت ما که خیلی پایین تر از این حرفاست !!!

چون شما فیبر نوری هستید این سرعت استاندارد است با IDM هم باید حدود 192 یا 200 کیلوبایت دانلود داشته باشید...

Shahin031
09-11-2014, 01:35
نمیدونم کی این حجم خوری های مخابرات تموم میشه...چهارتا پیج باز میکنم با نهایتا دانلود ده تا موزیک ولی صدبرابرش حجمم کم میشه،قبلنا اصلا اینجوری نبود با اینکه مصرفم بیشتر ازالان بود
هر موقع حرف از بهبود کیفیت نت میشه نتیجش برعکسه...سرعت نت پاکستان بیشتر از ماست:n27: