PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

shah994
14-09-2014, 15:22
سلام
عذر میخوام میشه بفرمایید دقیقا چی به پشتیبانی باید گفت تا خطو به 10 ارتقا بدن
من یکسری زنگ زدم گفتم طرح ولادتم چرا 3 مگ هست سرعتم گفت خوبه دیگه و نمیشه و این حرفها البته من دانلودی نمیکنم ولی یه آپدیت چیزی که میخوام انجام بدم اذیت میکنه یکم
ممنون ومتشکر

من با شماره ٠٣١٣٥٢٣٦٠٦٠ كه يكي از دوستان چند ماه پيش اينجا پست كرد تماس گرفتم و سرعتم را از ٥ به ١٠ ارتقا دادم.
دوسن عزيز در صورتي كه حاضر نشدند سرعتت را ارتقا بدن از شون تو سايت وزارت ارتباطات شكايت كن.

hidden2255
14-09-2014, 19:06
سلام
من طرح جشنواره پاییزه دارم بعضی اوقات که شبا میزارم برای دانلود از اعتبارم کم میکنه و منفی سه چهار گیگ میزنه واسم
یکی دو بارشو زنگ زدم منفی رو برگردوندن اما بقیشو نه ،تا حالا حدود 10 بار هست که این اتفاق برام افتاده
زنگ زدم گفت با بعضی مودم های تی پی لینک مشکل داره
میخواستم ببینم کسی تاحالا اینجوری شده ؟
مال تنظیمات کانفیگ نیست؟
اگه کسی راه حلش رو بلده لطفا بگه چون دیگه واقعا می ترسم بزارم واسه دانلود
ممنون

ahmad_ebrahimian
15-09-2014, 01:21
سلام دوستان
سرویسهای زیر کدومش 100% اینترنت رایگان داره ؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طرح دائمي جشنواره عيد ولادت تا عيد ولايت 93

طرح زرين

طرح اعتباري جشنواره عيد ولادت تا عيد ولايت 93

اينترنت اعتباري مخصوص حرفه اي ها - بامودم رايگان

اينترنت اعتباري مخصوص حرفه اي ها - بدون مودم

طرح کمپين تابستان 93

اينترنت کمپين تابستان 93پس پرداخت باسرعت 256K

اينترنت کمپين تابستان 93پس پرداخت باسرعت 512K

اينترنت کمپين تابستان 93پس پرداخت باسرعت 1024K

اينترنت کمپين تابستان 93پس پرداخت باسرعت 2048K

اينترنت کمپين تابستان 93پس پرداخت باسرعت 5M

shah994
15-09-2014, 01:53
سلام دوستان
سرویسهای زیر کدومش 100% اینترنت رایگان داره ؟؟؟

طرح دائمي جشنواره عيد ولادت تا عيد ولايت 93

طرح زرين

طرح اعتباري جشنواره عيد ولادت تا عيد ولايت 93

اينترنت اعتباري مخصوص حرفه اي ها - بامودم رايگان

اينترنت اعتباري مخصوص حرفه اي ها - بدون مودم

طرح کمپين تابستان 93

اينترنت کمپين تابستان 93پس پرداخت باسرعت 256K

اينترنت کمپين تابستان 93پس پرداخت باسرعت 512K

اينترنت کمپين تابستان 93پس پرداخت باسرعت 1024K

اينترنت کمپين تابستان 93پس پرداخت باسرعت 2048K

اينترنت کمپين تابستان 93پس پرداخت باسرعت 5M

كمپين تابستانه>>سرويس ١ مگ با ٥ گيگ ترافيك +سرويس ٢ مگ>>فقط در صورت تمديد يك ساله

king 2009
15-09-2014, 13:55
سلام دوستان،

یه مسئله، من دو روزه نتم رو وصل کردم. 2 مگ تابستانه خریدم.

تویه طرحش تابستانه نوشته :

ارائه سرعت دو برابر به مشترکین

این یعنی من سرویس 2 مگ گرفتم باید خطم رویه 4 مگ باشه؟ من خودم فکر کردم اینطوریه، زنگ زدم پشتیبانی گفت نه.

الان خطم رو روی 3 مگ بستن، میشه کاری کنم بیارنش بالاتر؟

بعد برای استفاده از شبانه باید کاره خاصی انجام بدم یا لازم نیست؟ اتوماتیک میوفته روی شبانه؟

zxzxcvcv
15-09-2014, 14:01
سلام دوستان،

این یعنی من سرویس 2 مگ گرفتم باید خطم رویه 4 مگ باشه؟ من خودم فکر کردم اینطوریه، زنگ زدم پشتیبانی گفت نه.

بعد برای استفاده از شبانه باید کاره خاصی انجام بدم یا لازم نیست؟ اتوماتیک میوفته روی شبانه؟
در مورد اون دو برابر سرعت حق با توئه.دوباره زنگ برن به پشتیبانی بگو اگر بالاتر نبندین شکایت میکنم.اگر بالاتر نبستن سرعتت رو برو تو سایت 195.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شکایت کن از مخابرات
شبانه اتوماتیکه.فقط سعی کن 10 دقیقه دیرتر شروع کنی و 5 دقیقه زودتر تموم کنی که مخابرات از حجمت نخوره.مثلا اگر ساعت 2 شبانته 2 و ده دقیقه شروع کن دانلود ..

omniahd
15-09-2014, 16:40
الان طبق روال روزانه رفتم ببینم بالاخره پورت خالی واسه ما باز شده یا نه که مثل دو ماه گذشه که چک کردم هنوز پورت خالی وجود نداره. اما چند تا طرح جدید دیدم تا سرعت ده مگ هم هست به اسم اینترنت با حجم انبوه! فکر کنم منظورشون نامحدوده. دوستانی که میتونن استفاده کنن یه سری بزنن شاید به دردتون خورد. موفق باشید

ahmad_ebrahimian
15-09-2014, 16:56
سلام دوستان،

عزیز یه لطفی میکنید لینک سایت اینجایی که در مورد کمپین نوشته بدید
چون من هرچی گشتم توی سایتش هیچی در مورد کمپین تابستانه ننوشته

zxzxcvcv
15-09-2014, 17:16
الان طبق روال روزانه رفتم ببینم بالاخره پورت خالی واسه ما باز شده یا نه که مثل دو ماه گذشه که چک کردم هنوز پورت خالی وجود نداره. اما چند تا طرح جدید دیدم تا سرعت ده مگ هم هست به اسم اینترنت با حجم انبوه! فکر کنم منظورشون نامحدوده. دوستانی که میتونن استفاده کنن یه سری بزنن شاید به دردتون خورد. موفق باشید
فعلا انگار هیچ تعرفه ای براشون تعریف نکرده فقط زده اینترنت با حجم انبوه با سرعت 2 مگ و 5 مگ و 10 مگ

new2012user
15-09-2014, 17:21
عزیز یه لطفی میکنید لینک سایت اینجایی که در مورد کمپین نوشته بدید
چون من هرچی گشتم توی سایتش هیچی در مورد کمپین تابستانه ننوشته

این طرح سراسریه :

Mr.Aras
15-09-2014, 18:50
در مورد اون دو برابر سرعت حق با توئه.دوباره زنگ برن به پشتیبانی بگو اگر بالاتر نبندین شکایت میکنم.اگر بالاتر نبستن سرعتت رو برو تو سایت 195.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شکایت کن از مخابرات
شبانه اتوماتیکه.فقط سعی کن 10 دقیقه دیرتر شروع کنی و 5 دقیقه زودتر تموم کنی که مخابرات از حجمت نخوره.مثلا اگر ساعت 2 شبانته 2 و ده دقیقه شروع کن دانلود ..
نه، تو قراردادش نوشته سرعت ها دو برابر شده اعلام شدن یعنی دو مگ در واقع یک مگ بوده.

Sent from my SKY using Tapatalk

fastfind
15-09-2014, 19:32
عزیزان, مخابرات اینطوری هست که مثلا اگر به جای 1 گیگ , 10 گیگ به بالا حجم یکجا بخری ارزونتر حساب کنه؟
یا نه چه 1 گیگ چه 100 گیگ رو باید هر گیگش رو 3500 ت داد؟

zxzxcvcv
15-09-2014, 20:30
عزیزان, مخابرات اینطوری هست که مثلا اگر به جای 1 گیگ , 10 گیگ به بالا حجم یکجا بخری ارزونتر حساب کنه؟
تخفیف داره.به صورت پله کانی حساب میکنه

mrmmnb
15-09-2014, 21:15
نه، تو قراردادش نوشته سرعت ها دو برابر شده اعلام شدن یعنی دو مگ در واقع یک مگ بوده.

مطمئن هستی؟
من فکر کنم بعدش باید دو برابر بشه سر همین داستان هم هست که 10 مگ نذاشتن(چون دیگه نمیشد 20 مگ بدن)
البته منم مطمئن نیستم دیروز هم رفتم ثبت نام قرارداد رو فقط امضا کردم هیچیش رو نخوندم!!!

از 1 تا 5 گیگ یه قیمتی داره از 6 تا 10 گیگ هم یه قیمتی بالای 10 گیگ هم یه قیمتی
محاسبه هم به این صورت هست که اگه مثلا 16 گیگ بخری 5 گیگش طبق تعرفه 1 تا 5 هست 5 گیگش طبق 6 تا 10 و بقیش یعنی 6 گیگ هم طبق تعرفه 11 به بعد
تقریبا یه چیز منحصر به فرد هست کلا هر جا تخفیف بزران رو کل محصول میدن ولی اینا این شکلی گذاشتن!
البته اولشکه گذاشته بودن اینجوری نبود و لی بعد از یک هفته اینجوری کردن (انوقع اگه مثلا 16 گیگ میزدی همش رو طبق تعرفه 11 گیگ به بالا حساب میکرد)

Mr.Aras
15-09-2014, 21:29
مطمئن هستی؟
من فکر کنم بعدش باید دو برابر بشه سر همین داستان هم هست که 10 مگ نذاشتن(چون دیگه نمیشد 20 مگ بدن)
البته منم مطمئن نیستم دیروز هم رفتم ثبت نام قرارداد رو فقط امضا کردم هیچیش رو نخوندم!!! ...

منم دیدم حوصله اش را ندارم بخونم برای همین ازش عکس گرفتم.
آخر خط دوم را بخون.

Shahin031
16-09-2014, 00:15
دوستان من اگه الان طرح ولادت تا ولايت رو بگیرم بعد از پنل طرح زرین رو قطع کنم مشکلی پیش نمیاد؟یعنی میتونم تا هر چند ماه که خواستم طرح عید ولادت تا ولايت رو فعال کنم؟

tavassoli.farfani
16-09-2014, 00:34
دوستان من اگه الان طرح ولادت تا ولايت رو بگیرم بعد از پنل طرح زرین رو قطع کنم مشکلی پیش نمیاد؟یعنی میتونم تا هر چند ماه که خواستم طرح عید ولادت تا ولايت رو فعال کنم؟

خب هزینه زرین روی قبضتون میادا
اگه نمیخواید ازش استفاده کنید برید مخابرات انصراف بدید

Shahin031
16-09-2014, 00:45
خب هزینه زرین روی قبضتون میادا
اگه نمیخواید ازش استفاده کنید برید مخابرات انصراف بدید

یعنی بازم اگه از پنل قطع بشه روی قبض هزینه میاد؟
اگه انصراف بدم از طرح زرین میتونم از طرح های دیگه استفاده کنم بدون اینکه خط adsl کلا قطع بشه؟میخوام کلا طرح زرین رو بذارم کنار ممنون میشم راهنمایی کنید

tavassoli.farfani
16-09-2014, 06:15
یعنی بازم اگه از پنل قطع بشه روی قبض هزینه میاد؟
اگه انصراف بدم از طرح زرین میتونم از طرح های دیگه استفاده کنم بدون اینکه خط adsl کلا قطع بشه؟میخوام کلا طرح زرین رو بذارم کنار ممنون میشم راهنمایی کنید
بله هزینه میاد چون موقت قطعه و دائمی نیست
شما زرین را انصراف بده یه طرح دیگه بگیر اشکالی نداره

Mr.Aras
16-09-2014, 12:48
یکی از دوستان بود میگفت با من تماس گرفتن گفتن باید بیاییم تحویل بدیما. امروز هم با من تماس گرفتن میگه فردا میخوان بیان سرویس را تحویل بدن، خونه باشید. میگم که من تحویل نمیخوام خودم میام رمز میگیرم. میگه نه ما باید تست کنیم و تحویل بدیم. بهش گفتم چیا تست کنید من الان رو خطم adsl دارم فقط طرحم را عوض کردم تا بلاخره کوتاه اومده. واقعا بی در و پیکره مخابرات.

nini bad
16-09-2014, 15:11
یکی از دوستان بود میگفت با من تماس گرفتن گفتن باید بیاییم تحویل بدیما. امروز هم با من تماس گرفتن میگه فردا میخوان بیان سرویس را تحویل بدن، خونه باشید. میگم که من تحویل نمیخوام خودم میام رمز میگیرم. میگه نه ما باید تست کنیم و تحویل بدیم. بهش گفتم چیا تست کنید من الان رو خطم adsl دارم فقط طرحم را عوض کردم تا بلاخره کوتاه اومده. واقعا بی در و پیکره مخابرات.

درود بر شما ...
من هم یک هفته پیش یک طرح جدید به پنل اضافه کردم بعد از دو روز زنگ زدند که برای تحویل مودم و فعالسازی باید کارشناس بیاد منزل شما ... من هرچی گفتم مودم نمیخوام حضوری مدارک را تحویل میدهم اصلا قبول نکردند ... کاشکی بی در و پیکر بود اصلا حرف حساب را قبول ندارند.

DivXviDvD
16-09-2014, 17:32
درود بر شما ...
من هم یک هفته پیش یک طرح جدید به پنل اضافه کردم بعد از دو روز زنگ زدند که برای تحویل مودم و فعالسازی باید کارشناس بیاد منزل شما ... من هرچی گفتم مودم نمیخوام حضوری مدارک را تحویل میدهم اصلا قبول نکردند ... کاشکی بی در و پیکر بود اصلا حرف حساب را قبول ندارند.

شاید این اصرار برای این هست که مسئولین نصب در محل به ازای هر نصب در منزل کارمزد میگرند از مخابرات، البته مطمئن نیستم ولی فکر کنم همینطور باشه،وگر نه که هزینه نصب مجانی هست اصرار برای چی کار خودشون رو سخت تر کنند ؟
حالا اگر اینطور که فکر میکنم باشه بزارید این بنده خداها بیان نصب کنن به هر حال برای ما که فرقی نمیکند

ESPSV
16-09-2014, 18:05
شاید این اصرار برای این هست که مسئولین نصب در محل به ازای هر نصب در منزل کارمزد میگرند از مخابرات، البته مطمئن نیستم ولی فکر کنم همینطور باشه،وگر نه که هزینه نصب مجانی هست اصرار برای چی کار خودشون رو سخت تر کنند ؟
حالا اگر اینطور که فکر میکنم باشه بزارید این بنده خداها بیان نصب کنن به هر حال برای ما که فرقی نمیکند

15 تومن میگیرن برای اینکار

esfahanweb
17-09-2014, 00:02
درود بر شما ...

لازم است همه عزیزان در جریان باشند که بخش پشتیبانی و راه اندازی بصورت پیمانکاری در اختیار چند شرکت قرار گرفته است ، این شرکتها جهت کسب درآمد بیشتر راه اندازی در محل مشترک و دریافت هزینه آنرا بصورت نامحسوس اجباری کرده اند.

isun_fb
17-09-2014, 01:21
سلام من تموم نظرات رو خوندم گیج شدم نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم یه سوال طرح
اينترنت اعتباري مخصوص حرفه اي ها - بدون مودم شبانه رایگان داره یا نه ؟بعد هزینه هرگیگ اضافه چقدر میشه ؟

shah994
17-09-2014, 17:55
سلام من تموم نظرات رو خوندم گیج شدم نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم یه سوال طرح
اينترنت اعتباري مخصوص حرفه اي ها - بدون مودم شبانه رایگان داره یا نه ؟بعد هزینه هرگیگ اضافه چقدر میشه ؟
سلام
بدون مودم ٢ تا ٧ صبح ٩٩ درصد رايگان و طرح با مودم ٢ تا ٧ صبح ٩٠ درصد رايگان
بستگي به تعداد گيگي كه ميخريد بصورت پلكاني حساب ميشه، يك گيگش ٣٦٠٠ تومن حساب ميشه.

amir 777
17-09-2014, 18:20
من الان صبانت دارم ولی اصلا راضی نیستم به نظرتون الان کدوم isp تو اصفهان بهتره؟

zxzxcvcv
17-09-2014, 19:54
دوستانی که طرح تابستانه دارید اکه میشه یوزر نیم پسوردتون رو قرض بدید من یه تست سرعت انجام بدم

nini bad
17-09-2014, 20:08

درود بر شما ...
در حال حاضر همه ISP های خصوصی با مخابرات مشکل دارند ... فعلا آسیاتک گزینه مناسبی است.

k1ozil
17-09-2014, 20:22
دوستانی که طرح تابستانه دارید اکه میشه یوزر نیم پسوردتون رو قرض بدید من یه تست سرعت انجام بدم
من خودم اصفهان نیستم کرمانم وگرنه بهت میدادم.فک کنم هیچ کس بهت نده.بازم شاید یکی داد

zxzxcvcv
17-09-2014, 20:46
من خودم اصفهان نیستم کرمانم وگرنه بهت میدادم.فک کنم هیچ کس بهت نده.بازم شاید یکی داد
منم فکر نکنم کسی بده.یه باگی پیدا کرده بودم از مخابرات که سرعت رو بالا میبرد میخواستم تست کنم.حالا صبر میکنم شاید کسی داد :n29:

k1ozil
17-09-2014, 21:36
منم فکر نکنم کسی بده.یه باگی پیدا کرده بودم از مخابرات که سرعت رو بالا میبرد میخواستم تست کنم.حالا صبر میکنم شاید کسی داد :n29:
در یه صورت شاید راضی بشن اونم شما شماره ثابت خونتون رو بدید شاید یه با معرفت پیدا بشه بده.اون باگ رو هم اگه دلتون میخاد برا منم بگید ببینم کرمان جواب میدی یا نه(اگه دلتون میخاد)

zxzxcvcv
17-09-2014, 23:13
در یه صورت شاید راضی بشن اونم شما شماره ثابت خونتون رو بدید شاید یه با معرفت پیدا بشه بده.اون باگ رو هم اگه دلتون میخاد برا منم بگید ببینم کرمان جواب میدی یا نه(اگه دلتون میخاد)
فکر نکنم کار بده.بیخیال :n02:
دوستان تا حالا شده آی پیه شما تغییر کنه به آی پی شرکت های غیر مخابرات؟
الان آی پیه من اینطوریه:
46.123.221.255
اینم اسپید تستش.
سرعتش و پینگش هیچ فرقی با مخابرات نداره

farshad0123
18-09-2014, 00:20
الان آی پیه من اینطوریه:
46.123.221.255
اینم اسپید تستش.

این آی پی ها که با 46شروع میشن خیلی خوبن برا ما هم قبلا از این ای پی ها میومد ولی الان دیگه نمیاد

nini bad
18-09-2014, 00:21
الان آی پیه من اینطوریه:
46.123.221.255
اینم اسپید تستش.

خود کار فکر نکنم چنین چیزی رخ بده ... شما از سرویس های کاهش پینگ یا و پ ان های شرکت های دیگر استفاده میکنید؟

farshad0123
18-09-2014, 00:23
خود کار فکر نکنم چنین چیزی رخ بده ... شما از سرویس های کاهش پینگ یا و پ ان های شرکت های دیگر استفاده میکنید؟

مخابرات بعضی وقتا پهنای باندشو از شرکتای دیگه میگیره برا همینه که isp عوض میشه

esfahanweb
18-09-2014, 00:24
الان آی پیه من اینطوریه:
46.123.221.255
اینم اسپید تستش.
شما مطمئنی IP را درست نوشتی؟؟این IP که شما نوشتی مال طرفهای بوسنی و هرزگوین است

nini bad
18-09-2014, 00:34
مخابرات بعضی وقتا پهنای باندشو از شرکتای دیگه میگیره برا همینه که isp عوض میشه

این باید خیلی احمقانه باشه که پهنای باند و از شرکت های دیگر میگیره ...
امشب همه چی عوض شده ای پی مسیر من شده 20.20.20.1 !!!!!!!!

k1ozil
18-09-2014, 00:52
این آی پی ها که با 46شروع میشن خیلی خوبن برا ما هم قبلا از این ای پی ها میومد ولی الان دیگه نمیاد

بر عکس برا من هر وقت از این ip ها میا نت داغونه

farshad0123
18-09-2014, 00:53

برا ما بعضی وقتا آسیاتک میشه که سرعت شبانش از 250کیلوبایت بالاتر نمیره ولی خود مخابرات خیلی خوبه گسترش ارتباطات هم خوبه مخابرات ما از آسیاتک و گسترش ارتباطات هم پهنای باند میگیره

fastfind
18-09-2014, 09:03
تو سایت قسمت لیست تعرفه ها گزینه آخری زده اینترنت با حجم انبوه.. ولی روش که میزنی یه لیست زیرش باز میشه...
مثلا فقط زده اینترنت با حجم انبوه و سرعت فلان... ولی قیمت و میزان حجم ترافیک که باید تو کادر رو به روش بیاد چیزی نمیاد
این قضیه اش چیه؟ تعرفه و مقدار حجمی براش تعریف نشده؟...

new2012user
18-09-2014, 10:13

سر این قضیه اعصاب منم داغون کردن
سه بار حضوری رفتم مخابرات و چندین بار با 2020 تماس گرفتم یوزر و پسورد رو نمیدادن
امروز به زور و با داد و بیداد گرفتم یوزر و پسورد رو
در حالی که قراردادم سه روزه شروع شده بود الان تو پنل دیدم باز یوزر و پسورد رو نمیدادن
وقتی یه شکایت تپل توی 195 نوشتم الان حالیشون میشه :n26:

new2012user
18-09-2014, 10:16
دوستان این تخفیف روی ترافیکی که میخری رو من متوجه نشدم

باید مثلا 15 گیگ رو یکجا بخری تا تخفیف بهت بخوره
یا 15 گیگ رو در طول قرارداد خورده خورده بخری مثلا از گیگ یازدهم شامل تخفیف میشه؟

یه سوال دیگه هم داشتم
اگه ترافیکمون تموم شد میشه وارد سامانه شد و ترافیک خرید؟
یا نه باید مواظب باشیم قبل از تموم شدن ترافیک بریم بخریم؟وگرنه مجبوریم با دیال آپ بریم و ....؟

و سوال دیگر اینکه من شرکت قبلی که بودم خطم تا 8 مگ میکشید ولی الان اومدم مخابرات خطم به زور تا 4 مگ میکشه
احتمالا یه پورت آشغال انداختم بهم
این راهی داره درست بشه؟
روی تلفن هم صدای نویز و خش خش میاد
و اگه تلفن رو کسی برداره اینترنت قطع میشه و دوباره وصل میشه
روی همه پریزها هم اسپلیتر بستم ولی فایده نداره

چکار کنم؟

ممنون میشم هر کدومش رو میدونستید پاسخ بدید :»:»:»:»

zxzxcvcv
18-09-2014, 13:16
نه خودکار افتاد روی این آی پی.

شما مطمئنی IP را درست نوشتی؟؟این IP که شما نوشتی مال طرفهای بوسنی و هرزگوین است
فک کنم یه عددش رو اشتباه نوشتم.آی پی که من بهش متصل شدم ماله شرکت شبکیه بود.
معمولا این آی پی هارو به سرویس های وایرلس میدن

پینگت تغییری نکرده؟

nini bad
18-09-2014, 14:23
نه خودکار افتاد روی این آی پی.

فک کنم یه عددش رو اشتباه نوشتم.آی پی که من بهش متصل شدم ماله شرکت شبکیه بود.
معمولا این آی پی هارو به سرویس های وایرلس میدن

پینگت تغییری نکرده؟

پینگ خارجی اومده پایین اما Pocket loss زیاد شده.

amir 777
18-09-2014, 16:36
اقا الان کیفیت مخابرات چطوره؟ ارزش داره بگیرم؟

ahmad_ebrahimian
18-09-2014, 16:47
خدمت دوستانی که سردرگم شدن باید عرض کنم:
بنده پریروز طرح کمپین تابستانه 2 مگ گرفتم
3 گیگ ماهانه + 2 گیگ رایگان جمعا 5 گیگ 15000 تومان
شب از ساعت 1 تا 7 حدود 7 گیگ دانلود کردم و شبانش کاملا رایگانه
خلاصه در خرید این سرویس شک نکنید تا از دستتون نرفته بجنبید
سرعتشم روی 5 مگ واسه من بسته شده
موفق باشید

sajjadiii
18-09-2014, 18:48
خدمت دوستانی که سردرگم شدن باید عرض کنم:
بنده پریروز طرح کمپین تابستانه 2 مگ گرفتم
3 گیگ ماهانه + 2 گیگ رایگان جمعا 5 گیگ 15000 تومان
شب از ساعت 1 تا 7 حدود 7 گیگ دانلود کردم و شبانش کاملا رایگانه
خلاصه در خرید این سرویس شک نکنید تا از دستتون نرفته بجنبید
سرعتشم روی 5 مگ واسه من بسته شده
موفق باشید
شما سرعت دانلودتون رو چنده با download manager?

مانی ک
18-09-2014, 19:08
دوستان من امروز میخواستم اینترنتم رو شارژ کنم ولی این پیغام رو میده:

امکان شارژ بر روی قبض برای شما وجود ندارد. مبالغ بدهکاری شما از سقف مجاز تعریف شده بیشتر است. برای شارژ بصورت پرداخت نقدی از طریق بانک اقدام نمائید و یا تا زمان تسویه شدن بدهکاری صبر کنید.

خلاصه رفتم دفترپستی و قبضمون رو پرداخت کردند برام
حالا اومدم اینترنتم رو شارژ کنم ولی باز همون پیغام بالایی رو میده
منم کارت ندارم که بتونم اینترنتی پرداخت کنم حالا تکلیف من چیه؟

tavassoli.farfani
18-09-2014, 19:20
تو سایت قسمت لیست تعرفه ها گزینه آخری زده اینترنت با حجم انبوه.. ولی روش که میزنی یه لیست زیرش باز میشه...
مثلا فقط زده اینترنت با حجم انبوه و سرعت فلان... ولی قیمت و میزان حجم ترافیک که باید تو کادر رو به روش بیاد چیزی نمیاد
این قضیه اش چیه؟ تعرفه و مقدار حجمی براش تعریف نشده؟...

این طرح هنوز شروع نشده
هفته آینده انشاالله

دوستان من امروز میخواستم اینترنتم رو شارژ کنم ولی این پیغام رو میده:

امکان شارژ بر روی قبض برای شما وجود ندارد. مبالغ بدهکاری شما از سقف مجاز تعریف شده بیشتر است. برای شارژ بصورت پرداخت نقدی از طریق بانک اقدام نمائید و یا تا زمان تسویه شدن بدهکاری صبر کنید.

خلاصه رفتم دفترپستی و قبضمون رو پرداخت کردند برام
حالا اومدم اینترنتم رو شارژ کنم ولی باز همون پیغام بالایی رو میده
منم کارت ندارم که بتونم اینترنتی پرداخت کنم حالا تکلیف من چیه؟

سقف شارژی که هزینش هر دوماه روی قبض تلفن میاد 12 گیگ هست برای بیشتر از 12 گیگ باید از طریق سامانه پرداخت نقدی انجام بدید

masoudboy
19-09-2014, 00:28

فعلا در اصفهان فن آوا بهترین گزینه هست چه برای اینترنت نامحدود و چه برای محدود ...

اینم سایت نماینده اصفهان فن آوا

new2012user
19-09-2014, 12:54
یا نه باید مواظب باشیم قبل از تموم شدن ترافیک بریم بخریم؟وگرنه مجبوریم با دیال آپ بریم و ....؟

zxzxcvcv
19-09-2014, 13:01
وقتی تموم شد هم میشه خرید

alireza12827
19-09-2014, 14:54
برای انصراف طرح زرین در کاشان باید به کجا مراجعه کرد؟؟؟؟ مرکز مخابراتی ؟؟؟؟یا دفتر خیابان بهشتی؟؟؟؟؟

mrmmnb
19-09-2014, 15:28
قبلا هم دفترخیابان بهشتی انجام میداد و هم طبقه دوم مخابرات مرکزی (خانم محمدی)
الان چند روز پیش خودم رفتم مخابرات مرکزی و انصراف دادم نمیدونم دفتر خیابان بهشتی هم انجام میده یا نه
با تشکر

eze
19-09-2014, 15:32
دوستان قیمتهایی که برای طرح کمپین زده شده ماهیانه است یا سالانه؟
یعنی مثلا اگر من طرح 2 مگ با 3 گیگ حجم را با قیمت 14 تومن بگیرم باید هر ماه این مبلغ را بدم یا نه؟
و یه سوال دیگه اینکه، 2 گیگ حجم رایگان را هر ماه میده یا فقط همون بار اول میده؟

k1ozil
19-09-2014, 16:28
دوستان قیمتهایی که برای طرح کمپین زده شده ماهیانه است یا سالانه؟
یعنی مثلا اگر من طرح 2 مگ با 3 گیگ حجم را با قیمت 14 تومن بگیرم باید هر ماه این مبلغ را بدم یا نه؟
و یه سوال دیگه اینکه، 2 گیگ حجم رایگان را هر ماه میده یا فقط همون بار اول میده؟
ماهیانه. هر ماه اون دو گیگ رو به اضافه حجم اصلی میده.

alireza12827
19-09-2014, 16:46
قبلا هم دفترخیابان بهشتی انجام میداد و هم طبقه دوم مخابرات مرکزی (خانم محمدی)
الان چند روز پیش خودم رفتم مخابرات مرکزی و انصراف دادم نمیدونم دفتر خیابان بهشتی هم انجام میده یا نه
با تشکر
برای انصراف حضور مالک خط تلفن لازمه؟؟؟؟؟؟؟چون من زمان دریافت طرح زرین کپی کارت ملی خودم رو دادم نه مالک خط تلفن را

DivXviDvD
19-09-2014, 17:26
سلام
عذر میخوام من اگه طرح 5 مگ تابستانه رو فعال کنم شبانه رایگان داره و اینکه آیا واقن مودم وای فای رایگان میدن

هزینه روی قبض تلفن که نمیاد ؟ هزینه کل سال رو باید یجا پرداخت کرد یا اینکه ماهانه هم میشه پرداخت توی قسمت تعرفه ها حرفی از انتخاب سالانه نبود و هزینه همون 19 تومن حدودا بود
و اینکه دوستان کسی گرفته این مودم های رایگانشون رو ؟

خیلی ممنون ومتشکر

tavassoli.farfani
19-09-2014, 17:34
سلام
عذر میخوام من اگه طرح 5 مگ تابستانه رو فعال کنم شبانه رایگان داره و اینکه آیا واقن مودم وای فای رایگان میدن

هزینه روی قبض تلفن که نمیاد ؟ هزینه کل سال رو باید یجا پرداخت کرد یا اینکه ماهانه هم میشه پرداخت توی قسمت تعرفه ها حرفی از انتخاب سالانه نبود و هزینه همون 19 تومن حدودا بود
و اینکه دوستان کسی گرفته این مودم های رایگانشون رو ؟

خیلی ممنون ومتشکر
طرح پنج مگ شبانه رایگان نداره
مودم رایگان میدند
برای پیش پرداخت مراجعه کنید به مخابرات،هم میتونید یکجا پرداخت کنید و هم ماهیانه بر روی قبض

mrmmnb
19-09-2014, 17:59
برای انصراف حضور مالک خط تلفن لازمه؟؟؟؟؟؟؟چون من زمان دریافت طرح زرین کپی کارت ملی خودم رو دادم نه مالک خط تلفن را

نه بابا اصلا گیر نمیده حداقل به من گیر نداد فقط یه فرم داد پر کردم و بهش دادم و تقریبا بعد از یک هفته طرح رو از تو پنلم حذف کردن(نه پرسید خط به نام کیه و نه گفت من کی هستم!)

DivXviDvD
19-09-2014, 18:11
طرح پنج مگ شبانه رایگان نداره
مودم رایگان میدند
برای پیش پرداخت مراجعه کنید به مخابرات،هم میتونید یکجا پرداخت کنید و هم ماهیانه بر روی قبض

سلام
خیلی ممنون از پاسخ
من همین الان رفتم برای دوستم طرح 2 مگ تابستان که شبانه رایگان داره و با مودم رایگان رو تویه سیستم رزور سامانه ثبت نام کنم ولی اصلا 2 مگ با مودم رایگان داخلش نبود و فقط میشد طرح 2 مگ + 2 گیگ ترافیک رو سفارش داد، حالا من چطوری میتونم براش با مودم رایگان ثبت نام کنم ؟

خیلی ممنون ومتشکر

tavassoli.farfani
19-09-2014, 18:13
سلام
خیلی ممنون از پاسخ
من همین الان رفتم برای دوستم طرح 2 مگ تابستان که شبانه رایگان داره و با مودم رایگان رو تویه سیستم رزور سامانه ثبت نام کنم ولی اصلا 2 مگ با مودم رایگان داخلش نبود و فقط میشد طرح 2 مگ + 2 گیگ ترافیک رو سفارش داد، حالا من چطوری میتونم براش با مودم رایگان ثبت نام کنم ؟

خیلی ممنون ومتشکر
برای ثبت نام با مودم رایگان حتما باید حضوری مراجعه کنید به مراکز مخابراتی مرتبط

zxzxcvcv
19-09-2014, 18:54
دوستان یه سوال
کمپین تابستانه سرعت 256 هم مودم رایگان داره ؟
شبانه چطور؟

tavassoli.farfani
19-09-2014, 18:56
دوستان یه سوال
کمپین تابستانه سرعت 256 هم مودم رایگان داره ؟
شبانه چطور؟
نه مودم داره و نه شبانه رایگان

zxzxcvcv
19-09-2014, 19:00
نه مودم داره و نه شبانه رایگان
ارزون ترین طرح پس همون یک مگه دیگه؟

tavassoli.farfani
19-09-2014, 19:02
ارزون ترین طرح پس همون یک مگه دیگه؟
به نظر من دو مگ به صرفه تره
من خودم دو مگ با سه گیگ و دو گیگ رایگان گرفتم

new2012user
19-09-2014, 22:04
دوستان مخابرات کارشناس درست و حسابی نداره بیاد نویز رو بررسی کنه؟
من قبلا پارس آفلاین داشتم که خطم روی 4 مگ ست شده بود ولی snr حدود 12-13 بود

الان مخابرات دارم که خیلی نویز زیاد شده . اصلا گوشی زنگ میخوره اتصال اینترنت قطع میشه . اینم وضعیت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امروز یکی اومد از مخابرات که به اصطلاح خط رو تحویل بده فقط داخل خونه رو چک کرد که مشکلی نبود گفتم بریم سر خط گفت وقت ندارم! سواد آنچنانی هم نداشت.
یه کارشناس با سواد و درست حسابی نیست بیاد این مشکلات رو حل کنه؟
فاصلم تا مرکز مخابراتی نهایتا 1 کیلومتر باشه

zxzxcvcv
19-09-2014, 22:44
دوستان مخابرات کارشناس درست و حسابی نداره بیاد نویز رو بررسی کنه؟
من قبلا پارس آفلاین داشتم که خطم روی 4 مگ ست شده بود ولی snr حدود 12-13 بود

الان مخابرات دارم که خیلی نویز زیاد شده . اصلا گوشی زنگ میخوره اتصال اینترنت قطع میشه . اینم وضعیت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امروز یکی اومد از مخابرات که به اصطلاح خط رو تحویل بده فقط داخل خونه رو چک کرد که مشکلی نبود گفتم بریم سر خط گفت وقت ندارم! سواد آنچنانی هم نداشت.
یه کارشناس با سواد و درست حسابی نیست بیاد این مشکلات رو حل کنه؟
فاصلم تا مرکز مخابراتی نهایتا 1 کیلومتر باشه
اینی که الان گذاشتی وضعیت داخل خونست ؟
اگر آره که سیم کشی خونتون مشکل داره.به اون پریزی که تلفن خونتون وصله باید یک اسپلیتر وصل کنی و یک سرشو بدی برای تلفن و یک سرشو بدی برای مودم در غیر اینصورت وقتی تلفن خونه زنگ میخوره اینترنت قطع میشه

mrmmnb
19-09-2014, 23:49
اقا منم همین وضع رو دارم ولی من تست کردم داخلی نیست باید چیکار کرد که درست کنن؟
مثلا برم مخابرات منطقه بهشون چی بگم؟
یه بار زنگ زدم گفتم اینترنت مشکل داره طرف گفت الان بوق دارید منم گفتم اره اونم گفت وظیفه ما در همین حد هست اگه بقتون مشکل داره مامور بفرستیم حل کنن!!!
خلاصه نمیدونم باید بهشون چی بگم وبیان چیکار کنن که مشکل حل بشه
با تشکر

zxzxcvcv
20-09-2014, 00:32
اقا منم همین وضع رو دارم ولی من تست کردم داخلی نیست باید چیکار کرد که درست کنن؟
مثلا برم مخابرات منطقه بهشون چی بگم؟
یه بار زنگ زدم گفتم اینترنت مشکل داره طرف گفت الان بوق دارید منم گفتم اره اونم گفت وظیفه ما در همین حد هست اگه بقتون مشکل داره مامور بفرستیم حل کنن!!!
خلاصه نمیدونم باید بهشون چی بگم وبیان چیکار کنن که مشکل حل بشه
با تشکر
یه عکس از مشخصات خطت بزار

mrmmnb
20-09-2014, 06:12
یه عکس از مشخصات خطت بزار

وضعیت خطم با 4 نوع مودم متفاوت!:
(به صورت لینک گذاشتم که صفحه باز شدن برا بعضی کند نشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

esfahanweb
20-09-2014, 09:53
SNR خط شما پایینه ، این SNR نشان دهنده کیفیت نویز خط است و از شما زیر 20 است.
سیم کشی داخل خانه را عوض کنید ، اگر بهتر نشد با مخابرات تماس بگیرید و بگویید بخاطر هم شنوایی و نویز میخواهید سیم کشی از درب منزل تا کافو مخابرات را تعویض کنید(طبعاً هزینه دارد که باید پرداخت کنید)

new2012user
20-09-2014, 10:11
اینی که الان گذاشتی وضعیت داخل خونست ؟
اگر آره که سیم کشی خونتون مشکل داره.به اون پریزی که تلفن خونتون وصله باید یک اسپلیتر وصل کنی و یک سرشو بدی برای تلفن و یک سرشو بدی برای مودم در غیر اینصورت وقتی تلفن خونه زنگ میخوره اینترنت قطع میشه

آره وضعیت داخل هست
همه پریزا اسپلیتر دارن ولی با این حال باز وقتی تلفن زنگ میخوره اینترنت قطع میشه و یه صدای خش خش هم میاد باز
اگه اسپلیتر نباشه که خش خش انقدر صداش قوی هست که اصلا صدا به صدا نمیرسه

مجتمع هم هست متاسفانه
دم در باکس مجتمع رفتم یه عالمه سیم تو هم بود جرعت نکردم دست بزنم
اینکه خطم نویز داره که داره
چون شرکت قبلی هم که بودم همین وضع بود ولی نه دیگه در این حد بالا
شرکت قبلی خطم رو 4 مگ بود snr بالای 13 بود و تلفن هم زنگ میخورد اتفاقی نمیافتاد

nini bad
20-09-2014, 11:56
آره وضعیت داخل هست
همه پریزا اسپلیتر دارن ولی با این حال باز وقتی تلفن زنگ میخوره اینترنت قطع میشه و یه صدای خش خش هم میاد باز

مجتمع هم هست متاسفانه

درود بر شما ...
اسپلیتر ها عمر مفید دارند گاهی اسپیلیتر ها اگر مشکلی داشته باشند باعث ایجاد نویز میشنوند.

nini bad
20-09-2014, 12:00
وضعیت خطم با 4 نوع مودم متفاوت!:
(به صورت لینک گذاشتم که صفحه باز شدن برا بعضی کند نشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درود بر شما ...
اگر از درب منزل هم وضعیت شما این است باید با خرابی تلفن منطقه تماس بگیرید البته تمام هزینه های سیم کشی خارج از منزل به عهده ی مخابرات است شاید با تعویض فیوز از کافو های نوری مشکل شما حل شود.

zxzxcvcv
20-09-2014, 12:25
آره وضعیت داخل هست

مجتمع هم هست متاسفانه
ببین لازم نیست همه ی پریز ها اسپلیتر داشته باشند.فقط به پریز تلفن یک اسپلیتر وصل کن یک سرشو بده برای تلفن و یک سرش رو بده برای مودم.
شما الان مودمت رو چجوری وصل کردی به خط تلفن برای من توضیح بده

new2012user
20-09-2014, 13:59
خوب من تمام حالات رو توی خونه بررسی کردم
بدون نصب تلفن | با نصب تلفن| مودم و تلفن روی یک خط | مودم و تلفن رو خطوط مجزا | بدون اسپلیتر | با اسپلیتر و ....

در کل 16 حالت مختلف رو با سیم ها و اسپلیتر های مختلف چک کردم .
که attainable rate حداکثر 200 کیلوبایت تغییر میکرد.
مثلا خط من در بهترین حالت 4 مگ میکشید در بدترین حالت میشد 3.8 مگ
با توجه به فاصله ام از مرکز مخابراتی و دوستان دیگه در کوچه های مجاور خط من حداقل باید 20 مگ بکشه
پس اشکال عمده باید از جای دیگه ای باشه
ادامه ماجرام رو توی تاپیک نویز خط پیگیری میکنم

zxzxcvcv
20-09-2014, 14:08
خوب من تمام حالات رو توی خونه بررسی کردم
بدون نصب تلفن | با نصب تلفن| مودم و تلفن روی یک خط | مودم و تلفن رو خطوط مجزا | بدون اسپلیتر | با اسپلیتر و ....

در کل 16 حالت مختلف رو با سیم ها و اسپلیتر های مختلف چک کردم .
که attainable rate حداکثر 200 کیلوبایت تغییر میکرد.
مثلا خط من در بهترین حالت 4 مگ میکشید در بدترین حالت میشد 3.8 مگ
با توجه به فاصله ام از مرکز مخابراتی و دوستان دیگه در کوچه های مجاور خط من حداقل باید 20 مگ بکشه
پس اشکال عمده باید از جای دیگه ای باشه
ادامه ماجرام رو توی تاپیک نویز خط پیگیری میکنم
خب همین که میگی توی مجتمع زندگی میکنی خودش بهترین دلیل برای نویز خطته.

new2012user
20-09-2014, 14:25
دوستانی که از کابل برق و مخابرات و نویز و ..... سر در میارن یه سر به این پست من بزنن ببینن ما چند چندیم :n02:

esfahanweb
21-09-2014, 00:01
من یکبار برای دوستان وسایل لازم برای پیدا کردن خط و تست را عرض میکنم امیدوارم که مفید باشد و کمک بکند که مشکل حل بشود
لوازم مورد نیاز
1- گیره سوسماری
2- سیم رانژه
3- دو شاخه تبدیل تلفن
4- سیم تلفن دو سر سوکت
5- تلفن ساده و سبک
همه موارد را از لوازم الکتریکیها می توانید بخرید ، غیر از تلفن بقیه قیمتی ندارد
مثل شکل دو سیم رانژه که به گیره سوسماری متصل شده را وصل می کنید به دو شاخه تبدیل تلفن به سوکت، سیم دو سر سوکت هم یکسر میخورد به
دوشاخه و سمت دیگرش میخورد به تلفن
(قبل از این قسمت حتماً با همسایه ها هماهنگ کنید) دوگیره سوسماری آزاد را به ترتیب به ورودیهای زوج تلفن وصل می کنید (گیره سوسماره دهنه اش باز میشه و سفت میچسبه به پیچ ترمینال)
اگر گوشی بوق داشت شماره موبایل خودتان را می گیرید تا موبایل زنگ بخوره و شماره خط را پیدا کنید ، اگر شماره خودتان بود سیم دو سر سوکت را از گوشی تلفن جدا می کنید و به مودم وصل می کنید و تست می کنید ، اگر نبود می روید سراغ زوج بعدی ترمینال تا شماره خودتان را پیدا کنید
باز هم تأکید میکنم که از قبل با همسایه ها هماهنگ کنید تا موقع صحبت کردن آنها با تلفن روی خط آنها نروید و مشکل درست نشود

kakadoo
21-09-2014, 09:47
آقای توسلی من یک سوال داشتم
من میخوام یک ماه مخابرات برای تست بگیرم مراحل زیر رو انجام دادم
1- این سایت رفتم و ثبت نام کردم
2- رفتم قسمت رزرو سرویس و دیدم که سرویس درخواستی جزو موارد قابل ارائه برای من در مخابرات ردانی هست
3- محاسبه هزینه رو زدم اما هر چی سعی میکنم به صورت نقدی از طریق سامانه بانک ملت پرداخت کنم نمیشه و گزینه پرداخت روی قبض هم فعال نیست
من سرویسی از طرح ولادت 4گیگ بدون مودم یک ماهه درخواست دادم
سولاتم :
1- من الان تهرانم و نمیتونم از خطم به 2020 زنگ بزنم راه حلی هست که پول رو پرداخت کنم تا اصفهان که میرسم اینترنت داشته باشم
2-این سرویس نوشته سرعت تا 10 مگ میخوام ببینم چه تضمینی وجود داره که خط رو مثلا 3 مگ نبندند من خطم تا 12 مگ هیچ مشکلی نداره و قبلا سرویس 8 مگ روش داشتم
3- این سرویس حجم انبوه چی هست که جزئیاتش از طریق سایت مذکور قابل دسترسی نیست
4- آیا سرویسهای طرح ولادت با طرح تابستانی از لحاظ ثبات و پایداری با هم فرق دارند یا فقط ظاهرشون متفاوت هست به نظر شما بهترین طرح مخابرات برای دانلود شبانه چی هست

tavassoli.farfani
21-09-2014, 09:51
آقای توسلی من یک سوال داشتم
من میخوام یک ماه مخابرات برای تست بگیرم مراحل زیر رو انجام دادم
1- این سایت رفتم و ثبت نام کردم
2- رفتم قسمت رزرو سرویس و دیدم که سرویس درخواستی جزو موارد قابل ارائه برای من در مخابرات ردانی هست
3- محاسبه هزینه رو زدم اما هر چی سعی میکنم به صورت نقدی از طریق سامانه بانک ملت پرداخت کنم نمیشه و گزینه پرداخت روی قبض هم فعال نیست
من سرویسی از طرح ولادت 4گیگ بدون مودم یک ماهه درخواست دادم
سولاتم :
1- من الان تهرانم و نمیتونم از خطم به 2020 زنگ بزنم راه حلی هست که پول رو پرداخت کنم تا اصفهان که میرسم اینترنت داشته باشم
2-این سرویس نوشته سرعت تا 10 مگ میخوام ببینم چه تضمینی وجود داره که خط رو مثلا 3 مگ نبندند من خطم تا 12 مگ هیچ مشکلی نداره و قبلا سرویس 8 مگ روش داشتم
3- این سرویس حجم انبوه چی هست که جزئیاتش از طریق سایت مذکور قابل دسترسی نیست
4- آیا سرویسهای طرح ولادت با طرح تابستانی از لحاظ ثبات و پایداری با هم فرق دارند یا فقط ظاهرشون متفاوت هست به نظر شما بهترین طرح مخابرات برای دانلود شبانه چی هست

خیلی سوالاتون مفصل بود
شما تیک pop up را از تو تنظیمات مرورگر ورش دارید تا بتونید بانک ملت را باز کنید
اگه خطتون فیبر نباشه سرعت آزاده
طرح انبوه احتمالا از چهارشنبه آزاد میشه و قیمت ها قابل نمایش میشه
اگه خواستید من شب میتونم لیست قیمت های طرح انبوه را بهتون بدم

در مورد سوال آخرتون باید از کاربرا سوال کنید
ولی یکی از دوستای من طرح حرفه ای داره سرعت دانلودش روی یک مگ هست
البته شاید برای همه صادق نباشه

zxzxcvcv
21-09-2014, 11:33
اگه خواستید من شب میتونم لیست قیمت های طرح انبوه را بهتون بدم

لطفا اینکارو بکنید

kakadoo
21-09-2014, 13:19
....اگه خواستید من شب میتونم لیست قیمت های طرح انبوه را بهتون بدم.....

ممنون میشم برام ارسال کنید قیمت + شرایط استفاده
ممنون از اینکه پاسخ سوالهامو دادید

new2012user
21-09-2014, 18:18
دوستان امشب که ساعتا رو یک ساعت میکشن عقب تو دانلود شبانه حساب کنیم؟

mrmmnb
21-09-2014, 18:46
شما روی همون ساعت رسمی حساب کن یعنی ساعت 12 که شد ساعت رو 11 کن(که البته خود ویندوز این کار رو میکنه)و بعدش ساعت 1 شروع کن به دانلود
در واقع هیچ کاری نیازی نیست بکنی شما بزار همون یک خود ویندوز ساعت رو عقب میاره(البته حواست باشه تنظیمات ویندوزت چطوری هست)
اصولا اینجوری بوده حالا بازی در بیارن و چیز دیگه بگن نمیدونم

k1ozil
21-09-2014, 18:48
مگه اصفهان سامانه پلوتو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟ بالای سامانه سمت چپ ساعت رو زده هر چی اون بود دانلود کنید.
اول وارد اکانتتون بشید بعد ساعت رو میزنه

veyron
21-09-2014, 19:07
سلام خواهر بنده این سرویس رو گرفتن که 2 مگ سرعت و 3 گیگ ماهیانه + 2 گیگ رایگان داره اما 2.86 gb مصرف کردن 0 شده زنگ زدم میگن استفاده کردید اما عکس اینجا یه چیز دیگه میگه

شارژشون خیلی زود تمام میشه میخوان برگردن برن همون وایمکسشونو تمدید کنن اما نمیدونن جریمه داره انصراف یا نه کسی میدونه 1 ساله رو انصراف بدی چقد جریمه داره؟

حتی 3 گیگ ماهانه هم ندادن 2.86 رو 3 گیگ حساب کردن شارژو 0 کردن

kakadoo
21-09-2014, 21:56
جناب توسلی من کسی رو فرستادم از خونه رفته به 2020 زنگ زده بهش گفتندخط مد نظر در طرح زرین ثبت نام شده و برای طرح جدید باید حضوری برم چهار راه نور بارون و اول این یکی رو انصراف بدم
من اصلا طرح زرین رو طرف لینکش هم نرفتم راه حلی نداره غیر حضوری بشه لغو کرد این زرین رو و اون یکی رو جایگزین کرد

tavassoli.farfani
21-09-2014, 22:18
ممنون میشم برام ارسال کنید قیمت + شرایط استفاده
ممنون از اینکه پاسخ سوالهامو دادید

لطفا اینکارو بکنید

با سلام این هم از تعرفه های طرح حجم انبوه

سرعت 2 مگ 50 گیگ 72,000 تومان
سرعت 2 مگ 100 گیگ 120,000 تومان
سرعت 5 مگ 50 گیگ 85,000 تومان
سرعت 5 مگ 100 گیگ 140,000 تومان
سرعت 5 مگ 200 گیگ 240,000 تومان
سرعت 10 مگ 50 گیگ 100,000 تومان
سرعت 10 مگ 100 گیگ 160,000 تومان
سرعت 10 مگ 200 گیگ 280,000 تومان
سرعت 10 مگ 300 گیگ 380,000 تومان

طرح ها به صورت اعتباری 1 و 3 و 6 و 12 ماهه می باشد.
برای پس پرداخت فقط باید مالک خط میتواند تعرفه را دریافت کند.
گیگ اضافه به صورت پله کانی
1 تا 5 گیگ 3600
5 تا 10 گیگ 2600
10 گیگ به بالا 1600

برای ثبت نام از طریق سایت احتمالا از پنج شنبه شروع میشه.اما برای ثبت نام حضوری همین الان هم میتونید اقدام کنید.

نظر سخصی بنده اینه که تعرفه ها واقعا عالیه من متاسفانه چند روز پیش کمپین تابستانه گرفتم وگرنه حتما این طرح را ثبت نام میکردم

tavassoli.farfani
21-09-2014, 22:20
جناب توسلی من کسی رو فرستادم از خونه رفته به 2020 زنگ زده بهش گفتندخط مد نظر در طرح زرین ثبت نام شده و برای طرح جدید باید حضوری برم چهار راه نور بارون و اول این یکی رو انصراف بدم
من اصلا طرح زرین رو طرف لینکش هم نرفتم راه حلی نداره غیر حضوری بشه لغو کرد این زرین رو و اون یکی رو جایگزین کرد

نه متاسفانه فقط حضوری با کارت ملی کسی که ثبت نام کرده مراجعه کنید

tavassoli.farfani
21-09-2014, 22:26
سلام خواهر بنده این سرویس رو گرفتن که 2 مگ سرعت و 3 گیگ ماهیانه + 2 گیگ رایگان داره اما 2.86 gb مصرف کردن 0 شده زنگ زدم میگن استفاده کردید اما عکس اینجا یه چیز دیگه میگه

شارژشون خیلی زود تمام میشه میخوان برگردن برن همون وایمکسشونو تمدید کنن اما نمیدونن جریمه داره انصراف یا نه کسی میدونه 1 ساله رو انصراف بدی چقد جریمه داره؟

حتی 3 گیگ ماهانه هم ندادن 2.86 رو 3 گیگ حساب کردن شارژو 0 کردن

لطفا شمارتون را پ.خ کنید تا چک کنم براتون

zxzxcvcv
21-09-2014, 22:43

1 تا 5 گیگ 3600
5 تا 10 گیگ 2600
10 گیگ به بالا 1600

برای ثبت نام از طریق سایت احتمالا از پنج شنبه شروع میشه.اما برای ثبت نام حضوری همین الان هم میتونید اقدام کنید.

نظر سخصی بنده اینه که تعرفه ها واقعا عالیه من متاسفانه چند روز پیش کمپین تابستانه گرفتم وگرنه حتما این طرح را ثبت نام میکردم
اگه اینطوریه که اصلا به صرفه نیست.من با طرح ولایت ماهی حداقل 100 گیگ شبانه میتونم دانلود کنم اونم با 18 هزار تومن

tavassoli.farfani
21-09-2014, 22:50
اگه اینطوریه که اصلا به صرفه نیست.من با طرح ولایت ماهی حداقل 100 گیگ شبانه میتونم دانلود کنم اونم با 18 هزار تومن

خب شما شبانه دانلود دارید من ندارم

new2012user
21-09-2014, 22:50
مگه اصفهان سامانه پلوتو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟ بالای سامانه سمت چپ ساعت رو زده هر چی اون بود دانلود کنید.
اول وارد اکانتتون بشید بعد ساعت رو میزنه

اون ساعت که کلا خرابه انگار

الان ساعت رو زده

11

:
11

در حالی که الان ساعت 11:49 هست و اگه یه ساعت عقب بودن رو حساب کنیم میشه 10:49
این 11:11 رو از کجاش آورده من نمیدونم
برای شما هم همینطوره؟

tavassoli.farfani
21-09-2014, 22:55
اون ساعت که کلا خرابه انگار

الان ساعت رو زده

11
:
11

در حالی که الان ساعت 11:49 هست و اگه یه ساعت عقب بودن رو حساب کنیم میشه 10:49
این 11:11 رو از کجاش آورده من نمیدونم
برای شما هم همینطوره؟
متاسفانه ما این مشکل ساعت را خیلی گزارش دادیم ولی حل نشده ولی بازم هم چشم اعلام میکنیم

new2012user
21-09-2014, 23:09
متاسفانه ما این مشکل ساعت را خیلی گزارش دادیم ولی حل نشده ولی بازم هم چشم اعلام میکنیم

الان درست شد

veyron
21-09-2014, 23:12
این طرح تابستونه من زنگ زدم گفتن اگه مصرف نکنی شارژتو میسوزه نمیره ماه بعد اونوقت من اگه خودم 1 گیگ شارژ کنم اول از شارژ سرویس مصرف میکنه یا از این شارژی که من کردم؟ چون الان 2 مگ تابستونه خواهرم داره 28 این ماه 0 شده شارژ هم نشده هنوز الان اگه 1 گیگ شارژ کنن ریست میشه؟ خوده سرویس ماه جدید که 3 گیگ با 2 گیگ رایگان شارژ میکنه بعد 1 گیگشون چی میشه میمونه؟ خیلی پیچیده میکنن خودشونم درست نمیدونن چی به چیه

ساعت رو هم اگه زنگ بزنید خود پشتیبانی هم میگه که قاطی پاتی هست

الان :

ساعت سایت scpluto
11:10

ساعت قسمت گزارش کارکرد و اتصالات
11:55

ساعت سامانه 119 ساعت گویا
12:22

به نظرم ساعت پنل پشتیبان ها هم با اینا فرق داره اینا همه باعث سردرگمی میشه و خیلی ها شبانه رو از روزانشون کم میشه از 10 مگ بگیر تا 1 گیگ مثلا که خودش کلی پول میشه پشتیبانی هم میدونم گزارش میدن به بالا اما دست اونا نیست مربوط به بالا میشه که متاسفانه ....

tavassoli.farfani
21-09-2014, 23:16
این طرح تابستونه من زنگ زدم گفتن اگه مصرف نکنی شارژتو میسوزه نمیره ماه بعد اونوقت من اگه خودم 1 گیگ شارژ کنم اول از شارژ سرویس مصرف میکنه یا از این شارژی که من کردم؟ چون الان 2 مگ تابستونه خواهرم داره 28 این ماه 0 شده شارژ هم نشده هنوز الان اگه 1 گیگ شارژ کنن ریست میشه؟ خوده سرویس ماه جدید که 3 گیگ با 2 گیگ رایگان شارژ میکنه بعد 1 گیگشون چی میشه میمونه؟ خیلی پیچیده میکنن خودشونم درست نمیدونن چی به چیه

اول اون شارژی که اول ماه انجام میشه مصرف میشه اونایی بین ماه شارژ میکنین چون زمانش دائمی هست بعد از اونا مصرف میشه

1376MAXIMUM
22-09-2014, 00:54
اقا وضع دانلو شبانه شهید قندیا چطوره اوضا خوبه روزانه چطوره چند بار پرسیدم هر دفه میگید بستگی به مرکز داره الان مرکز رو هم گفتم که جواب بگیرم لطفا این دفه جواب بدید

k1ozil
22-09-2014, 01:07
هیچ راهی نیست سرعت لینک خارجی رو افزایش داد وی پی ان ایرانی هم جواب نمیده.

msng
22-09-2014, 08:41

1 تا 5 گیگ 3600
5 تا 10 گیگ 2600
10 گیگ به بالا 1600

سلام آقای توسلی
این طرح شبانه رایگان داره؟ هزینه ی پس پرداخت چجوریه؟ یعنی میتونم طرح 12 ماهه رو بصورت ماهانه پرداخت کنم؟
ممنون

veyron
22-09-2014, 10:02
دوستان من 2 مگ جشنواره تابستانی گرفتم منتاها سرعت همون 2 مگ هست هم خودشون گفتن هم نوشته بود که سرعت 2 برابر هست الان چطور میشه 4 مگش کرد

k1ozil
22-09-2014, 10:05
دوستان من 2 مگ جشنواره تابستانی گرفتم منتاها سرعت همون 2 مگ هست هم خودشون گفتن هم نوشته بود که سرعت 2 برابر هست الان چطور میشه 4 مگش کرد

زنگ بزن پشتیبانی تا 6 میتونن افزایش بدن.الان خط من روی 6 بسته شده.
اینم تست سرویس 2 مگ (با وی پی ان ایرانی)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shayan0o21
22-09-2014, 10:27

خیر دوست عزیز رو 4 مگ اصلا نمی بندن ، سرعت دو برابر یعنی شما پول 1 مگ میدی ولی سرویس 2 مگ هست :n16:

افزایش پهنای باند هم مخابرات غیر ممکنه انجام بده مگر اینکه مرکزتون خیلی خلوت باشه

k1ozil
22-09-2014, 10:29
خیر دوست عزیز رو 4 مگ اصلا نمی بندن ، سرعت دو برابر یعنی شما پول 1 مگ میدی ولی سرویس 2 مگ هست :n16:

افزایش پهنای باند هم مخابرات غیر ممکنه انجام بده مگر اینکه مرکزتون خیلی خلوت باشه
داداش بنده سرویس دو مگ دارم اول خطم روی 4 بسته شده بود زنگ زدم پشتیبانی گفتم نمیشه افزایش داد بستش روی 6.:n19::n20:

shayan0o21
22-09-2014, 10:31
داداش بنده سرویس دو مگ دارم اول خطم روی 4 بسته شده بود زنگ زدم پشتیبانی گفتم نمیشه افزایش داد بستش روی 6.:n19::n20:

داداش سرویس شاتل هست نه مخابرات ، مخابرات کـــو؟ :n24:

msng
22-09-2014, 10:38
..........

veyron
22-09-2014, 10:44

سلام شما طرحت ولایته یا طرح حرفه ای یا جشنواره تابستانی؟ تویه لینک تست زده شاتل ها! اینجا تاپیک مخابرات اصفهانه

مال من اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 مگ رو خریدم من زده سرعت 2 برابر اما همون 2 مگ دانلود میکنه :n28:

k1ozil
22-09-2014, 10:48
داداش سرویس شاتل هست نه مخابرات ، مخابرات کـــو؟ :n24:

با وی پی ان ایرانیه سرور شاتل بدون وی پی ان تک لینک بالا 250 نمیره ولی با وی پی ان تا 650-700 میره.:n25:

msng
22-09-2014, 10:59
..........

msng
22-09-2014, 11:05
سلام آقای توسلی. این طرح انبوه شبانه رایگان داره؟ هزینه ی پس پرداخت چجوریه؟
ممنون

Y@var
22-09-2014, 12:48
سلام دوستان

کسی اینجا طح عید ولادت تا عید ولایت رو استفاده نکرده/ میخواستم ببینم سرعت روزانه و رایگان شبانش چطوریه؟ و اینکه در صورت چقدر دانلود شبانه محدود میشه؟ اصلا چنین چیزی وجود داره؟

و به نظرتون بین این طرح و طرح تابستانه کدوم بهتره؟ راستی طرح تابستانه واسه پاییز هم هست یا طرح جدید میدن؟!:n02:

با تشکر

k1ozil
22-09-2014, 12:54
سلام دوستان

کسی اینجا طح عید ولادت تا عید ولایت رو استفاده نکرده/ میخواستم ببینم سرعت روزانه و رایگان شبانش چطوریه؟ و اینکه در صورت چقدر دانلود شبانه محدود میشه؟ اصلا چنین چیزی وجود داره؟

و به نظرتون بین این طرح و طرح تابستانه کدوم بهتره؟ راستی طرح تابستانه واسه پاییز هم هست یا طرح جدید میدن؟!:n02:

با تشکر
فک کنم تابستونه بهتر باشه(دوستان هم نظر میدن).محدودیت هم نه به هیچ وجه.سشرعت روزانه نمیدونم ولی کرمان خیلی خوبه سرویس 2 رو تا 6 مگ هم اپ میکنن که سرعت دانلود تو روز و شب حدود 650تا700(همیشه:n02:)

isun_fb
22-09-2014, 13:00
سلام من طرح زرین داشتم امروز برام طرح حرفه ای ها نصب کردند اما سرعتم اصلا تغییر نکرده
این مشخصات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_mohandes
22-09-2014, 13:09
سلام دوستان من از شرکت بایت یه سرویس512کیلوبایت نامحدود گرفتم اکثر اوقات سرعت روی600به با لاست ولی من تا7مگ روهم باهاش تجربه کردم.دانلودرایگان شبانه هم داره شبی میشه 1گیگ و850مگ دانلودکرد:n19: البته قبلا1گیگ بود بعد شد2گیگ حالا هم که اینجوریه دوباره زیادش میکنن ساعت 2تا7صبح رایگانه:n05:
ولی خیلی عالیه من که راضی هستم ازش:n09::n10:

zxzxcvcv
22-09-2014, 13:10
سلام من طرح زرین داشتم امروز برام طرح حرفه ای ها نصب کردند اما سرعتم اصلا تغییر نکرده
این مشخصات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خطت رو روی دو مگ بستند.خطت فیبر نوریه ؟ اگه آره از این بیشتر نمیشه

سلام دوستان

با تشکر
من دارم.سرعت ورزانه و شبانش یکیه .محدود هم نمیکنن
در مورد طرح تابستانه هم نظری ندارم

Y@var
22-09-2014, 13:29
خیلی ممنون از پاسختون ولی ببخشید واسه ی اطمینان میپرسم.

طبق این لینک سرعت رو گفتن 10 مگابیت بر ثانیس / یه ذره هضم این سرعت واسم سخته:n02:/ اگه چنین سرعتی رو اونم با شبانه رایگان و بدون افت سرعت میدن چطوری اصلا ملت میرن سراغ بقیه ارائه دهنده های اینترنت؟!!

بازم اگه میشه لطف کنید اگه عیبی این سرویس یا کلا مخابرات نسبت به بقیه ارائه دهندگان حال حاضر داره، بگین تا بتونم تصمیم نهاییم رو با اطمینان بگیرم

بازم ممنون و شرمنده بابت سوال دوباره:n16:

k1ozil
22-09-2014, 13:33
خیلی ممنون از پاسختون ولی ببخشید واسه ی اطمینان میپرسم.

طبق این لینک سرعت رو گفتن 10 مگابیت بر ثانیس / یه ذره هضم این سرعت واسم سخته:n02:/ اگه چنین سرعتی رو اونم با شبانه رایگان و بدون افت سرعت میدن چطوری اصلا ملت میرن سراغ بقیه ارائه دهنده های اینترنت؟!!

بازم اگه میشه لطف کنید اگه عیبی این سرویس یا کلا مخابرات نسبت به بقیه ارائه دهندگان حال حاضر داره، بگین تا بتونم تصمیم نهاییم رو با اطمینان بگیرم

بازم ممنون و شرمنده بابت سوال دوباره:n16:
لینک خرجی تک کانکشن و نوسان پینگ از مشکلات مخابراته که قابل حل هستن اگه خواستی بگو روشاشو برات بگم.

k1ozil
22-09-2014, 13:35
این تست رو با وی پی ان گرفتم جالبیش اینه که نوشته 81 درصد مرد برتانیا سرعتتون کمتره:n04:

tavassoli.farfani
22-09-2014, 14:00
سلام آقای توسلی
این طرح شبانه رایگان داره؟ هزینه ی پس پرداخت چجوریه؟ یعنی میتونم طرح 12 ماهه رو بصورت ماهانه پرداخت کنم؟
ممنون
پس پرداخت یعنی هزینش روی قبض بیاد
شبانه رایگان نداره

fastfind
22-09-2014, 14:15
سلام دوستان من از شرکت بایت یه سرویس512کیلوبایت نامحدود گرفتم اکثر اوقات سرعت روی600به با لاست ولی من تا7مگ روهم باهاش تجربه کردم.دانلودرایگان شبانه هم داره شبی میشه 1گیگ و850مگ دانلودکرد:n19: البته قبلا1گیگ بود بعد شد2گیگ حالا هم که اینجوریه دوباره زیادش میکنن ساعت 2تا7صبح رایگانه:n05:

سلام داداش. شرمنده یه نکته ایی هست. شما گفتی نامحدود داری بعد دوباره گفتی شبانه رایگان. یعنی چی؟
نامحدود که در تمام شبانه روز باید سرعت یکی باشه. میشه بگی چطوره؟ 512 نامحدودش ماهی 100 هزارتومنه و محدودش ماهی 26 هزارتومن.
شما چه قیمتی پرداخت کردی؟
512 نامحدود اون شرکت محترم خودش رو بکشه سرعت دانلود بیشتر از 60-70 نمیده... در عجبم...

ali_mohandes
22-09-2014, 16:34
سلام داداش. شرمنده یه نکته ایی هست. شما گفتی نامحدود داری بعد دوباره گفتی شبانه رایگان. یعنی چی؟
نامحدود که در تمام شبانه روز باید سرعت یکی باشه. میشه بگی چطوره؟ 512 نامحدودش ماهی 100 هزارتومنه و محدودش ماهی 26 هزارتومن.
شما چه قیمتی پرداخت کردی؟
512 نامحدود اون شرکت محترم خودش رو بکشه سرعت دانلود بیشتر از 60-70 نمیده... در عجبم...

درسته نامحدوده 1سالش میشه170تومن ولی وقتی رایگانه محدود میشه سرعت روی128هستش

new2012user
22-09-2014, 22:55
لینک خرجی تک کانکشن و نوسان پینگ از مشکلات مخابراته که قابل حل هستن اگه خواستی بگو روشاشو برات بگم.

برای من بعضی سایتها هم که سروراشون خارج از کشور هست سرعتشون پایینه
راه حل چیه؟ استفاده از قندشکن ایرانی؟

k1ozil
22-09-2014, 22:58
برای من بعضی سایتها هم که سروراشون خارج از کشور هست سرعتشون پایینه
راه حل چیه؟ استفاده از قندشکن ایرانی؟
اره...............چروکسی فایر و وی پی ان ایرانی.

esfahanweb
22-09-2014, 23:17
سلام دوستان من از شرکت------ یه سرویس512کیلوبایت نامحدود گرفتم اکثر اوقات سرعت روی600به با لاست ولی من تا7مگ روهم باهاش تجربه کردم.دانلودرایگان شبانه هم داره شبی میشه 1گیگ و850مگ دانلودکرد:n19: البته قبلا1گیگ بود بعد شد2گیگ حالا هم که اینجوریه دوباره زیادش میکنن ساعت 2تا7صبح رایگانه:n05:
والا اینجور تبلیغ تابلو یک شرکت را در فروم مخابرات کردند خیلی زشته ، خیلی
البته این هم یک نوآوری هست که سرویس نامحدود شبانه رایگان دارد!!!! :n02:

ahlekashanamm
23-09-2014, 00:52

1 تا 5 گیگ 3600
5 تا 10 گیگ 2600
10 گیگ به بالا 1600

دوست عزیز آیا این طرح ها به صورت ماهانه است ؟ یعنی من اگه برای مثال طرح اول رو فعال کنم هر ماه باید 72000 تومان پرداخت کنم و 50 گیگ بگیرم یا نه با این صورت هست که 50 گیگ میگیرم و تا هر وقت دوست داشتم مثلا یک سال استفاده میکنم ؟

nini bad
23-09-2014, 01:59
درود بر همگی ...

دوستان بیشتر گزارش مصرفی خودتان را چک کنید اشتباهات زیادی رخ میدهد تا حالا چندین بار برای من اتفاق افتاده هنگام خرید بسته افزایشی بین 100 تا 300 مگ بی دلیل از ترافیک خریداری شده کم میشود در صورتی قبل از خرید اصلا منفی نداشتم ... بزرگترین مشکل کم شدن حجم بیش از اندازه است روز جمعه 2 گیگ خریداری کردم مودم روشن بود وای فای خاموش اما متاسفانه امروز حجم مصرفی سیستم من 860 مگ بوده اما وقتی وارد پنل شدم و چک کردم متوجه شدم فقط 12 مگ باقی مانده !!! حتی در رمانی که مودم بدون استفاده روشن بوده از شارژ بنده کم شده است این مشکل نه برای من بلکه برای تمام ساکنین آپارتمان ما هم رخ داده است متاسفانه هیچ مکانی برای پیگیری این موضوع در مخابرات وجود ندارد... فقط افرادی که از سرویس های مخابرات استفاده می کنند زیاد خوش بین نباشند پول مودم های رایگان پول دانلود های رایگان و تمام هزینه ها را چند برابر از شما پس میگیرند بدون این که حتی شما متوجه شوید.

mrmmnb
23-09-2014, 08:33
یه بدی دیگه ای که این پنل داره گزارش گیری روز رو نداره+ گزارش گیری ساعتی نداره
خلاصه قشنگ دارن کلاه میزارن
جالبه قراردادشون رو میخوندم برای این موارد که میخوان کنسل کنن قیمت مودم رو ازشون 100 میگیرن!!!!!!!! یعنی این مودم 100 تومن ارزش داره و این مثلا برا قرارداد 2 مگ یکساله 80 تومن برا اینترنتش میگیرن؟
عجب کلاه بردارایی هستن
با این پنل اشغال که به هیچ جا نمیشه رسید
دوستان بیایید یه فکری کنید منقلا که از یه جای دیگه نت داشتم مصرف روزانم توی ماه به یه گیگ نمیرسید الان راحت توی مخابرات 3 گیگ رو میخوره!

891191
23-09-2014, 10:37
سلام.من قبلا اینترنت بیسیم یا همونwifi داشتنم زیادم اینترنت استفاده نمیکنم.قبلا 1 گیگ که شارژ میکردم شاید حدود یکماه میرفت تا اینکه اینترنت مخابرات ثبت نام کردم.حالا تقریبا هر 5 روز یکبار باید 1 گیگ شارژ کنم.به نظرتون مشکل از کجاست

farshad0123
23-09-2014, 10:47
سلام.من قبلا اینترنت بیسیم یا همونwifi داشتنم زیادم اینترنت استفاده نمیکنم.قبلا 1 گیگ که شارژ میکردم شاید حدود یکماه میرفت تا اینکه اینترنت مخابرات ثبت نام کردم.حالا تقریبا هر 5 روز یکبار باید 1 گیگ شارژ کنم.به نظرتون مشکل از کجاست

طبیعیه مخابرات کلا شارژخوری داره
چون هم upload و هم download جزء ترافیک خریداری شده حساب میشه

zxzxcvcv
23-09-2014, 12:39
درود بر همگی ...

دوستان بیشتر گزارش مصرفی خودتان را چک کنید اشتباهات زیادی رخ میدهد تا حالا چندین بار برای من اتفاق افتاده هنگام خرید بسته افزایشی بین 100 تا 300 مگ بی دلیل از ترافیک خریداری شده کم میشود در صورتی قبل از خرید اصلا منفی نداشتم ... بزرگترین مشکل کم شدن حجم بیش از اندازه است روز جمعه 2 گیگ خریداری کردم مودم روشن بود وای فای خاموش اما متاسفانه امروز حجم مصرفی سیستم من 860 مگ بوده اما وقتی وارد پنل شدم و چک کردم متوجه شدم فقط 12 مگ باقی مانده !!! حتی در رمانی که مودم بدون استفاده روشن بوده از شارژ بنده کم شده است این مشکل نه برای من بلکه برای تمام ساکنین آپارتمان ما هم رخ داده است متاسفانه هیچ مکانی برای پیگیری این موضوع در مخابرات وجود ندارد... فقط افرادی که از سرویس های مخابرات استفاده می کنند زیاد خوش بین نباشند پول مودم های رایگان پول دانلود های رایگان و تمام هزینه ها را چند برابر از شما پس میگیرند بدون این که حتی شما متوجه شوید.
برای من هم پیش اومده.بعضی شب ها که میخوام بزارم دانلود شبانه مودم رو ساعت 11 روشن میزارم و میخوابم.ساعت 2 هم کامپیوتر خودش روشن میشه و دانلود میکنه ولی تو همون 3 ساعتی که فقط مودم روشنه یهو 500 مگ الکی الکی کم میشه

new2012user
23-09-2014, 13:26
پشتیبانی هم زنگ بزنی میگه ماله آپدیت آنتی ویروست هست و....
آخه آنتی ویروس 10 مگ 20 مگ نه 500 مگ 1 گیگ!
برنامه Du meter رو نصب کنید برای اندازه گیری ترافیک
هر موقع این اتفاقا افتاد توی 195 با مدرک شکایت بزنید.

mrmmnb
23-09-2014, 17:01
طبیعیه مخابرات کلا شارژخوری داره
چون هم upload و هم download جزء ترافیک خریداری شده حساب میشه
مگه اپلود چقدر هست؟ هر چب باشه اینقدر نیست که باعث این همه اختلاف بشه
راستی بقیه ispها اپلودشون رایگان هست؟

farshad0123
23-09-2014, 17:03
مگه اپلود چقدر هست؟ هر چب باشه اینقدر نیست که باعث این همه اختلاف بشه
راستی بقیه ispها اپلودشون رایگان هست؟

شارژ خوری دارن آپلود هم بدترش میکنه
پارس آنلاین که رایگانه فکر کنم صبانت هم رایگانه
مثلا امروز 13مگ دانلود داشتم 4مگ هم آپلود باهاش حساب شده جمعا 17مگ از ترافیک اصلی کم کرده یه جای دیگه 5مگ دانلود بوده 3مگ آپلود جمعا 8مگ از ترافیک اصلی کم کرده
یا دیشب 1گیگ دانلود داشتم 40مگهم آپلود بوده که رایگان بوده

mrmmnb
23-09-2014, 17:07
باید یه فکری کرد اینا دارن تو پاچمون میکنن کسی نظری نداره؟
اخه چیزی رو هم نمیشه ثابت کرد

zxzxcvcv
23-09-2014, 17:14
باید یه فکری کرد اینا دارن تو پاچمون میکنن کسی نظری نداره؟
اخه چیزی رو هم نمیشه ثابت کرد
آقا من الان توی برنامه ی کنترل ترافیک نگاه کردم دیدم 300 مگ آپلود داشتم.در حالی که نه چیز دانلود کردم نه چیزی آپلود.فقط چند تا صفحه باز کردم.فکر کنم مخابرات یه باگی چیزی داره که باعث میشه مشترک همینطوری آپلود داشته باشه.مطمئن نیستم البته.فردا شب اون قضیه شارژ خوری الکی وقتی مودم روشنه رو هم تست میکنم با مدرک و اینا اگر درست بود شکایت کنیم

farshad0123
23-09-2014, 17:32
آقا من الان توی برنامه ی کنترل ترافیک نگاه کردم دیدم 300 مگ آپلود داشتم.در حالی که نه چیز دانلود کردم نه چیزی آپلود.فقط چند تا صفحه باز کردم.فکر کنم مخابرات یه باگی چیزی داره که باعث میشه مشترک همینطوری آپلود داشته باشه.مطمئن نیستم البته.فردا شب اون قضیه شارژ خوری الکی وقتی مودم روشنه رو هم تست میکنم با مدرک و اینا اگر درست بود شکایت کنیم

وقتی یه صفحه میخوای باز کنی اول اطلاعات send(آپلود) میشن بعد شروع میشه بهrecieve(دانلود) و آپلود همزمان

nini bad
23-09-2014, 18:05
سر همین داستان باگ شبانه من حدود 20 گیگ منفی خوردم فروردین و اردیبهشت 10 گیگ حضوری مراجعه کردم اصلا فاید نداشت پرینت مصرف از اول سال تا الان را دارم یک کودک ساله متوجه میشه مشکل وجود داره اما فقط من را پیچوندن واسه خوردن حق مردم هیچ کسی پیگیری نمیکند اما کافی 10 مگ تو پنلت منفی بخوری باید 100 برابر را پس بدی شکایت کردم به 195 با مدارک کامل هیچ اتفاقی رخ نداده تا به امروز ... بخدا داعش همینجاست چرا راه دور بریم فقط حساب کنید کاربران مخابرات چه تعدادی هستند با این اشتباهات که رخ میده چقدر سود می کنند.

ARMANSTNT
23-09-2014, 18:18
سلام دوستان طرح 2 مگ تابستانه هنوز شبانه داره :n16:

0913275
23-09-2014, 18:52
سلام دوستان به نظر شما ساعت شروع دانلود شبانه و پایان ان 2.10 , 6.55 باشه خوبه؟:n13:

shah994
23-09-2014, 19:10
Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=343ms TTL=43
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=343ms TTL=43
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=344ms TTL=43

دوباره اوضاع خراب شده.. سرعت دانلود از سرور های خارجی حداکثر شده 200 تا...

javad_2012
23-09-2014, 22:27
دوستان من تا فردا مهلت زمانی بسته ام تموم میشه

الان مخابرات چه طرح هایی داره ؟

Y@var
23-09-2014, 22:56
دوستان من تا فردا مهلت زمانی بسته ام تموم میشه

الان مخابرات چه طرح هایی داره ؟

من که دیدم فقط طرح زرین بود و طرح ولادت تا ولایت

mrmmnb
24-09-2014, 06:43
دقیقا
من قبلا هم این موضوع رو توی همین تایپیک گفته بودم چند نفری گفتن اشتباه میکنی
این مخابرات طوری هست که شما مثلا یک ساعت وب گرید میکنی برات 40 مگ میندازه همین وب گردی رو با isp دیگه انجام بدی مثلا 20 مگ میندازه سوایی از بحثی که الان پیش اومده با برنامه های مدیریت دانلود هم این موضوع رو نمیشه فهمید چون اونا هم همون مقدار رو نشون میدن
انگار توی مخابرات وسط سند و ریسیو ها برات ترافیک مجازی و بیخودی ارسال میکنه
این مورد یه بررسی جامع میخواد(هر چند وقتی ثابت هم بشه به جایی نمیرسه):
مثلا باید چند تا سایت با حجم مشخص رو وب گردی کرد عین همونا رو با یهisp دیگه تست کرد قول میدم بهتون ترافیک یکی نخواهد بود (حتی اگه ترافیک اپلود رو ازش کم کنیم)

891191
24-09-2014, 08:49
اقا این چه وضعییه به قران.ما یعنی خیر سرمون مخابرات ثبت نام کردیم که هزینموم کمتر بشه چون قبلا که wifi استفاده میکردم 10 تومن میدادم برا 1 گیگ شارژ بعلاوه 30 روز زمان قشنگ یکماه میرفت حالا حدود یکماه اینترنت مخابرات ثبت نام کردیم حدود 10 گیگ شارژ کردم.اقای پشتیبان تو را خدا شما حداقل صدای اعتراض مارا برسون:n30::n30:

msng
24-09-2014, 12:34
کسی سرویس 2 مگ طرح تابستانه نداره بگه سرعت دانلود با idm چنده ؟

msng
24-09-2014, 12:40
..........

kakadoo
24-09-2014, 13:22
آقای توسلی یک سوال دیگه دارم ممنون میشم پاسخ بدید
من یک هفته هست درخواست دادم و الان ال ای دی adsl مودم ثابت هست اما کسی امروز باهام تماس نگرفته برای نصب
من یوزر نیم سرویس رو از سایت پلوتو در آوردم و یک پس ورد جدید هم براش تعریف کردم که هر چی گذاشته بودند عوض بشه و بتونم کانکت بشم
vpi/vci رو روی صفر و سی و پنج گذاشتم
اما هنوز limited service میزنه من نمیدونم مشکل چی هست ظاهرا الان باید خط من رانژه باشه و با این اطلاعات نباید مشکل داشته باشم شماره مشتری من 537801

esfahanweb
24-09-2014, 15:57
دوست عزیز و گرامی ، این مشکل مربوط به وجود تروجان یا ویروس روی کامپیوتر شما است و ربطی به مخابرات ندارد ، نه مخابرات و نه هیچ شرکت ADSL دیگری نمی تواند کامپیوتر شما را مجبور به آپلود
بکند ، سیستم خودتان را با یک نرم افزار ضد بد افزار مثل malwarebytes چک و پاکسازی کنید.

zxzxcvcv
24-09-2014, 16:53
دوست عزیز و گرامی ، این مشکل مربوط به وجود تروجان یا ویروس روی کامپیوتر شما است و ربطی به مخابرات ندارد ، نه مخابرات و نه هیچ شرکت ADSL دیگری نمی تواند کامپیوتر شما را مجبور به آپلود
بکند ، سیستم خودتان را با یک نرم افزار ضد بد افزار مثل malwarebytes چک و پاکسازی کنید.
مرسی از اینکه نظرت رو دادی دوست عزیز.سیستم آنتی ویروس داره و آپدیته.
من منظورم از باگ این بود که یه مشکلی توی سیستم های مخابرات هست که باعث میشه مشترک بیشتر مصرف کنه.
کلا سیستم مخابرات مشکله داره.بعضی وقت ها که با یوزر نیم و پسور کانکت نمیشم خود به خود اینترنت وصله.ممکنه اینترنت مشترکا رو بعضی دیگه اینجوری مصرف کنن

shitan
24-09-2014, 18:31
سلام من طرح عید 92 را داشتم که امسال تمدید کردم و تا 40 روز پیش شبانش خوب بود اما الان شاید به زور شبی 1 گیگ دانلود داشته باشم و خیلی شبها نصف این یا حتی هیچی
الان طرح ولادت تا ولایت شبانه داره اون سرعت شبانش چجوریه میصرفه ثبت نام کنم یا نه لطفا سریعتر جوابم را بدید تا مدت این طرح تموم نشده

meshkiposh2200
24-09-2014, 21:33
اقا این چه وضعییه به قران.ما یعنی خیر سرمون مخابرات ثبت نام کردیم که هزینموم کمتر بشه چون قبلا که wifi استفاده میکردم 10 تومن میدادم برا 1 گیگ شارژ بعلاوه 30 روز زمان قشنگ یکماه میرفت حالا حدود یکماه اینترنت مخابرات ثبت نام کردیم حدود 10 گیگ شارژ کردم.اقای پشتیبان تو را خدا شما حداقل صدای اعتراض مارا برسون:n30::n30:
دوستان منم دیگه از دست ترافیک خوری های مخابرات به ستوه امدم یک کلیپ ده مگی بخام دانلود کنم میذارم واسه ساعت یک شب به بعد .یک ربع به 7 صبح گذاشتم سیستم خاموش بشه باز نمیدونم این ترافیکها کجا مصرف میشه.اگه جمع بشیم بریم مخابرات فروغی یا ولیعصر اعتراضی چیزی کنیم لااقل دلمون نمیسوزه بگیم دست رو دست گذاشتیم هر چند سیستم از ریشه خرابه . . .

tavassoli.farfani
24-09-2014, 21:57
آقای توسلی یک سوال دیگه دارم ممنون میشم پاسخ بدید
من یک هفته هست درخواست دادم و الان ال ای دی adsl مودم ثابت هست اما کسی امروز باهام تماس نگرفته برای نصب
من یوزر نیم سرویس رو از سایت پلوتو در آوردم و یک پس ورد جدید هم براش تعریف کردم که هر چی گذاشته بودند عوض بشه و بتونم کانکت بشم
vpi/vci رو روی صفر و سی و پنج گذاشتم
اما هنوز limited service میزنه من نمیدونم مشکل چی هست ظاهرا الان باید خط من رانژه باشه و با این اطلاعات نباید مشکل داشته باشم شماره مشتری من 537801

شما خطتتون غیر فعاله
با 2020 تماس بگبربد تا بهتون بگند چیکار کنید

ARMANSTNT
24-09-2014, 23:25
جوابش زیاد سخت نبودا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:n24:

zxzxcvcv
24-09-2014, 23:59
جوابش زیاد سخت نبودا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:n24:
نه نداره ...

tavassoli.farfani
25-09-2014, 01:09
طرح کمپین تابستانه هر کدوم که قیمتش بالای 14000 تومان باشه شبانه رایگان داره

farshad0123
25-09-2014, 02:23

برا ما بالای 19000تومن شبانه داره این کمپین تابستانه کی تموم میشه؟:n13:

veyron
25-09-2014, 02:39
طرح های تابستونه اگه هنوز باشه بالای 14000 تومنی ها شبانه داره 1 تا 7 من چند روز پیش 2 مگ گرفتم اما متاسفانه همین الان شباه سرعت هر 5 ثانیه یبار 0 میشه نهایت سرعت هم تو روزانه 190 200 هست بجای 256

پیام من به وزیر ارتباطات و رئیس مخابرات اصفهان : تو جهنم میبینمتون!:n01:

kakadoo
25-09-2014, 16:04
به صورت شگفت آوری از اینکه اومدوم و علی رغم وجود اینهمه فید بک منفی از مخابرات اینترنت گرفتم پشیمانم هنوز سرویسم راه نیفتاده تا در مورد لتنسی و پاکت لاست و سرعت و از همه مهمتر ثبات خط در زمان طولانی نظر بدم اما فرآیند ثبت نام و تحویل سرویس فوق العاده ضعیف هست و نشون میده که تصمیم گیرنده ها در بخش اینترنت مخابرات اصلا حس و حال فضای اینترنت رو درک نکردند من فرایند ثبت نام رو برای دوستان میگم که با اطلاعات بیشتر تصمیم خودشون رو در مورد انتخاب پروایدر اینترنت اتخاذ کنند که البته انتخاب در این زمینه به نظر من بین افتضاح و افتضاح تر هست(در ایران)من از طریق سایت پلوتو ثبت نام گردم و سرویس رزرو کردم هیچ تماسی با من گرفته نشده با 2020 تماس گرفتم و ارجاع داده شدم به مخابرات 22 بهمن که تصادفا نزدیک خونه ما هست رفتم با فتوکپی کارت ملی فرمها رو پر کردم و بعد از چند روز هنوز تماس با من گرفته نشده بود . مودم رو روشن کردم دیدم که خط رانژه شده باز دو روز صبر کردم تماسی گرفته نشد با 2020 تماس گرفتم و بعد از اصرار شماره 2603500 رو بهم دادند. این تلفن برای تحویل سرویس در مخابرات بابایی هست امروز که پنجشنبه هست بعد از سه بار تماس موفق و حدودا پنجاه بار تماس غیر موفق (جالبه بعضا بوق ازاد هم داشت اما گوشی رو جواب نمیدادند) بالاخره راهنمایی شدم که باید دوباره با فتوکپی کارت ملی و اصل کارت ملی فقط متقاضی حضورا بره و یوزر و پسورد رو تحویل بگیره رفتم و تحویل گرفتم و دیگه ساعت یک شده بود و وقتی اومدم خونه دیدم که دوباره سرویس جواب نمیده خیلی شوکه شدم تماس گرفتم پشتیبانی میگه برای همین هست که میگیم خط حضوری باید تحویل داده بشه بهش میگم سه تا فیلد روی گزینه pppoe باید پر بشه و من نمیخوام این هزینه رو بدم حالا سرویس گزارش شده و اون کارشناس در واحد پشتیبانی گفت که اواسط هفته آینده باهام تماس میگیرند برای رفع مشکل و ظاهرا باید حضورا بیان اینجا منزل بروکراسی عهد قجری و سیاست گذارهای کم اطلاع و صد البته فاقد سلیقه بزرگترین مشکل اینترنت مخابرات هست که به نظر من در یک جامعه سالم حتما کسانی رو به فکر خواهد انداخت اما در بازار بدون رقیب ایران ظاهرا مسوولین رو از فکر کردن انداختهبه هر حال چون این اکانت قابل جابجایی هست اگر کسی از دوستان آشنا داشته باشه و بتونه در روز شنبه اکانت رو از سرویس مخابرات نجات بده(تخلیه کنه) من اطلاعات اکانت رو بهش میده یکماه طرح ولایت اصفهان هست گرفته بودم که تست کنم که خوشبختانه زود به جوابم رسیدم. 4 گیگ حجم با سرویس شبانه رایگان و 10 مگابیت سرعت دانلود (این مورد رو تست نکردم اما در گزارش وضعیت مودم آپلود روی یک مگ و دانلود روی 10 مگ بسته شده) هزینه راه اندازی 17000 تومان بوده نوش جون اون کسی که خط رو شنبه تخلیه کنه البته بدون حضور من چون به اندازه کافی وقتم تلف شده برای یک کار پیش پا افتاده یک پی نوشت هم دارم من نمیتونم و نمیخوام شرایط خودم رو برای سایرین تعمیم بدم اما به هر حال اصولا روند سالم، روندی هست که این جور موارد راحت توی اون رفع بشه - از کارشناس ها بی ادبی ندیدم به نظر من اطلاعاتشون هم در حد کافی هست اما متاسفانه سیستمشون سیستم مشکل داری هست یعنی سیاست ها غلط هست که عملکرد مجری رو خراب میکنه. به دوستان شدیدا توصیه میکنم سعی کنید بازار مصرف خودتون رو به سمت حرفه ای شدن ببرید همون عزمی که باعث شد صبانت کلی از مشتریهاش رو از دست بده باعث ایجاد نقطه عطف میشه صبانت چند ماه دیگه میفهمه چه کار کرده با خودش حالا زود هستدرسته مخابرات بی رقیب هست در خطوط DSL (به خاطر هزینه تجهیزات) اما دلیل نمیشه تا ابد اینجور بمونه یک روزی تکنولوژی قدمی بر میداره که مخابرات انحصارش از دست میره و اون روز هست که مدیران راهبردی پیشین شرکتهایی مثل مخابرات باید مواخذه بشند چون مشتری آنی جهت گیری نمکنه بلکه یک فرهنگی باید در جامعه مشتریان بوجود بیاد تا میلی و رغبت استفاده از خدمات در اونها تقویت بشه

ARMANSTNT
25-09-2014, 21:27
من 5 مگ تابستانه دارم ولی شبانه نداره.یعنی حذف شد خواهشنا راهنمای کنید کدام طرح 2 مگابیت تابستانه بگیرم؟؟؟؟؟؟؟
new2012user
25-09-2014, 22:41
داداش اینا پیمان کارین انگار برای اینکه یه پول به جیب بزنن اجبارا خودشون باید بیان

حالا طرف اومده بود برای من . دو تا بچه باور کن 20 سالشون به زور بود!!! سوادشون از منم کمتر بود
روی فاکتور مینویسه کانفیگ مودم 7 هزار تومن! دو تا next زده میگه کانفیگ کردم!
پسورد گذاری برای وایرلس 12 هزار تومان!
کار اصلی که نویز خط بود هم بلد نبود بررسی کنه الکی گفت وقت ندارم باید برم

من که پول زور ندادم گفتم تو بیسوادی یا منو بی سواد فرض کردی؟
شاید بتونی چارتا خانوم خانه دار رو که از اینترنت هیچی سر در نمیارن گول بزنی ولی من 12 ساله تو نتم برو بچه جون هر کاری دلت میخواد بکن

یوزر و پسورد هم به داد و بیداد از 2020 گرفتم

esfahanweb
25-09-2014, 23:32
مرسی از اینکه نظرت رو دادی دوست عزیز.سیستم آنتی ویروس داره و آپدیته.
من منظورم از باگ این بود که یه مشکلی توی سیستم های مخابرات هست که باعث میشه مشترک بیشتر مصرف کنه.
کلا سیستم مخابرات مشکله داره.بعضی وقت ها که با یوزر نیم و پسور کانکت نمیشم خود به خود اینترنت وصله.ممکنه اینترنت مشترکا رو بعضی دیگه اینجوری مصرف کنن
عزیز برادر اینجا یک فروم حرفه ای برای حل مشکلات کاربران بصورت رایگان است پس لطفاً زمانی که شما را رایگان راهنمایی می کنند لجاجت نفرماید
بنده خدمت شما عرض کردم

ولی شما بدون توجه به صحبتهای من می گویید سیستم آنتی ویروس دارد!!! بزرگوار آنتی ویروس برای ویروس و نرم افزار ضد بدافزار مثل malwarebytes برای بد افزار است ، وقتی سیستم شما آپلود انجام می دهد آن هم به این حجم فقط و فقط نشانه بدافزار یا ویروس است، آپدیت بودن آنتی ویروس هم به معنی نبودن بدافزار نیست ، پس لطفاً طبق راهنمایی که کردم با اون نرم افزار سیستم را چک بفرمایید

جای دیگر هم فرموده اید :"من منظورم از باگ این بود که یه مشکلی توی سیستم های مخابرات هست که باعث میشه مشترک بیشتر مصرف کنه"باور بفرمایید هیچ باگی باعث نمی شود که سیستم شما آپلود انجام بدهد ، اگر شما از هر شرکت دیگری هم سرویس اینترنت پرسرعت بگیرید باز هم همین مشکل را دارید چون مشکل از رایانه شماست نه مخابرات

باز جای دیگری می فرمایید "کلا سیستم مخابرات مشکله داره.بعضی وقت ها که با یوزر نیم و پسور کانکت نمیشم خود به خود اینترنت وصله.ممکنه اینترنت مشترکا رو بعضی دیگه اینجوری مصرف کنن" ، مخابرات مشکل زیاد دارد ولی این موردی که می فرمایید فقط و فقط زمانی رخ می دهد که مودم شما کانفیگ شده باشد که خودش مستقیماً کانکشن PPPOE را برقرار کند ، این هم هیچ ربطی به مخابرات ندارد.
مجدداً تأکید می کنم که به راهنمایی ها دقت بفرمایید تا مشکلتان حل بشود ، مطمئن باشید با متهم کردن مخابرات مشکل رایانه شما حل نمی شود

zxzxcvcv
25-09-2014, 23:50
عزیز برادر اینجا یک فروم حرفه ای برای حل مشکلات کاربران بصورت رایگان است پس لطفاً زمانی که شما را رایگان راهنمایی می کنند لجاجت نفرماید
بنده خدمت شما عرض کردم

ولی شما بدون توجه به صحبتهای من می گویید سیستم آنتی ویروس دارد!!! بزرگوار آنتی ویروس برای ویروس و نرم افزار ضد بدافزار مثل malwarebytes برای بد افزار است ، وقتی سیستم شما آپلود انجام می دهد آن هم به این حجم فقط و فقط نشانه بدافزار یا ویروس است، آپدیت بودن آنتی ویروس هم به معنی نبودن بدافزار نیست ، پس لطفاً طبق راهنمایی که کردم با اون نرم افزار سیستم را چک بفرمایید

جای دیگر هم فرموده اید :"من منظورم از باگ این بود که یه مشکلی توی سیستم های مخابرات هست که باعث میشه مشترک بیشتر مصرف کنه"باور بفرمایید هیچ باگی باعث نمی شود که سیستم شما آپلود انجام بدهد ، اگر شما از هر شرکت دیگری هم سرویس اینترنت پرسرعت بگیرید باز هم همین مشکل را دارید چون مشکل از رایانه شماست نه مخابرات

باز جای دیگری می فرمایید "کلا سیستم مخابرات مشکله داره.بعضی وقت ها که با یوزر نیم و پسور کانکت نمیشم خود به خود اینترنت وصله.ممکنه اینترنت مشترکا رو بعضی دیگه اینجوری مصرف کنن" ، مخابرات مشکل زیاد دارد ولی این موردی که می فرمایید فقط و فقط زمانی رخ می دهد که مودم شما کانفیگ شده باشد که خودش مستقیماً کانکشن PPPOE را برقرار کند ، این هم هیچ ربطی به مخابرات ندارد.
مجدداً تأکید می کنم که به راهنمایی ها دقت بفرمایید تا مشکلتان حل بشود ، مطمئن باشید با متهم کردن مخابرات مشکل رایانه شما حل نمی شود
عزیز اون مشکل آپلود همیشه نیست.احتمالا اون ون آپلود مربوط بوده به بازی های که اون روز انجام داده بودم .فری گیت هم بعضی موقع ها آپلود انجام میده نمیدونم چی و به کجا
در ضمن اون باگی که گفتم وقتی برای من پیش اومد که مودم در حالت Bridge ست بود.قبل از اینکه با کانکشنی که توی کامپیوتر دارم وصل بشم دیدم با 4.2.2.4 پینگ دارم.یک دانلود هم شروع کردم و دیدم کار میکنه.
همون موقع هم آی پیه مودم رو زدم که وصل بشم چک کنم که مودم روی حالته بریجه یا نه دیدم که صفحه مودم یه شخص دیگه ای اومد.البته بعد از چند دقیقه درست شد

veyron
26-09-2014, 00:29
2 مگ تابستونه گرفتم سرعت 2 مگ که نیست 1.7 مگ هست دانلود شبانه هم هر 5 ثانیه کامل قطع میشه همه لینکا ارور میدن بعد وصل میشه کلا 500 مگ هم دانلود نمیکنه

k1ozil
26-09-2014, 00:44
بچه ها کسی مشکل نویز داره؟؟؟؟؟؟ یکی میگه کشوری یه میگه نه؟؟؟؟؟ من خطم تا 8-9 مگ میکشید و سرویس ده مگ گرفته بودم سرعتمم خوب بود800تا 900 بود ولی از عصر امروز نویز به حدی رو خطت افتاده که مودم دان استریم رو اتومات میاره روی 4-5 چه کنم؟

sevendl
26-09-2014, 00:45
سلام
الان دانلود شبانه طرح ولایت مشکلی نداره؟ یه مدت شارژو منفی میکرد و چند وقته دانلود شبانه نداشتم.
و اینکه الان که ساعتا اومده عقب طبق همین ساعت جدید دانلود کنیم؟

zxzxcvcv
26-09-2014, 02:02
بچه ها کسی مشکل نویز داره؟؟؟؟؟؟ یکی میگه کشوری یه میگه نه؟؟؟؟؟ من خطم تا 8-9 مگ میکشید و سرویس ده مگ گرفته بودم سرعتمم خوب بود800تا 900 بود ولی از عصر امروز نویز به حدی رو خطت افتاده که مودم دان استریم رو اتومات میاره روی 4-5 چه کنم؟
نه من که مشکلی ندارم.

mrmmnb
26-09-2014, 11:05
اقا دستوری داریم که بزنیم و مودم رو ریست کنه؟(حالا چه توی حالت pppoe چه توی حالت بریج)
چون گزارش گیری این سایت پلتون شخمی هست و نمیشه ساعتی گرفتم میخوام راس ساعت1 بزنم مودم ریست بشه دوباره ساعت 7 همینطور
اینجوری چون توی این ساعت قطع و وصل شده ارتباط جداگانه گزارش گیری میده و میشه فهمید چقدر سرمون کلاه میزارن!
اگه کسی چیزی بلد هست بگه دستورش رو توی یه bat فایل بنویسیم و زمانبندی کنیم سر این دو ساعت اجرا بشه
البته دیگه نمیدونم زمان مخابرات دقیق هست یا اون زمانی که توی پولتون نوشن میده هست اگه اون باشه که خیلی چرت هست
با تشکر

shayan0o21
26-09-2014, 11:22
اقا دستوری داریم که بزنیم و مودم رو ریست کنه؟(حالا چه توی حالت pppoe چه توی حالت بریج)
چون گزارش گیری این سایت پلتون شخمی هست و نمیشه ساعتی گرفتم میخوام راس ساعت1 بزنم مودم ریست بشه دوباره ساعت 7 همینطور
اینجوری چون توی این ساعت قطع و وصل شده ارتباط جداگانه گزارش گیری میده و میشه فهمید چقدر سرمون کلاه میزارن!
اگه کسی چیزی بلد هست بگه دستورش رو توی یه bat فایل بنویسیم و زمانبندی کنیم سر این دو ساعت اجرا بشه
البته دیگه نمیدونم زمان مخابرات دقیق هست یا اون زمانی که توی پولتون نوشن میده هست اگه اون باشه که خیلی چرت هست
با تشکر

مودم ریستارت بشه یا نه کانکشن؟

k1ozil
26-09-2014, 12:05
مودم ریستارت بشه یا نه کانکشن؟

کانکشن رو چه جوری میشه ریست کرد؟؟؟؟؟؟(اتومات)

farshad0123
26-09-2014, 13:09
با تشکر

منم خیلی دنبالشم که سر ساعت مشخصی مودم اتوماتیک یا ipعوض کنه یا ریستارت بشه یه پریز تایمر دار هست که قیمتش بالاست یه مودم هم هست این قابلیتو داره که 230تومنه

DivXviDvD
26-09-2014, 13:14
سلام کسی از دوستان تورنت دانلود میکنه با مخابرات مشکلی نداره ؟
چون گفته بودید از سرور های خارج نمیگیره قبلا درست ،حالا میخوام ببینم تورنت وضعیتش چطوری هست

خیلی ممنون ومتشکر

zxzxcvcv
26-09-2014, 13:14
با تشکر
مودمت چیه ؟توی بعضی مودم ها دستورات فرق میکنه .
من یه فایل bat درست کردم روی مودم های tplink کار میده ببین روی مودم تو جواب میده؟
فایلو استخراج کن بعد فایل cm.txt رو با notepad اجرا کن و خط اول به جای admin پسوردت رو بزن.اون set reboot هم دستوریه که مودم های tplink با اون ریست میشن اگر برات کار نکرد با دستور مودم خودت عوض کن
برای اجرا هم runme.bat رو اجرا کن ..

چون گفته بودید از سرور های خارج نمیگیره قبلا درست ،حالا میخوام ببینم تورنت وضعیتش چطوری هست

خیلی ممنون ومتشکر
والا تازگیا تورنت دانلود نکردم ولی دیشب دانلود معمولی با IDM با 5 تا لینک و 16 کانکشن برای هر کدوم سرعت کامل رو هم نمیداد

sevendl
26-09-2014, 13:48
سلام
الان دانلود شبانه طرح ولایت مشکلی نداره؟ یه مدت شارژو منفی میکرد و چند وقته دانلود شبانه نداشتم.

zxzxcvcv
26-09-2014, 13:59
سلام
مشکلی نداره.
طبق ساعت جدید دانلود کن

k1ozil
26-09-2014, 14:07
دوستان امکان داره نویز به خاطر دوشاخه باشه دوشاخه رو باز کردم قشنگ لحیماش بود ولی خوب میله هاش زنگ زدن.و یه سوال دیگه دوشاخه ضد برق چیه؟

farshad0123
26-09-2014, 14:12
دوستان امکان داره نویز به خاطر دوشاخه باشه دوشاخه رو باز کردم قشنگ لحیماش بود ولی خوب میله هاش زنگ زدن.و یه سوال دیگه دوشاخه ضد برق چیه؟

مگه برادرت کارمند مخابرات نیست خب یه مامور بیاره راحت واست درستش میکنه

k1ozil
26-09-2014, 14:14
مگه برادرت کارمند مخابرات نیست خب یه مامور بیاره راحت واست درستش میکنه

داداش کارمند که نه مهندسی مخابرات خونده.اون روز هم بدون اجازه دست برد تو جعبه تقسیم:n02: هر کارشم کرد درست نشد ولی خوب یکمی بهتر شد.

farshad0123
26-09-2014, 14:17
داداش کارمند که نه مهندسی مخابرات خونده.اون روز هم بدون اجازه دست برد تو جعبه تقسیم:n02: هر کارشم کرد درست نشد ولی خوب یکمی بهتر شد.

برو مخابرات صبح ساعت 6.5-7 مامورو گیرش بیار واست بیاد درستش کنه

k1ozil
26-09-2014, 14:21
برو مخابرات صبح ساعت 6.5-7 مامورو گیرش بیار واست بیاد درستش کنه

داداش دارم میگم برادرم دستکاریش کرد خوب نشد.ناسلامتی 4 سال مخابرات خونده:n02:

farshad0123
26-09-2014, 14:41
داداش دارم میگم برادرم دستکاریش کرد خوب نشد.ناسلامتی 4 سال مخابرات خونده:n02:

مامور اگه بياد 3سوته ميفهمه مشكل از كجاست شايد مشكل زير زميني باشه اونوقت مجبوري حفاري كني كه مامور درستش كنه

k1ozil
26-09-2014, 17:21
مامور اگه بياد 3سوته ميفهمه مشكل از كجاست شايد مشكل زير زميني باشه اونوقت مجبوري حفاري كني كه مامور درستش كنه
داداش حال اینکا را رو ندارم.گفتم شاید مشکل از جعبه تقسیم یا خونه باشه که نبود.البته این رو هم بگم که نویز دیشب کاملا اتفاقی افتاد رو خط و دان استریم رو کم کرد.الان فعلا وضعیت بهتره.دقیقا دان استریم اومده روی 7230.(دیشب اوایل رو 3200 بود بعد شد 4900.)ممنون از پاسخ گوییت.

victor203
26-09-2014, 18:59
این تاپیک های استانی که کلا خوابیده کسی جواب نمیده
از دوستانی که اینجا هستند کسی از شبکیه استفاده میکنه؟؟؟سرعتش چطوره ؟؟
شبانه که از همه مهمتره ؟؟؟محدودیتی داره؟؟؟
تنکیو:n16:

veyron
27-09-2014, 06:39

خیلی ممنون ومتشکر

سلام مشکلی نداره اگه سیدر داشته باشه دانلود میکنه کار نداره به داخلی خارجی idm هم که مشکل داشته باشه تورنت تقریبا همیشه کار میده بستگی داره به سیدر و تنظیمات نرم افزارش داره باید نسبت به سرعت آپلود تنظیم کنی واسه سرعت آپلود مخابرات

global connections 200
connected peers 70
upload slot per torrent 4
active torrent 2

من اینجوری گزاشتم خوبه

DivXviDvD
27-09-2014, 09:35
سلام خیلی ممنونم از راهنمایی با کدوم کلاینت تورنت کار میکنید شما من همون یوتورنت رو دارم نسخه مجانی ،فرقی که نمیکنه
من اوایل یکبار گذاشتم مرتب دی سی میداد مودم مجبور به خاموش رو شن کردن مودم بصورت دستی میشدم نمیدونم شاید هم مشکل مودم بوده

بازم ممنونم

سلام مشکلی نداره اگه سیدر داشته باشه دانلود میکنه کار نداره به داخلی خارجی idm هم که مشکل داشته باشه تورنت تقریبا همیشه کار میده بستگی داره به سیدر و تنظیمات نرم افزارش داره باید نسبت به سرعت آپلود تنظیم کنی واسه سرعت آپلود مخابرات

global connections 200
connected peers 70
upload slot per torrent 4
active torrent 2

من اینجوری گزاشتم خوبه

891191
27-09-2014, 09:48
با سلام خدمتان دوستان عزیز.من یه سوال داشتم.هرکسی میدونه لطفا جواب بده.من الان طرح زرین دارم.میخوام طرح تابستانه 1 مگ با حجم 5 گیگ و 2 گیگ رایگان ثبت نام کنم.اولا چطوری طرح قبلیما کنسل کنم.و اگه کنسل کنم بازم باید برای طرح زرین ماهانه مبلغی پرداخت کنم چون شنید این طرح را نمیشه انصرافداد و در ثانی ایا این طرحی تابستانه که میخوام ثبت نام کنم به صرفه هست یا نه؟ممنون
:n16:

tavassoli.farfani
27-09-2014, 11:42
با سلام خدمتان دوستان عزیز.من یه سوال داشتم.هرکسی میدونه لطفا جواب بده.من الان طرح زرین دارم.میخوام طرح تابستانه 1 مگ با حجم 5 گیگ و 2 گیگ رایگان ثبت نام کنم.اولا چطوری طرح قبلیما کنسل کنم.و اگه کنسل کنم بازم باید برای طرح زرین ماهانه مبلغی پرداخت کنم چون شنید این طرح را نمیشه انصرافداد و در ثانی ایا این طرحی تابستانه که میخوام ثبت نام کنم به صرفه هست یا نه؟ممنون
:n16:
برای انصراف از طرح زرین باید حضوری مراجعه کنید
البته سعی کنید کارت ملی ثبت نام کننده را همراهتون داشته باشید
اما اینکه طرح به صرفه هست یا نه را باید خودتون نسبت به معیاراتون بسنجید

msng
27-09-2014, 12:46
سلام آقای توسلی من پ.خ دادم جواب ندادید

891191
27-09-2014, 14:12
مبخشید.یه سوال دیگه.اگه این طرحی که گفتما (تابستانه 1 مگ و 5 گیگ حجم) فعال کنم باید ماهینامه 17 هزار تومن پرداخت کنم درسته؟؟و اینکه هر ماه 5 گیگ برام شارژ میکنند یا نه؟

project xvi
27-09-2014, 16:17
آقای توسلی سلام.
الان تو سایت پلوتون قسمت ثبت نام و تمدید طرح ولایت هست اگه ی سال دیگه بخوام طرح رو تمدید کنم و همچین قسمتی تو سایت نبود چجوری تمدید میشه؟
اصلا این طرح ی سال دیگه قابلیت تمدید با قیمت مصوب الانو داره؟مرسی.

victor203
28-09-2014, 00:11
کسی که جواب سوال قبل رو نداد
دوستان من شنیدم اگه الان خط برا شرکت دیگه رانژه باشه بخام از مخابرات اینترنت بگیرم احتیاج نیست رانژه رو بردارم خودشون به مخابرت تغییرش میدن ... این درسته؟؟
دوم اینکه برای ثبت نام طرح ولایت باید مثل بقیه طرح ها با مدارک برم مخابرات؟؟؟ یا دفاتر خدمات انجام میدند یا با سایت هم میشه بدون مراجعه؟؟؟راحترین کدومه؟؟
سوم اینه که خط به اسم پدرمه باید برا ثبت نام با مدارک پدرم برم یا مدارک خودمو قبول میکنند؟؟؟

new2012user
28-09-2014, 00:43
دوستان من شنیدم اگه الان خط برا شرکت دیگه رانژه باشه بخام از مخابرات اینترنت بگیرم احتیاج نیست رانژه رو بردارم خودشون به مخابرت تغییرش میدن ... این درسته؟؟
دوم اینکه برای ثبت نام طرح ولایت باید مثل بقیه طرح ها با مدارک برم مخابرات؟؟؟ یا دفاتر خدمات انجام میدند یا با سایت هم میشه بدون مراجعه؟؟؟راحترین کدومه؟؟
سوم اینه که خط به اسم پدرمه باید برا ثبت نام با مدارک پدرم برم یا مدارک خودمو قبول میکنند؟؟؟
با توجه به تجربه خودم جواب میدم:
1.درسته . خود مخابرات رانژه رو تغییر میده و نیازی نیست به شرکت قبلی اعلام کنید
2.بهتره حضوری به یکی از چهار مرکز مخابراتی منتخب مراجعه کنی وقت زیادی نمیگیره فقط یه فرم پر میکنی و یه کپی کارت ملی میدی و هزینه سرویس در صورتی که پیش پرداخت بخواید انجام بدید
3.مدارک خودتون رو هم قبول میکنن

tavassoli.farfani
28-09-2014, 00:59
مبخشید.یه سوال دیگه.اگه این طرحی که گفتما (تابستانه 1 مگ و 5 گیگ حجم) فعال کنم باید ماهینامه 17 هزار تومن پرداخت کنم درسته؟؟و اینکه هر ماه 5 گیگ برام شارژ میکنند یا نه؟
بله 17 هزار تومن ماهی 5 گیگ

آقای توسلی سلام.
الان تو سایت پلوتون قسمت ثبت نام و تمدید طرح ولایت هست اگه ی سال دیگه بخوام طرح رو تمدید کنم و همچین قسمتی تو سایت نبود چجوری تمدید میشه؟
اصلا این طرح ی سال دیگه قابلیت تمدید با قیمت مصوب الانو داره؟مرسی.
این طرح یکساله هست
به ما اعلام نشده که امکان تمدید داره یا نه
ولی ممکنه بجاش طرح دیگه ای را ارائه بدند

بله اگه شما ثبت نام کنید مخابرات خودش رانژه را تغییر میده

victor203
28-09-2014, 03:32
بله 17 هزار تومن ماهی 5 گیگ

این طرح یکساله هست
به ما اعلام نشده که امکان تمدید داره یا نه
ولی ممکنه بجاش طرح دیگه ای را ارائه بدند

بله اگه شما ثبت نام کنید مخابرات خودش رانژه را تغییر میده
اعتبار طرح ولایت تا عید غدیره دیگه که میشه 23 مهر .... یعنی بعد از اون امکان تمدید طرح دیگه وجود نداره؟؟؟
کلا من نمیخام هزینه ها رو قبض بیاد ... چطور میشه همیشه به صورت اعتباری از نت مخابرات استفاده کرد؟؟؟ یعنی همیشه باید منتظر یه طرح باشیم؟؟؟
اومدیم و طرح ولایت رو برداشتند تکلیف چیه اونوقت؟؟؟
ممنون از دوستانی که جواب دادند:n16:

mrmmnb
28-09-2014, 20:21
شما همون طرحی که میخوای ثبت نام کن (همونی که رو قبض میاد) بعد وارد پنل که بشی یه قسمتی داره که شارژ ها رو نشون میده از همونجا میتونی به جای اینکه بر روی قبضت انلاین پرداخت کنی فقط اول هر ماه باید بری همونجا و وقتی شارژ خورد پرداخت انلاین بزنی

1376MAXIMUM
28-09-2014, 20:44
یه سوال تو سرویس های مخابرات ما مثلا ماهی ۵ گیگ میگیریم اومدیم و یک ماه ۵ گیگ رو مصرف نکردیم مثلا ۴ گیگ شد اون ۱ گیگه کجا میره میره برای ماه بعد یا میپره؟

Mr.Aras
28-09-2014, 20:48
یه سوال تو سرویس های مخابرات ما مثلا ماهی ۵ گیگ میگیریم اومدیم و یک ماه ۵ گیگ رو مصرف نکردیم مثلا ۴ گیگ شد اون ۱ گیگه کجا میره میره برای ماه بعد یا میپره؟
میسوزه

meshkiposh2200
28-09-2014, 21:15
درود.دوستان سرویس من دیشب از 7 شب تا 12 قطع بود هر کاری هم کدوم نتونستم با پشتیبانی تماس بگیرم الان دوباره قطع ه زنگ زدم پشتیبان میگه عیب از مخابرات ه و شاید چند شب دیگه هم همینطوری باشه .کسی دیگه هم مشکلی داره .مخابرات امیر کبیر

ARMANSTNT
30-09-2014, 01:55
سلام
این طرح

اينترنت باحجم انبوه

اينترنت باحجم انبوه -پس پرداخت باسرعتUpto10M

ماهیانه 50 گیگ میده درسته یا کلا برای 12 ماه

msng
30-09-2014, 12:08
سلام دوستان یه سوال.. طرح 2 مگ کمپین تابستانه پورت رو چند مگ میبندن ؟

Mr. M.S.R
30-09-2014, 20:02
سلام
چند تا سوال داشتم:
۱. طرح نامحدود تمدید می شود یا نه؟
۲. ایا فایروال یا چیزی توی اینترنت مخابرات تغییر کرده؟ من برای کارم نیاز دارم به سرور خودم وصل بشم. اما بعد از چند ثانیه کلا ارتباط قطع می شود و حتما باید مودم را ریست کنم تا مشکل حل بشه. جند وقته این مشکل به وحود امده. اطمینان دارم مشکل از طرف سرور نیست هر چی هست از طرف این نت با کیفیته!!

king 2009
30-09-2014, 20:42
دوستان مشکل کم بودن سرعت دانلود شبانه دارم، سرور های خارجی محدودن سرعتشون.

بجز وی پی ان وطنی راه حلی نداره؟

اگه نه یکی دو تا از این وطنی ها رو معرفی می کنید؟ من زیاد باهاشون آشنایی ندارم.

qwertym
30-09-2014, 21:53
دوستان یک سوال :

چرا سرویس مخابرات با بریج سازگار نیست ؟؟ یا فقط برای من اینطوریه ؟؟

من با PPPPOE راحت به اینترنت وصل میشم اما با بریج وصل نمیشه و مدام پیغان خطای 691 میده که یوزرنیم یا پسورد

صحیح نیست در صورتی که هر دو رو درست وارد میکنم با پشتیبانی هم که تماس میگیرم ماشالا یه مشت ... گذاشتن اونجا هیچی حالیشون نیست

به جز یک سری جواب تکراری که بلدن بگن : فریمور آپدیت کن - مودم ریست کن و.... که خودمون هم میدونیم

tavassoli.farfani
30-09-2014, 23:05
دوستان یک سوال :

من با PPPPOE راحت به اینترنت وصل میشم اما با بریج وصل نمیشه و مدام پیغان خطای 691 میده که یوزرنیم یا پسورد

صحیح نیست در صورتی که هر دو رو درست وارد میکنم با پشتیبانی هم که تماس میگیرم ماشالا یه مشت ... گذاشتن اونجا هیچی حالیشون نیست

به جز یک سری جواب تکراری که بلدن بگن : فریمور آپدیت کن - مودم ریست کن و.... که خودمون هم میدونیم

نظر شما محترمه ولی از نظر من شما هیچی حالیتون نیست
ما دقیقا میدونیم چرا بریج وصل نمیشه ولی خب شما ندونید بهتر چون سوالات بعدی هم پشت بندش هست
فقط در همین حد که رنج پای پی های مخابرات تقریبا تو بعضی مناطق پر شده و تا آواخر هفته آینده این مشکل وجود داره و ما عینا همین را به مشترک میگیم و غیر از این رو به مشترک نمیگیم

qwertym
30-09-2014, 23:09
ما دقیقا میدونیم چرا بریج وصل نمیشه ولی خب شما ندونید بهتر چون سوالات بعدی هم پشت بندش هست
فقط در همین حد که رنج پای پی های مخابرات تقریبا تو بعضی مناطق پر شده و تا آواخر هفته آینده این مشکل وجود داره و ما عینا همین را به مشترک میگیم و غیر از این رو به مشترک نمیگیم

شما هم معلومه جزو همون کارشناسای پشتیبانی هستی !! چون اگه کارشناساشون چیز حالیشون بود که من خودم قبل اینکه یزنگم 2020

از قبل فریمور آپدیت کرده بودم و همچنین مودم هم ریست سخت افزاری کرده بودم و مجدد کانفیگ کرده بودم بعد تماس گرفتن وقتی گفتم

خب اینکارا رو که خودم کردم گفت چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه قطع کرد واقعا همتون مهندسید !!!

1376MAXIMUM
30-09-2014, 23:18
شما که از پشتیبانی هستی جواب بده لطفا مرکز شهید قندی کیفیت چطوره و تا چقدر پهنای باند بدون مجوز میدید بهم فاصلمم هم کمه تا مرکز شعاع کم تر از ۵۰۰ متر شبانه چطوره و شبانه چی رایگان هست؟ سرعتش چطوره؟
خدا وکلی دارم به دلیل شبانه و قیمت بالا سرویس ها و پشتیبانی اشغال شرکت الانم دارم میام مخابرات مدیونی اگر الکی حرفی بزنی ازت نمیگزرم اگر اومد و دیدم خلاف چیزی بود که گفتید
بعد هم برید مشکل رو حل کنید که مجبور نشید چیزی رو از مشترک ها پنهان کنید و دروغ بگید کسی که کارش درسته احتیاجی به مخفی کاری نداره

tavassoli.farfani
30-09-2014, 23:23
شما هم معلومه جزو همون کارشناسای پشتیبانی هستی !! چون اگه کارشناساشون چیز حالیشون بود که من خودم قبل اینکه یزنگم 2020

از قبل فریمور آپدیت کرده بودم و همچنین مودم هم ریست سخت افزاری کرده بودم و مجدد کانفیگ کرده بودم بعد تماس گرفتن وقتی گفتم

خب اینکارا رو که خودم کردم گفت چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه قطع کرد واقعا همتون مهندسید !!!

بله بنده کاشناس پشتیبانی هستم
گفتم مشکل هست ولی اجازه نداریم بگیم.ما خودمون میدونیم مشکل چیه
اینا راه حل های ابتداییه که میگیم اگه حل نشه متاسفانه کاری از دستمون بر نمیاد که براتون انجام بدیم
ان شاالله این مشکل هفته آتی حل میشه
فعلا این مشکل تو مراکز اطراف خمینی شهر اصفهان،شهرستان کاشان و مراکز گلستان و چمران در شهر اصفهان بصورت گسترده وجود داره و تو بقیه مراکز هم بصورت خفیف گزارش شده.ان شاالله حل میشه

tavassoli.farfani
30-09-2014, 23:27
شما که از پشتیبانی هستی جواب بده لطفا مرکز شهید قندی کیفیت چطوره و تا چقدر پهنای باند بدون مجوز میدید بهم فاصلمم هم کمه تا مرکز شعاع کم تر از ۵۰۰ متر شبانه چطوره و شبانه چی رایگان هست؟ سرعتش چطوره؟
خدا وکلی دارم به دلیل شبانه و قیمت بالا سرویس ها و پشتیبانی اشغال شرکت الانم دارم میام مخابرات مدیونی اگر الکی حرفی بزنی ازت نمیگزرم اگر اومد و دیدم خلاف چیزی بود که گفتید
بعد هم برید مشکل رو حل کنید که مجبور نشید چیزی رو از مشترک ها پنهان کنید و دروغ بگید کسی که کارش درسته احتیاجی به مخفی کاری نداره

عزیزم من خودم قبلا دو سال تو مرکز قندی به عنوان نصاب بودم ،فک کنم قضیه ماله یه سه الی چهار سال پیش باشه.اون موقع عالی بود من روی خطوط که تست انجام میادم تو بعضی از قسمتا تا 17 مگ هم میگرفتم
الان بای از خود مشترکین سوال کنید ولی به نظر من مرکز قندی مرکز خوبیه هر چند که MDFش یکم قدیمیه ولی کارکنان و پشتیبانی MDF اون عالیه
شما هم بهتره از همسایه ها یا دوستان نزدیک سوال کنید ببنید وضعیت الان چطوره

Mr. M.S.R
01-10-2014, 00:00
کسی نیست بتونه کمک کنه؟

سلام
چند تا سوال داشتم:
۱. طرح نامحدود تمدید می شود یا نه؟
۲. ایا فایروال یا چیزی توی اینترنت مخابرات تغییر کرده؟ من برای کارم نیاز دارم به سرور خودم وصل بشم. اما بعد از چند ثانیه کلا ارتباط قطع می شود و حتما باید مودم را ریست کنم تا مشکل حل بشه. جند وقته این مشکل به وحود امده. اطمینان دارم مشکل از طرف سرور نیست هر چی هست از طرف این نت با کیفیته!!

1376MAXIMUM
01-10-2014, 00:09
عزیزم من خودم قبلا دو سال تو مرکز قندی به عنوان نصاب بودم ،فک کنم قضیه ماله یه سه الی چهار سال پیش باشه.اون موقع عالی بود من روی خطوط که تست انجام میادم تو بعضی از قسمتا تا 17 مگ هم میگرفتم
الان بای از خود مشترکین سوال کنید ولی به نظر من مرکز قندی مرکز خوبیه هر چند که MDFش یکم قدیمیه ولی کارکنان و پشتیبانی MDF اون عالیه
همشون پیرمرد پیرزن هستن از کدوم بپرسم کسیو نمیشناسم که داشته باشه اینجا هم ظاهرا کسی از شهید قندی نیست چون جوابی نگرفتم
من الان ختم رو تو مودم مکزیموم تا۱۸ مگ اگر اشتباه نکنم زده ولی فکر کنم به تر تر بیوفته رو۱۸ مگ الان رو ۴ مگ خیلی قوی هست عدد هاش نویز که حدود ۱۲-۱۳ هست و snr روی ۳۳ و تقریبا هم ثابت عددا خیلی تغییر کنه ۱-۲ تا بالا پایین بره کلا تاحالا بهم نگفتن خطت بده

masoudboy
01-10-2014, 01:46

جناب وضعیت اینترنت مخابرات در مرکز مدرس اصفهان چطوره ؟ سرعت شبانه خوبه ؟
کلا این مرکز چطور هست ؟

veyron
01-10-2014, 05:03
سلام دوستان یه سوال.. طرح 2 مگ کمپین تابستانه پورت رو چند مگ میبندن ؟

سلام من گرفتم سرعت 1.7 هست زنگ هم زدم چاره نکرد سرعت 2 برابر منظورشون اینه که 2 مگ که میگیری پول 1 مگ میگیرن ازت منم گول خوردم فکرکردم 4 مگ میشه سرعت شارژتم مواظب باش هر ماه مصرف نکنی میسوزه فقط شارژی که تو قسمت دائمی هست میمونه رو عدد شارژ باقی مونده کلیک کن تا بگه چندر روز مونده تا بسوزه

fastfind
01-10-2014, 10:06
دوستان یک سوال :

عزیز من دقیق دلیلش رو نمیدونم ولی دقیقا بقیه ی شرکتها هم اکثرا همین مشکل رو دارند.
مثلا مودم که عوض میکنی یا خطت تازه رانژه میشه با هر نوع کانکشنی برای بار اول وصل بشی روی همون ست میشه.
خودم هم شاتل و هم پیشگامان تست کردم... یا روی pppoe وصل میشه و یا bridge ... پشتیبانی مخابرات رو نمیدونم
ولی بقیه جاها زنگ میزنی میگی میخوام با بریج وصل بشم یا مثلا با ppoe .... تو 2 ثانیه برات ردیف میکنه.. البه غر میزنن که ما نمیتونیم دم به دقیقه عوض کنیم و از این حرفها ... نمدونم مک رو برمیدارن یا به هر حال ارور میندازه اونجا و این برای چیزای امنیتی خود isp ها هست...

891191
01-10-2014, 14:01
با سلام خدمت اقای tavassoli.farfani.یه سوال داشتم.من چند روز پیش طرح 1 مگ با 5 گیگ حجم تابستونه را فعال کردم.قبلش هم طرح زرین داشتم.یعنی هنوزم دارم.حالا چندتا سوال برام پیش اومده.اولا چرا این طرح من فعال نمیشه و نمیتونم ازش استفاده کنم.البته وقتی با یوزر و پسورد طرح زرین وارد میشه پنل تابستونه تو لیست محصولاتم هست و حتی زده فعال ولی اصلا نمیتونم ازش استفاده کنم و فقط از طرح زرین ترافیک کم میشه.و سوال دوم اینکه یوز و پسورودی که دارم برای هر دوتا پنل یعنی زرین و تابستونه استفاده میشه و یا باید برا طرح تابستونه ی یوزر و پسورود جدید داشته باشم.با تشکر فراوان

tavassoli.farfani
01-10-2014, 14:15
با سلام خدمت اقای tavassoli.farfani.یه سوال داشتم.من چند روز پیش طرح 1 مگ با 5 گیگ حجم تابستونه را فعال کردم.قبلش هم طرح زرین داشتم.یعنی هنوزم دارم.حالا چندتا سوال برام پیش اومده.اولا چرا این طرح من فعال نمیشه و نمیتونم ازش استفاده کنم.البته وقتی با یوزر و پسورد طرح زرین وارد میشه پنل تابستونه تو لیست محصولاتم هست و حتی زده فعال ولی اصلا نمیتونم ازش استفاده کنم و فقط از طرح زرین ترافیک کم میشه.و سوال دوم اینکه یوز و پسورودی که دارم برای هر دوتا پنل یعنی زرین و تابستونه استفاده میشه و یا باید برا طرح تابستونه ی یوزر و پسورود جدید داشته باشم.با تشکر فراوان
یوزر و پسورد پنل شما یکیه
طرح تابستانه شما هنوز فعال نیست
باید صبر کنید تا باهاتون تماس بگیرند یا خودتون با 2020 تماس بگیرید تا آدرس بهتون بدند برید یوزر و پسورد بگیرید

tavassoli.farfani
01-10-2014, 18:39
جناب وضعیت اینترنت مخابرات در مرکز مدرس اصفهان چطوره ؟ سرعت شبانه خوبه ؟
کلا این مرکز چطور هست ؟

اگه خطتتون فیبر نوری نباشه مشکلی نداره

k1ozil
01-10-2014, 18:52
دوستان این هم از وضعیت اینترنت دو مگ مخابرات کرمان البته همشون با وی پی ان ایرانین بدون اون اینترنت هست ولی در واقع اینترانته
تغییر کیفیت هم بستگی مستقیم داره به میزان مصرف برق همسایه ها:n02::n02:.البته فاضله از مزکز مخابراتی دوره 5 کیلومتر وگرنه خطم روی 10 مگ بسته شده.

Behrouz_se60
01-10-2014, 19:07
اون قسمتی که تو وب سایت میایی پسورد و یوزر میدی اینا الکی است باید حضوری برین کخابرات تا براتون فعال کنن که سریع انجام میشه یعنی بگو یوزر و پسورد میخوام همین.البته باهم نمیتونین استفاده کنید!! باید جدا باشه.یعنی 2 تا کانشکین تو ویندوز بساز که یکی واسه زرین و یکی هم واسه تابستانی.اتوماتیک تو مودم نذار یعنی مودم تو حالت بریدج باشه.

1376MAXIMUM
01-10-2014, 20:47
اقا دانلود شبانه رو یه امار بدید از صبا بگم جمع کنن بیان یا نه کل مناطق هر جا هستید مهم نیست فقط جواب بدید تو تابستون ۹۹ درصد رایگان داشت الان هم هست؟ یا نه دیگه و چه سرویس هایی رایگان داره؟

zxzxcvcv
01-10-2014, 21:53
اقا دانلود شبانه رو یه امار بدید از صبا بگم جمع کنن بیان یا نه کل مناطق هر جا هستید مهم نیست فقط جواب بدید تو تابستون ۹۹ درصد رایگان داشت الان هم هست؟ یا نه دیگه و چه سرویس هایی رایگان داره؟
من هفته پیش چهارشنبه دانلود شبانه گذاشتم سرعت خیلی پایین بود امشب تست میکنم نتیجه رو میگم
....
این تست ساعت 5:30 .وضعیت خیلی عالی بود

nini bad
02-10-2014, 04:44
نزدیک به سه روزه سرویس کل منطقه ما قطع شده هیچ کسی هم پاسخگو نیست کلا لینک ندارم...

891191
02-10-2014, 10:28
اون قسمتی که تو وب سایت میایی پسورد و یوزر میدی اینا الکی است باید حضوری برین کخابرات تا براتون فعال کنن که سریع انجام میشه یعنی بگو یوزر و پسورد میخوام همین.البته باهم نمیتونین استفاده کنید!! باید جدا باشه.یعنی 2 تا کانشکین تو ویندوز بساز که یکی واسه زرین و یکی هم واسه تابستانی.اتوماتیک تو مودم نذار یعنی مودم تو حالت بریدج باشه.
سلام دوست عزیز.من اصلا از تنظمیات مودم چیزی نمیدونم میشه کمک کنید.مودمم تی پی لینک w8910n

msng
02-10-2014, 14:59
من هفته پیش چهارشنبه دانلود شبانه گذاشتم سرعت خیلی پایین بود امشب تست میکنم نتیجه رو میگم
....
این تست ساعت 5:30 .وضعیت خیلی عالی بود

دوست عزیز شما خطتون فیبر نوریه که اینقدر سرعت داری؟

linuxx2011
02-10-2014, 15:02
سلام شبانه اورده مخابرات؟نامحدود هم اضافه کرده تو سرویساش؟؟؟؟؟

zxzxcvcv
02-10-2014, 15:13
دوست عزیز شما خطتون فیبر نوریه که اینقدر سرعت داری؟
نه سیم مسیه

veyron
02-10-2014, 20:29
سلام vpi vci چند باید باشه؟ 0 35 الان هست

tavassoli.farfani
02-10-2014, 21:01
سلام vpi vci چند باید باشه؟ 0 35 الان هست
درسته باید 0 و 35

Sent from my HTC One

linuxx2011
03-10-2014, 13:43
سلام شبانه اورده مخابرات؟نامحدود هم اضافه کرده تو سرویساش؟؟؟؟؟

یعنی کسی نمیدونه؟؟:what:

nini bad
03-10-2014, 13:51
یعنی کسی نمیدونه؟؟:what:

درود بر شما ...
در پست های قبلی سوالات شما جواب داده شده لطفا صفحات قبل تاپیک را مشاهده کیند.

veyron
03-10-2014, 19:15
میگم من الان مودممو وایرلس کردم قبلا معمولی که بود با BWMeter مصرفمو چک میکردم حالا که وای فای هست از کجا میشه دید بقیه با موبایل مثلا که استفاده میکنن چقدر مصرف میشه؟ میخوام دقیق با تو سایت مخابرات چک کنم

farshad0123
03-10-2014, 19:25
میگم من الان مودممو وایرلس کردم قبلا معمولی که بود با BWMeter مصرفمو چک میکردم حالا که وای فای هست از کجا میشه دید بقیه با موبایل مثلا که استفاده میکنن چقدر مصرف میشه؟ میخوام دقیق با تو سایت مخابرات چک کنم

امکانپذیر نیست مگر با اکانتینگ یا مودم چنین قابلیتی داشته باشه

nini bad
03-10-2014, 21:00

در مودم های معمولی امکان وجود ندارد... اما در مودم های پیشرفته این امکان از طریق پنل مانیتورینگ وجود دارد.

891191
04-10-2014, 19:32
اقا خواهشا یه نفر جواب مانا بده.امروز رفتم مخابرات این طح زرینا انصراف دادم.بعد گفتن که برای فعال کردن طرح تابستونه باهاتون تماس میگیرند.من پرسیدم برا فعال کردن هزینه میگریند بهم گفتن اگه خودت بلدی برو رمز و پسوردتا بگیر خودت فعال کن والا باید خودشون بیاند.حالا به نظر شما چیکار کنم.من چیزی از کانفیگ کردن مودم نمیدونم بزار بیاند کانفیگ کنن یا خودم انجام بدک.اخه یک هفتس هی امروز و فردا میکنن.

zxzxcvcv
04-10-2014, 22:10
تست 10 مگ مخابرات ساعت 10 شب با سرور خارجی:

nini bad
04-10-2014, 23:51
تست 10 مگ مخابرات ساعت 10 شب با سرور خارجی:

دوست عزیز این که چیزی نیست چند روز پیش لینک من به مدت سه روز قطع بود الان که وصل شده پورت از 5 مگ به 2 مگ کاهش پیدا کرده اسپید با سرور های داخلی 25Kb است...

POP_0098
05-10-2014, 00:07
سلام طرح جدید شرکت مخبرات را دیدید

تو قسمت سامانه به نشانی

برید قسمت رزرو

طرح جدید داده بیرون به نام اینترنت با حجم انبوه

10 مگ 12 ماه قیمت 49,248,000 ریال که میشه

49,248,00 تومان من نامحدود داشتم یک ساله داره تمام میشه برجی 74 بود ماهی 300 گیگ دانلود با سرعت 2 مگ داشتم حالا برای 15,552,00 تومان بدم یعنی دو برابر ولی با حجم یک سوم چون این قیمت را برای 12 ماه میده برای هر ماه 100 گیگ نه 300 گیگ

یعنی به زبان ساده بگم همه متوجه بشند اگر قیمت های تا 2 و تا 6 برابر بالا رفته حجم 3 برابر کاهش پیدا کرده سرعت هم 10 مگ نیست همه مشکلات را کامل میدونند

مثلا 2 مگ در برج میشد 300 گیگ حالا اینا دارند 2 مگ را با قسمت 1,296,00 تومان یعنی دو برابر نامحدود میدن و حجم 100 گیگ یک سوم نامحدود که حالا دارم

عکس بیشرین تعرفه مخابرات

10 مگ 300 گیگ دانلود

مشکل اینجاست نامحدود نمیده تمدید هم نمیکنه قرار داد های قبلی را

در اخر باید بگم سرعت 10 مگ اگر هم باشید و پولش براتون مهم نباشه 4 میلیون تومان و بزارید زیر دانلود باید برجی 900 گیگ دانلود بکنید نه 300 گیگ

مخابرات میخواد شما برجی 300 گیگ را دانلود کنید که تو 10 روز اول هر ماه 300 گیگ با سرعت 10 مگ تمام میشه و 20 روز بعد شما حجم ندارید که نمیدونم باید تهیه کنید یا جریان به چه شکل میشه خودشون میدونند

پس شد 10 مگ برجی 900 گیگ باید باشه 300 گیگ داره میده همه سرعت های پایین تر هم راحت حساب کنید حجم تقسیم بر 3 قیمت 2 برابر

k1ozil
05-10-2014, 00:30
دوستان سرویس سوپر کریو بهتره یا سیسکو؟؟؟؟؟؟؟؟(میدونم جاش نیست ولی خوب یکم عجله داشتم)

zxzxcvcv
05-10-2014, 10:42
آقای توسلی مخابرات پارسال طرح کمپین پاییزی داشت و فکر کنم نامحدود هم داشت تو اون کمپین.امسال از این خبرا نیست ؟

zhaklin6
05-10-2014, 15:54
فرق ترافیک دائمی باقیمانده با ترافیک اعتباری باقیمانده چیه و موقع تموم شدن کدومشون باید مجددا شارژ کنیم؟

tavassoli.farfani
05-10-2014, 20:18
آقای توسلی مخابرات پارسال طرح کمپین پاییزی داشت و فکر کنم نامحدود هم داشت تو اون کمپین.امسال از این خبرا نیست ؟
نه نداره دیگه
به جاش طرح انبوه قرار داده

Sent from my HTC One

891191
06-10-2014, 08:55
سلام.اقای پشتیبان لطفا راهنمایی کنید.امروز با هزار بدبخت رفتم و یوز و پسورد طرح تابستونما گرفتم.طرح زرین را هم انصراف دادم.حالا چطوری باید مودما کانفیگ کنم تا بتونم فعلا از هر دوتا طرح استفاده کنم.اخه بهم گفتن طرح زرین 10 روز طول میکشه تا کنسل بشه منم دیشب شارژش کردم و میخوام تا زمان جمع اوری حداقل از شارژش استفاده کنم.لطفا راهنمایی کنید

891191
06-10-2014, 08:56
سلام.اقای پشتیبان لطفا راهنمایی کنید.امروز با هزار بدبخت رفتم و یوز و پسورد طرح تابستونما گرفتم.طرح زرین را هم انصراف دادم.حالا چطوری باید مودما کانفیگ کنم تا بتونم فعلا از هر دوتا طرح استفاده کنم.اخه بهم گفتن طرح زرین 10 روز طول میکشه تا کنسل بشه منم دیشب شارژش کردم و میخوام تا زمان جمع اوری حداقل از شارژش استفاده کنم.لطفا راهنمایی کنید

tavassoli.farfani
06-10-2014, 10:54
خب این که کاری نداره
آموزش تنظیمات مودمتون را توی اینترنت سرچش کنید

Sent from my HTC One

891191
06-10-2014, 11:01
خب این که کاری نداره
آموزش تنظیمات مودمتون را توی اینترنت سرچش کنید

Sent from my HTC One
خوب حرف شما درسته.من سرچ کردم.کانفیگ کردن هم تا حدودی بلدم ولی الان مشکل من اینجاس که دوتا پسورود دارم و دو تا نام کاربری.یکی برای طرح زرین و یکی برای طرح تابستانه.حالا چطوری باید کانفیگ کنم.یعنی وقتی کانفیگ میکنم جای یوزر و پسوورد را خالی بزارم و از داخل کامپیوتر دوتا کانکشن بسازم و اونجا جدا جدا وارد کنم.درسته؟؟؟

mrmmnb
06-10-2014, 11:16
این طرح انبوده عجب چیز چرت و پرتی هست باید کسی که این طرح رو پیشنهاد داده جایزه نوبل بده از کجاشون این طرح رو در اوردن؟
باید حداقل ماهی 50 گیگ بخری!!!!!
من فکر کردن مدت زمان برا 50 گیگ یا 100 گیگ قابل انتخاب هست الان که چک کردم دیدم هر مدتی برداری حداقل ماهی 50 گیگ برات میندازه!(خدا تومن پول اینترنت میشه!!!)
اقا تازگیا شارژ خور مخابرات بیشتر نشده؟
قبلا شارژ خور خوبی داشت الان بد جور زیاد شده سه گیگ ماهانه داشتم هنوز 15 روز نشده تموم شده! هنگ کردم

tavassoli.farfani
06-10-2014, 11:16
خوب حرف شما درسته.من سرچ کردم.کانفیگ کردن هم تا حدودی بلدم ولی الان مشکل من اینجاس که دوتا پسورود دارم و دو تا نام کاربری.یکی برای طرح زرین و یکی برای طرح تابستانه.حالا چطوری باید کانفیگ کنم.یعنی وقتی کانفیگ میکنم جای یوزر و پسوورد را خالی بزارم و از داخل کامپیوتر دوتا کانکشن بسازم و اونجا جدا جدا وارد کنم.درسته؟؟؟
نه
شما مودم را روی حالت Bridge تنظیم کن بعد روی کامپیوتر کانکشن درست کن

Sent from my HTC One

mrmmnb
06-10-2014, 11:25
ببین طرح زرین رو انصراف بدی حدود یک هفته طول میشکه تا قطع کنن اگه شارژ داری زود استفاده کن تا حروم نشه (فقط چند مگ بزار باشه چون اگه صفر بشه برات اتوماتیک یه گیگ شارژ میکنن)
برا یوزر نیم و پسورد دو تا راه داری یکی اینکه توی مودم وارد کنی یکی هم کانکشن بسازی
اگه توی مودم بسازی هر کدوم یوزر و پس رو وارد کنی با همون وصل میشه هر وقت بخوای عوض کنی باید دوباره وارد ودم بشی و یوزر و پس رو عوض کنی
اگه با کانکشن بخوای وصل بشی توی ویندوزت دو تا کانکشن میسازی و توی هرکدم یوزر و پس رو وارد میکنی و با هر کدوم خواستی میتونی وصل بشی
هر کدوم از دو روش مزایا و معایب مخصوص خودشون رو دارن ولی با توجه به اینکه زرین رو انصراف دادی و در واقع یه طرح داری(طرح زرین چند روز دیگه قطع میشه اگه تا حالا قطع نکرده باشن!) یوزر و پس زرین رو وارد مودم کن انتهای ترافیکت که رسید دوباره وارد مودم شو و یوزر و پس طرح جدیدت رو وارد کن و تموم
موفق باشید

qwertym
06-10-2014, 12:12
نه
شما مودم را روی حالت Bridge تنظیم کن بعد روی کامپیوتر کانکشن درست کن

Sent from my HTC One

سلام

مشکل بریج برطرف شده یا هنوز خیر ؟