PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

Mr.Aras
30-08-2014, 13:58
دیگه مفت خور تر از مخابرات که نداریم! به عینه شارژ ملتو میدزدن
منم این مشکل را دارم، چیزی که کم میکنه برای من تقریبا ۱.۵ برابر چیزیه که واقعا مصرف کردم. مثلا ۶۰۰ مگ مصرف کردم ولی حدود ۹۰۰ مگ کم کرده اینجوی هرگیگ ترافیک در حقیقت میشه ۵۲۵۰ تومن.

Sent from my SKY using Tapatalk

tavassoli.farfani
30-08-2014, 19:38
اول به شما خسته نباشید میگم به خاطر جواب دادن سریع به پست من 3 ساعت طول کشید
تک کانکشن بیشتر از 40 نمیشه همین الان

من زرین دارم سرعتم با تک کانکشن سرعتم 290 دانلود دارم

tavassoli.farfani
30-08-2014, 19:42
سلام
از خرداد سال 92 اینترنت اصفهان بد شد
من آسیاتک ... های وب پارس آنلاین و مخابرات داشتم
برای من همشون همینطور بودند
سرعت تک کانکشن همیشه داغون بوده برای من هر ISP هم عوض کردم همینطور بود
اینترنت اصفهان در حد روستاها مونده و هیچ پیشرفتی نکرده پس رفت هم کرده
زیاد انتظار نداشته باشید به من نظر
چون کاری نمیشه کرد
اون از سرویس 3G که حتی تست هم اصفهان ندادن
رایتل 4 تا خیابون پوشش بیشتر نداره
اونم از ADSL این شهر ....

من از خودم و دوستایی که دارم همشون مخابرات دارند سرعتشاون عالیه مشکلی نبوده
برعکس از خرداد به اینور مخابرات خیلی بهتر شده

k1ozil
30-08-2014, 19:52

اقا شما چرا اینقدر طرفداری مخابراتو میکنید؟؟؟؟ درست شما اونجا کار میکنید ولی میبینید اکثرا ناراضین.

MohammadFatehi
30-08-2014, 20:04
الان ایشون راضی اند ، پس بقیه هم باید راضی باشن! من گوگل و حتی سایتهای دولتی خودمون رو هم با فیل کش باز میکنم! مخابرات اصفهان بسیار شرکت عقب افتاده ای هست! مخابرات یزد بهتره! اگه خطم DLC نبود عمرا از مخابرات نمیگرفتم

zxzxcvcv
30-08-2014, 20:29
عزیز اون سرعت تک کانکشنت نیست که 290 وگرنه من هم با idm با سرعت 700 800 دانلود دارم

sevendl
30-08-2014, 20:37
!!!!!!!!!!!!!!!!
مخابرات برام 9 گیگ شارژ کرد دانلود کنم به نظرتون بعد منفی نشه؟
---------------
به یه سوال ترافیک باقیمانده به دوره بعدی هم منتقل میشه؟
یعنی ترافیک دائمی باقیمانده رو تا قبل دوره جدید بارم تمدید مصرفش کنم؟

zxzxcvcv
30-08-2014, 21:18
!!!!!!!!!!!!!!!!
مخابرات برام 9 گیگ شارژ کرد دانلود کنم به نظرتون بعد منفی نشه؟
---------------
به یه سوال ترافیک باقیمانده به دوره بعدی هم منتقل میشه؟
یعنی ترافیک دائمی باقیمانده رو تا قبل دوره جدید بارم تمدید مصرفش کنم؟
ترافیک دائمی باقی میمونه به دوره ی بعدی هم منتقل میشه

nini bad
30-08-2014, 22:25
الان ایشون راضی اند ، پس بقیه هم باید راضی باشن! من گوگل و حتی سایتهای دولتی خودمون رو هم با فیل کش باز میکنم! مخابرات اصفهان بسیار شرکت عقب افتاده ای هست! مخابرات یزد بهتره! اگه خطم DLC نبود عمرا از مخابرات نمیگرفتم

اقا شما چرا اینقدر طرفداری مخابراتو میکنید؟؟؟؟ درست شما اونجا کار میکنید ولی میبینید اکثرا ناراضین.

نه دوستان عزیز مشکل چیه !!! همه چی عالی است من و شما هم خوشحالیم !!!
این شخص محترم باید هم طرفداری کنه چون برای مخابرات کار میکند...

mrmmnb
30-08-2014, 22:41
سلام
دوستان کسی رو ترافیکش رو برگردوندن (البته یکی از کاربرا اعلام کرد) واینکه دقیقا همه حجمش رو برگردوندن؟
من دو تا خط داشتم 5 شنبه هم زنگ زدم اعلام کردم و طرف جفت شماره ها رو نوشت یکیش رو حدود 2 گیگ برگردوندن یکیش رو هیچی
چیزی که من برداشت کردم ای نبود که ترافیکی که منفی شده برگردوندن ولی اگه منفی نشده باشه بر نگردوندن برا شما هم اینجوری بوده؟
این عکس خط اول من هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این عکس خط دوم که ترافیکش رو بر نگردوندن:
از شما هم اینجوری هست؟
ممنون میشم یه نگاه بکنید و خبر بدید
با تشکر

ویرایش:
ضمنا الان چک کردم تو اون اولی که ترافیک رو برگردوندن طبق اون جدول 2215 مگی که برگردوندن جزو ترافیک اعتباری من هست والان باید ترافیک اعتباری من 3810+2215 باشه ولی الان ترافیک اعتباری رو توی پنلم زده 3807 !!!(اون سه مگ اختلاف رو توی این چند ساعت مصرف کردم) ترافیک دائمی رو زده 2866 که البته یادم نیست ترافیک دائمیم چقدر بوده حالا نمیدونم این 2215 جزو همون 2866 دائمی اومده که اگه اومده پس چرا تو جدول تاریخ انقضا براش زده واگر جزو اون دائمی نیست پس کجا رفته؟ چون توی ترافیک اعتباری هم اضافه نشده
خلاصه سر این جریان خوب کلاهی سرمون گذاشتن
من اگه اصفهان بودم میرفتم سرو صدا میکردم ولی حیف که تو شهرستان هستم و فایده نداره چون اصلا هیچ کدوم مسولین اینجا در جریان امورات اینترنت نیستن و بیخودی هست برم ولی تو اصفهان حداقل میشه مسئولش رو گیر اورد و یه چند چیزی بارش کرد!!!

k1ozil
30-08-2014, 23:11
رفقا کسی میتونه با توجه به مشخصات مودمم فاصلم از مرکر مخابراتی رو بگه؟؟

zxzxcvcv
30-08-2014, 23:19
رفقا کسی میتونه با توجه به مشخصات مودمم فاصلم از مرکر مخابراتی رو بگه؟؟

4-5 کیلومتر

k1ozil
30-08-2014, 23:20
4-5 کیلومتر

چه جوری حساب کردی؟؟ به نظرت وضعیت خط بهتر از اینم میتونه باشه؟

Behrouz_se60
30-08-2014, 23:24
فاصله ات خیلی دوره
اینم نتیجه عکس خودم.خونه ام تو باغ دریاچه و پیش شماره 3786 هست.خطم روی 5 بسته شده ولی فقط یک مورد اگر بازی RIFT دانلود کنم تا 5 مگ میره.

k1ozil
30-08-2014, 23:26
فاصله ات خیلی دوره
اینم نتیجه عکس خودم.خونه ام تو باغ دریاچه و پیش شماره 3786 هست.
میدونم فقط میخام بدونم هیچ راهی نیست که بهتر بشه؟

zxzxcvcv
30-08-2014, 23:29
چه جوری حساب کردی؟؟ به نظرت وضعیت خط بهتر از اینم میتونه باشه؟
حدسی گفتم
با این سایت میتونی محاسبه کنی:
توی قسمت Down stream attenuation باید مقدار رو وارد کنی
البته نتایج 100 درصد دقیق نیست
این سایته میگه 3.6 کیلومتر فاصله داری
ویرایش:
از سر خط تست کن مودم رو ببین وضعیتش بهتر میشه یا نه

Behrouz_se60
30-08-2014, 23:30
یک چیز من تو عکس جنابعالی FEC Error دیدم که مشکوک به نظر میاد.هر چه فاصله بیشتر باشه عدد attainable rate کمتر میشه.بالاترین مقدار تا 21 هزار هست واینکه مقدار attenuation مربوط به downstream بیشتر میزنه (؟) که میتونه به معنای این باشه که خطت نویز بیشتری نسبت به خودم داره.
ویرایش اول :
کابل برق کناره کامپیوتر دخالت دارن و چک کردن وروی کابل تلفن واقع در ورودی خونتون و اینکه اسپلیتر هم باید نوع استاندارد داشته باشی.

ویرایش دوم :
موارد بالا گفتم در حیطه خودت هستن بقیه از دستت خارجه باید با خرابی تلفن تماس بگیری.این عددی که نشون میده برای خودت کفایت میکنه یعنی نیازهایت با مقدار نشون داده شده فاصله ای دارد که برات کفایت می کنه.لازم به ور رفتن نیست.
مقدار FEC error مربوط به Downstream نشون میده موقع دریافت مشکل داره.یکبار با مودمت تو تنظیم تست بزن ببین اررور میده یا نه

k1ozil
30-08-2014, 23:48
یک چیز من تو عکس جنابعالی FEC Error دیدم که مشکوک به نظر میاد.هر چه فاصله بیشتر باشه عدد attainable rate کمتر میشه.بالاترین مقدار تا 21 هزار هست واینکه مقدار attenuation مربوط به downstream بیشتر میزنه (؟) که میتونه به معنای این باشه که خطت نویز بیشتری نسبت به خودم داره.
ویرایش اول :
کابل برق کناره کامپیوتر دخالت دارن و چک کردن وروی کابل تلفن واقع در ورودی خونتون و اینکه اسپلیتر هم باید نوع استاندارد داشته باشی.

ویرایش دوم :
موارد بالا گفتم در حیطه خودت هستن بقیه از دستت خارجه باید با خرابی تلفن تماس بگیری.این عددی که نشون میده برای خودت کفایت میکنه یعنی نیازهایت با مقدار نشون داده شده فاصله ای دارد که برات کفایت می کنه.لازم به ور رفتن نیست.
مقدار FEC error مربوط به Downstream نشون میده موقع دریافت مشکل داره.یکبار با مودمت تو تنظیم تست بزن ببین اررور میده یا نه

رفیق یه چیز جالبی که هست اینه که مقدار snr و دان استریم توی روز مخصوصا صبح ها خیلی بهتره.در کل مواقعی که مصرف برق کمتره بهتره به نظرت این طبیعیه؟

farshad0123
30-08-2014, 23:59
فاصله ات خیلی دوره
اینم نتیجه عکس خودم.خونه ام تو باغ دریاچه و پیش شماره 3786 هست.خطم روی 5 بسته شده ولی فقط یک مورد اگر بازی RIFT دانلود کنم تا 5 مگ میره.

این هیچوقت 5مگو کامل نمیده تقریبا 4.3-4.5مگ میده حداکثر(70-80کیلوبایت کمتر)

Behrouz_se60
31-08-2014, 00:10
اگر صبح ها بهتر میشه پس من به عوامل خارجی فکر میکنم که از بیرون در نویز خطت دخالت دارن.

این هیچوقت 5مگو کامل نمیده تقریبا 4.3-4.5مگ میده حداکثر(70-80کیلوبایت کمتر)

من یک بار 520 کیلوبایت در ثانیه دانلود به مدت 20 دقیقه گرفتم! بعدش افت کرد.این عدد 5119 یعنی معادل 5.1 چون بر مبنای سرعت هست اگر بر مبنای حجم باشه میشه 4.99

zxzxcvcv
31-08-2014, 00:17
اگر صبح ها بهتر میشه پس من به عوامل خارجی فکر میکنم که از بیرون در نویز خطت دخالت دارن.

من یک بار 520 کیلوبایت در ثانیه دانلود به مدت 20 دقیقه گرفتم! بعدش افت کرد.این عدد 5119 یعنی معادل 5.1 چون بر مبنای سرعت هست اگر بر مبنای حجم باشه میشه 4.99
520 کیلوبایت میشه 4.1 مگابیت

nini bad
31-08-2014, 00:18
فاصله ات خیلی دوره

نزدیک خودمون هستی پس چرا چیزی نمیگی :n06: میشه اسپید تست بگیری اینجا قرار بدی ؟

Amin_0913
31-08-2014, 00:41
سلام
من 5.5 گیگ برام محاسبه شده درصورتی که من شبانه دانلود داشتم
باید زنگ بزنم یا خودشون درست می کنند؟

Sent from my C6603 using Tapatalk

Behrouz_se60
31-08-2014, 00:43
نزدیک خودمون هستی پس چرا چیزی نمیگی :n06: میشه اسپید تست بگیری اینجا قرار بدی ؟

اسپید تست بالا نمیاد

Shahin031
31-08-2014, 05:22
دوستان این طرح کمپین تابستان شبانه رایگان داره؟این طرح بهتره یا عيد ولادت تا ولايت؟

Behrouz_se60
31-08-2014, 12:07
دوستان این طرح کمپین تابستان شبانه رایگان داره؟این طرح بهتره یا عيد ولادت تا ولايت؟

طرح حرفه ای بدون مودم رایگان بگیر که دانلود شبانه رایگان داره.

آقایان!
امروز رفتم مخابرات خرازی در خیابان فروغی واقع در دروازه تهران.اونجا رفتم که برای طرح حرفه ای بدون مودم رایگان درخواست فعال سازی کنم.منشی خانم به من گفت رانژه نشده و باهاتون تماس میگیرن و بعد اگه خواستید برای یوزر و پسورد بیائید اینجا.

یکی تکلیف من را روشن کند ، رانژه چه صیغه ای است ؟؟؟ من در زمینه اتوماسیون اداری 5 سال کار می کنم ( شیبرپوینت میگویم ).برای فعال سازی اصلا نیازی به تنظیم های سخت افزاری هست ؟ بنده فکر میکنم برای فعال سازی نیازی به چند تا کلیک بیشتر نیست پس چرا منشی این حرف زد ؟؟؟

اینو بگویم من طرح زرین برای چند سال استفاده میکردم یعنی مشتری قدیمی که برای اولین بار ای دی اس ال گرفتیم.حالا یک طرح جدید به اسم طرح حرفه ای بدون مودم رایگان گرفتم برای دانلود شبانه رایگان اونم که در کنار طرح زرین داشته باشم ولی بتونم از پنل کاربری خودم سرویس قطع و وصل کنم.الان دو تا طرح در پنل کاربری (فقط یک اکانت بیشتر نیست) دارم که یکی غیر فعال است.

zxzxcvcv
31-08-2014, 12:16

آقایان!
امروز رفتم مخابرات خرازی در خیابان فروغی واقع در دروازه تهران.اونجا رفتم که برای طرح حرفه ای بدون مودم رایگان درخواست فعال سازی کنم.منشی خانم به من گفت رانژه نشده و باهاتون تماس میگیرن و بعد اگه خواستید برای یوزر و پسورد بیائید اینجا.

یکی تکلیف من را روشن کند ، رانژه چه صیغه ای است ؟؟؟ من در زمینه اتوماسیون اداری 5 سال کار می کنم ( شیبرپوینت میگویم ).برای فعال سازی اصلا نیازی به تنظیم های سخت افزاری هست ؟ بنده فکر میکنم برای فعال سازی نیازی به چند تا کلیک بیشتر نیست پس چرا منشی این حرف زد ؟؟؟

اینو بگویم من طرح زرین برای چند سال استفاده میکردم یعنی مشتری قدیمی که برای اولین بار ای دی اس ال گرفتیم.حالا یک طرح جدید به اسم طرح حرفه ای بدون مودم رایگان گرفتم برای دانلود شبانه رایگان اونم که در کنار طرح زرین داشته باشم ولی بتونم از پنل کاربری خودم سرویس قطع و وصل کنم.الان دو تا طرح در پنل کاربری (فقط یک اکانت بیشتر نیست) دارم که یکی غیر فعال است.
رانژه نمیخواد که.بهش میگفتی که از طرح زرین استفاده میکنی.اگر طرح زرینت الان وصله و میتونی بهش وصل بشی یعنی خطت رانژه شده قبلا
باید دوباره بری کپی کارت ملی هم ببر

nini bad
31-08-2014, 12:23

آقایان!

اون شخصی که این حرف را به منشی خانم زده اطلاعات کمی داشته یا اون شخص بر اساس شنیده های خودش این حرف را به شما زده در صورتی که خط شما رانژه شده است و با اضافه کردن یک پروفایل جدید سرویس جدید شما در پنل فعال میشود...

Mr.Aras
31-08-2014, 12:42
این DNS مخابرات شده هر روز بدتر از دیروز، تقریبا نود درصد سایت ها را باز نمیکنه. کلافم کرده.

zxzxcvcv
31-08-2014, 13:07
این DNS مخابرات شده هر روز بدتر از دیروز، تقریبا نود درصد سایت ها را باز نمیکنه. کلافم کرده.
Dns رو دستی ست کن روی 208.67.220.220 .Dns خیلی خوبیه

*سینا*
31-08-2014, 13:14
Dns رو دستی ست کن روی 208.67.220.220 .Dns خیلی خوبیه
سلام
من به این صورت تنظیم کردم
8.8.8.8 ( جای این dns میتونید dns پابلیک دیگه ای از جمله همین که دوستمون فرمودن رو بزنید )
و
192.168.1.1

اینجوری سه تا dns استفاده میشه ( دوتا dns داخل مودم که مال مخابرات هستش )
علت اینکار هم اینه که موقعی که شارژتتون تموم بشه بتونید درگاه ملت رو برای پرداخت باز کنید:n01:

bornamilad
31-08-2014, 13:14
دوستان من دیشب دانلود شبانه داشتم و امروز ظهر دیدم ترافیک دائمی شده -1280 و ترافیک اعتباری صفر!نمیدونم قبل از این چقدر ترافیک برام مونده !به نظرتون پیکار کنم؟؟؟

*سینا*
31-08-2014, 13:16
دوستان من دیشب دانلود شبانه داشتم و امروز ظهر دیدم ترافیک دائمی شده -1280 و ترافیک اعتباری صفر!نمیدونم قبل از این چقدر ترافیک برام مونده !به نظرتون پیکار کنم؟؟؟

تماس بگیرید 2020 اطلاع بدید بررسی میکنند
پ.ن. بعد از اینکه حجم من منفی شده دو سه روز بعد یه مقدار حجم بهم اضافه کردن.مقدار دقیقشو نمیدونم:n02:

bornamilad
31-08-2014, 13:20
اگه چند روز صبر کنم تا اعتبار زمانی طرحم تموم شه و بعد تمدید کنم اعتبار دائمی صفر میشه یا 1280 مگ ازش کم میشه؟

nini bad
31-08-2014, 13:26
دوستانی که مشکل DNS دارند از نرم افزار زیر استفاده کنند...

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bornamilad
31-08-2014, 13:43
زنگ زدم پشتیبانی قضیه اعتبار منفی رو گفتم جواب دادن که مشکل سیستمشونه و تا آخر هفته کسانی که شارژ منفی براشون خورده برمیگرده!امیدوارم

*سینا*
31-08-2014, 14:03
اگه چند روز صبر کنم تا اعتبار زمانی طرحم تموم شه و بعد تمدید کنم اعتبار دائمی صفر میشه یا 1280 مگ ازش کم میشه؟

متاسفانه این سوالی بود که خودم هم داشتم
اما جوابی ندارم براش

ARMANSTNT
31-08-2014, 14:23
زنگ زدم پشتیبانی قضیه اعتبار منفی رو گفتم جواب دادن که مشکل سیستمشونه و تا آخر هفته کسانی که شارژ منفی براشون خورده برمیگرده!امیدوارم
شماره پشتیبانی چنده من هر چی شارز داشتم خوردن اینا که
عجب :n24:

Behrouz_se60
31-08-2014, 14:42
DNS برای کسانیکه میخوان اینترنت بهتری داشته باشند.
208.67.222.220
208.67.220.222
این دو تا الان پینگ روی اینترنت خودم زیر 200 است.برای آدرس زیر هم حدود 250 تا 280.
208.67.222.222
208.67.220.220
Comodo SecureDNS:
8.26.56.26
8.20.247.20

qwertyuz
31-08-2014, 16:17
با سلام به دوستان عزیز.
2تا سوال داشتم.
1- چرا برای بعضی ها روی 10 مگ میبندن و برای بعضی ها 5 مگ؟
2- من اگه بخوام روی 10 مگ ببندن باید چکار کنم؟

tavassoli.farfani
31-08-2014, 16:42
با سلام به دوستان عزیز.
2تا سوال داشتم.
1- چرا برای بعضی ها روی 10 مگ میبندن و برای بعضی ها 5 مگ؟
2- من اگه بخوام روی 10 مگ ببندن باید چکار کنم؟

باید طرح حرفه ای بگبربد
یک ساله
24 گیگ
سرعت تا ده مگ بازه
قیمت 110000 تومان

tavassoli.farfani
31-08-2014, 16:52

آقایان!

عزیزم همه چی که اتوماسیون نیست.برای رانژه باید از سمت DSLAM روی بوق تو مخابرات سیم کشی کنند ،با کلیک که نمیشه سیم کشی کرد!!! :دی
اما شما چون طرح حرفه ای گرفتید پهنای باندتون روی 3 مگ بوده قبلا در حالی که طرح حرفه ای پهنای باندش ده مگه پس شما رانژه دارید فقط واحد OMC باید ریت خط شما را بالا ببره که باید پهنای باند را تو اون منطقه تست کنند اگه جا داشته باشه همون موقع زیاد میشه وگرنه یه چند روزی زمان میبره پهنا را زیادترش کنند.
مشکل غیر فعال کردنم احتمالا مال اینه که شما با دو تا کد ملی مختلف ثبت نام کردید ولی بازم غیر ممکنه دارید اشتباه میکنید .مطمئن بشید

tavassoli.farfani
31-08-2014, 17:01

جدا ما هنوز علت نارضایتیا متوجه نشدیم شما بگبد شاید ما فهمیدیم

متاسفانه برا DLCها حرفی ندارم خودم میدونم وضعش خیلی خرابه.از مخابرات یزد هم اطلاعی ندارم

اصلا برام مهم نیست کجا کار میکنم من حقیقت را میگم.منم خیلی بخوام مخابرات بمونم 5-6 ماهه دیگه.فک کردید اینجا خوبه یه ماه حقوق اینجا رو بهتون بدن کلا از مخابرات راضی میشید.منم از بس حقوقش زیاده دارم فرار میکنم ،
امر دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mrmmnb
31-08-2014, 17:45
سلام
دوستان کسی رو ترافیکش رو برگردوندن (البته یکی از کاربرا اعلام کرد) واینکه دقیقا همه حجمش رو برگردوندن؟
من دو تا خط داشتم 5 شنبه هم زنگ زدم اعلام کردم و طرف جفت شماره ها رو نوشت یکیش رو حدود 2 گیگ برگردوندن یکیش رو هیچی
چیزی که من برداشت کردم ای نبود که ترافیکی که منفی شده برگردوندن ولی اگه منفی نشده باشه بر نگردوندن برا شما هم اینجوری بوده؟
این عکس خط اول من هست:
این عکس خط دوم که ترافیکش رو بر نگردوندن:
از شما هم اینجوری هست؟
ممنون میشم یه نگاه بکنید و خبر بدید
با تشکر

ویرایش:
ضمنا الان چک کردم تو اون اولی که ترافیک رو برگردوندن طبق اون جدول 2215 مگی که برگردوندن جزو ترافیک اعتباری من هست والان باید ترافیک اعتباری من 3810+2215 باشه ولی الان ترافیک اعتباری رو توی پنلم زده 3807 !!!(اون سه مگ اختلاف رو توی این چند ساعت مصرف کردم) ترافیک دائمی رو زده 2866 که البته یادم نیست ترافیک دائمیم چقدر بوده حالا نمیدونم این 2215 جزو همون 2866 دائمی اومده که اگه اومده پس چرا تو جدول تاریخ انقضا براش زده واگر جزو اون دائمی نیست پس کجا رفته؟ چون توی ترافیک اعتباری هم اضافه نشده
خلاصه سر این جریان خوب کلاهی سرمون گذاشتن
من اگه اصفهان بودم میرفتم سرو صدا میکردم ولی حیف که تو شهرستان هستم و فایده نداره چون اصلا هیچ کدوم مسولین اینجا در جریان امورات اینترنت نیستن و بیخودی هست برم ولی تو اصفهان حداقل میشه مسئولش رو گیر اورد و یه چند چیزی بارش کرد!!!

اقا این پست جا موند کسی خبر نداره چی به چی شده؟

k1ozil
31-08-2014, 17:59
جدا ما هنوز علت نارضایتیا متوجه نشدیم شما بگبد شاید ما فهمیدیم

متاسفانه برا DLCها حرفی ندارم خودم میدونم وضعش خیلی خرابه.از مخابرات یزد هم اطلاعی ندارم

اصلا برام مهم نیست کجا کار میکنم من حقیقت را میگم.منم خیلی بخوام مخابرات بمونم 5-6 ماهه دیگه.فک کردید اینجا خوبه یه ماه حقوق اینجا رو بهتون بدن کلا از مخابرات راضی میشید.منم از بس حقوقش زیاده دارم فرار میکنم ،
امر دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رفیق من کاری به شما ندارم میفهمم شما هر چقدرم طرقداری کنید هیچی نصیبتون نمیشه.همون طور که میبینید واقعا سرویس مخابرات اکثرا ناراضین البته سرویساش بد نیستن ولی خوب ثبات ندارن مثلا این تستی که الان گرفتم و خیلی هم خوبه
ولی مثلا صبح پینگ میشه 600 سرعتم میشه 0/5مگ

tavassoli.farfani
31-08-2014, 18:02

اقا این پست جا موند کسی خبر نداره چی به چی شده؟

با 2020 باید تماس بگیرید شمارتون را اعلام کنید

k1ozil
31-08-2014, 18:04
رفیق دارم میگم ثبات نداره اون تستی که بالا میبینی گذاشتم خیلی برا سرویس دو مگ خوبه ولی اگه همیشه همین طوری بود من چاکر مخابراتم بودم.

zxzxcvcv
31-08-2014, 18:18
وضعیت الان:

تنها خوبیش همین پینگشه

mrmmnb
31-08-2014, 18:26

همون فرداش زنگ زدم گفتم یکیش رو هیچی برنگردوندن
یکیش هم که ناقص عودت کردن تازه معلوم هم نیست به کجا اضافه شده!!!!

tavassoli.farfani
31-08-2014, 18:27
رفیق دارم میگم ثبات نداره اون تستی که بالا میبینی گذاشتم خیلی برا سرویس دو مگ خوبه ولی اگه همیشه همین طوری بود من چاکر مخابراتم بودم.

عزیز من خودم تا حالا مشکل اینجوری نداشتم وگرنه تا حالا راه چاره براش پیدا کرده بودم
شرمنده

همون فرداش زنگ زدم گفتم یکیش رو هیچی برنگردوندن
یکیش هم که ناقص عودت کردن تازه معلوم هم نیست به کجا اضافه شده!!!!

حضوری مراجعه کنید به یکی از مراکز چهارگانه و بهشون بگید متاسفانه اینجا هم کاری از دستم بر نمیاد

k1ozil
31-08-2014, 18:31
عزیز من خودم تا حالا مشکل اینجوری نداشتم وگرنه تا حالا راه چاره براش پیدا کرده بودم
شرمنده

حضوری مراجعه کنید به یکی از مراکز چهارگانه و بهشون بگید متاسفانه اینجا هم کاری از دستم بر نمیاد

دوست عزیر این همون سرویس بالاست در عرض کمتر از30 دقیقه شما نگه کن چه قدر فرق کرد

tavassoli.farfani
31-08-2014, 18:45
دوست عزیر این همون سرویس بالاست در عرض کمتر از30 دقیقه شما نگه کن چه قدر فرق کرد

والله حرفی برا گفتن ندارم
اما با اینترنت خودمم تستش میکنم نتیجه را همین جا براتون میزارم

amir.baran
31-08-2014, 18:46
سلام جناب پشتیبان آیا طرح کمپین تابستانه شبانه رایگان داره ؟ از ساعت چند تا چنده ؟ 6 ماهه هم میشه ثبت نام کرد یا فقط یکساله ؟ با تشکر

Behrouz_se60
31-08-2014, 18:51
عزیزم همه چی که اتوماسیون نیست.برای رانژه باید از سمت DSLAM روی بوق تو مخابرات سیم کشی کنند ،با کلیک که نمیشه سیم کشی کرد!!! :دی
اما شما چون طرح حرفه ای گرفتید پهنای باندتون روی 3 مگ بوده قبلا در حالی که طرح حرفه ای پهنای باندش ده مگه پس شما رانژه دارید فقط واحد OMC باید ریت خط شما را بالا ببره که باید پهنای باند را تو اون منطقه تست کنند اگه جا داشته باشه همون موقع زیاد میشه وگرنه یه چند روزی زمان میبره پهنا را زیادترش کنند.
مشکل غیر فعال کردنم احتمالا مال اینه که شما با دو تا کد ملی مختلف ثبت نام کردید ولی بازم غیر ممکنه دارید اشتباه میکنید .مطمئن بشید

نه هر دو با یک کد ملی ثبت شده.اینم تصویرش :

او فلش قرمز که مشخص کردم که می گوید غیر فعال است حتی اگر دکمه وصل سرویس بزنم اول پیغام با موفقیت انجام شد می زند و ولی در نهایت آیکون خطر می زند.
با این حرفاتون دیگه من نرم مخابرات و صبر کنم تا اینا با من تماس بگیرن ؟ اون عکسی از وضعیت خط خودم در پستهای قبلی گذاشتم می بینید که توان ساپورت تا 13 مگابیت داره.
اون وقت اگر خیلی طول کشید مخابرات قبول می کنه خسارت دیرکرد به من بده ؟ من از 5 شهریور ثبت نام کردم تا الان صبر کردم اگر قرار باشه خط رانژه کنن (برای افزایش ریت خط ) فکر میکنم تا یک هفته وقت میبره اونوقت مجموع تمام زمان تلف شده میرسه به 10 روز.

tavassoli.farfani
31-08-2014, 18:52
سلام جناب پشتیبان آیا طرح کمپین تابستانه شبانه رایگان داره ؟ از ساعت چند تا چنده ؟ 6 ماهه هم میشه ثبت نام کرد یا فقط یکساله ؟ با تشکر
سلام
بله داره
ساعت 1 تا 7 رایگانه
طرحش یک ساله هست ولی میتونید هزینشا ماهیانه پرداخت کنید.

نه هر دو با یک کد ملی ثبت شده.اینم تصویرش :

او فلش قرمز که مشخص کردم که می گوید غیر فعال است حتی اگر دکمه وصل سرویس بزنم اول پیغام با موفقیت انجام شد می زند و ولی در نهایت آیکون خطر می زند.
با این حرفاتون دیگه من نرم مخابرات و صبر کنم تا اینا با من تماس بگیرن ؟ اون عکسی از وضعیت خط خودم در پستهای قبلی گذاشتم می بینید که توان ساپورت تا 13 مگابیت داره.
اون وقت اگر خیلی طول کشید مخابرات قبول می کنه خسارت دیرکرد به من بده ؟ من از 5 شهریور ثبت نام کردم تا الان صبر کردم اگر قرار باشه خط رانژه کنن (برای افزایش ریت خط ) فکر میکنم تا یک هفته وقت میبره اونوقت مجموع تمام زمان تلف شده میرسه به 10 روز.

اینا که هر دوتاش فعاله مشکلی نداره.مشکلتون چیه من درست متوجه نشدم؟

zxzxcvcv
31-08-2014, 19:02
پینگ هم خراب شد
پکت لاست 75%
سرعت هم 1/4 تست قبلی

Behrouz_se60
31-08-2014, 19:02
سلام
بله داره
ساعت 1 تا 7 رایگانه
طرحش یک ساله هست ولی میتونید هزینشا ماهیانه پرداخت کنید.

اینا که هر دوتاش فعاله مشکلی نداره.مشکلتون چیه من درست متوجه نشدم؟

عکس نگاه کنید اون عکس که با فلش قرمز مشخص کردم.اگر من دکمه وصل سرویس بزنم اول پیغام موفقیت آمیز بودن میدهد ولی بعد وقتی صفحه رفرش کنم میبینم که پیغام میده سرویس غیر فعال است.جزئیات حساب که همش فعال است فقط مونده جزئیات سرویس برای طرح حرفه ای بدون مودم رایگان مشکل داره که فعال نمیشه.

tavassoli.farfani
31-08-2014, 19:09
عکس نگاه کنید اون عکس که با فلش قرمز مشخص کردم.اگر من دکمه وصل سرویس بزنم اول پیغام موفقیت آمیز بودن میدهد ولی بعد وقتی صفحه رفرش کنم میبینم که پیغام میده سرویس غیر فعال است.جزئیات حساب که همش فعال است فقط مونده جزئیات سرویس برای طرح حرفه ای بدون مودم رایگان مشکل داره که فعال نمیشه.

مدیرا عکستونا برداشتن :D

k1ozil
31-08-2014, 19:11

رفیق شما نباید همین جوری عکس بزاری اطلاعات شخصیتو باید پاک کنی از توش.

qwertyuz
31-08-2014, 19:16
بنده همین طرح را گرفتم.اما برای من روی 5 مگ بستن.فکر کنم خط تلفن تا 10 مگ بکشه.حالا دقیقا باید چکار کنم .

qwertyuz
31-08-2014, 19:17
باید طرح حرفه ای بگبربد
یک ساله
24 گیگ
سرعت تا ده مگ بازه
قیمت 110000 تومان

بنده همین طرح را گرفتم.اما برای من روی 5 مگ بستن.فکر کنم خط تلفن تا 10 مگ بکشه.حالا دقیقا باید چکار کنم .

tavassoli.farfani
31-08-2014, 19:17

خدایییش تا حالا این مشکلا باهاش مواجه نشده بودم و الان دقیقا نمیدونم علت چیه
من خودم دو تا طرح دارم ولی این مشکلا ندارم.متاسفانه منطقه فعالیت من با شماره شما همخون نیست باید با 2020 در میون بزارید تا شمارتون را اعلام کنند مشکلتونا برطرف کنند
البته راه ساده برای قطع موقت تماس با 2020 داخلی 6 هستش .

شما هم نباید مستقیم شمارتون را میزاشتید.پ خ میزاشید.بهتره ورش دارید

tavassoli.farfani
31-08-2014, 19:18

خب زنگ بزنید به 2020 اونا شماره رو به OMC اعلام میکنن مشکلتونا برطرف میکنند

Behrouz_se60
31-08-2014, 19:35
تاریخ ازدواج تو فرم ثبت نام واسه چیکار ؟؟ تا حالا جای دیگه دیده شده ؟

tavassoli.farfani
31-08-2014, 19:39
تاریخ ازدواج تو فرم ثبت نام واسه چیکار ؟؟ تا حالا جای دیگه دیده شده ؟

خداییش خودمم تعجب کردم نمیدونم برای چیه :دی :دی :دی :دی

offlineinternet
31-08-2014, 20:45
ادرس اونجا که میریم تو جساب کاربرمون رو میدین
سایتو میگم ؟

tavassoli.farfani
31-08-2014, 20:53
ادرس اونجا که میریم تو حساب کاربرمون رو میدین
سایتو میگم ؟

217.219.5.9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سامانه سرویس دهی به مشترکین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin_0913
31-08-2014, 21:10
سلام
من 5.5 گیگ برام محاسبه شده درصورتی که من شبانه دانلود داشتم
باید زنگ بزنم یا خودشون درست می کنند؟

Sent from my C6603 using Tapatalk

mohammad20ali20
31-08-2014, 21:27
کلا سیستمشون ریخته به هم
برای من منفی 10 گیگ مصرف زده زنگ زدم گفت فعلا شارژ نکنید تا درست بشه.

nini bad
31-08-2014, 22:25
مشکل جدید ... خطم روی 5 مگ بسته شده الان 2 روزه دیگه اصلا سرعت از 190 بالاتر نمیره !!!

*سینا*
31-08-2014, 22:35
مشکل جدید ... خطم روی 5 مگ بسته شده الان 2 روزه دیگه اصلا سرعت از 190 بالاتر نمیره !!!

سلام
از سرور خارجی سرعت پایین اومده به همراه پکت لاست

nini bad
31-08-2014, 23:22
سلام
از سرور خارجی سرعت پایین اومده به همراه پکت لاست

سرور خارجی یک هفته ایی میشه سرعت با IDM 20 Kb.s بیشتر نمیشه یک جورایی انگار از اینترانت استفاده میکنم وقتی هم بخوام متصل بشم به سرور های خارجی باید برم سراغ شبکه VPN ... چیزی که به زودی شاهد آن خواهیم بود.

*سینا*
31-08-2014, 23:24
سرور خارجی یک هفته ایی میشه سرعت با IDM 20 Kb.s بیشتر نمیشه یک جورایی انگار از اینترانت استفاده میکنم وقتی هم بخوام متصل بشم به سرور های خارجی باید برم سراغ شبکه VPN ... چیزی که به زودی شاهد آن خواهیم بود.

پس خدا کنه واسه ما اینطور نشه
چون من عملا تمام کارم با همین نت هستش
بترکه باید برم بیرون کارامو انجام بدم
ان شالله مال شما هم درست بشه
البته همون طور که عرض کردم الان مال بنده هم پکت لاست داره
وی پی وصل میکنم به سرور ایران بهتر میشه

k1ozil
31-08-2014, 23:27
پس خدا کنه واسه ما اینطور نشه
چون من عملا تمام کارم با همین نت هستش
بترکه باید برم بیرون کارامو انجام بدم
ان شالله مال شما هم درست بشه
البته همون طور که عرض کردم الان مال بنده هم پکت لاست داره
وی پی وصل میکنم به سرور ایران بهتر میشه
رفیق یه سوال شما این وی پی ان های ایرانی رو از چه سایتی گرفتی؟؟؟؟؟

*سینا*
31-08-2014, 23:29
رفیق یه سوال شما این وی پی ان های ایرانی رو از چه سایتی گرفتی؟؟؟؟؟
سرور مال خودمون هستش
اگر میخواید یه پ.خ ارسال کنید براتون تست بفرستم

k1ozil
31-08-2014, 23:30
سرور مال خودمون هستش
اگر میخواید یه پ.خ ارسال کنید براتون تست بفرستم
اگه میشه دمت گرم.

Behrouz_se60
01-09-2014, 09:39
خب امروز رفتم مخابرات در بلوار کشاورز چون نزدیک بود اونجا یوزر و پسورد گرفتم!!! والا من گیج شدم چون تو قسمت رزرو اونجا بهت یوزر و پسورد میده پس دلیل نداره منشی خانم از من بخواد که یوزر و پسورد دلخواه بدم تا برای من فعال کند یعنی اینکه وقتی ثبت نام یا رزرو کردین این یوزر و پسورد که داخلش ساختین بی اعتبار است.ا باید به مخابرات مراجهه تا برایتون یوزر جدید بدن .این چه سیستمی است که طراحی کردن ؟؟ اگر سیستم طوری بود که تو قسمت رزرو این قسمت یوزر و پسورد حذف و به جاش اعلام میکردن مثلا :

کاربر گرامی مراحل رزرو طرح به پایان رسید.جهت دریافت نام کاربری و کلمه رمز و فعال سازی به مراکز مخابراتی شعب مربوطه مراجعه نمایید

اونوقت دیگه من مجبور نبودم که 10 پست تا اینجا بذارم یا چند روز الاف بمونم !!!!

DivXviDvD
01-09-2014, 10:24
سلام
من به این صورت تنظیم کردم
8.8.8.8 ( جای این dns میتونید dns پابلیک دیگه ای از جمله همین که دوستمون فرمودن رو بزنید )
و
192.168.1.1

اینجوری سه تا dns استفاده میشه ( دوتا dns داخل مودم که مال مخابرات هستش )
علت اینکار هم اینه که موقعی که شارژتتون تموم بشه بتونید درگاه ملت رو برای پرداخت باز کنید:n01:

DNS برای کسانیکه میخوان اینترنت بهتری داشته باشند.
208.67.222.220
208.67.220.222
این دو تا الان پینگ روی اینترنت خودم زیر 200 است.برای آدرس زیر هم حدود 250 تا 280.
208.67.222.222
208.67.220.220
Comodo SecureDNS:
8.26.56.26
8.20.247.20

سلام دوستان میشه بگید چطوری اینارو ست کنم قبلا این کارو کردم الان درست یادم نمیاد Ipv4 بود کجا بود
یه عکس از سیستم خودتو زحمتی نیست بزارید دمتون گرم
من الان ایمیلم رو هم باز نمیکنه

ESPSV
01-09-2014, 11:14
سلام دوستان میشه بگید چطوری اینارو ست کنم قبلا این کارو کردم الان درست یادم نمیاد Ipv4 بود کجا بود
یه عکس از سیستم خودتو زحمتی نیست بزارید دمتون گرم
من الان ایمیلم رو هم باز نمیکنه

در تنظیمات کارت شبکه باید این تنظیمها رو انجام بدید
در قسمت DNS

Behrouz_se60
01-09-2014, 11:16
Control Panel ==>Network and Sharing center ==> Ethernet ==> Properties ==> Internet Protocol Version 4 ==> click Use the Following DNS server addresses :

Mr.Aras
01-09-2014, 18:03
اینترنت شدیدا کند شده، به حدی که آدم از حرصش میخواد میز را گاز بگیره

tavassoli.farfani
01-09-2014, 19:03
خب امروز رفتم مخابرات در بلوار کشاورز چون نزدیک بود اونجا یوزر و پسورد گرفتم!!! والا من گیج شدم چون تو قسمت رزرو اونجا بهت یوزر و پسورد میده پس دلیل نداره منشی خانم از من بخواد که یوزر و پسورد دلخواه بدم تا برای من فعال کند یعنی اینکه وقتی ثبت نام یا رزرو کردین این یوزر و پسورد که داخلش ساختین بی اعتبار است.ا باید به مخابرات مراجهه تا برایتون یوزر جدید بدن .این چه سیستمی است که طراحی کردن ؟؟ اگر سیستم طوری بود که تو قسمت رزرو این قسمت یوزر و پسورد حذف و به جاش اعلام میکردن مثلا :

اونوقت دیگه من مجبور نبودم که 10 پست تا اینجا بذارم یا چند روز الاف بمونم !!!!

خداییش اینا خودمون هم چند بار گفتیم ولی خب کو گوش شنوا ؟

qwertyuz
01-09-2014, 20:27
آقای پشتیبان.در تاریخ 93/6/6 که تازه من چند روزی بود اینترنتم راه افتاده بود به یک باره می بینی نزدیک 7-8 گیگ از حجمم کم شده.در اون روز من فقط از ساعت 2 تا 7 یعنی زمان 99% رایگان استفاده کرده بودم . یعنی 24 گیگ حجم شده 16 گیگ.در روز 5 شنبه و شنبه زنگ زدیم پشتیبان گفت سیستم خودش اتومات این حجم را بر میگردونه.اما خبری نشد.نمی تونم حضوری برم به مخابرات.چون سر کارم و در وقت اداری بیرون از شهر هستم.پس کی این حجم اضافه میشه.من چطور پیگیری کنم.

Behrouz_se60
01-09-2014, 20:37
یعنی الان اگر از طرح حرفه ای بدون مودم رایگان واسه دانلود شبانه رایگان استفاده کنم اعتبار دانلود تموم میشه ؟ یعنی الان سیستم باگ داره ؟

mrkh47
01-09-2014, 20:59
سلام دوستان
این یه تست از سرور داخلیه
و این هم سرور خارجی
ای کاش این وضعیت درست میشد

tavassoli.farfani
01-09-2014, 21:43
آقای پشتیبان.در تاریخ 93/6/6 که تازه من چند روزی بود اینترنتم راه افتاده بود به یک باره می بینی نزدیک 7-8 گیگ از حجمم کم شده.در اون روز من فقط از ساعت 2 تا 7 یعنی زمان 99% رایگان استفاده کرده بودم . یعنی 24 گیگ حجم شده 16 گیگ.در روز 5 شنبه و شنبه زنگ زدیم پشتیبان گفت سیستم خودش اتومات این حجم را بر میگردونه.اما خبری نشد.نمی تونم حضوری برم به مخابرات.چون سر کارم و در وقت اداری بیرون از شهر هستم.پس کی این حجم اضافه میشه.من چطور پیگیری کنم.شما شمارتون را پ.خ کنید من براتون یه پیگیری انحام بدم

یعنی الان اگر از طرح حرفه ای بدون مودم رایگان واسه دانلود شبانه رایگان استفاده کنم اعتبار دانلود تموم میشه ؟ یعنی الان سیستم باگ داره ؟

نه الان مشکلش برطرف شده

ehsan_
01-09-2014, 22:10
من چندوقته سرعت اینترنت برای باز کردن صفحات افتضاحه طوری که نصف صفخات رو باید چندبار رفرش کنم تا یاز بشه ولی سرعت دانلود خوبه
مشکل از کجاست ؟

tavassoli.farfani
01-09-2014, 22:29
امشب هم مشکل شارژ منفی داریم
دانلود نزنید

کسانی که صفحه باز نمیکنند MTU را کم کنند

nini bad
01-09-2014, 23:43
دانلود نزنید

دیشب هم مشکل داشت 3 گیگ شارژ کم شده دفعه قبل هم 3 گیگ کم شده هنوز به حسابم نیومده...

tavassoli.farfani
01-09-2014, 23:57
ببینید من از مسول مستقیم adsl پرسیدم گفتند که دارند از اولین اتصال دارند میزان مصرف مشترکین را حساب میکتند.ظاهرا این چند ساله مشترکین بکم بیشتر هم مصرف کردند ولی حساب نشده.احتمالا تا شنبه همش حساب میشه میتونید اون موقع ریز کازکزدتون را ببینید
فک کنم خبرای بدی تو راه باشه
البته برا بعضی مشترکا خبر خوشی هست چون خلافش هم حساب شده

nini bad
02-09-2014, 00:18
دستشون درد نکنه همین الان 19 گیگ منفی خوردم...

tavassoli.farfani
02-09-2014, 00:22
دستشون درد نکنه همین الان 19 گیگ منفی خوردم...

شما ان شاالله مشکلتون حل میشه
ناراحتش نباشید
این مشکل بیشتر برا طرح زرینه که زیاد مصرف کردند

Behrouz_se60
02-09-2014, 06:11
خب الان ساعت 7 و پنج دقیقه است .ساعت 4 صبح بیدار شدم که خیلی عرق کرده بودم.شروع کردم به دانلود برنامه که بیاد چک کنه تا قبل از اینکه برسه به ساعت هفت میزان اعتبار شده بود 2343 مگابایت.بعد من اجازه دادم که 3 دقیقه بیشتر شود که یک دفعه پرید به 2197 مگابایت!! یعنی 146 مگابایت برای 3 دقیقه در حالیکه من چک کردم سرعت دانلود 510 کیلوبایت بود.حالا من چک کردم این 3 دقیقه شده 146 مگابایت میشود ثانیه ای 820 کیلوبایت.
سپس فورا کانکشن مربوط به طرح حرفه ای قطع کردم و پنل پلوتون بستم ،بعد کانکشن مربوط به زرین وصل شدم و دوباره در پنل پلوتون لاگین شدم تا چک کنم که میزان اعتبار الان چقدر است دیدم از 2197 پرید 2086 !! یعنی 2343-2086 = 257 مگابایت تلف شده اون به خاطر برنامه نویسی ضعیف.البته خیلی هم سخت گیری کردم در این مورد و بسیار دقت کردم که ببینم چگونه رفتار می کند.

این مسئله بسیار مهم است زیرا معلوم نیست در طول یک ماه مصرف چه میزان اعتبار پریده می شود.

پس توصیه به شما اینه :

همیشه کانکشن را راس ساعت 6:55 قطع کنید !!!

zxzxcvcv
02-09-2014, 08:18
منم دیشب دانلود کردم
همون 1 درصد حساب کرد مشکلی نداشت

palet
02-09-2014, 10:52
تعرفه های مخابرات اصفهان رو کجا میشه دید. اینجوری که صفحات رو خوندم انگار مخابرات خیلی الکی برای مشتری ها از حجمشون کم میکنه . اگه حواست نباشه کلی از ترافیکت غیب میشه.؟؟ درسته ؟ من برای دانلود شبانه میخوام آیا راضی هستین

ehsan_
02-09-2014, 11:09
دانلود نزنید

چقدر کم کنم ؟
مشکل همچنان پابرجاست

zxzxcvcv
02-09-2014, 11:29
تعرفه های مخابرات اصفهان رو کجا میشه دید. اینجوری که صفحات رو خوندم انگار مخابرات خیلی الکی برای مشتری ها از حجمشون کم میکنه . اگه حواست نباشه کلی از ترافیکت غیب میشه.؟؟ درسته ؟ من برای دانلود شبانه میخوام آیا راضی هستین
والا تنها خوبیه مخابرات فعلا شبانشه .سرعت دانلود بستگی داره به اینکه خطت رو روی چند ببندن خط من روی 10 مگ بسته شده با یک مگابایت دانلود میکنم.از سرور داخلی که سرعت فوله همیشه.سرور خارجی هم بگیر نگیر داره ولی در کل خوبه.تورنت هم خوب میگیره.به شبانش از 10 نمره 10 میدم من :n02:
ولی روزانش بر عکسه ... واقعا افتضاحه
فعلا طرح هایی که شبانه دارن طرح ولایته و این طرح تابستانه که گذاشته.ولایت سرعتش 10 مگ و تابستانه از 128 طرح داره تا 5 مگ
پینگش برای بعضی مشترکین مثل خودم عالیه / بیشتر وقتا پینگ زیر 140 دارم با سرور های اروپایی
فقط ممکنه یکم توی اینکه سرعت خطت رو بالا ببندند اذیت کنند.
در ضمن اگر میخوای بیای مخابرات طرح دراز مدت نگیر که اصلا به نفعت نیست.یه وقت دیدی افتضاح شد بتونی زود تخلیه کنی

tavassoli.farfani
02-09-2014, 15:06
والا تنها خوبیه مخابرات فعلا شبانشه .سرعت دانلود بستگی داره به اینکه خطت رو روی چند ببندن خط من روی 10 مگ بسته شده با یک مگابایت دانلود میکنم.از سرور داخلی که سرعت فوله همیشه.سرور خارجی هم بگیر نگیر داره ولی در کل خوبه.تورنت هم خوب میگیره.به شبانش از 10 نمره 10 میدم من :n02:
فعلا طرح هایی که شبانه دارن طرح ولایته و این طرح تابستانه که گذاشته.ولایت سرعتش 10 مگ و تابستانه از 128 طرح داره تا 5 مگ
پینگش برای بعضی مشترکین مثل خودم عالیه / بیشتر وقتا پینگ زیر 140 دارم با سرور های اروپایی
در ضمن اگر میخوای بیای مخابرات طرح دراز مدت نگیر که اصلا به نفعت نیست.یه وقت دیدی افتضاح شد بتونی زود تخلیه کنی

همچینم بد نبود که شما بد میگیدا
بابا من خودمم استفاده میکنما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تعرفه ها

خب الان ساعت 7 و پنج دقیقه است .ساعت 4 صبح بیدار شدم که خیلی عرق کرده بودم.شروع کردم به دانلود برنامه که بیاد چک کنه تا قبل از اینکه برسه به ساعت هفت میزان اعتبار شده بود 2343 مگابایت.بعد من اجازه دادم که 3 دقیقه بیشتر شود که یک دفعه پرید به 2197 مگابایت!! یعنی 146 مگابایت برای 3 دقیقه در حالیکه من چک کردم سرعت دانلود 510 کیلوبایت بود.حالا من چک کردم این 3 دقیقه شده 146 مگابایت میشود ثانیه ای 820 کیلوبایت.
سپس فورا کانکشن مربوط به طرح حرفه ای قطع کردم و پنل پلوتون بستم ،بعد کانکشن مربوط به زرین وصل شدم و دوباره در پنل پلوتون لاگین شدم تا چک کنم که میزان اعتبار الان چقدر است دیدم از 2197 پرید 2086 !! یعنی 2343-2086 = 257 مگابایت تلف شده اون به خاطر برنامه نویسی ضعیف.البته خیلی هم سخت گیری کردم در این مورد و بسیار دقت کردم که ببینم چگونه رفتار می کند.

این مسئله بسیار مهم است زیرا معلوم نیست در طول یک ماه مصرف چه میزان اعتبار پریده می شود.

پس توصیه به شما اینه :

ممنون از اطلاع رسانیتون

چقدر کم کنم ؟
مشکل همچنان پابرجاست
با MTU درست نشد؟

palet
02-09-2014, 15:32
2020 عزیز . سرعت شبانه چطوریه من الا سرویس adsl دارم ولی شبانه خوب میخواد که شی کم کم 2 گیگ بشه دان کرد. آیا مخابرات اصفهان شبانه رایگانش اونقدر کیفیت لازم رو داره که بشه به رایگاه شبها استفاده کرد. حداقا سرعت شبها 200 باشه. من منطقه گلستانم . الان سرویس 2 مگ دارم و سرعت 220 کیلو بایته.
tavassoli.farfani
02-09-2014, 15:34

پس توصیه به شما اینه :

2020 عزیز . سرعت شبانه چطوریه من الا سرویس adsl دارم ولی شبانه خوب میخواد که شی کم کم 2 گیگ بشه دان کرد. آیا مخابرات اصفهان شبانه رایگانش اونقدر کیفیت لازم رو داره که بشه به رایگاه شبها استفاده کرد. حداقا سرعت شبها 200 باشه. من منطقه گلستانم . الان سرویس 2 مگ دارم و سرعت 220 کیلو بایته.
از بچه هایی که استفاده کردن بپرسید

palet
02-09-2014, 15:44
خوب دوستانی که اینجا مخابرات اصفهان دارید . شبی چقدر دان میکنید. کیفیت چطوریه

denzelmovie
02-09-2014, 16:10

داداش به من زنگ زدند واسه منطقه شما ADSL آماده کردیم، بهم گفتند سرعت 5 مگ با 5 گیگ در ماه 17 هزار !!!! با مودم رایگان
میخواستم ببینم وضعیت اینترنت مخابرات چطوریه؟ قطع و وصلی نداره زیاد؟ افت سرعت چی؟ شنیدم الکی حجم کم میکنند، درسته؟
کلا میصرفه بخرم الان از ایرانسل استفاده میکنم خیلی به صرفه نیست، شبا هم 1 گیگ دانلود میکنه

zxzxcvcv
02-09-2014, 17:01
داداش به من زنگ زدند واسه منطقه شما ADSL آماده کردیم، بهم گفتند سرعت 5 مگ با 5 گیگ در ماه 17 هزار !!!! با مودم رایگان
میخواستم ببینم وضعیت اینترنت مخابرات چطوریه؟ قطع و وصلی نداره زیاد؟ افت سرعت چی؟ شنیدم الکی حجم کم میکنند، درسته؟
کلا میصرفه بخرم الان از ایرانسل استفاده میکنم خیلی به صرفه نیست، شبا هم 1 گیگ دانلود میکنه
بعضی وقتا باید ریسک کنه آدم.
اگر میخوای بخری طرح 1 ساله نگیر 1 ماهه ثبت نامکن خودت هم جدا مودم بگیر که اگر ناراضی بودی جمع کنی
....
این وضعیت الان طرح ولایته (10 مگ)
سرور خارجی :

سرور داخلی:

MohammadFatehi
02-09-2014, 19:39
امشب هم کشل شارژ منفی هست؟ بزنیم دانلود یا نه؟

denzelmovie
02-09-2014, 20:15
بعضی وقتا باید ریسک کنه آدم.
اگر میخوای بخری طرح 1 ساله نگیر 1 ماهه ثبت نامکن خودت هم جدا مودم بگیر که اگر ناراضی بودی جمع کنی
....
این وضعیت الان طرح ولایته (10 مگ)
سرور خارجی :

سرور داخلی:

داداش یعنی اگه یکساله بگیرم فقط مودم رایگان میدن؟ قیمت مودم چقدره؟

zxzxcvcv
02-09-2014, 20:24
فقط یکساله مودم داره.
مودم هم ساده تک پورت احتمالا 60 تومنه خودم یکی از این مودم ها دارم راضیم
وایرلسش 80 تومنه

tavassoli.farfani
02-09-2014, 21:08
فقط یکساله مودم داره.
مودم هم ساده تک پورت احتمالا 60 تومنه خودم یکی از این مودم ها دارم راضیم
وایرلسش 80 تومنه

مودمش چهار پورته و فقط برای طرح های یک ساله هست

zxzxcvcv
02-09-2014, 21:21
مودمش چهار پورته و فقط برای طرح های یک ساله هست
من داشتم قیمت مودم بیرون برای خرید رو میگفتم

MohammadFatehi
02-09-2014, 21:23

مودمهاشون کیفیت جالبی نداره..... خودتون میتونید مودم بهتر از بیرون تهیه کنید.... طرح بگیرید یکماه ، بعد از ماه بعد بکنید سه ماه و یا بیشتر... بهتر رو خطتون تست کنید بعد برید طرح بلند مدت بردارید...... نصب و کانفیگ مودم هم گاه خودتون بلدید الکی پول اضافه ندید به مخابرات

nini bad
02-09-2014, 21:35
پیشنهاد میشه طرح های مودم رایگان را دریافت نکنید از طرح های کوتاه مدت استفاده کنید طرح های مودم رایگان در صورت این که ناراضی باشید باید هزینه مدت های باقی مانده را به صورت جریمه پرداخت کنید ... در صورتی که نیاز به دانلود شبانه ندارید اصلا سراغ مخابرات نروید.

ESPSV
03-09-2014, 00:04
من 12 گیگ داشتم امشب یکمرتبه سرویسم شده -21 مگ !!!!!!!!
این یعنی چی ؟

nini bad
03-09-2014, 00:19
من 12 گیگ داشتم امشب یکمرتبه سرویسم شده -21 مگ !!!!!!!!
این یعنی چی ؟

من هم 8 گیگ داشتم حالا -19 گیگ زده شده تو حساب دو تا 3 گیگ هم شبانه کم کرده فروردین و اردیبهشت ماه هم حدود 20 گیگ سیستم بیشتر محاسبه کرده بود قرار بود به حسابم برگرده که هنوز خبری نیست من که چشمم آب نمیخوره از مخابرات چیزی به ما برسه...

MAHDI_SOS
03-09-2014, 00:25
سلام
من می خواهم از اینترنتم را از صبانت به این شرکت منتقل کنم می خواستم بدانم برای سرعت 512 شبانه حدودا چه قدر دانلود رایگان می توان انجام داد
لطفا را هنمایی کنید

ESPSV
03-09-2014, 05:33
من هم 8 گیگ داشتم حالا -19 گیگ زده شده تو حساب دو تا 3 گیگ هم شبانه کم کرده فروردین و اردیبهشت ماه هم حدود 20 گیگ سیستم بیشتر محاسبه کرده بود قرار بود به حسابم برگرده که هنوز خبری نیست من که چشمم آب نمیخوره از مخابرات چیزی به ما برسه...

درود
منم امیدی به برگشت ندارم .من سه ماهه شارژ کرده بودم و حجم اضافی هم خریده بودم
با این حساب 52 هزارتومن باد هوا شد رفت ....
دوستان بیشتر از 1 ماهه شارژ نکن که کمترین ضرر رو بکنن
پشتیبانی هم که فقط بلده آی پی ریست کنه .

ehsan_
03-09-2014, 20:04
جنای من mtu رو از 1480 گزاشتم روی 1470 بعد هم 1460 بهتر که نشد بدتر شد و من هنوز مشکل باز کردن صفحات رو دارم و خیلی موقع ها باید صفحات رو چندبار رفرش کنم تا باز بشه حتی صفحات داخلی
صفحات خارجی هم همین مشکل رو داره علاوه بر اون بعضی صفحات خارجی نصفه باز میشه !!! خدااااااااااااااااااااااا ااااااایاااااا:n28:

nini bad
03-09-2014, 20:38
جنای من mtu رو از 1480 گزاشتم روی 1470 بعد هم 1460 بهتر که نشد بدتر شد و من هنوز مشکل باز کردن صفحات رو دارم و خیلی موقع ها باید صفحات رو چندبار رفرش کنم تا باز بشه حتی صفحات داخلی
صفحات خارجی هم همین مشکل رو داره علاوه بر اون بعضی صفحات خارجی نصفه باز میشه !!! خدااااااااااااااااااااااا ااااااایاااااا:n28:

MTU را بذارید روی 1491 یا 1452

nini bad
03-09-2014, 20:45
سلام
من می خواهم از اینترنتم را از صبانت به این شرکت منتقل کنم می خواستم بدانم برای سرعت 512 شبانه حدودا چه قدر دانلود رایگان می توان انجام داد
لطفا را هنمایی کنید

درود بر شما ...
مخابرات سرویس 512 ندارد سرویس ها از 1مگ است تا 10 مگ (در حال حاضر) سرعت روزانه و شبانه هیچ تفاوتی ندارد اگر سرعت روزانه شما با IDM روی 220 باشد شبانه هم با همین سرعت میتوانید دانلود کنید ...

MAHDI_SOS
03-09-2014, 21:39
درود بر شما ...
مخابرات سرویس 512 ندارد سرویس ها از 1مگ است تا 10 مگ (در حال حاضر) سرعت روزانه و شبانه هیچ تفاوتی ندارد اگر سرعت روزانه شما با IDM روی 220 باشد شبانه هم با همین سرعت میتوانید دانلود کنید ...

سلام می سود لینک قیمت ها و همچنین ساعات شبانه رایگان مخابرات اصفهان را بدهید

tavassoli.farfani
03-09-2014, 21:48
درود بر شما ...

داره
512 با 3 گیگ 11000 با 5 گیگ 13000

nini bad
03-09-2014, 22:00
داره
512 با 3 گیگ 11000 با 5 گیگ 13000

لینک تعرفه های 512 لطفا ؟

nini bad
03-09-2014, 22:05
سلام می سود لینک قیمت ها و همچنین ساعات شبانه رایگان مخابرات اصفهان را بدهید

به آدرس زیر مراجعه کنید ...

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrmmnb
04-09-2014, 00:06
دوستان کسی هست مودم لینکسیس 120n داشته باشه و توی حالت pppoe باشه؟
من چون مشکل زیر رو داشتم روی حالت بریج میزاشتم اما چند روزی وایرلس رو کارش دارم باید برم روی حالت pppoe ولی به خاطر مشکل زیر نمیتونم:

وقتی دانلود میزارم بعد چند دقیقه قطع میکنه دوباره بعد چند ثانبه مثلا 20 الی 30 (زیر یک دقیقه) وصل میشه ... واین داستان ادامه داره (البته فکر کنم توی حالت غیر دانلود هم میشد مثلا وب گردی ولی کمتر بود)
کلا سرچ هم زدم ظاهرا این مشکل وجود داره با این مودم یکی راه داده بود که MTU بیاد رو حالت دستی ولی دقیق نگفته روی چند باید باشه
کسی این مشکل رو داره؟
کسی راه کاری داره؟
اگه بخواهیم MTU رو دستی بزاریم چند باید باشه؟

جناب اقای توسلی میشه از همکارانتون این دو مورد رو بپرسید:
1- اگه قرار باشه MTU دستی بزاریم چند باید باشه که بدون مشکل با مخابرات کار کنه؟
2-این مشکل مودم که با مخابرات داره برا چی هست و راهکارش چی هست؟
فقط یه کسی رو پیدا کنید و ازش بپرسید که دانشش توی این زمینه بالا باشه و الکی جواب سر بالا نده
با تشکر

mrmmnb
04-09-2014, 00:14
دوبار ارسال شد لطفا پاک بشه

esfahanweb
04-09-2014, 00:32
ر
1448 را برای MTU امتحان کنید

tavassoli.farfani
04-09-2014, 01:15
من چون مشکل زیر رو داشتم روی حالت بریج میزاشتم اما چند روزی وایرلس رو کارش دارم باید برم روی حالت pppoe ولی به خاطر مشکل زیر نمیتونم:

وقتی دانلود میزارم بعد چند دقیقه قطع میکنه دوباره بعد چند ثانبه مثلا 20 الی 30 (زیر یک دقیقه) وصل میشه ... واین داستان ادامه داره (البته فکر کنم توی حالت غیر دانلود هم میشد مثلا وب گردی ولی کمتر بود)
کلا سرچ هم زدم ظاهرا این مشکل وجود داره با این مودم یکی راه داده بود که MTU بیاد رو حالت دستی ولی دقیق نگفته روی چند باید باشه
کسی این مشکل رو داره؟
کسی راه کاری داره؟

فقط یه کسی رو پیدا کنید و ازش بپرسید که دانشش توی این زمینه بالا باشه و الکی جواب سر بالا نده
با تشکر

MTU را خودتون باید تست کنید معمولا همونجوری که دوستمون گفتند روی 1440 و1448 خوبه
متاسفانه به خاطر سخت افزار هایی که خریده.البته اینا نپرسیدم خودم میدونم از چین آورده مشکل داره .قبلا ZTE بود الان هاوایی که خب این جدیدیاش با خیلی مودما سازگار نیست

tavassoli.farfani
04-09-2014, 01:18
لینک تعرفه های 512 لطفا ؟

veyron
04-09-2014, 03:37
من سرویسم داره تمام میشه نمیدونم تمدید کنم یا طرح جدید بگیرم الان این طرحی که تا 10 مگ میبندن 99% شبانه داره اسمش طرح حرفه ای ها هست یا ولادت تا ولایت ؟ قیمتش چنده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینه؟ یعنی سرعت مشخصی نداره؟ 3 ماهه 8 گیگ رو یک باره میده؟ اگه 1 یا 2 مگ بستند راه داره 10 مگ کنم یا اذیت میکنن؟

بعد این طرح حرفه ای ها بدون مودم 1 ساله رو اگه بعدها خواستم فسخ کنم جریمه باید بدم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این چیه؟

راستی دوستان اگه میشه راهنمایی کنید میخوام ببینم چطور میشه چک کنم خطم تا چند مگ جواب میده

الان 1 مگ - 1 تا 7 رایگان از قدیم دارم تمدید کردم ماهی 8100 هست بدون ترافیک ، هر گیگ رو باید خودم 3800 شارژ کنم

اگه 10 مگ ببندن ارزش داره چون من الان سیستمم 1 تا 7 روشنه هم برق مصرف میکنه هم صداش بد رو اعصابمه نمیزاره بخوابم اما اونجوری همه دانلودمو تو نیم ساعت انجام میدم خاموش میکنم راحت میخوابم

پ.ن الان خیلی وقته بیشتر سایتهای داخلی رو باید با قند شکن باز کنم :n04:

nini bad
04-09-2014, 11:12

کسی این مشکل رو داره؟

کسی راه کاری داره؟

با تشکر

دوست عزیز من اول با مخابرات از این مودم شروع کردم اون زمان یعنی 2 سال پیش با مخابرات مشکل داشت قطعی زیاد بود مودم به شدت داغ میکرد و حتی وایرلس مودم دچار مشکل شده بود اول فکر میکردم مودم مشکل داره اما وقتی 1 ماه با ISP دیگری استفاده کردم اصلا هیچکدام از این اتفاقات رخ نداد... مودم شما از همه لحاظ ارزشش بیشتر از تجهیزات کاملا بی ارزش مخابرات است.
در حالت PPPoE مودم شما اگر مودم چند دقیقه کار نکند دستگاه Data را قطع میکند اما روشی هم برای جلوگیری از آن است در صفحه اول تنظیمات یک قسمت وجود دارد که باید زمان آن را صفر کرد تا این مشکل پیش نیاید. اگر در حالت دانلود قطع میشود که باز هم بر میگردد به مشکل مخابرات و ناسازگاری با مودم ...اما من همیشه روی این مودم از MTU 1492 استفاده میکردم.
پیشنهاد میشه MTU را دستی تغییر ندهید انتخاب MTU نیاز به یک روند خاصی دارد چون شما الان مثلا با MTU 1420 پینگ خوبی میگیرید یک ساعت بعد وضعیت Fragmented میشه.

nini bad
04-09-2014, 11:29
آقای توسلی پشتیبانی میتونه modulation را تغییر بده ؟ چون بر اساس تجربه ما پنل پشتیبانی هیچی نداره و عملا هیچ کاره خاصی نمیتوانند انجام بدهند !!

DivXviDvD
04-09-2014, 12:16
سلام مودمم AsuS هست و وقتی دانلود میکنم اتصال قطع میشه که مجبور میشم مودم رو خاموش و روشن کنم تا درست شه مشکل از چی هست
کانکشن هم از نوع داخلی هست
راهکاری دارید

ممنون ومتشکر

nini bad
04-09-2014, 12:22
سلام مودمم AsuS هست و وقتی دانلود میکنم اتصال قطع میشه که مجبور میشم مودم رو خاموش و روشن کنم تا درست شه مشکل از چی هست
کانکشن هم از نوع داخلی هست
راهکاری دارید

ممنون ومتشکر

درود بر شما ...
مدل مودم شما چیست ؟
من هم از مودم ASUS استفاده میکنم کلا با مخابرات مشکل داره... فقط مودم های T-plink آن هم سری متوسط کارایی خوبی روی تجهیزات مخابرات دارند.

DivXviDvD
04-09-2014, 12:28
درود بر شما ...
مدل مودم شما چیست ؟
من هم از مودم ASUS استفاده میکنم کلا با مخابرات مشکل داره... فقط مودم های T-plink آن هم سری متوسط کارایی خوبی روی تجهیزات مخابرات دارند.

سلام ممنونم
مدلش AM602 هست وایرلس نداره و ساده هست
ینی بایستی مودم عوض کنم ؟

nini bad
04-09-2014, 13:54
سلام ممنونم
مدلش AM602 هست وایرلس نداره و ساده هست
ینی بایستی مودم عوض کنم ؟

پیشنهاد میشه یک مودم از برند دیگری از دوستان یا اَشنایان بگیرید و روی خط خودتان تست کنید ببینید مشکل همچنان وجود دارد یا خیر ...

zxzxcvcv
04-09-2014, 18:13
الان اینترنت به کل قطعه فقط سایت های داخلی باز میشن.
هیچ آی پی خارجی هم پینگ نمیده.اینرانت شدیم مثل اینکه :n01:
من یک وی پی ان کاهش پینگ داشتم الان با اون وصل شدم این پست رو گذاشتم
امیدوارم درست بشه

ehsan_
04-09-2014, 18:56
منم این مشکل رو دارم
ولی بدتر اینکه حتی بعضی سایت های داخلی رو باید چندبار رفرش کنم تا باز بشه اما با هیتلر شکن همه سایتا بدون مشکل باز میشن
خطم فیبر نوری هست و الان 3-4 ساله طرح زرین دارم بجز سال اول که عالی بود سال به سال داره بدتر میشه
بدبختی نمی تونم برم از جای دیگه اینترنت بگیرم وگرنه 1 ثانیه هم دیگه اینترنت مخابرات رو تحمل نمی کردم:n03::n28:

shah994
04-09-2014, 22:08
اين مشكل كند باز شدن صفحات وب هم از امروز عصر به ما هم سرايت كرد، mtu را به اون عدد هايي كه دوستان گفتن تغيير دادم ولي مشكل حل نشد، چه كارش كنم؟

mamad24
04-09-2014, 22:40
دیوث تر از این مخابرات پیدا نمیشه اینترنت من 4 روز قطع بود روز اول که زنگ میزدم پشتیبانی که هر کی یه چیزی میگفت روزای بعدشم که فقط میگفتن مشکل از مخابرات. حداقل این مخابرات میتونست یه کم با این 2020 هماهنگ باشه تا لااقل بدونیم کی اینترنت درست میشه.

nini bad
04-09-2014, 22:52
من فقط دارم منفی میخورم تا الان 50 گیگ منفی خوردم اگه شارژ اعتباریم تمام بشه باید پول 50 گیگ بدم جالبه پشتیبانی میگه باید حضوری بروید مخابرات خیابان 22 بهمن واسه دزدی کردن غیر حضوری انجام میدن واسه گرفتن حق خودت باید حضوری بریم... احساس میکنم دارم از اینترانت استفاده میکنم هیچ پروتکلی متصل نمیشه... من بعد از تمام شدن سرویسم دیگه هیچ وقت تمدید نمیکنم...

mamad24
04-09-2014, 23:32
مخابرات جدیدآ هم برداشته بعضی مناطق رو کاری کرده که نشه به راحتی به تور وصل شد.:n21:

mrmmnb
05-09-2014, 11:28
تو رحشون با این تجهیزاتشون
کندی و اینجور مشکلات به کنار (البته دیروز تا حالا بد جور رو اعصابه) این مشکل نسزگاری مودم هم خیلی خنده دار هست
چند تا mtu هم تست کردم فاده نداشت 1448 هم قطع میشد!!!!!!!!!!
=========
دوستان بهترین مودمی که بیشترین هماهنگی رو با مخابرات اصفهان داشته باشه چی هست؟
اون هوایی که خود مخابرات میده چطوری هست؟
یا هر مدل دیگه ای که بشه توی حالت pppoe بدون مشکل ازش استفاده کرد(وایرلس هم خوب باشه)
با تشکر

*سینا*
05-09-2014, 11:35
کندی و اینجور مشکلات به کنار (البته دیروز تا حالا بد جور رو اعصابه) این مشکل نسزگاری مودم هم خیلی خنده دار هست
=========
یا هر مدل دیگه ای که بشه توی حالت pppoe بدون مشکل ازش استفاده کرد(وایرلس هم خوب باشه)
با تشکر

سلام
من هم مودم تی پی لینک و هم huwaei دارم و هر جفتش اوکی هستش برای من.
توی پست قبلیتون گفتید که وقتی دانلود میکنید قطع میشه؟
چراغ اینترنت قطع میشه و یا ADSL?

ehsan_
05-09-2014, 13:55
=========
با تشکر
tp link 8901
اگه مشکلت این هست که اینترنتت قطع میشه بعد 30 ثانیه خودش دوباره وصل میشه(درواقع مودم ریست میشه ) من چند نفر میشناسم این مشکل داشتن با تعویض مودم مشکلشون حل شد
و

DivXviDvD
05-09-2014, 14:05
پیشنهاد میشه یک مودم از برند دیگری از دوستان یا اَشنایان بگیرید و روی خط خودتان تست کنید ببینید مشکل همچنان وجود دارد یا خیر ...

سلام ممنون از پاسخ
شما هنوز از مودم ASUS استفاده میکنید در حین دانلود قطع نمیشه و با خاموش روشن کردن درست بشه ؟

این mtu چی هست ؟ و شما رویه چه عددی تنظیم کردید

شرمنده زیاد پرسیدم کسی رو پیدا نکردم مودم به امانت بگیرم

zxzxcvcv
05-09-2014, 14:09
وضعیت افتضاحه
واقعا که :|

ehsan_
05-09-2014, 15:23
کیا پایه هستن بریم جلوی دفتر اصلی اینترنت مخابرات یک جنجال حسابی راه بندازیم اگه لازم شد 4 تا شیشه رو هم بشکونیم ؟:4:

zxzxcvcv
05-09-2014, 15:33
کلا بچه های تاپیک با هم دیگه 10 نفر هم نمیشیم :n02:

tavassoli.farfani
05-09-2014, 15:36
آقای توسلی پشتیبانی میتونه modulation را تغییر بده ؟ چون بر اساس تجربه ما پنل پشتیبانی هیچی نداره و عملا هیچ کاره خاصی نمیتوانند انجام بدهند !!

نه متاسفانه دسترسی به هیچی نداریم
اما اقعا تجربه خوبید دارید خیلی خوب حدث زدید :دی

ehsan_
05-09-2014, 15:48
پایه باشین دیگه
هر کس 2نفر با خودش بیاره تعداد درست میشه
حق گرفتنیه....با نشستن تو خونه کسی حق شمارو نمیاره دم در تحویلتون بده!

moshi1376
05-09-2014, 16:14
سلام؛

دوستان فعلا کدون ISP تو اصفهان وضعیتش تو پینگ از همه بهتره؟

Mohammad Yek110
05-09-2014, 16:15
من میخوام سرویسمو عوض کنم ( کلا میخوام مخابراتو قطع کنم )
به نظر من دوستانی که ناراضی هستن بهترین کار همینه
باید با هم بریم قطع کنیم تعداد زیاد باشه :D

nini bad
05-09-2014, 16:31
سلام ممنون از پاسخ
شما هنوز از مودم ASUS استفاده میکنید در حین دانلود قطع نمیشه و با خاموش روشن کردن درست بشه ؟

این mtu چی هست ؟ و شما رویه چه عددی تنظیم کردید

شرمنده زیاد پرسیدم کسی رو پیدا نکردم مودم به امانت بگیرم

درود بر شما ...
کلا چند دقیقه استفاده نکنم DATA قطع میشه ... گاهی اوقات هم باید ریستارت کنم ...
MTU یعنی حداکثر واحد انتقال ارتباط بین دو سرور ... MTU من روی 1490 است.
کدام منطقه هستید پ.خ کنید شاید بتوانم یک مودم براتون تهیه کنیم.

ehsan_
05-09-2014, 16:53
داداش خبر نداری یک عده بی خبر از همه جا واسه گرفتن اینترنت مخابرات صف کشیدن نمی دونن قراره چی تحویل بگیرن :(
من خطم فیبر نوریه :( مخابرات ارایه سرویس روی فیبر نوری رو انحصاری خودش کرده.... خدا همه انحصار طلب هارو لعنت کنه
رفتم مبین نت وایمکس بگیرم توی منطقه تحت پوشش مودم خارجی بودم فقط که 300 قیمت مودم خارجی مبین نت هست :(
الان اخرین راهم فقط لشکر کشی به مخابراته
من می تونم دوستامو و دوستاشونو جمع کنم برم ولی اگه کار بجای رسید که خواستن رسیدگی کنن من فقط نت مخابرات دارم تابلو میشه بقیه سیاهی لشکرن :دی...خیلی ضایع میشه

zxzxcvcv
05-09-2014, 17:02
داداش خبر نداری یک عده بی خبر از همه جا واسه گرفتن اینترنت مخابرات صف کشیدن نمی دونن قراره چی تحویل بگیرن :(
من خطم فیبر نوریه :( مخابرات ارایه سرویس روی فیبر نوری رو انحصاری خودش کرده.... خدا همه انحصار طلب هارو لعنت کنه
رفتم مبین نت وایمکس بگیرم توی منطقه تحت پوشش مودم خارجی بودم فقط که 300 قیمت مودم خارجی مبین نت هست :(
من می تونم دوستامو و دوستاشونو جمع کنم برم ولی اگه کار بجای رسید که خواستن رسیدگی کنن من فقط نت مخابرات دارم تابلو میشه بقیه سیاهی لشکرن :دی...خیلی ضایع میشه
یک درصد فکر کن رسیدگی کنن
اگر هم رفتی و اونها هم گفتن رسیدگی میکنن بدون برای این میگن رسیدگی میکنیم که ول کنی بری :n02:

nini bad
05-09-2014, 17:26

هیچ وقت سراغ وایمکس نروید...
اگر قرار به اعتراض باشه باید یک نفر انتخاب بشه و بقیه افراد را جمع کنه...

mrmmnb
05-09-2014, 18:25
سلام
من هم مودم تی پی لینک و هم huwaei دارم و هر جفتش اوکی هستش برای من.
توی پست قبلیتون گفتید که وقتی دانلود میکنید قطع میشه؟
چراغ اینترنت قطع میشه و یا ADSL?

tp link 8901
اگه مشکلت این هست که اینترنتت قطع میشه بعد 30 ثانیه خودش دوباره وصل میشه(درواقع مودم ریست میشه ) من چند نفر میشناسم این مشکل داشتن با تعویض مودم مشکلشون حل شد
و

ممنون
منم میدونم مشکل از مودم هست (البته مودم مشکل نداره جای دیگه تست کردم و مثل بنز کار میکرد مشکل از ناسازگاری بین این مدل و تجهیزات مخابرات هست)
برا همین گفتم یه مدلی بخرم که مشکل ناسازگاری نداشته باشه
کسی هست این مودم های هواوی مخابرات رو گرفته باشه و نیاز نداشته باشه(قصد فروش داشته باشه)؟

کیا پایه هستن بریم جلوی دفتر اصلی اینترنت مخابرات یک جنجال حسابی راه بندازیم اگه لازم شد 4 تا شیشه رو هم بشکونیم ؟:4:

کلا بچه های تاپیک با هم دیگه 10 نفر هم نمیشیم :n02:

مشکل این هست که همین تعداد کم هم همه از اصفهان نیستند
مثلا خودم من یکی دیگه از بچه های اینجا کاشانیم خوب هیچ کاری از دستمون بر نمیاد
من خودم مخابرات شهرمون هم رفتم هیچ فایده ای نداشته چون نه اطلاعاتی دارن و نه امکاناتی و بی فایده هست
باز اونایی که اصفهان هستن میتونن مرکز اصلی که جوابگو هست رو پیدا کنن و برن اعتراض کنن
من از قدیمی ترین مشکترین مخابرات هستن یه زمانی اومدن ما رو فیبر کردن هیچ جا adsl نمیداد 2 سال همیشه پیگیر بودن تا خود مخابرات اورد و جزو یوزر های اولیه هستم
قصدم از گفتن خط بالا این بود اوایل که سرویس میداد هیچ امکاناتی نداشت یه بار بچه ها همین تایپیک هماهنگ کردن رفتن اعتراض بعد از چند رو دانلود شبانه رایگان گذاشتن
خلاصه اینکه مشکل از خودمون هست شما هم جای اونا باشید وقتی ببینید طرفت هیچی نمیگه دلیل نداره امکانات بدید
خارج هم که اینقدر اینجور چیزا مرتب و خوب هست به خاطر پیگیری مردم هست یه چیزی یکم گرون بشه یا یکم کیفیتش بد بشه مردم سریع پیگیری میکنن
ما اینجا نشستیم یکی دیگه بیاد پیگیری کنه ولی ............

من میخوام سرویسمو عوض کنم ( کلا میخوام مخابراتو قطع کنم )
به نظر من دوستانی که ناراضی هستن بهترین کار همینه
باید با هم بریم قطع کنیم تعداد زیاد باشه :D

شما اگه امکان تغییر isp داری خودت رو معطل نکن برو از یه جای دیگه بگیر بدبختانه امثال من که فیبر هستن انتخاب دیگه ای نداریم

HGH 878
05-09-2014, 20:32
خدایا منو بکش
اینترنت دایال آپ هم دوباره برگشت به شکل قبل
4 هزار تومن میدای قبلا برای 2 ماه
حالا ماهی 20 تومن میاد حداقل

MohammadFatehi
05-09-2014, 21:04
خدایا منو بکش

از تیر به بعد کلا شده ماهی 3300 به جای 2000 تومن......مثل قبل نیست

SETIZEN
05-09-2014, 21:13
خدایا منو بکش
کلا ایران اینجوریه.
هر چی قدیمی و منسوخ میشه اینجا تازه عتیقه میشه و قیمتش میره بالاتر:n02:

veyron
06-09-2014, 00:37
دوست عزیز مودم TP-link به نظر من بهترین هست فعلا و پر فروش ترین تو ایران امتحانشم پس داده من خودم مودمم 8811 هست از 24 ساعت 20 ساعت روشنه الان 4 5 سال هست دارمش با همین وضعیت همیشه داره کار میکنه مشکلی هم نداره همین طرح 8811 وایرلسش هم هست واسه مودم دست دوم اینجا برید خوب گیر میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pars.hellboy
06-09-2014, 01:49
کیا پایه هستن بریم جلوی دفتر اصلی اینترنت مخابرات یک جنجال حسابی راه بندازیم اگه لازم شد 4 تا شیشه رو هم بشکونیم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا من هستم ، dlc هم هستم خیلیم پیگیر شدم ، یعنی شدیدا .
فقط رفتن اصفهان دردسره از اینجا { نجف آباد }
ولی جدی میگم اگه 2 تا ادم پیدا شند خیلی خوبه
پایم

پایه باشین دیگه
هر کس 2نفر با خودش بیاره تعداد درست میشه
حق گرفتنیه....با نشستن تو خونه کسی حق شمارو نمیاره دم در تحویلتون بده!

در این موردم ما تو منطقمون 6 ماهه کمبود پهنای باند داریم چند روزیم مهمون رئیس مرکز بودم
که آخر کاری بد جور کوچیکش کردم ولی نمی تونست کاری بکنه ، آخرین کاری که تونست بکنه
نامه داده بود رئیس مخابرات استان اونم گفته پیگیری می کنیم.
از این کاربرای شاکی 2 تاشون رفیقا جون جونیمن که ت.خ نمی کنن بیاند بریم........

بله حق دادنی نیست ، پس گرفتنیه
حق میمونه ، نا حقه که رفتنیه

در کل پایم

veyron
06-09-2014, 02:21
دوست عزیز مودم TP-link به نظر من بهترین هست فعلا و پر فروش ترین تو ایران امتحانشم پس داده من خودم مودمم 8811 هست از 24 ساعت 20 ساعت روشنه الان 4 5 سال هست دارمش با همین وضعیت همیشه داره کار میکنه مشکلی هم نداره همین طرح 8811 وایرلسش هم هست واسه مودم دست دوم اینجا برید خوب گیر میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رضا جنگنده
06-09-2014, 16:09
سلام
وضعیت دانلود شبانه با سرعت 1 مگ چه جوریه؟
1 مگ و بالاتر رو مثل آ اس پی های خصوصی همه میدن یا به خانگی نمی ده؟

money71
06-09-2014, 17:52
سلام
دوستان من میخواستم اینترنت مخابرات بگیرم.
میخوام ببینم کدوم طرح هایی که الان هست اینترنت شبانه رایگان داره؟
از نظر شما کدوم طرح به صرفه تر هست؟
و این حجمی که زده مثلا تو طرح کمپین تابستان که
حجم ترافيک کمپين تابستان مثلا 8G واسه دوره

زمان طرح تابستان 93

12
ماه

این را ماهیانه کم میکنه یا کلا واسه دوره هستش ؟

Mr.Aras
06-09-2014, 20:02
پنج شنبه رفتم طرحم را عوض کردم، کردم جشنواره تابستانه. بهم گفت تا شنبه ظهر فعال میشه. فعال که نشده هیچ، هنوز تو پنل هم اضافه نشده. امشب هم طرح عید تا عیدم تموم میشه. اگر عید تا عید رو تمدید کنم و بعد جشنواره هم فعال بشه دوبار دوبار پول از جیبم رفته. مخابرات ماشالله داره واقعا.

zxzxcvcv
06-09-2014, 20:44
پنج شنبه رفتم طرحم را عوض کردم، کردم جشنواره تابستانه. بهم گفت تا شنبه ظهر فعال میشه. فعال که نشده هیچ، هنوز تو پنل هم اضافه نشده. امشب هم طرح عید تا عیدم تموم میشه. اگر عید تا عید رو تمدید کنم و بعد جشنواره هم فعال بشه دوبار دوبار پول از جیبم رفته. مخابرات ماشالله داره واقعا.

چرا جشنواره رو آنلاین فعال نکردی ؟
راستی طرح چند مگشو خریدی؟

Mr.Aras
06-09-2014, 21:02
چرا جشنواره رو آنلاین فعال نکردی ؟
راستی طرح چند مگشو خریدی؟
آنلاین نمیتونم، پیغام میده روی این خط سرویس برقراره و نمیشه.
اگر راه بیافته ۲ مگ خریدم.

mrmmnb
06-09-2014, 21:16
اقا مشخصات این طرح جنشواره چیست؟
شبانه رایگان داره؟
کلا الان کل طرح هایی که مخابرات اصفهان داره چیا هستن؟
با تشکر

nini bad
07-09-2014, 00:57
دوستان کسی اینجا هست که خطوط DLC داشته باشه و پورت آن بالای 2 مگ باشه ؟

MohammadFatehi
07-09-2014, 01:34
برای تمدید طرح ولادت ، به مدت یکماه اضافه ، مراجعه حضوری به مخابرات لازمه؟ مخابرات های چهارگانه یا مخابرات اقا بابایی؟

mahtab1993
07-09-2014, 02:48
من طرح ولادت تا ولایت رو استفاده میکنم اما سرعت دانلودم تو بهترین حالت 400 کیلو بایت هستش. راهی واسه افزایش سرعتش هست؟؟؟

shah994
07-09-2014, 04:03
من طرح ولادت تا ولایت رو استفاده میکنم اما سرعت دانلودم تو بهترین حالت 400 کیلو بایت هستش. راهی واسه افزایش سرعتش هست؟؟؟
downstream شما روي چند بسته شده؟ در صورتي كه زير ١٠ مگابيت باشه و خطتون هم فيبر نوري نباشه با شماره ٠٣١٣٥٢٣٦٠٦٠ (tel:٠٣١٣٥٢٣٦٠٦٠) تماس بگريد درخواست كنيد كه بيشتر ببندند البته به احتمال قوي ميگن كه با ٢٠٢٠ تماس بگريد و از اونجا درخواست كنيد ٢٠٢٠ مثل هميشه ميگه امكانش نداريم! من خودم با چندين بار تماس با اين شماره و التماس و خواهش تونستم سرعتم را از ٥ مگ به ١٠ مگ ارتقا بدم اميدوارم شما هم بتوني!

برای تمدید طرح ولادت ، به مدت یکماه اضافه ، مراجعه حضوری به مخابرات لازمه؟ مخابرات های چهارگانه یا مخابرات اقا بابایی؟
خير از تو پنل امكان تمديد ١ ماهه، ٣ ماهه، ٦ ماهه و يك ساله هم هست در صورتي كه در ابتدا سرويس يك ماهه خريداري نموده ايد از قسمت تمديد اعتبار گزينه تمديد تعرفه جاري را انتخاب كنيد در غير اين صورت گزينه تعرفه جديد را انتخاب كنيد

اقا مشخصات این طرح جنشواره چیست؟
شبانه رایگان داره؟
کلا الان کل طرح هایی که مخابرات اصفهان داره چیا هستن؟
با تشکر

اگه اشتباه نكنم اين طرح همون طرح جشنواره تابستاني آشناي اول كه جزئياتش تو لينك زير نوشته شده

mrmmnb
07-09-2014, 05:49
دوستان کسی اینجا هست که خطوط DLC داشته باشه و پورت آن بالای 2 مگ باشه ؟

اره من 3 مگ هست سرعتم هم تقریبا 3 مگ هست
چطور؟
من شنیدم بعضس جاها حتی بالای سه مگ هم یستن اما منبع موثق نیست و مطمئن نیستم
حالا میخوام پیگیر بشم ببینم طرح 10 رو بخرم و این قبلی رو غیر فعال کنم 10 مگ میدن یا نه دو ماه پیش زنگیدم گفتن نهایت سرعتت همینه که الان داری ولی قرار شد یه کارایی بکن و گفت چند وقت دیگه بزنگ امروز باید برم امار بگیرم

downstream
اگه اشتباه نكنم اين طرح همون طرح جشنواره تابستاني آشناي اول كه جزئياتش تو لينك زير نوشته شده

این همه طرح حا نیست درسته؟
چون یه طرح 10 مگ دارن که شبانه 90 و 99 درصد داره
یه زرین هم دارن
الان اینجا هم دو سری طرح هست
کلا مخابرات الان این 4 نوع طرح رو میده؟

saman_z1384
07-09-2014, 06:45
سلام شما هم تو باز کردن بعضی صفحات باید چندین بار رفرش بزنید یا واسه من این مشکل هست؟
البته با هیتلر... درسته.

Mr.Aras
07-09-2014, 07:13
....

یه زرین هم دارن
کلا سه تا طرح داره، دو تاش مال مخابرات اصفهانه (طرح زرین و طرح عید تا عید) و یه طرح سراسری مال آشنای اول (جشنواره تابستانه)

nini bad
07-09-2014, 11:30
اره من 3 مگ هست سرعتم هم تقریبا 3 مگ هست
چطور؟
من شنیدم بعضس جاها حتی بالای سه مگ هم یستن اما منبع موثق نیست و مطمئن نیستم
حالا میخوام پیگیر بشم ببینم طرح 10 رو بخرم و این قبلی رو غیر فعال کنم 10 مگ میدن یا نه دو ماه پیش زنگیدم گفتن نهایت سرعتت همینه که الان داری ولی قرار شد یه کارایی بکن و گفت چند وقت دیگه بزنگ امروز باید برم امار بگیرم

یه زرین هم دارن

درود بر شما...
من خودم DLC هستم روی 5 مگ بسته شده 2هفته ایی میشه دیگه سرعتم بالای 190 نمیره... از چه تعرفه ایی در حال حاضر استفاده میکنید ؟

MohammadFatehi
07-09-2014, 12:38
درود بر شما...
من خودم DLC هستم روی 5 مگ بسته شده 2هفته ایی میشه دیگه سرعتم بالای 190 نمیره... از چه تعرفه ایی در حال حاضر استفاده میکنید ؟

من هم DLC هست سرعتم 240 هست شبا ! شما نامه داد برند بالاتر؟

nini bad
07-09-2014, 13:20
من هم DLC هست سرعتم 240 هست شبا ! شما نامه داد برند بالاتر؟

نه دوست عزیز من از مخابرات شکایت کردم

mrmmnb
07-09-2014, 16:26
درود بر شما...
همون طرحی که اسفند 91 دادن و شبانه رایگان داشت(مشابه رو پاییز 92 دو هم دادن ضمن اینکه توی پاییز مودم هم میدادن) اسم خاصی نداشت که بگم

amirsaeid254
07-09-2014, 19:11
سلام
من خطم فیبر نوریه رو 10mb هم بسته شده 1 ماه پیش سرعت دانلودم رو 1/2 mb/s بود الان به زور به 100kb می رسه شمام همیک طور شده؟؟
صبح زنگ زدم 2020 گفت مودمو خاموش کنید 15 دقیقه دیگه روشن کنید ولی هیچ فرقی نکرد

mrmmnb
07-09-2014, 20:01
اخرش ما نفهمیدیم روی فیبر 10 مگ میدن یا نه
خود من الان تا 3 مگ باز هست
یکی از دوستان گفته 5 مگ بود الان هم یکی دیگه میگه 10 انوقت صبح زنگ زدم مخابرات میگم میخوام 10 مگ بگیرم خطم فیبر هست تا 10 مگ باز میکنید گفتن نمیشه اخرش همون 2 هست (دیگه من نگفتم الان خطم 3 هست که اگه میگفتم ممکن بود پیگیر بشن 1 مگ رو هم کم کن)
اخرش به ین نتیجه رسیدم یه یک ماهه 10 مگ ثبت نام کنم خودم پیگیری کنم ببینم باز میشه یا نه
کلا چطوری هست که برا بعضی ها تا 10 باز هست روی فیبر؟(اگه جایی زنگ زدید شمارش هم بدید من هم پیگیر بشیم)
ضمنا قبلا دوستان یه شماره داده بودن که خط رو تا 10 مگ باز میکرد ولی برا خط معمولی بود ایا همونا میتونن برا فیبر هم کاری بکنن یا باید جای دیگه زنگ بزنم؟
با تشکر

zxzxcvcv
07-09-2014, 20:44
نه اون شماره کاری نمیکنه
شما 10 مگ بگیر یکماه بعد توی سازمان تنظیم مقررات شکایت کن با مشخصات مودم و اینجور چیزا شاید ببندن روی 5 مگ یا 10 مگ
چیزی که مشخصه اینه که روی بعضی از مراکز فیبر مشکلی ندارن که سرعت بالاتر از 2 مگ بدن

amirsaeid254
07-09-2014, 20:53
1 ماه بود سرعتم بالا بود الانم رو 10 مگ بسته شده اما سرعت به زور 100 می رسه
التبه اینم بگم یه شب 8 گیگ زدم از فرداش اینطوری شد
ممکنه به خاطر این باشه؟؟؟؟:|||||

amirsaeid254
07-09-2014, 21:07
یکی از دوستان گفته 5 مگ بود الان هم یکی دیگه میگه 10 انوقت صبح زنگ زدم مخابرات میگم میخوام 10 مگ بگیرم خطم فیبر هست تا 10 مگ باز میکنید گفتن نمیشه اخرش همون 2 هست (دیگه من نگفتم الان خطم 3 هست که اگه میگفتم ممکن بود پیگیر بشن 1 مگ رو هم کم کن)
اخرش به ین نتیجه رسیدم یه یک ماهه 10 مگ ثبت نام کنم خودم پیگیری کنم ببینم باز میشه یا نه
کلا چطوری هست که برا بعضی ها تا 10 باز هست روی فیبر؟(اگه جایی زنگ زدید شمارش هم بدید من هم پیگیر بشیم)
ضمنا قبلا دوستان یه شماره داده بودن که خط رو تا 10 مگ باز میکرد ولی برا خط معمولی بود ایا همونا میتونن برا فیبر هم کاری بکنن یا باید جای دیگه زنگ بزنم؟
با تشکر
سلام
من طرح ولادت تا ولایتو ثبت نام کردم اینتردتنی اول یه هفته رو 5 مگ بود بعد خودشون 10 مگ کردن اینم عکس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم عکس از سرعت دانلود 4 روز پیش که الان به زور به 100 می رسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zxzxcvcv
07-09-2014, 21:41
منم طرح 10 مگ دارم ولی سرعت مشکلی نداره.این ماله همین الانه:

شما این لینکو تست کن ببین سرعتش چطوره:

amirsaeid254
07-09-2014, 22:18
اینم تست الان

zxzxcvcv
07-09-2014, 22:20
اینم تست کن:
این سرور داخلیه نباید مشکلی داشته باشه

amirsaeid254
07-09-2014, 22:29

nini bad
07-09-2014, 22:51
سلام
من خطم فیبر نوریه رو 10mb هم بسته شده 1 ماه پیش سرعت دانلودم رو 1/2 mb/s بود الان به زور به 100kb می رسه شمام همیک طور شده؟؟
صبح زنگ زدم 2020 گفت مودمو خاموش کنید 15 دقیقه دیگه روشن کنید ولی هیچ فرقی نکرد

درود بر شما ...
منم سرعتم خوب بود الان از 190 بالاتر نمیره... چند روز پیش با یکی از مسولین منطقه صحبت کردم گفت ما درخواست دادیم که نیازه پهنای باند خطوط فیبر افزایش پیدا کنه اما مخابرات هزینه نمیکند...

nini bad
07-09-2014, 23:02
با تشکر

از همان روز اول من میگفتم همش انحصار طلبی است همه میگفتن نه چرا انحصار طلبی مخابرات تجهیزاتش بالاتر از 2 مگ نیست اگر هم بشه سرعت همان 2 مگ است اینقدر این جمله را تکرار کردند که خود مسولین هم باورشان شد ... فعلا هم بر اساس نیاز اگر کاربری لازم داشته باشد میتواند به مراکز مخابراتی ثبت نام ADSL مراجعه کند درخواست خود را به صورت کتبی ارائه دهد تا مورد بررسی قرار بگیرد.

zxzxcvcv
07-09-2014, 23:12
وضعت خیلی خرابه پس
این آخریه سرور داخلی بود که نباید سرعتش پایین باشه
احتمال داره منطقتون کمبود پهنای باند داشته باشه

Shahin031
07-09-2014, 23:23
دوستان اگر مقدار Upstream کاهش پیدا کنه راه افزایشش چیه؟

zxzxcvcv
08-09-2014, 00:22
دوستان اگر مقدار Upstream کاهش پیدا کنه راه افزایشش چیه؟
اگر دلیلش افزایش نویز باشه راهش برطرف کردن نویزه مثلا استفاده از اسپلیتر و تعویض سیم کشی و ..

Shahin031
08-09-2014, 02:09
اگر دلیلش افزایش نویز باشه راهش برطرف کردن نویزه مثلا استفاده از اسپلیتر و تعویض سیم کشی و ..

ممنون،اونوقت اگر بخاطر نویز نباشه امکان افزایش از طریق مخابرات نیست؟اخه یک دفعه ای کم شد اونم فقط Upstream

zxzxcvcv
08-09-2014, 02:29
امکانش هست افزایش بدن.اگر اصفهانی برو یکی از اون 4 مرکزی که برای پشتیبانی گذاشتن

Fate2646
08-09-2014, 09:05
سلام من تازه اومدم اصفهان برا کار اقا تو اصفهان اینترنت برا دانلود شبانه دوستان چی پیشنهاد میدین من حدودا در ماه فقط 20 گیگ دانلود دارم ولی کیفیت سرعت و پینگ برام خیلی مهمه
باتشکر

tavassoli.farfani
08-09-2014, 09:07
سلام من تازه اومدم اصفهان برا کار اقا تو اصفهان اینترنت برا دانلود شبانه دوستان چی پیشنهاد میدین من حدودا در ماه فقط 20 گیگ دانلود دارم ولی کیفیت سرعت و پینگ برام خیلی مهمه
باتشکر
پینگ اگه براتون مهمه بیخیال مخابرات بشید
متاسفانه فعلا نوسان داره ولی درست میشه

Fate2646
08-09-2014, 09:09
شبانش چطوره ؟ رایگان داره ؟

tavassoli.farfani
08-09-2014, 09:11
شبانش چطوره ؟ رایگان داره ؟
بله داره
اکثرا سرعتش هم افت نداره
البته اگه خط شما DLC نباشه

k1ozil
08-09-2014, 11:05
باتشکر
رفیق اگه کیفیت و ثبات میخوای به نظرم شاتل بگیر همیشه پینگ و سرعتش ثبات دارن و خیلی خوبن.در مورد حجم دانلود هم فک کنم بشه تو ماه تا 20 گیگ دانلود کرد.البته شاتل محدود میکنه ولی فک کنم تا بیست گیگ بشه مشکلی نداشته باشه و محدود نشی

zxzxcvcv
08-09-2014, 12:13
به نظرم شاتل اصفهان وضعیتش خوب نیست.حداقل تو شهر ما که افتضاحه:n29:

k1ozil
08-09-2014, 13:51
به نظرم شاتل اصفهان وضعیتش خوب نیست.حداقل تو شهر ما که افتضاحه:n29:

نمیدونم پس عمو خودم تو اصفهانه 128 شاتل گرفته سرعت روزاش از داخل 256کیلو و از خارج 128 تا 5 گیگ هم شابنش همین جوری بود خیلی هم راضیه.بازم نمیدونم شاید برای اون اینطوریه میتونی تو تاپیک شاتل از وضعیت شهرتون بپرسی.

nini bad
08-09-2014, 16:36
رفیق اگه کیفیت و ثبات میخوای به نظرم شاتل بگیر همیشه پینگ و سرعتش ثبات دارن و خیلی خوبن.در مورد حجم دانلود هم فک کنم بشه تو ماه تا 20 گیگ دانلود کرد.البته شاتل محدود میکنه ولی فک کنم تا بیست گیگ بشه مشکلی نداشته باشه و محدود نشی

شاتل اصلا خوب نیست سه مرکز مخابراتی اصفهان امتحان کردم همش محدودیت پهنای باند داشت از 8 صبح تا 2 بعداظهر از 12 شب تا 6 صبح فقط وضعیت خوب بود ... بهترین ISP درحال حاضر آسیاتک است.

naasr
08-09-2014, 16:48
منم طرح 10 مگ دارم ولی سرعت مشکلی نداره.این ماله همین الانه:

شما این لینکو تست کن ببین سرعتش چطوره:

اقا جریان این لینک چیه من سرعت دانلود چه از سرور داخل و چه خارجی 400 هست خطم هم روی همین حد بسته شده اما سرعت دانلودم از این لینک تا 1300 کیلو هم بالا میره

zxzxcvcv
08-09-2014, 16:58
اقا جریان این لینک چیه من سرعت دانلود چه از سرور داخل و چه خارجی 400 هست خطم هم روی همین حد بسته شده اما سرعت دانلودم از این لینک تا 1300 کیلو هم بالا میره
به احتمال زیاد مخابرات cache کرده لینک برای همین سرعتش زیاده

naasr
08-09-2014, 17:16
به احتمال زیاد مخابرات cache کرده لینک برای همین سرعتش زیاده

این لینک را از سایت خاصی گرفته بودید میتونید ادرس سایت را بزارید

zxzxcvcv
08-09-2014, 18:25
این لینک را از سایت خاصی گرفته بودید میتونید ادرس سایت را بزارید

mrmmnb
08-09-2014, 18:58
دیروز روی یه خط که فیبر نیست و طرح معمولی 2 مگ داشت طرح 10 مگ رو ثبت نام کردم ولی پورتم همون 3 مگ بود (بلافاصله بعد از ثبت نام هم کانکت شدم)
هر چی موردم رو روشن و خاموش کردیم دیدم نه این قسمت دیگه اتوماتیک درست نشده!
خلاصه امروز 4 بار زنگ زدم به شماره35236060 اولش خیلی برخورد خوبی داشتن و گفتن تا نیم ساعت دیگه دفعه دوم گفت طرحت 10 مگ نبود (الکی میگفت) گفتم چرا هست گفتا باشه چک میکنه و میبره بالا دوباره نشد باز زنگ زدم کی دیگه برداشت و گفتن تا چند دقیقه دیگه اخر سر نزدیک ظهر بود دوباره زنگ زدم که چی شد همون خانمی که دو دفعه اول برداشته بود شاکی شد که چرا شما به اینجا زنگ میزنید و ما باید رئیسمون بگه و خود مشکترک حق نداره اینجا زنگ بزنم داشتم باهاش حرف میزدم هی میگه داد نزن (تند صحبت میکردم ولی داد نمیزدم) بهش میگه خوب چرا صبح همین حرف رو نزدی و ما رو تا ظهر علاف کردی و ... اخر سر دیدم فایده نداره قطع کردم
کلا ادمای بیخودی هستن 4 باز زنگ زدم جمعا شاید5 دقیقه برا زنگ های من وقت گذاشت فک زدن ولی کاری که 20 ثانیه کار داره رو انجام ندادن
من سریع زنگ زدم بازرسی مخابرات مشکل رو بهشون گفتم اونا هم گفتم یا باید حضوری بیای شکایت رو ثبت کنی که چون شهرستانی نمیتونی یا باید زنگ بزنی شماره 135 داخلی 1 و شکایتت رو ثبت کنی تا پیگیری کنیم خلاصه ما هم همین کار رو کردیم پیگیر شدم اگه شد حال این زن پرو رو بگیرم
اینم داستان زیاد کردن پورت ما!!!!!!!

k1ozil
08-09-2014, 19:07
دیروز روی یه خط که فیبر نیست و طرح معمولی 2 مگ داشت طرح 10 مگ رو ثبت نام کردم ولی پورتم همون 3 مگ بود (بلافاصله بعد از ثبت نام هم کانکت شدم)
هر چی موردم رو روشن و خاموش کردیم دیدم نه این قسمت دیگه اتوماتیک درست نشده!
خلاصه امروز 4 بار زنگ زدم به شماره35236060 اولش خیلی برخورد خوبی داشتن و گفتن تا نیم ساعت دیگه دفعه دوم گفت طرحت 10 مگ نبود (الکی میگفت) گفتم چرا هست گفتا باشه چک میکنه و میبره بالا دوباره نشد باز زنگ زدم کی دیگه برداشت و گفتن تا چند دقیقه دیگه اخر سر نزدیک ظهر بود دوباره زنگ زدم که چی شد همون خانمی که دو دفعه اول برداشته بود شاکی شد که چرا شما به اینجا زنگ میزنید و ما باید رئیسمون بگه و خود مشکترک حق نداره اینجا زنگ بزنم داشتم باهاش حرف میزدم هی میگه داد نزن (تند صحبت میکردم ولی داد نمیزدم) بهش میگه خوب چرا صبح همین حرف رو نزدی و ما رو تا ظهر علاف کردی و ... اخر سر دیدم فایده نداره قطع کردم
کلا ادمای بیخودی هستن 4 باز زنگ زدم جمعا شاید5 دقیقه برا زنگ های من وقت گذاشت فک زدن ولی کاری که 20 ثانیه کار داره رو انجام ندادن
من سریع زنگ زدم بازرسی مخابرات مشکل رو بهشون گفتم اونا هم گفتم یا باید حضوری بیای شکایت رو ثبت کنی که چون شهرستانی نمیتونی یا باید زنگ بزنی شماره 135 داخلی 1 و شکایتت رو ثبت کنی تا پیگیری کنیم خلاصه ما هم همین کار رو کردیم پیگیر شدم اگه شد حال این زن پرو رو بگیرم
اینم داستان زیاد کردن پورت ما!!!!!!!

یه شکایتم 195 کن.

mrmmnb
08-09-2014, 19:21
195 قبلا برا یه چند مورد بود شکایت کردم یه بار هم زنگم زدن ولی کو نتیجه
بزار جواب شکایت خودشون بیاد اگه نتیجه نده برا خود اونا هم به 195 شکایت میکنم
(البته میدونم اخرش هیچی نمیشه ولی من سعی خودم رو میکنم)

k1ozil
08-09-2014, 19:31
195 قبلا برا یه چند مورد بود شکایت کردم یه بار هم زنگم زدن ولی کو نتیجه
بزار جواب شکایت خودشون بیاد اگه نتیجه نده برا خود اونا هم به 195 شکایت میکنم
(البته میدونم اخرش هیچی نمیشه ولی من سعی خودم رو میکنم)

نه رفیق اینجوریا هم نیست شما یه شکایت توپ بکن خیلی هم قاطع وتیز حرف بزن نمیخاد خیلی کتابی حرف بزنی اخرش بنویس بی شعرا مردمو مسخره کردن خیلی کاربرد داره:n08:

nini bad
08-09-2014, 19:55
امشب بلخره سرویسم بعد از 3 ماه افتضاح بودن بهتر شده...

سرور خارجی

سرور داخلی

isf
08-09-2014, 20:20
سلام
من دیروز طرح ولادت تا ولایت را اینترنتی ثبت نام کردم امروز هم فعال شد
ولی با همون یوزری که اینترنتی ثبت نام کردم وقتی میرم تویه سایت در قسمت گزارشات اتصال طرح ولادت تا ولایت را نشان میده ولی اتصالات و حجم استفاده شده را نشان نمیده و پیغام میده اطلاعاتی یافت نشد در حالی که من تا حالا چند بار به اینترنت وصل شدم و حدود 100 مگ هم مصرف کردم
دوستان آیا باید با یک یوزر دیگه وارد بشم اگه اینطوره ممنون میشم راهنماییم کنید
در ضمن در قسمت تاریخ راه اندازی نوشته تعریف نشده

nini bad
08-09-2014, 20:53
سلام
من دیروز طرح ولادت تا ولایت را اینترنتی ثبت نام کردم امروز هم فعال شد
ولی با همون یوزری که اینترنتی ثبت نام کردم وقتی میرم تویه سایت در قسمت گزارشات اتصال طرح ولادت تا ولایت را نشان میده ولی اتصالات و حجم استفاده شده را نشان نمیده و پیغام میده اطلاعاتی یافت نشد در حالی که من تا حالا چند بار به اینترنت وصل شدم و حدود 100 مگ هم مصرف کردم
دوستان آیا باید با یک یوزر دیگه وارد بشم اگه اینطوره ممنون میشم راهنماییم کنید
در ضمن در قسمت تاریخ راه اندازی نوشته تعریف نشده

ذرود بر شما ...
با پشتیبانی 2020 تماس بگیرید مشکل را مطرح کنید اگر پنل شما کامل نباشد درخواست شما را ثبت میکنند و در ساعات اداری پیگیری میشود

bornamilad
09-09-2014, 11:30
دوستان از شما هم حجم منفی تون برگشت نخورده یا لااقل صفر نشده؟؟:n15:

money71
09-09-2014, 12:20
دوستان یه سوال فوری ؟
از شماره ۰۳۱۹۲۶۰۳۷۰ امروز بهم زنگ زدن که ما باید حتما بیام خودمون خظظون را وصل کنیم.میخوام ببینم این لازمه ؟
طرح کمپین تابستانه هستش.
من خودم به محض اینکه فهمیدم سیستم وصله رفتم تو سیستم یه تغییر رمز زدم و باشناسه کاربری که داده بود به اینترنت وصل شدم
تو سیستم تاریخ راه اندازی تعریف نشده هستش! میخوام ببینم این که مشکلی نداره

فعال از :

1393/06/15

فعال تا :

1394/06/24

تاریخ راه اندازی:

تعریف نشده

nini bad
09-09-2014, 13:01
دوستان یه سوال فوری ؟
از شماره ۰۳۱۹۲۶۰۳۷۰ امروز بهم زنگ زدن که ما باید حتما بیام خودمون خظظون را وصل کنیم.میخوام ببینم این لازمه ؟
طرح کمپین تابستانه هستش.
من خودم به محض اینکه فهمیدم سیستم وصله رفتم تو سیستم یه تغییر رمز زدم و باشناسه کاربری که داده بود به اینترنت وصل شدم
تو سیستم تاریخ راه اندازی تعریف نشده هستش! میخوام ببینم این که مشکلی نداره

فعال از :
1393/06/15

فعال تا :
1394/06/24

تاریخ راه اندازی:
تعریف نشده

درود بر شما ...
حتما خودمون بیایم در کار نیست !!! ... برای نصب هزینه میگیرند احتمالا چون بیشتر کاربر ها این کار را خودشان انجام می دهند برای این که پول بگیرند تاکید میکنند حتما باید خودمان نصب کنیم... حالا که شما سرویستون وصل شده نیازی نیست ...تاریخ راه اندازی همیشه به این شکل است و مشکلی وجود ندارد.

mrmmnb
09-09-2014, 13:16
اصفهان بر نصب هزینه میگیرند؟
اینجا(کاشان) یه دفتر جدایی از مخابرات برا نصب گذاشتن همه کاریش هم رایگان هست(زنگت میزنن برا یوزر و پسورد اگه بخواهی مودم رو برات کانفیگ میکنن باز هم بخواهی مجانی میان خونه و راه اندازی هم میکنن)
تا چند وقت پیش هم رایگان بود اگه جدیدا پولی شده دیگه نمیدونم (ولی بعید میدونم پولی شده باشه)
تعجب میکنم میگید راه اندازی تو اصفهان پولی هست

ESPSV
09-09-2014, 13:49
من حجم کم شده ام برگشت خورد و درست شد دوباره
زگ زدم پشتیبانی برام درخواست پر کرد 1 روز بعد اومد به حساب

king 2009
09-09-2014, 14:51
دوستان مخابرات اصلا طرح نامحدود نداره تویه اصفهان؟

من صبانت دارم، میخوام بعد از این افتضاح صبانت برم سراغ یه شرکت دیگه.

یه سرویس میخوام که
یا هر شب 2 گیگ دانلود کنه
یا کلا نامحدود باشه، سرعتش کم هم باشه عیبی نداره. ولی ثابت باشه سرعتش مثلا کلا رویه 60 که من بتونم روش حساب کنم. یا حتی 30. ولی کم نشه. کلا 1 ماه 30 باشه هرچقدر هم دانلود کردم.

بیام مخابرات یا برم دنبال یه شرکت دیگه؟

mrmmnb
09-09-2014, 15:41
جشنواره تابستانی بگیر شبانه رایگان داره بسته به اینکه چه سرعتی برداری شبانه میتونی دانلود کنی مثلا دو گیگ برادرای شبی حدودا 4 گیگ میشه دانلود کرد
ضمنا سرعتش هم همونی هست که میده و شبا بازی در نمیاره کلا شب و روزش یکی هست
یعنی اگه مثلا 2 مگ بگیری و روزا بتونی با سرعت 256 دانلود کنی شبا هم عین همون هست
اما مشکلاتش پیشتبانی صفر کیفیت هم صفر مثلا یه ایرادی پیدا بشه خیلی سخت بتونی کسی رو پیدا کنی برات درست کنن
تنها خوبی مخابرات برا اونایی هست که فقط فکر دانلود هستن و دانلود شبانه خیلی خوبی داره

bornamilad
09-09-2014, 16:36
دوستان باگ سیستم اکانتینگ که شبا رو مث روز محاسبه میکرد برطرف شذه؟

k1ozil
09-09-2014, 17:44
رفقا این تستو نشون سفارت فرانسه میخام بدم بهم پناهندگی میدن:n07:.بعدش از پشت برج ایفل براتون عکس می فرستم:n18:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shah994
09-09-2014, 19:06
Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=116ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=115ms TTL=46
Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss)
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 115ms, Maximum = 116ms, Average = 115ms

اوضاع خوب شده

zxzxcvcv
09-09-2014, 19:53
وضعیت منم خوبه
این تست تک لینک:

اینم اسپیدتست:

new2012user
10-09-2014, 11:16
دوستان کدوم یک از طرح های مخابرات برای دانلود شبانه مناسب تره؟
کمپین تابستان شبانه رایگان داره ؟ کامل رایگانه یا مثلا یه درصدیش رایگانه؟
عید تا عید چطور؟
ساعات رایگانشون چند تا چنده؟

درخواست بدم چند وقته راه اندازی میکنن نت رو ؟

هر تعرفه ای بگیری همونو بهت میدن یا تا جایی که خطت بکشه بهت میدن؟

k1ozil
10-09-2014, 13:04
دوستان کدوم یک از طرح های مخابرات برای دانلود شبانه مناسب تره؟
کمپین تابستان شبانه رایگان داره ؟ کامل رایگانه یا مثلا یه درصدیش رایگانه؟
عید تا عید چطور؟
ساعات رایگانشون چند تا چنده؟

درخواست بدم چند وقته راه اندازی میکنن نت رو ؟

هر تعرفه ای بگیری همونو بهت میدن یا تا جایی که خطت بکشه بهت میدن؟
کمپین تابستانه شبانه رایگان داره.سرعتم اگه مشکلی نباشه همون سرعت اسمی بستگی داره ولی از من 2 روز شد.نه دیگه سرعت هم همون تعرفه اسمی یا دیگه خیلی ازت خوششون بیاد سرعت دو برابر.

new2012user
10-09-2014, 13:46
کمپین تابستانه شبانه رایگان داره.سرعتم اگه مشکلی نباشه همون سرعت اسمی بستگی داره ولی از من 2 روز شد.نه دیگه سرعت هم همون تعرفه اسمی یا دیگه خیلی ازت خوششون بیاد سرعت دو برابر.

شبانش رایگانه رایگانه؟ یا مثلا 1 تا 10 درصد از حجم کم مینکه؟

k1ozil
10-09-2014, 13:48

فک کنم 1 درصد باشه.مطمئن نیستم

Mr.Aras
10-09-2014, 13:57
شبانه اش کاملان رایگانه از ۱ تا ۷ صبح هم هست. اما شامل طرح ۵ مگش نیست.

money71
10-09-2014, 16:03
درود بر شما ...
حتما خودمون بیایم در کار نیست !!! ... برای نصب هزینه میگیرند احتمالا چون بیشتر کاربر ها این کار را خودشان انجام می دهند برای این که پول بگیرند تاکید میکنند حتما باید خودمان نصب کنیم... حالا که شما سرویستون وصل شده نیازی نیست ...تاریخ راه اندازی همیشه به این شکل است و مشکلی وجود ندارد.

سلام
دوستان امروز اینترنتم را قطع کردند
زنگ زدم ۲۰۲۰ گفت که مدارک شما ناقصه و باید بیان مدارک را تحویل بگیرن تا براتون وصل بشه.
فعلا هم اینترنت مخابراتم قطعه
اینم یه جور مسخره بازی واسه اینکه من ۱۲ تومن را بدم اینترنتم را قطع کردند تا من زنگ بزنم

nini bad
10-09-2014, 18:43
سلام
دوستان امروز اینترنتم را قطع کردند
زنگ زدم ۲۰۲۰ گفت که مدارک شما ناقصه و باید بیان مدارک را تحویل بگیرن تا براتون وصل بشه.
فعلا هم اینترنت مخابراتم قطعه
اینم یه جور مسخره بازی واسه اینکه من ۱۲ تومن را بدم اینترنتم را قطع کردند تا من زنگ بزنم

درود بر شما ...
البته مدارک را شما هم به صورت حضوری میتوانید تحویل بدهید...

money71
12-09-2014, 11:13
درود بر شما ...
البته مدارک را شما هم به صورت حضوری میتوانید تحویل بدهید...

سپاس از شما
من رفتم حضوری تحویل بدم تو مرکز آقابابایی ولی خوب یه زنه اونجا نشسته بود قبول نکرد گفت حتما باید خودمون بیایم دم در خط تحویل بدیم !

حتی بهش گفتم بیا این ۱۲ تومن که میخواستی بگیری با مدارک بازم قبول نکرد. صبر کن بیاد یه نیم ساعتی الافش می کنم
----
پ.ن : موندم این خط تحویل دادن چه مسخره بازیه خوب بگو میخوایم بیام یوزر- پس بهتون بدیم همچین میگن میخوایم خط تحویل بیدم انگار دوباره دارن کابل کشی می کنن.

nini bad
12-09-2014, 11:43
دوستان کسی مشکل افت سرعت داشته الان 2 روزه سرعت سرور خارجی و داخلی از 30Kb/s بشتر نمیره پینگ داخلی روی 300 هست !!!

seyed_mahdi
12-09-2014, 12:40
مخابرات فقط به درد دانلود میخوره
توی بحث گیم و بازی آنلاین فوق العاده افتضاحه کسی که براش پینگ مهمه باید بره سراغ یه شرکت دیگه

نه تنها پینگ بلکه Lag فراوان هم هست کاش فقط پینگ بالا بود همراه با پینگ قطعی های مکرر و ریز هم شاهد هستیم نمیدونم اینقدر تو پاچه ملت میکنن که کیفیت رو فدای کمیت میکنن

خارج طرف میاد با پینگ 50 دریغ از یه مثقال لگ اینجا پینگ که ندارم تایم اوت و لگ هم داریم

مسئولا که کلا فقط به فکر جیب مبارک هستند هر جا بهتر بصرفه و بتونن پول بیشتر بزنن به جیب ، یه سری هم اینقدر ... تشریف دارن که زحمت بررسی و رفع این مشکلات رو به خودشون نمیدن

یه سری هم اینقدر ... تشریف دارند که نمیدونند پینگ و لگ چیه تازه باید براش بفهمونی پینگ و لگ و تایم اوت چیه ، بنازم به این مخابرات که یه سری بی سواد شدند گرداننده اینترنت کشور

tavassoli.farfani
12-09-2014, 12:48
سلام کسی ازاین سرویس استفاده کرده

سرویس افزایش سرعت دانلود شبانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنده از یکی از بچه های همین فروم گرفتم
واقعا عالیه ولی از سایت شبانه نبود خودشون سرور داشتند
میخواید اکانت تست ازشون بگیرید

k1ozil
12-09-2014, 13:14
سلام کسی ازاین سرویس استفاده کرده

سرویس افزایش سرعت دانلود شبانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط روی پینگ موثره و روی سرعت دانلود تاثیری نداره(خیلی کم) در کا اگه برا وبگردی میخاین این سرویس خوبه.

zxzxcvcv
12-09-2014, 13:27
مخابرات فقط به درد دانلود میخوره
توی بحث گیم و بازی آنلاین فوق العاده افتضاحه کسی که براش پینگ مهمه باید بره سراغ یه شرکت دیگه

نه تنها پینگ بلکه Lag فراوان هم هست کاش فقط پینگ بالا بود همراه با پینگ قطعی های مکرر و ریز هم شاهد هستیم نمیدونم اینقدر تو پاچه ملت میکنن که کیفیت رو فدای کمیت میکنن

خارج طرف میاد با پینگ 50 دریغ از یه مثقال لگ اینجا پینگ که ندارم تایم اوت و لگ هم داریم

مسئولا که کلا فقط به فکر جیب مبارک هستند هر جا بهتر بصرفه و بتونن پول بیشتر بزنن به جیب ، یه سری هم اینقدر ... تشریف دارن که زحمت بررسی و رفع این مشکلات رو به خودشون نمیدن

یه سری هم اینقدر ... تشریف دارند که نمیدونند پینگ و لگ چیه تازه باید براش بفهمونی پینگ و لگ و تایم اوت چیه ، بنازم به این مخابرات که یه سری بی سواد شدند گرداننده اینترنت کشور
راستشو بخوای کلا تو اصفهان نت درست حسابی برای بازی آنلاین پیدا نمیشه
البته الان وضعیت پینگ مخابرات برای من خوبه (پینگ 120 تا 8.8.8.8) ولی 2 ساعت دیگه تایم اوت شروع میشه + سرعت تک کانکشن میاد پایین و دیگه فاتحه بازی رو باید خوند

دوستان کسی مشکل افت سرعت داشته الان 2 روزه سرعت سرور خارجی و داخلی از 30Kb/s بشتر نمیره پینگ داخلی روی 300 هست !!!

سرعت منم شدید افت کرده از سرور داخلی ولی پینگم هنوز خوبه خداروشکر

k1ozil
12-09-2014, 13:41
بله اگه هست بدید لطفا

رفیق این لینک پروفایلشونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmmnb
12-09-2014, 19:17
برا من دو روز هست همه چیز بهم ریخته اومدم اینجا سر زدم دیدم کسی چیزی نگفته پیش خودم گفتم لابد مشکل فقط برا منطقه ما هست
هم سرعت پایین هست (البته نه خیلی) هم صفحه باز کردم افتضاح
مثلا برا سرعت دانلود من هر وقت چیزی میزاشتم دانلود (اصولا سرورها داخلی هستن) توی شبانه ساعتی 1 گیگ دانلود میشد الان حدود 800 مگ شده(حالا ببینم امشب چی میشه)
البته امروز یکم کیفیت وب گردی بهتر شده بود!(از افتضاح شده خیلی بد)
دیگه ما فیبری ها چاره ای نداریم

eze
13-09-2014, 00:25
دوستان چطور میشه گزارش کارکرد ماهانه هر روز را همون روز دید برای من همیشه میزان استفاده روز قبل را میزنه

nini bad
13-09-2014, 01:23
دوستان چطور میشه گزارش کارکرد ماهانه هر روز را همون روز دید برای من همیشه میزان استفاده روز قبل را میزنه

درود بر شما ...
این امکان وجود ندارد گزارش کارکرد هر روز را مشاهده کرد.

new2012user
13-09-2014, 11:13
سلام
من الان رفتم حضوری طرح عید تا عید ثبت نام کردم
ولی مثه اینکه کمپین تابستانش بهتره
میشه اینترنتی عوضش کرد
یا باید دوباره حضوری برم؟
یا اصلا نیمشه تعویضش کرد؟

shayan0o21
13-09-2014, 11:16
سلام
من الان رفتم حضوری طرح عید تا عید ثبت نام کردم
ولی مثه اینکه کمپین تابستانش بهتره
میشه اینترنتی عوضش کرد
یا باید دوباره حضوری برم؟
یا اصلا نیمشه تعویضش کرد؟

نمیشه عوض کــرد بعد پایان طرح میشــه
و برای عوض کردن هم حضوری فقط

1376MAXIMUM
13-09-2014, 12:19
سلام بچه ها مخابرات شبانه چطوره ؟خوبه یا مثل صبانته که مذخرفش کردن:n04: ببینیم بیاییم مخابرات
کسی سرویس 10 مگ داره؟ کیفیتش چطوره قیمتش هم بگید لطفا دیگه هم امری ندارم:n02:

project xvi
13-09-2014, 21:29
دوستان سلام
از سرویس کمپین پاییزه استفاده میکنم ک 1 ماه دیگه تموم میشه.میخوام طرح ولایتو ثبت نام کنم خط هم فیبرنوری نیست.حداقل باید چند مگ بسته شه؟مثل فیبر نوری محدودیت 2 مگ ک نداره؟مرسی

shah994
13-09-2014, 21:58
دوستان سلام
از سرویس کمپین پاییزه استفاده میکنم ک 1 ماه دیگه تموم میشه.میخوام طرح ولایتو ثبت نام کنم خط هم فیبرنوری نیست.حداقل باید چند مگ بسته شه؟مثل فیبر نوری محدودیت 2 مگ ک نداره؟مرسی
اگه خطتون مشكلي نداشته باشه بايد ١٠ مگ ببندند كه متاسفانه براي اكثر كاربر ها اينكار نميكنند و ٥ مگ ميبندند و پس از دريافت سرويس بايد از طريق پشتيباني سرعت را به ١٠ مگ افزايش داد.

سلام بچه ها مخابرات شبانه چطوره ؟خوبه یا مثل صبانته که مذخرفش کردن ببینیم بیاییم مخابرات
کسی سرویس 10 مگ داره؟ کیفیتش چطوره قیمتش هم بگید لطفا دیگه هم امری ندارم
من سرويس ١٠ مگ دارم سرعت ساعات رايگان و غير رايگان با هم يكيه(١.٢مگ بر ثانيه) قيمتش هم ٤ گيگ ماهي ١٦٠٠٠ تومن
البته توجه داشته باشيد كه كيفيت سرويس هاي مخابرات در مراكز مختلف متفاوته هم چنين محله هايي كه خطوطشون فيبر نوري را ١٠ مگ نميدن

1376MAXIMUM
14-09-2014, 00:29
اگه خطتون مشكلي نداشته باشه بايد ١٠ مگ ببندند كه متاسفانه براي اكثر كاربر ها اينكار نميكنند و ٥ مگ ميبندند و پس از دريافت سرويس بايد از طريق پشتيباني سرعت را به ١٠ مگ افزايش داد.

من سرويس ١٠ مگ دارم سرعت ساعات رايگان و غير رايگان با هم يكيه(١.٢مگ بر ثانيه) قيمتش هم ٤ گيگ ماهي ١٦٠٠٠ تومن
البته توجه داشته باشيد كه كيفيت سرويس هاي مخابرات در مراكز مختلف متفاوته هم چنين محله هايي كه خطوطشون فيبر نوري را ١٠ مگ نميدن
ما شهید قندی هستیم اونجا چطوره؟ رو شرکت الانم تا ۲۲ مگ میتونم ببندم اگر تفاوتی نکنه فکر کنم با مخابرات هم بتونم ۱۰ مگ بگیرم یکی از فامیلا زرین گرفته بود اونم ۵ مگ بود خطش البته سرعت نداشت نشد باهاش یه ویدیو چت بکنیم حالا چرا نمیدونم

new2012user
14-09-2014, 09:55
دوستان نام کاربری و رمز عبور برای ورود به سامانه چیه؟یعنی قانون خاصی داره؟مثلا شماره تلفن و شماره شناسنامه یا ....؟
چون من دیروز ثبت نام کردم هیچ نام کاربری و رمزی بهم نداد و گفت دو روز دیگه زنگ بزنید 2020

Mr.Aras
14-09-2014, 10:15
دوستان نام کاربری و رمز عبور برای ورود به سامانه چیه؟یعنی قانون خاصی داره؟مثلا شماره تلفن و شماره شناسنامه یا ....؟
چون من دیروز ثبت نام کردم هیچ نام کاربری و رمزی بهم نداد و گفت دو روز دیگه زنگ بزنید 2020
نام کاربری شماره ملیه، ولی برای کلمه عبور باید زنگ بزنی بپرسی.

DivXviDvD
14-09-2014, 13:53

سلام
عذر میخوام میشه بفرمایید دقیقا چی به پشتیبانی باید گفت تا خطو به 10 ارتقا بدن
من یکسری زنگ زدم گفتم طرح ولادتم چرا 3 مگ هست سرعتم گفت خوبه دیگه و نمیشه و این حرفها البته من دانلودی نمیکنم ولی یه آپدیت چیزی که میخوام انجام بدم اذیت میکنه یکم
ممنون ومتشکر