PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

nini bad
01-07-2014, 00:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولین مشکل شما خطوط شما است تمام سیسم کشی خانه خود را بررسی کنید در صورت امکان مودم را به سیم ورودی اصلی وصل کنید و شرایط را بررسی کنید اگر مشکل حل نشد به خرابی تلفن زنگ بزنید تا سیم خروجی منزل شما را مورد تست قرار بدهند ظرفیت خط شما بالاست نباید این مشکلات را داشته باشد.

pars.hellboy
01-07-2014, 04:05
اولین مشکل شما خطوط شما است تمام سیسم کشی خانه خود را بررسی کنید در صورت امکان مودم را به سیم ورودی اصلی وصل کنید و شرایط را بررسی کنید اگر مشکل حل نشد به خرابی تلفن زنگ بزنید تا سیم خروجی منزل شما را مورد تست قرار بدهند ظرفیت خط شما بالاست نباید این مشکلات را داشته باشد.

از لحاظ فنی خط مشکلی نداره
جنوب شهر ما کلا هرکی dlc هست مشکل داره

nini bad
01-07-2014, 10:26
از لحاظ فنی خط مشکلی نداره
جنوب شهر ما کلا هرکی dlc هست مشکل داره

در تنظیمات مودم هر کسی CRC ERROR داشته باشه بدترین کیفت ممکن سرویس را دریافت میکند پس شک نکنید مشکل اصلی از خطوط شما است نه مخابرات همیشه هم خطوط DLC از بقیه خطوط چه از لحاظ پهنای باند چه سرویس در اولویت هستند...موفق باشید.

sa@te
01-07-2014, 19:20
اینم طرح ولادت تا ولایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:n24::n24:

خطم DLC هست ! ولی چرا 2 مگ نبستن حداقل ؟؟

کاری باید کرد ؟ با شماره ای باید تماس گرفت ؟

nini bad
01-07-2014, 20:51
اینم طرح ولادت تا ولایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:n24::n24:

خطم DLC هست ! ولی چرا 2 مگ نبستن حداقل ؟؟

کاری باید کرد ؟ با شماره ای باید تماس گرفت ؟

پورت شما تا 2 مگ باز است برای خطوط DLC بیشتر از این سرویس نمیدهند با IDM سرعت دانلود شما به 192Kbs هم میرسد.

sa@te
01-07-2014, 20:52
من از آریا فون سرویس داشتم سرعت دانلودم روی 230-240 بود

nini bad
01-07-2014, 22:19
من از آریا فون سرویس داشتم سرعت دانلودم روی 230-240 بود

پهنای باندی که برای کاربران DlC در نظر گرفته میشود با خطوط دیگر متفاوت است ... آریا فون هم بازم با پنل مخابرات سرویس واگذار میکنه ... اینجور که مشخصه و یک سری مسولین گفتند قراره پهنای باند و ظرفیت پورت های مشترکین DLC افزایش پیدا کند اما کی مشخص نیست...

omniahd
01-07-2014, 22:46
دوستان جریان چیه که من dlc میخام ثبت نام کنم میزنه منبع آزاد برای شماره شما وجود ندارد(یا همون پورت خالی برام نیست) اما همسایه روبه رویی ما(تو یه مجتمع ویلایی هستیم)که خطش مسی هست راحت رفته ثبت نام کرده و منتظر رانژه شدن خطش هست؟

zxzxcvcv
02-07-2014, 11:29
دوستان جریان چیه که من dlc میخام ثبت نام کنم میزنه منبع آزاد برای شماره شما وجود ندارد(یا همون پورت خالی برام نیست) اما همسایه روبه رویی ما(تو یه مجتمع ویلایی هستیم)که خطش مسی هست راحت رفته ثبت نام کرده و منتظر رانژه شدن خطش هست؟
خوب مرکز مخابراتی اونها فرق میکنه.

nini bad
02-07-2014, 13:54
دوستان جدیدا هر وقت زنگ میزنم مخابرات سوال میپرسم از پشتیبانی انقدر اطلاعات اون افراد کم هست که در بیشتر مواقع تلفن را قطع می کنند واقعا این خیلی بده که یک سری افراد مبتدی و کم تجربه که حتی هیچ تجربه ایی در این زمینه ندارند را انتخاب می کنند...

zxzxcvcv
02-07-2014, 14:55
دوستان جدیدا هر وقت زنگ میزنم مخابرات سوال میپرسم از پشتیبانی انقدر اطلاعات اون افراد کم هست که در بیشتر مواقع تلفن را قطع می کنند واقعا این خیلی بده که یک سری افراد مبتدی و کم تجربه که حتی هیچ تجربه ایی در این زمینه ندارند را انتخاب می کنند...
اگه قرار بود توی این مملکت هر کسی سر جای خودش باشه که وضع خیلی فرق میکرد...

makarony
03-07-2014, 17:24
سلام دوستان کسایی که اینترنت 10 مگ مخابرات دارند
سرعت شبانه خوبه؟ یعنی دانلود با idm رو چند میره؟؟

bornamilad
03-07-2014, 17:54
سلام دوستان!این طرح اعتباری حرفه ای شبانه ش 90% تخفیفه یا 99% ؟

karimz
03-07-2014, 21:16
تغیرات پیش شماره تلفن با عث کاهش کیفیت اینترنت شده معلوم نیست میخوان چکار کنن همه چی عوض شده

zxzxcvcv
03-07-2014, 23:57
سلام دوستان کسایی که اینترنت 10 مگ مخابرات دارند
سرعت شبانه خوبه؟ یعنی دانلود با idm رو چند میره؟؟
سرعتش محدودیتی نداره.اگر خطتون رو 10 مگ ببندند با سرعت 1 مگابایت دانلود میکنه.

سلام دوستان!این طرح اعتباری حرفه ای شبانه ش 90% تخفیفه یا 99% ؟
طرح با مودم 90 درصد و طرح بدون مودم 99 درصد

تغیرات پیش شماره تلفن با عث کاهش کیفیت اینترنت شده معلوم نیست میخوان چکار کنن همه چی عوض شده
برای من همون روز که پیش شماره هارو یکی کردند کیفیت خط به شدت بد شد ولی فردای اون روز کیفیتش مثل روز های قبل شد

ahlekashanamm
05-07-2014, 18:07
دوستان من یک بار دیگه هم اینجا پرسیدم . برندگان قرعه کشی مخابرات رو ز کجا ببینیم ؟ توی سایت نیست

zxzxcvcv
05-07-2014, 18:50
دوستان من یک بار دیگه هم اینجا پرسیدم . برندگان قرعه کشی مخابرات رو ز کجا ببینیم ؟ توی سایت نیست
ما هم بی خبریم

bornamilad
05-07-2014, 19:51
بچه ها من دوساله از طرح زرین استفاده میکنم.چند روز پیش اینترنتی طرح اعتباری بدون مودم ثبت نام کردم.الان توی پنل کاربریم طرح اعتباری اومده ولی وضعیتش رو نوشته غیر فعال.باید کاری بکنم ی اینکه خودشون فعالش میکنن؟
:n13:

zxzxcvcv
05-07-2014, 20:17
بچه ها من دوساله از طرح زرین استفاده میکنم.چند روز پیش اینترنتی طرح اعتباری بدون مودم ثبت نام کردم.الان توی پنل کاربریم طرح اعتباری اومده ولی وضعیتش رو نوشته غیر فعال.باید کاری بکنم ی اینکه خودشون فعالش میکنن؟
:n13:
یه سر حضوری با کپی کارت ملی برو مخابرات بخش adsl اونجا برات زود فعال میکنند.

*سینا*
05-07-2014, 23:18
سلام
وقتتون به خیر و نیکی
الان مخابرات طرح نامحدود میده؟
سرعتش به چه صورت هستش؟

nini bad
05-07-2014, 23:33
سلام
وقتتون به خیر و نیکی
الان مخابرات طرح نامحدود میده؟
سرعتش به چه صورت هستش؟

درود بر شما ...
مخابرات در حال حاضر طرح نامحدود نداره...

palet
06-07-2014, 02:44
شرکت پیشگامان واقعا گند زده به سرعت اینترنت. شبانه من 250 کیلو بایت بود حالا شده 30 کیلو بایت روزا هم مشکل سرعت دارم یعنی بالا پایین میشه.
مگه قانون نشده بود 20 درصد ارزون شده اینترنت؟ پس کو؟ والا هیچ فرقی نکرده.

دوستان که میخوان asdl بگیرن فعلا دور پیشگامانو خط بکشن
زنگ میزنم میگم سرعت اینترنت شبانه افتضاح شده به 5 کیلو هم میرسه از ساعت 1 تا 7 صبح.
یکی میگه
آقا مشکل از کامپیوتره
یکی میگه داریم یه کارایی میکنیم نمیتونیم بگیم
یکی میگه روتر گذاشتی؟
یکی هم میگه آقا کم شده همینی که هست!

چرا از اول نمیگین همین سرعت مسخره ای که هسته پس چرا با مشتری مثل اوسکلا رفتار میکنید!!!

palet
06-07-2014, 02:48
پیشگامان واقعا سرعت پایین اومده
الان توی منطقه کاوه (شماره 4518...) چه شرکتی بگیرم که سرعت شبانه خوبی داشته باشه که بشه حداقل 3 الی 4 گیگ دانلود کرد!
شبانه رایگان پرسرعت حداقل 200 الی 300 کیلو بایت برام خیلی مهمه

aslani112
06-07-2014, 08:04
سلام من طرح ولایت تا ولادت دارم خطمم رو ده مگ بستن شب های اول سرعتم رو یک مگ میرفت اما الان وقتی دانلود میکنم شسصد بیشتر نمیشه کسی میدونه چرا

nini bad
06-07-2014, 12:25
شرکت پیشگامان واقعا گند زده به سرعت اینترنت. شبانه من 250 کیلو بایت بود حالا شده 30 کیلو بایت روزا هم مشکل سرعت دارم یعنی بالا پایین میشه.
مگه قانون نشده بود 20 درصد ارزون شده اینترنت؟ پس کو؟ والا هیچ فرقی نکرده.

دوستان که میخوان asdl بگیرن فعلا دور پیشگامانو خط بکشن
زنگ میزنم میگم سرعت اینترنت شبانه افتضاح شده به 5 کیلو هم میرسه از ساعت 1 تا 7 صبح.
یکی میگه
آقا مشکل از کامپیوتره
یکی میگه داریم یه کارایی میکنیم نمیتونیم بگیم
یکی میگه روتر گذاشتی؟
یکی هم میگه آقا کم شده همینی که هست!

چرا از اول نمیگین همین سرعت مسخره ای که هسته پس چرا با مشتری مثل اوسکلا رفتار میکنید!!!

پیشگامان واقعا سرعت پایین اومده
الان توی منطقه کاوه (شماره 4518...) چه شرکتی بگیرم که سرعت شبانه خوبی داشته باشه که بشه حداقل 3 الی 4 گیگ دانلود کرد!
شبانه رایگان پرسرعت حداقل 200 الی 300 کیلو بایت برام خیلی مهمه

ذوست عزیز همه ISP ها با مشکل افت سرعت مواجه هستند تا الان پارس آنلاین. شاتل خیلی گزارش شده که کیفیت سرویس ها بیش از حد پایین آمده است... این مشکل از هنگامی که پیش شماره ها تغییر کرد اتفاق افتاده است و دلیل اصلی آن مشخص نیست. در حال حاضر هم ینده که از مخابرات استفاده میکنم با افت شدیدی مواجه هستم.

nini bad
06-07-2014, 12:31
سلام من طرح ولایت تا ولادت دارم خطمم رو ده مگ بستن شب های اول سرعتم رو یک مگ میرفت اما الان وقتی دانلود میکنم شسصد بیشتر نمیشه کسی میدونه چرا

سلام... زنگ بزن 2020 ... فعلا همه ISP ها مشکل سرعت دارند ...

palet
06-07-2014, 13:16
الان میخوام از پیشگامان برم
کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید که شبانه رایگان بده.

nini bad
06-07-2014, 15:39
الان میخوام از پیشگامان برم
کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید که شبانه رایگان بده.

اگر فقط شبانه رایگان استفاده می کنید و دنبال شرکت خصوصی نمی گردید مخابرات را پیشنهاد میکنم در غیر اینصورت پارس آنلاین گزینه مناسبی است. تمامی پورت های پارس آنلاین روی 10 مگ بسته میشود در ساعت های شبانه برای دانلود با IDM سرعتی معادل 520 به شما میدهد... البته بستگی به مرکز مخابراتی شما هم دارد... مخابرات هم سرعت شبانه و روزانه هیچ تفاوتی با هم ندارد.

javad_2012
07-07-2014, 07:28
سلام

1 خواهش

من تمام اطلاعات ورودی برای سامانه پلوتو رو گم کردم و یادم نمیاد...

الان حضوری برم درستش میکنند برام ؟

ID M
07-07-2014, 10:48
چند وقتی بود فیس book بدون فیلTر باز میشد که الان دیگه باز نمیشه کسی میدونه آیا رفع فیلTر شده بود یا اشتباهی به خاطر این افتضاح شدن ایترنت و dns server داغونشون و تغییر شماره باز میشد؟ :n13:

bornamilad
07-07-2014, 11:53
سلام

1 خواهش

من تمام اطلاعات ورودی برای سامانه پلوتو رو گم کردم و یادم نمیاد...

الان حضوری برم درستش میکنند برام ؟

بله دوست عزیز کپی کارت ملیتون رو ببرین حله

ESPSV
07-07-2014, 13:09
سلام
سرویس 10مگ گرفتم ... پورتم رو 5 مگ بستن
زنگ زدم پشتبانی میگه همینه که هست و نمیتونیم روی 10 ببنیدیم
میگه دست ما نیست که تغییر بدیم
باید چکار کنم ؟
خطم هم تا 18 مگ جواب میده و نویز هم ندارم

واقعا اشغالترین سرویسی که تو این 7 سال داشتم مخابرات بوده
همین انجمن رو با فیل شکن اومدم باز نمیشد و با تغیر دی ان اس هم باز نمیشد

bornamilad
07-07-2014, 13:58
سلام
باید چکار کنم ؟

سلام عزیز شما خطتون dlc هست؟اگه خط معمولی باشه تا 10 مگ باید براتون ببندن.خط من فیبر نوریه امروز رفتم طرح اعتباری رو فعال کردم با سرعت 2 مگ!گفتم برای افزایش سرعت اقدام نمیکنین.گفتن نامه میدیم براتون سرعتشو بالا ببرن حالا نمیدونم روی چقدر میبندن.من شاهین شهرم!

ESPSV
07-07-2014, 14:08
سلام عزیز شما خطتون dlc هست؟اگه خط معمولی باشه تا 10 مگ باید براتون ببندن.خط من فیبر نوریه امروز رفتم طرح اعتباری رو فعال کردم با سرعت 2 مگ!گفتم برای افزایش سرعت اقدام نمیکنین.گفتن نامه میدیم براتون سرعتشو بالا ببرن حالا نمیدونم روی چقدر میبندن.من شاهین شهرم!

سلام دوست عزیز
نه خط معمولی هست و قبلا از های وب تا 8 مگ سرویس داشتم
طمع کردم که 10 مگ بگیرم دچار این مخابرات مزخرف شدم
میگه برو مرکز ولی عصر ببین 10 برات میبندن یا نه
بعد میگه برو مرکز قندی
بعد میگه برو مرکز استقلال اونجا ببین چی میگند

پشتیبانی میگه ما نمیتونیم سرعت را بالاتر ببندیم دست ما نیست

کجا باید برم ؟ به کی بگم ؟ جالبه روی همین 5 مگ هم سرعتم رو 50 تا 150 کلیو بیشتر نیست
snr خطم هم 32 هست

bornamilad
07-07-2014, 14:32
سلام دوست عزیز
بعد میگه برو مرکز قندی

کجا باید برم ؟ به کی بگم ؟ جالبه روی همین 5 مگ هم سرعتم رو 50 تا 150 کلیو بیشتر نیست
snr خطم هم 32 هست

جدی؟من میخواستم های وب بگیرم به شماره من نمیتونستن سرویس بدن.شما دو سه روز صبر کن سرعتت بهتر نشد برو مخابرات مدام بهشون بگو.این مراکز دولتی رو تا پیگیری خودت نباشه کاری واست نمیکنن .ولی حل میشه

ESPSV
07-07-2014, 14:52
جدی؟من میخواستم های وب بگیرم به شماره من نمیتونستن سرویس بدن.شما دو سه روز صبر کن سرعتت بهتر نشد برو مخابرات مدام بهشون بگو.این مراکز دولتی رو تا پیگیری خودت نباشه کاری واست نمیکنن .ولی حل میشه

ولی با صبر کردن سرعتم از 5 مگ نمیاد روی 10
الان مشکل من اینه که چرا سرویس رو 5 بستن و میگن دست ما نیست 10 ببندیم
عجب داستانی شده این مخابرات

برای درخواست بستن پورت از 5 به 10 کجا باید برم ؟ چکار باید بکنم ؟

لطفا راهنمایی بفرمایید
من امروز سرویسم وصل شده فردا میخوام برم تخلیه کنم اگه اینطوری باشه

nini bad
07-07-2014, 17:01
سلام
باید چکار کنم ؟

سلام دوست عزیز
بعد میگه برو مرکز قندی

snr خطم هم 32 هست

درود بر شما ...
در پتل پشتیبانی و پنل کاربران هیچ تفاوتی وجود ندارد و فقط برای آنها گزینه ریستارت پورت فعال است ... بزرگترین اشتباه شما رها کردن های وب بود درسته شبانه رایگان زیاد ندارد اما از کیفیت سرویس های بالا برخوردار است... شما شماره خط رانژه شده و نام و نام خانوادگی صاحب سرویس را برای من پ.خ کنید فردا پیگیری میکنم...

ESPSV
07-07-2014, 17:23
درود بر شما ...
در پتل پشتیبانی و پنل کاربران هیچ تفاوتی وجود ندارد و فقط برای آنها گزینه ریستارت پورت فعال است ... بزرگترین اشتباه شما رها کردن های وب بود درسته شبانه رایگان زیاد ندارد اما از کیفیت سرویس های بالا برخوردار است... شما شماره خط رانژه شده و نام و نام خانوادگی صاحب سرویس را برای من پ.خ کنید فردا پیگیری میکنم...

درود
پس این چه پشتیبانیه که هیچ کاری نمیتونه بکنه ؟!!
برای یوزر و پسورد رفتم استقلال
بعد از یه صبح تا عصر سر و کله زدن باپشتیبانی گفت برای ارتقا سرعت باید بری استقلال
تا اون به مرکز mdf اعلام کنه و اونها برات شاید روی 10ببندند
این یعنی چند روز منتظر بودن ....
همه اینکارها باید تلفنی انجام بشه ...نه حضوری
پنل کاربریش هم که طراحیش مال عصر دوران سنگیه

ممنون

nini bad
07-07-2014, 17:35
درود
پس این چه پشتیبانیه که هیچ کاری نمیتونه بکنه ؟!!
برای یوزر و پسورد رفتم استقلال
بعد از یه صبح تا عصر سر و کله زدن باپشتیبانی گفت برای ارتقا سرعت باید بری استقلال
تا اون به مرکز mdf اعلام کنه و اونها برات شاید روی 10ببندند
این یعنی چند روز منتظر بودن ....
همه اینکارها باید تلفنی انجام بشه ...نه حضوری
پنل کاربریش هم که طراحیش مال عصر دوران سنگیه

ممنون

تمام این موارد بر میگرده به حمایت نکردن مخابرات از کاربران شما اگر الان با پشتیبانی تماس بگیرید و بپرسید که پورت من روی چند مگ بسته شده قطعا جواب 10 مگ را دریافت میکنید چون حتی برای پشتیبانی امکان مشاهده وضعیت خط کاربر وجود ندارد و پشتیبانی فقط از روی اسم طرج به شما اطلاعات میدهد... در شرکت های خصوصی افرادی متخصص و با اطلاعات عمومی بالا برای این کار انتخاب میکنند اما در مخابرات کاملا متفاوت است.
تمام این مشکلات تلفنی و در عرض چند ثانیه انجام میشود...لطفا تا فردا صبر کنید...

ekhatooni
08-07-2014, 13:20
چند تا تجربه !

1. (دی ماه 92) آسیاتک را به هیچ وجه سراغش نرید .... پشتیبانیش داغونه ... البته آدم تا آدمش فرق میکنه ولی در کل داغونه ... سرعت دانلود شبانه 256 واسه من 2 تا 10 کیلوبایت بود ... روزانه هم بین 100 تا 200 بود ... پینگ داخلیش عالی بود (بین 20-50) پینگ خارجیش هم بد نبود (140-200) ... قیمت سرویس ها بالاس ... تنها مزیتش واسه بازی آنلاینه ...

2.(پیشگامان اصفهان از سال 90 تا امروز ) سرعت 128 محدود سال های اول 100 بود تا 150 ... اواخر 92 سرعت تا 400 هم میرفت ... تا قبل از نوروز 93 پینگ داخلی حدود 30 بود الان حدود 80 تا 100 شده ... خارجی هم از اول افتضاح ... ماه پیش نامحدود Unique خریداری کردم 128 ... سرعت دانلود شبانه و روزانه حدود 100 تا 140 بود ... هفته پیش سرعت اومد روی 200 بایت (!!!!) زنگ زدم بعد 2 تا 3 ساعت درست شد سرعت رفت روی 400 کیلو بایت !!!! تا یه هفته نامحدود 400 تا 500 کیلوبایت دانلود میکرد ... تا دیشب که سرعت اومد روی 16 !!! زنگ زدم میگم پرا اینطوری شد میگه یه باگ بود که رفع شد ... در صورتی که من هفته پیش گفتم سرعت دانلودم روی 100 گفت یکی از تفاوتهای نامحدود Unique با نامحدود معمولی همینه که سرعتش مث محدود 128 یعنی حدود همون 100 کیلو و این عادیه ... امروز میگه نه من همچین حرفی نزدم باید سرعت بین 1.6 تا 16 کیلوبایت باشه منم تغییر سرویس دادم به محدود 128 که روز بین 100 تا 120 دان میکنه .. شبم هنوز امتحان نکردم ... شنیدم شبش افتضاح شده !

3. دوستانی که پارس آنلاین یا صبا یا مخابرات دارن راهنمایی کنن که من برم سراغ چه شرکتی ... پینگ مهمه و شبانه حذاقل 100 کیلوبایت دان داشته باشم ... بسیار ممنون ... (البته در کل تمام ISP ها آشغالن)

bornamilad
08-07-2014, 20:39
سلام.مخابرات روی خطوط فیبر نوری طرح اعتباری چه سرعتی میبنده؟الان سرعتم همون طرح زرینه(2 مگ)مخابرات شاهین شهر بهم گفت برای شما و چند مشترک دیگه نامه میدیم سرعتتونو زیاد کنن!به نطرتون روی 10 مگ میبندن؟؟

nini bad
08-07-2014, 22:36
سلام.مخابرات روی خطوط فیبر نوری طرح اعتباری چه سرعتی میبنده؟الان سرعتم همون طرح زرینه(2 مگ)مخابرات شاهین شهر بهم گفت برای شما و چند مشترک دیگه نامه میدیم سرعتتونو زیاد کنن!به نطرتون روی 10 مگ میبندن؟؟

درود بر شما ...
تمام خطوط DLC پورت آنها روی 2 مگ بسته میشود...تا حالا گزارش نشده پورت DLC را با درخواست نامه روی 10 مگ بسته شود ...

MARSHAL_AOL
09-07-2014, 15:24
سلام دوستان پینگ خارجی شما هم رفته بالا از من سه ماهه اینجوری شده یه دلمون به این پینگ خوش بود که اونم لطف کردند گند زدند بهش دستشون درد نکنه مرسی

ESPSV
09-07-2014, 15:26
سلام دوستان پینگ خارجی شما هم رفته بالا از من سه ماهه اینجوری شده یه دلمون به این پینگ خوش بود که اونم لطف کردند گند زدند بهش دستشون درد نکنه مرسی

دوست عزیز
فعلا کل اینترنت ایران خرابه
هیچ ISP نیست که بدون مشکل باشه ... فعلا باید صبر کرد تا ببینیم چه تصمیمی برامون میگیرند

nini bad
10-07-2014, 00:48
سرعت دانلود شبانه خطوط DLC ...

bornamilad
10-07-2014, 01:41
سرعت دانلود شبانه خطوط DLC ...

دوست عزیز مگه به خطوط dlc سرعت بالاتر از 2 مگ هم میدن؟؟؟

nini bad
10-07-2014, 11:48
دوست عزیز مگه به خطوط dlc سرعت بالاتر از 2 مگ هم میدن؟؟؟

امکان بستن پورت بالای 2 مگ برای خطوط DLC امکان پذیر است اما پهنای باندی که برای این خطوط در نظر گرفته شده جواب گوی سرعت های بالاتر نیست برای همین تا 2مگ محدود میکنند.

zxzxcvcv
10-07-2014, 14:15
پینگ :n02:

2_ahmadzadeh
10-07-2014, 19:03
سلام.اگه یکی از دوستان یه سری توضیحات درباره سرویس 10 مگ بهم بده ممنون میشم.مثلا اینکه سرعت دانلودش چقدره یا اینکه شبانه رایگان داره یا نه.اوایل سال که تبلیغش هم تو برنامه زنده رود میکرد مثله اینکه شبانش رایگان بود.من هم سرعت برام مهمه هم شبانه رایگان.ممنون

zxzxcvcv
10-07-2014, 20:52
سلام.اگه یکی از دوستان یه سری توضیحات درباره سرویس 10 مگ بهم بده ممنون میشم.مثلا اینکه سرعت دانلودش چقدره یا اینکه شبانه رایگان داره یا نه.اوایل سال که تبلیغش هم تو برنامه زنده رود میکرد مثله اینکه شبانش رایگان بود.من هم سرعت برام مهمه هم شبانه رایگان.ممنون
دوست عزیز چندین بار توضیح دادیم توی صفحات قبل موجوده

2_ahmadzadeh
10-07-2014, 21:24
دوست عزیز اول از هرچیزی همین کارو کردم.یه 10-15 تا صفحه بالا پایین کردم ولی چیزی پیدا نکردم.نمیتونم هم بشینم 50-60 صفحه رو بخونم که 99% مطالبش به دردم نمیخوره.

nini bad
10-07-2014, 21:54
دوست عزیز اول از هرچیزی همین کارو کردم.یه 10-15 تا صفحه بالا پایین کردم ولی چیزی پیدا نکردم.نمیتونم هم بشینم 50-60 صفحه رو بخونم که 99% مطالبش به دردم نمیخوره.

دوست عزیزمان zxzxcvcv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در صفحه 727 پاسخ این سوالات را داده است لطفا با دقت بخوانید.

ekhatooni
11-07-2014, 00:45
دوستانی که در جریان اند من به عنوان مشترک جدید میتونم طرح ولایت تا ولادت ثبت نام کنم ؟؟؟ یعنی منظورم اینه هنوز طرحه فعاله یا گذشته از زمانش و اینکه مدارک واسه 10 مگ چیز خاصی میخواد ؟؟؟ خطم تا 22 مگ کشش داره از اون لحاظ اوکیه ... ممنون میشم پاسخ بدید ..... همچنین شبانه رایگان واسه همه سرویس هاست یا فقط همین ولایت تا ولادت ...

zxzxcvcv
11-07-2014, 02:05
دوستانی که در جریان اند من به عنوان مشترک جدید میتونم طرح ولایت تا ولادت ثبت نام کنم ؟؟؟ یعنی منظورم اینه هنوز طرحه فعاله یا گذشته از زمانش و اینکه مدارک واسه 10 مگ چیز خاصی میخواد ؟؟؟ خطم تا 22 مگ کشش داره از اون لحاظ اوکیه ... ممنون میشم پاسخ بدید ..... همچنین شبانه رایگان واسه همه سرویس هاست یا فقط همین ولایت تا ولادت ...
آره میتونی ثبت نام کنی.مدرک نمیخواد فقط یه کپی کارت ملی.فقط طرح ولایت شبانه داره

Chabok
11-07-2014, 16:20
با سلام
من حدود 10 روز پیش موفق شدم طرح زرین رو بگیرم . چند ماهی بود که میگفتند پورت خالی نداریم
خط DLC هست

میخواستم واسه طرح ولایت و ولادت ثبت نام کنم . تو خود سایت میزنه Internal Exception

مرکز ردانی 22 بهمن هم رفتم اصلاً مسئولش هیچ اطلاعی نداشت . بعد از کلی کلنجار رفتن گفت به خطوط DLC نمیشه این طرح رو بدیم
چون سرعتش روی 2 مگ است و نمیتونم سرعت 10 مگ بدیم

از دوستان کسی روی خطوط DLC این طرح رو تونسته بگیره ؟

zxzxcvcv
11-07-2014, 16:34
با سلام
من حدود 10 روز پیش موفق شدم طرح زرین رو بگیرم . چند ماهی بود که میگفتند پورت خالی نداریم
خط DLC هست

میخواستم واسه طرح ولایت و ولادت ثبت نام کنم . تو خود سایت میزنه Internal Exception

مرکز ردانی 22 بهمن هم رفتم اصلاً مسئولش هیچ اطلاعی نداشت . بعد از کلی کلنجار رفتن گفت به خطوط DLC نمیشه این طرح رو بدیم
چون سرعتش روی 2 مگ است و نمیتونم سرعت 10 مگ بدیم

از دوستان کسی روی خطوط DLC این طرح رو تونسته بگیره ؟
خیلیا که خطشون dlc بوده این طرح رو گرفتن و دارن استفاده میکنن

Black Mamba
11-07-2014, 23:23
طرح ولایت من یه روز فعال بود و الان که رفتم تو پنل دیدم غیر فعال شده . :n13: کسی نمی دونه مشکل کار کجاست ؟

nini bad
12-07-2014, 00:42
طرح ولایت من یه روز فعال بود و الان که رفتم تو پنل دیدم غیر فعال شده . :n13: کسی نمی دونه مشکل کار کجاست ؟

بهتره با پشتیبانی تماس بگیرید...

علی 254
12-07-2014, 14:10
دوستان این طرح جدید که گذاشتن ، به صرفه تر از طرح زرین هست؟ کلا کسی توصیه می کنه بگیریم؟ یا از همون طرح زرین استفاده کنیم بهتره؟
شبانه اش چجوریه؟

2_ahmadzadeh
12-07-2014, 17:36
سلام.دوستان من هرچي تحقيق ميكنم ميبينم براي دانلود شبانه هيچ جا بهتر از مخابرات نيست.تمامه isp ها داغون شدن.نمونش هم پارس انلاين كه قبلا چي بود،الان چي شد.شاتل هم كه هم سرعتش پايينه هم محدود ميكنه.
توي اين طرح ١٠ مگ ميشه ترافيك اضافه خريد؟ و واقعا ١٪ كم ميكنه يا بيشتر؟

اينم يادم رفت:اين طرح چه فرقي با طرح اشناي اول داره؟اصلا اشناي اول فرقش با طرح مخابرات اصقهان چيه؟

zxzxcvcv
12-07-2014, 18:44
سلام.دوستان من هرچي تحقيق ميكنم ميبينم براي دانلود شبانه هيچ جا بهتر از مخابرات نيست.تمامه isp ها داغون شدن.نمونش هم پارس انلاين كه قبلا چي بود،الان چي شد.شاتل هم كه هم سرعتش پايينه هم محدود ميكنه.
توي اين طرح ١٠ مگ ميشه ترافيك اضافه خريد؟ و واقعا ١٪ كم ميكنه يا بيشتر؟

اينم يادم رفت:اين طرح چه فرقي با طرح اشناي اول داره؟اصلا اشناي اول فرقش با طرح مخابرات اصقهان چيه؟
میشه ترافیک اضافه خرید.طرح آشنای اول توی اصفهان اجرا نمیشه فعلا

2_ahmadzadeh
12-07-2014, 19:02
شما با تجربه اي كه از اين سرويس داريد به نظرت همون 1% شبانه رو كم ميكنه?

Mr. M.S.R
12-07-2014, 19:23
سلام
این مخابرات چرا همچین می کنه زنگ زده می گه ماشین برنده شدی! روی خط چند نفر خبر دارم این تماس گرفته شده! متن که می گه مشکل داره رفته رو اعصاب ملت! :))

nini bad
12-07-2014, 19:45
سلام
این مخابرات چرا همچین می کنه زنگ زده می گه ماشین برنده شدی! روی خط چند نفر خبر دارم این تماس گرفته شده! متن که می گه مشکل داره رفته رو اعصاب ملت! :))

در مورد قرعه کشی چون اطلاع رسانی مخابرات ضعیف است هنوز برندگان اعلام نشده اند یا شاید هم اعلام نشوند اسم قرعه کشی که مطرح میشه آن هم از طرف مخابرات فقط باید لبخند بزنید...

nini bad
12-07-2014, 19:48
شما با تجربه اي كه از اين سرويس داريد به نظرت همون 1% شبانه رو كم ميكنه?

افرادی که از این سرویس استفاده کرده اند با بررسی گزارش مقدار مصرف ترافیک به طور دقیق سیستم همان 1% را مورد محاسبه قرار داده است.

salar79
12-07-2014, 21:34
سلام دوستان
من سرویس زرین مخابرات دارم
از سرعتش راضیم(250 تا 350 کیلو بایت بهم میده) ولی حس خیلی بدی نسبت بهش دارم چون من خیلی دانلود ندارم ولی توی ماه تا 13 گیگ برام میندازه:n15: که میشه حدودا 52 تومن

با این پولسرویس دیگه ای با همین سرعت توی مخابرات (فک کنم طرح ولادت تا ولایت باشه) چیز بهتری میتونم پیدا کنم ک با خیال رراحت دانلود داشته باشم حداقل؟ یا حتی نامحدود؟

توی شرکت های دیگه چی؟ وضعیت بهتر از این میتونم داشته باشم؟

علی 254
12-07-2014, 21:37
سلام دوستان
از سرعتش راضیم(250 تا 350 کیلو بایت بهم میده) ولی حس خیلی بدی نسبت بهش دارم چون من خیلی دانلود ندارم ولی توی ماه تا 13 گیگ برام میندازه:n15: که میشه حدودا 52 تومن

با این پولسرویس دیگه ای با همین سرعت توی مخابرات (فک کنم طرح ولادت تا ولایت باشه) چیز بهتری میتونم پیدا کنم ک با خیال رراحت دانلود داشته باشم حداقل؟ یا حتی نامحدود؟

خب نامحدود شرکت های دیگه هست ولی نه با این سرعت...
می تونی دانلود رایگان شبانه بگیری

salar79
12-07-2014, 21:42
خب نامحدود شرکت های دیگه هست ولی نه با این سرعت...
می تونی دانلود رایگان شبانه بگیری

چ شرکتی؟
سرعتشون تقریبا چقدره؟
پینگشون چی؟
بدرد بازی آنلاین میخوره؟

Vamp!r3
12-07-2014, 21:44
سلام دوستان !

من در حال حاضر پارس آنلاین دارم که کیفیت به شدت کم شده !

در حال حاضر برای منطقه خاقانی چه سرویسی مناسبه ؟

اگر دانلود شبانه هم داشته باشه و با سرعت خوب که چه بهتر : دی

علی 254
12-07-2014, 21:55
چ شرکتی؟
سرعتشون تقریبا چقدره؟
پینگشون چی؟
بدرد بازی آنلاین میخوره؟

والا من شبکیه رو تست کرده بودم که ماهی حدود 20 تومن بود با سه گیگ...
دانلود رایگان شبانه هم داره...با سرعت حدود 70 کیلو...

خود مخابرات هم هست که من تست نکردم..همون زرین رو دارم

nini bad
12-07-2014, 22:18
سلام دوستان !

من در حال حاضر پارس آنلاین دارم که کیفیت به شدت کم شده !

در حال حاضر برای منطقه خاقانی چه سرویسی مناسبه ؟

اگر دانلود شبانه هم داشته باشه و با سرعت خوب که چه بهتر : دی

درود بر شما ...
کیفیت بیشتر ISP ها در همه مراکز کم شده...
منطقه خاقانی مشترکین زیادی دارد و بهترین ISP در آن قسمت همان پارس آنلاین است...
مخابرات در طی چند روز گذشته در منطقه شما تست شده کیفیت قابل قبولی نداشته بطوری که روزانه کاملا سرعت غیر استاندارد است.
بهترین پیشنهاد به شما و تمامی دوستان این است که فعلا دست نگه دارند و شرکت سرویس دهنده خود را تغییر ندهند .

nini bad
12-07-2014, 22:22
سلام دوستان

طرح زررین یعنی مجموعه نوسانات پهنای باند هیچ ثبات و استانداری در این سرویس وجود ندارد پیشنهاد میکنم طرح خودتان را تغییر دهید.

ESPSV
12-07-2014, 22:22
مثلا سرویس 10 مگ مخابرات
ساعت غیر رایگان

zxzxcvcv
12-07-2014, 23:25
مثلا سرویس 10 مگ مخابرات
ساعت غیر رایگان

با سرور های داخلی سرعت کامل میده ؟
یه تست از آمریکا هم بزار

ESPSV
13-07-2014, 06:38
با سرور های داخلی سرعت کامل میده ؟
یه تست از آمریکا هم بزار

سلام دوست عزیز
سرور داخلی ارزش نداره که تست بگیرم فرض کنیم 100 مگ بده . فایده ای نداره
جالبه که با دانلود منیجر سرعت دانلود وقتی این تست را گرفتم بین 50 تا 80 کیلو بیشتر نمیرفت
چطوری این تست نزدیک 2 مگ شده .... !!!

nini bad
13-07-2014, 10:13
مثلا سرویس 10 مگ مخابرات
ساعت غیر رایگان

دو تا سرویس متفاوت و دو خط متفاوت اما یک ISP مشترک نتیجه بدست امده کاملا متفاوت است ... ( با توجه به فاصله سرور ها با یکدیگر )

*سینا*
13-07-2014, 14:24
عرض سلام خدمت تمام دوستان
من دیروز سرویس طرح عید تا عید رو گرفتم
همون موقع هم خط رانژه شد و شروع به استفاده کردیم
امروز با شماره اصفهان (مسئول dslam ) تماس گرفتم برای ارتقای پورت بنده به 10 مگ
اول گفتن باشه اما بعد از 3 4 ساعت خبری نشد
مجدد که تماس گرفتم گفتن فعلا امکانش نیست تا 10 15 روز دیگه
میخواستم بدونم کسی از دوستان راه حلی برای این مشکل دارن؟

zxzxcvcv
13-07-2014, 15:47
عرض سلام خدمت تمام دوستان
من دیروز سرویس طرح عید تا عید رو گرفتم
همون موقع هم خط رانژه شد و شروع به استفاده کردیم
امروز با شماره اصفهان (مسئول dslam ) تماس گرفتم برای ارتقای پورت بنده به 10 مگ
اول گفتن باشه اما بعد از 3 4 ساعت خبری نشد
مجدد که تماس گرفتم گفتن فعلا امکانش نیست تا 10 15 روز دیگه
میخواستم بدونم کسی از دوستان راه حلی برای این مشکل دارن؟
عصر یکبار دیگه زنگ بزن مسئولش عوض میشه

*سینا*
13-07-2014, 15:49
عصر یکبار دیگه زنگ بزن مسئولش عوض میشه

یعنی به نظرتون پیجوندن مارو ؟ :n02:

nini bad
13-07-2014, 17:24
یعنی به نظرتون پیجوندن مارو ؟ :n02:

درود بر شما ... دقیقا به نکته خوبی اشاره کردید افزایش پورت شما همان لحظه هنگامی که پشت خط هستید هم انجام میشود و نیازی به صبر کردن در این مدت طولانی نیست.

iceweek
13-07-2014, 21:05
طرح زرین مخابرات ipvalid داره؟
اگر نه چطور میشه گرفت؟

zxzxcvcv
13-07-2014, 21:19
طرح زرین مخابرات ipvalid داره؟
اگر نه چطور میشه گرفت؟
منظورت آی پیه استاتیکه ؟
با پشتیبانی باید صحبت کنی در این مورد

علی 254
13-07-2014, 22:11
منظورت آی پیه استاتیکه ؟
با پشتیبانی باید صحبت کنی در این مورد

حواستون باشه که خیلی از افرادی که تو پشتیبانی مخابرات هستن کاملا بی سواد هستن...سعی کنید با مردها صحبت کنین...دختراشون هیچی نمی دونن و الکی گمراهتون می کنن

mrmmnb
14-07-2014, 16:22
حواستون باشه که خیلی از افرادی که تو پشتیبانی مخابرات هستن کاملا بی سواد هستن...سعی کنید با مردها صحبت کنین...دختراشون هیچی نمی دونن و الکی گمراهتون می کنن

دقیقا همینجوری هست من چند باری که دخترا برداشتم دیدم هیچی بلد نیسن ولی یکی و دو بار مرد بوده دیدم خوب هستن حداقل از اونا بهتر هستن (چون اون دو موردی که با مردها برخورد داشتم مشکل سراسری بود نشد خیلی باهاشون صحبت کنم ولی از طرز حرف زدنشون میشد فهمید اطلاعات دارن یا حداقل مثل اینا بی سواد نیستن
ولی مشکلی که وجود داره نمیشه انتخاب کرد که مرد باشه یا زن و البته مرد ها بیشتر عصر ها هستن خانم ها صبح هستن (برا من که تا حالا اینجوری بوده)

PLAΨMID
15-07-2014, 15:28
دوستان ببخشید یه سوال داشتم : هنوز طرحی که ترافیک نامحدود یا حداقل شبانه رایگان داشته باشه از سوی مخابرات ارائه نشده ؟ من از طرح زرین استفاده میکنم و تقریبا هر ماه 50 تومن فقط خودم ترافیک میخرم !!! رسما دیگه ورشکست شدم .
با تشکر . :n12:

nini bad
15-07-2014, 16:43
دوستان ببخشید یه سوال داشتم : هنوز طرحی که ترافیک نامحدود یا حداقل شبانه رایگان داشته باشه از سوی مخابرات ارائه نشده ؟ من از طرح زرین استفاده میکنم و تقریبا هر ماه 50 تومن فقط خودم ترافیک میخرم !!! رسما دیگه ورشکست شدم .
با تشکر . :n12:

درود بر شما ... هنوز طرح های نامحدود از سوی مخابرات ارائه نشده است ... اما طرح های جدید شامل شبانه 99% رایگان میباشد...

nini bad
15-07-2014, 16:47
دقیقا همینجوری هست من چند باری که دخترا برداشتم دیدم هیچی بلد نیسن ولی یکی و دو بار مرد بوده دیدم خوب هستن حداقل از اونا بهتر هستن (چون اون دو موردی که با مردها برخورد داشتم مشکل سراسری بود نشد خیلی باهاشون صحبت کنم ولی از طرز حرف زدنشون میشد فهمید اطلاعات دارن یا حداقل مثل اینا بی سواد نیستن
ولی مشکلی که وجود داره نمیشه انتخاب کرد که مرد باشه یا زن و البته مرد ها بیشتر عصر ها هستن خانم ها صبح هستن (برا من که تا حالا اینجوری بوده)

تفاوتی ندارد چه آقا چه خانم در کل یک سری افرادی که برای پشتیبانی انتخاب میشود اطلاعات محدودی دارند و بیشتر آنها آموزش دیده از طرف خود مخابرات هستند بارها هم برای بنده و دوستان دیگر پیش آمده وقتی سوالات تخصصی تر میشود حتی پشتیبانی مجبور میشود ارتباط را قطع کند.

PLAΨMID
15-07-2014, 17:18
درود بر شما ... هنوز طرح های نامحدود از سوی مخابرات ارائه نشده است ... اما طرح های جدید شامل شبانه 99% رایگان میباشد...

چه طرح شبانه ای دوست عزیز ؟ لینکی ازش ندارید ؟ واسه فعال کردنش باید به دفاتر مخابراتی بریم ؟
یادمه روز های اولی که زرین رو داشتیم شبها رایگان بود و زرت و زرت فیلم دان میکردیم با سرعت عالی . یادمه یکجا 35 تا فیلم فقط از " جیم کری " دانلود کردم !! نه قطعی داشت و نه افت سرعت . باید دید الان چطوریه اوضاعش .
با تشکر از شما .

zxzxcvcv
15-07-2014, 19:50
چه طرح شبانه ای دوست عزیز ؟ لینکی ازش ندارید ؟ واسه فعال کردنش باید به دفاتر مخابراتی بریم ؟
یادمه روز های اولی که زرین رو داشتیم شبها رایگان بود و زرت و زرت فیلم دان میکردیم با سرعت عالی . یادمه یکجا 35 تا فیلم فقط از " جیم کری " دانلود کردم !! نه قطعی داشت و نه افت سرعت . باید دید الان چطوریه اوضاعش .
با تشکر از شما .
از اینجا باید فعال کرد
یوزر نیم و پشورد پنلتون رو دارید ؟اگر ندارید از 2020 بگیرید
توی 20 صفحه ی قبل هم آموزش داده شده که چطوری طرح رو ثبت نام کنید.فقط باید یکم بگردید تا پیدا کنید

moshi1376
15-07-2014, 22:49
سلام؛
دوستان ممنون میشم یهم یگید خط من تا 10 مگ ساپرت میکنه یا نه:

nini bad
15-07-2014, 23:10
سلام؛
دوستان ممنون میشم یهم یگید خط من تا 10 مگ ساپرت میکنه یا نه:

خط شما تا حدود 9 مگ خط ساپورت می کند البته توجه داشته باشید بر اساس نوع پروفایل پورت شما و نویز خط ممکن است این عدد تغییر کند.

javadmoloudi
16-07-2014, 10:32
سلام دوستان من طرح بهاره را فعال کردم الان حدود 2 ماهه میخوام ببینم چقد ترافیک مصرف کردم و چقد دیگه دارم این سایت پلوتون مخابرات اصفهان هم که ادم تو سر در نمیاره میشه راهنمایی کنید؟

zxzxcvcv
16-07-2014, 14:45
سلام دوستان من طرح بهاره را فعال کردم الان حدود 2 ماهه میخوام ببینم چقد ترافیک مصرف کردم و چقد دیگه دارم این سایت پلوتون مخابرات اصفهان هم که ادم تو سر در نمیاره میشه راهنمایی کنید؟
برو توی گزارشات/گزارش کارکرد ماهانه
بعد سرویسی که میخوای مصرفش رو ببینی انتخاب کن بعد تاریخ و بعد نمایش رو بزن

77832
16-07-2014, 22:52
دوستان این طرح کمپین ۹۳ چیه ؟
کسی خبر داره؟

nini bad
16-07-2014, 23:01
دوستان این طرح کمپین ۹۳ چیه ؟
کسی خبر داره؟

طرح خاصی نیست سرعت ها از 128K تا 5 مگ همراه با مودم کلیه طرح ها بدون شبانه رایگان است ...

77832
17-07-2014, 00:12
یک سوال دیکه؛
حداقل سرعت خط های اطراف سه راه سیمین چجوریاست؟ پیش شماره هم ۷۷۵

nini bad
17-07-2014, 11:37
یک سوال دیکه؛
حداقل سرعت خط های اطراف سه راه سیمین چجوریاست؟ پیش شماره هم ۷۷۵

این قسمت مربوط میشه به مرکز مخابراتی آزادی بستگی به نویز خط شما دارد اگر مشکلی نباشد تا 10 مگ را ساپورت میکند ...

ESPSV
17-07-2014, 22:23
پینگ مخابرات چقدر بده

Pinging google.com [216.239.32.20] with 32 bytes of data:
Reply from 216.239.32.20: bytes=32 time=402ms TTL=30
Reply from 216.239.32.20: bytes=32 time=402ms TTL=30
Reply from 216.239.32.20: bytes=32 time=396ms TTL=30
Reply from 216.239.32.20: bytes=32 time=408ms TTL=30
Reply from 216.239.32.20: bytes=32 time=399ms TTL=30
Reply from 216.239.32.20: bytes=32 time=399ms TTL=30

amfa
19-07-2014, 16:09
من طرح بهاری رو با سرعت 5 مگابیت داشتم ,بعد از پیگیری اوردنش روی 10 مگ.
قبل از اینکار قسمت status مودم خطا ها رو صفر میزد ولی بعد از اینکار CRC error , FEC error دیگه صفر نیست وبالا میره ,crc عددش کمتر هست.
downstream snrهم از 27 یکمرتبه 13 شد. اما upstream snr همان 32 که قبلا بود, مانده.
خط تا 18 مگ رو ساپورت میکنه و سرعت دانلود 1 مگا بایت هست .
بجز اینکه گاهی اوقات سایتهایی که شــیلتر نیست رو باید با شیلتــر شکن بیارم- از جمله همین سایت (چرا؟)-, مشکل خاصی ندارم. نیاز به پیگیری داره یا نه؟

zxzxcvcv
19-07-2014, 17:31
من طرح بهاری رو با سرعت 5 مگابیت داشتم ,بعد از پیگیری اوردنش روی 10 مگ.
قبل از اینکار قسمت status مودم خطا ها رو صفر میزد ولی بعد از اینکار CRC error , FEC error دیگه صفر نیست وبالا میره ,crc عددش کمتر هست.
downstream snrهم از 27 یکمرتبه 13 شد. اما upstream snr همان 32 که قبلا بود, مانده.
خط تا 18 مگ رو ساپورت میکنه و سرعت دانلود 1 مگا بایت هست .
بجز اینکه گاهی اوقات سایتهایی که شــیلتر نیست رو باید با شیلتــر شکن بیارم- از جمله همین سایت (چرا؟)-, مشکل خاصی ندارم. نیاز به پیگیری داره یا نه؟
نمیدونم اون crc و fec به چی بستگی دارن ولی روی خط خودم وقتی یکم نویز میوفته و 4 - 5 تا از snr کم میشه crc هم زیاد میشه برای من
در حال حاضر crc برای من صفره.خطم هم روی 10 مگ بسته شده.از اسپلیتر استفاده میکنی دیگه ؟
در مورد قسمت آخر سوالت:برای همه همینطوره نصف سایت ها بدون فیلتر شکن اصلا باز نمیشن
در کل مخابرات همینطوریه نیاز به پیگیری نیست پیگیری هم کنی جواب درست و حسابی بت نمیدن

offlineinternet
21-07-2014, 01:14
دوستان من پیش شمارم ۴۷۲ هست
تا چه سرعتی بهم میدن؟
من از طریق ۲۰۲۰ طرح زرین ثبت نام کردم.سرعتش چقدر هست؟ کی میان واسم وصل کنن؟
کلا چیکار باید بکنم؟
مدم وایفای میخوام.چی بخرم؟از کجا؟

nini bad
21-07-2014, 12:38
تا چه سرعتی بهم میدن؟
کلا چیکار باید بکنم؟

درود بر شما ...

اینکه چه سرعتی به شما میدهند و سرعت چقدر, سوالاتی است که هیچ شخصی نمیتواند پاسخ دهد تمام این موارد بر میگردد به مرکز مخابراتی و خط شما که بر اساس نویز تا چقدر قابل ساپورت است...
سرعت طرح زرین مشحص نیست یعتی سرعت ثابتی ندارد و پورت تا 2 مگ بسته میشود...
صبر کنید با شما تماس میگیرند...
مودم وای فای را در قسمت مربوط به خودش سوال بپرسید.

zxzxcvcv
21-07-2014, 16:10
تا چه سرعتی بهم میدن؟
کلا چیکار باید بکنم؟
سرعت طرح زرین از 2 مگ تا 10 مگ بسته میشه بستگی به این داره که خط شما فیبر نوری باشه یا مسی و خطتون نویز نداشه باشه.
مودم وای فای هم tplink و dlink از 80 تومن قیمتشون شروع میشه

LΩRD
22-07-2014, 09:52
این طرح کمپین که واسه تابستون گذاشتن نامحدود داره ؟

nini bad
22-07-2014, 10:52
این طرح کمپین که واسه تابستون گذاشتن نامحدود داره ؟

نه دوست عزیز فعلا خبری از طرح نامحدود نیست ...

vahid javani
22-07-2014, 14:54
دوستان من بدون چیلتر شکن خیلی از سایت ها مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نمی تونم باز کنم
مشکل از سیستم منه یا از اینترنت؟
شما این مشکل رو ندارید؟؟

nini bad
22-07-2014, 15:58
دوستان من بدون چیلتر شکن خیلی از سایت ها مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نمی تونم باز کنم
مشکل از سیستم منه یا از اینترنت؟
شما این مشکل رو ندارید؟؟

فعلا یک سری مشکللات و جود دارد از جمله باز نشدن بیشتر سایت ها فقط این موضوع ربطی به مخابرات ندارد و ISP های دیگر هم این مشکل را دارند... برای مثال همین سایت P30 World برای بنده بدون پرو کسی باز نمیشود.

offlineinternet
22-07-2014, 17:49
اقا یه سوال امرزو اومدن برا وصل کردن
الان من برا ورود به سامانه ، یوزر پس ندارم
زنگ زدم زنه گفت که کد ملیتو بزن و 1تا7 با یه علامت سوال میره تو پروفایلت کابریت
حالا من میزنم ولی نمیره
چیکتر کنم ؟؟؟

2_ahmadzadeh
22-07-2014, 19:39
خب دوستان منم از طريق پلوتون ثبت نام كردم.البته فعلا ١٠ مگ رو رزرو نكردم.اقا من سرعت شبانه ١ مگابايت نخواستم ولي اميدوارم ديگه پايينتر از ٧٠٠-٨٠٠ نباشه :دي

nini bad
22-07-2014, 20:27
حالا من میزنم ولی نمیره
چیکتر کنم ؟؟؟

شما با پشتیبانی تماس بگیرید درخواست کنید پسورد ورود به سامانه را تغییر بدهند...

zxzxcvcv
22-07-2014, 20:48
حالا من میزنم ولی نمیره
چیکتر کنم ؟؟؟
زنگ بزن بگو کدملی رو برات بخونن.برای من رقم های کد ملی رو جابه جا زده بودند.

ESPSV
22-07-2014, 22:18
سرویس 10 مگ با 16 کانکشن همزمان
200 مگ فایل در 3 ساعت و نیم ....
ساعت غیر رایگان

80 درصد سایتها هم باز نمیشند حتی با فیل کش ...

CppBuilder2006
23-07-2014, 03:51
سلام
با تغییر شماره تلفن‌ها username ای دی اس ال عوض می‌شه یا ثابت می‌مونه؟

مانی ک
23-07-2014, 04:39
دوستان اینترنت من این ساعتها 4و 5 صبح قطع میشه چندروزه چرا؟
بعد پی سی رو ریست میکنم اینترنت وصل میشه!!!
باز یه ده دقیقه بعدش باز نت قطع میشه مجددا با ریست کردن پی سی مشکل حل میشه

خواهش خواهشا راهنمایی کنید

nini bad
23-07-2014, 10:16
سلام
با تغییر شماره تلفن‌ها username ای دی اس ال عوض می‌شه یا ثابت می‌مونه؟

درود بر شما ...

فعلا که تغییری در این زمینه ایجاد نشده و یوزر نیم ها همان شماره های قبلی هستند...

nini bad
23-07-2014, 10:21
دوستان اینترنت من این ساعتها 4و 5 صبح قطع میشه چندروزه چرا؟
بعد پی سی رو ریست میکنم اینترنت وصل میشه!!!
باز یه ده دقیقه بعدش باز نت قطع میشه مجددا با ریست کردن پی سی مشکل حل میشه

خواهش خواهشا راهنمایی کنید

دقیقا این ساعت ارتباط مودم شما هم قطع میشود یعنی چراغ ADSL خاموش میشود ؟

مانی ک
23-07-2014, 11:06
چراغ adsl روشنه ولی چراغ اینترنت خاموش میشه

nini bad
23-07-2014, 12:32
چراغ adsl روشنه ولی چراغ اینترنت خاموش میشه

تنظیمات مودم شما در حالتBridge ؟ مودم را ریستارت کنید و از دوبار مودم را کانفیگ کنید...

offlineinternet
23-07-2014, 12:35
این طرح زرین ، گیگ چجوری حساب میکنه خودش ماهی چقدر شارژ میزنه ، گیگی چند تومن هست؟

zxzxcvcv
23-07-2014, 12:36
دوستانی که سرعت دانلودشون خرابه یا سایتها رو نمی تونن باز کن
یه راه حل میتونم بهتون پیشنهاد بدم.
برید سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یک اکانت تست بگیرید و با اون سرعتتون رو تست کنید.
اگر سرعتتون خوب شد میتونید از سایتش اکانت نامحدود بگیرید و هم شبانه با سرعت بالا دانلود کنید و هم روزانه
این سایته ماله من نیست که تبلیغشو بکنم فقط خواستم یک راه حل برای مشکلاتتون ارائه بدم

zxzxcvcv
23-07-2014, 12:37
این طرح زرین ، گیگ چجوری حساب میکنه خودش ماهی چقدر شارژ میزنه ، گیگی چند تومن هست؟
هر گیگ 3700 با مالیات.ماهیانه حداقل 1 گیگ در نتیجه روی قبض برای هر دوماه 7500 تقریبا پول میاد
اگر شارژتون تموم بشه هم خودکار خودش 1 گیگ شارژ میکنه

nini bad
23-07-2014, 14:16
دوستانی که سرعت دانلودشون خرابه یا سایتها رو نمی تونن باز کن
یه راه حل میتونم بهتون پیشنهاد بدم.
برید سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یک اکانت تست بگیرید و با اون سرعتتون رو تست کنید.
اگر سرعتتون خوب شد میتونید از سایتش اکانت نامحدود بگیرید و هم شبانه با سرعت بالا دانلود کنید و هم روزانه
این سایته ماله من نیست که تبلیغشو بکنم فقط خواستم یک راه حل برای مشکلاتتون ارائه بدم

این سرویس بیشتر برای کاربران اینترانت مناسب است ... بر روی سرویس های شاتل شبانه تست شده و نتیجه خوبی داشته ... بر روی مخابرات اصلا تاثیری در سرعت ندارد ... پهنای باندی که در اختیار کاربران قرار میدهد از سرور های آسیاتک است... ممنون از راه حل خوب شما ...

zxzxcvcv
23-07-2014, 16:13
این سرویس بیشتر برای کاربران اینترانت مناسب است ... بر روی سرویس های شاتل شبانه تست شده و نتیجه خوبی داشته ... بر روی مخابرات اصلا تاثیری در سرعت ندارد ... پهنای باندی که در اختیار کاربران قرار میدهد از سرور های آسیاتک است... ممنون از راه حل خوب شما ...
دوست عزیز شما تست کن اگر سرعتت از سرور های خارجی پایینه اگه درست نشد بیا به من فحش بده اصلا!
هرکس که مشکل سرعت داره لطفا استفاده کنه و نتیجشو بگه

mbfard
23-07-2014, 23:59
سلام میشه نرم افزار تست خظ ای دی اس ال رو معرفی کنید

mbfard
24-07-2014, 00:04
اندازه گیری میزان نویز خط adsl

ESPSV
24-07-2014, 06:20
اندازه گیری میزان نویز خط adsl

درود
اندازه گیری نویز خط از داخل خودم نرم افزار مودم شما قابل دیدن هست
نیازی به برنامه دیگه ای نیست .
وارد پنل مودم خودتون بشید و دنبال قسمتهای زیر باشید

Line Attenuation
SNR Margin

ekhatooni
24-07-2014, 13:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با عرض سلام خدمت دوستان ....

من طرح ولایت تا ولادت دارم 3 روزه وصل شده !

دیشب در اقدامی زیبا و عجیب بعد دقیقا (!) ساعت 7 صبح که شبانه تموم میشه کلا ADSL ام قطع شد ! نه اینکه چراغ اینترنت مودم خاموش بشه ها کلا چراغ DSL خاموش شد !!! دوستان کسی مشکل مشابه داره ؟؟؟

ساعت هفت به بعد هم از اون یه خطم استفاده کردم ... مخابراته کلا قط شد از 7 به بعد ...

zxzxcvcv
24-07-2014, 14:31
امروز وضعیت افتــــــــضــــــاحـــه.
پینگ من که قبلا زیر 150 بود الان 250-300 شده.سرعت دانلود حتی از سرور های داخلی هم افضاحه.پکت لاست هم از سرور های داخلی خیلی بالاست

*سینا*
24-07-2014, 14:33
امروز وضعیت افتــــــــضــــــاحـــه.
پینگ من که قبلا زیر 150 بود الان 250-300 شده.سرعت دانلود حتی از سرور های داخلی هم افضاحه.پکت لاست هم از سرور های داخلی خیلی بالاست
تایید میشه
دیروز هم ترکیده بود...

punishamir
24-07-2014, 21:52
با سلام

می خواستم بدونم خط من تا چند مگ رو ساپورت می کنه؟ تا 10 مگ رو ساپورت می کنه؟

*سینا*
24-07-2014, 21:55
با سلام

می خواستم بدونم خط من تا چند مگ رو ساپورت می کنه؟ تا 10 مگ رو ساپورت می کنه؟

سلام
بله تا حدود 23 مگ ساپورت میکنه خطتتون ( در حالت ایده آل )
اما 10 مگ رو کامل ساپورت میکنه

ΩΩΩ
24-07-2014, 23:53
با سلام
سرویس 10 مگ عید تا عید خریدم خطمم dlc نیست و تا 12 مگ میکشه اما مخابرات روی 2 مگ برام بسته:n28:
من شهرستان هستم باید چیکار کنم برای بالابردن سرعت؟

punishamir
25-07-2014, 10:33
با سلام

از کجا می شه فهمید که مخابرات سرعت رو روی چند بسته؟

بهنازی
25-07-2014, 11:46
با سلام
سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین
برای کار وبگردی و دانلود هر از چند گاه چه سرعت و تعرفه ای رو پیشنهاد میدین این مودم رایگان و قرارداد یکساله کدوم گزینه ها بهتره مودماشون چیه و ارزششو داره؟

آیا مودم wifi وجود داره که سیم کارت ایرانسل بخوره برای استفاده از gprs استفاده کرد؟ کذوم مدلاش ممنون میشم کمک کنید خیلی ضروریه
البته چند منطوره باشه هم کابل بخوره و هم سیمکارت ایرانسل و هم وای فای شر کنه همچین چیزی وجود داره؟

nini bad
25-07-2014, 12:33
با سلام

از کجا می شه فهمید که مخابرات سرعت رو روی چند بسته؟

درود بر شما سرعت را روی عددی مشخص بسته نمیشود بلکه مقدار پورت شما بر اساس ضریب اشتراک و پهنای باند منطقه سرعت دقیق شما را مشخص میکند در عکس قبلی که فرستادید مقدار پورت شما روی 2 مگ است و در بهترین حالت دانلود با IDM سرعتی معادل 240 در اختیار شما قرار میدهد...

nini bad
25-07-2014, 12:52
با سلام
سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین
برای کار وبگردی و دانلود هر از چند گاه چه سرعت و تعرفه ای رو پیشنهاد میدین این مودم رایگان و قرارداد یکساله کدوم گزینه ها بهتره مودماشون چیه و ارزششو داره؟

آیا مودم wifi وجود داره که سیم کارت ایرانسل بخوره برای استفاده از gprs استفاده کرد؟ کذوم مدلاش ممنون میشم کمک کنید خیلی ضروریه
البته چند منطوره باشه هم کابل بخوره و هم سیمکارت ایرانسل و هم وای فای شر کنه همچین چیزی وجود داره؟

درود بر شما ...
انتخاب طرح سلیقه ایی است مودم های مخابرات huawei هستند در طرح کمپین جدید سرعت ها تا 5 مگ محدود است در طرح عید ولایت سرعت ها تا 10 مگ باز هستند و شامل شبانه رایگان میباشند... پیشنهاد میشود اگر مودم نیاز ندارید طرح های بدون مودم را انتخاب کنید.
مودم وای فای اگر USB داشته باشد می توان دانگل 3G به آن متصل کرد و به صورت وای فای اینترنت را اشتراک گذاری کرد مودم های همراه 3G وایرلس هم وجود دارند ... مثل : Huawei E5336 3G Modem mobile Wifi و
TP-Link 3G Mobile Portable Wi-Fi Modem Router M5350

nini bad
25-07-2014, 13:07
با سلام
سرویس 10 مگ عید تا عید خریدم خطمم dlc نیست و تا 12 مگ میکشه اما مخابرات روی 2 مگ برام بسته:n28:
من شهرستان هستم باید چیکار کنم برای بالابردن سرعت؟

اول وضعیت نویز خط خودتان را بررسی کنید ... پیشنهاد میشه فردا به مرکز مخابراتی منطقه خودتان بروید و موضوع را پیگیری کنید.

offlineinternet
25-07-2014, 15:01
بچه ها طرح زرین شنابه رایگان داره الان ؟
قیمت مودم dlink 2730u چند هست و ایا خوبه ؟

nini bad
25-07-2014, 15:08
بچه ها طرح زرین شنابه رایگان داره الان ؟
قیمت مودم dlink 2730u چند هست و ایا خوبه ؟

طرح زرین شبانه رایگان ندارد ...
قیمت این مودم بین 65 تا 80 هزارتومان است برای استفاده معمولی مودم مناسبی است.

farshid2002002
25-07-2014, 15:57
با سلام به دوستان

من طرح عید تا عید مخابرات رو دارم که 20 گیگ هم ترافیک اولیه داره.میخواستم ببینم این شبانه 2 تا 7 که گفتن 90 درصد تخفیف داره چه طوری اعمال میشه توی این طرح؟! یعنی مثلا بعد از اتمام 20 گیگ اعمال میکنن؟ یا اینکه همین الان هم که ترافیک 20 گیگ هنوز موجود هست اعمال میشه؟ چه طوری اعمال میشه؟

ممنون

zxzxcvcv
25-07-2014, 20:51
با سلام به دوستان

من طرح عید تا عید مخابرات رو دارم که 20 گیگ هم ترافیک اولیه داره.میخواستم ببینم این شبانه 2 تا 7 که گفتن 90 درصد تخفیف داره چه طوری اعمال میشه توی این طرح؟! یعنی مثلا بعد از اتمام 20 گیگ اعمال میکنن؟ یا اینکه همین الان هم که ترافیک 20 گیگ هنوز موجود هست اعمال میشه؟ چه طوری اعمال میشه؟

ممنون
ببینید اگه شما 1 گیگ شبانه دانلود کنید به جای اینکه کاملا رایگان حساب بشه 10 درصدش از حسابتون کم میشه یعنی 100 مگ.100 مگ هم بلافاصله از حسابتون کم میشه

0913275
25-07-2014, 20:52
با سلام خدمت دوستان من از اینترنت مخابرات استفاده می کنم و سایتای خارجی که ف ی ل ت ر هم نیستند را باز نمی کنه می خواستم ببینم شما هم همین مشکل رو دارید؟

nini bad
25-07-2014, 22:25
با سلام خدمت دوستان من از اینترنت مخابرات استفاده می کنم و سایتای خارجی که ف ی ل ت ر هم نیستند را باز نمی کنه می خواستم ببینم شما هم همین مشکل رو دارید؟

درود بر شما ...
اگر چند صفحه قبل را مطالعه میکردید درباره این موضوع توضیح داده شده است ... فعلا این مشکل برای مخابرات و چند ISP دیگر وجود دارد...

mbfard
26-07-2014, 16:05
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

41.5
32.9
db

Line Attenuation

:

17.4
13.6
db

Data Rate

:

3072
508
kbps

Max Rate

:

23548
2404
kbps

CRC

:

0
0

سلام وضعیت خط من چطوره ؟

zxzxcvcv
26-07-2014, 16:08
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

41.5
32.9
db

Line Attenuation

:

17.4
13.6
db

Data Rate

:

3072
508
kbps

Max Rate

:

23548
2404
kbps

CRC

:

0
0

سلام وضعیت خط من چطوره ؟

وضعیت خطت خیلی خوبه اگه dlc نباشه تا 20 مگ هم میکشه

علی 254
26-07-2014, 16:17
دوستان در این طرح جدید هزینه رو باید یکجا پرداخت کرد؟ یا میشه ماهیانه هم پرداخت کرد؟

ضمنا اینجا:

هزینه ی هر گیگ اضافه نزده چقدره

zxzxcvcv
26-07-2014, 16:33
دوستان در این طرح جدید هزینه رو باید یکجا پرداخت کرد؟ یا میشه ماهیانه هم پرداخت کرد؟

ضمنا اینجا:

هزینه ی هر گیگ اضافه نزده چقدره
سالانه باید پرداخت کرد.هزینه ی هر گیگ هم به صورت پلکانی حساب میشه.توی پنل نوشته قیمت هاشو

علی 254
26-07-2014, 16:35
سالانه باید پرداخت کرد.هزینه ی هر گیگ هم به صورت پلکانی حساب میشه.توی پنل نوشته قیمت هاشو

سرعت دانلود چقدره میانگین؟
سرعت شبانه چقدره؟

zxzxcvcv
26-07-2014, 19:07
سرعت دانلود چقدره میانگین؟
سرعت شبانه چقدره؟
3 ماه و 6 ماهه هم میشه ثبت نام کرد ولی مودم رایگان نداره
سرعت دانلود هم بستگی داره به اینکه پورت شما رو روی چه سرعتی میبندن
شبانه و روزانه سرعتشون فرقی نداره

ID M
27-07-2014, 00:26
طرح زرین شبانه رایگان یا تخفیف برای شبانه داره یا نه؟ توی سایت مخابرات هیچ اطلاعاتی نیست

Chabok
27-07-2014, 00:29
با سلام خط من DLC است
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ظاهراً تا 3 مگ بیشتر باز نیست . اگه باز نیست چجوری میشه درخواست داد تا بازش کنند تا بتونم طرح ولایت رو بگیرم ؟

ahlekashanamm
27-07-2014, 02:39

Mr.Aras
27-07-2014, 08:43
چقدر بیخوده این مخابرات، دیروز سرویس من راه افتاده امروز قطع شده، با پشتیبانیش هم که حرف میزنی طرف انگار رییس اداره مخابراته به زور جوابت را میده. اینجوری بخواد باشه وایمکس ایرانسل شرف داره بهش درسته قیمتش بالاتره ولی تا الان برای من هم ثبات داشته و هم با پشتیبانیش که حرف میزنی طرف اینقدر توجیه شده که راهنمایی به شما را وظیفه خودش میدونه. اه حالم بهم خورد.

mbfard
27-07-2014, 08:44
وضعیت خطت خیلی خوبه اگه dlc نباشه تا 20 مگ هم میکشه
ممنونم

چطور باید بفهمیم خطمون dlc هست یا نه ؟
و کلا dlc چیه؟

punishamir
27-07-2014, 10:27
با سلام

سرعت دانلود 10 مگ مخابرات روزانه و شبانش چه قدره؟ صبانت بهتره یا مخابرات؟

0913275
27-07-2014, 10:46
با سلام حدمت دوستان مشکل من اینه که بعضی سایتای داخلی رو هم باید با چیز شکن باز کنم!مشکل چیه؟ممنون میشم راهنماییم کنید

nini bad
27-07-2014, 11:04
با سلام خط من DLC است
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ظاهراً تا 3 مگ بیشتر باز نیست . اگه باز نیست چجوری میشه درخواست داد تا بازش کنند تا بتونم طرح ولایت رو بگیرم ؟

درود بر شما افزایش پورت و سرعت برای خطوط DLC فعلا امکان پذیر نیست ...

ممنونم

چطور باید بفهمیم خطمون dlc هست یا نه ؟
و کلا dlc چیه؟

DLC به خطوط فیبر نوری گفته میشود...
زنگ زدن به مرکز مخابراتی منطقه خود و یا این که میتوانید پیش شماره خود را قرار دهید بررسی بشه ببینیم DLC هست یا خیر ...

nini bad
27-07-2014, 11:08
با سلام

سرعت دانلود 10 مگ مخابرات روزانه و شبانش چه قدره؟ صبانت بهتره یا مخابرات؟

درود بر شما ...
سرویس های مخابرات رورانه و شبانه سرعت یکسانی دارند اگر در روز با IDM سرعت شما 900 باشد در شبانه هم همین مقدار است... در مورد صبانت باید در تاپیک خودش سوال کنید.

nini bad
27-07-2014, 11:09
با سلام حدمت دوستان مشکل من اینه که بعضی سایتای داخلی رو هم باید با چیز شکن باز کنم!مشکل چیه؟ممنون میشم راهنماییم کنید

صفحات قبل را مطاله کنید این موضوع چندین بار پاسخ داده شده است...

nini bad
27-07-2014, 11:12
طرح زرین شبانه رایگان یا تخفیف برای شبانه داره یا نه؟ توی سایت مخابرات هیچ اطلاعاتی نیست

در 2 صفحه قبل جواب این سوال داده شده است...

punishamir
27-07-2014, 11:15
دوستان بهترین ISP در ردانی پور(خیابان 22 بهمن) کدوم شرکته؟

nini bad
27-07-2014, 11:20

در حال حاضر بهترین ISP ها در اصفهان بدون در نظر گرفتن منطقه مخابراتی های وب . پارس آنلاین و صبانت است...

0913275
27-07-2014, 11:57
میشه بفرمایید حدودا چه صفحاتی؟

nini bad
27-07-2014, 13:00
میشه بفرمایید حدودا چه صفحاتی؟

در صفحه 740 پاسخ سوال شما داده شده بود در صفحات قبل تر هم صحبت شده و گفته شده تنها راه قعلا پروک30ی است...

2_ahmadzadeh
27-07-2014, 16:16
در حال حاضر بهترین ISP ها در اصفهان بدون در نظر گرفتن منطقه مخابراتی های وب . پارس آنلاین و صبانت است...
استاد يعني بهتر از مخابراتن؟ اخرش مخابرات بگيرم يا نگيرم؟ تكليف ١٠ مگ و .... چي ميشه؟

zxzxcvcv
27-07-2014, 16:42
استاد يعني بهتر از مخابراتن؟ اخرش مخابرات بگيرم يا نگيرم؟ تكليف ١٠ مگ و .... چي ميشه؟
اگر شهر اصفهانی کلا طرف مخابرات نیا

nini bad
27-07-2014, 19:43
یک راه حل ساده برای دوستانی که با مشکل باز نشدن سایت های داخلی و خارجی (فیل%تر) مواجه هستند ... فعلا برای مرورگر های کروم

مرورگر Google Chrome را باز کنید ... به قسمت Settings بروید و در سر برگ Extensions بر روی گزینه آبی رنگ در انتهای صفحه کلیک کنید Get more Exensions در صفحه جدید وارد قسمت فروشگاه افزونه های مرورگر کروم میشود در قسمت سمت چپ افزونه Browsec را جست و جو کنید و بر روی گزینه FREE کلیک کنید حالا بعد از یک بار بستن و باز کردن مرورگر میتوانید بدون مشکلی سایت های داخلی و خارجی را باز کنید.

علی 254
28-07-2014, 00:50
یک راه حل ساده برای دوستانی که با مشکل باز نشدن سایت های داخلی و خارجی (فیل%تر) مواجه هستند ... فعلا برای مرورگر های کروم

مرورگر Google Chrome را باز کنید ... به قسمت Settings بروید و در سر برگ Extensions بر روی گزینه آبی رنگ در انتهای صفحه کلیک کنید Get more Exensions در صفحه جدید وارد قسمت فروشگاه افزونه های مرورگر کروم میشود در قسمت سمت چپ افزونه Browsecرا جست و جو کنید و بر روی گزینه FREE کلیک کنید حالا بعد از یک بار بستن و باز کردن مرورگر میتوانید بدون مشکلی سایت های داخلی و خارجی را باز کنید.

فایرفاکس از همه بهتره ، کروم که خیلی چیزا رو باز نمی کنه....نمی دونم حالا با این روش جواب می ده یا نه!
دوستانی که زنگ زدن پشتبانی بخاطر مشکل باز نشدن سایت ها ، چه جوابی گرفتن؟

علی 254
28-07-2014, 00:54
3 ماه و 6 ماهه هم میشه ثبت نام کرد ولی مودم رایگان نداره
سرعت دانلود هم بستگی داره به اینکه پورت شما رو روی چه سرعتی میبندن
شبانه و روزانه سرعتشون فرقی نداره

خب نیازی هم به مودم رایگان ندارم ، ضمنا من حساب کردم ، ظاهرا مودمه رایگان درنمیادا:n02:

2_ahmadzadeh
28-07-2014, 01:10
اگر شهر اصفهانی کلا طرف مخابرات نیا

من تازه كلي دلمو واسه ١٠ مگ صابون زده بودم:دي
اخه اين پارس و شاتل خيلي داغونن.
فكر نكنم هيچ جاي دنيا مثه ايران باشه كه ادم دغدغه انتخاب isp داشته باشه!

nini bad
28-07-2014, 10:14
من تازه كلي دلمو واسه ١٠ مگ صابون زده بودم:دي
اخه اين پارس و شاتل خيلي داغونن.
فكر نكنم هيچ جاي دنيا مثه ايران باشه كه ادم دغدغه انتخاب isp داشته باشه!

کسی اسمی از ISP شاتل نیاورده چون شاتل همش محدودیت هست ... نمیدونم روی چه حسابی میگید پارس آنلاین داغون هست ... سرویس 10 مگ فقط مخصوص مخابرات نیست الان صبانت سرویس 12 مگ ارائه میکند...

2_ahmadzadeh
28-07-2014, 18:21
کسی اسمی از ISP شاتل نیاورده چون شاتل همش محدودیت هست ... نمیدونم روی چه حسابی میگید پارس آنلاین داغون هست ... سرویس 10 مگ فقط مخصوص مخابرات نیست الان صبانت سرویس 12 مگ ارائه میکند...

من رو اين حساب ميگم پارس داغونه چون كاملا در جريان تاپيكش هستم و همه يوزرهاي باسابقش ميخوان تخليه كنن.
طبق چيزي كه من توي اين تاپيك ديدم،مثلا يكي از دوستان شبانه با ١ مگ دان ميكرد،ديدم از همه بهتره.مثلا همين صبانت هم شبانش مثله اينكه كمه سرعتش.

ESPSV
28-07-2014, 20:44
من هم پارس دارم هم مخابرات
هر دو افتضاحن
الان پینگ مخابرات برای من بالای 320 هستش

nini bad
28-07-2014, 22:11
من رو اين حساب ميگم پارس داغونه چون كاملا در جريان تاپيكش هستم و همه يوزرهاي باسابقش ميخوان تخليه كنن.
طبق چيزي كه من توي اين تاپيك ديدم،مثلا يكي از دوستان شبانه با ١ مگ دان ميكرد،ديدم از همه بهتره.مثلا همين صبانت هم شبانش مثله اينكه كمه سرعتش.

از نظر من هیچ ISP در ایران خوب نیست اما در حال حاضر بهترین ها در اصفهان این گزینه ها هستند ... مخابرات هم الان یک ماه است برای بنده و دوستان این تاپیک کاملا وضعیت خراب شده ... ما نظرات خودمان را در اختیار شما قرار میدهیم تاکید هم نمیکنیم از شرکت X سرویس بگیرید و تلاش هم میکنیم شما به گزینه مورد نظر خودتان برسید فعلا مدتی است اینترنت کشور دچار مشکل شده و همین موضوع انتخاب ها را سخت تر میکند.

2_ahmadzadeh
28-07-2014, 22:42
از نظر من هیچ ISP در ایران خوب نیست اما در حال حاضر بهترین ها در اصفهان این گزینه ها هستند ... مخابرات هم الان یک ماه است برای بنده و دوستان این تاپیک کاملا وضعیت خراب شده ... ما نظرات خودمان را در اختیار شما قرار میدهیم تاکید هم نمیکنیم از شرکت X سرویس بگیرید و تلاش هم میکنیم شما به گزینه مورد نظر خودتان برسید فعلا مدتی است اینترنت کشور دچار مشکل شده و همین موضوع انتخاب ها را سخت تر میکند.
اونكه ١٠٠٪ و اينكه به قوله معروف ما همه توي ١ تيميم.اينطرف ما،اونطرف isp هاي بي وجدان.
اينم بگم كه بنده خودم قبلا پارس داشتم و اينكه كاملا ناراضي بودم مخصوصا از حجم دزدياش!
من باغ درياچه هستم و خب مركزمم استقلاله،احساسم اينه كه مخابراتش از بقيه بهتر باشه

new2012user
29-07-2014, 10:01

پارس آنلاین (دزد انلاین) نیا تو این مرکز که افتضاحه
من خودم این مرکزم دو مگ دارم
سرعت شبانم روی 60 کیلوبایت هست
در حالی که باید 256 کیلوبایت باشه
پشتیباناشونم همش دروغ میگن
جالبه بعد از یک ماه سرکار گذاشتن من گفتن تو مرکز شما مشکل کمبود پهنای باند داریم!!!
نمیدونم این پولا رو چکار میکنن!
خلاصه اگه شبانه برات مهمه پارس آنلاین نیا

sevendl
29-07-2014, 13:42
پارس آنلاین (دزد انلاین) نیا تو این مرکز که افتضاحه
من خودم این مرکزم دو مگ دارم
سرعت شبانم روی 60 کیلوبایت هست
در حالی که باید 256 کیلوبایت باشه
پشتیباناشونم همش دروغ میگن
جالبه بعد از یک ماه سرکار گذاشتن من گفتن تو مرکز شما مشکل کمبود پهنای باند داریم!!!
نمیدونم این پولا رو چکار میکنن!
خلاصه اگه شبانه برات مهمه پارس آنلاین نیا

سلام
یعنی نامحدودشم خوب نیست؟

Sent from my LT26ii using Tapatalk

sevendl
29-07-2014, 13:47
الان کسی از مخابرات که خطش dlc نباشه داره واقعا سرعتش روی 10 مگ هست؟
من بهارستان زندگی میکنم کسی از.وضعیت اینجا خبر داره؟

new2012user
29-07-2014, 14:04
سلام
یعنی نامحدودشم خوب نیست؟

نا محدود نداشتم
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که از ساعت 2 شب تا 7 صبح سرعت افتضاح هست

nini bad
29-07-2014, 15:52
نا محدود نداشتم
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که از ساعت 2 شب تا 7 صبح سرعت افتضاح هست

تنها راه کار اینه که در ساعت شبانه با پشتیبانی تماس بگیرید ( پشتیبانی تهران ) چند تا از دوستان من هم این مشکل را داشتند به گفته خودشان در ساعت شبانه با مرکز تهران تماس گرفتند و مشکل را مطرح کردند همان لحظه سرعت شبانه بهبود یافت و دیگر تغییری نکرد...

new2012user
29-07-2014, 18:23
تنها راه کار اینه که در ساعت شبانه با پشتیبانی تماس بگیرید ( پشتیبانی تهران ) چند تا از دوستان من هم این مشکل را داشتند به گفته خودشان در ساعت شبانه با مرکز تهران تماس گرفتند و مشکل را مطرح کردند همان لحظه سرعت شبانه بهبود یافت و دیگر تغییری نکرد...
:n08::n08::n08::n08::n08:
با پشتیبانی پارس آنلاین تماس بگیرم؟
مثل اینکه شما اصلا تو تاپیک پارس آنلاین نبودی
این تنها مشکل بنده نیست مشکل اکثریت الان کاربران تاپیک پارس آنلاین هست
بنده تماس گرفتم اونم نه یک بار 10 بار در 10 شب مختلف
هر بار یک ساعت تو صف بودم تا نوبتم شه
هر دفعه منو پیچوندن تا مشکل رو از طرف من معرفی کنن
25 روز منو الاف کردن
از عمد رو خطم نویز انداختن تا تیکتم از بخش کندی سرعت بره تو بخش نویز و باز وقت کشی کنن
شکایت کتبی کردم از طریق سایت خودشون باز دست به سرم کردن
اخرش که گفتم تخلیه میکنم تازه راستشو گفتن که تو مرکز مخابراتی شما کمبود پهنای باند داریم و مشکل از طرف خودمون هست
رفتم 195 اعتراض کردم و هنوز دارن بی محلی میکنن
باشه بزار بکنن
بچرخ تا بچرخیم
الان یه سوال پیش میاد:
چرا این 25 روز به من دروغ میگفتن؟ آیا پارس آنلاین نمیدونه تو کدوم مرکز کمبود داره و به من بگه؟ قطعا میدونه ولی نمیگه
همین الان برو بگو من ردانی پور اصفهان 2 مگ میخوام مثه چی دو دسته میچسبن بهت میگن سرعت عالی شبا زیر 256 کیلوبایت سرعت نمیاد
ولی بعد که میگیری میفهمی تو چه چاله ای افتادی
چرا تا وقتی که نگفته بودم تخلیه میکنم راستش رو نگفتن؟چون این شرکت یه مشت سودجو توش هست و بهتره اسمش رو بزارن دزدآنلاین
جالبه که تو مرکز ما هنوز داره مشتری میگیره و البته پهنا باند 2 مگ هم میده با اینکه میدونه سرعت شبانه از 60 کیلوبایت بالاتر نمیره!!

میدونی آخرش چی جواب میدن ؟ همینه که هست میخوای بخواه میخوای نخواه!

این صفحه رو هم بخونین بد نیست:

ARMANSTNT
29-07-2014, 21:26
سلام دوستان من اینترنت طرح زرین و 5 مگابایت و 2 مگابایت دارم......
طرح زرین که بدون مشکل 3 سالی هست جواب میده
دو طرح 5 و 2 مگابایت تازه ثبت نام کردم
طرح 5 مگابایت تابستانه بعد از گذشت بیش از دو هفته فقط حسابم فعال شده و وضعیت سرویس همچنان غیر فعاله
طرح 2 مگابایت هم رفتم دفتر مرکزی فرم پر کردم برای حذف کردنش ولی همچنان هنوز حذف نشده
یک سوال
چرا بعد از گذشت 2 هفته هنوز طرح 5مگابایت من وصل نشده.با نام کاربری و پسوردی هم که دارم وصل میشه فقط هیچ کاری نمیشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمای کنید تشکر

zxzxcvcv
29-07-2014, 22:19
سلام دوستان من اینترنت طرح زرین و 5 مگابایت و 2 مگابایت دارم......
طرح زرین که بدون مشکل 3 سالی هست جواب میده
دو طرح 5 و 2 مگابایت تازه ثبت نام کردم
طرح 5 مگابایت تابستانه بعد از گذشت بیش از دو هفته فقط حسابم فعال شده و وضعیت سرویس همچنان غیر فعاله
طرح 2 مگابایت هم رفتم دفتر مرکزی فرم پر کردم برای حذف کردنش ولی همچنان هنوز حذف نشده
یک سوال
چرا بعد از گذشت 2 هفته هنوز طرح 5مگابایت من وصل نشده.با نام کاربری و پسوردی هم که دارم وصل میشه فقط هیچ کاری نمیشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمای کنید تشکر
برو مرکز مخابراتی با مسئولش صحبت کن.برای محکم کاری یه کپی کارت ملی هم ببر

ARMANSTNT
29-07-2014, 22:22
برو مرکز مخابراتی با مسئولش صحبت کن.برای محکم کاری یه کپی کارت ملی هم ببر

رفتم به خدا اینا اصلا هیچی حالیشون نیست یه بار میگن وصله یک بار میگن صبر کن زنگ میزنن مسول اصلیشون کیه تلفن چیزی نداری دوست عزیز دفتر اصلیشون کجاست من رفتم خرازی

nini bad
30-07-2014, 01:05
:n08::n08::n08::n08::n08:
با پشتیبانی پارس آنلاین تماس بگیرم؟
مثل اینکه شما اصلا تو تاپیک پارس آنلاین نبودی
این تنها مشکل بنده نیست مشکل اکثریت الان کاربران تاپیک پارس آنلاین هست
بنده تماس گرفتم اونم نه یک بار 10 بار در 10 شب مختلف
هر بار یک ساعت تو صف بودم تا نوبتم شه
هر دفعه منو پیچوندن تا مشکل رو از طرف من معرفی کنن
25 روز منو الاف کردن
از عمد رو خطم نویز انداختن تا تیکتم از بخش کندی سرعت بره تو بخش نویز و باز وقت کشی کنن
شکایت کتبی کردم از طریق سایت خودشون باز دست به سرم کردن
اخرش که گفتم تخلیه میکنم تازه راستشو گفتن که تو مرکز مخابراتی شما کمبود پهنای باند داریم و مشکل از طرف خودمون هست
رفتم 195 اعتراض کردم و هنوز دارن بی محلی میکنن
باشه بزار بکنن
بچرخ تا بچرخیم
الان یه سوال پیش میاد:
چرا این 25 روز به من دروغ میگفتن؟ آیا پارس آنلاین نمیدونه تو کدوم مرکز کمبود داره و به من بگه؟ قطعا میدونه ولی نمیگه
همین الان برو بگو من ردانی پور اصفهان 2 مگ میخوام مثه چی دو دسته میچسبن بهت میگن سرعت عالی شبا زیر 256 کیلوبایت سرعت نمیاد
ولی بعد که میگیری میفهمی تو چه چاله ای افتادی
چرا تا وقتی که نگفته بودم تخلیه میکنم راستش رو نگفتن؟چون این شرکت یه مشت سودجو توش هست و بهتره اسمش رو بزارن دزدآنلاین
جالبه که تو مرکز ما هنوز داره مشتری میگیره و البته پهنا باند 2 مگ هم میده با اینکه میدونه سرعت شبانه از 60 کیلوبایت بالاتر نمیره!!

میدونی آخرش چی جواب میدن ؟ همینه که هست میخوای بخواه میخوای نخواه!

این صفحه رو هم بخونین بد نیست:

من دیشب و امشب از مرکز مخابراتی استقلال با سرویس پارس آنلاین در ساعت شبانه با IDM سرعت بین 800 تا 830 دانلود کردم 8 ماه هم هست این سرویس استفاده میشه و تنها در ماه اول مشکلات خاصی داشت حتما از شانس خوب ما است که سرویسمون خیلی عالیه ... من تاپیک پارس آنلاین را کاری ندارم چون همیشه چه اینجا چه توی تاپیک های دیگر بحث این مشکلات هست همین مخابرات تا چند ماه پیش خودم و خیلی از دوستان دیگر شکایت های متعددی کردند تا وضعیت این شد و گرنه بحث اینجا هم داغ بود ... البته تو این شرایط یک سری افراد هم جو میدهند مثل حرف شما که عمدا روی خطم نویز انداختن چون در صورتی که از ISP (مبدا) نویز حتی به 0.1 db هم برسه اصلا ارتباط دیتا شما برقرار نمیشه ... من کلا طرفداری از هیچ ISP را نمیکنم تمام این شرکت های نهایت سو استفاده را می کنند بحث اینترنت در کشور ما فراتر از این شرکت های خصوصی هست و ما فقط زمانی که مشکل ایجاد میشود تنها چیزی که میبینم ISP سرویس دهنده است اما مشکل اصلی جای دیگری در حال پیشروی است... این بحث هم در این تاپیک ادامه پیدا نمیکند. موفق باشید.

new2012user
30-07-2014, 09:22
من دیشب و امشب از مرکز مخابراتی استقلال با سرویس پارس آنلاین در ساعت شبانه با IDM سرعت بین 800 تا 830 دانلود کردم 8 ماه هم هست این سرویس استفاده میشه و تنها در ماه اول مشکلات خاصی داشت حتما از شانس خوب ما است که سرویسمون خیلی عالیه ... من تاپیک پارس آنلاین را کاری ندارم چون همیشه چه اینجا چه توی تاپیک های دیگر بحث این مشکلات هست همین مخابرات تا چند ماه پیش خودم و خیلی از دوستان دیگر شکایت های متعددی کردند تا وضعیت این شد و گرنه بحث اینجا هم داغ بود ... البته تو این شرایط یک سری افراد هم جو میدهند مثل حرف شما که عمدا روی خطم نویز انداختن چون در صورتی که از ISP (مبدا) نویز حتی به 0.1 db هم برسه اصلا ارتباط دیتا شما برقرار نمیشه ... من کلا طرفداری از هیچ ISP را نمیکنم تمام این شرکت های نهایت سو استفاده را می کنند بحث اینترنت در کشور ما فراتر از این شرکت های خصوصی هست و ما فقط زمانی که مشکل ایجاد میشود تنها چیزی که میبینم ISP سرویس دهنده است اما مشکل اصلی جای دیگری در حال پیشروی است... این بحث هم در این تاپیک ادامه پیدا نمیکند. موفق باشید.

دوست عزیز من که مرض ندارم مثه پشتیبانای دزدآنلاین دروغ بگم
شما فرض کن خطت تا 9 مگ بکشه بعد پشتیبان بیاد بدون درخواست شما از عمد خطتون رو ست کنه رو 10 مگ و snr بپوکه و هی ارتباط قطع شه
شما با این نمیگید نویز انداختن؟
بعد چند روز که شما رو دست به سر کردن و داد و هوارتون بلند شد یک شخصی با منت زنگ بزنه بگه مشکلتون رو حل کردیم بعد بری نگاه کنی ببینی دوباره ست کرده رو همون 9 مگ خودت که مشکلی نداشتی
این عمل اسمش دقیقا چیه؟
اگه نویز انداختن نیست لابد کرم ریختن هست!

vahid javani
30-07-2014, 10:06
فعلا یک سری مشکللات و جود دارد از جمله باز نشدن بیشتر سایت ها فقط این موضوع ربطی به مخابرات ندارد و ISP های دیگر هم این مشکل را دارند... برای مثال همین سایت P30 World برای بنده بدون پرو کسی باز نمیشود.

آقا از من دیگه خیلی بد شده، تور توری هم وصل نمیشه، اکثر سایتا باز نمیشه
اطلاع ندارید کی درست میشه؟؟

0913275
30-07-2014, 10:56
سلام دوستان عکس به چه صورت اپلود میشه؟

0913275
30-07-2014, 11:28
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

6.7
10.9
db

Line Attenuation

:

57.0
37.6
db

Data Rate

:

3072
511
kbps

Max Rate

:

4504
838
kbps

POWER

:

16.2
13.3
dbm

CRC

:

41251
6

سلام دوستان وضعیت خطم به چه صورت هست ؟تا چند مگ می کشه؟روی چند مگ بسته شده؟

vissoto
30-07-2014, 11:32
سلام دوستان عکس به چه صورت اپلود میشه؟
salam

آمـوزش قرار دادن عکس در انجمن ها (عضویت در آپلود سنتر انجمن / آپلود عکس/ نحوه ی قرار دادن عکس در انجمن ها) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vissoto
30-07-2014, 11:33
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

6.7
10.9
db

Line Attenuation

:

57.0
37.6
db

Data Rate

:

3072
511
kbps

Max Rate

:

4504
838
kbps

POWER

:

16.2
13.3
dbm

CRC

:

41251
6

سلام دوستان وضعیت خطم به چه صورت هست ؟تا چند مگ می کشه؟روی چند مگ بسته شده؟

سلام
خطتون مشکل دارد!(CRC)

بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

0913275
30-07-2014, 11:57
سلام میشه بگید چه مشکلی داره؟ممنون

nini bad
30-07-2014, 13:10
آقا از من دیگه خیلی بد شده، تور توری هم وصل نمیشه، اکثر سایتا باز نمیشه
اطلاع ندارید کی درست میشه؟؟

دوست عزیز هنوز هم این مشکل وجود دارد متاسفانه در مخابرات کسی پاسخگوی این موارد نیست و فقط باید صبر کرد ...

ARMANSTNT
30-07-2014, 13:31
سلام دوستان طرح 5 مگابیت 2 هفته ای هست خریداری کردم اما هنوز وصل نشده زنگ میزنم دفتر مرکزی میگه مشکلی نداره.یه بار دیگه زنگ میزنم میگه طرح 5 مگابیت قراره حذف بشه؟؟؟؟؟؟
نمیدونم مشکل از کجاست
کسی هست طرح 5 مگابیت داشته سرعتش نسبت به زرین چقدر فرق میکنه سرعت دانلودش چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟

nini bad
30-07-2014, 17:23

درود بر شما...
عدد CRC باید طبق یک فرمول خاص محاسبه شود که انجام این محاسبه برای افراد مبتدی دشوار است شما بهتر است اول سیم کشی منزل خود را بررسی کنید یک بار تلفن منزل و اسپلیتر را از لاین خارج کرده و فقط مودم را وصل کنید یک بار هم مودم را به ورودی اصلی تلفن درب منزل وصل کرده و نتیجه را بررسی کنید.

zxzxcvcv
30-07-2014, 23:59
شما فاصلتون تا مرکز مخابراتی چند کیلومتره؟طبق اطلاعاتی که دادید حداقل باید 6-7 کیلومتر فاصله داشته باشید تا مرکز مخابراتی
crc خطتون هم فــــوق الــــــــــــعــــــــاد ه زیاده که اصلا خوب نیست

2_ahmadzadeh
31-07-2014, 00:11
اقا گل بود،به سبزه نيز اراسته شد.خطه من كه پيش شمارش 786 هست فيبره :| يعني من ولادت تا ولايت نميتونم بگيرم.حالا حدودا چقدر سرعته دان ميده بهم؟

javad_2012
31-07-2014, 00:37
Update Counter : 4702
Modulation : ADSL2+
Annex Mode : Annex M
Line State : up
Lan Tx : 211453
Lan Rx : 107937
ADSL Tx : 89051
ADSL Rx : 140835
CRC Down : 0
CRC Up : 5
FEC Down : 0
FEC Up : 15
HEC Down : 49
HEC Up : 0
SNR Up : 24.8

دوستان الان وضعیت نویز خط من چطوره ؟؟؟

zxzxcvcv
31-07-2014, 02:32
Update Counter : 4702
Lan Tx : 211453
Lan Rx : 107937
ADSL Tx : 89051
ADSL Rx : 140835
CRC Up : 5
FEC Up : 15
HEC Down : 49
SNR Up : 24.8

دوستان الان وضعیت نویز خط من چطوره ؟؟؟
snr down رو هم بایدبزاری

javad_2012
31-07-2014, 07:57
snr down رو هم بایدبزاری

Update Counter : 233
Lan Tx : 10240
Lan Rx : 6791
ADSL Tx : 5651
ADSL Rx : 6667
CRC Up : 0
FEC Up : 0
HEC Down : 0
SNR Up : 24.9
SNR Down : 12.1
Line Attenuation Up : 18.6
Line Attenuation Down : 28.0
Data Rate Up : 508
Data Rate Down : 1814

zxzxcvcv
31-07-2014, 17:38
Update Counter : 233
Lan Tx : 10240
Lan Rx : 6791
ADSL Tx : 5651
ADSL Rx : 6667
CRC Up : 0
FEC Up : 0
HEC Down : 0
SNR Up : 24.9
SNR Down : 12.1
Line Attenuation Up : 18.6
Line Attenuation Down : 28.0
Data Rate Up : 508
Data Rate Down : 1814
وضعیت خطت خوب نیست.3 مگ هم نمیکشه.
الان روی 1814 بسته شده که یعنی حداکثر سرعتت باید 200-220 باشه

mrmmnb
01-08-2014, 08:55
دوستان کسی خبرداره مخابرات اصفهان این طرح جدید اشنای اول رو گذشته یا نه؟
اینم اطلاعاتش:

ARMANSTNT
01-08-2014, 19:57
اینم برای من میشه بگید تا چند مگ میتونم روی خطم داشته باشم
یه توضیح مختصر هم بدین تا بتونم خطهای دیگه هم که دارم خودم امتحان کنم
از کجا میشه فهمید تا چه سرعت دانلود بهم میده اگه سرویس عوض کنم

shayan0o21
01-08-2014, 20:02
اینم برای من میشه بگید تا چند مگ میتونم روی خطم داشته باشم
یه توضیح مختصر هم بدین تا بتونم خطهای دیگه هم که دارم خودم امتحان کنم
از کجا میشه فهمید تا چه سرعت دانلود بهم میده اگه سرویس عوض کنم

خطتون تا 20 مگ میکشه :n09:
max rate توجه کنید snr:n16:

ARMANSTNT
01-08-2014, 20:13
خطتون تا 20 مگ میکشه :n09:
max rate توجه کنید snr:n16:

ممنون دوست عزیز الان سرعت دانلود من رویه 500 تا 700 متغییره چطوری میتونم درخواست بدم بیشترش کنن.از کجا میشه فهمید که روی چند مگ بستن خط منو؟؟؟؟؟؟
بازم تشکر :n12::n12::n12:

zxzxcvcv
01-08-2014, 20:42
ممنون دوست عزیز الان سرعت دانلود من رویه 500 تا 700 متغییره چطوری میتونم درخواست بدم بیشترش کنن.از کجا میشه فهمید که روی چند مگ بستن خط منو؟؟؟؟؟؟
Data rate سرعت در حال حاضره که 5 مگه

shayan0o21
01-08-2014, 21:06

زنگ بزنیــد پشتیبانی بگید براتون رو 6 تا 10 مگ ببندند اگه ببندند :n02:

nini bad
01-08-2014, 21:13
زنگ بزنیــد پشتیبانی بگید براتون رو 6 تا 10 مگ ببندند اگه ببندند :n02:

پشتیبانی این کار را انجام نمیدهد باید به مراکز مخابراتی مراجعه شود ...

nini bad
01-08-2014, 21:16
دوستان کسی خبرداره مخابرات اصفهان این طرح جدید اشنای اول رو گذشته یا نه؟
اینم اطلاعاتش:

این طرح برای شرکت ها است و برای کاربران خانگی مناسب نیست ...

0913275
02-08-2014, 08:16
با سلام خدمت دوستان من خطمو رو 3 مگ بستند خطمم هم بیشتر از 4 مگ نمی کشه به نظرتون همینو یک ساله شارژ کنم یا برم یه شرکت خصوصی دیگه مثلا صبانت اخه این طرح عید تا عید یک سالش خیلی به صرفست:n02:

PLAΨMID
02-08-2014, 12:44
سلام دوستان . میشه بگید کدوم طرح مخابرات الان شبانه رایگان داره ؟؟؟
با تشکر . . .

nini bad
02-08-2014, 14:15
با تشکر . . .

درود بر شما ...
طرح عید ولادت تا عید ولایت شامل شبانه رایگان میباشد.

Shahin031
02-08-2014, 20:26
درود بر شما ...
طرح عید ولادت تا عید ولایت شامل شبانه رایگان میباشد.

سلام
فکرکنم تو صفحات قبل گفته شد که این طرح شبانه رایگان نداره درسته؟
اگه شبانه رایگان داشته باشه سرعتشو محدود میکنن؟

nini bad
02-08-2014, 22:41
سلام

درود بر شما ...
نه دوست عزیز این طرح شامل شبانه 90درصد رایگان میباشد و سرعت روزانه و شبانه تفاوتی ندارد ...

amfa
03-08-2014, 07:35
طرح یکساله با مودم 90 درصد
طرح بدون مودم 99 درصد
تخفیف شبانه داره

Sent from my LT22i using Tapatalk

2020s1371
03-08-2014, 12:14
با تشکر . . .
طرح عید ولادت تا عید ولایت

سلام
من خودم همین طرح رو دارم استفاده میکنم و شبی 2-3 گیگ هم دانلود میکنم

sampa
03-08-2014, 15:15
با سلام ببخشید من طرح ولادت تا ولایت و ثبت نام کردم الان 1 ماهه وصل نشده 2020 هم که کلا بیخیال سر فروغیم که میرم هی میگه صبر کنید مال شما چقدر طول کشید تا وصل شه؟

zxzxcvcv
03-08-2014, 18:37
با سلام ببخشید من طرح ولادت تا ولایت و ثبت نام کردم الان 1 ماهه وصل نشده 2020 هم که کلا بیخیال سر فروغیم که میرم هی میگه صبر کنید مال شما چقدر طول کشید تا وصل شه؟
قبلش از مخابرات سرویس داشتی ؟برای من 1 هفته ای وصل شد

ARMANSTNT
03-08-2014, 18:45
کمپین تابستانه 5 مگابیت شبانه داره یا نه؟؟؟؟
تازه دیروز وصل شد
سرعتشم با زرین هیچ فرقی نداره
جفتشون برای من 500 تا 700 کیلو بایت دانلود میده

zxzxcvcv
03-08-2014, 21:14
کمپین تابستانه 5 مگابیت شبانه داره یا نه؟؟؟؟
تازه دیروز وصل شد
سرعتشم با زرین هیچ فرقی نداره
جفتشون برای من 500 تا 700 کیلو بایت دانلود میده
تو سایت که حرفی از شبانه نزده.زنگ بزن پشتیبانی شاید اونا چیزی بدونن

sampa
04-08-2014, 09:58
سلام بچه ها امروز برام وصل شد ولادته ولی سرعتمم 200 زنگم زدم به اون شماره ای که دوستان گفتن میگه رو 10mg بستیم برات پس چرا اینجوریه؟:n28:

zxzxcvcv
04-08-2014, 10:44
سلام بچه ها امروز برام وصل شد ولادته ولی سرعتمم 200 زنگم زدم به اون شماره ای که دوستان گفتن میگه رو 10mg بستیم برات پس چرا اینجوریه؟:n28:
برو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه تست بگیر و عکسش رو بزار اینجا
یه عکس از مشخصات مودمت رو هم بزار اینجا

project xvi
04-08-2014, 12:17
دوستان سلام.الان از سرویس 1 مگ کمپین استفاده میکنم میخوام انصراف بدم طرح ولایتو ثبت نام کنم ولی ب خاطر شبانه رایگان باید جریمه داد مسئول مخابراتم میگه حضوری مراجعه کن برات حساب میکنم کسی میدونه چند درصد مبلغ باقیموندرو میگیرن برج 9 قراردادش تمومه.اینم اطلاعات مودم .date rate دقیقآ چی میشه؟ببخشید طولانی شد .مرسی SNR Margin : 19.8 32.5 db Line Attenuation: 19.5 14.9 db Data Rate : 3072 504 kbps Max Rate : 8584 2327 kbps POWER : 18.5 12.3 dbm CRC : 0 0

zxzxcvcv
04-08-2014, 13:11
دوستان سلام.الان از سرویس 1 مگ کمپین استفاده میکنم میخوام انصراف بدم طرح ولایتو ثبت نام کنم ولی ب خاطر شبانه رایگان باید جریمه داد مسئول مخابراتم میگه حضوری مراجعه کن برات حساب میکنم کسی میدونه چند درصد مبلغ باقیموندرو میگیرن برج 9 قراردادش تمومه.اینم اطلاعات مودم .date rate دقیقآ چی میشه؟ببخشید طولانی شد .مرسی SNR Margin : 19.8 32.5 db Line Attenuation: 19.5 14.9 db Data Rate : 3072 504 kbps Max Rate : 8584 2327 kbps POWER : 18.5 12.3 dbm CRC : 0 0
در مورد جریمه من چیزی نمیدونم.
با این اطلاعاتی که گذاشتی خطت 10 مگ نمیکشه و نویز داره یه عکس از صفحه ی status مودمت بزار اینایی که گذاشتی خیلی درهمه

ESPSV
04-08-2014, 17:41
سلام
من امروز خواستم سرویس رو شارژ کنم ..
بعد از پرداخت که انجام شد به سایت مخابرات نرفت و صفحه لود نشد
و هیچ گزارشی بر پرداخت در پنلم نیست
پول از حسابم کم شده ... چکار کنم ؟
پشتیبانی هم که نمیدونم برای چی گذاشتن اونجا ... یکی میگه برو مرکز ولیعصر
یکی میگه برو استقلال
یکیشون میگه 3 روز صبر کن اگه پول نیومد به حسابت برو دنبالش
یکی دیگه میگه برو دوباره شارژ کن

zxzxcvcv
04-08-2014, 18:45
سلام
من امروز خواستم سرویس رو شارژ کنم ..
بعد از پرداخت که انجام شد به سایت مخابرات نرفت و صفحه لود نشد
و هیچ گزارشی بر پرداخت در پنلم نیست
پول از حسابم کم شده ... چکار کنم ؟
پشتیبانی هم که نمیدونم برای چی گذاشتن اونجا ... یکی میگه برو مرکز ولیعصر
یکی میگه برو استقلال
یکیشون میگه 3 روز صبر کن اگه پول نیومد به حسابت برو دنبالش
یکی دیگه میگه برو دوباره شارژ کن
احتمالا پول بر میگرده به حساب

sampa
04-08-2014, 21:32
برو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه تست بگیر و عکسش رو بزار اینجا
یه عکس از مشخصات مودمت رو هم بزار اینجا

سرعتم از زرین کمتره اقا یعنی چی خداییش بچه ها کسی جایی و نمیشناسه اعتراض کنیم پول دادیم که بهتر شه نه بدتر تازه من یه سالشو گرفتم اگه میدونستم اینجوریه غلط میکردم بگیرم والا:n28:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nini bad
04-08-2014, 22:28
در حال حاضر پیشنهاد میشه فعلا سراغ سرویس ها مخابرات نروید ... برای طرح های جدید شبانه در نظر گرفته نشده است سرعت ها کاملا محدود شده واگذاری سرویس های با زمان های زیادی انجام میشود (چندین ماه) کیفیت سرویس های جدید کاملا کاسته شده و کاملا غیر استاندار است.

project xvi
05-08-2014, 01:47

ARMANSTNT
05-08-2014, 03:00
سلام دوستان یک شب من با کمپین 5 مگ شبانه رایگان استفاده کردم ولی امشب نمیشه.نمیدونم مشکل از چیه مگه شبانه رایگان حذف شده؟؟؟؟؟
چجوری اصلا این شبانه رایگان وصل میشه؟؟؟
از چه ساعتی؟؟؟؟؟؟

sampa
05-08-2014, 08:04
بچه ها من سرهتم رو 2 بسته شده اون شماره هاییم که دوستان دادن وقتی زنگ میزنی فقط یه چیز بلدن بگن که میگن زنگ بزن به 2020 که اونام کلا بیخیال بچه ها خداوکیلی یکی یه راهی بجوره منم سرعتم و رو 10ببندم خواهشششششششش میکنم:n28::n28::n28:منم دل دارم خوب با کلی ارزو رفتم برا ثبت نام

0913275
05-08-2014, 10:40
دوستان امیدی هست اون قضیه سایتای خارجی حل بشه ایا؟:n03:

nini bad
05-08-2014, 11:28
سلام دوستان یک شب من با کمپین 5 مگ شبانه رایگان استفاده کردم ولی امشب نمیشه.نمیدونم مشکل از چیه مگه شبانه رایگان حذف شده؟؟؟؟؟
از چه ساعتی؟؟؟؟؟؟

درود بر شما ...

طرح کمپین شبانه رایگان ندارد چطور شما استفاده کردید حتی با پشتیبانی هم تماس بگیرید همین حرف را میزند...شبانه رایگان چیزی نیست که اضافه بشه هر طرح انتخابی یک پروفایل جداگانه براش تعریف شده که برای کمپین ساعت رایگان در نظر گرفته نشده است.

nini bad
05-08-2014, 11:32
بچه ها من سرهتم رو 2 بسته شده اون شماره هاییم که دوستان دادن وقتی زنگ میزنی فقط یه چیز بلدن بگن که میگن زنگ بزن به 2020 که اونام کلا بیخیال بچه ها خداوکیلی یکی یه راهی بجوره منم سرعتم و رو 10ببندم خواهشششششششش میکنم:n28::n28::n28:منم دل دارم خوب با کلی ارزو رفتم برا ثبت نام

شما باید مراجعه کنید به مرکز مخابراتی منطقه و مشکل خودتان را حضوری پیگیری کنید هیچ شماره ایی در حال حاضر برای هیچ مشترکی به صورت تلفنی افزایش پورت را انجام نمی دهد.

sampa
05-08-2014, 12:28
شما باید مراجعه کنید به مرکز مخابراتی منطقه و مشکل خودتان را حضوری پیگیری کنید هیچ شماره ایی در حال حاضر برای هیچ مشترکی به صورت تلفنی افزایش پورت را انجام نمی دهد.

ببخشید مدارک چی میخواد؟خطم dlc هستا مشکلی برا سرعت بالا نداره؟بچه ها شما چجوری سرعتتون اینقدر شده مثل zxzx که سرعتش رو 680 هست ماله من زیاده زیاد زور بزنه 220 میشه من و راهنمایی کنین ممنون

0913275
05-08-2014, 13:17
سلام کسی نیست جواب ما رو بده؟

zxzxcvcv
05-08-2014, 15:12
ببخشید مدارک چی میخواد؟خطم dlc هستا مشکلی برا سرعت بالا نداره؟بچه ها شما چجوری سرعتتون اینقدر شده مثل zxzx که سرعتش رو 680 هست ماله من زیاده زیاد زور بزنه 220 میشه من و راهنمایی کنین ممنون
Dlc بیشتر از 2 مگ نمی بندند دوست عزیز.کاری نمیتونید بکنید

دوستان امیدی هست اون قضیه سایتای خارجی حل بشه ایا؟:n03:
زیر ساخت گفته اواسط شهریور کیفیت اینترنت بهتر میشه.شاید اون موقع مشکل مخابرات هم حل شد

ahlekashanamm
05-08-2014, 15:18
از چه ساعتی؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز سرعت های 5مگ و 10 مگ مخابرات ایران شبانه رایگان ندارند چون تجاری محسوب میشوند

rahgozar1991
05-08-2014, 19:16
سلام دوستان
من طرح زرین چندساله دارم و به تازگی طرح ولایت تا ولادت رو گرفتم.
خط من فیبر نوری هست.
مودمم از نوع T-net THOMSON TG585 v7 هست که به تازگی اومده و وقتی قسمت اطلاعات مودم بچه های دیگه رو میدیدم شباهتی به مودم من نداشت.
با توجه به این اطلاعات میشه بگین که سرعت بنده و نویز چطوری هست؟ممنون

این اطلاعات برای زمانی که خط تلفن به وسیله اسپیلیتر به مودم وصل شده.

این اطلاعات هم برای زمانی که بدون استفاده از اسپیلیتر هستش. یعنی سیم تلفن رو مستقیما به مودم وصل کردم

rahgozar1991
05-08-2014, 19:18
سلام دوستان
خط من فیبر نوری هست.
مودمم از نوع T-net THOMSON TG585 v7 هست که به تازگی اومده و وقتی قسمت اطلاعات مودم بچه های دیگه رو میدیدم شباهتی به مودم من نداشت.

ARMANSTNT
05-08-2014, 22:25
میخواستم بدونم طرح یکساله بدون مودم
شبانه رایگان داره یا نه؟؟؟؟؟؟
سرعتشم 10 مگ هست

طرح اعتباري جشنواره عيد ولادت تا عيد ولايت 93

اينترنت اعتباري مخصوص حرفه اي ها - بامودم رايگان

اينترنت اعتباري مخصوص حرفه اي ها - بدون مودم

2_ahmadzadeh
06-08-2014, 03:03
سلام.اين پستم فقط جنبه ي مشورتي داره.
دوستاني كه مثله من خطشون فيبر نوريه نه تنها نبايد به فكره ١٠ مگ و ... باشن،بلكه بايد كلا از فكره adsl بيان بيرون(البته كسايي كه سرعت بالا ميخوان)
تنها راهش اينترنته وايرلسه.البته خرجش سنگينه و اينكه فكر نكنيد خيلي سرعتش فضاييه.چون زيرساخت كلا مشكل داره.اين تسته خودمه:

nini bad
06-08-2014, 11:40
سلام دوستان
خط من فیبر نوری هست.

این اطلاعات هم برای زمانی که بدون استفاده از اسپیلیتر هستش. یعنی سیم تلفن رو مستقیما به مودم وصل کردم

سلام دوستان
خط من فیبر نوری هست.

درود بر شما ...
پنل کاربری تنظیمات هر مودم متفاوت است . خط شما تا 2 مگ بسته شده است از لحاط کیفیت و نویز خط شما عالی است و مشکلی ندارد.

nini bad
06-08-2014, 11:48
سلام.اين پستم فقط جنبه ي مشورتي داره.
دوستاني كه مثله من خطشون فيبر نوريه نه تنها نبايد به فكره ١٠ مگ و ... باشن،بلكه بايد كلا از فكره adsl بيان بيرون(البته كسايي كه سرعت بالا ميخوان)
تنها راهش اينترنته وايرلسه.البته خرجش سنگينه و اينكه فكر نكنيد خيلي سرعتش فضاييه.چون زيرساخت كلا مشكل داره.اين تسته خودمه:

درود بر شما... در حال حاضر خطوط فیبر نوری بالاترین کیفیت را در اختیار دارند و محدود ترین سرویس ها را درسته بزودی همه خط ها DLC میشه اما فعلا به این خطوط اهمیت داده نمیشود...ضریب اشتراک وایرلس 1به1 است و قطعا آپلود و دانلود شیر نیستند و با هم برابرند... لظفا آدرس سایت شرکتی که سرویس گرفتید را برای بنده پ.خ کنید.

nini bad
06-08-2014, 11:52
میخواستم بدونم طرح یکساله بدون مودم
شبانه رایگان داره یا نه؟؟؟؟؟؟
سرعتشم 10 مگ هست

طرح اعتباري جشنواره عيد ولادت تا عيد ولايت 93

اينترنت اعتباري مخصوص حرفه اي ها - بامودم رايگان

مشخص نیست چرا مخابرات در حال حاضر شبانه این طرح را برداشته است... فعلا طرح مودم رایگان شامل شبانه 90% میشود.

sevendl
06-08-2014, 13:32
سلام
این مشخصات خط منه الان روی طرح ولایت مخابرات

خطم تا چند مگ ساپورت میکنه؟جا داره بیشترش کنند؟

*سینا*
06-08-2014, 14:48
سلام
این مشخصات خط منه الان روی طرح ولایت مخابرات

خطم تا چند مگ ساپورت میکنه؟جا داره بیشترش کنند؟

سلام
خط شما الان 3 مگ هست. به صورت ایده آل تا ده مگ ساپورت میکنه اما چون نویز دارید تا حدود 8 مگ به نظر من کارایی داره.

2_ahmadzadeh
06-08-2014, 17:53
درود بر شما... در حال حاضر خطوط فیبر نوری بالاترین کیفیت را در اختیار دارند و محدود ترین سرویس ها را درسته بزودی همه خط ها DLC میشه اما فعلا به این خطوط اهمیت داده نمیشود...ضریب اشتراک وایرلس 1به1 است و قطعا آپلود و دانلود شیر نیستند و با هم برابرند... لظفا آدرس سایت شرکتی که سرویس گرفتید را برای بنده پ.خ کنید.
درسته.من منظورم اين نبود كه كيفيت فيبرنوري پايين تر از مسي هست،منظورم اينه كه در مملكت ما فعلا اوضاع فيبرنوري جالب نيست.

rahgozar1991
06-08-2014, 18:47
درود بر شما ...
پنل کاربری تنظیمات هر مودم متفاوت است . خط شما تا 2 مگ بسته شده است از لحاط کیفیت و نویز خط شما عالی است و مشکلی ندارد.

ممنون دوست عزیز بخاطر پاسختون
توی این اطلاعات مشخه که خط تا چند مگ رو ساپورت میکنه؟ ممنون

سلام دوستان
خط من فیبر نوری هست.

ناظم انجمن شبکه اینترنت توضیحاتی دادن خیلی کمک کننده اس.
فقط من نمیدونم توی ای اطلاعات مودم من ساپورت خط تا چند مگ کجا نوشته شده!

Attenuation dB
از 40 به بالا مشکل ساز هست ولی میشه استفاده کرد ولی از 55تا60 یا بالاتر خیلی بد هست
ودر آخر چند نکته برای کمی حل شدن مشکل نویز:
2-سیم تلفن از کنار سیم برق رد نشده باشه
3-آگر دوشاخه تلفن برق دار هست تعویض شود.(مانند دوشاخه ی زنگ دوم تلفن)
طبق استادنداردهای ارائه شده مقادیر نویز اینطور طبقه بندی میشن
20dB و کمتر بهترین شرایط ممکن برای داشتن یک خط با کیفیت هست
Attenuation dB

20dB-30dB عالی
30dB-40dB خیلی خوب
40dB-50dB خوب
50dB-60dB خط ضعیف
60dB بسیار بد و دارای مشکل حاد

طبق استادنداردهای ارائه شده مقادیر کیفیت خط طبقه بندی میشن
SNR Margin dB

6dB و کمتر = بسیار بد همراه با مشکلات جدی
7dB-10dB = بد اما میشه از سرویس ADSL استفاده کرد
11dB-20dB = خوب
20dB-28dB = عالی
29dB و بیشتر = بهترین شرایط ممکن برای داشتن یک خط با کیفیت

ARMANSTNT
06-08-2014, 19:23
مشخص نیست چرا مخابرات در حال حاضر شبانه این طرح را برداشته است... فعلا طرح مودم رایگان شامل شبانه 90% میشود.
سلام
مطمنی دوست عزیز خواستم یکساله اعتباری بدون مودم بگیرم اگه شبانه نداره تا پبت نام نکنم...مخابرات هم که حرف راست نمیزنه