PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

adsl2+
03-12-2010, 21:18
سلام دوستان و همشهریان عزیز

بعد از اینکه پست های شما رو خوندم خیلی خیلی تعجب کردم !!
چون من دیشب متوجه قسمت Night_Free شدم و تقریبا تا ساعت 5 صبح داشتم دانلود میکردم
هیچی از حسابم کم نشد ، سرعت هم دقیقا ، دقیقا مثل روزهای عادی بود ... !
به هیچ عنوان کم نشده بود و تا صبح هم یکنواخت بود ...
امیدوارم که مشکل شما هم حل بشه و بتونین با همون 1Mb/s دانلود داشته باشید
البته بقول دوستمون نباید خیلی سوء استفاده کنیم تا نظرشون عوض نشه :5:
دوست عزیز شما کدوم مرکز مخابراتی هستی؟ میشه بگی پیش شمارت چنده که سرعتت مثل همیشه بوده؟
واقعا که این مخابرات مسخرشو در آورده!!
ازشون پرسیدم چرا نمی زارین ما از جاهای دیگه سرویس بگیریم گفت چون شرکتا تجهیزاتی که بتونند روی خط های فیبر سرویس بدندو ندارن!
از شرکتایی که تو نمایشگاه شرکت داشتن پرسیدم اینا راست می گن، گفتن مخابرات می خواد خط های فیبر در انحصار خودش باشه وگر نه ما هم تجهیزات میگذاشتیمو سرویس می دادیم!!
خدایا کی راست می گه کی دروغ؟!!!!:41:

worldsat
03-12-2010, 21:34
بازم امیدوار شدم که لااقل یکی پیدا شده که سرعت شبانه اش خوب بوده، پس بالای 90 درصد ما شاهد سرعت دیال آپ برای شبانه نیستیم
---------
این قضیه اینکه شرکت های خصوصی می گفتن که می خواستیم تجهیزات برای فیبر نوری بزاریم ولی مخابرات نذاشت به نظر یکمی ایش خالی بنده آخه چند سالی بود که خطمون فیبر نوری بود و هیچ شرکتی روی اون سرویس نمی داد حتی مخابرات، این شرکت های خصوصی یه 2 سالی مارو حسابی سرکار گذاشتند و هی وعده می دادند که ما می خوایم خطوط dlc راه اندازی کنیم ولی هیچ کاری نمی کردند و هی بهونه می اوردند که تجهیزات گرونه و درحال خریدش هستیم .مخابرات هم یه تاریخی را مشخص کرد و گفت بعد از تاریخ اگه سرویس روی dlc ندید خودم وارد بازار می شم.بالاخره ضرب الاجل مخابرات تموم شد و این شرکت ها کاری نکردند و فقط وعده می دادند و ما را هم حسابی تو کف گذاشتند. حتی یک هفته هم نداگستر رو خطوط dlc هم سرویس ارائه داد که دیگه دیر شده بود و مخابرات جلوشو گرفت.یه 2 ماه بعد مخابرات خطوط اینترنتو رو dlc ارائه داد.
البته این قضیه که مخابرات dlc را تحت انحصار خودش گذاشته زیاد درست نیست چون اینجوری دیگه براش رقیبی وجود نداره که بخواد کیفیتشو بالا بره.البته به نظر من اگه این قضیه شبانه راه اندازی بشه مخابرات در صدر شرکت های اینترنتی اصفهان قرار داره. اگه قیمت های نمایشگاهو میدید متوجه میشدید که نسبت قیمت و ترافیک و سرعت مخابرات در مقایسه با بقیه شرکت ها بهترین نوع هستش قطعی هاشم که نسبت به شرکت های خصوصی کمی کمتره ولی چون شبانه نداره به درد کسایی که دانلود بالا دارند نمی خوره

Danial_4139
03-12-2010, 22:22
درسته دقیقآ یک سال و نیم پیش من در به در دنبال ADSL بودم مرکز مخابراتی ما هم از خطوط DLC استفاده میکرد خودم شخصا رفتم دفتر مرکزی شاتل و نداگستر و درخواست دادم که بیان این مرکز مخابرات ماهم سرویس بدن که گفتن چون خطوط شما DLC هست برای مــــــــا صرف اقتصادی نمیکنه !

حالا هم که مخابرات خودش داره میده دادشون در اومده و طلب کارن !

FLiKS3R
03-12-2010, 23:38
جدی میگی؟! مال کدوم مرکز مخابراتی هستید؟

من ساعت 3 دیشب سرعتم خیلی پایین بود!اگه از شما سرعت بالا بوده پس برای ما هم احتمالا درست میشه.

دوستان لطف کنند اگه تغییری امشب ایجاد شد اسم مرکز مخابراتیشونم بگند.

تا امشب که ببینیم چی میشه! بای.

دوست عزیز شما کدوم مرکز مخابراتی هستی؟ میشه بگی پیش شمارت چنده که سرعتت مثل همیشه بوده؟
ازشون پرسیدم چرا نمی زارین ما از جاهای دیگه سرویس بگیریم گفت چون شرکتا تجهیزاتی که بتونند روی خط های فیبر سرویس بدندو ندارن!
از شرکتایی که تو نمایشگاه شرکت داشتن پرسیدم اینا راست می گن، گفتن مخابرات می خواد خط های فیبر در انحصار خودش باشه وگر نه ما هم تجهیزات میگذاشتیمو سرویس می دادیم!!

مرکز مخابرات آزادی با پیش شماره ی 673
البته دو حالت ممکنه اتفاق بی افته.
یکی اینکه امشب سرعت من هم برسه به دیال آپ :41: ، دوم اینکه سرعت همگی زیاد بشه . که امیدوارم حالت دوم اتفاق بی افته :31:

درسته دقیقآ یک سال و نیم پیش من در به در دنبال ADSL بودم مرکز مخابراتی ما هم از خطوط DLC استفاده میکرد خودم شخصا رفتم دفتر مرکزی شاتل و نداگستر و درخواست دادم که بیان این مرکز مخابرات ماهم سرویس بدن که گفتن چون خطوط شما DLC هست برای مــــــــا صرف اقتصادی نمیکنه !

حالا هم که مخابرات خودش داره میده دادشون در اومده و طلب کارن !

در مورد صرفه اقتصادی دقیقا من هم همین حرف هارو شنیدم ...
میگفتن تجهیزاتی نیاز داره که گویا حدود 90 میلیون تومان هزینش میشد !! :18:

armdvd
04-12-2010, 01:04
آقا این شبانه رایگان بخوره تو فرق سرشون
این دیگه چیه
مسخره کردند ملت رو
آقا یعنی چه
با این حساب شب دیگه نمیشه رقت تو اینترنت
آقا نخواستیم
اه

worldsat
04-12-2010, 01:07
سرعت دانلود 10 Kb !!!! واقعا شورشو درآوردند!!

Aless
04-12-2010, 02:46
سرعت دانلود نهایتا 15 KB/S !!!
تازه خیلی از سایت ها را هم زورش نمیرسه باز کنه!ادم چی بگه؟!
فردا همه زنگ بزنیم به مخابرات شاید وضع فرق کنه.

Danial_4139
04-12-2010, 02:51
سرعت من که نهایت به 7 کیلوبایت میرسه ولی بیشتر رو 4 کیلوبایته ، ما که رفتیم بخوابیم .

قبلا آرزو داشتم مخابرات شبانه رایگان داشته باشه الان آرزو دارم نداشته باشه !

آخه 7-8 کیلوبایت چیه که رایگان کردن ؟ از شب تا صبح نهایت 50 مگ میشه دانلود کرد که اونم مگه چقدر پولش میشه که حالا منت گذاشتن رایگانش کردن ؟ :2:

یعنی ملت اینقدر بدبخت بیچاره شدن که پول 50 مگ دانلود رو نداشته باشن شب بیدار بمونن ؟

4 روز دیگه که یارانه ها رو برداشتن پول برقی که به خاطر سیستم روشن و حجم 50 مگ پرداخت کنیم ماهیانه به اندازه 15 گیگ حجم قیمت پیدا میکنه :19:

Aless
04-12-2010, 02:56
خداییش اگه سرعت 100 را بدند مگه توی 5 ساعت چقدر میشه.

منم قید شبانه را با این وضعیت میزنم.اگه درست کردند که هیچ اگه نه بیچاره شون میکنم!
شب خوش.

Danial_4139
04-12-2010, 04:45
سرعت قبل از ساعت 1 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرعت بعد از ساعت 1 : ( گفتم شاید طرف 5 صبح بهتر بشه دیدم فرقی نکرده )

armdvd
04-12-2010, 09:32
واقعا این کارشون زشته
این به من شما توهینه
این شبانه رایگان بخوره تو سرشون

armdvd
04-12-2010, 10:41
زنگ زدم گفتند مشکل شبانه به زودی حل میشه

shitan
04-12-2010, 11:49

قیمت تجهیزات dlc گرونه و به خاطر تحریم پیدا کردنشون مشکله.

roteal2007
04-12-2010, 11:55
عزيزان منم امشب تست کردم سرعت دانلود از سرور سافت گذار که همه ميشناسنش زور ميزد ميشد 13KB/s
الان که دانشگام اما اومدم خونه زنگ ميزنم کسايي هم که اين پست رو ميخونن هم زنگ بزنن تا بفهمن پيگير هستيم.

worldsat
04-12-2010, 12:04
منم زنگ زدم گفتند بزودی درستش می کنیم

FLiKS3R
04-12-2010, 15:49
خوب خدا رو شکر

همونطور که حدس میزدم و تو پست قبلی نوشتم ، حالت اول اتفاق افتاد و دیشب مخابرات ، دایال آپ رو روسفید کرد !!!
رکوردم دیشب 12KB/s بود ... :41:
حالا جالب اینه که اگه کسی شب با اینترنت کار داشته باشه و نخواد رایگان باشه هم نمیشه !! حتما باید با بیچارگی و سرعت کم کارشو انجام بده ...

roteal2007
04-12-2010, 16:22
خوب خدا رو شکر

همونطور که حدس میزدم و تو پست قبلی نوشتم ، حالت اول اتفاق افتاد و دیشب مخابرات ، دایال آپ رو روسفید کرد !!!
رکوردم دیشب 12KB/s بود ... :41:
حالا جالب اینه که اگه کسی شب با اینترنت کار داشته باشه و نخواد رایگان باشه هم نمیشه !! حتما باید با بیچارگی و سرعت کم کارشو انجام بده ...

اوه ! شما که بی تغییر بودی؟!
الان سایت رو نگاه کردم دیدم که خبرش رو زدن ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امشبم تست میکنیم اگه درست شد که هیچ درست نشد دیگه ما اونا رو درست میکنیم....:46::31:

armdvd
04-12-2010, 16:36
اوه ! شما که بی تغییر بودی؟!
الان سایت رو نگاه کردم دیدم که خبرش رو زدن ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامشبم تست میکنیم اگه درست شد که هیچ درست نشد دیگه ما اونا رو درست میکنیم....:46::31:

همه با هم جمع میشیم
میریم مخابرات رو میپوکونیم

roteal2007
04-12-2010, 17:26
دوستان خبرای بد:
الان زنگ زدم گفتن که میخوان کلا سرعت های جدید ارائه بدن که شبانه و روزانه یکی بشه....یعنی الان که ما 1 مگ داریم رو زانه اما شبانه همون 128 واقعی هست که اون 1 مگ هم برمیدارن و کمپلت سرویس های جدید میدن اما طرف میگفت که توی نمایشگاه میخواسته عملی بشه که نشده از زمان اجراش پرسیدم گفتن بچه ها دیتاشون اینطوری گفتن...یعنی تصمیم گیرنده اونان اونا گفتن شبانه رو رو 128 بزارید....اما به نظر شما این بچه ها دیتا همون بچه ها بالا نیستن؟ یا اونا این نیستن ؟
اصلا کی به کیه؟!:31:
پ.ن: دوستان دیگه معلوم شد که فعلن رو 64 بستن تا ببینن چطوره اما عزیزان همگی باید دست به دست هم بدیم و در روز دوبار بهشون زنگ بزنیم اینطوری میفهمن که ما ناراضی هستیم و سرعت ها رو زیاد میکنن....به نظرم هم این برنامه ای که در بالا نوشتم عملی نیست چون اگه میخواست بشه همون روز نمایشگاه به قول خودشون بچه ها دیتا شون مطرح میکردن

yuzarsiff
04-12-2010, 17:55
من نگفتم کاسه ای زیر نیم کاسه هست ... آخه اینا که فکر رفاه مشتریاشون نیستند .. خداوکیلی ارزش فحش هم ندارند
باور کنید من شبها جرئت نمی کنم بیام طرف اینترنت چون اینجوری که شما می گید یا یه کاری درست خودم میدم یا اونا
اینا فکر کردند ما مسخره هستیم ..
الان زنگ زدم گفت که ما هم نمی دونیم ... هیچی معلوم نیست اما گفتن سرعتها را زیاد می کنیم .. اما کی مشخص نیست .
آخه پس کی باید به ما اطلاع رسانی کنه؟!!!
می دونند ما از شرکت دیگه ای نمی تونیم سرویس بگیریم گفتند بذار هر بلایی خواستیم به سرشون بیاریم ..:44:

worldsat
04-12-2010, 18:30
اگه قراره سرعت ها واقعی بشه پس باید مثل مخابرات تهران محدودیت ترافیکو بردارند چون مخابرات تهران سرعت واقعی 128 را به مشتریاش ارائه میده ولی دیگه محدودیت ترافیک برا کاربراش نزاشته و هرکی هرچی خواست دانلود می کنه

armdvd
04-12-2010, 18:38
عزیزان و دوستان
ما نباید تسلیم بشیم
اگه با هم متهد باشیم هیچ کاری نمیتونند بکنند
حتی اگه شده همه با هم یه قرار دسته جمعی میزاریم و 20 نفری میریزیم تو مخابرات
اینا تازه به نفعشون شبانه رایگان با این سرعت بزارند
باید بهشون نشون داد که ما مسخره دستشون نیستیم

maziarb
04-12-2010, 18:40
متاسفم!! من که همیشه ترجیح میدادم شبانه رایگان نباشه و سرعت روی 130 باشه حالا هم اگه روزانه رو پایین نیارن شبش اشکالی نداره، اگه به شبانه شاتل یا صبانت هم نگاه کنید میبینید که سرعتا خیلی پایینه چون که مخبابرات نمیاد شبی 6 گیگ مفت بده به ما هر گیگ 2500، معمولا اینجا با اعتراض کاری پیش نمیره!

armdvd
04-12-2010, 18:46
متاسفم!! من که همیشه ترجیح میدادم شبانه رایگان نباشه و سرعت روی 130 باشه حالا هم اگه روزانه رو پایین نیارن شبش اشکالی نداره، اگه به شبانه شاتل یا صبانت هم نگاه کنید میبینید که سرعتا خیلی پایینه چون که مخبابرات نمیاد شبی 6 گیگ مفت بده به ما هر گیگ 2500، معمولا اینجا با اعتراض کاری پیش نمیره!

آخه شبانه 64 خیلی نامردیه
حداقل 128 کنند که با اسمش جور درآد

worldsat
04-12-2010, 19:11
البته اگه مخابرات روی سرعت 1 مگ بخواد شبانه بده که حدود 2 گیگ بیشتر نمیشه دانلود کرد نه 6 گیگ
ما به شبی 500 مگ تا 1 گیگ هم راضیم

armdvd
04-12-2010, 19:54
آخه این چه معنی داره
حداقل 128 برا شب باشه بهتره

roteal2007
04-12-2010, 20:02
گور بابا یهودیشون....نخواستیم بابا شبانه بخوره تو سرشون.
از وقتی گرفتیم همش اعصاب خوردی بوده.

Danial_4139
04-12-2010, 21:22
امروز زنگ زدم پشتیبانی گفتم از طلا بودن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید !

امید وارم زود برش دارن این طرح مزخرفشون رو !

shitan
04-12-2010, 21:56
امروز زنگ زدم پشتیبانی گفتم از طلا بودن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید !

امید وارم زود برش دارن این طرح مزخرفشون رو !

من که شبا استفاده نمی کردم. حالا هم اگه شماها شبا بیشتر استفاده می کنید بهشون بگید رمز شبانه را یه چیز دیگه بزارند این جوری هر کی خواست استفاده میکنه هر کی هم نه از ترافیکش استفاده کنه.
من امشب تست کنم ببینم سرعت چجوریه بعد خبر میدم

armdvd
04-12-2010, 23:57
آره
آقا من یهو نصفه شب به سرم میزنه میخوام برم تو اینترنت
آخه با این سرعت که دیوونه میشم
یا سرعتشا بالا بزارند
یا رمز براش عوض کنند
در ضمن
کارا دولتی همینه
کاشکی مخابرات از شاتل یاد میگرفت
ما که فعلا اینترنت مخابرات برامون زوریه
مگر نه من که از مخابرات نمیگرفتم

armdvd
05-12-2010, 01:04
هرس آدم در میاد با سرعت دایال آپ دانلود کنه

Aless
05-12-2010, 01:12
نامردهای بی همه چیز!
امشبم نشد.
خدا ازشون نگذره.

armdvd
05-12-2010, 01:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Danial_4139
05-12-2010, 01:58
5kb/s ، 6kb/s ، 7kb/s بعد از 53 دقیقه از ساعت 1 سرعت 4.2kb/s :2:

چه حالی میکنه اون نامردی که با این طرحش داره به ریش یه ملت میخنده :angry:

دانلود بخوره تو سرشون شبا خوابمون نمیبرد آنلاین بازی میکردیم که اونم مالیده شد ، شب خوش .

armdvd
05-12-2010, 09:15
خیلی خیلی خیلی نامردند
اه
به قول معروف اینجا ایرانه این جور چیزا عادیه

kiyani_behzad
05-12-2010, 14:18
5kb/s ، 6kb/s ، 7kb/s بعد از 53 دقیقه از ساعت 1 سرعت 4.2kb/s :2:

چه حالی میکنه اون نامردی که با این طرحش داره به ریش یه ملت میخنده :angry:

دانلود بخوره تو سرشون شبا خوابمون نمیبرد آنلاین بازی میکردیم که اونم مالیده شد ، شب خوش .
البته من به راحتی باهاش کانتر آنلاین بازی میکنم لتنسیم تو بازی حدود 35-40 هست که عالیه :31:
فکر میکنم تنها کاری که میشه توی ساعت شبانه باهاش انجام داد همین بازی آنلاین باشه

Danial_4139
05-12-2010, 15:08
کانتر حال نمیده ، COD و COC حال میداد که با این وضعیت نمیشه .

armdvd
05-12-2010, 16:46
مشکل ما ایرانیا اینه که اگه هر کاریمون بکنند صدامون در نمیاد
این چه وضعشه
یه کاری باید بکنیم

yuzarsiff
05-12-2010, 17:42
دوستان بهتره تا یه هفته اقدام خاصی نکنیم و فقط هر روز یه زنگ بهشون بزنیم و جویای ادامه کار شویم .
یه هفته که گذشت بشینیم ببینیم باید چی کار کنیم.
البته هیچ عیبی نداره اگه می خوان رو این سرعت شبانه بدن اما حداقل یوزر پس خاصی براش بذارن که هر کی خواست بره بشینیه با سرعت دیال آپ حال کنه .. ما که شبانه تا حالا نداشتیم از این به بعدم نمی خوایم .
این جمله را که تو سایت مخابرات می بینم می خوام آتیش بگیرم :
در راستاي افزايش رضايتمندي كاربران محترم اينترنت پر سرعت شركت مخابرات استان اصفهان ، اينترنت شبانه از ساعت1الي6 صبح رايگان گرديد.:41:

armdvd
05-12-2010, 17:48
بله دوستان
اگر خواستیم شنبه هفه بعد بریم مخابراتا آتیش بزنیم و بیایم

Aless
05-12-2010, 18:36
حالا زوده برای برنامه ریزی.
الان با بخش فنی داشتم صحبت میکردم گفت به زودی حداقل سرعت شبانه را به 512 میرسونیم و اگه شد 1 مگ هم توی برناممون هست.
ما که امیدواریم.

FLiKS3R
05-12-2010, 18:42
حالا زوده برای برنامه ریزی.
الان با بخش فنی داشتم صحبت میکردم گفت به زودی حداقل سرعت شبانه را به 512 میرسونیم و اگه شد 1 مگ هم توی برناممون هست.
ما که امیدواریم.

من بعید میدونم
چون اگه میخواستن اینکارو بکنن از اول میکردن !
من دیشب چندتا فایل دانلود کردم ، بعدش که از تو پنل کاربری نمودار سرعت رو چک کردم ، رو 12KB/s فیکس بود !
رو 12 محدود کردن احتمالا الانم دارن الکی وعده میدن ...
از طرفی عجیبه که شب اول سرعت من 1 مگ بود !!!
حالا امیدوارم اینطور باشه که شما میگی ... :sad:

adsl2+
06-12-2010, 00:30
ای خدااااااااااااااااااا من شبانه رایگانشونو نخواستممممممممممممممممم
اگه من بخوام پولی استفاده کنمو از رایگان فیض نبرم تکلیف چیه؟؟ رایگان دادن اینترنت ارزونی خودشون

خدایا ما را از دست این مخابرات نجات بده. آمیننننن:41:

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

بله دوستان
اگر خواستیم شنبه هفه بعد بریم مخابراتا آتیش بزنیم و بیایم
کاش می شد واقعآ این کارو کرد اما این نامردا تا اعتراض کنی می گن ناراحتی خطتو جمع می کنیم می دیم یکی دیگه!
این قدر مشترک اجباری تو نوبت دارن که رحم به کسی نمی کنن!!

worldsat
06-12-2010, 01:06
امشب هم مثل شب های گذشته
سرعت حدود 10

FLiKS3R
06-12-2010, 01:23
امشب هم مثل شب های گذشته
سرعت حدود 10

گویا سر کاریم !!! :41:
حداقل فعلا !!

armdvd
06-12-2010, 01:57
قرار نیست بفهمند ما کی هستیم
میریم اونجا رو به خیش میکشیم
حتی یه 4 تا را اون تو میکشیم :31:
میگیم یا سرعتا میبرید بالا یا نمیبرید بالا :2:
اونها هم میترسند

من نمیدونم چه گناهی کردم که باید با این سرعت کار کنم
فکر کنم دیگه باید بریم تو کار وایمکس

Danial_4139
06-12-2010, 12:34
چند روز پیش که زنگ زده بودم و به خاطر سرعت کم شکایت کردم امروز ساعت 10 یه خانومی از پشتیبانی زنگ زد که مشکلتون حل شد که گفتم بدتر شده و بهتر نشده گفت داریم روش کار میکنیم انشالله به زودی درست میشه :27:

امیدوارم این وعده ها عملی بشه .

Aless
06-12-2010, 21:31
سرعت من الان به شدت کم شده؟! نزدیک 50 Kb/s سرعت دانلودم شده.
نکنه یوقت روزانه را کم کردند تا شبانه را بتونند زیاد کنند؟!
دوستان سرعت را یه تستی بکنند و خبر بدهند.
ممنونم.

worldsat
06-12-2010, 22:31
از منم کم شده .بین 40 تا 60 نوسان داره

armdvd
06-12-2010, 23:04
به همچنین
در ضمن یه خبر هایی هست
سرور یا حق رو شنیدید قضیه شو
کاشکی هیچ وقت نشونوید
خبر های بدی برای اینترنت ایران در راهه دوستان

adsl2+
06-12-2010, 23:17
چند روز پیش که زنگ زده بودم و به خاطر سرعت کم شکایت کردم امروز ساعت 10 یه خانومی از پشتیبانی زنگ زد که مشکلتون حل شد که گفتم بدتر شده و بهتر نشده گفت داریم روش کار میکنیم انشالله به زودی درست میشه :27:

امیدوارم این وعده ها عملی بشه .
واسه این که بگن ما خیلی پیگیره کار مشترکینمونیم بهت زنگ زدن خودشیرینی کنن وگر نه اینا دلشون واسه احدی نمی سوزه!

adsl2+
06-12-2010, 23:25
من با دانلود منیجر 60 کیلو دانلود دارم، احتمالا دارن سرعتارو یواش یواش کم می کنن که یه دفعه ای صدا ملت در نیاد!!:19:

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

به همچنین
در ضمن یه خبر هایی هست
سرور یا حق رو شنیدید قضیه شو
کاشکی هیچ وقت نشونوید
خبر های بدی برای اینترنت ایران در راهه دوستان
جریان چیه دوست عزیز؟ بگو تا ما هم بدونیم چه بلایی دارن سرمون میارن؟!!

armdvd
06-12-2010, 23:32
دوستان از من نشنیده بگیرید ولی داریم بد بخت میشیم
کاری قرار انجام بشه که دیگه اینترنت پر سرعت از ذهنتون میپره

چندیدن سرور قدرتمند داره توی همین اصفهان خودمون توسط افراد متخصص راه میوفته
قرار موتور جستجوی کاملا ایرانی یا حق بیاد روی این سرورها
و نتیجه اولش اینه که گوگل و یاهو و msn و اینا قرار از کار بیوفته برای ما
ولی این ها به کنار
اینترنت ملی هم قرار تحت این سرور هایی که دارند میزارند بیاد
و اینا بگم
قرار اینترنت ایران مثل کره شمالی فقط داخل ایران باشه
فقط میتونید به اینترنتی که داخل ایران هست دسترسی پیدا کنید
یعنی من که سایت دارم باید اطلاعات سایتم از سرور هلند رو بیارم رو سرور های ایران
اگه نیارم سایتم دیگه از توی ایران قابل مشاهده نیست

این یعنی تا حدود یک سال دیگه همین اینترنت هم ازمون قراره گرفته بشه

armdvd
06-12-2010, 23:40
دوستان شاید این متن من برای شما مسخره باشه و بگید الکی میگید
ولی این خط این هم نشون
چند وقت دیگه خودتون تا دیدید به روح من صلوات میفرستید

worldsat
07-12-2010, 00:06
به نظر من دیگه اینقدر آتیش قضیه تند نیست که بخواند یه همچین کاریو بکنند، تا اونجایی که من می ونم دلیل ایجاد اینترنت ملی این هستش که ممکنه یه روزی غربی به خاطر مشکلاتی با نظام دارند ممکنه اینترنتو تحریم کنند و ما ایرانی ها نتونیم دیگه به اینترنت جهانی وصل بشیم برا همین هم اینترنت ملی را درست کردند که اگه اینطوری شد لااقل یه چیزی شبیه اینترانت باشه که سازمان ها لنگ شبکه نشند و بتونند با هم ارتباط برقرار کنند.مثل همین دانشگاهی که من توش درس می خوندم، تمامی کارها و شبکه هاشون و خدماتشون با اینترنت کار می کنه یعنی اگه اینترنت دانشگاه قطع میشد تمامی کارهای اداری داشنجو ها لنگ می موند

این کاهش سرعت هم بخاطر فرداست که روزه دانشجوست.از انتخابات سال پیش تا الان به هر مناسبتی مهمی که میرسیم سرعت اینترنتو کم می کنند

armdvd
07-12-2010, 00:20
من منبعم معتبره
حالا ببینید

Danial_4139
07-12-2010, 01:09
من منبعم معتبره
حالا ببینید

کسی نمیگه شما دروغ میگی ، گفتن این اتفاق قراره سال 92 بیفته اونم نه به صورت سراسر بلکه بیشتر برای مصارف آموزشی و اداری ولی شما خیالت راحت باشه اگرم همیچن کاری کنن ضررش بیشتر منفعتش هست درسته ایرانه ولی مردم به خری مردم کره شمالی نیستن :5:

تو کره شمالی شما نمیتونه از کشور خارج بشی انتظار داری اینترنت آزاد باشه :21:

roteal2007
07-12-2010, 01:43
کسی نمیگه شما دروغ میگی ، گفتن این اتفاق قراره سال 92 بیفته اونم نه به صورت سراسر بلکه بیشتر برای مصارف آموزشی و اداری ولی شما خیالت راحت باشه اگرم همیچن کاری کنن ضررش بیشتر منفعتش هست درسته ایرانه ولی مردم به خری مردم کره شمالی نیستن :5:

تو کره شمالی شما نمیتونه از کشور خارج بشی انتظار داری اینترنت آزاد باشه :21:

آره منم شنيدم 92 راه ميوفته....

shitan
07-12-2010, 08:00
آره منم شنيدم 92 راه ميوفته....

سلام
دیشب سرعت چطور بود

roteal2007
07-12-2010, 08:28
سلام
دیشب سرعت چطور بود

والا من با موبايل اومدم چندتا فيلم با کيفيت پايين ديدم از يوتيوب بد نبود اما دىقيق نميدونم چند بود

roteal2007
07-12-2010, 08:35
من منبعم معتبره
حالا ببینید

برادر مطمئنى منبع آب نبوده (شوخى).
جالبه وقتى از سرعت شبانه
شاکى ميشى سرعت 1 مگ روزانه رو ميزنن تو سرمون.

worldsat
07-12-2010, 09:31
بالاخره کسی دیشب نمی دونه سرعت چقدر بوده؟

armdvd
07-12-2010, 11:42
سلام
1- دیشب سرعت دانلود بین 16 بود تا 20
امروز یکی از دوستام رفت اونجا داد و بیداد
اون ها گفتند ما سرعت شبانه تون را 128 کردیم و بیشتر هم نمیشه
بیخودی خودتونو اذیت نکنید

roteal2007
07-12-2010, 15:50
سلام
1- دیشب سرعت دانلود بین 16 بود تا 20
امروز یکی از دوستام رفت اونجا داد و بیداد
اون ها گفتند ما سرعت شبانه تون را 128 کردیم و بیشتر هم نمیشه
بیخودی خودتونو اذیت نکنید

اما اين درست نيست بايد يه يوزر پسورد جداگونه بزارن واسه شبانه....
راستى با اين 16 کيلوبايت چقدر ميشه دانلود کرد؟

FLiKS3R
07-12-2010, 16:06

آره اگه جداگونه بزارن خیلی بهتره !!
حدود 200 مگ میشه دانلود کرد ...

worldsat
07-12-2010, 16:08
حدود 250 مگ میشه دانلود کرد . در بهترین حالت ممکنه تا 300 مگ هم برسه (واااای چقدر زیاد :18: ... با این 300 مگ میشه کل اینترنتو دانلود کرد)

Aless
07-12-2010, 16:08
امروز دوباره سرعت دانلود برگشته روی 180 . البته روزانه.بازم جتی شکرش باقیه!
16 کیلوبایت بر ثانیه یعنی 128 کیلوبیت بر ثانیه و درسته.
توی 5 ساعت
5*3600*16=288MB
البته تقریبی هست.

worldsat
07-12-2010, 16:10
آره اگه جداگونه بزارن خیلی بهتره !!
حدود 200 مگ میشه دانلود کرد ...

پست قبلی من با پست شما همزمان شد..شرمنده

yuzarsiff
07-12-2010, 17:29
امروز دوباره سرعت دانلود برگشته روی 180 . البته روزانه.بازم جتی شکرش باقیه!
16 کیلوبایت بر ثانیه یعنی 128 کیلوبیت بر ثانیه و درسته.
توی 5 ساعت
5*3600*16=288MB
البته تقریبی هست.

شما واقعا با 180 دانلود می کنی ؟ :18:
من تاحالا سرعتم از 140 تجاوز نکرده چطور شما با 180 دان می کنی ؟
بقیه دوستانم همینطورن ؟

morteza1221
07-12-2010, 18:48
من هم تا حالا از 140 بیشتر نشده چطوری شما میگی 180 :18:

roteal2007
07-12-2010, 19:15
براى منم 140 فراتر نرفته

Ebrahim67
07-12-2010, 20:13
سلام

برای من حدود 170 هستش. حالا گاهی تا 150 میاد پایین، گاهی هم تا 180 میره بالا. اما بیشتر اوقات 170

Aless
07-12-2010, 21:59
مردونه سرعت دانلودم به 180 میرسه ولی ثابت نیست.برمیگرده روی 100 تا 120 ولی گاهی به 180 هم میرسه.

adsl2+
08-12-2010, 00:10
از منم سابقه نداشته بیشتر از 140 بشه تازه اینم با دانلود منیجر اگه به 140 برسه!

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:05 AM ----------

دوستان ببینین مخابرات چه منتی سرمون می زاره، تو یکی از فروم ها از طرف مخابرات نوشتن:

دوستانی که از اینترنت مخابرات استفاده میکنن، انتظار نداشته باشین شبانه رایگان با سرعت 1024 یا 2048 داشته باشین.
فراموش نکنین شما پول 128 دارین میدین! یعنی همون روزشم باید با 16 کیلو دانلود کنین.. جه برسه به شب!
بد عادت نشین! :دی

عجب پرو هایین به خدا، مشترک اجباریمون کردن منتم می زارن!! اگه من دست خودم بود و حق انتخاب داشتم هیچ وقت از مخابرات سرویس نمی گرفتم حتی اگه بالاترین سرعتم داشته باشه ولی متاسفانه هیچ راه دیگه ای واسم نگذاشتن:13:

kiyani_behzad
08-12-2010, 01:25
ماهی 17 تومن میدادم فن آوا برای سرویس 64/512 نامحدود تمام طول روز و ماه با سرعت 50-60 کیلیو دانلود میداد ماهی 50-60 گیگ دانلود داشتم
حالا باید مراقب باشی یه وقت یه پیچ باز نکنی سنگین باشه حجمت تموم بشه دانلود هم که کلاً هیچی نمیشه گرفت من اگه مجبور نبودم هیچ وقت از مخابرات سرویس نمیگرفتم من وضعیت سرویس 4 سال پیشم که از صبانت میگرفتم خیلی از الانم بهتر بود
ارزونیشون توی سرشون بخوره مگه چقدر ارزونتره من فقط 7 تومن بیشتر برای سرویس فن آوا میدادم بجاش 15-20 برابر استفاده میکردم
بازم خوبه سرعت شبانه رو به 128 رسوندن میشه از نت استفاده کرد، این کارشون هم با برنامه ریزی بود اول سرعت رو به حداقل رسوندن بعد به 128 که صدای کسی دیگه در نیاد، آخه مگه شما اینترنتتون رو حجمی خرید میکنید خوب شب تا صبح ترافیک شبکتون کلی میاد پایین بزارید 4 نفر استفاده بکنند اصلاً چیزی از کسی کم نمیشه
بهترین سرویسی که من داشتم همین خلیج فارس فن آوا بود به دوستانی که امکان گرفتن سرویس از فن آوا رو دارند پیشنهاد میکنم حتماً همین سرویس رو بگیرید به خدا ماهی 17 تومن مفته برای اون سرویس

r0ss0neri
08-12-2010, 01:59
این نت شبانه فقط به درد این میخوره 2 تا آلبوم موزیک دانلود کنی :دی همین :دی
یا بازی آنلاین (CS 1.6 :دی) بزنی ...

Aless
08-12-2010, 02:30
قضیه بازی انلاین چیه؟بگید ما هم بازی کنیم!

kiyani_behzad
08-12-2010, 03:25
قضیه بازی انلاین چیه؟بگید ما هم بازی کنیم!
منم ساعت 1 که میشه باهاش کانتر بازی میکنم چون فقط توی همین مورد خیلی عالی جواب میده
کانتر 1.6 یا سورس نصب بکنید آی پی یکی از سرورهای ایرانی رو بدید برید با بقیه بازی کنید :دی
سرور های ایرانی:

worldsat
08-12-2010, 09:06
می خوام بدونم اگه مخابرات یه دونه رقیب توی خطوط dlc داشت اونوقت بازم جرات داشت که بیاد این حرفو بزنه.واقعا که!!!!
ما دهه شصتی ها همیشه بد بخت بودیم هرچی بلاست سرما ها داره میاد .اون از 5 سالی که منتظر موندم تا رو خطمون اینترنت adsl بدند حالا که دادند دارند، یک سری خدمات آشغال به مردم ارائه می دند تازه منت هم میزارند.هیچ جای دنیا محدودیت دانلود و بحث شبانه ندارند.خیلی راحت هرچی خواستند دانلود می کنند بدون اینکه فکر تموم شدن ترافیکو داشته باشند اون وقت ما باید بیایم اینجا کلی وقت بزاریم و بحث کنیم که چرا وضع اینترنت اینجوریه تازه مخابرات بیاد سر ما منت هم بزاره.
والا الان عراق با اون مردم فقیر و بیچاره اش وضع اینترنتش از ما بهتره

yuzarsiff
08-12-2010, 11:56
الان زنگ زدم مخابرات، پشتیبانی گفت که اگه اون بالایی ها موافقت کنند اوایل اون هفته اینترنت 256 برای شبانه ارائه می دهند.
سرعت دانلود چقدر تغییر پیدا می کنه ؟ فکر کنم حدود 30 برسه درسته ؟

Aless
08-12-2010, 14:03
256/8=30
میشه تقریبا 30 کیلوبایت بر ثانیه!
بازم کمه.

worldsat
08-12-2010, 14:41
بازم کمه ولی جای امیدواری داره با سرعت 256 میشه شبی 500 مگ دانلود داشت یعنی شبی 1 فیلم یا چند تا آلبوم آهنگ
حالا نمیشه خودمون بریم با بچه های بالا صحبت کنیم ؟:31:

r0ss0neri
08-12-2010, 15:18
آسته آسته میبرن بالا ... شبی 500 مگ بازم خیلی بهتره :دی شبی یک فیلم ف چند تا آلبوم خارجی و ... :دی بلاخره میشه کنار اومد !
البته این یعنی سود تمام معنا برای اونا ... ترافیک کم میدن ، پول خوب میگیرن ! فک نمیکنم آی اس پی های امریکا هم اینطوری پول در بیارن ...
کاربر بدبخت رو از وقت و برنامش میندازه تا ساعت 1 به بعد از نت استفاده کنه و بزاره واسه دانلود و بخوابه !
:دی

Danial_4139
08-12-2010, 15:32
دیشب واسه تست رفیتم از تورنت یکم فایل دانلود کردیم ، حدودآ ساعتی 40 مگ دانلود شد که در مجموع تا 6 صبح شد 180 مگ :39:

roteal2007
08-12-2010, 15:51
دیشب واسه تست رفیتم از تورنت یکم فایل دانلود کردیم ، حدودآ ساعتی 40 مگ دانلود شد که در مجموع تا 6 صبح شد 180 مگ :39:

هه هه هوو هوو !!! ios 4.2 اپل حجمی بالغ بر 680 مگ داره یعنی یه هفته باید بشینم واسش:45:

FLiKS3R
08-12-2010, 17:12
پست قبلی من با پست شما همزمان شد..شرمنده

این چه حرفیه دوست من ؟ :10:
من پیش خودم فرض کردم حداکثر سرعت به 15 برسه :20:
وگرنه حرف شما درست تره ...

adsl2+
08-12-2010, 18:55
ماهی 17 تومن میدادم فن آوا برای سرویس 64/512 نامحدود تمام طول روز و ماه با سرعت 50-60 کیلیو دانلود میداد ماهی 50-60 گیگ دانلود داشتم
حالا باید مراقب باشی یه وقت یه پیچ باز نکنی سنگین باشه حجمت تموم بشه دانلود هم که کلاً هیچی نمیشه گرفت من اگه مجبور نبودم هیچ وقت از مخابرات سرویس نمیگرفتم من وضعیت سرویس 4 سال پیشم که از صبانت میگرفتم خیلی از الانم بهتر بود
ارزونیشون توی سرشون بخوره مگه چقدر ارزونتره من فقط 7 تومن بیشتر برای سرویس فن آوا میدادم بجاش 15-20 برابر استفاده میکردم
بازم خوبه سرعت شبانه رو به 128 رسوندن میشه از نت استفاده کرد، این کارشون هم با برنامه ریزی بود اول سرعت رو به حداقل رسوندن بعد به 128 که صدای کسی دیگه در نیاد، آخه مگه شما اینترنتتون رو حجمی خرید میکنید خوب شب تا صبح ترافیک شبکتون کلی میاد پایین بزارید 4 نفر استفاده بکنند اصلاً چیزی از کسی کم نمیشه
بهترین سرویسی که من داشتم همین خلیج فارس فن آوا بود به دوستانی که امکان گرفتن سرویس از فن آوا رو دارند پیشنهاد میکنم حتماً همین سرویس رو بگیرید به خدا ماهی 17 تومن مفته برای اون سرویس
جداً فن آوا همچین سرویسی داره؟ شیطونه می گه برم مخابراتو آتیش بزنم و خطمو از فیبر بودن در بیارما!
تورو خدا ببین شرکتا چه سرویسایی دارن اون وقت مخابرات چه منتی که سر ما نمیگذاره!
سرویس نامحدود اونم این جوری که تو میگی خیلی پوته، آرزو می کنم مخابراتم یه روزی یه همچین سرویسی بیاره( هر چند می دونم رویائی بیش نیست) :41:

Aless
08-12-2010, 19:09
من الان 2 گیگ دارم.میتونم چند گیگ دیگه حجم الان بخرم یا باید صبر کنم شارژم تموم شه بعدا بخرم؟

FLiKS3R
08-12-2010, 19:17
من الان 2 گیگ دارم.میتونم چند گیگ دیگه حجم الان بخرم یا باید صبر کنم شارژم تموم شه بعدا بخرم؟

الانم میتونی بگیری.
تو همون قسمت پرداخت اینترنتی گزینه داره ...
میتونی 1 گیگ یا بیشتر ، ترافیک بخری
ولی باید تا موقعی که اعتبار تاریخی داری مصرف کنی
البته اگه منظورتو درست متوجه شده باشم :5:

Danial_4139
08-12-2010, 19:45

صبر کن حجمت کامل تمام بشه بعد حجم اضافه بخر !

maleki reza
08-12-2010, 19:47
شما درست می گین چون من توی این مدت واقاً پایین اومدن سرعتولمسش کردم گاهی اوقات واقعاً غیر قابل تحمل می شه معلوم نیست dil upیا Adsl .به هر ترترتیب بابت راهنمای که کردید متشکرم

من یک ساله صبا دارم.....

صبا 9 گیگ 3 ماهه با سرعت 128 میشه 39 تومان

15 گیگ 54 تومان......

بالاترش هم هست...

قبلا ! یعنی 4 ماه پیش شبانه ندا از همه بهتر بود ، یعنی من شده بود از ساعت 6 صبح تا 7:30 صبح حدود 1 گیگ دانلود داشتم ! سرعت وحشتناک خوبی داشت...

اما محدودش کردن و دیگه اصلا خوب نیست ! یعنی افتضاحه!

worldsat
08-12-2010, 20:24
اینجا تاپیک اینترنت مخابراته یا صبانت؟؟؟؟ :blink:

سمیرا شفیعیان
08-12-2010, 22:28
سلام به همه عضو های این انجمن.
من پشتیبان مرکز خرازی هستم ، هرگونه پیشنهاد سازنده ای دارید ممنون میشم در اینجا درج شود تا کیفیت سرویس مخابرات بهتر شود.

سمیرا شفیعیان
08-12-2010, 23:06
چرا این فکرا میکنید! همه بچه های خرازی سعی میکنن کیفیت سرویس بره بالا نه اینکه مشترک اذیت بشه.

armdvd
08-12-2010, 23:12
من پشتیبان مرکز خرازی هستم ، هرگونه پیشنهاد سازنده ای دارید ممنون میشم در اینجا درج شود تا کیفیت سرویس مخابرات بهتر شود.

با عرض سلام خانم شفیعیان
البته چون اینجا دنیای مجازی نمیدونم شاید سر کاری باشه یا خودتون باشید
در کل
اگر خودتونین
اگه براتون مقدوره سرعت شبانه را به 256 برسونید
ممنون

adsl2+
08-12-2010, 23:26
اگه میشه به مقا مات بالا دستتون بگین یه لطفی بکنن و اجازه بدن بقیه شرکتام روی خط های فیبر سرویس بدنو این خط هارو از انحصار خودشون در بیارن.
من واقعا علاقه ای ندارم از مخابرات سرویس داشته باشمو منتم سرمون باشه!!!:9:
من شدیداً به سرویس نامحدود نیاز دارمو مخابراتم که نا محدود نداره. در ضمن اگه میشه واسه شبانتون یوزر پسورد جدا بزارین تا هر کس می خواد با اکانت خودش و سرعت خودش بتونه استفاده کنه، من ترجیح میدم پول بدم اما اکانت رایگان دیال آپی نداشته باشم!

worldsat
08-12-2010, 23:59
خیلی خوشحال شدم که خانم شفیعیان اینجا حضور دارند، بازم لااقل اینجوری بهتره که یه نماینده از مخابرات اینجا باشه.لااقل اگر هم بحثی پیش میاد کسی هست که جوابگو باشه.
در حال حاضر درخواست همه بچه ها فعلا روی اینترنت شبانه هستش که پایین بودن سرعتش باعث ایجاد مشکلاتی شده. توی این چند روزه حرف و حدیث زیادی از سمت مخابرات شنیدیم که باعث سردرگمی کابرا شده مثلا خود شما داخل نمایشگاه به من گفتید که سرعت شبانه ثابت و همانند روزانه هستش اما اصلا اینجور نبود وما شاهد سرعتی در حد دیال آپ بودیم که تازگی ها به 16-17 افزایش پیدا کرده که در عمل این سرعت برای استفاده مفید بی فایده است یعنی 5 ساعت کامپیوتر را روشن بزاریم که فقط 200 مگ دانلود داشته باشیم؟؟؟ الان تمامی شرکت های خصوصی دارند شبانه با سرعت بالاتری میدند بطوری که براحتی میشه هر شب حدود 1 گیگ دانلود کرد مثل شرکت های پارس آنلاین یا صبانت که الان روزانه اونها مثل مخابرات روی 1 مگ بسته شده و شبانه هم با سرعت بالاتری دارند البته شاید بگید که در عوض سرویس مخابرات نسبت به بقیه ارزونتره که به نظر من این تفاوت اونقدری نیست که بشه زیاد احساس کردش به عبارتی کاربرای مخابرات حاضرند پول بیشتری بدند ولی شبانه درست و حسابی داشته باشند که بتونند فایل های حجیمشونو راحت دانلود کنند

Danial_4139
09-12-2010, 00:54

امیدوارم خودتون باشید و ممنون که تو فکر بالا بردن کیفیت هستید .

تنها مشکل سرعت خیلی پایین شبانه هست که واقعا برای بازکردن سایت ها هم مشکل درست کرده چه برسه به دانلود و کار های دیگه .

Aless
09-12-2010, 01:09
سلام خانم شفیعیان.
خوشحالیم از حضورتون.
فعلا بیشتر کاربران مشکلمون بر سر سرعت شبانه هست.باید فکری کرد!
تنوع سرویس های ارائه شده هم ملاک هست.
و دیگر مسائل دوستان
ممنون میشم اینجاهم راهنمایی کنید.

farzad_angel
09-12-2010, 06:35
دوستان شما خوبه من پس از چند سال خوشحال شدم مخابرات پیش شماره 580 را سرویس میده رفتیم واسه ثبت نام گفتند فقط و فقط به 48 نفر سرویس داده میشه اون هم تمام شده جالبه چند وقتی هم هست خط دیال اپ هم سرعتش شده 2kb

سمیرا شفیعیان
09-12-2010, 10:19
سلام نه خود خود شفیعی هستم . درخواست داده شده سرعت افزایش پیدا میکنه ولی نه با سرعتی که در طول روز استفاده میکنید .

سمیرا شفیعیان
09-12-2010, 10:27
اینکه شرکت مخابرات روی خط های فیبر سرویس دهی را آغاز کرده دلیلش این بوده که هیچ شرکتی تجهیزات را نصب نکرده چون مقرون به صرفه نبوده.

سمیرا شفیعیان
09-12-2010, 10:40
فرم انتظار پر میکردید تا در الویت قرتر بگیرید.

yuzarsiff
09-12-2010, 11:35
سلام خانم شفیعی

-اگر با سرعت بالاتر موافقت نکردند به نظرتون نمی تونند با با یوزر پس جداگانه برای اینترنت شبانه موافقت کنند ؟اینجوری بهتره ، چون اون کاربرایی که می خوان از اینترنت شبانه به صورت غیر رایگان استفاده کنند هم حقشون پایمال نمی شه.

-اگر مشکل هزینه ی پرداختی هست ، در صورتی که ما بخوایم از اینترنت شبانه به صورت رایگان با همان سرعت روزانه استفاده کنیم چقدر به پرداختی ماهیانه اضافه می شود ؟ آیا اصلا امکانش هست ؟

-اگر قرار بوده که سرعت شبانه خیلی کمتر از روزانه باشه چرا در نمایشگاه حرف دیگری تحویل مشتریانتون دادید و اونا را امیدوار کردید ؟ فقط برای جلب مشتری بود ؟! چون مسلما شما بدون هماهنگی های قبلی نمیاین خبر اینترنت شبانه را منتشر کنید!
پس حتما هدفی در کار بوده.

roteal2007
09-12-2010, 11:44
[B]اینکه پشتیبانی مخابرات اینجا حظور دارند رو به همه ی یوزر ها تبریک میگم....
والا حقیقتا همینطور که از پست های بالا بر میاد موضوع سر کم بودن سرعت های شبانه هست ... من خودم چندین بار طی مکالماتی که داشتم گفتند سرعت ها یکی هست اما خب ما هم با منطق خودمون نتونستیم قبول کنیم یک مگ بدن برای شبانه.
و ما انتظار یک مگ برای شبانه رو نداریم سرعتی که برای شبانه میخوایم حداکثر 512KB/S هست
هر کسی موافقه تشکر رو بزنه تا شاهد تایید از سوی یوزر های اینترنت مخابرات اصفهان باشیم.

armdvd
09-12-2010, 13:19
سلام
تایید میشه
512 برای شبانه بدید
من حاضرم با این سرعت روزانه و شبانه 512 کیلو ماهانه 12 یا 13 هم بدم

سمیرا شفیعیان
09-12-2010, 13:21
ببنید اینکه همه ی مشترکین افت سرعت در شب احساس میکنند دلیلش اینکه در طول روز سرعت 8 برابر قرار داد مخابرات با مشترک و در شب پهنای باند روی 128 است یعنی همان سرعتی که مبلغشا به مخابرات پرداخت میکنید.

adsl2+
09-12-2010, 14:07
سرعت روزانه خوبه ولی من شدید به سرویس نامحدود نیاز دارم. لطفا اگه امکانش هست سرویس نامحدود اضافه کنید:20:

adsl2+
09-12-2010, 14:13
اینکه شرکت مخابرات روی خط های فیبر سرویس دهی را آغاز کرده دلیلش این بوده که هیچ شرکتی تجهیزات را نصب نکرده چون مقرون به صرفه نبوده.
از مقامات بالا خبر رسیده مخابرات می خواد کم کم و به مرور زمان اینترنتو کلا در انحصار خودش در بیاره و در شرکت هارو تخته منه و برای شروع از خط های فیبر استارت زدن!:13:

roteal2007
09-12-2010, 15:19
از مقامات بالا خبر رسیده مخابرات می خواد کم کم و به مرور زمان اینترنتو کلا در انحصار خودش در بیاره و در شرکت هارو تخته منه و برای شروع از خط های فیبر استارت زدن!:13:

مورد تاييد هست خانوم شفيعيان?

سمیرا شفیعیان
09-12-2010, 15:34
مخابرات در کنار شرکت های خصوصی رقابت میکنه .

سمیرا شفیعیان
09-12-2010, 15:39
پیشنهاد اینکه اختیاری باشه داده شده ولی تو این مورد هنوز خبری نیست که موافقت بشه.

r0ss0neri
09-12-2010, 15:39
چرا این فکرا میکنید! همه بچه های خرازی سعی میکنن کیفیت سرویس بره بالا نه اینکه مشترک اذیت بشه.
وقتی فضای رقابت نباشه هیچ پیشرفتی نیست ! متاسفانه کسی به این فکر نمیکنه که ما راضی هستیم یا نه ! بخواهیم یا نخواهیم باید از مخابرات سرویس بگیریم . اونا هم جیب خودشون رو میچسبن نه رضایت مشتری و الا امکان نداره مشکلی داشته باشن واسه ارائه شبانه با سرعت 1 مگابیت !
حتی اگه بخوان (همون قضیه معروف خواستن توانستن است :دی) به راحتی میتونن طی مدت 2 سال دایل اپ رو جمع کنن حتی کمتر و سرعت های خیلی بالاتری ارائه بدن !
اینترنت مخابرات دولتیه ، انحصاریه => امیدی به پیشرفتش نیست ...

حالا اگه مثلا میخوان زیاد بهشون فشار نیاد سرویس ها رو بیشتر کنن ، مثلا شبانه ا مگابیت بدن 15ت ...

سمیرا شفیعیان
09-12-2010, 15:45
همه ی اینا نیاز به زمان داره تا بستر سازی شه وسرویس کاملا ایده ال ارایه بشه.

سمیرا شفیعیان
09-12-2010, 15:52
زمان احتیاج داره ،سرویس نصبت به یکسال پیش خیلی ایده ال شده وگرنه مخابرات سودهیش تو این زمینه خیلی پایینه. مشکلات فنی خط های فیبر را فقط خود مخابرات میتونه برطرف کنه.

Danial_4139
09-12-2010, 19:32

این شرکت های خصوصی چه گلی به سر بقیه زدن که بود و نبودشون فرقی به حال کسی بکنه ؟

تو ایران رقابت به معنی ارزون بودن هست نه با کیفیت بودن ، هر شرکت که بیشتر کم فروشی کنه و قیمت رو پایین تر بیاره همون موفق تره پس بهتر در همه رو تخته کنن چون اینقدر که این شرکتا کم فروشی میکنن مخابرات نمیکنه !

کاری به شبانه مخابرات ندارم چون تعریفی نیست و در حد همون دایال آپ ولی سرعت روزانه ای داره که هیچ شرکت خصوصی نداره ، قیمتش هم که به صرفه تره ماهی 10 تومان میدی 4 گیگ حجم هم داری هر گیگ هم 2500 قیمت داره اگر مجبور بودی از یه شرکت خصوص همین سرویس رو بگیری باید برجی 20 تومان میدادی 2 گیگ هم ترافیک بت میدادن قیمت هر گیگابایت هم 5 تومان ازت میگرفتن سرعت هم خیلی بالا باشه نهایت به 60 کیلوبات میرسه شبانش هم 30 کیلوبایت پس بدون کلا هیچ شرکتی تو ایران به فکر رقابت نیست !

worldsat
09-12-2010, 20:42
این شرکت های خصوصی چه گلی به سر بقیه زدن که بود و نبودشون فرقی به حال کسی بکنه ؟

تو ایران رقابت به معنی ارزون بودن هست نه با کیفیت بودن ، هر شرکت که بیشتر کم فروشی کنه و قیمت رو پایین تر بیاره همون موفق تره پس بهتر در همه رو تخته کنن چون اینقدر که این شرکتا کم فروشی میکنن مخابرات نمیکنه !

کاری به شبانه مخابرات ندارم چون تعریفی نیست و در حد همون دایال آپ ولی سرعت روزانه ای داره که هیچ شرکت خصوصی نداره ، قیمتش هم که به صرفه تره ماهی 10 تومان میدی 4 گیگ حجم هم داری هر گیگ هم 2500 قیمت داره اگر مجبور بودی از یه شرکت خصوص همین سرویس رو بگیری باید برجی 20 تومان میدادی 2 گیگ هم ترافیک بت میدادن قیمت هر گیگابایت هم 5 تومان ازت میگرفتن سرعت هم خیلی بالا باشه نهایت به 60 کیلوبات میرسه شبانش هم 30 کیلوبایت پس بدون کلا هیچ شرکتی تو ایران به فکر رقابت نیست !

البته تا اونجا که من اطلاع دارم صبانت و پارس آنلاین سرویس 128 را دارند رو یک مگ سرعت می دند شاتل هم هم 128 را روی 512 سرعت میده البته برای کسایی که دانلود شبانه ندارند مخابرات به درد میخوره ولی برای من که حجم دانلودم بالاست اصلا سرویس گرفتن از مخابرات به صرفه نیست و حاضرم مبلغ بیشتری بدم تا شبانه ام سرعت بهتری داشته باشه
من با اینکه خیلی خیلی در مصرف ترافیک صرفه جویی می کنم و فایل های حجیم را هم میدم دوست که شبانه شاتل داره دانلود کنه ظرف 1.5 تا 2 ماه ترافیک 12 گیگی که برای سه ماه هستش را تموم می کنم

adsl2+
09-12-2010, 22:59

دوست عزیز تو الانو نبین که مخابرات داره سرویس ارزون با کیفیت تقریباً خوب می ده وقتی خرشون از پل گذشت دیگه همچین سرویسی با این کیفیت و قیمت بهت نمی دند. در ضمن یکی از دوستان نوشته بود سرویس نا محدود داشته با هفت هزار تومان بیشتر از این سرویسی که ما داریم و با سرعت 50-60 کیلو دانلود می کرده و در ماه بالاتر از 50 گیگ مصرف می کرده. به نظر من که با این چیزی که دوستمون گفت سرویس مخابرات اصلانم به صرفه نیست! من ترجیح می دادم از شرکتا سرویس بگیرم ولی هیچ وقت مشترک مخابرات نشم!!!:46:

armdvd
09-12-2010, 23:06
دوستان
ای دی اس ال مخابرات ما دقیقا مثل موبایله
اون موقع که موبایل انحصاری دست مخابرات بود قیمت سیمکارت 700 و 800 هزار تومن بود
اگه ایرانسل نمیومد آیا الان سیمکارت 10 هزار تومنی هم بود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
در ضمن یادتونه چند سال پیش کسی میخواست اس ام اسش فعال باشه باید مراحل اداری طی میکرد !!!!!!!!!!!!!!!

یه نکته دیگه
مخابرات ایران نامرد ترین ، دزد ترین شرکتی است که اینقدر مشترک داره
چرااااااااااااااااااااااا اااااااااااااا
-غیر استاندارد نبودن هزینه تلفن ثابت به موبال و اصلا موبایل به ثابت ، و ....
- بالا کشیدن 200-300 هزار تومن پول بی زبونی که هنگام ثبت نام سیمکارت های دائمی به عنوان ودیعه میگرفتند
- مراسم بسیار مسخره قرعه کشی و واگذاری تلفن ثابت و همراه بعد از 1 سال(قبلا)
و هزاران مورد دیگه

بد تر از مخابرات خودشون

Danial_4139
10-12-2010, 00:03
دوستان مشکل خودم من سرعت پایین شبانه هست ولی عرض من سایر موارد بود مثل قیمت ارزون ، سرعت بیشتر تو روز و ...

اگر نه برای همه واضحه که شبانه رایگان سایر شرکت ها سرعت بیشتری داره و برای دانلودر ها 100% مناسب تر هست و توش هیچ شکی نیست .

برای مثال این یکی از سرویس هایی که شاتل ارائه میده از نظر قیمت و سرعت ( برتری که مد نظر من هست تو این بخشه )

هزینه هر گیگابایت حجم اضافه هم 5150 تومان هست .

البته امیدوارم 128 شاتل رو قبلا تجربه کرده باشین که الان تفاوتش رو حس کنید .

به نظر من اگر سرعت شبانه مخابرات یکم بالا بره مشکل حل میشه .

r0ss0neri
10-12-2010, 00:44
به نظر من اگر سرعت شبانه مخابرات یکم بالا بره مشکل حل میشه .
مشکل از پایه خرابه ولی اگه شبانه حداقل نصف روزانه باشه بازم خوبه !
اگه خیلی به فکر ما هستند حداقل اینکارو بکنن ولی اگه فکر جیبشونم که باشن بیان سرویس های متفاوتی بدن که سرعت شبانش متفاوت باشه با هزینه بیشتر ...

roteal2007
10-12-2010, 01:53
الان با موبايل يه فايل گذاشتم واسه دانلود سرعتو ميزنه 14 اما تا 16 هم ميره

adsl2+
10-12-2010, 12:50
مخابرات در کنار شرکت های خصوصی رقابت میکنه .
این جک ساله؟!!!
مخابرات جایی واسه رقابت با شرکتی نذاشته. هر کاری بخواد می تونه بکنه بدونه این که دغدغه ای داشته باشه واسه از دست دادن مشترکینش. زمانی می شه گفت مخابرات با شرکتای دیگه رقابت می کنه که مشترکینش حق انتخاب داشته باشن نه این که اجباراً باید از مخابرات سرویس بگیرن. حالا می خواد کیفیت سرویس خوب باشه می خواد نباشه، مهم اینه که من یکی شخصاَ دوست ندارم از یه ارگان دولتی سرویس داشته باشم ولی شما ها چاره ای واسم نذاشتین، پس فضای رقابتیم وجود نداره:13:

shitan
10-12-2010, 13:42
این جک ساله؟!!!
مخابرات جایی واسه رقابت با شرکتی نذاشته. هر کاری بخواد می تونه بکنه بدونه این که دغدغه ای داشته باشه واسه از دست دادن مشترکینش. زمانی می شه گفت مخابرات با شرکتای دیگه رقابت می کنه که مشترکینش حق انتخاب داشته باشن نه این که اجباراً باید از مخابرات سرویس بگیرن. حالا می خواد کیفیت سرویس خوب باشه می خواد نباشه، مهم اینه که من یکی شخصاَ دوست ندارم از یه ارگان دولتی سرویس داشته باشم ولی شما ها چاره ای واسم نذاشتین، پس فضای رقابتیم وجود نداره:13:

مطمئن باش اگر مخابرات روی dlc سرویس نده هیچ شرکت دیگه ای نمیاد این کار را بکنه .

adsl2+
10-12-2010, 14:49
مطمئن باش اگر مخابرات روی dlc سرویس نده هیچ شرکت دیگه ای نمیاد این کار را بکنه .
برادر من این ادعایی هست که خود مخابرات می کنه که میگه کسی غیر ما نمی تونست بهتون سرویس بده، مثل موقعی که سیم کارت موبایل رو با قیمت های کزایی به مردم می نداختن و مردمم هیچ وقت فکر نمی کردن شرکته خصوصی ای بیاد که بتونه با همراه اول رقابت کنه ولی ایران سل کاری کارده که الان مخابرات داره ازون تقلید می کنه و هر امکاناتی ایران سل می گذاره بعدش همراه اول اون کارو می کنه! حالام به این بهونه ها که کسی غیر مخابرات هیچ وقت نمی تونست بهتون سرویس بده و.... دارن منت می زارنو هر کار که بخوان می کنن

worldsat
10-12-2010, 15:04

فکر کنم طرفای خرداد یا تیر سال پیش بود که شرکت صبانت روی خطوط dlc سرویس ارائه داد اما 2 هفته بعد مخابرات جلوی صبانت را گرفت و دیگه نذاشت ادامه بده

sei_pm
10-12-2010, 15:34
ببنید اینکه همه ی مشترکین افت سرعت در شب احساس میکنند دلیلش اینکه در طول روز سرعت 8 برابر قرار داد مخابرات با مشترک و در شب پهنای باند روی 128 است یعنی همان سرعتی که مبلغشا به مخابرات پرداخت میکنید.

چرا مخابرات اصفهان سرویسها رو نامحدود و با تعریفه زیر ارایه نمیکنه مگه نباید طبق مصوبه 49 سازمان تنظیم مقررات قیمتهای زیر اجرایی بشه؟

r0ss0neri
10-12-2010, 15:56
ببنید اینکه همه ی مشترکین افت سرعت در شب احساس میکنند دلیلش اینکه در طول روز سرعت 8 برابر قرار داد مخابرات با مشترک و در شب پهنای باند روی 128 است یعنی همان سرعتی که مبلغشا به مخابرات پرداخت میکنید. مخابرات در این مورد کار شاقی نکرده ! رفیق من پیشگامان داره روزانش رو 1مگابیت هست ، شبانش روی 512 ...
ماهی فقط ماهی 17ت میده ...
یا همین شاتل که روی 512 بسته شده شاید ترافیک روزانش 5000ت باشه ولی هر عیدی بشه ترافیک رایگان هدیه میکنه و مثلا روز تولد و ... :دی
=> سرویس مخابرات هم نسبت به بقیشون برتری خاصی نداره ...

زمان احتیاج داره ،سرویس نصبت به یکسال پیش خیلی ایده ال شده وگرنه مخابرات سودهیش تو این زمینه خیلی پایینه. مشکلات فنی خط های فیبر را فقط خود مخابرات میتونه برطرف کنه. یکی از مشکلات فنی هم که فقط خود مخابرات میتونه ردیفش کنه خوردن لنگر به کابل ها تو دریا و ... هست :دی

adsl2+
10-12-2010, 16:25
فکر کنم طرفای خرداد یا تیر سال پیش بود که شرکت صبانت روی خطوط dlc سرویس ارائه داد اما 2 هفته بعد مخابرات جلوی صبانت را گرفت و دیگه نذاشت ادامه بده
متاسفانه مخابرات طوری ادعا می کنه فقط من می تونستم رو خط های فیبر سرویس بدم و اگه ما نبودیم شماها هیچ وقت نمی تونستین اینترنت پر سرعت داشته باشین که خیلی از دوستان همچین ادعاهای کزبی رو باور می کنن!

miladx
10-12-2010, 16:38
می خواستم بدونم شبانه هم داره مخابرات خرازی
اگه داره از چه ساعتی تا چه ساعتی

adsl2+
10-12-2010, 17:13
می خواستم بدونم شبانه هم داره مخابرات خرازی
اگه داره از چه ساعتی تا چه ساعتی
یک هفته ای هست شبانه رایگان گذاشتن از 1 تا 6 صبح، ولی همون بهتر که نمی ذاشتن :wac:

morteza1221
10-12-2010, 18:28
من با اینکه از سرعت شبانه واقعا ناراضی هستم ولی از روزانه اش همه جا تعریف می کنم
چون چندین سال بود که به خاطر اینترنت dial up اذیت می شدم و الان واقعا راحت شدم . زیاد هم بی انصاف نباشید دوستان
دوست من شاتل داره و امروز وقتی از امکاناتم براش می گفتم دیدم تمایل زیادی برای گرفتن این اکانت داره

shitan
10-12-2010, 18:29
متاسفانه مخابرات طوری ادعا می کنه فقط من می تونستم رو خط های فیبر سرویس بدم و اگه ما نبودیم شماها هیچ وقت نمی تونستین اینترنت پر سرعت داشته باشین که خیلی از دوستان همچین ادعاهای کزبی رو باور می کنن!

باشه حرف شما درست ولی توی کل کشور فقط مخابرات چند استانه که روی فیبر سرویس می ده شرکتها تا وقتی مشتری روی کابل معمولی دارند براشون به صرفه نیست روی فیبر سرویس بدند.:5:
در هر صورت شما توی اصفهانید و همه چی ردیفه .توی این خراب شده ای که من زندگی میکنم بهترین سرویس از هر لحاظ را مخابرات داره میده.این شرکتها وقتی از استان ها میاند توی شهرستانا کلا سرویسشون را از زمین تا اسمون تغییر میدند.
به هر حال منم از سرعت شبانه راضی نیستم حاظرم تا حدود 20 تومن پول بدم و در عوض شبانه 512 داشته باشم

Aless
10-12-2010, 21:25
اقا مطمئنید که اول باید حجم تموم شه بعد حجم اضافی خرید یا نه؟ مثلا من 2 گیگ دارم 2 گیگ دیگه هم بخرم مشکلی داره؟
ممنونم.

shitan
10-12-2010, 21:33
اقا مطمئنید که اول باید حجم تموم شه بعد حجم اضافی خرید یا نه؟ مثلا من 2 گیگ دارم 2 گیگ دیگه هم بخرم مشکلی داره؟
ممنونم.

مشکلی نداره منتها تا ترافیکت تموم نشه حجم را بهت اضافه نمی کنه به عنوان ذخیره نگه میداره تازه بعضی وقتا سیستم قاطی میکنه چند تا تک تومنی از قبلی کم می کنه بعد 2500 تومنت حیف ومیل میشه.:27:

Aless
10-12-2010, 21:53
فکر کنم شما امتحان کردیا ! خوب شد پرسیدم. دست شما درد نکنه.

shitan
10-12-2010, 22:05
فکر کنم شما امتحان کردیا ! خوب شد پرسیدم. دست شما درد نکنه.

من تو ای جور کارا حدود 5000 تومن ضرر کردم.منتها 3 ماه پیش 3 روز سیستم مخابرات به هم ریخت ترافیکشون رایگان شد اونجا یه 10 گیگی استفاده کردم.

Haftsin
10-12-2010, 22:32
خانوم شفیعی یه سوال
اگه قبل از یک ماه، حجم 4GB تموم بشه، و شارژ 10000 تومنی بکنیم، زمانش از همون روز شروع میشه یا بحث ذخیره و اینا پیش میاد؟!

سمیرا شفیعیان
10-12-2010, 22:46
مشکلی نداره منتها تا ترافیکت تموم نشه حجم را بهت اضافه نمی کنه به عنوان ذخیره نگه میداره تازه بعضی وقتا سیستم قاطی میکنه چند تا تک تومنی از قبلی کم می کنه بعد 2500 تومنت حیف ومیل میشه.:27:
این قا طی کردن سیستم اصلاصحت نداره، پس بک آپ به چه کاربردی داره بیخودی جو سازی نکنید!!!

سمیرا شفیعیان
10-12-2010, 22:53
خانوم شفیعی یه سوال
اگه قبل از یک ماه، حجم 4GB تموم بشه، و شارژ 10000 تومنی بکنیم، زمانش از همون روز شروع میشه یا بحث ذخیره و اینا پیش میاد؟!
موقعی که حجم تمام میکنید ترافیک خریداری کنید وقتی زمان تمام شد شارژ مجدد بزنید وگرنه باید زنگ بزنید پشتیبانی تا اصلاح بشه و مرکز فقط یکبار اینکار را میکنه حتما راهنمای پرداخت را در سایت حتما مطالعه کنید تا به مشکلی برخورد نکنید

Ebrahim67
10-12-2010, 23:02
سلام. حالا که بحث شارژ شد.

من یه مشکلی دارم، اونم اینکه یه 2500 تومن سمت راست مونده که هیچ اتفاقی براش نمیفته.

یعنی اگه حسابم صفر هم بشه، این 2500 نمیاد برای استفاده و پیغام میده شارژ تموم شده.

در حالی که طبق قاعده، باید 2560 باشه که نمیدونم چرا 2500 شده. اینو هیچ کاری نمی شه کرد؟

در مورد سرعت هم، شبا گاهی خیلی نوسان پیدا می کنه، یعنی چند لحظه یه بار سرعت نزدیک به صفر می شه.

و ضمنا انگار نیم ساعتی یه بار هم قطع و وصل می شه، چون من دو شب پیش که چک کردم، ساعت 1:03 و 1:33 و 2:03 دقیقه، سرعت برای چند ثانیه صفر می شد.

این واقعا بده که به اجبار منتقل می شیم به حالت شبانه.

shitan
10-12-2010, 23:17
این قا طی کردن سیستم اصلاصحت نداره، پس بک آپ به چه کاربردی داره بیخودی جو سازی نکنید!!!

جو سازی کجا بود این هم فقط برای اثبات حرف قبلی.

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

سلام. حالا که بحث شارژ شد.

من یه مشکلی دارم، اونم اینکه یه 2500 تومن سمت راست مونده که هیچ اتفاقی براش نمیفته.

یعنی اگه حسابم صفر هم بشه، این 2500 نمیاد برای استفاده و پیغام میده شارژ تموم شده.

در حالی که طبق قاعده، باید 2560 باشه که نمیدونم چرا 2500 شده. اینو هیچ کاری نمی شه کرد؟

در مورد سرعت هم، شبا گاهی خیلی نوسان پیدا می کنه، یعنی چند لحظه یه بار سرعت نزدیک به صفر می شه.

و ضمنا انگار نیم ساعتی یه بار هم قطع و وصل می شه، چون من دو شب پیش که چک کردم، ساعت 1:03 و 1:33 و 2:03 دقیقه، سرعت برای چند ثانیه صفر می شد.

این واقعا بده که به اجبار منتقل می شیم به حالت شبانه.

برا من هم دقیقا همین اتفاق افتاد علتشم اینکه سیستم بعضی اوقات شارژ را منفی می زنه و چند تومان برای شارژ مجدد کم میاد.

r0ss0neri
10-12-2010, 23:21

این نمونش ! من باید چیکار کنم ؟!

worldsat
11-12-2010, 10:01
من هم یه 2500 تومن دارم که چند ماهیه دارمش و اصلا نمیشه ازش استفاده کرد.نمیشه کاریش کرد؟

سمیرا شفیعیان
11-12-2010, 11:15
جو سازی کجا بود این هم فقط برای اثبات حرف قبلی.

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

برا من هم دقیقا همین اتفاق افتاد علتشم اینکه سیستم بعضی اوقات شارژ را منفی می زنه و چند تومان برای شارژ مجدد کم میاد.
دلیلش اینه که شما صحیح اقدام به تمدید نکردید موقعی که ترافیک تمام کردید به صورت online بجای اینکه ترافیک بزنید شارژ مجدد زدید زنگ بزنید پشتیبانی داخلی 4 برای یکبار اشتباه شما را مرکز جبران میکنه!

maziarb
11-12-2010, 12:18
من هم یه 2500 تومن دارم که چند ماهیه دارمش و اصلا نمیشه ازش استفاده کرد.نمیشه کاریش کرد؟

به 3387274 زنگ بزنید بعدش دکمه 2 رو بزنید

armdvd
11-12-2010, 16:26
خانم شفیعیان یه سوال
دررابطه با اینترنت شبانه خبر جدیدی نیست؟

Aless
11-12-2010, 18:49
خانم شفیعیان شما نماینده ما باشید اونجا نه اینکه شما با اونا باشید!
حرف ما را به گوششون برسونید و کار مارا راه بندازید تا کار شما هم راه بیوفته!
ممنونم.

سمیرا شفیعیان
11-12-2010, 19:31
به 3387274 زنگ بزنید بعدش دکمه 2 رو بزنید
نه داخلی 4 - 4- 4

سمیرا شفیعیان
11-12-2010, 19:46
خانم شفیعیان شما نماینده ما باشید اونجا نه اینکه شما با اونا باشید!
حرف ما را به گوششون برسونید و کار مارا راه بندازید تا کار شما هم راه بیوفته!
ممنونم.
من همیشه خودما جای شما میزارم بعضی وقت ها مشترک فکر میکنه که داره حقش ضایع میشه برخوردش اصلا خوب نیست ولی مطمین باشید هر کاری که لازم باشه همه پرسنل انجام میدند مشکلات فنی خط زیاده اما الان یک سرویس ایده ال داره ارایه میشه اول همه مشترکین باید دیدشونا مثبت کنند اینکه فکر میکنند چون با یه ارگان دولتی طرفند سرویس خوب نیست چنین برداشتی اشتباه من خودم سرویس خونه از شرکت خصوصی اما کیفیت سرویس مخابرات خیلی بهتره ،شرکت های دیگه هم خیلی دلشون واسه مشترک نسوخته!!!!

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

خانم شفیعیان یه سوال
دررابطه با اینترنت شبانه خبر جدیدی نیست؟
خبر جدیدی نه :41:

yuzarsiff
11-12-2010, 20:26
منم چند ماهی میشه یه 2560 تومان توی حساب ذخیرم هست زنگ زدم گفتید مشکل از سیستم نرم افزاری است و کاری از دست شما برنمیاد.
یعنی من زنگ بزنم این 2560 میاد تو اعتبار اصلی ؟
ممنون

سمیرا شفیعیان
11-12-2010, 20:33
منم چند ماهی میشه یه 2560 تومان توی حساب ذخیرم هست زنگ زدم گفتید مشکل از سیستم نرم افزاری است و کاری از دست شما برنمیاد.
یعنی من زنگ بزنم این 2560 میاد تو اعتبار اصلی ؟
ممنون
بله درست شده زنگ بزنید پشتیبانی داخلی 4 از حساب مخابرات به حسابتون اضافه میکنم.

Hamid69
11-12-2010, 21:16
سلام.
دوستانی که مودم وایرلس دارن لطفاْ‌ مدل مودمشون را ذکر کنند.من میخوام وایرلس بخرم اما اطلاع ندارم کدوم مودم ها اینترنت مخابرات را ساپورت میکنه.
راستی برای کانفیگش راهنمایی وجود داره؟یا باید حتماْ بدم بیرون کانفیگ کنن؟

roteal2007
11-12-2010, 21:23
سلام.
دوستانی که مودم وایرلس دارن لطفاْ‌ مدل مودمشون را ذکر کنند.من میخوام وایرلس بخرم اما اطلاع ندارم کدوم مودم ها اینترنت مخابرات را ساپورت میکنه.
راستی برای کانفیگش راهنمایی وجود داره؟یا باید حتماْ بدم بیرون کانفیگ کنن؟

من خودم tp-link 8101G دارم مودم خوبيه تا الانشم مشکلى با مخابرات نداشته اما توصيه من tp-link w8960N
هست هم سرعت و هم محيط بيشترى رو پوشش ميده.

morteza1221
11-12-2010, 21:26
من از خود مخابرات برام tplink مدل w8901g رو فرستادن 50 تومن ماه قبل
کیفیتش هم بدک نیست
البته اگر بری بازار بخری حدود 45 تومنه:46:
این مدل که roteal2007 میفرمایند سری n هست و باید سیستمت ساپورت کنه ولی w8901g رو همه سیستمها ساپورت میکنن

roteal2007
11-12-2010, 21:33
من همیشه خودما جای شما میزارم بعضی وقت ها مشترک فکر میکنه که داره حقش ضایع میشه برخوردش اصلا خوب نیست ولی مطمین باشید هر کاری که لازم باشه همه پرسنل انجام میدند مشکلات فنی خط زیاده اما الان یک سرویس ایده ال داره ارایه میشه اول همه مشترکین باید دیدشونا مثبت کنند اینکه فکر میکنند چون با یه ارگان دولتی طرفند سرویس خوب نیست چنین برداشتی اشتباه من خودم سرویس خونه از شرکت خصوصی اما کیفیت سرویس مخابرات خیلی بهتره ،شرکت های دیگه هم خیلی دلشون واسه مشترک نسوخته!!!!

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

بله تاييد ميشه الان مخابرات چيزى از شرکت هاى خصوصى کم ندار۰ه بلکه بيشتر هم داره.
من مشترک شاهين شهر هستم اوايل سرويس خيلى قطعى داشت مثلا يک ماه قطع بود اما با پيگيرى هاى مخابرات fraimwar رو آپديت کردن و الان دو ماهى هست سرويسم stable بدون يه روز قطعى.
البته تعداد روزهايى که قطع بود رو برام اضافه کردن.
خانوم شفيعيان اگه ميشه اين پژواک رو بردارين چون هيچ کار مثبتى انجام نميده حتى از دادن شماره پشتيبانى شما هم تفره ميره.....
خلاصه من از پژواک ناراضى هستم.
اگر پشتيبانى مخابرات نبود الان 60 تومن همين پژواک بابت مودم بهم ضرر زده بود.

adsl2+
11-12-2010, 21:34

آخه کی میگه ماست من ترش که شما دومیش باشین؟!!
سرویس روزانه شما سرعتش خوبه و در این شکی نیست اما به نظر شما این که کسی مثل من به سرویس نامحدود نیاز داره و می تونستم با6-7 هزار تومان بیشتر سرویس 512 نامحدود داشته باشم بهتر بود یا سرویسی که شما اجباراً می دین و چاره ای جز این که به همین بسنده کنم ندارم! شرکت های دیگه هم شاید دلشون واسه کسی نسوزه ولی مشترکینشون حق انتخاب دارن پس اگه خیلی دلسوزه مشترکینتونین سرعت شبانتونو اضافه کنین و یا سرویس نامحدود با قیمت مناسب بیارین.:20:

roteal2007
11-12-2010, 21:45
کیفیتش هم بدک نیست
این مدل که roteal2007 میفرمایند سری n هست و باید سیستمت ساپورت کنه ولی w8901g رو همه سیستمها ساپورت میکنن

در راستاى تکميل بايد بگم اگر لپ تاپ ىا هر وسيله ديگه تون وايرلس سرى N رو ساپورت ميکنه اقدام به خريدش کنيد.
فامـيل ما هم از همين مودم شما داره و راضيه .
در ضمن در تاپيکگ شبکه هاى کامپيوترى آموزش کامل کانفيگور موجود هست.

Hamid69
11-12-2010, 21:48
من خودم tp-link 8101G دارم مودم خوبيه تا الانشم مشکلى با مخابرات نداشته اما توصيه من tp-link w8960N
ممنون.w8960N مطمئن هستید که با مخابرات سازگار هست؟البته من محیطم زیاد وسیع نیست.ولی خوب میخوام یه چیزی باشه که دیگه نخوام دو روز دیگه عوض کنم.این سومین مودمم هست.
خود پژواک به من Maxnet را پیشنهاد داد ولی فکر نمیکنم خیلی جالب باشه

کیفیتش هم بدک نیست
قضیه ی این سری n چیه؟از کجا بدونم سیستم ساپورت میکنه؟

r0ss0neri
11-12-2010, 22:07
b/g/n استاندارد وایرلز هست ... n مسافت بیشتری رو پوشش میده که به کار نمیاد ! من پیشنهادم D-Link 2640U هست ، 60ت قیمتشه و استاندارد b/g هم داره n به درد شرکت های بزرگ میخوره یا خونه ویلایی 2-3 هزار متری :دی
از طرفی هرچی برد بیشتر باشه امکان -- وایرلز بیشتره :دی

سمیرا شفیعیان
11-12-2010, 22:27
اجازه بدین مخابرات مودم بیاره تا مسیولیتش به عهذه مرکز باشه سری n جواب نمیده!

Hamid69
11-12-2010, 22:42
سلام.من شاهین شهر هستم باید بیام اصفهان بگیرم؟

reb
11-12-2010, 22:43
خیلی ببخشید که در کار مخابرات استان شما فضولی میکنم ولی اینی که شما فرمودید جواب نمیده بخاطر سری N بودنش یخورده بفهمی نفهمی ارتباطی به ADSL نداره چون همونطور که دوست عزیزی صفحه قبل فرمودن سریها بر حسب آلفا بت ارتباط به اکسس پوینت دارن و هر سری جدید که میاد قیمت سری قبل ارزونتر میشه اونهم بخاطر کارایی سری جدیده که سری قبل فاقد اون هست و برای همینه که مودمی که قبلا 120 یا حداقل 95 تومن فروخته میشد الان شده 60الی 65 تومن حالا مخابرات استان شما چه مدلهایی داره که تضمین هم میکنه و قیمتهاش چیه؟

roteal2007
11-12-2010, 22:45
سلام.من شاهین شهر هستم باید بیام اصفهان بگیرم؟

نه برادر لازم نيست برى اونجا.
پس با اين تفاسير همون w8901G بگير به پژواک هم گوش نده اگه دقت کرده باشى يدونه بيشتر maxnet نداره اونم رو دستش باد کرده....
من 8901گرفتم 43 تومن
پ.ن: منم شک کردم استاندارد مودم با خود سرويس ربطى ندارن به همديگه...فقط موضوع covrage هست و ساپورت سرعت بيشتر

Hamid69
11-12-2010, 22:55
ظاهراْ‌ دوستان تایید نمیکنند.شما مطمئنید که این سری جواب نمیده؟کسی تا حالا مشکلی داشته با این سری؟

سمیرا شفیعیان
11-12-2010, 22:56
خیلی ببخشید که در کار مخابرات استان شما فضولی میکنم ولی اینی که شما فرمودید جواب نمیده بخاطر سری N بودنش یخورده بفهمی نفهمی ارتباطی به ADSL نداره چون همونطور که دوست عزیزی صفحه قبل فرمودن سریها بر حسب آلفا بت ارتباط به اکسس پوینت دارن و هر سری جدید که میاد قیمت سری قبل ارزونتر میشه اونهم بخاطر کارایی سری جدیده که سری قبل فاقد اون هست و برای همینه که مودمی که قبلا 120 یا حداقل 95 تومن فروخته میشد الان شده 60الی 65 تومن حالا مخابرات استان شما چه مدلهایی داره که تضمین هم میکنه و قیمتهاش چیه؟
اینجا همش جبهه گیریه! اسری n جواب نمیده چون هیچ سایتی را باز نمیکنه مگر با فیلتر شکن بعضی از مودم ها mtu قابل تغییر دادنه ولی اکثرشون نمیشه واسشون کاری کرد!! حالا فوری جبهه نگیرید که از نظر علمی اشتباهه ولی تجربه اینا ثابت کرده واسه اینکه به مشکل برخورد نکنید مودما از مخابرات بخریید قیمت مخابرات با بیرون تفاوتی نداره ضمانت تعویض هم داره.

roteal2007
11-12-2010, 22:59
b/g/n استاندارد وایرلز هست ... n مسافت بیشتری رو پوشش میده که به کار نمیاد ! من پیشنهادم D-Link 2640U هست ، 60ت قیمتشه و استاندارد b/g هم داره n به درد شرکت های بزرگ میخوره یا خونه ویلایی 2-3 هزار متری :دی
از طرفی هرچی برد بیشتر باشه امکان -- وایرلز بیشتره :دی

برادر شما ميتونى علاوه بر پسورد مک آدرس وسايلى که دارى رو تعريف کنى تا در صورت بدست آوردن پسورد(که تو ايران اين بحث نيست) مک آدرس تعريف نشده reject بشه.

Hamid69
11-12-2010, 23:00
نه برادر لازم نيست برى اونجا.
پس با اين تفاسير همون w8901G بگير به پژواک هم گوش نده اگه دقت کرده باشى يدونه بيشتر maxnet نداره اونم رو دستش باد کرده....
من 8901گرفتم 43 تومن
پ.ن: منم شک کردم استاندارد مودم با خود سرويس ربطى ندارن به همديگه...فقط موضوع covrage هست و ساپورت سرعت بيشتر

راستش میخوام سرعتش بالاتر باشه تا اگه خواستم شیر کنم بین دو تا کامپیوتر کم نیاره.بهتر از این سراغ ندارید؟البته فکر کنم سرعت بالاتر میره جزو همون سری n . درسته؟

reb
11-12-2010, 23:01
والا بنده بی تقصیرم ولی خودم ASUS سری N گرفتم هم شاتل هم پارس آنلاین و هم داتک داره کار میکنه حالا اصفهان کار نمیکنه که میفرمایید اون بحث دیگه اییه.
سری g خوب خیلی ارزونتره اقتصادی هم هست ولی دورانش سر اومده عین سری b

roteal2007
11-12-2010, 23:07
راستش میخوام سرعتش بالاتر باشه تا اگه خواستم شیر کنم بین دو تا کامپیوتر کم نیاره.بهتر از این سراغ ندارید؟البته فکر کنم سرعت بالاتر میره جزو همون سری n . درسته؟

درسته!
اما اين در صورتيه که دستگاه مقصد هم ار n پشتيبانى کنه.
mtu تعداد پکت هاى ارسالى از isp به شما...!
دوتا مدل tp link ديدم که جفتشون قابليت تغيير mtu تا 1492 داشتن.

sei_pm
11-12-2010, 23:07
چرا مخابرات اصفهان سرویسها رو نامحدود و با تعریفه زیر ارایه نمیکنه مگه نباید طبق مصوبه 49 سازمان تنظیم مقررات قیمتهای زیر اجرایی بشه؟

لطفا این سوال من رو هم جواب بدید جناب شفیعیان

Hamid69
11-12-2010, 23:17
درسته!
اما اين در صورتيه که دستگاه مقصد هم ار n پشتيبانى کنه.
mtu تعداد پکت هاى ارسالى از isp به شما...!
دوتا مدل tp link ديدم که جفتشون قابليت تغيير mtu تا 1492 داشتن.
از نظر ساپورت چک کردم مشکلی نبود.البته ریسک هم نمیشه کرد برم ۸۰-۹۰ تومن پول بدم بخرم بعداْ مشکل پیش بیاد دیگه هیچی...احتمالاْ‌ همون مدلی که گفتید را میخرم.ممنون از راهنماییهاتون

سمیرا شفیعیان
11-12-2010, 23:23
لطفا این سوال من رو هم جواب بدید جناب شفیعیان
اولا که من خانومم!دوم اینکه سرویس نا محدود شرایط خاص خودشا داره ،که اگه قرار بشه سرعت بالا با ترافیک نامحدود بیاد اولین کاری که انجام میشه بستن این سرعت ارایه شده روی 128 یعنی همون هزینه ای که پرداخت میکنید !همه این شرایط به مرور زمان اجرا میشه.

سمیرا شفیعیان
11-12-2010, 23:36
بله تاييد ميشه الان مخابرات چيزى از شرکت هاى خصوصى کم ندار۰ه بلکه بيشتر هم داره.
من مشترک شاهين شهر هستم اوايل سرويس خيلى قطعى داشت مثلا يک ماه قطع بود اما با پيگيرى هاى مخابرات fraimwar رو آپديت کردن و الان دو ماهى هست سرويسم stable بدون يه روز قطعى.
البته تعداد روزهايى که قطع بود رو برام اضافه کردن.
خانوم شفيعيان اگه ميشه اين پژواک رو بردارين چون هيچ کار مثبتى انجام نميده حتى از دادن شماره پشتيبانى شما هم تفره ميره.....
خلاصه من از پژواک ناراضى هستم.
اگر پشتيبانى مخابرات نبود الان 60 تومن همين پژواک بابت مودم بهم ضرر زده بود.
شما همیشه با نماینده با تماس بگیرید اگر اعلام کردن که مشکل از مرکز است حتما با خرازی تماس بگیرید 0311-3387274-6

adsl2+
11-12-2010, 23:39
اولا که من خانومم!دوم اینکه سرویس نا محدود شرایط خاص خودشا داره ،که اگه قرار بشه سرعت بالا با ترافیک نامحدود بیاد اولین کاری که انجام میشه بستن این سرعت ارایه شده روی 128 یعنی همون هزینه ای که پرداخت میکنید !همه این شرایط به مرور زمان اجرا میشه.
پس اینجا اعتراف کردین که به مرور زمان سرعت هارو کم می کنین!!!
در ضمن این قدر نگید مودمو از خود مخابرات بگیرین، چون همه این حرف ها بهانست واسه فروش مودم به مشترکین، هر چی باشه سودش کم نیست. البته فقط مخابرات نیست که از راه فروش مودم می خواد حسابی سود کنه شرکته شاتلم دقیقاً سیاست شمارو داره و مودم رو به زور به مشترک می ندازن

سمیرا شفیعیان
12-12-2010, 00:00
پس اینجا اعتراف کردین که به مرور زمان سرعت هارو کم می کنین!!!
در ضمن این قدر نگید مودمو از خود مخابرات بگیرین، چون همه این حرف ها بهانست واسه فروش مودم به مشترکین، هر چی باشه سودش کم نیست. البته فقط مخابرات نیست که از راه فروش مودم می خواد حسابی سود کنه شرکته شاتلم دقیقاً سیاست شمارو داره و مودم رو به زور به مشترک می ندازن
نه منظورم این بود که وقتی سرویس نا محدود بیاد اینکاذ انجام میشه ! وای شماها همش دعوا دارید اینجا! سودهیه مخابرات تو این زمینه اون چیزی نیست که شما فکر میکنید

r0ss0neri
12-12-2010, 01:02
اون مدمی که من پیشنهاد دادم رو خودم دارم که میگم :دی ازش راضیم :دی و این قضیه تغییر mtu هم درسته که به سادگی قابل تغییره :دی

armdvd
12-12-2010, 09:30

خانم شفیعیان

من مودمم خراب شد
زنگ زدم به گفتید میاند چک کنند

2 نفر اومدند تو خونمون
-فضولی که کردند
-مودمم نگاه کردند گفتند به ما مربوط نیست
-5 تومن هم گرفتند

این کجاش مسئولیتش به عهده شماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

worldsat
12-12-2010, 10:33
به لطف خانم شفیعی این 2500 تومان هم که تکلیفش نامعلوم بود و نمیشد ازش استفاده کرد درست شد

mohamad_beauty
12-12-2010, 10:55
من از مخابرات سرویس ندارم اما از دوستان خواهش میکنم کمی مودبانه تر مسائل رو مطرح کنید
کار ایشون بسیار ارزشمند هست که اینجا به سوالات دوستان جواب میدن

Ebrahim67
12-12-2010, 11:17
ما هم ممنویم از خانم شفیعیان که تشریف اوردن و دارن به هر حال می شنون حرف هامون رو.

راستی خانم شفیعیان.

اطلاع دارین تا چه زمانی تقسیم بندی انجام می شه؟

که 128 رو جدا بدن و 512 و 1 مگابیت رو هم جدا؟

و اگر این تقسیم بندی انجام بشه، شبانه های سرویس های بالاتر متناسب با سرعت روزانه ست یا نه؟

به نظرم خیلی بده که دائم داریم می شنویم شما هزینه 128 رو دارید می دید.

خب وقتی مخابرات آپشن دیگه ای رو پیش روی ما نمی ذاره، مشخصه که همین یه انتخاب رو داریم.

من الآن نزدیک به یک ساله مشترکتون هستم و تا حالا 337 تومن شارژ کردم. یعنی حدود 28 تومن در ماه. تازه با کلی رعایت کردن.

در حالی که با سرویس 1 مگابیت نداگستر و هزینه ماهانه حدود 23 تومن، سرعت بالاتری داشتم و علاوه بر 5 گیگ ماهیانه، می تونستم برای دانلودهام از شبانه هم استفاده بکنم و نیازی نبود که مرتب شارژ کنم.

پس برای من که نسبتا پر مصرف هستم، سرویس مخابرات پر هزینه تر هم بوده، این بی انصافیه که دائم بشنویم شما پول 128 می دید و سرویس 1 مگابایت می گیرید.

اگر معیار مقایسه توی قیمت، شرکت های دیگه هستن، خب خدمات دیگه ی اون شرکت ها از جمله سرویس شبانه رو هم باید در نظر گرفت.

سمیرا شفیعیان
12-12-2010, 12:54
خانم شفیعیان

من مودمم خراب شد
زنگ زدم به گفتید میاند چک کنند

2 نفر اومدند تو خونمون
-فضولی که کردند
-مودمم نگاه کردند گفتند به ما مربوط نیست
-5 تومن هم گرفتند

این کجاش مسئولیتش به عهده شماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
اول که کارشناسی که میاد خونه مشترک وقت فضولی کردن نداره، دیدتونا عوض کنید !!
دوم اینکه غیر ممکنه اگه مودما از مخابرات خریده باشید مودم بلافاصله تعویض میشود زنگ بزنید مرکز تا پیگیری شود.

armdvd
12-12-2010, 13:08
اول که کارشناسی که میاد خونه مشترک وقت فضولی کردن نداره، دیدتونا عوض کنید !!
دوم اینکه غیر ممکنه اگه مودما از مخابرات خریده باشید مودم بلافاصله تعویض میشود زنگ بزنید مرکز تا پیگیری شود.

فضولی یعنی:
بیاد توی اتاق من بی اجازه بره سر کامپیوتر من بعد یهو دنبال من بیاد بره تو اتاق داداشم بشینه رو تخت و با همکارش بخندند
در ضمن به لطف همکارهای شما که گفتند به ما مربوط نمیشه مجبور شدم یه مودم نو بخرم!

سمیرا شفیعیان
12-12-2010, 13:31
فضولی یعنی:
بیاد توی اتاق من بی اجازه بره سر کامپیوتر من بعد یهو دنبال من بیاد بره تو اتاق داداشم بشینه رو تخت و با همکارش بخندند
در ضمن به لطف همکارهای شما که گفتند به ما مربوط نمیشه مجبور شدم یه مودم نو بخرم!
بازم میگم دیدتونا عوض کنید ! وقتی هماهنگ میشود برای رفع خرابی خوب برند سر یخچال!

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

بازم میگم دیدتونا عوض کنید ! وقتی هماهنگ میشود برای رفع خرابی خوب برند سر یخچال!
مودمتونم قطعا از مخابرات نبوده!

armdvd
12-12-2010, 13:41

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

مودمتونم قطعا از مخابرات نبوده!

چشم
من دیدم رو عوض میکنند
شما هم لطفا کارمنداتونا عوض کنید

مودم از خودتون ود که به مبلغ 70 هزار تومن دادید

سمیرا شفیعیان
12-12-2010, 13:52
چشم
من دیدم رو عوض میکنند
شما هم لطفا کارمنداتونا عوض کنید

مودم از خودتون ود که به مبلغ 70 هزار تومن دادید
شماره تلفونتا واسم بفرستید!

armdvd
12-12-2010, 13:57
شماره تلفونتا واسم بفرستید!

دیگه چه فایده ای
مودمم که دیدم جزو گارانتی نشد عوضش کردم(3 ماه پیش)
دیگه فایده ای نداره
اون موقع باید گارانتی رسیدگی میشد نه الان که من یه 50 تومن ضرر دادم

سمیرا شفیعیان
12-12-2010, 19:05
دیگه چه فایده ای
مودمم که دیدم جزو گارانتی نشد عوضش کردم(3 ماه پیش)
دیگه فایده ای نداره
اون موقع باید گارانتی رسیدگی میشد نه الان که من یه 50 تومن ضرر دادم
من اینجا بحث نمیکنم ولی چون واسه مرکز اهمیت داره حتما شماره تماستونا واسم بفرستید

Hamid69
12-12-2010, 19:29
الان سرعت اینترنت شبانه چقدره؟

Ebrahim67
12-12-2010, 19:39
الآن شبانه حداکثر 18-19 .

ولی خیلی پر افت! یعنی زیاد می شه که به زیر 3 و حتی صفر هم می رسه.

sei_pm
12-12-2010, 19:58

این که جواب سوال من نبود . به من چه شما خانم هستید یا آقا اصلا از کجا باید بفهمم .
رئیس کل مخابرات آقای مهندس فیضی گفتش سرویسهای مخابرات نامحدود هستش الان شما چرا دارید محدود میفروشید؟ سرعتها واقعی بشه وقتی با 20 تومن 512 نامحدود میشه گرفت کاربر با سرعت 64 میتونه هرچقدر دلش خواست دانلود کنه.
در ثانی طبق مصوبه 49 تنظیم مقررات مخابراتهای استانی باید سرویس نامحدود با اون قیمت ارائه کنید مصوبش هم موجوده می خواید لینکش رو بگذارم؟

------
این سوال به اینجا مربوط نمیشه دوست داشتید می تونید تو pm پاسخ بدید.
برام جالبه بدونم کارمندهای مخابرات همینجوری تو مرکز واسه جواب دادن به مشترکها از زیر کار در میرند اونوقت چطور شما از وقتتون واسه پاسخ دادن به کاربرها استفاده کنید. به عبارتی مگه مخابرات کارمند 24 ساعته شیفت داره؟

worldsat
12-12-2010, 20:58
------
برام جالبه بدونم کارمندهای مخابرات همینجوری تو مرکز واسه جواب دادن به مشترکها از زیر کار در میرند اونوقت چطور شما از وقتتون واسه پاسخ دادن به کاربرها استفاده کنید. به عبارتی مگه مخابرات کارمند 24 ساعته شیفت داره؟

حالا که ایشون اومدند و یه قدمی برداشتند شما نباید اینجوری با ایشون برخورد کنید. این که ایشون اینجا حضور دارند میتونه خیلی به درد کابرا بخوره ولی بعضی از دوستان دارند کم لطفی می کنند و برخورد طلب کارانه ای از ایشون دارند انگار که مخابرات مال ایشون هستش
اگه ایشون این جا حضور نداشت وضع بهتر می شد؟ معلومه که نمی شد
پس بهتره از این اقدام استقبال کنیم نه اینکه اینجوری با ایشون برخورد کنیم

اینم بگم که من زمان زیادی هستش که ایشونو میشناسم و جزو معدود افرادی بودند که همیشه با صبر و حوصله جواب تلفن های منو دادند و توی این یک سال هم حدود چند بار مشکل بنده را خیلی سریع برطرف کردند، شاید بقیه کارمندان از زیر کار در برند ولی من به شخصه از ایشون همچین چیزی تاحالا ندیدم

سمیرا شفیعیان
12-12-2010, 21:16
حالا که ایشون اومدند و یه قدمی برداشتند شما نباید اینجوری با ایشون برخورد کنید. این که ایشون اینجا حضور دارند میتونه خیلی به درد کابرا بخوره ولی بعضی از دوستان دارند کم لطفی می کنند و برخورد طلب کارانه ای از ایشون دارند انگار که مخابرات مال ایشون هستش
اگه ایشون این جا حضور نداشت وضع بهتر می شد؟ معلومه که نمی شد
پس بهتره از این اقدام استقبال کنیم نه اینکه اینجوری با ایشون برخورد کنیم

اینم بگم که من زمان زیادی هستش که ایشونو میشناسم و جزو معدود افرادی بودند که همیشه با صبر و حوصله جواب تلفن های منو دادند و توی این یک سال هم حدود چند بار مشکل بنده را خیلی سریع برطرف کردند، شاید بقیه کارمندان از زیر کار در برند ولی من به شخصه از ایشون همچین چیزی تاحالا ندیدم
ممنون از لطفتون ،دقیقا درست میگید اینجا یه جمع دوستانه است ولی حضور من اینجاباعث شده که مشترکین فقط با گوشه و کنایه صحبت کنند از نظر من اشکالی نداره نه من شیفت 24 ساعته ندارم و ساعت کاریمم 8 تا 2 اگه اینجا هستم میخام هم کیفیت سرویس بالا بره ، هم بدونم من چه کاری ازم بر میاد تا سرویس ایده ال بشه !

wwwatiw
12-12-2010, 21:50
خانم شفيعيان منم ازتون تشكر مي كنم كه ميايد فروم و به همه سؤالا جواب ميدين
به نظر من بايد محاسن سرويس هم گفته بشه . وقتي يادم مياد كه بايد اون ديال آپ مزخرف رو تحمل ميكردم واقعا خوشحالم كه سرويس به اين پرسرعتي دارم . حالا فوق فوقش فيلم با فرمت AVI دانلود نميكنم . همين FLV هم خوبه . در ضمن اصلا امكانش براي من نيست كه از شبانه استفاده كنم . بنابراين سرويس مخابرات براي من يكي كه عاليه .فقط اميدوارم سرعت روزانه پايين نياد

roteal2007
12-12-2010, 21:55
ممنون از لطفتون ،دقیقا درست میگید اینجا یه جمع دوستانه است ولی حضور من اینجاباعث شده که مشترکین فقط با گوشه و کنایه صحبت کنند از نظر من اشکالی نداره نه من شیفت 24 ساعته ندارم و ساعت کاریمم 8 تا 2 اگه اینجا هستم میخام هم کیفیت سرویس بالا بره ، هم بدونم من چه کاری ازم بر میاد تا سرویس ایده ال بشه !

من فکر نميکنم هيچ isp ديگه اى باشه که اينطورى احساس مسئوليت کنه واقعا از خانوم شفيعيان ممنونم ايشون دارن از جيب خودشون ميپردازن براى پژواک مشکلات ما به مخابرات فخيم.

---------- Post added at 09:55 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

من فکر نميکنم هيچ isp ديگه اى باشه که اينطورى احساس مسئوليت کنه واقعا از خانوم شفيعيان ممنونم ايشون دارن از جيب خودشون ميپردازن براى پژواک مشکلات ما به مخابرات فخيم.
پ.ن:worldsat تو پست قبلى چند بار گفتى ايشون(شوخى)

سمیرا شفیعیان
12-12-2010, 22:34
[QUOTE=roteal2007;5692487]من فکر نميکنم هيچ isp ديگه اى باشه که اينطورى احساس مسئوليت کنه واقعا از خانوم شفيعيان ممنونم ايشون دارن از جيب خودشون ميپردازن براى پژواک مشکلات ما به مخابرات فخيم.

---------- Post added at 09:55 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

پ.ن:worldsat تو پست قبلى چند بار گفتى ايشون(شوخى)[/QUOTE
شما لطف دارید نیازی به تشکر نیست فقط اگه شما به این نتیجه برسید که مخابرات داره سعی میکنه مشترک از سرویس راضی باشه نه اینکه اذیت بشه خیلی خوبه ! ذهنیت خوب به سرویس داشتن طنش کار را واسه ما کمتر میکنه اگه سرویس هیچ مشکلی نداشته باشه واسه همه بهتره!

armdvd
12-12-2010, 22:39
بله همینطوره

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

[QUOTE=roteal2007;5692487]من فکر نميکنم هيچ isp ديگه اى باشه که اينطورى احساس مسئوليت کنه واقعا از خانوم شفيعيان ممنونم ايشون دارن از جيب خودشون ميپردازن براى پژواک مشکلات ما به مخابرات فخيم.

پ.ن:worldsat تو پست قبلى چند بار گفتى ايشون(شوخى)[/QUOTE
شما لطف دارید نیازی به تشکر نیست فقط اگه شما به این نتیجه برسید که مخابرات داره سعی میکنه مشترک از سرویس راضی باشه نه اینکه اذیت بشه خیلی خوبه ! ذهنیت خوب به سرویس داشتن طنش کار را واسه ما کمتر میکنه اگه سرویس هیچ مشکلی نداشته باشه واسه همه بهتره!

البت منم تشکر میکنم که اینجا حضور دارید
ممنون که کمک میکنید و قابل تحسینه
ولی الان مخابرات دست کیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر شما پیشرفتی هم داره

سمیرا شفیعیان
12-12-2010, 22:45
این که جواب سوال من نبود . به من چه شما خانم هستید یا آقا اصلا از کجا باید بفهمم .
رئیس کل مخابرات آقای مهندس فیضی گفتش سرویسهای مخابرات نامحدود هستش الان شما چرا دارید محدود میفروشید؟ سرعتها واقعی بشه وقتی با 20 تومن 512 نامحدود میشه گرفت کاربر با سرعت 64 میتونه هرچقدر دلش خواست دانلود کنه.
در ثانی طبق مصوبه 49 تنظیم مقررات مخابراتهای استانی باید سرویس نامحدود با اون قیمت ارائه کنید مصوبش هم موجوده می خواید لینکش رو بگذارم؟

------
سرعت نامحدود تصویب نشد ما درخواستشو دادیم . وقت میزارم چون هم واسه کارم هم شما ارزش قایلم ! وگرنه هیچ مسئولیتی ندارم تو این زمینه !!

armdvd
12-12-2010, 22:48
سرعت نامحدود تصویب نشد ما درخواستشو دادیم . وقت میزارم چون هم واسه کارم هم شما ارزش قایلم ! وگرنه هیچ مسئولیتی ندارم تو این زمینه !!

مرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ی

سمیرا شفیعیان
12-12-2010, 22:51
بله همینطوره

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

[QUOTE=سمیرا شفیعیان;5692634]

البت منم تشکر میکنم که اینجا حضور دارید
ممنون که کمک میکنید و قابل تحسینه
ولی الان مخابرات دست کیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر شما پیشرفتی هم داره
چرا پیشرفت نداشته باشه !! سرویس نصبت به یکساله پیش خیلی خوب شده. این یعنی پیشرفت.

armdvd
12-12-2010, 22:58
یه پیشنهاد
خانم شفیعی به نظر شما بهتر نیست که توی یه سایت جدا شما پاسخگو دوستان باشید؟

سمیرا شفیعیان
12-12-2010, 23:08
یه پیشنهاد
خانم شفیعی به نظر شما بهتر نیست که توی یه سایت جدا شما پاسخگو دوستان باشید؟
نه اینجوری بهتره اطلاعات شماها واسم مهمه ! شماها میتونید کمک خوبی واسه پیشرفت باشید فقط هم جمع دوستانه ای باشه که بیجهت با هم کل کل نکنیم. صبح تا ظهر واسه اعصابم کافیه :31:

armdvd
12-12-2010, 23:19
نه اینجوری بهتره اطلاعات شماها واسم مهمه ! شماها میتونید کمک خوبی واسه پیشرفت باشید فقط هم جمع دوستانه ای باشه که بیجهت با هم کل کل نکنیم. صبح تا ظهر واسه اعصابم کافیه :31:
براتون پ خ فرستادم :31:

Aless
12-12-2010, 23:32
حالا که اینطوریه منم بگم:
خط تلفن ما مدت ها بود PCM بود.میدونید یعنی چی؟یعنی قاتل اینترنت پر سرعت تا اینکه...
وقتی مخابرات منطقه مارا تحت پوشش قرار داد گفتم هرچی بشه هزینش میدم وقتی جلو رفتم دیدم خیلی هم خوبه!
سرعت روزانه 180 غیرقابل انکاره و سرعت 16 شب رایگان قابل تحمل.
یه سریال با کیفیت بلوری حدود 2 گیگ میشه دانلودش یعنی حدود 5 تومن حالا اگه بخوایم بخریم چقدر میشه؟اصلا کی داره؟
ممنونم.

سمیرا شفیعیان
12-12-2010, 23:34
براتون پ خ فرستادم :31:
منم اینجا هم جوابتونا میدم :31:
اینجا بازدید کننده زیاد داره این میتونه مفید باشه شاید کسی از این سایت بازدید کنه و راه حلی بده که خیلی از مشکلات مشترکین حل بشه :20:

sei_pm
12-12-2010, 23:37

کجا تصویب نشد؟ این هم مصوبه :

نه اینجوری بهتره اطلاعات شماها واسم مهمه ! شماها میتونید کمک خوبی واسه پیشرفت باشید فقط هم جمع دوستانه ای باشه که بیجهت با هم کل کل نکنیم. صبح تا ظهر واسه اعصابم کافیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این پست رو زدید این سوال هم برام پیش اومد شما با وجود اینکه سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرو دارید ولی اینجا به دنبال مشکلات کاربران هستید؟ بهتر نبود یک پشتیبانی آنلاین ایجاد میکردید یا همچین بخشی که کاربرها بتونند پرسش و پاسخ کنند چون درصد کمی از مشترکای مخابرات اصفهان اینجا رو میشناسند. یا اگر واقعا سمتی دارید و فعلا نمیتونید اینکار رو انجام دهید حداقل آدرس این تاپیک رو تو سایت مخابرات بزنید تا مشترکان شما بیان تو این انجمن و سوالشون رو بپرسند.

armdvd
12-12-2010, 23:39
حالا که اینطوریه منم بگم:
خط تلفن ما مدت ها بود PCM بود.میدونید یعنی چی؟یعنی قاتل اینترنت پر سرعت تا اینکه...
وقتی مخابرات منطقه مارا تحت پوشش قرار داد گفتم هرچی بشه هزینش میدم وقتی جلو رفتم دیدم خیلی هم خوبه!
سرعت روزانه 180 غیرقابل انکاره و سرعت 16 شب رایگان قابل تحمل.
یه سریال با کیفیت بلوری حدود 2 گیگ میشه دانلودش یعنی حدود 5 تومن حالا اگه بخوایم بخریم چقدر میشه؟اصلا کی داره؟
ممنونم.

البت درسته حرف شما
ولی ولی
ای کـــــــــــاش شبانه اش بهتر بود
من کلی ذوق کردم گفتم با این شبانه میتونم تو سایتم چیز آپلود کنم
ولی خداشاهده سرعت آپلود شبانه اش واقعا بده
2 الی 3 کیلوبایت برثانیه
یعنی دایال آپ برای آپلود تو سایت من بهتره تا شبانه مخابرات
کاشکی سرعت آپلودش خوب میشد

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرو دارید ولی اینجا به دنبال مشکلات کاربران هستید؟ بهتر نبود یک پشتیبانی آنلاین ایجاد میکردید یا همچین بخشی که کاربرها بتونند پرسش و پاسخ کنند چون درصد کمی از مشترکای مخابرات اصفهان اینجا رو میشناسند.

البت منم پیشنهادم همین بود
انجمنی باشه مال خودتون و تو سایتتون اعلام بشه
فکر کنم اونطوری بهتر نتیجه بده تا توی اینجا

سمیرا شفیعیان
12-12-2010, 23:42

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرو دارید ولی اینجا به دنبال مشکلات کاربران هستید؟ بهتر نبود یک پشتیبانی آنلاین ایجاد میکردید یا همچین بخشی که کاربرها بتونند پرسش و پاسخ کنند چون درصد کمی از مشترکای مخابرات اصفهان اینجا رو میشناسند. یا اگر واقعا سمتی دارید و فعلا نمیتونید اینکار رو انجام دهید حداقل آدرس این تاپیک رو تو سایت مخابرات بزنید تا مشترکان شما بیان تو این انجمن و سوالشون رو بپرسند.
به زودی:11:

sei_pm
13-12-2010, 00:06
به زودی:11:
با تشکر از پیگیریتون
پس تا شرایطتون برای زدن انحمن اختصاصی فراهم بشه حداقل آدرس اینجا رو بزنید تو سایت مخابرات:

FLiKS3R
13-12-2010, 00:15
راستی خانم شفیعیان یه لطفی بکنید درخواست کنید تا 1کم پینگ سرویس ها کم بشه
خیلی خیلی بالاست !! :41:

سمیرا شفیعیان
13-12-2010, 00:20
راستی خانم شفیعیان یه لطفی بکنید درخواست کنید تا 1کم پینگ سرویس ها کم بشه
خیلی خیلی بالاست !! :41:
کدوم مرکزید؟

FLiKS3R
13-12-2010, 00:33
کدوم مرکزید؟

آزادی
673

mohsen.esf
13-12-2010, 00:47
با سلام آیا مودم tp-lhnk 8817 خوب جواب میده

armdvd
13-12-2010, 01:10
سرعت دانلود الان 130 هست
قضیه یکم بو داره که شبانه این سرعته
پنل مشترکین هم که باز نمیشه

mohandes
13-12-2010, 02:29
سرعت دانلود الان 130 هست
قضیه یکم بو داره که شبانه این سرعته
پنل مشترکین هم که باز نمیشه
کمی بیشتر از یکم بوداره ! من که فعلا دارم مثل چی دانلود میکنم ! امیدوارم فردا که پنلم باز شد نرم ببینم حجم یک ماهم تموم شده !

worldsat
13-12-2010, 09:31
کمی بیشتر از یکم بوداره ! من که فعلا دارم مثل چی دانلود میکنم ! امیدوارم فردا که پنلم باز شد نرم ببینم حجم یک ماهم تموم شده !

چی شد؟ ازتون که حجم کم نشده بود؟

mohandes
13-12-2010, 09:33
خوب . بوی گندش در اومد . به نظر میاد مخابرات دست به دزدی و کلاهبرداری میزنه .
من دیشب قبل از ساعت یک وارد پنلم شدم و دیدم میزان Recharg رو نوشته 987 مگابایت . بعد از یک و بطور دقیق ، از ساعت یک و ده دقیقه گذاشتم فایلهام دانلود بشه و با کمال تعجب دیدم داره با سرعت 200 کیلوبایت دانلود میکنه . بطوریکه بعد از گذشت یک ساعت و خورده ای 980 مگابایت دانلود کرد . در تمام این مدت بارها سعی کردم مجددا وارد پنلم بشم اما نشد که نشد و بطور عمد اجازهء دسترسی به پنل رو گرفته بودند ... ( دانلودها رو متوقف کردم و باز هم نتونستم وارد پنلم بشم . یعنی اصلا سایتش باز نمیشد !!!!!!!!!!!! اما دیگر سایت ها عین کره باز میشدن! ) بعد از دانلود 980 مگ دیگه واقعا مشکوک شدم! واسه همین کلا دانلودها رو متوقف کردم و مودم رو خاموش و روشن کردم . اما باز با کمال تعجب دیدم دیگه اصلا مودم کانکت نمیشه !!! چندین و چند بار این کارو کردم و نشد که نشد و اینترنت تا همین یکی دو ساعت پیش قطع بود ...

خلاصه در جلوی چشمانم مخابرات دست به دزدی علنی زد . اگه دیدین سرعت دانلود شبانه بیش از 16 کیلوبایت هست ، دانلود نکنید که مخابرات داره ازتون دزدی میکنه .

از همه جالب تر اینه که الان پنل کاربری باز شده اما تنها تا بیستم آذر لاگ مصرف اینترنتی میده (connection log) . ولی اون 987 مگم مصرف شده و جلوی Recharg نوشته 1G .... یک دزدی تمام عیار . بهتره بگم یک دله دزدی تمام عیار که البته وقتی برای کاربرای زیادی این اتفاق بیفته سود زیادی برای مخابرات در پی داره و نمیشه بهش گفت دله دزدی ...

r0ss0neri
13-12-2010, 11:29
البته من بش نمیگم دزدی ولی سیستمشون کم مشکل نداره ! همین اوایل مهر 3 روز واسه رفیقم که تو منطقه خودمونه قطع بود ولی واسه من راحت کانکت و دانلود میکردم کنتور نمینداخت :دی

shitan
13-12-2010, 11:35
من دیشب قبل از ساعت یک وارد پنلم شدم و دیدم میزان Recharg رو نوشته 987 مگابایت . بعد از یک و بطور دقیق ، از ساعت یک و ده دقیقه گذاشتم فایلهام دانلود بشه و با کمال تعجب دیدم داره با سرعت 200 کیلوبایت دانلود میکنه . بطوریکه بعد از گذشت یک ساعت و خورده ای 980 مگابایت دانلود کرد . در تمام این مدت بارها سعی کردم مجددا وارد پنلم بشم اما نشد که نشد و بطور عمد اجازهء دسترسی به پنل رو گرفته بودند ... ( دانلودها رو متوقف کردم و باز هم نتونستم وارد پنلم بشم . یعنی اصلا سایتش باز نمیشد !!!!!!!!!!!! اما دیگر سایت ها عین کره باز میشدن! ) بعد از دانلود 980 مگ دیگه واقعا مشکوک شدم! واسه همین کلا دانلودها رو متوقف کردم و مودم رو خاموش و روشن کردم . اما باز با کمال تعجب دیدم دیگه اصلا مودم کانکت نمیشه !!! چندین و چند بار این کارو کردم و نشد که نشد و اینترنت تا همین یکی دو ساعت پیش قطع بود ...

خلاصه در جلوی چشمانم مخابرات دست به دزدی علنی زد . اگه دیدین سرعت دانلود شبانه بیش از 16 کیلوبایت هست ، دانلود نکنید که مخابرات داره ازتون دزدی میکنه .

از همه جالب تر اینه که الان پنل کاربری باز شده اما تنها تا بیستم آذر لاگ مصرف اینترنتی میده (connection log) . ولی اون 987 مگم مصرف شده و جلوی Recharg نوشته 1G .... یک دزدی تمام عیار . بهتره بگم یک دله دزدی تمام عیار که البته وقتی برای کاربرای زیادی این اتفاق بیفته سود زیادی برای مخابرات در پی داره و نمیشه بهش گفت دله دزدی ...
فکر کنم دیشب سیستم خراب بوده چون امروز صبح دیدم که اصلا به اینترنت کانکت نشدم تا الان هم جواب نمی داد.
بعید می دونم قضیه این حرفها باشه .چون در نرم افزارهای محدود کننده پهنای باند هر رولی که بالاتر باشه اجراش نسبت به بقیه ارجعیت داره.

armdvd
13-12-2010, 12:21

آقا قبول که اینا اشتباه کردند
ولی این دلیلش نیست که شما با این لحن حرف بزنید

mohandes
13-12-2010, 14:15
آقا قبول که اینا اشتباه کردند
ولی این دلیلش نیست که شما با این لحن حرف بزنید

اگه اشتباه بود قبل از ساعت یک باید اینترنت قطع میشد . حالا این به کنار ، چرا دسترسی به پنل کاربری قطع شد ؟؟؟؟ حداقل اگه اون سایت کار می کرد خودم میتونستم چک کنم ببینم داره مفتی دانلود میکنه یا از حسابم خرج میکنه . چطور میشه که مثل جت داره دانلود میکنه (سرعت دانلود به حدود 200 کیلوبایت رسیده بود که بی سابقه بود ) اما به محضی که مودم رو خاموش روشن میکنم دیگه به اینترنت کانکت نمیشه ؟ چطور میشه که وقتی هم سایت چک کردن اکانت باز میشه ، توش لاگ مصرف این دو روز (21 و 22 آذر ) ناپیداست ؟؟؟؟ چطور ممکنه همهء این اتفاقات یهویی با هم پیش بیاد ؟ تعریف اشتباه چیز دیگریه دوست عزیز . خیلی دوست دارم بدونم توی سرویس دیگر شرکت ها هم از این اشتباهات ... پیش میاد یا خیر . اگر اونها هم همچین کاری کنند کلاهبرداری مسلمه . اگر قانونی وجود داشت و امکان شکایت در مورد این اشتباهات (که از سر اتفاق همیشه به ضرر مشتریهاست ) وجود داشت مطمئن باشید یا دیگر پیش نمی آمد یا درصدش بسیار کم میشد . حالا من تا سه بعد از نصف شب بیدار موندم و به عقلم رسید مودم رو خاموش روشن کنم ، اون کسایی که با خیال راحت دانلود منیجرشونو تنظیم کردن که راس ساعت یک شروع به دانلود کنه و تا 6 داشتن دانلود میکردن ، حتما حجم یک ماهشون رو در 4-5 ساعت تموم کردن ...

ضمنا بجای این حرفا سعی کنید دنبال حقتون باشید . در همه جای دنیا (منظور کشورها و دولتای درست حسابی دنیاست ) حق با مشتریه و مشتری ها از پیمانکارها طلبکارن اما اینجا حتی خود مشتری بجای دفاع از هم صنفش داره از پیمانکار دفاع میکنه !!!!!!!!!!! شگفت آوره ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تا حالا فکر کردید چرا اشتباهات نرم افزاری و سخت افزاری این شرکت (و شرکت های دیگر ) همیشه و فقط و فقط به ضرر مردمه ؟؟؟؟ یه بار شده اشتباهشون به ضرر خودشون باشه ؟

من نوعی تا حالا چندین مرتبه سر اشتباهات این شرکت هزینهء اضافی پرداخت کردم . قبلا تو سایتشون (که اونم تازه دیشب پیدا کردم!!! ) نزده بودن که اگه زمان سرویس رو بخواید شارژ کنید هر چقدر حجم توی اکانت مونده باشه میسوزه . بار اول بود که میخواستم زمان سرویس برادرمو شارژ کنم ( از خودمم کامل مصرف شده بود ) ، رفتم فروغی و فیشا رو گرفتم و رفتم بانک پرداخت کردم . بعد رفتم دادمش به متصدی مربوطه توی مخابرات خرازی . اینها هم اصلا حرفی در مورد سوختن حجم باقیمونده نزدند و بدون چک کردن اکانت ، زمان اونو سه ماه تمدید کردند و اینجوری 8 گیگ حجم که میشه حدود 20 هزار تومن ، مفت و مسلم رفت توی جیب مخابرات ... بعدشم ماشینمو که توی اون فروغی ... به زحمت جای پارک واسش پیدا کرده بودم پلیس 13 تومن جریمه کرد . همون روز از شدت اعصاب خوردی رفتم سایت سازمان بازرسی کل کشور و از عدم وجود پرداخت اینترنتی و مجبور بودن مردم واسه رفتن از تمام شهر اصفهان به اون منطقه با اون وضع ترافیکش و عدم اطلاع رسانی در مورد سوختن حجم باقی مانده شکایت کردم . که تازه چند ماه بعدش این امکان راه افتاد و توی سایتشونم اطلاعرسانی کردن . (اول میخواستم به بازرسی خود مخابرات شکایت کنم که دیدم بعد از فروش مخابرات به اون ارگان شبه نظامی ، کلا سایت شکایت به بازرسی مخابرات کنفیکون شده . انگار اصلا وجود خارجی نداشته ... )

ضمنا اگر حرفی زده میشه (چه از جانب من چه از جانب دیگر دوستان ) طرف صحبت خود شرکت مخابرات و مدیران و سیاست گذارانشه نه متصدیهای دون پایه .

اگر شرکت های دیگه هم روی خطوط DLC محلهء ما سرویس میدادن من یکی یک لحظه هم صبر نمیکردم و عطای این شرکت شبه نظامی رو به لقاش میبخشیدم . اما چه کنیم که از درد ناچاری (دایال آپ پیت نفتی!!! ) به گربه (ADSL شرکت شبه نظامی ) میگیم خان باجی .

پی نوشت : صبح به داخلی شماره 4 مخابرات خرازی زنگ زدم و موضوع رو مطرح کردم . اما به نتیجه ای نرسیدم و گفتن نتیجه رو بهم اطلاع میدن . اما بعیده مخابرات حق کسایی که دیشب حجمشون سوخت رو باز پس بده .

Aless
13-12-2010, 14:19
من که دیشب اصلا نتونستم به اینترنت وصل شم.فکر کنم شانس اوردم!

shitan
13-12-2010, 14:25

من سیستمم رو اتوماته اگه وصل میشد یه 7 تومنی ضرر می کردم.:41:

mohandes
13-12-2010, 14:26
بله درست شده زنگ بزنید پشتیبانی داخلی 4 از حساب مخابرات به حسابتون اضافه میکنم.

اینو الان دیدم . خانم شفیعیان ، پشتیبانی 4 همیشه خود شمایید ؟

یه سوال اساسی : چرا همیشه اشتباهات ... این نرم افزار اکانتینگ مخابرات به ضرر مشتریه ؟ چطور میشه که هیچ وقت مثلا باگهاش باعث نمیشه برای یه مشتری کنتور مصرف نندازه ؟

سوال دیگه : همین دیروز اکانت برادر من با اینکه هنوز توی ذخیرش موجودی بود اما ریدایرکت میشد به پنل کاربری و اونجا نوشته بود حسابت تموم شده (از نظر زمانی تا امروز فرصت داشت ) . زنگ زدم پشتیبانی فنی و بنده خدایی که اونجا بود گفت من دسترسی ندارم و نمیتونم درستش کنم و گفت حساب ذخیره نمیسوزه . حالا میخوام ببینم حرف اون همکارتون درست بوده ؟ اگه اکانت مربوطه سه ماه تمدید بشه اون موجودی ذخیره نمیسوزه ؟

راستی بازم میگم منظورم از اون مواردی که مطرح کردم مستقیما شرکت مخابرات و مدیران و سیاست گذارانش بود نه کارمندانش از جمله شما . امیدوارم خورده ای به دل نگیرید .

mohandes
13-12-2010, 14:33

شما قبلش کانکت نشده بودید ؟ مودم من از صبحش روشن بود و یه سر کانکت ! شاید اگه قبل از ساعت یک خاموش روشنش میکردم از منم همون موقع قطع میشد . در هر صورت مطمئنا این موضوع به خیلیا ضرر زده و شرکت مخابرات باید پاسخگو باشه . من بازم میرم سایت سازمان بازرسی شکایت میکنم تا حداقل حق و حقوق دیگران اینطوری ضایع نشه و در آینده همچین قضایایی پیش نیاد .

پ.ن : دیشب داشتم با خیال راحت تمام قسمتای قهوه تلخ رو با کیفیت بالا دانلود میکردم (البته وقتی تموم شد همشو با هم میخرم! ) . کسی نمیدونه چطور میشه از سایت شرکت پخششون همه سریهاشو با هم خرید ؟ چون اونطوری که من دیدم فقط فروش تکی دارن ! یعنی هر سری رو باید جدا سفارش داد و پول پست واسش پرداخت کرد !

Aless
13-12-2010, 15:55
خانم شفیعیان چرا دیشب اینطوری شده؟ خبری در مورد شبانه اتفاق افتاده؟

armdvd
13-12-2010, 16:28
من سیستمم رو اتوماته اگه وصل میشد یه 7 تومنی ضرر می کردم.:41:

منم شانسم گفت دیشب یادم رفت کیس دانلودم رو روشن کنم
مگر نه بدبخت بودم

سمیرا شفیعیان
13-12-2010, 16:30
اگه اشتباه بود قبل از ساعت یک باید اینترنت قطع میشد . حالا این به کنار ، چرا دسترسی به پنل کاربری قطع شد ؟؟؟؟ حداقل اگه اون سایت کار می کرد خودم میتونستم چک کنم ببینم داره مفتی دانلود میکنه یا از حسابم خرج میکنه . چطور میشه که مثل جت داره دانلود میکنه (سرعت دانلود به حدود 200 کیلوبایت رسیده بود که بی سابقه بود ) اما به محضی که مودم رو خاموش روشن میکنم دیگه به اینترنت کانکت نمیشه ؟ چطور میشه که وقتی هم سایت چک کردن اکانت باز میشه ، توش لاگ مصرف این دو روز (21 و 22 آذر ) ناپیداست ؟؟؟؟ چطور ممکنه همهء این اتفاقات یهویی با هم پیش بیاد ؟ تعریف اشتباه چیز دیگریه دوست عزیز . خیلی دوست دارم بدونم توی سرویس دیگر شرکت ها هم از این اشتباهات ... پیش میاد یا خیر . اگر اونها هم همچین کاری کنند کلاهبرداری مسلمه . اگر قانونی وجود داشت و امکان شکایت در مورد این اشتباهات (که از سر اتفاق همیشه به ضرر مشتریهاست ) وجود داشت مطمئن باشید یا دیگر پیش نمی آمد یا درصدش بسیار کم میشد . حالا من تا سه بعد از نصف شب بیدار موندم و به عقلم رسید مودم رو خاموش روشن کنم ، اون کسایی که با خیال راحت دانلود منیجرشونو تنظیم کردن که راس ساعت یک شروع به دانلود کنه و تا 6 داشتن دانلود میکردن ، حتما حجم یک ماهشون رو در 4-5 ساعت تموم کردن ...

ضمنا بجای این حرفا سعی کنید دنبال حقتون باشید . در همه جای دنیا (منظور کشورها و دولتای درست حسابی دنیاست ) حق با مشتریه و مشتری ها از پیمانکارها طلبکارن اما اینجا حتی خود مشتری بجای دفاع از هم صنفش داره از پیمانکار دفاع میکنه !!!!!!!!!!! شگفت آوره ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تا حالا فکر کردید چرا اشتباهات نرم افزاری و سخت افزاری این شرکت (و شرکت های دیگر ) همیشه و فقط و فقط به ضرر مردمه ؟؟؟؟ یه بار شده اشتباهشون به ضرر خودشون باشه ؟

من نوعی تا حالا چندین مرتبه سر اشتباهات این شرکت هزینهء اضافی پرداخت کردم . قبلا تو سایتشون (که اونم تازه دیشب پیدا کردم!!! ) نزده بودن که اگه زمان سرویس رو بخواید شارژ کنید هر چقدر حجم توی اکانت مونده باشه میسوزه . بار اول بود که میخواستم زمان سرویس برادرمو شارژ کنم ( از خودمم کامل مصرف شده بود ) ، رفتم فروغی و فیشا رو گرفتم و رفتم بانک پرداخت کردم . بعد رفتم دادمش به متصدی مربوطه توی مخابرات خرازی . اینها هم اصلا حرفی در مورد سوختن حجم باقیمونده نزدند و بدون چک کردن اکانت ، زمان اونو سه ماه تمدید کردند و اینجوری 8 گیگ حجم که میشه حدود 20 هزار تومن ، مفت و مسلم رفت توی جیب مخابرات ... بعدشم ماشینمو که توی اون فروغی ... به زحمت جای پارک واسش پیدا کرده بودم پلیس 13 تومن جریمه کرد . همون روز از شدت اعصاب خوردی رفتم سایت سازمان بازرسی کل کشور و از عدم وجود پرداخت اینترنتی و مجبور بودن مردم واسه رفتن از تمام شهر اصفهان به اون منطقه با اون وضع ترافیکش و عدم اطلاع رسانی در مورد سوختن حجم باقی مانده شکایت کردم . که تازه چند ماه بعدش این امکان راه افتاد و توی سایتشونم اطلاعرسانی کردن . (اول میخواستم به بازرسی خود مخابرات شکایت کنم که دیدم بعد از فروش مخابرات به اون ارگان شبه نظامی ، کلا سایت شکایت به بازرسی مخابرات کنفیکون شده . انگار اصلا وجود خارجی نداشته ... )

ضمنا اگر حرفی زده میشه (چه از جانب من چه از جانب دیگر دوستان ) طرف صحبت خود شرکت مخابرات و مدیران و سیاست گذارانشه .

اگر شرکت های دیگه هم روی خطوط DLC محلهء ما سرویس میدادن من یکی یک لحظه هم صبر نمیکردم و عطای این شرکت شبه نظامی رو به لقاش میبخشیدم . اما چه کنیم که از درد ناچاری (دایال آپ پیت نفتی!!! ) به گربه (ADSL شرکت شبه نظامی ) میگیم خان باجی .

پی نوشت : صبح به داخلی شماره 4 مخابرات خرازی زنگ زدم و موضوع رو مطرح کردم . اما به نتیجه ای نرسیدم و گفتن نتیجه رو بهم اطلاع میدن . اما بعیده مخابرات حق کسایی که دیشب حجمشون سوخت رو باز پس بده .
دیشب acconting دچا ر مشکل شده این مسئله ای که اینجا مطرح شده فقط واسه شما اتفاق افتاده طبق گفته خودتون بررسی میکنیم جناب ج.ن! اینقد قضیه را بزرگش نکنید درضمن شما که اینقد شاکی هستید اگه یه مقداری فک میکردید حجمتون سوخته نمیشد وقتی میگن به عنوان مثال اکانت 3ماه با 12 g یعنی 3 ماه زمان دارید وگرنه میگفتند 12 g مصرف بدون بازه ی زمانی !!!!

سمیرا شفیعیان
13-12-2010, 16:40

ضمنا اگر حرفی زده میشه (چه از جانب من چه از جانب دیگر دوستان ) طرف صحبت خود شرکت مخابرات و مدیران و سیاست گذارانشه .

واقعا متاسفم واسه این گونه سخن گفتن

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

اینو الان دیدم . خانم شفیعیان ، پشتیبانی 4 همیشه خود شمایید ؟

یه سوال اساسی : چرا همیشه اشتباهات ... این نرم افزار اکانتینگ مخابرات به ضرر مشتریه ؟ چطور میشه که هیچ وقت مثلا باگهاش باعث نمیشه برای یه مشتری کنتور مصرف نندازه ؟

سوال دیگه : همین دیروز اکانت برادر من با اینکه هنوز توی ذخیرش موجودی بود اما ریدایرکت میشد به پنل کاربری و اونجا نوشته بود حسابت تموم شده (از نظر زمانی تا امروز فرصت داشت ) . زنگ زدم پشتیبانی فنی و بنده خدایی که اونجا بود گفت من دسترسی ندارم و نمیتونم درستش کنم و گفت حساب ذخیره نمیسوزه . حالا میخوام ببینم حرف اون همکارتون درست بوده ؟ اگه اکانت مربوطه سه ماه تمدید بشه اون موجودی ذخیره نمیسوزه ؟

راستی بازم میگم منظورم از اون مواردی که مطرح کردم مستقیما شرکت مخابرات و مدیران و سیاست گذارانش بود نه کارمندانش از جمله شما . امیدوارم خورده ای به دل نگیرید .
اصلاح شده فقط دسترسی واسه من بازه زنگ بزنید داخلی 4 واستون اصلاحش میکنم یعنی کمبودشا از حساب مخابرات به حساب شما اضافه میکنم!!!

armdvd
13-12-2010, 17:51
چرا شماها احترام متقابل رو رعایت نمیکنید
خانم شفیعی هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری و حتی اینجا محترمانه و صبورانه پاسخ میدند و به ما احترام میزارند
ولی ما ها و چرا احترام متقابل رو رعایت نمیکنیم

mohandes
13-12-2010, 18:13
ممنون.w8960N مطمئن هستید که با مخابرات سازگار هست؟البته من محیطم زیاد وسیع نیست.ولی خوب میخوام یه چیزی باشه که دیگه نخوام دو روز دیگه عوض کنم.این سومین مودمم هست.
خود پژواک به من Maxnet را پیشنهاد داد ولی فکر نمیکنم خیلی جالب باشه

من همین مدلو سال گذشته خریدم و تا حالا مشکلی باهاش نداشتم . مک آدرس نوت بوک و پاکت پی سی رو واردش کردم و با همشون میشه همزمان و بدون مشکل وارد نت شد و مشکلی نداره . هزینه ای که من واسش پرداخت کردم 89 هزار تومن بود . (بهمن ماه سال گذشته )

البته پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید . اگه تا 100-120 خرج کنید چیزای جالبی میتونید بخرید . مثلا برخی مودمها خودشون قابلیت دانلود از شبکه های Pair to pair (مثل تورنت ) بدون نیاز به روشن شدن کامپیوتر رو دارند . (بهشون هارد اکسترنال متصل میکنید و ... ) توی برخیشون میشه اکانت V-P-N ست کرد که وقتی روشن میشن و به سرور پرووایدر اینترنت کانکت میشن ، به V-P-N هم کانکت کنند و دیگه نیازی به ست کردن این مورد در خود ویندوز نیست .

کلا چیزای جالبی توی مودمها هست . اگه لینکی با توضیحات بیشتر خواستید بگید تا لینک رو پی ام کنم .

دیشب acconting دچا ر مشکل شده این مسئله ای که اینجا مطرح شده فقط واسه شما اتفاق افتاده طبق گفته خودتون بررسی میکنیم جناب ج.ن! اینقد قضیه را بزرگش نکنید درضمن شما که اینقد شاکی هستید اگه یه مقداری فک میکردید حجمتون سوخته نمیشد وقتی میگن به عنوان مثال اکانت 3ماه با 12 g یعنی 3 ماه زمان دارید وگرنه میگفتند 12 g مصرف بدون بازه ی زمانی !!!!

لطفا درست صحبت کنید . این یعنی چی ؟! :

اگه یه مقداری فک میکردید

شما سهامدار مخابراتید یا با رئیس روساش نسبت فامیلی دارید که از حرفای من نارحت شدید ؟؟؟؟
بنده نه علم غیب داشتم و نه اصطرلاب ، نه کف دستم رو بو کرده بودم و نه قبلا سرویس اینترنت پرسرعت از مخابرات داشتم که بدونم وقتی زمان رو شارژ میکنم 8 گیگ حجم باقی مونده میسوزه . همکارای شما که این کارشونه خودشون وقتی میخواستن شارژ کنن براحتی میتونستن این مورد رو چک کنن و 20 هزار تومن ضرر به مشتری نزنن . وقتی میگم مردم شگفت آوری هستیم واسه همینه . یه چیزی هم بدهکار شدیم . کافی بود این مورد رو زودتر توی سایت 311.ir اعلام میکردن تا مشتری بدونه . تازه خیلیها از سایت 311 و سایت خود مخابرات اصفهان بازدید نمیکنند و این مورد باید به همهء مشتریها تذکر داده بشه . همونطور که مسیج میفرستن و میگن اگه ADSl مخابرات میخواهید با فلان شماره تماس بگیرید ، میتونن این مورد رو با مسیج به مشتریها اعلام کنند . یا از اون راحتت تر ، این موارد که عدم رعایتش باعث ضرر و زیان مشتری میشه رو توی همون کنترل پنل اکانت مشترک بنویسن . فکر نکنم کار مشکلی باشه .

پ.ن : من ج.ن نیستم . م.ه هستم ! (امروز صبح ، حدودای ساعت 9 با شما تماس گرفتم ) همین اشتباه نشون میده افراد دیگری هم چنین مشکلی داشتند که شما من رو باهاشون اشتباه گرفتید و فقط من با این مشکل مواجه نشدم ...
ضمنا من اگه میخواستم هویتم توی این انجمن مجازی مشخص بشه با نام واقعیم اینجا ثبت نام میکردم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلاح شده فقط دسترسی واسه من بازه زنگ بزنید داخلی 4 واستون اصلاحش میکنم یعنی کمبودشا از حساب مخابرات به حساب شما اضافه میکنم!!!

یک گیگی که دیشب دانلود شد چی میشه ؟ من هنوزم این سوال برام باقی مونده . چرا همیشه این اشتباهات نرم افزاری و سخت افزاری به ضرر مشتری تمام میشه ؟

mohandes
13-12-2010, 18:23
چرا شماها احترام متقابل رو رعایت نمیکنید
خانم شفیعی هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری و حتی اینجا محترمانه و صبورانه پاسخ میدند و به ما احترام میزارند
ولی ما ها و چرا احترام متقابل رو رعایت نمیکنیم

دوست عزیز احترام هر کسی دست خودشه . یک مورد رو یک بار تذکر میدهند و تمام . شما این حرف رو قبلا در پست زیر گفتید و همه دیدند . دیگه نیازی به تکرار دوباره و دوبارهء اون نیست :

سمیرا شفیعیان
13-12-2010, 18:26
من همین مدلو سال گذشته خریدم و تا حالا مشکلی باهاش نداشتم . مک آدرس نوت بوک و پاکت پی سی رو واردش کردم و با همشون میشه همزمان و بدون مشکل وارد نت شد و مشکلی نداره . هزینه ای که من واسش پرداخت کردم 89 هزار تومن بود . (بهمن ماه سال گذشته )

البته پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید . اگه تا 100-120 خرج کنید چیزای جالبی میتونید بخرید . مثلا برخی مودمها خودشون قابلیت دانلود از شبکه های Pair to pair (مثل تورنت ) بدون نیاز به روشن شدن کامپیوتر رو دارند . (بهشون هارد اکسترنال متصل میکنید و ... ) توی برخیشون میشه اکانت V-P-N ست کرد که وقتی روشن میشن و به سرور پرووایدر اینترنت کانکت میشن ، به V-P-N هم کانکت کنند و دیگه نیازی به ست کردن این مورد در خود ویندوز نیست .

کلا چیزای جالبی توی مودمها هست . اگه لینکی با توضیحات بیشتر خواستید بگید تا لینک رو پی ام کنم .

لطفا درست صحبت کنید . این یعنی چی ؟! :

شما سهامدار مخابراتید یا با رئیس روساش نسبت فامیلی دارید که از حرفای من نارحت شدید ؟؟؟؟
بنده نه علم غیب داشتم و نه اصطرلاب ، نه کف دستم رو بو کرده بودم و نه قبلا سرویس اینترنت پرسرعت از مخابرات داشتم که بدونم وقتی زمان رو شارژ میکنم 8 گیگ حجم باقی مونده میسوزه . همکارای شما که این کارشونه خودشون وقتی میخواستن شارژ کنن براحتی میتونستن این مورد رو چک کنن و 20 هزار تومن ضرر به مشتری نزنن . وقتی میگم مردم شگفت آوری هستیم واسه همینه . یه چیزی هم بدهکار شدیم . کافی بود این مورد رو زودتر توی سایت 311.ir اعلام میکردن تا مشتری بدونه . تازه خیلیها از سایت 311 و سایت خود مخابرات اصفهان بازدید نمیکنند و این مورد باید به همهء مشتریها تذکر داده بشه . همونطور که مسیج میفرستن و میگن اگه ADSl مخابرات میخواهید با فلان شماره تماس بگیرید ، میتونن این مورد رو با مسیج به مشتریها اعلام کنند . یا از اون راحتت تر ، این موارد که عدم رعایتش باعث ضرر و زیان مشتری میشه رو توی همون کنترل پنل اکانت مشترک بنویسن . فکر نکنم کار مشکلی باشه .

پ.ن : من ج.ن نیستم . م.ه هستم ! (امروز صبح ، حدودای ساعت 9 با شما تماس گرفتم ) همین اشتباه نشون میده افراد دیگری هم چنین مشکلی داشتند که شما من رو باهاشون اشتباه گرفتید و فقط من با این مشکل مواجه نشدم ...
ضمنا من اگه میخواستم هویتم توی این انجمن مجازی مشخص بشه با نام واقعیم اینجا ثبت نام میکردم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک گیگی که دیشب دانلود شد چی میشه ؟ من هنوزم این سوال برام باقی مونده . چرا همیشه این اشتباهات نرم افزاری و سخت افزاری به ضرر مشتری تمام میشه ؟
من هیچ بی احترامی نکردم اسمی هم از شما من نزدم که اینقد جبهه میگیرید فقط جواب گفتتونا دادم من طرفذار شماهام وگرنه اینجا نبودم فقط میخام مشکلاتو درگیری شما با این سرویس کم بشه .نه کسه دیگه ای نبوده اینکه حروفا به اختصار نوشتم صرفا واسه اون چیزی بود که تو ذهنم بود و گرنه سر کار نیستم و شماره شما مرکز ثبت شده تا بررسی شود.

mohandes
13-12-2010, 18:42
من هیچ بی احترامی نکردم اسمی هم از شما من نزدم که اینقد جبهه میگیرید فقط جواب گفتتونا دادم من طرفذار شماهام وگرنه اینجا نبودم فقط میخام مشکلاتو درگیری شما با این سرویس کم بشه .نه کسه دیگه ای نبوده اینکه حروفا به اختصار نوشتم صرفا واسه اون چیزی بود که تو ذهنم بود و گرنه سر کار نیستم و شماره شما مرکز ثبت شده تا بررسی شود.
خود شما در پست های قبل به دیگر دوستان گفتید جبهه گیری میکنند اما جوابی که به من دادید خودش کاملا پشت جبهه بود و هر کی بخونه احساس میکنه به شما توهین شده . در صورتیکه من بطور کاملا مشخص عرض کردم طرف صحبتم مسئولین اصلی و مدیران و سیاست گذاران این شرکت شبه نظامیه . نه کارمندانش . حیف اینجا تا حرفی از سیاست زده بشه میزنن توی برجک آدم وگرنه حرفای زیادی واسه گفتن بود ... فقط امیدوارم همین انتقادهایی که اینجا میبینید به مدیران رده بالا منعکس بشه تا فکر نکنن همه چی آرومه ، من چقدر خوشحالم و ...

راستی تاپیک دیگری هم در مورد ADSL مخابرات اصفهان هست (در انجمنی دیگر ) که خوندنش خالی از لطف نیست . لینکشو براتون پی ام میکنم . بهش سر بزنید بد نیست .

سمیرا شفیعیان
13-12-2010, 18:58
خود شما در پست های قبل به دیگر دوستان گفتید جبهه گیری میکنند اما جوابی که به من دادید خودش کاملا پشت جبهه بود و هر کی بخونه احساس میکنه به شما توهین شده . در صورتیکه من بطور کاملا مشخص عرض کردم طرف صحبتم مسئولین اصلی و مدیران و سیاست گذاران این شرکت شبه نظامیه . نه کارمندانش . حیف اینجا تا حرفی از سیاست زده بشه میزنن توی برجک آدم وگرنه حرفای زیادی واسه گفتن بود ... فقط امیدوارم همین انتقادهایی که اینجا میبینید به مدیران رده بالا منعکس بشه تا فکر نکنن همه چی آرومه ، من چقدر خوشحالم و ...

راستی تاپیک دیگری هم در مورد ADSL مخابرات اصفهان هست (در انجمنی دیگر ) که خوندنش خالی از لطف نیست . لینکشو براتون پی ام میکنم . بهش سر بزنید بد نیست .
ما با هم دوستیم ممنون

سمیرا شفیعیان
13-12-2010, 19:10
کدوم مرکزید؟
تو این مرکز ما مشکلی نداریم شما واسه بازی آن لاین مشکل پینگ تایم دارید؟

armdvd
13-12-2010, 20:44
یه سوال
آیا شما امکان دادن این را دارید که ای دی اس ال 2 مگ یا 4 مگ بدید؟

roteal2007
13-12-2010, 21:06
یه سوال
آیا شما امکان دادن این را دارید که ای دی اس ال 2 مگ یا 4 مگ بدید؟

يحتمل برا 2 مگ بايد برى از آقا نامه بيارى براى 4 مگ هم از خدا....!

mohandes
13-12-2010, 21:19
يحتمل برا 2 مگ بايد برى از آقا نامه بيارى براى 4 مگ هم از خدا....!

فکر کنم برعکس گفتید :21:

خانم شفیعیان ، این مشکل نرم افزار اکانتینگ ! بازم پیش میاد ؟ اگر مشکل از اون بوده دیگه همش باید نگران باشیم نکنه فایل بزاریم دانلود شه ، اونوقت کل حجممون یه شبه تموم بشه . اینجوری دیگه باید تا 1 بیدار موند و چک کرد دید درست کنتور میندازه یا نه ! بعد گرفت خوابید . اونقدرم استرس داره واسه برخی کاربرا که ممکنه از خیر دانلود شبانه بگذرند . پریروز که فهمیدم مخابرات اصفهانم شبانه ارائه میده کلی ذوق کردم اما شب اول دیدم سرعتش محدود شده و همونم افت و خیز داره . شب دوم هم که اون بلای کذایی سرم اومد ! تا شب سوم چه شود ...

miladx
13-12-2010, 22:07
سلام خسته نباشید دوستان
من از امروز صبح با وی پی ان نمیتونم وصل بشم با 3 تا کانکشن و 3 تا یوزر پسورد هم امتحان کردم
بعضی وقتا ارور 619 رو میده و بعضی وقتا هم ارور 721
میخواستم بدونم مشکل از کجاست و من هم اینترنتم از مخابرات هست

shitan
13-12-2010, 22:16

خانم شفیعیان ، این مشکل نرم افزار اکانتینگ ! بازم پیش میاد ؟ اگر مشکل از اون بوده دیگه همش باید نگران باشیم نکنه فایل بزاریم دانلود شه ، اونوقت کل حجممون یه شبه تموم بشه . اینجوری دیگه باید تا 1 بیدار موند و چک کرد دید درست کنتور میندازه یا نه ! بعد گرفت خوابید . اونقدرم استرس داره واسه برخی کاربرا که ممکنه از خیر دانلود شبانه بگذرند . پریروز که فهمیدم مخابرات اصفهانم شبانه ارائه میده کلی ذوق کردم اما شب اول دیدم سرعتش محدود شده و همونم افت و خیز داره . شب دوم هم که اون بلای کذایی سرم اومد ! تا شب سوم چه شود ...

تا اونجایی که معلوم فعلا سرعت شبانه 128 هست خوب شما هم دانلود منیجرت را روی 128 محدود کن و بزار روی اتوماتیک .که لا اقل اگر کار هم نکر تهش 270 مگ ضرر می کنی.:13:

armdvd
13-12-2010, 22:25
تا اونجایی که معلوم فعلا سرعت شبانه 128 هست خوب شما هم دانلود منیجرت را روی 128 محدود کن و بزار روی اتوماتیک .که لا اقل اگر کار هم نکر تهش 270 مگ ضرر می کنی.:13:

این هم حرفیه

adsl2+
13-12-2010, 22:30
گند بزنن به این سرویس دهیتون! دو روزه اینترنت قطع شده و هنوز که هنوزه نتونستین مشکلشو رفع کنین.
حالام به دیال آپ وصل شدم که بگم این قدر سر خودتونو این پشتیبانیه ضعیفتون معتل نباشید. شرکتای دیگه هر سرویسه آشغالیم که بدین از شما خیلی بهترن و این قدرم منت نمی زان سر مشترک

سمیرا شفیعیان
13-12-2010, 22:43
گند بزنن به این سرویس دهیتون! دو روزه اینترنت قطع شده و هنوز که هنوزه نتونستین مشکلشو رفع کنین.
حالام به دیال آپ وصل شدم که بگم این قدر سر خودتونو این پشتیبانیه ضعیفتون معتل نباشید. شرکتای دیگه هر سرویسه آشغالیم که بدین از شما خیلی بهترن و این قدرم منت نمی زان سر مشترک
مرکز فیض مشکل فنی واسش پیش اومده حق با شماست . هنوز مشکل برطرف نشده پیش از تعطیلی سرویس تحویل داده میشه. از همکاریه شما ممنونیم.

سمیرا شفیعیان
13-12-2010, 22:49

اکانتیک شما بررسی میشود تا حقی ازتون ضایع نشود.

armdvd
14-12-2010, 01:04
خداییش
چرا اذیت میکنید
چرا باید آدم به خاطر این سرعت کم شبانه اذیت بشه
من سکته کردم خونم گردن شماستا

maziarb
14-12-2010, 05:25
سلام من اگه شبانه رایگان نخوام و مثل روز بخوام سرعتم بالا باشه امکانش هست؟ آخه دانلود زیاد ندارم، اما سرعت بالا لازم هستش!
الان هم همینطوره ساعته 5:30 هستش باید تا 6 صبر کنم:41:
:11:

maziarb
14-12-2010, 05:49
وی برخیشون میشه اکانت V-P-N ست کرد که وقتی روشن میشن و به سرور پرووایدر اینترنت کانکت میشن ، به V-P-N هم کانکت کنند و دیگه نیازی به ست کردن این مورد در خود ویندوز نیست .

mohandes توی چه مدلی و مارکی میشه این کارو کرد؟ روی tplink 8960 نمیشه؟

miladx
14-12-2010, 09:57
اگه میشه به سوالاتی که میپرسن کاربرا جواب بدین
سوال من توی صفحه قبل هنوز بی جوابه
در ضمن اگه میشه این سرویس شبانه رو بردارین خیلی مزخرفه

mohandes
14-12-2010, 10:14
mohandes توی چه مدلی و مارکی میشه این کارو کرد؟ روی tplink 8960 نمیشه؟

فکر نکنم بشه . برای اطلاعات بیشتر پی ام رو چک کنید .