PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

mrmmnb
26-04-2014, 18:15
دوستان به غیر از اون دو تا تعرفه ای که صفحات قبل گذاشتید که البته توی سایت هم نیستش و باید حضوری بری مخابرات الان تست کردم یه تعرفه جدید به غیر از زرین) گذاشتن که مشابه اون تعرفه پرسرعت شرکتی هست قیمتاش هم بد نیست سرعتاش هم 5 مگ و 10 مگ هست
اون دو تا طرحی که صفحات قبلش گذاشته شده برا فعال سازیش باید حضوری رفت مخابرات و فقط تو سایت توضیحاتش گذاشته شده ولی این طرج جدید من جایی ندیدم براش توضیح درست و حسابی گذاشته باشن فقط میشه اینترنتی درخواست کرد
برا مشاهده طرح هم برید صفحه اصلی پنل بعدش برید قسمت لیست تعرفه ها شمارتون رو وارد کنید جستجو رو بزنید علاوه بر زرین این طرح رو نشون میده
من طرح کمپین سال قبلم چند روز دیگه تموم میشه نمیدونم همون رو تمدید کنم یا این طرح جدید رو بگیرم نوشته شبانه تا 99 درصد رایگان هست حالا چرا 99 درصد معلوم نیست و هیچ جا هم توضیحی ننوشتن
فعلا موندم چی بگیرم

mrmmnb
26-04-2014, 18:32
اینم عکس از لیست تعرفه:
کلا دو تا تعرفه داره حالت اولش با مودم رایگان هست و فقط یکساله هست ولی حالت دومش بدون مودم هست در عوض 1 ماهه و 3 ماهه و 6 ماهه و یکساله داره:
1-حالت با مودم رایگان:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-حالت بدون مودم:
2-1- مدت یکساله:

2-2- مدت 6 ماهه:

2-3- مدت 3 ماهه:

2-4- مدت 1 ماهه:

دیگه عکس از قسمت توضیحات 1 و 3 و 6 ماهه نزاشتم چون عین همون یکساله نوشته
فقط این وسط شبانه ها رو درست مشخص نکرده که چطوری هست توی مدل اول نوشته 90 درصد رایگان و توی دومی نوشته 99 درصد رایگان که خیلی معنی دار هست ترافیک اضافه هم ننوشته چقدر هست مضاف بر اینکه پول رو هم باید اول بدید و روی قبض نمیاد
اگه تکلیف شبانه رو مشخص کرده بود من حتما یکیش رو اتخاب میکردم ولی فعلا میترسم تو کتم کنن

mrkh47
26-04-2014, 20:27
سلام
کسی میدونه توی قسمت رزرو توی پنل اصلی برای شماره ی توزیع چی باید نوشت ؟

mrmmnb
26-04-2014, 22:24
هیچی قبلا که قبض میدادن توی قبض نوشته بود الان باید بری یه جا قبض بگیری داخلش نوشته

jabera
26-04-2014, 22:29
آقا سرعت که داغونه-چیکار کنیم!؟
درست میشه یا نه!؟

این طرح های جدید داستانش چیه!؟

mrmmnb
26-04-2014, 22:45
اینجا سرعت دانلود خوبه ولی صفحه باز کردن از دیال اپ بدتر هست انواع روش هم به کار زدم ولی بهتر نشد نمیدونم چرا درست نمیکنن

55312
26-04-2014, 22:53
کثافت!!!
حالا که من ابرانسل خریدم طرح داد!!!

jabera
26-04-2014, 22:55
اینجا سرعت دانلود خوبه ولی صفحه باز کردن از دیال اپ بدتر هست انواع روش هم به کار زدم ولی بهتر نشد نمیدونم چرا درست نمیکنن

خب کسی زنگی چیزی نزده بهشون ببینه مشکل چیه!؟
و کی قراره درست بشه!؟

دانلود بخوره تو سرشون:-)
آخه وقتی شبانه نداره دانلود میخواهیم چیکار!؟
دلمون به همین سرعت صفحه خوش بودا!!!

sherlock_Holmes
27-04-2014, 13:02
99 درصد تخفیف؟!
لااله الا الله! اینا از هیچی نمیگذرن! مطمئنا اصلا تخفیفی در کار نیست وگرنه این یک درصد چیزی نمیشه. میخوان بعد اگر اعتراضی برای اتمام ترافیک بود به همین یک درصد ارجاع بدن.

اینا رو باید حضوری بریم؟ من مستاجرم. یکبار رفتم گفتند باید صاحبخونه بیاد. کسی میدونه چه باید کرد؟ من زن صاحبخونه رو چجوری بردارم ببرم مخابرات؟!
چجوری میشه اینترنتی طرح رو انتخاب کرد؟

یه چیز دیگه اینکه من تازگیا میرم توی پنلم میگه تا دقایقی دیگر اتوماتیک از سایت خارج میشوید! چشه؟

zxzxcvcv
27-04-2014, 16:54
الان بخوایم این طرح جدیدرو ثبت نام کنیم چطوریه ؟از توی سامانه سرویس دهی که کاری نمیشه کرد. کسی میدونه ؟
رنگ ردم 2020 میگه 20 دقیقه دیگه نوبت من میشه.فکر کنم همه برای این طرح جدیده زنگ زدن
یه سوال دیگه . این شماره ی مشتری توی قسمت رزرو رو از کجا بیارم ؟
این سایت رو هم ببینید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مخابرات ما پهنای باندش زیادی اومده سایت دانلود زده :|

nini bad
27-04-2014, 17:37
دوستان بجای سوال های تکراری و سر درگمی خودتان بهتره به مخابرات های اعلام شده برید و هم جواب بگیرید و حتی سرویس مورد نظر خودتان را ثبت نام کنید ... در مورد اعتراض های بی کیفیتی مخابرات باید بگم که این مورد سال است که ادامه دارد و هیچ پاسخگویی و رسیدگی نشده پس بهتره انرژی و وقت خودتان را در این مورد از بین نبرید... مشترکین طرح زررین طرح های جدید را می توانند ثبت نام کنند اما مشترکین طرح های یک ساله باید تا انتهای تاریخ انقضای سرویس خودشان صبر کنند...

zxzxcvcv
27-04-2014, 17:43
زنگ زدم 2020 گفت برای ثبت نام این طرح های جدید باید بریم مرکز مخابراتی شبانش هم یه چیز نامفهومی گفت یه چیزایی تو مایه های همون 99 درصد رایگان.

jabera
27-04-2014, 17:48
دوستان بجای سوال های تکراری و سر درگمی خودتان بهتره به مخابرات های اعلام شده برید و هم جواب بگیرید و حتی سرویس مورد نظر خودتان را ثبت نام کنید ... در مورد اعتراض های بی کیفیتی مخابرات باید بگم که این مورد سال است که ادامه دارد و هیچ پاسخگویی و رسیدگی نشده پس بهتره انرژی و وقت خودتان را در این مورد از بین نبرید... مشترکین طرح زررین طرح های جدید را می توانند ثبت نام کنند اما مشترکین طرح های یک ساله باید تا انتهای تاریخ انقضای سرویس خودشان صبر کنند...

خب مساله همینه
من طرح زرین هستم
میخوام بدونم در طرح های جدید مشکلات مخصوصا سرعت حل شده!؟
یا بریم یه شرکت دیگه!؟

yunes-ir
27-04-2014, 18:11
الان بخوایم این طرح جدیدرو ثبت نام کنیم چطوریه ؟از توی سامانه سرویس دهی که کاری نمیشه کرد. کسی میدونه ؟
رنگ ردم 2020 میگه 20 دقیقه دیگه نوبت من میشه.فکر کنم همه برای این طرح جدیده زنگ زدن
این سایت رو هم ببینید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من امروز عصر زنگ زدم یک بابایی جواب داد که اولش هیچی در مورد این طرح جدید نمی دونست( چی کوجا چی چی) بعد دوباره گفت صبر کن بپرسم و بعد همون چیزهایی که تو سایت زده را تحویلم داد و گفت تازه امروز صبح تو سایت زدند و نمی دونستم!!!( جون شیکمش) بعد گفتم اون 99 درصد تخفیف شبانه چیه و دیگه این یک درصدش دیگه چی صیغه یه.. گفت احتمالا به خاطر تلرانس و خطا هست!! و همان صد درصد هست.. بعد گفتم ثبت نامش حضوری یا اینترنتی گفت فقط حضوری!! بعدا دوباره با یک شماره زنگ زد به خونه مون و تو خونه جواب دادند و بهشون گفته بود اینترنتی هم میشه در خواست داد...

حالا ما فرض می گیریم 99 درصد حتما باشه یعنی به ازای هر یک گیگ دانلود شبانه ده مگ از حجم روزانه کم میشه یعنی اگر شبی 3 گیگ دان کنی 30 مگ و اگر ماهی 90 گیگ دان کنی 900 مگ از حجم ماهانه کم میشه که به نظر من بد نیست به شرطی که همین بیشتر نشه و خوبی دیگه ای که حداقل برای من یکی داره اینکه دیگه تو قبض پولش نمیاد و باید پولش را زودتر بدی و دیگه حداقل می دونی اگر گذاشتی شبا دانلود و خواستند تو پاچه ت کنند فقط از همون اعتبارت روزانه کم میشه و قبض نجومی احتمالی و شارژ خودکار دیگه خبری نیست..

من هم می خواهم ثبت نام اینترنتی کنم ولی همین مشکل را دارم روزها هم سرکارم و وقت حضوری رفتن به اونجا را ندارم .. راستی کسی نمی دونه این طرح های مخابرات ( از هر نوعش) اگر کسی یک ماه یا سه ماهش را بگیره میشه باز تمدیدش کرد؟؟( می خواهم یک ماه تستی بگریم ببینم خوبه یا نه)

nini bad
27-04-2014, 18:58
خب مساله همینه
من طرح زرین هستم
یا بریم یه شرکت دیگه!؟

من اگر جای شما بودم سراغ شرکت های دیگر می رفتم ...
طرح زرین یعنی مجموع نوسانات پهنای باند پس با طرح های دیگر قابل مقایسه نیست.

nini bad
27-04-2014, 19:07
من امروز عصر زنگ زدم یک بابایی جواب داد که اولش هیچی در مورد این طرح جدید نمی دونست( چی کوجا چی چی) بعد دوباره گفت صبر کن بپرسم و بعد همون چیزهایی که تو سایت زده را تحویلم داد و گفت تازه امروز صبح تو سایت زدند و نمی دونستم!!!( جون شیکمش) بعد گفتم اون 99 درصد تخفیف شبانه چیه و دیگه این یک درصدش دیگه چی صیغه یه.. گفت احتمالا به خاطر تلرانس و خطا هست!! و همان صد درصد هست.. بعد گفتم ثبت نامش حضوری یا اینترنتی گفت فقط حضوری!! بعدا دوباره با یک شماره زنگ زد به خونه مون و تو خونه جواب دادند و بهشون گفته بود اینترنتی هم میشه در خواست داد...

حالا ما فرض می گیریم 99 درصد حتما باشه یعنی به ازای هر یک گیگ دانلود شبانه ده مگ از حجم روزانه کم میشه یعنی اگر شبی 3 گیگ دان کنی 30 مگ و اگر ماهی 90 گیگ دان کنی 900 مگ از حجم ماهانه کم میشه که به نظر من بد نیست به شرطی که همین بیشتر نشه و خوبی دیگه ای که حداقل برای من یکی داره اینکه دیگه تو قبض پولش نمیاد و باید پولش را زودتر بدی و دیگه حداقل می دونی اگر گذاشتی شبا دانلود و خواستند تو پاچه ت کنند فقط از همون اعتبارت روزانه کم میشه و قبض نجومی احتمالی و شارژ خودکار دیگه خبری نیست..

من هم می خواهم ثبت نام اینترنتی کنم ولی همین مشکل را دارم روزها هم سرکارم و وقت حضوری رفتن به اونجا را ندارم .. راستی کسی نمی دونه این طرح های مخابرات ( از هر نوعش) اگر کسی یک ماه یا سه ماهش را بگیره میشه باز تمدیدش کرد؟؟( می خواهم یک ماه تستی بگریم ببینم خوبه یا نه)

برای جواب دادن به سوالات اصلا روی پشتیبانی حساب نکن چون هیچ اطلاعاتی ندارند...
اگر از مخابرات طرح زرین دارید و به اسم خودتان است باید حتما خودنان برای ثبت نام بروید اگر اصلا از مخابرات سرویس ندارید باید یا صاحب خط یا با در دست داشتن مدارک صاحب خط برای ثبت نام مراجعه کنید... مراحل در صورت شلوغ نبودن طی چند دقیقه انجام میشود و کار مشکل و سختی ندارد... احتمالا برای سرعت های بالاتر از 2مگ مجوز لازم باشد...

mrmmnb
27-04-2014, 19:18
99 درصد تخفیف؟!
لااله الا الله! اینا از هیچی نمیگذرن! مطمئنا اصلا تخفیفی در کار نیست وگرنه این یک درصد چیزی نمیشه. میخوان بعد اگر اعتراضی برای اتمام ترافیک بود به همین یک درصد ارجاع بدن.

اینا رو باید حضوری بریم؟ من مستاجرم. یکبار رفتم گفتند باید صاحبخونه بیاد. کسی میدونه چه باید کرد؟ من زن صاحبخونه رو چجوری بردارم ببرم مخابرات؟!
چجوری میشه اینترنتی طرح رو انتخاب کرد؟

یه چیز دیگه اینکه من تازگیا میرم توی پنلم میگه تا دقایقی دیگر اتوماتیک از سایت خارج میشوید! چشه؟

همین یک درصد اگه باشه خیلی زیاد میشه تو ماه مثلا حساب کن سرعت 10 مگ هست فرض میکنم سرعت دانلود رو به جای 2.5 که باید باشه 2 مگ بر ثانیه بده پس توی بازه زمانی شبانه یعنی 2 تا 7 همون 1 درصد میشه 360 مگه و توی یک ماه میشه 10 گیگ پس همین باعث میه ترمز رو بکشیم!
الان توی طرح کمپین پارسال که چند روز دیگه تموم میشه شبانه کلا رایگان بود و من بعضی شبانه که چیزی برا دانلود داشتم حدود 6 گیگ میزاشتم دانلود که اگه 1 درصد وجود داشت ترافیک من خیلی زود تموم میشد

برا ثبت نام این طرح نیازی نیست بری و اینترنتی میشه ثبت نام کرد ولی اون دو تا طرح دیگه رو باید حضوری بری
اون که میپره بیرون رو نمیدونم چه صیغه ای هست!

خب کسی زنگی چیزی نزده بهشون ببینه مشکل چیه!؟
و کی قراره درست بشه!؟

دانلود بخوره تو سرشون:-)
آخه وقتی شبانه نداره دانلود میخواهیم چیکار!؟
دلمون به همین سرعت صفحه خوش بودا!!!

چرا زنگ هم زدیم ولی جواب درستی نمیدن اصلا اونایی که پیش خط هستن چیزی بلد نیستن چند روز پیش اینترنت شرکت قطع شده بود میدونستم توی همین حدود انقضای طرحش هست ولی شک داشتم از طرفی هم نمیتونستم برم توی پنل 5 بار زنگ زدم هر دفعه گفتن اینجوری کن و ... ولی هیچ فایده نداشت حتی به 2 نفرشون هم گفتم ببین اعتبار دارم یا نه گفتن داری!!!!!!!
ته کاری که بلد هستن ریست کردن خط هست که هیچ فایده نداره!

چرا دیگه از توی رزرو میتونی شماره مشتری هم وارد پنل شو اون بالا نوشته

واقعا همینطوره هیچ کس جوابگو نیست!!!

خب مساله همینه
من طرح زرین هستم
یا بریم یه شرکت دیگه!؟

منظورت از مشکلات چی هست؟ سرعت که توی زرین هم مشکل نداره البته سرعت دانلود ولی صفحه باز کردن خیلی بده و توی طرح جدید هم فکر نکنم از این لحاظ فرقی کرده باشه
اگه نظر من میخولی برا دانلود مخابرات خیلی خوب هست ولی برا وب گردی مفت گرون هست

چرا طرح جدید رو میشه از توی صفحه اصلی پنل قسمت رزرو درخواست کرد و اگه فکر کنم خطت رانژه باشه مثلا از قبل طرح زرین داشته باشی بلافاصله فعال میشه (فکر کنم اینجوری باشه ولی مطمئن نیستم)
در مورد سوال اخرتون قول میدم خودشون هم نمیدونن چطوری هست دیگه چه برسه به ما ولی به احتمال زیا دبشه چون مثلا من برا شرکتمون طرح کمپین پارسال رو گرفته بودم چند روز پیش تموم شد حضوری رفتم و یه درخواست نوشتم و تا ظهر مجدد فعال شد دوستم هم داشت براش تمدید کردن (با اینکه الان اون طرح وجود نداره ولی تمدید کردن پس احتمالا این رو هم تمدید کنن)

shah994
27-04-2014, 19:29
سلام دوستان
99 درصد تخفیف ترافیک شبانه در سرویس نوروزی قطعیه ؟
تا کی مهلت ثبت نام هست ؟
پرداخت هزینه برای داشتن تخفیف شبانه حتما باید سالانه باشه یا ماهانه هم امکان پذیره؟
سرویس 2 مگ سرعتش تو روز وشب چجوریاست؟

mamad24
27-04-2014, 21:16
مخابارت اینترنت 10 مگ رو هم با سرعت اپلود 50-60 عرضه میکنه؟؟؟؟

mrmmnb
27-04-2014, 21:47
سلام دوستان
99 درصد تخفیف ترافیک شبانه در سرویس نوروزی قطعیه ؟
تا کی مهلت ثبت نام هست ؟
پرداخت هزینه برای داشتن تخفیف شبانه حتما باید سالانه باشه یا ماهانه هم امکان پذیره؟
سرویس 2 مگ سرعتش تو روز وشب چجوریاست؟

قطعی که اصولا باید باشه چون نوشتن فوقش گرفتی نبودش میتونی اعتراض کنی و پس بدی فقط کمی دردسر داره شایدم زیر بار نرن!
بعید میدونم مهلتش حالا حالا هم تموم بشه همچین اش دهن سوزی نیست اونم با این کیفیتشون
فکر کنم ربطی نداره فقط توی طرح با مودم رایگان کلا یه حالت بیشتر نداره که اونم یکساله هست ولی بدون مودم 4 تا حالت داره و شبانه هم 99 درصد رایگان هست تو همش (البته اینجوری که خودشون نوشتن)
2 مگ چه ربطی به این سرویس داره به طوری کلی سرویس های مخابرات شانسی و بستگی به منطقه داره ولی برا من از نظر سرعت بد نبود مثلا 2 مگ داره سرعتم حدود 300 هست ولی دوستم 2 مگ داره 350 هم میشه!(یعنی حدودا سرعت تا سه مگ باز هست) ولی هست کسایی که کمتر از دو مگ سرعت دارن!

مخابارت اینترنت 10 مگ رو هم با سرعت اپلود 50-60 عرضه میکنه؟؟؟؟

راستی میگی اصلا به این موضوع فکر نکرده بودم! اگه بخوان 10 مگ بدن که با اپلود نمیشه 509 باشه!!!!
من چند سرعت بالا دیدم همشون اپلود رو روی 509 قفلوندن!
نمیدونم با سرعت 509 برا اپلود چقدر نهایت میشه دانلود کرد ولی به احتمال زیاد 10 مگ رو پر نکنه

yunes-ir
27-04-2014, 21:50
همین یک درصد اگه باشه خیلی زیاد میشه تو ماه مثلا حساب کن سرعت 10 مگ هست فرض میکنم سرعت دانلود رو به جای 2.5 که باید باشه 2 مگ بر ثانیه بده پس توی بازه زمانی شبانه یعنی 2 تا 7 همون 1 درصد میشه 360 مگه و توی یک ماه میشه 10 گیگ پس همین باعث میه ترمز رو بکشیم!
الان توی طرح کمپین پارسال که چند روز دیگه تموم میشه شبانه کلا رایگان بود و من بعضی شبانه که چیزی برا دانلود داشتم حدود 6 گیگ میزاشتم دانلود که اگه 1 درصد وجود داشت ترافیک من خیلی زود تموم میشد

برا ثبت نام این طرح نیازی نیست بری و اینترنتی میشه ثبت نام کرد ولی اون دو تا طرح دیگه رو باید حضوری بری
اون که میپره بیرون رو نمیدونم چه صیغه ای هست!

یعنی این یک درصد این قدر زیاد میشه!! پس من اشتباه حساب کردم یا اشتباه منظورتون را فهمیدم!!؟؟ منظور از سرعت 2 مگابایت بر ثانیه بود یا 2 مگابیت بر ثانیه؟؟ همین طور که قبلا گفتم من حساب کردم به ازای هر یک گیگ دانلود شبانه ده مگ از حجم روزانه کم میشه ..ولی چیزی که شما گفتید طبق محاسبه من اگر سرعت 2 مگابیت بر ثانیه باشه سرعت دانلود میشه 250 کیلوبایت بر ثانیه که در 5 ساعت رایگان شبانه با این سرعت حداکثر 4.6 گیگ میشه دانلود کرد که 46 مگ از حجم روزانه را می سوزانه پس این عدد 360 مگ نمیشه!!! ولی اگر سرعت دانلود را 2 مگابایت بر ثانیه بگیریم میشه در 5 ساعت 36 گیگ دانلود کرد که 360 مگ از حجم روزانه را می سوزانه که خب چنین سرعت و چنین دانلودی در یک شب امکان پذیر نیست...

mamad24
27-04-2014, 22:35
تو این طرح جدیده به دی ال سی ها چه قدر سرعت میدن. قبلآ که میگفتن به دی ال سی ها بیشتر 1 مگ نمیدیم. ولی در کل خاک تو سر این مخابرات اصفهان که همش یه مشت طرح عجیب غریب که نمونش رو هیج جای دنیا نداریم میزاره و نمیکنه یه صفحه در مورد این طرح های مزخرفش تو این سایت مزخرفترش توضیح بنویسه. انگاری خوششون میاد ملت بریزن مخابرات سوال پیچشون کنن.

55312
27-04-2014, 23:12
دوستان اگه کسی بخواد از طرح زرین انصراف بده میشه؟
کجا باید رفت؟

nini bad
27-04-2014, 23:28
دوستان اگه کسی بخواد از طرح زرین انصراف بده میشه؟
کجا باید رفت؟

باید به صورت حضوری به مراکز مخابراتی مراجعه کنید و فرم انصراف را پر کنید. برای مثال مرکز مخابرات استقلال

55312
27-04-2014, 23:30
باید به صورت حضوری به مراکز مخابراتی مراجعه کنید و فرم انصراف را پر کنید. برای مثال مرکز مخابرات استقلال
باید پول داد؟

nini bad
27-04-2014, 23:34
باید پول داد؟

نه دوست عزیز هیچ هزینه ایی دریافت نمیشود... فقط باید شخصی که طرح به اسمش هست همراه با کپی کارت ملی مراجعه کند... مراکز شهید خرازی شهید ردانی و استقلال

sherlock_Holmes
28-04-2014, 11:51
آقا نظر شماها روی کدوم طرحه؟ آخه یکبار به من گفتند اگر یکساله انتخاب کنی و کنسل کنی به ازای ماههای باقی مانده ازت جریمه میگیرند!

دوم اینکه به نظرتون گرفتن طرح با مودم و بعد فروختن مودم صرفه ای داره؟

سوم اینکه به هبچ طریقی نمیشه اینترنتی ثبت نام کرد! ما که نیافتیم. تو قسمت رزرو که میرم شماره مشتری میخواد. شماره تلفن منظورشه؟ نمیشه

ویرایش:

کلی چیز نوشتم پاک شد!
پیدا کردم. توی پنل کاربری اون بالا شماره مشتری رو زده بود. ظاهرا میشه اینترنتی همه کاراشو کرد.
یه نکته که باید در نظر داشت اینه که طرح اگر یکماهه باشه 4 گیگ ترافیک داره اما توی طرح 12 ماهه 24 گیگه یعنی ماهی 2 گیگ! کلا از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود این مخابرات!

nini bad
28-04-2014, 12:18
آقا نظر شماها روی کدوم طرحه؟ آخه یکبار به من گفتند اگر یکساله انتخاب کنی و کنسل کنی به ازای ماههای باقی مانده ازت جریمه میگیرند!

دوم اینکه به نظرتون گرفتن طرح با مودم و بعد فروختن مودم صرفه ای داره؟

سوم اینکه به هبچ طریقی نمیشه اینترنتی ثبت نام کرد! ما که نیافتیم. تو قسمت رزرو که میرم شماره مشتری میخواد. شماره تلفن منظورشه؟ نمیشه

بهتره از طرح های یک ساله استفاده نکنید ... چون در صورت کنسل کردن به جای پرداخت جریمه هزینه مودم را هم از شما دریافت می کنند...
ثبت نام اینترنتی فقط برای طرح زرین است نه طرح های دیگر... شما تا ساعت 2 بعد از ظهر می توانید به مراکز مخابراتی برای ثبت نام مراجعه کنید.

nini bad
28-04-2014, 13:45
تو این طرح جدیده به دی ال سی ها چه قدر سرعت میدن. قبلآ که میگفتن به دی ال سی ها بیشتر 1 مگ نمیدیم. ولی در کل خاک تو سر این مخابرات اصفهان که همش یه مشت طرح عجیب غریب که نمونش رو هیج جای دنیا نداریم میزاره و نمیکنه یه صفحه در مورد این طرح های مزخرفش تو این سایت مزخرفترش توضیح بنویسه. انگاری خوششون میاد ملت بریزن مخابرات سوال پیچشون کنن.

وقتی پای انحصار طلبی باشه اصلی ترین قسمت مانور دادن با طرح های بی مفهوم ,اجباری و بی ارزش است آن هم بر روی خطوط DLC که مشترکین آن هیچ راهی برای خلاصی از این وضعیت نمی بینند... مخابرات آنقدر فضای سخت افزاری و قدرت در دست دارد که بتواند بهترین و با کیفیت ترین سرویس ها را در اختیار کاربران قرار دهد اما حاضر نیست وارد رقابت بشود و در حال حاضر به فکر افزایش آمار کاربران و سود بیش از حد با ارائه سرویس های کاملا غیر منصفانه است ...

zxzxcvcv
28-04-2014, 13:46
شماره توزیعو ار کجا گیر بیاریم حالا ؟ پشتیبانی میتونه بده ؟

mamad24
28-04-2014, 14:32
شماره توزیعو ار کجا گیر بیاریم حالا ؟ پشتیبانی میتونه بده ؟

روی قبض تلفن نوشته شده

zxzxcvcv
28-04-2014, 14:54
مشکل اینجاست که قبض ندارم.برای دریافت قبض از مخابرات مدرکی چیزی میخواد ؟؟

mamad24
28-04-2014, 15:05
مشکل اینجاست که قبض ندارم.برای دریافت قبض از مخابرات مدرکی چیزی میخواد ؟؟

بری دفتر خدماتی میتونی بگیری. 500 تومن هم ازت میگیرن. من که یبار میخاستم بگیرم مدرکی چیزی نخاستن فقط گفتن شماره تلفنو بگو +500 تومن. یه بار هم خواستم از پشتیبانی شماره توضیع رو بگیرم دیدم طرف اصلآ نمیدونه شماره توضیع چیه بی خیالش شدم!!!

yunes-ir
28-04-2014, 17:46
من همین الان به صورت اینترنتی 3 ماه بهاره ثبت نام کردم... هیچ کاری نداره و الکی خودتون را الاف رفتن به مخابرات نکنید در قسمت رزو با شماره ملی ( همینی که تو پنل زرین ثبت شده) و شماره مشتری ( اون هم تو پنل هست اون بالا صفحه) وارد بشوید و طرح مورد نظر را انتخاب وکنید و بعد شماره تلفن ثابت با کد بدون صفر با شماره توزیع ( روی قبض زده) بزنید بعد فقط گزینه پرداخت آنلاین وجود که انتخاب می کنید و بعد یوزر جدید که خودش اتوماتیک میده و پسورد جدید را باید خودتان بنوسید و گزینه فعال سازی را که بزنید و پرداخت اینترنتی که کنید دیگه در پنل فعلی شما طرح جدید زیر زرین ثبت میشه و فقط فعال نیست که من زنگ زدم 2020 گفت تا یک هفته دیگه فعال میشه... من 3 ماهه سفارش دادم که در پنل امکان تمدید هم وجود داره..

mrmmnb
28-04-2014, 19:10
وقتی فعال شد یه امار از دانلود روزانه و شبانه بده که چقدر هست و همچنی اپ استریم و داون استریم خطت
احتمالا منم همین بدون مودم رو فعال کنم
راستی چطوری پرداخت کردی؟ چون اینجور که نوشته بودن باید قبلش هزینه رو پرداخت کنی و دیگه این طرح روی قبض نمیاد
پرداخت انلاین گذاشته بودن؟

yunes-ir
28-04-2014, 20:48
وقتی فعال شد یه امار از دانلود روزانه و شبانه بده که چقدر هست و همچنی اپ استریم و داون استریم خطت
احتمالا منم همین بدون مودم رو فعال کنم
راستی چطوری پرداخت کردی؟ چون اینجور که نوشته بودن باید قبلش هزینه رو پرداخت کنی و دیگه این طرح روی قبض نمیاد
پرداخت انلاین گذاشته بودن؟

بله اصلا فقط پرداخت آنلاین داره و اگر پرداخت آنلاین نکنی نمی تونی ثبت نامت را کامل کنی..ولی نکته ای هست اینکه این طرح همین طور که از اسمش پیداست اعتباری هست و مثل طرح های دیگه از جمله زرین دیگه نمیشه خرید حجم بصورت یک تا سه گیگ کرد و هر وقت اعتبارت تمام شدن باید از نو یک دوره خریداری کنی که حداقلش اینکه یک دوره یکماه با 4 گیگ باید بخری..( مثل شارژ کردن سیم کارت اعتباری) ولی خوبی که داره دیگه شارژ اتوماتیک و خودکار و از این شعر ورهای طرح زرین را نداره..این طرح به نظر بیشتر به درد افرادی می خوره که هم زمان از زرین به عنوان اینترنت وب گردی و غیر دانلودی استفاده کنند و و طرح اعتباری برای دانلود شبانه و اون حجم روزانه طرح اعتباری هم بگذارند برای اون یک درصدی که شب ها با دانلود از حجم روزانشون کم میکنه...

و در مورد سرعت ها هم هر موقع وصل شد به دوستان اطلاع رسانی می کنم...

mohsen19x
28-04-2014, 20:53
به نظرم اصلا به صرفه نیست .......

sherlock_Holmes
28-04-2014, 21:33
بله اصلا فقط پرداخت آنلاین داره و اگر پرداخت آنلاین نکنی نمی تونی ثبت نامت را کامل کنی..ولی نکته ای هست اینکه این طرح همین طور که از اسمش پیداست اعتباری هست و مثل طرح های دیگه از جمله زرین دیگه نمیشه خرید حجم بصورت یک تا سه گیگ کرد و هر وقت اعتبارت تمام شدن باید از نو یک دوره خریداری کنی که حداقلش اینکه یک دوره یکماه با 4 گیگ باید بخری..( مثل شارژ کردن سیم کارت اعتباری) ولی خوبی که داره دیگه شارژ اتوماتیک و خودکار و از این شعر ورهای طرح زرین را نداره..این طرح به نظر بیشتر به درد افرادی می خوره که هم زمان از زرین به عنوان اینترنت وب گردی و غیر دانلودی استفاده کنند و و طرح اعتباری برای دانلود شبانه و اون حجم روزانه طرح اعتباری هم بگذارند برای اون یک درصدی که شب ها با دانلود از حجم روزانشون کم میکنه...

و در مورد سرعت ها هم هر موقع وصل شد به دوستان اطلاع رسانی می کنم...

من اینا رومتوجه نشدم :
-یعنی الان هم زرین داری هم طرح رو؟ نمیشه یکیش باشه؟
-اگر سه ماهه بگیریم بعد سه ماه طرح رو برداشته باشن چه باید کرد؟

- قضیه ترافیک چجوریه؟ اگر سه ماهه بگیریم و تو ماه اول همش تمام بشه نمیشه یک گیگ خرید؟

Sent from my HTC Wildfire S using Tapatalk 2

Black Mamba
28-04-2014, 23:03
ببخشید دوستان من همون طرح نوروزی پارسالو که شبانه رایگان داشت به صورت حضوری رفتم تمدید کردم . می خواستم بدونم شبانه رایگان این طرح طبق روال گذشته در جریانه یا تغییر کرده ؟

nini bad
29-04-2014, 00:19
ببخشید دوستان من همون طرح نوروزی پارسالو که شبانه رایگان داشت به صورت حضوری رفتم تمدید کردم . می خواستم بدونم شبانه رایگان این طرح طبق روال گذشته در جریانه یا تغییر کرده ؟

طرح هایی که تمدید میشوند طبق همان شرایط و قوانین موجود قرارداد اولیه است و هیچ تغییری در آن ایجاد نمیشود...

yunes-ir
29-04-2014, 15:57
من اینا رومتوجه نشدم :
-یعنی الان هم زرین داری هم طرح رو؟ نمیشه یکیش باشه؟
-اگر سه ماهه بگیریم بعد سه ماه طرح رو برداشته باشن چه باید کرد؟

- قضیه ترافیک چجوریه؟ اگر سه ماهه بگیریم و تو ماه اول همش تمام بشه نمیشه یک گیگ خرید؟

بله من هر دو طرح را دارم ولی پشتیبانی گفت میشه زرین را انصراق بدی که برای اینکار باید حضوری بری مخابرات خرازی..

در مورد سوال دوم این را از پشتیبانی نپرسیدم ولی در پنل قسمت تمدید اعتبار وجود داره که باید بصورت اینترنتی پرداخت کرد و فکر کنم همیشه بشه تمدید کرد و کاری بودن و نبودن طرح نداره ولی باز باید پرسید.

قضیه ترافیک همین طور گفتم مثل طرح زرین امکان خرید تک گیگی در پنل وجود نداره و هر وقت تمام شد باید از نو یک طرح یکماه تا یک ساله را انتخاب و خرید اینترنتی کنی که حداقل یکماه بخری 4 گیگ درمیاد 17 تومن ..

با این حال برای اطلاعات دقیقتر بهتر بصورت تلفنی یا حضوری از مخابرات خرازی بپرسید ...

zxzxcvcv
29-04-2014, 19:27
امروز رفتم توی خدماتی برای قبض گفتن چون پرداخت کردید نمیتونید قبض بگیرید .راه دیگه ای برای به دست آوردن شماره توزیع نیست ؟ خود مخابرات نمیده؟

mamad24
29-04-2014, 21:11
امروز رفتم توی خدماتی برای قبض گفتن چون پرداخت کردید نمیتونید قبض بگیرید .راه دیگه ای برای به دست آوردن شماره توزیع نیست ؟ خود مخابرات نمیده؟

بی خود گفتن. برو یه دفتر خدماتی دیگه. بگو قبض میان دوره میخام.

ehsan_
29-04-2014, 22:01
سلام
بچه ها من چندسالی هست طرح زرین دارم
می خوام این طرح جدید رو ثبت نام کنم...یکی از اون هایی که مودم رایگان داره
طرح زرین رو هم غیر فعال کنم
ایا حضوری می تونم همشو انجام بدم ؟ یا ثبت نام فقط اینترنتی هست ؟
شبانش از چند تا چنده؟

mrmmnb
29-04-2014, 23:31
طرح هایی که مودم رایگان داره شبانه رایگان نداره! فقط یکی از طرح ها هست با مودم رایگان که شبانش 90٪ رایگان داره
الان کلا مخابرات اصفهان 5 تا طرح داره که 2 تاش رو حضوری باید ثبت نام کنید 2 تاش رو اینترنیت باید ثبت نام کنید و هزینه اون رو هم اینترنتی همون اول باید پرداخت کنید و اون یکی یعنی زرین رو میشه هم حضوری ثبت نام کرد و هم اینترنتی
اگه کسی خطش رانژه مخابرات باشه حالا به هر علتی مثلا الان یه طرح داره (۹ر طرحی ) یا تازگی طرحش تموم شده یا ... خلاصه اگه خط رانژه باشه هر کدوم از طرح هایی که اینترنتی هست ثبت نام بشه بلافاصله میشه ازش استفاده کرد! اون طرح هایی هم که حضوری باید درخواست داد بستگی داره که برات ثبت کن ولی هر چی باشه از کسی که خطش رانژه نیست زودتر تحویل باید بدن

یه مورد هم در مورد طرح هایی که با سرعت بالا زده امروز رفتم مخابرت پرسیدم یه شماره داد مال مخابرات منطقمون بود گفت به این زنگ بزن ببین خطتت کشش 10 مگ داره یا نه زنگ که زدم گفت با توجه به اینکه خطت فیبر نوری هست نهایت سرعتش 2 تا 3 مگ هست و بیشتر راه نداره پس خواستون باشه بیخودی گول این طرح رو نخورید اینجوری هم که این یارو میگفت اگه اپ استریم رو هم 20 مگ بزارن باز همون 2 تا 3 مگ راه میده و علتش هم اینجوری که اون میگفت برا تجهیزات خاص فیبر نوری هست (یه قطعه نام برد گفت این بیشتر از 3 مگ ظرفیت نداره و این قطعه ظاهرا مدخل خروجی و ورودی هست

Farhad 8904
30-04-2014, 11:29
سلام
دوستان الان 1 هفته هست هر روز دقیق ساعت 12:20 و هر شب ساعت 9 صفحه تتظیمات مودم من باز نمیشه.
یعنی اینترنت دارم اما 192.168.1.1 باز نمیشه باید چند بار مودم خاموش روشن کنم تا باز بشه.
با 2 مودم دیگه هم امتحان کردم باز اینطوری بود....
حالا سوالم اینه که آیا مخابرات میتونه کاری کنه که باز نشه کنسول مودم؟

mrmmnb
30-04-2014, 12:51
دوستان کسی از کیفیت این مودم هایی که مخابرات میده خبر داره؟دیروز رفتم مخابرات برا سوال در مورد سرویس ها بهش گفتم چه مودمی میدید یه مودم مارک هواوی مدل HG532E نشون داد گفتم هر کدوم طرح ها که مودم داشته باشه همین مارک رو میدیم
اول اینکه مخیواستم بدونم همه استان همین مدل رو میدن؟ یا مثلا جا تا جا فرق میکنه؟
دوم اینکه این مدل چطوری هست کیفیتش؟ تو اینترنت سر نخی ازش پیدا نکردم ظااهرا سفارشی اومده و سایت خاصی نیست که اونو بفروشه اونایی هم که برا فروش گذاشتن کاربرایی هستن که از مخابرات گرفتن و دارن همون رو میفروشن!
یادمه پارسال که طرح داده بود با مودم رایگان مارک های معرفوی مثل دی لینک هم میدادن ضمن اینکه اینجوری که بچه ها توی همین تایپیک اعلام کرده بودن هر کدوم یه مدلی گرفته بودن و فقط یه مدل تک نبود که به همه همون رو داده باشن

سلام
دوستان الان 1 هفته هست هر روز دقیق ساعت 12:20 و هر شب ساعت 9 صفحه تتظیمات مودم من باز نمیشه.
یعنی اینترنت دارم اما 192.168.1.1 باز نمیشه باید چند بار مودم خاموش روشن کنم تا باز بشه.

فکر نکنم این مورد ربطی به سرویس دهنده داشته باشه
باز بزار بقیه دوستان نظر بدن ضمن اینکه م همچین مشکلی ندارم
مشکل اصلی من کیفیت خط هست که هم زیاد قطع میشه و هم وب گردی ازار دهنده هست ولی سرعت دانلود راضی کننده هست

jabera
30-04-2014, 13:33
پس میشه هم زرین داشت هم این طرح را فعال کرد!؟؟!

1ماهه بزنیم ببینیم چطوره:دی
فقط چند سوال:
1-نحوه سفارش آنلاین چطوریه!؟
2-اگر این طرح فعال بشه-طرح زرین هم داریم-وقتی 2شب به بعد دانلود کنیم،خودش میفهمه از این طرح کم کنه!؟
یعنی در اصل طرح نوروزی اولویت داره تا وقتی ترافیک تموم بشه!؟
3-وقتی 4گیگ ترافیک نوروزی تمام شد،اتوماتیک از طرح زرین مجددا کم میکنه!؟
4-زرین هر ماه یک گیگ خودش را اتوماتیک شارژ میکنه!؟
ن
ظر شما چیه!؟
برم این طرح یا همون زرین باشیم:دی

ممنون

zxzxcvcv
30-04-2014, 14:09
2-اگر این طرح فعال بشه-طرح زرین هم داریم-وقتی 2شب به بعد دانلود کنیم،خودش میفهمه از این طرح کم کنه!؟
یعنی در اصل طرح نوروزی اولویت داره تا وقتی ترافیک تموم بشه!؟
ممنون
یوزر نیم پسوردشون فرق میکنه و ترافیک هر کدوم جداست

zxzxcvcv
30-04-2014, 14:14
سلام
به نظر من که مخابرات میتونه اینکار رو بکنه
برای من بعضی وقتها به جای صفحه ی مودم خودم صفحه ی یه مودم دیگه رو نشون میده.اون موقع اگر ping بگیرم از آی پی مودم پینگش 60-70 میشه.

دوستان کسی از کیفیت این مودم هایی که مخابرات میده خبر داره؟دیروز رفتم مخابرات برا سوال در مورد سرویس ها بهش گفتم چه مودمی میدید یه مودم مارک هواوی مدل HG532E نشون داد گفتم هر کدوم طرح ها که مودم داشته باشه همین مارک رو میدیم
اول اینکه مخیواستم بدونم همه استان همین مدل رو میدن؟ یا مثلا جا تا جا فرق میکنه؟
دوم اینکه این مدل چطوری هست کیفیتش؟ تو اینترنت سر نخی ازش پیدا نکردم ظااهرا سفارشی اومده و سایت خاصی نیست که اونو بفروشه اونایی هم که برا فروش گذاشتن کاربرایی هستن که از مخابرات گرفتن و دارن همون رو میفروشن!
یادمه پارسال که طرح داده بود با مودم رایگان مارک های معرفوی مثل دی لینک هم میدادن ضمن اینکه اینجوری که بچه ها توی همین تایپیک اعلام کرده بودن هر کدوم یه مدلی گرفته بودن و فقط یه مدل تک نبود که به همه همون رو داده باشن

nini bad
30-04-2014, 14:34
سلام

سوال جالبی پرسیدی ... منم این مشکل را دارم اول فکر کردم مشکل ار مودم من هست اما وقتی با یک ISP دیگر امتحان کردم دیدم اصلا چنین چیزی نیست اما یک پیشنهاد بهتره IP مودم خودتان را عوض کنید...

ehsan_
30-04-2014, 16:14
من یزد دانشجو هستم پارسال یک طرحی گرفتم با مودم رایگان که مودمش zyxel یود حدود 80 فروختمش :)
یکی از دوستام 6 ماه پیش همون طرحو برداشت بهش دی لینک سفید 2730 دادن !
2مگ 1تا 7 صبح هم رایگان
واقعا متاسفم که مخابرات اصفهان از یزد پایین تر هست !!

سلام
تنظیمات سیستمتون ریخته به هم و مشکل از مخابرات نیست
شما خط تلفن رو از پشت مودم که در بیاری و 192.168.1.1 بزنی بازم باید وارد کنسول مودم بشه من برای تنظیم مودم دوستام روی دی لینک و تی پی لینک تست کردم قبلا البته دی لینک 0.1 هست
با کابل امتحان کن و خط تلفن هم به مودم وصل نباشه باید وارد کنسول بشه

mrkh47
30-04-2014, 16:25
سلام

از دوستانی که طرح بهاره رو گرفتن سه تا سوال داشتم:

1-ایا امکان تمدید این طرح از داخل پنل وجود داره؟
2-این یوزر و پسوردی که بعد از ثبت نام اینترنتی میده , کجا باید وارد کرد ؟
3-ایا مودم نیاز به کانفیگ دوباره داره ؟

Farhad 8904
30-04-2014, 16:42
سوال جالبی پرسیدی ... منم این مشکل را دارم اول فکر کردم مشکل ار مودم من هست اما وقتی با یک ISP دیگر امتحان کردم دیدم اصلا چنین چیزی نیست اما یک پیشنهاد بهتره IP مودم خودتان را عوض کنید...

عوض کردم اما فرقی نکرد. فکر کنم پورت وصل شدن به کنسول رو مسدود کرده مخابرات حالا معلوم نیست چرا...

تنظیمات سیستمتون ریخته به هم و مشکل از مخابرات نیست
شما خط تلفن رو از پشت مودم که در بیاری و 192.168.1.1 بزنی بازم باید وارد کنسول مودم بشه من برای تنظیم مودم دوستام روی دی لینک و تی پی لینک تست کردم قبلا البته دی لینک 0.1 هست
با کابل امتحان کن و خط تلفن هم به مودم وصل نباشه باید وارد کنسول بشه

تنظیمات سیستم درسته چون با 3 سیستم دیگه تست کردم مشکل داشتند.
وقتی که خط تلفن وصل نباشه مودم وصل میشه ولی وقتی که کانکت شد وصل نمیشه... اینجا دو نفر دوستان اعلام کردن این مشکلو دارند خودم هم که از چند نفر پرسیدم این مشکل رو داشتند... حالا اینا نشون میده به نظر من از طرف مخابرات مسدود شده.

mrmmnb
30-04-2014, 18:19
ای پی دستی توی قسمت کارت شبکه وارد کن و Default gateway رو بزار ای پی ورود به مودم
من هر وقت وارد نمیشه این کار رو میکنم وارد میشه

jabera
30-04-2014, 21:24
دوستان 2تا سوال خفن دارم-ممنون میشم اینم جواب بدید:

1)طرح بهاره را چطوری میشه اینترنتی درخواست داد؟!

2)یه مشکل عجیب برایم پیش اومده:
علاوه بر افت سرعت،یه مشکل دارم:مثلا
سایت گوگل به مدت 2هفته برایم باز نمیشه-ولی بقیه سایتها باز میشه
بعضی اوقات با مرورگر دیگه یا با وای فای باز میشه
بعد 2هفته این درست میشه و سایت یاهو همینطور میشه
دوباره این درست میشه و میره سراغ سایت بعدی:دی

گوگل و یاهو را مثال زدم البته!
دی ان اس هم عوض کردم-فعال و غیر فعال کردم-ولی نشد که نشد!

arude
30-04-2014, 21:32
سلام
من میخام طرح کمپین را اینترنتی ثبت نام کنم کسی میدونه چگوری؟
ممنون مسشمجواب بدید

aminjpo
30-04-2014, 22:06
دوستان من توی زرین ماهی ۳ مگ مصرفم هست بدون دانلود به نظرتون بهترین طرح برابی من کدومه از طرح های بهاره
۲. امکان تمدید هست؟

sherlock_Holmes
30-04-2014, 22:47
من احتمال زیاد فردا میرم ولیعصر.
سوالات و ابهامات اصلی رو بگید تا بپرسم.
مهمترینهاش. برای خودم فعلا ایناست:

آیا امکان تمدید هست؟
آیا امکان خرید گیگ اضافه هست؟
آیا لازمه زرین رو حذف کرد؟
و شفاف سازی در مورد ۹۹ درصد.

mrmmnb
30-04-2014, 22:57
اون شفاف سازی در مورد 99 درصد رو بپرسید
+ اینکه 10 مگ سرعت چطوری هست ایا هر منطقه ای باشه 10 مگ میده؟ مثلا رو فیبر نوری هم 10 مگ میدن؟(اگه مثلا گرفیتم و 10 مگ نبود پس میدن پول رو؟)
+ روی طرح با مودم چه مودمی میدن؟(مارک و مدل رو بپرسد)

اون قسمتی که برا زرین پرسیدی من جواب بدم چون تجربه دارم شما هر چند تا تعرفه هم بگیری روی یه خط بهت میدن اونا پولش همه تعرفه ها رو میارن پس مشکلی ایجاد نمیشه هر تعرفه هم یوزر نیم خودش رو داره (خودم یه چند ماهی زرین و کمپین رو با هم داشتم تا اینکه رفتم زرین رو انصراف دادم)

nini bad
01-05-2014, 12:05
دوستان عزیز لطفا چند نفر حاضر بشوند تاپیک را تا الان برای یک سری دوستان جمع بندی کنند چون هنوزم سوالات تکراری و پست های تکراری هست از سوالات و چواب های مطرح شده از طرح بهاره و روش های ثبت نام اینترنتی و حضوری جزئیات طرح ها و ابهاماتی که وجود دارد...

veyron
01-05-2014, 23:10
آقا این جلیقه انتهاری ها کجا گیر میاد؟ میخوام برم تو مخابرات خودمو بترکونم! شورشو در آوردن سایت خامنه ای هم بخوای بری فیلتر شکن باید باز کنی

mrmmnb
02-05-2014, 13:31
دوستان کسی تجربه وایمکس داشته؟
با توجه به منطقه ای که هستم و غیر از مخابرات نمیتونم طرح دیگه ای بگیرم میخوام ببینم وایمکس چطوره اون رو برا وب گردی بگیرم برا دانلود شبانه از مخابرات استفاده کنم چون مخابرات اصلا به درد وب گردی و اینجور کارها نمیخوره و فقط دانلودش خوب هست

MARSHAL_AOL
02-05-2014, 15:01
دوستان گول طرح بهاره رو نخورید برای اینکه متوجه بشید ایا خططون تا 10 مگ میکشه یا نه این کارو بکنید

1- برید توی تنظیمات مودم دنبال یه جدول بگردید و توی جدول دنبال این 2 تا عبارت بگردید یکیش هم پیدا کردید حله

Max rate یا total rate یا یه همچین چیزی ( ممکنه با توجه به نرم افزار مودمتون و مدل مدمتون این عبارت یکمی فرق بکنه ) ببینید عددش چند هست نوشته تلفنتون تا چقدر سرعت رو میتونه بکشه

2- یه عبارت دیگه توی جدل هست که نوشته Attenuation یا attenuate rate اون عدد هرچه قدر کمتر باشه بهتره و خط شما سرعت بیشتری که بسته به فاصلتون داره رو ساپورت میکنه اعداد رو براتون مینوسم :

Less than 1km = 24Mbit
1.0km = 13.81dB = 23Mbit
1.5km = 20.7dB = 21Mbit
2.0km = 27.6dB = 18Mbit
2.5km = 34.5dB = 13Mbit
3.0km = 41.4dB = 8Mbit
3.5km = 48.3dB = 6Mbit
4.0km = 56dB = 4Mbit
4.5km = 62.1dB = 3Mbit]
5.0km = 69dB = 2Mbit[

zxzxcvcv
02-05-2014, 15:24
با توجه به منطقه ای که هستم و غیر از مخابرات نمیتونم طرح دیگه ای بگیرم میخوام ببینم وایمکس چطوره اون رو برا وب گردی بگیرم برا دانلود شبانه از مخابرات استفاده کنم چون مخابرات اصلا به درد وب گردی و اینجور کارها نمیخوره و فقط دانلودش خوب هست
یکی از دوستای من وایمکس داشت میگفت وب گردیش افتضاحه پینگش هم بسیار بالاست حتی با سرور های داخلی.
یا وایرلس بگیر یا وی پی ان داخلی تهیه کن تا وب گردیت بهتر بشه

nini bad
02-05-2014, 17:59

من تجربه وایمکس داشتم با ایرانسل دوران عالی داشتم شبانه رایگان با سرعت 240 دانلود میکردم اما الان افتضاح شده حتی مبین نت هم خوب نیست پینگ بالا نوسانات زیاد و یک سرویس بی ارزش... وایمکس یک سرویس سوخته و جایی برای پیشرفت ندارد ایرانسل 1سالی هست که هیج پیشرفتی در اصفهان نداشته ... هزینه وایرلس بسیار زیاد است و بیشتر به درد شرکت ها و سازمان ها میخورد ...

mrmmnb
02-05-2014, 18:22
یکی از دوستای من وایمکس داشت میگفت وب گردیش افتضاحه پینگش هم بسیار بالاست حتی با سرور های داخلی.
یا وایرلس بگیر یا وی پی ان داخلی تهیه کن تا وب گردیت بهتر بشه

من تجربه وایمکس داشتم با ایرانسل دوران عالی داشتم شبانه رایگان با سرعت 240 دانلود میکردم اما الان افتضاح شده حتی مبین نت هم خوب نیست پینگ بالا نوسانات زیاد و یک سرویس بی ارزش... وایمکس یک سرویس سوخته و جایی برای پیشرفت ندارد ایرانسل 1سالی هست که هیج پیشرفتی در اصفهان نداشته ... هزینه وایرلس بسیار زیاد است و بیشتر به درد شرکت ها و سازمان ها میخورد ...

پس با این حساب دور وایمکس رو هم خط بکشم
هزینه وایرلس هم بالاست هم اشتراکش و هم هزینه اولیه تجهیزاتش و تازه معلوم هم نیست کیفیتش چطوری باشه
الان شما جایی مطمئن سراغ داری وی پی ان داخلی بفروشه؟ فقط همین مورد مونده که تست کنم شاید خوب بشه

zxzxcvcv
02-05-2014, 19:40
پس با این حساب دور وایمکس رو هم خط بکشم
هزینه وایرلس هم بالاست هم اشتراکش و هم هزینه اولیه تجهیزاتش و تازه معلوم هم نیست کیفیتش چطوری باشه
الان شما جایی مطمئن سراغ داری وی پی ان داخلی بفروشه؟ فقط همین مورد مونده که تست کنم شاید خوب بشه
shabane.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هر دو تست دارن ولی با اکانت تست دومی نمیتونی سایتی رو باز کنی.اولی پیشنهاد میشه

masooumi
02-05-2014, 21:47
من یزد دانشجو هستم پارسال یک طرحی گرفتم با مودم رایگان که مودمش zyxel یود حدود 80 فروختمش :)
یکی از دوستام 6 ماه پیش همون طرحو برداشت بهش دی لینک سفید 2730 دادن !
2مگ 1تا 7 صبح هم رایگان
واقعا متاسفم که مخابرات اصفهان از یزد پایین تر هست !!

این طرح ها توی همه ایران هست ، حالا چرا اصفهان مودم رو نمیده ؟!

الان خراسان رضوی هم همین طرح ها هست. دقیقا 6 ماه پیش مودم زایکسل مشکی میدادن و یک ماه پیش دی لینک 2730 و دیروز دیدم دارن مودم هواوی می دن ولی بالاخره مودم رو میدن

البته توی این سایت که مخابرات اصفهان هم همون طرح ها و مودم رایگان رو داره

mrmmnb
02-05-2014, 21:58
shabane.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اولی که سایتش برا من باز نشد
دومی هم قیمتاش رو دیدم خیلی گرون میگه از قیمت سرویس adsl بیشتر میشه اگه مصرف زیاد باشه!! قیلترشکن که از این خیلی ارزونتر هست! در صورتی که به نظر من یا باید ارزونتر از اون باشه یا دیگه نهایتش هم قیمت به نظر من دلیلی نداره گرونتر باشه اینم انقدر تفاوت قیمت!
با این حال دستتون درد نکنه پیشنهاد خوبی دادید که برم تو نخش یه چیز خوب پیدا کنم(البته اگه قیمت مناسب گیرم بیاد)

MARSHAL_AOL
03-05-2014, 02:54
این مخابرات روزها این قدر شارژ از آدم میخوره که تلافی شب ها رو در میاره

قضیه این 99 درصد تخفیف چیه حتما میخوان اون بگن اون 1 درصد ضرب در 3000 میشه یعنی هر 1 گیگ شبانه 3 گیگ روزانه کم میکنیم :lol:

nini bad
03-05-2014, 12:55

این سرویس ها فقط برای بازی های آنلاین مناسب هستند که پهنای باند بیشتری را در اختیار کاربر قرار میدهند و برای وب گردی اصلا مناسب نیست...

sherlock_Holmes
03-05-2014, 13:55
من رفتم ولیعصر.

کل اطلاعاتی که تونستم درباره سرویس بهاره جمع کنم ایناست:

+سرویس حالاحالاها هست و میشه تمدید کرد.

+ ۹۹ درصد تخفیف دقیقا همونیه که فکر میکردیم. یعنی شما هر حجمی شبها مصرف کنی ۱ درصدش از ترافیکت کم میشه. یعنی ۱ گیگ مصرف کنی ۱۰ مگ حساب میشه و از ترافیک کم میشه.

+ مودمی که میدن (در طرحهای با مودم) مارکش هوآوی هست اما مدلش رو کسی نمیدونست.

+ ثبت نام فقط اینترنتی از طریق بخش رزرو در پنل کاربری هست و حضوری نمیشه.

+در صورتیکه ترافیک تمام بشه امکان خرید گیگ هست اما هنوز تعرفه هاش رو در سایت نزدن.

+ سرعت ۱۰ مگ واقعیه اما برای فیبر نوری نهایتش ۱ مگه! بیشتر نمیکشه.

+ میشه هم زرین و هم طرح بهاره داشت. اگر میخواین زرینو انصراف بدین باید بعد از وصل شدن طرح بهاره حضوری درخواست بدین.

به نظرم برای کسایی که مثل من فقط از مخابرات میتونن سرویس بگیرن بهترین حالته. چون دانلودم زیاد داریم و چاره ای نیست.

shah994
03-05-2014, 14:17
من رفتم مرکز خرازی گفت باید طرح بهاری اینترنتی ثبت نام کنید و ما ثبت نام نمیکنیم !
من رفتم سایت مخابرات اصفهان هیچ جایی واسه ثبت نام پیدا نکردم !
باید چجوری ثبت نام کرد؟

alireza12827
03-05-2014, 15:05
شماره توزیع رو از کجا پیدا کنیم؟؟؟؟

nini bad
03-05-2014, 15:47
من رفتم ولیعصر.

+ ۹۹ درصد تخفیف دقیقا همونیه که فکر میکردیم. یعنی شما هر حجمی شبها مصرف کنی ۱ درصدش از ترافیکت کم میشه. یعنی ۱ گیگ مصرف کنی ۱۰ مگ حساب میشه و از ترافیک کم میشه.

+در صورتیکه ترافیک تمام بشه امکان خرید گیگ هست اما هنوز تعرفه هاش رو در سایت نزدن.

+ میشه هم زرین و هم طرح بهاره داشت. اگر میخواین زرینو انصراف بدین باید بعد از وصل شدن طرح بهاره حضوری درخواست بدین.

به نظرم برای کسایی که مثل من فقط از مخابرات میتونن سرویس بگیرن بهترین حالته. چون دانلودم زیاد داریم و چاره ای نیست.

تشکر از شما بابت اطلاع رسانی خوب و دقیقتون ...

من رفتم مرکز خرازی گفت باید طرح بهاری اینترنتی ثبت نام کنید و ما ثبت نام نمیکنیم !
من رفتم سایت مخابرات اصفهان هیچ جایی واسه ثبت نام پیدا نکردم !
باید چجوری ثبت نام کرد؟

به آدرس زیر رفته ثبت نام کنید...

شماره توزیع رو از کجا پیدا کنیم؟؟؟؟

شماره توزیع بر روی قبض تلفن شما نوشته شده است...

zxzxcvcv
03-05-2014, 16:10
این سرویس ها فقط برای بازی های آنلاین مناسب هستند که پهنای باند بیشتری را در اختیار کاربر قرار میدهند و برای وب گردی اصلا مناسب نیست...
دوست عزیز حرفتون اصلا درست نیست.
این مثل استفاده از همون فیلتر شکنه وقتی اینترنت مخابرات خراب میشه و صفحات رو به زور باز میکنه.ولی به جای سرور خارجی به سرور داخلی وصل میشید.در ضمن پینگ رو هم پایینتر میاره که باعث میشه صفحات زودتر باز شن

aminjpo
03-05-2014, 18:48
دوستان برای کسی وصل شده؟
یعنی کسی داره استفاده می کنه یا نه؟

aminjpo
03-05-2014, 18:52
دوستان من پرسیدم کسی جواب نداد
من تقریبا ماهانه ۵\۲ گیگ مصرفم هست
بهترین حالت چیه؟ منظورم به صرفه ترین حالتش چیه
دانلود شبانه اش سرعتش چند کیلو بایته
ممنون جواب بدید اساتید

در زمن من الان با فیل تر اومدن دارم نظر می دم با معمولی اصلا باز نمی کنه

mrmmnb
03-05-2014, 19:59
شما اگه شبانه برات مهم نیست بهترین گزینه زرین هست
فعلا هم هیچ طرحی ندارن که شبانه 10٪ رایگان باشه این طرح جدید هم بد نیست ولی یک درصد مصرف شبانت از ترافیک کسر میشه
در کل اگه شبانه میخوای همین طرح بهاری بدون مودم رو انتخاب کن که بهترین شبانه رو داره

yunes-ir
03-05-2014, 20:02
سرویس من که همچنان فعال نشده.. والا نمی دونم چیکار می کنند خطم که رانژه هست و نفرات اولی بودم که ثبت نام کردم ولی هنوز خبری از فعال شدن نیست به پشتیبانی که زنگ می زنم تازه یک چیز جدید میگه.. میگه باید خودشون بهت زنگ بزنند و اگر عجله داری باید خودت کپی و اصل شناسنامه و کارت ملی را ببری خرازی ولی در غیر این صورت باید صبر کنی تا خودشان بهت زنگ بزنند و بیایند درب منزل ازت بگیرند!!! بهش می گم ثبت نام اینترنتی که نیاز به این چیزها نداره !! و من قبلا زرین داشتم !! می گه نه حتما تا این مدارک دستشون نرسه برات فعال نمی کنند!!!

mrmmnb
03-05-2014, 20:11
من رفتم ولیعصر.

بابت اطلاع رسانی ممنون
+ سرویس جدید اش دهنسوزی نیست که بخوان بردارن!!!
+ این 1 درصد باعث میشه ترمز رو بکشیم چون روزانه رو زود تموم میکنه
+مدل مودم رو من رفتم مخابرات کاشان نشونم داد و صفحات قبل نوشتم هواوی مدل HG532E هست و گفت کلا هر سرویسی که مودم داشته باشه همین رو میدن حالا برا سرویس هایی که حضوی ثبت نام میکنن احتمالا همون موقع بدن ولی این طرح که اینترنتی هست کی تحویل میدن؟ چون با توجه به اینکه خیلی ها رانژه مخابرات رو دارن بلافاصله با درخواست و پرداخت هزینه بشه استفاده کرد بعد نگن چون استفاده کردی بهت نمیدیم؟؟؟؟
+اینو به من گفت و البته طبیعی هست چون پرداخت روی قبض نیست و به خاطر دردسرهای پرداخت اینترنتی کردن که انلاین پرداخت بشه
+این قسمت خیلی مهم هست چون با توجه به سرعت و مقدار گیگ که میدن قطعا ترافیک تموم میشه
+جالبه من زنگ زدم مخابرات منطقمون گفت روی خطوط فیبر نهایت 2 تا 3 مگ هست و بیشتر نمیشه والبته مسوسل فروش اینترنت قبلش بهم گفته بود 10 مگ هست ولی باید خطتت بتونه ساپورت کنه که از من نمیکنه!! الان کمپین دارم نهایت سرعت به حدود سه مگ میرسه عح خطم هم همین هست
+ 20 تا طرح هم بگیری مشکلی نداره چون پولش رو میگرن و حالش رو میبرن
+ طرح نسبتا خوبی هست ولی اگه اون 1 درصد نبود عالی بود احتمالا در کنارش باید زرین رو هم داشته باشیم چون ترافیک کم میاد و معلوم نیست گیگ اضافه چند هست مگر اینکه این مورد مشخص بشه و ترافیک ارزونتر از زرین باشه

zxzxcvcv
03-05-2014, 20:17
سرویس من که همچنان فعال نشده.. والا نمی دونم چیکار می کنند خطم که رانژه هست و نفرات اولی بودم که ثبت نام کردم ولی هنوز خبری از فعال شدن نیست به پشتیبانی که زنگ می زنم تازه یک چیز جدید میگه.. میگه باید خودشون بهت زنگ بزنند و اگر عجله داری باید خودت کپی و اصل شناسنامه و کارت ملی را ببری خرازی ولی در غیر این صورت باید صبر کنی تا خودشان بهت زنگ بزنند و بیایند درب منزل ازت بگیرند!!! بهش می گم ثبت نام اینترنتی که نیاز به این چیزها نداره !! و من قبلا زرین داشتم !! می گه نه حتما تا این مدارک دستشون نرسه برات فعال نمی کنند!!!
برو توی صفحه ی مودم ببین Downstream خطت رو بردن روی 10 مگ یا هنوز روی همون 3 مگه

+ طرح نسبتا خوبی هست ولی اگه اون 1 درصد نبود عالی بود احتمالا در کنارش باید زرین رو هم داشته باشیم چون ترافیک کم میاد و معلوم نیست گیگ اضافه چند هست مگر اینکه این مورد مشخص بشه و ترافیک ارزونتر از زرین باشه
شما مگه میخوای چند ترابایت مصرف کنی که میگی اون 1 درصد زیاده ؟اگر در نظر بگیریم که سرویس شما 24 گیگ حجم داشته باشه (برای یک سال) شما میتونی 2400 گیگ شبانه باهاش دانلود کنی.البته این رو هم بید در نظر داشت که از مخابرات بعیده 1 درصد کم کنه طبق قرارداد

yunes-ir
03-05-2014, 20:39
من رفتم ولیعصر.

این موردی را که گفته روی فیبر نوری حداکثر سرعت 1 مگ هست درسته ولی بستگی به مخابرات هر منطقه هم داره الان خط ما هم دی ال سی هست ولی مخابرات پورت را روی 2 مگ بسته و سرعت دانلود با زرین تا 250 کیلوبایت هست و در مودم حداکثر ظرفیت خطم ( Max Rate ) تا 23 مگ هم بالا میاد.ولی خیلی از خط های مسی بعضی از دوستانم را دیدم که حداکثر ظرفیت خطشون 4 تا 5 مگ هست .. حال با این تفاسیر علت اینکه مخابرات روی خطوط فیبر نوری که ظرفیت بالایی دارند را مثلا میگه یکی دو مگ بیشتر سرعت نمی ده اینکه تجهیزات مخابراتی روی خط فیبر نوری گرونه و به دلیل تحریم کم هم هست و مخابرات به علت اینکه می خواهد به تعداد زیادی روی این خط ها اشتراک بده پورت ها را محدود کرده..و برای مشترکین جدید روی فیبر نوری حداکثر 1 مگ پورت می بنده ولی برای ما از قبل 2 مگ بسته بود..

yunes-ir
03-05-2014, 20:50
برو توی صفحه ی مودم ببین Downstream خطت رو بردن روی 10 مگ یا هنوز روی همون 3 مگه

اتفاقا قبلا دیده بودم نه تغییری نکرده البته ما که فیبری نوری هستیم ولی نبودیم هم بعید می دونم از نو بیاند پورت ببندند....برای من که همون 2 مگ هم باشه زیاد مشکلی نداره چون برای شبانه رایگان گرفتم و اگر شبانه رایگان هم همین 2 مگ باشه خوبه فقط اون 1 درصد واقعا همون 1 درصد باشه و بیشتر کم نکنه(چون این سیستم پلوتون همش باگه و هیچ حسابی روش نیست)

nini bad
03-05-2014, 21:11
دوست عزیز حرفتون اصلا درست نیست.
این مثل استفاده از همون فیلتر شکنه وقتی اینترنت مخابرات خراب میشه و صفحات رو به زور باز میکنه.ولی به جای سرور خارجی به سرور داخلی وصل میشید.در ضمن پینگ رو هم پایینتر میاره که باعث میشه صفحات زودتر باز شن

نه دوست عزیز برای این که متوجه حرف من بشوید در اینترنت جست و جو کنید... کاهش پینگ فقط یک راه داره این هم وصل شدن به یک سرور که قدرتمند باشه سرور دیگر هم که متصل میشید ای پی شما تغییر پیدا میکند که با فیلتر شکن بحثش جداست...

zxzxcvcv
03-05-2014, 21:15
نه دوست عزیز برای این که متوجه حرف من بشوید در اینترنت جست و جو کنید... کاهش پینگ فقط یک راه داره این هم وصل شدن به یک سرور که قدرتمند باشه سرور دیگر هم که متصل میشید ای پی شما تغییر پیدا میکند که با فیلتر شکن بحثش جداست...
شما یه بار از این سرویس ها استفاده کن متوجه میشی

nini bad
03-05-2014, 21:32
شما یه بار از این سرویس ها استفاده کن متوجه میشی

دوست عزیز من چند سال انلاین بازی می کنم حدود یک سال هم از این سرویس ها ... من منظور شما را متوجه میشم اما فیلتر شکن نیست ... شما IP خودتان را هم که عوض کنید تمامی سایت هایی که مخابرات باز نمی کند را به راحتی باز می کنید ... زیر ساخت مخابرات عوض شده جوری که حتی سرور های 4.2.2.4 هم مشکل پیدا کردن...

aminjpo
03-05-2014, 21:59
دوستان من ۱ ماهه زدم خوب user pas از کجا بیارم
بدم مودم ؟
الان فقط با زرین وصل ام پس بهاره چطور وصل شم؟ ممنون جواب بدین
الان تاریخ زده ۱۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد

aminjpo
03-05-2014, 22:00
User pas از کجا بیارم

nini bad
04-05-2014, 13:04
دوستان من ۱ ماهه زدم خوب user pas از کجا بیارم
بدم مودم ؟
الان فقط با زرین وصل ام پس بهاره چطور وصل شم؟ ممنون جواب بدین
الان تاریخ زده ۱۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد

دوست عزیز زنگ بزنید پشتیبانی تا راهنمایتون کنند...

sherlock_Holmes
04-05-2014, 14:55
+ این 1 درصد باعث میشه ترمز رو بکشیم چون روزانه رو زود تموم میکنه

الان ترمز رو بکشیم بعد باید چیکار کنیم؟
اینجا آخه ایرانه اونم اصفهانش. قطعا طرح دیگه ای نمیذارن که بهتر باشه. اونم با این قضیه ۹۹ درصد دیگه واضحه که شبانه رایگان نخواهند داد. البته این یک درصد هرچند زور داره اما چیز زیادی نیست. من الان تردید برای انتخاب زمانشه. یکماه ۴ گیگه اما سه ماهه کمتر و ۶ماهه بازم کمتر!
....
دوستانی که ثبت نام کردند و طول کشیده زنگ کششون کتید. توی قراردادش نوشته ۲۴ ساعته موظفند وصل کنند.

zxzxcvcv
04-05-2014, 15:09
الان ترمز رو بکشیم بعد باید چیکار کنیم؟
اینجا آخه ایرانه اونم اصفهانش. قطعا طرح دیگه ای نمیذارن که بهتر باشه. اونم با این قضیه ۹۹ درصد دیگه واضحه که شبانه رایگان نخواهند داد. البته این یک درصد هرچند زور داره اما چیز زیادی نیست. من الان تردید برای انتخاب زمانشه. یکماه ۴ گیگه اما سه ماهه کمتر و ۶ماهه بازم کمتر!
....
دوستانی که ثبت نام کردند و طول کشیده زنگ کششون کتید. توی قراردادش نوشته ۲۴ ساعته موظفند وصل کنند.

اینطور که یکی از بچه ها میگفت امکان خرید حجم اضافه هست پس مشکلی نیست که چند ماهه سرویس بگیرید.
ولی نظر من اینه که برای ماه اول یک ماهه بگیر ببین وضع چطوریه اگه خوب بود از ماه بعدش چند ماه بگیر

aminjpo
04-05-2014, 15:36
دوستان من ۱۲ هم برام زده اما هنوز الان ۱۴ هم هست هیچ خبری نیست
اخه کدوم خری قانون گزاشته که باید کپی کارت ملی رو فکس کنن؟
اقا تلفنشون چنده؟

mrkh47
04-05-2014, 17:25
سلام

من 11هم ، یک ماهه ی طرح بهاره رو زدم ولی هنوزفعال نشده ،2020 هم زنگ زدم گفت خودشون برات زنگ میزنن .
قضیه ی این کارت ملی و کپی شناسنامه چیه ؟؟
ما که موقع ثبت نام زرین همه رو دادیم .

MARSHAL_AOL
04-05-2014, 17:39
مدارک ببرم خرازی حله چی میخواد

mrkh47
04-05-2014, 18:05
همین الان زنگیدم 2020 .
میگه یا باید صبر کنی خودشون زنگ بزنن و یوزر و پس رو بهت بدن یا خودت بری مخابرات به زور ازشون بگیری .:n09:

yunes-ir
04-05-2014, 18:30
من که کارم شده هر روز زنگ زدن به 2020 هر دفعه ای هم یک چیزی می گویند.. این دفعه می گه نه اصلا نیاز به کارت ملی و این چیزها نیست و این چند روزه برات فعال می کنند و بهت زنگ می زنند..فقط یک چیز جدیدی که در پنل برام تغییر کرده تاریخ انقضا هست .. این طرح بهاره را من هشتم سفارش دادم و تاریخ انقضا را اون موقع هشت پنج زده بود ولی الان که دوباره نگاه کردم دیدم یک هفته به انقضا اضافه کردند و شده پانزده پنج.. یعنی شاید فردا احتمال داره فعال کنند و زنگ بزنند..

moeen77
04-05-2014, 19:29
باعرض سلام من اینترنت مخابرات طرح زرین دارم ایا این طرح دانلود شبانه دارد با تشکر

mrmmnb
04-05-2014, 20:42
شبانش 99 درصد رایگان هست و 1 درصد از حجم استفاده شده رو از ترافیکت کم میکنه
اونایی که قبلا مشترک مخابرات بودن برا یوزر و پسورد نیازی نیست برن مخابرات که من دفعه قبلی که زرین داشتم طرح کمپین رو اینترنتی درخواست دادم وارد پنل که شدم یزور نیم رو کنار طرح نوشته بود پسورد رو هم از توی پنل رفتم قسمت تغییر پسورد و یه پسورد دادم و حل شد (قسمت تغییر پسورد ورود به پنل رو نمیگم ها)
البته یادم نیست که فعال بود یا زنگ زدم برام فعال کردن این رو مطمئن نیستم ولی یوزر و پسورد رو اینجوی میشه بدست اورد
خودمم یکی از این طرح ها رو میخوام ولی چون شک دارم فعلا تو اتخاب دست نگه داشتم و گرنه تست میکردم خبر میدادم اخه طرح کمپین رو دارم که شبانش 100 رایگان هست و میتونم تمدید کنم برا همین موندم چیکار کنم

yunes-ir
04-05-2014, 21:26
همین الان زنگیدم 2020 .
میگه یا باید صبر کنی خودشون زنگ بزنن و یوزر و پس رو بهت بدن یا خودت بری مخابرات به زور ازشون بگیری .:n09:

این حرف را به من هم یکبار گفتن ...این افرادی که به عنوان کارشناس میاند پشت خط شاید خیلی هاشون یک دیپلم هم نداشته باشند ..اخه این طرح بهاره که هنگام ثبت نام خودش یوزر را بهت میده و پسورد را هم خودت انتخاب می کنی ...

yunes-ir
04-05-2014, 21:36
شبانش 99 درصد رایگان هست و 1 درصد از حجم استفاده شده رو از ترافیکت کم میکنه
اونایی که قبلا مشترک مخابرات بودن برا یوزر و پسورد نیازی نیست برن مخابرات که من دفعه قبلی که زرین داشتم طرح کمپین رو اینترنتی درخواست دادم وارد پنل که شدم یزور نیم رو کنار طرح نوشته بود پسورد رو هم از توی پنل رفتم قسمت تغییر پسورد و یه پسورد دادم و حل شد (قسمت تغییر پسورد ورود به پنل رو نمیگم ها)
البته یادم نیست که فعال بود یا زنگ زدم برام فعال کردن این رو مطمئن نیستم ولی یوزر و پسورد رو اینجوی میشه بدست اورد
خودمم یکی از این طرح ها رو میخوام ولی چون شک دارم فعلا تو اتخاب دست نگه داشتم و گرنه تست میکردم خبر میدادم اخه طرح کمپین رو دارم که شبانش 100 رایگان هست و میتونم تمدید کنم برا همین موندم چیکار کنم

به نظر من اگر من جای شما بودم صدرصد کمپین را تمدید می کردم با شبانه صدرصد رایگان و نقد را ول نمی کردم و نسیه را بچسم..من قبلا طرح های کمپین قبلی را به خاطر پرداخت روی قبض ثبت نام نمی کردم و منتظر طرحی بودم که هم شبانه رایگان داشته باشه و هم پولش روی قبض نیاد و برای همین این طرح جدید را گرفتم و گر نه قبلا ها طرح کمپین را می گرفتم...

mamad24
04-05-2014, 23:00
کسانی که طرح جدیدو ثبت نام میکنند باید حداقل یه هفته صبر کنید تا باهاتون از یکی از شرکت های وابسته به مخابرات تماس بگیرن. خططون هم رانژه باشه باز باید صبر کنید تا تماس بگیرن و همون موقع وصل نمیشه. بعد هم که تماس گرفتن باسه دادن یوزر پسورد یا میگن ادرس بدید تا خودمون بیایم که هزینشم 5 الی 15 تومن میگیرن یا ادرس میدن که خودمون بریم یوزر پسورد بگیریم و تلفنی یوزر پسورد نمیدن (بی شرفا). ما که هر هر وقت طرحی ثبت نام کردیم به همین منوال بوده.

mamad24
04-05-2014, 23:05
به نظر من اگر من جای شما بودم صدرصد کمپین را تمدید می کردم با شبانه صدرصد رایگان و نقد را ول نمی کردم و نسیه را بچسم..من قبلا طرح های کمپین قبلی را به خاطر پرداخت روی قبض ثبت نام نمی کردم و منتظر طرحی بودم که هم شبانه رایگان داشته باشه و هم پولش روی قبض نیاد و برای همین این طرح جدید را گرفتم و گر نه قبلا ها طرح کمپین را می گرفتم...
میتونستید کمپین رو ثبت نام کنید و هر ماه که شارژ اتوماتیک میشد هزینه رو اینترنتی تسویه کنید که دیگه رو قبض نیاد.

mrmmnb
05-05-2014, 00:07
اگه اشتباه نکنم این قابلیت رو تازگی اضافه کردن البته نه اینکه خیلی تازه باشه ولی چند ماه پیش بود و اون موقعی که طرح کمپین رو میدادن این قابلیت نبودش
منم فردا میرم همون کمپین رو یکساله تمدید میکنم
یکم اون طرح بهاره که مودم رایگان داشت وسوسم کرد ولی اخرش به این نتیجه رسیدم کمیپن رو مجدد شارژ کنم(شبانه رو میتونستم روی یه خط دیگه که کمپین داره استفاده کنم ولی هر جوری حساب میکنم روزانش هم همچین مالی نیست مودم هم که دارم ترافیک اضافه هم معلوم نیست چند حساب کنن پی بیخیال شدم)
راستی کسی طرح با مودم رو گرفت و مودم رو خواست بفروشه قیمت مناسب بده میخرم (برا کسی میخوام)

sherlock_Holmes
05-05-2014, 09:29
کسانی که طرح جدیدو ثبت نام میکنند باید حداقل یه هفته صبر کنید تا باهاتون از یکی از شرکت های وابسته به مخابرات تماس بگیرن. خططون هم رانژه باشه باز باید صبر کنید تا تماس بگیرن و همون موقع وصل نمیشه. بعد هم که تماس گرفتن باسه دادن یوزر پسورد یا میگن ادرس بدید تا خودمون بیایم که هزینشم 5 الی 15 تومن میگیرن یا ادرس میدن که خودمون بریم یوزر پسورد بگیریم و تلفنی یوزر پسورد نمیدن (بی شرفا). ما که هر هر وقت طرحی ثبت نام کردیم به همین منوال بوده.

من دیشب ساعت 11 ثبت نام کردم امروز ساعت 9 باهام تماس گرفتند! کپی کارت ملی رو فقط میخواستند که اونم فکس کردم و تمام شد منتها طرف به من گفت شبانه نداره!! طرح بهاره یکماهه شبانه نداره! زنگ زدم 2020 میگه تا جاییکه میدونیم داره! ببینید ما با کیا داریم یه جا نفس میکشیم.

ساعت شبانه رو هم میگه 12 تا 7 صبح! خلاصه هرکی یه چیزی میگه.

اینم نتیجه تست که البته ما فیبر نوری هستیم:

شب هم شبانه رو میذارم.

mrkh47
05-05-2014, 11:40
من رفتم مخابرات برام فعال کرد و یوزر و پس روبهم داد .

این تست سرعت طرح زرین در روز :

این هم تست سرعت طرح بهاره :

اگه فرصت کردم امشب یه تست شبانه هم میگیرم و یه فایل هم میزارم برا دانلود تا ببینم چقدر ترافیک کم میکنه .

mamad24
05-05-2014, 11:47
من رفتم مخابرات برام فعال کرد و یوزر و پس روبهم داد .

این تست سرعت طرح زرین در روز :

این هم تست سرعت طرح بهاره :

اگه فرصت کردم امشب یه تست شبانه هم میگیرم و یه فایل هم میزارم برا دانلود تا ببینم چقدر ترافیک کم میکنه .

از شما هم فیبر نوریه؟؟؟

mrkh47
05-05-2014, 11:58
از شما هم فیبر نوریه؟؟؟

نمیدونم:n13:
به احتمال زیاد .

mrmmnb
05-05-2014, 12:36
بزنم به تخته چه پینگ های خوبی دارید شما
مال من صفحه به زور باز میکنه البته تازگی تست پینگ نگرفتم
سرعت دانلود برا من که فیبر هست با طرح کمپین حدود 300 تا 320 میشه البته گاهی تا 350 هم میره یعنی تقریبا تا سه مگ باز هست و چون فیبر هست طرح بهاری رو هم بگیرم همینه و بیشتر نمیشه
امروز هم رفتم کمپین رو زدم یکسال دیگه تمدید کردم
یکی که فیبر نیست و این بهاری رو گرفته تست بزنه ببینم 10 مگ رو میده یا نه اگه نه باید بره اعتراض کنه
راستی به نظر من (با توجه به تجربه ای که از چند تا خط که همشون مخابرات هستن دارم شبانه و روزانه مخابرات فرقی نداره! اگرم احیانا شبا جایی کندتر بود بیشتر به نظر من به خاطر سرور هست)
با تشکر

sherlock_Holmes
05-05-2014, 13:25
سرعت خوبه اما تست که میگیرم هربار یه چیزی میشه نتیجش!

کسی میدونه ساعت شبانه دقیقا از چه ساعتیه؟ 2020 گفت 12 مخابرات گفت 1 بعضیا هم گفتند 2.. اطلاع رسانی در حد خیار!

mrmmnb
05-05-2014, 14:14
شبانه برا طرح کمپین 1 تا 7 بود ولی توی طرح بهاره نوشتن 2 تا 7
یه بدی مه پنل مخابرات داره اطلاعات روز رو نشون نمیده و امروز رو باید فردا چک کنی پنل قبلی مثل پنل سایر شرکت ها مصرف انلاینت رو هم نشون میداد چه برسه به اطلاعات روز

nini bad
05-05-2014, 15:59
دوستانی که طرح کمپین با شبانه رایگان دارند بهتره همون ظرح را تمدید کنند و سراغ طرح جدید نروند (البته خطوط فیبر نوری) خطوط قدیمی هم در طرح جدید حتما مسیر سرویسشون را بیان کنند .

yunes-ir
06-05-2014, 08:39
خب من امروز رفتم مخابرات و سرویس بهاره را فعال کردم سرعتش هم مثل همون زرین 2 مگ هست.

Amin_0913
06-05-2014, 09:40
سلام
طرح بهاره شبانش چی شکلیه؟
99% چیه دیگه؟

alireza12827
06-05-2014, 14:44
شبانه طرح بهاره رو کسی استفاده کرده؟؟سرعتش چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sherlock_Holmes
06-05-2014, 14:55
شبانه طرح بهاره رو کسی استفاده کرده؟؟سرعتش چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من حدود ۲۵۰ کیلو تورنت دانلود کردم دیشب. خوبه.

sherlock_Holmes
06-05-2014, 14:56
سلام
طرح بهاره شبانش چی شکلیه؟
99% چیه دیگه؟

توی صفحات قبل نوشتیم توضیحاتو. ۹۹ درصدش رایگانه.

nini bad
06-05-2014, 15:26
خب من امروز رفتم مخابرات و سرویس بهاره را فعال کردم سرعتش هم مثل همون زرین 2 مگ هست.

خطوط شما فیبر نوری است ؟ تغییری در پورت شما اعمال نشده ؟ لطفا اسپید تست قرار بدید...

zxzxcvcv
06-05-2014, 15:26
توی صفحات قبل نوشتیم توضیحاتو. ۹۹ درصدش رایگانه.

از شارژتون به اندازه ی همون 99 درصد کم شده ؟

shah994
06-05-2014, 17:27
سلام
من ميخوام طرح بهاري اينترنتي ثبت نام كنم ولي نياز به شماره توزيع خط داره اما من به قبض تلفنم دسترسي ندارم (المثني قبض را از دفتر خدمات ارتباطي گرفتم ولي شماره توزيع نداشت) حضوري هم رفتم مركز مخابرات خرازي ولي گفتن حتما بايد طرح بهاري اينترنتي ثبت نام كنيد...
راهي براي دريافت شماره توزيع خط هست؟

mrkh47
06-05-2014, 19:01
دوستان سلام

من دیشب شبانه ی طرح بهاره رو تست کردم ، از نظر سرعت تفاوتی با روزش نداشت .

ولی ولی ولی ....

من دیشب 2400 MB دانلود کردم ولی با این که نوشته 99% رایگان ، از من 240 MB شارژ کم کرد ، یعنی 90% رایگان بود .
من هم کفری شدم زنگ زدم 2020 ، قضیه رو که برای طرف تعریف کردم بعد از 15 دقیقه بالاخره به این نتیجه رسید که من درست میگم و سیستم اشتباه کرده ، بعدش هم گفت رسیدگی میکنیم و نتیجه رو اطلاع میدیم .

از دوستانی که طرح بهاره 99% رایگان رو گرفتن و براشون فعال شده خواهش میکنم همین امشب تست کنن که اگه اونها هم مشکل من رو داشتند ، 2020 رو زنگ کش کنیم :n24:

MARSHAL_AOL
06-05-2014, 19:57
عجب پس 10 مگ شد دو مگ حدس میزدم این مخابرات پدر مادر نداره

1- دوستان شبانه داره 1 ماهه ؟ از شارژتون چقدر کم شده

yunes-ir
06-05-2014, 20:05
خطوط شما فیبر نوری است ؟ تغییری در پورت شما اعمال نشده ؟ لطفا اسپید تست قرار بدید...
بله فیبر نوری هستم.. نه بابا هیچ تغییری در پورت ایجاد نکردند و دان استریم مودمم از 5 سال پیش تا به حال هیچ تغییری نکرده و 2 مگ هست .. و از اول هم معلوم بود حالا ما که فیبر نوری هستیم و بهونه لازم برای عدم تغییر را دارند ولی تو صفحات قبلی دوستان گفتند که شب قبلش طرح بهاره را ثبت نام کردند و فردا صبحش بهشون زنگ زدند که طرحتون آماده هست..خب خود این موضوع نشان میده که عملا کاری به رانژه و پورت ندارند و فقط یک تغییر نرم افزاری در سیستم خودشان میدهند.. با این حال من زنگ زدم 2020 و یارو گفت پیگیری می کنیم... سرعت دانلود و اسپید تست هم از من دقیقا مثل زرین هست ( چه پینگ چه حداکثر سرعت) ولی اگر بعد شد یک عکس هم می گیرم..

mrmmnb
06-05-2014, 20:33
سلام
من ميخوام طرح بهاري اينترنتي ثبت نام كنم ولي نياز به شماره توزيع خط داره اما من به قبض تلفنم دسترسي ندارم (المثني قبض را از دفتر خدمات ارتباطي گرفتم ولي شماره توزيع نداشت) حضوري هم رفتم مركز مخابرات خرازي ولي گفتن حتما بايد طرح بهاري اينترنتي ثبت نام كنيد...
راهي براي دريافت شماره توزيع خط هست؟

قبضی که از دفاتر خدماتی میگیری چیز خاصی نداره فقط شناسه قبض و پرداخت داره و به درد این کار نمیخوره
شما که رفتی خرازی بهشون میگفتی توزیع رو نداری خودشون میتونستن بهت بدن (حالا یا مستقیم تو سیستم خودشون داشتن یا راهنماییت میکردن کدوم قسمت بری تا ازشون بگیری)
اما الان باشو برو امور مشترکین مخابرات منطقه خودتون و درخواست قبض کن (دقت کن اونجا قض رایگان هست و مثل دفاتر نیست که پول بگیرن) همون وقتی هم نگاه کن شماره توزیع رو داشته باشه که اگه نداشت بهشون بگی تا بهت بدن (ولی از اونا که بگیری داره چون من تازگی رفتم گرفتم داشت)

عجب پس 10 مگ شد دو مگ حدس میزدم این مخابرات پدر مادر نداره

1- دوستان شبانه داره 1 ماهه ؟ از شارژتون چقدر کم شده

خوب تقصیر خود بچه ها هست که هیچی نمیگن برن بگن شما که نمیتونید 10 مگ بدید غلط کردیدکه زدید سرویس 10 مگ
من میترسم این شبانه هم مورد دار باشه

بله فیبر نوری هستم.. نه بابا هیچ تغییری در پورت ایجاد نکردند و دان استریم مودمم از 5 سال پیش تا به حال هیچ تغییری نکرده و 2 مگ هست .. و از اول هم معلوم بود حالا ما که فیبر نوری هستیم و بهونه لازم برای عدم تغییر را دارند ولی تو صفحات قبلی دوستان گفتند که شب قبلش طرح بهاره را ثبت نام کردند و فردا صبحش بهشون زنگ زدند که طرحتون آماده هست..خب خود این موضوع نشان میده که عملا کاری به رانژه و پورت ندارند و فقط یک تغییر نرم افزاری در سیستم خودشان میدهند.. با این حال من زنگ زدم 2020 و یارو گفت پیگیری می کنیم... سرعت دانلود و اسپید تست هم از من دقیقا مثل زرین هست ( چه پینگ چه حداکثر سرعت) ولی اگر بعد شد یک عکس هم می گیرم..

خوب شما که خطط رانژه بوده و نیازی به معطلی نداشته ولی برا تغییر داون استریم هم نیازی به کار سخت افزاری نیست نرم افزاری کم و زیاد میکنن چون یادمه یه زمانی که از شرکت های دیگه adsl گرفته بود گاهی اوقات که کیفیت خط کم میشد خودشون میگفتن داون استریم رو کم کردیم تا بهتر بشه
شما اگه اعتراض نکنی در حق خودت ظلم کردی پول 10 مگ میدی سرعت دو مگ بهت میدن من بودم همین الان میرفتم تو کار شکایت همون چند روز پیش هم شکایت کردم ازشون ولی هنوز خبری نشده!!!

==========
دوستان این طرح با مودم رایگان بهاری رو میتونید ثبت نام کنید؟
من رفتم برا کسی ثبت نام کنم اون اخر که شماره تلفن و توزیع رو دادم امکان سنجی هم نوشت میشه سرویس بگیریم اما تون تعرفه رو که مخواستم انتخاب کنم نوشته بود تعریف نشده!!!
برا طرح زرین و بهاره بدون مودم مشکلی وجود نداشت
میشه یکی تست کنه ببینه برا بقیه هم اینطوری هست یا نه؟
با تشکر

MARSHAL_AOL
06-05-2014, 20:48

داداش خط فیبر رو بیشتر از 2مگ انگاری نمیدن خود پدر سوختشون باید اطلاع رسانی میکردن من میدونستم گندش در میاد

حالا خط من فیبر نیست بزار بیبنم چند میشه Downstream البته خط من بیشتر از 3.5 مگ نمیکشه اونم زوری

sherlock_Holmes
06-05-2014, 22:04
از شارژتون به اندازه ی همون 99 درصد کم شده ؟

والا من هنوز نمیتونم و نفهمیدم چجوری از توی این سایت احمقانه میشه حجم مصرفی رو در ساعت دلخواه پیدا کرد!

55312
06-05-2014, 22:59
سلام دوستان
من از ایرانسل گرفتم.
1 سال 2mb به 165 هزار تومان با 24gb
1 تا 7 هم رایگان داره
سرعتش هم خوبه حدوده 240kb

mahyar mokhtari
07-05-2014, 01:07
سلام

داداش منم همین مشکل دارم نمی دونم چیکار کنم ؟؟؟؟
:n13::n13:

Amin_0913
07-05-2014, 13:18
دوستان کجا باید بریم واسه ثبت نام طرح بهار؟؟؟

mrmmnb
07-05-2014, 13:35
والا من هنوز نمیتونم و نفهمیدم چجوری از توی این سایت احمقانه میشه حجم مصرفی رو در ساعت دلخواه پیدا کرد!

سلام

داداش منم همین مشکل دارم نمی دونم چیکار کنم ؟؟؟؟
:n13::n13:

پنل که نیست اشغاله والا پنل قبلی یادش بخیر خیلی بهتر بود
برنامه نویسش کی بوده نمیدونم ولی باید بهش جایزه خلاقیت بدن
چی تو ذهنش میگذشته که اینجوری کد نویسی کرده خدا میدونه

سلام دوستان!!!
من سه ماه پیش ثبت نام کردم و هفته بعدش هم اینترنتم وصل شد.
حدودا یک ماه و چند روز پیش رفتم تو یه سایتش و شارژ کردم,همون موقع هم رمزمو رو عوض کردم...
الآن که میخوام دوباره برم شارژ کنم ارور میده که نام کاربری یا رمز عبور اشتباهه!!
ایمیلم رو هم بهش قبلا داده بودم,الآن که میرم تو بخشه یاد آوری رمز عبور شناسه سرویس میخواد!کسی میدونه این شناسه چیه؟برایشماره مشتری باید شمارمو بدون صفر بنویسم؟!نام کاربری هم همون شماره کارت ملیه دیگه,نه؟!
اگه میشه یه نفر بهم توضیح بده!خیلی متشکر میشم...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

بهترین کار این هست که زنگ بزنی 2020 (با همون شماره ای که اینترنت داری) و ازشون نام کاربری و رمز رو بگیری
اون قسمت یاداوری رمز عبور رو من تست کردم کار نمیکرد
اما به ترتیب:
نام کاربری: میشه همون نام کاربری که میخوای باهاش وارد پنل بشی
شماره مشتری: وارد پنل که بشی اون بالاش شماره مشتری رو نوشته(کنارش هم نام و فامیل رو نوشته و فکر کنم کد ملی هم هست)
شناسه سرویس: میشه همون یوزر نیمی که برا خطت گرفتی و توی مودم سیو کردی (یا اگه کانکشن داری توی کانکشن وارد میکنی)

با همه این توضیحات من یه بار تست کردم جواب نداد

دوستان کجا باید بریم واسه ثبت نام طرح بهار؟؟؟

ثبت نام طرح بهار اینترنتی هست
برو به ادرس زیر:
اگه قبلا ازشون سرویس داشتی که برو قسمت رزرو ولی اگه بار اولت هست برو قسمت ثبت نام و مراحل رو که انجام دادی اخرش یه شماره مشتری بهت میده حالا با اون برو قسمت رزرو
(اصلاعاتی که توی ثبت نام وارد میکنی رو همش رو یه جا داشته باش ممکنه بعدا کاریش داشته باشی

amfa
07-05-2014, 14:35
سلام
از کجا میشه فهمید که خط فیبر نوری هست یا نه؟
سپاس

mamad24
07-05-2014, 18:38
سلام
از کجا میشه فهمید که خط فیبر نوری هست یا نه؟
سپاس

سلام
زنگ بزنید پشتیبانی بهتون میگه موقع رزرو طرح هم وقتی امکان سنجی میکنه که میتونیم طرح رو برداریم یا نه نوع خط رو نشون میده. از رو پیش شماره هم میشه فهمید که من اطلاع ندارم.

zxzxcvcv
07-05-2014, 18:40
قبضی که از دفاتر خدماتی میگیری چیز خاصی نداره فقط شناسه قبض و پرداخت داره و به درد این کار نمیخوره
شما که رفتی خرازی بهشون میگفتی توزیع رو نداری خودشون میتونستن بهت بدن (حالا یا مستقیم تو سیستم خودشون داشتن یا راهنماییت میکردن کدوم قسمت بری تا ازشون بگیری)
اما الان باشو برو امور مشترکین مخابرات منطقه خودتون و درخواست قبض کن (دقت کن اونجا قض رایگان هست و مثل دفاتر نیست که پول بگیرن) همون وقتی هم نگاه کن شماره توزیع رو داشته باشه که اگه نداشت بهشون بگی تا بهت بدن (ولی از اونا که بگیری داره چون من تازگی رفتم گرفتم داشت)

میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟ امور مشترکین دیگه کجاست ؟ همون مرکز مخابراتیه؟

amfa
07-05-2014, 18:48
سلام
زنگ بزنید پشتیبانی بهتون میگه موقع رزرو طرح هم وقتی امکان سنجی میکنه که میتونیم طرح رو برداریم یا نه نوع خط رو نشون میده. از رو پیش شماره هم میشه فهمید که من اطلاع ندارم.

من با مرکز ولیعصر تماس گرفتم و گفتن خط فیبر نوری نیست و گفت براتون 10 مگ قابل استفاده خواهد بود , موقع رزرو سرویس هم زد DSLAM,برای فیبر نوری چی میزنه؟
.الان زرین دارم , چند روز پیش طرح بهاری رو پولش رو دادم اما هنوز خبری نیست گفت برای تحویل سرویس شرکت باهاتون تماس میگیره
ممنون

mamad24
07-05-2014, 19:08
من با مرکز ولیعصر تماس گرفتم و گفتن خط فیبر نوری نیست و گفت براتون 10 مگ قابل استفاده خواهد بود , موقع رزرو سرویس هم زد DSLAM,برای فیبر نوری چی میزنه؟
.الان زرین دارم , چند روز پیش طرح بهاری رو پولش رو دادم اما هنوز خبری نیست گفت برای تحویل سرویس شرکت باهاتون تماس میگیره
ممنون

باسه فیبر نوری مینویسه dlc.
وقتی سرویستون فعال شد از اسپید تست یه تست بگیرید بزارید اینجا که ببینیم مخابرات به کسی واقعآ 10 مگ میده یا نه. ممنون

mrmmnb
07-05-2014, 19:19
میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟ امور مشترکین دیگه کجاست ؟ همون مرکز مخابراتیه؟

شما یا زنگ بزن مخابرات منطقتون و بگید قسمت امور مشترکین رو میخوام یا حضوری برو مخابرات منطقتون بپرسید قسمت امور مشترکین کجاست

ممنون

اگه الان زرین داری و طرح بهاری رو انتخاب کردی دیگه چی میخوای؟ الان میتونی استفاده کنی
برو داخل پنلت در قسمت سرویس ها اونجا سرویس بهاری رو نگاه کنی جلوش یوزر نیم رو نوشته توی اون قسمت هم برو قسمت تغییر رمز و یه رمز بهش بده دیگه بعدش میتونی استفاده کنی
فقط یه چیزی وارد پنل که میشی و سرویس بهاری رو انتخاب میکنی علامت تیک سبز داره یا اخطار قرمز؟
اگه عکس بزاری از داخل پنل بهت میگم باید چیکار کنی(البته اگه اخطار قرمز باشه نمیشه کاری کرد

amfa
07-05-2014, 19:28
جلوی حساب تیک سبزه
اما جلوی بهاری اخطار قرمزه و روش که نشانگر موس رو نگه داری میزنه سرویس غیر فعاله یا مدت اعتبار آن تمام شده
اما زرین تیک سبزه

mrmmnb
07-05-2014, 20:10
پس نمیشه کاریش کرد و باید صبر کنی

sherlock_Holmes
07-05-2014, 20:22
آقا دقیقا کجای این پنل میشه مصرف رو دید؟

mrmmnb
07-05-2014, 21:03
چطوری مصرفی؟
اگه مصرف انلاینت رو میخوای یا مصرف امروزت رو فکر نکنم بشه ولی برا روزهای قبل رو میشه از قسمت گزارشات دید

sherlock_Holmes
07-05-2014, 23:31
چطوری مصرفی؟
اگه مصرف انلاینت رو میخوای یا مصرف امروزت رو فکر نکنم بشه ولی برا روزهای قبل رو میشه از قسمت گزارشات دید

میخوام یه جوری متوجه بشم چقدر شبانه مصرف کردم و چقدر از روزانم کم شده.

mrmmnb
07-05-2014, 23:51
ببین این کار رو انجام بده:
اول یه نرم افزار محاسبه پهنای باند نصب کن (برا اینکه بعدا نتایج پنل رو با اون چک کنی)
توی گزارشات پنل رو نگاه کنی نوشته بارگیری مصرف شده و بارگیری محاسبه شده همینطور بارگزاری مصرف شده و بارگزاری محاسبه شده
مصرف شده اون مقداری هست که شما مصرف کردی محاسبه شده هم اون مقداری هست که از ترافیکت کم میشه یعنی مثلا اگه شبانه 99 درصد رایگان هست و شما 100 مگ کل دانلودت توی بازه شبانه بوده باید 1 مگ بارگیری محاسبه شده بزنه ولی بارگیری مصرف شده همون 100 مگ میشه
حالا برو توی اون برنامه محاسبه پهنای باند توی اون روزی دلخواهی که از پنل گزارش گرفتی ببین دانلود بازه شبانت چقدر بوده درصد تخفیفش رو کم کن و با نتیجه پنل مقایسه کن میتونی ه جای دانلود هم دانلود و هم اپلود رو محاسبه کنی که کا ترافیکت و البته اینجوری بهتر هم هست
==========
اما یه راه بهتر شما تنظیم کن 1 دقیقه قبل از شروع بازه شبانه مودم ریست بشه(حالا به هر روشی یا دستی خاموش روشن کن یا ....)
بعد تنظیم کن پایان بازه زمانی هم همین اتفاق بیفته (اینم روش های مختلف داره)
اینجوری وقتی گزارش بگیری توی ارتباطتت اول و اخر بازه شبانه قطع شده جداگانه توی پنل اون بازه رو بهت نشون میده و خیلی کارت راحتر میشه

L.A.M.P.A.R.D
08-05-2014, 01:15
ای شبانه مگه رایگان نشده ؟

jyjy
08-05-2014, 11:36
سلام دوستان گلم
اقا من رفتم مخابرات این کمپین بهاری رو ثبت نام کردم,الانم برام.تو پنل فعال شده منتها من یوزر پسورد ندارم(گفت اون زنه که بهت زنگ میزنند),ولی تا الان زنگ نزدند,هرچی هم زنگ.میزنم بی وجدانا میگن درحال پیگیریه و قسمت نصب ظرف چند روز زنگ میزنند بهت !
نمیدونم ولی توسایت نوشته بود تحویل یک روزه!
بهرحال دوستان نمیشه الان که توی پنلم فعال شده و تیک سبز داره یجوری تو تغییر رمز سرویس یوزر و پسورد گرفت؟

fouad-pes
08-05-2014, 14:05
همین الان زنگ زدن گفتن که طرحی داریم که 2مگ سرعت با 3 گیگ ترافیک و شبانه از 1 تا 8 صبح رایگان با همون ماهیانه 17500!
از اونجایی که از بی دانلودی خسته شده بودم گفتم باشه و ثبت نامم کرد و گفت یه هفته دیگه بهم زنگ میزنن تا فعالش کنن.

MARSHAL_AOL
08-05-2014, 17:04
سلام دوستان گلم
اقا من رفتم مخابرات این کمپین بهاری رو ثبت نام کردم,الانم برام.تو پنل فعال شده منتها من یوزر پسورد ندارم(گفت اون زنه که بهت زنگ میزنند),ولی تا الان زنگ نزدند,هرچی هم زنگ.میزنم بی وجدانا میگن درحال پیگیریه و قسمت نصب ظرف چند روز زنگ میزنند بهت !
نمیدونم ولی توسایت نوشته بود تحویل یک روزه!
بهرحال دوستان نمیشه الان که توی پنلم فعال شده و تیک سبز داره یجوری تو تغییر رمز سرویس یوزر و پسورد گرفت؟

داداش اگه تیک سبز یعنی وصله پس یوز نیم پسورد رو از همون پنل تغییر بده

jyjy
08-05-2014, 18:51
عزیز منم همین کارو کردم ,تنظیمات مودمم عوض کردم ,به اینترنت وصل شد ولی داره حجمو از طرح زرینم کم میکنه!!! چرا ایا؟؟:n13:

jyjy
08-05-2014, 19:32
داداش اگه تیک سبز یعنی وصله پس یوز نیم پسورد رو از همون پنل تغییر بده

عزیز حق با شماست درست شد باید یبار مودمو خاموش ,روشن میکردم
کارت درسته, دمت گرم

L.A.M.P.A.R.D
08-05-2014, 23:05
دوستان کم‍پین نوروزی چطوره ؟ بخوام از طرح ذرین به کم‍پین نوروزی انتقال بدم باید چیکار کنم ؟

aminjpo
08-05-2014, 23:38
دوستان برای من شبه اول سرعت دانلود حدود ۲۰۰ کیلو بود اما الان ۲ شبه ماکس ۵۰ کیلوبایته
اصلا به صرفه نیست سیستم رو شب تا صبر روشن بزاریم پوله برقش بیشتر میاد
اصلا نگیرین چون چند شب اول خوبه بعدش که می فهمن دانلود می کنید سرعت رو حدود ۵۰ قفل می کنن

MARSHAL_AOL
09-05-2014, 02:57
سلام اقا از من وصل شد فعلا سرعت روی 300 هست البته Rate downstream من کم شده نمیدونم چرا

اگه قرار باشه 50 کیلویابت باشه که من انصراف میدم من که ضرر نمیکنم چون یک ماهه گرفتم هر وقت تموم شد دیدم خوب نیست جمع اوری میکنم گور پدر مخابرات

خاطره : بچه ها امروز رفتم مرکز خرازی چند نفر اومدن برای ثبت نام Adsl مخابرات منم این قدر از مخابرات بد گفتم همشون رفتم از جای دیگه Adsl بگیرن دلم خنک شد یکم

MARSHAL_AOL
09-05-2014, 03:00
دوستان برای من شبه اول سرعت دانلود حدود ۲۰۰ کیلو بود اما الان ۲ شبه ماکس ۵۰ کیلوبایته
اصلا نگیرین چون چند شب اول خوبه بعدش که می فهمن دانلود می کنید سرعت رو حدود ۵۰ قفل می کنن

داداش شما از سرور های سایت های ایرانی دانلود کن ببین سرعت خوب میشه

yunes-ir
09-05-2014, 11:44

من که دو سه شبه دارم دانلود می کنم ( از سرور های ایرانی) سرعتم 200 تا 250 کیلوبایت بوده و تغییری نکرده و تا حدود 4 گیگ هم در هر شب دان کردم ولی در مورد اون 99 درصد رایگان هم چند شبه دارم بررسی می کنم و دیدم کمی باگ داره مثلا یک شب 3.5 گیگ دان می کنی از حجم روزانه ات به جای 35 مگ 47 مگ کم می کنه.ولی این که گفته شد مثلا 2.5 گیگ دانلود کنی 250 مگ از روزانه ات کم بشه نه اینطور به این شدت نیست..بهترین راه اینکه شب قبل بری در مشخصات سرویس بهاره و حجمت را ببنی دقیقا چقدره و بعد صبح بعد بدون استفاده دیگری از اینترنت(یا اینکه مودمت با زرین کانفیک کنی) دوباره ببنی حجمت چه تغییری کرده و از هم کم کنی.. ولی قسمت گزارشات کلا بیخود هست چون اولا از یکی دو روز قبل را نشان می ده و بعد هم مثلا ساعت ها دانلود کردی را جابه جا و اشتباه نشان می ده و خلاصه پر از باگ هست...و مورد آخر هم اینکه همیشه چند دقیقه بعد از 2 شروع به دانلود و چند دقیقه قبل از 7 دست از دانلود باید دست کشید و خیلی مهمتر از اون بهتر قبل و بعد از ساعت رایگان مودم ریست بشه ...

MARSHAL_AOL
09-05-2014, 11:49
اااااااااا

hosein002
09-05-2014, 20:21
دوستان سلام
طرح زرین قبلی شبانه رایگانه یا نه؟ و چرا سرعت شبانه کمه و اکثر وقتها قطعه

mrmmnb
10-05-2014, 20:31
سلام
برا کسی طرح بهاری فعال شده؟
میخواستم ببینم باید پیگیری کرد یا خودشون زنگ میزنن؟
من امروز طرح با مودم رو برا دوستم خریدم
البته چون خطش تا حالا نت مخابرات نداشته رانژه شدن خط هم داره که اون زمانبر هست

MARSHAL_AOL
10-05-2014, 22:51
سلام
برا کسی طرح بهاری فعال شده؟
میخواستم ببینم باید پیگیری کرد یا خودشون زنگ میزنن؟
من امروز طرح با مودم رو برا دوستم خریدم
البته چون خطش تا حالا نت مخابرات نداشته رانژه شدن خط هم داره که اون زمانبر هست

زنگ میزنن بهتون

jyjy
10-05-2014, 23:17
بچه ها امروز ی خانومه زنگ به من برا دادن یورز نیم وپسورد ,بعد از کلی پرس و جو گرفتن مشخصات گفت که کپی کارت ملی رو برام بفرس ,از اونجاییم که من قبلا خودم توی پنلم کارای یوزرنیم پسوردو کرده بودم بعد از کلی حرف به زنه گفتم نمیخاد زحمت بکشید من خودم قبلا گرفتن اشکالی داره ,خانومه توش موند ونمیدونست چیکار کنه یدفعه گفت ی چند لحظه صبر کنید!!! بعدگفت خیر اشکال نداره و خدافظی کرد
هیچی من ودوستامم پکیده بودیم از خنده که چقدر اینا بی سوادند!!!

77832
11-05-2014, 09:02
سلام دوستان
من طرح زرین داشتم
یک ماهه بدون مودم بهاری رو رزرو کردم روز 18 ام
دیروز یعنی 20 ام زنگ زدن که امروز برم یوزر و پس رو بگیرم و کپی کارت ملی هم میخواستن
الان هم وصل کردم
خواستم اطلاع رسانی کرده باشم
اینم تست از اسپید تست و اینم بگم گه خط من فیبر نوریه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nini bad
11-05-2014, 10:30
سلام دوستان
من طرح زرین داشتم
یک ماهه بدون مودم بهاری رو رزرو کردم روز 18 ام
دیروز یعنی 20 ام زنگ زدن که امروز برم یوزر و پس رو بگیرم و کپی کارت ملی هم میخواستن
الان هم وصل کردم
خواستم اطلاع رسانی کرده باشم
اینم تست از اسپید تست و اینم بگم گه خط من فیبر نوریه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا لینک مستقیم اسپید تست را قرار دهید ... پیش شماره تلفن خودتان را هم اعلام کنید.

77832
11-05-2014, 14:40
لطفا لینک مستقیم اسپید تست را قرار دهید ... پیش شماره تلفن خودتان را هم اعلام کنید.

این لینک
اینم پیش شماره : 311

zxzxcvcv
11-05-2014, 14:47
این لینک
فکر کنم منظورش 3 تا عدد بعد از 311 است

77832
11-05-2014, 14:49
فکر کنم منظورش 3 تا عدد بعد از 311 است

اها خب پس :
777

nini bad
11-05-2014, 15:37
این لینک

اها خب پس :
777

دوست عزیز خط شما DLC نیست...
اگر امکان هست در تنظیمات مودم ببینید پورت شما روی چقدر بسته شده است...

77832
11-05-2014, 15:54
دوست عزیز خط شما DLC نیست...
اگر امکان هست در تنظیمات مودم ببینید پورت شما روی چقدر بسته شده است...

از قسمت Device Info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید ببینم؟؟؟

Amin_0913
11-05-2014, 16:42
دوستان چقدر طول میکشه واسه رانژه؟

nini bad
11-05-2014, 18:14
از قسمت Device Info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید ببینم؟؟؟

بله در مودم های تی پی لینک سربرگ status ---> Device info قسمت اخر صفحه Downsteam

jyjy
11-05-2014, 19:31
بچه ها خط ما به گفته پشتیبان فیبر نوری یا dlc نیست ولی نمیدونم چرا سرعتم بیشتر از ۲۰۰ نمیشه ,اینجوری ینی ۲مگم نیست سرعت!
توی downsteam مودمم بعضی وقتا روی ۹.۵ و بعضی وقتا ۱۴.۵ کلا متغییره

الانم فقط مخابرات روش اینترنت میده پیش شمارمونم.ی سه سالی هست عوض شده قبلا شاتل و پارس انلاینم میدادند ولی الان دیگه نمیدند فک کنم دروغ بهم گفت فیبر نوری نیست!
اینجوری اگه باشه سرعت اصلا خوب نیست
درضمن پیش شماره ی ما ۵۸۰ هستش

nini bad
11-05-2014, 21:09
بچه ها خط ما به گفته پشتیبان فیبر نوری یا dlc نیست ولی نمیدونم چرا سرعتم بیشتر از ۲۰۰ نمیشه ,اینجوری ینی ۲مگم نیست سرعت!
توی downsteam مودمم بعضی وقتا روی ۹.۵ و بعضی وقتا ۱۴.۵ کلا متغییره

الانم فقط مخابرات روش اینترنت میده پیش شمارمونم.ی سه سالی هست عوض شده قبلا شاتل و پارس انلاینم میدادند ولی الان دیگه نمیدند فک کنم دروغ بهم گفت فیبر نوری نیست!
اینجوری اگه باشه سرعت اصلا خوب نیست
درضمن پیش شماره ی ما ۵۸۰ هستش

خطوط شما DLC هست... پشتیبانی در این زمینه ها هیچ اطلاعاتی ندارد. پورت شما تا 2مگ بسته شده و با IDM سرعتی معادل 190 کیلوبایت بر ثانیه دریافت میکنید.

mrmmnb
11-05-2014, 23:05
با توجه به اون تستی که گذاشته شده نتیجه میگیریم اپ استریم روی همون 509 هست و زیادش نکردن پس اگه داون هم تا اخرش باز بشه چون اپ استریم کم هست فکر کنم از عدد خاصی بالاتر بیاد(حالا اینکه با اپ استریم 509 و باز بودن اپ استریم تا نهایت چقدر میشه سرعت دانلود گرفت رو نمیدونم ولی بعید میدونم با اپ 509 داون به 5 مگ برسه دیگه چه برسه به 10 مگ)
در نتیجه معلوم شد این مورد هم کلاه برداری هست یعنی روی خطوط غیر فیبر هم به کسی 10 مگ نمیدن!!!
فقط کاش اون دستمون اپ استریم و داون استریم داخل مودمش رو میزاشت
با تشکر

jyjy
11-05-2014, 23:09
خطوط شما DLC هست... پشتیبانی در این زمینه ها هیچ اطلاعاتی ندارد. پورت شما تا 2مگ بسته شده و با IDM سرعتی معادل 190 کیلوبایت بر ثانیه دریافت میکنید.

بله درسته چون اگرم نبود صد درصد مثله قبل شرکتای دیگه ساپورت میکردند,فقط موندم چرا اینا دروغ به ادم تحویل میدند!
و چرا داون استریم روی اعداد بالاست؟
در هر صورت تشکر بابات جواب.

nini bad
11-05-2014, 23:46
با توجه به اون تستی که گذاشته شده نتیجه میگیریم اپ استریم روی همون 509 هست و زیادش نکردن پس اگه داون هم تا اخرش باز بشه چون اپ استریم کم هست فکر کنم از عدد خاصی بالاتر بیاد(حالا اینکه با اپ استریم 509 و باز بودن اپ استریم تا نهایت چقدر میشه سرعت دانلود گرفت رو نمیدونم ولی بعید میدونم با اپ 509 داون به 5 مگ برسه دیگه چه برسه به 10 مگ)
در نتیجه معلوم شد این مورد هم کلاه برداری هست یعنی روی خطوط غیر فیبر هم به کسی 10 مگ نمیدن!!!
با تشکر

بهتر بود این دوست ما در اولین فرصت جزئیات دقیقی از قسمت Device info مودم قرار میداد تا ابهامات برطرف بشه اگر اینطور که بیان شد باشه واقعا یک کلاهبرداری بزرگ به حساب میاد...

بله درسته چون اگرم نبود صد درصد مثله قبل شرکتای دیگه ساپورت میکردند,فقط موندم چرا اینا دروغ به ادم تحویل میدند!
و چرا داون استریم روی اعداد بالاست؟
در هر صورت تشکر بابات جواب.

این که Downsteam بالاست و تغییر میکند نکته جالبی است گاهی اوقات بر اثر نویز خط (از مخابرات)امکان کاهش پورت در تنظیمات وجود دارد... اما نباید متغیر باشد احتمالا مشکل سخت افزاری است... لطفا درصورت امکان از قسمت Device info کادر مربوط به جزئیات پورت عکسی قرار دهید .

77832
11-05-2014, 23:48
بله در مودم های تی پی لینک سربرگ status ---> Device info قسمت اخر صفحه Downsteam

خدمت شما

nini bad
12-05-2014, 00:13
خدمت شما

بهتره با پشتیبانی تماس بگیرید بپرسید که چرا پورت من روی 5 مگ بسته شده در صورتی که بر اساس سرویس شما باید روی 9 مگ بسته شده باشد... قسمت CRC شما نباید 1 باشد این یعنی یک خطایی رخ داده...

MARSHAL_AOL
12-05-2014, 01:44
خدمت شما

سلام داداش زنگ بزن به این پشتیبانی بگو پدر سوخته ها خط من تا 16 مگ ساپورت میکنه برا چی گذاشتین رو 4 مگ

amfa
12-05-2014, 08:22
سلام
منم هنوز سرویس بهاری رو واسم فعال نکردن اما بعد از ثبت نام طرح جدید داون روی 5 مگ(5120) و آپلود 512 بسته شد قبل از این که فقط زرین داشتم روی 2 مگ بسته بود
خط من هم تا 12 مگابیت ساپورت میکنه

zxzxcvcv
12-05-2014, 13:20
با تشکر
دوست عزیز آسیاتک با آپلود کمتر از این 10 مگ میده مشکلی پیش نمیاد.

mamad24
12-05-2014, 16:33
اینا اینترنت 1 گیگ هم بدن باز به درد عمشون میخوره. چی فکر کردند. فک کردند اینترنت فقط سرعت دانلوده و سرعت اپلود کشکه. باید وقتی سرعت دانلود رو میبرن بالا اپلود رو هم طبق یه فرمولی زیاد کنن. من الان چند سال کال اف دوتی بازی میکنم به خاطر این سرعت اپلود پایین روم بیشتر از 8 نفر نمیتونم بزنم.:n21:

MARSHAL_AOL
12-05-2014, 16:47
اقا خط من من نمیکشه شما که خطتوت میکشه زنگ بزنید بگید این 10 مگ کجاست حرام خور های کم فروش

Amin_0913
12-05-2014, 17:37
سلام
من امروز ثبت نام کردم به صورت اینترنتی و پول و اینا رو واریز کردم
ولی الان هر کاری میکنم نمیتونم وارده ، ورود به سامانه بشم
هی میزنه کد کاربری و پسورد اشتباهه

پ.ن: چند روز طول میکشه تا خط رانژه بشه>؟

77832
12-05-2014, 17:54
سلام داداش زنگ بزن به این پشتیبانی بگو پدر سوخته ها خط من تا 16 مگ ساپورت میکنه برا چی گذاشتین رو 4 مگ

اقا زنگ زدم 2020 سه ساعت بایارو حرف زدم
میگم شما نوشتین 10 مگ واسه چی 5 مگ برام بستین؟؟؟ میگه ما ننوشتیم 10 مگ نوشتیم 2 تا 10 مگ چون همه ی خطا ساپورت
نمیکنه این سرعت رو
بعد حرف شمارو بهش زدم که خطم تا 16 میکشه میگه نه خیر اونکه شما میگی گه مال خود مودمته ربطی به خطتت نداره
بعد میپرسه سرعت دانلودت چنذه ؟ میگم 400 تا 500 میگه خب بسته دیگه:n15:
حالا جالبیش اینه:
من دیشب گذاشتم دانلود سرعت از 200 بالاتر نمیرفت. امروز دیدم کمتر 3 گیگ دان کرده توی ساعت رایگان
ترافیکم قبل ساعت 2 دقیق 3958 بود.امروز صبح چک کردم شده 3858 یعنی دقیق 100 مگ کم کرده
به یارو میگم این چرا بیشتر از 99 درصد کم کرده؟ من نهایت سه گیگ دان گردم و باید نهایتش 30 مگ ازم کم میکرد
میگه وایسا چک کنم ...چک کرده میگه نه شما دیشب 13 گیگ استفاده کردی:n04:
گفتم یا علی !!!چقد؟؟؟؟
گفت اره 13 گیگ
بهش میگم سرعت دیشب از 200 بالاتر نمیرفت چجوری من 13 گیگ دان گردم؟؟؟ یه سری چرت و پرت تحولیم داد که ویومتر نصب کن مصرفت رو
نشون بده و این شرو ورا تازه بعد سه ساعت ور زدن دراومده میگه اصن شما بلدی بری توی سامانه ؟؟؟
میخواستم بگم نه تو بلدی
خلاصه بعد یه ربع فک زدن دیدم فایده نداره قطع کردم
جواب درست حسابی که نمیدن.فقط میخوان بپیچونن بی شرفا
یه نکته : بنده خواهر هستم.نه داداش:n02:

re0022
12-05-2014, 19:34
من از شرکت های مختلفی اینترنت گرفتم ولی این پشتیبانی 2020 با منشی تلفنی تفاوتی نداره اینا کارشناس نیستن.
من کاربر از اونا بیشتر میفهمم.

mrmmnb
12-05-2014, 19:36
سلام
من امروز ثبت نام کردم به صورت اینترنتی و پول و اینا رو واریز کردم
ولی الان هر کاری میکنم نمیتونم وارده ، ورود به سامانه بشم
هی میزنه کد کاربری و پسورد اشتباهه

پ.ن: چند روز طول میکشه تا خط رانژه بشه>؟

من برا دوستم پریشب ثبت نام کردم امروز رانژه شده بود!!!
این دیگه بستگی به منطقه مخابراتی و مسئول مربوطه داره
=======
یعنی این پشتبانی 2020 منو کشته اطلاعاتشون زیر صفر هست اگه ادم های باهوشی بودن که نیستن حداقل توی این مدت باید از کاربرا یاد میگرفتن!!!
شانس اوردن خط من فیبر هست و گرنه موتوری ازشون پایین میاوردم سر همین 10 مگ که نگو راحت میشه به عنوان دزدی و کم فروشی پیگیری کرد

jyjy
12-05-2014, 20:24
این که Downsteam بالاست و تغییر میکند نکته جالبی است گاهی اوقات بر اثر نویز خط (از مخابرات)امکان کاهش پورت در تنظیمات وجود دارد... اما نباید متغیر باشد احتمالا مشکل سخت افزاری است... لطفا درصورت امکان از قسمت Device info کادر مربوط به جزئیات پورت عکسی قرار دهید .

بفرمایید دوست عزیز

ولی چگونه نویز میتونه ی همچین کاری کنه ,معمولا نویز باعث افت میشه(مثلا افت ولتاژ)؟!

nini bad
12-05-2014, 20:58
بفرمایید دوست عزیز

ولی چگونه نویز میتونه ی همچین کاری کنه ,معمولا نویز باعث افت میشه(مثلا افت ولتاژ)؟!

دوست عزیز مودم شما چه برندی هست و لطفا مدل ان را هن بیان کنید ؟ خط شما مشکل داره پورت شما هم خیلی پایین بسته شده ... اگر پورت شما روی مثلا 10 مگ بسته شده باشه بخاطره نویز این عدد به کمترین حد میرسد مثل الان عکس شما ... CRC شما هم در آپلود هم در دانلود پیغام خطا را نشان داده که بر اساس فرمول خاص میشه فهمید چه پیغامی است...

jyjy
12-05-2014, 21:29
دوست عزیز مودم شما چه برندی هست و لطفا مدل ان را هن بیان کنید ؟ خط شما مشکل داره پورت شما هم خیلی پایین بسته شده ... اگر پورت شما روی مثلا 10 مگ بسته شده باشه بخاطره نویز این عدد به کمترین حد میرسد مثل الان عکس شما ... CRC شما هم در آپلود هم در دانلود پیغام خطا را نشان داده که بر اساس فرمول خاص میشه فهمید چه پیغامی است...

مودمم tp link مدل 8951 هستش !
دقیقا میشه بگید چ مشکلی داره ؟
من تقریبا دارم با 190 دان میکنم!

nini bad
12-05-2014, 21:41
مودمم tp link مدل 8951 هستش !
دقیقا میشه بگید چ مشکلی داره ؟
من تقریبا دارم با 190 دان میکنم!

نویز خط شما بالاست ... اگر امکان هست مودم را به ورودی اصلی منزل وصل کنید (دم در خانه) وارد قسمت device info بشوید و از تغییرات عکس بگیرید... یا این که اسپیلیتر ها و تلفن را جدا کرده و مودم را مستقیم به خط تلفن متصل کرده و از تغییرات Device info عکس بگیرید ...

jyjy
12-05-2014, 21:59
نویز خط شما بالاست ... اگر امکان هست مودم را به ورودی اصلی منزل وصل کنید (دم در خانه) وارد قسمت device info بشوید و از تغییرات عکس بگیرید... یا این که اسپیلیتر ها و تلفن را جدا کرده و مودم را مستقیم به خط تلفن متصل کرده و از تغییرات Device info عکس بگیرید ...

داداش گلم این ماله وقتیه که تلفن وصل نیست فک کنم ماله تلفن بود الان CRC شده صفر!

jyjy
12-05-2014, 22:41
مشکل حل شد من الان دارم با idm با سرعت 600 دانلود میکنم باورم نمیشه!
پس فک کنم طرف توی مخابرات راست میگفت خطوطتون فیبر نوری نیست,چون در حال حاظر دارم با 600 دان میکنم
مشکله من فقط نویز بوده!

اینم عکس Device info همین الان

mamad24
12-05-2014, 23:42
کسانی که سرعت 5 - 6 مگ دارید. ایا سرعت روزانتون با شبانتون برابر است ؟؟؟؟:n13:

nini bad
12-05-2014, 23:44
داداش گلم این ماله وقتیه که تلفن وصل نیست فک کنم ماله تلفن بود الان CRC شده صفر!

مشکل حل شد من الان دارم با idm با سرعت 600 دانلود میکنم باورم نمیشه!
پس فک کنم طرف توی مخابرات راست میگفت خطوطتون فیبر نوری نیست,چون در حال حاظر دارم با 600 دان میکنم
مشکله من فقط نویز بوده!

اینم عکس Device info همین الان

این که شرکت های دیگر پیش شماره شما را ساپورت نمی کنند نکته خیلی جالبی هست ... به هر حال همین که موضوع نویز خط شما حل شد خیلی عالی است امیدوارم دیگر مشکلی برای شما پیش نیاید.

jyjy
13-05-2014, 00:21
این که شرکت های دیگر پیش شماره شما را ساپورت نمی کنند نکته خیلی جالبی هست ... به هر حال همین که موضوع نویز خط شما حل شد خیلی عالی است امیدوارم دیگر مشکلی برای شما پیش نیاید.

اره دقیقا منم داشتم به همین فک میکردم!!!
چون واقعا دنبالش بودم که از دست مخابرات نجات پیدا کنم
درهر صورت ممنون بابت همکاری و راهنماییت,خیلی گلی
همیشه موفق و سربلند باشی

jyjy
13-05-2014, 00:22
لطفا حذف شود!

mohammad20ali20
13-05-2014, 09:25
الان هفت روزه اینترنتی ثبت نام کردم اما کسی زنگ نزده فعالش کنه به 2020 هم که زنگ میزنی میگه ما در جریان نیستیم.

الان تکلیف ما چیه

mrmmnb
13-05-2014, 11:34
این جور موارد رو از طریق مخابرات منطقه خودتون پیگیر بشید چون راه اندازی ربطی به 2020 نداره

aminjpo
13-05-2014, 11:37
من هم که کاا کلاه رفته سرم من شبه اول دانلود روی ۳۰۰ بود اما الان یک هفته است روی ۵۰ الی ۷۰ هست اصلا نمی ارزه
خدا خیرشون نده

MARSHAL_AOL
13-05-2014, 13:45
میگم شما نوشتین 10 مگ واسه چی 5 مگ برام بستین؟؟؟ میگه ما ننوشتیم 10 مگ نوشتیم 2 تا 10 مگ چون همه ی خطا ساپورت
نمیکنه این سرعت رو
بعد حرف شمارو بهش زدم که خطم تا 16 میکشه میگه نه خیر اونکه شما میگی گه مال خود مودمته ربطی به خطتت نداره
حالا جالبیش اینه:
من دیشب گذاشتم دانلود سرعت از 200 بالاتر نمیرفت. امروز دیدم کمتر 3 گیگ دان کرده توی ساعت رایگان
ترافیکم قبل ساعت 2 دقیق 3958 بود.امروز صبح چک کردم شده 3858 یعنی دقیق 100 مگ کم کرده
به یارو میگم این چرا بیشتر از 99 درصد کم کرده؟ من نهایت سه گیگ دان گردم و باید نهایتش 30 مگ ازم کم میکرد
گفتم یا علی !!!چقد؟؟؟؟
گفت اره 13 گیگ
بهش میگم سرعت دیشب از 200 بالاتر نمیرفت چجوری من 13 گیگ دان گردم؟؟؟ یه سری چرت و پرت تحولیم داد که ویومتر نصب کن مصرفت رو
نشون بده و این شرو ورا تازه بعد سه ساعت ور زدن دراومده میگه اصن شما بلدی بری توی سامانه ؟؟؟
میخواستم بگم نه تو بلدی

سلام

1- یعنی چی ربطی به خط نداره پس ربط به کجا داره عجب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینا میخوان ندن چون پهنای باند ندارن میخوان به همه برسه

2- واسه منم بعضی وقت ها زیادی کم میکنه فکر کنم اینم مثل همون سیستمشوت که از گیگ آدم زیاد کم میکنه از شبانه هم زیادی کم میکنه دزد های پدر ....

MARSHAL_AOL
13-05-2014, 13:46
من هم که کاا کلاه رفته سرم من شبه اول دانلود روی ۳۰۰ بود اما الان یک هفته است روی ۵۰ الی ۷۰ هست اصلا نمی ارزه
خدا خیرشون نده

از سرور ایرانی دانلود میکنی با خارجی

zxzxcvcv
13-05-2014, 14:56
نمیکنه این سرعت رو
حالا جالبیش اینه:
گفتم یا علی !!!چقد؟؟؟؟
گفت اره 13 گیگ
میخواستم بگم نه تو بلدی
خط شما کمه کمش تا 12 مگ رو ساپورت میکنه
بعدش هم اگه شما سرعت دانلودت توی شبانه 500 تا هم باشه نهایتش بیشتر از 9 گیگ نمیتونستی دانلود کنی
شما این برنامه رو بگیر و ببین دقیقا شبانه چقدر دانلود میکنی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmmnb
13-05-2014, 15:07
چند روز پیش طرح بهاری با مودم رو برا دوستم خریده بودم امروز رفتم خونش ببینم چطوری هست سرعت دانلود رو دیدم هنگ کردم 1.27 مگ بود!!!!
من حقیقتا تا حالا همیچن سرعتی رو از نزدیک ندیده بودم بنده خدا خیلی هم چیزی بلد نیست نمیدونست این سرعت یعنی چی و براش یکی دو تا چیزی دانلود کردم خط دانلود رو میدید گفت چقدر زود تموم میشه!!!!
خلاصه خط هر کدوم از شماها 10 مگ نیست برید پیگیری چون دارن کلاهبرداری میکنن
توی مودمش رو دیدم ماکس خطش برا دوان و اپ به ترتیب حدود 16 و حدود 2 بود ولی چیزی که براش بسته بودن حدود 12 و حدود 1 خورده ای بود در واقع داونش از 10 مگ هم بیشتر بود سرعت دانلود هم فکر کنم به خاطر سایت بود که بیشتر نمیداد چون با توجه به شناختی که از خط های مخابرات دارم همیشه داون استریم رو پر میکنه دیگه فرصت نشد از دو جا تست بگیریم ببینم چقدر میشه(لینک دانلود تست هم از سافت 98 بود)

راستی این وسط برا من یه سوال هست توی یه منطقه جدید که سیم کشی میکنن برا خط تلفن از فیبر استفاده میکنن یا سیم مسی؟
اگه از فیبر استفاده میکنن چرا منطقه اینا که تازه ساز هست و تازه برا اون منطقه خط بردن فیبر نوری نبود
اگه از مسی استفاده میکنن پس چرا طرح گذاشتن اروم اروم همه مناطق رو فیبر کن!!!
خلاصه ما که سر در نیاودریم چه غلطی میکنن و اینکه چرا ریو فیبر نمیشه بیشتر از 2 مگ دانلود کرد

mamad24
13-05-2014, 17:05
درواقع تکنولوژی فیبر جدیدتر هست و خیلی بهتر از مسی میباشد ولی این مخابرات میگه تجهیزات فیبرو نداریم تا سرعت بالا بدیم. خوب یکم از اون پولایی که ازمون میدزدید خرج این دم و دستگاه ها کنید چی میشه اخه......

nini bad
13-05-2014, 18:10
تکنولوژی فیبرنوری جدید هست هزینه نگهداریش هم بالاست ... اگر جایی قرار باشه خطوط تلفن جدید وصل کنند فیبر نوری استفاده میکنند اما متاسفانه مخابرات تجهیزاتی که برای سرویس دهی به این خطوط استفاده می کنند کاملا چینی هست و انقدر هم گسترده تر نیست که بشود سرویس های با پهنای باند بالا در اختیار کاربران قرار بدهد... بیشتر در این زمینه نداشتن تجهیزات مخابراتی مطرح است

jyjy
13-05-2014, 22:24
نمیدونم چرا سرعت امشب اومده رو 50 ,انگار خودمو چشم زده!!!
بچه ها سرعت شماها چجوریه؟

وارد پنلمم نمیتونم بشم!!

sevendl
14-05-2014, 22:52
سلام

میگم این سرویس جدید خود به خود برای اون هایی که طرح قبلی رو داشتن فعال شده یا باید کاری کرد؟
الان شبانه رایگان راه افتاده؟

و یه سوال که چرا سرعت دانلود من الان هنوز روی 80 ت 100 هستش؟
توی این مشکلی هست یا از خود مخابراته؟

nini bad
14-05-2014, 23:40
سلام

میگم این سرویس جدید خود به خود برای اون هایی که طرح قبلی رو داشتن فعال شده یا باید کاری کرد؟
الان شبانه رایگان راه افتاده؟

و یه سوال که چرا سرعت دانلود من الان هنوز روی 80 ت 100 هستش؟
توی این مشکلی هست یا از خود مخابراته؟

طرح جدید را باید از طریق وب سایت ثبت نام کنید.
بله شبانه 99% رایگان شامل طرح بهاره میشود.
سرعت دانلود شما بر اساس طرح شما انتخاب شده پورت شما هم روی 1 مگ بسته شده و حداقل سرعت دانلود شما با IDM نزدیک به 120 کیلوبایت بر ثانیه میباشد.

mrmmnb
15-05-2014, 00:49
دوستان این صفحه ای که از داخل مودم گزاشتن توی مودم های لینکسیس کجاش هست؟
میدونم منو مخفی داره و باید به صورت ادرس بار وارد کنی تا نشون بده ولی یه سری از این اطلاعات رو نداره (اون Max Rtae رو اگه اشتباه نکنم نداره)
میشه راهنمایی بفرمایید؟
بعد من با دو تا مودم مختلف روی یه خط تست کردم اعداد و ارقام فرق میکنه طبیعی هست؟
حالا سر صبر یه تست مجدد میگیرم عکس میزارم ببینم نظر دوستان چی هست
با تشکر

ahlekashanamm
15-05-2014, 02:33
دوست عزیز اینتری و کاشانی .

سلام خسته نباشید .

من یک سوال دارم . شما که رفتی خونه دوستت این طرح رو تست کردی ترافیک اضافه رو چک نکردی ببینی چند هست توی این طرح ؟ لطفا بهمون بگو این رو

یک سوال دیگه . یه جا خوندم شما اگه کسی این مودم های مخابرات رو بگیره میخری ازش . آخرش چند بر میداری ؟ من نوش آباد هستم میخام این طرح رو بردارم و بعدش مودم رو بفروشم .

ahlekashanamm
15-05-2014, 07:49
دوستان عزیز یک سوال دیگه . مدل مودمی که آشنای اول میده هم هواوی هست یا مثل قبل تی پی لینک میده . الآن سه تا طرح داریم . دو تاش مال مخابرات اصفهان هست که میگید مودم هواوی میده . یکی دیگه هم مثل گذشته طرح اشنای اول هست که مودمش تی پی لینک بود . من اگه طرح جدید اشنای اول رو ثبت نام کنم مودم تی پی لینک میگیرم ؟ دوست عزیز اینتری کاشانی لطفا شما مخصوصا به این سوال جواب بدید . شما که دوباره رفتید طرحتون رو یکساله تمدید کردید ایا طبق تعرفه های جدید یک گیگ بیشتر حجم میگیرید ؟ ایا باز هم مودم رایگان خواهید گرفت ؟

mrmmnb
15-05-2014, 08:01
سلام دوست عزیز
اون مورد ترافیک رو دقیق یادم نیست ولی فکر کنم اون روزی که خرید زدم رفتم تو پنلش 8 گیگ رو توی دائمی نوشته و 12 گیگ رو توی اعتباری (الان دیگه پسورد پنل رو ندارم چک کنم)
مودم رو برا خودم نمیخوام شما قیمت بدید اونی که میخواد بهش بگم اگه قبول کرد ازت بر میدارم
با تشکر

ahlekashanamm
15-05-2014, 08:35
دوست عزیز کاشانی . من همین الآن زنگ زدم اران و بیدگل و به مسئول مربوطه گفتم طرح یکماهه جدید انلاین ثبت نام کردم یه کاری کن برام زودتر فعالش کنن . اونم رفت تو پنلم میگفت من از همینجا برات فعال میکنم بعد فعاش کرد ولی داون استریم مودم ماکسش 22 هست و ریتش هم 3 هست یعنی هیچ تغییری نکرد . حالا برای زیاد کردن اینها باید به کجا بگم ؟

zxzxcvcv
15-05-2014, 10:10
میدونم منو مخفی داره و باید به صورت ادرس بار وارد کنی تا نشون بده ولی یه سری از این اطلاعات رو نداره (اون Max Rtae رو اگه اشتباه نکنم نداره)
میشه راهنمایی بفرمایید؟
بعد من با دو تا مودم مختلف روی یه خط تست کردم اعداد و ارقام فرق میکنه طبیعی هست؟
با تشکر
یه عکس از همون صفحه ای که میگی این اطلاعات رو نداره بزار

mrmmnb
15-05-2014, 11:40
دوستان عزیز یک سوال دیگه . مدل مودمی که آشنای اول میده هم هواوی هست یا مثل قبل تی پی لینک میده . الآن سه تا طرح داریم . دو تاش مال مخابرات اصفهان هست که میگید مودم هواوی میده . یکی دیگه هم مثل گذشته طرح اشنای اول هست که مودمش تی پی لینک بود . من اگه طرح جدید اشنای اول رو ثبت نام کنم مودم تی پی لینک میگیرم ؟ دوست عزیز اینتری کاشانی لطفا شما مخصوصا به این سوال جواب بدید . شما که دوباره رفتید طرحتون رو یکساله تمدید کردید ایا طبق تعرفه های جدید یک گیگ بیشتر حجم میگیرید ؟ ایا باز هم مودم رایگان خواهید گرفت ؟

اینجور که من امار گرفتم همه مودم ها فعلا هواوی هست
طرح من هم مال کمپین قدیم بود که شبانه رایگان داشت و مودم نداشت برا همین همون گیگ کمتر ها بود اینی که گیگش بیشتر شده مودم رایگان داره ولی شبانه نداره
ضمنا توی تمدید ظاهرا مودم نمیدن حداقل به من که ندادن

Amin_0913
15-05-2014, 12:56
سلام
چند روز طول میکشه تا بعد از ثبت نام بهت زنگ بزنند؟

sevendl
15-05-2014, 13:19
طرح جدید را باید از طریق وب سایت ثبت نام کنید.
بله شبانه 99% رایگان شامل طرح بهاره میشود.
سرعت دانلود شما بر اساس طرح شما انتخاب شده پورت شما هم روی 1 مگ بسته شده و حداقل سرعت دانلود شما با IDM نزدیک به 120 کیلوبایت بر ثانیه میباشد.

یعنی دوباره باید ثبت نام کنم طرح رو عوضش کنم؟
اخه الان تو قسمت سامانه مشترکین که میرم تو قسمت مشخصات سرویس اسم سرویس عوض شده.

یعنی نوشته طرح طرح دائمي جشنواره عيد ولادت تا عيد ولايت 93 بعد که بازش میکنم زیرش میزنه طرح زرین که بعد ترافیک باقیمانده را مینویسه.

nini bad
15-05-2014, 14:37
سلام

زمان مشخصی ندارد باید صبر کنید ...

یعنی دوباره باید ثبت نام کنم طرح رو عوضش کنم؟
اخه الان تو قسمت سامانه مشترکین که میرم تو قسمت مشخصات سرویس اسم سرویس عوض شده.

یعنی نوشته طرح طرح دائمي جشنواره عيد ولادت تا عيد ولايت 93 بعد که بازش میکنم زیرش میزنه طرح زرین که بعد ترافیک باقیمانده را مینویسه.

در صورتی می توانید دوباره برای طرح جدید ثبت نام کنید که یا فقط طرح زرین داشته باشید یا طرح قبلی شما رو به اتمام باشد...

nini bad
15-05-2014, 14:41
میشه راهنمایی بفرمایید؟
با تشکر

مدل مودم شما چیست ؟ WAG120N ?
در مودم های مختلف احتمال افرایش یا کاهش نویز وجود دارد که طبیعی است.

sevendl
15-05-2014, 14:53
زمان مشخصی ندارد باید صبر کنید ...

در صورتی می توانید دوباره برای طرح جدید ثبت نام کنید که یا فقط طرح زرین داشته باشید یا طرح قبلی شما رو به اتمام باشد...

والا نمیدونم چی بود دیگه همون معمولیه رو داشتم که اول بود.ولی الان میگم بالای طرح زرین زده طرح ولایت جدیدا

nini bad
15-05-2014, 15:05
والا نمیدونم چی بود دیگه همون معمولیه رو داشتم که اول بود.ولی الان میگم بالای طرح زرین زده طرح ولایت جدیدا

بهتره زنگ بزنید پشتیبانی و نوع طرح فعلی خودتان را بپرسید ...احتمالا همان زرین هست و می توانید برای طرح جدید ثبت نام کنید.

zxzxcvcv
15-05-2014, 19:13
همون طرح زرینه

MARSHAL_AOL
15-05-2014, 20:19
دوستان بگردید یه اشنا توی پشتیبانی مخابرات پیدا کنید تا همه مشکلاتتون حل بشه راه حل عملی دقیق مطمئن در ایران عزیزمان !!!!!!!

77832
15-05-2014, 20:36
دوستان یه سوالی دارم:
الان هم زرین دارم هم این ولادت رو
الان با ولادت وصلم بخوام با زرین وصل بشم باید دوباره مودم ریست کنم یوزر پس زرین بهش بدم؟

mrmmnb
15-05-2014, 21:36
مدل مودم شما چیست ؟ WAG120N ?
در مودم های مختلف احتمال افرایش یا کاهش نویز وجود دارد که طبیعی است.

اره لینکسیس wag120n هست
خوب این اختلاف باید کم و جزیی باشه یا خیلی زیاد ؟ اصولا اگرم باشه باید اختلاف جزیی وجود داشته باشه چون این پارامتر مربوط به خط هست نه مودم و مودم فقط محاسبه میکنه!(اینجوری نیست؟)

یه عکس از همون صفحه ای که میگی این اطلاعات رو نداره بزار

--- System Information ---
Vendor: Linksys
ModelName: WAG120N
Firmware Version: A1.00.16 , 2010-08-06T14:08:04
GUI Version: A1.00.16_007
Boot Version: 1.0.37-5.4
Hardware Version: 0.01

--- DSL Information ---
DSL Driver Version: 3.4.4.10.0.1
DSL VPI/VCI: 0/35
DSL Status: Up
DSL Mode: ADSL2+
DSL Channel: 0
DSL Upstream Rate: 509 kbps
DSL Downstream Rate: 3072 kbps

Down up
DSL Noise Margin: 237 dB 206 dB
DSL Attenuation: 237 dB 94 dB
DSL Transmit Power: -593 dBm -726 dBm

===============
الان دو تا سوال این ماکس اپ و داون استریم رو که توی بعضی مودم ها میشه دید از کجا بدست بیارم توی این مودم؟
اون پامتر های زیر درچه وضعی هست؟اعدادشون خوب هست یا بد؟ با توجه به چیزی که من توی یکی از تایپیک ها خوندم یکیش خیلی خوبی یکیش خیلی بد فکر کنم درسته؟
DSL Noise Margin:
DSL Attenuation:
DSL Transmit Power:
با تشکر

mrmmnb
15-05-2014, 21:38
دوستان یه سوالی دارم:
الان هم زرین دارم هم این ولادت رو
الان با ولادت وصلم بخوام با زرین وصل بشم باید دوباره مودم ریست کنم یوزر پس زرین بهش بدم؟

اره باید این کار رو بکنی ولی کلا اگه میخوای دائم بین دو تا سوییچ بشی به نظرم برو رو حالت کانکشی و از توی ویندوز هر کدوم رو خواستی کانکت کن اینجوری خیلی راحت تر و سریعتر هست (در عوض توی این حالت وایرلس رو از دست میدی و نمیتونی اینترنت رو هم بین چند سیستم استفاده کنی (اگه چند تا پورت لن داشته باشه))

zxzxcvcv
16-05-2014, 10:11
الان دو تا سوال این ماکس اپ و داون استریم رو که توی بعضی مودم ها میشه دید از کجا بدست بیارم توی این مودم؟
اون پامتر های زیر درچه وضعی هست؟اعدادشون خوب هست یا بد؟ با توجه به چیزی که من توی یکی از تایپیک ها خوندم یکیش خیلی خوبی یکیش خیلی بد فکر کنم درسته؟
DSL Noise Margin:
DSL Attenuation:
DSL Transmit Power:
با تشکر
Noise margin فکر کنم میشه میزان نویز خط که مقدارش متوسطه
Attenuation هم بستگی داره به فاصله شما تا مرکز مخابراتی که مقدارش خوبه (با مقداری که اینجا نوشته احتمالا فاصلتون تا مرکز مخابراتی بین 1500 تا 2 کیلومتره)
صفحه ی دیگه ی نداره مودمتون که کامل تر باشه اطلاعاتش ؟

mrmmnb
16-05-2014, 12:37
نه دیگه مشکل همینه لینکسیس فقط همین اطلاعات رو میده تازه این هم به صورت معمولی توی منوهاش نیست و باید ادرس زیر رو توی ادرس بار بزنی تا این صفحه رو مشاهده کنی:(در واقع صفحه مخفی هست)

یه مودم Tp-Link 8811 داشتم وصل کردم اون نسبتا اطلاعات بیشتری میده ولی اونم مورد ماکس داون استریم و اپ استریم رو که من میخواستم رو نشون نمیده
اینم تست با موردم Tp-Link 8811:(جفت اطلاعات هر دو مودم رو دیروز گرفتم ولی بعضی پارامتر ها خیلی اختلاف دارن توی دو مودم و به هم نزدیک نیستن زمان تست بین دو تا حدود 10 دقیقه هست شایدم کمتر یعنی لینکسیس رو که تست گرفتم چند دقیقه بعدش قطع کردم و تی پی لینک رو وصل کردم و تست گرفتم)

Black Mamba
16-05-2014, 13:32
دوستانی که این طرح جدید رو ثبت نام کردن الان سرعت دانلود شبانشون چنده ؟

mohsen19x
16-05-2014, 14:58
برای یکی از دوستانم طرح بهاری فعال شد ..سرعت شبانه روی 88 کیلو بابت فیکس بود

zxzxcvcv
16-05-2014, 22:10
نه دیگه مشکل همینه لینکسیس فقط همین اطلاعات رو میده تازه این هم به صورت معمولی توی منوهاش نیست و باید ادرس زیر رو توی ادرس بار بزنی تا این صفحه رو مشاهده کنی:(در واقع صفحه مخفی هست)

یه مودم Tp-Link 8811 داشتم وصل کردم اون نسبتا اطلاعات بیشتری میده ولی اونم مورد ماکس داون استریم و اپ استریم رو که من میخواستم رو نشون نمیده
اینم تست با موردم Tp-Link 8811:(جفت اطلاعات هر دو مودم رو دیروز گرفتم ولی بعضی پارامتر ها خیلی اختلاف دارن توی دو مودم و به هم نزدیک نیستن زمان تست بین دو تا حدود 10 دقیقه هست شایدم کمتر یعنی لینکسیس رو که تست گرفتم چند دقیقه بعدش قطع کردم و تی پی لینک رو وصل کردم و تست گرفتم)
attainable rate همون مکس ریت هست که مقدارش 14مگابیته.اگر خطتون روی 10 مگ بسته بشه مشکل قطع و وصلی پیدا میکنید
===
دوستان پنل مخابرات برای شما باز میشه ؟

ahlekashanamm
16-05-2014, 23:15
کسی انتن وایرلس احتیاج نداره . من یک دونه نانو استیشن 2 دارم . 160 میدم .

MARSHAL_AOL
18-05-2014, 21:36
دوستان سرعت شبانه و روزانه یکی هست ولی بستگی داره سرعت شما رو روی چند قرار بدهند در این مورد سوال نکنید لطفا فقط اگر از سرور خارجی دانلود کنید ممکنه سرعت کم بشه

Amin_0913
18-05-2014, 22:52
سلام
الان یه هفته شده
زنگم میزنی 2020 میگه رزرو شده

nini bad
18-05-2014, 23:05
سلام
الان یه هفته شده
زنگم میزنی 2020 میگه رزرو شده

دوست عزیز زمان مشخصی برای تماس گرفتن با شما وجود ندارد.. یک هفته دیگر صبر کنید حتما با شما تماس خواهند گرفت.

zxzxcvcv
19-05-2014, 08:20
منم چهارشنبه ی قبلی ثبت نام کردم فعلا که خبری نشده

Amin_0913
19-05-2014, 13:16
دوست عزیز زمان مشخصی برای تماس گرفتن با شما وجود ندارد.. یک هفته دیگر صبر کنید حتما با شما تماس خواهند گرفت.

امروز تلفن خونمون 2-3 ساعت قطع بود
بعد که وصل مودم بهش وصل کردم دیدم خط رانژه شده

Black Mamba
19-05-2014, 13:19
ببخشید دوستان راهی وجود داره که بتونیم بفهمیم که اگه این طرح جدید رو ثبت نام کنیم سرعت اینترنتمون حدودا چقدر خواهد بود ؟

zxzxcvcv
19-05-2014, 15:07
امروز تلفن خونمون 2-3 ساعت قطع بود
بعد که وصل مودم بهش وصل کردم دیدم خط رانژه شده
قبلا از مخابرات سرویس نداشتید؟خطتون روروی چند مگ بستند؟

Amin_0913
19-05-2014, 19:53
قبلا از مخابرات سرویس نداشتید؟خطتون روروی چند مگ بستند؟

نه
7 روز طول کشید رانژه
روی 5117 بسته شده
زنگ زد گفت کارت ملیتو فکس کن تا یوزر نیم پسورد بهت بدیم

55312
19-05-2014, 21:45
سلام
منروی خطم طرح زرین دارم میتونم روی همون خط این طرح جدید را بگیرم؟

veyron
20-05-2014, 00:17
سلام دوستان میخوام بدونم شما شبانتون رو از ساعت چند شروع میکنید؟ من زنگ میزنم 119 ساعت گویا میگه 01:06 میرم سایت مخابرات زده 01:24 :n13: سر همین جریان چند ماه اشتباه کردم کلی شارژ به فنا رفت بی زحمت شبانتون که شروع شد یه زنگ 119 بزنید ساعتو بگزارید اینجا

راستی من مثل اون دوستمون خواستم دا استریمو اینارو ببینم اما 192.168.0.1 یا 192.168.1.1 هیچ کدوم تو تنظیمات مودم نمیره کش مرورگر رو هم پاک کردم فایده نداشت

من سرویسم اولین سری جشنواره نوروزیه که گزاشتن شبانه داشت از اون موقع هی تمدیدش کردم 6 ماه 6 ماه اوایل سرعت 205 اینا بود بعد چند ماه 195 شد تا خیلی همون بود تا بعد تابستون پارسال که
نامحدود دوباره دادن بعد اون فیکس 128 از سرور داخلی دانلود میکنه :n28: با تورنت تهش 1800 مگ با idm هم 2 گیگ شبانه است ، راهی نداره دوباره رو 2 مگ ببندنش؟ خط هم dlc هست پیش شماره 459

ahlekashanamm
20-05-2014, 01:06
همین الان زنگ زدن گفتن که طرحی داریم که 2مگ سرعت با 3 گیگ ترافیک و شبانه از 1 تا 8 صبح رایگان با همون ماهیانه 17500!
از اونجایی که از بی دانلودی خسته شده بودم گفتم باشه و ثبت نامم کرد و گفت یه هفته دیگه بهم زنگ میزنن تا فعالش کنن.

دوست عزیز آیا این طرح برات فعال شد ؟ اگه اشتباه نکنم این طرح مال آشنای اول هست ولی ننوشته اگه قرارداد یکساله ببندید شبانه رایگان داره . لطفا اگه برات فعال کردند و شبانه رایگانت هم از 1 تا 8 هست اعلام کن . چون من میخام اگه بشه این طرح رو بردارم با ترافیک 5 گیگ و سرعت 2 مگ 21500 تومن . مودم رایگان هم که میدن خوب هست .

MARSHAL_AOL
20-05-2014, 03:26
از ساعت 2 به بعد با 119 هماهنگ شید برای شبانه

mrmmnb
20-05-2014, 13:09
بابا ساعت خود ویندوز همیشه خودکار ابدیت میشه فقط منطقه زمانی باید درست باشه
حالا اگه ساعت اونا اختلاف داشته باشه دیگه کاریش نمیشه کرد بهترین کار هم این هست که 1 دقیقه دیرتر شروع و 1 دقیقه زودتر تموم کنید(برا تنظیم توی idm میگم)
من قبلا طرح کمپین داشتم چند روز پیش تمدید کردم بعد پیگیر شدم بلکه یه مودم رایگان بگیرم بهشون میگم من یکساله تمدید کردم چه فرقی میکنه که من تمدید کنم یا طرح کمپین رو دوباره بگیرم؟؟؟ هیچی زیر بار نرفتم ولی گفتن میتونی درخواست جمع اوری طرح تمدید شده رو بدی و جریمه هم نداره
گفت جریمه فقط برا اول هست ولی اگه تمدیدی باشه و زودتر بخوای جمع بشه مشکلی نداره
خواستم همین نکته رو بگم که توی تمدید مشکلی نداره زودتر درخواست جمع اوری بدید
خوب یکم شیرین هم میزنن اینا من الان میرم طرحی که برا دفتر کار داشتم رو درخواست جمع اوری میزنم و بعد اون طرح کمپین رو مجدد درخواست میدم و یه مودم میگیرم ! چه فرقی داشت همون مودم و میدادن؟
تنها فرقی که کرده روزانه گیگش زیاد شده شبانه رایگان نداره که خوب برا دفتر کار نیازی هم بهش نداشتم

ahlekashanamm
20-05-2014, 14:23
بابا ساعت خود ویندوز همیشه خودکار ابدیت میشه فقط منطقه زمانی باید درست باشه
حالا اگه ساعت اونا اختلاف داشته باشه دیگه کاریش نمیشه کرد بهترین کار هم این هست که 1 دقیقه دیرتر شروع و 1 دقیقه زودتر تموم کنید(برا تنظیم توی idm میگم)
من قبلا طرح کمپین داشتم چند روز پیش تمدید کردم بعد پیگیر شدم بلکه یه مودم رایگان بگیرم بهشون میگم من یکساله تمدید کردم چه فرقی میکنه که من تمدید کنم یا طرح کمپین رو دوباره بگیرم؟؟؟ هیچی زیر بار نرفتم ولی گفتن میتونی درخواست جمع اوری طرح تمدید شده رو بدی و جریمه هم نداره
گفت جریمه فقط برا اول هست ولی اگه تمدیدی باشه و زودتر بخوای جمع بشه مشکلی نداره
خواستم همین نکته رو بگم که توی تمدید مشکلی نداره زودتر درخواست جمع اوری بدید
خوب یکم شیرین هم میزنن اینا من الان میرم طرحی که برا دفتر کار داشتم رو درخواست جمع اوری میزنم و بعد اون طرح کمپین رو مجدد درخواست میدم و یه مودم میگیرم ! چه فرقی داشت همون مودم و میدادن؟
تنها فرقی که کرده روزانه گیگش زیاد شده شبانه رایگان نداره که خوب برا دفتر کار نیازی هم بهش نداشتم

یعنی منظورت اینه به هیچ عنوان شبانه نمیدن روی این طرح حای جدید ؟ این طرح جدید رو اگه شبانه بدن عالی میشه . چون حجمش یک گیگ بیشتره و در ضمن با پول مودمی که ازشون میگیریم میریم توی سامانه و حداقل 36 37 گیگی ترافیک اضافه میخریم . ولی خب اینطور که شما میگی نمیدن شبانه روش . شما برای دفتر کارت رو هم تمدید کردی و حالا میخای چون جریمه نداره کنسلش کنی و این جدید رو درخواست بدی درسته ؟ ای ول . یعنی واقعا اینو متوجه نمیشن خودشون ؟ البته یک نکته هم هست ها . برای شما که میخای دفتر کارت رو کنسل کنی و دانلود شبانه نداری این طرح جدید و قدیم برات فرقی نداره . برای کسانی که شانه اشون رایگان هست فرق داره چون مجبورند برای اینکه شبانه رایگان داشته باشند هون قبلی رو با همون حجم و تعرفه گیگ اضافی تمدید کنند . دان استریم خط من رو هم بالا نبردن . من میخام این طرح 99 درصدی رو یکساله بگیرم ولی هی میگم ولش کن بابا این اشنای اول هم از دستت در خواهد رفت . چون مخابرات اصفهان یکدفعه دیدی بعد از یک مدت گفت دیگه شبانه 99 درصد نمیدیم همه شبانه ها برداشته شده ولی اشنای اول اینطور نیست و این طرح رو میشه هی رفت تمدید کرد . اقا من یک سوال مهم از دوستان دارم . کسی هست که طرحی دیگه از مخابرات اصفهان داشته باشه و اونو هی تمدید کرده باشه ؟ مثلا یک مدت طرح نمایشگاه و .... گذاشته بودن . میخام ببینیم میشه رو این شبانشون که 99 درصد هست حساب باز کرد و همیشگی پنداشتش ؟

mrmmnb
20-05-2014, 15:18
ببین طرح جدید رو شبانه نمیدن ولی به جاش مودم میدن اون طرحی که من داشتم از قبل بود و شبانه داشت ولیمودم نداشت فقط پارسال پاییز یه مدت یه طرح گذاشتن هم شبانه داشت و هم مودم داشت و حتی اونایی که توی بازه اون طرح تمدید هم کردن مودم گرفتن فقط توی همین تایپیک پستهاش هست فقط تمدیدها رو اولش مودم نمیدادن ظاهرا اعتراش ضده بود و بعدا به تمدیدی ها هم مودم دادن
حالا من دیدم توی دفتر کار که شبانه نمیخوام از طرفی روزانه طرح جدید یه گیگ بیشتر هست و مودم هم داره در نتیجه گفتم طرح رو انصراف بدم این جدید رو بگیرم
البته اولش گفتم برم بلکه مودم رو بگیرم وقتی دیدم قبول نمیکنن و گفتن میشه انصراف داد گفتیم این کار رو بکنم
با تشکر

mamad24
20-05-2014, 15:57
اقا ما اخرش نفهمیدیم این طرح های جدید که باسه بعضی ها سرعت خیلی بالا میدن شبانشون با روزانشون یکیه یا نه؟؟؟

Amin_0913
20-05-2014, 16:51
من امروز صبح کارت ملی رو فکس کردم
ولی هنوز زنگ نزدند برای دادن یوزر و پسورد

دیروز که زنگ زد من متوجه نشدم که گفت بعد که فرستادی خودت زنگ بزن یا ما زنگ میزنیم
حالا من باید بزنم یا اونا؟

nini bad
20-05-2014, 19:20
من امروز صبح کارت ملی رو فکس کردم
ولی هنوز زنگ نزدند برای دادن یوزر و پسورد

دیروز که زنگ زد من متوجه نشدم که گفت بعد که فرستادی خودت زنگ بزن یا ما زنگ میزنیم
حالا من باید بزنم یا اونا؟

دوست عزیز اگر شماره ایی دارید حتما بهشون زنگ بزنید ...

zxzxcvcv
21-05-2014, 09:16
خوب من امروز رفتم مخابرات شهرمون با یه کپی کارت ملی وطرحم رو فعال کردم.از قبلش هم بهم تلفن نکرده بودند که برم همینطوری رفتم
اولش خطم رو روی 3 مگ بسته بودند با اینکه فیبر نوری نیستم.بعد از کلی پیگیری شماره ی مسئول dslam ها رو به من دادند .من هم زنگ زدم و خطم رو روی 10 مگ بستند و سرعت هم فعلا از سرور خارجی و داخلی بالای یک مگابایته.شبانه هم اگر شد تست میگیرم و میزارم.speedtest هم که فعلا بالا نمیاد.
دوستانی که خطشون فیبر نیست و سرعتشون کمتر از 10 مگه زنگ بزنید به این شماره تا براتون 10 مگ ببندند:
03115236060

fouad-pes
21-05-2014, 10:06
دوست عزیز آیا این طرح برات فعال شد ؟ اگه اشتباه نکنم این طرح مال آشنای اول هست ولی ننوشته اگه قرارداد یکساله ببندید شبانه رایگان داره . لطفا اگه برات فعال کردند و شبانه رایگانت هم از 1 تا 8 هست اعلام کن . چون من میخام اگه بشه این طرح رو بردارم با ترافیک 5 گیگ و سرعت 2 مگ 21500 تومن . مودم رایگان هم که میدن خوب هست .

والا از اون روز تا حالا خبری نیست.