PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

mamad24
03-01-2014, 12:02
یعنی سرویس من که هیچ دردی نمیخورده همه چی روش چیلتر شده ... ------ هم اصلا هیچ نوعش جواب نمیده ... کاشکی این صبانت همانطور که گفته بود زودتر روی خطوط DLC سرویس بده دیگه خسته شدم از مخابرات که هر روز یه فیلم سر ما در میاره...

یعنی الان از فیل کش هم نمیتونی استفاده کنی؟؟؟؟

nini bad
03-01-2014, 13:30
یعنی الان از فیل کش هم نمیتونی استفاده کنی؟؟؟؟

نه دوست عزیز نمی توانم استفاده کنم ...

hamedit91
05-01-2014, 00:46
کسی از طرح جدید مخابرات استفاده کرده؟ 128 نامحدود یا یرویس های دیگرش؟ خوبه؟ سرعتش چه جوریاس؟
من طرح زرینم می خوام بدونم ارزش داره طرحمو عوض کنم؟

mamad24
05-01-2014, 18:23
کسی از طرح جدید مخابرات استفاده کرده؟ 128 نامحدود یا یرویس های دیگرش؟ خوبه؟ سرعتش چه جوریاس؟
من طرح زرینم می خوام بدونم ارزش داره طرحمو عوض کنم؟

فعلآ مخابرات فقط طرح زرین میده

zxzxcvcv
06-01-2014, 11:19
آقایون خبر خوش !
youtube هم برای من بدون فیلطر شکن باز میشه
دوستان دیگه هم تست کنن
فقط باید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اول آدرس بزارید و از گوگل کروم استفاده کنید
البته سرعت لود ویدئو با فیلطر شکن بهتره :|

mamad24
06-01-2014, 13:56
آقایون خبر خوش !
youtube هم برای من بدون فیلطر شکن باز میشه
دوستان دیگه هم تست کنن
فقط باید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اول آدرس بزارید و از گوگل کروم استفاده کنید
البته سرعت لود ویدئو با فیلطر شکن بهتره :|
اره باسه منم باز میشه فقط این قدر ناقص باز میشه که نمیشه باهاش ویدئو دید. شما هم نت مخابرات دارید؟؟؟؟؟

zxzxcvcv
06-01-2014, 14:32
اره باسه منم باز میشه فقط این قدر ناقص باز میشه که نمیشه باهاش ویدئو دید. شما هم نت مخابرات دارید؟؟؟؟؟
آره فعلا مخابراته،جهت اطلاع بگم که الان میتونید ویدئو ها رو بدون فیلطر شکن دانلود کنید

zxzxcvcv
07-01-2014, 09:51
امروز تست کردم دیدم که ipv6 هم روی مخابرات جواب میده انگار:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود از یوتوب بدون فیلتر:

mamad24
07-01-2014, 14:38
من که نمیتونم از یوتوب دانلود کنم با سایفون هم نمیتونم. فقط یادمه قدیما با ساکس میشد دانلود کرد. الانم از این سایت های دانلود مثل فایل گیر برای دانلود از یوتوب استفاده میکنم.:n21:

zxzxcvcv
07-01-2014, 17:47
من که نمیتونم از یوتوب دانلود کنم با سایفون هم نمیتونم. فقط یادمه قدیما با ساکس میشد دانلود کرد. الانم از این سایت های دانلود مثل فایل گیر برای دانلود از یوتوب استفاده میکنم.:n21:
به جای http توی آدرس فایل بزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود میشه

mamad24
07-01-2014, 18:58
به جای http توی آدرس فایل بزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود میشه

خوب ویدوئو باید لود بشه تا دانلود منجر بتونه لینکشو شناسایی کنه مشکل من اینه که بدون فیل کش اصلآ ویدئو لود نمیشه که اینترنت دانلود منجر لینکشو بشناسه.

zxzxcvcv
07-01-2014, 19:06
خوب ویدوئو باید لود بشه تا دانلود منجر بتونه لینکشو شناسایی کنه مشکل من اینه که بدون فیل کش اصلآ ویدئو لود نمیشه که اینترنت دانلود منجر لینکشو بشناسه.

mamad24
07-01-2014, 21:38
من با فیل کش که وصل بشم قشنک دانلود منجر لینک همه ی کیفیت ها رو میاره نیازی هم به اینا نیست فقط چون فیل کش ها سرعتشون پایینه نمیشه دانلود کرد باید از پرسرعتهاش مثل ساکس استفاده کرد.

zxzxcvcv
07-01-2014, 22:00
من با فیل کش که وصل بشم قشنک دانلود منجر لینک همه ی کیفیت ها رو میاره نیازی هم به اینا نیست فقط چون فیل کش ها سرعتشون پایینه نمیشه دانلود کرد باید از پرسرعتهاش مثل ساکس استفاده کرد.
خوب همون لینکی که فیلطر شکن میده رو بزن تو idm و فیلطر شکن رو ببند ، فقط اول آدرس ویدئو به جای http بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روی فایل توی پنجره ی دانلود منیجر راستکلیک کن و برو توی گزینه ی properties تغییر بده اون جایی رو که گفتم

mamad24
07-01-2014, 23:52
خوب همون لینکی که فیلطر شکن میده رو بزن تو idm و فیلطر شکن رو ببند ، فقط اول آدرس ویدئو به جای http بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روی فایل توی پنجره ی دانلود منیجر راستکلیک کن و برو توی گزینه ی properties تغییر بده اون جایی رو که گفتم

راست میگی اینم خوبه. الان به محض اینکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زدم حجم ویدئو رو نوشت وقتی هم حجم ویدئو رو idm نشون بده دانلودش حتمیه مگر در مواردی خاص. الان که دارم فکر میکنم شاید کلآ باسه دانلود از یوتوب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیازه. شاید این موقع ها هم که با ساکس میتونستم دانلود کنم ساکس اتوماتیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اضافه میکرده اول لینک ها:n13:

mamad24
08-01-2014, 12:42
طرح کمپین من دیگه 1 ماه شده از ثبت نامش ولی هنوز شارژ مجدد نشده. نکنه باسه بار اول ماهانه حساب نمیشه؟؟؟؟؟اخه مدت زمان رو زده 372 روز.

zxzxcvcv
08-01-2014, 20:55
راست میگی اینم خوبه. الان به محض اینکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زدم حجم ویدئو رو نوشت وقتی هم حجم ویدئو رو idm نشون بده دانلودش حتمیه مگر در مواردی خاص. الان که دارم فکر میکنم شاید کلآ باسه دانلود از یوتوب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیازه. شاید این موقع ها هم که با ساکس میتونستم دانلود کنم ساکس اتوماتیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اضافه میکرده اول لینک ها:n13:
الان اگه میشد کاری کرد که پلیر خود یوتوب هم با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کار میکرد خیلی خوب بود.
یه روش دیگه هم پیدا کردم که با اون کلن نیازی به هیمن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم نیست ، دارم روش کار میکنم اگر به نتیجه ای رسیدم خبر میدم حتما

kant1388
10-01-2014, 03:36
سلام
من اینترنت ای دی اس ال شبکیه دارم. گفتن برای شبانه باید آخر یوزرنیم یا n بذاری. ولی وقتی n میذارم اصلا وصل نمی شه یعنی ارور 691 می ده!!
چیکارش کنم؟ کسی می دونه؟

EhsanCPU
10-01-2014, 04:16
سلام دوستای عزیز
اگه از adsl مخابرات در 2 ماه متوالی استفاده نشه و حتی 1 کیلو بایت هم دانلود نشه باز هم هزینه روی قبض میاد ؟

mamad24
10-01-2014, 12:48
اگه طرح زرین منظورته که این طرح ماهانه اتوماتیک خودش 1 گیگ شارژ میکنه هزینشم میاد رو قبض کاریشم نمیشه کرد.

EhsanCPU
10-01-2014, 15:47
اگه طرح زرین منظورته که این طرح ماهانه اتوماتیک خودش 1 گیگ شارژ میکنه هزینشم میاد رو قبض کاریشم نمیشه کرد.

ممنون دوست عزیز
خط ما قبلا از اینترنت مخابرات استفاده میشده ولی 2 ماهه که استفاده نشده ولی قبضی که اومده زده کارکرد adsl مبلغ 7000 که با مالیات و آبونمان جمعا پرداختی شده 9000 تومان
برای کنسل کردنش باید چیکار کرد؟

zxzxcvcv
10-01-2014, 16:43
ممنون دوست عزیز
خط ما قبلا از اینترنت مخابرات استفاده میشده ولی 2 ماهه که استفاده نشده ولی قبضی که اومده زده کارکرد adsl مبلغ 7000 که با مالیات و آبونمان جمعا پرداختی شده 9000 تومان
زنگ بزن 2020 درخواست جمع آوری بده. بهانه هم اوردن گوش نکن فقط بگو سرویس رو جمع کنن

علی 254
10-01-2014, 16:53
نه دیگه ، حضوری برید همون موقع ی فرم کنسلی بهتون می دن ، پر می کنید و کار تمام است

mamad24
10-01-2014, 17:02
با زنگ زدن سرویس رو جمع نمیکنند. باید بری مخابرات همراه با مالک خط. اگر هم مالک رو نمیتونی ببری باید شناسنامه ی مالک و کارت ملی خودت رو ببری تا بدونن با مالک چه نسبتی داری. بعد فرم انصراف میدن پر میکنی بعد حداکثر یه هفته سرویس جمع میشه.

EhsanCPU
10-01-2014, 17:05
زنگ بزن 2020 درخواست جمع آوری بده. بهانه هم اوردن گوش نکن فقط بگو سرویس رو جمع کنن

نه دیگه ، حضوری برید همون موقع ی فرم کنسلی بهتون می دن ، پر می کنید و کار تمام است

با زنگ زدن سرویس رو جمع نمیکنند. باید بری مخابرات همراه با مالک خط. اگر هم مالک رو نمیتونی ببری باید شناسنامه ی مالک و کارت ملی خودت رو ببری تا بدونن با مالک چه نسبتی داری. بعد فرم انصراف میدن پر میکنی بعد حداکثر یه هفته سرویس جمع میشه.

تشکر به خاطر راهنمائی شما عزیزان

zxzxcvcv
10-01-2014, 19:25
دوستان در اصفهان و شهرستان هاش چه شرکت هایی اینترنت وایرلس میدن؟

علی 254
10-01-2014, 19:32
دوستان در اصفهان و شهرستان هاش چه شرکت هایی اینترنت وایرلس میدن؟

پارس آنلاین هست...

شبکیه

ایران گیت هم نمی دونم نمایندگی چه شرکتی رو داره

و...

zxzxcvcv
11-01-2014, 14:06
پارس آنلاین هست...

شبکیه

ایران گیت هم نمی دونم نمایندگی چه شرکتی رو داره

و...
از نظر سرعت و پینگ اطلاعی ندارید کدوم بهترند ؟

mamad24
11-01-2014, 14:29
من کمپین 1 مگ 4 گیگ برداشتم. الان از یه ماه گذشته ولی هنوز شارژ مجدد انجام نداده. نکنه هر 2 ماه شارژ میکنه؟؟؟؟ کسایی که کمپین دارن باسه شما هم اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohandes
12-01-2014, 22:24
ممنون دوست عزیز

اکیدا توصیه میکنم اگه توی محلتون فقط مخابرات سرویس میده خوب فکراتو بکن بعد برو سرویسو پس بده . چون ممکنه پورتای محلتون پر شده باشه و به محضی که خطتو از رانژه در بیاری ، پورتتو بدن یکی دیگه و تا مدتها دیگه امکان دریافت adsl نداشته باشی .

اما اگه شرکتهای دیگه هم توی محلتون سرویس میدن با روحی آرام و قلبی مطمئن برای فسخ قرارداد اقدام کن :) البته بسته به مدتی که از قراردادت باقی مونده فکر کنم جریمه هم باید پرداخت کنی :|

r0ss0neri
13-01-2014, 00:26
سلام
من اینترنت مخابرات دارم و شبکیه .
یک اکانت میخوام برا دانلود شبانه .پ
یشنهادتون چیه ؟

mnnejati
16-01-2014, 00:46
با سلام به همگی دوستان

من اینترنت طرح زرین دارم و بطور موقتی توی تابستون ازش استفاده نکرده بودم برای همین حدود 2.5 گیگ توی ترافیک دائمی باقیمانده قرار داشت. چند روز پیش که ترافیک 1 گیگ دی ماهم تموم شد اینترنتم قطع شد و با اینکه توی ترافیک دائمی باقیمانده 2.5 گیگ دارم نتونستم ازش استفاده کنم و مجبور شدم که 1 گیگ ترافیک بخرم که این مقدار به قسمت ترافیک اعتباری باقیمانده اضافه شد.
سوال من اینه که آیا نمیشه از ترافیک دائمی باقیمانده استفاده کرد؟ چون هزینه این ترافیک را قبلا مخابرات ازم گرفته.

EhsanCPU
16-01-2014, 00:53
اکیدا توصیه میکنم اگه توی محلتون فقط مخابرات سرویس میده خوب فکراتو بکن بعد برو سرویسو پس بده . چون ممکنه پورتای محلتون پر شده باشه و به محضی که خطتو از رانژه در بیاری ، پورتتو بدن یکی دیگه و تا مدتها دیگه امکان دریافت adsl نداشته باشی .

اما اگه شرکتهای دیگه هم توی محلتون سرویس میدن با روحی آرام و قلبی مطمئن برای فسخ قرارداد اقدام کن :) البته بسته به مدتی که از قراردادت باقی مونده فکر کنم جریمه هم باید پرداخت کنی :|

دوست عزیز منظورت از جریمه را متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدی

mamad24
16-01-2014, 01:36
با سلام به همگی دوستان

من اینترنت طرح زرین دارم و بطور موقتی توی تابستون ازش استفاده نکرده بودم برای همین حدود 2.5 گیگ توی ترافیک دائمی باقیمانده قرار داشت. چند روز پیش که ترافیک 1 گیگ دی ماهم تموم شد اینترنتم قطع شد و با اینکه توی ترافیک دائمی باقیمانده 2.5 گیگ دارم نتونستم ازش استفاده کنم و مجبور شدم که 1 گیگ ترافیک بخرم که این مقدار به قسمت ترافیک اعتباری باقیمانده اضافه شد.
سوال من اینه که آیا نمیشه از ترافیک دائمی باقیمانده استفاده کرد؟ چون هزینه این ترافیک را قبلا مخابرات ازم گرفته.

ترافیک دائمی هنوز تو پنلتونه؟؟؟ تا اونجا که یادم میاد ظاهرآ اول ترافیک اعتباری مصرف میشه بعد میره سراغ دائمی. اینم بگم که هر ماه حتمآ باید یه گیگ اعتباری مصرف کنی

mamad24
16-01-2014, 01:36
دوست عزیز منظورت از جریمه را متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدی

انصراف طرح زرین جریمه نداره

mnnejati
16-01-2014, 10:49
ترافیک دائمی هنوز تو پنلتونه؟؟؟ تا اونجا که یادم میاد ظاهرآ اول ترافیک اعتباری مصرف میشه بعد میره سراغ دائمی. اینم بگم که هر ماه حتمآ باید یه گیگ اعتباری مصرف کنی

بله مقدار ترافیک دائمی را توی سایت که میرم داره 2.5 گیگ نشون میده اما وقتی که 1 گیگ اعتباری تموم شد نرفت سراغ اون و اینترنتم قطع شد در صورتیکه معقولش اینه که بره سراغ دائمی.
آیا کسی قبلا این تجربه نداشته؟

mamad24
16-01-2014, 13:22
بله مقدار ترافیک دائمی را توی سایت که میرم داره 2.5 گیگ نشون میده اما وقتی که 1 گیگ اعتباری تموم شد نرفت سراغ اون و اینترنتم قطع شد در صورتیکه معقولش اینه که بره سراغ دائمی.
آیا کسی قبلا این تجربه نداشته؟

احتمالآ از این به بعد وقتی که این 1 گیگ اعتباریت تموم شد میره سراغ دائمیه. اخه تو چند ماه ازش اسفاده نکرده بودی از مخابراتم این چیزا بر میاد. این دفه اگه اعتباریت تموم شد نرفت سراغ دائمی حتمآ غیر قابل استفاده شده.

nini bad
18-01-2014, 13:49
اینترنت افتضاح شده 5 روز سرویسم دیتا نداره پشتیبانی هم که یک سری آدم ناشی نشستند اونجا زنگ زدم میگم سرویسم مشکل دارده میگه با فایرفاکس برو !!! اعصاب آدم و داغون کردن ... راستی دوستان شارژ ماهیانه هم باید خودتان انجام بدید سیستم این کار انجام نمیده ...در ضمن من در عرض 15 روز 3گیگ شارژم پرید آخرین بار شارژ کردم 1 گیگ نت قطع شده حالا که وصل شده 1گیگ من نیست ... دیگه بدبختی ما خطوط DLC همینه باید با همه این مشکلات مخابرات کنار بیایم...

zxzxcvcv
18-01-2014, 14:23
مخابرات مخصوصا مخابرات اصفهان فعلا در بدترین حالت ممکن قرار داره
از صبح تا ظهر پینگ و سرعت خوبه ولی بعد از ظهر پینگ داخلی میره روی 200 تا نصفه شب که خلوت بشه
دوستانی که dlc دارند برن وایرلس یا وایمکس بگیرن خوشونو راحت کنند حداقل تا 4 5 ماه دیگه مخابرات درست بشو نیست

*سینا*
18-01-2014, 14:28
مخابرات مخصوصا مخابرات اصفهان فعلا در بدترین حالت ممکن قرار داره
از صبح تا ظهر پینگ و سرعت خوبه ولی بعد از ظهر پینگ داخلی میره روی 200 تا نصفه شب که خلوت بشه
دوستانی که dlc دارند برن وایرلس یا وایمکس بگیرن خوشونو راحت کنند حداقل تا 4 5 ماه دیگه مخابرات درست بشو نیست
سلام
این مشکل سراسری هستش یعنی تمام شرکت هایی که از لینک اینترانت استان اصفهان استفاده میکنن همین مشکلو دارن
من الان آسیاتک دارم دقیقا همین طوری هست که فرمودید
شاتل و .... هم همین طور هستن
معلوم نیست چرا یهو لینک اینترانت پر میشه ظرفیتش!!!!:n02:

zxzxcvcv
18-01-2014, 14:36
سلام
این مشکل سراسری هستش یعنی تمام شرکت هایی که از لینک اینترانت استان اصفهان استفاده میکنن همین مشکلو دارن
من الان آسیاتک دارم دقیقا همین طوری هست که فرمودید
شاتل و .... هم همین طور هستن
معلوم نیست چرا یهو لینک اینترانت پر میشه ظرفیتش!!!!:n02:
من با آریافون تست کردم اصلا مشکل نداشت ! پینگ داخلیش کلا زیر 90 بود داخلی هم 8.8.8.8 رو 145 میداد. در ضمن آریافون از شرکت هاییه که از مخابرات پهنای باند میگیره و با رانژه ی مخابرات سرویس میده
هایوب هم توی شهر ما مشکلی نداره شاتل رو نمیدونم

*سینا*
18-01-2014, 14:52
من با آریافون تست کردم اصلا مشکل نداشت ! پینگ داخلیش کلا زیر 90 بود داخلی هم 8.8.8.8 رو 145 میداد. در ضمن آریافون از شرکت هاییه که از مخابرات پهنای باند میگیره و با رانژه ی مخابرات سرویس میده
هایوب هم توی شهر ما مشکلی نداره شاتل رو نمیدونم
آریافون خودش پهنای باند توزیع میکنه.
اما اینکهچرا شرکت هایی که از لینک اینترانت استفاده میکنن این مشکل رو دارن نمی دونم!!!!
احتمالا های وب هم به طریقی غیر از بستر اینترانت داره دیتارو جابه جا میکنه.

zxzxcvcv
18-01-2014, 14:57
آریافون خودش پهنای باند توزیع میکنه.
اما اینکهچرا شرکت هایی که از لینک اینترانت استفاده میکنن این مشکل رو دارن نمی دونم!!!!
احتمالا های وب هم به طریقی غیر از بستر اینترانت داره دیتارو جابه جا میکنه.
چی بگم والا
استان ما رتبه ی دوم در تعداد کاربرای اینترنتی رو داره ولی از نظر نت بد ترینه
به نظر من مشکل از لینک اینترانت نیست مشکل از زیر ساخته
یکی از آی پی های زیر ساخت که در مسیر اینترنت مخابراته پینگ بالایی داره و گرنه اینترانت مشکلی نداره
با بعضی ای پی های داخلی پینگ مخابرات هنوز زیر 100 ولی بقیه ی آی پی ها بالای 200

mamad24
18-01-2014, 15:03
اینترنت افتضاح شده 5 روز سرویسم دیتا نداره پشتیبانی هم که یک سری آدم ناشی نشستند اونجا زنگ زدم میگم سرویسم مشکل دارده میگه با فایرفاکس برو !!! اعصاب آدم و داغون کردن ... راستی دوستان شارژ ماهیانه هم باید خودتان انجام بدید سیستم این کار انجام نمیده ...در ضمن من در عرض 15 روز 3گیگ شارژم پرید آخرین بار شارژ کردم 1 گیگ نت قطع شده حالا که وصل شده 1گیگ من نیست ... دیگه بدبختی ما خطوط DLC همینه باید با همه این مشکلات مخابرات کنار بیایم...

دوست عزیز یادمه شما هم مثل من کمپین 1 مگ 4 گیگ برداشتید. از من الان از یه ماه گذشته ولی هیچ شارژی انجام نداده. مال شما هم همینجوره؟؟؟ یعنی هر 2 ماه باید 17500 بدیم نه هر 1 ماه درسته؟؟؟

*سینا*
18-01-2014, 15:45
چی بگم والا
استان ما رتبه ی دوم در تعداد کاربرای اینترنتی رو داره ولی از نظر نت بد ترینه
به نظر من مشکل از لینک اینترانت نیست مشکل از زیر ساخته
یکی از آی پی های زیر ساخت که در مسیر اینترنت مخابراته پینگ بالایی داره و گرنه اینترانت مشکلی نداره
با بعضی ای پی های داخلی پینگ مخابرات هنوز زیر 100 ولی بقیه ی آی پی ها بالای 200

والا کلا عجیبه.هنوز هیچ جواب منطقی هم ندادن اقلا بفهمیم مشکل ازکجاست.
خدا صبرمون بده:n02:

nini bad
18-01-2014, 16:23
دوست عزیز یادمه شما هم مثل من کمپین 1 مگ 4 گیگ برداشتید. از من الان از یه ماه گذشته ولی هیچ شارژی انجام نداده. مال شما هم همینجوره؟؟؟ یعنی هر 2 ماه باید 17500 بدیم نه هر 1 ماه درسته؟؟؟
درسته سرویس من هم 8 گیگ بود اما پشتیبانی گفت شارژ ماهیانه پرداخت هر دو ماه روی قبض یا ماهیانه اینترنتی برای من هم هیچ شارژی انجام نشده است... حتی با حرف این پشتیبانی هم نمیشه اطمینان کرد چون همشون ناشی هستند حتی گفتند شارژ ماهانه شما انجام شده اما تو پنل من خبری نیست ...

mohandes
18-01-2014, 16:45
والا کلا عجیبه.هنوز هیچ جواب منطقی هم ندادن اقلا بفهمیم مشکل ازکجاست.
خدا صبرمون بده:n02:

محلهء ما هم مدتی همین وضعیتو داشت ، بعد از درست شدن نسبیش ، سرعتم حدودا نصف شد . قبلا ۱.۷ تا ۱.۸ مگ بود و حالا شده ۰.۹ تا ۱ مگ .

mamad24
18-01-2014, 16:57
درسته سرویس من هم 8 گیگ بود اما پشتیبانی گفت شارژ ماهیانه پرداخت هر دو ماه روی قبض یا ماهیانه اینترنتی برای من هم هیچ شارژی انجام نشده است... حتی با حرف این پشتیبانی هم نمیشه اطمینان کرد چون همشون ناشی هستند حتی گفتند شارژ ماهانه شما انجام شده اما تو پنل من خبری نیست ...

من الان نگرانیم از اینه که نکنه این 4 گیگی که من دارم باسه 2 ماه باشه و هر ماه هم 17500 ازم بگیرن.:n27: کاش لااقل اگه اینجوریه رسیدش رو تو قسمت شارژ ها و پرداخت ها بیارن که طرف تکلیف خودشو بدونه.

mamad24
18-01-2014, 17:05
امروز همه یه نیگاهی به ترافیکتون بندازید. انگار این مخابرات اون ترافیک دزدایی که ازمون میکرده زیاد ازش راضی نیست داره فله ای میدزده. منم الان دیدم چراغ مودمم داره تند تند چشمک میزنه رفتم دیدم 200 مگ ازم کم شده بود هیچ برنامه ای هم اپدیت نمیشد. کلآ همچین چیزی سابقه نداشته. همینجور هم داشت کم میکرد اخرش اینترنتو قطع کردم تا درست شد.

POP_0098
18-01-2014, 20:59
با زیرو رو کردن اینترنت تو این چند وقت باید متوجه شده باشید یک زمانی گوگل با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالا میاد و در بعضی زمان ها خودتون را بکشید نمیتونید با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالا بیارد

دارند روی گ.اهی نامه ها کار میکنند که کل کشور را بعد پوشش بدن

دارند پهنای باند اضافه میکنند تا سرعت را به 8 مگ برسونند

ولی میخواند ف ی ل ت ر ی ن گ را شدید تر کنند

از اونجایی که و ی پی ان درست کار نمیده و فقط بعضی روز ها کار میده و open و ی پی ان هم دیگه کار نمیده

و مثلا ریداکت شدن ادرس گوگل با گواهی نامه ssl به گوگل بدون گواهی نامه ssl معلوم هست هدف ف ی ل ت ر کردن گواهی نامه ها هست

چند وقت قبل که امدن مثلا نوع جدید را تست کنند برای ف ی ل ت ر ی ن گ

جالب این بود که پینگ میزدید همش تایم اوت بود ولی هم می شد دانلود کرد و هم وب سایت ها را دید

معلوم بود اینترنت داره کش میشه و از دی ان اس های خارج کشور هیچ پینگی نمیشد گرفت

فقط داخل کشور و معلوم هست نتیجه چی هست اینترنت ملی

و اینترنت کش شده

گفتند تا چند وقت دیگه دو تا کابل فیبر اضافه میشه

برای پهنای باند چون تو بیشتر استان ها تا 8 مگ اضافه شده و دارند میفروشند مثل شرکت شاتل که تو سایتش برید نوشته شرکت رگنین کمان کاربراش به مخابرات اضافه شدند

و این هم دلیل هم بودن پهنای باند هست

و یک هزینه ای هم شرکت مخابرات بهزیرساخت بدهکار هست که پرداخت نکرده

زیر ساخت هم پهنای باند را به مخابرات که حالا خصوصی شده نمیده

در کل مخابرات اصفهان نه پشتیبانی خوبی نداره و نه هزینه میکنه

مثل دیگر شهرستان ها تازه تست همه چیز را روی اصفهان آزمایش میکنند

امروز هم مشکلات بود که با لود نشدن درست گواهی نامه ها ssl روبرو بودیم

من اینترنت 2 مگ گرفتم سرعت دانلود باید 250 کیلوبایت باشه 190 کیلوبایت هست

البته خوبی مخابرات اینه محدودیت برای طرح های نامحدود نداره

و قیمت نامحدودش از همه جا ارزان تر هست

ولی قطعی زیاد مشکلات همه مشتریکین در استان هست

من از هر کسی می پرسم و رفتم دیدم مشکل داره

r0ss0neri
21-01-2014, 02:49
آقا من میخوام شبا دانلود کنم .
الان 80% رایگان برنا رو دارم .
زرین رو دارم .
از شبکیه هم 1مگ دارم .

میخوام یک سرویس بگیرم که شبانه بدون دردسر با بیشترین سرعت دانلود کنم ، یا یک سرویس نامحدود بگیرم .
خطم هم فیبر نوری هست و مشتری اول و آخر مخابراتم .
پیشنهادتون چیه ؟

ضمنا من تابستون توی استیم بودم و بازی آنلاین میزدم اما از بس که پینگ خراب بود ، 4 ماهه بیخیال شدم . الان اوضاع پینگ چطوره ؟
ضمنا سرعت طرح برنا دو برابر طرح زرین هست برا من :|

شاید الان کاربرای اینجا یادشون نیاد ، اما 3-4 سال پیش و پنل قدیمی مخابرات ...
هم پینگ عالی بود ! (داخلی تو سرور ایران توی بازی کانتر زیر 20!)
هم سرعت و هم طرح شبانه از ساعت 1 تا 6 داشت ، شبی 3 گیگ میشد دانلود کرد .
کلا پلوتو که اومد پکید مخابرات . اینم بگم قبلا فقط فیبر نوری رو سرویس میداد ، در نتیجه جمعیت کمتری بود ، الان نه !
خوب شما که ظرفیت ارایه خدمات به تعداد بیشتر با کیفیت بالا رو ندارید نکنین اینکارو ! (چه توقع مسخره ای)

mamad24
21-01-2014, 13:19
آقا من میخوام شبا دانلود کنم .
الان 80% رایگان برنا رو دارم .
زرین رو دارم .
از شبکیه هم 1مگ دارم .

میخوام یک سرویس بگیرم که شبانه بدون دردسر با بیشترین سرعت دانلود کنم ، یا یک سرویس نامحدود بگیرم .
خطم هم فیبر نوری هست و مشتری اول و آخر مخابراتم .
پیشنهادتون چیه ؟

ضمنا من تابستون توی استیم بودم و بازی آنلاین میزدم اما از بس که پینگ خراب بود ، 4 ماهه بیخیال شدم . الان اوضاع پینگ چطوره ؟
ضمنا سرعت طرح برنا دو برابر طرح زرین هست برا من :|

شاید الان کاربرای اینجا یادشون نیاد ، اما 3-4 سال پیش و پنل قدیمی مخابرات ...
هم پینگ عالی بود ! (داخلی تو سرور ایران توی بازی کانتر زیر 20!)
هم سرعت و هم طرح شبانه از ساعت 1 تا 6 داشت ، شبی 3 گیگ میشد دانلود کرد .
کلا پلوتو که اومد پکید مخابرات . اینم بگم قبلا فقط فیبر نوری رو سرویس میداد ، در نتیجه جمعیت کمتری بود ، الان نه !
خوب شما که ظرفیت ارایه خدمات به تعداد بیشتر با کیفیت بالا رو ندارید نکنین اینکارو ! (چه توقع مسخره ای)

بهتره که صبر کنید توی عید یا شاید بعد عید این مخابرات حتمآ دوباره طرح کمپین میزاره که همشون شبانه رایگان داره. موقعی که طرح کمپین میخایید ثبت نام کنید بهتره رانژه مخابرات باشید. چون ممکنه به منطقه شما ندن ولی اگه رانژه باشید حتمآ میدن پس پیشنهاد میکنم یکدوم از طرح های مخابرات رو تا اون موقع حتمآ نگه دارید. در مورد پینگ هم باید بگم بهترین پینگ از ان همین مخابراته. من خودم چند سالی بود با گارنا call of duty 4 بازی میکردم. تو بازی پینگم از همه پایین تر بود. تو سرورهای داخلی دیگه خیلی پایین بود پینگ بعضی وقتا زیر 20 هم میرسید. البته الان 5-4 ماهی میشه دیگه بازی نمیکنم ولی پینگ ظاهرآ زیاد تغییری نکرده

mamad24
21-01-2014, 14:03
طرح کمپینم بالاخره امروز سر ماه شارژ شد. گمونم از این به بعد دیگه مرتب هر ماه سر ماه شارژ بشه. کیا دیگه کمپین داشتن باسه شما هم امروز شارژ شده؟؟؟

zxzxcvcv
29-01-2014, 19:45
سلام
مخابرات مثله اینکه دوباره سرعت ها رو باز گذاشته الان سرعت دانلود تا 200 میره
ولی چه فایده پینگ هنوز هم افتضاحه
اینم اسپید تست:

mamad24
29-01-2014, 20:00
چند ماه پیش پینگ رو 20 بود و داشت بهتر هم میشد تا جایی که باسه من یادمه گاهی اوقات تا 15 هم میرسید ولی الان پسرفت هم کرده. اونا که بازی انلاین میکنن کاملآ این تغییر پینگو حس میکنن. البته هنوزم این مخابرات از لحاظ پینگ بهتر از خیلی شرکت های دیگس

zxzxcvcv
29-01-2014, 20:04
چند ماه پیش پینگ رو 20 بود و داشت بهتر هم میشد تا جایی که باسه من یادمه گاهی اوقات تا 15 هم میرسید ولی الان پسرفت هم کرده. اونا که بازی انلاین میکنن کاملآ این تغییر پینگو حس میکنن. البته هنوزم این مخابرات از لحاظ پینگ بهتر از خیلی شرکت های دیگس
والا الان مخابرات پینگ داخلیش هم زیر 200 نمیاد بعد شما میگی نسبت به بقیه ی جاها خوبه ؟ :|
یه پینگ از tabnak.ir بگیر

mamad24
29-01-2014, 23:21
والا الان مخابرات پینگ داخلیش هم زیر 200 نمیاد بعد شما میگی نسبت به بقیه ی جاها خوبه ؟ :|
یه پینگ از tabnak.ir بگیر

من با speedtest.net تست میگیرم قبلآ زیر 20 بود الانم با همون سرور شده 31. بله هنوز از نظر پینگ بهتر از خیلی جاهاس.
پینگ از سایت گرفتن ربط مستقیم به فاصله و کیفیت سرور سایت داره. الان باسه من سایت مخابرات که سرورش تو خود اصفهانه پینگش زیر 30 هست ولی سایتی مثل ورزش 3 که سرورش معلوم نیست کجای ایرانه زیر 200. خوب این طبیعیه. بهترین روش باسه تست پینگ همین speedtest هستش که نزدیکترین سرور رو برامون پیدا میکنه.

LΩRD
30-01-2014, 22:26
مخابرات نامحدود نمیده ؟

mamad24
31-01-2014, 00:28
مخابرات نامحدود نمیده ؟

شبانه رایگان و نامحدود رو مخابرات سالی یکی دو بار به صورت طرح کمپین ارائه میده. هر بار هم معمولآ یک الی 2 ماه مهلت میده باسه ثبت نام.

LΩRD
31-01-2014, 03:02
شبانه رایگان و نامحدود رو مخابرات سالی یکی دو بار به صورت طرح کمپین ارائه میده. هر بار هم معمولآ یک الی 2 ماه مهلت میده باسه ثبت نام.

از کجا بفهمم کی این طرح کمپین ارائه میشه ؟

zxzxcvcv
31-01-2014, 11:32
من با speedtest.net تست میگیرم قبلآ زیر 20 بود الانم با همون سرور شده 31. بله هنوز از نظر پینگ بهتر از خیلی جاهاس.
پینگ از سایت گرفتن ربط مستقیم به فاصله و کیفیت سرور سایت داره. الان باسه من سایت مخابرات که سرورش تو خود اصفهانه پینگش زیر 30 هست ولی سایتی مثل ورزش 3 که سرورش معلوم نیست کجای ایرانه زیر 200. خوب این طبیعیه. بهترین روش باسه تست پینگ همین speedtest هستش که نزدیکترین سرور رو برامون پیدا میکنه.
ببین دوست عزیز اون سروری که میگی باهاش پینگ 31 داری من هم باهاش پینگ 31 دارم. پینگ 31 برای اون سرور نه تنها کم نیست بلکه زیادم هست چون سرورش توی اصفهانه و ماله شرکت آریافونه که با مخایرات همکاری داره
این حرف شما که میگی بهترین روش تست پینگ اینه که از نزدیک ترین سرور تست بگیری اشتباهه. در ضمن همون سرور varzesh3 هم توی تهرانه و نزدیکه پس نباید پینگش بالای 100 باشه
الان همه ی آی اس پی ها پینگ داخلیشون با همه جای ایران یکیه نه مثل مخابرات که با یه جا 31 با یه جا 200 باشه
شما الان که میخوای کالاف بازی کنی هنوز مثل سابق پینگت خوبه ؟ با اینکه سرور های رنگین کمان جمع شده ؟

zxzxcvcv
31-01-2014, 11:33
از کجا بفهمم کی این طرح کمپین ارائه میشه ؟
معمولا یک بار برای عید ارائه میشه و یک بار برای پاییز

mamad24
31-01-2014, 12:40
ببین دوست عزیز اون سروری که میگی باهاش پینگ 31 داری من هم باهاش پینگ 31 دارم. پینگ 31 برای اون سرور نه تنها کم نیست بلکه زیادم هست چون سرورش توی اصفهانه و ماله شرکت آریافونه که با مخایرات همکاری داره
این حرف شما که میگی بهترین روش تست پینگ اینه که از نزدیک ترین سرور تست بگیری اشتباهه. در ضمن همون سرور varzesh3 هم توی تهرانه و نزدیکه پس نباید پینگش بالای 100 باشه
الان همه ی آی اس پی ها پینگ داخلیشون با همه جای ایران یکیه نه مثل مخابرات که با یه جا 31 با یه جا 200 باشه
شما الان که میخوای کالاف بازی کنی هنوز مثل سابق پینگت خوبه ؟ با اینکه سرور های رنگین کمان جمع شده ؟

نمیشه که همه آی اس پی ها پینگ داخلیشون با همه جای ایران یکی باشه. فاصله ما با اون سرور رو پینگ تاثیر داره. حالا تو وبگردی که نمیشه پینگ بد و خوب رو فهمید اونم به میلی ثانیه. بهترین جا برای فهمیدن پینگ خوب همین بازی های انلاینه. من چند ماه پیش تو هر بازی انلاینی که بودم پینگم پایین تر همه بود. الان چون کامپیوتر سابقم رو دیگه ندارم نمیتونم تست کنم. اخرین بار 4 ماه پیش بود که داشتم کال اف بازی میکردم اون موقع بهترین پینگ ممکن رو داشتم. الان بعد 4 ماه پینگم از 17-18 شده 31. پس نباید زیاد بدتر شده باشه. مگر اینکه چیز دیگری هم تغییر کرده باشه.

zxzxcvcv
31-01-2014, 12:50
نمیشه که همه آی اس پی ها پینگ داخلیشون با همه جای ایران یکی باشه. فاصله ما با اون سرور رو پینگ تاثیر داره. حالا تو وبگردی که نمیشه پینگ بد و خوب رو فهمید اونم به میلی ثانیه. بهترین جا برای فهمیدن پینگ خوب همین بازی های انلاینه. من چند ماه پیش تو هر بازی انلاینی که بودم پینگم پایین تر همه بود. الان چون کامپیوتر سابقم رو دیگه ندارم نمیتونم تست کنم. اخرین بار 4 ماه پیش بود که داشتم کال اف بازی میکردم اون موقع بهترین پینگ ممکن رو داشتم. الان بعد 4 ماه پینگم از 17-18 شده 31. پس نباید زیاد بدتر شده باشه. مگر اینکه چیز دیگری هم تغییر کرده باشه.
درسته نمیشه با همه جای ایران پینگ ثابت داشت ، ولی تفاوت پینگ های داخلی نباید انقدر زیاد باشه.البته فعلا که هم پینگ داخلی و هم خارجی خوبه . امیدوارم کل روز همینطور باشه

mamad24
31-01-2014, 13:42
اره الان انگار خوب شده. پینگ سایت مخابرات که سرورش تو اصفهانه 33 و پینگ ورزش 3 که سرورش تو تهرانه 44. حتمآ اون موقع هایی که میره رو 200 سروراشون شلوغه

Alenko
01-02-2014, 15:21
مخابرات اصفهان نامحدود نمیده؟

zxzxcvcv
01-02-2014, 15:51
مخابرات اصفهان نامحدود نمیده؟
نخیر. ممکنه عید ارائه بده

zxzxcvcv
03-02-2014, 21:28
سلام دوستان
مخابرات مثل اینکه پهنای باند جدید اضافه کرده.مسیر نت هم عوض شده.مسیر آذربایجان رو دادند
ولی پینگش افتضاحه.پینگ داخلی هنوز پایینه.اون مسیر های قبلی هم غیب شدند.

mansoor 7
03-02-2014, 21:41
سلام دوستان
مخابرات مثل اینکه پهنای باند جدید اضافه کرده.مسیر نت هم عوض شده.مسیر آذربایجان رو دادند
ولی پینگش افتضاحه.پینگ داخلی هنوز پایینه.اون مسیر های قبلی هم غیب شدند.

جالبه منم یه ispدیگه دارم( پیشگامان )چند روزه پینگ افتضاح شده و برعکس دوستاییم که پارس افلاین دارن تو همین چند روزه پینگشون خیلی عالی شده

sa@te
05-02-2014, 19:34
سلام دوستان 2 تا سوال لطفا اگه کسی میدونه جواب بده کلی ممنون میشم

شبانه رایگان میخوام ، میخواستم بدونم پیشگامان سرعت بالاتری میده شبا یا پارس انلاین ؟

یه سوال دیگه که دارم اینه مثلا اگه سرعت 8مگ بگیرم شبانه رایگانم سرعتم بالاتره یا همشون رو 1 مگ محدود کردن ؟ ممنون میشم اگه کسی که اطلاع داره جواب بده

halfblod
08-02-2014, 09:51
سلام دوستان 2 تا سوال لطفا اگه کسی میدونه جواب بده کلی ممنون میشم

شبانه رایگان میخوام ، میخواستم بدونم پیشگامان سرعت بالاتری میده شبا یا پارس انلاین ؟

یه سوال دیگه که دارم اینه مثلا اگه سرعت 8مگ بگیرم شبانه رایگانم سرعتم بالاتره یا همشون رو 1 مگ محدود کردن ؟ ممنون میشم اگه کسی که اطلاع داره جواب بده

من تا همین دو ماه پیش نامحدود 512ک پیشگامان داشتم.
اما به خاطر یه سری سیاستها, قانون اکانتهای نامحدود رو عوض کردن و سرعت دانلود از 70-75ک/ث به 20-30ک/ث اومد و سرعتش خیلی افتضاح بود.
من همون موقع تغییر سرویس دادم به طور موقت که تا خط دیگه خونه رو رانژه می کنم بی اینترنت نمونم.
اما شبانهش نسبت به قبل (دو-سه سال پیش) خیلی خیلی خوب شده(یه سری پستهای قدیمی من در همین تاپیک گله هایم ازشون هست), پشیمون شدم روی همون پیشگامان موندم!
هر شب(شبانهش بین 1 تا 7صبحه) 5-6 گیگ دانلود دارم.
فکر کن قبلا من با سرعت 70-75 که دانلود می کردم هر ساعت 250مگ می شد, اگه 24ساعتی کامپیوترم روشن بود و فقط دانلود می کردم می شد 6 گیگ!

راستی از بس ما زنگ زدیم اصرار کردیم برای پلنهای نامحدود که عوضش کرده بودن, پلن نامحدود واقعی (بدون شیر کردن با باقی دیگه) هم گذاشتن, 128اشو می ده 34 تومن , 256اش می ده 65تومن.
شاید این هفته پلن نامحدودشون رو سفارش دادم!

sa@te
08-02-2014, 13:35
دوست عزیز من متوجه نشدم، یعنی سرعت شبانه رایگان پیشگامان خوب هست که ازش بگیرم سرویس ؟

یه سوال دیگه 128 نامحدود که میده 34 تومن ! با سرعت چند دانلود میشه کرد ؟

اصلا خطوط DLC را ساپورت نمیکنه . هیچی بیخیال

zxzxcvcv
08-02-2014, 15:53
دوست عزیز من متوجه نشدم، یعنی سرعت شبانه رایگان پیشگامان خوب هست که ازش بگیرم سرویس ؟

یه سوال دیگه 128 نامحدود که میده 34 تومن ! با سرعت چند دانلود میشه کرد ؟

اصلا خطوط DLC را ساپورت نمیکنه . هیچی بیخیال
اگر dlc هستید فقط دو راه دارید 1- از شبکیه بگیرید که شبانه داره (من شنیدم سرعت شبانش تا 80 میاد شاید هم بیشتر باشه ، با رانژه ی مخابرات هم سرویس میده) 2- صبر کنید شاید عید مخابرات توی طرح کمپین طرح با شبانه رایگان بده(مخابرات سرعت روزانه و شبانش هم یکیه احتمالا تا 200 تا سرعت میده)
یه راه سوم هم هست و اون این که از دوستانی که طرح کمپین دارند طرحشون رو بخرید

pedramsr
08-02-2014, 17:11
سلام دوستان ، بچه ها من طرح کمپین دارم حدود 4 روزه پینگم فاجعه شده یعنی اگر قبلا مثلا با یک سرور پینگ حدود 40 بود الان شده 350 ، عمق فاجعه تا حدیه که بعضی وقتها سایت باز نمیشه الان که هرچی سعی کردم سایتهای تست پینگ رو نتونستم باز کنم تا فاجعه رو نشونتون بدم ، چند بار به پشتیبانهای کودن زنگ زدم جواب درستی ندادن من چندین ساله بازی COD 4 آنلاین بازی میکنم این 4 روز اصلا نتونستم بازی کنم ، از شما هم همینطور شده ؟

zxzxcvcv
08-02-2014, 18:07
سلام دوستان ، بچه ها من طرح کمپین دارم حدود 4 روزه پینگم فاجعه شده یعنی اگر قبلا مثلا با یک سرور پینگ حدود 40 بود الان شده 350 ، عمق فاجعه تا حدیه که بعضی وقتها سایت باز نمیشه الان که هرچی سعی کردم سایتهای تست پینگ رو نتونستم باز کنم تا فاجعه رو نشونتون بدم ، چند بار به پشتیبانهای کودن زنگ زدم جواب درستی ندادن من چندین ساله بازی COD 4 آنلاین بازی میکنم این 4 روز اصلا نتونستم بازی کنم ، از شما هم همینطور شده ؟
بله از ما هم همینطوره
فقط صبح زود تا ساعت 9 پینگ خوبه .پینگ خارجی هم اون ساعت خوبه روی 160 ئه

mamad24
08-02-2014, 19:49
اره باسه منم چند روزه خیلی افتضاح شده خیلی سایتا از جمله speedtest رو نمیتونم باز کنم. فقط با فیل کش میتونم این سایتا رو باز کنم

pedramsr
09-02-2014, 00:36
آره دقیقا همینه که میگید ، خب بچه ها اینجوری که فایده نداره تو وقت اداری زنگ بزنید اعلام خرابی کنید وقتی تعداد زیاد بشه پیگیری میکنن داغونه این نت ...

sa@te
09-02-2014, 02:09
اگر dlc هستید فقط دو راه دارید 1- از شبکیه بگیرید که شبانه داره (من شنیدم سرعت شبانش تا 80 میاد شاید هم بیشتر باشه ، با رانژه ی مخابرات هم سرویس میده) 2- صبر کنید شاید عید مخابرات توی طرح کمپین طرح با شبانه رایگان بده(مخابرات سرعت روزانه و شبانش هم یکیه احتمالا تا 200 تا سرعت میده)
یه راه سوم هم هست و اون این که از دوستانی که طرح کمپین دارند طرحشون رو بخرید

من زنگ زدم به شبکیه گفت خط دی ال سی ساپورت نمیکنیم !!!!!!

pouya35
09-02-2014, 11:39
سلام دوستان
یه سوال داشتم. من اینترنت شبانه رایگان با سرعت خوب می خوام.
الان دارم شاتل استفاده می کنم ولی اینها بعد اینکه یه مدت شبی 2 گیگ دانلود کردی سرعتتو محدود میکنن که شبی بیشتر از 300 مگابایت نتونی دانلود کنی.
پیشنهاد شما دوستان که تجربه بیشتری تو استفاده از خدمات شرکتهای دیگه دارید چیه؟

mamad24
09-02-2014, 13:21
من زنگ زدم به شبکیه گفت خط دی ال سی ساپورت نمیکنیم !!!!!!

اگر رانژه مخابرات باشید رو همون خط دی ال سی بهتون میدن

mamad24
09-02-2014, 13:23
انگار امروز پینگا خوب شده از قبلم یه کم بهتر شده دیگه همه سایتا باز میشه فقط نمیدونم چرا این انجمن برام باز نشد و مجبود شدم با فیل کش بازش کنم.
اینم تست امروز:

pedramsr
09-02-2014, 14:47
انگار امروز پینگا خوب شده از قبلم یه کم بهتر شده دیگه همه سایتا باز میشه فقط نمیدونم چرا این انجمن برام باز نشد و مجبود شدم با فیل کش بازش کنم.
اینم تست امروز:

تایید میشه مثل اینکه امروز درست شده ، من از پینگ قبلی هم راضی بودم فقط کاش باز دوباره اینجوری نشه

sa@te
09-02-2014, 14:54
اینم تست امروز:

شما از کجا سرویس دارید ؟
بله برای شبکیه ما رانژر مخابرات هستیم یعنی روی اون میده ؟

mamad24
09-02-2014, 15:11
شما از کجا سرویس دارید ؟
بله برای شبکیه ما رانژر مخابرات هستیم یعنی روی اون میده ؟

من از مخابرات سرویس دارم. بله زنگ بزنید شبکیه بگید من رانژه مخابراتم بتون سرویس میدن

sa@te
09-02-2014, 15:22
تماس گرفتم با شبکیه ، میگم من رانژه مخابراتم سرویس میدید ؟ میگه از همون استفاده کنید :n13::n24:
اقا تروخدا ! من شبانه رایگان میخوااااااااااام

mamad24
09-02-2014, 15:34
تماس گرفتم با شبکیه ، میگم من رانژه مخابراتم سرویس میدید ؟ میگه از همون استفاده کنید :n13::n24:
اقا تروخدا ! من شبانه رایگان میخوااااااااااام

پشتیبانشون در حالت نرمال نبوده:n21: بعدآ که پشتیبانا عوض شدن دوباره زنگ بزنید.

mamad24
09-02-2014, 15:41
راستی دم عید احتمال زیاد باز طرح کمپین میزارن میتونید تا اون موقع صبر کنید. چرا که شبانه رایگان های مخابرات سرعت روزانه و شبانش یکیه و خیلی عالیه. الان خود من شب از ساعت 1 تا 7 میتونم تا 4 گیگ دانلود کنم

pedramsr
09-02-2014, 16:17
باز از من مشکل دار شده باز همون آش و همون کاسه چه وضعیه آخه

mamad24
09-02-2014, 16:34
باز از من مشکل دار شده باز همون آش و همون کاسه چه وضعیه آخه

چون امروز تازه خوب شده ثبات نداره تا ببینیم فردا چی میشه.

zxzxcvcv
09-02-2014, 17:57
من ظهر خونه نبودم تست کنم ولی الان که میبینم وضع افتضاحه.البته بهتر از دیروزه
این پینگ منم با اون سروری که شما پینگ 25 داری هیچ وقت از 31 پایین تر نمیاد
فکر کنم چون dlc هستید اینجوریه و پینگتون پایین تره

mamad24
10-02-2014, 12:26
امروز اوضاع پینگ چطوره؟؟؟؟ باسه من که فعلآ خوبه پینگ داخلی و خارجی نرماله

zxzxcvcv
10-02-2014, 14:50
برای من افتضاح هم داخلی هم خارجی

M__M
10-02-2014, 15:47
دیگه شورش درآورده این مخابرات

mamad24
10-02-2014, 16:19
گمونم اونا که خطشون dlc هست این جور مواقع کمتر ازار ببینن نسبت به خطهای دیجیتال

pedramsr
10-02-2014, 21:35
گمونم اونا که خطشون dlc هست این جور مواقع کمتر ازار ببینن نسبت به خطهای دیجیتال
نه دادا منم خطم دیجیتال اوضاع پینگ افتضاحه من نمیدونم چرا شماها زنگ نمیزنید اعتزاض کنید من تا زنگ میزنم هی میگن کسی همچین موردی نداشته هرچی بهشون میگم 5 روزه حدودا اوضاع پینگ خرابه میگن کسی جز شما تا حالا زنگ نزده که بگه این چندروز این مشکل رو داشته و احتمالا مشکل داخلی دارین و چرت و پرت

mamad24
10-02-2014, 22:27
خوب همین دیگه. اونا که dlc یا فیبر نوری نیستند. ظاهرآ خطشون هنوز خرابه. من که فیبر نوریم پینگم دیگه درست شده. از انجایی که این پشتیبانی ها واقعآ اعصاب خرد کن هستند ملت ترجیح میدن زنگ نزنن به پشتیبانی و بزارن خودش درست بشه:n02: من که خودم یه ساله با انواع و اقسام مشکلات مواجه شدم ولی زنگ نزدم به پشتیبانی چون همش چرت و پرت میگن

mamad24
11-02-2014, 11:12
اوضاع امروز چطوره؟؟؟ من که پینگم شده مثل چند ماه پیش

M__M
11-02-2014, 11:40
یکم بهتر شده ولی هنوز افتضاحه

M__M
11-02-2014, 11:41
اوضاع امروز چطوره؟؟؟ من که پینگم شده مثل چند ماه پیش

خط شما از چه نوعیه (dlc یا فیبر نورد )

mamad24
11-02-2014, 11:45
خط شما از چه نوعیه (dlc یا فیبر نورد )

dlc همون فیبر نوریه. منم خطم dlc هستش

zxzxcvcv
11-02-2014, 16:14
اینم وضعیت ما:
قبلا پینگم با این سرور 31 بود.دقیق دو برابر شده الان
احتمالا پینگ به مرکز مخابراتی بستگی داره

zxzxcvcv
11-02-2014, 18:15
آخه چرا پینگ داخلی خرابه ؟آخه چرا من شاتلو ول کردم اومدم مخابرات؟آخه چرا ؟؟؟

Farhad 8904
11-02-2014, 19:12
آخه چرا پینگ داخلی خرابه ؟آخه چرا من شاتلو ول کردم اومدم مخابرات؟آخه چرا ؟؟؟

پينگ و سرعت شاتل 2 ماهه افتضاحه فعلا مخابرات سرعت و كيفيت بهتري داره نسبت به شاتل.

zxzxcvcv
11-02-2014, 19:36
پينگ و سرعت شاتل 2 ماهه افتضاحه فعلا مخابرات سرعت و كيفيت بهتري داره نسبت به شاتل.
شاتل پینگ داخلیش بالای 200 ئه ؟

mohandes
11-02-2014, 23:30
دوستان ، در هر ماه کلا چند گیگ میشه از طریق قبض شارژ کرد ؟ تا جایی که یادمه نهایتش در هر دو ماه ۱۰ گیگ شارژ از طریق قبض میشد انجام داد . درسته ؟ (گفتم هر دو ماه ، چون بیش از اینو خودشون اجازه نمیدن و میگن باید قبض پرداخت بشه تا بشه بازم شارژ کرد. قبضم که دو ماه یک بار میاد) که با گیگ ۳۵۰۰ میشه سی و پنج تومن واسه یه دورهء دو ماهه.

اما حالا که قبضام اومده میبینم تو یکیش ۷۷ تومن هزینه ADSL و توی قبض دیگه ، ۴۶ تومن واسه ADSL کنتور انداختن !!! (دو تا سرویس دارم)

در صورتیکه خیلی میخواستن حساب کنند ، نهایتا واسه هر کدوم میشد ۳۵ تومن !!!

پی نوشت : الان رفتم اکانتمو چک کردم دیدم ۵ دفعه و هر بار ۴ گیگ شارژ کردم !! (دو تا یه گیگم خودشون شارژ کردن!) اما تا اونجایی که یادمه تو هر دوره قبض فقط امکان ۱۰ گیگ شارژ وجود داشت !!! اشتباه میکنم ؟

Farhad 8904
12-02-2014, 00:01
شاتل پینگ داخلیش بالای 200 ئه ؟

Pinging 85.15.1.10 with 32 bytes of data:

Request timed out.
Reply from 85.15.1.10: bytes=32 time=250ms TTL=59
Reply from 85.15.1.10: bytes=32 time=242ms TTL=59
Reply from 85.15.1.10: bytes=32 time=247ms TTL=59

Ping statistics for 85.15.1.10:
Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 242ms, Maximum = 250ms, Average = 246ms

علی 254
12-02-2014, 01:03
dlc همون فیبر نوریه. منم خطم dlc هستش

ی بابایی می گفت با هم فرق دارن و در واقه dlc ی فناوری پیشرفته تر از فیبر نوری هست

mamad24
12-02-2014, 01:41
دوستان ، در هر ماه کلا چند گیگ میشه از طریق قبض شارژ کرد ؟ تا جایی که یادمه نهایتش در هر دو ماه ۱۰ گیگ شارژ از طریق قبض میشد انجام داد . درسته ؟ (گفتم هر دو ماه ، چون بیش از اینو خودشون اجازه نمیدن و میگن باید قبض پرداخت بشه تا بشه بازم شارژ کرد. قبضم که دو ماه یک بار میاد) که با گیگ ۳۵۰۰ میشه سی و پنج تومن واسه یه دورهء دو ماهه.

اما حالا که قبضام اومده میبینم تو یکیش ۷۷ تومن هزینه ADSL و توی قبض دیگه ، ۴۶ تومن واسه ADSL کنتور انداختن !!! (دو تا سرویس دارم)

پی نوشت : الان رفتم اکانتمو چک کردم دیدم ۵ دفعه و هر بار ۴ گیگ شارژ کردم !! (دو تا یه گیگم خودشون شارژ کردن!) اما تا اونجایی که یادمه تو هر دوره قبض فقط امکان ۱۰ گیگ شارژ وجود داشت !!! اشتباه میکنم ؟

درسته ولی فکر کنم این 10 گیگ فقط باسه طرح زرینه و اون طرح های دیگه قانون خودشونو دارن شایدم محدودیتی ندارن!!!!

mamad24
12-02-2014, 01:49
ی بابایی می گفت با هم فرق دارن و در واقه dlc ی فناوری پیشرفته تر از فیبر نوری هست

اون بابا خودم نبودم؟؟؟؟:n02: چون خودمم تا چند وقت پیش همین فکرو میکردم!!

mohandes
12-02-2014, 09:13
درسته ولی فکر کنم این 10 گیگ فقط باسه طرح زرینه و اون طرح های دیگه قانون خودشونو دارن شایدم محدودیتی ندارن!!!!

منم طرح زرین دارم !!

mamad24
12-02-2014, 10:30
منم طرح زرین دارم !!

این کارو کرده ملت بیشتر ترافیک بخرن !!

M__M
12-02-2014, 14:07
هنوز این پینگ درست نشده

zxzxcvcv
12-02-2014, 14:23
هنوز این پینگ درست نشده
پینگ 80 با سرور تهران یعنی وضع شما خیلی خوبه
برای من که اسپید تست باز نمیشه
در ضمن سرعتتون هم از من بیشتره

zxzxcvcv
12-02-2014, 14:31
اینم اسپید تست

M__M
12-02-2014, 14:35
پینگ 80 با سرور تهران یعنی وضع شما خیلی خوبه
برای من که اسپید تست باز نمیشه
در ضمن سرعتتون هم از من بیشتره
پینگ من اول 500 بود حالا خوب شده و لی هنوز سایت ها خوب باز نمی کنه

zxzxcvcv
12-02-2014, 14:39
الان چک کردم دیدم مسیر ینترنت عوض شده دوباره برگشته به همون تلیا و pccwbtn

M__M
12-02-2014, 15:06
الان چک کردم دیدم مسیر ینترنت عوض شده دوباره برگشته به همون تلیا و pccwbtn
حالا قراره بهتر بشه یا بدتر

zxzxcvcv
12-02-2014, 15:12
حالا قراره بهتر بشه یا بدتر
مسیر قبلی بهتر بود.این یکی بدک نیست (از نظر پینگ)
البته از نظر سرعت جفتشون یکیه

pedramsr
12-02-2014, 22:43
آقا این پینگ قرار نیست خوب بشه ؟

mamad24
13-02-2014, 01:53
اخرش که خوب میشه ولی خوب معلوم نیست چه قدر طول بکشه. از من که دیگه رو این ثابت مونده کم و زیاد هم نمیشه.

pedramsr
13-02-2014, 02:09
اخرش که خوب میشه ولی خوب معلوم نیست چه قدر طول بکشه. از من که دیگه رو این ثابت مونده کم و زیاد هم نمیشه.

چرا شما با اصفهان تست میگیری ؟ با سرور تهران بگیر ، میترسم آخرش خوب نشه ... الان دقیقا چقدر وقته اینجوریه ؟ فکر کنم حدود 8 روز میشه

mamad24
13-02-2014, 02:44
چرا شما با اصفهان تست میگیری ؟ با سرور تهران بگیر ، میترسم آخرش خوب نشه ... الان دقیقا چقدر وقته اینجوریه ؟ فکر کنم حدود 8 روز میشه

شما الان میتونی کال اف بازی کنی؟؟؟؟

zxzxcvcv
13-02-2014, 11:44
پینگ داخلی من هم خوب شد بالاخره:
ولی خارجیش هنوز افضاحه

zxzxcvcv
13-02-2014, 12:24
پینگ داخلی ام خراب شد دوباره
از 12 که میگذره می.......رینه :|

mamad24
13-02-2014, 13:04
من که پینگ تو خود اصفهان رو 25 ثابته دیگر شهر ها هم عادی بود ولی الان دوباره داره کرم میریزه.

pedramsr
13-02-2014, 14:14
شما الان میتونی کال اف بازی کنی؟؟؟؟
نه متاسفانه چون سرورها تهران ران میشن پینگ افتضاهه

mohandes
13-02-2014, 17:30

زنگ زدم پشتیبانی میگم حداکثر چقدر میشه رو قبض شارژ کرد ؟ میگه ۱۲ گیگ ! (در صورتیکه قبلا ۱۰ گیگ بود و نمیدونم ۱۲ گیگ از کجا اومده)
میگم پس چرا رو قبضم ۷۷ تومن پول adsl اومده ؟!! (۱۲ گیگ هم میشه ۴۴۵۰۰) شمارمو گرفته و اکانتو چک کرده . میگه بیشتر از ۱۲ گیگ شارژ کردی ! میگم وقتی ۱۲ گیگ بیشتر نمیشه شارژ کرد چطوری من بیشتر از اون شارژ کردم ؟!!!! میگه کسی از خونوادتون نیومده مخابرات درخواست بده بیشتر بتونی روی قبض شارژ کنی ؟!!! میگم نه عزیزم !!

هیچی دیگه ! محدودیت شارژ ، بقول پشتیبانی فنی ۱۲ گیگ بوده . اما تو اکانت من زده ۲۱ گیگ شارژ شده !!! حالا این گردن منه یا مخابرات ؟ شرافت هم که تو این خرابشده معنی نداره ...

الان بخوام شکایت کنم کجا باس برم ؟ همون مرکز مخابرات ولیعصر ؟ کسی تلفنی واسه شکایت نداره ؟

zxzxcvcv
13-02-2014, 17:42
تقریبا یک ساعت پیش وضع به شـــــــــــــــدت افتضاح شده بود هیچ سایتی رو باز نمیکرد.سرعت دانلود هم 2 کیلوبایت به زور میرسید
من توی سایت تنظیم مقررات دوباره از مخابرات شکایت کردم ولی این دفع با کلی مدرک و کلی توضیحات.شکایت قبلیم هم که اصلا رسیدگی نشد.امیدوارم این بشه

pedramsr
13-02-2014, 18:50
تقریبا یک ساعت پیش وضع به شـــــــــــــــدت افتضاح شده بود هیچ سایتی رو باز نمیکرد.سرعت دانلود هم 2 کیلوبایت به زور میرسید
من توی سایت تنظیم مقررات دوباره از مخابرات شکایت کردم ولی این دفع با کلی مدرک و کلی توضیحات.شکایت قبلیم هم که اصلا رسیدگی نشد.امیدوارم این بشه
تا شنبه درست نشد من زنگ میزنم تنظیم مقررات رادیویی شما هم بزنید اینم شمارش :
تلفن محل كار 1: 6249040-0311، 6242053-0311
تلفن محل كار 2: 6242052-0311
نشاني محل كار1: خيابان حكيم نظامي – خيابان محتشم كاشاني – پلاك 104
توضيحات: كد پستي : 394/81735
استان‌هاي تحت پوشش: اصفهان، مركزي، چهارمحال و بختياري، يزد، قم

M__M
13-02-2014, 19:32
تا شنبه درست نشد من زنگ میزنم تنظیم مقررات رادیویی شما هم بزنید اینم شمارش :
تلفن محل كار 1: 6249040-0311، 6242053-0311
تلفن محل كار 2: 6242052-0311
نشاني محل كار1: خيابان حكيم نظامي – خيابان محتشم كاشاني – پلاك 104
توضيحات: كد پستي : 394/81735
استان‌هاي تحت پوشش: اصفهان، مركزي، چهارمحال و بختياري، يزد، قم
حتما . وعده ما شنبه پای تلفن ها

علی 254
13-02-2014, 23:52
اون بابا خودم نبودم؟؟؟؟:n02: چون خودمم تا چند وقت پیش همین فکرو میکردم!!

نه!

راستش من چنین فکری نمی کردم .... ی نفر اینطوری می گفت

mamad24
14-02-2014, 01:18
کاش این مخابرات لااقل مثل ادم میومد تو پنل میگفت کی درست میشه و اطلاع رسانی میکرد اینجوری یه ماه هم که طول میکشید مسئله ای نبود چون لااقل تکلیفمون رو میدونستیم چیه. ولی این کارش واقعآ عذاب اوره معلوم نیست دارن تعمیرات و تعویضات انجام میدن یا انجام دادن و پینگمون حالا حالا ها همینه. اوایل که پلوتون بود یادمه خیلی شیک بودن پیام میومد مشترک گرامی از ساعت فلان تا فلان اینترنت کمی قطع و وصلی داره!!!ولی الان انگار نه انگار. عین خیالشون نی!! پشتیبانی هم که خودشونو عقل کل و همه رو گوش دراز فرض میکنن!!!:n21:

LΩRD
14-02-2014, 02:12
آقا کسی میدونه دقیقا کی قراره طرح کمپین ثبت نامش شروع بشه ؟

zxzxcvcv
14-02-2014, 12:00
آقا کسی میدونه دقیقا کی قراره طرح کمپین ثبت نامش شروع بشه ؟
اگر قرار باشه بزارن توی عید شروع میشه
شما اگر dlc هستی از مخابرات بگیر و گرنه الکی خودتو عذاب نده

zxzxcvcv
14-02-2014, 12:15
وضع اینترنت هم همچنان افتضاح.پینگ بالای 520 :n27:
من که تا عید صبر میکنم.درست شد که هیچی.درست نشد خطو تخلیه میکنم راحت میشم از هیچ جایی هم نت نمی گیرم
مثل اینکه سرور آریافون هم از اسپید تست حذف شده

pedramsr
14-02-2014, 14:35
بچه ها اون کاری رو که گفتم همگی شنبه بکنید

M__M
14-02-2014, 14:45

pedramsr
14-02-2014, 15:02
بچه ها چرا شما از سرور اصفهان هی پینگ میگیرید ، اکثر سرورها تهران هستند از تهران پینگ بگیرید
الان ساعت 2/18 بامداد پینگا همیشه باید اینجوری باشه (داخلی) :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rasoul2005
14-02-2014, 23:18
دوستانی که از پبشگامان سرویس دارند شماها هم قطعی زیاد دارید؟

mamad24
15-02-2014, 15:31
پینگ امروز بد نیست

zxzxcvcv
15-02-2014, 15:38
دوستان زنگ زدید؟

25825
15-02-2014, 16:08
کمپین چیه؟

25825
15-02-2014, 16:09
zxzxcvcv میشه راهنمایی کنی کمین چیههه؟؟

zxzxcvcv
15-02-2014, 16:13
اینجا منظور از مپین یکی از طرح های مخابراته که معمولا عید و پاییز ارائه میده و شبانه رایگان داره و سرعتش هم معمولا بیشتر از بقیه ی سرویس هاست

25825
15-02-2014, 16:15
سرعتش حدودا چنده ؟ قیمتش چنده ؟ و دقیقا اسمش چیه که بخاوم بگم بگیرم؟

25825
15-02-2014, 16:16
ممنون میشم راهنماییم کنی

zxzxcvcv
15-02-2014, 16:21
سرعت دانلودش بستگی به مرکز مخابراتی از 170 به بالائه.قیمتش هم بستگی داره کدوم سرویس رو بگیری از 128 داره تا 1 مگ .اون 170 سرعت 1 مگ بود.اسم دقیقش هم طرح کمپین مخابرات اصفهانه.فعلا هم ارائه نمیشه

25825
15-02-2014, 16:27
فقط 170 !! خب من 1 مگ رو همیشه میگیرم 200 تا 210 بعضی وقتا هم 220 هست !! مرسی از راهنماییت

pedramsr
15-02-2014, 16:34
دوستان زنگ زدید؟
سلام داداش ، امروز خداروشکر انگار پینگا مثل قبل شده بزنم به تخته ، دیگه من زنگ نزدم اگه خراب شد دوباره میزنگم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zxzxcvcv
15-02-2014, 17:37
اینجا که گلاب به روت ری...ده
خوش به حالت

pedramsr
15-02-2014, 18:42
اینجا که گلاب به روت ری...ده
خوش به حالت
از منم دوباره ری...د

amfa
15-02-2014, 22:04
سلام
امکانش هست که برای من سیستم شارژ طرح زرین رو توضیح بدید ؟ جریان " شارژ خودکار شبانه " دقیقا چی هست ؟ برای من روز های آخر هر ماه از 22 تا 28, شارژ شبانه میکنه و سر ماه بعد هم شارژ شبانه میکنه و اعتبار قبلی رو که مثلا تازه 3 روز پیش تمدید شده بوده رو میزنه صفر روز.
الان من باید چکار کنم .ابن ماه 22 /11 شبانه تمدید کرده . الان من باید شبها یک گیگ تا30/11 استفاده کنم و در غیر اینصورت میسوزه؟
سپاس

M__M
15-02-2014, 22:30
آقایون . خانوما قرار بود زنگ بزنید چی شد ؟ ؟ ؟
اینم زندگی ما شده فقط هی رفرش کنیم شاید صفحه باز بشه

aminjpo
15-02-2014, 22:39
دوستان به جز طرح زرین چیکار کنیم طرحی هست شبانه داشته باشه؟قیمتاش چطورین؟

mamad24
16-02-2014, 00:30
سلام
امکانش هست که برای من سیستم شارژ طرح زرین رو توضیح بدید ؟ جریان " شارژ خودکار شبانه " دقیقا چی هست ؟ برای من روز های آخر هر ماه از 22 تا 28, شارژ شبانه میکنه و سر ماه بعد هم شارژ شبانه میکنه و اعتبار قبلی رو که مثلا تازه 3 روز پیش تمدید شده بوده رو میزنه صفر روز.
الان من باید چکار کنم .ابن ماه 22 /11 شبانه تمدید کرده . الان من باید شبها یک گیگ تا30/11 استفاده کنم و در غیر اینصورت میسوزه؟
سپاس

در طرح زرین حداقل باید ماهی یک گیگ مصرف کنید بنابراین سر هر ماه اتوماتیک خودش 1 گیگ شارژ میکنه. زمانش رو هم میزنه 40 روز. در طول این 1 ماه اگه اون 1 گیگ تموم بشه باز خودش 1 گیگ اتوماتیک شارژ میکنه که مینویسه 0 روز که فکر کنم منظورش اینه که بی نهایته و نمیسوزه. من خودم چند سال طرح زرین داشتم ولی خوب چون مصرفم بالا بود هر 1 گیگ به یه هفته هم نمیکشید و هیچ وقت نرفتم تو بحر این تاریخ ها. ولی خوب خیالت راحت این 1 گیگی که جدیدآ شارژ شده نمیسوزه. اگر هم سوختنی باشه چند ماه وقت داره.1/12 هم دوباره 1 گیگ اتوماتیک شارژ میشه و به ترافیک فعلیت اضافه میشه. تو خود پنل هم اگه رو حجم باقی موندتون کلیک کنید زمان باقی موندش رو مینویسه.

mamad24
16-02-2014, 00:35
دوستان به جز طرح زرین چیکار کنیم طرحی هست شبانه داشته باشه؟قیمتاش چطورین؟

اگر از مخابرات میخاید بگیرید مخابرات سالی 2 دفه. عید و پاییز طرحی به نام کمپین میزاره که میتونید شبانه رایگان و نامحدود بگیرید. قیمتاشم از جاهای دیگه پایینتره مودم رایگان هم باسه بعضی طرح هاش میزاره

zxzxcvcv
16-02-2014, 15:48
پینگ همونیه که بود ولی سرع بهتر شده:
ویرایش:
پینگ هم درست شد بالاخره
پینگ 4.2.2.4 شد 180

mamad24
16-02-2014, 16:32
باسه من چند ساعت خوبه چند ساعت بد. هر وقت یه روز کامل خوب بود میشه گفت درست شده.

shah994
16-02-2014, 16:57
اگر از مخابرات میخاید بگیرید مخابرات سالی 2 دفه. عید و پاییز طرحی به نام کمپین میزاره که میتونید شبانه رایگان و نامحدود بگیرید. قیمتاشم از جاهای دیگه پایینتره مودم رایگان هم باسه بعضی طرح هاش میزاره

داداش اونوقت سرعت اين سرويس هاي نامحدود يا شبانه رايگان چجورياس ؟ مثلا سرويس ٢ مگابيتش سرعتش واقعي هست يا فقط اسمش ٢ مگه ؟

mamad24
16-02-2014, 17:40
داداش اونوقت سرعت اين سرويس هاي نامحدود يا شبانه رايگان چجورياس ؟ مثلا سرويس ٢ مگابيتش سرعتش واقعي هست يا فقط اسمش ٢ مگه ؟

سرعتش واقعیه ولی خوب اخرین باری که نامحدود داد سرعتش کمی کمتر از واقعیت بود. نامحدود رو هر دفعه ممکنه به یه شکل بدن ولی خوب شبانه رایگانا رو سرعت واقعی میدن.

zxzxcvcv
16-02-2014, 17:47
در ضمن طرح کمپین پاییز امسال طرح بالاتر از 1 مگ نداشت الکی امیدوار نباشید

mamad24
16-02-2014, 18:19
در ضمن طرح کمپین پاییز امسال طرح بالاتر از 1 مگ نداشت الکی امیدوار نباشید

نداشت؟؟؟!!! 2 مگ هم داشت ولی باسه اونا که خطشون dlc بود میگفتن 2 مگ نگیرید چون مخابرات به شما سرعت بالاتر 1 مگ نمیده و بی خودی پولتونو حروم میکنید.

re0022
16-02-2014, 18:29
نداشت؟؟؟!!! 2 مگ هم داشت ولی باسه اونا که خطشون dlc بود میگفتن 2 مگ نگیرید چون مخابرات به شما سرعت بالاتر 1 مگ نمیده و بی خودی پولتونو حروم میکنید.
2 مگ به همه میدن یا دانشجوها؟

zxzxcvcv
16-02-2014, 18:32
راستشو بخوای درست یادم نیست.ولی بازم میگم نداشت .طرح پاییزی رو میگی دیگه شما ؟

mamad24
16-02-2014, 18:32
2 مگ به همه میدن یا دانشجوها؟

به همه میدن. یه زمانی مخابرات 3 مگ هم میداد. سرعت دانلودشون هم واقعیه فقط سرعت اپلودشونه که از 1 مگ به بالا باسه همه سرعتا بین 50 تا 60 کیلوبایته.

mamad24
16-02-2014, 18:36
راستشو بخوای درست یادم نیست.ولی بازم میگم نداشت .طرح پاییزی رو میگی دیگه شما ؟

اره همین طرح پاییزی. طرح کمپین عید امسال هم فک کنم 2 مگ گذاشته بود.

mamad24
16-02-2014, 18:48
پینگ از ظهر تا حالا نری.....ده. جای امیدواریه.

re0022
16-02-2014, 18:54
ضریب محدود و نامحدود به چه صورته؟

mamad24
16-02-2014, 18:57
ضریب محدود و نامحدود به چه صورته؟

منظورتون اینترنت نامحدوده؟؟؟

re0022
16-02-2014, 19:00
منظورتون اینترنت نامحدوده؟؟؟
هر دو هم نامحدود هم ترافیک دارا.

zxzxcvcv
16-02-2014, 19:02
هم پینگ درسته هم سرعت بیشتر شده.امیدوارم همینطوری بمونه

mamad24
16-02-2014, 19:10
هر دو هم نامحدود هم ترافیک دارا.

مخابرات محدودا رو با سرعت واقعیش میده. و سرعت رو تقسیم بر 8 میکنه میده ولی نامحدودا رو هر جور بخواد میده. یه سال پیش که نامحدود میداد خیلی مزخرف بود و سرعت دانلود رو 2 بار تقسیم بر 8 میکرد میداد مثلآ کسی که 2 مگ داشت سرعت دانلودش 256 بود ولی کسی که نامحدود 2 مگ میگرفت سرعت دانلودش 32 بود. ولی نامحدودایی که پاییز امسال گذاشت سرعت دانلودش مثل معمولی ها بود فقط یه کم کمتر. یادمه یکی 2 مگ نامحدود گرفته بود میگفت 170 تا سرعت دانلودشه.

mamad24
16-02-2014, 19:15
هم پینگ درسته هم سرعت بیشتر شده.امیدوارم همینطوری بمونه

شما خططون dlc نیست درسته؟؟؟؟ احتمالآ سرعت دانلود کلیه ی خطوط معمولی رو زیاد کرده. شاید خواسته ازتون دلجویی کنه که یه وقت نرید خط رو تخلیه کنید برید سمت شرکت هایی مثل شاتل :n02:

zxzxcvcv
16-02-2014, 19:33
شما خططون dlc نیست درسته؟؟؟؟ احتمالآ سرعت دانلود کلیه ی خطوط معمولی رو زیاد کرده. شاید خواسته ازتون دلجویی کنه که یه وقت نرید خط رو تخلیه کنید برید سمت شرکت هایی مثل شاتل :n02:
1 دقیقه بعد این که تعریف کردم خراب شد :|

25825
16-02-2014, 21:07
ماشالله وضع سرعت اینترنت اصفهان حسابی خرابه!!

fastfind
17-02-2014, 10:26
لیست تعرفه های اینترنت مخابرات استان چهارمحال و بختیاری:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=page-1
* طرح 1 مگ نامحدود ماهیانه 430000 ريال.
-/
لیست تعرفه های اینترنت مخابرات استان اصفهان:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]طرحهای-ADSL.aspx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
* فاقد طرح نامحدود!
:n12:Nice, i love isfahan

mamad24
17-02-2014, 11:45
لیست تعرفه های اینترنت مخابرات استان چهارمحال و بختیاری:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=page-1
* طرح 1 مگ نامحدود ماهیانه 430000 ريال.
-/
لیست تعرفه های اینترنت مخابرات استان اصفهان:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]طرحهای-ADSL.aspx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
* فاقد طرح نامحدود!
:n12:Nice, i love isfahan

قیمتاش دقیقآ با طرح کمپین مخابرات یکیه. اونجا همیشگیه یا مثل اصفهان سالی دو دفه این طرح ها رو میدن؟؟؟

fastfind
17-02-2014, 12:24
قیمتاش دقیقآ با طرح کمپین مخابرات یکیه. اونجا همیشگیه یا مثل اصفهان سالی دو دفه این طرح ها رو میدن؟؟؟

همیشگیه. اگر از ما هم همیشه این طرحها می بود که غصه ایی نداشتیم.
سالی 2 بار میذاره تا میری دست بجنبونی میگن تموم شد طرح.

mamad24
17-02-2014, 13:45
پینگ ها هم که دیگه درست شد

zxzxcvcv
17-02-2014, 18:18
آقا مثله اینکه دوباره رفتیم مسیر آذربایجان.
امید وارم مثله دفعه ی قبلی که افتادیم روی این مسیر پینگ نترکه

karimz
17-02-2014, 18:43
نرخ های جدید برای واگذاری ADSL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت مبتنی بر فناوری ADSL را با هدف کاهش هزینه اینترنت در سبد خانوار تا سقف 35 درصد کاهش داد.

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ابتدای فعالیت دولت یازدهم، کاهش قیمت اینترنت و افزایش سرعت و کیفیت دسترسی به این پروتکل ارتباطی را به مردم وعده داده بود. هم اکنون و با گذشت 6 ماه از وعده های اولیه وزیر ارتباطات، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به ریاست محمود واعظی تعرفه های واگذاری اینترنت را برای شرکتهای ارائه کننده این خدمات تا سقف 35 درصد کاهش داد تا این کاهش قیمت برای کاربران نهایی نیز اعمال شود.

کاهش 35 درصدی تعرفه پهنای باند اینترنت
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 181 خود موضوع تعرفه ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL را با هدف کاهش هزینه اینترنت در سبد خانوار با بررسی زنجیره هزینه های ارائه خدمات اینترنت بر مبنای قیمت عادله روز و مصوبات گذشته بررسی و تعرفه های جدیدی را مصوب کرد.

براساس این مصوبه، تعرفه پهنای باند اینترنت بین الملل برای ارائه خدمات اینترنت ADSL برای شرکتهای ارائه کننده این خدمات شامل شرکتهای PAP و شرکتهای مخابرات استانی 35 درصد کاهش یافت. به این ترتیب قیمت هر STM1 پهنای باند اینترنت که مبلغی حدود 38 میلیون تومان محاسبه می شد به حدود 24 میلیون تومان کاهش پیدا کرد.

کاهش 20 درصدی تعرفه حجم اینترنت کاربران
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه حجم استفاده از اینترنت ارائه شده از طریق فناوری ADSL را برای کاربران نهایی نیز به میزان 20 درصد و به صورت یکنواخت در کلیه سطوح کاهش داد.

کاهش 25 درصدی تعرفه خدمات شبکه انتقال
در راستای این مصوبه، تعرفه خدمات انتقال برای تامین ارتباط دسترسی به شبکه شهری و بین شهری ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL برای شرکتهای pap و شرکت مخابرات ایران 25 درصد کاهش یافت.

به این ترتیب نرخ ارتباط نقطه به نقطه اختصاصی به ازای هر لینک براساس ارتباط شبکه داخل شهری، داخل استانی و بین شهری تا سرعت یک مگابیت بر ثانیه به ترتیب 191250 ریال، 300000 ريال و 600000 ریال درنظر گرفته شد؛ در همین راستا تعرفه خدمات شبکه انتقال برای سرعت 2 مگابیت بر ثانیه 10 برابر این قیمت، سرعت 8 مگابیت 25 برابر، سرعت 34 مگابیت 65 برابر، سرعت 155 مگابیت ( یک stm1 ) حدود 170 برابر این قیمت و یک stm4 و یک stm16 به ترتیب 510 برابر و 1530 برابر قیمت یک مگابیت بر ثانیه قابل محاسبه است.

کاهش 25 درصدی تعرفه ماهیانه تامین ارتباط IP-MPLS
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه ماهیانه تامین ارتباط برای دسترسی به شبکه ملی انتقال داده ها تحت پروتکل IP-MPLS را نیز صرفا برای ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL برای شرکتهای ارائه دهنده این خدمات تا سقف 25 درصد کاهش قیمت، تغییر داد.

برمبنای این تعرفه گذاری، نرخ عرض باند سرویس اینترنت تحت پروتکل IP به ازای هر لینک با سرعت 64 کیلوبیت بر ثانیه براساس تعرفه شهری، داخلی استانی، بین استانی و MPLS عادی به ترتیب 262500 ریال، 375000 ریال، 600000 ریال و 225 هزار ریال درنظر گرفته شده است. در همین حال نرخ پهنای باند این پروتکل براساس سرعت 128کیلوبیت 1.5 برابر این قیمت، سرعت 256 کیلوبیت 2.5 برابر، 512 کیلوبیت 4 برابر، یک مگابیت 6 برابر، 2 مگابیت 10 برابر، 4 مگا 16 برابر، 8 مگا 25 برابر، 20 مگا 38 برابر، 34 مگا 65 برابر، 100 مگا 109 برابر و 155 مگابیت بر ثانیه 170 برابر قیمت 64 کیلوبیت خواهد بود.

در همین حال این مصوبه، تعرفه ماهیانه تامین ارتباط دسترسی به شبکه ملی انتقال داده ها با سرویس اینترانت را نیز برای ارائه خدمات ADSL با 25 درصد کاهش تعیین کرد. در این زمینه قیمت اینترانت برای سرعت دسترسی 64 کیلوبیت بر ثانیه 15 هزار و 750 تومان تعیین شد و نرخ تعرفه های سرعت دسترسی های دیگر براساس ضرایب درنظرگرفته شده برای IPMPLS محاسبه خواهد شد.

کاهش 25 درصدی نرخ خدمات شبکه ملی IP
به گزارش مهر، در ادامه تعرفه های مصوب شده برای واگذاری خدمات اینترنت ADSL، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه ارائه خدمات VPLS شبکه ملی IP را نیز 25 درصد کاهش داد.

کاهش 40 درصدی تعرفه استفاده از برق و فضا در مراکز مخابراتی
تعرفه استفاده از برق در مراکز مخابراتی نیز صرفا برای ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL و نیز تعرفه استفاده از فضا در مراکز مخابراتی برای ارائه این خدمات به میزان 40 درصد کاهش یافت.

به این ترتیب شرکتهای ارائه دهنده خدمات ADSL بابت یک آمپر برق 220 ولت متناوب تک فاز بدون پشتوانه مبلغ 210 هزار ریال و با پشتوانه مبلغ 267 هزار و 600 ریال باید بپردازند. این تعرفه برای برق 220 ولت متناوب تک فاز 330 هزار ریال و برای 100 وات برق یک سویه با پشتوانه 315 هزار ریال تعیین شده است.

در همین حال تعرفه استفاده از یک متر مربع فضای مخابراتی بدون بنا ماهانه در تهران 42 هزار تومان و در سایر شهرها 30 هزار تومان درنظر گرفته شده است که این هزینه برای فضای مفید ساختمانهای مخابرات 180 هزار تومان در تهران و 90 هزار تومان در شهرهای دیگر در نظر گرفته شده است.

تضمین ارائه سرویس با ضریب اشتراک یک به هشت
براساس این مصوبه حداکثر ضریب اشتراک خط اینترنت یک به 8 تعیین می شود و ارائه کنندگان خدمات ADSL موظف خواهند بود حداقل نرخ بیت تضمین شده به میزان یک هشتم نرخ بیت خط را برای مشترکان خود تضمین کنند. همچنین کف تعرفه اینترنت برای کاربران نهایی 60 درصد سقف تعرفه حجمی تعیین شده در هر سطح به اضافه هزینه برقراری و نگهداری ماهیانه تعیین می شود.

شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت نیز موظف شدند خدمات مورد نیاز شرکتهای ارائه دهنده خدمات ADSL را ارائه کنند. در همین حال برای اتصالات داخلی همچون کابل کشی مسی و نوری در جهت اتصال تجهیزات تجمیع ترافیک شرکتهای PAP، شرکت مخابرات ایران صرفا می تواند در صورت اجرای عملیات کابل کشی هزینه ایجاد و برقراری اتصال و نگهداری آن را دریافت کند و دریافت تعرفه انتقال ماهیانه علاوه بر هزینه های مذکور برای این اتصالات ممنوع است.

به گزارش مهر، این مصوبه با ابلاغ به شرکت ارتباطات زیرساخت، مخابرات و شرکتهای PAP لازم الاجرا شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

mahdiooo
17-02-2014, 18:58
خوب این مصوبه از چه موقع باید اجرا بشه ؟ چرا الان اجرا نشده ؟

hp980
17-02-2014, 19:10
خوب این مصوبه از چه موقع باید اجرا بشه ؟ چرا الان اجرا نشده ؟

فكر ميكنم ديروز تصويب شده باشه !!:n02:
بزودي هم اجرا ميشه !!

mahdiooo
17-02-2014, 19:43
فكر ميكنم ديروز تصويب شده باشه !!:n02:
بزودي هم اجرا ميشه !!
خدا کنه هر چه زودتر همین فردا پس فردا بشه .
در ضمن این برای همه شرکت ها هست یا فقط برای مخابرات ؟

karimz
17-02-2014, 22:34
فک کنم کارگروه و زیرساخت های لازمه رو نداره به مجلس هم بایت بره ... یه چندسال دیگه اجرا میشه :n19:

psp2004
18-02-2014, 07:05
با نام خدا و سلام

دوستان سرویس زرین مخابرات دارم کهع نداشتن شبانه اذیتم میکنه :(

نظرتون راجع به های وب چطوریاس !!!
قبلا ندا گستر داشتم ، بد نبود ولی مخابرات بهتر بود

karimz
18-02-2014, 13:05
همون مخابرات عادی بهتره من که در این چندسال چرخی و تستی توی وایمکس و نت سیمکارت و ایدی اس ال... زدم الان به این نتیجه رسیدم همون دیلاپ مخابرات از همه بهتر و بی دردسرتره

pedramsr
18-02-2014, 18:48
دوباره که پینگا خراب شده :n28:

zxzxcvcv
18-02-2014, 19:58
آره دوباره پینگا خراب شد.

re0022
18-02-2014, 20:32
دوستان برین نرخ تهران را با اصفهان مقایسه کنید ببینید مخابرات چه دزدیه داره گیگی 3700 میگیره و با افزایش خرید ترافیک باز نرخ ثابته.
لینک مخابرات تهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karimz
18-02-2014, 21:15
معاون وزیر سابق ارتباطات:

فعالیت همه کاربران ایرانی در حال رصد است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mamad24
19-02-2014, 01:53
تف به این مخابرات. خودشون باعث ری...ده شدن پینگا میشن ادمو مجبور میکنن برای دیدن سایت های باز هم از فیل کش استفاده کنیم از اونورم سایفون رو میبندن. کسی فیل کشی به خوبی سایفون سراغ داره؟؟؟؟؟

re0022
19-02-2014, 01:57
تف به این مخابرات. خودشون باعث ری...ده شدن پینگا میشن ادمو مجبور میکنن برای دیدن سایت های باز هم از فیل کش استفاده کنیم از اونورم سایفون رو میبندن. کسی فیل کشی به خوبی سایفون سراغ داره؟؟؟؟؟
فری گیتم خوبه.

mamad24
19-02-2014, 02:33
فری گیتم خوبه.

اره خوبه ولی نمیدونم چرا کامنت های تو فیس بوک رو زورکی باز میکنه. باسه شما هم اینجوریه؟؟؟؟

re0022
19-02-2014, 08:01
اره خوبه ولی نمیدونم چرا کامنت های تو فیس بوک رو زورکی باز میکنه. باسه شما هم اینجوریه؟؟؟؟
نه مشکلی نداره برو رو تب سرور و بالاترین درصد را انتخاب کن حله.

mehrdad2540
19-02-2014, 11:14

پینگ چی هست؟

mamad24
19-02-2014, 12:19
پینگ چی هست؟

پینگ فاصله زمانی ارسال اطلاعات و دریافت اطلاعات شما به سرور مورد نظرــه که واحدش میلی ثانیست. هر چی هم کمتر باشه بهتره.

mamad24
19-02-2014, 12:40
..........

karimz
19-02-2014, 13:42
واکنش شرکتهای اینترنتی به کاهش قیمت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در پی مصوبه کاهش نرخ 35 درصد پهنای باند اینترنت برای شرکتهای ارائه دهنده اینترنت ADSL که دو روز گذشته از سوی وزیر ارتباطات ابلاغ شد، سایر سرویس دهندگان اینترنتی در نامه ای اعتراضی به وزیر ارتباطات خواستار تجدیدنظر در نوع نگاه صورت گرفته به تعرفه این خدمات شدند.

مهر: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به ریاست محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در جلسه شماره 181 خود موضوع تعرفه ارائه خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری ADSL را با هدف کاهش هزینه اینترنت در سبد خانوار با توجه به زنجیره هزینه های ارائه خدمات اینترنت بر مبنای قیمت عادله روز و مصوبات گذشته بررسی و تعرفه های جدیدی را برای اجرا شرکتهای PAP و شرکتهای مخابرات استانی مصوب کرد.

براساس این مصوبه، تعرفه هر لینک STM1 برای پهنای باند اینترنت بین الملل برای ارائه دهندگان خدمات ADSL حدود 35 درصد کاهش یافت و تعرفه حجم استفاده از اینترنت ارائه شده از طریق فناوری ADSL برای کاربران نهایی نیز به میزان 20 درصد و به صورت یکنواخت در کلیه سطوح ارزان شد.

اعتراض فعالان اینترنت به تصمیم وزارت ارتباطات

در پی مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، فعالان صنف اینترنت به دلیل آنچه که تفکیک میان سرویس دهندگان اینترنتی عنوان می کنند نسبت به تصمیم وزارت ارتباطات برای کاهش نرخ پهنای باند واکنش نشان دادند.

محمودرضا خادمی عضو کمیسیون اینترنت سازمان نظام صنفی رایانه ای در گفتگو با مهر، در مورد این اعتراض گفت: با ابلاغ این مصوبه نرخ پهنای باند برای شرکتهای ارائه کننده اینترنت ADSL با سایر ارائه کنندگان خدمات اینترنت شامل ISP، ISDP ، وایمکس و GPRS حدود 35 درصد تفاوت خواهد داشت و این تفکیک امتیاز که از سوی وزارت ارتباطات برای شرکتهای PAP اعمال شده است جای سوال دارد.

وی با بیان اینکه وزارت ارتباطات باید در تعیین قیمتها تمامی سرویس های اینترنتی را مدنظر قرار می داد، افزود: برای یکسان سازی قیمتها و استفاده تمامی کاربران اینترنت از تخفیف اعمال شده، نباید در نرخ پهنای باند دوگانگی وجود داشته باشد.

خادمی با تاکید بر لزوم بهره گیری از اعتدال در نرخ های مصوب گفت: کاربران اینترنت و ارائه دهندگان سرویس های مختلف، باید یکسان از این کاهش قیمت بهره ببرند.

نامه درخواست تجدیدنظر به وزیر ارتباطات

عضو کمیسیون اینترنت سازمان نظام صنفی رایانه ای از ارسال نامه فعالان اینترنت به محمود واعظی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در پی اعتراض به این تصمیم خبر داد و به مهر گفت: در این نامه خواهان تجدیدنظر در این تصمیم توسط وزیر ارتباطات هستیم.

وی با بیان اینکه فعالان صنف اینترنت خواهان اعمال تغییر قیمت در نرخ پهنای باند و نرخ خدمات شبکه و انتقال برای تمامی سرویس دهندگان هستند ادامه داد: در نوع نگاه وزارت ارتباطات به ارائه دهندگان خدمات اینترنت باید تجدیدنظر صورت گیرد.

خادمی مصوبه فعلی را منجر به وجود آمدن نابسامانی در بازار پهنای باند و اینترنت ارزیابی کرد و گفت: باید برای کاربران و تمامی سرویس دهندگان اینترنتی اعتدال قیمت به وجود آید.

با اعمال این مصوبه قیمت هر STM1 اینترنت برای شرکتهای ارائه دهنده ADSL از 37 میلیون و 500 هزار تومان به 24 میلیون تومان کاهش خواهد یافت.

zxzxcvcv
19-02-2014, 17:07
سلام
وضعیت پینگ همچنان ...:|
امروز صبح من نبودم مثله اینکه از اصفهان زنگ زدن برای اون شکایته که توی سایت تنظیم مقررات کردم.قرار شده بازم زنگ بزنن

zxzxcvcv
19-02-2014, 20:34

الان مسیر ایتالیا و آذربایچان رو با هم داریم ولی حیف که پینگ داخلی خیلی بالائه

shah994
19-02-2014, 23:01
سلام
طرح کمپین نوروزی کی شروع میشود ؟؟
من خطم رانژه یک شرکت دیگست سفارش بدم خودشون خطم دی رانژه میکنند یا اول تخلیه کنم ؟؟
خطوط تلفنی که از مرکز رجایی سرویس میگیرن فیبرنوری اند یا مسی ؟

zxzxcvcv
20-02-2014, 12:31
-معلوم نیست
-احتمال زیاد خوشون تخلیه میکنن
=========
پینگ فعلا بد نیست:
====
دو ساعت بعد ،
پینگ ترکید دوباره

pershianix
20-02-2014, 16:32
من طرح کمپین پاییزه با سرعت ا مگابیت بر ثانیه دارم. امکان ارتقاء طرح به 2 مگابیت بر ثانیه واسم وجود داره؟ ممنون.

shah994
20-02-2014, 17:25
سلام
من میخوام کمپین بگیرم اگه الان زرین ثبت نام کنم میتونم بعدا که کمپین فعال شد به کمپین ارتقا بدم ؟

mamad24
20-02-2014, 18:13
من طرح کمپین پاییزه با سرعت ا مگابیت بر ثانیه دارم. امکان ارتقاء طرح به 2 مگابیت بر ثانیه واسم وجود داره؟ ممنون.

من وقتی میخاستم کمپین بردارم همین سوال رو پرسیدم گفتن نه میتونی سرعتت رو ارتقا بدی و نه میتونی مدل طرحت رو ارتقا مثلآ از 4 گیگ در ماه به 8 گیگ در ماه. ولی خوب بازر کمپین بعدی شروع بشه بعد برو بپرس شاید اونموقع بشه.

mamad24
20-02-2014, 18:21
سلام
من میخوام کمپین بگیرم اگه الان زرین ثبت نام کنم میتونم بعدا که کمپین فعال شد به کمپین ارتقا بدم ؟

بله میتونی زرین داشته باشی بعد که کمپین اومد بری ثبت نام کنی و بعد که کمپینت فعال شد اگه دلت خواست بری زرین رو انصراف بدی چرا که شما میتونی همزمان چند تا طرح از مخابرات داشته باشی. اتفاقآ بد نیست موقعی که میخاهید کمپین ثبت نام کنید رانژه مخابرات باشید و یک طرح از مخابرات داشته باشید. چون خودمم وقتی میخاستم کمپین ثبت نام کنم گفتن به منطقه شما نمیدیم ولی چون رانژه مخابرات بودم دادن.

aminjpo
21-02-2014, 10:54
این شبانه رایگان چرا مخابرات نداره؟
درزمن ۳۰ درصد ارزون شدن اینترنت چرا اعمال نشده؟
کسی خبر داره

zxzxcvcv
21-02-2014, 13:24
این شبانه رایگان چرا مخابرات نداره؟
درزمن ۳۰ درصد ارزون شدن اینترنت چرا اعمال نشده؟
کسی خبر داره
روزانش که پول میدیم خوب باشه.شبانه پیشکش
یکم طول میکشه تا اون 30 درصد اعمال بشه باید صبر کرد

aminjpo
21-02-2014, 17:52
دوستان الان بهترین خدمات دهنده که فقط خوراک دانلود شبانه باشه کیه؟من فایل دانلودی زیاذ دارم اما جرعت نمی کنم با ۳۷۱۰ تومن هر گیگ

zxzxcvcv
23-02-2014, 21:10
دوستان الان بهترین خدمات دهنده که فقط خوراک دانلود شبانه باشه کیه؟من فایل دانلودی زیاذ دارم اما جرعت نمی کنم با ۳۷۱۰ تومن هر گیگ
طرح کمپین مخابرات
وضع پینگ هم همچنان افتضاحه. سرعتم خیلی کمتر شده.

re0022
23-02-2014, 23:46
شبانه از چه ساعتی شروع و تمام میشه.

nini bad
24-02-2014, 01:11
من و دوستم باهم چند تا کوچه فاصله داریم پیش شمارمون هم فقط رقم آخرش باهم فرق داره من مخابرات سرویس دارم دوستم از پارس آنلاین سرعت شبانه من KB/sec 192 ثابته اما پارس آنلاین MB/sec 1.092 ثابته هیچ وقت فکر نمی کردم پارس انلاین سرویس شبانه اینجوری بده خیلی عالیه ...

Farhad 8904
25-02-2014, 14:49
سرويس من امروز وصل شد.
تا حالا هم مشكل پينگ نداشته.

Pinging 4.2.2.1 with 32 bytes of data:

Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=220ms TTL=48
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=226ms TTL=48
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=227ms TTL=48
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=218ms TTL=48

Ping statistics for 4.2.2.1:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Minimum = 218ms, Maximum = 227ms, Average = 222ms

Pinging tce.ir [217.219.5.6] with 32 bytes of data:

Reply from 217.219.5.6: bytes=32 time=30ms TTL=123
Reply from 217.219.5.6: bytes=32 time=28ms TTL=123
Reply from 217.219.5.6: bytes=32 time=29ms TTL=123

Ping statistics for 217.219.5.6:
Minimum = 28ms, Maximum = 30ms, Average = 29ms

LΩRD
25-02-2014, 17:02
سرويس من امروز وصل شد.
تا حالا هم مشكل پينگ نداشته.

Pinging 4.2.2.1 with 32 bytes of data:

Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=220ms TTL=48
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=226ms TTL=48
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=227ms TTL=48
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=218ms TTL=48

Ping statistics for 4.2.2.1:
Minimum = 218ms, Maximum = 227ms, Average = 222ms

Pinging tce.ir [217.219.5.6] with 32 bytes of data:

Reply from 217.219.5.6: bytes=32 time=30ms TTL=123
Reply from 217.219.5.6: bytes=32 time=28ms TTL=123

Ping statistics for 217.219.5.6:
Minimum = 28ms, Maximum = 30ms, Average = 29ms

کدوم طرح با چه سرعتی ؟

zxzxcvcv
25-02-2014, 17:06
دوستان نت شما هم امروز قطع بود ؟؟؟ از من الان وصل شد..

Farhad 8904
25-02-2014, 17:57
کدوم طرح با چه سرعتی ؟

طرح زرين
موذم روي 3072 آپ شده.

Alenko
26-02-2014, 22:31
دوستان من شاتل دارم اصلا راضی نیستم میخوام مخابرات بگیرم. مخابرات الان نامحدود میده؟

behrooz3229
26-02-2014, 23:25
سلام

مخابرات اصفهان نامحدود میده ؟ و قیمتشون چنده ؟

re0022
27-02-2014, 02:01
دوستان من شاتل دارم اصلا راضی نیستم میخوام مخابرات بگیرم. مخابرات الان نامحدود میده؟
الان خبری نیست قراره عید طرح جدید ارائه بشه.

navidnouri
27-02-2014, 16:42
اینایی که میگن پینگ افتضاحه میشه تریس ای پی و منطقه مخابراتی رو بدن
ممنون

aminjpo
27-02-2014, 18:14
دوستان میشه کسی طرح کمپینو توضیح بده چطوریه شرایطش و مبالقش البته می دونم ثبته نام الان نمی کنه اما منظورم حالت کلی اصلا چطور بود یا هست؟

zxzxcvcv
28-02-2014, 14:44
اینایی که میگن پینگ افتضاحه میشه تریس ای پی و منطقه مخابراتی رو بدن
ممنون
زرین شهر منطقه ی مخابراتی ملکی
اولی پینگ از تریس از خارج و دومی تریس از داخل

علی 254
03-03-2014, 00:41
دوستانی که از شبکیه استفاده می کردن ، ظاهرا مثل اینکه تعرفه هاش رو برده بالا ، اطلاع دارید؟

shah994
03-03-2014, 13:57
دوستانی که از شبکیه استفاده می کردن ، ظاهرا مثل اینکه تعرفه هاش رو برده بالا ، اطلاع دارید؟

من اینترنت وایرلس از شبکیه دارم الان پنل تمدید را چک کردم قیمت هاش تغییری نکرده بود....

shahin-slt
03-03-2014, 16:29
تست کنید و سرعت شبانه رو بگین

zxzxcvcv
03-03-2014, 17:18
امروز پینگ تا این لحظه خوب بوده:

yunes-ir
03-03-2014, 21:39

تعرفه هاش را فقط یک مگش را تغییر دادن و برای یک مگ حجم 3 گیگ را کلا برداشتن و فقط 6 گیگ با بالا گذاشته( چه 1 ماه چه 3 ماه چه و..) حالا علتش هم مشخصه چون عموما خیلی برای دانلود شبانه رایگان فقط سرویس 1 مگ می گرفتند و روزانه ها مثلا سه ماه 3 گیگ می گرفتند و یا مثل من شما که هم شبکیه داریم و هم مخابرات و از روزانه کم قیمت مخابرات استفاده می کنیم و دانلود رایگان شب ها را از شبکیه پس نیاز به حجم زیاد روزانه شبکیه نداشتیم و من به شخصه از 3 گیگ استفاده می کردم ...که اون ها هم این موضوع را فهمیدن و طبق معمول می خواهند از این فرصت پیش اومده نهایت استفاده را کنند و تو پاچه مردم کنند ... این هم بگم که شبانه رایگان را از ساعت 2.5 تا 8 کردند فقط خیر سرشون..
البته من یک ماه که چون وقت نداشتم شبکیه را شارژ نکردم و زنگ کشم کردند ولی من شارژ نکردم و نمی کنم چون زنگ زدم گفتن سرعت شبانه همونه و 6 گیگ هم با این قیمت نمی خواهم و حالا باید یک فکر دیگری کنم برای شبانه رایگان...

علی 254
03-03-2014, 23:32
تعرفه هاش را فقط یک مگش را تغییر دادن و برای یک مگ حجم 3 گیگ را کلا برداشتن و فقط 6 گیگ با بالا گذاشته( چه 1 ماه چه 3 ماه چه و..) حالا علتش هم مشخصه چون عموما خیلی برای دانلود شبانه رایگان فقط سرویس 1 مگ می گرفتند و روزانه ها مثلا سه ماه 3 گیگ می گرفتند و یا مثل من شما که هم شبکیه داریم و هم مخابرات و از روزانه کم قیمت مخابرات استفاده می کنیم و دانلود رایگان شب ها را از شبکیه پس نیاز به حجم زیاد روزانه شبکیه نداشتیم و من به شخصه از 3 گیگ استفاده می کردم ...که اون ها هم این موضوع را فهمیدن و طبق معمول می خواهند از این فرصت پیش اومده نهایت استفاده را کنند و تو پاچه مردم کنند ... این هم بگم که شبانه رایگان را از ساعت 2.5 تا 8 کردند فقط خیر سرشون..
البته من یک ماه که چون وقت نداشتم شبکیه را شارژ نکردم و زنگ کشم کردند ولی من شارژ نکردم و نمی کنم چون زنگ زدم گفتن سرعت شبانه همونه و 6 گیگ هم با این قیمت نمی خواهم و حالا باید یک فکر دیگری کنم برای شبانه رایگان...

عجب نامردایی!
سایتش رو تغییر داده و طبق جدولی که در آدرس زیر هست 3 گیگ هم داره ، حالا چرا می گید برداشتن؟ 3 گیگ که من 17 تومن می دادم رو کردن 22 تومن:n28:

تازه مثل اینکه قرار بود شرکت ها 20 درصد تعرفه هاشون رو بیارن پایین که ظاهرا برعکس شده!
آره منم ی بار که شارژ نکرده بودم یکی دو بار زنگ زدن بهم...
برای مشترک های قدیمی مثل من و شما هم این افزایش قیمت وجود خواهد داشت؟
با این تفاسیر به نظر شما چکار کنیم؟

من اینترنت وایرلس از شبکیه دارم الان پنل تمدید را چک کردم قیمت هاش تغییری نکرده بود...
نه ممنون ، منظورم adsl بود ، راستی شما چقدر می دیدید؟

shah994
04-03-2014, 01:58
نه ممنون ، منظورم adsl بود ، راستی شما چقدر می دیدید؟

سرويس الماسي (١٠ مگابيت) سه ماهه با ١٠ گيگ ترافيك ٧٥ تومن

علی 254
04-03-2014, 15:11
سرويس الماسي (١٠ مگابيت) سه ماهه با ١٠ گيگ ترافيك ٧٥ تومن

ببخشید یعنی ماهی 25 تومن؟
چقدر پول تجهیزات و مودم و... میشه؟
دانلود رایگان شبانه هم داره؟
سرعت دانلود با دانلود منیجر تقریبا چقدره؟

Alenko
04-03-2014, 17:59
این طرح کمپین رو قبل از عید میدن یا نه؟

shah994
04-03-2014, 18:42
ببخشید یعنی ماهی 25 تومن؟
چقدر پول تجهیزات و مودم و... میشه؟
دانلود رایگان شبانه هم داره؟
سرعت دانلود با دانلود منیجر تقریبا چقدره؟

فروش به صورت ماهانه نداره فقط سه ماهه، شش ماهه و يك ساله
هزينش براي سه ماه با ١٠ گيگ ترافيك ميشه ٧٥ تومن البته سرويس الماسي
هزينه آنتن حدود ٣٠٠ تومن، راه اندازي و ساير مخلفاتش حدود ٥٠ تومن
در صورتي كه واي فاي اكسس پوينت هم بخواي بايد يه هزينه اي هم بابت تجهيزات اون هم بكني
از ساعت ١ تا ٧ صبح نيم بها ميشه
سرعتش هم با دانلود منيجر بستگي به سروري كه ازش دانلود ميكني از ٧٠٠ كيلوبايت تا ١.٢ مگابايت در ثانيه

zxzxcvcv
04-03-2014, 18:58
این طرح کمپین رو قبل از عید میدن یا نه؟
بعد از عید

yunes-ir
04-03-2014, 20:02
عجب نامردایی!

سایتش رو تغییر داده و طبق جدولی که در آدرس زیر هست 3 گیگ هم داره ، حالا چرا می گید برداشتن؟ 3 گیگ که من 17 تومن می دادم رو کردن 22 تومن:n28:

تازه مثل اینکه قرار بود شرکت ها 20 درصد تعرفه هاشون رو بیارن پایین که ظاهرا برعکس شده!
آره منم ی بار که شارژ نکرده بودم یکی دو بار زنگ زدن بهم...
برای مشترک های قدیمی مثل من و شما هم این افزایش قیمت وجود خواهد داشت؟
با این تفاسیر به نظر شما چکار کنیم؟

بله فقط برای یک مگ یک ماه 3 گیگ داره و برای 3 ماه 3 گیگ نداره ولی قبلا داشت و من دفعه قبلی 3 گیگ 3ماه گرفتم 30 تومن فقط برای دانلود شبانه و روز ها از حجم ترافیکی مخابرات که ارزون تر در میومد استفاده می کردم و نسبتا به صرفه بود ولی حالا اصلا برای من یکی که به صرفه نیست .. اتفاقا اون ضعیفه که هی زنگ می زند چند بار گفت تا آخر فلان روز وقت دارید که با اون تعرفه های قدیمی شارژ کنید و حتی گفت که می تونید 1500 تومن شارژ خططون را رزو کنید ولی من چون وقت نداشتم فراموش کردم.. و حالا هم وقتش گذشته... به نظر من که دیگه شبکیه هم فایده نداره چون هم تعرفه را زیاد کرده ولی سرعت شبانه هم زیاد نکرده اگه عجله ندارید صبر کنید تا طرح کمپین مخابرات دوباره بیاد ( البته اگر با پرداخت روی قبض مشکل ندارید) یکی از دوستانم کمپین 128 داره می گه شبی یک گیگ دانلود می کنه..و یا باید بگردیم از شرکت های دیگه مثل وایمکس و... نت برای شبانه بگیریم

re0022
05-03-2014, 09:02
بعد از عید
مطمئنی زنگ زدم گفتن قبل از عید.

zxzxcvcv
05-03-2014, 15:44
مطمئنی زنگ زدم گفتن قبل از عید.
دیگه چیزی تا عید نمونده.
ولی اگه خودشون گفتن حتما حرف اونا درست تره
====
وضعیت پینگ الان:
دیروز که طبق معمول من خونه نبودم از تنظیم مقررات زنگ زدن برای اون شکایتی که کردم.
پدرم باهاشون صحبت کرده بود میگفت که خودشونم با مخابرات سر همین پینگ و سرعت مشکل دارن.
حالا اینا مشکل دارن مشکل ما چی میشه ؟ حالا چون گفتن مشکل دارن باید پینگ انقدر بالا باشه ؟ :|

علی 254
05-03-2014, 18:58
بله فقط برای یک مگ یک ماه 3 گیگ داره و برای 3 ماه 3 گیگ نداره ولی قبلا داشت و من دفعه قبلی 3 گیگ 3ماه گرفتم 30 تومن فقط برای دانلود شبانه و روز ها از حجم ترافیکی مخابرات که ارزون تر در میومد استفاده می کردم و نسبتا به صرفه بود ولی حالا اصلا برای من یکی که به صرفه نیست .. اتفاقا اون ضعیفه که هی زنگ می زند چند بار گفت تا آخر فلان روز وقت دارید که با اون تعرفه های قدیمی شارژ کنید و حتی گفت که می تونید 1500 تومن شارژ خططون را رزو کنید ولی من چون وقت نداشتم فراموش کردم.. و حالا هم وقتش گذشته... به نظر من که دیگه شبکیه هم فایده نداره چون هم تعرفه را زیاد کرده ولی سرعت شبانه هم زیاد نکرده اگه عجله ندارید صبر کنید تا طرح کمپین مخابرات دوباره بیاد ( البته اگر با پرداخت روی قبض مشکل ندارید) یکی از دوستانم کمپین 128 داره می گه شبی یک گیگ دانلود می کنه..و یا باید بگردیم از شرکت های دیگه مثل وایمکس و... نت برای شبانه بگیریم

من تا جایی که می دونم شرکت ها وقتی افرایش قیمت می دن واسه کاربرای قدیمی لحاط نمی کنن! حالا اگر بخوان چنین بلایی رو سر ما دربیارن من یکی که نیستم! یعنی خدانگهدار شبکیه...
راستی اطلاع دارید که سایر شرکت ها هم افزایش قیمت داده باشن؟

Farhad 8904
05-03-2014, 19:00
هميشه اين موقع پينگ روي 200 بود.
الان مثل اينكه درست شده اما پينگ خارجي روي 300 هست. :n04:

zxzxcvcv
05-03-2014, 21:00
آره انگار پینگ داخلی خوب شده.
ولی خارجی هنوز خرابه.
مسیر هم آذربایجان

yunes-ir
05-03-2014, 21:53
من تا جایی که می دونم شرکت ها وقتی افرایش قیمت می دن واسه کاربرای قدیمی لحاط نمی کنن! حالا اگر بخوان چنین بلایی رو سر ما دربیارن من یکی که نیستم! یعنی خدانگهدار شبکیه...
راستی اطلاع دارید که سایر شرکت ها هم افزایش قیمت داده باشن؟

در مورد سایر شرکت ها را نمی دونم باید تو سایت هاشون را دید و تعرفه هاشون را از قبل دونست و مقایسه کرد... در مورد کاربران قدیمی باز شما محض اطلاع یکی زنگی بزن ولی به من که همونی را که گفتم را گفت..

vahid javani
06-03-2014, 11:40
باز من یه مدتی اصفهان نبودم همه چی تغییر کرد!
برای ورود به پنل باید به چه آدرسی برم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگه حسابی برای شما تعریف نشده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم اصلا باز نمی کنه

ممنون از راهنماییتون

mamad24
06-03-2014, 14:55
باز من یه مدتی اصفهان نبودم همه چی تغییر کرد!
برای ورود به پنل باید به چه آدرسی برم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگه حسابی برای شما تعریف نشده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم اصلا باز نمی کنه

ممنون از راهنماییتون

همون دومی درسته. بعضی وقتا سرعتش میاد پایین.

jaido
06-03-2014, 17:40
سلام دوستان
دیگه نمیشه این طرح کمپین رو گرفت؟الان مبین نت دارم ولی به خاطر محدود کردن دانلودش و خطم که فیبرنوری مجبورم مخابرات بگیرم
به جز مخابرات شرکت دیگه ای هم به این نوع خط ها نت میده؟

sa@te
06-03-2014, 18:47
چرا هیچجا خطوط دی ال سی ساپورت نمیکنن که طرح شبانه رایگان بده ؟!!!! :n23::n23::n23::n23::n23:

sa@te
06-03-2014, 18:50
یا پیغمبر ! آریافون هر گیگ رو کرده 5 هزار تومن ! سرعت هم 2 مگ میده ! میگه اگه 3مگ میخواید باید پول بیشتر بدید !!!

تو همه ی جای دنیا سرعت داره میره بالاتر ، اینجا سرعت که میارن پایین هیچ ! تازه گروه تر هم میکنن ! شبانه رایگان هم نداره ! چی ؟؟؟؟؟؟ نداره ؟! نه بخدا نداره ! :n30:

کاش میشد از این مملکت فرار کرد !

sa@te
06-03-2014, 19:00
کسی جایی را میشناسه اینترنت روی بستر فیبر نوری بده ، شبکیه را زنگ زدم گفتن نمیدن ! آریا فون هم که خودم الان دارم ولی انقدر گرون کرده که به صرفه نیست . مخابرات هم که شبانه رایگان نداره

mamad24
06-03-2014, 19:43
کسی جایی را میشناسه اینترنت روی بستر فیبر نوری بده ، شبکیه را زنگ زدم گفتن نمیدن ! آریا فون هم که خودم الان دارم ولی انقدر گرون کرده که به صرفه نیست . مخابرات هم که شبانه رایگان نداره

مخابرات شبانه رایگان میده فقط باید صبر کنید همین چند روزه قبل عید یا شایدم بعد عید دوباره طرح کمپین بزاره تا بتونین شبانه رایگان بردارید. شبکیه هم به فیبر نوری ها میده فقط باید رانژه مخابرات باشید. کلآ همه ی شرکت های زیر مجموعه مخابرات به فیبر نوری ها هم اینترنت میدن. باسه شبانه رایگان من پیشنهادم همین مخابراته چون سرعت روزانه و شبانش یکیه از همه جا هم ارزونتره.

علی 254
06-03-2014, 20:13

فقط مخابرات میده..البته جاهای دیگه هم می دن مثل رنگین کمان و... منتها پرت هاشون از خیلی وقت پیش پر شده

sa@te
06-03-2014, 20:34
شبکیه حتی اگه رانژه مخابرات هم باشی بهت نمیدن ، من زنگ زدم پرسیدم

رنگین کمان هم که منحل شد