PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

nini bad
27-11-2013, 19:29
دوستانی که طرح کمپین را گرفتند کیفیت این سرویس را هم اعلام کنند و مودمی که دریافت کردند چه مدلی هست ... من امروز که مخابرات بودم بیشتر افراد برای انصراف طرح زرین اومده بودند ...

نمیدونم چرا این قدر نگرانم. موقع ثبت نام فرم رو که بهم داد زود پرش کردم تحویلش دادم اصلآ روش نیگا نکردم. الان که دارم فکر میکنم پیش خودم میگم نکنه اشتباهی 2 مگ زده باشم یا نامحدود یا.....:n27: در صورت چنین اتفاق ناگواری یعنی میشه طرحو عوض کنم؟؟؟

بهتره برید مخابراتی که ثبت نام کردی همراه با فرم دوم قراردادی که به شما تحویل دادند درخواست کنی که یک بار دیگه قرارداد ثبت نام را برای برسی به شما تحویل بدهند اگر لازم شد همان جا تصحیح کنید.

pershianix
27-11-2013, 21:04
خوب این همان طرح زرین هست و سرعت هم همان طرح زرین هست.... شما 2020 همین الان تماس بگیر بگو برات فعالش کنند ...یوزر و پسوردت هنوز فعال نشده ...وقتی فعال شد ...سرعت هم اعلام کنید

دوستانی که طرح کمپین را گرفتند کیفیت این سرویس را هم اعلام کنند و مودمی که دریافت کردند چه مدلی هست ... من امروز که مخابرات بودم بیشتر افراد برای انصراف طرح زرین اومده بودند ...

بهتره برید مخابراتی که ثبت نام کردی همراه با فرم دوم قراردادی که به شما تحویل دادند درخواست کنی که یک بار دیگه قرارداد ثبت نام را برای برسی به شما تحویل بدهند اگر لازم شد همان جا تصحیح کنید.

مودمی که من گرفتم: tplink td-w8151n که وایرلس هم هست

hossein_0907
27-11-2013, 21:21

دوست عزیز 8151 یا 8951؟
آخه 8151 که میگید گرفتید تک پورته در صورتی که مخابرات گفته بود مودم 4 پورت وایرلس میدیم!!!!!
دوستان دیگه هم که طرح کمپین دارند خواهشا اعلام کنند چه مودمی بهشون دادند

nini bad
27-11-2013, 23:40

این مدل که گفتید دو نوع هست سری جدید یا قدیمی ؟

pershianix
28-11-2013, 16:00
دوست عزیز 8151 یا 8951؟
آخه 8151 که میگید گرفتید تک پورته در صورتی که مخابرات گفته بود مودم 4 پورت وایرلس میدیم!!!!!
دوستان دیگه هم که طرح کمپین دارند خواهشا اعلام کنند چه مودمی بهشون دادند

مخابرات کلا زیاد دروغ میگه و کلاهبرداری میکنه. 8151

pershianix
28-11-2013, 16:04
من طرح کمپین 1 مگابیت بر ثانیه رو گرفتم اما مثل همیشه مخابرات سر مردم داره کلاه میذاره. این سرعتمه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که میشه 450 کیلوبیت بر ثانیه. یعنی حتی نصف سرعتیم که وعده داده بودند نیست. تازه این سرعت در بهترین شرایطه. چون نوسان داره و از 20 کیلوبایت بر ثانیه شروع میشه تا همین پنجاه و اندی کیلوبایت بر ثانیه.

نتیجه:

طرح کمپینو فعال نکنید!

این که 1 مگابیت بر ثانیه ش باشه اینه. دیگه وای به حال طرح های دیگه ش.

mamad24
28-11-2013, 17:14
من طرح کمپین 1 مگابیت بر ثانیه رو گرفتم اما مثل همیشه مخابرات سر مردم داره کلاه میذاره. این سرعتمه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که میشه 450 کیلوبیت بر ثانیه. یعنی حتی نصف سرعتیم که وعده داده بودند نیست. تازه این سرعت در بهترین شرایطه. چون نوسان داره و از 20 کیلوبایت بر ثانیه شروع میشه تا همین پنجاه و اندی کیلوبایت بر ثانیه.

نتیجه:

طرح کمپینو فعال نکنید!

شما 1 مگ 4 گیگ گرفتید؟؟؟؟ از speedtest.net هم تست بگیرید تا دقیق بدونیم چی به چیه

mohsen19x
28-11-2013, 18:18

نتیجه:

طرح کمپینو فعال نکنید!

شما کدام مرکز مخابراتی هستید ؟؟؟

در صفحه مرورگر 192.168.1.1. بزنید و یک عکس هم از اون صفحه بزنید

pershianix
28-11-2013, 19:04
شما 1 مگ 4 گیگ گرفتید؟؟؟؟ از speedtest.net هم تست بگیرید تا دقیق بدونیم چی به چیه

آره. حالا چرا اینقدر تعجب؟

pershianix
28-11-2013, 19:14
چطوره؟

mohsen19x
28-11-2013, 20:25
چطوره؟

دوست عزیز الان سرعت دانلودت حدود 140 تا هست ...

درسته مخابرات زیاد جالب نیست و نه تا این حد .... شمت از سروری که دانلود میکنی سرعت پایینی داره ...برای اطمینان یک عکس هم از صفحه مودمت بزار .....

mamad24
28-11-2013, 21:29
چطوره؟

دوست عزیز الان با اینکه شما 1 مگ گرفتید ولی سرعت دانلودتون از 1 مگ هم بیشتره. اون سرعت دانلودی که نشون دادی به خاطر سرور فایل بوده کاری به مخابرات نداره.
داشتی ما رو سکته میدادی گفتم نکنه مخابرات قراره سرعت دانلود 50 بهم بده :n02: اخه هنوز از من وصل نشده. راستی خط شما دی ال سی هست؟؟؟

pershianix
28-11-2013, 22:13
دوست عزیز الان با اینکه شما 1 مگ گرفتید ولی سرعت دانلودتون از 1 مگ هم بیشتره. اون سرعت دانلودی که نشون دادی به خاطر سرور فایل بوده کاری به مخابرات نداره.
داشتی ما رو سکته میدادی گفتم نکنه مخابرات قراره سرعت دانلود 50 بهم بده :n02: اخه هنوز از من وصل نشده. راستی خط شما دی ال سی هست؟؟؟

اتفاقا خودمم همین فکرو کردم و از چندتا سرور دیگه هم دانلود کردم. وضع همینطوری بود. فقط گاهی حتی سرعت تا 200 کیلوبایتم میره اما به طور میانگین بین 60 تا 80 متغیره. دی ال سی می ال سیو نمیدونم چیه. چی هست؟

mamad24
28-11-2013, 22:58
اتفاقا خودمم همین فکرو کردم و از چندتا سرور دیگه هم دانلود کردم. وضع همینطوری بود. فقط گاهی حتی سرعت تا 200 کیلوبایتم میره اما به طور میانگین بین 60 تا 80 متغیره. دی ال سی می ال سیو نمیدونم چیه. چی هست؟

چند بار تست کنید اگه 1.43 mbps نشون میده یعنی سرعت دانلودتون چیزی تو حدود 200 هست. از یه سرور داخلی و پرسرعت چک کنید مثل ----------. یه بار مراحل رزرو طرح زرین از تو پنل رو طی کن بعد اونجا که دیگه شماره تلفن رو میدیم تا چک کنه اگه خط dlc باشه مینویسه dlc. ولی خوب احتمالآ از شما dlc نیست چون مخابرات دیگه به کاربرا dlc سرعت دانلدو بالا 120 تا نمیده. البته شاید به مناطقی خاص میده. نمیدونم والا هیچکی سر از این کار مخابرات در نمیاره تا چند وقت پیش داشت به ما dlc ها سرعت دانلود 250 میداد بعد یهو نصفش کرد. بعدم که میپرسیم چرا اینجور شد میگه مخابرات به شما بیشتر از 1 مگ نمیتونه بده پس اون موقع تاحالا چجور داشتید میدادید!!! این مخابرات خیلی خر تو خره همیشه ما پشت یه ابهام و سوال می مونیم.

Mr. M.S.R
29-11-2013, 09:32
چند بار تست کنید اگه 1.43 mbps نشون میده یعنی سرعت دانلودتون چیزی تو حدود 200 هست. از یه سرور داخلی و پرسرعت چک کنید مثل ----------. یه بار مراحل رزرو طرح زرین از تو پنل رو طی کن بعد اونجا که دیگه شماره تلفن رو میدیم تا چک کنه اگه خط dlc باشه مینویسه dlc. ولی خوب احتمالآ از شما dlc نیست چون مخابرات دیگه به کاربرا dlc سرعت دانلدو بالا 120 تا نمیده. البته شاید به مناطقی خاص میده. نمیدونم والا هیچکی سر از این کار مخابرات در نمیاره تا چند وقت پیش داشت به ما dlc ها سرعت دانلود 250 میداد بعد یهو نصفش کرد. بعدم که میپرسیم چرا اینجور شد میگه مخابرات به شما بیشتر از 1 مگ نمیتونه بده پس اون موقع تاحالا چجور داشتید میدادید!!! این مخابرات خیلی خر تو خره همیشه ما پشت یه ابهام و سوال می مونیم.

از من که خیر سرش 2 مگ است بیش از 160 نمی ره! 512 برای دوستم گرفتم ان هم بالای 60 نمی ره.
1 مگ فکر کنم 100 یا 110 دانلود بده!

pershianix
29-11-2013, 11:41

درست میگید. تست کردم. سرعت دانلودم دیشب ساعت 4 صبح تا 180 و 190 هم میرفت. خط من میدونم که فیبر نوریه. این ربطی به دی ال سی بودن خط داره؟

mamad24
29-11-2013, 12:53
از من که خیر سرش 2 مگ است بیش از 160 نمی ره! 512 برای دوستم گرفتم ان هم بالای 60 نمی ره.
1 مگ فکر کنم 100 یا 110 دانلود بده!

شما نا محدود گرفتید؟؟؟؟ ولی باسه نامحدود این سرعت خیلی خوبه عید امسال که کمپین نامحدود میدادن کسی 2 مگ نامحدود میگرفت 32 بیشتر سرعت دانلود نداشت!!! یعنی بر میداشتن سرعت رو تقسیم 8 میکردن و بعد دوباره سرعت به دست امده رو تقسیم بر 8 میکردن. الان فقط یه بار تقسیم بر 8 میکنن. البته سرعتت دانلودتون باید بیشتر باشه ولی خوب به نظرم با توجه به قیمتش میصرفه اگه دانلودتون زیاد باشه. راستی خط شما dlc هستش؟؟؟؟

mamad24
29-11-2013, 12:57
درست میگید. تست کردم. سرعت دانلودم دیشب ساعت 4 صبح تا 180 و 190 هم میرفت. خط من میدونم که فیبر نوریه. این ربطی به دی ال سی بودن خط داره؟

اگه ساعت 4 صبح سرعت دانلودتون رو 180 بوده پس معلوم میشه که روزانه و شبانه این کمپین یکیه. فیبر نوری همون dlc هستش فک کنم. پس معلوم میشه این مخابرات به مناطق مختلف سرعت مختلف میده کاری به نوع خط نداره. شما رفتید باسه ثبت نام نگفتن رو خط شما 2 مگ نمیدیم؟؟؟؟

pershianix
29-11-2013, 15:26
اگه ساعت 4 صبح سرعت دانلودتون رو 180 بوده پس معلوم میشه که روزانه و شبانه این کمپین یکیه. فیبر نوری همون dlc هستش فک کنم. پس معلوم میشه این مخابرات به مناطق مختلف سرعت مختلف میده کاری به نوع خط نداره. شما رفتید باسه ثبت نام نگفتن رو خط شما 2 مگ نمیدیم؟؟؟؟

نه چیزی نگفتن. یه کاتالوگ بهم دادن منم سرعت 1 مگابیت رو انتخاب کردم. یه سوال: این درسته که میگن واسه اینکه دانلود شبانه از حجم دانلود روزانه کم نکنه و رایگکان باشه باید حتما مودم رو یک شب به بعد یک بار خاموش روشن کرد؟

mamad24
29-11-2013, 17:18
نه چیزی نگفتن. یه کاتالوگ بهم دادن منم سرعت 1 مگابیت رو انتخاب کردم. یه سوال: این درسته که میگن واسه اینکه دانلود شبانه از حجم دانلود روزانه کم نکنه و رایگکان باشه باید حتما مودم رو یک شب به بعد یک بار خاموش روشن کرد؟

طبق گفته یکی از دوستان شبانه مخابرات نه خاموش روشن کردن مودم نیاز داره و نه اضافه کردن حرف n به اخر یوزر نیم. خودش 1 به بعد اتوماتیک میره رو شبانه. حالا شما خودت تست کن ببین چجوریه.

علی 254
29-11-2013, 22:54
من خطم dlc هست ولی میانگین 200 تا سرعت دانلودم هست و تا 240 هم می ره

mamad24
29-11-2013, 23:04
من خطم dlc هست ولی میانگین 200 تا سرعت دانلودم هست و تا 240 هم می ره

من هم خطم dlc هست و زرین دارم تا همین چند هفته پیشم مثل شما رو 240 بود سرعت دانلودم ولی یهو سرعت دانلودم به 120 الی 130 خلاصه شد و شد یه مگ واقعی. از خیلی های دیگه هم اینطور شد. من اول فکر کردم کلآ dlc ها به این بلا نائل شده اند ولی بعد دیدم نه خیلی ها مثل شما سرعتشون دست نخورده. گمونم منطقه تا منطقه سرعت دانلود مختلفی میده این مخابرات.

seventh7
29-11-2013, 23:21
سلام

دوستان کسایی که طرح کمپین ثبت نام کردند مودم رایگان را دریافت کردند!!
من 20 روز پیش ثبت نام کردم وزرین را حذف کردم و تازه 3 روزه زرین حذف شده و کمپین جایگزین شده ولی یوزر و پسورد را نمیدهند و گفتند فقط با مودم تحویل میدهند

رفتم مرکز استقلال میگه ما فعلا اصلا مودم نداریم و باید از تهران بیارند!!!((گفتم خوب شما فعال کن و بعدا مودم را تحویل بده. گفت یوزر و پسورد را دادم از مودم دیگه خبری نیست!!!!))
در کل عاشق مغز متفکر پشت این طرح مخابراتم:n13:

ودرمورد سرعت دانلود بنده قبلا طرح زرین داشتم میانگین سرعتم روی 130 بود((خط DLC)) و فقط گاهی اوقات به 200 میرسید و تاحالا بالای 200 را ندیدم

علی 254
30-11-2013, 01:08
این تست سرعت شبکیه برای دوستانی که می خوان بگیرن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yunes-ir
30-11-2013, 15:31
من هم خطم dlc هست و زرین دارم تا همین چند هفته پیشم مثل شما رو 240 بود سرعت دانلودم ولی یهو سرعت دانلودم به 120 الی 130 خلاصه شد و شد یه مگ واقعی. از خیلی های دیگه هم اینطور شد. من اول فکر کردم کلآ dlc ها به این بلا نائل شده اند ولی بعد دیدم نه خیلی ها مثل شما سرعتشون دست نخورده. گمونم منطقه تا منطقه سرعت دانلود مختلفی میده این مخابرات.

دقیقا از من هم که دی ال سی دارم سرعتم 120 تا 130 یکی دو هفته هست شده ولی در مودمم که می بینم پورتم تا 2.3 مگ باز هست و برای همین فکر کنم ربطی به دی ال اسی بودن خط نداره و فقط به منطقه مخابراتی در ارتباط هست( از من خاتم الانبیا هست) ... و شبکیه هم که دارم سرعت روزانه ام مثل آقای "علی 254 " هست..

yunes-ir
30-11-2013, 15:34
این طرح کمپین مخابرات تا کی هست؟؟ و میشه هزینه 6 ماه را یک دفعه داد؟؟ البته خیلی ها دوست دارند هزینه روی قبض بیاد ولی من به خاطر مشکلاتی که در قبض به وجود میاد اصلا خوشم نمیاد...

mamad24
30-11-2013, 20:22
این طرح کمپین مخابرات تا کی هست؟؟ و میشه هزینه 6 ماه را یک دفعه داد؟؟ البته خیلی ها دوست دارند هزینه روی قبض بیاد ولی من به خاطر مشکلاتی که در قبض به وجود میاد اصلا خوشم نمیاد...

من اون هفته که رفتم ثبت نام کردم یه نفر رفت سوال کرد که طرح تا کی وقت داره باسه ثبت نام گفت تا چهارشنبه حالا نمیدونم منظورش چهارشنبه اون هفته بود یا این هفته شایدم همینجوری یه چیزی گفته. این طرح تا 25 ابان وقت داشت ولی هنوزم هست و به نظرم چون از وقت اصلیش کلی گذشته هر روز امکان داره حذف بشه اگر قصد خرید دارید فرصت رو غنیمت شمرده و هر چه سریعتر راهی دیار مخابرات شوید.

nini bad
30-11-2013, 20:40
مخابرات بودم برای گرفتن فرم ثبت نام و تصحیح آن که حدود 2ساعت صبر کردم فرم پیدا شد... بعد متوجه شدم که نزدیک به 400 فرم ثبت نامی هست که اصلا هنوز برای نصب اقدامی انجام نشده است ... دوستانی که طرح زرین و حذف کنند طرح کمپین و فعال کنند و حتی دوستانی که مودم رایگان نیاز دازند زمانی بیشتری را باید صبر کنند اما دوستانی که طرح کمپین براشون فعال شده بدون مودم با مراجعه به مخابرات می توانند یوز نیم و پسورد دریافت کنند اما بهتر است مودم را بگیرید حتی اگر نیاز ندارید چون هر طور شده این هزینه را در طول سال از شما دریافت می کنند.

mamad24
30-11-2013, 20:54
مخابرات بودم برای گرفتن فرم ثبت نام و تصحیح آن که حدود 2ساعت صبر کردم فرم پیدا شد... بعد متوجه شدم که نزدیک به 400 فرم ثبت نامی هست که اصلا هنوز برای نصب اقدامی انجام نشده است ... دوستانی که طرح زرین و حذف کنند طرح کمپین و فعال کنند و حتی دوستانی که مودم رایگان نیاز دازند زمانی بیشتری را باید صبر کنند اما دوستانی که طرح کمپین براشون فعال شده بدون مودم با مراجعه به مخابرات می توانند یوز نیم و پسورد دریافت کنند اما بهتر است مودم را بگیرید حتی اگر نیاز ندارید چون هر طور شده این هزینه را در طول سال از شما دریافت می کنند.

اینجور که من تو این چند وقته دیدم نه تنها سرعت دانلود به منطقه مربوط میشه بلکه مشتری مداری و زود راه انداختن adsl هم به منطقه مربوط میشه.:n02: شما رفته بودید طرحتونو عوض کنید؟؟؟؟ من یه بار رفتم مخابرات فرممو نگاه کنم اگه بشه تغییرش بدم گفت فرم اینجا نیست فرمو رو هر صبح میان میبرن

nini bad
30-11-2013, 21:59
اینجور که من تو این چند وقته دیدم نه تنها سرعت دانلود به منطقه مربوط میشه بلکه مشتری مداری و زود راه انداختن adsl هم به منطقه مربوط میشه.:n02: شما رفته بودید طرحتونو عوض کنید؟؟؟؟ من یه بار رفتم مخابرات فرممو نگاه کنم اگه بشه تغییرش بدم گفت فرم اینجا نیست فرمو رو هر صبح میان میبرن

نه رفته بودم ترافیک ماهیانه را زیاد کنم ... کدام مخابرات رفتید ؟ من رفتم استقلال 2000 تا فرم اونجا بود گرچه روزی 100 نفر ثبت نام می کنند .... می پرسیدی میشه بگید فرم ها را صبح به صبح کجا میبرند ؟ میبرند هوا خوری ؟ :n02: همه کارها یک جا انجام میشه...

mamad24
30-11-2013, 22:42
نه رفته بودم ترافیک ماهیانه را زیاد کنم ... کدام مخابرات رفتید ؟ من رفتم استقلال 2000 تا فرم اونجا بود گرچه روزی 100 نفر ثبت نام می کنند .... می پرسیدی میشه بگید فرم ها را صبح به صبح کجا میبرند ؟ میبرند هوا خوری ؟ :n02: همه کارها یک جا انجام میشه...

من رفتم مخابرات خرازی. فقط نمیدونم کی نتم وصل میشه به من گفت یه هفته دیگه وصل میشه و دو هفته دیگه مودمو میارن دم منزل تحویل میدن بعد من یه نفر دیگه اومد ثبت نام کرد گفت کی وصل میشه گفت دو هفته دیگه. درستش اینه که یه ماه منتظر باشیم و امیدوار باشیم که به همین زودی ها وصل بشه:n02: تازه وصل شدنش یه طرف قضیه هستش طرف دیگه گرفتن مودم هست که امیدوارم مثل ادم مودمو تحویل بدن نگن برو اخر سال بیا اخر سال رفتیم بگن مودم نداریم برو وسط سال بیا:n02:

zxzxcvcv
30-11-2013, 22:51
من رفتم مخابرات خرازی. فقط نمیدونم کی نتم وصل میشه به من گفت یه هفته دیگه وصل میشه و دو هفته دیگه مودمو میارن دم منزل تحویل میدن بعد من یه نفر دیگه اومد ثبت نام کرد گفت کی وصل میشه گفت دو هفته دیگه. درستش اینه که یه ماه منتظر باشیم و امیدوار باشیم که به همین زودی ها وصل بشه:n02: تازه وصل شدنش یه طرف قضیه هستش طرف دیگه گرفتن مودم هست که امیدوارم مثل ادم مودمو تحویل بدن نگن برو اخر سال بیا اخر سال رفتیم بگن مودم نداریم برو وسط سال بیا:n02:

سلام
میگم از کجا میشه فهمید خط dlce ؟
من زرین شهرم سرعت از بعد انتخابات تا الان 128 بالا نرفته گرچه خطو 3 مگ بستند . پینگ هم تعریفی داره مسیر هم تلیا
شما ها هم همینطورید ؟

mamad24
30-11-2013, 23:09
سلام
میگم از کجا میشه فهمید خط dlce ؟
من زرین شهرم سرعت از بعد انتخابات تا الان 128 بالا نرفته گرچه خطو 3 مگ بستند . پینگ هم تعریفی داره مسیر هم تلیا
شما ها هم همینطورید ؟

سلام. به پشتیبانی اینترنتتون زنگ بزنید بگید نوع خططون رو بگه. البته از رو پیش شماره هم میشه فهمید ولی خوب من دقیقآ نمیدونم چه پیش شماره هایی dlc هست.
سرعت دانلودتون شده 128 یا کلآ اینترنتتون شده 128؟؟؟؟ شما طرح زرین دارید؟؟؟؟

zxzxcvcv
01-12-2013, 06:26
سلام. به پشتیبانی اینترنتتون زنگ بزنید بگید نوع خططون رو بگه. البته از رو پیش شماره هم میشه فهمید ولی خوب من دقیقآ نمیدونم چه پیش شماره هایی dlc هست.
سرعت دانلودتون شده 128 یا کلآ اینترنتتون شده 128؟؟؟؟ شما طرح زرین دارید؟؟؟؟
سرعت دانلود شد 128 کیلوبایت یعنی همون یک مگابیت. بله طرح زرین

mohsen19x
01-12-2013, 10:11
اصلا خوشم نیومد ...سرویس 1 مگ ...سرعت دانلود با اسپید تست 80

nini bad
01-12-2013, 11:25

طرح کمپین ؟

mohsen19x
01-12-2013, 12:06
طرح کمپین ؟

بله ...شما نمیدونی برای شکایت و بازرسی باید چکار کرد ؟

mamad24
01-12-2013, 12:58
سرعت دانلود شد 128 کیلوبایت یعنی همون یک مگابیت. بله طرح زرین

بله از خیلی از طرح زرینی ها این جور شد همانند خودم از خیلی ها هم سرعتشون کم نشد. ذات مخابرات خیلی خرابه.

mamad24
01-12-2013, 12:59

سرعت دانلود شبانه یا روزانه؟؟؟؟:n13:

nini bad
01-12-2013, 13:03
بله ...شما نمیدونی برای شکایت و بازرسی باید چکار کرد ؟

به نظر من شکایت را بیخیال بشید چون هیچ تاثیری ندارد یادمه 2سال پیش برای سرویس های بی کیفیت مخابرات با تمام افرادی که از مخابرات سرویس داشتند دسته جمعی شکایت کردیم حتی برای اعتراض به مخابرات رفتیم اما هیچ اتفاقی رخ نداد ...

nini bad
02-12-2013, 00:12
دوستان بلخره طرح کمپین تمام شد ببینیم قراره چند سال دیگه سرویسمون را تحویل بدن و جدا از این بحث بعد از تحویل دادن با این همه کاربر قراره چه بلایی سرمون بیاد چون به هیچ عنوان نمیشه به مخابرات خوش بین بود.

mamad24
02-12-2013, 00:29
اره تموم شد به سلامتی. دوستانی که میخاستن بگیرن و نتونستن ناراحت نباشن به احتمال زیاد عید دوباره مخابرات طرح میده بیرون حالا یا کمپین یا.......
من که دیگه یه هفته شد که ثبت نام کردم ولی هنوز هیچ خبری نشده و معلوم نیست تا کی باید بلاتکلیف باشم. فقط امیدوارم سرعت شبانش زیر 100 نباشه:n21:

nini bad
02-12-2013, 00:49
اره تموم شد به سلامتی. دوستانی که میخاستن بگیرن و نتونستن ناراحت نباشن به احتمال زیاد عید دوباره مخابرات طرح میده بیرون حالا یا کمپین یا.......
من که دیگه یه هفته شد که ثبت نام کردم ولی هنوز هیچ خبری نشده و معلوم نیست تا کی باید بلاتکلیف باشم. فقط امیدوارم سرعت شبانش زیر 100 نباشه:n21:

دوست عزیز نگران نباش من 3 هفته هست ثبت نام کردم ... همون هفته اول خطم رانژه شد اما تا هفته پیش هم فرم ثبت نام مخابرات بود فعلا که زیر 2 ماه تخمین زدم برای تحویل حالا ببینیم چی میشه ...

mamad24
02-12-2013, 12:04
دوست عزیز نگران نباش من 3 هفته هست ثبت نام کردم ... همون هفته اول خطم رانژه شد اما تا هفته پیش هم فرم ثبت نام مخابرات بود فعلا که زیر 2 ماه تخمین زدم برای تحویل حالا ببینیم چی میشه ...

طرح کمپین اومده تو پنلتون؟؟؟؟:n13:

nini bad
02-12-2013, 13:41
طرح کمپین اومده تو پنلتون؟؟؟؟:n13:

نه دوست عزیز هنوز نیومده ...

mohsen19x
02-12-2013, 15:18
از زمانی که طرح کمپین بیاد تو پنلتون تا وصل بشه و مودم رو بگیرید 15 روز زمان میبره ...

MohammadFatehi
02-12-2013, 23:50
اقا این طرح کمپین من هفته پیش ثبت نام کردم الان اومده تو پنل! حتی رمز و نام کاربری هم داره! و میتونم راحت وصل شم! ولی زنگ زدم گفتند یه هفته دیگه!!!! چیکار کنم؟

ahlekashanamm
03-12-2013, 10:15
اقا این طرح کمپین من هفته پیش ثبت نام کردم الان اومده تو پنل! حتی رمز و نام کاربری هم داره! و میتونم راحت وصل شم! ولی زنگ زدم گفتند یه هفته دیگه!!!! چیکار کنم؟

میخای بشینی نیگاش کنی ؟ خب وصل شو استفاده کن دیگه چی کار به اینا داری ؟ من هم همینطوری بود وقتی دیدم اومده توی پنل خودم رفتم یک رمز براش گذاشتم و استفاده کردم .

mohsen19x
03-12-2013, 11:20
میخای بشینی نیگاش کنی ؟ خب وصل شو استفاده کن دیگه چی کار به اینا داری ؟ من هم همینطوری بود وقتی دیدم اومده توی پنل خودم رفتم یک رمز براش گذاشتم و استفاده کردم .

فکر نکنم شما بتونید ازش استفاده کنید تا زمانیکه یوزر و پسورد رو مخابرات نده .............. باید با مودم بگیری ....من قبلا پرسیدم گفتن یوزر و پسورد اگه حالا بگیری مودم گیرت نمیاد .... باید هر دو را با هم بگیری ...شما بازم بپرس .....ولی اگه گفتن 1 هفته امکان اینکه زیر 1 هفته بشه نداره

nini bad
03-12-2013, 14:26
اگر سرویس خودتون را با مودم رایگان گرفتید باید منتظز باشید تا مودم را بیاورند وگرنه مودم رایگان به شما تعلق نمی گیرد... این هم یک سیاست مخابرات است.

Xo0oX
03-12-2013, 19:44
جریان شرکت رنگین کمان اصفهان چیه صدا خیلی ها در اومده ؟ کسی اخبار خوبی داره؟

علی 254
04-12-2013, 15:45
خب سرعت من هم ظاهرا اومده پایین:
کلا این مخابرات پست فطرت معلوم نیست داره چه غلطی می کنه

nini bad
04-12-2013, 17:14
خب سرعت من هم ظاهرا اومده پایین:
کلا این مخابرات پست فطرت معلوم نیست داره چه غلطی می کنه

ما که راضی نیستم ... سرویسمون را هنوز ندادند لازم دازیم معلوم نیست قراره چی بشه ... شما هم که اینه وضعیت وای به حال ما ...

MohammadFatehi
04-12-2013, 19:15
اگر سرویس خودتون را با مودم رایگان گرفتید باید منتظز باشید تا مودم را بیاورند وگرنه مودم رایگان به شما تعلق نمی گیرد... این هم یک سیاست مخابرات است.

اونوقت نمیشه فقط شبانه رفت؟ بازم ایراد میگیرند؟

hidden2255
04-12-2013, 21:32

زمانی یوزر و پسورد بتون میدن که مودمتون آماده باشه.اگه سرخود با یوزر و پس وصل شین دیگه بتون مودم نمیدن.

nini bad
05-12-2013, 00:32
اونوقت نمیشه فقط شبانه رفت؟ بازم ایراد میگیرند؟

نه دوست عزیز کسی ایراد نمیگیره فقط مودم را به شما تحویل نمیدهند فرقی نداره شبانه یا روزانه باشد. بهتره یکم دیگه صبر کنید.

LΩRD
05-12-2013, 16:00
سلام به همه ی دوستان

بعد از مدت ها شرایط جوری شد که دوباره میخواهم از مخابرات سرویس بگیرم

دوستانی که استفاده میکنن چند تا سوال داشتم ازشون

میخواهم ببینم وضعیت سرعت چطوره ؟ تاپیک رو که چک میکردم دیدم انگار وضعیت مخابرات سینوسی هست و یه مدت خوبه و یه مدت افتضاح ؟!

شبانه ی رایگان داره ؟ از چه ساعتی شروع میشه و سرعت حدودا چقدره ؟ میشه چیزی دانلود کرد ؟

سرعت در طول روز چقدره ؟

با V*P*N مشکلی نداره ؟ به راحتی کانکت میشه ؟

سپاس

nini bad
05-12-2013, 16:58
سلام به همه ی دوستان

بعد از مدت ها شرایط جوری شد که دوباره میخواهم از مخابرات سرویس بگیرم

دوستانی که استفاده میکنن چند تا سوال داشتم ازشون

میخواهم ببینم وضعیت سرعت چطوره ؟ تاپیک رو که چک میکردم دیدم انگار وضعیت مخابرات سینوسی هست و یه مدت خوبه و یه مدت افتضاح ؟!

شبانه ی رایگان داره ؟ از چه ساعتی شروع میشه و سرعت حدودا چقدره ؟ میشه چیزی دانلود کرد ؟

سرعت در طول روز چقدره ؟

با V*P*N مشکلی نداره ؟ به راحتی کانکت میشه ؟

سپاس

دوست عزیز یکمی دیر تصمیم گرفتی چون طرح کمپین تا چند روز پیش تمام شد که شامل مودم رایگان و شبانه رایگان بود...

وضعیت سرعت مخابرات منطقه به منطقه فرق داره یعنی نمیشه اطمینان داد که شما سرویس خوب و با کیفیتی دارید

تنها طرح فعلی مخابرات زررین که به گفته خود مسولین مخابرات مجموعه نوسانات پهنای باند به حساب میاد

شبانه رایگان ندارد ... با گذر از تحریم هم مشکلی ندارد

در صورتی که شبانه رایگان لارم دارید و سرعتی مناسب بهتره از مخابرات سرویس بگیرید بعد سراغ شرکت شبکیه بروید و از این شرکت درخواست سرویس کنید.

mddd
07-12-2013, 18:25
ظاهرا این شرکت ورشکست شده و دفترش را هم جمع کرده، حتی نمایندگی هاش هم خبری از عاقبت این شرکت ندارند، حالا شرکتهای شبکیه، آریافون و البته مخابرات دندان تیز کردند برای انتقال کاربرای این شرکت برای انتقال به پنل خودشون
اونهایی که اکانت سالانه گرفتند خیلی ضرر کردند.

zxzxcvcv
07-12-2013, 19:10
دوستان ای دی اس ال شبکیه 1m سرعتش با طرح زرین مخابرات فرقی داره ؟
میخوام سرویس 2 گیگ ماهیانشو بگیرم برای شبانه
کسی از شما ها از شبکیه داره ؟ اگه داره میشه یه نیم ساعت قرض بدید یوزر نیم پسوردتونو لطفا

mohsen19x
07-12-2013, 22:37
دوستان ای دی اس ال شبکیه 1m سرعتش با طرح زرین مخابرات فرقی داره ؟
میخوام سرویس 2 گیگ ماهیانشو بگیرم برای شبانه
کسی از شما ها از شبکیه داره ؟ اگه داره میشه یه نیم ساعت قرض بدید یوزر نیم پسوردتونو لطفا

اگر خطتت DLC باشه ...هیچ فرقی نداره ....... من یک مدت شبکیه داشتم خیلی خیلی از حجمم کم میشد......

nini bad
07-12-2013, 22:55
ذوستان کسی هست که تا حالا خطش DLC باشه بعد درخواست بده خطوط قدیمی تلفنی را براش کابل کشی کنند ؟

mohsen19x
08-12-2013, 00:55
ذوستان کسی هست که تا حالا خطش DLC باشه بعد درخواست بده خطوط قدیمی تلفنی را براش کابل کشی کنند ؟

شیراز شنیده بودم این کارو میکردن ولی اینجا اصلا فکرش نکن

mamad24
08-12-2013, 01:10

مگه میشه همچین چیزی؟؟؟:n13: وقتی یه منطقه کلآ دی ال سی هست چطور میشه فقط از یه نفر رو بردارن دیجیتالی کنن؟؟؟:n13: نمونش رو داشتیم تاحالا؟؟؟؟

mddd
08-12-2013, 12:36
مدیرعامل مخابرات استان اصفهان گفت:
کشایی در خصوص عدم تعهدات شرکت رنگین کمان در قبال شرکت مخابرات استان اصفهان خاطرنشان کرد: شرکت رنگین کمان عضو شرکت های پپ نبود و صرفا شرکتی بود که امکانات مخابرات را به فروش می رساند و از شبکه و تسهیلات این شرکت استفاده می کرد، در 6 ماه اخیر این شرکت نتوانست بدهی خود را به مخابرات پرداخت کند و همین موضوع باعث شد ارتباطمان را قطع کنیم.

nini bad
08-12-2013, 13:01
مگه میشه همچین چیزی؟؟؟:n13: وقتی یه منطقه کلآ دی ال سی هست چطور میشه فقط از یه نفر رو بردارن دیجیتالی کنن؟؟؟:n13: نمونش رو داشتیم تاحالا؟؟؟؟

خطوط DLC یا همون فیبر نوری تا دم در خانه ها که نیمومده فقط تا ایستگاه های منطقه ایی این خطوط کشیده شده است ... من مخابرات استقلال بودم مسول اون قسمت به شخص دیگری گفت اگر هزینش را پرداخت کنید خطوط شما را از DLC تغییر میدهند مثلا من یکی از دوستام در شهر اهواز چنین کاری را انجام داده بود.

mamad24
08-12-2013, 15:21
خطوط DLC یا همون فیبر نوری تا دم در خانه ها که نیمومده فقط تا ایستگاه های منطقه ایی این خطوط کشیده شده است ... من مخابرات استقلال بودم مسول اون قسمت به شخص دیگری گفت اگر هزینش را پرداخت کنید خطوط شما را از DLC تغییر میدهند مثلا من یکی از دوستام در شهر اهواز چنین کاری را انجام داده بود.

منظورم این بود فقط سیم کشی دم در خونه رو تعویض میکنن؟؟؟؟ یا بر میدارن چند صد متر اسفالتو خراب میکنن فقط به خاطر یه نفر؟؟؟

nini bad
08-12-2013, 16:07
منظورم این بود فقط سیم کشی دم در خونه رو تعویض میکنن؟؟؟؟ یا بر میدارن چند صد متر اسفالتو خراب میکنن فقط به خاطر یه نفر؟؟؟

منم همین و موندم آخه سیم کشی دم در خانه همون خطوط کابلی قدیمی هست ... خطوط DLC هزینه و نگهداری زیادی دارد برای همین تا دم هر شخصی کشیده نشده است. و فقط ایستگاه هایی که سر خیابان ها نمونش را مشاهده میکنید...

mamad24
08-12-2013, 17:08
امروز بعد 2 هفته انتظار از مخابرات زنگ زدن گفتن پنلت به نام خودت نیست باسه همین کمپینتو برگشت زدیم گفتن برو یه فتوکپی از کارت ملی اون بابایی که بنامشه و کارت ملی خودت رو دوباره ببر مخابرات. رفتم انجام دادم و گفتن دوباره باید 2 هفته صبر کنم ولی الان میبینم که طرح اومده تو پنل. بر خلاف طرح های قبلی جفت چراغاشم روشنه یعنی فعاله و فقط یه یوزر پسورد میخاد که حتمآ میشه از 2020 گرفت. ولی دوستان گفتن اگه سرخود وصل بشی قید مودم رو باید بزنی. تو مخابرات هم یارو همینو بهم گفت. از وقتی که طرح بیاد تو پنل چند وقت طول میکشه تا بهمون زنگ بزنن مودم و یوزر پسورد رو تحویل بدن؟؟؟؟ایا مودمی که میدن اک شده هستش جعبه وهمه چی داره؟؟؟؟؟:n13:

nini bad
08-12-2013, 17:29
امروز بعد 2 هفته انتظار از مخابرات زنگ زدن گفتن پنلت به نام خودت نیست باسه همین کمپینتو برگشت زدیم گفتن برو یه فتوکپی از کارت ملی اون بابایی که بنامشه و کارت ملی خودت رو دوباره ببر مخابرات. رفتم انجام دادم و گفتن دوباره باید 2 هفته صبر کنم ولی الان میبینم که طرح اومده تو پنل. بر خلاف طرح های قبلی جفت چراغاشم روشنه یعنی فعاله و فقط یه یوزر پسورد میخاد که حتمآ میشه از 2020 گرفت. ولی دوستان گفتن اگه سرخود وصل بشی قید مودم رو باید بزنی. تو مخابرات هم یارو همینو بهم گفت. از وقتی که طرح بیاد تو پنل چند وقت طول میکشه تا بهمون زنگ بزنن مودم و یوزر پسورد رو تحویل بدن؟؟؟؟ایا مودمی که میدن اک شده هستش جعبه وهمه چی داره؟؟؟؟؟:n13:

شماره ایی که از مخابرات زنگ زدند بهت چند بود ؟ منم طرح کمپین به اسم صاحب خطه اما طرح زرین تو پنل به اسم خودمه یعنی برای منم ایراد میگیرن ؟ گرچه من همراه کمپین طرح زرین را انصراف دادم ....

mamad24
08-12-2013, 17:57
شماره ایی که از مخابرات زنگ زدند بهت چند بود ؟ منم طرح کمپین به اسم صاحب خطه اما طرح زرین تو پنل به اسم خودمه یعنی برای منم ایراد میگیرن ؟ گرچه من همراه کمپین طرح زرین را انصراف دادم ....

شماره ای که به من زنگ زد این بود: 3388288
نه گمون نکنم به شما ایراد بگیرن. من هم طرح کمپین به نام مالک خطه ولی طرح زرینم به نام برادرمه. احتمالآ باسه همین به من ایراد گرفتن

saeedhashemee
08-12-2013, 19:10
دوستانی که مخابرات دارند میشه چک کنید ببینم میتونید ویندوز رو اپدیت کنید
لپ تاب من با مخابرات ارور اینترنت میده
ولی با شاتل مشکلی نداره زمانی که میخوام ویندوز رو اپدیت کنم

zxzxcvcv
08-12-2013, 19:19
دوستانی که مخابرات دارند میشه چک کنید ببینم میتونید ویندوز رو اپدیت کنید
لپ تاب من با مخابرات ارور اینترنت میده
ولی با شاتل مشکلی نداره زمانی که میخوام ویندوز رو اپدیت کنم
برای من که windows defender آپدیت میشه.آپدیتای دیگه رو نمیدونم

seventh7
08-12-2013, 22:00

برای بنده حدود 9 روز طول کشید
مودم هم اک هستش))هنوز باز نکردم:n02:

فقط من یه موردی برام پیش اومده

اونم اینکه شب از ساعت 1:30 چراغ dsl پایداریش را ازدست میده و قطع میشه((ویعنی از دانلود رایگان خبری نیست))
فکر کنم مخابرات از حدی دانلود شبانه بیشتر بشه خودش به سبک ناجوانمردانه قطعش میکنه((برای من فقط 3gig))امیدوارم مشکل خطی باشه وگرنه...:n14:

nini bad
09-12-2013, 00:26
برای بنده حدود 9 روز طول کشید
مودم هم اک هستش))هنوز باز نکردم:n02:

فقط من یه موردی برام پیش اومده

اونم اینکه شب از ساعت 1:30 چراغ dsl پایداریش را ازدست میده و قطع میشه((ویعنی از دانلود رایگان خبری نیست))
فکر کنم مخابرات از حدی دانلود شبانه بیشتر بشه خودش به سبک ناجوانمردانه قطعش میکنه((برای من فقط 3gig))امیدوارم مشکل خطی باشه وگرنه...:n14:

دوست عزیز شما کدام مخابرات ثبت نام کردید ؟
مدل مودم چی هست ؟
میشه یک speedtest قرار دهید ؟
برای مشکل شبانه به پشتیبانی زنگ زدید ؟

seventh7
09-12-2013, 01:18
دوست عزیز شما کدام مخابرات ثبت نام کردید ؟
مدل مودم چی هست ؟
میشه یک speedtest قرار دهید ؟
برای مشکل شبانه به پشتیبانی زنگ زدید ؟
حدودا 20 آبان اقدام کردم
مودم:
TP-LINKمدل TD-W8151N

به پشتیبانی زنگ نزدم
چون تا به حال شده این اتفاق برام بیافته ولی اینکه دقیقا این تایم بیافته تا صبح مشکوک شد((صبر میکنم ببینم امشب هم قطع میشه یا که نه))

ramin87
09-12-2013, 08:49
دوستان عزیز، کسی میدونه این طرح کمپین اول ماه به اول ماه شارژ دوباره میشه، یا نه از زمانی که شروع شده مثلاً 13 آبان، 14 آذر شارژ دوباره میشه؟؟ یا اصلاً دو ماه به دو ماه شارژ میشه، چون من 1 ماهه دارم از 17 ماه قبل، هنوز شارژ مجدد نشده، چون وقتی روی مشخصات سرویس می روید و روی عدد اعتبار باقیمانده می زنید، تاریخ آغاز با تاریخ پایان 2 ماه فاصله داره؟!

mohsen19x
09-12-2013, 11:43
1 مگ کمپین

fastfind
09-12-2013, 12:22
1 مگ کمپین

نامحدود عزیز؟

nini bad
09-12-2013, 12:30
امروز بلخره از مخابرات زنگ زدند گفتند بیا مودم را بگیر منم دیدم به دردسرش نمی ارزه گفتم بیان نصب کنند چون باید میرفتم ملک شهر وگرنه همون لحظه اگر بدون مودم میخواستم یوزر و پسورد سرویس را در اختیارم می گذاشتند ...

mamad24
09-12-2013, 13:42
منم امروز زنگ زدن گفتن ادرس بده مودمو بیاریم. گفتن 15 تومن هم هزینشه ولی من ادرس گرفتم خودم برم.

nini bad
09-12-2013, 13:56
منم امروز زنگ زدن گفتن ادرس بده مودمو بیاریم. گفتن 15 تومن هم هزینشه ولی من ادرس گرفتم خودم برم.

به من گفتن 10 هزارتومان ... باید با کپی و اصل کارت ملی شخصی که طرح به اسمشه بری برای تحویل مودم

mohsen19x
09-12-2013, 16:38
نامحدود عزیز؟

اگه نامحدود بود الان من مسافر برزیل بودم که .........

seventh7
09-12-2013, 23:38
چون تا به حال شده این اتفاق برام بیافته ولی اینکه دقیقا این تایم بیافته تا صبح مشکوک شد((صبر میکنم ببینم امشب هم قطع میشه یا که نه))

مشکل قطعی شبانه حل شد و مخابرات خوشبختانه دانلود شبانه را محدود نکرده بود و فقط یه قطعی اینترنت معمولی بود

nini bad
10-12-2013, 13:42
امروز سرویسم وصل شد...

zxzxcvcv
10-12-2013, 14:48
امروز سرویسم وصل شد...

سلام یه خواهش دارم میشه یوزر نیم پسورد بدی منم یه چک بکنم لطفا ؟ بعد یوزر نیم پسوردو عوض کن دوباره...
رنج آیپی مثل طرح زرینه دیگه ؟ 37.255?

mamad24
10-12-2013, 16:04
از منم امروز وصل شد.....
1 مگ طرح کمپین

از طرح زرینم بیشتره. در واقع میشه گفت 1.5 مگه.
TP-LINKمدل TD-W8901N مودمی هست که به من دادن
دقیقآ همین مودم رو سایت digikala داره میده 80 تومن.
بعد الکی ملتو گول میزنن میگن مودمی که میدیم 120 تومن پولشه!!!!
ولی خوب من حدسم اینه که شاید هر کی طرح گرونتری برداشته مودم بهتری بهش میدن. اخه یکی دیگه از دوستان تو همین صفحه ی قبلی گفته به من مودم TD-W8151N دادن. این از مودم من ارزونتره.
من خودم 1 مگ 4 گیگ برداشتم. اونایی که مودم گرفتن مودل مودم و نوع طرحشونو بگن تا معلوم شه بر چه اساسی مودم ها با هم فرق داره:n13:

zxzxcvcv
10-12-2013, 16:13
از منم امروز وصل شد.....
1 مگ طرح کمپین

ولی خوب من حدسم اینه که شاید هر کی طرح گرونتری برداشته مودم بهتری بهش میدن. اخه یکی دیگه از دوستان تو همین صفحه ی قبلی گفته به من مودم TD-W8151N دادن. این از مودم من ارزونتره.
من خودم 1 مگ 4 گیگ برداشتم. اونایی که مودم گرفتن مودل مودم و نوع طرحشونو بگن تا معلوم شه بر چه اساسی مودم ها با هم فرق داره:n13:
رنج آی پی چطوریه ؟ همون آی پی های طرح زرین؟

mamad24
10-12-2013, 17:01
رنج آی پی چطوریه ؟ همون آی پی های طرح زرین؟

تا اینجاش فقط یکسانه
37.255
باقیش رو دیگه هر وقت قطع و وصل میشم عوض میشه میخاد طرح زرین باشه یا کمپین

nini bad
10-12-2013, 17:05
از منم امروز وصل شد.....
1 مگ طرح کمپین

منم مودمم 8151N اگر بخاطره طرح باشه باید مودم من هم تفاوت داشته باشه چون من هزینه بیشتری میپردازم ... من که راضی هستم چون سرعت دانلودم ثابت چون کیفیت خوبی داره با این که پیش شماره ما نوسان داره اما الان راضی هستم ... مودم هم مبارکت تفاوتش با ما تعداد پورت لن شاید هم از دستشون در رفته بهت یک مدل بالاتر دادند :n06:

zxzxcvcv
10-12-2013, 17:06
تا اینجاش فقط یکسانه
37.255
باقیش رو دیگه هر وقت قطع و وصل میشم عوض میشه میخاد طرح زرین باشه یا کمپین
این طرح کمپین که قسمت نشد . کاش یک مگ شبکیه هم اینطوری باشه سرعتش. ایمیل زدم بهشون خدا بخواد جواب میدن :|

mamad24
10-12-2013, 17:59
منم مودمم 8151N اگر بخاطره طرح باشه باید مودم من هم تفاوت داشته باشه چون من هزینه بیشتری میپردازم ... من که راضی هستم چون سرعت دانلودم ثابت چون کیفیت خوبی داره با این که پیش شماره ما نوسان داره اما الان راضی هستم ... مودم هم مبارکت تفاوتش با ما تعداد پورت لن شاید هم از دستشون در رفته بهت یک مدل بالاتر دادند :n06:

شما هم 1 مگ 4 گیگ گرفتید؟؟؟؟ راستی یادت باشه شبانه هم تست کن نتیجه رو بزار

mamad24
10-12-2013, 18:06
این طرح کمپین که قسمت نشد . کاش یک مگ شبکیه هم اینطوری باشه سرعتش. ایمیل زدم بهشون خدا بخواد جواب میدن :|

شبکیه هم مثل همین مخابراته یعنی منظورم اینه بسته به اینکه به منطقتون مخابرات چه سرعت دانلودی میده همون قدر هم شبکیه بهتون میده البته شایدم بیشتر داد. فقط سرعت شبانش رو مطمئن نیستم که مثل هم باشه. دوستانی که شبکیه داشتن میگفتند شبکیه سرعت شبانه رو 82 هستش ولی ظاهرآ مخابرات فرق داره باید خودم امشب تست کنم ببینم چجوریه. راستی مطمئن نیستم ولی شاید اواخر اسفند که دیگه داره سال جدید میاد هم دوباره مخابرات طرح کمپین بزاره.

zxzxcvcv
10-12-2013, 18:22
شبکیه هم مثل همین مخابراته یعنی منظورم اینه بسته به اینکه به منطقتون مخابرات چه سرعت دانلودی میده همون قدر هم شبکیه بهتون میده البته شایدم بیشتر داد. فقط سرعت شبانش رو مطمئن نیستم که مثل هم باشه. دوستانی که شبکیه داشتن میگفتند شبکیه سرعت شبانه رو 82 هستش ولی ظاهرآ مخابرات فرق داره باید خودم امشب تست کنم ببینم چجوریه. راستی مطمئن نیستم ولی شاید اواخر اسفند که دیگه داره سال جدید میاد هم دوباره مخابرات طرح کمپین بزاره.
isp خوب در اصفهان چی پیشنهاد میدید ؟ آیا شاتل خوبه ؟

kant1388
10-12-2013, 18:22
سلام دوستان
پیش شماره 580 بجر رنگین کمان تو اصفهان از چه شرکتی می تونه اینترنت بگیره؟ ترجیحا اینترنت شبانه رایگان داشته باشه.
سپاس

mohsen19x
10-12-2013, 18:27
از منم امروز وصل شد.....
1 مگ طرح کمپین

خط شما dlc هست ؟

mamad24
10-12-2013, 18:40
isp خوب در اصفهان چی پیشنهاد میدید ؟ آیا شاتل خوبه ؟

شاتل که خیلی خوبه ولی اگه خططون dlc هست فقط میتونید از مخابرات و شرکت های زیر مجموعه ی مخابرات مثل شبکیه یا اریا فون بگیرید. کلآ ما dlc ها داریم مظلوم واقع میشیم مخابرات هر بلایی بخاد سرمون میاره و ما هم هیچ کاری نمیتونیم بکنیم. بزرگترین چیزی که باعث ازار ما میشه این خر تو خریه مخابرات هست. ولی خوبی اینرتنت مخابرات چیز خوبی هم که داره قیمت ارزون و پینگشه که باسه کسایی مثل من که بازی انلاین میکنن پینگ پایین خیلی به درد میخوره

mamad24
10-12-2013, 18:41
خط شما dlc هست ؟

بله dlc هست. این مخابرات به هر منطقه یه مدل سرعت میده

mohsen19x
10-12-2013, 18:43
بله dlc هست. این مخابرات به هر منطقه یه مدل سرعت میده

کدام مرکز مخابراتی هستید .... قبلا روی طرح زرین سرعت چند بود ؟ طرح زرین قطع کردید ؟؟

zxzxcvcv
10-12-2013, 18:45
شاتل که خیلی خوبه ولی اگه خططون dlc هست فقط میتونید از مخابرات و شرکت های زیر مجموعه ی مخابرات مثل شبکیه یا اریا فون بگیرید. کلآ ما dlc ها داریم مظلوم واقع میشیم مخابرات هر بلایی بخاد سرمون میاره و ما هم هیچ کاری نمیتونیم بکنیم. بزرگترین چیزی که باعث ازار ما میشه این خر تو خریه مخابرات هست. ولی خوب اینرتنت مخابرات چیز خوبی هم که داره پینگشه که باسه کسایی مثل من که بازی انلاین میکنن خیلی به درد میخوره
فکر نکنم dlc باشه آخه قبل از اینکه بیام مخابرات از شاتل داشتم (3 سال پیش)
در مورد پینگ مخابرات پینگ با داخل منظورتونه دیگه ؟ من خودم دوتا و دوتا 2 بازی میکنم. باسرور های دوتا 2در بهترین حالت پینگ 250 هست :| ولی پینگ داخلی بدک نیست.

mamad24
10-12-2013, 18:53
کدام مرکز مخابراتی هستید .... قبلا روی طرح زرین سرعت چند بود ؟ طرح زرین قطع کردید ؟؟

مرکز چمران. قبلآ روی طرح زرین سرعتم رو 250 بود. ولی از چند هفته پیش بعضی از مناطق اصفهان که من هم شاملش میشد نتشون به یه 1 مگ اافت کرد و سرعت دانلودشون رفت رو 120. الان من هنوز طرح زرین رو دارم سرعت دانلودمم رو 120 هستش باسه طرح زرین

mamad24
10-12-2013, 18:56
فکر نکنم dlc باشه آخه قبل از اینکه بیام مخابرات از شاتل داشتم (3 سال پیش)
در مورد پینگ مخابرات پینگ با داخل منظورتونه دیگه ؟ من خودم دوتا و دوتا 2 بازی میکنم. باسرور های دوتا 2در بهترین حالت پینگ 250 هست :| ولی پینگ داخلی بدک نیست.

شاید سیم کشی هاتو نرو عوض کردن به سایت شاتل برید پیش شمارتون رو بزنید ببیند میتونن بهتون سرویس بدن.
بله من پینگ کلآ منظورمه من که هیچ وقت دو تا بازی نکردم بیشتر call of duty 4 بازی میکنم که اونجا اکثر مواقع پینگم پایین تر همس.

nini bad
10-12-2013, 19:19
شما هم 1 مگ 4 گیگ گرفتید؟؟؟؟ راستی یادت باشه شبانه هم تست کن نتیجه رو بزار

1مگ 8 گیگ گرفتم ... باشه حتما شبانه را هم تست میکنم ... فقط تنها مشکلی که دارم اینه همه مودم ها را مخابرات ساپورت نمیکنه ...

mamad24
10-12-2013, 19:31
1مگ 8 گیگ گرفتم ... باشه حتما شبانه را هم تست میکنم ... فقط تنها مشکلی که دارم اینه همه مودم ها را مخابرات ساپورت نمیکنه ...

پس نظریه من منتفی شد چون شما بیشتر منم پول دادی:n02:قبلآ هم شنیده بودم ولی خوب مطمئن نبودم ایا واقعآ هر مودمی با هر نتی سازگار نیست؟؟؟؟ من که 4 سال پیش از مخابرات یه مودم معمولی گرفتم هنوز همونو دارم

nini bad
10-12-2013, 19:43
پس نظریه من منتفی شد چون شما بیشتر منم پول دادی:n02:قبلآ هم شنیده بودم ولی خوب مطمئن نبودم ایا واقعآ هر مودمی با هر نتی سازگار نیست؟؟؟؟ من که 4 سال پیش از مخابرات یه مودم معمولی گرفتم هنوز همونو دارم

الان من یک مودم ASUS گرفتم اما اصلا با مخابرات سازگاری نداره ولی با ISP های دیگه مشکلی نداره...

mohsen19x
10-12-2013, 19:48

شبانه و روزانه با هم زیاد تفاوتی نداره ...

mamad24
10-12-2013, 21:53
الان من یک مودم ASUS گرفتم اما اصلا با مخابرات سازگاری نداره ولی با ISP های دیگه مشکلی نداره...

از چه لحاظ سازگاری نداره؟؟؟:n13:

nini bad
10-12-2013, 22:01
از چه لحاظ سازگاری نداره؟؟؟:n13:

ار این که مودم وصل نمیشه به اینترنت رانژه خط را میشناسه اما متصل نمیشه ... با ISP های دیگه هیچ مشکلی نداره ...

mamad24
10-12-2013, 22:23
ار این که مودم وصل نمیشه به اینترنت رانژه خط را میشناسه اما متصل نمیشه ... با ISP های دیگه هیچ مشکلی نداره ...

پس کلآ وصل نمیشه. قضیه یه کم مشکوکه شاید باید تنظیمات مودم دستکاری بشه مثل vci و vpi. نمیدونم والا. اخه هر جور نگاه میکنیم دلیلی نداره نا سازگاری داشته باشه نت مخابرات هم مثل سایر نت هاست. چیز خاصی نداره:n13:

nini bad
10-12-2013, 22:45
پس کلآ وصل نمیشه. قضیه یه کم مشکوکه شاید باید تنظیمات مودم دستکاری بشه مثل vci و vpi. نمیدونم والا. اخه هر جور نگاه میکنیم دلیلی نداره نا سازگاری داشته باشه نت مخابرات هم مثل سایر نت هاست. چیز خاصی نداره:n13:

اتفاقا تنظیمات را تغییر دادم حتی پشتیبانی هم زنگ زدم که طرف هنگ کرد نمیدونست چی بگه ... من با همین تنظیمات فقط یوزر و پسورد عوض کردم به ISP پارس انلاین وصل شدم ...

mamad24
10-12-2013, 23:10
این مودمی که به من دادن 80 تومن پولشه به نظرت چند میخرن؟؟؟هنوز اکشم باز نکردم. اگه بنا باشه کلی شو کم کنن اصلآ نفروشم. ولی اگه 50 تومنم بخرن و این رقمو تقسیم بر 12 ماه قرار داد بکنیم میشه ماهی 4 تومن یعنی من یه نت 1 مگ گرفتم با 4 گیگ ترافیک با شبانه رایگان ماهی 13 تومن. میصرفه خدایی

nini bad
11-12-2013, 00:45
این مودمی که به من دادن 80 تومن پولشه به نظرت چند میخرن؟؟؟هنوز اکشم باز نکردم. اگه بنا باشه کلی شو کم کنن اصلآ نفروشم. ولی اگه 50 تومنم بخرن و این رقمو تقسیم بر 12 ماه قرار داد بکنیم میشه ماهی 4 تومن یعنی من یه نت 1 مگ گرفتم با 4 گیگ ترافیک با شبانه رایگان ماهی 13 تومن. میصرفه خدایی

قیمت مودمت تو بازار متغیره البته میخرن ازت 70.65 اآشنا پیدا کنی بیشتر میتونی بفروشی ... من مجبور شدم بازش کنم وگرنه میفروختمش... کلا چه مودم را میگفرتی چه نمیگرفتی پولش را ازت کم می کردن

mamad24
11-12-2013, 01:31
سرعت شبانه منم مثل سرعت روزانه بود.
فقط الان یه سوال برام پیش اومده سال دیگه این موقع که قراردادم تموم میشه ایا میتونم دوباره باسه یه سال دیگه تمدیدش کنم؟؟؟؟؟:n13: هر دفه خواستم این سوالو ازشون بپرسم ولی هی یادم میرفت

mohsen19x
11-12-2013, 10:27
سرعت شبانه منم مثل سرعت روزانه بود.
فقط الان یه سوال برام پیش اومده سال دیگه این موقع که قراردادم تموم میشه ایا میتونم دوباره باسه یه سال دیگه تمدیدش کنم؟؟؟؟؟:n13: هر دفه خواستم این سوالو ازشون بپرسم ولی هی یادم میرفت

شما خیلی خوش خیال هستید .... تا سال دیگه هزار بار افت سرعت و قطعی داره که میگید کاشکی زودتر تمام بشه بره..... این بر اساس تجربه شخصی من بوده ...چون هیچ isp هیچ وقت سرعت به یک صورت نیست

mamad24
11-12-2013, 10:44
شما خیلی خوش خیال هستید .... تا سال دیگه هزار بار افت سرعت و قطعی داره که میگید کاشکی زودتر تمام بشه بره..... این بر اساس تجربه شخصی من بوده ...چون هیچ isp هیچ وقت سرعت به یک صورت نیست

خوب ما dlc ها که بهتر از این گیرمون نمیاد حالا 1000 بارم که قطع و وصل شه:n02:

MohammadFatehi
11-12-2013, 21:26
خب نت منم وصل شد سرعتم تو روز حدود 180 هست و توشب هم همین طرفاست
مودم 8901n بهم دادن که 4 پورته و مودم خوبی بوه تا الان
تعرفه هم یک مگ ماهی 17500 گرفتم.

mamad24
11-12-2013, 22:48
منم همین 17500 یه مگ رو گرفتم همین مودم رو هم بهم دادن. من که میگم باسه طرح های مختلف مودم های مختلف در نظر گرفتن.

mohsen19x
12-12-2013, 01:00
فکر نکنم چون من خودم رفتم مودم گرفتم حدود 1000 تا مودم اونجا گذاشته بودن همه اشون هم یه مدل ....شاید سری اول یه مدل دادن سری آخری ها یه مدل دیگه شاید....

rasoolyas
12-12-2013, 08:57
من حدود 4 ساله از 2020 adsl دارم الان کمپین گذاشتن تا 2 مگ هم میدنبرید اقدام کنید حتما هر گیگ 4 تومن میشه بعد سرعتشم عالیه البته من خودم هنوز نرفتم کمپین کنم ولی همین چند روزه حتما اقدام میکنم.

اون موقع ها این مودم هارا نمیدادن ولی من یک مودم tp-link گرفتم حرف نداره .

mohsen19x
12-12-2013, 11:25
من حدود 4 ساله از 2020 adsl دارم الان کمپین گذاشتن تا 2 مگ هم میدنبرید اقدام کنید حتما هر گیگ 4 تومن میشه بعد سرعتشم عالیه البته من خودم هنوز نرفتم کمپین کنم ولی همین چند روزه حتما اقدام میکنم.

اون موقع ها این مودم هارا نمیدادن ولی من یک مودم tp-link گرفتم حرف نداره .

سلام خوش اومدی ...

کمپین طرحش تموم شده ... همه جای 2 نمیبندن بعضی جاها 1024 و بعضی 768 مگ میبندد... زنگ میزنی پشتیبانی همه میگن به ما ربطی نداره .... اگر مجسمه گذاشته بودند به جای پشتیبانی خیلی بهتر جواب میداد.... ماشا.... از دیروزم چراغ قطع و وصل کردن اینترنتم روشن شده میگن سراسری هست .....

art321
12-12-2013, 11:59
دوستان کسی مشکل قطع و وصلی هر 5 تا 10 دقیقه یکبار رو نداره؟ پشتیبانی میگه مشکل پهنای بانده خصوصی ها هم این مشکلو دارن . تا اواسط هفته آینده این مشکل هست هیچ کسی این مشکلو نداره؟
کسی راه حلی براش نداره؟

zxzxcvcv
12-12-2013, 12:11
دوستان کسی مشکل قطع و وصلی هر 5 تا 10 دقیقه یکبار رو نداره؟ پشتیبانی میگه مشکل پهنای بانده خصوصی ها هم این مشکلو دارن . تا اواسط هفته آینده این مشکل هست هیچ کسی این مشکلو نداره؟
کسی راه حلی براش نداره؟
برای من هر 1 ساعت قطع میشه

mamad24
12-12-2013, 14:05
کسی راه حلی براش نداره؟

نه من مشکلی ندارم نه روزانه نه شبانه

pershianix
12-12-2013, 16:09
کلاه برداری مخابرات:

انگار مخابرات نمیخواد دست از سر شیره مالیدن رو سر مردم برداره. موقع ثبت نام و توی برگی که طرح ها رو نشون میدان (کمپین) نوشته شده بود که هر ماه فلان گیگ حجم میتونید استفاده کنید (که از من 4 گیگ بود) حالا که ثبت نام کردیم و همه چی تموم شده فهمیدم که منظورشون از هر ماه 4 گیگ، دو ماهی 4 گیگ بوده!!!!!! خوب این یعنی چی؟ چی باید به همچین دزدی کثیفی گفت؟

mamad24
12-12-2013, 16:18
کلاه برداری مخابرات:

انگار مخابرات نمیخواد دست از سر شیره مالیدن رو سر مردم برداره. موقع ثبت نام و توی برگی که طرح ها رو نشون میدان (کمپین) نوشته شده بود که هر ماه فلان گیگ حجم میتونید استفاده کنید (که از من 4 گیگ بود) حالا که ثبت نام کردیم و همه چی تموم شده فهمیدم که منظورشون از هر ماه 4 گیگ، دو ماهی 4 گیگ بوده!!!!!! خوب این یعنی چی؟ چی باید به همچین دزدی کثیفی گفت؟

یعنی الان من که 1 مگ ماهی 4 گیگ برداشتم در واقع هر دو ماه 17500 میاد رو قبض نه هر یه ماه درسته؟؟؟؟ یا نکنه منظورتون اینه که 17500 رو هر ماه باید بدم ولی اون 4 گیگ باسه 2 ماهه؟؟؟

pershianix
12-12-2013, 17:47
یعنی الان من که 1 مگ ماهی 4 گیگ برداشتم در واقع هر دو ماه 17500 میاد رو قبض نه هر یه ماه درسته؟؟؟؟ یا نکنه منظورتون اینه که 17500 رو هر ماه باید بدم ولی اون 4 گیگ باسه 2 ماهه؟؟؟

هر ماه باید 17500 بدی و 4 گیگی که قرار بوده هر ماه بدن، حالا شده واسه 2 ماه!!!!! اینم فحش :******************

mamad24
12-12-2013, 18:27
هر ماه باید 17500 بدی و 4 گیگی که قرار بوده هر ماه بدن، حالا شده واسه 2 ماه!!!!! اینم فحش :******************

مطمئنی که اینجوری شده؟؟؟ یعنی منظورم اینه که از وقتی سرویست رو گرفتی یه ماه شده؟؟؟؟یا از یه جا شنیدی؟؟؟؟:n27:

seventh7
12-12-2013, 21:42
downstream218 upstream412
قطع شدن ها هم که جای خود دارد
همه این ها فقط ماهی 17500((مٌفته)):42:

pershianix
12-12-2013, 22:21
مطمئنی که اینجوری شده؟؟؟ یعنی منظورم اینه که از وقتی سرویست رو گرفتی یه ماه شده؟؟؟؟یا از یه جا شنیدی؟؟؟؟:n27:

آره مطمئنم. از داخل خود سایت میتونی بری با ورود به حسابت چک کنی. تازه این که چیزی نیست. هر 5 دقیقه یه بارم که کلا قطع میشه.

mamad24
12-12-2013, 23:41
این قضیه قطع شدن چیه؟؟ فقط شبا این مشکلو دارید یا کلآ؟؟؟؟؟

mohsen19x
13-12-2013, 00:25
عجبا رسمیه

mamad24
13-12-2013, 01:27
والا ما که الان به این شبانش اون چنان نیاز نداریم سرعت دانلودمون رو 200. میخام با شبانش چند تا بازی دانلود کنم ولی نه الان دیوی خام دارم و نه کامپیوترم اوضاش خوب نیست و نمیتونم شبا بزارم شبانه رایگان. فقط امیدوارم چند ماه دیگه هم همین سرعت رو داشته باشم تا بلکه اون موقع ازش استفاده کنم:n27:

zxzxcvcv
13-12-2013, 10:10
والا ما که الان به این شبانش اون چنان نیاز نداریم سرعت دانلودمون رو 200. میخام با شبانش چند تا بازی دانلود کنم ولی نه الان دیوی خام دارم و نه کامپیوترم اوضاش خوب نیست و نمیتونم شبا بزارم شبانه رایگان. فقط امیدوارم چند ماه دیگه هم همین سرعت رو داشته باشم تا بلکه اون موقع ازش استفاده کنم:n27:
اگه تو نمیتونی استفاده کنی بده من تا استفاده کنم :n02:

nini bad
13-12-2013, 12:22
من که تا الان هیچ مشکلی با سرویسم نداشتم توی قسمت پنل هم سرویسم را یک ماهه زده حالا اگه 2 ماهه هم بشه برام فرقی نمیکنه ... اون دوست عزیز هم که مشکل قطع شدن داره بهتره زنگ بزنه پشتیبانی درخواست کنه پورتشون را ربستارت کنند تا مشکل حل بشه...

R_Fa
13-12-2013, 18:50

داداش نیکی بکن و در دجله بنداز :)
یوزر پستو بده ما از کمپین جامونده ها شبانه دانلود کنیم
از خجالتت هم هر جور بگی درمیاییم

mohsen19x
13-12-2013, 19:04
دوستان من اکانتم رو میخوام بفروشم کسی خواست در خواست بده تا امشب .... 1مگ 4 گیگ در ماه

nini bad
13-12-2013, 19:06
دوستان من اکانتم رو میخوام بفروشم کسی خواست در خواست بده تا امشب .... 1مگ 4 گیگ در ماه

چقدر میفروشی ؟ اگه مودم رایگان با مودمش میخوام ...

mohsen19x
13-12-2013, 19:14
چقدر میفروشی ؟ اگه مودم رایگان با مودمش میخوام ...

نه فقط یوزر و پسورد... با 4 گیگ اولیه بعد از اتمام 4 گیگ قبل از موعد مقرر مثلا گیگ اضافه بخواین 4000 تومان اضافه میشه ..... پیام خصوصی بدیدن

R_Fa
13-12-2013, 20:56
نه فقط یوزر و پسورد... با 4 گیگ اولیه بعد از اتمام 4 گیگ قبل از موعد مقرر مثلا گیگ اضافه بخواین 4000 تومان اضافه میشه ..... پیام خصوصی بدیدن

داداش قیمت چند؟ ما فقط واسه دانلود شبانه میخوایم
پست هام کمه نمی تونم پیام خصوصی بدم

mohsen19x
13-12-2013, 22:07
داداش قیمت چند؟ ما فقط واسه دانلود شبانه میخوایم
پست هام کمه نمی تونم پیام خصوصی بدم

من 2 تا اکانت دارم .... میدم 26

R_Fa
14-12-2013, 12:39
20 خریدارم ، با تست

kant1388
14-12-2013, 15:43
سلام دوستان
پیش شماره 5809 بجر رنگین کمان تو اصفهان از چه شرکتی می تونه اینترنت بگیره؟ ترجیحا اینترنت شبانه رایگان داشته باشه؟
سپاس

zxzxcvcv
14-12-2013, 17:59
سلام دوستان
پیش شماره 5809 بجر رنگین کمان تو اصفهان از چه شرکتی می تونه اینترنت بگیره؟ ترجیحا اینترنت شبانه رایگان داشته باشه؟
سپاس
اگه از رنگین کمان میتونه بگیره پس از مخابرات هم میتونه بگیره
طرح فعلی مخابرات هم که شبانه نداره پس میمونه شبکیه که رانژش همون رانژه محابراته و طرح هاش همگی شبانه داره

zxzxcvcv
14-12-2013, 18:01
داداش نیکی بکن و در دجله بنداز :)
یوزر پستو بده ما از کمپین جامونده ها شبانه دانلود کنیم
از خجالتت هم هر جور بگی درمیاییم
میگم شبکیه ام شبانه داره 1 مگ 2 گیگ ماهی 14 تومن بهترین سرویس برای شبانشه به نظر من
تو برو بگیر اگه راضی بوده خبر بده منم بگیرم

R_Fa
14-12-2013, 20:11
میگم شبکیه ام شبانه داره 1 مگ 2 گیگ ماهی 14 تومن بهترین سرویس برای شبانشه به نظر من
تو برو بگیر اگه راضی بوده خبر بده منم بگیرم

شبکیه رو دارم ، سرعت میانگین شبانه اش از 82 بالاتر نمیره
نهایت بتونی تو شب 1.4 گیگ دانلود کنی
البته همینم خوبه و راضیم

zxzxcvcv
14-12-2013, 20:37
شبکیه رو دارم ، سرعت میانگین شبانه اش از 82 بالاتر نمیره
نهایت بتونی تو شب 1.4 گیگ دانلود کنی
البته همینم خوبه و راضیم
ای بابا
روزانش چطوریه ؟
آقا یه لطفی میکنی ؟ یوزر نیم پس بده منم تست کنم :n02:

ahlekashanamm
15-12-2013, 00:49
من یکماهه 4 گیگ با سرعت یک مگ دارم . شب و روز سرعتش 200 هست . اگه کسی باشه با 256 نامحدود عوض میکنم .

R_Fa
15-12-2013, 07:59
ای بابا
روزانش چطوریه ؟
آقا یه لطفی میکنی ؟ یوزر نیم پس بده منم تست کنم :n02:

روزانه اش خیلی عالیه
سرعت تا 300 و حتی بالاتر هم میرسه

mohsen19x
15-12-2013, 17:10
سلام 2 روز نبودم .... کلا مخابرات رانژمو قطع کرده بوده ...... کسی سرویس 2 مگ داره ؟؟؟؟ میتونه 3 دقیقه یوزر وپسوردش رو به من بده ؟؟؟ اول هم یوزر و پسور خودم رو میدم ..

zxzxcvcv
15-12-2013, 20:22
سلام 2 روز نبودم .... کلا مخابرات رانژمو قطع کرده بوده ...... کسی سرویس 2 مگ داره ؟؟؟؟ میتونه 3 دقیقه یوزر وپسوردش رو به من بده ؟؟؟ اول هم یوزر و پسور خودم رو میدم ..
2 مگ ؟؟ طرح زرین خواستی من هستم
===
مشکل قطعی هر 1 ساعت من هم به هر 5 دقیقه تبدیل شده کلن لینک میپره

mohsen19x
15-12-2013, 21:32
2 مگ ؟؟ طرح زرین خواستی من هستم
===
مشکل قطعی هر 1 ساعت من هم به هر 5 دقیقه تبدیل شده کلن لینک میپره

درست میشه مشکلی نیست

mohsen19x
16-12-2013, 00:48
یک سوال داشتم ...

بجای تمدید 1 گیگ شارژ کمپین 2020 اشتباهی طرح زرین منو 1 گیگ شارژ کرد .... بعد قطع سرویس طرح زرین رو زد گفت هزینه اش برات لحاظ نمیشه ...میخوام بدونم کسی مورد اینطوری داشته تا حالا .>؟؟؟؟

kant1388
16-12-2013, 07:31
اگه از رنگین کمان میتونه بگیره پس از مخابرات هم میتونه بگیره
طرح فعلی مخابرات هم که شبانه نداره پس میمونه شبکیه که رانژش همون رانژه محابراته و طرح هاش همگی شبانه داره

تو سایت شبکیه که می زنم 580 میگه ارائه نمی شه!!! چرا؟ مگه نمی گید رانژه اش مخابراته؟

R_Fa
16-12-2013, 08:54
تو سایت شبکیه که می زنم 580 میگه ارائه نمی شه!!! چرا؟ مگه نمی گید رانژه اش مخابراته؟

شماره رو بدون 0 بزن
البته سایتشون مالی نیست ، باهاشون تلفنی تماس بگیری راحت تر کارت راه میفته

Amir..H
16-12-2013, 11:24
سلام
دوستان کسی مرکز شهید قندی از پیشگامان اینترنت داره؟؟؟
وضعیت؟

mamad24
16-12-2013, 11:44
یک سوال داشتم ...

بجای تمدید 1 گیگ شارژ کمپین 2020 اشتباهی طرح زرین منو 1 گیگ شارژ کرد .... بعد قطع سرویس طرح زرین رو زد گفت هزینه اش برات لحاظ نمیشه ...میخوام بدونم کسی مورد اینطوری داشته تا حالا .>؟؟؟؟

امروز زنگ زدم 2020 گفتم طرح زرینم سر برج 1 گیگ شارژ میکنه در حالی که من انصرافش دادم. گفت اگه مصرف نکنی میسوزه هزینش لحاظ نمیشه. البته شک دارم که راست میگن یا نه.

mamad24
16-12-2013, 11:45

باید زنگ بزنی به شبکیه بگید من رانژه مخابرات دارم. پیش شمارتم هر چی میخاد باشه.

mamad24
16-12-2013, 11:47
کسی تا حالا طرح زرینشو انصراف داده؟؟؟چند روز طول کشیده تا حذف بشه؟؟؟؟:n13: نکنه چون الان دارم ازش استفاده میکنم حذف نمیشه؟؟؟ 5 روز شده دیگه. الان چند روز دیگه سر برج که برسه باز 1 گیگ بی خود و بی جهت شارژ میکنه. بی خود نیست که میگن اگه طرح زرینو راه انداختی به این راحتیا نمیتونی از دستش راحت شی.

mohsen19x
16-12-2013, 13:58
امروز زنگ زدم 2020 گفتم طرح زرینم سر برج 1 گیگ شارژ میکنه در حالی که من انصرافش دادم. گفت اگه مصرف نکنی میسوزه هزینش لحاظ نمیشه. البته شک دارم که راست میگن یا نه.

منم خیلی شک داشتم بهشون .... اپراتور دیشب گفت میسوزه لحاظ نمیشه ...ولی امروز گفت شاید لحاظ بشه شاید هم نه ..بهتره مصرف کنی .......

mamad24
16-12-2013, 14:22
منم خیلی شک داشتم بهشون .... اپراتور دیشب گفت میسوزه لحاظ نمیشه ...ولی امروز گفت شاید لحاظ بشه شاید هم نه ..بهتره مصرف کنی .......

کلآ سیاست مخابرات از طرح زرین اینه که هر ماه حداقل 3720 از مشترک بگیرن. اون ترافیکی که اول هر ماه اتوماتیک شارژ میکنه 40 روز هم وقت داره که خوب مشخصه قابل برگشت نیست. هر شک و شبهه ای هست بین اون ترافیک هایی هست که خودمونیم شارژ میکنیم. همین دو روز پیش حواسم نبود طرح زرینم رو تا ته مصرف کردم و شب که شد اتوماتیک شارژ شد. این مدل شارژ هم مثل شارژ هایی هست که خودمون شارژ میکنیم و مثل اونا زمانش 40 روزه نیست. صبح که از خواب پا شدم دیدم شارژ شده زنگ زدم 2020 گفتم نمیشه برش گردوند گفت دیگه محاسبه شده و نمیشه. به نظرم راست میگه وقتی که دیگه سیستم محاسبه میکنه و میره در قسمت پرداخت ها و شارژ ها دیگه محاسبه شده و کاریش نمیشه کرد. حالا ما مثلآ ترافیک رو مصرف نکنیم چه اتفاقی میوفته؟؟؟ اون فرم پرداخت مربوطه که حذف نمیشه. به نظرم تو هم مصرفش کن فقط حواست باشه تا ته مصرفش نکنی که شب که شد اتوماتیک شارژ کنه.

computera13
16-12-2013, 15:53
سرعت دانلود 128 نا محدود مخابرات چنده؟

mamad24
16-12-2013, 15:56
سرعت دانلود 128 نا محدود مخابرات چنده؟
در بهترین حالت 16.
البته پایین تر میدن

kant1388
16-12-2013, 17:01
دوستان
ای دی اس ال شبکیه بین 128 تا یک مگش خیلی اختلاف سرعت وجود داره؟ یعنی اختلاف قیمتش می ارزه؟

mohsen19x
16-12-2013, 17:08
دوستان
ای دی اس ال شبکیه بین 128 تا یک مگش خیلی اختلاف سرعت وجود داره؟ یعنی اختلاف قیمتش می ارزه؟

سلام

اگر برای شبانه نخوای 128 کارتو راه میندازه ...ولی براش شبانه بخوای 1 مگ بگیر
.... در ضمن خطتت dlc نباشه

kant1388
16-12-2013, 18:16
سلام

اگر برای شبانه نخوای 128 کارتو راه میندازه ...ولی براش شبانه بخوای 1 مگ بگیر
.... در ضمن خطتت dlc نباشه
dlc دیگه چیه؟ من رنگین کمان دارم می خوام بجاش شبکیه بگیرم.
بهشون زنگ زدم چیزی در مورد dlc نگفتن. اتفاقا برا شبانه اش می خوام بگیرم. سه ماه 1 مگ 9 گیگ 50 تومن.

nini bad
16-12-2013, 18:18
دوستان برای طرح زرین بهتره انصراف بدید چون چه استفاده بکنید چه استفاده نکنید باید پول ماهیانه 1 گیگ را پرداخت کنیذ....

mohsen19x
16-12-2013, 18:30
dlc دیگه چیه؟ من رنگین کمان دارم می خوام بجاش شبکیه بگیرم.
بهشون زنگ زدم چیزی در مورد dlc نگفتن. اتفاقا برا شبانه اش می خوام بگیرم. سه ماه 1 مگ 9 گیگ 50 تومن.

بگیر ...مشکلی نداره ...مبارکت باشه

mamad24
16-12-2013, 21:04
اخیش بلخره طرح زرینم حذف شد از تو پنل. خیلی جالبه به محض اینکه طرح زرینم رو غیر فعال کردم چند ساعت بعدش از تو پنل حذف شد. نکنه اینا اون موقع تاحالا منتظر بودن تا من غیر فعال کنم بعد حذفش کنن:n13:

mohsen19x
16-12-2013, 21:34
اخیش بلخره طرح زرینم حذف شد از تو پنل. خیلی جالبه به محض اینکه طرح زرینم رو غیر فعال کردم چند ساعت بعدش از تو پنل حذف شد. نکنه اینا اون موقع تاحالا منتظر بودن تا من غیر فعال کنم بعد حذفش کنن:n13:

کی درخواست داده بودی برای حذف ؟/

Mr. M.S.R
17-12-2013, 00:21
نت شما هم هر 20 ساعت یک بار قطع و وصل می شود؟
از داخل پنل قسمت کارکرد ماهیانه می توانید چک کنید.

mamad24
17-12-2013, 01:26
کی درخواست داده بودی برای حذف ؟/

6 روز پیش بود که انصراف دادم

mohsen19x
17-12-2013, 10:13
سلام ...من یک اکانت اضافه دارم با 5 گیگ شارژ طرح 1 مگ کمپین(1تا7 صبح رایگان).... میخوام برم انصراف بدم ...دوستان کسی میخواد هرچه زود تر درخواست بدن که از دست نره حیفس .... 27000 تومان میدم که 23000 تومان روی قبض بام میاد ...فقط سریع فردا باید انصراف بدم..

قرار داد هم باید 3 ماه باشه حداقل ...

ماه اول با 5 گیگ ترافیک 27000
ماه دوم با 4 گیگ ترافیک 24000
ماه سوم با 4گیگ ترافیک 24000 ..

در صورت تمدید ماه های بعدی کمتر حساب میشه

R_Fa
17-12-2013, 16:29
داداش ارزونتر بده مشتری هستم

mohsen19x
17-12-2013, 16:43
داداش ارزونتر بده مشتری هستم

چند میخوای؟

R_Fa
17-12-2013, 18:48
آقا ماه اول رو 25 بدی خریدارم

mohsen19x
17-12-2013, 18:54
آقا ماه اول رو 25 بدی خریدارم

باید 3 ماهه بگیری ....

R_Fa
17-12-2013, 19:04
حرفی نیست
ولی پول هر ماه رو تو همون ماه میدم

mohsen19x
17-12-2013, 19:07
حرفی نیست
ولی پول هر ماه رو تو همون ماه میدم

میتونید بیاد یاهو ؟؟/ mohsen19x@yahoo.com

این اکانت رو من فقط 48 ساعت دیگه میتونم کنسل کنم ...در صورتیکه کنسل نشه ...تا یکسال باید آنلاین باشه .... نمیتونم یک ماه یک ماه ببینم کی میخواد یا نمیخواد .... به همین خااطر 3 ماه میدم که راحت باشم

R_Fa
17-12-2013, 20:43
اومدم
ولی آفلاینید

zxzxcvcv
17-12-2013, 22:10
اومدم
ولی آفلاینید
آقا شما یه لطفی می کنی ؟
tracert 4.2.2.4 رو توی cmd بزن یه عکس ازش بگیر بزار با سرویس شبکیه ات
بقیه دوستان هم که کمپین دارن بزارن لطفا

mamad24
18-12-2013, 13:14
یکی از دوستان تو همین تاپیک میگفت طرح کمپین با تعرفه ی مثلآ 4 گیگ در ماه در واقع هر دو ماه 4 گیگ میدن. شما تایید میکنید ایا؟؟؟؟

mohsen19x
18-12-2013, 15:12
یکی از دوستان تو همین تاپیک میگفت طرح کمپین با تعرفه ی مثلآ 4 گیگ در ماه در واقع هر دو ماه 4 گیگ میدن. شما تایید میکنید ایا؟؟؟؟

خیر ...هرماه 4 گیگ دوماه میشه 8 گیگ ....

نوسان سرعت هم شما دارید ؟؟؟ حدود هر نی ساعت سرعت افت پیدا میکنه ؟

mamad24
18-12-2013, 16:31
خیر ...هرماه 4 گیگ دوماه میشه 8 گیگ ....

نوسان سرعت هم شما دارید ؟؟؟ حدود هر نی ساعت سرعت افت پیدا میکنه ؟

نوسان سرعت رو که در وبگردی نمیتونم بفهمم. اگر چیزی هم دانلود کنم که از شبانش استفاده میکنم میزارم دانلود شه و خودم میرم میخابم. و باز نمیتونم بفهمم. ولی خوب دیشب گذاشتم دانلود شه صبح که حساب کردم با سرعت 190 الی 200 دانلود کرده اگر هم افتی کرده این وسط زود گذر بوده و تاثیری رو دانلود نذاشته. قطعی هم که اصلآ تا حالا نداشتم. این اوخر طرح زرینم زیاد قطع میشد ولی این کمپینه تا حالا قطع نشده.

mohsen19x
18-12-2013, 21:04
اکانت کمپین 11ماهه 208000 تومان (هر ماه 18900 تومان با 4 گیگ شارژ در هر ماه)
اکانت کمپین 6ماهه 120 تومان (هر ماه 20 تومان با 4 گیگ شارژ در هر ماه)
اکانت کمپین 3 ماهه 66 تومان (هر ماه 22 تومان با 4 گیگ شارژ در هر ماه)

1024MB

mohandes
19-12-2013, 03:48
مرده شورشونو ببرند با این سرویسشون . :banghead:
مدتهاست دیگه کاملا داغون شده . :banghead:
قطعی سه چهار ساعت یک بارشون رسید به یکی دو ساعت یک بار و حالا هر یکی دو دقیقه یک بار دیگه اطلاعات رد و بدل نمیشه . :banghead:
چارشم اینه که اگه فیل کش فعاله ، غیر فعالش کنم و اگر غیر فعاله فعالش کنم و همینطوری چند دقیقه یک بار این کار احمقانه رو باید تکرار کرد :banghead:
ضمنا DNS هم عوض‌کردم افاقه نکرد .

راستی پیامک صبانت اومد که توی تمام مراکز مخابراتی اصفهان اینترنت میده اما تو سایتشون چک کردم گفت بزودی برای پیش شماره شما راه اندازی میشه :| کسی اینو پیگیری کرده ببینه واقعا همچین نیتی دارند یا نه ؟

چیکار کنیم از شر این فلان فلان شده راحت بشیم . قشنگ شده سوهان روح و اعصاب :banghead:

zxzxcvcv
19-12-2013, 07:39
مرده شورشونو ببرند با این سرویسشون . :banghead:
مدتهاست دیگه کاملا داغون شده . :banghead:
قطعی سه چهار ساعت یک بارشون رسید به یکی دو ساعت یک بار و حالا هر یکی دو دقیقه یک بار دیگه اطلاعات رد و بدل نمیشه . :banghead:
چارشم اینه که اگه فیل کش فعاله ، غیر فعالش کنم و اگر غیر فعاله فعالش کنم و همینطوری چند دقیقه یک بار این کار احمقانه رو باید تکرار کرد :banghead:
ضمنا DNS هم عوض‌کردم افاقه نکرد .

راستی پیامک صبانت اومد که توی تمام مراکز مخابراتی اصفهان اینترنت میده اما تو سایتشون چک کردم گفت بزودی برای پیش شماره شما راه اندازی میشه :| کسی اینو پیگیری کرده ببینه واقعا همچین نیتی دارند یا نه ؟

چیکار کنیم از شر این فلان فلان شده راحت بشیم . قشنگ شده سوهان روح و اعصاب :banghead:
یعنی تو همه شهر ها قراره بده ؟ اگه اینطور باشه خیی خوبه
خوشحالمون کردی

mohsen19x
19-12-2013, 10:01
خوشحالمون کردی

یه مدت پیش هم اسیاتک قرار بود بده ...که بی نتیجه موند

mohandes
19-12-2013, 16:28
خوشحالمون کردی

از این وعده وعیدا زیاد میدن :| البته نگفته تو همهء شهرا .
متن مسیجش ! :
صبانت
فروش ADSL در کلیهء مراکز ، با سرعت استثنایی ۶ مگ !!! :| 0311.......

nini bad
19-12-2013, 20:25
احتمالا اگر قرار باشه صبانت سرویس بده پنلش با مخابرات حتما یکی هست :n02:
مثلا همین شبکیه پنلش با مخابرات یکی اما اصلا نمی دونم چه قابلیت خاصی داره ...
احتمالا منظور صبانت از کلیه مراکز ما نبودیم چون ما از جایی که سرویس میگیرم اصلا مرکز مخابراتی به حساب نمیاد ... :n08:

computera13
20-12-2013, 09:42
مخابرات 256 نا محدود داره یا نه؟اگه داره از قیمت و سرعت دانلود خبر دارید؟

zxzxcvcv
20-12-2013, 11:45
مخابرات 256 نا محدود داره یا نه؟اگه داره از قیمت و سرعت دانلود خبر دارید؟

مخابرات اصفهان ؟ فکر نمیکنم

zxzxcvcv
20-12-2013, 11:57
دوستان فیش بوک برای شما هم بازه عایا ؟

mamad24
20-12-2013, 13:46
وقتی طرح زرین داشتم بعضی وقتا پیش میومد که هیچ سایتی باز نمیشد و فقط با فیل کش میشد سایت ها رو باز کرد. الان دوباره اون حالت برگشته. از صبح تا حالا نمیتونم هیچ سایتی رو باز کنم. فقط با فیل کش میشه. مودم رو هم خاموش روشن میکنم ولی باز درست نمیشه. باسه شما هم اتفاق میوفته؟؟؟؟

Shayan PmaX
20-12-2013, 14:20
آقا یه سوال خیلی ابتدایی
من تازه از مخابرات اینترنت میگیرم(جو طرح کمپین گرفتمون :n02:) زیاد آشنا نیستم این پشتیبانیش هم هرچی زنگ میزنم هم اشغاله. وقتی وارد سامانه میشیم کجاش میتونیم ببینیم چقدر از حجم باقی مونده؟ هرچی میگردم پیدا نمی کنم

mohsen19x
20-12-2013, 14:22
آقا یه سوال خیلی ابتدایی
من تازه از مخابرات اینترنت میگیرم(جو طرح کمپین گرفتمون :n02:) زیاد آشنا نیستم این پشتیبانیش هم هرچی زنگ میزنم هم اشغاله. وقتی وارد سامانه میشیم کجاش میتونیم ببینیم چقدر از حجم باقی مونده؟ هرچی میگردم پیدا نمی کنم

روی اکانتت کلیک کن ...مثلا نوشته 1024kb بعد برات مینویسه چقدر حجم باقی مانده داری ...........

m_sharajabian
20-12-2013, 20:33
سلام اقا شنیدم دانلود شبانه گذاشتن دوباره راسته ؟؟

zxzxcvcv
20-12-2013, 21:34
سلام اقا شنیدم دانلود شبانه گذاشتن دوباره راسته ؟؟
مخابرات یه طرح کمپینی رو شروع کرد که سرویس هاش شبانه داشت و الان دیگه ثبت نام نداره

nini bad
20-12-2013, 22:20
اینترنت داغون شده اصلا هیچ سایتی را باز نمی کنه سرعت یک دفعه روی 200 یک دفعه صفر میشه ... با چیز پی ان همه صفحات را باز می کنه اما حالا چیز پی ان هم دیگه وصل نمیشه ...

mohandes
20-12-2013, 22:23
وقتی طرح زرین داشتم بعضی وقتا پیش میومد که هیچ سایتی باز نمیشد و فقط با فیل کش میشد سایت ها رو باز کرد. الان دوباره اون حالت برگشته. از صبح تا حالا نمیتونم هیچ سایتی رو باز کنم. فقط با فیل کش میشه. مودم رو هم خاموش روشن میکنم ولی باز درست نمیشه. باسه شما هم اتفاق میوفته؟؟؟؟

صفحه قبل یه پستی گذاشتم . الان وضع اینترنتم از اون پست هم بدتر شده !!!
زنگ زدم پورتمو ریست هم کردند هیچ فرقی نکرد :banghead::banghead::banghead::banghead:

mohsen19x
21-12-2013, 00:23
صفحه قبل یه پستی گذاشتم . الان وضع اینترنتم از اون پست هم بدتر شده !!!
زنگ زدم پورتمو ریست هم کردند هیچ فرقی نکرد :banghead::banghead::banghead::banghead:

یک هفته هست دهنمو سرویس کردم گفتم سرعت داغون شده ...چه عجب چند نفر تایید کردند

Danial_4139
21-12-2013, 04:54
فکر کنم یکی پاشو گذاشته رو سیم اینترنت ما هی فشار میده اینترنت قطع میشه یه دفه پاشو برمیداره وصل میشه :n21:

3 روزه نتونستم هیچ سایتی رو باز کنم اینجا هم به زور باز میشه .

mohandes
21-12-2013, 13:46
یک هفته هست دهنمو سرویس کردم گفتم سرعت داغون شده ...چه عجب چند نفر تایید کردند

قبلا با اینجور اتفاقا خیلیا میومدن تو همین تاپیک اعتراض میکردن . فکر کنم مشتریای مخابرات به این گندکاریاش عادت کردن واسه همین کسی چیزی نگفته . و البته امیدی هم به اصلاحش ندارند احتمالا ..

mamad24
21-12-2013, 15:27
من مشکل سرعت ندارم دیروز چند باری پشت سر هم قطع و وصل شد که چیز مهمی نبود. فقط نمیدونم این مشکل جدیدمو چی کارش کنم. دو روزه وقتی کامپیوترو روشن میکنم و اینترنتو وصل میکنم هیچ سایتی رو نمیتونم باز کنم. باید اول با فیل کش حدود یه ساعت وصل باشم بعد قطعش کنم تا بشه سایت ها رو بدون فیل کش هم باز کرد. یه جورایی مشکل ip داره نت من. به پشتیبانی هم که ترجیح میدم زنگ نزنم هی چرت و پرت میگن:n21:

zxzxcvcv
21-12-2013, 19:29
وضعیت من که خوبه و همچنان فیسبوک بدون فیلطر شکن باز میشه :n02:
اینم یه عکس از دوران خوب مخابرات ما
اون موقع رنج آی پی با 78 شروع میشد :|

mohandes
21-12-2013, 19:51

اینترنت من از چند هفته قبل سرعتش از ۱.۸ مگ کشید زیر یک مگ و دیگه هیچ وقت نرفت بالای یک مگ!!!! از همون موقع هم سرویسم خراب تر از قبل شد و تو این یکی دو هفته از بد هم بدتر شد :banghead:

mohsen19x
21-12-2013, 20:27

بدون هیلتر شکن نرو...... شایعه شده پسورد و آیدیت -- میشه ....................

2 مگی یا 1 مگ ؟؟؟

zxzxcvcv
21-12-2013, 21:30
بدون هیلتر شکن نرو...... شایعه شده پسورد و آیدیت -- میشه ....................

2 مگی یا 1 مگ ؟؟؟
من کلن فیسبوکی نیستم ، برای شما باز میشه ؟؟
این عکس مال پازسال بود که سرعت طرح زرین 200 بود

zxzxcvcv
21-12-2013, 21:31
اینترنت من از چند هفته قبل سرعتش از ۱.۸ مگ کشید زیر یک مگ و دیگه هیچ وقت نرفت بالای یک مگ!!!! از همون موقع هم سرویسم خراب تر از قبل شد و تو این یکی دو هفته از بد هم بدتر شد :banghead:
از منم همینطور
خطط dlce ؟
اگه نیست آی اس پی تو عوض کن
من دوباره بر میگردم همون شاتل که بودم

mohsen19x
21-12-2013, 21:32
من کلن فیسبوکی نیستم ، برای شما باز میشه ؟؟
این عکس مال پازسال بود که سرعت طرح زرین 200 بود

من نه ...با شیلتر میرم

الان چنده سرعتت ؟؟؟ طرح کمپین

zxzxcvcv
21-12-2013, 21:39
من نه ...با شیلتر میرم

الان چنده سرعتت ؟؟؟ طرح کمپین
از 128 کیلوبایت بالاتر نمیره ولی روی همین سرعت فیکسه

veyron
22-12-2013, 16:34
چند هفته قبل که طرح نا محدود گزاشتن بعدش سرعتا رو همه رو رو 1 به 8 قفل کردن 1 مگ من 185kb رو میرفت اما الان 128 تهشه :n30:

دوستانی که از آخرین طرحی که اومد نا محدود گرفتین راضی هستید؟:n13:

آخه اونا که عید گزاشته بودن خیلی بد بود کلا جمع شد:n08:

zxzxcvcv
22-12-2013, 18:10
مثل اینکه مخابرات پهنای باند جدید اضافه کرده
الان رنج آی پی به
37.255.31
هم میرسه
قبلا فکر کنم تا 29 30 میومد
سرعت ولی همونه

mohandes
22-12-2013, 21:06
از منم همینطور
خطط dlce ؟
اگه نیست آی اس پی تو عوض کن
من دوباره بر میگردم همون شاتل که بودم

اگه میتونستم از شرکت دیگه بگیرم که زیر بار سرویس این دزدا نمیرفتم و این سوهان روحو تحمل نمیکردم . بدبختی dlc هست خطم .

راستی فکر کردم اون تست سرعتت جدیده! بعد از دیدنش زنگ زدم پشتیبانی به یارو گفتم سرعتم چند هفتس نصف شده و از ۱.۸ مگ کشیده زیر یک مگ! طرف هم برگشته میگه مشکل سراسریه و درست میشه :D:D
مردک بووووق :) هر چی بهشون بگی یجوری توجیهش میکنند و آدمو سر میدوونن ...

khiyalat
23-12-2013, 21:45
من 2 مگ با 8 گیگ گرفتم افتضاح به معنای واقعی
یک فایل اتچ در ایمیل رو سه روزه نمی تونم باز کنم عجب مصیبتیه این ...بابا گلی به جمال همون 128 چیه این ..این دیگه چه وضعیه
کسی میدونه میشه برگردیم به همون طرح زرین یا نه.. روانی شدم یه ایمیل نمی تونم بفرستم اههه

khiyalat
23-12-2013, 21:48
زنگ زدم میگم چرا اینطوریه میگه مودم رو خاموش رو روشن کن

mohandes
24-12-2013, 01:44
یک فایل اتچ در ایمیل رو سه روزه نمی تونم باز کنم عجب مصیبتیه این ...بابا گلی به جمال همون 128 چیه این ..این دیگه چه وضعیه
کسی میدونه میشه برگردیم به همون طرح زرین یا نه.. روانی شدم یه ایمیل نمی تونم بفرستم اههه

سگ تو روحشون :banghead::banghead:
اگه زرین رو غیر فعال نکرده باشی احتمالا هنوز توی پنلت موجوده .
برو داخل پلوتون ، سرویسها ، مشخصات سرویس ، اینترنت پرسرعت ویژه اصفهان .
بیین توی زیرشاخه های قسمت«اینترنت پرسرعت ویژه اصفهان» چه گزینه هایی داری . اگه زرین رو قطع نکرده باشی فکر کنم باید هنوز توی این بخش بیینیش .
اون سرویس دو مگ هم که گرفتی فکر کنم نمیتونی لغوش کنی . اصولا قراردادای مخابرات استعماریه .
البته همینطوری حدسی گفتم و اطلاع خاصی در این مورد ندارم . شاید با دادن مقداری جریمه بتونی باقی پولتو پس بگیری و سرویس دو مگ رو لغو کرده و از همون زرین در صورت موجود بودن استفاده کنی .
درهر صورت زنگ بزن به اپراتورهای احمقشون و باهاشون مشورت کن . البته بعید میدونم شعور کافی برای مشورت دادن داشته باشند :D:D

mohandes
24-12-2013, 01:45
زنگ زدم میگم چرا اینطوریه میگه مودم رو خاموش رو روشن کن

حرف دیگه ای بلد نیستن بزنند . حالا خوبه بیشتر از این سر کارت نذاشته و نگفته مثلا کانفیگ مودمتو ریست کن! حرومشون بشه این پولایی که دارن میگیرن .

mamad24
24-12-2013, 02:06

اینکه نمیتونی ایمیل بفرستی ربطی به سرعت نداره طرح زرینم داشتی همینجور بود. حتمآ اون موقع یه پرت رو بسته بودن یا مشکل سراسری بوده یا..... مهم اینه که موقت بوده و رفع شده یا خواهد شد تا اون موقع هم میتونی از فیل کش برای ایمیلت استفاده کنی.(همیشه این جور مواقع از فیل کش استفاده کنید تا مشکل حل بشه بیخودی اعصاب خودتونو داغون نکنید) اگه هم بخوای طرحت رو انصراف بدی کل هزینه ی مودم رو باید به عنوان جریمه بدی. حالا اینکه مودم رو چند پات حساب کنند بماند.

khiyalat
24-12-2013, 08:37
نه فقط بحث ایمیل نیست این رو واسه مثال گفتم من روز 14 اذر این طرح واسم با 8 گیگ ماهیانه فعال شده با این وضعی که داره هنور یک گیگ هم نتونستم استفاده کنم سرعت 2 مگشون زیز 30 هستش البته اغلب نه همیشه
تازه بماند که یک مودم خوب لینک سیس داشتم که تا همون روز فعال بود نصاب اومد طرح جدید رو نصب کنه گفتم روی مودم خودم نصبش کن یعنی گفتم این مودم شما رو نمی خوام کیفیتش خوب نیست نصابه رو مودم خودم که ماله طرح زرین بود نصب کرد و رفت گفت 2 روز دیگه وصل میشه ....نشد 14 اذر یکی دیگه اومد گفت مودمتون سوخته روی همون مودم رایگانشون نصب کرد و رفت
یه مودم سوخته هم گذاشتند رو دستمون

khiyalat
24-12-2013, 08:39
بله فعاله رزین تو پنلم چه طوری عوض کنم اون وقت

Behrouz_se60
24-12-2013, 12:59
اینترنت خیلی داغون شده .قطعی زیاد هست البته بگم قطعی یعنی اینکه مودم به مخابرات وصل هست ولی اصلا داده ای موجود نیست.ظاهرا یک اختلال در سیستمشون هست که مرتب ریست میشه من حساب کردم این قطعی حدود 1 دقیقه ادامه داره.ولی هر 20 الی 30 دقیقه قطعی داره واقعا اعصاب منو خورد کرده.

mamad24
24-12-2013, 13:27
نه فقط بحث ایمیل نیست این رو واسه مثال گفتم من روز 14 اذر این طرح واسم با 8 گیگ ماهیانه فعال شده با این وضعی که داره هنور یک گیگ هم نتونستم استفاده کنم سرعت 2 مگشون زیز 30 هستش البته اغلب نه همیشه
تازه بماند که یک مودم خوب لینک سیس داشتم که تا همون روز فعال بود نصاب اومد طرح جدید رو نصب کنه گفتم روی مودم خودم نصبش کن یعنی گفتم این مودم شما رو نمی خوام کیفیتش خوب نیست نصابه رو مودم خودم که ماله طرح زرین بود نصب کرد و رفت گفت 2 روز دیگه وصل میشه ....نشد 14 اذر یکی دیگه اومد گفت مودمتون سوخته روی همون مودم رایگانشون نصب کرد و رفت

بهتر بود که اصلآ نمیزاشتی بیان نصب کنن یوزر پسورد میگرفتی خودت با همون مودمت وصل میشدی.من هم از مودم وصل کردن اینا خاطره ی خوبی ندارم. در مورد مودمت هم شاید نسوخته باشه ها. اخه اونا که حوصله ور رفتن به مودم رو ندارن یه کاری میکنن که زودتر وصل شه و برن. شاید مودمت سالم باشه باید یه جوری امتحانش کنی و مطمئن شی. البته شاید

mamad24
24-12-2013, 13:30
بله فعاله رزین تو پنلم چه طوری عوض کنم اون وقت

هر طرح یه یوزر پسورد جدا داره زنگ بزن 2020 یوزر پسورد زرین رو بگیر و وصل شو.

mohsen19x
24-12-2013, 13:41

اصلا ربطی به زرین و کمپین که نداره ..........من هم زرین دارم هم کمپین هر دو تاش وضعشون خرابه .....................اینترنت مخابرات مشکل داره....

Behrouz_se60
24-12-2013, 14:07
اصلا ربطی به زرین و کمپین که نداره ..........من هم زرین دارم هم کمپین هر دو تاش وضعشون خرابه .....................اینترنت مخابرات مشکل داره....

تمامی مودمها سالم هستن احتمال بروز خرابی مودم فقط یک درصد هست عامل اون :

1- به کار گیری افراد غیر مجرب و غیر متخصص برای مدیریت اینترنت و نحوه پاسخگویی مسئولان نمایانگر ضعف شدید در منشور حقوقی مشتری است.
2- انحصار در سیستم مخابراتی که اجازه استفاده از کابل برای شرکتهای خصوصی نمیدهد .همیشه امکان این کار وجود دارد و دلایلی که آنها می آروند همیشه به دلیل انحصار هست آنها علاقه عجیبی به کنترل کردن و نظارت دارند که منجر به انحصار میگردد.
3- کمبود پهنای باند و عدم دریافت پهنای باند بیشتر از زیر ساخت به علت بدهی سنگین
4- وجود نرم افزار نامعتبر و دارای اشکال فراوان در سیستمهای مخابراتی که بعضا قرار داد کلانی با شرکتهای فامیلی یا پارتی دارند و به علت نوپا بودن شرکتها و نبود متخصص و افراد مجرب ، ایرادات نرم افزاری زیاد است.
5- وجود افراد دارای نگاههای امنیتی و انحصاری در مخابرات که با خرید کل مخابرات توسط سپاه ( به ارزش 37 الی 40 میلیارد دلار در مقابل خرید 7 الی 8 میلیارد دلار ، این مسئله در سند ویکی لیکس مطرح شده ) این مسائل به شدت تشدید شده است.

بنابراین خودتون اذیت نکنید :n02:

mohsen19x
24-12-2013, 14:10
اینقدر وضع خرابه که وقتی که به پشتیبانی زنگ میزنی خودشون با خنده و تمسخر هم میگن اره وضع خرابه ...... شما دیگه خودتون تا تهشو برین دیگه چه خبره.......................................... ....

zxzxcvcv
24-12-2013, 20:21
آقا وضع ما هم خراب شد
خدا رو شکر من خطم dlc نیست هر وقت صبانت اومد میرم از اون میگیریم
البته فیس بوک همچنان بازه:n02:

mohsen19x
24-12-2013, 20:24
آقا وضع ما هم خراب شد
خدا رو شکر من خطم dlc نیست هر وقت صبانت اومد میرم از اون میگیریم
البته فیس بوک همچنان بازه:n02:

che tor ??? man google ham baz namishe...............

zxzxcvcv
24-12-2013, 20:30
che tor ??? man google ham baz namishe...............
این برنامه رو دانلود کن و اجراش کن:
بعد برو dns اتو ست کن:
127.0.0.1
بعد ببین برای تو هم باز میشه ؟
این برنامه شیتر شکن نیستا فقط dns رو رمز گذاری میکنه

mamad24
24-12-2013, 21:25
من که الان 3 روزه کلآ اینترنتم تعطیله!!! هیچ سایتی رو نمیتونم باز کنم. باید یه بار فیل کش رو خاموش روشن کنم تا راه بیوفته

mohandes
25-12-2013, 00:16
اینترنت خیلی داغون شده .قطعی زیاد هست البته بگم قطعی یعنی اینکه مودم به مخابرات وصل هست ولی اصلا داده ای موجود نیست.ظاهرا یک اختلال در سیستمشون هست که مرتب ریست میشه من حساب کردم این قطعی حدود 1 دقیقه ادامه داره.ولی هر 20 الی 30 دقیقه قطعی داره واقعا اعصاب منو خورد کرده.

مطمئنم اختلال نیست . بلکه دارند یک نرم افزار جدید فی لتر ینگ تست میکنند . به نظر میاد اصفهان و شاید برخی شهرستان های دیگه موش آزمایشگاهی این حروملقمه هاست .
وضعیت مثل زمان انتخاباته که کاری کردند که اینترنت هر چند ثانیه قطع و وصل میشد و اینطوری اصلا نمیشد آدم وار از فیلکش ها استفاده کرد . فرقش اینه که ایندفعه کاری کردند که فیکشها دیسکانت نمیشند و به ظاهر کانکتند و مشکلی ندارند اما در واقع هیچ اطلاعاتی رد و بدل نمیشه .
از طرفی هم ایندفعه حتی سایتای بدون ف ی ل ت ر هم باز نمیشن !!!! و هی باید ف ی ل ت ر ش ک ن رو قطع و وصل کرد تا بشه دو تا سایت رو باز کرد .:banghead::banghead:

پیداست نرم افزارشون پر باگه و معلوم نیست چقدر طول میکشه رفع بشه . شایدم با این گندکاری میخوان مردمو مجبور کنند برن تقاضای دریافت اینترانت (اینترنت ملی!!!) بدهند ... :banghead:

nini bad
25-12-2013, 14:24
بعد از سه روز قطع شدن اینترنت بلخره وصل شد هنوز نوسان داره اما اتفاق خوبی که افتاده اینه با این که خودشون گفته بودن و تست هم شده بود مخابرات فقط مودم های تی پی لینک و ساپورت میکنه (پورت های جدید) اما بعد از این قطع شدن امروز تمام مودم ها را ساپورت میکنه و هیچ مشکلی نداره ...

pharm
26-12-2013, 00:13
اینترنت رنگین کمان هم جزو این خرابکاری ها میشه؟

mohsen19x
26-12-2013, 09:30
اینترنت رنگین کمان هم جزو این خرابکاری ها میشه؟

یکی از پشتیبانی هاش میگفت یکی از دلیل های اصیلیش همینه .....

heidary_sh
27-12-2013, 17:30
سلم من جدیدا از مخابرات سرویس گرفتم یعنی با مراجعه حضور که یه یوزر با پسورد به من دادن و وصل شدم.حالا که به سایت پلوتون مراجعه می کنم و شماره تلفن و پسورد رو توش میزنم میگه اشتباه بعد رفتم ثبت نام کردم و وارد شدم درست شد ولی اثری از ریز مصرف و یا جایی که شماره تلفن و رمزم و بزنم نداره
یعنی آخرش نتونستم ریز مصرفم و ببینم!

zxzxcvcv
27-12-2013, 17:33
سلم من جدیدا از مخابرات سرویس گرفتم یعنی با مراجعه حضور که یه یوزر با پسورد به من دادن و وصل شدم.حالا که به سایت پلوتون مراجعه می کنم و شماره تلفن و پسورد رو توش میزنم میگه اشتباه بعد رفتم ثبت نام کردم و وارد شدم درست شد ولی اثری از ریز مصرف و یا جایی که شماره تلفن و رمزم و بزنم نداره
یعنی آخرش نتونستم ریز مصرفم و ببینم!
زنگ بزن 2020 به پشتیبان یوزر نیم پستو بگو برات درست میکنه

yaser655
31-12-2013, 09:18
من تازه عضو شدم.قبلا خیلی از مطالب این تایپیک میخوندم. بنده هم مجبورا مثل بعضی ها فقط از مخابرات میتونم اینترنت بگیرم .
1- من از رنگین کمان اینترنت یکساله گرفته بودم (خیلی هم عالی بود و بهتر از مخابرات). کسی میدونه چرا رنگین کمان قطع کردند؟؟؟؟؟
2- من احساس میکنم حجم اینترنت مخابرات زودتر از رنگین کمان و شرکتهای دیگه تموم میشه در نمایشگاه هم باهاشون گفتگو کردم و این را گفتم.از اونجایی که رشته خودم نرم افزاره قرار شده برم مخابرات ولیعصر. نظر شما هم با من یکیه ؟؟؟؟
3- خدا رو شکر در این مرکزی که ما هستیم و طرح زرین رو دارم اینترنت زیاد قطع نمیشه و سرعتش هم خوبه. فقط یه سوال دیگه. طرحهای مخابراتی که پارسال معرفی کرد به غیر از زرین، سرعشون چطور بود ؟؟؟؟

mamad24
31-12-2013, 13:11
من تازه عضو شدم.قبلا خیلی از مطالب این تایپیک میخوندم. بنده هم مجبورا مثل بعضی ها فقط از مخابرات میتونم اینترنت بگیرم .
1- من از رنگین کمان اینترنت یکساله گرفته بودم (خیلی هم عالی بود و بهتر از مخابرات). کسی میدونه چرا رنگین کمان قطع کردند؟؟؟؟؟
2- من احساس میکنم حجم اینترنت مخابرات زودتر از رنگین کمان و شرکتهای دیگه تموم میشه در نمایشگاه هم باهاشون گفتگو کردم و این را گفتم.از اونجایی که رشته خودم نرم افزاره قرار شده برم مخابرات ولیعصر. نظر شما هم با من یکیه ؟؟؟؟
3- خدا رو شکر در این مرکزی که ما هستیم و طرح زرین رو دارم اینترنت زیاد قطع نمیشه و سرعتش هم خوبه. فقط یه سوال دیگه. طرحهای مخابراتی که پارسال معرفی کرد به غیر از زرین، سرعشون چطور بود ؟؟؟؟

سلام
1 - گویا میگن رنگین کمان ورشکست شده و از این جور حرفا.....
2 - منظورتو متوجه نشدم میخای بری مخابرات ولیعصر بگی چرا حجم اینترنت شما زودتر تموم میشه؟؟؟؟ اگه منظورتون این بود بهتره بی خیال بشید. این یه جور دزدی از طرف مخابراته باسه همه هم هست.
3 - منظورتون کدوم طرح هاست؟؟؟؟ برنا و مهارت؟؟؟؟ یا کمپین؟؟؟؟؟ از پارسال تا حالا مخابرات چند تا طرح داده فقط اینو میدونم طرح کمپینی که عید امسال داد نامحدوداش خیلی بی خود بود. البته این سری که کمپین داد اینجوری نبود. باقی طرح ها هم نرمال بود. در کل این مخابرات قانون مشخصی نداره به هر منطقه یه مدل سرعت میده. اولآ بستگی داره که خطتون رو رو چند بسته باشن و دومآ اینکه مخابرات به منطقتون تا چه حد سرعت بده. همین طرح زرینی که الان شما دارید باسه بعضی ها سرعت دانلود بالا 200 میده باسه بعضی ها 128 و باسه بعضی ها 80!!!!! من خودم الان طرح کمپین 1 مگ دارم. خطم هم رو 2 مگ بسته شده. سرعت دانلودم هم 190 تاست. میشه گفت یه اینترنت 1.5 مگ.

zxzxcvcv
31-12-2013, 18:34
من پیشنهاد میکنم از شبکیه یا آریا فون بگیری اون ها سرعتشون مثل رنگین کمانه و پینگ بهتری هم دارند و با رانژه ی مخابرات سرویس دهی می کنند
و در مورد حجم هم میتونی برنامه هایی که حجم مصرفی رو اندازه میگیرند رو بگیری و اعداد اون ها رو با اعداد پنل مخابرات مقایسه کنی

yaser655
31-12-2013, 18:48
در مورد حجم بنده نرم افزار Du Meter نصب کردم .همون قدری که این نرم افزار حجم میندازه توی پنل هم کم میشه ولی مشکل اینجاست که من از اول سال یکساله از رنگین کمان 85 گیگابایت گرفتم تا همین چند هفته پیش 35 گیگاباتش دیگهش و رو داشتم در صورتی که هنوز یک ماه نشده از اینترنت مخابرات دوباره استفاده میکنم و همون استفاده قبل رو هم دارم 8 گیگش کم شده. اشکال از کجاست رو نمیدونم. البته این رو هم بگم بعضی وقتها که یه نرم افزار 500 مگابایتی را دانلود کردم توی پنل 550 مگابایت کم کرده.همه میگند ماله آپلودشه.

yaser655
31-12-2013, 18:49
سلام
1 - گویا میگن رنگین کمان ورشکست شده و از این جور حرفا.....
2 - منظورتو متوجه نشدم میخای بری مخابرات ولیعصر بگی چرا حجم اینترنت شما زودتر تموم میشه؟؟؟؟ اگه منظورتون این بود بهتره بی خیال بشید. این یه جور دزدی از طرف مخابراته باسه همه هم هست.
3 - منظورتون کدوم طرح هاست؟؟؟؟ برنا و مهارت؟؟؟؟ یا کمپین؟؟؟؟؟ از پارسال تا حالا مخابرات چند تا طرح داده فقط اینو میدونم طرح کمپینی که عید امسال داد نامحدوداش خیلی بی خود بود. البته این سری که کمپین داد اینجوری نبود. باقی طرح ها هم نرمال بود. در کل این مخابرات قانون مشخصی نداره به هر منطقه یه مدل سرعت میده. اولآ بستگی داره که خطتون رو رو چند بسته باشن و دومآ اینکه مخابرات به منطقتون تا چه حد سرعت بده. همین طرح زرینی که الان شما دارید باسه بعضی ها سرعت دانلود بالا 200 میده باسه بعضی ها 128 و باسه بعضی ها 80!!!!! من خودم الان طرح کمپین 1 مگ دارم. خطم هم رو 2 مگ بسته شده. سرعت دانلودم هم 190 تاست. میشه گفت یه اینترنت 1.5 مگ.
من هر طور که شده میرم و باهاشون صحبت میکنم..... من همین رو هم بهشون گفتم در نمایشگاه... گفتم همه دارند میگند مخابرات داره دزدی میکنه

nini bad
01-01-2014, 00:12
نت امروز چند ساعت قطع بود ... حالا که وصل شده اصلا چیز پی ان کارایی نداره یعنی تلاش های مخابرات نتیجه داد هیچ نوع چیز پی ان جواب گو نیست...:n03: دوستان دیگر امتحان کنند وضعیت شما هم این گونه است

mamad24
01-01-2014, 14:53
نت امروز چند ساعت قطع بود ... حالا که وصل شده اصلا چیز پی ان کارایی نداره یعنی تلاش های مخابرات نتیجه داد هیچ نوع چیز پی ان جواب گو نیست...:n03: دوستان دیگر امتحان کنند وضعیت شما هم این گونه است

من با سایفون وصل شدم هیچ مشکلی نداشت. چیز پی ان رو نمیدونم.

zxzxcvcv
01-01-2014, 17:12
چیز پی ان که خیلی وقت بود قطع بود همه ی جاها
امروز فیری گیت رو تست کردم جواب میداد
فیسبوک هم همچنان فیلتر نیست

mohsen19x
01-01-2014, 18:04

سلام ....

حجم اینترنت که میگید زودتر تمام میشه به نوع مصرفت بستگی داره زیاد مصرف میکنی .... من خودم خیلی شرکت ها داشتم مثل آسیاتک که بگیر نگیر از حجم کم میشد .....

شما برو از شرکت شبکیه سرویس بگیر انوقت متوجه میشد حجم دزدی یعنی چی ......

من خودم 3 گیگ شارژ کردم 2 روز بعد دیدم 2 گیگ شارژ دارم ...یا نمونه دیگه از پشتیبانی 100 مگ شارژ خواستم برام 100 مگ شارژ کرد ... فقط وصل شدم ببینم شارژ کرده یا نه کلا 6 مگ از من کم شد ...بعد رفتم تو سامانه زده حجم باقی مانده 66 مگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

خدا رو شکر فعلا مخابرات این کارو نکرده

hossein_0907
01-01-2014, 19:38
سلام ....

حجم اینترنت که میگید زودتر تمام میشه به نوع مصرفت بستگی داره زیاد مصرف میکنی .... من خودم خیلی شرکت ها داشتم مثل آسیاتک که بگیر نگیر از حجم کم میشد .....

شما برو از شرکت شبکیه سرویس بگیر انوقت متوجه میشد حجم دزدی یعنی چی ......

من خودم 3 گیگ شارژ کردم 2 روز بعد دیدم 2 گیگ شارژ دارم ...یا نمونه دیگه از پشتیبانی 100 مگ شارژ خواستم برام 100 مگ شارژ کرد ... فقط وصل شدم ببینم شارژ کرده یا نه کلا 6 مگ از من کم شد ...بعد رفتم تو سامانه زده حجم باقی مانده 66 مگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

خدا رو شکر فعلا مخابرات این کارو نکرده

من هم 3 ماه از شبکیه سرویس داشتم به خاطر حجم دزدی کاملا مشهودش از این شرکت دزد کثیف اومدم بیرون و کمپین ثبتنام کردم

CppBuilder2006
02-01-2014, 03:38
طبق این چیزی که این جا نوشته:

اگه با 2020 تماس بگیرم و درخواست اتصال بدم هیچ هزینه ای نداره و فقط هر ماه 3500 تومن به مبلغ قبض اضافه می‌شه. این برداشت درسته؟

سوال دیگه من اینه که قبل از تماس آیا باید با شرکتی که الان اتصال دارم هماهنگ کنم که به مخابرات اطلاع بدن خط را از رانژه خارج کنه یا نه؟

zxzxcvcv
02-01-2014, 11:49
طبق این چیزی که این جا نوشته:

اگه با 2020 تماس بگیرم و درخواست اتصال بدم هیچ هزینه ای نداره و فقط هر ماه 3500 تومن به مبلغ قبض اضافه می‌شه. این برداشت درسته؟

سوال دیگه من اینه که قبل از تماس آیا باید با شرکتی که الان اتصال دارم هماهنگ کنم که به مخابرات اطلاع بدن خط را از رانژه خارج کنه یا نه؟
برای من که خود مخابرات از رانژه ی شرکت قبلیم در آورد خط تلفن رو (شاتل بود)
ولی من بهت پیشنهاد میکنم طرف مخابرات نیا

mohandes
02-01-2014, 14:04
اون اوائل که مخابرات شروع کرد به ارائهٔ سرویس ، سرعتش خوب بود . قطعیهاش کم بود و تنها مشکلش نبود اینترنت نامحدود بود که خودش مشکل بزرگی بود . پنل مشترکینش هم یک برنامهء خارجی با حجم بسیار کم بود که با دایال آپ هم راحت باز میشد و نیز مصرف لحظه ای مشترک رو نشون میداد . طرح شبانه رایگان هم گذاشته بودن که بدک نبود .

اما بعد از اینکه مخابرات ، شِبه خصوصی سازی شد (شما بخون سپاهی سازی شد!) ، انقدر سرویسش به گند کشیده شد که نبود اینترنت نامحدود یادمون رفت!
اول شبانه رایگانو حذف کردند . بعداز اون قطعی ها شروع شد و محدودیتهای ف ی ل ت رینگش از همهٔ شرکتها شدیدتر شد .
برنامهٔ سبک و پرسرعت پنل مشترکین حذف شد و برنامهء سنگین داخلیِ پلوتون!!! جاشو گرفت که اگه با دایال آپ بخوای اکانتتو شارژ کنی باید کلی معطل بشی چون ۳-۴ مگابایت حجمشه . (قبلیه شاید زیر ۲۰۰-۳۰۰ کیلوبایت حجم مصرف میکرد تا واردش بشی و واسه همین وقتی حجم قابل شارژ روی قبض تموم میشد، با دایال آپ هم باز کردنش راحت بود اما توی پلوتون باید ۱۰-۱۵ دقیقه علاف شد تا جانش به در آید!)
بعدش دیدیم حجممون خیلی زودتر تموم میشه !!!! رفتیم توی پنل جدیدشون مصرفمونو چک کنیم دیدیم خبری از نمایش مصرف لحظه ای نیست ..

خلاصه شاه دزد که میگن همینان . البته این شاه دزدا به دزد نزدند بلکه به مردم عادی زدند اما دست هر چی دزده از پشت بستند ،،،

nini bad
02-01-2014, 23:23
یعنی سرویس من که هیچ دردی نمیخورده همه چی روش چیلتر شده ... ------ هم اصلا هیچ نوعش جواب نمیده ... کاشکی این صبانت همانطور که گفته بود زودتر روی خطوط DLC سرویس بده دیگه خسته شدم از مخابرات که هر روز یه فیلم سر ما در میاره...