PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

biostar
22-04-2013, 11:08
پیش شماره تلفن من 786 هست که فیبر نوری و شاتل هم سایتش رفتم ساپورت نمیکنه .مسئله مهم اینه نمیخوام مسائل پیش بینی نشده برام پیش بیاد اگه من از مخابرات به رنگین یا شبکیه برم.

هیچ مسله ای پیش نمیاد

تو وقتی داری از شبکیه و رنگین کمان سرویس میگیری ، اینترنت مخابراتت هم سرجاشه ، یعنی هر دو روی یک خط و هر دو همزان فعال هستند..
اگر از هر کدوم ناراضی بوده میری تو پنلت و قطع موقتش میکنی !

من الان روی پورت مخابراتم هم رنگین کمان دارم هم مخابرات و شبکیه و از هر 3 همزمان دارم استفاده میکنم ، پنل هر 3 هم مشترکه و فقط یوزر پس فرق داره
روی یه خط دیگه هم صبا نت دارم..

مذخرف ترینشون همین مخابراته

حالا خود دانی .. اما من جای شما باشم حرف زور رو تحمل نمیکنم

mamad24
22-04-2013, 13:02
چه جالب. تا حالا فکر میکردم فقط از مخابرات میتونم سرویس بگیرم ولی الان ظاهرآ از رنگین کمان و شبکیه هم میتونم. فقط الان کسی از این شرکت ها سرویس داره که بگه سرعت دانلود و اپلودش و پینگش چجوریه؟؟؟؟؟

roteal2007
22-04-2013, 14:00
چه جالب. تا حالا فکر میکردم فقط از مخابرات میتونم سرویس بگیرم ولی الان ظاهرآ از رنگین کمان و شبکیه هم میتونم. فقط الان کسی از این شرکت ها سرویس داره که بگه سرعت دانلود و اپلودش و پینگش چجوریه؟؟؟؟؟

با سلام امروز همینطوری رفتم تو پنل دیدم قیمت شده 3700 ما هم گفتیم عمرا دیگه زورگویی رو تحمل کنیم....به توصیه دوست عزیزمون بیو استار یه زنگ زدم به رنگین کمان و قیمتارو جویا شدم
گفتن هزینه هر گیگ 2700 تومن هست و اسما سرعت 128 و در واقع تا 3 مگابیت باز هست تو سایتشون هم که برین یه اپید تست هست که همینو میگه و نظرات کاربران اکثرا راضی بودن من شاهین شهر هستم .اما گفتن که بهمون گفتن که افزایش قیمت بدین واسه همین گفتن پیشنهاد میکنیم سرویس 1 ساله بردارین و اینکه فعلا از مخابرات انصراف ندین تا ببینیم اینجا پورت خالی میشه!! مگه پورتا یکی نیست ؟!
به نظرم یه یک ماهه رو برداریم تا پوز مخابرات دزد رو بزنیم فعل اگرم قیمت رو بردن بالا که نهایتا تعویض میکنیم.

mamad24
22-04-2013, 14:28
رنگین کمان شبانه رایگان هم داره؟؟؟

roteal2007
22-04-2013, 14:31
رنگین کمان شبانه رایگان هم داره؟؟؟

نه متاسفانه.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Aless
22-04-2013, 14:33
کسی میدونه شبکیه سرویس چطوریه؟خوبه؟
شبانه اش خوبه؟ سرعت سرویساش چنده؟ مثلا 128 سرعت دانلودش چنده و 1 مگ چنده؟

roteal2007
22-04-2013, 14:35
والا من زنگ زدم پیش شمارمو گفتم اما جوابی که داد این بود که رو DLC سرویس نمیدن:mad:

ID M
22-04-2013, 14:35
هنوز خطوط dlc در انحصار مخابراته ؟
آخه من چه گناهی کردم که باید اسیر مخابرات باشم:n03:

roteal2007
22-04-2013, 14:37
هنوز خطوط dlc در انحصار مخابراته ؟
آخه من چه گناهی کردم که باید اسیر مخابرات باشم:n03:

یسر به سایت رنگین کمان بزن من شبکیه ساپورت نمیکرد شمارمو اما رنگین کمان اوکی بود.

ID M
22-04-2013, 14:43
بهشون زنگ زدم گفتن که dlc را ساپورت نمیکنن

mamad24
22-04-2013, 14:57
ما که دیگه بی خیال شدیم اون یکی که شبانه رایگان نداره اون یکی هم که رو dlc سرویس نمیده :n02:
فقط الان یه سوال مثل خوره افتاده به جونم. اونم اینه که dlc همون فیبر نوریه یا فرق داره؟؟؟ کدوم بهتره؟؟؟؟

roteal2007
22-04-2013, 15:16
بهشون زنگ زدم گفتن که dlc را ساپورت نمیکنن

دوست عزیز رنگین کمان زیر مجموعه مخابراته. یسر به سایتش بزن و ببین پیش شمارت ساپورت میشه یا نه

از منم dlc هست و گفتن ساپورت میشه....۲۰۳۱.ir

roteal2007
22-04-2013, 15:19
ما که دیگه بی خیال شدیم اون یکی که شبانه رایگان نداره اون یکی هم که رو dlc سرویس نمیده :n02:
فقط الان یه سوال مثل خوره افتاده به جونم. اونم اینه که dlc همون فیبر نوریه یا فرق داره؟؟؟ کدوم بهتره؟؟؟؟

عوام میگن فیبر نوری. اما فقط تو خود مرکز مخابرات از فیبر استفاده شده نه در باقی موارد سیم مسیه:D

ID M
22-04-2013, 15:42
ممنون
اول زنگ زدم با اینکه گفتم الان از adsl مخابرات استفاده میکنم ولی نفهمید انگار
دوباره زنگ زدم و فهمید و یه سه ماه ثبت نام کردم

dlc سرویسیه که فیبر نوری را تا دم محله میارن و بعد با کافو (فکر کنم اسمش همینه ) تبدیل میکنن به سیم مسی و میاد در خونه ها

roteal2007
22-04-2013, 15:46
ممنون
اول زنگ زدم با اینکه گفتم الان از adsl مخابرات استفاده میکنم ولی نفهمید انگار
دوباره زنگ زدم و فهمید و یه سه ماه ثبت نام کردم

اوپس عجب سرعتی یعنی الان با رنگین کمان آنلاینی ؟ سرعت دانلودت چقدره؟

shitan
22-04-2013, 15:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
dlc مخفف digital loop carrier که تعدادی خط تلفن به صورت تنها مثلا 24 تا را روی یک خط T1 یا E1 یا فیبر نوری انتقال می ده . کارش هم اصولا افزایش برد و بازدهی و سادگی نصبه . حالا اینکه از مرکز مخابراتی تا اون جعبه هایی که معمولا کنار خیابون هستند (جعبه های سبز را نمیگم اون سفید بزرگها) کدوم هست بستگی به مخابرات داره. تا اونجا که یادم میاد چند سال پیش از ما را که عوض کردند فیبر کشیدن . مشکله اکثر isp ها اینه که روی dlc نمیتونند سرویس بدند. چون اصولا توی ایران کل زیرساخت دست مخابراته اگه شرکتی روی این خطوط سرویس می ده با مخابرات قرار داد داره و تجهیزات مال مخابراته اون اینترنت را فراهم میکنه. به هر حال به مرور همه خطوط باید dlc بشند این اینترنت هم اگه مخابرات روی این خطوط ارائه نده هیچ شرکتی نمیتونه بده بدشانسی ما اینه که مخابرات الان داره به کل خطوط توی استان سرویس میده اگه همون سرویس را فقط به dlc ها می داد وضع خیلی بهتر بود.

Danial_4139
22-04-2013, 21:38
با سلام و احترام

با توجه به مصوبه جديد هيات مديره محترم شرکت مخابرات استان اصفهان نسبت به اعمال 30 درصد تخفيف شبانه از ساعت 02:00 بامداد لغايت 06:00 صبح و همچنين افزايش قيمت هرگيگا بايت از مبلغ 2500 تومان به 3500 تومان اقدام گرديد.

30% تخفیف بخوره تو فرق سر اعضای هیئت مدیره محترم شرکت مخابرات اصفهان !

ما 30% تخفیف نخوایم باید با کدوم ..... حرف بزنیم ؟

mrmmnb
22-04-2013, 21:50
خب ،

از امروز اینترنت رو کردن 3700 تومن

با این قیمت اصلا نمی ارزه و من دیگه حتی 1 گیگ هم از مخابرات استفاده نمیکنم

همه ی شرکت ها دارن قیمت رو میارند پایین ، اونوقت اینا جوگیر شدن و دارن قیمت رو افزایش میدن

به شخصه از اینترنت 4 تا ISP استفاده کردم و مزخرف ترینشون همین مخابرات بوده ، فقط به خاطر قیمت پایینش بوده که ازش استفاده میکردم که الان دیگه نمی ارزه

نکته ای که در مورد مخابرات هست اینه که حجم مصرفی کاربر خیلی زود تموم میشه

من با صبا نت 1 گیگ رو توی 4 ، 5 روز تموم میکنم اما نمیدونم چرا هرچقدر هم کم مصرف کنم با مخابرات دو روزه تمومه

یعنی ته دزدن اینا

شدید با این مورد حجم منم مشکل دارم
مثلا قبلا برا شرکتمون یکساله از پیشگامان گرفته بودم کل سال 15 گیگ حجم داشت اخرش زیاد هم میمومد ولی الان 4 گیگ اینو فعال کردم هنوز هیچی نشده مصرفم نزدیک 600 مگ شده
خونه هم قبلا انتخابی نداشتم (چون فیبر بوده اول تا حالا فقط از مخابرات دارم) اما بازم مقایسه میکنم میبینم اصلا اینقدر مصرف من نیست حالا این وسط چیکار میکنن خدا میدونه
کسی هم جوابگو نیست
بچه ها اگه همه این مشکل رو داشته باشن (داشتنش که دارن اگه متوجه شده باشن چون ریز بشی میبینی تو پاچت کردن) همه دسته جمعی پیگیر بشیم چون با این قیمت ها و انحصار طلبی دیگه ترافیک هم تو پاچمون بکنن زور داره
به نظر من برید فعلا زرین رو انصراف بدید تا هزینه این دیگه اضافه نشه چون با این قیمت دیگه اصلا نمیصرفه
من تنهایی هم پیگیری کردم هیچ فایده ای نداره باید دسته جمعی بشیم بریم چند جا حتما درست میکنن

biostar
22-04-2013, 22:37

سرعت ها توی روز زیاد فرق نداره .. ولی خب 1 مگ سریع تر هست

عمده تفاوت توی شبانه هست.
من با سرویس 1 مگ ماهی حدود 60 گیگ شب ها دانلود میکردم ، (بعد عید هنوز استفاده نکردم)

در کل اگر شبانه میخوای بهترین ها یکی همین شبکیه هست و یکی هم صبا نت

biostar
22-04-2013, 22:40
با سلام امروز همینطوری رفتم تو پنل دیدم قیمت شده 3700 ما هم گفتیم عمرا دیگه زورگویی رو تحمل کنیم....به توصیه دوست عزیزمون بیو استار یه زنگ زدم به رنگین کمان و قیمتارو جویا شدم
گفتن هزینه هر گیگ 2700 تومن هست و اسما سرعت 128 و در واقع تا 3 مگابیت باز هست تو سایتشون هم که برین یه اپید تست هست که همینو میگه و نظرات کاربران اکثرا راضی بودن من شاهین شهر هستم .اما گفتن که بهمون گفتن که افزایش قیمت بدین واسه همین گفتن پیشنهاد میکنیم سرویس 1 ساله بردارین و اینکه فعلا از مخابرات انصراف ندین تا ببینیم اینجا پورت خالی میشه!! مگه پورتا یکی نیست ؟!
به نظرم یه یک ماهه رو برداریم تا پوز مخابرات دزد رو بزنیم فعل اگرم قیمت رو بردن بالا که نهایتا تعویض میکنیم.

من الان سرویس 3 ماهه رنگین کمان گرفتم
3 ماه 20 گیگ 41 تومن ..
یعنی هر گیگ حدود 2000 تومن
البته وقتی مخابرات گرون کنه این ها هم پرو میشن و گرون میکنن.
بهترین کار این هست که یک خط دیگه بگیرید و پیگیر این باشید که dlc نباشه ، بعد هم یه سرویس درست حسابی بگیرید.
وایمکس هم بد نیست فقط هزینه اولیش زیاده

برای من جالبیش این هست که عمده ی شرکت ها از قبل عید قیمت ها رو کاهش دادن
اما اینها در کمال پرویی میان و قیمت رو افزایش میدن

الان قیمت آسیاتک و صبانت و... یا کاهش یافته یا اینکه حجم رو اضافه کردن.

roteal2007
22-04-2013, 22:42
سرعت ها توی روز زیاد فرق نداره .. ولی خب 1 مگ سریع تر هست

عمده تفاوت توی شبانه هست.
من با سرویس 1 مگ ماهی حدود 60 گیگ شب ها دانلود میکردم ، (بعد عید هنوز استفاده نکردم)

در کل اگر شبانه میخوای بهترین ها یکی همین شبکیه هست و یکی هم صبا نت

رنگین کمان میگه ۱۲۸ تا سه مگ بازه شما تایید میکنید ؟

The Jok3r
22-04-2013, 23:26
نشد یکبار مخابرات یک خبر خوب بده همیشه خبر بد همیشه اتفاقات منفی و بد
حذف شدن سرویس حذف شدن شبانه گران شدن حجم

mamad24
23-04-2013, 01:16
اره منم موافقم این ترافیکا خیلی زود تموم میشه. خیلی غیر عادیه. از همون موقع که زرین داشتم این قضیه بود و الان دیگه خیلی زیاد شده. مطمئنم دارن ازمون میدزدن.
4 تا سایت باز میکنیم میبینیم 1 گیگ مصرف کرده
D::

shitan
23-04-2013, 08:39
اره منم موافقم این ترافیکا خیلی زود تموم میشه. خیلی غیر عادیه. از همون موقع که زرین داشتم این قضیه بود و الان دیگه خیلی زیاد شده. مطمئنم دارن ازمون میدزدن.
4 تا سایت باز میکنیم میبینیم 1 گیگ مصرف کرده
D::
اینها همهجوری توی قیمت دزدی میکنند ولی دیگه ترافیک کرس نمی کنند . اگه شک دارید برنامه netwox را نصب کنید و چک کنید ببینید حجمتون چجوریه شاید یه برنامتون اپدیت میشه و شما خبر ندارید.

mamad24
23-04-2013, 10:07
دیگه مطمئن شدم دارن دزدی میکنن. من الان طرح برنا دارم و شبانه 80 درصد رایگانه. دیشب یه دانلود 2 گیگی داشتم. حدود یه ربع وایسادم تا حجم مصرفی پنل دقیق شد و شروع کردم به دانلود. طبق اون چیزی که من محاسبه کردم حدود 50 مگ بیشتر مصرف کرده. :n19:
توی سیستمم هم هیچ برنامه ای اپدیت نمیشه. همه رو غیر فعال کردم.
یه شب تا صبح 50 مگ سر من کلاه گذاشت حالا اینکه نرخ دزدیشون تو روز چه قدره رو نمیدونم. شما هم امتحان کنید خبر بدید

roteal2007
23-04-2013, 10:14
دوستان اگه از جایی دیگه سرویس بگیریم میشه این مخابرات رو موقتن غیر فعال کرد ؟ بعدش پولی که روی قبض نمیاد ؟

shitan
23-04-2013, 10:41
دیگه مطمئن شدم دارن دزدی میکنن. من الان طرح برنا دارم و شبانه 80 درصد رایگانه. دیشب یه دانلود 2 گیگی داشتم. حدود یه ربع وایسادم تا حجم مصرفی پنل دقیق شد و شروع کردم به دانلود. طبق اون چیزی که من محاسبه کردم حدود 50 مگ بیشتر مصرف کرده. :n19:
توی سیستمم هم هیچ برنامه ای اپدیت نمیشه. همه رو غیر فعال کردم.
یه شب تا صبح 50 مگ سر من کلاه گذاشت حالا اینکه نرخ دزدیشون تو روز چه قدره رو نمیدونم. شما هم امتحان کنید خبر بدید
شما اپلودت هم حساب کردی شما تا ترافیکت را دقیقا با نرم افزار چک نکنی نمی تونی مطمئن باشی. من این کار را توی چند سال کردم اصلا این سیستم یه نرم افزار کسی نمیاد بیشتر کم کنه

mamad24
23-04-2013, 11:21
شما اپلودت هم حساب کردی شما تا ترافیکت را دقیقا با نرم افزار چک نکنی نمی تونی مطمئن باشی. من این کار را توی چند سال کردم اصلا این سیستم یه نرم افزار کسی نمیاد بیشتر کم کنه

نیازی به نرم افزار نیست. تو یه فایل 2 گیگ رو میدی به idm و اخر سر انتظار داری با توجه به 80 درصد تخفیف 400 مگ کم کنه ولی میبینی 450 مگ کم کرده. خوب این 50 مگ رو به نظرت هوا قورتش داده یا مخابرات؟؟؟؟
اصلآ این که مخابرات زیادی ترافیک کم میکنه هیچ شکی توش نیست خیلی ها که الان از یه شرکت دیگه اومدن به مخابرات دارن میگن ترافیکشون خیلی زودتر تموم میشه

The Jok3r
23-04-2013, 11:51
شورشو در اوردن

shitan
23-04-2013, 12:13
نیازی به نرم افزار نیست. تو یه فایل 2 گیگ رو میدی به idm و اخر سر انتظار داری با توجه به 80 درصد تخفیف 400 مگ کم کنه ولی میبینی 450 مگ کم کرده. خوب این 50 مگ رو به نظرت هوا قورتش داده یا مخابرات؟؟؟؟
اصلآ این که مخابرات زیادی ترافیک کم میکنه هیچ شکی توش نیست خیلی ها که الان از یه شرکت دیگه اومدن به مخابرات دارن میگن ترافیکشون خیلی زودتر تموم میشه

من بازم میگم این کار احتیاج به مانیتور دقیق حجم داره . مثلا شما برای 2 گیگ دانلود احتیاج به 60 مگ اپلود داری که میشه 12 مگ توی 80 درصد. علاوه بر این ممکنه ساعت شما با ساعت اون نرم افزار اکانتینگ اختلاف داشته باشه فقط 3 دقیقه اختلاف توی سرعت 220 باعث میشه شما 40 مگ را بدون تعرفه 80 درصد دانلود کنی. خیلیا توی اینترنت سایت میبینند بعد میگند چرا حجم ما زود تموم میشه این بستگی به سایتهایی که دارند می بینند داره مثلا سایت های ایرانی اکثرا اینقدر تبلیغات و عکس دارند که گاها حجمشون به 10 20 مگ میرسه.

HGH 878
23-04-2013, 12:20
سلام به دوستان من ميخواستم از اينتزنت مخبرات اكانت بگيرم آخه قيمت برام مهمه. چند تا سوال دارم اگه پاسخ بدين خيلي ممنون ميشم.
اين كه هر سرويسي كه هست رو اگه اسمش رو توي گوگل سرچ كني ميبيني فقط 10 تا وبلاگ و وبسايت هست كه ميگن مثلا فلان شركت دزده و ازش اكانت نگيريد و ...
به همين جهت من فقط ميخوام از مخابرات بگيرم كه لا اقل معروف تره از همشون و خيلي ها از همين مخابرات گرفته اند. حلا سوال من اينه من ميخوام يه سرويسي بگيرم كه با جيب من جور دربياد. سرعتش تقسيم بر 8 نشهو سرعتش هم خوب باشه.حلا بايست چيكار كنم :n27::n27::n27::n27::n27::n27:

Farhad 8904
23-04-2013, 12:48
سلام به دوستان من ميخواستم از اينتزنت مخبرات اكانت بگيرم آخه قيمت برام مهمه. چند تا سوال دارم اگه پاسخ بدين خيلي ممنون ميشم.
اين كه هر سرويسي كه هست رو اگه اسمش رو توي گوگل سرچ كني ميبيني فقط 10 تا وبلاگ و وبسايت هست كه ميگن مثلا فلان شركت دزده و ازش اكانت نگيريد و ...
به همين جهت من فقط ميخوام از مخابرات بگيرم كه لا اقل معروف تره از همشون و خيلي ها از همين مخابرات گرفته اند. حلا سوال من اينه من ميخوام يه سرويسي بگيرم كه با جيب من جور دربياد. سرعتش تقسيم بر 8 نشهو سرعتش هم خوب باشه.حلا بايست چيكار كنم :n27::n27::n27::n27::n27::n27:

سلام
دوست عزیز به نظر من سمت مخابرات نرو چون الان دیگه واقعا کیفیت قبل رو نداره.
قیمت هر گیگ از 2500 شده 3500 ولی کیفیت فرقی نکرده.
پیشنهاد من اینه که از آریافون سرویس بگیر چون هم سرعتش 1.5 برار بیشتر از مخابرات هست و هم تعرفه های متنوع تر و ارزان تری داره.

تعرفه آریافون :

تعرفه مخابرات :

( در طرح کمپین فقط می تونید سرویس های 6 ماهه و 1 ساله انتخاب کنید )

اینم تست سرویس مخابرات و آریافون :

مخابرات :

آریافون :

mamad24
23-04-2013, 13:02
من بازم میگم این کار احتیاج به مانیتور دقیق حجم داره . مثلا شما برای 2 گیگ دانلود احتیاج به 60 مگ اپلود داری که میشه 12 مگ توی 80 درصد. علاوه بر این ممکنه ساعت شما با ساعت اون نرم افزار اکانتینگ اختلاف داشته باشه فقط 3 دقیقه اختلاف توی سرعت 220 باعث میشه شما 40 مگ را بدون تعرفه 80 درصد دانلود کنی. خیلیا توی اینترنت سایت میبینند بعد میگند چرا حجم ما زود تموم میشه این بستگی به سایتهایی که دارند می بینند داره مثلا سایت های ایرانی اکثرا اینقدر تبلیغات و عکس دارند که گاها حجمشون به 10 20 مگ میرسه.

نه دیگه 2 گیگ هیچ وقت نیاز به 60 مگ اپلود نداره. موقع دانلود یه فایل اپلود فقط باسه دستور فرستادنه و در حد خیلی ناچیز اپلود مصرف میشه که شاید به یه مگ هم نرسه. من حتی شده موقعی که سرعت اپلود اینترنتم کم میشه و در حد یک کیلوبایت شده هم با سرعت 230 دانلود میکنم. در مورد ساعت هم من با اینکه از ساعت 2 تا 7 شبانه دارم ولی از ساعت 2.30 تا نهایتآ 6 بیشتر دانلود نمیکنم تا خیالم راحت باشه. من الان خیلی وقته به ترافیک مشکوکم و تو این چند ماهه که شبا دارم دانلود میکنم همیشه صبحش وقتی پنل رو چک میکردم تعجب میکردم که چرا بیش از اندازه کم کرده و اخرش که دیشب تست کردم و معلوم شد.

mamad24
23-04-2013, 13:09

دادا مخابرات معروفتر نیست بلکه دزدتره. اون خیلی ها هم که از مخابرات گرفتن از سر ناچاری گرفتن اگه منطقتون شاتل و یا..... پوشش میده برو طرف مخابرات نیا :n19:

shitan
23-04-2013, 14:06
نه دیگه 2 گیگ هیچ وقت نیاز به 60 مگ اپلود نداره. موقع دانلود یه فایل اپلود فقط باسه دستور فرستادنه و در حد خیلی ناچیز اپلود مصرف میشه که شاید به یه مگ هم نرسه. من حتی شده موقعی که سرعت اپلود اینترنتم کم میشه و در حد یک کیلوبایت شده هم با سرعت 230 دانلود میکنم. در مورد ساعت هم من با اینکه از ساعت 2 تا 7 شبانه دارم ولی از ساعت 2.30 تا نهایتآ 6 بیشتر دانلود نمیکنم تا خیالم راحت باشه. من الان خیلی وقته به ترافیک مشکوکم و تو این چند ماهه که شبا دارم دانلود میکنم همیشه صبحش وقتی پنل رو چک میکردم تعجب میکردم که چرا بیش از اندازه کم کرده و اخرش که دیشب تست کردم و معلوم شد.

شما اگه خیلی حساسی برنامه networx را نصب کن و چک کن . من از روی تجربه سالها دانلود میگم هر گیگ دانلود بالای 30 مگ اپلود لازم داره. در ضمن قسمت گزارش پنل می تونید مقدار دانلود و اپلود مقدار محاسبه شده را ببینید مخارات به اندازه کافی سود داره احتیاجی به همچین کاری نیست عملا دستکاری برنامه اکانتینگ به صورتی که حجم را زیاد تر بندازه هم به این سادگی نیست. چیزی که شما می گی حدود 50 مگ اختلافه که یعنی شما 250 مگ اختلاف حجم دارید.

HGH 878
23-04-2013, 14:33
ببخشيد شما خودت از كدوم تعرفه اش استفاده ميكني؟
سرعتت در روز و شب چقدره؟؟؟

mamad24
23-04-2013, 14:41
شما اگه خیلی حساسی برنامه networx را نصب کن و چک کن . من از روی تجربه سالها دانلود میگم هر گیگ دانلود بالای 30 مگ اپلود لازم داره. در ضمن قسمت گزارش پنل می تونید مقدار دانلود و اپلود مقدار محاسبه شده را ببینید مخارات به اندازه کافی سود داره احتیاجی به همچین کاری نیست عملا دستکاری برنامه اکانتینگ به صورتی که حجم را زیاد تر بندازه هم به این سادگی نیست. چیزی که شما می گی حدود 50 مگ اختلافه که یعنی شما 250 مگ اختلاف حجم دارید.

منم از روی سالها تجربه میدونم که مخابرات داره تو ترافیکا دزدی میکنه:n26:

jabera
23-04-2013, 19:06
دوباره اومدم ببینم دنیا دست کی افتاده:دی
من طرح زرین مخابرات هستم!
دمشون هم گرم-3500 کردند مثل هلو:دی--شبانه هم 30% بخوره تو سرشون!

حالا نظر شما چیه!؟!؟
زرین-برنا-مهارت-شاتل-آریا فون-....

خوبی مخابرات این بود هم ارزون بود-هم هرچی دلت میخواست ترافیک میخریدی
یعنی شاید 1ماه 2گیگ-ماه بعد 8گیگ استفاده میکردی!

حالا با بررسی تمام جوانب نظر شما روی چیه!؟!؟
اقتصاد و کیفیت هم مدنظر باشه

ممنون

mamad24
23-04-2013, 22:24

...............

mrmmnb
23-04-2013, 22:34
اینها همهجوری توی قیمت دزدی میکنند ولی دیگه ترافیک کرس نمی کنند . اگه شک دارید برنامه netwox را نصب کنید و چک کنید ببینید حجمتون چجوریه شاید یه برنامتون اپدیت میشه و شما خبر ندارید.

بحث ترافیک محاسبه ما نیست
مشکل از جای دیگست حالا چی هست نمیدونم اگه بخوام مثال بزنم اینطوری هست که مثلا فرض کن یه صفحه رو با اینترنت غیر از مخابرات باز میکنی توی همون برنامه netwox برات 1 مگ نشون میده حالا بیای همون رو با اینترنت مخابرات باز کنی مثلا 1.5 مگ نشون میده
چیزی نیست که با برنامه بشه مچشون رو گرفت انگاری این وسط ترافیک مجازی ایجاد میکنن
میگم برا یکسال 15 گیگ تو شرکت ما اخرش زیاد هم میومد ولی الان یکماه نشده دو گیگ مصرف شده اگه یکی دو نفر باشه میگم توی این مدت مصرف زیاد شده ولی من از خیلی ها این مشکل رو شنیدم ولی خودم تازه اینو فهمیدم چون خونه از اول تا حالا مخابرات داشتم نمیتونستم مقایسه انجام بده مصرف توی شرکت هم کلا با خونه فرق میکرد ولی از وقتی شرکت رو اوردم روی مخابرات به این حرف بچه ها که خیلی قبلتر میگفتن ایمان اوردم
اینو کسی میتونه متوجه بشه که توی یه بازه هر جفت نت رو داشته باشه و یه مقایسه بینشون انجام بده راحت دستش میاد

Farhad 8904
23-04-2013, 22:48

تعرفه 3 ماهه 9 گیگ
سرعت دانلود بین 2.40 تا 2.55 ثابته.
با IDM سرعت دانلود 350 کیلوبایت هست.

Machid
23-04-2013, 23:44
ویرایش..........................

Black Mamba
24-04-2013, 01:00
ببخشید دوستان یه سوال : همونطور که دانلود در اینترنت شبانه مجانیه ، آیا آپلود هم مجانیه ؟؟؟

mamad24
24-04-2013, 01:05
ببخشید دوستان یه سوال : همونطور که دانلود در اینترنت شبانه مجانیه ، آیا آپلود هم مجانیه ؟؟؟

مخابرات به چیز خاصی اشاره نکرده و فقط گفته شبا استفاده از اینترنت رایگانه. حالا محض احتیاط تست کن

mrmmnb
24-04-2013, 05:45
اره بابا وقتی میگه رایگان یعن ترافیک رایگان هست ترافیک هم شامل اپلود و دانلود هست دیگه

shitan
24-04-2013, 07:07
بحث ترافیک محاسبه ما نیست
مشکل از جای دیگست حالا چی هست نمیدونم اگه بخوام مثال بزنم اینطوری هست که مثلا فرض کن یه صفحه رو با اینترنت غیر از مخابرات باز میکنی توی همون برنامه netwox برات 1 مگ نشون میده حالا بیای همون رو با اینترنت مخابرات باز کنی مثلا 1.5 مگ نشون میده
چیزی نیست که با برنامه بشه مچشون رو گرفت انگاری این وسط ترافیک مجازی ایجاد میکنن
میگم برا یکسال 15 گیگ تو شرکت ما اخرش زیاد هم میومد ولی الان یکماه نشده دو گیگ مصرف شده اگه یکی دو نفر باشه میگم توی این مدت مصرف زیاد شده ولی من از خیلی ها این مشکل رو شنیدم ولی خودم تازه اینو فهمیدم چون خونه از اول تا حالا مخابرات داشتم نمیتونستم مقایسه انجام بده مصرف توی شرکت هم کلا با خونه فرق میکرد ولی از وقتی شرکت رو اوردم روی مخابرات به این حرف بچه ها که خیلی قبلتر میگفتن ایمان اوردم
اینو کسی میتونه متوجه بشه که توی یه بازه هر جفت نت رو داشته باشه و یه مقایسه بینشون انجام بده راحت دستش میاد

این معنیش اینه که شما پکت لاست دارید یعنی بعضی از اطلاعات به مقصد نمیرسه که سرور مجبور میشه دوباره اون اطلاعات را بفرسته و این حجم اضافه ایجاد میکنه . این مشکل را من از بعد عید داشتم الان دیگه مشکلی نیست در ضمن ن بیشتر توی کار دانلودم ولی وقتی حجم فایلم با حجم پنل و ترافیک نتورکس می خونه دیگه حرفی برای کسر حجم نمیمونه .همین رفیقمون که اینجاست حاضر نیست اصلا این قضیه را تست کنه. بقیه هم به همین صورت باید شرایط استفاده از اینترنت را در نظر گرفت ممکنه از پرو.. استفاده بشه که در شرایطی حجم را بالا می بره و ...

HGH 878
24-04-2013, 08:06
تعرفه 3 ماهه 9 گیگ
سرعت دانلود بین 2.40 تا 2.55 ثابته.
با IDM سرعت دانلود 350 کیلوبایت هست.

ببخشيد هي سوال ميپرسم از جشنواره طلايي يا از تعرفه رسمي؟؟؟در ضمن شب ها هم اين سرعت رو داره؟

esfhost
24-04-2013, 08:55
دوستان شبا از کی تا کی رایگانه مخابرات؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

ayenehshekasteh
24-04-2013, 11:18
دوستان مخابرات برای طرح نوروزی گفته برای هر گیگابایت اضافی بالای 10 گیگ 2000 تومن میگیره ولی من وقتی توی پنل 11 گیگ وارد میکنم 37000 تومان حساب میکنه. شما هم همین مشکل را دارید؟
یعنی کلاه سرمون گذاشتند؟

Farhad 8904
24-04-2013, 12:24
ببخشيد هي سوال ميپرسم از جشنواره طلايي يا از تعرفه رسمي؟؟؟در ضمن شب ها هم اين سرعت رو داره؟

جشنواره طلائی
از ساعت 2 تا 7 نیم بها هست.
شب ها هم همین سرعت رو داره.

Behrouz_se60
24-04-2013, 18:28
آقا پدرسوخته DNS اونا خرابه مجبور شدم تو Dnsadvantage بزنم.باید 10 بار رفرش بزنی تا به سایت وصل بشی وگرنه خطای ناتوانی در وصل به سرور سایت میده
من هم برنامه DU Meter نصب کردم که ببینم چرا اینطوری میشه ااین سرور مخابرات کش می کنه ؟ ترافیک اضافی چطوری میشه تشخیص داد ؟ منظورم روش تخصصی

jabera
24-04-2013, 21:22
دوباره اومدم ببینم دنیا دست کی افتاده:دی
من طرح زرین مخابرات هستم!
دمشون هم گرم-3500 کردند مثل هلو:دی--شبانه هم 30% بخوره تو سرشون!

حالا نظر شما چیه!؟!؟
زرین-برنا-مهارت-شاتل-آریا فون-....

خوبی مخابرات این بود هم ارزون بود-هم هرچی دلت میخواست ترافیک میخریدی
یعنی شاید 1ماه 2گیگ-ماه بعد 8گیگ استفاده میکردی!

حالا با بررسی تمام جوانب نظر شما روی چیه!؟!؟
اقتصاد و کیفیت هم مدنظر باشه

ممنون

پس کسی جواب ما را نداد!!!:n22::n28:

mrmmnb
24-04-2013, 21:43
دوستان شبا از کی تا کی رایگانه مخابرات؟

توی نوروزی از 1 تا 7 رایگان هست
زرین هم تازگی براش توی شبانه (ساعت شبانش از 2 تا 6 هست) 30 درصد تخفیف در نظر گرفتن یعنی توی 2 تا 6 هر چی دانلود کنی 30 درصد کمتر حساب میشه اگه 100 مگ دانلود کنی 70 مگ به حسابت منظور میشه

دوستان مخابرات برای طرح نوروزی گفته برای هر گیگابایت اضافی بالای 10 گیگ 2000 تومن میگیره ولی من وقتی توی پنل 11 گیگ وارد میکنم 37000 تومان حساب میکنه. شما هم همین مشکل را دارید؟
یعنی کلاه سرمون گذاشتند؟

مشکل نیست کلاه برداری هست اولش که طرح راه افتاد درست بود ولی بعد یک هفته اومدن پلکانی کردن یعنی 5 گیگ اول 4 تومنی هست 5 گیگ دوم 3 تومنی مازادش 2 تومنی میشه

آقا پدرسوخته DNS اونا خرابه مجبور شدم تو Dnsadvantage بزنم.باید 10 بار رفرش بزنی تا به سایت وصل بشی وگرنه خطای ناتوانی در وصل به سرور سایت میده
من هم برنامه DU Meter نصب کردم که ببینم چرا اینطوری میشه ااین سرور مخابرات کش می کنه ؟ ترافیک اضافی چطوری میشه تشخیص داد ؟ منظورم روش تخصصی

برا DNS‌من مشکلی ندارم حالا شاید جا تا جا فرق کنه ولی زنگ بزن 2020 ببین چی میگن
نمیدون میشه ترافیک اضافه رو تشخیص داد یا نه معلوم نیسن چیکار کردن فرت و فرت حجم کسر میشه

پس کسی جواب ما را نداد!!!:n22::n28:

زرین که داری و البته با این شرایط دیگه به درد نمیخوره که خوب خودت هم بهش اشاره کردی
مهارت و برنا هم خدا بیامرزدشون دیگه تموم شد رفت الان این دو طرح رو فقط کسایی که از قبل داشتن دارن دیگه کسی نمیتونه بگیره که البته با وجود طرح نوروزی و شرایطش عاقلانه نبود انتخاب این دو تا
میمونه نوروزی به نظر من 1 یا 2 مگ رو بگیر خوب هست من دارم راضی هستم یکی دو نفر دیگه هم دارن راضی هستن قیمتش هم بد نیست الان با این شرایط اگه بخوای از هر شرکت خصوصی هم بگیری باید بیشتر پول بدی

jabera
25-04-2013, 00:20
زرین که داری و البته با این شرایط دیگه به درد نمیخوره که خوب خودت هم بهش اشاره کردی
مهارت و برنا هم خدا بیامرزدشون دیگه تموم شد رفت الان این دو طرح رو فقط کسایی که از قبل داشتن دارن دیگه کسی نمیتونه بگیره که البته با وجود طرح نوروزی و شرایطش عاقلانه نبود انتخاب این دو تا
میمونه نوروزی به نظر من 1 یا 2 مگ رو بگیر خوب هست من دارم راضی هستم یکی دو نفر دیگه هم دارن راضی هستن قیمتش هم بد نیست الان با این شرایط اگه بخوای از هر شرکت خصوصی هم بگیری باید بیشتر پول بدی

1)پس من بین 512 یا 1مگ این طرح یکی را انتخاب کنم!؟؟!

2)میشه سرعت دان و آپ هرکدوم را بگید!؟!
3)4گیگ را اگه بزنم،سر ماه 4گیگ میسوزه!؟!حتی اگه 2گیگش مونده باشه؟!؟
آخه من چیزی بین 3تا4گیگ مصرف ماهانه دارم!
4)الان 2گیگ ترافیک توی طرح زرین دارم-منتقل نمیشه به طرح نوروزی که!؟!؟

بازم ممنون

HGH 878
25-04-2013, 08:31
جشنواره طلائی
از ساعت 2 تا 7 نیم بها هست.
شب ها هم همین سرعت رو داره.

دوست عزيز سلام من ثبت نام كردم گفت بايد استعلام كنه . چند ساعت بعد اين رو نوشت:

نتیجه استعلام تلفن موردنظر شما برای برقراری سرویس ADSL منفی بوده است. توضیحات: در حال حاضر نمونه آزاد موجود نیست.

اين يعني چي يعني پورت خالي ندارند؟ كي پورت ها خالي ميشه؟:n03::n03:

shitan
25-04-2013, 09:06
یعنی کلاه سرمون گذاشتند؟

طبق قوانین سازمان ارتباطات ترافیک باید پلکانی بشه که بقیه شرکت ها هم دارند به مرور همین کار را میکنند.

shitan
25-04-2013, 09:08
من مشکل dns ندارم اگه dns میخوای مال گوگل 8.8.8.8 هست . ترافیک و دورت را توی دیومتر چک کن بعد همون دوره و ترافیک را توی پنل گزارش بگیر اگه یکیه که درسته.

mrmmnb
25-04-2013, 19:54
1)پس من بین 512 یا 1مگ این طرح یکی را انتخاب کنم!؟؟!

2)میشه سرعت دان و آپ هرکدوم را بگید!؟!
3)4گیگ را اگه بزنم،سر ماه 4گیگ میسوزه!؟!حتی اگه 2گیگش مونده باشه؟!؟
آخه من چیزی بین 3تا4گیگ مصرف ماهانه دارم!
4)الان 2گیگ ترافیک توی طرح زرین دارم-منتقل نمیشه به طرح نوروزی که!؟!؟

بازم ممنون

اره خوبه
سرعت دانلود بستگی به نوع خطتت داره اگه فیبر نوری باشه نهایت سرعتت میشه 220 ولی اگه خط معمولی باشه تا 350 هم میره (اینا برا دو مگ هست 1 مگ رو بچه ها میگفتن تا 190 پر میکنه دیگه نمیدونم توی خط فرق میکنه یا نه ولی بعید میدم یه مگ دیگه بستگی به خط داشته باش باید برا جفتش همون 190 باشه
سرعت اپلود رو کلا روی عدد 509 بستن (این اپ استریم هست که توی مودم میشه دید) یعنی نهایت سرعتی که میشه برا اپلود داشت حدود 60 کیلو میباشد البته برا خط 2 مگ بقیه رو نمیدونم(فکر کنم یک مگ هم همین عدد هست)
نه ترافیکت نمیسوزه ولی تجربه من میگه اگه قبلا از جای دیگه داشتی و میگی مصرفت مثلا حدود ماهی 2 گیگ هست توی مخابرات روی 4 گیگ حساب کن یه جورایی انگار ترافیک خورده میشه این مشکل بقیه هم هست
زرین ربطی به نوروزی نداره اون برا خودش هست اون یکی هم برا خودش یوزر و پسورد هر کدوم جدا هست

دوست عزيز سلام من ثبت نام كردم گفت بايد استعلام كنه . چند ساعت بعد اين رو نوشت:

نتیجه استعلام تلفن موردنظر شما برای برقراری سرویس ADSL منفی بوده است. توضیحات: در حال حاضر نمونه آزاد موجود نیست.

اين يعني چي يعني پورت خالي ندارند؟ كي پورت ها خالي ميشه؟:n03::n03:

خوب پورت خالی ندارن این دیگه شانس شما هست
ولی همیشه اگه پیگیر باشی بهت میدن برا منم همینجوری بود نامه بردم و حضوری رفتم بهم دادن

طبق قوانین سازمان ارتباطات ترافیک باید پلکانی بشه که بقیه شرکت ها هم دارند به مرور همین کار را میکنند.

کجا همچین چیزی رو گفته؟ من تا حالا نشنیده بودم میشه لینک خبرش رو بدی؟
بر فرض هم درست باشه اینا کدوم کارشون قانونی هست که این کارشون رو قانونی کردن؟ الا مثلا باید طرح نامحدود داشته باشن که سرعت 512 رو ده حدود 21 تومن ایا همچین طرحی دارن؟

من مشکل dns ندارم اگه dns میخوای مال گوگل 8.8.8.8 هست . ترافیک و دورت را توی دیومتر چک کن بعد همون دوره و ترافیک را توی پنل گزارش بگیر اگه یکیه که درسته.

دو تا سوال در مورد این برنامه های مصرف ترافیک
یکی اینکه چطوری میشه تنظیم کرد فقط ترافیک کانکشن مثلا 1 رو حساب کنه؟(تو گزارش گیری ها)
فقط ترافیک لن باشه عددی که نشون میده درست هست؟ چون من یا بار تست کردم فقط اینترنت قطع بود مثلا توی چند ساعت حدود چند مگ مصرف داشته بود خوی این اختلاف ایجاد میکنه
با تشکر

esfhost
25-04-2013, 20:43
یه سوال مگه فیبر نوری علم جدید نیست نسبتا و باید سرعتش خیلی بیشتر از خط های قدیمی باشه؟

jyjy
25-04-2013, 21:05
دوستان این طرح نوروزی سرعت شبا که رایگان هم هست چقدره؟مثل روز میمونه یا شب شیر فلکه رو میبندند؟

HGH 878
25-04-2013, 21:05
خوب پورت خالی ندارن این دیگه شانس شما هست
ولی همیشه اگه پیگیر باشی بهت میدن برا منم همینجوری بود نامه بردم و حضوری رفتم بهم دادن

سلام ببخشيد نامه از كجا؟مثلا گواهي اشتغال به تحصيل؟

shitan
25-04-2013, 21:42
کجا همچین چیزی رو گفته؟ من تا حالا نشنیده بودم میشه لینک خبرش رو بدی؟
بر فرض هم درست باشه اینا کدوم کارشون قانونی هست که این کارشون رو قانونی کردن؟ الا مثلا باید طرح نامحدود داشته باشن که سرعت 512 رو ده حدود 21 تومن ایا همچین طرحی دارن؟

دو تا سوال در مورد این برنامه های مصرف ترافیک
یکی اینکه چطوری میشه تنظیم کرد فقط ترافیک کانکشن مثلا 1 رو حساب کنه؟(تو گزارش گیری ها)
فقط ترافیک لن باشه عددی که نشون میده درست هست؟ چون من یا بار تست کردم فقط اینترنت قطع بود مثلا توی چند ساعت حدود چند مگ مصرف داشته بود خوی این اختلاف ایجاد میکنه
با تشکر

طرح نامحدود دورانش گذشت الان فکر کنم فقط توی تهرانه و الان هم که توی سایت مخابرات تهران تعرفه را نزده. اصولا طرح نامحدود توی هیچ جای دنیا برای کاربر خانگی مرسوم نیست مثلا AT&T با 20 دلار در ماه پهنای باند 6 مگا بیت با تضمین 80 درصد پهنای باند با ترافیک 150 گیگ در ماه میفروشه.(که ما توی خوابم نمیبینیم)
مصوبه 152 را دانلود کن. اسیاتک را میدونم قبلا رفته روی تعرفه پله ای اصولا بقیشون هم باید برند. این اینترنتی که ما الان گرفتیم فقط مال اصفهان نیست کل مخابرات کشور این جشنواره را راه انداخته اگه نه که این اصفهان کاری برا کسی نمیکنه. الان این2020 هم برای همین گزاشتن مخابرات داره تعرفه هاش را سراسری میکنه .

برنامه networx هر کانکشن یا اداپتوری را بخوای می تونه کنترل کنه علاوه بر این میتونه مستقیما ترافیک خود مودم را هم کنترل کنه همچنین میتونه ترافیک لن را توی تنظیماتش کامل جدا کنید. حالا اگه با جزئیات خواستید بگید تا بگم.

mrmmnb
25-04-2013, 22:34
یه سوال مگه فیبر نوری علم جدید نیست نسبتا و باید سرعتش خیلی بیشتر از خط های قدیمی باشه؟

اين سوال من هم هست فکر میکنم دو دلیل داشته باشه حالا کدوم هست نمیدونم
یکی اینکه فیبر نوری در اختیار خوشدون هست و حالت رقابتی نداره پس نیازی نیست سرعت بالاتر بدن
یکی هم اینکه شاید روی فیبر محدودیت تجهیزات یا هر چیزی دارن که مجبور بیشتر از 2 مگ باز نکنن
با این دلیلش اصلیش رو منم نمیدونم

دوستان این طرح نوروزی سرعت شبا که رایگان هم هست چقدره؟مثل روز میمونه یا شب شیر فلکه رو میبندند؟

نه مثل روز هست و فعلا که نبستن

سلام ببخشيد نامه از كجا؟مثلا گواهي اشتغال به تحصيل؟

هم خود من همین مشکل رو داشتم و هم دوستم من نامه بردم که تلفن شرکت و نبهش نیاز داریم ودوستم هم برا دفتر بیمه میخواست با جفتش موافقت شد اینا اینجور مواقع چند تا پورت رو نگه میدارم برا مواقع ضروری و اگه پیگیر بشی بهت میدن مگر اینکه از شانس بدت اون چند تا رو هم قبلا به افرادی که نامه و اینجور چیزا اوردن داده باشن و واقعا هیچی خالی نباشه

طرح نامحدود دورانش گذشت الان فکر کنم فقط توی تهرانه و الان هم که توی سایت مخابرات تهران تعرفه را نزده. اصولا طرح نامحدود توی هیچ جای دنیا برای کاربر خانگی مرسوم نیست مثلا AT&T با 20 دلار در ماه پهنای باند 6 مگا بیت با تضمین 80 درصد پهنای باند با ترافیک 150 گیگ در ماه میفروشه.(که ما توی خوابم نمیبینیم)
مصوبه 152 را دانلود کن. اسیاتک را میدونم قبلا رفته روی تعرفه پله ای اصولا بقیشون هم باید برند. این اینترنتی که ما الان گرفتیم فقط مال اصفهان نیست کل مخابرات کشور این جشنواره را راه انداخته اگه نه که این اصفهان کاری برا کسی نمیکنه. الان این2020 هم برای همین گزاشتن مخابرات داره تعرفه هاش را سراسری میکنه .

برنامه networx هر کانکشن یا اداپتوری را بخوای می تونه کنترل کنه علاوه بر این میتونه مستقیما ترافیک خود مودم را هم کنترل کنه همچنین میتونه ترافیک لن را توی تنظیماتش کامل جدا کنید. حالا اگه با جزئیات خواستید بگید تا بگم.

میدونم نامحدود مرسوم نیست ولی خوب تو خارج با چه سرعتهایی دارن این کار رو میکنن؟ با این سرعت ها که دیگه معنی نداره مثل این میمونه که الان یه جا باید روی دیال آپ محدودیت حجم بزاره
البته شایدم من اشتباه میکنم نمیدونم
ضمنا تا اونجایی که من اطلاع دارم چند از دوستان توی تهران طرح نامحدود دارن و البته قبل از اینکه این طرح نوروزی راه بیفته چند تا از استان های دیگه هم داشتن الان رو نمیدونم ضمنا من رفتم مخابرات تهران کلا اطلاع رسانیش برا اینترنت خوب نبود مثلا همین طرح 2020 رو خیلی تبلیغ نکرده وبا وجود طرح های نامحدودش عاقلانه نیست این طرح ها مثلا دوستن 512 داره 21 تومن خوب من دارم برا 2 مگ 21 تومن میدن با 4 گیگ حجم خودتون مقایسه کنید دیگه
در مورد پله ای میدونم طرح 2020 سراسری هست خودم اسفند فعال کردم اون موقع که رفتم تست کنم خرید ترافیک رو وقتی 11 گیگ زدم 22 تومن حساب کرد و پله نبود ولی چند روز بعدش دیدم اصلا منوی خرید ترافیکش عوض شده و وقتی تست کردم دیدم پله ای شده
الان شما خبر داری بقیه استان ها توی طرح 2020 چطوری ترافیک رو حساب میکنن؟ از بچه های سایت تو تایپیک های مربوطه باید سوال بشه
ISP ها هم تا چند وقت پیش وقتی گیگ بالاتر میخردی به کلش تخفیف میخورد و پلکانی نبود الان هم فکر کنم هیمنجوری هست
اون برنامه networx رو دارم اگه میشه راجع بهش کامل توضیح بده چی به چی هست
با تشکر

meshkiposh2200
25-04-2013, 23:54
سلام.آیا پنل کنترل به ادرس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای شما ها هم فقط توی ie باز مبشه.من از فایر فاکس استفاده میکنم ولی مثه اینکه پنل با این مرورگر مشکل داره.

mrmmnb
26-04-2013, 07:17
نه من مشکلی ندارم با فایر فاکس هم باز میشه

shitan
26-04-2013, 08:33

سرعت اصولا فقط به کابل بستگی نداره. تمام تجهیزات ارائه اینترنت توی ایران و اکثر دنیا +adsl2 هست که حداکثر سرعت دان استریم 24 مگابیت را در حالت تئوری و بسته به مسافت می تونه ساپورت کنه یعنی همین تجهیزات را به راحتی می تونند روی 24 ببندند منتها مشکل اینه که اونطرف پهنای باند کافی وجود نداره و اینترنت با این سرعت ارائه نمیشه برای همین روی حداکثر سرعت ارائه سرویس می بندند که حالا 2 مگابیت هست. مشکل اصلی سیاست هست اجازه ارائه سرعت بالاتر از 128 را نمیده و عملا نمیزاره تا اینترنت پیشرفت کنه.
اخرین تکنولوژی هم VDSL2 هست که سرعت 200 مگ را تا مسافت 300 متری ساپورت میکنه و بعد به سرعت کاهش پیدا میکنه تا جایی که توی مسافت 1.6 کیلومتری عملا به adsl2+ تبدیل میشه.

shitan
26-04-2013, 08:50
میدونم نامحدود مرسوم نیست ولی خوب تو خارج با چه سرعتهایی دارن این کار رو میکنن؟ با این سرعت ها که دیگه معنی نداره مثل این میمونه که الان یه جا باید روی دیال آپ محدودیت حجم بزاره
البته شایدم من اشتباه میکنم نمیدونم
ضمنا تا اونجایی که من اطلاع دارم چند از دوستان توی تهران طرح نامحدود دارن و البته قبل از اینکه این طرح نوروزی راه بیفته چند تا از استان های دیگه هم داشتن الان رو نمیدونم ضمنا من رفتم مخابرات تهران کلا اطلاع رسانیش برا اینترنت خوب نبود مثلا همین طرح 2020 رو خیلی تبلیغ نکرده وبا وجود طرح های نامحدودش عاقلانه نیست این طرح ها مثلا دوستن 512 داره 21 تومن خوب من دارم برا 2 مگ 21 تومن میدن با 4 گیگ حجم خودتون مقایسه کنید دیگه
در مورد پله ای میدونم طرح 2020 سراسری هست خودم اسفند فعال کردم اون موقع که رفتم تست کنم خرید ترافیک رو وقتی 11 گیگ زدم 22 تومن حساب کرد و پله نبود ولی چند روز بعدش دیدم اصلا منوی خرید ترافیکش عوض شده و وقتی تست کردم دیدم پله ای شده
الان شما خبر داری بقیه استان ها توی طرح 2020 چطوری ترافیک رو حساب میکنن؟ از بچه های سایت تو تایپیک های مربوطه باید سوال بشه
ISP ها هم تا چند وقت پیش وقتی گیگ بالاتر میخردی به کلش تخفیف میخورد و پلکانی نبود الان هم فکر کنم هیمنجوری هست
اون برنامه networx رو دارم اگه میشه راجع بهش کامل توضیح بده چی به چی هست
با تشکر

کل مخابرات استانها دارند ترافیک پلکانی و به همین شکل ارائه میدند.

در مورد networx شما در قسمت settings توی تب main در قسمت monitored interface اداپتوری که می خوای ترافیکش مانیتتور بشه را انتخاب میکنی. همون کارت شبکه. اگه با کانکشن به اینترنت وصل میشی هم میتونی کارت شبکه را مانیتور کنی هم بعد از اتصال توی اون لیست می تونی کانکشن را انتخاب کنی. اگه مودم یکسره به اینترنت وصله دیگه دقیقترین حالت مانیتور ترافیک خود مودم هست که توی قسمت monitor my router ابتدا ای پی روتر و بعد wan را انتخاب مبکنید تا روتر را مانیتور کنه اگه تیک اخر را بزنید فقط ترافیک خروجی روی اینترنت را روی کل سیستم مانیتور میکنه و ای پی های جدا شده را از ترافیک مانیتور شده حذف میکنه.
توی قسمت multiplier را روی 1024 بزارید تا حجم دقیق باشه. توی تب graph می تونید ماکزیمم ریت را روی مثلا 2 مگ بزارید تا اندازه گراف ثابت بشه. توی قسمت qouta می تونید یه حجمی را معلوم کنید تا اگه از اون بیشتر گرفتید بهتون پیغام بده توی قسمت usage report می تونید با تمام جزئیات حجم و سرعت اپلود و دانلود شده را توی هر ساعت از روز و ماه و .. . ببینید.
من پیشنهاد می کنم که networx desk band را هم فعال کنید تا به صورت لحظه ای ترافیک را توی تسکبار ببینید اونم با راست کلیک رو تسکبار و بعد توی تولبار پیدا می کنید. اخرین ورژن networx را بگیرید تا توی نمودارش اعداد را به صورت عمودی بنویسه. اگه بازم سوالی بود که بگید.

meshkiposh2200
26-04-2013, 17:07
خیلی عجیبه برای من همینطور در حال لود شدن هستش(خالی و پر شدن مربع های کوچک) اخرین ورژن هم هستش
(چرا اینجا امد من نقل قول کردم!؟)

Black Mamba
26-04-2013, 19:10
سلام دوستان من طرح نورزی 1 مگابایت با ماهیانه 4 گیگ رو گرفتم . واسه من از همون اول 7 گیگ شارژ داشت و هرچی هم دانلود میکنم از این 7 گیگ کم میشه ، ولی روز بعد دوباره َشارژم همون 7 گیگ میشه . میخواستم بدونم از شماها هم اینطوریه ؟

The Jok3r
26-04-2013, 19:42
چه مشکل بدی، خوشبختانه واسه من اینطور نیست و هرچی دانلود میکنم کم میکنه :n09:

سلام دوستان من طرح نورزی 1 مگابایت با ماهیانه 4 گیگ رو گرفتم . واسه من از همون اول 7 گیگ شارژ داشت و هرچی هم دانلود میکنم از این 7 گیگ کم میشه ، ولی روز بعد دوباره َشارژم همون 7 گیگ میشه . میخواستم بدونم از شماها هم اینطوریه ؟

mrmmnb
26-04-2013, 20:56
نه منم همچین مشکلی ندارم زنم بزن 2020 بهشون بگو
البته اگه شارژ پولی برات نمیافته مهم نیست
ضمنا اون 7 گیگ رو چقدر به حسابت اوردن(پولش رو میگم)

mamad24
27-04-2013, 03:15
خوب به سلامتی طرح کمپین مخابرات هم به تاریخ پیوست :n19:
امیدوارم مخابرات در طرح بعدیش مثل حداقل یه شرکت اماتوری عمل کنه و طرحی بده که همه بتونن ازش استفاده کنن اونم نه با محدودیت زمانی :n21:
خودمونیم کارایی که از مخابرات شاهد هستیم در هیچ جا دیگه نمونش رو نمیتونیم پیدا کنیم :n21:
مردم اصفهان چه گناهی کردن که مخابراتشون اینه :n21:

mamad24
27-04-2013, 03:15
:n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21:

adslali
27-04-2013, 03:25
:n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n14:

The Jok3r
27-04-2013, 11:37
همش تو فکر بیشتر پول دراوردن، این طرح رو میزارن اون طرح رو برمیدارن، شبانه میزارن، دوباره برش میدارن
طرح 50 درصد و 80 درصد تخفیف میزارن دوباره برش میدارن، طرح نوروزی میزارن، 1ماه تمدیدش میکنن دوباره برش میدارن
30 درصد تخفیف شبانه میزارن حجم رو قیمتش رو بیشتر میکنن، اصلاً معلوم هست چکار میکنید؟
خوبه کسی هم از این طرحهای گوناگونشون استقبال نمیکنه :n22:

mrmmnb
27-04-2013, 14:02
الان دیگه فقط زرین هست؟
من تست کردم فقط زرین هست برنا و مهارت هم دیگه برنگشت
احتمال داره طرح جدید بزارن؟
بعید میدونم با این وضع زرین کسی استقبال بکنه

mamad24
27-04-2013, 16:01
مخابرات نمیکنه این سایت مزخرفشو درست کنه. هنوز طرح زرین رو زده هر گیگ 2500 تومن. شایدم نقششونه ملتو گول بزنن

roteal2007
27-04-2013, 16:08
مخابرات نمیکنه این سایت مزخرفشو درست کنه. هنوز طرح زرین رو زده هر گیگ 2500 تومن. شایدم نقششونه ملتو گول بزنن

تو پنل که اطلاعیشو زده.

sa@te
27-04-2013, 22:15
یه سری ها به معنای واقعی احمق هست !!!!!

رفتن طرح نوروزی خریدن !!

اون موقع که طرح نوروزی اومد ‍٬ زرین سرعتش ۱ مگ بود و هر گیگ ۲۵۰۰ تومن هزینه داشت.

حالا یه سری ها اومدن طرح نوروزی گرفتن مثلا سرعت ۱ مگ برای چه قدر وقت که شبانه رایگان بده ؟ ۶ ماه مثلا .

حالا تو لیست قیمیت یه نگاه بندازید ۱مگ که هیچ گیگی هم بهتون نمیده داره ۷۵۰۰ تومن ماهیانه میگیره . یعنی ۶ ماه ضربدر ۷۵۰۰ تومن میشه ۴۵ هزار تومن برای هیچ گیگ . :n19:تازه باید ترافیک هم بخری .
با این ۴۵ تومن میشد ۱۸ گیگ ترافیک خرید !!!!!!!!!!!

یه عده اومدن ۲ مگ خریدن ! ۲ مگ (بدون هیچ گیگ) که ۶ ماه به فرض قرار داد ببندی باید ماهی 12000 تومن بدید تازه بدون هیچ گیگ !!!‌ یعنی میشه ۶ ماه ضربدر ۱۲ تومن که میشه ۷۲ تومن !!! یعنی ۷۲ تومن میدی هیچ گیگی هم بهت نمیده . پول ترافیک هم حساب کن
یعنی میتونستی ۲۹ گیگ ترافیک بخری با این پول !!!!

اگه طرح با گیگ بخری مثلا ۲ مگ ۸ گیگ یا ... تازه بیشتر هم سرت کلاه میره .

خیلی ساده با سر مردم را کلاه گذاشتن !‌ مردم هم به به کردن بدون اینکه یه ذره فکر کنن ...

هرکی میگه حرفام اشتباهه بیاد بگه

sa@te
27-04-2013, 22:20
سرعت مخابرات اومده رو ۱مگ !

یعنی سرعت دانلود شده ۱۲۸ /sec

الان خود من از رنگین کمان دارم ٬ اینترنت میده خیلی ارزون تر از مخابرات هنوز هم تعرفه ها قدیم رو داره یعنی هر گیگ ۲۵۰۰
مثه مخابرات ۲۰ دقیقه برای پشتیبانی منتظر نمیمونی .
سرعت دانلود هم رو ۲۲۰ هست

با پشتیبانیش امروز صحبت کردم گفت سرعت را تا ۳مگ طی ۱-۲ هفته اینده باز میکنیم که سرعت دانلود بره رو ۳۰۰

sa@te
27-04-2013, 22:29
یه عده زود باور سریع گول طرح مخابرات را خوردن

طرح نوروزی ٬ خیلی راحت سر خیلی ها کلاه رفت بخونید تا بگم چرا

مخابرات عزیز اومد یه طرح نوروزی گذاشت .

میدونید طرح زرین سرعت ۱ مگ هست و هر گیگ ۲۵۰۰ (تا ۱ هفته پیش)

بعد برای شبانه رایگان یه سری ها اومدن اینترنت ۱مگ خریدن

ساده ترین حالتش این بود سرعت ۱ مگ بدون ترافیک ٬ ماهیانه مبلغ 7500 تومن نا قابل به مخابرات بدید ولی مخابرات اومد یه شرط گذاشت که این طرح ۶ ماه یا ۱ ساله است برای شبانه رایگانش .

خب . حالا ۶ ماه ضربدر ۷۵۰۰ تومن میشه ۴۵۰۰۰ تومن و ۱ سال ضربدر ۷۵۰۰ تومن میشه ۹۰ هزار تومن . یعنی شما مثلا ۶ ماه گرفتید ۴۵۰۰۰ تومن تازه بدون هیچ ترافیکی !!!!!!!!!!!!!!!! :n19:باید ترافیک هم بخری
خب این ۴۵۰۰۰ تومن با گیگی ۲۵۰۰ که بود میشد ۱۸ گیگ !!!

یه عده دیگه سرعت ۲ مگ گرفتن که ساده ترین حالتش بود سرعت ۲مگ بدون ترافیک ماهیانه ۱۲ هزار تومن ٬ من فقط ۶ ماه را حساب میکنم که میشه ۶ ماه ضربدر ۱۲ تومن ۷۲ هزار تومن !!!!! تازه بدون هیچ ترافیکی ! فرض کن باید ترافیک هم بخری :n13:
این ۷۲ تومن میشد ۲۹ گیگ ترافیک خرید !!!

اگه بقیه حالت هارو حساب کنید که میبینید بیش تر هم سرتون کلاه میره !!

roteal2007
28-04-2013, 13:42
خوب دوستان امروز از رنگین کمان زنگ ز ن و گفتن خطط دی ال سیه و نمیوونیم بدیم گفتم چطو اصفهان میتونن گفتن تجهیزاتش نیست و چرت و پرت به شبکیه و اریا فون هم زنگ زدیم همینو گفتن.انگار بعد ۴ سال انحصارطلبی هنوز هم که هنوزه مخابرات داره سلطنت میکنه.
لاکن به این مقدار راضی نباشید.

BIG-BANG
28-04-2013, 13:50
دوستان میگم اگه یادتن باشه قبلا هر کی از مخابرات سرویس داشت بعضی اوقات ترافیک انگار یهو تموم میشد و اصن برکت نداشت ولی الان که 3500 شده انگار قضیه فرق میکنه و مصرف ترافیکش مثه شاتل و اینا شده
برا شما هم همینطوره یا من فقط همچین احساسی دارم

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

shitan
28-04-2013, 14:01
یه سری ها به معنای واقعی احمق هست !!!!!

رفتن طرح نوروزی خریدن !!

اون موقع که طرح نوروزی اومد ‍٬ زرین سرعتش ۱ مگ بود و هر گیگ ۲۵۰۰ تومن هزینه داشت.

حالا یه سری ها اومدن طرح نوروزی گرفتن مثلا سرعت ۱ مگ برای چه قدر وقت که شبانه رایگان بده ؟ ۶ ماه مثلا .

حالا تو لیست قیمیت یه نگاه بندازید ۱مگ که هیچ گیگی هم بهتون نمیده داره ۷۵۰۰ تومن ماهیانه میگیره . یعنی ۶ ماه ضربدر ۷۵۰۰ تومن میشه ۴۵ هزار تومن برای هیچ گیگ . :n19:تازه باید ترافیک هم بخری .
با این ۴۵ تومن میشد ۱۸ گیگ ترافیک خرید !!!!!!!!!!!

یه عده اومدن ۲ مگ خریدن ! ۲ مگ (بدون هیچ گیگ) که ۶ ماه به فرض قرار داد ببندی باید ماهی 12000 تومن بدید تازه بدون هیچ گیگ !!!‌ یعنی میشه ۶ ماه ضربدر ۱۲ تومن که میشه ۷۲ تومن !!! یعنی ۷۲ تومن میدی هیچ گیگی هم بهت نمیده . پول ترافیک هم حساب کن
یعنی میتونستی ۲۹ گیگ ترافیک بخری با این پول !!!!

اگه طرح با گیگ بخری مثلا ۲ مگ ۸ گیگ یا ... تازه بیشتر هم سرت کلاه میره .

خیلی ساده با سر مردم را کلاه گذاشتن !‌ مردم هم به به کردن بدون اینکه یه ذره فکر کنن ...

هرکی میگه حرفام اشتباهه بیاد بگه

حرفات از اشتباه هم اونوره حالا بهت می گم چرا اولا مخابرات گیگ را گرون کرد شد 3500 حالا من با همون 2500 تو حساب میکنم.
1. من طرح 1 سال 1 مگ دارم با 2 گیگ شارژ میشه ماهی 14 تومن که یکسالش میشه 168 تومن که گیگی 2500 میشه 67 گیگ که با ماهی 2 گیگ من 24 گیگ الان دارم اختلافش میشه 43 گیگ که شما فکر می کنی مخابرات سر منو کلاه گزاشته:n07: من شبی مگابایت 2600 ترافیک مصرف می کنم که میشه 78 گیگ در ماه و بعارتی بالای 900 گیگ در سال شما می دونی قیمت این با گیگی 2500 چقدر میشه !!! اینجوری من فقط گیگی 180 تک تومن دارم پول میدم

mamad24
28-04-2013, 16:54
خوب دوستان امروز از رنگین کمان زنگ ز ن و گفتن خطط دی ال سیه و نمیوونیم بدیم گفتم چطو اصفهان میتونن گفتن تجهیزاتش نیست و چرت و پرت به شبکیه و اریا فون هم زنگ زدیم همینو گفتن.انگار بعد ۴ سال انحصارطلبی هنوز هم که هنوزه مخابرات داره سلطنت میکنه.
لاکن به این مقدار راضی نباشید.

الان شما چه طرحی از مخابرات داری؟

adslali
28-04-2013, 20:50
چند روز هست وقتي تو سايت اسپيد تست نت سرعت رو تست ميكنم ; سرور اينترنتي كه باهاش وصلم رو تهران نشون ميده و لي قبلا شركت سپاهان اصفهان بود ... تو اين چند روزه كه سرور عوض شده ; سرعت شبانه مم هم نصف شده .... براي كسي ديگه هم تست كرده اينجوريه ..؟؟؟

BIG-BANG
28-04-2013, 20:56
چند روز هست وقتي تو سايت اسپيد تست نت سرعت رو تست ميكنم ; سرور اينترنتي كه باهاش وصلم رو تهران نشون ميده و لي قبلا شركت سپاهان اصفهان بود ... تو اين چند روزه كه سرور عوض شده ; سرعت شبانه مم هم نصف شده .... براي كسي ديگه هم تست كرده اينجوريه ..؟؟؟

نه واسه من که امروز گرفتم همون سرور اصفهان بود

Sent from my HTC One X

roteal2007
28-04-2013, 21:10
الان شما چه طرحی از مخابرات داری؟

زرین.

roteal2007
28-04-2013, 21:10
نه واسه من که امروز گرفتم همون سرور اصفهان بود

Sent from my HTC One X

میتونی عوض کنی سرور رو...

Behrouz_se60
28-04-2013, 22:15
حرفات از اشتباه هم اونوره حالا بهت می گم چرا اولا مخابرات گیگ را گرون کرد شد 3500 حالا من با همون 2500 تو حساب میکنم.
1. من طرح 1 سال 1 مگ دارم با 2 گیگ شارژ میشه ماهی 14 تومن که یکسالش میشه 168 تومن که گیگی 2500 میشه 67 گیگ که با ماهی 2 گیگ من 24 گیگ الان دارم اختلافش میشه 43 گیگ که شما فکر می کنی مخابرات سر منو کلاه گزاشته:n07: من شبی مگابایت 2600 ترافیک مصرف می کنم که میشه 78 گیگ در ماه و بعارتی بالای 900 گیگ در سال شما می دونی قیمت این با گیگی 2500 چقدر میشه !!! اینجوری من فقط گیگی 180 تک تومن دارم پول میدم

یعنی یک ساله با ماهی 2 گیگ خریدی میشه 168 تومن.به شرط وجود ترافیک میتونی شبانه دانلود کنی.حالا شبانه 2.6 گیگ رایگان دانلود میکنی که در ماه 78 گیگ شبانه رایگان برات در میاد که در این صورت واسه یک سال میشه 949 گیگ شبانه رایگان حالا 950 گیگ با قیمت هر گیگ 2.5 هزار تومن می شود 2,375,000 تومن می شود به عبارت بهتر مخابرات کلک نزده ؛ درست میگم ؟
ولی یک سوال کی تو این سال بیاد همین چنین کاری بکنه ؟ یک سال شب زنده داری ؟ دراین صورت باید حتما بره متخصص روان شناس و مغز و اعصاب.نگو که بنامه دانلود اتوماتیک دارم این محبورت میکنه که شبا زنده داری باشی که عوارض خطرناکی واسه ادم داره اونم در میانسالی
اصلا میگویم گیگ باید بشه 1 هزار تومن نه 2.5 تومن که وقتی طمع پول و ثروت حرف اول می زند ، دیگه امیدی نیست.

adslali
28-04-2013, 22:38
میتونی عوض کنی سرور رو...

چطور ميشه عوض كرد ؟

mohandes
28-04-2013, 22:56
یعنی یک ساله با ماهی 2 گیگ خریدی میشه 168 تومن.به شرط وجود ترافیک میتونی شبانه دانلود کنی.حالا شبانه 2.6 گیگ رایگان دانلود میکنی که در ماه 78 گیگ شبانه رایگان برات در میاد که در این صورت واسه یک سال میشه 949 گیگ شبانه رایگان حالا 950 گیگ با قیمت هر گیگ 2.5 هزار تومن می شود 2,375,000 تومن می شود به عبارت بهتر مخابرات کلک نزده ؛ درست میگم ؟
ولی یک سوال کی تو این سال بیاد همین چنین کاری بکنه ؟ یک سال شب زنده داری ؟ دراین صورت باید حتما بره متخصص روان شناس و مغز و اعصاب.نگو که بنامه دانلود اتوماتیک دارم این محبورت میکنه که شبا زنده داری باشی که عوارض خطرناکی واسه ادم داره اونم در میانسالی
اصلا میگویم گیگ باید بشه 1 هزار تومن نه 2.5 تومن که وقتی طمع پول و ثروت حرف اول می زند ، دیگه امیدی نیست.

اصولا کسی که بخواد شب خودش بخوابه اما دانلود انجام بشه ، لینک دانلودو میذاره توی دانلود منیجر و اونو scheduled میکنه و تنظیم میکنه سر فلان ساعت دانلودو شروع کنه و بهمان ساعت stop ..

همینطور میشه تنظیم کرد که از فلان حجم ، بیشتر دانلود نشه . کامپیوتر هم تنظیم میکنی بعد از فلان ساعت خاموش بشه (مثلا اگه ۱۱ از پای کامپیوتر پا میشی میری میخوابی تنظیم میکنی هفت ساعت و نیم دیگه که 6:30 باشه خاموش بشه .) دانلود منیجرها هم بعد از دانلود میتونن سیستمو خاموش کنند .

پ.ن : یه موقعی قبل از نظامی شدن مخابرات میشد به بخش بازرسیش ایمیل زد و شکایت کرد اما تا نظامی شد بازرسی و سایتش به تاریخ پیوست!!! (شاید الان دوباره یه چیز سوری راه انداخته باشند . دیگه پیشو نگرفتم)

اگه شکایتی از عملکرد مخابرات دارید و خیلی هم پاکارید ،به بازرسی کل کشور شکایت کنید . (ایمیل و تلفن و نامه و ...)

من خودم قبلا واسه راه افتادن همین ADSL پیزوری مخابرات روی خطوط DLC، کلی شکایت کردم اینور و اونور . البته با چند نفر دیگه توی همین انجمن که تاپیکشم هست . اما فعلا حال و حوصله فکر کردن به این چیزا رو ندارم . پول زورو میدم و یا علی!!! ولی شماها که جوونید و انرژیتون زیاده شاید حوصلتون بشه. :دی

roteal2007
28-04-2013, 22:58
چطور ميشه عوض كرد ؟

تو صفحه اصلی وقتی نقطه ای که میخوای تست بگیری کلیک کنی یه کادر باز میشه که سرور رو انتخاب میکنی.

mamad24
28-04-2013, 23:25
زرین.

هیچ وقت پیگیر شدی که طرح کمپین مخابرات رو برداری؟؟؟ یا اصلآ نتونستی مثل من؟؟؟؟؟

adslali
29-04-2013, 00:52
من اينترنتم از وقتي طرح نوروزي و زرين را باهم بر داشتم و دو تا كانكشن درست كردم ...بعضي موقع هايي كه به اينترنتم كانكت هستم اون كادر ارور معروف ويندوز xp ظاهر ميشه بدش اينترنتم قطع ميشه . طوري كه ديگه نميتونم كانكت بشم . بدش مجبورم سيستم رو ريست كنم بدش دوباره وصل بشم ... برا كسي اينجوري هست ... دليلش رو كسي ميدونه ؟؟؟ كمك كنه ..

ghoz123
29-04-2013, 00:56
یه سوال :من طرح کمپین را فعال کردم(6ماهه) به نظرتون حالا تمدیدش کنم(12ماهه)؟ ممکنه بعدا دیگه نگذارند یا برش دارند ؟

mamad24
29-04-2013, 01:16
من اينترنتم از وقتي طرح نوروزي و زرين را باهم بر داشتم و دو تا كانكشن درست كردم ...بعضي موقع هايي كه به اينترنتم كانكت هستم اون كادر ارور معروف ويندوز xp ظاهر ميشه بدش اينترنتم قطع ميشه . طوري كه ديگه نميتونم كانكت بشم . بدش مجبورم سيستم رو ريست كنم بدش دوباره وصل بشم ... برا كسي اينجوري هست ... دليلش رو كسي ميدونه ؟؟؟ كمك كنه ..

من خودم همش با xp دارم کار میکنم و هیچ مشکلی نداشتم. منظورت کدوم ارور معروفه؟؟؟؟

mamad24
29-04-2013, 01:20
یه سوال :من طرح کمپین را فعال کردم(6ماهه) به نظرتون حالا تمدیدش کنم(12ماهه)؟ ممکنه بعدا دیگه نگذارند یا برش دارند ؟

این طرح همین الانشم از طرف مخابرات حذف شده ولی تو بابت تمدید مشکلی نخواهی داشت و تا ده سال دیگه هم میتونی همینجوری تمدیدش کنی. مثل من که الان برنا دارم و با اینکه حذف شده ولی میتونم تمدیدش کنم.

javad75
30-04-2013, 06:07
من طرح کمپین نوزوی یک مگ دارم سرعت دانلودم در شب شده 80 تا واسه چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

mamad24
30-04-2013, 13:30
یه حسی به من میگه مخابرات همینجوری داره سرعت دانلود شبانه رایگان ها رو کم میکنه تا جایی که دیگر کسی دانلود شبانه زیاد انجام نده. مثلآ یه بازی مثل resident evil 6 میاد طرف میخاد دانلود کنه میبینه 16 گیگه و وقتی دانلود شبانه اون طرف یه گیگ هم نرسه شاید برای دانلود این بازی باید حداقل 20 شب صبر کنه که بی خیالش میشه. :n21:

sa@te
30-04-2013, 18:41
طرح زرين قبلا سرعت تا 220 هم ميومد . ولي الان ديگه بالا تر از 120 نمياد !!!

طرح هاي ديگه را هم كه برداشتن !!! بايد چيكار كرد ؟

mamad24
30-04-2013, 21:55
:n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21: :n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21: :n21:

navidnouri
01-05-2013, 08:50
سلام
من یه ADSL شاتل دارم توی منطقه شهید ردانی پور که با مودم zyxel وصل شده امروز هم قراره ی نفر بیاد از مخابرات برای من طرح زرین نصب کنه با مودم Billion!! میخواستم بدونم کسی این مودم رو داره؟ آیا WDS رو ساپورت میکنه یا نه؟ و حالا چه مودم هایی با DSLAM های مخابرات سازگار تر هستند و برای وصل شدن نیاز به تغییر firmware ندارند؟

من میخواستم اول طرح نوروزی بگیرم والی چون پورت ها پر بود نشد تا ۱ روز بعد از اتمام طرح :n03: بعد که چک کردم دیدم میتونم بگیرم سریع یه خط گرفتم تا بعدا اون رو تغییر بدم کسی میدونه این طرح هایی مثل نوروزی دوباره اجرا میشه یا نه؟

Danial_4139
01-05-2013, 11:55
دیگه اینترنت هم نمی صرفه ! 15 تومان دادم 4 گیگ شارژ کردم 2 روز دیگه هم تمام میشه .

به این نتیجه رسیدم هر وقت دانلود داشتم با تاکسی تلفنی برم فرودگاه از وای فای اونجا استفاده کنم خیلی به صرفه تر از اینترنت مخابرات تمام میشه :n19:

cybamin
01-05-2013, 12:15
سلام
من یه ADSL شاتل دارم توی منطقه شهید ردانی پور که با مودم zyxel وصل شده امروز هم قراره ی نفر بیاد از مخابرات برای من طرح زرین نصب کنه با مودم Billion!! میخواستم بدونم کسی این مودم رو داره؟ آیا WDS رو ساپورت میکنه یا نه؟ و حالا چه مودم هایی با DSLAM های مخابرات سازگار تر هستند و برای وصل شدن نیاز به تغییر firmware ندارند؟

من میخواستم اول طرح نوروزی بگیرم والی چون پورت ها پر بود نشد تا ۱ روز بعد از اتمام طرح :n03: بعد که چک کردم دیدم میتونم بگیرم سریع یه خط گرفتم تا بعدا اون رو تغییر بدم کسی میدونه این طرح هایی مثل نوروزی دوباره اجرا میشه یا نه؟

من هم با بیلیون متصل ام و مشکلی ندارم با مخابرات. خیالت جمع

mamad24
01-05-2013, 15:20
سلام

طرح نوروزی احتمال زیاد دوباره سال دیگه اجرا میشه و البته قبلش فکر کنم چند ماه دیگه یه سری طرح مثل برنا و مهارت میدن بیرون

mamad24
01-05-2013, 15:22
دیگه اینترنت هم نمی صرفه ! 15 تومان دادم 4 گیگ شارژ کردم 2 روز دیگه هم تمام میشه .

به این نتیجه رسیدم هر وقت دانلود داشتم با تاکسی تلفنی برم فرودگاه از وای فای اونجا استفاده کنم خیلی به صرفه تر از اینترنت مخابرات تمام میشه :n19:

:n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19: :n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19: :n19::n19::n19::n19:
اره مخابرات دیگه نمیصرفه. اگر منطقتون فقط مخابرات پوشش میده احتمالآ رنگین کمان و شبکیه هم پوشش میدن بری از اونا بگیری خیلی ارزون تر و بهتره برات

pharm
01-05-2013, 21:41
دوستان من اصلا سایت خارجی باز نمیشه برام کسی مشکلی نداره؟

HGH 878
03-05-2013, 12:17
سلام دوستان من رفتم تو سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ثبت نام كردم .حدود سه هفته اي هست.ولي هنوز كه هنوزه برام مينويسه

نتیجه استعلام تلفن موردنظر شما برای برقراری سرویس ADSL منفی بوده است. توضیحات:
در حال حاضر نمونه آزاد موجود نیست
يعني پورت خالي ندارن. به نظرتون برم حضوري اونجا فايده داره يا نه؟

mehr1362
03-05-2013, 12:25
سلام

دوستان همشهری من در منطقه چمران با پیش شماره 568 سکونت دارم.متاسفانه در 8 سالی که از اینترنت استفاده کردم یا با دیال آپ بوده و یا gprs ایرانسل.به دلیل اینکه این منطقه DLC بوده و حتی مخابرات هم سال قبل که پرسبدم خدمات ارائه نمیکرد.

الان با جستجویی که کردم در اینترنت چند تا شرکت این پیش شماره رو اضافه کردن ولی معلوم نیست ارائه کنند یا خیر.چون در بعضی هاشون سایت اصلیشون پیش شماره رو نزده ولی در سایت هایی که برای اونها تبلیغ میکنن و خدمات اونها رو ارائه میدن هست.مثل ندا گستر صبا نت
پارسال رنگین کمان در سایت اصلیش پیش شماره مارو زده بود ولی تماس که گرفتم جواب منفی دادند.

من میخوام دوستان همشری اول تمام شرکت هایی که اینترنت ADSL نامحدود در استان اصفهان ارائه میکنن رو نام ببرند تا با اونها تماس بگیرم و ببینم منطقه ما اینترنت ارائه میکنند یا خیر. چون الویتم نامحدود هست.

و بعد هم تمام شرکت هایی که اینترنت ADSL در استان اصفهان میدن ( به صورت حجمی ) رو اسم ببرند تا از اونها هم استعلام کنم درباره ساپورت منطقه ما.

متاسفانه برای وایمکس هم فقط دو گزینه ایرانسل و مبین نت رو دیدم که اولی با تعرفه نامحدود ماهیانه 44 تومن برای من خیلی گرون هست و دومی هم پوشش نداره ظاهرا ( با هزینه 37 تومن ماهیانه بدون احتساب 5 درصد مالیات )

دوستان همشهری لطفا کمک کنید تا من هم بتونم طعم اینترنت داشتن رو حس کنم اگر این منطقه ساپورت بشه.مرسی

sise
03-05-2013, 12:55
سلام
دوستان چرا آریافون استفاده نمیکنید؟ با شبانه نیم بها به صرفه تر از مخابراته و البته سرعت 3 مگ
دوست بالایی به آریافون هم یبزنگ ببین چی میگن

mamad24
03-05-2013, 13:06
سلام

دوستان همشهری من در منطقه چمران با پیش شماره 568 سکونت دارم.متاسفانه در 8 سالی که از اینترنت استفاده کردم یا با دیال آپ بوده و یا gprs ایرانسل.به دلیل اینکه این منطقه DLC بوده و حتی مخابرات هم سال قبل که پرسبدم خدمات ارائه نمیکرد.

الان با جستجویی که کردم در اینترنت چند تا شرکت این پیش شماره رو اضافه کردن ولی معلوم نیست ارائه کنند یا خیر.چون در بعضی هاشون سایت اصلیشون پیش شماره رو نزده ولی در سایت هایی که برای اونها تبلیغ میکنن و خدمات اونها رو ارائه میدن هست.مثل ندا گستر صبا نت
پارسال رنگین کمان در سایت اصلیش پیش شماره مارو زده بود ولی تماس که گرفتم جواب منفی دادند.

من میخوام دوستان همشری اول تمام شرکت هایی که اینترنت ADSL نامحدود در استان اصفهان ارائه میکنن رو نام ببرند تا با اونها تماس بگیرم و ببینم منطقه ما اینترنت ارائه میکنند یا خیر. چون الویتم نامحدود هست.

و بعد هم تمام شرکت هایی که اینترنت ADSL در استان اصفهان میدن ( به صورت حجمی ) رو اسم ببرند تا از اونها هم استعلام کنم درباره ساپورت منطقه ما.

متاسفانه برای وایمکس هم فقط دو گزینه ایرانسل و مبین نت رو دیدم که اولی با تعرفه نامحدود ماهیانه 44 تومن برای من خیلی گرون هست و دومی هم پوشش نداره ظاهرا ( با هزینه 37 تومن ماهیانه بدون احتساب 5 درصد مالیات )

دوستان همشهری لطفا کمک کنید تا من هم بتونم طعم اینترنت داشتن رو حس کنم اگر این منطقه ساپورت بشه.مرسی

مطمئنی مخابرات نمیده؟؟/ من خودم منطقه چمرانم پیش شمارمم 570 و dlc هم هست و الان چند ساله دارم از اینترنت مخابرات استفاده میکنم

biostar
03-05-2013, 13:28
طرح زرين قبلا سرعت تا 220 هم ميومد . ولي الان ديگه بالا تر از 120 نمياد !!!

طرح هاي ديگه را هم كه برداشتن !!! بايد چيكار كرد ؟

کلا الان بزرگترین اشتباه از مخابرات اینترنت گرفتن هست
اگه میتونی حتما شرکت رو عوض کن

مخابرات همینه ، بیشترین ترافیک رو تا جایی که میتونه میخوره
الان فقط اینترنت ماهواره ای میصرفه :n19: (البته برای دانلود)

:n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19: :n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19: :n19::n19::n19::n19:
اره مخابرات دیگه نمیصرفه. اگر منطقتون فقط مخابرات پوشش میده احتمالآ رنگین کمان و شبکیه هم پوشش میدن بری از اونا بگیری خیلی ارزون تر و بهتره برات

الان بهترین راه رنگین کمانه ، تقریبا هر گیگ در میاد 2 تومن
شبانه ی شبکیه هم عالیه، البته برای سرویس 1 مگ

الان که دیگه خیلی گرون کرده و بودجم نمیرسه

سلام دوستان من رفتم تو سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ثبت نام كردم .حدود سه هفته اي هست.ولي هنوز كه هنوزه برام مينويسه

نتیجه استعلام تلفن موردنظر شما برای برقراری سرویس ADSL منفی بوده است.

توضیحات:
در حال حاضر نمونه آزاد موجود نیست

يعني پورت خالي ندارن. به نظرتون برم حضوري اونجا فايده داره يا نه؟

کلا آریا فون الان نمی ارزه
رنگین کمان ارزون تر در میاد

20 گیگ ، 3 ماه میشه 40 تومن
اما اریا فون 13 گیگ 32 تومن

اون سرعت 2 مگ هم مانور تبلیغاتیه الکیه
رنگین کمان و شبکیه هم حدود 2 مگ سرعت داره

mehr1362
03-05-2013, 13:32
مطمئنی مخابرات نمیده؟؟/ من خودم منطقه چمرانم پیش شمارمم 570 و dlc هم هست و الان چند ساله دارم از اینترنت مخابرات استفاده میکنم

من آخرین باری که تماس گرفتم پرسیدم گفتن نمیشه.حالا مخابرات شبانه رایگان داره یا نه ؟

چه شرکتهایی در اصفهان نامحدود ارائه میکنن؟لطفا دوستان مطلع بگن

biostar
03-05-2013, 13:41
من آخرین باری که تماس گرفتم پرسیدم گفتن نمیشه.حالا مخابرات شبانه رایگان داره یا نه ؟

چه شرکتهایی در اصفهان نامحدود ارائه میکنن؟لطفا دوستان مطلع بگن

مخابرات اصلا نامحدود نداره !
شبکیه نا محدود با سرویس dedicate میده ولی خیلی گرون در میاد

از نظر قیمتی ایرانسل از همه ارزون تر هست

بیشتر هم پول داری میتونی اینترنت مـــــــاهـــــــواره ای استفاده کنی

meysamghaderi
03-05-2013, 18:16
سلام به همه ی عزیزان...
من از سرعت 128 مخابرات استفاده میکنم.....
خیلی افتضاحه...
میخوام هم سرعتمو بالا ببرم هم از مخابرات بیام بیرون....
چه شرکتهایی مقرون به صرفه هستند؟؟؟
چه مدارکی میخاد؟؟؟ یکی بهم میگفت کارت دانشجویی ارایه بدی بهتره....
هزینه هاش و دخل و خرجش هم بگید مرسی و ممنون....
دمی هر چی بچه اصفهونیه گولی و مرغا چوری!!!!

mehr1362
03-05-2013, 19:43
مخابرات اصلا نامحدود نداره !
شبکیه نا محدود با سرویس dedicate میده ولی خیلی گرون در میاد

از نظر قیمتی ایرانسل از همه ارزون تر هست

بیشتر هم پول داری میتونی اینترنت مـــــــاهـــــــواره ای استفاده کنی

یعنی در اصفهان فقط شبکیه اینترنت نامحدود ارائه میده؟!

نگفتید که مخابرات شبانه رایگان داره یا خیر ؟ و اینکه چه شرکت هایی شبانه رایگان میدن ؟

اتفاقا نامحدود رو برای سند همونی که توصیه کردید میخوام:n06:

در کل میخوام بدونم چه شرکت هایی نامحدود ارائه میدن و چه شرکت هایی شبانه رایگان دارند.مرسی دوستان

biostar
04-05-2013, 16:42
یعنی در اصفهان فقط شبکیه اینترنت نامحدود ارائه میده؟!

نگفتید که مخابرات شبانه رایگان داره یا خیر ؟ و اینکه چه شرکت هایی شبانه رایگان میدن ؟

اتفاقا نامحدود رو برای سند همونی که توصیه کردید میخوام:n06:

در کل میخوام بدونم چه شرکت هایی نامحدود ارائه میدن و چه شرکت هایی شبانه رایگان دارند.مرسی دوستان

از شرکت های اصفهانی فقط شبکیه

از شرکت های سراسری هم شاتل و صبانت و پیشگامان نامحدود دارند

از نظر قیمتی به صرفه ترینشون شاتل هست.

با توجه به اینکه فقط برای send میخواید ، فکر کنم شاتل مناسب تر از همشون باشه

biostar
04-05-2013, 16:44
سلام به همه ی عزیزان...
من از سرعت 128 مخابرات استفاده میکنم.....
خیلی افتضاحه...
میخوام هم سرعتمو بالا ببرم هم از مخابرات بیام بیرون....
چه شرکتهایی مقرون به صرفه هستند؟؟؟
چه مدارکی میخاد؟؟؟ یکی بهم میگفت کارت دانشجویی ارایه بدی بهتره....
هزینه هاش و دخل و خرجش هم بگید مرسی و ممنون....
دمی هر چی بچه اصفهونیه گولی و مرغا چوری!!!!

مدرک الکیه ، مدرک خاصی نمیخواد
صبانت خوبه..
از شرک های اصفهان هم آرایافون ادعا 2 مگ سرعت داره

در کل به همه شرکت های سر بزنید ! یکیش نیازتون رو برطرف میکنه:n02:

pharm
04-05-2013, 19:32
دوستان کسی مثلا میخواد سایتی خارجی رو باز کنه مشکلی نداره من اصلا باز نمیشه سایت خارجی بعد من league of legends بازی میکنم 1 دقیقه تو بازیم بعد دیسکانکت میشه بعدش هم میگن هیچ مشکلی نداره

mohandes
04-05-2013, 23:28
چند روزه وی فی چن واسه من از کار افتاده (روی تبلت اندرویدی). برا شمام همین وضعیته ؟

امروزم که باقی فیل کشها رو زدن . فیل کشه کانکت میشه اما یه لینک باز میکنه و از کار میفته . انگاری این deep packet inspection !!! رو دوباره روشن کردن !!!

پ.ن : راستی من شنیدم آریافون مال اط لا عاته . مخابراتم که مال س پ ا ه . خلاصه سور و ساتی برپاست!

navidnouri
05-05-2013, 10:39
چند روزه وی فی چن واسه من از کار افتاده (روی تبلت اندرویدی). برا شمام همین وضعیته ؟

امروزم که باقی فیل کشها رو زدن . فیل کشه کانکت میشه اما یه لینک باز میکنه و از کار میفته . انگاری این deep packet inspection !!! رو دوباره روشن کردن !!!

پ.ن : راستی من شنیدم آریافون مال اط لا عاته . مخابراتم که مال س پ ا ه . خلاصه سور و ساتی برپاست!

دوستان کسی مثلا میخواد سایتی خارجی رو باز کنه مشکلی نداره من اصلا باز نمیشه سایت خارجی بعد من league of legends بازی میکنم 1 دقیقه تو بازیم بعد دیسکانکت میشه بعدش هم میگن هیچ مشکلی نداره

من هم Dota2 بازی میکنم مشکل مشابه دیدم و همه ایرانی ها هم اکثرا این مشکل رو داشتن، پیگیری که کردم این بود که از باقی نرم ازفزار ها هم استفاده کردم و دیدم که هر نرم افزاری که با خارج در تماس باشه کانکشن اون به صورت هر ۳۰ تا ۴۰ ثانیه قطع میشه میتونید از psiphonee یا fg هم تست بگیرین نتیجه رو ببینید که هر ۳۰ ثانیه قطع میشن و باید دوباره به صورت دستی از نو راه اندازی شن یکی از دوستم میگفت این فیلترینگ جدید مخابراته که احتمالا همینجور بمونه که کسی نتونه از فیلتر شکن و غیره استفاده کنه

ارور اصلی که من تونستم بهش دست پیدا کنم اینه: connection reset by peer 10054

که این قضیه احتمال این موضوع که دست فیلترینگ تو کار رو بیشتر میکنه (شاید پایلوت فیلترینگ رو تغییر دادن) ! امیدوارم فقط ی مشکل زودگذر باشه :n27:

من خودم هم تو خونه هم تو دانشگاه این مشکل رو دیدم
خونه:شاتل،مخابرات
دانشگاه صنعتی اصفهان

لطفا بقیه هم در صورتی که همچین مشکلی دارن یا ندارن با ذکر نرم افزارشون بگن که چجوریه مشکلشون و اینا :n02: :n12:

sa@te
05-05-2013, 10:49
من هم همين مشكل را داشتم . وقتي ميخوام سايت باز كنم يا بازي كنم

اينترنت هر 20-30 ثانيه يه بار قطع ميشه دوباره وصل ميشه

ساده ترين راه حل اينه يه برنامه بذاريد دانلود بشه ، ميبينيد شروع به دانلود ميكنه يهو سرعت صفر ميشه بعد 2-3 ثانيه دوباره شروع به دانلود ميكنه و همينطور تا اخر

اول زنگ زدم به پشتيباني گفت 2 حالت داره ، يكي اينكه يه چيزي داره به خططتون نويز ميندازه يكي اينكه مشكل از مودم هست

تجربه اي كه خودم داشتم اينه وقتي سيستم را ريستارت ميكردم ! مشكل حل ميشد !

meysamghaderi
05-05-2013, 11:57
دمت گرم بابا عجب راهنمایی کاملی بود!!!! خوب داداش اگه حالشا داشتم که نمیومدم اینجا سولا مطرح کنم....میخوام ببینم بقیه چی تجربه کردند و چی پیشنهاد میدند؟؟؟
یعنی شرکتی هست که شبانه رایگان داشته باشه؟؟!!! تو اصفهان؟؟؟
اگه باشه که خیلی خوبه!!! سرعتش چقدره؟؟ قیمتش خوبه؟؟ یا مثلا اگه بخوای از روزانش استفاده کنی تلافی شبانشم در میاره سرت؟؟؟!!!

FC.Barcelona
05-05-2013, 12:07

پرتکلها و پرتها محدود و بسته شده و این سراسریه!:n27:

The Jok3r
05-05-2013, 12:11
خدا باعث و بانیش رو لعنت کنه که اینقدر مردم خصوصاً جوانها رو اذیت میکنن

mamad24
05-05-2013, 14:38
من با نرم افزار گارنا cod 4 انلاین بازی مبکنم از دیشب تا حالا به طرز عجیبی روم ایران خلوت شده. از 200 تا شده 20 تا.
چرا اینقدر کاربران اینترنتی رو اذیت میکنن :n21::n21::n21::n21:
چه مرگتونه اخه :n21::n21:

pharm
05-05-2013, 15:09
من هم Dota2 بازی میکنم مشکل مشابه دیدم و همه ایرانی ها هم اکثرا این مشکل رو داشتن، پیگیری که کردم این بود که از باقی نرم ازفزار ها هم استفاده کردم و دیدم که هر نرم افزاری که با خارج در تماس باشه کانکشن اون به صورت هر ۳۰ تا ۴۰ ثانیه قطع میشه میتونید از psiphonee یا fg هم تست بگیرین نتیجه رو ببینید که هر ۳۰ ثانیه قطع میشن و باید دوباره به صورت دستی از نو راه اندازی شن یکی از دوستم میگفت این فیلترینگ جدید مخابراته که احتمالا همینجور بمونه که کسی نتونه از فیلتر شکن و غیره استفاده کنه

ارور اصلی که من تونستم بهش دست پیدا کنم اینه: connection reset by peer 10054

که این قضیه احتمال این موضوع که دست فیلترینگ تو کار رو بیشتر میکنه (شاید پایلوت فیلترینگ رو تغییر دادن) ! امیدوارم فقط ی مشکل زودگذر باشه :n27:

من خودم هم تو خونه هم تو دانشگاه این مشکل رو دیدم
خونه:شاتل،مخابرات
دانشگاه صنعتی اصفهان

لطفا بقیه هم در صورتی که همچین مشکلی دارن یا ندارن با ذکر نرم افزارشون بگن که چجوریه مشکلشون و اینا :n02: :n12:

دقیقا مشکل من همینه و تمام این مشکل هارو مثله بقیه که گفتن دارم سرور های گیم رنجر 200
league of legends خیر سرم بازی میکنم هر 30 ثانیه وسط بازی قطع میشه فقط دعا دارم میکنم بن نشم
google حدود 10 دقیقه طول میکشه یه چیزی رو سرچ کنه
عامل اصلیش همین port هاست که فیلتر کردن
و اگه یه چیزی دانلود بزاریم خوب میشه ولی همش که نمیشه دانلود باشه
منم به پشتیبانی زنگ زدم گفت هیچ چی نیست
انشاا..
خوب بشه
لعنت به اون کسی که این مشکلو درست کرده اخه چرا گوگلو فیل کردید؟

HGH 878
05-05-2013, 15:47
سلام دوستان من چند دقيقه پيش توي يه سايت يه كم ناجور بودم كه يه دفعه اين پيغام از طرف nod 32 internet security برام اومد
5/5/2013 04:37:58 ب.ظ Detected Port Scanning attack

منم سريع از اينترنت اومدم بيرون آيا خطم داشته كنترل ميشده؟:n29::n29:

mohandes
05-05-2013, 17:25
سلام دوستان من چند دقيقه پيش توي يه سايت يه كم ناجور بودم كه يه دفعه اين پيغام از طرف nod 32 internet security برام اومد
5/5/2013 04:37:58 ب.ظDetected Port Scanning attack

منم سريع از اينترنت اومدم بيرون آيا خطم داشته كنترل ميشده؟:n29::n29:

اگه سایت پ و ر ن و بوده که غمت نباشه ! خود ح ک و م ت ی ا این سایتا خوراکشونه و فکرشونم که پر از ایناس :لول البته مواظب باش چون ممکنه اون سایت آلوده باشه و بخواد هکت کنه . (از امنیت شبکه سررشته ای ندارم البته)

اگرم سایت سیاسی بوده بهتره بگی چه سایتی بوده . این یکی خطریه :لوووول

File not found
05-05-2013, 17:38
ای بابا انتخابات نخواستیم هرکس رو میخواید رییس بکنید، اما اینترنت رو وصل کنید

pharm
05-05-2013, 17:54

ایول حرف قشنگی زدی "هر کی رو میخواید رییس کنید" :LOL

roteal2007
05-05-2013, 18:04

از من ظهر خوب بود اما بد از ظهر ترکید...ای بابا رییس جمهور معلومه دارن کاندیدا ها رو مشخص میکنن.

sa@te
05-05-2013, 18:08
دوستانی که با گوگل و سایت ها مشکل دارن (بجز فیسبوک)

خیلی راحت میتونن از مرورگر Opera استفاده کنن.

با گوگل و سایت های جست و جو هیچ مشکلی نداره

mehdy.z
05-05-2013, 18:26
توی یزد هم دقیقا همین مشکل قطع و وصل شدن از دیروز بوجود اومده!!
البته همین یه دقیقه پیش هم B.B.C اعلام کرد مشکل سراسریه!!!
خدا باعث و بانیش رو لعنت کنه!...تا از ریشه نزننش بیکار نمیشینن!!!

HGH 878
05-05-2013, 23:42
اگه سایت پ و ر ن و بوده که غمت نباشه ! خود ح ک و م ت ی ا این سایتا خوراکشونه و فکرشونم که پر از ایناس :لول البته مواظب باش چون ممکنه اون سایت آلوده باشه و بخواد هکت کنه . (از امنیت شبکه سررشته ای ندارم البته)

اگرم سایت سیاسی بوده بهتره بگی چه سایتی بوده . این یکی خطریه :لوووول

ممنون:n16::n16:

mohandes
06-05-2013, 06:33
این گندکاری فیل!!! جدید ترکیبیه از DPI و یک چیز دیگه که خیلی براشون جواب داده . قبلا که فقط DPI بود فشار زیادی روی اون کامپیوتر یا ابرکامپیوتری که مسئول این کار بود میومد . واسه همین به نظر میومد نصف شب ها بخشی از ترفیلینگ رو از کار مینداختند و بعضی چیزا درست میشد . مثلا اگه سرعت وی فی چن کم بود درست میشد یا مثلا برخی فیل کشها درست میشدن اما الان با این روش جدیدشون پیداس بار اون سیستم کم شده که حتی نصف شب هیچکدوم از فیل کشها کار نمیکنه .

همهء این مشکلات اخیر هم کاملا زیر سر یک شورای منحوسیه به نام شورای عالی فضای مجازی که یکی دو ساله از سوی شخص اول مملکت (اسمشو نبر !!!) که در جایگاه خدا نشسته!!! تشکیل شده و مسئولیتش اینه که کاریو که وزارت ارتباطات با شل کن سفت کن انجام میداد (تبدیل اینترنت به اینترانت) رو با مشت آهنین انجام بده . اسم این شورا رو گوگل کنید میبینید هر چی آتیشه از گور این شورا بلند میشه .

گریهء حضار برای مظلومیت شخص اول !!!...

mohandes
06-05-2013, 06:39
راستی طرفای سه بامداد همین امروز اینترنت من کلا هیچ سایتی رو به جز اون سایت مشترکین مسخرشونو باز نمی کرد . بقیه هم چنین مشکلی داشتن؟ اصلا کسی تا این ساعت بیدار بوده؟! :)

15min
06-05-2013, 12:17
راستی طرفای سه بامداد همین امروز اینترنت من کلا هیچ سایتی رو به جز اون سایت مشترکین مسخرشونو باز نمی کرد . بقیه هم چنین مشکلی داشتن؟ اصلا کسی تا این ساعت بیدار بوده؟! :)

آره هیچ سایتی باز نمیکرد بجز چند تا سایت ایرانی:n21:

mrmmnb
06-05-2013, 13:00
من کلا دانلد شبانم دو شبه داغون هست
توی روز هم که دم به دقیقه قطع میشه البته قطع ارتباط نمیشه ولی صفحه هم باز نیمنه بعد مثلا 30 ثانیه تست میکنی خوب شده

hadikhaf
06-05-2013, 13:16
سیسیکم هم مشکل دار شده با این اوضاع فیلترینگ و کندی سرعت که البته بیشترش واسه اولیه

Behrouz_se60
06-05-2013, 14:20
استفاده از تخفیف شبانه برای مشترکین طرح زرین شرکت مخابرات استان اصفهان

لینک خبر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] efault%2Easpx

مشترکین طرح زرین شرکت مخابرات استان اصفهان می توانند از ابتدای اردیبهشت ماه سال 92 می توانند از تخفیف شبانه استفاده کنند .
به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان اصفهان هر گیگا بایت حجم ADSl طرح زرین شرکت مخابرات استان اصفهان از 25000 ریال به 35000 ریال تغییر یافته است . بنابر این گزارش مشترکین این طرح از ساعت 2 لغایت 6 بامداد از سی درصد تخفیف شبانه نیز می توانند استفاده کنند .
لازم به ذکر است در صورت خرید هر گونه حجم اضافه این مبلغ با 6 درصد مالیات ارزش افزوده اعمال می گردد

من چیزی ندیدم کسی تست کرده ؟

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] efault%2Easpx)

mohandes
06-05-2013, 14:44
استفاده از تخفیف شبانه برای مشترکین طرح زرین شرکت مخابرات استان اصفهان

لینک خبر

من چیزی ندیدم کسی تست کرده ؟

اینترنت کلا رو هواس شماها فکر دانلودید؟!!!! کل فیل کشا رو نابود کردن تو یه همچین اینترنتی کم اهمیت ترین چیز دانلوده .

این شورای عالی فضای مجازی منحوس داره با سرعت نور پروژهء کره شمالیزه کردن اینترنت در ایران رو اجرا میکنه .

meysamghaderi
06-05-2013, 19:27
میخوام ببینم بقیه چی تجربه کردند و چی پیشنهاد میدند؟؟؟
یعنی شرکتی هست که شبانه رایگان داشته باشه؟؟!!! تو اصفهان؟؟؟
اگه باشه که خیلی خوبه!!! سرعتش چقدره؟؟ قیمتش خوبه؟؟ یا مثلا اگه بخوای از روزانش استفاده کنی تلافی شبانشم در میاره سرت؟؟؟!!!

عزیزان کسی نیست مارو راهنمایی کنه؟؟!! دمتون گرم....

15min
06-05-2013, 20:59
گند زدن به اینترنت یه ایمیل نمیشه چک کردن اه:n21:
دوستان اگه راهی واسه این اوضاع پیدا کردن ما رو هم خبر کنن:n13:

mohandes
06-05-2013, 22:03
گند زدن به اینترنت یه ایمیل نمیشه چک کردن اه:n21:
دوستان اگه راهی واسه این اوضاع پیدا کردن ما رو هم خبر کنن:n13:

فعلا راه حل درست حسابی وجود نداره . باید منتظر بود تا برنامه نویسان فیل کشها برای این مشکل جدید راه حل ارائه بدن ..
در برخی سایتها دو سه تا راه حل دیدم اما کاملا مشخص بود ایمن نیست و تنها دنبال بدست آوردن یوزر و پسورد و دزدیدن اطلاعات کاربران اون روشها هستند ..

saadat68
07-05-2013, 03:51
سلام

بچه ها یکی از آشناها میخواد سپاهان شهر ADSL بگیره

چی بگیره ؟ مصرفشم بالا نیست 128 براش بسه

گفتم فقط از مخابرات نگیره :n02:

mohandes
07-05-2013, 10:32
سلام

بچه ها یکی از آشناها میخواد سپاهان شهر ADSL بگیره

چی بگیره ؟ مصرفشم بالا نیست 128 براش بسه

گفتم فقط از مخابرات نگیره :n02:

باید ببینه سرعت واقعی سرویس چقدره؟ مثلا ۱۲۸ مخابرات دزد در حقیقت یک مگه . (توی سپاهان شهر دو مگه)
حالا اوشون از هر شرکتی خواست بگیره قبلش باید اینو ازش بپرسه . اگه سرعت واقعی ۱۲۸ باشه به درد نمیخوره .
به نظر من سرعت واقعی حداقل باید ۵۱۲ باشه.

در مورد شرکت ها هم تا جایی که شنیدم صبانت و شاتل بد نیستند . (هر شرکت داغونی باشه بیه از مخابراته!) برای مقایسه باید بری سایت خود این شرکتها و تعرفه هاشونو بخونی . اگه مطمئنی مصرف این بنده خدا زیاد نیست ، سرویس اکوی شرکتها رو باید بگیره .

noshingh
08-05-2013, 11:47
سلام دوستان. من قبلا اینترنت منخابرات داشتم. بعد اسباب کشی کردیم و خونه جدید رفتیم. و دوباره 2020 زنگ زدم و ثبت نام کردم و خط هم برام رانژه شد! و از همون یوزر و پسووردی که شماره تلفن خونه قبلی بود استفاده میکردم و میتونستم کانکت بشم! اما یه چند روزه که دیگه با اون یوزر و پاس نمیشه کانکت شد! و ارور 691 میده! کسی از دوستان میتونه بگه الگوی یوزر و پاس شرکت مخابرات به چه صورت هست!؟ الگوی قبلی که به صورت 311 و بعد شماره تلفن خونه بود! اما ظاهرا الان که میزنم جواب نمیده! کسی از دوستان اگه الگو رو بهم بگه ممنون میشم!

roteal2007
08-05-2013, 12:00
سلام دوستان. من قبلا اینترنت منخابرات داشتم. بعد اسباب کشی کردیم و خونه جدید رفتیم. و دوباره 2020 زنگ زدم و ثبت نام کردم و خط هم برام رانژه شد! و از همون یوزر و پسووردی که شماره تلفن خونه قبلی بود استفاده میکردم و میتونستم کانکت بشم! اما یه چند روزه که دیگه با اون یوزر و پاس نمیشه کانکت شد! و ارور 691 میده! کسی از دوستان میتونه بگه الگوی یوزر و پاس شرکت مخابرات به چه صورت هست!؟ الگوی قبلی که به صورت 311 و بعد شماره تلفن خونه بود! اما ظاهرا الان که میزنم جواب نمیده! کسی از دوستان اگه الگو رو بهم بگه ممنون میشم!

شما چرا تماس نمیگیرید پشتیبانی؟
الگو؟
اول کد شهر بپد بعد شماره خونه....اگرم مودمتون رو در حالت اتوماتیک کانغیگور کنید دیگه به ساخت کانکشن نیاز ندارید.

sise
08-05-2013, 12:46
این تست الانه. اما قبلا 3 مگ بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sa@te
08-05-2013, 18:18
این تست الانه. اما قبلا 3 مگ بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از کجا میگیری ؟

mamad24
08-05-2013, 20:21
اینم تست طرح برنا مخابرات.
دوستانی هم که طرح زرین . کمپین و یا .... دارن تست بگیرن بزارن ببینیم چی به چی شده تو این چند وقته

sise
09-05-2013, 08:44
از کجا میگیری ؟
اریافون. یه هفته است میگه 3 مگ شده

pedramsr
09-05-2013, 13:25
بچا طرح زرین = کمپین 128 ؟ سرعت شبانه کمپین چطوره ؟

sa@te
09-05-2013, 23:15
اریافون. یه هفته است میگه 3 مگ شده

میشه یه بار دیگه تست بگیری حدود ساعت ۶ تا ۹ شب ؟ میخوام ببینم اگه باز بالا بود سرعت سریع کوچ کنم به اریا فون

نوع سرویسی هم که گرفتی بگو لطفا .
الان ثبت نام کردم استعلام خط تلفن مثبت بود. باید کدوم طرحشو بردارم برای سرعت ۳ مگ ؟

Danial_4139
09-05-2013, 23:23
سرعت خوبه پینگ هم خوبه فقط مشکل اینه که سایت ها باز نمیشن که با توجه به اساس نامه مخابرات باز شدن هر سایتی با قانون مغایرت داره و نباید باز بشه :n13:

لطفعلی خان قاجار
09-05-2013, 23:32
چجوری تست میگیرین ؟
منم یه 4 ماهه خیلی داغونه اصلن کیفیت اون روزا رو نداره فخط بلدن پولشو بسونن

sa@te
09-05-2013, 23:53
اینم تست سرعت من

از رنگین میگیرم

برای تست سرعت برید سایت speedtest.net

sa@te
09-05-2013, 23:58
اینم یکی دیگه

ماکس و مینِش یکیه !!

mamad24
10-05-2013, 00:41
نکته جالبش اینجاست که مخابرات و کلیه شرکت های زیر مجموعه سرعت اپلود بیشتر0.43 mbps نمیدن. حالا یا نمیتونن یا نمیخان که بدن

god.fsl
10-05-2013, 01:29
این هم سرعت نت ما!:n02:

shitan
10-05-2013, 07:09
نکته جالبش اینجاست که مخابرات و کلیه شرکت های زیر مجموعه سرعت اپلود بیشتر0.43 mbps نمیدن. حالا یا نمیتونن یا نمیخان که بدن

اکثر دنیا اپلود روی 1 مگه که اینا روی نصفشه که کافیه.

sise
10-05-2013, 09:19
میشه یه بار دیگه تست بگیری حدود ساعت ۶ تا ۹ شب ؟ میخوام ببینم اگه باز بالا بود سرعت سریع کوچ کنم به اریا فون

نوع سرویسی هم که گرفتی بگو لطفا .
الان ثبت نام کردم استعلام خط تلفن مثبت بود. باید کدوم طرحشو بردارم برای سرعت ۳ مگ ؟

فرقی نمیکنه کی باشه. فعلا حدودا همینه. همین الان هم 2.54 بود. نوع سرویش مهم نیست. بسته به مصرف و شرایط خودت داره. همشون یه سرعتن..منتها طرح تعرفه جشنواره طلایی بگیر حتما. به صرفه تره. همشون 3 مگ هستن.
اینم حدود سرعت دان یا IDM

sa@te
10-05-2013, 11:38
فرقی نمیکنه کی باشه. فعلا حدودا همینه. همین الان هم 2.54 بود. نوع سرویش مهم نیست. بسته به مصرف و شرایط خودت داره. همشون یه سرعتن..منتها طرح تعرفه جشنواره طلایی بگیر حتما. به صرفه تره. همشون 3 مگ هستن.
اینم حدود سرعت دان یا IDM

طرح طلایی که زده 2 مگ سرعت روو...

sa@te
10-05-2013, 11:40
این هم سرعت نت ما!:n02:

تو از کجا میگیری ؟

sise
10-05-2013, 13:31
طرح طلایی که زده 2 مگ سرعت روو...

اگه ثبت نام کنی بری داخل اینا هست. سرعت که براشون ننوشته

mamad24
10-05-2013, 14:08
اکثر دنیا اپلود روی 1 مگه که اینا روی نصفشه که کافیه.

تو همین ایرانم سرعت اپلود سه برابر سرعت خودم دیدم

لطفعلی خان قاجار
10-05-2013, 14:56
اینم تست سرعت من

از رنگین میگیرم

برای تست سرعت برید سایت speedtest.net

برا من اینطوری نشون میده :

چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n30:

hossein019940
10-05-2013, 15:20
سرعت اینترنت تو استانتون خوب شده؟

sa@te
10-05-2013, 19:24
برا من اینطوری نشون میده :

چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n30:

تو چجوری بدون فلش پلیر زندگی میکنی ؟؟؟

زود برو اینجا دانلود کن ...

برای اپرا ٬ فایر فاکس ٬ گوگل کروم

تو گوگل سرچ کن سافت گذر
برو سایت سافت گذر بعد اون بالا سرچ کن flash player برات میاره

موقع نصب حتما مرورگرت را ببند .

sa@te
10-05-2013, 19:29
اگه ثبت نام کنی بری داخل اینا هست. سرعت که براشون ننوشته

meysamghaderi
10-05-2013, 21:47
اقا این طرح کمپین نوروزیو برداشتند؟؟؟!!! عجب.... همیشه از قافله عقبیم ما....!!! شبانش رایگان بوده که!!!

sise
10-05-2013, 21:54

این مال قبله. حدود 3 هفته پیش خودش اعلام کرد که شده 3 مگ. اگه بتونی وارد سیستم بشی. (با نام کاربری و رمزی که بعد از ثبت نام آریافون بهت میده) میتونی اونی که گذاشتم را انتخاب کنی. در ضمن1 تا 7 صبح نیم بهاست.

god.fsl
10-05-2013, 22:14
تو از کجا میگیری ؟

صبانت.نداگستر
خیر سرشون یعنی 4مگابیته!!!:n13:

god.fsl
10-05-2013, 22:32
سرعت اینترنت تو استانتون خوب شده؟

بد نیست فعلا داداش:n01:

meysamghaderi
10-05-2013, 23:21
سلام عزیزان...
این سوالو تو یه تایپیک دیگه هم مطرح کردم....میخوام بدونم نظرتون چیه؟!!
به نظرتون adsl مخابرات هر گیگ 3500 سرعت 128یا2 گیگ ایرانسل 1ماهه 10 تومن؟؟؟ بیشتر برا وبگردی و البته اهنگ و جزوه دانلود کردن میخوام...
مهمتر از همه میخام با گوشی برم نت... حوصله pc را ندارم!!!

god.fsl
11-05-2013, 01:27
سلام عزیزان...
این سوالو تو یه تایپیک دیگه هم مطرح کردم....میخوام بدونم نظرتون چیه؟!!
به نظرتون adsl مخابرات هر گیگ 3500 سرعت 128یا2 گیگ ایرانسل 1ماهه 10 تومن؟؟؟ بیشتر برا وبگردی و البته اهنگ و جزوه دانلود کردن میخوام...
مهمتر از همه میخام با گوشی برم نت... حوصله pc را ندارم!!!

سلام داداش.
من خودم مخابرات داشتم.واقعا خیلی میخوره!!! واسه خودش همینطور گیگ گیگ کنتور میندازه!!! حرومش باشه! هیچ امکانات خاصی هم نداره! به نظرم سرویس های اقتصادی مربوط به بقیه ی شرکتها مثل شاتل یا نداگستر یا پارس آنلاین رو بگیری سرعت بیشتر و صرفه اقتصادی بیشتری دارن. حالا بازم ببین چجوریه:n13:

shitan
11-05-2013, 09:44
تو همین ایرانم سرعت اپلود سه برابر سرعت خودم دیدم

حداکثر سرعت اپلود adsl2+ 1.4 مگابیت بر ثانیست که مخابرات روی 512 می بنده که برای استفاده از اینترنت کافیه.

File not found
11-05-2013, 11:45
این تاپیک یه موقعی فقط واسه کسایی بود که خطشون dlc هست و فقط از مخابرات میتونن بگیرن، از وقتی مخابرات به همه خطوط سرویس داده، یخورده قاطی شده، آخه من تعجب میکنم، شمایی که میتونید از بقیه شرکتها مثل شاتل پارس آنلاین صبانت سرویس بگیرید، ببخشید عقلتون کمه میاین سمت مخابرات؟
فقط کافیه بگم که گوگل و جیمیل هم واستون باز نمیشه اگه از مخابرات سرویس بگیرید، اینجا دوستان دیگه سرعتشون روی 4 مگ هست،واسه من بزور اگه به 1 برسه من دوستم توی چند خیابون اونطرفتر از من چون پیش شمارش یه رقم فرق داره الان از یه شرکت دیگه سرویس داره، مجبور نیست از مخابرات بگیره
خلاصه که اگه از زندگی سیرشدین حتماً بیاین سمت اینترنت مخابرات!

Danial_4139
11-05-2013, 13:02
دیشب ساعت 9:30 شارژ نداشتم رفتم 2 گیگ شارژ از مخابرات خریدم از دیشب فقط سایت عصر ایران و زومیت رو باز کردم در حد 2 ساعت از مطالبشون استفاده کردم الان دیدم 430 مگش کم شده :blink:

کل آرشیو مطالب این دوتا سایت رو دانلود میکردم 400 مگ نمیشد !

*Forgotten*
11-05-2013, 13:11
دیشب ساعت 9:30 شارژ نداشتم رفتم 2 گیگ شارژ از مخابرات خریدم از دیشب فقط سایت عصر ایران و زومیت رو باز کردم در حد 2 ساعت از مطالبشون استفاده کردم الان دیدم 430 مگش کم شده :blink:

واقعا فاجعس ظاهرا مخابرات شده دز*د سر گردنه و هیچ نهادی هم نمیتونه جلوشو بگیره:n04:

BIG-BANG
11-05-2013, 14:08
دوستان سلام
الان داشتم تعرفه ها رو نگاه میکردم دیدم تعرفه های شاتل و اریافون بهتر از مخابرات هستن هر دو هم به خط من سرویس میدن به نظر شما من یه سه ماهه دو مگ یا یک مگ میخوام بگیرم از اریافون بگیرم یا از شاتل؟
اریافون هم مثله مخابرات برا خودش ترافیک میندازه یا نه؟ و اینکه پنل کاربریش با مخابرات یکیه یا زکل از هم جدا هستن؟
در ضمن من الان از مخابرات سرویس دارم میتونم پورتم رو از سرویس مخابرات بیارم بیرون؟ یا ....
Sent from my HTC One X

mamad24
11-05-2013, 15:31
دیگه این فری گ.ی.ت هم داره به تاریخ میپیونده. دیگه داره زورش تموم میشه یه ویدئو بخای تو یوتوب باهاش ببینی 4 ساعت طول میکشه لود شه. من که دیشب رفتم 5 تومن دادم یه سرویس inet یه ماهه گرفتم مثل موشک ویدئو ها رو هم لود میکنه هم میتونه دانلود کنه. دیگه عمرتون رو پای این فیل کش نذارید. :n21:

sa@te
11-05-2013, 17:14
دیگه این فری گ.ی.ت هم داره به تاریخ میپیونده. دیگه داره زورش تموم میشه یه ویدئو بخای تو یوتوب باهاش ببینی 4 ساعت طول میکشه لود شه. من که دیشب رفتم 5 تومن دادم یه سرویس inet یه ماهه گرفتم مثل موشک ویدئو ها رو هم لود میکنه هم میتونه دانلود کنه. دیگه عمرتون رو پای این فیل کش نذارید. :n21:

سرویس inet چیه ؟

من از آریا فون تقاضا دادم ، نوشته منتظر رانژه شدن خط باشید.... امیدوارم زود راه بیوفته

mamad24
11-05-2013, 20:19
سرویس inet چیه ؟

من از آریا فون تقاضا دادم ، نوشته منتظر رانژه شدن خط باشید.... امیدوارم زود راه بیوفته

یه نوع فیل کشه جدیده

meshkiposh2200
11-05-2013, 22:56

از من همینطوره 4تا سایت باز میکنم 500 مگ کم میکنه.باید یه اعتراضی چیزی بکنیم از عنوان کردن توی امضا هامون توی فروم ها تا شکایت به ادرس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر چند اینها دستاشون توی جیب یکدیگست و فکر نمیکنم اثری داشته باشه....

mohandes
11-05-2013, 23:25
این تاپیک یه موقعی فقط واسه کسایی بود که خطشون dlc هست و فقط از مخابرات میتونن بگیرن، از وقتی مخابرات به همه خطوط سرویس داده، یخورده قاطی شده، آخه من تعجب میکنم، شمایی که میتونید از بقیه شرکتها مثل شاتل پارس آنلاین صبانت سرویس بگیرید، ببخشید عقلتون کمه میاین سمت مخابرات؟
فقط کافیه بگم که گوگل و جیمیل هم واستون باز نمیشه اگه از مخابرات سرویس بگیرید، اینجا دوستان دیگه سرعتشون روی 4 مگ هست،واسه من بزور اگه به 1 برسه من دوستم توی چند خیابون اونطرفتر از من چون پیش شمارش یه رقم فرق داره الان از یه شرکت دیگه سرویس داره، مجبور نیست از مخابرات بگیره
خلاصه که اگه از زندگی سیرشدین حتماً بیاین سمت اینترنت مخابرات!

به نظر من کسی به این حرفا گوش نمیده چون فکر میکنن توطئه کردیم و دروغ میگیم که دیگران از این سرویس بی همتا!!!! بهره مند نشند و سرویس بی نظیر ما بدلیل شلوغی خراب نشه!!! (البته تا حدی هم حق دارند چون از این رفتارهای سخیف و زشت در ما ایرانیها کم نیست!)

آقا اینترنت مخابرات بگیرید خداست! اصلا تو دنیا تکه . ۱۰ گیگ دانلود میکنی یه گیگ کنتور میندازه!!! همون یه گیگم سر ماه جای اینکه هزینشو بکشن روی قبض، یه چک میذارن روی قبض و میدن یوزر، جهت قدردانی استفاده از سرویسشون!!!!

والا با اون نوناش!

Danial_4139
12-05-2013, 00:00
از من همینطوره 4تا سایت باز میکنم 500 مگ کم میکنه.باید یه اعتراضی چیزی بکنیم از عنوان کردن توی امضا هامون توی فروم ها تا شکایت به ادرس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر چند اینها دستاشون توی جیب یکدیگست و فکر نمیکنم اثری داشته باشه....

همین بازرسی مخابراته فرمان دزدی رو صادر میکنه خیالت راحت !

یکی از دوستام وایمکس مبین نت داره هر وقت شارژ میکنه 1 گیگ میخره بش میگفتم 1 گیگ به کجات میرسه میگفت همین 1 گیگ برا 1 ماه وب گردی کافیه اونوقت ما 4 گیگ کمتر بگیریم تا بیام از سایت مخابرات بزنیم بیرون تمام شده !

درست حساب کنی دارن هر گیگابایت رو به قیمت 10 تومان میکنن تو پاچمون ما هم صدامون در نمیاد !

adslali
12-05-2013, 01:01
اونايي كه طرح نوروزي دارن سرعت شبانه شون تو اين يكي دو هفته چقدر هست ؟ برا شماها هم كم شده ؟؟؟ بگيد dlc هستيد يا نه ؟

mamad24
12-05-2013, 01:27
من قبلآ با تست هم ثابت کردم که این مخابرات داره دزدی میکنه تو ترافیکا:n21:

sa@te
12-05-2013, 10:52
تست سرعت من با آریا فون !!! :n13::n13:

سرعت دانلود هم رو 180 هست !!! مثه رنگین کمان !! فکر کردم رو 350-360 باید باشه !!!!!

sa@te
12-05-2013, 10:55
کی گفته بود 3مگ هست سرعت ؟؟ کجا نوشته اینو ؟

pharm
12-05-2013, 14:12
ای پدرسگ های دزد مخابرات در عرض یه روز 2 گیگ شارز کردم فرداش تو یه سایت بودم دیدم تموم شد دزدی در حد ***

mamad24
12-05-2013, 15:21
یادش بخیر چند هفته پیش دیدم که پنل ترافیک نمیندازه. فهمیدم که از کار افتاده. تا تونستم تو اون روز دانلود کردم و حواسم هم مدام به پنل بود که کی درست میشه. اون روز حدود 6 گیگ مجانی دانلود کردم. حیف که ذوق زده شده بودم مگرنه میومدم شما رو هم خبر میکردم دانلود کنیم:n19: شاید تو کل سال کمتر از این موقعیاتا پیش بیاد ولی اگه اومد و کسی فهمید بیاد اینجا بقیه رو هم در جریان بزاره تا تلافیشو سر مخابرات در بیاریم:n19:

EhsanCPU
12-05-2013, 15:36
یادش بخیر چند هفته پیش دیدم که پنل ترافیک نمیندازه. فهمیدم که از کار افتاده. تا تونستم تو اون روز دانلود کردم و حواسم هم مدام به پنل بود که کی درست میشه. اون روز حدود 6 گیگ مجانی دانلود کردم. حیف که ذوق زده شده بودم مگرنه میومدم شما رو هم خبر میکردم دانلود کنیم:n19: شاید تو کل سال کمتر از این موقعیاتا پیش بیاد ولی اگه اومد و کسی فهمید بیاد اینجا بقیه رو هم در جریان بزاره تا تلافیشو سر مخابرات در بیاریم:n19:

پس چرا خبر ندادی :question::41::19:

meysamghaderi
12-05-2013, 17:24
اقا با همه ی این تفاصیل ما چکار کنیم؟؟ شبکیه ؟ شاتل؟ اریافون؟
شبانه رایگانش برام خیلی مهمه...
کدومشون دزدی کمتر داره؟؟ قیمتش مناسبتره؟
راهنماییم کنید تا اعتبارم از مخابرات تموم شد دیگه شارژ نمیکنم....

sa@te
12-05-2013, 18:00
اقا با همه ی این تفاصیل ما چکار کنیم؟؟ شبکیه ؟ شاتل؟ اریافون؟
شبانه رایگانش برام خیلی مهمه...
کدومشون دزدی کمتر داره؟؟ قیمتش مناسبتره؟
راهنماییم کنید تا اعتبارم از مخابرات تموم شد دیگه شارژ نمیکنم....

عزیزم شما بحثتون جداست ٬ اینجا بحث سر کسانی هست که خطوطشون DLC هست !!!‌

این بحث ها سر خودمونه !‌ شما تاپیک را اشتباهی اومدی ‌! شما از شاتل بگیر بهتره ...

meysamghaderi
12-05-2013, 19:51
والا اینجا که نوشته adsl...???!!!! حالت خوبه؟؟؟
عجبا!!

adslali
12-05-2013, 20:22
ميگم ي سوال برام پيش اومده . من طرح نوروزي 4 مگ دارم . اگه از ترافيكم استفاه ده نكنم براي ماه بعد ذخيره ميشه يا ميسوزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Danial_4139
12-05-2013, 23:05

اون وقتا رو شما یادتون نیست ولی 2 سال پیش اون اوایل که طرح شبانه راه افتاده بود سیستمشون یه باگ داشت خفن !

اون زمان برای تغییر وضعیت از روزانه به شبانه باید مودم رو سر ساعت 1:30 بامداد خاموش روشن میکردی تا بری روی طرح شبانه ولی افراد زرنگی هم بودن که صبر میکردن تا ساعت یک و نیم خود سیستم مخابرات اینترنت رو قطع و وصل کنه و این باگ باعث میشد هیچی تو پنل ذخیره نشه ولی اگر مودم رو خاموش میکردی یا برق میرفت قبل اینکه خود مخابرات قطع کنه همه چیز طبیعی بود و از حجمتون کم میشد :n02:

یه روز نزدیک 6 گیگ دانلود کرده بودم که کم کم داشتیم به لحظات ملکوتی 1:30 شب نزدیک میشدیم یکدفه برق رفت و ... برق رفتن همانا و پریدن 6 گیگ شارژ هم همانا :n28:

یادمه به مدت سه هفته مودم خاموش نشد و روزی 8 گیگ دانلود داشتم بدون اینکه 1 اپسیلون شارژ مصرف بشه ! روحش شاد و یادش گرامی ...

mamad24
12-05-2013, 23:25
اون وقتا رو شما یادتون نیست ولی 2 سال پیش اون اوایل که طرح شبانه راه افتاده بود سیستمشون یه باگ داشت خفن !

اون زمان برای تغییر وضعیت از روزانه به شبانه باید مودم رو سر ساعت 1:30 بامداد خاموش روشن میکردی تا بری روی طرح شبانه ولی افراد زرنگی هم بودن که صبر میکردن تا ساعت یک و نیم خود سیستم مخابرات اینترنت رو قطع و وصل کنه و این باگ باعث میشد هیچی تو پنل ذخیره نشه ولی اگر مودم رو خاموش میکردی یا برق میرفت قبل اینکه خود مخابرات قطع کنه همه چیز طبیعی بود و از حجمتون کم میشد :n02:

یه روز نزدیک 6 گیگ دانلود کرده بودم که کم کم داشتیم به لحظات ملکوتی 1:30 شب نزدیک میشدیم یکدفه برق رفت و ... برق رفتن همانا و پریدن 6 گیگ شارژ هم همانا :n28:

یادمه به مدت سه هفته مودم خاموش نشد و روزی 8 گیگ دانلود داشتم بدون اینکه 1 اپسیلون شارژ مصرف بشه ! روحش شاد و یادش گرامی ...

دادا من خودم تقریبآ 4 ساله از اینترنت مخابرات دارم استفاده میکنم. کی مخابرات طرح شبانه گذاشته بود/؟؟؟:n13::n13::n13::n13:

mamad24
12-05-2013, 23:29
سری قبل که سیستمشون خراب شده بود ترافیک نمینداخت من خیلی دیر فهمیدم و اگه هم اینجا میگفتم تا کسی میومد بخونه دیگه درستش کرده بودند. ولی دیگه این دفه همیشه حواسم هست اگه هم کسی فهمید زود بیاد بگه تا هر چی ترافیکه از حلقوم مخابرات بکشیم بیرون :n19:

Danial_4139
13-05-2013, 00:10
دادا من خودم تقریبآ 4 ساله از اینترنت مخابرات دارم استفاده میکنم. کی مخابرات طرح شبانه گذاشته بود/؟؟؟:n13::n13::n13::n13:

میگم که یادتون نیست ، اسفند 89 شبانه رایگان شروع شد تا شهریور 90 که جمعش کردن .

mamad24
13-05-2013, 00:43

پس قبلآ هم مخابرات شبانه رایگان گذاشته بوده.
ajabzzzzzzz

File not found
13-05-2013, 11:28

دوران اوجش بود، حیف شد

BIG-BANG
13-05-2013, 18:46
دوستان میگم ما قبلا از مخابرات سرویس داشتیم الان رفیتیم از اریافون بگیریم بین شاتل اریافون مونده بودم که اریافون رو انتخاب کردم
میگم اریافون هم مثل مخابرات برا خودش ترافیک مصرف میکنه یا مثل شاتل و اینا با سه گیگ ترافیک راحت میشه گذروند
میشه یکی توضیح بده؟

Sent from my HTC One X

mohandes
13-05-2013, 23:30
ای پدرسگ های دزد مخابرات در عرض یه روز 2 گیگ شارز کردم فرداش تو یه سایت بودم دیدم تموم شد دزدی در حد ***
مودمت وایرلس داره ؟ اگه جوابت مثبته واسش رمز گذاشتی ؟ اگه بازم جوابت مثبته رمزتو عوض کن و یه چیز سخت بذار.(ترجیحا روی اون مک فیلتر ست کن)
بعدم برو سایت این دزدا، رمز سرویستو عوض کن . (همونجا که میری یک کیلومترشمار!! و گزینهء تمدید اعتبار رو نشون میده، گزینهء تغییر رمز سرویس رو پیدا میکنی.)
اگه تموم این کارها رو کردی و بازم به این شدت اعتبارت کم شد، تمامی مونثات مدیران مخابرات رو دعا کن!

قدیما چند باری این اتفاق افتاده و خیلیها با خوشحالی کلی دانلود کردند (در این تاپیک شرح ماوقع هست) اما بعدا یهو! هر چی دانلود کرده بودند محاسبه شده و کنتور انداخته . احتمالا یکی دیگر از راههای دزدی این حروملقمه هاست. البته یک بار همونطور که دوستمون گفت سرویسشون یک باگ خفنی داشت و اوندفعه خیلیها از خجالت مونثات مدیران مخابرات در اومدن.

تو دیگه کمرشونو شیکوندی! من اونموقع یه ۳۴ گیگ مفتی دانلود کردم . که البته مطمئنا تا الان این دزدا چند برابرشو از حلقوممون کشیدن بیرون .

mohandes
14-05-2013, 01:20
دوستان میگم ما قبلا از مخابرات سرویس داشتیم الان رفیتیم از اریافون بگیریم بین شاتل اریافون مونده بودم که اریافون رو انتخاب کردم
میگم اریافون هم مثل مخابرات برا خودش ترافیک مصرف میکنه یا مثل شاتل و اینا با سه گیگ ترافیک راحت میشه گذروند
میشه یکی توضیح بده؟

Sent from my HTC One X

قبلا گفتم دوباره هم میگم . از یک منبعی!!(منبع آب :دی) شنیدم آریافون مال ا ط ل ا ع ا ته . بعید هم نیست . سالها پیش توی انجمن پی سی سون یک کاربری که ادعای هکری داشت در یک تاپیک اومده بود هزار تا!!! (دقیقا هزار تا..) اکانت دایال آپ آریافون رو توی تاپیکی قرار داده بود . میگفت سایت آریافونو -- کرده و اینا رو از توش کشیده بیرون . منم با ساده لوحی تمام، مدتها از اون اکانتها استفاده کردم. (که البته مطمئنا حروم بوده و خدا منو ببخشه...)

بعدها که اون منبع بهم گفت قضیهء این شرکت چیه تازه دوزاریم افتاد که با فرض درستی ادعای اون منبع، انتشار اون هزارتا اکانت در اون سایت زیرزمینی معروف، یک تله بوده و این کاملا با عقل جور در میاد ...

sa@te
14-05-2013, 09:33
آریا فون میگه خط دی ال سی را نمیشه 3مگ کرد سرعتشو ! میگه ما به کسی که اینترنتش DLC هست 3مگ نمیدیم . راست میگه ؟

mamad24
14-05-2013, 13:03
آریا فون میگه خط دی ال سی را نمیشه 3مگ کرد سرعتشو ! میگه ما به کسی که اینترنتش DLC هست 3مگ نمیدیم . راست میگه ؟

اریا فون رو نمیدونم ولی من خودم خطم دی ال سی هست و از مخابرات طرح برنا 3 مگ رو گرفتم ولی سرعت دانلودم بیشتر از 230 تا نمیره در حالی که بعضی های دیگه که مثل من طرح برنا دارن سرعت دانلودشون بالا 300 هست. فکر کنم اریا فون راست گفته :n21:

The Jok3r
14-05-2013, 21:07
اول بستگی داره خطتون توی مخابرات روی چند بسته شده باشه، واسه dlc ها فک کنم همه اندازه هم باشن توی هر مرکز مخابراتی،و بعدش نرم افزاری که بازهم میتونن سرعت رو محدود کنن، مثل اینجا که خطها رو روی 2مگ محدود کردن،سرعت روهم دوباره روی 1 مگ محدود!
اما معمولاً همه جا سرعت رو باز میزارن مثلاً من تهران یکی از اشناها از پارس آنلاین سرویس داشت و خطش روی 4 مگ بسته شده بود سرعت هم تا 400-500 میرسید

BIG-BANG
15-05-2013, 08:31
قبلا گفتم دوباره هم میگم . از یک منبعی!!(منبع آب :دی) شنیدم آریافون مال ا ط ل ا ع ا ته . بعید هم نیست . سالها پیش توی انجمن پی سی سون یک کاربری که ادعای هکری داشت در یک تاپیک اومده بود هزار تا!!! (دقیقا هزار تا..) اکانت دایال آپ آریافون رو توی تاپیکی قرار داده بود . میگفت سایت آریافونو -- کرده و اینا رو از توش کشیده بیرون . منم با ساده لوحی تمام، مدتها از اون اکانتها استفاده کردم. (که البته مطمئنا حروم بوده و خدا منو ببخشه...)

بعدها که اون منبع بهم گفت قضیهء این شرکت چیه تازه دوزاریم افتاد که با فرض درستی ادعای اون منبع، انتشار اون هزارتا اکانت در اون سایت زیرزمینی معروف، یک تله بوده و این کاملا با عقل جور در میاد ...
حالا خوب یا بد ما گرفتیم کاری هم با نت نمیکنم که بخوام کاری با کسی داشته باشم بی آزارم کلا برا خودم میچرخم :n02:
سرعت نت آریا فون هم طبق تستی که گرفتم اینو نشون داد برا مخابرات که قبلا داشتم تقریبا نصف این سرعت بود این الان نت دو مگش هست که گفته تا چند وقت دیگه سه مگ میشه :n01:

The Jok3r
15-05-2013, 21:25
اینو ببینین،

از مشکلات اینترنت رهایی یابید با سرویس 8 مگ Hiweb ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طبق معمول کل کشور میتونن بگیرن، بجز خطهای dlc مخابرات خراب شده

mehdi speed 700
15-05-2013, 22:14

یادش بخیر من شبانه داشتم توی بهارستان فاز 2 اواخر سال 88 تقریبا چند روز مونده بود به عید اولین اینترنت adsl رو من گرفتم 128 که شب ها هم تا یه مدت که یادم نیست با سرعت 128 کیلو بایت رایگان از ساعت 1 تا 5 دانلود داشتم.
روزگار باحالی بود خیلی حال کردم وقتی اولین بار نت پر سرعت داشتم هی از میهن دانلود دانلود داشتم دفعه اول که نتم وصل شد رفتم میهن دانلود رو باهاش باز کردم چقدر کیف کردم که سرعتم بالاست اون موقع ها تا یه ذره راه افتادم شروع کردم به دانلود سریال از فارس کیدذ اون موقع ها تا فصل 2 سریال فرینج رو روی dvd خریده بودم بعدش که نت گرفتم میزاشتم شبا از فارس کیدذ قسمت های جدیدش را دان میکردم بعد یه مدت سایت های خوبی باز شدن که مدیا فایر میدادن عالی هم بود یادش بخیر:n12::n02::n02::n05::n05:.الانم هم 2 مگ شبکیه دارم dlc.ولی خوب راضی کننده نیست واسم با این که نا محدود دارم استفاده میکنم ولی فایده نداره.سرعتش پایینه ولی خدارو شکر بازم هست.چون پسر داییم توی اندونزی 20 مگ داره میگه از سایت های ایرانی نمیشه دان کرد و حتی اگه دان هم کنن دو روز بعد میان به جرم نقض کپی رایت میگیرنش.بالاخره درست سرعت کمه ولی فیلم مفت سریال مفت بازی و نرم افزار مفت

mehdi speed 700
15-05-2013, 22:17
اینم سرعت حال حاضر من

mamad24
15-05-2013, 22:55
یادش بخیر من شبانه داشتم توی بهارستان فاز 2 اواخر سال 88 تقریبا چند روز مونده بود به عید اولین اینترنت adsl رو من گرفتم 128 که شب ها هم تا یه مدت که یادم نیست با سرعت 128 کیلو بایت رایگان از ساعت 1 تا 5 دانلود داشتم.
روزگار باحالی بود خیلی حال کردم وقتی اولین بار نت پر سرعت داشتم هی از میهن دانلود دانلود داشتم دفعه اول که نتم وصل شد رفتم میهن دانلود رو باهاش باز کردم چقدر کیف کردم که سرعتم بالاست اون موقع ها تا یه ذره راه افتادم شروع کردم به دانلود سریال از فارس کیدذ اون موقع ها تا فصل 2 سریال فرینج رو روی dvd خریده بودم بعدش که نت گرفتم میزاشتم شبا از فارس کیدذ قسمت های جدیدش را دان میکردم بعد یه مدت سایت های خوبی باز شدن که مدیا فایر میدادن عالی هم بود یادش بخیر:n12::n02::n02::n05::n05:.الانم هم 2 مگ شبکیه دارم dlc.ولی خوب راضی کننده نیست واسم با این که نا محدود دارم استفاده میکنم ولی فایده نداره.سرعتش پایینه ولی خدارو شکر بازم هست.چون پسر داییم توی اندونزی 20 مگ داره میگه از سایت های ایرانی نمیشه دان کرد و حتی اگه دان هم کنن دو روز بعد میان به جرم نقض کپی رایت میگیرنش.بالاخره درست سرعت کمه ولی فیلم مفت سریال مفت بازی و نرم افزار مفت

بعضی جاها بدجور قانون کپی رایت رو رعایت میکنن. الان من موندم مثلآ من برم امریکا بعد از اونجا مثلآ یه بازی از سایت میهن دانلود دانلود کنم میان منو جریمه میکنن/؟؟؟؟؟

mamad24
15-05-2013, 23:02
جالبه دیگه دارن اینترنت 8 مگ هم میدن اونم به هر کسی با سرعت دانلود 800 و سرعت اپلود بالا 100 با اینکه هنوزم قانون اینه که به کاربرا خونگی بیشتر 128 ندین :n19: ظاهرآ دیگه شرکتا کاری به این قانون ندارن :n19: اگه پروژه اینترنت ملی اخراش بود میگفتم شاید دارن ما رو انتقال میدن به اونجاها :n19:
ولی خوب در عرصه میانگین سرعت هنوز گمون نکنم رسیده باشیم به کشوری مثل افغانستان :n21::n21::n21:

The Jok3r
16-05-2013, 09:31
چون پسر داییم توی اندونزی 20 مگ داره میگه از سایت های ایرانی نمیشه دان کرد و حتی اگه دان هم کنن دو روز بعد میان به جرم نقض کپی رایت میگیرنش.بالاخره درست سرعت کمه ولی فیلم مفت سریال مفت بازی و نرم افزار مفت

توی خارج از کشور هم میتونن غیرقانونی دانلود کنن، اما فرهنگش رو دارن، و درآمدشون طوری هست که مشکل واسه خرید اصل روی دیسک مثلاً بلوری ندارن، الان یه بازی مثلاً dmc قیمتش $50 هست ما بخوایم اصل بخریم میشه 180000 هزار، واسه خودشون زیاد نیست، اما ما تقریبا فقط پول دیسک خامش رو میدیم 1000تا 2000تومن، اما در نهایت اونها جامعه ای پیشرفته، شاد هستند اما ما هرروز بیشتر تو مشکلات غرق میشیم، اونها هنوز تکنولوژی جدید عادت نکردن که یه جدیدتر میاد ما همین هم که داریم داره به مرور بدتر میشه

The Jok3r
16-05-2013, 09:36
.....................

Danial_4139
16-05-2013, 10:05
توی خارج از کشور هم میتونن غیرقانونی دانلود کنن، اما فرهنگش رو دارن، و درآمدشون طوری هست که مشکل واسه خرید اصل روی دیسک مثلاً بلوری ندارن، الان یه بازی مثلاً dmc قیمتش $50 هست ما بخوایم اصل بخریم میشه 180000 هزار، واسه خودشون زیاد نیست، اما ما تقریبا فقط پول دیسک خامش رو میدیم 1000تا 2000تومن، اما در نهایت اونها جامعه ای پیشرفته، شاد هستند اما ما هرروز بیشتر تو مشکلات غرق میشیم، اونها هنوز تکنولوژی جدید عادت نکردن که یه جدیدتر میاد ما همین هم که داریم داره به مرور بدتر میشه

فرهنگشو ندارن ولی قانونشو دارن یه جورایی مجبورن بخرن اگر نه مطمعن باش 1 سنت جا نرم افزار پول پرداخت نمیکردن . تو هر کشوری که قوانین کپی رایت رعایت بشه استفاده از نرم افزار کرک شده هزینه سنگینی داره ! شما اگر تو یه کشور مثل آمریکا با کامپیوتر شخصیت به اینترنت متصل شدی و از نرم افزارهای کرک شده استفاده کنی به خصوص ویندوز به ساعت نمیکشه که FBI بازداشتت کرده و حداقل جریمه اون 6 ماه زندان یا پرداخت 500 دلار جریمه هست .
پس خیلی به صرفه تره 50 دلار جا یه نرم افزار بدی تا بری زندان .

mamad24
16-05-2013, 12:32
فرهنگشو ندارن ولی قانونشو دارن یه جورایی مجبورن بخرن اگر نه مطمعن باش 1 سنت جا نرم افزار پول پرداخت نمیکردن . تو هر کشوری که قوانین کپی رایت رعایت بشه استفاده از نرم افزار کرک شده هزینه سنگینی داره ! شما اگر تو یه کشور مثل آمریکا با کامپیوتر شخصیت به اینترنت متصل شدی و از نرم افزارهای کرک شده استفاده کنی به خصوص ویندوز به ساعت نمیکشه که FBI بازداشتت کرده و حداقل جریمه اون 6 ماه زندان یا پرداخت 500 دلار جریمه هست .

دیگه فکر نکنم زندان داشته باشه یعنی بستگی داره ولی جریمه زیاد داره ولی نمیدونم امریکا هم همینطوره؟؟؟؟ ژاپن که بدجوره

roteal2007
16-05-2013, 12:38

عزیزم واسه این حرفات منبعی هم داری ؟ اگه اینطوری بود ۸۵ میلیون کاربر امریکا بای تو زندان ها اب خنک میخوردن...

mehdi speed 700
16-05-2013, 12:39
بعضی جاها بدجور قانون کپی رایت رو رعایت میکنن. الان من موندم مثلآ من برم امریکا بعد از اونجا مثلآ یه بازی از سایت میهن دانلود دانلود کنم میان منو جریمه میکنن/؟؟؟؟؟

شما این کار رو انجام بدی نقدا 250 هزار دلار باید پیاده شی.تا 6 ماه هم زندان داره.
این که میگن قانون fbi هست

mehdi speed 700
16-05-2013, 12:42

من نمیگم نمیتونن میتونن ولی نرم افزار های پولی شما توی آمریکا یه سایت مثل میهن دانلود بزنی 2 روزه دسترسیش رو قطع میکنن الان تنه8ا راه توی آمریکا تورنته واسه دانلود غیر قانونی که اونم شاید متوجه نشن ولی تورنت سرعتش پایینه.

SaMsUnG
16-05-2013, 12:43
ببین بحث از adsl به کجا کشیدا :n02:
واقعا جالبه

حالا بگید بینم سرعت دانلودتون روزا و شبا حول و حوش چند هستش؟

mamad24
16-05-2013, 12:47
شما این کار رو انجام بدی نقدا 250 هزار دلار باید پیاده شی.تا 6 ماه هم زندان داره.
این که میگن قانون fbi هست

این چه تخم قانونیه دیگه اگه مثلآ یه بچه 8 ساله عقلش نکشه بره یه بازی دانلود کنه میرن 6 ماه میندازنش زندان ddd

Danial_4139
16-05-2013, 16:36
عزیزم واسه این حرفات منبعی هم داری ؟ اگه اینطوری بود ۸۵ میلیون کاربر امریکا بای تو زندان ها اب خنک میخوردن...

منبع رفیقم که برای تحصیل رفت آمریکا همراه با لپتاپی که از ایران با خودش برده بود بعد از ساکن شدن تو خوابگاه دانشگاه و استفاده از اینترنت از طریق ای پی اون مکان براش دردسر درست شد مجبور شد 500 دلار جریمه بده بعد از پر کردن فرم تعهد برای رعایت قانون کپی رایت ولش کردن .

البته شاید با استفاده از وای فای های عمومی موجود تو مترو یا خیابون های خاص به راحتی نتونن پیگیری کنن ولی سوابقتون تو سیستم ثبت میشه و اولین جایی که با ای پی ثابت وصل شدید ...

The Jok3r
16-05-2013, 19:53
مدیر megauplaod که اون همه جرم کرده بود بعد یه 1ماه تبرئه شد، منم بنظرم زندان اونطوری نداره

ghoz123
17-05-2013, 06:47
اگه یه طرحا قبلا فعال کرده باشیم و حالا بخوایم تمدیدش کنیم از کدوم قسمت باید اینکارا انجام بدیم؟

ghoz123
17-05-2013, 06:55
این طرح همین الانشم از طرف مخابرات حذف شده ولی تو بابت تمدید مشکلی نخواهی داشت و تا ده سال دیگه هم میتونی همینجوری تمدیدش کنی. مثل من که الان برنا دارم و با اینکه حذف شده ولی میتونم تمدیدش کنم.
از چه طریق تمدید کنم؟

hossein_0907
17-05-2013, 10:17
سلام
برای محاسبه میزان ترافیک مصرف شده دقت کدوم برنامه از همه بیشتره؟

آخه از ساعت 10 تا 12 چهارشنبه میزان دانلودم را تو برنامه networx حدود 550 مگ زده ولی تو پلوتون 860 مگ زده؟!!!

mamad24
17-05-2013, 14:02
از چه طریق تمدید کنم؟

تو پنل تو قسمت تمدید اعتبار و بعد تمدید تعرفه جاری اوجا هم میتونی ترافیک بخری و هم میتونی سرویست رو تمدید کنی. تو قسمت تمدید تعرفه جدید هم میتونی سرویست رو ارتقا بدی مثلآ اگه سرویس یه ماهه داری میتونی 3 ماهه برداری. البته اینا باسه من که طرح برنا دارم اینجوری بود نمیدونم شاید باسه شما فرق داشته باشه.

mamad24
17-05-2013, 14:05
سلام
برای محاسبه میزان ترافیک مصرف شده دقت کدوم برنامه از همه بیشتره؟

آخه از ساعت 10 تا 12 چهارشنبه میزان دانلودم را تو برنامه networx حدود 550 مگ زده ولی تو پلوتون 860 مگ زده؟!!!

مخابرات میدزده:n21::n21::n21:

The Jok3r
17-05-2013, 16:56
مسئولان مخابرات اصفهان بسیار حرفه ای هستند، همینطور که طرح 50درصد و 80درصد تخفیف راه اندازی کردن، راحت میتونن کاری کنن که ترافیک روزها غیرواقعی حساب بشه، مطمین باشید هیچ برنامه ای دقیقتر از networx وجود نداره، هرچی نشون بده درسته، وقتی قیمت ترافیک رو 1/5 برابر کردن باز هم راضی نشدن و تصمیم به دزدی ترافیک از کاربرای خودشون گرفتن
نفری 300مگ دزدی اما از هزاران کاربر بیچاره ببینید چه عدد نجومی میشه و درنهایت چه پولهایی که به جیب عده ای افراد سودجو که از پایه های فساد نظام جاری در کشور میباشد میرود، شرم بر توی دزد
طرف صحبتم افراد درجه بالای مخابرات هست وگرنه افراد وظیفه شناس و خوب هم تا حالا باشون برخورد داشتم

mohandes
17-05-2013, 17:02
منبع رفیقم که برای تحصیل رفت آمریکا همراه با لپتاپی که از ایران با خودش برده بود بعد از ساکن شدن تو خوابگاه دانشگاه و استفاده از اینترنت از طریق ای پی اون مکان براش دردسر درست شد مجبور شد 500 دلار جریمه بده بعد از پر کردن فرم تعهد برای رعایت قانون کپی رایت ولش کردن .

البته شاید با استفاده از وای فای های عمومی موجود تو مترو یا خیابون های خاص به راحتی نتونن پیگیری کنن ولی سوابقتون تو سیستم ثبت میشه و اولین جایی که با ای پی ثابت وصل شدید ...

دیگه پیازداغشو سوزوندی!! بخوای دانلود کنی و کسی نفهمه کافیه یه وی فی چن بخری و با اون دانلوداتو انجام بدی. هیچ کسی هم نمیفهمه چه کردی .

کلی هم سرویس وی فی چن معروف هست که اصلا لیست سایت هایی که کاربر ازشون استفاده میکنه نگه نمیدارند که اگه پلیس بهشون گفت لیست فلان آی پی رو بدید چیزی برای ارائه موجود نباشه .

sise
18-05-2013, 07:08
چرا پنل مخابرات واسه من فعال نیست؟ یه هفته شده؟ آدرسش چیه؟

mamad24
18-05-2013, 11:49
چرا پنل مخابرات واسه من فعال نیست؟ یه هفته شده؟ آدرسش چیه؟

sise
18-05-2013, 11:55

اره همینه. من هم همینجا میرم اما فقط این تصویر میاد

The Jok3r
18-05-2013, 12:34
این آدرسها رو امتحان کن، ببین باز میشه؟

اگه نشد،با یه مرورگر دیگه هم امتحان کن

mamad24
18-05-2013, 12:47
اره همینه. من هم همینجا میرم اما فقط این تصویر میاد

این گوگل کروم تا یه سایت خراب رو باز کنیم اونو ذخیره میکنه و دفه بعد حتی اگه سایته درست هم شده باشه بازم خراب نشونش میده. باید حافظه ی مرورگرت رو پاک کنی

fouad-pes
18-05-2013, 14:53

تا وقتی که برای خودت دانلود کنی و قصد فروش یا انتقال به کسی رو نداشته باشی کاریت ندارن.
الان اکثر بازیها رو میتونی رایگان دانلود کنی از سایت های خود سازننده. اما برای اجرا باید سریال رو بخری. دانلود بازی یا فیلم به خودی خود جرم نیست. فقط حق فروش یا تکثیرشو نداری.
با دانلود کننده کاری ندارن فقط با سایت های اینچنینی برخورد میکنن.
سریال ها هم که از tv ضبط میشه. یا اینکه از آیتیونز اپل یا جاهای دیگه به صورت قانونی با هزینه ناچیز هر اپیزود فول اچ دی 1 دلار دانلود کنی. تازه اگه یک فصل کامل بخوای هزینه کلش کمتر از 5 -6 دلار میشه.
دردسرش خیلی کمتره و اینطوری میشه روی دیوایس های مختلف داشته باشیم. یعنی اگه من روی آیفونم سریال یا فیلمی بخرم، میتونم روی دستگاه های دیگه هم داشته باشم.

sise
18-05-2013, 20:21
این گوگل کروم تا یه سایت خراب رو باز کنیم اونو ذخیره میکنه و دفه بعد حتی اگه سایته درست هم شده باشه بازم خراب نشونش میده. باید حافظه ی مرورگرت رو پاک کنی

نه با فایر فاکس هم همینه. با تبلت چک کردم باز هم همینه.

meshkiposh2200
18-05-2013, 20:55
دوستان من الان ترافیک بخرم اگه چیزی بمونه سر ماه میسوزه یا ماه بعد هم واسم میمونه؟

mamad24
18-05-2013, 22:15
نه با فایر فاکس هم همینه. با تبلت چک کردم باز هم همینه.

شاید همه ی اینا موقعی که پنل خراب بوده رفتی و سیو شده. الان یکی از مرورگرا رو بردار حافظشو پاک کن ببین درست میشه یا نه. الان همه دارن از همون ادرس استفاده میکنن و هیچ مشکلی نداره

mamad24
18-05-2013, 22:20
دوستان من الان ترافیک بخرم اگه چیزی بمونه سر ماه میسوزه یا ماه بعد هم واسم میمونه؟

میگن که طرح زرین نمیسوزه. هر چند من خودم ندارم که امتحان کنم ولی فکر کنم هیچ کدوم از طرح های مخابرات نسوزونه من طرح خودمو چند روز دیگه که خواستم تمدید کنم معلوم میشه

mamad24
19-05-2013, 00:27
حالا که دارم فکر میکنم داره یادم میاد که اونموقعی که میخاستم طرح مهارت و برنا رو بردارم نوشته بود از انجایی که سرویس های فوق به صورت حجمی میباشد امکان انتقال ترافیک ان به دور بعد و جود ندارد ولی جلو طرح زرین همچین چیزی ننوشته

ghoz123
19-05-2013, 00:53
تو پنل تو قسمت تمدید اعتبار و بعد تمدید تعرفه جاری اوجا هم میتونی ترافیک بخری و هم میتونی سرویست رو تمدید کنی. تو قسمت تمدید تعرفه جدید هم میتونی سرویست رو ارتقا بدی مثلآ اگه سرویس یه ماهه داری میتونی 3 ماهه برداری. البته اینا باسه من که طرح برنا دارم اینجوری بود نمیدونم شاید باسه شما فرق داشته باشه.

تو طرح کمپین انگار اینطور نیست.

mehdi speed 700
19-05-2013, 11:13
این چه تخم قانونیه دیگه اگه مثلآ یه بچه 8 ساله عقلش نکشه بره یه بازی دانلود کنه میرن 6 ماه میندازنش زندان ddd
نه عزیز میگم که نیست که بخوان دانلود کنن

File not found
19-05-2013, 19:45
لعنت به این مخابرات با اینترنت کوفتیش