PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

roteal2007
03-02-2013, 21:09
از شما به صورت آنی فعال شد !؟
به نظرت واسه من که از شبانه استفاده نمیکنم طرح زرین بهتره یا برنا !؟
چون طرح مهارت رو خطم قابل فعال نیست.

miladman1986
04-02-2013, 12:26
سلام .دوستان من از این 476 صفحه 20 صفحش رو خوندم ولی جواب سوالاتم رو نگرفتم. ممکنه از دوستانی که در حال حاضر اشتراک دارن به این سوال من جواب بدید ؟
1- من تعرفه ای از این اینترنت مخابرات ندیدم ولی در بالا ترین سرعتش Transfer Rate دانلودش با نرم افزار اینترنت دانلود منیجر یا همون IDM چنده ؟
2- دوستان که از SKYPE یا OovoO استفاده می کنند این سرویس مشکلی با این نرم افزار ها نداره که ؟ منظورم توی ارتباط صوتی خش خش نمی کنه ؟
3- بیشترین سرعتی که به کاربر می ده با نامه شرکتی چی هستش ؟
ممنون.

FC.Barcelona
04-02-2013, 13:36
من طرح زرین دارم
سرعت دانلود با idm از لینک پرسرعت حدود 120 تا 140 هست پینگ هم خیلی خوبه(تنها دلیلی که تا الان مخابرات موندم همینه) همین سایت را 159میلی ثانیه الان پینگ کرد
سرورهای داخلی هم پینگ 40 تا 60 هست
اسکایپ را هم تست نکردن ولی با vp n افت سرعت محسوسی نداره و به نظر نمیرسه مشکلی داشته باشه (البته الان اسکایپ فیل تر نیست:n02:)
تو طرح زرین هم نمیشه سرعت را انتخاب کرد! و سرعت همینه! فقط حجم را باید بخری هر گیگ 2700 حدودا

FC.Barcelona
04-02-2013, 22:24
جیمیل و گوگل هم موقتی پرید!:n27:

MohammadFatehi
04-02-2013, 22:31
از شما به صورت آنی فعال شد !؟
به نظرت واسه من که از شبانه استفاده نمیکنم طرح زرین بهتره یا برنا !؟
چون طرح مهارت رو خطم قابل فعال نیست.

دو سه روز طول کشید تا فعال شه...بنظرم برای شما طرح زرین بهتر باشه ولی اگه دانلودت زیاده کلا مخابرات به صرفه نیست...اما اگه جایی غیر مخابرات بهت نمیدند همون زرین رو برو

fouad-pes
06-02-2013, 08:39
اقا یه سوال داشتم
طرح جدید مخابرات زده "سرویس ها از ساعت 2 تا 7 صبح 80% تخفیف دارند" این یعنی چی؟
یعنی اگه یه گیگ دانلود کنیم 80 درصدش رایگانه و 200 مگش از حجم کم میشه؟؟
یا یه جوری دیگه است؟ مثلا اگه 1 گیگ بخری قیمتش 80 درصد محاسبه میشه؟

این طرح رو کجا باید فعال کنم؟ طرح زرين دارم.
آخه من دیشب حدود 5 گیگ دانلود داشتم اما صبح دیدم خیلی بیشتر از 5 گیگ کم کرده

miladman1986
06-02-2013, 10:40
دوستان برای ثبت نام رفتم توی سایت 2030 و اکانت ساختم. ولی وقتی می خام سرویس اشتراک انتخاب کنم error زیر رو میده . منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد.
چی کار باید بکنم. به نظرتون چه قدر الافی داره تا این ADSL وصل بشه . من که حالا توی ثبت نامش موندم. چه قدر دیگه باید بمونم ؟؟

FC.Barcelona
06-02-2013, 11:53
این طرح رو کجا باید فعال کنم؟ طرح زرين دارم.
آخه من دیشب حدود 5 گیگ دانلود داشتم اما صبح دیدم خیلی بیشتر از 5 گیگ کم کرده
تو همون سایتی که میری برای شارژ و دیدن سرویس و.. وارد شو و شماره مشتری را از صفحه یاداشت کن حالا خارج شو و تو تب های همون صفحه به رزرو برو و شماره مشتری و کد ملی را بزن و سرویس را عوض کن

دوستان برای ثبت نام رفتم توی سایت 2030 و اکانت ساختم. ولی وقتی می خام سرویس اشتراک انتخاب کنم error زیر رو میده . منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد.
چی کار باید بکنم. به نظرتون چه قدر الافی داره تا این ADSL وصل بشه . من که حالا توی ثبت نامش موندم. چه قدر دیگه باید بمونم ؟؟
احتمالا پیش شماره شمارا ساپورت نمیکنند یا الان پرت خالی برای شما ندارن
به 2030 زنگ بزن و ببین میگن چیکار کنی

miladman1986
06-02-2013, 12:17
احتمالا پیش شماره شمارا ساپورت نمیکنند یا الان پرت خالی برای شما ندارن
به 2030 زنگ بزن و ببین میگن چیکار کنی
2030 میگه الان امکان اتصال وجود ندارد. هفته آینده تماس بگیرید. به نظر شما چی کار کنم. ؟ حضوری جواب میدن ؟ شما چه جوری ثبت نام کردید ؟
:n13:

FC.Barcelona
06-02-2013, 12:52
2030 میگه الان امکان اتصال وجود ندارد. هفته آینده تماس بگیرید. به نظر شما چی کار کنم. ؟ حضوری جواب میدن ؟ شما چه جوری ثبت نام کردید ؟
:n13:
من اینترنتی ثبتنام کردم
با پشتیبانی 2030 هم صحبت کردی؟

miladman1986
06-02-2013, 13:37
من اینترنتی ثبتنام کردم
با پشتیبانی 2030 هم صحبت کردی؟
نه . 2030 تلفن گویاست.
من هم اینترنتی ثبت نام کردم منتها اونجا که می گه طرحتون رو انتخاب کنید و امکان یابی رو بزنید برای من این پیام میاد
منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد
صبح رفتم مخابرات خرازی ، میگه فقط باید از طریق 2030 ثبت نام کنید. الان هم پرت خالی نیست.
به نظرتون چه قدر طول می کشه تا پرت خالی تو سیستمشون بیاد ؟

fouad-pes
07-02-2013, 00:33
تو همون سایتی که میری برای شارژ و دیدن سرویس و.. وارد شو و شماره مشتری را از صفحه یاداشت کن حالا خارج شو و تو تب های همون صفحه به رزرو برو و شماره مشتری و کد ملی را بزن و سرویس را عوض کن

مرسی
شماره توزیع رو نمیدونم! :n13: آخه تاحالا قبض تلفن برامون نیومده. تلفنی میگن.

payam178
07-02-2013, 11:50
نه . 2030 تلفن گویاست.
من هم اینترنتی ثبت نام کردم منتها اونجا که می گه طرحتون رو انتخاب کنید و امکان یابی رو بزنید برای من این پیام میاد
منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد

صبح رفتم مخابرات خرازی ، میگه فقط باید از طریق 2030 ثبت نام کنید. الان هم پرت خالی نیست.
به نظرتون چه قدر طول می کشه تا پرت خالی تو سیستمشون بیاد ؟

سلام دوست عزیز
من هم مشکل شما را داشتم و کاملا درکت میکنم
من حدود 4 ماه صبر کردم تا جای خالی پر شد

miladman1986
07-02-2013, 12:42
سلام دوست عزیز
من هم مشکل شما را داشتم و کاملا درکت میکنم
من حدود 4 ماه صبر کردم تا جای خالی پر شد
سلام بر شما.
یعنی توی این 4 ماه هر روز سایت رو چک می کردید ؟
چه جوری متوجه شدید پرت خالی شده ؟

payam178
07-02-2013, 22:02
سلام بر شما.
یعنی توی این 4 ماه هر روز سایت رو چک می کردید ؟
چه جوری متوجه شدید پرت خالی شده ؟

هفنه ای3 بار زنگ میزدیم به 2030 و در خواست میدادم:n02:

FC.Barcelona
07-02-2013, 23:06
نه . 2030 تلفن گویاست
شماره 3 را بزنی به اپراتور متصل میشی و میتونی بپرسی
--------------

اگه خطتون معمولیه از جای دیگه بگیرید سرویسهای مخابرات مشکلات زیادی دارن

miladman1986
08-02-2013, 09:46
شماره 3 را بزنی به اپراتور متصل میشی و میتونی بپرسی
--------------

اگه خطتون معمولیه از جای دیگه بگیرید سرویسهای مخابرات مشکلات زیادی دارن
ما پیش شمارمون 442 بود. این بی پدر ما درها (مخابرات رو میگم) اومدند 12 سال پیش پیش شماره ما رو عوض کردند به 434 و این پیش شماره رو هیچ شرکتی ساپورت نمیکنه. در حال حاضر هم وایمکس دارم 512 که اونم مفتش گرونه. یه توصیه دوستان از ایرانسل وایمکس نخرید. ایرانسل به معنای واقعی کلاه بردار است:n23:
الان هم شرکت آریافون که طرحاش به گفته خودشون تضمینی هستش گفته اگه مخابرات بهت پرت بده من روی اون پرت بهت سرویس میدم.
در واقع چاره ای ندارم چون پیش شمارمون رو نمیشه کاریش کرد.می خوام یه اشتراک از مخابرات بگیرم که بعدش با این شرکت کار کنم.:n05:

!!!Silent!!!
08-02-2013, 16:57
سلام من حدود چند سالی هست که از مخابرات نت گرفتم وای متاسفانه حدود 1 ماهه تو 5 دقیقه شاید بیشتر از 10 بار دیس میشم( قطع میشه وصل میشه) دوستان کسی میدونه مشکل چیه؟؟چیکار کنم حل بشه؟؟ اصلا عیب از کجا هست زنگ زدم پشتیبانی گفت نویز خطه ولی من هرکاری میکنم بازم همین مشکلو دارم به نظر شما چه جوری این مشکل برطرف میشه؟؟ میشه مشکل از مودمم باشه؟؟ دوستان کسی اطلاعاتی داره کمک کنه ممنون میشم...

mrmmnb
08-02-2013, 21:01
اریا فون تو کاشان روی فیبر سرویس میده؟
اگه اره تعرفه هاش چطوری هست؟ و البته کیفیتش
اگه شبانه رایگان داشته باشه حتما میگیرم

roohroba
09-02-2013, 12:23
سلام. دوستان، من در حال حاضر از شرکت شبکیه سرویس دارم که به زودی تموم میشه و میخوام تمدیدش نکنم و از مخابرات سرویس بگیرم، لطفاً بگین چه جوری باید اقدام کنم؟ از سایت یا تلفن 2030؟ و اینکه چون شبکیه همون اینترنت مخابرات را ارائه میده احتیاجی به جمع کردن و رانژه مجدد هست؟ ممنون

Behrouz_se60
10-02-2013, 16:36
آقا از چند روز پیش تا الان من قطعی وحشتناک دارم مال شما اینطوریه ؟

shitan
11-02-2013, 08:05
من طرح 80 درصد را فعال کردم توی پنلم هست منتها بعد یه هفته هنوز فعال نشد چه کار کنم؟
یه هفته هم هست زنگ میزنم 2030 هیچکس جواب نمی ده

vahid javani
11-02-2013, 16:12
واسه من امروز به صورت خودکار شارژ کرده نوشته ...تمدید اعتبار خودکار(شبانه)....کسی می دونه شبانه یعنی چه؟؟

فکر نکنم شبانه ی رایگان باشه، احتمالاً چون شب شارژ شده نوشته شبانه
:20:

__________________________________________________ ______________________

شبانه رایگان نیست_ واسه ما که روی قبض هزینش مثل بقیه شارژها حساب شده.

واقعا چقدر مسخره اند اعتبارم تموم شده خودشون شارژ کردند!!!
انوقت چه ربطی داره به "تمدید اعتبار خودکار(شبانه)" ؟؟؟:n03:

اگه با این قضیه مشکل دارید یه لطفی بکنید تو خود سایت شکایت کنید و کد پیگیری رو یادداشت کنید.
بعد از 10 روز هم توسایت cra.ir شکایت کنید(که اون شماره پیگیری رو می خواد)

user345
12-02-2013, 20:43
سلام دوستان من خواهرم رفته کره جنوبی دانشگاه بعد امروز بش گفتم یه تست سرعت بگیره، تو رو خدا فقط سرعتو ببینیند و کف کنید! تازه بدون محدودیت حجمی هستش!! کلاً تو خارج کشور اینترنت رو حجمی نمیفروشن
ساعت تست رو هم نگاه کنید نوشته IRST آخه هنوز ساعت لپتاپشو به اونجا تغییر نداده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گفتش تازه هم این اینترنت رایگان خوابگاشون هست!!
سرعت اینجا در بهترین حالت 1مگ هستش:n15:

shab_2008
13-02-2013, 14:52
من طرح 80 درصد را فعال کردم توی پنلم هست منتها بعد یه هفته هنوز فعال نشد چه کار کنم؟
یه هفته هم هست زنگ میزنم 2030 هیچکس جواب نمی ده

سلام

زنگ بزنید به شماره زیر و بهشون بگید تا یوزر و پسورد بهتون بدن :

2274034

=================

منم طرح برنا را فعال کردم ولی این که نوشته سرعتش 3 مگجابیت هست همش چرته!! به زور برای من 2 مگابیت در ثانیه میشه!

shitan
13-02-2013, 18:35
سلام

زنگ بزنید به شماره زیر و بهشون بگید تا یوزر و پسورد بهتون بدن :

2274034

=================

منم طرح برنا را فعال کردم ولی این که نوشته سرعتش 3 مگجابیت هست همش چرته!! به زور برای من 2 مگابیت در ثانیه میشه!

امروز رفتم مخابرات برام فعال کرد حالا شب می خوام دانلود کنم ببینم چه جوریه. اونا از روی مودم میشد فهمید . خط را روی 2 مگ بستن پس اصولا بالاتر نمی شه دانلود کرد مگه اینکه خط را بالاتر ببندند که اینا این کار را نمی کنند. همون 2 مگابیت اگه شبا باشه هم کار منو راه میندازه.

adslali
14-02-2013, 00:13
امروز رفتم مخابرات برام فعال کرد حالا شب می خوام دانلود کنم ببینم چه جوریه. اونا از روی مودم میشد فهمید . خط را روی 2 مگ بستن پس اصولا بالاتر نمی شه دانلود کرد مگه اینکه خط را بالاتر ببندند که اینا این کار را نمی کنند. همون 2 مگابیت اگه شبا باشه هم کار منو راه میندازه.

منم ميخوام طرح برنا بگيرم ....ولي نمي تونم چطوري بايد اين كار رو كنم...
بعد از اين كه شماره مشتري و شماره ملي رو قسمت رزو پنل وارد ميكنم ...نمي دونم بايد توي شماره توزيع و شماره تلفن چي بنويسم ؟؟؟؟؟
تو قسمت شماره تلفن بايد كد شهر رو هم بايد همرا شماره تلفن وارد كنم .....؟؟؟؟؟؟/ لطفا ي نفر كمك كنه ؟...

shitan
14-02-2013, 02:28
منم ميخوام طرح برنا بگيرم ....ولي نمي تونم چطوري بايد اين كار رو كنم...
بعد از اين كه شماره مشتري و شماره ملي رو قسمت رزو پنل وارد ميكنم ...نمي دونم بايد توي شماره توزيع و شماره تلفن چي بنويسم ؟؟؟؟؟
تو قسمت شماره تلفن بايد كد شهر رو هم بايد همرا شماره تلفن وارد كنم .....؟؟؟؟؟؟/ لطفا ي نفر كمك كنه ؟...

شماره تلفن را به صورت کامل بدون صفر اول وارد کنید. شماره توزیع هم رویه قبضه.

pharm
14-02-2013, 11:05
دوستان سلام
می تونید بگید طرح برنا شبا سرعت دانلود چنده؟ با IDM
بعد 2 تا 7 هرچی دانلود کنی از ترافیکت کم میشه ولی 80% اش حساب نمیشه یا
2 تا 7 کم نمیشه ولی هر گیگی دانلود کنی قیمتش جمعا 80% کم میشه؟
فوریه متشکر

adslali
14-02-2013, 12:05
شماره تلفن را به صورت کامل بدون صفر اول وارد کنید. شماره توزیع هم رویه قبضه.

ممنون
فقط من چيزي به اسم شماره توزيع روي قبض نديدم و به جاش شناسه قبض رو زدم ; كار نكرد...
برا وارد كردن شماره تلفن هم بايد كد شهر رو بدون صفر اول وارد كنيم يا اصلا وارد نكنيم كد شهر رو ؟؟؟؟

adslali
14-02-2013, 12:42
تونستم شماره توزيع رو پيدا كنم و وارد كنم و طرح يك ماهه برنا رو انخاب كردم ... تو اينجا به دو صورت روش پرداخت داده يكي روي قبض يكي هم به صورت اينترنتي . ميخوام بدونم پرداخت اينترنتي ش كار ميكنه . سر كاري نباشه ؟؟؟؟ و پايين همين رمز عبور خواسته برا فعال كردن سرويس . همون رموز عبور قبلي كه براي ورود به پنل وارد ميكرديم اينجا هم وارد كنيم يا رمز ديگه به دلخواه وارد كنيم ..... تورو خدا جواب بديد .........

yasi_s30
14-02-2013, 13:20
ممنون
فقط من چيزي به اسم شماره توزيع روي قبض نديدم و به جاش شناسه قبض رو زدم ; كار نكرد...
برا وارد كردن شماره تلفن هم بايد كد شهر رو بدون صفر اول وارد كنيم يا اصلا وارد نكنيم كد شهر رو ؟؟؟؟

جون هر كي دوست دارين جواب مارم بدين:
آقا ما adsl مخابرات اصفهان طرح زرين داريم حالا مي خوايم طرح رو عوض كنيم، طريقه عوض كردن طرح طبق روال دوستان انجام ميشه فقط موقع تمديد و پرداخت هزينه دو گزينه داريم كه يكي با قبض يكي نقدي آنلاين.
حالا فقط نقدي بايد پداخت شه و قبضي نميشه چون اينگار فعال نيست؟
و اينكه اگه نقدي پرداخت كنيم شارژ همون موقع فعال ميشه؟
و اينكه طرح زرين به طرح جديد مثلاً مهارت تغيير پيدا ميكنه يا كار خاص ديگه اي بايد انجام داد يا بايد حجم زرين تمام شه تا طرح مهارت فعال شه؟
از همه دوستان پيشاپيش ممنون.

yasi_s30
14-02-2013, 13:20
آقا ما adsl مخابرات اصفهان طرح زرين داريم حالا مي خوايم طرح رو عوض كنيم، طريقه عوض كردن طرح طبق روال دوستان انجام ميشه فقط موقع تمديد و پرداخت هزينه دو گزينه داريم كه يكي با قبض يكي نقدي آنلاين.
و اينكه طرح زرين به طرح جديد مثلاً مهارت تغيير پيدا ميكنه يا كار خاص ديگه اي بايد انجام داد يا بايد حجم زرين تمام شه تا طرح مهارت فعال شه؟
از همه دوستان پيشاپيش ممنون. :n13::n13::n13:

shitan
14-02-2013, 13:36
تونستم شماره توزيع رو پيدا كنم و وارد كنم و طرح يك ماهه برنا رو انخاب كردم ... تو اينجا به دو صورت روش پرداخت داده يكي روي قبض يكي هم به صورت اينترنتي . ميخوام بدونم پرداخت اينترنتي ش كار ميكنه . سر كاري نباشه ؟؟؟؟ و پايين همين رمز عبور خواسته برا فعال كردن سرويس . همون رموز عبور قبلي كه براي ورود به پنل وارد ميكرديم اينجا هم وارد كنيم يا رمز ديگه به دلخواه وارد كنيم ..... تورو خدا جواب بديد .........

رمز به صورت دلخواه یوزر هم که خودش بهتون می ده یه عددی به شماره تلفن اضافه می کنه پر داخت روی قبض نداره باید اینترنتی پرداخت شه و مشکلی نداره پرداخت کنید.

shitan
14-02-2013, 13:41
از همه دوستان پيشاپيش ممنون. :n13::n13::n13:

پرداخت فقط اینترنتیه. بعد از پرداخت شما میری توی پنلت اگه علامت تعجبی روی طرح جدید نیست طرح فعاله و می تونی استفاده کنید اصلا کاری به طرح قبلی نداره و هر دو طرح را با هم می تونید استفاده کنید یوزر و پس ها جداست. بعد اینکه اضافه شد به پنلتون اگه نتونستید وصل شید زنگ بزنید مخابرات تا براتون فعال کنند. من که شهرستانم این دیوونه ها درست جوابم را ندادند خودم رتم مخابرات یه دقیقه ای برام فعال کرد. البته بسته به ادمش ممکنه طرف طرح قبلی را غیر فعال کنه واسه من که این کار را نکرد و فقط طرح جدید را فعال کرد حالا من هر دو طرح را دارم.

yasi_s30
14-02-2013, 13:48
پرداخت فقط اینترنتیه. بعد از پرداخت شما میری توی پنلت اگه علامت تعجبی روی طرح جدید نیست طرح فعاله و می تونی استفاده کنید اصلا کاری به طرح قبلی نداره و هر دو طرح را با هم می تونید استفاده کنید یوزر و پس ها جداست. بعد اینکه اضافه شد به پنلتون اگه نتونستید وصل شید زنگ بزنید مخابرات تا براتون فعال کنند. من که شهرستانم این دیوونه ها درست جوابم را ندادند خودم رتم مخابرات یه دقیقه ای برام فعال کرد. البته بسته به ادمش ممکنه طرف طرح قبلی را غیر فعال کنه واسه من که این کار را نکرد و فقط طرح جدید را فعال کرد حالا من هر دو طرح را دارم.

حالا كه اينقدر با مرامي اينهارم خيلي ممنون ميشم جواب بدين :
1- سرعت dlش كلاً چند كيلو بايت ،طرح مهارت 3مگ؟
2-طرح قبلي رو ميشه كلاً غير فعال كرد از پنل كه ديگه خودكار شار‍ژ نشه مثلاً طرح زرين غير فعال كنيم از پنل؟

shitan
14-02-2013, 14:05
حالا كه اينقدر با مرامي اينهارم خيلي ممنون ميشم جواب بدين :
1- سرعت dlش كلاً چند كيلو بايت ،طرح مهارت 3مگ؟
2-طرح قبلي رو ميشه كلاً غير فعال كرد از پنل كه ديگه خودكار شار‍ژ نشه مثلاً طرح زرين غير فعال كنيم از پنل؟

توی پنل بزن قطع موقت سرویس طرح قبلیت غیر فعال می شه. سرعتش هم 200 کیلو هست. کمتر از 2 مگابیت بیشتر از این هم به دلایل فنی نمی تونه باشه(مخابرات خط را روی پرت 2 مگ میبنده اگه بخواد 3 مگ بهت بده باید پورت را عوض کنند که معمولن نمی کنند.) 2 مگابیت برای ما بسه دیگه هم سایت می تونی ببینید هم شبی 3.5 گیگ دانلود که تقریبا شبی 3000 تومن میشه. من که سریال می بینم تهش 3000 تومن در هفته برام بسه و نسبت به طرح قبلی خیلی به صرفه تره.

yasi_s30
14-02-2013, 14:14
توی پنل بزن قطع موقت سرویس طرح قبلیت غیر فعال می شه. سرعتش هم 200 کیلو هست. کمتر از 2 مگابیت بیشتر از این هم به دلایل فنی نمی تونه باشه(مخابرات خط را روی پرت 2 مگ میبنده اگه بخواد 3 مگ بهت بده باید پورت را عوض کنند که معمولن نمی کنند.) 2 مگابیت برای ما بسه دیگه هم سایت می تونی ببینید هم شبی 3.5 گیگ دانلود که تقریبا شبی 3000 تومن میشه. من که سریال می بینم تهش 3000 تومن در هفته برام بسه و نسبت به طرح قبلی خیلی به صرفه تره.

واقعاً خسته نباشن من با همين طرح زرين 130-150 ميگيرم اونوقت 50كيلو فرق 1مگ با 3مگشونه
خسته نباشين دوستان همگي:n13:

shitan
14-02-2013, 14:53
واقعاً خسته نباشن من با همين طرح زرين 130-150 ميگيرم اونوقت 50كيلو فرق 1مگ با 3مگشونه
خسته نباشين دوستان همگي:n13:

فرق اصلی شبونشه شما الان گیگی 2500 میدی با شبونه میشه گیگی 600

Aless
14-02-2013, 19:39
دوستان جایی را سراغ دارید روی خط های مخابرات نامحدود بده

adslali
14-02-2013, 22:22

دادا شما كدوم شهر ميشيني ؟ كاشاني ؟

يعني بعد از پرداخت پول ; بدش بايد حتما بري مخابرات ؟؟ يا تو شهر شما اينجوريه ؟مخابرات شهر من كاشان كه هيچ كس جوابگو نيست ....

shitan
15-02-2013, 02:05

يعني بعد از پرداخت پول ; بدش بايد حتما بري مخابرات ؟؟ يا تو شهر شما اينجوريه ؟مخابرات شهر من كاشان كه هيچ كس جوابگو نيست ....

من کاشان را نمی دونم می خوای شما اول زنگ بزن 2030 ببین چی می گن.

fastfind
15-02-2013, 07:31

سلام رفیق. منم کاشون هستم. حضوری خواستی باید بری شعبه 2030 توی خیابون بهشتی - بین خیابون زیارتی و شاهد
اونجا بین حد فاصل اون 2 تا خیابون یه ساختمون بیمه هست طبقه بالاش شعبه فروش 2030 ـــه. تابلو هم داره! :دی به نظرم تلفنی اگه کاری از پیش نبری حتما حضوری یه سر بزن.

mrmmnb
15-02-2013, 08:13
منم کاشون هستم مشکل این هست که منطقه ما فیبر نوری هست و فقط خود اینا اینترنت میدن طرح های مخابرات هم به کار من که میخوام دانلود کنم نمیاد
الان طرح زرین رو دارم ولی واقعا هیچی نمیشه دانلود کنم مثلا از بایت یه هر جای دیگه بگیرم حداقل شبی یه گیگ دانلود رایگان دارم اگه مخابرات شبی یه گیگ دانلود کنم قبض تلفن منفجر میشه
هر جا هم شکایت کردم فایده نداشت
علتش هم دو تا مورد هست یکی اینکه همه پیگیر نمیشن (یه دست صدا نداره)
یکی اینکه حکایت شکایت من شکایت دزد پیش دزد هست
ولی با همه این احوالات یادمه اوایل بچه ها اصفهان همت کردن دسته جمعی رفتن مخابرات پیگیر شدن و شبانه رو گذاشتن ولی وقتی تکی بری جواب سر بالا میدن
چطوری هست همه استان ها مخابراتش نامحدود میده ولی اینا براشون نمیصرفه؟
حتی با مقایسه شرکت های خصوصی هم همه چیز دست ادم میاد
نمیدونم بچه های کاشان جمع بشیم بریم مخابرات فایده داره یا نه ولی بعید میدم صدا از کاشان فایده داشت هباشه یه مشت مسئول مفت خور و ترسو هستن که جرعت هیچ کاری ندارن باز اصفهان چون مرکز هست اگه اعتراضی بشه زودتر به نتیجه میرسن

shitan
15-02-2013, 09:23
منم کاشون هستم مشکل این هست که منطقه ما فیبر نوری هست و فقط خود اینا اینترنت میدن طرح های مخابرات هم به کار من که میخوام دانلود کنم نمیاد
الان طرح زرین رو دارم ولی واقعا هیچی نمیشه دانلود کنم مثلا از بایت یه هر جای دیگه بگیرم حداقل شبی یه گیگ دانلود رایگان دارم اگه مخابرات شبی یه گیگ دانلود کنم قبض تلفن منفجر میشه
هر جا هم شکایت کردم فایده نداشت
علتش هم دو تا مورد هست یکی اینکه همه پیگیر نمیشن (یه دست صدا نداره)
یکی اینکه حکایت شکایت من شکایت دزد پیش دزد هست
ولی با همه این احوالات یادمه اوایل بچه ها اصفهان همت کردن دسته جمعی رفتن مخابرات پیگیر شدن و شبانه رو گذاشتن ولی وقتی تکی بری جواب سر بالا میدن
چطوری هست همه استان ها مخابراتش نامحدود میده ولی اینا براشون نمیصرفه؟
حتی با مقایسه شرکت های خصوصی هم همه چیز دست ادم میاد
نمیدونم بچه های کاشان جمع بشیم بریم مخابرات فایده داره یا نه ولی بعید میدم صدا از کاشان فایده داشت هباشه یه مشت مسئول مفت خور و ترسو هستن که جرعت هیچ کاری ندارن باز اصفهان چون مرکز هست اگه اعتراضی بشه زودتر به نتیجه میرسن

الان شما با طرح جدید می تونید با 24 تومن 30 گیگ دانلود داشته باشید که میشه تقریبا همون طرح قبلی (قبل از اینکه خطها را بدند دست 2030) اینجا تو شهر ما فقط یه شرکت دیگه adsl می ده که مخابرات پیش اون دله دزد هم حساب نمیشه.

adslali
15-02-2013, 09:31
سلام رفیق. منم کاشون هستم. حضوری خواستی باید بری شعبه 2030 توی خیابون بهشتی - بین خیابون زیارتی و شاهد
اونجا بین حد فاصل اون 2 تا خیابون یه ساختمون بیمه هست طبقه بالاش شعبه فروش 2030 ـــه. تابلو هم داره! :دی به نظرم تلفنی اگه کاری از پیش نبری حتما حضوری یه سر بزن.

ممنون دادا
ميگم اول بايد طرح رو از پنل انتخاب كنيم و بعد از اينكه پول رو پرداخت كرديم بدش بايد بريم شركت 2030 ش تا بهش بگيم طرح رو فعال كنن يا اين كار رو هم ميتونيم انجام بديم اينكه بريم شركتشون هر دو كار رو انجام بديم يعني ميشه رفت طرح رو انتخاب كرد و پول رو همونجا داد بهشون و همونجا برام طرح برنا رو فعال كنن ؟؟؟ اين كار رو هم ميشه كرد ؟؟؟

adslali
15-02-2013, 09:41
الان شما با طرح جدید می تونید با 24 تومن 30 گیگ دانلود داشته باشید که میشه تقریبا همون طرح قبلی (قبل از اینکه خطها را بدند دست 2030) اینجا تو شهر ما فقط یه شرکت دیگه adsl می ده که مخابرات پیش اون دله دزد هم حساب نمیشه.

شما طرح برنا داريد يا مهارت ؟؟
از ساعت 2 تا7 كه رايگانه چقدر ميشه حجم گرفت و بدش قيمتش چند ميشه با 80 درصد تخفيف ؟؟؟؟/

fastfind
15-02-2013, 10:07
ممنون دادا
ميگم اول بايد طرح رو از پنل انتخاب كنيم و بعد از اينكه پول رو پرداخت كرديم بدش بايد بريم شركت 2030 ش تا بهش بگيم طرح رو فعال كنن يا اين كار رو هم ميتونيم انجام بديم اينكه بريم شركتشون هر دو كار رو انجام بديم يعني ميشه رفت طرح رو انتخاب كرد و پول رو همونجا داد بهشون و همونجا برام طرح برنا رو فعال كنن ؟؟؟ اين كار رو هم ميشه كرد ؟؟؟

فدات.. به نظر من حتما اول برو اونجا کاملش واسشون توضیح بده...
بهتر از اینه که پول بدی و بعدش بازی در بیارن... برو بگو میخوام طرحم رو عوض کنم باید چیکار کنم...
البته اگه حوصله اش رو نداری شمارشون رو بگیر از پشت تل ازشون بپرس... من 2 ماه پیش واسه مغازه یکی از بچه ها
همین مخابرات ردیف کردم موقع ثبت نام زنگ زدم پرسیدم شرایطش رو... خوب جواب دادن... شماره شون
رو بگیر: 5552030 البته شاید امروز جمعه ست جواب ندن ولی شما یه زنگی بزن احتمالا پشتیبانیش ج بده... بگو میخوام
طرح عوض کنم باید چیکار کنم؟

داداش من پایه ام. هر موقع خواستی یه جا قرار بذار یه 10 نفر جمع شیم بریم... البته به قول خودت اگه فایده داشته باشه!!
حرف کاملا درسته... تماممم شهرها مخابرات نامحدود داره بهشون میده مثلا 1 مگ با 30 یا 40 تومن!! امیدوارم واقعا اینجا هم
نامحدودش رو ردیف کنن... والا ما که مردیم از بس ترافیک تموم کردیم.. ولی کلا رو من حساب کن

adslali
15-02-2013, 10:17
فدات.. به نظر من حتما اول برو اونجا کاملش واسشون توضیح بده...
بهتر از اینه که پول بدی و بعدش بازی در بیارن... برو بگو میخوام طرحم رو عوض کنم باید چیکار کنم...
البته اگه حوصله اش رو نداری شمارشون رو بگیر از پشت تل ازشون بپرس... من 2 ماه پیش واسه مغازه یکی از بچه ها
همین مخابرات ردیف کردم موقع ثبت نام زنگ زدم پرسیدم شرایطش رو... خوب جواب دادن... شماره شون
رو بگیر: 5552030 البته شاید امروز جمعه ست جواب ندن ولی شما یه زنگی بزن احتمالا پشتیبانیش ج بده... بگو میخوام
طرح عوض کنم باید چیکار کنم؟

داداش من پایه ام. هر موقع خواستی یه جا قرار بذار یه 10 نفر جمع شیم بریم... البته به قول خودت اگه فایده داشته باشه!!
حرف کاملا درسته... تماممم شهرها مخابرات نامحدود داره بهشون میده مثلا 1 مگ با 30 یا 40 تومن!! امیدوارم واقعا اینجا هم
نامحدودش رو ردیف کنن... والا ما که مردیم از بس ترافیک تموم کردیم.. ولی کلا رو من حساب کن

دادا دمت گرم با خوب جواب دادنت ....:n16:
شما خ امير كبيري يا خطت DLC نيست ؟ ميگم شما طرح برنا يا مهارت چيزي داري؟ ... ميشه بگي شبانه س خوبه يا نه ؟ اگه تا صبح دانلود كني با 80 درصد چقدر برات كم ميكنه , شبانه ترفيك كم مصرف ميكنه يا فقط قيمتش 80 درصد كمتره ؟؟؟؟/

fastfind
15-02-2013, 10:31
دادا دمت گرم با خوب جواب دادنت ....:n16:
شما خ امير كبيري يا خطت DLC نيست ؟ ميگم شما طرح برنا يا مهارت چيزي داري؟ ... ميشه بگي شبانه س خوبه يا نه ؟ اگه تا صبح دانلود كني با 80 درصد چقدر برات كم ميكنه , شبانه ترفيك كم مصرف ميكنه يا فقط قيمتش 80 درصد كمتره ؟؟؟؟/

:n12: ما امیرکبیر چهار راه سلمان هستیم... والا خودم خونه پارس آنلاین دارم... واسه یکی از بچه ها که نزدیک همون چهار راه سلمانه
نت مخابرات گرفیتم طرح 1 مگ که از قبل بود... اون توی مغازست و راستش شبانه اصلا نمیزنه چیزی دانلود بشه... زیاد اطلاعی ندارم
ولی در کل خودم خونه از پارس دارم 128 نامحدود ماهی 30 تومن میدم تا 20 گیگ سرعت دانلودش روی 1 مگ (=حدودای 120) میده
و بعدش میاد روی 16 سرعت! ... واسه من که مصرف توی روز زیاد خوبه... راستش من فرا داشتم... بایت داشتم... صبانت داشتم... پارس آنلاین هم که دارم... شاتل هم یکی از فامیلا داره... از بین اینا راسیتش فقط از شبانه صبانت راضی بودم... یعنی سرویس 1 مگ میگیرفتم
توی شب کمتر از 120 نمیومد... ببین اگه خطت فیبر نوری نیست و حتما شبانه میخوای من صبانت رو پیشنهاد میکنم
بایت که 1 مگش شبانه رایگان نداره... نهایت سرعتت توی شب با 512 تا 60 میره... شاتل هم !! پارس آنلاین رو راستش باید 1 مگ
بگیری تا به زور سرعت 120 بده... راستی گفتم صبا نت... آقا اینا پدر ما رو در آوردن تا خط رو رانژه کنن
راستش یه آدم ناوارد گذاشت توی شرکتش پدر در میاره... در کل یه چیزی بگم...
اگه سرعت دانلود توی روز برات مهمه و البه پشتیبانی فقط بایت(البته فقط توی روزانه)
اگه سرعت دانلود شبانه برات مهمه اول صبانت(اینم توجه کن که پشتیبانیش زیر صفره... یعنی مثلا اگه بری ثبت نام کنی 15 روز بعد خطط رانژه میشه!!!!)
در کل من خودمم توش موندم از کجا باید اینترنت گرفت ولی اینو میدونم شبانه توی کاشان بی معنیه!

adslali
15-02-2013, 10:44
:n12: ما امیرکبیر چهار راه سلمان هستیم... والا خودم خونه پارس آنلاین دارم... واسه یکی از بچه ها که نزدیک همون چهار راه سلمانه
نت مخابرات گرفیتم طرح 1 مگ که از قبل بود... اون توی مغازست و راستش شبانه اصلا نمیزنه چیزی دانلود بشه... زیاد اطلاعی ندارم
ولی در کل خودم خونه از پارس دارم 128 نامحدود ماهی 30 تومن میدم تا 20 گیگ سرعت دانلودش روی 1 مگ (=حدودای 120) میده
و بعدش میاد روی 16 سرعت! ... واسه من که مصرف توی روز زیاد خوبه... راستش من فرا داشتم... بایت داشتم... صبانت داشتم... پارس آنلاین هم که دارم... شاتل هم یکی از فامیلا داره... از بین اینا راسیتش فقط از شبانه صبانت راضی بودم... یعنی سرویس 1 مگ میگیرفتم
توی شب کمتر از 120 نمیومد... ببین اگه خطت فیبر نوری نیست و حتما شبانه میخوای من صبانت رو پیشنهاد میکنم
بایت که 1 مگش شبانه رایگان نداره... نهایت سرعتت توی شب با 512 تا 60 میره... شاتل هم !! پارس آنلاین رو راستش باید 1 مگ
بگیری تا به زور سرعت 120 بده... راستی گفتم صبا نت... آقا اینا پدر ما رو در آوردن تا خط رو رانژه کنن
راستش یه آدم ناوارد گذاشت توی شرکتش پدر در میاره... در کل یه چیزی بگم...
اگه سرعت دانلود توی روز برات مهمه و البه پشتیبانی فقط بایت(البته فقط توی روزانه)
اگه سرعت دانلود شبانه برات مهمه اول صبانت(اینم توجه کن که پشتیبانیش زیر صفره... یعنی مثلا اگه بری ثبت نام کنی 15 روز بعد خطط رانژه میشه!!!!)
در کل من خودمم توش موندم از کجا باید اینترنت گرفت ولی اینو میدونم شبانه توی کاشان بی معنیه!

داداش باز هم ممنون كه كامل توضيح دادي .... منم اتفاقا چهار را سلمان . كوچه وطنخواه ميشينم ...! اما مگه خط شما dlc نيست ... تو منطقه امير كبير پيش شماره همه 530-531 هست و روي dlc هست و شركتاي ديگه مثل صبا و پارس نميتونن بگيرند ...شما چطوري ميگيري ؟
دادا باز هم ممنون

fastfind
15-02-2013, 11:30
داداش باز هم ممنون كه كامل توضيح دادي .... منم اتفاقا چهار را سلمان . كوچه وطنخواه ميشينم ...! اما مگه خط شما dlc نيست ... تو منطقه امير كبير پيش شماره همه 530-531 هست و روي dlc هست و شركتاي ديگه مثل صبا و پارس نميتونن بگيرند ...شما چطوري ميگيري ؟
دادا باز هم ممنون

نوکرم. من 533 هستم :د
dlc نیست.

shitan
15-02-2013, 12:10
شما طرح برنا داريد يا مهارت ؟؟
از ساعت 2 تا7 كه رايگانه چقدر ميشه حجم گرفت و بدش قيمتش چند ميشه با 80 درصد تخفيف ؟؟؟؟/

توی شب با طرح 80 هر گیگ دانلود 200 مگ حساب میشه که میشه هر گیگی 600 تومن. مشکل حجم دانلودی توی شب نیست مشکل پوله مثلا من دیشب 3.7 گیگ دانلود داشتم.

mrmmnb
15-02-2013, 12:51
بازم با همون 80 درصد خیلی گرون میشه الان من برا شرکت 512 بایت گرفتم شبانه 1 گیگ دانلود میشه (برا کل سال هم حدود 130 تومن دادم تقریبا میشه ماهی 11 تومن )حالا یه حساب سرانگشتی با این طرح مخابرت معلوم میشه چقدر گرون میشه (با همون 80 درصد رایگان هم که حساب کنی خیلی میشه)
راستی من برا شرکت 512 بایت گرفتم چند وقته اصلا شبانش کیفیت نداره مثلا چند شب میبینی هیچی دانلود نشده شبی که هم خوب دانلود بشه 1 گیگ هست در صورتی که باید 1300 مگ دانلود بشه زنگ هم زدم میگن اون موقعی که دانلود مشکل داره زنگ بزن برطرف کنیم میگم مرد حسابی من ساعت 2 بیدار بمونم شما انوقت مشکل حل کنید میگه اره کاریش نمیشه کرد کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟مشکل از سرور ها هم نیست چون مثلا از یه سایت نمیزارم که بگم مشکل از سایت هست ضمنا چند وقته 1 تا 2 دانلود خوبه بعدش هیچی دانلود نشده (ارتباط هم قطع نشده)
حیف که یکساله گرفتم وگرنه کوچ میکردم یه سرویس دیگه تموم بشه حتما عوض میکنم یا پارس میگردم یا صبا اونم 1 مگش رو
با تشکر

mrmmnb
15-02-2013, 12:53
راستی بچه ها کاشون بهم pm بدن ببینم چند نفر میشم ارزش داره بریم مخابرات یا نه اگه کمتر از 10 نفر بشیم فایده نداره
ضمنا با همون 10 نفر یا بیشتر هم کلا کاشون فایده نداره صدا به جایی نمیرسه

fastfind
15-02-2013, 14:05
حیف که یکساله گرفتم وگرنه کوچ میکردم یه سرویس دیگه تموم بشه حتما عوض میکنم یا پارس میگردم یا صبا اونم 1 مگش رو
با تشکر

آره دیگه... شبانه ی بایت کاملا افتضاحه... فقط همه ی هنرش اینه توی روز دانلود سرعت 500 تا 600 میده به مردم...
شب هم که دیگه هیچی... داداش یه تجربه از طرف من... سرعت روزانه ی صبا و پارس توی کاشون دقیقا عین همه...
شبانه اش هم اگه سرعت دانلود بین 100 تا 150 برات کافیه من 100 درصد پارس رو به خاطر پشتیبانی خیلی بهترش نسبت به صبا بهت
پیشنهاد میکنم... خدا شاهده سره وصل کردن و رانژه ی خطم 2 هفته نت نداشتم تا رفتم صبا... بعد هم که خواستم تخلیه کنم
با جنگ و دعوا توی 8 روز تخلیه کردن... اینقدر به مخابراتزنگ زدم پیگیری کردم طرف شاکی شده بود...
فقط تنها ایرادش اینه که اگه 1 مگ بخوای باید 3 ماهه سرویس بگیری.
من خودم دانلود زیاد دارم... حساب که میکنم میبینم خوبه خوب که هر شب دانلود کنم و مشکلی نباشه شبی 2 گیگ شاید
بگیرم... توی 1 ماه میشه 60 گیگ... خوب من این 60 گیگو میم بچه های فروم همسایه واسم دانلود میکنن
گیگ 300 تومن... میشه 18000 تومن... به نظرم اینطوری خیلی به صرفه تره... من که همین کارو میکنم....
یه مدت خیلی دنبال بهترین دانلود شبانه بودم ولی به این نتیجه رسیدم قیدش رو بزنم راحتترم... اعصاب خورد کنه..

راستی بچه ها کاشون بهم pm بدن ببینم چند نفر میشم ارزش داره بریم مخابرات یا نه اگه کمتر از 10 نفر بشیم فایده نداره
ضمنا با همون 10 نفر یا بیشتر هم کلا کاشون فایده نداره صدا به جایی نمیرسه

من که هستم. /توی تاپیک خود کاشون هم اعلام کنید اونجا بیشتر بازدیدکننده کاشونی داره.

mrmmnb
15-02-2013, 15:26
اونجا هم نوشتم ولی زیاد کسی سر نمیزنه

adslali
15-02-2013, 16:53
به نظر من هيچ فايده نداره , اينا كه تقصير كار نيستند ... همش تقصير اون اصفهاني هاست ...
ما كلا بايد از دست اينا زجر بكشيم ..!!

pharm
15-02-2013, 17:25
سرویس های جدید مخابرات مثل برنا و طرح حرفه ای توکاشون اومده ؟خیلی خوبه فکر کنم اینجور که اینا نوشتن

mrmmnb
15-02-2013, 19:35
اره اینا مال کل استان اصفهان هست فرقی نمیکنه کدوم شهر باشی
نسبت به زرین خوبه ولی نسبت به هر جای دیگه بسنجی بازم گرون هست شما از هر شرکتی بگیری شبی یه گیگ رایگان داری حالا با این شبی یه گیگ دانلود کنی اخر ماه چقدر برات میافته؟حساب کنی میفهمی چقدر گرون میشه

adslali
16-02-2013, 13:12
رفتم مخابرات داره ميگه پورت خالي برا سرويس برنا يا مهارت نداريم ..... ميگه اول پول سرويس مورد نظرتو پرداخت كن بدش هر وقت پورت خالي شد كه حدود يكي دو ماه طول ميكشه بدش بهت ميديم ......!!!!
مگه طرح هم به پورت مربوط ميشه ؟؟؟؟

fastfind
16-02-2013, 14:07
رفتم مخابرات داره ميگه پورت خالي برا سرويس برنا يا مهارت نداريم ..... ميگه اول پول سرويس مورد نظرتو پرداخت كن بدش هر وقت پورت خالي شد كه حدود يكي دو ماه طول ميكشه بدش بهت ميديم ......!!!!
مگه طرح هم به پورت مربوط ميشه ؟؟؟؟

:n04: بهش میگفتی چه ربطی داره؟!!
من تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم!! مگه میشه؟ سرعت رو باید زیاد کنن خط رو که نمیخوان رانژه کنن که پورت خالی بخواد!
حالا دیگر دوستان اگر اطلاعی دارند بگن ولی به نظر من حرف مفت زده

adslali
16-02-2013, 16:19
:n04: بهش میگفتی چه ربطی داره؟!!
من تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم!! مگه میشه؟ سرعت رو باید زیاد کنن خط رو که نمیخوان رانژه کنن که پورت خالی بخواد!
حالا دیگر دوستان اگر اطلاعی دارند بگن ولی به نظر من حرف مفت زده

ي دختري بود كه رفتم پيشش داشت با تلفن حرف ميزد 10 دقيقه بعد از اينكه صبحت تاش تموم شد اين زر رو زد .... خودمم تعجب كردم اين حرف رو زد .... ديگه اينقدر با بي حوصلگي صحبت كرد ديگه چبزي بهش نگفتم ..
البته من مخابرات سرا ميدون رفتم اونجا سوال كردم . گفتم اونجا هم پشتباني ميكنن... اونجا ك شما آدرس دادي ديگه وقت نكردم برم ....
و

fastfind
16-02-2013, 17:19
ي دختري بود كه رفتم پيشش داشت با تلفن حرف ميزد 10 دقيقه بعد از اينكه صبحت تاش تموم شد اين زر رو زد .... خودمم تعجب كردم اين حرف رو زد .... ديگه اينقدر با بي حوصلگي صحبت كرد ديگه چبزي بهش نگفتم ..
البته من مخابرات سرا ميدون رفتم اونجا سوال كردم . گفتم اونجا هم پشتباني ميكنن... اونجا ك شما آدرس دادي ديگه وقت نكردم برم ....
و

سرش شلوغ بوده پرت و پلا گفته یا واقعا بی سواد بوده.... رفیق حتما همون خیابون بهشتی رو برو... مرکز فروش و پشتیبانی اصلی
نت مخابرات کل کاشون همون جاست... یه وقت کوچولو بذار حتما یه سر بزن.. امیدوارم کارت درست بشه:n12:

adslali
16-02-2013, 18:48
بچه ها كسي ميدونه دستگال ديجيتال xvision , تو كاشون كجا ميشه خريد ؟؟؟؟
از همه هم معذرت ميخوام كه اين سوال رو تو اين تاپيك پرسيدم ...
بچه هاي كاشي كسي ميدونه جواب بده

mrmmnb
16-02-2013, 21:40
اون بهشتی فکر کنم فقط برا زرین هست فکر نکنم برا اون دو طرح جدید کاری بکنن و میگن برو همون مخابرات مرکزی
باید بهشون میگفتی که الان داری و میخوای ارتقا بدی احتمالا فکر کرده کاربر جدید هستی
کلا اینا که تو مخابرات (و البته بقیه اداره های دولتی) به اندازه ارزن سرشون نمیشه من خیلی تعجب میکنم وقتی تو یه داره به یه ادم با اطلاعات برخورد میکنم
در مورد ایکس ویژن به مغازه کنار شیرین چشمه (تقریبا روبروی همون 2030 هست که میخوای بری) هست فکر کنم داشته باشه نداشت ازش بپرس راهنماییت میکنه یا اصلا فکر کنم بهش بگی برات بیاره

mamos98
16-02-2013, 22:44
سلام میگم چند تا سوال؟
الان داخل شاهین شهر مرکز گلدیس کسی خبر داره برای کاربر جدید مهارت یا برنا میدن یا نه؟
خیلی مهمه چون 2030 اصلا با 128 جواب نمیده بهم! سرعتش خیلی به نظرم کمه.
من الان طراحی وب می کنم برای کارم 2 مگ یا بیشتر می خوام!
ممنون میشم جواب بدید!
بعد یه سوال دیگه!
توی سایت خود مخابرات نوشته این سرویس ها دارای حداکثر سرعت یعنی 3 مگ هستن! حالا می خوام ببینم برای دریافت این سرعت باید نامه خاصی داشته باشیم یا بدون نامه هم میدن؟
بعد سرعت آپلودش چقدره حدودا؟ دانلود چی؟

یه چیز دیگه@
الان مودم خدودا قیمتش معمولی معمولیاش چنده؟ خیلی ساده باشه! بدون وایرلس با 1 اترنت!
خیلی ممنون! یکم پراکنده شد ولی چه کنم دیه؟:n06:

R.min
17-02-2013, 04:07
مخابرات نامحدودم میده یا همش حجمیه؟؟

FC.Barcelona
17-02-2013, 22:10
مخابرات نامحدودم میده یا همش حجمیه؟؟

طرح نامحدود ندارن

15min
20-02-2013, 19:28
چرا اینجوریه امروز سرعتش داغون با قطعی هر دقیقه 10 بار :n21:

roteal2007
20-02-2013, 20:27
مودم 40-50 تومن.
برو تو سایت tce.ir ببین پیش شمارت چطوریه میخوره و یا نه.
من خانه کارگرم پوشش میده گلدیس رو یسر برو مخابرات مرکزی شاهین شهر بپرس.ثبت نام هم میتونی بری همونجا طبقه سوم انجام بدی.
128 اسمیه و واسه من تا 190 KB/s دانلود دارم آپلودم رو 512 kbps که میشه نهایتا 30KB/s.

fastfind
22-02-2013, 07:55
لطفا اگر کسی سرویس برنا یا مهارت داره (3 مگ) , لطفا اینجا اعلام کنه من یه کار واجب دارم

mamad24
23-02-2013, 20:00
..........

mamad24
23-02-2013, 20:03
لطفا اگر کسی سرویس برنا یا مهارت داره (3 مگ) , لطفا اینجا اعلام کنه من یه کار واجب دارم

سلام دادا من هر سه طرح مخابرات رو تجربه کردم الانم طرح برنا رو دارم سوالی هست در خدمتم

fastfind
23-02-2013, 20:31
سلام دادا من هر سه طرح مخابرات رو تجربه کردم الانم طرح برنا رو دارم سوالی هست در خدمتم

:n12: ممنووون
pm شد.

amirharry
26-02-2013, 17:11
انگار ما هم باید بیایم مخابرات با این بی انصافی که نوین نت در آورد.
مخابرات به مرکز بهشتی اینترنت میده؟؟ ساعت رایگان هم داره؟؟ کلا راضی هستید؟؟پینگ چطوره؟؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

mamad24
04-03-2013, 16:39
انگار ما هم باید بیایم مخابرات با این بی انصافی که نوین نت در آورد.
مخابرات به مرکز بهشتی اینترنت میده؟؟ ساعت رایگان هم داره؟؟ کلا راضی هستید؟؟پینگ چطوره؟؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

سلام. اینکه مرکز بهشتی رو میده یا نه نمیدونم ولی گمونم میده چون این اینترنت مخابرات خیلی محدوده وسیعی داره و به شهرستان ها هم کشیده شده. شبانه رایگان هم بستگی داره کدوم طرح رو برداری. (مخابرات در حال حاضر سه طرح میده). در مورد راضی بودن هم باید بگم خوبه دشواری نداریم ما. پینگش هم خیلی عالیه و اکثر مواقع زیر 30 هست. سرعت اپلود هر سه طرح مخابرات بین 50 تا55 کیلوبایت هست. سرعت دانلود هم طرح زرینش اندازه ی یه اینترنت یه مگه و اون دو تا طرح دیگه اندازه ی یه اینترنت 2 مگ. برای اطلاعات بیشتر برو به سایت مخابرات به ادرس tce.ir
البته گول اسم اینترنت که نوشته 3 مگ رو نخور.:n05:

mamad24
05-03-2013, 14:56
این مخابرات دیگه شورشو در اورده هر روز داره یه مدل طرح میده. تکلیفش با خودش روشن نیست. حالا من کاری ندارم اینترنتش خوبه یا بد فقط یادتون باشه این اینترنت مخابرات استان اصفهان خر تو خری و بی درو پیکری توش داره بیداد میکنه. پس اگه از خر تو خری خوشتون نمیاد بهتره نرید سراغش

roteal2007
05-03-2013, 15:27
این مخابرات دیگه شورشو در اورده هر روز داره یه مدل طرح میده. تکلیفش با خودش روشن نیست. حالا من کاری ندارم اینترنتش خوبه یا بد فقط یادتون باشه این اینترنت مخابرات استان اصفهان خر تو خری و بی درو پیکری توش داره بیداد میکنه. پس اگه از خر تو خری خوشتون نمیاد بهتره نرید سراغش

بیشتر توضیح میدی عزیز ؟!

payam178
05-03-2013, 21:35
128 مخابرات طرح زرین

Black Mamba
05-03-2013, 22:35
ببخشید دوستان شنیدم شبانه رایگان به سرویس مخابرات اضافه شده . حقیقت داره ؟؟؟

mamad24
05-03-2013, 22:54
بیشتر توضیح میدی عزیز ؟!

اخه میدونی چیه من دنبال شبانه کاملآ رایگان بودم. حدود 2 ماه پیش که رفتم تو سایت مخابرات طرح های جدیدش رو دیدم (برنا و مهارت) میخاستم برنا رو بردارم چون 80 درصد شبانه رایگان داشت ولی نمیشد رزرو کرد تو پنل و ارور میداد و من فکر کردم که لابد به منطقه ما نمیدن و فقط تونستم مهارت رو بردارم بعد چند روز دیدم که میشه طرح برنا رو رزرو کردم. الان بعد حدود سه هفته مخابرات برداشته تو سایتش گذاشته به مناسبت عید نوروز جشنواره و تخفیف و...... منم رفتم دیدم که تو جشنوارش شبانه رایگاه به صورت کامل هست. البته هیچی از اون جدول تعرفه ها نمیشه فهمید. سایت مخابرات عین یه وبلاگ تازه تاسیس میمونه که به دست یک مبتدی مدیریت میشه. و اخرش نوشته بود برای اطلاعات بیشتر به 2020 تماس بگیرید. منم البته دیگه قصد اینترنت عوض کردن نداشتم ولی محض کنجکاوی زنگ زدم ببینم چی میگن و در عین ناباوری طرف داره میگه هنوز از طرف مخابرات به ما درباره این جشنواره چیزی به ما نگفتن. البته حتی اگر هم مخابرات چیزی بهشون میگفت باز صرف نمیکرد ادم زنگ بزنه ازشون سوال کنه چون اینا فقط اسمن کارشناسان و من همیشه وقتی زنگ میزنم 2030 در واقع خودمو اسکل کردم. یکی نیست به این مخابرات بگه همه جشنواره میزارن ولی تو جشنوارشون فوقش قیمتا رو کمتر میدن. دیگه طرح جدید و سرویس جدید که نمیزارن. در کل اینو بگم که سه تا سرویس اصلی مخابرات همون طرح زرین و مهارت و برنا هستش که میشه انلاین هم ثبت نام کرد. باسه این جشنواره نوروزی باید برن مخابرات ولیعصر حضوری ثبت نام کنن. من که دیگه به همین برنا راضی ام دیگه هم حوصه له ی دنگ و فنگ ندارم که برم عوضش کنم. در کل نتیجه این همه حرف این بود که پدر ما رو در اورد مخابرات با این سرویس دادنش.

mamad24
05-03-2013, 23:28
دوستان چون من هر سه تا طرح رو داشتم تجربیاتم رو میگم شاید به دردتون بخوره.
1 - اگر قصد دارید انلاین یکی از طرح های مخابرات رو رزرو کنید و دیدید که نمیتونید همه رو رزرو کنید (مثلآ طرح برنا براتون رزرو نمیشد) عجله نکنید چون ممکنه بعد چند روز براتون قابلیت رزروش فعال بشه. گمونم اینا سهمیه بندیش کردن مثلآ خطهایی که با 570 شروع میشن رو هر 15 روز به 15 روز قابلیت رزروش رو فعال میکنن. البته این نظر منه چون باسه خودمم هم همین طور بود و گمان هم نکنم اون چند روز پنلم خراب بوده باشه. از نظر فیزیکی هر جا که مخابرات میتونه سرویس بده باید هر 3 تا طرح رو ارائه بده. این رو هم بگم که حضوری هم میتونید ثبت نام کنید
2 - سرعت اپلود هر سه طرح مخابرات یه اندازس و در حال حاضر بین 50 تا 55 کیلوبایت هستش. بخام دقیق تر بگم از 0.43 mbps تجاوز نمیکنه. و در بهترین حالت همینه.
3 - سرعت دانلود طرح زرین حدودآ 140 کیلوبایت هستش ( حالا یه ذره بالا و پایین چون دقیق یادم نیست) و سرعت دانلود طرح برنا و مهارت تقریبآ دو برابر اینه.
4 - پینگ اینترنت مخابرات هم عالیه و اکثر مواقع زیر 30 هستش
5 - تو سایت مخابرات زده که طرح برنا و مهارت 3 مگ هستند ولی گولشو نخورید. در واقع در حال حاظر میشه به طرح زرین گفت اینترنت 1 مگ و به طرح برنا و مهارت هم میشه گفت 2 مگ (البته سرعت اپلود اینترنت 2 مگ باید بیشتر از اینا باشه)
6 - بعد اینکه یه طرحی رو رزرو کردی حدودآ دو روز بعد خططتون رانژه میشه و تو پنل هم پیامش میاد و دو روز بعد هم از مخابرات زنگ میزنن باسه وصل کردن سرویس (باسه من که هر دو بارش 4 روز پس از رزرو کردن زنگ زدن). پس یادتون باشه در ساعات اداری خونه باشید. وقتی زنگ زدن ازتون سوال میکنن که بیان وصل کنن یا رمزو بدن خودتون وصل کنید. من پیشنهاد میکنم بگید خودشون بیان وصل کنن چون هم رایگانه و هم 99 درصد احتمال داره این یوزر و پسوردی که بهتون میدن کار نکنه. من که هر دو بار که طرف اومد وصل کنه خودشو کشت تا وصل کنه و هی زنگ میزد به همکارش و یوزر و پسورد میگرفت. وقتی هم که وصل کرد حرف پول و هزینه رو وسط نکشید چون پررو میشن انعام میخان. اینا تو ساعت اداری میان وصل میکنن پس حتی اگر پشت تلفن مثلآ بهتون گفتن ساعت 5 بعد ظهر خونه باشید به حرفشون اعتماد نکنید و تا ظهر خونه باشید چون اون طرفی که میاد وصل میکنه با اینا هماهنگ نیست و ممکنه یه ساعت بعدش زنگ بزنه و ادرس بخاد که بیاد وصل کنه.
7 - منظور از 50 و 80 درصد تخفیف شبانه تخفیف در استفاده از ترافیک است. مثلآ اگر با طرح مهارت از ساعت 2 الی 7 صبح 1 گیگ دانلود کنید 50 درصدش رو رایگان حساب میکنه و 500 مگ کم میکنه و اگر هم با طرح برنا مثلآ یه گیگ دانلود کنید 80 درصدش رایگان میشه و فقط 200 مگ حساب میکنه.
8 - دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه که بگم
همه ی اینا رو گفتم چون دیدم تو تاپیک هر کی یه چیز درباره ی این اینترنت گفته و خیلی شبهات رو زیاد کردن و ملتو گمراه کردن.

shab_2008
06-03-2013, 06:59
سلام
من طرح برنا دارم که با 350 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنه و حدودا همون 3 مگابیت میشه.

یه نکته ای را هم بگم برای کسانی که میخوان دانلود شبانه انجام بدن و اون اینکه مدت زمان دانلود را از ساهت 2:15 تا 6:30 قرار بدن. نمیدونم درست هست یا نه ولی ساعت خود پنل 30 دقیقه جلو هست که ممکنه ساعت سیستم محاسباتیشون هم همینطور باشه!

mamad24
06-03-2013, 11:10
سلام
من طرح برنا دارم که با 350 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنه و حدودا همون 3 مگابیت میشه.

یه نکته ای را هم بگم برای کسانی که میخوان دانلود شبانه انجام بدن و اون اینکه مدت زمان دانلود را از ساهت 2:15 تا 6:30 قرار بدن. نمیدونم درست هست یا نه ولی ساعت خود پنل 30 دقیقه جلو هست که ممکنه ساعت سیستم محاسباتیشون هم همینطور باشه!

350 کیلوبایت؟؟؟ مطمئنی اشتباه نمیکنی؟؟؟؟ منم همین برنا رو دارم ولی ندیدم از 250 بیشتر بره. ملاک محاسباتم هم قویترین سرورها بود. اصلآ مخابرات طرح برنا و مهارت رو رو پورت 2 مگ بسته. میشه یه تست بگیرید از speedtest.net و عکسش رو بفرستید. احتمالآ مال شما هم لحظه ای رو این سرعت رفته. در ثانی سرعت دانلود هیچ وقت ملاک نیست. حتی اگر سرعت دانلودمون رو 500 کیلوبایت بر ثانیه هم بکنن باز نمیشه به این اینترنت گفت 3 مگ. باید به میزان خاصی سرعت اپلود رو هم زیاد کنن. در مورد ساعت هم خوب شد گفتی. تو تا ساعت 7 دانلود کردی؟؟؟؟من که نه. فقط اینو میدونم که باید ساعت رو به وقت ایران در نظر بگیریم نه پنل. من خودم امتحان کردم و در حالی که پنل ساعت 2 رو نشون میداد و نیم ساعت هم جلو بود دانلود کردم و کلی ازم ترافیک کم کرد. ولی اینکه اتمام زمان شبانه که ساعت 7 باشه رو نمیدونم به ساعت رسمی ایران حساب میکنن یا ساعت پنل.

mamad24
06-03-2013, 11:36
دوستان طرح برنا و مهارت در بهترین حالت یه همچین چیزیه (عکس زیر)

البته پینگ برخی اوقات تا 22 میلی ثانیه هم میاد.

mamad24
06-03-2013, 11:44
ببخشید دوستان شنیدم شبانه رایگان به سرویس مخابرات اضافه شده . حقیقت داره ؟؟؟

بله یه جشنواره نوروزی گذاشته که اگه یه سرویس 6 ماهه یا یه ساله برداری شبانه رایگان بهت تعلق میگیره. البته این جدا از اون سه طرح اصلیشه. برای اطلاعات بیشتر برو تو سایت مخابرات

ghoz123
06-03-2013, 18:07
من تازه می خوام ار مخابرات adsl بگیرم.تو قسمت رزرو که میرم اون 3 تا طرح قبلی هست اما اصلا چیزی به نام جشنواره نیست.به نظر شما چه باید بکنم

mamad24
06-03-2013, 18:14
من تازه می خوام ار مخابرات adsl بگیرم.تو قسمت رزرو که میرم اون 3 تا طرح قبلی هست اما اصلا چیزی به نام جشنواره نیست.به نظر شما چه باید بکنم

باید بری حضوری ثبت نام کنی. یه سری اطلاعات هم توی سایت مخابرات راجع به جشنواره وجود داره

roteal2007
06-03-2013, 18:17

بچه ها گفتن واسه این طرح باید حضوری اقدام بشه...

a.maghmoomi
06-03-2013, 22:52
کسی حضوری نرفته هنوز ببینه که چجوریه؟

shab_2008
07-03-2013, 07:18
350 کیلوبایت؟؟؟ مطمئنی اشتباه نمیکنی؟؟؟؟ منم همین برنا رو دارم ولی ندیدم از 250 بیشتر بره. ملاک محاسباتم هم قویترین سرورها بود. اصلآ مخابرات طرح برنا و مهارت رو رو پورت 2 مگ بسته. میشه یه تست بگیرید از speedtest.net و عکسش رو بفرستید. احتمالآ مال شما هم لحظه ای رو این سرعت رفته. در ثانی سرعت دانلود هیچ وقت ملاک نیست. حتی اگر سرعت دانلودمون رو 500 کیلوبایت بر ثانیه هم بکنن باز نمیشه به این اینترنت گفت 3 مگ. باید به میزان خاصی سرعت اپلود رو هم زیاد کنن. در مورد ساعت هم خوب شد گفتی. تو تا ساعت 7 دانلود کردی؟؟؟؟من که نه. فقط اینو میدونم که باید ساعت رو به وقت ایران در نظر بگیریم نه پنل. من خودم امتحان کردم و در حالی که پنل ساعت 2 رو نشون میداد و نیم ساعت هم جلو بود دانلود کردم و کلی ازم ترافیک کم کرد. ولی اینکه اتمام زمان شبانه که ساعت 7 باشه رو نمیدونم به ساعت رسمی ایران حساب میکنن یا ساعت پنل.

سلام

اولا این از تصوایر تست ها :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ثانی وقتی میگن فلان نت سرعتش اینقدر منظور همون سرعت دانلود هست دوست عزیز که با یک عملیات محاسباتی در سطح ابتدایی میشه سرع دانلود را هم بدست آورد. آپلود بحثش فرق میکنه.

vahid javani
07-03-2013, 09:01
سلام
این آدرس برای شما باز میشه؟

تو این آدرس هم میگه نام کاربری و رمز عبور اشتباه است

roteal2007
07-03-2013, 10:09
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ثانی وقتی میگن فلان نت سرعتش اینقدر منظور همون سرعت دانلود هست دوست عزیز که با یک عملیات محاسباتی در سطح ابتدایی میشه سرع دانلود را هم بدست آورد. آپلود بحثش فرق میکنه.

دوست عزیز تو صفحه اول مودمتون downstream رو چند بسته شده واستون ¿

mamad24
07-03-2013, 11:35
سلام

ظاهرآ سرعت دانلود شما حدودآ 100 کیلوبایت بیشتر منه دلیلشم نمیدونم شاید به منطقه شما این سرعت دانلودو میدن. ولی باز تاکید میکنم حتی اگر سرعت دانلودتون 100 مگابایت بر ثانیه هم باشه. باز نمیشه به این اینترنت گفت 3 مگ. باید به میزان خاصی سرعت اپلود رو هم ببرن بالا. شما اینترنت رو فقط در سرعت دانلود میبینید؟؟؟؟؟اصلآ میدونید سرعت اپلود چه قدر مهمه؟؟؟؟

roteal2007
07-03-2013, 12:06
ظاهرآ سرعت دانلود شما حدودآ 100 کیلوبایت بیشتر منه دلیلشم نمیدونم شاید به منطقه شما این سرعت دانلودو میدن. ولی باز تاکید میکنم حتی اگر سرعت دانلودتون 100 مگابایت بر ثانیه هم باشه. باز نمیشه به این اینترنت گفت 3 مگ. باید به میزان خاصی سرعت اپلود رو هم ببرن بالا. شما اینترنت رو فقط در سرعت دانلود میبینید؟؟؟؟؟اصلآ میدونید سرعت اپلود چه قدر مهمه؟؟؟؟

دوست عزیز صحبت شما تا حدودی صحیحه اما مثلا شرکت بزرگی مثل ورایزون یه سرویس میده که 7mbps دانلود و 1mbps آپلود میده خوب واسه یه وب گردی ساده این سرعت اوکی هست.ما یه دوستی داریم تازه رفته بلاد کفر ازش پرسیدم دوستات سرعتشون چقدر هستش گفتش اصلا اینجا به این چیزا اهمیت نمیدن چون اونقدر کیفیت سرویس بالاست و همچنین پینگ پایینه که تو ثانیه ای سایتا باز میشن همچنین این مورد در باره استریم آنلاین یوتیوب هم صدق میکنه......من میگم پینگ واسه یه کابر خونگی خیلی مهمتره تا مثلا بیان سرعت دانلود و آپلود بالاتری بدن.

mamad24
07-03-2013, 12:22
دوست عزیز صحبت شما تا حدودی صحیحه اما مثلا شرکت بزرگی مثل ورایزون یه سرویس میده که 7mbps دانلود و 1mbps آپلود میده خوب واسه یه وب گردی ساده این سرعت اوکی هست.ما یه دوستی داریم تازه رفته بلاد کفر ازش پرسیدم دوستات سرعتشون چقدر هستش گفتش اصلا اینجا به این چیزا اهمیت نمیدن چون اونقدر کیفیت سرویس بالاست و همچنین پینگ پایینه که تو ثانیه ای سایتا باز میشن همچنین این مورد در باره استریم آنلاین یوتیوب هم صدق میکنه......من میگم پینگ واسه یه کابر خونگی خیلی مهمتره تا مثلا بیان سرعت دانلود و آپلود بالاتری بدن.

حق با شماست تو بلاد کفر اینترنتشون این قدر سرعت داره از همه لحاظ که دیگه نگران هیچی نباشن و مثل ایران هم نت یه مگ نمیدن به اسم 128. ولی خوب اینو بگم که پینگ که صد البته مهمه مخصوصآ برای کسانی مثل من که بازی انلاین میکنند. ولی اپلود هم خیلی مهمه مخصوصآ برای کسانی که سایت اداره میکنند و باید مدام فایل اپلود کنن و مخصوصآ و مخصوصآ برای کسانی که بازی انلاین انجام میدهند سرعت اپلود خیلی به دردشون میخوره. حالا جدا از این حرفا نمیدونم چرا اون بابا سرعت دانلودش بیشتر من و توئه. حتمآ اینم برمیگرده به اون خر تو خری اینترنت مخابرات که بهش قبلآ اشاره کردم.

roteal2007
07-03-2013, 12:42
حق با شماست تو بلاد کفر اینترنتشون این قدر سرعت داره از همه لحاظ که دیگه نگران هیچی نباشن و مثل ایران هم نت یه مگ نمیدن به اسم 128. ولی خوب اینو بگم که پینگ که صد البته مهمه مخصوصآ برای کسانی مثل من که بازی انلاین میکنند. ولی اپلود هم خیلی مهمه مخصوصآ برای کسانی که سایت اداره میکنند و باید مدام فایل اپلود کنن و مخصوصآ و مخصوصآ برای کسانی که بازی انلاین انجام میدهند سرعت اپلود خیلی به دردشون میخوره. حالا جدا از این حرفا نمیدونم چرا اون بابا سرعت دانلودش بیشتر من و توئه. حتمآ اینم برمیگرده به اون خر تو خری اینترنت مخابرات که بهش قبلآ اشاره کردم.
من زیاد تجربه ای در بازی آنلاین ندارم اما بخش کنسول رو که دنبال میکردم بیشتر پینگ پایین مد نظر بوده.
بله حرف شما کاملا صحیحه اما اینروزا کسایی که سایت دارن متاسفانه باید هزینه های هنگفتی رو برای اجاره ی یک ماهه یه VPS بدن تا بتونن به صورت کارمد به سایتشون رسیدگی کنن...

mohandes
07-03-2013, 15:32
خبر خوب اینکه پورتهای وی*پی ان بسته شد . چهار وی*پی ان متفاوت داشتم که همگی از کار افتادند . به امید خدا با همین فرمون و سرعت پیش بریم ، بزودی آرزوی کرهء شمالی اسلامی به حقیقت مبدل میشه .

mamad24
07-03-2013, 16:11
خبر خوب اینکه پورتهای وی*پی ان بسته شد . چهار وی*پی ان متفاوت داشتم که همگی از کار افتادند . به امید خدا با همین فرمون و سرعت پیش بریم ، بزودی آرزوی کرهء شمالی اسلامی به حقیقت مبدل میشه .

اره وی پی ان منم از دیشب تا حالا قطع شده عصابم داغونه. به پشتیبانیش پیام دادم میگه پورت pptp رو بستن و باید از پورت l2tp استفاده کنی. که اونم از صبح تاحلا هر چه قدر داریم بهش ور میریم تنونستیم راهش بندازیم. ولی چیز شکن فری گیت کار میکنه.

mamad24
07-03-2013, 16:16
یه سوال دوستان. من میخام vps سوئیس رو بگیرم. اگه با این vps وبگردی کنم دیگه چیلترینگ ایران مزاحمم نمیشه؟؟؟؟ البته میدونم باسه وبگردی خوب نیست ولی همین که بتونم باش چند تا سایت چیلتر شده رو ببینیم کافیه

mohandes
07-03-2013, 16:23
یه سوال دوستان. من میخام vps سوئیس رو بگیرم. اگه با این vps وبگردی کنم دیگه چیلترینگ ایران مزاحمم نمیشه؟؟؟؟ البته میدونم باسه وبگردی خوب نیست ولی همین که بتونم باش چند تا سایت چیلتر شده رو ببینیم کافیه

تمام وپن ها از کار افتاده . دو تا از وپن های خودم کاملا خصوصی بود و برای دوستان بود و فروشی نبود . اونها هم از کار افتادند . بهتره لینک زیرو بخونی :

توش بوضوح گفته از آخر بهمن شروع میکنن به بستن وپن ها ..

roteal2007
07-03-2013, 16:38
دوست عزیز وی پی اس اصلا برای وب گردی بدرد نمیخوره چون هرچقدر هم که سرعت وی پی اس بالا باشه سرعت نت شما پایینه و نکته بعدی هم تاخیری هست که همیشه بین وی پی اس و کاربر وجود داره شما میتونی با سرعت 20-30 مگ ب ثانیه دانلود داشته باشی اما اصلا نمیتونی حتی فیلمی رو هم ببینی چون نت شما 2 مگ بیشتر نیست یجورایی میشه مثل یوتیوب باید منتظر باشی تا با نت حجمی مخابرات دانلود کنه.

roteal2007
07-03-2013, 16:40

عزیزم ب نظرت این خبر خوبی بود ؟؟:eek:
بعله تمامی مروتکل های pptp توسط مخابرات بسته شدن حتی پروتکل l2tp هم کار نمیده....اما سوکس پا برجاس مثل دماوند:D

mamad24
07-03-2013, 17:03
دوست عزیز وی پی اس اصلا برای وب گردی بدرد نمیخوره چون هرچقدر هم که سرعت وی پی اس بالا باشه سرعت نت شما پایینه و نکته بعدی هم تاخیری هست که همیشه بین وی پی اس و کاربر وجود داره شما میتونی با سرعت 20-30 مگ ب ثانیه دانلود داشته باشی اما اصلا نمیتونی حتی فیلمی رو هم ببینی چون نت شما 2 مگ بیشتر نیست یجورایی میشه مثل یوتیوب باید منتظر باشی تا با نت حجمی مخابرات دانلود کنه.

میدونم. در کل منظور من این بود که ایا کسی مثل من که تو ایرانه و وی پی اس میگیره. وی پی اس رو تحت فیلترینگ ایران بهش تحویل میدن یا اینترنتش جداست و میتونه سایت های چیز شده رو باز کنه؟؟؟؟؟

roteal2007
07-03-2013, 17:48
میدونم. در کل منظور من این بود که ایا کسی مثل من که تو ایرانه و وی پی اس میگیره. وی پی اس رو تحت فیلترینگ ایران بهش تحویل میدن یا اینترنتش جداست و میتونه سایت های چیز شده رو باز کنه؟؟؟؟؟

ربطی نداره بازه اما توصیه شده وی پی هم واسه مواقع اضطراری بزارید کنار.

mohandes
07-03-2013, 19:36
عزیزم ب نظرت این خبر خوبی بود ؟؟:eek:
بعله تمامی مروتکل های pptp توسط مخابرات بسته شدن حتی پروتکل l2tp هم کار نمیده....اما سوکس پا برجاس مثل دماوند:D

خبر خوبه دیگه! نشون میده تموم مشکلات حل شده و فقط مسدود شدن وپن ها باقی مونده بوده که به حول و قوهء الهی این مشکل هم حل شد .

یارو گفته تموم فیل کشها رو مسدود میکنن پس اگه خدا بخواد ساکس هم بزودی از کار میفته .. بعدشم لابد میرسیم به قطع کلی ارتباط اینترنتی با جهان خارج و برپایی اینترنت ملی (اینترانت..) .

همین صبحیه یک اکانت وپن یک ماهه خریدم . عجب بدقدم بود!

roteal2007
07-03-2013, 19:59
خبر خوبه دیگه! نشون میده تموم مشکلات حل شده و فقط مسدود شدن وپن ها باقی مونده بوده که به حول و قوهء الهی این مشکل هم حل شد .

یارو گفته تموم فیل کشها رو مسدود میکنن پس اگه خدا بخواد ساکس هم بزودی از کار میفته .. بعدشم لابد میرسیم به قطع کلی ارتباط اینترنتی با جهان خارج و برپایی اینترنت ملی (اینترانت..) .

همین صبحیه یک اکانت وپن یک ماهه خریدم . عجب بدقدم بود!

این نت ملی که قرار بود شهریدر بیاد انگاری....اما واقعا که دارن وی پی ان ثبت نام میکنن و میگن که قابل ردیابیه و واسه همین تموم وی می ان ها رو دارن قطع میکنن....آقا یه سوالی ما نخوایم بریم بهشت باید کی رو ببینیم ؟؟

mamad24
07-03-2013, 21:40
من با اینترنت بدون چیز شکن یه روزم دووم نمیارم:n30:
خدایا خودت به داد برس :42:

vahid javani
07-03-2013, 22:26
پینگ شما چطوریه؟
من یه مدت اصفهان نبودم الان پینگم از یاهو روی 700 شده

abolfazlwest72
07-03-2013, 22:30
اخرین نسخه فری joon :n16:

fg739p.exe - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mamad24
07-03-2013, 22:37
پینگ شما چطوریه؟
من یه مدت اصفهان نبودم الان پینگم از یاهو روی 700 شده

پینگ عالیه. یکه. دشواری نداریم ما!!!! همین الان تست کردم اینم نتیجش:

خدایی این نت مخابرات هر چه قدر هم دشواری داشته باشه تو پینگ درجه یکه.من که cod 4 انلاین بازی میکنم تو هر رومی میرم پینگم پایینتر همس. و در مقابل پینگ ملت افتضاحه.

mamad24
07-03-2013, 22:45
اخرین نسخه فری joon :n16:

fg739p.exe - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tnx. از صبح تا حالا در حال جمع اوری چیز شکن هستم باسه روز مبادا :n02:

regularuser
07-03-2013, 23:26
دوستان طرح های جدید نوروزی را دیدین؟ من می خوام طرح با حجم نامحدود را بخرم. زنگ زدم پشتیبانی ، بهم گفت طرحهای نامحدود همزمان بین 8 نفر تقسیم میشه. خب به نظر شما اگه مثلا 512 بخرم سرعتش چهجوریه؟ کسی تجربه داره؟

mamad24
08-03-2013, 00:08
دوستان طرح های جدید نوروزی را دیدین؟ من می خوام طرح با حجم نامحدود را بخرم. زنگ زدم پشتیبانی ، بهم گفت طرحهای نامحدود همزمان بین 8 نفر تقسیم میشه. خب به نظر شما اگه مثلا 512 بخرم سرعتش چهجوریه؟ کسی تجربه داره؟

یعنی چی همزمان بین 8 نفر تقسیم میشه؟؟؟؟؟

Danial_4139
08-03-2013, 00:33

اینا خیلی زرنگ تر از این حرفان مطمعن باش سرعت از 12 کیلوبایت بیشتر نمیشه 2 سال پیش قبل از اینکه شبانه پولی بشه سرعت تو اوجش میرسید به 16 کیلوبایت .

FC.Barcelona
08-03-2013, 03:21
پینگ عالیه. یکه. دشواری نداریم ما!!!! همین الان تست کردم اینم نتیجش:

خدایی این نت مخابرات هر چه قدر هم دشواری داشته باشه تو پینگ درجه یکه.من که cod 4 انلاین بازی میکنم تو هر رومی میرم پینگم پایینتر همس. و در مقابل پینگ ملت افتضاحه.
البته الان رو شبکه داخلی مخابرات دارید تست میکنید ولی تنها نکته مثبت مخابرات همین پینگ نسبتا خوبش هست البته در مقیاس جهانی این پینگ افتضاح حساب میشه! :n02:

mohandes
10-03-2013, 13:17
این طرحا که میگید کجا میبینید ؟! من که توی scpluto فقط طرح زرین رو دارم . تعرفهء جدیدم که انتخاب میکنم هیچی نشون نمیده .

FC.Barcelona
10-03-2013, 16:14
اینجا تعرفه ها هست

ghoz123
11-03-2013, 17:00
کسی تا حالا از طرح جشنواره استفاده کرده؟سرعت دانلود شبانش چطوره؟

ghoz123
12-03-2013, 10:52
کسی تا حالا از طرح جشنواره استفاده کرده؟سرعت دانلود شبانش چطوره؟

لطف كنيد جوابما بديدخيلي فوريه

roteal2007
13-03-2013, 13:09
لطف كنيد جوابما بديدخيلي فوريه

دوست عزیز مطمن باش اگر کسی گرفته باشه جوابتون رو میده.

mamad24
13-03-2013, 15:12
حالا جالبش اینجاست که باسه طرح شبانه رایگان حتمآ باید یه سرویس 6 ماهه یا یه ساله برداشت. اگه یکی بره و یه سرویس 6 ماهه برداره و بعد ببینه سرعت شبانش افتضاحیه و الی ..... اونوقت دستش به کجا بنده. من که با اینکه اینقدر دنبال شبانه رایگان بودم ولی میترسم برم سراغ این طرح های جشنواره و به همین طرح برنا کفایت میکنیم.

Aless
13-03-2013, 16:02
برای ثبت نام برنا باید بریم مخابرات ولیعصر؟
چند روزه راه میندازن؟

mamad24
13-03-2013, 16:49
برای ثبت نام برنا باید بریم مخابرات ولیعصر؟
چند روزه راه میندازن؟

تو پنل هم میشه رزرو کرد.حد اکثر شاید یه هفته طول بکشه که راه بندازن. باسه من که 4 روز طول کشید.

Aless
13-03-2013, 17:03
تو پنل هم میشه رزرو کرد.حد اکثر شاید یه هفته طول بکشه که راه بندازن. باسه من که 4 روز طول کشید.

دستت دردنکنه
از طریق رزرو؟ برای من به شماره مشتری گیر میده.شماره مشتری چیه؟iهمون 4 رقمیه پنله یا ماله قبضه؟

mamad24
13-03-2013, 17:51
دستت دردنکنه
از طریق رزرو؟ برای من به شماره مشتری گیر میده.شماره مشتری چیه؟iهمون 4 رقمیه پنله یا ماله قبضه؟

اول کار برای رزرو کردن باید شماره مشتری و شماره ملی بزنی که هر دوش تو پنل هست. (اون بالا کنار ساعت پنل) و بعدشم برای رزرو کردن طرح مورد نظر باید شماره توضیع که توی قبض تلفن هست رو بدون اندرلاین (_) وارد کنی

mamad24
13-03-2013, 18:05
دوستان خبر تازه اینکه قابلیت رزرو انلاین طرح های جشنواره به پنل اضافه شد. دیگه لازم نیست برید مخابرات میتونید تو پنل رزرو کنید. من که دیگه مطمئن شدم که بعدآ پشیمون نمیشم چون اصلآ پیش شماره منو پوشش نمیداد و نمیتونم طرح های جشنواره رو بردارم:n19:

a.maghmoomi
13-03-2013, 18:54
دقیقا مثل من!!!!

Aless
13-03-2013, 22:05
اول کار برای رزرو کردن باید شماره مشتری و شماره ملی بزنی که هر دوش تو پنل هست. (اون بالا کنار ساعت پنل) و بعدشم برای رزرو کردن طرح مورد نظر باید شماره توضیع که توی قبض تلفن هست رو بدون اندرلاین (_) وارد کنی

شماره مشتری چند رقمیه؟ از من 4 رقمیه بهش ایراد میگیره!

mamad24
13-03-2013, 22:34
شماره مشتری چند رقمیه؟ از من 4 رقمیه بهش ایراد میگیره!

شماره مشتری هر رقمی میتونه باشه و نشانگر اینه که شما چندمین نفر بودید که اینترنت مخابرات رو گرفتید. از منم 4 رقمی بود و هیچ مشکلی نداشتم. این احتمال هست که شما شماره ملی رو درست وارد نمیکنی چون اگه شماره ملی رو درست وارد نکنی به شماره مشتری گیر میده!!!! کاری نداشته باش که شماره ملی واقعیت چنده. دقیقآ همون شماره 10 رقمی رو بزن که تو پنلت ثبت شده نه چیز دیگری

a.maghmoomi
14-03-2013, 11:29
الان زنگ زدم 2020 میگم میخوام طرح نوروزی 256 نامحدود رو برای تست رزرو کنم ولی میگه شماره شما نادرست است!!
بعد میگه اصلا نامحدود نداریم !!!!:n04: یعنی با خودشون درگیرن !!!!آخه چند وقت پیش که زنگ زدم گفت نامحدود هست !!!:n19:

mamad24
14-03-2013, 11:56
:n02: اینا اسمن کارشناسن ولی معلوم نیست واقعآ چی هستند. (فقط 10 درصدشون واقعآ کارشناسن) من به شخصه هر فقط زنگ میزنم باسه پشتیبانی به جای اینکه جوابمو بدن بیشتر منو گمراه میکنند :n19: نمونش موقعی بود که من طرح مهارت رو برداشته بودم و نمیدونستم کی وصل میکنند. اونموقع زنگ زدم 2030 یکیشون میگفت باید بری مخابرات ولیعصر حضوری فعال کنی. یکیشون میگفت چند ساعت دیگه فعال میشه. یکی دیگشون که اصلآ نمیدونست طرح مهارت چی هست و الی ..........
نتیجه اخلاقی: همیشه خودتون کارشناس خودتون باشید :n19: :n18:

Aless
14-03-2013, 14:58
کلا کاراشون خیلی مسخره است!
حالا امدیم و یه طرح فعال کردیم بعدش که تموم شد چی میشه؟ برمیگرده زرین؟
وقتی فعال میشه دوتاش فعاله؟ اصلا چی به چیه؟!:n23:

mamad24
14-03-2013, 15:50
کلا کاراشون خیلی مسخره است!
حالا امدیم و یه طرح فعال کردیم بعدش که تموم شد چی میشه؟ برمیگرده زرین؟
وقتی فعال میشه دوتاش فعاله؟ اصلا چی به چیه؟!:n23:

به نکته ی ظریفی اشاره کردید :n13: منم با همین سوالات درگیر شدم و جوابشم هیج جا نبود. پشتیبانی 2030 هم به درد خودشون میخورد. اخرش خودم رفتم تجربه کردم.
من اول زرین داشتم و بعد رفتم مهارت رو برداشتم. موقعی که طرح مهارت من فعال شد از هر دو طرح زرین و مهارت میتونستم استفاده کنم. البته برای هر کدوم یه کانکشن جدا ساخته بودم. ولی بعد از چند روز (فک کنم سه یا چهار روز بعد) طرح زرینم از تو پنل پرید!!! و غیب شد. تقریبآ از اونموقع هم بود که شبانه 50 درصد رایگان طرح مهارت فعال شد. حدودآ یه ماه بعدش هم رفتم طرح برنا رو برداشتم. موقعی که طرح برنا ی من فعال شد همزمان با روزی شد که مدت زمان طرح مهارت من تموم شده بود. (اخه من یه ماهه سرویس گرفته بودم) وقتی مدت زمان طرح مهارتم تموم شد غیر فعال شد ولی از پنل حذف نشده و هنوز که هنوزه با گذشت چند هفته هنوز حذف نشده گمون هم نکنم دیگه حذف بشه و هر وقت بخام میتونم دوباره شارژش کنم و استفاده کنم. البته شاید اگه دوباره شارژش کنم و مثل دفه ی قبل از هر دوش استفاده کنم شاید این طرح مهارتم هم مثل طرح زرینم از پنل بپره!!! هیچ کی نمیدونه. این مخابرات کاراش معلوم نیست.:n21: البته من دفه ی قبل خیلی هم خوشحال شدم که طرح زرینم از پنل حذف شد. چون بی جهت هزینه مینداخت :n19:

mrmmnb
15-03-2013, 00:14
دوستم 256 نامحدود رو فعال کرده میگه سرعتش 4 کیلو هست بعد زنگ زده گفته همه بهش گفتن کنار طرح های نامحدود نوشته ایم 1 به 8 هست و بین 8 نفر تقسیم میشه حالا دوستم رو میخواستم قبافش رو ببنید انقدر عصبانی بود که حد نداشت یکی باید پاشه بره مخابرت فقط به اینا بفهمونه 1 به 8 یعنی چه از اون طرف یکی ز دوستان تهران نامحدود 256 گرفته 30 تا 32 رو راحت پر میکنه از نامحدود این هم ارزون تر هست اون ماهی 12 در میاد اینا زدن 15 تومن
یه بدی هم که داره این هست که وقتی قرارداد رو ببندی چه 6 ماهه یا یکساله اگه راضی نباشی انوقت باید نصف مدت باقی مونده قرارداد (یا نصف مدت قرارداد رو دقیق یادم نیست) رو به عنوان خسارت بدی
کلا حواستون رو جمع کنید

Aless
15-03-2013, 00:46
به نکته ی ظریفی اشاره کردید :n13: منم با همین سوالات درگیر شدم و جوابشم هیج جا نبود. پشتیبانی 2030 هم به درد خودشون میخورد. اخرش خودم رفتم تجربه کردم.
من اول زرین داشتم و بعد رفتم مهارت رو برداشتم. موقعی که طرح مهارت من فعال شد از هر دو طرح زرین و مهارت میتونستم استفاده کنم. البته برای هر کدوم یه کانکشن جدا ساخته بودم. ولی بعد از چند روز (فک کنم سه یا چهار روز بعد) طرح زرینم از تو پنل پرید!!! و غیب شد. تقریبآ از اونموقع هم بود که شبانه 50 درصد رایگان طرح مهارت فعال شد. حدودآ یه ماه بعدش هم رفتم طرح برنا رو برداشتم. موقعی که طرح برنا ی من فعال شد همزمان با روزی شد که مدت زمان طرح مهارت من تموم شده بود. (اخه من یه ماهه سرویس گرفته بودم) وقتی مدت زمان طرح مهارتم تموم شد غیر فعال شد ولی از پنل حذف نشده و هنوز که هنوزه با گذشت چند هفته هنوز حذف نشده گمون هم نکنم دیگه حذف بشه و هر وقت بخام میتونم دوباره شارژش کنم و استفاده کنم. البته شاید اگه دوباره شارژش کنم و مثل دفه ی قبل از هر دوش استفاده کنم شاید این طرح مهارتم هم مثل طرح زرینم از پنل بپره!!! هیچ کی نمیدونه. این مخابرات کاراش معلوم نیست.:n21: البته من دفه ی قبل خیلی هم خوشحال شدم که طرح زرینم از پنل حذف شد. چون بی جهت هزینه مینداخت :n19:

درهر صورت منم برنا رزرو کردم
حالا باید منتظر باشم زنگ بزنند و پسورد جدید بهم بدن؟! یعنی برای هر سرویسی باید پسورد جدید گرفت؟ خیلی مسخره است...

mamad24
15-03-2013, 01:12
دوستم 256 نامحدود رو فعال کرده میگه سرعتش 4 کیلو هست بعد زنگ زده گفته همه بهش گفتن کنار طرح های نامحدود نوشته ایم 1 به 8 هست و بین 8 نفر تقسیم میشه حالا دوستم رو میخواستم قبافش رو ببنید انقدر عصبانی بود که حد نداشت یکی باید پاشه بره مخابرت فقط به اینا بفهمونه 1 به 8 یعنی چه از اون طرف یکی ز دوستان تهران نامحدود 256 گرفته 30 تا 32 رو راحت پر میکنه از نامحدود این هم ارزون تر هست اون ماهی 12 در میاد اینا زدن 15 تومن
یه بدی هم که داره این هست که وقتی قرارداد رو ببندی چه 6 ماهه یا یکساله اگه راضی نباشی انوقت باید نصف مدت باقی مونده قرارداد (یا نصف مدت قرارداد رو دقیق یادم نیست) رو به عنوان خسارت بدی
کلا حواستون رو جمع کنید

میدونستم یه ریگ بزرگ تو کفش این مخابراته :n19: تو سایتش هم چیزی در این مورد نگفته تا راحت ملتو گول بزنند. یعنی اگه یکی 2 مگ هم بگیره سرعت شبانش 32 تا بیشتر نمیره.چه قد مزخرف. دوستانی که شبانه میخان برن همین طرح برنا رو بردارن. 80 درصد رایگان هم خوبه و شبا هم سرعت دانلود رو کم نمیکنند

mamad24
15-03-2013, 01:21
درهر صورت منم برنا رزرو کردم
حالا باید منتظر باشم زنگ بزنند و پسورد جدید بهم بدن؟! یعنی برای هر سرویسی باید پسورد جدید گرفت؟ خیلی مسخره است...

نه خوب انصافآ اینش دیگه مسخره نیست. هر طرحی که تو پنلت هست یه یوزر پسورد جدا باسه خودش داره. وقتی زنگ زدند بگو خودشون بیان وصل کنن. نصبش مجانی هم هست و به هیچ عنوان پولی بهشون نده. اصلآ حرف هزینه رو وسط نکش چون پررو میشن انعام میخان:n19: البته میتونی فقط یوزر پسورد بگیری و خودت وصلش کنی ولی 99 درصد این یوزر پسوردی که بهت میدن خرابه و هی باید زنگ بزنی یوزر پسورد بخای پس بهتره بگی خودشون بیان که اعصابت هم بی خودی خط خطی نشه:n10:

mrmmnb
15-03-2013, 07:59
چرا نامحدود ها رو که بخواي فعال کنی بعت اعلام میکنه 1 به هشت هست ولی اخه معنی یک به هشت این نیست که سرعتت همیشه یک هشتم باشه یعنی اینکه تا 8 برابر ظرفیت خط مشتری دارن(در بدترین شرایط)و اگه همه اونا با هم به اینترنت وصل باشن و دانلود داشته باشن انوقت سرعت شما یک هشتم میشه ولی واقعا چند درصد امکان داره همچین اتفاقی بیافته؟؟!!!!

15min
15-03-2013, 11:01
دوستانی که برنا گرفتن هزینه برنا رو میشه روی قبض تلفن داد؟

mamad24
15-03-2013, 11:58
دوستانی که برنا گرفتن هزینه برنا رو میشه روی قبض تلفن داد؟

یه همچین گزینه ای داره ولی غیر فعاله حالا تو برو تست کن شاید باسه تو فعال بود. اخه من اونموقعی که گرفتم قبض تلفنم خیلی سنگین بود و شاید به همین خاطر غیر فعال بوده.

jabera
15-03-2013, 14:48
عاقا ما اومدیم اینجا 1صفحه که خوندیم دیدیم چه شیر تو شیریه:دی

یه مشاوره درست و حسابی بهم بدید تا بهترین را انتخاب کنم:

من الان 1سالی هست طرح زرین هستم-توی پنل مودمم هم زده دانلود را روی 2مگابایت بستند:دی
ماهانه هم حدود 4تا 5 گیگ نابود میکنم:n05:

خب با این شرایط الان من تغییر طرح بدم اصلا!؟!؟-کدوم به صرفه هست!؟

اصلا طرح مهارت چیه!؟
طرح برنا چیه!؟
کدومش بهتره!؟
یعنی نامحدود نگیرم که فایده نداره!؟
همون ماهانه4 گیگ بگیرم خوبه!؟
6ماهه بگیرم!؟
مثلا 256 که میفروشند را روی چند مگ میبندند!؟
خلاصه بهترین حالت و باصرفه ترین را بگید!

ممنون

mamad24
15-03-2013, 15:36
عاقا ما اومدیم اینجا 1صفحه که خوندیم دیدیم چه شیر تو شیریه:دی

یه مشاوره درست و حسابی بهم بدید تا بهترین را انتخاب کنم:

من الان 1سالی هست طرح زرین هستم-توی پنل مودمم هم زده دانلود را روی 2مگابایت بستند:دی
ماهانه هم حدود 4تا 5 گیگ نابود میکنم:n05:

خب با این شرایط الان من تغییر طرح بدم اصلا!؟!؟-کدوم به صرفه هست!؟

اصلا طرح مهارت چیه!؟
طرح برنا چیه!؟
کدومش بهتره!؟
یعنی نامحدود نگیرم که فایده نداره!؟
همون ماهانه4 گیگ بگیرم خوبه!؟
6ماهه بگیرم!؟
مثلا 256 که میفروشند را روی چند مگ میبندند!؟
خلاصه بهترین حالت و باصرفه ترین را بگید!

ممنون

اولآ اینو بگم که نامحدود مخابرات خیلی مزخرفه و سرعت دانلودت همیشه تقسیم بر 8 میشه. یعنی اگه تو 2 مگ هم بگیری شبا سرعتش بیشتر 32 نمیشه.
تو الان با طرح زرین اگه ماهانه 5 گیگ نابود کنی با مالیات و عوارض و ... میشه تقریبآ ماهی 13 هزار تومن.:n23:
اگه طرح مهارت یه ماهه برداری 13 تومن ماهی میدی با 4 گیگ ترافیک. هر گیگ مازاد هم 3 هزار تومن میتونی بخری + 50 درصد شبانه رایگان از ساعت 2 الی 7 صبح (مثلآ 1 گیگ دانلود کنی 500 مگ کم میکنه) :n19:
اگه طرح برنا یه ماهه برداری 12 تومن ماهی میدی با 2 گیگ ترافیک. هر گیگ مازاد هم 3 هزار تومن میتونی بخری + 80 درصد شبانه رایگان از ساعت 2 الی 7 صبح ( مثلآ 1 گیگ دانلود کنی 200 مگ کم میکنه) :n19:

در مورد سرعت و... هم باید بهت بگم که این دو طرح مثل همون طرح زرینه فقط سرعت دانلودش بیشتر و با توجه به اینکه مودمت رو 2 مگ بسته شده با طرح مهارت یا برنا سرعت دانلودت معمولآ رو 250 هست. شبا هم افت سرعت نداری.
مخابرات این دو طرح رو در سرویس های یه ماهه. سه ماهه. شش ماهه و یه ساله عرضه میکنه. جدول کاملش تو سایت مخابرات اصفهان هست اینم ادرسش: tce.ir
اینم بگم که گرفتن سرویس با مدت زمان بیشتر مثلآ یه ساله شامل تخفیف نمیشه.
خوب حالا دیگه خودت باید تصمیم بگیری. بشین خوب مقایسه کن. بالا و پایین کن و ببین کدوم به صرفه تره برات. :n18::n18::n18:

ghoz123
15-03-2013, 17:32
اولآ اینو بگم که نامحدود مخابرات خیلی مزخرفه و شبا سرعت دانلودت تقسیم بر 8 میشه. یعنی اگه تو 2 مگ هم بگیری شبا سرعتش بیشتر 32 نمیشه. . :n18::n18::n18: اونای که شبانه مجانی داره چی(یعنی مواردی از طرح جشنواره که محدوده)؟سرعت افت میکنه؟

mrmmnb
15-03-2013, 18:32
نامحدود کلا همیشه یک هشتم هست شب و روز نداره که دوست من داره همینجوری هست 256 گرفته سرعتش 4 کیلو هست یعنی از دیال اپ هم کمتر

shah994
15-03-2013, 20:55
1.دوستان اینجا کسی مخابرات رجایی سرویس داره ؟ اگه کسی هست لطف کنه بگه کیفیت سرویسش از نظر سرعت و قطعی و... چطوری ؟
2.کسی از دوستان سرویس نامحدود یا شبانه دار گرفته ؟ اگه کسی هست لطف کنه با ذکر نوع سرویسش بگه سرعت دانلودش چقدره ؟

mamad24
15-03-2013, 23:07
نامحدود کلا همیشه یک هشتم هست شب و روز نداره که دوست من داره همینجوری هست 256 گرفته سرعتش 4 کیلو هست یعنی از دیال اپ هم کمتر

یعنی روزا هم سرعتش تقسیم بر 8 میشه!!!!:n29: اگه واقعآ اینجوریه که باید اسم مخابرات اصفهان رو به عنوان ....... ترین شرکت ارائه دهنده اینترنت در جهان تو کتاب گینس ثبت کرد :n19:

mrmmnb
15-03-2013, 23:12
اره به خدا همین طوری بهش دادن
اصلا دیگه نامحدود که شبانه و غیر شبانه نداره که بخواد فقط محدودیت رو روی شبانه اعمال کنن
حالا مشکلش این هست که اگه بخواد کنسل کنه باید نصف قراردادش رو که شش ماهه هست نقدا پرداخت کنه

jabera
15-03-2013, 23:34
اولآ اینو بگم که نامحدود مخابرات خیلی مزخرفه و شبا سرعت دانلودت تقسیم بر 8 میشه. یعنی اگه تو 2 مگ هم بگیری شبا سرعتش بیشتر 32 نمیشه.
تو الان با طرح زرین اگه ماهانه 5 گیگ نابود کنی با مالیات و عوارض و ... میشه تقریبآ ماهی 13 هزار تومن.:n23:
اگه طرح مهارت یه ماهه برداری 13 تومن ماهی میدی با 4 گیگ ترافیک. هر گیگ مازاد هم 3 هزار تومن میتونی بخری + 50 درصد شبانه رایگان از ساعت 2 الی 7 صبح (مثلآ 1 گیگ دانلود کنی 500 مگ کم میکنه) :n19:
اگه طرح برنا یه ماهه برداری 12 تومن ماهی میدی با 2 گیگ ترافیک. هر گیگ مازاد هم 3 هزار تومن میتونی بخری + 80 درصد شبانه رایگان از ساعت 2 الی 7 صبح ( مثلآ 1 گیگ دانلود کنی 200 مگ کم میکنه) :n19:

در مورد سرعت و... هم باید بهت بگم که این دو طرح مثل همون طرح زرینه فقط سرعت دانلودش بیشتر و با توجه به اینکه مودمت رو 2 مگ بسته شده با طرح مهارت یا برنا سرعت دانلودت معمولآ رو 250 هست. شبا هم افت سرعت نداری.
مخابرات این دو طرح رو در سرویس های یه ماهه. سه ماهه. شش ماهه و یه ساله عرضه میکنه. جدول کاملش تو سایت مخابرات اصفهان هست اینم ادرسش: tce.ir
اینم بگم که گرفتن سرویس با مدت زمان بیشتر مثلآ یه ساله شامل تخفیف نمیشه.
خوب حالا دیگه خودت باید تصمیم بگیری. بشین خوب مقایسه کن. بالا و پایین کن و ببین کدوم به صرفه تره برات. :n18::n18::n18:

ممنون داداش
دیگه هنگ کردم:n13:
این الان طرح مهارته دیگه!؟!:

خب بازم چند سوال دیگه:
مثلا من 1ماه مسافرت بودم-ترافیکم مسوزه یا میمونه برای دور بعد!؟!؟
اینا که توی سایتشون نوشتند شبانه کاملا رایگان-پس چرا شما میگی نیم بها!؟
الان بهم پورت 2مگ دادند-البته قراردادم همون 128 هست.
ولی اگه یکی از این طرح ها را بگیرم شاید پورت را روی 512 ببندند--الان میخوام ببینم کسانی که برنا یا مهارت 128 یا 256 گرفتند سرعت دانلودشون چقدر هست!؟!؟

شما اگه جای من بودی چیکار میکردی!؟:n10:
شبانه هم آنچنان استفاده نداره-مخصوصا اگه نیم بها باشه
خب آقا وار میرم 1جای خوب مفتی دانلود میکنم:دی

mamad24
15-03-2013, 23:40
ممنون داداش
دیگه هنگ کردم:n13:
این الان طرح مهارته دیگه!؟!:

خب بازم چند سوال دیگه:
مثلا من 1ماه مسافرت بودم-ترافیکم مسوزه یا میمونه برای دور بعد!؟!؟
اینا که توی سایتشون نوشتند شبانه کاملا رایگان-پس چرا شما میگی نیم بها!؟
الان بهم پورت 2مگ دادند-البته قراردادم همون 128 هست.
ولی اگه یکی از این طرح ها را بگیرم شاید پورت را روی 512 ببندند--الان میخوام ببینم کسانی که برنا یا مهارت 128 یا 256 گرفتند سرعت دانلودشون چقدر هست!؟!؟

شما اگه جای من بودی چیکار میکردی!؟:n10:
شبانه هم آنچنان استفاده نداره-مخصوصا اگه نیم بها باشه
خب آقا وار میرم 1جای خوب مفتی دانلود میکنم:دی

دوست عزیز بهت حق میدم که هنگ کنی. چون اصلآ ادرسو اشتباه رفتی :n19:
این جایی که الان تو رفتی مربوط میشه به طرح جشنواره نوروزی مخابرات که اصلآ بحثش جداست. سه طرح اصلی مخابرات ( زرین. برنا و مهارت) هستش. به این ادرس برو:

mamad24
15-03-2013, 23:46
اره به خدا همین طوری بهش دادن
اصلا دیگه نامحدود که شبانه و غیر شبانه نداره که بخواد فقط محدودیت رو روی شبانه اعمال کنن
حالا مشکلش این هست که اگه بخواد کنسل کنه باید نصف قراردادش رو که شش ماهه هست نقدا پرداخت کنه

مخ منم یه لحظه هنگ کرد اصلآ حواسم نبود که بحث نامحدود با شبانه رایگان فرق داره :n19:
خوب طرح نامحدود رو که فهمیدیم چه جوریه. داری میگی همیشه یک هشتم. خوب حالا سوال اینجاست که طرح های شبانه رایگان هم مثل همین همیشه یک هشتمه؟؟؟ یا فقط شبا یک هشتمه؟؟؟؟؟

mamad24
15-03-2013, 23:59
اونای که شبانه مجانی داره چی(یعنی مواردی از طرح جشنواره که محدوده)؟سرعت افت میکنه؟

میبخشید یه اشتباه تایپی به وجود اوردم. مخ همه + خودم رو هنگوندم :n02: تا اینجا که مشخص شده طرح نامحدود همیشه و کل شبانه روز یک هشتمه. حالا باید ببنیم که طرح شبانه رایگان ججوریه. ایا اونم کل روز یک هشتمه؟؟؟؟ ایا فقط شبانش یک هشتمه؟؟؟؟؟؟:n13:

mamad24
16-03-2013, 00:03
همش تقصیر این مخابراته که یک جدول ساده بلد نیست طراحی کنه بزاره تو سایتش و همه + من رو گمراه کرده. الان این جدول جشنواره نوروزی رو هر کی بره ببینه هیچ چی ازش سر در نمیاره و اخرش باید بره زنگ بزنه 2020 که اونجا هم باز یه مش ..... بیشتر گمراهش میکنن.

jabera
16-03-2013, 00:28
همش تقصیر این مخابراته که یک جدول ساده بلد نیست طراحی کنه بزاره تو سایتش و همه + من رو گمراه کرده. الان این جدول جشنواره نوروزی رو هر کی بره ببینه هیچ چی ازش سر در نمیاره و اخرش باید بره زنگ بزنه 2020 که اونجا هم باز یه مش ..... بیشتر گمراهش میکنن.

دوست عزیز بهت حق میدم که هنگ کنی. چون اصلآ ادرسو اشتباه رفتی :n19:
این جایی که الان تو رفتی مربوط میشه به طرح جشنواره نوروزی مخابرات که اصلآ بحثش جداست. سه طرح اصلی مخابرات ( زرین. برنا و مهارت) هستش. به این ادرس برو:

خب پس که اینطور
چقدر شیر تو شیره ها:دی
اینکه نمیشه ترافیک را به ماه بعد انتقال داد خیلی بده-حداقل باید 3ماه جای انتقال میگذاشتند!

همون زرین که برای من فعلا بهتر از 2طرح دیگه هست

بیشتر راجب نوروزی میشه توضیح بدی!؟:
شبانه کاملا رایگانه!؟
مثلا من 128 -4گیگش را 11تومن بخرم خوبه!؟!؟
سرعتش روی چند هست!؟
شبانه 100% رایگان هست دیگه!؟

و نکته مهم:
مثلا من قرارداد6ماهه ببندم:
هرماه روی قبض 11تومنش میاد دیگه!؟!؟

اگه سرعتش بده برم 256 بگیرم یا...؟!

mamad24
16-03-2013, 01:05
خب پس که اینطور
چقدر شیر تو شیره ها:دی
اینکه نمیشه ترافیک را به ماه بعد انتقال داد خیلی بده-حداقل باید 3ماه جای انتقال میگذاشتند!

همون زرین که برای من فعلا بهتر از 2طرح دیگه هست

بیشتر راجب نوروزی میشه توضیح بدی!؟:
شبانه کاملا رایگانه!؟
مثلا من 128 -4گیگش را 11تومن بخرم خوبه!؟!؟
سرعتش روی چند هست!؟
شبانه 100% رایگان هست دیگه!؟

و نکته مهم:
مثلا من قرارداد6ماهه ببندم:
هرماه روی قبض 11تومنش میاد دیگه!؟!؟

اگه سرعتش بده برم 256 بگیرم یا...؟!

هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست ولی یکی از دوستان میگه که طرح نامحدود سرعت دانلود رو تقسیم بر 8 میکنن میدن. ( مثلآ 256 که باید سرعت دانلود طبیعیش رو 32 باشه رو 4 کیلوبایته)و هنوز در مورد طرح شبانه رایگانش اطلاعاتی در دست نیست. نظر منو بخای مخابرات از عمد در مورد این طرح های جشنواره نوروزیش توضیح زیادی نداده تا راحتتر ملتو گول بزنه:n21:

jabera
16-03-2013, 01:16
هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست ولی یکی از دوستان میگه که طرح نامحدود سرعت دانلود رو تقسیم بر 8 میکنن میدن. ( مثلآ 256 که باید سرعت دانلود طبیعیش رو 32 باشه رو 4 کیلوبایته)و هنوز در مورد طرح شبانه رایگانش اطلاعاتی در دست نیست. نظر منو بخای مخابرات از عمد در مورد این طرح های جشنواره نوروزیش توضیح زیادی نداده تا راحتتر ملتو گول بزنه:n21:

ممنون داداش
پس صبر میکنم تا بعد عید
نتیجه که معلوم شد دوباره میام اینجا آمار میگیرم-پس اون موقع باش:n01:

toufan
16-03-2013, 02:14
خیلی تو کف بودم طرح (کلاه گشاد ) جدید مخابرات رو بگیرم. 1 ماهه 15 تومن با خودم گفتم نکنه اتفاقی افتاده که دارن اینطوری به مردم خدمت میکنند. یکماه که 500 گیگ دانلود میکنم که. مشکلی واسشون نداره یعنی؟؟؟ ولی اینجا رو که خوندم متوجه کلاه گشادشون شدم. فعلا دارم از زرین استفاده میکنم. شاید بعدا بامانت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرفتم

Aless
16-03-2013, 10:07
دوستان توی پنل طرح برنای من فعال شده.حالا کی بهم پسورد میدن؟ به کجا زنگ بزنم؟!

parssis
16-03-2013, 10:20

با شماره 2030 تماس بگیرید

mamad24
16-03-2013, 11:49

منظورت از فعال شدن اینه که رانژه شده؟؟؟ اخه تا وقتی که با سرویس برنات به اینترنت وصل نشی که سرویست فعال نمیشه. وقتی سرویست کامل فعال میشه که هر دو تیک سرویس سبز رنگ بشه

Aless
16-03-2013, 15:26
منظورت از فعال شدن اینه که رانژه شده؟؟؟ اخه تا وقتی که با سرویس برنات به اینترنت وصل نشی که سرویست فعال نمیشه. وقتی سرویست کامل فعال میشه که هر دو تیک سرویس سبز رنگ بشه

الان زرین دارم
همه ی تیک های پنل سبزه!
زنگ زدم گفت فردا نصاب میاد

mamad24
16-03-2013, 17:13
الان زرین دارم
همه ی تیک های پنل سبزه!
زنگ زدم گفت فردا نصاب میاد

good :n01:

ghoz123
17-03-2013, 09:05
من زرین شهر م.زنگ زدم مخابرات گفت اگه طرح زرینا غیرفعال کنی و مثلا جشنواره را فعال کنی در هر صورت 2500 رو قبضت میاد.

mamad24
17-03-2013, 11:56
من زرین شهر م.زنگ زدم مخابرات گفت اگه طرح زرینا غیرفعال کنی و مثلا جشنواره را فعال کنی در هر صورت 2500 رو قبضت میاد.

چرت گفته ولی مطمئن هم نیستم. باید صبر کنم تا قبض جدیدم بیاد. چون از من قبلآ طرح زرین غیر فعال شده

esisuzuki
17-03-2013, 12:15
شما واستون گوگل و جیمیل باز میشه ؟

vahid javani
17-03-2013, 13:03
شما واستون گوگل و جیمیل باز میشه ؟

برای من هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسته شده با یه چیز شکن بازش کن
خدا نابودنشون کنه

The Jok3r
17-03-2013, 13:11
تورو خدا بگین حالا بنظرتون آمریکا دشمن ماست یا اینکه دشمن ما همینجاست؟

esisuzuki
17-03-2013, 13:40
پست ویرایش شد ...........

ghoz123
17-03-2013, 14:48
دو تا سوال 1.اگه مثلا یه طرحی 20 اسفند فعال بشه.و قبض 30 ام اسفند بیاد .هزینه مصرف کی میاد؟30ام؟ به این دقت کردید؟
2. شبانه رایگان هم 8 به یکه؟

ghoz123
17-03-2013, 14:52
دو تا سوال 1.اگه مثلا یه طرحی 20 اسفند فعال بشه.و قبض 30 ام اسفند بیاد .هزینه مصرف کی میاد؟30ام؟ به این دقت کردید؟
2. شبانه رایگان هم 8 به یکه؟سرعتش خوبه؟

vahid javani
17-03-2013, 15:00
تورو خدا بگین حالا بنظرتون آمریکا دشمن ماست یا اینکه دشمن ما همینجاست؟

هیجکدوم
خودمون دشمن خودمون هستیم

ghoz123
17-03-2013, 15:03
چند بار فرستادم ........

ghoz123
17-03-2013, 15:04
ببخشید مجبورم ویرایش کنم

ghoz123
17-03-2013, 15:09
2. شبانه رایگان هم 1 به 8؟

ghoz123
17-03-2013, 15:09
چرت گفته ولی مطمئن هم نیستم. باید صبر کنم تا قبض جدیدم بیاد. چون از من قبلآ طرح زرین غیر فعال شده

mamad24
17-03-2013, 15:21
اینترنت من گاهی اوقات ملی میشه. یعنی فقط میشه سایت هایی رو باز کرد که سرورشون ایرانه. مال شما هم اینجوری میشه؟؟؟

The Jok3r
17-03-2013, 15:36
اینترنت من گاهی اوقات ملی میشه. یعنی فقط میشه سایت هایی رو باز کرد که سرورشون ایرانه. مال شما هم اینجوری میشه؟؟؟
در راستای تحقق بخشیدن به آرمانهای انقلاب و استقلال بخشیدن به کشور اینترنت جهانی رو قطع میکنن، چون ما هیچ نیازی به اطلاعات بیرون نداریم و بقیه محتاج ما هستند اینطوری آمریکا رو تحریم میکنیم

mehdi speed 700
17-03-2013, 16:28
دوستان الان تو مخابرات شبانه رایگان کامل داریم یا نه درصدی محاسبه میشه قیمتش شبا

mamad24
17-03-2013, 16:48
در راستای تحقق بخشیدن به آرمانهای انقلاب و استقلال بخشیدن به کشور اینترنت جهانی رو قطع میکنن، چون ما هیچ نیازی به اطلاعات بیرون نداریم و بقیه محتاج ما هستند اینطوری آمریکا رو تحریم میکنیم

:n19::n19::n19:

mamad24
17-03-2013, 16:50
دوستان الان تو مخابرات شبانه رایگان کامل داریم یا نه درصدی محاسبه میشه قیمتش شبا

همه رقم مدلی داره. برو تو سایتش همه مدلاشو ببین

ghoz123
17-03-2013, 17:41
1.اگه مثلا یه طرحی 20 اسفند فعال بشه.و قبض 30 ام اسفند بیاد .هزینه مصرف کی میاد؟30ام؟ به این دقت کردید؟

The Jok3r
17-03-2013, 18:55
همه رقم مدلی داره. برو تو سایتش همه مدلاشو ببین

همه مدلی داره اما اخرش حساب کنید مثل هم در میاد خرجش :n02:
با یه اشنا امروز صحبت میکردم میگفت من از اینترنت فقط هرچند روز یبار واسه چک کردن فیسبوکم استفاده میکردم اما حالا از هیچ روشی نمیتونم به فیسبوک وصل بشم، بیچاره خیلی اذیت شده بود اخه خیلی هم سرش نمیشد من دلم مخصوصا واسه کسایی که زیاد از کامپوتر سردرنمیارن میسوزه، بعد گفتش من ماه دیگه تمدید نمیکنم اینترنتم رو تا موقعی که اگه درست بشه

Black Mamba
17-03-2013, 21:48
ببخشید دوستان ما اگه بخوایم سرویس قبلی مخابرات رو غیر فعال کنیم و یکی از این طرح های نوروزی رو روی همین خط ثبت نام کنیم ، چکار باید بکنیم ؟

ghoz123
18-03-2013, 18:05
حواسم نبود تویه 2 تا طرح ثبت نام کردم اما هنوز فعال نشده حالا باید هزینه هر دو را بدم؟

a.maghmoomi
19-03-2013, 14:25
دوستان این شرکت باما نت رو میشناسید کسی ازش سروبس گرفته؟

saeid127
21-03-2013, 12:22
سلام دوستان.

کسی طعرفه جدید مخابرات برای نوروز رو گرفته؟

میخوام نا محدودش رو بگیرم. به نظرتون چطوره؟

mamad24
21-03-2013, 12:48
سلام دوستان.

کسی طعرفه جدید مخابرات برای نوروز رو گرفته؟

میخوام نا محدودش رو بگیرم. به نظرتون چطوره؟

نامحدود مخابرات سرعت دانلودش تقسیم بر 8 میشه و بهت تحویل داده میشه. یعنی حتی اگه تو 2 مگ هم بگیری سرعت دانلودت از 32 تا تجاوز نمیکنه :n21:

mrmmnb
21-03-2013, 13:01
یه چیز جدید بگم حال کنید
دیدید حجم اضافی رو چطوری براش قیمت نوشته شما برداشتتون چی هست؟
من مثلا فکر میکردم اگه 11 گیگ بخری 22 تومن میشه ولی اینجوری نیست شما 11 گیگ بخری 5 گیگش 4 تومنی حساب میشه و بعد 5 گیگش 3 تومنی و در اخر 1 گیگش 2 تومنی
عجب کلاه براداری هستن اینا
یکی از دوستان میگفت اولش که طرح رو گرفته بودم اینجوری نبود و مثلا اگه 11 گیگ میخریدی 22 تومن بود (البته تست نکرده بود ولی منوهاش اینجوری بود ولی میگفت الان کلا منوش رو عوض کردن و اینجوری کردن
کلا هر جوری با اینا معامله کنی سرت کلاه میره
فقط میخوام بدونم شهرهای دیگه هم گیگ اضافی این طرح رو اینجوری حساب میکنن یا نه
یه مورد دیگه ای هم که وجود داره این هست که گیگ اضافی که خریداری میشه باید تا پایان ماه مصرف بشه یا نه تا پایان دوره (6 یا 12 ماهه) فرصت هست ؟کسی میدونه چطوری هست؟
کلا شرکت های خصوصی کلا گیگ رو تا پایان دوره حساب میکنن ضمن اینکه هیچ وقت گیگ اضافی خریداری شده رو نمیسوزونن حتی اگه دورت تموم شده باشه
کسی بامنت رو میدونه چطوری هست؟ تعرفه هاش بدک نبودن

mamad24
21-03-2013, 18:01
این مخابراتم دیگه شورشو دراورده. از هر طریق ممکنی که شده در این طرح جشنواره میخاد سر ملتو یه گلاه گشاد بکشه.
اقا یه کلام اگه اینترنت مخابراتو میخایید بهتره برید همون سه طرح زرین . برنا و مهارت رو بردارید. هدف مخابرات از ایجاد طرح جشنواره فقط یه دلیل داره. اونم کشیدن یه کلاه گشاد سرتونه.

mrmmnb
21-03-2013, 20:54
کسی امار داره مخابرات بقیه استان این گیگ اضافی رو چطوری حساب میکنن؟(مربوط به همین طرح نوروزی)

mrmmnb
22-03-2013, 00:48
کشف جدید
اگه شما وسط ماه یا مثلا دو روز مونده به اتمام ماه سرویس رو فعال کنی تا اخر همون ماه یه دوره برات حساب میکنن
در واقع ماه جاری یه دوره هست چه روز اول ثبت نام کرده باشی چه روز اخر حواستون باشه کلاه سرتون نره

mamad24
22-03-2013, 01:05
کشف جدید
اگه شما وسط ماه یا مثلا دو روز مونده به اتمام ماه سرویس رو فعال کنی تا اخر همون ماه یه دوره برات حساب میکنن
در واقع ماه جاری یه دوره هست چه روز اول ثبت نام کرده باشی چه روز اخر حواستون باشه کلاه سرتون نره

:n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19::n19:

saeid127
22-03-2013, 01:06
نامحدود مخابرات سرعت دانلودش تقسیم بر 8 میشه و بهت تحویل داده میشه. یعنی حتی اگه تو 2 مگ هم بگیری سرعت دانلودت از 32 تا تجاوز نمیکنه :n21:

دوست عزیز اگر تقسیم به 8 بشه که میشه 256!

اما از خیرش گذشتم. همون آسیاتک میمونم.

mamad24
22-03-2013, 01:56
دوست عزیز اگر تقسیم به 8 بشه که میشه 256!

اما از خیرش گذشتم. همون آسیاتک میمونم.

من منظورم این بود که سرعت دانلود اصلیش تقسیم بر 8 میشه. یعنی منظورم این بود که 256 تقسیم بر 8 میشه.
په نه په میخاستی سرعت دانلودت 2 مگ بر ثانیه باشه!!!:n19:

ghoz123
22-03-2013, 23:48
هر چی سوال میپرسم کسی جواب نمیده.خواهشا اگه اطلاع دارید جواب بدید.
اگه وضعیت حساب فعال باشه اما وضعیت سرویس غیر فعال بازهم پول میاد؟
2. تو جشنواره اشتباها اول 2 مگ ثبت نام کردم بعد 1 مگ .بعد رفتم مخابرات 1 مگا فعال کردم حالا هزینه 2 مگ هم میاد؟
3.جمع مبلغ این جدول تو قبض میاد؟
4.تمدید اعتبار خودکار(شبانه) دیگه چیه؟
خداوکیلی 4 روزه فعال کردم ....:n28:

شناسه
نام حساب
تاریخ
مبلغ (ریال)
نوع
زمان(روز)
حجم (MB)
تمدید
پرداخت

3039686
حساب عليرضا سليميان [88]
1392/01/01 1528
79,500
تمدید اعتبار خودکار(شبانه)
0
0
جزئیات

3039684
حساب عليرضا سليميان [89]
1392/01/01 1528
127,200
تمدید اعتبار خودکار(شبانه)
0
0
جزئیات

3024867
حساب عليرضا سليميان [88]
1391/12/30 0127
42,000
تمدید اعتبار(قبض)
0
1024
جزئیات

3013252
حساب عليرضا سليميان [88]
1391/12/28 1747
78,750
ثبت نام(قبض)
186
0
جزئیات

3013220
حساب عليرضا سليميان [89]
1391/12/28 17:09:01
126,000
ثبت نام(قبض)
186
0
جزئیات

2961500
حساب عليرضا سليميان
1391/12/21 08:51:43
26,250
ثبت نام(قبض)
186
1024

ghoz123
23-03-2013, 00:18
کشف جدید

کاش زودتر گفته بودی. من چند روز پیش سوال کردم اما کسی جواب نداد

ghoz123
23-03-2013, 00:30
کشف جدید

خواهشا جواب بدید

mrmmnb
23-03-2013, 06:37
اره متاسفانه
وقتی بره تو لیست پرداختها و شارژها دیگه میاد رو قبض
کاش قبل از اینکه اون دومی رو ثبت میکردی میرفتی میگفتی اولی رو اشتباهی زدی و برات غیر فعال کنن
این طرح جوری هست که باید تا اخر دوره(شش ماهه یا یکساله) داشته باشی و اگه بخوای قطع کنی نصف هزینش رو باید بدی
حالا با توجه به شرایط شما شاید قبول کنن اون طرح اولی رو برا حذف کنن ولی بعید میدونم اون هزنه که دیگه الان به اون قسمت پرداختها و شارژها اضافه شده رو کسر کنن
نمیخوام ناامیدت کنم ولی این ادم هایی که من دیدم بعید میدونم طرح اولی رو برات حذف هم بکنن ولی باز برو حضوری سعیت رو بکنن مثلا بگو سیستم خودتون باگ داشت هر چی زدم نشد بعد اون یکی رو زدم درست شد وقتی رفتم تو پنل جفتش بود

ghoz123
23-03-2013, 08:58
اره متاسفانه
وقتی بره تو لیست پرداختها و شارژها دیگه میاد رو قبض
کاش قبل از اینکه اون دومی رو ثبت میکردی میرفتی میگفتی اولی رو اشتباهی زدی و برات غیر فعال کنن
این طرح جوری هست که باید تا اخر دوره(شش ماهه یا یکساله) داشته باشی و اگه بخوای قطع کنی نصف هزینش رو باید بدی
حالا با توجه به شرایط شما شاید قبول کنن اون طرح اولی رو برا حذف کنن ولی بعید میدونم اون هزنه که دیگه الان به اون قسمت پرداختها و شارژها اضافه شده رو کسر کنن
نمیخوام ناامیدت کنم ولی این ادم هایی که من دیدم بعید میدونم طرح اولی رو برات حذف هم بکنن ولی باز برو حضوری سعیت رو بکنن مثلا بگو سیستم خودتون باگ داشت هر چی زدم نشد بعد اون یکی رو زدم درست شد وقتی رفتم تو پنل جفتش بود

من 12/29 فعال کردم چرا 1/1 دوباره تمدید کرده؟ نوشته: تمدید اعتبار خودکار(شبانه) 7600 تومان

مخابرات اینجا (زرین شهر) میگه دست ما نیست ما نمیتونیم حذف کنیم .بدبختی اینجاس که 2030 زنگ میزنم میگه تغیر کرده.2020 میزنم میگه در شبکه موجود نیست

FluS7teR
23-03-2013, 14:08
این 1مگ دو مگ فیلمه .. 128 بگیر 2مگ میده بهت کافیه ...
-
بچه ها کسی از شبانه رایگان خبر داره ؟؟؟
دیشب 100مگ داشتم گذاشتم دانلود ببینم رایگانه یا نه نتم تموم شد ... !!!!
-
کسی میدونه چه جوریه ؟
به مشترياني که قرارداد 6 ماهه و يا يکساله منعقد نمايند، از ساعت يک الي 7 صبح ترافيک رايگان شبانه تعلق مي گيرد ( اینو نوشته )

mrmmnb
23-03-2013, 17:51
شما سی ام هم فعال کنی یکم تمدید میکنه و اون یه روز رو برات یکماه حساب میکنه
2030 رو که بگیری میگه 2020 رو بگیر که برا من کار میکنه اینکه چرا برا شما 2020 کار نمیکنه عجیبه
به نظر من پس فردا حضوری برو مخابرات و گرنه تا اخر دوره برا تمدید خواهد شد

ghoz123
23-03-2013, 23:27
2030 رو که بگیری میگه 2020 رو بگیر که برا من کار میکنه اینکه چرا برا شما 2020 کار نمیکنه عجیبه

2020شهرستان جواب نمیده.در مورد مشکلم تماس گرفتم گفت ما کاری نمیتونیم بکنیم با مرکزه (باهاش بحثم شد .بعداز اینکه تلفنا قطع کردم دیدم پسورد ورود به پنلا عوض کرده .هرچی هم زنگ زدم دیگه جواب نداد).متاسفانه 2 تا مشکل دارم .یکی این که سرویس 2 مگ راهم (علاوه بر 1 مگ) اشتباهی ثبت نام کردم و هزینه این هم داره میاد(با اینکه هنوز فعالش نکردم).یکی هم همین که خدمتتون عرض کردم که بعد 1 روز دوباره تمدید شد...:n28:

mrmmnb
23-03-2013, 23:34
والا نمیدونم چی بگم در مورد تمدید که کاریش نمیشه کرد کاری هم به فعال کردن نداره شما انقدر که سرویست تو پنلت اضافه بشه همون شروعش هست
تنها چیزی که به ذهن من میرسه این هست که پس فردا حضوری بری مخابرات برو سر و صدا کن بالاخره اونا میتونن زنگ بزنن پیگیری کنن
در ضمن منم کاشان هستم هم 2030 کاری میکرد(قبلا)( و الان هم 2020 کار میکنه نمیدونم چرا شما میگید کار نمیکنه هر چند کار هم میکرد فکر نکنم اونا بتونن برات کاری بکنن شما باید حضوری برید بلکه بتونید کاری رو صورت بدید

ghoz123
23-03-2013, 23:39
والا نمیدونم چی بگم در مورد تمدید که کاریش نمیشه کرد کاری هم به فعال کردن نداره شما انقدر که سرویست تو پنلت اضافه بشه همون شروعش هست
تنها چیزی که به ذهن من میرسه این هست که پس فردا حضوری بری مخابرات برو سر و صدا کن بالاخره اونا میتونن زنگ بزنن پیگیری کنن
در ضمن منم کاشان هستم هم 2030 کاری میکرد(قبلا)( و الان هم 2020 کار میکنه نمیدونم چرا شما میگید کار نمیکنه هر چند کار هم میکرد فکر نکنم اونا بتونن برات کاری بکنن شما باید حضوری برید بلکه بتونید کاری رو صورت بدید

میگه در شبکه موجود نیست.اول میگفت باید قرداد امضا میکردی نمیدونم چرا فعال شده.اگه انصراف بدم جدای از این 2 تا 12000 که دادم باید نصف دیگه هم بدم؟

mamad24
24-03-2013, 00:43
میگه در شبکه موجود نیست.اول میگفت باید قرداد امضا میکردی نمیدونم چرا فعال شده.اگه انصراف بدم جدای از این 2 تا 12000 که دادم باید نصف دیگه هم بدم؟

دادا حالا جدای از این حرفا یه سوال دارم
الان باسه تو شبانه رایگانه دیگه؟؟؟؟سرعت دانلودت شبا رو چنده؟؟؟؟ روزا رو چنده؟؟؟؟

DVB2PC
24-03-2013, 03:00

سلام، دوست عزیز از توضیحات مفید و کمکاتون بسیار ممنون.

می خواستم بپرسم اگر اواسط ماه از طریق دفتر فروش اینترنت مخابرات برای 512k قرار داد ببندم و مثلاً 25 ماه خط رانژه بشه و 26 سرویس رو فعال کنند این 5 روز باقی یک دوره کامل حساب میشه! که بنده باید 24000 تومان هزینه اشتراک رو پرداخت کنم؟ اما برای ماه بعدیش دیگه از یکم تا 31 یک دوره کامل محاسبه خواهد شد! درسته؟
اگر یک توضیح کامل بدید ممنون میشم

mrmmnb
24-03-2013, 06:40
قرارداد موقع ثبت نام امضا کردی اگه یادت باشه موقع درخواست سرویس یه جایی هست که باید تیک بزنی که قرارداد رو خوندی و قبول داری همونجا کنارش لینک دانلود قرارداد هست برو دانلود کن بخون
برا انصراف (چیزی که قرارداد نوشته) باید نصف مدت باقی مانده از قرارداد رو نقدی پرداخت کنی(یعنی مثلا اگه یکساله خریدی و تا حالا 2 ماهش رفته نصف باقی ماندش میشه 5 ماه) و بعد برات غیر فعال کنن
حال اینکه این پول رو به کجا باید بدی و اینکه بری پیش کی و چقدر وقت طول میکشه رو خدا میدونه چطوری هست
ضمنا یه چیز جالب که تو قرارداد بود این هست شما درخواست انصراف بدی اگه طول بکشه این مقصر نیستن و شما باید پول اون مدت رو هم پرداخت کنی مثلا وقتی انصراف دادی یکماه طول بکشه شما باید پول اون یکماه رو بدی

mrmmnb
24-03-2013, 06:48
دادا حالا جدای از این حرفا یه سوال دارم
الان باسه تو شبانه رایگانه دیگه؟؟؟؟سرعت دانلودت شبا رو چنده؟؟؟؟ روزا رو چنده؟؟؟؟
از خودم بپرس شدم موش آزمایشگاهی
گوش شیطون کر شبانه توی سرویس های نامحدود با روزانه یکی هست و سرعت هم خوبه مثلا 2 مگ گرفتم روز و شب هر دو تا 220 هست
ولی زنگ زدم که چرا 256 نیست گفت ما در حال تست هستیم و میخواهیم امار دستمون بیاد و هیچ چیزی معلوم نیست یعنی اب پاکی رو ریخت رو دستم ممکنه هر لحظه سرعت کم بشه ولی فعلا رو عشقه
ضمنا ترافیک روژانه مثل باد تموم میشه و باید در کنارش از زرین استفاده کنی
اون ترافیک اضافه رو هم که گفتم چه کلاهی گذاشتن وگرنه 10 گیگ شارژ میزدم

سلام، دوست عزیز از توضیحات مفید و کمکاتون بسیار ممنون.

می خواستم بپرسم اگر اواسط ماه از طریق دفتر فروش اینترنت مخابرات برای 512k قرار داد ببندم و مثلاً 25 ماه خط رانژه بشه و 26 سرویس رو فعال کنند این 5 روز باقی یک دوره کامل حساب میشه! که بنده باید 24000 تومان هزینه اشتراک رو پرداخت کنم؟ اما برای ماه بعدیش دیگه از یکم تا 31 یک دوره کامل محاسبه خواهد شد! درسته؟
اگر یک توضیح کامل بدید ممنون میشم

اره دقیقا همینجوری هست به نظر من بزار یکم که اون پول اضافی رو ندی
ضمنا از زمان رانژه شدن فکر نکنم حساب کنن از زمانی که میاد تو پنلت شروعش هست حالا چون من رانژه بود خطم نمیتونم هیچی بگم ولی فکر کنم به محض درخواست و اضافه شدن تو پنل شروع پرداخت پول هست
در هر صورت بزار اول ماه و خیلی هم پیگر شو برا رانژه چون دیر رانژه میکنن

دو تا نکته برا اونایی که میخوان سرویس درخواست بدن اول اینکه اون قرارداد رو بخونن هر چند راهی جزقبولش نیست ولی حتما بخونید
دوم اینکه دور سرویس های نامحدود نرید فعلا که مسخرس مگر اینکه بعدا درستش کنن

mamad24
24-03-2013, 15:28
یه سوال کلی میپرسم که سوال خیلی ها هست. الان یکی به من بگه که سرعت دانلود در روز و شب سه طرح نامحدود و طرح معمولی جشنواره و طرح شبانه رایگان به چه صورت هست؟؟؟؟؟ هر کی میدونه بگه. اینو هم بگم که منظورم از شب (ساعت 1 الی 7) است:n24:

mrmmnb
24-03-2013, 16:29
جنشواره موقعی که من ثبت نام کردم دو تا طرح داشت یکی نامحدود و یکی هم به صورت 6 ماهه یا یکاساله که خوب جفتش شبانه رایگان شاملش میشه
یعنی اصلا موقع درخواست طرح ماهانه نداره (حداقل برا من نداشت) کلا باید 6 ماهه یا یکساله برداری حالا میشه یکی از طرح های حجمی رو به اون صورت برداری یا یکی از نامحدود ها رو
یکی دیگه اینکه یه سری طرح داره که بدون گیگ هست و در واقع فقط هزینه فعال سازی ازت میگیره ولی ظاهرا گیگ رو بعدا باید به هر اندازه خواستی بگیری دوباره این طرح ها هم موقع درخواست وجود نداشتند
حالا دو حالت میمونه یا نامحدود میگیری یا حجمی
نامحدود که دیگه شبانه و غیر شبانه نداره طبق تجره یکی از دوستانم سرعت تقسیم بر 8 میشه (سرعت دانلود منظورم نیست) موقع اتخاب هم نوشته سرویس ها 1 به 8 هست ولی یکی باید بره به اینا بفهمونه معنی یک به هشت این نیست که سرعت رو یک هشتم کنید دوتم 256 نامحدود گرفته سرعتش واقعیش شده بود 32 یعنی سرعت دانلود شده بود 4 کیلو در واقع از دیال آپ هم کمتر میشه
با این حساب اگه این مورد رو درست نکنن باید دور نامحدود رو خط کشید
و اما در مورد حجمی ها خودم دو مگ رو گرفتم سرعت دانلود تو بازه زمانی روزانه یا شبانه که رایگان هست اصلا فرقی نداره و الان 220 هست ولی برا دو مگ باید 256 در واقع کمتر از دو مگ هست ولی طبق تحقیقاتی که کردم هر آن ممکنه سرعت از این هم کمتر بشه ولی فعلا که خیلی عالی هست
ضمنا تست کردم شبانه هم رایگان هست و از ترافیک کم نمیشه و البته طرح منم یکساله هست الانم اگه لینک با سرعت سرور خوب بزارم روزی 4 خورده گیگ دانلود میکنم که البته فعلا دیگه لینک ندارم و دانلود هام ته کشیده:n02:

FluS7teR
24-03-2013, 16:55
من نمیدونم چرا تو این سایت باید حتما نوشته هامو قرمز کنم تا بقیه ببینند ...
-
شبانه مخابرات چه جوریه ؟؟
من خطم فیبر نوریه و دو سال پیش نت گرفتم از مخابرات الان دیدم زده شبانه .. چه جوری میتونم شبانش رو بگگیرم ؟ چون واسم کار نمیده !!

mrmmnb
24-03-2013, 17:45
الان پست قبل منو دیدی؟کامل همه چیز رو گفتم

mamad24
24-03-2013, 17:59
جنشواره موقعی که من ثبت نام کردم دو تا طرح داشت یکی نامحدود و یکی هم به صورت 6 ماهه یا یکاساله که خوب جفتش شبانه رایگان شاملش میشه
یعنی اصلا موقع درخواست طرح ماهانه نداره (حداقل برا من نداشت) کلا باید 6 ماهه یا یکساله برداری حالا میشه یکی از طرح های حجمی رو به اون صورت برداری یا یکی از نامحدود ها رو
یکی دیگه اینکه یه سری طرح داره که بدون گیگ هست و در واقع فقط هزینه فعال سازی ازت میگیره ولی ظاهرا گیگ رو بعدا باید به هر اندازه خواستی بگیری دوباره این طرح ها هم موقع درخواست وجود نداشتند
حالا دو حالت میمونه یا نامحدود میگیری یا حجمی
نامحدود که دیگه شبانه و غیر شبانه نداره طبق تجره یکی از دوستانم سرعت تقسیم بر 8 میشه (سرعت دانلود منظورم نیست) موقع اتخاب هم نوشته سرویس ها 1 به 8 هست ولی یکی باید بره به اینا بفهمونه معنی یک به هشت این نیست که سرعت رو یک هشتم کنید دوتم 256 نامحدود گرفته سرعتش واقعیش شده بود 32 یعنی سرعت دانلود شده بود 4 کیلو در واقع از دیال آپ هم کمتر میشه
با این حساب اگه این مورد رو درست نکنن باید دور نامحدود رو خط کشید
و اما در مورد حجمی ها خودم دو مگ رو گرفتم سرعت دانلود تو بازه زمانی روزانه یا شبانه که رایگان هست اصلا فرقی نداره و الان 220 هست ولی برا دو مگ باید 256 در واقع کمتر از دو مگ هست ولی طبق تحقیقاتی که کردم هر آن ممکنه سرعت از این هم کمتر بشه ولی فعلا که خیلی عالی هست
ضمنا تست کردم شبانه هم رایگان هست و از ترافیک کم نمیشه و البته طرح منم یکساله هست الانم اگه لینک با سرعت سرور خوب بزارم روزی 4 خورده گیگ دانلود میکنم که البته فعلا دیگه لینک ندارم و دانلود هام ته کشیده:n02:

دادا حالا یه سوال. این نت 2 مگ یه ساله که گرفتی چه قد شد هزینش؟؟؟؟ چند گیگ همون اول روش بود؟؟؟؟ هر گیگ رو چند میخری؟؟؟ و مهمتر از همه یه تست بگیر از speedtest.net و عکسش رو بزار.

mrmmnb
24-03-2013, 18:15
من اون سرويسي رو گرفتم که 2 گیگ ماهانه داره گیگ اضافه هنوز نخریدم ولی صرف نمیکنه چون گیگی 4 تومن هست هر وقت کم بیارم از زرین استفاده خواهم کرد
هزینش هم با احتساب 6 درصد ارزش افزوده سال 92 میشه ماهی 18550 تومن
تست رو اصلا تا حالا نگرفتم خیلی هم قبول ندارم هیچی بهتر از دانلود منیجر و مقدار حجمی که دانلود میکنه نیست سرعتم توی دانلود منیجر حدود 220 هست
ضمنا با برنامه های اندازه گیری حجم استفاده میکنم اگه لینکا پر سرعت باشن توی هر ساعت حدود 800 مگ ترافیک مصرف میکنه (دانلود و اپلود) حالا اگه شبانه باشه رایگان حساب میشه روزانه هم از حجم استفاده میشه

mrmmnb
24-03-2013, 18:18
اینم تست

mamad24
24-03-2013, 18:22
اینم تست

طرح برنایی که من دارم هم سرعت دانلودش تقریبآ همین اندازس. در واقع در بهترین حالت من ندیدم سرعت دانلودم از 1.77 mb/s تجاوز کنه

mrmmnb
24-03-2013, 21:50
خوب اینم همینجوری هست نهایت گاهی اوقات 1.8 میشه
طرح برنا که نوشتن تا 3 خورده ای مگ!!!
خط رو چند مگ بستن؟ منظورم این هست که downstream چند هست؟ برا من 2048 هست ولی فکر کنم برا اینکه به 2 مگ برسه باید این بیشتر باشه یعنی اینکه اگه میخوای خط دو مگ بشه باید downstream بالاتر باشه باید از بچه هایی که تو این زمینه تجربه دارن بپرسیم یعنی وقتی downstream روی 2048 باشه سرعت به 2 مگ میرسه یا نه فقط نزدیک به اون میشه

mamad24
24-03-2013, 22:28
خوب اینم همینجوری هست نهایت گاهی اوقات 1.8 میشه
طرح برنا که نوشتن تا 3 خورده ای مگ!!!
خط رو چند مگ بستن؟ منظورم این هست که downstream چند هست؟ برا من 2048 هست ولی فکر کنم برا اینکه به 2 مگ برسه باید این بیشتر باشه یعنی اینکه اگه میخوای خط دو مگ بشه باید downstream بالاتر باشه باید از بچه هایی که تو این زمینه تجربه دارن بپرسیم یعنی وقتی downstream روی 2048 باشه سرعت به 2 مگ میرسه یا نه فقط نزدیک به اون میشه

از منم رو 2048 بستن. چند تای دیگه هم که برنا داشتن همین سرعت دانلودو داشتن ولی من چند وقت پیش یکی رو دیدم که برنا داشت و سرعت دانلودش بالا 300 بود. حدسم اینه که فقط به بعضی مناطق سرعت دانلود واقعی 3 مگ میدن. از من و تو هم سرعت دانلودمون اندازه ی یه نت 2 مگه. حالا اون یه زره اهمیت نداره. ولی اینو بگم که نت من وتو اسمن 2 مگه زیرا سرعت اپلودمون باید بالاتر از این باشه. چیزی که من فهمیدم اینه که مخابرات هر سرعتی بده (1 مگ 2 مگ یا 3 مگ) سرعت اپلود همشون اندازه ی همه و در بهترین حالت به هیچ عنوان از 0.43mb/s تجاوز نمیکنه.

mrmmnb
25-03-2013, 00:16
اره اپلود همه زیر 512 هست
البته شرکت های خصوصی هم اپلود بالا نمیدن ظاهرا اجازه ندارن
اون سرعت رو فکر کنم پیگیر بشم درست کنن ولی از طرفی میترسم پیگیر بشم اصلا همه چیز نابود بشه وگرنه سرعت دانلود باید 256 (250 تا 260 ) باشه خودش به اندازه یه اشتراک 256 کیلو بیت فرق داره
اونی که سرعت 300 میشد ازش امار بگیر ببین خطش رو چند مگ بستن (البته اگه دم دست هست)

mamad24
25-03-2013, 00:42
اره اپلود همه زیر 512 هست
البته شرکت های خصوصی هم اپلود بالا نمیدن ظاهرا اجازه ندارن
اون سرعت رو فکر کنم پیگیر بشم درست کنن ولی از طرفی میترسم پیگیر بشم اصلا همه چیز نابود بشه وگرنه سرعت دانلود باید 256 (250 تا 260 ) باشه خودش به اندازه یه اشتراک 256 کیلو بیت فرق داره
اونی که سرعت 300 میشد ازش امار بگیر ببین خطش رو چند مگ بستن (البته اگه دم دست هست)

درست نمیدونم فرمول محاسبه سرعت اپلود چیه. الان میگن سرعت نت رو تقسیم بر 8 که بکنن سرعت دانلود به دست میاد ولی اینو نمیدونم که برای به دست اوردن سرعت اپلود باید سرعت نت رو تقسیم بر چند کرد. چند وقت پیشا زنگ زدم 2030 یارو میگفت سرعت اپلود باید یک سوم سرعت دانلود باشه. حالا نمیدونم واقعآ فرمولش اینجوریه یا نه. هر چی که هست الان سرعت اپلود من و تو 50 الی 55 کیلوبایت هستش. چند وقت پیشا رفتم تو سایت ایرانسل سرعت وایمکساشو ببینم سرعت اپلود 1 مگ و 2 مگ رو زده بود 64 کیلوبایت. ظاهرآ بیشتر جاها که اینترنت میدن فقط براشون سرعت دانلود مهمه و فقط سرعت دانلودو طبق فرمول اصلیش ارائه میدن.
راستی اگه میخای اونی که سرعت دانلودش بالا 300 بود را پیدا کنی تو همین تاپیک چند تا صفحه قبل رو بخون تا بهش برسی. براش پیام بده ببین جواب میده یا نه. اگه داد منو هم خبر کن

FluS7teR
25-03-2013, 01:54
وایسا ببینم .. یعنی من باید برم دوباره ثبت نام کنم تا یه طرح دیگه رو بگیرم ..
بعد با اون حساب بزارم شبانه اگه خواستم .. ( چون گفتید گیگی 4 هزارتومانه ) و روز ها هم از طرح زرینم استفاده کنم ؟؟
درسته ؟ درست فهمیدم من ؟؟
-
قیمت 6 ماهه یا یک سالش چنده دوستان ؟

DVB2PC
25-03-2013, 03:36
از خودم بپرس شدم موش آزمایشگاهی
گوش شیطون کر شبانه توی سرویس های نامحدود با روزانه یکی هست و سرعت هم خوبه مثلا 2 مگ گرفتم روز و شب هر دو تا 220 هست
ولی زنگ زدم که چرا 256 نیست گفت ما در حال تست هستیم و میخواهیم امار دستمون بیاد و هیچ چیزی معلوم نیست یعنی اب پاکی رو ریخت رو دستم ممکنه هر لحظه سرعت کم بشه ولی فعلا رو عشقه
ضمنا ترافیک روژانه مثل باد تموم میشه و باید در کنارش از زرین استفاده کنی
اون ترافیک اضافه رو هم که گفتم چه کلاهی گذاشتن وگرنه 10 گیگ شارژ میزدم

اره دقیقا همینجوری هست به نظر من بزار یکم که اون پول اضافی رو ندی
ضمنا از زمان رانژه شدن فکر نکنم حساب کنن از زمانی که میاد تو پنلت شروعش هست حالا چون من رانژه بود خطم نمیتونم هیچی بگم ولی فکر کنم به محض درخواست و اضافه شدن تو پنل شروع پرداخت پول هست
در هر صورت بزار اول ماه و خیلی هم پیگر شو برا رانژه چون دیر رانژه میکنن

دو تا نکته برا اونایی که میخوان سرویس درخواست بدن اول اینکه اون قرارداد رو بخونن هر چند راهی جزقبولش نیست ولی حتما بخونید
دوم اینکه دور سرویس های نامحدود نرید فعلا که مسخرس مگر اینکه بعدا درستش کنن

سلام، از توضیحتون سپاسگذارم

اگر بنده سرعت 512 برای ماه اول بگیرم، درصورت نیاز امکان تغییر سرویس فعلی از طریق پنل کاربریم برای ماه جدید وجود خواهد داشت؟ یعنی برای ماه دوم اشتراک 512 رو به 2 مگ تغییر بدم؟

اگر وقت بود یک توضیح کوچیک در مورد این زرین که گفتی بدید!

mrmmnb
25-03-2013, 06:15
درست نمیدونم فرمول محاسبه سرعت اپلود چیه. الان میگن سرعت نت رو تقسیم بر 8 که بکنن سرعت دانلود به دست میاد ولی اینو نمیدونم که برای به دست اوردن سرعت اپلود باید سرعت نت رو تقسیم بر چند کرد. چند وقت پیشا زنگ زدم 2030 یارو میگفت سرعت اپلود باید یک سوم سرعت دانلود باشه. حالا نمیدونم واقعآ فرمولش اینجوریه یا نه. هر چی که هست الان سرعت اپلود من و تو 50 الی 55 کیلوبایت هستش. چند وقت پیشا رفتم تو سایت ایرانسل سرعت وایمکساشو ببینم سرعت اپلود 1 مگ و 2 مگ رو زده بود 64 کیلوبایت. ظاهرآ بیشتر جاها که اینترنت میدن فقط براشون سرعت دانلود مهمه و فقط سرعت دانلودو طبق فرمول اصلیش ارائه میدن.
راستی اگه میخای اونی که سرعت دانلودش بالا 300 بود را پیدا کنی تو همین تاپیک چند تا صفحه قبل رو بخون تا بهش برسی. براش پیام بده ببین جواب میده یا نه. اگه داد منو هم خبر کن
اصولا باید سرعت اپلود نصف دانلود باشه یعنی اگه 2 مگ گرفتی اون باید 1 مگ باشه یادمه قبلا که ADSL نسل جدید که یه + هم داشت اومده بود میگفتن نامتقارن یعنی دانلود و اپلود یکی نیست ولی الان از نصف هم کمتره شرکت های خصوصیمن دیدم حدودا همون نصف هست البته سرعت دو مگ ندیدم کسی گرفته باشه ببینم اپلودش رو چند بستن
اگه میشه یوزرش رو پیدا کن بهم بده چون اصلا یادم نمیاد کی گفته بود سرعتش 300 هست

وایسا ببینم .. یعنی من باید برم دوباره ثبت نام کنم تا یه طرح دیگه رو بگیرم ..
بعد با اون حساب بزارم شبانه اگه خواستم .. ( چون گفتید گیگی 4 هزارتومانه ) و روز ها هم از طرح زرینم استفاده کنم ؟؟
درسته ؟ درست فهمیدم من ؟؟
-
قیمت 6 ماهه یا یک سالش چنده دوستان ؟

نیازینیست دوباره ثبت نام کنی یه قسمت رزرو داره ازا ون اقدام کن بعد که مراحل رو با موفقت پشت سر گذاشتی اون سرویس هم به پنلت اضافه میشه و با توجه به اینکه یه طرح دیگه هم داری پس خط شما رانژه هست فقط باید زنگ بزنی برات سرویس و فعال کنن
اره دقیقا همینه که گفتی من تا میشه از روزانه این استفاده میکنم اخرای ماه که در حال اتمام باشه زرین رو استفاده میکنم زرین هم کمم باشه فوقش یه گیگ دیگه اضافه میکنم میشه 2500 ولی این هر گیگش 4 تومن میشه
قیمتش 6 ماهه یا یکساله هیچ فرقی نمیکنه چون ماهانه هست یعنی مثلا اگهخ سرویس که تو لیست انتخاب کردی ماهی 10 تومن هست 6 ماه یا یکسال رو در اون 10 تومن ضرب کن فقط خوبیش این هست که دو ماه یکبار میاد رو قبض و باید پرداخت کنی مثلا اگه 10 تومنی ور انتخاب کردی هر دفعه رو قبض تلفن 20 تومن بابت ADSL اضافه میشه(قض دو ماهی هست)
در نتیجه قیمت بستگی به این داره که چه سرعتی با چه ترافیکی انتخاب کنی ولی پیشنها من این هست که دور نامحدود نری چون اصلا به درد نمیخوره مگر اینکه درستش کرده باشن
اینم لیست تعرفه ها

سلام، از توضیحتون سپاسگذارم

اگر بنده سرعت 512 برای ماه اول بگیرم، درصورت نیاز امکان تغییر سرویس فعلی از طریق پنل کاربریم برای ماه جدید وجود خواهد داشت؟ یعنی برای ماه دوم اشتراک 512 رو به 2 مگ تغییر بدم؟

اگر وقت بود یک توضیح کوچیک در مورد این زرین که گفتی بدید!

تو پنل همچین چیزی برا ارتقا وجود نداره ولی تو قرارداد نوشته میشه طرح رو ارتقا داد به سرعت بالاتر و نمیشه کاهش داد در نتیجه میشه این کاری که شما میخوای انجام بدی کرد ولی چطوریش رو نمیدونم احتمالا دردسر داره و باید زنگ بزنی 2020 یا مخابرت مرکز شهرتون دقیق نمیدونم
طرح زرین هم قدیمی ترین طرح ADSL مخابرت اصفهان هست که وقتی درخواست بدی و فعال بشه فقط بایت هر گیگ 2500 میاد رو قبضت و سرعت هم اوصلا 1 مگ به بالاست ولی تضمینی هم وجود نداره کمتر هم دیدم بیشتر هم وجود داره شبانه نداره و حداقل استفاده هم ماهی 1 گیگ هست یعنی اگه استفاده هم نکنی ماهی 1 گیگ خودکار برات شارژ میشه و رو قبضت 5 تومن میاد(2 تا 2500 برای هر ماه)
از اینجا میتونی طرح های قبلی که رو ببینی
طرح زرین قدیمی ترینش هست اون 2 تا طرح هم چند ماهه اضافه شده و من هیچ تجربه ای دربارش ندارم
اینم طرح نوروزی هست

FluS7teR
25-03-2013, 10:10
من فقط دانلود شبانش رو میخوام .. چون اگه دانلود رایگان باشه خیلی از مصرف حجمت پاین میاد در نتیجه فکر نمیکنم با اون 4هزار تومنم هزینه ها زیاد تفاوت کنه ( چون من دیگه دانلود هامو روزانه دانلود نمیکنم ) ..
-
فقط یه سوال اینترن مخابرات -- هم میشه ؟؟؟

javad75
25-03-2013, 12:21
سلام دوستان عزیز من اینترنتم طرح زرین هست و الان هم یه اینترنت 128 از همین طرح جشنواره نوروزی گرفتم برای دانلود شبانه :n02: بعد من الان توی پنل طرح زرینم این adsl جدیده اومده ولی یه مثلت قرمز هست و نوشته که در حال حاظر غیر فعال هست و...

چه جوری باید فعالش کنم؟!

می خواستم بدونم که خط تلفن که دیگه رانژه کردن نیاز نداره؟ داره؟!!!

mamad24
25-03-2013, 13:21
اصولا باید سرعت اپلود نصف دانلود باشه یعنی اگه 2 مگ گرفتی اون باید 1 مگ باشه یادمه قبلا که ADSL نسل جدید که یه + هم داشت اومده بود میگفتن نامتقارن یعنی دانلود و اپلود یکی نیست ولی الان از نصف هم کمتره شرکت های خصوصیمن دیدم حدودا همون نصف هست البته سرعت دو مگ ندیدم کسی گرفته باشه ببینم اپلودش رو چند بستن
اگه میشه یوزرش رو پیدا کن بهم بده چون اصلا یادم نمیاد کی گفته بود سرعتش 300 هست

دادا یوزرشو پیدا کردم
shab_2008

mrmmnb
25-03-2013, 14:01
سلام دوستان عزیز من اینترنتم طرح زرین هست و الان هم یه اینترنت 128 از همین طرح جشنواره نوروزی گرفتم برای دانلود شبانه :n02: بعد من الان توی پنل طرح زرینم این adsl جدیده اومده ولی یه مثلت قرمز هست و نوشته که در حال حاظر غیر فعال هست و...

چه جوری باید فعالش کنم؟!

ساکن چه شهری هست؟
من کاشان هستم بعد اضافه شدن همینجوری بود زنگ زدم 2020 گفتن باید فعال کنن برات و ما فعلا هیچ کاری نمیتونیم کنم
پیگیری کردم از طریق مخابرات یه شماره بهم دادن مربوط به همین کار بود زنگ زدم گفتن حضوری باید بیایید یوزر و پس بهتون بدیم گفتم خودم همه اینا رو دارم براش خوندم دید درسته فعال کرد و تموم شد رفت
شما اگه کاشاون هستی به ای نشماره زنگ بزن
5552030
جاهای دیگه رو نمیدونم از طریق مخابرات شهرتون پیگیری کن ظاهرا دست 2020 نیست که برات فعال کنن

mrmmnb
25-03-2013, 14:09
دادا یوزرشو پیدا کردم
shab_2008
پ.خ بهش دادم مثل اینکه خیلی کم سر میزنه مثلا تاریخ اخرین پستش برا 5 روز پیش بوده

javad75
25-03-2013, 14:19
ساکن چه شهری هست؟
من کاشان هستم بعد اضافه شدن همینجوری بود زنگ زدم 2020 گفتن باید فعال کنن برات و ما فعلا هیچ کاری نمیتونیم کنم
پیگیری کردم از طریق مخابرات یه شماره بهم دادن مربوط به همین کار بود زنگ زدم گفتن حضوری باید بیایید یوزر و پس بهتون بدیم گفتم خودم همه اینا رو دارم براش خوندم دید درسته فعال کرد و تموم شد رفت
5552030
جاهای دیگه رو نمیدونم از طریق مخابرات شهرتون پیگیری کن ظاهرا دست 2020 نیست که برات فعال کنن

یعنی برای فعال کردنش باید حضوری برم مخابرات شهرمون(گلپایگان)؟

راستی برای این کانت جدیده که دیگه نیاز به پورت جدید نداره که؟ میشه روی همین فعالی واسم فعال کنه؟

اخه یه خبرهایی شنیدم که پورت ها فعلا تموم شده و....

کارم گیر پورت(port) که نیست؟:n29:

seyed_mahdi
25-03-2013, 15:35
بچه های اصفهانی اگه دوست دارن میتونن یه جا جمع بشن که در مورد همین مسائل اگر سوالی چیزی هست از هم بپرسن
ما توی TS سرور داریم ( البته فعلا چون ترافیک تموم شده دانه بعد از تعطیلات دوباره ران میشه اما داریم موقت یکی دیگه ران میکنیم ) مسئول سرور هم خودم هستم

دوستان اگر علاقه دارند که همه اصفهانی ها یه جا باشند بیان سرور بنده که خودمم اصفهانی هستم برای سوال و پرسش و همین جور مسائل ( کم کم میخام نام سرور رو هم به اصفهانی ها بیان تغییر بدم :D )
این فیلمو ببینند البته از تو سرور لیست پیدا کنید اگر نبود بیاید ( فعلا تو این چند روز منظورمه) بیاین سرور TNT اسم خودم سید مهدی
اینم آیدی یاهو بنده :n_m0007
یه سری سوال هم در مورد این قضیه دارم که این دوستمون آقای mrmmnm اگر بیان سرور ازشون میپرسم .

راستی اسم سرور رو یادم رفت : I.C مخفف Iranian Club

adslali
25-03-2013, 15:53
ساکن چه شهری هست؟
5552030

سلام برادر عزيز
منم كاشان . خيابان امير كبير زنگي ميكنم و چند ساله طرح زرين دارم بد جوره م كلافه م ... شما الان طرح برنا داري شبانه س خوبه ؟؟؟ بايد برا رزو از كنتل پنل اقدام كنم ؟؟؟؟ بعد كي فعال ميشه ؟؟؟ برا تو چه مدت طول كشيد فعال شد؟؟؟

seyed_mahdi
25-03-2013, 16:25
ای بابا خوبه تو پست قبلی من یه چیزی نوشتم خوب بیاید بصورت صوتی صحبت کنید ببینیم چی به چیه

javad75
25-03-2013, 16:43

چه جوری باید فعالش کنم؟!

یکی نیست جواب بده؟

mrmmnb
25-03-2013, 17:38
سلام برادر عزيز
منم كاشان . خيابان امير كبير زنگي ميكنم و چند ساله طرح زرين دارم بد جوره م كلافه م ... شما الان طرح برنا داري شبانه س خوبه ؟؟؟ بايد برا رزو از كنتل پنل اقدام كنم ؟؟؟؟ بعد كي فعال ميشه ؟؟؟ برا تو چه مدت طول كشيد فعال شد؟؟؟

نه من برنا ندارم من طرح نوروزی رو دارم شبانش خوبه ولی نامحدود هاش خوب نیستن
من وثتی درخواست دادن تو پنلم اضافه شد فکر کردم فعال هست دیدم نیست بعد دیگه شب بود فرداش پیگیری کردم گفتن زنگ بزن 5552030 برات فعال کنن که بلافاصله فعال شد
ضمنا پست های قبلی کامل توضیح دادم برگرد بخون همه چیز دستت میاد فقط با صبر سروریس انتخاب بکن

یکی نیست جواب بده؟
باب توی پست های قبلی کامل جواب دادم و براتون توضیح دادم

adslali
25-03-2013, 17:56
نه من برنا ندارم من طرح نوروزی رو دارم شبانش خوبه ولی نامحدود هاش خوب نیستن
من وثتی درخواست دادن تو پنلم اضافه شد فکر کردم فعال هست دیدم نیست بعد دیگه شب بود فرداش پیگیری کردم گفتن زنگ بزن 5552030 برات فعال کنن که بلافاصله فعال شد
ضمنا پست های قبلی کامل توضیح دادم برگرد بخون همه چیز دستت میاد فقط با صبر سروریس انتخاب بکن

باب توی پست های قبلی کامل جواب دادم و براتون توضیح دادم

ممنون ; من برا من طرح نوروزي رو كه ميزنم ميگه فعال نميشه ؟؟؟ خط شما تلفن شما رو dlc نيست ؟؟؟؟؟ آره ؟ ؟؟؟؟؟؟
برا من فقط ميشه طرح برنا يا مهارت رو بردارم ......

mrmmnb
25-03-2013, 17:57
من خطم رو فیبر نوری هتس پیش شماره 531
فردا زنگ بزن مخابرات ببین چی میگه
بعید میدونم نشه

adslali
25-03-2013, 18:20
من خطم رو فیبر نوری هتس پیش شماره 531
فردا زنگ بزن مخابرات ببین چی میگه
بعید میدونم نشه
پيش شماره منم 531 هستش
ميگم شما طرح نوروزي رو اول از همون پنل ثبت نام كردي ديگه ؟ يا اول از همه جايي ؟
برا مشكلم به نظرت بايد به مخابرات سرا ميدون برم يا همون نمايندگي 2030 تو خيابان زيارتي رو به رو شيرين چشمه ؟؟؟؟؟؟

FluS7teR
25-03-2013, 18:21
مثل اینکه دوستان , پست قبلی من نیمده .. :n26:
من چجوری باید واسه این طرح شبانه ثبت نام کنم ؟ ( که 6 ماه و یک ساله داره که دوستمون گفتن فرقی بینش نیست و هر دوماه رویه قبض میاد .. )
حضوری باید برم اونجا ؟
-
سوالی که داشتم
اینترنت مخابرات -- میشه یا نه ؟

mamad24
25-03-2013, 18:53
کلآ هر نقطه ای که مخابرات میتونه adsl بده باید بشه همه جور طرحی برداشت و محدودیت سخت افزاری وجود نداره ولی من نمیدونم اینا این محدودیتا رو از کجاشون در میارن تحویل ملت میدن. باسه خود منم فقط سه طرح اصلی رو میتونم بردارم و طرح های نوروزی رو نمیشه. تو پنل که بخام ثبت نام کنم میگه پیش شمارت نمیخونه.

mamad24
25-03-2013, 19:06
این مخابرات چی کار داره میکنه؟؟؟؟ همین الان رفتم تو قسمت رزرو دیدم یه گزینه دیگه به نام تست تجهیزات مخابراتی اضافه شده :n19::n19::n19::n19::n19::n19::n13::n13::n13::n13: :n13::n13::n13::n13::n13::n13:
کسی میدونه قضیه این چیه ؟؟؟؟ تو سایت مخابرات هم رفتم چیزی دربارش ننوشته بود. تو سایت مخابرات تنها چیزی که میشه پیدا کرد پیام تبریک و سخنرانی و..... است.

mrmmnb
25-03-2013, 23:00
پيش شماره منم 531 هستش
ميگم شما طرح نوروزي رو اول از همون پنل ثبت نام كردي ديگه ؟ يا اول از همه جايي ؟
برا مشكلم به نظرت بايد به مخابرات سرا ميدون برم يا همون نمايندگي 2030 تو خيابان زيارتي رو به رو شيرين چشمه ؟؟؟؟؟؟

قسمت ثبت نام برا اونایی هست که اصلا تا حالا اینترنت مخابرات نداشتن
حالا وقتی ثبت نام کردی باید برا درخواست یه سرویس بری قیمت رزرو از اونجا درخواست بدی
اگرم قبلا یکی از طرح های مخابرات رو داشتی دیگه نیازی به ثبت نام نداری مستقیم برو رزرو و درخواست بده
در هر صورت اگه گیر کردی برو همون روبروی شیرین چشمه فکر کنم بهتر باشه
در ضمن وقتی درخواست دادی و اون طرح مورد نظرت توی پنلت اضافه شد باید به همون نمایندگی 2030 زنگ بزنی که برات فعال کنن(من تلفنی برام فعال کردن)

مثل اینکه دوستان , پست قبلی من نیمده .. :n26:
من چجوری باید واسه این طرح شبانه ثبت نام کنم ؟ ( که 6 ماه و یک ساله داره که دوستمون گفتن فرقی بینش نیست و هر دوماه رویه قبض میاد .. )
حضوری باید برم اونجا ؟
-
سوالی که داشتم
اینترنت مخابرات -- میشه یا نه ؟

نیازی نیست حضوری برید برید توی ادرس زیر
اگه قبلا یکی از طرح های مخابرات روی داشتید نیاز به ثبت نام نیست ولی اگه نداشتی برو قسمت ثبت نام و اون فرایند رو تکمیل کن
بعدش (چه ثبت نام کردی چه قبلا داشتی) برا درخواست یکی از طرح های مخابرات باید بری قسمت رزرو مرحله به حرمله برو جلو تا تکمیل بشه درخواستت
حالا اگه تو اون مراحل گیر کردی بگو بهت بگم چیکار کنی
فقط تو قیمت رزرو اولش شماره ملی و شماره مشتری میخواد که اگه قبلش ثبت نام کردی شماره ملی که خودت تو ثبت نام وارد کردی شماره مشتری هم اخرین مرحله ثبت نام بهت میده
اگرم مشتری قبلی اینترنت مخابرات بودی (قبلا یکی از طرح های مخابرات رو داشتی) وارد پنل بشید هم شماره ملی و هم مشاره مشتری کنار ساعت توی پنل هست
بعد که شماره ملی و شماره مشتری رو وارد کردید توی مرحله بعد همه طرح ها ظاهر میشه یکیش رو انتخاب میکنی و بعد کنارش یه کارد میاد که باید تیک قوانین رو بزنی
این فایل قرارداد هست
این بود که میگفتم حتما بخونید دانلودش کنید بخونید
بعد از این مرحله شماره تلفن و شماره توزیع رو وارد کنید(شماره توزیع روی قبض تلفن هست فقط تو قبض عین شماره ملی چند تا خط بین اعداد هست اینجا باید بدون خط وارد کنید)
بعد امکان سنجی رو میزنی اگه مشکی نباشه یه منوی جدید که باید مدت سرویس رو اتخاب کنی وبعد دیگه تموم هست(البته اخرش دقیق یادم نیست)

فقط یه چیز کلی بگم من موقع طرح نوروزی شمارم تو لیست نبود و نمیشد ادامه داد خلاصه به قسمت های مختلف مخابرات زنگ زدم تا درست کردن و شمارم اضافه شد اگه کسی اینجوری بود پیگیری کنه احتمالا براش اضافه میکنن

mrmmnb
25-03-2013, 23:05
دوباره تو یه پست جدید دارم مینویسم تا دوستان بهتر ببین
اگه دید شمارتون تو لیست نیست (مخصوصا برا طرح های نوروزی) زنگ بزنید مخابرات منطق خودتون و یکم سمج بشید تا براتون اضافه کنن
برا خود من هم نبود چند بار زنگ زدم تا درست شد
جالبش این هست چون بهش گفته بود طرح 2 مگ میخوام فقط توی همون اضافه شده مثلا بعدش رفتم دیدم برا طرح های یک مگ و کمتر بازم شمارم نبود
اگه دید طرح میگه فعلا نمیشه و از این حرفا زیر بار نرید چون اصلا ربطی نداره
البته اگه تو هیچ طرحی شمارتون نیست (مثل طرح های زرین یا برنا یا مهارت) شاید اصلا منطقتون پشتیبانی نمیشه ولی اگه توی اون طرح های قدیمی که گفتم میشه باید طرح نوروزی هم بشه فقط پیگیر بشید

adslali
25-03-2013, 23:14
قسمت ثبت نام برا اونایی هست که اصلا تا حالا اینترنت مخابرات نداشتن
حالا وقتی ثبت نام کردی باید برا درخواست یه سرویس بری قیمت رزرو از اونجا درخواست بدی
اگرم قبلا یکی از طرح های مخابرات رو داشتی دیگه نیازی به ثبت نام نداری مستقیم برو رزرو و درخواست بده
در هر صورت اگه گیر کردی برو همون روبروی شیرین چشمه فکر کنم بهتر باشه
در ضمن وقتی درخواست دادی و اون طرح مورد نظرت توی پنلت اضافه شد باید به همون نمایندگی 2030 زنگ بزنی که برات فعال کنن(من تلفنی برام فعال کردن)

نیازی نیست حضوری برید برید توی ادرس زیر
اگه قبلا یکی از طرح های مخابرات روی داشتید نیاز به ثبت نام نیست ولی اگه نداشتی برو قسمت ثبت نام و اون فرایند رو تکمیل کن
بعدش (چه ثبت نام کردی چه قبلا داشتی) برا درخواست یکی از طرح های مخابرات باید بری قسمت رزرو مرحله به حرمله برو جلو تا تکمیل بشه درخواستت
حالا اگه تو اون مراحل گیر کردی بگو بهت بگم چیکار کنی
فقط تو قیمت رزرو اولش شماره ملی و شماره مشتری میخواد که اگه قبلش ثبت نام کردی شماره ملی که خودت تو ثبت نام وارد کردی شماره مشتری هم اخرین مرحله ثبت نام بهت میده
اگرم مشتری قبلی اینترنت مخابرات بودی (قبلا یکی از طرح های مخابرات رو داشتی) وارد پنل بشید هم شماره ملی و هم مشاره مشتری کنار ساعت توی پنل هست
بعد که شماره ملی و شماره مشتری رو وارد کردید توی مرحله بعد همه طرح ها ظاهر میشه یکیش رو انتخاب میکنی و بعد کنارش یه کارد میاد که باید تیک قوانین رو بزنی
این فایل قرارداد هست
این بود که میگفتم حتما بخونید دانلودش کنید بخونید
بعد از این مرحله شماره تلفن و شماره توزیع رو وارد کنید(شماره توزیع روی قبض تلفن هست فقط تو قبض عین شماره ملی چند تا خط بین اعداد هست اینجا باید بدون خط وارد کنید)
بعد امکان سنجی رو میزنی اگه مشکی نباشه یه منوی جدید که باید مدت سرویس رو اتخاب کنی وبعد دیگه تموم هست(البته اخرش دقیق یادم نیست)

فقط یه چیز کلی بگم من موقع طرح نوروزی شمارم تو لیست نبود و نمیشد ادامه داد خلاصه به قسمت های مختلف مخابرات زنگ زدم تا درست کردن و شمارم اضافه شد اگه کسی اینجوری بود پیگیری کنه احتمالا براش اضافه میکنن

ممنون داداش . آره من الان 3 ساله طرح زرين دارم ; اشتباهي گفتم منظورم همون قسمت رزو بود كه برا من وقتي طرح نووروزي رو انتخاب ميكنم ميگه شمارت تو طرح مورد نظر نيستش ... البته من خيلي وقت پيش ميخواستم در مورد همين طرح برنا و مهارت سوال كنم رفتم همون رو به روي شيرين چشمه درست جواب بهم نداد گفت بايد بري مخابرات ; ديگه بي خيالش شدم
داداش با عرض معذرت ي سوال ديگه داشتم اينم كه شما طرح چند ماهه نوروزي رو برداشتي ؟ قيمتش چجوري ؟ و هنوز همون طرح زرين كه اول داشتي تو پنلت هست ؟ منظورم اينه اگه همين طرح نوروزي ت تموم شد ميتوني اون موقع از همون طرح زرين قبلي استفاده كني ؟؟؟

mamad24
25-03-2013, 23:17
دوباره تو یه پست جدید دارم مینویسم تا دوستان بهتر ببین
اگه دید شمارتون تو لیست نیست (مخصوصا برا طرح های نوروزی) زنگ بزنید مخابرات منطق خودتون و یکم سمج بشید تا براتون اضافه کنن
برا خود من هم نبود چند بار زنگ زدم تا درست شد
جالبش این هست چون بهش گفته بود طرح 2 مگ میخوام فقط توی همون اضافه شده مثلا بعدش رفتم دیدم برا طرح های یک مگ و کمتر بازم شمارم نبود
اگه دید طرح میگه فعلا نمیشه و از این حرفا زیر بار نرید چون اصلا ربطی نداره
البته اگه تو هیچ طرحی شمارتون نیست (مثل طرح های زرین یا برنا یا مهارت) شاید اصلا منطقتون پشتیبانی نمیشه ولی اگه توی اون طرح های قدیمی که گفتم میشه باید طرح نوروزی هم بشه فقط پیگیر بشید

چه قد این مخابرات خر تو خره :n04:
میترسم زنگ بزنم سمج بشم یهو بردارن این طرح برنامم غیر فعال کنن :n19:

mrmmnb
25-03-2013, 23:22
شماره که گفتم باید پیگیری کنی تا اضافه کنن
من طرح 2 مگ با 2 گیگ ترافیک رو برداشتم که بدون ارزش افزوده 17500 هست ولی با این 6 درصد ارزش افزوده میشه 18550 تومن
من طرح یکساله رو برداشتم و اینکه یا باید یکساله یا شش ماه برداری اصلا ماهانه نداره
پیشنهاد من البته اگه میخوای دو مگ برداری ترافیک 4 گیگ هست 2 گیگ کم هست ضمن اینکه 4 گیگش فقط 4 تومن گرونتر هست که خیلی به صرفه تر هست ولی بعدش 8 گیگ خیلی گرون میشه و فکر هم نکنم نیازی به 8 گیگ بشه
اره طرح زرین هم تو پنل میمونه من الان هر وقت ترافیک کم میارم سویئچ میشم رو زرین در هر صورت زرین رو از دست نمیدیو میتونی از هر کدوم خواستی استفاده کنی
قبلا اون نمایندگی فقط برا طرح زرین بود ولی الان ظاهرا برا همه طرح ها جواب میدن

mrmmnb
25-03-2013, 23:24
چه قد این مخابرات خر تو خره :n04:
میترسم زنگ بزنم سمج بشم یهو بردارن این طرح برنامم غیر فعال کنن :n19:
بعید میدونم اینجوری بشه ولی خود من برا سرعت میخوام سمج بشم که بره رو همون 256 میترسم همه چیز رو بزنن داغون کنن و فعلا هیچی نگفتم ولی یه مدت استفاده کنم و لینک دانلود هام ته بکشه پیگیر میشم اگه درست شد که بهتر اگرم بدتر شد حداقل یه مدتی صفا کردیم
به نظر من مورد شما برا سمج شدن با من فرق میکنه و سمج شو شمارت رو اضافه کنن

الان رفتم این تست رو ببینم چی هست دیدم همون مشکل شماره رو داره و میگه شمارت درست نیست
قول میدم به هر کی هم زنگ بزنی نمیدون این طرح چی هست
ضمنا چک کردم طرح های نامحدود هم تو لیست نیست و حذف شده
قبلا که من میخواستم درخواست بدم نامحدود ها بود ولی طرح های بدون ترافیک نبود الان برعکس شده
کسی فهمید این طرح تست چیه به ما هم خبر بده

adslali
25-03-2013, 23:30
شماره که گفتم باید پیگیری کنی تا اضافه کنن
من طرح 2 مگ با 2 گیگ ترافیک رو برداشتم که بدون ارزش افزوده 17500 هست ولی با این 6 درصد ارزش افزوده میشه 18550 تومن
من طرح یکساله رو برداشتم و اینکه یا باید یکساله یا شش ماه برداری اصلا ماهانه نداره
پیشنهاد من البته اگه میخوای دو مگ برداری ترافیک 4 گیگ هست 2 گیگ کم هست ضمن اینکه 4 گیگش فقط 4 تومن گرونتر هست که خیلی به صرفه تر هست ولی بعدش 8 گیگ خیلی گرون میشه و فکر هم نکنم نیازی به 8 گیگ بشه
اره طرح زرین هم تو پنل میمونه من الان هر وقت ترافیک کم میارم سویئچ میشم رو زرین در هر صورت زرین رو از دست نمیدیو میتونی از هر کدوم خواستی استفاده کنی
قبلا اون نمایندگی فقط برا طرح زرین بود ولی الان ظاهرا برا همه طرح ها جواب میدن

برا طرح 2 مگ نيازي به مدركي يا كارت دانشجويي چيزي نبود ؟؟؟ يا سرعت 2 مگ برا مصرف خانگي هم ميدند ؟؟؟
نمايندگي 2030 منظورت همون رو به رو شيرين چشمه ست يا اون شماره كه پشتيبانيش تو اصفهانه ؟؟؟ بعد از اينكه طرح نوروزي ت تو پنلت اومد زنگ به كدومش زدي ؟؟:n13::n04::n01:

mrmmnb
25-03-2013, 23:54
نه دیگه وقتی میگم از پنل درخواست دادم اضافه شد مدرک چی بخوان اصلا کاری به این حرفا ندارن
اره همون روبروی شیرین چشمه رو میگم و منم به همون زنگ زدم فعال کردن

adslali
26-03-2013, 00:09
نه دیگه وقتی میگم از پنل درخواست دادم اضافه شد مدرک چی بخوان اصلا کاری به این حرفا ندارن
اره همون روبروی شیرین چشمه رو میگم و منم به همون زنگ زدم فعال کردن

ممنون. :n12:........راستي براي اينكه طرح نوروزي رو تو پنلت اضافه كنند هم زنگ به شركت روبه روي شيرين چشمه زدي يا زنگ به 2030 اصفهان ؟؟؟
بدش من شماره نمايدگي روبه روي شيرين چشمه رو ندارم ! ميشه بگيد ؟؟
اينقدر شيرين چشمه گفتم فكر كنم فروشش از فردا دو برابر بشه!!! :n19::n07::n02: