PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

sei_pm
24-08-2010, 19:39
برپایه فیبر نوری وگرنه کابلی که میاد توخونه مسی هست....
بله فقط به مشترکین dlc میده سرعت هم که به اسم 128 هست و میتونی توی امضام ببینی چی هست.
مثلا پیش شماره ما 520 هست که از مخابرات گرفتیم.

میشه از صفحه اول مودمت یک عکس بندازی؟

r0ss0neri
25-08-2010, 11:56
آقایون مخابرایت من دیگه صبرم سر اومده !أاغون شدم ماهی 20ت شارژ میکنم تازه شبانه و اینا رایگان هم که ندارم ! کسی نمیدونه جای دیگه به ما فیبر نوری ها اینترنت میدن یا نه ؟!

roteal2007
25-08-2010, 15:51
آقایون مخابرایت من دیگه صبرم سر اومده !أاغون شدم ماهی 20ت شارژ میکنم تازه شبانه و اینا رایگان هم که ندارم ! کسی نمیدونه جای دیگه به ما فیبر نوری ها اینترنت میدن یا نه ؟!

فکر نکنم....من با شارژ مشکلی ندارم همیشه هم 2 تومنی توش میمونه که میسوزه!

roteal2007
25-08-2010, 16:16

لینک از rapidshare شرمنده کمپلت سایتا یا خراب بود یا شیلتر.:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sei_pm
25-08-2010, 16:38
لینک از rapidshare شرمنده کمپلت سایتا یا خراب بود یا شیلتر.:

/اقا فاصله این کافوی نوری تا منزلتون چقدره فکر میکنی 300 متر بیشتر باشه؟

wwepersia
25-08-2010, 18:07
خوب دوست زيز ميتوني به اداره ي مخابرات بري اونجا خودشون بهت ميگن كه بايد چه جوري ازشون بخري راستي اين سايتي كه تو اول داديد فقط واسه اصفحانه يا شهر هاي ديگه هم هست

roteal2007
26-08-2010, 08:21
/اقا فاصله این کافوی نوری تا منزلتون چقدره فکر میکنی 300 متر بیشتر باشه؟
اسم استیشن zte هستش و ساخت برادران چینی و فاصلش رو دقیق میتونم بگم 35 متر توی خیابون پشتیمونه....

خوب دوست زيز ميتوني به اداره ي مخابرات بري اونجا خودشون بهت ميگن كه بايد چه جوري ازشون بخري راستي اين سايتي كه تو اول داديد فقط واسه اصفحانه يا شهر هاي ديگه هم هست
دوست من شما برو توی سایت و از فیلد سمت راست مناطق تحت پوشش رو انتخب کن دیگه تازگیا آپدیت کردن و چند تا شهر هم اضافه شده.

LΩRD
26-08-2010, 10:19

خیر ...
هیچ شرکتی به جز مخابرات به بر روی خطوط DLC سرویس نمیده !
شرکت داده نگار نقش جهان ( 311 ) هم به بعضی از خطوط DLC سرویس میده اما اون هم از مخابرات میگیره و همشون محدودیت حجمی دارن !
اگه شما فقط میخاین دانلود کنید ، میتونید دانلود آفلاین راه بندازید ...

تاپیک اختصاصی دانلود آفلاین :

شاد باشید :40:

wwepersia
26-08-2010, 10:59
دانلود آفلاين همون اينترنت ماهواره اي هستش ؟

roteal2007
26-08-2010, 11:18
خیر ...
هیچ شرکتی به جز مخابرات به بر روی خطوط DLC سرویس نمیده !
شرکت داده نگار نقش جهان ( 311 ) هم به بعضی از خطوط DLC سرویس میده اما اون هم از مخابرات میگیره و همشون محدودیت حجمی دارن !
اگه شما فقط میخاین دانلود کنید ، میتونید دانلود آفلاین راه بندازید ...

تاپیک اختصاصی دانلود آفلاین :

البته اگر متقبل هزینه 140 _50 تومنی میشید!! اونم دانلود با محدودیت:41:

LΩRD
26-08-2010, 11:24
البته اگر متقبل هزینه 140 _50 تومنی میشید!! اونم دانلود با محدودیت:41:

متوجه منظورتون نشدم !
منظورتون اینه که دانلود آفلاین محدودیت داره ؟ :18:

roteal2007
26-08-2010, 11:33
متوجه منظورتون نشدم !
منظورتون اینه که دانلود آفلاین محدودیت داره ؟ :18:

منظورم فایل انتخابی بود که محدودیت انتخاب دارین و بکل هیچی رو که خودتون میخواین نمیتونین دان کنید.....
البته با نرم افزار skynet میتونید یکسری محدودودیت بزارین .....

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

اینم از صفحه اول کانکشن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sei_pm
26-08-2010, 12:16
با بررسی که بین من و roteal2007 شد مشخص شد Ip مخابرات اصفهان که کاربرها اختصاص میگیره از نوع Valid بوده.

roteal2007
26-08-2010, 14:02
با بررسی که بین من و roteal2007 شد مشخص شد Ip مخابرات اصفهان که کاربرها اختصاص میگیره از نوع Valid بوده.

حالا ای که وگفتی یعنی چه؟:31::10:

sei_pm
26-08-2010, 14:40
حالا ای که وگفتی یعنی چه؟:31::10:
ساده ترینش این میشه که مثلا شما تو رپیدشیر بیشتر وقتها نمی تونید Free دانلود کنید حتی واسه یک فایل 5 مگی باید کلی صبر کنید تازه معلوم نیست بعدش دوباره کی از رپید دانلود کنه که شما نتونی.
یکی دیگش هم به احتمال زیاد پورتهای تورنت بسته هستند.

LΩRD
26-08-2010, 16:36
منظورم فایل انتخابی بود که محدودیت انتخاب دارین و بکل هیچی رو که خودتون میخواین نمیتونین دان کنید.....
البته با نرم افزار skynet میتونید یکسری محدودودیت بزارین .....

خیر ...
فروم های ایرانی و خارجی ای هستند که شبانه لیست دانلود های خودشون رو بر روی فرکانس خاصی می نویسن
برای مثال :
امشب مورخ 26/8/2010 ساعت 9 شب طبق برنامه دانلود ها روی فرکانس W3 شروع میشه ، برنامه های دانلودی امشب اینا هستن :
فیلم Saw III
Kaspersky Internet Security Final Version
و ...
( اینایی که گفتم واسه مثال بود )
برنامه ی دانلودی که امشب ساعت 9 قراره دانلود بشه از دیروز نوشته شده و اگه کسی میخاد فایل خاصی رو دانلود کنه باید لینک فایل مورد نظرش رو توی اون فروم یا تاپیک مخصوص بزاره تا توی لیست دانلود ها قرار بگیره تا کسایی که لیست رو دانلود میکنن واسه شما هم دانلود بشه !

ساده ترینش این میشه که مثلا شما تو رپیدشیر بیشتر وقتها نمی تونید Free دانلود کنید حتی واسه یک فایل 5 مگی باید کلی صبر کنید تازه معلوم نیست بعدش دوباره کی از رپید دانلود کنه که شما نتونی.
یکی دیگش هم به احتمال زیاد پورتهای تورنت بسته هستند.

این مسئله ای که گفتید چیز کاملا واضحیه !
شما میتونید با ISP مخابرات و ISP یه شرکت دیگه امتحان کنید !
مطمئنا دردسرهایی که با سرویس مخابرات خواهید داشت رو با ISP های دیگه نخواهید داشت !

sei_pm
26-08-2010, 17:08
خیر ...

جسارت نباشه ولی میشه. مگه برنامه OpenSky رو ندارید؟ تو اون لیست مثلا برای 24 ساعت آینده لود میشه هر کدوم رو نیاز داشتید تیک میزنید. البته گروه بالکان هم این کار رو میکنه همچنین یک گروه عربی.

این مسئله ای که گفتید چیز کاملا واضحیه !
شما میتونید با ISP مخابرات و ISP یه شرکت دیگه امتحان کنید !
مطمئنا دردسرهایی که با سرویس مخابرات خواهید داشت رو با ISP های دیگه نخواهید داشت !
مثل اینکه بد منظورم رو رسوندم . مخابرات اصفهان بر خلاف مخابرات تهران ip ولید میده مثل شرکتهای خصوصی که این یک مزیته نسبت به مخابرات تهران .

LΩRD
27-08-2010, 02:22
جسارت نباشه ولی میشه. مگه برنامه OpenSky رو ندارید؟ تو اون لیست مثلا برای 24 ساعت آینده لود میشه هر کدوم رو نیاز داشتید تیک میزنید. البته گروه بالکان هم این کار رو میکنه همچنین یک گروه عربی.

مثل اینکه بد منظورم رو رسوندم . مخابرات اصفهان بر خلاف مخابرات تهران ip ولید میده مثل شرکتهای خصوصی که این یک مزیته نسبت به مخابرات تهران .

مطمئنی ؟!
چون بعید میدونم مخابرات دلش واسه ما بسوزه و کاری بکنه ! :31:

مگه میشه ؟! توی دانلود آفلاین شما حق انتخاب ندارید !
فقط دانلود میکنید !
فقط میتونید واسه سیستم تعریف کنید که ( برای مثال ) فایل های تصویریه بالای 500 مگ رو بگیر !

sei_pm
27-08-2010, 08:57
مطمئنی ؟!

دقیقا همینطوره دلش به حالتون نمیسوزه چون سرویس حجمی داده بهتون:31: حالا اون یک فاکتور رو اضافه کرده که دیگه از چشم نیافته.

مطمئنی ؟!
مگه میشه ؟! توی دانلود آفلاین شما حق انتخاب ندارید !
فقط دانلود میکنید !
فقط میتونید واسه سیستم تعریف کنید که ( برای مثال ) فایل های تصویریه بالای 500 مگ رو بگیر !

ادعام نمیشه ولی ازم من که 5 سال پیش که تازه گروه ها شروع کردن به اومدن بپرس منتها اونموقع پرونده Offline رو بستم چون هرچی میگرفتم تا آخر هفته پاک میکردم.
شما یک لیست دانلود داری که هر روز آپدیت میشه میتونی اسم اون فایلهایی رو که نمی خوای تیک بزنی که فی لتر بشه که دانلود نشه همونطور که تو Regx میشه این کار رو کرد که مثلا فایلهایی که تو اسمشون world داشته باشه دانلود نشه.
از ما که گذشت ولی شما برو داخل p30world سرچ کن تاپیکش رو پیدا میکنید اونجا سوالی داشتی مطرح کن که بحث منحرف نشه.

LΩRD
27-08-2010, 17:19
تابناک: درعصر ارتباطات و درحالی که کابینه برخی دولت ها به دلیل عقب ماندن از پیشرفت روزافزون تکنولوژی ارتباطی استیضاح می شوند، ما ایرانیان که ادعای برتری علمی وفن آوری درحداقل خاورمیانه را داریم در بین تمام کشورهای جهان رتبه 186 را درسرعت دسترسی به اینترنت کسب نموده ایم.براساس آزمایش و گزارش وب سایت جهانی Speedtest.net ایران در سرعت دسترسی کاربران به اینترنت در رده های پس از کشورهای همچون افغانستان وعراق قرار دارد.
بنابر این گزارش، درکشور ما بیشترین سرمایه گذاری در این بخش توسط بخش خصوصی انجام شده و در حدود 250 میلیارد تومان توسط شرکتهای Pap وIsp و Isdp و به تازگی شرکتهای wimax و همچنین درحدود 6000 نفر از جوانان متخصص ما در این شرکتها مشغول کار هستند که به زودی به خیل عظیم بیکاران خواهند پیوست و تصمیمات مدیریتی غلط، ایشان را بیکار و سرمایه گذاری بخش خصوصی را بر باد خواهد داد.
این تعداد نیروی انسانی و این حجم سرمایه گذاری بخش خصوصی در خاورمیانه و بیشتر کشورها بی نظیر است ولی با این حال اکثر قریب به اتفاق مشترکان اینترنت از وضعیت اینترنت خود ناراضی بوده و دائما در حال جابجایی از این شرکت به شرکت دیگر می باشند تا بتوانند این آب باریکه خود را افزایش دهند و این امر در شهرستانهای کشور نیز بسیار مشهود است.
ادامه خبر:

به گزارش تيترآنلاين به نقل از شبكه خبر، كاربران كشور كره جنوبی همچنان خوش اقبال ترین كاربران اینترنت در جهان به شمار می آیند و از سرعتی برابر 34.31 مگابیت بر ثانیه استفاده می كنند. كشور لتونی با سرعتی برابر 24.46 مگا بیت بر ثانیه، جمهوری مولداوی با 21.76 مگابیت بر ثانیه، ژاپن با 20.38 مگابیت بر ثانیه، سوئد با 20.10 مگابیت بر ثانیه، جزایر آلند با سرعت 19.84 مگابیت بر ثانیه، رومانی با سرعت 18.64 مگابیت بر ثانیه، بلغارستان با سرعت 17.66 مگابیت بر ثانیه، هلند با سرعت 17.15 مگابیت بر ثانیه و لیتوانی با سرعت 16.79 مگابیت بر ثانیه به ترتیب رتبه های دوم تا دهم را به خود اختصاص داده اند.
كشورهای توسعه یافته ای از قبیل سوئیس، آلمان، دانمارك و بلژیك رتبه های 15 تا 18 را اشغال كرده اند و فرانسه، آمریكا و روسیه به ترتیب در رتبه های 20 و 28 و 29 قرار گرفته اند. كانادا و انگلستان نیز در جایگاه 32 و 33 قرار دارند.

از میان 152 كشور بررسی شده ایران پس از كشورهایی مانند ونزوئلا، نیجریه، بولیوی، عراق و پاراگوئه با سرعتی برابر 0.61 مگابیت بر ثانیه در رتبه 144 قرار گرفته است. پس از ایران تا انتهای لیست كشورهای لبنان، هائیتی، السالوادور، افغانستان، مالی، گواتمالا، زیمبابوه و یمن باقی مانده اند.

منبع :

دوستان عزیز
هدف از به نمایش در آوردن این اخبار که از سوی خود ایران و مسئولان منتشر گشته فقط این بود که دیگه الکی در پی کاهش سرعت اینترنت و دانلود و پیدا کردن راه حلی برای این مشکلات نباشیم. چون این مشکلات در این دیار نه با این بحث ها بلکه به دست خود بیل گیتس هم حل نمی شود.
به امید روزی که ما هم طعم خوش تکنولوژی کاملا آزاد و فراگیر و همگام با علم روز دنیا رو بچشیم.

قبل از همه چیز ممنون بابت زحمتی که کشیدید و این خبر رو قرار دادید
اما تا زمانی که شما و امثال شما ندونن چه بحثی رو کجا و توی چه قسمتی قرار بدن ، همین اوضاع برقراره !
اگه خبری در مورد دنیای IT دارید باید به انجمن مورد نظر مراجعه کنید !

انجـــمن IT

حالا اگه تا حدودی هم به موضوع تاپیک ربط داشت ، خوب بود !
خواهشا دوستان Spam ندن ! و فقط فقط در مورد موضوع تاپیک صحبت کنن !
با تشکر :40:

ali5264
28-08-2010, 08:46
سلام دوستان

یه سوال فوری فوتی داشتم

من دو تا خط تلفن توی خونه دارم. یکیش معمولیه و یکیش dlc. حالا میخوام adsl بگیرم. توی فورومها که چرخیدم دیدم معمولاً همه از isp هاشون شاکین. ولی بچه‌هایی که از مخابرات سرویس میگیرن شکایت کمتری دارن و عمده ناراحتیشون از نداشتن شبانه‌ی رایگانه. حالا خیلی ممنون میشم که منو راهنمایی کنین که روی خط dlc از مخابرات سرویس بگیرم یا روی خط معمولی از همین شرکتهای معروف مثل شاتل و صبا و ... adsl بخرم. در ضمن خط معمولیم زنگ خورش زیاده و لی dlc نه. (اینو از نظر مشکل احتمالی نویز روی خط گفتم)

با تشکر فراوان

shitan
28-08-2010, 12:43
سلام دوستان

یه سوال فوری فوتی داشتم

من دو تا خط تلفن توی خونه دارم. یکیش معمولیه و یکیش dlc. حالا میخوام adsl بگیرم. توی فورومها که چرخیدم دیدم معمولاً همه از isp هاشون شاکین. ولی بچه‌هایی که از مخابرات سرویس میگیرن شکایت کمتری دارن و عمده ناراحتیشون از نداشتن شبانه‌ی رایگانه. حالا خیلی ممنون میشم که منو راهنمایی کنین که روی خط dlc از مخابرات سرویس بگیرم یا روی خط معمولی از همین شرکتهای معروف مثل شاتل و صبا و ... adsl بخرم. در ضمن خط معمولیم زنگ خورش زیاده و لی dlc نه. (اینو از نظر مشکل احتمالی نویز روی خط گفتم)

با تشکر فراوان

اگه دانلود برات مهمه به نفع که رو خط معمولی سزویس بگیری.
من isp های دیگه را نمی دونم ولی مخابرات کلا سرویس ا مگ میده (با 4 گیگ در ماه) که از لحاظ سرعت خیلی خوبه.
اگه isp دیگه با نصف این سرعت و شبانه رایگان بدن صرف با اونهاست.

shitan
28-08-2010, 13:23
سلام دوستان

یه سوال فوری فوتی داشتم

با تشکر فراوان

اگه دانلود برات مهمه صرف با isp های دیگست.
مخابرات اصفهان کلا سرویس 1 مگ با 4 گیگ محدودیت میده و از لحاظ سرعت عالیه من شنیدم isp های دیگه هم در روز تا 1 مگ بازه و شبانه رایگان به سرعت قرارداد برمی گرده اگه این طور باشه که 100 در 100 خرید از isp غیر از مخابرات به صرفه تر است.

roteal2007
28-08-2010, 13:40
سلام دوستان

یه سوال فوری فوتی داشتم

با تشکر فراوان

از نظر نویز که با یک اسپیلیتر برای هر تلفت قابل حله...اما دیگه خود شما هستین که باید انتخاب کنید توی همین تاپیک کسی رو داریم که از زود تموم شدن حجمش نارحته و کسی رو داریم که فقط دنبال سرعت زیاد بوده.
شما اگه دانلود سنگین داره باید بری از همین شرکتا بگیری و شبا دانلود رایگان کنی....

ali5264
28-08-2010, 14:32
ممنون دوستان از راهنماییتون.

مسئله اینه که دوستانی که Isp های دیگه دارن از دانلود شبانه راضی نیستند و میگن سرعتا به شدت پایینه. توی فورومها که چرخیدم دیدم همه دارن به همدیگه کوچ میکنن :41: از طرف دیگه مخابرات هم سرعتش خوبه و هم حداقل دو گیگ ترافیک توی ماه بیشتر میده. به هرحال میرم سراغش فوقش بعد 3 ماه اگه راضیم نکرد میرم روی خط معمولی میگیرم. ضررش 10 تومنه :31:

پ.ن: تا اونجایی که اطلاع دارم مخابرات فقط سرعت 128 میده و 1 مگ نداره. منظور دوستان از 1 مگ اینه که 1 مگ را روی چند تا یوزر شیر کردن؟ یا اینکه کلا سرویس 1 مگ میده؟

:11:

wwwatiw
28-08-2010, 15:19

مسئله اینه که دوستانی که Isp های دیگه دارن از دانلود شبانه راضی نیستند و میگن سرعتا به شدت پایینه. توی فورومها که چرخیدم دیدم همه دارن به همدیگه کوچ میکنن :41: از طرف دیگه مخابرات هم سرعتش خوبه و هم حداقل دو گیگ ترافیک توی ماه بیشتر میده. به هرحال میرم سراغش فوقش بعد 3 ماه اگه راضیم نکرد میرم روی خط معمولی میگیرم. ضررش 10 تومنه :31:

پ.ن: تا اونجایی که اطلاع دارم مخابرات فقط سرعت 128 میده و 1 مگ نداره. منظور دوستان از 1 مگ اینه که 1 مگ را روی چند تا یوزر شیر کردن؟ یا اینکه کلا سرویس 1 مگ میده؟

سرويس مخابرات فقط اسمش 128 وگرنه همون 1 مگ ميده .

shitan
28-08-2010, 15:19

نه .اسما 128 می ده ولی اکانت همه 1 مگابیت است.

LΩRD
28-08-2010, 15:33

با سلام خدمت شما دوست عزیز
دوستان راهنمایی کردند ...
انتخاب با خودتونه !
اگه واسه وبگردی میخای باید بری سراغ مخابرات
در غیر این صورت شرکت های دیگه !
موفق باشید :40:

ali5264
28-08-2010, 18:54
از راهنماییهای دوستان خیلی متشکرم. :11::40:

adsl2+
28-08-2010, 22:12
سلام دوستان

یه سوال فوری فوتی داشتم

با تشکر فراوان
دوست عزیز بعید می دونم بتونی از مخابرات سریع سرویس بگیری چون همین الان حدود 500-600 نفر تو نوبتند و پورت خالی ندارن

ali5264
29-08-2010, 07:55
:18:

واقعاً؟ این تعداد پورتهای پر یا خالی به مخابرات منطقه‌‌ای که تو اون هستی بستگی داره؟ چون ما مخابرات مدرس هستیم و بعید میدونم اینجا درخواست زیاد باشه.
این مسئله‌ی زمان را اگه ازشون بپرسم صادقانه جواب میدن یا برای فروش بیشتر خالی بندی میکنن؟

roteal2007
29-08-2010, 08:06

واقعاً؟ این تعداد پورتهای پر یا خالی به مخابرات منطقه‌‌ای که تو اون هستی بستگی داره؟ چون ما مخابرات مدرس هستیم و بعید میدونم اینجا درخواست زیاد باشه.
این مسئله‌ی زمان را اگه ازشون بپرسم صادقانه جواب میدن یا برای فروش بیشتر خالی بندی میکنن؟

هیچ شرکتی مشتریهاش رو نمیپرونه دوست من.

adsl2+
29-08-2010, 16:07

اینکه مخابرات مدرس پورت خالی دارن یا نه رو نمیدونم اما چون مشترکین dlc اجبارن فقط از مخابرات می تونن سرویس بگیرن احتمالا مدرسم پورتاشون پره، ولی بهتره زنگ بزنی بپرسی و با دوستمون جناب roteal کاملا موافقم.
اونا پولو ازت می گیرن و می زارنت تو نوبت و خدا می دونه کی نوبتت بشه، البته امید وارم پورت خالی واسه مدرس داشته باشن هر چند بعید می دونم!!!

ali5264
29-08-2010, 17:47
ممنون دوستان. پیگیری میکنم و خبرشو میدم :20:

Rash2010
30-08-2010, 21:09
سلام بچه ها
اینترنته مخابرات شباش رایگان نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

LΩRD
31-08-2010, 09:03
سلام بچه ها
اینترنته مخابرات شباش رایگان نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

خیر ...
مخابرات شبانه ی رایگان نداره !

adsl2+
31-08-2010, 18:09
امروز بیشتر از 15 کیلو دانلود نمیده:41:
دوستان شما سرعتتون کم نشده؟
دوباره خبریه که سرعتارو کم کردن؟!!

Koroush Sh
31-08-2010, 21:31
اولا اینکه مخابرات اصلا 256 نمیده ، فقط 128 و 64 ، ثانیا سرعت 128 مخابرات تا 180 تا هم میره !
موفق باشید :40:

نه دوست عزیز 128 مخابرات تا 14KB بیشتر موقع دانلود سرعت نمیده
تازه قانونا باید برای سرعت 128 کلوبیت 17 کیلوبایت سرعت بدن ولی اینا اونم نمیدم 14 کیلوبایت میدن

Rash2010
31-08-2010, 23:21
تازه قانونا باید برای سرعت 128 کلوبیت 17 کیلوبایت سرعت بدن ولی اینا اونم نمیدم 14 کیلوبایت میدن

اصلا اینجوری نیست

roteal2007
01-09-2010, 09:52

سرویس حجمیه هااا دانلود ما تا 145 بیشتر زور نمیزنه:31:

wwwatiw
01-09-2010, 17:07

فكر كنم شما فكر كرديد سرويس مخابرات همه ي استان ها مثل همه
اون تهرانه كه سرعتش اينقدره

roteal2007
02-09-2010, 13:17
دوستان کسی به صورت آنلاین شارژ کرده حسابش رو؟؟؟
من از مخابراتمون (شاهین شهر) شناسه واریزم رو گرفتم اما 13 رقمه نمیدونم حالا اینترنتی پرداخت کنم یا نه؟!

yuzarsiff
02-09-2010, 16:04
سلام
منم با پرداخت الکترونیکی مشکل دارم ... چند روز پیش می خواستم 1 گیگ اضافه کنم گیر می داد که ورود های اشتباه هست
در ضمن شناسه ی پرداخت کننده قضیش چیه ؟ البته فکر نکنم مهم باشه چون ستاره دار نیست !

Rash2010
02-09-2010, 17:19
سلام بچه ها
من نمیتونم برم تو سایته مخابرات اعتبارمو چک کنم شما هم همین مشکلو دارین؟؟؟؟
چیکار کنم به نظرتون؟؟؟؟؟

adsl2+
02-09-2010, 17:47
سلام
منم با پرداخت الکترونیکی مشکل دارم ... چند روز پیش می خواستم 1 گیگ اضافه کنم گیر می داد که ورود های اشتباه هست
در ضمن شناسه ی پرداخت کننده قضیش چیه ؟ البته فکر نکنم مهم باشه چون ستاره دار نیست !
من هنوز اینترنتی شارژنکردم اما تا چند روز دیگه که دوباره می خوام شارژکنم اینترنتی امتحان می کنم امیدوارم مشکلی پیش نیاد که اصلا حوصله ندارم دوباره برم خرازی:46:
شناسه پرداخت ستاره دار نیست اما دفعه قبلی که رفتم خرازی خانمه گفت حتما باید شناسه پرداختو وارد کنین و همون جا خودش یه کد بهم دادو گفت باید این کد رو پیش خودتون نگه دارین و همیشه با این کد اینترنتی شارژ کنین!

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

سلام بچه ها
چیکار کنم به نظرتون؟؟؟؟؟
قسمت اعتبار مشترکین باز نمی شه، زنگ بزن پشتیبانی ببین چه قدر شارژ داری

ali5264
03-09-2010, 04:25
من بالاخره دیروز وقت کردم برم سراغ وصل کردن اینترنت. مخابرات منطقمون گفت با شماره 9730030 تماس بگیر که تلفن گویای اینترنت پرسرعت مخابرات هست. تماس گرفتم گفت شمارت تحت پوشش نیست ولی به زودی وصل میشه در صورتیکه توی سایت 0311 جزو مناطق تحت پوشش بودیم. جهت اطلاع شمارم هم 465 مرکز مدرسه. آخرش رفتم روی همون خط معمولیم تقاضا دادم .

roteal2007
03-09-2010, 10:15
سلام بچه ها
چیکار کنم به نظرتون؟؟؟؟؟
بله منم از دیروز بعد قطعی 3 ساعته نتونستم برم.

سلام
والا من دیروز رفتم بانک ملت و یه حساب کوتاه مدت هم باز کردم...بعدش رفتم و تموم کدها رو مثل تلفن بانک
اینترنت بانک و موبایل بانک گرفتم .....شناسه پرداخت کننده همخود مخابرات باید بهتون بده....
یه کد 14 رقمی هست....
اما از من 13 رقم بود:41:

roteal2007
03-09-2010, 10:42
من هنوز اینترنتی شارژنکردم اما تا چند روز دیگه که دوباره می خوام شارژکنم اینترنتی امتحان می کنم امیدوارم مشکلی پیش نیاد که اصلا حوصله ندارم دوباره برم خرازی:46:
شناسه پرداخت ستاره دار نیست اما دفعه قبلی که رفتم خرازی خانمه گفت حتما باید شناسه پرداختو وارد کنین و همون جا خودش یه کد بهم دادو گفت باید این کد رو پیش خودتون نگه دارین و همیشه با این کد اینترنتی شارژ کنین!

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

قسمت اعتبار مشترکین باز نمی شه، زنگ بزن پشتیبانی ببین چه قدر شارژ داری

ذوست من من از مخابرات شاهین شهر هستم و قتی رفتم اونجا یه فایل پرینت شده بهم داد که بالاش نوشته شناسه واریز و گفت که اگر تو ملت حساب داری میتونی اینترنتی هم پرداخت کنی...اما توی سایت نوشته 14 رقم اما اینی که به من داده 13 رقم هست...!

shitan
03-09-2010, 11:16
ذوست من من از مخابرات شاهین شهر هستم و قتی رفتم اونجا یه فایل پرینت شده بهم داد که بالاش نوشته شناسه واریز و گفت که اگر تو ملت حساب داری میتونی اینترنتی هم پرداخت کنی...اما توی سایت نوشته 14 رقم اما اینی که به من داده 13 رقم هست...!

شناسه پردات 13 رقم بیشتر نیست همون کد شناسه ای که توی فیش بانک نوشته شده.
فعلا که چند روزی سایت مخابرات باز نمیشه .احتما لا بخاطر روز قدس اکثر ip ها را بستند.
حواست را جمع کن بعد از شارژ اعتبارت را تموم نکنی چون اگه ا کیلو بایت هم بیشتر دانلود کنی مثل من کل پولتو می خورند.:19:

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:14 AM ----------

سلام

بدون شناسه پرداخت نمی تونی پرداخت کنی! اینم از مسخره بازی بانک ملته.

roteal2007
03-09-2010, 12:56
[QUOTE=shitan;5359403]شناسه پردات 13 رقم بیشتر نیست همون کد شناسه ای که توی فیش بانک نوشته شده.
فعلا که چند روزی سایت مخابرات باز نمیشه .احتما لا بخاطر روز قدس اکثر ip ها را بستند.
حواست را جمع کن بعد از شارژ اعتبارت را تموم نکنی چون اگه ا کیلو بایت هم بیشتر دانلود کنی مثل من کل پولتو می خورند.:19:[COLOR="Silver"]

نفهمیدم ...!
چی؟
یعنی شارژ نکنم وقتی شارژم هنوز تموم نشده؟!

adsl2+
03-09-2010, 13:04
شناسه پرداختی که خرازی به من داده 14 رقمیه.

roteal2007
03-09-2010, 13:09

این مال منه گفتن اینترنتی هم میتونی پرداخت کنی.:
1332480438122

adsl2+
03-09-2010, 13:10

این جور که خانمه گفت حتما نیاز نیست حساب بانک ملت داشته باشی تا بتونی اینترنتی واریز کنی، فقط کارت باید عضو شتاب باشه

shitan
03-09-2010, 13:10
[QUOTE=shitan;5359403]شناسه پردات 13 رقم بیشتر نیست همون کد شناسه ای که توی فیش بانک نوشته شده.
حواست را جمع کن بعد از شارژ اعتبارت را تموم نکنی چون اگه ا کیلو بایت هم بیشتر دانلود کنی مثل من کل پولتو می خورند.:19:[COLOR="Silver"]

نفهمیدم ...!
چی؟
یعنی شارژ نکنم وقتی شارژم هنوز تموم نشده؟!

سیستم اینها اشکال داره اگه الان شارژ کنی و مثلا باقیمانده ترافیکت را مصرف کنی اگه بیش تر از حد مجاز ترفیک باقیمانده مصرف کنی بجای قطع کردن اینترنت یک گیگ از حجم خریداری شده را به اشتراکت اضافه می کنه که باید تا اخر مهلت اشتراک فعلی مصرف کنی وگرنه می پره .بعد از این کار تاریخ اکانت را هم شارژ نمی کنه!

shitan
03-09-2010, 13:11
این جور که خانمه گفت حتما نیاز نیست حساب بانک ملت داشته باشی تا بتونی اینترنتی واریز کنی، فقط کارت باید عضو شتاب باشه

با هر کارتی می شه پرداخت کرد و همون شناسه ای که گرفتین را بزنین.

adsl2+
03-09-2010, 13:16
با هر کارتی می شه پرداخت کرد و همون شناسه ای که گرفتین را بزنین.
چند روز دیگه که شارژم تموم میشه شارژ اینترنتی رو امتحان می کنم امید وارم مشکلی پیش نیاد!!!! البته اگه قسمت اعتبار مشترکین تا اون موقع باز بشه!:13:

roteal2007
03-09-2010, 13:20
[QUOTE=roteal2007;5359874]

سیستم اینها اشکال داره اگه الان شارژ کنی و مثلا باقیمانده ترافیکت را مصرف کنی اگه بیش تر از حد مجاز ترفیک باقیمانده مصرف کنی بجای قطع کردن اینترنت یک گیگ از حجم خریداری شده را به اشتراکت اضافه می کنه که باید تا اخر مهلت اشتراک فعلی مصرف کنی وگرنه می پره .بعد از این کار تاریخ اکانت را هم شارژ نمی کنه!

پشتیبانی که ج نمیده اما حالا 2 روز دیگه وضعت اینترنتی ملت کارتم فعال میشه تاریخ انقضا 30 همین ماهه که تقریبا 1 گیگ توشه سعی میکنم صرف کنم ببینم چطوری میشه....در ضمن ما در حالت عادی وقتی پرداخت کنیم باید فیش رو ببریم پژواک (یکی از isp ها که به سیستم مخارات دسترسی داره) تا اونجا به صورت دستی برامون وارد کنه و شارژ کنه...با این حساب وقتی اینترنتی پرداخت کنم توی قسمن voip باید مبلغ رو بیاره درسته>

shitan
03-09-2010, 13:24
[QUOTE=shitan;5359934]

پشتیبانی که ج نمیده اما حالا 2 روز دیگه وضعت اینترنتی ملت کارتم فعال میشه تاریخ انقضا 30 همین ماهه که تقریبا 1 گیگ توشه سعی میکنم صرف کنم ببینم چطوری میشه....در ضمن ما در حالت عادی وقتی پرداخت کنیم باید فیش رو ببریم پژواک (یکی از isp ها که به سیستم مخارات دسترسی داره) تا اونجا به صورت دستی برامون وارد کنه و شارژ کنه...با این حساب وقتی اینترنتی پرداخت کنم توی قسمن voip باید مبلغ رو بیاره درسته>

تو قسمت voip به عنوان اعتبار ذخیره اضافه میشه.

roteal2007
03-09-2010, 13:24
چند روز دیگه که شارژم تموم میشه شارژ اینترنتی رو امتحان می کنم امید وارم مشکلی پیش نیاد!!!! البته اگه قسمت اعتبار مشترکین تا اون موقع باز بشه!:13:

فکر کنم دارن یه عملیات updating روی سیستمشون انجام میدن.....چند وقت پیش هم همینطور شد که دیدیم استفادمون رو به نمودار نشون میده:5:

shitan
03-09-2010, 13:27
شماره پشتیبانی چنده من هر وقت زنگ میزنم وروی تلفن گویا شماره 3 را می زنم بعدش هیچ اتفاقی نمی افته و کسی جواب نمی ده البته یه بار بهشون ایمیل زدم و جواب دادن ولی دیگه پیگیری نکردند.

roteal2007
03-09-2010, 13:33
شماره پشتیبانی چنده من هر وقت زنگ میزنم وروی تلفن گویا شماره 3 را می زنم بعدش هیچ اتفاقی نمی افته و کسی جواب نمی ده البته یه بار بهشون ایمیل زدم و جواب دادن ولی دیگه پیگیری نکردند.

توی صفحه اول با رنگ سبز زده دیگه....
ایمیلشون چیه؟

wwwatiw
03-09-2010, 13:46
اي خدا چقدر ما دردسر داريم:41:
نميدونم چه گناهي كرديم كه گير مخابرات افتاديم
راهي هست بفهميم چقر ديگه شارژ داريم؟

roteal2007
03-09-2010, 13:48
اي خدا چقدر ما دردسر داريم:41:
نميدونم چه گناهي كرديم كه گير مخابرات افتاديم
راهي هست بفهميم چقر ديگه شارژ داريم؟

وقتی با 140 دانلود میکنی هم همین حرف رو مزنی؟

زنگ زدن به پشنیبانی.

shitan
03-09-2010, 13:56
توی صفحه اول با رنگ سبز زده دیگه....
ایمیلشون چیه؟

adsl@tce.ir

wwwatiw
04-09-2010, 13:32
وقتی با 140 دانلود میکنی هم همین حرف رو مزنی؟

زنگ زدن به پشنیبانی.

نه اين حرفو نميزنم
به شرطي كه بشه با 4 گيگ دانلود كرد:46:
خيلي ممنون

shitan
04-09-2010, 19:40
نه اين حرفو نميزنم
به شرطي كه بشه با 4 گيگ دانلود كرد:46:
خيلي ممنون

سایت دوباره باز شده

wwwatiw
05-09-2010, 18:31
دوستان من يك گيگ شارژ كردم . مشكلي هم نداشتم
خود سايت بانك ملت يه كم ادا در آورد كه اونم با چند بار refresh كردن درست شد
در ضمن شناسه پرداخت من 15 رقمي بود

adsl2+
05-09-2010, 21:49
ما که بالاخره نفهمیدیم کد شناسه باید چند رقمی باشه!

roteal2007
06-09-2010, 10:54
یعنی به محض اینکه شارژ کردی توی اکانتت یک گیگ اضافه کرد؟
از من که کارتم 10 روز دیگه میاد:41:

ما که بالاخره نفهمیدیم کد شناسه باید چند رقمی باشه!

همونی که مخابرات داده رو شناسه بگیر اینه کاراشون گتره ایی

shitan
06-09-2010, 11:40
منم امروز یک ماه شارژ کردم و 5 دقیقه بعد از واریز شارژ شد .فکر کنم مشکل قبلی را دیگه نداشته باشه.

wwwatiw
06-09-2010, 12:37
یعنی به محض اینکه شارژ کردی توی اکانتت یک گیگ اضافه کرد؟
از من که کارتم 10 روز دیگه میاد:41:

آره همون لحظه شارژ شد
فكر كنم اين چند روز كه قطع بود خواستند همين مشكلاتو رفع كنند
مگه كارت بانك ديگه اي رو نداري؟؟ از من مال صادرات بود

mohsen_zz
07-09-2010, 16:38
خدا لعنتشون کنه

از صبح تا حالا دارم سعی میکنم شارژ اینترنتی انجام بدم هر دفعه یک ارور میده همه چیز هم مو به مو چک میکنم بازم ارور میده شاید بیشتر از صد بار وارد کردم بازم ارور میده : کارت غیر معتبر، رمز اشتباه ، پاسخ از مرکز دریافت نشد، کارت صادر کننده موجود نمی باشد ، تعداد دفعات وارد کردن رمز بیش از مجاز می باشد ، کد تصویری اشتباه است ....
در حالی که همه ی گزینه ها رو درست وارد می کنم کارتم هم سپهر صادرات است و خرید اینترنتی زیاد انجام دادم ولی این دیگه نوبره،
جدا از اینکه چند روز الاف گرفتن شناسه پرداخت بودم ...

الان هم با دیال آپ زاقارت آن هستم بازم دارم سعی میکنم با یه کارت دیگه ولی نمیشه که نمیشه...

آدم باید اینا رو به کی بگه ؟ اینا اصلا فکر نمی کنن که یکی همه ی کار و زندگیش تو نت باشه ؟

خدایا کی میشه ما از این مملکت بریم و دیگه بر نگردیم ....
:42:

Aless
13-09-2010, 06:31
ميشه از مخابرات سرويس گرفت؟ منظورم اينه كه پورت هاشون پر نيست؟
براي اشتراك بايد برم مخابرات خرازي؟

wwwatiw
13-09-2010, 20:30
ميشه از مخابرات سرويس گرفت؟ منظورم اينه كه پورت هاشون پر نيست؟
براي اشتراك بايد برم مخابرات خرازي؟

بله . بايد بريد خرازي
فكر نكنم پورت داشته باشن . اما يه زنگ به 3387274 بزن بپرس

Aless
14-09-2010, 01:30
رفتم خرازي گفت شمارتون ساپورت نميشه.زنگ بزن 9730030
راست ميگفت ساپورت نميشه.
ولي وقتي مركز مخابرات ساپورت ميشه .پيش شماره چه فرقي ميكنه؟
خدابگم مخابرات را چيكاركنه.داشتم از اينترنت پر سرعت استفاده ميكردما زد و خطمونا عوض كرد.كلا منطقه مارا سيم هاشا كشيد و عوض كردند و به قول خودشون فيبر نوريش كردند.
كسي نميدونه كي تحت پوشش ميشيم؟
چكاركنم من حالا با ديال اپ؟!

wwwatiw
15-09-2010, 14:17
من سرعتم اومده پايين
حدودا شده 50
براي كس ديگه اي هم اينطور بوده ؟؟؟

kian525
15-09-2010, 14:33
رفتم خرازي گفت شمارتون ساپورت نميشه.زنگ بزن 9730030
راست ميگفت ساپورت نميشه.
ولي وقتي مركز مخابرات ساپورت ميشه .پيش شماره چه فرقي ميكنه؟
خدابگم مخابرات را چيكاركنه.داشتم از اينترنت پر سرعت استفاده ميكردما زد و خطمونا عوض كرد.كلا منطقه مارا سيم هاشا كشيد و عوض كردند و به قول خودشون فيبر نوريش كردند.
كسي نميدونه كي تحت پوشش ميشيم؟
چكاركنم من حالا با ديال اپ؟!

شما میتونی شکایت کنی خط رو معمولی کنند.

توی هر مرکز مخابراتی چند پیش شماره رو فیبر کردن که انها مشکل دارن.

Aless
16-09-2010, 09:39
شما میتونی شکایت کنی خط رو معمولی کنند.

توی هر مرکز مخابراتی چند پیش شماره رو فیبر کردن که انها مشکل دارن.

الان من چيكاركنم؟
برم كجا شكايت كنم؟از چي شكايت كنم؟چقدر طول ميكشه رسيدگي بشه؟

adsl2+
16-09-2010, 22:52
خدا لعنتشون کنه

از صبح تا حالا دارم سعی میکنم شارژ اینترنتی انجام بدم هر دفعه یک ارور میده همه چیز هم مو به مو چک میکنم بازم ارور میده شاید بیشتر از صد بار وارد کردم بازم ارور میده : کارت غیر معتبر، رمز اشتباه ، پاسخ از مرکز دریافت نشد، کارت صادر کننده موجود نمی باشد ، تعداد دفعات وارد کردن رمز بیش از مجاز می باشد ، کد تصویری اشتباه است ....
در حالی که همه ی گزینه ها رو درست وارد می کنم کارتم هم سپهر صادرات است و خرید اینترنتی زیاد انجام دادم ولی این دیگه نوبره،
جدا از اینکه چند روز الاف گرفتن شناسه پرداخت بودم ...

الان هم با دیال آپ زاقارت آن هستم بازم دارم سعی میکنم با یه کارت دیگه ولی نمیشه که نمیشه...

آدم باید اینا رو به کی بگه ؟ اینا اصلا فکر نمی کنن که یکی همه ی کار و زندگیش تو نت باشه ؟

خدایا کی میشه ما از این مملکت بریم و دیگه بر نگردیم ....
:42:
من که اینترنتی شارژ کردمو مشکلی پیدا نکردم، بالافاصله ام اینترنتم وصل شد.

shitan
17-09-2010, 09:49
سلام امروز هرچی می خوام وصل بشم ارور پسورد می ده مال کسی دیگه ای هم اینجوریه؟

soker
19-09-2010, 09:20
سلام امروز هرچی می خوام وصل بشم ارور پسورد می ده مال کسی دیگه ای هم اینجوریه؟
منم همین جور شده...
:19:

Behi2012
19-09-2010, 16:55
من سرعتم اومده پايين
حدودا شده 50
براي كس ديگه اي هم اينطور بوده ؟؟؟

!درسته يكم افت سرعت دانلود بود ولي الان روال قبل را داره

adsl2+
19-09-2010, 20:01
منم همین جور شده...
:19:
من که مشکلی نداشتم

sanatoramir
19-09-2010, 20:03
ارور پسورد مربوز می شه به ارور 691

اینترنت شر شده می دن در بعصی از ساعت ها بعضی ار کابران افت سرعت پیدا می کنن

shitan
20-09-2010, 16:14
سایت مخابرات چند تا خبر گذاشته گفتم بزارم اینجا بقیه هم ببینند.

كاربران محترمي كه اقدام به شارژ از طريق اينترنت ميكنند،توجه داشته باشند كه تا پايان زمان اعتبارشان اقدام به شارژ مجدد ننمايند و در صورت نياز،فقط ترافيك(حجم) اضافه خريداري نمايند.
در صورتي كه مدت زمان اعتبار شمابه پايان رسيده باشد هيچ نگران نباشيد،زيرا شما به صورت خودكار به سايت پرداخت ONLINE وصل شده مي توانيد اقدام به شارژ نماييد.پس به هيچ عنوان قبل از اتمام مدت زمان اعتبار ، اقدام به شارژ مجدد ننموده و فقط حجم اضافه خريداري نماييد.پس از گذشت زمان اعتبارتان مي توانيد اقدام به شارژ مجدد نماييد.

با توجه به درخواست تعدادي از مشتركين جهت فعال نمودن اينترنت شبانه رايگان،قابل ذكر است اين سرويس ،به دليل قيمت ارزان سرويس هاي ارايه شده و همچنين باز بودن پهناي باند مشتركين به ميزان يك مگا بايت(1Mbps) فعلاً در دستور كار شركت مخابرات قرار ندارد.
در ضمن ارايه سرويس با سرعت بالاتر در حال بررسي و كارشناسي ميباشد كه تا يك ماه آينده اعلام مي گردد.

wwwatiw
21-09-2010, 13:54

كاربران محترمي كه اقدام به شارژ از طريق اينترنت ميكنند،توجه داشته باشند كه تا پايان زمان اعتبارشان اقدام به شارژ مجدد ننمايند و در صورت نياز،فقط ترافيك(حجم) اضافه خريداري نمايند.
در صورتي كه مدت زمان اعتبار شمابه پايان رسيده باشد هيچ نگران نباشيد،زيرا شما به صورت خودكار به سايت پرداخت ONLINE وصل شده مي توانيد اقدام به شارژ نماييد.پس به هيچ عنوان قبل از اتمام مدت زمان اعتبار ، اقدام به شارژ مجدد ننموده و فقط حجم اضافه خريداري نماييد.پس از گذشت زمان اعتبارتان مي توانيد اقدام به شارژ مجدد نماييد.

با توجه به درخواست تعدادي از مشتركين جهت فعال نمودن اينترنت شبانه رايگان،قابل ذكر است اين سرويس ،به دليل قيمت ارزان سرويس هاي ارايه شده و همچنين باز بودن پهناي باند مشتركين به ميزان يك مگا بايت(1Mbps) فعلاً در دستور كار شركت مخابرات قرار ندارد.
در ضمن ارايه سرويس با سرعت بالاتر در حال بررسي و كارشناسي ميباشد كه تا يك ماه آينده اعلام مي گردد.
اميدوارم يه روزي در دستور قرار بگيره . به شرطي كه ما تا اون موقع پير نشده باشيم
اين نظر منه . كاش سرعت رو بالا نبرن چون ما بيشتر ترغيب ميشيم دانلود كنيم با اين محدوديت حجم . همين الان هم من كلي جلوي خودمو ميگيرم كه دانلود نكنم :19:

behi2.12
21-09-2010, 19:12
سلام من امروز حدوده 8 ساعتي بود كه اينترنتم قطع بود تا اينكه كانفيگ مودمم را دوباره دستكاري كردم و از حالت بريدج روي پي پي پي گذاشتم تا اينكه وصل شد يكي نيست بگه اين تغييرات توي كانكت شدن چرا هر روز تغيير ميكنه حداقل يه اطلاع :41:رساني قبل هر تغييري بدند تا سر درگمي پيش نياد.ممنون ميشم يه فكري اساسي در اين مورد بشه.منطقه مخابراتي ولي عصر

adsl2+
22-09-2010, 19:44

درست که سرعت رو 1 مگ بازه اما دلیل نمی شه منت سر ما بزارن بابت خدماتی که انجام می دن و اینکه بخاطر قیمت شبانه رایگان نمی دن!! من اگه خطم فیبر نبود بنا به خیلی مسائل هیچ وقت حاضر نبودم از مخابرات سرویس بگیرم.:47:

sanatoramir
23-09-2010, 00:35
راسته می گی به خدا تو روستای امریکا 1 میگ می دن ما تو تهران به زور 1 میگ می دن ولی می دن :31:

behi2.12
23-09-2010, 19:43

عذر ميخوام اين منبع خبريتون از كجاس اگه ميشه ارائه بدهيد.

shitan
23-09-2010, 20:16

سایت خود مخابرات adsl.tce.ir
اما خبر دوم را دیروز از سایت حذف کردند!!!

behi2.12
23-09-2010, 21:51
سایت خود مخابرات adsl.tce.ir
اما خبر دوم را دیروز از سایت حذف کردند!!!
مرسي از خبر رساني. البته اينا همش خبره تو خاليه شما جدي نگيريد.

roteal2007
24-09-2010, 11:35

منم همین امروز به صورت اینترنتی شارژ کردم و بلافاصله شارژ شد و سرعت هم مثل همیشه 125 هست.
قربون همتون

MARSHAL_AOL
25-09-2010, 16:51
سلام به همه من 4 سال هست که ای دی اس ال دارم وخط من هم از همین خط های معمولی هستش ولی به تازگی به چند نفر که تازه ساختمان سازی کرده بودن اطراف خونه ما از این خطهای فیبر دادن ولی نمیدونم چرا هنوز مال ما نشده شاید بعدا هم نشه چون میخوام بدونم من میتونم برم مخابرات و یه خط دی ال سی بگیرم اگه امکان این کار وجود داشته باشه ؟ اخه خود مخابرات که از پشت تلفن چرت و پرت جواب میدناز یه جام متوجه شدم که شما اگه خط معمولی داشته باشی به هیچ عنوان خط فیبر نوری بهت نمیدن تا زمانی که همون معمولی ها هم فیبر نوری بشه الانم اگه درخواست بردی از همون معمولیا میدن راستی من برای این میخوام به خط جدید بگیرم چون خط النم نویز بسیار شدیدی داره که به هیچ عنوان درست نمیشه مال زیر زمین هست اخه کابلهای ما از کنار دستگاهای پی سی ام که برق شدیدی دارن رد شده و همین باعث نویز شده خواهش میکنم راه حل برای نویز پیشنهاد ندید :) من که گیج شدم شما میتونید در رابطه با اون مشکا که اول گفتم منو راهنمایی کنید ؟؟؟ یه چیز دیگه من از مودم ایسوز وایرلس دار استفاده میکنم البته الان انگلیسی سیستم مشکا پیدا کرده مدلش را به فارسی مینویسم مدلش هم همین مدل معروف ای ام 604 هست نویز خط تلفن رو هم خودش نشون میده کسی اینجا با این سرویس بازی میکنه خوبه واسه بازی ؟؟؟

Pr0totype
25-09-2010, 17:53
سلام دوستان این مخابرات قراردادش چطوریه؟ سوالم اینه که اگه یک ماه شارژ نکنیم، قطع میکنن؟! با توجه به اینکه همیشه یه 500نفری تو صفند؟

roteal2007
25-09-2010, 18:21
سلام دوستان این مخابرات قراردادش چطوریه؟ سوالم اینه که اگه یک ماه شارژ نکنیم، قطع میکنن؟! با توجه به اینکه همیشه یه 500نفری تو صفند؟
نه تا یک ماه از من تا 10 روز هم شده و قطع نشده.
اما احتمالش زیاده ....با این اوضاع که گفتی!

سلام به همه من 4 سال هست که ای دی اس ال دارم وخط من هم از همین خط های معمولی هستش ولی به تازگی به چند نفر که تازه ساختمان سازی کرده بودن اطراف خونه ما از این خطهای فیبر دادن ولی نمیدونم چرا هنوز مال ما نشده شاید بعدا هم نشه چون میخوام بدونم من میتونم برم مخابرات و یه خط دی ال سی بگیرم اگه امکان این کار وجود داشته باشه ؟ اخه خود مخابرات که از پشت تلفن چرت و پرت جواب میدناز یه جام متوجه شدم که شما اگه خط معمولی داشته باشی به هیچ عنوان خط فیبر نوری بهت نمیدن تا زمانی که همون معمولی ها هم فیبر نوری بشه الانم اگه درخواست بردی از همون معمولیا میدن راستی من برای این میخوام به خط جدید بگیرم چون خط النم نویز بسیار شدیدی داره که به هیچ عنوان درست نمیشه مال زیر زمین هست اخه کابلهای ما از کنار دستگاهای پی سی ام که برق شدیدی دارن رد شده و همین باعث نویز شده خواهش میکنم راه حل برای نویز پیشنهاد ندید :) من که گیج شدم شما میتونید در رابطه با اون مشکا که اول گفتم منو راهنمایی کنید ؟؟؟ یه چیز دیگه من از مودم ایسوز وایرلس دار استفاده میکنم البته الان انگلیسی سیستم مشکا پیدا کرده مدلش را به فارسی مینویسم مدلش هم همین مدل معروف ای ام 604 هست نویز خط تلفن رو هم خودش نشون میده کسی اینجا با این سرویس بازی میکنه خوبه واسه بازی ؟؟؟
برادر خود مخابرات باید بیاد کابل کشی کنه و خطتون به dsl تغییر پیدا کنه اما متعجبم وقتی یه محله رو dsl میکنن همه ساکنین کابل عوض میشه حالا چرا مال شما نشده رو نمیدونم....یه چیز هم فراموش نکن===>
اگه کاربردت وب گردی و دانلود سبکه این بدردت میخوره وگرنه همون اینترنت شرکتی رو بچسب:46:

adsl2+
25-09-2010, 22:55
روزی که من ثبت نام کردم بهم گفتن اگه تا 10 روز شارژ نکنی خطت جمع می شه، چند هفته پیش یکی از دوستام گفت اگه مرکزی که توش سرویس داری متقاضی زیاد داشته باشه از 10 روزم زودتر خطو جمع می کنن!!

MARSHAL_AOL
26-09-2010, 11:52
نه تا یک ماه از من تا 10 روز هم شده و قطع نشده.
اما احتمالش زیاده ....با این اوضاع که گفتی!

برادر خود مخابرات باید بیاد کابل کشی کنه و خطتون به dsl تغییر پیدا کنه اما متعجبم وقتی یه محله رو dsl میکنن همه ساکنین کابل عوض میشه حالا چرا مال شما نشده رو نمیدونم....یه چیز هم فراموش نکن===>
اگه کاربردت وب گردی و دانلود سبکه این بدردت میخوره وگرنه همون اینترنت شرکتی رو بچسب:46:

سلام
اره منم دارم شاخ درمیارم هم محله ای ها ما اکثرا 6 ماهی میشه که پیش شمارشون تغییر پیدا کرده اما نمیدونم چرا ماله ما نشده یه چیز جالب دیگه کابلهای زیر زمینی فیبر نوری تا وسط کوچه ما اومده یعنی 3 سال پیش کار گذاشتن اما هنوز خبری نیست !!!! من با محدودیت حجمیش هیچ مشکلی ندارم فقط سرعت مهمه واسم در ضمن گفتم که خطم نویز شدیدی داره و اصلا به صرفم نیست که رو خط معمولی ای دی اس ال استفاده کنم الانم درد ناچاری هست :(

roteal2007
26-09-2010, 12:59
سلام
اره منم دارم شاخ درمیارم هم محله ای ها ما اکثرا 6 ماهی میشه که پیش شمارشون تغییر پیدا کرده اما نمیدونم چرا ماله ما نشده یه چیز جالب دیگه کابلهای زیر زمینی فیبر نوری تا وسط کوچه ما اومده یعنی 3 سال پیش کار گذاشتن اما هنوز خبری نیست !!!! من با محدودیت حجمیش هیچ مشکلی ندارم فقط سرعت مهمه واسم در ضمن گفتم که خطم نویز شدیدی داره و اصلا به صرفم نیست که رو خط معمولی ای دی اس ال استفاده کنم الانم درد ناچاری هست :(

مشکلتون با اسپیلیتر هم روی خط فعلی حل نشد؟؟؟

shitan
27-09-2010, 09:12
این مخابرات هم عجب دنگ وفنگی داره!!
برای شارژ حجمی یه شناسه برای شارژ ماهیانه هم یکی دیگه.
من امروز 1 گیگ شارز کردم ولی اضافه نکرد.چجوریه باید اکانت تموم شه تا شارژ کنه؟

wwwatiw
27-09-2010, 15:14
نه همون لحظه شارژ ميكنه
تازه براي من هر دو مورد يه شناسه داره :18:

roteal2007
27-09-2010, 18:27

برادر اگر شما حتی 1ریال هم بصورت اینترنتی شارژ کنی میره توی اعتبار ذخیرت بدیهیه اگر شارژت تموم شد از اعتبار ذخیرت میزاره توی اکانتت:20:

roteal2007
28-09-2010, 15:10
سلام دوستان همگی با این ارور در این سیستم مخابرات فخیم آشناییم و بعضی وقتا واقعا اعصاب خورد کن میشه.مثلا امروز حذف و اضافه داشتم و این مشکل باعث شد به روش مضخرف dailup بیام بالا...بگذریم بریم سر آموزش:
شما از اون دوتا مانیتور کنار ساعت اونی که مربوط به ارتباط lan با pc میشه رو راست کلیک کنید و status را بزنید بعدش از تب support یه جلوی defilt gatway یه آدرس ip باید باشه این آدرسه وقتی ارور 678 رو میده پاک میشه یعنی قابل تشخیص برای سیستممون نیست برای این باید برای شناسوندنش از network conection اول کانکشنی رو که برای اتصال به net ازش استفاده میکنید رو پاک کرده و بعد از توی مرورگر با آی پی 192.168.1.1 سعی کنید وارد بشید وقتی وارد شدید به طور خودکار defult gatway به سیستم معرفی میشه حالا دوباره کانکشن رو بسازید و لذت ببرید . ما رو هم دعا کنید:20:

yuzarsiff
01-10-2010, 14:13
سلام.
اینا پرداخت آنلاینشون مشکل داره...من قبل از اینکه تاریخ انقضای حسابم برسه یه روز قبلش شارژ کردم اما روز بعد دیدم نوشته که انقضای حساب شما فرا رسیده است...جالب بود که مقدار اعتبار فعلیم رو نوشته بود 800 تومان و اعتبار ذخیرمو نوشته بود 8000 تومان اما می گفت انقضای حسابت رسیده و نمی تونی استفاده کنی...زنگ زدم پشتیبانی خود یارو هم سر در نمی آورد می گفت چرا قبل از موعد مقرر رفتی 10 تومان شارژ کردی ... جالب بود می گفت حالا تو برو 10 تومان دیگه بریز این 8000 تومان هم می مونه تو اعتبار ذخیرت...گفتم یعنی چی خب شما همین انتقال بده به اعتبار اصلی ... گفت نمی شه و این حرفا خلاصه آخر گفت که من از یکی می پرسم بعد بهت می گم .. یه ربع بعد که زنگ زدم یکی دیگه برداشت و برام درست کرد.

خلاصه اینا پرداخت آنلاینشون مشکل داره یادتون باشه قبل از موعدی که باید شارژ ماهیانه کنید نرید خودتون شارژ ماهیانه کنید.:46:

jabera
01-10-2010, 15:30
سلام به همه همشهریا

من الان صبانت هستم-که داره کم کم جون میده
میخواهم بیام مخابرات:
ولی 4تا سوال اساسی دارم:
1)آیا مخابرات اصفهان روی خطوط معمولی هم اینترنت میده-یا فقط روی فیبر نوری؟؟؟؟
2)همه شهرها ترافیکشون نامحدوده-ولی انگار اصفهان نیست؟؟؟؟؟؟؟
3)سایت اصلی مخابرات را بنویسید
4)نظر کلی شما راجب سرعت و قعطی و هزینه و........ کلا همه چی مخابرات بگید

ممنون

shitan
02-10-2010, 09:16
سلام.
اینا پرداخت آنلاینشون مشکل داره...من قبل از اینکه تاریخ انقضای حسابم برسه یه روز قبلش شارژ کردم اما روز بعد دیدم نوشته که انقضای حساب شما فرا رسیده است...جالب بود که مقدار اعتبار فعلیم رو نوشته بود 800 تومان و اعتبار ذخیرمو نوشته بود 8000 تومان اما می گفت انقضای حسابت رسیده و نمی تونی استفاده کنی...زنگ زدم پشتیبانی خود یارو هم سر در نمی آورد می گفت چرا قبل از موعد مقرر رفتی 10 تومان شارژ کردی ... جالب بود می گفت حالا تو برو 10 تومان دیگه بریز این 8000 تومان هم می مونه تو اعتبار ذخیرت...گفتم یعنی چی خب شما همین انتقال بده به اعتبار اصلی ... گفت نمی شه و این حرفا خلاصه آخر گفت که من از یکی می پرسم بعد بهت می گم .. یه ربع بعد که زنگ زدم یکی دیگه برداشت و برام درست کرد.

خلاصه اینا پرداخت آنلاینشون مشکل داره یادتون باشه قبل از موعدی که باید شارژ ماهیانه کنید نرید خودتون شارژ ماهیانه کنید.:46:

اولین بار این مشکلو من داشتم .10 تومن هم ازم خوردند.شما شانس اوردی پولتو بهت دادن.

---------- Post added at 09:16 AM ---------- Previous post was at 09:13 AM ----------

سلام به همه همشهریا

من الان صبانت هستم-که داره کم کم جون میده
میخواهم بیام مخابرات:
ولی 4تا سوال اساسی دارم:
1)آیا مخابرات اصفهان روی خطوط معمولی هم اینترنت میده-یا فقط روی فیبر نوری؟؟؟؟
2)همه شهرها ترافیکشون نامحدوده-ولی انگار اصفهان نیست؟؟؟؟؟؟؟
3)سایت اصلی مخابرات را بنویسید
4)نظر کلی شما راجب سرعت و قعطی و هزینه و........ کلا همه چی مخابرات بگید

ممنون

1 - فقط فیبر
2 - ماهی 4 گیگ بدون شبانه
3 - adsl.tce.ir
4 - سرعت 1 مگ.قعطی هم برای من خیلی کم. ماهی 10220 تومن وهر گیگ اضافه 2560 تومن.هزینه وصل هم 10000 تومن.

roteal2007
02-10-2010, 16:09
دوستان اینجا کسی تونسته با وایرلس مودمش اینترنت استفاده کنه؟

(سرعت امروز کم شده فکر کنم دلایل س ی ا س ی داشته باشه

Pr0totype
02-10-2010, 16:19
فکر کنم چون امروز شروع دانشگاههاست سرعت کم شده، من هنوز اینترنتم وصل نشده اما اگه اینترنت وصل باشه ، وایرلس هم کار میکنه دیگه!

roteal2007
02-10-2010, 16:53
فکر کنم چون امروز شروع دانشگاههاست سرعت کم شده، من هنوز اینترنتم وصل نشده اما اگه اینترنت وصل باشه ، وایرلس هم کار میکنه دیگه!

برادر شما کدوم دانشگاهی؟!!! از ما 20 شهریور شروع شده!!!!!
در تاپیک مشکلات

mhek
05-10-2010, 00:28
سلام به همه
پیش شماره تلفن خونه ما 274 هستش که یه هفتست وصل شده...من میخوام از مخابرات adsl بگیرم ولی نمیدونم چطوری چون قبض ندارم...ممنون میشم راهنماییم بکنید...
راستی برای مودم وایرلس به نظرتون مودم های پلنت چطور هست؟؟بهترین مودم وایرلس توی بازار چی هست که به نسبت قیمتش بیارزه؟؟

roteal2007
05-10-2010, 11:04
سلام به همه
پیش شماره تلفن خونه ما 274 هستش که یه هفتست وصل شده...من میخوام از مخابرات adsl بگیرم ولی نمیدونم چطوری چون قبض ندارم...ممنون میشم راهنماییم بکنید...
راستی برای مودم وایرلس به نظرتون مودم های پلنت چطور هست؟؟بهترین مودم وایرلس توی بازار چی هست که به نسبت قیمتش بیارزه؟؟

بله 274 ردانی پور رو پوشش میده.
شما همون فیش ثبت نام رو نشونشون بدی واست میبندن.
الان بهترین وایرلس رو اسوس+دی لینک+tp-link دارن.
که بین اینا من d-link رو پیشنهاد میکنم.
d-link 2640 price: 48000 تومن.

power67
06-10-2010, 13:25
برادر شما کدوم دانشگاهی؟!!! از ما 20 شهریور شروع شده!!!!!

نکنه خمینی شهر می ری؟؟؟؟؟؟؟؟:31:

roteal2007
06-10-2010, 18:22
دوستان سرعتا 1 هفته ای کم شده من با 30 دانلود میکنم واسه شما هم اینجوریه؟؟

bridge
06-10-2010, 20:12
سرعت دانلود من کم نشده ولی قطعی زیاد داره تو یک هفته اخیر:19:

shitan
06-10-2010, 22:21
واسه من که ردیفه

worldsat
07-10-2010, 12:01
واسه منم خیلی نوسان داره همش بین 30 تا 110 نوسان داره
قطعی هم زیاد داره.منطقه مخابریتیم ولیعصره

roteal2007
07-10-2010, 12:41
واسه منم خیلی نوسان داره همش بین 30 تا 110 نوسان داره
قطعی هم زیاد داره.منطقه مخابریتیم ولیعصره

سرعت دانلود من کم نشده ولی قطعی زیاد داره تو یک هفته اخیر:19:

دوستان توجه کنید:
الان زنگیدم به پشتیبانی گفتش دارن یسری تغیرات میدن تا سرعت های بالاتر رو بیارن و این 128 بشه 128 واقعی و 1 مگ و 2 مگ بیارن تو کار که بدیهیه باید برای سرعت بالاتر پول بیشتر بدیم دلیل این همه نوسانات همینه سرعت منم تا 70 میره بعدش وایمیسته رو 26.

خدا حافظ اینترنت پرسرعت===>سلام اینترنت کم سرعت:37:

worldsat
08-10-2010, 11:10
پس اگه بخوان سرعتا را واقعی کنن باید ترافیک را هم نامحدود کنند. آخه تهران و بقیه شهرها سرعت واقعی میدن ولی با ترافیک نامحدود . قیمتششون هم همینی هست که ما میدیم

Pr0totype
08-10-2010, 12:19
نه اینطوری که نمیشه، سرعت زیاد اما محدود خوبه! یعنی مخابرات میخواد جلوی شاتل و پارس آنلاین کم بیاره؟

wwwatiw
09-10-2010, 15:02
از من كه سرعتم مثل هميشه اس و مشكلي نداره
اما اميدوارم سرعتا رو نيارن پايين . من خيلي به اين سرعت عادت كردم :41:

adsl2+
09-10-2010, 22:44
نه اینطوری که نمیشه، سرعت زیاد اما محدود خوبه! یعنی مخابرات میخواد جلوی شاتل و پارس آنلاین کم بیاره؟

مشترکین شاتل و پارس آنلاین و بقیه شرکتا حق اینو دارن که از این شرکت به اون شرکت کوچ کنند، اما مشترکین مخابرات همچین حقی ندارن و اجبارن باید هر کاری که مخابرات می کنه رو تحمل کنن، پس مخابرات هیچ غمی واسه از دست دادن مشترکینش نداره و هر کار که بخواد می کنه:41::19:

yuzarsiff
11-10-2010, 09:20
دوستان توجه کنید:
الان زنگیدم به پشتیبانی گفتش دارن یسری تغیرات میدن تا سرعت های بالاتر رو بیارن و این 128 بشه 128 واقعی و 1 مگ و 2 مگ بیارن تو کار که بدیهیه باید برای سرعت بالاتر پول بیشتر بدیم دلیل این همه نوسانات همینه سرعت منم تا 70 میره بعدش وایمیسته رو 26.

خدا حافظ اینترنت پرسرعت===>سلام اینترنت کم سرعت:37:

نه بابا این که نهایت نامردیه پس اگه بخوان 128 واقعی بیارن باید شبانه رایگان را هم اضافه کنند .... ولی عیبی نداره اگه 1 مگ با قیمت مناسب ارائه بدهند و شبانه رایگان هم داشته باشه دیگه خیلی عالی میشه...منم دیروز سرعت دانلودم نوسان داشته اما بعد خوب شد و با 130 دانلود می کردم منطقه مخابراتیم هم ولیعصر هست...سعی کنید حتما با IDM دانلود کنید .

راستی امروز نوشته اعتبار حساب من تموم شده در حالی که اعتبار ذخیمو زده 2560 تومان ..زنگ زدم می گه مشکل از تهرانه و ما نمی تونیم اینو انتقالش بدیم این باید بمونه تا وضعیت درست بشه...همه ی اینا به خاطر اینه که من زودتر از موعد با اینترنت شارژ ماهیانه کردم ، واقعا چه غلطی کردم اعصابم این ماه خورد شد :13:

behi2.12
11-10-2010, 12:48
به شكمتون صابون نزنيد اينا تو همين 128 هم موندند با اين سرويس دهيشون.:27:

maziarb
11-10-2010, 13:13
واقعاً این فیبر نوری . اجبار از مخابرات سرویس گرفتن هم مشکل بزرگیه ها!

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:12 PM ----------

کره جنئبی سرعتش 34Mb هستش؟ ممکنه سرعت خونه ما هم زیاد بشه؟

roteal2007
11-10-2010, 19:34
واقعاً این فیبر نوری . اجبار از مخابرات سرویس گرفتن هم مشکل بزرگیه ها!

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:12 PM ----------

کره جنئبی سرعتش 34Mb هستش؟ ممکنه سرعت خونه ما هم زیاد بشه؟

نه بابا این که نهایت نامردیه پس اگه بخوان 128 واقعی بیارن باید شبانه رایگان را هم اضافه کنند .... ولی عیبی نداره اگه 1 مگ با قیمت مناسب ارائه بدهند و شبانه رایگان هم داشته باشه دیگه خیلی عالی میشه...منم دیروز سرعت دانلودم نوسان داشته اما بعد خوب شد و با 130 دانلود می کردم منطقه مخابراتیم هم ولیعصر هست...سعی کنید حتما با IDM دانلود کنید .

راستی امروز نوشته اعتبار حساب من تموم شده در حالی که اعتبار ذخیمو زده 2560 تومان ..زنگ زدم می گه مشکل از تهرانه و ما نمی تونیم اینو انتقالش بدیم این باید بمونه تا وضعیت درست بشه...همه ی اینا به خاطر اینه که من زودتر از موعد با اینترنت شارژ ماهیانه کردم ، واقعا چه غلطی کردم اعصابم این ماه خورد شد :13:
بله کلا سرویس نسبت به چند روز قبل پایدارتر شده و ما خوشحالیم که همچنان سرعت 1 مگ را داریم.
بله واسه همینه که به اطلاعیه رو با اون فونت گذاشتن توی سایتشون.اینا همش ضعف برنامه ساز هست.

yuzarsiff
12-10-2010, 20:39
فکر کنم سرعت ها محدود شده ... سرعت دان من از 50 بالاتر نمی ره
کسی توی منطقه ی ولیعصر هم هست که این مشکلو داشته باشه ؟

behi2.12
12-10-2010, 21:35
منم از وليعصرم اين چند روزه سرعتم از 45 بالاتر نرفته اصلان ديگه ميخوام اگه بشه سرويس نگيرم.كسي از اينترنت ايرانسل ميدونه قيمت و حجم دانلودش چطوريه بهتر از مخابرات نيس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

worldsat
12-10-2010, 22:27
منم توی ولیعصر هستم سرعت روزا بالاتر از 50 نمیره اما الان که شبه تا 70-80 هم گاهی اوقات میره

yuzarsiff
13-10-2010, 11:56
الان زنگ زدم مخابرات گفتم من یه دو سه روزه افت سرعت دارم ... طرف با تعجب گفت افت سرعت ؟!!! ما دیروز پهنانی باندمون تا 2 مگ باز بوده !!!!!!!!!!! :18: گفتم پس چطوری سرعت من به زور تا 50 می رسید ... گفت حالا یه ریست روی اکانتت می زنم
اصلا هم چیزی نگفت که می خوایم 128 واقعی بکنیم و به جاش اینترنت 1 مگ یا 2 مگ ارائه بدیم. من فکر کنم اینا ما رو گذاشتند سرکار به هر کسی یه جوابی می دهند.

roteal2007
13-10-2010, 17:55
الان زنگ زدم مخابرات گفتم من یه دو سه روزه افت سرعت دارم ... طرف با تعجب گفت افت سرعت ؟!!! ما دیروز پهنانی باندمون تا 2 مگ باز بوده !!!!!!!!!!! :18: گفتم پس چطوری سرعت من به زور تا 50 می رسید ... گفت حالا یه ریست روی اکانتت می زنم
اصلا هم چیزی نگفت که می خوایم 128 واقعی بکنیم و به جاش اینترنت 1 مگ یا 2 مگ ارائه بدیم. من فکر کنم اینا ما رو گذاشتند سرکار به هر کسی یه جوابی می دهند.
2 مگ رو که روی همه ی یوزر ها میبندن!!!

منم توی ولیعصر هستم سرعت روزا بالاتر از 50 نمیره اما الان که شبه تا 70-80 هم گاهی اوقات میره

منم از وليعصرم اين چند روزه سرعتم از 45 بالاتر نرفته اصلان ديگه ميخوام اگه بشه سرويس نگيرم.كسي از اينترنت ايرانسل ميدونه قيمت و حجم دانلودش چطوريه بهتر از مخابرات نيس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما شاهین شهریم از ما یک هفته پیش اینطوری بود اما الان همه چی آرومه...من چقد خوشحالم....!

behi2.12
13-10-2010, 20:21
كلا مخابرات با مركز وليعصر از قبل تا الان مشكل داشته و دارد.
اون از قبلشون كه حدود 15 روزي سرويس شون كلا قطع بود اينم از الانشون .

roteal2007
14-10-2010, 15:57
كلا مخابرات با مركز وليعصر از قبل تا الان مشكل داشته و دارد.
اون از قبلشون كه حدود 15 روزي سرويس شون كلا قطع بود اينم از الانشون .

عادیه برادر خودتو ناراحت نکن ارزش نداره!

roteal2007
14-10-2010, 18:32
آقایون سایت مخابرات امروز باز نمیشه مشکل برای شما هم هست؟

maziarb
14-10-2010, 19:08
مخابرات و شرکتها ظرفیت ارایه پهنای باند 1مگ و 2مگ رو دارن اما چون که نمیتونن تضمینی روش داشته باشن اسما میگن 128 و دلیل دیگه اینکه وقتی سرعت پایین اومد کسی حق اعتراض نداشته باشه،و پیشنهاد میکنم زیاد بهشون زنگ نزنید،من تو تهران شاتل 128 داشتم زنگ زدم گفتم چرا سرعتم از 70بالاتر نمیره؟ چرا صبانت سرعتش 120 هستش ؟ اونا هم خطم رو جمع آوری کردن! خوبی مخابرات اینه که پورت زیاد نمیده پس سرعت بهتره،

LΩRD
17-10-2010, 19:19
با توجه به نیاز دوستان، این پست رو زدم که تاپیک توی صفحه ی اول قرار بگیره
با عرض پوزش از دوستان عزیز :11:

yuzarsiff
20-10-2010, 13:35
دوستان کسی دیگه مشکل سرعت نداره ؟
از من داره روز به روز بدتر و بدتر میشه .. امروز سرعتم زیر 20 هست :41:

LΩRD
20-10-2010, 17:46

حتما با پشتیبانی تماس بگیرید ...

worldsat
20-10-2010, 19:17

از من که تو منطقه ولیعصر هستم چند روزه سرعتم حدودا 150-160 هستش احتمالا مشکل از تنطیمات سیستم خودت باید باشه

maziarb
21-10-2010, 09:03
سرعتم اینترنتم امروز چند دقیقه 7مگ شد، گزارش تصویری در ادامه

صبح ساعت 8:30 داشتم تو سایتای مختلف سر میزدم،توی gamespot بودم که ناگهان اینترنت قطع شد، منم تند رفتم به dsl status در تنظیمات مودم سر زدم، عکسا رو ببینید!!!! :18:

1.......

..........2

3..........

!:11:

من اشتباهی که کردم این بود که اون موقع مودم رو از برق نکشیدم وگرنه سرعتم 7مگ میشد، البته downstream فقط 7000 شدها، اما اینترنت کانکت نمیشد!! اگه کسی سرعتش 7مگ یا 700kb/s شده اعلام کنه ممنون

maziarb
21-10-2010, 10:00
فکر کنم همه دارن با 7مگابیت بر ثانیه دانلود میکنن؟ آره؟

roteal2007
21-10-2010, 11:12
سرعتم اینترنتم امروز چند دقیقه 7مگ شد، گزارش تصویری در ادامه

صبح ساعت 8:30 داشتم تو سایتای مختلف سر میزدم،توی gamespot بودم که ناگهان اینترنت قطع شد، منم تند رفتم به dsl status در تنظیمات مودم سر زدم، عکسا رو ببینید!!!! :18:

1.......

..........2

3..........

!:11:

من اشتباهی که کردم این بود که اون موقع مودم رو از برق نکشیدم وگرنه سرعتم 7مگ میشد، البته downstream فقط 7000 شدها، اما اینترنت کانکت نمیشد!! اگه کسی سرعتش 7مگ یا 700kb/s شده اعلام کنه ممنون

مطمئنی مال اصفهان بوده؟
از من همونه 125 تا 135 متناوبه.

---------- Post added at 11:12 AM ---------- Previous post was at 11:09 AM ----------

اشکال داره حتما با پشتیبانی در میون بزار.
یه نکته رو هم به دوستان بگم مخابرات موظفه به ازای ساعاتی که اینترنتتون بنا به مشکلات فنی از طرف خودش قطعه واستون شارژ کنه....پس اگه چند روزه نتتون قطعه حتما با پشتیبانی شماره 4 در میون بذارید اینو دیشب مدیر پروژه adsl اصفهان میگفت
پ.ن: دوستان میتونن برای گرفتن شناسه واریزشون به همین پشتیبانی زنگ بزنن و اونا هم شناستون رو براتون توی پروفایلتون وارد میکنن یه شماره ی 15 رقمی هست

shitan
22-10-2010, 15:57
فکر کنم همه دارن با 7مگابیت بر ثانیه دانلود میکنن؟ آره؟

نه حاجی !!
اگه همین الان هم نگاه کنی میتونی پهنای باندت را 2 مگ ببینی .
ولی پهنای باندی که استفاده می کنی همون 1 کگ هست.
اگه می خوای پهنای باندت به مقدار نوشته شده در مودم برسه باید مودم را uncap کرد که این کار هم هم از لحاظ قانونی زندان داره و هم تا شب می فهمن ودیگه هیچ شرکتی به شما adsl نمیده.

maziarb
23-10-2010, 12:22
سلام دوستان واسه شما هم درسایت
City: Emam
Region: Khuzestan

هستش؟

maziarb
23-10-2010, 14:33
چرا خوزستان هستش؟

roteal2007
23-10-2010, 17:56
سلام دوستان واسه شما هم درسایت
City: Emam
Region: Khuzestan

هستش؟

چرا خوزستان هستش؟

نه دوست من از من هر دو اصفهان هستن.....
مربوط به ip ها میشه این سایتا حدودی از روی آزمون های صحیح و خطا ip و متصل شدن به بانک های ip شهرت رو میگن.
برای من ایناست:

Organization: Esfahan University
Connection: Broadband
Proxy: None Detected
City: Esfahan
Region: Esfahan
Country: Iran, Islamic Republic of

morteza1221
28-10-2010, 20:45
من هم رفتم این سرویس رو از مخابرات گرفتم . وقتی پستهای قبلی رو چند وقت پیش می خوندم باورم نمی شد این سرعت رو داشته باشه ولی حالا که گرفتم میبینم درست بود سرعت دانلود روی 120 -130 هست
به بقیه دوستانی هم که خطشون dlc هست و مثل من مردد هستن توصیه می کنم برن بخرن:26:;)

roteal2007
29-10-2010, 10:21
من هم رفتم این سرویس رو از مخابرات گرفتم . وقتی پستهای قبلی رو چند وقت پیش می خوندم باورم نمی شد این سرعت رو داشته باشه ولی حالا که گرفتم میبینم درست بود سرعت دانلود روی 120 -130 هست
به بقیه دوستانی هم که خطشون dlc هست و مثل من مردد هستن توصیه می کنم برن بخرن:26:;)

مبارکت باشه دوست من....برو خوش باش:20:

adsl2+
29-10-2010, 23:26
مبارکت باشه دوست من....برو خوش باش:20:
فقط دعا کنید عمر این خوشی کوتاه نباشه!!!

Hamid69
04-11-2010, 23:17
سلام.
مودم من قبلاً روی حالت bridge بود و کانکشن pppoe توی ویندوز ساختم و مشکلی نداشت.اما الان که خود مودم کانکشن pppoe داره اینترنت ندارم.
امکانش هست که اینترنت مخابرات با pppoe مستقیم روی خود مودم جواب نده؟کسی این مشکل را نداشته؟

yuzarsiff
05-11-2010, 13:37
سلام.
مودم من قبلاً روی حالت bridge بود و کانکشن pppoe توی ویندوز ساختم و مشکلی نداشت.اما الان که خود مودم کانکشن pppoe داره اینترنت ندارم.
امکانش هست که اینترنت مخابرات با pppoe مستقیم روی خود مودم جواب نده؟کسی این مشکل را نداشته؟

من الان مودمم روی PPPoE هست و هیچ مشکلی ندارم...

roteal2007
05-11-2010, 17:09
سلام.
شما چک کن که یوزرنیم و پسوردت همچنین vpi+vci رو درست وارد میکنی....
اگر درست نشد یه عکس از صفحه اول مودمت (satatus) بزار ببینم.

من الان مودمم روی PPPoE هست و هیچ مشکلی ندارم...
از منم روی pppoe هست و حله....:8:

shitan
06-11-2010, 20:13
سلام.

شما باید به پشتیبانی زنگ بزنی و ازشون بخوای تا برات درستش کن.
وقتی شما تنظیمات را عوض می کنید مک ادرس مودم به جای مک ادرس کارت شبکتون فرستاده می شه و این مشکل پیش می یاد.
قسمت جالبش اینه که اگه یه نفر دیگه با یوزر و پس ادم به اینترنت وصل بشه با وجود تفاوت مک به اینترنت وصل میشه:31:

Aless
08-11-2010, 12:04
من امروز مدارکم را تحویل دادم و گفتند تا 10 روز دیگه خطتون رانژه میشه! 10 روز زیاد نیست؟
بعد گفت مودم tp link وایرلس دار 50.000 تومن میاند نصب میکنند.چکارکنم از خودشون بگیرم یا خودم برم مودم بخرم؟من تنظیمات مودم را بلد نیستم میتونم راحت یاد بگیرم؟
ممنونم.

roteal2007
08-11-2010, 18:02
من امروز مدارکم را تحویل دادم و گفتند تا 10 روز دیگه خطتون رانژه میشه! 10 روز زیاد نیست؟
بعد گفت مودم tp link وایرلس دار 50.000 تومن میاند نصب میکنند.چکارکنم از خودشون بگیرم یا خودم برم مودم بخرم؟من تنظیمات مودم را بلد نیستم میتونم راحت یاد بگیرم؟
ممنونم.

شما اول بپرس 50 تومن چه مدلی از TP-LINK هست تا رهنمودت کنیم.
نه تایم کاریش یک هفته هست...
شدنش که میشه مثلا من مال خودم و همسایمون رو خودم کانفینگ کردم....

shitan
08-11-2010, 18:20
ممنونم.

کانفیگ کاری نداره اگه می خوای همینجا بپرس راهنمایی می کنم
رانژه هم سه چهار روزه باید انجام بشه.

Aless
08-11-2010, 21:48
پس روزی که زنگ زد نگذارم مودم بیاره؟ خودم مدم بخرم؟
امیدوارم تا اخرهفته راه بیوفته و رانژه بشه!

roteal2007
08-11-2010, 22:13
پس روزی که زنگ زد نگذارم مودم بیاره؟ خودم مدم بخرم؟
امیدوارم تا اخرهفته راه بیوفته و رانژه بشه!

اونا که زنگ نميزنن!
به نظرم w8960N بگيرى خيلى عاليه...حدود 70 تومنه.
اگه کمتر ميخواى 8910 هم هست 43 تومن در بخش شبکه هاى کامپيوترى تاپيک دارن.کلا به اينا نياز دارى.
vpi vci user pass

iman121
09-11-2010, 14:48
دانلود شبانه نداره ؟؟؟؟:5:
مثلا شاتل :1-7 صبح رایگانه

roteal2007
09-11-2010, 19:26
دانلود شبانه نداره ؟؟؟؟:5:
مثلا شاتل :1-7 صبح رایگانه

خير.

شما هم به نيازت نگاه کن و سرويس بگير.

Aless
09-11-2010, 22:43
اونا که زنگ نميزنن!
به نظرم w8960N بگيرى خيلى عاليه...حدود 70 تومنه.
اگه کمتر ميخواى 8910 هم هست 43 تومن در بخش شبکه هاى کامپيوترى تاپيک دارن.کلا به اينا نياز دارى.
vpi vci user pass

اونا بهم زنگ نمیزنن؟!
پس یوزر و پسوورد را کی بهم میده؟ باید خودم زنگ بزنم؟ برم خرازی؟
ممنونم.

behi2.12
10-11-2010, 19:26
اگه ميشد يه مبلغي اضافه تري ميگرفتن و شبانه رايگان ميدادن خوب بود.

roteal2007
10-11-2010, 22:10
اونا بهم زنگ نمیزنن؟!
پس یوزر و پسوورد را کی بهم میده؟ باید خودم زنگ بزنم؟ برم خرازی؟
ممنونم.

زنگ بزن =شتیبانی ب=رس.....

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

اگه ميشد يه مبلغي اضافه تري ميگرفتن و شبانه رايگان ميدادن خوب بود.

شما بهشون =یشنهاد بده......

iceweek
11-11-2010, 10:32
adsl مخابرات چطوره؟سرعتش چقدره؟128 منظورمه
این سایتشه؟

faeze.t
11-11-2010, 10:46
سلام
من یه سرویس ADSL دارم که به pc وصل هست حالا می خوام هم به pc وصل باشه هم لب تاب زنگ زدم پشتیبانی جایی که ADSL گرفتم گفت مودم رو از طریق LAN به لبتاب وصل کن و از طریق usb به pc
حالا لب تاب اینترنت داره ولی pc نداره به پشتیبانی هم زنگ می زنم جواب درست و حسابی نمی دن می گن باید usb driver رو نصب کنی که اون رو نصب کردم ولی تو قسمت connection هام نمی یاد .
چی کار کنم بیاد ؟
خیلی خیلی خیلی ممنون می شم جواب بدید

LΩRD
11-11-2010, 12:49
این سایتشه؟

سرعتش میشه گفت همون 128 هست ... ( چون شبانه ی رایگان نداره )
من الان این سایتی که شما دادید رو نگاه کردم و مثل اینکه این سایت هم سایت ADSL مخابرات اصفهان هست ...
سایت دیگش هم توی پست اول قرار دادم

سلام
من یه سرویس ADSL دارم که به pc وصل هست حالا می خوام هم به pc وصل باشه هم لب تاب زنگ زدم پشتیبانی جایی که ADSL گرفتم گفت مودم رو از طریق LAN به لبتاب وصل کن و از طریق usb به pc
حالا لب تاب اینترنت داره ولی pc نداره به پشتیبانی هم زنگ می زنم جواب درست و حسابی نمی دن می گن باید usb driver رو نصب کنی که اون رو نصب کردم ولی تو قسمت connection هام نمی یاد .
چی کار کنم بیاد ؟

با سلام خدمت شما
شما بهتر بود که موضوع رو توی همین تاپیک مطرح می کردید و دیگه تاپیک جدید نمی زدید ...
به هرحال سروش جان توی تاپیکی که زدید پاسختون رو داده ...

roteal2007
11-11-2010, 12:51
این سایتشه؟

این سایت مال نداگستره خودم تماس گرفتم باهاشون.
سلام
چی کار کنم بیاد ؟
شما باید روی pppoe تنظیم کنی کانکشنت رو تا با وایرلس اینترنت داشته باشی....

shitan
12-11-2010, 10:50
این سایتشه؟

این سایت مخابرات نیست.
سایتش adsl.tce.ir

roteal2007
12-11-2010, 11:44
سرعتش میشه گفت همون 128 هست ... ( چون شبانه ی رایگان نداره )
من الان این سایتی که شما دادید رو نگاه کردم و مثل اینکه این سایت هم سایت ADSL مخابرات اصفهان هست ...
سایت دیگش هم توی پست اول قرار دادم

با سلام خدمت شما
شما بهتر بود که موضوع رو توی همین تاپیک مطرح می کردید و دیگه تاپیک جدید نمی زدید ...
به هرحال سروش جان توی تاپیکی که زدید پاسختون رو داده ...

این سایت مربوط به نداگستر صبا هست خودم تلفنی باهاشون صحبت کردم.

Aless
14-11-2010, 21:52
سلام
فردا میشه یه هفته.هنوز بهم زنگ نزدند.خودم فردا بهشون زنگ میزنم.امیدوارم رانژه شده باشه.چطوری میشه فهمید رانژه شده یا نه؟
اگه فردا گفت خط شما رانژه شده و اماده است بهش بگم خودم مودم دارم؟بگم چه مدلی؟ چه مدمی بخرم که هم خوب باشه و هم وایرلس داشته باشه و هم تنظیماتش را بتونم انجام بدم؟(هم راحت باشه و هم شما کمکم کنید.)
ممنونم.

roteal2007
15-11-2010, 10:29
سلام
فردا میشه یه هفته.هنوز بهم زنگ نزدند.خودم فردا بهشون زنگ میزنم.امیدوارم رانژه شده باشه.چطوری میشه فهمید رانژه شده یا نه؟
اگه فردا گفت خط شما رانژه شده و اماده است بهش بگم خودم مودم دارم؟بگم چه مدلی؟ چه مدمی بخرم که هم خوب باشه و هم وایرلس داشته باشه و هم تنظیماتش را بتونم انجام بدم؟(هم راحت باشه و هم شما کمکم کنید.)
ممنونم.

برادر از من بعد 10 روز رانژه شد.
شما يه tp-link 8960N
بگيرى عالىه.حدود 70 تومنه.
ارزونترش tp-link 8901g
هست که اينو خودم دارم و در بخش شبکه هاى کامپيوترى تاپيک آموزش داره

iceweek
15-11-2010, 20:35
کسی توی سپاهانشهر ندا گستر یا پارس انلاین داره؟بگه سرعتش با چه سرویسی روزانه و شبانه چطوره.

roteal2007
16-11-2010, 17:09
کسی توی سپاهانشهر ندا گستر یا پارس انلاین داره؟بگه سرعتش با چه سرویسی روزانه و شبانه چطوره.

برادر شما لطف کن این سوالات رو توی adsl اصفهان بپرس زودتر جواب میگیری.

Rash2010
16-11-2010, 23:10
سلام بچه ها
اين شارژه 3ماهه اينترنته مخابرات چه جوريه يكي راهنمايي كنه

roteal2007
17-11-2010, 12:08
سلام بچه ها
اين شارژه 3ماهه اينترنته مخابرات چه جوريه يكي راهنمايي كنه

تا 3 ماه شارژ دارى + 12 گيگ ترافيک....

Rash2010
17-11-2010, 20:03
نه عزيز دارم
شارژش تموم شده چه جوري شارژ كنم؟؟؟؟؟؟؟

Aless
18-11-2010, 11:54
برو توی سایت مخابرات.بخش کاربران.شارژ مجدد و شارژ کن

toptu5206
19-11-2010, 13:47
سلام به دوستان عزیز
اقا تو اصفهان جدیدا شنیدم مخابرات داره روی خطوط 580 و 581 سرویس میده ؟
از دوستان کسی استفاده کردن ؟

Danial_4139
19-11-2010, 21:10
سلام به دوستان عزیز

فعلآ که نمیده ، این لینک پیش شماره ها تحت پوششه .

black_19_night
21-11-2010, 18:17
چرا مخابرات تو مركز خرازي سرويس نميده؟؟؟

adsl2+
22-11-2010, 22:16
چرا مخابرات تو مركز خرازي سرويس نميده؟؟؟
شاید مرکز خرازی خط فیبر نداره و همه خط هاش کابلیند !

worldsat
24-11-2010, 19:36
سلام به دوستان عزیز

بله ارائه میده

maziarb
25-11-2010, 22:55
اوضاع خوب بوده این چند وقته مشکلی و قطعی نداشته

Aless
25-11-2010, 23:46
دیشب چند ساعتی از من قطع بود.رفت روی اعصابم.ولی سرعت عالیه!

Aless
26-11-2010, 00:04
مظرتون در مورد این خبر چیه؟!

شرکت داده نگار نقش جهان به نمایندگی از شرکت مخابرات اصفهان، منتظر قدوم شما عزیزان در شانزدهمین نمایشگاه اتوکام اصفهان می باشد.
در نمایشگاه برای شما عزیزانی که منتظر اینترنت شبانه رایگان بودید نیز اخبار خوبی خواهیم داشت.

زمان: 9 لغایت 12 آذرماه 1389
ساعت بازدید: 15 الی 21
مکان: پل تاریخی شهرستان، محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان

adsl2+
27-11-2010, 21:48
مظرتون در مورد این خبر چیه؟!

شرکت داده نگار نقش جهان به نمایندگی از شرکت مخابرات اصفهان، منتظر قدوم شما عزیزان در شانزدهمین نمایشگاه اتوکام اصفهان می باشد.
در نمایشگاه برای شما عزیزانی که منتظر اینترنت شبانه رایگان بودید نیز اخبار خوبی خواهیم داشت.

زمان: 9 لغایت 12 آذرماه 1389
ساعت بازدید: 15 الی 21
مکان: پل تاریخی شهرستان، محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان
آخه مخابرات که رقیبی واسه مشترکینش نداره و با خیال راحت داره کارشو می کنه چه نیازی به شرکت تو نمایشگاه داره؟!!!!!:38: پورتاشم که پره و همه ملت بیاد ماه ها و سالها منتظر بمونن تا شاید یه روزی بهشون سرویس بدن!!!

Aless
28-11-2010, 01:03
بیشتر منظورم شبانه رایگان بود که نوشته یه خبرایی برامون داره!

f1056291
28-11-2010, 13:10
دوستان کسی اطلاع داره که میشه از مخابرات خرازی آی پی ولید گرفت یا نه؟ اگه کسی گرفته قیمت و ایناش چه جوریاست؟

adsl2+
28-11-2010, 21:40
دوستان کسی اطلاع داره که میشه از مخابرات خرازی آی پی ولید گرفت یا نه؟ اگه کسی گرفته قیمت و ایناش چه جوریاست؟
من یه بار که رفته بودم مرکز یکی اومده بود درخواست ip بده که ازش نامه از اداره خواستنو گفتن فقط به اشخاص حقوقی می دیم! ولی بهتره زنگ بزنی پشتیبای و از خودشون سوال کنی

black_19_night
28-11-2010, 22:39

ندا شبانش تعريفي نداره
اگه فقط روزانه واست مهمه ازش بگير

Danial_4139
29-11-2010, 22:19
امروز ADSL که از مخابرات گرفتیم رو اومدن وصل کردن ، ازش پرسیدم که سرویس شبانه رایگان ارائه نمیدین گفت چرا قراره تو نمایشگاه رسما جزو خدمات مخابرات معرفی بشه .

اگر عمل کنن واقعا عالی میشه ! من که الان سرویس 128 رو گرفتم سرعت دانلودش همین الان حدود 180 کیلوبایته شبانش باشه کلی حال میکنیم :27:

Aless
29-11-2010, 23:00
معرفی بشه را بیخیال اجرا بشه مهمه.تازه اگه رایگان کنن قطعا سرعت کمتر میشه ولی تا چه حد خدا داند.
فردا نمایشگاهه امیدوارم حل بشه!

maziarb
30-11-2010, 09:58
من پیشنهاد میکنم هر کس این پست رو میخونه اگه شبانش یا هر چیش رایگان شد رعایت کنن یعنی سواستفاده نکنن، که مثل شاتل بعدش حال همه رو بگیرن:27:

roteal2007
30-11-2010, 11:19
امروز ADSL که از مخابرات گرفتیم رو اومدن وصل کردن ، ازش پرسیدم که سرویس شبانه رایگان ارائه نمیدین گفت چرا قراره تو نمایشگاه رسما جزو خدمات مخابرات معرفی بشه .

اگر عمل کنن واقعا عالی میشه ! من که الان سرویس 128 رو گرفتم سرعت دانلودش همین الان حدود 180 کیلوبایته شبانش باشه کلی حال میکنیم :27:

اگه همین سرعت رو در شبانه هم داشته باشیم عالی میشه ...!
در غیر این صورت اگر بخوان با دادن شبانه افت کیفیت روزانه رو داشته باشیم نبودش بهتر از بودنشه....

mr-dion
30-11-2010, 12:05
اگه همین سرعت رو در شبانه هم داشته باشیم عالی میشه ...!
در غیر این صورت اگر بخوان با دادن شبانه افت کیفیت روزانه رو داشته باشیم نبودش بهتر از بودنشه....
خوش به سعادتون

r_22009
30-11-2010, 12:08
جدی جدی سرعت اینترنت مخابرات 180 هست؟
من صبانت دارم 200 فک نمی کردم مخابرات انقد بالا باشه
منم تا چند وقت دیگه مجبورم adsl مخابرات بخرم
برای بار اول باید برم مخابرات ثبت نام؟
یا آنلاین هم می شه؟

roteal2007
30-11-2010, 13:13
جدی جدی سرعت اینترنت مخابرات 180 هست؟
من صبانت دارم 200 فک نمی کردم مخابرات انقد بالا باشه
منم تا چند وقت دیگه مجبورم adsl مخابرات بخرم
برای بار اول باید برم مخابرات ثبت نام؟
یا آنلاین هم می شه؟

180 که نه اما 135 هست

clickestan
30-11-2010, 15:10
سلام من میخوام adsl بگیرم و رفتم دیدم پیش شماره459 جزو خطوطی هست که مخابرات ساپورت میکنه؟
یعنی از شرکت دیگه ای نمیتونم بگیرم؟
سرعت بالای 128 نمیده؟
کلیه هزینه اولیه نصب چقدر میشه به همراه مودم و یک ماه اعتبار

تو نمایشگاه هم ارائه میدن؟غرفه شون کجاست؟

Aless
30-11-2010, 16:19
برو به adsl.tce.ir ببین تحت پوششی.
اگه تحت پوشش مخابرات باشی هیچ شرکت دیگه ای بهت خدمات نمیده.
نه.فقط 128.البته سرعت دانلودش 180 هستش.
حدودی. 10 تومن رانژه+10 تومن هزینه یک ماه و 4 گیگ حجم + 50 تومن مودم با وایرلس یا 40 تومن بدون وایرلس

دوستان همشهری لطف کنند اگه کسی نمایشگاه رفت قضیه شبانه رایگان را جویا بشه و اطلاع رسانی کنه.
ممنونم.

armdvd
30-11-2010, 20:10
از خانم شفیعی تو نمایشگاه پرسید
گفت از شنبه 13 آذر از ساعت 1 تا 6 شب رایگان
بدون نیاز به تغییر در یوزر نیم و پس

Danial_4139
30-11-2010, 21:00
سرعتش رو که با IDM دیدم بین 160~180 متغیر بود البته سرور تا سرور دانلود فرق میکنه ، شاید به خاطر فیبر نوری باشه که سرعت بالا هست و زیاد نوسان نداره .

دوستان یه سوالی از دیشب ساعت 2 اینترنت من قطع شده ، الانم با دایال آپ اومدن چون هنوز وصل نشده کسی اطلاعی داره جریان چیه ؟

مال یکی از اقوام که بهارستان بود و از مخابرات سرویس گرفته ساعت 2 ظهر وصل شده ولی مال من هنوز ...

ممکنه مشکل از تنظیمات باشه ؟ از کجا بفهمم مشکل از کجاست ؟ الان چراغ ADSL روشنه ولی مال Internet خاموشه :41:

Aless
30-11-2010, 21:43
ایول! یعنی از شنبه شبانه رایگان میشه؟! این فوق العاده است!
از منم ظهر قطع بود و دوباره وصل شد.یکم صبر کن اگه درست نشد با پشتیبانی زنگ بزن برات درست میکنه.تا 10 شب بیشتر نیستشا!
موفق باشید.

worldsat
30-11-2010, 21:45

وای چه شود اگه شبانه راه بیافته!. حتی اگه سرعت شبانه رو هم پایین بیارن بازم با قیمتی که مخابرات داره سرویس میده به صرفه هستش

roteal2007
01-12-2010, 12:19
سرعتش رو که با IDM دیدم بین 160~180 متغیر بود البته سرور تا سرور دانلود فرق میکنه ، شاید به خاطر فیبر نوری باشه که سرعت بالا هست و زیاد نوسان نداره .

دوستان یه سوالی از دیشب ساعت 2 اینترنت من قطع شده ، الانم با دایال آپ اومدن چون هنوز وصل نشده کسی اطلاعی داره جریان چیه ؟

مال یکی از اقوام که بهارستان بود و از مخابرات سرویس گرفته ساعت 2 ظهر وصل شده ولی مال من هنوز ...

ممکنه مشکل از تنظیمات باشه ؟ از کجا بفهمم مشکل از کجاست ؟ الان چراغ ADSL روشنه ولی مال Internet خاموشه :41:
معلومه دیگه مشکل از طرف مخابراته شما با پشتیبانی تماس بگیر ببین چطوره...

برادرا شنبه یه نگاهی به down tream و up stream مودم بنذازن ببینن چطوره.............
من که دلم راضی نیستش....میگم اگه بخوان سرعت روزانه رو کم کنن...شبانه نمیخوام:31:
پ.ن: عزیزان الان منم به پشتیبانی زنگ زدم و صحت این خبر رو پرسیدم و اونا هم تایید کردن و از روز شنبه ساعت 1 بامداد تا 6 صبح مجانی هست گفتن که سرعت تغییری نمیکنه ....خدا کنه...

worldsat
01-12-2010, 13:08
با اینکه میگن سرعت روزانه رو کم نمی کنند اما حتما سرعت شبانه رو کم می کنند.
میدونید اگه شبانه را رو 1 مگ سرعت بدند هرشب میشه به راحتی 2-3گیگی دانلود داشت :8: (اما بعید می دونم سرعتو تغییر ندند)
عصر که رفتم نمایشگاه ازشون در موردش می پرسم

farzad_angel
01-12-2010, 13:35
سلام دوستان شرکت مخابرات تو خود نمایشگاه ثبت نام میکنه یا باید فقط رفت خرازی
با سپاس

roteal2007
01-12-2010, 13:36
با اینکه میگن سرعت روزانه رو کم نمی کنند اما حتما سرعت شبانه رو کم می کنند.
میدونید اگه شبانه را رو 1 مگ سرعت بدند هرشب میشه به راحتی 2-3گیگی دانلود داشت :8: (اما بعید می دونم سرعتو تغییر ندند)
عصر که رفتم نمایشگاه ازشون در موردش می پرسم
پس قربون دستت یه ندایی به ما بده

سلام دوستان شرکت مخابرات تو خود نمایشگاه ثبت نام میکنه یا باید فقط رفت خرازی
با سپاس
فکر نکنم نمایشگاه ثبت نام کنن....!

Mr. M.S.R
01-12-2010, 16:24
سلام
من روز اول رفتم نمایشگاه.
ان جا ثبت نام می کنند. اما نمی دونم مدارک را کی باید بهشون تحویل داد.

maziarb
01-12-2010, 17:39
سلام
من روز اول رفتم نمایشگاه.
ان جا ثبت نام می کنند. اما نمی دونم مدارک را کی باید بهشون تحویل داد.

چند تا عکس بذارید تا بیشتر باخبر شیم

worldsat
01-12-2010, 18:04
تو نمایشگاه از خانم شفیعی پرسیدم گفتم سرعت شبانه هیچ تغییری نمی کنه و مثل سرعت روزانه ست. خیالتون راحت:5:

Danial_4139
01-12-2010, 18:47
معلومه دیگه مشکل از طرف مخابراته شما با پشتیبانی تماس بگیر ببین چطوره...

زنگ زدم آخر با کلی پیگیری متوجه شدم پسوردم رو عوض کردن و اونی که موقع کانفینگ کردن مودم وارد کرده بودم مال یکی دیگه بوده واسه همین وصل نمیشد .

برادرا شنبه یه نگاهی به down tream و up stream مودم بنذازن ببینن چطوره.............
من که دلم راضی نیستش....میگم اگه بخوان سرعت روزانه رو کم کنن...شبانه نمیخوام:31:
پ.ن: عزیزان الان منم به پشتیبانی زنگ زدم و صحت این خبر رو پرسیدم و اونا هم تایید کردن و از روز شنبه ساعت 1 بامداد تا 6 صبح مجانی هست گفتن که سرعت تغییری نمیکنه ....خدا کنه...

دوستان مثل اینکه میگفتن شبانه رایگان فعال شده ( ساعت 1 تا 6 ) فقط واسه اطمینان چک کنید ببینید بعد از ساعت 1 شب از اعتبارتون کم نشه .

امروز یکی از بچه ها نمایشگاه بود گفت ثبت نام دارن ، البته یه چیزی راجب مودم رایگان یا یه همچین چیزی گفت که متوجه نشدم منظورش چیه .

roteal2007
01-12-2010, 19:09
زنگ زدم آخر با کلی پیگیری متوجه شدم پسوردم رو عوض کردن و اونی که موقع کانفینگ کردن مودم وارد کرده بودم مال یکی دیگه بوده واسه همین وصل نمیشد .

دوستان مثل اینکه میگفتن شبانه رایگان فعال شده ( ساعت 1 تا 6 ) فقط واسه اطمینان چک کنید ببینید بعد از ساعت 1 شب از اعتبارتون کم نشه .

امروز یکی از بچه ها نمایشگاه بود گفت ثبت نام دارن ، البته یه چیزی راجب مودم رایگان یا یه همچین چیزی گفت که متوجه نشدم منظورش چیه .

برادر شما کلاه خودت رو قاضی کن....این مهم رو توی سایت نگفتن هنوز ...همون شنبه احتمالا شاهد هستیم....
پ.ن: زنگ زدم پشتیبانی گفتن بعد نمایشگاه فعال میشه

Aless
01-12-2010, 19:50
من دیشب تست کردم مثل اسب اعتبار کم میکرد!

clickestan
01-12-2010, 20:01
برو به adsl.tce.ir ببین تحت پوششی.
اگه تحت پوشش مخابرات باشی هیچ شرکت دیگه ای بهت خدمات نمیده.
نه.فقط 128.البته سرعت دانلودش 180 هستش.
حدودی. 10 تومن رانژه+10 تومن هزینه یک ماه و 4 گیگ حجم + 50 تومن مودم با وایرلس یا 40 تومن بدون وایرلس

دوستان همشهری لطف کنند اگه کسی نمایشگاه رفت قضیه شبانه رایگان را جویا بشه و اطلاع رسانی کنه.
ممنونم.
سلام
من امروز رفتم نمایشگاه
پیش شماره 459 رو تحت پوشش داشتن به طور انحصاری ! ولی میگفتن تازه تو تسته و ارائه نمیدن تا دو ماه دیگه!
ایرانم که میدونید وقتی میگن دو ماه باید تا 6 ماه کنار بگذاری
حالا من موندم با یه عالمه کار برای پایان نامه ام و نیاز مفرط به adsl !
آخه یکی نیست به اینا بگه وقتی adsl ارائه نمیدین چرا انحصاری میکنید؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته من هم همین سوال رو پرسیدم ولی گفتن تجهیزات خیلی پیشرفته میخواد که شرکتای دیگه به غیر از مخابرات قادر به تامینش نیستن و ما به فکر مشتریهامون هستیم که داریم این خدماتو ارائه میدیم! راست و دروغش پای خودشون
کسی راه دیگه ای برای برطرف کردن نیاز اینترنت من سراغ نداره؟
dialup که سرعتش خیلی کمه و نیازهای منو برطرف نمیکنه
وایمکس با اون هزینه هاش و حرفایی که پشت سرش هست و هزینه بالاش ارزش ریسک کردن نداره....
و....

نکاتی جدا از گلایه من:
برای کسانی که بالای 6 ماه از نمایشگاه سرویس میگرفتن یه مودم رایگان و 1 ماه اعتبار رایگاه میدادن
شبانه رایگانشون هم از شنبه راه میفته

البته من فعلا یه پیش ثبت نام کردم چون خطم انحصاریه و کاری از دستم بر نمیاد

roteal2007
01-12-2010, 20:07
سلام
من امروز رفتم نمایشگاه
پیش شماره 459 رو تحت پوشش داشتن به طور انحصاری ! ولی میگفتن تازه تو تسته و ارائه نمیدن تا دو ماه دیگه!
ایرانم که میدونید وقتی میگن دو ماه باید تا 6 ماه کنار بگذاری
حالا من موندم با یه عالمه کار برای پایان نامه ام و نیاز مفرط به adsl !
آخه یکی نیست به اینا بگه وقتی adsl ارائه نمیدین چرا انحصاری میکنید؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته من هم همین سوال رو پرسیدم ولی گفتن تجهیزات خیلی پیشرفته میخواد که شرکتای دیگه به غیر از مخابرات قادر به تامینش نیستن و ما به فکر مشتریهامون هستیم که داریم این خدماتو ارائه میدیم! راست و دروغش پای خودشون
کسی راه دیگه ای برای برطرف کردن نیاز اینترنت من سراغ نداره؟
dialup که سرعتش خیلی کمه و نیازهای منو برطرف نمیکنه
وایمکس با اون هزینه هاش و حرفایی که پشت سرش هست و هزینه بالاش ارزش ریسک کردن نداره....
و....

نکاتی جدا از گلایه من:
برای کسانی که بالای 6 ماه از نمایشگاه سرویس میگرفتن یه مودم رایگان و 1 ماه اعتبار رایگاه میدادن
شبانه رایگانشون هم از شنبه راه میفته

البته من فعلا یه پیش ثبت نام کردم چون خطم انحصاریه و کاری از دستم بر نمیاد

شما یه چک کن ببین edge همراه اول توی اون منطقه جواب میده....؟

armdvd
02-12-2010, 00:04
طبق گفته مخابرات اگر کسی هنگام ثبت نام هزینه 6 ماه رو یهو بدد بش یه مودم مفتی میدند
البت شاید مودم سیمی
(معمولی باشه)

sei_pm
02-12-2010, 10:38

بیشتر به خاطر فضای کم داخل کافوهای نوری هست که مخابرات به شرکتها اختصاص نمیده وگرنه تجهیزاتش خیلی گرونتر نسبت به خطهای دیگه نیست.

biostar
02-12-2010, 10:42
سلام دوستان !

من الان از صبا نت استفاده می کنم ، چند ماه پیش خیلی خیلی راضی بودم ، اما الان واقعا افتضاح شده !
مثلا از ساعت 6 صبح تا 7:30 صبح با سرویس شبانه حدود 1.5 گیگ دانلود داشتم !!!!!!!!! اما الان 100 مگ هم نمیشه.:18:

قطعی ها هم زیاد شده.

حالا می خوام از شما بپرسم که سرویس مخابرات چطوریه ؟ خوبه ؟ با کیفیته ؟

قضیه شبانه راسته ؟ یعنی اضافه میشه 1 تا 6 یا نه؟

r_22009
02-12-2010, 11:10
من صبانت هنوز سرعتم رو 150 به بالا هست
اما شبانه رو نمیدونم
می گم بچه ها ADSL مخابرات مدرک چی می خواد برا ثبت نام
صبانت که فقط پول می خواست:31:
تازه آنلاین هم بود

r_22009
02-12-2010, 11:33
سلام دوستان !

من الان از صبا نت استفاده می کنم ، چند ماه پیش خیلی خیلی راضی بودم ، اما الان واقعا افتضاح شده !
مثلا از ساعت 6 صبح تا 7:30 صبح با سرویس شبانه حدود 1.5 گیگ دانلود داشتم !!!!!!!!! اما الان 100 مگ هم نمیشه.:18:

قطعی ها هم زیاد شده.

مخابرات فقط به جاهایی اینترنت می ده که شرکتای دیگه نمی دن
پس یعنی شما نمی تونی از مخابرات بگیری

yuzarsiff
02-12-2010, 12:25
دوستان من از دیروز ظهر به بعد مرتب قطع و وصلی دارم .. پشتیبانی هم که همش اشغاله رفته رو اعصابم
:13:
یعنی با وجود کانکت بودن نمی تونم page باز کنم ..
DNS که تغییری نکرده ؟ همون قبلیه ؟

---
دوستان شبانه رایگان که ارائه بشه مطمئن باشید یا سرعت روزانه را محدود می کنند یا سرعت شبانه رو،آخه عاشق چشم و ابروی ما که نیستند بیان با ماهی 10000 تومان هم روزانه هم شبانه اینترنت 1 مگ ارائه بدهند .. من چند روزی هست توی سرعت روزانم نوسان دارم بدجور..از شما هم همینطوره ؟!

roteal2007
02-12-2010, 12:53
سلام دوستان !

قطعی ها هم زیاد شده.

شما ببین توی این سایت پیش شمارتو ساپورت میکنن یا نه:

من صبانت هنوز سرعتم رو 150 به بالا هست
اما شبانه رو نمیدونم
می گم بچه ها ADSL مخابرات مدرک چی می خواد برا ثبت نام
صبانت که فقط پول می خواست:31:
تازه آنلاین هم بود
خود صاحب خط و یک مشت کپی:31: +پول +وقت و حوصله.
پ.ن: تو سایت مدارک مورد نیازش هست.

دوستان من از دیروز ظهر به بعد مرتب قطع و وصلی دارم .. پشتیبانی هم که همش اشغاله رفته رو اعصابم
:13:
یعنی با وجود کانکت بودن نمی تونم page باز کنم ..
DNS که تغییری نکرده ؟ همون قبلیه ؟

---
دوستان شبانه رایگان که ارائه بشه مطمئن باشید یا سرعت روزانه را محدود می کنند یا سرعت شبانه رو،آخه عاشق چشم و ابروی ما که نیستند بیان با ماهی 10000 تومان هم روزانه هم شبانه اینترنت 1 مگ ارائه بدهند .. من چند روزی هست توی سرعت روزانم نوسان دارم بدجور..از شما هم همینطوره ؟!
نه برادر ما همچین مشکلی نداریم....خمه چی آرومه من چقد خوشحالم....
شما هم با پشتیبانی در میون بذار.
پ.ن: صبح زنگ زدم و دوباره صحتش رو پرسیدم اینبار گفتن معلوم نیست که شنبه شروع بشه یا نه!!!!
گفتم من دوبار زنگ زدم گفتن از شنیه فعاله...گفت حالا حتما توی سایتش ابلاغ میکنن.

yuzarsiff
02-12-2010, 19:44
مشکل مال کانفیگ مودمم بود و حل شد ...
امروز رفتم نمایشگاه یارو قطعی می گفت شنبه شبنه رایگان فعال میشه ..
اما ظهر که زنگ زدم پشتیبانی یارو درست در جریان نبود می گفت آره منم شنیدم !!!!!
حالا خدا داند اینا می خوان چی کار کنند ... یارو تو نمایشگاه می گفت مطمئن باش سرعت اینترنتت ذره ای پایین نمیاد ..

worldsat
02-12-2010, 20:04
فعلا دعا کنید شبانه راه بیافته سرعتش پیش کش
من که از همین الان لیست دانلودمو آماده کردم.منتظر تا فردا شب برسه و بتونیم دانلودو شروع کنیم:20:

biostar
02-12-2010, 20:54
مرکز مخابراطمون هست ولی پیش شمارش یکی نیست ! یعنی نمی تونم بگیرم ؟؟؟؟

roteal2007
02-12-2010, 21:45
مرکز مخابراطمون هست ولی پیش شمارش یکی نیست ! یعنی نمی تونم بگیرم ؟؟؟؟

نه پس نميتونى بگيرى تو همون منطقه فقط پيش شماره هايي که فعالن ميشه گرفت.

roteal2007
02-12-2010, 22:59
فعلا دعا کنید شبانه راه بیافته سرعتش پیش کش
من که از همین الان لیست دانلودمو آماده کردم.منتظر تا فردا شب برسه و بتونیم دانلودو شروع کنیم:20:

مگه نگفتن از شنبه؟
شانس ما اينقدر يوزر ميزارن واسه دانلود که ميپوکه

worldsat
02-12-2010, 23:23
مگه نگفتن از شنبه؟
شانس ما اينقدر يوزر ميزارن واسه دانلود که ميپوکه

خوب 1 تا 6 شنبه میشه فردا شب دیگه
فردا شب ساعت 12 وارد شنبه میشیم
مگه اینکه یه موقع منظورشون پس فردا شب باشه در اصل باید گفت 1 تا 6 یکشنبه ،شبانه راه اندازی میشه

Danial_4139
03-12-2010, 00:54
دوستان این مشخصات واسه بازی آنلاین خوبه ؟

Aless
03-12-2010, 02:28
اقا شبانه رایگان من فعال شده! قسمت Night Free به صفحه اول برنامه شخصی اضافه شده!
اما چشمتون روز بد نبینه! 6KB/S !!!
این فاجعه است! من شبانه رایگان نمیخوام! امیدوارم درستش کنند! باید لااقل 100KB/S باشه والا نمیخوام!

kiyani_behzad
03-12-2010, 02:34
نت من از چند ساعت پیش اینجوری شده:

پینگ خوبه حتی به راحتی باهاش بازی میکنم ولی سرعت دانلود در حد زیر 10 کیلوبایت

---------- Post added at 02:34 AM ---------- Previous post was at 02:32 AM ----------

اقا شبانه رایگان من فعال شده! قسمت Night Free به صفحه اول برنامه شخصی اضافه شده!
اما چشمتون روز بد نبینه! 6KB/S !!!
این فاجعه است! من شبانه رایگان نمیخوام! امیدوارم درستش کنند! باید لااقل 100KB/S باشه والا نمیخوام!
ببخشید پستم با شما هم زمان شد!
منم اگه قرار باشه سرعت اینجور باشه نمیخوام، حتی 128 هم نیست داره در حد 64 کار میکنه
همون بدون شبانه بهتر بود حداقل ساعت 1 شب به بعد مشکلی نداشتیم باهاش!!

Danial_4139
03-12-2010, 02:37
دوستان شبانه رایگان همین الان فعال شده !

نتایج تست :

1 - هیچی از شارژ کم نمیشه
2 - سرعت در حد فاجعه پایین هست در حد دایال آپ ( مال من الان 4 کیلوباست در ثانیه هست ) :2:

Danial_4139
03-12-2010, 02:46
گفتم هیچ رایگانی بی دلیل نیست !

با بدبختی p30world رو باز کردم !

سرعت من رسید به 3 کیلوبایت :2: فردا زنگ میزنم پشتیبانی بیچارشون میکنم :thumbsdow

Aless
03-12-2010, 02:52
اصلا من نمیتونم 2 تا سایت را همزمان با هم باز کنم!از دیال اپم بدتره! داره گریه ام میگیره! امیدوارم درستش کنند!

---------- Post added at 02:52 AM ---------- Previous post was at 02:51 AM ----------

اخه اون پسره پشتیبانی هم ازدستش کاری برنمیاد ولی خب فردا همه تلفن کشش کنیم ببینیم چی میشه!

Danial_4139
03-12-2010, 03:05
به هر حال اینجور که معلومه سرعت به خاطر ترافیک زیاد پایین نیومده چون هنوز 90% بچه ها اطلاع ندارن امشب رایگانه !

سرعت رو به صورت نرم افزاری پایین آوردن دلیلش هم خدا میدونه ! یا دارن تست میکنن یا میخوان ببینن واکنش ما چجوره یا ...

kiyani_behzad
03-12-2010, 03:20
سرعت من قبل از ساعت شبانه اومد پایین ماله شما ها از 1 اینجوری شد؟
من امشب نمایشگاه بودن مسئول فروش میگفت از روز اول نمایشگاه شبانه فعال شده!!
ولی من دیشب تا جایی که یادم میاد داشت از اکانتم کم میشد بین ساعت 1 تا 4 صبح

maziarb
03-12-2010, 08:36
نگران نباشید الان تو مرحله تسته! سرعت روزانه به هیچ وجه به طور محسوس پایین نمیاد، اما شبانه بعید میذونم سرعت همان باشه!

roteal2007
03-12-2010, 08:39
دوستان این مشخصات واسه بازی آنلاین خوبه ؟

ايده آلش اينه که پينگ زير 200 باشه....

roteal2007
03-12-2010, 08:45

سرعت من رسید به 3 کیلوبایت :2: فردا زنگ میزنم پشتیبانی بیچارشون میکنم :thumbsdow

عزيزان لطفا منطقه مخابراتىتون هم بگيد به نظر من هنوز مونده واسه زنگ زدن به پشتيبانى همون شنبه تست کنيد ببينيد چطوره...منم خواب بودم ديشب!
اما بايد همگى شاکى اين بشيم که چرا به قواتون عمل نکردين و سرعت ها يکى نيست......

roteal2007
03-12-2010, 09:22

اما شبانه رو تست نکردم.

نهاز من ساعت 11 تست کردم سرعت همون بودش.
چرت گفته خودشون گفتن بعد نمایشگاه راه میوفته...

worldsat
03-12-2010, 09:41
منم احتمال میدم تست بوده ،باید امشب ببینیم سرعت چطوریه.
بعید میدونم سرعتو اینطوری نگه دارند چون با این سرعت هر شب 100 مگ بیشتر نمیشه دانلود داشت که به هیچ دردی نمی خوره

---------- Post added at 09:41 AM ---------- Previous post was at 09:39 AM ----------

به منم دو روز پیش گفت که شبانه فعال شده اما دو شب پیش که امتحان کردم از حسابم کم میشد.البته اون موقع گزینه night free هم به پانل من اضافه نشده شده ولی الان می بینم اضافه شده

rdh1367
03-12-2010, 13:06
طبق گفته مخابرات اگر کسی هنگام ثبت نام هزینه 6 ماه رو یهو بدد بش یه مودم مفتی میدند
البت شاید مودم سیمی
(معمولی باشه)

بله! مودم معمولی میدن!! و نمیشه وایرلس بگیری.

بهشون گفتم که خوب به من وایرلس بدین و من مابه التفاوت مودم را میدم گفتن نمیشه!!

راستی کسی تو می دونه تو خمینی شهر سرویس میدن یا نه؟ پیش شمارم 360.

البته فعلا نوشتم ولی مطمئن نیستم که بهم بدن!!

yuzarsiff
03-12-2010, 13:40
خب مثه اینکه دیشب حسابی حال گیری کردن ... البته خدا را شکر من خواب بودم و تست نکردم وگرنه با این سرعتی که شما می گید احتمالا چیزی از مانیتور من نمونده بود :31:
احتمالش هست که شاید در حالت تست بوده باشه ... باید ببینیم امشب می خوان چه گلی به سرمون بزنند که این همه توی نمایشگاه ادعا کردند ذره ای از سرعتت پایین نمی یاد و مثه قبل شما ادامه می دی با این تفاوت که شبانت رایگانه (جون عمشون)
امروز هم من یه ذره افت سرعت توی page باز کردن احساس می کنم ..
نمی دونم چرا اما یه حسی بهم می گه شبانه رایگان یعنی شروع بدبختی :46:

Aless
03-12-2010, 14:18
امیدوارم حالت تست بوده باشه.چون من دیشب اصلا نمیتونستم صفحه باز کنم چه برسه به دانلود.
حالا هم سرعت دانلودم از 130 بالاتر نمیره.همیشه 180 فیکس بود.
پشتیبانی چرا برنمیداره؟!

armdvd
03-12-2010, 14:41
دوستان شبانه فعال شده
برید توی پنل adsl اتون ببینید توی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مدت زمان/حجم تقریبی برای هر قانون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوشته
night_free

Danial_4139
03-12-2010, 15:30
منم احتمال میدم تست بوده ،باید امشب ببینیم سرعت چطوریه.
بعید میدونم سرعتو اینطوری نگه دارند چون با این سرعت هر شب 100 مگ بیشتر نمیشه دانلود داشت که به هیچ دردی نمی خوره

100 مگ ؟؟ با اون سرعت هیچ سایتی باز نمیشد چه برسه دانلود کرد نهایت نهایتش میشد با اون سرعت از 1 تا 6 صبح 50 مگ گرفت !!

armdvd
03-12-2010, 18:34
مخابرات برای این که میخواست تو نمایشگاه مشتری جمع کنه حتما اینا گفته

worldsat
03-12-2010, 19:20
حالا یه چند روزی بهشون مهلت میدیم اگه سرعت شبانه بهتر نشد که باید همگی بهشون اعتراض کنیم که سرعت شبانه رو درست کنند یا که به حالت قبل برش گردونند
چون این سرعتی که اینا برا شبانه گذاشتند اصلا قابل تحمل نیست و یه جور توهین به شعور ما مشتریان مخابرات هستش ولانسبت ماها را بچه فرض کردند که بیاند با گذاشتن شبانه با سرعت دیال آپ، ماهارا ساکت کنند
حتی به نظر من اینها سیاستشون این بود که بیان بگن یه خبری برا شبانه داریم که ما مشتریان مخابرات به غرفه هاشون مراجعه کنیم و غرفه شون همش شلوغ باشه تا بتونند تو نمایشگاه مشتری جمع کنند

armdvd
03-12-2010, 20:48
دقیقا
دوستان اگه با هم متهد بشیم مخابرات رو به خاک و خون میکشیم :21:
تا آخرا هفته صبر کنیم اگه شد که شد
اگه نشد یه قرار دسته جمعی بزاریم بریم اعتراض

FLiKS3R
03-12-2010, 20:53
سلام دوستان و همشهریان عزیز

بعد از اینکه پست های شما رو خوندم خیلی خیلی تعجب کردم !!
چون من دیشب متوجه قسمت Night_Free شدم و تقریبا تا ساعت 5 صبح داشتم دانلود میکردم
هیچی از حسابم کم نشد ، سرعت هم دقیقا ، دقیقا مثل روزهای عادی بود ... !
به هیچ عنوان کم نشده بود و تا صبح هم یکنواخت بود ...
امیدوارم که مشکل شما هم حل بشه و بتونین با همون 1Mb/s دانلود داشته باشید
البته بقول دوستمون نباید خیلی سوء استفاده کنیم تا نظرشون عوض نشه :5:

Aless
03-12-2010, 21:16
جدی میگی؟! مال کدوم مرکز مخابراتی هستید؟

من ساعت 3 دیشب سرعتم خیلی پایین بود!اگه از شما سرعت بالا بوده پس برای ما هم احتمالا درست میشه.

دوستان لطف کنند اگه تغییری امشب ایجاد شد اسم مرکز مخابراتیشونم بگند.

تا امشب که ببینیم چی میشه! بای.