PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

FC.Barcelona
22-05-2012, 22:16
سرعت خیلی کم شده ولی پینگ یخورده بهتر شده

mohsen19871366
25-05-2012, 09:34
مگه چند ماه به چند ماه حسابها تسویه میشه؟!!!

mohsen19871366
25-05-2012, 09:39
چرا سرعت کمتر شده ! واسه من گه گاهی روی 150 میره اما ثابت همون 130 ـه ، ولی این موضوع مشکل جدی نیست ! چون قبل ازینم همین بوده ! مشکلم احتمالا بخاطر انبوه بودن کاربراست ! این چیزا دیگه عادی شده ما تو این مملکت ، شما هنوز آشنا نیستی باش ؟!
البته میشه اعتراض کرد ولی همت میطلبه ! یک مدت اینجا همه شاکی بودن چرا شبانه نداره و ... که اونم تبش خوابید ! کلا کلاه برداری آقا :| یک کلام میگم وقتی سرویس خوب ندن یعنی دزدن اونم وقتی حق انتخابت محدود باشه

الانم که محدودیت 10 گیگ گذاشتن واسه شارژ از روی قبض مسخره شده :| حالا بگو آخه گلابی ها حداقل بعد از دو ماه تصویه کنید حساب ها رو :|

مگه چند ماه به چند ماه تسویه میشه؟!!!! :worried:

The Jok3r
25-05-2012, 09:39
مگه چند ماه به چند ماه حسابها تسویه میشه؟!!!

با قبض تلفن.

mohsen19871366
25-05-2012, 09:41
دوستان کدوم شرکت ها توی اصفهان سرویس نامحدود داره؟
نظرتون در مورد وایمکس ایرانسل یا مبین نت چیه؟ از مخابرات به صرفه تره؟

coloop
26-05-2012, 19:15
امیدوارم هیشکی تو اصفهان به خاطر مسائل مالی مجبور نشه از اینترنت مخابرات اصفهان استفاده کنه !

آمین

msn2020
29-05-2012, 16:05
تو کنترل پنل من گزینه شارژ حساب وجود نداره یعنی الان که رفتم که دوباره شارژ کنم دیدم که نیستش باسه شما ها هم همی طوریه!؟!؟:18:

سرعت دانلود من حداقل روی 160 یا 150 است بعضی وقتا هم روی 200 تا 240!!:27:

سلام.از من هم همینجوری بود.زنگ زدم 2030 تا نیم ساعت بعدش درستش کردن

FC.Barcelona
29-05-2012, 18:45
صفحه پرداختها و شارژها برای من نمیاد:weird:
کسی دیگه این مشکلو داره؟
البته گزینه شارژ هست ولی سوابق شارژ را نمیاره

bahram88
30-05-2012, 15:40
دو روزه که مخابرات با اين ADSL ما را کشته، بعضي از سايتها را مثل فشنگ مياره و بعضي ها را ميکشيدش نمياره

نميدونم از شما هم همينطوره به 2030 هم که زنگ زدم گفت تا چند روز آينده درست ميشه مشکل از DNS مخابرات هست :42:

15min
31-05-2012, 11:39
صفحه پرداختها و شارژها برای من نمیاد:weird:
کسی دیگه این مشکلو داره؟
البته گزینه شارژ هست ولی سوابق شارژ را نمیاره

واسه منم همینطوره اینها کی تصفیه میشه پس؟

Farhad 8904
31-05-2012, 22:10
دوستان سرعت دانلود سرویس شما هم روی 128 فیکس شده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

naeim7
03-06-2012, 00:54
سلام دوستان یکی بگه چرا ما وقتی با سیمکارت ایرانسل و با شارژ 10تومنی یک ماهه از اینترنت استفاده میکنیم کلی هم دانلود میکنیم یک ماه راحت میکشه ولی با این adsl اصفهان با اینکه من هیج دانلودی نمیکنم و فقط وبگردی میکنم باید هر چهار روز یکبار شارژ کنم آیا مال شما هم اینجوریه؟ به 2030 هم زنگ زدم ولی جواب درست و قانع کننده ای نمیدن راه حل چیه دوستان ؟

mohammad20ali20
03-06-2012, 17:04
دوستان سرعت دانلود سرویس شما هم روی 128 فیکس شده؟

تایید میشه + سرعت افتضاح شده :thumbsdow

Black Mamba
07-06-2012, 02:18
سلام دوستان یکی بگه چرا ما وقتی با سیمکارت ایرانسل و با شارژ 10تومنی یک ماهه از اینترنت استفاده میکنیم کلی هم دانلود میکنیم یک ماه راحت میکشه ولی با این adsl اصفهان با اینکه من هیج دانلودی نمیکنم و فقط وبگردی میکنم باید هر چهار روز یکبار شارژ کنم آیا مال شما هم اینجوریه؟ به 2030 هم زنگ زدم ولی جواب درست و قانع کننده ای نمیدن راه حل چیه دوستان ؟

سوال شما ، سوال همه ی کاربران مخابرات هست و هیشکی هم جوابی نمیده .

alierna
07-06-2012, 18:28
سوال شما ، سوال همه ی کاربران مخابرات هست و هیشکی هم جوابی نمیده .

چون وبگردی هم خودش از حجم کم میکنه.
اینجا چون سرعت بیشتره پس سایت های بیشتری رو توی یک ماه میرین.واسه همین حجم دانلود بیشتر میشه.
فیس بوک هم یکی از سایتهایی که حجم رو زیاد میگیره

mohsen19871366
11-06-2012, 20:12
با قبض تلفن.

خوب قبض تلفن هم دو ماه به دو ماهه دیگه

mohsen19871366
11-06-2012, 20:15
چرا سرعت کمتر شده ! واسه من گه گاهی روی 150 میره اما ثابت همون 130 ـه ، ولی این موضوع مشکل جدی نیست ! چون قبل ازینم همین بوده ! مشکلم احتمالا بخاطر انبوه بودن کاربراست ! این چیزا دیگه عادی شده ما تو این مملکت ، شما هنوز آشنا نیستی باش ؟!
البته میشه اعتراض کرد ولی همت میطلبه ! یک مدت اینجا همه شاکی بودن چرا شبانه نداره و ... که اونم تبش خوابید ! کلا کلاه برداری آقا :| یک کلام میگم وقتی سرویس خوب ندن یعنی دزدن اونم وقتی حق انتخابت محدود باشه

الانم که محدودیت 10 گیگ گذاشتن واسه شارژ از روی قبض مسخره شده :| حالا بگو آخه گلابی ها حداقل بعد از دو ماه تصویه کنید حساب ها رو :|
قیض تلفن دو ماه به دو ماه تسویه میشه

sise
12-06-2012, 00:52
سلام
پارسال بود .رفتم دنبال adsl مخابرات نشد. گفتن منطقه شما ساپورت نمیشه.
گذشت و گذشت...
مکانمون عوض شده حالا میگن میشه از مخابرات adsl گرفت. مامور مخابرات میگه از شرکتهای دیگه بهتره ...
حالا بعد یک ساله اومدم همین تاپیک. کلی پست داده شده و خلاصه تقریبا این سرویس امتحانشو پس داده.
سوال تکراری و ابتدایی:
واسه adsl مخابرات چطوره؟ نسبت به دیگر شرکتهای خصوصی.
من خودم مودم دارم آیا حتما باید مودم خودشونو کار بزارن؟
اگه محل سکونت مهمه من بهارستان هستم.
mohsen19871366
12-06-2012, 11:49
سلام
پارسال بود .رفتم دنبال adsl مخابرات نشد. گفتن منطقه شما ساپورت نمیشه.
گذشت و گذشت...
مکانمون عوض شده حالا میگن میشه از مخابرات adsl گرفت. مامور مخابرات میگه از شرکتهای دیگه بهتره ...
حالا بعد یک ساله اومدم همین تاپیک. کلی پست داده شده و خلاصه تقریبا این سرویس امتحانشو پس داده.
سوال تکراری و ابتدایی:
واسه adsl مخابرات چطوره؟ نسبت به دیگر شرکتهای خصوصی.
من خودم مودم دارم آیا حتما باید مودم خودشونو کار بزارن؟
اگه محل سکونت مهمه من بهارستان هستم.
مخابرات سرعتش نسبت به خیلی شرکتها بهتره ولی گاهی قطعی داره و هیچ کس هم جوابگو نیست. در ضمن حجم ترافیکشم خیلی زود تموم میشه ولی نمیدونم شرکتهای دیگه هم همینجوره یا نه؟! بدترین چیز همین جوابگو نبودنه ، چون تقریبا دولتیه و به شکایتها خیلی رسیدگی نمیشه.
تا اونجایی که من میدونم مودم زیاد تفاوت نداره ولی خودشون میگن اگه از مودمهای ما استفاده نکنید ما هیچ ضمانتی برای عواقب بعدیش نمی کنیم! یعنی یک جورایی آدمو وادار میکنن که از مودمهای خودشون استفاده کنیم و ریسک نکنیم. من خودم قبلا مودم دیگه ای نداشتم و به خاطر همین از مودمهای خودشون استفاده کردم. در مورد محل سکونت هم باید از خود مخابرات سوال کنی. فکر نکنم مخابرات زیاد محدودیتی داشته باشه و محدودیتها بیشتر مربوط به شرکتهای خصوصیه.

FC.Barcelona
12-06-2012, 14:58
با مودم مشکلی ندارند
چون براشون هم فرقی نمیکنه اونا کارمند هستند شما ازشون مودم بخرید یا نخرید سودی برای اون کارمند نداره

rocketman2
14-06-2012, 14:00
با سلام دوستان

من الان از سرویس 2030 دارم استفاده میکنم ولی تعرفه هاس به کار من نمیاد .

از هر شرکتی دیگه هم که میخوام بخرم نمیتونند ارائه بدند.

ظاهرا اینترنت برای بعضی شماره ها فقط انحصاری 2030 هست ؟

lolo553
16-06-2012, 23:54
اقا من یه سوال داشتم مخابرات شبانه رایگان هم داره مصل شرکتهای خصوصی؟ کلا تعرفه هاش چجوریه؟

amir 777
17-06-2012, 10:57
بین رنگین کمان و مخابرات کدوم بهتره چون انگار قیمتشون برابره

zizigooloo2
17-06-2012, 12:59
اقا من یه سوال داشتم مخابرات شبانه رایگان هم داره مصل شرکتهای خصوصی؟ کلا تعرفه هاش چجوریه؟

خیر شبانه رایگان نداره اما قیمتش مناسبه، گیگی 2625 تومان.
پارسال همین موقع ها هنوز طرح جدیدشون راه نیوفتاده بود که من سرعت 512 داشتم با شبانه رایگان ماهی 16600 تومان، سرعت دانلود حتی شبها نزدیک kb/s 200 بود که هر شب تا 3 گیگ دانلود می کردم . به نظرم از همه شرکت ها سرتر بود. با این طرح جدیدشون هم سرعت کمتر شده و هم شبانه برداشته شده اما باید بگم سرعتش هنوز قابل قبوله و اگه کسی شبانه رایگان نخواد و زیاد دانلود نداشته باشه قیمت جدیدشون مناسب تره.
من شخصا چون دانلود زیاد دارم طرح قبلی برام بهتر بود.

ramin1986
17-06-2012, 15:02
بین رنگین کمان و مخابرات کدوم بهتره چون انگار قیمتشون برابره

این شرکت رنگین کمان با مخابرات هیچ فرقی نداره چون این شرکت این طور که من متوجه شدم همون پنلهای مخابرات را ازش اجاره کرده یا اینکه خریداری کرده فقط تنها تفاوتی که داره میگه من سرعت را روی 2 مگ میزارم باشه ولی مخابرات ظاهرا رو 1 مگ بسته

البته من اینا بعد از اینکه با مسول فروش رنگین کمان صحبت کردم فهمیدم

اگه توجه کنید اگه تو قسمت ریزمصرف رنگین کمان برید شما را به همون صفحه ی مخابرات میبره برای چک کردن حساب کاربریتون

mohsen19871366
17-06-2012, 23:43
خیر شبانه رایگان نداره اما قیمتش مناسبه، گیگی 2625 تومان.
پارسال همین موقع ها هنوز طرح جدیدشون راه نیوفتاده بود که من سرعت 512 داشتم با شبانه رایگان ماهی 16600 تومان، سرعت دانلود حتی شبها نزدیک kb/s 200 بود که هر شب تا 3 گیگ دانلود می کردم . به نظرم از همه شرکت ها سرتر بود. با این طرح جدیدشون هم سرعت کمتر شده و هم شبانه برداشته شده اما باید بگم سرعتش هنوز قابل قبوله و اگه کسی شبانه رایگان نخواد و زیاد دانلود نداشته باشه قیمت جدیدشون مناسب تره.
من شخصا چون دانلود زیاد دارم طرح قبلی برام بهتر بود.
اووووو.... چه توپ بوده! یادم نمیاد!
من شخصا حاضرم پول بیشتری هم بدم برای همین سرعت 128 ولی شبانه داشته باشه یا حداقل یک سری طرحهایی برای ترافیک داشته باشه.آخه آدم تا میاد دوتا ویدیوی معمولی 10 ، 12 دقیقه ای ببینه تموم شده!! پس اینترنت پرسرعت به په دردی می خوره آخه؟!

FC.Barcelona
19-06-2012, 11:36
من شخصا حاضرم پول بیشتری هم بدم برای همین سرعت 128 ولی شبانه داشته باشه یا حداقل یک سری طرحهایی برای ترافیک داشته باشه

ما هم حاضریم ولی مخابرات حاضر نیست چون از سودش کم میشه

r0ss0neri
20-06-2012, 10:55
شبانه میخواین برین شبکیه .

FC.Barcelona
23-06-2012, 15:42
دو روزه چقدر سرعت و پینگ بد شده
اصلا speedtest لود نمیشه :weird:

isfadsl
24-06-2012, 00:04
با سلام
دوستان براي شما هم شارژ خودكار بيش از يك بار در ماه زده شده؟
براي بنده تو ماه خرداد 4 بار و الان هم 1 بار شارژ خودكار زده!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو سامانه هم اعتراض كردم جوابي ندادن.
فكر كنم سيستم رو طوري تنظيم كردن كه وقتي اعتبارت داره كم ميشه يا ميخواد تموم بشه شارژ اوتوماتيك ميزنه!!!!!!!!!!!!!
اينطور كه معلومه هميشه بايد چند گيگي تو حسابمون داشته باشيم.
عكسها رو هم در پست بعدي قرار ميدم
آقاي مخابراتي ديگه پيدات نيست!
هي ميگفتي فقط يكبار در ماه اونم براي كساني كه خودشون شارژ نميكنن.
حالا تحويل بگير
دوستان تا اصفهان هم مثل تهران نامحدود نشه فايده نداره.

isfadsl
24-06-2012, 00:09
تازه جديدا يه اوتوشارژ هم واسه تيرماه زده شده. كه نميدونم با اين روند همين يكي ميمونه يا اينم ميشه 4 پنج تا!

isfadsl
24-06-2012, 00:18
حالا يه نگاهي هم به قيمتهاي جديد تهران بندازين

آخرين قيمت‌هاي اينترنت پرسرعت در استان تهران

قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت در قالب خط STM1 ‌ به شركت‌هاي مخابرات استاني و شركت‌هاي داراي مجوز PAP يا همان شركتهاي ندا تحويل مي‌شود، صرفاً جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL يا اينترنت پرسرعت به ميزان 20 درصد كاهش مي‌يابد و بدين معني است كه قيمت فروش اينترنت با ظرفيت يك STM1 كه در حال حاضر 486 ميليون ريال است به 375100000 ريال كاهش پيدا كرد.

به گزارش خبرنگار سرويس ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)،‌ بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL براساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 تعيين شده است.‌

براي پهناي باند 64 كيلوبيت بر ثانيه 59200 ريال، 128 كيلوبيت بر ثانيه ‌99200 ريال، 256 كيلوبيت بر ثانيه 12560 ريال،‌ 512 كيلوبيت بر ثانيه، 204800 ريال و براي پهناي باند 1024 كيلوبيت بر ثانيه 383200 ريال و پهناي باند 2048 كيلوبيت بر ثانيه 745600 ريال در نظر گرفته شده است.

شركت مخابرات استان تهران در اين باره شرايط و ضوابطي را اعلام كرده است؛ هزينه مودم و راه‌اندازي آن برعهده مشترك خواهد بود و بابت راه‌اندازي سرويس نيز نبايد هزينه‌اي از مشتركين دريافت شود.

شركت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه‌اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند نسبت به تنظيم صورتجلسه اقدام كنند.

به گزارش ايسنا، شركت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات همچنين موظف هستند نرم‌افزار لازم براي اندازه‌گيري لحظه‌اي پهناي باند را روي پايانه كاربر نصب و راهنمايي لازم را انجام دهند.

ضمناً‌ كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات توصيه كرده بود كه به منظور گسترش ارائه اين خدمات در سطح كشور شركت مخابرات ايران با مشاركت شركت‌هاي PAP و رعايت منافع طرفين، اين خدمات را ارائه كند. به گزارش ايسنا درصورت نداشتن مشاركت،‌ شركت‌هاي PAP مي‌توانستند سرويس‌ مربوطه را حداكثر تا سقف 20 درصد بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه كنند. همچنين شركت‌هاي PAP بايد كليه قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه‌هاي مصوب فوق اصلاح ميكردند.

كليه مشتريان درصورت داشتن هرگونه شكايت درخصوص تعرفه‌هاي خارج چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي وادارات کل مخابرات مناطق هفت‌گانه گزارش كنند.

٣/٤/١٣٩١

منبع : مخابرات استان تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nini bad
24-06-2012, 00:33
سلام به همه دوستان

یک زمانی بحث این تاپیک خیلی بالا بود اون موقعه کیفیت سرویس مخابرات خوب بود سرویس های متنوعی داشت و کیفیت پینگ عالی ... تا این که به این جا رسیده و بسیار بی کیفیت .... من خودم یکی از کاربران مخابرات بودم و هنوز هم افرادی که این سرویس را دارند بسیار ناراضی هستند ... مخابرات یک انحصار طلبی فیبر نوری را در اختیار دارد و سرویس کم هزینه بی کیفیت با سرعت بالا در اختیار کاربران قرار می دهد در صورتی فقط حق کاربران از بین می رود ...

Farhad 8904
24-06-2012, 09:14
دوستان توی این مدت کیفیت سرویس شما چطور بوده؟؟؟ واسه من هر روز بدتر از دیروز هست. الان هم سرعت شده dial up

Aless
24-06-2012, 11:49
امروز که افتضاحه...!
خدا لعنتشون کنه

mohsen19871366
26-06-2012, 10:07
نمیتونیم ، منطقه ما را فقط مخابرات ساپورت میکنه

Aless
04-07-2012, 17:55

شماره تلفنش را میدی
فرصت نمیکنم برم اونجا

a.maghmoomi
08-07-2012, 13:27
دوستان من امروز رفتم مرکز مخابرات ولیعصر کلی سرو کله زدم فقط میگفتن که شما درست میگید ، شما پر مصرف هستید ولی ما نمیتونیم کمکی بهتون بکنیم منم عصبانی گفتم یعنی یه آدم پیدا نمیشه جواب بده گفتن برو تو اون یکی اتاق خلاصه رفتیم کلی حرف زدیم گفتیم پکت های لاست شدتون زیاده و دانلود صرفه نداره مرده هی میگفت شما درست میگید آخرش گفتم مرده حسابی یه جواب بده به من خیره سرت گفت شرکت های شبکیه ، رنگین کمان و یکی دیگه ( الان دقیق یادم نیست) با ما قرار داد دارن میتوندی از اونا بگیرید گفتم من DLC هستم مطمئن هستید خدمات میدن ؟؟ گفت آره منم بلند شدم کوبیدم اومدم چهارباغ بالا دفتر مرکزی شبکیه رفتم تو به منشی میگم با مخابرات قرارداد دارید میگه نه!!!!! من گفتم مگه میشه همین الان مخابرات به من گفت که قرارداد دارید بعد به دفه یکی از اون ور گفت ما قرارداد داریم خانوم حواسشون نیست !!!!! کلی خندیدم بعد رفتم و یه 1 ماهه خریدم 3گیگ 1024 ، 14000 تومن حالا قراره فردا فعالش کنه امیدوارم خوب باشه ..

در ضمن من از شهرک کشوری هستم.

اینو نوشتم شاید کمک کنه بهتون ببخشید که یکم زیاد شد!!!!

r0ss0neri
08-07-2012, 17:41
تو گور بابا شبکیه ! من بصورت هوشمند هم مخابرات دارم هم شبکیه ! شبکیه غیر از اینک روزانش سرعتش بیشتره هیچی نداره ! شبا سرعت بین 0 تا 15 کیلوبایته و اکثرا روی صفر ! این به چه درد میخوره ؟
نه آقا باید برم یا شبانه رو درست میکنید یا من دیگه نمیخوام این سرویس کوفتی ! همین مخابرات حداقل هزینه گیگ های اضافیش ارزونتره :|

mohsen19871366
09-07-2012, 11:17
دوستان من امروز رفتم مرکز مخابرات ولیعصر کلی سرو کله زدم فقط میگفتن که شما درست میگید ، شما پر مصرف هستید ولی ما نمیتونیم کمکی بهتون بکنیم منم عصبانی گفتم یعنی یه آدم پیدا نمیشه جواب بده گفتن برو تو اون یکی اتاق خلاصه رفتیم کلی حرف زدیم گفتیم پکت های لاست شدتون زیاده و دانلود صرفه نداره مرده هی میگفت شما درست میگید آخرش گفتم مرده حسابی یه جواب بده به من خیره سرت گفت شرکت های شبکیه ، رنگین کمان و یکی دیگه ( الان دقیق یادم نیست) با ما قرار داد دارن میتوندی از اونا بگیرید گفتم من DLC هستم مطمئن هستید خدمات میدن ؟؟ گفت آره منم بلند شدم کوبیدم اومدم چهارباغ بالا دفتر مرکزی شبکیه رفتم تو به منشی میگم با مخابرات قرارداد دارید میگه نه!!!!! من گفتم مگه میشه همین الان مخابرات به من گفت که قرارداد دارید بعد به دفه یکی از اون ور گفت ما قرارداد داریم خانوم حواسشون نیست !!!!! کلی خندیدم بعد رفتم و یه 1 ماهه خریدم 3گیگ 1024 ، 14000 تومن حالا قراره فردا فعالش کنه امیدوارم خوب باشه ..

در ضمن من از شهرک کشوری هستم.

اینو نوشتم شاید کمک کنه بهتون ببخشید که یکم زیاد شد!!!!
شبکیه شبانه رایگان داره؟ سرعتش چطوره؟ به صرفه تر هست؟ برای منطقه ما که فقط مخابرات ساپورت میکنه هم قابل استفاده هست؟ یعنی باید اول سرویس مخابرات رو قطع کنیم بعد از شبکیه بگیریم یا همزمان وصل میشه؟

a.maghmoomi
10-07-2012, 18:07
بله از 2 تا 7
فعلا منتظرم بذار بگن بهت میگم
آره شبکیه عملا میاد روی رانژه ی مخابرات به شما اینترنت میده همین هردوشومیشه داشت دفتر مرکزیشون گفت !!!!

Mr. M.S.R
10-07-2012, 21:40
چرا بحث را بیخودی کشش می دید؟؟؟

چند مورد وجود داره:
1. یا پنل مشکل داره یا تجهیزات! حجم را درست حساب نمی کنه!
2. رمز پنل ها مثل کلید توالت عمومی دست افراد زیادی هست! و ان ها هم دارند از اکانت دیگران استفاده می کنند!
3. چند نفر را می شناسم که ادعا می کنند پنل را -- کرده اند و دارن به صورت نا محدود از اینترنت استفاده می کنند!!

شبکیه یا دیگر شرکت ها از پنل دیگری برای مدیریت استفاده می کنند که شما برای فرار از مشکلات موجود به سرویس ان ها پناه ببرید؟

FC.Barcelona
11-07-2012, 00:56
شارژ شبانه دیگه چیه؟
تو این هفته 2 گیگ برای من شارژ شبانه کرده!!!
الانم دیدم فقط 200 مگ دیگه مونده!!

mrmmnb
11-07-2012, 01:13
دوستان از این شبکیه بپرسید فقط به خود شهر اصفهان خدمات میدن یا هر جا مخابرات اصفهان سرویس داده اینا هم میدن؟ الا من که شهرستان هستم میتونم از سبکیه درخواست بدم؟
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه
با تشکر

reza_khan2006
11-07-2012, 09:25
دوستان من مخابراتمم وصله حالا شبکیه گرفتم چراغ مودم هم سبزه و دفعه اول هم سایت گوگل باز شد و لی الان با این که چراغ سبزه هیچ سایتی باز نمیشه .؟
همین که با مخابرات وصل میشم هیچ مشکلی نداره

a.maghmoomi
11-07-2012, 16:55
ببخشید دوست عزیز من برای فرار از مشکلات که رفتم قبول

بعدشم پنل هردوشون یکیه!!!

a.maghmoomi
12-07-2012, 10:40
دوستانی که شبکیه دارن شبانه چند گیگ میزنن؟؟

r0ss0neri
12-07-2012, 11:17
دوستانی که شبکیه دارن شبانه چند گیگ میزنن؟؟

من 1مگابیت دارم ، به گیگ نمیرسه برادر ! شاید شبی 500 مگ .

a.maghmoomi
12-07-2012, 11:47
من دیشب 1 گیگ زدم باید زنگ بزنم به من گفت تا 3Mb میره !!!

a.maghmoomi
12-07-2012, 15:58
دوستان کیا 1Mb شبکیه دارن ؟/؟؟

من دوستام 256 دارن ، دارن با 300 تو روز و 70 تو شب دانلود میکنن !!!!!

مرتیکه برگشته میگه دوستانتون اشتباهی دارن دانلود میکنن!!!

حداقل 5 نفرو میشناسم که اینجورین!!!

insomniac2
15-07-2012, 19:38
با سلام
دوستان براي شما هم شارژ خودكار بيش از يك بار در ماه زده شده؟
براي بنده تو ماه خرداد 4 بار و الان هم 1 بار شارژ خودكار زده!!!!!!!!!!!!!!!!!
تو سامانه هم اعتراض كردم جوابي ندادن.
فكر كنم سيستم رو طوري تنظيم كردن كه وقتي اعتبارت داره كم ميشه يا ميخواد تموم بشه شارژ اوتوماتيك ميزنه!!!!!!!!!!!!!
اينطور كه معلومه هميشه بايد چند گيگي تو حسابمون داشته باشيم.
عكسها رو هم در پست بعدي قرار ميدم
آقاي مخابراتي ديگه پيدات نيست!
هي ميگفتي فقط يكبار در ماه اونم براي كساني كه خودشون شارژ نميكنن.
حالا تحويل بگير
دوستان تا اصفهان هم مثل تهران نامحدود نشه فايده نداره.

اعصاب من رو این شارژ خودکارش ....می‌دونم فایده نداره اعتراض در اینجا ولی برای آرامش اعصاب خودم غرغر می‌کنم:

بابا من نمی‌خوام شارژ کنم خودبه‌خود. شاید من شب تا صبح 100 گیگ دانلود کردم صبح پا شدم رفتم یه گوری تا یه سال دیگه پیدام نشد تو هی باید بری شارژ کنی؟
بعد از یه ربع تو انتظار بودن 2030 جواب داده، می‌گم این خودکار شبانه چرا هی برا خودش شارژ می‌کنه، مرتیکه احمق می‌گه برا اینکه دانلودتون نصفه نمونه!!! یعنی بچه دو ساله طرف ایناس که این توضیحات رو می‌دن؟ بعد هم داده دست یکی دیگه می‌گه همینه که هست و تو قراردادتون بود و گوشی رو قطع می‌کنه. هی هر روز باید یکی به آدم توهین کنه، 2030 هم روش.
بابا اون موقع که من ثبت نام کردم همچین بندی تو قرارداد نبود بعد هم چطور از شهریور پارسال تا همین ذو ماه پیش این خودکار شبانه فعال نبود یه دفعه خودبه‌خود فعال شد؟ خودتون برداشتید ما بدبختهای DLC روو که هیچ حق انتخابی جز سرویس شما نداشتیم سوییچ کردید رو این سیستم فعلی، گفتیم چشم. قراردادمون که سه ماهه بود رو نصفش رو خوردید، گفتیم چشم. اون سیستم قبلی که قابل تحمل بود رو داغون کردید این سرویس کیلویی فعلی رو گذاشتید، گفتیم چشم. گفتید آقا خانم ماهی 2 گیگ شارژ خودکار داره ها، گفتیم چشم. 2 گیگتون شده 20 گیگ. این دلسوزی بی‌خود برای قطعی دانلود من وسط نصفه شب دیگه چیه؟ غیرفعال کردن این خدمات ناخواسته کاری داره آخه؟

DivXviDvD
17-07-2012, 11:33
سلام
دوستان من قصد دارم از مخابرت نت بگیرم
مصرفم هم برای 4 تا پیج و یه آپدیتی چیزی بیاد برای آنتی ویروس و ویندوز هست
به نظرتون چطوره ؟
نمیشه کاری کرد که مبلغ روی قبض نیاد و همین اینترنتی شارژ کنه
ممنون میشم راهنمایی کنید

ruzbeh1
18-07-2012, 23:12
سلام دوستان.سرعت دانلود با torrent شما خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

a.maghmoomi
18-07-2012, 23:16
سلام دوستان.سرعت دانلود با torrent شما خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تورنت بستگی داره هرچی سرعت آپلودتون رو بیشتر تنظیم کنید سرعت دانلود هم بیشتر میشه!!

ولی کلا سرعت تورنت روی مخابرات چنگی بدل نمیرنه

بهتره از تورنت استفاده نکنید چون هم آپلو میکنه هم دانلود و وقتی سرعت دانلودتون بیشتر باشه مطمئن باشید داره بیشتر آپلود میکنه!!!

Beauty Sky
18-07-2012, 23:25
سلام
دوستان من قصد دارم از مخابرت نت بگیرم
مصرفم هم برای 4 تا پیج و یه آپدیتی چیزی بیاد برای آنتی ویروس و ویندوز هست
به نظرتون چطوره ؟
نمیشه کاری کرد که مبلغ روی قبض نیاد و همین اینترنتی شارژ کنه
ممنون میشم راهنمایی کنید

اره مشكلي نيست، فك كنم سرهرماه خودش يبار شارژ روقبض ميزنه و اگه قبل اينكه تموم بشه ترافيك خودتون انلاين پرداخت كنيد كه خودش روقبض اتومات نزنه ديگه مشكلي نيست

Beauty Sky
18-07-2012, 23:26
سلام دوستان.سرعت دانلود با torrent شما خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

از تورنت معمولا چه فايلي دانلود ميكنيد؟

ruzbeh1
18-07-2012, 23:51
از تورنت معمولا چه فايلي دانلود ميكنيد؟

نرم افزار-موزیک-فیلم.من قبلا" از آسیاتک سرویس داشتم.سرعت تورنت عالی بود،همیشه رو 100-200.اما سرعت تورنت مخابرات از 30-40 بیشتر نمی شه.واسه شما هم همین طوره؟

a.maghmoomi
19-07-2012, 17:53
بله!!!:41:![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Beauty Sky
19-07-2012, 23:16
نرم افزار-موزیک-فیلم.من قبلا" از آسیاتک سرویس داشتم.سرعت تورنت عالی بود،همیشه رو 100-200.اما سرعت تورنت مخابرات از 30-40 بیشتر نمی شه.واسه شما هم همین طوره؟
بيشترفايلها توي سايتها هم ميتوني پيدا كنيد
موزيك:
4shared.net
hdmusicvideos.org
فيلم:
Warez-bb.com
x264-bb.com
نرم افزار
soft 98
p30day.com
Nsanedown.com
نرم افزارفیلم سریال و..
rlslog.net

من تورنت استفاده نميكنم
اما متوجه شدم صبح زود و اخرشب كه كاربراي انلاين كمتره سرعت بالاتره

FC.Barcelona
21-07-2012, 17:31
بدون شرح!!
Pinging google.com [173.194.32.5] with 32 bytes of data:

Request timed out.
Reply from 173.194.32.5: bytes=32 time=409ms TTL=46
Request timed out.
Reply from 173.194.32.5: bytes=32 time=405ms TTL=46

Ping statistics for 173.194.32.5:
Packets: Sent = 4, Received = 2, Lost = 2 (50% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 405ms, Maximum = 409ms, Average = 407ms

a.maghmoomi
21-07-2012, 17:37
بدون شرح!!
Pinging google.com [173.194.32.5] with 32 bytes of data:

Request timed out.
Reply from 173.194.32.5: bytes=32 time=409ms TTL=46
Request timed out.
Reply from 173.194.32.5: bytes=32 time=405ms TTL=46

Ping statistics for 173.194.32.5:
Packets: Sent = 4, Received = 2, Lost = 2 (50% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 405ms, Maximum = 409ms, Average = 407ms

بله امروز مخابرات خیلی سرعت اومده پایین به هیچ جا هم وصل نمیشه!!!:41:

mohsen19871366
22-07-2012, 13:39
اینترنت شبکیه را اگه بخوایم راه بندازیم هزینه اش چقدره؟علاوه بر هزینه مخابراته؟

a.maghmoomi
23-07-2012, 11:30
اینترنت شبکیه را اگه بخوایم راه بندازیم هزینه اش چقدره؟علاوه بر هزینه مخابراته؟

ماله شبکیه اگه رانژه مخابرات رو داشته باشید و خط DLC باشید هیچی بابت رانژه نمیگیره و فقط هزینه سرویس هاش رو میگیره .

ehsanch
25-07-2012, 02:09
این برنامه نویس احمق این سیستم پلوتو رو فقط من گیر بیارم
ری.. با این برنامه ای که نوشته ... آخه آدم ناشی اول میرفتی یاد میگرفتی بعد میومدی می..دی . یه چیزش مثل آدم طراحی نشده.

امشب (همین الان 3 شب) اومدم شارژ کنم میگه 10 گیگ بیشتر نمیشه و از پرداخت بانکی استفاده کن . اوکی. اومدم پرداخت کنم 100 بار تلاش کردم میره تو بانک ملت میگه پارامتر ها اشتباه است و اینا. زنگ زدم اپراتور میگه اشکال از بانکه ملته! اومدم دوباره یه سرچی زدم دیدم اینجا یکی با یه مرورگر دیگه تونسته پرداخت کنه. با ie اومدم باز نشد. از ظاهر برنامه (مخصوصل هیدر بالای صفحه) میشد حدس زد طرف ie 6 داشته و رو اون تست کرده. زدم با compatibility mode هر صفحه که باز میکردم یه پیغام اوکی و کنسل میداد. هی اوکی کردم و با چند بار تلاش تونستم شارژ کنم.
مملکه دارم...
معلوم نیست با کدوم پارتی بازی این پروژه رو گرفته و اون مسئولش چقدر سیبیلش چرب شده تا داده به اینا پروژه رو.... و چقدر گرفتن تا این سیستم نوشتن (ری...)
اگه یوقت مسولین اینو خوندن میتونن با من تماس بگیرن یکم راهنماییشون کنم 09I31338547

Beauty Sky
25-07-2012, 15:42
...........

esisuzuki
26-07-2012, 17:23
واسه من سرعت وب گردی خیلی اومده ( در حد 20-30 kb ) واسه شما هم اینجوریه ؟

mohammad20ali20
27-07-2012, 14:59
چرا سرعت انقدر کم و زیاد میشه فکر کنم نوسانات قیمت مو......غ روی اینترنت اثر گذاشته!

توی این ماه رمضان خودتون رو از لعنت روزه دار ها به دور نگه دارید.

esisuzuki
27-07-2012, 15:37
خدا باعث و بانیش رو لعنت کنه

farzad_angel
27-07-2012, 20:49
سرعت وبگردی خیلی خیلی پائیینه

Mohammad Yek110
27-07-2012, 21:12
چرا سرعت انقدر کم و زیاد میشه فکر کنم نوسانات قیمت مو......غ روی اینترنت اثر گذاشته!

توی این ماه رمضان خودتون رو از لعنت روزه دار ها به دور نگه دارید.

برای من بعد از ظهر سرعت خراب بود
الان خوب شده

Abolfazl_Real
28-07-2012, 15:07
adsl مخابرات در یک کلام    آشغاله

مخابراتی ها همه دزد و پدر.........

behrooz3229
28-07-2012, 15:18
سلام دوستان اصفهانی عزیز
سرعت دانلود با سرویس 512 و 256 مخابرات اصفهان چنده؟ در روز و شب (رایگان)؟

zizigooloo2
29-07-2012, 12:23
سلام دوستان اصفهانی عزیز

سلام دوست عزیز، اینترنت مخابرات تک سرعتیه. برای من در حد 512 هست ولی برای همه یکسان نیست، کم و زیاد میشه. سرعت دانلودم هم حدود 120. شبانه رایگان هم نداره، البته تا پارسال داشت ولی ممه ای بود که لولو برد.

Abolfazl_Real
29-07-2012, 22:03
سلام دوستان اصفهانی عزیز

از مخابرات نگیر که پشیمون میشه
از ما گفتن...

insomniac2
30-07-2012, 00:42
می‌خوام شارژ کنم ولی نمی‌تونم وارد سامانه سرویس دهی بشم. یوزر و پس و تصویر امنیتی رو وارد می‌کنم ولی هیچ اتفاقی نمی‌افته. با هر براروزری همینطوره. کسی اینجوری شده؟

Behrouz_se60
31-07-2012, 00:22
سلام
شبانه رایگان شده ؟؟ پس چرا ساعت 2 پینگ بازی خیلی بالاست ؟؟ قبلا تا 120 بود الان تا 1000 میره

smohsen
31-07-2012, 00:58
سلام
شبانه رایگان شده ؟؟ پس چرا ساعت 2 پینگ بازی خیلی بالاست ؟؟ قبلا تا 120 بود الان تا 1000 میره

چون باز لینک اهواز احتمالا مشکل پیدا کرده و از اونجا به بعد پینگ میرهرو 500 درحالی که باید 50 باشه حداکثر

mvchsh4
04-08-2012, 20:41
می‌خوام شارژ کنم ولی نمی‌تونم وارد سامانه سرویس دهی بشم. یوزر و پس و تصویر امنیتی رو وارد می‌کنم ولی هیچ اتفاقی نمی‌افته. با هر براروزری همینطوره. کسی اینجوری شده؟
من قبلا چند بار اینجوری شدم مرورگرمو که عوض کردم مشکلم حل شد مرورگرتو هرچی که هس به آخرین ورژن آپدیت کن با یکی از این دوتا وارد شو مشکلت حل می شه
Firefox Setup 10.0.2
internet explorer 8

DariushGreat
07-08-2012, 13:52
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

Mohammad Yek110
07-08-2012, 14:52
سلام
بچه ها اینا چه طوری حساب می کنن ؟
یعنی چی ؟
من حجم کل دانلودم به 300 مگ نرسیده
فقط وبگردی می کنم
صفحات هم زیادی سنگین نیستن
بیشتر میام همین فروم
9 گیگ برام حساب کردن:18:

amirharry
07-08-2012, 19:04
دوستان سرویس نا محدود سرعت دانلودش چنده؟

esisuzuki
07-08-2012, 19:55
هر وقت این ها تونستن دلار رو تک نرخی کنن اینترنت پ هم تو قیمت و هم تو سرعت تک نرخی خواهد شد ....

Hidden-Hunter
07-08-2012, 22:15
چند روزه سرعت من به شدت پایین امده ایا برای شما هم همینطور هست؟

esisuzuki
09-08-2012, 13:08
سلام جدیدا مخابرات اومده ابتکار بخرج داده قبض های تلفن روی سایت قرار میده ولی یه مشکلی هست این وسط
1-این سایت چرا به درگاه بانک وصل نمیشه
2-چرا هنگام پرداخت از پروتوکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده نمیکنه
3-این سایت tce.ir پر از باگ و حفره های امنیتیه اگر کسی از -- و امنیت سرشته داشته باشه خیلی راحت میتونه به شماره کارت و رمز دوم دسترسی پیدا کنه
من پیشنهاد میکنم فعلا از طریق سایت tce اقدام به پرداخت نکنید
وظیفه من اطلاع رسانی بود

mohsen_zz
14-08-2012, 13:28
سلام جدیدا مخابرات اومده ابتکار بخرج داده قبض های تلفن روی سایت قرار میده ولی یه مشکلی هست این وسط
1-این سایت چرا به درگاه بانک وصل نمیشه
2-چرا هنگام پرداخت از پروتوکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده نمیکنه
3-این سایت tce.ir پر از باگ و حفره های امنیتیه اگر کسی از -- و امنیت سرشته داشته باشه خیلی راحت میتونه به شماره کارت و رمز دوم دسترسی پیدا کنه
من پیشنهاد میکنم فعلا از طریق سایت tce اقدام به پرداخت نکنید
وظیفه من اطلاع رسانی بود
بله پرداخت اینترنتی با tce.ir به شدت نا امنه

payam178
18-08-2012, 11:49
سلام دوستان
پیشاپیش عید فطر مبارک
من ساکن کاشان هستم مرکز مخابراتی مهماندوست
ولی مرکز مهماندوست اینترنت مخابراتش پر شده و فعلا نمیده
کی جا واسه من خالی میشه؟:45:

SHAHAB-P30
18-08-2012, 14:16
سلام

یکی میتونه برای خط من انتقال اعتبار انجام بده هزینش رو هم میدم

آخه میخوام هزینش رو قبض نیاد

midnight1234
28-08-2012, 18:31
سلام من تازه تو سایت 2030 ثبت نام کردم تازه که نه 3 ساعته دارم ور می رم مطلب میخونم ..مشکل اینجاست الان که من ثبت نام کردم کی مودم رو می یارن کی نصب می کنن..الان باید دقیقا چیکار کنم
رفتن مخابرات گفتن باید از طریق سایت اقدام کنید

تو یه قسمت داره امکان سنجی هم می گه منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد ...خوب چجوری باید رزرو کنم..
یعنی باید هر روز سر بزنم ببینم منبع ازاد می شه...
من باید چیکار کنم الان ...

و یه سوال هم داشتم ظاهرا اگه خط ماله صاحب اصلی باشه بش در ماه 10 گیگ حق استفاده می دن ولی اگه ماله خودت نباشه 8 گیگ...خط ماله پدرمه و من با اسم خودم ثبت نام کردم..ایا باید مشخصات خودم رو ادیت کنم و اسم پدر و کد ملی اونو بزنم؟تا بتونم 10 گیگ استافده کنم؟یا اکانت جدید بسازم؟

Aless
29-08-2012, 07:14
سلام
همین الان ثبت نام کردی خب یکم صبر کن
چند روز دیگه این منع ازادی میره و شمارتا وارد میکنی و ثبت نام تکمیل میشه
حدود 1 هفته بعد هم بهت زنگ میزنن واسه مودم و نصب و ...
به نام پدر و پسر و این چیزا فرقی نمیکنه.نمیخواد اکانت جدید بسازی

midnight1234
29-08-2012, 11:39
3 باز تایپ کردم می گه متن شما کوتاه..
چقدر باید صبر کرد ؟؟
تو خود سایت 2030 نوشته که صاحب خط نباشید بیشتر از 8 گیگ رو قبض تلفن نیم تونی شارژ کنی و باید انلاین پرداخت کنی اگه صاحب خط باشید می شه 10 گیگ ..چرت نوشته؟

مودم و هزینه نصب و..چقدر می شه و خود نصاب می گیره یا باید انلاین پرداخت کرد یا رو قبض می یاد؟؟
مودم هاش نوعی داره که وایرلس اینترنت رو شر کنه؟

payam178
29-08-2012, 13:35
سلام من تازه تو سایت 2030 ثبت نام کردم تازه که نه 3 ساعته دارم ور می رم مطلب میخونم ..مشکل اینجاست الان که من ثبت نام کردم کی مودم رو می یارن کی نصب می کنن..الان باید دقیقا چیکار کنم رفتن مخابرات گفتن باید از طریق سایت اقدام کنید تو یه قسمت داره امکان سنجی هم می گه منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد ...خوب چجوری باید رزرو کنم.. یعنی باید هر روز سر بزنم ببینم منبع ازاد می شه... من باید چیکار کنم الان ... و یه سوال هم داشتم ظاهرا اگه خط ماله صاحب اصلی باشه بش در ماه 10 گیگ حق استفاده می دن ولی اگه ماله خودت نباشه 8 گیگ...خط ماله پدرمه و من با اسم خودم ثبت نام کردم..ایا باید مشخصات خودم رو ادیت کنم و اسم پدر و کد ملی اونو بزنم؟تا بتونم 10 گیگ استافده کنم؟یا اکانت جدید بسازم؟\ سلام دوست عزیز شما ساکن کجایی؟ در سایت kashn.tce.ir نوشته که: (قابل توجه متقاضيان اينترنت پرسرعت 2030 : ظرفيت ثبت نام براي مراكز زير تا اطلاع ثانوي تكميل ميباشد. 1-مركز شهيد مهماندوست 2-مركز شهيد مطهري 3-مركز شهيد قندي 4-مركز علامه طباطبايي 5-مركز مخابرات طاهرآباد) من که ساکن کاشان هستم و مرکز مخابراتی ام مهماندوست است نزدیک به یک ماهه که منتظرم ولی هیچ زنگ زدم مرکز مخابراتی مهماندوست گفتم کِی سرویس اینترنت پرسرعت فعال میشه طرف گفت هرموقع دستگاه جدید اضافه کنیم گفتم خب کی دستگاه جدید اضافه میکنید طرف گفت معلوم نیست حالا میخام به مخابرات اصفهان ایمیل بزنم که یه دستگاه به اینا بده ( دوستان به نظرتون ایمیل بزنم؟ )

Aless
29-08-2012, 13:41
3 باز تایپ کردم می گه متن شما کوتاه..
چقدر باید صبر کرد ؟؟
تو خود سایت 2030 نوشته که صاحب خط نباشید بیشتر از 8 گیگ رو قبض تلفن نیم تونی شارژ کنی و باید انلاین پرداخت کنی اگه صاحب خط باشید می شه 10 گیگ ..چرت نوشته؟

مودم و هزینه نصب و..چقدر می شه و خود نصاب می گیره یا باید انلاین پرداخت کرد یا رو قبض می یاد؟؟
مودم هاش نوعی داره که وایرلس اینترنت رو شر کنه؟

چرت نیست.مثلا اگه 8 گیگ را رد کردی هم پرداخت انلاین داره و هم زنگ بزنی پشتیبانی این محدودیت را برمیداره
الان دقیقا قیمت ندارم ولی نصاب میاد و خودش پول میگیره
اره.مودم هاش نوع داره و ازت میپرسه وایرلس دار میخوای یا معمولی
صبر کردن هم خوبه کلا ! ولی بستگی به مرکز مخابراتت داره.فکر نکنم بیشتر از 1 هفته بشه

Aless
29-08-2012, 13:43
\ سلام دوست عزیز شما ساکن کجایی؟ در سایت kashn.tce.ir نوشته که: (قابل توجه متقاضيان اينترنت پرسرعت 2030 : ظرفيت ثبت نام براي مراكز زير تا اطلاع ثانوي تكميل ميباشد. 1-مركز شهيد مهماندوست 2-مركز شهيد مطهري 3-مركز شهيد قندي 4-مركز علامه طباطبايي 5-مركز مخابرات طاهرآباد) من که ساکن کاشان هستم و مرکز مخابراتی ام مهماندوست است نزدیک به یک ماهه که منتظرم ولی هیچ زنگ زدم مرکز مخابراتی مهماندوست گفتم کِی سرویس اینترنت پرسرعت فعال میشه طرف گفت هرموقع دستگاه جدید اضافه کنیم گفتم خب کی دستگاه جدید اضافه میکنید طرف گفت معلوم نیست حالا میخام به مخابرات اصفهان ایمیل بزنم که یه دستگاه به اینا بده ( دوستان به نظرتون ایمیل بزنم؟ )

کار از ایمیل و این چیزا گذشته
شما بفرست ولی منتظر نباش که حقوق مصرف کننده رعایت بشه!!!

payam178
29-08-2012, 13:47
کار از ایمیل و این چیزا گذشته
شما بفرست ولی منتظر نباش که حقوق مصرف کننده رعایت بشه!!!
واقعاً که راست گفتی

midnight1234
29-08-2012, 17:50
بابا این بنده خدا یک ماه صبر کرده به هیچ جا نرسیده !
چرا پیشنهاد صبر به من می کنید!! این که دیگه صبر نیست سرکاری هست..
پیام جان ساکن اصفهانم...حضورا بری صحبت کنی فایده نداره؟؟ من قبلا از مخابرات خط دیجیتال داشتم خطم رو عضو کردن کردن فیبر نوری هیچ کس هم پاسخ گو نبود 3 ماه نتم مالده شد! اینا خیلی پست تر اینحرفان الان اگه ندن دیگه جهنم ضرر می رم وایمکس می خرم ...مخابرات بی شرف یه مشت حروم خور

payam178
30-08-2012, 15:25
بابا این بنده خدا یک ماه صبر کرده به هیچ جا نرسیده !
چرا پیشنهاد صبر به من می کنید!! این که دیگه صبر نیست سرکاری هست..
پیام جان ساکن اصفهانم...حضورا بری صحبت کنی فایده نداره؟؟ من قبلا از مخابرات خط دیجیتال داشتم خطم رو عضو کردن کردن فیبر نوری هیچ کس هم پاسخ گو نبود 3 ماه نتم مالده شد! اینا خیلی پست تر اینحرفان الان اگه ندن دیگه جهنم ضرر می رم وایمکس می خرم ...مخابرات بی شرف یه مشت حروم خور
سلام دوست عزیزم
همه ی حرفات راسته
راستی زنگ زدی به مرکز مخابراتی ات که ببینی جای خالی داره یا نه؟
من مرکز مخابراتی ام جای خالی نداره
اگر مرکز مخابراتی ات جای خالی داشت میتونی زنگ بزنی به شماره ی 2030 که از پشتیبانی بپرسی کی مودم را میارن و کی خط رانژه میشه
و اگر هم نداشت یه ایمیل برو بزن به مخابرات شهرتون و اعتراض کن درسته که تاثیری نداره ولی بازم شاید یک درصدم که شده بیدار شن منم ایمیل زدم شاید اگر درخواست زیاد شه هم اصفهان و هم کاشان و شهرای دیگه را درست کنن
( کار از درخواست حضوری گذشته چون زنگ زدم بهشون میگم کی دستگاه جدید اضافه میکنی میگه معلوم نیست! )
اگر هم رفتی وایمکس گرفتی :
هرکه نان از عمل خویش خورد منت حاتم طائی نکشد

ruzbeh1
30-08-2012, 20:30
اینم تست اینترنت من،استان مازندران:

adslali
31-08-2012, 04:34
سلام

ميگم اين سرويس شبكيه چيه اومده ؟؟؟

براي خريدش بايد كجا رفت ؟ غير هزينه اشتراك ماهانه بايد پول نصبمم داد ؟؟ يا با همون نصب قبلي [مخابرات] ميشه خريد ؟؟

دوستان عزيز اگه اطلاعات چيزي داريد بگيد تا از دست مخابرات راحت شيم ...

payam178
31-08-2012, 08:23
سلام دوستان
اگه میشه لطفا معایب و محاسن اینترنت مخابرات را به گویید

midnight1234
31-08-2012, 12:51
شبکیه من تو سایتش رفتم رو خط های dlc نمی دن! پیش شماره زدم منفی بود جواب.
پیام به نظرت ارزش انقدر انرژی و وقت رو داره ..صبر می کنم جای خالی اضافه نشد فعلا همین gprs ایرانسل هست استفاده می کنم پول اومد دستم یه وایمکس می گیرم... انتخاب بین دزد و شاه دزده دیگه..با اون قیمت هاشون...

مخابرات تنها حسنش همین سرعت بالاش هست ولی همینم یه تبلیغ براشون هست بعید نیست یه روز سرعتش رو 16 کیلوبایت قفل بشه... مگه ایرانسل نبود که نامحدود می داد الان شده ماهی 2 گیگ با سرعت نصف.

معایبش نبود تعرفه گویا حساب کتابشونم تو کم کردن حجم و... دقیق نیست تو فروم چندتا پست اینجوری بود..شبانه رایگان هم نداره ....امنیت شبکه هم پایینه یعنی نباید رمز دوم عابر بانک و... کلا کارای بانکی با این اینترنت انجام بدی!
به درد دانلود هم نمی خوره بیشتر به درد وبگردی می خوره حساب کن یه فیلم 4 گیگ دی وی دی بخوای باش دانلود کنی می شه 10 هزار تومن از سر کئچخ رو dvd بخری می شه 2 تومن.

adslali
01-09-2012, 10:47
تو اين چند روز ؛ اينترنت هر نيم ساعت برام قطع ميشه و بدش مجبور ميشم مودمو خاموش روشن كنم ... برا بقيه هم اينجوري هست ... حتي سرعت هم پايين اومده .

midnight1234
01-09-2012, 13:16
اینم 4-5 روز صبر هنوز پورت خالی برای من وجود نداره اینترنت مخابرات هم جیره بندی شد..حروم زاده ها یه نت اشغال با این قیمت های بالا هم با زور می دن..پادشاهی دزدان

payam178
01-09-2012, 14:12
اینم 4-5 روز صبر هنوز پورت خالی برای من وجود نداره اینترنت مخابرات هم جیره بندی شد..حروم زاده ها یه نت اشغال با این قیمت های بالا هم با زور می دن..پادشاهی دزدان واقعا ببین آخه من فعلا میخام استفاده کنم و بعدا بایت میگیرم حالا یه سوال از دوستان: من اگر اینترنت مخابرات گرفتم و وقتی پول دستم آمد و خواستم بایت بگیرم چه جوری باید انصراف بدم؟

Danial_4139
02-09-2012, 22:10
اینم 4-5 روز صبر هنوز پورت خالی برای من وجود نداره اینترنت مخابرات هم جیره بندی شد..حروم زاده ها یه نت اشغال با این قیمت های بالا هم با زور می دن..پادشاهی دزدان

یکی از دوستان حدود 8 ماه هست که تو نوبته بهتره بی خیال بشی اگر تو محدودتون مبین نت وایمکس ساپورت میکنه بهتره بری دنبالش .

آقا ما نه دانلود داریم نه آپدیت داریم نه هیچ کوفت دیگه ای 5 گیگ شارژ میکنیم کفاف 2 3 هفته رو میده اینا چطور دزدی میکنن بی وجدانا ؟!

اون اوایل 2 گیگ شارژ میکردی دانلود داشتیم استفاده از اینترنتمون هم 10 برابر الان بود ماهی 1 بار شارژ میکردیم اونم 2 گیگ زیادمونم میومد ولی حالا یه فیس بوک چک میکنی میای میبنی 50 مگ پریده خوبه صبح تا شبم سر کارم نیستم از اینترنت استفاده کنم اگر نه فکر کنم روزی 2 گیگ باید شارژ میکردم .

جا داره همینجا از تمام مخابراتی های دزد که به نوعی تو دادن اینترنت در استان اصفهان دست دارن تشکر کنم و متذکر بشم که آقای مخابرات که مردم و مجبور مکنی فقط و فقط از تو اشتراک بگیرن این نونا خوردن نداره !!!!!

vahid javani
03-09-2012, 10:08
درود تازگی ها به بخش ثبت نامش رفتید؟ اصلا کد 0311 نداره! درسته؟

midnight1234
03-09-2012, 10:22
یکی از دوستان حدود 8 ماه هست که تو نوبته بهتره بی خیال بشی اگر تو محدودتون مبین نت وایمکس ساپورت میکنه بهتره بری دنبالش .

آقا ما نه دانلود داریم نه آپدیت داریم نه هیچ کوفت دیگه ای 5 گیگ شارژ میکنیم کفاف 2 3 هفته رو میده اینا چطور دزدی میکنن بی وجدانا ؟!

اون اوایل 2 گیگ شارژ میکردی دانلود داشتیم استفاده از اینترنتمون هم 10 برابر الان بود ماهی 1 بار شارژ میکردیم اونم 2 گیگ زیادمونم میومد ولی حالا یه فیس بوک چک میکنی میای میبنی 50 مگ پریده خوبه صبح تا شبم سر کارم نیستم از اینترنت استفاده کنم اگر نه فکر کنم روزی 2 گیگ باید شارژ میکردم .

جا داره همینجا از تمام مخابراتی های دزد که به نوعی تو دادن اینترنت در استان اصفهان دست دارن تشکر کنم و متذکر بشم که آقای مخابرات که مردم و مجبور مکنی فقط و فقط از تو اشتراک بگیرن این نونا خوردن نداره !!!!!

جناب مسئول مدیر مخابرات مرکز ردانی پور.....بی همه...ایشالا این پولا حرومی که می خوری سرطان واسه خودت و خانوادت بشه و همشو دوا درمون بدی ...خون ملت رو تو شیشه کردید بسه دیگه
اول اومدی اشتراک 3 ماه منو مالیدی 4 سال پیش چون خط dlc شد حروم خور پست
حالا که dlc شده بعد چند سال اشتراک می دی پورت خالی وجود نداره!!!
اونا هم که دارن ازشون پهنای باند می دزدی!
اشغالااااااا

FC.Barcelona
04-09-2012, 21:46
اینترنت مخابرات=هر روز بدتر از دیروز

jyjy
07-09-2012, 11:22
چرا اینقدر مخابرات pilferer هستش!!!!!
روز روشن theft میکنه و عین خیالش نیست!!!!
ی نمونه کوچیک رفتم پنلم رو چک کردم بعد اومدم بیرون و ایملمو چک کردم بعد دوباره رفتم توی پنلم میبینم 200 مگ کم کرده!!!! عجب!!!!
از من گفتن بود این پولا خوردن نداره.

Mohammad Yek110
07-09-2012, 11:56

والا به خدا همینو بگو
منم همینطورم
حجم کل دانلودم از یه گیگ شاید 100 مگ باشه جز موارد خاص.حجیم ترین فایلی که گرفتم 160 مگ بوده اونم درایور چون واقعا بهش نیاز داشتم
بقیه دانلود هام هم هفته ای یه آهنگ که حجمش 10 مگابایت نشده
Grand Theft Traffic هست:41:
این پولا خوردن نداره بخدا :2:

----------

دوستان نامحدود از کجا بگیرم بهتره؟قیمتا چجوریه؟

Amir-Ho3ein
07-09-2012, 23:52
سلام،من حدود 9 ماهه ک از صبا نت اینترنت میگرفتم و به خاطره سرعت بالائی ک در سرویس شبانه داشت خیلی راضی بودم
اما حدود یک ماهیه ک میدونیو سرعت شبانه با زور به 20 میرسه،منم چون حجم دانلود شبانم بالاست دیگه این شرکت به دردم نمیخوره
میخوام سراغ یه شرکت دیگه برم ک شبانش سرعت بالایی داشته باشه،البته پارس آنلاین تعریفشا زیاد شنیدم اما متاسفانه منطقه ما(مخابرات امام علی) پشتیبانی نمیکنه
ممنون میشم راهنماییم کنید

linuxx2011
08-09-2012, 01:46
سلام،من حدود 9 ماهه ک از صبا نت اینترنت میگرفتم و به خاطره سرعت بالائی ک در سرویس شبانه داشت خیلی راضی بودم
اما حدود یک ماهیه ک میدونیو سرعت شبانه با زور به 20 میرسه،منم چون حجم دانلود شبانم بالاست دیگه این شرکت به دردم نمیخوره
میخوام سراغ یه شرکت دیگه برم ک شبانش سرعت بالایی داشته باشه،البته پارس آنلاین تعریفشا زیاد شنیدم اما متاسفانه منطقه ما(مخابرات امام علی) پشتیبانی نمیکنه
ممنون میشم راهنماییم کنید
اگه برات سرعت شبانه خیلی مهمه از شبکیه سرویس بگیر پارس آنلاین بیخیال شو بعد از یه مدت سرعتتو محدود میکنه.

vahid javani
08-09-2012, 11:35
درود
من از هیچ طریقی نتونستم ثبت نام کنم نه تلفن نه سایتش
ولی چند جا شکایت کردم تا اینکه دو هفته پیش با من تماس گرفتند گفتند شما درخواست داشتید و شماره شناسنامم رو گرفتند الان زنگ زدم میگه مشکل ثبت نام ندارید و از 2 روز تا 2 هفته بعد از ثبت نام سرویس داده میشه
الان که دو هفته گذشته باید چیکار کنم؟ یعنی الان دیگه هیچ مشکلی نیست فقط باید منتظر بمونم خط رانژه بشه؟
یه چیز دیگه از اونجایی که من خودم ثبت نام نکردم هیچ شماره پیگیری یا شناسه کاربری و رمز ورود ندارم باید از کجا بگیرم؟
پیش شماره 31176516

esisuzuki
08-09-2012, 15:31
سرعت واسه من خیلی افت کردی با برکسی هم مشکل دارم خدا لعنتشون کنه

adslali
08-09-2012, 17:11
آره امروز سرعت افتضاحه ، خدا لعنتشون كن

Danial_4139
08-09-2012, 20:31
سرعت منم از ظهر داره جون میکنه :2:

adslali
09-09-2012, 15:50
به خدا چي بگم آخه ...
رفتم يه فايل 50 مگابايتي آپش كنم نوشته 5 ساعت طول ميكشه :19:... خدا لعنتشون كنه ....از اون بدتر اينه كه هر نيم ساعت نت قطع ميشه :41:....

vahid javani
09-09-2012, 22:29
دوستان اطلاع دارید یوزر و پسورد رو میشه با تلفن گرفت یا نه؟

marzar
10-09-2012, 02:06
دوستان اطلاع دارید یوزر و پسورد رو میشه با تلفن گرفت یا نه؟

بله، همه كاري تلفني ميشه كرد

vahid javani
10-09-2012, 07:11
بله، همه كاري تلفني ميشه كرد

ممنون از پاسخت
یعنی انصراف از سرویس هم میشه؟

vahid javani
10-09-2012, 20:08
اینا دیگه چقدر مسخرند!
زنگ زدند بهم گفتند شناسنامت رو فکس کن و فردا یوزر و پسورد بهت میدیم حالا چراغ adsl روشن نمیشه!
می تونه علتی بجز رانژه نشدن داشته باشه؟؟
اگه رانژه نشده چیکار کنم خودشون میگند شده کوتاه هم نمیاند؟؟!

esisuzuki
10-09-2012, 20:36
اینا دیگه چقدر مسخرند!
زنگ زدند بهم گفتند شناسنامت رو فکس کن و فردا یوزر و پسورد بهت میدیم حالا چراغ adsl روشن نمیشه!
می تونی علتی بجز رانژه نشدن داشته باشه؟؟
اره را نژه نشده واسه شما من مه یه روزه نژه شد

sise
14-09-2012, 18:12
اره را نژه نشده واسه شما من مه یه روزه نژه شد
آره میشه شما فقط دنبال کارو بگیر. البته اگه تا الان کارت راه نیفتاده.

دوستان با این وضع و سرعت به نظر شما دانلود گرون در نمیا حتی اگه سرعت مناسب باشه؟ جای ارزونتری هم هست یا همین هم باید لاجرم قدرشو بدونیم؟

vahid javani
14-09-2012, 22:02
آره میشه شما فقط دنبال کارو بگیر. البته اگه تا الان کارت راه نیفتاده. دوستان با این وضع و سرعت به نظر شما دانلود گرون در نمیا حتی اگه سرعت مناسب باشه؟ جای ارزونتری هم هست یا همین هم باید لاجرم قدرشو بدونیم؟
ممنون از پاسخت

دیوانه های شماره ی منو فرستادن به یه مرکز مخابراتی دیگه که رانژه کنه!!
از اون موقع تا حالا دنبالشم هنوز درست نشده می ترسم آخرشم بگند نمی تونیم رانژه کنیم!
یوزر و پسورد و همه چیز هم گرفتم

reza_khan2006
15-09-2012, 08:07
سلام من چند ماهه بدون مشکل دارم کار می کنم از چهارشنبه چراغ اینترنت مودم چشمک سبز می زنه وصل نمی شه
توی تنظیمات می رم مقابل default gateway هیچی ننوشته ولی سرعت دانلود و اپلود عدد داره
چیکار کنم
نویز گیر دارم

esisuzuki
15-09-2012, 11:06
سلام من چند ماهه بدون مشکل دارم کار می کنم از چهارشنبه چراغ اینترنت مودم چشمک سبز می زنه وصل نمی شه
توی تنظیمات می رم مقابل default gateway هیچی ننوشته ولی سرعت دانلود و اپلود عدد داره
چیکار کنم
نویز گیر دارم

احتمالا شارجت تموم شده ببین میتونی چنل مشترکین رو بیاری ؟ 217.219.5.9

reza_khan2006
15-09-2012, 12:18
300 مگ هنوز داره با یه اینترنت دیگه چک کردم تازه اگه تموم شده بود چراغ قرمز بود

marzar
16-09-2012, 09:36
..................

fouad-pes
16-09-2012, 12:13
سلام.
میخوام اینترنت ADSL بگیرم اما نمیدونم از چه شرکتی و چه سرویسی استفاده کنم. سرعت 512، دانلود ترجیحا نامحدود یا ماهانه 10 گیگ ترافیک، دارای دانلود شبانه خوب.
پارس آنلاین رو نگاه کردم سرویس هاش گرون بود. مخابرات اصفهان 512 میده؟ اگه سرویس خاصی مدنظرتونه خواهشا بگید.

vahid javani
17-09-2012, 09:44
درود
من 6 ماه از سال خونه نیستم به نظرتون سرویس رو برای 6 ماه قطع کنم؟ هزینه رانژه کردن مجدد و ... چطوری میشه؟؟
بعد 6 ماه چقدر احتمال پرت خالی نداشتن هست؟
ممنون از پاسختون

FC.Barcelona
17-09-2012, 13:50
اگه مصرفتون بیشتر از ماهی یک گیگ هست بزارید بمونه چون 6 گیگ براتون شارژ میشه و تویه اون 6 ماه میتونید استفاده کنید اینجوری مشکل و دردسرهای پرت و... را هم ندارید

reza_khan2006
17-09-2012, 14:57
بعد از 4 روز قطعی اینترنتم یه چیز جالب کشف کردم

هر روز اینترنتم سر ساعت 2 ظهر وصل میشه و 5 بعد از ظهرم قطع میشه تا فردا . (چراغ کره زمین چشمک سبز می زنه ولی وصل نمی شه با این که شارژم دارم)

midnight1234
17-09-2012, 21:41
مریضی و مرگ و سرطان ارزوی من بر تمام کار کنان مخابرات استان اصفهان مرکز ردانی پور و اعضای محترم خانواده شان

حروم خور خط هارو DLC کردی کسی از جای دیگه نگیره اینترنت منو مالیدین ...یک ماه گذشت هنوز پورت خالی برای این اینترنت اشغالتون ندارید؟
سال 2012 با دیال اپ به نت! وصلیم :3:

Amir-Ho3ein
19-09-2012, 10:51
سلام
من میخوام سرویس نامحدود بگیرم،اگه میشه راهنمائیم کنید ک از کجا بگیرم ک قیمت و سرعت مناسبی داشته باشه

FC.Barcelona
19-09-2012, 14:06
مخابرات اصفهان سرویس نامحدود نمیده

Mr. M.S.R
19-09-2012, 15:51
سلام
امزور یکی از دوستان به من گفت آریافون روی خطوط مخابرات سرویس میدهد!
ادرس سایت :
درست گفته؟

vahid javani
25-09-2012, 16:27
درود
دوستان این قطع موقت سرویس که توی پنل هست قضیش چیه؟
فعال کردنش زمان می بره یا هر وقت خواستیم میشه از طریق پنل فعالش کرد؟
هر ماه که شارژ اتوماتیک میکنه و من یه چند ماهی خونه نیستم ولی می خوام بلافاصله که اومدم اینترنتم وصل باشه.

iilliya
26-09-2012, 14:35
سلام میشه یکی بگه این شناسه سرویس مسخره چیه که برای تغیر پسورد میخواد ؟؟
من چند ماه قبل ثبت نام کردم شهید قندی هم هستم امروز گفتم بزار چک کنم ببینم وصل شده یا نه که هر چی یوزر پسم رو میزنم میگه اشتباه!!!!! با این که شک ندارم درسته !! نشته بودمش !
گفتم تغیر پسورد میزنم این شناسه سرویس رو معلوم نیست از کجام باید در بیارم!!!
میشه یکی بگه چیه !!!؟:3:

خوب کلا هیچ کس جواب نداد همون شماره خط خونست
برای پسورد هم باید برید خیابان شیخ صدوق فرم رو کامل کنید تا بهتون بدن یا باید طرف بیاد ازتون امضا بگره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم وضعیت این سرویس دنلودش بدکی نیست اما آپلودش واقعا وحشتناکه !!
پینگشم خوبه بدکی نست کار منو که میخوام کد بازی کنم راه میندازه

mrmmnb
04-10-2012, 06:03
دوستان کدوم شرکت ها روی این خطوط سرویس میدن؟ظاهرا شبکیه هست رفتم سایتش هنوز مطمئن نیستم که روی فیبر میده یا نه ضمنا میخوام ببینم جای دیگه ای هم هست یا نه تا قیمتاش رو مقایسه کنم
بیشتر مد نظر من دانلود شبانه هست اون اریا فون هم که تو پست 4635 معرفی شده شبانه نداره و شبانه نیم بها حساب میشه که به درد من نمیخوره

ebrahimjan
05-10-2012, 13:23
بچه ها من یه مدت هست وقتی اینترنت اکسپلورر رو باز می کنم این ارور رو میده و نمی توتم به نت وصل شم ای دی اس ال 128 مخابرات رو دارم و شارژ هم دارم لطفا راهنمایی کنید؟

ISP Loding Failed
The password is invalid. Please enter the correct password and click "Apply".

مانی ک
09-10-2012, 21:12
سلام به همه

دوستان این صفحه سرویس دهی به مشترکین واسم باز نمیشه
شارژم داره تموم میشه و میخوام اعتبارمو تمدید کنم حالا چی کار کنم؟

ممنون میشم جواب بدین

مانی ک
09-10-2012, 22:34
محض رضای خدا کمک کنید:sq_3:

mrmmnb
10-10-2012, 06:00
من الان چک کردم مشکلی نبود

gallant2008
10-10-2012, 10:58
سلام به همه

دوستان این صفحه سرویس دهی به مشترکین واسم باز نمیشه
شارژم داره تموم میشه و میخوام اعتبارمو تمدید کنم حالا چی کار کنم؟

ممنون میشم جواب بدین

منم همين مشكل رو داشتم زنگ زدم پشتيباني پرسيدم
اگه مثلا شماره تلفنت 1234567 باشه
يوزرت ميشه 3111234567
و پسوردت ميشه *3111234567
و آدرس سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مانی ک
10-10-2012, 13:10
ممنون دوستان

میدونید صفحه سایت تا پریروز برام باز میشد و یوزر و پس وردم رو وارد میکردم
اما از دیروز تا الان سایت برام باز میشه اما اون قسمت که مربوط به وارد کردن یوزر و پسورد هست نمیاد
تنها چیزیکه رو صفحه هست اینه:

تمامی حقوق این سامانه برای شرکت پرورش داده ها محفوظ است
Copyright DPCo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @2010

rmao
11-10-2012, 00:09
مریضی و مرگ و سرطان ارزوی من بر تمام کار کنان مخابرات استان اصفهان مرکز ردانی پور و اعضای محترم خانواده شان

حروم خور خط هارو DLC کردی کسی از جای دیگه نگیره اینترنت منو مالیدین ...یک ماه گذشت هنوز پورت خالی برای این اینترنت اشغالتون ندارید؟

این که چیزی نیست داداش من از 3 ماه قبل از عید 91 دنبالشم اما هنوز هیچ خبری نیست...زنگشون زدم میگن باید برید فعلا از وایمکس استفاده کنید.

PLAΨMID
12-10-2012, 22:19
سلام
میگم شبها دانلود free هست یا نه ؟
ممنون .

mehr-dad
13-10-2012, 19:19
دوست من زیاد بد بین نباشید من قول میدم همه چی مرحله به مرحله رفع میشه
من عرض کردم خدمتتون در مورد مشکلات و باگ های پنل من در خدمتتون هستم
در مورد سیاست های مخابرات و اینکه سرویسش رو نیمه شب رایگان میکنه یا نه من نه دستی دارم نه میتونم کاری بکنم
در مورد شارژ منفی هم پنل فقط نمایش دهنده هست و این حساب کتاب ها جای دیگه ای انجام میشه که اونجا مشکل داره
ولی در حال برطرف کردن اون هستن و به احتمال قوی تا آخر هفته درست میشه
اونایی که مشکل دانلود حجم زیاد و غیر معقول توی زمان کم داشتن به من پیام بدن تا براشون بررسی کنم
در مورد شارژ اتوماتیک هم فقط یک دوره برای همه زده شد و بعد از اون قاعدتا اونایی که خودشون شارژ کردن نباید براشون شارژ اتوماتیک زده بشه،اگه کسی هست اعلام کنه بررسی بشه
چند بار هم شارژ اتوماتیک اشتباه خورده بود که شما توی پنل اون رو به صورت تسویه شده میدید که اونم از امروز رفع شد و دیگه دیده نمیشه و براتون حساب نمیشه.
من در خدمت دوستان هستم

سلام چطور باید شارژ خودکار ای دی اس ال رو قطع کنم؟من آنلاین شارژمی کنم ولی باز ماهی دوبار خودکار شارژ می شه !

toufan
14-10-2012, 05:01
امکان دانلود رایگان شبانه در آینده فراهم میشه؟؟؟

iilliya
14-10-2012, 20:45
یعنی پینگ تخیلی تر از پینگ این مخابرات خودشه فقط پینگم تو کال انلاین که میخوام بزنم رو سرور ایران میشه 600 -1000 !!!! تصور کنید خداییش چه وضعیه ؟؟!!

mehr-dad
15-10-2012, 18:07
سلام چطور باید شارژ خودکار ای دی اس ال رو قطع کنم؟من آنلاین شارژمی کنم ولی باز ماهی دوبار خودکار شارژ می شه !

پشتیبانی گفت نمی شه شارژ خودکار رو قطع کرد !

FC.Barcelona
16-10-2012, 16:48
چند روزه دوباره وضعیت پینگ خراب شده:2:

mrmmnb
21-10-2012, 21:20
کسی میدونه جریان این چی هست؟
الان استان اصفهان که تعرفه هاش اینجوری نیست پس برا ما چطوری تخفیف میزنن؟

MARSHAL_AOL
29-10-2012, 00:07
آقا وضعیت شما چطوره از من دائما قطع وصل میشه وسط بازی لگ فجیح دارم اصلا نمیشه بازی کرد چیز پی ان هم افتضاح شده

nanisani
29-10-2012, 20:46
سلام
اخیرا اپراتور تلفنی خط ADSL رو شارژ نمیکنه،میگه باید به سایت 217.219.5.9/SCPLUTO برم و خطمو شارژکنم.منتهی نمیدونم چطور!
آخه تو این سایت هم عضو شدم و ی تو قسمت رزروش که میرم برای امکان سنجیش ازم شماره ی توزیع قبض رو میخواد.حالا من این شماره رو از کجا بیارم؟
یا اصلا نیازی به عضو شدن نیست،فکر کنم یوزر و پسوردم از قبل تعیین شده،حالا اینا رو از کجا بپرسم؟

pedramsr
09-11-2012, 18:47
آقا شماهایی که مخابرات دارین هیچ مشکلی یعنی ندارین ؟ جدیدا از من روزی 20 الی 30 دفه قطع و وصل میشه این چه وضعشه ؟ تا کی میخواین حقتون رو بخورن ؟ زنگ بزنین اعتراض کنین ، سرعت دانلود فاجعه شده ، زنگ زدم پشتیبانی 2030 دارم بش اعتراض میکنم عین گوسفند قطع کرد گوشی رو روم این چه وضعشه ؟

mohsen19x
09-11-2012, 19:10
سلام

بهترین isp برای بهارستان که شبانه سرعت خوبی داشته باشه ؟ چیه ؟؟

مرسی

Aless
09-11-2012, 19:28
سایت مخابرات دیگه ثبت نام نمیکنه
فکرکنم فقط تلفنی باشه

Lord Farshad
09-11-2012, 19:46
سلام
بهترین isp برای بهارستان که شبانه سرعت خوبی داشته باشه ؟ چیه ؟؟
مرسی

سوالتون رو باید توی این تاپیک میپرسیدید عزیز :

FC.Barcelona
21-11-2012, 14:37
میبینم که رنج ایپی ها از 2.X به X.37 تغییر کرده :31:(البته چند هفته هست)

zizigooloo2
29-11-2012, 19:34
سلام
اخیرا اپراتور تلفنی خط ADSL رو شارژ نمیکنه،میگه باید به سایت 217.219.5.9/SCPLUTO برم و خطمو شارژکنم.منتهی نمیدونم چطور!
آخه تو این سایت هم عضو شدم و ی تو قسمت رزروش که میرم برای امکان سنجیش ازم شماره ی توزیع قبض رو میخواد.حالا من این شماره رو از کجا بیارم؟
یا اصلا نیازی به عضو شدن نیست،فکر کنم یوزر و پسوردم از قبل تعیین شده،حالا اینا رو از کجا بپرسم؟

شما پسوردی که تو قسمت کانکشن برای وصل شدن به اینترنت می زنی رو امتحان کن، اگه نشد به 2030 زنگ بزن ازشون بپرس. اون قسمت "رزرو و ثبت نام "مربوط به اتصال شما به پنل نمی باشه.

vahid javani
30-11-2012, 12:54
دوستان کسی شرکت سرویس دهندش توی مخابرات خاتم الانبیا هست؟

مقدار snr migration یا همون نویز و max rate رو چنده؟
از من:
SNR Margin:5.3 5.9 db

Line Attenuation:18.1 11.9 db

Data Rate :22018 1123 kbps

Max Rate:23416 1108 kbps

زنگ زدم به پشتیبانی گفت snr 6 عادیه!
چیکارش کنم؟

marzar
05-12-2012, 15:45
از splitter استفاده نكن(تلفن فقط لازم داره) و مودم رو با يه سيم كوتاه تر به پريز وصل كن و واسه پريز هم اگه تبديل دوشاخه به سوكتrj11داري پريزديواري رو با مدل سوكتي عوض كن و تست كن، شايدبهترشد

n_a_nima
06-12-2012, 00:23
با سلام، می خوام ADSL مخابرات ثبت نام کنم. امکانسنجی شده و گزینه زرین را فعال کردم. حالا می خوام وارد سامانه بشم، رمزی را که برای ثبت نام استفاده کردم فراموش کردم. به قسمت یادآوری رمز عبور که می رم سه تا گزینه می خواد.
نام کاربری: که فکر کنم کد ملی هستش
شناسه مشتری: که در طول فرایند ثبت نام دریافت کردم.
شناسه سرویس: این مورد را نمی دونم چی هست. هر چی به فکرم رسید را امتحان کردم نشد. مانند شماره تلفن، شماره رزرو و . . .

کسی می تونه راهنمایی کنه که چه کار باید کرد؟

15min
06-12-2012, 12:02
با سلام، می خوام ADSL مخابرات ثبت نام کنم. امکانسنجی شده و گزینه زرین را فعال کردم. حالا می خوام وارد سامانه بشم، رمزی را که برای ثبت نام استفاده کردم فراموش کردم. به قسمت یادآوری رمز عبور که می رم سه تا گزینه می خواد.
شناسه سرویس: این مورد را نمی دونم چی هست. هر چی به فکرم رسید را امتحان کردم نشد. مانند شماره تلفن، شماره رزرو و . . .

شناسه سرویس فکر کنم شماره تلفن باشه البته اولش 311 هم داره.

Machid
06-12-2012, 13:53
سلام
دوستان کسی از 2020 اینترنت داره ؟ سرعت دانلودش جطوریه ؟

vahid javani
07-12-2012, 09:52
سلام دوستان کسی از 2020 اینترنت داره ؟ سرعت دانلودش جطوریه ؟ تقریبا 128kb/s ولی صفحات رو خیلی سریع لود میکنه. من از مخابرات خاتم الانبیا سرویس گرفتم یعنی هیچ کاری به ولیعصر نداشتم.

esfhost
09-12-2012, 08:39
دوستان کسی شرکت سرویس دهندش توی مخابرات خاتم الانبیا هست؟

مقدار snr migration یا همون نویز و max rate رو چنده؟
از من:
SNR Margin:5.3 5.9 db

Line Attenuation:18.1 11.9 db

Data Rate :22018 1123 kbps

Max Rate:23416 1108 kbps

زنگ زدم به پشتیبانی گفت snr 6 عادیه!
چیکارش کنم؟

من خاتم هستم
از پیشگامان هم سرویس دارم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

n_a_nima
09-12-2012, 14:49
QUOTE=n_a_nima;7352988]با سلام، می خوام ADSL مخابرات ثبت نام کنم. امکانسنجی شده و گزینه زرین را فعال کردم. حالا می خوام وارد سامانه بشم، رمزی را که برای ثبت نام استفاده کردم فراموش کردم. به قسمت یادآوری رمز عبور که می رم سه تا گزینه می خواد.

شناسه سرویس فکر کنم شماره تلفن باشه البته اولش 311 هم داره.[/QUOTE]

ممنون، مشکل این قسمت حل شد:
نام کاربری در طول ثبت نام توسط خود شخص انتخاب می شه که من یه اسم انتخاب کردم
شناسه مشتری که در طول ثبت نام توسط خود سایت مشخص و اعلام می شه
شناسه سرویس هم همینطور که دوستمون گفتند شماره تلفن به همراه کد و بدون صفر است.

مشکل بعدی: با این مشخصات پسورد به ادرس ایمیل من فرستاده می شه، ولی هر با این پسورد را هم وارد می کنم بازم سامانه پیغام می ده " نام کابری و رمز عبور وارد شده معتبر نمی باشد. لطفا از صحت نام کاربری و رمز عبور و روشن نبودن Caps Lock اطمینان حاصل نمائید."

نام کاربری همونیه که برای یادآوری پسورد وارد کردم و پسورد هم همونیه که خود سایت به ادری ایمیلم می فرسته.

علت چی می تونه باشه؟

meshkiposh2200
09-12-2012, 23:32

کارکنان مخابرات امیر کبیر را هم اضافه کن

mrmmnb
09-12-2012, 23:46
دوستان فرق 2020 با 2030 چی هست؟
من که فقط میتونم از مخابرات بگیریم(به خاطر فیبر نوری) الانم 2030 دارم سرعتم هم تقریبا موقع دانلود 120 میشه که همون یک مگ هست (قبلا تا 220 و 230 هم میرفت که میشد دو مگ ولی بعدش کم کردن) در هر صورت تعرفه ها رو نگاه کردم ظاهرا یکم 2020 به صرفه تر هست دارسته؟
میخوام تغییر بدم بیام 2020 بهترن نیست؟ترافیک زیاد بخری خیلی ارزونتر میشه انجور که من دیدم
بعد این سرعتایی که زده مثل 2030 باز هست؟ اگه باز باشه همون 128 رو بخرم پول زیادی ندم
شبانه هم که هیچکدوم نداره درسته؟
یه بار متحد شدید راحت شبانه رو اضافه کردن ولی دوباره دارن سر همه ما کلاه میزارن
الان مخابرات تهران وچند تا از اتان های دیگه 2020 رو اضافه کردن ولی در کنارش اینترنت نامحدود دارن دو تا از دوستای من تهران هستن یکیشون 256 داره یکی 512 هر دو نامحدود اون ماهی 12 خورده ای میده (دو ماهی 25 ور قبض میاد) اون یکی فکر کنم روی قبض 42 میده
پاشید یه تکونی به خودتون بدید
به نظر من اگه بهترین ادم ها رو هم در راس یه جایی بزارید و ازشون چیزی نخواهید به مرور فاسد میشن چه برسه الان که ادم سالم نداریم یه هفته وقت بزاریم راحت شبانه رو اضافه میکنن
هم باید برا رفتن به مخابرات هماهنگ بشید و هم نوشتن اعرتاض به سایتی که برا شکایات بود جون خودتون یکم فعال شید یه مدت چقدر بچه های این تایپیک شور داشتن ولی تموم شد رفت پی کارش
با تشکر

mohandes
10-12-2012, 16:15
بچه ها یه ویpان خوب با سرعت بالا و پینگ خوب مخصوص اینترنت مخابرات سراغ دارید ؟ من دو تا دارم یکیش پینگش بدک نیست اما سرعتش بده اونیکی پینگش فاجعس اما سرعتش بالاس!!! دردی شده . هیچ کدوم به درد بازی آنلاین نمیخوره .

اگه چیزی تست کردید که خوب جواب داده یا همین جا بگید یا پخ بدید ممنون میشم .

hosein002
10-12-2012, 16:56
بچه ها یه ویpان خوب با سرعت بالا و پینگ خوب مخصوص اینترنت مخابرات سراغ دارید ؟ من دو تا دارم یکیش پینگش بدک نیست اما سرعتش بده اونیکی پینگش فاجعس اما سرعتش بالاس!!! دردی شده . هیچ کدوم به درد بازی آنلاین نمیخوره .

اگه چیزی تست کردید که خوب جواب داده یا همین جا بگید یا پخ بدید ممنون میشم .

همشون رو اینترنت مخابرات اکثر مواقع خوب جواب نمیدن

mohandes
10-12-2012, 19:39
همشون رو اینترنت مخابرات اکثر مواقع خوب جواب نمیدن

پس جا داره یادی کنیم از مذکرات و مونثات مدیران تصمیم گیر و سیاست گذار مخابرات ...

البته نیمه های صبح همون ویpانی که گفتم پینگش خرابه با وجود پینگ داغونش برای بازی آنلاین جواب میده . کلا بازم یادی کنم از فک و فامیل مدیرانش که همه جوره محدودمون کردن .

هنوز غیر از مخابرات شرکت دیگه ای روی dlc سرویس نمیده ؟ واسه پیش شمارهء ۶۷۳ ؟

parsapars
12-12-2012, 11:32
:n27:سلام امروز هر چی سعی کردم برم تو سایت خدمات adsl نشد. کی میدونه چه خبره؟:n13:

mohandes
12-12-2012, 13:07
:n27:سلام امروز هر چی سعی کردم برم تو سایت خدمات adsl نشد. کی میدونه چه خبره؟:n13:

من همین الان تست کردم مشکلی نبود . آدرس :

L.A.M.P.A.R.D
13-12-2012, 14:51
کسی از خانه اصفهان هست این سرویس رو داشته باشه ؟! راضی کننده هست !؟ من برای 1.5 مگ درخواست ادم که تا چند روزه دیگه وصل میشه

mohandes
13-12-2012, 15:42
کسی از خانه اصفهان هست این سرویس رو داشته باشه ؟! راضی کننده هست !؟ من برای 1.5 مگ درخواست ادم که تا چند روزه دیگه وصل میشه

آزاردهنده ترین چیزش اینه که وی پی ان روش جواب نمیده . یعنی سرعتشو کلی کم کردن .. به نظرت بدون وی پی ان راضی کنندس؟

mohandes
14-12-2012, 11:28
رفتم توی اکانتم دیدم یک اطلاعیه زده با این مضمون :

در مورخ 26/ 09/ 91 ساعت 2 بامداد به مدت حداکثر 3 ساعت کليه ارتباطات مشترکين اينترنت و اينترانت در استان جهت بروز رساني تجهيزات قطع مي گردد

امیدوارم فقط همون ساعت و فقط به مدت سه ساعت قطع بشه نه سه هفته!!!

مانی ک
16-12-2012, 23:00
دوستان این لینک براتون باز میشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونید برید تو اکانتتون؟
از دیشب که اینترنت رو قطع کردن و مجددا که وصل شد دیگه من نمیتونم برم توی اکانتم شما چطور؟

marzar
18-12-2012, 23:13
کیفیت و سرعتش افت کرده

MARSHAL_AOL
27-12-2012, 00:55
سلام بچه ها دو هفته ای هست اینقدر سرعت بد شده مخصوصا شب ها که دیگه واقعا نمیشه کاری کرد من بازی میکنم پینگ افتضاح شده من World of Warcraft بازی میکنم اما اونم دیگه جواب نمیده واقعا دیگه رو اعصابه شما وضعیتتون خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟

FC.Barcelona
28-12-2012, 02:00
این مشکل سرعت گویا سراسری هست و خیلی ها مشکل سرعت و پینگ را دارند:n15:

MARSHAL_AOL
28-12-2012, 12:32
این مشکل سرعت گویا سراسری هست و خیلی ها مشکل سرعت و پینگ را دارند:n15:

والا من که نمیدونم دارن چه گ... میخورن به هر حال سرعت و پبنگ مخابرات که افتضاحه

marzar
28-12-2012, 17:33
اينترنتش كيلويي شده، صرفا همين كه googleباز بشه بش ميگن اينترنت

و قل امنا و جزا العذاب العظيم
ترجمه: و براي كافران و بدكاران در دوزخ عذاب شديد نازل كرديم(خطاب به كم فروشان اينترنت)
اخه بگو اينترنتش كه حجميه ديگه سرعت پايينش واسه چيه

vahid javani
28-12-2012, 19:23
چقدر بده که مجبوریم از این سرویس استفاده کنیم!! وگرنه فکر کنم هیچکس از این مخابرات سرویس نمی گرفت!

من آخرش نفهمیدم که ما سامانه شکایت داریم یا نه؟؟ (برای ثبت شکایت تو cra میخواد)

veyron
29-12-2012, 11:46
سلام به همه انگار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قطع شده الا توی گوگل >سامانه سرویس دهی به مشترکین اصفهان< سرچ کردم انگار آدرس عوض شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما اینجا هم میرم میزنم id password اما میگه اشتباه است .

1 سوال هم دارم این عوض شدن پنل جریانش چیه اگه توضیح بدید سپاسگزار میشم.

MARSHAL_AOL
30-12-2012, 01:06
سلام به همه انگار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قطع شده الا توی گوگل >سامانه سرویس دهی به مشترکین اصفهان< سرچ کردم انگار آدرس عوض شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما اینجا هم میرم میزنم id password اما میگه اشتباه است .

1 سوال هم دارم این عوض شدن پنل جریانش چیه اگه توضیح بدید سپاسگزار میشم.

والا از منم الان که نگاه کردم نمیره ولی چند ساعت پیش رفت به هر حال فعلا من هیچ کاری نمیتونم بکنم با این اینترنت

abolfazlwest72
30-12-2012, 01:15
سلام دوستان مثل اینکه وضعیت به حالت عادی برگشته من 256 نامحدود از مخابرات دارم سرعت دانلودم 80 و سرعت وب گردی هم از 2 هفته پیش هم بهتر شده .اخ جون :n19::n20:

Aless
30-12-2012, 05:59

طرح های جدید مخابرات!

FC.Barcelona
30-12-2012, 21:55
سلام دوستان مثل اینکه وضعیت به حالت عادی برگشته من 256 نامحدود از مخابرات دارم سرعت دانلودم 80 و سرعت وب گردی هم از 2 هفته پیش هم بهتر شده .اخ جون :n19::n20:

مگه سرویس نامحدود هم داره مخابرات اصفهان؟:n13:

طرح های جدید مخابرات!

404 NOT FOUND
این طرحها هم اضافه شده ولی بازم سرویس نامحدود ارایه نشده:n27:

marzar
30-12-2012, 22:14
مگه سرویس نامحدود هم داره مخابرات اصفهان؟:n13:

فک کنم میخواسته تو تاپیک تهران پست بده

404 NOT FOUND
این طرحها هم اضافه شده ولی بازم سرویس نامحدود ارایه نشده:n27:

توی اون صفحه قبلی سرعت رو نوشته بودن up to 3072 اما توی این صفحه جدید اسمی از سرعت نگفته.:n03:

mohammad20ali20
01-01-2013, 16:51
دوستان چند وقتی هست با اینترنت مخابرات سایت gsmarena.com باز نمیشه شما هم همین مشکل رو دارید

abolfazlwest72
01-01-2013, 17:02
دوستان چند وقتی هست با اینترنت مخابرات سایت gsmarena.com باز نمیشه شما هم همین مشکل رو دارید

نه دوست عزیر باز میشه منم از مخابرات دارم.

MARSHAL_AOL
01-01-2013, 17:28

باز میشه عزیز مخابراتم با چیز پی ان باز کنید اگر نشد

marzar
01-01-2013, 18:29
مودم رو رستارت کنید، cache مرورگرو پاک کنید، دوباره تست کنید

toufan
02-01-2013, 02:28
جریان این تخفیف ده گیگ به بالا تو سامانه چیه؟؟؟

L.A.M.P.A.R.D
02-01-2013, 14:30
آزاردهنده ترین چیزش اینه که وی پی ان روش جواب نمیده . یعنی سرعتشو کلی کم کردن .. به نظرت بدون وی پی ان راضی کنندس؟

سلام...نت من وصل شده...الان با س-ا-ک-س وصلم...مشکلی هم ندارم !‌سرعت دانلود هم روی 120-130

veyron
02-01-2013, 19:05
پیام بنده به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخش وبگردی 20:30 بلکه رفتن یه کاری کردن شما هم بگید

با سلام لطفا در مورد اینترنت DLC مخابرات مخصوصا اصفهان یک گزارش تهیه کنید که با تغییر اینترنت دیجیتال به DLC که اصلا مناسب ارائه ADSL نیست و هیچ شرکتی غیر از مخابرات قادر به ارائه اینترنت بر روی آن نمیباشد سعی در انحصاری کردن اینترنت دارد و همچنین ندادن خدمات اینترنت نا محدود که طی لایحه به ثبت رسیده مجلس باید در تمام شهر های بزرگ اینترنت نامحدود ارائه شود.
لازم به ذکر است که کم شدن های ناگهانی شارژ کاربران همواره یکی از بزرگترین مشکلات کاربران است به این صورت که در مواقعی حتی بدون اتصال به اینترنت از شارژ کاسته شده و یا گرانفروشی و کم کردن شارژ چند برابر مقدار مصرف شده انجام میشود به صورتی که این خصیصه شرکت مخابرات دهان به دهان بین کاربران اینترنت میچرخد.
با تشکر به امید پرده برداری از حقیقت این موضوع

naeim7
02-01-2013, 23:19
پیام بنده به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخش وبگردی 20:30 بلکه رفتن یه کاری کردن شما هم بگید

با سلام لطفا در مورد اینترنت DLC مخابرات مخصوصا اصفهان یک گزارش تهیه کنید که با تغییر اینترنت دیجیتال به DLC که اصلا مناسب ارائه ADSL نیست و هیچ شرکتی غیر از مخابرات قادر به ارائه اینترنت بر روی آن نمیباشد سعی در انحصاری کردن اینترنت دارد و همچنین ندادن خدمات اینترنت نا محدود که طی لایحه به ثبت رسیده مجلس باید در تمام شهر های بزرگ اینترنت نامحدود ارائه شود.
لازم به ذکر است که کم شدن های ناگهانی شارژ کاربران همواره یکی از بزرگترین مشکلات کاربران است به این صورت که در مواقعی حتی بدون اتصال به اینترنت از شارژ کاسته شده و یا گرانفروشی و کم کردن شارژ چند برابر مقدار مصرف شده انجام میشود به صورتی که این خصیصه شرکت مخابرات دهان به دهان بین کاربران اینترنت میچرخد.
با تشکر به امید پرده برداری از حقیقت این موضوع

با سلام

والله من مدتهاست که با این درد سوخته و ساخته ام هر چه پیگیری میکنم
که چرا در اوایل شروع این طرح فقط 3 گیگ مصرف ماهانه من بوده اما حالا 10گیگ در 18 تا 20 روز مصرف میشه و بعد مجبور به خرید نقدی
میشم و حجم ترافیک استفاده شده بدون دانلود به 15 تا 18 گیگ هم میرسه چرا هر گیگ فقط 2 تا 3 روز دوام داره چرا همینطور که این دوستمون گفتن اینترنت نامحدود در اختیار مشترکین قرار نمیدن ?
به خاطر این نیست که با اینترنت نامحدود فرصتی برای د........ نیست?
ما باید به کجا شکایت کنیم?آیا اصلا کسی هست که جوابگو باشه یا مثلا
آش کشک خاله ست.تازه سرعت هم که افتضاح شده.
دوستانی که مطالب این تاپیک رو دنبال میکنن لطفا افکارتون رو روی هم بزارید تا برای این مشکل چاره ای پیدا کنیم شاید جایی برای رسیدگی باشه که بتونیم از طریق اینترنت دنبال کنیم.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

PLAΨMID
02-01-2013, 23:48
با سلام

والله من مدتهاست که با این درد سوخته و ساخته ام هر چه پیگیری میکنم
که چرا در اوایل شروع این طرح فقط 3 گیگ مصرف ماهانه من بوده اما حالا 10گیگ در 18 تا 20 روز مصرف میشه و بعد مجبور به خرید نقدی
میشم و حجم ترافیک استفاده شده بدون دانلود به 15 تا 18 گیگ هم میرسه چرا هر گیگ فقط 2 تا 3 روز دوام داره چرا همینطور که این دوستمون گفتن اینترنت نامحدود در اختیار مشترکین قرار نمیدن ?
به خاطر این نیست که با اینترنت نامحدود فرصتی برای د........ نیست?
ما باید به کجا شکایت کنیم?آیا اصلا کسی هست که جوابگو باشه یا مثلا
آش کشک خاله ست.تازه سرعت هم که افتضاح شده.
دوستانی که مطالب این تاپیک رو دنبال میکنن لطفا افکارتون رو روی هم بزارید تا برای این مشکل چاره ای پیدا کنیم شاید جایی برای رسیدگی باشه که بتونیم از طریق اینترنت دنبال کنیم.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

والا منم كه ورشكست شدم . دو ماه قبل 27 تومن اومد روي قبض . كلي هم آنلاين شارژ كرده بودم .
راستي امروز اينترنت به هم ريخته و كلي از سايت ها باز نميشن . شما هم امروز مشكل داشتيد ؟

reza_khan2006
03-01-2013, 08:54
سلام من چرا دیگه گزینه تمدید اعتبار در پنل مخابرات نمی بینم اگه اعتبارم تموم شد چه جوری شارژ کنم

PLAΨMID
03-01-2013, 11:39
من الان چك كردم . گزينه تمديد اعتبار سر جاشه !!

reza_khan2006
03-01-2013, 13:03
من الان چك كردم . گزينه تمديد اعتبار سر جاشه !!

حق با شما است صفحه را کمی کوچک کردم پیدا شد:n13:

mrmmnb
03-01-2013, 14:19
قبلا یه گزینه انتقال اعبتر بود اون رو حذف کردن؟
حالا که ما کاریش داشتیم مثل اینکه حذف شده

MARSHAL_AOL
03-01-2013, 18:57
قبلا یه گزینه انتقال اعبتر بود اون رو حذف کردن؟
حالا که ما کاریش داشتیم مثل اینکه حذف شده

بله حدف شده خیلی وقته 5-6 ماه فکر کنم

وضعیت نت افتضاح است چیز پی ان و ساگس هیچ کدوم به درستی کار نمیکنند و دائما Request time out دارم موقع پینگ

mrmmnb
03-01-2013, 21:30
دوستان کسی طرح های جدید رو گرفته؟
الان این 2030 شبانه نداره رو اعصاب هست اکثر شهرها مخابراتشون نامحدود میده برا اصفهان شبانه رایگان هم نداره
الان طرح حای جدید رو هم حساب کردم بازم شبانه بزاری دانلود خیلی برات میافته
مثلا اون یکی که 80 درصد تخفیف داره اگه شبی حدود 2 گیگ هم دانلود کنی با احتساب تخفیفش میشه 1200 تومن و در ماه میشه 36000 تومن از اون طرف 12000 تومن هم بابت یک ماهه میدی میشه 48000 تومن که خیلی سنگین میشه تازه برا روزا تو یک ماه دو گیگ داریم که خیلی کم هست اگه بخوای معمولی استفاده کنی 4 گیگ میخوای که باید به اون مبلغ 6000 تومن دیگه اضافه کنی میشه 54000 تومن اخرش هم 5 درصد ارزش افزوده داره میشه 57000 تومن

کی میاد برا یک ماه 57 تومن بده؟
بعد 512 نامحدود مثلا تهران حدود 20 تومن هست ولی تو یک ماه میشه بین 150 تا 160 گیگ دانلود کرد

PLAΨMID
03-01-2013, 22:06
من رسما دوماه قبل حدود 40 تومن شارژ كردم يه دانلود درست و حسابي هم نداشتم . انحصاري بودن اينترنت كه روي خط تلفن ما ميدن باعث شده دست مخابرات كلا باز باشه . . . .
الانم كه دو روزه اينترنت داغونه . سايت گوگل رو چند ساعت بيشتر نداشتم ديروز .

Behrouz_se60
04-01-2013, 18:21
آقایان این چیه بابا با اپرا که به سرعت نگاه می کنم الان ساعت 6:17 عصر وقتی گوگل سرچ کردم به زور نوشت 607 بایت تازه با این پی سی ورد هم سرعتش نوشته 4 تا 7 کیلو بایت سرعتش هست.دو یا 3 هفته ادامه داره.اعصابم خورد کرده همه روزه اینطوریه هست حتی ساعت 2 نصفه شب هم خرابه

هر جا میرم مرتب ارور میده که سایت فلان نمیتونه باز کنه با اپرا ده بار رفرش (F5) می زنم تا باز بشه .اه ه :grrr:

سایت مخابرات چه عوض شده ولی با اپرا سازگار نیست اما یک نکته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا پدر سوخته مخابرات اینو بخون

یعنی مخابرات هیچ طوری نشده راحت با قیمت یکسان میاد میده ولی از این طرف هزینه ها داره میره بالا.یا مدیران مخابرات احمقن یا واقعا دزد به تمام معنا (اگه قیمت یکسان بده یعنی یک جایی پول زیاد میاد توش )

ARAM44
04-01-2013, 18:31
آقایان این چیه بابا با اپرا که به سرعت نگاه می کنم الان ساعت 6:17 عصر وقتی گوگل سرچ کردم به زور نوشت 607 بایت تازه با این پی سی ورد هم سرعتش نوشته 4 تا 7 کیلو بایت سرعتش هست.دو یا 3 هفته ادامه داره.اعصابم خورد کرده همه روزه اینطوریه هست حتی ساعت 2 نصفه شب هم خرابه
هر جا میرم مرتب ارور میده که سایت فلان نمیتونه باز کنه با اپرا ده بار رفرش (F5) می زنم تا باز بشه .اه ه :grrr:

سلام بهروز جان غصه نخور همه جا اینطوریه . من که تو اذربایجان غربی هستم اینجا از نظر سرعت بدترین جای کشوره . 2 هفته هست که گوگل رو هم به زور باز میکنه :n03:

MARSHAL_AOL
05-01-2013, 01:36
سلام بهروز جان غصه نخور همه جا اینطوریه . من که تو اذربایجان غربی هستم اینجا از نظر سرعت بدترین جای کشوره . 2 هفته هست که گوگل رو هم به زور باز میکنه :n03:

خدا صبر بده

ARAM44
05-01-2013, 09:11
خدا صبر بده

سلام

واقعا نمیدونم دیگه چه کار کنم یکی از بچه ها گفت برو تو سایت speedtest یک تست بگیر اینجا بزار دیروز هر کاری کردم سایت لود نشد وقتی بهشون گفتم گفت باید با اون چیز وصل بشی تا باز بشه :n08:با اوپرا که یه وب باز میکنم سرعت دانلود رو 3 کیلوبایت نشون میده :n03: ادم

اصلا دلش نمیاد دیگه به اینترنت وصل بشه دیروز که جمعه بود فقط یک بار یه چند دقیقه ای وصل بودم بعدش دیسکانکت کردم که یه وقت حجمم تموم نشه :n09: این روزها به نت وصل شدن جز اعصاب خوردکنی چیز دیگه ای نداره :n14:

MARSHAL_AOL
05-01-2013, 18:00
سلام

واقعا نمیدونم دیگه چه کار کنم یکی از بچه ها گفت برو تو سایت speedtest یک تست بگیر اینجا بزار دیروز هر کاری کردم سایت لود نشد وقتی بهشون گفتم گفت باید با اون چیز وصل بشی تا باز بشه :n08:با اوپرا که یه وب باز میکنم سرعت دانلود رو 3 کیلوبایت نشون میده :n03: ادم

اصلا دلش نمیاد دیگه به اینترنت وصل بشه دیروز که جمعه بود فقط یک بار یه چند دقیقه ای وصل بودم بعدش دیسکانکت کردم که یه وقت حجمم تموم نشه :n09: این روزها به نت وصل شدن جز اعصاب خوردکنی چیز دیگه ای نداره :n14:

وضعیت اصفهان هم خیلی بده منم دقیقا همین مشکلاتو کمو بیش دارم

میگم شما زنگ زدی پشتیبانی گفت با چیز پی ان وصل شو ؟؟ عجب!!

Internet Download Manager رو دانلود کن ببین با اون سرعتت چنده کلا هیچ کدوم از این برنامه های وب گردی به درد دانلود نمیخوردند opera chrome ie به درد نمیخوره

ARAM44
06-01-2013, 14:42
وضعیت اصفهان هم خیلی بده منم دقیقا همین مشکلاتو کمو بیش دارم

میگم شما زنگ زدی پشتیبانی گفت با چیز پی ان وصل شو ؟؟ عجب!!

Internet Download Manager رو دانلود کن ببین با اون سرعتت چنده کلا هیچ کدوم از این برنامه های وب گردی به درد دانلود نمیخوردند opera chrome ie به درد نمیخوره

نه اون دوستم که ازم خواسته بود تست سرعت بزارم بهم گفته بود . بهم گفت که اگه با اون وصل نشی نمیتونی سایت speedtest رو باز کنی فقط با اون باز میشه . من هم زدم دیدم راست میگه سایت در کمال تعجب باز شد :18: وتونستم یه تست بگیرم هرچند که پینگش رو 400 به بالا زده بود . اما در مورد اینترنت دانلود منیجر . من این نرم افزار

دارم سرعت دانلودم تقریبا بالاتر از سرعت نرمال هست (من الان 128 دارم که قاعدتا باید دانلودم 16 کیلوبایت باشه اما تا 19 میگیرم ) ولی سرعت وبگردیم افتضاحه فکر کنم

سرعتش دوروبر 3 یا 4 کیلوبایت باشه . شما روشی میدونی که چجوری بتونم سرعت وبگردیم رو اندازه بگیرم ؟

MARSHAL_AOL
07-01-2013, 00:02
نه اون دوستم که ازم خواسته بود تست سرعت بزارم بهم گفته بود . بهم گفت که اگه با اون وصل نشی نمیتونی سایت speedtest رو باز کنی فقط با اون باز میشه . من هم زدم دیدم راست میگه سایت در کمال تعجب باز شد :18: وتونستم یه تست بگیرم هرچند که پینگش رو 400 به بالا زده بود . اما در مورد اینترنت دانلود منیجر . من این نرم افزار

دارم سرعت دانلودم تقریبا بالاتر از سرعت نرمال هست (من الان 128 دارم که قاعدتا باید دانلودم 16 کیلوبایت باشه اما تا 19 میگیرم ) ولی سرعت وبگردیم افتضاحه فکر کنم

سرعتش دوروبر 3 یا 4 کیلوبایت باشه . شما روشی میدونی که چجوری بتونم سرعت وبگردیم رو اندازه بگیرم ؟

والا نه ولی توی این انتی ویروس ها یه بخشی داره که ارتباط های شبکه با اینترنت و هر برنمه ای که داره از اینترنت استفاده میکنه نشون میده و میزان ارسال و دریافت رو نشون میده شاید کمکت کنه من کسپراسکای دارم اینو داره قبلا هم نود اسمارت سکیوریتی داشتم اونم داشت

pershianix
07-01-2013, 15:48
چرا دیگه ثبت نام از طریق تلفن یا سایت 2030 کار نمیده؟ از طریق تلفن که میگه فعلا امکانش نیست. از طریق سایت هم که بعد از وارد کردن شماره توزیع و زدن دکمه ی امکان سنجی، روی لطفا منتظر بمانید میمونه و دیگه تکون نمیخوره. جریان چیه؟ کسی تونسته توی این چند روزه ثبت نام کنه؟

denzelmovie
07-01-2013, 17:25
بچه ها چند مدته نتم در روز خیلی زیاد و غیر عادی دیس میشه، شبها هم بیشتر میشه
باید چکار کنم درست بشه؟ :n13:

vahid javani
08-01-2013, 14:00
بچه ها چند مدته نتم در روز خیلی زیاد و غیر عادی دیس میشه، شبها هم بیشتر میشه
باید چکار کنم درست بشه؟ :n13:

احیانا snr migration رو چک میکنی؟
از منم یه مدتیه از 6 رسیده به 5 !!!

KING iMAN
08-01-2013, 14:42

همگی برین اینجا و شکایت کنین از مخابرات.

denzelmovie
08-01-2013, 15:33
احیانا snr migration رو چک میکنی؟ از منم یه مدتیه از 6 رسیده به 5 !!! داداش این snr migration چیه؟ چطوری باید چک کنم؟ ممنون

vahid javani
08-01-2013, 15:58

همگی برین اینجا و شکایت کنین از مخابرات.

من به سایت cra.ir هم شکایت دادم یه بار هم باهام تماس گرفتند ظاهرا دارند بررسی میکنند!

داداش این snr migration چیه؟ چطوری باید چک کنم؟ ممنون
همون نویز خط، برو تنظیمات مودم (192.168.0.1) پیداش کن احتمالا توی status باشه

MARSHAL_AOL
08-01-2013, 20:36
سلام بچه ها این طرح جدید مخابرات رو کسی گرفته شبانش چطوره روزا سرعت چنده این طرح ها رو میگم

mrmmnb
08-01-2013, 21:59
منم رفتم شکایت کردن هم اون دو سایت که صفحه قبل بود و هم یه سایت دیگه که موقع شکایت توی یکی از اون دو تا سایت بهم پیشنهاد شد
بلکه تغییری ایجاد بشه اگه ناحدود بزارن مثل بقیه استان ها و یا شبانه رایگان بزارن خیلی عالی میشه

ARAM44
09-01-2013, 00:08
منم رفتم شکایت کردن هم اون دو سایت که صفحه قبل بود و هم یه سایت دیگه که موقع شکایت توی یکی از اون دو تا سایت بهم پیشنهاد شد
بلکه تغییری ایجاد بشه اگه ناحدود بزارن مثل بقیه استان ها و یا شبانه رایگان بزارن خیلی عالی میشه

mrmmnb جان مگه تو استان شما مخابرات شبها رایگان نیست ؟!

mrmmnb
09-01-2013, 21:02
مگه من کدوم استان هستم؟؟؟؟؟!!!!!
بابا کاشان هستم و مخابرات کوفتیش همون مخابرات اصفهان هست دیگه

mrmmnb
09-01-2013, 21:11
من دیشب تو سایت زیر شکایت کردم
الان اس ام اس اومد شکایت مورد قبول هست بیا سایت مدارک رو تکمیل کن رفتم سایت اینا رو خواسته

موضوع شكايت شما با وظايف و اختيارات قانوني سازمان بازرسي كل كشور منطبق دانسته شد. مقتضي است براي رسيدگيهاي بعدي نسبت به ارسال فايل اسكن از شكايت خود و مدارك و مستندات احتمالي به شرح ذيل اقدام نماييد. عدم ارسال فايل اسكن از متن شكايت بمنزله انصراف از طرح شكايت تلقي ميشود.

چگونگي ارسال فايل اسكن از شكايت و مستندات:

با كمك گزينه چاپ متن شكايت از فرم تكميل شده شكايت چاپ بگيريد.
محل مربوط به امضا و اثر انگشت را تكميل نماييد.
از اين فرم تكميل شده يك فايل الكترونيكي اسكن سياه و سفيد با dpi= 100 تهيه نماييد.
فايل الكترونيكي اسكن را در محل "فايل اسكن فرم تكميل شده شكايت " ارسال كنيد.
در صورت داشتن مدارك و مستندات كه ارسال آن را براي رسيدگي مفيد مي دانيد با تهيه اسكن با مشخصات فوق فايل مربوطه را ارسال نماييد.
كليد تاييد را كليك نماييد.
پس از سپري كردن مراحل فوق پيغام ارسا ل موفق فايلهاي مدارك و مستندات را مشاهده خواهيد كرد.

برای چاپ متن شکایت اينجا را کلیک کنید و برای ارسال فایل اسکن شکایت اينجا را کلیک کنید.

کسی قبلا چیزی اماده کرده منم مثل همون بفرستم؟
اصلا حسش نیست اینا رو اماده کنم والبته نمیدونم چی بنویسم
دوستان انصافا همت کنید برید شکایت کنید بلکه حل کنن مشکل رو من دیشب نوشتم امروز جواب دادن
یه کسی هم برا این قسمت یه چیزی اماده کنه همه عین همون درست کنن بفرستن دیگه
با تشکر

FC.Barcelona
10-01-2013, 15:14
عجب ملتی داریم بایه نت 100 کیلوبایتی اینقدر ذوق زده میشند نمیدونند که این سرعت از سرعت نت افغانستان هم پایین تره :laughing:

payam178
10-01-2013, 15:50
من دیشب تو سایت زیر شکایت کردم
الان اس ام اس اومد شکایت مورد قبول هست بیا سایت مدارک رو تکمیل کن رفتم سایت اینا رو خواسته

کسی قبلا چیزی اماده کرده منم مثل همون بفرستم؟
اصلا حسش نیست اینا رو اماده کنم والبته نمیدونم چی بنویسم
دوستان انصافا همت کنید برید شکایت کنید بلکه حل کنن مشکل رو من دیشب نوشتم امروز جواب دادن
یه کسی هم برا این قسمت یه چیزی اماده کنه همه عین همون درست کنن بفرستن دیگه
با تشکر

دوست عزیز سلام
شما که شکایت کردی این ها را هم آماده کن تا زحمت بینتیجه نمونه
پیشاپیش ممنونم.

mrmmnb
10-01-2013, 19:37
دوست عزیز سلام
شما که شکایت کردی این ها را هم آماده کن تا زحمت بینتیجه نمونه
پیشاپیش ممنونم.

والا نمیدونم چجی بنویسم وگرنه انجام میدادم
ضمنا اگه گروهی انجام بدیم خیلی بهتره تا فقط یه نفر شکایت کنه
همش 2 دقیقه کار داره برید شکایت کنید حتما درست میکنن
با این حال برا اون قسمت هم چیزی پیدا کنم میفرستم

parara
10-01-2013, 19:59
................

payam178
10-01-2013, 20:58
والا نمیدونم چجی بنویسم وگرنه انجام میدادم
ضمنا اگه گروهی انجام بدیم خیلی بهتره تا فقط یه نفر شکایت کنه
همش 2 دقیقه کار داره برید شکایت کنید حتما درست میکنن
با این حال برا اون قسمت هم چیزی پیدا کنم میفرستم

دوست عزیز شما از چی شکایت کردی
سرعت کم
دزدی
کدوما
میخام بدونم که اگه شکایت کردم همونو بگم تا شاکی های یک موضوع بره بالا

mrmmnb
10-01-2013, 21:24
متنش که نوشتم این بود

با سلام
مخابرات استان اصفهان چند ساله تو شهرهاي مختلف استان از جمله کاشان ارائه اينترنت اي دي اس ال رو در خطوط فيبر نوري به انحصار خودش در اورده و قيمت هاي بالا ارئه ميدهد.
مخابرات همه شهرهاي بزرگ کشور اينترنت نامحدود دارند ضمن اينکه بقيه شرکت ها هم ميتونن سرويس ارائه بدهند ولي مخابرات اصفهان نه سرويس نامحدود داره و نه شبانه رايگان داره و نه به شرکتي اجازه سرويس دهي رو خطوط فيبر نوري را ميدهد
تا چند هفته قبل تنها يک نوع سرويس داشت که مصرف به صورت حجمي بود و برا کساني که مصرف بسيار کمي دارند معقول به صرفه بود ولي برا مصارف عادي يا بالا هزينه بسيار گزافي بايد در ماه پرداخت شود
جديدا هم دو طرح ديگر اضافه شده که نسبت به طرح اول تفاوت چنداني نميکنند
شرکت هاي خصوصي شبانه رايگان دارند که در اين بازه رايگان حدود 1 گيگ ميشه دانلود انجام داد که در ماه 30 گيگ ميشود حال همين استفاده در هر کي از طرح هاي مخابرات اصفهان مبالغ بسيار سنگيني ميشود که در توان خانواده هاي متوسط جامعه نيست
حال بماند که مثلا اگه قرار باشد با سرويس نامحدود مخابرات هاي ديگر استانها مقايسه شود چه کلاه گشادي بر سر مصرف کننده گان استان اصفهان ميرود
ضمن اينکه مشکل ديگري هم که دارد اکثر کاربران از کم شدن غير معقول ترافيک گلايه دارند چون خيلي از کاربران حرفه اي هستند و نرم افزار کنترل ترافيک رو بر روي رايانه نصب دارند به راحتي به اين موضوع پي ميبرند ولي هيچ کس پاسخگو نيست
لطفا پيگير کنيد طراح ها رو اضافه کنند مثل بقيه استان ها هم طرح نامحدود بگذارند و طرحي بگذارند که شبانه رايگان داشت باشد ضمنا بقيه شرکت ها بتوانند سرويس دهي کنند تا دست مصرف کننده باز باشد

FC.Barcelona
11-01-2013, 01:08
وضعیت پینگ انگاری کمی بهتر شده

pharm
17-01-2013, 16:46
اینم از وضع اینترنت کاشون که همینجور دارن ترافیک میخورن میبینن ما توجهی نداریم فکر کردن حالیمون نیست

mrmmnb
18-01-2013, 11:28
خوب برو مثل من پیگیری کن هیچی نگی کسی برات کاری نمیکنه پیگیر باشی ممکنه تغییری ایجاد بشه ولی وقتی نشسته باشی هیچی نمیشه
پیگیری یه نفر هم فایده نداره اگه تعداد زیاد بشه انوقت مجبورا تغییر رویه بدن
یامه اویل که مخابرات روی فیبر اینترنت داد شبانه نداشت بچه ها همت کردن شبانه دار شد ولی وقتی یه مدت کسی چیزی نگفت دوباره برداشتن و دیگه کسی هم همت نکرد پیگیر باشه یعنی یه نفری فایده نداره باید تعداد باشه تا انجام بدن

denzelmovie
19-01-2013, 11:26
یکی از دوستانم مودم خودش رو ریست کرده الان دیگه نمیتونه به نت وصل بشه
باید توی چه قسمتی و چکار کنه تا دوباره وصل بشه؟ مودمش هم thyonet هست، ممنون

Aless
19-01-2013, 20:31
کسی این طرح های جدید را استفاده کرده؟
چطوریه؟خوبه؟چطوری فعال میشه؟

atoofy
21-01-2013, 15:29
شکایتاتونو برید بدید به مدیرعامل، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سامانه پیامک ۰۹۱۴۰۲۶۲۶۰۰
ارسال ایمیل : Keshaei@tce.ir
اصلا لینک یه پست خوب تو همین تاپیک را براش بفرستید که همه کمبودا و گلایه ها توش باشه. که مستقیم ببینه. همه با هم اگه بدیم شاید تاثیر داشته باشه

atoofy
21-01-2013, 15:30
راستی برا انصراف حتما باید حضوری رفت مرکز تلفن خرازِی؟ تلفنی نمیشه قطع کرد که دیگه از ماه بعد رو قبض نیاد؟

alierna
26-01-2013, 14:43
سلام دوستان
یه سوال... من طرح مهارت رو فعال کردم ولی توی پنلم زده غیر فعال و آیکون اخطار قرمز رنگ رو زده و هنوز داره از همون طرح قبلیمو باقی موندش استفاده میکنه... این یعنی چی؟ اگه هنوز فعال نشده پس کی فعال میشه؟
هر دوره همینجوره؟ باید کلی صبر کنم تا فعال بشه؟

payam178
26-01-2013, 18:58
شاید وقتی حجمتون تموم شد وحجم جدید شارژ شد فعال بشه:n26:

iilliya
26-01-2013, 23:34
رفتم تو پنل دیدم زده 300 و خورده ای حجم دارید بعد 1 گیگ شارژ کردم رفتم تو یو تیوب یه سری کلیپ زدم رو دنلود بعد هم زدم بیرون برگشتم دیدم نت قعطه کلا هم 540 مگ دنلود شده بود !:n13:بگیم واسه چیز پی ان 2 برابر شده میشه 1100 نمیگنجه !!:n15:

شبانه نداره سرعت آپلود افتضاحههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههه:n22:

MohammadFatehi
27-01-2013, 00:07
اقا یه سوال داشتم
طرح جدید مخابرات زده "سرویس ها از ساعت 2 تا 7 صبح 80% تخفیف دارند" این یعنی چی؟
یعنی اگه یه گیگ دانلود کنیم 80 درصدش رایگانه و 200 مگش از حجم کم میشه؟؟
یا یه جوری دیگه است؟ مثلا اگه 1 گیگ بخری قیمتش 80 درصد محاسبه میشه؟

shitan
27-01-2013, 14:46
سلام دوستان
یه سوال... من طرح مهارت رو فعال کردم ولی توی پنلم زده غیر فعال و آیکون اخطار قرمز رنگ رو زده و هنوز داره از همون طرح قبلیمو باقی موندش استفاده میکنه... این یعنی چی؟ اگه هنوز فعال نشده پس کی فعال میشه؟
هر دوره همینجوره؟ باید کلی صبر کنم تا فعال بشه؟

حاجی چجوری فعال کردی من که همچین گزینه ای ندارم

shitan
27-01-2013, 14:53
اقا یه سوال داشتم
طرح جدید مخابرات زده "سرویس ها از ساعت 2 تا 7 صبح 80% تخفیف دارند" این یعنی چی؟
یعنی اگه یه گیگ دانلود کنیم 80 درصدش رایگانه و 200 مگش از حجم کم میشه؟؟
یا یه جوری دیگه است؟ مثلا اگه 1 گیگ بخری قیمتش 80 درصد محاسبه میشه؟

هر دوی اینها که گفتی یه چیزه.
چه 1 گیگ دانلود کنی و 200 مگ کم شه یا اینکه به جای 3000 تومن 600 تومن برای هر گیگ بدی که برای من خیلی به صرفه است.
من نمیدونم چجوری فعالش کنم.

MohammadFatehi
27-01-2013, 17:46
هر دوی اینها که گفتی یه چیزه.
چه 1 گیگ دانلود کنی و 200 مگ کم شه یا اینکه به جای 3000 تومن 600 تومن برای هر گیگ بدی که برای من خیلی به صرفه است.
من نمیدونم چجوری فعالش کنم.

باید بری تو سایتی که میخوای وارد پنلت بشی بعد وقتی رفتی برو تو قسمت رزور و اونجا سرویس رو انتخاب کن
راستی ببین اگه اینجوری که تو میگی باشه یکم عجیبه!!! یعنی من هر شب ساعت 2 تا 7 بیام یک گیگ بخرم 600 تومن باشه اونوقت تو روز هم میشه استفاده کرده؟(آخه نوشته شبانه)

shitan
27-01-2013, 18:45
باید بری تو سایتی که میخوای وارد پنلت بشی بعد وقتی رفتی برو تو قسمت رزور و اونجا سرویس رو انتخاب کن
راستی ببین اگه اینجوری که تو میگی باشه یکم عجیبه!!! یعنی من هر شب ساعت 2 تا 7 بیام یک گیگ بخرم 600 تومن باشه اونوقت تو روز هم میشه استفاده کرده؟(آخه نوشته شبانه)

احتمالا سیستم را ینجوری بستن توی ساعت 2 تا 7 سیستم با نسبت 1/5 حجم کم می کنه یعنی 1 گیگ را 200 مگ حساب می کنه حالا شما می تونی همین 1 گیگ را توی روز مصرف کنی منتها اونجوریهر گیگی 3000 تومان در روز در میاد.

alierna
28-01-2013, 10:16
شبا یک گیگ دو گیگ حساب میشه... واسه من هنوز از 5شنبه تا حالا فعال نشده..زنگم میزنم میگن باید صبر کنی بات تماس بگیریم...

PLAΨMID
30-01-2013, 22:57
سلام
سایت شرکت مخابرات برای چک کردن ترافیک اصلا باز نمیشه . نکنه آدرسش عوض شده دوباره ؟

fastfind
03-02-2013, 09:25
سلام.
آقا من زنگ زدم سوال کردم گفت میشه روی 1 خط دو تا اینترنت جدا داد با 2 تا یوزر و پس جدا... درسته دیگه؟
فقط یه سوال... خواهش میکنم یه راهنمایی کوچیک درباره ی پینگ و سرعت آپ (upstream) بکنید...
من سرویس 3 مگ (3072) رو میخوام بگیرم... پینگش با سرورهای تهران یا کرج یا سایت varzesh3.com چنده؟
و اینکه دانلودش 3 مگه...درسته؟خوب آپلودش چنده؟؟ آپلود (up stream) روی 512ــه؟ 1مگه؟ 2مگه؟ چنده؟

MohammadFatehi
03-02-2013, 18:41
سلام.
آقا من زنگ زدم سوال کردم گفت میشه روی 1 خط دو تا اینترنت جدا داد با 2 تا یوزر و پس جدا... درسته دیگه؟
فقط یه سوال... خواهش میکنم یه راهنمایی کوچیک درباره ی پینگ و سرعت آپ (upstream) بکنید...
من سرویس 3 مگ (3072) رو میخوام بگیرم... پینگش با سرورهای تهران یا کرج یا سایت varzesh3.com چنده؟
و اینکه دانلودش 3 مگه...درسته؟خوب آپلودش چنده؟؟ آپلود (up stream) روی 512ــه؟ 1مگه؟ 2مگه؟ چنده؟

اون مورد اول رو نمیدونم...
پینگش با سرور های تهران و کرج زیر 150 هست حتی بعضی مواقع زیر 100
دانلودش 3 مگ نیست ! در اصل 350 کیلو بر ثانیه هست...اپلودش هم من تست زدم 160 تقریبا...اون آپ استریم هم روی 3072 هست