PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

reza_khan2006
23-01-2012, 21:55
من با لاخره وصل شدم
ولی سرعت دانلودم کمه بین (10 تا 25)

سرعت دانلود بقیه دوستان چه جوری ممکن از نویز باشه

Aless
23-01-2012, 21:57
الان سرعت اینترنت افتضاحه!
از دیال اپ هم بدتره
هیچ عکسی باز نمیشه

15min
23-01-2012, 22:03
دوستان حرفه ای میشه یه توضیحی راجع به نویز و SNR Margin بدن و اینکه باید Downstream و Upstream اش باید روی چند باشه؟
ممنون میشم.

r0ss0neri
23-01-2012, 22:19
از دیال اپ هم بدتره
هیچ عکسی باز نمیشه
سرعت من 8 کیلوبایت بر ثانیس :) اومدیم ازین کیفیت این نت شتی مثلا تعریف کردیما ! لول
اینم ازمون گرفتن ؟کوسه کابلارو خورده ؟! لنگر کشتی خورده به کابلا ؟!

Mr. M.S.R
23-01-2012, 22:27
از دیال اپ هم بدتره
هیچ عکسی باز نمیشه
پس وضع خودم با ایرانسل بهتره! الان فقط پینگ یکم رفته بالا! سرعت تغییری نکرده!
تازه می خواستم مودم را دوباره بزنم تو برق! می خواستم بالانسش کنم با نت وایمکس! :دی

mehdi speed 700
24-01-2012, 01:00
واقعا سرعت اومده پایین.
6 تا 7 کیلوبایت ولی چه فایده نمیتونیم اعتراض کنیم که قرار نبود سرعت تعیین کنن.
هر چی دادن دادن.ما هم قبول کردیم

mehr1362
24-01-2012, 05:43
دوستان من برای اولین بار میخوام از مخابرات اینترنت بگیرم.

آیا سرویس نامحدود هم داره؟ قیمتش ؟

من تماس گرفتم ولی اینقدر درهم گفت که نفهمیدم به صورت نامحدود هم ارائه میشه یا خیر؟

و سرویس های غیر محدود اون چه طوری هست؟ قیمتش هاش...

و اینکه آیا شبانه رایگان هم داره یا خیر ؟

از دوستان میخوام راهنمایی کنن. ممنون

adsltce
24-01-2012, 09:49
این مشکلاتی که پنل شما داره که در حد یک برنامه تست شده نیست! باید در مراحل تست برنامه این موارد رفع می شده! نه بعد از استفاده! حالا شما فریاد بزن بگو تست شده بوده! وقتی داریم مشکلات موجود را می بینیم حرف شما را نمی تونیم قبول کنیم! اگر نسخه نهایی یک برنامه این قدر مشکل داشته باشه! من خودم به شخصه دیگر از ان استفاده نمی کنم! و تنها دلیل دوام پنل شما همان دلیل ورود پنل به مخابراته! همان رابطه بازی و ... !
مخابرات هم حق داره! با این پولی که برای پنل شما داده مگه دیوانست بیاد از سود خودش کم کنه؟ خوب باید پول شما را از یک جایی در بیاره!
ان آقا هم جواب سوال شما را داد! حالا راست و دروغش را نمی توان فهمید! همان طور که راست و دروغ حرف های شما را نمی توان فهمید!
از شما هم ممنون هستم که دارید این کار را انجام می دهید! اما خوب وظیفه شما همین است باید مشکلات پنلتون را رفع کنید! نمی تونید برای انجام وظیفه توقع بی مورد از دیگران داشته باشید!
توقع و را کارکنان پشتیبانی و کاربران باید داشته باشن!
من زمانی که رفتم مخابرات ولی عصر برای شکایت ان جا دیدم که چقدر فشار عصبی روی کارکنان ان جا وارد می شود! فقط تلفن زنگ می زد و فوش و حرف رکیک بود ..... ! اخه ان ها چه گناهی کردن؟ پشتیبانی پنل که نیستن! پشتیبانی adsl مخابرات هستن!
از کاربران هم خواهش می کنم در تماس ها و مراجعات خودشون رعایت ادب را داشته باشند! ان فردی که داره با شما حرف می زنه مطمئن باشید تنها یک واسطه است! نهایت کاری که می تواند در مورد نارضایتی ما انجام بده اینه که این موارد را به رده بالاتر انتقال بده! فوش را نمی توان انتقال داد!
باز هم فکر می کنید در جایگاه حق قرار دارید؟

دوست عزیز متاسفانه اصرار خود مخابرات باعث شد سرویس دهی آغاز بشه وگرنه ما هرگز با راه اندازی سرویس در شرایطی که حتی سرورهای مورد نیاز رو در اختیار نداشتند موافق نبودیم.
بله وظیفه من هست و از کسی هم توقعی ندارم ولی همانطور که خدمت شما عرض کردم از اینکه مشکلات نداشته رو هم سعی میکنند گردن پنل بندازند دلخور میشم.

بنده نگفتم در جایگاه حق قرار دارم، نمیدونید چرا اصرار دارید بگید من میخوام هیچی رو به عهده نگیرم یا بگم حق با منه یا .....

اگر این آقا (یا خانم) اینجوری از کارش دفاع میکنه شاید .... شاید بابتش مواجبی میگیره ( که 100% الان میاد تکذیب میکنه )
خدا داند ....
ولی در پستهای قبلی کاملا نشون داده که بی منطق هست و با دلایل بی ربط سعی در پوشاندن نقاط ضعفش داره !!
واقعا متاسفم

دوست عزیز بنده همانطور که در پست های اولیه ام گفتم نقشی کوچکی در برنامه نویسی پنل دارم و اگر منظورتون از مواجب حقوقی که بابت کارم میگیرم بله میگیرم ولی اگر منظورت سهمی در درآمدهای مخابرات اصفهان یا خراسان یا .... خیر قربان حتی یک ریال

هر کدام از دلیل های من را که دوست داشتید تشریف بیارید به صورت حضوری بریم با نشان دادن مدارک و شواهد بهتون ثابت کنم

new evil
24-01-2012, 10:17
سلام
من می خوام از این ADSL ه 2030 بگیرم
دانلودشو کاری ندارم
پینگشو کسی می دونه چقدره؟؟چقدر Timeout داره؟؟!
این پنلم که می گید یه توضیحی بدید
ممنون

morteza1221
24-01-2012, 12:01
سلام
دانلودشو کاری ندارم
ممنون

اینترنت تک تعرفه ای ( به قول خودشون 128 البته از حق نگذریم سرعتش 1 مگ با دانلود 130 kB)
اینم دوتا تست از دوتا سرور همین الان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما گفتین دانلود مهم نیست ولی جهت اطلاع از دیروز سرعت کم شده ولی تا چند روز پیش خیلی بیشتر بود
شبانه رایگان نداره
پنل عوض شده ولی ابدا بهتر نشده و مشکلات زیادی داره که یه نفر اینجا هست که الان میاد ازش دفاع می کنه:27:

zizigooloo2
24-01-2012, 12:03
دوستان من برای اولین بار میخوام از مخابرات اینترنت بگیرم.

آیا سرویس نامحدود هم داره؟ قیمتش ؟

من تماس گرفتم ولی اینقدر درهم گفت که نفهمیدم به صورت نامحدود هم ارائه میشه یا خیر؟

و سرویس های غیر محدود اون چه طوری هست؟ قیمتش هاش...

و اینکه آیا شبانه رایگان هم داره یا خیر ؟

از دوستان میخوام راهنمایی کنن. ممنون

اگه خطتون DLC نیست پیشنهاد می کنم که از یه شرکت دیگه بگیرید. در کل قبل از اجرای این طرح جدیدشون من واقعا راضی بودم. هم سرعتش خیلی خوب بود، شبانه رایگان داشت، پنلش خوب و دقیق بود. اما در حال حاضر سرویس نامحدود نداره، شبانه رایگان نداره، پشتیبانی خیلی بدی هم داره.
به نظر من تنها خوبیش اینه که با اینکه نسبت به قبل سرعتش کم شده ولی هنوز قابل قبوله. قیمتش هم به ازای هر گیگ 2600 تومان

r0ss0neri
24-01-2012, 12:44
سلام
دانلودشو کاری ندارم
ممنون
من حدود 2 ساله ازشون سرویس دارم ! پینگش با ایران همیشه خوب بوده ! کلا پینگش خوبه مگر مواردی که مشکل پیش بیاد ! واسه بازی آنلاین هم پیشنهاد میشه ! اما من DLC دارم و این وضعمه ! رفیقم که خطش عادیه میگفت سرعت دانلودم 60 ـه ! چراشو نمیدونم ! پینگ اون سرویسم نمیدونم شاید از یک مرکز مخابراتی تا مرکز مخابراتی دیگه ای فرق بکنه !

mehr1362
24-01-2012, 16:36
اگه خطتون DLC نیست پیشنهاد می کنم که از یه شرکت دیگه بگیرید. در کل قبل از اجرای این طرح جدیدشون من واقعا راضی بودم. هم سرعتش خیلی خوب بود، شبانه رایگان داشت، پنلش خوب و دقیق بود. اما در حال حاضر سرویس نامحدود نداره، شبانه رایگان نداره، پشتیبانی خیلی بدی هم داره.
به نظر من تنها خوبیش اینه که با اینکه نسبت به قبل سرعتش کم شده ولی هنوز قابل قبوله. قیمتش هم به ازای هر گیگ 2600 تومان

سرعت دانلودش چند هست؟

شما میگی قبلا شبانه رایگان داشته ولی الان نداره! چه پیشرفتی کرده !

6 سال با دیال آپ به اینترنت متصل شدم و هر دوماه یکبار 30 تومن پول قبض دادم به غیر از پول کارت اینترنت.

الان 1 سال هست از gprs استفاده میکنم. اینجایی که من هستم هیچ شرکتی اینترنت adsl نمیده جز مخابرات!

اینطوری که در دو صفحه قبل خوندم به نظرم همون gprs بهتر باشه برای بنده!

یکی از دوستان اینترنتی به بنده لینک داد از مخابرات لرستان.اینترنت نامحدود 128 ماهیانه 10600 تومن!!!

من نمیدونم این چه شهری هست که در زمینه اینترنت عقب مونده ترین شهر ایرانه!

7 سال صبر کردم شاید از اینترنت adsl بهره ای ببرم ولی با این وضعیتی که دارم میبینم مخابرات مثل سابق فقط یک فکر داره :

چپاول کردن جیب ملت !

یک سوال مهم :

اگر یکماه اینترنت مخابرات رو بگیرم و خوشم نیاد میتونم تقاضای انصراف بدم؟یا اینکه ماه به ماه واسم قبض اینترنت میاد؟

zizigooloo2
24-01-2012, 19:09
ADSL مخابرات اینقدر ها هم بد نیست. با توجه به توضیحاتی که دادید بهترین انتخابتون همین مخابراته.

new evil
24-01-2012, 19:37
ممنون بخاطر راهنمایی
ما رو تازه توی منطقه مون اوردن این 2030 رو
خودم وایرلس 512 دارم ولی این اگه پینگش خوب باشه خیلی به صرفه تره
اگه میشه این دوتارو یه توضیحی بدید
1.پنل
2.خط DLC
اینم دوتا تست از نت الانم

esfahanweb
24-01-2012, 20:38
جهت اطلاع دوستان گرامی چند پست را یادآوری می کنم ، آقای adsltce چند روز پیش بنده با با آقای مسیح محمدی مدیر سابق فنآوری اطلاعات مخابرات استان اصفهان اشتباه گرفتند و گفتند : (و البته باقی ماجرا...)

خدمت دوست و همکار سابق:

یکی از عوامل شکست مخابرات استان اصفهان در ارائه سرویس با کیفیت اینترنت پرسرعت پیش از ورود پلوتون به آن مجموعه، وجود افرادی بود که در اداره فناوری اطلاعات مخابرات اصفهان با تلاشهای نا بخردانه و عمدتا غیر فنی خود سعی در استفاده از نرم افزارهای غیر حرفه‌ای و نا کارآمد داشتند که منجر به ارائه سرویی بی‌کیفیت به مشترکین اصفهانی و عدم رضایت آنها شد. این افراد با تغییر مدیریت اداره فناوری اطلاعات که جنابعالی هم یکی از اعضای آن هستید به کناری گذاشته شده اند.
تنها دلیل حضور بنده در این فوروم برطرف کردن مشکلاتی است که منجر به ارائه سرویس باکیفیت تر به مشترکین اصفهانی می‌شود زیرا بر این باوریم که استان اصفهان شایسته سیستمی جامع و کامل و با کیفیت برای ارائه سرویس توانمند به مشترکین خود می‌باشد که تا این لحظه به دلایل فوق این امر امکان پذیر نشده است.

پس ایشان طبق گفته خودشان باید همکار آقای مسیح محمدی و کارمند شرکت مخابرات استان اصفهان باشند ولی ...

دوست عزیز بنده همانطور که در پست های اولیه ام گفتم نقشی کوچکی در برنامه نویسی پنل دارم و اگر منظورتون از مواجب حقوقی که بابت کارم میگیرم بله میگیرم ولی اگر منظورت سهمی در درآمدهای مخابرات اصفهان یا خراسان یا .... خیر قربان حتی یک ریال

و البته ایشان بعد از اینکه با فشارها و کنجکاویهای فراوان در مخابرات استان اصفهان نتوانستند هویت من را پیدا کنند عصبانی شدند و فشارها را متمرکز کردند :

شما از این آقا بپرس اگر مخابراتی نیست چطور از تعرفه هایی که فقط کارمندان مخابرات میتونن ببیننش خبر داره، بپرسید چطور از ریز جزئیات مخابرات خبر داره

و متأسفانه با کلی گویی و انکار سعی کردن از پاسخ دادن به مشکلات کاربران فرار رو به جلو بکنند و طبق معمول...

دوست عزیز متاسفانه اصرار خود مخابرات باعث شد سرویس دهی آغاز بشه وگرنه ما هرگز با راه اندازی سرویس در شرایطی که حتی سرورهای مورد نیاز رو در اختیار نداشتند موافق نبودیم.

در حالیکه بنده خیلی قبلتر در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از اصرارهای بعضیها گفته بودم :

چه کسانی اصرار داشتند که این نرم افزار را حتی بصورت آزمایشی و برای چند ماه برایگان به مخابرات اصفهان بدهند؟؟

اصرار کدام شرکت بود که یک راه اندازی آزمایشی ناگهان تبدیل به یک راه اندازی نهایی شد و تعداد زیادی از کارمندان شرکت مخابرات استان اصفهان و کاربرانADSL را با مشکلات روز افزون آن درگیر کرد؟؟

بهر صورت گویا این سریال "کلانتر" تأثیر خیلی زیادی بر ایشان قرار داده بصورتی که ایشان به جای انجام وظایفشان مشغول جستجو برای یافتن بنده در امور مشترکین و ... مخابرات اصفهان هستند .

در هر حال بنده در هفته آینده با یکی از مدیران ارشد ایشان جلسه ای دارم که حتماً صحبتهای ایشان در اینجا و بعضی موارد دیگر را به ایشان منتقل خواهم کرد و البته نتیجه را هم در اینجا هم خواهم گذاشت.

.

adsltce
24-01-2012, 21:44
جهت اطلاع دوستان گرامی چند پست را یادآوری می کنم ، آقای adsltce چند روز پیش بنده با با آقای مسیح محمدی مدیر سابق فنآوری اطلاعات مخابرات استان اصفهان اشتباه گرفتند و گفتند : (و البته باقی ماجرا...)

پس ایشان طبق گفته خودشان باید همکار آقای مسیح محمدی و کارمند شرکت مخابرات استان اصفهان باشند ولی ...

و البته ایشان بعد از اینکه با فشارها و کنجکاویهای فراوان در مخابرات استان اصفهان نتوانستند هویت من را پیدا کنند عصبانی شدند و فشارها را متمرکز کردند :

و متأسفانه با کلی گویی و انکار سعی کردن از پاسخ دادن به مشکلات کاربران فرار رو به جلو بکنند و طبق معمول...

در حالیکه بنده خیلی قبلتر در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از اصرارهای بعضیها گفته بودم :

بهر صورت گویا این سریال "کلانتر" تأثیر خیلی زیادی بر ایشان قرار داده بصورتی که ایشان به جای انجام وظایفشان مشغول جستجو برای یافتن بنده در امور مشترکین و ... مخابرات اصفهان هستند .

در هر حال بنده در هفته آینده با یکی از مدیران ارشد ایشان جلسه ای دارم که حتماً صحبتهای ایشان در اینجا و بعضی موارد دیگر را به ایشان منتقل خواهم کرد و البته نتیجه را هم در اینجا هم خواهم گذاشت.
.

بنده هرگز از کسی اسم نبردم.

من نیازی به گشتن برای یافتن شما ندارم دوست عزیز چون کاملا آگاه هستم شما که هستید و مشغول چه کاری هستید.

وظایف بنده به خودم مربوط است و به شما هیچ ارتباطی ندارد.

شما قرار بود چند هفته پیش جهت مناظره اجازه بگیرید خبرش چه شد؟ یا قرار بود صحبت هایی را با مدیرعامل انجام بدید و نتیجه اش رو اعلام کنید این چه شد؟ مورد بعدی رو هم حتما مثل قبلی ها اینجا اطلاع رسانی کنید :31:
منتظرم

esfahanweb
24-01-2012, 21:58
بنده هرگز از کسی اسم نبردم.

من نیازی به گشتن برای یافتن شما ندارم دوست عزیز چون کاملا آگاه هستم شما که هستید و مشغول چه کاری هستید.

وظایف بنده به خودم مربوط است و به شما هیچ ارتباطی ندارد.

شما قرار بود چند هفته پیش جهت مناظره اجازه بگیرید خبرش چه شد؟ یا قرار بود صحبت هایی را با مدیرعامل انجام بدید و نتیجه اش رو اعلام کنید این چه شد؟ مورد بعدی رو هم حتما مثل قبلی ها اینجا اطلاع رسانی کنید :31:
منتظرم

چه جالب ، اگر می دانید من کی هستم پس چه نیازی به این همه فشار و کنجکاوی داشتید؟؟ مستقیم تشریف می آوردید دفتر بنده برای مناظره!

بنده گفتم که اجازه ام دست خودم هست و اگر هم موفق به دیدار با مدیر عامل می شدم حتماً نتیجه اش را اینجا اعلام می کردم.

اون چیزی اساسی که اینجا مطرح است حقوق مشترکین است که باید حفظ شود و نباید بخاطر درگیریهای جنبی زیر پا گذاشته شود یا به بازی گرفته شود.

فــردا ساعت 10 دفتـرم منتظر شما هستم حتماً تشریف بیاورید البته اگر جلسه نداشتید!

adsltce
24-01-2012, 22:12
فــردا ساعت 10 دفتـرم منتظر شما هستم حتماً تشریف بیاورید البته اگر جلسه نداشتید!

بنده هم فردا در دفتر کارم در تهران هستم قرار بود شما با هزینه شرکت به عنوان مهمان ما تشریف بیاورید پیشمان شدید؟ :27:

esfahanweb
24-01-2012, 22:47
بنده هم فردا در دفتر کارم در تهران هستم قرار بود شما با هزینه شرکت به عنوان مهمان ما تشریف بیاورید پیشمان شدید؟ :27:

نیازی نیست ، تلفن خیلی وقت است که اختراع شده ، تماس بگیرید بهتر است.

mehdi speed 700
25-01-2012, 00:08
نیازی نیست ، تلفن خیلی وقت است که اختراع شده ، تماس بگیرید بهتر است.

اوه اوه چه پلیس بازی ایی شده اینجا.
من هم سمیر هستم از پلیس بزرگراه:28::28::28::28::exclamati:exclamati :exclamati

ebrahimjan
25-01-2012, 10:02
بچه ها یه چند روزی هست که با ای دی اس ال نمی تونم وصل شم زمانی که می خوام اکسپلورر رو باز کنم پیغام آفلاین میده و نمی تونم وصل شم می خواستم ببین خطوط خرابه یا مشکل از جای دیگه هست لطفا راهنمایی کنیم راستی تیک گزینه work offline غیر فعاله.

esfahanweb
25-01-2012, 11:07
اوه اوه چه پلیس بازی ایی شده اینجا.
من هم سمیر هستم از پلیس بزرگراه:28::28::28::28::exclamati:exclamati :exclamati

سمیرجان ، ساعت 11 شد و ایشون زنگ نزد :31: :27:

Mr. M.S.R
25-01-2012, 12:08
ایشون گفت میشناسه شما هم بگو باشه شماره را بهش بده! :31:

mehdi speed 700
25-01-2012, 12:11

این یارو قپی زیاد میاد شما به دلگیر نگیر.
بیچاره ترسیده..
به قول رضا یزدانی:از بس تو کارتون خوابیده از تخت میترسه از عابراااااای ظاهرا خوشبخت میترسههههه از کوچه از تنهاااایی از هر چی تو دنیاااااشه از گربه های گشنه حتی سخت میترسه

coloop
25-01-2012, 15:01

هر کدام از دلیل های من را که دوست داشتید تشریف بیارید به صورت حضوری بریم با نشان دادن مدارک و شواهد بهتون ثابت کنم

خوب
پس اون قضیه 1.200.000.000 تومان چیه ؟
سر قضیه شرکتتون ؟

خوب بلدید بچاپید مردم رو !

adsltce
25-01-2012, 15:11

قرار ما بر تماس نبوده و نیست،مناظره پشت تلفن؟ راه دیگه ای برای فرار از مناظره پیدا نکردی؟ گفتم که هیچوقت نمیای چون حرفی برای گفتن نداری :8:

این یارو قپی زیاد میاد شما به دلگیر نگیر.
بیچاره ترسیده..
به قول هادی یزدانی:از بس تو کارتون خوابیده از تخت میترسه از عابراااااای ظاهرا خوشبخت میترسههههه از کوچه از تنهاااایی از هر چی تو دنیاااااشه از گربه های گشنه حتی سخت میترسه

مشخصه کی داره قپی میاد :20:
ترس از چی آخه؟ :31:

خوب
پس اون قضیه 1.200.000.000 تومان چیه ؟
سر قضیه شرکتتون ؟

خوب بلدید بچاپید مردم رو !

بله؟اگر قضیه اش رو میدونید هم برای من تعریف کنید که نمیدونم هم برای بقیه بچه های فروم

r0ss0neri
25-01-2012, 15:33
به قول هادی یزدانی:از بس تو کارتون خوابیده از تخت میترسه از عابراااااای ظاهرا خوشبخت میترسههههه از کوچه از تنهاااایی از هر چی تو دنیاااااشه از گربه های گشنه حتی سخت میترسه
اون رضا یزدانی بود ، اون یکی هادی پاکزاده :دی

آقا چه خبره اینجا ! حوصلمون سر رفت این نت کوفتی تغییری نمیخواد داشته باشه ؟ (بهبود البته)

mehdi speed 700
25-01-2012, 16:04
اون رضا یزدانی بود ، اون یکی هادی پاکزاده :دی

آقا چه خبره اینجا ! حوصلمون سر رفت این نت کوفتی تغییری نمیخواد داشته باشه ؟ (بهبود البته)

آره گاف دادم در حد اسکار 2012.اسم یه مداح و بجا خواننده آوردم:39::39::39::39::39:

The Jok3r
25-01-2012, 16:08
یک راه فرار آنهایی که توسط ارتش خط DLC انداز، محاصره و به چنگ ADSL Pirates افتاده اند استفاده از خدمات رویایی و دلپذیر WiMAX میباشد. ( در صورتی که منطقه تحت پوشش باشد)

اطلاعات بیشتر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FLayer3%2F%3Fid%3D198)

سرعت همانی خواهد بود که درقرارداد ذکر میشود.برخلاف 2030 که هیچ رقمه صحبت از سرعت نشده و اونها اجازه دارن سرعت را به 1KB/s هم برسونن

esfahanweb
25-01-2012, 16:20
قرار ما بر تماس نبوده و نیست،مناظره پشت تلفن؟ راه دیگه ای برای فرار از مناظره پیدا نکردی؟ گفتم که هیچوقت نمیای چون حرفی برای گفتن نداری :8:

من واقعاً از این بهانه های بنی اسرائیلی شما خسته شدم ، این همه وزیر و وکیل و مسئول تلفنی مصاحبه می کنند و پاسخ می دهند و هیچ مشکلی هم ندارند ، بعد شما از مناظره تلفنی فرار می کنید؟؟
توی برنامه نودش هم همچین بهانه ای نمی گیرند ، مگر اینکه بخواهید وسط مناظره به حرکات فیزیکی رو بیاورید.:5:

در کل مقصود من که نشان دادن پاسخگو نبودن و طفره رفتن از جوابهای فنی بود به تمامی اعضاء فروم مشخص شد.

adsltce
25-01-2012, 16:49
در پست های اولیه هم خدمت شما عرض کردم

در فضایی دوستانه، با هزینه ما به عنوان مهمان تشریف بیاورید برای مناظره.

قرار شد قابلیت ها را مقایسه کنیم، پشت تلفن چطور میخواهید این کار را انجام دهید؟ :13:

به فرض شما پشت تلفن بگوئید نرم افزار شما فلان قابلیت را ندارد،من چطور پشت تلفن ثابت کنم که دارد؟

یا من از شما بخواهم که قابلیتی را نشان دهید چه میکنید؟

شما اول گفتی من اگر کاربران فروم بخوان میام :20:

بعد گفتید باید این هفته برم امور مشترکین برای هماهنگی مناظره ( به امور مشترکین چه ارتباطی دارد الله اعلم! ) :27:

و هیچوقت تشریف نبردید و اجازه نگرفتید :31:

دفعه بعد برای فرار از مناظره میگید تلفنی تماس بگیرید!!!!

قدرت خدا

شما مصداق بارز خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی هستی :21:

کافیه یکی هم خرده ایراد از شما بگیره! یا داره جانبدارانه عمل میکنه یا لابد منم که چند تا یوزر ساختم....

در هر صورت بارها عرض کردم هدفم از عضویت در این فروم کل کل کردن با شما نبوده نیست و نخواهد بود،حضوری تشریف آوردید صحبت میکنیم اگر نه که هیچی.

در ضمن همانطور که قبلا گفتم حرف های خود را در میدان رقابتی بزنید که روز به روز دارید توش بیشتر عقب رونده میشین، لابد همه جای ایران با پارتی ما داریم کار میکنیم که اینطوری شده، حق با شماست :11:

esfahanweb
25-01-2012, 17:36
در پست های اولیه هم خدمت شما عرض کردم

در فضایی دوستانه، با هزینه ما به عنوان مهمان تشریف بیاورید برای مناظره.

قرار شد قابلیت ها را مقایسه کنیم، پشت تلفن چطور میخواهید این کار را انجام دهید؟ :13:

من از همین ابتدا با صحبت شما 2 مشکل دارم ،

اولاً شما می خواهید قابلیت نرم افزاری که به قیمت کلانی فروختید را ثابت کنید بعد من بیام خدمت شما؟؟

دوماً اگر هم قبول کنم که بیایم تهران چرا باید به هزینه شرکت شما بیایم؟؟ با اینجور هزینه کردن قضاوت من مورد قبول خواهد بود؟؟

سوماً مشکلات واقعی را پشت تلفن می شود قبول کرد یا نمی شود؟؟

با همه اینها باز هم شما صحبت از فضای دوستانه می زنید؟؟

باز هم با وجود این همه کاربر ناراضی من را به غرض ورزی متهم می کنید؟؟

با وجود دهها شکایت کاربران در امور مشترکین شما در حال پیشرفت هستید؟؟

حتماً حجم متراکم تماسهای تلفنی شکایت به امور مشترکین هم ناشی از غرض ورزی بنده است؟؟

بنده حاضرم همین فردا در هر کجای اصفهان که شما انتخاب کردید در خدمتتان باشم ، باز هم یادآوری می کنم که این شما هستید که باید قابلیتهای نرم افزارتان را بعنوان فروشنده ثابت کنید .

adsltce
25-01-2012, 17:45
من از همین ابتدا با صحبت شما 2 مشکل دارم ،

اولاً شما می خواهید قابلیت نرم افزاری که به قیمت کلانی فروختید را ثابت کنید بعد من بیام خدمت شما؟؟

دوماً اگر هم قبول کنم که بیایم تهران چرا باید به هزینه شرکت شما بیایم؟؟ با اینجور هزینه کردن قضاوت من مورد قبول خواهد بود؟؟

سوماً مشکلات واقعی را پشت تلفن می شود قبول کرد یا نمی شود؟؟

با همه اینها باز هم شما صحبت از فضای دوستانه می زنید؟؟

باز هم با وجود این همه کاربر ناراضی من را به غرض ورزی متهم می کنید؟؟

با وجود دهها شکایت کاربران در امور مشترکین شما در حال پیشرفت هستید؟؟

حتماً حجم متراکم تماسهای تلفنی شکایت به امور مشترکین هم ناشی از غرض ورزی بنده است؟؟

بنده حاضرم همین فردا در هر کجای اصفهان که شما انتخاب کردید در خدمتتان باشم ، باز هم یادآوری می کنم که این شما هستید که باید قابلیتهای نرم افزارتان را بعنوان فروشنده ثابت کنید .

اولا شما ادعا میکنید قابلیت های نرم افزاری قبلی بیشتر و بهتر بود نه ما، در ضمن قیمت این نرم افزار کمتر از فروش دو ماه مخابرات اصفهان است، و البته همینطور که تا به حال از طرف مخابرات پرداختی انجام نشده

دوما به این دلیل که پرداخت هزینه ها مانعی برای آمدن شما نباشد

سوما صحبت از مشکلات شد بله می شود قبول کرد ولی اگر مشکلی که مد نظر شما بود ارتباطی به پنل جدید نداشت اثبات آن چگونه از پشت تلفن امکان پذیر است؟

کاربر ناراضی همیشه وجود دارد و هرگز نه کتمان کردم نه مشکلاتشون رو پشت گوش انداختم شما متهم به غرض ورزی میشوید به دلیل وارونه نشان دادن مشکلات ( از جمله همون تعرفه نیمه رایگانی که گفتید در پنل جدید امکان تعریفش وجود ندارد )

ما قابلیت های نرم افزارمان را به عنوان فروشنده به خریدارها معرفی کرده ایم که انتخاب کرده اند از این نرم افزار استفاده کنند قرار ما مناظره فنی در خصوص مقایسه قابلیت های پنل با هر پنلی که مد نظر شماست و حجم مشکلات فعلی و قدیم مخابرات اصفهان است.

من هنوزم پیشنهادم همونیه که اول دادم و قرار شد روش فکر کنید و الان سعی میکنید شرایطش رو عوض کنید.

بعدشم شما گفتی دو تا مشکل دارم تا سوما رفتی چرا؟ :31:

Lord Farshad
25-01-2012, 17:58
درود.

آقا من اگر به کسی تهمتی چیزی زدم پوزش میخوام؛ اون اول رو مشکل بچه ها تاختیم؛ ولی بعدا معلوم شد همین اصفهان وب هم توی مخابرات و ... دستی داره در صورتی که اون اول میگفت فقط میشناستشون و ... . به نظرم کلا اینجا شده محلی واسه دعوا 2 گروه ؛ این دعواها هم دردی از کسی دوا نمیکنه؛
چون درسته الحق و والانصاف توی این جو بد این دوست پنلی به بچه ها کمک میکنه اما هنوز که هنوزه خیلی مشکلات رو قبول نمیکنه (مثل همون زیاد حساب کردن و ریز مصرف و ...) ولی طرف مقابل هم وحی منزل نیست و دوست داره با مشکلات زیاد و عجیب پنل فعلی یار کشی کنه سمت خودش و ... . کلا یکم زیادی کج داره میره تاپیک.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

( هر نقل قولی هم از این پست بشه، پاسخ نمیدم! حال ندارم وسط دعوا وارد بشم :دی )

esfahanweb
25-01-2012, 18:11
درود.

آقا من اگر به کسی تهمتی چیزی زدم پوزش میخوام؛ اون اول رو مشکل بچه ها تاختیم؛ ولی بعدا معلوم شد همین اصفهان وب هم توی مخابرات و ... دستی داره در صورتی که اون اول میگفت فقط میشناستشون و ... . به نظرم کلا اینجا شده محلی واسه دعوا 2 گروه ؛ این دعواها هم دردی از کسی دوا نمیکنه؛
چون درسته الحق و والانصاف توی این جو بد این دوست پنلی به بچه ها کمک میکنه اما هنوز که هنوزه خیلی مشکلات رو قبول نمیکنه (مثل همون زیاد حساب کردن و ریز مصرف و ...) ولی طرف مقابل هم وحی منزل نیست و دوست داره با مشکلات زیاد و عجیب پنل فعلی یار کشی کنه سمت خودش و ... . کلا یکم زیادی کج داره میره تاپیک.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

( هر نقل قولی هم از این پست بشه، پاسخ نمیدم! حال ندارم وسط دعوا وارد بشم :دی )

از خدا جوییم توفیق ادب بی ادب محروم ماند از لطف رب

بله؟؟ من توی مخابرات دست دارم؟؟

خوبه چند تا از بچه های همین فروم من را کاملاً می شناسند و می دانند که اصلاً و ابداً با مخابرات ارتباطی ندارم.

بنده بارها گفته ام نه گروهی دارم و نه دسته ای ، این صحبت شما را تکرار یکسری اتهامات نخ نما و توهین مستقیم به خودم می دانم و مطمئناً پیگیری خواهم کرد.

بنده همیشه تلاشم این بوده که مشکلات کاربران با این پنل زیادتر نشود ، ولی وقتی متهم به غرض ورزی می شوم نمی توانم سکوت کنم ، نمی توانم ببینم شب است ولی بگویم روز است.

در کل گویا اگر بخواهم باز هم واقعیت را در رابطه با این پنل بگویم متهم به موراد زیر می شوم
غرض ورزی ، باند بازی، یار کشی!!!!:18:

ولی راحت می گویم هیچ یاری جز خداوند سبحان ندارم و به لطف او مانع از پایمال شدن حقوق مشترکین خواهم شد.

جهت یادآوری :

Lord Farshad
25-01-2012, 18:24
از خدا جوییم توفیق ادب بی ادب محروم ماند از لطف رب

بله؟؟ من توی مخابرات دست دارم؟؟

خوبه چند تا از بچه های همین فروم من را کاملاً می شناسند و می دانند که اصلاً و ابداً با مخابرات ارتباطی ندارم.

بنده بارها گفته ام نه گروهی دارم و نه دسته ای ، این صحبت شما را تکرار یکسری اتهامات نخ نما و توهین مستقیم به خودم می دانم و مطمئناً پیگیری خواهم کرد.

بنده همیشه تلاشم این بوده که مشکلات کاربران با این پنل زیادتر نشود ، ولی وقتی متهم به غرض ورزی می شوم نمی توانم سکوت کنم ، نمی توانم ببینم شب است ولی بگویم روز است.

در کل گویا اگر بخواهم باز هم واقعیت را در رابطه با این پنل بگویم متهم به موراد زیر می شوم
غرض ورزی ، باند بازی، یار کشی!!!!:18:

ولی راحت می گویم هیچ یاری جز خداوند سبحان ندارم و به لطف او مانع از پایمال شدن حقوق مشترکین خواهم شد.

جهت یادآوری :

هی میخوام نقل قول نکنم ولی نمیشه؛
بی ادب هم محروم شد از لطف رب ؛ بله. حالا که ما بی ادبی ای توی حرفامون ندیدیم؛ هر پیگیری ای میخوای بکنی بکن :دی من که چیزی نگفتم!
جهت یاد آوری جنابعالی رو هم من ربطی به حرفام نمیبینم؛
کاری هم به این که اون میگه باند بازی و شما میگی نخ نما و اتهام و ... ندارم ؛ من دارم حقیقت رو میبینم و چیزی که من از حرفها و چیزهایی که میگی و میبینم اینه که شکی ندارم با مخابرات ارتباط داری. این از همون موقع که میگفتی مشکلات پنل میافته گردن کارکنان و زحمت کشان مخابرات شک کردم تا برسه به خبرها و چیز هایی که میگی؛
این تیکه :

هیچ یاری جز خداوند سبحان ندارم و به لطف او مانع از پایمال شدن حقوق مشترکین خواهم شد.
رو هم خوندم؛ فکر کردم یهو یه استانداری کسی داره اینطوری حرف میزنه؛ آخه لحن اونا اینطوریه :دی ( پ.ن : اتهام استانداری نزدم :دی )

انشالله که خداوند سبحان کمک میکنه و دوستای گلم تو این تاپیک و مشترکین به حقشون میرسند؛ بی اینکه کسی بخواد از این وضع سو استفاده کنه و یا اینکه یکی مشکلش رو بگه نه نیست و به قول شما بگه روز هست.

جان خودم دیگه عمرا نقل قول کنم تو این زمینه :دی من فقط حرف دلم رو زدم. نه تو دسته ای هستم و نه چیزی؛ نظر شخصیمو گفتم :دی

پیروز باشید

Jiraya_Sama
25-01-2012, 19:32
سلام
من توی پست قبلی دوسه تا پستا رو خودم قاطی کردم

هیچ وجه روی هرهفتون بشدت پافشاری نکید هیچ چیز صد در صد نیس(کیه که فک کنه داره اشتباه میگ یا میکنه)
درمورد پنل هم جدیده امکاناتش کمو بیش یکمی بیشتره ولی در کل قبلی در عین سادگی کارکرد خوبی داشت در ضمن این سیستم جدید به صورت عجیبی بعضی مواقع الکی حجم کم میکنه.

بنده دارم تدارک وایمکسو میبینم چون بنظر مسئولین مخابرات مایه بهشون ساخته و قرارنیست شاهد تغییری باشیم

موفق باشید همشهریا

Mr. M.S.R
25-01-2012, 20:20
سلام

هیچ وجه روی هرهفتون بشدت پافشاری نکید هیچ چیز صد در صد نیس(کیه که فک کنه داره اشتباه میگ یا میکنه)
درمورد پنل هم جدیده امکاناتش کمو بیش یکمی بیشتره ولی در کل قبلی در عین سادگی کارکرد خوبی داشت در ضمن این سیستم جدید به صورت عجیبی بعضی مواقع الکی حجم کم میکنه.

بنده دارم تدارک وایمکسو میبینم چون بنظر مسئولین مخابرات مایه بهشون ساخته و قرارنیست شاهد تغییری باشیم

موفق باشید همشهریا

سلام
مشکل کاربران هم همین است! وظیفه یک پنل در درجه اول درست حساب کردن حجم است که این پنل در این زمینه گند زده!
بهترین کار را دارید می کنید! من هم همین کار را کردم و رفتم سراغ وایمکس.

BursT
25-01-2012, 20:44
mehdi speed 700 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان.چند سالته شما؟چرا اینقدر بی تربیتی؟:18:

سلام

موفق باشید همشهریا
دوست من شدیدا توصیه می کنم wimax نگیری!
wimax برای کسی هست که ADSL نتونه بگیره و کیفیتش خیلی بدتر از ADSL هست:)

سرعت دانلودش چند هست؟

شما میگی قبلا شبانه رایگان داشته ولی الان نداره! چه پیشرفتی کرده !

6 سال با دیال آپ به اینترنت متصل شدم و هر دوماه یکبار 30 تومن پول قبض دادم به غیر از پول کارت اینترنت.

الان 1 سال هست از gprs استفاده میکنم. اینجایی که من هستم هیچ شرکتی اینترنت adsl نمیده جز مخابرات!

اینطوری که در دو صفحه قبل خوندم به نظرم همون gprs بهتر باشه برای بنده!

یکی از دوستان اینترنتی به بنده لینک داد از مخابرات لرستان.اینترنت نامحدود 128 ماهیانه 10600 تومن!!!

من نمیدونم این چه شهری هست که در زمینه اینترنت عقب مونده ترین شهر ایرانه!

7 سال صبر کردم شاید از اینترنت adsl بهره ای ببرم ولی با این وضعیتی که دارم میبینم مخابرات مثل سابق فقط یک فکر داره :

چپاول کردن جیب ملت !

یک سوال مهم :

اگر یکماه اینترنت مخابرات رو بگیرم و خوشم نیاد میتونم تقاضای انصراف بدم؟یا اینکه ماه به ماه واسم قبض اینترنت میاد؟
عزیز من،بی شک Adsl خیلی بهتر از GPRS هست.شما در گرفتن ADSL شک نکن:)
فکر کنم دوستان در مورد کیفیت ADSL مخابرات کم لطفی می کنند.مطمئنا کیفیت نسبت به هزینه ای که اخذ می کنند مناسبه و پشیمون نمی شی:)
هر وقت هم پیشمون بشی و انصراف بدی از دوره ی بعدی هزینه ای برات نمیاد(هر دوره 2 ماه هست!)

خلاصه اینکه از هر نظر خوبه و تصمیم دارم به زودی از شاتل به مخابرات مهاجرت کنم!

hamid5019
25-01-2012, 23:43
سلام این پست مسخره شده و شده ادعاهای دو شرکت برنامه نویس که به نظر می رسه یکی از این شرکتها الان مجری برنامه هایADSL شرکت مخابرات شده و دیگری قبلا مجری برنامه های مخابرات بوده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
آقایان اگه دعوایی داراید ما علاقه ای نداری در جریان ان باشیم . این پست فقط و فقط مربوط به مشتریان ADSL مخابرات است و شامل اخبار مربوط به مشتریان و شرکت، اطلاع رسانی در مورد امکانات و سرویسهای جدبد و مشکلات به وجود آمده برای کاربران و کمک در رفع مشکلات جاری آنها است بگونه ای که منافع یا دعاوی هیچ گروه یا شرکت خاصی را در بر نداشته باشد.
در ضمن من از سه سال پیش از ADSL شرکت شاتل استفاده میکردم در سال اول استفاده من از ADSL شاتل، شرکت در حال انجام یه سری تغییرات روی سیستم و برنامشون بودند و حدود 6 ماه طول کشید تا مشکلات و ایراداتش ( که شبیه به ایرادات نرم افزار مخابرات ) حل بشه و الان نرم افزار شاتل( که دوستان ازش تعریف کنند )بشه. پس به جای این دعواها زودتر با کمک مشترکین این ایرادات را رفع کنید

esfahanweb
26-01-2012, 08:03
سلام این پست مسخره شده و شده ادعاهای دو شرکت برنامه نویس که به نظر می رسه یکی از این شرکتها الان مجری برنامه هایADSL شرکت مخابرات شده و دیگری قبلا مجری برنامه های مخابرات بوده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
آقایان اگه دعوایی داراید ما علاقه ای نداری در جریان ان باشیم . این پست فقط و فقط مربوط به مشتریان ADSL مخابرات است و شامل اخبار مربوط به مشتریان و شرکت، اطلاع رسانی در مورد امکانات و سرویسهای جدبد و مشکلات به وجود آمده برای کاربران و کمک در رفع مشکلات جاری آنها است بگونه ای که منافع یا دعاوی هیچ گروه یا شرکت خاصی را در بر نداشته باشد.
در ضمن من از سه سال پیش از ADSL شرکت شاتل استفاده میکردم در سال اول استفاده من از ADSL شاتل، شرکت در حال انجام یه سری تغییرات روی سیستم و برنامشون بودند و حدود 6 ماه طول کشید تا مشکلات و ایراداتش ( که شبیه به ایرادات نرم افزار مخابرات ) حل بشه و الان نرم افزار شاتل( که دوستان ازش تعریف کنند )بشه. پس به جای این دعواها زودتر با کمک مشترکین این ایرادات را رفع کنید

گویا چند نفر از کسانی که اینجا پست داده اند اصرار دارند که پستهای بنده را در جهت یک دعوا مابین دو شرکت بدانند!!!!!!!!!!!!
خیلی متأسفم ولی لطفاً آدرس غلط خوانندگان این تاپیک ندهید ، نرم افزاری که هم اکنون در حال استفاده در مخابرات است آنقدر مشکل و باگ دارد که با صدها پست مثل این نمی توان کاری برایش کرد.

نرم افزار قبلی هم صحبتش اینجا می شود (IBSng) دو-سه سال پیش با قیمت ناچیزی (کمتر از 3 میلیون تومان)خریداری شده و اینکه استفاده بشود و یا نشود هیچ سودی برای فروشنده آن ندارد ، صراحتاً هم می گویم که هیچ ارتباطی اعم از روحانی ، جسمانی و مادی با این شرکت فروشنده این نرم افزار نداشته و ندارم.

از کسانی که اینگونه از تست شدن این نرم افزار بر روی مشترکین بی خبر مخابرات استان اصفهان حمایت می کنند باید پرسید آیا خودتان حاضرید یکماه مبلغ 10-100 گیگ بخاطر اشتباه همین نرم افزار هزینه پراخت کنید؟؟ مسلماً خیر ، پس لطفاً از تست شدن این نرم افزار حمایت نکنید.

کاری هم به این که اون میگه باند بازی و شما میگی نخ نما و اتهام و ... ندارم ؛ من دارم حقیقت رو میبینم و چیزی که من از حرفها و چیزهایی که میگی و میبینم اینه که شکی ندارم با مخابرات ارتباط داری. این از همون موقع که میگفتی مشکلات پنل میافته گردن کارکنان و زحمت کشان مخابرات شک کردم تا برسه به خبرها و چیز هایی که میگی؛

شما حتی بخودتان زحمت ندادید که پستهای دیگر من در همین فروم را بخوانید چون اگر خوانده بودید متوجه می شدید که کار اصلی بنده وب هاستینگ است و هیچگونه ارتباطی اعم از روحانی ، جسمانی و مادی هم با مخابرات نداشته و ندارم.

اینکه گفتید چرا از کارمندان مخابرات دفاع کردم دلیل واضح دارد "چون در این مشکلات نرم افزارهیچگونه تقصیری ندارند" نکند انتظار دارید بخاطر خوش آمد شما دروغ هم بگویم؟؟

در کل واقعیت را قبول کنید اگر این روند کار نرم افزار به همین صورت ادامه پیدا کند در امور مشترکین مخابرات همه کارهای دیگر باید تعطیل شود و فقط به شکایات از این نرم افزار باید رسیدگی کرد ، تأیید این صحبت هم کار سختی نیست می توانید یکروز بعنوان مراجع به امور مشترکین مخابرات در خیابان ولیعصر تشریف ببرید و حجم شکایات را از نزدیک شاهد باشید البته تعدادی از شکایات هم متأسفانه به دعوا ختم می شود.

یادآوری یک نکته هم ضروری است اگر همه کاربران این فروم بگویند که این نرم افزار باید عوض بشود یا نشود در دنیای واقعی هیچ تأثیری بر این نرم افزار ندارد، تلاش ما باید این باشد که دیگر مشترکین مخابرات با این نرم افزار به مشکل برنخورند و یا کمتر بربخورند.

iceweek
26-01-2012, 08:07
من یک ماه از استفادم گذشته.چند روز پیش ترافیک 1گیگ تموم شد.حالا وارد ماه جدید شده ولی باز قطعه.مگه خودش نباید هر ماه به صورت خودکار 1گیگ شارژ کنه؟!

esfahanweb
26-01-2012, 08:32
من یک ماه از استفادم گذشته.چند روز پیش ترافیک 1گیگ تموم شد.حالا وارد ماه جدید شده ولی باز قطعه.مگه خودش نباید هر ماه به صورت خودکار 1گیگ شارژ کنه؟!

قاعدتاً باید هر ماه شارژ اتوماتیک یک گیگ شما را شارژ کند ولی گویا نکرده است تماس بگیرید با 2030 تا دستی حلش کنند.

adsltce
26-01-2012, 10:09

دوستان عزیز جهت شفاف سازی

دو فانکشن در اختیار مخابرات قرار دارد،
اولی که هر شب به صورت اتوماتیک اجرا میشود چنانچه باقی مانده اعتبار کاربری از مقدار منفی مشخصی کمتر باشد به صورت اتوماتیک یک گیگ شارژ خواهد شد.

فانکشن دوم که به صورت دستی در مخابرات اجرا میشود باید ابتدای هر ماه اجرا شود کاربرانی که در آن ماه شارژ نداشته اند را شارژ میکند ولی معمولا این کار را نمیکنند گاهی اوقات دهم ماه گاهی اوقات پنجم.... الله اعلم

به احترام نظر کاربران فروم دیگه وارد بحث های بی معنی و کل کل های بی مورد نمیشم

Jiraya_Sama
26-01-2012, 10:12
سلام
(بدون مقدمه)
بنده 10گیگ شارج کردم سر به یه چشم به زدن شده 500مگابایت حتی قبلا به مسولش(کلانتری)گفته بودم ولی زیرش در رفتن

25تومن الکی باید بدم واقعا پول زوره بماند 50هزارتومنی که قبلا دادم:21:

دیدین که دوستان هم همین مشکلو داشتن

adsltceخودتون مشکلو حل کنین اول از همه مشکله بنده رو....
مهمترین کار سیستم محاسبه درست حجم بعد اکانات دیگه

mehdi speed 700
26-01-2012, 11:29

این هم حرفیه

adsltce
26-01-2012, 11:31
سلام
(بدون مقدمه)
بنده 10گیگ شارج کردم سر به یه چشم به زدن شده 500مگابایت حتی قبلا به مسولش(کلانتری)گفته بودم ولی زیرش در رفتن

25تومن الکی باید بدم واقعا پول زوره بماند 50هزارتومنی که قبلا دادم:21:

دیدین که دوستان هم همین مشکلو داشتن

adsltceخودتون مشکلو حل کنین اول از همه مشکله بنده رو....
مهمترین کار سیستم محاسبه درست حجم بعد اکانات دیگه

دوست عزیز میشه لطفا بگید یک چشم بر هم زدن یعنی در چه مدت؟
اگر امکان داره شماره مشتری رو + تاریخی که شارژ زدید و تاریخی که تموم شده رو به من بدید بررسی کنم.

mehdi speed 700
26-01-2012, 11:32
mehdi speed 700 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان.چند سالته شما؟چرا اینقدر بی تربیتی؟:18:

دوست من شدیدا توصیه می کنم wimax نگیری!
wimax برای کسی هست که ADSL نتونه بگیره و کیفیتش خیلی بدتر از ADSL هست:)

عزیز من،بی شک Adsl خیلی بهتر از GPRS هست.شما در گرفتن ADSL شک نکن:)
فکر کنم دوستان در مورد کیفیت ADSL مخابرات کم لطفی می کنند.مطمئنا کیفیت نسبت به هزینه ای که اخذ می کنند مناسبه و پشیمون نمی شی:)
هر وقت هم پیشمون بشی و انصراف بدی از دوره ی بعدی هزینه ای برات نمیاد(هر دوره 2 ماه هست!)

خلاصه اینکه از هر نظر خوبه و تصمیم دارم به زودی از شاتل به مخابرات مهاجرت کنم!

پست قبلی و رو یکی رفته بود آب تو آب کرده بود پاک شد ولی تکرار می کنم:
من دیروز تولد 1 سالگیم بود.
و این فوضولی ها به شما نیمده :3::3::4::4::47::47::47: که من چند سالمه.حالا دوباره برین چیز کاری کنین بگین پستم رو پاک کنن

isfadsl
26-01-2012, 11:38
با سلام
آقای adsltce لطفا هر عاملی چه در پنل چه هر سروری که پنل با استفاده از اطلاعات آن ترافیک رو محاسبه می کنه رو چک کنین تا دیگه این مشکلات مشاهده نشه.
بنده خودم 3 گیگ استفاده کردم بعد در قسمت گزارشات با قسمت مانده تفاوت داشت البته 2 روزه که این اختلاف درست شده.
گزارش اتصالات هم که با یک روز تاخیر جواب میده.
البته چیزی که الان درست شده اینه که دیگه ترتیب نمایش در گزارشات بر اساس تاریخ به هم نمیریزه.
سیستم باید به صورت دقیق محاسبه داشته باشه نه چیزی کم نه زیاد دقیقا همونی که استفاده شده.
از قبض آنلاین هم دیگه چیزی نگفتین. چی شد؟
شبانه چی شد؟
لطفا هر کاری انجام میدین اینجا اعلام کنین.
میزان اعتبار و گزارش ها باید آنلاین باشه. نه با تاخیر.
اگه نامحدود میدادن دیگه این مشکلات وجود نداشت.

The Jok3r
26-01-2012, 11:43
adsltce دائم فقط قصد دفاع از adsl مخابرات رو دارن انشا.. از امروز من میام تبلیغ وایمکس رو میکنم.
خیلی با سرعت مشترک داره میگیره مخابرات از بیرون. اکثراً کسایی که خیلی بلد نیستن یا استفادشون بسیار کم هست، اون وقت ایشون از این یه عده ی محدود که اینجا هستن هم نمیگذره!

شبانه چی شد؟

از isp که توی تبلیغش یک کلمه از سرعت صحبت نشده انتظار سرویس های گوناگون نداشته باشین.
من 2مگ داشتم 230دانلودم بود قبل از عید، بعدش که postpaid شد. دیدم نوشته هرگیگ 2500 هرچقدر گشتم، توسرم زدم، تلفن زدم، دیدم ای بابا، اصلاً خبری از سرعت نیست. یه مدت شد 1مگ بعد شد 512 الانم که استفاده ندارم اما دوستان میگن شده 256 . انشا. بزودی میشه dialup

isfadsl
26-01-2012, 12:01
از isp که توی تبلیغش یک کلمه از سرعت صحبت نشده انتظار سرویس های گوناگون نداشته باشین.
من 2مگ داشتم 230دانلودم بود قبل از عید، بعدش که postpaid شد. دیدم نوشته هرگیگ 2500 هرچقدر گشتم، توسرم زدم، تلفن زدم، دیدم ای بابا، اصلاً خبری از سرعت نیست. یه مدت شد 1مگ بعد شد 512 الانم که استفاده ندارم اما دوستان میگن شده 256 . انشا. بزودی میشه dialup

اتفاقا باید انتظار سرویس بهتر رو داشت هم نامحدود هم شبانه رایگان
در مورد سرعت هم انصافا الان موردی نداره! البته چند روز بود کم شده بود
کی میگه 256 شده نه اینطور نیست الان سرعت خوبه همون حدوداس که شما میگین قبل از عید بوده
البته همین الان جا داره تا 24 مگ هم بدن.
به نفع مخابراته با این سرویس حجمی تک نرخی هر چی سرعت بیشتر باشه زودتر حجم تموم میشه!

adsltce
26-01-2012, 12:25
با سلام
آقای adsltce لطفا هر عاملی چه در پنل چه هر سروری که پنل با استفاده از اطلاعات آن ترافیک رو محاسبه می کنه رو چک کنین تا دیگه این مشکلات مشاهده نشه.
بنده خودم 3 گیگ استفاده کردم بعد در قسمت گزارشات با قسمت مانده تفاوت داشت البته 2 روزه که این اختلاف درست شده.
گزارش اتصالات هم که با یک روز تاخیر جواب میده.
البته چیزی که الان درست شده اینه که دیگه ترتیب نمایش در گزارشات بر اساس تاریخ به هم نمیریزه.
سیستم باید به صورت دقیق محاسبه داشته باشه نه چیزی کم نه زیاد دقیقا همونی که استفاده شده.
از قبض آنلاین هم دیگه چیزی نگفتین. چی شد؟
شبانه چی شد؟
لطفا هر کاری انجام میدین اینجا اعلام کنین.
میزان اعتبار و گزارش ها باید آنلاین باشه. نه با تاخیر.
اگه نامحدود میدادن دیگه این مشکلات وجود نداشت.

دوست عزیز قبلا توضیح دادم راجع به مورد اول

اختلافی که دارید ازش اسم میبرید چقدره؟ مانده ای که شما در پنل میبینید هر 15 دقیقه یکبار به روز میشه

در مورد گزارش اتصالات اینطور نیست باید آنلاین جواب بده اگر تاریخی که وارد میکنید و گزارش اتصالاتش رو نمیبینید بهم بگید ممنون میشم

در مورد قبض آنلاین اولا یک سری کارها و خواسته های مخابرات هستن که باید زودتر از این انجام بشن دوما بسیار بسیار این بخش حساس هست و نمیشه همینجوری دو روزه انجامش داد و بدون تایید تیم تست بره روی سرور

در مورد شبانه هم عرض کردم دست بنده نیست ولی دیروز که پرسیدم گفتند چندین شرکت ( که اسمشونو نمیبرم ولی بچه ها تو همین فروم گفتن ) روی همون سرویس مخابرات دارن اینترنت میدن با مزایای شبانه رایگان و شبانه نیمه رایگان و از اینجور داستان ها. اگر بچه های فروم خواستند اسامیشان و تعرفه های موجودشان را اینجا میزارم، ولی خب هزینه هایی که دریافت میکنند متفاوت با مخابرات هست.

Behrouz_se60
26-01-2012, 12:53
امروز رفتم مخابرات ببینم چرا اینترنتم قطع هست بعد بهم گفتن که یک مشکل پیش اومده دارن درستش می کنن یعنی از دو شنبه تا الان .من هم به روتر مخابرات وصل شدم اینجا دیدم بعضی ها هم علاف شدن اینم عکسش که روتر فوق تی پی 8811 هست :

و اینکه این نشون میده ارتباط روتر مخابرات با سرور قطع هست :

البته این عکس رو دیشب گرفتم .

15min
26-01-2012, 13:28
اگر بچه های فروم خواستند اسامیشان و تعرفه های موجودشان را اینجا میزارم، ولی خب هزینه هایی که دریافت میکنند متفاوت با مخابرات هست.

لطفا با تعرفه هاشون بذارید ببینیم اونها چطورن.

---------- Post added at 01:28 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

امروز رفتم مخابرات ببینم چرا اینترنتم قطع هست بعد بهم گفتن که یک مشکل پیش اومده دارن درستش می کنن یعنی از دو شنبه تا الان .من هم به روتر مخابرات وصل شدم اینجا دیدم بعضی ها هم علاف شدن اینم عکسش که روتر فوق تی پی 8811 هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdi-TI3W.png)

و اینکه این نشون میده ارتباط روتر مخابرات با سرور قطع هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdi-CY3U.png)

البته این عکس رو دیشب گرفتم .

:18:چجوری به روتر مخابرات وصل شدی؟

isfadsl
26-01-2012, 13:37
دوست عزیز قبلا توضیح دادم راجع به مورد اول

اختلافی که دارید ازش اسم میبرید چقدره؟ مانده ای که شما در پنل میبینید هر 15 دقیقه یکبار به روز میشه

در مورد گزارش اتصالات اینطور نیست باید آنلاین جواب بده اگر تاریخی که وارد میکنید و گزارش اتصالاتش رو نمیبینید بهم بگید ممنون میشم

در مورد قبض آنلاین اولا یک سری کارها و خواسته های مخابرات هستن که باید زودتر از این انجام بشن دوما بسیار بسیار این بخش حساس هست و نمیشه همینجوری دو روزه انجامش داد و بدون تایید تیم تست بره روی سرور

شما هم که هرچی آدم میگه قبول دار نمیشین!
ببینید دو سه روز قبل وقتی مانده میگرفتیم و بعد در گزارش کارکرد دانلود و آپلود رو جمع میکردیم یه اختلاف 2. گیگ داشت که الان درست شده.
میدونم مانده تقریبا آنلاینه.

ولی دوست عزیز گزارش اتصالات آنلاین نیست.
همین چند دقیقه قبل امتحان کردم . گزارش کارکرد که تا ارتباط رو قطع و وصل کردم امروز رو حساب کرد.
گزارش اتصال اصلا امروز رو نشون نمیده.
لطفا نفرمایید cach مرورگر رو پاک کن چون من همیشه این کار رو انجام میدم.

لطفا عکسهای زیر رو ببینید متوجه منظورم میشید.

راستی یه چیز دیگه هم هست!
تو قسمت پرداخت ها و شارژها وقتی جزئیات شارژ آنلاین رو میزنیم دو بار نشون میده
ولی تو قبضها درسته یک بار نشون میده.
مثلا من فقط یک بار 2600 شارژ آنلاین زدم الان که جزئیات رو میارم دوبار نشونش میده و میزنه 5400 !
بعد در قسمت جزئیات پرداخت هم تا میزنی ارور میده و از سیستم میندازه بیرون دوباره باید login بشیم

isfadsl
26-01-2012, 15:41

خوب گفتم یادتون نره!
با تشکر

adsltce
26-01-2012, 17:01
شما هم که هرچی آدم میگه قبول دار نمیشین!
ببینید دو سه روز قبل وقتی مانده میگرفتیم و بعد در گزارش کارکرد دانلود و آپلود رو جمع میکردیم یه اختلاف 2. گیگ داشت که الان درست شده.
میدونم مانده تقریبا آنلاینه.

ولی دوست عزیز گزارش اتصالات آنلاین نیست.
همین چند دقیقه قبل امتحان کردم . گزارش کارکرد که تا ارتباط رو قطع و وصل کردم امروز رو حساب کرد.
گزارش اتصال اصلا امروز رو نشون نمیده.
لطفا نفرمایید cach مرورگر رو پاک کن چون من همیشه این کار رو انجام میدم.

لطفا عکسهای زیر رو ببینید متوجه منظورم میشید.

راستی یه چیز دیگه هم هست!
تو قسمت پرداخت ها و شارژها وقتی جزئیات شارژ آنلاین رو میزنیم دو بار نشون میده
ولی تو قبضها درسته یک بار نشون میده.
مثلا من فقط یک بار 2600 شارژ آنلاین زدم الان که جزئیات رو میارم دوبار نشونش میده و میزنه 5400 !
بعد در قسمت جزئیات پرداخت هم تا میزنی ارور میده و از سیستم میندازه بیرون دوباره باید login بشیم

دوست عزیز من کی گفتم قبول ندارم؟

گفتم نشونی و مشخصات بده تا اگر مشکلی هست درستش کنم،
بله حق با شماست گویا نمایش اتصال روز جاری درست نیست،چشم گزارش میدم درستش کنند.

اون اختلاف گیگ رو من متوجه نشدم مشکلی بوده که برطرف شده؟الان دیگه مشکل نداره؟

در مورد جزئیات هم بله قبلا لطف کردید اطلاع دادید منم گزارش دادم تا شنبه آخر وقت درست میشه.

ممنون

BursT
26-01-2012, 17:56
پست قبلی و رو یکی رفته بود آب تو آب کرده بود پاک شد ولی تکرار می کنم:
من دیروز تولد 1 سالگیم بود.
و این فوضولی ها به شما نیمده :3::3::4::4::47::47::47: که من چند سالمه.حالا دوباره برین چیز کاری کنین بگین پستم رو پاک کنن
کوچولوی یکساله ی عزیز.اول اینکه تولدت مبارک
دوم اینکه اینجا قانون داره و باید طبق قانون رفتار کنی عزیزم:11:هر پستی که توش بی ادبی کنی پاک می شه
امیدوارم هر چه زودتر بزرگ بشی و بری مدرسه تا تربیتت کنند:31:
موفق باشی

isfadsl
26-01-2012, 18:11
دوست عزیز من کی گفتم قبول ندارم؟

گفتم نشونی و مشخصات بده تا اگر مشکلی هست درستش کنم،
بله حق با شماست گویا نمایش اتصال روز جاری درست نیست،چشم گزارش میدم درستش کنند.

اون اختلاف گیگ رو من متوجه نشدم مشکلی بوده که برطرف شده؟الان دیگه مشکل نداره؟

در مورد جزئیات هم بله قبلا لطف کردید اطلاع دادید منم گزارش دادم تا شنبه آخر وقت درست میشه.

ممنون

گزارش اتصالات را می فرمودین!

اختلاف به این صورت بود که کل گیگ خریده شده مشخصه درسته بعد مانده هم مشخصه پس وقتی گیگ خریده شده رو از مانده کم کنیم باید با گیگ مصرف شده در گزارش کارکرد برابر باشد (البته در بازه زمانی یکسان)
که چند روز پیش یه 2. اختلاف داشت الان چند بار تست کردم درست شده. (البته لازم به ذکر است که تا وصل شدم بدون صفحه اضافی سریع مانده رو گرفتم تا مصرف فعلی رو لحاظ نکنه)

پس قبلا گفتم. خواهش می کنم

منم هم همین رو میگم شما پیگیری هایی که می کنید رو اینجا بفرمایید که مثلا فلان مورد را اطلاع دادم تا فلان موقع درست میشه که ما هم متوجه پیگیری های شما بشیم
آیا نمودار مصرف آنلاین رو هم میشه گذاشت؟ اگه امکانش هست این مورد رو هم قرار بدین که لحظه به لحظه مصرف را گزارش بده تا کاربرها بتونن میزان مصرف رو دقیقا کنترل کنن.

البته اگه نامحدود هم بدن دیگه نیازی به اینها نیست(اینو به مخابرات اصفهان میگم )

با تشکر.

r0ss0neri
26-01-2012, 21:35
در مورد شبانه هم عرض کردم دست بنده نیست ولی دیروز که پرسیدم گفتند چندین شرکت ( که اسمشونو نمیبرم ولی بچه ها تو همین فروم گفتن ) روی همون سرویس مخابرات دارن اینترنت میدن با مزایای شبانه رایگان و شبانه نیمه رایگان و از اینجور داستان ها. اگر بچه های فروم خواستند اسامیشان و تعرفه های موجودشان را اینجا میزارم، ولی خب هزینه هایی که دریافت میکنند متفاوت با مخابرات هست.
مخابراتی ها حرف اضافی زدن ! بگو ببینم کدوم شرکته که میتونه روی فیبر نوری مخابرات سرویس بده ؟!

coloop
26-01-2012, 21:59
قضیه اش اینه که شرکت شما میاد و برنامه رو در اختیار مخابرات میذاره و مخابرات هم شروع به جذب کاربر میکنه !
بعد که حدود 40000 کاربر اطلاعاتشون ثبت میشه تو سیستم و قرار میشه مخابرات پول برنامه رو بده شرکت ادعا میکنه که من برنامه رو یک میلیارد و دویست میلیون تومان میفروشم . میخواید بخواید و اگه نمیخواین دیتابیستون رو بر باد میدم !!!
و این است ماجرای باج گیری !!!

Jiraya_Sama
26-01-2012, 23:23
[/COLOR]
دوست عزیز میشه لطفا بگید یک چشم بر هم زدن یعنی در چه مدت؟
نزدیک دو هفته است

چرا سرعت پکیده نکنه کار کردید:31:

khiyalat
27-01-2012, 11:54
نمی دونم والا یعنی چی

اقا این مشکل من همچنان ادامه دارد این متنی که نوشتم متعلق به یک هفته پیش و عرض کردم که دوباره 4 گیگ شارژ کردم ولی الان که چک کردم دوباره شارژم تمام شده جالب اینکه وقتی وارد همین سایت پی سی شدم اعتبارم 30 مگا بایت بود ولی الان که عکس گرفتم شده - این یعنی چی
به شکل عجیبی داره شارژ من تموم می شه عکس هم که در مورد شارژ گذاشتم هنوز دوباره شارژ نکردم یعنی من الان باید دوباره اشتراکم را شارژ کنم؟ این طوری که در ماه برای چندمین بار شارژ تمام کردم این 28 /10 یعنی چی؟
28 دی ماه که اصلا هنوز نرسیده معنی این چیست

من باز هم با میزان کسر شدن از اعتبار و شارژم مشکل دارم میزانی که از اعتبار من کم می شود منطبق با مصرف من نیست کجا باید اعتراض کنم؟
به طور متوسط میزان مصرف من در هر روز طبق محاسبه سامانه مخابرات نزدیک به600مگابایت است یعنی تقریبا هر 6-7 روز یکبار اعتبار 4 گیگی من تمام می شود در حالی که مصرف من اینقدر زیاد نیست باید چه کار کنم ؟

r0ss0neri
27-01-2012, 13:52
باروبندیل رو بکنی از مخابرات بری :دی
مشکل اشتباه حساب کردن این پنل درست بشو نیست ! :) تو این 8 ماهه که تغییری نکرده ! بدتر شده ، بهتر نشده (حساب کردن حجم رو میگم)

khiyalat
27-01-2012, 14:25
مشکل اینه که جایگزینی وجود نداره من در ماه گذشته هیچ مصرف عجیب غریبی نداشتم همین وب گردی های معمول با کمترین حجم دانلود (چیزی در حد دانلود چند البوم موسیقی نه بیشتر) اما در حدود یک ماه نزدیک به 20 گیگا بایت شارژ من مصرف شده است اینطوری باید ماهی 50 هزار تومان هزینه اینترنت من شده همین امروز صبح باقی مانده شارژ من 530 بود الان شده 330 مگا بایت بدون هیچ دانلودی فقط رفتن به چند سایت و ثبت نام در یک ازمون حالا چرا نمی دونم

File not found
27-01-2012, 14:37
هر2گیگابایت از منوتو خورده میشه، مسیولین میرن یه پیتزا میخورن و تو دلشون به ما میخندن

adslspeed
27-01-2012, 21:41
مخابراتی ها حرف اضافی زدن ! بگو ببینم کدوم شرکته که میتونه روی فیبر نوری مخابرات سرویس بده ؟!

کدوم شرکت روی فیبر مخابرات میتونه سرویس بده؟
شهرستانها که فقط مخابراته چطور؟

فقط باید پیگیری کرد تا نامحدود و شبانه رایگان بدن

mehdi speed 700
28-01-2012, 00:02
اوه اوه اوه عجب بچاپ بچاپی راه انداختن این دزدا دیگه من دیشب که سیستم رو خاموش کردم رفتم مهمونی300 مگ داشتم.اونوقت حالا رفتم میبینم ای داد و بیداد 550 مگ منفی زده چطوری من خونه نبودم دان کنم 800 مگ دان شده.
این بگم فلان فلان این مخابرات اون کسی که باعث و بانیه این دزدیه.دوستان پنجشنبه هفته ی دیگه من میخوام برم شکایت نه خوده مخابرات بلکه یه مرکزی هست نزدیکای انقلاب نزدیکه سینما سپاهانه برم اونجا شکایت کنم.هر کی میخواد بیاد تا قرار بزاریم بریم شکایت کنیم.
اگه من یکی باشم شاید اثر بدن ولی اگه 5 تا بشیم 90% اثر میدن البته اینا به احتمال زیاد سرشون با هم توی یک آخور هست

The Jok3r
28-01-2012, 01:08
من از اولشم میدونستم که حضور adsltce یا سایرین در اینجا باعث بهبود اوضاع سرویس نمیشه و فقط برای جذب مشتری اینجا هستن.

سرعت خیلی اعصاب خرد کن و افتضاح شده .و بدتر اینه که سرویسی که مخابرات میده هیچ جا درمورد سرعت صحبتی نشده و همونطورم که میدونین و منم تکرار کردم اول 1مگ بود بعد 512 شدو الانم بین 256 تا 512 میچرخه

mehr1362
28-01-2012, 04:06
دوستان همشهری لطفا راهنمایی کنید ببینم چه کار کنم!

اینجایی که من ساکن هستم DLC هست و به همین خاطر هیچ شرکتی اینترنت پرسرعت ارائه نمیده جز :
شرکت داده نگار نقش جهان.سایتش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که تعرفه هاش اصلا جالب نیست.من فقط سه راه دارم :
1.از gprs استفاده کنم
2.از اینترنت پر سرعت مخابرات
3.وایمکس مبین نت

وایمکس مبین نت اینطوری که فهمیدم ماهیانه 15 میگیره برای 5 گیگ و شبانه رایگان بین 2 تا 8 صبح داره.

چند تا سوال دارم درباره اینترنت مخابرات.لطفا دوستان راهنمایی کنند :

1.برای دیدن حجم مصرف شده و حجم باقی مانده باید چکار کرد؟

2.از زمان درخواست تا راه اندازی چند روز طول میکشه؟

3.آیا حجم باقی مانده در صورت تمدید به دوره بعد منتقل میشه یا خیر؟

4.تلفن گویا که میگه پیش پرداخت از طریق پست پیک و .... منظورش چیه؟

5.مخابرات خودش مودم رو میده یا خیر؟ و اگه جواب مثبت هست هزینه مودم چند میشه؟

6.اگر خوشم نیومد و خواستم انصراف بدم باید چکار کنم؟

چون تا به حال اینترنت adsl رو تجربه نکردم سوال هام مبتدی هستند و به همین خاطر بنده رو سرزنش نکنید.
ممنون میشم راهنمایی کنید تا تصمیم بگیرم.مرسی

Behrouz_se60
28-01-2012, 10:48
آقایان کسی هست که پیش شمارش 786 باشه ؟ اینترنتم از روز دوشنبه تا الان قطع هست خدا لعنت کنه بر انحصارگرایان :grrr: :grrr: :grrr:

وایمکس مبین نت هم تو شهرک علمی تحقیقاتی داشتیم نتونست مشکل وصل شدن اینترنت حل کنه که ما رو 5 ماه علاف کرد بعد رفتیم از خود شهرک گرفتیم که خود شهرک مشکل و مکافات داره و میریم خود وایمکس ایرانسل می گیریم که شرکتها به ما گفتن خیلی راضی هستن که 512 نامحدود برای 3 ماه 170 تومن !! اما اگر خواستین مبین نت بگیرین حتما ببینید پوشش خوب داره یا نه ؟ و اینکه حتما مطمئن بشین تو منطقه خودتون هم به راحتی وصل میشه یا نه .اینکه پوشش خوب داره دلیلی برای راحت وصل شدن به اینترنت نیست اینو بدون.

15min
28-01-2012, 12:57
پوشش مبین نت

r0ss0neri
28-01-2012, 13:39
آقا من تا حالا دوست نداشتم بگم مخابرات داره حجم دزدی میکنه ولی با این پنل مزخرف که الان هم خرابتر شده (این ماه) !
من 1 گیگ شارج کردم 3 روز مصرف کردم !
adsltce بکش برو پی کارت با این پنلت ! واسه خودت زمینه ناسزا درست نکن :)

آقا مگه ما فیلم آپلود میکنیم که حجم بارگیری انیقدر بالاست ؟!!!!!
هر دفعه وصل شدیم 120 مگ دریافت ! 100 مگ ارسال !
بقیه هم چک کنن ببینن اوضاع چطوره ؟
بعد من از نت اصلا استفاده ندارم ، بعد DU METER 130KB سرعت دانلود زده و داره همینطور ترافیک خورده میشه ! آپدیت ها رو هم بستم !

Jiraya_Sama
28-01-2012, 13:50
سلام دوستان

یه مرکزی هست نزدیکای انقلاب نزدیکه سینما سپاهانه برم اونجا شکایت کنم
مرکز چی هست اونجا

قبلا هم با معاون اونجا(مخابرات) صحبت کردم یک آدم گ.....بود یعنی هیچی بارش نبود(البته لازم نیس چیزی بارشون باشه عوضش دزدیا خوب بلدن:31:

من پایش هستم که بریم اونجا سیراب شیردونشونو بکشیم بیرون (سری قبل هم اومدم)

دوستان اگه موافق باشن دوباره قرار بزاریم یروز بریم اونجا البته مثل اون دفعه نشه ها(دوستانی که ترکی ..لری ..بلوچی ..عربی.........بلدن تشریف بیارن تا شاید اینا زبون مارو بفهمن):31:

تا حالا 12گیگ شارج کردم ولی فقط چندصدمگش باقی مونده تقریبا هردو روز یکبار مجبور آدم دو گیگ شارج کنه که سر ماه هزینه میزنه بالا:18:

adslali
28-01-2012, 14:07
ترافيكم تموم شده ؟ صفحه سامانه به طور كامل باز نميشه ؟ و نميشه وارد پنل شد تا ترافيك خريد ....

براي بقيه دوستان هم اينطوريه؟

The Jok3r
28-01-2012, 15:10
ترافيكم تموم شده ؟ صفحه سامانه به طور كامل باز نميشه ؟ و نميشه وارد پنل شد تا ترافيك خريد ....

یه چیزی درست کردن خودشونم توش موندن! به نظرم بهتره به یه شرکت دیگه واگذارش کنن، آخه مخابراتو چه به adsl اونا باید خدمات تلفن بدن فقط

Mr. M.S.R
28-01-2012, 17:53
آقا من تا حالا دوست نداشتم بگم مخابرات داره حجم دزدی میکنه ولی با این پنل مزخرف که الان هم خرابتر شده (این ماه) !
من 1 گیگ شارج کردم 3 روز مصرف کردم !
adsltce بکش برو پی کارت با این پنلت ! واسه خودت زمینه ناسزا درست نکن :)

آقا مگه ما فیلم آپلود میکنیم که حجم بارگیری انیقدر بالاست ؟!!!!!
هر دفعه وصل شدیم 120 مگ دریافت ! 100 مگ ارسال !
بقیه هم چک کنن ببینن اوضاع چطوره ؟
بعد من از نت اصلا استفاده ندارم ، بعد DU METER 130KB سرعت دانلود زده و داره همینطور ترافیک خورده میشه ! آپدیت ها رو هم بستم !
سلام
درسته حجم اپلود را خیلی خراب حساب می کنه! مشکل اصلی منم همین بود اپلودم را بیشتر از دانلود حساب می کرد!
اگر DU meter داره برای شما زمانی که خودتون از برنامه استفاده نمی کنید 130 نشون میده با توجه به تنظیمات ممکنه یکی از 2 حالت زیر باشه!
1. یکی از کارت شبکه های سیستمنون داره حجم مبادله می کنه! مثلا برنامه vmware روی سیستم نصب دارید! و du meter حجم تبادل شده در شبکه vmware را هم محاسبه می کنه!
2. ممکنه سیستم عاملتون مشکل داشته باشه (ویروس و سیستم دست کاری شده یا ... ) یا یک برنامه داره دانلود انجام می دهد!
درسته که پنل مشکل داره اما du meter زمانی که شما دانل.د نمی کنید به غیر از مواردی که حالت 1 باشه نباشد سرعت بالایی را نشون بده!

اینجایی که من ساکن هستم DLC هست و به همین خاطر هیچ شرکتی اینترنت پرسرعت ارائه نمیده جز :
شرکت داده نگار نقش جهان.سایتش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1.از gprs استفاده کنم
3.وایمکس مبین نت

وایمکس مبین نت اینطوری که فهمیدم ماهیانه 15 میگیره برای 5 گیگ و شبانه رایگان بین 2 تا 8 صبح داره.

چون تا به حال اینترنت adsl رو تجربه نکردم سوال هام مبتدی هستند و به همین خاطر بنده رو سرزنش نکنید.

سلام
1. یک پنل داره باید با مراجعه به ان حجم باقی مانده را مشاهده کنید!
2. بستگی به مرکز مخابراتی شما داره! از 3 روز تا n روز!
3. بله حجم باقی مانده به دوره بعدی انتقال پیدا میکنه!
4. یعنی اول مصرف بعد پرداخت! (هر گیگ 2600 محاسبه می شود و روی قبض تلفن باید پرداخت کنید)
5. مودم رایگان که فکر کنم دیگه تمام شده باشه! اگر بخواهید مودم برای شما می اورند! البته مسئول خرید و مفروش مودم همان فردی است که در مخابرات شما مسئول ای دی اس ال مخابرات است! پس بهتره خودتون افدام به خرید مودم بکنید! (مارک زاکسل و تی پی لینک خوبه!)
6. فکر کنم مراجعه حضوری به مخابرات ولیعصر
خوب حالا می رسیم سر اصل مطلب!
1. اگر در منطقه شما پوشش وایمکس وجود داره پیشنهاد میکنم وایمکس را در اولویت قرار دهید!
2. پنلی که مخابرات داره از ان استفاده میکنه حجم مصرفی را درست محاسبه نمی کند! پس بهتر است adsl مخابرات در اولویت بعدی قرار گیرد!
3. سرعت adsl مخابرات بسیار متغییر است! و چون در هیچ جا حرفی از سرعت زده نشده! نمی توانید اعتراض کنید!
4. ان شرکتی که گفتید همان شرکتی است که اول با مخابرات هم کاری داشت! فکر نکنم دیگر کار کنه با مخابرات! قیمت هایی که روی سایتشون هست هم همان قیمت های اولیه مخابرات است!
5 . gprs می تونه راه حل موقتی باشه! چون هزینه بالا و سرعت کمی داره!

---------
دوستان یک سری شرکت ها با هم کاری مخابرات دارن روی همان خط مخابرات و پنل مخابرات سرویس می دهند!
البته قیمت هاشون فکر نکنم بهتر از مخابرات باشه! پنلشون هم که همینه! کلا زیاد فرقی نداره!

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

فکر کنم هنوز ان قسمت مشکل داره!
فکر کنم کلا باید ساختار سیستمشون را عوض کنن تا یک سری مشکلات حل بشه!

mehdi speed 700
28-01-2012, 18:07

شرکت داده نگار نقش جهان.سایتش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1.از gprs استفاده کنم
3.وایمکس مبین نت

رفیق جواب کلی بهت میدم از هر شرکتی میگیری بگیر از مخابرات نگیر که دزدی توی این عالم مثل مخابرات نیست.
حتی با دیال هم میری برو ولی مخابرات نگیر.چون مودمت روشنه.ولی 20 گیگ شارژ کردی رفتی مسافرت اومدی میبینی یه 10 گیگ منفی هم خوردی

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

دوستان کیا موافق شکایت هستن.نه خود مخابرات بلکه همین سازمان اصلیشون.که مال تنظیم مقررات و ارتباطاته.
هر کی موافقه تشکر کنه یا اعلام کنه واسه ی پنجشنبه آخر هفته

mehr1362
28-01-2012, 18:55
اینجایی که من هستم هیچ بنی بشری اینترنت ارائه نمیکنه جز مخابرات.اون سایتم که پست قبلی زدم با مخابرات یکی شده!(امروز زنگ زدم وصل شد به مخابرات).

اون وایمکس مبین نت هم که خدا تومن پول مودم هاش هست...110 تومن تا 200 تومن !

اینجا چند نفر مدام دارن میگن که حجم رو میخوره و فلان.من هم استفادم فقط وب گردی هست.یعنی ماهی بیشتر از 3 گیگ مصرف نمیکنم.و دوست ندارم ماهیانه بیشتر از 10 تومن واسه اینترنت بدم.چون فقط وبگردی میکنم نه دانلود و آپلود.

اگه قرار باشه که حساب و کتاب نداشته باشه و الکی حجم بخوره اصلا نمیخوام!
همون ایرانسل رو استفاده میکنم.حداقل دقیق حساب میکنه!

لطفا دوستان دیگر در مورد حجم اظهار نظر کنن ببینم واسه همه اینطوری هست؟اینکه بی حساب حجم رو کم میکنه...

r0ss0neri
28-01-2012, 20:30
اینجایی که من هستم هیچ بنی بشری اینترنت ارائه نمیکنه جز مخابرات.اون سایتم که پست قبلی زدم با مخابرات یکی شده!(امروز زنگ زدم وصل شد به مخابرات).

اون وایمکس مبین نت هم که خدا تومن پول مودم هاش هست...110 تومن تا 200 تومن !

اینجا چند نفر مدام دارن میگن که حجم رو میخوره و فلان.من هم استفادم فقط وب گردی هست.یعنی ماهی بیشتر از 3 گیگ مصرف نمیکنم.و دوست ندارم ماهیانه بیشتر از 10 تومن واسه اینترنت بدم.چون فقط وبگردی میکنم نه دانلود و آپلود.

اگه قرار باشه که حساب و کتاب نداشته باشه و الکی حجم بخوره اصلا نمیخوام!
همون ایرانسل رو استفاده میکنم.حداقل دقیق حساب میکنه!

لطفا دوستان دیگر در مورد حجم اظهار نظر کنن ببینم واسه همه اینطوری هست؟اینکه بی حساب حجم رو کم میکنه...
من میگم همون ایرانسلتو وصل کن به pc حالشو ببر ! یکی از رفیقام میگه 30-35 تا سرعت دانلود میگیره که واسه وب گردی خوبه !
بعدم این وایمکس ها رو میتونی بری دنبال طرح هایی که مودم رایگانه !
الان هم که اپراتور بعدی تو راهه کلا اینترنت داره میاد دنبالت ! حالا سرعتش میگن 512 کیلوبیت هست که میشه 56 کیلوبایت ولی بازم خوبه ! یکی از مودم های edge و ... بگیر و سیم کارت ایرانسل رو هرجا خواستی بزن بهش و در آینده هم اون اپراتور کوفتی !
و اینک اگه یک گوشی نسل 4 داشته باشی (مثل HTC EVO) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مودم وایمکس رو تو خودش داره :دی البته نمیدونم بشه ازش اینجا استفاده کرد یا نه !
البته مخابرات هم زیاد بد نیست ! ولی من نمیدونم با بازی آنلاین (اونم dota) و دانلود چند تا کلیپ یوتوب چرا باید حجمم تموم بشه رو نمیفهمم ! با این همه آپلود کذایی که فقط هم واسه من نیست !

بعدم من نمیتونم به این شک کنم که سیستمم توش spyware و ... باشه ! نورتون 360 دارم حدود 9 ماهیه که هر ثانیه آپدیت میشه :دی

khiyalat
29-01-2012, 09:28
اقا جان من در یک ماهه گذشته50 هزار تومان پول اینترنت دادم در کمتر از یک هفته شارژم تموم می شه مثلا الان چک می کنم نوشته 1500 مگ پنج دقیقه بعد میشه 1200 مگ،، چندین بار هم اینجا گفتم که چرا اینطوری شده! من شاید در ماه 500 مگ هم دانلود فایل ندارم صرفا وبگردی اپلود الان هم چند ساله از زمانی که باید توی مخابرات فروغی حضوری شارژ می کردیم از اینترنت مخابرات استفاده می کنم همچین چیزی ندیده بودم
از جمعه هم که کلا اینترنتم قطع شده نمی دونم چرا با وجود اینکه جمعه هم 1 گیگ شارژ کردم خلاصه کار ما شده فقط شارژ کردن اعتبار تا می یایم به خودمون بیاییم تموم شده روزی 1 گیگ دانلود و اپلود دارم عجیبه حتی وایرلس رو هم قطه کردم گفتم شاید یکی پسوردم رو داره داره می دزده ولی فرقی نکرد

reza_khan2006
29-01-2012, 11:26
من سرعتم خیلی خوبه ولی هر سایتی باز می کنم یک مگ از حجمم کم میشه

15min
29-01-2012, 14:00
اینقدر همه داریم میگیم حجم مصرفی مشکل داره ولی کو کسی که گوش بده:13:

Jiraya_Sama
29-01-2012, 14:41
اینقدر همه داریم میگیم حجم مصرفی مشکل داره ولی کو کسی که گوش بد
من سرعتم خیلی خوبه ولی هر سایتی باز می کنم یک مگ از حجمم کم میشه
قا جان من در یک ماهه گذشته50 هزار تومان پول اینترنت دادم در کمتر از یک هفته شارژم تموم می شه مثلا الان چک می کنم نوشته 1500 مگ پنج دقیقه بعد میشه 1200 مگ،، چندین بار هم اینجا گفتم که چرا اینطوری شده! من شاید در ماه 500 مگ هم دانلود فایل ندارم صرفا وبگردی اپلود الان هم چند ساله از زمانی که باید توی مخابرات فروغی حضوری شارژ می کردیم از اینترنت مخابرات استفاده می کنم همچین چیزی ندیده بودم
از جمعه هم که کلا اینترنتم قطع شده نمی دونم چرا با وجود اینکه جمعه هم 1 گیگ شارژ کردم خلاصه کار ما شده فقط شارژ کردن اعتبار تا می یایم به خودمون بیاییم تموم شده روزی 1 گیگ دانلود و اپلود دارم عجیبه حتی وایرلس رو هم قطه کردم گفتم شاید یکی پسوردم رو داره داره می دزده ولی فرقی نکرد

قربونتون برم از حلوا حلوا گفتن که دهن آدم شیرین نمیشه باید کاری انجام بدیم پس حتمی روز پنج شنبه(البته من فردا هم وقت دارم)
بیاین تا تکلیفشو روشن کنیم
من که دیگه نمیدونم به اینا چی بگم یک مشت...

r0ss0neri
29-01-2012, 15:38
قربونتون برم از حلوا حلوا گفتن که دهن آدم شیرین نمیشه باید کاری انجام بدیم پس حتمی روز پنج شنبه(البته من فردا هم وقت دارم)
بیاین تا تکلیفشو روشن کنیم
من که دیگه نمیدونم به اینا چی بگم یک مشت...
پنج شنبه نیستن داداش !

esfahanweb
29-01-2012, 15:56
اقا جان من در یک ماهه گذشته50 هزار تومان پول اینترنت دادم در کمتر از یک هفته شارژم تموم می شه مثلا الان چک می کنم نوشته 1500 مگ پنج دقیقه بعد میشه 1200 مگ،، چندین بار هم اینجا گفتم که چرا اینطوری شده! من شاید در ماه 500 مگ هم دانلود فایل ندارم صرفا وبگردی اپلود الان هم چند ساله از زمانی که باید توی مخابرات فروغی حضوری شارژ می کردیم از اینترنت مخابرات استفاده می کنم همچین چیزی ندیده بودم

الان جناب adsltce تشریف می آورند و می گویند بخاطر غرض ورزی بنده از شما بی دلیل حجم کم می شود:31::31:

The Jok3r
29-01-2012, 17:11
نت شمام قطعه؟ زنگ زدم پشتیابی. اتومات میگه شما نفر 28م صف هستین :blink:

Aless
29-01-2012, 17:51
بله
نت قطع بود حالا وصل شد

راستی این دوره هم تسویه شده

smallfrank
29-01-2012, 17:55
شما که از مخابرات دارین میتونید به من کمک کنید ؟
من از خراسان رضوی دارم

چجوری وقتی یه نفر با یوزر/پسورد من وصله رو دیسکانکت کنم و خودم وصل شم
پسورد ورود به سامانه سرویس دهی به مشترکین ADSL خراسان رضوی رو خودم دارم
ازونجا که تغییرش میدم بازهم ارور 691 میده و میگه یه نفر دیگه وصله
مخابرات هم جواب درستی نمیده

میشه یه کمکی بکنید.
ممنون

MOEIN127
29-01-2012, 18:59
user و password شما را كسي نداره؟
اگه داشته باشه ميتونه از حساب شما استفاده كنه
براي اطمينان پسوردتا را عوض كن.

MOEIN127
29-01-2012, 19:13

user و password شما را كسي نداره؟
اگه داشته باشه ميتونه از حساب شما استفاده كنه
براي اطمينان پسوردتا را عوض كن.

:grrr: مخابرات ديگه!!!!!!!!!!!!

coloop
30-01-2012, 11:13
دوستان حتما از اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اقدام به شکایت کنید.

این پول من و شماست که داره به غارت میره.

حق هم گرفتنی است.

من خودم شکایت کردم و توصیه میکنم حتما شما هم شکایت کنید.اینجا شکایت بصورت کاملا رسمی پیگیری میشه !

منتظر چی نشستید ؟؟؟

Jiraya_Sama
30-01-2012, 13:35
شما که از مخابرات دارین میتونید به من کمک کنید ؟
من از خراسان رضوی دارم
چجوری وقتی یه نفر با یوزر/پسورد من وصله رو دیسکانکت کنم و خودم وصل شم
پسورد ورود به سامانه سرویس دهی به مشترکین ADSL خراسان رضوی رو خودم دارم
ازونجا که تغییرش میدم بازهم ارور 691 میده و میگه یه نفر دیگه وصله
مخابرات هم جواب درستی نمیده
میشه یه کمکی بکنید.
ممنون

شما بریدج گذاشتین البته اگه درست متوجه شده باشم بهتره بزارین تنظیمات مودمو روی pppoeو یوزر و پسورد بهش بدین تا اتوماتیک وصل بشه البته بهتره به مخابرات بگین پسوردتونو عوض کنه:10:

پنج شنبه نیستن داداش !
جدی پس مهدی مارو گذاشته سر کار پس ناچارا چهارشنبه میریم:31:

من خودم شکایت کردم و توصیه میکنم حتما شما هم شکایت کنید.اینجا شکایت بصورت کاملا رسمی پیگیری میشه !
بنده هم شکایت کردم درست میفرمایند بهتر از دست رودست گذاشتن

البته حدامکان چهارشنبه تشریف بیارین:5:

The Jok3r
30-01-2012, 16:56
قابل توجه مسئولین خصوصاً کاربر adsltce

دریافت پول اضافه ازمردم برای اینترنت ممنوع!

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:‌ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پول اضافه ای از مردم برای دسترسی به شبکه اینترنت نگیرد.
سید کاظم دلخوش‌ در گفت وگو با خانه ملت؛ با انتقاد از سرعت پایین شبکه اینترنت در کشور گفت: باید علاوه بر افزایش سرعت و کاهش قیمت اینترنت، تولید محتوا نیز برای این شبکه صورت گیرد.
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که هم‌اکنون استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات به نسبت ۱۰ سال گذشته قابل مقایسه نیست، گفت: تا چند سال پیش شاید تعداد کامپیوترهای خانگی بسیار کم بود، ولی هم‌اکنون همه افراد از این وسیله استفاده می‌کنند.
وی با اشاره به تحقق دولت الکترونیکی تصریح کرد: باید شرایطی فراهم شود که علاوه بر افراد ساکن در شهرها همه روستاییان نیز به این شبکه دسترسی داشته باشند.
دلخوش با بیان این‌که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نباید از مردم برای دسترسی به شبکه اینترنت پول اضافه دریافت کند، گفت: در ایران برخلاف سایر کشورها خدمات و سرویس‌های ارتباطی هم گران است و هم ابزار فناوری اطلاعات نیز با قیمت بالا به کاربران ارائه می‌شود، این در حالی است که در سایر کشورها آنها سود خود را از خدمات و سرویس‌های ارتباطی دریافت می‌کنند.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: بهتر است وزارت ارتباطات و مسئولان هرچه زودتر برای حل این مشکل در کشور چاره‌ای بیندیشند.

mehdi speed 700
30-01-2012, 17:42
شما بریدج گذاشتین البته اگه درست متوجه شده باشم بهتره بزارین تنظیمات مودمو روی pppoeو یوزر و پسورد بهش بدین تا اتوماتیک وصل بشه البته بهتره به مخابرات بگین پسوردتونو عوض کنه:10:

جدی پس مهدی مارو گذاشته سر کار پس ناچارا چهارشنبه میریم:31:

بنده هم شکایت کردم درست میفرمایند بهتر از دست رودست گذاشتن

البته حدامکان چهارشنبه تشریف بیارین:5:

والله من نمیدونم چطوری این رفیقمون میگه 5 شنبه ها نیستن شما مطمئنی آخه ما توی تابستون هم 5 شنبه رفتیم

The Jok3r
30-01-2012, 17:57
والله من نمیدونم چطوری این رفیقمون میگه 5 شنبه ها نیستن شما مطمئنی آخه ما توی تابستون هم 5 شنبه رفتیم

منم شنیدم پنجشنبه نیستن. پیشنهادم اول هفته یعنی شنبه هستش.
منم هستم

mehdi speed 700
30-01-2012, 20:14
منم شنیدم پنجشنبه نیستن. پیشنهادم اول هفته یعنی شنبه هستش.
منم هستم

در به دری من باید برم هنرستان تا ساعت 2/45

---------- Post added at 08:14 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

این آقای adsltce دیگه خبریش نشد.دلمون تنگ شد واسش:46:
مگه قرار نبود فهرست این شرکت های دیگه ای که روی dlc اینترنت میدن رو بده

Jiraya_Sama
30-01-2012, 21:36
سید کاظم دلخوش‌
از اسمش که معلومه این بابا دلش خوشه کو گوشه شنوا:31:

ببینید شما مارو مچل کردین اگه اینطور پیش بریم هیچ وقت نمیریم (بابا ماهم گرفتاریم )ولی حالا دوستان اعلام کنند کدوم روز راحتترن ما همون روز بریم تا ببینیم نظر جمع کدوم روز بریم بهتره:21:

reza_khan2006
30-01-2012, 22:11
اونایی که نمی تونن بیان زنگ بزنن 2030 و مخابرات منطقه خودشون

The Jok3r
30-01-2012, 22:13
از اسمش که معلومه این بابا دلش خوشه کو گوشه شنوا:31:

ببینید شما مارو مچل کردین اگه اینطور پیش بریم هیچ وقت نمیریم (بابا ماهم گرفتاریم )ولی حالا دوستان اعلام کنند کدوم روز راحتترن ما همون روز بریم تا ببینیم نظر جمع کدوم روز بریم بهتره:21:

نظرسنجی ایجاد کردم.
لطفاً شرکت کنید واسه اینکه ببینیم چه روزی بهتره!
میتونین چند گزینه انتخاب کنید

invisible.aug
31-01-2012, 16:36
درود
دوستان adsl تو گلدیس شاهین شهر راه اندازی نشده
یعنی شرکت ها اینجا رو ساپرت نمیکنن.
هیچ راهی نیست واسه گرفتنش؟من واقعا بهش نیاز دارم.

esisuzuki
31-01-2012, 17:17
درود
دوستان adsl تو گلدیس شاهین شهر راه اندازی نشده
یعنی شرکت ها اینجا رو ساپرت نمیکنن.
هیچ راهی نیست واسه گرفتنش؟من واقعا بهش نیاز دارم.
از اينترنت ايرلس مبين نت استفاده كن

morteza1221
31-01-2012, 20:17
عزیزان فایده ای نداره !!
مخابرات اگه می خواست با نظر مردم پیش بره از همون اول می دونست چی کار کنه !
آخه چرا وقت و انرژی خودتونو هدر بدین و برین اونجا ( تازه نصف بیشتر کسانی که میگن میرن آخرش میزنن زیرش ) آخرشم هیچی
برای من جالبه بعضی ها چه اعصابی دارن؟

Black Mamba
31-01-2012, 21:23
دوستان حالا یه چیزی بگن یکم بخندین :

من امروز میخواستم یه فیلم 600 مگی رو دانلود کنم ولی 50 مگ بیشتر شارژ نداشتم . رفتم یه گیگ شارژ کردم و ترافیکم شد 1050 مگ و بعد رفتم فیلم رو دانلود کردم . دانلود تا حدود 80 درصد رفت و بعدش قطع شد . بعد که رفتم تو پنل مخابرات دیدم شارژم تموم شده !!!!

صبر و تحمل کاربران اینترنت مخابرات واقعا قابل ستایشه .

mohammad20ali20
31-01-2012, 21:24
دوستان من یک کانکشن pppoe ایجاد کردم اما وصل نمیشه و error 678 میزنه. ممنون میشم ما رو راه بندازید.

Behi2012
31-01-2012, 23:02
بعد از 45 روز اخر خطم رانژه شد دست گل مخابرات درد نکنه!!!

mehdi speed 700
31-01-2012, 23:49
بعد از 45 روز اخر خطم رانژه شد دست گل مخابرات درد نکنه!!!

خوش اومدی به جمع بد بختان.
دوستان من ئمیتونم بیام ولی اونایی که میرن من آدرس رو امشب میدم برین به من یه تک بزنین خودم باهاتون تماس میگیرم بعد باهاشون صحبت می کنم

BursT
01-02-2012, 11:26
یه زمانی صبانت سرورهاش امن نبود.یه دزدی میومد پسورد کاربران رو می دزدید و بعد از اعتبارشون استفاده می کرد.
ممکنه برای مخابرات هم همچین وضعیتی پیش اومده باشه.
من توصیه می کنم زود به زود پسوردتون رو عوض کنید و از پشتیبانی بخواین سرویستون رو روی مک آدرس مودمتون قفل کنه.شاید مشکلتون حل بشه

adsltce
01-02-2012, 19:06
دوستان عزیز با عرض پوزش از تاخیر

یه مقداری سرم شلوغ شده

اولا که مشکلی که دوستمون گزارش دادن در مورد جزئیات شارژ و پرداخت و گزارش اتصالات چند روز پیش رفع شد.

دوما برای نمونه چند تا از تعرفه های شرکت های دیگر رو که روی بستر مخابرات سرویس میدن اینجا براتون میزارم

فقط توجه داشته باشید که اینا با قیمت های مخابرات سرویس نمیدن،باید تماس بگیرید بپرسید، چون حتی توی سیستم هم قیمت تعرفه ها صفر درج شده.

در واقع اینا یه پول ثابتی به مخابرات میدن و در ازاش تا حد مشخصی سرویس میفروشن اینکه از مشتری چقد میگیرن باور کنید من نمیدونم !

ولی روی هر خطی که مخابرات میتونه سرویس بدن اینام میتونن

نمونه

1- اینترنت 128 شرکت آریانا گستر اسپادانا شش ماهه 18 گیگ از ساعت 1 شب تا 7 صبح نیم بها

2- اینترنت 128 شرکت شبکیه سرویس عادی جدید از ساعت 12 شب تا 8 صبح رایگان ، از ساعت 12 ظهر تا 17 نیم بها

3- اینترنت 128 شبکیه سرویس نیمه نامحدود از ساعت 10 شب تا ساعت 10 صبح رایگان

این دو تا شرکت روی هم رفته نزدیک 50 تا تعرفه دارن.

در ضمن شبکیه تا 1024 و آریاناگستر اسپادانا تا 2048 مگابیت سرعت دارند.

سوالی هست من در خدمت دوستان هستم.

Aless
01-02-2012, 19:55

یه مقداری سرم شلوغ شده

اولا که مشکلی که دوستمون گزارش دادن در مورد جزئیات شارژ و پرداخت و گزارش اتصالات چند روز پیش رفع شد.

دوما برای نمونه چند تا از تعرفه های شرکت های دیگر رو که روی بستر مخابرات سرویس میدن اینجا براتون میزارم

فقط توجه داشته باشید که اینا با قیمت های مخابرات سرویس نمیدن،باید تماس بگیرید بپرسید، چون حتی توی سیستم هم قیمت تعرفه ها صفر درج شده.

در واقع اینا یه پول ثابتی به مخابرات میدن و در ازاش تا حد مشخصی سرویس میفروشن اینکه از مشتری چقد میگیرن باور کنید من نمیدونم !

نمونه

1- اینترنت 128 شرکت آریانا گستر اسپادانا شش ماهه 18 گیگ از ساعت 1 شب تا 7 صبح نیم بها

2- اینترنت 128 شرکت شبکیه سرویس عادی جدید از ساعت 12 شب تا 8 صبح رایگان ، از ساعت 12 ظهر تا 17 نیم بها

یعنی اینا واقعا توی اصفهان و روی خطوط مخابرات دارن سرویس میدن؟!!!:18::18::18::18:

mehdi speed 700
01-02-2012, 19:57

یه مقداری سرم شلوغ شده

نمونه

بسیار بسیار ممنون ببینم میتونم از این مخابرات خراب شده راحت شم.
ولی این پنلتون بازم الکی شارژ کم می کنه

r0ss0neri
01-02-2012, 20:44
2- اینترنت 128 شرکت شبکیه سرویس عادی جدید از ساعت 12 شب تا 8 صبح رایگان ، از ساعت 12 ظهر تا 17 نیم بهاآقا برادر ! هرکی اینجاس همه DLC ان ! همه از درد اجبار رفتن سمت مخابرات ! این شرکت ها هم روی DLC سرویس نمیدن فقط اینترنتشون رو از مخابرات میگیرن !
منک مراحل خط خریدنم تمومه ! برسه دستم میرم یکجا دیگه :دی

Behi2012
01-02-2012, 21:42
دو روز پیش از یه پشتیان های مخابرات پرسیدم سرعت 256 میدن یا نه میگفت با نامه میدن کسی اطلاع نداره چطوریه؟؟؟

hojjat5590
01-02-2012, 22:29
همین الان شماره تلفونمو تو سایت شبکیه زدم دیدم سرویس نمی ده

Black Mamba
01-02-2012, 23:51
دو روز پیش از یه پشتیان های مخابرات پرسیدم سرعت 256 میدن یا نه میگفت با نامه میدن کسی اطلاع نداره چطوریه؟؟؟

همین 128 هم همه رو داره حرص میده چه برسه به 256 . همین 128 رو درست کنن ما بالاترش رو نخواستیم .

mohammad20ali20
02-02-2012, 10:13
اینترنت ما هم وصل شد.
چند تا نکته:
خوب دوستان زیادی اینجا علام کردند که بیخودی ازشون اعتبار کم میشه منم حسابی حساس شدم که ببینم برای منم همین طور هست یا نه چون من قبلا از اینترنت ایرانسل استفاده میکردم همیشه حسابم رو بعد از استفاده از اینترنت کنترل میکردم الان هم طبق عادت با همین پنل حسابم رو کنترل کردم و فرق محسوسی در مصرف اینترنت ندیدم و فقط میشه گفت بدلیل سرعت بالای این سروس اگه برنامه ای در ویندوز دسترسی به اینترنت داشته باشه سریعا اعتبار کم میکنه.

نسبت اپلود به دانلود مناسب بود مثلا 56mb دانلود داشتم 2mb اپلود.

این نتایج برسی من در 3 روز استفاده از این سرویسه.

adsltce
02-02-2012, 11:06
دوستان عزیز این شرکت ها دقیقا تو همین پنلی که مخابراتی ها سرویس تعریف میکنند ، اونام سرویس تعریف میکنند.

پس به هر خطی که مخابرات سرویس میده اینام میدن
اگرم شما از یکیشون پرسیدی رو DLC هم سرویس میدین گفته نه بدون اصلا نمیدونه DLC چی هست خواسته از سر بازت کنه.

در ضمن در مورد اینکه تو سایت گفته نمیتونه به شما سرویس بده لطفا حضوری برید خطی رو که مخابرات به شما سرویس داده اینا هم میتونن بدن

مخابرات خیلی هم خوشحال میشه تازه که شما از اینا سرویس بگیرین چون اینا به مخابرات هزینه میدن

موفق باشید

Mr. M.S.R
02-02-2012, 12:15
اینترنت ما هم وصل شد.
چند تا نکته:
خوب دوستان زیادی اینجا علام کردند که بیخودی ازشون اعتبار کم میشه منم حسابی حساس شدم که ببینم برای منم همین طور هست یا نه چون من قبلا از اینترنت ایرانسل استفاده میکردم همیشه حسابم رو بعد از استفاده از اینترنت کنترل میکردم الان هم طبق عادت با همین پنل حسابم رو کنترل کردم و فرق محسوسی در مصرف اینترنت ندیدم و فقط میشه گفت بدلیل سرعت بالای این سروس اگه برنامه ای در ویندوز دسترسی به اینترنت داشته باشه سریعا اعتبار کم میکنه.

ما که پدر کشتگی با مخابرات نداریم! روی سرویس های ما این مشکل وجود داره! اگر شما می گید برای شما این مورد وجود نداره! باید بگم باعت خوشحالیه! :10:

دوستان عزیز این شرکت ها دقیقا تو همین پنلی که مخابراتی ها سرویس تعریف میکنند ، اونام سرویس تعریف میکنند.

اگرم شما از یکیشون پرسیدی رو DLC هم سرویس میدین گفته نه بدون اصلا نمیدونه DLC چی هست خواسته از سر بازت کنه.

در ضمن در مورد اینکه تو سایت گفته نمیتونه به شما سرویس بده لطفا حضوری برید خطی رو که مخابرات به شما سرویس داده اینا هم میتونن بدن

مخابرات خیلی هم خوشحال میشه تازه که شما از اینا سرویس بگیرین چون اینا به مخابرات هزینه میدن

موفق باشید
سلام
ان شرکت ها تا حالا یوزر ساختن؟
مک ادرس مودم هنوز توی قسمت گذارشات نشون داده نمی شود! فقط یک ستون به جدول اضافه شده اما خالی است!

15min
02-02-2012, 13:00
مک ادرس مودم هنوز توی قسمت گذارشات نشون داده نمی شود! فقط یک ستون به جدول اضافه شده اما خالی است!

واسه منم همینطوره.

r0ss0neri
02-02-2012, 19:13

موفق باشید

برادر ! من یک روز خودم بلند شدم رفتم دفتر شرکت شبکیه ! با هرکی صحبت کردم میگفت ارائه نمیدیم روی خط شما ! همین حرف مبنی بر اینکه یوزر های مخابرات میتونن از شبکیه بگیرن و ... هم ، همه رو تو گوشش خوندم گفت نخیر ! ما به یوزر های مخابرات اینترنت میدیم ولی نه به کسایی دی ال سی هستند ! دیگه من نمیدونم ! اینک مملکت پر از بیسواده که درش شکی نیست ! ولی اینطوری به من گفتن ! شما میخوای زنگ بزن از مخابراتیهای اصفهان بپرس بعد نتیجشو اعلام کن !

The Jok3r
02-02-2012, 20:44
شکی نیست .کارای مشکوکی داره صورت میگیره و چندشب پیشا یه ایمیل اومد واسم از یه شرکت گمنام در تهران بود! و یسری چیز نوشته بود که مثلاً رییس کل مخابرات اصفهان توی قضیه ی دزدی یا اختلاص 3000میلیاردی نقش عمده داشته! اول باور نکردم بعدش اما با خودم گفتم یعنی پس واسه چی بود؟! اما به قول معروف: تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزکی.. حالا قضاوت با خودتون..
اما مطمین باشین دیر یا زود دستگیر میشه اگه کوچکترین نقشی توی اختلاص داشته باشه

یسری نکات پشت پرده دیگه ای هم هست که به مرور میگم... (میترسم همشو بگم حمله بشه مخابرات، خدای نکرده کار دست خودتون بدین)

The Jok3r
02-02-2012, 22:39
:31: پست قبلی جدی نبود
اطلاعات بیشتر بزودی...

mm2m
02-02-2012, 23:53
اینترنت ما هم وصل شد.
چند تا نکته:

از من هم همینطوره. یعنی یه چند باری تکراری دیدم پشت سر هم که همشون حجم هاشون کم بود ولی در کل مشکلی در خصوص حجم تا حالا برام پیش نیمده (خدا رو شکر). برای چندمین بار میگم من هم از تفکرات اینترنتی مخابرات رضایت چندانی ندارم، مخصوصا در مورد حذف شبانه رایگان، ولی دیگه نباید به هر کسی که یه ارتباط هر چند کوچکی با مخابرات داره توهین کرد.

morteza1221
03-02-2012, 15:02
از من هم همینطوره. یعنی یه چند باری تکراری دیدم پشت سر هم که همشون حجم هاشون کم بود ولی در کل مشکلی در خصوص حجم تا حالا برام پیش نیمده (خدا رو شکر). برای چندمین بار میگم من هم از تفکرات اینترنتی مخابرات رضایت چندانی ندارم، مخصوصا در مورد حذف شبانه رایگان، ولی دیگه نباید به هر کسی که یه ارتباط هر چند کوچکی با مخابرات داره توهین کرد.

مثل اینکه شما جدیدا از مخابرات ADSL گرفتی !!
من خودم 2 ساله مشترکشونم
توی این 2 ساله همه جور برنامه ای سر ما در آوردن . از قطعی های مکرر تا دزدی حجم !!
شما هم بزار عرقت بچاد می فهمی !! هنوز داغی عزیز

momixz
03-02-2012, 17:18
دوستان
کسی اینجا محدوده ی فیض از مخابرات سرویس داره؟

BursT
03-02-2012, 18:54
کسی زنگ زده به پشتیبانی و بحث قفل کردن مک آدرسو پیش بکشه؟
اینکارو بکنید تا حد زیادی امنیتتون تامین میشه...

The Jok3r
03-02-2012, 21:16
سلام
دوستان بهترین سرعت رو کدوم شرکت داره؟شب ها رایگان هم باشه
منطقه ی فیض

پیش شماره؟

میگن شبکیه خوبه

سلام من اینترنت شبکیه گرفتم ا ماهه تست کنم ببینم خوبه یانه؟! ولی الن سرعت یک مگ شبها سرعت 230 هستش بنظرتون خوبه یا نه یا اگه سرعت 128 بگیرم تو دانلود فرقی نداره؟

adsltce
03-02-2012, 22:31
برادر ! من یک روز خودم بلند شدم رفتم دفتر شرکت شبکیه ! با هرکی صحبت کردم میگفت ارائه نمیدیم روی خط شما ! همین حرف مبنی بر اینکه یوزر های مخابرات میتونن از شبکیه بگیرن و ... هم ، همه رو تو گوشش خوندم گفت نخیر ! ما به یوزر های مخابرات اینترنت میدیم ولی نه به کسایی دی ال سی هستند ! دیگه من نمیدونم ! اینک مملکت پر از بیسواده که درش شکی نیست ! ولی اینطوری به من گفتن ! شما میخوای زنگ بزن از مخابراتیهای اصفهان بپرس بعد نتیجشو اعلام کن !

یه سر هم به اون یکی شرکت بزن

در ضمن بارها و بارها پرسیدم که دارم بهت میگم، شما هم دوست داشتی خودت از جناب مهندس کلانتر سوال کن.

شاید ایشون بتونه تماس بگیره با اون شرکت قانعشون کنه که اونام میتونن روی DLC سرویس بدن!!!(در واقع اونا قرار نیست روی DLC سرویس بدن،مخابرات این کارو میکنه، این شرکت فقط نقش یک واسطه رو داره )

adsltce
03-02-2012, 22:38
دوستان عزیز یه مورد در حجم بگم، خواهشا بهم حمله نکنید ذکر این نکته ضروریه که :

من نمیگم امکان نداره مشکل باشه!!

در ضمن برای دوستانی که اطلاع ندارم میگم حرفه ای هم بنده رو عفو کنند...

علاوه بر صفحات و دانلودهایی که خودتون انجام میدید خیلی نرم افزار ها و خود ویندوز هم ممکنه خودشون رو آپدیت کنن و از حجمتون کم باشه....

در ضمن مدتی پیش من خودم جایی بودم که روزانه 25 مگ فقط اجازه دانلود داشتیم، یه روز من دیدم سیستمم روشن شد مسنجرم رو باز کردم بعد نیم ساعت هیچی صفحه باز نمیکنم، تماس گرفتم گفتن شما 25 مگ دانلودت تموم شده!!!! روزهای بعد هم این اتفاق تکرار شد و بعد از کلی بررسی و نصب آنتی ویروس به این نتیجه رسیدم که یه ویروسی داشت سیستمم که فول پهنای باند رو مشغول آپلود دانلود میشد برای خودش!!!!!!

ولی در نهایت اگر مثل اون دوستمون که میگفت من چند دقیقه یه بار مانده رو نگاه میکنم هی 100 مگ 100 مگ کم میشه و من هیچ دانلودی ندارم و دزدیه :

یه لطفی کنید Send و Recieve کانکشن اینترنتتون رو نگاه کنید، اگر دیدین اعدادی که اونجا هست با مقداری که از حجمتون کم شده برابره، بدونید یا نرم افزاری دارید که داره آپدیت میکنه خودشو و یا ویروس دارید...

اما اگر اون اعداد تکون نمیخوردن(یا ناچیز تکون میخوردن) و حجم اعتبار شما سریعا کم میشه اون موقع حق با شماست مشکل در محاسبه مقدار ممکنه وجود داشته باشه...

موفق و موید باشید

mehdi speed 700
03-02-2012, 23:00

علاوه بر صفحات و دانلودهایی که خودتون انجام میدید خیلی نرم افزار ها و خود ویندوز هم ممکنه خودشون رو آپدیت کنن و از حجمتون کم باشه....

در ضمن مدتی پیش من خودم جایی بودم که روزانه 25 مگ فقط اجازه دانلود داشتیم، یه روز من دیدم سیستمم روشن شد مسنجرم رو باز کردم بعد نیم ساعت هیچی صفحه باز نمیکنم، تماس گرفتم گفتن شما 25 مگ دانلودت تموم شده!!!! روزهای بعد هم این اتفاق تکرار شد و بعد از کلی بررسی و نصب آنتی ویروس به این نتیجه رسیدم که یه ویروسی داشت سیستمم که فول پهنای باند رو مشغول آپلود دانلود میشد برای خودش!!!!!!

ولی در نهایت اگر مثل اون دوستمون که میگفت من چند دقیقه یه بار مانده رو نگاه میکنم هی 100 مگ 100 مگ کم میشه و من هیچ دانلودی ندارم و دزدیه :

یه لطفی کنید Send و Recieve کانکشن اینترنتتون رو نگاه کنید، اگر دیدین اعدادی که اونجا هست با مقداری که از حجمتون کم شده برابره، بدونید یا نرم افزاری دارید که داره آپدیت میکنه خودشو و یا ویروس دارید...

اما اگر اون اعداد تکون نمیخوردن(یا ناچیز تکون میخوردن) و حجم اعتبار شما سریعا کم میشه اون موقع حق با شماست مشکل در محاسبه مقدار ممکنه وجود داشته باشه...

موفق و موید باشید

رفیق من میگم 1 گیگ شارژ کردم 200 مگ دان کردم رفتم مهمونی سیتم خاموش بوده tv و بلوری هم خاموش بوده واسه این مگیم که نگین شاید یه وسه ی دیگه وجود داشته فردا اومدم دیدم 43 مگ منفی خوردم.

adsltce
04-02-2012, 00:23
رفیق من میگم 1 گیگ شارژ کردم 200 مگ دان کردم رفتم مهمونی سیتم خاموش بوده tv و بلوری هم خاموش بوده واسه این مگیم که نگین شاید یه وسه ی دیگه وجود داشته فردا اومدم دیدم 43 مگ منفی خوردم.

لطفا هر زمان همچین اتفاقی میفته همون موقع اطلاع بدید بررسی بشه

در ضمن توی سیستم برای باقیمانده اعتباری عددی نگهداری نمیشه که یهو اون بی دلیل بخواد کم بشه

در واقع جمع مصرف های شما - کل حجم شما = باقی مانده اعتبار

یعنی وقتی کم میشه یه مصرفی برای شما ثبت شده که خب میگید من این کار رو نکردم

حالا میشه بررسی کرد از روی مک مودم،آی پی و چیزای دیگه ببینیم دلیلش چی بوده

بعضی از دوستان هم گفتن توی ستون مک براشون هیچی نشون نمیده، متاسفانه تجهیزات سخت افزاری برخی مراکز آدرس مک مودم رو ارسال نمیکنند این مشکل به شبکه مخابرات گزارش شده و انشالله درستش میکنن( پس برای همه اینطور نیست که خالی باشه)

coloop
04-02-2012, 14:03
آقای محترم و گرامی adsltce
سیستمتون مشکل داره این n بار !

چرا بقیه سرویس دهنده ها این مشکلو ندارند ؟

چرا کاربرای این سرویس دهنده ها این مطلب رو هیچوقت عنوان نمیکنند ؟

انوقت هی شما بیا بگو نه سیستم ما مشکل نداره !

من خودم اینکاره ام ! این شما هستی که اطلاعاتت کمه ! میتونم باهات بحث کنم اینجا تا بدونی که هیچی اطلاعات نداری !

The Jok3r
04-02-2012, 14:58
زنگ زدم پشتیبانی، اتومات میگه شما نفر 88م لیست انتظار هستید، مدت زمان تقریبی انتظار شما 66دقیقه میباشد

البته میدونم احتمالاً بخاطر اونایی هست که زنگ میزنن و قطع میکنن اما چرا درستش نمیکنن یه طوری که زودتر آپدیت بشه، یعنی واقعاً ممکنه 88نفر منتظر باشن؟

ئظا
05-02-2012, 00:38
adsl مخابرات تو اصفهان چطوره؟
تو تهران که خیلی خوبه؟
مگه مخابراتم باید شارژ کنید؟
تو تهران نامحدوده؟!

mehdi speed 700
05-02-2012, 02:20
adsl مخابرات تو اصفهان چطوره؟
تو تهران که خیلی خوبه؟
مگه مخابراتم باید شارژ کنید؟
تو تهران نامحدوده؟!

رفیق اینجا بچاپ بچاپ زیاده.ولی سرعتش خداییش خوبه نه ببخشید عالیه

15min
05-02-2012, 12:45

موفق و موید باشید

یعنی قبلا بچه ها ویروس نداشتن الان پنل عوض شده همه ویروس گرفتن که حجماشون میپره!:41:

aminza
05-02-2012, 13:23
با سلام
دوستان من adsl پارس انلاین دارم میخواستم بدونم ارزش داره تغییر بدم و اشتراک از مخابرات بگیرم؟
سرعت دانلودم در روز تا 120 KB(در IDM) .سرعت دانلود مخابرات چند به KB ؟ شبانه رایگان داره؟ اگر داره سرعت کم میشه (اخه تو تبلیغ یه جا زده بود بدون کاهش سرعت)
قطعی پارس اتلاین خیلی خیلی کمه (راستش تو سال گدشته تا حالا خود شرکت قطعی نداشته جز یه بار که سراسری بود)قطعی مخابرات چطوره؟
تنها مشکلم با پارس انلاین گرون بودن سرویشاش نسبت به مخابرات. راستی منطقه مخابراتی خاتم الانبیا هستم.

mehdi speed 700
05-02-2012, 13:30
اینم یه تست داشته باشین:

morteza1221
05-02-2012, 18:39
سرویس های مخابرات قبل از این طرح مسخره زرین تغریبا مشکل خاصی نداشت
حداقل دزدی توش کم بود مخصوصا زمانی که با شرکت 311 بود
اون موقع اگر قطع هم میشد زنگ می زدیم مثل آدم جواب میدادن و بررسی می کردن نه مثل حالا که بعد 30 تا 60 دقیقه گوشی به دست بودن یه کارگر افغانی گوشی رو بر می داره که سوادش از بغال سرکوچه هم کمتره

The Jok3r
05-02-2012, 18:40
دوستان من چندتا مشکل دارم، کسی نداشته؟

1- اینترنتم هر چند ساعت یبار قطع میشه و با خاموش روشن کردن مودم وصل میشه یا اینکه چند دقیقه صبر میکنم تا درست میشه
2- وقتی تازه وصل میشه. هر سایتی که میزنم بالا نمیاد! و گوگل رو میزنم . گوگل میاد بعدش بقیه سایتاهم باز میشن!! :blink:
3-سرعتم خیلی نوسان داره

اون صفحه ای که میگم میاد اینه!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 465)
صفحه سفید با error 404
:blink:

زنگ زدم پشتیبانی. یه خانومه گفت مشکلات بررسی میشه.

The Jok3r
05-02-2012, 19:14
با سلام
دوستان من adsl پارس انلاین دارم میخواستم بدونم ارزش داره تغییر بدم و اشتراک از مخابرات بگیرم؟
سرعت دانلودم در روز تا 120 KB(در IDM) .سرعت دانلود مخابرات چند به KB ؟ شبانه رایگان داره؟ اگر داره سرعت کم میشه (اخه تو تبلیغ یه جا زده بود بدون کاهش سرعت)
قطعی پارس اتلاین خیلی خیلی کمه (راستش تو سال گدشته تا حالا خود شرکت قطعی نداشته جز یه بار که سراسری بود)قطعی مخابرات چطوره؟
تنها مشکلم با پارس انلاین گرون بودن سرویشاش نسبت به مخابرات. راستی منطقه مخابراتی خاتم الانبیا هستم.

شبانه که نداره.اما سرعت (اونم با دانلود منیجر) به 200میرسه (بانوسان زیاد بین بین 160تا 200 که میانگین 185هست) :11:

نکته: در سرویس مخابرات (حداقل تا الان) صحبتی از سرعت نشده، بنابراین اگه سرعتتون 8شد اعتراض نمیشه کرد :27:

پارس آنلاین 15هزار تومن ماهیانه به شرطی که شبانه بشه حداقل 500مگ دانلود کرد،شرف داره به این.:5:

15min
06-02-2012, 00:02
اون صفحه ای که میگم میاد اینه!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 465)
صفحه سفید با error 404
:blink:

زنگ زدم پشتیبانی. یه خانومه گفت مشکلات بررسی میشه.

اولش که وصل میشه واسه منم همینطوری میشه بعد یه مدت خودش درست میشه:blink:

The Jok3r
06-02-2012, 00:29
اولش که وصل میشه واسه منم همینطوری میشه بعد یه مدت خودش درست میشه:blink:
ممنون. پس جالبه شمام اینو بدونی اگه google.com رو بزنی همون موقع درست میشه

Jiraya_Sama
06-02-2012, 10:57
جناب ADSL قربانت گردم شما که دستت میرسه یکاری کنید که اصلا اتوماتیک حجم اضافه کنه ببین هرچی ما پول بدیم به جیب شما که نمیره ولی اگه اضافه تر از حق کم کنه(مثل الان) شما مسئولین (اگه این کارو بکنید در دنیا و آخرت توشه ای برداشتید:31:)

باید یفکر اساسی برای این مشکل بفرمائید:2:

دوستان من یمدتی نیسنم حلالم کنید

roteal2007
06-02-2012, 11:33
دوستان جدیدا دانلودم شده 185 چطوریاست ؟
این پشتیبانی یه بار زنگ زدم گفت نفر 93 ومم!!!

wwwatiw
06-02-2012, 14:56
منم دانلودم 180 هست

esisuzuki
06-02-2012, 16:56
بچه ها يوزر و پس چيه من 2 روزه ثبت نام كردم تو پنل مشتركين ميتونم وارد پنل خودم بشم اونجا واسم پيام فرستادن كه اكانت شما فعال شده ولي هر چي يوزر وپس پنل رو با كانكشن بيرج و پي او اي ميزنم نميتونم وصل شم . چراغ dsl سبز وذثابته ولي چراغ اينترنت قرمزه . snr خطم 35 db هست خطم كه نويز نداره ؟

roteal2007
06-02-2012, 20:22
بچه ها يوزر و پس چيه من 2 روزه ثبت نام كردم تو پنل مشتركين ميتونم وارد پنل خودم بشم اونجا واسم پيام فرستادن كه اكانت شما فعال شده ولي هر چي يوزر وپس پنل رو با كانكشن بيرج و پي او اي ميزنم نميتونم وصل شم . چراغ dsl سبز وذثابته ولي چراغ اينترنت قرمزه . snr خطم 35 db هست خطم كه نويز نداره ؟

بایستی بالا 40 باشه...
اما شما تنظیمات رو وارد مودم کن ....اگر طوری نشد زنگ بزن پشتیبانی بگو یه ریست بزنن مودمت رو

esisuzuki
06-02-2012, 21:56
بازم سلام من مي خوام ترافيكم رو تو اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مديريت كنم . يوزر پس كانكشن پي او اي رو وارد ميكنم خطا ميده . لطفاا راهنمايي كنيد . ممنون

Mr. M.S.R
06-02-2012, 23:02
بازم سلام من مي خوام ترافيكم رو تو اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ng%2Fuser%2F) مديريت كنم . يوزر پس كانكشن پي او اي رو وارد ميكنم خطا ميده . لطفاا راهنمايي كنيد . ممنون
ان ادرس پنل قبلی است! به درد نمی خورد! ما را با این پنل مفتخر نمودند! به زودی به ویژگی های این پنل پی می برید!
ما که در توانمون نیست! اینشاالله امام زمان از خجالتشون در میاد!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] uto%2F)

esisuzuki
07-02-2012, 12:20
الان مخابرات اصفهان چه چيزي از مخابرات مشهد و مازندران و ... كم داره با اينكه تعرفه هاشون نامحدود نيست ولي حداقل شبانه رايگان دارند و سرعت شبانه رو با همون كيفيت وسرعت روزانه ارايه ميدن

esisuzuki
07-02-2012, 12:29
هر كس شبانه رايگان مي خواد به يوزر adsltce ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پيام خصوصي بفرسته . من از طرف خودم 2 تا فرستادم ..

15min
07-02-2012, 12:37
عزیزم ایشون به گفته خودشون فقط مسئول پنل هستند.

The Jok3r
07-02-2012, 15:32
در رابطه با اون مطلب که adsltce گفت در مورد شبکیه:

سلام دوستان يه چند مورد خبر جديد در مورد شبكيه بايد به اطلاعتون برسونم

1- دوستان اين شركت موقع ثبت نام يه فرم به شما ميده كه هر موقع پهناي باند كم آوردن از جاي

ديگه براتون همون سرويس كه شما داريد براتون اجاره كنند مثلا همين 1 مگ من تا حالا از مخابرات

بوده يك ماه خود شبكيه بوده دوستاني كه شبكيه دارند ميتونن به سايت Speedtest.net برن و ببينن

كه اگه از شبكيه گرفتن واقعا مال خود شركت هست يا جاي ديگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اون پايين

اسم شركت اينترنتي رو نوشته سرعت دانلودتون فرقي نميكنه ولي مشكلات ديگه اي ممكنه

براتون پيش بياد مثل تغيير سرعت پينگ و يا همين مساله كه من اين زير مينويسم ( شماره 2 رو

بخونيد )

2- شبانه رايگان سرعتش در بهترين شرايط 120 بالاتر نميره قبلا چرا

چون تازه دوباره را اندازي شده بود كسي نميدونست سرعت ها 230 هم بالاتر ميرفت ولي براي ما

فعلا گفتم بهترين شرايط اگه باشه كه معمولا نيست تو اين چند شب خيلي بالا رفته باشه 60

كيلوبايت ميشه الان شبانه يه مشكل ديگه هم داره اونم اينكه دوستاني كه خطشون منتقل شده

مثل من به مخابرات شبانه كه دانلود ميكنن از شارژشون كم ميكنه ولي اونايي كه خود شبكيه

هست خطشون اين مشكل ندارند .

3- پنل شارژ آنلاين چندين ماه هست كه فقط قول ميدن ولي هنوز نداشتن وقتي پول به حساب

ميريزيد براي شارژ بايد 2 ساعت معطل بمونيد تا به قول خودشون تاييديه ماليش بياد تا براتون شارژ

كنند يعني اگه شب شارژتون تموم شده ديگه هيچي !!!!!

4- در مورد سرعت دانلود روزانه تا 230 از من ميره و روزا كلا مشكلي نداره

Mr. M.S.R
07-02-2012, 15:58
الان مخابرات اصفهان چه چيزي از مخابرات مشهد و مازندران و ... كم داره با اينكه تعرفه هاشون نامحدود نيست ولي حداقل شبانه رايگان دارند و سرعت شبانه رو با همون كيفيت وسرعت روزانه ارايه ميدن

هر كس شبانه رايگان مي خواد به يوزر adsltce ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پيام خصوصي بفرسته . من از طرف خودم 2 تا فرستادم ..

حالتون خوبه عزیز؟؟؟ شبانه رایگان کجا بود؟؟؟
مگر یوزر adsltce صاحب مخابرات برای شما شبانه را رایگان کنه؟ فعلا اگر می تونن پول پنلشون را از مخابرات بگیرن!

momixz
07-02-2012, 17:24
پیش شماره؟

با پیش شماره 661،سرعت بالا باشه+شبانه رایگان

mm2m
07-02-2012, 20:43
مثل اینکه شما جدیدا از مخابرات ADSL گرفتی !!
من خودم 2 ساله مشترکشونم
توی این 2 ساله همه جور برنامه ای سر ما در آوردن . از قطعی های مکرر تا دزدی حجم !!
شما هم بزار عرقت بچاد می فهمی !! هنوز داغی عزیز
با سلام
خیر دوست عزیز من از همون اولی که مخابرات adsl داد ازش گرفتم. ولی متوجه احتساب حجم اضافی نشدم. همیشه هم یه مانیتور حجم مصرفی داشتم و دارم (معمولا bandwith monitor نصب میکنم). نه اون موقع (قبل از تغییر سیستم ارائه اینترنت) و نه حالا با چنین مساله ای (کم شدن غیر عادی حجم) مواجه نشدم (شایدم این مساله منحصر به ساکنین شهر اصفهان باشه). با پنل قبلی هم خیلی راحت تر بودم. حداقلش گزارش کارکرد ها خیلی سریع تر در دسترس بود.

The Jok3r
07-02-2012, 21:06
با پیش شماره 661،سرعت بالا باشه+شبانه رایگان

خوشبختانه خططون dlc نیست و میتونی از هر شرکتی خواستی بگیری. مخابرات که شبانه نداره.
اما در مورد بقیه از شاتل نگیر. توی 3شهر تست کردم. سرعت روزانه تا 64kB بوده و شبانه هم خیلی بد
اما میتونی آمار پارس آنلاین. صبانت. شبکیه رو فعلاً بگیری.
اینجا همه از مخابرات سرویس دارن
بهترین کار اینه که توی این تاپیک پرس و جو کنی.
خوب مطمئن شو شبهاش سرعت پایین نباشه!

SHAHAB-P30
08-02-2012, 20:28
سلام من یه دوستم از مخابرات سرویس گرفته . شبانه داره یا نه ؟

mm2m
08-02-2012, 23:40
رایگان خیر دوست گرامی. قبلا داشت ولی متاسفانه ته دیگشم خورده شد!!!!!

Mr. M.S.R
09-02-2012, 13:03
سلام
نه شبانه ندارد! :2:

mehdi speed 700
09-02-2012, 15:20
دوستان من دهنم ....... ولی به قول این شبکیه که من نفر اول واسه سرویس گرفتن توی کشور برای dlc به غیر از مخابرات هستم هنوز به من سرویس ندارن هی دارن این ور اون ورم می کنن منم میخوام برم یک شنبه پولم رو پس بگیرم.اولش گفتن فقط هزینه ی ماهانه میگیرن و نیاز به رانژه نیست حالا میگن بازم 10 تومن نیاز به اتنقال هست از اون پنل به این پنل

r0ss0neri
09-02-2012, 15:52
دوستان من دهنم ....... ولی به قول این شبکیه که من نفر اول واسه سرویس گرفتن توی کشور برای dlc به غیر از مخابرات هستم هنوز به من سرویس ندارن هی دارن این ور اون ورم می کنن منم میخوام برم یک شنبه پولم رو پس بگیرم.اولش گفتن فقط هزینه ی ماهانه میگیرن و نیاز به رانژه نیست حالا میگن بازم 10 تومن نیاز به اتنقال هست از اون پنل به این پنل
میگم تو رفتی دفتر شبکیه ؟ دیدی چه بی درو پیکر بود ؟ :دی دو تا منشی داره هیچی حالیشون نیست و هیچ اطلاعاتی ندارن ! ماک رفتیم میگفتن نداره و کلی دعوا کردیم بازم میگفت نداره ، بعد از یکی پرسید گفت فعلا نداره و ما تجهیزاتش رو نداریم و ... ، بعد کلا نداره ! اصلا کلا شرکت بی درو پیکری هست و همینطور اصلا هیچی نداره ! یک هو شبانه داره یک هو نداره ! کلا رو هواس ولی بخاطر همین که رو هواس و سرعتش خوب باشه احتمالا من دوباره میرم بپرسم ! 10ت بیشتر بدی ، سرویس با شرط شبانه رایگان (سرویس 1مگ) بگیری میرزه ! بهتر از اون اینک دوتا سرویس رو بتونی نگه داری که اون موقع به من میگفتن (اون موقع یعنی تو نمایشگاه) میشه ! ولی ممکنه نشه ! بهرحال شبکیه است دیگه ! رو هواس !

BursT
09-02-2012, 17:17
میگم تو رفتی دفتر شبکیه ؟ دیدی چه بی درو پیکر بود ؟ :دی دو تا منشی داره هیچی حالیشون نیست و هیچ اطلاعاتی ندارن ! ماک رفتیم میگفتن نداره و کلی دعوا کردیم بازم میگفت نداره ، بعد از یکی پرسید گفت فعلا نداره و ما تجهیزاتش رو نداریم و ... ، بعد کلا نداره ! اصلا کلا شرکت بی درو پیکری هست و همینطور اصلا هیچی نداره ! یک هو شبانه داره یک هو نداره ! کلا رو هواس ولی بخاطر همین که رو هواس و سرعتش خوب باشه احتمالا من دوباره میرم بپرسم ! 10ت بیشتر بدی ، سرویس با شرط شبانه رایگان (سرویس 1مگ) بگیری میرزه ! بهتر از اون اینک دوتا سرویس رو بتونی نگه داری که اون موقع به من میگفتن (اون موقع یعنی تو نمایشگاه) میشه ! ولی ممکنه نشه ! بهرحال شبکیه است دیگه ! رو هواس !
توصیه می کنم صابون اینترنت شبانه رایگان رو به دلتون نزنید
یه سر به تاپیک شبکیه بزنید می فهمید چه خبره:31:

mehr1362
09-02-2012, 18:05
با سلام

دوستان همشهری یک سوال دارم :

مخابرات روی خطوط DLC منطقه چمران اینترنت ارائه میکنه یا خیر؟

در سایت رنگین کمان زده بود که ارائه میکنه و بنده بعد از سه بار تماس گرفتن و هماهنگی... و امضا گرفتن و ....

امروز زنگ زده میگه نمیدیم! درحالی که در جدول سایت زده و تلفنی هم جواب مثبت داده بود!

دیروز یک مودم ازطالقانی خریدم 32 تومن و حالا نمیدونم چکار کنم.....

طرف میگفت مخابرات فقط با وایمکس مناطقی که فیبر نوری هستند رو پشتیبانی میکنه....

غیر از دعوا کردن با اون ادم نفهمی که من رو مسخره کرده بود کاری ازم بر نیومد.....

فقط میتونم بگم من شدم ناجی دیگران تا اون آدم احمق رنگین کمان بره از مخابرات استعلام بگیره و بیخود در سایتش جدول نزنه....

6 سال با دیال اپ وصل بودم...یکسال با جی پی ار اس ایرانسل...الانم من موندم با یک مودم....

یک نفر با قاطعیت بگه میتونم از مخابرات بگیرم؟یا باید این مودم رو بزنم خورد کنم!!!!!!!!!!!!!!!

mehdi speed 700
09-02-2012, 18:12
توصیه می کنم صابون اینترنت شبانه رایگان رو به دلتون نزنید
یه سر به تاپیک شبکیه بزنید می فهمید چه خبره:31:

من خوندم تاپیکش رو ولی ما مشترک مخابراتیم حساب ما از اونا جداس.شبکیه میاد واسطه میشه حالا هرچقدر مخابرات سرعت بده شبکیه هم میده فقط میاد یه یوزر و پسورد جدید از مخابرات میخره.
سرویس 1 مگ رو برداشتم از شبانش مطمئنم که سرعت داره ولی اینطور که توی تاپیک اصفهان فهمیدم شبانش از حساب خودمون کم میکنه به منشیه گفتم گفت بگو بیا تا براش پیگیری کنیم.
خوبیش اینه که من هنرستانم توی شمس آبادی هست همین ابوذر از بهارستان هم میام و از اتوبوس که پیاده شم یک سره روبروی پاساژ کوثره.این مسیر هم مسیر هر روز منه هر مشکلی پیش بیاد فرداش میرم شرکتشون خرشون رو میچسبم.دیگه خدا بخواد یورزم رو یک شنبه یگیرم اگه بدن.خبره سرعتش رو بهتون میدم.با مشکلاتش.ولی معلومه سرعتش خوبه چون isp که ماله خودشون نیست ماله مخابراته پس همین سرعت خودم رو با شبانه میدن.ولی یارو میگفت ما یوزرامون سرعتشون الان بالاست یعنی روزا با 2.5 مگ دانشونه.ولی من گفت چون یوزر شمان من از شما هم که سرویس بگیرم تهش یوزر مخابراتم.پس همون سرعت مخابرات رو دارم بهارستان هم کهس رعتش عالیه 128 تا 230 متغیره

r0ss0neri
09-02-2012, 18:49
مخابرات روی خطوط DLC منطقه چمران اینترنت ارائه میکنه یا خیر؟
ارائه میده ، من خودم 2 سالی هست دارم ، رفیقمم داره ، یک رفیقامم جدید گرفته ! ولی باید بری مخابرات ولی عصر درخواست بدی ، یک 10 روزیم فک کنم باید صبر کنی !

insomniac2
09-02-2012, 23:53
----------

ahmadi375
10-02-2012, 01:42
من از ظهر تا حالا SSL connection error می‌گیرم. کسی دیگه اینجوری شده؟

تمام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ها قطعه !!!!:31:

mm2m
10-02-2012, 07:37
من از ظهر تا حالا SSL connection error می‌گیرم. کسی دیگه اینجوری شده؟
با سلام

بحث 22 بهمن و معاندهاست

insomniac2
10-02-2012, 09:35
تمام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ها قطعه !!!!:31:

-----------------------------

mehdi speed 700
10-02-2012, 10:53
آره یه آن شک کردم مشکل از خودم باشه. باز ترسیدن از پنج روز جلوتر شروع کردند...

رفیق یه حرفی میزنیا آخه از چی ترسیدن.ماهواره رو که نمیتونن قطع کنن که.پارازیت هم که خیلی پول میخواد

BursT
10-02-2012, 11:35
رفیق یه حرفی میزنیا آخه از چی ترسیدن.ماهواره رو که نمیتونن قطع کنن که.پارازیت هم که خیلی پول میخواد
از 25 بهمن ترسیدن.
راهپیمایی ئه:31:

mohammad20ali20
11-02-2012, 00:05
اقا همین 2 کیلوبایت اینترنتم میبندند باید بریم بشینیم سر خیابون .

جان.... 25 بهمن از کجاش در اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

Lord Farshad
11-02-2012, 00:22
درود

یه اسپم آف تاپیک بزنیم :دی

ترسشون از همونی که دوستان گفتند هست و دقیقا از روزی که نفت ایران تحریم شد؛ توی خاقانی؛ ساعت 2 ظهر به بعد تا فردا صبح؛ پارازیت کاملا شدید و روی 90 درصد کانال ها و ماهواره های مختلف هست. سلامتی مردم هم فدای سرشون :46: :41: یه چیزایی میگی ها !!!!!!!!!!!! :دی

mehdi speed 700
11-02-2012, 11:38
درود

یه اسپم آف تاپیک بزنیم :دی

ترسشون از همونی که دوستان گفتند هست و دقیقا از روزی که نفت ایران تحریم شد؛ توی خاقانی؛ ساعت 2 ظهر به بعد تا فردا صبح؛ پارازیت کاملا شدید و روی 90 درصد کانال ها و ماهواره های مختلف هست. سلامتی مردم هم فدای سرشون :46: :41: یه چیزایی میگی ها !!!!!!!!!!!! :دی

پس بزار ما هم بزنیم:
بزار اینقدر تحریم کنند ا جونشون در بیاد نگرفتن میدیم یه کشور دیگه.مگه آسیا شرقی مرده.
همین کانال های داخلی رو ببینید بهتره این آت و آشغالای ماهوارس البته به غیر از موزیک ویدئو هاش که اونم کیفیتاشون ..... هست.سریالاشم که فقط تینیجری و درام و .... به کار نمیاد.خدا که نت رو ازمون نگرفته موزیک ویدئو 1080p.اونم هر چی خواستی بی تبلیغ.نه این موزیک ویدئو بیخودی ها که روزی 60 بار میزارن.سریالم که نت پر از اکشن و جنایی و تخیلی و این چیزاس اونم هم 480p یا 720p.
راستی سری جدید اسپارتاکوس عالیه.فصل دوم رو میگم.
ما که خیلی وقته ماهواره نداریم نمیخوایمم داشته باشیم.البته حالا میخوایم یه ----- hd {نه این 90 تومنیایه درست و حسابی که کانال های سه بعدی رو هم باز کنه.بعدشم بشینم کانال های cw و starz و syfy رو بگیرم که هم کیفیتش خوبه هم آدم میدونه چی میبینه از کانال های فارسی زبانم من و تو 1.ایران موزیک.یه سری کانال درست و حسابی با جئو گرافیک که مستند میزاره.و کانال هایی که فیلم میزارن مثل 20 این حرفا

Mr. M.S.R
11-02-2012, 11:45
عزیزان من! چرا باید هر جایی هر حرفی را بزنید! یکم خودتون را کنترل کنید!
اینجا تاپیک ای دی ای ال است! لطفا از ادامه این مسائل خودداری کنید! :40:

The Jok3r
11-02-2012, 11:52
عزیزان من! چرا باید هر جایی هر حرفی را بزنید! یکم خودتون را کنترل کنید!
اینجا تاپیک ای دی ای ال است! لطفا از ادامه این مسائل خودداری کنید! :40:
شما مدیر بخش هستید؟

insomniac2
11-02-2012, 11:57
من از سطح بحثی که بعد از پست من شروع شد خوشم نمیاد. هر کی از من کوت کرده لطفا حذفش کنه. یه سئوال پرسیدم که جوابش هم گرفتم، به من ربطی نداره شما قراره چی برا خونه‌تون بخری چی نخری.

Behi2012
11-02-2012, 13:36
سرعت دانلود من 250 بود چه خبر شده نمیدونم:18::18::18::18:

Mr. M.S.R
11-02-2012, 20:36
شما مدیر بخش هستید؟
نه! من مدیر بخش نیستم! برادر چوب به دست هم نیستم! از کسی هم طرف داری نمی کنم! فقط می گم هر چیز به جای خود!

mohsen_zz
11-02-2012, 21:47
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر... شاید یه روز اینترنت پر سرعت و نامحدود آید ;)

mehdi speed 700
11-02-2012, 22:00

بررسی کم‌فروشی اینترنت مخابرات و بخش خصوصی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینترنت - ایسنا نوشت:

بحث به اشتراك‌گذاري پهناي باند اينترنت، استاندارد‌هايي دارد و اگر پهناي باند بيش از ميزان استاندارد به اشتراك گذاشته شود، سرعت اينترنت كاهش مي‌يابد اما در برخي مواقع شاهد بوديم كه شركت مخابرات بيش از ميزان استاندارد پهناي باند را به اشتراك گذاشت كه طبيعي است اين موضوع به نوعي كم‌فروشي محسوب‌شده و سرعت اينترنت را كاهش مي‌دهد.
حسن رضواني - معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي - در گفت‌و‌گو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،با بيان اين مطلب اظهار كرد: در حال بررسي اين موضوع به تفكيك در استان‌ها هستيم و از نمايندگان مخابرات استان‌ها و هم‌چنين شركت‌هاي خصوصي فعال در اين زمينه دعوت كرديم كه در اين رابطه مذاكره و بحث كنيم.
رضواني تاكيد كرد: ‌در برخي استان‌ها اين موضوع نهايي شده و به اين جمع‌بندي رسيديم كه پهناي باند خريداري شده بسيار كم‌تر از آن ميزاني است كه به فروش رفته است و بعد از بررسي به آن‌ها اعلام كرديم كه چه ميزان پهناي باند نياز دارند كه از شركت ارتباطات زيرساخت تامين كنند كه بسياري از استان‌ها نيز اين موضوع را اصلاح كردند.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات ادامه داد: اين موضوع در همه استان‌ها در دست انجام است.

mehdi speed 700
12-02-2012, 17:53
من از سطح بحثی که بعد از پست من شروع شد خوشم نمیاد. هر کی از من کوت کرده لطفا حذفش کنه. یه سئوال پرسیدم که جوابش هم گرفتم، به من ربطی نداره شما قراره چی برا خونه‌تون بخری چی نخری.

بحث شخصیه شما وارد نشو

adsltce
13-02-2012, 16:27
دوستان عزیز و گرانقدرم سلام
عذر میخوام نمیرسم همه پست هارو بخونم....

خواهش میکنم به من پیغام خصوصی نزنید که شبانه رایگان رو فعال کنید، به خدا دست من نیست، دست من بود 24 ساعت رو رایگان میکردم :31:

یه نگاهی به بخش جدید در گزارشات بندازید نظرات ارزشمندتون رو بهم بگید ممنونتون میشم

موفق و پیروز باشید. :11:

Behrouz_se60
13-02-2012, 17:59
دوستان مشکل حاد پینگ بازی را دارم کسی این مشکل داره ؟ از وقتی 20 بهمن بود شروع شده تا الان .من پینگم قبلا با یک سرور حدود 280 بود الان میرسه 980.

neoanderson
13-02-2012, 18:24
سامو الیکم
من الان پارس انلاین دارم
شبا که به قوله خودشون رایگانه اگه زحمت میکشیدن قطع میکردن بیشتر لذت میبردیم چون شبیه شکنجس
روزا هم که فقط دانلودش خوبه اما با این حجم 9 گیگ 2 تا چیز که دانلود کنی تمومه و سایت دیدن (البته فقط همون 2 یا 3 تایی که بازه ) که خیلی اروم باز میکنه
من اگه بخام برام سرویس مخابرات بگیرم و از پارس انلاین برم خوبه ؟
چقدر هزینه تغییر عوض کردن میشه؟
میشه کلا نظرتون را راجع به عوض کردن شرکت بدونم ؟

ممنون

morteza1221
13-02-2012, 19:20
یه نگاهی به بخش جدید در گزارشات بندازید نظرات ارزشمندتون رو بهم بگید ممنونتون میشم

بـــــــــه بـــــــــــــــــه دستت درد نکنه خیلی عالی شده !!
این که هیچ تغییری نکرده ؟؟؟ میشه خودتون بگین دلمون آب شد :31::31:

shitan
13-02-2012, 19:53
سلام من سرعتم الان یه هفتست که 1/4 شده شما هم این مشکل را دارید ؟

esisuzuki
13-02-2012, 20:06
سلام من سرعتم الان یه هفتست که 1/4 شده شما هم این مشکل را دارید ؟
مگه سرعتتون چقدر بوده كه 1/4 شده ؟

shitan
13-02-2012, 20:21
قبلا 2mb که الان شده 512kb:37:

adsltce
13-02-2012, 20:22
بـــــــــه بـــــــــــــــــه دستت درد نکنه خیلی عالی شده !!
این که هیچ تغییری نکرده ؟؟؟ میشه خودتون بگین دلمون آب شد :31::31:

دوست عزیز گزارش پهنای باند اضافه شده!!! البته شاید دسترسی به گروه مشترک شما نداده باشن که این قسمت رو ببینید اگر نمیبینید بگید پیگیری کنم.

چند دقیقه ای هم سرور باید داون باشه با عرض معذرت، به زودی میاد بالا

esisuzuki
13-02-2012, 20:28
قبلا 2mb که الان شده 512kb:37:
شما لاين ريتتون چقدره . خطتون نويز نداره . مقدار snr و linerate رو قرار بديد تا بهتر بشه قضاوت كرد .

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

دوست عزیز گزارش پهنای باند اضافه شده!!! البته شاید دسترسی به گروه مشترک شما نداده باشن که این قسمت رو ببینید اگر نمیبینید بگید پیگیری کنم.

چند دقیقه ای هم سرور باید داون باشه با عرض معذرت، به زودی میاد بالا
ميگم چرا نتم هي قطع و وصل ميشه

shitan
13-02-2012, 21:20
اونا مشکلی نداره تا هفته پیش هم مشکلی نداشتم . نویز هم سرعت را کم نمی کنه . پهنای باند من محدود شده به 512 گفتم شاید به خاطر 22 بهمن باشه که حالا هم که تموم شده مثل سابق نمی شه.
از شما همون 2 مگه ؟

adsltce
13-02-2012, 21:43
شما لاين ريتتون چقدره . خطتون نويز نداره . مقدار snr و linerate رو قرار بديد تا بهتر بشه قضاوت كرد .

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

ميگم چرا نتم هي قطع و وصل ميشه

نه دوست عزیز سروری که باهاش وصل میشی اینترنت مشکلی نداره سروری که سامانه روش هست رو نمیتونی ببینی فقط

قطع و وصل شدن اینترنتتون به اینی که من گفتم ارتباطی نداره

Mr. M.S.R
13-02-2012, 22:46
تغییری مشاهده نشد!
گراف انلاین؟
قالب ؟
پرداخت انلاین همه هزینه ؟
کلا چی کارا کردین؟ اینجا که تغییری نکرده! :41:

15min
14-02-2012, 00:15
سلام
منم چیز جدیدی ندیدم!

esisuzuki
14-02-2012, 08:32
تغییری مشاهده نشد!
گراف انلاین؟
قالب ؟
پرداخت انلاین همه هزینه ؟
کلا چی کارا کردین؟ اینجا که تغییری نکرده! :41:
الا گراف پهناي باند اضافه شده ديگه

vahid javani
14-02-2012, 10:30
سلام لطفا یکی راهنمایی کنه
من برای یک ماه که اصفهان هستم میخوام adsl کم هزینه بگیرم دانلود هم ندارم
نظرتون با این 2030 چیه
بعد مبخوام برای 20 اسفند بگیرم الان باید ثبت نام کنم؟؟؟

Mr. M.S.R
14-02-2012, 11:13
سلام لطفا یکی راهنمایی کنه
من برای یک ماه که اصفهان هستم میخوام adsl کم هزینه بگیرم دانلود هم ندارم
نظرتون با این 2030 چیه
بعد مبخوام برای 20 اسفند بگیرم الان باید ثبت نام کنم؟؟؟
سلام
بله همین الان سفارش بدهید!
بازه زمانی 2 ماه است!
برای استفاده معمولی بد نیست! اما باید هواستون به پنل باشه! سرتون را بچرخونید حجمتون دود میشه میره هوا!

15min
14-02-2012, 11:55
الا گراف پهناي باند اضافه شده ديگه

واسه من همچین چیزی نداره میشه یه عکس بذارید ببینیم چطوریه؟

Black Mamba
14-02-2012, 13:56
دوستان ببخشید من یه سوال داشتم . شرکت هایی مثل شبکیه که سرویس های خودشون رو روی خط مخابرات ارایه میدن ، از همین پنل مخابرات استفاده میکنن یا نه ؟؟؟ ممنون .

mehdi speed 700
14-02-2012, 16:19
دوستان ببخشید من یه سوال داشتم . شرکت هایی مثل شبکیه که سرویس های خودشون رو روی خط مخابرات ارایه میدن ، از همین پنل مخابرات استفاده میکنن یا نه ؟؟؟ ممنون .

نه.نخریی بهتره.من خریدم ولی هنوز وصل نشده.چقدرم ازم پول گرفتن حالا میگه چون بهاریتانبد فلان.پولمم پس گرفتم

Black Mamba
14-02-2012, 17:54
دوستان من هر وقت با قیلتر شکن به سایت Hotfile میرم تا یه چیزی دانلود کنم . نوشته که شما الان در حال دانلود فایل دیگه ای هستید در حالی که من چیزی دانلود نمیکم . مشکل از کجاست ؟؟؟ فکر کنم همینجوری میشه که دایم از شارژمون کم میشه .

adsltce
14-02-2012, 18:01
گویا دسترسی به این گزارش رو به همه ندادن، دلیلش رو من نمیدونم، هر کس دسترسی داره توی بخش گزارشات الان باید سه تا گزارش ببینه

هر کس میبینه و نظری داره خوشحال میشم بگه

ممنون

esisuzuki
14-02-2012, 18:14
گویا دسترسی به این گزارش رو به همه ندادن، دلیلش رو من نمیدونم، هر کس دسترسی داره توی بخش گزارشات الان باید سه تا گزارش ببینه

هر کس میبینه و نظری داره خوشحال میشم بگه

ممنون
از نظر من پنل ibsng خيلي خيلي بهتر از اين پنل هست . پهناي باند ibsng ثانيه اي رفرش ميشه و خيلي امكانات ديگه .

mm2m
14-02-2012, 18:16
سلام دوستان
از من وارد پنل نمیشه. مال شما هم همینطوره؟ با موزیلا، اینترنت اکسپلورر و کروم امتحان کردم نرفت که نرفت. نه ایرادی میگیره نه چیزی. کاملا اطلاعات رو مینویسم میزنم ورود ولی وارد نمیشه.

The Jok3r
14-02-2012, 18:27
به نظرم اگه بشه یه کاری کنن. که اول ماه 1گیگ یا هرچقدر توی حساب باشه بعدش هرچقدر استفاده کردی منفی بشه نه مثبت (مثل بقیه) و بعداز اتمام با زدن یه دکمه یه گیگ اضافه بشه و هزینش روی قبض حساب بشه بهتره. اینطوری آدم به پنل کاری نداره. استفاده میکنه. هروقت اینترنت قطع شد به پنل سرمیزنه
------

esisuzuki
14-02-2012, 18:32
سلام دوستان
از من وارد پنل نمیشه. مال شما هم همینطوره؟ با موزیلا، اینترنت اکسپلورر و کروم امتحان کردم نرفت که نرفت. نه ایرادی میگیره نه چیزی. کاملا اطلاعات رو مینویسم میزنم ورود ولی وارد نمیشه.
تاييد ميشه

mm2m
14-02-2012, 19:52
سلام دوستان

سلام مجدد
کنترل اف 5 رو زدم و اطلاعاتم رو وارد کردم، خدا رو شکر رفت.

15min
14-02-2012, 21:25
این دو سه روز سرعت خیلی پایین اومده دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن؟

r0ss0neri
14-02-2012, 21:30
این دو سه روز سرعت خیلی پایین اومده دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن؟
آره باو ! اینترنت پدر سگ همش دیسکانکت میشه ! تازه تو 3 هفته 7 گیگ شارج داشتم ! لول ! قبض این ماهم 65ت ADSL ! بازم لول !
گور پدر اونایی که با شبانه رایگان مخالفن ! مردک های دزد نامرد !

Mr. M.S.R
14-02-2012, 23:11
امکان برقراری ارتباط با سرویس دهنده وجود ندارد.

adsltce
15-02-2012, 09:01
امکان برقراری ارتباط با سرویس دهنده وجود ندارد.

دیروز اینترنت کشوری اوج کندی و قطع ارتباط رو داشت

اینترنت سرورها هم قطعی وصلی داشت.

Behrouz_se60
15-02-2012, 12:18
من هم دارم آسیا تک بازی می کنم بازی WOW بد هم نیست ولی دیگه بی خیال شدم از اینترنت جهانی !!!!! :5:

mehdi speed 700
15-02-2012, 16:28
دیروز اینترنت کشوری اوج کندی و قطع ارتباط رو داشت

اینترنت سرورها هم قطعی وصلی داشت.

یعنی کلا اینترنت پکیده بود آره من چقدر به مخابرات فوحش دادم:8::8::8:

mohandes
15-02-2012, 22:55
برای من و یکی از هم محلی ها سرعت وبگردی و دانلود بشدت کم شده ، عوضش اسپید تست سرعتو 1.5 مگ نشون میده . بی پدر و مادرا شیر speedtest رو باز گذاشتن و بقیه رو قطره قطره رد میکنن ، فکر کردن ما هم پشت گوشامون مخملیه .

The Jok3r
16-02-2012, 01:06
این که سرعتspeedtest بالاست بخاط اینه که از سرور ایران تست میگیره.
مثلا tebyan.net سریع باز میشه

shab_2008
16-02-2012, 11:37
سلام

ای ول من دارم با سرعت ماورالطبیعه 4 کیلوبیت بر ثانیه دانلود میکنم!

biostar
16-02-2012, 12:17
سلام

واو ...
چه موهبتی تصیب شما شده ، سرعت من 3 کیلوبیت هست !!!!!!!!

esisuzuki
16-02-2012, 12:24
چرا صفحات واسه من بدون ساكس دير لود ميشن ولي با ساكس مثل نور ميره

vahid javani
16-02-2012, 12:47
من میخوام همین 2030 رو بگیرم ولی میگه "منبع آزادی برای شماره شما وجود ندارد."
توی قسمت

"راهنمای وارد کردن شمارهبرای امکان سنجی، شماره تلفن خود را همانند قالب نمایش داده شده زیر وارد کنید. در سمت چپ پیش شماره تعریف شده است. برای جا های خالی که با رنگ سبز مشخص شده اند، شماره وارد کنید."

هم که میزنم شمارمون نیست
اگه ثبت نام کنم وقتی که منبع آزاد داشت خبرم میکنه یا نه؟؟؟؟
اول شماره 03117651

esisuzuki
16-02-2012, 12:54
توی قسمت

"راهنمای وارد کردن شمارهبرای امکان سنجی، شماره تلفن خود را همانند قالب نمایش داده شده زیر وارد کنید. در سمت چپ پیش شماره تعریف شده است. برای جا های خالی که با رنگ سبز مشخص شده اند، شماره وارد کنید."

هم که میزنم شمارمون نیست
اول شماره 03117651
شما نبايد اون صفر اول پيش شماره رو بزنيد شما بدون صفر وارد كن ببين همين خطا رو ميده

vahid javani
16-02-2012, 12:59
شما نبايد اون صفر اول پيش شماره رو بزنيد شما بدون صفر وارد كن ببين همين خطا رو ميده
ممنون دوست عزیز جواب دادی آره بازم خطا میده!!!

adsltce
16-02-2012, 14:18
توی قسمت

هم که میزنم شمارمون نیست
اول شماره 03117651

دوست عزیز توی مرکز شما پورت خالی وجود داره

باید صبر کنید تا خالی بشه

mehdi speed 700
16-02-2012, 18:31
سلام

اینترنت به معنای واقعی پکید

Aless
16-02-2012, 18:37
سرعت در حد لاک پشت...

morteza1221
16-02-2012, 19:07
واقعا که دیگه افتضاح شده
یه صفحه هم نیم ساعت طول میکشه باز بشه !!!!!

mohsen_zz
16-02-2012, 19:54
دیو (اینترنت جهانی) چو بیرون رود فرشته( اینترنت ملی) در آید ;)

neoanderson
16-02-2012, 19:58
واقعا که دیگه افتضاح شده
یه صفحه هم نیم ساعت طول میکشه باز بشه !!!!!

بازم خوبه باز میشه

FC.Barcelona
16-02-2012, 20:49
امروز که خوبه این چند روز اخیر سرعت واقعا افتضاح بود پینگ هم بدتر از اون که البته مشخصه برایه چیه !

vahid javani
16-02-2012, 22:01
دوست عزیز توی مرکز شما پورت خالی وجود داره

باید صبر کنید تا خالی بشه

اگه وجود داره چرا باید صبر کنم تا خالی بشه؟؟؟؟!!!:31::46::biggrin:

adsltce
16-02-2012, 22:59
اگه وجود داره چرا باید صبر کنم تا خالی بشه؟؟؟؟!!!:31::46::biggrin:
عذر میخوام منظورم "نداره" بود ، اشتباه تایپی

چک کردم تو سیستم براتون، پورت خالی موجود نیست

*hamedkhatar*
17-02-2012, 02:07
سلام جناب adsltce عزیز
آقا قبل از 21 بهمن پینگ ما روی 150 بود تقریبا و سرعت خوب بود و مشکلی نداشتیم
چرا الان با اینکه مسائل سیاسی تموم شده هنوز این مشکل وجود داره؟

ما تو شرکتمون از شبکیه استفاده میکنیم اونها هم تا دو روز پیش پینگشون مشکل دار بود ولی نه در این حد تازه باز هم با سرعت 250 دانلود میشد بکنی و فقط تو پیج باز کردن مشکل داشتیم

این مشکلات کی قراره حل بشه؟
ممنون

---------- Post added at 02:07 AM ---------- Previous post was at 02:07 AM ----------

سلام جناب adsltce عزیز
آقا قبل از 21 بهمن پینگ ما روی 150 بود تقریبا و سرعت خوب بود و مشکلی نداشتیم
چرا الان با اینکه مسائل سیاسی تموم شده هنوز این مشکل وجود داره؟

ما تو شرکتمون از شبکیه استفاده میکنیم اونها هم تا دو روز پیش پینگشون مشکل دار بود ولی نه در این حد تازه باز هم با سرعت 250 دانلود میشد بکنی و فقط تو پیج باز کردن مشکل داشتیم

این مشکلات کی قراره حل بشه؟
ممنون

*hamedkhatar*
17-02-2012, 02:10
میبینی سرعت اینترنت اینقدر پایینه و اینقدر تو ارسال این مطلب طول کشید که دو تا پست پشت سر هم زد ولی خوب ادقام شد
اینم سومیش حالا اگه نشه چهارتا

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:10 AM ----------

میبینی سرعت اینترنت اینقدر پایینه و اینقدر تو ارسال این مطلب طول کشید که دو تا پست پشت سر هم زد ولی خوب ادقام شد

*hamedkhatar*
17-02-2012, 02:10

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:10 AM ----------

mehdi speed 700
17-02-2012, 11:27

کل دنیا وضعیت اقتصادیش ریخته به هم مملکت ما وضعیت اینترنتش.ولی رفیق این بحث سیاسی زیاد به افت سرعت کار نداره نگران نباش.اینا بیدی نیستن با این بادا بلرزن.موقع اغتشاشات هم واسه یه مدت کمی نت رو خوابوندن

Chap-Dast
17-02-2012, 11:45
سلام
یه سوال
توی چه تاریخی 2 گیگ شارژ اضافه میشه؟
یعنی دوره کی تموم میشه؟

15min
17-02-2012, 12:44
سرعت دالود من 3 کیلو هست کسی میدونه مشکل فقط از مخابراته یا بقیه سرویس دهنده ها هم همینطورن؟

mersad125
17-02-2012, 12:54
سرعت خیلی افتضاحه اینکه نمیشه شبانه که نداره خیر سرش دلمون به سرعتش خوش بود که اینم یک ماه یه بار کم میشه اینم شد اینترنت

adslali
17-02-2012, 13:45
من هنگام خريد ترافيك از بانك ملت به مشكل بر مي خورم و خطاي كارت نامعتر يا خطاي تاريخ انقضاي كارت گزاشته ...ولي كارت اعتبار داره...

براي ديگر دوستان چطويه ؟

*hamedkhatar*
17-02-2012, 13:54
سرعت خیلی افتضاحه اینکه نمیشه شبانه که نداره خیر سرش دلمون به سرعتش خوش بود که اینم یک ماه یه بار کم میشه اینم شد اینترنت

والا من الان سر کار هستم
از شبکیه استفاده میکنیم
پینگمون روی 170 هستش بدون حتی یه قطعی

Mr. M.S.R
17-02-2012, 15:50
وقتی که برای یک موضوع حاضر نیستید برید شکایت کنید و از حق خودتون عقب نشینی می کنید وضعیتتون بهتر از این نمی شود! من توی این هفته میرم مخابرات تا اشتراکم را قطع کنم!

Aless
17-02-2012, 17:24
جناب adsltce سرعت اینترنت کی قراره درست بشه؟!!!

Erfan-JT
17-02-2012, 18:34
سلام دوستان!!!
من سه ماه پیش ثبت نام کردم و هفته بعدش هم اینترنتم وصل شد.
حدودا یک ماه و چند روز پیش رفتم تو یه سایتش و شارژ کردم,همون موقع هم رمزمو رو عوض کردم...
الآن که میخوام دوباره برم شارژ کنم ارور میده که نام کاربری یا رمز عبور اشتباهه!!
ایمیلم رو هم بهش قبلا داده بودم,الآن که میرم تو بخشه یاد آوری رمز عبور شناسه سرویس میخواد!کسی میدونه این شناسه چیه؟برای شماره مشتری باید شمارمو بدون صفر بنویسم؟!نام کاربری هم همون شماره کارت ملیه دیگه,نه؟!
اگه میشه یه نفر بهم توضیح بده!خیلی متشکر میشم...
:11::11::11:

zizigooloo2
17-02-2012, 19:48
من هنگام خريد ترافيك از بانك ملت به مشكل بر مي خورم و خطاي كارت نامعتر يا خطاي تاريخ انقضاي كارت گزاشته ...ولي كارت اعتبار داره...

براي ديگر دوستان چطويه ؟

یه اتقاق جدید هم برای من افتاد، الان 1 گیگ شارژ کردم نوشت پرداخت با موفقیت انجام شد از حسابم هم پول کم کرد ولی چیزی به حجمم اضافه نشد.

mm2m
17-02-2012, 19:59

Aless
17-02-2012, 20:45
یه اتقاق جدید هم برای من افتاد، الان 1 گیگ شارژ کردم نوشت پرداخت با موفقیت انجام شد از حسابم هم پول کم کرد ولی چیزی به حجمم اضافه نشد. حرومشون باشه.

مشکلی نیست.درست میشه
از منم هفته قبل همینطوری شد فرداش درست شد

Saeidsz
17-02-2012, 21:11
سرعت دانلود من 30کیلو شده
این جریان دهه و ... هم که تموم شد
با سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که تست می زنی سرعت را همون 2مگ میزنه
این فایلم که برای تست دانلود می کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرعت 230 هست
تکلیف ما چیه ؟