PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان اصفهان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

نجات دهنده
03-10-2011, 07:59
اقا چرا همه 10 مهر تموم می شه من 26 تیر شارج کردم 3 ماهه یعنی تا 26 مهر باید داشته باشم اما یعنی چی 10 مهر
2.من 3 گیگ داشتم الان شده 7 گیگ این دیگه یعنی چه؟به خدا می ترسم دانلود کنم بعد قبض بیام برام خداتومن!

جانه من یکی به این بی ش.... را زنگ بزنه و دقیق امار بگیره مردشور سایتشون و 2030 شون جانه من یکی یه امار بگیره از یه منبع معتبر

برادر . شارژ اهیانه دیگه معنی نداره شما هر چی شارژ کنی در پایان دوره روی قبضت پولش را میدی اما این مقدار شارژ تا هر وقت که استفاده کنی برات میمونه . آقا صبر داشته باش این طرح بی سابقس.

نجات دهنده
03-10-2011, 08:07
یکی پیدا نشد جواب ما رو بده

چند بار بگم مانده اعتبا کسی نمیسوزززززززززززززززززززز ززززززززه.

نجات دهنده
03-10-2011, 08:17
من هم بعضی وقتا همین مشکل رو دارم

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

من هم میگم اگه مفتیه تا میتونی دانلود کن نمی کنی هم بهت پول میدم واسه من دانلود کن

هیچی مفتی نیست به ازای هرگیگ 2600 میاد روی قبضتون.ولی هر چی هم شارژ بزنید نمی سوزه

نجات دهنده
03-10-2011, 08:21
یک مگ کجا بود عزیزم
از ما که از اون روزی که این طرح از نظر من مزخرف آغاز شد سرعت دانلود من به 50 هم نرسیده
امروز که 20 بود در حالی که قبلا راضی بودم

برادر اینترنت ملی10روزه سرعتش اومده پایین کاری به مخابرات اصفهان نداره.............

adsl2+
03-10-2011, 08:29
هر سوالی دارید بپرسید .جواب میدم.:20:
پنل سامانه سرویس دهی مشکل داره تا چند روز دیگه حل میشه.
پهنای باند تا یک مگ برای همه بازه.
نگران شارژهای خودتون نباشید. برای ماههای آینده میمونه ونمیسوزه.
کجا 1 مگ بازه؟!!!!!!!!!!!! من نهایت دانلودی که دارم 20 30 کیلو بیشتر نیست. تازه اینترنت مزخرف مخابرات دایم قطعه، همین دیشب کار خیلی واجب داشتم ولی دوباره این اینترنت آشغال مخابرات قطع بود ( دوستان من نمی دونم بقیه مرکزا چه جوریه ولی اگه مرکز فیض هستین از مخابرات اصلا سرویس نگیرین که فوق العاده افتضاحه:19:) منم اگه خطم فیبر نبود هیچ وقت این کارو نمی کردم، حالام می خوام برم سراغ وایمکس، هر آشغالی که باشه از اینترنت مخابرات خیلی بهتره

نجات دهنده
03-10-2011, 08:29
:4:
سرعت دانلود من 5 کیلو هست

pn/\ هم کلا تعطیله
به سامانه جدید هم نمی تونم وارد بشم

نمی دونم چی بگم:2:

سامانه مورد حمله قرار گرفته :4:. تا چند روزه دیگه حل میشه.vpn ها کاری به مخابرات استان نداره
در سطح ملیه.سرعت هم در سطح ملی کم شده

Behrouz_se60
03-10-2011, 11:15
دوستان من اینترنتم تمام شده و به مناسبت عروسی برادرم تا یک هفته من شیراز هستم حالا یک هفته بعد پورت رو می بندن؟ شارژم 10 مهر تموم شد و حالا میخوام دوباره شارژ کنم ولی مثل اینکه پنل مشکل داره و میگه ارتباط با سرور مقدور نیست چیکار کنم واسه شار ژ اینترنت ؟

Zozy
03-10-2011, 15:26
سلام اصفهاني هاي عزيز
من تازه ميخوام واسه اينترنت مخابرات اصفهان اقدام كنم
مودم و كارت شبكه خريدم
ميخوام بدونم اگه مودم را نصب كنم خودم ميتونم راهش بندازم يا اينكه بايد زنك بزنم آقا بيان واسمون درستش كنن؟؟

اگه ميشه راهنماييم كنيد
راستي توي سايتشون ثبت نام كردم و شماره مشتري هم دارم

morteza1221
03-10-2011, 17:43
آقا اعتبار من هم تموم شد
حالا از جای دیگه وصل شدم می نویسه برام که سرویس شما غیرفعال است یا زمان اعتبار ان به اتمام رسیده است
ولی قسمتهای پرداخت و ... غیر فعاله یعنی سایت خرابه !!! 2030 هم که هیچکی جواب نمیده و رفته روی نوار پیغام بگذارید
خاک تو سرشون

mehdi speed 700
03-10-2011, 18:04
این یارو نجات دهنده نفوذیه همیناس.دوستان سوتی ندین یه تاپیک جدید بزنین که این نتونه پیداش کنه.
نفوذی.
نفوذی حیا کن تاپیک مارو رها کن

r0ss0neri
03-10-2011, 20:43
من با وی -- ان اونم با پروتکا sstp میتونم برم تو پنل !

Behrouz_se60
03-10-2011, 23:33
دوستان امروز مودم رو وصل کردم چون اینترنت قطع بود سیم کابل زدم تو مودم دایل آپ که استفاده کنم و خبری نشد و بعد ساعت 9 امشب سیم کابل از مودم به مودم adsl زدم و یهو وصل شد اصلا نفهمیدم و بعد رفتم پنل باز شد یعنی سرورش جواب داد و دیدم :18: اعتبار اون زده 31 / 1 / 1391 یعنی 31 فروردین سال 91 اعتبار تموم میشه عجب :33:

نجات دهنده
04-10-2011, 07:58
کجا 1 مگ بازه؟!!!!!!!!!!!! من نهایت دانلودی که دارم 20 30 کیلو بیشتر نیست. تازه اینترنت مزخرف مخابرات دایم قطعه، همین دیشب کار خیلی واجب داشتم ولی دوباره این اینترنت آشغال مخابرات قطع بود ( دوستان من نمی دونم بقیه مرکزا چه جوریه ولی اگه مرکز فیض هستین از مخابرات اصلا سرویس نگیرین که فوق العاده افتضاحه:19:) منم اگه خطم فیبر نبود هیچ وقت این کارو نمی کردم، حالام می خوام برم سراغ وایمکس، هر آشغالی که باشه از اینترنت مخابرات خیلی بهتره

منم منطقه فیض هستم سرعتمم خیلی خیلی خوبه . اگر قطعی اعتبارتو چک کن اگه اعتبار داری برو مخابرات ولیعصر برات درستش میکنن.:40::20:

نجات دهنده
04-10-2011, 08:23
zozy عزیز فقط ثبت نام مهم نیست باید توی سامانه پورت را با شماره مشتری وکد ملی رزرو کنی .

morteza1221
04-10-2011, 19:54
آقا من دیدم قطع شده بود رفتم تو سایتش و نمی دونستم چی کار باید کرد برای وصلش درنهایت تمدید اعتبار رو زدم
حالا این یعنی چه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این تاریخ چرا اینجوریه ؟

abbasjun
04-10-2011, 22:45
آقا من دیدم قطع شده بود رفتم تو سایتش و نمی دونستم چی کار باید کرد برای وصلش درنهایت تمدید اعتبار رو زدم
حالا این یعنی چه ؟

و این تاریخ چرا اینجوریه ؟

اون دو تا که نوشته تسویه شد برای صادر شدن در قبض این ماه فرستاده شده اما اون یکی هنوز فرستاده نشده (فکر کنم)
اون تاریخم یعنی این که این اعتبار و هر چی شارژ کنی اصلا نمیسوزه.

adsl2+
05-10-2011, 11:03
منم منطقه فیض هستم سرعتمم خیلی خیلی خوبه . اگر قطعی اعتبارتو چک کن اگه اعتبار داری برو مخابرات ولیعصر برات درستش میکنن.:40::20:
برادر من شما یه جا کارت می لنگه! مرکز فیض اینترنت مخابرات افتضاحه افتضاحه. به قول دوستمون شما همون عامل نفوذی هستی که مب خوای الکی از مخابرات تعریف کنی

نجات دهنده
05-10-2011, 11:39
برادر من شما یه جا کارت می لنگه! مرکز فیض اینترنت مخابرات افتضاحه افتضاحه. به قول دوستمون شما همون عامل نفوذی هستی که مب خوای الکی از مخابرات تعریف کنی

یک دوشیزه 15 ساله نمی تونه عامل نفوذی باشه.:31:
شما برو ولیعصر تا سرعتتو چک کنن.اگه پرسیدن کی گفته بیای اینجا بگو مرکز فیض!!!!

abbasjun
05-10-2011, 15:53
بچه ها مثل اینکه سرور تهران هم به speedtest.net اضافه شده شما هم یه تست بگیرید ببینیم وضعیت پینگ و سرعتتون چطوریه:
اینم تست من:

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

شما زیاد خوتونو ناراحت نکنید. کسی که میاد اینجا هیچ وقت این تعریفهای بچه گانه (با عرض پوزش از کاربر مورد نظر) اثری روش نداره چون ....
کسایی که از مخابرات اینترنت میگیرن یا مجبورن مثل من یا اولین بارشونه و کم مصرفند که این سرویس برای اونا خوبه یا میخوان این سرویس رو امتحان کنند یا ...

mehdi speed 700
05-10-2011, 16:49
ا آفرین دوشیزه 15 ساله تا حالا تو نت ندیده بودم وشیزه 15 ساله.برو برو ما خودمون خر رنگ می کنیم به جا اسب ترکمن میفروشیم

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

دوستان افت سرعت دارم تو ساعت 4:50 دقیقه کسی هم داشته

abbasjun
05-10-2011, 16:59
ا آفرین دوشیزه 15 ساله تا حالا تو نت ندیده بودم وشیزه 15 ساله.برو برو ما خودمون خر رنگ می کنیم به جا اسب ترکمن میفروشیم

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

من با pn/\ خیلی سرعتم پایینه و l2tp هم وصل نمیشه

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

حالا که دوباره میبینم بدون وی پی ان هم سرعت خیلی پایینه

mehdi speed 700
05-10-2011, 17:42
دوستان اینم تست من با سرور تهران

morteza1221
05-10-2011, 20:47
اوف چه پینگی می ده !! :18:
اما آیا این پینگ و سرعت دانلود عملی هم هست ؟؟ :41: سرعت که از 120 بالاتر نمی ره

Zozy
06-10-2011, 01:11
مودم من تي پي لينك 8816 هستش :20:

يكي نيست بهم بگه كه چه طور بايد اقدام كنم ؟؟!!:41:

تو قسمت رزور شماره مشتريم را قبول نميكنه

نجات دهنده
06-10-2011, 08:47
مودم من تي پي لينك 8816 هستش :20:

يكي نيست بهم بگه كه چه طور بايد اقدام كنم ؟؟!!:41:

تو قسمت رزور شماره مشتريم را قبول نميكنه

zozy عزیز و گلم ،اگر سیستم شماره مشتریت را قبول نمی کنه حتما ثبت نامت تکمیل نشده ودوباره باید ثبت نام کنی.ببین در ثبت نام جدید کد ملیت را قبول می کنه یا نه اگر قبول کرد یعنی ثبت نام قبلی انجام نشده اما اگر قبول نکرد یعنی ثبت نام قبلیت انجام شده وباید بتونی پورت را رزرو کنی.اگه نتونستی با 2030 تماس بگیر البته اگه بتونی باهاشون حرف بزنی......

نجات دهنده
06-10-2011, 08:55

مهدی اسپید i love u:40:. یک دسته گل برای تو که اینقدر فکرت پاکه.
گلم ، چند روزیه اینترنت ملی مشکل داره یک کارایی برای فیلترینگ دارن روش می کنن
وزیر ارتباطات هم در این مورد توی روزنامه گفته بود....

نجات دهنده
06-10-2011, 09:04

:31:

تشکرهایی که کردم ماله صاحب این پیغامه:
یه روز خوب میاد که ما همو نکشیم به هم نگاه بد نکنیم با هم دوست باشیمو دست بندازیم رو شونه های هم مثل بچگیا تو دبستان:10:

نجات دهنده
06-10-2011, 09:15

عزیزم :
در هر ماه مبلغ 2500 تومان و100 تومان مالیات بابت آبونمان روی قبض شما خواهد آمد .حال اگر این مقدار را یعنی ماهه 1 گیگ را استفاده کنید دیگه آبونمان ندارد اما اگه استفاده نکنید این 2600 در ماه میسوزه اما مقدار اضافه تر که شارژ زدید نمی سوزه وتو اعتبارتون باقی می مونه......:40:

نجات دهنده
06-10-2011, 09:23
سلام دوستان من 3 روز اینتر نت قطعه
چراغ ای دی اس ال روشنه اما چراغ اینترنت خاموش
همه چی رو هم تست کردم اما جواب نداد 10بار هم مودم رو دوباره ریست و کانفیگ کردم
یکی به دادم برسه

اعتبارت رو توی سامانه با dial up چک کن..

نجات دهنده
06-10-2011, 09:30
برای همسایمون چند هفته پیش ثبت نام کردم دیروز امد نصب کنه دید هنوز خط رانژه نیست.زنگ زد به یکی پشت گوشی چندتا فحش داد گفت صبح تا حالا الافم کردید هرجا میرم همین مشکل را دارم!
به این همسایمون هم گفت باید برید فروغی و اعلام خرابی کنید!
کسی چنین مشکلی نداشته؟

اگه خط رانژه نیست بگید اون ماموره کانفیگش بکنه وuser وpass را بگیرید بعد از چند روز رانزه میشه میتونید canect شید.

نجات دهنده
06-10-2011, 09:31
سرعت خیلی خوب شده
رسیده به 130
ولی صفحه باز کردن بیچارم میکنه!

باز نشدن صفحه ماله اینترنت ملیه که دارن روش فیلترینگ انجام میدن .

سرعت منم عالیه.

نجات دهنده
06-10-2011, 10:09
خووووووووب شد. از اینترنت رفتیم به اینترانت. اگه این چمدونه به دادمون برسه!!!!

bridge فکر کنم از پسرای محله مایی چهرت خیلی آشناس.

نجات دهنده
06-10-2011, 10:29
من با pn/\ خیلی سرعتم پایینه و l2tp هم وصل نمیشه

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

حالا که دوباره میبینم بدون وی پی ان هم سرعت خیلی پایینه

فیلترینگ داره انجام میشه عباس جوووون..:3:

نجات دهنده
06-10-2011, 10:37
با سلام
من 5 شهریور ثبت نام کردم هنوز نیامدند نصب کنم چه کار کنم 10 با تا حالا تلفن کردم
1.برای این که سرعت 512 بدن کارت دانشجویی کافیه یا نامه هم می خواهد
2.به اون که میاد برا نصب ،پول نقد باید بدهم یا هزینه مودم وراه اندازی روی قبض می یاد
3. حتما باید از مودم خود مخابرات استفاده کنم. اخه من مودم وایرلس می خواهم

برای نصب برای منم یکماهی طول کشید .
گفتن پهنای باند برای همه 1 مگ با سرعت واقعی 128 بازه..
یارو گفت اگه تو اون مودم رایگانا باشید هیچ پولی نباید بدید اما اگه بعد از اون شدید برای کانفیگ مودم معمولی 5 هزار تومن و مودم وایر لس 10 هزار تومن باید بدید.
هر مودمی را می تونید استفاده کنید. به نظر من هم وایر لس خودت از بازار بخر که وقتی میان کانفیگ کنن مودم که خودت انتخاب کردی آماده باشه. .:40:

نجات دهنده
06-10-2011, 10:57
بجه ها دقت کردید این سایت adsl مخابرات اصفهان چقدر از دنیا عقبه! خودش هنوز از طرح مثلا زرینش خبر نداره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این سایت قدیمیشونه .باید با این سامانه وارد بشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsen_zz
06-10-2011, 11:07
سرعت دانلود و پینگ خوبه ولی خیلی بد سایت باز میکنه... دو ساله من از این لعنتی ها اشتراک دارم فقط از 15 روز عید پارسال راضی بودم بقیش همش مزخرف و دزدی بوده .:41:
متاسفانه چیزی که در بقیه دنیا یک حق حداقلی و پیش پا افتاده و در حد رایگان است برای ما اینجا یک آرزوی دست نیافتنی و به تناسب بسیار گران است... تازه اینترانت مزخرف تر ملی هم در راه است ... هر دم از این باغ بری میرسد ..:2:

نجات دهنده
06-10-2011, 11:28
چرا پرداخت الکترونیکی این پنلشون کار نمیکنه ؟؟؟ مال شما هم همینجوره ؟؟؟

من نمیخوام پول اینترنت روی قبض بیاد.....خداااااااااااااا..... ....:19:

گفتن پرداخت آنلاین چند ماهه دیگه فعال میشه

نجات دهنده
06-10-2011, 11:36
سلام به همگی نت بازای عزیز
ADSL مخابرات اینترنت شبانه هم داره آیا؟ (همین طرح زرین)
اگه داره از چه ساعتی و تا چه ساعتی؟

مرسی
نداره عزیزم finish .ولی ظاهرا یه صحبتهایی هست که بین ساعت 2 تا 5 بگذارن

abbasjun
06-10-2011, 14:57
باز نشدن صفحه ماله اینترنت ملیه که دارن روش فیلترینگ انجام میدن .

سرعت منم عالیه.
حالا که شما اینقدر پارتی داری که پستمون را پاک می کنند و اخطار هم نمیدن از رئیسات بخواه یه کاری بکنن وقتی شارژمون تموم میشه لااقل به صفحه سامانه برای شارژ بتونیم دسترسی داشته باشیم و مجبور نشیم برای شارژ کردن کافی نت بریم.

abbasjun
06-10-2011, 15:16
من وقتی میخوام وارد پنل بشم ارور میده که پسورد و ... درست نیست مال شما هم اینطوریه؟

farzad_angel
06-10-2011, 17:29
اره همینطوری هست پسورد را هم عوض کردم از 2030 ولی بازم وارد نمیشه

morteza1221
06-10-2011, 20:34
اینجا .. اونجا .. همه جا نجات دهنده .. فقط کافیه دستشو دراز کنه تا یه مخابرات گنده ....

wwwatiw
06-10-2011, 21:44
نجات دهنده چقدر باحالي . خوشم اومد ازت . يعني كيلو كيلو اعتماد به نفس داري و پررويي . آدم مثل تو كم پيدا ميشه به خدا :27:

lida
06-10-2011, 21:52
vci/vpiمخابرات چیه؟ چیزه دیگه رو که سیخ نمیدن؟از اینا هیچ چیزی بعید نیست

maziarb
06-10-2011, 22:08
vci/vpiمخابرات چیه؟ چیزه دیگه رو که سیخ نمیدن؟از اینا هیچ چیزی بعید نیست

درود

vpi: 0
vci: 35

پورتها باز است

abbasjun
07-10-2011, 03:46
شما میتونید به این سامانشون وصل بشید؟
من که اصلا کلا اینترنتم قطع شده

Aless
07-10-2011, 14:50
نه عزیز نمیتونیم به سامانه وصل بشیم

اگه ادم شارژش تموم بشه و نتونه وارد سامانه بشه و پشتیبانی هم که برنمیداره باید چیکار کنیم؟!!!!

مطمئن باشید گند مخابرات هم یه روز درمیاد!

morteza1221
07-10-2011, 15:39
دیگه گندش همه جا رو ورداشته چجوری گندش در بیاد .. پیف پیف :2:
سامانه شون ترکیده دوباره :27:
نجات دهتده کجایی که ما را نجات دهی :rambo:

abbasjun
07-10-2011, 16:51
من که فکر کنم شارژم تموم شده نمیتونم به اینترنت وصل بشم.شارژم نمیتونم بکنم.
از این زورم میاد ساعت 3 زنگ زدم به جای این که بگه در این ساعت قادر به پاسخگویی نمیباشیم پرو پرو میگه کارشناسان در حال پاسخگویی هستند:grrr:

mehdi speed 700
07-10-2011, 22:59
مهدی اسپید i love u:40:. یک دسته گل برای تو که اینقدر فکرت پاکه.
گلم ، چند روزیه اینترنت ملی مشکل داره یک کارایی برای فیلترینگ دارن روش می کنن
وزیر ارتباطات هم در این مورد توی روزنامه گفته بود....

خیلی ممنون.تا حالا کسی بهم نگفته بود گلم.فکر پاک.فکر پاک دیدی مارو هم خبر کن.تازه کجاهاشو دیدی این اول کاره.
فقط بگو چرا اینقدر هوادار مخابراتی والله رفقا میدونن من هم هوادارشون بودم ولی حالا ازشون برگشتم.به قول هیچس بزار یه چیزی بهت بگم رک تر بشی:8:

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

گفتن پرداخت آنلاین چند ماهه دیگه فعال میشه

از این گفتنا به ما زیاد گفتن.بخصوص کلمه ی 3 4 روز دیگه

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

بیچاره اونقدر چیزش گفتین در رفت تازه میخواستیم واسه اولین بار یه دختر مجازی مخ بزنیم سنش هم خوب بود

abbasjun
07-10-2011, 23:01
من نمیدونم از دست این اینترنتشون کجا برم 2 روزه قطعه.
سامانه که نمیره برای شارژ، به 2030 هم زنگ میزنیم میگه به خاطر اینکه کارشناسان خیلی پاسخگو هستند خداحافظ!!!!

Danial_4139
07-10-2011, 23:17
خدا وکیلی اگر کل اپراتورا دنیا رو جمع کنن یه مقایسه آبکی بین همشون انجام بدیم مخابرات اصفهان بینشون آشغال ترین و بی ارزش ترین و بی کیفیت ترین اینترنت دنیا رو مال خودش کرده :2:

ایول اصفهان همیشه تو همه زمینه ها اوله ! از جمله IT :27:

khiyalat
08-10-2011, 01:18
اینترنت افتضاح

mehdi speed 700
08-10-2011, 16:37
خدا وکیلی اگر کل اپراتورا دنیا رو جمع کنن یه مقایسه آبکی بین همشون انجام بدیم مخابرات اصفهان بینشون آشغال ترین و بی ارزش ترین و بی کیفیت ترین اینترنت دنیا رو مال خودش کرده :2:

ایول اصفهان همیشه تو همه زمینه ها اوله ! از جمله IT :27:

آب و فاضلاب اصفهان پاسخگوییشون بهتر از ایناست حداقل از راه دستشویی سر در میران

maziarb
08-10-2011, 19:12
آب و فاضلاب اصفهان پاسخگوییشون بهتر از ایناست حداقل از راه دستشویی سر در میران

سلام خوبی مهدی؟

اینو که گفتی یادم افتاد به این اینترنت از راه فاضلاب:31:

محصول جدید گوگل با نام TiSP و یا Toilet Internet Service Provider، اولین محصول سخت‏افزاری شرکت گوگل است. این محصول که اینترنت بی‏سیم (Wireless Internet) را در خانه‏ی افراد فراهم می کند، مانند بسیاری دیگر از محصولات گوگل رایگان است و از طریق شبکه‏ی فاضلاب شهری اینترنت را به خانه‏ها می‏برد.

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

افراد پس از ثبت نام برای این محصول بسته‏ای شامل کابل فیبر نوری، Spindle، Wireless Router، لوح فشرده‏ی راه‏انداز و راهنمای نصب -بصورت رایگان- دریافت می‏کنند. نحوه‏ی کار بدین صورت است که سامانه‏ی TiSP گوگل بر روی سنگ توالت منزل قرار می‏گیرد و از طریق کابل فیبر نوری –که امکان نفوذ آب در آن وجود ندارد- به یکی از سامانه‏های گوگل در شبکه‏ی فاضلاب شهری متصل می‏گردد و اتصال به اینترنت را برای منازل فراهم می‏کند.
در آزمایشاتی که شرکت گوگل به انجام رسانده است، سرعت انتقال اطلاعات در دستگاه TiSP تا ۱۰ برابر سرعت DSL می‏باشد.

ادامه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/]:

یعنی میخواستم بگم توی خارج سرعت اینترنت از فاضلابشون اینقدر عالیه اما ما روی سیم هنوز مشکل داریم:19:

mehdi speed 700
08-10-2011, 23:08
بیا از فاظلاب هم اینا استفاده می کنند با پاسخگویی خوب

morteza1221
09-10-2011, 06:17
برای من هنوز سایت امور مشترکین باز نمی شه ! برای شما هم همینطوره ؟

نجات دهنده
09-10-2011, 13:36
برای من هنوز سایت امور مشترکین باز نمی شه ! برای شما هم همینطوره ؟

فکر کنم درست شده.

راستی فهمیدید چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

ماهی یک گیگ هم نمی سوزه وتو اعتبار می مونه.:8:

نجات دهنده
09-10-2011, 13:44
سلام خوبی مهدی؟

اینو که گفتی یادم افتاد به این اینترنت از راه فاضلاب:31:

محصول جدید گوگل با نام TiSP و یا Toilet Internet Service Provider، اولین محصول سخت‏افزاری شرکت گوگل است. این محصول که اینترنت بی‏سیم (Wireless Internet) را در خانه‏ی افراد فراهم می کند، مانند بسیاری دیگر از محصولات گوگل رایگان است و از طریق شبکه‏ی فاضلاب شهری اینترنت را به خانه‏ها می‏برد.

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

افراد پس از ثبت نام برای این محصول بسته‏ای شامل کابل فیبر نوری، Spindle، Wireless Router، لوح فشرده‏ی راه‏انداز و راهنمای نصب -بصورت رایگان- دریافت می‏کنند. نحوه‏ی کار بدین صورت است که سامانه‏ی TiSP گوگل بر روی سنگ توالت منزل قرار می‏گیرد و از طریق کابل فیبر نوری –که امکان نفوذ آب در آن وجود ندارد- به یکی از سامانه‏های گوگل در شبکه‏ی فاضلاب شهری متصل می‏گردد و اتصال به اینترنت را برای منازل فراهم می‏کند.
در آزمایشاتی که شرکت گوگل به انجام رسانده است، سرعت انتقال اطلاعات در دستگاه TiSP تا ۱۰ برابر سرعت DSL می‏باشد.

ادامه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/]:

یعنی میخواستم بگم توی خارج سرعت اینترنت از فاضلابشون اینقدر عالیه اما ما روی سیم هنوز مشکل داریم:19:

می گن سامانه درست شده .رفته پشت fire .

سرعت اینترنت ملی(ارتباط ایران) کلا برای این فیلترا اومده پایین .:41:

نجات دهنده
09-10-2011, 13:46
نه عزیز نمیتونیم به سامانه وصل بشیم

اگه ادم شارژش تموم بشه و نتونه وارد سامانه بشه و پشتیبانی هم که برنمیداره باید چیکار کنیم؟!!!!

مطمئن باشید گند مخابرات هم یه روز درمیاد!

dial up وصل شو خودت رو شارژکن.:27:

نجات دهنده
09-10-2011, 14:01

همه اعتبارا میمونه هم اونایی که خودمون میزنیم هم اونایی که مخابرات میده.:11:

mehdi speed 700
09-10-2011, 18:30
می گن سامانه درست شده .رفته پشت fire .

سرعت اینترنت ملی(ارتباط ایران) کلا برای این فیلترا اومده پایین .:41:

لطفا توی بحث من با رفقام دیگه وارد نشو.راستی گفتی چند سالته.شمارتو واسم بفرست بیاد:21::21::21:

bridge
09-10-2011, 19:23
[QUOTE=نجات دهنده;6526828]bridge فکر کنم از پسرای محله مایی چهرت خیلی آشناس.[/QUOTE
وااای بلا به دور.نه داداش اشتباه گرفتی
زنگ زدم 2030 میگم چرا نمیتونم وارد سایت بشم گاگول اونور خط میگه:چی بگم والله!!:2:

maziarb
09-10-2011, 19:26
...........................

morteza1221
09-10-2011, 20:50
تبریک می گم سایت زیباشون باز شد

adslali
09-10-2011, 21:28
من چند هفته بود كه اشتراك اينترنتم تموم شده بود و قصد هم نداشتم بخرم كه امروز تا مرورگر را باز كردم ديدم اينترنتم وصله و يه اشتراك 3 ماهه برام زده و كنترل پنل جديد براي من راه اندازي شده

اخه من 26 هزار تومان پول از كجا بيارم تا پول قبض تلفن را بدم :19: :19::41: :19: :19:

اخه چرا اين قدر دزدي ميكنند :19:

metalmilitia_v
10-10-2011, 12:46
نجات دهنده کجایی؟؟؟ به رییسات بگو بازم که این سامانشون کار نمی کنه.

adslali
10-10-2011, 13:12
ميخواستم ببينم شما ها هم اين اتفاقي كه برام افتاده , براي شما هم اين جوري بود كه خود به خود براي شما اشتراك سه ماهه زده بودند يا خودتون براي اول اشتراك از طريق قبض تلفن خريديد ..........

لطفا جوابو بديد .....

zizigooloo2
10-10-2011, 19:55
ميخواستم ببينم شما ها هم اين اتفاقي كه برام افتاده , براي شما هم اين جوري بود كه خود به خود براي شما اشتراك سه ماهه زده بودند يا خودتون براي اول اشتراك از طريق قبض تلفن خريديد ..........

لطفا جوابو بديد .....
برای هر کی یه جوری شده. هر چی هست کار خود مخابرات.

در کل اگه شبانه رو رایگان می کردند بدکی نبود.

adslali
10-10-2011, 21:23
من ديروز با همون يوزر و پسورد قديم وارد كنترل پنل جديد شدم

اما امروز نميتونم وارد كنترل پنل بشم .....

براي بقيه كاربرا چطوري ؟؟؟!!!

uuss20ir
10-10-2011, 21:29
من ديروز با همون يوزر و پسورد قديم وارد كنترل پنل جديد شدم

اما امروز نميتونم وارد كنترل پنل بشم .....

براي بقيه كاربرا چطوري ؟؟؟!!!

از من هم مثل شما تا چند روز پیش با یوزر و پسورد قدیمی وارد پنل جدید می شدم ولی الان نمی شه!!!:41:

zizigooloo2
11-10-2011, 00:35
بچه ها به گیرنده های خود دست نزنید اشکال از سایته.یه بار وصله، یه بار قعطه .

این نجات دهنده یکی از این مخابراتیاست خوب آمار دستشه کی وصل میشه.دفعه قبل که وصل شد اومد اعلام کرد.

نجات دهنده جان، اگه وصل شد بازم بیا بگو.

ببین به چه روزی افتادیم، چی داشتیم چی شد.من اینترنتم شده یه ساعت adsl یه ساعت دیال آپ.

adslali
11-10-2011, 13:28
كسي ميدونه شماره شركت داده نگار چنده ؟؟

hovo
11-10-2011, 19:15
من وحشتناک شاکیم
یه مشتری داشتم اینتر نت میخواست براش از روی سایت ثبت نام کردم (چی بگم بعد از 3 ساعت انتظار لود شدن فرمهای ثبت نام-خدا لعنتشون کنه این قدر بی سوادن)
بعد از اون سه ساعت کوفتی تا یه هفته میشد وارد پنل شد و اوضاع رو چک کرد الان 4 روزه اصلا یوزر و پس کار نمیکنه
امروز هم اصلا وارد نمیشه(خدا لعنشون کنه)
دیگه داره حالم به هم میخوره(یه عمره دارم از صبا اینتر نت میگیرم برای کل مشتریهام این قدر مشکل نداشتم که واسه این یکی ازن قدر مشکل دارم دیگه داره میزنه بالا اور دوز شده اعصابم(خدا لعنشون کنه)
حیف نون
یه سری آدم بی شواد بی عرضه آقازاده پر رو پارتی کلفت ریختن تو این مخابرات
خدا وکیلی به یوز ر های همین تاپیک فروم خودمون هم میدادن خدایی خیلی بهتر از این بی سوادها درش میآوردیم
خدا لعنتتون کنه
ایشا الله امام زمون بیاد با اون شمشیرش همتون روووووو........

mehdi speed 700
11-10-2011, 21:17
ای گفتی رفیق نصفشون به گاگول گفتند زکی

hovo
11-10-2011, 23:14
خدایی من خودم کارم وب و کامپیوتره پایان نامه من یه فرم تو پی اچ پی بود من حاضرم سه چهار روز براشون کار کنم از این وضعیت در بیان خدایی افتضاح افتضاح افتضاح
اینا به خر گفتن زکی
واقعا خجالت داره قطعی سایت اون هم این همه ساعت
مسخره است
الان همه دارن وب 2 می نویسن با ایجاکس شما هنوز تو یه طراحی ساده و لاگین و کوکی و سیجن موندید
واقعا شرم آوره
آخه مگه چیه خدایی خجالت آوره دوستان شما وب کار نکردید ولی اصلا کاری که اینها دارن تو وب میکنن خجالت آوره اسفناکه
چی بگم دارم آور دوز میکنم از شدت خشم

zizigooloo2
11-10-2011, 23:33
این پنلشون هر روز خرابه.حالا که خودمون می خوایم پول تو کیسشون کنیم، اینا نمی خواند.

abbasjun
12-10-2011, 00:21
دوستان سلام
بعد از چند روز که از سفر اومدیم خوشحال رفتیم گفتیم حالا حتما میشه شارژ کنیم و اینترنتمون وصل بشه رفتیم دیدیم اصلا سایتش برا شارژ باز نمیشه

اینا دیگه شورشو در آوردن من از همه جور شرکتی اینترنت گرفتم تا حالا اینجوریشو دیگه ندیدم آخه بگو بابا تو که بلد نیستی یه سایتو درست کردنی چه به اینترنت ارائه کردن

.......
اصلا ولش کن انقدر اعصابم داغونه که...............

hovo
12-10-2011, 05:24
برن خجالت بکشن
شرم کنن
حیا کنن
اینتر نت و رها کنن
نمیتونی پنل رو بده بقیه شرکتها چرا اختصاصی خودت میکنی
چرا نمیزاری بقیه این شماره های جدید پال سیتون رو رانژه کنن
خدایی اگه این شماره مشتریم رو یه شرکت دیگه ساپورت میکرد عمرا میومدم سراغ این مخابرات

metalmilitia_v
12-10-2011, 12:01
اصلا نگران نباشید بزودی منجی اینترنت با نام مستعار نجات دهنده میادو همه رو خوشحال میکنه که سامانه درسته کی می گه خرابه؟؟؟ و یه عالمه خبرایه خوشحال کننده برامون میاره و از شاهکارها و مزیتهای اینترنت مخابرات میگه که در هیچ نقطه ای از دنیا نمی تونید نمونه اونو پیدا کنید. نجات دهنده عزیز ما همگی بی صبرانه منتظر ظهورت هستیم که گرفتاریهای ما فقط با ظهور تو حل میشه.

نجات دهنده
12-10-2011, 13:24
اصلا نگران نباشید بزودی منجی اینترنت با نام مستعار نجات دهنده میادو همه رو خوشحال میکنه که سامانه درسته کی می گه خرابه؟؟؟ و یه عالمه خبرایه خوشحال کننده برامون میاره و از شاهکارها و مزیتهای اینترنت مخابرات میگه که در هیچ نقطه ای از دنیا نمی تونید نمونه اونو پیدا کنید. نجات دهنده عزیز ما همگی بی صبرانه منتظر ظهورت هستیم که گرفتاریهای ما فقط با ظهور تو حل میشه.

با سلام بر عزیزان دل.:31:
اگه دیگه تیکه بندازین دیگه نمیام گفته باشم.....:20:

قابل توجه همه دوستان عزیزم . آقاجان گفتن فعلا مشکل داره ولی در تکاپو اند حلش کنند انشاء ا..
تا پایان هفته فکر نکنم حل بشه :31::31::31::31::31::31::31::31::31:.

(((((((((((((((((((((((( شاید آن هفته بیاید شاید . ))))))))))))))))))))))))))))))

insomniac2
12-10-2011, 13:29
بچه‌ها قبض‌تون اومد؟

maziarb
12-10-2011, 13:52
بچه‌ها قبض‌تون اومد؟

نه واسه شما اومده؟ چند صد هزار؟:31:

insomniac2
12-10-2011, 14:21
نه واسه شما اومده؟ چند صد هزار؟:31:

به صدهزار نرسیده خوشبختانه :)
ولی نمی‌دونم کجاش این خدمات اینترنتی رو لحاظ کرده. زیر ثبت در 118 و سایر خدمات نوشته 15000 تومن. ماشالا پنلشون خیلی عالی کار می‌کنه نمی‌دونم این دقیقا چیطوری حساب می‌شه و برا چند گیگه و این 12+4+2 گیگی که خودشون به میلِ خودشون شارژ کردن قراره بعدا چه طوری حساب شه.

جدیدا سرعتشون هم که داغون‌تر شده. یه جی‌میل می‌خواد باز کنه انگار پکت ده بار دورِ زمین می‌چرخه و برمی‌گرده، خرها

hovo
12-10-2011, 15:07
جدیدا سرعتشون هم که داغون‌تر شده. یه جی‌میل می‌خواد باز کنه انگار پکت ده بار دورِ زمین می‌چرخه و برمی‌گرده، خرها

خر ها
اسم قشنگیه
از این به بعد به مخابرات اصفهان بگیم خرها
ای ول اسم
امان از دست این خرها
نمیدونم کی پنل خرکیشون باز میشه
هی قول خروار میدن اما هیچ خری پیدا نمیشه توضیح خرکی بده یا عذرخرکی بخواد یا خرکی درستش کنه
امان از دست این خرها
داره حالم از این خر تو خر به هم میخوره لعنت به شما خر ها

zizigooloo2
12-10-2011, 15:15
من فقط منتظرم یه شرکت دیگه غیر از مخابرات روی فیبر نوری adsl بده. بعد خداحافظ مخابرات ،
خدا حافظ نجات دهنده.:thumbsdow

insomniac2
12-10-2011, 16:07
خر ها
اسم قشنگیه
از این به بعد به مخابرات اصفهان بگیم خرها
ای ول اسم
امان از دست این خرها
نمیدونم کی پنل خرکیشون باز میشه
هی قول خروار میدن اما هیچ خری پیدا نمیشه توضیح خرکی بده یا عذرخرکی بخواد یا خرکی درستش کنه
امان از دست این خرها
داره حالم از این خر تو خر به هم میخوره لعنت به شما خر ها

من از این حرص می‌خورم که هر کی می‌فهمه اینترنت مخابرات گیگی 2500ئه می‌گه وااای خوش به حالتون سرعتتون چقدره؟ مال ما که اینقدره، تازه اله بله...خوش به حالتون... خجسته‌ها نمی‌دونند سر و کله زدن با 2030 و سرعتِ مزخرف و قطعی‌ و پنلِ بی‌خود یعنی چی.

من فقط منتظرم یه شرکت دیگه غیر از مخابرات روی فیبر نوری adsl بده. بعد خداحافظ مخابرات ،

واقعا فکر کردی مخابرات می‌ذاره ای‌دی‌اس‌ال رو فیبر نوری از انحصار خودش خارج شه؟

mehdi speed 700
12-10-2011, 16:49
با سلام بر عزیزان دل.:31:
اگه دیگه تیکه بندازین دیگه نمیام گفته باشم.....:20:

قابل توجه همه دوستان عزیزم . آقاجان گفتن فعلا مشکل داره ولی در تکاپو اند حلش کنند انشاء ا..
تا پایان هفته فکر نکنم حل بشه :31::31::31::31::31::31::31::31::31:.

(((((((((((((((((((((((( شاید آن هفته بیاید شاید . ))))))))))))))))))))))))))))))

تو شمارتو به من بده:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21: بعد هرجا میخوای برو دوشیزه 15 ساله

jyjy
12-10-2011, 18:53
خاک بر شون اینترنت من که 4 روز قطع بود.فقط بلدند تبلیغ کنند که اینترنت خوب وبا کیفیت را از مخابرات بگیرید.بهترین پشتیبانی 2030!!!!!!!!!!!!!!!!!!:2: :2:.
حالم بهم خورد.یه مشت گاگول اونجا نشستند و دری وری تحویل مردم میدند.

maziarb
12-10-2011, 19:26
یه جی‌میل می‌خواد باز کنه انگار پکت ده بار دورِ زمین می‌چرخه و برمی‌گرده، خرها

شنیدم سرعت ssl یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو محدود کردند(کلا از بالا) اگر که با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز میکنید میتونید بزنید با http باز بشه
اگرچه واسه خودم با هیچ کدوم باز نشد:19:
راه دیگه ای هم هست که از طریق outlook ایمیل ها رو باز کنی یا ایمیل بفرستی

بعید میدونم بیاد اما اگه توی منطقتون وایمکس بیاد بهتره

خاک بر شون اینترنت من که 4 روز قطع بود.فقط بلدند تبلیغ کنند که اینترنت خوب وبا کیفیت را از مخابرات بگیرید.بهترین پشتیبانی 2030!!!!

روی اتوبوس واحد هم تبلیغشون رو دیدم!!

پنل الان کار میکنه

mehdi speed 700
12-10-2011, 20:16
این پنلشون دوباره باز نمیشه یا نمیاد میگه امکان ارتباط با سرویس دهنده وجود نداره

hovo
12-10-2011, 20:20
شنیدم سرعت ssl یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو محدود کردند(کلا از بالا) اگر که با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز میکنید میتونید بزنید با http باز بشه

بعید میدونم بیاد اما اگه توی منطقتون وایمکس بیاد بهتره

روی اتوبوس واحد هم تبلیغشون رو دیدم!!

پنل الان کار میکنه
ای ول نمیدونستم جی میل رو هم میشه با اوت لوک چک کرد حال دادی
وایمکس رو برو بچ اصلا و به هیچ عنوان برای خونوادهایی که خانم بار دار دارن توصیه نکنین یا بچههای زیر 2 سال مودمهای ارزون زیر 150 هزار تومنیش بسیار بد و مضر هست تو همین سایت هست بخونید و نگیرید
این خر ها فکر کردن دارن رب گوجه میفروشن روی اتوبوس تبلیغ میکنن (چه قدر خرند اینا)
ای ول آدرس این یکی رو نداشتم بدون 2030 رو داشتم این رو نه

insomniac2
12-10-2011, 21:02

]

فکر کن اینا رو بلد نباشم. ولی مگر مرض دارم http باز کنم همین یه سر انگشت سکیوریتی هم از دست بدم. بهتر از اوت‌لوک هم تاندربرده.
سرعت هم در اون حد افت نکرده که من حرفشو می‌زنم ولی خب حق اینه که من غرم رو بزنم :)

hovo
12-10-2011, 22:59
الان بعد از یک هفته هنوز هم که هنوزه نتونستم وارد پنلم بشم
زنگ زدم کلی فحش دادم یارو گفت صداتون ضبط میشه
گفتم میشه که بشه
بیاید این جا رو بخونید همه دارن فحشتون میدن یارو داشت می مرد اون قدر حال داد
زنگ بزنید فحششون بدید میشینن گوش میدن دلتون خنک میشه
های دلم خنک شد
به اندازه همه این یه هفته که هی رفتم و نتونستم وارد پنلم بشم بهشون بدو بیراه گفتم اون بیچاره همهیچی نگفت
من همین جا ازتون برای همیشه خدافظی میکنم فردا میان با چشم بسته میگیرن میبرنم دیگه هم خبری از من پیدا نخواهد شد
خدا وکیلی ببین برای یه خط ای دی اس ال مشتری باید چه نکبتی بکشه شرم داره
خجالت میکشم تو این مملکت زندگی میکنم
البته ایران رو دوست دارم با ندا (خدایی من اینترنتم ندا گستره دارم حال میکنم شب دانلود میکن 4 گیگ تا صبح حالی به هولی چندین وقته به مشتری هام فقط ندا میدم همه هم راضی این یکی نشد مجبور شدم بیام ندا )

morteza1221
13-10-2011, 06:27
نجات دهنده بیا و همه این حرف و حدیث ها رو با یه تکذیب زیبا پایان بده :42::42:

hovo
13-10-2011, 09:23
نجات دهنده بیا فقط به یهسوال من جواب بده چرا نمیشه وارد پنلم بشم؟
اگه تونستید این رو حل کنید
زنگ زدم بهش میگم یه هفته است نمیتونم وارد پنلم بشم میگه خوب بعضی ها این مشکل رو دارن
بگو خره آخه این که مشکل کوچیکی نیست یعنی شما اصلا نمیتونید خدمات بدید این معنیشه دارم بهتون فحش میدم نشستید مودبانه گوش میدید بعدشم هیچ جایی تون درد نمیاد
فکر کنم اینا تو دلشون بهمون فحش میدن و مسخرمون میکنن:2:

File not found
13-10-2011, 09:44
پنل با vpn باز میشه :13:

hovo
13-10-2011, 11:38
با یا بدون باز میشه
مینویسه یوزر نیم و پس ورد شما اشتباست
زنگ زدم 2030 سه بار تا حالا عوضش کردم نشده که نشده

hovo
13-10-2011, 11:38
زنگ زدم دوباره میگه ما از یه هفته پیش تا حالا داریم بهتون میگیم آقا پنل مشکل داره شما چرا این قدر گیر میدید
اگه مشکل حل شد که بهتون خبر میدیم شما هی زنگ میزنید میگید نمیتونم وارد حساب کاربریم بشم
خوب ما چی کار کنیم

:2:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما میگید من چی جوابش بدم خدایی چی میشه به اینها بگی هان خره ککه

lida
14-10-2011, 09:02
سرعت دانلود چقدره؟

mehdi speed 700
14-10-2011, 11:08
ماله من 128 تا 135 هستش البته اولش 150 تا هست اینم یه تست

Jiraya_Sama
14-10-2011, 13:02
اینا که چپ و راست سایتشون خراب میشه ر...ن 50 تومن رو قبض زدن خیلی زور میگه:20:

wwwatiw
14-10-2011, 13:46
جناب گنگ يو واقعا 50 هزار تومن براتون اومده ؟؟؟؟؟؟؟!!!!! :13:

Jiraya_Sama
14-10-2011, 14:41
بد بختانه آره

گنگ یو کیه دیگه

wwwatiw
14-10-2011, 15:14
عكستونه :31:

sib8
14-10-2011, 17:05
سلام به بروبکس:46:
من دانلود ندارم و فقط برای وب گردی میخوام adsl بگیرم، حالا مخابرات ذر این حد جواب میده؟
و اینکه ثبت نامش چه جوری و مودم رایگان هست هنوز. در کل تا بیان سرویس رو راه بندازن چقدر هزینه میشه؟

یه سوال دیگه اینکه به صورت پیش فرض ماهیانه 1 گیگ داره و اگر بیش از اون شد باید شارژ کنیم یا نه ترافیک بازه و آخره دوره مشخص میشه چند گیگ مصرف کردی؟

jabera
14-10-2011, 18:07
سلام همشهریها!!!

آا من از شاتل میخوام کوچ کنم به مخابرات!!!!
نظر شما؟!؟!؟!

اصلا شبانه استفاده نمیکنم!!!!

کلا خوبه یا بد!؟؟!
قطعی داره یا نه؟چقدر؟
خب پنل را نبینید چی میشه؟!؟!،،من که خودم استفاده رزوانه ام دستمه!!!

ممنون از همگی

jabera
14-10-2011, 18:13
راستی آقا شما تصور کنید ماهی 2گیگ مصرف دارید:
یعنی بعد از 2ماه روی قبض تلفن 10 تومان میاد!؟!؟!؟

mehdi speed 700
14-10-2011, 18:49
خوب شمایی که دانلود نداری بیا از مخابرات بگیر ولی از پشتیبانی خبری نیست شبانه هم نیست فقط گیگی 2500 افت سرعت هم زیاد نداره ولی شما که از شاتل می گیری اگه میخوای دان کنی که گیگی 2500 خیرشو ببینی ولی بگم پشتیبانی درست و حسای نداره شبانه هم نداره سرعتش هم خوبه ماله من افت سرعت نداره ولی دوستان رو نمیدونم vپیn هم که زیاد بد نیست ولی خوب هم نیست

zizigooloo2
14-10-2011, 21:36
با سلام خدمت شکار های جدید مخابرات
به دنیای اعصاب خوردی خوش آمدید. از کجا شروع کنم.
از من میشنوید اصلا فکر اینترنت مخابرات رو نکنید مگر اینکه فیبر نوری باشید که چاره دیگه ای ندارید.
.کافیه شما این تاپیک رو از مرداد ماه تا حالا یه مرور کنی ببینید ما چه قدر بدبختی کشیدیم.
دلایلی که شما نباید از اینترنت مخابرات adsl (طرح مثلا زرین) بگیرید:

1) قطعی تا دلتون بخواد داره.
2) پشتیبانی افتضاح.
3) شبانه رایگان ندارد (که برای من خیلی مهمه)
4) پنلی که هر روز قطعه
5) پولش میاد روی قبض که با توجه به اینکه پنلشون کار نمی کنه ممکنه سرتون کلاه بره.
6) تک تعرفه ای ( از همین مورد میشه فهمید که چیه)

عزیزی که میگه من پنل نمی خواهم و خودم آمار مصرف دستمه باید بدونه که اگر شارژت تموم شه باید با دیال آپ تشریف ببری توی پنل (اگه بشه اسمشو گذاشت پنل ) دوباره شارژ کنی در غیر این صورت نمی تونی استفاده کنی. من خودم یک هفته است که شارژم تموم شده که دارم از دیال آپ استفاده می کنم.

شما اگر عاقل باشی و شانست که زده اومدی تو این تاپیک ، با وجود گزینه های دیگه نباید حتی به ADSL مخابرات فکر کنی.90 در صد کسایی که تو این تاپیکند خطشون فیبر نوری که چاره ای ندارند و قبل از طرح زرین اشتراک گرفتند.

ای کاش ما هم خطمون فیبر نوری نبود......

نجات دهنده
15-10-2011, 09:16
نجات دهنده بیا و همه این حرف و حدیث ها رو با یه تکذیب زیبا پایان بده :42::42:

سلام بر عزیز دلم.
فدات شم . مشکل پنل این طور که گفتند توی این هفته با ورژن جدید کاملا حل میشه.:8:

zizigooloo2
15-10-2011, 09:35
از من میشنوید اصلا فکر اینترنت مخابرات رو نکنید مگر اینکه فیبر نوری باشید که چاره دیگه ای ندارید.
.کافیه شما این تاپیک رو از مرداد ماه تا حالا یه مرور کنی ببینید ما چه قدر بدبختی کشیدیم.

2) پشتیبانی افتضاح.
4) پنلی که هر روز قطعه
5) پولش میاد روی قبض که با توجه به اینکه پنلشون کار نمی کنه ممکنه سرتون کلاه بره.

عزیزی که میگه من پنل نمی خواهم و خودم آمار مصرف دستمه باید بدونه که اگر شارژت تموم شه باید با دیال آپ تشریف ببری توی پنل (اگه بشه اسمشو گذاشت پنل ) دوباره شارژ کنی در غیر این صورت نمی تونی استفاده کنی. من خودم یک هفته است که شارژم تموم شده که دارم از دیال آپ استفاده می کنم.

شما اگر عاقل باشی و شانست که زده اومدی تو این تاپیک ، با وجود گزینه های دیگه نباید حتی به ADSL مخابرات فکر کنی.90 در صد کسایی که تو این تاپیکند خطشون فیبر نوری که چاره ای ندارند و قبل از طرح زرین اشتراک گرفتند.

mehdi speed 700
15-10-2011, 16:45

2) پشتیبانی افتضاح.
4) پنلی که هر روز قطعه

همه ی اینا درسته جز قطعی که نداره سرعتشم خوبه

sib8
15-10-2011, 19:04
سلام
کسی جوبه منو نداد.
سواله من اینه که ابتدا به طور پیش فرض 1 گیگ ترافیک داره و اگه تموم شد دوباره باید خودمون شارِژ کنیم یا اتوماتیک میره برای گیگه بعدی؟
و اینکه هنوز مودم رایگان هست ؟ و تا راه بیفته چقدر باید هزینه کرد؟ (چون شنیدم فقط 5000 چوق برای نصب میگیرند. همین!)

morteza1221
15-10-2011, 19:29
سلام بر عزیز دلم.

علیک سلام نجات دهنده
خدای من یه نفر قربون صدقه من رفت !! نمی تونم باور کنم !! الان باید چی کار کنم ؟؟ حول شدم :40::40::40::40:
من آمادگی خودم رو برای دریافت هرگونه پیام خصوصی اعلام می دارم:40:

zizigooloo2
15-10-2011, 20:17
مرتضی خودت رو نباز، تمرکز کن اون فقط یه دوشیزه 15 سالست.

hovo
15-10-2011, 22:08
سلام بر عزیز دلم.
60 سال دیگه
پیر مرد اول(این منم) :شلام دادا داش خو خوبی می گ گم ای این پنلللل تون درست ن ن نششده من ن ن نمی تونننم هنوووز وووااااررررد بششششم
پیرمرد دوم(گاگولهای2030): علللک سسس للام باززم که ششششماییید منننن که گگگگگف تتتتم هههر وقققت درررست ششششد بهتتتون مییییییی گیم شما ههههرر روز دددااااااری ززنننگ ممیییی زنییی

همه ی اینا درسته جز قطعی که نداره سرعتشم خوبه
عمرا یعنی تو روز سه بار گیج نزنه روزش شب نمیشه
لعنت به این خرها

علیک سلام نجات دهنده
خدای من یه نفر قربون صدقه من رفت !! نمی تونم باور کنم !! الان باید چی کار کنم ؟؟ حول شدم :40::40::40::40:

مرتضی خودت رو نباز، تمرکز کن اون فقط یه دوشیزه 15 سالست.

میگما شما باید یه شب رو با ندا سر کنید دیگه دوشیزه 15 ساله فراموشتون میشه
دلتون آب من هرشب با ندا صبح میکنم شبی تقریبا 4 گیگ این قدر حال داره بهم میده دمش گرم این ندا
تازه من 128 سه ماه 5 گیگ گرفتم
می خوام دفعه بعد برم سراغ 512 یک سال 9 گیگ شبانه 400 دانلود حالی به هولی با ندا جون

zizigooloo2
16-10-2011, 10:30
بچه ها همین الان پنلشون باز شد. من شارژ کردم.

hovo جان تا باز بسته نشده دست بجنبون.

نجات دهنده
16-10-2011, 11:47
علیک سلام نجات دهنده

خیلی بی جنبه ای.

(((((( خبر خبر خبر فوری ... پنل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ,وصل شده)))))))

نجات دهنده
16-10-2011, 11:59
60 سال دیگه
پیر مرد اول(این منم) :شلام دادا داش خو خوبی می گ گم ای این پنلللل تون درست ن ن نششده من ن ن نمی تونننم هنوووز وووااااررررد بششششم
پیرمرد دوم(گاگولهای2030): علللک سسس للام باززم که ششششماییید منننن که گگگگگف تتتتم هههر وقققت درررست ششششد بهتتتون مییییییی گیم شما ههههرر روز دددااااااری ززنننگ ممیییی زنییی

عمرا یعنی تو روز سه بار گیج نزنه روزش شب نمیشه
لعنت به این خرها

میگما شما باید یه شب رو با ندا سر کنید دیگه دوشیزه 15 ساله فراموشتون میشه
دلتون آب من هرشب با ندا صبح میکنم شبی تقریبا 4 گیگ این قدر حال داره بهم میده دمش گرم این ندا
تازه من 128 سه ماه 5 گیگ گرفتم
می خوام دفعه بعد برم سراغ 512 یک سال 9 گیگ شبانه 400 دانلود حالی به هولی با ندا جون

پنل وصل شده ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه:19:

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

(((((((((((((پنل وصل شده)))))))))))))

---------- Post added at 11:58 AM ---------- Previous post was at 11:54 AM ----------

این پنلشون دوباره باز نمیشه یا نمیاد میگه امکان ارتباط با سرویس دهنده وجود نداره

(((((((((پنل وصل شده)))))))))

---------- Post added at 11:59 AM ---------- Previous post was at 11:58 AM ----------

الان بعد از یک هفته هنوز هم که هنوزه نتونستم وارد پنلم بشم
زنگ زدم کلی فحش دادم یارو گفت صداتون ضبط میشه
گفتم میشه که بشه
بیاید این جا رو بخونید همه دارن فحشتون میدن یارو داشت می مرد اون قدر حال داد
زنگ بزنید فحششون بدید میشینن گوش میدن دلتون خنک میشه
های دلم خنک شد
به اندازه همه این یه هفته که هی رفتم و نتونستم وارد پنلم بشم بهشون بدو بیراه گفتم اون بیچاره همهیچی نگفت
من همین جا ازتون برای همیشه خدافظی میکنم فردا میان با چشم بسته میگیرن میبرنم دیگه هم خبری از من پیدا نخواهد شد
خدا وکیلی ببین برای یه خط ای دی اس ال مشتری باید چه نکبتی بکشه شرم داره
خجالت میکشم تو این مملکت زندگی میکنم
البته ایران رو دوست دارم با ندا (خدایی من اینترنتم ندا گستره دارم حال میکنم شب دانلود میکن 4 گیگ تا صبح حالی به هولی چندین وقته به مشتری هام فقط ندا میدم همه هم راضی این یکی نشد مجبور شدم بیام ندا )

(((((((((پنل وصل شده)))))))))

نجات دهنده
16-10-2011, 13:36
سلام
کسی جوبه منو نداد.
سواله من اینه که ابتدا به طور پیش فرض 1 گیگ ترافیک داره و اگه تموم شد دوباره باید خودمون شارِژ کنیم یا اتوماتیک میره برای گیگه بعدی؟
و اینکه هنوز مودم رایگان هست ؟ و تا راه بیفته چقدر باید هزینه کرد؟ (چون شنیدم فقط 5000 چوق برای نصب میگیرند. همین!)

به این سامانه برو و بخون:

adslali
16-10-2011, 15:43
سلام

براي من مقدار اعتبار باقي مانده ترافيك را اشتباه زده , براي شما ها هم اين جوري ؟؟ !!!, اخه من تازه وارد كنترل پنل جديد شدم ...

يه نفر لطف كنه جواب ما را بده

L.A.M.P.A.R.D
16-10-2011, 15:45
اقا کسی خبر نداره که کی پیش شماره ی 425 از dlc در میاد ؟

Oloverock
16-10-2011, 17:03
اقا کسی خبر نداره که کی پیش شماره ی 425 از dlc در میاد ؟

:18: خط ها از دی ال سی در نمیان به دی ال سی دارن تبدیل میشن :31:

نوید1
16-10-2011, 17:54
من ایشالا تا 2 هفته دیگه از شر این 2030 راحت میشم.(میرم یه منطقه که فیبر نوری نیست.کوی ولیعصر اصفهان)دوستان کدوم شرکت خصوصی روپیشنهاد میکنید که ازاون سرویس بگیرم؟بزرگ نوشتم زود جواب بگیرم:31:

L.A.M.P.A.R.D
16-10-2011, 18:47
:18: خط ها از دی ال سی در نمیان به دی ال سی دارن تبدیل میشن :31:
:دی
خوب من چی میدونم ، فقط اینو میدونم که بهمون اینترنت نمیدن :41:
نمیشه یه خط دیگه گرفت که dlc نباشه ؟ :دی

morteza1221
16-10-2011, 19:34
پنل وصل شده هورا هورا ...
آخه اینم ذوق کردن داره
2 دقیقه دیگه از کار میفته
برای من تو این چند روزه که پنل قطع بود هیچی از حجمم کم نکرده حدود 2 گیگ دانلود داشتم :31:
ای کاش همش دانلود می کردم :41:
دنیا همه افسوس است

LΩRD
16-10-2011, 19:54
من ایشالا تا 2 هفته دیگه از شر این 2030 راحت میشم.(میرم یه منطقه که فیبر نوری نیست.کوی ولیعصر اصفهان)دوستان کدوم شرکت خصوصی روپیشنهاد میکنید که ازاون سرویس بگیرم؟بزرگ نوشتم زود جواب بگیرم:31:

داداش اونجا همه ی خطوط DLC هستن :46:

adslali
17-10-2011, 00:29
پنل كه دوباره خراب شد ...:41: :19:

zizigooloo2
17-10-2011, 11:59
پنل كه دوباره خراب شد ...:41: :19:

من الان امتحان کردم وصل بود.

sib8
17-10-2011, 12:16
سلام دوستان
هنوز مودم رایگانه
و کله هزینه برای نصب و راه اندازی 5000 چوقه؟؟؟؟

hosein002
17-10-2011, 20:17
من الان امتحان کردم وصل بود.
از منم چند روزه باز نمی شه

zizigooloo2
17-10-2011, 20:49
از منم چند روزه باز نمی شه

شما احتمالا نام کاربری یا رمز عبور رو اشتباه می زنید. مال من که همیشه مشکل داشت الان وارد میشه.

adslali
17-10-2011, 22:05
سلام من مشكلم با پنل جديد حل شد

فقط يك مشكل دارم اينم كه چون تازه وارد كنترل پنل جديد وصل شدم , هنوز چگونگي خريد شارژ را بلد نيستم

وقتي من وارد كنترل پنل ميشم , هيچ كدام از گزينه هاي سمت راست كنترل پنل مثل گزينه ي پرداخت ها وشارژ ها كار نميكنه ؟؟

چطوري ميشه ترافيك اضافه خريد ؟؟؟؟؟؟

تو را خدا راهنماييم كنيد ....

zizigooloo2
18-10-2011, 10:37

همانطور که از شکل پیداست.برای شارژ کردن ابتدا از قسمت سرویسها روی مشخصات سرویس می زنی. بعد میری روی طرح مثلا زرین و از قسمت پایین روی تمدید اعتبار کلیک کن. بقیش دیگه سادست.

adsl2+
18-10-2011, 11:00
سلام دوستان
هنوز مودم رایگانه
و کله هزینه برای نصب و راه اندازی 5000 چوقه؟؟؟؟
خیر دوست عزیز، هیچ چیز رایگان نیست. حدود 50 60 هزار تومن پول می گیرند. اون اول کار اعلام کردن به 3000 نفر اول مودم و نصب رایگان می دن که همه هجوم بیارن طرف مخابرات ولی این فقط جنبه تبلیغاتی داشت که متاسفانه این دیو صفتان موفق به گول زدن مردم هم شدن.

hovo
18-10-2011, 15:37
الان تو بیخ میشی!!!

راستی دوستان برای از رانژه در آوردن باید زنگ بزنیم 2030 یا نه وقتی طرف مصرف نکنه اتوماتیک در میاد از رانژه
های راحت شدم
فهمیدین کگه چی شد
من هم توبیخ شدم هم آبروم تو درو همسایه و همکار رفت
طرف اومد دم مغازه حسابی باهام دعوا کرد خلاصه منم عصبانی اومدم و فورم و دیگه....
خلاصه همکارا طرف رو آروم کردندو متقاعدش کردند که وای مکس بگیره
براش تقاضا کردم فردا ش ظهر نشده اودن براش نصب کردن و رفتن یه سال با مودم 200 تومن 512کیلو بد نبود حال میداد البته 20گیگش
شبانه هماز 2 صبح تا 8 رایگان
جمعه ها هم 2 شب تا 2 بعد از ظهر رایگان خلاصه که شرش تموم شد
حالا میخوام بیخودی پول نیاد رو قبض یارو باید حتما زنگ بزنیم یا خودشون قطع میکنن

File not found
18-10-2011, 17:56
نه قطع نمیشه. چونکه هردوماه حداقل 5000 رو قبض میاد.
اما من به حضوریشم اطمینان ندارم.میری اونجا یموقع میگن.نه قطعش نمیکنیم.:eh:

zizigooloo2
18-10-2011, 23:31

منم نظرم اینکه قطع نمیشه چون دو ماهی 5000 تومان با حداقل استفاده حتی صفر بایت روی قبض میاد.

hovo
18-10-2011, 23:49
حالا با تلفن حل میشه یا برم مخابرات
وای چه مکافاتی شد این خط اینتر نت
دیدی یکی نحصه همینه دیگه
خودش خطش مکافاتش همه چیش نحصس
وصلش نحص قطعش هم نحص

L.A.M.P.A.R.D
19-10-2011, 10:49
بچه ها اینایی که dlc هستند باید چیکار کنند ؟!

نجات دهنده
19-10-2011, 13:52
سلام من مشكلم با پنل جديد حل شد

فقط يك مشكل دارم اينم كه چون تازه وارد كنترل پنل جديد وصل شدم , هنوز چگونگي خريد شارژ را بلد نيستم

وقتي من وارد كنترل پنل ميشم , هيچ كدام از گزينه هاي سمت راست كنترل پنل مثل گزينه ي پرداخت ها وشارژ ها كار نميكنه ؟؟

چطوري ميشه ترافيك اضافه خريد ؟؟؟؟؟؟

تو را خدا راهنماييم كنيد ....

از پرداختها وشارژها نرو - از مشخصات سرویس برو و طرح زرین را انتخاب کن .تمدید اعتبار رو بزن.
فقط بگم یک گیگ یک گیگ شارژ بزن یهو هول نکنی چند گیگ شارژ کنیا . چون به ازای هر گیگ که شارژکنی 2500 تومان میاد رو قبضت .

zizigooloo2
19-10-2011, 17:49
فقط بگم یک گیگ یک گیگ شارژ بزن یهو هول نکنی چند گیگ شارژ کنیا . چون به ازای هر گیگ که شارژکنی 2500 تومان میاد رو قبضت .

آره عزیزم یه گیگ یه گیگ شارژ کن بعد از هر گیگ ده روز وایسا ببین پنل کی وصل میشه بعد یه گیگ شارژ کن بعد باز وایسا بعد بیا به این نجات دهنده فحش بده بعد اون ناز کنه ، مرتضی بیفته دنبالش بعد باز یه گیگ شارژ کن، بعد ...

hsein
19-10-2011, 18:00
آخرش جون تو جونشون بکنی مخابراتن دولتی اند و ...ی ...
مسخره ها ، تلفن رو جدید گرفتیم می گن باید صبر کنی 2 ماه از آخرین دوره بگذره قبض بیاد بعد مشخصاتتون وارد لیست ما میشه و می تونی درخواست adsl بدی ...
یعنی ..... (بیب)
مسخره ها

zizigooloo2
19-10-2011, 18:05
بچه ها اینایی که dlc هستند باید چیکار کنند ؟!

شما باید از مخابرات adsl بگیری، می تونی بری تو این سایت ثبت نام کنی:

از هیچی بهتره.

adslali
19-10-2011, 22:38
من يك گيگ شارژ كردم ولي هنوز به اينترنت وصل نيستم , چند وقت طول ميشكه تا وصل شم , يا بايد دوباره شارژ كنم ؟؟ .....

تو را خدا راهنماييم كنيد ...

ممنون

BursT
20-10-2011, 09:24
دوستان مخابرات استان اصفهان یه نظرسنجی در مورد کیفیت ADSLش گذاشته.فرصت رو غنیمت بشمارید:

نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات چیست ؟
بسیار خوب
خوب
متوسط
ضعیف
بسیار ضعیف

zizigooloo2
20-10-2011, 11:33
نتیجه نظر سنجی مخابرات

:39: من که تا دیدم از خنده پکیدم. به جای طرح زرین باید اسمشو بذارند طرح سرگین.

این نظر سنجی یه گزینه "افتضاح" کم داره، بسیار ضعیف براش زیاده.
من که شخصا یه "بسیار ضعیف" نثارشون کردم. هرچند تاثیری نداره ولی حداقل روشون کم می شه.

bp1368
20-10-2011, 11:53
سلام دوستان
من امروز اتفاقی یه موردی در کنترل پانل اینترنت مخابرات فهمیدم . تو بخش گزارش کارکرد ماهانه بعضی از زمان های مصرف 2 بار محاسبه شده . یعنی مثلا 25 مهر ساعت 21 تا 23 با حجم 100 مگ استفاده کردم 2 بار اومده. و مجموع حجم هم با این روش محاسبه شده . این جریان تو شهریور هم هست چندین بار هم هست . زنگ زدم 2030 اپراتور رفت تو کنترل پانلم و اونم تایید کرد و شماره گرفت و گفت تا ظهر زنگ می زنیم . کسایی که از مخابرات اینترنت گرفتن برن بینن اونا هم این مشکل دارند . تلفن من از مرکز خاتمه . اگه هنوز کنترل پانلتون فعال نکردید زنگ بزنید 2030 فعالش کنید . الان تازه فهميىم چرا زودتر حجمم تموم میشه
أقا خواهشن بقيه دوستان هم برن چک کنند ببینند این مشکل رو دارند؟

bp1368
20-10-2011, 12:00

jyjy
20-10-2011, 12:24
بچه ها من میتونم وارد پنل بشه ولی تمام گزینه ها غیر فعاله!روی هرگزینه ای که کلیک میکنه روی همون صفحه ی اول میمونه؟!
در صورتی که قبل از خرابی و فیلترینگ پنل,درست بود.

Oloverock
20-10-2011, 13:31
بچه ها من میتونم وارد پنل بشه ولی تمام گزینه ها غیر فعاله!روی هرگزینه ای که کلیک میکنه روی همون صفحه ی اول میمونه؟!
در صورتی که قبل از خرابی و فیلترینگ پنل,درست بود.

تایید میشه......منم همینطور......:41:

jyjy
20-10-2011, 14:03
تایید میشه......منم همینطور......:41:

دوست عزیز از من درست شد.منتها من قبلا با موزیلا چک میکردم ودرست بود ولی بعد از خرابی ها با منوی غیر فعال باز میشد.برا همین با internet explorer باز کردم درست شد.یا میتونی بایه تب(addons) مخصوص موزیلا باز کنی.فکر کنم IE tab2 بود.انشاا.. درست میشه.

momo
20-10-2011, 14:05
بچه ها من الان شاتل دارم بدم نیست

به نظرتون می ارزه برم از 2030 بگیرم
تعرفه و سرعت کدوم بهتره

zizigooloo2
20-10-2011, 15:09

تعرفه و سرعت کدوم بهتره

یک کلام ، نه.

hovo
20-10-2011, 15:18

تعرفه و سرعت کدوم بهتره

این میتونه بزرگترین اشتباه زندگیت باشه عمرا

adslali
20-10-2011, 15:53
من يك گيگ شارژ كردم ولي هنوز به اينترنت وصل نيستم , چند وقت طول ميشكه تا وصل شم , يا بايد دوباره شارژ كنم ؟؟ .....

تو را خدا راهنماييم كنيد ...

ممنون

كسي نبود جواب ما را بده ...

من ديروز يك گيگ ترافيك اضافه به نحوه ي خريد از قبض تلفن خريدم ولي هنوز وصل نشدم ...

حتي توي پنل هم نوشته كه من هزينه يك گيگ ترافيك را بدهكارم

شما ها كه ترافيك ميخريد بعد از چه مدت به اينترنت وصل هستيد ...

تو را خدا به من مبتدي كه تازه وارد كنترل پنل جديد شدم كمك كيند ....:40::40::40:

abbasjun
20-10-2011, 16:02

من ديروز يك گيگ ترافيك اضافه به نحوه ي خريد از قبض تلفن خريدم ولي هنوز وصل نشدم ...

توی قسمت سرویس ها روی مشخصات سرویس کلیک کن بعدش روی طرح زرین کلیک کن
حالا بببین جلوی قسمت وضعیت حساب چه علامتیه و همینطور قسمت انتهای اعتبار رو هم ببین چه تاریخی زده

adslali
20-10-2011, 19:57
توی قسمت سرویس ها روی مشخصات سرویس کلیک کن بعدش روی طرح زرین کلیک کن
حالا بببین جلوی قسمت وضعیت حساب چه علامتیه و همینطور قسمت انتهای اعتبار رو هم ببین چه تاریخی زده

همه چيز درسته و تاريخ انتهاي اعتبار هم تا فروردين سال 91 وقت دارم

دوستان اگه كسي ميدونه كمكم كنه

راستي چون من تازه به كنترل پنل جديد وصل شدم هنوز به كنترل پنل قديمي هم وصلم ولي نميتونم ازش ترافيك بخرم

zizigooloo2
20-10-2011, 20:21

اگه جلوی اعتبار باقی موندت صفر نیست و مقدار داره یعنی اینکه شما شارژ داری اگه نمی تونی وصل شی مشکل از جای دیگست. با 2030 تماس بگیر یا حضوری برو ، بگو که پسورد کانکشنتو عوض کنند. اینطوری احتمالا مشکلت حل بشه.

شما ها كه ترافيك ميخريد بعد از چه مدت به اينترنت وصل هستيد

از من که تا شارژ می کنم سریع وصل میشه.

bp1368
21-10-2011, 16:55

دوستان کسی مشکل منو داشت یا نه؟
من حساب كردم حدود 1.5 گیگم اینطوری حساب شده تاره بعضی مواقع هم سه بار تکرار شده یعنی 2 بارش الکیه خواهشن برین ببینید اگر شما هم این مشکل دارید یه حالی به مخابرات بدیم

nedaahoora
21-10-2011, 17:33
vpi,vci اصفهان چيست

hojjat5590
21-10-2011, 18:15
من حساب كردم حدود 1.5 گیگم اینطوری حساب شده تاره بعضی مواقع هم سه بار تکرار شده یعنی 2 بارش الکیه خواهشن برین ببینید شما هم این مشکل داشتید تا یه حالی به مخابرات بدیم

آره منم همین مشکلو دارم یه تاریخ دو بار تکرار شده

bp1368
21-10-2011, 18:22
آره منم همین مشکلو دارم یه تاریخ دو بار تکرار شده
ميشه دقیق تر ببینی از 1 شهریور تا امروز گزارش بگیر و قشنگ نگاه کن و خبر بده
یعنی ببین چندین بار این مشکل رو داری یا یه بار؟
مرسی

adslali
21-10-2011, 19:26
براي خريد ترافيك اضافه بايد روي تمديد تعرفه جاري كليك كرد يا تعرفه جديد ؟؟؟؟

ElnazRY
21-10-2011, 19:37
من که سفارش دادمش

2ماه طول کشید که نیومد.بعدشم گفتن سفارشتون گم شده....

چقد دادین اومدن نصبش کردن؟

File not found
21-10-2011, 19:41
منم چک کردم (اما چند روز اخیر مشکلی داشتم آنلاین نشدم و مصرف ندارم.تکرار توی این چند روزی که گرفتم این دو مورد هستش)

MOEIN127
21-10-2011, 20:50
اينم از من
9 ثانيه 40 mb !!!!!! :18:

سمیرا شفیعیان
21-10-2011, 21:45
سلام به همگی.
خیلی وقت بود اینجا نیموده بودم.
شاید خیلی از شما ها منا بشناسید الان که دیگه تو سیستم نیستم و پشتیبانی نمیکنم ولی دلم میخاست فید بک کارما بدونم. از همگی ممنون میشم نظراتشونا در مورد نحوه و کیفیت کارم بگن.

Oloverock
22-10-2011, 00:08
من حساب كردم حدود 1.5 گیگم اینطوری حساب شده تاره بعضی مواقع هم سه بار تکرار شده یعنی 2 بارش الکیه خواهشن برین ببینید اگر شما هم این مشکل دارید یه حالی به مخابرات بدیم

بچه ها منم این مشکلو دارم اونم به تعداد زیاد....یعنی میتونم بگم یک خط در میون میزان مصرفم دو بار ثبت شده !!!

مرگ بر هرچی دزده....

:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41:

zizigooloo2
22-10-2011, 00:15
اينم از من
9 ثانيه 40 mb !!!!!!

جنبه مثبتش رو در نظر بگیر، حداقل می تونی اینو به دوستات بگی پوز سرعت رو بدی.

این یعنی اینکه 4.4 مگا بایت بر ثانیه سرعت دانلودته. هیچ جای دنیا اینترنتی با این سرعت گیر نمیاد. برو خوش باش بعد بگو مخابرات بده.:laughing:

Oloverock
22-10-2011, 00:27
vpi,vci اصفهان چيست

vci=35_____vpi=0

khorzooghkhan
22-10-2011, 00:38
ببخشید دوستان خطوط شهرک ولیعصر اصفهان تحت پوشش نیست هنوز؟

پیش شماره 777 - 778

saadat68
22-10-2011, 01:00
دوستان 10 روزه اینترنت من قطعه
هر چی میزنگم میگن از مرکزه

پیش شماره من 275 هست کسی همچین مشکلی داره مثل من ؟؟؟

من چی کار کنم ؟
سرم داره میترکه از بس حرص خوردم !!!
ای خدا چرا گیر اینا افتادم :41:

LΩRD
22-10-2011, 10:31
ببخشید دوستان خطوط شهرک ولیعصر اصفهان تحت پوشش نیست هنوز؟

پیش شماره 777 - 778

خیر ...

اما فکر کنم شرکت های ارائه دهنده ی ADSL به پیش شماره ی 777 سرویس بدن

hojjat5590
22-10-2011, 21:57
d:\11.jpg

تاریخ 90/7/20 رو دو بار حساب کرده
گزارش شهریور رو هم error می ده م نمیاره

bp1368
23-10-2011, 08:09
عکس زیر رو ببینید حالا از تکرارها بگذریم . آیا به نظرتون اون حجمی که دورش آبی کردم میشه تو 51 ثانیه استفاده کرد؟

wwwatiw
23-10-2011, 17:36

من چی کار کنم ؟

دوست عزيز منم هر چند وقت يه بار اين اتفاق برام ميفته . پيش شماره 788 مخابرات امام علي . معمولا 3 4 روز قطع ميشه بعد هزار بار زنگ زدن وصل ميكنن . شما هم بايد تحمل كني . اين مصيبتو بهتون تسليت ميگم . من خودم امروز بعد چند روز قطعي اينترنتم وصل شده . اينقدر كار دارم كه سر درد گرفتم:19:

morteza1221
23-10-2011, 18:11
سلام به همگی.
خیلی وقت بود اینجا نیموده بودم.
شاید خیلی از شما ها منا بشناسید الان که دیگه تو سیستم نیستم و پشتیبانی نمیکنم ولی دلم میخاست فید بک کارما بدونم. از همگی ممنون میشم نظراتشونا در مورد نحوه و کیفیت کارم بگن.

خوش اومدین
:10::10::10:
چی شد شما از اون قسمت اومدین بیرون ؟
پس دیگه اطلاعی از کارهاشون ندارین ؟

navid_irani
23-10-2011, 20:37
++++++++++++++++++++

نجات دهنده
24-10-2011, 08:15

من چی کار کنم ؟

عزیز . میگن 273 - 274 -275 مشکل دیتا وdlc دارن ودارن روش کار میکنن . البته گفتن مشکل حل شده فقط باید مودم را یکبار خاموش وروشن کنی

---------- Post added at 08:15 AM ---------- Previous post was at 08:11 AM ----------

منم این مشکل را داشتم رفتم مخابرات تو سیستمشون دیدن دوبار نوشته ولی یکبار کم میکنه.اون مقداری را هم که کم کرده بود آخر دوره سیستم برام برش گردونده بود.

Oloverock
24-10-2011, 10:43
[QUOTE=نجات دهنده;

منم این مشکل را داشتم رفتم مخابرات تو سیستمشون دیدن دوبار نوشته ولی یکبار کم میکنه.اون مقداری را هم که کم کرده بود آخر دوره سیستم برام برش گردونده بود.[/QUOTE]

اي نجات دهنده من خودم چند بار اعدادو جمع كردم و ديدم كه اون اعداد تكراري هم حساب شده.....
:angry::angry::angry::evil2::evil2::evil2:

سمیرا شفیعیان
24-10-2011, 23:05
خوش اومدین
:10::10::10:
چی شد شما از اون قسمت اومدین بیرون ؟
پس دیگه اطلاعی از کارهاشون ندارین ؟

ممنونم.
الان زیر ساخت مخابرات کار میکنم.
تا حدودی خبردارم.

Mr. M.S.R
25-10-2011, 10:24
سلام
یک سعی هم از این طریق بکنید:

شاید بهشون بر بخوره برای پاک نشون دادن خودشون بیان به ما کمک کنن!

roteal2007
25-10-2011, 12:11
اینم تست سرعت ما از سرور پیشگامان تهران :

farzad_angel
27-10-2011, 15:43
از منم همین طور بود چند جا دوبار دوبار حساب کردند و بعضی جاها جالبیش اینه نوشته در 4 دقیقه 600 مگا دریافتی داشتی و 200 تا هم اپلود داشتی دارم دیوونه میشم تو چند روز 800 مگ دانلود داشتم و روزی نیم ساعت وبگردی حالا میبینم 4.5 گیگ از اعتبارم پریده
واقعا دیگه شورش را در اوردند لا مصب وایمکس منطقمون راپشتیبانی نمی کنه وگرنه یک روز دیگه هم این مخابرات را تحمل نمی کردم

BursT
27-10-2011, 16:30
دوستان یه حرکتی بزنید یه نامه پر کنید برای شکایت از مخابرات به دلیل ارائه ندادن سرویس های نامحدود

Zozy
27-10-2011, 23:05
مهندسين عزيز
من يه سئوالي ميخوام بپرسم قول بدين بهم نخندين:31:

وقتي به اينترنت وصل ميشيم و هيچ دانلودي نداريم
آيا از شارژمون كم ميشه؟؟
من 1 گيگ ثبت نام كردم
و دوم آبان مودمم را كانفيگ كردم و تونستم ازش استفاده كنم
توي اين 4 روز از يك گيگ ،فقط 349 مگ واسم باقي موند و مجبور شدم كه باز شارژ كنم!
در صورتي كه تنها دانلود من به نظر خودم حداكثرش 100 مگ بوده!

jolan57
28-10-2011, 00:27
مهندسين عزيز
من يه سئوالي ميخوام بپرسم قول بدين بهم نخندين:31:

وقتي به اينترنت وصل ميشيم و هيچ دانلودي نداريم
آيا از شارژمون كم ميشه؟؟
من 1 گيگ ثبت نام كردم
و دوم آبان مودمم را كانفيگ كردم و تونستم ازش استفاده كنم
توي اين 4 روز از يك گيگ ،فقط 349 مگ واسم باقي موند و مجبور شدم كه باز شارژ كنم!
در صورتي كه تنها دانلود من به نظر خودم حداكثرش 100 مگ بوده!

بله زمانی هم که به گشت و گذار در اینترنت میپردازید هم از حجم شما کم میشود , بستگی به سایت هایی که باز میکنید ممکن است متفاوت باشد , مثلا یک سایت موزیک با اون همه عکس و بنر تبلیغاتی مطمئنا حجم زیادی رو از شما کم میکنه: دی
همچنین دیدن فیلم انلاین هم از حجم شما کم میکند , آپدیت ویندوز و نرم افزارهای مختلف هم ممکن است از شارژ شما کم کند بهتر است چک کنید که آپدیت ویندوزتان بر روی اتوماتیک نباشد و قبل از دانلود از شما سوال کند

wwwatiw
28-10-2011, 14:12
دوستان من همينجور كامپيوترم ارور ميده
there is an ip address conflict with another system on the network
مشكلش چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hosein002
28-10-2011, 15:14
دوستان سلام
اصلا کنترل پنل من باز نمی شه با 2030 هم نتونستم تماس بگیرم صبحها زود از خونه بیرون میرم وقت ندارم برم مخابرات من باید چکار کنم

jackson2010
28-10-2011, 19:30
سلام به همه دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید اینجا مطرح میکنم ولی چون دعوت به همکاری هستش به بزرگی خودتون ببخشید
دوستانی که از شرکت شاتل شکایت دارند و دچار محدودیت دانلود شده اند لطفا نام و نام خانوادگی و شناسه کاربری و شهر محل سکونتشون رو به صورت پیام خصوصی بفرستند تا در شکایتنامه علیه شاتل استفاده گردد شاکیان تا الان نزدیک 50 نفر
مثال: علی دایی شناسه کاربری 10 از تهران

نجات دهنده
29-10-2011, 11:47
دوستان سلام
اصلا کنترل پنل من باز نمی شه با 2030 هم نتونستم تماس بگیرم صبحها زود از خونه بیرون میرم وقت ندارم برم مخابرات من باید چکار کنم

منظورت از پنل چیه ؟
اگه منظورت اینه که سایتی رو باز نمی کنی شارژت تموم شده اما اگه منظورت پنل خدمات پلوتونه ،سامانه مشکلی نداره.

Oloverock
29-10-2011, 18:42
دوستان من همينجور كامپيوترم ارور ميده
there is an ip address conflict with another system on the network
مشكلش چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز این ارور یعنی ip که وارد کردی روی یه سیستم دیگه قبلا وارد شده...
IP آدرستو عوض کن...

mohandes
30-10-2011, 18:07
کسي سرويسش قطع نيست . از من ظهر تا حالا يه کله قطعه . تو ذات خودشون و طرفداراشون ...

اديت : اين پستم با gprs دزد اول ارسال کردم که دايال آپ صد بار بهش شرف داره .

mohandes
31-10-2011, 11:39
کسي سرويسش قطع نيست . از من ظهر تا حالا يه کله قطعه . تو ذات خودشون و طرفداراشون ...

اديت : اين پستم با gprs دزد اول ارسال کردم که دايال آپ صد بار بهش شرف داره .

زنگ زدم بهشون بعد از کلي اشغالي جواب دادن. ميگم سرويسم قطعه ميگه شارژت تموم شده. ميگه از شهريور 6 گيگ و خورده اي مصرف کردي. ميگم مگه قرار نبود 8 گيگ شارژ بشه (سوتي هم دادم. فکر کنم بايد بهش ميگفتم 20 گيگ! ) ميگه نه و فعلا اينطوريه و بايد زنگ بزنيد شارژ کنيد! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ميگم از کي درست ميشه ؟ ميگه معلوم نيست ... بعد بهش ميگم من چرا نميتونم اين مصرفمو ببينم؟ ميگه يوزر پس حسابتو داري؟ ميگم آره. ميگه بايد بري فلان جاش ببيني. ميگم اونجا غير از دو تا عدد بي معني چيزي نشون نميده. شروع کرده يه مشت آسمون ريسمون به هم ميبافه ... تهش از حرفاي ديگش فهميدم عين سر گردنه بيخود و بيجهت پول 2 گيگ که اصلا مصرف نکردم مياد رو قبضم ... اگه ميخوايد پولتونو اين دزدا نخورن يا حداقل اگه خوردن بفهميد، يه نرم افزار مونيتورينگ مصرف پهناي باند روي سيستمتون نصب کنيد و خودتون مصرفتونو کنترل کنيد. شک نکنيد دارن ازمون ميدزدن ... وقتي نميزارن از توي حسابتون بفهميد چقدر مصرفتون بوده شک نکنيد بخاطر دزديشونه و ميخوان شما مدرکي نداشته باشيد ...

Black Mamba
01-11-2011, 21:20
دوستان ببخشید من الان سه چهار روزی میشه که به صورت اینترنتی ADSL مخابرات رو فعال کردم . خودم هم رفتم یه مودم خریدم ولی هرکار که میکنم به اینترنت وصل نمیشه . میخواستم بدونم که آیا سرویس هنوز وصل نشده یا اینکه به تنظیمات خاصی احتیاج داره ؟؟؟

Aless
02-11-2011, 00:38
چراغ ADSL روشن شده؟
بلدی مودم کانفیگ کنی؟

Black Mamba
02-11-2011, 01:36
چراغ ADSL روشن شده؟
بلدی مودم کانفیگ کنی؟

والا کانفیگ کردن که بلد نیستم ولی فکر میکم مشکل از جای دیگه باشه . چون من وقتی که مودم رو مستقیم به خط تلفن وصل میکنم چراغ ADSL روشن نمیشه .

hovo
02-11-2011, 12:48
والا کانفیگ کردن که بلد نیستم ولی فکر میکم مشکل از جای دیگه باشه . چون من وقتی که مودم رو مستقیم به خط تلفن وصل میکنم چراغ ADSL روشن نمیشه .

خط شما رانپه نشده هنوز
در خواست دادن تا رانژه تواصفهان 3 هفته طول میکشه
بعد تازه خبرش میاد که میشه یا نه خط شما pcm هست و کلا نمیشه!!!:27:

Black Mamba
02-11-2011, 17:11
خط شما رانپه نشده هنوز
در خواست دادن تا رانژه تواصفهان 3 هفته طول میکشه
بعد تازه خبرش میاد که میشه یا نه خط شما pcm هست و کلا نمیشه!!!:27:

ببخشید چطوری میشه این کارو کرد ؟؟/

veyron
02-11-2011, 17:44
این سایت مخابرات چرا باز نمیشه؟

tce.ir

msn4062
02-11-2011, 18:32
سرویس ADSL مخابرات در یک نگاه :

1) به انحصار کشیدن سرویس دهی ADSL در بسیاری از مناطق کشور
2) عدم توانایی در ارایه سرویس به مشترکان جدید در حالی که اجازه سرویس دهی به شرکت های دیگر را هم نمی دهد !
3) راه اندازی سایتی پرمشکل (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) با صرف 250 میلیون تومان (از کیسه بیت المال)
4) قطعی های مکرر سرویس
5) افت شدید سرعت در بسیاری از مواقع
6) حذف اینترنت شبانه رایگان برخلاف نظرسنجی که در سایت خودشان (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) انجام داده بودند ، که بیش ار 65 درصد به باقی ماندن آن رای داده بودند.

همه این ها به کنار و محاسبه دوبل و سوبل آپلود و دانلود که در عکس های زیر به وضوح مشخص هستند تنها یک نمونه از محاسبات اشتباهی هستند که ما با آنها برخورد داشته ایم.
اگر شما هم مقادیر ستون های بارگیری و بارگزاری را جمع بزنید متوجه خواهید شد که سطرهای تکراری در جمع کل حساب شده اند.

ناگفته نماند که طی تماس های مکرری که با بخش به اصطلاح پشتیبانی مخابرات داشتیم جوابی که از 3 اپراتور عزیز دریافت کردیم این بود که بدون اینکه از این مطلب تعجب کنند و حتی یک نگاهی به پنل بیاندازند می گفتند که کاری از دستشان بر نمی آید و فقط می توانند شارژ کنند !!!

مخابرات با قطع سرویس ADSL مشترکین برخی از مناطق که از شرکت های دیگری همچون صبانت اشتراک داشتند، آن ها را مجبور به استفاده از سرویس افتضاح خود نموده است !

شکایت هایی هم به صورت کتبی به بازرسی مخابرات ارائه شده است، ولی همانطور که انتظار می رفت به خاطر اینکه بازرسی مخابرات (طبقه گفته یکی از مسئولین فنی مخابرات) 5% از کل سهام مخابرات را در اختیار دارد، و به دلایلی دیگر شکایت های ما بی نتیجه ماند. مثل این است که داور یک مسابقه فوتبال از برد یک تیم نفع ببرد !

حال خودتان قضاوت کنید.

msn4062
02-11-2011, 18:34

hovo
03-11-2011, 05:17
ببخشید چطوری میشه این کارو کرد ؟؟/
بعد از اینکه زنگ زدی 2030 و برای همیشه خودت رو بد×بخت کردی:2:(شوخی کردم خدایی به دل نگیری ما رو دوباره ببرن دم تیغ)
باید بشینی تا از مخابرات بهت زنگ بزنن البته هر از چند گاهی هم میتونی زنگ بزنی پشتیبانی بهشون بد×و×بی×راه×بگی و بگی الان چند وقته در خواست دادم هنوز خط رانژه نشده
(تورو خدا دیگه به من اخطار ندید) من بی گناهم همش تقسیر مخابراته
رانژه شدن دست شما نیست دست مخابراته شما فقط میتونی در خواست بدی و منتظر باشی همین
راستی دیگه تو تاپیک مخابرات پست نمیدم خدا فظ برو بچ دیگه هرچی اینجا اخطار گرفتم برای کل طول زمان کاربریم بسه
ببخشید خلاصه خدا از سر این مخابرات نگذره که من نمیگذرم

morteza1221
03-11-2011, 06:22
تبریک میگم دوباره پورتهای pptp و l2tp بسته شد

File not found
03-11-2011, 10:28
سرویس ADSL مخابرات در یک نگاه :

یک مشکلی که اون صفحه داره اینکه از اصفهان اسمی نبردی..بنویسید مخابرات اصفهان

zizigooloo2
03-11-2011, 11:12
حذف اینترنت شبانه رایگان برخلاف نظرسنجی که در سایت خودشان انجام داده بودند ، که بیش ار 65 درصد به باقی ماندن آن رای داده بودند.

91 درصد بود. اصلا adsl بدون شبانه رایگان فایده نداره. سرعت زیاد وقتی به درد میخوره که حداقل بشه بدون دغدغه چند ساعتی رو دانلود کرد و گرنه که همون دیال آپ هم کار آدم رو راه می اندازه. اگه این مخابرات اصفهان شبانه رایگان رو برگردونه خیلی از مشترکینش راضی میشند.

Aless
03-11-2011, 13:19
تبریک میگم دوباره پورتهای pptp و l2tp بسته شد

تایید میشه

hosein002
03-11-2011, 21:19
منظورت از پنل چیه ؟
اگه منظورت اینه که سایتی رو باز نمی کنی شارژت تموم شده اما اگه منظورت پنل خدمات پلوتونه ،سامانه مشکلی نداره.
سلام منظورم پنل خدمات پلوتونه اصلا باز نمی شه
سرعتم خوبه با هیچ سایتی هم مشکلی ندارم

mohsen_zz
04-11-2011, 16:23
آیا می دانید ایران کم ترین پهنای باند اینترنت(سرعت اینترنت) در جهان و در عین حال گران ترین را دارا می باشد ؟

mohsen_zz
04-11-2011, 16:31
چرا تو پنل کاربری قسمت گزارش دانلود و آپلود خیلی جاها یک حجم رو دو یا سه بار حساب کرده ؟ و اون رو حساب می کنند :41:
دزدی میکنن ؟ پدر پدر صاحابشون رو من در میارم ... بشینید و تماشا کنید...

mehdi speed 700
04-11-2011, 19:27
آیا می دانید ایران کم ترین پهنای باند اینترنت(سرعت اینترنت) در جهان و در عین حال گران ترین را دارا می باشد ؟

خسته نباشی شب بخیر.
تازه میگی لیلی زنه یا مرد:10::46:

mohsen_zz
04-11-2011, 19:41
خسته نباشی شب بخیر.
تازه میگی لیلی زنه یا مرد:10::46:
گاهی وقتا تلنگر زدن لازمه...عزیز جون همه اینو می دونیم... مهم اینه که بهش عادت نکنیم... تازه قراره همینم ازمون بگیرن و اینترنت رو کاملا قطع کنند و یک اینترانت بزرگ به وسعت ایران به جاش بدن به خوردمون

hamed69it
05-11-2011, 13:02
چرا تو پنل کاربری قسمت گزارش دانلود و آپلود خیلی جاها یک حجم رو دو یا سه بار حساب کرده ؟ و اون رو حساب می کنند :41:
دزدی میکنن ؟ پدر پدر صاحابشون رو من در میارم ... بشینید و تماشا کنید...

منم بررسی کردم همین طوریه!
حالا باس چیکار کنیم؟:19:

meyboti
05-11-2011, 20:55
سلام
خانم مهندس شفيعيان چرا چند وقتيه سرعت اينترنت بسيار پايينه حتي نمي تونيم ايميل هامون را چك كنيم يا اينك ايميل بزنيم؟

meyboti
05-11-2011, 23:50
سلام
چه طوري مي شه با خانم شفيعيان صحبت كرد؟

نجات دهنده
06-11-2011, 10:47
:27:
منم بررسی کردم همین طوریه!
حالا باس چیکار کنیم؟:19:

از منم همینطوره .میگن تو این ماه همش رو بصورت اعتبار به حساب اضافه می کنن.
یعنی اون مقداری رو که دو بار کم کرده رو بصورت گیگ بر می گردونن تو حساب:27:

mehdi speed 700
06-11-2011, 11:21

ا دوباره دوشیزه 14 ساله اومدن.تازگی ها دوشیزه های 14 ساله چقدر میدونن:21::21::21::21::21::21:

zizigooloo2
06-11-2011, 12:26

نه بابا؟ بچه خر می کنی. مگه اون پولی رو که قبل از طرح مثلا زرین واسه شارژ به حساب ریختیم بمون برگردوندند. خوردند یه آبم روش. عزیزم برو تو یه فروم دیگه خدا خیرت بده. حنات دیگه واسه ما رنگی نداره.

3dgraphic
08-11-2011, 22:42
سلام

اینترنت مخابرات هر بار هر شارژی دوبار محاسبه و دریافت می کنه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرتون در خصوص این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

morteza1221
09-11-2011, 19:19
بچه ها چرا اینجوری از اعتبارمون کم میشه ؟
من امروز صبح دیدم اعتبارم 4600 مگ مانده داره و رفتم بیرون الان اومدم دیدم 2700 مگ دارم
تو گزارشات هم زده از 12 تا 18 آبان این مقدار مصرف شده
برای شما هم همینطوری سورپرایزتون می کنن جمع میکنن بعد یهو کم میکنن ؟؟؟؟:weird::weird:

farzad_angel
09-11-2011, 19:34
راحت زیاد کم میکنند زنگ میزنی اخرش میگند ناراحتی سرویس نگیر

hosein002
09-11-2011, 20:18
سلام

اینترنت مخابرات هر بار هر شارژی دوبار محاسبه و دریافت می کنه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرتون در خصوص این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازم به شما که میبینید چه به سرمون میاد این پلوتونه منو کشته اصلا باز نمیشه!

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

وایمکس ایرانسل چطوره کسی از دوستان داره؟

mohsen_zz
09-11-2011, 23:01
وایمکس ایرانسل چطوره کسی از دوستان داره؟

خوبه من 2 مگ دارم سرعت دانلودم رو 256 ثابته ... خیلی کم پیش اومده سرعت تغییر بکنه یا سایت بد باز کنه، من راضیم منتها کمی گرونه >> 2 مگ نامحدود 130 تومن .. 1 مگ نامحدود 82 تومن ماهیانه ولی برای کسی که زندگیش در نت سیر میکنه و چاره جز این مخابرات آشغال نداره بهترین گزینه است.

Aless
11-11-2011, 23:40
ما از مخابرات میخواهیم اول دزدی حجمی نکنه و دمو چند ساعت رایگان اضافه کنه و سوم قطعی نداشته باشه و چهارم پشتیبانی بهتری داشته باشه و...

Black Mamba
12-11-2011, 19:55
دوستان سلام . من نمیدونم چرا هر چی به شماره 2030 زنگ میزنم و شماره های 1,2,3 رو میزنم عمل نمیکنه . میخواستم بدونم بقیه هم این مشکل رو دارن یا نه .

Aless
12-11-2011, 20:30
دوستان سلام . من نمیدونم چرا هر چی به شماره 2030 زنگ میزنم و شماره های 1,2,3 رو میزنم عمل نمیکنه . میخواستم بدونم بقیه هم این مشکل رو دارن یا نه .

تلفنتون در حالت تن هست؟
البته این روزها تماس نداشتم ولی قبلا گاهی این اتفاق میوفته ولی بعدا درست میشه

bp1368
14-11-2011, 09:04
با سلام
امروز صبح که حجم باقیمانده رو دیدم برای من حدود 2 گیگ اضافه کردن و تکرار ها هم حذف شده . این نتیجه پیگیری حقوقمونه . دوستانی که پیگیری کردن خداقوت

Oloverock
14-11-2011, 12:10
با سلام
امروز صبح که حجم باقیمانده رو دیدم برای من حدود 2 گیگ اضافه کردن و تکرار ها هم حذف شده . این نتیجه پیگیری حقوقمونه . دوستانی که پیگیری کردن خداقوت

برای من 1 گیگ شارژ شده.....:13:

zizigooloo2
14-11-2011, 12:33
برای من 40 مگ شارژ شده.البته زیاد تو پاچم نرفته بود.:5:

mehdi speed 700
14-11-2011, 16:58
واسه ی من هم 1 گیگ شارژ کردن ولی از من 2 گیگ و نصفی دزدی کره بودن

morteza1221
14-11-2011, 18:12
برای من هیچی اضافه نکردن نامردا
منم می خوام :41:

shitan
16-11-2011, 09:23
اقا سلام من
شماره پشتیبانی سرویس قبلی مخابرات را برا شهرستان می خوام کسی داره؟
اصلا پشتیبانی توی اصفهان برای سرویس قبلی داره ؟

zizigooloo2
17-11-2011, 10:21
اقا سلام من
شماره پشتیبانی سرویس قبلی مخابرات را برا شهرستان می خوام کسی داره؟
اصلا پشتیبانی توی اصفهان برای سرویس قبلی داره ؟

دیگه سرویس قبلی نمونده که پشتیبانی داشته باشه، اون ممه رو لولو برد.

pedramsr
17-11-2011, 17:22
سلام به همه دوستان عزیز ...
من تازه وارد هستم ( هم تو سایت) ( هم ADSL 2030 )
خوب تا 1 ماه پیش 1 سال و ... بود صبانت داشتم ، این آخریا خسته شدم و تصمیم به تعویض ISP گرفتم ... حدود 2 هفته پیش رفتم تو سایت 2030 وADSL ثبت نام کردم ( که ظاهرا خر شدم ! ) ، یه هفته بعدش رفتم مخابرات مدرس ( خونمون سروش هستش) گفتم که پس کی رانژه میشه ، گفت که چون صبانت داشتی و جمع آوری نکردی به مشکل برخوردی که الان چون اومدی برات حلش میکنم و تا آخرای هفته ( همین هفته) رانژه میشه ... امروز زنگ زدم 2030 گفت رانژه شده و باید بری یوزر پسورد رو مخابرات خرازی بگیری ، دوباره زنگ زدم 2030 که آدرس مخابرات خرازی رو بگیرم گفت اگه یوزر پس رو میخوای بت بدم ، منم در کمال تعجب گرفتم و اومدم مودمو کانفیگ کردم و دیدم چراغ اینترنت روشن نمیشه حدود 5 بار از اون به بعد دوباره به 2030 زنگیدم 3 بار پسوردمو عوض کردن ولی نشد ، یکی میگفت مشکل از مخابراته ، یکی میگفت هنوز صبانت روت رانژه هست ( که زنگ زدم بشون گفتن جمع آوری شده) هیچی خلاصه آخر کار یکیشون گفت چون دفه اولته میخوای کانکت شی باید یه کپی کارت ملی برداری و زنگ بزنی به این شماره 2667107 و آدرسشون رو بگیری و ببری اونجا و یوزر پست رو بگیری تا کانکت شی ( نه گفت اونجا کجاست نه آدرس داد و نه هیچی فقط همین شماره و گفت از 9 تا 4 هستن به جز 5 شنبه)
ترو خدا به من بگین چی کار کنم ، پیش کی برم ، من پروژه واسه دانشگاه دارم شدید به ADSL نیاز دارم .

pedramsr
17-11-2011, 17:22
خوب تا 1 ماه پیش 1 سال و ... بود صبانت داشتم ، این آخریا خسته شدم و تصمیم به تعویض ISP گرفتم ... حدود 2 هفته پیش رفتم تو سایت 2030 وADSL ثبت نام کردم ( که ظاهرا خر شدم ! ) ، یه هفته بعدش رفتم مخابرات مدرس ( خونمون سروش هستش) گفتم که پس کی رانژه میشه ، گفت که چون صبانت داشتی و جمع آوری نکردی به مشکل برخوردی که الان چون اومدی برات حلش میکنم و تا آخرای هفته ( همین هفته) رانژه میشه ... امروز زنگ زدم 2030 گفت رانژه شده و باید بری یوزر پسورد رو مخابرات خرازی بگیری ، دوباره زنگ زدم 2030 که آدرس مخابرات خرازی رو بگیرم گفت اگه یوزر پس رو میخوای بت بدم ، منم در کمال تعجب گرفتم و اومدم مودمو کانفیگ کردم و دیدم چراغ اینترنت روشن نمیشه حدود 5 بار از اون به بعد دوباره به 2030 زنگیدم 3 بار پسوردمو عوض کردن ولی نشد ، یکی میگفت مشکل از مخابراته ، یکی میگفت هنوز صبانت روت رانژه هست ( که زنگ زدم بشون گفتن جمع آوری شده) هیچی خلاصه آخر کار یکیشون گفت چون دفه اولته میخوای کانکت شی باید یه کپی کارت ملی برداری و زنگ بزنی به این شماره 2667107 و آدرسشون رو بگیری و ببری اونجا و یوزر پست رو بگیری تا کانکت شی ( نه گفت اونجا کجاست نه آدرس داد و نه هیچی فقط همین شماره و گفت از 9 تا 4 هستن به جز 5 شنبه)
ترو خدا به من بگین چی کار کنم ، پیش کی برم ، من پروژه واسه دانشگاه دارم شدید به ADSL نیاز دارم .

Black Mamba
17-11-2011, 21:56
دوستان سلام . من سه هفته میشه که ثبت نام کردم . اما خطمون رانژه نشده . به پشتیبانی هم که زنگ زدم گفتن که هروقت شد خودمون خبرت میکنیم . میخواستم بدونم آیا برای این کار باید حضوری مراجعه کرد یا خودشون درست میکنن ؟؟؟

Aless
18-11-2011, 17:16

به نظرم شما یه سر به مخابرات خرازی بزن
اگه نشد دوباره به صبانت زنگ بزن ببین هنوز روی خطت سرویس میده
درکل مخابراته دیگه.هراتفاقی ممکنه بیوفته

---------- Post added at 05:16 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

دوستان سلام . من سه هفته میشه که ثبت نام کردم . اما خطمون رانژه نشده . به پشتیبانی هم که زنگ زدم گفتن که هروقت شد خودمون خبرت میکنیم . میخواستم بدونم آیا برای این کار باید حضوری مراجعه کرد یا خودشون درست میکنن ؟؟؟

اینترنتی ثبت نام کردی؟
از ما حدود 40 روز طول کشید تا رانژه شد و حدود 10 روز طول کشید تا زنگ زدند و امدند مودم را کانفیگ کردند
خودشون بهت زنگ میزنند.مگر اینکه خطت درست نشه و بهت زنگ بزنند و بگند برو خرازی اعلام خرابی کن.البته هنوز زوده

Aless
18-11-2011, 17:26
دوستان کسی افت سرعت نداره؟
از من سرعت دانلود 2 کیلوبایت برثانیه است!!!

pedramsr
19-11-2011, 21:53
سلام دوستان ترو خدا یکی کمک کنه ، الان 5 روزه خطم رانژه شده ولی کانکت نمیتونم بشم ، کانکشن که میسازم ارور 691 ( یوسر و پس اشتباه است ) میده ، 2030 تا حالا 20 بار پسوردمو عوض کردن ، میگن اینجا اکانتتون کانکت میشه ، ولی من نمیتونم ، مودمم سالمه ، تمام مراحل رو درست رفتم و بیش از 30 بار ، صبانت که قبلا داشتم 3 بار بشون زنگ زدم گفتن جمع آوری شده ؛ آخر کاریه یارو میگفت به جون بابام جمع آوری شده!!! .... صبانت که داشتم اصلا از این قر و قورا نداشت !! نمیدونم چه مرگیشه ، یکی یه راه حل بده ، دیگه یه گهی خوردم از مخابرات سرویس گرفتم ، باید تا تهش برم ، اصلا اینا مقر اصلیشون کجاست برم رو سرشون خراب کنم ؟! :41:

Aless
20-11-2011, 11:18
سلام دوستان ترو خدا یکی کمک کنه ، الان 5 روزه خطم رانژه شده ولی کانکت نمیتونم بشم ، کانکشن که میسازم ارور 691 ( یوسر و پس اشتباه است ) میده ، 2030 تا حالا 20 بار پسوردمو عوض کردن ، میگن اینجا اکانتتون کانکت میشه ، ولی من نمیتونم ، مودمم سالمه ، تمام مراحل رو درست رفتم و بیش از 30 بار ، صبانت که قبلا داشتم 3 بار بشون زنگ زدم گفتن جمع آوری شده ؛ آخر کاریه یارو میگفت به جون بابام جمع آوری شده!!! .... صبانت که داشتم اصلا از این قر و قورا نداشت !! نمیدونم چه مرگیشه ، یکی یه راه حل بده ، دیگه یه گهی خوردم از مخابرات سرویس گرفتم ، باید تا تهش برم ، اصلا اینا مقر اصلیشون کجاست برم رو سرشون خراب کنم ؟! :41:

اگه خطط رانژه شده مشکلی نیست
احتمالا تنظیمات مودم را درست انجام ندادی
مودمت چیه؟

pedramsr
20-11-2011, 17:28
نه تنظیمات رو درست رفتم 40 بار هم تست کردم ، (تازه اگه تنظیمات مشکل داشت که ارور 691 نمیداد) ، این 2030 لعنتی پی حرف نمیره هی میگه صبا نت هنوز روت رانژه هست ، حضوری رفتم نمایندگی صبانت ، نشونم داد که جمع آوری شده و کد جمع آوری رو هم بهم داد ، گفت اگه مشکلی دارن این مخابراتیا خودشون حل کنن هی ما رو نندازن وسط ! منم که اینجا شدم آلت دست این و اون ، 3 تا پروژه دارم دانشگاه ، عجله ای ADSL نیاز دارم ، شدم چوب 2 سر طلا نه میتونم این 2030 رو قیدشو بزنم ، نه بهم مثل بچه آدم سرویس میدن ، الانم با EDGE ایرانسل پست میدم ولی پس ور نمیاد برا کارا من ، دیگه خسته شدم :41:

zizigooloo2
21-11-2011, 11:55
نه تنظیمات رو درست رفتم 40 بار هم تست کردم ، (تازه اگه تنظیمات مشکل داشت که ارور 691 نمیداد) ، این 2030 لعنتی پی حرف نمیره هی میگه صبا نت هنوز روت رانژه هست ، حضوری رفتم نمایندگی صبانت ، نشونم داد که جمع آوری شده و کد جمع آوری رو هم بهم داد ، گفت اگه مشکلی دارن این مخابراتیا خودشون حل کنن هی ما رو نندازن وسط ! منم که اینجا شدم آلت دست این و اون ، 3 تا پروژه دارم دانشگاه ، عجله ای ADSL نیاز دارم ، شدم چوب 2 سر طلا نه میتونم این 2030 رو قیدشو بزنم ، نه بهم مثل بچه آدم سرویس میدن ، الانم با EDGE ایرانسل پست میدم ولی پس ور نمیاد برا کارا من ، دیگه خسته شدم :41:

خودت رو ناراحت نکن بالاخره درست میشه ما هممون این مشکلات رو به لطف مخابرات کم و بیش داشتیم.
چی شد که اومدی طرف سرویس مخابرات، صبانت چه اشکالی داشت؟ گرون بود، سرعتش کم بود؟ قعطی داشت؟

pedramsr
21-11-2011, 17:26
سلام ممنون از همه دوستان ، مشکلم بلاخره حل شد ، مخابرات اشتباهی هنوز رانژه صبانت رو بر نداشته بوده ، ( احمق :31:) بحمد الله بعد از 4 روز از کار و زندگی افتادن بلاخره راه افتاد ، ولی خدایی بدیش هم نیست ، اول فکر کردم خر شدم صبا رو جمع کردم اما الان که میبینم هم سرعتش بیشتره هم پینگش .

morteza1221
21-11-2011, 20:36
سلام ممنون از همه دوستان ، مشکلم بلاخره حل شد ، مخابرات اشتباهی هنوز رانژه صبانت رو بر نداشته بوده ، ( احمق :31:) بحمد الله بعد از 4 روز از کار و زندگی افتادن بلاخره راه افتاد ، ولی خدایی بدیش هم نیست ، اول فکر کردم خر شدم صبا رو جمع کردم اما الان که میبینم هم سرعتش بیشتره هم پینگش .

:18: پس ببینین صبا نت چقدر ضایعه که این آقا از مخابرات تعریف می کنه

qwertyuz
21-11-2011, 21:00
:18: پس ببینین صبا نت چقدر ضایعه که این آقا از مخابرات تعریف می کنه

صبا نت شرف داره به مخابرات اصفهان.من 3 نوع سرویس دارم صبا نت مبین نت ومخابرات .مخابرات از همه افتضاحتره.
تفاوت سرعت دانلود اول صبانت بعد مبین نت مخابراتم با دیال آپ یکی.اما از لحاظ پینگ باید بگم مبین نت از همه بهتره.اصلا میخام سرویس مخابرات را لغو کنم 2030 میگه باید بری خیابان فروغی مخابرات کتبا بنویسی که خط
جمع اوری بشه.واقعا بدترین سرویس مخابرات ارایه میکنه بدون هیچ مزایایی.دوست دارم یه چند فحش بارشون کنم حیف قوانین انجمن نمیزاره.

morteza1221
22-11-2011, 19:06
سرعت دانلود من دو روزه دقیقا نصف شده روی 40 - 50 هست و چی پی ان هم قطعه و وصل نمی شه
کس دیگه هم این مشکلو داره ؟

Aless
23-11-2011, 21:32
سرعت دانلود من دو روزه دقیقا نصف شده روی 40 - 50 هست و چی پی ان هم قطعه و وصل نمی شه
کس دیگه هم این مشکلو داره ؟

بله
متاسفانه بسته شده

sise
24-11-2011, 11:24
آقا کسی اگه یه جواب درست و درمونی داره بده لطفا
پیش شماره تلفن من 685 در بهارستانه. این پیش شماره را میگن قط مخابرات میتونه اینترنت پرسرعت بده. همین پیش شماره و یکی دیگه فقط این مشکل(مزایا؟) را دارن و واسه همین هرشرکتی میرم میگه برو مخابرات ما نمیتونیم adsl بدیم.

حالا این مخابرات یه مدت پیش زمگ زدم گفت فعلا فقط داخل فاز یک اصفهان سرویس میده. سوال من اینه تکلیف ما چیه؟
کسی اگه میدونه یه جوابی یده. مشکل اینه که اینجا وایمکس هم ساپورت نمیشه که بریم بگیریم.