PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رئال مادرید 1 - لیون 1 / خداحافظی کهکشانی ها با لیگ قهرمانان

nw_nk
10-03-2010, 13:57
مصاحبه با رونالدو؛ Lyon امشب رئال واقعی را مي شناسد

ستاره پرتغالی باشگاه مادریدی از موفقیت تیمش دردیدارامشب سانتیاگو برنابئو مطمئن است.

سایت گل - ستاره پرتغالي با اطمينان کامل ازديدار امشب تيمش برابر Lyon سخن مي گويد و تنها انديشه غلبه بر Lyon را در سر مي پروراند. اواز هواداران تيم مادريدي مي خواهد به برنابئو آمده و در شب جادويي تيم مادريدي سهيم باشند. کريس رئال را قويترين تيم کنوني لاليگا مي داند. گفتگوي او با روزنامه آ.اس را با هم مطالعه مي کنيم:

* آيا زماني براي لمس کردن حس موفقيت در ديدار شنبه شب داشتي؟
- بازي بسيار بزرگي بود. در ديدار مقابل سويا هواداران تيم ما فوق العاده بودند و اميدوارم آنها در ديدار امشب نيز حضور مشابهي داشته باشند، زيرا حضور هواداران روحيه فراواني به ما مي دهد تا خوب بازي کرده و به پيروزي برسيم. همه ما بايد به Lyon نشان دهيم که در برنابئو اين ما هستيم که حکمراني مي کنيم و مطمئنم امشب ورزشگاه مملو از تماشاگر شده و اين بسيار زيبا خواهد بود.

* پس از صدرنشيني در جدول رقابتهاي لاليگا، خود را مدعي قهرماني در اين رقابتها مي دانيد؟
- واقعيت اين است که در شرايط بسيار خوبي هستيم و آمادگي بسيار خوبي داريم. اکنون نشان داده ايم که قويترين تيم حاضر در رقابتهاي ليگ اسپانيا هستيم.

* فکر مي کني تکليف تيم قهرمان اين فصل لاليگا در ديدار روز دهم آوريل (ال کلاسيکو) مشخص خواهد شد؟
- بازي برابر بارسلونا مي تواند بازي سرنوشت سازي باشد، زيرا علاوه بر اينکه در ورزشگاه خانگي مان به ميدان مي رويم، بايد تحت هر شرايطي سه امتياز بازي را از آن خود کنيم. بدون شک، فکر مي کنم تکليف قهرمان را خودمان بايد معلوم کنيد، ولي در هر صورت اين ديدار اکنون براي ما مهم نيست.

* پس اين طور که معلوم است، در رختکن تيم مادريدي فقط صحبت از مصاف با Lyon است؟
- همين طور است. اکنون ما بايد با تيمي مواجه شويم که از نظر فيزيکي بسيار قوي است، ولي ما در خانه بازي مي کنيم و مي توانيم بازي به مراتب بهتري را در مقايسه با ديدار رفت به نمايش بگذاريم. مطمئنم که مي توانيم عملکرد خوبي داشته و به دور بعدي رقابتها صعود کنيم.

* پس کاملاً مطمئن هستيد که مي توانيد با توجه به ديدار رفت، موفق باشيد؟

- ما در Lyon شکست خورديم، ولي اکنون تمام شرايط لازم براي پيروزي در ديدار برگشت را داريم. تيم ما اعتماد به نفس فراواني دارد و مي دانيم که به مرحله بعد صعود خواهيم کرد.

* فکر مي کني در اين ديدار چه بايد بکنيد تا بتواند به دور بعد برسيد؟

- بايد با ذهنيت پيروزي طلبانه به ميدان برويم و به قصد گلزني وارد ميدان شويم و اگر خط مياني تيم ما تهاجمي تر از قبل باشد، اوضاع به مراتب بهتر خواهد شد، زيرا فرصتهاي بيشتري براي گلزني خواهيم داشت. مربي تيم ما به خوبي مي داند که چه ترکيبي بهترين ترکيب براي پيروزي در اين ديدار خواهد بود. Lyon خط دفاعي فوق العاده اي دارد که در ديدار رفت گلي را دريافت نکرده و ما نهايت تلاشمان را به کار خواهيم گرفت تا از سد آنها عبور کرده و به دور بعدي راه يابيم.

* برابر سويا، بازي تيم در نيمه دوم و با ورود گوتي و فان در فارت به مراتب بهتر شد.
- بله، تيم ما با حضور گوتي و فان در فارت به مراتب بهتر شد، ولي نمي توانيم تنها به يک يا دو بازيکن متکي باشيم. تيم مادريدي به حرکات گروهي متکي است، ما تيم بزرگي داريم که با تلاش همگي بازيکنان مي درخشد، با حضور 11 بازيکن اصلي و بازيکنان ذخيره، همه در تيم ما مهم هستند.

* چه پيغامي براي هواداران رئال در آستانه ديدار امشب داري؟
- از آنها مي خواهم که از ما حمايت کنند، زيرا ما نهايت تلاشمان را براي حذف Lyon به کار خواهيم گرفت. از اولين دقيقه بازي براي پيروزي وارد عمل خواهيم شد. به خوبي مي دانيم که کار سختي را پيش رو داريم، ولي فکر مي کنم مي توانيم به هدفمان برسيم.

* مي داني که همه نگاهها روي تو متمرکز است، زيرا گران قيمت ترين بازيکن تاريخ هستي!

- ما با يازده بازيکن روانه ميدان مي شويم و فقط من نيستم. به همين دليل هيچ فشار مضاعفي را حس نمي کنم.

* آيا تصور لحظه اي که مقابل Lyon شکست خورده و از گردونه رقابتها حذف شويد را مي کني؟
- اين نااميدي بزرگي خواهد بود، چرا که همه ما مي خواهيم دهمين قهرماني رئال در رقابتهاي اروپايي را کسب کنيم. به خوبي مي دانيم که قهرماني در رقابتهاي چمپيونز ليگ يکي از اولويتهاي تيم است.

* فکر مي کني غيبت ژابي در اين ديدار، محسوس باشد؟
- ژابي در ديدار مقابل سويا نمايش بسيار خوبي را به اجرا گذاشت. او يکي از بازيکنان مهم تيم ماست، ولي مطمئنم کسي که به جاي او روانه ميدان خواهد شد نيز نمايش خوبي را به اجرا خواهد گذاشت.

* کاکا هنوز نتوانسته در رختکن تيم مادريدي به روزهاي اوجش برسد. آيا نگران او نيستي؟
- بايد اعترافي بکنم. کاکا آرام ترين بازيکن رختکن تيم ماست و بازيکني واقعاً حرفه اي است. اويکي از بهترين بازيکنان دنياست و حتي براي ثانيه اي از فکر فوتبال بيرون نمي آيد. او نهايت تلاشش را به کار مي گيرد و مطمئنم بزودي همه چيز بر وفق مراد او خواهد شد. حالش خوب است ويکي از کليدي ترين مهره هاي تيم است.

* ولي تو به خوبي با رختکن تيم تطبيق يافته اي.
- من اينجا مثل منچستر، چندان در جناحين بازي نمي کنم. نسبتاً آزادتر از رختکن اولدترافورد هستم، ولي برايم اهميتي ندارد. در هر پستي در خط حمله مي توانم خودم را تطبيق دهم.

* اوضاع «په په» چطور است؟
- او حالش خوب است و اميدوارم پيش از رقابتهاي جام جهاني به روزهاي اوجش بازگردد.

* در مورد درخشش اخير ايگواين چه صحبتي داري؟
- او فصل خارق العاده اي را پشت سر مي گذارد و اميدوارم اين روند ادامه يابد، زيرا حضور و درخشش او براي رئال واقعاً تأثيرگذار است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2010/3/10

nw_nk
10-03-2010, 20:38
(---- = Lyon)

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا، به مردم مادريد در مورد صعود به مرحله بعدي اطمينان داد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مانوئل پيگريني، سرمربي سابق تيم فوتبال ويارئال اسپانيا، در نشست خبري خود گفت: نگران چيزي نباشيد، صعود مي‌کنيم و به سمت قهرماني پيش مي‌رويم.

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا، افزود: رئال مادريد بسيار بهتر از ---- بازي مي‌کند و هر کارشناسي مي‌‌داند که سطح فوتبال حرفه‌اي رئال مادريد هرگز قابل مقايسه با المپيک ---- نيست.

پيگريني ادامه داد: از خرانرو به عنوان بازيکن ثابت در اين ديدار استفاده مي کنم، او مي‌تواند سرنوشت اين ديدار حساس را تغيير دهد، ما رونالدو را هم داريم و کريم بن‌زما نيز در کنار او خواهد بود. رئال مادريد گرسنه است و ما بايد به قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا برسيم.

امشب رئال مادريد در خانه خود ميزبان المپيک ---- است.

چهارشنبه 19/12/1388

B L A S T E R
10-03-2010, 20:38
بازی رئال باید پخش میشد!
خیلی خنگن مسئولای شبکه!

Mojtaba-MCI
10-03-2010, 20:44
چرا همچین حرفی میزنی؟!
چون بازی رئال - لیون رو پخش نمیکنن خنگن یا چون شما طرفدار رئالی؟!
خنده دار نمیشد اگه به جای بازی منچستر - میلان میومدن رئال - لیون رو پخش میکردن؟!؟!؟!واقعا!
درسته رئال پرطرفداره ولی آیا لیون هم پرطرفداره که بازیش بیننده ای غیر از رئالیها داشته باشه؟!

shahshahani
10-03-2010, 20:44
چرا کلمه لـیون جزو کلمات فـیلتر شده هست؟

Mojtaba-MCI
10-03-2010, 20:46
چرا کلمه لـیون جزو کلمات فـیلتر شده هست؟
پس شما چجوری نوشتی:31:؟!

rh.mohammad
10-03-2010, 21:42
امیدوارم رئال حذف بشه:31:
اگرم حذف نشه امیدوارم با گل کاکا صعود کنه:46:
Forza Milan:27:

Stream
10-03-2010, 23:05
سلام..

ما که روی صعود لیون شرط بستیم (نسبت 5 به 1 !) ... ببینیم چه می شود!

nw_nk
10-03-2010, 23:09
سرمربی سابق آتزوری در صحبتهایی اعلام کرده که اگر رئال بتواند در دیدار امشب به برتری برسد، به مرحله فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا راه خواهد یافت.

سایت گل - آریگو ساکی در گفتگو با برنامه اونا اسپورتیوای رادیو اسپانیا،آنالیز کوتاهی در مورد دو تیم صاحب نام اسپانیایی ارائه کرده است.

ساکی در مورد خرید زلاتان ایبراهیموویچ که در تابستان گذشته از اینتر به بارسا پیوست گفت:« سران بارسا در به خدمت گرفتن زلاتان ایبراهیموویچ اشتباه کردند. زلاتان بازیکن فوق العاده ای در ورزشهای فردی است ولی در ورزشی گروهی او به سختی می تواند با دیگران در ارتباط باشد و بازی زلاتان کاملا فردی است. من در آن زمان به پپ گفتم که بهترین بازیکن فردی دنیا را جذب کرده، چرا که زلاتان همه چیز دارد: از نظر پتانسیل، نیرو، مهارت و قابلیت اتکا، فوق العاده است ولی تاکنون مشکلات متعددی داشته که امیدوارم که بتواند بر این مشکلات غلبه کند. زلاتان در حال حاضر با مشکلاتی مواجه است ولی شاید در 15 روز آینده مشکلات حل شود و در این صورت همه چیز فوق العاده خواهد بود.»

ساکی در ادامه در مورد دیدار امشب دو تیم رئال مادرید و المپیک لیون گفت:« باید به بازیکنان رئال اعتماد کرد. من شخصا فکر می کنم که رئال واکنش نشان خواهد داد. آنها در شرایط بسیار خوبی هستند. کیفیت فردی بازیکنان این تیم بسیار بالاست و از نظر گروهی نیز در حال بهبود و پیشرفت هستند.آنها در شرایطی بسیار حساس هستند که سرنوشت آینده آنها را رقم خواهد زد. به نظر من اگر رئال بتواند امشب مقابل لیون به برتری برسد، به مرحله فینال خواهد رسید.»

2010/3/10

iriali
10-03-2010, 23:09
:31:

عشق است رئال

پیروز خواهیم بود و سعود خواهیم کرد

:11:

SAMAN-JEEZY
11-03-2010, 01:04
:31:

عشق است رئال

پیروز خواهیم بود و سعود خواهیم کرد

:11:
مساوی کردید و صعود نکردید!

runner
11-03-2010, 01:12
رونالدو: Lyon امشب رئال واقعی را مي شناسد

من نمی دوم رونالدو حتما باید حرف بزنه که اینجوری ضایع بشه؟؟؟؟

nw_nk
11-03-2010, 01:29
UEFA Champions League
Mar 10, 2010 8:45 PM CET
Santiago Bernabéu
Referee: Nicola Rizzoli - ITA

Real Madrid 1-1 O. Lyon
Ag. 1-2

اخبار قرار خواهد گرفت.

Amin-Nasim
11-03-2010, 01:36
سایت گل- به نظر می رسد که طلسم حذف تیم مادریدی در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا همچنان ادامه دارد. کهکشانی ها با تقبل شکست در مجموع دودیدار رفت وبرگشت مقابل لیون، از گردونه این رقابتها حذف و از راهیابی به دور بعدی بازماندند.
رئال مادرید چهارشنبه شب در حالی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به میدان رفت که در دیدار رفت مرحله یک هشتم پایانی در ورزشگاه خانگی لیون با نتیجه 0-1 مغلوب این تیم فرانسوی شده بود. کهکشانی ها در دیدار برگشت و با امید و انگیزه های فراوانی وارد زمین مسابقه شدند و گل زودهنگام کریستیانو رونالدو در دقیقه 6 نوید از برتری تیم کهکشانی می داد.
ولی بازی با همین نتیجه ادامه یافت تا اینکه در دقیقه 75 گل تساوی بازی توسط ژانیک، ستاره لیون به ثمر رسید تا رویاهای تیم کهکشانی نقش بر آب شود؛ پس از این گل، کهکشانی ها هر چه تلاش کردند تا بتوانند بار دیگر ورق را به سمت خود برگردانند، موفق نبودند و این دیدار در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید.
بار دیگر شکستی اروپایی برای رئال رقم خورد و کهکشانی ها بار دیگر در مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای چمپیونز لیگ با حذفی زودهنگام مواجه شدند.
رئال این بار با تساوی 1-1 با لیون در دیدار برگشت و با مجموع 1-2 مغلوب تیم فرانسوی شد.

nw_nk
11-03-2010, 01:38
با تساوی دو تیم رئال و لیون در دیدار برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان و با توجه به برتری تیم فرانسوی در دیدار رفت، رئال بار دیگر در مرحله یک هشتم پایانی با گردونه رقابتهای اروپایی خداحافظی کرد.

سایت گل - به نظر می رسد که طلسم حذف تیم مادریدی در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا همچنان ادامه دارد. کهکشانی ها با تقبل شکست در مجموع دودیدار رفت وبرگشت مقابل لیون، از گردونه این رقابتها حذف و از راهیابی به دور بعدی بازماندند.

رئال مادرید چهارشنبه شب در حالی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به میدان رفت که در دیدار رفت مرحله یک هشتم پایانی در ورزشگاه خانگی لیون با نتیجه 0-1 مغلوب این تیم فرانسوی شده بود. کهکشانی ها در دیدار برگشت و با امید و انگیزه های فراوانی وارد زمین مسابقه شدند و گل زودهنگام کریستیانو رونالدو در دقیقه 6 نوید از برتری تیم کهکشانی می داد.

ولی بازی با همین نتیجه ادامه یافت تا اینکه در دقیقه 75 گل تساوی بازی توسط ژانیک، ستاره لیون به ثمر رسید تا رویاهای تیم کهکشانی نقش بر آب شود؛ پس از این گل، کهکشانی ها هر چه تلاش کردند تا بتوانند بار دیگر ورق را به سمت خود برگردانند، موفق نبودند و این دیدار در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید.

بار دیگر شکستی اروپایی برای رئال رقم خورد و کهکشانی ها بار دیگر در مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای چمپیونز لیگ با حذفی زودهنگام مواجه شدند.

رئال این بار با تساوی 1-1 با لیون در دیدار برگشت و با مجموع 1-2 مغلوب تیم فرانسوی شد.

2010/3/11

پی نوشت: تشکر از دوست فوق

nw_nk
11-03-2010, 03:17
مرجع خبری رئال مادرید : این همه سرمایه گذاری نیز چاره ی ممانعت از حذف رئال ماردید از مرحله یک هشتم نبود.

فلورنتینو پرز جاه طلب ترین فصل نقل و انتقالات گذشته را در تابستان گذشته رقم زد. در مجموع 250 میلیون یورو، توسط مدیر رئال مادرید در تابستان برای رسیدن به فینال چمپیونزلیگ در برنابئو خرج شد. اما دو تیم کوچک ، یعنی آلکورکون دسته سومی و لیونی که هیچ افتخاری در اروپا نداشتند پروژه کهکشانی ها را به هم زددند.

رئال مادرید برای ششمین بار پیاپی نتوانستم که از مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ عبور کند. یوونتوس، آرسنال، رم، بایرن، لیورپول و لیون تیمهایی هستند که در این چند سال سد راه رئال مادرید بودند. اما امسال رئال مادرید با بیشترین خرج نیز نتوانست که به موفقیتی دست یابد.

بنزمای 36 میلیونی و ژابی آلونسوی 30 میلیونی تنها خریدهایی بودند که در بازی شب گذشته به علت مصدومیت و محرومیت غایب بودند. البته هر دوی آنها در بازی رفت در ژرلاند حاضر بودند. رئال مادرید با حضور تمام خرید ها از کریس رونالدو (96) گرفته تا آربلوا و از کاکا (65) گرفته تا گارای و گرانرو نتوانست که راهی از پیش ببرد.

رئال مادرید نتوانست که یک بار دیگر به مرحله یک چهارم برسد و اکنون بدترین اتفاق ممکن می تواند حضور بارسلونا در اول خرداد در برنابئو باشد.

20 اسفند 1388

mashhadkhafan
11-03-2010, 09:22
سلام
خسته نباشید
من هنوز برام هضم نشده که چی شد اینطور شد
ایگواین که گل 1500 درصدو زد به تیر لیون هم تا توپ به کریس میرسید همش خطلا میکرد
هنوز نمیشه هضمش کنم
باتشکر
بای

B L A S T E R
11-03-2010, 10:32
من نمی دوم رونالدو حتما باید حرف بزنه که اینجوری ضایع بشه؟؟؟؟
لطفا چرت و پرت نگو !
واقعا بدشانسی به اوجش رسیده...
نیمه اول باید 4 تا میزد رئال...وقتی بازیکن دروازه خالی میزنه به تیرک چه میشه کرد؟

چرا همچین حرفی میزنی؟!
چون بازی رئال - لیون رو پخش نمیکنن خنگن یا چون شما طرفدار رئالی؟!
خنده دار نمیشد اگه به جای بازی منچستر - میلان میومدن رئال - لیون رو پخش میکردن؟!؟!؟!واقعا!
درسته رئال پرطرفداره ولی آیا لیون هم پرطرفداره که بازیش بیننده ای غیر از رئالیها داشته باشه؟!
عزیزم هر کی دیشب بازی میلان رو دیده خوابش برده...بازی از اون چرت تر نمی شد... وقتی صعود منچستر قطعیه باید بازی حساس تر پخش بشه...البته معلومه بارسا اشتوتگارت هم خیلی حساسه!!!!!!!!

pedram_sad
11-03-2010, 10:33
تا بود اون بایرن .... موجبات حذف ما رو فراهم میکرد
الانم چند سالیه چپ و راست یک تیم .... مثل لیون میاد میشه سد راه

موندم در سر این قضیه

masoudtr
11-03-2010, 10:41
وقتی بازیکن دروازه خالی میزنه به تیرک چه میشه کرد؟
همینجاست که فرق بازیکن های بزرگ با درپیتی ها مشخص میشه

B L A S T E R
11-03-2010, 10:45
همینجاست که فرق بازیکن های بزرگ با درپیتی ها مشخص میشه در پیتی خودتی !!!
درس صحبت کن!!همین مهاجم درپیتی دو تا گل از اقای گل اسپانیا کمتر داره!!!

mahdishata
11-03-2010, 10:59
در پیتی خودتی !!!
درس صحبت کن!!همین مهاجم درپیتی دو تا گل از اقای گل اسپانیا کمتر داره!!!

رفیق امپر چسبوندیا.وایسا با هم بریم:31:

..Parsa..
11-03-2010, 11:32
:31:با احترام به تمام دوستان
حذف شکوهمندانه و مقتدرانه ی کهکشانی های مادرید را به تمامی هواداران عزیز این تیم تبریک میگم:31:

pcforlife
11-03-2010, 11:45
خیلی حیف شد... دوست نداشتم رئال حذف بشه...:41:

davy jones
11-03-2010, 11:46
رئال هر دفعه با اقتدار از گروهش صعود میکنه و بعد تو یک هشتم حذف میشه. نمیکنه تو مرحله ی گروهی حذف بشه تا لااقل تو لیگ اروپا (جام یوفا) حرفی برای گفتن داشته باشه.

nw_nk
11-03-2010, 12:39
رئال مادرید به رغم تساوی دیشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو از راهیابی به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بازماند.

سایت گل - با توجه به نتیجه ای که در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به دست آمد، تیم لیون توانست با نتیجه 1-2 مقابل کهکشانی ها به برتری دست یافته و راهی مرحله یک چهارم پایانی شود.اکنون پیگرینی تمام مسئولیتها را برگردن گرفته و در گفتگوی کوتاهی از شکست دیشب گفته است:

* فکر می کنید تیم از نظر فیزیکی کم آورد؟
- به نظر من این مشکل اصلی تیم ما نبود. در نیمه اول بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و در نیمه دوم، به نظر خسته تر می رسیدیم.در نیمه دوم گویی تیم ما متلاشی شده بود و همه چیز براساس حرکات فردی انجام می گرفت. در نیمه اول فرصتهای زیادی داشتیم تا بازی را 0-2 کنیم که این اتفاق نیفتاد.

* آیا به ارائه استعفای خود فکر می کنید؟
- نه .من به خاطر پروژه ای که اکنون شروع شده، استعفا نمی دهم. این یک لغزش و سکندری بزرگ بود و همه ما از این بابت به شدت ناراحت هستیم. این سوال را باید از اعضای مدیریتی تیم پرسید. این رویای همه ما بود و زمانی که چنین اتفاقاتی رخ می دهد، مسئول اصلی مربی تیم است.

* فکر نمی کنید که گوتی بیش از حد خسته بود؟
- اکنون زمان صحبت کردن در این رابطه نیست. همه ما می دانستیم که گوتی اندکی با گوتی همیشگی فاصله دارد و به همین دلیل فان در فارت قبراق را برای نیمه دوم برروی نیمکت ذخیره کرده بودیم. علاوه بر خستگی، قربانی حرکات فردی نیز شدیم. من تیمی را وارد زمین کردم که فکر می کردم در کنار هم راحت هستند.

* اوضاع رختکن تیم چطور است؟
- همه ضربه بدی خورده اند،چرا که همه ما رویاهای فراوانی در این رقابتها داشتیم و به رسیدن به مراحل نهایی رقابتها فکر می کردیم.اکنون می بایست هم و غم خود را برای قهرمانی در لالیگا به کار بگیریم و به تلاش ادامه دهیم. پروژه ما پروژه ای بلند مدت است و مربوط به یک سال نیست.

2010/3/11

nw_nk
11-03-2010, 12:41
مدافع جوان باشگاه مادریدی ازحذف تیمش از گردونه رقابتهای اروپایی به شدت ناراحت است.

سایت گل - سرخیو راموس در پایان دیدار دیشب ورزشگاه برنابئو ناراحت بود و در گفتگوی کوتاهی با روزنامه آ.اس از شرایط حاکم بر این دیدار صحبت کرده که متن این گفتگو را با هم می خوانیم:

* چهارشنبه شب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو چه اتفاقی رخ داد؟
- روز بسیار دردناکی بود. ما ازاینکه نتوانستیم رویای هوادارانمان را محقق کنیم، به شدت آزرده خاطر هستیم. لحظات بسیار سختی بود. اکنون می بایست متحد باشیم که چنین اتفاقی در رقابتهای لالیگا تکرار نشود.تیم ما در طول 90 دقیقه موقعیتهای متعددی را خلق می کرد. موقعیت ایگواین کاملا بارز بود و ما در آستانه شادی کردن بودیم.در ابتدا بازی را کاملا متمرکز آغاز کردیم ولی در نهایت حس می کنیم که به هواداران تیم بدهکاریم.

* بدین ترتیب اکنون 6 فصل است که تیم مادریدی نتوانسته از مرحله یک هشتم پایانی به دور بعدی صعود کند.این یک طلسم است.نه؟
- نه ، طلسم نیست و امیدواریم که این روند هرچه سریعتر از بین برود.مطمئنیم که سال آینده با صعود به مرحله یک چهارم پایانی طعم تلخ ناکامی های اخیر را به دست فراموشی خواهیم سپرد.

* عواقب احتمالی این حذف را چه می دانی؟
- به نظر من الان اصلا زمان مناسبی برای آنکه تقصیرها را برگردن مربی یا بازیکن خاصی بیندازیم نیست.

* چه صحبتی با هواداران تیم دارید؟
- به نظر من اکنون زمان آن است که همگی با هم متحد باشیم و رو به جلو حرکت کنیم. باید از هواداران عذرخواهی کرد ولی ما اولین کسانی هستیم که ضربه خورده ایم و از این حذف بیش از سایرین ناراحت هستیم. رویاهای زیادی را برای رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا در سر می پروراندیم.

2010/3/11

nw_nk
11-03-2010, 12:43
زننده تک گل لیون در دیدار 4شنبه شب در صحبتهایی اعلام کرده که آنچه در مطبوعات در مورد رئال به گوش می رسید، آنها را به واکنش واداشته و عامل اصلی تزریق انگیزه به اردوی لیون بوده است.

سایت گل - میرالم ژانیک، ستاره بوسنیایی المپیک لیون شبی رویایی را در سانتیاگو برنابئو تجربه کرد. او توانست گلی را به ثمر برساند که تیمش با عبور از سد رئال، رهسپار دور بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا شود.

شانیک در صحبتهایی اعلام کرد که انتشار اخبار متعدد در مورد رئال، باعث شد تا تیمش خود را برای واکنش مقابل کهکشانی ها آماده کند.

در روزهای گذشته سرخیو راموس از پیروزی 0-3 تیم اسپانیایی در دیدار برگشت صحبت می کرد ولی این دیدار درنهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید تا تیم فرانسوی بتواند به لطف پیروزی در دیدار رفت، کوله بار خود را برای مرحله بعدی ببندد. تک گل ژانیک در دقیقه 75 بازی چهارشنبه شب، کلیدی ترین عامل صعود این تیم به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بود.

این ستاره 19 ساله بوسنیایی در پایان این دیدار به تی اف 1 گفت:« صعود به دور بعدی بسیار خوب است، به ویژه با در نظر داشتن این نکته که پیش از آغاز دیدار بازیکنان تیم مادریدی صحبتهای زیادی را انجام می دادند که ما را به شدت ناراحت کرده بود. اکنون ما منتظر دور بعدی رقابتها هستیم، چرا که رقابتهای لیگ قهرمانان برای ما تمام نشده است.»

البته هنوز این احتمال وجود دارد که لیون بار دیگر به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بازگردد ولی این اتفاق در صورتی رخ خواهد داد که این تیم روانه دیدار فینال شود.

2010/3/11

Alireza.M67
11-03-2010, 12:44
با عرض معذرت از هوادارای رئال .
واقعا دلم خنک شد ...
تا اینا باشن دیگه دنبال ستاره های تیمهای دیگه نرن و مثل بچه آدم خودشون ستاره تربیت کنن .

nw_nk
11-03-2010, 12:49
ستاره برزیلی باشگاه مادریدی در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش در نیمه اول موقعیتهای فراوانی برای گلزنی داشته ولی بهره نبردن از همین موقعیتها در رقابتهای لیگ قهرمانان گران تمام می شود.

سایت گل - کاکا،ستاره برزیلی باشگاه مادریدی پس از حذف این تیم از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا از هواداران این تیم عذرخواهی کرده و در صحبتهایی اعلام کرد که عصبانیت او از تعویضش نبوده و به خاطر شرایط بازی عصبانی بوده است.

کاکا در صحبتهایی دراین رابطه گفت:« ضربه بسیارسختی بود. لحظات بسیار سختی برای ما و هواداران تیم است و تنها کاری که اکنون می توانیم انجام دهیم این است که از هواداران تیم عذرخواهی کنیم. همه ما رویای بزرگی داشتیم که در دیدار فینال رقابتهای این فصل که در برنابئو برگزار می شود حاضر باشیم ولی در نهایت نتوانستیم آن را محقق کنیم.»

کاکا در ادامه با اشاره به شرایط دردناک حاکم بررختکن رئال گفت:« روزهای سختی را در کارنامه ورزشی ام پشت سر گذاشته ام و همیشه در کنار هم تیمی هایم از این روزها عبور کرده ایم. اکنون هم می بایست بار دیگر با هم تیمی هایم از این روزهای سخت عبور کنیم.»

این ستاره برزیلی معتقد است که دلیل حذف رئال مقابل لیون، در مرحله یک هشتم پایانی و برای ششمین سال متوالی، از دست دادن موقعیتهای متعدد گلزنی در نیمه اول بازی بود. کاکا در این رابطه گفت:« ما موقعیتهای فراوانی برای گلزنی داشتیم و نتوانستیم سرنوشت بازی را رقم بزنیم.چنین اشتباهاتی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا قابل بخشش نیست.»

کاکا در پایان صحبتهایش با تکذیب عصبانیت به خاطر تعویضش گفت:« شرایط بازی اصلا برایم خوشایند نبود. از اینکه تعویض شدم، عصبانی نشدم و عصبانیتم به دلیل اتفاقاتی که در جریان بازی می افتاد بود. به علاوه به جای من بازیکنی مثل رائول روانه میدان شد که تجربه فراوانی در گلزنی دارد. پس چرا باید عصبانی شوم.»

2010/3/11

nw_nk
11-03-2010, 13:16
جالبه که بارسلونا سال قبل در همین مرحله به لیون خورد. 5 تا بهش زد و در مجموعه 6 بر 3 صعود کرد. تازه اون موقع Lyon وضعیت بهتری در فرانسه داشت و قویتر بود.

nw_nk
12-03-2010, 17:15
در حالی که همسر کاکا اعلام کرد که هیچ انتقادی از پیگرینی انجام نداده، مشاور این ستاره برزیلی پذیرفت که او از پیگرینی انتقاد کرده و دیگر چنین کاری را تکرار نخواهد کرد.

سایت گل - کارولینا سلیکو همسر کاکا، ستاره باشگاه مادریدی اعلام کرد که اخباری که در مورد انتقاد او از پیگرینی در توئیتر منتشر شده صحت ندارد. گفته می شد که سلیکو در صفحه توئیترش، پیگرینی را مربی بزدل خوانده است. در این میان دیوگو کوتسچو، مشاور مطبوعاتی کاکا در صحبتهایی اعلام کرد که او نویسنده این صفحه بوده و قول داد که دیگر در مورد مسائل فوتبالی این چنینی چنین اشتباهی را تکرار نخواهد کرد.
در جریان دیدار دیشب ورزشگاه سانتیاگو برنابئو که به حذف رئال مادرید از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا منجر شد، کاکا در هنگام تعویض با چهره ای برافروخته، با عصبانیت تمام زمین مسابقه را ترک کرد و جایش را به رائول گونسالس داد و پس از پایان این دیدار بود که در صفحه توئیتر همسر کاکا چنین جمله ای ظاهر شد:« یک مربی بزدل همیشه یک بازیکن را تعویض می کند تا سعی کند حواسها را از روی اهمیت او پرت کند.» در نهایت مشخص شد که این جمله از سوی مشاور کاکا در این صفحه قرار داده شده است.

در این میان کارولینا سلیکو، از این فرصت بهره برده تا تمام این صحبتهارا تکذیب کند. او در این رابطه گفت:« این خبری که در توئیتر منتشر شده، هرگز از سوی من منتشر نشده؛ من شاهدهای زیادی دارم. هیچ وقت در مورد چنین مسائلی اظهار نظر نمی کنم.»

در این میان دیوگو کوتسچو، مشاور رسانه ای کاکا در صحبتهایی طنز آلود ،با اعلام اینکه دیگر در مورد فوتبال صحبت نخواهد کرد، گفت:« هیچ وقت در این رابطه نظر نمی دهم و از این به بعد فقط در مورد دستورغذاها اظهار نظر خواهم کرد.»

2010/3/11

nw_nk
12-03-2010, 17:20
ستاره پرتغالی باشگاه رئال به دلیل درگذشت پسرعمویش شرکت در برنامه ای تبلیغاتی را ناتمام گذاشته و به پرتغال بازگشت.

سایت گل - لحظات تلخ و دردناک زندگی کریستیانو رونالدو ادامه دارد. این ستاره پرتغالی که دیشب در پی حذف تیمش از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، به شدت ناراحت و افسرده بود، امروز باشنیدن خبر درگذشت پسرعمویش، برنامه ای تبلیغاتی ای که در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو داشت را ناتمام گذاشت و به پرتغال بازگشت.

پسرعموی کریس که حدود سی سال سن داشت، در تصادف رانندگی جان سپرد. در ابتدا کریس قصد نداشت که بلافاصله به مادیئرا سفر کند و در نظر داشت تا چند روز بعد عازم سرزمین مادری شود.

این ضربه ناگهانی که در زندگی شخصی کریس روی داد، در پی ناراحتی او از حذف از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و تقبل شکست در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل لیون رقم خورد.

کریس پس از اطلاع از این واقعه گفت:« اکنون یکی از غمبارترین لحظات زندگی من است که هرگز آن را فراموش نخواهم کرد.»

پیش از این و طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بود که کریس در برنامه ای تبلیغاتی که ساعت 14 در سانتیاگو برنابئو شروع می شد حاضر باشد. این برنامه برای تبلیغ نوشیدنی ویژه ای برای ورزشکاران به نام "ساکراده پرو" بود که با تصویر کریس روانه بازار خواهد شد.

2010/3/11

nw_nk
12-03-2010, 17:21
مدیر ورزشی باشگاه مادریدی در پی حذف کهکشانی ها از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا ، سعی می کند آرام باشد.

سایت گل - خورخه بالدانو، مدیر ورزشی رئال مادرید در پایان دیدار دیشب ورزشگاه سانتیاگو برنابئو اعلام کرد که مانوئل پیگرینی، مربی شیلیایی این تیم در سمت خود باقی خواهد ماند. متن گفتگوی کوتاه او را با هم مطالعه می کنیم:

* شکست تیمتان را چطور ارزیابی می کنید؟
- من هم مانند تمام هواداران تیم مادریدی به شدت متاثر شدم. امیدوار بودیم که بتوانیم در رقابتهای اروپایی به موفقیت برسیم.خستگی تیم در نیمه دوم و ترکیبی از خستگی و نگرانی ها، باعث شد تا ما در این مرحله حذف شویم.

* برخی ها از عدم اعلام خطای پنالتی برروی ایگواین صحبت می کنند.
- ما در نیمه اول برای کسب پیروزی بازی می کردیم و در مورد داوری ها صحبت نمی کنیم. شب بسیار دردناکی بود. اکنون زمان آن است که متعادل باشیم و به بازیکنان روحیه بدهیم، چرا که ما به همه آنها اطمینان و اعتماد داریم

* تیم مادریدی را چطور دیدید؟
- تیم انگیزه های زیادی داشت. دقایقی از بازی بود که در آن دقایق به نسبت سازماندهی بیشتری داشتیم. این به خاطر حرکات فردی بازیکن نیست، بلکه به خاطر هیجان و استرس زیاد بازیکنان بود که می خواستند به گروه کمک کنند.

* آیا مانوئل پیگرینی را مقصر این شکست می دانید؟
- مربی تیم مادریدی همیشه با جنجالهای متعدد روبروست. زمانی که از تعادل صحبت می کنم، منظورم همین چیزهاست. پیگرینی مربی رئال است و به او احترام می گذاریم.

* پس پیگرینی سال آینده نیز به فعالیتش برروی نیمکت تیم مادریدی ادامه خواهد داد؟
- پیگرینی با تیم ما قرارداد دارد و طبق برنامه های باشگاه او به مربی گری ادامه خواهد داد. ترجیح می دهم مطابق برنامه های پرس رو به جلو پیش بروم. این برنامه و پروژه ای است که اخیرا متولد شده و من نمی توانم با توجه به یک دیدار، شرایط را تغییر دهم.

2010/3/11

kasra_khan2003
12-03-2010, 17:21
جالبه که بارسلونا سال قبل در همین مرحله به لیون خورد. 5 تا بهش زد و در مجموعه 6 بر 3 صعود کرد. تازه اون موقع Lyon وضعیت بهتری در فرانسه داشت و قویتر بود.

جالبه بارسا این فصل از اتلتیکو مادرید باخت، اما ما بردیمش!:27:

خوب که چی؟

اینجور نتیجه گیری ها هیچ وقت تو فوتبال نتیجه ای نداشتن، رئال هم بر خلاف اون چیزی که همه ضعف هیگواین و مربی و کاکا مینامن، فقط از رو بدشانسی و کمی هم خودخواهی هیگواین باخت!

اگه طرح جلد مارکا رو نگاه کنین یه عکس زده از صحنه ای که هیگواین با یه پاس میتونست رونالدو رو دوبار تو موقعیت تک به تک قرار بده، اما خودش زد!

همش هم بخاطر این بود که میخواست اون صحنه ای رو که دروازه خالی رو زد به دیرک، جبران کنه.

فوتبال هست دیگه، کاریش نمیشه کرد. همیشه تیم برتر میدان، پیروز میدان نیست...

nw_nk
12-03-2010, 17:41
تمام خریدهای گران قیمت تیم مادریدی در فجایع این فصل این تیم شرکت داشتند.

سایت گل - فلورنتینو پرس با امید بازسازی تیم کهکشانی 2به ریاست تیم مادریدی برگزیده شد و امیدوار بود تا بتواند تواناترین تیم تاریخ رئال را شکل دهد. رئیس باشگاه رئال تابستان گذشته حدود 250 میلیون یورو خرج کرد و هدف اصلی او رسیدن به دیدار فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بود. از آنجا که رئال میزبانی این فینال را برعهده دارد، حضور در این دیدار تماشایی اولویت اول تیم کهکشانی 2 بود.

در طول رقابتهای این فصل، دوتیمی که از رئال بسیار کوچکتر و کم آوازه تر بودند، توانستند کهکشانی ها را از محقق کردن رویاهایشان بازدارند. تیم دسته پائینی آلکورکن ، کهکشانی ها را از گردونه رقابتهای جام حذفی حذف کرد و لیون، تیمی فرانسوی که هرگز در رقابتهای اروپایی، قهرمانی را تجربه نکرده ، پروژه کهکشانی ها را نقش بر آب کرد.

این ششمین سال متوالی است که رئال مادرید در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا تن به شکست و حذف می دهد و در سالهای پیش یوونتوس، آرسنال،رم، بایرن و لیورپول از رسیدن کهکشانی ها به مرحله یک چهارم پایانی جلوگیری کرده بودند و این بار نوبت به لیون رسید تا تمام رویاهای مادریدی ها را به کابوس تبدیل کند.دردناکترین بخش ماجرا اینجاست که رئال این فصل، از بیشترین ستاره های تاریخ این باشگاه بهره می برد.

بنزما 36 میلیون یورویی و ژابی آلونسوی 30 میلیون یورویی تنها بازیکنانی بودند که به دلیل مصدومیت و محرومیت در دیدار دیشب ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، غایب بودند.در هر صورت این دو ستاره در دیدار رفت تیم مادریدی مقابل لیون در بازی بودند و به هر حال در ناکامی تیم مادریدی در مرحله یک هشتم پایانی سهیم بودند.

سایر ستاره های جنجالی رئال در این شکست فاجعه بار نقش داشتند. از کریس رونالدوی 96 میلیون یورویی گرفته تا آربلوا...در این میان نباید کاکای 65 میلیون یورویی،گرانرو و گارای را نیز از قلم بیندازیم. خریدهایی که در مجموع هزینه ای 250 میلیون یورویی را برای رئال در برداشت و پرس با خرید این بازیکنان امیدوار بود تا بتواند افتخاری بی نظیر را در تاریخ باشگاه مادریدی ثبت کند ولی چهارشنبه شب بود که دومین فاجعه تیم مادریدی در رقابتهای این فصل رقم خورد.

رئال مادرید یکسال دیگر نتوانست رنگ مرحله یک چهارم پایانی را به خود ببینید و دردناک ترین بخش ماجرا برای کهکشانی ها درصورتی رقم خواهد خود که بارسلونا بتواند به دیدار فینال 22 می در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو راه یابد.

2010/3/11

nw_nk
12-03-2010, 17:50
دروازه بان لیون گفت که آنها نگران حریف آینده شان در این رقابت ها نیستند.

سایت گل - هوگو یوریس، دروزه بان جوان المپیک لیون، نقش مهمی در پیروری تیمش دربازی چهارشنبه و حذف رئال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا داشت.

او پس از آن دیدار گفت که اکنون تنها به قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی فکر می کند. دروازه یوریس در بازی مقابل رئال خیلی زود توسط کریس رونالدو باز شد و شب سختی را برای دروازه بان سابق نیس نوید می داد اما پس از آن لیونی ها بازی را کاملا در اختیار گرفتند و در نیمه دوم توسط میرالم پیانیچ به گل تساوی رسیدند و کهکشانی را با ستارگان پرشمارشان از رقابت ها حذف کردند.

او در مصاحبه با سایت اختصاصی باشگاه گفت:" ما منتظر قرعه کشی هستیم. از اینکه در قرعه کشی حضور داریم، بسیار خوشحالیم و به خودمان و قابلیت هایمان برای صعود به مراحل اطمینان کامل داریم اما هنوز راه درازی در پیش داریم. دیدار در مقابل حریفی در مرحله بعد دشوار است."

لیون با پیروزی در مقابل رئال، به جمع تیم های منچستر یونایتد، آرسنال و بایرن مونیخ، قدرت های سنتی لیگ قهرمانان پیوست. چهار تیم دیگر این مرحله هفته اینده مشخص خواهند شد.

2010/3/12

nw_nk
12-03-2010, 17:54
ستاره برزیلی، رفتار کهکشانی ها با کاکا را نمی پسندد.

سایت گل - روبینیو، مهاجم باشگاه سانتوس اکنون به دفاع از هموطنش کاکا برخاسته و در صحبتهایی با انتقاد از مادریدی ها، آنها را به بدرفتاری و سرزنش کردن بازیکنان خارجی متهم کرده است

روبینیو که تا سال 2008 در رختکن رئال توپ می زد، در نهایت به منچسترسیتی پیوست و اکنون به صورت قرضی در سانتوس به سر می برد. او معتقد است که اکنون همه کاکا را دلیل و مقصر حذف رئال از گردونه رقابتهای اروپایی می دانند و در گفته هایش به صحبتهایی که در پایان دیدار رئال مقابل لیون به گوش می رسیده، اشاره کرده است.

روبینیو در صحبتهایی در این رابطه گفت:« آنچه در رئال رخ داده، اتفاق تازه ای نیست. زمانی که امور به خوبی پیش نمی رود، همیشه همه تقصیرها را برگردن بازیکنان خارجی می اندازند.»

در ادامه صحبتهای او که در روزنامه مارکا منعکس شده، می خوانیم: « این دقیقا همان ماجرایی است که برای من نیز رخ داد و اکنون برای کاکا رخ داده است. کاکا بازیکن فوق العاده ای است و مطمئنم که به روزهای آرمانی اش بازخواهد گشت. او با پیراهن تیم مادریدی موفق خواهد شد و در تیم ملی برزیل نیز به درخششش ادامه خواهد داد.»

2010/3/12

nw_nk
12-03-2010, 18:10
تلاش برای رسیدن به گل ، اکنون مشکلی است که دررختکن رئال دیده می شود و به نظر می رسد که کسب عنوان پی چی چی در رقابتهای لالیگا، عامل اختلاف میان بازیکنان تیم مادریدی شده.

سایت گل - چرا گونسالو ایگواین در جریان دیدار چهارشنبه شب تیمش مقابل لیون، توپ را به سایر بازیکنان نمی سپرد. آن هم در صورتی که اگر توپ در اختیار بازیکن دیگری قرار می گرفت، رئال مادرید شانس بیشتری برای گلزنی می داشت؟! این سوالی است که در ذهن کریس رونالدو شکل گرفته. این ستاره پرتغالی ازتکروی های ایگواین در جریان دیدار برگشت رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا ناراحت شده است.

روز جمعه گزارشی در روزنامه مارکا منتشر شد که حکایت از آن دارد که کریستیانو رونالدو بهتر از هر بازیکن دیگری درک می کند که این رفتارهای ایگواین به چه معناست ولی هنوز نمی تواند درک کند که چرا این ستاره آرژانتینی در حالی که کریس در موقعیت به مراتب بهتری برای گلزنی بود، در جریان دیدار مقابل لیون توپ را به او نمی سپرد تا این موقعیت را مبدل به گل سازد.

در جریان دیدار مقابل لیون دو بار این شرایط ایجاد شد که کریس در موقعیت 100% گل بود و اگر ایگواین توپ را به کریس می رساند، ستاره پرتغالی می توانست گل دیگری برای تیمش به ثمر رسانده و شاید در آن صورت اوضاع برای تیم مادریدی به نحو دیگری بود.

اولین تک روی ایگواین در دقیقه 27 بود که ایگواین کریس را در کنار خود می دید و دومین فرصت در دقیقه 58 از دست رفت که ستاره آرژانتینی در مصافی سه به سه، توپ را به سمت دروازه لیون شلیک کرد و به هم تیمی اش پاس نداد.

اکنون به نظر می رسد که بحران گل زدن در رختکن رئال افزایش یافته و بسیاری نگران آن هستند که گلزنان این تیم برای از آن خود کردن عنوان پی چی چی با یکدیگر دچار اختلاف شوند و در این میان، ایگواین بیش از سایرین متهم است.

صحبتهای گوتی، کاپیتان دوم رئال نیز از این ماجرا خبر می دهد.گوتی در این رابطه گفت:« باید منسجم تر و متحدتر باشیم و از حرکات فردی و تک روی ها فاصله بگیریم.»

2010/3/12

nw_nk
12-03-2010, 18:11
هواداران کهکشانی ها با شرکت در نظر سنجی نسخه دیجیتال روزنامه مارکا، گزینه های مطلوبشان برای پیوستن به رختکن باشگاه مادریدی را مطرح کرده اند.

سایت گل - در سایه ناکامی تیم مادریدی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و حذف این تیم از مرحله یک هشتم پایانی این رقابتها، گمانه زنی هایی در مورد خریدهای فصل بعد تیم کهکشانی آغاز شده است.

روزنامه مارکا در این رابطه نظرسنجی ای را برروی وب سایتش قرار داده و طی آن از هواداران خواسته تا اعلام کنند که تمایل بیشتری نسبت به پیوستن کدام بازیکن به رختکن این تیم دارند. در این نظر سنجی نام گزینه های مختلفی از جمله داوید ویا، فرانک ریبری، خسوس ناباس،سسک فابرگاس، وین رونی و داوید سیلوا دیده می شود که در کمال ناباوری، سسک فابرگاس و سیلوا با بیشترین درصد آرا در صدر این جدول قرار گرفته اند و ریبری و ویا بر خلاف تصور موجود، از محبوبیت چندانی برخوردار نیستند.

در این نظر سنجی حدود 112 هزار نفر شرکت کرده اند و هواداران رئال آرا زیر را به بازیکنان داده اند:

داوید سیلوا 26.5% (حدود 29500 نفر)
سسک فابرگاس 22.2%( حدود 24600 نفر)
وین رونی 17.2% ( حدود 19 هزار نفر)
خسوس ناباس 15% (حدود 16600 نفر)
داوید ویا 10.3% (حدود 11400 نفر)
فرانک ریبری 8.7% (حدود 9700 نفر)

2010/3/12

nw_nk
12-03-2010, 18:12
طبق گزارشهای منتشره، سران باشگاه رئال مادرید نام رافا بنیتس را در صدر لیست کاندیدهای خود برای جانشینی مانوئل پیگرینی پس از ناکامی رئال در رقابتهای اروپایی قرار داده اند.

سایت گل - طبق گزارش منتشره در روزنامه سان، مسئولان باشگاه مادریدی رافا بنیتس را کاندیدای شماره یک برای جانشینی مانوئل پیگرینی در تابستان پیش رو می دانند.

کهکشانی ها با تقبل شکست در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل لیون از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حذف شدند و اکنون سران این باشگاه در پی ششمین ناکامی پیاپی رئال در رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی، به دنبال یافتن جانشین مناسبی برای مربی شیلیایی شان هستند.

فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی اکنون نام بنیتس را در صدر لیست کاندیدهای مربی گری رئال قرار داده است و البته در این لیست نام گزینه هایی از جمله ژوزه مورینیو و کارلو آنچلوتی نیز دیده می شود که در صورتی که مربی اسپانیایی به پیشنهاد کهکشانی ها پاسخ منفی داد، سران رئال برای جذب گزینه های دیگر وارد عمل خواهندشد.

یکی از منابع باشگاه مادریدی در این رابطه گفت:«رافا گزینه برتر است. او مردی مادریدی است و مانوئل گارسیا کییون، مدیر برنامه های بنیتس، رابطه بسیار خوبی با سران باشگاه رئال دارد. علاوه برهمه این صحبتها، رکورد بنیتس دررقابتهای اروپایی فوق العاده است. سران باشگاه رئال می خواهند او را به مادرید بازگردانند و معتقدند که با حضور بنیتس رئال می تواند بار دیگر اقتدار اروپایی اش را به دست بیاورد.آنها معقتدند که بنیتس گزینه مناسبی برای انجام چنین کاری است.»

بنیتس پیش از این سابقه مربی گری در آکادمی رئال را دارد و پیش از این در صحبتهایی اعلام کرده بود که ممکن است روزی به مادرید بازگردد.

2010/3/12

nw_nk
12-03-2010, 18:17

سايت گل -‌ ليونل مسي ستاره آرژانتيني بارسلونا قاعدتاً‌ بايد از شكست رئال مادريد مقابل Lyon خوشحال باشد. اما او در مراسمي كه به ميزباني يونسيف برگزار شده بود مورد سوال قرارگرفت و چنين جواب داد: «ما به اينجا آمده‌ايم تا درباره يونيسف حرف بزنيم اما من به سوال شما پاسخ خواهم داد. ما در اين هفته مسابقه‌اي با اشتوگارت خواهيم داشت و براي موفقيت احتياج داريم كه به اتفاقات شب گذشته در برنابئو توجه داشته باشيم. ما بايد با نهايت آمادگي و مراقبت به ميدان برويم.»

مسي ادامه داد:«ما هميشه مسابقات را با ميل به پيروزي آغاز مي‌كنيم و همين دليل موفقيت ما در سال گذشته بود. با اين حال تفاوت امسال با سال گذشته اين است كه پارسال ما در موقعيت صفر قرارداشتيم اما امسال تيمي هستيم كه همه جام‌ها را برده است.»

مسي وقتي با اين سوال روبه‌رو شد كه چقدر از موفقيت‌هاي تيم به حضور او مربوط است چنين پاسخ داد:«هرگز يك بازيكن نمي‌تواند به تنهايي جام‌هاي مختلف را فتح كند و بدون هم‌تيمي‌هايم هيچ كاري نمي‌توانستم انجام بدهم.»

2010/3/11

B L A S T E R
12-03-2010, 18:19

عزیزم مگه فوتبال یه قل دو قله ؟
بارسلونا که داشت از المریا میباخت کلاً ! با یه خطای الکی که اصلا خطا نبود ضربه ایستگاهی زدید! گل شد!
ولی رئال به همین تیم تو ده دقیقه 3 تا زد ! پس این یعنی الان رئال بارسلون رو 5-0 میزنه ؟
شما کلا فوتبال رو با خاله بازی اشتباه گرفتی :40:
شما بهتره وقتی همکار یه بخشی ، انقدر جانبداری نکنی ! :2:

nw_nk
12-03-2010, 18:55
جالبه بارسا این فصل از اتلتیکو مادرید باخت، اما ما بردیمش!:27:

خوب که چی؟

اینجور نتیجه گیری ها هیچ وقت تو فوتبال نتیجه ای نداشتن، رئال هم بر خلاف اون چیزی که همه ضعف هیگواین و مربی و کاکا مینامن، فقط از رو بدشانسی و کمی هم خودخواهی هیگواین باخت!

اگه طرح جلد مارکا رو نگاه کنین یه عکس زده از صحنه ای که هیگواین با یه پاس میتونست رونالدو رو دوبار تو موقعیت تک به تک قرار بده، اما خودش زد!

...

همش هم بخاطر این بود که میخواست اون صحنه ای رو که دروازه خالی رو زد به دیرک، جبران کنه.

فوتبال هست دیگه، کاریش نمیشه کرد. همیشه تیم برتر میدان، پیروز میدان نیست...

کدوم نتیجه گیری؟ نوشتم جالبه که بارسا 5 تا زد یا اینکه جالبه بارسا در همین مرحله به Lyon خورد؟ سریع موضع گرفتید. در این وضعیت دیگه نیازی نیست من مخالف رئال بنویسم.

در مورد نکته جالب شما هم اینو بخونید:

1- عزیزم مگه فوتبال یه قل دو قله ؟
بارسلونا که داشت از المریا میباخت کلاً ! با یه خطای الکی که اصلا خطا نبود ضربه ایستگاهی زدید! گل شد!
ولی رئال به همین تیم تو ده دقیقه 3 تا زد ! پس این یعنی الان رئال بارسلون رو 5-0 میزنه ؟
شما کلا فوتبال رو با خاله بازی اشتباه گرفتی :40:
2- شما بهتره وقتی همکار یه بخشی ، انقدر جانبداری نکنی ! :2:

1- به دوستمون kasra_khan2003 از هواداران رئال منتقل کردم. براشون جالبه که بارسلونا به اتلتیکو باخته و رئال اونو برده. کاریش نمیشه کرد.

2- جانبداری؟ جانبداری مربوط به مسئولیت و امکانات مدیریت میشه نه نوشته های شخصی و ابراز نظر. همکار و مدیر هم مثل دیگران طبق علاقه خودشون و در موضوعاتی که دوست داشته باشن فعالیت می کنند.

s-b
12-03-2010, 19:36
اصلا چه ربطی به بزرگترین تیم دنیا بارسا داره بحثو عوض نکنید
عنوان تاپیک در مورد حذف ریال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا هست
من بازیو ندیدم اگه کسی امارشو داره بزاره ببینیم چه خبر بوده

pcforlife
12-03-2010, 19:56
اینم آمار بازی که میخواستی...:20:

یاعلی:11:

MORINIO
13-03-2010, 14:43

هر تیمی یه گربه سیاه داره ! فعلا گربه سیاه رئال تیم لیـونه و بارها اینو ثابت کرده !

دروازه بان لیون گفت که آنها نگران حریف آینده شان در این رقابت ها نیستند.

خیلی راحت میشه حدس زد که لیون مرحله یک چهارم حذف میشه! چون اصلا تیم نیست!:13:

nw_nk
13-03-2010, 15:22
در جریان تمرینات روز جمعه رئال بازیکنان این تیم با هم به شوخی و خنده می پرداختند.

سایت گل - کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی باشگاه مادریدی در صحبتهایی اخبار منتشره در مورد اختلاف او با گونسالو ایگواین را تکذیب کرد و اعلام نمود که رابطه اش با تمام هم تیمی هایش بسیار خوب است

پس از حذف رئال مادرید از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا اخباری مبنی بر اختلاف کریس رونالدو با گونسالو ایگواین به دلیل تک روی های ستاره آرژانتینی در جریان دیدار برگشت این تیم مقابل لیون به گوش می رسید. چرا که ایگواین توپها را به کریس نمی رساند و خودش با فردمحوری قصد گلزنی داشت. شوتهای ایگواین هم توسط سنگربان لیون مهار می شد و رئال در نهایت ودر مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 1-2 مغلوب حریف فرانسوی شد و برای ششمین سال متوالی در مرحله یک هشتم پایانی چمپیونز لیگ حذف گردید.

در این میان رونالدو با تکذیب وجود اختلاف میان او و ایگواین گفت:« چنین داستانهایی صحت ندارد.من با هیچ کسی مشکلی ندارم و رابطه ام با تمام هم تیمی هایم خوب است.»

در جریان تمرینات روز جمعه رئال در والدبباس، رونالدو و ایگواین با هم شوخی می کردند و بدین ترتیب مشخص شد که هیچ مشکلی میان این دو ستاره وجود ندارد.

2010/3/13

nw_nk
13-03-2010, 15:23
مربی یونایتد در انتظار رویارویی در رقابتهای اروپایی با ستاره سابق تیمش بود.

سایت گل - سرالکس فرگوسن مربی باتجربه منچستریونایتد در صحبتهایی اعلام کرده که از شنیدن خبر حذف رئال مادرید از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و در حقیقت خداحافظی کریستیانو رونالدو با این رقابتها ناراحت شده است.

سر الکس در انتظار آن بود تا تیمش در مراحل بالاتر مقابل ستاره پرتغالی و تیم مادریدی قرار بگیرد.

فرگوسن در این رابطه گفت:« در ذهنم فکر می کردم که روزی تیم ما مقابل رئال مادرید قرار خواهد گرفت و رونالدو مقابل ما صف آرایی خواهد کرد. در آن صورت ما به یک ماشین تمام عیار برای متوقف کردن کریس نیازداشتیم.»

سر الکس در ادامه گفت:« برای کریس متاسفم که نتوانست به مرحله بعدی این رقابتها راه یابد. ما در جریان دیدار مقابل لیون نماینده ای را در ورزشگاه داشتیم که طبق گزارش او کریس دراین دیدار نمایش خیره کننده ای را به اجرا گذاشته بود.»

اگر آرزوی فرگوسن محقق می شد، این به منزله دومین مصاف یکی از بازیکنان سابق منچستر با هم تیمی هایش بود. هفته گذشته نیز دیوید بکام یکی از اسطوره های اولدترافورد، در زمین یونایتد مقابل هم تیمی های سابقش قرار گرفت.

2010/3/13

nw_nk
13-03-2010, 15:26
ستاره اسپانیایی معتقد است که رقابتهای لالیگا به مراتب حساس تر و نفس گیر تر از قبل خواهدشد.

سایت گل - جرارد پیکه مدافع جوان بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که از حذف زودهنگام رئال مادرید از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به دست لیون به شدت متعجب شده است.

پیکه در گفتگو با بارسا تی وی گفت:« فکرش را هم نمی کردم که رئال به این زودی حذف شود ولی می دانیم که رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به چه ترتیب است. این نکته ای برای ماست تا قبل از دیدار این هفته مان مقابل اشتوتگارت حواسمان را جمع کنیم.»

این ستاره اسپانیایی در صحبتهایی اعلام کرده که حذف رئال از گردونه رقابتهای اروپایی خبر خوبی برای بارسا نخواهد بود، چرا که کهکشانی ها اکنون نهایت تمرکزشان را برروی رقابتهای لالیگا قرار خواهند داد.

جرارد پیکه دامه داد:« اکنون کهکشانی ها تنها رقابتهای لالیگا را پیش روی خود می بینند و در نتیجه امتیازات بسیار کمی را از دست خواهند داد. پس اوضاع بسیار سخت خواهد شد.»

ستاره سابق بارسا در مورد دیدار بارسا و والنسیا گفت:« کار آسانی را پیش رو نخواهیم داشت. تمام بازیکنان انگلیسی توان فوق العاده ای دارند. آنها قطعا نهایت تلاششان را به کار گرفته اند و این شکست دادن آنها را بسیار دشوار خواهد کرد. اکنون هر دیدار، مفهوم زیادی دارد. هر هفته به پایان فصل نزدیک تر می شویم و از دست دادن امتیازها بیشتر نگران کننده خواهد بود.:

2010/3/13

nw_nk
13-03-2010, 15:27
فلورنتینو پرس اکنون نام وین رونی را در صدرلیست خریدش برای پیاده سازی برنامه بی کهکشانی ها قرار داده است.

سایت گل - طبق گزارش روزنامه آ.اس سران باشگاه رئال مادرید نام وین رونی را در صدر لیست خریدشان در تابستان پیش رو قرار داده اند.

پس از ناکامی کهکشانی ها در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا با وجود ستاره هایی همچون کریس رونالدو، کاکا،بنزما و ژابی آلونسو، فلورنتینو پرس اکنون تصمیم گرفته تا تمام تلاش خود را برای جذب وین رونی به کار گبیرد.

رونی در رقابتهای این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و در 37 دیداری که با پیراهن یونایتد به میدان رفته توانسته 30 گل به ثمر برساند و با 23گل در رقابتهای لیگ برتر در صدر جدول گلزنان فوتبال انگلیس قرار دارد.اکنون خیلی ها رونی را کاندیدای اصلی دریافت جایزه توپ طلا و بازیکن سال فیفا در سال 2010 می دانند.

شنیده می شود که تماسهای غیررسمی میان سران دو باشگاه برقرار شده و به نظر می رسد که حداقل رقم پیشنهادی رئال برای خریداری این ستاره انگلیسی 70 میلیون یورو باشد.

قرارداد کنونی رونی با منچستر در سال 2012 به اتمام خواهد رسید و مطبوعات انگلیسی اعلام کرده اند که سران یونایتد در نظر دارند تا قرارداداین ستاره را برای 5 سال دیگر تمدید کنند.

رونی در حال حاضر تمام قهرمانی های ممکن با یونایتد را کسب کرده و تنها به قهرمانی در اف ای کاپ می اندیشد ولی مشخص نیست که آیا این ستاره انگلیسی در نهایت گام در مسیر بکام ، استیو مک من من و مایکل اوون بگذارد یا نه .

2010/3/13

nw_nk
13-03-2010, 15:28
مربی هلندی بایرن مونیخ معتقد است که خروج زود هنگام رئال از لیگ قهرمانان اروپا قابل پیش بینی بوده.

سایت گل - لوئیس فان خال سرمربی هلندی بایرن مونیخ ،پس از حذف رئال مادرید در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا و تقبل شکست در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل لیون، در صحبتهایی اعلام کرده که فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی هرگز از اشتباهات گذشته اش درس نمی گیرد.

فان خال در گفتگو با مارکا گفت:« پرس از اشتباهات گذشته اش هیچ درسی نگرفته. رئال به جای قماربازی با پولش می بایست فلسفه خاص خودش را داشته باشد.»

مربی سابق بارسلونا در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که از حذف رئال مادرید از گردونه رقابتهای اروپایی متعجب نشده و معتقد است که پول نمی تواند موفقیت بیاورد.این مربی هلندی گفت:« من پیش از این هم پیش بینی می کردم که رئال از گردونه رقابتها حذف شود. یک تیم نمی تواند با خرج پول، به بهترین ساختار دست بیابد.»

او در پایان صحبتهایش به کهکشانی ها یادآوری کرد که این تیم به اندکی ثبات نیاز دارد و در عین حال گفت که یک تیم موفق می بایست ترکیب خوبی از بالاترین رده ها تا پائین ترین رده ها داشته باشد.در بخش پایانی صحبتهای فان خال می خوانیم:« لازم است که تناسب خوبی میان تیم و مربی باشد و او می بایست مورد حمایت لیدرهای تیم باشد.»

2010/3/13

nw_nk
14-03-2010, 00:40
مربی رئال مادرید در صحبتهایی با دفاع از حذف نام کاکا، اعلام کرد که هیچ اختلافی در رختکن تیمش وجود ندارد.

سایت گل - این روزها گمانه زنی های زیادی از شرایط حاکم بر رختکن تیم مادریدی به گوش می رسد.

مربی شیلیایی نام کاکا را در لیست 18 بازیکن فراخوانده شده برای دیدار یکشنبه شب رئال مقابل وایادولید قرار نداده است و شنیده می شود که کاکا در جریان تمرینات امروز رئال مصدوم شده است. در این میان بسیار معتقدند که کاکا به دلیل اعتراض به تعویضش در جریان دیدار مقابل لیون، از سوی مربی شیلیایی جریمه شده است ولی پیگرینی صحبت دیگری دارد.

مربی رئال مادرید در صحبتهایی در این رابطه گفت:« کاکا در زمینه گلزنی و مشارکت در حملات تیم بسیار مفید است. او به خوبی با لیگی جدید تطبیق یافته و همیشه احترام فراوانی برای همگان قائل است. کاکا الگوی بزرگی به عنوان یک انسان و یک فوتبالیست حرفه ای است و البته می دانیم که باید منتظر درخشش های بیشتری از او باشیم. رابطه من با کاکا خوب است و خوب خواهد ماند. تعویض او در جریان دیدار مقابل لیون به دلیل فشار فیزیکی سنگینی بود که به بدن او وارد آمده بود و به علاوه فکر کردم که رائول شاید بتواند در دقایق پایانی بازی به کمک تیم بیاید.»

پیگرینی در ادامه در مورد شایعاتی که از وجود اختلاف میان ایگواین ورونالدو خبر می داد گفت:«هیچ مشکلی بین کریس و ایگواین وجود ندارد و هیچ یک از بازیکنان تیم با هم اختلافی ندارند. خیلی راحت است که عکسی را منتشر کنیم و از وجود اختلاف بگوئیم ولی باید در زمین تمرینی تیم باشید تا شرایط کنونی را درک کنید.من به صحبتهایی که در خارج از کمپ تیم به گوش می رسد، اهمیتی نمی دهم.هیچ مشکلی در رختکن تیم میان این دو بازیکن وجود ندارد و هیچ نبردی برسر کسب عنوان پی چی چی دیده نمی شود.»

این مربی شیلیایی در پایان صحبتهایش در مورد اوضاع رختکن تیم مادریدی پس از حذف از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا گفت:« بازیکنان به شدت تحت تاثیر قرار گرفته بودند، به ویژه ناراحتی در 24 ساعت بعد از این بازی در رختکن موج می زد . ما شانس بزرگی را برای ادامه حضورمان در رقابتهای اروپایی از دست دادیم. البته تیم ما اکنون به خوبی خود را بازیافته است و می دانیم که ما صدرنشین رقابتهای لالیگا هستیم و می بایست تا پایان ، برای فتح جام قهرمانی مبارزه کنیم.»

2010/3/13

kasra_khan2003
14-03-2010, 00:50
کدوم نتیجه گیری؟ نوشتم جالبه که بارسا 5 تا زد یا اینکه جالبه بارسا در همین مرحله به Lyon خورد؟ سریع موضع گرفتید. در این وضعیت دیگه نیازی نیست من مخالف رئال بنویسم.

در مورد نکته جالب شما هم اینو بخونید:

1- به دوستمون kasra_khan2003 از هواداران رئال منتقل کردم. براشون جالبه که بارسلونا به اتلتیکو باخته و رئال اونو برده. کاریش نمیشه کرد.

2- جانبداری؟ جانبداری مربوط به مسئولیت و امکانات مدیریت میشه نه نوشته های شخصی و ابراز نظر. همکار و مدیر هم مثل دیگران طبق علاقه خودشون و در موضوعاتی که دوست داشته باشن فعالیت می کنند.

الان خودتون فهمیدید چی گفتین؟ شما بازی رئال لیـون رو با، بارسا لــیون مقایسه کردید! اینجور مقایسه ها اصلا جایی نداره! حالا به هر نفسی

اصلا چه ربطی به بزرگترین تیم دنیا بارسا داره بحثو عوض نکنید
عنوان تاپیک در مورد حذف ریال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا هست

سامی جان، اون عکسی که من از طرح جلد مارکا گذاشتم رو میبینی؟ فکر کنم گویا باشه!

ضمن اینکه مهمترین صحنه ای که همه هیگواین رو بخاطر اون ملامت میکنن، اینه که خارج از محوطه جریمه با دروازه بان تک به تک شد، دریبلش کرد و بعد یه دروازه خالی رو که واقعا آدم کور گل میکنه، زد به دیرک:31:

Layken
14-03-2010, 00:56
اقا من تو کف موندم بعد 2001 این رئال کاپ قهرمانان اروپا بگیره...
یادش بخیر زیدان تو اون فینال چه کرد با پاسی که از کارلوس گرفت..هی دنیا...
من هنوز شماره 10 رو فقط برازنده فیگو می دونم.

nw_nk
14-03-2010, 03:16
الان خودتون فهمیدید چی گفتین؟ شما بازی رئال لیـون رو با، بارسا لــیون مقایسه کردید! اینجور مقایسه ها اصلا جایی نداره! حالا به هر نفسی

...

پست یادآوری بارسا-لیون رو هم نگرفتید دیگه که این بحثو شروع کردید. وقتی بارسا و رئال عملکردشون کاملا متفاوته و 3 دیدار آخری هم که باهم داشتن به نفع بارسلونا تموم شده, واقعا فکر کردید من میام بازی با واسطه اونم تو 2 سال متفاوت به قصد کل کل و مقایسه قدرت مثال بزنم؟ اونم Lyon؟ بازی مشترک تا اینجای فصل کم داشتیم؟ به نظر میاد ناراحتی شما از ناکامی های اخیر رئال و موفقیت های بارسا باعث شده همچین برخوردی بکنید. در ضمن درستش اینه که بگید "من نفهمیدم" و منتظر توضیح دیگران باشید. نه اینکه "خودتون فهمیدید؟".

مقایسه بازی هم کاربرد داره. منتهی نه برای رجزخوانی یا تعیین دقیق نتیجه به سبک جناب B L A S T E R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که گلهارو ضرب در هم می کنند و نتیجه میگیرن یکی باید دیگری رو 6 تایی کنه (البته فرمولش رو نگفتن ولی مثل اینکه نزدیکی زمان به ثمر رسیدن گل ها هم درش نقش داره). یکم کارشناسی شده درپیت ببینید تا کاربردش رو ببینید, مخصوصا در سبک بازی ها.

nw_nk
14-03-2010, 11:42
سران باشگاه اسپانیایی در نظردارند تا پس از حذف زودهنگامشان از گردونه رقابتهای اروپایی بار دیگر به خریدهای جنجالی روی بیاورند.

سایت گل - طبق گزارش منتشره در دیلی استار، سران باشگاه مادریدی قصد دارند تا پس از ناکامی دیگری در رقابتهای اروپایی و حذف از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، با ارائه پیشنهادی 30 میلیون پوندی برای خریداری استیون جرارد در تابستان وارد عمل شوند.

پس از حذف از مرحله یک هشتم پایانی چمپیونز لیگ برای ششمین سال پیاپی، سران باشگاه مادریدی در صدد آن برآمده اند که ستاره های بیشتری را به رختکن تیمشان اضافه کنند تا بتوانند برای فتح افتخارات اروپایی به رقابت بپردازند.

در این میان ستاره 29 ساله انگلیسی نیز ممکن است پس از پشت سر گذاشتن فصلی سخت با لیورپول، به فکر ترک رختکن آنفیلد افتاده باشد. لیورپول در حال حاضر در رده ششم جدول رقابتهای لیگ برتر قرار دارد و در مرحله گروهی از گردونه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حذف شد.

قرارداد کنونی جرارد تا سال 2013 اعتبار دارد ولی بودجه 200 میلیون پوندی کهکشانی ها برای انجام خریدهای سال گذشته شان گویای آن است که آنها می توانند هزینه لازم برای خرید ستاره انگلیسی را متقبل شوند.

2010/3/14

Mojtaba-MCI
14-03-2010, 11:58
عزیزم هر کی دیشب بازی میلان رو دیده خوابش برده...بازی از اون چرت تر نمی شد... وقتی صعود منچستر قطعیه باید بازی حساس تر پخش بشه...البته معلومه بارسا اشتوتگارت هم خیلی حساسه!!!!!!!!
حتما شما خوابت برده...اون بازی ای هم که میگی چرت بود بلاشک همون بازی رئال لیون بود!بازی ای که رئال 90 دقیقه دوید و نتونست بیشتر از یه گل بزنه.
درضمن شما نمیخواد از طرف بارسا صحبت کنی!حتما خوب بود جای بازی بارسا ، المپیاکوس - بوردو رو واست پخش میکردن!خوبه قبل از جواب دادن یکم فکر هم بکنی...
بازی پارسال بارسا - لیون رو که یادت نرفته؟!
بعد با این همه ستاره وقتی توو خونه ی خودتون حذف شدید میای میگی بازی رئال حساسه و فلان؟!بیخیال تروخدا!
من نمیدونم دیگه این رئال طرفداری کردن هم داره که میای اینجوری حرف میزنی؟!
لطفا دقت کن چجوری جواب میدی.واسه منم اصلا مهم نیس که چون تیمت باخته ناراحتی یا هرچیز دیگه...
هر شکلی صحبت کنی همونشکل جواب میگیری...

s-b
14-03-2010, 13:12

سامی جان، اون عکسی که من از طرح جلد مارکا گذاشتم رو میبینی؟ فکر کنم گویا باشه!

ضمن اینکه مهمترین صحنه ای که همه هیگواین رو بخاطر اون ملامت میکنن، اینه که خارج از محوطه جریمه با دروازه بان تک به تک شد، دریبلش کرد و بعد یه دروازه خالی رو که واقعا آدم کور گل میکنه، زد به دیرک:31:
dvd بازی امروز به دستم رسید یه رفیق رئالی دارم اورد برام ولی کلا لیون هم بد بازی نکرده من فک کردم بسته بودیندشون به توپ

kasra_khan2003
14-03-2010, 13:13
حتما شما خوابت برده...اون بازی ای هم که میگی چرت بود بلاشک همون بازی رئال لیون بود!بازی ای که رئال 90 دقیقه دوید و نتونست بیشتر از یه گل بزنه.
درضمن شما نمیخواد از طرف بارسا صحبت کنی!حتما خوب بود جای بازی بارسا ، المپیاکوس - بوردو رو واست پخش میکردن!خوبه قبل از جواب دادن یکم فکر هم بکنی...
بازی پارسال بارسا - لیون رو که یادت نرفته؟!
بعد با این همه ستاره وقتی توو خونه ی خودتون حذف شدید میای میگی بازی رئال حساسه و فلان؟!بیخیال تروخدا!
من نمیدونم دیگه این رئال طرفداری کردن هم داره که میای اینجوری حرف میزنی؟!
لطفا دقت کن چجوری جواب میدی.واسه منم اصلا مهم نیس که چون تیمت باخته ناراحتی یا هرچیز دیگه...
هر شکلی صحبت کنی همونشکل جواب میگیری...

مجتبی میشه بگی بازی منچستر چه حساسیتی داشت؟ تنها حساسیتش این بود که اون آقای مانکن ( دوید بکام ) بعد مدت ها رفت جلو تیم سابقش بازی کنه!!! کلا فقط فستیوال ستاره ها بود! برای همین هم نشون دادن، نه بخاطر حساسیتش

چه ربطی داره که با این همه ستاره تو خونه حذف شدیم؟ شما با این همه ستاره یه فصل تو خونه ی ما 4 تا خوردین، فصل بعدش فقط مربی عوض شد، تو همون زمین 6 تا زدین! پس میبینی ربطی به ستاره نداره که فکر میکنی چون فلان تیم ستاره داره باید نتیجه بگیره! پلی استیشن که نیست.

بازی لیـون رئال هم اگه دیده باشی، بازی قشنگی بود! مگه زیبایی بازی به گلشه؟! عجب!

شما که فعلا تو لیگ دوم هستین و چندین بازی فقط از رو ضربه ایستگاهی و حرکات مسی یا به قول سایت گل مسیحتون! گل میزنین...

dvd بازی امروز به دستم رسید یه رفیق رئالی دارم اورد برام ولی کلا لیون هم بد بازی نکرده من فک کردم بسته بودیندشون به توپ

بله خوب بازی کرد، مخصوصا نیمه دوم که رئال از نظر قدرت بدنی کم آورد و دقایق آخر هم که 9 نفر از ما تو زمین اونا بودن، میتونستن تو ضد حمله گل بزنن که موفق نشدن...

MORINIO
14-03-2010, 13:50
اگه رئال بازی ای که مقابل سویا انجام داد همون بازی رو جلوی لیون انجام میداد لیون دورقمی میشد!

نیمه دوم رئالیها فقط راه میرفتن تو زمین و هر از گاهی با حرکات رونالدو موقعیت بدست میاوردن!

البته نبود ژابی آلونسو و همچنین مارسلو که این روزا خیلی خوب بازی میکنه هم بی تاثیر نبود ...

Mojtaba-MCI
14-03-2010, 18:54
مجتبی میشه بگی بازی منچستر چه حساسیتی داشت؟ تنها حساسیتش این بود که اون آقای مانکن ( دوید بکام ) بعد مدت ها رفت جلو تیم سابقش بازی کنه!!! کلا فقط فستیوال ستاره ها بود! برای همین هم نشون دادن، نه بخاطر حساسیتش

چه ربطی داره که با این همه ستاره تو خونه حذف شدیم؟ شما با این همه ستاره یه فصل تو خونه ی ما 4 تا خوردین، فصل بعدش فقط مربی عوض شد، تو همون زمین 6 تا زدین! پس میبینی ربطی به ستاره نداره که فکر میکنی چون فلان تیم ستاره داره باید نتیجه بگیره! پلی استیشن که نیست.

بازی لیـون رئال هم اگه دیده باشی، بازی قشنگی بود! مگه زیبایی بازی به گلشه؟! عجب!

شما که فعلا تو لیگ دوم هستین و چندین بازی فقط از رو ضربه ایستگاهی و حرکات مسی یا به قول سایت گل مسیحتون! گل میزنین...
حيف كه خیلی دوست دارم کسری جون:31:...وگرنه ناراحت میشدم:10:!
ولی کسری جون قبول کن دیگه!طرفدارای منچستر و میلان خیلی بیشترن تا فقط طرفدارای رئال!
من به شخصه نه میلانیم نه منچستری ولی با این حال دوست داشتم بازی اینا پخش بشه تا رئال لیون!
چرا ، چون به قول خودت فستیوال ستاره ها بود...البته این یه بخششه.فقط فستیوال ستاره ها هم نبود!به هرحال برد و صعود میلان خیلی هم احتمال دور از ذهنی نبود عمو کسری!همینم جذابیت بازی رو بیشتر کرده بود!
حالا موضوع زودتر پخش شدن یا دیرتر پخش شدن خیلی مهم نیست...
مهم اینه که رئال 6 ساله نمیتونه از یک هشتم بیاد بالا!
این موضوعیه که باید درباره ش بحث بشه...وگرنه من مخلص تو هم هستم:11:.

nw_nk
14-03-2010, 18:57
ستاره آرژانتینی دستمزدی سالانه 4 میلیون یورو می خواهد.

سایت گل - سران باشگاه مادریدی برای تمدید قرارداد گونسالو ایگواین دست به کار شده اند و رقم پیشنهادی آنها به عنوان دستمزد این ستاره آرژانتینی به نحوی است که ایگواین احساس تحقیر می کند.

ایگواین یکی از ستاره های بی چون و چرای تیم مادریدی است که با وجود آمدن بازیکنان بزرگی مثل کریستیانو رونالدو،کاکا و بنزما، می توان او را یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان رئال دانست. همین موضوع سبب شده که سران باشگاه رئال به فکر تمدید قرارداد این ستاره آرژانتینی بیفتند.
ا
ز همین رو، خورخه بالدانو، مدیر ورزشی رئال مادرید، با پدر و مدیربرنامه های ایگواین تماس گرفته و از آنها خواست تا برای تمدید قرارداد او برسر میز مذاکره بنشینند. سران باشگاه مادریدی در نظر دارند تا قرارداد این ستاره آرژانتینی را تا سال 2016 تمدید کرده و دستمزد سالیانه 2.5 میلیون یورو برای او در نظر گرفته اند.

مدیربرنامه های ایگواین با طول مدت قرارداد موافق است ولی مشکلی که در این میان وجود دارد، مبلغی است که سران باشگاه مادریدی به عنوان دستمزد ایگواین در نظر گرفته اند. مبلغی که جزو کمترین دستمزدها در رختکن تیم کهکشانی است. از همین رو پدرو مدیربرنامه های ایگواین اعلام کردند که خواهان دستمزدی سالیانه 4 میلیون یورو می باشند و هنوز هیچ پاسخی دریافت نکرده اند.

بدین ترتیب به نظر می رسد که روند تمدید قرارداد ایگواین متوقف شده و به نظر می رسد که سران باشگاه مادریدی قصد انجام چنین کاری را ندارند و همین موضوع احتمال انتقال ایگواین به تیمی دیگر در بازار نقل و انتقالات تابستانی را افزایش می دهد.

2010/3/14

kasra_khan2003
14-03-2010, 22:57
حيف كه خیلی دوست دارم کسری جون:31:...وگرنه ناراحت میشدم:10:!
ولی کسری جون قبول کن دیگه!طرفدارای منچستر و میلان خیلی بیشترن تا فقط طرفدارای رئال!
من به شخصه نه میلانیم نه منچستری ولی با این حال دوست داشتم بازی اینا پخش بشه تا رئال لیون!
چرا ، چون به قول خودت فستیوال ستاره ها بود...البته این یه بخششه.فقط فستیوال ستاره ها هم نبود!به هرحال برد و صعود میلان خیلی هم احتمال دور از ذهنی نبود عمو کسری!همینم جذابیت بازی رو بیشتر کرده بود!
حالا موضوع زودتر پخش شدن یا دیرتر پخش شدن خیلی مهم نیست...
مهم اینه که رئال 6 ساله نمیتونه از یک هشتم بیاد بالا!
این موضوعیه که باید درباره ش بحث بشه...وگرنه من مخلص تو هم هستم:11:.

منم تورو دوست دارم:31: میدونی که نتیجه کل کل من و تو دفعه ی قبل چه بلایی سر کل انجمن آورد:27: پس بیخیال:10:

Ezel
17-03-2010, 20:43
جناب مهندس مانوئل پیگرینی ! این لباس نه اندازه توست نه برازنده ات مردک .
یک رئالی سرخورده

B L A S T E R
17-03-2010, 22:31
جناب مهندس مانوئل پیگرینی ! این لباس نه اندازه توست نه برازنده ات مردک .
یک رئالی سرخورده
هیچ مربی سال اول با یه تیم پر ستاره نتیجه نگرفته!
چه خوبه یکم به مربیامون فرصت بدیم... باور کنید همین تعویض های مربی هست که رئال تو این چند سال افت کرده... و دل ما هی میسوزه...
در جواب کسایی هم که میگن آی با این همه ستاره تو خونه خودتون حذف شدید میگم ... عزیزم اول بفهم فوتبال چیه لطفا بعد نقل و نبات بپاش : )

nw_nk
18-03-2010, 01:59
ستاره سابق باشگاه بارسلونا در صحبتهایی با دفاع از پپ گواردیولا و بارسلونا اعلام کرده که این تیم به خوبی فصل گذشته بازی می کند و اعلام کرده که رئال مادرید به اعتماد به نفس بیش از حدی دست یافته است.

سایت گل - هریستو استویچکوف، ستاره سابق باشگاه بارسلونا در صحبتهایی در رادیو مارکا، در صحبتهایی که مثل همیشه هیچ کس را بی تفاوت نمی گذارد، به اظهار نظر پرداخته.

این اسطوره بلغارستانی در صحبتهایی با دفاع از پپ گواردیولا، زبان به انتقاد از عملکرد کمیته داوری نسبت به گواردیولا گشوده است. استویچکوف در صحبتهایی در این رابطه گفت:« روزی می رسد که گواردیولا را به خاطر کشتن یک مورچه به زندان می اندازند.این موضوع هم مثل موضوعهای گذشته به آرشیو منتقل خواهد شد.اگر مشخص شود که داور دروغ گفته، چه می خواهید بشنوید؟ من شخصا به پپ اطمینان دارم و حاضرم تا پای جان در کنار او باشم. چرا که پپ را از زمانی که به اولین تیم بارسا پیوست می شناسم.گاهی وقتها داوران فشاری را که در جریان بازی به مربی و سایرین وارد می شود را درک نمی کنند.»

استویچکوف موافق انتقاد افرادی که معتقدند که این تیم نسبت به تیم فصل گذشته ضعیف تر شده، نیست و در این رابطه گفت:«فکر می کنم که بارسلونا در مسیر سال گذشته اش قرار گرفته است.ولی برای بسیاری از افراد،کسب قهرمانی در رقابتهای لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا، پس از افتخار آفرینی های سال گذشته، افتخار خوبی نیست. ما هم 4 بار در لالیگا و رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی رسیدیم.»

این ستاره بلغارستانی در ادامه صحبتهایش هیزم آتش میان دو تیم رقیب دیرینه یعنی رئال و بارسا را بیشتر کرده و در صحبتهایی در مورد تیم مادریدی گفت:« من از اینکه رئال مادریداز رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حذف شده، بسیار خوشحالم.من بلغارستانی هستم ولی بلغار بودن یک بحث است و بارسلونایی بودن بحث دیگری است. »

استویچکوف در پایان صحبتهایش با آنالیز شرایط تیم مادریدی گفت:« حذف رئال مادرید بسیار سخت و دردناک بود.لیون آن لیون همیشگی نبود ولی زمانی که فکر می کنی که به سادگی می توانی به پیروزی برسی، این کار را برای صعود بسیار سخت می کند.لیون موقعیتهای متعددی برای گلزنی در نیمه اول داشت و رئال مادرید نیز در دیدار برگشت فرصتهای متعددی داشت. زمانی که بازی 0-1 بود، اگر ایگواین می توانست گلزنی کند، لیون ممکن بود 5 گل دیگر بخورد ولی فوتبال همین است.»

2010/3/17

beckham7
18-03-2010, 17:23
اینجاست که باید گفت درود بر منچستر

Ezel
18-03-2010, 18:39
هیچ مربی سال اول با یه تیم پر ستاره نتیجه نگرفته!
چه خوبه یکم به مربیامون فرصت بدیم... باور کنید همین تعویض های مربی هست که رئال تو این چند سال افت کرده... و دل ما هی میسوزه...

در مورد زمان دادن به هر مربی با شما کاملا موافقم اما بد نیست چند نکته رو یادآور بشم :
1- به نظر من کسی که سرمربی تیمی مثل رئال میشه بایداز لحاظ اعتبار و جایگاه سنگین تر ازبازیکنای یک تیم باشه ، یا به عبارت دیگه باید مربی شخصیتی داشته باشه که فراتر و ورای همه ی بازیکنای یک تیم باشه ، بهترین نمونه هم برای مثال زدن سر الکس فرگوسن هست یا کاپلو که بزرگترین بازیکنها هم اگر رودر روی اونا بخوان بایستند ذوب میشن .
2-در ضمن رئال بعد از دل بوسکه با وجود ستاره هایی که داشت در زمینه جذب مربی موفق عمل نکرد ( یعنی به غیر از دن فابیو کاپلو و تا حدودی برند شوستر مربی مناسب دیگه ای نداشت ) ، یک مقطع با کارلس کرش سرمربی کنونی پرتغال که اون موقع دستیار سر الکس بود ، یک مقطع اگه اشتباه نکنم با لوکزامبورگو و فصل پیش هم از اواسط فصل با خوانده راموس . بطور کلی بحث من اینه که چرا تیمی که 250 میلیون یورو ( یا پوند) صرف خرید تابستانی میکنه که اکثر اونها مهره های تهاجمی هستند چرا باید مربی رو استخدام کنه که همه میدونیم به چه سبک فوتبالی اعتقاد داره ؟ ( سبکی که پیگرینی از زمان حضورش در ویارئال دنبال میکرد و اعتقادش بر اینه که توپ رو در اختیار حریف قرار میده و به حریف اجازه جلو اومدن میده و روی ضد حمله به حریف ضربه میزنه یعنی دقیقا خلاف سبک بازی بارسلونا ، به همین علت همهست که میبینیم حتی در بازی که رئال 4-1 وایادولید رو شکست میده درصد صاحب توپ حدودا 43 به 57 به سود وایادولید بود که فردوسی پور اشاره کرد به این موضوع )
علیرغم احترام به شما به عنوان یک هوادار رئال فکر میکنم که این لباس به تن پیگرینی بیش از اندازه بزرگه .

B L A S T E R
18-03-2010, 19:46
خوب ...
در باره شماره 1 که گفتی نظری نیمتونم بدم چون نمیتونم خودمو جای بازیکنا بزارم ...
ولی شما ببین... فرگوسن مگه از همون اول بزرگ بود ؟ مگه گواردیولا بزرگ بود ؟ اصلا کی فک میکرد گواردیولا بارسا رو متحول کنه ؟
پس در درجه اول فرصت دادن شرطه ! مطمئن باش اگه مدیرای رئال یکم فرصت میدادن به مربی ها الان رئال وضعش این نبود که چند سال هوادارا چشم اینتظار مرحله 1/4 بمونن!
اما درباره شماره 2 من کاملا قبول دارم متاسفانه مدیران رئال خصوصا پرز با اینکه خصوصیات عالیه خودشو داره ولی همش دوس داره مربیایی که میاره ازش حرف شنوی داشته باشن...و این واقعا بده ! واقعا !
در باره سبک پیگرینی 100 % بات مخالفم...
اکثر بازیایی که رئال تو این فصل داشته درصد مالمیت توپش بالای 65 بوده. بازی با وایادولید کلا بازیکنا روحیه در حد 0 داشتن... و طبیعی بود که یه فوتبال دل نچسب ببینیم...
اما شما بازی رئال با سویا رو دیدی ؟ با ویا رئال چطور ؟
مخصوصا بازی با ویا رئال که فک کنم درصد مالکیت توپ به 75 رسیده بود!!
یا حتی بازی با بارسا تو نیمه اول درصد مالکیت توپ رئال بیشتر بود ( مطمئن نیستم ) ! به نظرم شما بازیای رئال رو دنبال نکردین چون تو این نیم فصل دوم رئال فوق العاده هجومی و قشنگ بازی کرده و امار گل زدش تو اروپا فکر میکنم اول باشه... پس این هم منتفیه !
همین دیگه :دی

Ezel
19-03-2010, 12:45
در باره سبک پیگرینی 100 % بات مخالفم...
اکثر بازیایی که رئال تو این فصل داشته درصد مالمیت توپش بالای 65 بوده. بازی با وایادولید کلا بازیکنا روحیه در حد 0 داشتن... و طبیعی بود که یه فوتبال دل نچسب ببینیم...
اما شما بازی رئال با سویا رو دیدی ؟ با ویا رئال چطور ؟
مخصوصا بازی با ویا رئال که فک کنم درصد مالکیت توپ به 75 رسیده بود!!
یا حتی بازی با بارسا تو نیمه اول درصد مالکیت توپ رئال بیشتر بود ( مطمئن نیستم ) ! به نظرم شما بازیای رئال رو دنبال نکردین چون تو این نیم فصل دوم رئال فوق العاده هجومی و قشنگ بازی کرده و امار گل زدش تو اروپا فکر میکنم اول باشه... پس این هم منتفیه !
همین دیگه :دی
در مورد درصد تصاحب توپ که میفرمایید در اکثر بازیها بالای 65% به سود رئال بوده خیلی راحت میتونیم به آمار مراجعه کنیم و من در اولین فرصت حتما آمارش رو در میارم و ارائه میکنم و چون سبک بازی رئال رو مثل بارسا وابسته به کنترل توپ نمیدونم با شما مخالفم ، بازی رئال با سویا رو هم کاملا دیدم و دقت کردم و طبیعیه وقتی یک تیم در زمین خودش 2-0 عقب میفته اونجوری حمله کنه و 3-2 هم در آخر بازی رو ببره ( به خصوص با بازیکنایی با این کیفیت ) . در بازی با ویا رئال هم که 6-2 شد باز هم طبیعی بود چون اساس بازی ویارئال رو پیگرینی پایه ریزی کرده بود همونطور که دیدیم مورینیو هم تیم سابقشو در استمفورد بریج به بند کشید . دوست عزیز بحث من اصلا در رابطه با تعداد گل زده نیست چون با این مهره ها از رئال جز این هم انتظار نمیره کلیت بحث من در رابطه با نحوه بازی رئاله و سبکی که به پیگرینی اطلاق میشه از طرف من نیست بلکه از طرف کارشناس ها هم به پیگرینی نسبت داده میشه که بعضی از اونها مثل مجتبی تقوی و هومن افاضلی
در برنامه های تلویزیونی بهش اشاره کردند و فردوسی پور هم همیشه حین بازیهای رئال اشاره میکنه به این موضوع .