PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرسنال 5 - پورتو 0؛ باران گل در اشبرتن گرو | فیورنتینا 3 - بایرن 2؛ باواریایی ها در یک چهارم

VBYOFSKI
10-03-2010, 12:02
آرسنال به طور کلی از همان نیمه اول توانست با فشار منطقی و بازی محکم در خط دفاعی و سعی در زیر فشار گذاشتن تیم حریف بازی را پی گرفت .
گل زود هنگام دقیقه 10 نیکلاس بندتنر روی حرکت خوب آرشاوین و پاس گل وی رفم خورد .
پورتو هیچ نشانی از یک تیم خطرناک نداشت و این آرسنال بود که با گلزنی مجدد بندتنر باز هم روی پاس آرشاوین در دقیقه 25 موجبات شادی توپچی ها را فراهم آورد.
دز مجموع شاید پورتو در کل نیمه اول دو موقعیت گلزنی داشتند و شوت های آن ها نیز معمولا خارج از چهارچوب زده می شد . خوشبختانه آرسنال نیز بعد از مدت ها توانسته بود روی کرنر ها به خوبی کار کند .
بازی خوب تیمی آرسنال کاملا غیاب فابرگاس را پوشانده بود .
به طور کلی نیمه اول با همان نتیجه به پایان رسید .
با توجه به نتیجه بازی رفت در نیمه دوم پورتو به بهانه زدن گل دوم دست به هجوم برد و کمی متفاوت تر از نیمه اول بازی می کرد اما آرسنال کاملا توانست پورتو را تحت کنتذل در بیاورد و در اکثر درگیری های تن به تن نیز پیروز بود.
به غیر از چند صحنه آرسنال روی کار تیمی بی نقص بود و کاملا بنا به نیاز بازی کرد . هجوم - حغظ توپ - درگیری و پاس کاری و گل تمام کار هایی بود که هر کدام به موقع درست انجام شد.
به هر صورت گل سوم آرسنال در دقیقه 63 بازی روی حرکت خارق العاده سمیر نصری شکل گرفت . حرکت مشترک نصری و سانیا در سمت راست زمین و حرکت سمیر بین سه بازیکن و دریبل آن ها و ضربه زیبای تمام کننده وی همه مهر تاییدی بر مصاحبه اخیر ونگر مبنی بر رشد کامل نصری بود .
در ادامه نیز در دقیقه 66 در حالی که روی یک ضربه کرنر اکثر بازیکنان پورتو جلو آمده بودند روی برگشت توپ و ضد حمله آرشاوین و پاس خوب وی به ابوئه این امانوئل بود که با دریبل دروازبان گل چهارم را وارد دروازه پورتو کرد .
بازی بعد از این گل از سوی هر دو تیم متعادل تر دنبال شد . با این حال آرسنال هم چنان شکل تیمی خود را حغظ کرد و در دقیقه نود روی حرکت انفرادی ابوئه و خطای حاصله نیکلاس بندتنر با گل کردن پنالتی خود توانست یک هت تریک اروپایی را به نامش ثبت کند.
بعد از این گل نیز سوت پایان زده شد و توپچی ها با ایجاد حلقه اتحاد جشن گرفتند.
+ تعویض های آرسنال در این بازی :
امانوئل ابوئه به حای توماس روسیچکی
نوس دنیلسون به جای سمیر نصری
تئو والکات به جای آندری آرشاوین
+ توماس ورمائلن و نیکلاس بندتنر از آرسنال در این دیدار کارت زرد گرفتند
+ به شکل جالبی در این بازی میل به تک روی و گلزنی در وجود الکس سانگ دیده می شد . نکته ای که در بازی های قبل بسیار کم قابل رویت بود
+ قضاوت دیدار بر عهدهفرانک دی بلکر بلژیکی بود
+ 59661 نفر از نزدیک این دیدار را تماشا کردند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چون دیدم زیاد متعصبانه نیست از همون جا گزارش رو گزاشتم.
------------------------------------------------------------------------------------------
سایت گل- نمایش خیره کننده آرین روبن، بایرن مونیخ را به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا رساند.

دیداربرگشت این دو تیم در حالی برگزار شد که باواریایی ها در دیدار رفت و البته به لطف اشتباهات محرز داوری، با نتیجه 1-2 مقابل فیورنتینا به برتری دست یافته بودند. در دیدار برگشت به رغم آنکه بایرن با نتیجه 2-3 در فلورانس، مغلوب تیم ایتالیایی شد ولی در نهایت توانست به عنوان دومین مسافر مرحله یک چهارم پایانی بلیط خود را قطعی نماید.

نیمه اول این دیدار با تک گل وارگاس(27) به نفع تیم میزبان به پایان رسید

با آغاز نیمه دوم جووتیچ، در دقیقه 54 گل دوم فیورنتینا را به ثمر رساند ولی این گل دوام چندانی نداشت و فان بومل دردقیقه 59 توانست اولین گل باواریایی ها در دیدار برگشت را به ثمر برساند.

پس از این گل باز هم نوبت به جووتیچ رسید تا در دقیقه 63 با به ثمر رساندن دومین گلش، بازی را 1-3 کند. تنها 2دقیقه بعد این آرین روبن، ستاره توانای باشگاه بایرن ، توانست با به ثمر رساندن یک گل دیگر نتیجه بازی را به 2-3 تغییر دهد.

پس از آن بازیکنان بنفش پوش نتوانستند گل دیگری را به ثمر برسانند تا به رغم پیروزی تیم ایتالیایی در دیدار برگشت، این فان خان و شاگردانش باشند که روانه مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا شوند.آرین روبن ستاره تیمش در این دیدار بود و می بایست منتظر هنرنمایی های این ستاره هلندی در مراحل بعدی این رقابتها باشیم.

sina1415
10-03-2010, 12:16
زندگی یعنی بایرن

mostafa_khan001
10-03-2010, 13:08
متاسفم برای این بایرن که به این فلاکت افتاده که با باخت مقابل یه تیم رده 10 ام ایتالیا باید صعود کنه!
میباخت این مردک روبرکنار میکردن خوش حال تر میشدم تا صعود کنه و فردا جلوی یه تیم بزرگ ابروریزی کنه
من عاشق بایرنم اما این تیم واقعا شرایط مدعی ها رو نداره
یادمون باشه تیمی ما زمانی مدعی بود که تو هر خط چند بازیکن تراز اول داشتیم.اما حالا چی؟بهترین دروازه بان دنیا،اسکلت دفاع فرانسه.یکی از بهترین هافبک وسطهای المان افتبرگ و خط حمله های اتشین
حالا چی؟دروازه بان که نگم بهتره.دیشب هر چی امد گل شد!
دفاع که مثلا خوبمون ون بویتن هست که دیشب از یه دفاع اماتورم بدتر بود.هافبک وسطمون ذخیره نشین بارساست،بدتر اینکه بازوبند هم داره!خط حمله هم یه کسی به اسم مولر که من حس میکنم دفاع اخر خوبی بشه در اینده!و یه بازیکن گرون قیمت که هر 100 تا رو 1گل میکنه.خدا پدره یانکر رو بیامورزه از این بهتر گل میزد!!

هی.به امید بایرنی رویایی در اینده نزدیک

cescjoon
10-03-2010, 13:31
ایول آرسنال!
گل نصری رو حال کردید؟

nw_nk
10-03-2010, 13:46
مربی فرانسوی آرسنال امیدوار است تا تیمش در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا با یک حریف انگلیسی مواجه شود.

سایت گل - آرسن ونگر مربی آرسنال دوست دارد تا این فرصت در اختیار تیمش قرار بگیرد تا انتقام سختی از یکی از دو تیم چلسی یا منچستریونایتد در مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

آرسنال دیشب موفق شد تا با پیروزی 0-5 مقابل پورتو مجوز صعود به دور بعد رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

هت تریک بندتنر و گلهای امانوئل ابوئه و سمیر نصری پیروزی آسانی را برای توپچی ها به ارمغان آورد و اکنون ونگر امیدوار است که تیمش در مرحله یک چهارم پایانی مقابل یکی از دوتیم انگلیسی قرار بگیرد.

ونگر در گفتگو با اسکای سپورتس گفت:«هیچ وقت هیچ بازی ای کامل نیست ولی ما عملکرد بسیار خوب و قدرتمندانه ای داشتیم. در نیمه اول بسیار خوب بودیم و البته در نیمه دوم برای ده تا پانزده دقیقه اذیت شدیم و با گلی که نصری به ثمر رساند و حساب بازی را 0-3 کرد، فاصله زیاد شد و بقیه روند بازی برایمان آسان تر بود.»
ونگر ادامه داد:« من احساس خنده داری دارم. شاید برای ما خوب باشد که در مرحله بعد مقابل تیمی انگلیسی قرار بگیریم.در رقابتهای امسال مقابل چلسی و یونایتد خوب نبودیم و اکنون فرصت خوبی است که مقابل آنها نشان دهیم که ما می توانیم .»

2010/3/10

nw_nk
10-03-2010, 13:49
هواداران ویولا معتقدند که باواریایی ها مجوز صعود به مرحله بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را از آن ها ربوده اند.

سایت گل - در پایان دیدار دیشب و زمانی که بایرن مونیخ موفق شد تا با غلبه بر فیورنتینا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت راهی مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا شوند، هواداران فیورنتینا با فریادهایی از احساسات درونی شان می گفتند.

آنها تکرار می کردند: "دزد، دزد، دزد" و این کلمه حتی در بیرون ورزشگاه نیز شنیده می شد.روی صحبت هواداران ویولا با بازیکنان بایرن مونیخ بود.

در حقیقت انتقاد آنها به عملکرد تام اوربو، داور دیدار رفت این دیدار بود، چرا که او و خط نگهدارش آفساید میروسلاو کلوزه را اعلام نکردند و بدین ترتیب گل دوم و پیروزی بخش بایرن در دیدار رفت و در وقتهای تلف شده به ثمر رسید.

این گل سرنوشت نهایی بازی را نیز تعیین کرد و باواریایی ها توانستند در حالی که نتیجه مجموع دو دیدار 4-4 بود، به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف روانه مرحله یک چهارم پایانی شوند.

2010/3/10

MORINIO
10-03-2010, 14:00
آرسن ونگر مربی آرسنال دوست دارد تا این فرصت در اختیار تیمش قرار بگیرد تا انتقام سختی از یکی از دو تیم چلسی یا منچستریونایتد در مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

باز یه برد آورد جوگیر شد ! دفعه قبلی هم میخواست جبران کنه که دیدید چی شد ...

VBYOFSKI
10-03-2010, 14:30
ونگر بعد بازی گفت که براش فرقی نمیکنه با چه تیمی بیوفته من که همچین مصاحبه ای نخوندم.
اینم اون قسمتی که ونگر در مورد اون دو تیم گفته:

چيزي که من ميگويم اين است که ما منچستر و چلسي را انتخاب نميکنيم. و اينکه به طور قطع دوست نداريم با هيچ تيم انگليسي بازي کنيم.مطمئنا من ابتدا خودمان را در موقعيتي پست قرار دادم.اما باور دارم اگر با آنها بازي کنيم ميتوانيم نشان دهيم که ما ميتوانيم خوب باشيم.

اینم در مورد اینکه میخواد انتقام بگیره یا نه؟؟؟؟

نه، من علاقه دارم که به مرحله بعدي دست بيابيم.اما من نميتوانم بگويم نه نه من نميخواهم با يک تيم انگليسي بازي کنم به اين دليل که اول از همه من هيچ شانسي ندارم، اگر اين شانس را داشتم اين کار را ميکردم.اما اگر با آنها بازي کنيم نميتوانيم از آنچه در ليگ بوديم بدتر باشيم.ما فقط ميتوانيم بهتر باشيم.قصد شما اين است که از يک موضوع داستاني ديگر بسازيد.من قرعه اي که نصيبمان بشود را ميپذيرم و نميخواهم تفکرات منفي را در مورد عدم ميل به بازي با منچستر و چلسي ايجاد کنم.همين

اینم از همون داستانهاییه که خودش تو مصاحبه بالا گفته.
---------------------------

ولی با بازیه دیشب خیلی حال کردم، بعد از مدتها آرسنال واقعی رو از تلوزیون خودمون دیدیم، تازه حساب کنید که سسک و رابین نبودن.
چه گلی زد نصری، واقعا عالی بود. آرشاوین هم نشون داد افت به خاطره اون مصدومیت کوچیکش بوده چون دیشب خیلی خوب بود مخصوصا اون دریبلش که بعد پاس داد به نیکلاس. نیکلاس هم که اون 3 تا تک به تکه جلو برنلی رو اینجا جبران کرد.

این کارشناسه کی بود، به بکام میگفت برگکمپ به آلمونیا میگفت آلمیدا!!!!!!!! :18:

امیدوارم امروز منچستر بیاد بالا و بعدشم چلسی تا همه بدونن که انگلیس یه چیز دیگست.

MORINIO
10-03-2010, 14:42

آلمونیا رو نمیدونم چی میگفت ولی برگکمپ نمیگفت میگفت بکهم :31: البته تلفظ صحیحش هم همینه!

به نظر میاد خیلی بارش باشه هر چی باشه مدرک A یوفا داره ...

ولی از حق نگذریم آرسنال خیلی خوب بازی کرد و به نظر من تا نیمه نهایی راحت بالا میاد اگه قرعه سختی نصیبش نشه

nw_nk
10-03-2010, 14:44
ونگر بعد بازی گفت که براش فرقی نمیکنه با چه تیمی بیوفته من که همچین مصاحبه ای نخوندم.
اینم اون قسمتی که ونگر در مورد اون دو تیم گفته:

چيزي که من ميگويم اين است که ما منچستر و چلسي را انتخاب نميکنيم. و اينکه به طور قطع دوست نداريم با هيچ تيم انگليسي بازي کنيم.مطمئنا من ابتدا خودمان را در موقعيتي پست قرار دادم.اما باور دارم اگر با آنها بازي کنيم ميتوانيم نشان دهيم که ما ميتوانيم خوب باشيم.

اینم در مورد اینکه میخواد انتقام بگیره یا نه؟؟؟؟

نه، من علاقه دارم که به مرحله بعدي دست بيابيم.اما من نميتوانم بگويم نه نه من نميخواهم با يک تيم انگليسي بازي کنم به اين دليل که اول از همه من هيچ شانسي ندارم، اگر اين شانس را داشتم اين کار را ميکردم.اما اگر با آنها بازي کنيم نميتوانيم از آنچه در ليگ بوديم بدتر باشيم.ما فقط ميتوانيم بهتر باشيم.قصد شما اين است که از يک موضوع داستاني ديگر بسازيد.من قرعه اي که نصيبمان بشود را ميپذيرم و نميخواهم تفکرات منفي را در مورد عدم ميل به بازي با منچستر و چلسي ايجاد کنم.همين

اینم از همون داستانهاییه که خودش تو مصاحبه بالا گفته.
---------------------------

ولی با بازیه دیشب خیلی حال کردم، بعد از مدتها آرسنال واقعی رو از تلوزیون خودمون دیدیم، تازه حساب کنید که سسک و رابین نبودن.
چه گلی زد نصری، واقعا عالی بود. آرشاوین هم نشون داد افت به خاطره اون مصدومیت کوچیکش بوده چون دیشب خیلی خوب بود مخصوصا اون دریبلش که بعد پاس داد به نیکلاس. نیکلاس هم که اون 3 تا تک به تکه جلو برنلی رو اینجا جبران کرد.

امیدوارم امروز منچستر بیاد بالا و بعدشم چلسی تا همه بدونن که انگلیس یه چیز دیگست.

Arsenal Boss Arsene Wenger Eyes Revenge Over Manchester United Or Chelsea In Champions League Quarter-Finals

Frenchman fancies English opposition...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arsenal manager Arsene Wenger would like the opportunity for revenge against either Chelsea or Manchester United after seeing his side demolish Porto 5-0 in the Champions League.
A hat-trick from Nicklas Bendtner, along with a goal from Emmanuel Eboue and a stunning solo effort from Samir Nasri sent Arsenal comfortably through to the last eight, and now Wenger would like to face one of the two remaining English sides.
"It’s never perfect but it was a very good performance, a strong performance," he told Sky Sports.
"We had a very good first half. After that we suffered a little bit in the second half for 10 or 15 minutes and Nasri’s goal to make it 3-0 made a big difference, and of course from then on it was easier."
"I have a funny feeling, maybe it’s good for us to play an English team. To have not done well against Chelsea and Manchester United this year, it would be a good opportunity to show that we can do it against them."

Mar 9, 2010

VBYOFSKI
10-03-2010, 14:54
آلمونیا رو نمیدونم چی میگفت ولی برگکمپ نمیگفت میگفت بکهم البته تلفظ صحیحش هم همینه!

به نظر میاد خیلی بارش باشه هر چی باشه مدرک A یوفا داره ...

ولی از حق نگذریم آرسنال خیلی خوب بازی کرد و به نظر من تا نیمه نهایی راحت بالا میاد اگه قرعه سختی نصیبش نشه

خوب پس من بد شنیدم. خوب حرف میزد ولی من دوست داشتم دیشب صدر میبود.

در ضمن باید از nw_nk تشکر کنم بایت زحمتهایی که میکشن. ولی من فکر نمیکنم گل اونقدر معتبر باشه همین گل چندباری سسک رو به بارسا فروخته و اینکه سایت رسمی باشگاه معتبر تره تا گل.
ولی بازم ممنونم.

nw_nk
10-03-2010, 15:21
...

در ضمن باید از nw_nk تشکر کنم بایت زحمتهایی که میکشن. ولی من فکر نمیکنم گل اونقدر معتبر باشه همین گل چندباری سسک رو به بارسا فروخته و اینکه سایت رسمی باشگاه معتبر تره تا گل.
ولی بازم ممنونم.

گل نیست. دقت نکردید. مصاحبه اش با Sky Sports هست.

...

And now Wenger, who has seen his side lose twice to Premier League title rivals Chelsea and Manchester United this term, insists he is now relishing the chance to gain revenge over either English club should they progress into the next phase on Wednesday night

Speaking to Sky Sports, he said: "I have a funny feeling, maybe it's good for us to play an English team

...

در ضمن سایت اختصاصی فوتبال که بهتر از Goal.com باشه معرفی کنید استفاده کنیم.

Mojtaba-MCI
10-03-2010, 16:46
تبریک به آرسنالی ها.خیلی خوب و شایسته بازی کردید...
دلم میخواد یک چهارم آرسنال و بارسا با هم باشن.

nw_nk
10-03-2010, 20:41
سرمربي تيم فوتبال آرسنال گفت: منتقدين بايد بدانند که مردان جوان من آماده قهرماني در ليگ قهرمانان هستند.

آرسن ونگر در نشست خبري پس از بازي شب گذشته برابر پورتو عنوان کرد: اميدوارم يک حريف انگليسي را در مرحله بعدي ملاقات کنم. از نصري و بنتنر هم بسيار راضي هستم. از مقامات باشگاه مي‌خواهم پاداش ويژه‌اي براي آنها در نظر بگيرند.

سرمربي تيم فوتبال آرسنال اظهار داشت: در نيمه دوم تا حدودي دچار اشتباهات فردي شديم. بايد در تمرينات آينده، اين نکات به بازيکنان خاطي تذکر داده شود. آرسنال قدم خوبي را برداشت و منتقدين اين تيم بايد بدانند که مردان جوان من، براي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا کاملا آماده‌اند.

آرسنال با نتيجه 5 بر صفر برابر پورتو به پيروزي رسيد.

چهارشنبه 19/12/1388

Mojtaba-MCI
10-03-2010, 20:49
سرمربي تيم فوتبال آرسنال گفت: منتقدين بايد بدانند که مردان جوان من آماده قهرماني در ليگ قهرمانان هستند.

آرسن ونگر در نشست خبري پس از بازي شب گذشته برابر پورتو عنوان کرد: اميدوارم يک حريف انگليسي را در مرحله بعدي ملاقات کنم. از نصري و بنتنر هم بسيار راضي هستم. از مقامات باشگاه مي‌خواهم پاداش ويژه‌اي براي آنها در نظر بگيرند.

سرمربي تيم فوتبال آرسنال اظهار داشت: در نيمه دوم تا حدودي دچار اشتباهات فردي شديم. بايد در تمرينات آينده، اين نکات به بازيکنان خاطي تذکر داده شود. آرسنال قدم خوبي را برداشت و منتقدين اين تيم بايد بدانند که مردان جوان من، براي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا کاملا آماده‌اند.

آرسنال با نتيجه 5 بر صفر برابر پورتو به پيروزي رسيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچهارشنبه 19/12/1388
پس آرشاوین چی:31:؟!اونم که خیلی خوب بازی کرد...

nw_nk
10-03-2010, 23:07
ستاره خط میانی باشگاه بایرن مونیخ با ابراز خوشنودی از صعود تیمش به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان به این نکته اشاره کرد که امیدوار است تیمش در این مرحله مجبور به صف آرایی مقابل بارسلونا نباشد.

سایت گل - بایرن مونیخ سه شنبه شب کار آسانی را مقابل فیورنتینا پیش رو نداشت ولی آنها در نهایت توانستند با کسب نتیجه مطلوب،رهسپار مرحله یک چهارم پایانی شوند.

در این میان مارک فان بومل که از صعود تیمش به مرحله بعدی کاملا راضی است در صحبتهایی اعلام کرده که تیمش امیدوار است که در مرحله بعدی مجبور به رویارویی با بارسلونا نشود.

فان بومل در گفتگو با یوفا گفت:« بازی سه شنبه شب مقابل فیورنتینا بازی بسیار سخت در شرایط آب و هوایی عجیب غریبی بود.باد شدیدی در ورزشگاه می وزید که هر دو تیم را به دردسر انداخته بود.این باد در نیمه دوم به نفع ما بود ولی در نهایت در به ثمر رسیدن گل فیورنتینا نیز موثر بود.»

این ستاره در ادامه در مورد عملکرد فیورنتینا در این دیدار گفت:« آنها در پیشی گرفتن از ما بسیار سریع بودند و زمانی که دروازه بان ما نتوانست توپ را مهار کند، آنها به گل رسیدند. ما گل دیگری را نیز دریافت کردیم ولی می دانستیم که اگر بتوانیم یک گل دیگر به ثمر برسانیم، بازی به وقت اضافه کشیده خواهد شد و خوشبختانه ما دو بار به گل رسیدیم.»

فان بومل در پایان صحبتهایش گفت:« اکنون باید از بابت این خوش شانسی، خوشحال باشیم. در حال حاضر مسائل زیادی وجود دارد که می بایست در باره آن به صحبت بپردازیم، در مورد اینکه آیا در مرحله بعدی در دیدار رفت میزبان خواهیم بود یا دیداراول را در خارج از خانه برگزار خواهیم کرد. تنها امیدواریم که در مرحله یک چهارم پایانی مقابل بارسلونا قرار نگیریم.»

2010/3/10

VBYOFSKI
11-03-2010, 11:05
گل نیست. دقت نکردید. مصاحبه اش با Sky Sports هست.

در ضمن سایت اختصاصی فوتبال که بهتر از Goal.com باشه معرفی کنید استفاده کنیم.

آخ ببخشید اونجاشو حواشم نبود. ببخشید زود موضع گرفتم.
آره حق با شماست اونجوری باید همش ترجمه شه که یکم وقت گیره.
ممنون.

منتقدين اين تيم بايد بدانند که مردان جوان من، براي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا کاملا آماده‌اند.

ایول رئیس. یدونه ای.

Lamanta
11-03-2010, 12:34
آرسنال عالی بازی کرد
دلم برای آرشاوین سوخت کاشکی یه گلم اون میزد .
رئال فرت !

D r i v e r
12-03-2010, 17:28
زنده باد آرسنال
بازی فوق اعاده قشنگ بود
مخصوصا گل نصری

باز یه برد آورد جوگیر شد ! دفعه قبلی هم میخواست جبران کنه که دیدید چی شد ...
شما باش تا صبح دولتت بدمد
----------------------------------
منم اون چیزی که خوندم این بود که آرسنه علاقه ای با روبه رویی با تیم های انگلیسی نداره

nw_nk
12-03-2010, 20:54
دزدي يا هر چيز ديگري، قصه اين فصل شب سرد فلورانس را به يک خاطره تلخ تبديل کرد.

سایت گل - آنچه از ديدار برگشت فيورنتينا و بايرن مونيخ در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان در آرتميو فرانکي فلورانس باقي مي ماند، خشم است. خشم هواداران که زيرلب از «دزدي» تلخ مونيخ ياد مي کنند و به داور و کمک داور آن ديدار لعنت و نفرين مي فرستند.

همان داوراني که بدون هيچ شرم و خجالتي يک گل خيلي مهم به باوارياييها تقديم کردند و روياي صعود به مرحله يک چهارم نهايي را از ويولا گرفتند. تيمي که براي از بين بردن نتيجه بي رحم و ناعادلانه بازي رفت همه توان خود را بکار گرفت ولي به هيچ چيز دست نيافت. به جز يک پيروزي که شايد بتواند مايه غرور اين گروه تلقي شود ولي مسلما باعث خوشحالي آنها نخواهد بود. راه اروپايي فيورنتينا در اين جا متوقف مي شود.

بعد از پيروزي 3-2 و لحظات شادي و وجدي که در آرتميو فرانکي رقم خوردند، کسي نتيجه نهايي را باور ندارد. يک بازي سخت به افسانه تبديل شد ولي افسانه رنگ کابوس گرفت و کابوس به يک بيداري تلخ و سرد. مثل بادي که از شمال شرق مي وزد. دست خالي به سختي مي توان لبخندهاي چمپيونز را هم به ياد آورد. فيورنتينا در برابر بايرن عالي بود. آنها هيچ اشتباهي نداشتند. در مرحله مقدماتي که فوق العاده کار کرده بودند و در يک هشتم نهايي هم تيم بزرگي داشتند. اگر ترس و دلهره هاي ديگر در کار نبود، حذف شدن بدين شکل هم حتمي به نظر نمي رسيد.

تابستان سال گذشته، همه روي حضور فيورنتينا در مرحله يک هشتم نهايي شرط بندي کرده بودند. مشکل اين است که دزدي يا هر چيز ديگري، قصه اين فصل شب سرد فلورانس را به يک خاطره تلخ تبديل کرد. حداقل اين حسي است که همه هواداران اين تيم آن را با خود حمل مي کنند. از نتيجه نهايي اين بازي، دوقصه متفاوت بيرون مي آيد. صعود به مرحله يک چهارم مسلما مي توانست رابطه پراندلي و باشگاه را نزديک تر و بهتر از قبل کند و چه بسا که ملاقاتي براي تمديد قرارداد صورت مي گرفت.

در آن مقطع ديگر براي دلا واله سخت بود که به درخواستهاي مربي خود توجه نکند. البته نه در مورد دستمزد بلکه در مورد انتخابهاي بازار نقل و انتقالات و برنامه هاي آينده. حالا که يک چهارم نهايي يک رؤياي از دست رفته بدست داوران و خط نگهداراني است که حواسشان پرت شده و قصله پراندلي و فيورنتينا هم به آخرين لحظه هاي خود نزديک شده يوونتوس از حالا براي پراندلي کمين کرده است.

ولي پراندلي تا امروز هميشه حق تقدم را به افرادي که او را استخدام کرده اند داده و تا سال 2011 با فيورنتينا قرارداد دارد. ولي مدتهاست که رابطه او و فيورنتينا تيره و تار شده است. دلا واله گفته که اگر قراردادها ارزشي دارند، مشکلي به نام پراندلي وجود نخواهد داشت. اين جمله معناي وداع مي دهد. آنچه براي باشگاه مهم است اين است که پراندلي قدم اول را بردارد براي اينکه بعد از چهارسال حضور در اين تيم و رابطه نزديک با هواداران و مردم شهر، هيچکس نمي تواند به او بگويد که از فيورنتينا برود و دل بکند. حتي اگر فيورنتينا فصل بدي را در ليگ ايتاليا تجربه کرده باشد. دلا واله حداقل چنين آدمي نيست. به هرحال هر اتفاقي که بيفتد و مربي بعدي هرکسي باشد، بايد اول منتظر ماند تا ديد فيورنتينا در پايان فصل به چه مقام و جايگاهي مي رسد و در مورد برنامه هاي آينده باشگاه و اينکه آيا واقعا دوره اين همکاري به سر آمده يا نه، هم سيگنال مشخصي دريافت کرد. اينکه در پايان فصل چه بازيکناني از فيورنتينا مي روند معلوم نيست.

ممکن است دي ناتاله جانشين موتو شود. اگر پراندلي واقعا رفتني شود، خيلي راحت نمي توان رد او را پيدا کرد. فلورانس در اين سالهاي اخير زياد رويا ديده و با هيجانهاي زيادي زندگي کرده و خود را بين بزرگان اروپا تصور کرده است. ولي در يک شب سرد چمپيونز، فقط خشم و باد و گريه و فريادي براي سردادن عليه ابرقدرتهاي فوتبال و بي عدالتي باقي مانده است. هيچ چيز تازه اي در راه نيست. اين قصه فوتبال است، يا بهتر است بگوييم اين قصه فيورنتينا است.

2010/3/12

ghermezeteh
15-03-2010, 00:41
این عکس ها نشون میده که گل دوم فیورنتینا به بایرن آفساید بوده: