PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار بکآپ گیر و ریکاوری

sajad
09-03-2010, 23:38
با سلام .
من دنبال نرم افزاری می گردم که از درایو C بتونم بکآپ تهیه کنم و وقتی ویندوزم خراب شد یا وقتی لازم شد بتونم بوت کنم باهاش و دوباره نصب شه ویندوز اتوماتیک . لطفا راهنماییم کنین .

Mohsen6558
10-03-2010, 14:05
آموزش جامع و كامل نرم افزار NORTON GHOST 2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

***Spring***
10-03-2010, 22:59
سلام ...

از برنامه های خوب و معروف برنامه Norton Ghost هستش که حتا ورژن قدیمی اون هم خیلی قابلیتهای مختلف و خوبی داشت ... بخصوص ورژن جدید این برنامه ( ورژن 15 ) قابلیتها و توانایی های زیادی داره و با خیلی از لوازم جانبی ، هاردهای اکسترنال ، سیستم عاملهای مختلف و ... هماهنگی کامل داره ... آخرین ورژن این برنامه رو در تاپیک پایین ( صفحه آخر ) دوستان قبلآ زحمت اون رو کشیدن :

Norton Ghost / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه های دیگه هم :

Acronis True Image | تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Drive SnapShot | ایمیج گرفتن از درایوهای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rollback Rx | نرم افزاری قدرتمند جهت بازگرداندن سیستم به گذشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

O&O DiskImage | گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم وباز گرداندن آسان آن برروی سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WinImage / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Full Portable Norton Ghost 11.0.0.1502 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

sajad
14-03-2010, 19:45
با تشکر . آیا من از Acronis_True_Image_Home_2010_Unnatended_Edition.ra r.html می تونم از درایو c با تمام درایورهاش - برنامه هاش - رجیسترش بکآپ بوت بسازم تا هر وقت بخوام و ویندوزم بالا نیومد باهاش نصب کنم ؟

***Spring***
15-03-2010, 01:05
سلام ...

تمام این برنامه های بکاپ گیری برای این هستند که شما چه از یه پارتیشن عادی ، و چه از پارتیشنی که سیستم عامل روی اون پارتیشن نصب شده ، بخوبی پشتیبانی و حمایت کنند با تمام ویژگیهای اون سیستم عامل ... یعنی تمام درایوها ، برنامه های اصلی و جانبی ، رجیستری و غیره ، همه رو شامل میشه ... در غیر این صورت که بکاپ گیری از سیستم عامل نیستش ...

توی این برنامه ها Acronis True Image هم از برنامه های کاربردی و مهم و پرطرفدار هستش با قابلیتهای خاص و جالب خودش ... قبلآ چند سری با اون کار کرم ... ولی خودم بیشتر Norton Ghost رو استفاده میکنم ... موفق باشید ...

.

sajad
15-03-2010, 22:48
دوست عزیز لینکی از acronis بهم می دید ؟ در ضمن این برنامه cd که از درایئو c می سازه بوت ایبل هست دیگه ؟

***Spring***
16-03-2010, 00:12
سلام ...

بله ، بوتیبل هست ، بعد از ساخت حتمآ یکبار چک بفرمایید ... خدمت شما :

Acronis True Image | تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

p3rsi4n
16-03-2010, 01:21
این ایمیج آماده سیدی بوت همراه با نورتن گاست فقط باید رایتش کنی و استفاده کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید