PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استقلال مقابل الجزيره متوقف شد

بی باک بی بال
09-03-2010, 21:36
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران برابر الجزيره امارات با نتيجه تساوي بدون گل متوقف شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت17:30 در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 35 هزار تماشاگر آغاز شد.
در نيمه اول تيم اماراتي چند شوت از پشت محوطه جريمه استقلال زد كه با درخشش محمد محمدي دروازه استقلال بسته نگه داشته شد. يك بار هم توپ به تيرك افقي دروازه استقلال برخورد كرد.
استقلال نيز يك بار از روي شوتزني حسين كاظمي فرصتي براي باز كردن دروازه حريف داشت و دو بار نيز توپ را به تير دروازه حريف كوبيد. در نيمه دوم حملات دو تيم نتيجه نداشت تا بازي با تساوي بدون گل خاتمه يابد.

با اين تساوي استقلال 4 امتيازي شد و الجزيره اولين امتيازش را در ليگ قهرمانان آسيا كسب كرد. آبل براگا از برزيل هدايت اين تيم را برعهده دارد.
چو موينگ يانگ داور كره‌اي به موسي البلوشي، رافائل سوبيس و علي خسيف از الجزيره و حسين كاظمي از استقلال كارت زرد نشان داد.

تركيب استقلال:

محمد محمدي، امير حسين صادقي، پژمان منتظري، مهدي امير آبادي( از دقيقه 85 محسن يوسفي)، حنيف عمران زاده، خسرو حيدري، كيانوش رحمتي(از دقيقه 70 سيد مهدي سيد صالحي)، حسين كاظمي، فابيو جانواريو( از دقيقه 89 آرش برهاني)، فرهاد مجيدي و سياوش اكبرپور
سرمربي: صمد مرفاوي

سونامی
09-03-2010, 21:48
ولی صحنه آخر اون سیاوش اکبرپور ............ باید گل میزد 10 قدمی دروازه بود بقل پا میزد گل یود اونچنان محکم زد که ...........
من استادیوم بودم کل ملت بهش فحش دادن
:دی
:دی

امير موسر
09-03-2010, 22:08
انصافا مرفاوی مربی نیست ! از ترس باخت دفاعی چیده بود !

بی باک بی بال
09-03-2010, 22:15
باید ارش زود تر می اورد این مرفاوی کلا با هم مشکل دار

satttanism
09-03-2010, 23:27
شماري از هواداران استقلال خواستار جدايي سرمربي اين تيم شدند و قلعه‌نويي را تشويق کردند.
در پايان ديدار استقلال و الجزيره که با تساوي بدون گل به پايان رسيد شماري از هواداران استقلال با شعارهايشان خواستار جدايي صمد مرفاوي از استقلال شدند. از سوي ديگر بخشي از هواداران استقلال اين تيم را تشويق کردند. هواداران با شعار "مرفاوي حيا کن، استقلال را رها کن " خواهان جدايي مرفاوي شدند.

*بهزاد غلامپور مربي درواز‌ه‌بانان استقلال نيز با حرکت دست به آنهايي که عليه مرفاوي شعار سر مي‌دادند اعتراض کرد.

*امير حسين صادقي پيراهنش را در پايان مسابقه به تماشاگران تيم تقديم کرد.

*آرش برهاني که در دقيقه 89 وارد مسابقه شد در پايان بازي ناراحت به نظر مي‌رسيد.

*برخي از تماشاگران در حال ترک ورزشگاه امير قلعه‌نويي سرمربي سابق استقلال را تشويق کردند.

football3.ir

satttanism
09-03-2010, 23:28
سرمربي استقلال گفت: با وجود خستگي مي‌توانستيم الجزيره را شکست دهيم.

صمد مرفاوي پس از تساوي بدون گل مقابل الجزيره اظهار داشت: بازي خوبي انجام داديم. بازيکنان من خوب بازي کردند. تيم حريف نيز بازي زيبايي به نمايش گذاشت. آنها در کشور خودشان شرايط بسيار خوبي دارند و حتي در ديدار قبل مقابل الغرافه بازي خوبي به نمايش گذاشتند.
وي ادامه داد: قبلا هم گفته بودم بازي سختي پيش رو داريم اما بازيکنان ما خوب بازي کردند و مي‌توانستيم از موقعيت‌ها استفاده کنيم.

مرفاوي در خصوص استفاده همزمان کيانوش رحمتي و حسين کاظمي در اين ديدار گفت: کاظمي هافبک رو به جلوي تيم ما بود و از عقب به مهاجمان اضافه مي‌شد. ما با اضافه کردن آرش برهاني و سيد صالحي مي‌خواستيم از عمق دفاع و هوا به آنها ضربه بزنيم که اين اتفاق نيفتاد.

سرمربي تيم استقلال در خصوص اينکه آيا فشار بازي‌هاي ليگ و جام حذفي باعث خستگي بازيکنان شده گفت: با اين حرف موافقم. با توجه به فشردگي بازي‌ها و استفاده از نفرات بازيکنان ما خسته هستند. قبول دارم تيمم خسته است و تعدادي از بازيکنانم را هم به دليل آسيب‌ديدگي در اختيار نداريم. هادي شکوري و بيک‌زاده مي‌توانستند در اين مقطع به ما کمک کنند و همه اين دلايل براي تساوي در اين مسابقه دست به دست هم داد.

مرفاوي در خصوص شايعه اختلافش با آرش برهاني گفت: ما با اين بازيکن مشکلي نداريم. برهاني پس از مصدوميت تنها دو جلسه با تيم ما تمرين کرد و من از شما سئوال مي‌کنم آيا شما به بازيکني که دو جلسه تمرين کرده بازي مي‌دهيد؟ قرار نيست کسي به من بگويد از بازيکنم چند دقيقه استفاده مي‌کنم. شايد بازيکن ديگري مستحق حضور در زمين بود اما من آرش را به خاطر شرايط حرفه‌اي‌گري‌اش به زمين فرستادم.

سرمربي استقلال در خصوص اينکه به عملکرد خودش در آسيا چه نمره‌اي مي‌دهد گفت: من به خودم نمره نمي‌دهم اما بايد بگويم هدف استقلال صعود به مرحله بعد است. حال چه به عنوان تيم اول و چه به عنوان تيم دوم؛ مهم اين است که از گروهمان صعود کنيم. ما 4 امتيازي هستيم و مي‌توانيم خيلي اميدوار باشيم.

football3.ir

satttanism
10-03-2010, 10:37
سرمربي اسبق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: اگر بازيکنان استقلال در بازي با الجزيره دقت بيشتري در ضربات آخر مي‌کردند و در دادن پاس‌هايشان از برخي خودخواهي‌ها مي‌کاستند، پيروز ميدان مي‌شدند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناصر حجازي درباره عملکرد تيم فوتبال استقلال ايران مقابل تيم الجزيره امارات اظهار کرد: بازي خوبي بود و استقلال برابر حريف قدرتمندي از ليگ امارات قرار گرفت. هر دو تيم فوتبال منطقي‌اي را ارائه کردند. استقلال سعي داشت در حملات پياپي دروازه آنها را باز کند و در مقابل الجزيره هم در ضد حملات عملکرد فوق‌العاده‌اي داشت.
وي افزود: معتقدم اگر بازيکنان استقلال در بازي با الجزيره دقت بيشتري در ضربات آخر مي‌کردند و در دادن پاس‌هايشان از برخي خودخواهي‌ها مي‌کاستند، پيروز ميدان مي‌شدند.
حجازي تصريح کرد: استقلال در 20 دقيقه پاياني اين بازي شرايط بهتري پيدا کرد. مي‌توانست با استفاده بهتر از موقعيت‌هايش کار را تمام کند و بازيکنان اين تيم بايد در نظر داشته باشند که اگر در مسابقه‌هاي بين‌المللي کمي دقت‌شان را بيشتر کنند، به گل خواهند رسيد.
سرمربي سابق تيم استقلال درباره تشويق‌هاي هواداران اين تيم براي او گفت: مردم و هواداران استقلال در جريان اين بازي که به ورزشگاه آزادي آمدند لطف زيادي به من داشتند. از همه آنها تشکر مي‌کنم و مي‌گويم که دوست‌شان دارم.
حجازي همچنين در واکنش به شعارهاي دوگانه طرفداران استقلال عليه صمد مرفاوي سرمربي اين تيم در پايان مسابقه اظهار کرد: هواداران تيم ما بايد صبور باشند. استقلال در اين مسابقه بد بازي نکرد و تنها کمي بدشانسي آورد و بازيکنان هم کمتر دقت کردند و نتيجه کنوني به دست آمد. ما مي‌توانيم در بازي‌هاي بعدي بهتر کار کنيم و نتايج خوبي بگيريم.

football3.ir

شاهین18
10-03-2010, 11:54
با اینکه استقلالی نیستم ولی دوست داشتم به این عربها بزنه

سونامی
10-03-2010, 18:26
پسره میگفت حتما بریم امارات 4 نا هافبک دفاعی میزاره به دفاع هم میگیه از محوطه جریمه جلو نرن :دی

آخه کدوم آدم ..............

برهانی رو 89 میاره

سید صالحی رو نباید میاورد
واقعا متاسفم هر کی به این مرد بگه سر مربی

مطمن باشید امیر دوباره با استقلال بر میگرده

Rastin.
10-03-2010, 19:58
سال پیش استقلال(با قلعه نویی!) چند تا به همین الجزیره زد توی آزادی؟؟ :whistle:
امروز هم سپاهان مقابل العین مساوی کرد........ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza fatemi
11-03-2010, 00:20
سید صالحی رو نباید میاورد

کلا باید از تیم اخراج بشه
اصلا خودش هم نمی فهمه میخواد چیکار کنه