PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرستادن ایمیل به چندین نفر و نمایش نام هر کس به عنوان دریافت کننده

taia
09-03-2010, 13:23
سلام به دوستان عزیز

دقیقا نمی دونم چطور توضیح بدم، می خواستم بدونم آیا راهی هست که مثلا به 10 نفر یک ایمیل زد به طوری که هر کس فقط نام خود را در قسمت TO ببیند.
یعنی فرض کنید من به، x, y, z, f, t ایمیل می زنم، و می خواهم وقتی x ایمیل را باز می کنه نام خود را فقط ببینید و همینطور وقتی z ایمیل خود را باز می کنه نام خودش رو ببینه، در حالی که من ایمیل را به همه زدم.

نمی خوام از انتخاب BCC استفاده کنم چون اونطوری نام افراد در TO نمایش داده نمی شه.

امیدوام تونسته باشم منظورم رو برسونم.

اگر راهی وجود داره لطفا بی خبر نگذارید

سپاس

sepid12ir
09-03-2010, 20:34
تا آنجا که میدونم یاهو . جیمیل همچین امکانی را به کاربراش نمیده !

ولی برنامه ای به اسم auto mail sender هست که این امکان را به کاربرا میده ولی متاسفانه چون خودم استفاده نکردم نمیتونم بهتر راهنمایی کنم ... بد نیست سری به سایتش بزنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

taia
10-03-2010, 08:55
خیلی ممنون از لطفتون

نه من برنامه متفرقه نمی خوام، صرفا می خواستم ببینم میشه با استفاده از امکانات سرویس دهندگانی مانند جی میل این کار رو کرد یا خیر، چون برای یک پروژه نیاز به سیستمی داریم که به تمام کاربران ایمیل بزنه، که اینکار اگر بخواد به صورت تک تک، انجام بشه فشار بی نهایت زیادی به سرور میآد، از میلینگ لیست هم نمی تونیم استفاده کنیم چون از در خواست های پروژه این هست که هر کس نام خودش رو در قسمت TO ببینه، فکر کردم اگر بشه یکجوری به 100 نفر ایمیل زد طوری که هر کس فقط نام خودش را در to ببنینه راه خوبی هست! و گرنه اگر سرور فقط 1000 کاربر هم داشته باشه، عملیات ارسال ایمیل باید 1000 بار تکرار بشه که بار سنگینی هست.

به هر حال باز هم ممنون و سپاس