PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسي نرم افزار با اين ويژگيها ميشناسه؟؟؟

mz2304
08-03-2010, 15:19
سلام
من دنبال نرم افزاري (شايد بهتر باشه بگم مجموعه نرم افزارهايي) ميگردم كه اين كارهايي رو كه در زير ليست ميكنم به نحو احسن انجام بده:
Convert (تبديل) فايلهاي (MP4,M4V,MKV) به ===> Avi با قابليت پشتيباني از فرمتهاي X264 و H264 به نحوي كه بشه
Video Bit rate
Video Resolution
Video Frame Width/Height
Audio Bit rate
به صورت Custom و اختياري تنظيم كرد.(خودم عدد بدم)
قابليت Crop تصوير فايلهاي ويدئويي (MP4,M4V,MKV,Avi) رو داشته باشه (بدون افت كيفيت)
قابليت چسبوندن و تكه كردن فايلهاي (MP4,M4V,MKV,Avi) رو داشته باشه (بدون افت كيفيت)
نرم افزار (ها) هرچي حرفه ايي تر بهتر
احتمالاً نرم افزاري كه خوب همه اين كارهارو انجام بده وجود نداره. اگه نرم افزاري رو ميشناختين كه هر كدوم از كاراي مورد نظر منو (حتي يك مورد) به خوبي انجام ميده رو خواهشن معرفي كننين. خودم براي بعضي هاش راههايي بلدم و دنبال راه بهتر احتمالي هستم و بعضي ها رو هم راهي ندارم.
لطفاً به ويژگيهاي نرم افزار درخواستي من خوب دقت كننين.
از اساتيد و حرفه ايي ها تقاضاي هم فكري و ياري دارم
اگه جايي توضيحي بود وما نديده بوديم همين جا عذر خواهي مي كنم.

saeed774
08-03-2010, 21:55
(تبديل) فايلهاي (MP4,M4V,MKV) به ===> Avi با قابليت پشتيباني از فرمتهاي X264 و H264 به نحوي كه بشه
Video Bit rate
Video Resolution
Video Frame Width/Height
Audio Bit rate
به صورت Custom و اختياري تنظيم كرد.(خودم عدد بدم)
قابليت Crop تصوير فايلهاي ويدئويي (MP4,M4V,MKV,Avi) رو داشته باشه (بدون افت كيفيت)

اين نرم افزار که معرفي ميکنم حرفه اي و در عين حال فوق العاده با کيفيت هست . براي تعيين حجم هم بايد عمل تبديل 2Pass انجام بشه . آموزش اين نرم افزار متاسفانه از حوصلم خارج هست ولي ميتوني تو نت پيدا کني .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قابليت چسبوندن و تكه كردن فايلهاي (MP4,M4V,MKV,Avi) رو داشته باشه (بدون افت كيفيت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 09:55 PM ---------- Previous post was at 09:53 PM ----------

آموزش براي نرم افزار فوق تو سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فراوون هست .