PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جادوگر اخراج شد تا به تبریز نرود؟

elyartab
07-03-2010, 15:43
- علی کریمی در دقیقه پایانی بازی با سایپا اخراج شد تا در بازی تیمش در تبریز غایب باشدعلی کریمی که در نیمه اول بازی تیمش با سایپا دو گل برای استیل آذین به ثمر رسانده بود درست در آخرین ثانیه بازی درحالی که یار سایپا روی او خطا کرده بود ، به مجید ایوبی حمله ور شد تا از زمین بازی اخراج شود. کریمی که در بازی نیم فصل اول تیمش برابر تراکتورسازی تبریز جنجال ساخته بود ، با این کارت قرمز دیگر به تبریز نمی رود تا حاشیه ها تکرار شود.

-------------------------

صفحه اول روزنامه خبر ورزشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

---------- Post added at 04:43 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

استيلي: اين شايعات به علي كريمي نمي چسبد/ هيچ مشكلي با تبريزي ها نداريم

ایلنا: سرمربي تيم فوتبال استيل آذين در خصوص عدم حضور عليرضا نيكبخت واحدي هافبك اين تيم در ديدار برابر سايپا حاشيه هاي فراوان اين ديدار به خبرنگار ايلنا گفت: نيكبخت واحدي هيچ‌گونه مشكل فني ندارد اما بنا به تشخيص من در اين مسابقه جزو 18 نفر ليست اصلي تيم نبود.

حميداستيلي در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرنگار ايلنا، ضمن بيان مطلب فوق اظهار داشت: ما براي اينكه بتوانيم جايگاه خود را در بين تيم‌هاي صدر جدولي حفظ كنيم، مجبور بوديم با تمام قوا مقابل سايپا قرار بگيريم و من خوشحالم كه توانستيم به هدف خودمان كه همان كسب سه امتياز بود دست يابيم ضمن اينكه بار ديگراستيل آذين يك بازي زيبا و پرگلي را ارائه داد .

وي تاكيد كرد: همواره تيم‌هايي كه در يك مسابقه بسيار سخت به ميدان مي‌روند در هفته بعد از آن به دليل خستگي و شرايط خاصي كه پيدا مي‌كنند نمي‌توانند در حدانتظار ظاهر شوند و تيم ما هم بعد از مسابقه برابر استقلال براي رويارويي با تيم سايپا چنين شرايطي را داشت.

سرمربي تيم استيل آذين اضافه كرد: ما در ساختار دفاعي دچار مشكل هستيم، البته آمدن مهدوي‌كيا كمك بسياري به ما شده و تلاش مي‌كنيم وضعيت دفاعي خودمان را هر چه سريعتر سر و سامان دهيم،‌البته نبايد فراموش كرد براي انجام كارهاي تاكتيكي در بازسازي برنامه‌هاي تدافعي تيم نياز به زمان زيادي است اما ما تلاش خود را انجام مي‌دهيم.

استيلي با اشاره به نحوه داوري مسعود مرادي در ديدار تيم‌هاي استيل آذين و سايپا گفت:‌در مورد داوري كارشناسان بايد اظهارنظر كنند اما فقط در مورد صحنه اخراج كريمي به دليل اينكه خودم نزديك صحنه بودم و ديدم كه كريمي نيروي زيادي را براي هل دادن بازيكن حريف استفاده نكرد به همين دليل نبايد اخراج مي‌شد اما در كل هر دو تيم از نحوه داوري راضي نبودند. با اين حال بايد منتظر ماند و ديد كارشناسان چه نظري دارند.

استيلي در پاسخ به سئوال خبرنگار ايلنا كه شايد داور مسابقه تحت تاثير اعتراضات محمد مايلي‌كهن سرمربي تيم سايپا علي كريمي را اخراج كرد، گفت: آقاي مايلي‌كهن استاد من بوده و احترام زيادي براي او قائل هستم به همين دليل در اين ارتباط صحبت نكنم بهتر است.

وي ادامه داد: تيم سايپا در جدول رده‌بندي در جايگاهي قرار دارد كه هيچ‌گونه شانسي براي تصاحب سهميه ليگ قهرمانان آسيا ندارد و به همين دليل بازيكنان اين تيم بدون هيچ‌گونه استرسي كار مي‌كردند اما ما براي ارتقا جايگاه خود نياز به سه امتياز داشتيم و همين موضوع شرايط بازي را براي ما حساس كرده بود، با اين حال من، بسيار ناراحت هستم كه براي ديدار حساس هفته آينده برابر تراكتورسازي تبريز علي كريمي را در اختيار ندارم.

وي در پاسخ به اين سوال كه گفته مي شود با توجه به مشكلاتي كه در بازي رفت بين هواداران تراكتورسازي و كريمي در ورزشگاه تختي تهران پيش آمد و تهديد تبريزي ها به تلافي كردن آن اتفاقات كريمي عمدا اخراج شده تا در بازي با تبريز غايب باشد گفت: اين هم از آن شايعات خنده دار است. اولا كه من خودم آذري زبان هستم و مي دانم كه مردم خوب آذربايجان و تبريز مهمان نوازند و ما هيچ مشكلي در تبريز نخواهيم داشت و ضمن اينكه كريمي هم در آن بازي مشكل خاصي با هواداران نداشت و يك اتفاقاتي افتاد كه همان موقع فراموش شد . ثانيا كساني كه با فوتبال كار مي كنند مي دانند كه آن صحنه كه كريمي با ايوبي كاپيتان سايپا در گير شد اين ايوبي بود كه با يك ضربه آرنج محكم به سينه و شكم كريمي كوبيد به حدي كه كريمي از فرط عصبانيت تنها يك واكنش نشان داد و بعد از آن در حالت نيمه بيهوشي راهي بيمارستان شد و اصلا در فكر كريمي در آن لحظه چنين مسائلي نبوده و اين حرفها به يك بازيكن بزرگي مثل كريمي نمي چسبد.

سرمربي استيل آذين اضافه كرد: در بين دو نيمه بازي برابر سايپا زماني كه سه بر يك از حريف پيش بوديم مي‌خواستم علي كريمي را تعويض كنم چرا كه او دو اخطاره بود و من مي‌ترسيدم اخطار بگيرد و براي مسابقه بعدي محروم شود، اما تصميم گرفتم، دقايقي هم در نيمه دوم حضور داشته باشد كه از زمين مسابقه اخراج شد.

استيلي با تاكيد بر اين موضوع كه شانس سپاهان براي تصاحب عنوان قهرماني زياد است،‌گفت: تيم‌هاي استقلال، پرسپوليس،‌ذوب‌آهن و استيل آذين براي تصاحب سهميه ليگ قهرمانان آسيا و همچنين عنوان قهرماني هستند اما بايد قبول كرد شانس سپاهان براي تصاحب عنوان قهرماني بسيار زياد است.

اين پيشكسوت فوتبال كشورمان با اشاره به وضعيت تيم ملي گفت: همه اهالي فوتبال، تيم ملي را دوست دارند و زماني كه سرود تيم ملي در ميادين بين‌المللي خوانده مي‌شود براي موفقيت آن دعا مي‌كنند و اشك شوق مي ريزند اما در كنار آن بايد نقاط ضعف تيم ملي گوشزد شود ، الان بايد آناليزهاي لازم را در اين مورد انجام دهيم تا در فرصتي كه داريم تا آغاز مرحله نهايي جام ملت‌هاي آسيا مربيان تيم ملي روي نقاط ضعف و قوت تيم ملي كاركنند.

وي ادامه داد: هيچ موقع تيم ملي نسبت به دوره‌هاي گذشته شرايط خوب فعلي را نداشته است، داشتن بازيكنان مطرحي كه در ليگ‌هاي اروپايي و ليگ داخلي بازي مي‌كنند كه هر كدام مهره‌هاي ارزشمندي محسوب مي‌شوند يك نعمت بزرگ براي هر تيمي است اما آنها بايد در قالب كار تيمي قرار بگيرند. اگر ما با برنامه باشيم و براي آينده تفكر داشته باشيم هيچ تيمي در آسيا نمي‌تواند مقابل تيم ملي ايستادگي كند. بازيكنان ما داراي خلاقيت‌هاي منحصر به فردي هستند كه هيچ تيمي در آسيا اين توانايي‌ها را ندارد.

استيلي در پاسخ به اين سوال كه چرا شما در هر شرايطي از قطبي انتقاد مي كنيد و يك روز از بابت دعوت كردن كعبي و زندي به تيم ملي انتقاد كريد و حالا هم از عدم دعوت كعبي از قطبي انتقاد مي كنيد و آيا اينها به مشكلات شما با قطبي در گذشته بر نمي گردد، گفت: من واقعيت ها را مي گويم و وظيفه دارم از بازيكنانم دفاع كنم. آن روز كه از دعوت كعبي و زندي انتقاد كردم دليلش را نمي توانستم بگويم اما اكنون كه زندي به دليل مصدوميت چند هفته را از دست داده و كعبي را در تيم ملي با آن مشكلات مواجه كردند شايد كارشناسان و رسانه ها به خوبي قضيه را متوجه شوند و من احساس مي كنم در اين مورد با ملي پوشان تيم ما با صداقت رفتار نشده است.

وي گفت: هدف همه ما در نهايت كمك و خدمت به تيم ملي است و كسي منكر اين واقعيت نيست اما بايد به گونه ايي باشد كه باشگاه ها هم از بابت بي درايتي برخي ها متضرر نشوند.

ديدار تيم‌هاي استيل آذين و سايپا از هفته بيست و هشتم مسابقات ليگ برتر روز گذشته با نتيجه چهار بر سه به سود تيم استيل آذين به اتمام رسيد.

far2009
07-03-2010, 16:09
مگه چه خبر توی تبریز که همه می خواهند فرار کنند؟ شاید برای اون بطری های آب یا ترقه ها باشد.

در ضمن مدیران جلوی این تاپیک های جنجالی و متعصبانه را بگیرید

" فرار کریمی از تبریز " و " توقف سپاهان در تبریز " و ...

من هم می توانم 180 درجه این تیترها را عوض کنم .

elyartab
07-03-2010, 16:12
اين طور كه به نظر ميرسه فعلا شما اولين نفري هستين كه ذهن شريفتان را به جاي تجزيه و تحليل خبر به سوي اغتشاش و ناآرامي سوق ميدهيد!

( ضمنا قضيه سيستم جديد انجمن و تركيب پست هاي متوالي رو هم مدنظر گرامي داشته باشين بد نيس! )

elyartab
07-03-2010, 16:20
کریمی : اخراجم هیچ ربطی به بازی با تراکتور نداشت

سايت گل - علی کریمی در بازي سايپا كاري كرد كه به هيچ وجه زينبده بازيكني باكيفيت و سابقه بازي او نبود. كريمي كه بعد از اخراج با تاكسي به بيمارستان منتقل شد، درباره بازي با سايپا و ماجراهاي اين مسابقه مي‌گويد: بازی سخت وسنگینی را پشت سر گذاشتیم دو تیم برای گرفتن حداکثر امتیاز وارد زمین شده بودنند که همین موضوع حساسیت بازی را بالا برده بود. در 20 دقیقه اول بازی کمی ناهماهنگ بودیم اما بر اثر مرور زمان بازی را با گل زیبای مهدوی کیا در اختیار گرفتیم وخوشبختانه در پایان به یک پیروزی شیرین رسیدیم.
کریمی در باره در گیری اش با مدافع تیم سایپا واخراجش نیز گفت : همه دیدند که مدافع سایپا چگونه به من ضربه زد متاسفانه پس این ضربه شدید که درد ناگهانی به دنده های من وارد کرد کمی تمرکز خودم را از دست دادم که به یک حرکت که خودم هم از این اتفاق ناراضی هستم انجامید. من از مدافع سایپا عذرخواهی می کنم.
وی در خصوص نوشته های برخی از رسانه ها درباره فرار کریمی از بازی در تبریز نیز نظر كاملا متفاوتي دارد و آن را رد مي‌كند. او كه حالا غايب بزرگ تيمش در مسابقه حساس با تراكتورسازي است در اين باره مي‌گويد : اخراج من هیچ ربطی به بازی با ترکتور سازی نداشت برای برخی از اظهارات تخیلی واقعا متاسفم .من در آمادگی کامل بودم ودوست داشتم در تبریز با قدرت به میدان بروم.
کاپیتان دوم استیل اذین درباره مصدومیت خودش نیز گفت : خوشحالم که از ناحیه دنده دچار مشکلی نشدم چون اصلا دوست نداشتم در این شرایط حساس لیگ وجام حذفی بازی ها را از دست بدهم .ظرف دوروز اینده در تمرینات شرکت خواهم کرد

far2009
07-03-2010, 16:38
ببین دوست من ، شما باید یا نباید خبر را از دو طرف قرار می دهید ولی یک بخش اصلی که مورد توجه قرار نمی گردد نام تاپیک هست !
جدا این خیلی ناپسند هست که درباره اسطوره فوتبال ایران چنین صحبتی بشود.

می توانستید خیلی راحت بنویسید " کریمی در یک بازی مانده به تراکتور اخراج شد "

elyartab
07-03-2010, 16:59
چشم جناب سردبير
از اين به بعد عناوين " اولترا مثبت" ميزنيم كه شما بياي فقط تيتر تاپيك رو بخوني و بري!
ضمنا قدم رنجه فرموده و تيترهاي رنگارنگ روزنامه هاي دكه رو هم رويت كنين تا اگه اشتباهات ما رو تكرار كرده باشن ارشادشون بفرمائين!

خوب كافيه ديگه. تاپيك رو بيش از اين هدر ندهيم.
والسلام
( اين والسلام از اون والسلام هاي رمزنگاري شده نيستا! هنوز تاپيك پابرجاس!!)

B U L U T
07-03-2010, 17:41
چشم جناب سردبير
از اين به بعد عناوين " اولترا مثبت" ميزنيم كه شما بياي فقط تيتر تاپيك رو بخوني و بري!
ضمنا قدم رنجه فرموده و تيترهاي رنگارنگ روزنامه هاي دكه رو هم رويت كنين تا اگه اشتباهات ما رو تكرار كرده باشن ارشادشون بفرمائين!

خوب كافيه ديگه. تاپيك رو بيش از اين هدر ندهيم.
والسلام
( اين والسلام از اون والسلام هاي رمزنگاري شده نيستا! هنوز تاپيك پابرجاس!!)
ایشون کلا با تراکتور رو ... مشکل دارن
به ما میگه طرقه و بطری
بطری رو که خودشون شروع کردن جواب گرفتن
طرقه هم یادتون رفته توی بازی پیروزی بود یا استقلال خورد به صورت سرباز کور شد
مال ما نبود شما هستید که مشکل دارید

mamad gonzo
07-03-2010, 18:40
گور بابا فوتبال ایران با این شایعاتش

"R E Z A"
07-03-2010, 19:03
کریمی بازیکن خوبی هستش ، هیچ کس منکر این نیست ، اما بازیکن با تکنینکی که اخلاق نداشته باشه زود از یاد ها خواهد رفت .

manreza71
07-03-2010, 19:48
ایشون کلا با تراکتور رو ... مشکل دارن
به ما میگه طرقه و بطری
بطری رو که خودشون شروع کردن جواب گرفتن
مال ما نبود شما هستید که مشکل دارید
حئدس میزدم شما که از دایی حمایت میکنید ترک هسنید والبته تبریزی
محض اطلاعتون بگم این دایی که شما سنگشو به سینه میزنید همون کسیه که میگه 2% مردم تبریز ادم نیستن ، فیلمش موجوده

در ضمن کریمی خیلی بزرگتر از اون دایی هست و نیازی به این کارها نداره ، اگه بازکن حریف با ارنج محکم تو نده نزنه کریمی هم این کارو نمیکرد

در ضمن یادمه کریمی سالهای 78-77 بود که 7 نفر تراکتوری رودریبل زد وتوپ رو به درون در وازه برد
پ .ن: فیلم مقایسه کریمی ومارادونا روه م براتون پیدا میکنم و میزارم

کریمی بازیکن خوبی هستش ، هیچ کس منکر این نیست ، اما بازیکن با تکنینکی که اخلاق نداشته باشه زود از یاد ها خواهد رفت . آره کریمی بازیکن فوق العاده ای که با رونالدینیو تو 90 مقایسش کردن و کلیپ مقایسه اون با مارادونا هم موجوده ، اما بازیکنان تکنیکی هیچ وقت از یاد نخواهند رفت
مصداق میارم همه پله ومارادونا رو میشناسید
پله گلزن ومارادونا تکنیکی بوده
اما الان هر جا میری میگن مارادونا وخبری از پله نیست

BehzadKiNG
07-03-2010, 20:14
به نظرم اصلا این تاپیک لازم نبود !
:thumbsdow

ولی خوب شد حذف شد . . .

elyartab
07-03-2010, 20:29
به نظر من بهتره اين آقاي كريمي خان شما، همونطوري كه ميگه با ملت محترم آذربايجان مشكلي ندارم، چند تا نفس عميق بكشه و با تيمش تشريف بياره تبريز و بازي رو از رو سكو مشاهده كنه.

بابا خدا رو چي ديدي شايد چند تا دسته گل رز هم به آغوشش تقديم كردن! :27:

مشكلي كه ديگه نيست؟!

Mojtaba-MCI
07-03-2010, 21:29
اون حركت كریمی رو بعد از خطا دیدم ، مونده بودم چطور اون بازیکن بدبخت چیزی بهش نگفت!
من اگه جاش بودم له ش میکردم!فک کرده اومده چاله میدون مرتیکه...
اینقدر حرکتش زشت و عصبی بود که حالا حالاها از ذهن کسی پاک نمیشه!

MORINIO
07-03-2010, 21:56
اون حركت كریمی رو بعد از خطا دیدم ، مونده بودم چطور اون بازیکن بدبخت چیزی بهش نگفت!
من اگه جاش بودم له ش میکردم!فک کرده اومده چاله میدون مرتیکه...
اینقدر حرکتش زشت و عصبی بود که حالا حالاها از ذهن کسی پاک نمیشه!

اولا درست صحبت کن ...

بعدشم هل دادن از کی تا حالا حرکت زشت محسوب میشه؟

البته شایدم من صحنه رو کامل ندیدم ولی اونی که من دیدم فقط بازیکن حریف رو هل داد !

ضمنا بد نبود اون خطایی رو هم که روی کریمی انجام شد میدیدی تا شاید 1 درصد نظرت عوض میشد!

بعدشم طرفداران تراکتور شما که به نفعتون شد که کریمی اخراج شد !

kamran987456
07-03-2010, 22:10
محض اطلاعتون بگم این دایی که شما سنگشو به سینه میزنید همون کسیه که میگه 2% مردم تبریز ادم نیستن ، فیلمش موجوده

در ضمن کریمی خیلی بزرگتر از اون دایی هست و نیازی به این کارها نداره ، اگه بازکن حریف با ارنج محکم تو نده نزنه کریمی هم این کارو نمیکرد

در ضمن یادمه کریمی سالهای 78-77 بود که 7 نفر تراکتوری رودریبل زد وتوپ رو به درون در وازه برد
پ .ن: فیلم مقایسه کریمی ومارادونا روه م براتون پیدا میکنم و میزارم
آره کریمی بازیکن فوق العاده ای که با رونالدینیو تو 90 مقایسش کردن و کلیپ مقایسه اون با مارادونا هم موجوده ، اما بازیکنان تکنیکی هیچ وقت از یاد نخواهند رفت
مصداق میارم همه پله ومارادونا رو میشناسید
پله گلزن ومارادونا تکنیکی بوده
اما الان هر جا میری میگن مارادونا وخبری از پله نیست
با این حرفات دیگه مجبور شدم جواب بدم
کریمی رو با مارادونا مقایسه میکنی؟
کسی هم از طرفداری علی دایی حرف نزد و شما هم حدسات اشتباهه:13::13::13:

kamran987456
07-03-2010, 22:19
ا

به نفع خودش شد اگه میومد تبریز .....:41::41::41:

سونامی
07-03-2010, 22:34
حقش بود بیتربیتی کرد :دی
اگر اون کارو نمیکرد اخراج نمی شد
قبلا باحاش حال میکردم
اما الان .............................
خدا کنه اخلاقش خوب بشه
ولی اون یه تیکه عجب فیلمی بازی کرد 3 دقیقه بعد یادش افتاد باید
بخوره زمین
:دی :دی

masoudtr
07-03-2010, 23:32
سپاهان بود عم...وووووووووووووووو

Mojtaba-MCI
07-03-2010, 23:42
اولا درست صحبت کن ...

بعدشم هل دادن از کی تا حالا حرکت زشت محسوب میشه؟

البته شایدم من صحنه رو کامل ندیدم ولی اونی که من دیدم فقط بازیکن حریف رو هل داد !

ضمنا بد نبود اون خطایی رو هم که روی کریمی انجام شد میدیدی تا شاید 1 درصد نظرت عوض میشد!

دیگه همین مونده شما بگی درست صحبت کن!
حساب نمیشه؟!عین ... یهو به طرف حمله کنن چجور حرکتی حساب میشه؟!
هر خطایی!فرق فوتبال ما با اروپا همینه!یه صحنه هایی هست توو فوتبال اروپا از خطا کردن بازیکنا روو هم.یه جوری روو هم خطا میکنن که مثلا یکی مثل رمزی از آرسنال پاش میشکنه.پس اونا دیگه باید چیکار کنن؟!
باید بکشن همو حتما!
هل دادن حین بازی ایرادی نداره ، ولی وقتی به شکل یه حرکت عصبی واسه دعوا بشه باید حتما جوابشو داد...

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

البته قبول دارم ، حرف منم زیاد جالب نبود...

manreza71
07-03-2010, 23:45
به همونطوري كه ميگه با ملت محترم آذربايجان مشكلي ندارم،
میشه بفر مایید اذربایجان از کی شده ملت ؟؟

هر خطایی!فرق فوتبال ما با اروپا همینه!یه صحنه هایی هست توو فوتبال اروپا از خطا کردن بازیکنا روو هم.یه جوری روو هم خطا میکنن که مثلا یکی مثل رمزی از آرسنال پاش میشکنه.پس اونا دیگه باید چیکار کنن؟!
باید بکشن همو حتما!
هل دادن حین بازی ایرادی نداره ، ولی وقتی به شکل یه حرکت عصبی واسه دعوا بشه باید حتما جوابشو داد...
شما کی میگی ار.پا اروپا ، اگه کریمی تولیگ ایران این کارو کرده (حول داده ) زیدان تو جام جهانی 2006 که حداقل 3 ملیارد بیننده داره ، با کله زد تو شکم ماتراتزی ، فکر نکنم حرکت کریمی به ادازه حرکت زیدان بد باشه

هرچند کریمی در سال 2004 بعد از زیدان ورونالدینیو سومین دریبل زن برتر جهان شد

بازارگرمی موقوف

.:2M:.
07-03-2010, 23:51
متاسفانه تایید میشه ... کریمی و دائی هر دو مشکل اخلاقی دارن !!

Mojtaba-MCI
08-03-2010, 00:01
شما کی میگی ار.پا اروپا ، اگه کریمی تولیگ ایران این کارو کرده (حول داده ) زیدان تو جام جهانی 2006 که حداقل 3 ملیارد بیننده داره ، با کله زد تو شکم ماتراتزی ، فکر نکنم حرکت کریمی به ادازه حرکت زیدان بد باشه
اروپا یه بار یه کار میکنه ، 100 بار نمیکنه!

آره عزیز ، شما راس میگی!کریمی به خاطر بازیش طرفدار زیاد داره.روو همین اصل همه چشمشونو رو حرکاتش میبندن.
من اگه بخوام روو این موضوع بحث کنم به جایی نمیرسم.به خصوص که این بحثا آخرش دعوا و درگیری و بن شدنه...
فقط اینو بگم ، بازیکنی که اخلاق نداره به درد هیچی نمیخوره!حالا چه کریمی باشه چه هرکس دیگه!
دیگه راجع به این موضوع بحث نمیکنم چون اصلا حوصله ی این حرفا رو ندارم...

OSEN
08-03-2010, 00:06
ببخشید یابرهنه میام وسط دعوا :31: . اصلا قضیه ی علی کریمی و تبریز چی بوده که قرار بوده انتقام بگیرن ازش ؟

BehzadKiNG
08-03-2010, 00:21
هیچی بابا یه 200 300 نفری بهش گفتند "کریمی یادت باشه ، دایی سرورته" به آقای کریمی برخورد ! که البته این را نباید میگفتند!
تراکتور 2 بر یک جلو بود که کریمی یک دونه پنالتی گرفت و گل کرد بعد به صورت تحریک آمیز رفت طرف تماشاگرای تراکتور !
بعد بازی هم گفت اینا لیاقت ندارند و فلان و فلان !

الان هم اخراج شد ، خدا رو شکر ، کار ما راحت تر شد :)

pcforlife
08-03-2010, 15:06
هیچی بابا یه 200 300 نفری بهش گفتند "کریمی یادت باشه ، دایی سرورته" به آقای کریمی برخورد ! که البته این را نباید میگفتند!
تراکتور 2 بر یک جلو بود که کریمی یک دونه پنالتی گرفت و گل کرد بعد به صورت تحریک آمیز رفت طرف تماشاگرای تراکتور !
بعد بازی هم گفت اینا لیاقت ندارند و فلان و فلان !

الان هم اخراج شد ، خدا رو شکر ، کار ما راحت تر شد :)
خیلی باحال توضیح دادی...!!:31::46:

pouyacapitan
08-03-2010, 16:58
بازم بازی استیل اذین ورزشگاه پر می شه..
چه کریمی بیاد و چه نیاد...

Rastin.
08-03-2010, 17:22
توی اون بازی هم کریمی هم طرفدارای تراکتور فرهنگ بالاشون رو نشون دادن...اون از شعار بی ربط هوادارای تراکتور که صرفا برای تحریک بود...از جناب کریمی هم اینجور مواقع نباید انتظار دیگه ای داشت. بقول دوستمون:

فقط اینو بگم ، بازیکنی که اخلاق نداره به درد هیچی نمیخوره!حالا چه کریمی باشه چه هرکس دیگه!

بنظر من عمدی نبود, اگه بازیکن دیگه ای بود میشد گفت عمدی زد...ولی کریمی حال خودشو نمیفهمه وقتی عصبانی میشه!
بهرحال خوب شد...اگه میرفت دوباره هر دو طرف استثنا بودنشون رو در فوتبال ایران نشون میدادن!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mojtaba-MCI
08-03-2010, 17:53
توی اون بازی هم کریمی هم طرفدارای تراکتور فرهنگ بالاشون رو نشون دادن...اون از شعار بی ربط هوادارای تراکتور که صرفا برای تحریک بود...از جناب کریمی هم اینجور مواقع نباید انتظار دیگه ای داشت.
بنظر من عمدی نبود, اگه بازیکن دیگه ای بود میشد گفت عمدی زد...ولی کریمی حال خودشو نمیفهمه وقتی عصبانی میشه!
آره ، موافقم.کریمی اصلا بازیکن با اخلاقی نیست...
نمیدونم چرا اینجوری شده ، شاید به خاطر اعتماد به نفس کاذبیه که داره.به هرحال حیفه.
کریمی اگه اخلاق داشت اسطوره میشد توو ایران!

BehzadKiNG
08-03-2010, 18:16
آزادي 97 زنداني با کمک باشگاه استيل آذين
مدير عامل تيم استيل آذين با پرداخت بدهي 97 زنداني جرايم غير عمد در آذربايجان شرقي امکان آزادي آنان را فراهم کرد.

مدیر عامل ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت : استیل آذین در آستانه بازی این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز برای آزادی این زندانیان 550 میلیون ریال به حساب ستاد دیه این استان واریز کرده است.
حجت الاسلام نوبری افزود : این زندانیان تا پنجشنبه این هفته از ندامتگاههای استان آزاد می شوند.
دیدار تیمهای فوتبال استیل آذین و تراکتورسازی تبریز جمعه این هفته در بیست و نهمین هفته از رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران در تبریز برگزار می شود.

بی باک بی بال
08-03-2010, 18:47
میگم این اقا هدایتی چقدر دارایی داره کسی میدونه

BehzadKiNG
08-03-2010, 18:53
میگم این اقا هدایتی چقدر دارایی داره کسی میدونه
یه جا خوندم 700 تا !
ولی فکر نکنم اینقدر ها هم داشته باشه !

AAKOJ
08-03-2010, 20:59
من هر چه قدر تلاش می کنم تا بحث ها بر اساس اخلاق باشد اما باز هم میبینم همون عدهای مثل قارچ نفوذ می کنند و تمام مباحث مربوط به اخبار تراکتور را به حاشیه می برند چون چشم دیدن این همه طرف دار و عاشق تیمو ندارند .
چرا باید همه تایپک های مربوط به تراکتور تا یه صفحه ای شده باید بسته بشود ؟؟؟ چون تحمل فشار این همه موفقیت برای عده ای حسوئ خیلی سنگینه . از مدیران هم می خواهیم اجازه جولان چنین افرادی را ندن چه پانتورک و چه فرد دیگر از کشورمان

afsane_tab
08-03-2010, 21:14
من هر چه قدر تلاش می کنم تا بحث ها بر اساس اخلاق باشد اما باز هم میبینم همون عدهای مثل قارچ نفوذ می کنند و تمام مباحث مربوط به اخبار تراکتور را به حاشیه می برند چون چشم دیدن این همه طرف دار و عاشق تیمو ندارند .
چرا باید همه تایپک های مربوط به تراکتور تا یه صفحه ای شده باید بسته بشود ؟؟؟ چون تحمل فشار این همه موفقیت برای عده ای حسوئ خیلی سنگینه . از مدیران هم می خواهیم اجازه جولان چنین افرادی را ندن چه پانتورک و چه فرد دیگر از کشورمان

دقیقاً:41:

enimonte
09-03-2010, 01:10
یه جا خوندم 700 تا !
ولی فکر نکنم اینقدر ها هم داشته باشه !

700 میلیارد؟؟خوش بحالش منم میخواهم

officer
09-03-2010, 01:36
شماها که کم مونده همدیگرو به فحش بگیرین چطوری دارین راجبه ادب و اخلاق در فوتبال حرف میزنین : دی
جای بسی شگفتی ه : دی

AAKOJ
09-03-2010, 17:17
شماها که کم مونده همدیگرو به فحش بگیرین چطوری دارین راجبه ادب و اخلاق در فوتبال حرف میزنین : دی
جای بسی شگفتی ه : دی
خیلی خیلی جالبههههههههههههههههه
واقعا شما اینجوری فکر می کنید ؟ تعریف شما از ادب و اخلاق چیست ؟
در ضمن طوری می گین : شماهاآآآآآآآآآآآآآ که انگار نه انگار !!!!!!!
حرفی نزنم بهتره . قضاوت با خود دوستان است.

BehzadKiNG
09-03-2010, 21:46
یه خبر جالب :

استيل‌آذين 34 درصد از سهام باشگاه تراكتورسازي را خريد
شركت استيل‌آذين ايرانيان 34 درصد از سهام باشگاه تراكتورسازي را در توافق‌نامه‌اي خريداري كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، شركت استيل‌آذين ايرانيان كه يك شركت سهامي عام است و عيسي رضايي رياست هيات مديره آن را به عهده دارد امروز نشستي با ناصر شفق مديرعامل باشگاه تراكتورسازي برگزار كرد. در پايان اين جلسه طي توافقنامه‌اي شركت استيل‌آذين 34 درصد از سهام باشگاه تراكتورسازي را خريداري كرد.
حسين هدايتي مالك باشگاه استيل‌آذين با تائيد اين خبر به خبرگزاري فارس گفت: هدف من از اين كار خدمت به مردم آذربايجان و گسترش و توسعه فوتبال در اين خطه از سرزمين ايران است.
اين شركت يكي از شركت‌هاي زيرمجموعه حسين هدايتي است.
استيل آذين و تراكتورسازي جمعه در ورزشگاه يادگار امام به مصاف هم مي‌روند.

officer
10-03-2010, 13:33
خیلی خیلی جالبههههههههههههههههه
واقعا شما اینجوری فکر می کنید ؟ تعریف شما از ادب و اخلاق چیست ؟
در ضمن طوری می گین : شماهاآآآآآآآآآآآآآ که انگار نه انگار !!!!!!!
حرفی نزنم بهتره . قضاوت با خود دوستان است.
حرفی نمیتونی بزنی چون لحنتون از ابتدای تاپیک بی ادبانه و تهاجمی بوده دوست عزیز ! : دی
من فقط نگران سلامت سیستم قلب و عروقت هستم : دی
وگرنه قضاوت با هر کی میخواد باشه ! : دی

Ramana
10-03-2010, 13:51
فقط میتونم بگم متاسفم برای فوتبال ایران بجای اینکه با هم باشند دارند همدیگه رو له میکنند مطمئنا 100 سال دیه هم فوتبال ایران به جایی نمی رسه چون خودمون بازیکنا رو خراب میکنیم کریمی جادوگر در اون موقع عصبانیت یه کاری کرده پس چرا اینقدر بزرگش میکنیم چرا میخواهیم خرابش کنیم اگه هر کس دیگه ای هم جای کریمی بود همین کارو میکرد
در مورد طرفدارای تراکتور درسته هرکسی به تیم شهرش تعصب خاصی داره ولی درست نیست بقیه رو خراب کنیم اون تیم مورد علاقه شماست و قابل احترام اما درست نیست یکطرفه به قاضی برید

کریمی اسطوره فوتبال ایرانه هرجا باشه بهترین بازی رو داره

AAKOJ
10-03-2010, 19:46
بی ادب بود دوست عزیز !!!!!؟؟؟؟ اصلا منظور شما را متوجه نشدم . منظورتون چیه ؟؟
میگین ما بی ادبیم و اخلاق نداریم . باشه محیط ، محیطی آزاد است و هر کس نظرشو داره . نظر من هماین بود همین .

Rastin.
10-03-2010, 20:02
جادوگر اخراج شد تا به تبریز نرود؟
آری.. اخراج شد تا نرود چون در بازی رفت تراکتوریها نشان دادند در مقابل این بازیکن با اخلاق و نمونه از نظر اخلاقی کم نمیاورند <نقطه> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Azot
10-03-2010, 23:21
میشه بفر مایید اذربایجان از کی شده ملت ؟؟

بازارگرمی موقوف

ببخشیدا ، ولی شما یه جور تعصب نسبت به علی کریمی دارید ... خوب اینکه چهار تا دریبل زده دلیل نمیشه شما با زیدان و رونالدینیو و مارادونا و ... مقایسش کنی ... قیاس شما مع الفارق هست ...

شما نمونه ی این حرکت کریمی رو تو کدوم بازی دیده بودید ؟؟؟...

من به شخصه دیدم که کریمی از این بدتر تکل خورده اما برنگشته کسی رو هل بده ... چرا چشماتون رو بستید دارید با تعصبتون قضاوت میکنید ... یه کم واقع گرا باشید ... احتمالا شما با کریمی نسبت فامیلی دارید که اینقدر ازش طرفداری میکنید وگرنه ...

ورزش جوانمردیش مهمه ، ورزش اخلاقیش درسته ، فوتبال که همش دریبل زدن نیست ، مهم اخلاقه که بعد از دو سه تا از اینجور حرکت ها قشنگ نشون داده که اخلاق نداره ...

همین که بعد از خوردن یه تکل برگشته طرف رو هل میده واسه یه بازیکن به قول شما در حد مارادونا و زیدان و رونالدینیو یه عیب خیلی بزرگه ...

من حرفامو گفتم امیدوارم حداقل 1% نظر شما رو عوض کرده باشه ... امیدوارم

C0OPeR
10-03-2010, 23:40
فقط یه چیز بگم !
دوستانی که 4-5 صفحه مدام دارن میگن علی کریمی اخلاق نداره مطمئناً علی کریمی رو نمیشناسن .

mehryazdan
11-03-2010, 00:07
فقط یه چیز بگم !
دوستانی که 4-5 صفحه مدام دارن میگن علی کریمی اخلاق نداره مطمئناً علی کریمی رو نمیشناسن .
چرا میشناسم علی کریمی خیلی بازیکن با اخلاقیه :27:

manreza71
12-03-2010, 21:46
خوب اینکه چهار تا دریبل زده دلیل نمیشه شما با زیدان و رونالدینیو و مارادونا و ... مقایسش کنی ... قیاس شما مع الفارق هست ...

خوب کریمی تو سال 2004 سومین دریبل طن جهان درومده
تو جام جهانی 2006 هم نامزد عنوان Dribling king همراه با زیدان ، کریستیانو رونالدو ، رونالدینیو و... بوده

حالا نمیدونم چرا به شما برخورده
پ.ن البته کلی افتخارات دیگه داره که اگه شما خواستید براتون میگم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اولا لقب مارادونای اسیا رو AFC به کریمی داده
ثانیا سبک بازی کریمی ومارادونا کاملا شبیه هم بوده
ثالثا یک فیلم از مقایسه بازی این دو هست که حتما برات پیدا میکنم ومیزارم تا ببینی چرا به کریمی مارادونای اسیا میگن

چرا چشماتون رو بستید دارید با تعصبتون قضاوت میکنید ... یه کم واقع گرا باشید ...
دوست من شما اذری ها چشمتونو رو حقایق بستین ، اولا همه از اخلاق گند دایی خبر دارن ، این هیچ اما شما که واقع گرا هستید ، چرا ازدایی حمایت میکنید ، مگه این دایی همون کسی نیست که میگه 2% مردم تبریز ادم نیستن(فیلمش موجوده ، دارمش اگه خواستی بهم بگو ) ،

همین که بعد از خوردن یه تکل برگشته طرف رو هل میده واسه یه بازیکن به قول شما در حد مارادونا و زیدان و رونالدینیو یه عیب خیلی بزرگه ...
دوست من نمیدونم چقدر سن داری ، یاچقدر اطلاعات فوتبالی ولی باید برات بگم ، مارادونا که بهترین بازیکن تاریخ جهان هست وقتی تو بارسلونا بوده تو بازی با اتلتیک بیلبائو 4 نفر رو به شدت کتک میزنه ، یک نفرشون از هوش میره (فیلمشو دارم )
2- زیدان تو جام جهانی 2006 با ملیاردها بیننده با کله زد تو شکم ماتراتزی
و...
حالا حول دادن کریمی که در برابر اینا هیچی نیست
پ.ن : بازیکنان تکنیکی همیشه تو تاریخ موندگارن + فیلم مقایسه کریمی ومارادونا رو هم پیدا میکنم برات میزارم