PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا يكي زحمت بكشه و آموزش اتصال به ايميل از طريق پاكت رو اينجا بنويسه

Amin.M.1986
07-03-2010, 12:41
موضوع به ايم مهمي يه تاپيك نداشت.. من خودم تو اين زمينه خيلي با تجربه نيستم و نميدونم كدوم سرويس بهتره لطفا هركس ميدونه با جزييات اينجا بگه و البته راهي غير از ذفتن تو سايت با اينترنت بروزر گوي و من در آينده پست اول رو اديت ميكنم و جواب اون دوست رو با نام خودش تو پست اول مينويسم..البته آموزش براي جي ميل زياده اما براي خود هاتميل و لايو كم پيدا ميشه
با سپاس

zoorg2
07-03-2010, 22:30
اگه پاکتش ،پاکت درس حسابی باشه خودش خودکار با مشخص کردن نوعش انجام می ده.تو hd 2 فقط نوعش رو مشخص کنی و یوزر پسوورد رو بدی خودش حلش می کنه!

amins2007
10-03-2010, 18:44
منم برای hotmail و live مشکل داشتم.
چون اگر آدرس ایمیل خودتونو توی این سایها وارد کنید به طور اتوماتیک به برنامه مسنجرش وصل میکنه.
برای اینکه مشکلی پیش نیاد موقع وارد کردن در آخر آدرس یه خرفی اضافه کنید مثلا به این شکل:
xxx @ live . com به این شکل xxx @ live2 . com
در صفحه بعدی تیک تنظیمات خودکار رو بردارید و آدرس هارو دستی وارد کنید. آدرس ها هم برای هردو سرویس فوق به شکل زیر است:
pop3: pop3.live.com
smtp: smtp.live.com
اینجوری این آدرس ها هم به بخش ایمیل گوشیتون اضافه میشه نه توی مسنجرتون

AryanLand
11-03-2010, 01:45
سلام.

یکی از راه هاش اینه شما میرید تو قسمت مسیج سپس از گزینه Tools گزینه New Account رو انتخاب میکنی سپس تو باکسی که به شما نمایش میده آدرس Email رو وارد میکنید سپس پسورد رو تو باکس پایینش وارد میکنی و Next و ادامه تنظیمات (اینکه هر چند وقت یکبار چک بکنه و....)تا برسید به Finish.
حالا این اکانت ساخته شده و برای چک کردنش همیشه میرید تو صفحه مسیج از سمت چپ بالای صفحه بجای تکست مسیج اون اکانت رو انتخاب میکنید و وقتی به اینترنت وصل هستید از تو منو گزینه سند و ریسیو رو انتخاب میکنید.

به همین سادگی .:46::31::11:

Amin.M.1986
28-03-2010, 00:14
سلام.

یکی از راه هاش اینه شما میرید تو قسمت مسیج سپس از گزینه Tools گزینه New Account رو انتخاب میکنی سپس تو باکسی که به شما نمایش میده آدرس Email رو وارد میکنید سپس پسورد رو تو باکس پایینش وارد میکنی و Next و ادامه تنظیمات (اینکه هر چند وقت یکبار چک بکنه و....)تا برسید به Finish.
حالا این اکانت ساخته شده و برای چک کردنش همیشه میرید تو صفحه مسیج از سمت چپ بالای صفحه بجای تکست مسیج اون اکانت رو انتخاب میکنید و وقتی به اینترنت وصل هستید از تو منو گزینه سند و ریسیو رو انتخاب میکنید.

به همین سادگی .:46::31::11:

این adsl وصل نشد من کم میام تا 15 ام که وصل بشه... آریان جان این پارس آنلاین هم که فقط قرو فرش زیاده.. رفتم اونجا یاد فیلم1 Show Girls افتادم... چون 2 رو ندیدم انقدر نسخه اولش بیخود بود:31:آخر سر هم دعوام شد .. یه متخصص توش پیدا نمیشه.. میخوان مودم های دست دو و تو انبار باد کردشونو زوری بدن به آدم.. بخش تخصصی که کلا تعطیل ...کلا که اساس کارشون رو دزدیه.. بیخیال... آریان جان من از طریق خود گوشی کار میکنم همین الان... مخصوصا واسه سرویس ایمیلی که من استفاده میکنم امکانات بیشتری هم داره... من تو ذهنم بود یکی بیاد یه آموزش تخصصی بذاره .. مثلا یه سری نرم افزار ها هستن و یا ........ . اگه شما یا کسی یه اطلاعات تخصصی داره بگه که ما بی سواد ها هم بهره ببریم:46:

pardis11
12-05-2010, 23:11
من اطلاعات حرفه ای ندارم ولی یه کوچولو میدونم که یه پروتکل هست به اسم pop3 و اگر فعال باشه شما میتونید به غیر از خود سایت از روشهای دیگه ای مثل همین گوشی موبایل به باکس ایمیلتون وصل شید.
البته برای gmail بصورت پیش فرض فعال هستش ولی یاهو نه! برای فعال کردن یاهو باید 19 دلار سالانه بپردازید.
واگر اینطوری که آقای امین گفت برای hotmail , live باز بشه که خیلی عالیه.

NINTENDO_DS
13-05-2010, 09:32
من هر روز با گوشیم وصلم به ایمیل خود گوشیم ایم و یاهو رو پیش فرض داشت منم یوزر و پس دادم و الان استفاده می کنم
گوشیم سامسونگ بی 7320

pardis11
15-05-2010, 16:39
من هر روز با گوشیم وصلم به ایمیل خود گوشیم ایم و یاهو رو پیش فرض داشت منم یوزر و پس دادم و الان استفاده می کنم
گوشیم سامسونگ بی 7320
تنها میلهای کشور انگلیس یاهو(UK.yahoo.com)هستش که pop3 اونها باز هستش و رایگانه!!!