PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد مناسب ترین برنامه حسابداری مرتبط با نیاز من

iceboy24000
06-03-2010, 20:56
سلام دوستان
در مورد خرید یا دانلود یه برنامه حسابداری کمک میخواستم
ما یه شرکت بازرگانی داریم که کارمون خرید و فروش هست .البته قرار هست در سال جدید یه انبار هم بزنیم.
جنس هامون هم محدود و حداکثر 10 قلم هست.مشتری های ما هم زیاد نیستند و اونها هم محدود هستند.
حالا من اونچه مورد نظرم هست بیشتر یه برنامه حسابداری هست که مختص به خرید و فروش باشه. ما اول سفارش میگیریم بعد خرید میکنیم و بعد فروش. یه برنامه میخواستم که بیشتر رو این روند متمرکز باشه و البته انبار داری رو هم شامل بشه(چون به احتمال زیاد اون رو هم در سال جدید لازم خواهیم داشت).
قبلا ما با طراحی یه جدول در افیس ورد این کار رو انجام میدادیم ولی چون یه مقداری تغییرات تو کارمون به وجود اومده و گسترش پیدا کرده یه خورده مشکل شده و مدیریت مالی هم رو موجودییمون نمیتونیم با اون داشته باشیم و فقط رو فاکتور متمرکز هستیم.
من چند تا برنامه دانلود کردم که بیشتر روی انبار داری متمرکز هستند .اونچه من از این برنامه میخوام این هست که فاکتورهای جدا بشه ازش تهیه کرد و هر وقت هم که بخوای این قابلیت این رو داشته باشه که یک فاکتور کلی از اجناس فروخته شده از یک تاریخ مشخص(مثلا از اول سال) رو بتونه بهت بده(به دلیل اینکه ارسال فاکتورهای جداگانه و همچنین کلی به دلیل عدم تسویه توسط مشتریها خیلی اهمیت داره یکی از اولویت ها برای بنده این مورد هست).
یه چند تا نرم افزار کرک شده تو سایت هست.خوب ادم ÷ول نده استفاده کنه که بیشتر حال میده.از اونها یکیشون هست که برای کار بنده مناسب باشه؟

iceboy24000
07-03-2010, 15:43
كسي نبود ما رو كمك كنه

***Spring***
08-03-2010, 09:20
سلام ...

اطلاعات زیادی درباره حسابداری ندارم ، ولی برنامه های پایین رو توی فروم داریم ... موفق باشد ...

دانلود نرم افزار حسابداری هلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار حسابداری حسابرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار حسابداری حرفه ای و عالی رافع 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار جامع و پیشرفته حسابداری Accounting 2007 با قابلیت های ویژه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار سیستم جامع مالی و تجاری تمام اتوماتیک سودآور 2006 (کرک شده) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حسابداری رافع بازرگانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Maxprog iCash | حسابداری و رسیدگی به امور مالی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حسابدار Xp_سیستم یکپارچه حسابداری و بایگانی تجاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار حسابداری آسان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برلیان نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حسابداری رهاورد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حسابداری پارسا 2000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حسابرس 2006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.