PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور واسه این وسیله که هیچی ازش نمیدونم!!!

kiarash3500
06-03-2010, 13:03
سلام
من اینو از رفیقم گرفتم
فقط میدونم بلوتوثه
اما هیچ آشنایی باهاش ندارم
ویندوزم هم نمیشناستش
میشه کمک کنین؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Lover
06-03-2010, 17:43
سلام
من هم این دستگاه بلوتوث رو دارم.
هیچ احتیاجی به درایور نیست.
و خود ویندوز (البته برای من XP هست) به صورت خودکار شناسایی می کنه.
البته روی بسته بندیش تمام ویندوزها رو به غیر از سون نامبرده.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

LΩRD
06-03-2010, 18:29
با سلام خدمت شما دوست عزیز
شما از چه ویندوزی استفاده می کنید ؟ ویندوز ویستا که نیازی به نصب درایور نداره . اگه هم از ایکس پی استفاده می کنید و ویندوز به طور خودکار Device رو نصب نمی کنید باید مدل بلوتوث رو بدونید تا بتونید درایورشو دانلود کنید
موفق باشید :40:

kiarash3500
07-03-2010, 20:02
با سلام خدمت شما دوست عزیز
شما از چه ویندوزی استفاده می کنید ؟ ویندوز ویستا که نیازی به نصب درایور نداره . اگه هم از ایکس پی استفاده می کنید و ویندوز به طور خودکار Device رو نصب نمی کنید باید مدل بلوتوث رو بدونید تا بتونید درایورشو دانلود کنید
موفق باشید :40:

mjzaret
07-03-2010, 20:22
این نوع Bluetooth ها نیازی به CD نصب ندارند. اگه از یه ویندوز اورجینال استفاده کنید مطمئن باشید به طور خودکار این نوع وسیله‌ها شناسایی می‌شن.

hasibi01
07-03-2010, 21:42
این نوع Bluetooth ها نیازی به CD نصب ندارند. اگه از یه ویندوز اورجینال استفاده کنید مطمئن باشید به طور خودکار این نوع وسیله‌ها شناسایی می‌شن.
دوست عزیز این حرف شما خیلی خنده دار بود :16:
آخه مگه توی ایران ویندوز ارجینال هم وجود داره همه ویندوز ها کپی رایت شده هستند و هیچ فرقی با هم ندارند

در مورد بلوتوث هم باید بگم که من هم با نظر دوستان موافقم.
این نوع دستگاه ها نیازی به نصب ندارد فقط برای استفاده باید بلوتوث موبایل رو روشن کنی و اون رو به بلوتوث کامپیوتر معرفی کنی و اون موقع میتونی به راحتی انتقال اطلاعات کنی
موفق باشی

Old_Chater
08-03-2010, 01:18

سرويس پك 3 با اكثر سخفت افزارا مشكل داره سرويس پك 2 بنصب گلم

kiarash3500
08-03-2010, 02:24

خوب نمیشه گفت اصولا این بلوتوث سوخته هست؟!!!!

SevenART
08-03-2010, 05:43
مشکل تو اینه که ویندوز سرویس پک سه یک ویندوز تقلبیه و اصلا مایکروسافت بعد از سرویس پک دو ویستا را زد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... مشکل تو همونه ... البته قبل از اون این کارها را که می گم بکن ... برو تو کنترل پنل بعد برو add hardware بعد نکست کن و بعد گزینه i have رو بزن بعد از اون لیست بلوتوثها را انتخاب کن و نکست ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه لیست می آد مدل بلوتثتو توش پیدا کن .... کردی ..... حالا نکست و نصب و تمام البته بلوتوثت باید وصل باشه ..... پیدا نکردی .... خوب زحمتی بکش برو یر بقالی سر کوچه و یه ویندوز درست حسابی سرویس پک دو بگیر و بچسبون کف کامپیوتر و خودت و خلاص کن ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 05:43 AM ---------- Previous post was at 05:43 AM ----------

ببخشید... اشتباه شد ...

Mr.Lover
08-03-2010, 15:56

سلام
اتفاقاً من از سرویس پک 3 استفاده کردم و راحت جواب داد.

در مورد نظر دوستمون در پست قبلی باید بگم اولین باره که می شنوم "ویندوز سرویس پک سه یک ویندوز تقلبیه" شاید منظورشون ویندوز های دستکاری شده است!
این ویندوز از سال 2008 رسماً از طرف مایکروسافت منتشر شده.

Old_Chater
08-03-2010, 21:53
مشکل تو اینه که ویندوز سرویس پک سه یک ویندوز تقلبیه و اصلا مایکروسافت بعد از سرویس پک دو ویستا را زد

شديدا تاييد ميشه

زحمتی بکش برو یر بقالی سر کوچه و یه ویندوز درست حسابی سرویس پک دو بگی

راس ميگه ديگه

kiarash3500
09-03-2010, 22:57
به ویندوز نبود
تو هیچ سیستمی کار نکرد

hasibi01
09-03-2010, 23:59
به ویندوز نبود
تو هیچ سیستمی کار نکرد دوست عزیز از قدیم گفتن: مال بد بیخ ریش صاحبش :16:
برو این بلوتوث رو به دوستت پس بده خیال ما و خودتو راحت کن :دی
بعدش برو یکی برای خودت بخر اینجوری اگر دیدی کار نکرد میتونی یقه فروشنده رو بگیری ولی الان نمیتونی به دوستت گیر بدی :دی

ناراحت نشی ها شوخی کردم :11: :40: