PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قابلیت انتخاب زمان snooze در تاچ فلو

phoenix333
06-03-2010, 12:27
مشکل: همونطور که می‌دونید متاسفانه توی تاچ‌فلو برای آلارم‌ها (ساعت، تسک و برنامه) گزینه snooze به صورت دیفالت 5 دقیقه طراحی شده و مثل حالت سنتی ویندوز موبایل قابل تغییر نیست

راه حل:‌برای برگرداندن به حالت دیفالت ویندوز موبایل تغییرات زیر رو تو رجیستری اعمال کنید

1- HKLM/sysem/shell/notification/oem/usedefaultui=0 مقدار را به یک تغییر دهید : HKLM/sysem/shell/notification/oem/usedefaultui=1

2- HKLM\System\Shell\Notification\OEM\CustomUIDLL را به یک نام دیگر مثلا HKLM\System\Shell\Notification\OEM\CustomUIDLLX تغییر نام دهید.

3- گوشی خود را یکبار خاموش و روشن کنید.

اکنون مانند قبل قابلیت تنظیم زمان snooze در زمانهای 1 ، 3،5 ، 15، 30 ، 60 دقیقه و 24 ساعت به اسنوز اضافه خواهد شد.

موفق باشید
:11:

phoenix333
06-03-2010, 23:01
الان متوجه شدم که متاسفانه این تغییر در رجیستری کلا قسمت notification رو مثل حالت سنتی ویندوزموبایل می‌کنه و زیبایی و ظرافت تاچ‌فلو رو تو notification از بین می‌بره.

به هر حال انتخاب بین داشتن گزینه انتخاب برای snooze و یا داشتن notification تاچ‌فلوست. ای کاش می‌شد رو همین تاچ‌فلو منوی اسنوز رو اضافه کرد.

دوستان به نظرتون می‌شه ؟

AryanLand
06-03-2010, 23:41
الان متوجه شدم که متاسفانه این تغییر در رجیستری کلا قسمت notification رو مثل حالت سنتی ویندوزموبایل می‌کنه و زیبایی و ظرافت تاچ‌فلو رو تو notification از بین می‌بره.

به هر حال انتخاب بین داشتن گزینه انتخاب برای snooze و یا داشتن notification تاچ‌فلوست. ای کاش می‌شد رو همین تاچ‌فلو منوی اسنوز رو اضافه کرد.

دوستان به نظرتون می‌شه ؟

سلام.

باید بشه ولی یکم باید وقت گذاشت و با رجیستری ور رفت.:11:

phoenix333
08-03-2010, 00:01
سلام.

باید بشه ولی یکم باید وقت گذاشت و با رجیستری ور رفت.:11:

با ور رفتن با رجیستری فقط میشه به همون حالت سنتی WM برگشت از همون راهی که بالا گفتم. تو فاروم‌های خارجی خیلی راجع بهش بحث شده و به نتیجه‌ای نرسیده
این تاچ‌فلو در عین داشتن مزایای فوق‌العاده گاف‌های بزرگی هم داره. (از جمله snooze , task , ...)