PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pure Football

Spaniuly
05-03-2010, 18:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروز یوبی سافت بازی جدیدی رو آنونس کرد که شاید برای برخی جذابیت های ویژه و خاصی رو داشته باشه... اسم بازی فوتبال خالص هست که به نظر چیز جالبی میاد. من می خوام این بازی رو به زبان ساده و شیرین فارسی به علاقمندان بازی های کامپیوتری معرفی کنم امیدوارم که مورد توجه دوستان عزیزم واقع بشه.

باکس شات های بازی

XBOX360

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PS3

شناسنامه بازی

عنوان ویدیو گیم : Pure Futbol
ناشر : یوبی سافت
سازنده : یوبی سافت
ژانر : ورزشی - فوتبال سیمولیشن
پلتفورم ها : PS3 , X360,PC
درجه سنی : Everyone
قابلیت بازی آنلاین : دارد
تاریخ عرضه : 24 مه 2010 میلادی

خوب بهتره به قسمت هایی از اطلاعاتی که رسما در مورد بازی منتشر شده بپردازیم من سعی کردم ترجمه ای رایج و قابل فهمی ارائه بدم. امیدوارم که مورد توجه شما قرار بگیره.

Game Info

تماشای فوتبال را از حالت ایستاده رها کنید و ببینید که تماشای یک مسابقه واقعی فوتبال از زوایای مختلف چه لذتی دارد... بدون محدویت و دستکاری تصاویر... تماشای فوتبال از بطن آن با فوتبال خالص!
فوتبال خالص تمامی احساسات کسانی که در زمین فوتبال هستند را به شما منتقل خواهد کرد. یک کلوز آپ از جزئیات داخل زمین با نمایش و تغییر زاویه دوربین. نمایش از تمام جزئیات حتی مداوای مصدوم. یک سیمولیشن در معنای واقعی با صداگذاری کاملا حقیقی!!!
در این سیمولیشن آرکید تعداد زیادی اعمال وجود دارد که شاید در بازی های حرفه ای بازیکن از انجام آنها نهی شود. ولی شما یک فوتبال جذاب و پر هیجان را در پیش روی دارید.

بازی فوتبال خالص شامل 230 بازیکن برجسته و 17 تیم ملی فوتبال و 17 بازیکن افسانه ای کلاسیک هست. گیمر ها در این بازی شانس این را خواهند داشت که یک تیم انتخاب کنند تا با آن تورنمنت نهایی رو که توی اون برجسته ترین بازیکنان جهان حضور دارند بازی و فتح کنند. از جمله مود های بازی می توان به امکان بازی با cpu امکان بازی در مقابل هم و بازی مولتی پلیر که چند گیمر می توانند به همراه هم بازی کنند حتی به صورت آنلاین.

ویژگی های بازی

1- در قلب یک فوتبال اکشن قرار بگیرید: دوربین های مختلف برای نمایش بازی از زوایای بسیار نزدیک به طوری که لحظات جذاب بازی را از سانتیمتر ها لمس خواهید کرد.
2- صدا گذاری قوی و بی نظیر بازی که یک حس واقعی از یک فوتبال پر هیجان را بازتاب می دهد
3- دسته جمعی جشن فوتبال بگیرید : امکان بازی های مولتی پلیر 4 نفره باعث میشه که یک فوتبال دسته جمعی رو پای گیم تجربه کنید
4- جنگ را احساس کنید : وقتی یک داور توی بازی نباشه یعنی اینکه خطا های کوچیک گرفته نمیشه.. یک چیز خیلی اهمیت داره: سرعت و قدرت! کی برنده اس اونی که از همه سرتره
5- سوپر استار هایتان رو به اشتراک بذارید : شما می تونید بازیکن خلق کنید و رشدش بدید و آپلود کنید یا آپلود شده ها رو دانلود و استفاده کنید
6- کنترل بزرگان فوتبال رو بدست بگیرید: می تونید کنترل هر کدوم از 230 بازیکن ستاره فوتبال رو بدست بگیرید یا 17 تیم تاپ دنیا و سه تا از افسانه ای ترین تیمهای تاریخ فوتبال رو

اسکرین شات های بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های بزرگ نمایی

تریلر بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 610_140.jpg

دانلود با فرمت flv و حجم 12.7 مگ

منابع و ماخذ:

Little Sparrow
05-03-2010, 20:35
ممنون بابت تاپیک.
پس یوبی سافت هم وارد صنعت فوتبالسازی شد؟عجب.می تونه بازی جالبی بشه.یعنی امیدوارم بازی خوبی بشه
چون اولین تجربه ی یوبی سافت هست.
موفق باشید.

779
05-03-2010, 20:43
اطلاعات تاپیک خیلی خیلی کمه!
با این مدیرایی که ما داریم من پیشنهاد میکنم سریع تر اطلاعات تاپیک بیش تر بشه! ( این همه عکس و تریلر اومده باید اطلاعاتم ازش زیاد اومده باشه )

Spaniuly
05-03-2010, 21:38
اطلاعات تاپیک خیلی خیلی کمه!
با این مدیرایی که ما داریم من پیشنهاد میکنم سریع تر اطلاعات تاپیک بیش تر بشه! ( این همه عکس و تریلر اومده باید اطلاعاتم ازش زیاد اومده باشه )

نه اتفاقا Game Info رسمی بازی همین قدر هست این متن رسمی هست که امروز ریلیز شد و من همین رو ترجمه کردم

Pure Futbol will include 230 elite soccer players, 17 international teams, and 17 legendary players. Gamers will have the opportunity to create their own customized athlete who can progress through the campaign mode to ultimately test themselves against the world’s best players in the final tournament. Up to four people can play multiplayer locally and 1vs1 matches are supported online, along with the inclusion of leaderboards that allow players to match up to one another and celebrate the pure competitive nature of soccer.
مهم اومدن بازی پس از 2 ماه دیگه اس البته. این تنها اطلاعاتی بود که پیرامون بازی منتشر شده از طرفی بازی برای اولین بار هست که ساخته میشه یعنی ورژن قبلی نداشت که بشه ویژگی های جدیدی رو در اون ذکر کرد در ضمن برای یک فوتبال گیم که نمیشه خط داستان نوشت در واقع پس از اومدن بازی هست که می تونه حرف و حدیث ها زیاد باشه پیرامون بازی.

البته اگه

ممنون بابت تاپیک.
پس یوبی سافت هم وارد صنعت فوتبالسازی شد؟عجب.می تونه بازی جالبی بشه.یعنی امیدوارم بازی خوبی بشه
چون اولین تجربه ی یوبی سافت هست.
موفق باشید.

بله جالب بود برای خودم هم خیلی حیرت انگیز بود یک فوتبال سیمولیشن جدید...!
اونم سازنده و ناشرش خود یوبی سافت فقط اینکه چطوری لایسنس رو از فیفا گرفته خودش جالب توجه هست

Spaniuly
05-03-2010, 21:55
توجه توجه توجه!

خبر اول : ساخت بازی برای PC تائید شد... یوهو.............. سر از پا نمیشناسم :thumbsup:

خبر دوم : رتبه بازی رسمی از سوی ESRB درجه E یا همون Everyone اعلام شد پس بزنید روش:

ویژگی های جدیدی که ساعاتی پیش رسما توی سایت بازی قرار گرفته بسیار جالب هست این ویژگی ها رو پس از ترجمه توی پست اول قرار می دم. واقعا عالیه

پست اول ویرایش شد با خبر انتشار بازی برای: PC

starn
06-03-2010, 00:12
بازی حالبی
البته اگه فوتبال را با صحنه های اکشن و هیجان انگیز قاطی کنن :5::8:

ragbar12
06-03-2010, 03:10
با توليد اين بازي
رقابت فوتبال سازان از دو شركت (كونامي و ea) به 3 تا تبديل ميشه واين قطعا به نقع فوتبال خور هاست

vahidgame
06-03-2010, 11:01
خیلی خوشحال شدم که بازی برای pc هم میاد. نکته مهم این هستش که سازنده بازی یوبی سافت هست که از اون شرکتهایی هست که هیچ وقت بازی بد نمی سازه و اکثر بازیهای این شرکت در حد عالی هستن.
راستی آرمین اونجوری که من از توضیحات فهمیدم بازی به صورت فوتبال خیابانی هست درسته؟ بعد بازیکنان فوتبال واقعی در این بازی وجود دارن؟

Spaniuly
06-03-2010, 13:21
خیلی خوشحال شدم که بازی برای pc هم میاد. نکته مهم این هستش که سازنده بازی یوبی سافت هست که از اون شرکتهایی هست که هیچ وقت بازی بد نمی سازه و اکثر بازیهای این شرکت در حد عالی هستن.
راستی آرمین اونجوری که من از توضیحات فهمیدم بازی به صورت فوتبال خیابانی هست درسته؟ بعد بازیکنان فوتبال واقعی در این بازی وجود دارن؟

با اینکه یوبی بازی بد نمی سازه باهات موافقم این خودش نکته امیدوار کننده هست

بازی به صورت خیابانی نیست چیزی بین بازی فیفا استریت و فیفای اصلی هست. بازیکنان واقعی هستند از دم همشون هم سوپر استار های فوتبال هستند یعنی هرچی تو دنیا بازیکن ستاره داریم توی بازی هستند. بازی توی استادیوم برگزار میشه ولی خوب شما از نمای دور بازی رو نمی بینید به نوعی از دوربین سوم شخص چرخان بازی رو می بینید به طوری که انگار خودتون توی زمین بازی هستید و بازی رو می بینید. کلا یه حالت فانتزی خواهد داشت امیدوارم حرکات فری استایل زیاد داشته باشه بازی فکر کنم هیجان خاصی داشته باشه این بازی بخصوص که نکست جنریشن هم واسه PC ان خودش خیلی اهمیت داره برام. شاید بالاخره این باعث بشه فیفا هم از خر شیطون بیاد پایین و واسه PC نکست بزنه

در هر صورت بی صبرانه منتظرم ببینم چه جور بازی از آب در میاد

راستی از اون تیکه اش خیلی خوشم اومد که بازی یه حالت جنگی هم داره. توش بزن و بکوب هم هست. سرعت و قدرت حرف اول رو میزنه. یه چیزی در حد فول کنتاکت :31:

یه 17 تا بازیکن افسانه ای هم وجود خواهند داشت یهو دیدی علی دایی هم رفت توش :27: امیدوارم خبرهای زیادی منتشر بشه پیرامون بازی... تا ببینیم حداقل این 17 تا بازیکن افسانه ای کیا هستند

vahidgame
06-03-2010, 14:01
ازیکنان واقعی هستند از دم همشون هم سوپر استار های فوتبال هستند یعنی هرچی تو دنیا بازیکن ستاره داریم توی بازی هستند
یعنی بازیکنان مثل رونالدینیو و مسی و رونالدو حتما هستن.رونالدینیو مخصوصا خیلی حال میده باهاش حرکات تکنیکی انجام بدی

یه 17 تا بازیکن افسانه ای هم وجود خواهند داشت یهو دیدی علی دایی هم رفت توش :27:
اگر قراره علی دایی هم درست کنن به یوبی سافت پیغام بدیم که با قیافه الانش درستش کنن نه مثل قیافه زمان قدیمش:31::31::31:
ولی جدی فکر کنم اگه قرار هست بازیکن افسانه ای درست کنن فکر کنم بیشتر بازیکنان قدیمی تیمهایی مثل برزیل و آرژانتین و آلمان و هلند و فرانسه باشن
برای شروع یوبی سافت این بازی فوتبال خوبه ولی اگر میخواد با EA و Konami رقابت کنه باید فوتبال طبیعی هم درست کنه البته این نوع فوتبال هم میخواد بسازه چون هیجان بالایی داره برای همه سنین شاید بازی خیلی خوبی باشه

meysad
06-03-2010, 17:29
همیشه احساس میشه حضور یک یا دو تا قطب تو هر مسئله ای کم کم اون رو از جذابیت میندازه و رقابتها رو کم میکنه .

حالا که یوبی سافت به خودش جرات وارد شدن به دنیای فوتبال رو داده خدا کنه بقیه شرکتهای معروف خودشون رو آماده کنن تا روزی برسه که مثلآ تو سال 2015 فقط ورزش فوتبال 5 تا بازی داشته باشه تا ما هم بعد از 3 ماه بازی کردن از اونا خسته نشیم ...

از توی عکسهای بازی اینجوری استنباط میشه که ورزشگاههای بازی مربوط به مکانهای معروف کشورها هست که این زیبایی بازی رو زیاد کنه . مثلآ اگر ایران رو داشت بازی باید کجا برگزار میشد ؟؟

Spaniuly
06-03-2010, 20:40
توصیه می کنم حتما تریلر بازی رو دانلود و نگاه کنید واقعا تریلر لذت بخشی هست فوق العاده جالب هست می تونید با فرمت mp4 دانلود کنید فقط 8 مگ هست من که وقتی تریلر رو دیدم خیلی حال کردم واقعا چیزای جالبی رو بازتاب می ده تک تک اون ویژگی هاش رو به روایت تصویر باز گو می کنه

Behnam_o2
07-03-2010, 18:41
اي ول عجب چيزي بود!!!!! آرمين دستت درد نكنه هم واسه خبر انتشار بازي واسه pc وهم واسه تريلر
از اون بازي هاست كه ميشه يه سال باهاش حال كرد. البته اگه گيم پلي و گرافيك بازي تو مايه هاي همين تريلر باشه.

hosseincode2008
07-03-2010, 20:16
Ubisoft مثل اينكه خيلي دوست داره يك آي پي تو اين سبك داشته باشه . اول Academy of Champions رو واسه Wii منتشر كرد كه زياد مورد توجه قرار نگرفت حالا مثل اينكه نظرش برگشته و اومده رو كنسول هاي بالغ و پي سي تا شايد فرجي بشه ! با توجه به تريلري كه من ديدم باز هم به نظر من چيز خاصي نيست ! در ضمن دوستان ميگم اين بازي كه شبيه ساز فوتبال واقعي نيست كه با فيفا و پس مقايسه بشه ! من اصلا اين بازي رو قطب سوم بازيهاي فوتبالي حساب نميكنم و فكر كنم خود سازنده ي بازي هم حساب نكنه ! چون بيشتر آركيد هست ...

در كل ممنون از Krauser جان به خاطر تاپيك زيباش !

halflife g
07-03-2010, 20:31
به نظر من هم اگه بازي بخواد با اين ويژگيها منتشر بشه....به هيچ عنوان به عنوان قطب سوم فوتبالي به حساب نخواهد اومد.....بيشتر رقيبي براي فيفا استريت هست تا پس يا خود فيفا....

Behnam_o2
07-03-2010, 21:47
آره درسته بازی کاملآ فانتزیه و متفاوت با pes یا fifa, ولی به نظر من میتونه سرگرم کننده باشه با توجه به اینکه بازیکنا هم لیسانس شده ان

vahidgame
07-03-2010, 22:13
به نظر من هم این بازی شاید نتونه رقیبی برای فیفا و pes باشه ولی برای شروع یوبی سافت خوبه. بازم میگم یوبی سافت هیچ وقت بازی بد نمیسازه و همیشه بازیهایی در حد عالی میسازه.
در مورد آرکید بودن بازی درسته به این صورت هستش ولی مثلا pes و فیفا هم خیلی طبیعی نیستن یعنی مثلا شما مسترلیگ pes و همین طور منیجرمد فیفا رو برید بعد از چند فصل به قدری بازیکنان پیشرفت میکنن که بازی به صورت آرکید میشه. کلا شاید زمان ببره که بازیهای فوتبالی که ساخته میشه خیلی واقعی بشه.

Spaniuly
07-03-2010, 22:49
در تائید صحبت های اخیر دوستان من قبلا هم گفته بودم که این بازی چیزی بین فیفای اصلی و فیفا استریت هست. البته تمایل بیشتری به فیفا استریت داره فقط حرکاتش مثل اون سر تا پا فری استایل نیست و توی استادیوم برگزار میشه. ولی این می تونه یک سبک جدید واسه فوتبال سیمولیشن باشه دقت کنید که هیچ وقت قرار نیست یک سبک شرایط خاصی داشته باشه... ما اولین گیم هایی که بازی می کردیم بازیهایی مثل کانتری بود که روی یک مسیر خطی و دو بعدی بودند و فضای جنگی که ما می دیدیم در همین حد بود ولی با سه بعدی شدن بازی های رایانه ای این شانس رو داشتیم تا از پشت سر بازیکنمون وارد گیم بشیم مثل رزیدنت اویل و بعد اون کم کم بازی های اول شخص هم گسترش پیدا کردند و حالا می بینیم بازی های اول شخص جایگاه خاصی دارند یعنی قرار نیست ما از فوتبال سیمولیش به این تعریف اکتفا کنیم که حتما باید دوربینش واید و حالت برادکست داشته باشه مثل اونچه که توی فیفا و PES شاهد هستیم. اصلا اولیین شعار و نوشته ای که توی سایت بازی هست این جمله هست: Stop watching from the stands and discover what it’s like to play real soccer
تماشای بازی از نمای دور (منظور همون نمایی که تماشاچیان از روی نیمکت ورزشگاه می بینن و یا تماشاگران تلوزیون از دوربین برادکست) دیگه بسته! (کشف کنید که باز کردن فوتبال واقعی شبیه چیه) منظور اینکه حس یک فوتبال واقعی رو لمس کنید!

من خودم فیفا استریت رو بازی نکردم ولی بد جوری توی خماریش هستم همیشه و اینکه 3 4 ماه دیگه می تونیم این شانس رو داشته باشم که بتونم چیزی مشابه اون رو تجربه کنم برام خیلی هیجان انگیز هست قبول دارم با این شکل و سبک و سیاق نمی تونه در جایگاه مقایسه با فیفا و PES قرار بگیره ولی اگه بخواد به صورت منظم و هر ساله خودش رو با جهان فوتبال پیش ببره هیچ بعید نیست بتونه سبکی جدید در صنعت فوتبال سیمولیشن سازی و چه بسا اسپورت گیم سازی ایجاد کنه. به هر حال باید چند وقت دیگه منتظر باشیم تا ببینیم خروجی این کار چه وضعیتی خواهد داشت

B3HZ@D
13-03-2010, 03:29
فکر کنم یک چیزی توی مایه های همین فوتبال خیابونی باشه...
البته من که از این جور سبک های فوتبال خوشم نمیاد...حداقل یوبی میرفت یک فوتبال واقعی رو درست میکرد
نه این که همچین سبکی رو درست کنه!
اینطوری یک رقیب دیگه برای کونامی و ea هم پیدا میشد و باعث میشد اونا هم یک کم به فکر بیفتن و دیگه همچین مزخرفاتی رو درست نکنن بدن دست ملت
البته بازی ea وضعیتش از کونامی بهتره و فوتبالش به نظر من قابل قبول تره.
در کل من یکی که اصلا با این بازی و بازی های این سبکی حال نمیکنم...البته نظر بقیه دوستان محترمه...ولی نظر من اینه
از زننده تاپیک هم ممنونم...

Arrowtic
16-03-2010, 20:58
خدایی داور نداره؟؟یعنی میتونی بازیکن حریفو لت و پار کنی؟؟خطا هم نشه؟؟

محمد ه ف
16-03-2010, 21:15
خدایی داور نداره؟؟یعنی میتونی بازیکن حریفو لت و پار کنی؟؟خطا هم نشه؟؟

من که تریلرش رو دیدم

20% اقتباس از Fifa Street بود

جوابت بله هست

Spaniuly
30-03-2010, 00:47
البته خیلی هم جدید نیست مال پنج روز پیش هست توی تاپیک اخبار کوتاه هم گذاشته بودند. البته فقط این 6 تا جدید هستند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های بزرگ نمایی

دانلود با کیفیت متوسط : حجم 13 مگ

دانلود با کیفیت خوب : حجم 20 مگ

دانلود با کیفیت عالی : حجم 69 مگ

توصیه می کنم حتما دانلود کنید و نگاه کنید چون حرف نداره!

hamed_dij
30-03-2010, 11:23
سلام
نمیدونید drm واسه بازی تائید شده یا نه؟
فکر نکنم تو این بازی بشه از drm استفاده کرد.
چون chek point نداره تو بازی فوتبال اگه drm هم داشته باشه راحت کرکرها کرکش میکنن.

hamed_dij
30-03-2010, 11:29
از توی عکسهای بازی اینجوری استنباط میشه که ورزشگاههای بازی مربوط به مکانهای معروف کشورها هست که این زیبایی بازی رو زیاد کنه . مثلآ اگر ایران رو داشت بازی باید کجا برگزار میشد ؟؟
تخت جمشید مهد فرهنگ و تمدن.

OM3D
30-03-2010, 12:06
ایول...
فوتیال سازای شاخ دارن 3 تا میشن...
اینطوری 100% خیلی بهتره..

Spaniuly
30-03-2010, 14:23
البته این سبک بیشتر با Fifa Street می تونه مقایسه بشه ولی واقعا در نوع خودش جالب هست و می تونه مشغول کنه PC باز ها رو به خصوص که بازی فوتبال فری استایل قبلا برای PC نیومده بود

Behnam_o2
30-03-2010, 18:23
ههه پاها رو برم!! رو پای این کلوزه که یه تکل بریم از وسط نصف میشه چقد لاغره, خودمونیما این فیس هارو چه خوب ساختن همه بازیکنا شبیه خودشونن, فیس هارو از pes هم بهتر درآوردن:27: خداکنه حرکات متنوع تو بازی زیاد باشه تا زودی از بازی زده نشیم.

Spaniuly
30-03-2010, 19:25
فیس ها بدک نیست شبیه هستند یعنی به سادگی میشه فهمید که کی هست. ولی مثسلما گرافیک و فیزیک بدن ها به زیبایی pes و فیفا نیست حتی جزئیات صورت بازیکنان خیلی خوب نیست ولی خداییش اینکه دوربین بازی مثل دوربین بازی های فایتینگ از نزدیک هست خیلی جالب هست این یه جوری از بازی های قدیمی فوتبال مثل همون فوتبال Goal III میکرو الهام گرفته شده که توی اون میشد با خشونت از حریف توپ گرفت و شما باید سعی کنید با قدرت بدنی مقابله کنید و یا با سرعت زیاد خودتون رو دور کنید از بازیکنی که به شما هجوم میاره. واقعا می تونه سوژه جالبی باشه

Behnam_o2
31-03-2010, 12:56
آره آرمین من به شوخی گفتم طراحی چهره ها از pes بهتر شده, ولی واقعآ خوب کار شده, واقعآ جالبه که دوربین مثل بازی های فایتینگ از نزدیکه , باید بازی بیاد تا مشخص شه کاراکتر ها رو با این دوربین چطور باید کنترل کنیم. وقتی پاس میدیم به بازیکن هم تیمی دوربین چطورر میخواد بپره رو بازیکنی که بهش پاس دادیم!!

Spaniuly
01-04-2010, 12:18

باکس شات بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایکس باکس 360

PS3

hamed_dij
01-04-2010, 14:12
واقعا حیفه که یه فوتبال درست و حسابی میخواد بیاد ولی ما pc بازها نمیتونیم بازی کنیم.
چون محصول یوبی سافت هست و حتمی سامانه drm روش پیاده میشه.

Spaniuly
01-04-2010, 16:44
واقعا حیفه که یه فوتبال درست و حسابی میخواد بیاد ولی ما pc بازها نمیتونیم بازی کنیم.

البته دوست عزیز خیلی هم مطمئن نباش از خوب و درست و حسابی بودنش چون تجربه کاملا جدید از یوبی هست.
تازه یوبی هیچوقت برای PC کم لطفی نمی کنه تازه خیلی بهتر از شرکت هایی مثل EA و ... هست
به نظرم باید منتظر باشیم ببینیم که بازی اصولا برای PC چه جور چیزی از آب در میاد.
فکر نکنم که قراره یه چیز پورت شده بده به ما. احتمالا تیم مخصوصی داره روی هر سه کار می کنه

hamed_dij
02-04-2010, 00:08
البته دوست عزیز خیلی هم مطمئن نباش از خوب و درست و حسابی بودنش چون تجربه کاملا جدید از یوبی هست.
تازه یوبی هیچوقت برای PC کم لطفی نمی کنه تازه خیلی بهتر از شرکت هایی مثل EA و ... هست
به نظرم باید منتظر باشیم ببینیم که بازی اصولا برای PC چه جور چیزی از آب در میاد.
فکر نکنم که قراره یه چیز پورت شده بده به ما. احتمالا تیم مخصوصی داره روی هر سه کار می کنه
به نظر من بازیهای UBI همش خوب هست چون زیاد روش کار میکنن.
این بازی شاید تو این نسخه اش زیاد خوب نشه ولی مطمئننا نسخه های بعدی هم داره که به نظر من با سابقه ای که UBI دیدیم پتانسیل اینکه از کونامی و EA سبقت بگیره رو داره ولی تنها مشکل اینه که این بازی مثل دیگر محصولات UBI ,از سامانه DRM استفاده میشه .

Spaniuly
02-04-2010, 00:57
به نظر من بازیهای UBI همش خوب هست چون زیاد روش کار میکنن.
این بازی شاید تو این نسخه اش زیاد خوب نشه ولی مطمئننا نسخه های بعدی هم داره که به نظر من با سابقه ای که UBI دیدیم پتانسیل اینکه از کونامی و EA سبقت بگیره رو داره ولی تنها مشکل اینه که این بازی مثل دیگر محصولات UBI ,از سامانه DRM استفاده میشه .

فارکرای 2 هم محصول یوبی بود ولی از سامانه DRM استفاده نشده بود.
اینکه یوبی یک غول بزرگ هست باهات کاملا موافقم... در هر شکل منم منتظرم ببینم آیا یوبی این پروژه رو ادامه میده آیا از حالت فری استایل بیرون میاد و به سیمولیشن رو میاره یا نه به هر حال به نظر منم خوبه که فوتبال غیر سیمولیشن بازی کنیم بعد مدت ها. فیفا استریت رو که من نتونستم بازی کنم چون برای PC نبود اونقدر هم نمی ارزید برم روی کنسول بازی کنم. فقط اوربان استریت رو من بازی کردم بودم که خوب اونم مالی نبود واسه همین من شدیدا منتظر این بازی هستم

xeNociDe
02-04-2010, 04:14
كلاً كي منتشر ميشه براي PC يا XboX ها؟؟؟

CATALONIA
02-04-2010, 08:59
كلاً كي منتشر ميشه براي PC يا XboX ها؟؟؟
كلا تاريخش 4 مه 2010 میلادی هست 

يعني چيزي حدود 1 ماه ديگه 
14 ارديبهشت 89 

hamed_dij
02-04-2010, 12:56
فارکرای 2 هم محصول یوبی بود ولی از سامانه DRM استفاده نشده بود.

اون موقع هنوز هیچ کدوم بازیهاش drm نبود.
بازیهای بعد از silent hanter 5 بود که drm شدن و از این به بعد واسه همشون تائید میشه قطعا"

vahidgame
30-04-2010, 12:06
Trailerجدید از گیم پلی بازی:

Mostafa NBA
01-05-2010, 13:51
از تریلر ها معلومه که خیلی خیلی شبیه فیفا استریت هست و گرافیک بازی هم به شدت ضعیف.

آرمین جان, اسم تاپیک هم عوض بشه بهتره. Pure Football

Spaniuly
01-05-2010, 20:17
از تریلر ها معلومه که خیلی خیلی شبیه فیفا استریت هست و گرافیک بازی هم به شدت ضعیف.

آرمین جان, اسم تاپیک هم عوض بشه بهتره. Pure Football
بله من به حسین عزیز گفتم که اسم بازی تغییر پیدا کرده منم تازه متوجه این تغییر نام شدم و این موضوع رو به حسین گفتم تا تغییر بده

vahidgame
02-05-2010, 01:49
تصاویر جدید از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Yi Yi
02-05-2010, 01:52

مسئله‌ی DRM که حل شد به لطف SKIDROW . هم AC II کرک شده و هم SC - C

mohammad_twe
02-05-2010, 19:17
ه لطف SKIDROW
دوستان هکر دارن بیشتر کاری میکنن که عناوین کلا روی pc کنسل بشه ....شرکت ها از ترس ضرر و .... نشون دادن دارن اینکارو میکنن
شما فقط به فکره این هستین که بازی بیاد کرک بشه بتونین بازی کنین ( خودم هم بازیایه کرک شده رو بازی میکنم )
اما بعد این ماجرا رو نمیبینین که چه مشکلاتی پیش میاره ... همینطوری چند سال هست بعضی شرکت ها با pc قهر کردن ...

Mostafa NBA
02-05-2010, 21:41
دوستان هکر دارن بیشتر کاری میکنن که عناوین کلا روی pc کنسل بشه ....شرکت ها از ترس ضرر و .... نشون دادن دارن اینکارو میکنن
شما فقط به فکره این هستین که بازی بیاد کرک بشه بتونین بازی کنین ( خودم هم بازیایه کرک شده رو بازی میکنم )
اما بعد این ماجرا رو نمیبینین که چه مشکلاتی پیش میاره ... همینطوری چند سال هست بعضی شرکت ها با pc قهر کردن ...

باهات موافق نیستم. الان تو خوده ایران رو ببین ! بازی های ایکس باکس به راحتی کپی میشن بدون اینکه کرکی لازم باشه ولی برای پی سی باید انواع کرک ها تست بشه تا بازی بدون مشکل اجرا بشه.ایکس باکس هم که با آپگرید کردن میشه آنلاین بازی کرد. اگه مسئله کپی رایت باشه به نظر من در ایکس باکس خیلی بهتر میشه کپی رایت رو نقض کرد.
:11:

mohammad_twe
02-05-2010, 22:05
با آپگرید کردن میشه آنلاین بازی کرد
میشه اما باز هم اگه بازیاش کپی بشه ضرری مثل بازیهای روی pc نمیزنه .... چون توی همون لایو که منظورت هست برای بازی کردن باید aconte شارژ کنی ( money ) و فقط 1 ماه aconte رایگان داری....کلا ضرری که روی pc میخورن بالاتر از کنسول هست قابل درک هم هست که بیان قفل های سنگین بزارن برای pc !!
بحث منحرف نشه...ادامه ندیم بهتره...

Yi Yi
02-05-2010, 22:16
مثلا چه شرکت هایی با PC قهر کردند؟

قابل درک هم هست که بیان قفل های سنگین بزارن برای pc
DRM های به قول شما سنگین نه تنها فایده‌ای نداره بلکه باعث میشه کسی که می خواد original بخره هم منصرف بشه.
از اون طرف این DRM ها هم بعد از مدت کمی بالاخره شکسته می شند. پس بهتره شرکت ها به فکر راه های بهتری باشند.
در ضمن پول شارژ XBOX Live به جیب سازنده ی بازی که نمیره. به جیب مایکروسافت میره. یا من اشتباه می کنم؟!

vahidgame
02-05-2010, 22:20
میشه اما باز هم اگه بازیاش کپی بشه ضرری مثل بازیهای روی pc نمیزنه .... چون توی همون لایو که منظورت هست برای بازی کردن باید aconte شارژ کنی ( money ) و فقط 1 ماه aconte رایگان داری....کلا ضرری که روی pc میخورن بالاتر از کنسول هست قابل درک هم هست که بیان قفل های سنگین بزارن برای pc !!
بحث منحرف نشه...ادامه ندیم بهتره...
خوب برای pc هم کسانی که می خوان آنلاین بازی کنن باید نسخه اصلی بازیو بخرن.

این اصلا معنا نداره. اگه اینجوری باشه این همه شرکت بزرگ برای PC بازی نمی ساختن. شرکتهای بزرگ مطمئنا بازی هاشون فروش زیادی می کنه حتی اگه نسخه کپی زیادی هم از بازی ها باشه.
نمونش بازی های شرکت Blizzard هست که مطمئنا فروش خیلی بالایی می کنه و اونایی که عاشق این شرکت هستن نسخه اصلی بازی ها رو تهیه می کنن.
هر وقت شرکتهایی مثل Blizzard و Bioware و... برای PC بازی نساختن بیاد این حرفو بزنید:46:

779
02-05-2010, 22:40
نمونه ی بارز شرکتی که کلا از PC بیخیال شد همین Rocksteady هستش که با اون افتضاحی که نسخه ی PC یه Batman : Arkham Asylum به بار آورد کلا نسخه ی دومشو فقط برایه کنسول ها میخواد بده!
کلا وضعیت PC رویه کله دنیا مشخص شده و در واقع شرکت هایی که زیاد رویه PC مانور نمیدن ( مثل EA Games یا بقیه ی شرکت ها ) تغریبا میشه گفتن دادن بازی برایه PC ریسک زیادی براشون داره!
اما خوب از اینور هم که شرکت هایی چون Bioware و Blizzard و Ubisoft تا حدی رویه PC پایبند بودند ( که البته حدسه خودم اینکه Ubisoft هم کم کم داره بیخیال میشه )

Yi Yi
02-05-2010, 23:26
نمونه ی بارز شرکتی که کلا از PC بیخیال شد همین Rocksteady هستش که با اون افتضاحی که نسخه ی PC یه Batman : Arkham Asylum به بار آورد کلا نسخه ی دومشو فقط برایه کنسول ها میخواد بده!چه افتضاحی به بار اورد؟
اگه منظورتون باگ هاست که این باگ ها به طور عمد در نسخه هایی که قبل از عرضه ی رسمی به طور غیر قانونی pirate شده بودند، قرار داده شده بود که کرک هایی هم برای اصلاحش ساخته شد و نسخه ی اصل بازی مشکلی از این لحاظ نداشت.
در ضمن شما مطمئنید Batman 2 قرار نیست برای PC بیاد؟ منبعی میشه معرفی کنید؟
EA GAMES ناشر بازی هایی مثل Crysis و Crysis Warhead و The Sims و C & C و Battlefield -BC2 و DEAD SPACE و خیلی بازی های دیگه برای PC ایه. اون EA SPorts هستش که به PC رقبت چندانی نشون نمیده.

اگه می خواید بگید PC Gaming در حال مرگه، من مخالفم. PC Gaming در حال رشد و تغییره در زمینه های مختلف مثلا :
1.در زمینه ی نحوه ی عرضه ی بازی ها که عرضه بازی ها به صورت Digitall داره جای نسخه های retail رو می گیره که احتمالا در آینده ای نزدیک برای کنسول ها هم به این گونه خواهد بود.
2. افزایش کیفیت بازی های شرکت های مستقل، بازی های مثل World Of Goo یا machinarium که اولی توسط 2 نفر ساخته شده به راحتی با بازی های بزرگ از لحاظ کیفیت می تونند رقابت کنند.
3. افزایش کمی و کیفی mod های بازی ها که باعث میشه PC بازها یک بازی بخرند ولی در حقیقت به ده ها بازی رایگان و با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند.

starn
02-05-2010, 23:31
بابا بیخیال انگار فراموش کردید تاپیک در مورد بازی Pure Futbol
ادامه ندید ...

mohammad_twe
03-05-2010, 00:36
خوب برای pc هم کسانی که می خوان آنلاین بازی کنن باید نسخه اصلی بازیو بخرن
اما میبینم همین cod رو با یه پچ به راحتی انلاین بازی میکنن , وحید جان چطور میگی باید نسخه اصلی تهیه بشه ؟!!! شما که خودت تو اصله ماجراها هستی !

شارژ XBOX Live به جیب سازنده ی بازی که نمیره. به جیب مایکروسافت میره
البته اینم بدون که توی خود بازی مودهایی هست برای انلاین که شرکت سازنده به صورت POIN یی میزاره ! که خوب معلومه به شرکت ها هم پول میرسه !

کسی که می خواد original بخره هم منصرف بشه
پس شما به فکر شرکت ها نیستین ! ( به فکره جیبه خود نه به فکره اینده pc ...)
مشکل اینجاست که دوستان نمیخوان حقیقت رو درک کنن و خودشون رو گول میزنن !!
متاسفانه منظور من رو هم متوجه نشدین 4 جور جواب دادین ! جالبه وقتی یکی جواب میده نفرات دیگه هم میان جوابی مثل جواب های دوستان میدن :دی ! ( نزنین به خدا هم فن pc هستم هم xb360 ) منظور رو درک کنین !
نه قضیه فن بازی هست نه چیزی ! اما خوب یک مقدار هم باید درک کنیم زحمات زیادی میکشن رو بازی ,تا روی pc میاد ....
پست قبلیم هم گفتم دیگه ادامه ندیم نمیدونم کلا چرا بحث و فن بازیو دوست دارن بعضی ها !
END

resident_evil
03-05-2010, 00:42
چيز خورديم !

Mostafa NBA
03-05-2010, 01:02
به هر حال من نظر پایانیمو بدم اینکه مطمئن باشید بازی روی پی سی همچنان خواهد بود حالا شاید بعضی شرکت ها کم لطفی بکنن ولی پی سی همچنان رو بورس میمونه چون در غیر اینصورت شرکت های تولید کننده کارت گرافیک همه باید ورشکست بشن.
:11:

Yi Yi
03-05-2010, 01:46
پس شما به فکر شرکت ها نیستین ! ( به فکره جیبه خود نه به فکره اینده pc ...)
نه که شما خیلی به فکر شرکت ها هستید. :31: خودتون هم که از نسخه های کرک شده ی XBOX 360 و PC استفاده می کنید.

البته اینم بدون که توی خود بازی مودهایی هست برای انلاین که شرکت سازنده به صورت POIN یی میزاره ! که خوب معلومه به شرکت ها هم پول میرسه !مهم اینه که چقدر از کل پول صرف شده برای بازی های مولتی پلیر توسط کاربران در XBOX LIVE ، گیر مایکروسافت میاد و چند درصد گیر شرکت های سازنده. شما آماری دارید؟

مشکل اینجاست که دوستان نمیخوان حقیقت رو درک کنن و خودشون رو گول میزنن !! آره. تمام حقیقت در دستان شماست و بقیه گمراه هستیم.
میشه بگید من کجا خودم رو گول زدم؟!!
به جای این حرف ها به استدلال ها جواب بدید نه اینکه مغالطه کنید.

نه قضیه فن بازی هست نه چیزی ! اما خوب یک مقدار هم باید درک کنیم زحمات زیادی میکشن رو بازی ,تا روی pc میاد ....
پست قبلیم هم گفتم دیگه ادامه ندیم نمیدونم کلا چرا بحث و فن بازیو دوست دارن بعضی ها !
خوب چرا ادامه دادید و پست جدید زدید؟ ادامه ندید!
فن بازی؟ چه ربطی داره؟ بعضی ها متاسفانه در این فروم "توهم فن بازی" دارند. تا هر حرف و بحثی میشه، فکر می کنن فن بازیه و میگن "دیگه ادامه ندین".
اینجا انجمنه و مکان بحث. این که شما نظر بدید و آخرش بنویسید ادامه ندید و END و این حرف ها چه معنی داره؟
درسته اینجا تاپیک "Pure Football " هستش ولی بعد از هر پستی که میدید باید انتظار نقدش رو هم داشته باشید.

همين مساله همه رو متعجب كرده كه چطور با اين وضع باز هم بازي هاي كنسول فروش بسيار مطلوبي دارن اما رو pc نه . تعجب نداره، اولا gamer هایی که از کنسول برای بازی استفاده می کنند، تعدادشون بالاتره نسبت به PC Gamer ها. درنتیجه فروش بازی ها هم بیشتره. چون بازار مصرف بزرگتریه.
دوم، کرک کردن کنسول کار هر کسی نیست و فکر نکنم در بازارهای مصرف اصلی ناشران بازی ها، مثل اروپا و آمریکا و ژاپن ، افراد به چیزی مثل توپخونه‌( میدان امام خمینی) ! دسترسی داشته باشند و بتونند کنسولشون رو توسط افراد ماهر کرک کنند. چرا که این افراد در صورت شناسایی شدن مطمئنا مجازات می شند. پس کرک شدن بازی ها در PC راحت تره و معمولا از کپی پیست ساده‌ی یک یا چند فایل فراتر نمی ره.

mohammad_twe
03-05-2010, 11:50
پی سی همچنان رو بورس میمونه
منم میگم که همین باشه ! این هکرها شاخ و شونه زیاد نکشن واس این شرکت ها ! وگر Only PC , XB360 :دی (الان میگن فن بازی میکنه :دی )
ویرایش : ادامه پستم پاکیده شد :دی

shaaheen
05-05-2010, 10:36
چي شد پس اين بازي؟من بدجوري تو كفــــــم :31:

hamed_dij
06-05-2010, 13:31
مطمئن باش با اينكه بازيها رو pc كرك ميشن بازهم سوددهي بازي رو pc بيشتر از ps3 هست.

Turok-71
06-05-2010, 13:44
مطمئن باش با اينكه بازيها رو pc كرك ميشن بازهم سوددهي بازي رو pc بيشتر از ps3 هست.
شما سه دلیل قانع کننده و محکم برای این حرفت بیاری ممنون میشم!!!(یکی هم شد ایرادی نی:دی)

djmd
06-05-2010, 15:25
شما سه دلیل قانع کننده و محکم برای این حرفت بیاری ممنون میشم!!!(یکی هم شد ایرادی نی:دی)
منظورش بازار ایران بود :31:
منظورش فروشندگان ایرانی بود :27:
منظورش نسخه کرک شده بود :21:
احتمالا

4870x2
06-05-2010, 15:33
می خواستم fifa street 3 رو بگیرم
اینم داره میادش
خودمم موندم كدوم رو بگیرم: دی

Mostafa NBA
06-05-2010, 23:27

باز حداقل ایکس باکس میگفتی یه چیزی نه که ps3 که بازی هاش کپی نمیشن :31:

mehdi30nema
07-05-2010, 11:12

آدم بعضی وقت ها یه چیزهایی میشنوه که مغزش سوت میکشه .
آخه رو چه حسابی این حرف رو زدید .
مثلا modern warfare 2 که روی ps3 حدود 8 میلیون نسخه فروخت احتمالا سود دهیش کمتر از نسخه pc هست که حدود کلا 200 هزار نسخه فروخته .
خواهشا همین جوری و باری به هر جهت یه چیزی نگید .

mojtaba007
07-05-2010, 11:56
الان 3 روز از 14 اردیبهشت گذشته بازی ریلیز شده؟
خدا کنه مثل فوتبالیستهای سگا باشه دی:

mehdi30nema
07-05-2010, 15:11
الان 3 روز از 14 اردیبهشت گذشته بازی ریلیز شده؟
خدا کنه مثل فوتبالیستهای سگا باشه دی:

این بازی 1 جون یعنی حدود 20 روز دیگه منتشر میشه

mojtaba007
24-05-2010, 19:06
چرا خبری از این بازی نیست
برام عجیبه یه فوتبال جدید میخواد منتشر بشه کسی شوق نداره

pedram_sad
24-05-2010, 19:13
چرا خبری از این بازی نیست
برام عجیبه یه فوتبال جدید میخواد منتشر بشه کسی شوق نداره
با احترام بسیار زیاد برای FAN های بازی :31:
ولی از نظر خیلی ها مثل من این اصلا فوتبال نیست اخه
FIFA Street به اون عظمتش رو ماها نرفتیم سمتش این که ...

نظر شخصی بود نریزین اکیپی نکوبین :10:

Spaniuly
25-05-2010, 14:04
هفته آیند بازی منتشر میشه از اونجایی که برای PC منتشر میشه تداد زیادی بهش دسترسی خواهند داشت اونوقت هست که میشه بهش دسترسی پیدا کرد

Yi Yi
25-05-2010, 14:36
مصاحبه‌ی Ubisoft با Gerrard در مورد بازی‌های کامپیوتری و Pure Futball

mojtaba007
25-05-2010, 17:37
جرارد چی گفته تو این مصاحبه؟

hamijoon
25-05-2010, 17:39
سبکش فوتبال خیابونیه؟؟؟ اگه اینجوری باشه خیلی خوبه

Spaniuly
25-05-2010, 20:12
سبکش فوتبال خیابونیه؟؟؟ اگه اینجوری باشه خیلی خوبه
سبکش آره ولی محلش نه توی مکان های سمبولیک هر کشور برگزار میشه مثلا بازی هایی که ایتالیا میزبان هست توی اون برج کج رم برگزار میشه که گلادیاتور ها می جنگیدن برای امپراطور یا بازی های فرانسه کنار برج ایفل و ... ولی خوب یه جورایی خیابونی هست و دوریبن خیلی نزدیک به بازیکنان هست و کاملا پویاست طوری که گیمر حس می کنه یکی از اعضای داخل زمین هست

pedram_sad
26-05-2010, 10:02
بازی برای XBOX 360 اوم FREE هم هست تو ABGX هم ثبت شده

تاپیکش منتقل بشه

Spaniuly
26-05-2010, 22:35
بله هفته آینده می تونیم بازی رو روی PC تجربه کنیم خیلی وقت بود منتظر چنین بازی بر روی PC بودم

محمد ه ف
26-05-2010, 22:54

LiverBarca
27-05-2010, 20:58
دیگه بهتر از این نمیشه...یه فوتبال جدید؟؟؟؟نمی تونم باور کنم!!!!

masoud93
28-05-2010, 14:04
کسی بازیش نکرده یه توضیحی بده؟

aRThaS_08
29-05-2010, 14:30
من رفتم برای 360 یکی از دوستام بخرم. گفت فردا میاد! پی سی هم گفت حداقل تا هفته دیگه نمیاد!

ولی میگفت ps3 اومده!

راست و دروغش با خودش!

CATALONIA
29-05-2010, 14:52
من رفتم برای 360 یکی از دوستام بخرم. گفت فردا میاد! پی سی هم گفت حداقل تا هفته دیگه نمیاد!

ولی میگفت ps3 اومده!

راست و دروغش با خودش!
رو نت و فروشگاه هاي اينترنتي خيلي وقته كه اومده .... 

غير از PC 

mehdi30nema
30-05-2010, 07:21
من دیروز موفق شدم این بازی را انجام بدم .
باید گفت نسبت به فیفا استریت و بازی های فوتبالی دیگه خیلی فاصله داره اما خوب همین که داور تو بازی نیست و میشه هر کاری کرد حال میده .
قسمت CAMPAIGN بازی جالبه . یه بازیکن میسازید بعد یک تیم میسازید و وارد مسابقات میشید و رتبه تیم خود را بالا مبرید . من الان تو دنیا 15 هستم و اسمه تیمم هم GREEN WAVE هست .

وین رونی
30-05-2010, 08:32
من دیروز موفق شدم این بازی را انجام بدم .
باید گفت نسبت به فیفا استریت و بازی های فوتبالی دیگه خیلی فاصله داره اما خوب همین که داور تو بازی نیست و میشه هر کاری کرد حال میده .
قسمت CAMPAIGN بازی جالبه . یه بازیکن میسازید بعد یک تیم میسازید و وارد مسابقات میشید و رتبه تیم خود را بالا مبرید . من الان تو دنیا 15 هستم و اسمه تیمم هم GREEN WAVE هست .
من دارم دانلودش می کنم اما اینطور که شما میگی به نظر خیلی بازی جالبی نیست
حالا دانلودش می کنم ببینم چطوره

aRThaS_08
30-05-2010, 08:46
مصدومیت هم تو بازی وجود داره ؟ : دی

masoud93
31-05-2010, 11:54
بازیو خریدم اولش که بازی کردم زیاد جالب به نظر نیومد ولی به چند ساعتی که بازی کردم و بازی دستم اومد بازی جالبی به نظر اومد. به نظر من بازی مثل فوتسال بدون خطا میمونه تو فوتسال از دریبلهای ریز استفاده میشه و تو این بازی هم خیلی خوب کار شده.
ولی فیفا استرست خیلی تکنیکی هست و بازیکنا کارایی میکنن که تو واقعی نمیشه انجام داد.
در کل بازی خوبیه سعی کنید بخرید و بازیش کنید :8:

starn
01-06-2010, 22:46
برای pc بازی قرار نیست منتشر بشه؟!!!

shaaheen
01-06-2010, 23:10
برای pc بازی قرار نیست منتشر بشه؟!!!

چرا فکر کنم تا چند روز دیگه بیاد.

mortezaon
01-06-2010, 23:19
بازي خوبيه ارزش خريد را داره

.

Traceur
02-06-2010, 23:38
سلام به همگی
کسی میدونه واسه PC دقیقا چه تاریخی میاد؟؟

mehdi30nema
03-06-2010, 08:42
سلام به همگی
کسی میدونه واسه PC دقیقا چه تاریخی میاد؟؟

فعلا که خبری نیست .
ولی باید بگم بازی بدک نیست . دیروز یک ساعتی بازی کردم و یواش یواش دره جذاب میشه. مخصوصا قسمت campaign

Spaniuly
04-06-2010, 22:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Traceur
04-06-2010, 23:45
سلام به بکس
آرمین عزیز این عکسها رو تو پست اول گذاشته بودی که!!
مشخصات سخت افزاری مثل کارت گرافیک و .. نیومده؟؟؟

Spaniuly
05-06-2010, 00:58
سلام به بکس
آرمین عزیز این عکسها رو تو پست اول گذاشته بودی که!!
مشخصات سخت افزاری مثل کارت گرافیک و .. نیومده؟؟؟
نه عزیزم من پست اول رو تازه آپ کردم با اسکرین شات های جدید من اول این پست رو زدم بعد کل اسکرین شاتها رو گذاشتم پست اول:46:

M A X I M U M
05-06-2010, 04:56
چقدر شبیه فوتبال خیابانیه که قبلا واسه ایکس باکس اومده بود
نمیشه با فیفا یا پی ای اس مقایسه اش کرد فرق داره

amin.t_71
09-06-2010, 18:08
پس چی شد این بازی برا پی سی ؟؟؟

mehdi30nema
09-06-2010, 18:22
میانگین امتیازات این شاهکار یوبی سافت در سایت متاکریتیک فقط 33 هست .

Traceur
11-06-2010, 14:50
چقدر شبیه فوتبال خیابانیه که قبلا واسه ایکس باکس اومده بود
نمیشه با فیفا یا پی ای اس مقایسه اش کرد فرق داره
البته خیلی هم شبیه فوتساله هم از لحاظه حرکات بدنی و هم محیطی که بازیکنان ایجاد میکنن.

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

پس چی شد این بازی برا پی سی ؟؟؟
احتمالا بعد از جام جهانی ...

pedram_sad
09-07-2010, 12:28
با دیدن همون trailer صفحه اول از همون زمان پی برده بودم به عمق این بازی

بازی از سایت gamespot نسخه PS3 گرفت 4
و نسحه 360 گرفت 4.5
که باز هم افت فریم در نسخه PS3 باعث شده حتی تو همین رنج امتیاز هم 0.5 نمره کمتر بگیره

بازی برای PC کنسل شده ؟
تو GS که تو قسمت Also اصلا اسمی از PC نیست

amin 2010
09-07-2010, 12:48
کلا نمي دونم چرا انتظارات اينقدر بالا بود !!شما در نظر داشته باشين بازي رو با فيفا و pes مقايسه کردن که حداقل 10 ساله از اولين نسخه هاشون مي گذره و تجربه هاي زيادي سازنده هاش ازش گرفتن.بنظرم فوتبال بازي سخت و خاصي هست که يوبيسافت در سال اولش که بازيرو ساخته بد هم عمل نکرده اگه روند اين بازي ادامه دار و ساليانه باشه احتملا مي تونه توي نسخه هاي بعديش بازي بهتري رو عرضه کنه.

keb
11-07-2010, 10:08
اصلا به یوبی سافت نمیاد فوتبال بسازه.

نسخه ی پی سی اصلا نیست؟

CATALONIA
11-07-2010, 12:01
من كه به شخصه از اين بازي لذت بردم و به نظرم يك فوتبال فانتزي خوب هست .

با دیدن همون trailer صفحه اول از همون زمان پی برده بودم به عمق این بازی

بازی از سایت gamespot نسخه PS3 گرفت 4
و نسحه 360 گرفت 4.5
که باز هم افت فریم در نسخه PS3 باعث شده حتی تو همین رنج امتیاز هم 0.5 نمره کمتر بگیره

بازی برای PC کنسل شده ؟
تو GS که تو قسمت Also اصلا اسمی از PC نیست

اصلا به یوبی سافت نمیاد فوتبال بسازه.

نسخه ی پی سی اصلا نیست؟

متاسفانه يا خوشبختانه نسخه ي PC كنسل شده است .

Spaniuly
23-09-2010, 23:13
سلام...
نمی دونم چند نفر این بازی رو گرفتن و بازی کردن اما اگه کسی می دونه که چطوری میشه از بازیکنی که خلق می کنیم و آپگریدش می کنیم میشه استفاده کرد بگه توی اون مود کمپین قراره آنلاک بشه؟

در ضمن بازی خیلی اعتیاد آوره گرچه نمی تونه یه بازی با نمره بالا باشه به خاطر ضعف ها و محدودیت هاش ولی کلا اگه فوتبال خوره باشی شدیدا اعتیاد می آره. یه مشکل بزرگ دیگه اش اجباری بودن دکمه هاشه نمیشه مپش رو عوضید