PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار mp3 & mp4 player مارک متفرقه

xing
04-03-2010, 20:44
سلام من یه ام پی فور سونی دارم که برنامه اش پاک شده و دیگه بدون برنامه بالا نمیاد خواهش میکنم یکی به من کمک کنه تا نرم افزارش (فلش)(firmware)رو پیدا کنم.
ضمنا مارک mp4 من sony هست و روی خود دستگاه این مشخصه ها رو نوشته که فکر میکنم اولی مدلش باشه.

atj2085w

hy27uf082g2m

خواهش میکنم کمکم کنید .:40:
ممنون

seymour
05-03-2010, 19:31
سلام من یه ام پی فور سونی دارم که برنامه اش پاک شده و دیگه بدون برنامه بالا نمیاد خواهش میکنم یکی به من کمک کنه تا نرم افزارش (فلش)(firmware)رو پیدا کنم.
ضمنا مارک mp4 من sony هست و روی خود دستگاه این مشخصه ها رو نوشته که فکر میکنم اولی مدلش باشه.

atj2085w

hy27uf082g2m

خواهش میکنم کمکم کنید .:40:
ممنون

مشکل مارک های متفرقه (مثل پلیر شما که فقط کلمه سونی روش نوشته شده و در واقع سونی نیست... ) همینه که نرم افزار داخلی شون زود خراب میشه و بعدش هم پیدا کردن نرم افزار مناسب براشون سخته و صرفاً مساله آزمایش و خطاست و شانس! ..

بهرحال شاید شما شانس داشته باشی.. چون چیپست پلیر شما، چیپست مرسومیه و firmware های زیادی براش روی وب وجود داری .. کافیه با کلیدواژه atj2085w+firmware سرچ کنی ..

نهایتاً میرسی به صفحاتی مثل این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که باید یکی یکی fw ها رو تست کنی تا موفق بشی.

xing
19-03-2010, 11:27
سلام
من همه اون ها رو امتحان کردم ولی جواب نداد
آیا کسی هست که به من کمک کنه
من یه ام پی فور سونی دارم که برنامه اش پاک شده و دیگه بدون برنامه بالا نمیاد خواهش میکنم یکی به من کمک کنه تا نرم افزارش (فلش)(firmware)رو پیدا کنم.

atj2085w

hy27uf082g2m

خواهش میکنم کمکم کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

seymour
22-03-2010, 18:37
سلام
من همه اون ها رو امتحان کردم ولی جواب نداد
آیا کسی هست که به من کمک کنه
من یه ام پی فور سونی دارم که برنامه اش پاک شده و دیگه بدون برنامه بالا نمیاد خواهش میکنم یکی به من کمک کنه تا نرم افزارش (فلش)(firmware)رو پیدا کنم.

atj2085w

hy27uf082g2m

خواهش میکنم کمکم کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون
نیازی به تکرار نیست دوست خوبم، درک می کنم که شما هم دوست داری مشکلت حل بشه، اما به احتمال 95% عرض می کنم و براساس تجربه: بجز اینکه بگردی و روی وب درایورش رو پیدا کنی، راه دیگه ای نداری که احتمال پیدا شدن (و در مرحله بعد: سازگار بودنش با پلیر شما) 30-40 درصد بیشتر نیست ...

فکر می کنی برای چی این مدلها رو انقدر ارزون عرضه می کنن، دقیقاً بخاطر همین مساله اس... کیفیت پایین قطعه و اینکه حالت "یه-بار-مصرف" به خودشون می گیرن؛ یعنی اگه یه بار خراب بشن، دیگه درست کردنشون بسیار مشکله ...