PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرص خواب قوي

yarihaker
03-03-2010, 23:06
از اساتيد محترم ميخوام بهم يه قرص خواب قوي معرفي كنن .
قرصي باشه كه بعد از مصرف آدم هيچي نفهمه (حداقل تا 6-7 ساعت)
زود هم آدم رو خواب كنه.
ممنون

بردیا
03-03-2010, 23:11
یکی به ما دیازپام معرفی کردش ولی ما 8تاشو خوردیم و 2ساعت بعدش با ویبره موبایلمون بیدار شدیم:دی

Old_Chater
03-03-2010, 23:33
از اساتيد محترم ميخوام بهم يه قرص خواب قوي معرفي كنن .
قرصي باشه كه بعد از مصرف آدم هيچي نفهمه (حداقل تا 6-7 ساعت)
زود هم آدم رو خواب كنه.
ممنون

عزيزم مصرف قرصاي خواب آور ميتونه اعتياد و افسردگي در پي داشته باشه هرگز سر خود قرص خواب آور مصرف نكن
مشكلت چيه؟شايد راهكارهاي غير داروي واست خيلي بهتر باشه

kapitan
03-03-2010, 23:35
قرص متانول رو بگیر یک قرص گیاهی که ورژن خارجیش در بازار ایران موجود است . زیر زبونیه . بخوری نمی ساعت بعد بیهوشی /

Arpanet
04-03-2010, 00:42
بايد ديد چه عاملي باعث اختلال خواب شده اون رو برطرف كرد
ميتوني داروي گياهي والرين /والي فلور يا مشابهين ان كه از گياه علف گربه تهيه ميشه از داروخانه بگيري

ormax1
04-03-2010, 06:51
سلام دوست من شدیدا بهت بابونه رو پیشنهاد میکنم یه فنجون قبل از خواب. یه ربع نمیکشه میری به خواب عمیق. درضمن از مصرفش پشیمون نمیشی

---------- Post added at 06:51 AM ---------- Previous post was at 06:50 AM ----------

بابونه اگه تازه باشه بهتره. راحت گیر میاد. قرص واقعا اشتباهه محضه

yarihaker
04-03-2010, 10:10
دوستان عزيز ،،،
راستش من هيچ مشكلي با خواب ندارم
ميخوام بدم به يه بابايي خوابش كنم وبعد ...!(شوخي)
نميخوام هميشه مصرف كنم كه معتادش بشم يا افسردگي بگيرم. فقط يه بار.

Old_Chater
15-03-2010, 22:15
اگه ممكنه شما يه قرص خوب معرفي كن و نگران من نباش چون گفتم كه براي يه كاري ميخوام و براي استفاده خودم نمي خوام
ميخوام يه چيز باشه در حد بيهوشي!!!!!!!!!
ممنــــــــــــــــــون

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

اگه ممكنه شما يه قرص خوب معرفي كن و نگران من نباش چون گفتم كه براي يه كاري ميخوام و براي استفاده خودم نمي خوام
ممنــــــــــــــــــون

در حد بيهوشي بدون فقط توي بيمارستان ها هست و داروخانه ها مجاز به فروششون به اشخاص عادي نيستن
حتي بنزوديازپانها هم كه اثر بخشي كمتري دارن بدون نسخه فروششون ممنوع هست
اما براي زياد شدن اطلاعاتت تو گوگل عبارت:باربيتوراتها رو سرچ كن

Old_Chater
17-03-2010, 13:29
كلروفرم مايعي است بي رنگ و غير قابل اشتعال با بوي مخصوص مي‏باشد. يك ماده اساسي براي بيهوشي از راه تنفسي است، براي تهيه فلوروكربن 22سرو كننده، چاشني و تهيه تترافلورواتيلن و پلي تترافلورواتيلن و ساير مواد شيميايي به كار برده مي‏شود. همچنين به عنوان حلال، تهيه عصاره، حشره كش، مواد نگهدارنده و شيرين كننده محصولات داروئي مورد استفاده قرار مي‏گيرد كلروفرم يكي از خطرناك‏ترين هيدروكرين‏هاي كلردار فرّار مي‏باشد. تنفس، بلع و تماس آن با پوست زيان آور است ممكن است سبب بيهوشي، فلج دستگاه تنفسي، توقف ضربان قلب و مرگ دير رس به علت ضايعات كبدي و كليوي شود. گاهي به عنوان تدخين استفاده مي‏شود. كلروفرم چربي پوست را مي‏شويد و ياعث تحريك آن مي‏شود. در تماس حاد با كلروفرم علائم مشاهده شده عبارتند از: سر در ، تهواع، احساس مستي، خستگي، گيجي، اضطراب، التهاب، بيهوشي، افت تنفسي، انجماد و مرگ در حالت بيهوشي. مرگ ممكن است در اثر فلج شدن دستگاه تنفسي يا از كار افتادن قلب باشد. در اثر تماس مزمن علائم مشاهده شده عبارتند از: علائم عصبي و گوارشي شبيه افراد معتاد با الكل و همچنين بزرگ شدن كبد، التهاب سمي كبد و تجمع چربي در كبد. بايد با كلروفرم در محلهايي كه تهويه خوبي دارد كار نمود و استفاده از ماسك، عينك و روپوش مناسب توصيه مي‏شود

ÖMID
20-03-2010, 15:47
منم 5 روزه که هیمن مشکلو دارم روزی حدود کمتراز 4 ساعت می خوابم شبا هم خوابم نمیبره !!!
ساعت 7 صبح می خوابم 11 بیدار میشم !!
من قبلا هم اختلال خوابی داشتم اما نه اینجور
ایندفعه که صبح خوابم اعصابم خورد بود رفتم 3 تا کدئین خوردم که بعد 4 ساعت بیدا شدم:19:
حالا دیگه خیلی افسرده شدم نمیدونم چیکار کنم میشه راهنمایی کنید ؟ :41:
با مرگ موش درست میشه ؟

yarihaker
25-03-2010, 10:44
من يه قرص ديازپام 2 خوردم
خابم كه نگرفت هيچ بد ترم شدم
اينا انگار به ما اثر نمي كنه
اگه يه چيز قوي داريد معرفي كنيد.

AmiRreZA_RAcEr
25-03-2010, 14:23
بهتر از همشون آنتی هیستامین !!!
درسته اصل کارش خواب آور نیست ولی فیل رو میخوابونه ... بخور و بگو دستت درد نکنه

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

همچنین غیر از قرص
استقودوس ( تلفظ فارسیش رو درست بلد نیستم ببخشید اگه اشتباه شد ) یا lavender خیلی خوبه ...

Life24
25-03-2010, 22:49
بهتر از همشون آنتی هیستامین !!!
درسته اصل کارش خواب آور نیست ولی فیل رو میخوابونه ... بخور و بگو دستت درد نکنه

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

همچنین غیر از قرص
استقودوس ( تلفظ فارسیش رو درست بلد نیستم ببخشید اگه اشتباه شد ) یا lavender خیلی خوبه ...
انتی هیستامین برای حساسیت هست
من خودم روزی 15 تا 20 تا عطسه میکنم.
ولی نمیخورم چون خشکی چشم دارم و اون رو تشدید میکنه
:41:
ولی راست میگه بی حالت میکنه

behamin
07-04-2010, 21:30
با سلام من دنبال یه قرص خواب آور قوی می‌گردم که زود آدم رو بخوابونه..چه قرصی رو پیشنهاد می‌کنید؟ xanax هم دارم.. به درد این کار می‌خوره؟

Fxsignal
09-04-2010, 20:26
کلونازپام 2 بخور !
یا لورازپام 2

اما از من گفتن بود ! اعتیاد میاره به شدت ! زندگیتو داغون میکنه ! واسه 1-2 بار مشکلی نداره اما بیشتر نخور

ardeshir_ariana
07-10-2011, 01:12
فلورازپام،کلونازپام،آلپرا زولام
فلورازپام که کپسول هست،یک ربع بیهوش شدی
کلونازپام و آلپرازولام رو هم جونه خودت نصف که هیچ تقسیم بر 4 کن شب اول جواب نداد دوز تو ببر بالا.
حرف اساتید ضرر داره،خطر،تابلوی مرگ رو هم(من به جاتون باشم) اصلانت گوش نمی دم من توی کشور زندگی می کنم که پوستم کنده شد بهم اگزازپام دادن که 24 تاش رو بخوریی یه حال خوب(نه حال خواب)بهت دست می ده.(همه این دارو ها در رسته گروها های داروئی بنزودیازپین هستن)جالب بدونی دست کم 90%مردم آمریکا حداقل یک دوره از بنزودیازپین ها استفاده کردن،و10 میلیون بصورت دائمی یا دوره ای مجبور هستند برای برگشت به زندگی خوب بخورن.
زولپیدوم هم جدیدا داره جای خودش رو باز می کنه.اونم تنهائی کاری از پیشش نمی بره مگه با یک بنزودیازپینی،داروهای ضد افسردگی سه حلقه ای(مثل آمی ترپتیلین) ترکیب بشه(البته می گن خطر داره،ولی ما همه این قرص ها رو با تکیلا خوردیم هنوز نفس می کشیم)

ardeshir_ariana
07-10-2011, 01:36
راستي قرصاي خواب آور چطور عمل ميكنن كه باعث خواب آلودگي ميشن

قرصهای آرام بخش (TRANQUILIZERS / SEDATIVES) داروهایی میباشند که با سرکوب سیستم اعصاب مرکزی (CNS) باعث ایجاد آرامش، تمدد اعصاب، کاهش اضطراب و استرس، خواب آلودگی، سرخوشی، کندی تنفس، کاهش حس تعادل، شل شدن عضلات، قضاوت مختل و واکنشهای کند و مردد می شوند.

ولی قرص هائی که در گروه های یکسان هستند تقریبا عملکردشون یکسان هست:

بنزودیازپین ها (BENZODIAZEPINES): آرام بخش، خواب آور، ضد اضطراب، ضد تشنج، فراموشی آور و شل کننده عضلات میباشند.

Diazepam دیازپام
Oxazepam اکسازپام
Lorazepam لورازپام
Chlordiazepoxide کلردیازپوکساید
Alprazolam آلپرازولام
Bromazepam برومازپام
Clobazam کلوبازام
Clonazepam کلونازپام
Clorazepate کلرازپام
Estazolam استازولام
Flunitrazepam فلونیترازپام
Flurazepam فلورازپام
Halazepam هالازپام
Ketazolam کتازولام
Loprazolam لوپرازولام
Lormetazepam لورمتازپام
Medazepam مدازپام
Midazolam میدازولام
Nitrazepam نیترازپام
Nordazepam نوردازپام
Prazepam پرازپام
Quazepam کوآزپام
Temazepam تمازپام
Tetrazepam تترازپام
Triazolam تریازولام

باربیتورات ها(BARBITURATES): آرام بخش، خواب آور، ضد تشنج و بی هوش کننده میباشند. باربیتوراتها قوی تر از بنزودیازپین ها میباشند و امروزه عمدتا به عنوان داروی ضد تشنج و القاء کننده بی هوشی مصرف میگردند.

Sodium Amytal) Amobarbital) آموباربیتال
Aprobarbital آپروباربیتال
Butabarbital بوتاباربیتال
Butalbital بوتالبیتال
Hexobarbital هگزوباربیتال
Methylphenobarbital متیل فنو باربیتال
Pentobarbital پنتوباربیتال
Phenobarbital فنوباربیتال
Secobarbital سکوباربیتال
Sodium thiopental سدیم تیوپنتال
Talbutal تالبوتال
Thiobarbital تیوباربیتال

انتخاب داوی مناسب در اصل کار روانپزشک هست(البته پزشک یا روانپزشکی که از علم داروسازی هم بهره برده باشند) ولی وقتی روانپزشک از تجویز دارو خود داری می کنه و می خواد شما رو به مشاور و روان شناس برای یک مشکل موقتی(حداکثر یک مشکل دوره ای) راهی کنه و اون گفتار درمان بای درمان مشکل شما 6 ماه وقت و پول بی زمان شما رو احتیاج داره(که من اکثرا دیدم هیچوقت هم موفق به درمان کامل بدون استفاده از دارو،یا درمان بدون بازگشت نمی شوند) ،انسان ها (از جمله خودم)ترجیح می دن خودشون داروی مناسب رو پیدا کنند.