PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست چند نرم افزار

djjamal
03-03-2010, 18:21
با عرض سلام خدمت تمامی عزیزان پی سی ورلدی.چون نخواستم چند تا تاپیک بدم همه نرم افزار های مورد نیازم رو اینجا میگم :
1.نرم افزاری که بتونه به صورت گروهی ایمیل بفرسته و پشتیبانی از لیست ایمیل رو هم بکنه به همراه لیست ایمیل ایرانی.(یکی از دوستان یکی از فروم ها یه مدت پیش یک نرم افزار فارسی به همراه 200 هزارتا ایمیل فعال ایرانی به من داادن که متاسفانه تو فرمت اطلاعاتم از دست رفت):20:
2.یک نرم افزار حرفه ای رایت سی دی و دی وی دی به صورتی که من فایل یا ایمج مورد نظر رو از تو کامپیوترم انتخاب کنم و نرم افزار هر دو دی وی دی رایتر من رو بشناسه و به تعداد دلخواه من با هر دو رایتر رایت کنه و فقط من جای دی وی دی ها رو عوض کنم و احتیاج نداشته باشه هر بار رایتر ها و فایلها رو انتخاب کنم.:20:
3.یه نرم افزار برای تبدیل فرمت فیلم با کیفیت بالا به فیلم فشرده ای با همون کیفیت به طوری که فقط خود نرم افزار قادر به پخش اون فرمت باشه.یعنی مثلا من یک ویدویو با فرمت TS که یک گیگ حجم داره رو بدم بهش تبدیل کنه به یک ویدیو 100 مگابایتی با کیفیت بالا.حالا با هر فرمتی که خودش قادر به پخش باشه.یه چیزی تو مایه های UV PLAYER که حجم یک ویدیو فول اسکرین 1 دقیقه ای فقط یک مگ هست تو این نرم افزار!:20:
4.یه برنامه واسه کپی برداری از سی دی و دی وی دی به صورت فشرده.یه جور ایمیج گیری فشرده با هر فرمتی فقط حجم ایمیج ها پایین بیاد که تو هارد زیاد جا نگیره.مثلا 200% حجم دی وی دی رو کاهش بده.:20:

دوستان فکر کنم هر چهار برنامه وجود داره.سه تای اولی رو که داشتم ولی نابود گردید!:41:لطفا بی زحمت یکم کمک کنید.سایت ندید.خودم دایرکتوری دانلودم!!!:19:دقیقا این نرم افزارارو میخوام.:31:

hasibi01
03-03-2010, 18:33
سلام
دوست عزیز شما یک سری به سایتی که در پائین نوشتم بزن
این سایت نرم افزار ها و بازی های زیادی رو در خودش جای داده و هر روز هم برنامه های زیادی رو معرفی می کنه

نرم افزاری که بتونه به صورت گروهی ایمیل بفرسته این نرم افزار رو هم داره!!! :11:
موفق باشی :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

djjamal
15-03-2010, 12:44
ممنون چقدر جواب دادید!!!!!!