PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد برندگان قرعه کشی زحل (مشهد )

ghasem13
03-03-2010, 11:52
سلام.
من چند وقت پیش از نمایشگاه کامپیوتر (مشهد ) یه کارت اینترنت سی ساعته زحل خریدم امروز یکی بهم زنگ زد و گفت که شما در قرعه کشی زحل برنده یک سال مصرف نیم بهای اینترمت (فکر کنم صد ساعته )شدید و با پرداخت ده هزار تومان میتونید از اینترنت استفاده کنید و یه چیزای دیگه هم گفت که فراموش کردم.خلاصه بهش گفتم که باید فکرکنم وزنگ میزنم. الان یه سر به سایش زدم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد اگه دوستان مشهدی اطلاعات بیشتری دارن ممنون میشم راهنمایی کنن (خیلی فوریه چون فردا و پسفردا هم تعطیله ).اینم سایتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sei_pm
04-03-2010, 02:03
سلام.
من چند وقت پیش از نمایشگاه کامپیوتر (مشهد ) یه کارت اینترنت سی ساعته زحل خریدم امروز یکی بهم زنگ زد و گفت که شما در قرعه کشی زحل برنده یک سال مصرف نیم بهای اینترمت (فکر کنم صد ساعته )شدید و با پرداخت ده هزار تومان میتونید از اینترنت استفاده کنید و یه چیزای دیگه هم گفت که فراموش کردم.خلاصه بهش گفتم که باید فکرکنم وزنگ میزنم. الان یه سر به سایش زدم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد اگه دوستان مشهدی اطلاعات بیشتری دارن ممنون میشم راهنمایی کنن (خیلی فوریه چون فردا و پسفردا هم تعطیله ).اینم سایتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

زیاد خودتو درگیر نکن اینها همش برای قالب کردن دایال آپ به مردم هست.

ghasem13
04-03-2010, 08:18
زیاد خودتو درگیر نکن اینها همش برای قالب کردن دایال آپ به مردم هست.
اینترنتشو که لازم ندارم (اینترنتم رایگانه با تبیان ) فکر کردم شاید امکانات دیگه ای هم بدن غیر از اینترنت:13:

sei_pm
04-03-2010, 09:34
اره معمولا می گند ساعت بردید یا فلش . دوست داری می تونی امتحان کنی تا حالا 3 بار تو شهر ما به من زنگ زدن هر 3 بار هم بین 1 تا 4 ظهر بوده من هم حالشون رو گرفتم.

تپل
04-03-2010, 22:54
احتمال داره کلاهبرداری باشه.
یه وقت پولی پرداخت نکنی!!!

ghasem13
04-03-2010, 23:49
اره معمولا می گند ساعت بردید یا فلش . دوست داری می تونی امتحان کنی تا حالا 3 بار تو شهر ما به من زنگ زدن هر 3 بار هم بین 1 تا 4 ظهر بوده من هم حالشون رو گرفتم.
منظورت مشهده؟؟؟من تو سایتشون رو نگاه کردم مثل این که قرعه کشی دارن.البته به من ساعت ده صبح زنگ زدن.چطوری حالشون رو گرفتی؟؟؟:46:

sei_pm
07-03-2010, 17:34
منظورت مشهده؟؟؟من تو سایتشون رو نگاه کردم مثل این که قرعه کشی دارن.البته به من ساعت ده صبح زنگ زدن.چطوری حالشون رو گرفتی؟؟؟:46:

نه منظورم مشهد نیست وقتی یکنفر سر ظهر مزاحم شما بشه باید بگذاریش سر کار . کلی ازش سوال کردم بعد با کمال خونسردی گفتم نمی خوام طرف خیلی شاکی شد.

ghasem13
07-03-2010, 22:39
به هر حال من که دیگه پیگیرش نشدم.بیخیال:8::5:

sei_pm
07-03-2010, 23:36
شما نگران نباش چند وقت دیگه ممکنه یکی دیگه دوباره همین موضوع رو بگه .واسه من 4 دفعه پیش اومده هر 4 دفعه هم گذاشتمشون سرکار تا بیخودی مزاحم مردم نشوند.