PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Cursed Mountain

pcali
02-03-2010, 13:49
این بازی با ژانر ترس و معمایی برای کنسول WII و PC عرضه شده که اطلاعاتی رو برای دوستان قرار میدم با این بازی بیشتر آشنا بشید لذا از دوستان خواهشمندم اگر اطلاعات نقص داره در پیشرفت تایپیک کمک کنن با تشکر.

The Information on Game
The Name: Cursed Mountain
Year of release: 2010
Genres: Action (Shooter) / 3D / 1st Person
The Developer: Sproing Interactive Media
The Publisher: Deep Silver
The Platform: PC & WII

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس از مدتها بازی نفرین کوهستان سرد که اختصاصی بازی ها نینتندو Wii بود برای کامپیوتر عرضه شد!داستان Mountain Cursed در اواخر دهه ی 1980 اتفاق می افتد، زمانی که خبری از تکنولوژی امروزی ما نبود. شما پا به کوهی خیالی به نام کامولونزو (* Chomolonzo ) می گذارید که یکی از مرتفع ترین کوه های هیمالیا محسوب می شود و محلی ها آن را کوه مقدس می نامند. برادر شما، »فرانک توسط ادوارد بنت استخدام شده تا در آن جا دنبال یک شیء با ارزش که گفته می شود مجسمه ی بودایی است بگردد.اما این مسئله باعث خشمگین شدن خدابانوی کوهستان می شود و او هم نفرین قدرت مندی نثار تمام آدم های روی کوه می کند.

توضیحات بازی:

مشخصاً گیم پلی بازی به دو قسمت اصلی تقسیم می شود؛ یکی از این بخش ها، کوهپیمایی و گردش در محیط است و دیگری که اصل ماجرا هم محسوب می شود رو در رو شدن با ارواح خشمگینی است که به سمت شما یورش می برند. در بخش اول مطمئناً با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. کار اصلی شما در این بخش بالا رفتن از کوه ها و مسیرهای جورواجور و پیدا کردن اشیاء و نوشته هایی است که به شما اطلاعات مفیدی خواهند داد. اما بخش دوم که فشار خون آدم را به شدت بالا می برد مبارزه با روح های داخل کوهستان است. برای مبارزه کردن با این دشمن های عجیب و غریب شما چند سلاح متفاوت دارید.
البته برای شروع کار شما با یک کلنگ کوه نوردی آغاز می شود اما در ادامه سلاح های بهتری نصیب تان می شودکه هر کدام کارایی خاص خودش را دارد. برای مثال بعد از مدتی سلاحی به شما می رسد که می توانید با آن گلوله های آتشی سمت دشمنان تان پرتاب کنید. چشم سوم یا همان چشم جهنمی هم بعد از مدتی در اختیارتان قرار می گیرد تا با آن بتوانید راحت تر این روح های خبیث را ببینید و به حساب شان برسید. با این حال بازی در بخش مبارزه ایراداتی دارد که کمی از لذت بخش بودن بازی کم می کند. یکی از این اشکالات، سرپیچیِ بخش کنترل، از دستورات شما است که یا دستورات شما را عمل نمی کند یا با تاخیر آن را انجام می دهد.گرافیک بازی و جلوه های ویژه در بازی، خوب کار شده اند. مخصوصاً هوای برفی و بوران کوهستان هیمالیا آن قدر خوب طراحی شده اند که می توانند سرما را تا مرز استخوان تان برسانند. البته نباید در این میان از صداگذاری خوبی که روی بازی انجام شده چشم پوشی کرد چراکه یکی از علت های خوب به چشم آمدن سرمای کوهستان همین صداگذاری خوب و مناسب است.

تریلر بازی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تصاویری از محیط بازی

Martanima 21
02-03-2010, 14:00
به نظر میاد بازی جالبی باشه.

xeNociDe
03-03-2010, 17:29
نظر من:
یک بازی در ژانر وحشت و با گرافیک پایین ...بد!
:2:

Davood_titan
03-03-2010, 19:41
نظر من:
یک بازی در ژانر وحشت و با گرافیک پایین ...بد!
:2:

تصاویرش  فکر کنم  ماله Wii  هست  مال  کامپیوتر شاید فرق داشته باشه :41::41:

xeNociDe
03-03-2010, 19:45
تصاویرش فکر کنم ماله Wii هست مال کامپیوتر شاید فرق داشته باشه :41::41:

بازی که نکوست از نسخه کنسولش پیداست!!!:27:

pcali
04-03-2010, 00:57
همچی که گرافیک نمیشه دوستان من دارم الان بازی میکنم خداییش اینقدر روی اتمسفر بازی
کار شده که گرافیک رو نادیده بگیرید در ضمن داستان زیبایی هم داره دیگه خود دانید.:31:

mohammadaliarmin
04-03-2010, 12:39
امتیازات بازی چطور بوده میشه امتیازات بازی رو بزارید

R.P.G
05-03-2010, 01:07

امتیازاتی که به نسخه ی پلتفورم Wii داده شده:

GameSpot.com - 7.5/10
IGN.com - 7.5/10
GameTrailers.com - 7.4/10
GamesRadar.com - 6/10
Eurogame.com - 5/10
N4G.com - 7/10

xeNociDe
05-03-2010, 09:47
مهم کنسول های دیگه است...
گرافیک Wii که خیلی پایینه!:41:

pcali
05-03-2010, 13:30
مهم کنسول های دیگه است...
گرافیک Wii که خیلی پایینه!:41:

دوست عزیز این بازی فقط برای WII و این اواخر هم برای pc اومد برای
کنسول دیگه ای نیست شما هم چقدر گیر دادی به گرافیک اگه زبان
انگلیسیت خوبه برو توی سایتی مثل gamespot قسمت Player Reviews
نظر دیگر کاربرا رو ببین که نظر شون چیه اونوقت گیر به گرافیک بدین به نظر
من یکی از نقاط قوت بازی داستان این بازی هستش.

Cursed Mountain is one of Deep Silver's works that was intended for the Wii and now it was ported for the PC
the game feels right on the PC, the controls are good, and the frame rates are stable, and that is the best thing a developer can do when porting a game.
If you are looking for a creepy game that plays like Resident Evil combined with Silent Hill, this is your pick
lots of creepy and scary moments, some cool weapons and gadgets, a great story that sucks you in.
Unfortunately the graphics are not that great, there are some effects in the game that makes the atmosphere more engaging (like when the screen turns gray when there are ghosts around) but nevertheless the game feels like it's 5 years old.

The game won't win any awards, but anyone who is looking for a creepy game with a good story, Cursed Mountain is your choice. that is all

xeNociDe
05-03-2010, 13:37
ممنون نمی دونستم محتوای بازی اش اینقدر قشنگه...
از تصاویرش آدم فکر میکرد بازی خنکی ه ولی اینطور که بقیه میگن باید قشنگ باشه!!!

DaRiOuShJh
22-07-2010, 21:26
بچه ها من نمیدونم چرا اجراش که میکنم هنوز اجرا نشده close میده
راه حلی چیزی دارید؟