PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستمم خود به خود ریست میشه !

aaaammmm87
01-03-2010, 23:27
سلام
سیستمم نهایتا بعد از 20 دقیقه ریست میشه بعضی اوقات هم بعد یکی دو دقیقه بعضی موقع ها هم موقع بوت شدن و گاهی اوقات که به میز ضربه میزم یا اینکه کیس رو تکون شدید میدم بازم ریست میشه ریست میشه
دمای cpu هم پایینه 21 درجه و فنش هم سالم و تمیزه ! از لحاظ سیستم عامل هم سالمه ! ویروس هم نداره ! و کابلهام رو هم چک کردم مشکلی نداره ؟
main : asus p5kpl-am
cpu:e8400
ram 2gb patriot(2x1gb)
hard 500 maxtor

EXTREME
01-03-2010, 23:36
خوب اگه ویندوز سالمه و ویروسی نیست و دمای cpu پایین و فنش سالمه کاریکه باید انجام بدید چک کردن دمای گرافیکه
چک کردن رم و عوض کردن جای رمها و
چک کردن پاور
اگه بازم مشکل داشت مشکل از مینه که فکر میکنم همون مین باشه چون وقتی ضربه هم میزنید زیستارت نیشه
ممکنه مین هم نباشه و از حالت های قبلی باشه

aaaammmm87
01-03-2010, 23:43
خوب اگه ویندوز سالمه و ویروسی نیست و دمای cpu پایین و فنش سالمه کاریکه باید انجام بدید چک کردن دمای گرافیکه
چک کردن رم و عوض کردن جای رمها و
چک کردن پاور
اگه بازم مشکل داشت مشکل از مینه که فکر میکنم همون مین باشه چون وقتی ضربه هم میزنید زیستارت نیشه
ممکنه مین هم نباشه و از حالت های قبلی باشه
دوست عزیز گرافیکم که انبرده و فک نکنم به گرافیک رفتی داشته باشه !
در مورد تعویض رم هم بی تاثیره چون اگه مشکل داشتن اصلا سیستم بالا نمیاورد ! منظورت از چک کردن پاور چیه ؟ ( پاور دیگه ای رو بزارم روی سیستم ؟ ( امکان پذیر نیست برام چون به هیچ جایی دسترسی ندارم !):41:
خودم هم همین حدس رو میزنم ولی چطوری تستش کنم نمیدونم ؟

EXTREME
01-03-2010, 23:52
نه اگه رم نیم سوز شده باشه سیست بالا میاد ولی هی دائم ریست میشه
من دقیقا این با این مشکل روبه رو شدم
این قطعه ها رو از یکی از دوستان قرض کنید و خودتون تست کنید ببینید مشکل از چیه؟

aqronis
02-03-2010, 00:31
درود
من هم با سیستم شرکت این مشکل رو داشتمف بعد پاور رو عوض کردم درست شد. بعدش دیدم پاور اولی هم سالمه! آخر هم فهمیدم مشکل از کابا برق پاور بوده.
پس کابل برق مادر بورد رو محکم فشار بده. شاید همین باشه.