PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fable III

صفحه ها : [1] 2

Little Sparrow
01-03-2010, 21:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام :Fable III

سازنده: Lionhead Studios

ناشر: Microsoft Game Studios

طراح: Peter Molyneux

پلتفورم:Xbox 360 و PC

تاریخ عرضه:برای X360 در 26 اوکتبر و برای PC TBA

ژانر:Action RPG , Sand box

باکس شات بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داستان:
در Fable 3 که وقایع ان 5 دهه بعد از وقایع نسخه ی دوم بازی می افتد Albion زیر حکومت پادشاه زورگو و مستبد Logan است.کاراکتر شما که اسمش
Hero است بعد از این که پدر و مادرش از زور گویی های شاه می میرند به ماجراجویی می رود که در ان رهبر انقلاب بر علیه شاه می شود.
در نیمه ی اول داستان شما سعی در برانداختن شاه هستید تا خود حاکم شوید و درنیمه ی دوم داستان یک ملت خارجی Albion را تهدید می کند و شما باید تصمیم بگیرد که چگونه واکنش نشان دهید.

گیم پلی:

بازیکن ها می توانند Savegame های خود را از Fable 2 به Fable 3 منتقل کنند.این به بازیکن اجازه میده که تاثیر انتتخاب هایی که در Fable 2کردند را ببینند به این گونه که قهرمان نسخه ی دوم پدر قهرمان نسخه ی سوم بازی است.به این نکته در DLC قسمت دوم بازی نیز با نام See The Future اشاره شده بود.

در حالی که بازیکن در حال گرفتن تخت پادشاهی و برکنار کردن پادشاه است باید از به دنبال کمک مردم نیز باشند اما هر چه مقدار کنترل پادشاه بر اون منطقه بیشتر باشد گرفتن کمک از مردم اون منطقه نیز سخت تر می شود.برای اینکه مردم را به انقلاب تشویق کنید باید به ان ها قول هایی بدهید که وقتی به تخت پادشاهی رسیدید زندگی ان ها را بهتر کنید.این قول ها می توانند در زندگی یک نفر تاثیر داشته یا در زندگی یک گروه مردم.وقتی که بازیکن به تخت پادشاهی رسید می تواند انتخاب کند که به قول هایش عمل کند یا به ان ها کوچکترین توجه ای نکند.(یه چیزی تو مایه های برنامه های ریاست جمهوری)

همان گونه کهPeter Molyneux کارگردان خلاق Lionhead تو ضیح می دهد:

چیز عجیبی در مورد رهبری وجود دارد.یک چیز معمول که در میان فرهنگ های مختلف و قرن های مختلف همیشه وجود داشته است.هر زمان سیاست مداران و مزدوران در حال صعود برای رسیدن به قدرت هستند،قول هایی می دهند.و در اغلب موارد به این قول ها عمل نمی کنند.ما می خواهیم این حس را به بازیکن القا کنیم که شما دارید نیرو برای خودتون دست و پا می کنید پس یک مزدور هستید.شما در این فرصت شانس این را دارید که قول بدهید تا قدرت بیشتری کسب کنید و وقتی به رهبری رسیدید می بینید که عمل کردن یا نکردن به اون قول ها عواقب و نتایج خودش را دارد.

Molyneuxهمچنین یک مکانیزم جدید به نام قضاوت ها(Judgements) رو توضیح داد.که این گونه اغاز می شود

که بازیکن به مشکلات دیگر کاراکتر ها گوش میدهد معمولا این مشکلات به اب گل الود می مانند.اگر بازیکن بی صبر باشه یک تصمیم عجولانه می گیره

1- طرف یک نفر رو می گیره و دیگری می افته تو دخمه ها

2- کار خاصی نمی کنه

3- به هر دو یه پولی میده برن سرکار و زندگیشون.

اما اگه بازیکن تصمیم گرفت بیشتر در مورد قضیه اطلاعات کسب کنه می تونه خودش شخصا به صحنه ی جرم بره و یک تصمیم عادلانه یا ناعادلانه در مورد قضیه بگیره.

در همین قضیه بازیکن باید تصمیمی در مورد قول هایی که داده نیز بگیره و توجه کامل بکنه که کدوم قول ها رو نادیده بگیره.

قصد Molyneux نشان دادن قهرمان های انقلاب های بزرگ است که حاکم های خوبی نشده اند.او می پرسد:

اگر شخصی پیش شما بیاید و برای نشان دادن رحم از شما التماس کند ایا شما از ان پادشاه های زور گو هستید که اونارو از شانه هاشون می گیره و در دخمه ها می اندازه؟یا از ان کسانی هستید که اونارو از شانه هاشون میگیرید و بغل می کنید و ده ها سکه ی طلا تو دست هاش می ریزید؟

خانواده ی شما در بازی سعی می کنند بازیکن را تحت فشار بزارند تا خودخواهانه پول را از Albion بگیرد و برای ارتقا قصر خرج کند.

بازیکن همچنین باید ببینه چجور جرم و مالیات و ... جامعه رو کنترل کنه.مثال دیگر انتخاب رفتن به جنگ است.تا این زمان Albion تنها قاره و مکان بازی بود ولی در Fable 3 برای اولین بار محیط بازی گسترش یافته وشما از مرز ها عبور می کنید.

مانند نسخه های قبل صورت کاراکتر شما بنا بر اعمالش تغییر می کنه و ممکنه زیبا یا زشت بشه.
(Charecter-Morphing)

اما در Fable 3 باز هم بازی پیشرفت کرده و مکانیزم جدیدی را بنا بر همین Character-Morphing ارائه می کند.به نام

Location-Morphing که در ان اگر بازیکن از یک ناحیه یا منطقه مالیات زیادی بگیرد.مردم واضحا فقیرتر میشن و ساختمون های ان منطقه کهنه و خراب میشه و بازیکن دشمنی و تنفر مردم ان جا رو از او می بینه به گونه ای که هنگامی که از انجا در حال عبور است ممکنه به او حمله کنند.

Molyneux قول داده است که بازی گیرا تر و قابل هضم تر باشد.بازی همچنین دو سیستم جدید Expression Touchو Dynamic Touch را معرفی می کند.

Expression Touch روابط رومانتیک رو فراتر می بره و شامل انتخاب همسر و نزدیکی به اوست نه مانند دو بازی اول.این سیستم همچنین شامل روابط روزمره نیز هست مانند روابط دوستانه با خانواده و یا دست دادن یا دست ندادن با کسی.

Dynamic Touch به بازیکن اجازه میده که شخص دیگری با استفاده از گرفتن دستش از جایی به جایی منتقل کنیم.

Molyneux در مورد هر دو سیستم مثالی زد مثلا بچه ای در ساختمان در حال اتشی گیر افتاده است.بازیکن می تواند به داخل ساختمان برود وقبل از اینکه ازDynamic Touch برای جابجایی کودک به مکان امن استفاده کند می تواند با استفاده از Expression Touch بچه را ارام کند.

ساخت:

در ابتدای معرفی بازی Molyneux بیان کرد که مسیر بازی سوم دارد از دو بازی قبل جدا می شود و گفت که قسمت سوم بازی برای ساخت مشکل است.او می گوید:

اگر تمامی قوانین چیده شده اند و تنها چیزی که ارائه می کنی فقط یک داستان با مکان های رنگارنگ باشه مردم توجه خود را به بازی از دست می دهند و خسته می شوند.او در مصاحبه با Official Xbox Magazine گفت که چقدر ریسک ساخت قسمت های بعدی بازی زیاد است.

در نهایت باید گفت که Fable 3قدرت و پتانسیل کافی برای تبدیل به یک اسطوره را دارد.

تریلر ها:

GC 09:Debut Trailer

HD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
SD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGC 09:Press Conference part I
HD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGC 09:Press Conference part II
HD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGC 09:Press Conference part III
HD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGC 09:Press Conference part IV
HD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGC 09:Press Conference part V
HD:

ُSD:

Screen Shots:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منابع:
gametrailers.com
ign.com
wikipedia.org

779
01-03-2010, 21:53
دستت درد نکنه سروش جان عالی بود!
من به این بازی همچون نسخه های قبل امیدوارم! که همون فضایه رویایی مانند قبل رو با آهنگی غمگین ادامه بده!:40:
در ضمن یک چیزی جا انداختی سروش جان :دی
بازی به دو تیکه تقسیم می شود :
قسمت اول : در پی بر انداختن شاه ظالم هستیم و پس از آن خود پادشاه می شویم.
قسمت دوم : پس از پادشاه شدن که تا اینجا نصف بازی رو طی کردیم ، باید کشور را دربرار بیگانگان محافظت کنیم ( حالا دیگه معلوم نیست چیه تهدید دیگر کشور ها یا موجودات و ... )

Little Sparrow
01-03-2010, 22:00
حق با توئه.نوشتم ولی مثل اینکه نیومده.الان ویرایش می کنم.

Fatman 37
04-03-2010, 10:09
خوش به حال کسایی که XBOX دارن!!من که عشق این بازی ام اما متاسفانه جز نسخه یکش هیچ کدوم برای PC نیومد.خداکنه دل این Microsoft به رحم بیادو این بازی رو برای PC هم منتشر کنه!!راستی اگه خبری در مورد نسخه PC شد لطف کنید بزارید.ممنون

Little Sparrow
04-03-2010, 18:32
خوش به حال کسایی که XBOX دارن!!من که عشق این بازی ام اما متاسفانه جز نسخه یکش هیچ کدوم برای PC نیومد.خداکنه دل این Microsoft به رحم بیادو این بازی رو برای PC هم منتشر کنه!!راستی اگه خبری در مورد نسخه PC شد لطف کنید بزارید.ممنون
احتمال این که این بازی برای PC بیاد خیلی کمه دوست عزیز چون Fable II نیز برای PC منتشر نشد.و به انحصار Xbox 360 در اومد.
موفق باشید.

Alireza.M67
05-03-2010, 14:43
احتمال این که این بازی برای PC بیاد خیلی کمه دوست عزیز چون Fable II نیز برای PC منتشر نشد.و به انحصار Xbox 360 در اومد.
موفق باشید.

احتمالش از کم هم کمتره .
FABLE خفن ترین بازی انحصاری 360 هست پس فکر نکنم انقدر کم عقل باشن که بازیو واسه بقیه ی پلتفرم ها ریلیز کنن .
همیشه گفتم : " همه ی بازیهای انحصاری 360 یه طرف ، FABLE یه طرف "

Little Sparrow
05-03-2010, 19:53
خوب دوستان برای کامل تر شدن تاپیک دو تا خبر دیگه(البته اخبارش چون تاپیک دیر زده شده قدیمیه ولی برای بچه های اینجا میشه گفت تقریبا جدیده) رو هم پیدا کردم در مورد این بازی زیبا:

خبر اول:

Peter Molyneux امشب اعلام کرد که Fable 3 از پروژه ی Natal نیز استفاده می کنه.

خبر دوم:

در Fable 3 هیچگونه تجربه و Health Bar وجود نخواهد داشت!

در نمایش بازی در X10 در Peter Molyneux San Francisco فاش کرد که این بازی RPG (اگه هنوز هم بهش می گید)هیچ امتیاز تجربه یا Health Bar ندارد.Health توسط رنگ صفحه نمایش داده میشود که چیز معمولی بین بازی های Action و FPS است.قدرت کاراکتر شمادر بازی با توجه به تعداد پیروان که در جهان Albion
دارد افزایش پیدا می کند و Level Up شدن نیز
"این یک بازی RPG بدون Health Bar و تجربه است زیرا ما Level Up شدن را در خود جهان درون بازی
گذاشته ایم.به همراه پیروان شما.شما به تجربه نیازی ندارید."
چرا این تفاوت را در بازی قرار داده ایم؟Molyneux بعد ها به Eurogamer گفت:
"دلیل اصلی این کار اینه که اکثر مردم متوجه نمی شدند.برای مثال وقتی از انها می پرسیدی چگونه

Red Experience (تجربه ی قرمز)باید گرفت می گفتند نمی دانیم بعضی وقت ها سبز است بعضی وقت ها ابی و بعضی وقت ها قرمز."
Molyneux با این اوصاف احساس کرد که تجربه دیگه قدیمی شده و به درد ظاهر Fable نمی خوره.

"چرا فقط برای جنگ تجربه می گیرید؟این به نظر اشتباه میومد.این بازی در مورد عواطف و ازدواج و کارهایی در دنیاست که باید به شگفت انگیزی جنگ باشه.تجربه به نظر مال سال 1990 بود و کهنه بود."
همین قضیه در Health Bar نیز وجود داشت.او گفت:
"ما Health Bar را از بازی حذف نکرده بلکه از بازی های دیگر کپی کرده ایم.وقتی جانتان کم می شود کناره های صفحه ی نمایش قرمز میشود.بعضی اوقات سیاه و سفید می شود"
تغییراتی وجود خواهد داشت که Molyneux می ترسد طرفداران از ان ها عصبانی بشوند.
"اگر من تجربه و Health Bar را حذف کنم و Level Up شدن را از محیط 2 بعدی به 3 بعدی تغییر دهم بعضی افراد خیلی عصبانی می شوند اما این دلیلی برای انجام ندادن این کار ها نیست.در واقع دلیلی برای انجام این کار ها است."
اما او هنوز هم از Fable III به عنوان یک RPG یاد می کند.
"من هنوز هم از ایده ی Level Up بسیار لذت می برم.من عاشق اینم که ببینم خودم و قهرمانم رشد می کنیم و قدرتمند می شویم.این برای من معنی نقش آفرینی است.من ایده حق انتخاب رو دوست دارم و این یک چیز دیگر RPG هستش."
منابع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامیدوارم لذت برده باشید.
موفق باشید.

Little Sparrow
05-03-2010, 20:50
دوستان خیلی متاسفم که عکس ها رو نمی بینین.متاسفانه سایتی که عکس ها رو درش اپلود کرده بودم فیلترشده باید دوباره همه رو اپلود کنم.برای صبرتون ممنونم.خدا رو شکر درست شد.مجبور شدم تمامی عکس ها رو دوباره اپلود کنم.
موفق باشید.

779
14-03-2010, 15:36
طراحی Fable 2 در GDC 2010
گفت و گو با Peter Molyneux

خیلی از موارد در این بازی از بازی هایه دیگر الهام گرفته شده است.
درگیری ها خطی شدند که ما آن را از استودیوی Team Ninja ( سازنده ی Ninja Gaiden ) و Santa Monica Studios ( سازنده ی God of War ) الهام گرفته ایم. Health بار از بازی برداشته شده است که ما آن را از بازی هایه FPS الهام گرفته ایم. ولی هنوز Leveling Up و Exprience = XP را از بازی برنداشتیم.
مطمئنان ما XP را نگه خواهیم داشت چون یکی از عوامل اصلیه بازی های RPG است. البته XP گرفتن فقط در مواقع درگیری ها امکان پذیر است پیتر مولینیکس گفته است که " شما در این بازی دیگر از ازدواج کردن یا Fart دادن برو رویه کسی و ... XP نخواهید گرفت. "
سیستم Replacement سیستم پیروانتان است. اولین نصفه ی بازی در پی بر انداختن پادشاه هستید. از آن جا به بعد شما پادشاهی کشور را در دست میگیرید.
" هر کاری که شما انجام میدهید ، از کار هایه جزئی گرفته تا کار های بزرگ ، نتیجه اش بر رویه پیروانتان است که یا اضافه می شوند یا کم می شوند. "
ازدواج کردن با شخصی درست ، بر پیروانتان اضافه خواهد شد. عمل کردن به قول هایتان ، بر انداختن افراد فاسد همه و همه باعث می شود تا اعتماد مردم را بدست آورید. البته ، اگه درست از سیستم Judgment استفاده کنید ( سیستمی که جدیدا در Fable 3 آمده است ) مطمئنن نتیجه خواهید گرفت.
جالب ترین قسمت گفتگو اینجا بود که مولینیکس گفت " شما کم تر کسی را پیدا می کنید که از سیستم Item Management بازی لذت ببرد. و من می خواهم این سیستم را درست کنم. " به همین دلیلم مولینیکس گفت که می خواهد تمام چیز ها را از 2D به 3D انقال دهد!!!!
برایه مثال عوض کردن لباستان! شما وارد جا رختی ای می شوید تا لباس هایی که دارید رو نگاه کنید! با زدن یک دکمه می توانید چهره ی تازه ی خود را ببینید! یا می توانید زاویه ی دوربین را به پایین بیاورید و مثلا شلوار خود را عوض کنید.
همچنین Map بازی هم چهره ی جدیدی به خود گرفته است! شما وارد اتاقی از چیز هایه مختلف می شوید که در رویه میز آن نقشه ای است و می توانید به آن نگاه بندازید.می توانید از ذره بین برایه دیدن قسمت هایه جزئی نقشه استفاده کنید! و از آن برایه دیدن شهر ها و همچنین منطقه ها استفاده ببرید.
همچنین شما می توانید در شهر حتی مردم رو ببینید که در حال انجام کار های روز مره ی خود هستند فقط با یک نقشته ی ساده ی 3D !!! ما دیدیم که مولینیکس نقشه رو زوم کرد تا جایی که وارد خونه ی خودش شد و توانست زن و بچه ی In-Game اش رو ببیند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هرچند که این نقشته RTS نبود ! این نقشه می تواند برایه فرستادن افرادتان به قسمت هایی از کشورتان استفاده شود.
همچنین سیستم هدف گیری بازی هم شامل تغییراتی شده است.
در آخر گفت و گو هم او گفت که پرونده ی نسخه ی PC بسته نشده است.

منبع :

vahidgame
14-03-2010, 15:53
در آخر گفت و گو هم او گفت که پرونده ی نسخه ی PC بسته نشده است.

دوست عزیز اول از مطلبی که گذاشتی خیلی تشکر میکنم. بعدش این چیزی که آخر نوشتی برام جالب بود. یعنی ممکنه برای pc با تاخیر بیاد؟ آخه شماره دومش هم هنوز برای pc نیومده.
من با شماره اولش واقعا زندگی کردم. واقعا همه چیزهای بازی یه طرف داستان بازی یه طرف. واقعا به نظر من این بازی یه شاهکار بودش واقعا آدم حس می کرد یه قهرمان هستش که در سرزمین Albion زندگی میکنه. شاید بعضی ها اعتقاد داشته باشن این بازی یه شاهکار نبودش ولی من خودم این بازی برام یه بازیی هستش که همیشه به یادماندنی هستش.
اگر خبری داشتین حتما بگید.

779
14-03-2010, 15:58
دوست عزیز اول از مطلبی که گذاشتی خیلی تشکر میکنم. بعدش این چیزی که آخر نوشتی برام جالب بود. یعنی ممکنه برای pc با تاخیر بیاد؟ آخه شماره دومش هم هنوز برای pc نیومده.
من با شماره اولش واقعا زندگی کردم. واقعا همه چیزهای بازی یه طرف داستان بازی یه طرف. واقعا به نظر من این بازی یه شاهکار بودش واقعا آدم حس می کرد یه قهرمان هستش که در سرزمین Albion زندگی میکنه. شاید بعضی ها اعتقاد داشته باشن این بازی یه شاهکار نبودش ولی من خودم این بازی برام یه بازیی هستش که همیشه به یادماندنی هستش.
اگر خبری داشتین حتما بگید.

آره عزیزم خوده مولینیکس اصلا گفته که خیلی دوست داره رویه PC هم بیاد اما ... اما چه باید کرد که Microsoft is here :دی همه ی اینا به مایکروسافت بستگی داره:46:
بلاه همه قبول دارن بازی شاهکاره!

Guts
14-03-2010, 16:00
خوده Molyneux هم تو GDC گفت علاقه‌ی زیادی به عرضه FableIII روی PC داره ولی خوب $ماکروسافت$ بعیده همچین کاری بکنه.
کلاً مدتیه که Microsoft Game Studios دست از PC کشیده من نمیدونم خوده ماکروسافت اگر از PC برای بازی پشتیبانی نکنه دیگه از کدوم شرکت می‌شه انتظار داشت.

Fatman 37
14-03-2010, 19:02
در هر صورت بحث واسه اینکه برای PC عرضه بشه الکیه:41:.مایکروسافت خیلی وقته که PC رو فراموش کرده!!!

vahidgame
14-03-2010, 20:09
خوده Molyneux هم تو GDC گفت علاقه‌ی زیادی به عرضه FableIII روی PC داره ولی خوب $ماکروسافت$ بعیده همچین کاری بکنه.
کلاً مدتیه که Microsoft Game Studios دست از PC کشیده من نمیدونم خوده ماکروسافت اگر از PC برای بازی پشتیبانی نکنه دیگه از کدوم شرکت می‌شه انتظار داشت.
خوب دلیلش شاید برای این باشه که کنسولش فروش بیشتری بکنه.در مورد این که ماکروسافت اگه از pc پشتیبانی نکنه کدوم شرکت دیگه این کارو میخواد بکنه من خیلی حرف دارم ولی اگه بگم مطمئنا دوباره بحث pc و کنسول به وجود میاد به خاطر همین منصرف شدم توضیح بدم...
بعد مگه میشه یه بازی شماره دومش برای pc نیاد بعد شماره سومش بیاد!

Alireza.M67
15-03-2010, 09:19
بعد مگه میشه یه بازی شماره دومش برای pc نیاد بعد شماره سومش بیاد!

چرا نمیشه ؟
call of duty 3 آخرشم واسه پی سی نیومد ...
البته احتمال اینکه FABLE 2 یا 3 واسه پی سی بیاد تقریبا صفره . پس الکی به دلتون صابون نزنید .:31:

vahidgame
15-03-2010, 11:36
چرا نمیشه ؟
call of duty 3 آخرشم واسه پی سی نیومد ...
البته احتمال اینکه FABLE 2 یا 3 واسه پی سی بیاد تقریبا صفره . پس الکی به دلتون صابون نزنید .:31:
درسته بازی خیلی عالی هستش ولی حالا اگه برای pc هم نیاد مشکلی برای ما پیش نمیاد.برای من جالب هستش که یه بازی اگر انحصاری کنسول هست پس چرا شماره یکش برای pc میاد. اگه قراره انحصاری کنسول باشه پس کلا نباید برای اون بیاد.

Guts
15-03-2010, 11:58
درسته بازی خیلی عالی هستش ولی حالا اگه برای pc هم نیاد مشکلی برای ما پیش نمیاد.برای من جالب هستش که یه بازی اگر انحصاری کنسول هست پس چرا شماره یکش برای pc میاد. اگه قراره انحصاری کنسول باشه پس کلا نباید برای اون بیاد.
ماکروسافته دیگه معلوم نیست چیکار میکنه فقط خودش می‌فهمه ولی خوب اون اوایل رقایت کنسول‌ها مثل الان نبود الان که رقابت شدید شده از کوچکترین فرصتی هم برای برتری 360 استفاده می‌کنه.

Layken
15-03-2010, 12:24
به نظر من همیشه قسمتهای اول رو برای PC میدن تا بازی که قراره انحصاری بشه یک جور اشناییتی داشته باشه
و ملتی که تونستند در Pc بازی کنند تو کف ادامه ماجرا بمونن و برای ادامه مجبور بشن برن کنسول بخرن
خب میشه گفت این یک ایده برای سود بیشتر هم میشه تلقی کرد.

vahidgame
25-04-2010, 00:56
سازنده موزیک بازیو کسی نمی دونه همون سازنده شمار یک هست یا نه؟
نمی دونم چرا چند تا از موزیک های Fable بدجور برای من به یاد ماندنی هستن. هنوزم موزیک های این بازیو گوش میدم. مخصوصا موزیک Intro بازی که فوق العادست.
بعد یه سوال دیگه هم داشتم. شماره دوم ادامه شماره یک بودش یا کلا بازی فرق داشتش؟ این شماره یعنی شماره سوم بازی هم ادامه دو هست؟

779
27-04-2010, 19:44
Screen Shots : 10/03/11

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

New One :

matrix_3s
16-05-2010, 08:21
مایکروسافت: شاید Fable III برای PC هم عرضه شود

پس از مدت ها که طرفداران بازی Fable III خواهان عرضه این بازی برای PC بودند، طرح جلدی از این بازی منتشر شد که در آن نوشته بود: "فقط برای Xbox 360 و PC". از همین رو طرفداران این بازی بسیار خشنود به نظر می رسیدند. مایکروسافت در واکنش خود نسبت به خبر، خطاب به طرفداران اعلام کرد که "فعلا منتظر خبرهای بعدی باشید". فعلا عرضه Fable III برای Xbox 360 در پاییز امسال تایید شده است. اما با صحبت هایی که مایکروسافت در این زمینه انجام داد، به نظر می رسد که این بازی برای PC هم عرضه شود. این موضوع شاید یکی از سورپرایزهای مایکروسافت برای E3 باشد.

Alireza.M67
16-05-2010, 09:58
مایکروسافت: شاید Fable III برای PC هم عرضه شود
پس از مدت ها که طرفداران بازی Fable III خواهان عرضه این بازی برای PC بودند، طرح جلدی از این بازی منتشر شد که در آن نوشته بود: "فقط برای Xbox 360 و PC". از همین رو طرفداران این بازی بسیار خشنود به نظر می رسیدند. مایکروسافت در واکنش خود نسبت به خبر، خطاب به طرفداران اعلام کرد که "فعلا منتظر خبرهای بعدی باشید". فعلا عرضه Fable III برای Xbox 360 در پاییز امسال تایید شده است. اما با صحبت هایی که مایکروسافت در این زمینه انجام داد، به نظر می رسد که این بازی برای PC هم عرضه شود. این موضوع شاید یکی از سورپرایزهای مایکروسافت برای E3 باشد.

فکر نکنم دیگه مغزشون انقدر تاب برداشته باشه .
FABLE بی شک بهترین بازی انحصاری 360 ه و نقطه ی برتری 360 به پلی استیشنه . یعنی اگه کسی به خاطر این بازی بین دوتا کنسول 360 رو انتخاب کنه من بهش حق میدم .
حالا عملا اگه بازی واسه کامپیوتر بیاد دیگه این برتری میره هوا .

saladii
16-05-2010, 10:03
FABLE بی شک بهترین بازی انحصاری 360 ه و نقطه ی برتری 360 به پلی استیشنه . یعنی اگه کسی به خاطر این بازی بین دوتا کنسول 360 رو انتخاب کنه من بهش حق میدم .

علاوه بر این ،کیف این بازی به بازی کردنش با نتال هست.

vahidgame
16-05-2010, 11:11
Xbox360 بازی انحصاری کم هم نداره. به جز Fable بازی هایی خیلی بزرگی مثل Geow و Halo و Alan wake و Forza هم هستن.
در مورد 3 Fable در باکس آرتی که از اون منتشر شده در بالای اون نوشته شده Only on Xbox360 & Windows. در صورتی که قبلا در باکس آرت Fable 2 نوشته شده بود Only Xbox360.

Yi Yi
21-05-2010, 17:10

Fable III برای Windows به طور رسمی توسط Microsoft تایید شد.

نسخه‌ی PC به مانند XBOX360 در دو ورژن Standard و Limited Collector's Editions عرضه خواهد شد.
قیمت نسخه‌ی Standard برای PC حدود 50 دلار و برای XBOX360 حدود 60 دلار خواهد بود.

این بازی اواخر امسال منتشر خواهد شد.

لینک خبر :

halflife g
21-05-2010, 18:43
خبر تایید شدن fable3 خبرجالبی بود مرسی.
ما آخرش از سیاستهای micro سر در نیاوردیم یه بازی انحصاری رو همین جوری از دست میده بعدشم میاد میگه چرا بازیهای انحصاری ما کمه...........؟؟؟

البته شایدم خواسته با ارایه نسخه pc کسایی رو که pc دارن به خرید ناتال و x360 ترغیب کنه(چون برای x360 بازی با ناتال خواهد بود)

در کل واقعا عجیب وجالبه

pedram_sad
21-05-2010, 18:58
ما آخرش از سیاستهای micro سر در نیاوردیم یه بازی انحصاری رو همین جوری از دست میده بعدشم میاد میگه چرا بازیهای انحصاری ما کمه...........؟؟؟

البته شایدم خواسته با ارایه نسخه pc کسایی رو که pc دارن به خرید ناتال و x360 ترغیب کنه(چون برای x360 بازی با ناتال خواهد بود)

در کل واقعا عجیب وجالبه
مراد جان یک جورایی باید بگیم که PC Gamer ها شانس اوردن که Microsoft صاحب 360 هست و PC هم Platform دیگه این کمپانی

که باعث میشه بعضی از عنوان های انحصاری 360 حالا یا همزمان مثل ME2 یا با فاصله برای PC هم بیاد

چون PS3 بازی های انحصاریش رو فقط و فقط میتونی روی این کنسول بازی کنی
اما با اومدن بعضی عناوین 360 مطمنا خیلی از همون PS3 Owner ها حالا از سیستم های ضعیف گرفته
تا High end بازی رو تجربه میکنن روی PC

مطمنا اگه این تعداد عنوان انحصای به خصوص ME2 و SC:C بر روی 360 میموند و پورت نمیشد فروش 360 و اختلاف و برتریش نسبت به PS3 خیلی خیلی بیشتر از اینی بود که هست !

Yi Yi
21-05-2010, 19:01

در کل واقعا عجیب وجالبه هنوز معلوم نیست Natal انحصاری XBOX 360 هست یا نه.
رئیس Microsoft ، آقای ‎Steve Ballmer‎ گفته که Natal برای اهدافی فراتر از Gaming در نظر گرفته شده.

Ballmer also indicated the longer-term plans for Microsoft's motion-sensing system, noting that the tech will move beyond gaming into the rest of our lives very soon
the technology actually is very general purpose, and we'll see come into the rest of our lives pretty soon
منبع :

پس امکانش هست که برای PC هم بیاد و بالطبع در PC یکی از استفاده های Natal ، می تونه gaming باشه.

و PC هم Platform دیگه این کمپانیPC پلتفرم انحصاری Microsoft نیست. Microsoft صاحب ویندوزه و Windows به عنوان یه سیستم عامل با کاریرد بی شمار، در زمینه‌ی Gaming نه تنها از طرف Microsoft ، بلکه از طرف شرکت های بازی و سازندگان سخت افزار هم حمایت میشه. اگه توجه کرده باشید، برای بازی‌های PC از جمله همین Fable III معمولا از عبارت Windows یا Game for Windows استفاده میشه.
تفاوت بنیادین PC با کنسول همینه. برای عرضه بازیها در کنسول نیازه که به صاحب پلتفرم، مبلغی به عنوان حق اجازه‌ی انتشار بازی پرداخت کنید. ولی در PC اینگونه نیست و چیزی به عنوان حق اجازه‌‌ی انتشار بازی وجود نداره.
اینو گفتم تا نتیجه گیری کنم که PC برخلاف کنسول، حامی یا صاحب انحصاری و خاصی نداره.

که باعث میشه بعضی از عنوان های انحصاری 360 حالا یا همزمان مثل ME2 یا با فاصله برای PC هم بیادMicrosoft تنها بازیساز جهان به شمار نمیاد و در طول سال بازی های زیادی از شرکت های مختلف برای Windows عرضه میشه. در ساخت و انحصاری شدن یا نشدن ME و ME2 و SC:C مایکروسافت نقشی نداره. چون Microsoft نه صاحب این بازی هاست، نه Developer و نه ناشر. این تصمیم EA و Ubisoft و Developer هاشونه.

Alireza.M67
21-05-2010, 19:05

Fable III برای Windows به طور رسمی توسط Microsoft تایید شد.

نسخه‌ی PC به مانند XBOX360 در دو ورژن Standard و Limited Collector's Editions عرضه خواهد شد.
قیمت نسخه‌ی Standard برای PC حدود 50 دلار و برای XBOX360 حدود 60 دلار خواهد بود.

این بازی اواخر امسال منتشر خواهد شد.

لینک خبر :

طرف بهترین بازی انحصاریش رو اینجوری از دست میده بعد میره n دلار میده به شرکتهای دیگه میده که واسش بازی بسازن .
البته اونا هم بازاریابهای خودشون رو دارن ولی من به شخصه از شنیدن این خبر ناراحت شدم .
نه به خاطر اینکه پی سی گیمرها بازی میکنن بلکه به خاطر اینکه الآن PS3 گیمر ها میان بازیهای انحصاری 360 رو بازی میکنن و این ارزش کنسول رو پایین میاره (البته من یه 360 fan نیستم و منظورم این بود که بازار و رقابت اینطوری خراب میشه )
فقط امیدوارم هم زمان عرضه نشه تا حداقل چند روزی تاپیکش قابل استفاده باشه.

halflife g
21-05-2010, 19:54
هنوز معلوم نیست Natal انحصاری XBOX 360 هست یا نه.
رئیس Microsoft ، آقای ‎Steve Ballmer‎ گفته که Natal برای اهدافی فراتر از Gaming در نظر گرفته شده.

منبع :

پس امکانش هست که برای PC هم بیاد و بالطبع در PC یکی از استفاده های Natal ، می تونه gaming باشه.

بله دوست عزیز اینا رو میدونم ...منم خووندم ...من فقط خواستم احتمالات رو بیان کرده باشم

تازه اگه ناتال هم واسه pc بیاد با x360 که همزمان ارایه نمیشه لااقل یک دوره میان مدتی طول می کشه تا مایکرو مانوراشو رو ناتال و کنسولش بده و اونوقت برا pc هم میاد تا اونوقت هم فک کنم مولینکس رفته سر وقت fable بعدی... .

ولی گذشته از همه اینها نمیدونم اینکار چه سودی برای مایکرو داشته؟؟چرا باید یه بازی انحصاری خیلی خوب رو از دست بده؟؟؟؟مایکرو میتونست با صرف بعضی هزینه ها و قراردادهایی مثلا sc رو هم واسه خودش انصاری کنه که به قول پدرام در فروش کنسول هم تاثیر بسزایی می گذاشت...........

m_kasaeei
21-05-2010, 20:31
به فن ها بابت از انحصار در اومدن fable تبریک میگم این خبر میمون رو :دی

نه به خاطر اینکه پی سی گیمرها بازی میکنن بلکه به خاطر اینکه الآن PS3 گیمر ها میان بازیهای انحصاری 360 رو بازی میکنن و این ارزش کنسول رو پایین میاره (البته من یه 360 fan نیستم و منظورم این بود که بازار و رقابت اینطوری خراب میشه )کاملا مشخصه فن نیستی ;)

ویرایش توسط محمد : بهداد تو به چه حقی میای اینجا به 360 توهین میکنی ؟؟ :دی ؟؟
حالا خوبه این بازی در انحصار خود ماکروسافت و استدیو خودش:21: بوده که اینقدر دارین خوشحالی میکنین که روی pc هم میاد که 360 بازها بسوزن :دی :21:هنوزم در انحصار ماکرو هست Game For Windows

بهداد نبینمت ها اینورا :دی
در ظمن این عجب شکلکه باهالیه >> :21: << ------------> ویرایش : خاک بر سرت باحال با این حـ هست :دی

ویرایش توسط روح سوم سینا.دی: : سلام بر دوستان خوبید؟ دی:

Turok-71
21-05-2010, 21:34
البته احتمال اینکه FABLE 2 یا 3 واسه پی سی بیاد تقریبا صفره . پس الکی به دلتون صابون نزنید .
خب رفقای پی سی گیمر معلومه که خوب صابون زدن و کف خوبی کرده!:27:
این بازی هم از انحصار در اومد...
ببینیم Gears 3 چی به سرش میاد؟!!:21:

Yi Yi
21-05-2010, 22:14
خب رفقای پی سی گیمر معلومه که خوب صابون زدن و کف خوبی کرده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینیم Gears 3 چی به سرش میاد؟!!
عرضه‌ی fable 3 برای PC بیشتر به خاطر تمایل شخص Peter Molyneux بود.
فکر نکنم این تمایل در سازندگان Geow3 وجود داشته باشه.

Spaniuly
21-05-2010, 22:52

جالب بود که بازی امروز رسما برای PC آنونس شد در واقع یه جورایی انگار یک عنوان جدید باشه من نمی دونم عرضه این بازی برای PC قراره چه طوری صورت بگیره یا پورت میشه و یا یک عنوان جدید از نو ساخته میشه چیزی که همیشه پی سی گیمر ها خیلی روی این مسئله حساس هستند.

لینک flv از تریلر بازی

راستی سروش عزیز اگه خواستی باکس شات های رسمی بازی رو توی پست اول قرار بده چون ظاهرا اونی که گذاشتی فیک هست

این هم از باکس شات بازی برای US و UK

لینک های بزرگ نمایی

US

UK

کلا خبر انتشار بازی برای PC شوک جالبی بود بخصوص برای PC Gamer های عشق RPG

پست اول دستخوش تغییراتی باس بشه. سروش جان دست خودت رو می بوسه :46:

ST@R
21-05-2010, 23:08
خیلی ممنون بابت خبر.من که نتونستم شماره قبلی رو بازی کنم!
امیدوارم فرصت داشته باشم تا این شاهکار مولینکس رو انجام بدم

m_kasaeei
21-05-2010, 23:16
پورت بشه که خیلی حال گیری میشه :13: سیاستشونه 70% میان پورت میکنن !

Turok-71
22-05-2010, 08:53
خیلی ممنون بابت خبر.من که نتونستم شماره قبلی رو بازی کنم!
امیدوارم فرصت داشته باشم تا این شاهکار مولینکس رو انجام بدم
البته تلفظ صحیح به فارسی: پیتر مولینیو هستش!

Alireza.M67
05-08-2010, 00:21
دانلود ویدیوی جدید بازی که ویدیوی ابتدایی بازیه با حجم 9.26 مگ و کیفیت تقریبا پایین :

البته این از سایت Gamespot هست و نمیدونم به عضویت گیر میده یا نه .

بازی 26 اکتبر برای 360 میاد و برای کامپیوتر هم معلوم نیست کی بیاد .

FerineFast
11-08-2010, 07:29
این Lionhead عجب کمپانیه من که با the movies اش که خیلی حال کردم. راستی سازنده سری های قبل که نبوده؟ نظرتون در این مورد چیه؟
دوستان اگه جاش درست باشه میشه یکم اطلاعات دقیق در مورد این کمپانی این جا بزارید؟

djmd
11-08-2010, 21:46
خب رفقای پی سی گیمر معلومه که خوب صابون زدن و کف خوبی کرده!:27:
ببینیم Gears 3 چی به سرش میاد؟!!:21:

البته PS3 هم چند تا بازی مشترک با PC داری که البته بازیهای First Party های خود سونی نیستن ... مثلا همین نسخه جدید FF که قراره بیاد تا الان که فقط رو pc , PS3 مشخص شده ... البته اونم فک می کنم چون آنلاین هست و سونی خیالش از خرید حتمی برای بازی کردن راحت هست داده وگرنه عمرا این سونی بازیهایی که آمادگی بلقوه برای کرک شدن داشته باشن رو با PC به اشتراک نمیزاره ... البته فرق زیادی هم نمی کنه چون معمولا 70% بازیهای انحصاری هم کلا بازی هایی هستن که ممکنه ظاهر داشته باشن, ولی باطنی در کار نیست ...امیدواریم Fable روی PC واقعا روش کار بشه و یه پُرت ساده نباشه ...
کنسولیا باید از دست و دل بازی pc هم تشکر کنن که Witcher , Crysis امسال واسه کنسول هم میان (اگر به بحث سودآوری فروش بر روی کنسول کاری نداشته باشیم)

halflife g
10-10-2010, 21:29
15 روز تا عرضه این بازی مونده ............... .

مقادیری اطلاعات جالب از طریق ترجمه و گشتن سایتهای همسایه پیدا کردم اینها اطلاعاتی از سایتهای خارجی هستش که بازی رو انجام دادن:

1-فرم منوها تغییر یافته به طوری که با فشار دکمه Start بازی متوقف شده و سریعا وارد تالاری می‌شوید که چندین درب دارد. پشخدمت تالار، Jasper، به شما خوش‌آمد گفته و از آنجا می‌توانید به اتاق‌های مختلف وارد شوید. مثلا اتاق اچیومنت، اتاق تعویض لباس و ...

2-میتونین شخصیت خودتون تو fable2 رو به این بازی وارد کنین(البته خودش رو که نمیشه چون سالها بعد از شماره 2 اتفاق میافته جریانات شماره 3)ولی میتونین دنیایی رو که شما در شماره 2 بستر سازی کردین اینجا ببینین(البته به شرطی که همه DLC ها رو دانلود کرده باشین)

3-اینبار برای بعضی اسلحه ها finisher طراحی شده

4-باز هم میتونین از طریق شغل داشتن درآمد کسب کنید با این تفاوت که در این شماره شغل آوازخوونی هم به لیست شغل ها اضافه شده.

5-بازی 36 ساعت مکالمه داره و NPC ها(شهروندان) موضوعات و ماموریتهای مهم رو به صورت درگوشی و شایعه گونه با هم درمیان میگذارن.

6-قابیلت "قضاوت" به بازی اضافه شده که مختص زمانی هستش که شما به پادشاهی رسیدین

Alireza.M67
10-10-2010, 21:39
15 روز تا عرضه این بازی مونده ............... .

مقادیری اطلاعات جالب از طریق ترجمه و گشتن سایتهای همسایه پیدا کردم اینها اطلاعاتی از سایتهای خارجی هستش که بازی رو انجام دادن:

1-فرم منوها تغییر یافته به طوری که با فشار دکمه Start بازی متوقف شده و سریعا وارد تالاری می‌شوید که چندین درب دارد. پشخدمت تالار، Jasper، به شما خوش‌آمد گفته و از آنجا می‌توانید به اتاق‌های مختلف وارد شوید. مثلا اتاق اچیومنت، اتاق تعویض لباس و ...

2-میتونین شخصیت خودتون تو fable2 رو به این بازی وارد کنین(البته خودش رو که نمیشه چون سالها بعد از شماره 2 اتفاق میافته جریانات شماره 3)ولی میتونین دنیایی رو که شما در شماره 2 بستر سازی کردین اینجا ببینین(البته به شرطی که همه DLC ها رو دانلود کرده باشین)

3-اینبار برای بعضی اسلحه ها finisher طراحی شده

4-باز هم میتونین از طریق شغل داشتن درآمد کسب کنید با این تفاوت که در این شماره شغل آوازخوونی هم به لیست شغل ها اضافه شده.

5-بازی 36 ساعت مکالمه داره و NPC ها(شهروندان) موضوعات و ماموریتهای مهم رو به صورت درگوشی و شایعه گونه با هم درمیان میگذارن.

6-قابیلت "قضاوت" به بازی اضافه شده که مختص زمانی هستش که شما به پادشاهی رسیدین

وای عجب بازی ای بشه این !!! (کاندیدای بهترین بازی سال میشه ، من میدونم)
در مورد قسمت بولد شده : کاش می شدآهنگ رو هم خودت ایمپورت کنی .
مثلا محسن یگانه ایمپورت کنی بری رو استیج بگی : "بمووون ... دل من فقط به بودنت خوشه ...." اینجوری خیلی حال میداد. بهترین شغل دنیا رو داشتی ، از پادشاهی بیشتر کیف میده .:31:

halflife g
10-10-2010, 21:47
وای عجب بازی ای بشه این !!! (کاندیدای بهترین بازی سال میشه ، من میدونم)
در مورد قسمت بولد شده : کاش می شدآهنگ رو هم خودت ایمپورت کنی .
مثلا محسن یگانه ایمپورت کنی بری رو استیج بگی : "بمووون ... دل من فقط به بودنت خوشه ...." اینجوری خیلی حال میداد. بهترین شغل دنیا رو داشتی ، از پادشاهی بیشتر کیف میده .:31:

ایمپورت کردن آهنگ؟؟اونو شاید بشه انجامش داد..چطوری؟؟؟با pach ای که قولشو دادن واسه بازی میدن و کینکت هم واسه بازی فعال میشه.......
اونوقت میتونی با کینکت هم آبجو سرو کنی......هم هیزم ببری و هم گیتار بدست محسن یگانه بخوونی(الیته امیدوارم مولینو از قولی که درباره استفاده کینکت تو این بازی داده صرف نظر نکنه)

راستی دو سه تا ویژگی هم اضافه شده که دیگه اونا رو ننوشتم......مثه touch ...که مثلا میتونی پسرتو تنبیه کنی.....یا معشوقتو نوازش کنی و این حرفا.

aha2012
10-10-2010, 21:52
بازیش تو چه سبکیه؟من تابحال بازیش نکردم(نسخه های قبلیشو)
کمبو داره؟نکنه بازیش مثل dragon ageه؟اگه آره پس بدرد نخوره که
خلاصه یه چیزی بگید ازش که ازش خوشم بیاد:20:

Alireza.M67
10-10-2010, 22:04
بازیش تو چه سبکیه؟من تابحال بازیش نکردم(نسخه های قبلیشو)
کمبو داره؟نکنه بازیش مثل dragon ageه؟اگه آره پس بدرد نخوره که
خلاصه یه چیزی بگید ازش که ازش خوشم بیاد:20:

بازیش فوق العادست .
یکی از بهترین نقش آفرینی هاست که تا حالا بازی کردم .
سبکش با dragon age فرق می کنه چون dragon age تو سبک CRPG و این بازی تو سبک ARPG هست .
اینم بگم که تو سبک خودش یه جورایی تکه .
شما کنترل یه کاراکتر رو در اختیار دارید که شمشیر زن و تیر اندازه ( تو نسخه 2 تفنگ داشت ).
دوربین به صورت سوم شخصه و فضای کلی بازی رنگ آمیزی قشنگی داره ( یه جورایی REAL نیست یعنی بهتر بگم از دیدن محیط بازی خسته نمیشی ).
شما ( تو نسخه های قبلی ) می تونستی که خانواده تشکیل بدی ، کار کنی و کسب در آمد کنی ، حیوون دست آموز داشته باشی ، لباس و اسلحه بخری ، کلا به خودت برسی و ... .
ضمن اینکه با تصمیمهایی که می گیری میتونی به داستان جهت بدی و آدم خوب یا آدم بدی باشی .
به همه توصیه می کنم به هیچ وجه این بازیو از دست ندن .
به خصوص اینکه شانس بروبچ PC گیمر هم زده و بازی واسه کامپیوتر هم عرضه میشه پس همه میتونن استفاده کنن .

*IN*
10-10-2010, 23:04
واسه pc کی میاد؟؟؟همون موقع که واسه xbox ریلیز میشه؟؟؟

halflife g
10-10-2010, 23:07
واسه pc کی میاد؟؟؟همون موقع که واسه xbox ریلیز میشه؟؟؟

نه ......تاریخ دقیق گفته نشده ولی طبق شایعات و مصاحبه های مولینو حدود 6 تا 9 ماه بعد از انتشار نسخه x360 واسه pc هم میاد.

B.3.S.T
10-10-2010, 23:18
نه ......تاریخ دقیق گفته نشده ولی طبق شایعات و مصاحبه های مولینو حدود 6 تا 9 ماه بعد از انتشار نسخه x360 واسه pc هم میاد.

جدآ خسته نباشن

779
11-10-2010, 00:17
جدآ خسته نباشن

همین که واسه PC می خواد بیاد باید خدا رو شکر کنین!!!
نا سلامتی بازیه انحصاریه 360 بوده ها و نسخه ی 2ش واسه PC نیومده...

B.3.S.T
11-10-2010, 00:22

البته اینم حرفیه واقعآ...

halflife g
11-10-2010, 14:33
نا سلامتی بازیه انحصاریه 360 بوده ها و نسخه ی 2ش واسه PC نیومده...

کلا بحث انحصار و اینا خیلی واسه مایکروسافت معنایی نداره........ .مایکروسافت معمولا بازیهای خارق العاده و مخصوصا بازیهایی رو که آنلاین بسیار قوی دارن (مثه halo و geow) انحصاری نگهمیداره چون میخواد قسمت live اش همیشه پرطرفدار باشه ...بقیه بازیهای انحصاریشم فقط یه مدتی انحصاری میمونن (چند ماهی) بعد میده واسه pc (چون همونطور که گفته به پلتفرم pc علاقه خاصی داره)

مایکرو فقط یکی دو تا شرکت firstparty واسه خودش داره تا بازی انحصاری بزنه..بقیه بازیهای انحصاریشم بیشتر ماله کمپانیهای دیگس و مایکرو سافت مالکیتی رو بازی نداره........ .

البته باید بگم این سیاست مایکرو کاملا جواب داده و یه کنسول 6 ساله رو تونسته از یه کنسول 15 ساله که خودش رو به آب و آتش میزنه و کلی بازی انحصاری بیرون میده جلو بندازه.............تو 6 ماهه اول 2010 هم که مایکرو با داشتن هیچ بازی انحصاری تونسته از ps3 جلو بیفته......... .(فن بازی نکردم ها آمار رو گفتم)

MobinS
11-10-2010, 15:29
ایول !من تاحالا خیلی اسم بازیو شنیده بودم ، ولی اصلا نخونده بودم ، دوستانی که نسخه های قبلشو بازی کردن چطوریه؟ بازیش هم مثل elder scrolls oblicion هست>؟

amin 2010
11-10-2010, 15:31
ایمپورت کردن آهنگ؟؟اونو شاید بشه انجامش داد..چطوری؟؟؟با pach ای که قولشو دادن واسه بازی میدن و کینکت هم واسه بازی فعال میشه.......
اونوقت میتونی با کینکت هم آبجو سرو کنی......هم هیزم ببری و هم گیتار بدست محسن یگانه بخوونی(الیته امیدوارم مولینو از قولی که درباره استفاده کینکت تو این بازی داده صرف نظر نکنه)

راستی دو سه تا ویژگی هم اضافه شده که دیگه اونا رو ننوشتم......مثه touch ...که مثلا میتونی پسرتو تنبیه کنی.....یا معشوقتو نوازش کنی و این حرفا.

مراد یادمه مولینکس فلان فلان شده !!! در اخرین کنفرانسش به صورت تلویحی اعلام کرد بازی از کینکت پشتیبانی نمی کنه !! اون از مایلو اینم از این !

halflife g
11-10-2010, 16:20
مراد یادمه مولینکس فلان فلان شده !!! در اخرین کنفرانسش به صورت تلویحی اعلام کرد بازی از کینکت پشتیبانی نمی کنه !! اون از مایلو اینم از این !

خود میولینو گفته در زمان عرضه از کینکت پشتیبانی نمی کنه ولی بعد با پچ هایی قابلیت کینکت رو بهش اضافه می کنیم......که دیگه نمیدونم در آینده زیر این قولشم خواهد زد یا نه.......

در مورد مایلو هم که از اولش تاریخ انتشاری واسش مشخص نشده بود.....و فعلا هم خبری از پروژه نیس ..فقط چند وقت پیش شنیدیم بعضی کارمندای پروژه رفتن.....همین...... .

بهر حال خیلی بحث کینکت اینجا مطرح نیس......فقط بخاطر آهنگ و محسن یگانه و اینا گفتم.....:31:

Alireza.M67
11-10-2010, 22:06
ایول !من تاحالا خیلی اسم بازیو شنیده بودم ، ولی اصلا نخونده بودم ، دوستانی که نسخه های قبلشو بازی کردن چطوریه؟ بازیش هم مثل elder scrolls oblicion هست>؟

آقا بذار تا کسی نیومده به پستت جواب بده یه چیزی بگم .
خواهش می کنم نگید این بازی یه جورایی یا تا حدودی شبیه oblivion هست اونم صرفا به خاطر سبکش .
این 2 تا بازی هیییییییچ ربطی به هم ندارن .

بهر حال خیلی بحث کینکت اینجا مطرح نیس......فقط بخاطر آهنگ و محسن یگانه و اینا گفتم.....:31:

اصلا فکر نمی کردن یه روز محسن یگانه دنیای FABLE رو هم تحت تاثیر قرار بده ... :31:

masoud93
12-10-2010, 00:39
این قضیه محسن یگانه چیه ؟؟؟

Alireza.M67
12-10-2010, 09:37
این قضیه محسن یگانه چیه ؟؟؟

هیچی قضیه از اخبار مراد تو صفحه قبل شروع شد ::31:

کاش می شدآهنگ رو هم خودت ایمپورت کنی .

vahidgame
12-10-2010, 11:06
اگه این مولینو می فهمید که محسن یگانه رو دارید به این شاهکار می چسبونید از ساخت بازی منصرف میشد :31:
راستی بازی مولفه های نقش آفرینی اون مثل شماره اول زیاده یا اینکه کلا بازیو تبدیل به یه اکشن ادونچر کردن؟
آخه بازی های الان مد شده بازی یکمی open world و اینا باشه به اون نقش آفرینی میگن. فکر کنم کلا فلسفه این سبکو دارن فراموش می کنن! :31:

halflife g
12-10-2010, 12:16
اگه این مولینو می فهمید که محسن یگانه رو دارید به این شاهکار می چسبونید از ساخت بازی منصرف میشد :31:
راستی بازی مولفه های نقش آفرینی اون مثل شماره اول زیاده یا اینکه کلا بازیو تبدیل به یه اکشن ادونچر کردن؟
آخه بازی های الان مد شده بازی یکمی open world و اینا باشه به اون نقش آفرینی میگن. فکر کنم کلا فلسفه این سبکو دارن فراموش می کنن! :31:

مولفه های نقش آفرینی بازی خیلی کمتر شده........ .خود مولینو گفته که مولفه های نقش آفرینی رو به خاطر راحتی بازیکن کمتر کردیم و بیشتر اکشن ادونچر شده.....

Alireza.M67
12-10-2010, 23:03

اولا خیلی دلش بخواد ، بهترین خواننده ی ایرانیه .
ثانیا بازی هنوز یه RPG هست البته خودشون گفتن که المانهای نقش آفرینیش کم شده ولی دیگه فکر نکنم سبکش شده باشه اکشن-ادونچر .

MobinS
13-10-2010, 17:31
بازیش کاملا آزاد هست؟یعنی دسته خودته که چه شغلی بگیری و...؟ یا داستان هم داره؟ بعد میهش توی یک خانواده عادی هم باشی؟

halflife g
13-10-2010, 19:38
بازیش کاملا آزاد هست؟یعنی دسته خودته که چه شغلی بگیری و...؟ یا داستان هم داره؟ بعد میهش توی یک خانواده عادی هم باشی؟

تقریبا کاملا آزاد........ .
بله شغلت دسته خودته......
داستان هم داره عالی.....نیمه اول داستان یه آدم عادی هستی بعدش علیه شاه ظالم قیام می کنی..جنبش تشکیل میدی....لهش می کنی و تو نمیه دوم بازی خودت شاه میشی....... .

شروع بازیکه دست شما نیس......ولی میتونی با یه خانم یا مرد عادی ازدواج کنی..... .

halflife g
13-10-2010, 20:16
دوستان چند تا عکس از بازی اومده که منو بیشتر از قبل دیوانه می کنه......

این عکسها مربوط به زمانی هستش که شاه ظالم داره سقوط می کنه.......(من فک کنم این قسمتو 50 بار بازی کنم.....چون شبیه ساز خوبی واسه ماها هستش میتونیم جبران بعضی چیزا رو حداقل تو فضای مجازی کنیم:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

بقیه عکسها:

masoud93
13-10-2010, 21:04
بازی کی میاد ؟

vahidgame
13-10-2010, 21:11
این عکسها مربوط به زمانی هستش که شاه ظالم داره سقوط می کنه.......(من فک کنم این قسمتو 50 بار بازی کنم.....چون شبیه ساز خوبی واسه ماها هستش میتونیم جبران بعضی چیزا رو حداقل تو فضای مجازی کنیم)

این که فوق العاده ست! :31:
حیف که من به این زودی ها نمی تونم این شاهکار رو بازی کنم و اون قسمتی که گفتی رو تجربه کنم :41: :31:

بازی کی میاد ؟

تاریخ رسمی عرضه بازی 26 اکتبر یعنی دقیقا 13 روز دیگه ست

L.A.M.P.A.R.D
13-10-2010, 22:10
بچه ها کسی تریلر این بازی رو دیده ؟ :دی........همون خروسه (مرغه) :دی:دی
خیلی باحالههههه

halflife g
14-10-2010, 22:23
خوب دوستان تریلری از بازی اومده به نام revolution به معنی انقللاب..تو این تریلر سقوط پادشاهی رو نشون میده...کیفیت sd تریلر 5 مگ و کیفیت lo تریلر 2 مگ هستش...(پیشنهاد میشه دانلود کنین):

hosseincode2008
21-10-2010, 14:50
مجله ي Level چك اولين امتياز اين بازي رو 8 داد!
Fallout New Vegas: 8/10
Civilization V: 7/10
Fable III: 8/10
Vanquish: 8/10
Prof. Layton and the Lost Future: 8/10
NBA Jam: 5/10
Sonic 4: Ep 1: 7/10
Medal of Honor: 6/10
Quantum Theory: 3/10
Pro Evolution Soccer 2011: 7/10
Castlevania: Lords of Shadow: 7/10
Amnesia: The Dark Descent: 8/10
F1 2010: 8/10
Final Fantasy XIV: 4/10
Sengoku Basara: Samurai Heroes: 6/10
EA Sports MMA: 7/10

MobinS
21-10-2010, 15:25
«مره ی 8 رو به دموی بازی داده؟

B.3.S.T
21-10-2010, 16:12
بله...
+
امتیازاتش به بازیهای دیگه هم در نوع خودش جالبه!!!: دی

Masoud King
21-10-2010, 16:50
به دمو که نمره نمیدن... بازی اومده

vahidgame
21-10-2010, 16:54
امتیازاتش به بازیهای دیگه هم در نوع خودش جالبه!!!: دی
بله دیگه. زیاد به امتیاز این مجله توجه نکنید!
مجله ای که به Civilization V امتیاز 7 بده کلا جم کنه بره بهتره :31:

mohammad_twe
21-10-2010, 17:01
oh بازی اوممدددددددددددددد ؟؟؟؟ چرا من لینک گیر نمیارم دانلود کنم ! یکی لینک بده ما دانلود کنیم خوب :41::31:

MobinS
21-10-2010, 18:24

بازی اومده؟؟؟

CATALONIA
21-10-2010, 19:18
oh بازی اوممدددددددددددددد ؟؟؟؟ چرا من لینک گیر نمیارم دانلود کنم ! یکی لینک بده ما دانلود کنیم خوب :41::31:
بازی اومده؟؟؟
بازي كه هنوز نيومده ...! 

ولي مجله ها و سايت هايي كه در Media List هستند زودتر بازي رو بهشون ميدن كه نقد كنن ... 

Masoud King
21-10-2010, 19:44
بازي كه هنوز نيومده ...!

ولي مجله ها و سايت هايي كه در Media List هستند زودتر بازي رو بهشون ميدن كه نقد كنن ..
چرا بازی اومده... حسین دیشو می گفت که یکی از دوستاش گرفته و داره بازی میکنه ;)

CATALONIA
21-10-2010, 19:47
چرا بازی اومده... حسین دیشو می گفت که یکی از دوستاش گرفته و داره بازی میکنه ;)
ممكنه دوستش هم اسمش تو Media List بوده : )) 

Masoud King
21-10-2010, 19:54
ممكنه دوستش هم اسمش تو Media List بوده : ))
برو از منبع بپرس... من فقط نقل کردم : دی
خجالت بکش تو مثلا ناظری و اینقدر اسپم نده !! : دی

kumarbaz
21-10-2010, 20:08
دوستان دوا نکنید.گل کوچیک بازی کنید :10:بازی واسه PC تاخیر خورده و دلیلش هم به گفته Lionhead هماهنگ سازی بیشتر با Win7 اعلام شده(اینم از اون حرفهاست!!!) واسه XBox هم 10.26 میاد :5:

halflife g
21-10-2010, 21:34
دوستان لینکی از بازی نیومده........... .این سایت هم همونطور که شهاب گفته جزو مدیا لیست و طبیعتا بازی رو چند روز پیش واسش میفرستن........ .

خلاصه اینکه لینکی از بازی به بیرون درز نکرده...مطمین باشید.

Alireza.M67
22-10-2010, 22:34
مثل اینکه یه سری دسته با طراحی Fable 3 واسه 360 عرضه میشه که اینم عکسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg.jpg

(البته ببخشید اگه قدیمیه ولی من تازه دیدم )

پ.ن : حدودا 3 روز مونده تا عرضه ی بازی ، پس چرا لینکاش نمیان؟ بابا مردیم از بس صبر کردیم :41:[COLOR="Silver"]

Leon-117
23-10-2010, 14:25
مثل اینکه یه سری دسته با طراحی Fable 3 واسه 360 عرضه میشه که اینم عکسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg.jpg

(البته ببخشید اگه قدیمیه ولی من تازه دیدم )

پ.ن : حدودا 3 روز مونده تا عرضه ی بازی ، پس چرا لینکاش نمیان؟ بابا مردیم از بس صبر کردیم :41:[COLOR="Silver"]
طرحش زياد جالب نيست.يجوريه...
پ.ن:1خيلي زمان عرضه بدي داره!اين بازي و فال آوت هر كدوم يه گيم پلي +100 دارن.كه با هم اومدن نميدونم چجوري برنامه ريزي كنم تا جفتشونو بازي كنم.(در ضمن از هيچ كدومشون هم نميشه گذشت)

mohammad_twe
23-10-2010, 14:32
به دلم افتاده لینک ها امروز میان ! دستش هم خیلی قشنگه
از دسته call of duty : black ops قشنگتره

kumarbaz
23-10-2010, 15:52
Now Playing - Fable III

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا کوب نکنین :27:

MobinS
23-10-2010, 15:55
آره دستش که خیلی توپه ، بریم بگیریم باهاش فیبل بازیکنیم بریم فضا :دی

Alireza.M67
24-10-2010, 10:33
اووووومد .... اوووووومد (البته منظورم بازی Fable 3 ه:31: )

منبعشم ایناهاش :

MobinS
24-10-2010, 15:16
من سفارش دادم بیاد ، تا سه روز دیگهبه دستم میرسه! امیدوارم همون جور که توی تریلرهاش بود قشنگ باشه!

Alireza.M67
24-10-2010, 20:19
اینم باکس شات Limited Collector's edition بازی :

squall12
24-10-2010, 20:30
لینک دانلود هات فایل و فایل سرور ایکس باکس:

Arrowtic
24-10-2010, 21:47
به نظر من تنها مشكلش نبودن تجربه و لول آپ هستش.(البته باز بايد تا بازي كردنش صبر كرد)

pedram_sad
24-10-2010, 22:14
به به میبینم hardcore fan های بازی جمعا و خبر leak شدن بازی هم اعلام شده :31:

تو abgx هم ثبت شد و free هم هست

B.3.S.T
25-10-2010, 01:47
کسی میدونه واسه pc چند روز دیگه میاد ؟!:31:
(جون هر کی دوس دارین هر روز نیاین اینجا از بازی تعریف کنین که آب دهنمون از لب و لوچمون آویزون شه):31:

779
25-10-2010, 10:17
[/COLOR]
کسی میدونه واسه pc چند روز دیگه میاد ؟!:31:
(جون هر کی دوس دارین هر روز نیاین اینجا از بازی تعریف کنین که آب دهنمون از لب و لوچمون آویزون شه):31:

چند روز دیگه؟؟؟؟ والا تاریخ انتشار PC هنوز نامعلومه!!!
ممکنه 1 ماه دیگه بیاد ممکنه 8 ماه دیگه!( البته من خبر جدید در مورده انتشار PC نشنیدم )

میگم هر کسی بازی رو گرفت از پیشرفت هاش یک چیزی بگه...

*IN*
25-10-2010, 10:30
[/COLOR]

چند روز دیگه؟؟؟؟ والا تاریخ انتشار PC هنوز نامعلومه!!!
ممکنه 1 ماه دیگه بیاد ممکنه 8 ماه دیگه!( البته من خبر جدید در مورده انتشار PC نشنیدم )

میگم هر کسی بازی رو گرفت از پیشرفت هاش یک چیزی بگه...

چند وقت پیش رفتم یه بازی بگیرم از فروشنده پرسیدم این کی میاد گفت"اخرای آذر میاد"

halflife g
25-10-2010, 10:38
چند وقت پیش رفتم یه بازی بگیرم از فروشنده پرسیدم این کی میاد گفت"اخرای آذر میاد"

طبق آخرین اخبار و شایعه ها این بازی حدود 5 ماه بعد از عرضه واسه x360 برای pc ارایه خواهد شد......
آخرای آذر یا یا چند روز بعد صحت نداره.

دوستان لطفا لطفا این بحث بیهوده رو که کی میاد کنار بذارن و به خود بازی بپردازن تا صفحات هی هی بیخودی جلو نره...مرسی:11:

.

mehdi30nema
25-10-2010, 11:25
من دیروز بازی را گرفتم و حدود نیم ساعتی هم بازی کردم .
راستش من شماره دوم را بازی نکرده بودم که بخام مقایسه کنم اما بازی از گرافیک خوبی برخوردار هست .
گیم پلی بازی هم یه جورایی اعتیاد آوره اما حیف که من وقت نکردم زیاد بازی کنم .

zadis
25-10-2010, 15:24
دوستان من اصلا این بازی ر. انجام ندادم میشه بگید سبکش مثل چه بازی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه اگه مثل بازی deragon ege هست اصلا نخرمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mosolim
25-10-2010, 22:02
دوستان من اصلا این بازی ر. انجام ندادم میشه بگید سبکش مثل چه بازی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه اگه مثل بازی deragon ege هست اصلا نخرمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
سبک بازی نقش آفرینیه. مثل همون dragon age و یا fallout . البته نه دقیقا مثل این دوتا اما خوب نقش آفرینی . گیم پلی بسیار طولانی و اینکه روند بازی رو خودت تغییر میدی و میتونی هر کاری بکنی به هر شغلی مشغول بشی و خلاصه سرنوشت انتهای بازی دست خودت و اعمال و رفتاری که تو بازی نشون میدی.

Alireza.M67
25-10-2010, 22:42
خب ...
نمیدونم باید از بازی تعریف کنم یا بذارم برید خودتون ببینید ؟
ولی فقط چند تا جمله میگم که به عظمت کار پی ببرید :

شما به عنوان یه شاهزاده ی جوان (خانوم یا آقا) صبح از خواب بیدار می شید و بازی شروع میشه و برادرتون هم شاه سرزمینه .
بعد از یه گشت و گذار کوچیک یه اتفاقی می افته ( نمی گم چی میشه ، برید خودتون ببینید ).
و در همین اوایل بازی شما مجبور به یک انتخاب خیلی سخت میشید . در مورد سختی این انتخاب فقط می تونم بگم با انتخاب خوردن یا نخوردن سم در بازی Heavy Rain برابری می کنه ... (دیگه خودتون ببینید چقدر سخته)
البته من در هر دو بازی اون انتخاب عقلانی رو کردم و انتخاب از روی احساس رو بی خیال شدم .
ولی در مورد این بازی حتما بعد از اتمامش یه بار دیگه از اول میرم و اینبار با کاراکتر مرد ، با انتخاب احساسی پیش میرم .

نکات :

اولین چیزی که در شروع بازی میبینید گرافیک فوق هنری و رنگ آمیزی زیبای بازیه .
دوم اینکه میزان اختیارات بیشتر شده و شما واقعا باید انتخاب کنید .
سوم ، کاراکتر بازی صدا داره . (اگه درست یادم باشه تو 2 صدا نداشت )
گیم پلی بازی هم مثل 2 شماره قبل بی نقصه .
صدا گذاری هم که دیگه خودتون میدونید در سری فیبل چطوره و لازم نیست تعریف کنم .
در کل فکر کنم یکی از سخت ترین کارهای دنیا انتخاب بهترین بازی سال 2010 هست که فکر کنم شما باید FABLE 3 رو به جمع کاندیدا ها اضافه کنید :halo reach , GOW 3 , Heavy rain , alan wake , mass effect 2, bayonetta ,star craft 2 ,...

779
26-10-2010, 00:21
خب ...
نمیدونم باید از بازی تعریف کنم یا بذارم برید خودتون ببینید ؟
ولی فقط چند تا جمله میگم که به عظمت کار پی ببرید :

شما به عنوان یه شاهزاده ی جوان (خانوم یا آقا) صبح از خواب بیدار می شید و بازی شروع میشه و برادرتون هم شاه سرزمینه .
بعد از یه گشت و گذار کوچیک یه اتفاقی می افته ( نمی گم چی میشه ، برید خودتون ببینید ).
و در همین اوایل بازی شما مجبور به یک انتخاب خیلی سخت میشید . در مورد سختی این انتخاب فقط می تونم بگم با انتخاب خوردن یا نخوردن سم در بازی Heavy Rain برابری می کنه ... (دیگه خودتون ببینید چقدر سخته)
البته من در هر دو بازی اون انتخاب عقلانی رو کردم و انتخاب از روی احساس رو بی خیال شدم .
ولی در مورد این بازی حتما بعد از اتمامش یه بار دیگه از اول میرم و اینبار با کاراکتر مرد ، با انتخاب احساسی پیش میرم .

نکات :

اولین چیزی که در شروع بازی میبینید گرافیک فوق هنری و رنگ آمیزی زیبای بازیه .
دوم اینکه میزان اختیارات بیشتر شده و شما واقعا باید انتخاب کنید .
سوم ، کاراکتر بازی صدا داره . (اگه درست یادم باشه تو 2 صدا نداشت )
گیم پلی بازی هم مثل 2 شماره قبل بی نقصه .
صدا گذاری هم که دیگه خودتون میدونید در سری فیبل چطوره و لازم نیست تعریف کنم .
در کل فکر کنم یکی از سخت ترین کارهای دنیا انتخاب بهترین بازی سال 2010 هست که فکر کنم شما باید FABLE 3 رو به جمع کاندیدا ها اضافه کنید :halo reach , GOW 3 , Heavy rain , alan wake , mass effect 2, bayonetta ,star craft 2 ,...

مثله اینکه داری میترکونیا :دی
نامرد وایستا من بیام!
تو چجوری با این وضعیت بازی های R.P.G میخوای اینو دوبار تموم کنی؟؟؟!! شماره دوش که من 3 ماه طول کشید تموم شه!( البته اون قصره و کارهایه اضافی هم کردم )
گرافیک بازی چجوری شده؟ آخه از گرافیک هنریه فیبل زیاد می شنویم دقیقا چقدر تغییر کرده ؟
من احتمالا فردا که نمیشه پس فردا بگیرم...
راستی موزیک منو هاش مثله Fable 2 قشنگه؟ ( من که هیچ وقت اون آهنگ از ذهنم بیرون نمیره )

zadis
26-10-2010, 06:16
سلام
سبک بازی نقش آفرینیه. مثل همون dragon age و یا fallout . البته نه دقیقا مثل این دوتا اما خوب نقش آفرینی . گیم پلی بسیار طولانی و اینکه روند بازی رو خودت تغییر میدی و میتونی هر کاری بکنی به هر شغلی مشغول بشی و خلاصه سرنوشت انتهای بازی دست خودت و اعمال و رفتاری که تو بازی نشون میدی.
یعنی هر مرحله که باید رفت باید کلی حرف زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثل deragon ege ؟؟؟؟؟
زبان هم که بلد نیستیم چی بگیم . اخ که وحشتناک از این جور بازی هایی که کلی باید با کراکترها دیگه حرف زد بدم میاد ............
یعنی از اون گزینه ها زیر صفحه که میاد باید جواب بدی نیست دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mosolim
26-10-2010, 10:56
زبان هم که بلد نیستیم چی بگیم . اخ که وحشتناک از این جور بازی هایی که کلی باید با کراکترها دیگه حرف زد بدم میاد ............

بله دقیقا همینه . ولی این بازی یه شاهکاره. از تعریف دوستان هم اینطوری براومد که از همیشه بهتر شده.
راستی چرا تاپیک منتقل نمیشه. بازی رسما عرضه شده دیگه.

hamed30
26-10-2010, 11:01
دعا کن به حال ما ،واسه PC بیاد بزار از اول بازی تا آخرش حرف بزنن. :31:ما که تو کف این جور بازی ها هستیم، شما بدت میاد!!!!

halflife g
26-10-2010, 11:13
امتیازهای بازی(اونایی که قرمزه یعنی 9 و بالاتر هستن):

VGChartz - 9/10
IGN UK - 8.5/10
Eurogamer - 8/10
Level - 8/10
Game Informer - 9/10
Destructoid - 5.5/10
1UP - 8.3/10
Giant Bomb - 6/10
GamingXP - 9/10
MyGames - 9/10
TheGamingLiberty - 9/10
M2G - 9/10
VideoGamer - 8/10
GameTactics - 9/10
Strategy Gamer - 8/10
CVG - 9.2/10
MIG - 9.3/10
Now Gamer - 9.2/10
TheSixthAxis - 10/10
Co-Optimus - 7/10
G4 - 8/10
Game Reactor - 8/10
The Escapist - 8/10
Xboxliveaddict - 9.2/10
Chronic Reload - 7.5/10
SFX - 9.8/10
ElectricPig - 10/10
Computer & VG - 9.2/10
MondoXbox - 9.2/10
FileFront - 8/10
Everyeyeit - 8.5/10
GameReactor Sweden - 8.5/10
Eurogamer Italy - 8/10

zibarezaei
26-10-2010, 11:34
کسی می دونه این بازی چند خط دیالوگ داره؟از دراگون ایج بیشتر یا نه؟
یکی از دلایلی که باعث میشه من سریعاً و بعد از انجام چندمرحله از بازی،دلزده میشم همین دیالوگهای زیاده اینجور بازیهاست.مثل دراگون یا NWN2 یا The Witcher و یا Fall out

mehdi30nema
26-10-2010, 11:49
دیشب هم فرصت شد یک ساعتی بازی کردم .
من که تا حالا سری فیبل را بازی نکرده بودم واقعا از بازی دارم لذت میبرم ، همه چی عالی کار شده از گرافیک گرفته تا صدا و بخصوص گیم پلی .
بازی تا اینجا یه جورایی خطی هست و زیاد پیچیدگی نداره . میخام بدونم تا آخر این طوری میمونه ؟ چون من به بازی های خطی بیشتر علاقه دارم .

Alireza.M67
26-10-2010, 14:14
مثله اینکه داری میترکونیا :دی
نامرد وایستا من بیام!
تو چجوری با این وضعیت بازی های R.P.G میخوای اینو دوبار تموم کنی؟؟؟!! شماره دوش که من 3 ماه طول کشید تموم شه!( البته اون قصره و کارهایه اضافی هم کردم )
گرافیک بازی چجوری شده؟ آخه از گرافیک هنریه فیبل زیاد می شنویم دقیقا چقدر تغییر کرده ؟
من احتمالا فردا که نمیشه پس فردا بگیرم...
راستی موزیک منو هاش مثله Fable 2 قشنگه؟ ( من که هیچ وقت اون آهنگ از ذهنم بیرون نمیره )

شرمنده شایان جان من واقعا دیگه نمیتونستم واسه این بازی صبر کنم .:10::31:
رنگ آمیزی مثل شماره 2 قشنگه ولی گرافیک بهتر شده ، افکتهای آب و چمن رو بهتر کار کردن ، مناظر از دور جالب تر شده ، طراحی خاک و سنگ هم حتی بهتر شده .
موسیقی متن که نگو ... مثل شماره قبلی عالیه . واقعا وقتی بازی می کنی احساس خوبی بهت دست میده .
یه چیز دیگه اینکه شغلها هم خیلی باحال شدن و مینی گیمهاش جالبتر شدن .
سیستم رفیق شدن با بقیه هم بهتر شده .
کلا بازی فوق العادست ، خیلی خوب شده ... من که دارم لذت میبرم .

اما ....
من به Bowerstone رسیدم.
یه تعداد نکات - هم دیده میشه :

1 : یه سری چیزا رو حذف کردن که ای کاش نمی کردن ... مثلا موقع انجام Expression ها مثل فیگور گرفتن و سوت زدن و... توی شماره قبل یه چیزی بالای سرت میومد که یه جورایی یه مینی گیم بود و ممکن بود ببری یا ببازی ولی تو این شماره دیگه از این خبرا نیست . 0 و 1 شده یعنی یا انجام میدی یا نمیدی دیگه موفقیت و شکستی نیست .(در مورد تمرین دادن سگه هم همینطور)

2 : اصلا با سیستم منوش حال نکردم . ایده ی جالبیه که وقتی استارت میزنی میره تو یه اتاقی و همه چیز اونجاست ولی یکم وقت گیره .

3 : امیدوار بودم تو این شماره تنوع لباسها و اسلحه و ... رو ببرن بالا ولی تا اینجا که من رسیدم خیلی تنوع بالا نرفته ( حالا شاید جلوتر بیشتر شد )

4 : یه موقع هایی Indicator مسیر غلط نشونت میده ( میذارت سر کار:31: )

ولی در کل نکات + بازی به نکات - برتری مطلق داره .

Alireza.M67
26-10-2010, 14:38

نه عزیزم اون جوری نیست نه گزینه زیر صفحه میاد نه شبیه دراگون ایجه .
سبکش اینجوریه که مثلا توی 2 راهی قرار می گیری ، مثلا میگه می خوای طرفو بکشی یا زنده بذاری ؟ اونجوری نیست که واسه جواب دادن به طرف چند تا گزینه بیاد .

دیشب هم فرصت شد یک ساعتی بازی کردم .
من که تا حالا سری فیبل را بازی نکرده بودم واقعا از بازی دارم لذت میبرم ، همه چی عالی کار شده از گرافیک گرفته تا صدا و بخصوص گیم پلی .
بازی تا اینجا یه جورایی خطی هست و زیاد پیچیدگی نداره . میخام بدونم تا آخر این طوری میمونه ؟ چون من به بازی های خطی بیشتر علاقه دارم .

کجاش خطیه ؟
شما یه ماموریت اصلی داری که براندازی شاهه و چندین ماموریت فرعی که واسه پول و قدرت و ... میتونی انجام بدی .

Destructoid - 5.5/10

Giant Bomb - 6/10

این 2تا امتیاز واقعا مسخرست . نمیدونم به کجای بازی گیر دادن ولی اصلا حق بازی این نیست .

Leon-117
26-10-2010, 14:40
خوب منم ديروز بازي گرفتم و چندساعتي بازي كردم.مثل شماره قبلي خيلي زيباست.گرافيك بازي هم كه واقعا هنري و چشم نواز كار شده.گيم پلي هم خيلي خوبه و آدم رو خسته نميكنه.برا منم همون اعتياد خاص شماره 2 رو هنوز داره.
پ.ن:اين بازي هم مثل شماره قبل ملعونش مارو از كارو زندگي انداخت:31:!نتيجه شد گند زدن به امتحان امروزمون:41:

masoud93
26-10-2010, 14:55
میشه بازی رو بدون خوندن جملات و ... بری ؟

مثلا مثل gta و assassins creed و ...

یا حتما باید برای انجام ماموریت جملات انگلیسی رو بخونی.

hosseincode2008
26-10-2010, 15:06
Destructoid - 5.5/10
ديگه رسما ميشه به زميني بودن اينا شك كرد!

MobinS
26-10-2010, 15:30
به به! توی گیم اسپات رای گیری یوسر هارو فعال کردن مردم دارن تند تند رای میدن ، و جالبیش اینه که میانگین بالای 9 هست! IGN هم 8.5 داده ، که با این وجود گیم اسپات احتمال زیاد به بازی 8 میده.
یک سوال از اونایی که بازیو گرفتن " درصد استفاده از جادو توی این بازی چقدره؟"
یک توضیحی هم واه اونایی که در مورد این مشکل زبان و اینا می پرسن ، خب شما می تونید همین طوری الکی هم بازی کنید و خیلی به صحبت ها و کارا دقت نکنید ، ولی خب لذت اون وقت که بفهمی و کاریو انجام بدی رو نمیده. و یک نکته مهم این که اصلا این بازی مثل دراگون ایج و... پردیالوگ نیست و بیشتر عمل توش هست. پس می تونید بازیو بگرید و کلی هم کیف می کنید ولی اگر دیالوگ هارو بفهمین خیلی خیلی بیشتر حال میده بازیش.

vahidgame
26-10-2010, 15:42
به به! توی گیم اسپات رای گیری یوسر هارو فعال کردن مردم دارن تند تند رای میدن ، و جالبیش اینه که میانگین بالای 9 هست! IGN هم 8.5 داده ، که با این وجود گیم اسپات احتمال زیاد به بازی 8 میده.

ولی اینجوری هم دیگه نیست
جدیدا کسی از کار IGN نمی تونه سر در بیاره! یه سری بازی ها رو گیم اسپات امتیاز بیشتری نسبت به IGN میده
من میگم گیم اسپات به بازی به احتمال خیلی زیاد مثل یه سری بازی های بزرگ دیگه 8.5 میده
.....
در ضمن این قدر توی این تاپیک در مورد بازی بسیار بزرگ Dragon age صحبت نکنید:31:
این دو تا بازی سبکشون با هم متفاوته. یکی نقش آفرینی کلاسیکه یکی هم اکشن نقش آفرینی. این دو تا با هم خیلی فرق دارن...

{sahand}
26-10-2010, 16:47
بازی رو گرفتم، بسیار جالب و زیبا....
به شدت آدمو تشویق می کنه که بازی رو دو بار بری، یه بار خوب، یه بار بد...
ولی مگه نمی گفتن این از سیو شماره دو استفاده می کنه؟ کرد یا نه؟ من متوجه چیزی نشدم...
فقط یه چیزی، منوی سیوش کجاشه؟ من دکمه ی وسط دسته رو می زنم بعد کنسل می کنم تا اون منو بیاد!! راه دیگه ای نداره؟
پ.ن. باید وقتمون رو به طور مساوی بین اینو فال آوت تقسیم کنیم!! چرا باید اینا با هم بیان آخه؟ امسال همه RPG ها جمع اند، سال دیگه هیچچی نیست...

vahidgame
26-10-2010, 17:05
چرا باید اینا با هم بیان آخه؟ امسال همه RPG ها جمع اند، سال دیگه هیچچی نیست...
اتفاقا سال دیگه بیشتر از امسال میاد. اونم چه بازی هایی! هر کدوم برای خودشون یه غولی هستن!
اصولا شما Diablo 3 و Dragon age 2 و Witcher 2 رو RPG نمی دونید؟ : دی
برای سال دیگه تازه برای پی سی باید همین Fable 3 رو هم اضافه کنید!

MobinS
26-10-2010, 17:12
آره سال دیگه diablo 3 میاد ، دیگه بقیه باید برن کنار :دی تازه universe dc هم میاد!

Arrowtic
26-10-2010, 17:35
آقا ديگه سيستم XP نداره؟براي خريد قدرت هاي جديد از چي استفاده بايد كرد؟

Leon-117
26-10-2010, 17:43
اتفاقا سال دیگه بیشتر از امسال میاد. اونم چه بازی هایی! هر کدوم برای خودشون یه غولی هستن!
حالا اونا زياد مهم نيستن:31:(شوخي)

پ.ن. باید وقتمون رو به طور مساوی بین اینو فال آوت تقسیم کنیم!! چرا باید اینا با هم بیان آخه؟ امسال همه RPG ها جمع اند، سال دیگه هیچچی نیست...
مشكل اينجاست جفتشوم بازي هاي خيلي خوبي هستن.تازه يه سري بازي ديگه هم مياد...:20:

{sahand}
26-10-2010, 17:59
سال خورشیدی منظورم بود!
........................................
ولی جالبه که کاراکتر حرف می زنه، آدم ارتباط بیشتری برقرار می کنه.
نگفتن گیم پلی چند ساعته؟

halflife g
26-10-2010, 18:29
دوستان من هم گرفتم بازی رو اول یه چند تا نقل قول کنم بعد نظرمو بگم:31::

فقط یه چیزی، منوی سیوش کجاشه؟ من دکمه ی وسط دسته رو می زنم بعد کنسل می کنم تا اون منو بیاد!! راه دیگه ای نداره؟

وقتی دکمه start رو میزنی میری تو اون اتاق که جاسپر هم توشه ...رو دیوار چند تا چرخدنده طلایی می بینی اگه بری نزدیکش و A رو بزنی منوی سیو و اینا میاد.

این 2تا امتیاز واقعا مسخرست . نمیدونم به کجای بازی گیر دادن ولی اصلا حق بازی این نیست .
سایت gaint bomb به بازی halo reach هم مثه اینکه 6 داده......کلا بعضی سایتا عمدا اینجوری نمره میدن تا معروف بشن و آمار بازدید کننده هاشون بره بالا........ .(واسه همین خیلی ها به میانگین توجه می کنن تا نمره یه سایت چون تو میانگین تاثیر نمره بد یه سایت خیلی به چشم نمیاد)

نگفتن گیم پلی چند ساعته؟زیاد مثه اینکه اینبار نسبت به شماره 2........

و اما نظر خودم:31::

گرافیکش کمی از شماره 2 بهتره و جای کار داشت ولی به نظر من واسه fable که مناسبه.... .داستان قشنگه تا اینجا....... .از منوش خوشم اومد....... .
راستی اگه دقت کرده باشین زمان load بازی خیلی کمتر شده که خوبه......

در کل بازی قشنگیه و میشه گفت شماره 3 بازی به کمال رسیده شماره 2 هستش.....(البته داستانش خیلی از 2 باحالتره)
gamespot هم فک کنم 8.5 بده بهش..... .

.

aha2012
27-10-2010, 09:39
gamespot به بازی داد 7.5/10 .

vahidgame
27-10-2010, 11:43
خیلی عجیبه :18:
فکر می کردم این بازی حداقل 8.5 رو بگیره!
حتی این بازیو رقیب جدی ME2 برای کسب بهترین RPG امسال می دونستم
این امتیاز برای این بازی خیلی پایینه. خیلی شوکه شدم :31:
باید دید که گیم اسپات دلیلش برای دادن این امتیاز چی بوده:18:

halflife g
27-10-2010, 13:00
خیلی عجیبه :18:
فکر می کردم این بازی حداقل 8.5 رو بگیره!
حتی این بازیو رقیب جدی ME2 برای کسب بهترین RPG امسال می دونستم
این امتیاز برای این بازی خیلی پایینه. خیلی شوکه شدم :31:
باید دید که گیم اسپات دلیلش برای دادن این امتیاز چی بوده:18:
نکات مثبتی که گیم اسپات گفته:

1-طراحی هنری رنگارنگ و فوق العاده
2-مفرح بودن دایمی بازی
3-موسیقی های بسیار عالی(great music score)

نکات منفی:

1-مبارزات کم عمق
2-فقدان تصمیمات جالب تا پایان بازی
3-نبود ارتباط عاطفی با هیچکدوم از کاراکترها
4-مقادیر زیادی از مشکلات ریز تکنیکی
5-بشدت آسون بودن بازی

حالا باید تا آخر بازی کنیم ببینیم چقدرش درسته و چقدرش نه..... .

.

Alireza.M67
27-10-2010, 15:02
آقا ما یه غلطی کردیم ، قبل از پادشاهی یه تعداد قول دادیم ، الآن به بدبختی افتادیم .
خزانه مملکتمون -950.000 تاست یعنی تازه 950.000 تا پول جمع کنم صفر میشه و 6.500.000 هم پول می خوام واسه جنگ .
یعنی الآن 7.450.000 پول می خوام .
بابا مگه من چقدر درآمد دارم آخه ...؟:31: تنها منبع در آمدیم یه آب باریکه ایه که از گیتار زدن بدست میاد.:31: تازه خرج خانواده رو هم باید بدم . :31:
(نمیدونم بازی کردید یا نه ولی اگه بازی کرده باشید میتونید بفهمید که جمع آوری انقدر پول یعنی چی )
تازه Deadline هم تعیین کرده ، 365 روز دیگه جنگه که خیلی سریع می گذره و الآن شده حدود 330 روز و من تونستم 10.000 تا از پول رو زنده کنم و خزانه شده -940.000 .:31: ولی به جاش یه فکر اساسی کردم و یه تجارتی راه انداختم که اگه خدا بخواد یه مقداری از پول رو در بیارم .
(البته می تونید راه بد بودن رو در پیش بگیرید و به قولها عمل نکنید که اونوقت پوله خود به خود جور میشه)

اما یه سری نکات جالب تا اینجا:

1. آخرین جایی که باید باهاش متحد بشین جاییه به اسم شهر کابوسها و برای رسیدن بهش باید از توی یه غار و وسط یه بیابان عبور کنید . این قسمت بازی تا اینجا بی شک بهترین قسمت بازیه که واقعا طراحی بیابان و اتفاقاتی که میفته خیلی خیلی عالی و هیجان انگیزه .

2. توی بازی وقتی استارت میزنید و توی اون اتاقه که خزانه تونه میرید طلاهاتون رو نشون میده که ریخته یه گوشه . حالا اگه بالای همونجا رو نگاه کنید یه چیزی می بینید که برق میزنه . فکر کنم اگه پولتون خیلی زیاد بشه و بتونید از کوهی از سکه طلا بالا برید ، میتونید اون چیز که نمیدونم چیه رو بدست بیارید .

3. Avatar awards بازی بسیار زیبا هستند و من از 3 تاشون واسه آواتارم استفاده کردم .

4. بعضی از تصمیماتی که باید بگیرید واقعا جالب و سخته و مجبورید چند لحظه ای واقعا روش فکر کنید .

5. (نکته منفی) : برانداختن شاه اونجوری که فکر می کردیم هیجان انگیز نبود و اون عکسهایی که پخش شده بود رو شبیهشو تو بازی ندیدم .

نکات منفی:

1-مبارزات کم عمق
2-فقدان تصمیمات جالب تا پایان بازی

حالا باید تا آخر بازی کنیم ببینیم چقدرش درسته و چقدرش نه..... .

.

این 2 تا رو اصلا قبول ندارم مخصوصا شماره 2 رو .

masoud93
27-10-2010, 15:36
میشه بازی رو بدون خوندن جملات و ... بری ؟

مثلا مثل gta و assassins creed و ...

یا حتما باید برای انجام ماموریت جملات انگلیسی رو بخونی.

یکی جواب بنده رو بده.

ممنون.

Alireza.M67
27-10-2010, 15:44
یکی جواب بنده رو بده.

ممنون.

بله میشه .
شما فقط یه جاهایی باید تصمیم بگیری که اونم در حد چند کلمه انگلیسیه که تازه بلدم نباشی از شکل و شمایلش میشه بفهمی چیه .
ولی خوب نصف بازی داستانشه و اگه انگلیسی بلد نباشی شاید به اندازه بقیه از بازی لذت نبری.

MobinS
27-10-2010, 15:47
هیچی... پاک بشه

Alex merccer
27-10-2010, 17:27
آقا ما یه غلطی کردیم ، قبل از پادشاهی یه تعداد قول دادیم ، الآن به بدبختی افتادیم .
خزانه مملکتمون -950.000 تاست یعنی تازه 950.000 تا پول جمع کنم صفر میشه و 6.500.000 هم پول می خوام واسه جنگ .
یعنی الآن 7.450.000 پول می خوام .
بابا مگه من چقدر درآمد دارم آخه ...؟:31: تنها منبع در آمدیم یه آب باریکه ایه که از گیتار زدن بدست میاد.:31: تازه خرج خانواده رو هم باید بدم . :31:
(نمیدونم بازی کردید یا نه ولی اگه بازی کرده باشید میتونید بفهمید که جمع آوری انقدر پول یعنی چی )
تازه Deadline هم تعیین کرده ، 365 روز دیگه جنگه که خیلی سریع می گذره و الآن شده حدود 330 روز و من تونستم 10.000 تا از پول رو زنده کنم و خزانه شده -940.000 .:31: ولی به جاش یه فکر اساسی کردم و یه تجارتی راه انداختم که اگه خدا بخواد یه مقداری از پول رو در بیارم .
(البته می تونید راه بد بودن رو در پیش بگیرید و به قولها عمل نکنید که اونوقت پوله خود به خود جور میشه)

:18::18::18:
7.500.000 از کجا باید آورد؟؟
من الان تقریبا دارم پادشاهیو می گیرم 2000 تا بیشتر ندارم!!!!!!!:31:(ایول خبر دادی باید قبل از اینکه شاه بشم پولشو در آرم.خرج خانواده هم که ندارم راحته)
به غیر از اینکه گیتار بزنی و نون درست کنی راه دیگه ای هم واسه پول در آوردن هست؟
یک سوال: مگه بخوای به قول هات عمل کنی پول می خواد؟
آخه یکیش این بود که یک یارویی بکنی وزیر جنگ یا یک همچین چیزی

Alireza.M67
27-10-2010, 17:48
:18::18::18:
7.500.000 از کجا باید آورد؟؟
من الان تقریبا دارم پادشاهیو می گیرم 2000 تا بیشتر ندارم!!!!!!!:31:(ایول خبر دادی باید قبل از اینکه شاه بشم پولشو در آرم.خرج خانواده هم که ندارم راحته)
به غیر از اینکه گیتار بزنی و نون درست کنی راه دیگه ای هم واسه پول در آوردن هست؟
یک سوال: مگه بخوای به قول هات عمل کنی پول می خواد؟
آخه یکیش این بود که یک یارویی بکنی وزیر جنگ یا یک همچین چیزی

کلا جوابتو تو اسپویلر میدم ، بقیه هم لطفا نگاه نکنن :20:(به خاطر خودتون میگم ، مزه ی بازی میره:10:)

قسمت اول :
شما یکی از شغلها رو برو هر 5 تا آپگریدش رو انجام بده ( من نوازندگی رو انتخاب کردم )
اونوقت مثلا اگه نوازندگی رو 10 بار پشت سر هم درست و بدون خطا بری هر بار 3600 تا بهت میده .
وقتی پولت به 70 یا 80 هزار رسید برو مغازه ها رو بخر که هر کدوم هر 5 دقیقه بهت حدود 1000 تا 5000 میدن . (خودت میتونی قیمتها رو گرون کنی که بیشتر پول در بیاری ولی گرون کردن هم روی تفکر مردم نسبت به شما تاثیر میذاره )
الآن من هر 5 دقیقه حدود 10.000 در میارم که مثلا اگه 1 ساعت بازی کنم 120.000 پول در میارم .

قسمت دوم :
مثلا قول دادی که دیگه از بچه ها کار نکشی ، اگه بخوای عمل کنی باید کارخونه رو بکنی مدرسه که خودش کلی خرج بر میداره .
یا مثلا قول بازسازی یه قسمتی رو دادی که باید پول خرجش کنی .
کم کردن مالیات مردم و افزایش حقوق سربازا هم یه مبلغ زیادی خرج بر میداره .
خلاصه اینکه تا اینجا من به قول هام عمل کردم و بودجه ی خزانه از +400.000 شد -950.000 که حالا واقعا موندم توش . (تازه الآن یه سری مسائل دیگه مونده که فکر کنم از این بدتر هم بشه :41:)

Alex merccer
27-10-2010, 18:06
کلا جوابتو تو اسپویلر میدم ، بقیه هم لطفا نگاه نکنن :20:(به خاطر خودتون میگم ، مزه ی بازی میره:10:)

قسمت اول :
شما یکی از شغلها رو برو هر 5 تا آپگریدش رو انجام بده ( من نوازندگی رو انتخاب کردم )
اونوقت مثلا اگه نوازندگی رو 10 بار پشت سر هم درست و بدون خطا بری هر بار 3600 تا بهت میده .
وقتی پولت به 70 یا 80 هزار رسید برو مغازه ها رو بخر که هر کدوم هر 5 دقیقه بهت حدود 1000 تا 5000 میدن . (خودت میتونی قیمتها رو گرون کنی که بیشتر پول در بیاری ولی گرون کردن هم روی تفکر مردم نسبت به شما تاثیر میذاره )
الآن من هر 5 دقیقه حدود 10.000 در میارم که مثلا اگه 1 ساعت بازی کنم 120.000 پول در میارم .

قسمت دوم :
مثلا قول دادی که دیگه از بچه ها کار نکشی ، اگه بخوای عمل کنی باید کارخونه رو بکنی مدرسه که خودش کلی خرج بر میداره .
یا مثلا قول بازسازی یه قسمتی رو دادی که باید پول خرجش کنی .
کم کردن مالیات مردم و افزایش حقوق سربازا هم یه مبلغ زیادی خرج بر میداره .
خلاصه اینکه تا اینجا من به قول هام عمل کردم و بودجه ی خزانه از +400.000 شد -950.000 که حالا واقعا موندم توش . (تازه الآن یه سری مسائل دیگه مونده که فکر کنم از این بدتر هم بشه :41:)
می شه چند تا مغازه خرید؟
وقتی داری کار می کنی اون 5 دقیقه حساب می شه؟

Alireza.M67
27-10-2010, 18:13
می شه چند تا مغازه خرید؟
وقتی داری کار می کنی اون 5 دقیقه حساب می شه؟

تمام مغازه ها رو میشه خرید .
از اون لحظه که وارد بازی میشی هر 5 دقیقه بهت پول میده تا وقتی که خارج میشی .
مثلا یهو وسط مبارزه میبینی 10000 تا به پولت اضافه میشه .

halflife g
27-10-2010, 18:20
چقدر جالب و مهیجه....... .:31:

یکی جواب بنده رو بده.
ممنون.

واسه دیالوگای بازی و این که خنده دار از آب دربیاد خیلی زحمت کشیدن مخصوصا اون ماموریت که واسه سه تا wizard باید..(بقیشو نمیگم:31:)خیلی دیالوگای مفرحی داره........ .در نتیجه فهمیدن حرف زدنهای بین کاراکترها بازی رو چند برابر مفرح تر می کنه

انصافا مامورتها هم متنوع هستن و صد البته گاها عجیب و جالب.

این 2 تا رو اصلا قبول ندارم مخصوصا شماره 2 رو .

راستش من از این 5 موردی که گیم اسپات به عنوان ایراد نام برده و نوشته 2 تاشو شدیدا قبول دارم........... .

بازی شدیدا آسونه و این برمیگرده به آسون بودن مبارزات... من خیلی بازی کردم(کمی مونده شاه بشم ولی هر چی ماموریت فرعی دم دستمه انجام دادم ولی یکبار هم نمردم:41:این کلا اون هیجان مبارزات و ترس از مرگ و تلاش برای جمع کردن و خریدن معجون برای زنده موندن رو خیلی کاهش میده)

مشکلات تکنیکی هم کم نداره ...البته واسه یه دنیای openworld قابل قبوله..(مثه fallout شدید نیس)

بریم بقیشو بازی بکنیم.........:31:

.

Leon-117
27-10-2010, 19:23
دوستان من فعلا زياد نرفتم جلو ولي يه سوال دارم:
ترتيب پيشرفت بازي چجوريه؟
مثلا بعد اينكه شاه شدي بازي چجوري ادامه پيدا ميكنه و....

masoud93
27-10-2010, 20:20
واسه دیالوگای بازی و این که خنده دار از آب دربیاد خیلی زحمت کشیدن مخصوصا اون ماموریت که واسه سه تا wizard باید..(بقیشو نمیگم)خیلی دیالوگای مفرحی داره........ .در نتیجه فهمیدن حرف زدنهای بین کاراکترها بازی رو چند برابر مفرح تر می کنه

انصافا مامورتها هم متنوع هستن و صد البته گاها عجیب و جالب.

منظور بنده فهمیدن داستان نبود.

فقط می خواستم ببینم میشه بریش یا نه.

مثلا بازی fallout رو نمیشه بریم مگر این که جملات رو بخونی.

{sahand}
27-10-2010, 21:46
تو فیبل 2 وقتی کنسول خاموش بود هم درآمد داشتی، یعنی با ساعت کنسول حساب می کرد، تو اینم همینطوره؟

779
27-10-2010, 23:50
تو فیبل 2 وقتی کنسول خاموش بود هم درآمد داشتی، یعنی با ساعت کنسول حساب می کرد، تو اینم همینطوره؟

جاان؟؟
کی همچین چیزی گفته؟
من دوبار بازی رو تموم کردم اما همچین چیزی ندیدم... نخیر نه تویه 2 و نه تویه 3 اینطوری نیست...
بازی به دستم رسید.
خیلی خوب شد که اون مینی گیم هایه رفتار ها رو برداشتند... چون واقعا هم آسون بود همم مسخره...
منوش هم خیلی خوب شده حیف که وقت زیاد طلف میکنه ( کاش Quick Save داشت بازی... )
گرافیک هم مثله همیشه هستش یک ورژن بالاتر خداییش گرافیک هنریش فوق العاده ی...
راستی این چرا منویی که اوله بازی وارد میشیم نداره؟ مستقیم میره تویه بازی!:19: بابا میخواستم آهنگشو گوش بدم اه. ( اینش خورد تو ذوقم ، اون آهنگه منویه نسخه ی 2 بازی یادتونه؟ And now our story's begins ... خیلی قشنگ بود آهنگش با این تیکه کلام هیچ وقت از یادم نمیره البته این جمله تویه این نسخه هم هست ولی من آهنگشو ندیدم... )
این Indicator هم که ایراد گرفتند من مشکلی توش ندیدم... تویه فیبل 2 هم گاهی اوقات اشتباه میکرد :دی

{sahand}
28-10-2010, 00:55
جاان؟؟
کی همچین چیزی گفته؟
من دوبار بازی رو تموم کردم اما همچین چیزی ندیدم... نخیر نه تویه 2 و نه تویه 3 اینطوری نیست...

شما دقت نمی کردی هر بار که می رفتی تو بازی به پول قلمبه بهت می داد؟ تو خود لودینگهای بازی هم اینو می گفت...
اصلا یکی از راه های پول درآوردن این بود که تاریخ کنسول رو بیاری رو حداقل، بازی رو سیو کنی، بعد بیاری رو حداکثر بعد دوباره بری تو بازی!
یه سرچ تو نت بزن ببین...

zibarezaei
28-10-2010, 08:05
من این بازی رو هنوز نگرفتم اما وقتی تعریف ها رو خوندم نمی دونم چرا فکر می کنم کمی شبیه سری بازی های The guild هست.

779
28-10-2010, 10:54
شما دقت نمی کردی هر بار که می رفتی تو بازی به پول قلمبه بهت می داد؟ تو خود لودینگهای بازی هم اینو می گفت...
اصلا یکی از راه های پول درآوردن این بود که تاریخ کنسول رو بیاری رو حداقل، بازی رو سیو کنی، بعد بیاری رو حداکثر بعد دوباره بری تو بازی!
یه سرچ تو نت بزن ببین...

فیلم هندی دیدی؟
حداقل من که تا یک ماه پیش بازیش میکردمو دیگه گول نزن!!
چی میگی من برایه خریدن قصر FairFax ( اسمش یادم نیست :دی ) 1 هفته فقط بازی کردم تا پولشو بدست آوردم!! تویه لودینگاشم دقیقا نوشته بود تویه طول بازی!!! اصلا همچین چیزی غیر ممکنه! اینطوری که شب بخوابی صبح بیدار شی ملیاردر شدی :دی

Alireza.M67
28-10-2010, 15:10
من بازیو تموم کردم .
باید بگم انقدر لذت بخش بود که نفهمیدم چطوری گذشت .
2 تا از Deamon's door ها رو هم باز کردم .

هشدار :

آخرین ماموریتتون اونه که باید واسه خانومه دزد رو پیدا کنی . قبل از اون هر کاری دارید بکنید چون بعد از اون دیگه هیچ چیز دستتون نیست .

masoud93
28-10-2010, 16:41
من بازیو تموم کردم .
باید بگم انقدر لذت بخش بود که نفهمیدم چطوری گذشت .
2 تا از Deamon's door ها رو هم باز کردم .

هشدار :

آخرین ماموریتتون اونه که باید واسه خانومه دزد رو پیدا کنی . قبل از اون هر کاری دارید بکنید چون بعد از اون دیگه هیچ چیز دستتون نیست .

بازی رو که تموم میکنی میزاره مثل gta ول بچرخی یا نه ؟

می خواستم بدونم تا آخر بازی همه ماموریت هارو روی زمین مشخص میکنه یا نه ؟

Alireza.M67
29-10-2010, 09:38
بازی رو که تموم میکنی میزاره مثل gta ول بچرخی یا نه ؟

می خواستم بدونم تا آخر بازی همه ماموریت هارو روی زمین مشخص میکنه یا نه ؟

بله بعد از اتمام بازی میشه بقیه ماموریتهای فرعی رو رفت .
اینکه همه ی ماموریت ها رو مشخص می کنه یا نا دقیقا نمیددونم ولی واسه بعضی چیزا مثل کتابها و ... باید بگردی .

The Rover
29-10-2010, 14:42
از دوستانی که بازی رو تقریبا کامل تموم کردن 2 تا سوال دارم:
حدودا ماموریت های فرعی چند تا داره؟
چند ساعت گیم پلی (مفید) داره؟

Layken
29-10-2010, 15:14
دوست من حالا حالا این بازی تموم شدنی نیست که.
کل کیف بازی به همین طولانی بودشنه من که دارم حال می کنم تو این بازی.
یه جورایی حس می کنم دارم تو یک دنیای دیگه ای..سیر می کنم.

mehdi30nema
29-10-2010, 17:10

منم میخواستم بدونم که اگه فقط ماموریت های اصلی را بریم چند ساعت طول میکشه ؟
امروز یه کمی بازی کردم ، بازی واقعا سرگرم کننده است و به نوعی اعتیاد آوره .
بعضی بازی ها یه حسی به آدم میده که دوست داره بازی هیچ وقت تموم نشه مثل همین فیبل .

dverbame
29-10-2010, 17:38
سلام دوستان

من خیلی وقته منتظر این بازی هستم

هنوز هم معلوم نیست واسه پی سی کی میاد ؟؟ :41:

کسی حدودش رو میدونه ؟

The Rover
29-10-2010, 21:42

من 360 ندارم باید تا اومدن pc ش صبر کنم. فقط میخوام بدونم :46:
درسته این ازون بازیاییه که از رو هارد پاک نمی کنم و سالها بازیش میکنم (اگه بالاخره برا pc بیاد) :20:

Alex merccer
29-10-2010, 22:07

اگه وقتی جنگ می شه به قول هات عمل نکنی راحت پول جنگ جور می شه و حدود 14-15 ساعت تموم می شه.اگه به قول هات عمل کنی پول هم جمع کنی تا 20 ساعت هم می ره.در کل آخرش ضد حاله. اونجوری که انتظار داشتم نبود.شروع بازی خیلی خوبه ولی پایان جالبی نداره.من فکر می کردم همونجوری که حدود 12-13 ساعت طول می کشه حکومت رو بگیری جنگ هم همون قدر طول بکشه اما اگه پول جمع نکنی 1 ساعت هم نمیشه.

halflife g
29-10-2010, 22:47
نقد fable 3

بازی fable برای اولین بار برای کنسول ایکس باکس و سپس برای pc منتشر شد ولی شماره دوم آن انحصاری ایکس باکس بود.
این سری بازی به خاطر محیطهای فانتزی و زیبا و اختیارات خاص و منحصر بفردی که در اختیار بازیکن قرار میدهد معروف شده و توانسته طرفداران زیادی برای خودش دست وپا کند. به طوری که شماره 2 این بازی با وجود انحصاری بودن حدود 3.5 میلیون نسخه فروش داشت و از خیلی از رقیبان هم سبک خود(حتی mass effect 2) فروش بیشتری داشته.
حال کمپانی لاینهد و آقای مولینو شماره 3 این بازی رو نیز روانه بازار کرده ناد که نیم نگاهی به آن می اندازیم:

گرافیک:
گرافیک بازی تقریبا گرافیک شماره 2 با اندکی بهبود می باشد و به نوعی میتوان گفت نسبت به نسخه های قبلش که گرافیک به روزی را برای مخاطب به ارمغان می آوردند گرافیک این شماره اندکی دموده است.
با این حال نباید از فانتزی بودن و رنگارنگ بودن گرافیک چشم پوشی کرد که انصافا رنگ و لعاب خاصی به بازی میدهد و گرافیک را زیباتر جلوه میدهد.

امتیاز به این بخش :8

گیم پلی:
در بخش گیم پلی بازی fable همیشه دچار نوساناتی بوده مخصوصا شماره 2 آن که مشکل درامد زایی و کسب تجربه برای تعادل بازی دردسز ساز بودند(تا جایی که خیلی از سایتهای نقاد به این موارد اشاره کرده بودند)

بعد از اندکی بازی به دو ایراد اساسی در مورد گیم پلی شماره 3 این بازی پی خواهید برد:
1-این بازی چرا اینقدر شبیه شماره 2 هستش؟
2-چرا این همه از المانهای نقش آفرینی بازی کم شده و بازی شبیه یک بازی خطی شده?

شباهت گیم پلی به شماره دو بسیار زیاد است البته این مشکل بعد از نیمه اول بازی خیلی به چشم نخواهد امد ولی مشکلی که نسبتا آزار دهنده هست تقریبا همین آسان شدن و یک راست شدن بازی است.فروشگاهها انطور که باید اجناس مختلفی ندارند....خرید و فروش نسبت به شماره قبلی لذت کمتری دارد(چون سر راست نیست)دیگر مثل قبل مغازه میوه فروشی لیستی از میو ها رو نمی فروشد بلکه فقط یک نوع میوه دارد یا بخر یا برو............... .

یکی دیگر از مشکلای عجیب و کاملا غیرقابل درک برای من نبود تنوع در اسلحه شمشیر و جادو است.البته با کشف اسلحه ها و جادوهای افسانه ای و مخلوط کردن آنها این مشکل تا حد زیادی حل میشود ولی متاسفانه در مغازه های اسلحه فروشی تعداد اسلحه برای فروش بسیار کم است و این برای کسی که بازی را با نام نقش آفرینی بازی می کند دردناک است.
تنوع زیاد در ماموریتها و گاه عجیب و غریب و شیرین بودن آنها جالب است.....تعداد ماموریت فرعی زیاد است و شما را راضی خواهد کرد.
نوع ارتباط با مردم و بچه دار شدن و آزدواج هم در این شماره آسانتر شده و دیگر برای به دست آوردن دل یک دختر لازم نیس 2 ساعت وقتتان را تلف کنید.شهر پویاس و دیالوگهای بامزه مردم تحسین برانگیز است.

پدر شدن راحتتر و لذت بخشتر شده

مشاغل هم هممچنین با اندکی تغییر در بازی هستند و شغل عود نوازی هم به بازی اضافه شده که در نوع خودش جالب است.
سیستم نقشه و گشت و گذار بازی بسیار جالب طراحی شده و درهر لحظه به کل سرزمین آلبیون دسترسی دارید و میتوانید سفر کنید.
سیستم منو بازی هم جالب طراحی شده.
از لحاظ آنلاین هم قابلیت بازی دو نفره وجود دارد و حتی شما میتوانید بچه ای از خودتون داشته باشید(یعنی یک بازیکن پسر باشد و یک بازیکن دختر)

امتیاز به این بخش : 8

داستان:
داستان در این شماره جزو نقاط قوت بازی است شما در نقش یک پرنس یا پرنسس باید بر علیه برادر مستبد خود بشویید و خود شاه مملکت شوید.البته در این راه باید قولهای مهم و انتخابهای حساسی هم انجام دهید که بازی را جالبتر می کند.
بخش داستانی بازی به اندازه کافی طولانی است و مناسب است ولی متاسفانه بخش انقلاب و شاه شدن آن هیجان لازم را ندارد.

قابلیت بازی دو نفره البته بصورت لایو و آنلاین فراهم شده

امتیاز این بخش:9

موسیقی:
بهترین و برجسته ترین بخش این بازی که بدون شک در بعضی موارد لقب شاهکار را میتوان به آن اتلاق کرد.........دیالوگها با لهجه زیبای بریتانیایی ادا میشوند و حالت فانتزی بازی را حفظ کرده اند.

امتیاز این بخش:9.5

در نهایت
بازی fable3 بازی زیبایی است ولی متاسفانه شباهت زیاد آن به شماره2 و همچنین ساده سازیهای بی مورد آن و البته گهگداری دیدن گرافیک دموده آن این بازی را از تبدیل شدن به بهترین در سری خود باز میدارد و مطمینا هنوز بعد از سالها شماره 1 این بازی بهترین این سری است
نمره نهایی:8.5

.

Shahroozs2
30-10-2010, 08:18
این بازی سبکش مثل جی تی ای open world یا مثل fallout?

vahidgame
30-10-2010, 10:15
2-چرا این همه از المانهای نقش آفرینی بازی کم شده و بازی شبیه یک بازی خطی شده?

مطمینا هنوز بعد از سالها شماره 1 این بازی بهترین این سری است
دمت گرم نقد زیبایی بود
از این دو قسمتش خیلی خوشم اومد :31:
به نظر من اگه عناصر نقش آفرینی در بازی بیشتر بود بازی از اینی که هستم هم بهتر میشد و شاید حتی می تونست یه کاندید جدی برای بهترین بازی سال باشه!
در مورد شماره 1 من خودم 4 بار اونو تا آخرش رفتم. واقعا از همه لحاظ شاهکار بود. با اینکه این شماره 3 رو بازی نکردم ولی این حرفتو خیلی قبول دارم که میگی شماره 1 اون بهترین این سریه.... الان مثلا کسایی که تا آخرش رفتن حاضرن چند بار دیگه دوباره بازیو از اول برن؟!
در این بازی هایی که بخش آنلاین ندارن این قسمت خیلی مهمه مخصوصا در بازی های نقش آفرینی. یعنی بعد از یکبار تموم کردن بازم گیمر حاضره بازیو تموم کنه یا نه...
توی بازی های این سبک می تونم مس افکت رو مثال بزنم به خصوص شماره دوم اون که بار ها میشه اونو تموم کرد و هر دفعه همه نکته های جدیدی از بازی کشف کرد
البته در مورد بازی هایی که بخش آنلاین ندارن DLC هم نقش مهمی داره. احتمالا برای این بازی هم DLC میاد

squall12
31-10-2010, 20:48
سلام. تو این بازی نمیشه مثل شماره قبل دزدی کرد؟

halflife g
31-10-2010, 20:59
سلام. تو این بازی نمیشه مثل شماره قبل دزدی کرد؟

میشه فقط باید guild جمع کنی و صندوق مربوط به دزدی رو باز کنی تا اینکارم یاد بگیره....... .

انشالله به زودی یه پست حاوی نکات بازی میذارم البته اگه وقت شد و بودیم در خدمت شما عزیزان.......... .

resident_evil
31-10-2010, 21:43
واقعا نسبت به نسخه ی قبلی پیشرفت کرده . دیگه ازون لودینگ های طولانی و اعصاب خورد کن و اون منوی پیچ در پیچ خبری نیست . من که تو این 2 3 روزه زندگی کردم با این بازی واقعا شاهکاره .

metal baz
01-11-2010, 11:52
درود دوستان , آقا این راهنمایی بازی که راه رو بهت نشون میده چرا کار نمیکنه , الان تو اون مرحله که کارخونه داره باید خودتو به مردمان اون شهر اثبات کنی لیدرشون یه زن بود ماموریتی که داری اینه که 82 تا امتیاز کسب کنی حالا من هر کاری میکنم اون راهنما نمیاد رو نقشه هم زوم میکنم اون نقشه رو انتخاب میکنم نمیشه از چی میتونه باشه
راهنمایی کنید ممنون میشم , ولی عجب بازی خوفی خیلی پیشرفت کرده:11:

resident_evil
01-11-2010, 12:07
راستی یه خواهش از دوستان داشتم اونم اینکه وقتی میخوان در مورد داستان بازی یا مراحل حرفی بزنن یا سوالی بکنن خواهشا توی Spoiler قرار بدن . یک ماسماسکه آبی رنگی هستش که داخلش نوشته SP
متشکریم .

Alex merccer
01-11-2010, 18:21
درود دوستان , آقا این راهنمایی بازی که راه رو بهت نشون میده چرا کار نمیکنه , الان تو اون مرحله که کارخونه داره باید خودتو به مردمان اون شهر اثبات کنی لیدرشون یه زن بود ماموریتی که داری اینه که 82 تا امتیاز کسب کنی حالا من هر کاری میکنم اون راهنما نمیاد رو نقشه هم زوم میکنم اون نقشه رو انتخاب میکنم نمیشه از چی میتونه باشه
راهنمایی کنید ممنون میشم , ولی عجب بازی خوفی خیلی پیشرفت کرده:11:

شما اینجا باید ماموریت های فرعی رو انجام بدی . توی مپ روی شهر هایی که علامت سول بالاش هست زوم کن برو کوئست ها شو انجام بده. می تونی هم غ رو بزنی همه ی کوئست ها رو نشونت می ده یکیو انتخاب کنی.

779
01-11-2010, 20:17
دوستان کسی کشف کرده این Gnomes ها چیکار میکنن؟ ( و هنوز کسی صندوقی که 50 تا Silver Key میخواد تا باز شه رو پیدا کرده؟ باید تویه Fair Fax باشه... )
مثا تویه نسخه ی 2 ما Gargalys ها رو که پیدا میکردیم میرفتیم زیره پله Bower Stone Market بعد یک Tomp اونجا بود که اگه همه ی اونا رو جمع میکردی بهترین Cross Bow بازی رو میداد!
این Gnomes ها هم حتمی باید یک همچین حالتی داشته باشه که آدم رقبتشو بگیره جمع کنه :دی

آها یافتم :

40 تا Guild Seals میده ، یک Achivement و The Gnome Wrecker Legendary Weapen که فکر کنم باید یکی از بهترینا باشه! ( البته چند تا Silver Treasure هم هستند میدن )
و اینم مقدار گلدی که واسه Gold Key Sanctury لازم دارید :

فکر کنم یکی از Legandry Weapen هام دقیقا به این قیمت بود!!
اطلاعات بیشتر پیدا کردم میزارم.

molaali
01-11-2010, 20:38
نسخه ي pc بازي هم منتشر شده؟

Alireza.M67
01-11-2010, 21:58
دوستان کسی کشف کرده این Gnomes ها چیکار میکنن؟ ( و هنوز کسی صندوقی که 50 تا Silver Key میخواد تا باز شه رو پیدا کرده؟ باید تویه Fair Fax باشه... )
مثا تویه نسخه ی 2 ما Gargalys ها رو که پیدا میکردیم میرفتیم زیره پله Bower Stone Market بعد یک Tomp اونجا بود که اگه همه ی اونا رو جمع میکردی بهترین Cross Bow بازی رو میداد!
این Gnomes ها هم حتمی باید یک همچین حالتی داشته باشه که آدم رقبتشو بگیره جمع کنه :دی

آها یافتم :

40 تا Guild Seals میده ، یک Achivement و The Gnome Wrecker Legendary Weapen که فکر کنم باید یکی از بهترینا باشه! ( البته چند تا Silver Treasure هم هستند میدن )

داداش فکر کنم با 5.000.000 هم کارت راه میفتاد :31:
هنوز نه Genom گیر اوردم نه Golden Key که ایشالا بعد از اینکه این 3- 4 تا بازی که دستم مونده رو تموم کنم دوباره میرم سروقتش .

vegas
01-11-2010, 22:29

آها یافتم :

این عکس واقعا برای Fable 3 هست ؟؟؟؟!!!!:18:
این که بیشتر گرافیکش شبیه بازی های Ps2 هست !:31:

Alireza.M67
01-11-2010, 22:50
این عکس واقعا برای Fable 3 هست ؟؟؟؟!!!!:18:
این که بیشتر گرافیکش شبیه بازی های Ps2 هست !:31:

نه ، گرافیک خود بازی با این زمین تا آسمون فرق داره ، نمیدونم چرا انقدر بازی تو این عکس بی کیفیته !

resident_evil
02-11-2010, 11:59
دیشب 5 ساعت بکوب بازی کردم واقعا حال داد . هی با خودم میگفتم این دیگه آخرین Questـه اما نمیشد ولش کرد . رفتیم زن گرفتیم بردیمش خونه شب اول رو برگزار کردیم یوهو دیدم یه بچه تو دسشته : دی خلاصه با این همه گرفتاریو Questهای فراوان نمیدونم این بچه چی بود این وسط ! کلا مارو از کار و زندگی انداخته فوق العادست

The Rover
02-11-2010, 12:26
دیشب 5 ساعت بکوب بازی کردم واقعا حال داد . هی با خودم میگفتم این دیگه آخرین Questـه اما نمیشد ولش کرد . رفتیم زن گرفتیم بردیمش خونه شب اول رو برگزار کردیم یوهو دیدم یه بچه تو دسشته : دی خلاصه با این همه گرفتاریو Questهای فراوان نمیدونم این بچه چی بود این وسط ! کلا مارو از کار و زندگی انداخته فوق العادست
شما هم یه سری توضیحات +18 رو بزار تو اسپویلر! :31:

halflife g
02-11-2010, 12:53
میانگین امتیازات بازی به 79 رسیده که همونطور که پیش بینی شده بود ضعیفترین این سری میشه با این امتیاز..........میانگین شماره یک84 و میانگین شماره دو 89 بوده........ .

بازی رو که چند روز پیش تموم کرده بودم ...در نتیجه از چند روز پیش هی هی دارم بازی رو ادامه میدم تا راهای فرعی و کلیدا و کلا جاهای مخصوصی بازی رو پیدا کنم...در کنارش هم ماموریتهای باقی مونده رو انجام میدم........ .

به نظر من که بازی کمی ناامید کنندس.....آخه خداییش چی این با شماره 2 فرق داره؟؟؟؟به غیر از تصمیماتی که تو این بازی می گیریم و یه شهر صحرایی و تغییر در منوها......... .و البته خیلی از ویژگیهای مثبت شماره 2 که حذف شده.

خود مولینو یه بار تو مصاحبش گفته بود ساختن fable2 عجولانه بود که خداییش راست می گفت اگه اون زمان fable 2 رو نمی ساخت و همین زمان fable3 رو میداد بیرون بازی یه میانگین امتیاز حدود 90 و شاید بالاتر می گرفت.

.

Alireza.M67
02-11-2010, 17:26
میانگین امتیازات بازی به 79 رسیده که همونطور که پیش بینی شده بود ضعیفترین این سری میشه با این امتیاز..........میانگین شماره یک84 و میانگین شماره دو 89 بوده........ .

بازی رو که چند روز پیش تموم کرده بودم ...در نتیجه از چند روز پیش هی هی دارم بازی رو ادامه میدم تا راهای فرعی و کلیدا و کلا جاهای مخصوصی بازی رو پیدا کنم...در کنارش هم ماموریتهای باقی مونده رو انجام میدم........ .

به نظر من که بازی کمی ناامید کنندس.....آخه خداییش چی این با شماره 2 فرق داره؟؟؟؟به غیر از تصمیماتی که تو این بازی می گیریم و یه شهر صحرایی و تغییر در منوها......... .و البته خیلی از ویژگیهای مثبت شماره 2 که حذف شده.

خود مولینو یه بار تو مصاحبش گفته بود ساختن fable2 عجولانه بود که خداییش راست می گفت اگه اون زمان fable 2 رو نمی ساخت و همین زمان fable3 رو میداد بیرون بازی یه میانگین امتیاز حدود 90 و شاید بالاتر می گرفت.

.

راستشو بخوای منم با نسخه 2 بیشتر از این حال کردم .

ولی حالا بی خیال اینجا رو داشته باش :
یه اچیومنj بازی هست که گفته 2000 امتیاز در بازی Mortar بگیرید .
من امروز گرفتم ،اگه شما هم گرفتید که هیچ ولی اگه نگرفتید این توضیحاتش:

یه قصر توی Mourningwood هست که قیمتش حدود 45000 تاس و دقیقا در انتهای جاده وجود داره .
اونو برید بخرید و بعد برید پشت Canon که در طبقه ی بالاست .
یه سری عملیات زامبی کشی دارید که اگه 2000 امتیاز بیارید یه اسلحه ی خیلی قوی بهتون میده .

keb
02-11-2010, 17:37
چه جالب بازی سیستم دوست یابی هم داره:21:

779
02-11-2010, 22:18
راستشو بخوای منم با نسخه 2 بیشتر از این حال کردم .

ولی حالا بی خیال اینجا رو داشته باش :
یه اچیومنj بازی هست که گفته 2000 امتیاز در بازی Mortar بگیرید .
من امروز گرفتم ،اگه شما هم گرفتید که هیچ ولی اگه نگرفتید این توضیحاتش:

یه قصر توی Mourningwood هست که قیمتش حدود 45000 تاس و دقیقا در انتهای جاده وجود داره .
اونو برید بخرید و بعد برید پشت Canon که در طبقه ی بالاست .
یه سری عملیات زامبی کشی دارید که اگه 2000 امتیاز بیارید یه اسلحه ی خیلی قوی بهتون میده .

آره اما این Legandry Weapen ای که میده زیاد قوی نیست!
بعد کشتن تمام Gnomes ها اون زمانه که میفهمین Legandry Weapen یعنی چی :دی
منم بازی رو دیروز تموم کرم اما چه بسا که تازه شروه بازیه. ( جایه اون Tomb مخصوص Gargalys ها در Fable 2 هم تنها یک کیسه پول پیدا میکنید :دی )
در مورده iپورت سیو ها به Fable 3 که من اوله بازی برام تعجب که هیچ چیزی ندیدم یک چیزایی شنیدم که میگه این سیو ها تویه درون بازی تاثیر میگزاره و کار هایی که پدرت کرده (کاراکتر شما در Fable 2 ) رو در این نسخه نشون میده!!
save import only lets villagers gossip about your fable 2 character
اما اینکه چطوری سیو رو میشه ایمپورت کرد یا اصلا اتومات پورت میشه چیزی پیدا نکردم ان شالله پیدا میشه...
راستی کسی تاریخچه ی شهر هایه Fable 2 رو میدونه که چی به سرشون اومد؟ من فقط شهر BloodStone رو میدونم که از تویه یکی از دیالوگ ها با Walter شنیدم که گفت اون شهر توسط Banshee ها گرفته شده و ...

The Rover
03-11-2010, 11:55
آقا یه سوال:
کلا کسایی که 360 نداشتن و 2 رو بازی نکردن آیا 1-ضرر کردن 2-این مثل همونه 3-این بهتره؟
(لطفا بدون در نظر گرفتن نمره ی سایتا و به عنوان یه خوره RPG جواب بدید!)

MobinS
03-11-2010, 15:22
به نظرم هردوتاشو آدم باید بازی کنه. هر دوش توپه! و کسی که ایکس باکس نداره و فقط اینو توی کامپیوتر بازی خواهد کرد ، یک کوچولو ضرر کردن!
از لحاظ برتری هم ، اگه این طوری نمی دادن بازی رو ، و بجای دو سری هر الان تازه نسخه 2 شو میدادن خیلی بهتر میشد ، یعنی روی قبلیش بیشتر کار می کردند.
کلا این نسخه اش از لحاظ آر پی جی بودنش قوی تره!

MobinS
03-11-2010, 16:03
اینو حتما بخونید ، تفاوت بین فیبل 2 و فیبل 3 هست. خیلی جالبه :

MobinS
03-11-2010, 16:15
اینو هم حتما بخونید و یکی وقت داره ترجمه کنه ، به نظرم ، نظرش کاملا درسته! :

Alireza.M67
03-11-2010, 16:55
آقا یه سوال:
کلا کسایی که 360 نداشتن و 2 رو بازی نکردن آیا 1-ضرر کردن 2-این مثل همونه 3-این بهتره؟
(لطفا بدون در نظر گرفتن نمره ی سایتا و به عنوان یه خوره RPG جواب بدید!)

گزینه 1 صحیح است .:20:
از نظر من که بدجور ضرر کردن چون شماره 2 بازی تو زمان خودش یکی از بهترین نقش آفرینی های جهان بود .
من خودم به شخصه با 2 بیشتر از 3 حال کردم .
اگر شماه 1 رو هم بازی نکردید که دیگه ضرر عظما کردید چون اونم تو زمان خودش عالی بود .

The Rover
03-11-2010, 17:59
گزینه 1 صحیح است .:20:
از نظر من که بدجور ضرر کردن چون شماره 2 بازی تو زمان خودش یکی از بهترین نقش آفرینی های جهان بود .
من خودم به شخصه با 2 بیشتر از 3 حال کردم .
اگر شماه 1 رو هم بازی نکردید که دیگه ضرر عظما کردید چون اونم تو زمان خودش عالی بود .
ممنون دمتون گرم بابت پاسخ ها!
1 رو چندین بار تموم کردم یکی از قشنگترین RPG ها بود :46:

779
05-11-2010, 14:25
پول بدست آورید!!!!!

( امتحان شده )
بله! با این ترفند شما میتونین 999,999,999 تا =ول بدست بیاورید ! ( توجه داشته باشین که از این مقدار تجاوز نکند )
تنها کاری که باید باکنید این هست که یک دسته ی اضافی داشته باشین .

1:با دسته ی 1 بازی رو تا جریان بازی لود کنید.
2:دسته ی 2 رو روشن کنین و پروفایل خود را فعال کنید.
3:شخصیت دسته ی 2 را با زدن دکمه ی Start به بازی بیاورید.
*4: حالا با دسته ی یک به کاراکتر دسته ی 2 نگاه کنید.
*5:سپس دکمه ی LB رو بزنید تا به دسته ی 2 Gift بدین. با این کار اتومات میرین به Santuary .
*6:سمت راست خود باید یک کیف آبی رنگ باشه.
*7:تمام پوله خود را انتخاب کنید.( توجه داشته باشین سقف پولی که میتونین بزارین 100000 تاست )
*8:تا حد ممکن این کار را انجام دهید تا پولتان صفر شود.
*9:حال به بازی برگردید.
*10:دسته ی 2 را برداشته و به Sanctuary برین ( با زدن دکمه ی Start )
*11:به تاقچه ی Gift ها بروید.
*12:همه ی Gift هایی که از دسته ی 1 گرفتید را Reject IT کنید.
*13:به بازی برگشته و با دسته ی 2 رویه خود را به دسته ی 1 کرده و دکمه ی پایین D-Pad را زده تا از بازی خارج شوید.
*14:حال دوباره دسته ی 2 را به بازی برگردونید ( با زدن دکمه ی Start )
*15: با دسته ی 1 به Sanctuary رفته و تمام Gift هایه خود را بردارید.
16:موراد ستاره دار را تکرار کنید.( از 4 تا 15 )
با این کار هر بار 2 برابر پول قبل را از Gift ها بر می دارین!!!!! این کار را تا پول 999,999,999 ادامه دهید!!!!!

من که در عرضه 15 دقیقه میلیاردر شدم :دی طولانی ترین جایه کار اینکه پولتو Gift کنی چون سقف پول داره باید هی بزنی که اگه مثلا پولت 2000000 باشه یکم طول میکشه.

پول بدست آورید 2!!(برایه افرادی که دسته ی 2 ندارند.)

(امتحان نشده)

بهرین راه اینه که یک خونه بخرید. ( بهترین خونه اونه که بیشترین Trophy رو در خود جای بده )
1:وارد خانه شده و Trophy ها را بر رویه دیوار بگزارید.
2:سپس به بیرون برین و خونه رو بفروشید.
3:به خانه برگشته و Trophy هایه خود را بردارید.
4:برگشته و دوباره خونه را بخرید.
5: این کار را تا جایی که پول لازم دارید انجام دهید.

با گزاشتن Trophy ارزش خونه بالا میره و با فروختنش کلی سود میکنین و وقتی بردارین و دوباره خونه رو بخرین قیمت اولیه میشه!!

مشکل من تویه این این بود که خونه ای پیدا نکردم که توش Trophy بتونم بزارم! ( البته 2 تا خونه بیشتر امتحان نکردم پولم تموم شد دوستانی که چنین خونه ای رو میشناسن به بقیه هم بگن! )

با این کارها میتونین خرج سرسام آور قول هایه خود را زمانی که شاه شدین بپردازین! ( هرچند که من دهنه خودمو سرویس کردم تا بتونم خرج هاشو بدم به شما هم پیشنهاد میشه اول بازی رو تموم کنین بعد این کارا رو بکنین تا سختیه زندگی رو درک کنید :دی )

resident_evil
05-11-2010, 15:42
بازی دیروز تموم شد واقعا عالی بود فوق العاده لذت بردم فقط این آخرش این انتخاب ها بسیار سخت بود : دی
این پول به دست آوردن چه سخت شده فیبل 2 تاریخ کنسول رو دستکاری میکردی پول میداد بهت : دی[

MobinS
05-11-2010, 19:10
بازیشو مگه میشه split/screen هم بازی کرد؟؟؟

779
05-11-2010, 19:38
بازیشو مگه میشه split/screen هم بازی کرد؟؟؟

نه تویه یک Screen دو تا هیرو میان ... میتونین با هم ازدواج کنین... بیزینس کنین و ...

MobinS
05-11-2010, 22:40
میشه دوتا داستانو رفت؟ مثلا یکی زن بشه و یکی مرد و بعدش هرکی کوئست خودشو بره و... ؟

metal baz
06-11-2010, 00:50
سرانجام این بازی زیبا رو تموم کردم و به تمام کسانی که این بازی رو انجام ندادند پیشنهاد میکنم که هر چه زود تر دست به کار بشن

بچه ها یه سوال؟

بعد از هر مرحله که تموم میکردی وارد پورتال میشدی یه زن میمود راهنماییت میکرد صداش خیلی شبیهه به شهره اغداشلو بود ولی من تو کریدیت آخر بازی اسمی از ایشون ندیدم میخواستم ببینم شما چیزی دیدید یا با من موافقید یا نه؟

{sahand}
06-11-2010, 08:47
سرانجام این بازی زیبا رو تموم کردم و به تمام کسانی که این بازی رو انجام ندادند پیشنهاد میکنم که هر چه زود تر دست به کار بشن

بچه ها یه سوال؟

بعد از هر مرحله که تموم میکردی وارد پورتال میشدی یه زن میمود راهنماییت میکرد صداش خیلی شبیهه به شهره اغداشلو بود ولی من تو کریدیت آخر بازی اسمی از ایشون ندیدم میخواستم ببینم شما چیزی دیدید یا با من موافقید یا نه؟
اسم اون زن Theresa ـه و تو دو نسخه ی قبلی هم بود، نقش بیشتری هم داشت. خواهر هیرو فیبل 1ـه. اسم دوبلورش هم Zoe Wanamakerـه.

779
06-11-2010, 09:18
میشه دوتا داستانو رفت؟ مثلا یکی زن بشه و یکی مرد و بعدش هرکی کوئست خودشو بره و... ؟

عزیز تویه یک اسکرین فکر نمی کنم اینطوری شه.
ولی اگه 2 تا داستان رو جدا بری وقتی دسته ی 2 رو به بازی میاری شخصیت پروفایلت میاد.( حالا چه مرد چه زن )
من خودم یک زن ساختم وقتی آوردمش با لباس خوابه اوله بازی بود :دی

MobinS
07-11-2010, 17:22
من می خوام ازدواج کنم ، زنه می گه باید حلقه بگیری!از کجا بگیرم.؟
من الان می خوام با صاحب وسیله ی خونه فروشی ازدواج کنم ، اون مغازه بعدش واسه من میشه؟

Reza Azimy_RW
07-11-2010, 20:57
دوستان من که زبانم در حد افتضاحه این بازیو بخرم یا نه ؟ Mass Effect 2 رو که خریدم مثل چیز پشیمون شدم !(چون خیلی به زبان احتیاج داشت )

Alireza.M67
07-11-2010, 22:06
من می خوام ازدواج کنم ، زنه می گه باید حلقه بگیری!از کجا بگیرم.؟
من الان می خوام با صاحب وسیله ی خونه فروشی ازدواج کنم ، اون مغازه بعدش واسه من میشه؟

حلقه رو که باید از جواهر فروشی بگیری ( دست فروشها)
مغازه رو هم باید فقط بخری تا مال تو بشه .

دوستان من که زبانم در حد افتضاحه این بازیو بخرم یا نه ؟ Mass Effect 2 رو که خریدم مثل چیز پشیمون شدم !(چون خیلی به زبان احتیاج داشت )

این مثل اون احتیاج به زبان نداره .

The Rover
08-11-2010, 09:56
تو این شماره هم میشه حلقه ازدواج تقلبی به خانوم بدی؟

JUSTIN11
15-11-2010, 17:26
دوستان این بازی هم دارای کد امنیتی anti piracy 2.5 هست؟
توی بازی آپدیت جدید داشبورد داره و ما مجبوریم آپدیت کنیم؟
اگه داشبورد آپدیت باشه بعد اینو بازی کنیم در اولین اتصال به لایو بن میشیم؟

aha2012
15-11-2010, 18:02
بنظرتون بازیشو بگیرم؟من تابحال اینو بازی نکردم.قشنگه؟

Alireza.M67
15-11-2010, 20:10
1.دوستان این بازی هم دارای کد امنیتی anti piracy 2.5 هست؟
2.توی بازی آپدیت جدید داشبورد داره و ما مجبوریم آپدیت کنیم؟
3.اگه داشبورد آپدیت باشه بعد اینو بازی کنیم در اولین اتصال به لایو بن میشیم؟

1. بله
2.خیر (این بازی استثنائا احتیاج به آپدیت نداره)
3.در اولین اتصال فلگ و در اولین بن ویو بن میشید .

بنظرتون بازیشو بگیرم؟من تابحال اینو بازی نکردم.قشنگه؟

بازی فراتر از قشنگه .
اگه چند صفحه ی آخر رو بخونی کلا سبکشو متوجه میشی .

aha2012
15-11-2010, 20:28
حالا فرض کنید من بازیو خریدم و بازی هم کردم و تا آخرش هم رفتم.وقتی به لایو وصل بشم بدون اینکه بازیو بخوام آنلاین بازی کنم بن میشم؟؟؟
یعنی اگه بازیو بعد از اتمامش بندازم یه گوشه و وصل بشم به اینترنت بن میشم؟؟؟؟؟؟؟؟

resident_evil
15-11-2010, 21:35
حالا فرض کنید من بازیو خریدم و بازی هم کردم و تا آخرش هم رفتم.وقتی به لایو وصل بشم بدون اینکه بازیو بخوام آنلاین بازی کنم بن میشم؟؟؟
یعنی اگه بازیو بعد از اتمامش بندازم یه گوشه و وصل بشم به اینترنت بن میشم؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کنسول رو آپدیت کرده باشی همون Dashboardرو اگر بازی رو داخل کنسول بزاری و بازی کنی بعدش به لایو وصل بشی حتی اگه بازی هم نکنی بن خواهی شد

MobinS
16-11-2010, 15:00
تا چند ساعت دیگه برای دومین بار در شخصیت منفی بازیو تموم می کنم. بازی خیلی قشنگی بود فقط چند تا نکته منفی خیلی بزرگ داشت :
1- بازی دیگه خیلی اکشن بود تا RPG
2-انقلابش خیلی مصنوعی و بیمزه بود - اصلا حس انقلاب به من دست نداد ( مثلا می تونستند یکم بیشتر RPG اش کنن! مثلا میشد هر جور خودت می خوای ، مثلا شورش کنی ، یا مردمو با خودت بکشی به خیابونا ، یا مبارزه rebel گونه کنیم. یا ترور کنیم و... اینطوری خیلی قشنگ تر میشد. اگر هم ترس دستگیر شدن و حمله شدن توسط گارد های پادشاه رو به عنوان منافق :دی داشتیم خیلی بهتر و پر استرس تر میشد - کار سختی نبود اضافه کردن این چند مورد ، ولی خیلی بازیو زیبا تر می کرد و فضای انقلاب زیباتری می ساخت.)
3-پادشاهی اش هم قشنگ نبود و خیلی کوتاه بود. ای کاش همین طوری ادامه دار بود و بازم کار های پادشاهانه می کردی!

کلا هم بازیشو یکم سمبلی ساخته بودن ، ولی در کل خیلی توپ بود بازیش ، من بهش نمره 8.5 میدم.

ArashNAM
16-11-2010, 15:46
خبری از نسخه PC بازی نمیشه؟

MobinS
16-11-2010, 20:01
فعلا که خبری نیست ، هنوز TBA هست.

aha2012
17-11-2010, 12:30
سلام به همه
من بازیه fable 3 رو دیروز خریدم.میخواستم بدونم اگه بازیو تو کنسول بذارم و تا آخر بازی هم برم و بعدش بازی که تموم شد بذارم تو آرشیوم،اگه برم تو لایو بن میشم؟؟؟؟؟با بازی نمیرم لایوا،همینطوری برم لایو و بدون اینکه بازی توش باشه.
فقط میخوام بازیو تمومش کنم.میترسم بعد از اتمام بازی بن شم.
راهنمایی کنید .ممنون

Alireza.M67
17-11-2010, 14:34
سلام به همه
من بازیه fable 3 رو دیروز خریدم.میخواستم بدونم اگه بازیو تو کنسول بذارم و تا آخر بازی هم برم و بعدش بازی که تموم شد بذارم تو آرشیوم،اگه برم تو لایو بن میشم؟؟؟؟؟با بازی نمیرم لایوا،همینطوری برم لایو و بدون اینکه بازی توش باشه.
فقط میخوام بازیو تمومش کنم.میترسم بعد از اتمام بازی بن شم.
راهنمایی کنید .ممنون

حاجی 4 تا پست بالاتر نوید جوابتو داد دیگه .:10:
اگه داشبوردو آپدیت کرده باشی > بله .
اگه آپدیت نکرده باشی > خیر .

aha2012
18-11-2010, 01:27
حاجی 4 تا پست بالاتر نوید جوابتو داد دیگه .:10:
اگه داشبوردو آپدیت کرده باشی > بله .
اگه آپدیت نکرده باشی > خیر .
مرسی حاج آقا
آخه این کوفتی بدجوری چشمو ترسونده بود

Alireza.M67
18-11-2010, 16:31
مرسی حاج آقا

حاجی من با هرکی احساس صمیمیت و خودمونی بودن کنم بهش می گم : "حاجی" :31::10:

aha2012
18-11-2010, 17:25
حاجی من با هرکی احساس صمیمیت و خودمونی بودن کنم بهش می گم : "حاجی" :31::10:
مرسی حاجی:31::31:
دمت گرم

The Rover
18-11-2010, 22:39
هیچی بهتر از این نیست که آدم 2 تا رفیقو میبینه با هم دوستانه برخورد میکنند :20:
من که خیلی لذت میبرم :31:

gap
02-12-2010, 14:19
یه سوال دوستان،
من الان Elise رو پیدا کردم و قرار شد چند روز بعد با این Lnszo بهم بزنه و پیش خودم برگرده،اما کجا؟وکی باید برم پیشش رو نگفته؟کسی از دوستان میدونه؟ممنون

Omid_Sadeghvand
03-12-2010, 11:42
سلام
آقا این Fable 3 واسه PC نیومد!؟

The Rover
03-12-2010, 17:56
سلام
آقا این Fable 3 واسه PC نیومد!؟
هنوز نه! ولی صبر کن یه مدت دیگه انجا میفته دست ما pc بازا :21:

MobinS
03-12-2010, 21:41
یه سوال دوستان،
من الان Elise رو پیدا کردم و قرار شد چند روز بعد با این Lnszo بهم بزنه و پیش خودم برگرده،اما کجا؟وکی باید برم پیشش رو نگفته؟کسی از دوستان میدونه؟ممنون

یکم بگذره دقیقا روبروی همون ساختمون میاد می ایسته و می تونی باهاش ازدواج کنی ( من اشتباهی کشتمش!)

CAPITAN MAC
06-12-2010, 19:52
یک راهنمایی کامل از مراحل بازی + Side Missions

mohammad_twe
10-12-2010, 15:55
اول بازی
اونجا که میریم پیش داداش اون دختره هی میگه من رو انتخاب کن , من رو انتخاب کن
اونجا قضیه چی بود ؟ من نفهمیدم
انتخابش کردم
بردنش
انگار کشتنش :دی

mehdi30nema
10-12-2010, 18:29
سلام

بچه ها من الان رسیدم به اونجا که به اون گروهی که توی تونل های زیر زمینی هستند ( resistance ) ملحق شدیم ( همراه با سر والتر ) بعد به من گفتن یه جا برم و منم رفتم ( شبیه قصر هست ) یه کسی شبیه به ملکه هم جلوش وایساده و هی میگه put me customs یا wear the customes . من که نمیدونم چی کار باید کرد .
کسی میتونه منو راهنمایی که ؟

MobinS
10-12-2010, 18:54
اول بازی
اونجا که میریم پیش داداش اون دختره هی میگه من رو انتخاب کن , من رو انتخاب کن
اونجا قضیه چی بود ؟ من نفهمیدم
انتخابش کردم
بردنش
انگار کشتنش :دی

اولش رو می گین؟ اونجا برادرمون ( که شاه می باشه) برای تنبیه مون میگه که یکی انتخاب کن که بکشم ، اگه این همه دلت برای مردم می سوزه ، بگو دوست دخترتو بکشم یا مردمو؟
بعدش دوست دختر ( یا پسر) هم هی می گه که منو انتخاب کن تا منو بکشن!

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

سلام

بچه ها من الان رسیدم به اونجا که به اون گروهی که توی تونل های زیر زمینی هستند ( resistance ) ملحق شدیم ( همراه با سر والتر ) بعد به من گفتن یه جا برم و منم رفتم ( شبیه قصر هست ) یه کسی شبیه به ملکه هم جلوش وایساده و هی میگه put me customs یا wear the customes . من که نمیدونم چی کار باید کرد .
کسی میتونه منو راهنمایی که ؟

اونجااون زنه ملکه نیست که! همون زنی هست که توی زیرزمین باهاش آشنا میشیم ، می خوایم بریم مهمونی همون صاحب کارخونه های شهر. اونجا باید اون دست لباس هایی رو که بهت داده بود ( لباس مجلل برای مهمونی) رو بپوشی تا بتونی بری مهمونی.

mehdi30nema
11-12-2010, 11:34
اونجااون زنه ملکه نیست که! همون زنی هست که توی زیرزمین باهاش آشنا میشیم ، می خوایم بریم مهمونی همون صاحب کارخونه های شهر. اونجا باید اون دست لباس هایی رو که بهت داده بود ( لباس مجلل برای مهمونی) رو بپوشی تا بتونی بری مهمونی.

اصلا لباسی بهم نداده .
میشه بگید از کجا باید لباس گیر آورد . ؟

resident_evil
11-12-2010, 13:47
اصلا لباسی بهم نداده .
میشه بگید از کجا باید لباس گیر آورد . ؟

Start رو بزن بعد برو تو اتاق لباس ها عکس چوب لباسی داره بعدش لباسی رو که بهت گفته بپوش

hamed30
11-12-2010, 15:20
سایت IGN تاریخ انتشار بازی رو واسه PC زده DEC 31 2011 یعنی یک سال دیگه !:19: فکر میکنید این تاریخ درسته؟؟؟ gamespot زده TBA

mohammad_twe
11-12-2010, 17:50
اقا من همش به این مردم دارم خوبی میکنم , همش قول هایی که دادم رو دارم عمل میکنم
همینطوری داره پول کم میشه ! :دی
یه وقت بی پول نشم ؟؟؟ به قول ها عمل کنم در اینده چی میشه ؟ عمل نکنم چی میشه ؟

mehdi30nema
11-12-2010, 19:42
Start رو بزن بعد برو تو اتاق لباس ها عکس چوب لباسی داره بعدش لباسی رو که بهت گفته بپوش

مرسی فهمیدم باید چی کار کرد .

حالا چه قدر تا آخره بازی مونده ؟

mehdi30nema
14-12-2010, 08:05

سوال منو کسی نمیدونه ؟

aha2012
14-12-2010, 11:29

سوال منو کسی نمیدونه ؟
بیا خودت ببین:

Alireza.M67
14-12-2010, 11:31
اقا من همش به این مردم دارم خوبی میکنم , همش قول هایی که دادم رو دارم عمل میکنم
همینطوری داره پول کم میشه ! :دی
یه وقت بی پول نشم ؟؟؟ به قول ها عمل کنم در اینده چی میشه ؟ عمل نکنم چی میشه ؟

اگه به قولات عمل کنی بی پول میشی و تو جنگ آخر بازی اکثر مردمت میمیرن .
اگه عمل نکنی بین مردم بدنام و منفور میشی .
به نظر من عمل کن و بعد برو خودت پول دربیار و بریز تو خزانه .

نصف رفتی ، نصف مونده .

matrix_3s
14-12-2010, 12:34
دوستان این بازی چطوریاس ؟؟؟؟؟؟ ارزش وقت گذاشتن داره ....................
خیلی سخت که نیست؟؟؟؟؟؟

MobinS
14-12-2010, 13:43
اگه به قولات عمل کنی بی پول میشی و تو جنگ آخر بازی اکثر مردمت میمیرن .
اگه عمل نکنی بین مردم بدنام و منفور میشی .
به نظر من عمل کن و بعد برو خودت پول دربیار و بریز تو خزانه .

نصف رفتی ، نصف مونده .

چطوری خودت در بیاری؟؟ این همه پولو از کجا میشه بیاری؟:دی

دوستان این بازی چطوریاس ؟؟؟؟؟؟ ارزش وقت گذاشتن داره ....................
خیلی سخت که نیست؟؟؟؟؟؟

ارزش بازی کردنو داره , ارزش دوبار بازی کردنو هم داره.
از نظر سختی آسونی هم یکی از آسون ترین بازی های عمرم بود.

mohammad_twe
15-12-2010, 01:57
پس من چیکار کنم که بازی خوب پیش بره :دی؟

MobinS
15-12-2010, 11:39
پس من چیکار کنم که بازی خوب پیش بره :دی؟

بد باشیش بهتره. من سه بار تموم کردم. یک بار خیلی خوب بودم. یک بار متوسط و یک بار هم بد. بد بودن از همه بهتره ( خودم همیشه توی این جور بازیا سعی می کنم شخصیتم خوب باشه) , چون که حداقل مردم زنده می مونن , چند تا مغازه هست و میهش ادامه داد , ولی اگه آدم خوبی باشی که اصلا هیچکی زنده نمی مونه! توی خیابونا پر میشه از مرده! میشه شهر ارواح!

mehdi30nema
15-12-2010, 13:06
من الان شاه شدم و تاج گذاری هم کردم .
دیگه خط داستانی تقریبا تموم شده ؟ اگه ادامه بدیم چی میشه ؟

MobinS
16-12-2010, 23:23
من الان شاه شدم و تاج گذاری هم کردم .
دیگه خط داستانی تقریبا تموم شده ؟ اگه ادامه بدیم چی میشه ؟

نه متاسفانه دوران شاه بودن هم داستان داره و داستانی کاملا خطی هم داره! حدودا 80 درصد بازیو تا الان تموم کردین.

mohammad_twe
17-12-2010, 00:17
تموم شد
بسیار زیبا بود
حالی کردیم :دی
خوب حالا که تموم شده چیکار کنم ؟
راستی یه خونه خریدم , چه میشه کرد باهاش؟

MobinS
17-12-2010, 13:09
تموم شد
بسیار زیبا بود
حالی کردیم :دی
خوب حالا که تموم شده چیکار کنم ؟
راستی یه خونه خریدم , چه میشه کرد باهاش؟

تموم که شد می ونی مرحله های اضافه و side quest هارو انجام بدی.
خونه رو می تونی اجاره بدی و پول بگیری , همچنین می تونی خانوادتو ببری اون تو , و خونه خودت کنی , دکوراسیونشو عوض کنی , *** با همسرت داشته باشی و یا این که روی تخت بخوابی.

همیشه هم باید اول بازی تا جایی می تونی ساختمون بخری , و همه رو بذاری روی اجاره , این طوری راحت می تونی تجارت کنی.

mohammad_twe
17-12-2010, 13:16
همسر از کجا بیارم خوب ؟؟ در مورد زن گرفتن یه توضیحی بدین ! :دی

MobinS
17-12-2010, 23:32
همسر از کجا بیارم خوب ؟؟ در مورد زن گرفتن یه توضیحی بدین ! :دی

اول باید رابطه اتو باهاش خوب کنی. بعدش رابطه عاشقانه رو شروع کنی ( توسط یک کوئیست) بعد از اون که اون کوئیست رو انجام دادی ( که معمولا باید یک date باهاش داشته باشی) باید حلقه بخری. حلقه رو باید از دستفروشای خیابونا بخری و بعدش بهش پیشنهاد ازدواج بدی. بعدش نوع عروسی ( با شکوه و...) رو انتخاب می کنی , بعدش محل عروسی رو انتخاب می کنی و در آخر هم یک خونه برای قرارگیری خونوادت انتخاب می کنی.

mehdi30nema
31-12-2010, 12:31
بچه ها من بعد از اینکه شاه شدم ، الان حدود چهار پنج ساعت هم هست دارم بازی میکنم و باید کارای مختلف انجام بدم .
اولا اینکه بین انتخاب ها چون فقط خوب را انتخاب کردم الان اصلا پول ندارم و تو شهر ها هم مردم همه دارند استفراغ میکنند و از حال میرند .
این وضع به خاطر چی هست
دوما اینکه این بازی نمیخاد تموم بشه ؟ یه نفر گفته بود وقتی شاه شدی دیگه آخرای بازی هست . ولی من بعد از شاه شدن چندین ساعته که دارم بازی میکنم ولی تموم نمیشه .

NINJA0098
01-01-2011, 18:20
اینکه بین انتخاب ها چون فقط خوب را انتخاب کردم الان اصلا پول ندارم و تو شهر ها هم مردم همه دارند استفراغ میکنند و از حال میرند .
این وضع به خاطر چی هست
خوب خودت جوابو دادی دیگه به خاطر اینه که زیادی خوبی :31: بعضی جاها نیاز نیست به حرف page گوش کنی. مثلا وقتی ازت میخواد جای تاریخیه این سرزمینو حفظ کنی تو بیخیال شو برو کارخونه رو بزن یا مثلا وقتی مشاورت بهت میگه مالیات رو چقدر بگیرم شما نیاز نیست حتما مالیات نگیری یا کم بگیری که.بعضی جا ها آدم باید خاکستری باشه نیاز نیست نقش پیامبرو بازی کنی.

دوما اینکه این بازی نمیخاد تموم بشه ؟ یه نفر گفته بود وقتی شاه شدی دیگه آخرای بازی هست . ولی من بعد از شاه شدن چندین ساعته که دارم بازی میکنم ولی تموم نمیشه
کی گفته وقتی شاه شدی آخر بازیه تازه باید به مردمت حکومت کنی .تازه بعد از حکومتم بسته به انتخابات (بر فرض این که خوب موندی و به قولات عمل کردی و با اون هیولاهه جنگیدی یا نه)تازه بازی برات آزاد میشه میتونی مغازه بخری و زن بگیری و بچه دار بشی و...یا میتونی مغازه ها رو بخری و قیمت فرش محصولات رو بیاری پایین تا مردم بهت علاقه نشون بدن.

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

نه متاسفانه دوران شاه بودن هم داستان داره و داستانی کاملا خطی هم داره! حدودا 80 درصد بازیو تا الان تموم کردین.
کجاش خطیه برادر من:13: همینکه بهت اجازه میده بین خوب بودن و خاکستری بودن و بد بودن یکیو انتخاب کنی یعنی جنبه ی نقش آفرینی بازی.
این پیتر مولینیو خودشو کشت این بازی نقش آفرینی رو بسازه اونوقت شما میگی خطیه مرده رو با خاک کف آسفالت یکی میکنی؟

NINJA0098
01-01-2011, 18:26
یه چیزی رو هم بگم نمیدونم کسی گفته یا نه:
اگه دارین بازی میکنین و به بخش پادشاهی رسیدین دوتا راه دارین
اول این که خوب باشین و تا آخر بازی پادشاه خوبی بمونین و در نهایت یه جنگ رو پشت سر بزارید که نتیجش میشه این که خیلی از مردمتون میمیرن ولی بقیه ازتون راضی میمونن متنفر نمیشن ولی سرزمینتون خیلی افتضاح خلوت میشه.
راه دوم اینه که بد باشین ولی بعد با کارایی مثل پایین آوردن قیمت مغازه ها و... محبوبیتتونو افزایش بدین که اینجوری جمعیت بیشتری تو سرزمینتون میمونه ولی خوب غرورتون خرد میشه تو پادشاهی و مردم ازتون متنفر هستن.

gta6767
01-01-2011, 19:00
این بازی یرای pc هست اصلا ارزش خریدن داره یا نه؟

MobinS
01-01-2011, 20:44
این بازی یرای pc هست اصلا ارزش خریدن داره یا نه؟

صددرصد

کجاش خطیه برادر من:13: همینکه بهت اجازه میده بین خوب بودن و خاکستری بودن و بد بودن یکیو انتخاب کنی یعنی جنبه ی نقش آفرینی بازی.
این پیتر مولینیو خودشو کشت این بازی نقش آفرینی رو بسازه اونوقت شما میگی خطیه مرده رو با خاک کف آسفالت یکی میکنی؟

منظورم از خطی بودن اون نیست. مثلا دست خودت نیست که هروقت خواستی مالیات هارو تغییر بدی و استراتژی برای کشور داری بچینی!این بزرگ ترین مشکل بازیه!

NINJA0098
02-01-2011, 13:19
منظورم از خطی بودن اون نیست. مثلا دست خودت نیست که هروقت خواستی مالیات هارو تغییر بدی و استراتژی برای کشور داری بچینی!این بزرگ ترین مشکل بازیه!
خوب از اول میگفتی من انقدر به خودم فشار نیارم :15:
برای این مشکلی که گفتی هم دلیل وجود داره . این چیزی که شما ازش انتظار داری رو نمیتونستن تو بازی بزارن چرا ؟ چون حجم بازی خیلی زیاد میشد در ضمن کار ساخت اون بازی بازی رو بیشتر میبرد تو حالت بازی هایی مثل tropico که فکر میکنم جنبه ی rpg بازی رو زیر سوال میبرد و باعث میشد تا از بازی تو این سبک ایراد گرفته بشه. همینطوری که گذاشتن بیشتر حالت فانتزی بازی رو حفظ کرده.
ولی به نظر من بزرگترین ایراد این بازی اینه که خیلی خیلی ساده است . من وقتی افسانه 2 رو بازی میکردم سختی بیشتری احساس کردم که باعث شد بیشتر از اون خوشم بیاد تا این نسخه ی بازی . کلا بازی های نقش آفرینی که سخت تر باشن فکر کنم بیشتر تو یاد آدم میمونن (مثل dragon age :origin).

aramesh_61
09-02-2011, 14:45
آقا این بازی با LT+ مشکل داره؟؟؟

saeedblack
10-03-2011, 09:50
دوستان در هفته نامه عصر ارتباط نوشته که این بازی هشت روز دیگه برای pc میاد خواستم ببینم این مطلب صحت داره یا نه

MobinS
10-03-2011, 14:58
نه خیر. دو ماه و یک هفته دیگه میاد.

Prince_M
10-03-2011, 15:02
دوستانی که نسخه ی کنسولی رو بازی کردن بیان بگن بازی چطوره؟

vahidgame
10-03-2011, 18:19
دوستانی که نسخه ی کنسولی رو بازی کردن بیان بگن بازی چطوره؟
با توجه به اینکه از زمان انتشار اون توی کنسول یه مدتی گذشته شاید دیگه دوستان همچین کاری نکنن چون قبلا توضیح دادن
شما پست اول و همین طور این نقد رو بخون مشخصه بازی چه طوره:

new evil
24-03-2011, 18:38
سلام
من یه مشکلی دارم که بازی توی یکی از لودینگ ها بعد از تقریبا نیم ساعت گیر می کنه و هیچ کاریش نمی شه کرد
دیسک بازیم عوض کردم ولی تغیری نکرد
کسی می دونه باید چکارش کرد؟؟!!

Amin.P30
14-05-2011, 15:12
جهت اطلاع دوستان.
نسخه کرک شده بازی منتشر شد..............

vahidgame
18-05-2011, 11:25
ظاهرا امتیاز های بازی زیاد تعریفی نداره:

GamingXP 9.0
Strategy Informer 8
Guardian 8
Worth Playing 7.9
IncGamers 7.0
IGN 6.0
GameShark 5.8

جالبه پیش از این نسخه 360 با 88 امتیاز میانگینش 8 بود که خوبه ولی نسخه پی سی فکر نکنم زیاد بالا بشه

IGN هم که به نسخه 360 امتیاز 8.5 داده بود حالا به نسخه پی سی امتیاز 6 داده!!

من که چون این سری رو خیلی دوس دارم حتما می گیرمش و ارزش بازی کردن داره

Hojjat07
22-05-2011, 01:23
بازی سیو نمیشه و هر بار که میرم از اول شوع میشه
Update تو کرک هم نصب نمیشه و ارور میده
لطفا راهنمایی کنید

ArashNAM
22-05-2011, 11:48
من یه چند دقیقه بازی کردم ولی از گرافیکش خوشم نیومد همچنین گیم پلی بازی
تو شمشیر بازی که بت آموزش دادن نه گارد گرفتنش باحال بود نه حمله کردنش
تو بازی هم که انگار راه رفتن نداره همش در حال دویدنه

The Rover
22-05-2011, 15:06
منم بازيو يه 5 ساعتي رفتم؛خيلي خوشم اومد
اميدوارم 2 هم بياد

MobinS
22-05-2011, 15:57
نیما یعنی چی 2 هم بیاد؟؟

The Rover
22-05-2011, 17:30
2 واسه pc بیاد دیگه :31:

phoenix_666
24-05-2011, 00:45
بازی سیو نمیشه و هر بار که میرم از اول شوع میشه
Update تو کرک هم نصب نمیشه و ارور میده
لطفا راهنمایی کنید
شما باید یک اکانت آفلاین لایو بسازی برای سیو

وارد بازی که شدی باید دکمه home رو بزنی بعو create a new account را بزن و یک فلش داره بکشش پایین وسط نوشته ها offline account رو انتخاب کن

brain
26-05-2011, 20:01
سلام.
یه سوال راجع به داستان بازی :

ببخشید اول بازی اگه انتخاب کنیم که دختر (Ellie) رو ببرن و بکشن ، دیگه تا آخر بازی همینجوره ؟ یا بعدا برمیگرده ؟ آخه من شنیدم برمیگرده و میتونی باش ازدواج کنی!

GUNSHIP
26-05-2011, 22:42
سلام.
یه سوال راجع به داستان بازی :

ببخشید اول بازی اگه انتخاب کنیم که دختر (Ellie) رو ببرن و بکشن ، دیگه تا آخر بازی همینجوره ؟ یا بعدا برمیگرده ؟ آخه من شنیدم برمیگرده و میتونی باش ازدواج کنی!

تا آخر بازی می میره دیگه،مگه مرده رو زنده می کنن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی کار درستیه
چرا با اینکه آخر بازی آدم خوبی بودم مردم از من بدشون میاد؟؟؟

brain
27-05-2011, 00:20
منم گفتم ولی :

تا آخر بازی می میره دیگه،مگه مرده رو زنده می کنن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی کار درستیه
آخه دوستش داشتم :31: ... گناه داشت .... ولی من یه جا خوندم دوباره برمیگرده ...تازه ازدواج هم کرده که انگار ما بهش میگیم برو با شوهرت بهم بزن و ..... فکر کنم برای موقعی هستش که نکشتیش.

خلاصه گفتم بدونی !

R O O T
27-05-2011, 09:32
سلام من ویندوز عوض کردم ولی وقتی سیوها رو میریزم میگه سیوها خرابه راهی نیست درستش کرد دیگه حوصله ندارم دوباره بازی کنم . ممنون