PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای خواندن مستقیم اطلاعات از روی Flash Memory

Trinitro.tol
01-03-2010, 13:49
سلام
از يکي از دوستان فلشي گرفتم که 8 گيگه و 4 گيگ اون استفاده شده(used space). در حالي که روي فلش فقط 300 مگ اطلاعات واقعي وجود داره! يعني اطلاعاتي که از طريق explorer نشان داده مي شود. مي خواستم بدونم بقيه اين اطلاعات و فايل ها را چه طور پيدا کنم و در ضمن پوشه هايي با نامهاي << و چند فاصله وجود داره که با هزار بدبختي تونستم پاکشون کنم ولي حجم استفاده شده توسط فلش کمتر نشد. و البته دو فايل صوتي ديگر هم هستند که در نام آن ها از کاراکترهاي غيرمجاز مثل : استفاده شده و قابل باز شدن نيستند، که البته اگر حجم آنها را هم حساب کنيم بازهم به حجم واقعي اشغال شده توسط فلش نميرسه. حالا کسي مي دونه من چه طور مي تونم به اين اطلاعات موجود در فلش دسترسي پيدا کنم؟
راستي اين را هم بگم که از طريق cmd و linux هم امتحان کردم و نتيجه اي نگرفتم، فايلي هم hidden و سيستمي نيست!
فکر مي کنم اگر راهي باشه که اطلاعات مستقيما از روي فلش و بدون استفاده از FAT خونده بشه، بتونم به اطلاعات دستيابي پيدا کنم. درسته؟ (فايل سيستمش FAT32)
فکر مي کردم که نرم افزارهاي بازيابي اطلاعات اين کار را انجام مي دهند ولي از چند تا استفاده کردم که نتيجه اي نداشت.
اگر راهي مي شناسيد، لطفا کمک کنيد. کارم بدجوري گيره.
(البته نمی دونم این پست به کدام قسمت مربوط میشه)
ممنون