PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطبي در برنامه نود | دایی: آنها مجری اوامر دیگران بودند

nw_nk
01-03-2010, 12:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت گل - افشين قطبي مهمان ويژه برنامه نود امشب خواهد بود. سرمربي تيم ملي كه به محض اعلام فهرست جديد مورد اعتراض شديد برخي مربيان ليگ قرار گرفته است، در اين برنامه از خودش دفاع مي كند و با جزييات درباره همه ابهامات پاسخ مي دهد.

سرمربي تيم ملي ايران كه در دو روز گذشته دو مصاحبه با سايت فدراسيون انجام داده و مورد به مورد پاسخ سوالات را داده، امشب به اين دليل در نود شركت مي كند كه به هر حال هيچ رسانه اي و هيچ برنامه اي قدرت اين برنامه تلويزيوني را ندارد.

قطبي كه شهرت خوب او مدام در تهديد است، اميدوار است امشب با توضيحات، طرفداران خود و تيم ملي را قانع كند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/3/1

امير موسر
01-03-2010, 17:00
میخواد بیاد چرت پرت بگه برنامرو خراب کنه باز !

far2009
01-03-2010, 18:00
حالا میاد میگه " من قول می دهم هر چی جام توی مسیر هست را فتح می کنیم "

nw_nk
02-03-2010, 19:19
علی دایی علی کفاشیان و محمدعلی آبادی را عامل اخراج خود از تیم ملی می داند.

سایت گل - علی دایی به هیچ وجه قصد ندارد اخراج خویش از تیم ملی را فراموش کند او از هر فرصتی استفاده می کند و در این مورد جملاتی به زبان می آورد.

آخرین اظهار نظر دایی به مصاحبه وی با گزارشگر برنامه نود برمی گردد که او در این مصاحبه علی کفاشیان را به دلیل نداشتن اختیار در زمینه عزلش مورد انتقاد قرار می دهد. دایی در این باره گفت:«من با تمام تلاش برای تیم ملی کار کردم اما آنها با من خوب تا کردند، البته من وجدانم راحت است این اتفاقات خواست خدا بود و باید رخ می داد.» او درباره اخراجش از تیم ملی گفت:«خبر اخراج من صبح اعلام شد و تازه بعدازظهر هیئت رییس فدراسیون جلسه گذاشت که این واقعا خنده دار است آقایان فقط مجری اموار مدیران قبلی سازمان بودند.
بنابراین علی دایی علی کفاشیان و محمدعلی آبادی را عامل اخراج خود از تیم ملی می داند. این در حالی است که انتخاب او برای تیم ملی هم در شرایطی نسبتاً مشابه و زمانی صورت گرفت که افشین قطبی به عنوان سرمربی انتخاب شده بود. اما مخالفت از بالا همه چیز را به سود دایی کرد. البته دایی چندان به این قسمت از ماجرا توجه ندارد!

جالب اینکه در برنامه نود دیشب ابتدا قطبی در جملاتی عجیب به توجیه اخراج دایی پرداخت اما ناگهان تغییر موضعه داد و گفت:« که دایی اسطوره فوتبال ایران بوده و کلا باید به مربیان مثل او فرصت کار داده می شد.»

2010/3/2

enimonte
02-03-2010, 19:26
« که دایی اسطوره فوتبال ایران بوده و کلا باید به مربیان مثل او فرصت کار داده می شد.»

اسطوره فوتبال ما ناصر حجازی است و عابدزاده،نه این بابا

10
03-03-2010, 01:19
اسطوره فوتبال ما ناصر حجازی است و عابدزاده ، نه این بابا
ناصر حجازی رو خوب اومدی :27::22::39: آخه ناصر حجازی هم بازیکن بود !!!

بی باک بی بال
03-03-2010, 01:48
ناصر حجازی رو خوب اومدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](28).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif آخه ناصر حجازی هم بازیکن بود !!!

نه کوچلو سن شما به این حرفا قد نیمده برو پی بازیت

اسطوره فوتبال ما ناصر حجازی است و عابدزاده،نه این بابا

به قول دایی
ببخشید
نه دیگه هرچند از علی دایی بدم میاد اما یه زمانی اسطور بود

10
03-03-2010, 02:23
نه کوچلو سن شما به این حرفا قد نیمده برو پی بازیت
کوچلو = کوچولو (چند کلاس سواد داری پسرم؟)
در ضمن تو که بزرگتره مایی بگو ببینیم ناصر حجازی چه افتخاراتی داشته که بهش میگین اسطوره ؟

BehzadKiNG
03-03-2010, 10:08
الکی دعوا نکنید بابا . . .
هر سه تاشون تو دوران خودشان بهترین های ایران بودند . . .

manreza71
03-03-2010, 10:18
اسطوره فوتبال ایران علی کریمی هست که با مارادونا مقایسش میکنن وبه لحاظ فنی از علی دایی هم بالاتره ، چیزی که خود دایی هم تو برنامه 90 اعتراف کرد وگفت سطح فنی کریمی خیلی از من بالاتره و اگه مشاوران ودلسوزان خوبی داشت الان باید در رئال یا بارسا بازی میکرد ،
راستی علی کریمی رو بارونالدینیو تو 90 مقایسه کردن واین کار رو هم جلالی انجام داد

پ.ن : از اونجایی که به قول شریفی علی کریمی تو فداراسیون کسی رو نداره ودایی همه کارس ، (ماجرا سرمربی شدنش ودعوت شدنش به اجبارز در زمان برانکو) این دایی که با گلاش که به مالدیو و... زده فکر میکگنه کسییه
اما به قول پروین کسی که نمیتونه 4 تا روپاتیی بزنه ابروی جامعه فوتبال رو میبره وعددی نیست که بخوان در بارش چیزی بگن

Alamate Soal
03-03-2010, 10:36
بچه ها بيخودي شلوغش نكنيد اسطوره فوتبال ما سامان حسيني هست :31:
( بازيكن يكي از تيم هاي محلات كرج هستند ايشون ) :27:

enimonte
03-03-2010, 10:39
ناصر حجازی رو خوب اومدی :27::22::39: آخه ناصر حجازی هم بازیکن بود !!!

اره عزیزم از بزرگترها سوال کن بهت میگن،خدا تیم های مالدیو و گوام رو برای دایی نگه داره

manreza71
03-03-2010, 10:47
در مورد دایی حرف بزنه اول امار گلهای درپیتی که به تیمهای درجه 8 مثل مالدیوو،گوام،نپالو...ببینه
ابنم امار گلهای دایی
كيفيتت گل هاي دايي رو در زير ببينيد

لائوس..................8

مالديوو .................7.

لبنان....................7

گوام.....................6

سريلانكا..............5

نپال....................5

كويت.................4

سوريه.................4

عمان..................4

تايلند .................3

اردن...................3

تاجيكستان..........3

ازبكستان ...........3

بوسني ..............3

قطر..................2

بحرين..............2

امارات...........1

توگو..............1

مقدونيه.........1

پاناما............1

ليبي............1

بی باک بی بال
03-03-2010, 10:51
شما باید هم جا این آمار رو بزاری

manreza71
03-03-2010, 10:56
دوست عزیز من ، خوب دایی گل هاشو به این تیمها زده ، این دیگه مشکل من نیست

enimonte
03-03-2010, 10:57

مگه بده که اذهان عمومی روشن بشه:11:

Alamate Soal
03-03-2010, 11:00
در مورد دایی حرف بزنه اول امار گلهای درپیتی که به تیمهای درجه 8 مثل مالدیوو،گوام،نپالو...ببینه
ابنم امار گلهای دایی

لائوس..................8مالديوو .................7.

لبنان....................7گوام........... ..........6سريلانكا..............5نپال ....................5كويت.................4س ريه.................4عمان................. .4تايلند .................3اردن...................3تا جيكستان..........3ازبكستان ...........3بوسني ..............3قطر..................2بحرين ..............2امارات...........1توگو... ...........1مقدونيه.........1پاناما.. ..........1ليبي............1

بقيه گلها چي شد پس ؟ فكر كنم علي دايي 106 تا گل زده براي تيم ملي . اين فقط 70 تا بود كه !
اون 15 تا هم كه به ليبي و امارت و قطر و ازبكستان زده هم خيلي كم ارزش نيستن ! گل هايي كه به كره و ژاپن و چين و . . . زده رو هم بايد در نظر گرفت
در ضمن ؛ گلهايي كه تو بودنس ليگا زده و همينطور گلهايي كه به چلسي و ميلان زده رو فراموش كرديد
:11:

manreza71
03-03-2010, 11:24
بقيه گلها چي شد پس ؟ فكر كنم علي دايي 106 تا گل زده براي تيم ملي . اين فقط 70 تا بود كه !

ببخشید دوست من ، شما معلومه یه چیزی تو گوشتون گفتن واز هیچی خبر ندارید
اولا دایی 109 گل ملی زده که این اماری که من گذاشتم فکر کنم حدود 85 تا از گلاشه که بازم در زیر میبینیم

لائوس..................8

مالديوو .................7.

لبنان....................7

گوام.....................6

سريلانكا..............5

نپال....................5

كويت.................4

سوريه.................4

عمان..................4

تايلند .................3

اردن...................3

تاجيكستان..........3

ازبكستان ...........3

بوسني ..............3

قطر..................2

بحرين..............2

امارات...........1

توگو..............1

مقدونيه.........1

پاناما............1

ليبي............1
بعدش این دیگه مشکل دایی هست که 99 درصد گل هاشو به این تیم های درجه 8 زده درمورد بقیه گلهاش هم تو زیر توضیح میدم
دوست عزیز اگه من یا تو با همین تیما بازی میکردیم آقای گل جهان سهله بهترین گلزن کهکشان راه شیری میشدیم
.......
راستی بهتره بدونی که این آمار چقدر درپیت هستند الان چهارمین گلزن جهان که اتفاقا بازی هم میکنه از ترینیداد وتوباگو هست که 69 گل ملی زده همین نشون میده که گل زدنت به تیمهای درپیت چقدر ادم رو بالا میکشه
ولی چه فایده هیچ کس نه دایی رو قبول داره ونه این ترینیدادی رو ، چون گلاشون مفت هم نمارزن

کریمی توبایرن 7 گل زده
درحالی که دایی 6 گل
این درحالی هست که دایی مهاجم وکریمی هافبک هست

چلسی اونموقع تیم درجه 3 انگلیس بوده ، مثل همین تیمهای مقاومت و پیکان و... توکشورخودمون که یکی از اهدافشون ماندون تو لیگه ، اینو بدون چلسی وقتی چلسی شد که ابرامویچ اومد پول ریخت وگرنه چلسی رو هیچ کسی نمیشناخت

بی باک بی بال
03-03-2010, 11:31
چون تیم ملی با تیمها بزرگ دنیا بازی نکرد شاید مهمتر بازی بازی با امریکا و المان توی جام 98
بود که علی دایی اونجا پاس گل داد
بعد هم بازی با پرتقال و مکزیک توی2006 بود بازی مهم دیگه ندیدم

Alamate Soal
03-03-2010, 11:39
ببخشید دوست من ، شما معلومه یه چیزی تو گوشتون گفتن واز هیچی خبر ندارید

دوست عزیز اگه من یا تو با همین تیما بازی میکردیم آقای گل جهان سهله بهترین گلزن کهکشان راه شیری میشدیم

آقا يكي بياد يه ليوان آب قند بده به اين علي كريميه اينجوري پيش بره سكته رو ميزنه ها :27:

manreza71
03-03-2010, 11:40
چون تیم ملی با تیمها بزرگ دنیا بازی نکرد شاید مهمتر بازی بازی با امریکا و المان توی جام 98
بود که علی دایی اونجا پاس گل داد
بعد هم بازی با پرتقال و مکزیک توی2006 بود بازی مهم دیگه ندیدم
همینا نشون میده که دایی فقط بلده به تیمهای درجه 8 گل بزنه، اگه واقعا گلزن بود یک گل تو جاک جهانی میزد ، اما چون تو جام جهانی خبری از گوام ، مالدیوو، نپال ، سریلانکا و.. نیست پس طبیعتا خبری از دایی همنیست

راستی
ایران با المان سال 2004 تو ازادی بازی کرده
سال 2006 هم با کرواسی همینطور
اما دایی هیچی نکرده

pcforlife
03-03-2010, 13:12
علی دایی علی کفاشیان و محمدعلی آبادی را عامل اخراج خود از تیم ملی می داند.

سایت گل - علی دایی به هیچ وجه قصد ندارد اخراج خویش از تیم ملی را فراموش کند او از هر فرصتی استفاده می کند و در این مورد جملاتی به زبان می آورد.

آخرین اظهار نظر دایی به مصاحبه وی با گزارشگر برنامه نود برمی گردد که او در این مصاحبه علی کفاشیان را به دلیل نداشتن اختیار در زمینه عزلش مورد انتقاد قرار می دهد. دایی در این باره گفت:«من با تمام تلاش برای تیم ملی کار کردم اما آنها با من خوب تا کردند، البته من وجدانم راحت است این اتفاقات خواست خدا بود و باید رخ می داد.» او درباره اخراجش از تیم ملی گفت:«خبر اخراج من صبح اعلام شد و تازه بعدازظهر هیئت رییس فدراسیون جلسه گذاشت که این واقعا خنده دار است آقایان فقط مجری اموار مدیران قبلی سازمان بودند.
بنابراین علی دایی علی کفاشیان و محمدعلی آبادی را عامل اخراج خود از تیم ملی می داند. این در حالی است که انتخاب او برای تیم ملی هم در شرایطی نسبتاً مشابه و زمانی صورت گرفت که افشین قطبی به عنوان سرمربی انتخاب شده بود. اما مخالفت از بالا همه چیز را به سود دایی کرد. البته دایی چندان به این قسمت از ماجرا توجه ندارد!

جالب اینکه در برنامه نود دیشب ابتدا قطبی در جملاتی عجیب به توجیه اخراج دایی پرداخت اما ناگهان تغییر موضعه داد و گفت:« که دایی اسطوره فوتبال ایران بوده و کلا باید به مربیان مثل او فرصت کار داده می شد.»

2010/3/2
حرفای دایی رو که تو نود پخش شد رو می تونید از آدرس پایین که منبعش تبیان هستش، دانلود کنید...

یاعلی:11:

alireza fatemi
03-03-2010, 13:38
نمی دونم چرا بعضیا دوست دارن پست های تکراری بدن؟!

آخه با خراب کردن علی دایی چی به تو میرسه ؟
علی دایی زحمتش رو واسه فوتبال کشیده حقشم گرفته (به کوری چشم حسود بیشتر بهش بده)

اگه همینجا اعلام کنیم کریمی رو به عنوان بهترین بازی کن تاریخ تا ابد قبول داریم دست از این جو سازیات بر میداری؟

آخه 6 نفر کریمی رو گرفتن دلیل میشه که کریمی در حد مارادوناست؟

Rastin.
03-03-2010, 13:49
دایی در این باره گفت:«من با تمام تلاش برای تیم ملی کار کردم اما آنها با من خوب تا کردند، البته من وجدانم راحت است این اتفاقات خواست خدا بود و باید رخ می داد.» او درباره اخراجش از تیم ملی گفت:«خبر اخراج من صبح اعلام شد و تازه بعدازظهر هیئت رییس فدراسیون جلسه گذاشت که این واقعا خنده دار است آقایان فقط مجری اموار مدیران قبلی سازمان بودند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2010/3/2

ایشون الان اعتراضش به چیه؟!
همون کسی که یه شبه دستور داد بذارنش برای تیم ملی یک شبه هم برش داشت (البته خود دایی اعتقاد داره با خدا لابی کرده:27:)...باید فکر اینجا رو میکرد از اول.
اگه کفاشیان از خودش اختیار داشت که هیچوقت سرمربی تیم ملی نمیشد..همه میدونستن گزینه فدراسیون قطبیه!

manreza71
03-03-2010, 14:03
حرفای دایی رو که تو نود پخش شد رو می تونید از آدرس پایین که منبعش تبیان هستش، دانلود کنید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیاعلی:11:
این حرفا خیلی خنده داره ، بهتره دایی در مورد لابیش حرف بزنه که توی 5 گزینه ننبود ویکدفعه مربی تیم ملی شد (به قول خودش هر کی لابیش قویتر باشه مربی تیم ملی میشه ، که خودش شد )

اگه همینجا اعلام کنیم کریمی رو به عنوان بهترین بازی کن تاریخ تا ابد قبول داریم دست از این جو سازیات بر میداری؟
بهترین بازیکن تاریخ جهان مارادونا هست ،ولی تو ایران وآسیا تا ابد علی کریمی ، هر مقایسه ای میخوای میتونیم انجام بدیم به لحاظ فنی

آخه 6 نفر کریمی رو گرفتن دلیل میشه که کریمی در حد مارادوناست؟ به عکس نیست به بازی هست ، این لقب مارادونای اسیا رو از سوی کنفدراسیون اسیا به کریمی دادن ، لقب جادوگر رو هم گزارشگر ایرلندی تو بازی ایران وایرلند داده

فعلا این دو عکس از کریمی ومارادونا رو داشته باشید

بزودی فیلم مقایسه مارادونا با کریمی رو هم میزارم

pcforlife
03-03-2010, 14:16
نمی دونم چرا بعضیا دوست دارن پست های تکراری بدن؟!

آخه با خراب کردن علی دایی چی به تو میرسه ؟
علی دایی زحمتش رو واسه فوتبال کشیده حقشم گرفته (به کوری چشم حسود بیشتر بهش بده)

آخه 6 نفر کریمی رو گرفتن دلیل میشه که کریمی در حد مارادوناست؟
من پیشنهاد می کنم پاسخ این دوستمون رو ندید...من تو این تاپیک زیر تمام تلاشم رو کردم که این دوستمون رو قانع کنم که طرز فکرش صحیح نیست و حتی آماری که میده اشتباهه... ولی اینقدر پست تکراری دادن تا آخر تاپیک قفل شد...

فکر کنم ایشون دوست دارن سرنوشت این تاپیک را هم....

همون کسی که یه شبه دستور داد بذارنش برای تیم ملی یک شبه هم برش داشت
آره... باد آورده را باد میبره... خود دایی هم تو اون مصاحبه اش گفت که یه سری آدم هایی هستند که عزل و نسب دست یه گروه دیگه است... به نظر من اشتباه بزرگ دایی تو اون مقطع قبول کردن این پست بود، چون هم بی تجربه بود و هم نوع انتسابش و حتی رفتار خود دایی باعث شد که یه گروهی در ظاهر دوست و در باطن دشمن خودش و تیم ملی بشن و چوب لا چرخ تیم بزارن... حالا از جراید بگیر تا بازیکن و بالا دستی ها!!
به نظر من همین قبول کردن دایی عامل نرفتن ایران به جام جهانی شد...البته اینایی که گفتم نظر شخصی من بودش...!!:31:
قربون همتون:11:
یاعلی

manreza71
03-03-2010, 14:34
من پیشنهاد می کنم پاسخ این دوستمون رو ندید
آره معلومه چون جوابی نداریر بدید

.من تو این تاپیک زیر تمام تلاشم رو کردم که این دوستمون رو قانع کنم که طرز فکرش صحیح نیست و حتی آماری که میده اشتباهه
میشه بفرمایید کدوم آمار صحیح نیست
8 گل دایی به لائوس
یا 7 تا به مالدیو
یا شایدم 5 تا به نپال

فکر کنم ایشون دوست دارن سرنوشت این تاپیک را هم....
شما دوست دارید تایپیک بسته بشه چون حرفی برای گفتن ندارید

nightboyh
03-03-2010, 14:37
من نمیدونم چرا ما همش دنبال یکی می گردیم همه چیو سر اون خراب کنیم بابا به خدا مشکل ما نه قطبیه نه دایی مشکل از پایست همین تیم امیدو ببینین مثلا یه ساله پیروانی اومده ولی تا حالا یه بازیه درست و حسابی هم نداشته فقط نزدیک المپیک که میشه یهو همه توجهشون میره سمت اونو میگن امسال دیگه باید بریم المپیکو اگه نرن هم همه چیو تقصیر مربی می ااندازن :41::41::41:!!!!!!!!!!!!!!!

BehzadKiNG
03-03-2010, 16:19
جناب manreza71 ، تو چرا فکر م یکنی با خراب کردن دایی ، علی کریمی بزرگ می شود ؟؟؟

همه جا داری گلهای دایی رو کپی و پیست م یکنی و می گی : می بینید علی دایی اصلا" گل نزده که !
نه که خود کریمی، کاناوارو و امثال ایشون رو دریبل زد و شد کریمی !
کریمی هم بهترین دوران فوتبالش رو تو الاهلی با دریبل زدن تیم های درجه 3 یا 4 امارت سپری کرده دیگه !

manreza71
03-03-2010, 17:43
جناب manreza71 ، تو چرا فکر م یکنی با خراب کردن دایی ، علی کریمی بزرگ می شود ؟؟؟

اتفاقا با این بحث ها دایی بزرگ میشه ، چون به قول پروین برای ما فوتبالی ها افت داره در مورد کسی حرف بزنیم که بلد نیست 4 تا روپایی بزنه

نه که خود کریمی، کاناوارو و امثال ایشون رو دریبل زد و شد کریمی !کریمی در سال 2004 سومین دریبل زن برتر جهان از سوی فدراسیون اما رو ارقام درومد
بعدش تو جام جهانی 2006 نامزد تکنی کیترین بازیکن همرا با رونالدینیو ، رونالدو و... بوده

در ضمن هیچ کس باز ی
علی کریمی ورم
علی کریمی و المان
علی کریمی ولور کوزن
علی کریمی وایرلند
علی کریمی وکرواسی
علی کریمی ومیلان و... رو یادش نرفته

اگه شما یادتون رفته بگید تا فیلم بازیها رو بزارم
مضاف به اینکه تو همه این بازیها هم بهترین بازیکن زمین لنتخاب شده
این در حالی هست که دایی هیچی نبوده تو این بازیها ، چون تیم رقیب گوام ومالدیو نبوده پس دایی هم هیچی نکرده

البته بازیهای درخشان دایی در برابر مالدیو ، گوام ، سریلانکا ، نپال ، لائوس و... هم از یاد کسی نمیره:31:
.............
راستی بهتره بدونی کریمی رو بارونالدینو مقایسه کردن تو برنامه 90 + دایی هم معتقد بود که سطح فنی کریمی از اون بالاتره و تو 90 گفنت که کریمی مشاوران خوبی نداشته وگرنه باید تو تیمی مثل رئال یا بارسلون بازی میکرده
پ .ن: دایی که اینطور گفته ولی نمیدونم چرا شما کاسه داغ تر از آشش شدید
...
یه چیز دیگه خداد عزیزی دوست مشترک دایی وکریمی هست ، وقتی ازش پرسیدن از بین دایی وکریمی کدوم رو انتخاب میکنی گفت هردو خوبن ولی شاید 50 سال طول بکشه تا کسی مثل کریمی رو ببینیم
...
دایی اخیرا گفته که کریمی از نوادر فوتبال ایران هست و تمام تصمیماتش برای من قابل احترامه

B U L U T
03-03-2010, 18:34
اسطوره
بیشتر افرادی که تا به این حال برای خودشون شهرتی بدست اوردن تونستن نهایتا افتخارات علی دائی رو بدست بیاورن نه بیشتر
علی کریمی هم چیز خاصی نیست بخاطر فوتبال ضایعه ایران هست که به چشم میاد
نه چیز دیگه

manreza71
03-03-2010, 18:44
اسطوره
علی کریمی هم چیز خاصی نیست بخاطر فوتبال ضایعه ایران هست که به چشم میاد
نه چیز دیگه
یعنی فوتبال ایران این همه بی صاحاب شده که کریمی رو با دایی مقایسه میکنن
واقعا برای کریمی افت داره که حتی در کنار دایی نامش باشه چه برسه به اینکه با هاش مقایسش کننن

کریمی رو با مارادونا مقایسه میکنند
دایی رو با اون ترینیداد وتوباگوییه که 69 گل ملی داره

alireza-sabz
04-03-2010, 12:20
آقا چه دعواییه این؟؟ علی کریمی پستش کجا علی دایی پستش کجا ؟؟ هر کدوم از اینا افتخاری برای ایران بودن ؟؟ همین علی دایی یامون باشه به میلان گل میزد واسه بایرن بازی می کرد

malaki_mall
04-03-2010, 13:55
آقا چه دعواییه این؟؟ علی کریمی پستش کجا علی دایی پستش کجا ؟؟ هر کدوم از اینا افتخاری برای ایران بودن ؟؟ همین علی دایی یامون باشه به میلان گل میزد واسه بایرن بازی می کرد

منظورت همون هرتا برلینه؟

alireza-sabz
05-03-2010, 01:19
میخواستم بگم علی کریمی هم واسه بایرن بازی کرد
شما میتونی از 5 تای جدید هم زیر امضات یادی کنی

mohammadirani
05-03-2010, 01:25
منظورت همون هرتا برلینه؟

نه عزیزم به اث میلان هم گل زده اونم تو سن سیرو که بازی رو هرتا 1 بر 0 برد

چه شکلی دایی به تیم خودش گل بزنه؟

به چلسی 2 گل زد وبه میلان 1 گل

در کل مقایسه این 2 اسطوره اشتباهه