PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چلسی 2 - من سیتی 4 / تحقیر چلسی در استمفوردبریج

nw_nk
27-02-2010, 18:24
Chelsea 2 : 4 Man City
Premier League
Feb 27, 2010 12:45 PM GMT
Stamford Bridge
Referee: Mike Dean

گلهای چلسی:

42 Lampard F
90 Lampard F

گلهای من سیتی:

45 Tevez C
51 Bellamy C
77 Tevez C
88 Bellamy C

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MORINIO
27-02-2010, 18:31
بازی رو بیخیال

من این خیابانی رو ببینمش تیکه تیکش میکنم! مرتیکه گراز کم مونده بود با یه باخت چلسی رو بفرسته دسته دو!:2: یادش رفته منچسترم که پارسال اول شد تو اولدترافورد به لیوپول 4-1 باخته بود!

MORINIO
27-02-2010, 18:41
دیدار حساس و تماشایی دو تیم چلسی و سیتی با برتری 2-4 منچسترسیتی در استفمورد بریج به پایان رسید.

سایت گل- دقایقی پیش دومین دیدار از رقابتهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر که میان دو تیم چلسی و منچسترسیتی برگزار شد به پایان رسید و روبرتو مانچینی و شاگردانش توانستند تا با نتیجه 4 -2 مقابل تیم میزبان به برتری برسند.

این دیدار از ابتدا با حاشیه هایی همراه بود و زمانی که بازیکنان دو تیم در حال انجام مراسم ابتدایی و خوش و بش کردن با یکدیگر بودند وهنگامی که جان تری دستش را برای دست دادن به سمت وین بریج دراز کرد، مدافع انگلیسی سیتی ترجیح داد تا با او دست ندهد تابدین ترتیب ناراحتی اش را از جنجال آفرینی تری بروز دهد.

در نهایت بازی آغاز شد و نیمه اول آن نیمه نه چندان جذابی بود که در دقیقه 42 با گلزنی فرانک لمپارد ، اندکی گرم شد. البته تنها 3 دقیقه بعد بود که کارلوس تبس گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند تا بازی با تساوی دو تیم دنبال شود.

در دقیقه 51سیتی توسط بلامی به گل دوم خود رسید. سیتی از میزبان خود پیش افتاد و در دقیقه 76 این دیدار بلتی با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین مسابقه اخراج شد و در همین صحنه داور ضربه پنالتی را به نفع سیتی میهمان اعلام کرد.

کارلوس تبس پشت توپ قرار گرفت و آن را به درون دروازه هدایت کرد تا نتیجه بازی 3-1 شود. بازیکنان چلسی تدریجا برای جبران نتیجه دست به کار شده و حملاتی را ترتیب دادند ولی این حملات راه به جایی نمی برد. نکته جالب توجه اینجا بود که مانچینی که تیمش از دقایق ابتدایی نیمه دوم از حریف پیش افتاده بود، تعویضهای هجومی انجام می داد و با شجاعت تمام، بازی را تهاجمی تر از قبل دنبال می نمود.

در دقیقه 82 بازی، بالاک با دریافت دومین کارت زرد و در نتیجه کارت قرمز مجبور به ترک زمین مسابقه شد و 6 دقیقه بعد بلامی بار دیگر برای سیتی به گل رسید تا چلسی در کمال ناباوری شکستی سنگین در دیدار خانگی را تقبل کند. البته فرانک لمپارد در دقیقه 90 از روی ضربه پنالتی گلی را برای آبی پوشان به ثمر رساند تا تنها اختلاف گلهای دیدار را کاهش داده باشد و در نهایت چلسی با نتیجه 4-2 مغلوب میهمانش سیتی شد

با وجود این شکست چلسی همچنان با 61 امتیاز صدرنشین است. منچستریونایتد 60 امتیازی است و آرسنال با 55 امتیاز در رده سوم قرار دارد.سیتی با پیروزی دراین دیدار و با یک بازی کمتر نسبت به سایر تیمها با 49 امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت و باید امیدوار باشد که تاتنهام در دیدار این هفته خود، به نتیجه ای غیراز پیروزی برسد تا سیتی بتواند به حضورش در رده چهارم برای یک هفته ادامه دهد.

pcforlife
27-02-2010, 18:43
من این خیابانی رو ببینمش تیکه تیکش میکنم! مرتیکه گراز کم مونده بود با یه باخت چلسی رو بفرسته دسته دو!:2:
میگه یعنی میشه رکورد برد خارج از خونه آرسنال که در مقابل اورتون بوده و نتیجش 6 - 1 بوده رو سیتی بشکنه...!!!:31: من که طرفدار چلسی نیستم، یه جوری شدم!!!:20:

pcforlife
27-02-2010, 19:05
جالبه وین بریج وقتی تعویض شد، مستقیم رفت رختکن... شاید بابت جریانش با جان تری، تو استادیوم علیهش شعار دادن...

MORINIO
27-02-2010, 19:12
جالبه وین بریج وقتی تعویض شد، مستقیم رفت رختکن... شاید بابت جریانش با جان تری، تو استادیوم علیهش شعار دادن...

آره حسابی هو کردنش!البته واسه این بود که اول بازی هم با تری دست نداد! واسه من ادای با غیرتهارو در میاره ! یکی نیست بهش بگه خودت چرا نامزدتو ول کردی که بره با یکی دیگه ... : دی

بی باک بی بال
27-02-2010, 19:29
کلا با گزارش خیابانی حال می کنم :31:
اما بازم چلسی اول هنوز 1 امتیاز جلو

mstf666
27-02-2010, 20:00
این چلسی باز افتاده رو دور گند زدن !
بابا درست بازی کنید که کار به هفته آخر نکشه دوباره ....

davy jones
27-02-2010, 20:23
به نظر من اگه چلسی اون گل ضایع رو نیمه اول از ته وس نمیخورد میتونست ببره ولی با اون گل روحیه کل تیم از بین رفت.

p3yman_xl
27-02-2010, 20:25
تحقیر چلسی

9 نفره بازی کردن... پیتر چک نبود ...
با این باخت چیزی از ارزشهای چلسی و بازیکناش کم نمیشه ...

hosseinmusicmaster
27-02-2010, 20:51
عجب جمله ای
lol

nw_nk
27-02-2010, 21:14
9 نفره بازی کردن... پیتر چک نبود ...

نتیجه تا دقیقه 77 که چلسی 11 نفره بود = 3 بر 1 به نفع من سیتی

9 نفره شدن که باعث بهبود نتیجه برای چلسی شد.

Sadeq_ME
27-02-2010, 21:28
حالا قدر پتر چک رو میدونم...:45::45::37::37:

L.A.M.P.A.R.D
27-02-2010, 22:02
تنها دلیل چلس در باختش نداشتن شانس و دروازبانش بود

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

viva chelsea f.c

kingmostafa
28-02-2010, 00:52
چلسی 2 - من سیتی 4 / تحقیر چلسی در استمفوردبریج
:39::39::39::27::26:

بی باک بی بال
28-02-2010, 00:58
تنها دلیل چلس در باختش نداشتن شانس و دروازبانش بود

نه چلسی اصلا خوب بازی نکرد باخت :41:

mahdishata
28-02-2010, 12:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

deaddeaddead
28-02-2010, 13:28
دروازه​بان کي بود ؟؟؟​نکنه هيلاريو بوده؟؟؟

MORINIO
28-02-2010, 14:10
نه چلسی اصلا خوب بازی نکرد باخت :41:

اگه چک بود حداقل اون دو تا گل اول رو نمیخورد ...

pcforlife
28-02-2010, 17:27

بابت عکس ممنون... دنبالش بودم...
یاعلی:11:

sina1415
28-02-2010, 19:37
بازی رو بیخیال

من این خیابانی رو ببینمش تیکه تیکش میکنم! مرتیکه گراز کم مونده بود با یه باخت چلسی رو بفرسته دسته دو!:2: یادش رفته منچسترم که پارسال اول شد تو اولدترافورد به لیوپول 4-1 باخته بود!

دمت گرم .. دقیقا همون حرفی که من به دوستام در حال تماشای باز یزدم ......خیابانی فقط بدرد گزارش ایران - عربستان می خوره

حالم گرفت از باخت چلسی... اونم واسه اینه که از منچستر نفرت دارم

nw_nk
01-03-2010, 03:15
مربی ایتالیایی منچسترسیتی در صحبتهایی اعلام کرده که پیروزی مقابل چلسی برای تیمش امری طبیعی بوده است.

سایت گل - روبرتو مانچینی مربی منچسترسیتی از عملکرد تیمش در دیدار شنبه شب مقابل چلسی که با برتری 2-4 سیتی همراه بود بسیارخوشحال است و اکنون از شاگردانش می خواهد تا همین روند را ادامه دهند.

این مربی ایتالیایی می خواهد تا تیمش رقابتهای این فصل را در جمع 4 تیم برتر به پایان برد و در صحبتهایی در این رابطه گفت:« برای ما کسب پیروزی مقابل چلسی می بایست امری عادی باشد. پیروزی مقابل چلسی، پیروزی مقابل لیورپول. اگر ما می خواهیم تیم خوبی باشیم، این همان روندی است که می بایست به آن عادت کنیم.»

مانچو ادامه داد:« من پیش از این دیدار با بازیکنانم صحبت کردم و به آنها گفتم که فرصت بسیار خوبی دراختیار آنهاست. ما در استمفوردبریج که ورزشگاهی استثنایی است به میدان رفتیم ولی باید بدانیم که تیم بسیار خوب با بازیکنان بسیار خوبی را در اختیار داریم و چرا نبایدبه پیروزی برسیم.»

مربی ایتالیایی در پایان صحبتهایش گفت:« این طبیعی است، ما در استمفورد بریج بازی می کردیم و به همین دلیل می بایست به خوبی به دفاع می پرداختی. این بسیار مهم بود که در پایان این دیدار به گل برسیم. ما اولین گل دیدار را دریافت کردیم ولی این موضوع مقابل چلسی کاملا طبیعی بود. پیش از پایان نیمه اول بازی را به تساوی کشاندیم و در نیمه دوم عملکرد خارق العاده ای را به اجرا گذاشتیم. نمی دانم که آیا می توانیم رقابتهای این فصل را در جمع 4 تیم برتر به پایان ببریم یا نه ولی فرصت خوبی در اختیار ماست. پیروزی مقابل چلسی بسیار مهم بود، چرا که به هر سه امتیاز این بازی نیاز مبرمی داشتیم.»

2010/2/28

nw_nk
02-03-2010, 19:09
مربی ایتالیایی چلسی از شاگردانش خواسته تا شکست دردناک مقابل سیتی را فراموش کرده و فکر و ذکرشان را برروی دیدار مقابل استوک متمرکز نمایند.

سایت گل - کارلو آنچلوتی سرمربی چلسی معتقد است که زمان زیادی ندارند تا بخواهند برای شکست مقابل چلسی در رقابتهای لیگ برتر تاسف بخورند و شاگردانش می بایست از هم اکنون تمرکز خود را برروی دیدار این تیم مقابل استوک سیتی در رقابتهای اف ای کاپ قرار دهند.

آبی پوشان یکشنبه شب در استمفوررد بریج مقابل استوک قرار می گیرند. استوک در مرحله قبلی این رقابتها موفق شده بود تا با پیروزی مقابل سیتی، این حریف قدرتمند را از پیش رو بردارد.

کارلتو در صحبتهایی در مورد دیدار حساسش در رقابتهای جام حذفی باشگاه های انگلستان می گوید:« اکنون دیگر وقت عصبانی شدن نیست. ما عملکرد بدی را در دیدار مقابل سیتی به نمایش گذاشتیم و اکنون می بایست رو به آینده نگاه کنیم. وقتی در دیداری شکست می خوری، شرایط بسیار سخت می شود ولی این فرصت را داریم تا خود را برای دیدار بعدی آماده کرده و در مسیر مناسبی قرار بگیریم.»

کارلو آنچلوتی ادامه داد:« ما می خواهیم با اوج توان در رقابتهای جام حذفی مقابل استوک به میدان برویم.»

2010/3/2