PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ... چرا 2 بار اسكن با كسپرسكي روي 1 فايل 2 تا جواب مختلف به من مي ده؟ ...

*NashenaS*
03-04-2006, 19:28
سلام...
ببينين من با اين كسپر يه فايل موسيقي رو اسكن مي كنم يا هر فايل ديگه اي رو فرق نمي كنه ... 1 بار اسكن مي كنم تعداد فايل هاي اسكن شده رو مي زنه 2 تا... دوباره كه مي كنم مي گه 1 دونه...
مي خام بدونم اين كشكي همين طور واسه خودش جواب از پيش تعيين شده داره؟ :blink:

راستي ورژني كه من استفاده مي كنم:

Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 5.0.391

اين هم عكسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cracki
04-04-2006, 01:14
اشکان جان وقتی شما فایل جدیدی رو از اینترنت دانلود میکنید و یا اینکه در کامپیوترتون دارید ولی تا بحال آن را توسط کسپرسکای
اسکن نکردید اگر شما برای اولین بار بخواهید که اون فایلو با آنتی ویروس اسکن کنید کسپرسکای همه فایل ها و فرمت هایی رو
که میتونه اسکن کنه رو اسکن میکنه اما برای دفعه دوم چون اون فایل شما هیچ تغییری نکرده در اون صورت چیزی رو اسکن
نخواهد کرد مگر اینکه تغییری در فایل شما ایجاد بشه . حالا این تغییر ممکنه تغییر در یک فایل DLL توسط تروجانها و یا آپدیت شدن
آن باشد و یا اینکه میتونه تغییر در یک فایل EXE بخاطر اضافه کردن مثلا Tag میتونه باشه.

هر تغییری نیز که بر روی فایل ها صورت بگیره فقط اون چیزایی رو که تغییر کردن رو دوباره اسکن میکنه نه همه فایل رو و این
قابلیت یکی از قابلیت های خوب آنتی ویروس کسپرسکای بحساب میاد.

*NashenaS*
04-04-2006, 02:02
اشکان جان وقتی شما فایل جدیدی رو از اینترنت دانلود میکنید و یا اینکه در کامپیوترتون دارید ولی تا بحال آن را توسط کسپرسکای
اسکن نکردید اگر شما برای اولین بار بخواهید که اون فایلو با آنتی ویروس اسکن کنید کسپرسکای همه فایل ها و فرمت هایی رو
که میتونه اسکن کنه رو اسکن میکنه اما برای دفعه دوم چون اون فایل شما هیچ تغییری نکرده در اون صورت چیزی رو اسکن
نخواهد کرد مگر اینکه تغییری در فایل شما ایجاد بشه . حالا این تغییر ممکنه تغییر در یک فایل DLL توسط تروجانها و یا آپدیت شدن
آن باشد و یا اینکه میتونه تغییر در یک فایل EXE بخاطر اضافه کردن مثلا Tag میتونه باشه.

هر تغییری نیز که بر روی فایل ها صورت بگیره فقط اون چیزایی رو که تغییر کردن رو دوباره اسکن میکنه نه همه فایل رو و این
قابلیت یکی از قابلیت های خوب آنتی ویروس کسپرسکای بحساب میاد.
ممنونم گلم... :) پس جاي نگراني نيست ...