PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *. بحث و بررسي سرويس ADSL مخابرات استان تهران.*

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

mehrdad38
26-02-2010, 16:35
بنام خدا

:40::40::40::40::40::40:
:40:به تاپيك جديد ADSL مخابرات استان تهران خوش آمديد:40:
:40::40::40::40::40::40:

به دليل بي نظم و بلا استفاده شدن تاپيك قبلي تصميم به ايجاد تاپيك جديدي كردم. در اين تاپيك علاوه بر تهران بزرگ، شهرستان هاي استان تهران هم از نظر سرويس ADSL مخابرات مورد بحث و بررسي قرار خواهند گرفت.

..................................................

:4:قوانين و ضوابط اين تاپيك:4::

:exclamati1- مطرح كردن هر گونه سوال يا مشكل در خصوص تنظيم و كانفيگ كردن مودم در اين تاپيك ممنوع مي باشد، زيرا هدف و راستاي تاپيك رو منحرف خواهد كرد. براي حل مشكلات تنظيم مودم خود به تاپيك ( راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم ) مراجعه كنيد.

:exclamati2- در بحث و بررسي و نقد ADSL مخابرات از بيان مسائل سياسي اكيدا خودداري كنيد.

.................................................. .................................................. ............................................

نحوه‌ ثبت‌نام و قيمت اينترنت پرسرعت مخابرات اعلام شد.

متقاضيان دريافت ADSL - اينترنت پرسرعت - با ارائه كارت شناسايي و فيش خط تلفن مورد نظر توسط مركز مخابراتي مربوطه احراز هويت شده و با پر كردن يك فرم، درخواست خود را ثبت مي‌كنند.

مشترکان تهرانی که هم‌اکنون عضو خدمات اینترنتی سایت مخابرات تهران هستند نیز می‌توانند با مراجعه به سایت و با ورود نام کاربری و رمز عبور اقدام به ثبت‌نام کنند.همچنین قرار است از هفته آینده برای آن دسته از مشترکان غیرعضو سایت مخابرات تهران نیز سامانه ثبت‌نام اینترنت راه‌اندازی شود.

به گزارش ایسنا، قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت در قالب STM1 به شركت‌هاي مخابراتي استاني و شركت‌هاي داراي مجوز PAP تحويل مي‌شود، صرفا جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL به ميزان 20 درصد كاهش مي‌يابد. يعني قيمت فروش اينترنت با ظرفيت يك STM1 كه در حال حاضر 486 ميليون ريال است به 375 ميليون و 100 هزار ريال كاهش خواهد يافت.

بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL بر اساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 به صورت پهناي باند 64 كيلو بيت بر ثانيه 59200 ريال، 128 كيلو بيت بر ثانيه 99400 ريال، 256 كيلو بيت بر ثانيه 125600 ريال، 512 كيلو بيت بر ثانيه 204800 ريال، 1024 كيلو بيت بر ثانيه 383200 ريال و 2048 كيلو بيت بر ثانيه 745600 ريال تصويب شده است. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد خجسته‌نيا - مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران - هم در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات ايسنا، درباره شرايط و ضوابط تصويب شده براي اجراي نصب ADSL براي مشتركان گفت: هزينه مودم و راه‌اندازي آن به عهده مشترك خواهد بود، بابت راه‌اندازي سرويس نيز نبايد هزينه‌اي از مشتركان دريافت شود.

به گفته او همچنين شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه‌اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند نسبت به تنظيم صورت جلسه اقدام كنند. علاوه بر اين شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نرم‌افزار لازم براي اندازه‌گيري لحظه‌اي پهناي باند را برروي پايانه كاربر نصب و راهنمايي لازم را انجام دهند.

وي اظهار كرد: كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات توصيه كرد كه به‌منظور گسترش ارائه اين خدمات در سطح كشور شركت مخابرات ايران با مشاركت شركت‌هاي PAP رعايت منافع طرفين خدمات مذكور را ارائه كند و درصورت عدم مشاركت، شركت‌هاي PAP مي‌توانند سرويس مربوط را حداكثر تا سقف 20 درصد بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه كنند. همچنين شركت‌هاي ندا بايد كليه قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه‌هاي مصوب فوق اصلاح كنند.

او يادآور شد: صاحبان مشاغل خاص چون اعضاي هيات علمي،‌ دانشجويان كارشناسي ارشد به بالا،‌ خبرنگاران و ديگر فعالان كه نيازمند تحقيق هستند مي توانند از پهناي باندي بيش از 128 كه به كاربران خانگي داده مي شود استفاده كنند.

وي با بيان اين‌كه در حال حاضر به دليل حجم كم امكانات خريداري شده، ‌محدوديت ارائه سرويس داريم، اما طبق برنامه 600 هزار پورت كه از سوي شركت مخابرات استان تهران ارائه خواهد شد، نيمه اول سال آينده و شايد تا تابستان راه‌اندازي و در اختيار كاربران قرار داده مي‌شود.

خجسته‌نيا با بيان اين‌كه ارائه سرويس در مناطقي كه برروي فيبر نوري نيست و برروي شبكه مسي قرار دارد، در اولويت است، درباره زمان تحويل ADSL به متقاضيان مناطق مختلف تهران اظهار كرد: بعد از ثبت‌نام به طور معمول بين 24 تا حداكثر 48 ساعت، ADSL درخواستي وصل خواهد شد.

وي تصريح كرد: تا پايان هفته‌ آينده 60 هزار پورت در تمام مناطق شهر تهران براي واگذاري به درخواست كنندگان آماده است، در شرايطي كه محدوديت ارائه سرويس ADSL در ابتداي كار از سوي شركت مخابرات استان تهران وجود دارد اما مطمئنيم با وجود شركت‌هاي PAP و نيز ارائه اينترنت پرسرعت بي‌سيم مي‌توان به خواست‌هاي متقاضيان پاسخ داد.

همچنين روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اعلام كرد كليه مشتريان درصورت داشتن هرگونه شكايت در خصوص تعرفه‌هاي خارج از چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به اين سازمان و مناطق هفت گانه گزارش كنند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واگذاري اينترنت پر سرعت مخابرات در کرج

مدير کل مخابرات استان تهران از آغاز واگذاري اينترنت پر سرعت(ADSL) در شهرستان کرج خبر داد و گفت: متقاضيان اينترنت پر سرعت در کرج مي توانند به مراکز مخابراتي اين منطقه مراجعه کنند.
"محمد روح اللهي" در گفت و گو با ايرنا در مورد روند واگذاري ADSL گفت: شرکت مخابرات از بهمن ماه سال گذشته واگذاري ADSL در استان تهران را آغاز کرد و تاکنون 30 هزار پورت اينترنت پر سرعت به متقاضيان واگذار شده است.
وي با بيان اينکه برنامه شرکت مخابرات استان تهران واگذاري يک صد هزار پورت پرسرعت در مرحله اول است ، افزود: در صورت تامين تجهيزات مورد نياز ، اين شرکت توان واگذاري يک ميليون ADSL را دارد.
روح اللهي گفت: سفارش تجهيزات 350 هزار پورت جديد را نيز داده ايم که تا آبان ماه سال جاري تامين خواهد شد .
گفتني است، واژه ADSL معرف نوعي ارتباط اينترنتي پرسرعت است که امکان استفاده هم زمان از اينترنت و تلفن را فراهم مي کند. روزانه هزاران نفر در جهان به استفاده از اين فنآوري رو مي آورند و آن را جايگزين ساير روش هاي ارتباطي مي کنند. در اين روش ارتباطي با وجود آنکه براي اتصال به اينترنت از سيم تلفن استفاده مي شود، به خاطر ويژگي فني خاص ، خط تلفن اشغال نمي شود و استفاده همزمان از اينترنت و تلفن را براي کاربر امکان پذير مي سازد .
سرعت بالا ( تا 40 برابر ارتباط dial-up )، عدم نياز به سيم کشي مجدد و اتصال 24 ساعته به اينترنت از ساير ويژگي هاي اين روش ارتباطي است.

89/03/03

پشتيباني 24 ساعته ADSL مخابرات با شماره تماس 1899 يا با آدرس اينترنتي :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ویدئو تست سرعت اینترنت مخابرات (128 کیلوبیت بر ثانیه) از دانلود منیجر IDM :

2010/04/08

كليه تنظيمات لازم براي استفاده از سرويس ADSL مخابرات

1- تنظیم مودم:

1-1 تنظیم مودم به صورت اتصال اتوماتیک PPPOE

چون سرويس مخابرات تماما نامحدود هستند توصیه می شه نوع كانكشن مودم PPPOE انتخاب بشه چون لزومي براي ساخت كانكشن Bridge نيست. برای آموزش جامع در این خصوص به لینک زیر مراجعه کنید:

2-1 تنظیم مودم به صورت اتصال دستی Bridge

تاكيد: براي سرويس هاي مخابرات VPI=0 , VCI=35 و Encapsulation بايد LLC و بالاخره MTU در صورتي كه مودم به صورت PPPOE تنظيم بشه معادل 1500 خواهد بود.

اگر مودم رو به صورت PPPOE تنظیم کرده باشید نیازی نیست که تو ویندوز کانکشن بسازید اما در صورتی که مودم به صورت Bridge ست شده باشه شما باید کانکشن بسازید برای آموزش ساخت کانکشن در ویندوز به قسمت پایین توجه کنید:

1- ساخت کانکشن در ويندوز (در صورتی که مودم Bridge تنظیم شده باشد):

3- راهنمايي جامع و كامل مخابرات استان تهران در ارتباط با كليه موارد مرتبط با مودم، کارت شبکه، كانكشن، سوالات متداول ، مشكلات احتمالي و تنظيمات ويندوز:

4-تلفن گوياي ارتباط مردمي شركت مخابرات استان تهران با شماره تلفن 190 آماده راهنمايي متقاضيان ADSL مخابرات مي باشد.

اطلاعات قابل كسب از اين سامانه:
1- معرفي و مزاياي ADSL
2- راه هاي دريافت اينترنت پر سرعت ADSL و مدارك لازم
3- تعرفه هاي اينترت پرسرعت ADSL
4- شماره پشتيباني و نكات ضروري
5- فهرست مراكز ارائه كننده اينترنت پر سرعت ADSL ؛ قابل توجه متقاضياني كه در شهرستان هاي استان تهران سكونت دارن.

5- نشانی ، ایمیل و شماره تلفن مراکز مخابراتی شهر تهران:

6- نقشه نواحي ( مناطق ) 7 گانه مخابرات شهر تهران

دوستاني كه سرويس هاي ADSL مخابرات رو گرفتن و استفاده مي كنند ديگران رو از تجربه با ارزششون بي نصيب نكنن و حتما در اين تاپيك مطرح كنن.

با تشكر:10:

mehrdad38
26-02-2010, 16:53
ويرايش شد!

KING_DESIGNER
26-02-2010, 16:57
سلام
به عنوان اولین پست بفرمایید برای گرفتن یک سرویس از مخابرات چکار باید بکنیم:31::31:

S A M S U N G
26-02-2010, 17:17
سلام .

دوستان خبری از اومدنش به کرج نیست ؟ سرویس 1 مگ هم نمیدن هنوز ؟

KING_DESIGNER
26-02-2010, 17:37
یکی پارتی نداره تو ی مخابرات بفهمیم واقعا اردیبهشت ماه 256 و 512 میدن یا نمیدن ؟؟

Bs_panzer
26-02-2010, 17:38
یکی پارتی نداره تو ی مخابرات بفهمیم واقعا اردیبهشت ماه 256 و 512 میدن یا نمیدن ؟؟

به همه ؟ یا همون قانون مسخره بازم هست ؟

mehrdad38
26-02-2010, 17:41
سلام
به عنوان اولین پست بفرمایید برای گرفتن یک سرویس از مخابرات چکار باید بکنیم:31::31:

شما پست اول رو خوب مطالعه بفرماييد.:31: براي گرفتن سرويس هاي ADSL مخابرات با در دست داشتن مدارك لازم ( كارت شناسايي مالك خط+ آخرين قبض تلفن پرداخت شده + اجاره نامه در صورت استيجاري بودن منزل ) به مركز مخابراتي مربوط مراجعه و با پر كردن فرم مخصوص ثبت نام كنيد. سرويس شما بعد از حداكثر 48 ساعت نصب و راه اندازي ميشه. :10:

سلام .

دوستان خبری از اومدنش به کرج نیست ؟ سرویس 1 مگ هم نمیدن هنوز ؟

دوست عزيز من با تلفن گوياي ارتباط مردمي شركت مخابرات تهران با شماره 190 تماس گرفتم قسمت ADSL رو كه زدم تو مراكز مخابراتي هاي قابل ارائه اعلام كرد كه تمام شهرستان هاي استان تهران به زودي ADSL ارائه ميشه كه در راس اون كرج خواهد بود.

mary83
26-02-2010, 18:17
با وکالاتنامه هم قبول می کنند( رسمی و با ذکر تل و نوع درخواست )
راستی من پول تل رو با نت داده بودم که تو مرکز ما اینو نمی دونستند که می شه این کار رو کرد (فرد اسدی) و من مجبور شدم یک پرینت از بانک ببرم براشون

KING_DESIGNER
26-02-2010, 19:01
به همه ؟ یا همون قانون مسخره بازم هست ؟

سلام
دقیقا منظور من کسانی به غیر از خونوده شهدا وقضات و... هستند که وقتی هم مخابرات میگه به همه میدیم در راسش همینها هستند:13:بقیه هم مثل من که هیچی به یارو میگم کارم طراحی وب سایته و برنامه نویسی و مدیریت محتوا و... شرکت دارم درخواست روی سربرگ حقوقی نوشته شده میگه به اینترنت ربطی نداره :13: جالبه نه ؟

شما پست اول رو خوب مطالعه بفرماييد.:31: براي گرفتن سرويس هاي ADSL مخابرات با در دست داشتن مدارك لازم ( كارت شناسايي مالك خط+ آخرين قب.......
رو كه زدم تو مراكز مخابراتي هاي قابل ارائه اعلام كرد كه تمام شهرستان هاي استان تهران به زودي ADSL ارائه ميشه كه در راس اون كرج خواهد بود.

سلام
مهرداد جان ! وقتی من اینو زدم تازه تاپیک رو زده بودی هنوز ویرایش نکرده بودی:31: در ثانی خودم اینو دارم ولی گفتم که بنویسی برای بقیه بدونن داستان چه جوریه:46: که بالاخره زدی:31:

sei_pm
26-02-2010, 21:00
دوست عزيز من با تلفن گوياي ارتباط مردمي شركت مخابرات تهران با شماره 190 تماس گرفتم قسمت ADSL رو كه زدم تو مراكز مخابراتي هاي قابل ارائه اعلام كرد كه تمام شهرستان هاي استان تهران به زودي ADSL ارائه ميشه كه در راس اون كرج خواهد بود.

البته شما زیاد جدی نگیرید شاهکار کنند تو همون مرکز بهشتی که شما مشکل داری سرویس بدهند.
خود تهران داره لنگ میزنه اونوقت می خوان شهرستان سرویس بدهند من که چشمم تا 5 ماه دیگه آب نمی خوره.

Milad4171
26-02-2010, 23:09
به حال من که فرقی نکرده! ما با اعتماد به نفس کامل رفتیم داخل مرکز مخابراتی پاسداران با تمام مدارک یه کلمه گفتن خططون فیبر نوری هست نمیدیم ما هم سرمون رو انداخیم پایین برگشیم به منزل!!!
حالا کی تکنولوژیش رو میتونن بخرن! احتمالا پول اونو هم باید بدیم دیگه!! گرونه آخه!!:20:

shellman_te
26-02-2010, 23:20
یکی از دوستان من که تعریف میکرد خونه یکی از آشنایانشون که از مخابرات اینترنت گرفته بوده و مشکل ارتباط داشته رفته و دیده سرعت اینترنت 128 داره نصف دایل آپ کار میکنه و همش هم بینش قطع میشه و دوباره باید مودم ریستارت بشه ؛ اول مودمو برده خونه چک کرده دیده سالم با یک مودم دیگه هم همین مشکل رو داشته بعد هم با پشتیبانی مخابرات تماس گرفته که میگفت یه تلفن گویا بود که آخرش هم به هیچ وصلت نمی کرد و بعدم قطع میشد.
این چیزی بود که اون تعریف میکرد.کلن مخابرات مانند تمامی کارهای قبلیش اینبار هم که دیده یک سفره ای باز شده گفته چرا چهار تا شرکت خصوصی و نیمه خصوصی بخورن؟خودم با قیمت کمتر (بخوانید پول زور کمتر) اینترنت پرسرعت! ارائه میدم هم کنترل ونظارتم کاملتر میشه روی کاربرها.
حالا من نمیدونم اگه وضعیت اینترنتشون اینطوری باشه چطوری کاربر میخوان جذب کنن؟
دوستان کسی هست که اینترنت از مخابرات گرفته باشه؟
به نظر من با این وضعیت که اینترنت کشوری پیش میره بعید نیست یک روز کلن قطعش کنن!قبلا اگر کسی یه همچین چیزی میگفت میگفتم نیمشه ولی لان دیگه آنچنان هم بعید نمیدونم!

brave_ie
26-02-2010, 23:50
با وکالاتنامه هم قبول می کنند( رسمی و با ذکر تل و نوع درخواست )
راستی من پول تل رو با نت داده بودم که تو مرکز ما اینو نمی دونستند که می شه این کار رو کرد (فرد اسدی) و من مجبور شدم یک پرینت از بانک ببرم براشون

در هر صورتی که مالک خط نباشید و بخواید بگیرید باید مالک خط شما رو برای دریافت تجهیزات (دقیقا همین رو بنویسه) معرفی کنه:20:

brave_ie
27-02-2010, 00:05
یکی از دوستان من که تعریف میکرد خونه یکی از آشنایانشون که از مخابرات اینترنت گرفته بوده و مشکل ارتباط داشته رفته و دیده سرعت اینترنت 128 داره نصف دایل آپ کار میکنه و همش هم بینش قطع میشه و دوباره باید مودم ریستارت بشه ؛ اول مودمو برده خونه چک کرده دیده سالم با یک مودم دیگه هم همین مشکل رو داشته بعد هم با پشتیبانی مخابرات تماس گرفته که میگفت یه تلفن گویا بود که آخرش هم به هیچ وصلت نمی کرد و بعدم قطع میشد.
این چیزی بود که اون تعریف میکرد.کلن مخابرات مانند تمامی کارهای قبلیش اینبار هم که دیده یک سفره ای باز شده گفته چرا چهار تا شرکت خصوصی و نیمه خصوصی بخورن؟خودم با قیمت کمتر (بخوانید پول زور کمتر) اینترنت پرسرعت! ارائه میدم هم کنترل ونظارتم کاملتر میشه روی کاربرها.
حالا من نمیدونم اگه وضعیت اینترنتشون اینطوری باشه چطوری کاربر میخوان جذب کنن؟
دوستان کسی هست که اینترنت از مخابرات گرفته باشه؟
به نظر من با این وضعیت که اینترنت کشوری پیش میره بعید نیست یک روز کلن قطعش کنن!قبلا اگر کسی یه همچین چیزی میگفت میگفتم نیمشه ولی لان دیگه آنچنان هم بعید نمیدونم!

سیاست مخابرات قیمت کمتر و حجم بیشتره اینطوری هم، خیلی مشتری جذب میکنه الان حتی تقاضا از عرضه بیشتره .:5:
البته الآن یه چند روزی هست که تو چندتا مرکز که دوستمون گفتن downtime که قرار بوده 4 ساعت باشه و از قرار معلوم 4 روز شده (که امیدوارم مشکل دیگه ای نباشه).:13:

mehrdad38
27-02-2010, 13:52
سلام دوستان

:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8 ::8::8::8::8:

بالاخره ما هم امروز رفتيم مركز مخابراتي بهشتي درخواست سرويس ADSL داديم. مسئولش يه زنه بود كه چقدر خوش برخورد بود :31: منتها براي خوردنش يه كاميون عسل لازم بود

دوستاني كه داستان من رو در جريان هستنن، مي دونن من الان نزديك به 5 ماهه كه به علت مشكلات مركز مخابراتي مون نمي تونستم سرويس ADSL داشته باشم كه خدا رو شكر بعد از اين 5 ماه، امروز مركز مخابراتي مون دوباره فعاليت ADSL رو از سرگرفت و من امروز درخواست كتبي دادم.

يه شماره موبايل هم گرفت گفت هفته ي ديگه بهتون زنگ مي زنيم براي دايري.

mohsen121
27-02-2010, 14:48
اين تايپك از صفحه اولش معلومه كه بهتر از قبلي هست.

goodigood
27-02-2010, 17:41
سلام دوستان

بالاخره ما هم امروز رفتيم مركز مخابراتي بهشتي درخواست سرويس ADSL داديم. مسئولش يه زنه بود كه چقدر خوش برخورد بود :31: منتها براي خوردنش يه كاميون عسل لازم بود

دوستاني كه داستان من رو در جريان هستنن، مي دونن من الان نزديك به 5 ماهه كه به علت مشكلات مركز مخابراتي مون نمي تونستم سرويس ADSL داشته باشم كه خدا رو شكر بعد از اين 5 ماه، امروز مركز مخابراتي مون دوباره فعاليت ADSL رو از سرگرفت و من امروز درخواست كتبي دادم.

به سلامتی!:46:
به امید روزی که منم adsl پیزوریم ردیف شه!:20:

mary83
27-02-2010, 18:26
سلام دوستان

تبریک می گم آقا دعا کن این adsl ما هم وصل شه البته الان از اون طرف وصله ها کسی هم نمی یاد ببینه چرا اینجا وصل نیس راستی به من گفتن از هیچ شرکتی تا بعد از عید مدرک قبول نمی کنند.

zigma94
27-02-2010, 18:33
به به به به ... می بینم که تاپیک جدید همچون ققنوس از خاکستر تاپیک قبل سر برآورد و شروع به کار کرد . که میخواستم این اتفاق میمون رو خدمت همه ی دوستان تبریک و تهنیت بگم :)

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

حقیقتش رفقا به من میگن آقای فنایی ، یعنی اگه به چیزی یا کسی گیر بدم تا طرف به فنا نره ول کن معامله نیستم D: در مورد تاپیک قبل هم خودتون شاهد و ناظر بودید که مقصر اصلی کی بود p: در هر حال امیدوارم که اینجا دیگه شاهد اون دست از اتفاقات نباشیم . { همچنین امیدوارم شاهد حضور برو بچه های هیئت " المی" که دو تا سرویس 1 مگ از مخابرات گرفتن والی وقت نمی کنن "بریج" کنن هم نباشیم }و حالا برای خالی نبودن عریضه توجهتون رو به خبری که هم اکنون بدستم رسید جلب می کنم :

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

پیرو خبر مسرت بخش ثبت نام ADSL مهرداد خان در مرکز شهید بهشتی و خوشحالی بیش از حد و خارج از کنترل ایشون از شنیدن این خبر ( رجوع شود به شکلکهای پست مربوطه) و از اونجایی که بعضی اوقات خوشحالی بیش از حد کار دست آدم میده و یک وقت عملی انجام میده که بعد از برگشتن به حالت عادی موجب پشیمونی میشه ، به قصد خنثی کردن فضای حاصله و طبق لینکی که در آخر کامنت گذاشتم از امروز تا 72 ساعت آینده تلفنهای mehrdad38 و سایر برو بچه های شهید بهشتی و مراکز مخابراتی سیدالشهداء، شهید کلانتری، شهید تندگویان و دانشگاه به علت کابل برگردون روی هواست و دچار اختلال . بنابراین اگه شما هم چند روزی بنیانگذار تاپیک رو روئیت نکردید زیاد نگران نشید و دست به گیرنده هاتون نزنید چون ایراد از فرستندست .

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

این هم لینک :

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

Ghost_MRB
27-02-2010, 18:52
از امروز تا 72 ساعت آینده تلفنهای mehrdad38 و سایر برو بچه های شهید بهشتی و مراکز مخابراتی سیدالشهداء، شهید کلانتری، شهید تندگویان و دانشگاه به علت کابل برگردون روی هواست و دچار اختلال . بنابراین اگه شما هم چند روزی بنیانگذار تاپیک رو روئیت نکردید زیاد نگران نشید و دست به گیرنده هاتون نزنید چون ایراد از فرستندست .

این هم لینک :

وای به حالشون.
به ما هم گفتن 3 روز طول می کشه ولی دقیقا 1 هفته بعد وصل شد.
یه سوالم داشتم.
تو تاپیکه قبلی گفته شد که شرکتهای pap باید قیمت هاشون حداکثر تا 20% بالاتر از مخابرات باشه.
حالا این شرکت ها قیمتاشونو میارن پایین یانه؟

mehrdad38
27-02-2010, 19:47
به سلامتی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به امید روزی که منم adsl پیزوریم ردیف شه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انشا الاه، از صميم قلب برات آرزو مي كنم. چون خودم انتظار كشيديم مي دونم حال و هوا چطوريه.:45::37:

تبریک می گم آقا دعا کن این adsl ما هم وصل شه البته الان از اون طرف وصله ها کسی هم نمی یاد ببینه چرا اینجا وصل نیس راستی به من گفتن از هیچ شرکتی تا بعد از عید مدرک قبول نمی کنند.

ممنون

انشا الاه انشاالاه

يكي رو بيارين براتون درست كنه قالش كنده بشه ها؟ وقتي سرويست وصل شد همينو دو دستي بچسب به فكرت نزنه بري از شركت بگيري چون مركز مخابراتي ما ثبات ندارن يك دف مي بيني دوباره موندي بدون ADSL. حالا خر بيار و ...:31:

حقیقتش رفقا به من میگن آقای فنایی ، یعنی اگه به چیزی یا کسی گیر بدم تا طرف به فنا نره ول کن معامله نیستم اينجا رو يكم بدجنس اومدي:21: :31:

پیرو خبر مسرت بخش ثبت نام ADSL مهرداد خان در مرکز شهید بهشتی و خوشحالی بیش از حد و خارج از کنترل ایشون از شنیدن این خبر ( رجوع شود به شکلکهای پست مربوطه) و از اونجایی که بعضی اوقات خوشحالی بیش از حد کار دست آدم میده و یک وقت عملی انجام میده که بعد از برگشتن به حالت عادی موجب پشیمونی میشه ، به قصد خنثی کردن فضای حاصله و طبق لینکی که در آخر کامنت گذاشتم از امروز تا 72 ساعت آینده تلفنهای mehrdad38 و سایر برو بچه های شهید بهشتی و مراکز مخابراتی سیدالشهداء، شهید کلانتری، شهید تندگویان و دانشگاه به علت کابل برگردون روی هواست و دچار اختلال . بنابراین اگه شما هم چند روزی بنیانگذار تاپیک رو روئیت نکردید زیاد نگران نشید و دست به گیرنده هاتون نزنید چون ایراد از فرستندست .

این هم لینک :

سلام آقاي زيگما خان

اگر تو هم مثل من 5 ماه از چيزي كه بهش اونس و الفت داشتي منع مي شدي بعد يهو بهت خبر وصال مي دادن حال منو داشتي:31:

ديگه يواش يواش بايد مودم رو يه گرد گيري حسابي بكنم:26:تو اين چند وقته خاك گرفته :8:

زيگما جان بفرما پپسي :7:

در مورد خبر مربوط به كابل برگردان اگر پست اول قسمت قوانين و ضوابط رو مي خوندي و به بند 2 مراجعه مي كردي متوجه قضيه مي شدي:10:

sei_pm
27-02-2010, 21:05
mehrdad38 اگر سرویست وصل شد نری که نیای بیا تست سرعت بگذار ببینیم اوضاع چطوره. هر کی اینجا کارش راه میافته بقیه رو فراموش میکنه.

mehrdad38
27-02-2010, 21:14
mehrdad38 اگر سرویست وصل شد نری که نیای بیا تست سرعت بگذار ببینیم اوضاع چطوره. هر کی اینجا کارش راه میافته بقیه رو فراموش میکنه.

باشه حتما

نه من كه خونه سومم P30world هست كجا رو دارم برم.:10:

KING_DESIGNER
27-02-2010, 22:20
سلام:46:
به به مبارکه اقا مهرداد فقط یه چیزی روز اولی هیجان زده نشی همه دانلود منیجرتو بترکونی . توصیه من اینه که دی اس ال رو بزن به بشقاب پرنده .! دوربرد در کنار دی اس ال یه لدت دیگه ای رو داره.:31:

mehrdad38
28-02-2010, 07:19
OH Yes

Of Course

:31::46:

shervin83
28-02-2010, 10:52
سلام
یه مشکل عجیب برای من پیش اومده. من وقتی آی پی 192.168.1.1 رو میزنم که وارد کانفیگ مودمم بشم صفحه ی کانفیگی که باز میشه که اصلا مربوط به مودم من نیست و وقتی سیم تلفن رو از مودم در میارم وارد کانفیگ مودم خودم میشم خیلی برام عجیبه من می تونم با این آی پی از طریق adsl وارد کانفیگ مودم دیگران بشم.مارک مودمم d-link هستش ولی صفحه کانفیگ هایی که باز شده مربوط به مارکهای دیگه مثل tp-link , huawei بوده ،مودم رو چند بار ریست کردم اما همچنان مشکل بر قراره.فکر کنم بقیه هم بتونن اینجوری وارد کانفیگ مودم من بشن.خاک بر سر مخابرات کنم با این سرویس دهی مسخره اش.
به همین دلیل دوستانی adsl مخابرات دارن حتما پسورد admin مودمشون رو تغییر بدن تا دیگران نتونن سوءاستفاده بکنن.

ferble
28-02-2010, 11:01
سلام
یه مشکل عجیب برای من پیش اومده. من وقتی آی پی 192.168.1.1 رو میزنم که وارد کانفیگ مودمم بشم صفحه ی کانفیگی که باز میشه که اصلا مربوط به مودم من نیست و وقتی سیم تلفن رو از مودم در میارم وارد کانفیگ مودم خودم میشم خیلی برام عجیبه من می تونم با این آی پی از طریق adsl وارد کانفیگ مودم دیگران بشم.مارک مودمم d-link هستش ولی صفحه کانفیگ هایی که باز شده مربوط به مارکهای دیگه مثل tp-link , huawei بوده ،مودم رو چند بار ریست کردم اما همچنان مشکل بر قراره.فکر کنم بقیه هم بتونن اینجوری وارد کانفیگ مودم من بشن.خاک بر سر مخابرات کنم با این سرویس دهی مسخره اش.
به همین دلیل دوستانی adsl مخابرات دارن حتما پسورد admin مودمشون رو تغییر بدن تا دیگران نتونن سوءاستفاده بکنن.
این از مواردی هس ت که من آرزو شو دارم یزای کسی که پارس داره خیلی عالیه ولی برای مخابرات بدرد نمیخوره.

mehrdad38
28-02-2010, 11:08
سلام

:4:يادآوري قوانين و ضوابط تاپيك:4::

:exclamati3- مطرح كردن هر گونه سوال يا مشكل در خصوص تنظيم و كانفيگ كردن مودم در اين تاپيك ممنوع مي باشد، زيرا هدف و راستاي تاپيك رو منحرف خواهد كرد. براي حل مشكلات تنظيم مودم خود به تاپيك ( راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم ) مراجعه كنيد.

همين مسئله باعث از بين رفتن تاپيك قبلي شده بود ، لطفا توجه كنيد.

Guts
28-02-2010, 11:47
آقا بالاخره این بالای 128 چی شد، ما اون 128 مخابراتمون همینطور روی هواست فعلاً و ازش استفاده نمیکنم از 256 داتک هنوز استفاده می‌کنم منتظرم سرعت بالای 256 بده این مخابرات لعنتی، اصلاً میدن سرعت بالاتر؟

karajwizard
28-02-2010, 12:24
سلام دوستان عزیز.
سرعت 64 مخابرات دانلود و آپلودش چنده؟ چون من بیشتر صفحه باز میکنم تا اینکه دانلود کنم.نظر شما چیه؟
پیشاپیش ممنون

KING_DESIGNER
28-02-2010, 13:04
64 مرد برادر دیگه 4 تومن اختلاف با 128 مگه چقدره
همین 128 هم کفر ادم رو د ر میاره تا یه ایمیل باز کنه
با 64 پیر میشی آخه .

worm_boy
28-02-2010, 13:19
این از مواردی هس ت که من آرزو شو دارم یزای کسی که پارس داره خیلی عالیه ولی برای مخابرات بدرد نمیخوره.

چرا برای کسی که پارس داره عالیه؟

shervin83
28-02-2010, 13:52
:4:يادآوري قوانين و ضوابط تاپيك:4::
[/RIGHT]

:exclamati3- مطرح كردن هر گونه سوال يا مشكل در خصوص تنظيم و كانفيگ كردن مودم در اين تاپيك ممنوع مي باشد، زيرا هدف و راستاي تاپيك رو منحرف خواهد كرد. براي حل مشكلات تنظيم مودم خود به تاپيك ( راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم ) مراجعه كنيد.

همين مسئله باعث از بين رفتن تاپيك قبلي شده بود ، لطفا توجه كنيد.

این مشکل مربوط به ضعف امنینی سرورهای مخابراته و ربطی به کانفیگ مودم نداره

mary83
28-02-2010, 16:47
بلاخره بعد از جنگ و دعوای فراوان با پیدا کردن یک :10:در مخابرات adsl من بعد از 1 هفته و تو 2 ساعت وصل :8::8:شد هرچند من نفهمیدم اشکال از کجا بود و لی سرعتش درمقابل صبا نت ( 128 دارم تو شهرستان و با حداقل 180 دانلود می کنم خیلی داغونه :2:

zigma94
28-02-2010, 17:17
<div align=&quot;right&quot;>

اينجا رو يكم بدجنس اومدي:21: :31:

حقیقتش اینجا رو هر چی به خودم فشار آوردم متوجه منظورت نشدم!
ديگه يواش يواش بايد مودم رو يه گرد گيري حسابي بكنم:26::8:

آهان. آهان ... حالا ... : بالا بالا شیش و هشتیاش بیان وسط سریع...هر کی اینو دوست نداره بریم تو فاز بندری
زيگما جان بفرما پپسي :7:

راستش این چیزی که شما داری تعارف میکنی بیشتر یه چیزی تو مایه های آبجو شمس به نظر میاد تا پپسی ! ولی در هر صورت به سلامتیت :7:
در مورد خبر مربوط به كابل برگردان اگر پست اول قسمت قوانين و ضوابط رو مي خوندي و به بند 2 مراجعه مي كردي متوجه قضيه مي شدي:10:

اولا انقدر فشارمون نده بابا ریغمون دراومد... ولی حق با شماست ، از قرار معلوم شما هفت هشت ساعت زودتر آپ کرده بودی . ولی حالا من همونطور که گفتم برای خالی نبودن عریضه اون خبر رو گذاشتم ولی در مورد پست دوم که قراره همیشه آپ بشه ]خه مثلا خبر کابل برگردون فلان مناطق چه ارتباطی میتونه با عنوان تاپیک داشته باشه ؟

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

راستی چرا چند وقته که دیگه شما پست نمیزنی که مدیران فروم بیان و یه گوشمالی اخطار گونه به ما بدن ! البته شاید هم با پی.ام ازشون میخوای ناقلا ، که طبیعتا ما خبر نداریم ! و نکته ی آخر هم اینکه ما شنیده بودیم میت رو زمین نمیمونه ولی نمیدونم چرا یکی از مدیرها نمیاد اقلا در راه رضای خدا هم که شده نعش تاپیک قبلی جمعش کنه. ( البته شاید چون اینجا دنیای سایبریه ، ضرب المثل ها هم در موردش مصداق نداشته باشه )

mehrdad38
28-02-2010, 17:17
Mary يه تست از سرعتت بزار ببينيم. Speedtest.net

zigma94
28-02-2010, 17:24
بلاخره بعد از جنگ و دعوای فراوان با پیدا کردن یک :10:در مخابرات adsl من بعد از 1 هفته و تو 2 ساعت وصل :8::8:شد هرچند من نفهمیدم اشکال از کجا بود و لی سرعتش درمقابل صبا نت ( 128 دارم تو شهرستان و با حداقل 180 دانلود می کنم خیلی داغونه :2:

دیدی وقتی شما فکر می کردی که مخابرات دروغ نمیگه من بهت چی گفتم. اطمینان داشته باش به هیچ وجه ایراد از سیم کشی ( چه داخلی و چه بیرونی) نبوده و خودشون تو مرکز مخابراتیتون یه دست گلی به آب داده بودن

shayankhaz
28-02-2010, 20:54
این آقای حسن كريمي - مديركل مهندسي عمليات و هماهنگي شبكه ديتا که در پست صفحه اول اسمش اومده پدر دوست منه.اگه چیزی گفته احتمالا عملی میشه.

KING_DESIGNER
28-02-2010, 22:17
احتمالش هم هست نشه فعلا از قرار معلوم بودجه رو یه جای دیگه پرداخت میکنن اگه بدن که این اقای پدر کارها رو ایشالا درست میکنه اگر هم ندن که بازم چیزی نمیشه (مگه قراره کار مردم راه بیفته ؟؟؟ ) پس از دو حال خارج نیست:31:

zigma94
01-03-2010, 01:36
...ویرایش شد...

worm_boy
02-03-2010, 14:20
تولید نرم افزار مدیریت پهنای باند برای اینترنت و اینترانت در کشور

منظورش برنامه shaping هستش!!!!

mehrdad38
02-03-2010, 19:47
تنها راه حل براي خلاصي از سرعت پايين و ف ي ل ت ر و تحريم هاي بي حد و اندازه:

EDSL

من 4 تا نسخه دارم ببينيد كه كدوم بهتره:

1- گرفتن يه سرويس 64 كيلوبيتي مخابرات + گرفتن يه اكانت 512 نامحدود EDSL هزينه كل 5000+15000 = 20000 تومن
2- گرفتن يه سرويس 128 كيلوبيتي مخابرات + گرفتن يه اكانت 512 نامحدود EDSL هزينه كل 10000+15000= 25000 تومن
3- گرفتن يه سرويس 64 كيلوبيتي مخابرات + گرفتن سرويس 2 مگابيتي EDSL شبانه با محدوديت 4 گيگ در ماه هزينه كل 5000 + 32000 = 37000 تومن.
4- گرفتن يه سرويس 128 كيلوبيتي مخابرات + گرفتن سرويس 2 مگابيتي شبانه با محدوديت 4 گيگ در ماه هزينه كل 10000 + 32000= 42000 تومن.

Hamed 360
02-03-2010, 19:59
میشه توضیح بدی این EDSL چی هست !؟

mehrdad38
02-03-2010, 20:09
میشه توضیح بدی این EDSL چی هست !؟

فقط تا اين اندازه بدون دور برد :28:براي اينكه تاپيك از بحث اصلي خارج نشه برين اينجا:

sei_pm
03-03-2010, 01:17
mehrdad38 به جای این حرفها یک تست از مخابرات بنداز مگه قرار نبود 72 ساعته وصل کنند؟

mehrdad38
03-03-2010, 09:59
mehrdad38 به جای این حرفها یک تست از مخابرات بنداز مگه قرار نبود 72 ساعته وصل کنند؟

نه بابا به ما گفتن اين تازه ثبت نام اوليه هست از هفته ديگه ثبت نام قطعي انجام ميشه:13:

ahmad_165200
03-03-2010, 10:16
ما امروز رفتیم مخابرات گفت 2 روز پیش تموم شد
تلفن گرفت گفت اومد باهاتون تماس می گیریم می گیم که پول واریز کنید
کسی نمی دونه کی احتمالا دوباره بهشون port های جدید می دن؟
ما مرکز مخابرات مون شهرک محلاتی

mehrdad38
03-03-2010, 10:26
ما امروز رفتیم مخابرات گفت 2 روز پیش تموم شد
تلفن گرفت گفت اومد باهاتون تماس می گیریم می گیم که پول واریز کنید
کسی نمی دونه کی احتمالا دوباره بهشون port های جدید می دن؟
ما مرکز مخابرات مون شهرک محلاتی

چي چي پول واريز كنيد؟:18: اصلا به هيچ وجه اولش نبايد پولي داده بشه؟:13:

mehrdad38
03-03-2010, 11:07
عنواين خبرهاي امروز 88/12/12

1- تهران منتظر تحقق وعده اينترنت پرسرعت،اعلام آمادگي ارائه‌كنندگان و نياز مخاطبان

2- مدیرعامل شرکت مخابرات ایران خبر داد: پرداخت اضافه دریافت آبونمان مشترکان ADSL در بیشتر استان های کشور

براي مشروح خبرها به پست دوم تاپيك مراجعه كنيد.

mehdi pourrajab
04-03-2010, 10:04
با سلام خدمت دوستان من adsl ام رو وصل کردم ولی سرعت دانلودم به شدت متغیره ماکزیمم رو 15-16 و بعضی وقتا به 2هم میرسه نمیدونم مشکلی هست یا کلا همینه من با دیال آپ رو 6 فیکس دانلود داشتم اینجوری که این سرویس مفت گرونه؟ اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

brave_ie
04-03-2010, 10:22
الان تو بعضی مناطق که مشکل بوده مشکل هنوز پا برجاست(یه هفته ای میشه)
واسه مخابرات تیکت فرستادم زده کندی خطوط مخابراتی
تا دیشب که در حال رسیدگی بود ولی الآن نوشته تیکت بسته شده (بدون اینکه مشکل حل شده باشه)
البته مال من اصلا به 15 16 نمیرسه
ولی موقعی که سالم بود رو همین 15 16 استیبل بود

sei_pm
04-03-2010, 10:32
با سلام خدمت دوستان من adsl ام رو وصل کردم ولی سرعت دانلودم به شدت متغیره ماکزیمم رو 15-16 و بعضی وقتا به 2هم میرسه نمیدونم مشکلی هست یا کلا همینه من با دیال آپ رو 6 فیکس دانلود داشتم اینجوری که این سرویس مفت گرونه؟ اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

شما با دایال آپ یک ماه شبانه روز دانلود کنید چقدرپول تلفن می دید حالا فکر کن کارتت مجانی باشه.
همین شاتل دزد 128 با 3 گیگ رو 13900 داره از مردم میگیره تازه سرعت توی شب که ترافیک رایگانه از 12 بالاتر نمیره.
کلا سرویسهای نامحدود به اندازه خودشون سرعت دارند.

mehrdad38
04-03-2010, 11:56

شما كدوم مركز مخابراتي هستين مركز با مركز فرق داره.

iran_adventure
04-03-2010, 22:35
کسی می دونه dns مخابرات چنده؟
من می خوام تورنت بگیرم و مودم dlink 2640U دارم. برای تنظیماتش نیاز به dns دارم...
البته احتمال می دم که مشکل از طرف بسته بودن پورت ها از طرف مخابرات باشه.
بعضی از پورت ها برای چند ثانیه جواب می دهند و سرعت بالا می ره ولی دوباره صرعت پایین میاد و پورت بسته می شه؟؟ جالب اینجاست که دقایقی بعد که چک می کنم همون پورت دوباره باز هستش!!

KING_DESIGNER
04-03-2010, 23:11
من 1-2 هفته پیش که تورنت کار کردم مشکلی نداشت البته سرعتم 128 بود و بری تورنت با سیدر خوب حدود 12 به 3 داشتم که 12 تا دانلودم بود حدود 3 کیلو هم اپلود میکردم
شما باید تنظیمات تورنتتو درست کنی ربطی به دی ان اس نداره . البته شاید توی این چند وقته خبرشون ... یه غلطی کرده باشند.
ولی باید تنظیمات تورنت رو درستکاری کنید
راهنمایی میکنم.
شماره پورتها رو در عددهای بالا بزارید مثل 55000 اگه اشتباه نکنم ( متاسفانه دسترسی به سیستمی که تورنت کار میکردم ندارم )
ولی سرعت پایین و کمبود دریافت مربوط به همچین چیزیه
یه نکته دیگه هم مربوط به خود فایل هست
در همون نرم افزار تورنت روی یکی از تورنتهاتون کلیک راست کنید و گزینه به روز رسانی ترکرها ( اگه اشتباه نکنم ) که تقریبا دوتا مونده به اخری هست رو کلیک کنید تا سیدرهی جدید رو شناسایی کند و جذب کند و نهایتانا ارتباط موفقی داشته باشید.
ای کاش سیستمم بود تا کامل بهتون میگفتم. چون من خیلی تورنت کار کردم هم تورنت هم ایمول اصلا از سایتها دانلود نمیکنم.

iran_adventure
04-03-2010, 23:55
ممنون.
ولی همون طور که گفتم وقتی پورتی رو چک می کنم و باز هست و set می کنم سرعت می ره بالا چند ثانیه بعد دوباره میاد پایین و اون آیکون زرد یا قرمز هم همین رو می گه...
در مورد تورنت هم امروز چند ساعتی مطلب خوندم و اون چیزهایی که گفتید رو می دونم ولی فرقی نکرد.
نکته دوم هم این که من هنوز صبانت رو با خط دیگم دارم و با اون که تست کردم پورت ها باز بود و سرعت بالا بود . البته مودم اون یه مارک دیگست ...
طبق راهنمایی خود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید من به dns مخابرات نیاز دارم... هر چند تقریبا مطمین هستم که ایراد از پورت هاست...

KING_DESIGNER
05-03-2010, 00:08
نه عزیز DNS ربطی نداره 100% یا سرعتت مشکل داره که احتمال میدم کمتر از 128 داری ( یه چک بکن از یه سایت خوب و معتبر یه فایل بگیر ببین چند میده .
یا اینکه اینها بازم گل کاشتن و زدن پورت تورنت رو بستن . که در اینصورت دیگه کاری نمیشه کرد مگه از برنامه های پورت فورواردینگ استفاده کنی که میاد P2P رو منتقل میکنه بروی HTTP که متاصفانه چون تا حالا به همیچن مشکلاتی نخورده بودم همچین برنامه ای رو استفاده نمیکردم.
میدونی اینها تمام پورتها رو از داخل قیلترینگ رد میکنن و پورتهایی رو که میدونن باز میزارن خوب ؟ مثل این می مونه که من اب سرد و گرم خونه همیشاه رو بیارم توی خونمون و هر وقت دلم خواست بهشون اب سرد بدم یا هر وقت دلم خواست اب گرم بدم دقیقا همین مورد روی اینترنت کشور اتفاق افتاده ولی تا جایی که یادمه من بازم تاکید میکنم که تورنت برای من با سرعت 128 مشکلی نداشت.
حالا اینجا هم بحث تورنت نیست ولی من باب کمک عرض کنم روی سرویس های ایمول که P2P هم هست و شبیه همین تورنته
ما یه مشکلی داشتیم ترکرهای ما از دومینهایی با عناوین ص گ س استفاده میکردند که حالا وارد جزییات نمیشم ولی چون اسم دومینها به این عنوان بود متاسفانه امکان دانلودی هم نداشتم ولی اپلودش خد ا بود 10 کیلو رو راحت میفرستاد ولی دانودم 0 بود اول فکر کر دم از مخابراته ولی بعدا متوجه شدم داستان چیه !!!
رفتم و با چیز پی ان کانکت شدم و در همون نرم افزار ایمول با کمال شگفتی دیدم دانلودم رسیده به 45 !!! خط من 512 بود اون موقع . خیلی برایم جالب بود که فهمیدم سرویس های مخابرت به کل قیلتره و باید همشونو دونه دونه چک کنی
احتمالش هم هست برا این پهنای باند کم نیارن بساط تورنت رو جمع کردند ولی در مورد DNS بگم کاری نمیتونه بکنه چون قبلا امتحان کردم اون پورت فوروارد باید از داخل خود مخابرات جواب بده که کاری نمیکنند . اینم از حال و روز مملکت جالب ماست.

iran_adventure
05-03-2010, 00:44
ببینید من کلیه مراحلی رو که طی کردم رو میگم:

اول اینکه اون علامت پایین صفحه utorrent زرد یا قرمز می شد که وقی تست رو زدم گفت (نوشت!) که پورت شما بسته و یا قابل دسترس نیست و برای اطلاعات بیشتر به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بروید.
خوب اونجا یه راهنمایی کرده که اول پراکسی ویندوز رو چک کنید و برنامه رو اضافه کنید که برای من درست بود و سپس گفته که برنامه ها پراکسی رو چک کنید و خوب من اصلا برنامه پراکسی ندارم...
مرحله بعد تنظیم مودم هست برای همون پورت فورواردینگ که خودتون گفتید:
اول کار گفته که برای این نوع مدل شما باید Static IP Address داشته باشید که اگه اون قسمت رو بخونید می بینید که dns می خواد ...

سرعت هم متغیر هستش . بعضی اوقات 12 بعضی اوقات هم 1 ...
راستش من هم زمان با flashget هم تورنت می گیرم! و جایی تنظیم خاصی برای پورت نداره ...
دانلود های زیادی رو در دو برنامه گذاشتم گاهی اوقات flashget بهتر می گیره گاهی اوقات utorrent...

sei_pm
05-03-2010, 01:38
ببینید من کلیه مراحلی رو که طی کردم رو میگم:

اول اینکه اون علامت پایین صفحه utorrent زرد یا قرمز می شد که وقی تست رو زدم گفت (نوشت!) که پورت شما بسته و یا قابل دسترس نیست و برای اطلاعات بیشتر به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بروید.
خوب اونجا یه راهنمایی کرده که اول پراکسی ویندوز رو چک کنید و برنامه رو اضافه کنید که برای من درست بود و سپس گفته که برنامه ها پراکسی رو چک کنید و خوب من اصلا برنامه پراکسی ندارم...
مرحله بعد تنظیم مودم هست برای همون پورت فورواردینگ که خودتون گفتید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداول کار گفته که برای این نوع مدل شما باید Static IP Address داشته باشید که اگه اون قسمت رو بخونید می بینید که dns می خواد ...

سرعت هم متغیر هستش . بعضی اوقات 12 بعضی اوقات هم 1 ...
راستش من هم زمان با flashget هم تورنت می گیرم! و جایی تنظیم خاصی برای پورت نداره ...
دانلود های زیادی رو در دو برنامه گذاشتم گاهی اوقات flashget بهتر می گیره گاهی اوقات utorrent...

شما کانکشن رو روی ویندوز بسازی دیگه نمی خواد پورت فوروارد کنید و اون آیکون هم سبز میشه.
وقتی اون قرمزه یعنی پورت به درستی فوروارد نشده. dns تو تظیماتش نداریم.

iran_adventure
05-03-2010, 06:01
الان که مودم خودش کانکت هست چطور با ویندوز کانکشن بسازم و وصل بشم . یعنی باید به یک صورتی قطعش کنم؟؟ ( یه بار این کار رو کردم و با ویندوز کانکت شدم البته فقط برای کانکت اولیه بود و در حقیقت من اطلاعات رو برای مودم فرستادم و اون خودش کانکت شد- یعنی بعد از اینکه کانکشن رو پاک می کردم ارتباط برقرار بود ... الان هم می گه در قسمت connecting through wan miniport (PPPOE گیر می کنه و در نهایت ارور 678 می ده... )
راستی من 2 pc دارم که به مودم وصل هستند و هر دو دارند از adsl استفاده می کنند...

من فقط یکی دو بار دیدم اون آیکون سبز شد و اون هم وقتی بود که port رو به صورت دستی set کردم و تا چند ثانیه که port باز بود سبز بودش... راستی رنگ اون علامت هم بیشتر مواقع زرد هست و گاهی هم که قرمز می شه زمانی هست که من زیاد باهاش ور می رم !

worm_boy
05-03-2010, 15:30
ممنون.
ولی همون طور که گفتم وقتی پورتی رو چک می کنم و باز هست و set می کنم سرعت می ره بالا چند ثانیه بعد دوباره میاد پایین و اون آیکون زرد یا قرمز هم همین رو می گه...
در مورد تورنت هم امروز چند ساعتی مطلب خوندم و اون چیزهایی که گفتید رو می دونم ولی فرقی نکرد.
نکته دوم هم این که من هنوز صبانت رو با خط دیگم دارم و با اون که تست کردم پورت ها باز بود و سرعت بالا بود . البته مودم اون یه مارک دیگست ...
طبق راهنمایی خود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید من به dns مخابرات نیاز دارم... هر چند تقریبا مطمین هستم که ایراد از پورت هاست...

یه سوال مهم؟
Utorrent رو جدیداً update نکردی؟
چون من یه هفته پیش update کردم همین بلا سرم امد. نمی دونم ورژن 2 چه ایرادی داره
ول لپ تاپم که ورژن Utorrent اش قدیمی تره عالی دانلود می کرد
برای همین ورژن قدیمی رو نصب کردم درست شد

mary83
06-03-2010, 13:17
یک سوال آیا تت مخابرات -secure هست؟
آحه تا دیروز gmail باز نمی شد اما امروز باز می شه فقط :
There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the

یعنی به سایت gmail هم دسترسی پیدا کردن؟ جالبه که فقط واسه نت مخابرات اینطوریه!!! کسی دیگه هم هست اینتطوری باشه؟؟

sei_pm
06-03-2010, 18:25

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the

یعنی به سایت gmail هم دسترسی پیدا کردن؟ جالبه که فقط واسه نت مخابرات اینطوریه!!! کسی دیگه هم هست اینتطوری باشه؟؟

یک تست از سرور باک تو speedtest.net میگیری.

mehrdad38
06-03-2010, 19:35
:8::8::8::8:

امروز ساعت 4 بعد از ظهر موبايلم زنگ زد در كمال ناباوري ديدم يه زنه ست گفت از مركز مخابراتي بهشتي تماس مي گيرم فردا بيايد مركز مخابراتي براي ثبت نام نهايي چقدر خوش برخورد بود بر عكس برخورد حضوري يه هفته پيش اون زنه كه مسئول ADSL بود.
مثل اينكه پشت تلفن يه كاميون عسل افاقه مي كنه نه؟

بفرماييد جميعا VODKA :7:

ashahidi
06-03-2010, 20:07
آقا يه سوال اگر مداركمون كامل باشه يعني (شناسنامه صاحب خط و كپي آخرين قبض) كافيه براي ثبت نام يا حتما بايد صاحب خط حضور داشته باشه؟

sei_pm
06-03-2010, 20:10

امروز ساعت 4 بعد از ظهر موبايلم زنگ زد در كمال ناباوري ديدم يه زنه ست گفت از مركز مخابراتي بهشتي تماس مي گيرم فردا بيايد مركز مخابراتي براي ثبت نام نهايي چقدر خوش برخورد بود بر عكس برخورد حضوري يه هفته پيش اون زنه كه مسئول ADSL بود.
مثل اينكه پشت تلفن يه كاميون عسل افاقه مي كنه نه؟

بفرماييد جميعا VODKA :7:

تبریک میگم پس تا 3 روز دیگه تست اسپید رو میگذاری دیگه؟
قبلا PEPSI تعارف می کردی حالا ........ پیشرفتت همگام با مرکز بهشتی هست.

mehrdad38
06-03-2010, 20:22
آره ديگه 2 الي 3 روز ديگه يه تست توپ مي زارم حالا تست دالاس ( امضام ) رو علي الحساب داشته باش تا بعد . در ارتباط با VODKA بايد بگم شرمنده PEPSI مون تموم شده VODKA فقط داريم. شما هم يه تست از شاتلت بزار ببينيم حال كنيم.

MARY تو هم يه تست بزار بابا من مردم از بس كه بهت گفتم يه تست از سرويس مخابراتت بزار

Hamed 360
06-03-2010, 20:33
الان بالاتر از 128 هم میدن !؟

mo_ho
06-03-2010, 21:31
آقا يه سوال اگر مداركمون كامل باشه يعني (شناسنامه صاحب خط و كپي آخرين قبض) كافيه براي ثبت نام يا حتما بايد صاحب خط حضور داشته باشه؟
مرکز باهنر که فقط می گفت صاحب خط باید باشه.بقیه مراکز هم نمیدونم که این قدر سخت گیری می کنن یا نه؟

sei_pm
06-03-2010, 21:45
مرکز باهنر که فقط می گفت صاحب خط باید باشه.بقیه مراکز هم نمیدونم که این قدر سخت گیری می کنن یا نه؟

آقا کسی که تست ننداخت لااقل شما بنداز.

worm_boy
06-03-2010, 22:03

تاريخ دستگات درسته؟
تاريخ درست نباشه همين ارور رو ميده
IE داد؟ يه مشكلي بود كه IE هاي قديمي داشت الان حل شده. آخرين ورژن نصب كن. ترجيحاً fire fox!

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

یک تست از سرور باک تو speedtest.net میگیری.

آقا اون تاپيك و كه به گند كشيدي حالا نوبت اين يكيه؟
يه تاپيك باز كن واسه تست سرعت تا صبح تست بزار

sei_pm
06-03-2010, 22:08
آقا اون تاپيك و كه به گند كشيدي حالا نوبت اين يكيه؟
يه تاپيك باز كن واسه تست سرعت تا صبح تست بزار

اون تاپیک رو هیئت المی به گند کشید شما داری وضع اینجا رو ملتهب میکنی.

worm_boy
06-03-2010, 22:26
اون تاپیک رو هیئت المی به گند کشید شما داری وضع اینجا رو ملتهب میکنی.

تو يا هر كس ديگه
اينم برات ساختم، زحمتشم با من

mary83
06-03-2010, 23:15
چرا دعوا می کنین؟ مشکل حل شد اما فکر می کتم یک کار هایی کردن چون با IE و FIREFOX و AOL و chrom این جوری بود. ببین مثل ایمیلل های دانشگاه که certificate می یاد

sei_pm
06-03-2010, 23:26
چرا دعوا می کنین؟ مشکل حل شد اما فکر می کتم یک کار هایی کردن چون با IE و FIREFOX و AOL و chrom این جوری بود. ببین مثل ایمیلل های دانشگاه که certificate می یاد

حالا مشکل کجا بود؟

mary83
07-03-2010, 00:25
خودشون حل کردن یگه دی::d من نمی دونم !!!!!!! صبح این طوری بود حالا هم دیگه بی مشکل وارد می شه فکر کنم می تونن جمیل رو هم ردیابی کنن البته من با دتا سیستم تو خونه چک کردم اینطوری بود و لی نمی دونم کسایی که ای دی اس ال مخاب دارن هم اینطوری شده بودن صبح یا نه . راستی من وقت کنم تست سرعت می زارم

reb
07-03-2010, 00:26
اینا بخشی از پستهای بسیار مفید عقبه هیئت المیه و چون این تاپیک مستقیما به اینا مربوطه بهترین کار اینه که وارد اینجا نشیم.

Synix
07-03-2010, 07:46
کسی جریان سرعت بالای مرکز باهنر رو میدونه؟! من با دو سه نفر دیگه هم که از این مرکز اینترنت گرفتن صحبت کردم و دیدم اونا هم سرعت در حد 2mbps دارن! البته نه اینکه بد باشه ولی کنجکاوم بدونم جریان چیه! :31:

mehrdad38
07-03-2010, 09:15
الان بالاتر از 128 هم میدن !؟

امروز قرار برم مركز مخابراتي مون كارت دانشجويي مو هم مي برم سنگ مفت گنجشك مفت يه امتحاني مي كنم اگر 128 بالاتر بهم دادن اطلاع مي دم البته اين رو هم بگم مركز با مركز فرق داره بعضي جاها كه 128 هم به مردم عادي ارائه ندادن فقط به مشاغل خاص دادن بعضي جاها هم كه اصلا ارائه ندادن حالا ببينيم مركز بهشتي از كدوم نوعاس؟

دعا كنيد حداقل يه 256 بدن بهم نامحدود هم كه هست يه حالي كنيم:21:

S A M S U N G
07-03-2010, 10:00
چی بودیم و چی شدیم ! کجا بودیم و به کجا رسیدیم !

اینقدر بدبختیم که واسه اینکه حق خودمونو بهمون بدن باید التماس و دعا کنیم .

بیخیال اینم انشاالله خدا درست میکنه . کلا ما نباید کاری کنیم که ، خدا خودش کریمه درست میکنه .

مهم این نیست که ! مهم اینه که آقایون تو خونه هاشون واسه فرزندان رشید متعهد به ....... بالاترین سرعت رو در اختیار دارن .

یه چیزی باب شده تازگی تو فروم اینه که تا یه نفر میاد یه چیزی میگه به دل طرف نمیشینه میگن اسپم . حکم » اعدام .

راستی شعر اول از خودم بود :دی

مخلصیم .

hellbrain666
07-03-2010, 13:25
سلام
مرکز مخابراتی آیت این سرویس رو ارائه میده؟
آخه تو لیست اسم مخابرات نبود!

isbn
07-03-2010, 13:42
مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران:مخابرات به دنبال کاهش هزینه است
مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه این شرکت با خصوصی سازی به دنبال کاهش هزینه ها است، اظهار داشت: اضافه کردن سرویس ها ، ارائه خدمات جدید و با کیفیت بهتر به مردم و کاهش هزینه ها ازجمله طرح های در دست انجام شرکت مخابرات ایران است.

داوود زارعیان در گفت وگو با خبرنگارسازمان خبری موبنا اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران درصدد تغییراتی در ارائه سرویس دهی به مردم است که تحقق این اقدامات می تواند منجر به سوددهی بیشتر شود.
وی افزود: خصوصی سازی مخابرات ، حذف بروکراسی دولتی را به همراه داشته و این مساله کاهش هزینه ها را به دنبال دارد. ورود شرکت ها به فضای خصوصی ، باعث کاهش زمان ، انرژی ، سرمایه گذاری و هزینه ها خواهد بود.
زارعیان گفت: با خصوصی شدن شرکت مخابرات ایران ، مدیریت یکپارچه بر سیستم مخابراتی کشور حاکم می شود و مخابرات در ارائه سرویس های جدید راحت تر عمل خواهد کرد.
به گزارش موبنا ، پنجم مهر ماه، 50 درصد به علاوه یک سهم شرکت مخابرات ایران از طریق بورس به کنسرسیوم توسعه اعتماد مبین واگذار شد. با این عرضه بزرگترین واگذاری تاریخ بورس ایران صورت گرفت و شرایط برنامه ریزی و سیاست در مخابرات تغییر کرد.
پس از پیاده سازی اصل 44 قانون اساسی در مخابرات ایران و انتقال مالکیت و مدیریت این شرکت به بخش خصوصی ، چندین جلسه هیات مدیره و مجامع شرکت های مخابرات استانی با هدف تطبیق شرایط این شرکتها با قانون تجارت برگزار شد و اساسنامه آن نیز تصویب و ابلاغ شد.

sms11
07-03-2010, 16:10
مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران:مخابرات به دنبال کاهش هزینه است
ایت ایز بول شت

isbn84
07-03-2010, 17:00
سلام

می خواستم بدونم ، کسی سعادت آباد [ سلمان فارسي] ، سرویس گرفته از مخابرات و چجوره،
ممنون

mehdidotcom
07-03-2010, 18:16
سلام

می خواستم بدونم ، کسی سعادت آباد [ سلمان فارسي] ، سرویس گرفته از مخابرات و چجوره،
ممنون

من گرفتم هر کاری کردن بالای 128 ندادند با اینکه پدرم عضو علمی بود و سرعتش هم بد نیست خوب هم نیست من بهش 12 نمره میدم

mary83
07-03-2010, 22:52
امروز قرار برم مركز مخابراتي مون كارت دانشجويي مو هم مي برم سنگ مفت گنجشك مفت يه امتحاني مي كنم اگر 128 بالاتر بهم دادن اطلاع مي دم البته اين رو هم بگم مركز با مركز فرق داره بعضي جاها كه 128 هم به مردم عادي ارائه ندادن فقط به مشاغل خاص دادن بعضي جاها هم كه اصلا ارائه ندادن حالا ببينيم مركز بهشتي از كدوم نوعاس؟

دعا كنيد حداقل يه 256 بدن بهم نامحدود هم كه هست يه حالي كنيم:21:

چی شد گرفتی؟

isbn84
07-03-2010, 22:55
من گرفتم هر کاری کردن بالای 128 ندادند با اینکه پدرم عضو علمی بود و سرعتش هم بد نیست خوب هم نیست من بهش 12 نمره میدم

باید چه شرایطی داشته باشی تا بالای 512 بدن ، نپرسیدین،
چقدر طول کشید وصل بشه؟
ممنون

mehdidotcom
08-03-2010, 10:24
باید چه شرایطی داشته باشی تا بالای 512 بدن ، نپرسیدین،
چقدر طول کشید وصل بشه؟
ممنون
فکر کنم منظور شما بالای 128 بود خود مرکز که به هیچ وجه بالای 128 نمیده میگه برو مخابرات مرکز مجوز بگیر اگر صاحب خط هئیت علمی باشه-یا مثلا دانشحوی ارشد باشه یا خبرنگار باشه در ساختمان مخابرات مرکز واقع در هفت تیر تازه برسی می کنند ببینند که میدن یا نه ما نامه نوشتیم و آقای کاووسی نامی نامه را تحویل گرفت و قول 256 داد اما در نهایت بعد از 2 هفته پاسخ منفی بود

mehrdad38
08-03-2010, 21:19
عنواين خبرهاي امروز 88/12/17

يک مقام مسئول: رشد پنج درصدي پورت هاي پرسرعت واگذار شده در بهمن ماه

Toranj_mhg
09-03-2010, 14:10
مناطق تحت پوشش در تهران رو چه طور می تونم بفهمم ؟ دوستان ، کسی منطقه ی پاسداران گرفته یا نه؟

سوال دیگه اینکه adsl مخابرات نحوه ی کنترل کردنش ( این که مثلا چه سایتهایی می ریم) با شرکتهای دیگه مثل شاتل فرق داره یا نه؟ یعنی شدید تر نیست؟

mehrdad38
09-03-2010, 14:46
مناطق تحت پوشش در تهران رو چه طور می تونم بفهمم ؟ دوستان ، کسی منطقه ی پاسداران گرفته یا نه؟

سوال دیگه اینکه adsl مخابرات نحوه ی کنترل کردنش ( این که مثلا چه سایتهایی می ریم) با شرکتهای دیگه مثل شاتل فرق داره یا نه؟ یعنی شدید تر نیست؟

شما كافيه به امور مشتركين مركز مخابراتي خودتون ( شماره تلفن مراكز مخابراتي به تفكيك منطقه مخابراتي در پست اول هست ) تماس بگيرين و از ارائه سرويس مطلع بشين.

از نظر نحوه كنترل هيچ فرقي بين شركتهاي PAP و مخابرات وجود نداره.

mehrdad38
09-03-2010, 17:06
عنواين خبرهاي امروز 88/12/18

مديرعامل شركت در كنفرانس خبري اعلام كرد:توسعه سرويس‌هاي متنوع همراه با پشتيباني مطمئن از سال آينده

brave_ie
09-03-2010, 20:26
اینم از تست من فکر کنم درست شده دیگه

brave_ie
09-03-2010, 20:43
الان دارم با 30 داون میکنم:20:
ولی تورنت داغونه :41:

mehrdad38
09-03-2010, 20:52
الان دارم با 30 داون میکنم:20:
ولی تورنت داغونه :41:

با همين 128 مخابرات 30 دانلود مي كني؟ :18: تستت اينو تائيد نمي كنه؟:41:

brave_ie
09-03-2010, 21:14
دیگه میخوام هر چی فحش بلدم به این مخابرات بدم که هی شل کن سفت کن درآورده انقدر الان سرعت متغیره که نگو دارم دیوانه میشم الآن که این پستو میذارم سرعت دانلودم از 1 کیلوبایت هم کمتره

mehrdad38
09-03-2010, 21:51
دیگه میخوام هر چی فحش بلدم به این مخابرات بدم که هی شل کن سفت کن درآورده انقدر الان سرعت متغیره که نگو دارم دیوانه میشم الآن که این پستو میذارم سرعت دانلودم از 1 کیلوبایت هم کمتره

قبلا كه از شركت داشتي سرعتت نوسان مي كرد؟

brave_ie
09-03-2010, 22:33
همیشه با مخابرات داشتم
از اون عملیات کابل برگردون و .. اینجوری شده
هیچوقت این مشکلا رو قبلا نداشتم
قطعی زیاد- تورنت داغون- سرعت متغیر (تا این حد)

mehrdad38
10-03-2010, 19:09
عنواين خبرهاي امروز چهار شنبه 88/12/19

1- ماهانه 20 شرکت متقاضی دریافت پروانه ISP و ISDP هستند

2- اجرای شبکه ملی اینترنت در سال 89 / افزایش ظرفیت شبکه ارتباطات زیرساخت

sei_pm
10-03-2010, 20:09
عنواين خبرهاي امروز چهار شنبه 88/12/19

1- ماهانه 20 شرکت متقاضی دریافت پروانه ISP و ISDP هستند

2- اجرای شبکه ملی اینترنت در سال 89 / افزایش ظرفیت شبکه ارتباطات زیرساخت

داری به گویندگی خبر نزدیک میشی ولی سرویس خودت چی شد بالاخره. یک خبری از مرکز بهشتی بگذار.
بفرما پپسی

mehrdad38
10-03-2010, 22:50
داری به گویندگی خبر نزدیک میشی ولی سرویس خودت چی شد بالاخره. یک خبری از مرکز بهشتی بگذار.
بفرما پپسی

:31:

كارم 2 روز عقب افتاد :13:

قرار بود يكشنبه 16 ام ثبت نام كنم. رفتم اونجا شماره تلفن رو زد تو سيستم گفت شما الان از شركت فن آوا سرويس دارين گفتم نه به خدا من الان نزديك به 6 ماهه اصلا ADSL ندارم بعدشم من اصلا از فن آوا سرويس نداشتم . مانيتور كامپيوترش رو رو به من كرد ديدم زده شركت فن آوا و شماره تلفن ما هم اونجا هست. بعد من هر چي با خودم فكر كردم متوجه قضيه نشدم زنه هم ديد كه من گيج مي زنم يه دفعه بلند شد كمد پشت سرش رو كه پروندها اونجا بود باز كرد و يه پرونده آورد گفت ببين من ديدم نوشته شركت هادي كام بعد فهميدم اون شركتي كه 3 ماه تابستون ازش سرويس داشتم زير مجموعه شركت مادر فن آوا هست. 2 زاريم افتاد:31: ناكسا من مهرماه درخواست جمع آوري داده بودم از اون موقع تا به الان فرم درخواست جمع آوري من رو به مخابرات نداده بودن.:18:

گفت براي اينكه كارت زود راه بيوفته برو فرم درخواست جمع آوري رو خودت از شركت بگير بيار تا برات بزنم تو سيستم منم گفتم باشه. :13:

حالا ساعت چنده ساعت 1 بعد از ظهره ما آدرس شركت فن آوا رو گير آورديم ( شركت خودم هادي كام گفت ما نمايندگي هستيم مدارك دست شركت مادر فن آواست ) خيابون كارگر شمالي نزديك سازمان انرژي اتمي خلاصه با اين ترافيك وحشت ناك دم عيد ساعت 2:45 رسيدم اونجا قضيه رو گفتم اونجا هم يه 15 دقيقه اي وقت تلف شد بالاخره فرم رو گرفتم ( چندتا فرم ديگه هم دادن كه مال مردم بود 3 تا جمع آوري 2 تا دايري خط گفت مي ري مخابرات قربون دستت اينا هم ببر ) علت رو پرسيدم كه چرا تو اين 5 - 6 ماه فرم جمع آوري رو ندادن مخابرات گفت مخابرات شما مشكل داشته نه فرم دايري و نه فرم جمع آوري تو 6 اين ماه قبول مي كرد. گفتم خيلي خوب.

ترافيك خيلي وحشت ناك بود ساعت از 4 گذشت و من نتونستم اون روز خودمو برسونم مخابرات و كارم به فردا موكول شد.

فرداش روز 17 ام مدارك رو بردم گفت خيلي خوب من مي زنم سيستم بايد 24 ساعت بگذره :19: شما فردا بياين.

روز بعد 18 ام رفتم گفت هنوز تاريخ جمع آوري تو سيستم ثبت نشده بايد صبر كني زنگ زد به همكارش گفت يه مشتري هست 3 روزه مراجعه كرده تاريخ جمع آوريش رو بزن سيستم خلاصه يه نيم ساعتي معطل شديم بالاخره فرم ثبت نام رو آورد ما 2 تا امضا زديم. يه CD + دفترچه آموزش + يه تيكه كاغذ 10*5 سانت كه توش يوزرنيم و پسورد + شماره پرونده بود بهم دادن گفت حداكثر 72 ساعت طول مي كشه تا وصل بشه.

امروز كه 19 ام بود فعلا خبري از رانژه نشد فردا هم كه 5 شنبه هست اگر مخابرات تعطيل نباشه امكانش هست رانژه بشه و اگر 5 شنبه ها تعطيل باشن مي ره براي شنبه.

خلاصه قضيه ما هم اينطوري شد

sei_pm
10-03-2010, 23:17
چه خوب شد توضیح دادی یکی هم از یک شهر دیگه همین مشکل رو با فن آوا داشت پس کلا کار فن آوا اینه من جای شما بودم اون فرمهای اضافه رو پاره میکردم تا مشتریهاش حالش رو جا بیارند. مگه شما کبوتر نامه رسون هستی که همچین جراتی رو کرده.

mehrdad38
10-03-2010, 23:25
چه خوب شد توضیح دادی یکی هم از یک شهر دیگه همین مشکل رو با فن آوا داشت پس کلا کار فن آوا اینه من جای شما بودم اون فرمهای اضافه رو پاره میکردم تا مشتریهاش حالش رو جا بیارند. مگه شما کبوتر نامه رسون هستی که همچین جراتی رو کرده.

من بهشون لطف كردم فرم هاشو بردم مخابرات امروز زنگ زده ميگه خيالم راحت باشه حتما فرم ها رو تحويل مخابرات دادي كلي تلفن بارونمون كردن ميگم اره جانم تحويل دادم رسيدشم پيش خودشون مونده هر وقت يكي رو فرستادي مركز رسيد رو بهتون مي دن نترس چندتا كاغذ باطله به چه درد من مي خوره حرف حاليشون نمي شه عجب گيري كرديما خوبي بهشون نيومده :2:

anius
12-03-2010, 21:10
سلام دوستان
من الان از صبا adsl دارم خیلی هم راضیم فقط نامحدود نیست فهمیدم مخابرات داره adsl میده گفتم از شما دوستان چند تا سوال بکنم اگه ارش داره بگیرم
1.قیمت 128 نامحدودش 10 تومنه؟
2.سرعتش حداکثر چند هست؟(منظورم 128)
3.اذیت نمیکنه؟یعنی هی قطعی و افت سرعت از این حرفا نداره در واقع اگه نامحدود میدن کیفیتشم خوبه یا که نه؟

Guts
13-03-2010, 19:34
آقا بالاخره کسی بالای 128 گرفت یا نه؟

Dr.FANOOS
13-03-2010, 21:13
من هنوز 2 گیگ از صبانت دارم اگه مصرف کنم تموم شه و برای مخابرات اقدام کنم 2 روزه راه می افته؟مشکلی ندارم؟
تعرفه ی 128 نامحدود چنده؟ تعرفه ی سرویس های دیگه چنده؟

mehrdad38
13-03-2010, 23:45
سلام دوستان
من الان از صبا adsl دارم خیلی هم راضیم فقط نامحدود نیست فهمیدم مخابرات داره adsl میده گفتم از شما دوستان چند تا سوال بکنم اگه ارش داره بگیرم
1.قیمت 128 نامحدودش 10 تومنه؟
2.سرعتش حداکثر چند هست؟(منظورم 128)
3.اذیت نمیکنه؟یعنی هی قطعی و افت سرعت از این حرفا نداره در واقع اگه نامحدود میدن کیفیتشم خوبه یا که نه؟

1- سرويس هاي مخابرات تماما نامحدود هستن 128 مخابرات ماهي 9900 .
2- 15 هم مي رسه فيكس و ثابت.
3- بستگي به مركز مخابراتي داره بعضي از مراكز مخابراتي 24 ساعته Downtime هستن ولي بعضي مراكز حرف ندارن عالي عالي.
در بيشتر موارد خوب بوده.

ولي اگر من جاي تو بودم هيچ وقت اينكار رو نمي كردم سرعت رو فداي ترافيك نكن.

آقا بالاخره کسی بالای 128 گرفت یا نه؟

نه هيچ كس من رفتم ثبت نام گفتن فعلا نمي ديم 128 .

من هنوز 2 گیگ از صبانت دارم اگه مصرف کنم تموم شه و برای مخابرات اقدام کنم 2 روزه راه می افته؟مشکلی ندارم؟
تعرفه ی 128 نامحدود چنده؟ تعرفه ی سرویس های دیگه چنده؟

بايد اول مطمئن بشي كه مركز مخابراتي تون اصلا ADSL مستقيما ارائه مي ده يا نه . اگر اوكي بود بايد برين درخواست جمع آوري از صبانت بگيرين ( بهتره خودت بري فرم رو از صبا بگيري و ببري مخابرات تا كارت سريع راه بيفته ) بعد ثبت نام كنيد 48 ساعت طول ميكشه.

mary83
13-03-2010, 23:51
من بهشون لطف كردم فرم هاشو بردم مخابرات امروز زنگ زده ميگه خيالم راحت باشه حتما فرم ها رو تحويل مخابرات دادي كلي تلفن بارونمون كردن ميگم اره جانم تحويل دادم رسيدشم پيش خودشون مونده هر وقت يكي رو فرستادي مركز رسيد رو بهتون مي دن نترس چندتا كاغذ باطله به چه درد من مي خوره حرف حاليشون نمي شه عجب گيري كرديما خوبي بهشون نيومده :2:

بلاخره سرویس شما چی شد؟ رانزژه شد؟
سرعت مخابرات خیلی بد:41::41::41:

raya2
14-03-2010, 02:09
2 روزه راه می افته؟

من الان حدود 20 روزه که ثبت نام کردم ولی هر بار که زنگ می زنم و می پرسم چی شد , می گن که چند روز دیگه راه می افته.
معلوم نیست که بالاخره این چند روز کی تموم میشه ؟
یکی از بدترین مراکز مخبراتی گیر ما افتاده...
مرکز مخابراتی دانشگاه

KING_DESIGNER
14-03-2010, 03:54
من الان حدود 20 روزه که ثبت نام کردم ولی هر بار که زنگ می زنم و می پرسم چی شد , می گن که چند روز دیگه راه می افته.
معلوم نیست که بالاخره این چند روز کی تموم میشه ؟
یکی از بدترین مراکز مخبراتی گیر ما افتاده...
مرکز مخابراتی دانشگاه
سلام
منظور از چند روز در ادارات دولتی همون چندماه هستش
باتوجه به این که به اخر سال هم رسیدیم انشالا در سال جدید دوستان شما در اداره مخابرات منطقه جوابگو هستند.

خوب بروبچز من سیستم جدیدمو بستمو از فردا در خدمتم کسی سئالی داشت بپرسه
راستی مهرداد جای میزمو توی اتاقم عوض کردم حدود 2-3 سه متر ولی از وقتی که اوردمش اینور لامصب قطعیا زیاد شده
مال همینه یا سرویسهای بقیه هم همینجوریه ؟
وقتیک ه دانلود نمیکنم ویا وبگردی میکنم و دارم یه متنی رو میخونم و کلا دانلود و ارسالی ندارم یهو قطع میشه
چراغش روشنه مشکلی نداره ولی وصل نیست ! نظر دوستان در مورد نویز چیه ؟:13: چون از روی 30 -40 تا کابل برق ردش کردم . ولی برایم اینجاش جای سئواله که چرا وقتی کاری نمیکنم قطع میشه و در حالت عادی وصله وقتید ارم ادرس میدم و دانلود میکنم هیچ مشکلی نداره. !!! تنظمیات هم pppoe هستش پس ربطی هم به ویروس نداره
سیستم عامل هم هرچیزی میتونه باشه دیگه درست نمیگم ؟
حالا میخوام بدونم مالمن اینجوریه ؟ یا مال بقیه هم اینجوریه ؟ شیطونه میگه در سال اصلاح الگوی مصرف اومدن وقتای خاموشی تعیین کردند هرکسی از سیستمش استفاده نمیکنه ارتباطش هم قطع بشه !:13:توی این مملکت هیچ چیزی بعید نیست

mary83
14-03-2010, 08:40
سلام
منظور از چند روز در ادارات دولتی همون چندماه هستش
باتوجه به این که به اخر سال هم رسیدیم انشالا در سال جدید دوستان شما در اداره مخابرات منطقه جوابگو هستند.

حالا میخوام بدونم مالمن اینجوریه ؟ یا مال بقیه هم اینجوریه ؟ شیطونه میگه در سال اصلاح الگوی مصرف اومدن وقتای خاموشی تعیین کردند هرکسی از سیستمش استفاده نمیکنه ارتباطش هم قطع بشه !:13:توی این مملکت هیچ چیزی بعید نیست

تاپیک منحرف شد:31::31::31::31::31::8::5:

mo_ho
14-03-2010, 11:41
مال همینه یا سرویسهای بقیه هم همینجوریه ؟
وقتیک ه دانلود نمیکنم ویا وبگردی میکنم و دارم یه متنی رو میخونم و کلا دانلود و ارسالی ندارم یهو قطع میشه
چراغش روشنه مشکلی نداره ولی وصل نیست ! نظر دوستان در مورد نویز چیه ؟:13: چون از روی 30 -40 تا کابل برق ردش کردم . ولی برایم اینجاش جای سئواله که چرا وقتی کاری نمیکنم قطع میشه و در حالت عادی وصله وقتید ارم ادرس میدم و دانلود میکنم هیچ مشکلی نداره. !!! تنظمیات هم pppoe هستش پس ربطی هم به ویروس نداره
سیستم عامل هم هرچیزی میتونه باشه دیگه درست نمیگم ؟

مال من هم دقیقا همین مشکل رو داره.مخصوصا تو این 4-5 روز اخیر خیلی زیاد شده.کافیه فقط 1 دقیقه دانلود نکنه که قطع میشه.

anius
14-03-2010, 12:53
ولي اگر من جاي تو بودم هيچ وقت اينكار رو نمي كردم سرعت رو فداي ترافيك نكن.

دوست عزیز یعنی با همون صبا نت ادامه بدم؟
دوستان ولی یه چیزی هیت همیشه وقتی چیزی نا محدود میشه کیفیت میخوابه :41:
حالا که فعلآ مناطق مخابراتی همشون ارائه نمیدن و خیلی ها هم نرفتن دنبالش شما فکر کنین مخابرات پورتاش پر شه اونموقعس که adsl میشه مساوی با دایل آپ :19:

KING_DESIGNER
14-03-2010, 13:11
تاپیک منحرف شد:31::31::31::31::31::8::5:

مال من هم دقیقا همین مشکل رو داره.مخصوصا تو این 4-5 روز اخیر خیلی زیاد شده.کافیه فقط 1 دقیقه دانلود نکنه که قطع میشه.

خوب ماری جان خوشبختانه شاهد از غیب رسید می بینی که مشکل فرارگیری داریم.:46:
بگذریم .

و گویا کلاغه خبر میده که چهارشنبه سوری در راهه :31:و تا اخر تعطیلات اینترنت تعطیل.:31:
تازه چند روز پیش توی اخبار ساعت 10 رفته بودند سراغ چهارتا دکتر خارجی ( تایلندی یا همون ورا) یارو میگفت استفاده بیش از حد از اینترنت خیلی ضرر داره ....دلیلش هم که کاملا ربطی به این چهارشنبه سوری نداره.:13:
یحتمل تا اخر سال دیگه هر ماه یه 2-3 روزی قطعی داریم.:13:کسی تازگیها زنگ زده پشتیبانی ؟ جواب میدن یا همچنان آهنگ لایت ترکی رو پخش میکنند ؟:31:

amirsharafi
14-03-2010, 13:26
سلام sb help please امروز user, pass مو زنگ زدن گفتن منم اومدم با step by step مودم(مودمم DLink 2520Uه) اومدم جلو.اول روشنش کن بد usb بعد dslو وصل کن و.... اخر ام گفت که داره وصل میشه ولی تا 100٪ که پر میکرد errorمیداد که userوpassت اشتباس و با service providerت تماس بگیر یارو ام از مخابرات میگه درسته و چون مودمت dlinkه اینطوریه؟ حالا مشکل واقعا از مودمه؟ من چیکار کنم؟؟!!

mehrdad38
14-03-2010, 15:26
خط من 5 شنبه رانژه شد ولي از اون زمان تا به امروز نمي تونم كانكت بشم ارورر 691 ميده ميگه يوزر و پسورد غلطه. زنگ زدم مخابرات ميگه 3 - 4 روز ديگه يوزر و پسورد رو تو سيستم تعريف مي كنيم. مگه نبايد وقتي رانژه ميشه بره تو اينترنت ؟ من مي دونم سال تموم ميشه و من هنوز كارم درست نشده. هي امروز فردا امروز فردا.....
من اگر ديدم درست نشد بعد از عيد مي رم مخابرات درخواستمون پس مي گيرم ميرم سراغ يكي از اين شركت ها. حال آدمو مي گيرن. ديگه از بس رفتم مخابرات حالم از مخابرات و كارمنداش بهم مي خوره.
يه جورايي از اينترنت هم ديگه بيزار شدم.

zelda64
14-03-2010, 15:58

zelda64
14-03-2010, 16:09
سلام به استاد mehrdad38 و همه‌ی بچه‌ها.

ADSL مخابراتی من در مرکز مالک‌اشتر امروز صبح وصل شد.

اینم چند تا تست سرعت :

اولی تست سرعت دانلود از سرورهای لس‌آنجلس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

brave_ie
14-03-2010, 18:40
سلام دوستان چند تا نکته رو میخواستم خدمتتون عرض کنم :20:
اول در مورد قطعی بگم که به دانلود نیست منم که دانلود میکنم هی وسطش قطع میشه
چون خودمم این مشکل رو دارم و تنظیماتم مشکل نداره باید بگم احتمالا ماله پینگ بالاست (حد اقل واسه من که 10-12 روزی هست اینترنت مشکل داره)
مرکز دانشگاه رو گفتند من الان نمیدونم واقعا از کجا سرویس دارم از دانشگاه یا توحید در هر صورت مرکز دانشگاه از وقتی گفته کابل برگردون داره این مشکلا واسه من ایجاد شده که قرار بوده 72 ساعت باشه که خیلی بیشتر شده قبل از اونم که توحید داون تایم بود از همون وقت دیگه اینترنتم مرده :41:
از وقتیکه شما درخواست میدید تا وقتی که پروندتون بره دایری نزدیک 2 هفته طول میکشه (شاید الان کمتر شده باشه) بعد هم که زنگ میزنن که خط رانژه شده اگر کابل و ایناتون مشکل نداشته باشه 24 ساعت بعد یوزر پستون وارد سیستم میشه:8:
آهان اینم بگم که تتا اونجایی که من میدونم پی ای پی ها پورت ها رو از مخابرات اجاره میکنن پس روزی که ای دی اس ال عینهو دیال آپ بشه شرکتها یحتمل با هم فرق نخواهند کرد
:11:

mehrdad38
14-03-2010, 18:47
سلام به استاد mehrdad38 و همه‌ی بچه‌ها.

ADSL مخابراتی من در مرکز مالک‌اشتر امروز صبح وصل شد.

اینم چند تا تست سرعت :

اولی تست سرعت دانلود از سرورهای لس‌آنجلس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] ([URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزيز

تبريك مي گم سرويست راه افتاد تعريف مركز مخابراتي مالك اشتر رو زياد شنيدم مركز مخابراتي خيلي خوبيه. دوست من سرويس شما به محض رانژه شدن خط وصل شد؟ منظورم اينكه به محض رانژه شدن خط تلفن شما تونستين كانكت بشين يا نه اول خطتتون رانژه شد بعد از 1 - 2 روز تونستين كانكت بشين؟

من خطم 5 شنبه رانژه شده ولي نمي تونم برم اينترنت ارورر 691 ميده ( يوزر و پسورد غير معتبر ) .:41:

از اينكه تست گذاشتي ممنونم انشالاه كه سرويست خوب برات كار كنه.:46:

KING_DESIGNER
14-03-2010, 18:47
ایران بهترین کشور دنیاست .....خدا یا مردیم از این همه امکانات:31:

mehrdad38
14-03-2010, 20:02
بچه ها تاپيك ف ي ل ت ر شده؟

sei_pm
14-03-2010, 20:23
بچه ها تاپيك ف ي ل ت ر شده؟

نه من که مشکلی ندارم.

hamid_07
14-03-2010, 20:33
:31:

كارم 2 روز عقب افتاد :13:

قرار بود يكشنبه 16 ام ثبت نام كنم. رفتم اونجا شماره تلفن رو زد تو سيستم گفت شما الان از شركت فن آوا سرويس دارين گفتم نه به خدا من الان نزديك به 6 ماهه اصلا ADSL ندارم بعدشم من اصلا از فن آوا سرويس نداشتم . مانيتور كامپيوترش رو رو به من كرد ديدم زده شركت فن آوا و شماره تلفن ما هم اونجا هست. بعد من هر چي با خودم فكر كردم متوجه قضيه نشدم زنه هم ديد كه من گيج مي زنم يه دفعه بلند شد كمد پشت سرش رو كه پروندها اونجا بود باز كرد و يه پرونده آورد گفت ببين من ديدم نوشته شركت هادي كام بعد فهميدم اون شركتي كه 3 ماه تابستون ازش سرويس داشتم زير مجموعه شركت مادر فن آوا هست. 2 زاريم افتاد:31: ناكسا من مهرماه درخواست جمع آوري داده بودم از اون موقع تا به الان فرم درخواست جمع آوري من رو به مخابرات نداده بودن.:18:

گفت براي اينكه كارت زود راه بيوفته برو فرم درخواست جمع آوري رو خودت از شركت بگير بيار تا برات بزنم تو سيستم منم گفتم باشه. :13:

حالا ساعت چنده ساعت 1 بعد از ظهره ما آدرس شركت فن آوا رو گير آورديم ( شركت خودم هادي كام گفت ما نمايندگي هستيم مدارك دست شركت مادر فن آواست ) خيابون كارگر شمالي نزديك سازمان انرژي اتمي خلاصه با اين ترافيك وحشت ناك دم عيد ساعت 2:45 رسيدم اونجا قضيه رو گفتم اونجا هم يه 15 دقيقه اي وقت تلف شد بالاخره فرم رو گرفتم ( چندتا فرم ديگه هم دادن كه مال مردم بود 3 تا جمع آوري 2 تا دايري خط گفت مي ري مخابرات قربون دستت اينا هم ببر ) علت رو پرسيدم كه چرا تو اين 5 - 6 ماه فرم جمع آوري رو ندادن مخابرات گفت مخابرات شما مشكل داشته نه فرم دايري و نه فرم جمع آوري تو 6 اين ماه قبول مي كرد. گفتم خيلي خوب.

ترافيك خيلي وحشت ناك بود ساعت از 4 گذشت و من نتونستم اون روز خودمو برسونم مخابرات و كارم به فردا موكول شد.

فرداش روز 17 ام مدارك رو بردم گفت خيلي خوب من مي زنم سيستم بايد 24 ساعت بگذره :19: شما فردا بياين.

روز بعد 18 ام رفتم گفت هنوز تاريخ جمع آوري تو سيستم ثبت نشده بايد صبر كني زنگ زد به همكارش گفت يه مشتري هست 3 روزه مراجعه كرده تاريخ جمع آوريش رو بزن سيستم خلاصه يه نيم ساعتي معطل شديم بالاخره فرم ثبت نام رو آورد ما 2 تا امضا زديم. يه CD + دفترچه آموزش + يه تيكه كاغذ 10*5 سانت كه توش يوزرنيم و پسورد + شماره پرونده بود بهم دادن گفت حداكثر 72 ساعت طول مي كشه تا وصل بشه.

امروز كه 19 ام بود فعلا خبري از رانژه نشد فردا هم كه 5 شنبه هست اگر مخابرات تعطيل نباشه امكانش هست رانژه بشه و اگر 5 شنبه ها تعطيل باشن مي ره براي شنبه.

خلاصه قضيه ما هم اينطوري شد

سلام میخواستم بدونم مرکز مخابرات قدس رفتی امیر آباد منم 5 شنبه درخواست دادم تا امروز که یکشنبه باشه خبری نشده میخواستم ببینم برای شما هم همینجوریه؟؟؟؟؟

Guts
14-03-2010, 21:03
من امروز رفتم برای دوستم ثبت نام کنیم مخابرات، گفتن نمیکنیم فعلاً سرعت بیشترم هرچی گفتم بابا هر روز این رئیس دیتا داره میگه به مشاغل خاص بالای 128 میدیم زنه گفت نه کلاً بالای 128 نمیدیم اونم الکی یچیزی گفته.

mehrdad38
14-03-2010, 22:02
سلام میخواستم بدونم مرکز مخابرات قدس رفتی امیر آباد منم 5 شنبه درخواست دادم تا امروز که یکشنبه باشه خبری نشده میخواستم ببینم برای شما هم همینجوریه؟؟؟؟؟

نه من اونجا رفتم يه كاري تو فن آوا داشتم. مركز مخابراتي ما بهشتيه.

KING_DESIGNER
15-03-2010, 11:13
دوستان ظاهرا هنوز مشکل قطعی من برثراره کسی این مشکل رو نداره ؟
من وقتی وبگردی میکنم و دانلود میکنم ارتباطم وصله و چراغها هم روشنه و مشکلی نیست حتی توی فریم ویر دستگاه مودم رو که نگاه میکنم نوشته connected ولی متاسفانه وقتی دالنود نمیکنم یا یه مطلبی رو میخونم یا مینویسم و زمان میگذره موقع ارسال یا باز کردن صفحه جدید متاسفانه میبینم که دیسکانکت شدم ولی همچنان ارتباطم برقراره.
کسی همچین مشکلی رو به غیر از من و اون دوستمون داره؟

zelda64
15-03-2010, 13:37
سلام دوست عزيز

تبريك مي گم سرويست راه افتاد تعريف مركز مخابراتي مالك اشتر رو زياد شنيدم مركز مخابراتي خيلي خوبيه. دوست من سرويس شما به محض رانژه شدن خط وصل شد؟ منظورم اينكه به محض رانژه شدن خط تلفن شما تونستين كانكت بشين يا نه اول خطتتون رانژه شد بعد از 1 - 2 روز تونستين كانكت بشين؟

من خطم 5 شنبه رانژه شده ولي نمي تونم برم اينترنت ارورر 691 ميده ( يوزر و پسورد غير معتبر ) .:41:

از اينكه تست گذاشتي ممنونم انشالاه كه سرويست خوب برات كار كنه.:46:

استاد mehrdad38 از اینکه با تأخیر جواب شما را می‌دهم ببخشید.

این ADSL مخابراتی من همان روز اول با مشکل روبرو شد یعنی بعد اینکه دیروز خواستم بقیه‌ی تست سرعت‌ها را بگذارم یک‌دفعه قطع شد.

من هم با 1899 تماس گرفتم و پیغام اعلام خرابی گذاشتم.

اما هیچ‌ کس با من تماس نگرفت و پی‌گیر موضوع نشد ، من هم بعد از ظهر رفتم مرکز مخابراتی مالک‌اشتر و آنجا آنقدر حرف زدم تا آنها هم با کسی تماس گرفتند و شماره تلفن خط ADSL من را گرفتند تا مشکل را مرتفع کنند.

اما مشکل تا امروز صبح هم مرتفع نشد تا اینکه بالاخره همین الان یعنی دوشنبه 24 اسفند 1388 ساعت 1 بعد ظهر خط من وصل شد و من توانستم به شما و بقیه‌ی بچه‌ها اطلاع بدهم.

تا الان که این ADSL مخابراتی برای من خوب نبوده یعنی بیش از یک روز قطع بودم.

ولی هم‌اکنون مشکلی ندارم.

در جواب سؤال دیروز شما که پرسیده بودید : « دوست من سرويس شما به محض رانژه شدن خط وصل شد؟ منظورم اينكه به محض رانژه شدن خط تلفن شما تونستين كانكت بشين يا نه اول خطتتون رانژه شد بعد از 1 - 2 روز تونستين كانكت بشين؟» باید بگویم سرویس من بعد از 1 روز وصل شد. البته خودشان گفته بودند بعد از دو روز وصل می‌شود ولی من بعد از دادن درخواست وقتی آمدم خانه modem را کانفیگ کردم و یک کانکشن با User و Password داده‌شده ساختم ولی نتوانستم کانکت بشوم ، فردای روزی که ثبت قرارداد کرده بودم یعنی دیروز صبح یکشنبه 23 اسفند 1388 دوباره سعی کردم که کانکت بشوم و توانستم به اینترنت متصل بشوم تا 2 ساعت خوب بود که یک‌دفعه مشکلی که بالا گفتم پیش آمد و بیش از یک روز قطع بودم و الان هم که مشکلی ندارم البته فـــعـــلـــاً.

حالا تست سرعت‌های دیروز خود را می‌گذارم :

===========================
اولین تست از سایت Speedtest.net که تست سرعت دانلود و آپلود را با یک سرور در « لس‌آنجلس آمریکا » انجام دادم.

دومین تست از سایت Speedtest.net که تست سرعت دانلود و آپلود را با یک سرور در « آمستردام هلند » انجام دادم. چون سررهای سایت Enteupload در هلند قرار دارند. من و خیلی از بچه‌های این فروم دانلودهای خود را از Rapidshare و خیلی جاهای دیگر روی این سایت قرار می‌دهند.

==========================

==========================
سومین آزمایش تست سرعت دانلود با نرم‌افزار مدیریت دانلود IDM که نشان‌دهنده‌ی حداکثر سرعت دانلود است.

اینترنت مخابراتی از مرکز مالک‌اشتر با سرعت اسمی 128 کیلوبیت بر ثانیه حداکثر سرعت دانلودش 14.5 کیلوبایت بر ثانیه است و حداکثر سرعت آپلودش 2.5 کیلوبایت بر ثانیه است .

من که یک جور به‌خصوصی عاشق این سرعت آپلودش هستم مثلاً اگر بخواهم یک کلیپ ویدئویی 100 مگابایتی از خودم روی اینترنت بگذارم ،

به شرطی که دشمنان این مرز و بوم در آن سوی آب‌ها بگذارند ،

و به شرطی که آفت به شهر قشنگ تهران نزند مثلاً زلزله‌ای چیزی نیاید ،

و به شرطی که پروردگار عالمیان تصمیم به دابل‌کلیک کردن روی آیکون «قیامت» در روی Desktop ویندوز 7‌ سیستم‌‌اش نگیرد ،

و به شرطی که چند تا شرط دیگر هم به ثمر ننشیند ،

انشا‌الله نبیره‌ی نوه‌ی دختریم می‌تواند آن کلیپ باستانانی را از جدش ببیند و حظ وافر از آن بَرد و به این بیاندیشد که روزگاری در اواخر قرن چهاردهم هجری شمسی مردم سرزمینش از چه امکانات محیرالعقولی برخوردار بوده‌اند و مثل یک قوم نمک ناشناس قدر مسئولان نابغه‌ی خود نمی‌دانستند و از بامدادان تا شام‌گاهان ناسپاسی می‌کردندو.......

خلاصه اینکه دوستان از این همه نعمت در حال خفه‌شدن هستیم .

تا بعد.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=====================

KING_DESIGNER
15-03-2010, 21:06
دوستان اینجوری که بوش میاد همه باید بریم سمت اینترنت دوربرد ( ما ه و ا ره ای ) گویا چون هیچ خبر خوشی !!!! قرار نیست بدهند....من که تا اردیبهشت صبر میکنم خطوط 512 به بالا واگذار شد ...که شد خدا پدرشون رو بیامرزه و اگر نشد من یکی دیگه تحمل نمیکنم میرم سمت دوربرد . یعنی چی شورشو در اوردن امروز از صبح تا حالا تا یه استاپ میکنم تا یه نوشته رو بخونم زرتی قطع میشه . کسی دیگه ای این مشکل رو نداره ؟

sei_pm
15-03-2010, 21:22
مودمت رو حتما درست کانفیگ نکردی. اگر مودم رو روی بریج تنظیم کردی و باز مشکل داشتی بدون مشکل سخت افزاری .

armanleila
16-03-2010, 01:19
دوستان ظاهرا هنوز مشکل قطعی من برثراره کسی این مشکل رو نداره ؟
من وقتی وبگردی میکنم و دانلود میکنم ارتباطم وصله و چراغها هم روشنه و مشکلی نیست حتی توی فریم ویر دستگاه مودم رو که نگاه میکنم نوشته connected ولی متاسفانه وقتی دالنود نمیکنم یا یه مطلبی رو میخونم یا مینویسم و زمان میگذره موقع ارسال یا باز کردن صفحه جدید متاسفانه میبینم که دیسکانکت شدم ولی همچنان ارتباطم برقراره.
کسی همچین مشکلی رو به غیر از من و اون دوستمون داره؟

یک چیزی هست به اسم keep live در تنظیمات مودم فکر کنم اون را باید on یا enabled یا چیزی تو این مایه ها انجام بدی.

sei_pm
16-03-2010, 09:18
یک چیزی هست به اسم keep live در تنظیمات مودم فکر کنم اون را باید on یا enabled یا چیزی تو این مایه ها انجام بدی.

واسه همین گفتم اگر رو بریج قطعی داشت مشکل از مخابراته یا چیزهای دیگه .
mehrdad38 اگر سرویست تا فردا وصل شد که هیچ وگرنه رفت واسه سال بعدی.

brave_ie
16-03-2010, 12:20
اینم از فاجعه ای که امیدوارم مختص چارشنبه سوری باشه

brave_ie
16-03-2010, 12:39
میتونم بهتون این اطمینان رو بدم که تورنت بسته شده:13:

sei_pm
16-03-2010, 12:40
اینم از فاجعه ای که امیدوارم مختص چارشنبه سوری باشه

این سری فکر کنم میگن بچه ها هنگام آتش بازی قسمتی از فیبر فجیره رو سوزاندند.

zelda64
16-03-2010, 16:30
دوستان وضع این اینترنت ADSL مخابراتی به‌هیچوجه خوب نیست.

سرعت دانلود من دیروز و امروز از 7 کیلوبایت بر ثانیه بالاتر نمی‌رود.

این کاهش سرعت هم ربطی به چهارشنبه سوری ندارد چون خواهرم در دو کوچه پایین‌تر از ما از صبانت 128 کیلوبیت دارد ، سر ظهر رفتم خونه‌اشان سرعت دانلودش 45 کیلوبایت بود.

دوستم در آیت‌الله‌کاشانی می‌نشیند 128 نامحدود از سپنتا دارد سرعت دانلودش امروز 14 کیلوبایت است.

دوستانی که هنوز از مخابرات ADSL نگرفته‌اند و به p30world برای تحقیق می‌آیند می‌گویم اگر توانایی مالی دارند و می‌توانند در ماه حداقل 19 هزار تومان پول ADSL بدهند از شرکت‌های خصوصی ADSL بگیرند.

sei_pm
16-03-2010, 17:56
با سلام

هرکسی کارت تخفیف شاتل خواست پیغام بگذارد یا ایمیل بزند
با ارائه این کارت هنگام بستن قرار داد ADSL با شرکت شاتل از 10000 تومان تخفیف نقدی برخوردار می شوید

البته بعد از بستن قرارداد ، شرکت بهت 2 تا کارت می دهد که با دادن آن کارتها به افراد دیگه و ثبت نام آنها ، از 10% تا 100% تخفیف ( به نسبت تعداد افراد دعوت شده توسط تو ) در قراردادهای بعدیت بهره مند می شوید
کارت من ویژه تهران هست
توضیحات بیشتر تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست

حالا اگر خواستید ایمیل بزنید یا پیغام بگذارید

alireza_a434@yahoo.com

عزیز این راهش نیست اگر هر کس بخواد کارتهاش رو اینجوری پخش کنه که کل بخش پر میشه از اینجور پستها.

alireza-tiamo
16-03-2010, 17:59
عزیز این راهش نیست اگر هر کس بخواد کارتهاش رو اینجوری پخش کنه که کل بخش پر میشه از اینجور پستها.
حداقل بهتر از چرت و پرت نوشتن بعضی افراد و فحش و ناسزا دادن به همدیگر هست

mehrdad38
16-03-2010, 18:38
امروز زنگ زدم مخابرات همون حرف تو رو زد sei_pm گفت اونهايي كه تا 18 ام ثبت نام كردن فردا وصل ميشه از 18 ام به بعد سال بعد.:4: من درست 18 ام ثبت نام كردم .:42:

sei_pm
16-03-2010, 19:08
امروز زنگ زدم مخابرات همون حرف تو رو زد sei_pm گفت اونهايي كه تا 18 ام ثبت نام كردن فردا وصل ميشه از 18 ام به بعد سال بعد.:4: من درست 18 ام ثبت نام كردم .:42:

خوب پس شانس آوردی . حالا چرا چند وقته نیستی؟ خبری از مراکز دیگه نیست؟ یعنی الان 8 مرکز داره سرویس میده؟

mehrdad38
16-03-2010, 22:03
خوب پس شانس آوردی . حالا چرا چند وقته نیستی؟ خبری از مراکز دیگه نیست؟ یعنی الان 8 مرکز داره سرویس میده؟

به 2 دليل من اين چند وقته نبودم:

1- كلافه شدن از دست مخابرات و دل زدگي از اينترنت به دليل عدم به موقع ارائه اينترنت از طرف مخابرات.
2- اروررهاي دردسر ساز هنگام ورود به سايت:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@forum.p30world.net and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

مراكز ديگه انشا الاه سال آينده.

sei_pm
16-03-2010, 22:18
به 2 دليل من اين چند وقته نبودم:

1- كلافه شدن از دست مخابرات و دل زدگي از اينترنت به دليل عدم به موقع ارائه اينترنت از طرف مخابرات.
2- اروررهاي دردسر ساز هنگام ورود به سايت:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@forum.p30world.net and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

مراكز ديگه انشا الاه سال آينده.

دیگه تذکر نمی دی واسه پستهای آخر تاپیک؟ در حال حاضر با چی کانکت میشی؟

hamid_07
16-03-2010, 23:20
آقا من 20 ام ثبت نام کردم مرکز مخابرات قدس گفتن دیتا مشکل داره این هفته وصل میشه فکر کنم خطم رانژه شده ولی چراغ adsl مودم روشن نمیشه یعنی میره واسه ساله دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sei_pm
16-03-2010, 23:32
آقا من 20 ام ثبت نام کردم مرکز مخابرات قدس گفتن دیتا مشکل داره این هفته وصل میشه فکر کنم خطم رانژه شده ولی چراغ adsl مودم روشن نمیشه یعنی میره واسه ساله دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر رانژه شده باشه اون چراغ باید ثابت بشه و چشمک نزنه. اگر تا فردا وصل نشد سال دیگه......

hamid_07
18-03-2010, 01:38
اگر رانژه شده باشه اون چراغ باید ثابت بشه و چشمک نزنه. اگر تا فردا وصل نشد سال دیگه......
بعد از تعطیلات یعنی:18:؟؟؟؟کسی هست مثل من این مشکل رو داشته باشه یا فقط مال من اینجوریه:41:

mehrdadb3
18-03-2010, 12:09
دوست عزیز برادر من هم گرفته دیروز بهش گفتن وصل شده ولی چراغ لینکش ثابت نشده گفتم زنگ بزنه یا بره مخابرات بپرسه اگه وصل نشه که میره واسه بعد تعطیلات

vishtasp2
19-03-2010, 23:44
سرویس adsl مخابرات من 2 روزی هست که راه افتاده

سرعتش اصلا تعریفی نداره حدود 0.07 mb/s دور میزنه

از روز اول هم ویندوز یک اخطار ارور سیستم را مرتب تکرار میکنه

windows-system error
there is an ip adrdress conflict with another system on the netwoirk

کسی میدونه اشکال من از کجاست؟

در تنظیمات من ایرادی هست ؟

با سپاس از راهنمایی دوستان

sei_pm
20-03-2010, 09:34
سرویس adsl مخابرات من 2 روزی هست که راه افتاده

سرعتش اصلا تعریفی نداره حدود 0.07 mb/s دور میزنه

از روز اول هم ویندوز یک اخطار ارور سیستم را مرتب تکرار میکنه

windows-system error
there is an ip adrdress conflict with another system on the netwoirk

کسی میدونه اشکال من از کجاست؟

در تنظیمات من ایرادی هست ؟

با سپاس از راهنمایی دوستان

مودمتون تو ip دادن مشکل داره بهتره ip رو دستی ست کنید.

hamedghafoori
20-03-2010, 15:08
آقا بالاخره ما نفمیدیم adsl مخابرات خوبه یا نه؟به درد گرفتن میخوره؟

vishtasp2
20-03-2010, 16:15
مودمتون تو ip دادن مشکل داره بهتره ip رو دستی ست کنید.

سپاس از راهنمایی تان

متاسفانه نمیتونم وارد setting مودم بشم

رقتی در بروزر ip مودم را در ادرس بار تایپ میکنم browser نمیتواند وارد setting مودم شود

' گیر کردم !

mehrdad38
20-03-2010, 16:52
:40::40::40::40:با سلام خدمت برو بچ هاي P30World :40::40::40::40:

سال نو رو به همتون تبريك مي گم از خدا مي خوام سال جديد براي همه ما سال موفقيت و پيروزي باشه و همه هموطنان به خواسته هاي خودشون برسن.

و سالي باشه كه عرصه اينترنت كشور تحول اساسي به خودش ببينه و به جايگاهي برسه كه بايد اونجا باشه.

اينترنت من هم رفت بعد از تعطيلات عيد سال 1389 .

به همتون خوش بگذره دلم براتون تنگ مي شه . من مي رم 14ام فروردين برمي گردم. :11::40::10:

prance666
20-03-2010, 18:30
سلام دوستان كسي از مخابرات منطقه 14 (اشرفي اصفهاني) سرويسي گرفته يا نه

mehrdad38
20-03-2010, 19:05
عناوين خبرهاي اينترنتي امروز 88/12/29 از زبان TCT

خبر اول: وضعیت شبکه‌های ارتباطی در نوروز/ توصیه ویژه مخابرات را بخوانید!

خبر دوم: مهدیون به مهر خبر داد:اتصال 12 هزار مدرسه به شبکه ملی اینترنت

خبر سوم: سال1388، سال تغییرات در حوزه ارتباطات

خبر چهارم: خداحافظي جمعي از مديران شرکت زيرساخت

مشروح خبرها را در پست دوم همين تاپيك دنبال كنيد.

KING_DESIGNER
21-03-2010, 01:02
به به سال نو همگی مبارک. ! مهرداد نبودی داداش دلتنگت بودیم سال نوئت مبارک . بیا اینم عیدیت :11:/.

خوب به سلامتی میبینم که مخابرات یه ذره قطعی ها رو کمتر کرده یحتمل داستان مال همون چهارشنبه سوری بود !
دوستان خواهشا بگن اینور سال توی 6 ماهه اول سال روز موعود داریم ؟ 12 فروردین هم ممکنه قطع :21: بشه ؟ توی اردیبهشت چی ؟ حتما 12 اردیبهشت روز معلم ؟ :))
اگه امکان داره یکی امارشو در بیاره خدایی نمیدونم چه روزایی قراره تعطیلی داشته باشیم. ممنون میشم کسی این کار رو انجام بده.
بابا نمیدونم آخه این چه کاریه قرن 21 بدون اینترنت آخه چه معنی میتونه داشته باشه. واقعا متاسفم:13:

mary83
21-03-2010, 09:24
[QUOTE=KING_DESIGNER;4772718]به به سال نو همگی مبارک. ! مهرداد نبودی داداش دلتنگت بودیم سال نوئت مبارک . بیا اینم عیدیت :11:/.
منم عیدی می خوام:31::31::31: :10::8:

KING_DESIGNER
21-03-2010, 16:46
ماری بیا

حال کردی:31:

خوب بروبچز گرامی ظاهرا همه چی نشون میده ( مخصوصا با خبرهای جدیدی که سر سال تحویل هممون شنیدیم) امسال قراره اینترنت همون 128 باشه با اجازه همگی من همین 128 مخابرات رو نگه میدارم ولی در اولین فرصت میرم سراغ اینترنت دوربرد یا یک طرفه یا بشقاب پرنده ای یا ماه و ا ره ای . دیگه خسته شدم . هیچ فایده ای نداره هر وقت دلشون بخواد میبندن هر وقت هم که دلشون بخواد بازش میکنن شماره 1899 هم به درد خودشون میخوره .:13:

Nava4
21-03-2010, 23:42
با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت همه
من بعد یه عمر انتظار برای خالی شدن پرت پشت درای isp های مختلف از مخابرات بعد از 10 روز انتظار روز 5شنبه ی آخر سال ساعت 11 ظهر adsl گرفتم ولی مودم از خودمه و مودم هم asus am602 الان 4 روزه دارم سعی می کنم ولی نمی تونم از adsl استفاده کنم حتی چراغ status مودم هم روشن خاموشم نمیشه واین مودم جای دیگه امتحان کردم و مطمئنم سالمه . هرچی به پشتیبانی زنگ می زنم کسی نیست جواب بده تو سایت 1899 هم که میگه شماره پرونده بده که اصلا شماره پرونده ندارم. دیگه موندم چیکار باید بکنم عکسایی هم که تو سایت وسه کانفیگ گذاشته که اصلا معلوم نیست چی به چیه با این حال من با اطلاعاتی که داشتم همه جوره کانفیگ کردم (هم bridge هم pppoe) ولی جواب نمیده که نمیده. لطفا اگه کسی می تونه راهنماییم کنه ممنوم

KING_DESIGNER
22-03-2010, 05:07
نوا جان پستهای قبلی رو بخونی متوجه میشی که این یه مشکل کلی هستش مهرداد عزیز و چند نفر دیگه هم مثل شما مودم رو تهیه کردند و چراغش روشن میشه ولی متاسفانه لاگین نمیشه و نمیشه از اینترنت استفاده کرد ای اش زودتر اقدام میکردی دیگه فایده ای نداره میره تا 14 روز دیگه

mary83
22-03-2010, 08:07
البته فکر کنم می گه چراع روشن نمی شه . اگه روشن نمی شه برو مودم و ببر سرخط ورودی تلفن به خونه اگه اونجا چراعش روشن شد باید سیم کشی کنی اگه نشد مثل من بیچاره ای و باید بری مخابرات و مطمئین باش اشکال از اوناس . مال منم اینطوری بود نمی دونم چیکار کرده بودن که وصل نمی شد بایذ گیر بدی بهشون . راستی می تونی بگی ار 17 بیان برات چک کنن :دی
راستیییییییییییییییی اگه 5شنبه گرفتی این یعنی که خطتت رانژه نیس دیگه چون 2 روز طول می کشه رانژه بشه دربهنرین حالت می تونس شنبه ظهر باشه اما جون خورده به تعطیلات دیگه خطت راتژه نشده باید صبر کنی تا 14 .اگه تاره 15 درست نشد برو کارهایی که گفتم رو انجام بده ا:5: بعد اکه اشکال داشت برو گیر بده بهشون:5:

Nava4
22-03-2010, 09:27
بله روشن نمیشه حالا امتحان می کنم ببینم درست می شه یا نه ممنون
راستی راتژه یعنی چی ؟

KING_DESIGNER
22-03-2010, 16:05
اخ اخ اخ من اصلا حواسم نبود ( اینقدر همه رو قاتی پاتی نوشته بودی رشته کلام از دستم پرید) اینم از شانس توئه
عرض شود که اگه روشن نمیشه که اصلا قضیه جذاست و یعنی این که سیم تلفن شما رو در مرکز باید از یک کارت که مربوط به ADSL هست عبور داده میشده که نکردند و اگر از این کارت لعنتی عبورش بدهند سرویس شما به اصطلاح رانژه میشه .
هر وقت هم اینترنتتون رو بخواید عوض کنید باید از رانزه در بیارید و از کارت شرکت جدید عبور بدید که به این میگن از رانزه در اوردن
برای سرویس پایدار باید چراغ قرمز اخطار روی مودم خاموش بشه و چراغهای لینک ثابت و چراغ استاتیو و یا اکتیویت هم مدام چشمک بزنه کهخبر از اتصال موفق میده.
سئوالی بود در خدمتم.

Nava4
22-03-2010, 20:51
دستت درد نکنه پس adsl رفت تا 6 7 فروردین
فقط ایشالا مشکلش همین باشه و بعد اون وصل شه
راستی من 5 شنبه که رفتم مخابرات گفتن دیروز (4شنبه) خطا دایر شده امروز یوزر پس اومده

KING_DESIGNER
22-03-2010, 21:47
ببین تو باید چراغت رورتب چک کنی اگه رانژه شده باشه بعد بری دنبال یوزر پسورد
الان مهرداد 38 کارش توی یوزر پسورد گیر کرده بنده خدا تا 13 بدر اینترنت نداره خطش هم رانژه است !!!

Big-travian
23-03-2010, 01:56
البته فکر کنم می گه چراع روشن نمی شه . اگه روشن نمی شه برو مودم و ببر سرخط ورودی تلفن به خونه اگه اونجا چراعش روشن شد باید سیم کشی کنی اگه نشد مثل من بیچاره ای و باید بری مخابرات و مطمئین باش اشکال از اوناس . مال منم اینطوری بود نمی دونم چیکار کرده بودن که وصل نمی شد بایذ گیر بدی بهشون . راستی می تونی بگی ار 17 بیان برات چک کنن :دی
راستیییییییییییییییی اگه 5شنبه گرفتی این یعنی که خطتت رانژه نیس دیگه چون 2 روز طول می کشه رانژه بشه دربهنرین حالت می تونس شنبه ظهر باشه اما جون خورده به تعطیلات دیگه خطت راتژه نشده باید صبر کنی تا 14 .اگه تاره 15 درست نشد برو کارهایی که گفتم رو انجام بده ا:5: بعد اکه اشکال داشت برو گیر بده بهشون:5:
چرا تا 14
مگه ادارات دولتی تا چند روز دیگه باز نمیشن؟؟؟؟؟:18:

Big-travian
23-03-2010, 01:57
راستیییییییییییییییی اگه 5شنبه گرفتی این یعنی که خطتت رانژه نیس دیگه چون 2 روز طول می کشه رانژه بشه دربهنرین حالت می تونس شنبه ظهر باشه اما جون خورده به تعطیلات دیگه خطت راتژه نشده باید صبر کنی تا 14 .اگه تاره 15 درست نشد برو کارهایی که گفتم رو انجام بده ا:5: بعد اکه اشکال داشت برو
گیر بده بهشون:5:
چرا تا 14 مگه ادارات دولتی تا چند روز دیگه باز نمیشن؟؟؟؟؟:18:

mary83
23-03-2010, 10:48
والا نمی دونم به بجه ها گفته بودن حالا شما یک سر بزن ضرر نداره:8: ایشالا که درست بشه زودتر:5:

Nava4
23-03-2010, 14:22
زنگ زدم پشتیبانی گفت ایراد از همون رانژه وگرنه یوزر پس دارم
ادارات هم یسریشون از فردا یسری دیگشونم از شنبه 7 فروردین باز می شن

m_dj133
25-03-2010, 12:57
سلام . دوستان خود مخابرات زده تا سرعت 2 مگ هم میده !

ولی هرکسی که گرفته میگه 128 گرفتم ! چجوریه بالاتر از 128 نمیدن ؟ ندارن ؟ یا شما ها نگرفتید ؟

و اونائی که اینترنتشون وصله الان سرعت دانلودشون چنده ؟

ممنون .

mary83
25-03-2010, 13:26
سرعت 10 الی 15 فقط بدرد چت می خوره

m_dj133
25-03-2010, 14:12
خوب وقتی که همین سرعت 10 تا 15 رو شرکت ها میدن 28 تا 30 تومن ! بهتره که از مخابرات بگریم !

البته اگه سرعت بالاتر بدن خیلی خوب میشه ! لطفا بفرمائید فقط 128 میدن یا بالاتر هم هست ؟

ممنون .

KING_DESIGNER
25-03-2010, 15:07
سلام . دوستان خود مخابرات زده تا سرعت 2 مگ هم میده !

ولی هرکسی که گرفته میگه 128 گرفتم ! چجوریه بالاتر از 128 نمیدن ؟ ندارن ؟ یا شما ها نگرفتید ؟

و اونائی که اینترنتشون وصله الان سرعت دانلودشون چنده ؟

ممنون .
اگه از خونواده ایثارگران و بسیجی و قاضی و هیئت علمی هستی میتونی 2 مگ بگیری اگه اشنا داشته باشی میتونی 10 مگ بگیری میتونی 20 مگ بگیری ولی در حالت عادی شما حق استفاده بیشتر از 128 نداری همین که گفتم !:19::46: به یارو رییس دیتای مخابرات میم کار طراحی وب سایته میگه چه ربطی به اینترنت داره !!!:13: خیلی جالبه برای شرکتمون هم اجازه ندادن بگیریم ....داداش مملکت گل و بلبله دیگه.

خوب وقتی که همین سرعت 10 تا 15 رو شرکت ها میدن 28 تا 30 تومن ! بهتره که از مخابرات بگریم !

البته اگه سرعت بالاتر بدن خیلی خوب میشه ! لطفا بفرمائید فقط 128 میدن یا بالاتر هم هست ؟

ممنون .
تایید میشه ! قیمتها نسبت به شرکتهای دیگه خیلی بهتره فقط لامصب شبانه رایگان نداره اقلا نصف دانلودها رو بزاریم شبها. تا زه با توجه به قطعیهای مکرر بازم میصرفه فقط 10 تومن میدی.:46:

m_dj133
25-03-2010, 16:00
خوب من دانشجو ام ! اینجوری حقم بیشتر میشه یا نه ؟ :46:

خوبه پس فهمیدیم طراحی سایت ربطی به اینترنت نداره . پس شما کلا خط تلفون و مودم و همه چیز رو قطع کن . هیچ احتیاجی

به این چیزا نداری :41:

راستی خود مخابرات وصل میکنه یا به شرکتی معرفی میکنه و بعد ما باید بریم و از اونا بگیریم ؟ اگه مرحله گرفتن رو توضیح بدید

ممنون میشم

*Batman*
25-03-2010, 17:18
تایید میشه ! قیمتها نسبت به شرکتهای دیگه خیلی بهتره فقط لامصب شبانه رایگان نداره اقلا نصف دانلودها رو بزاریم شبها. تا زه با توجه به قطعیهای مکرر بازم میصرفه فقط 10 تومن میدی.:46:

ای داد! مگه محدودیت هم داره؟

KING_DESIGNER
25-03-2010, 18:27
خوب من دانشجو ام ! اینجوری حقم بیشتر میشه یا نه ؟ :46:

خوبه پس فهمیدیم طراحی سایت ربطی به اینترنت نداره . پس شما کلا خط تلفون و مودم و همه چیز رو قطع کن . هیچ احتیاجی

به این چیزا نداری :41:

راستی خود مخابرات وصل میکنه یا به شرکتی معرفی میکنه و بعد ما باید بریم و از اونا بگیریم ؟ اگه مرحله گرفتن رو توضیح بدید

ممنون میشم
سلام
نه بابا دانشجو کیه ؟ دانشجو کدومه ؟ اصلا شاید رفتی گفتی دانشجوام معرفیت کردند به یه بخشی توی کهریزک :31: والا عرض شود که نه دانشجو و غیر دانشجو نداره مگه ندیدی گفتم همینه که هست !!!:19::31:

ای داد! مگه محدودیت هم داره؟
نه محدودیت حجمی نداره ولی اخه حساب کن ساعتی 50 مگ دانلود به کجا میرسی !! حداقل شبانه رایگان داشت بهتر بود با یه سرعت نجومی به ملت حال میدادن همه کاراشونو میزاشتن شبها الان باور کن اصلا با 128 حال نمیکنم ولی اینها میگن نامحدوده از این بابات بهتره درسته سرعتش کمتره ولی دغدغه خاطر حجم و ترافیک ماهیانه و اینها نداری . بابا میگه پیکان 66 باشه مال خودت باشه سوار بنز اجاره ای نشی :31::31:دروغ میگم ؟
بهترین راه حل اینه که یه خورده خرج کنی و از اینترنت یک طرفه ماه وا ره ای استفاده کنی من این راه حل رو بهترین راه حل میدونم 512 نامحدودش در میاد حدود 13 تومن که به نظرم مفته ولی به درد کار من نمیخوره همین 256 رو اینها به ما بدهند من حرفی ندارم ! خدایی هم میگم حداقل 256 میدادند بهتر بود الان با 128 چکار میشه کرد فقط وبگردی آخه یکی هم نیست به اینها بگه دوره وبگردی تموم شده الان دوره دانلوده اونم دانلود های سنگین . ولی کو گوش شنوا. به کی بگی ؟ به یارو که به من مهندس فناوری اطلاعات و ارتباطات میگه کار شما ربطی به اینترنت نداره ؟ :31:

Big-travian
25-03-2010, 19:52
من رفتم مخابرات امروز
اولین کارمند گفت adsl باید از شرکت بگیری
بعد اون یکی گفت باید رئیس یا معاونش باشه
بعد از 13:41:
وقتی تو یک مرکز مخابراتی کوچیک اینطوری هستن
تو یک اداره مهم چی :31:

senator_001
25-03-2010, 20:03
آقايون ميخواستم بدونم اين مركز مخابراتي خراب شده ي بعثت هم اين adsl مخابراتي ميده يا نه ؟

KING_DESIGNER
25-03-2010, 23:40
من رفتم مخابرات امروز
اولین کارمند گفت adsl باید از شرکت بگیری
بعد اون یکی گفت باید رئیس یا معاونش باشه
بعد از 13:41:
وقتی تو یک مرکز مخابراتی کوچیک اینطوری هستن
تو یک اداره مهم چی :31:
اونها که سرشون بوی قرمه سبزی میده !:31: دستورالعمل از بالا صادر شده گفتند باید DSL بدید و اینها فکر کردند همون روال همیشگیه ! حالا این خوبه یکی دیگه رفته بود گفته بود DSL میخوام اینها زنگ زده بودند حراست :31:
کارمندن دیگه چه توقعی داری ؟
یاروکارمند مرکزه نزدیک خونمون به من میگه 128 داریم با پهنای باند 2 مگ نامحدود !:31: بیچاره نمیدونست 128 دارند تا 2 مگ میگفت 128 داریم با پهنای 2 مگ نامحدود !!!:31:

kuroosh_2500
26-03-2010, 04:13
سلام میخواستم در جواب مخبرات بعثت بگم که این مرکز قرار مرداد یا شهریور این سرویسو ارائه بده.

*Batman*
26-03-2010, 07:50
نه محدودیت حجمی نداره ولی اخه حساب کن ساعتی 50 مگ دانلود به کجا میرسی !! حداقل شبانه رایگان داشت بهتر بود با یه سرعت نجومی به ملت حال میدادن همه کاراشونو میزاشتن شبها الان باور کن اصلا با 128 حال نمیکنم ولی اینها میگن نامحدوده از این بابات بهتره درسته سرعتش کمتره ولی دغدغه خاطر حجم و ترافیک ماهیانه و اینها نداری . بابا میگه پیکان 66 باشه مال خودت باشه سوار بنز اجاره ای نشی :31::31:دروغ میگم ؟
بهترین راه حل اینه که یه خورده خرج کنی و از اینترنت یک طرفه ماه وا ره ای استفاده کنی من این راه حل رو بهترین راه حل میدونم 512 نامحدودش در میاد حدود 13 تومن که به نظرم مفته ولی به درد کار من نمیخوره همین 256 رو اینها به ما بدهند من حرفی ندارم ! خدایی هم میگم حداقل 256 میدادند بهتر بود الان با 128 چکار میشه کرد فقط وبگردی آخه یکی هم نیست به اینها بگه دوره وبگردی تموم شده الان دوره دانلوده اونم دانلود های سنگین . ولی کو گوش شنوا. به کی بگی ؟ به یارو که به من مهندس فناوری اطلاعات و ارتباطات میگه کار شما ربطی به اینترنت نداره ؟ :31:

والا من انقدر از دست این شاتل شاکیم که اینو ترجیح میدم.
حالا یه حرفایی زدن که قراره کلا محدودیتها رو بردارن.باید ببینیم چی پیش میاد.
اون اینترنت دوربرد اختیارش دست داداشمه و نمیذاره.ولی خودم دنبال پیکان هستم.:31:
خوب یه قاضی بیشتر با اینترنت کار میکنه.بالاخره به کیفرخواستها تو کانتر و WOW رسیدگی میکنه.

Advanced Ali-001
26-03-2010, 08:11
دوستان این مخابرات چطوریه؟ سرعتش خوبه خدماتش چی؟ خدمات میدن تضمین داره استفاده نکردی دوره بعد بیاد؟قطعی چی داره والا من یه سرویس512دریافت وارسال ماکزیمم میخوام 3ماهه هر جا میرم میبینیم شرکت نیستن که سرگردنس !!!!!!!!!!!!!!!
مخابرات چطوریه اونجام سرگردنس؟:41:

M A X I M U M
26-03-2010, 08:16
علي چند قيمت داري سه ماه رو ؟
طبق حساب من تهران سه ماهه 512 بايد حدود 90 تومن باشه

Advanced Ali-001
26-03-2010, 08:41
علي چند قيمت داري سه ماه رو ؟
طبق حساب من تهران سه ماهه 512 بايد حدود 90 تومن باشه

محدود یا نامحدود سرایطش چطوریه؟ مال لایزرو سپنتا که سرگردنس فن آوا داتک تله خوبه بدترینشم آسیا تکه بهترینش که خیلی زیاد طرفدار داره مخصوصا تو تهران صبا نته پار آنلاینم بدک نیست ولی چون خیلی ترافیکش بیشاز حد بالاس ......
خب پس اگه میخوایی برو دنبال داتک یا صبا یا فن آوا لایزرم سرگردنس:41:
مخابراتو نمیدونم امیدوارم خوب باشه وسرگردنه هم نباشه:31:

duraan
26-03-2010, 10:09
سلام و خسته نباشید
قبل از عید درخواست دادم برای مرکز پاسداران و چهار روزه وصل شد فقط من هم دقیقا مشکل دوستمون KING_DESIGNER رو دارم یعنی همین الان که دارم تایپ میکنم هم یه بار دیسکانکت شد . فقط وقتی درحال دانلود هستم یا با ف ی ل ت ر ش ک ن کار میکنم دیسکانکت نمیشه .سرعت دانلود هم این شب عیدیه که خلوته حدود 8 هست البته من کار دانلودی ندارم ولی کلی ذله میشم از بس دیسکانکت میشه وقتی هم دیسکانکت نیست معنیش این نیست که تبادل دیتایی دارم چون کار نمیکنه . در حقیقت حدود یک دقیقه فرصت دارم برای هر بار کانکت شدن . مادم من قدیمی هست dlink dsl200 یو اس بی
یکی از دوستان میگفت اگر مدلی بگیرم که Lan داشته باشه دیگه دیسکانکت نمیده البته خودش تست نکرده . راستش اگه وضعیت این باشه که عملا غیرقابل استفاده هست .خواستم ببینم دوستان نظری دارند در مورد این دیسکانکتهای بیشمار ما؟

KING_DESIGNER
26-03-2010, 15:01
والا من انقدر از دست این شاتل شاکیم که اینو ترجیح میدم.
حالا یه حرفایی زدن که قراره کلا محدودیتها رو بردارن.باید ببینیم چی پیش میاد.
اون اینترنت دوربرد اختیارش دست داداشمه و نمیذاره.ولی خودم دنبال پیکان هستم.:31:
خوب یه قاضی بیشتر با اینترنت کار میکنه.بالاخره به کیفرخواستها تو کانتر و WOW رسیدگی میکنه.
سلام
100% قاضی باید آپدیت باشه:31: کی از این قشر فرهیخته بهتر ؟!
آقا جون من که مهندسش هستم و درسشو خوندم میگم اگر قراره کارشناسی بشه مصرف خونگی 128 نیست و256 هست حالا هرچقدر بیشتر بهتر ! و کار همه ( هرکسی ) با 256 لنگ نمیزنه سرعتش خوبه و بدک نیست )

دلیلش هم اینه که ما امروز با همین 128 درگیریم. ولی 256 عالیه حالا من نمیدونم قاضی مملکت کارش از من خیلی بیشتره یا ترافیک کاریش بازم نمیدونم خدایی چی بگم ولی خط 2 مگ رو واقعا میخواد چکار کنه ؟ ؟؟؟؟ ما فقط یه اینترنت خیلی پر سرعت توی دادگاهها دیدیم که قاضیها از راه دور حکم نثار میکردند .
تازه اون هم برای خود دادگاه بود سوال من الان اینه که چرا وقتی یه دانشجو که درس میخونه و دانشجوی لیسانس هم هست برای گرفتن اینرتنت برای خونه به مشکل میخوره و میگن برو توی کافی نت دانشگاه کارتو بکن ! ولی قاضی میتونه هم توی دادگاه استفاده کنه هم توی خونه ؟ پس چرا به قاضی نمیگن برو توی دادگاهت از سرویس اونجا استفاده کن ؟
نکنه اینترنت مخابرات انحصارا دست یه عده ای هست ؟
البته ناگفته نمونه که مفت المال هست دیگه باید یه جوری خرج بشه !:31::13:

شما میگی کانتر البته ناگته نمونه وقتی در بازی کانتر بازیکن جونشو از دست میده به شکل روح در میاد ؟ ! ممکنه ایشون بخوان به این یه مورد هم رسیدگی کنن :31: و دستور مجازاتش هم فی الفور بفرمایند.

سلام و خسته نباشید
قبل از عید درخواست دادم برای مرکز پاسداران و چهار روزه وصل شد فقط من هم دقیقا مشکل دوستمون KING_DESIGNER رو دارم یعنی همین الان که دارم تایپ میکنم هم یه بار دیسکانکت شد . فقط وقتی درحال دانلود هستم یا با ف ی ل ت ر ش ک ن کار میکنم دیسکانکت نمیشه .سرعت دانلود هم این شب عیدیه که خلوته حدود 8 هست البته من کار دانلودی ندارم ولی کلی ذله میشم از بس دیسکانکت میشه وقتی هم دیسکانکت نیست معنیش این نیست که تبادل دیتایی دارم چون کار نمیکنه . در حقیقت حدود یک دقیقه فرصت دارم برای هر بار کانکت شدن . مادم من قدیمی هست dlink dsl200 یو اس بی
یکی از دوستان میگفت اگر مدلی بگیرم که Lan داشته باشه دیگه دیسکانکت نمیده البته خودش تست نکرده . راستش اگه وضعیت این باشه که عملا غیرقابل استفاده هست .خواستم ببینم دوستان نظری دارند در مورد این دیسکانکتهای بیشمار ما؟
سلام
مودمتون سالمه ! به هیچ وجه خرج اضافه نکنید
من و یکی دیگه از بچه های این فروم این مشکل رو داریم . یحتمل در سال اصلاح الگوی مصرف هستیم و خواستند جلوی هدر رفتن بیتهای اضافی رو در زمان بلا استفاده ماندن سیستم بگیرند.:13:
یعنی شد یه بار یه حال اساسی بدهند ؟:19:

The Dreadnaught
26-03-2010, 15:24
دوستان این مخابرات چطوریه؟ سرعتش خوبه خدماتش چی؟ خدمات میدن تضمین داره استفاده نکردی دوره بعد بیاد؟قطعی چی داره والا من یه سرویس512دریافت وارسال ماکزیمم میخوام 3ماهه هر جا میرم میبینیم شرکت نیستن که سرگردنس !!!!!!!!!!!!!!!
مخابرات چطوریه اونجام سرگردنس؟:41:

خیر ، مخابرات "ته گردنس" !!!

در مورد سرعتش که در یک سری از مراکز همون 128 رو هم فقط به اشخاص خاص میدن ! در مورد خدماتش هم به چند تا از پست های این تاپیک مراجعه کنید متوجه میشید که هیچ تضمینی در هیچ موردی وجود نداره ! اصولا کلمه "تضمین" تو این مملکت معنی نداره ! فرد صبح که از خونه میره بیرون هیچ تضمینی وجود نداره که شب سالم برگرده اونوقت شما از مخابرات انتظار تضمین در چه موردی داری ؟! P:

آقا جون من که مهندسش هستم و درسشو خوندم میگم اگر قراره کارشناسی بشه مصرف خونگی 128 نیست و256 هست حالا هرچقدر بیشتر بهتر ! و کار همه ( هرکسی ) با 256 لنگ نمیزنه سرعتش خوبه و بدک نیست )

دلیلش هم اینه که ما امروز با همین 128 درگیریم. ولی 256 عالیه

دوست عزیز شما که مهندسش هستی و درسشو خوندی دیگه چرا ؟! در خیلی از کشورها زیر دو سه مگابیت اصولا معنی نداره ، برای هر کاری که باشه . البته خوبه باز شما اون تبصره " حالا هرچقدر بیشتر بهتر ! " رو اضافه کردی D:

یحتمل در سال اصلاح الگوی مصرف هستیم و خواستند جلوی هدر رفتن بیتهای اضافی رو در زمان بلا استفاده ماندن سیستم بگیرند.:13:

مگه جایی که شما هستی هنوز عید نشده ؟ P: اون که مال پارسال بود !

KING_DESIGNER
26-03-2010, 15:51
خیر ، مخابرات "ته گردنس" !!!

در مورد سرعتش که در یک سری از مراکز همون 128 رو هم فقط به اشخاص خاص میدن ! در مورد خدماتش هم به چند تا از پست های این تاپیک مراجعه کنید متوجه میشید که هیچ تضمینی در هیچ موردی وجود نداره ! اصولا کلمه "تضمین" تو این مملکت معنی نداره ! فرد صبح که از خونه میره بیرون هیچ تضمینی وجود نداره که شب سالم برگرده اونوقت شما از مخابرات انتظار تضمین در چه موردی داری ؟! P:

دوست عزیز شما که مهندسش هستی و درسشو خوندی دیگه چرا ؟! در خیلی از کشورها زیر دو سه مگابیت اصولا معنی نداره ، برای هر کاری که باشه . البته خوبه باز شما اون تبصره " حالا هرچقدر بیشتر بهتر ! " رو اضافه کردی D:

مگه جایی که شما هستی هنوز عید نشده ؟ P: اون که مال پارسال بود !
نه دیگه نشد اومدی نسازی ها :31:
ببین مشکل ما کلا این گربه خوشگله است ( ایران)
در کشورهای دیگه بعله زیر 2-3 مگ نیست و فقط از 1 مگ شروع میکنند چه اینکه فامیلمون توی هلند با 2 مگ رو گرفته 8 یورو ! ولی متوجه منظورم نشدی ما در ایران هستیم و گفتم حالا که این آقایان در حال بذل و بخشش هستند و میخوان روی شرکتها رو کم کنند لطف کنند سرویسهای رده بالا رو ارزون کنند نه این که سرویسهای 128 رو ارزون کنند . در واقع بخوایم جهانی فکر کنیم باید روی 5 مگ و 16 م گ واینها فکر کنیم نه این سرویسهای درپیت با این پشتیبانی ضعیف .. حرف هم بزنی میگه سپنتا همینو میده 30 تومن راست هم میگه ولی یکی نیست بگه مرد حسابی نه 128 اون نه 10 تومن تو ! یه سرویس بده که ادم افتار کنه ا اینترنت دولتی استفاده میکنه نه اینکه مجبور بشه یه دونه هم یک طرفه بزنه تنگش شده حکایت ساندویچ دو نونه :31:
خدایی من حاضرم با همین تخصصی که دارم همه رو ول کنم برم پشتیبان صبانت بشم :31: کاری نداره که گوشی رو بر نمیداری تخصصش هم دارم :31: شغل رو حال میکنی :31:

در ضمن سال اصلاح الگو درسته پارسال بود .....ولی نهضتش ادامه داره :31: من اعتقادم بیشتر از این حرفهاست:31::27:نکنه دوست داری بری سمت که ری زک ؟ :31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1:

Ami R 940
26-03-2010, 19:49
سلام رفقا

پشتیبانی adsl مخابرات در چه سطحیه؟ به عنوان مثال وقتی سرویس راه افتاد هزینه را ه اندازی نخوای و موردم رو خوت بخوای کانفیگ کنی مشخصات vcr vpi اینارو میدن یا بامبول در میارن می پیچونن .

دوم اینکه الان سرعت چطوره متغییره یا افت شدید داره یا اصولا ثابته

سوم اینکه هزینه واس رانژه خط می گیرن یا نه ؟

چهارم هم یه کف مرتب به افتخار خودتون :31:

KING_DESIGNER
26-03-2010, 21:49
پشتیبانی در حد صفر مطلق ( زنگ میزنی آهنگ ترکی پخش میکنند با کیفیت آینه ) !!!
مشخصات VPI - vci روز اول روی یه کاغذ میدن بهت و ازت رسید میگیرن . یوزر و پسورد هم همچنین روی یه کاغذ دیگه میدهند.
مودم رو هم ازشون نر یه مودم اشغال بهت میندازن.
سرعتش که 15 ثابته برای من که سرعتش خو بوده کمتر نشده روی همون 14-15 میره
ولی قطعی زیاد داره کافیه مثل هیمن الان که دارم تایپ میکنم کار دیگه ای انجام ندم و دانلودی نداشته باشم تا دیسی بکنه ؟ ! نمیدونم چه مرضی جدیدا گریبانگیر خطوط من و 2 نفر دیگه از بچه های اینجا شده تا کاری انجام نمیدیم یهویی قطع میشه دوباره باید کانکت بشیم !
هزینه رانژه نداره .و
چهارمش هم ( حسش نیست دو انگشتی برات میزنم عمو جان:31:)

STON-COLD
26-03-2010, 22:06
مخابرات کسی رفت برای adsl
به من که گفتن 14 به بعد:18:

duraan
27-03-2010, 10:01
خلاصه میکنم .الان از مخابرات برمیگردم . معاون منطقه عیبهایی رو گفت که هنوز برای من پیش نیومده و خودش میخواست سرویس خونه خودش رو پس بده . من هم دارم دنبال یه سرویس مناسب برای این منطقه میگردم .داتک که داره قیمت خون باباش رو میگیره و بزور میخواد 9 گیگ در ماه بده که به کار من نمیاد قیمت هم 27 تومنه .بازم پرس و جو میکنم ببینم این مرکز دربدر پاسداران کدوم شرکتا میدن

The Dreadnaught
27-03-2010, 10:41
نه دیگه نشد اومدی نسازی ها :31:
در کشورهای دیگه بعله زیر 2-3 مگ نیست و فقط از 1 مگ شروع میکنند چه اینکه فامیلمون توی هلند با 2 مگ رو گرفته 8 یورو ! ولی متوجه منظورم نشدی ما در ایران هستیم و گفتم حالا که این آقایان در حال بذل و بخشش هستند و میخوان روی شرکتها رو کم کنند لطف کنند سرویسهای رده بالا رو ارزون کنند نه این که سرویسهای 128 رو ارزون کنند . در واقع بخوایم جهانی فکر کنیم باید روی 5 مگ و 16 م گ واینها فکر کنیم نه این سرویسهای درپیت با این پشتیبانی ضعیف .. حرف هم بزنی میگه سپنتا همینو میده 30 تومن راست هم میگه ولی یکی نیست بگه مرد حسابی نه 128 اون نه 10 تومن تو ! یه سرویس بده که ادم افتار کنه ا اینترنت دولتی استفاده میکنه نه اینکه مجبور بشه یه دونه هم یک طرفه بزنه تنگش شده حکایت ساندویچ دو نونه :31:

اصولا ما اومدیم که نسازیم ! xD

سرویس های رده بالا رو ارزان کردن ولی برای آدم های رده بالا ! اینا اگر بخواهند سرویس های با سرعت بهتر ارائه کنن ، همین الان هم میتونن با سرعت خیلی بیشتر از 2 مگابیت ارائه کنن ، چرا برای 256 چانه بزنیم ؟! ولی به هر حال نمیخوان و هم من و هم شما میدونیم که چرا نمیخوان . اگر هم در آینده این کار رو انجام بدن برای نابود کردن شرکت های خصوصی هست نه برای نفع ما .

اون سپنتا و ... هم که قیمت هاشون اونطوری هست تقصیر از خود مخابراته .

خدایی من حاضرم با همین تخصصی که دارم همه رو ول کنم برم پشتیبان صبانت بشم :31: کاری نداره که گوشی رو بر نمیداری تخصصش هم دارم :31: شغل رو حال میکنی :31:

اصولا تخصص شما بسیار هیجان انگیزه ! P: بعد یه سری میان میگن نیروی متخصص در مملکت کم داریم !

در ضمن سال اصلاح الگو درسته پارسال بود .....ولی نهضتش ادامه داره :31: من اعتقادم بیشتر از این حرفهاست:31::27:نکنه دوست داری بری سمت که ری زک ؟

نه ممنون من اون سمت کاری ندارم ، شما اگه گذرت افتاد اونوری سلام ما رو هم برسون xD

پ.ن : حالا چرا اینقدر Smiley میذاری ! مفته دیگه نه ؟! P:

mehrdad38
27-03-2010, 13:57
اخبار اينترنتي ار زبان TCTمورخ 89/1/7

خبر اول: معاون IT سازمان منطقه‌ آزاد كيش خبر داد: ارائه‌ي اينترنت رايگان در كيش
خبر دوم: راه‌اندازي پورتال ملي آموزش از سال آينده
خبر سوم: مديرعامل جديد شركت ارتباطات زيرساخت منصوب شد
خبر چهارم: راه‌اندازي پورتال جديد و تلفن گوياي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي
خبر پنجم: انتصاب سعيد مهديون به سمت رئيس كميته‌ي پدافند غير عامل وزارت ارتباطات

خبر ششم: وزير ارتباطات خبر داد: راه‌اندازي شبكه‌ي ملي اينترنت از سال 89

sei_pm
27-03-2010, 14:05
برای کلیه اخبار به سایت زیر هر روز مراجعه کنید:

KING_DESIGNER
27-03-2010, 17:19
برای کلیه اخبار به سایت زیر هر روز مراجعه کنید:

تبلیغ توی فروم ممنوعه.

mary83
27-03-2010, 17:30
تبلیغ توی فروم ممنوعه.
اینکه تبلبغ نی سایت مخاب جونه

sei_pm
27-03-2010, 17:55

شما مگه نمی دونی جک گفتن توی تاپیک اینترنت ممنوعه؟ D:
روی سند باید جک گفت.

mehrdad38
27-03-2010, 17:57
بچه ها يوزر و پسورد من هنوز تو سيستم ديتاي مخابرات تعريف نشده شما مي گين چكار كنم؟ 14 برم درخواستمو كنسل كنم يا منتظر بمونم.

من 18 اسفند ثبت نام كردم. عيدمون كوفتمون شد با اين بد قولي مخابرات.:2:

sei_pm
27-03-2010, 18:01
بچه ها يوزر و پسورد من هنوز تو سيستم ديتاي مخابرات تعريف نشده شما مي گين چكار كنم؟ 14 برم درخواستمو كنسل كنم يا منتظر بمونم.

مگه چراغ لینک مودم ثابت شده؟

KING_DESIGNER
27-03-2010, 18:04
اصولا ما اومدیم که نسازیم ! xD

سرویس های رده بالا رو ارزان کردن ولی برای آدم های رده بالا ! اینا اگر بخواهند سرویس های با سرعت بهتر ارائه کنن ، همین الان هم میتونن با سرعت خیلی بیشتر از 2 مگابیت ارائه کنن ، چرا برای 256 چانه بزنیم ؟! ولی به هر حال نمیخوان و هم من و هم شما میدونیم که چرا نمیخوان . اگر هم در آینده این کار رو انجام بدن برای نابود کردن شرکت های خصوصی هست نه برای نفع ما .

اون سپنتا و ... هم که قیمت هاشون اونطوری هست تقصیر از خود مخابراته .

اصولا تخصص شما بسیار هیجان انگیزه ! P: بعد یه سری میان میگن نیروی متخصص در مملکت کم داریم !

نه ممنون من اون سمت کاری ندارم ، شما اگه گذرت افتاد اونوری سلام ما رو هم برسون xD

پ.ن : حالا چرا اینقدر Smiley میذاری ! مفته دیگه نه ؟! P:
جیگرتو بخورم غاز غاز :46: منم یه ساعته دارم همینو میگم حالا هم که ما خوشبختانه از اون آدمها نیستیم حداقل 256 میدادند. که قیمتش هم در شرکتهای خصوصی از 30 تومن میره بالا .
در ثانی تخصص ما توی همین وادی کوفتی اینترنت هستش که متاسفانه بازارش محدود شده به فروش قطعه و سخت افزار و برای کار هم روی ماها حساب نمیکنن یه عده جوون رعنا و خوشچیل و موشچیل و میبرن سر کار که نه از اینترنت چیزی میدونن نه از پشتیبانی منظور منو خوب نگرفتی. آقای باهوش

اتفاقا از وقتی که مخابرات مملکت پاش توی دلالی و فروش پهنای باند باز شده دیگه از حالت دولتی و رسمی خارج شده و نباید بهش لقب مخابرات ملی رو بدیم فکر کنم همون میلی کافیشه واسه همین میگم تبلیغشو نکنین ..

mehrdad38
27-03-2010, 18:11
مگه چراغ لینک مودم ثابت شده؟

آره بابا من 18 اسفند كه ثبت نام كردم 20 اسفند چراغ لينك مودم ثابت شديعني خط من از 20 اسفند رانژه شده ولي وقتي مي خوام كانكت بشم ارورر 691 مي ده يعني يوزر و پسورد معتبر نيست. قبل از عيدم زنگ زدم الكي گفتن درست ميشه ولي نشد.

به نظرم خط ما رو از قلم انداختن :19:

KING_DESIGNER
27-03-2010, 18:13
مهرداد غصه نخور داداش دکل ایرانسل اون ورا راه نیفتاده ؟
به احتمال زیاد دور و بر تپه های عباس اباد یکی بزنن سمت مطهری هم که شلوغه و معدن هرچی شرکت پولداره اونجاست باید یه زنگ به ایرانسل بزنی و یه وایمکس بگیری بخییال سرویسهای مخابرات بشو .
این مخابرات فقط برای یه عده خوبه که میخوان از این شرکتهای مثل شاتل مهارجرت بکنن
الکی این مسئله رو اینقده بزرگش نکن تازه فکر میکنی اینترنت هم گرفتی چندتا سایت باز میشه ؟:13:دائم باید یه دستت توی فیلترشکن باشه وقتی ارور داد بپری توی ,ویPN .:13:

mehrdad38
27-03-2010, 18:25
من چكار كنم؟:37::37::37::37::37::37::42::42::42::42::1 9::19::19::19::19::19: چكار كنم؟

The Dreadnaught
27-03-2010, 19:20

حالا شما که تا اینجا اومدی ، یه کم دیگه صبر کن راه بیفته ببینی کیفیتش در چه حد هست .

منم یه ساعته دارم همینو میگم حالا هم که ما خوشبختانه از اون آدمها نیستیم حداقل 256 میدادند. که قیمتش هم در شرکتهای خصوصی از 30 تومن میره بالا .
در ثانی تخصص ما توی همین وادی کوفتی اینترنت هستش که متاسفانه بازارش محدود شده به فروش قطعه و سخت افزار و برای کار هم روی ماها حساب نمیکنن یه عده جوون رعنا و خوشچیل و موشچیل و میبرن سر کار که نه از اینترنت چیزی میدونن نه از پشتیبانی منظور منو خوب نگرفتی. آقای باهوش

تخصص شما رو میدونستم قبلا گفته بودی (تو همین تاپیک فکر کنم) . داشتم باهات شوخی میکردم ، که شما منظور بنده رو که شوخی بود نگرفتی D:

mary83
27-03-2010, 19:36
من چكار كنم؟:37::37::37::37::37::37::42::42::42::42::1 9::19::19::19::19::19: چكار كنم؟
آومدم تقل قول کنم رفت رو تشکر
خوب صبر کن الان که فرقی نمی کنه ولی سرعتش داغونه در حد دیال آپ تازه اون موقعه که gmail .... شده بود من با دیال آپ وارد می شدم:31::31::31::31::31: به نظرم شرکت ها بهترن اما اونا هم مخصوصا سرعت بالا می دن وگرنه شبانه شون داغونه مثل صبا یا شاتل اصلا تا حالا کسی نا محدود سرعت بالا با 128 داشته ؟؟ من الان با 128 روزا با 200 دان می کنم شبا می ره رو 10!!! اینم از ...... ولی خوب دیگه.......
شما نرفتی مخاب سر بزنی؟؟؟ تلفن و که باید بی خیال شد!!!!!!! تازه می بینی همینو کنسل می کنی بعد مرکز مخابراتی تون به دلایل ........ از شرکتها مدرک نمی گیره همینم از دس می دی به نظرم که برو گیر بده بهشون همون جا نا درست شه

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

مهرداد غصه نخور داداش دکل ایرانسل اون ورا راه نیفتاده ؟
به احتمال زیاد دور و بر تپه های عباس اباد یکی بزنن سمت مطهری هم که شلوغه و معدن هرچی شرکت پولداره اونجاست باید یه زنگ به ایرانسل بزنی و یه وایمکس بگیری بخییال سرویسهای مخابرات بشو .
این مخابرات فقط برای یه عده خوبه که میخوان از این شرکتهای مثل شاتل مهارجرت بکنن
الکی این مسئله رو اینقده بزرگش نکن تازه فکر میکنی اینترنت هم گرفتی چندتا سایت باز میشه ؟:13:دائم باید یه دستت توی فیلترشکن باشه وقتی ارور داد بپری توی ,ویPN .:13:
چرا بجه مردم و گمراه می کنی:31::31::5: اینجا هیچکی ار ایرانسل راضی نی :13:

sei_pm
27-03-2010, 20:33
آره بابا من 18 اسفند كه ثبت نام كردم 20 اسفند چراغ لينك مودم ثابت شديعني خط من از 20 اسفند رانژه شده ولي وقتي مي خوام كانكت بشم ارورر 691 مي ده يعني يوزر و پسورد معتبر نيست. قبل از عيدم زنگ زدم الكي گفتن درست ميشه ولي نشد.

به نظرم خط ما رو از قلم انداختن :19:

شما چرا توی خود مودم یوزر پس رو ست نمی کنید ببینید وصل میشه یا نه.

KING_DESIGNER
27-03-2010, 20:57
داش مهرداد خدایی نمیدونم چی بگم ولی ایرانسله هم بدک نیست روی اینترنت یک طرفه فکر کن.با ایرانسله هم سندت رو برقرار کن احتمالا این مخابرات بهشتی دلش میخواد یه خورده مشترکاشو اذیت کنه تو چرا خودتو ناراحت میکنی از در نشد بری از دیوار برو
همین فردا برو یه وایمکس بگیر با اینترنت یه طرفه کانکت شو.تو که همین اینترنت رو داشتی حالا نحوه ارسالت فرق میکنه .

اگه نه با 128 راضی هستی همین فردا برو توی مرکز ببین یه چیزی بهت بگم یوزر و پسوردت دست مرکزه و اگه هم خواستی مستقیم میتونی با خود مرکز تماس بگیری با همون اتاق کنترل شمارش رو من دارم :31: ببین فقط کافیه پیش شماره ای که داری رو اینجوریبزنی .
نمیدونم تلفنتون چنده ولی شماره مراکز اینجوری میشه که الان مثلا مال ما که مرکز جعفریه با 2240 0000 و 4تا صفر اضافه وصل میشه به اتاق کنترل خود مرکز و مستقیم با خود امسئولش صحبت کردم و گفتم که کانکشن من ایراد داره و پورت HTTP بسته است . دقیقا همون روزی که زنگ زده بودم 1899 و اهنگ ترکیه رو پخش میکرد نا امیدانه به این شماره زنگیدم و جواب هم داد !!!
حالا بهت نمیگم از کجا کش رفتم:21:
فقط نمیدونم شماره تلفن شما چنده در ضمن من ساعت 8 شب زنگ زدم یعنی یه نفر اونجا مداوم مسئول هستش میتونی همین الان هم زنگ بزنی فقط طبق روشی که گفتم الان شماره مرکز کنترل جعفری اینه 22400000
که راحت بهشون زنگ زدم تو هم یه امتحان بکن بهش بگو بی زحمت این یوز پسورد منو عوض کنین بهش بگو فعلا یه چیز موقت بزاره تا سر هفته بری خدمتشون .
تنها کاری که میتونستم برات بکنم همین بود.:11:

آومدم تقل قول کنم رفت رو تشکر
خوب صبر کن الان که فرقی نمی کنه ولی سرعتش داغونه در حد دیال آپ تازه اون موقعه که gmail .... شده بود من با دیال آپ وارد می شدم:31::31::31::31::31: به نظرم شرکت ها بهترن اما اونا هم مخصوصا سرعت بالا می دن وگرنه شبانه شون داغونه مثل صبا یا شاتل اصلا تا حالا کسی نا محدود سرعت بالا با 128 داشته ؟؟ من الان با 128 روزا با 200 دان می کنم شبا می ره رو 10!!! اینم از ...... ولی خوب دیگه.......
شما نرفتی مخاب سر بزنی؟؟؟ تلفن و که باید بی خیال شد!!!!!!! تازه می بینی همینو کنسل می کنی بعد مرکز مخابراتی تون به دلایل ........ از شرکتها مدرک نمی گیره همینم از دس می دی به نظرم که برو گیر بده بهشون همون جا نا درست شه

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

چرا بجه مردم و گمراه می کنی:31::31::5: اینجا هیچکی ار ایرانسل راضی نی :13:

اگه شما ناراضی هستی خواهشا از بقیه مایه نذار دلیل نمیشه چون تو ناراضی هستی ( که فکر هم نکنم یه دقیقه هم از وایمکس استفاده کرده باشی ) بقیه هم ناراضی باشند .
یه سر به تاپیک ایرانسل من بزن میفهمی چقدر راضی هستند ....:13:

mary83
27-03-2010, 21:25
داش مهرداد خدایی نمیدونم چی بگم ولی ایرانسله هم بدک نیست روی اینترنت یک طرفه فکر کن.با ایرانسله هم سندت رو برقرار کن احتمالا این مخابرات بهشتی دلش میخواد یه خورده مشترکاشو اذیت کنه تو چرا خودتو ناراحت میکنی از در نشد بری از دیوار برو
همین فردا برو یه وایمکس بگیر با اینترنت یه طرفه کانکت شو.تو که همین اینترنت رو داشتی حالا نحوه ارسالت فرق میکنه .

اگه نه با 128 راضی هستی همین فردا برو توی مرکز ببین یه چیزی بهت بگم یوزر و پسوردت دست مرکزه و اگه هم خواستی مستقیم میتونی با خود مرکز تماس بگیری با همون اتاق کنترل شمارش رو من دارم :31: ببین فقط کافیه پیش شماره ای که داری رو اینجوریبزنی .
نمیدونم تلفنتون چنده ولی شماره مراکز اینجوری میشه که الان مثلا مال ما که مرکز جعفریه با 2240 0000 و 4تا صفر اضافه وصل میشه به اتاق کنترل خود مرکز و مستقیم با خود امسئولش صحبت کردم و گفتم که کانکشن من ایراد داره و پورت HTTP بسته است . دقیقا همون روزی که زنگ زده بودم 1899 و اهنگ ترکیه رو پخش میکرد نا امیدانه به این شماره زنگیدم و جواب هم داد !!!
حالا بهت نمیگم از کجا کش رفتم:21:
فقط نمیدونم شماره تلفن شما چنده در ضمن من ساعت 8 شب زنگ زدم یعنی یه نفر اونجا مداوم مسئول هستش میتونی همین الان هم زنگ بزنی فقط طبق روشی که گفتم الان شماره مرکز کنترل جعفری اینه 22400000
که راحت بهشون زنگ زدم تو هم یه امتحان بکن بهش بگو بی زحمت این یوز پسورد منو عوض کنین بهش بگو فعلا یه چیز موقت بزاره تا سر هفته بری خدمتشون .
تنها کاری که میتونستم برات بکنم همین بود.:11:

اگه شما ناراضی هستی خواهشا از بقیه مایه نذار دلیل نمیشه چون تو ناراضی هستی ( که فکر هم نکنم یه دقیقه هم از وایمکس استفاده کرده باشی ) بقیه هم ناراضی باشند .
یه سر به تاپیک ایرانسل من بزن میفهمی چقدر راضی هستند ....:13:

ما که استفاده نکردیم اونحا ملت ناراضی هسن!!!

نمونه اش پست 582
نوشته شده توسط ahmaad313
فکر کنم اگه رتبه بندی کنن
ایرانسل به درجه بدترین عرضه کننده سرویس اینترنت نایل خواهد شد!!

mehrdad38
27-03-2010, 22:46
من 7 ماه صبر كردم چند ماه ديگه بايد صبر كنم تا ايرانسل تو تپه هاي عباس آباد دكل وايمكس بزنه؟ بابا مردم از بي اينترنتي.:19: :37:خاستيم خير سرمون با دامادمون كه تو نيوكاسله تو عيد چت كنيم مخابرات همه چيز و به هم ريخت.:37: دامادمون ميگه الان 7 ماهه دنبال اينترنتي به نتيجه نرسيدي؟ گفت نه وقتي تو ايران مي گن 3 روزه وصله يعني 3 ماهه يا 3 ساله.

جالب بود پريروز باهاش صحبت مي كردم مي گفت اونجا اينترنت و تلفن با هم ارائه مي شن يعني از همون كمپاني كه تلفن گرفتي از همون اينترنت مي گيري اگر بر فرض محال از سرويست ناراضي بودي مي خواي بري از شركت ديگه بگيري تلفنت به شركت جديد منتقل ميشه بدون اينكه شماره تلفنت تغيير كنه.

مي گفت پول اينترنت و صورتحساب تلفن سر ماه چيزي حدود 16 پوند يعني 25 هزار تومن خودمون مي ياد. تست ش رو هم كه براتون گذاشتم حدود 7 مگابيت بر ثانيه تازه اين داماد ما خسيسه ازون ارزونا گرفته وگرنه اگر يه كم كيسه رو شل كنه پول بيشتر بده سرعت بالا هم مسلما هست. مثل اينكه 7 مگابيت تو انگليس يارانه ايه.:31:

تو انگليس دولت تصويب كرده كه به هر بچه ي بي بضاعت كه نمي تونه اينترنت و كامپيوتر داشته باشه يه لب تاپ + اينترنت پر سرعت ( بالاي 3 مگابيت ) مي دن.

اون وقت منه بد بخت براي 128 فكستني به درد نخور بايد اين همه دق بخورم قبل از عيد دنبال كارهاي اينترنت مخابرات بودم دوتا از كلاس هاي دانشگاهمو به خاطرش كنسل كردم آخه كسي نبود بره دنبال كارهاش.

مثل اينكه قصه سر دراز داره تو 1389 هم بايد برم دنبال اين اينترنت آشغالي مخابرات با اين وضع سرويس دهي هيچ وقت نمي تونه با شركت هاي PAP رقابت كنه مطمئن باشيد.

KING_DESIGNER
27-03-2010, 23:32
ما که استفاده نکردیم اونحا ملت ناراضی هسن!!!

نمونه اش پست 582
نوشته شده توسط ahmaad313
فکر کنم اگه رتبه بندی کنن
ایرانسل به درجه بدترین عرضه کننده سرویس اینترنت نایل خواهد شد!!
بازم همون حرف من . یه دونه یعنی همه ؟
یعنی از نظر تو ماه دیگه ایرانسل باید وایمکسشو تعطیل کنه چون همه از دستش ناراضی هستند اگه ناراضی اند چرا تا الان که نزدیک سه ماهی میشه وایمکسش راه افتاده در حال شارژ کردن هستند ؟
نکنه این مشترکان از مریخ اومدن ؟؟
جالبه ؟:13:
دوست عزیز منم از سرویس مخابرات ناراضی ام ولی وقتی میبینم ارزونترین رو میده چیکار کنم ؟ مثل بعضیها دستم هم به جایی بند نیست که یه خط اختصاصی بگیرم ( هرچند هم بگیرم هنری نکردم مثلا دو مگ رو میدن که توی خارج 16 مگ رو بورسه )) پس با این حساب باید برم استفاده ام رو بکنم و تا حدی که میتونم از همین اینترنت و سورسها راهی برای بدست اوردن روشهای بهتری برای دسترسی به اطلاعات رو پیدا کنم.و به نظرم بهترین روش همون یه طرفه هستش . حالا بعضیها سر این قضیه مشکل دارندبه خودشون مربوطه.

من 7 ماه صبر كردم چند ماه ديگه بايد صبر كنم تا ايرانسل تو تپه هاي عباس آباد دكل وايمكس بزنه؟ بابا مردم از بي اينترنتي.:19: :37:خاستيم خير س..............................سي نبود بره دنبال كارهاش.

مثل اينكه قصه سر دراز داره تو 1389 هم بايد برم دنبال اين اينترنت آشغالي مخابرات با اين وضع سرويس دهي هيچ وقت نمي تونه با شركت هاي PAP رقابت كنه مطمئن باشيد.
سلام
اوف بابا چه خبره یواش ترمز بریدی داش مهرداد :31:ایرانسل قضیه اش ok هستش چرا ؟ چون شرکت خصوصیه و نونش دست مردمه نمیتونه با کسی لج کنه در ثانی خود شرکت هم دفترش اونجاست توی خیابون پاکستانه
نگران نباش مخابرات راه نیفتاد وایمکس ok هستش خیالت تخت اگر هم این یکی راه نداد پاشو بیا خونه ما استفاده بکن والا:31:
تلفنی که بهت دادم زنگ زدی ؟ امور مشترکین نبودها !!! دفتر کنترل بودش . باید شپیش شماره خودتو اولش میزاشتی.

mehrdad38
28-03-2010, 11:02
زنگ زدم كسي بر نداشت 88420000

sei_pm
28-03-2010, 11:29
زنگ زدم كسي بر نداشت 88420000

آقا اینها وقتی یوزر پس رو میدند یعنی همه چی حل شده. الان هم داره از حسابت کم میشه. ببین vpi و vci رو درست تنظیم کردی؟ روی بریج LLC گذاشتی؟ ببین یک با مرام پیدا میشه یوزر پسش رو بده بهت تو باهاش کانکت بشی که مطمئن بشی مشکل از جانب تو نیست. فقط اگر کسی یوزرش رو بهت داد خودش کانکت نباشه که اررور 691 میگیری.

mgh1899
28-03-2010, 17:07
دوستان من از مرکز شهید مفتح گرفتم سرعت دانلودش همیشه ثابت هست و share نیست سرعتش دو برابر dial up هست و راضی هستم به نسبت پولی که دادم و دقیقا سر 72 ساعت که گفته بودن وصل شد

Nava4
28-03-2010, 17:28
من مودمم رانژه شده ولی conecct نمیشه هرکار می کنم
مودمم asus am602 کسی تنضیمات مخصوص مخابراتشو میدونه ؟
هرکار میکنم erorre 678 میده

hamid_07
28-03-2010, 19:17
من از 20 درخواست دادم 20 بار زنگ زدم 1899 اونا هم 4 بار زنگیدن آقا مشکلت چیه بهشون میگم چراغ adsl اصلا روشن نمیشه میگه باشه ما پیگیری میکنیم همین!!!!!؟؟؟ تو عید بدجور حال گیری کردن دیگه نمیدونم برم مخابرات بگم آقا ما نخواستیم اینترنت ارزون ماله خودتون

Slimon
29-03-2010, 13:14
من مودمم رانژه شده ولی conecct نمیشه هرکار می کنم
مودمم asus am602 کسی تنضیمات مخصوص مخابراتشو میدونه ؟
هرکار میکنم erorre 678 میده

باید وارد تنظیمات مودم بشی بعد تو قسمت مربوط به VPI و Vpi ، VCI رو 0 و Vci رو 35 وارد کن
پروتکل هم باید Brige از نوع LLC باشه آخر سر تنظیمات رو ذخیره کن
بعد یه کانکشن PPPOE بساز یوزر پسوردت رو صحیح وارد کن و در آخر گزینه Connect رو بزن
آموزش ساخت کانکشن تو خود دفترچه مخابرات هستش ...

STON-COLD
29-03-2010, 16:41
22 صفحه رفت کسی نگفت سرعتش چه حده :13:

mary83
29-03-2010, 17:27
22 صفحه رفت کسی نگفت سرعتش چه حده :13:

14 -15 کیلو بیشتر نیس . داغونه ولی من خودم همینو دارم تازه اونم با کلی بدبختی بعد ار 10 روز را ه افتاد ایرا د هم از خودشون بود وقبول نمی کرد دیگه داشت کار به شکایت می رسید:31::31::31:

Nava4
29-03-2010, 18:35
آقا ممنون من همه این کارارو کرده بودم ولی بازم erore 678 میده

Nava4
31-03-2010, 10:49
یکی کمک کنه
من به هر دری میزنم connect نمیشه که نمیشه

خط رانژه شده چراغ استتوس روشنه ولی connection کانکت نمیشه
کسی میدونه شماره پرونده که تو سایت مخابرات زده چیه ؟

Slimon
31-03-2010, 12:53
یکی کمک کنه

شما خطتون رانژه هست ولی احتمالاً دیتا ندارید باید از طریق پشتیبانی اقدام نمایید .

noble savior
31-03-2010, 22:37
با کارت دانشجویی از 128 بیشتر میشه گرفت ؟تا چقدر بالاتر ؟تا 1مگ هم میشه گرفت؟

Kianoosh
31-03-2010, 23:29

بله که میدن شما کارت رو نشونشون بده 4 مگ میدن اصلا !!!:27:

lord69
31-03-2010, 23:40
با سلام
من 2-3 روز پیش رفتم مخابرات ثبت نام کردم.امروز مودمو وصل کردم.چراغ DSLش روشنه ولی چراغ internetش چشمک میزنه.
این یعنی خط من رانژه شده یا نه؟
راستی واسه گرفتن user و pass باید زنگ بزنم بهشون؟شماره پشتیبانیشون چنده؟

KING_DESIGNER
01-04-2010, 00:14
14 -15 کیلو بیشتر نیس . داغونه ولی من خودم همینو دارم تازه اونم با کلی بدبختی بعد ار 10 روز را ه افتاد ایرا د هم از خودشون بود وقبول نمی کرد دیگه داشت کار به شکایت می رسید:31::31::31:
تایید میشه قرارداد اسما 16 کیلو هست ولی روی حدود 14.5 جواب داده

یکی کمک کنه

کسی که نمیدونه شما باید در اسرع وقت به مرکز برید و مشکلتون رو در میون بزارید
روی شماره پشتیبانی هم بهتره فکر نکنید چون برای من و خیلی از دوستان بوق ازاد میزنه و کسی بر نمیداره

خیر دوست عزیز مگر اینکه دانشچوی دکترا باشید و همراه با یک پروژه تحقیقاتی به مسئول دانشگاهتون ( واحد اموزش ) برید و و با گرفتن نامه به مرکز مخابراتی برید و از اونجا به مرکز ویلا ارجاع میدن پیش اقای کاووسی :2: و نامه رو نشون میدن و و نامه مرکز ویلا رو به مرکز مخابراتی نزدیک خونتون میبرید . و بعد از ده روز سرویستون راه میفته وتا 2 مگ هم میشه اینجوری گرفت فعلا که اولویت باقاضی و ایثارگر و اینهاست تا بعدا به بقیه برسه...

با سلام
من 2-3 روز پیش رفتم مخابرات ثبت نام کردم.امروز مودمو وصل کردم.چراغ DSLش روشنه ولی چراغ internetش چشمک میزنه.
یعنی این که باید برید پیگیری اینجا که مثل خارج نیست بیان دنبالتون تا خطتتون وصل بشه خودتون شخصا باید برید پیگیری کنید تا پروندتون کامل تشکیل بشه مهر و امضا بزنید و یوزر و رو تحویل بگیرید سی دی و مودمشون رو هم نمیخواد بگیرید فقط خرج اضافه است

در ضمن دوستان یه مطلب خاص :31: الان یادم افتاد . توی فرم ثبت نام آدرس ایمیلتون رو میگیرند( پست الکترونیکی ) من ننوشتم و گفتم که ندارم چون خدایی نمیدونم ایمیل چیه:27::31: هرکسی دوست داشت بزاره هرکسی هم دوست نداشت نذاره :46::27::31::31::31::31:

brave_ie
01-04-2010, 00:50

خیلی وقت بود نیومده بودم فعلا این تست رو داشته باشید
پینگ و... که درست شده از قبل هم سرعتم بهتر شده :8:
فقط بزرگترین ناراحتیم اینه که دیگه نمیتونم از تورنت استفاده کنم سرعتش حداکثر 3 کیلوه :41:

---------- Post added at 01:50 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

شما که گفتی کانکشن کانکت نمیشه مال من هم تا حالا چند بار شده مال من اشکال از کانفیگ مودمه باید روی بریج و پیور بریج باشه که میرفت رو یه چیه دیگه نگاه کنید ان شائ الله حل میشه :20:

Nava4
01-04-2010, 10:18

خیلی وقت بود نیومده بودم فعلا این تست رو داشته باشید
پینگ و... که درست شده از قبل هم سرعتم بهتر شده :8:
فقط بزرگترین ناراحتیم اینه که دیگه نمیتونم از تورنت استفاده کنم سرعتش حداکثر 3 کیلوه :41:

---------- Post added at 01:50 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

شما که گفتی کانکشن کانکت نمیشه مال من هم تا حالا چند بار شده مال من اشکال از کانفیگ مودمه باید روی بریج و پیور بریج باشه که میرفت رو یه چیه دیگه نگاه کنید ان شائ الله حل میشه :20:

میشه بیشتر توضیح بدین مودمم asus am602 یک دفه هم نتونستم کانکت شم

brave_ie
01-04-2010, 10:31
ببینید مودم من با مال شما فرق میکنه ولی من تنظیمات مخابرات رو گفتم که باید اینطور باشه

ATM settings
Encapsulation: LLC
Connection Type: RFC2684 Bridged
Address Type: Pure Bridge

البته من تنظیمات مخابرات رو گفتم اگر خواستید تاپیک تنظیمات مودم هم هست:46:

Nava4
01-04-2010, 17:27
ممنون ولی مودم من اصلا این تنظیمات نداره

KING_DESIGNER
01-04-2010, 20:35
سلام اقای nava4
ببینید تنظیمات کلی هستش
ممکنه برای شما اینجوری نباشه ولی ماهیت کلی همینه ممکنه که در مودم شما ننوشته باشه atm settings برای مودم منم ننوشته ولی ماهیت و شکل کلی قضیه همینه. و باید به عنوان نگاه نکنید به جوابها نگاه کنید !
مثلا اونجایی که نوشته LLC در همه مودمها یکی هستش و شما به جوابها نگاه کنید و از رئوی جوابها و تطبیق اونها مودمتون رو کانفیگ کنید.
اگر هم بازم مسئله ای هست و نتونستید تشریف بیارید پیغام خصوصی احتمالا من بتونم کمکتون کنم مشروط به اینکه از کابل شبکه برای اتصال استفاده کنید و قدم به قدم یادتون میدم چون مودم من یه مدل از مال شما جدیدتر هستش ولی ماهیت کلی ایسوزها تقریبا شبیه به هم هستش.

mp4ir
02-04-2010, 14:15
نخیر!فعلا 128 بالاتر حتی به شرکتها هم نمیدن...

با سلام
یوزر و پس رو که همون موقع درخواست میدن

Nava4
03-04-2010, 06:46
سلام اقای nava4
ببینید تنظیمات کلی هستش
ممکنه برای شما اینجوری نباشه ولی ماهیت کلی همینه ممکنه که در مودم شما ننوشته باشه atm settings برای مودم منم ننوشته ولی ماهیت و شکل کلی قضیه همینه. و باید به عنوان نگاه نکنید به جوابها نگاه کنید !
مثلا اونجایی که نوشته LLC در همه مودمها یکی هستش و شما به جوابها نگاه کنید و از رئوی جوابها و تطبیق اونها مودمتون رو کانفیگ کنید.
اگر هم بازم مسئله ای هست و نتونستید تشریف بیارید پیغام خصوصی احتمالا من بتونم کمکتون کنم مشروط به اینکه از کابل شبکه برای اتصال استفاده کنید و قدم به قدم یادتون میدم چون مودم من یه مدل از مال شما جدیدتر هستش ولی ماهیت کلی ایسوزها تقریبا شبیه به هم هستش.
دستت درد نکنه باشه ببینم اگه ایراد از مخابرات نبود حتما مزاحمت میشم

mehrdad38
03-04-2010, 17:40
OH YES YES YES YES YES YES YES YES
:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8 :

اينترنتم وصل شد.

:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8 :

ولي نمي تونم تو سايت Speedtest تست بگيرم مشكل كجاست؟

تو تنظيمات مودم

Downstream 120
Upstream 60
دانلود هم روي 13.5 هست.

Nava4
03-04-2010, 17:51
مشکلش چی بود ؟

mehrdad38
03-04-2010, 18:16
مشکلش چی بود ؟

كلي زنگ زدم تا يه نفر برداشت مشكلمو بهش گفتم . گفتم من 18 اسفند ثبت نام كردم پس فرداشم خطم رانژه شده ولي يوزر نيم و پسورد رو قبول نمي كنه و ارورر 691 مي ده . بعد من من كرد، شماره تلفن و مشخصات صاحب خط رو پرسيد گفت بهت زنگ مي زنم. 30 دقيقه بعد زنگ زد گفت شما رو جا انداختن :18::18::18::18: من الان يوزر و پسوردتون رو فرستاد تا تو سيستم ثبت بشه گفتم چقدر طول مي كشه گفت 2 الي 3 ساعت. بعد از 3 ساعت ديدم بازم ارورر ميده زنگ زدم گفتم پس چي شد گفت ما ثبت كرديم بايد كانكت بشه گفتم فعلا كه نمي شه. چندتا اراجيف و حرف هاي بيخودي زد گفتم ببين من كه تازه ADSL نگرفتم الان چند ساله با ADSL كار مي كنم گفت امروز ساعت 5 به بعد ميام منزلتون ببينم مشكلش چيه؟:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: گفتم خوش آمدي ولي پول خبري نيست ( تو دلم گفتم ) . بعد گفتم خدايا چكار كنم چه مرگشه. بعد گفتم بيام يه بار ديگه حالت هاي مختلف رو امتحان كنم اومدم تمام يوزر نيم رو با حروف كوچيك تايپ كردم در كمال ناباوري وصل شد.:18::18::18::18::18::18:

الان هم دارم ذوق دنيا رو مي كنم. راستي مشكل شما حل شد؟

STON-COLD
03-04-2010, 19:10
Downstream 120
Upstream 60
دانلود هم روي 13.5 هست.

من با dial up سرعت دانلودم بین 5 تا 6 هست
اون وقت بهترین سرعت اینترنت مخابرات اینه:2:

Koroush Sh
03-04-2010, 20:12
سلام دوستان اینجا کی ADSL مخابرات داره؟
اگه کسی هست لطفا اطلاع بده که سرعت و کیفیتش چجوریه
آخه شنیده بودم هی قطع میشه وقتیم که به پشتیبانیش ز نگ میزنی علتو جویا شی اصلا گوشی رو
برنمیدارن .

Guts
03-04-2010, 20:17
آقا یکی درست مراحل گرفتن سرعت بالاتر از 128 رو بگه من از طریق هیئت علمی میخوام بگیرم.

KING_DESIGNER
03-04-2010, 21:12
كلي زنگ زدم تا يه نفر برداشت مشكلمو بهش گفتم . گفتم من 18 اسفند ثبت نام كردم پس فرداشم خطم رانژه شده ولي يوزر نيم و پسورد رو قبول نمي كنه و ارورر 691 مي ده . بعد من من كرد، شماره تلفن و مشخصات صاحب خط رو پرسيد گفت بهت زنگ مي زنم. 30 دقيقه بعد زنگ زد گفت شما رو جا انداختن :18::18::18::18: من الان يوزر و پسوردتون رو فرستاد تا تو سيستم ثبت بشه گفتم چقدر طول مي كشه گفت 2 الي 3 ساعت. بعد از 3 ساعت ديدم بازم ارورر ميده زنگ زدم گفتم پس چي شد گفت ما ثبت كرديم بايد كانكت بشه گفتم فعلا كه نمي شه. چندتا اراجيف و حرف هاي بيخودي زد گفتم ببين من كه تازه ADSL نگرفتم الان چند ساله با ADSL كار مي كنم گفت امروز ساعت 5 به بعد ميام منزلتون ببينم مشكلش چيه؟:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: گفتم خوش آمدي ولي پول خبري نيست ( تو دلم گفتم ) . بعد گفتم خدايا چكار كنم چه مرگشه. بعد گفتم بيام يه بار ديگه حالت هاي مختلف رو امتحان كنم اومدم تمام يوزر نيم رو با حروف كوچيك تايپ كردم در كمال ناباوري وصل شد.:18::18::18::18::18::18:

مهی مهی مهی بابا :31::31::31::31::31::31::31: بهترین خبری بود که در اولین روز کارم شنیدم:11::31:
مهی بابا فقط یه سئوال ازت بپرسم
عزیزم مگه تو تا حالا تو عمرت کانکت نشدی :31: تو دیگه چرا و نمیدونی که پسورد به caps حساسیت داره و باید با حروف کوچیک و یا هرچیزی که توی اون ورقه و رسید مربوط به اکونتت هست باید تایپ بشه:46::31::13: خراب کردی بابا !

همین کارا رو کردی که یارو کارمنده بهت پریده دیگه
البته در مورد لیست و ان که اسمتو جا انداختن بازم امیدوار شدم که در ایران زندگی میکنم :2::27::31:و اشتباهی در افریقایه جنوبی و یا همچین چیزی زندگی نمیکنم .. این یه نکته مثبت داشت که تمشکشو تقدیم میکنم بهت:40: :19::11::31:

KING_DESIGNER
03-04-2010, 21:17
آقا یکی درست مراحل گرفتن سرعت بالاتر از 128 رو بگه من از طریق هیئت علمی میخوام بگیرم.
سلام در پستهای قبلی توضیح که دادم
میرید مرکز نظدیک خونه معرفی میشید به مرکز کل و اقای کاووسی میرید اونجا و میگید که عضو هیئت علمی هستم معرفی نامه میده برای مرکز در خونتون و میرید اونجا با تکمیل پرونده منتظر رسیدن خط دی اس ال میشید.

سلام دوستان اینجا کی ADSL مخابرات داره؟
اگه کسی هست لطفا اطلاع بده که سرعت و کیفیتش چجوریه
آخه شنیده بودم هی قطع میشه وقتیم که به پشتیبانیش ز نگ میزنی علتو جویا شی اصلا گوشی رو
برنمیدارن .
سلام در این مورد هم قبلا توضیح داده شده به مقدار زیاد توصیه میکنم قبل از زدن پست مقداری در تاپیک کند و کاو کنید :31:
کیفیتش که فعلا خوبه با تورنت برای من مشکلی نداره ولی متاسفانه سرعتش بده که برای 128 قانونا باید 16 باشه برای من 15 هستش و خودتون هم میدونید این سرعت مخصوص وبگردیه و و دانلود هم میشه کرد ولی باید خیلی منتظر شد
هی هم قطع نمیشه برای من انجوریه که امروز زنگ زدم میگه مشکلی از طرف ما نیست باید برید سراغ 17 چون میدونم که خط خونه هم مشکلی نداره و مربوط به خط در طول راه میشه از مرکز تا خونه
و اگر همچین مشکلی هم برای شما پیش باید باید به 17 زنگ بزنید .
بعله پشتیبانی خیلی ضعیف یا بهتر بگم نداره و اینی هم که دید من باهاش تماس گرفتم شماره خود مرکزم بود که خطمو وصل کرد وشماره سراسریه 1899 متاسفانه کسی گوشی رو بر ننمیداره و یه اهنگ لایت ترکی براتون پخش میکنه که کلیه مشکلاتتون از یادتون میره :31::31::31: جدی جدی مثل باران عشق ناضر چشم اذر خواب اوره حال میده :31:
خوب از شوخی بگذریم اگر سئوالی هست در خدمتم.

STON-COLD
04-04-2010, 10:34
به من گفتن صاحب خط باید حظور داشته باشه
برای من هم اصلا امکان پذیر نیست
میشه یکی رو با کپی شناسنامه صاحب خط فرستاد؟؟؟؟؟؟؟
میفهمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از صاحب خط چه مدرکی میخوان؟؟؟؟؟؟؟

citrix
04-04-2010, 10:37
چرا همه مرکز مخابرات ارائه نمیدن ؟پیش شماره من 7793 هست مرکز مخابرات نبوت ! رفتم گفت فعلاً چیزی بهمون نگفتن !

Nava4
04-04-2010, 10:44

خب خدارو شکر نه داداش هنوز حل نشده
اگه وست زحمتی نیست اون شماررو بهم بده ببینم می تونه کاره منم درست کنه یا نه

hastor111
04-04-2010, 11:54
سلام
دوستان من رفتم مرکز تلفن الغدیر.
128‏ میدن اما گفت 3 گیگ محدودیت داره.خالی بسته یا واقعیت داره?
خواهشا جواب بدید.

STON-COLD
04-04-2010, 12:17
میفهمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسایی که از مخابرات سرویس گرفتن جواب بدن :41:

KING_DESIGNER
04-04-2010, 12:27
شماره اون به درد شما نمیخوره :31: شما میدونید باید یه کاری بکنید:31:من بهش گفتم چیکار کنه ! ولی این قضیه سکرت بود و نمیشد که لو بدم و حالا که کار مهردادخان راه افتاده به بقیه هم میگم !

من پیش شماره ام 8892 مثلا هستش شما هم باید کاری که من کردم بکنید به شماره
88920000 زنگ زدم و مستقیم اتاق ADSL رو گرفتم :31: همین دیروز هم دوباره زنگ زدم و گفتش زنگ بزن به 88921111 که کار ما رو راه بندازه این شماره برای مرکز ما هستش:10::27:
و شما هم میتونید به پیش شمارتون چهارتا 0 اضافه کنید و برید توی اصل قضیه پشتیبانی جواب هم میدن چون دیگه دفتر طرف هستش !!:31: من کارم رو انجام دادند ایشالا که کار شما رو هم انجام بدهند

سلام
دوستان من رفتم مرکز تلفن الغدیر.
128‏ میدن اما گفت 3 گیگ محدودیت داره.خالی بسته یا واقعیت داره?
خواهشا جواب بدید.
خالی بسته در حد خدا.
شما باید برید به مرکز یک بار دیگه ازشون بپرسید اگر دیدید ادا در میارن برید دفتر دیتا توی خیابون ویلا (شمالی) برید و مطرح کنید تا پیگیری بشوند .ولی عجب ادمهایی هستند به منم روز اول گفتند 128 داریم با پهنای باند دو مگ !!:18: میخواستم بال در بیارم دیدم یارو اصلا سواد نداره :27: نه به این شوری شور نه به اون بی نمکی :31:

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

میفهمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر مستاجر هستید با بردن اجاره نامه میتونید
اگر نه هرجوری شده باید طرف رو پیدا کنید اگر هم این مورد امکان پذیر نیست باید 50/000 هزارتومن بدید و خط جدید بخرید
ولی برای من سئوال شد پس قبلا ADSL نداشتید ؟ چون برای گرفتن ADSL از همه شرکتها به اجازه صاحب خط نیاز هست
در ضمن مثل این که قراره ماهی 10000 تومن بابت این سرویس از صاحب خط پول بگیرند !! پس نباید یه اجازه بگیرند و این مبلغ رو اضافه کنند ؟:13::31:

STON-COLD
04-04-2010, 13:01
اگر نه هرجوری شده باید طرف رو پیدا کنید اگر هم این مورد امکان پذیر نیست باید 50/000 هزارتومن بدید و خط جدید بخرید
ولی برای من سئوال شد پس قبلا ADSL نداشتید ؟ چون برای گرفتن ADSL از همه شرکتها به اجازه صاحب خط نیاز هست
در ضمن مثل این که قراره ماهی 10000 تومن بابت این سرویس از صاحب خط پول بگیرند !! پس نباید یه اجازه بگیرند و این مبلغ رو اضافه کنند ؟:13::31:
از لحاظ مدرک مشکلی نیست کپی کارت ملی و...
فقط نمیتونم صاحب خط رو بیارم:18:

KING_DESIGNER
04-04-2010, 13:46
نمیدونم باید ببینید چیکار میشه کرد بهترین راه حل بردن صاحب خط هستش/. گفتم که قراره ماهی 10 تومن روی صورت حساب بیاد و حتما نیاز به اجازه صاحب خط هست
این هم یه نمونه از bug های قانون های من دراوردی مخابرات. :31:

Kianoosh
04-04-2010, 13:48

دوست عزیز منم دقیقا مشکل شما رو دارم !!یواش یواش دارم پشیمون میشم که قرارداد شرکت رو تمدید نکردم...:2:

شما مشکلی تو تنظیمات مودم و کانکشن ندارید؟و فقط هنگام اتصال چراغ ACT چشمک هم نمیزنه و ارور 678؟(چراغ Power-Status-LAN or USB روشن و ثابت هستند)

با پشتیبانی تماس گرفتم جواب ندادن پیغام گذاشتم که فرقی نمی کنه اونم جواب نمیدن!!:13:

دوستان دیگه با مودم Asus AM 602 بدون مشکل وصل شدن که مشکل از مودم باشه یا مخابراته؟من منطقه 7 هستم...

Nava4
04-04-2010, 14:27
شماره اون به درد شما نمیخوره :31: شما میدونید باید یه کاری بکنید:31:من بهش گفتم چیکار کنه ! ولی این قضیه سکرت بود و نمیشد که لو بدم و حالا که کار مهردادخان راه افتاده به بقیه هم میگم !

من پیش شماره ام 8892 مثلا هستش شما هم باید کاری که من کردم بکنید به شماره
88920000 زنگ زدم و مستقیم اتاق ADSL رو گرفتم :31: همین دیروز هم دوباره زنگ زدم و گفتش زنگ بزن به 88921111 که کار ما رو راه بندازه این شماره برای مرکز ما هستش:10::27:
و شما هم میتونید به پیش شمارتون چهارتا 0 اضافه کنید و برید توی اصل قضیه پشتیبانی جواب هم میدن چون دیگه دفتر طرف هستش !!:31: من کارم رو انجام دادند ایشالا که کار شما رو هم انجام بدهند

خالی بسته در حد خدا.
شما باید برید به مرکز یک بار دیگه ازشون بپرسید اگر دیدید ادا در میارن برید دفتر دیتا توی خیابون ویلا (شمالی) برید و مطرح کنید تا پیگیری بشوند .ولی عجب ادمهایی هستند به منم روز اول گفتند 128 داریم با پهنای باند دو مگ !!:18: میخواستم بال در بیارم دیدم یارو اصلا سواد نداره :27: نه به این شوری شور نه به اون بی نمکی :31:

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

زنگ زده بودم می گن حتما باید از خود ما مودم بگیری

Kianoosh
04-04-2010, 14:38
زنگ زده بودم می گن حتما باید از خود ما مودم بگیری

این که از اون حرفاست توجه نکنید!!:27:

اصولا چیزی به اسم ناسازگاری مدل/برند مودم نداریم!برخی شرکتها هم قبلا با استفاده از این ترفند مودمهای درجه 3 خودشون رو می نداختن به مردم من که با رئیس مرکز منطقه خودمون صحبت می کردم اتفاقا تاکید داشت مودمهای خودشون رو نگیرم بهتره!

با همین ایسوز 602 از چند شرکت مختلف سرویس گرفتم هیچ مشکلی نداشته!!

لیست مودم ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

احتمال زیاد مشکل از شبکه دیتا خودشون هست...