PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازگشت علی کریمی به تیم ملی | مصاحبه جنجالي با او

manreza71
26-02-2010, 00:13
دوستان همونطور که میدونید بعد از خداحافظی جادوگر از تیم ملی چند بار از جادوگر خواسته شد که به تیم ملی برگرده ، چون نه تنها در این زمان بلکه شاید تا 100 سال دیگه کسی مثل کریمی نتونه با جادوی پاهاش وسط زمیت رو ازات خودش کنه
همین امر باعث شده که قطبی بالا خره با پافشاریهای زیادش جادوگر رو برگردونه به تیم ملی ، تاهمه بفهمند تیم ملی صاحاب داره وبچه بازی نیست

اختصاصي سايت گل: بازگشت علي كريمي به تيم ملي

شماره هشت در بازي با تايلند يك بار ديگر بازوبند كاپيتاني تيم ملي را به بازو خواهد بست

2010/2/25 18:19:00

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت گل ـ علي كريمي مطرح‌ترين بازيكن ليگ بعد از بازي استقلال و استيل آذين در جام حذفي در اردوي تيم ملي شركت خواهد كرد و با بازوبند كاپيتاني تيم ملي را در ديدار با تايلند همراهي خواهد كرد.
دعوت افشين قطبي از علي كريمي به تيم ملي خبر غافلگيركننده و غيرقابل تصور بود. در اين‌باره وقتي ليست تيم ملي عصر امروز اعلام شد نزديك‌ترين افراد به علي كريمي از شنيدن اين خبر شوكه شدند و تأكيد مي‌كردند دعوت از علي كريمي بدون هماهنگي با اين بازيكن بوده و به احتمال فراوان او دعوت سرمربي تيم ملي ايران را رد خواهد كرد.
در شرايطي كه همه در انتظار واكنش علي كريمي نسبت به قرارگرفتن او در ليست تيم ملي هستند كنكاش‌هاي خبرنگار سايت گل نتايج جالبي را به همراه داشته يكي از نزديكان علي كريمي مي‌گويد دعوت از علي كريمي برخلاف تصور بدون هماهنگي نبوده است. او در اين‌باره گفت:«آقاي قطبي قبل از اعلام اسامي تيم ملي با ابوالفضل جلالي مديربرنامه‌هاي علي كريمي گفت‌وگوهايي داشته و نظر علي كريمي از طريق مشاور و مديربرنامه‌هاي او جويا شده است.»
علي كريمي نيز در واكنش به اين تصميم سرمربي تيم ملي ايران گفته است:«چون چند بار از من خواسته‌اند به تيم ملي برگردم نمي‌خواهم تصور كنند كه من دوست ندارم براي تيم ملي كشورم بازي كنم. بنابراين اگر من را دعوت كنند احتمال اينكه به تيم ملي برگردم زياد است.»
منابع خبري سايت گل گزارش مي‌دهند واكنش علي كريمي بعد از اعلام اسامي تيم ملي مثبت بوده و او نظر حسين هدايتي و مصطفي آجورلو را جويا شده و آنها به او تأكيد كرده‌اند كه بازگشت به تيم ملي مي‌تواند موجب خوشحالي مردم شود و نبايد براي خوشحال كردن مردم ترديد داشت. مسئولان باشگاه استيل آذين تصميم نهايي را برعهده كريمي گذاشته‌اند و علي كريمي نيز عنوان كرده است كه بعد از بازي با استقلال در اردوي تيم ملي حضور خواهد يافت.

mahdishata
26-02-2010, 00:25
خوب میشه اگه برگرده.قطبی فکر کنم خیلی رو مخ کریمی پیاده روی کرده تا بقبولونه بهش تا برگرده

manreza71
26-02-2010, 00:31
آره
به این میگن خداحافظی باعزت که بعد از خداحافظی 100 بار دنبالت بفرستن
البته جادوگر فقط به خاطر مردم برگشته ولا غیر

Amin-Nasim
26-02-2010, 00:44
در اینکه یکی از بهتر بازیکنان ایران شکی نیست اما اصلا اخلاق نداره :2:

mahpesar
26-02-2010, 01:22
یک کار خوب قطبی انجام داد دستش درد نکنه ....

جناب دایی که بزرگترین ضربه رو به تیم ملی زدن یعنی

خط زدن اسم علی کریمی ...

همیشه بهترین بازیکن آسیاست (اگر بگذارند .....)

یکیش فردوسی پور که برای منافع خودش همیشه زیرآب

کریمی رو تو برنامه ش میزنه ....

هر بازیکن عادی سر داور داد بکشه چیزی نمیگه

ولی اگه کریمی باشه ...برنامه ویژه میذاره چرا سر داور

داد کشید از زمین اخراجش نکردند بدون اینکه در نظر بگیره

پرطرفدارترین بازیکن ایرانه ......و همیشه بازی های خوبی

در سطح بین المللی انجام داده .....نزدیک ترین بازیکن به کریمی

از نظر تکنیک شجاعیه ....

sia-saketi
26-02-2010, 03:26
دمش گرم... کاش مهدوی کیا هم برای فقط و فقط یک بار دیگه هم که شده برگرده و بازی کنه...کاش اشکان دژاگه رو هم دعوت کنن تیم ملی...

far2009
26-02-2010, 08:46
یک کار خوب قطبی انجام داد دستش درد نکنه ....

جناب دایی که بزرگترین ضربه رو به تیم ملی زدن یعنی

خط زدن اسم علی کریمی ...

ولی من بین قطبی و دایی ، دایی را انتخاب می کنم چون نتایج دایی خیلی بهتر از قطبی بود.
قطبی یک مربی پر ادعا هست. همیشه میگه ما بازی را می بریم در صورتی که بیشتر مواقع باخته یا اگر هم گلی زده چند متر توی هوا می پره اون هم گل زدن به تیم های سطح پایین.

مثلا قلعه نوعی توی بازی سپاهان با این که گل مهمی در نیمه اول زدند ولی عکس العمل یک مربی را داره که تاکتیکش را اجرا کرده نه یک مربی که تیمش شانسی گل می زنه.

به هر حال امیدوارم حالا که کریمی به تیم ملی بازگشته است به بهترین شکل از این بازیکن استفاده کنند.

mahdishata
26-02-2010, 08:56

ولی اگه کریمی باشه ...برنامه ویژه میذاره چرا سر داور

یادمه یه سری خسرو حیدری فکر میکرد توپ رفته کرنر تا داور کنار اعلام کرد ضربه دروازه برگشت با پر خاش گفت کوری مگه.من تعجب کردم هیچ عکس العملی نشون نداد

Hadijooon
26-02-2010, 08:58
10 تا مثل علی کریمی هم تو زمین باشن با این مربی کاری از پیش نمیبرن.الان شرایط طوری شده که با هر تیم ضعیفی(مالدیو)میخوایم بازی کنیم استرس داریم مبادا تیم ببازه که به خاطره این اقا این استرس بیشتر شده.

mahdishata
26-02-2010, 09:33
قطبی: تیم ملی به کریمی نیاز داشت

افشین قطبی از پذیرش دعوتش توسط کریمی ابراز خوشحالی کرد.

افشین قطبی که تا ساعتی دیگر در برنامه ورزش و مردم حاضر می شود و دلایل دعوت از علی کریمی را شرح می دهد ، در این باره به خبرآنلاین گفت:« خیلی خوشحالم که بعد از صحبت هایم با علی کریمی ، او پذیرفت از خداحافظی منصرف شود و بار دیگر به تیم ملی برگردد. تیم ملی به بازیکن بزرگی مثل او نیاز دارد . ما با هم حرف زدیم و او پذیرفت که حضورش می تواند عامل بزرگی در موفقیت تیم ملی شود.»

khabaronline.ir

manreza71
26-02-2010, 09:42
ولی من بین قطبی و دایی ، دایی را انتخاب می کنم چون نتایج دایی خیلی بهتر از قطبی بود.

دایی فرقش با قطبی این بود که من من میکرد و با عرورش (عقدش ) تیم ملی رو از جام جهانی محروم کرد ، تو زمان دایی کریمی و... بودند اما دایی از سر لج دعوتشون نکرد والبته به انچه حثش بود رسید (مردم جواب خوبی بهش دادن)
.................
در هرصورت کریمی کسی هست که اونو با رونالدینیو تو 90 در سال 2004 مقایسه کردن وکسی هست که همه اعتقاد دارند اگه تنگیزه دایی رو داشت تو حداقل 4 بازی ال کلاسیکو بازی میکرد ونامزد توپ طلای جهان میشد اما حیف نخواست
...........
در هرصورت انشالله وبه امید خدا با بازگشت جادوگر وبازیهای درخشانش تو تیم ملی تیم ملی موفق باشه

far2009
26-02-2010, 10:42
دایی فرقش با قطبی این بود که من من میکرد و با عرورش (عقدش ) تیم ملی رو از جام جهانی محروم کرد ، تو زمان دایی کریمی و... بودند اما دایی از سر لج دعوتشون نکرد والبته به انچه حثش بود رسید (مردم جواب خوبی بهش دادن)

این دایی بود که تیم را از دور اول بالا کشید و در دور دوم هم حضور خوبی داشت تا اینکه قطبی سرکار آمد و با این که ایران شانس خوبی برای صعود داشت نتوانست کاری از پیش ببرد.

Rastin.
26-02-2010, 11:12
بعضی بازیکنا هر چقدر از نظر فنی بالا باشن به درد تیم ملی نمیخورن بخاطر شخصیت و اخلاق پایینشون!

این دایی بود که تیم را از دور اول بالا کشید و در دور دوم هم حضور خوبی داشت تا اینکه قطبی سرکار آمد و با این که ایران شانس خوبی برای صعود داشت نتوانست کاری از پیش ببرد.
شما ظاهرا بازیهای تیم ملی در مقدماتی جهانی رو ندیدی...یا یادت رفته؟؟؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکیش فردوسی پور که برای منافع خودش همیشه زیرآب

کریمی رو تو برنامه ش میزنه ....

ولی اگه کریمی باشه ...
البته توی لیگ ما گرفتن پس گردن داور و هد زدن( این یکی رو فقط نشون داد ) طبیعیه مخصوصا اگه جادوگر باشه طرف!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B L A S T E R
26-02-2010, 12:33
کریمی فوق العادست !!!
خدا وکیلی بهترین بازیکن اسیاست... واسش فرق نداره کی جلوشه ...همرو دریبل میکنه!!!

xeNociDe
26-02-2010, 12:46
من خودم پرسپولیسیم ولی از رفتن علی کریمی از پرسپلیس خیلی خوشحال شدم ...
از رفتنش از تیم ملی که دیگه نگو...
وقتی هم که خبر بازنشستگیشو شنیدم ( که تکذیب شد! ) دیگه عروسی بود!!!

mehryazdan
26-02-2010, 12:47
بابا این بازیکن نه به جام جهانی بعد میرسه نه چیزی ما باید با جوانان به جام جهانی بعد برنامه ریزی کنیم نه اینکه با بازیکنان تحلیل رفته
بازیش خوبه ولی الان باید روی بازیکنانی مثل خلعتبری برنامه ریزی بشه

salazarsnape
26-02-2010, 12:54
خوشحالم جادوگر برگشته

xeNociDe
26-02-2010, 12:56
کریمی فوق العادست !!!
خدا وکیلی بهترین بازیکن اسیاست... واسش فرق نداره کی جلوشه ...همرو دریبل میکنه!!!

نگو خندم گرفت...
کریمی و بهترین بازی کن آسیا؟؟؟:31:

C0OPeR
26-02-2010, 13:04
بابا این بازیکن نه به جام جهانی بعد میرسه نه چیزی ما باید با جوانان به جام جهانی بعد برنامه ریزی کنیم نه اینکه با بازیکنان تحلیل رفته
تحلیل رفته ؟! مگه چند سالشه !! :18:
تا حالا هر چی جوانگرایی کردن نتیجه نگرفتن . تیم ملی به مهره های با تجریه بیشتر نیاز داره و البته جام جهانی و بازی های آسیایی جای میدان دادن به جوان ها نیستش . اینجا فقط نتیجه مهمه که با مهره های بی تجربه به هیچی نمیرسن .
بعید نیست کریم باقری و مهدوی کیا هم دعوت شن :دی

xeNociDe
26-02-2010, 13:11
بعید نیست کریم باقری و مهدوی کیا هم دعوت شن
:16:
نگو بابا جان ... نگو الان روده بر میشم!!
:16:

mehryazdan
26-02-2010, 14:09
تحلیل رفته ؟! مگه چند سالشه !! :18:
تا حالا هر چی جوانگرایی کردن نتیجه نگرفتن . تیم ملی به مهره های با تجریه بیشتر نیاز داره و البته جام جهانی و بازی های آسیایی جای میدان دادن به جوان ها نیستش . اینجا فقط نتیجه مهمه که با مهره های بی تجربه به هیچی نمیرسن .
بعید نیست کریم باقری و مهدوی کیا هم دعوت شن :دی
بالاخره نظر من اینه که اینها نمیتونن به تیم ملی کمک کنند

B U L U T
26-02-2010, 14:23
بالاخره نظر من اینه که اینها نمیتونن به تیم ملی کمک کنند
با نظرت موافقم
علاوه بر این که باید روی بازیکنان جون برنامه ریزی کنند
باید طرحی برای 5 سال اینده بریزن تا بتونن بازیکنان تیم ملی پنج سال اینده رو
از رده نوجوانان و نو نهالان بگیرن نه ...
در ضمن بنظر من علی کریمی در مقابل علی دائی هیچه و تنها ادمی که میتونست
فوتبال ایران رو درک کنه اقای علی دائی هست نه کس دیگه .

mehryazdan
26-02-2010, 14:54
من گفتم بازیش خوبه من بدون تعصب حرف زدم ولی شما کاملا مشخص هست که داری جانبدارانه قضاوت میکنی اینکه من طرفدار تراکتورم چه ربطی به این موضوع داره که شما میکشی وسط ؟
در ضمن تو دنیا فوتبال ایران رو با افتخارات دایی میشناسن نه کریمی
شما کاری کردی که منم مجبورم مثل تو صحبت کنم کریمی اگر بره اونور آب تره هم واسش خرد نمیکنن اما دایی اینقدر بزرگه که صبح تا شب تو مراسم فیفا دعوتش میکنن

far2009
26-02-2010, 14:57
در هر صورت دایی دربرابر کریمی عددی نیست

4 نفر مثل پروین و ... درباره علی دایی حرف بزنند چیزی از ارش دایی کم نمیشه !

کی توی تیم منتخب جهان بازی کرد ؟ کی آقای گل جهان شد ؟

manreza71
26-02-2010, 15:11
من گفتم بازیش خوبه من بدون تعصب حرف زدم ولی شما کاملا مشخص هست که داری جانبدارانه قضاوت میکنی
میشه بگید کجاس حرفای من مشکل داشت ،حرف حث همیشه تلخ هست (البته میتونی بری تو اینترتن یه سرچی درمورد این جریانات بکنی تا به همشون برسی )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوست عزیز طرفداران دایی بالای 90% آذری هستند اما این دایی اونقدر بی چشم ورو هست که میگه 2% مردم تبریز آدم نیستند (شاید شما این چیزا رو نمیدونی ) اگه خواستی بهم بگو تا فیلم توهین دایی به مردم تبریز رو هم بزارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنم شنیدم دایی تو چند تا جشن تولد بچه ها شرکت کرده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخیلی معذرت میخوام این ارزش پروین هست که کم شده وحاضر شده درمورد کسی که 4 تا روپالییبلد نیست بزنه ، در هرصورت پروین پذیرفته کمی از ارزشش کم بشه ولی بگه دایی بلد نیست 4 تا رو پایی بلزنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعلی کریمی امسال وقتی باکینه دایی به تیم ملی دعوت نشد ، به تیم منتخب جهان دعوت شد تا دایی بیشتر ضایع بشه دربرابر مردم
پس بدون علی کریمی بعنوان تنها آسیایی بته تیم منتخب جهان دعوت شد (روزنامه هاشو هم دارم ) البته تو اینترنت هم هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنم میدونم دایی هست اما بهتره بدونی که دایی گلهاشو به تیمهای درجه 10 زده که تو زیر میبینیم
كيفيتت گل هاي دايي رو در زير ببينيد

كيفيتت گل هاي دايي رو در زير ببينيد

لائوس..................8

مالديوو .................7.

لبنان....................7

گوام.....................6

سريلانكا..............5

نپال....................5

كويت.................4

سوريه.................4

عمان..................4

تايلند .................3

اردن...................3

تاجيكستان..........3

ازبكستان ...........3

بوسني ..............3

قطر..................2

بحرين..............2

امارات...........1

توگو..............1

مقدونيه.........1

پاناما............1

ليبي............1

دوست عزیز اگه من یا تو با همین تیما بازی میکردیم آقای گل جهان سهله بهترین گلزن کهکشان راه شیری میشدیم
.......
راستی بهتره بدونی که این آمار چقدر درپیت هستند الان چهارمین گلزن جهان که اتفاقا بازی هم میکنه از ترینیداد وتوباگو هست که 69 گل ملی زده همین نشون میده که گل زدنت به تیمهای درپیت چقدر ادم رو بالا میکشه
ولی چه فایده هیچ کس نه دایی رو قبول داره ونه این ترینیدادی رو ، چون گلاشون مفت هم نمارزن

...................
راستی دوستان بهتره کمی اطلاعات فوتلبالی داشته باشن وهمن جوری حرف نزنن

ehsaaaan
26-02-2010, 15:19
از شنیدن این خبر که کریمی به تیم ملی برگشته خیلی خوشحال شدم و امیدوارم تیم ملی با سرمربی گری افشین قطبی قهرمان جام ملت های آسیا بشه:20:

xeNociDe
26-02-2010, 15:26
من اصلا در اینکه تو یم اردبیلی هستی شکی ندارم !
میخوای آدرس خونتم بگم!!
شما هم که طرفدار تراختور هستید ووضعیتتون کاملا مشخص

کاملاً در اشتباهی گلم...محل سکونت رو بخون!!! تهران...
البته میدونم شاید باور نکنی ولی ما اصلیتمون مشهدی از کاربرای انجمن بازی ها بپرس!!!:31:
حقیقت تلخه گلم...کریمی به هیچ جایی نمیرسه!!!:27:

manreza71
26-02-2010, 15:44
اينم
چند تا تا از كريمي بهترین بازیکن تاریخ ایران
1-تكنيكيترين بازيكن تاريخ آسيا
به جرات ميتون گفت علي كريمي تك نيكيترين بازيكن تاريخ آسيا هست بعد از اون ميتوان به محد خاني وناكامورا اشاره كرد

2-اولين بازيكن ايراني كه مستقيما به تيم درجه اول اروپاراه يافت
قبل از كريمي باقري مهدويكيا دايي هاشميانو.. به ليگ اروپارفتن اما نه به صورت مستقيم بلكه از تيمهاي ضعيفتر وسطح پايين شروع كردن

3-سويمن دريبل زن برترجهان درسال2004
پس ا رونالدينو وزيدان علي كريمي در اين سال سومين دريبلزن جهان در ميا ن اين همه غول فوتبال انتخاب شد

4-دعوت به تیم منتخب جهان 2009
علي كريمي را همه بالقب مارادوناي آسيا ميشناسند.تكني كناب او و خلاقيتي كه در هر ان به داد تيم ميرسيد موجب شد كه درسال 2009 به تیم منتخب جهان دعوت شود

5- تبهر زياددر رد كردن پيشنهادات خوب اروپايي
خيلي ها مي گويند اگر كريمي پشتكار دايي را داشت مي تواست به عنوان بهترين بازيكن جهان خود را مطرح كند علي كريمي اولين بازيكن ايراني هست كه پيشنهاد 5 مليون دلاري اتلتيكو مادريد در سالهاي 79و80 رارد كرد تابه همگان نشان دهد چه استقبالي از بازي در اروپا وچه علاقه اي براي پيشرفت دارد(شكستن دل هوادارن )

6-بهترين بازيكن سال آسيا 2004
علي كريمي در سال 2004 باشايستگي هرچه تمام تر اين عنوان رو كسب كرد همچنين علي كريمي درسال 2001 با حق كشي چينيها سومين بازيكن سال آسيا شد همچنين بهترين بازيكن ايران در تورنومنتهاي مقدماتي جام جهاني 2002 و2006 بوده است

7-هشتمين بازيكن محبوب جهان 2009
بدون شك علي كريمي از چهره هاي محبوب فوتبال ايران هست . علي كريمي درسال 2009 به عنوان هشتمين بازيكن محبوب جهان انتخاب شد .محبوبيتي كه خيلي ها نتوانستند بدست بيارن

8-ركورد حضور 100000 تما شاگر براي ديدن بازي علي كريمي
تماشاگران براي بازگشت علي كريمي به پرسپوليس بعد از 8 سال سنگ تمام گذاشتن و در هفته هشتم ليگ برتر 87-86 در بازي پرسپولس وپگاه حضور 1000000 نفري خود رانشان دادند واز اول بازي به مدت 20 دقيقه بدون وقفه كريمي رو تشويق كردن ، شايد اين ركورد در كتالب گينس ثبت شود

9 -قرار گرفتن در بین نامزدهای تکنیکیترین بازیکن جام جهانی 2006

درجام جهانی 2006 بازیکنان تکنیکی برای عنوان سلطان‌ دریبل‌ «DRIBBLE KING» معرفی شدند که نام علی کریمی ،تکنیکیترین بازیکن تاریخ ایران در کنار بزرگانی چون

رونالدینیو، رونالدو، (برزیل)، کریستیانو رونالدو، لوییس‌ فیگو (پرتغال)، زیدان‌ (فرانسه) و على‌ کریمى‌ (ایران)
به چشم میخورد

xeNociDe
26-02-2010, 15:48
آقا الان دعوا میشه....آقایون مدیر تاپیک رو ببنیدید!!!:19:

manreza71
26-02-2010, 15:57
آقا الان دعوا میشه....آقایون مدیر تاپیک رو ببنیدید!!!:19:]v
چرا دعوا بشه
اینکه کسی حرفی برای گفتن نداشته باشه دلیل نمیشه که تایپیک بسته بشه

mehryazdan
26-02-2010, 16:58
]v
چرا دعوا بشه
اینکه کسی حرفی برای گفتن نداشته باشه دلیل نمیشه که تایپیک بسته بشه

آره بابا همه اون عناوین پیش کش کریمی من طرفدار دایی نیستم اگر پستهامو بگردی از اینکه سرمربی پرسپولیس شده بود انتقاد کرده بودم همین الان هم مطمئنم گزینه های بهتری واسه مربیگری واسه پرسپولیس وجود داشت ولی این دلیل نمیشه که اون همه افتخارات دایی رو نادیده بگیرم
شما که میگردی این همه افتخارات واسه کریمی جور میکنی یک چیزی بگم
علی دایی جزء معدود بازیکنانی هست که وارد دانشگاه صنعتی شریف شده هروقت کریمی تونست نصف مدرک دایی رو داشته باشه اون موقع بیا از افتخار کریمی صحبت کن :27:
من اصلا تعصبی صحبت نمیکنم ولی وقتی میبینم تو داری اونجور دایی رو میکوبی مجبورم میکنی مثل خودت با تو صحبت کنم

manreza71
26-02-2010, 17:09
علی دایی جزء معدود بازیکنانی هست که وارد دانشگاه صنعتی شریف شده هروقت کریمی تونست نصف مدرک دایی رو داشته باشه اون موقع بیا از افتخار کریمی صحبت کن

دوست عزیز خیلی خیلی عذر میخوام ، این بحثی که شما کردید به فوتبال ربطی نداره
مارادونا سیکل هم نداشته
یارونالدینیو
پویول
ژاوی
و سایر بزرگان فوتبال هم دانشگاهی نبودن
بهتره یکم بجث فنی داشته باشیم

پ . ن : راستی فیلم توهین دایی به مردم دلاور تبریز رو اگه ندیدی بهم بگو تا برات بزارم ، تا بفهمی نمک خوردن ونمکدان شکستن یعمی چه
اگه خواستی بهم بگو

mehryazdan
26-02-2010, 17:19
من اون فیلم رو دیدم اگر گفته خیلی بیجا کرده من دارم در مورد فوتبالش صحبت میکنم وگرنه همونطور که اخلاق کریمی گنده میدونم اخلاق دایی هم گنده
ایول کریم باقری

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:15 PM ----------

من بازی کریمی رو میپسندم ولی از اون جریانی که به تماشاگرهای تراکتور توهین کرد دیگه اصلا باهاش حال نمیکنم اینکه میگم نباید به تیم ملی برگرده میدونم نمیتونه واسه تیم ملی در طولانی مدت کاری بکنه همونطور واسه کریم باقری هم همین اعتقاد رو دارم

amir_oyama
26-02-2010, 17:30
آقایون تو ور خدا کریمی رو با دایی مقایسه نکنید و گرنه خودم جای کریمی خودکشی میکنم
اگه میخوای مفقایسه کنید بهتون پیشنهاد میکنم یه بار فیلم بازی هر دو بازیکن رو نگاه کنید
در مورد اخلاق هم من بازیکن با اخلاقی تو ایران نمیشناسم این خصلت آدماس به جایی میرسن هار میشن البته همیشه استثنا وجود داره
مهدوی کیا رو دیدید تو اولین بازی توی لیگ تازه اولشه

B U L U T
26-02-2010, 17:43
آره بابا همه اون عناوین پیش کش کریمی من طرفدار دایی نیستم اگر پستهامو بگردی از اینکه سرمربی پرسپولیس شده بود انتقاد کرده بودم همین الان هم مطمئنم گزینه های بهتری واسه مربیگری واسه پرسپولیس وجود داشت ولی این دلیل نمیشه که اون همه افتخارات دایی رو نادیده بگیرم
شما که میگردی این همه افتخارات واسه کریمی جور میکنی یک چیزی بگم
علی دایی جزء معدود بازیکنانی هست که وارد دانشگاه صنعتی شریف شده هروقت کریمی تونست نصف مدرک دایی رو داشته باشه اون موقع بیا از افتخار کریمی صحبت کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اصلا تعصبی صحبت نمیکنم ولی وقتی میبینم تو داری اونجور دایی رو میکوبی مجبورم میکنی مثل خودت با تو صحبت کنمدر تائید حرف شما
افرادی خیلی زیادی هستند که با اقای علی دائی مشکل دارن به اون خاطر دوست دارن علی کریمی رو جای ایشون اسطوره کنن
البته دلایل زیادی داره از جمله اینکه اقای علی دائی بچه تهران یا فارس نیست
اکثر فارس ها دوست دارن نماد ها رو دستکاری کنن به نفع خودشون

پ . ن : راستی فیلم توهین دایی به مردم دلاور تبریز رو اگه ندیدی بهم بگو تا برات بزارم ، تا بفهمی نمک خوردن ونمکدان شکستن یعمی چه
اگه خواستی بهم بگو خیلی در مورد توهین حرفی میزنی ولی در مورد مسائل سیاسی وضعیت فرق داره
البته توهینشون هم بخاطر همجواری با شماست!

manreza71
26-02-2010, 18:04
افرادی خیلی زیادی هستند که با اقای علی دائی مشکل دارن به اون خاطر دوست دارن علی کریمی رو جای ایشون اسطوره کنن

داداش واقعا خیلی افت داره که کسی که بلد نیست 4 تا روپایی بزنه رو با مارادونای آسیا مقایسه کرد
کریمی رو با مارادونا و رونالدینیو و زیدان و... مقایسه میکنن نه بان اون دایی که همه چیز بلده جز فوتبال
البته بعد از اینکه کریمی در سال 2004 بهترین بازیکن آسیا شناخته شد تو برنامه 90 اونو با رونالدینیو مقایسه کردن (مقایسه رو مجید جلالی انجام داد)

راستی من کلیپی از مقایسه کریمی ومارادونا هم دارم
...........
الانم دارم کلیپ هایی از دایی که بلد نیست پاس بده ، بلد نیست توپ رو استپ کنه ، و... رو پیدا میکنم وبه شما نشان خواهم داد

B U L U T
26-02-2010, 18:19
داداش واقعا خیلی افت داره که کسی که بلد نیست 4 تا روپایی بزنه رو با مارادونای آسیا مقایسه کرد
کریمی رو با مارادونا و رونالدینیو و زیدان و... مقایسه میکنن نه بان اون دایی که همه چیز بلده جز فوتبال
البته بعد از اینکه کریمی در سال 2004 بهترین بازیکن آسیا شناخته شد تو برنامه 90 اونو با رونالدینیو مقایسه کردن (مقایسه رو مجید جلالی انجام داد)

...........
الانم دارم کلیپ هایی از دایی که بلد نیست پاس بده ، بلد نیست توپ رو استپ کنه ، و... رو پیدا میکنم وبه شما نشان خواهم داد الان اگه بگی مارادونا خوب دریبل میزنه یا مسی من میگم مسی
یا بازی های الان سخته یا 10 سال پیش میگم الان

ببین اقای علی دائی مال زمان خودشه و علی کریمی مال زمان خودش
اسطوره هم به هر بازیکنی که خوب بازی کنه نمیگن
بلکه به بازی کنی میگن که در زمان خودش از سایر بازیکنان چندیدن مرحله بالا هست

بخاطر اون هست که به اقای علی دائی میگن اسطوره ولی علی کریمی نمیگن

pcforlife
26-02-2010, 18:28
من خودم اصالتا تبریزیم و اون کلیپ رو دیدم... اما اگر شما ها مثل من (و خیلی از دوستان آذری زبان این فروم) در میان ترک های تبریز و یا اردبیل زندگی کرده باشید، از اختلافات اردبیل و تبریز با خبر می شدید... من نمی گم علی دایی حرف شایسته ای زده... نه... ولی انصافا شما هم سختگیرانه قضاوت می کنید... اگر شما ها کنار 4 تا تبریزی هم بشینید و حرف اردبیل رو وسط بندازید، دقیقا چیزی رو می گن که دایی تو کلیپ گفت...

یه چیزی که منو تو این 4 صفحه متعجب کرد این بود که چرا هی می خواهید کریمی و دایی رو یک جانبه با هم مقایسه کنید. هر دوتای این بازیکنان کلی افتخار دارند که دنیا به هر کدومشون افتخار میکنه... بعد ما میایم یکی رو میکنیم بت، اون یکی رو می کوبیم... من خودم علی کریمی رو خیلی دوست دارم به خاطر تمامیه افتخاراتش و سال 2004 تو چین و به خاطر اینکه توپ وقتی میومد زیر پاش میدونستم که 2 سه نفر رو راحت رد کرده... و خیلی چیزای دیگه که دوستان گفتند...
اما دایی رو هم دوست دارم به خاطر افتخاراتش و به خاطر گلزنی هاش تو تیم ملی ای (98) که جام جهانی ندیده بود، پشوانه لیگی درست و حسابی مثل الان نداشت و اون موقع دایی 28 ساله با تیم رویایی 98 رفتند جام جهانی و بهترین جام جهانی ایران رو رقم زدند... به خاطر 4 گلی که تو امارات به کره زد و به خاطر اینکه وقتی توپ رو سرش میومد، می دونستم حداقل دیرک دروازه رو لرزونده و البته به خاطر پاس گل های تاریخیش به عزیزی و مهدوی کیا و...

اما راجع به خبر:
خبر خوبی بود (اگه صحت داشته باشه) به شرط اینکه علی کرمی مثل علی کریمی سال 2004 باشه...
قربون همتون
یاعلی

manreza71
26-02-2010, 18:34
الان اگه بگی مارادونا خوب دریبل میزنه یا مسی من میگم مسی

lشک نداشتم که شما اطلاعات فوتبالی ندارید ، بنده خودم طرفدار بارسا وصد البته عاشق مسی هستم ، اما مارادونا یه چیز دیگس ، شما نه فیلمی ازس دیدید نه چیزی
مارادونا یکی بود وتکرار نخواهد شد ، اگه مسی ،زیدان،رونالدینیو و کریمی رو رو هم بیزاری به مارادنا نمیشن میدونی چرا ؟چون من فیلماشونو دارم

پ .ن : الان رئال میخواد نوه مارادونا که 6 ماه بیشتر نداره رو برای آیندش بخره ، این یعنی اینکه شما خیلی خیلی اطلاعاتتون ناقص هست
اما افرادی مثل شما فقط یه چیزی رو رو تو گوشتون گفتن ، (برنامه های دلقم ومردم ودلقک از نگاه دو ) وشما هم بدون هیچ اطلاعی حرف اونارو تکرار میکنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجون خودت میدونی چی گفتی ؟
بازم اطلاعات ناقصتو نشون دادیو..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنه خیر هردو تو یک دوره بودن حداقل 8 سال با هم بودن وتو این 8 سال سایه کریمی روی دایی همیشه سنگینی میکرده و تو بازیهای مهم بین المللی که هردو همزمان بودن دایی در برابر کریمی هیچی نبوده ،مصداق میاررم توئ بازیهای مهم بین الملی که هردوبودن

1-بازی ایران ورم که علی کریمی بهترین بازیکن زمین شد
2- بازی ایران وآلمان سال 2004 که کریمی بهترین بازیکن زمین شد
3- بازی ایران وکرواسی سال 2006 که علی کریمی بهترین بازیکن زمین شد
و...
میبینیم که داییدربرابر کریمی هیچی نیست
پ.ن: فیلم این سازی رو هم دارم

پس چی شد دایی رو میشه با اون ترینیداد وتوباگوییه مقایسه کرد که مثل خودش گلهای درپیتی زده والان 69 گل داره (شاید رکورد مزخرف دایی رو بزنه )

B U L U T
26-02-2010, 18:58
شک نداشتم که شما اطلاعات فوتبالی ندارید ، بنده خودم طرفدار بارسا وصد البته عاشق مسی هستم ، اما مارادونا یه چیز دیگس ، شما نه فیلمی ازس دیدید نه چیزی
مارادونا یکی بود وتکرار نخواهد شد ، اگه مسی ،زیدان،رونالدینیو و کریمی رو رو هم بیزاری به مارادنا نمیشن میدونی چرا ؟چون من فیلماشونو دارم

پ .ن : الان رئال میخواد نوه مارادونا که 6 ماه بیشتر نداره رو برای آیندش بخره ، این یعنی اینکه شما خیلی خیلی اطلاعاتتون ناقص هست
اما افرادی مثل شما فقط یه چیزی رو رو تو گوشتون گفتن ، (برنامه های دلقم ومردم ودلقک از نگاه دو ) وشما هم بدون هیچ اطلاعی حرف اونارو تکرار میکنید

کد:
ببین اقای علی دائی مال زمان خودشه و علی کریمی مال زمان خودش
اسطوره هم به هر بازیکنی که خوب بازی کنه میگن
بلکه به بازی کنی میگن که در زمان خودش از سایر بازیکنان چندیدن مرحله بالا هستن میگن
جون خودت میدونی چی گفتی ؟
بازم اطلاعات ناقصتو نشون دادیو..

کد:
قای علی دائی مال زمان خودشه و علی کریمی مال زمان خودش
نه خیر هردو تو یک دوره بودن حداقل 8 سال با هم بودن وتو این 8 سال سایه کریمی روی دایی همیشه سنگینی میکرده و تو بازیهای مهم بین المللی که هردو همزمان بودن دایی در برابر کریمی هیچی نبوده ،مصداق میاررم توئ بازیهای مهم بین الملی که هردوبودن

و...

پس چی شد دایی رو میشه با اون ترینیداد وتوباگوییه مقایسه کرد که مثل خودش گلهای درپیتی زده والان 69 گل داره (شاید رکورد مزخرف دایی رو بزنه ) من متاسفانه توی جمله بندی مشکل دارم شما باید یه f5 میززززدی بعد
نقل میکردی
ببینین اقای علی کریمی کار چندان بزرگی نکردن
تمامی افتخاراتی که بدست اوردن رو حداقل اقای دائی
داره
فقط یه چیز رو بگم شما افتخارات اقای علی دائی رو با اقای کریمی یه تناسب ببندی میبینی که اقای علی دائی در بیشتر موارد
امتیاز بالای میگیره
ورود به بایرمونیخ و ... کاری که اقای علی دائی کرد رو قبل از اون کسی دیگه ای نکرد و بعد از اون مطمئنن بازیکنان دیگه میکنن
حالا من به یک بازیکن میگم اسطوره که بتونه افتخار ورود به تیمهای بزرگ تر از بایر مونیخ و ... بدست بیاره . (کاری بزرگتر از اقای علی دائی بکنه)
در ضمن اقای علی کریمی تو چشم میزنه بخاطر این هست که فوتبال ایران
پیشرفت سعودی نداشته هیچ !یه سیر نزولی هم کرده

علی دائی رو در زمان خودش با فوتبال اون زمان بسنج و اقای علی کریمی رو با فوتبال این زمان

ببخشید دیگه بچه ها نتونستم مرتب توضیح بدم

manreza71
26-02-2010, 19:20
خوشم اومد حسابی کم آوردی وهیچ استدلالی برای مصداق های من نداشتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
هاشمیان هم به بایرن رفته ولی هیچی نکرده
محظ اطلاعتون بگم کریمی اولین بازیکن ایرانی هست که به تیم درجه اول اروپا رفته اونم به صورت مستقیم نه مثل دایی از تیمهای مثل هرتابرلین و... شروع کنه تا برسه به نیمکت بایرن
علی کریمی درسال 2004 وقتی که بالاک رو حسابی لوله کرد مستقیما به بایرن رفت
بعدش کریمی توبایرن از 43 بازی که انجام داده 7 گل زده
درحالی که دایی 6 گل
این درحالی هست که دایی مهاجم وکریمی هافبک هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهردو تو یک دوره بودن حداقل 8 سال با هم بودن وتو این 8 سال سایه کریمی روی دایی همیشه سنگینی میکرده و تو بازیهای مهم بین المللی که هردو همزمان بودن دایی در برابر کریمی هیچی نبوده ،مصداق میاررم توئ بازیهای مهم بین الملی که هردوبودن

و...

پس چی شد دایی رو میشه با اون ترینیداد وتوباگوییه مقایسه کرد که مثل خودش گلهای درپیتی زده والان 69 گل داره (شاید رکورد مزخرف دایی رو بزنه )

nw_nk
26-02-2010, 19:24
مصاحبه جنجالي با علي كريمي:
من به درد علي دايي نمي خورم
از هواداران تراكتور عذرخواهي می كنم
مقابل خداداد و عابدزاده مجبوب نيستم
فوتبال به روپايي زدن نيست
اي‌كاش خود علي دايي اسم مي‌برد، چه كساني توي چشمش نگاه كرده‌اند و پاس نداده‌اند
هنوز هم مي گويم خدا دايي را بغل كرده
...

علی کریمی ستاره فوتبال ایران با بازگشت به تیم ملی قوت قلبی برای طرفداران سفیدپوش ایران است. بازیکنی که مدتها انتظار بازگشتش را می کشیدیم و حالا می توانیم در بازی تایلند با بازوبند کاپیتانی شاهد هنرمندی اش باشیم. کریمی که مرد تصمیمات آنی و جنجالی است در مصاحبه هم فرد ویژه ای است. او به گفت و گو با مهدی یکتا ، سردبیر روزنامه 90 به نکات مختلفی اشاره کرده که خواندن آن حتما برای شما جالب خواهد بود. این گفت و گویی است صریح و نسبتا تند. چیزی که شما هم دوستش خواهید داشت.

* يك پرسش ويژه داريم؛ اگر يك روزي سرمربي تيمي بودي و قرار بود از بين علي كريمي و خداداد عزيزي، يكي را انتخاب كني، كدام يك را برمي‌گزيدي؟

صددرصد خداداد عزيزي!

* خيلي جالب است، چون وقتي در مصاحبه بدون سانسور قبلي‌مان با همين سئوال سراغ خداداد عزيزي رفتيم، او جواب داد؛ علي كريمي! )

ايشان لطف دارند، ولي من واقعا از ته دل گفتم. من آن خدادادي را مي‌پسندم كه از حق خودش درون محوطه هجده قدم مي‌گذشت و به هم‌تيمي‌اش پاس مي‌داد. معمولا مي‌گويند مهاجم بايد خوره باشد، اما خداداد عزيزي واقعا خوره نبود و اين خيلي باارزش است.

* زماني كه با پرسشي مشابه درباره انتخاب خداداد يا علي دايي سراغ حماسه‌ساز ملبورن رفتيم، او خودش را انتخاب كرد!

وا... چه بگويم؟!

* حالا اگر خودت قرار باشد از بين خداداد و علي دايي، يكي را انتخاب كني، آن يكي چه كسي است؟

اينها همه‌اش سليقه‌اي است، علي دايي سرزن بود و خداداد عزيزي فانتزي‌باز، اما اگر سوءتفاهم نشود و كسي به دل نگيرد، من اگر مربي بودم، خداداد عزيزي را انتخاب مي‌كردم.

* بازهم يك سئوال ديگر در همين ارتباط؛ بين علي كريمي و علي دايي چه انتخابي را انجام مي‌دادي؟

خيلي سخت است، شايد يك مربي علي دايي را بپسندد و شايد يكي ديگر من را! ولي هر چه هست، من يكي خودم، علي كريمي را انتخاب مي‌كردم. هرچند همان طور كه گفتم، اين فقط سليقه است، همين!

* كم نيستند كساني كه اعتقاد دارند اگر استعداد علي كريمي كنار انگيزه بالاي علي دايي و اراده اين آدم جمع مي‌شد، چه بسا يكي، دو تا توپ طلاي اروپا و جهان را براي فوتبال ما به ارمغان مي‌آورد. اينطور نيست؟

شايد حرف شما درست باشد، اما قسمت اين نبود. از طرفي به نظرم گل بي‌عيب خداست و خداوند همه چيز را در وجود يك انسان قرار نمي‌دهد. من و علي دايي هر يك خصوصياتي داريم كه شايد اگر در دو تاي ما جمع مي‌شد، خيلي اتفاقات ديگري مي‌افتاد، اما به هر حال قسمت همين بوده كه شما مي‌بينيد.

* صحبت از علي دايي به ميان آمد، مي‌خواستيم بپرسيم چه كساني توي چشم علي دايي نگاه مي‌كردند و به او پاس نمي‌دادند؟!

من اين حرف‌ها را قبول ندارم، اي‌كاش خود علي دايي اسم مي‌برد، چه كساني توي چشمش نگاه كرده‌اند و پاس نداده‌اند، اما علي‌الظاهر روي سخن دايي با من و مهدوي‌كيا بوده است. البته هرگز چنين نبوده و اين حرف را قبول ندارم. باور كنيد در حين بازي چنين مسئله‌اي امكانپذير نيست، چون در هزارم ثانيه بايد تصميم بگيري كه پاس بدهي يا ندهي، مگر مي‌شود در چنين زمان كمي اين تصميم را گرفت؟!

* يعني شما هيچ باندي در تيم‌ملي عليه دايي راه نينداخته بوديد؟ )

اين چه حرفيه؟ خاطرم هست در جام ملت‌هاي 2000 لبنان قبل از بازي با تيم‌ملي عراق (نگاهي به اطراف مي‌اندازد) شاهدم همين حامد كاويانپور است، آقاي جلال طالبي، سرمربي وقت تيم‌ملي، من و حامد را صدا زد و با ما طوري صحبت كرد كه احساس كرديم فيكس تيم هستيم،‌ولي زماني كه لحظاتي پيش از شروع مسابقه ارنج را اعلام كرد من توي تركيب نبودم. همان زمان خيلي‌ها شايعه درست كردند كه فلاني زيرآب مرا زد و باعث شد تا از تركيب تيم بيرون بيايي، اما به جون جفت بچه‌هايم هنوز آن موضوع را باور نكرده‌ام.

* منظورت از فلاني همان علي دايي است؟!

بله، ولي 10 سال پس از آن ماجرا هنوز باور ندارم كه كسي به سرمربي تيم‌ملي بابت بازي ندادنم خط داده باشد و...

* فكر مي‌كني علي كريمي محبوب است يا نه؟

وا... فكر مي‌كنم فوتبال ايران خداداد عزيزي و احمدرضا عابدزاده را دارد كه من مقابل محبوبيت اين دو چيزي نيستم و به گرد پايشان هم نمي‌رسم. شما در نظرسنجي برنامه نود هم ميزان محبوبيت احمدرضا عابدزاده را ديديد.

* آيا جايگاه واقعي محبوبيت علي كريمي، رده چهارم نظرسنجي نود بود؟

لطف مردم هم شامل حال من شد كه در همان جايگاه چهارم باشم.

* برخي‌ اعتقاد دارند اگر علي كريمي جلوي تيم تراكتورسازي تبريز آن شادي پس از گل را بروز نمي‌داد و با فريادش باعث دلخوري آذري‌زبان‌ها نمي‌شد شايد در نظرسنجي برنامه نود، رتبه‌اش بالاتر هم مي‌رفت!

من به كسي بي‌احترامي نكردم. خوشحالي پس از گل هر بازيكن حق طبيعي اوست ، ولي از آن شادي پس از گل برداشت‌هاي متفاوتي شد و اميدوارم مردم تبريز از دست من دلخور نشده باشند.

* حاضري از هواداران تراكتورسازي تبريز عذرخواهي كني؟

بله، از طريق همين تربيون اعلام مي‌كنم اگر حركت من باعث ناراحتي هواداران تبريزي شده از تمام ‌آ‌نها عذرخواهي مي‌كنم. ضمن آن كه بد نيست اضافه كنم، خانواده همسرم آذري‌زبان‌ هستند و من هيچ مشكلي با تبريزي‌ها يا هواداران تراكتورسازي ندارم. اميدوارم ‌آ‌نها هم نسبت به علي كريمي چنين ديدگاهي داشته و يك موقع دلخوري از من نداشته باشند.

* قبول داري كه علي كريمي آدم خاصي است؟

يعني چه؟!

* يعني اين كه يك روز حال دارد و جواب خبرنگاران را مي‌دهد، اما روزي ديگر بي‌حال است و...

حق با شماست! اما مگر شما مي‌توانيد هميشه يك جور باشيد؟! خودتان هم مي‌دانيد كه زياد اهل مصاحبه نيستم.

* شايد به خاطر همان مصاحبه جنجالي و به ياد ماندني با نشريه «تماشاگران» باشد كه گفته بودي؛ خدا دايي را بغل كرده است؟!

نه، هر كسي بايد از خدايش باشد كه خدا بغلش كند و خيلي هم بايد شانس داشته باشد كه چنين شود، ولي نمي‌دانم چرا يكسري‌ها از دست من ناراحت شدند!

* اگر زمان به عقب برگردد باز هم همان حرف‌ها را مي‌زني؟

صددرصد! چون به كسي بي‌احترامي نكردم. هنوز هم سر حرفم هستم و مي‌گويم: خدا دايي را بغل كرده است، چون اين در اوج بودن و افتخارات دايي براي هر كسي اتفاق نمي‌افتد. به هر حال من يكي حرفم را پس نمي‌گيرم.

* ولي علي پروين هم روزي عليه دايي مصاحبه كرد و گفت: دايي بلد نيست پنج تا روپايي بزند...

اتفاقا بلوتوث آن مصاحبه را ديدم، ولي به شخصه حرف علي آقا را كه احترام خاصي هم براي ايشان قائل هستم، قبول ندارم چون فوتبال به روپايي زدن نيست اگر اين طور بود اين جوان ايراني كه با توپ تنيس روپايي مي‌زند را به تيم‌ملي فوتبال دعوت مي‌كردند. به هر حال علي دايي بازيكن بزرگي بوده و بايد به او احترام گذاشت چون فوتبال يك روزي به پايان مي‌رسد .

* دوست داري پس از پايان فوتبال مثل خداداد عزيزي مربي شوي؟

بعضي اوقات انسان در مسيري قرار مي‌گيرد كه دلش نمي‌خواهد. شايد الان بگويم نمي‌خواهم مربي شوم، ولي شايد در ادامه شرايط من را هم مربي كند. در رابطه با خداداد عزيزي هم متاسفانه شرايط كار در تيم‌هايي فراهم شده كه نه بازيكن درست و حسابي و نه امكانات مطلوبي داشتند. بنابراين بايد در شرايط بهتر عيار خداداد را سنجيد. همين الان شما مورينيو را بياوريد و سرمربي تيم‌ملي سنگاپور كنيد، آيا اين تيم قهرمان جام ملت‌ها مي‌شود؟! به نظرم بايد فرصت كار در تيم‌هاي پرسپوليس، استقلال و سپاهان را براي خداداد عزيزي فراهم كرد و بعد درباره‌اش نظر داد (انگار چيزي يادش مي‌آيد) همين سپاهان خودش يك پا تيم‌ملي است، باور كنيد!

* اسم سپاهان آمد، مربيگري امير قلعه‌نوعي را قبول داري؟

بالاخره چون ايشان مربي من بوده برايم خيلي قابل احترام است، اما همان طور كه گفتم عيار هر مربي زماني مشخص مي‌شود كه هدايت يك تيم متوسط را برعهده بگيرد. هر چند آقاي قلعه‌نوعي در مس كرمان هم نتايج خوبي گرفته

* سواي خداداد عزيزي، كدام فوتباليست قهرمان كودكي و نوجواني علي كريمي بود؟

خيلي‌ها بودند؛ از مجيد نامجومطلق و مجتبي محرمي بگيريد تا برادران بياني و... حالا بي‌رودربايستي تو بهتر دريبل مي‌زدي يا مجيد نامجومطلق؟ به نظر من مجيد نامجومطلق!

* اسم مجتبي محرمي وسط آمد محرمي مي‌گفت: بنويسيد كه پس از پيرواني، تنها اين علي كريمي بود كه بدون شعار دادن نزد من آمد و گفت: از 10 ميليون تا 100 ميليون تومان، اگر به واقع نياز داشتي، فقط با خودم در ميان بگذار و...

من خيلي محرمي را دوست دارم، ولي فقط يك بار در بيمارستان پارسيان به ايشان سر زدم و خوشحالم كه سرحال و سلامت به آغوش فوتبال بازگشت. (راضي نمي‌شود بيش از اين در رابطه با حرف‌هاي محرمي چيزي بگويد ) اميدوارم آنهايي كه مسئوليتي در ورزش و فوتبال اين مملكت بر عهده دارند، از تجربيات امثال محرمي به نحو احسن استفاده كنند و قدر آنان را بيشتر از اين بدانند. برگرديم به همان بحث علي دايي!

* آيا قبول داري علي دايي نسبت به گذشته خيلي عوض شده؟

كاملا مشخص است كه نسبت به زمان تيم‌ملي خيلي عوض شده است.

* چه دگرگوني در دايي جديد ديده‌اي؟

طرز صحبت كردن او با خبرنگاران فرق كرده و ديگر نشاني از غرور گذشته در صحبت‌هايش ديده نمي‌شود.

* اين علي دايي تغيير پيدا كرده، آيا مي‌تواند شاگردي مثل علي كريمي داشته باشد؟!

به نظر من نه تنها علي دايي بلكه تمام مربيان ما بايد به دنبال ساختن بازيكناني مثل علي دايي، علي كريمي، مهدوي‌كيا و... باشند. شما همين علي دوستي را ببينيد كه در شهرهاي كوچك و پايين‌شهر تهران به دنبال پيدا كردن استعدادهاست و متاسفانه چنين تفكري در تيم‌هاي بزرگ ما ديده نمي‌شود.

* ما كه جوابمان را نگرفتيم!

ببينيد اختلاف‌نظري بين من و علي دايي وجود دارد كه نمي‌توانيم در كنار هم باشيم، چون اگر كنار هم باشيم، براي پرسپوليس حاشيه‌سازي مي‌شود و اين تيم بيشتر لطمه مي‌بيند.

* يعني امكان بازگشت علي كريمي به پرسپوليس دايي وجود ندارد؟

من به درد علي دايي نمي‌خورم. در حال حاضر شرايط كار كردن ما دو نفر كنار يكديگر وجود ندارد!

* ولي شنيديم پس از بازي دور رفت استيل‌آذين و پرسپوليس گفته‌اي: ديگر جلوي پرسپوليس و تماشاگرانش بازي نمي‌كنم!

نه، من اين حرف را نزدم چون آن قدر هواداران پرسپوليس را دوست دارم و عاشق همه آنها هستم كه بي‌صبرانه منتظر بازي برگشت هستم تا دوباره طرفداران خوب اين تيم را در ورزشگاه آزادي ملاقات كنم.

* حتي اگر به قيمت هو كردن علي كريمي تمام شود؟!

آن قدر هواداران پرسپوليس را دوست دارم كه بگويم اگر مرا هو كنند، باز هم اشكالي ندارد و فداي سرشان. من خاطرات خوبي با آنها دارم كه با يك «هو» شدن هم خراب نشود.

2010/2/26

mehryazdan
26-02-2010, 19:40
گلهای دایی که به چلسی یادته دوست عزیز ؟ شما یه چیزه کوچک رو چقدر بزرگ مکنید میگی بهترین بازیکن میدان شد عجب کاری کرد واقعا خیلی از بازیها هم بوده که هر دو تو میدان بودند و دایی بهترین بازیکن شده

manreza71
26-02-2010, 19:49
گلهای دایی که به چلسی یادته دوست عزیز ؟
اولا دایی یک گل به چلسی زده
ثانیا این گل مال وقتی هست که چلسی جز تیمهای درجه 3 انگلیس بوده و یادمه بهترین بازیکن اونموقع چلسی زولابود ، بنده خدا چلسی از وقتی که آبراموویچ اومده چلسی شده وگرنه زمانی که دایی باهاش بازی کرده جز تیمهای درجه 2 انگلیس بوده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیشه چند تا مثال بزنی
البته اگه نتونستی من میگم
بازی با مالدیوو
نپال
گوام
سریلانکاو...
دایی بهترین بازیکن زمین بوده

Mahdi.p30
26-02-2010, 19:50
گلهای دایی که به چلسی یادته دوست عزیز ؟ شما یه چیزه کوچک رو چقدر بزرگ مکنید میگی بهترین بازیکن میدان شد عجب کاری کرد واقعا خیلی از بازیها هم بوده که هر دو تو میدان بودند و دایی بهترین بازیکن شده
بله ، بازیکن خوبی بوده ، مهاجمی هم برای تیم ملی که بتونه جای اونو پر کنه تا الان نداشتیم
ولی قبول کنید که سال 2006 از تیم ملی با تیپا بیرون انداخته شد و مثل سریش به تیم ملی چسبیده بود
با اینکه میتونست خیلی راحتتر خداحافظی کنه
ضمنا به میلان هم گل زد ، هم توی رفت ، هم توی برگشت و اینکه به تنهایی هرتا رو توی باشگاههای اروپا کشوند بالا!

mehryazdan
26-02-2010, 19:57
اینجا صحبت بیفایده هست عشق کریمی چشمتون رو کور کرده

B U L U T
26-02-2010, 19:59
محظ اطلاعتون بگم کریمی اولین بازیکن ایرانی هست که به تیم درجه اول اروپا رفته اونم به صورت مستقیم نه مثل دایی از تیمهای مثل هرتابرلین و... شروع کنه تا برسه به نیمکت بایرناره
حالا بگو کی اطلاعات فوتبال نداره
اون زمان اتوی لیگ المان یه بازیکن خارجی باید اول در دسته پایین تر بازی میکرد و بعد به تیم درجه بالا میرفت

در ضمن من الاف نیستم هر 24 ساعته انلاین باشم

manreza71
26-02-2010, 20:03
اره
اون زمان اتوی لیگ المان یه بازیکن خارجی باید اول در دسته پایین تر بازی میکرد و بعد به تیم درجه بالا

جون خودم دارم روده برمیشم از خنده ، یعنی ترکیدم :31::31::31:
خیلی اطلاعاتت جامع وکامل هست دارم از خنده داغون میشم

B U L U T
26-02-2010, 20:07
جون خودم دارم روده برمیشم از خنده ، یعنی ترکیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی اطلاعاتت جامع وکامل هست دارم از خنده داغون میشم
درست حس و حال من رو داری وقتی که دیدم به علی کریمی گفتی اسطوره
می تونی حرفی رو که زدم بپرسی
کشوری که فوتبالش مطرح نبوده و افتخارات بالای نداشت
بازیکنان خریداری شده از اون کشور باید در دسته پایین تر بازی میکرد بعد به دسته بالا میرفت

Mahdi.p30
26-02-2010, 20:13
اره
اون زمان اتوی لیگ المان یه بازیکن خارجی باید اول در دسته پایین تر بازی میکرد و بعد به تیم درجه بالا میرفت

در ضمن من الاف نیستم هر 24 ساعته انلاین باشم
جدا؟؟
اینترنت در دسترستون هست که ، سرچ کنید
علی دایی و کریم برای اولین بار توی آلمان ، توی آرمینیا بیله فلد بازی میکردن ، خداداد توی کلن!
همشون هم دسته اول بودن!
علی دایی از اونجا رفت بایرن ، بعدشم بدلیل بی خاصیت بودن توی بایرن ، رفت هرتا!
خواهشا این حرفا رو جای دیگه نزنید (برای خودتون میگم)
اتفاقا اون لیگ فعلی ایرانه که بازیکن میارن اول میاد لیگ برتر بازی میکنه ، بعد میره دسته های پایینتر!:31:

درست حس و حال من رو داری وقتی که دیدم به علی کریمی گفتی اسطوره
می تونی حرفی رو که زدم بپرسی
کشوری که فوتبالش مطرح نبوده و افتخارات بالای نداشت
بازیکنان خریداری شده از اون کشور باید در دسته پایین تر بازی میکرد بعد به دسته بالا میرفت
نگو این حرفو!
چه ربطی داره؟؟
از خودت برای آلمان قانون سازی کردی؟؟

B U L U T
26-02-2010, 20:17
محظ اطلاعتون بگم کریمی اولین بازیکن ایرانی هست که به تیم درجه اول اروپا رفته اونم به صورت مستقیم نه مثل دایی از تیمهای مثل هرتابرلین و... شروع کنه تا برسه به نیمکت بایرنجواب

جدا؟؟
اینترنت در دسترستون هست که ، سرچ کنید
علی دایی و کریم برای اولین بار توی آلمان ، توی آرمینیا بیله فلد بازی میکردن ، خداداد توی کلن!
همشون هم دسته اول بودن!
علی دایی از اونجا رفت بایرن ، بعدشم بدلیل بی خاصیت بودن توی بایرن ، رفت هرتا!
خواهشا این حرفا رو جای دیگه نزنید (برای خودتون میگم)حتما بخون .....

حرف شما با حرف من مشکلی نداره
من نگفتم دسته 2 المان گفتم تیم دسته پایین منظورم
تیم های با کیفیت پایین در دسته خودشون

Mahdi.p30
26-02-2010, 20:29
جواب

حتما بخون .....

حرف شما با حرف من مشکلی نداره
من نگفتم دسته 2 المان گفتم تیم دسته پایین منظورم
توجیه نفرمایید!!
تا اونجایی که ما میدونیم دسته با rank و درجه خیلی تفاوت داره ، دسته به یه گروه میگن و درجه اون تیم رو توی اون دسته یا گروه تعیین میکنند!
المغالطه!!
مغالطه برای اثبات حرف غلط!
شما میتونی یه دور آموزش مغالطه پیش دکتر شریفی بری!
دوستان قانونی رو که ایشون میگه ، ببینید چطور درمیاد:
"از تیم های محترم بوندس لیگا خواهشمندیم اگه پارسال توی جدول از رتبه 1 تا 5 شدید ، بازیکنی از کشوری بنام ایران که کیفیت پایینی داره پذیرش نفرمایید ، با تشکر!"
البته حسن صالح حمید زیچ احتمالا همون موقع از تیم ملی با کیفیتی به بایرن منتقل شده بود!!:31:
ضمنا جهت اطلاع عرض کنم که یادمه اون موقع وضعیت کلن که خداداد رفت ، خوب بود

B U L U T
26-02-2010, 20:34
توجیه نفرمایید!!
تا اونجایی که ما میدونیم دسته با rank و درجه خیلی تفاوت داره ، دسته به یه گروه میگن و درجه اون تیم رو توی اون دسته یا گروه تعیین میکنند!
المغالطه!!
مغالطه برای اثبات حرف غلط!
شما میتونی یه دور آموزش مغالطه پیش دکتر شریفی بری! ببخشید حرف غلط رو توجیه نکردم حرف من این هست
منظورم این بود. هر کسی میتونه بفهمه منظورم چی بود یا حداقل حالا چی هست

عنوان تایپک هم به چیزی که باید قبلا بو تصحیح شد!

بی باک بی بال
26-02-2010, 21:01
اینکه کریم بهترین بازیکن ایران حرفی درش نیست اما هم چیز به بازی خوب نیست کریم هم مثل دایی مشهور تا محبوب چون اخلاق درست حساب (ادمی)نداره :2:
من یه استقلال اما برای کریم باقری احترام میگذارم چون خیلی بازیکن خوبی و اخلاق درست حسابی هم داره بااینکه توی پیروزی اما از طرفدارشم اما کریمی :2:
خیلی ها هستند که می توانند جاشو بگیرن

LeBron 1
26-02-2010, 21:02
علی کریمی هنوز نتونسته یک دهم افتخارات علی دای رو کسب کنه
علی کریمی و علی دایی اصلا قابل مقایسه نیستن

LeBron 1
26-02-2010, 21:16
علی کریمی زیاد هم تو بایرن موفق نبود که شما اینطوری دارین تبلیغش میکنین.

BehzadKiNG
26-02-2010, 21:22
این عزیزی که اینجا از کریمی طرفداری می کند ، درست اخلاق کریمی رو ازش ارث برده !

Mahdi.p30
26-02-2010, 21:41
در اینکه قابل مقایسه نیستن ، شکی نیست
چون بازی دایی برعکس کریمی بیشتر بازی با اعصاب انسانها بود
ولی بازم میگم ، تا الان مهاجمی و تمام کننده ای بهتر از اون نداشتیم (البته این ضعف فوتبال ایرانو میرسونه)
شما تراختوریا ، این تعصب رو باید حتما چاشنی کارتون بکنید
بعد ببخشید ، میشه لیست افتخاراتشو بگید تا با کریمی مقایسه کنیم ، ببینیم نسبتش چند میشه؟

این که شد غلط اندر غلط!

pcforlife
26-02-2010, 22:57
یه دوستمون گفت که عشق کریمی چشمان جناب manreza71 را پر کرده و باعث شده یک سری حقایق رو نبینه...
دوست عزیز، دوستانی که هی دوست دارید بد یکی از این دو بازیکن بزرگ مملکت رو بگید و اختصاصا مخاطبم این دوستمون هست که حاضر نیست حقایق مثبت راجع به علی دایی ببینه... خواهش می کنم این متن پایین رو بخونید و انصافا فکر کنید که چرا آدم باید بدون دلیل و مدرک از خودش حرف بزنه:

اول اینکه این دوستمون یه جا میگن، سایه علی کریمی رو سر علی دایی هستش... در جایی دیگه میگن که دایی رو به عنوان اسطوره فوتبال در دهه های اخیر قبول ندارن و علی کریمی اسطوره هستند... بد یه جا هم می فرماین که دایی فلانه، دایی به آذری زبان ها توهین کرد، دایی روپایی بلد نیست بزنه، دایی.... خوب عزیز من، اگه سایه علی کریمی روی سره دایی هستش و دایی یه آدم بی عرضس، دیگه معنی این زیر آب زدن ها و انتقاد ها نسبت به دایی چیه؟ اگه شما مطمئنی علی کریمی بهترینه، چرا به جای اینکه بیای با توجه به داشته های کریمی اونو اثبات کنی، چرا میای آرشیو سوتی های دایی رو جمع میکنی و کلیپ درست می کنی؟

دوم: ایشون میگن که چلسی زمانی که دایی بهش گل زد، تیم درجه چندم اروپا بوده... خیر برادر من، چلسی در فصل 98-99 به مقام سوم لیگ برتر رسید (با اختلاف 4 امتیازی نسبت به یونایتد که قرمان شد) هرتا هم همون سال در بوندس لیگا (سالی که علی دایی با بایرن بود و به فینال لیگ قهرمانان رسید) هرتا هم همون سال سوم لیگ آلمان شد با 16 امتیاز اختلاف نسبت به بایرن. چون بحثمون راجع به این دو تیمه دیگه میلان رو مطرح نمی کنم... میخوام بگم اگر چلسی رو از هرتا برتر ندونیم حداقل مساوی بودن... سال بعدش یعنی فصل 99-2000 به هم خوردن تو مرحله گروهی، و هرتا چلسی رو برد، اخر فصل لیگ برتر پنجم لیگ شد و هرتا ششم بوندس لیگا... ضمنا تو مرحله گروهی چمپیونز لیگ اون سال، چلسی تو گروه اول شد و هم گروهیش هرتا دوم...
با دیدن آمار بالا به نظر من خیلی مسخرس که بگیم چلسی اون سال ها تیم درجه چندم اروپا بوده و هرتا بارسلونای الان اون موقع!!!

سوم: کی گفته علی کریمی وقتی تو بایرن بوده هفت تا گل زده... طبق این دو لینک پایین، عکلی کریمی در 33 بازیش واسه بایرن، 3 گل زده و دایی در 23 بازیش 6 گل زده...

اینم لینک ها:

درباره گل های دایی هم یه مطلبی بگم:
این دوستمون میگن که 8 تا گل به لائوس زده،5 تا به فلان تیم زده و... دوست عزیز چرا خودتو گول می زنی... همین مورد 8 تا گلی که دایی به لائوس زده در طی سه بازی رسمی بوده که ایران در طی این 3 بازی 20 گل به لائوس زده... که هشت تاشو یه مهاجم زده.... خوب مهاجم باید چی کار کنه... بگه چون تیم ضعیف هستش بزارم علی کریمی گل بزنه چون 36 تا گل رسمی زده و من بیشتر گل زدم؟ مهاجم باید چی کار کنه... باید گل بزنه... نه مثل مهاجم های الانمون که تو آخرین بازی تیم ملی برابر مالدیو دقمون دادن گل بزنن... نه عزیز من... این طرز تفکرت غلطه... علی کریمی نصف گلای علی گریمی هم به تیمای ضعیف بوده... شک نکن اگه علی کریمی تو پست دایی بازی می کرد به جای 4 تا گلی که به گوام زد، قطعا بیش از این تعداد میزد... کاری نداشت تیم ضعیفه... قویه... طبق آمار غیر رسمی که مسابقات دوستانه ای که خارج از فیفا دیت برگزار شده، دایی 120 گل زده... حالا که 109 گل از 149 بازی هستش، بازهم یه آمار فوق العاده است... چرا نمیای بگی که هر دو تا بازیکن گل های ملی زدن که منو شما تو گل کوچیک خیابون به زور گل می زنیم...

دوست من به هیچکس نامی هست که میگه: اسمت هرچی هست، امین محسنم که نیستی، حداقل صادق باش... دوست عزیز با خودت حداقل صادق باش... هیچ کس اینجا نیومد منکر موفقیت های علی کریمی بشه یا بگه که دوسش نداره... این شما هستی که قانون "به هم نخندیم، باهم بخندیم" رو زیر پا گذاشتی و کلا دایی که بین خیلی ها حداقل از نظر افتخارات محبوب هست، زیر سوال بردی...
ببخشید پرحرفی کردم و خارج از بحث اصلی تاپیک پست دادم.
قربون همتون:11:
یاعلی

manreza71
26-02-2010, 23:06

...........
الانم دارم کلیپ هایی از دایی که بلد نیست پاس بده ، بلد نیست توپ رو استپ کنه ، و... رو پیدا میکنم وبه شما نشان خواهم داد

تو بازیهای مهم بین المللی که هردو همزمان بودن دایی در برابر کریمی هیچی نبوده ،مصداق میاررم توئ بازیهای مهم بین الملی که هردوبودن

و...

kingmostafa
26-02-2010, 23:19
جالبه که تو کشورهای اروپایی ، همه بازیکنان مطرح خودشون رو رو سرشون راه میبرن اما تو ایران........؟؟؟
بهتر نیست به جای این بحث ها و جدال ها ، از همه اسطوره های فوتبالمون(علی کریمی،دایی،مهدوی کیا،عزیزی،عابدزاده،باقری و ...) حمایت کنیم؟؟؟؟؟؟

mehryazdan
26-02-2010, 23:20
فقط پست تکراری بابا خسته شدیم :41:

manreza71
26-02-2010, 23:22
اگه شما مطمئنی علی کریمی بهترینه، چرا به جای اینکه بیای با توجه به داشته های کریمی اونو اثبات کنی، چرا میای آرشیو سوتی های دایی رو جمع میکنی و کلیپ درست می کنی؟

شما هم میتونید برید سوتی پیدا کنید (ولی امرا پیدا نمیکنید چون داش علی سوتی نداره ) ولی دایی تادلت بخواد سوتی داده ، البته گزارش گزارشگر دبی اسپرت هم بماند که دایی رو تو جام جهانی مسخره میکرد ومیگفت یلد نیست توپ رو هم استپ کنه ، (میتونی برای تو سایت 90 ا عادل هم بپرسی .بفهمی اونموقع عادل چقدر اعصابش خراب بوده ) البته فرار به امریکا وبقیه جریانات بماند

وم: ایشون میگن که چلسی زمانی که دایی بهش گل زد، تیم درجه چندم اروپا بوده... خیر برادر من، چلسی در فصل 98-99 به مقام سوم لیگ برتر رسید (با اختلاف 4 امتیازی نسبت به یونایتد که قرمان شد) هرتا هم همون سال در بوندس لیگا (سالی که علی دایی با بایرن بود و به فینال لیگ قهرمانان رسید) هرتا هم همون سال سوم لیگ آلمان شد با 16 امتیاز اختلاف نسبت به بایرن. چون بحثمون راجع به این دو تیمه دیگه میلان رو مطرح نمی کنم... میخوام بگم اگر چلسی رو از هرتا برتر ندونیم حداقل مساوی بودن... سال بعدش یعنی فصل 99-2000 به هم خوردن تو مرحله گروهی، و هرتا چلسی رو برد، اخر فصل لیگ برتر پنجم لیگ شد و هرتا ششم بوندس لیگا... ضمنا تو مرحله گروهیچلسی اونموقع تیم درجه 3 انگلیس بوده ، مثل همین تیمهای مقاومت و پیکان و... توکشورخودمون که یکی از اهدافشون ماندون تو لیگه ، اینو بدون چلسی وقتی چلسی شد که ابرامویچ اومد پول ریخت وگرنه چلسی رو هیچ کسی نمیشناخت

سوم: کی گفته علی کریمی وقتی تو بایرن بوده هفت تا گل زده... طبق این دو لینک پایین، عکلی کریمی در 33 بازیش واسه بایرن، 3 گل زده و دایی در 23 بازیش 6 گل زده...

lمن نمیگم آمار میگه که کریمی تو بازیهایی که برای بایرن کرده (بوندس لیگا ، جام حذفی ، لیگ قهرمانان ) 7 گل زده
فیلم این 7 گل و بقیه فیلم های جادوگر رو فردا رو سایت میزارم

8 تا گلی که دایی به لائوس زده در طی سه بازی رسمی بوده
مگه کسی چیزی گفته
دایی 3بار با لائوس ،4بار با مالدی و،3بار با نپال و... که همگی تیمهای درجه 8 هستند بازی کرده

مثل مهاجم های الانمون که تو آخرین بازی تیم ملی برابر مالدیو دقمون دادن گل بزنن
متاسفانه بعد از رفتن دایی دیگه تیم ملی اصلا با این تیمهای درجه 8 بازی نکرده وگرنه الان اونا هم بهترین گلزن کهکشان میشدند

pcforlife
26-02-2010, 23:52
شما هم میتونید برید سوتی پیدا کنید (ولی امرا پیدا نمیکنید چون داش علی سوتی نداره ) ولی دایی تادلت بخواد سوتی داده ، البته گزارش گزارشگر دبی اسپرت هم بماند که دایی رو تو جام جهانی مسخره میکرد ومیگفت یلد نیست توپ رو هم استپ کنه ، (میتونی برای تو سایت 90 ا عادل هم بپرسی .بفهمی اونموقع عادل چقدر اعصابش خراب بوده ) البته فرار به امریکا وبقیه جریانات بماند

من که مثل شما نیستم که بشینم دنبال بهونه های کوچیک بگردم تا یه نفر رو که تمام کسانی که تو این ایرانمون و حتی تو دنیا میدونن فوتبال چیه، اسمش رو شنیدن و از افتخاراتش خبر دارن رو تحقیر کنم...
شما هنر داری بشین از جنبه های مثبت این دو فوتبالیست مقایسشون کن....

چلسی اونموقع تیم درجه 3 انگلیس بوده ، مثل همین تیمهای مقاومت و پیکان و... توکشورخودمون که یکی از اهدافشون ماندون تو لیگه ، اینو بدون چلسی وقتی چلسی شد که ابرامویچ اومد پول ریخت وگرنه چلسی رو هیچ کسی نمیشناخت
عزیز من... هرتا و چلسی تو جام حذفی با هم بازی نکرند که...، تو لیگ قهرمانان بازی کردند، چلسی که اون موقع تو لیگ قهرمانان بازی کرده و تو مرحله گروهی اول شده، داشته واسه موندن تو لیگ برتر انگلیس تلاش می کرده؟؟!!!
تو همین لیگ کشورمون، مگه الان ابومسلم و استقلال اهواز که ته لیگن، دارن تو لیگ قهرمانان توپ میزنن...؟؟!!!
تو رو خدا لطیفه تعریف نکن... مرد و مردونه بگو: "من حرف حق تو گوشم نمیره و خورشید تو آسمون باشه و همه بگن روزه، من باز میگم شبه..."

lمن نمیگم آمار میگه که کریمی تو بازیهایی که برای بایرن کرده (بوندس لیگا ، جام حذفی ، لیگ قهرمانان ) 7 گل زده
شما نمیخواد آپ کنی... یه لینک معتبر بده.... من که از ویکیپدیای انگلیسی لینک دادم...

مگه کسی چیزی گفته
دایی 3بار با لائوس ،4بار با مالدی و،3بار با نپال و... که همگی تیمهای درجه 8 هستند بازی کرده
همین لائوس که علی دایی تو سه بازی 8 بار بهش گل زد، یکی بازیش تو مسابقات آسیایی بود و دو تای دیگش تو بازی های مقدماتی جام جهانی 2006 (تو آخرین سال های بازی دایی و سن 35 36 سالگی) بازی های به این مهمی که علاوه بر داشتن سه امتیاز برای بالا اومدن از گروه، حکم روحیه دادن رو هم داره... یه سوال... من به اروپا و تیم های درجه سومش مثل اندورا و قبرس و... کاری ندارم... واقعا چرا بهترین گلزن جهان باید علی دایی باشه؟ چرا نباید یه بازیکن از کره و ژاپن نباشه؟ مگه اونا با همین تیم هایی که ما بازی می کردیم بازی نمی کردن؟ تازه سطح فوتبالشون از ما هم بالاتره...

متاسفانه بعد از رفتن دایی دیگه تیم ملی اصلا با این تیمهای درجه 8 بازی نکرده وگرنه الان اونا هم بهترین گلزن کهکشان میشدند
سال 85 آذر ماه در بازی های دوحه قطر ایران تونست 3 بر 1 مالدیو رو ببره... ترکیب بازیکنا رو ببین... بهترین های ما هستند و کلا 3 تا گل زدن...
حسن رودباريان، سيدجلال حسني، شيث رضايي (پژمان منتظري)،‌ محسن ارزاني، مازيار زارع، جلال اكبري (سعيد چاه جويي)، بهشاد ياورزاده (عادل كلاه كج)، محمد نوري، خسرو حيدري، مهرداد اولادي و آرش برهاني
یاعلی:11:

manreza71
26-02-2010, 23:57
راستی یه فرق دیگه دایی وکریمی اینه که
دایی مسخره دست گزارشگر دبی اسپرت تو جام جهانی میشه
ولی کریمی

در مقدماتی جام جهانی 2002 اونقدر گزارشگر ایرلندی رو ذوق زده میکنه که گزارشگر ایرلندی پس از دریبل خوردنهای متوالی مدافعانشون توسط کریمی به وجد میاد واز ته دل داد میزنه کریمی یک بازیکن معمولی نیست اون یک جادوگر هست

پ.ن: یه عکس هم از کریمی تو این بازی هست که 6 ایرلندی محاصرش کردن ، البته یه عکس از مارادونا هم هست که 6 نفر احاطش کردن

alireza fatemi
27-02-2010, 00:09
اگه میشه یکی افتخارات کریمی رو بذاره بیشتر بشناسمش
مثل اینکه این کریمی با اونی که من میشناختم فرق میکنه

پ.ن :

پ.ن: یه عکس هم از کریمی تو این بازی هست که 6 ایرلندی محاصرش کردن ، البته یه عکس از مارادونا هم هست که 6 نفر احاطش کردن
خوب که چی؟
منم چند ساعت پیش فوتسال بازی می کردم توب که گیرم اومد دیدم 4 نفر دورم رو گرفتن.