PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ادیوس

HSSO4
24-02-2010, 10:08
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خدمت تمام اساتید بزرگوار

مدتی است وقتی افکتی را به فیلم موجود در تایم لاین اضافه میکنم سرعت پخش فیلم به شدت کاهش می یابد و بسیار آزار دهنده می شود .
وقتی افکت 3d را برای چرخاندن فیلم استفاده می کنم دیگر افکت های تصویری دیگر را نمی توانم استفاده کنم .

در صورت امکان بنده را راهنمایی بفرمایید.

با تشکر :10:

علي طهماسبي
24-02-2010, 11:57
با سلام
برادر از چه افكتي استفاده مي كني كه چنين مشكلي برايت پيش مي ايد از چه فرمتي استفاده مي كني اگر از افكتهاي اكسپلود استفاده مي كني بايد كارت گرافيكت قوي باشد يا حق

HSSO4
24-02-2010, 13:11
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام برادر گرامی

از هر افکتی استفاده میکنم همین اتفاق می افتد و فرمت فیلم چه avi و mpg باشد باز اینگونه است
کارت گرافیک سیستم 9500 است .

با تشکر

علي طهماسبي
24-02-2010, 17:19
درود
از چه ورژني از اديوس استفاده مي كني

nimatavassoli
25-02-2010, 10:41
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام برادر گرامی

از هر افکتی استفاده میکنم همین اتفاق می افتد و فرمت فیلم چه avi و mpg باشد باز اینگونه است
کارت گرافیک سیستم 9500 است .

با تشکر
دوست من کلا برای کار با ادیوس سیستم بالایی میخاد . مثلا سی پی یو کمتر از 4 هسته ای بدرد نمیخورد . البته مچ بودن سخت افزار خیلی مهم است . اگر کارت گرافیک ati باشد سیتم AMD باشد . چون با اینتل مچ نیست . اگر اینتل باشد کارت گراف باید Geforce سری 285- 290 - 295 .... باشد تابتواند گرافیک بالای سیستم را بکشد . کارت سری 9500 - 9400 - 8600 - ..... بدرد بازی میخورند

rasoolsm
25-02-2010, 11:58
سلام دوست عزیز.این که شما میگی سرعت پخش کند میشه بستگی به چند چیز داره.اول اینکه افکتی که استفاده میکنی از لحاظ گرافیکی سنگین هست و مکث ایجاد میشه توی مرور اولیه.مثل افکت های 3D . دوم اینکه ورژن 5 تا حدودی این مشکل رو داره البته ورژن 5.11 که من الان ازش دارم استفاده میکنم اینجوری نیست و در آخر درایوی که ادیوس توش نصبه باید فضای کافی داشته باشه (در حدود 5 تا 8 گیگ) تا این مشکل پیش نیاد.
اما سوال دوم : شما هر افکتی که اعمال کنی از جمله 3D میتونی ابتدا با مشخص کردن in و out کلیپت و بعد با کلیک راست روی کلیپ و انتخاب گزینه ی add to bin as sequense همه ی افکتها و تغییرات رو تبدیل به یه sequense کنی که توی پنجره ی bin میاد . بعد اون sequense رو میاری توی تایم لاین و افکتهای دیگه ای که میخوای بهش اضافه میکنی.یا علی
بر بلندای فلک ذکر ملائک یا علی است . . .

HSSO4
27-02-2010, 09:26
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به تمام اساتید بزرگوار

در رایانه تقریبا آخرین ویرایش ادیوس نصب است و رایانه نیز به طور تقریبی از مشخصات مناسبی برخوردار است
پردازنده q9400 ،حافظه 4 گیگ و سیستم عامل نیز آخرین ویرایش ویندوز هفت است
دوستان گرامی باز عرض میکنم که در گذشته وقتی از هر جلوه ی ویژه ای استفاده می نمودم هیچ مشکلی وجود نداشت و به تازگی اینگونه شده است.

با تشکر از تمام شما عزیزان :11:

علي طهماسبي
27-02-2010, 11:00
دوست عزيز اگه ويندوز 7 داري ببين داريورهاتو خوب نصب كردي چرا از xp استفاده نمي كني فعلا بهتره كه

HSSO4
28-02-2010, 10:54
به نام خدا

سلام به شما عزیزان

فکر می کنم برای رفع مشکل ، باید مجدد به سوی ایکس پی بازگشت .

با تشکر از تمام دوستانی که بنده را راهنمایی فرمودند.:11:

rasoolsm
01-03-2010, 15:21
سلام.ویندوز 7 بسیار ویندوز سبک و در عین حال قوی هستش.شما update درایور کارت گرافیکتو از اینترنت دانلود کن و نصبش کن.در ضمن خود ویندوزتو هم update کن.احتمال 90% مشکلت حل بشه.من خودم win 7 دارم و هر چند روز آپدیت میکنم ویندوزو و بسیار خوب کار میکنه.باز هم تاکید میکنم نسخه ی 5.0 ادیوس مشکل داره ها.ازون استفاده نکن.من یا 5.11 خیلی راحتم.یا علی