PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید پلیر کریتیو (با قابلیت line in)

rezasm
24-02-2010, 08:47
سلام من می خوام یه دستگاه کرتیو بخرم که قابلیت ضبط و پخش صدا رو داشته باشه و بشه اون رو به سیستم های صوتی وصل کرد و صدا رو از سیستم با کیفیت ضبط کرد.لطفا راهنمایی کنید چه مدلی بگیرم بهتره
یاعلی

MANSOUR Fan
24-02-2010, 09:37
مدل ZEN Mozaic گزینه مناسبی هست،

...و بشه اون رو به سیستم های صوتی وصل کرد و صدا رو از سیستم با کیفیت ضبط کرد...

البته نمیدونم همچین قابلیتی رو داره یا نداره.

rezasm
24-02-2010, 13:40
من میخوام دستگاهی باشه که باکیفیت صدا رو ضبط کنه و به سیستم صوتی هم وصل بشه غیر از کرتیو دستگاه دیگه ای نیست؟

MANSOUR Fan
24-02-2010, 15:05
شما میتونی برندهای Olympus و Sony رو هم در نظر بگیری، این مدلهایی که میگم خودشون مستقیم به دستگاه وصل میشن از طریقUSB و نویزگیر صدا دارن.

Olympus:
LS-11: هشت گیگ حافظه، کنترل دار
WS-560: چهار گیگ حافظه
DS-75: چهار گیگ حافظه

برای اطلاعات بیشتر: 88737353

Sony:
ICD-SX750: دو گیگ حافظه

برای اطلاعات بیشتر: 8300

sastwhc
24-02-2010, 19:05
من میخوام دستگاهی باشه که باکیفیت صدا رو ضبط کنه و به سیستم صوتی هم وصل بشه غیر از کرتیو دستگاه دیگه ای نیست؟

cowon دستگاه های خوبی با قابلیت ضبط در حد عالی داره.محدوده ی بودجت چقدره؟

seymour
24-02-2010, 19:20
سلام من می خوام یه دستگاه کرتیو بخرم که قابلیت ضبط و پخش صدا رو داشته باشه و بشه اون رو به سیستم های صوتی وصل کرد و صدا رو از سیستم با کیفیت ضبط کرد.لطفا راهنمایی کنید چه مدلی بگیرم بهتره
یاعلی

قابلیتی که مورد نظر شماست اصطلاحاً Line in نام داره... یعنی اتصال یه منبع پخش صوت به یه دستگاه ضبط صدا

(تفاوتش با میکروفون اینه که میکروفون امواج آنالوگ صدا رو از طریق هوا دریافت می کنه، در حالیکه این یکی میخواد امواج الکتریکی رو از طریق سیم دریافت کنه -- طبیعیه که این دومی کیفیت بالاتری خواهد داشت چون نویز بسیار کمتره)

ضمناً شما مشخص نکردی که چقدر میخوای هزینه کنی؟ و آیا اشکال داره سراغ مارک های دیگه بریم یا نه؟.. مثلا کارای cowon اکثراً این قابلیت رو دارن و چندین مدلش رو میتونی در دامنه 100 تا 200 تومن پیدا کنی (u3 که هنوز هم گیر میاد -- i7 -- d2)

از کارای قبلی کریتیو که الان سخت تر پیدا میشه zen v plus ضبط line in خوبی داشت.